PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (( میزگرد تیم ملی ))

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

HHAMI
24th July, 2011, 01:57 AM
بنام خدا
==============

با توجه به آغاز مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 تاپیک جدیدی رو با نیت صعود به جام جهانی احداث کردم.

درسته که دل خوشی از دست اندرکاران فوتبال نداریم ولی بهرحال تیم ملیه و همیشه تحت هر شرایطی قلب آدم براش میتپه...
من هم ابراز امیدواری میکنم که فوتبال ایران سر و سامونی بگیره و بتونه به اون چیزی که پتانسیلش رو داره برسه...

مباحث مربوط به تیم ملی فوتبال در این تاپیک پیگیری میشود.... با تشکر از حضور گرم کاربران محترم پارسفوتبال:6:

پ ن : در ادامه نظرسنجی رو هم اضافه خواهم کرد. کسی اگه نظری درباره سوال نظرسنجی داره تا فردا در همین تاپیک اعلام کنه

شنبه 1.5.1390

:53:

ơɧʂҽɳ♏
24th July, 2011, 01:18 PM
تیم ملی ای که مهاجم فیکسش " هادی نوروزی " (روم به دیوار) :24: باشه تکلیفش از همین الان مشخصه...
سوال نظر سنجی از نظر من اینه میثم:
به نظر شما آیا کارلوس کرش برف تهران را خواهد دید؟ :4:

HHAMI
24th July, 2011, 02:30 PM
سوال نظر سنجی از نظر من اینه میثم:
به نظر شما آیا کارلوس کرش برف تهران را خواهد دید؟ :4:

برد دیروز که ظاهرا خیلی اثرات خوبی داشته. تماشاگران و روزنامه ها شدیدا حمایت کردن!!
من بازی رو ندیدم ولی این استقبال شدید از زدن 4 گل به مالدیو یه کمی هم غیرطبیعی و شاید جوگیرانه باشه.
هادی عقیلی حرف خوبی زده که گفته مطمئنم محک نخوردیم!

حسین باتیستا
24th July, 2011, 05:02 PM
تاپيك جديد رو تبريك ميگم :Smilebb (62): دست آقا ميثم هم درد نكنه :Smilebb (61)::victory:

خلعتبري:
مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري به مالديو بزنيم

http://media.farsnews.com/Media/8910/Images/jpg/A0983/A0983765.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، محمدرضا خلعتبري پس از برتري 4 بر صفر ايران مقابل مالديو اظهار داشت: شرايط بازي خيلي خوب بود. نيمه اول مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم اما فرصت‌ها را از دست داديم و استفاده نكرديم.

وي درباره شرايط تيم الغرافه قطر گفت: اين تيم سه‌ چهار بازيكن خوب خارجي گرفته و تيم قدرتمندي‌ است. چند جلسه‌اي كه با آنها تمرين كردم متوجه شدم كه شرايط مطلوبي دارند.

-----------------------------

اميدوارم اين برد شروع موفقيت‌هاي ما باشد
كفاشيان: بازيكنان دقت مي‌كردند، مالديو را دو رقمي مي‌كرديم

http://media.farsnews.com/Media/8904/Images/jpg/A0878/A0878090.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، علي كفاشيان درباره بازي ايران مقابل مالديو گفت: تيم ملي ايران موقعيت هاي زيادي داشت كه اگر بازيكنان دقت مي كردند مي توانستند تعداد گل هاي ما را دو رقمي كنند، اما بي دقتي بازيكنان باعث شد گل هاي ما بيش از چهار گل نشود. البته آن هم قابل درك است چرا كه اين بازي رسمي اول آنها بود اما به هر جهت بازي خيلي خوبي بود. كي‌روش راه جديدي را شروع كرده و مي خواهد تغييراتي در تيم ملي بدهد. ما بايد صبور باشيم تا تغييرات به خوبي انجام شود.

وي ادامه داد: كي‌روش مربي كاربلدي است و در بزرگترين تيم هاي جهان مثل رئال مادريد،منچستر و تيم هاي ملي بزرگي بوده و مطمئنا در بازي هاي آينده تيم ملي شاهد تغييرات مثبتي خواهيم بود.

كفاشيان درباره برگزاري دوره فيفا گفت: براي توسعه فوتبال در ايران برنامه ريزي داريم و فدراسيون فوتبال مي خواهد پايه اي كار كند. چند دوره مختلف داشتيم و مدرس سنگاپوري فيفا به ايران آمده است. وي در زمينه مديريت فوتبال بسيار خوب است.

كفاشيان درباره تيم هاي ملي گفت: تيم هاي ملي شروع به كار كرده اند. جوانان كه در اردوي اراك رفته و تيم نوجوانان در اردوي آماده سازي در تهران به سر مي برند كه اردوي خوبي است.

كفاشيان در پايان گفت: اميدوارم برد تيم ملي ايران مقابل مالديو شروع خوبي براي موفقيت هاي تيم ملي ايران و صعود به جام جهاني 2014 برزيل باشد.

حسین باتیستا
24th July, 2011, 05:09 PM
تيم ملي ساعت 8 صبح تمرين كرد

http://media.farsnews.com/Media/9003/Images/jpg/A0107/A1071133.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، تمرين ريكاوري ملي پوشان ساعت 8 امروز برگزار شد. بازيكنان در اين تمرين به دو دسته تقسيم شدند. بازيكناني كه روز گذشته بازي كردند به استخر هتل المپيك رفتند و بازيكناني كه بازي نكردند در زمين شماره يك كمپ تيم هاي ملي به مدت دو ساعت تمرين كردند.

كي‌روش ساعت 8 صبح را به خاطر هواي خنك صبحگاهي انتخاب كرد و بازيكنان تمرين شادابي را پشت سر گذاشتند. اين تمرين با دويدن دور زمين، پاس هاي كوتاه و همين طور تمرين ديريبل زني با مانع، تعويض منطقه بازي و تمرينات سرعتي همراه بود. ضمن اينكه عليرضا حقيقي و شهاب گردان با گاسپار تمرينات اختصاصي انجام دادند.

------------------------------

ذوق‌زدگي به خاطر شكست 4 بر صفر
رسانه‌هاي مالديو: سرافرازانه ايران را ترك كرديم!

http://media.farsnews.com/Media/9005/Images/jpg/A0110/A1106477.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از آنكه تيم ملي فوتبال ايران روز گذشته در ديدار رفت مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 توانست در ورزشگاه آزادي 4 بر صفر مالديو را شكست داد، رسانه‌هاي خبري اين كشور از نتيجه به دست آمده اظهار خرسندي و رضايت كردند!

مالديو كه 14 سال قبل در مرحله مقدماتي جام جهاني 1998 با نتيجه 17 بر صفر شكست خوردند، اعتقاد دارند كه باخت شب گذشته نتيجه‌اي آبرومند بوده است.

