PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fan VS Fan | Milan vs Arsenal

H88PER
14th February, 2012, 05:29 PM
سلام. برای بازی این هفته میلان و ارسنال، هوادار مقابل هواداری رو با حضور احمد و بیتای عزیز ترتیب دادیم...

http://img4up.com/up2/92923932233982711918.jpg

The Psychotic Eyes vs Milan

بخش اول سوالات: سوالات مشترک

* سلام. لطفا به صورت اجمالی خودتون رو برای اشنایی بیشتر اعضا معرفی کنید.

The Psychotic Eyes : ن.م از تهران مختصر و مفید :4:

Milan : با سلام به همه!!
احمد هستم 23 ساله.ساکن مشهد مقدس.دانشجوی کارشناسی نرم افزار.هوادار تیم آث میلان ایتالیا

* روند تیمتون رو از فصل تا ژانویه رو چطور دیدید!؟ ایا از تیمتون امسال راضی هستید؟!

The Psychotic Eyes : نه، امسال اصلا آرسنال عملکرد راضی کننده ای نداشته. بی ثباتی و فراز و نشیب اش باعث شده که هنوز نتونه جایگاه ثابت و مناسبی تو جدول پیدا کنه، همین هفته ی پیش تونستیم تازه به جایگاه چهارم برسیم و همین نشون دهنده ی ضعف تیمه !

آرسنال همیشه از اول فصل تا همین ماهها روند صعودی رو طی میکنه، ولی امسال اصلا اینطوری نبوده. خیلی سخت نتیجه گرفتیم و حتی معتقدم خیلی سخت هم بازی کردیم. یکی از ایراداتی که خیلی پررنگ این فصل به تیم آرسن ونگر وارد میشه اینه که دیگه زیبا بازی میکنه. این موضوع از صد تا نتیجه نگرفتن هم بدتره برای ما :4:

Milan : بعد از ژانویه به بعد ما 10 تا بازی کردیم.که شامل جام حذفی و لیگ بوده.و کارنامه ما طی این بازه 5 برد-2 تساوی و 3 باخت بوده..یعنی مجموعا 17 امتیاز گرفتیم....میانگین یک و هفت دهم در هر بازی....
ولی جدا از امارها این دوره بعد ژانویه –خیلی به میلان سخت گذشت...باخت به اینتر و لاتزیو در لیگ و شکست در مقابل یووه در جام حذفی خیلی ما رو آزرد... طی این مدت مصدومیت های زیادی هم شامل حال تیم ما شد....مصدومیت هایی که کیفیت تیم رو بشدت پایین آورد.....ولی برد دیشب مقابل اودینزه در حالی که نیمه اول رو باخته بودیم کمی مارو از اون اوضاع سخت دور کرد..
در مورد راضی بودن یا نابودن از تیم امسال باید بگم که اگر مصدوم نداشته باشیم-تیمی یکدست و خوبی داریم...گرچه بعضی وقت ها آلگری سرمربی میلان ما رو زجر میده...ولی در کل عملکرد خوبی داشتیم من تا به اینجا به این تیم نمره 16 رو میدم

* نقاط قوت و ضعف تیم تون رو در حال حاضر در چی می بینید؟! در فصل نقل و انتقالات زمستانی تیمتون به هدفی که داشت رسید؟!

The Psychotic Eyes : تو ترکیبمون ما بازیکنهای مهمی رو از دست دادیم، بخصوص تو خط هافبک. و مجبور شدیم جاشون رو با بازیکنهای جوونتر پر کنیم . علاوه بر این یکی از هافبکهای موثرمون هم مدت زیادیه که مصدومه. ضعف ترکیب ما قطعا نبود یه هافبک تاثیرگذار و بازیسازه.

نقطه ی قوت ترکیب هم که دیگه همه میدونن این فصل رابین فن پرسی یک تنه تیم رو جلو برده و برگ برنده ی ما مقابل میلان هم در وهله ی اول خوده رابینه.

اما قطعا قدرت اصلی تیم ما حضور آرسن ونگر روی نیمکته.

