PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتخار سرخ جزیره برای همیشه " به یاد گری آبلت فقید "

صفحه ها : [1] 2

Scouser
25th April, 2012, 06:18 PM
این تاپیک رو به امید موفقیت روز افزون ، به امید دبل کردن امسال و به امید سالی بهتر که توپهامون یه هوا بهتر بهشون ضربه زده بشه در سال آینده و به امید موفقیت لیورپولی ها در یورو و المپیک میزنم . همچنین به یاد گری آبلت فقید تنها بازیکنی که با دو تیم ( لیورپول و اورتون ) موفق به بردن جام حذفی انگلستان شد ، کسی که بعدها مربی رزرو لیورپول هم بود و خدمات ارزنده ای مثل قهرمان کردن تیم رزرو پس از سالها رو انجام داد و متاسفانه در اول ژانویه ی 2012 بر اثر بیماری سرطان دار فانی رو وداع گفت ...

http://www.img4up.com/up2/91440359477058049265.jpg

YNWA Gary
YNWA Liverpool FC

Robbie God
25th April, 2012, 06:51 PM
جلد سوم این فصل رو تبریک میگم . به امید همون امیدایی که گفتی . :4:

Robbie God
25th April, 2012, 07:00 PM
راستی علی میزدی جلد سوم . :Pimp: کلاسش بیشتره .

A N F I E L D
25th April, 2012, 07:06 PM
اخیش :4: دستت درد نکنه علی اخر رفت تو پاچه خودت:4:
ببینیم دستت اندازه فقط و فقط یه جام میتونه خوب باشه

Sweet Five
25th April, 2012, 07:23 PM
میزاشتین حداقل اف ای کاپ رو بگیریم بعد :دی

Robbie God
25th April, 2012, 07:35 PM
خوب تاپیک جدید همراه با یار جدید :4:
امروز اتفاقی یه مطلبی راجع به کلوپ و دورتموند خوندم . اینکه دو فصل اول اصلا درخشان نبود و کلوپ در حال ساختن یه نسل جدید برای دورتموند بوده . و الان دوساله دارن نتیجش رو میبینن . فکر کنم این شبیه کاریه که کنی داره برای ما میکنه . با این تفاوت که ما تو همین فصل هم داریم دبل میکنیم . باید به کنی اعتماد کنیم چون حسی بهم میگه نتیجش رو میبینیم

A N F I E L D
25th April, 2012, 10:27 PM
بابا اسم المان را نیار الان محسن میاد اینجا سرمونو میبره:4:
رفیق جدید میبینیم اینجا با یه اواتور زیبا:whoow:
شاهین ما نیاز به ساختو ساز نداریم فقط اسپرینگ رو بازی ندیم همه چیز حله :4:

LFC-FAN
25th April, 2012, 10:37 PM
تاپیک جدید مبارک. امیدوارم حداقل به یاد گری آبلت بزرگ توی این تاپیک اول از همه جشن قهرمانی اف ای کاپ رو بگیریم

ya_hoo
25th April, 2012, 11:29 PM
منم تاپیک جدید رو تبریک می گم. فقط این رو بگم که من تاپیک فصل بعد رو می زنم گفته باشمممممممممممممممممم. :دی
امیدوارم باشد که به بد شانسیامون پایان بدیم.

Scouser
26th April, 2012, 08:46 AM
من داداشم کلا طرفدار n تا تیم هست . اینتر از زمان رونالدو ، چلسی از زمان مورینیو و رئال رو هم از قبلنا دوست داشت . بعد منطق در حد مثلا مموتی :4: دیشب رو میگفت حق چلسی بود بره فینال چون خوب دفاع کرد :4: من میگفتم تیمی که رفت و برگشت 50 درصد هم مالکیت توپ نداشت و سر جمع 3 تا موقعیت داشت که سه تاش گل شد چطور مستحق فینال بود ؟ میگه جلو بارسا غیر این نمیشه فوتبال بازی کرد :4: بعد اعتقاد داشت رئال به مراتب تیم بهتریه از بارسلونا :4: بعد تو بازی که کلی جر و بحث کردیم بماند تو پنالتیا که رئالیا باختن میگفت نه اصلا حق رئال باخت نبود :4: گفتم چطور تیمی که تو زمین خودش کاملا بازیش با بایرن پایاپای بود و چه بسا بایرن بهتر بود و گل اولش پنالتی نبود و گل دومش مشکوک به آفساید بود حقش قهرمانی بود و بعد بارسلونا که فقط 4 تا تیرک زد حقش نبود بالا بره ؟ :4: دیگه کم آورد فحاشی کرد :4:

A N F I E L D
26th April, 2012, 11:18 AM
علی داداشت منچستری نیست؟ این منطق مخصوص فقط و فقط منچستریا هست:4:

Scouser
26th April, 2012, 11:22 AM
آره منچستر هم یکی از تیمهای محبوبشه :4: البته اول از همه طرفدار برزیله :4:

DATAM
26th April, 2012, 02:53 PM
با تشکر از دکتر امیری فر، دوس دارم پسرمون رو به آنفیلد برگردونیم. این بچه تو مادرید داره حروم میشه

با رفتنش هم خودش خراب شد هم ما خونه خراب

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/534036_378636378846392_210316295678402_1044658_188 4415882_n.jpg

Blanco
26th April, 2012, 02:58 PM
تاپیک جدیدتون رو تبریک میگم
امیدوارم توی این تاپیک قهرمانی رو جشن بگیرین
راستی کی شما به سی ال برمیگردین تا یه بازی با هم بکنیم :4:

LFC-FAN
26th April, 2012, 02:58 PM
آکو که انگار سال بعد برمیگرده لیورپول و انگار مسئولان میلان بهش توجهی ندارن. جالب اینجاس که امروز یه جا خوندم که لیل هم گفته دستمزد جو کول بالاست و میخواد برگرده لیورپول. کسی دیگه نبود؟

DATAM
26th April, 2012, 03:03 PM
یعنی این هاجی چنان بدجور جو کول رو بهمون انداخت که حالا حالاها خلاص نمی شیم

LFC-FAN
26th April, 2012, 03:21 PM
باو داگلیش هر چقدر هم توی نقل و انتقالات بگیم ضعیف بود ولی تو انداختن بازیکنایی مثه آکو،جو کول،پولسن،انگوگ،کانچسکی و .... عالی بود.

این جو کول رو باید هرجوریه ردش کنیم. اگه میشد با هویلت(الان علی میاد اسم کوچیکشو تفسیر میکنه :4:) وینگر بلکبرن عوضش میکردیم خیلی خوب میشد.

DATAM
26th April, 2012, 09:25 PM
http://www.shiaupload.ir/images/63322645902772821888.jpg

ơɧʂҽɳ♏
26th April, 2012, 09:54 PM
- سابوليكُم!
- تاپيك جديدتون رو مبارك باشه ميگم :4:
- عمادعلي حال كردي به مولا؟ :Smilebb (20): توزمين رئال طوري بازي كرديم كه همه فكر ميكردن اينجا آليانزه!
- فعلاً برم اونور يه بُت مشروب به سلامتي فينال بريم بالا تا بينيمان چي ميشه، برميگردم. :sigar:

Scouser
26th April, 2012, 10:01 PM
126 و نیم برابر کوروش پست دادم تو تاپیک قبلی http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

A N F I E L D
26th April, 2012, 10:57 PM
http://www.shiaupload.ir/images/63322645902772821888.jpg

این علی چقدر حرف زده:4: تازه از این 253 پستی که داده شیرین 250 خبر مرگ و میر و تا اخر فصل نمیرسه و نتونستیم بخریمشو پاش عفونت کرده و اسپرینگ خوبه و :4: کلی خبر بده دیگه بود در کل خبر بد بوده
اون 3 تای باقی مونده هم یکیش تورس رو نمیبخشه دومیش بنیتز بدرد نمیخورد سیومیش باز تورس رو نمیبخشه:4:
===
محسن بازی دیشب نه طرفدار بایرن بودن و نه رئال ولی چون از مورینیو خیلی بدم میاد دوست داشتم حذف بشه
کوفت بخوری:4:

Robbie God
27th April, 2012, 12:29 AM
خیليــــم پستای علـے مفیده :4:
من شدید امروز روی بازی فینال شرطبندی کردم . دستم به دامنت کنـے نجاتم بده . :Smilebb (31): (توجه کردید این شکلکه چس دود میکنه :4: )

Sweet Five
27th April, 2012, 01:40 AM
کاشکی میشد زمان رو برد جلو ، میزاشتمش 16 اردیبهشت ساعت 11 شب :16gaya: طاقت دیدن بازی رو ندارم ، این لیورپول هم که کلا نمیتونه مثل آدم قهرمان بشه همیشه یه سکته ناقص میزنیم سر فینالاش ، آلاوز ، میلان ، وست هام ، کاردیف و ..............

Scouser
27th April, 2012, 08:09 AM
بشکنه این دس که نمک نداره عماد http://www.pic4ever.com/images/198.gif . اصن میرم شاید قدرمو بدونین http://reds.ir/images/smilies/hiker.gif

A N F I E L D
27th April, 2012, 01:35 PM
بشکنه این دس که نمک نداره عماد . اصن میرم شاید قدرمو بدونین
اخه اگه تو بری کی این همه خبر بد رو برامون بزاره، دیگه به خبرات عادت کردیم اگه نزاری استخونامون درد میگیره:4:
اگه رفتی حتما گیتارو با خودت ببر:4:
این دوست عزیز خودشو معرفی نمیکنه
من بیشتراز اینکه فکر فینال باشم فکر بازیه من سیتی و خوش شانس ها هستم . حاضرم قهرمان اف ای کاپ نشیم ولی من سیتی قهرمان لیگ بشه

Scouser
27th April, 2012, 04:00 PM
من دقیقا برعکس :4: 19 و 20 شون واسه ما فرقی نمیکنه . منچستریم که وقتی در بدترین اوضاعمون بودیم قهرمان اروپا شد طوری شد که اونطوری گرفتیمشون دیگه که تا 20 سال بعد زور زدن به رکورد لیگمون رسیدن تازه :4: جلو بیفتن اصلا 4-5 تا گادفادر رفت دوره ی ما دوباره شروع میشه و بعده که بشینن و قهرمانیامونو حساب کتاب کنن :4:

LFC-FAN
27th April, 2012, 04:08 PM
من با عماد بیشتر موافقم. البته من انسان حریصی هستم هم قهرمانی اف ای کاپ رو میخوام هم قهرمانی سیتی :4:

Scouser
27th April, 2012, 04:45 PM
پپ بارسا رو در پایان فصل ترک میکنه . اشتباه کنی سال 91 رو کرد به نظرم !

Robbie God
27th April, 2012, 06:49 PM
من در درجه اول . قهرمانی خودمون
بعد قهرمان نشدن اسکوم ها
پپ مربی خوبیه ولی ما الان کنی رو داریم پس بهش بگید نیاد درخواست مربیگری بده . :4:

ơɧʂҽɳ♏
27th April, 2012, 06:49 PM
- علي كوزت اسمايل هات منو كُشته! :4:
- عماد الله چه خبر از آربوآ؟ :4:
- علي كوزت به نظرم گوارديولا ديگه انگيزه اي براي ادامه دادن در بارسا نداره، چيزي نمونده كه بهش نرسيده باشه!

alexdelpiero
28th April, 2012, 04:17 PM
تایپیک جدید رو تبریک میگم !
علی پستاش که همیشه بوی مصدومیت و اخراج و محرومیت واینا میده ؛ وای به حال اون روزی مثل امروز که بخواد تایپیک هم بزنه ! :cigar:
چلسی هم اگه 16 نفری بچپن تو دفاع می بریم ایشالله !

ơɧʂҽɳ♏
28th April, 2012, 07:14 PM
- هميشه به خاطر بالاك بود كه چلسي رو به ليور ترجيح ميدادم، امّا حالا كه از آقام خبري نيست، خواهشاً بزنيد، بكُشيد، بخوريدشون ولي اسراف نكنيد! :4:

LFC KOP
28th April, 2012, 08:47 PM
ترکیب بازیه امروز مقابل نورویچ:

Liverpool Team: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Downing, Shelvey, Gerrard, Henderson, Bellamy, Suarez

Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Kelly, Skrtel

پ ن:کارول رو نیمکتم نیست:16gaya:کارا هم بازی میکنه.امیدوارم ضربه نخوریم:16gaya:

پ ن 2:اولین پست:give_rose::4:

ویرایش:خو همین الان فرشاد گفت که کارول دچار کشیدگی عضله ی ران شده.برا همین رسیک نکرده کنی

Robbie God
28th April, 2012, 09:12 PM
خوب اخه این چه وضعه پست اول دادنه :4: اولین خبرت عضله کارول کشیده شد خدا اخرشو بخیر کنه :4:
داداش خودتم معرفی کن .
ادیت: گل . لوییز سوارز . حضور جونجو نقطه روشن بازی و حضور داونینگ نقطه قهوه ای بازی . استیوی مثل یه پدر لوییز رو در اغوش میگیره . :4:

ادیت دوباره: گل دوم بازم لوییز. ابولفضل چشت روشن . امروز ازون روزاییه که هرچی بزنیم گله . :4:

LFC KOP
28th April, 2012, 09:50 PM
اسمم محمد.شهرت Alberto.:4:.خو دیگه چی بگم؟:4:

نیمه اولم با برتری 2-0 تموم شد.توپامون بره تو گل اینجوری میشه:heart:

Robbie God
28th April, 2012, 09:54 PM
ایول یوزرتو تو ردز دیدم . منتها اسمت نمیدونستم چون اونجا فعال نیستم ماهی یبار آن میشم .
اره دیگه رفت تو گل . استثنائا" . :4:

Robbie God
28th April, 2012, 10:13 PM
یه نکته خیلی خنده دار اینه که ما حتی تو روزای خیلی خوش شانسیمون هم میزنیم به تیر ! یعنی تو خوش شانسی هم بدشانسیم :4: . اینبار نوبت جونجو .
در همین لحظه شلوی یه گل خالی رو زد بیرون .

Robbie God
28th April, 2012, 10:46 PM
وووووووو ..... و یه گل " ریش قرمزی " از لوییز سوارز . از وسط زمین . فوق العاده بود . :4:

ادیت: هوادارا برای چلسی هم کرکری کردن با شعار معروف که الان مینویسم .

Fuck off chelsea fc
you ain got no history
5 european cups
18 leagues
thats wat we call history
:4:

Scouser
28th April, 2012, 11:02 PM
سوارز همیشه اینطوری بود ما لیگ رو که میگرفتیم هیچ بهترین بازیکن جهان و اروپا هم میشد

A N F I E L D
28th April, 2012, 11:41 PM
اقا محمد خیلی خوش اومدی و عجب پا قدمی داشتی:4:
برد را ول کن برد زهر ما بشه وقتی مسئولان باشگاه رفتن با پپ صحبت کردن. نبینم روزی رو که کس بخواد با کینگ اینطوری رفتار کنه. من خودم از منتقدان کینگ هستم ولی اصلا و به هیچ وجه این چنین کاری را درست نمیدونم حسابی اعصابم ریخته به هم حتی برد هم نتونست ارومم کنه. به شخصین کینگ بزرگ توهین کردن نامردا.علی کجایی که کینگتو کشتن:4:

A N F I E L D
28th April, 2012, 11:57 PM
شاهین این اواتورت چیه؟ از سنت خجالت بکش ، دو سال از خدا کوچیکتریا:4:

Robbie God
28th April, 2012, 11:59 PM
عماد به جان تو منم همین حس رو دارم .
اگر مربیمون کسی غیر کنی بود از اومدن پپ استقبال میکردم . ولی
حالا هرچی فکرشو میکنم میبینم حال نمیده بهم . بخوان کینگ رو کنار بزارن و پپ بیارن . نــــــه!
مگر اینکه کینگ خودش مصلحت ببینه و بره پپ یا هرکس دیگه رو بیاره . (هرچند پپ گفته یکسال استراحت میکنه )

Robbie God
29th April, 2012, 12:06 AM
عماد میدونی چیه داستان داره :4: اولا که این نیروانا مردک یه بند پانک و گرانج خیلی بزرگیه . واسه بچه ها نیست :4:
دوما که داستانش اینه که من قدیما مثلا دوره دبیرستان و اینا خیلی نیروانا گوش میکردم یعنی شب و روزم نیروانا بود . بعدش یه دو سه سالی بود دیگه زیاد گوش نمیکرد اما الان چند ماهیه برگشتم به اون زمان همه جا این نیرواناهه داره گوشمو نوازش میده . واس همین دیگه اینو گذاشتم . کلا به تو هم توصیه میکنم بری دنبالش اگه تا حالا نرفتی :4: خدا هم نیروانا گوش میده منکه هنوز دو سال جا دارم :4:
پ.ن: حالا نکته لیورپولی این پست . لوییز گارسیای دوست داشتنی هم راجع به گل سوارز توییت کرده ....
Well done red man ...great lis ... What a 3rd goal , YNWA

DATAM
29th April, 2012, 12:07 AM
آقایون درباره لیورپول بحث کنید لطفا:67:

A N F I E L D
29th April, 2012, 12:13 AM
ابوالفضل نمیزاره ادم تو خونه خودشم راحت باشه :hey:
داشتیم تازه پامونو تو تاپیک جدید دراز میکردیم که سریع اژیر کشید:4:
چه بداخلاقه:4:
راستای ابوالفضل جریان امضات چیه؟:16:
شاهین حلا چند تا تراک جالبشو لیک مستقیم بده ببینیم سر اهنگ با هم دعوامون میشه یا نه:4:

Robbie God
29th April, 2012, 12:21 AM
عماد داداش رحم کن من با موبایلمااا :4:
خودت یه سرچ کن سه سوت پیدا میکنی دیگه بزرگ شدی تا کی کاراتو بقیه انجام بدن :4: اهنگ مگه چی گوش میدی که قابل دعوا باشه
پ.ن: امروز اولین هتریک سوارز برای لیورپول بود :4:

A N F I E L D
29th April, 2012, 12:26 AM
خودت یه سرچ کن سه سوت پیدا میکنی دیگه بزرگ شدی تا کی کاراتو بقیه انجام بدن
مثل اینکه شیراز زندگی میکنما:4:

Robbie God
29th April, 2012, 12:34 AM
باشه بابا دعوا داری . با اون امضات :4:
==========
بازی همشیک تو ناپولی یخورده افت کرده همیشه دوست داشتم بیاد لیورپول یجورایی چیزیه که لازم داریم
راستی امروز مارین رفت چلسی . تیما از الان شروع کردن . بعید میدونم اقل نبات موفقی داشته باشیم هرچی میخوام نیمه پر لیوان رو ببینم نمیشه. حداقل هویلت رو سریع تمومش کنیم . هازارد هم که بعیده . ژیرود بازیکن خوبیه .کنی هم رفته بود بازیشو ببینه .

ya_hoo
29th April, 2012, 12:51 AM
من با امثال گواردیولا مخالفم حالا چه کینگ باشه چه نباشه. درسته تو بارسا خوب نتیجه گرفنه اما هنوزم به نظرم زمان می خواد تا خودش رو ثابت کنه. گواردیولا شانس بزرگی که داشت این بود که وارث تیمی شد که توش ستاره و فوق ستاره یا وجود داشت یا درحال شکل گیری بود. فکر نکنم تو تیمی که ما داریم نتیجه بده. این تیم فقط به وسیله خود کینگ درست شدنیه . اونم نه تو 1 سال یا دو سال. زمان می خواد تو این شرایطی که لیگ برتر پیدا کرده خودمون رو پیدا کنیم.
بعد از 4 5 سال که کینگ از این ویرانه 1 زیر بنای درست حسابی درست کرد اون موقع بدیم دست کس دیگه. بهترین گزینه هم خود رافا ارواحنا فداه هست

LFC KOP
29th April, 2012, 02:44 AM
توییت دیروز سوسو:

روز خوبی بود.ساحل-غذای اسپانیایی-هوای آفتابی و .....نمیتونم صبر کنم تا در ایتالیا باشم برای یورو(زیر 19 سال)که در می شروع میشه

همین الانم توییت کرده که این کفشو قراره تو یورو پا کنه

http://www.pic1.iran-forum.ir/images...3812459306.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up4/56610403473812459306.jpg)
(http://t.co/MsZD787e)

Bill Shankly
29th April, 2012, 05:41 PM
http://liverpool.theoffside.com/files/2012/04/suarez1.jpg

سرانجام یک پیروزی راحت و شیرین رو بدست آوردیم.شاید به قول کنی داگلیش بعد از مدت ها به اونچه که انتظارش رو داشتیم رسیدیم.بازی کاملا در دست ما بود و خیلی راحت و روان ، با یک عملکرد خوب ، و هتریک دیدنی سوارز ، پیروز از زمین قناری ها بیرون اومدیم.اما نکاتی در این بازی بود که دوست دارم بهش اشاره کنم.

اول از همه دوست دارم از داگلیش بابت بازی دادن به شلوی از ابتدا به جای جی تقدیر کنم ، واقعا همه جوره بهتر از جی بازی کرد ، در سطح یک هافبک موفق ، دو موقعیت گلزنی عالی داشت ، یکی به تیرک زد و یکی هم به خاطر تجربه کم و بد شناسی نتونست گل کنه ، بیشترین دوندگی در بازیو داشت و مهمتر از همه با 20 سال سن ، اشتباه بزرگی رو در بازی انجام نداد و نمایش واقعا قابل قبولی رو نشون داد.این فصل که گذشت ولی امیدوارم کنی داگلیش در فصل بعد به جوونا بیشتر توجه کنه و بهشون بازی بده ، قطعا به نفعمون خواهد بود.شلوی ، کوآتس،رابینسون،فلانگان،رح یم استرلینگ،کانر کودی،آدام مورگان،کلی،سوسو همه و همه جزو بهترین جوونای تیم هستن.ولبکو ببینین ، بازی با اورتون چه بازی ای کرد،چه گلی زد.خب این برگرفته از اینه که بهش بازی میرسه،بازی میکنه ، و روز به روز بهتر میشه تا جایی که به تیم ملی دعوت میشه،هر چند که اشتباهاتی هم در روزهای اولش داشته که بدیهی و قابل توجیحه،پس چرا ما به جوونامون میدون ندیم؟به نظرم فصل بعد باید به تدریج این کار انجام بشه و قطعا نتایج مثبتشو خواهیم دید.نمونش بازی عالی فلانگان فصل قبل مقابل سیتی یا بازی خوب کوآتس مقابل چلسی تو کارلینگ کاپ و کوییز تو لیگ میشه !

نکته ی بعد کاراگر ـــه.دیشب بد که نبود هیچ ، خیلی هم خوب بازی کرد اما یه نگاه به بازی هایی که کارا بوده بکنیم ، پاس های رو به عقب زیاد ، سرعت پایین تو دفاع ، پاس های بلند و بی هدف از دفاع و خیلی ضعف های دیگه ! کاراگرو شخصا میپرستم و خیلی هم قبولش دارم ، دیشب یک صحنه خودش کامل انداخت جلو شوت محکم جیمز وان تا توپ به دروازه نرسه ، انقد محکم بود شوت که من از ضربه تعجب کردم ، غیرت کارا بی نظیره و واقعا دوسش دارم اما از یک جایی به بعد باید عاقلانه تصمیم گرفت نه احساسی ، وقتی ما اشکرتل و آگر و کوآتسو داریم ، خب میتونیم بیشتر از تجربه ی کارا روی نیمکت استفاده کنیم استفاده کنیم،قطعا حضورش به عنوان یکی از اعضای کادر فنی میتونه خیلی مثمر ثمر باشه !

نکته ی دیگه همین پاس رو به عقب های تیم بود ، حالا فرض میکنیم نوروویچ تیم قابلی نبود ولی آیا مقابل چلسی هم میتونیم اینکارو بکنیم ؟ قطعا نه ، خیلی ریسکش بالاست ، اگر دقت میکردید در بازی دیشب همه پاس رو به عقب میدادن به رینا و حتی بار ها و بارها خطر جزئی هم ایجاد شد.انریکه از داخل زمین حریف وقتی تحت فشار بود پاس میداد به رینا ، کارا ، جانسون و حتی هندو هم این کار بارها انجام دادن که خیلی خطرناکه.میشه با پاس های تک ضرب و ایجاد یک مثل فشارو از بین برد ولی تیم آسون ترین و خطرناک ترین کارو انتخاب میکنه و به رینا پاس میده.

اما دیشب چرا موفق بودیم ؟ آمادگی جرارد ، شوت زنی از راه دور و اشتباه مدافعان حریف و لطف تیرک دروازه http://www.footiran.com/images/smilies/4.gif دو تا گل اول راحت میتونست به تیرک بخوره که خب این بار لطف کرد http://www.footiran.com/images/smilies/4.gif
گل های بازی هم که رو اشتباه مدافعان و دروازه بان نوروویچ بود ، گل اول که استیوی توپ ربایی کرد و پاس گل داد ، گل دوم باز هم روی اشتباه مدافعان و توپ ربایی سوارز به ثمر رسید و گل سوم ، هم مدافع اشتباه کرد هم رودی که از دروازه خارج شده بود.نکته ای که به گلزنیمون کمک کرد این بود که مثل بازی های قبل خیلی به دروازه برای گلزنی نزدیک نمیشدیم و تا حدودی به شوت از راه دور هم رو آوردیم که نتیجه هم داد.عملکرد کلی تیم دیشب خیلی خوب بود ، جرارد خیلی خوب بازی کرد ، سوارز چند موقعیت هم از دست داد در کنار هتریک و عملکرد خوبش ، یه چیپ بیرون زد که راحت تر میتونست گلش کنه ، هندو در کنار شلوی و استیوی نشون داد که وسط که باشه بهتر بازی میکنه و نهایت هم بازی خوب بلیمی که باز هم با غیرت جنگید برای پیروزی لیورپول !

نکته ی دیگه باز هم تعویض نکردن های کینگ هست ، ما هفته ی دیگه یک فینال حساس رو پیش رو داریم ، نباید بازیکنا رو زیاد خسته کنیم اما باز هم دقیقه 80 به بعد تعویض انجام میشه ، سوارز ، جرارد میتونستند خیلی زودتر تعویض بشن تا فشار زیادی روشون نباشه و برای بازی هفته آینده خسته نشن.به هر حال انتظار میره از استیو کلارک که فقط بله قربان گو نباشه و در اینجور موارد به کینگ کنی مشورت بده مثل چیزی که فصل قبل زیاد دیدیم !

باز هم برد خوبی بود ، هتریک زیبایی بود و گل سوم این بازی واقعا در حدی هست که گل فصل انتخاب بشه ، روحیه تیم به نظر خوب میاد و امیدوارم در بازی با فولام هم مشکلی پیش نیاد تا راحت بتونیم برای قهرمانی به مصاف چلسی بریم.

اما پیش بینی میکنم هفتم بشیم در آخر فصل ، نیوکاسل باخت ، آرسنال مساوی کرد و تاتنهام و چلسی هم تا ساعاتی دیگه بازی دارن ، این رقابتو برای چهارم شدن بیشتر میکنه ، چلسی برای چهارم شدن باید هم در مقابل کیو پی آر هم مقابل نیوکاسل با قدرت به زمین بره و نیوکاسل که هفته ی پایانی مقابل اورتون بازی داره ، قطعا برای پیروزی خواهد جنگید ، پس ما میتونیم با پیروزی در 2 بازی آیندمون ، با توجه به امتیاز از دست دادن احتمالی اورتون هفتم بشیم و با دوقهرمانی و یک هفتمی فصلو به پایان برسونیم که به نظرم نتیجه ی خوبی برای داگلیش و لیورپول باشه ، در فصل بعد هم با خرید های بهتر و بر طرف کردن نقاط ضعف ، برای کسب سهمیه لیگ اروپا خواهیم رفت !

خبر هایی هم هست که برای موسی سیسوکو بازیکن تولوز و حتی رامیرز بازیکن بولونیا به توافق رسیدیم (قطعا شایعه ست http://www.footiran.com/images/smilies/4.gif) و از اونجایی که چلسی هم مارکو مارینو گرفت ، فکر کنم مشتری اول هازارد برای فصل بعد خودمون باشیم ، میتونیم و جو کولو بدیم ، یه چیزی هم سر بدیم و بگیریمش ، قطعا مفید خواهد بود برامون.
رامیرز هم همین چند دقیقه پیش در جریان بازی بولونیا و جنوا گل زد و عملکرد خوبی رو در مجموع از خودش نشون داد http://www.footiran.com/images/smilies/4.gif

امیدوارم در 3 بازی باقی موندمون ، شانس تا حدودی هم شده مثل دیشب باهامون باشه تا توپامون به گل تبدیل شه و پیروز از زمین خارج شیم .

به امید موفقیت لیورپول و لیورپولی http://www.footiran.com/images/smilies/heart.gif

Robbie God
29th April, 2012, 09:08 PM
چلسی با شیش گل ، ترتیب کیو پی ار رو داد :4:
دارن ترسناک ظاهر میشن،البته نه برای کنی .
================

الان در حال حاضر یه سری اسم خیلی زیاد دور و بر ماست. رامیرز،هویلت،ویکتور موسس و ... . بهترینشون رامیرزه ، راستی ماتیاس سوارز هم هست که اونم بازیکن کار درستیه . ولی خیلی وقته حرفی از هازارد نیست، بعیده هازارد بیا لیورپول .

DATAM
30th April, 2012, 11:30 AM
به مناسبت اولین هت تریک سوارز سایت باشگاه گزارشی درباره 10 هت تریک تاریخی تیم ریلیز کرده

10- گراهام سونس در بازی با زسکا مسکو در جام باشگاههای اروپا ( مارچ 1981 )
9- سر راجر هانت در بازی با تاتنهام در لیگ ( مارچ 1964 )
8- رانی روزنتال در بازی با چالتون در لیگ ( آپریل 1990 )
7- آلون ایوانز در برابر بایرن مونیخ در یکچهارم نهایی Inter City Fairs Cup ( مارچ 1970 )
6- آلبرت استابینز در برابر برمینگام در یکچهارم نهایی جام حذفی ( مارچ 1947 )
5- یان راش برابر اورتون در گودیسون پارک در نوامبر 1982
4- استیو جرارد برابر اورتون در آنفیلد ( مارچ 2012 )

3- رابی فاولر برابر آرسنال ( اگست 1994 ) که سریع ترین هت تریک تاریخ فوتبال بریتانیاست ( ظرف 4 دقیقه و 32 ثانیه پس از ورود فاولر به زمین)
2- یان راش برابر آستون ویلا در لیگ ( ژانویه 1984 )
1- لوئیز سوارز برابر نوریچ سیتی در لیگ ( آپریل 2012 )

البته سایت باشگاه هیچ توضیخی که بر چه اساسی این ده هت تریک انتخاب شدن و یا چرا هت تریک سوارز اومده به رده اول نداده

ONE LOVE_ONE IKER
30th April, 2012, 12:50 PM
بردتون رو تبریک میگم.تاپیک جدید هم مبارک .وای فینال چه بازی بشه با این تورس و سوارز آماده

Scouser
30th April, 2012, 03:22 PM
اون که سایت رسمی نگفتتش . یکی از اینایی که بلاگ دارن تو سایت رسمی نظرشو گفته . هیچی و هیچی از نظر من هت تریک رابی نمیشه . در ضمن هت تریک جرارد مثلا جلوی ناپولی جایی نداره تو این لیست که عجیبه . همینطور هت تریک های گوردون هاجسون رکورد دار هت تریک .

بخشی از کتاب جدید حمید رضا صدر :

دقایقی قبل دکتر حمیدرضا صدر ایمیلی رو برای بنده ارسال کردند در خصوص کتاب جدیدشان " نیمکت داغ " فرمودند که متاسفانه نشر چشمه ناشر این کتاب از حضور در نمایشگاه کتاب امسال منع شده است ؛ هواداران لیورپولی عزیز می توانند این کتاب رو از طریق اینترنت خریداری کنند یا از طریق نمایشگاه کتاب این انتشارات در زیر پل کریمخان خریداری کنند

بخشی از این کتاب به رافائل بنیتز اختصاص داده شده است که بخشی از این فصل کتاب رو جناب صدر برای من ارسال نمودند که به سمع و نظر شما برسانم

توصیه من اینکه تصور می کنم این کتاب بسیار جالبی هست و پیشنهاد می کنم کسانیکه علاقمند هستند این کتاب رو خریداری کنند

http://up.vatandownload.com/images/a7k1u11as4quxecbzp.jpg

نیمکت داغ: از حشمت مهاجرانی تا الکس فرگوسن و ژوزه مورینیو" نوشته حمید رضا صدر چاپ نشر چشمه آماده عرضه شده. این کتاب در سی و یک فصل به توصیف زندگی و رویکرد حرفه ای سی و چهار مربی تاریخ ساز فوتبال پرداخته.

بخشی از کتاب "نیمکت داغ" مربوط به رافا بنیتس و فینال 20005 استانبول را می خوانید:

...پایان نیمه اول. دریافت سه گل در دقایق یک، 39 و 44. بنیتس بعدها در کتاب زندگینامه اش گفت "سخت بود، خیلی سخت. بازی را شروع کرده بودیم. بلافاصله دروازه مان باز شده بود. هری کیول را از دست داده بودیم.باید به تغییر روی می آوردیم. سپس گل دوم را خوردیم. به پایان نیمه دوم فکرمی کردم که گل سوم را خوردیم. سخت بود. خیلی سخت. در راه رختکن فکر می کردم به بازیکنان چه بگویم و چه تغییری انجام دهم. می خواستم سیستم را تغییر دهم. باید تهاجمی تر می شدیم. در عین حال باید به بازیکنان اعتماد به نفس می دادم". اکثر بازیکنان خسته بودند و دلمرده. جرارد گفت "سرم را درون دست هایم گرفته بودم. فکر می کردم همه چیز تمام شده، تمام. ولی بنیتس ما را آرام کرد. قلمش را از جیب درآورد و شروع کرد به توضیح دادن روی تخته". پاکو ایستران دستیار بنیتس روایت دیگری داشت "رافا بسیار خشمگین بود. هرگز او را آن چنان عصبی ندیده بودم. وقتی عصبی هستید نمی توانید بدرستی تصمیم بگیرید. نمی توانید سریع فکر کنید. خصوصا آن که با دریافت سه گل از حریف عقب افتاده باشید". کاراگر گفت "اگر به من می گفتند بازی تمام شده، می پذیرفتم تمام شده ".

رافا و تغییر "ما 1-2-4-3 بازی می کنیم. بچه ها اگه یه گل زود هنگام بزنیم شاید اوضاع تغییر کنه. هامان جای تراوره. تراوره می تونی بری دوش بگیری. ولی صدای فینان و پزشک تیم دیو گالی بالا رفته بود. کشاله ران استیو به شدن درد می کرد. گالی جلو و آمد و گفت بهتر است روی فینان حساب نکنید". مکث بنیتس. "تراوره بگرد. فینان می تونی دوش بگیری".