سايت مالديو اسكور كه معتبرترين پايگاه خبري اين كشور است، گزارشي از بازي منتشر كرد كه عنوان آن چنين است: "تيم ملي در بازي با ايران با 4 گل شكست خورد. "

اين سايت سپس به اظهارات مقامات تيم مالديو اشاره كرد كه اين شكست در مقام مقايسه با باخت سنگين 14 سال قبل، به منزله پيشرفت بوده و نوشت: "بازيكنان مالديو با سرافرازي ايران را ترك كردند. "

mona_casillas
25th July, 2011, 01:38 AM
تیم ملی با کی روش تازه شروع به کار کرده و اولین قدم رو برداشته و فرصت میخواد . نیمه دوم بازی با مالدیو رو دیدم که نسبتا خوب بود و حتی با دقت مهاجمان می شد به گل های بیشتری دست یافت .

با شروع لیگ فرصت شناسایی بازیکنان هست و حتما در لیست تغییرات جدیدی داده میشه .

خوشحالم که از شعار هایی کذایی که دربازی دوستانه داده میشد خبری نبود .

انشالله تیم ملی ایران رو درجام جهانی 2014 خواهیم دید .

در این میون نمیدونم چرا بحث کاپیتانی تیم ملی مطرح شده ؟ علی کریمی و جواد نکونام هردو در حد کاپیتانی تیم ملی هستند و نباید حساسیت بی جا ایجاد بشه .

كريمي: براي كاپيتاني به تيم ملي نيامدم

بازيکن تيم ملي فوتبال گفت: به نظر کي‌روش احترام مي‌گذارم و براي کاپيتاني به تيم ملي نيامدم.

http://www.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00032173.jpg

به نقل از سايت شخصي علي کريمي، بعداز بازي تيم ملي ايران مقابل مالديو که با حساب 4 بر صفر به سود تيم کشورمان به پايان رسيد، کارلوس کي‌روش در کنفرانس خبري حضور پيدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
او در جواب سوال يکي از خبرنگاران در مورد کاپيتان اول تيم ملي گفت: کاپيتان اول تيم من جواد نکونام است.
علي کريمي کاپيتان ايران در بازي با مالديو در اين خصوص اظهار داشت: تصميم درباره کاپيتان تيم ملي با آقاي کي‌روش است و من به نظر ايشان احترام مي گذارم، ضمن اينکه براي کاپيتاني به تيم ملي نيامدم و تمام تلاشم را براي موفقيت تيم ملي کشورم به کار مي‌گيرم.

HHAMI
25th July, 2011, 10:30 AM
در این میون نمیدونم چرا بحث کاپیتانی تیم ملی مطرح شده ؟ علی کریمی و جواد نکونام هردو در حد کاپیتانی تیم ملی هستند و نباید حساسیت بی جا ایجاد بشه .

كريمي: براي كاپيتاني به تيم ملي نيامدم

بازيکن تيم ملي فوتبال گفت: به نظر کي‌روش احترام مي‌گذارم و براي کاپيتاني به تيم ملي نيامدم.

http://www.varzesh3.com/admin/asp/picture/00032173.jpg

به نقل از سايت شخصي علي کريمي، بعداز بازي تيم ملي ايران مقابل مالديو که با حساب 4 بر صفر به سود تيم کشورمان به پايان رسيد، کارلوس کي‌روش در کنفرانس خبري حضور پيدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
او در جواب سوال يکي از خبرنگاران در مورد کاپيتان اول تيم ملي گفت: کاپيتان اول تيم من جواد نکونام است.
علي کريمي کاپيتان ايران در بازي با مالديو در اين خصوص اظهار داشت: تصميم درباره کاپيتان تيم ملي با آقاي کي‌روش است و من به نظر ايشان احترام مي گذارم، ضمن اينکه براي کاپيتاني به تيم ملي نيامدم و تمام تلاشم را براي موفقيت تيم ملي کشورم به کار مي‌گيرم.

بنظر من کریمی باید کاپیتان باشه.
البته الان دیگه هیچ معیار مشخصی رو تو دنیا برای دادن بازوبند به بازیکن در نظر نمیگیرن ولی بنظر من کریمی شخصیت بزرگتریه برای تیم ملی.
از نظر سابقه هم کریمی بزرگتره, اسمش هم بزرگتره ولی احتمالا بدلیل تفاوت جایی که دو تا بازیکن بازی میکنن(منظورم لیگه) کی روش روی نکو نظر داره.

=====================

اینم نظر سنجی این تاپیک
خودم گزینه دوم رو انتخاب کردم. یعنی خوش بین هستم به کی روش

mona_casillas
25th July, 2011, 11:58 AM
كارشناس فوتبال:بازي سازي خوب نتيجه حضور كي روش است

http://www.hurrahsport.com/upload_folder/tir/250711100131.jpg

يك كارشناس فوتبال معتقد است : بازي سازي خوب و كنترل بازي، نتيجه حضور 'كي روش' در تيم ملي است.

اصغر اعتباري روز دوشنبه اظهار داشت: تيم ملي در بازي با مالديو با اينكه گل كمتري به ثمر رساند اما بازي قابل قبولي ارايه كرد.
وي اضافه كرد: كي روش در اين بازي از حدادي فر و انصاري فرد به خوبي بهره برد و توانست بازي بسته و كاملا دفاعي مالديو را بشكند.
اعتباري گفت: خط دفاعي در اين بازي با اينكه فشار چنداني نديد اما در كارهاي تيمي و مشاركت در حمله هاي رو به جلوي تيم، نقش خود را به خوبي ايفا كرد.
سرمربي اسبق تيم ماشين سازي تبريز افزود: البته تيم ملي ضعف هايي نيز در اين بازي داشت كه از آن جمله مي توان به بي برنامگي در خط حمله و استفاده از پاس هاي طولي كه در اين بازي بي اثر بودند، اشاره كرد.
وي گفت: استفاده از پاس هاي ريز و نفود در قلب خط دفاعي حريف، بهتر مي تواند تيم ملي را در رسيدن به جام جهاني ياري كند.
اعتباري افزود: تيم ملي با حضور 'كي روش' و برخي از بازيكنان آينده دار بتدريج بهتر خواهد شد و يكي از شانس هاي حضور در جام جهاني است.

Seventy One
25th July, 2011, 02:07 PM
کروش تازه اول راهه ......

خیلی فرصت نیاز هست تا بشه یه همچین تیم طوفان زده ای رو هماهنگ کرد ....

بازی با مالدیو هم اصلا خوب نبود .....

اما من خودم به شخصه امید زیادی دارم که اگه کروش بمونه بتونیم شگفتی ساز هم بشیم !

حسین باتیستا
25th July, 2011, 02:26 PM
بعضي‌ها دنبال بهانه هستند
ترابيان: باورم به علي كريمي صد برابر شد

http://media.farsnews.com/Media/8911/Images/jpg/A0100/A1000777.jpg

عباس ترابيان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شرايط تيم ملي براي سفر به مالديو اظهار داشت: بازيكنان براي اين سفر مشكلي ندارند. فقط منتظر هستيم تا دو سه نفر از بازيكنان كه به اداره گذرنامه رفته اند مهر خروجي را دريافت كنند. امشب ساعت 22:30 پرواز داريم. همه بازيكنان تيم حتي آندو تيموريان كه مصدوم است به اين سفر مي آيد.