تو نقل و انتقالات هم تیم خیلی نیاز به دفاعی داشت که توانایی بازی کردن تو هر دو سمت رو داشته باشه، مثل سانیا ولی این اتفاق نیوفتاد و آرسن گفت نیازی به دفاع دیگه نداره. ما معمولا عملکردی که هوادار دوست داره ببینه رو تو نقل و انتقالات نداریم :4: از این جهت نمیتونم بگم منم راضی هستم :4:
Milan : تقریبا توی همه خطوط بازیکنای خوب و قابل اتکایی داریم.....اما نوک پیکان تیم میلان خط حمله اش هست.
ایبرا نیازی به توضیح نداره....به تازگی استفان الشاراوی مهاجم 19 ساله مون هم بازی های فوق العاده ای رو از خودش نشون داده...بسیار پرتحرک-تکنیکی و خلاق و دارای شم گلزنی بالا.....با وجود سن کم بسیار پخته عمل میکنه....کافیه چندتا بازی ازش ببینید.....آخرین شاهکارش شکست اودینزه توی خونه اش بود ...اودنیزه تیمی که تا اینجا هیچ تیمی نتونسته بود توی خونش شکستش بده..... به این لیست پاتو و روبینو رو هم اضافه کنید
در مورد نقل و انتقالات زمستونی هم والا زیاد راضی نیستم....درسته که ژانویه موقع خرید بزرگی نیست....ولی میتونستیم توز رو با قیمتی مناسب بخریم اما به دلایلی نشد....بقیه خرید هامون هم خریدهای متوسطی بودن
مونتاری و لوپز و مصباح و روجیا... تا ینجا که مصباح بازیکن بدی نبوده حداقل از انتونینی و زامبروتا خیلی بهتره..
لوپز هم بازیکن قدرتی هست...دیشب هم یک گل زد و یه پاس گل داد...انگیزه خوبی داره...مونتاری که داره توی جام ملتها بازی میکنه.فکر نکنم چیز خاصی به میلان اضافه کنه
تنها انتقالی که مفید میدونستم برگشت مرکل جوون بود که اونم مصدوم شد

* نظرتون درباره لیگ قهرمانان امسال چیه؟! به نظرتون اسپانیایی ها تنها شانس قهرمانی هستند یا تیم های دیگه هم پتانسیل قهرمانی دارند؟

The Psychotic Eyes : شرایط تو لیگ قهرمانان کاملا متفاوت با لیگ داخلی کشورهاست . شانس رئال و بارسلونا دقیقا به اندازه ی بقیه ی تیمهاست و من از این نظر به تیمها برتری نمیدم. الان مثلا میلان تو لیگ ایتالیا عملکرد خوبی داشته، تو لیگ قهرمانان هم عالی بودن ولی قابل پیش بینی نیست که بتونه آرسنال تازه به رده ی چهارم رسیده رو ببره یا نه :4: مهم نیست که شما چقدر تو لیگ خوبید، مهم اینه که چطور بتونید از دو بازی رفت و برگشت نتیجه ی لازم رو کسب کنید. علاوه بر این خیلی مهمه تو اون مقطع از زمان تو چه شرایط روحی و جسمی باشه تیم، از نظر مصدومیت و انگیزه و ...
Milan : مسلما شانس اول قهرمانی غول های اسپانیا هستن...اما تیم هایی مثل میلان و بایرن مونیخ هم با کمی دقت و تلاش بیشتر و یه بازی شجاعانه میتونن بارسا و رئال دچار مشکل جدی کنن... امسال قهرمانی از بین این 4 تیم هست احتمالا

* در استانه بازی هستیم، شرایط تیمتون برای این بازی مناسب هست؟ شانس پیروزی تیمتون رو چقدر می دونید؟

The Psychotic Eyes : اول از همه خوشحالم که بازی رفت مهمون ایتالیایی ها هستیم :4:

شرایط تیم از نظر روحی خوبه، حضور به موقع آنری تو این قسمت از فصل کمک بزرگی بود برامون ، چه با گلهایی که زده، انگیزه ای که به بازیکنها داده و چه با هیجان آوردن دوباره ی تماشاگرها. تو این دو هفته خوب نتیجه گرفتیم . این فصل عادتمون شده بود که یه بازی درمیون برنده باشیم ، نمیدونم تو لیگ قهرمانان این رسم ادامه خواهد داشت یا نه :4:

از نظر تیمی خط دفاعمون بخاطر مصدومیت مرته ساکر ضعیف میشه چون هنوز معلوم نیست که گییبز به آمادگی لازم برای بازی کردن رسیده باشه یا نه . با این شرایط جلوی وینگرهای سرعتی میلان پتانسیل به مشکل خوردن رو داریم. همینطور میتونستیم از قد مرته ساکر و قدرت ضربات سرش جلوی ابراهیمویچ استفاده کنیم.http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2897%29.gif

به غیر از دفاع، تو بقیه ی مناطق زمین شرایطمون مثل همیشه س و مشکل خاصی نداریم.

گفتم، من شانس قائل نمیشم برای تیمی. منتظر بازی میمونم چون مطمئنم که شرایط تیمها تو لیگ قهرمانان متفاوته و قابل پیش بینی نیست.
Milan : بعد از یه افت مقطعی ...دوباره شرایطمون رو به راه شده...مثل اینکه بواتنگ و پاتو و اکوئیلانی به این بازی میرسن که نوید دوباره بازی های خوب میلان رو میده...در یک کلام شانس ما برای صعود بیشتره!!بعلت داشتن بازیکن های پخته تر و باتجربه تر

* تقابل دو تفکر کاملا متفاوت مربی ها رو چطور ارزیابی میکنید؟! به نظرتون کدوم تیم بازی تهاجمی تری رو ارائه خواهد داد؟!

The Psychotic Eyes : آرسن ونگر همیشه به داشتن افکار تهاجمی شهرت داشته ولی این تیم توانایی قابل توجهی برای ارائه اون افکار تو زمین نداشته. اما با اینحال باز فکر میکنم تیم ما هجومی تر از میلان باشه. میلان تو حملاتش خیلی خطرناکه اما این حملات زیاد نیست، درست برعکس آرسنال که زیاد حمله میکنه اما بدون زهر.
Milan : آرسنال با توجه به ماهیت تیمش و مهمان بودنش و همچنین دونستن ارزش گل زده در خانه حریف-طبعا هجومی تر بازی میکنه....که این به نفعه میلانه....چون اگر آرسنال بخواد دفاع بسته انجام بده-کار میلان گره میخوره

* دو تیم انگلیسی با دو تیم ایتالیایی در این مرحله بازی خواهند کرد. به نظرت تقابل این دو کشور چگونه خواهد بود؟!‌ شانس کدوم فلسفه بازی برای رسیدن به مرحله بعد بیشتر هست؟

The Psychotic Eyes : مشخص نمیکنه. به نظر من تجربه ی حضور تو لیگ قهرمانان مهمترین عامل برای پیروزیه. آمادگی و انگیزه و شرایط روحی و جسمی که گفتم هم موثرن :4: اما احساسم اینه که ایتالیایی ها این دوره میتونن متفاوت ظاهر بشن .. بخصوص بخاطر کسب امتیاز برای سهمیه ی بیشتر انگیزه ی بالاتری دارن
Milan :کلا ایتالیایی ها و انگلیسی ها توی لیگ قهرمانان اروپا خوب بهم میخورن...تا جندسال پیش انگلیسی ها بیشتر فاتح این نبردها بودن...ولی امسال شاهد یه موازنه قوا هستیم...امسال دیگه خبری از منچستر یونایتد نیست...سیتی پرمهره هم حذف شده...فقط مونده آرسنال جوون و کم تجربه با چلسی پرنوسان...از اونور ایتالیایی ها با میلانی اومدن که سابقه بسیار درخشانی در اروپا داره...امسال هم رگه هایی از یه مدعی نشون داده و همچنین ناپولی که با مثل لاوتزی-کاوانی و همسیک بی پروا حمله میکنن..اونها تونستن از گروه مرگ بالا بیان ..نظر من اینه که اگر ایتالیایی ها حواسشون جمع باشه میتوننن خیلی زود انگلیسی ها رو از گردونه رقابت ها حذف کنن