رافا پای تخته. حرف زدن توام با دلشوره. با هیجان "پای تخته رفتم و فکر می کردم خب اسمیچر می تونه در گوش راست بازی کنه ولی کار دفاعی اش خوب نیست و فینان رو هم که از دست داده ایم. بنابراین گفتم سیسه بره در خط حمله. از جناح چپ. چند نفری گفتن ولی رئیس تیم شما دوازده نفره شده! بلافاصله گفتم سیسه رو فراموش کنید. لوئیس گارسیا می تونه به عنوان مهاجم دوم بازی کنه. بنابراین جرارد را در جناح راست قرار دادم. در فاصله یک دقیقه به خروج از رختکن". بنیتس جمله "بروید و گل اول را بزنید" را چند باری تکرار کرد و تکرار. اشاره به این که میلان در سری آ ناکام مانده و زخم پذیر است…

Robbie God
30th April, 2012, 09:09 PM
عماد داریم به حساسترین بازی فصل برا تو نزدیک میشیم ، خودت گفتی قهرمان نشدن اسکوم باست مهمتره تا قهرمانی اف ای ما . پ اگه ما شنبه قهرمان شدیم نمیایی خوشحالی کنی هااا
ــــــــــ
اقا نمیدونم چرا از این دکتر صدر خوشم نمیاد،خیلی جوزده اس . فکر نکنم کتابش هم جالب باشه . در مورد فینال ۲۰۰۵ هم انقدر فیلم و مستند و اینا دیدم دیگه فکر نکنم چیز جدید داشته باشه . عکس روجلدم که خوب نیست :4:

ya_hoo
30th April, 2012, 09:42 PM
الآن اومدین در مورد این ضد لیورپولی تو تاپیک لیورپول نوشتین که چی؟
صدر همیشه به صورت کاملااااااااااااااااااااا ااااا بی طرف بر علیه لی.رپول حرف زده.
از نظرش برگشت لیورپول تو 1 نیمه فینال 2005 کاملا شانسی بوده اما برد 2-1 من یو تو دقایق 90 به بالا اونم در حالی که 1-0 تا همون دقایق عقب بوده از حرکت تیمی و نبوغ آقای فرگوسن. این بشر در بی طرفی کلا ید طولایی داره که نگو. همیشه هم وقتی به عنوان کارشناس می یاد باید به عنوان 1 بی طرف از لیورپول بد بگه و به منچستر پر و بال بده هیچ کسم پیدا نمی شه ازش بپرسه عزیزم الان بازی ال کلاسیکو چه ربطی به لیورپول و منچستر داره؟ یا بازی جام جهانی بین آلمان و اسپانیا چه ربطی به این دو تا تیم داره؟
مرتیکه گوسفندددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددد. عزیزم اون موقع که شما در عین بی طرفی داشتی چمنت رو میل می کردی لیورپول تو اروپا خدایی می کرد. قبل از این که شما سررررررررررررررر داشته باشین ما واسه خودمون کینگ داشتیم.
================================================== =======================
علی خدا بگم چیکارت نکنه ها. این پست چی بود پذاستی. رفتی رو اعصابم.

Scouser
30th April, 2012, 09:53 PM
صدر از وقتی دیدمش تو میتینگ پارسال تلطیف شد نظرم نسبتش . آدم جذابیه کلا . حتی یه مصاحبه ی بلند بالا هم داریم ازش میگیریم به زودی میذارمش اینجا . سوالاش بیشتر کار خودمه

DATAM
30th April, 2012, 11:13 PM
الان یادم افتاد کتاب یونایتد نفرین شده رو احتمالا شوهرش دادم. فردا یک نیروی ضربتی تشکیل میدم برای یافتنش. یکی دو کتاب دیگه هم داشتم که فعلا خونه شوهرن
اسم کتاب جدید دکی چیه؟

Scouser
30th April, 2012, 11:18 PM
نیمکت داغ . در مورد مربی هاست

LFC-FAN
30th April, 2012, 11:20 PM
همه امشب طرفدار سیتی هستیم دیگه؟

DATAM
30th April, 2012, 11:24 PM
خداییش واسه من خیلی فرق نداره.
آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب. انصافا به قهرمانی سیتی تمایل بیشتری دارم ولی نه در اون حد که بخوام استرس داشته باشم یا برم زیر بیرقش سینه بزنم

ya_hoo
30th April, 2012, 11:39 PM
منم کلا بزام خیلی تفاوت نمی کنه ( به سبک حاج اقا صدر ) ولی خدایبش امسال من یونایتد قهرمانی حقش نبوده. یعنی اگر اینا امسال با این کیفیت قهرمان لیگ بزتز بشن دهن کجی ایه به تمام دوست داران لیگ انگلیس. که قهرمانش حتی نمی تونه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان هم بالا بره

Robbie God
30th April, 2012, 11:55 PM
من با یه عرقگیر لیورپول نشستم بازیو میبینم . ویژگی عرقگیره یکی خنک بودنشه یکی اینکه شانس میاره . :4:

LFC-FAN
1st May, 2012, 12:22 AM
کمپانی که گل رو زد یه متر پریدم هوا. :4:

نمیدونم ولی واقعا خیلی بده تیمی که شیش تایی شده، بازل حذفش کرد و کریستال پالاسم حذفش کرد قهرمان لیگ بشه.

کلا من یویی ها فقط فشار روانی و جنگ تو زمین ایجاد میکنن

Robbie God
1st May, 2012, 12:35 AM
همش بازی دست سیتیه .
بازی لیورپول با سیتی همش بازی دست لیورپول بود .
ما اینجای جدول چیکار میکنیم خدا اخه این چه طلسمیه؟

LFC-FAN
1st May, 2012, 10:51 PM
حدود ربع ساعت دیگه بازیمون شروع میشه.

رحیم روی نیمکته. امیدوارم نیمه دوم بیاد به زمین

A N F I E L D
1st May, 2012, 11:06 PM
هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس:cheshmak:

Robbie God
1st May, 2012, 11:20 PM
مجتبی قربون دستت . اصلا یادم نبود بازی داریم . الان دارم میبینم .

DATAM
1st May, 2012, 11:24 PM
گل به خودی مسخره زودهنگام. توپ به کتف مارتین خورد و قل رفت تو دروازه دونی

LFC-FAN
2nd May, 2012, 12:01 AM
ترکیب خوبیه و استراحت به بازیکنا واسه بازی جمعه دادیم.

کلا این آنفیلد شده بهشت حریفا :4: مهم نیس این بازی فقط رحیم رو بیاره یه خورده دریبل بزنه من راضیم

DATAM
2nd May, 2012, 12:04 AM
در نبود استیو و سوارز و آگر و گلن و رینا و..... باز هم میتونستیم نیمه اول بارها و بارها گل بزنیم ولی ظاهرا امشب هم از اون شبهاییه که هم بی دقتیم و هم توپهامون همه جا میره غیر از گل

Robbie God
2nd May, 2012, 12:16 AM
مارتین که تا الان تو نظرسنجی بهترین بازیکن فصل اوله گل بخودی زد که البته تقصیر انچنانی نداشت . کلا دونی بدشانسه انگار .
بازم داریم خوب بازی میکنم . منم دوس دارم استر بیاد

DATAM
2nd May, 2012, 01:17 AM
استر اومد و باختیم. خوب دیگه انگار واسه هیشکی مهم نبود نتیجه

Robbie God
2nd May, 2012, 01:53 AM
واقعا مهم نبود ولی من اعصابم بهم ریخت . با اینکه تا دقیقه هشتاد مهم نبود داشتم میگفتم میخندیدم . ازون ببعد قاطی کردم رفیقم میگفت تو هم چت میزنی ها . دو دقیقه پیش میگفتی مهم نیست :4:
روز بدی بود اما با اواتارم شیرین تمومش میکنم :4:
فینال واسه همه لیورپولی ها حساس هست، میخوام واسه شما حساس ترش کنم . اگه لیورپول نبره اواتارو عوض میکنم اما اگه ببره میزارم یه ماه باشه، برید دعا کنید :4:

LFC-FAN
2nd May, 2012, 12:29 PM
با بازی دیشب مطمئن شدم فینال رو میبریم.

چلسی با آنجلوتی با ویلاس بواس و حالا هم با دی متئو یادش باشه لیورپول سرورشه :4:

A N F I E L D
2nd May, 2012, 10:43 PM
ابوالفضل چرا رنگت پریده؟:4:

ya_hoo
2nd May, 2012, 10:57 PM
بن شده عماد. مثل این که بد قاطی کرده.

Robbie God
2nd May, 2012, 11:02 PM
فکر کنم خودش خودشو بن کرده ! :4:
اعتراض به اینکه چرا هر بازی کلی ادم میرن تا باندبازی چهارتا داهاتی رو تو پرسپولیس ببینن ! منم موافقم بازی پرسپولیس رو باید تحریم کرد تا این بیغیرتها پیرهن پرسپولیس رو تنشون میکنن . باید رفت سر تمرین خرشون گرفت . مایه ننگ باشگاهن اینایی که الان تو تیم بازی میکنن .
پ.ن:الان حدس میزنم علی بعد این پست من میخواد بیاد بگه چه ربطی داره؟ :4: من حال ندارم توضیح بدم ولی تو تاپیک پرسپولیس دیدم شاکی شده گفتم خودشو بن کرده استراحت کنه !
پ.ن: الان داشتم بازی چلسی تاتنهام میدیدم نیمه نهایی . خوراک چلسی اینه که توپ بخوره به تیرش و شانس بیاره و خوراک ما هم بزنیم به تیر ! خدا خودش رحم کنه

Scouser
2nd May, 2012, 11:19 PM
چه ربطی داشت الان این حرکت ؟

The Psychotic Eyes
3rd May, 2012, 12:08 PM
ابولفضل چرا خودزنی میکنی برادره من ؟! :22:

Scouser
3rd May, 2012, 04:22 PM

http://liverpoolfc.ir/Liverpoolism/liverpoolism7.jpg

نمایش آنلاین (http://liverpoolfc.ir/Liverpoolism/no7.swf)

برای دریافت نسخه PDF کلیک کنید (http://liverpoolfc.ir/Liverpoolism/no-7.pdf)

برای دریافت نسخه HTLM کلیک کنید (http://liverpoolfc.ir/Liverpoolism/no7.rar)

در شماره هفتـم لیورپولیسم می خوانید:

دست دادن ها / عذرخواهی ها

تصور کن یک مرد را با چشم های خیس ...
سلام لوییس

فن زون

دگردیسی

خانواده لیورپولی

عملکرد سال 90 کانون هواداران در ایران

گزارش آماری نیم فصل

لطفا تیرک ها را بردارید !

هفتـمین ماهنامه الکترونیکی لیورپولیسم به صاحب امتیازی کانون رسمی هواداران لیورپول در ایران و به سردبیری حبیب حیدری و همکاری علی امیری فر، مهدی صداقت، محمدرضا لقمانی، علی عارفی ، مائده شریعت، محمدضا رحیمی - طراحی و صفحه آرایی حسین میرسعیدی - ویراستاری ادبی پردیس طیبی- ویراستاری ورزشی علی امیری فر به شما عزیزان تقدیم می شود

Robbie God
4th May, 2012, 09:03 PM
یعنی شما همچین ادمایی هستید دیگه؟ تیمو ۲۴ ساعت مونده به فینال تنها میزارید؟
مث اینکه خودم تکی باید تیمو دست بگیرم :4:
به نظرم فردا با ترکیب :
رینا
انریکه ..... اگر ..... اشکرتل .... جانسن
..................... کارا ...........................
.............جرارد .......جونجو..........
بلیمی ...........سوارز.........کویت
نمیدونم . فکر کردم کارا شاید فردا مثل بازی با اسکوم تو اف ای هافبک دفاعی باشه. نمیدونم حسم درست میگه یا نه ولی خوب فکر کنم گل بکاره :4:

Scouser
4th May, 2012, 09:21 PM
ابوالفضل دل و دماغ نذاشته که
شاهین کاملا با بیس ترکیبت موافقم جز اینکه داونینگ جای کویت . کویت اصلا آماده نیست . در عوض داونینگ خیلی انگیزه داره برای این بازی چون از دی متئو متنفره که سال 97 نذاشت میدلزبرو قهرمان شه :4:

LFC-FAN
5th May, 2012, 12:31 AM
شب خوابم نمیبره :4:

یعنی با کارا هافبک دفاعی بازی کنیم؟

Scouser
5th May, 2012, 09:56 AM
جی و هندو جفتشون به باد میدنمون تو این بازی تو هافبک دفاعی هر چی هم آینده دار باشن :4:

LFC-FAN
5th May, 2012, 02:37 PM
فک کنم جی هافبک دفاعی باشه. یعنی بهترین گزینه ست. به نظرم جالب نیس از دفاع هامون تو هافبک دفاعی بازی بگیریم.

جی،جرارد و هندو البته اگه میخوایم سه هافبکه بازی کنیم.

Robbie God
5th May, 2012, 06:39 PM
دقیقا علی منم میگم تیمو به باد میده جی کوچولو .
ولی تو ترکیبی که حدس زده شده، جی تو بازیه .
یعنی امشب ما شادیم یا غمگین؟
خدایا یه حال درست حسابی عنایت بفرما :4:

Robbie God
5th May, 2012, 09:27 PM
اسپرینگ و انریکه بدن . خیلی .

A N F I E L D
5th May, 2012, 10:46 PM
با بحرین بازی داشتیم یا چلسی ؟خیلی زشته تیم در این سطح اینقدر وقت کشی کنن و خودشونو زمین بزن
داورم هم که کل کاملا سالم رو نگرفت.البته این به جای گل لوییز گارسیاولی با این تفاوت که ما بعد از گل مثل مرد فوتبال بازی کردیم ولی چلسی مثل بحرین وقت تلف کرد.خیلی زشته ها

ơɧʂҽɳ♏
5th May, 2012, 10:57 PM
به جونِ خودم قسم اينقدر از خداحافظي بالاك از فوتبال آلمان ناراحتم و حزين، كه نميخواستم بيام انجمن، ولي گفتم بشينم اين بازي رو نگاه كنم شايد بشه يكم خوشحال بشم ولي. . .

يه چيزي رو ميخوام بگم، با عرض معذرت از دوستانِ گلم مثل علي يا داش عماد و سايرين، گلاب به روتون، روم به ديوار يعني داوري بوي توالت عمومي دانشگاهمون رو ميداد! همين و بس. . . !

اين همه بازيكن بي خودي تو ليور چيكار ميكنن، اون پدرسن پدر سگ رو از كجا آورده بودن؟
علي مرگِ من جِي اسپرينگ كه ميگفتن اين بود؟ تاحالا هزار تا بازي ازش ديدم، يعني تابحال يه دريبل ازش نديدم!

عماد بشين و ببين با اين سبك بازي چطور ميشه مقابله كرد، فقط تا 30 اُم صبر پيشه كنيد!

alexdelpiero
5th May, 2012, 10:59 PM
یعنی داوری در حد بازی اسکوم ها !
من موندم چرا کینگ جای اینکه داونینگ یا هندرسون رو بکشه بیرون و کویت رو زودتر بیاره ؛ کریگ رو که داشت اینقد زحمت می کشید بیرون آورد ! :Smilebb (52):
به هر حال جام از دست رفت ... مبارک صاحابش !

Robbie God
5th May, 2012, 10:59 PM
به هرحال ما شایسته باختیم .
اسپرینگ تهه فوتبالش اینه ردش کنیم بره .

ơɧʂҽɳ♏
5th May, 2012, 11:10 PM
من موندم چرا کینگ جای اینکه داونینگ یا هندرسون رو بکشه بیرون و کویت رو زودتر بیاره ؛ کریگ رو که داشت اینقد زحمت می کشید بیرون آورد !

اين كينگ هم يه چيزيش ميشه به مولا !
داونينگ، هندرسون، اسپرينگ‌، بازي اين سه تن يه چيزي وراي فاجعه اتمي چرنوبيل بود !
يعني واقعاً چه حكمتي در اين نهفته بود كه اين سه نابغه فيكس بازي كردن؟!
درك كويت و كارول براي چي نيمكت نشين بودن؟!

پابرگي
______
يعني از همه چيز فوتبال امروز حالت تهوع بهم دست ميده! :22:

alexdelpiero
5th May, 2012, 11:13 PM
آمار بازی !
شوت : چلسی 14 – 18 لیورپول

شوت در چارچوب : چلسی 6 – 10 لیورپول

کرنر : چلسی 1 – 7 لیورپول

خطا : چلسی 5 – 8 لیورپول

درصد مالکیت توپ : چلسی 45 – 55 لیورپول
بدون شرح ! :mad:

H88PER
5th May, 2012, 11:33 PM
۶۰ دقیقه اول رو چلسی کنترل کرد ولی ۳۰ دقیقه بعد رو لیورپول خیلی خوب حمله میکرد که با بی دقتی هدر دادن فرصتهاشون رو.. ولی واقعا عالی بود گل کارول.. اصلا انتظار نداشتم اونطوری گل بزنه..
اسپرینگ و انریکه واقعا بد بازی کردن.. نه فقط به خاطر اشتباهات منجر به گلشون.. کلا.. مخصوصا انریکه واقعا نا امید کننده بود..
به هر حال فکر میکنم با اینکه لیورپول قهرمانی رو از دست داد ولی شایسته بازی کرد..
Ynwa اخر بازی هم بهترین چیزی هست که فقط هوادارای لیورپول میتونن باهاش از بازیکنای تیم قدردانی کنن.. برد و باخت و قهرمانی اونقدر موندگار نیست که ynwa هست...