وي در مورد باشگاهي كه با فدراسيون همكاري نمي كرد، گفت: مشكل اين ملي پوش تا حدودي حل شده است. خيلي علاقه ندارم در مورد باشگاه ها صحبت كنم. بعضي ها دنبال بهانه هستند تا از صحبت هاي ما سوءاستفاده كنند. ديروز يكي از روزنامه ها نوشته بود كي‌روش از دست سهل انگاري هاي ترابيان به ستوه آمده است اما هر چه داخل روزنامه را گشتم مطلب نبود. بعضي ها به دنبال مسائل ديگري هستند. رسالت ها فراموش شده است.

ترابيان در پاسخ به اين سؤال كه اگر نكونام همراه تيم ملي در مالديو نيست چرا كي‌روش او را به عنوان كاپيتان اول معرفي كرده، تاكيد كرد: خود كي‌روش بايد در اين خصوص صحبت كند. به هر حال ايشان يك مربي كاملا حرفه اي است و بر اساس منطق حرفه اي تصميم گيري مي كند. براي او ملاك، تعداد بازي هاي ملي است اما علي كريمي با صحبتي كه در اين باره كرده خردمندي خود را نشان داده و من باورم نسبت به اين بازيكن چند صد برابر شد. او با اين قضيه عقلاني برخورد كرده است.

حسین باتیستا
25th July, 2011, 06:28 PM
آندو با تيم ملي تمرين كرد
خلعتبري مسي شد، ترابيان بازيكن

http://media.farsnews.com/Media/8910/Images/jpg/A0971/A0971247.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم ملي فوتبال ايران از ساعت17:30 در كمپ تيم‌هاي ملي آغاز شد. بازيكنان با پيراهن‌هايي كه در ديدار رفت برابر مالديو بازي كردند در تمرين حاضر شدند.

بازيكنان بعد از گرم كردن به 4 گروه تقسيم شدند و سپك تاكرا بازي كردند. سپس در همين 4 گروه كار با توپ انجام دادند. اولادي و آندرانيك تيموريان نيز در اين تمرين پا به توپ شدند. اولادي بر روي كتف چپش چسب بسته بود و تيموريان نيز بعد از چند روز مصدوميت امروز پا به توپ شد.
آخرين بخش اين تمرين 45 دقيقه‌اي بازي گل كوچك در 4 گروه بود.

تماشاگران استقبال كمي از تمرين تيم ملي داشتند اما خبرنگاران و عكاسان زيادي در تمرين بودند.
از نكات حاشيه‌اي تمرين اين بود كه عباس ترابيان سرپرست تيم ملي، محمد رضا خلعتبري را با ليونل مسي بازيكن آرژانتيني تيم بارسلونا مقايسه كرد و گفت خلعتبري خودش يك پا مسي است.

در پايان تمرين نيز كي‌روش توپ را براي ترابيان دو سه باري سانتر كرد و او هم توپ را استپ كرد.
تيم ملي ساعت 22:30 امشب راهي مالديو مي‌شود تا پنج‌شنبه ديدار برگشت خود را برابر اين تيم انجام دهد.در بازي رفت ايران 4 بر صفر پيروز شده بود.

حسین باتیستا
25th July, 2011, 08:57 PM
زنيد‌پور: با گل‌هاي بيشتري مالديو را مي‌بريم

http://media.farsnews.com/Media/8908/Images/jpg/A0946/A0946789.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، ميلاد زنيد‌پور در پايان تمرين تيم ملي فوتبال در جمع خبرنگاران تصريح كرد: انگيزه زيادي براي بازي برگشت با مالديو داريم و مي‌خواهيم در اين بازي با گل‌هاي بيشتري به پيروزي برسيم البته به شرط آنكه بازيكنان در زدن ضربات آخر دقت بيشتري كنند. مي‌خواهيم با يك برد خوب به مرحله گروهي مسابقات مقدماتي جام جهاني برسيم.

وي در مورد اينكه احتمال دارد با توجه به پيروزي در ديدار رفت او در تركيب اصلي تيم قرار گيرد گفت: اين مسئله صددرصد به نظر كي‌روش و كادر فني برمي‌گردد.

-----------------------------

مصدوميتم برطرف شده است
تيموريان: براي برد پرگل به مالديو مي‌رويم

http://media.farsnews.com/Media/8908/Images/jpg/A0950/A0950841.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، آندرانيك تيموريان پس از پايان تمرين تيم ملي در جمع خبرنگاران گفت: شرايط تيم بد نيست و بازيكنان انگيزه زيادي براي ديدار برگشت با مالديو دارند. اميدوارم بهترين بازي‌مان را انجام دهيم و به يك برد پرگل برسيم.

وي در مورد وضعيت مصدوميتش اظهار داشت: مصدوميتم تمام شده و وضعيم خوب است. در صورت صلاحديد كادر فني در مالديو بازي خواهم كرد.

حسین باتیستا
25th July, 2011, 08:58 PM
شايد يك ماداگاسكار ديگر حريف تداركاتي ايران شد
ترابيان: لگيا رفوزه شد، قراردادمان را فسخ كرديم

http://media.farsnews.com/Media/8902/Images/jpg/A0852/A0852245.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس ترابيان در حاشيه تمرين تيم ملي در جمع خبرنگاران در مورد نپوشيدن پيراهن لگيا از سوي بازيكنان و احتمال جريمه شدن فدراسيون گفت: اين قرارداد با توافق طرفين فسخ شد زيرا ما از نوع لباس، زمان رسيدن آن و جنس پيراهن ناراضي بوديم و لگيا در اين زمينه رفوزه شد. آنها خودشان نيز اين مسئله را قبول دارند و اين قرارداد با توافق فسخ شد.

وي در مورد وضعيت تيم ملي گفت: در شرايط آرماني قرار داريم. آندرانيك تيموريان پا به توپ شده و مهرداد اولادي مصدوميتش بهبود پيدا كرده است.

ترابيان در مورد تهديد به افشاگري عليه يك باشگاه در مورد همكاري نكردن براي خروج بازيكن گفت: 2 باشگاه بودند كه همكاري نمي‌كردند اما اين مسئله با تعامل حل شد و كار به افشاگري نرسيد.

سرپرست تيم ملي در مورد اينكه شايعه شده كي‌روش پس از بازگشت از مرخصي درخواست‌هاي جديدي از فدراسيون خواهد داشت گفت: اينها شايعه‌هاي بي‌اساس است و نمي‌دانم از كجا منشا مي‌گيرد. ما بعد از مرحله رقابت‌هاي مقدماتي در جام جهاني در آسيا فيلم تمام بازي‌ها را در اختيار گرفتيم و در اختيار كادرفني قرار داديم. برنامه‌هاي جديد تيم ملي نيز پس از تعيين قرعه كشي اعلام خواهد شد.