* نظرتون در مورد تیم مقابل چیه؟‌ تا اینجای فصل به نظرتون عملکردشون چطور بوده؟ بازی کدوم بازیکن در تیم حریف رو قبول داری و فکر می کنی تهدیدی باشه در داربی پیش رو؟

The Psychotic Eyes : میلان این فصل رو خیلی قدرتمندتر از میلان فصل پیش میبینم. البته فکر میکنم چند بازی هست که دچار افت محسوسی شدن ولی باز با این حال میلان همیشه خطرناکه :4: بخصوص تو لیگ قهرمانان چند بازی که دیدم ازشون خیلی ترسیدم واقعا :4:

میلان برخلاف فصلهای گذشته خیلی موثر و مفید کارکرده تو تقویت تیمش. خرید بازیکنهای خوب، خونه تکونی که تو ترکیبش انجام داده. تنها مشکلی که داره به نظرم مربیشه که فکر میکنم در حد میلان نیست. اگه یه مربی کاربلدتر داشتن مطمئنم این فصل شرایط و جایگاهشون خیلی بهتر از اینها بود.

خط حمله شون واقعا ترسناکه . خط هافبکشون هم نسبت به ما خیلی برتری داره.
Milan :مثل همیشه پرنوسان و فروختن ستاره های اسمی....و معرفی چندتا پدیده کم سن سال که نهایت بعد از به ثمر نشستن توسط چلسی و منچستر سیتی و رئال خریداری میشن.....من فان پرسی رو بازیکنی خیلی خوبی میدونم....اما از تیری آنری هم نمیشه گذشت...که صد البته برای میلان خیلی خطرناک هستن....همچنین توماس فرمالن هم مدافع خیلی تاپی هست.

* تاثیر گذار ترین بازیکن توی تیم خودتون و تیم حریف رو چه کسی یا کسانی میدونید؟

The Psychotic Eyes : میلان اگه بتونه رابین فن پرسی رو مهار کنه، قسمت بزرگی از بازی آرسنال رو فلج کرده. و ماهم اگه بتونیم میانه ی میدون رو بگیریم نبض بازی میلان رو گرفتیم. بازیکنها تک تکشون تو این بازی میتونن تاثیرگذار باشن.
Milan :میلان:آبیاتی(اگر روز خوبش باشه سخت گل میخوره) و سیلوا-بوآتنگ-ایبرا-الشاراوی
آرسنال:فرمالن-سانیا-رمزی-فان پرسی و والکات

* جایگاه تیم ها در جدول لیگ کشورشون چه تاثیری روی این بازی خواهد داشت؟! به نظرتون میشه انتظار نتیجه عجیبی رو داشت؟!

The Psychotic Eyes : تاثیری نداره. یه طرف بازی میلانهو معمولا تیمی نیست که بی گدار به آب بزنه :4: نه انتظار نتیجه ی عجیب ندارم.
Milan : من که معتقدم تاثیر آنچنانی نداره!! همین میلان سال 2006-2007 که قهرمان اروپا شد –میانه های جدول بود
یا شالکه که تیو بوندس لیگا اصلا رتبه خوبی نداشت تا نیمه نهایی اومد....اصل کار کیفیت نفرات و روحیه تیمی هست

* به نظرتون چه مسائلی باعث میشه که امیدوار به کسب پیروزی در این بازی باشید؟‌ و چه چیز هایی شما رو برای کسب نتیجه نگران میکنه؟ * ترکیب ایده ال برای بازی با احتساب مصدومان و محرومان..