ơɧʂҽɳ♏
5th May, 2012, 11:41 PM
- تو چند سكانس بالا و پايين پريدن هاي "كني" رو نشون داد !
از سوي ديگر هم چهره "يان راش" رو نشون داد كه بيقراري تو چهرۀ اش موج ميزد!
اين يعني اصالت، چيزي كه بايرن داره و ليورپول داره خيلي از تيم ها ندارن!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
5th May, 2012, 11:45 PM
به هواداران لیورپول بابت فوتبال زیبائی که بازی کردن تبریک میگم.:drinks:

نیازی نیست از چیز دیگه ای حرف زد چون حریف چلسی بود.

Scouser
5th May, 2012, 11:45 PM
امروز داشتم به این فکر میکردم که اگه با این اوضاع هافبک دفاعی دبل کنیم افتخار کسب شده با کودوم افتخاری تو تاریخمون برابری میکنه که تنها نمونه ی مشابه میتونم بگم استانبول بود که در عین ناباوری قهرمان شدیم . اسپرینگ هم گناهی نداره . اسپرینگ اصلا و ابدا ، تو بگو 10% هافبک دفاعی نیست . آخه هافبک دفاعی بود میفهمید اونجا اونطوری نباید تو پای هافبک رو در روش بره که تیم رو به فنا بده و داد . یه از این کمیک استریپ ها بود چن وقت پیش یکی تو فیس بوک گذاشته بود که یه فیلم هندی بود بعد یارو تیر میخورد بعد نمیمرد کلی کار میکرد قبل از مردنش قاتلشو میکشت و انتقام فک و فامیلشو میگرفت و با همه خداحافظی میکرد و باز میگفت نه اینجا نه ، میرفت تو خونش و بعد میمرد . حکایت امروز ما این بود که همینطوری داشتیم قهرمان میشدیم که آخرش کمک داور احمق و .... نذاشت . بدتر از اون گل چند دقیقه بعدش بود که سوارز تقریبا تک به تک شده بود . همیشه از اونجاها خوب ضربه میزد و میشد رو یه گل حساب کرد که داود احمق سوت زد و آوانتاژ نداد و یه موقعیت رو گرفت . ناراحت کنندست ولی کاملا قابل احترام و مستحق برد بودیم . بدون هافبک دفاعی ...

ơɧʂҽɳ♏
6th May, 2012, 12:19 AM
- به نظر ميرسه فوتبال ديگه مُرده!
من كه رسماً خودم به اين نتيجه رسيدم، نسلي كه ما ميشناختيم ديگه براي هميشه پاشو از ميادين بيرون كشيده، واسه خود من امروز با رفتن بالاك همه چيز تموم شده، برام ديگه فرقي نميكنه چيزي!

خودم رو به ياد ميارم تو بوندسليگاي سال 2002 بود، نميدونم شما هم اينجوري ميشيد يا نه ولي يه چيز ناخودآگاهي تمام روح و روانم رو در نورديد، وقتي بالاك تو بازي آخر بوندسليگا به هرتابرلين گل زد و از اون طرف در دقيقه 83 يان كولر براي دورتموند گل زد، اولش واسه دورتموند خيلي خوشحال بودم همزمان داشت راينر كالموند و بالاك رو نشون ميداد كه داشت به بالاك گريان دلداري ميداد، دقيقاً چند روز بعد بود كه فهميدم چي شده!

امروز هم براي شما همينه، چند سال بعد تازه متوجه ميشيد كه از گذشته ها چقدر فاصله گرفتيد، حالا بازم خيلي خوبه، امثال جرارد و كاراگر هنوز هستند، شايد بشه چند سال ديگه دووم آورد. شايد . . . !

ya_hoo
6th May, 2012, 04:33 PM
من که بازی رو ندیدم. راستش خیلی هم به قهرمانی امیدوار نبودم. در مورد خوب و بد بازیکنا هم به نظرم باید خود کینگ 1 فکری بکنه.
این فصل برام مثل کابوس پیش رفته.می ترسم یهو یوونتوس هم قهرمانی رو از دست بده. اونوقت نور علا نور می شه دیگه

Scouser
6th May, 2012, 08:51 PM
عکس امضام ، عکس امضام ، آخ عکس امضام ...

Robbie God
6th May, 2012, 09:21 PM
این عکس رو دیشب دیدم از زاویه جلو که جرارد پیرهنش رو گرفته بود رو سرش و گریه میکرد . داغونم کرد . عاشقشم . یه تعصب و یه استــــیــــوی جــــــی
پ.ن: ار هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است :4: ابوالفضل نمیخواد بیاد؟

ơɧʂҽɳ♏
6th May, 2012, 10:45 PM
ديشب استيوعلي جرارد خيلي عالي بود!
خدائيش با اينكه من يك ژرمن پرست هستم، ولي در مورد جرارد نميتونم كينه توزي به خرج بدم، هميشه در مورد ژرمنها با احترام صحبت كرده، من هم از اين قائده مستثني نيستم!

هيچ دقت كرديد چند صباحي هست كه چه كوكبي شومي چنبره زده رو تيمتون؟
ولش كن نميخوام فاز منفي بدم، در مورد استيوي صحبت كنم؟

ديشب سرعت رسيدن پاس هاش واقعاً معركه بود، به معناي واقعي كلام ميتونه تو عرصه جهاني و در هر آوردگاهي از لحاظ اسپيد رسيدن پاس هاي كوتاه و بلند با هر كسي زور آزمايي كنه!

حيف كه حوصله ندارم، وگرنه ميرفتم آماري انگشت به دهان كننده ازش درمياوردم!
بي خود نيست كه بهش ميگن استيوعلي جرارت :4:!

Robbie God
6th May, 2012, 10:57 PM
ما کلا انگشت به دهن استیوی هستیم :4:
من یه حسی بهم میگه این چلسی حتی بایرن رو هم میبره هرچند واقعا از ته دل دوست دارم بایرن قهرمان شه ( با وجود اینکه بقول ابولفضل قهرمانی بایرن مغایر منافع ماست :4:)

Scouser
7th May, 2012, 08:20 AM
قهرمانی رو به یوونتوسی های تاپیک تبریک میگم

A N F I E L D
7th May, 2012, 11:22 AM
رئوف حداقل امسال از یووه خوشحال شد:4:

DATAM
7th May, 2012, 07:18 PM
1- تو ومبلی چقدر مظلوم بودیم. فکر کن تو فینال جام حذفی و جلوی تیمی مثل چلسی هافبک دفاعی های تیم هندو و جی کوچولو باشن.
2- چه صحنه ای بود دقایق تلف شده که هوادارهای ما ynwa رو میخوندن و صدای طرفدارهای تیم برنده گم شده بود

Robbie God
7th May, 2012, 08:03 PM
اقا دیشب یووه خیلی حال داد . :4: یعنی من زندم روزیکه لیورپولم بخواد حال لیگ برتری بده؟
سه شنبه واسه بازی با چلسی میخواییم بزنیم تو خط کارای خیر،خبر دارید؟

Scouser
7th May, 2012, 09:01 PM
http://img4up.com/up2/02469024492584100726.jpg
YANKS OUT

ya_hoo
7th May, 2012, 10:34 PM
اینجا بد وضعی شده ها. بابا این عکسا رو می ذارید آدم از خودش بدش می یاد به خدا.
اول از استیوی بعد هم از کینگ. باورتون می شه منم همین الآن اشکم در اومد؟ نکنید خوب. چه کاریه؟ علی عکس امضات رو خواهشن عوض کن. خیلی قشنگه که کاپیتانمون این قدر غیرتیه اما دوست ندارم استیوی رو این جوری ببینم.
به هر دوتاشون افتخار می کنم. دوست دارم قبل از این که استیوی به فکر بازنشستگی برسه قهرمانی لیگ برتر رو بهش هدیه کنیم.
================================================== ==================
از همه کسایی که قهرمانی یووه رو تبریک گفتن تشکر می کنم. آره. تو این فصل داغون یووه 1 حال اساسی بهم داد. البته ضد حالم زدن با نخواستن الکس. مثل این می مونه که زبونم لال 1 موقع ما استیوی رو نخوایم.

DATAM
7th May, 2012, 10:36 PM
علی منظورت از ارسال آخرت چیه؟ بصورت خودجوش، جوش آوردی باز؟ :4:

ơɧʂҽɳ♏
7th May, 2012, 11:05 PM
سلام بچه ها ! يه دعوت نامه رسمي از جانب من براي همتون! :53:
ديگه نخواستم به تك تكون پيام بدم، ديگه همينطوري ازم بپذيريد. :53:
به اين تاپيك سر بزنيد، و نظراتتون رو بعد از ديدن كليپي كه آماده كردم (دانلود كنيد حتماً مطمئنم كه پشيمون نميشيد) اعلام كنيد!

▌ ▓▌ و سر انجام گـُسستِ قيصر كوچڪ از فوتبال آلمان▌ ▓▌ - گراميداشت خداحافظے هميشگی ميشائيل بالاڪ از فوتبال آلمان (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=5214)

بچه ها حتماً تو نظرسنجي هم شركت كنيد.، البته اين فقط براي زمان حضورش تو لوركوزن هست.
دم همتون گرم. :53:

بچه هاي اين تاپيك، ابولفضل، علي، عماد، رابي گاد و سايرين كه ازتون انتظار دارم حتماً كليپ رو با دقت نگاه كنيد، تو نظر سنجي شركت كنيد و در مورد كليپ نظر بديد تو تاپيك مربوطه،

علي اسكاورز اون چيزايي كه برات توضيح دادم اون شب رو ميتوني با عكس كامل ببيني،

ya_hoo
7th May, 2012, 11:06 PM
علی راست می گه ابوالفضل منم هر چی فکر کردم نتونستم بفهمم الآن منظورت از مقصودت چی بود. بدو روشن سازی کن.

Robbie God
7th May, 2012, 11:10 PM
نکنه منظورت اینه هنری و اینا باید حیا کنن؟
الان تو یاهو با یکی از لیورپولی های قدیمی چت میکردم، میگفت کنی تیم خوبی رو ساخته اما بهتره فصل بعد یکی دیگه مثلا برای مثال یکی مثل کاپلو مربی بشه، نظر شما چیه در مورد این؟
من خودم مخالفم . هم با رفتن کینگ هم با اومدن کاپلو .

DATAM
7th May, 2012, 11:17 PM
تو لیورپول کسی به برکناری کینگ فکر نمیکنه. نه هنری و وارنر، نه طرفدارها، نه رسانه ها و نه بازیکنان

alexdelpiero
7th May, 2012, 11:27 PM
من هم با رفتن یانکی ها موافقم ! بند انگشت عربا هم نمیشن تو فهم فوتبالی ! :Smilebb (86):

قهرمانی رو به یوونتوسی های تاپیک تبریک میگم

مرسی علی جان ... کاش همونطور که یووه قهرمان شد و ایشالله دبل هم می کنه لیورپول هم دبل می کرد ! :cry:

Robbie God
7th May, 2012, 11:33 PM
مهدی با رفتن یانکی ها موافقم چیه؟ جدی دارید میگید؟ بابا بزارید برسن اینا :4:.
ابولفضل رفیقم میگفت لیورپول با کنی خوب فوتبال بازی میکنه.. اما یه جور طلسم نمیزازه موفق باشن . یعنی طلسم منظورش جادو نبود منظورش از نظر روانی بود که بازیکن هامون انگار باورشون شده که توپ نمیره تو گل . میگفت اومدن کاپلو یا مربی خوب دیگرو بخاطر شوکش باید انجام بشه .
من میگم خوب خود کنی میتونه کار روانی کنه تو تیم . با کمک روانپزشک ها.

ویرایش نیم ساعت بعد: من الان رفتم ردز . فهمیدم موضوع چیه! چون من تا بازی فینال تموم شد سریع تلویزیون رو خاموش کردم اصلا ندیدم مراسم اهدای جام رو و نمیدونستم هنری به کنی دست نداده .
اولا که حس خیلی بدی نسبت به هنری پیدا کردم . دوما که مثلا فکر کرده که هوادارا بین اون و کینگ کی رو انتخاب میکنن؟ معلومه کینگ . گوربابات هنری . اینجا لیورپوله . همه چیز قهرمانی نیست .
ادیت دوباره: علی میشه فیلمش رو بزاری؟ تو این عکس چیزی معلوم نیست . اصلا نمیتونم فکر کنم انقدر بی شخصیت باشه یعنی به قیافش نمیاد :4:

ya_hoo
8th May, 2012, 12:12 AM
یعنی با همه دست داده و با کینگ دست نداده؟

DATAM
8th May, 2012, 12:15 AM
ای بابا. هنری چرا این کار رو کرده؟
یه تار موی گندیده کینگ رو به 100 هزار هنری نمیدم

شاید هم هنری دچار سوتفاهم شده؟ مثلا فکر کرده فقط باید با کاپیتان تیم دست بده؟ چه میدونم تفاوت فرهنگی و تفاوت تشریفات انگلیسی های تشریفاتی و آمریکایی های راحت؟
بهتره تا ته و توی قضیه درنیومده خیلی آب و تاب ندیم
چون واقعا فکر نکنم هنری اینقدر بچه باشه که عین بچه ها بخاطر باخت جلوی این همه دوربین و آدم با مربیش قهر کنه. این حرکت انصافا خیلی بچگانست. یعنی در حد سیرالئونه. هنری که بچه نیست
نمیدونم والا. شاید وارد یه بازی رسانه ای خیلی خیلی کثیف شده باشیم
فعلا صبر کردن بهترین کاره

Scouser
8th May, 2012, 06:23 AM
http://up.vatandownload.com/images/xqe3hl7pdoc2u93dosih.jpg

مرتیکه ی نفهم نگا تورو خدا قیافشو چطوری با غرور به کنی نگا میکنه . انگار ارث باباشو طلب داره

Robbie God
8th May, 2012, 07:00 PM
علی تا فیلمشو ندیدیم نمیشه گفت . چهرش که غروری نیست من بیشتر احترام رو تو چهرش و حالت ایستادنش حس میکنم . ولی اگه به همه دست داده فقط به کینگ دست نداده باید با لگد انداختش بیرون . اگه کنی دستشو دراز کرده باشه و این مردک دست نداده باشه هم که واقعا اسفالت کردن دهنش واجب میشه :4: ولی تو این عکس چیزی معلوم نیست ...
خبر خوبم که لوکاس امروز تو ملوود دوید . خدایا؛ فقط خواهشا این پسر سریع برگرده به اوج .

DATAM
8th May, 2012, 07:15 PM
منم تا این لحظه به این نتیجه رسیدم که کل ماجرا یک بازی رسانه ای احمقانست که متاسفانه خیل هامون تو دامش افتادن. تو مراسم اهدای جای انگلیسی اینقدر اتیکت و آدام و رسوم و تشریفات وجود داره و تفاوت فرهنگی انگلیس و آمریکا هم اینقدر هست که احتمال سوتفاهم بیشتری از هر چیزی به ذهن من متبادر میشه
مگر اینکه شواهد متقن جدیدی منتشر بشه

Robbie God
8th May, 2012, 08:09 PM
چند ساعت تا برگشت "جوداس" به انفیلد ...
هرچند میگفتند که بعد بازی روز شنبه میره رختکن لیورپول و ازشون میخواد جو انفیلد رو براش تلطیف کنند ، اما منکه تلاشی در این جهت از کسی تو باشگاه ندیدم .
BIG f**k off BOO for judas

DATAM
8th May, 2012, 09:11 PM
جالبه. 16 ماه طول کشید تا تورس به آنفیلد برگرده

این پست صرفا جهت تست یه مورد فنی ارسال شد و اسپمی بیش نیست

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th May, 2012, 10:41 PM
این قضیه دست ندادن تو اکثر فرومهای خارجی و خبرگذاری ها منتسب به لیورپول کار شده ، کافیه این رو سرچ کنید:

Henry neglected to shake Kenny Dalglish's hand

این سایت زیر نمونه هست که خبر رو کار کرده ، ضمن اینکه بخش نظراتش جنگ و دعوا بین طرفداران رفافا در مقابل بقیه هست!اکثرا رافا رو مناسب برگشت دونستن و دستاوردهاش مث خرید ها و ... رو دربارش بحث کردن...ش

Robbie God
8th May, 2012, 10:47 PM
ترکیب امشب لیورپول :

رینا . اگر . اشکرتل . جانسن . انریکه . هندو . شلوی . داونینگ . مکسی . سوارز . کارول

جرارد رو نیمکت هم نیست .

پ.ن: داوود جان یه سری رسانه شیطنت کردن . هوادارها هم بحث کردن . اما قرار نیست واقعی باشه .
در مورد خریدهای رافا و دستاورد هاش هم خندیدیم . خریدهای رافا چیزی بود که من بهش خیلی انتقاد داشتم .

ویرایش: داریم یه عشق کنی بازی میکنیم . تا دقیقه ۳۰ ، ۳تا .

DATAM
9th May, 2012, 12:00 AM
تا دقیقه 30 ترکوندیم. 3-0

A N F I E L D
9th May, 2012, 12:23 AM
به جان تری بیزحمت یه دامن بدید که این قدر لایی نخوره:4:
داونینگ هم ریدینگ زد با این پنالتی ، اگه گل میشد باید منتظر نیمه دومی جالبتر میبودیم

Robbie God
9th May, 2012, 12:28 AM
داونینگ اگه گل میزد ، نیمه دوم فکر کنم میرسوندیم به شیش ، ولی الان بعید میدونم اتفاق خاصی بیوفته . ای کاش اندی میزد که گل نمیشدم نمیسوختم.

ویرایش: آخرای بازی . ۴-۱ .
خوشحالم جونجو شلوی داره تو ترکیب اصلی جا میوفته . و خوبه به رحیم هم بازی میرسه . بازی خوبی بود .
رفبق عزیزم تو تاپیک چلسی؛ ما نه به جام نیازمندیم نه به افتابه ! فقط مربی حال حاضر تیم کینگ کنی از کل تاریخ باشگاتون بیشتر قهرمانی داره . :4: همین.