وي در مورد وضعيت تيم ملي جوانان و نظارت كي‌روش در اين تيم گفت: كي‌روش پس از بازگشت از مرخصي يكي از برنامه‌هاي اصلي‌اش تيم ملي جوانان خواهد بود.

ترابيان در مورد اينكه چرا تيم ملي با پرواز چارتر به مالديو نرفت گفت: پرواز چارتر گران بود ولي با توجه به اينكه ملي پوشان سرمايه‌هاي كشور هستند نمي‌توانستيم با هر پروازي به مالديو برويم.

وي در مورد بازي‌هاي تداركاتي آينده تيم ملي اظهار داشت: متاسفانه در تمامي روزهاي فيفا بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني برگزار مي‌شود و فقط 16 اكتبر خالي است كه بايد يك حريف براي اين روز پيدا كنيم. شايد يك ماداگاسكار ديگر حريف تداركاتي ايران شد.

HHAMI
26th July, 2011, 11:14 PM
قلعه نوئی گفته : "كارمان به جايي رسيده كه بعد از شكست مالديو آن آهنگ معروف را پخش كردن"

میخواستم از یکی که بازی رو دیده بپرسم ببینم واقعا این کار مسخره انجام شده؟!
مایه آبرو ریزیه بخدا!

Seventy One
27th July, 2011, 01:55 PM
قلعه نوئی گفته : "كارمان به جايي رسيده كه بعد از شكست مالديو آن آهنگ معروف را پخش كردن"

مایه آبرو ریزیه بخدا!

حالا پخش کردن یا نکردن به مربی دیگه ربطی نداره ....

الان تیم ملی به حمایت دیگران احتیاج داره نه به تفسیر موسیقی دیگران !!

HHAMI
27th July, 2011, 06:20 PM
حالا پخش کردن یا نکردن به مربی دیگه ربطی نداره ....

الان تیم ملی به حمایت دیگران احتیاج داره نه به تفسیر موسیقی دیگران !!

قلعه نوئی هم نگفته به مربی ربط داره!
به درستی به میزان بدبخت شدن فوتبال ایران اشاره کرده:nish:

Seventy One
27th July, 2011, 09:50 PM
خب آخه آخر این صحبت ها به کجا میرسه ؟!!
چرا باید هر مربی راجع به این فوتبال حتما یه اظهارنظری بکنه ؟!!

این حرف های خاله زنکی فقط و فقط حاشیه ایجاد میکنه ..
حالا موسیقی پخش کردن یا نکردن به کسی ربطی نداره .

احتمالا قلعه نویی داره به این اشاره میکنه که تیم ملی فقط و فقط زمان ایشون
با اون سیستم منسوخ سه پنج دو موفق بوده !!

HHAMI
28th July, 2011, 02:51 AM
خب آخه آخر این صحبت ها به کجا میرسه ؟!!
چرا باید هر مربی راجع به این فوتبال حتما یه اظهارنظری بکنه ؟!!

این حرف های خاله زنکی فقط و فقط حاشیه ایجاد میکنه ..
حالا موسیقی پخش کردن یا نکردن به کسی ربطی نداره .

احتمالا قلعه نویی داره به این اشاره میکنه که تیم ملی فقط و فقط زمان ایشون
با اون سیستم منسوخ سه پنج دو موفق بوده !!

علی چرا خودت حاشیه میسازی و بهش پر و بال میدی؟:4:
اولا که اگه مربیای بزرگ نظر ندن کی نظر بده؟! کجای دنیا مربیها نظر نمیدن؟!
بعدشم بازم تاکید میکنم حرف قلعه نوئی خیلی هم حرف خوبی بوده و اصلا ربطی به کی روش و کس دیگه ای هم نداره.
گفته چرا باید فوتبال حال و روزش این بشه که برای بردن مالدیو !!!!!!!!!!!!! سرود پخش کنن.

حالا همین سوال رو از تو دارم!
"پخش کردن سرود حماسی بعد از پیروزی مقابل تیمی مثل مالدیو مسخره و مایه آبروریزی نیست؟!":Smilebb (14):

Seventy One
28th July, 2011, 02:01 PM
علی چرا خودت حاشیه میسازی و بهش پر و بال میدی؟:4:
اولا که اگه مربیای بزرگ نظر ندن کی نظر بده؟! کجای دنیا مربیها نظر نمیدن؟!
بعدشم بازم تاکید میکنم حرف قلعه نوئی خیلی هم حرف خوبی بوده و اصلا ربطی به کی روش و کس دیگه ای هم نداره.
گفته چرا باید فوتبال حال و روزش این بشه که برای بردن مالدیو !!!!!!!!!!!!! سرود پخش کنن.

حالا همین سوال رو از تو دارم!
"پخش کردن سرود حماسی بعد از پیروزی مقابل تیمی مثل مالدیو مسخره و مایه آبروریزی نیست؟!":smilebb (14):

نگرفتی میثم جان !!!
آقای قلعه نویی حتما انتظار داشتن که با تیمی که کروش تازه دستش گرفته
30 گل به مالدیو بزنیم ! تا بعد سرود پخش کنن !

محض اطلاع جنابعالی و آن مربی بزرگ! عرض کنم که
توی ورزشگاه آزادی نه تنها توی بازیهای ملی بلکه توی 90 درصد بازیهای باشگاهی
بین دو نیمه و آخر بازی سرود پخش میکنن ! پس این فقط به بازی با مالدیو اختصاص نداره .

اصلا گیریم که فقط هم برای بازی با مالدیو این سرود رو پخش کردن ! ایرادش چیه ؟!
خب این تیم ملی ما تازه الان اول راهه اگر این سرود ها بهشون روحیه بده چرا پخش نشه ؟!
اصلا هر تیمی رو که میبریم باید سرود ملی پخش بشه
حالا اون تیم چه مالدیو باشه و چه برزیل !

حالا صحبت اصلی من اینجاست که چرا این مربی های بزرگ !
که دور گود نشستن و دستور لنگش کن میدن !
نمیتونم حرف های جالب تری هم راجع به تیم ملی بزنن ؟!!

مشکل فوتبال ما فقط اینه که چرا بعد از اولین برد تیم ملی با مربی گری کروش سرود پخش کردن ؟!!

پس اون کسی که میگفت تیم ملی تو هر شرایطی باید حمایت بشه کجاست ؟!
اصلا داریم همچین کسی ؟!!

حسین باتیستا
28th July, 2011, 02:17 PM
نگرانی امروز: مقابل مالدیو تلفات ندهیم

http://u.goal.com/137600/137645hp2.jpg

سایت گل- در آستانه بازی برگشت تیم ملی مقابل مالدیو، یکی از نکات مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد آمار بالای بازیکنان ما در زمینه دریافت کارت‌های زرد است. در بازی رفت ایران مقابل مالدیو سه بازیکن ملی‌پوش ما از داور تايلندی این بازی کارت زرد گرفتند که از قضا از چهره‌های مهم و تاثیرگذار ما هم هستند.