The Psychotic Eyes : نگرانی که وجود داره اینه که خبردار شدم مصدومهای مهم میلان یکی یکی دارن به بازی میرسن و در مقابلش ما علاوه بر اون قبلی ها یکی دیگه هم بهش اضافه کردیم. http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2886%29.gif عامل پیروزی رو فقط این میدونم که روز خوبمون باشه.
Milan : ما از نظر دفاعی توی وضعیت قابل قبولی هستیم یعنی هم لحاظ کیفیت نفرات و هم تدابیر سرمربی تیم
در فاز هجومی به شرط رسیدن مصدومین مثل بوآتنگ و اکوئیلانی –با وجود بازیکنهای مثل ایبرا و الشاراوی نباید گل زدن به این تیم سخت باشه
اما حضور بازیکنای سرعتی در آرسنال مثل والکات و فان پرسی میتونه مارو خیلی اذیت کنه.. و این منو خیلی نگران میکنه

* ترکیب ایده ال برای بازی با احتساب مصدومان و محرومان...

The Psychotic Eyes : ...
Milan : ترکیب مورد علاقه برای بازی با آرسنال در صورت رسیدن بواتنگ-پاتو و آکوئیلانی:
آبیاتی(آملیا)
مصباح-----مکسس------سیلوا--------آباته
فان بومل
امانوئلسن-----------------آکوئیلانی(نوچرینو)
بواتنگ
الشاراوی(پاتو)------------------ایبرا

پایان بخش اول سوالات

H88PER
14th February, 2012, 05:47 PM
بخش دوم سوالات: سوالات تخصصی

سوالات تخصصی میلان
http://img4up.com/up2/56854903053965690579.jpg
Milan

* در مورد اینکه چطوری طرفدار میلان شدی توضیح بده..

برزیل و ایتالیا پر افتخارترین تیم های ملی جهان هستن...و من هم سبک تهاجمی برزیل رو دوست دارم هم دفاع فولادی کاتاناچیو رو...توی اروپا هم میلان معروف به مهد برزیلی هاست مضاف بر اینکه مدفعین خیلی خوبی مثل بارزی و مالدینی هم داشته...یعنی هم دفاع کاتاناچیو و هم ژوگو بونیتو برزیلی!! ..به همین خاطر من هوادار میلان شدم
البته چون ابومسلم هم تیم شهرمونه...و پیراهنش قرمز مشکیه یه جورایی هم از این لحاظ دوسش دلرم دی:
بعضی وقت ها هم هوادارن ابومسلم برای تشویق تیمشون پرچم آث میلان رو می اوردن!! دی

* انتظار داشتی این فصل توی لیگ رقیبی مثل یوونتوس داشته باشه میلان؟ به نظرت شانس قهرمانی کدوم تیم بیشتر هست؟!

بله و لی نه با این کیفیت....البته اونها سرمایه گذاری خوب و درستی کردن و بازیکنهای با کیفیتی رو گرفتن..بر خلاف سالهای قبل
من شانس و انگیزه یووه رو برای گرفتن اسکودتوی امسال بیشتر میدونم

* تیمتون فعلا افت مقطعی داشته... با این موافق هستی؟‌ به نظرت دلایلش چی بوده؟ و راه خروج از این افت چی هست؟

بله کاملا موافقم....اولین و مهمترین دلیل خریدهای ناکافی توی تابستون بود...ما باید حداقل یه هافبک بازیساز دیگه میگرفتیم تا مجبور نشیم مثل بازی دیشب با اودینزه امبورسینی و سیدروف رو توامان بازی بدیم!
عامل بعدی هم مصدومیت های تیم بود نزدیک 11-12 نفر از بازیکنهای تیم ما دچار مصدومیت های طولانی شدن. اینم یه عامل تاثیر گذاره
البته تاکتیک های بیش از حد محتطاط گرایانه الگری هم بعضی وقتها کار دست تیم داد ولی یه جورایی دستش هم خالی بود

* نظرت راجع به الگری چی هست؟ به عنوان مربی محبوبت قبولش داری؟ به نظرت مثل انچلوتی کاریزما و قدرت این رو داره که توی اروپا هم بتونه تیمت رو به قهرمانی برسونه؟