DATAM
9th May, 2012, 01:26 AM
برای سومین بار ظرف 4 فصل اخیر، طیف آبی لندن رو دبل کردیم.
کلا امسال جلوی تیمهای آبی پوش بهتر بودیم. بسا که اگه 4 تا تیم آبی پوش بیشتر تو لیگ بودن واسه قهرمانی می جنگیدیم:4:
چلسی رو که تو لیگ دبل کردیم. در همه رقابهتا سه تا از 4 تا بازی رو بردیم که دوتاش تو زمین خودشون بود.
اورتون رو که در سه ورزشگاه مختلف ترکوندیم
منچسترسیتی هم که از قربانیان مسیر قهرمانی مون توی اتحادیه بود

حالا نمیشد بچه ها یه گل از این بچه:4: ( تورس) بخورن؟

http://u.goal.com/184700/184783hp2.jpg

ظاهرا هازارد با بچه پولدارای منچستر به توافق رسیده

Robbie God
9th May, 2012, 01:31 AM
اره دیگه . منکه گفتم نباید خیال پردازی کرد هازارد لیورپول بیا نبود و نیست .
خوش بحالشون پول دارن میخرن. حالا باز خوبه میزارن ما نیگا کنیم :4:
میگما این تیمایی که یوناید سیتی چلسی میسازن واقعا اینکه فکر کنیم فصل بعد میتونیم برای قهرمانی بجنگیم ، خوش خیالی محضه .

پ.ن: جوداس:nish:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th May, 2012, 01:33 AM
به رسم ادب که بعد از برد برابر نیوکاسل تو تاپیکمون تبریک گفته شد ، برد در خور نامتون رو تبریک میگم.:nish:

از بازی که انجام دادید لذت بردم ، بازی وسارز مخصوصا نیمه اول خیلی عالی بود ، مخصوصا لائی که در نهایت گل زد و اون پاس با پشت پا در حالت نا متعادل بودن و کلا درخشان بود.

به جان تری بیزحمت یه دامن بدید که این قدر لایی نخوره:4:

نکته ظریفی رئ اشاره کردی:4: ،البته رو سه گل اول تری تاثیرگذار بود ، گل اول که با این وضعیت که گفتی اگر اشتباه نکنم دریبل خورد و گل ، دومی که لیز خورد و سومی هم کارول رو نتونستن مهار کن و پاس کارول با ضربه سر منجبر به گل شد.

DATAM
9th May, 2012, 01:42 AM
تا حالا اندرو از طرف طرفدارها بعنوان بهترین بازیکن امشب انتخاب شده. فاصله اش با نفردوم 50 درصده:4:

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/1_4fa97b6051e33283538183.jpg

خوبه که لااقل وداعمون با آنفیلد با یه پیروزی پرگل صورت گرفت. امسال آنفیلد از دست تیم خیلی عذاب کشید

یکی از طرفدارها تو فروم باشگاه نوشته:

After Thrashing Chelsea I hope Everyone Will Now Give Full Support to KD

Robbie God
9th May, 2012, 01:50 AM
بله . امسال عملکردمون تو انفیلد خیلی بد بود . اخرین باری که از این بدتر بود ۶۴ سال پیش بوده :4:
وداع مکسی از انفیلد هم جالب بود . کلا بازیکن کم حاشیه و مثمر ثمری بود برامون .
امروز کارا مارتین و دنی و گلن فقط یک هدف داشتن و ناکام گذاشتن جوداس . .خصوصا کارا که به طرز وحشتناکی امشب به خودش زحمت داد خسته شد آقام .
نکته بد بازی اینکه اخر فصلی هنوز داونینگ رو اعصابه ...
پ.ن: جوداس:Smilebb (29): :4:
ویرایش: راستی دیدید جانی و رابی گاد بودن؟ جا راشی خالی بود . وگرنه کنی که کنار زمین بود . :4: جمعشون کامل میشد .

ya_hoo
9th May, 2012, 02:07 AM
به به. من که طبق معمول بازی رو ندیدم.
4-1 ؟ از ابوالفضل بابت عکسش بسیار تشکر می کنم که قیافه این بچه بسی دلم رو شاد کرد. :دی
اینام دیگه با لیگ قهرمانان سال آینده وداع کردن. :دی ( عمرا بایرن رو ببرن. تیما آلمانی مثل بارسا نیستن که بخوان بی محابا حمله کنن. بازیا رو هم که نگاه می کردی میدیدی که رئال با تمام ستاره هاش روبرو بایرن واقعا حرفی واسه گفتن نداشت. به طور کلی حاضرم همین جا رو برد بایرن شرط ببندم. )
================================================== =======================
هر کسی نیومد نیومد. فدا سر کینگ. 1 تیمی بسازه که تا سال ها تو اروپا خدایی کنه. شک نکن.

ya_hoo
9th May, 2012, 03:39 AM
یعنی تو 1 کپی پیست عمیق ( همه چیه این پست به غیر از این خط کپی پیسته ) می خوام بگم :

و اما یه چیز جالب! ژابی آلونسوی دوست داشتنی که روی نیمکت رئال نشسته ولی داره بازی لیورپول و چلسی رو دنبال میکنه! بعد از گل زدن کارول به مورینهو اشاره میکنه که بازی 2-1 شد! یعنی عاشــــــقتم ژابــــــی!

دانلود (http://www.4shared.com/get/RyY-YcSx/_______-_YouTube.html;jsessionid=D52B464DB20A5389F52373679 69F8EF2.dc332)

DATAM
9th May, 2012, 02:18 PM
به نظر شما چیزی تو دنیا هست که صکصی تر باشکوهتر از این باشه که این مرد بزرگ روی نیمکتمونه؟ بیشتر از هر زمانی مطمئنم که بین جامهای قهرمانی و حضور این مرد بعنوان سرمربی، گزینه دوم برام جذابتره
بخدا بعدها حسرت این روزها رو خواهیم خورد. خیلی خوشحالم از اینکه سنم قد داد که پادشاه رو نشسته بر تخت پادشاهیش ببینم

http://img.online-dl.com/images/x485_581078_3880670345699.jpg

Scouser
9th May, 2012, 04:50 PM
دقیقا موافقم . ما عاشق لیورپول به خاطر جام هایی که هر سال به دست میومد نشدیم . ما طرفدار لیورپول شدیم به خاطر خلق لحظات جذاب و چیزهایی که بهشون افتخار میکنیم ...

LFC-FAN
9th May, 2012, 06:46 PM
من متاسفانه شب بعد فینال حذفی دیگه نتونستم بیام نت و فرداش باید میرفتم دانشگاه. فقط چن تا نکته بگم.

نمیخوام یاد گذشته کنم ولی واقعا خیلی ناراحت شدم بخاطر از دست دادن جام حذفی ولی یه مقداریش دیشب برطرف شد.

همه قبول داریم داگلیش اشتباهاتی داشته تو این فصل. اما همه ی مربیا اشتباه دارن. این یه چیز عادیه. تنها از کنی میخوام این فصل رو با تمام حرفای و کنایه هایی که بعضی لیورپولی نماها بهش زدن فراموش کنه و به فکر فصل بعد باشه.

کنی تو رو خدا این اسپرینگ رو بفرست بره.چرا اصن هافبک دفاعی داشته باشیم؟ دیشب دوتا بچه هافبکمون بودن و شلوی در واقع با بازی دیشبش نشون داد که خیلی بهتر از اینا میتوه باشه.

مکسی که احتمال زیاد میره. امیدوارم رینا رو هم بدیم بره.واقعا بی انگیزه شده.

البته داگلیش واسه تقویت تیم داره خوب کار میکنه بطوری که شخصا میره بازیای تیمای دیگه رو میبینه.

هر روز که میگذره و توی دنیای مجازی میچرخم احساس میکنم هر روز کوچیکتر از قبل میشم. یعنی یه هوادار ساده هم خودمو نمیدونم. همه ی دوستام بهم اس دادن که واقعا اون حرکت دقیقه ی 90 لیورپولیا که ynwa رو میخوندن توی هیچ تیمی ندیدیم!!!

سنم به آخرین قهرمانی لیورپول قد نمیده. سنم به اندازه ی افتخارات داگلیش قد نمیده. افتخار میکنم یک لیورپولیم. مثلا دیشب تمام دوستام مسخره م کردن که تیمتون چرا هشتم یا نهمه؟ خوب من اصن خجالت نمیکشم و یه جوری قانعشون میکنم. توی یه جمع وقتی میگن طرفدار کجا هستی و میگم لیورپول همه بهم میخندن ولی من بیشتر بهشون میخندم چون میدونم اونی که بهم میخنده از فوتیال هیچ سرش نمیشه وگرنه لیورپول رو یکی میشناسه که بشینه بازیای این تیمو ببینه نه چارتا بچه که دوتا بازی از بارسا بیشتر ندیدن.

مثه همیشه: "ایشالله فصل دیگه" رو باید بگیم ولی به نظرم فصل دیگه خیلی فرق میکنه. داگلیش با وجود تجربه ی بالاش خیلی برنامه ها و اهداف تو ذهنش داره و مطمئنم اونا رو به زودی عملی میکنه.

حال کنین پستم اشکتونو در میاره :4:

DATAM
9th May, 2012, 07:16 PM
حالا که بحث اعترافه، بذارید منم اعتراف کنم تو وقت های تلف شده بازی ومبلی که صدای ynwa خوندن طرفدارهامون کل لندن رو به لرزه انداخته بود احساس حقارت کردم در برابر باشگاه و هوادرانش. همینطور از خودم خجالت کشیدم که بعضی اوقات فکر شیطانی رفتن پادشاه به سرم خطور کرد در این فصل
واقعا بقول شنکلی لیورپول یعنی هوادرانش و دیگر هیچ!

Robbie God
9th May, 2012, 08:28 PM
من تو اون لحظات اخر بازی چلسی تنها کاری که کردم این بود بشینم و شکوه لیورپول رو نگاه کنم . تو همه این سالها فقط یه you'll never walk alone از این بیشتر احساساتی ام کرد اونم بین دو نیمه فینال استانبول .
مجتبی، منم مثل تو ، نسبت به فصل بعد حس خوبی دارم
پ.ن: شماها چه ادمای پلید و شیطانی هستید که فکر رفتن پادشاه به سرتون زده .:4:

A N F I E L D
9th May, 2012, 10:53 PM
من انگار بیشتر از شماها فکر رفتن پادشاه به سرم زده

چون دالگلیش رو خیل دوست دارم میگم . با این وضعی که پیش اومده فصل بعد فصل خیلی بدی براش درست خواهند کرد. هنری دیگه اون حمایت رو ازش نداره و شاید دستشو با پوست گردو حنایی کنه و این یعنی از بین بردن کینگ بزرگ
هنری این فصل انتظارش قهرمانی نبود ولی لیگ قهرمانان بود یا حداقلش این بود که تا روز اخر برای لیگ قهرمانان توی کورس باشیم ولی خیلی زود قافیه رو باختیم و فصل برامون تمام شد.هنری توی این چندی سال گذشته بیشترین هزینه را برای تیم انجام داد در نتیجه ، نتیجه بهتری هم میخواست که بخاطر شانس بد کینگ این اتفاق نیوفتاد .
من موقعی که فهمیدم با گواردیولا برای فصل بعد صحبت کردن اتیش گرفتم و برام یه چیزایی روشن شد .
فصل بعد دو حالت داره یا هنری لجبازی میکنه و حمایت انچنانی نمیکنه که بازم همون اش و همون کاسس یا نه از خر شیطون میاد پایین و میفهمه ارزش کینگ کجاست و ارزش خودش کجا پس باید تمامیه خواسته های کینگ را برطرف کنه
فصل بعد فصل به مراتب سخت تری خواهد بود پس نیاز به حمایت همه جانبه داریم و فقط کینگ هست که میتونه فصل را برامون طلایی کنه البته باید یه سری لج بازی هاش هم بزاره کنار
راستی دیشب بازی بدون اسپرینگ چقدر نگاه کردنش لذت داشت:4:

Scouser
10th May, 2012, 08:44 AM
عماد ما تیم رو قرار نیست همیشه با خریدهای زیاد بسازیم . ما خریدهامونو کردیم . وظیفه ی اصلی کنی اینه که از تو هندو و کارول و داونینگ و بقیه ی جوونامون بازیکنهای تاثیرگذاری بسازه که هرچی از فصل گذشت بهترم شدن و بهترترم خواهند شد ! کی میگه با گواردیولا صحبتی شده ؟ مطمئن باش یه چنین چیزی صحت نداره در ضمن گواردیولا گفت یک فصل میخواد استراحت کنه

A N F I E L D
10th May, 2012, 10:11 AM
خود پپ گفت از چلسی و لیورپول و ارسنال پیشنهاد داشتم ولی میخوام یک سال استراحت کنم
صحبت که شده برادر من
ولی ما باز باید خرید کنیم با این تیم شاید بهتر از این فصل باشیم ولی برای رسیدن به سی ال اصلا کافی نیست . کوبت و ماکسی و بلیمی اون جلو بخاطر سنشون دیگه نمیشه حساب زیادی روشون باز کرد پس وینگر خوب میخوایم .هافبک دفاعی که از نون شب هم واجب تره . دفاع چپ هم دیگه بود و نبودش فرقی نمیکنه چون عادت کردیم که واژه دفاع چپ برای ما تعریف نشدس
برخلاف دوستان رینا هنوز هم میتونه برامون خوب باشه
من بزرگترین علت را داشتن این همه بچه برای بازیکنا میدونم ماشاا.. هر کدوم یه جین بچه دارن معلومه تو زمین دیگه نای راه رفتن ندارن:4:
رئوف اماده باش اگه هنری بخواد به کینگ کوچکترین بی احترامی کنه باید بری ااونجا و یه صحبتی با هنری و خانواده محترمش انجام بدی:4:

DATAM
10th May, 2012, 12:30 PM
ما یه دفاع چپ روپا که حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما می خوایم
یه هافبک دفاعی پاسور و بازیسازهم حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما می خوایم
دو تا فوروارد هم می خوایم. یکیش باید همان در سطح بالایی باشه

Scouser
10th May, 2012, 01:24 PM
به نظر من ما فقط یه دونه هافبک دفاعی با تجربه میخوایم که وقتی لوکاس مصدوم بود نزائیم زیرش . آمبروزینی قراردادش تموم شده با میلان خیلی دوست داشتم میشد بگیریمش البته راسموس الم هافبک سوئدی آلکمار خیلی نزدیک تره . کنی و کلارک هفته ی پیش شخصا برای دیدن بازیش به هلند رفته بودن . یه وینگر میخوایم جای مکسی . با توجه به اینکه هازارد به سیتی تقریبا داره قطعی میشه میشه روی جانسون یا حتی نصری حساب باز کرد . یه مهاجم خوب و جوون هم میخوایم که مثل اینکه یه صحبت هایی با لوک دی یانگ شده .

LFC-FAN
10th May, 2012, 03:41 PM
آخ من میخواستم در مورد خریدا نظرمو بگم که علی اومد حرفای منو زد :4:

1-هافبک دفاعی فوقش 15 تا

2-وینگر که دوس دارم هویلت و موسس رو جفتشونو بخریم :4: جمعا ممکنه 25 تا آب بخوره.

3- یه مهاجم که قطعا دی یانگ رو به بقیه ترجیح میدم با بازیایی که ازش دیدم. اونم مطمئنا بیشتر 15 تا نیست.

در مورد آدام جانسون. بعید میدونم من سیتی ارزون بده ش به ما. خود کنی هم دوسش داره.البته آدام جانسون هم یه مدتیه که افت کرده.ولی در کل بیشتر 20 تا نمی ارزه.

در هر صورت تغییرات نباید زیاد باشن که بلای ناهماهنگی امسال سرمون بیاد. 2-3تا تغییر تو ترکیباصلی فقط لازمه

DATAM
10th May, 2012, 09:22 PM
به نظر من ما فقط یه دونه هافبک دفاعی با تجربه میخوایم که وقتی لوکاس مصدوم بود نزائیم زیرش .