كريم انصاري‌فر، علي كريمي و مازيار زارع در روزی که تیم ما قاعدتا نباید مقابل حریف ضعیفی مثل مالدیو با مشکل مواجه می‌شد کارت زرد گرفتند. کارت زردی که می‌تواند بعدها این مهره‌های مهم تیم ملی را از بازی‌های حساس‌تر ما در راه جام جهانی محروم کند. این در حالی است که با قوانین متغیر و نامعلوم AFC اصلا مشخص نیست که این اخطارها در مراحل بعدی به حساب خواهند آمد یا نه.

فراموش نکنیم که تیم ملی امید ما در موقعیتی مشابه به دلیل دواخطاره بودن کمال کامیابی‌نیا به مشکل بزرگی برخورد کرد. این بازیکن در حالی که تیم امید ما در راه المپیک تنها دو بازی برگزار کرده بود با دو اخطاری که در همان دو بازی گرفت تیم امید را از حضور خودش محروم کرد.

این بار البته تیم ملی ما برای فرار از اتفاقی که برای امیدها افتاد تمام حواس خود را جمع خواهد کرد تا بازیکن‌های محروم خود را در مراحل بعدی به میدان نفرستد. و در این میان محرومیت تیم ملی از حضور بهترین بازیکنان خود در بازی‌های سخت مراحل بعدی اتفاق خوبی برای فوتبال ما نخواهد بود.

آن بار تیم امید به‌خاطر به میدان رفتن بازیکنی که حضورش چندان اهمیتی برای ما نداشت شکست خورد و این بار ممکن است تیم ملی به خاطر عدم حضور بازیکنانی که مهره‌های مهمی برای ما هستند ضربه‌پذیر شود.

پس در آستانه مسابقه‌ای که حتی یک درصد هم بابت نتیجه‌گیری در آن نگران نیستیم، بد نیست به فکر تنها نگرانی موجود یعنی دواخطاره شدن بازیکن‌هایمان باشیم. ملی‌پوشان عزیز؛ مالدیو که برای شما عددی نیست. پس لطف کنید در مقابل این تیم دست و پا بسته اخطار نگیرید تا دست و پای تیم ملی را در مراحل بعدی نبندید.

HHAMI
28th July, 2011, 02:23 PM
نگرفتی میثم جان !!!
آقای قلعه نویی حتما انتظار داشتن که با تیمی که کروش تازه دستش گرفته
30 گل به مالدیو بزنیم ! تا بعد سرود پخش کنن !

محض اطلاع جنابعالی و آن مربی بزرگ! عرض کنم که
توی ورزشگاه آزادی نه تنها توی بازیهای ملی بلکه توی 90 درصد بازیهای باشگاهی
بین دو نیمه و آخر بازی سرود پخش میکنن ! پس این فقط به بازی با مالدیو اختصاص نداره .

اصلا گیریم که فقط هم برای بازی با مالدیو این سرود رو پخش کردن ! ایرادش چیه ؟!
خب این تیم ملی ما تازه الان اول راهه اگر این سرود ها بهشون روحیه بده چرا پخش نشه ؟!
اصلا هر تیمی رو که میبریم باید سرود ملی پخش بشه
حالا اون تیم چه مالدیو باشه و چه برزیل !

حالا صحبت اصلی من اینجاست که چرا این مربی های بزرگ !
که دور گود نشستن و دستور لنگش کن میدن !
نمیتونم حرف های جالب تری هم راجع به تیم ملی بزنن ؟!!

مشکل فوتبال ما فقط اینه که چرا بعد از اولین برد تیم ملی با مربی گری کروش سرود پخش کردن ؟!!

پس اون کسی که میگفت تیم ملی تو هر شرایطی باید حمایت بشه کجاست ؟!
اصلا داریم همچین کسی ؟!!

امیدوارم موضع من رو در قبال قلعه نوئی بدونی و بدونی که من نمیخوام بی دلیل ازش دفاع کنم.
چرا گیر دادی به یه "سرتیتر!"
من یه سرتیتر از مصاحبه قلعه نوئی برداشتم و چون خیلی برام جالب بود گذاشتم.

آره اگه فقط توی ورزشگاه گذاشته باشن حق دارن ولی توی تلویزیون نه!
ما برای پیروزی مقابل عربستان و کره و ژاپن و استرالیا این سرود رو میشنیدیم!
دیگه نباید کاری کنن که حالمون ازش بهم بخوره!

به مالدیو 30 تا که هیچی 1000 تا هم بزنیم نباید سرود براش پخش کنن!
کلاس تیم رو اینجوری میارن پایین , اون سرود رو هم لوث میکنن!

راستی شنیدم جوات:4: کاظمیان هم از عملکرد کی روش انتقاد کرده:yahoo: نظری نداری؟:4:

mona_casillas
28th July, 2011, 04:04 PM

مایه آبرو ریزیه بخدا!

آهنگ پخش شده ...چرا مسخره ؟ من که این نوع آهنگ های حماسی رو خیلی دوست دارم .

قلعه نوئی هم نگفته به مربی ربط داره!
به درستی به میزان بدبخت شدن فوتبال ایران اشاره کرده:nish:

فوتبال ایران خیلی وقت بدبخت شده و ربطی به الان و کی روش و پخش آهنگ نداره ...از زمان علی آبادی .....تا الان کفاشیان ....تیم ملی هم اگر بدبخت نبود بعد از برانکو ، قلعه نوعی سرمربیش نمیشد بخاطر استقلالی بودنش نمیگم بخاطر دانش فنی میگم و اینکه درجام ملت ها هیچ نتیحه ای نگرفت بعد که برگشت تو برنامه 90 میزگرد گذاشته بودن ، فردوسی پور و امیر حاج رضایی و ذوالفقار نسب نمیتونستن حالی این بنده خدا کنند که تیم ملی در جام ملت ها موفق نبوده دائم تکرار میکرد ما بدون باخت ،حذف شدیم . :4:

راستی شنیدم جوات:4: کاظمیان هم از عملکرد کی روش انتقاد کرده:yahoo: نظری نداری؟:4:

جواد کاظمیان :8:هم مثل بقیه حق انتقاد داره اشکالش کجاست ؟ مثلا کاپیتان جوات زرینچه :4: حق نداره از تیم ملی کشورش انتقاد کنه ؟ ولی انتقاد فنی نه گیر دادن های الکی

HHAMI
28th July, 2011, 04:41 PM
آهنگ پخش شده ...چرا مسخره ؟ من که این نوع آهنگ های حماسی رو خیلی دوست دارم .

چرا مسخره؟! چون مسخرست! چون بعد از بردن مالدیو آهنگ حماسی پخش کردن مسخرس!