بسیار محتطاط گرایانه عمل میکنه....مثل همه مربی های ایتالیایی علاقمند به دفاع و ضد حمله هست
خیلی دوست داره تیم کلین شیت انجام بده.در کل روی فاز دفاعی تاکید بیشتری داره تا فاز هجومی
و هنوزم زوده که ماکسی آلگری بخواد سرمربی محوب من بشه....چون سرمربی محبوب من کسی که میلان روی توی اروپا به موفقیت برسونه مثل کارلتو ساکی. از نظر کاریزمای اصلا در حد و اندازه های کارلتو نیست ولی شاید بتونه با سبک کاتاناچیو میلان رو توی اروپا موفق کنه و بعد از سالها دوباره اسم میلان سر زبونها بیفته

* انتهای این فصل رو با توجه به اینکه در سه جبهه دارید میجنگید چطور پیش بینی میکنی؟!

حداقل یک یا 2 جام داخلی میگیریم...رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان این فصل هم دور از دسترس نیست

* بهترین و بدترین خاطره ای که از تیمت داشتی چی بوده؟!

فینال استانبول تلخ ترین بود....
قهرمانی توی سال 2006-2007 و حذف مدعیانی چون بایرن و منچستر و انتقام از لیورپول اونم توی فینال خیلی مزه داد

* تیم منتخب و مورد علاقه ات از وقتی پیگیر تیم میلان بودی رو بگو (۱۱ بازیکن و مربی)

دورازه بان:دیدا
مدافعین:مالدینی-نستا-بارزی-کافو
هافبک ها:رایکارد-پیرلو-کاکا
مهاجمین:گولیت-فان باستن و شوچنکو(البته ایبرا هم میتونست باشه!!)

در اخر: چندتا نکته رو بگم:
اول:آرسنال رو نمیشه دوست نداشت دی:
دوم:به هوادران آرسنال هم بگم مارو توی غم از دست دادن انری شریک بدونید
....واقعا حیفه این مرد داره از آرسنال میره...امیدوارم این اسطوره با پیراهن آرسنال خداحافظی کنه!

سوالات تخصصی ارسنال
http://img4up.com/up2/69237183019933982605.jpg
The Psychotic Eyes

* در مورد اینکه چطوری طرفدار ارسنال شدی توضیح بده..

با برنامه ی خلاصه لیگ جزیره سالها پیش.

* به نظرت ارسنال نیازی به تغییر برای موفقیت داره؟ این تغییر باید توی سیاست های باشگاه باشه یا کادر فنی یا خرید ستاره؟!

قطعا نیاز به تغییر هست اما تو کادر فنی نه ! ما الان بزرگترین مشکلمون اینه که بدهی داریم سر ساخت ورزشگاه جدید. و باید سالانه دخل و خرجمون باهم جور باشه تا به مشکلات بیشتر برنخوریم و این یکی از مسائلیه که مدیریت خیلی بهش توجه میکنه. یکی از مهمترین عواملی که باعث شده ما تو این چند ساله اینهمه بازیکن مهم از دست بدیم و بازیکن ستاره ای هم به ترکیب اضافه نکنیم بدهی های باشگاهه و اینکه مدیریت نمیخواد هزینه ها رو بیشتر بکنه و سعی داره با حداقل ها بسازه.

من به فلسفه ی باشگاه و خرید و فروش درستش اعتقاد دارم ولی این چند ساله ما حداقل تو حفظ بازیکنهامون خیلی ضعیف کار کردیم که اینو دیگه ضعف مدیریت و شخص هیلوود میدونم. :Smilebb:

*‌ تیمتون برای سهمیه سال اینده لیگ قهرمانان باید بجنگه.. به نظرت موفق خواهد شد در این راه؟ رقبای اصلی تیمت برای رسیدن به سهمیه کدوم تیمها خواهند بود؟ در نهایت کدوم رتبه رو برای تیمت پیش بینی میکنی؟

رقیبها قدرتمندن .. چلسی، تاتنهام، نیوکاسل و شاید لیورپول ! اگه شانس باهامون یار باشه و به ثبات برسیم تو نتیجه گرفتن و پیروز شدن امیدوارم سوم بشیم :4: البته بعید به نظر میرسه .. اصلا دوست ندارم این فصل هم کار رو تو جایگاه چهارم تموم کنیم.