والا از لحاظ بازیسازی قبل از مصدومیت لوکاس هم حسابی زائیده بودیم. زوج مازیار- لوکاس یکی از اعصاب خرد کن ترین زوج های تاریخ لیورپول بود به نظرم
واسه همین تاکید موکد اکید دارم به جذب هافبک دفاعی بازیساز و پاسور یعنی یکی مثل ژابی

ده یانگ واقعا میتونه خرید خوبی باشه. البته ما بسیار تیم ضعیف و خاک بر سری خواهیم بود تو نقل و انتقالات چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ جایگاهی
باید به بازیکنای بی نام و نشان یا درجه 2 و 3 و یا در آستانه بازنشستگی فکر کنیم

DATAM
10th May, 2012, 09:32 PM
تا حالا دو تا King of KOP با چشم بند دیدین؟

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/seeing_is_believing_23.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/seeing_is_believing_20.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/seeing_is_believing_10.jpg

یعنی پسر خدا میتونه یه روزی جانشین خدا باشه؟

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/seeing_is_believing_01.jpg

DATAM
11th May, 2012, 10:52 AM
پیراهن فصل بعد رونمایی شد. به نظرم هات ترین و اینترست ترین و صکصی ترین پیراهن اول تمام تاریخمونه. خیلی شیکه. مو ماشین و نشان لیوربرد فلکه، کاشکی دورش بگردم:4:

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/homekitfront500_4fac55f84f292918434825.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/homeshorts500.jpg

http://reds.ir/attachment.php?attachmentid=1479&d=1336691925

http://assets1.lfcimages.com/images/kit/assets100512nb/10-wkl2012.jpg

DATAM
11th May, 2012, 11:03 AM
یه نکته چشمگیر در لباس بعد وجود نشانی به یاد شهدای هیزل برو در پشت یقه لباسه.

http://assets1.lfcimages.com/images/kit/assets100512nb/12-wkl2012.jpg

راستی برید تو این لینک. (http://www.liverpoolfc.tv/video/features/11695-legends-take-sib-challenge) یه فایل ویدئویی درباره پنالتی زدنهای جانی بارنز و رابی گاد با چشمان کاملا بسته توش هست. خیلی جالب و خنده داره. بخصوص شیطنت های رابی گاد و بعد ترسش از انتقام بارنز:4:

Scouser
11th May, 2012, 12:52 PM
فقط از طرح شماره هاش خوشم نیومد . خیلی کوچیک و بالاست شماره هاش . 9 از 10

Scouser
11th May, 2012, 12:53 PM
قیمتش 20 پوند فقط ! آدیداس 40 بود فک کنم

Robbie God
11th May, 2012, 02:16 PM
لباس قشنگه . قراردادی هم که با واریور بستیم خوب بوده . ولی خوبی ادیداس این بود که همه بازارها رو تو دست داشت در حالیکه با واریور شاید بازارای شرق و جنوب شرق اسیا رو از دست بدیم .
صحنه های خدا و جانی هم عالی بود . راستی بارنز چرا هیکلش اینجوری شده یمدت بدنسازی رو بغل کرده بود هیکلش رو فرم اومده بود .:4:

DATAM
11th May, 2012, 02:22 PM
میگم لباس دوم و سوم ما رونمایی شد؟ یه عکسهایی چند وقت پیش گذاشتید. قضیه جدی بود؟ اگه آره دوباره بذارید ببینم

Scouser
11th May, 2012, 10:25 PM
نه نشد . بارنز هم که همیشه چاق بود بابا :4:

Robbie God
11th May, 2012, 10:33 PM
علی بیخیال . قبلا اینحوری شیکم نداشت . روفرم بود فکر کنم بتونم عکساشو پیدا کنم :4:
اقا این شماره پشت پیرهنا با رنگ سفیده؟ بعد تبلیغ استاندارد و لوگو و اینا زرده . همخونی نداره . تو ذوق میزنه

Scouser
11th May, 2012, 10:40 PM
http://img4up.com/up2/55079265112143998204.jpg

این پشت پیرنه . شماره هاش کوچیکه فقط

LFC-FAN
11th May, 2012, 11:20 PM
کاش زودتر بیاد تو بازار مشتاقانه منتظر خریدش هستم :4:

A N F I E L D
11th May, 2012, 11:25 PM
اصلا از پیراهن فصل بعد خوشم نیومد :N_aggressive (3):

ya_hoo
12th May, 2012, 12:22 AM
اتفاقا من خیلی از پیراهن فصل بعد خوشم اومد. از اون لباساس که اندام بدنسازی رو خوب نشون می ده. منم که ماشالابدنساز. این لباس قرار نیست این جا بیاد؟ اگر می یومد می رفتم می خریدم. دارم مفتخرانه بر می گردم ایران.

Scouser
12th May, 2012, 08:01 AM
مطمئنا وارویور برای اینکه ضرر نکنه و البته از قبلش طرح های زیادی برای گسترش بازارهاش داره و مطمئنا یکی از اولین اهدافش هند باید باشه . دیدی چنتا بخر خلاصه :4: واسه من شمارش 33 باشه :4:

LFC-FAN
12th May, 2012, 03:19 PM
کنی داگلیش هم گفت که کویت و مکسی واسه فصل بعد هستن و اورلیو تنها کسیه که تیمو ترک میکنه

Robbie God
12th May, 2012, 05:26 PM
مجتبی فکر کنم کنی گفته من از همه بازیکنام راضی ام و به خواست من کسی جدا نمیشه، اورلیو هم قراردادش تموم شده .
وگرنه اگه پیشنهاد بیاد یا کسی بخواد بره میتونه . کنی یه جوری حمایت کرده از همه تیم .
به نظرم یه جوریه رنگ شماره سفیده رنگ تبلیغ زرد . نمیدونم چرا :4:

LFC-FAN
12th May, 2012, 06:41 PM
اون که بله :4: ولی مصاحبه ی امروز کنی رو هم خوندم که یه جورایی هدفش فقط برطرف نقاط ضعفه و اصن به اسم کاری نداره.

آقا!! سوژه دارم اساسی. این لباس فصل بعد من یوئه. من به شخصه چون خوزستان زیاد خاک داریم باید یکی دو دست بخرم واسه ماشین :4:

http://www.authenticsoccerjersey.com/images/category_30/448pro.jpg

A N F I E L D
12th May, 2012, 10:58 PM
کلی از لباس من یو خندیدم . این چه طرحیه؟ باید بجای تبلیغ اسپانسر روی پیرهن مینوشتن ابود 5 ساله از آبادان:4:
یه سر رفتم تو انجمن ها یهو چشمم به جزیره افتاد دیدم که اخرین پستش رو شاهین زده بعد یهو رگ فضولیم گرفت گفتم ببینم بعد از اون کودتا کسی هم رفته سر بزنه به اونجا که دیدم بلههه ابوالفضل شاخ و شمشاد و با کمی هم علی رفتن اونجا پست دادن.البته شاهین بنده خدا تقصیری نداره و از جریان بی اطلاع بوده و بعد از جنگ و جدل وارد فروم شد ولی ....
رئوف دیدی بچه هامون چطوری پشت هم هستن؟رئوف دیدی؟ تو بگو من چی بگم؟:4:

alexdelpiero
12th May, 2012, 11:08 PM
خیلی طرح جالبیه پیرهنه ... رنگش هم خیلی تمیزه ! کلا جذاب تر از همیشه به نظر میاد !
پیرهن منچستر :lol: . . . یکی می گفت شبیه بیژامس ... :71:

پ . ن : چرا کینگ روی مجموعه الان پافشاری می کنه ؟!! نیاز به تغییرات اساسی بالاخص کمربند میانی به شدت احساس میشه !
نمی دونم این کلیپ رو دیدن یا نه ! ولی ... :Smilebb (41):
شرح فصل به فصل لیورپول از 2004/05 که قهرمان اروپا شد تا همین امسال که کارلینگ کاپ رو گرفتیم !

::دانلود (http://fpk.im/F6vU)::

حجم : 90 مگابایت

DATAM
12th May, 2012, 11:20 PM
لیست خروج من:

1- مکسی
2- کارا ( به قصد نیمکت و دستیاری کینگ)
3- مازیار
4- فلانگان( بصورت قرضی به یه تیم لیگ برتری. تاکید میکنم فقط قرضی)
5- اوره لیو
6- اسپرینگ

A N F I E L D
13th May, 2012, 01:09 AM
تو لیست ابوالفضل برای من جای مازیار و اسپرینگ باید عوض بشه
مازیار به درد میخوره :4:

DATAM
13th May, 2012, 02:08 AM
مرسی عماد. اسپرینگ یادم رفته بود
اون واقعا الکی جا گرفته تو تیم. بازی تیم رو خراب کرده و کلاس بازی رو هم پایین میاره
حالا اینکه چندسال دیگه واسه خودش افن برگ قراره بشه واسم اصلا مهم نیست

Robbie God
13th May, 2012, 08:34 PM
واااااااااااااای خداااااااااااا
دقیقه ۹۴. اووووووووف . همه ریختن وسط زمین .
اسکوم دماغ سوخته همینه همینه

DATAM
13th May, 2012, 09:30 PM
هی
دلم گرفته، نمی خوام آواز بخونم:4:

بله، پولدارها همیشه به بهشت می روند
پول شاید تاریخ نیاره، شاید کلاس نیاره ولی جام میاره

سیتی ای که تا همین دو سه فصل پیش داخل آدم حسابش نمی کردیم الان قهرمان لیگه. چون پول داره
و ما حسرت قهرمانی مون 23 ساله شد چون یا پول نداریم و وقتایی هم که داریم گدابازی در میاریم

وقتی بچه های fsg اومدن من خیلی خوشحال شدم چون فکر کردم اینا میان و پول رو مثل ریگ خرج میکنن ولی همش سراب بود. اینا هم از همین الان چرتکه دستشون گرفتن. چلسی هم اوایل دهه پیش یکی از قدرت های درجه 2 جزیره بود و به قهرمانی لیگ فکر نمی کرد ولی وقتی پول اومد 3-4 تا قهرمانی لیگ هم اومد

فکر کن اگه پول داشتیم میتونستیم کاکا، هیگواین ، مولر و آدام جانسن و .... رو بیاریم مرسی ساید و اون وقت هیشکی حریفمون نبود ولی حالا که پول نداریم باید دنبال دمباله و تقی و ممدآقا و... بیفتیم که با 25-30 میلیون شاید بهمون افتخار بدن

چرک کفت دستم آرزوست :33:

خواهشا کسی نیاد شعار بده و حرفهای قشنگ و دخترکش بزنه درباره اینکه ما لیورپولیم و بدون پول قهرمان شدیم و سنت شنکس فلان بود و...... مهمترین دلیل 23 ساله شدن حسرت ما همین حرفای شاعرانه و دخترکشانه و عوامفریبانه و خودفریبانه بوده و بس

Robbie God
13th May, 2012, 09:46 PM
مهندس اینارو که همیشه میگم من . راه چارش هم اینه که از دور نگاه کنیم به پول و خریدای اونا .
سیتی هم لیگ برتر گرفت اما هنوز ما نه .
خدا بگم چیکارت کنه فاز غم دادی
پ.ن:( انقدر به تیمای کوچیک باخت دادیم که تافی ها هم از ما بالاتر قرار گرفتن . فاجعه اس)

ادیت: لعنت بر پدر مادر مالکی که فکر میکنه با ۲۰ میلیون پول میشه قهرمان شد .

A N F I E L D
13th May, 2012, 11:23 PM
بابا ابوالفضل وقتی که اونا ناراحتن ما باید خوشحال باشیم و حال کنیم . 23 سال ساختیم بقیه شم روش
دیگی که برا من نمیخواد بجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه . ما که قهرمان نمیشم اونا هم نشن حالش بیشتره . تازه بدجوری هم نشدن.چه حالی داد :4::6:

LFC-FAN
13th May, 2012, 11:37 PM
از لیست ابوالفصل همه بمونن من راضیم فقط مازیار بره که اصن چشم دیدنشو ندارم.

بابا!!! ما هم پول داشتیم که خرج کنیم. بالای 100 میلیون پول کمی نیست ولی خوب اونا ترجیح دادن ستاره بخرن و ما بازیکنای متوسط و اینجاس که ارزش خریدی مثه اگرو یا ژکو واسه سیتی مشخص میشه...

ya_hoo
14th May, 2012, 02:24 AM
این چور که من از پستا شما فهمیدم هنری می خواد تو تابستون 20 میلیون خرج کنه؟ واقعا؟ بعد انتظار چی داره؟ انتظار داره قهرمان شیم؟ یعنی این بشر فهمش در همین حده؟ امتظارات ما چقدر بود و اینا در چه حدن

DATAM
14th May, 2012, 09:35 AM
20 میلیون که نه. صحبت 40-50 میلیونه. به نظرم کلش رو بدیم یه هیگواین بخریم هم خوبه

Scouser
14th May, 2012, 03:28 PM
نه بابا کنی گفت هیچ مبلغی در نظر گرفته نشده و سقفی وجود نداره . این پی اف چشه هی اخطار میداد این مدت نمیذاشت بیام توش

Sweet Five
14th May, 2012, 05:55 PM
فقط یه تمام کننده میخوایم که فصل دیگه من امیدم به کاروله ، در مرحله ی بعدی یه بازیساز هم باید بگیریم البته آکو برمیگرده اگه با تمام وجود بازی کنه من به همین اکو هم راضیم

ya_hoo
14th May, 2012, 06:59 PM
منم اکو رو قبول دارم. البته اگه همچنان سر حال باشه. نمی دونم کسی دیده تو این فصل بازی کرده باشه؟ بعدم باید شرط براش بذاریم که عین بچه ادم بشینه سر جاش و به حرفا سرور و سالار سر و سر پرستا کینگ کبیر کنی دالگلیش گوش کنه گفت برو بازی کن بره عین 1 سرباز کار کنه گفت بگیر بتمرگ رو نیمکت بشینه همونجا جیکشم در نیاد. بعدم اخر فصل نق نزنه که تو انگلیس به من بد گذشت و. .... همینه که هست. می خواد بخواد نمی خوادم خیر پیش.
################################################## ##
تیزیپ عصبی رو حال کردین؟ :-d

DATAM
14th May, 2012, 07:14 PM
آکو رو بی خیال شید

1- دلش با تیم نیست
2- خیلی هم آش دهن سوزی نیست ( البته از مازیار و اسپرینگ بهتره)

Scouser
14th May, 2012, 10:54 PM
شایعه ها میگن کنی اخراج میشه یا حتی شده . اما فردا همه چیز مشخص میشه . از مارتینز و بنیتز و بواس به عنوان جانشین های احتمالی اسم برده میشه

DATAM
14th May, 2012, 10:59 PM
ساعات پراسترسیه
فقط امیدوارم اگه زبونم لال و زبون علی و عماد و رئوف و شاهین و... هم لال :4: کینگ رو برکنار کردن اولا یه پست نظارتی رده بالا تو باشگاه بهش بدن و بعد هم یه آدم حسابی رو بزارن روی نیمکت. مارتینز بیشتر یه جوکه.

این شایعه که شیخ دوعالم هم در بوستون رویت شده تا چه حد واقعیت داره؟

Robbie God
14th May, 2012, 11:04 PM
گندش بزنن . مارتینز کدوم گوساله ایه؟ کنی رو میخوان اخراج کنن تا یه مربی دوزاری بیارن . مارو باش فکر میکردیم این مالکا چه ادمایین ولی چه خرایی از اب دارن درمیان .
رافا رو فکر کنم شایعه اس .
ویرایش: ابولفضل، شیخ دو عالم کیه؟
خدایا عاقبت بخیرمون کن . با مارتینز فصل بعد بازنده ای بیش نیستیم .

DATAM
14th May, 2012, 11:10 PM
ویرایش: ابولفضل، شیخ دو عالم کیه؟
.

همون شیخ الرئیسه. یا رافا بقول جوونا:Smilebb:

Robbie God
14th May, 2012, 11:27 PM
میدونی دارم به چی فکر میکنم؟ به اینکه چه راحت میتونیم با انتخاب مارتینز یک فصل رو با دست خودمون گند بزنیم بهش .
در مورد پست نظارتی برای کینگ موافقم.
رافا یه شیخ دو عالم بقول پیرها رو هم به بواس و مارتینز ترجیح میدم .

ya_hoo
15th May, 2012, 12:32 AM
این هنریم خریه هاااااااااااااااااااااااا ااااااا. مارتینز الآن کدوم خریه که قراره جایگزین کینگ بشه؟
================================================== ========
غلط املایی شده بخشی از وجودم.

LFC-FAN
15th May, 2012, 12:50 AM
مارتینز مربی ویگان آخه چیه که بخوایم بیاریمش؟

نه بابا.کنی میمونه و فردا هم باید بجای این بحثادر مورد اهداف نقل و ناتقالاتی صحبت بشه

Sweet Five
15th May, 2012, 04:33 AM
این مارتینز چارتا بازی اخر رو خوب کار کرد با ویگان فکر کردن کیه ، بابا همین مارتینز مربی تیم بود که داشت میوفتاد دیگه ، حداقل مارتین اونیل رو بیارن ، امیدوارم کینگ بمونه حتی در صورتی که قراره مورینیو یا گواردیولا بیان

Scouser
15th May, 2012, 09:12 AM
رافا تو بوستون که احتمالا باید شایعه باشه . فوقش با کنی برای سال آینده به توافق نرسن میرن با رافا حرف میزنن دیگه ! ولی دنبال رافا فکر نکنم باشن که اگه بودن همون تو روزای بد هاجسون وقتی اسم رافا میومد یه خبری اومده بود که مالکا هیچ اعتقادی به کار رافا ندارن با توجه به سابقه ی بدش تو اینتر . به هر حال همه چیز تا امشب مشخص میشه . خیلی بده اگه قرار باشه کنی رو کنار بذارن ، به عنوان یه اسطوره خیلی زشته این شکلی تو این شرایط که تیمش بهتر و بهتر هم شد در طول فصل

LFC-FAN
15th May, 2012, 11:12 AM
بابا اینا شایعاته. مربی دروازه بانای سابقمون هم میگن برگشته و احتمالا رفتن در مورد نقل و انتقالات صحبت کنن.

بابا هیشکی الان به کار لیورپول نمیاد. شما اسم ببرین من میگم چرا به درد نمیخورن. مالکا هم حداقل حداقل امسال رو به داگلیش فرصت میدن.