فوتبال ایران خیلی وقت بدبخت شده و ربطی به الان و کی روش و پخش آهنگ نداره ...از زمان علی آبادی .....تا الان کفاشیان ....تیم ملی هم اگر بدبخت نبود بعد از برانکو ، قلعه نوعی سرمربیش نمیشد [COLOR="Red"]بخاطر استقلالی بودنش نمیگم بخاطر دانش فنی میگم و اینکه درجام ملت ها هیچ نتیحه ای نگرفت بعد که برگشت تو برنامه 90 میزگرد گذاشته بودن ، فردوسی پور و امیر حاج رضایی و ذوالفقار نسب نمیتونستن حالی این بنده خدا کنند که تیم ملی در جام ملت ها موفق نبوده دائم تکرار میکرد ما بدون باخت ،حذف شدیم . :4:

بعله کاملا مشخصه:laugh:

چرا همه چی رو بهمدیگه میدوزین! اصلا اون موقع هم بدبخت بود! خوبه؟!:45:
مهم اینه که بدبخته:4:
ایشالا بزودی خوشبخت بشه

[color=darkgreen]جواد کاظمیان :8:هم مثل بقیه حق انتقاد داره اشکالش کجاست ؟ مثلا کاپیتان جوات زرینچه :4: حق نداره از تیم ملی کشورش انتقاد کنه ؟ ولی انتقاد فنی نه گیر دادن های الکی

تو این قضیه اصلا خون خودت رو کثیف نکن مونیا
این یه بحث مردونه(:Smilebb (14): :4: ) بین من و علی سوسیسه

بعدشم اولین پرسپولیسی هستی که میبینم راجب کاپیتان جواد اینجوری بی ادبانه نظر میده:45:

(خوبه! این بهترین راه برای کشوندن ملت به این تاپیکه : جنجال :4: )

mona_casillas
28th July, 2011, 04:50 PM
چرا مسخره؟! چون مسخرست! چون بعد از بردن مالدیو آهنگ حماسی پخش کردن مسخرس!

بعله کاملا مشخصه:laugh:

چرا همه چی رو بهمدیگه میدوزین! اصلا اون موقع هم بدبخت بود! خوبه؟!:45:
مهم اینه که بدبخته:4:
ایشالا بزودی خوشبخت بشه

تو این قضیه اصلا خون خودت رو کثیف نکن مونیا
این یه بحث مردونه(:smilebb (14): :4: ) بین من و علی سوسیسه

بعدشم اولین پرسپولیسی هستی که میبینم راجب کاپیتان جواد اینجوری بی ادبانه نظر میده:45:

(خوبه! این بهترین راه برای کشوندن ملت به این تاپیکه : جنجال :4: )

دلیلت خیلی منطقی بود من الان قانع شدم :4:

جوات :4:مسخره و بی ادبانه است ؟ پس چرا خودت درباره پسر مکزیکی پرسپولیسی ها جواد کاظمیان :8:به کار بردی :68:

ضمنا من مونا هستم نه مونیا یا اونی که قبلا میگفتی :4:

Seventy One
28th July, 2011, 10:10 PM
امیدوارم موضع من رو در قبال قلعه نوئی بدونی و بدونی که من نمیخوام بی دلیل ازش دفاع کنم.
چرا گیر دادی به یه "سرتیتر!"
من یه سرتیتر از مصاحبه قلعه نوئی برداشتم و چون خیلی برام جالب بود گذاشتم.

آره اگه فقط توی ورزشگاه گذاشته باشن حق دارن ولی توی تلویزیون نه!
ما برای پیروزی مقابل عربستان و کره و ژاپن و استرالیا این سرود رو میشنیدیم!
دیگه نباید کاری کنن که حالمون ازش بهم بخوره!

به مالدیو 30 تا که هیچی 1000 تا هم بزنیم نباید سرود براش پخش کنن!
کلاس تیم رو اینجوری میارن پایین , اون سرود رو هم لوث میکنن!

در مورد اون یکی حرفات که چیزی سر در نیاوردم !
چون علم فوتبالیت خیلی بالاست و من هم مغزم به اونجاها قد نمیکشه !!!

اما در مورد چیزی که راجع به داش جواد نوشتی ....

1- اولا شنیدن کی بود مانند دیدن ؟ :4: ( منبع بزار تا ببینم واقعا همچین چیزی گفته یا نه ! )

2 - به قول مونا راه انتقاد سازنده بازه اما راه گیر دادن بیخود و حاشیه سازی نه !
و نظر شخصی هر کسی برای خودش مهمه ! اما جار زدن و حاشیه سازی مسخرست !

*
نکته مهم :

همونطور که خودت میدونی من همیشه اعتقاد دارم که وقتی یه مربی تیمی روبه دست میگیره
حتی اگر بدترین نتایج رو گرفت بازم باید برای مدتی حمایت بشه .....
متاسفانه کروشی که من دارم میبینم از همین حالا دارن بوق رفتنشو میزنن !!! :4:
تا بعدش بازم با یه مربی ایرانی و همون سیستم سه پنج دو کولاک کنیم ! :4:

در کل بگم رمز موفقیت صبر و حوصله و حمایته !
و راهی که میرویم ! به بیراهست !

تمام

HHAMI
28th July, 2011, 11:24 PM
در مورد اون یکی حرفات که چیزی سر در نیاوردم !
چون علم فوتبالیت خیلی بالاست و من هم مغزم به اونجاها قد نمیکشه !!!

اما در مورد چیزی که راجع به داش جواد نوشتی ....

1- اولا شنیدن کی بود مانند دیدن ؟ :4: ( منبع بزار تا ببینم واقعا همچین چیزی گفته یا نه ! )

2 - به قول مونا راه انتقاد سازنده بازه اما راه گیر دادن بیخود و حاشیه سازی نه !
و نظر شخصی هر کسی برای خودش مهمه ! اما جار زدن و حاشیه سازی مسخرست !

*
نکته مهم :

همونطور که خودت میدونی من همیشه اعتقاد دارم که وقتی یه مربی تیمی روبه دست میگیره
حتی اگر بدترین نتایج رو گرفت بازم باید برای مدتی حمایت بشه .....
متاسفانه کروشی که من دارم میبینم از همین حالا دارن بوق رفتنشو میزنن !!! :4:
تا بعدش بازم با یه مربی ایرانی و همون سیستم سه پنج دو کولاک کنیم ! :4:

در کل بگم رمز موفقیت صبر و حوصله و حمایته !
و راهی که میرویم ! به بیراهست !