*‌ نظرت در مورد بازگشت هانری به تیم چی هست؟ به نظرت مفید خواهد بود؟‌ از نظر فنی یا از نظر معنوی؟!

من اولش خیلی موافق با بازگشتش نبودم. نمیدونستم قراره چی پیش بیاد ! دوست نداشتم ریسک کنه، احتماله اینکه ضعیف کار کنه وجود داشت و نمیخواستم اون نگاه اسطوره ای که بهش داشتم تحت تاثیر یه برگشت ضعیف قرار بگیره. اما خب اوضاع درست نقطه ی مقابل چیزی شد که من فکر میکردم :4: آنری بازگشت فوق العاده ای داشت

انتظار زیادی ازش نداشتم. میدونستم که نمیتونه نود دقیقه کامل بازی کنه و مدتها از شرایط سخت لیگ برتر دور بوده.

آنری با حضورش بیشتر از هر چیزی انگیزه به بازیکنها و شور و هیجان به تماشاگرها داد. بازی مقابل لیدز وقتی وارد زمین شد و گل زد خاطرات هایبری برای ما زنده شد، دقیقا احساس میکردم تو هایبری هستیم چون تو امارات هیچوقت هوادارها رو با این شور و شوق نمیبینیم :4: از نظر معنوی تاثیرش خیلی پررنگ تر از فنی بوده اما وقتی وارد زمین میشه انگیزه بازیکنها رو هم بالا میبره .. کلا من خیلی خوشحالم که آنری این تاریخ رو برامون رقم زد .. شاید بهترین اتفاق فصل بود

*‌ عده ای معتقد هستند که ارسنال فوتبال اصیل و سنتی بریتانیایی رو ارائه نمیده.. ممکن هست علت نبود تفکرات فنی یا کمبود بازیکن بریتانیایی کافی باشه. این برات مهم هست که تیم مورد علاقه ات بازی اصیل ارائه نمیده؟ یا نتیجه برات مهم هست؟ (اصیل بازی کردن تظادی با بروز بودن نداره، مثال های زیادی هم هست که در لیگهای معتبر میشه به من یونایتد و لیورپول در انگلستان، یوونتوس و میلان در ایتالیا، والنسیا و بارسلونا در اسپانیا و خیلی تیم های دیگه در این لیگها اشاره کرد..)

نه اصلا برام مهم نیست. اگه مهم بود که خب طرفدار منچستر و لیورپول میشدم :4: من همین سبک متفاوت آرسنال با مربیگری آرسن ونگر رو دوست دارم و جذبش شدم. ما الان بازیکنهای انگلیسی زیادی داریم تو ترکیبمون که البته همیشه از تکنیکی ترین بازیکنهای فوتبال انگلستانن .. این یعنی اینکه کادر فنی میدونه چی میخواد و داره چه فوتبالی رو پرورش میده

* بهترین و بدترین خاطره ای که از تیمت داشتی چی بوده؟!

این فصل باخت از منچستر بدترینش بود. بهترین هم گل اول آنری بعد از بازگشتش مقابل لیدز

* تیم منتخب و مورد علاقه ات از وقتی پیگیر تیم ارسنال بودی رو بگو (۱۱ بازیکن و مربی)

------------------ لمن ----------------------

کول (*) ------ آدامز ------- کیون ---- سانیا

----------- ویرا------ سیلوا -----------------

پیرس ---------- ری پاولر --------- لیونگبرگ

--------------------آنری----------------------

مربی : پروفسور

ذخیره ها : سیمن - توره - کمپبل - لارن -امانوئل پتی - اوورمارس - برگکمپ - فابرگاس - فن پرسی

* مجبور به انتخاب شدم :4:

پایان بخش دوم سوالات

با تشکر از احمد عزیز برای پاسخ به سوالات و تشکر ویژه برای لطف بیتا برای پاسخ فورس ماژوری به سوالات