A N F I E L D
15th May, 2012, 11:33 AM
یه روز نبودیم انگار به کینگ گفتن بالای چشمت ابروهه
بنظر من هنری با کینگ چپ افتاده و اگه الان برکنارش نکنه مطمئن باشید توی فصل با یکی دو نتیجه متوسط اینکارا خواهد کرد که اون وقت دیگه نمیشه جمش کرد . اگه قرار کینگ نباشه بهتر است همین الان یک پست خوب در باشگاه بهش بدن ک شان و مقامش حفظ بشه وگرنه اگه رفتیم توی فصل بعد تحت هر شرایطی باید ازش حمایت کنن تا اخر فصل وگرنه خواهر و مادر هنری را به هم پیوند میدم:4:
رافا بهترین گزینه ممکنه اگه زبون همگی لال که کینگ نباشه

DATAM
15th May, 2012, 11:50 AM
تولد عماده ها. مبارک باشه عماد جان
:123:
http://parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28121%29.gif
:Smilebb (77)::Smilebb (77)::Smilebb (77):

A N F I E L D
15th May, 2012, 12:19 PM
خیلی مخلصیم داش ابوالفضل . پیر شدیم و کسی به بچمون نگفت پدرسگ:4:
علی رفته دنبال کیک و شیرینی رئوف هم رفته یه رقاص هندیه توپ بیاره شما هم سریع کادوهاتونو اماده کنید که صبرم داره تموم میشه:4:

LFC-FAN
15th May, 2012, 12:39 PM
تولد عماده؟ :4: ایول بابا. بذار علی رو خبر کنم پاشیم بیایم البته گفت که میخواد بره از لای در جلسه ی هنری و کنی رو گوش بده و سریع خبرشو بده شاید الان آمریکا باشه ولی خودم هستم چیکار اون داریم :4:

LFC-FAN
15th May, 2012, 05:54 PM
خبر فوری: حدود 1 ساعت پیش داگلیش و مالکان وارد جلسه شدند و این جلسه تا ساعت 19:30 یا 20:00 به وقت تهران به طول می انجامد و انتظار میرود که اخبار از ساعت 20:30 بر روی سایت ها بیایند.

LFC-FAN
15th May, 2012, 09:10 PM
کنی دالگلیش , امروز پس از صحبت های طولانی مدت با تام وارنر و جان هنری , به لیورپول بازگشتند !
در نتیجه هم کنی به عنوان سرمربی باقی ماند و کلارک هم همچنان به عنوان دستیارش در کنار وی حضور خواهد داشت !

DATAM
16th May, 2012, 12:16 PM
به گزارش سایت باشگاه اینها مهمترین و عمده ترین بازیکنهایی هستن که تا حالا به باشگاه لینک شدن توی مطبوعات:

آرین روبن: دوس ندارم بیاد
ابراهیم آفلای: دوست ندارم بیاد
لوک دی یانگ: فرش قرمز براش پهن میکنم
هالک: احساس خاصی ندارم. البته بچه پابه توپیه.
الیا ( از یووه)
کراسیچ: بد نیست بیاد
کیسوکه هوندا: دوس ندارم پای بازیکن آسیایی به باشگاهمون باز بشه البته از نظر بیزنسی به نفعمونه
راسموس الم ( از آلکمار): ظاهرا تو لیست کینگ قرار داره
دمپسی ( فولام): بعنوان مهاجم چهارم بد نیست
محمد دیامه( ویگان): هیچوقت حس خوبی نسبت به اینجور بازیکنا نداشته ام
یونس بلهندا: مثل سوارز خودمونه. پابه توپ و تکنیکیه ولی نمی دونم تا چه حد روی گلزنیش میشه حساب کرد. مثل سوارز خودمون همه رو دربیل نکنه و بعد توپ رو نکوبه به تیر دروازه؟

Scouser
16th May, 2012, 01:53 PM
http://www.youtube.com/watch?v=ah9AHU1EQno
اتفاقا این بلهندا همینطوریه به تیرک بیشتر ضربه هاشو میزنه :4: ولی عالیه کیفیت بازیش . خیلی دوست دارم بگیریمش . فقط 22 سالشه

LFC-FAN
16th May, 2012, 02:15 PM
به عنوان نظر شخصی چون هر روز سایتا و اخبار رو چک میکنم به نظرم راسموس الم و یونس بلهندا دوتا خرید حتما انجام میشن و وینگرایی مثه هویلت،الیا و موسس هم شاید از بیشنون انتخاب بشن و به تیم اضافه بشن.

Scouser
16th May, 2012, 02:19 PM
احتمال زیاد کویت و مکسی از تیم میرن پس 2 تا وینگر میخریم . بلهندا و هویلت یا موسس باشن خیلی خوبه . همشون تکنیک خوبی دارن یعنی همون چیزی که ما لازم داریم

Scouser
16th May, 2012, 02:21 PM
اما در مورد الم فکر نمیکنم چیزی باشه که بهش نیاز داریم . به نظرم فقط یه هافبک دفاعی صرف واسه ذخیره ی لوکاس روی نیمکت میخوایم که همون دیامه مثلا بد نیست . الان ببینید آدام و لوکاس برگردن هندو و جونجو هم هستن و جراردی که همیشه نفر ثابت خواهد بود وقتی باشه . باز ترافیک ایجاد میشه . تازه آکو رو هم میلان نمیخواد و اونم هست .

DATAM
16th May, 2012, 02:25 PM
این ترافیک خط میانی رو تابستون پارسال هم میگفتیم ولی چی شد؟ تو فصل به کمبود نفرات خوردیم.
مازیار که جزو نیست هاست و خدا کنه به یه تیمی بندازنش و 10-12 میلیون پول کاسب بشن
استیوی هم که یار کمکیه که سالی 15-16 بازی واسمون انجام میده. آکو هم که تا 95 درصد تو میلان نگهش میدارن
روی هندو هم که فقط خدا میدونه تا چه حد میشه حساب باز کرد
پس در واقع ما فقط لوکاس رو داریم و جونجو

Scouser
16th May, 2012, 02:34 PM
خداییش الکی اینقد با آدام مشکل داری . اونقدام بد نیست . حداقل تو فینال جام حذفی بود قهرمان میشدیم . فقط مشکلش اینه که خودخواهه . وگرنه بازیکن بدی نیست و اگه اشتباه نکنم بیشترین پاس گل ها رو هم داشت تو تیم

Scouser
16th May, 2012, 02:35 PM
راستی ایجنت یایا توره تائید کرد در پایان فصل از تیم میره یایا . آخ اگه بگیریمش ...

DATAM
16th May, 2012, 02:43 PM
خداییش الکی اینقد با آدام مشکل داری . اونقدام بد نیست . حداقل تو فینال جام حذفی بود قهرمان میشدیم . فقط مشکلش اینه که خودخواهه . وگرنه بازیکن بدی نیست و اگه اشتباه نکنم بیشترین پاس گل ها رو هم داشت تو تیم

مشکل مادرزاد که باهاش ندارم. ارث بابام رو هم که بالا نکشیده
وقتی بهش میگم مازیار بخاطر اینکه دقیقا کاراش مازیار زارعه: خودخواهی بیش از حد و نفرت انگیز، اعتماد به نفس تهوع آور، خلاقیت و هوش در حد زیر صفر، توانایی بازیسازی بسیار بسیار ضعیف
اصلا در حد فولام هم نیست چه برسه به لیورپول
هیچ یادم نمیره که اگه خودخواهی این آدم نبود دو سه تا از بازیهایی که تو آنفیلد مساوی کردیم رو می تونستیم ببریم. در 4-5 صحنه یه پاس ساده میداد، یه بازیکن دیگه مون تو موقعیت دروازه خالی قرار میگرفت. این آدم می دید ولی مثل گاو خودش از زاویه های کور و ضعیف ضربه خودخواهانه اش رو میزد و موقعیت رو خراب میکرد
تو پوزیشنی که این اقا بازی میکنه دادن 6 تا پاس گل کار شاقی نیست
این قضیه فینال جام حذفی رو هم که شوخی کردی.

LFC-FAN
16th May, 2012, 03:52 PM
من کاملا با ابوالفضل موافقم. هنوز داونینگ که بدترین وینگر جزیره شده رو بیشترش قبول دارم تا این.

آخه علی گفتیا... یحیی توره که صد در صد از سیتی میره اگه بخریمش سود که هیچ فوق سود کردیم.

در هر صورت امیدوارم این بحثای الکی تموم بشه و کنی چون به شخصه هم دست به کار شده سریع تر اهداف رو شناسایی کنه و بخریمشون و نذاریم دقایق آخر.

به نظرم ممکنه مکسی بره ولی امیدوارم کویت نره چون هنوزم کویت علاوه بر محبوبیتش خیلی بهتر از بعضی بازیکناست.

LFC-FAN
16th May, 2012, 04:11 PM
این بازیکنا چون تیمشون رفته دسته ی پایین تر به احتمال زیاد تیمشونو ترک میکنن.

ویارئال: نیلمار(مهاجم و 27 ساله)، کریستین زاپاتا(مدافع و 25 ساله)، جوزپه روسی(مهاجم و 25 ساله)

ولورهمپتون: مت جارویس وینگری 25 ساله ی انگلیسی که توی تابستون گذشته هم میخواستیمش.بازیکنای جوون خوبی کلا ولوز داره که نام آشنا ترینشون همین جارویسه.

بلکبرن: هویلت(وینگر 21 ساله)، مارکوس اولسون(وینگ و بک چپ 23 ساله)، روچینا( وینگ و مهاجم نوک 21 ساله که خوشم میاد ازش http://reds.ir/images/smilies/39.gif)، اسکات دن(مدافع 25 ساله که توی تابستون هم میخواستیمش و متولد لیورپوله)، انزوزی(هافبک دفاعی 23 ساله)، پترویچ(هافبک دفاعی 23 ساله)

بولتون: لی چونگ یونگ(وینگ راست 23 ساله)، مارکوس آلونسوhttp://reds.ir/images/smilies/264.gif(وینگ بک 21 ساله)

Robbie God
16th May, 2012, 04:21 PM
سلام .
اول تولد داداشم عماد مبارک .:love: با اینکه نمیدونستم ولی دیشب به افتخار تولدت نوشیدم . :4:
اول اینکه قضیه کینگ چی شد؟ میمونه ؟ میره؟ اگه خدایی نکرده بره کی جاش میاد؟
دوم اینکه یایاتوره فکر نکنم از سیی بره و اگه بره که عمرا نمیاد لیورپول . خواهشا هی نگید منو هوسی نکنید :4:
سوما چارلی ادام ارزش یک فصل دیگه صبر رو داره، انسالم فکر کنم یازده دوازده پاس گل داده . درسته مقایسه خوبی نیست اما ژابی هم یواش یواش هی بیشتر شکوفا شد .
اما داونینگ، امیدی بهش نیست . داونینگ بدترین خرید تاریخ باشگاس . انتظاری که ازش داشتیم کجا و واقعیت داونینگ کجا .
لیست تیم ملی انگلیس تا ساعاتی دیگه اعلام میشه و احتمالا اندی هست،یورو خیلی براش مهمه . اگه تو یورو موفق باشه من میگم سال بعد اقای گل لیگه :4:

ویرایش بعد یکساعت:4:: کارول دعوت شد و استیون جرارد بالاخره رسما بعنوان کاپیتان تیم انتخاب شد .

Scouser
16th May, 2012, 07:59 PM
خداحافظ کنی ...

LFC-FAN
16th May, 2012, 08:06 PM
بله.

کنی داگلیش رسما اخراج شد. امیدوارم این هنری نابود بشه. بدترین تصمیم ممکن بود. متاسفم واسش. خدا بهمون رحم کنه با امثال مارتینز ها....

DATAM
16th May, 2012, 08:27 PM
http://myup.ir/images/29633650120868659614.jpg

Robbie God
16th May, 2012, 08:32 PM
عاشقتم شاه کنی ...
متاسفم . وقتی کنی رو اخراج کردن یعنی به تاریخ باشگاه فحش خوارمادر کشیدن . هیچ فحشی رو پیدا نمیکنم که مناسب هنری باشه و بتونه منو اروم کنه . خیلی حالم گرفتس خیلی .

Robbie God
16th May, 2012, 08:35 PM
چه ...دارن میخورن؟ یان ایر اخراج شد . الان ما هیچی نداریم . هیچ کادر فنی یا تدارکاتی یا مدیریتی !

DATAM
16th May, 2012, 08:37 PM
جان هنری و تام وررنر راهشون رو به طرف سطل آشغال باشگاه باز کردن
100 تا لیگ برتر و 80 سی الی که با اخراج هویت باشگاه به دست بیاد هم بهتره بره تو همون سطل آشغال
این یانکی ها نمی فهمن که چه غلط بزرگی کردن

من فکر میکردم فوقش با پادشاه طی کنن که استعفا بده.

LFC-FAN
16th May, 2012, 08:41 PM
http://www.sportsworldreport.com/data/images/full/2012/05/14/1752-will-kenny-dalglish-still-be-in-charge-to-improve-the-liverpool-squad-.jpg

در حقت ظلم شد

DATAM
16th May, 2012, 08:46 PM
داغون شدم. داغون
16 سال و اندیه که طرفدار حرفه ای لیورپولم. به نظرم امروز غمبارترین روز در این 193 ماه و 5 روز هست. حتی بدتر از روزی که خبر فروش رابی گاد منتشر شد
این حق پادشاه نبود. حق طرفدارها نبود. حق باشگاه نبود

Robbie God
16th May, 2012, 08:48 PM
یه جاهایی نوشته خود کینگ ترک کرده . بعضی جاها نوشته اخراج . منتها بیشتر حرف اخراجه .
تف تو صورت هنری . این مرد تاریخ باشگاه ماست . چرا اخراج؟

راجرز مربی سوانزی ، هم هست . یعنی راحرز میخواد جانشین کنی بشه ... خدایا چقدر حماقت .. حتی مورینیو هم شایستگی جانشینی کنی رو نداره.

DATAM
16th May, 2012, 08:59 PM
اینجا (http://www1.skysports.com/football/news/11669/7760717/) یه نظرسنجی هست واسه جانشین پادشاه
رافا و گواردیولا صدرنشین هستن. هوادارها فقط با انتخاب رافا میتونن اپسیلونی آروم بگیرن

Robbie God
16th May, 2012, 09:01 PM
ابولفضل شرایط رو طوری کردن که ارزوم
شده رافا . از مارتینز و راجر و این شروورا که بهتره .
کلارک هم اخراج شده . عحیبه . فصل بعدمون از همین الان ب ف*ک رفت

بی بی سی که اولین بار این خبر رو اعلام کرده میگه کنی خودش کناره گیری کرده ، احتمالا اونا هم شرمشون میاد از لفظ اخراح برای کنی استفاده کنند لعنت بر پدرت هنری

پ.ن: خوشحالی های بعد گلش ... وقتی میدوید سمت هوادارها ... فوقالعادس .

ya_hoo
16th May, 2012, 09:13 PM
عجب خر تو خریه تو این باشگاه. این چه وضعیه راه انداختن آخه؟
چرا اخراج؟ اون مرتیکه نمی فهمه چیکار داره می کنه؟ فکر می کردم تهایت کاری که بخواد انجام بده این باشه که به کینگ سخت بگیره تا خودش جا بزنه. اما این احمق پاشو فراتر از اینا گذاشته.
================================================== =====
ما عاشقتیم کینگ. تو همیشه در قلب ما خواهی ماند.

LFC-FAN
16th May, 2012, 09:15 PM
من همیشه از کارای داگلیش انتقاد کردم ولی حتی کوچکترین خبری در مورد اخراجش اومده موافق نبودم. نمیخوام الان خودمو به طرفداری داگلیش بزنم ولی واقعا انصافا حقش نبود. حقش بود حداقل حداقل دو سال سرمربی تیم باشه.

رفتن کنی از یه طرف و گزینه هایی مثه مارتینز از طرف دیگه داره داغونم میکنه.

عکسای کنی رو دارم میبینم اشک تو چشم جمع شده....

DATAM
16th May, 2012, 09:18 PM
تو باشگاه بطور کامل قدرت جابجا شد. در عرض دوماه صغیر و کبیر باشگاه اخراج شدن. امیدوارم ته این کودتای گسترده ای که هنری کرد واسمون شیرین باشه

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/140003537.jpg

بچه ها بیاین از امروز به مدت سه روز، تو هر ارسالمون یه عکس از کینگ کنی بذاریم. مهم نیست تو کله هنری و وارنر چی میگذره. مهم اینه که کینگ واسه ما همیشه کینگه

Robbie God
16th May, 2012, 09:23 PM
من موافقم ابولفضل . تاپیک قشنگ میشه .
البته منکه با موبایل واقعا نمیتونم عکس اپ کنم .
نگران مربی بعدی ام . بچه ها کسی تاریخ دقیق پیدا نکرده که کی مربی جدید معرفی میشه؟
پ.ن: چنتا اسم درست حسابی هم اومد حداقل واسه دل خوشی . ..... کلوپ . لو . مورینیو(!!!!!!) .

Robbie God
16th May, 2012, 09:58 PM
کنی مصاحبه کرده، حال ندارم کامل بگم . مصاحبش اعصاب خوردکنه .گفته خوشحالم بازم فرصت مربیگری لیورپول رو پیدا کردم .
از مالکا بد نگفته . گفته با احترام همیشه رفتار کردن .
در اخر هم حرفهایی زده که اشک هر لیورپولی رو درمیاره . گفته بدون هوادارامون هیچ چی نیستیم و به هیچ جا نمیرسیدیم... نه من و نه باشگاه .
پ.ن: همچنان همه رسانه ها از لفظ ترک کردن و کناره گیری استفاده میکنن.

ơɧʂҽɳ♏
16th May, 2012, 10:06 PM
- باشگاه جالبي داريد!
رفتن كني رو تسليت ميگم.