تمام

با خوندن صحبتهات یاد بدبختیهای مستشار افتادم:4:

===================================

بازی امشب خیلی خیلی خیلی بد بود!
همه چیزش بد بود! در واقع کاش میشد نکته خوبی از این بازی در آورد!
یه تیم خالی از انگیزه و عصبی(نمیدونم چرا) رو شاهد بودیم.
نمیدونم چه لزومی داشت که از بازیکنان با انگیزه تر(ترکیب ذخیره ها) استفاده نشه! از کی روش بعید بود که همچین کاری بکنه.
حتی اگه دلیلش هماهنگی بیشتر این بازیکنان هم بوده باشه اشتباه محض کرده چون این بازیکنا اصلا انگیزه نداشتن که بخوان بازی هماهنگی رو ارائه بدن!
چقدر خوب بود که به یه دروازه بان دیگه دو تا دفاع دوتا هافبک و یه فوروارد دیگه میدون داده میشد.
گزارش خیابانی هم از بازی امشب بهتر بود(البته مثل همیشه گزارشش هم افتضاح بود:4:)

بهرحال تبریک میگم صعود به مرحله بعد رو:53:

ویرایش: نکته ای مهم که یادم رفته بود این که ما تو دو تا بازی با مالدیو 7کارت زرد دریافت کردیم!
مطمئنم اگه با برزیل بازی میکردیم کمتر کارت میگرفتیم:4:

mona_casillas
29th July, 2011, 01:06 AM
با خوندن صحبتهات یاد بدبختیهای مستشار افتادم:4:

===================================

بازی امشب خیلی خیلی خیلی بد بود!
همه چیزش بد بود! در واقع کاش میشد نکته خوبی از این بازی در آورد!
یه تیم خالی از انگیزه و عصبی(نمیدونم چرا) رو شاهد بودیم.
نمیدونم چه لزومی داشت که از بازیکنان با انگیزه تر(ترکیب ذخیره ها) استفاده نشه! از کی روش بعید بود که همچین کاری بکنه.
حتی اگه دلیلش هماهنگی بیشتر این بازیکنان هم بوده باشه اشتباه محض کرده چون این بازیکنا اصلا انگیزه نداشتن که بخوان بازی هماهنگی رو ارائه بدن!
چقدر خوب بود که به یه دروازه بان دیگه دو تا دفاع دوتا هافبک و یه فوروارد دیگه میدون داده میشد.
گزارش خیابانی هم از بازی امشب بهتر بود(البته مثل همیشه گزارشش هم افتضاح بود:4:)

بهرحال تبریک میگم صعود به مرحله بعد رو:53:

ویرایش: نکته ای مهم که یادم رفته بود این که ما تو دو تا بازی با مالدیو 7کارت زرد دریافت کردیم!
مطمئنم اگه با برزیل بازی میکردیم کمتر کارت میگرفتیم:4:

اگر بازی رو دیده باشی ! و فقط به گزارشش گوش نکرده باشی !نیمه اول معمولی بازی کردیم اما در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم ایران نیاز به گل زیاد و خودش رو به آب و آتیش زدن نداشت با یه گل هم برد .

مالدیو هم دیگه تیمی نیست که 17 تا گل بخوره .

علت کارت های زیاد هم بازی خشن مالدیوی ها بود بخصوص در نیمه دوم و بازیکنان ما رو هم عصبی کرده بود وضعیت آب و هوا هم خراب بود .

لیگ داره شروع میشه بهتر که مصدوم ندادیم همینطوری هم تیم هایی که بازیکن در تیم ملی دارند نگران مصدومیت و عدم هماهنگی برای لیگ هستند که سه روز دیگه شروع میشه .

HHAMI
29th July, 2011, 01:16 AM
اگر بازی رو دیده باشی ! و فقط به گزارشش گوش نکرده باشی !نیمه اول معمولی بازی کردیم اما در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم ایران نیاز به گل زیاد و خودش رو به آب و آتیش زدن نداشت با یه گل هم برد .

اتفاقا داشتم یه هندونه میخوردم حین بازی و اکثرا سرم پایین بود:4: بیشتر بیانات جوات:4: خیابانی رو میشنیدم:4:

نگرفتی حرف منو.
گفتم چرا به ذخیره های با انگیزه بازی نداد؟! مگه ما ترسی داشتیم از این بازی؟!
مطمئنم اگه تیم ذخیره ها بازی میکرد هم بیشتر گل میزدیم و هم بهتر بازی میکردیم.

در ضمن من طرفدار کی روش هستم. انتظارم ازش بالاتر از این حرفاست. به موفقیتش هم خیلی خوش بینم ولی امشب حال نکردم باهاش

mona_casillas
29th July, 2011, 01:40 AM
اتفاقا داشتم یه هندونه میخوردم حین بازی و اکثرا سرم پایین بود:4: بیشتر بیانات جوات:4: خیابانی رو میشنیدم:4:

نگرفتی حرف منو.
گفتم چرا به ذخیره های با انگیزه بازی نداد؟! مگه ما ترسی داشتیم از این بازی؟!
مطمئنم اگه تیم ذخیره ها بازی میکرد هم بیشتر گل میزدیم و هم بهتر بازی میکردیم.

در ضمن من طرفدار کی روش هستم. انتظارم ازش بالاتر از این حرفاست. به موفقیتش هم خیلی خوش بینم ولی امشب حال نکردم باهاش

نتیجه مهم نبود اما میخواد ترکیب تیمش رو بشناسه این حق هر سرمربی هست

اگر مساوی میشدیم احیانا ، هجوم انتقادها بود به طرف کی روش

از فردا هم منتظر مصاحبه های جور وا جور باش بخاطراینکه با یه گل بردیم

بنظرم باید کی روش رو راحت و آزادتر بذاریم تاکار خودش رو انجام بده .

HHAMI
29th July, 2011, 01:55 AM
نتیجه مهم نبود اما میخواد ترکیب تیمش رو بشناسه این حق هر سرمربی هست

اگر مساوی میشدیم احیانا ، هجوم انتقادها بود به طرف کی روش

از فردا هم منتظر مصاحبه های جور وا جور باش بخاطراینکه با یه گل بردیم

کلا نا امیدم از اینکه حرفی بزنم و باهاش مخالفت نکنی:4:

=======================================

سقوط 4 پله ای ایران رو هم در رده بندی فیفا شادباش عرض مینماییم:4:

=======================================

توی دو بازی با مالدیو دقیقا ترکیب 11 نفره مشابه به میدان رفت. ولی ذخیره ها کاملا تغییر کرد. یعنی اینکه توی این دو بازی 17 بازیکن به میدان رفتن. 11 نفر دو بار و 6 نفر هم یکبار.
بله منم فکر میکنم تنها توجیه کی روش برای این کار همین بوده که تیمش رو هماهنگ تر کنه.

بله من الان گرفتمش دارم خفش میکنم:32:

من فکر نمیکنم انتقاد زیادی از کی روش بشه.
اما بازی رفت انقدر بیش از حد از بازی ایران تعریف و تمجید شد که فردا باید تلافیشو در بیارن:nish:

مارادونای آسیا
29th July, 2011, 09:12 AM
ازی خیلی بد تیم ملی یه طرف ..گزارش اسف بار و افتضاح و اعصاب خورد کن خیابانی بی رمق افسرده طرف دیگه ... تو کل 90 دقیقه رو اعصاب بود ... .