DATAM
16th May, 2012, 10:33 PM
http://myup.ir/images/30195491878317738677.jpg

چقدر این مرد بزرگه که حتی حالا هم که اینطور باهاش رفتار شد، همه دلخوری هاش رو تو سینه خودش مدفون میکنه و هیچی نمیگه که یکوقت واسه باشگاه حاشیه درست نشه.
اصل برگشتنش به لیورپول هم واقعا فقط از یک آدم فداکار و فدایی برمی اومد که یک کوه اعتبار مربیگری خودش رو گروی موفقیت تیمی گذاشت که حتی تا مقطع 19 هم رفته بود پایین و همه چیز رو باخته بود

لیست جانشینهای احتمالی از دو سه نفر شروع شد و الان به 10-11 نفر هم رسیده و فکر کنم در چند روز آینده تا 30-40 نفر هم برن تو لیست
فقط امیدوارم سونامی ای به نام مارتینز سرمون در نیاد که دوباره میفتیم تو مسیری که با هاجی طی کردیم. فعلا رافا و بواش و مارتینز گزینه های جدی تری هستن ظاهرا. هر چند هرکی یه چیزی میگه و یه چیزی توئیت میکنه

DATAM
16th May, 2012, 11:08 PM
http://myup.ir/images/59184948620204217413.jpg

از لحظه ای که خبر رو دیدم مدام یاد ساعت 7 شب 18 دیماه 1389 میفتم. من جزو اولین کسانی بودم که خبر رسمی مربیگری کینگ رو روی سایت باشگاه دیدن. یعنی سایت رو رفرش کردم که خبرش منتشر شد
هیچوقت یادم نمیره که سریع از کافی نت پریدم تو قنادی و یه جعبه شیرینی خریدم و کل مسیر رو تقریبا دویدم تا رسیدم به کلانتری ( محل خدمتم) و اینقدر فریاد میزدم کینگ کنی برگشت که تا چند روز همه سربازها و کادری ها تا منو می دیدن میگفتن کینگ کنی!

خوشحالم که اینقدر عمر کردم تا 494 روز رهبری تیم بدست پادشاه رو ببینم. خیلی خوشحالم

A N F I E L D
17th May, 2012, 12:24 AM
رئوف دیگه وقتشه که بری ماموریتتو انجام بدی و بیای ، میدونی ک چیو میگم؟
یعنی اصلا باورم نمیشه واقعا از وقتی که فهمیدم مخم داره سوت میکشه
من فقط یک چیز رو میتونم برداشت کنم که با یک مربیه خوب امروزی به توافق رسیدن که حاضر شدن کینگ را بزارن کنار(البته یه تار موی کینگ را با 100 تا از این مربی های در پیت عوض نمیکنیم)
اسم این مربی هایی هم که میارید من نمیشناسم ولی فقط رافا میتونه توی جو سال بعد انفیلد دوام بیاره و گرنه هر کی مربی بشه با یکی دو باخت ترتیبه خودشو هنری رو با هم میدن

Robbie God
17th May, 2012, 12:36 AM
اره . خوش شانس بودیم که دوران پادشاه رو دیدیم . یه عکسی که میتونم بگم هر وقت میبینمش الان حسرت میخورم . عکس یه تمرین لیورپوله که همه تیم وایسادن و دارن به کنی گوش میدن . واقعا کنی باشکوه وایساده .
مالکها میگن از همون اولم هدف از اوردن کینگ این بوده که تو اون شرایط باشگاه رو به ثبات برسونه و یه تیم یکدست تشکیل بده . و کنی بازم به بهترین شکل وظیفش رو برای لیورپول انجام داده . کدوم پادشاه رو میشناسید که خودش رو اینطور فدای باشگاهش کنه؟

Scouser
17th May, 2012, 01:04 AM
ضربه ی وحشتناکی بود به پیکره ی باشگاه . فقط امیدوارم پپ بیاد مربیمون شه . کلاپ و دشان هم گزینه های خوبی هستن که تیماشونو ول نمیکنن . البته اینو بگم که راجرز رو هم خیلی قبول دارم و سوانسی کوچیک باهاش واقعا چشم نواز بازی میکنه ولی آخه کنی ....

http://img4up.com/up2/71456063854463369862.jpg

DATAM
17th May, 2012, 01:15 AM
نه پپ چیه
پپ هنوز معلوم نیست خالق بارساست یا مخلوقش. نمیگم مربی خوبی نیست ولی بهتره تو یه تیم دیگه مربیگری کنه تا معلوم بشه دقیقا چیکارست.

http://myup.ir/images/67346237207549742035.jpg

فکر کن. کاپلو بیکاره ولی موضوع اینه که بعیده قبل از روشن شدن تکلیف ایتالیا تو یورو کاپلو به پیشنهادهای احتمالی جواب بده. احساس میکنم دون فابیو واسه تیم ملی ایتالیا کمین کرده
یعنی اگه احتمالش باشه به نظرم ارزش داره که تا آخر یورو بدون سرمربی بمونیم. من و این همه خوشبختی محاله:4:
کلاپ هم خوبه ولی از اوناییه که تو 3-4 سال به نتیجه میرسن. ما اینهمه صبر و وقت داریم؟ ( بخصوص روی وقت تکیه دارم)

Robbie God
17th May, 2012, 01:21 AM
علی باس توقعمون رو بیاریم پایین، هیچ جوره نمیشه باور کرد که پپ اینهمه تیم رو ول کنه بید تیمی که تو سی ال نیست ، و پول زیادی هم نمیده . و قرارم نیست کلی ستاره داشته باشه .
حرفای عصر کنی اروم میکنه ادم رو .

پ.ن: ابولفضل خیلی لفظت باحال بود . " نه پپ چیه " :4:
مثه اینکه اونروز یه استاد دانشگاه داشت از خوبی های کارش و این دانشجوهای دختر و نمره میخوان و اینا صحبت میکرد یهو من اومدم یه چی بگم گفتم " استاد دانشگاهم نشدیم "
یارو کلی شاکی شد که مرد حسابی مگه راجع به سبزی فروشی صحبت میکنی :4: استاد دانشگاهم نشدیم چیه باس کلی درس خوندو اینا
الانم انگار پپ پشت در خونه هنری داره ضجه میزنه بیاد مربی ما شه . نه پپ چیه

پ.ن: اگه دل بخواهی بود و میگفتن دستت بازه هر کی رو میخوای مربی لیورپول کنی :4: با اینکه ازش خوشم نمیاد اما بدون شک انتخابم مورینیو بود . خوراکش همین شکوندن طلسمایی شبیه طلسم ماست . بدیش اینه راه و روشش به لیورپول نمیخوره .

ادیت: علی ی سوال ، این مارتینز مربی ویگان جزو مربی های مورد علاقته؟

ya_hoo
17th May, 2012, 01:57 AM
بچه ها می دونم همه الآن تو شوک رفتن کینگ هستیم.
ولی............................................ ........................................
بزنین اون کف قشنگه رو به افتخار علی.
عماد کف. ابول اون گوشه خشک وای نسا کف بزن. کففففففففففففففففففففففف.
علی خودتم بیا وسط. 1 خورده قر بده. آهان. حالا شد. :Smilebb (6)::Smilebb (6):
حالا خودمم می یام وسط :dadoom::dadoom::Smilebb (6)::Smilebb (6)::Punk::Punk:
عماد :Smilebb (122)::Smilebb (122): این چه طرزشه. خوب بیا وسط. :Smilebb (6)::dadoom::Smilebb (6)::dadoom:
ابوالفضل رو ببین. :Smilebb (37)::Smilebb (37): حاج آقا از شما بعیده :clap::clap:
================================================== ==
علی جان ایشالا چرخ زندگی به کامت باشه همیشه.
================================================== ==
پ.ن: عماد منتظر فتوات بودم. کار رو تموم شده بدون. :دی

Robbie God
17th May, 2012, 02:05 AM
رئوف جون داش چرا اون وخت؟ :4: علی زن گرفته ؟ :4:

DATAM
17th May, 2012, 02:25 AM
http://myup.ir/images/24714023673599074759.jpg

علی وارد یه ریلشن شیپ شد خیلی بی خبر
ولی من اصلا دل و دماق قر ندارم
علی مبارکت باشه. خیلی خوشحال شدم واست.

Scouser
17th May, 2012, 05:41 AM
آره یه مدتیه اسیرشم :4: دیشب که اوکی داد ریلیشن بزنیم با عرض پوزش دیروز شد یکی از بهترین روزهای 1 سال گذشتم و احساس خیانت میکنم به کینگ الان :4: کُلیم بی خواب شدیم 4 تا الان بیدارم دیگم خوابم نمیاد :4:
مارتینز مربی محبوبم نیست ولی مربی بدی هم نیست . مربی آینده داری میبینمش اما ما زمان نداریم که بیاد و آزمون و خطا و اینا . اتفاقا با آخرای حرف ابوالفضل موافقم . کاپلو عالیه . همین بس که دو تا مربی ایتالیایی دیگه که عن کاپلو هم نمیشن امسال لیگ و حذفی رو بردن !
اینم به افتخار کنی و عیال

http://www.liverpoolbanter.co.uk/marinakennydalglish.jpg

churchil
17th May, 2012, 08:30 AM
بالاخره اون اشتباه همیشگی تکرار شد من فکر میکردم به خاطر سابقه دالگلیش نگهش میدارن ولی نکردن به جای اینکه دالگلیش رو بیرون کنن میرفتن همین یاکوبو رو میگرفتن خیلی بیشتر دردای تیمتون دوا میشد تیم یا باید خیلی پولدار باشه یا باید صبر کنه که یه مربی بتونه از بازیکنای ضعیف بازی بکشه نمیتونی هم بازیکن درجه 2 بخری و هم توقع بالا داشته باشی البته باید گفت نیم فصل دوم لیورپول کلا از بین رفته بود

کلا هر کی بیاد باید تیم بهش وقت بده حالا هرکی میخواد باشه ولی با این وضعیت که با دالگلیش پیاده کردن فکر نمیکنم به امثال مارتینز 2 ماهم وقت بدن

DATAM
17th May, 2012, 10:50 AM
حالا اگه اونا هم وقت بدن، مطمئن باشید هوادارها وقت نخواهند داد

http://myup.ir/images/03837612302860283782.jpg

اومدن مارتینز یعنی تکرار مسخره تاریخ. دوباره هرچه که زمان هاجسون اتفاق افتاد شروع میشه به تکرار شدن.
مطمئنم مارتینز هم مثل هاجسون از آنفیلد خواهد رفت بدون اینکه کسی براش You'll Never Walk Alone بخونه

AmirHasan
17th May, 2012, 02:54 PM
Kenny's seven big problems: Reasons behind Dalgish's Liverpool axe

http://aer.net78.net/photos/67990de5b3ea.jpg
BAD HOME FORM

Anfield used to be a fortress but Liverpool squandered a staggering 30 points from their 19 Barclays Premier League fixtures last season
.

SUAREZ AFFAIR

It was unedifying to see Dalglish take such a confrontational approach during an episode that significantly damaged Liverpool's reputation.

PAYING OVER ODDS

The combined value of Stewart Downing, Charlie Adam, Jordan Henderson and Jose Enrique came to £50million. They did not justify their fees
.

ANDY CARROLL

Had the England striker played with the same power and purpose all season as
he has done for the past month, things may have worked out better
.

MISSING CAPTAIN FANTASTIC

Steven Gerrard played in just 23 league games for Dalglish since he returned, as injuries robbed Liverpool's manager of his inspirational midfielder.

NO KILLER INSTINCT

Liverpool hit the post 33 times last season. It wasn't all down to bad luck. Had their forwards been more ruthless, their final position would have been significantly higher.

TEAM SELECTION

The reluctance to play proven performers like Dirk Kuyt (left) and Maxi Rodriguez at times was puzzling, while his tactics were often called into question.

به نقل از دیلی میل

تیتر خبرها رو که میخوندم یه سری مربی ها رو به عنوان گزینه میدیدم که واقعا عجیب بود !! لیورپول به مربی خیلی کار بلد و قوی از لحاظ روحی احتیاج داره .

مارتینز و بواس و پاردو به نظرم هیچ کدام به درد لیورپول نمیخورن

بین دشان و کلاپ باید یکی انتخاب بشه

رایکارد هم مربی خوبیه اما بعید میدونم تو لیورپول بتونه موفق بشه البته هیچ چیز بعید نیست میتونه یه گزینه باشه

اونیل هم مربی خوب و با برنامهایه اما فعلا 6 ماه رفته ساندرلند و بعید میدونم لیورپول هم دنبالش باشه
از طرفی ظاهرا کویت داره میره فاینورد + یه جا دیدم که اسکرتل هم سازه جدایی سر داده !
در مورد گواردیولا هم دقیق نمیدونم اما میگن سره ماجرای حرکت کانوته ( گل زده بود زیر پیراهنش نوشته بود فلسطین ) و حمایتی که پپ کرده بود این اتفاقات ییهویی افتاد !! ( تریپ فرامسونری و بیلدربرگ و .. ) و بعید میدونم یک سالی آفتابی بشه .

Ali DROGBA
17th May, 2012, 02:56 PM
در مورد گواردیولا هم دقیق نمیدونم اما میگن سره ماجرای حرکت کانوته ( گل زده بود زیر پیراهنش نوشته بود فلسطین ) و حمایتی که پپ کرده بود این اتفاقات ییهویی افتاد !! ( تریپ فرامسونری و بیلدربرگ و .. ) و بعید میدونم یک سالی آفتابی بشه .

بابا اون که ساخته ی توهمات 20:30 بود

DATAM
17th May, 2012, 06:23 PM
http://myup.ir/images/12564845141687438376.jpg

سوارز بچه قدرشناسیه. فکر کنم حالا بیشتر از هر زمانی بخاطر بچه بازیهایی که در نیمه اول فصل درآورد، پشیمون باشه.

http://shiaupload.ir/images/55916125322456313697.jpg

DATAM
17th May, 2012, 10:28 PM
رئیس ویگان تایید کرده که لیورپول باهاشون تماس گرفته

http://myup.ir/images/21416722511113538095.jpg

اینکه مربی ویگان بیاد جانشین معظم له بشه بزرگترین توهین و فحش خواهرمادریه که به باشگاه، شنکس، پیزلی و هودارها داده شده
مشخصه همه طرفدارها دارن اتفاقات رو مانیتور میکنن و هنوز به خروج پادشاه به همین خاطر واکنش گسترده نشون ندادن. وای به حال یانکی ها که امثال مارتینز و لمبرت و راجرز رو بیارن. بدا به حالشون

A N F I E L D
17th May, 2012, 11:45 PM
عجب خریه این هنری
اخه این .... کجا به درد لیوپول میخورن

ya_hoo
18th May, 2012, 12:13 AM
ابوالفضل بابا بذار اول بخونیم حرف عماد رو بعد ویرایش کن دیگه :دی:71:
من خودم قول می دم با این که هزینه رفتن به انگلیس رو ندارم اما اگر کسی مثل مارتینز جایگزین کینگ بشه سریعا برم اونجا و با خانوم هنری 1 صحبت خصوصی داشته باشم. باور کن :44:
================================================== ===================
تو کتاب فیس نوشته بود که 3 تا 4 هفته زول می کشه که تصمیم بگیرن که کی سرمربی تیم باشه.
این جوری که ما سکته می کنیم. بابا این چه وضعیه خداییش؟ گندشون بزنه. من خیلی اعصاب دارم اینا هم این طوری می کنن.
علی از من یاد بگیر. کینگ رفت با کسی که 4 5 ماه به این فکر بودم که چه جوری زودتر برم خواستگاریش تا از دست ندمش به هم زدم. اونوقت تو؟ آخه به تو هم می شه گفت لیورپولی؟ وسط عزای ماها رفتی عروسی راه انداختی؟
خوب به خانوم می گفتی 1 هفته عقب بندازین این قضیه چنج ریلیشن شیپ رو. :33::1:
قاطی قاطیم. دلم می گه به هم نزن عقلم می گه دلت غلط کرده.

DATAM
18th May, 2012, 12:32 AM
http://shiaupload.ir/images/63343517285062251261.jpg

من حاضرم تا خود مرداد مربی نداشته باشیم ولی اون موقع که اسم مربیمون منتشر میشه اسمش کاپلو باشه:4:

ya_hoo
18th May, 2012, 02:05 AM
منم کاپلو رو قبول دارم بسیار. نتیجه نگرفتنش تو تیم ملی انگلیس رو بی خیال. اونجا هم جو جو استمفورد بریجه. بازیکنا حال نکنن یازی نمی کنن. اما تو آنفیلد قضیه خیلی فرق می کنه. ما بازیکنایی داریم که واسه تیم جون می دن. کاپلو حتما این جا نتیجه می گیره.
================================================== ========================
حیف شد کینگ رو از دست دادیم انصافا. نتیجه گیری رو بی خیال شیم. شیوه بازی تیم رو زمان کینگ با زمان هاجسون مقایسه کنید. هاجسونی که به عنوان سرمربی برتر دو فصل پیش انتخاب شده بود از تیم 1 پوکیده ساخته بود. تیمی که برنامه نداشت. جون نداشت. اما کینگ از تیم چیزی ساخنه بود که روبرو تیمای بزرگم کم نمی یاورد و موقعیت زیادی خلق می کرد. حالا این که بازیکنا یادشون می رفت چه طور گل بزنن به کینگ چه ربطی داشت/ من نمی فهمم.

Scouser
18th May, 2012, 08:23 AM
رئوف تو چته این وسط . تو اعصاب خوردی که تصمیم نگیر مرتیکه . کنی هم گفت از نفر بعدی حمایت کنین .
نمیدونم . به نظرتون بهتر نبود استعفا رو میپذیرفت ؟

http://answers.bettor.com/images/Articles/thumbs/extralarge/Kenny-Dalglish-given-new-Liverpool-deal-EPL-News-68316.jpg

Scouser
18th May, 2012, 11:04 AM
8 میلیون پوند غرامت فسخ قراردادشو بخشید تا باشگاه برای خرید بازیکن های جدید پول داشته باشه ...