در مرود پیروزی 17 هیچ که باید بگیم فقط یک اتفاق بود چرا که بازی برگشت همون مسابقه با 9 یا 8 گل تموم شد.... سال 1379 هم تو آزادی با 3 گل مالدیوو رو شکست دادیم .... چند سال پیش فکر کنم 2008 این مالدیوو با کره جنوبی صفر بر صفر مساوی کرد .....
البته از همه اینا که بگذریم نباید پیشرفت فوتبال مالدیوو و رشد فیزیکی بدنی بازیکنانش رو در نظر نگیریم و مهمتر از همه شرایط آب و هوایی و شرجی و ارتفاعی که نسبت به دریا داره

آرژانیتن با تمام بزرگانش 6 گل از بولیوئی دریافت کرد فقط به خاطر ارتفاع بولیوی نسبت به دریا ... از همه اینا که بگذریم از بازی بد بچه ها و ترسو بودن کیروش وبازی تدافعیش اونم برابر مالدیوو نباید بگذریم ...کیروش اون جسارت لازم رو حداقل تو این بازی نداشت

مارادونای آسیا
29th July, 2011, 11:42 AM
این تیم همون تیمی بود که تو تهران به مالدیوو 4 تا زد و بالای16 موقعیت مسلم گلزنی داشت .. اما میبینیم بازی برگشت این میشه و تیم ملی فقط یه بخت گلزنی پیدا میکنه اونم روی اشتباه حریف!!
تو این بین بیشترین نقش رو کیروش داره که روی به بازی تدافعی اورده بود ...کشیدن کریمی به یه خط عقب تر و تعویض های کیروش مخصوصاً اوردن نصرتی و پژمان نوری و در واقع تعویض های تدافعیش این رو میرسونه که بیشترین نقش تو این پیروزی کمرنگ متوجه تدابیر تدافعی کیروش بوده

حسین باتیستا
29th July, 2011, 01:47 PM
نکاتی از بازی مالدیو - ایران؛این همه خشونت برای چی؟

http://u.goal.com/137600/137663hp2.jpg

سایت گل - همان طور که پیش بینی می شد تیم فوتبال کشورمان با شکست دادن تیم مالدیو به راحتی به دور بعد مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 برزیل راه یافت. وقتی در بازی دور رفت همگان به اتفاق از این صحبت می کردند که نباید مالدیو را دست کم گرفت، این تصمیم کاملاً سنجیده و منطقی بود. به خاطر همین هم تیم ملی توانست خیلی زود به گل اول دست یابد و همچنین با نتیجه ای خوب و با خیالی راحت بازی را به اتمام برساند.

خشن های بی انگیزه

در بازی برگشت خیلی چیزها در بازی بازیکنان تیم ملی کشورمان واضح و مشخص بود. بی حوصلگی از بازی کردن مقابل بازیکنان تیمی مثل مالدیو، ترس از مصدومیت (که حق هم داشتند. مالدیوی ها چنان آماتور خطا می کردند که بعضی مواقع برای سلامتی بازیکنانمان بسیار خطرناک بود.)، تکروی هم در چنین بازی هایی به نظر طبیعی باشد و ... برعکس حضور تیم اصلی و بازیکنان سرشناس ما بمب انگیزه ای برای میزبان همیشه بازنده بود. آنها این بار با حداقل ممکن باختند تا شاید در آینده برایمان دردسرساز شوند .

دلیل اینگونه بازی کردن به راحتی قابل دیدن بود. نفرات اصلی ، ثابت و با ارزشی که در اکثر بازی های تیم ملی حضور دارند، در این دیدار نه چندان مهم، باز هم در ترکیب اصلی بودند. بازیکنان با تجربه ای که اینقدر خیالشان از مالدیوی ها راحت بود که بیشتر دقایق بازی بی حال و بی خیال بازی می کردند که گاهی به همین دلیل به راحتی هم دریبل می خوردند و یا جا می ماندند وشاید برای جبران همین بی خیالی ها و جا ماندن ها بازیکنانمان با خطا کردن چند کارت زرد گرفتند.

رحمتی و دیگران

رحمتی بدون شک دروازبان بسیار خوب و با ارزش و همچنین مهره ای تاثیر گذار است. اما آیا اگر مالدیو هم اینقدر ترسناک باشد که امثال گردان و حقیقی در بازی های رسمی تا این حد ساده هم فرصت حضور نداشته باشند پس دروازبان ذخیره تیم ملی به چه امیدی در تمرینات بدرخشد. پس آنها کی تجربه ی بازی ملی رسمی را به دست بیاورند؟

اگر بهانه بازی ندادن هم پستان رحمتی، ثابت بودن پست دروازبانی در فوتبال است، دلیل حضور ثابت و همیشگی سید جلال و عقیلی در قلب دفاع و خسرو حیدری در سمت راست چیست؟ عقیلی و حسینی که سال ها کنار هم بازی کرده اند پس بهانه هماهنگ شدنشان را هم نداریم. آیا آنها نیاز به جانشین ندارند. آیا بازیکنان ایرانی که در این پست ها بازی می کنند باید قید بازی در تیم ملی را بزنند؟ پس جوانگرایی و به فکر آینده بودن کجا معنی پیدا می کند؟ کی باید به دیگران فرصت داد؟

علی کریمی

جالب ترین نکته بازی زیر توپ زدن های بی هدف ملی پوشان کشورمان بود که شاید بتوان همان بی انگیزگی را بهانه کرد.

در این بین کریمی همچنان بازیکن درخشان فوتبال ایران است ولی حواسمان باشد سن کریمی در جام جهانی 2014 به چند سال می رسد! (نزدیک به 36!) اگر همچنان به اینگونه بازیکنانمان دل ببندیم و در فکر جایگزینی برایشان نباشیم باز هم مجبور خواهیم شد در مراحل سخت دست به دامان امثال مهدوی کیا و هاشمیان شویم. با علم به اینکه سنی از آنها گذشته باشد. او در بازی مقابل مالدیو بد و البته خیلی خشن بازی کرد و از نمایش دلپذیرش در بازی رفت خبری نبود. او البته با حضور در پرسپولیس به امید احیاست.

نکته : مدافعین ایرانی ذاتاً در بازیسازی شرکت چندانی ندارند. شاید هم این را وظیفه خود نمی دانند. این مشکلیست که با آمدن کی روش به رفعش بسیار امیدوار بودیم و البته هنوز هم هستیم ...

HHAMI
30th July, 2011, 09:24 AM
http://www.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_KhabarVarzeshi-1390-05-08.jpg

تیتر رو خوندم اولش واقعا جا خوردم!!
اگه تو همچین گروهی قرار بگیریم دوباره کار خیلی سخته برای صعود.
البته من هنوز نمیدونم از هر گروه چنتا تیم باید صعود کنه!
البته اون سه تا تیم دیگه در حاضر اسمشون بزرگتر از قدرتشونه(وضعیتی که ماهم داریم تقریبا!) ولی میشه امیدوار بود که ما خودمون رو بیشتر از اونها بتونیم بازیابی کنیم.

حالا بایدببینیم که قرعه واقعی چیه

حسین باتیستا
30th July, 2011, 11:39 AM
امشب 20 تا تيم تو 5 گروه 4 تيمي قرعه كشي ميشن
از هر گروه هم 2 تا تيم صعود ميكنه
با صعود دو تيم تو هر گروه 10 تا تيم به مرحله بعدي صعود ميكنن
در آخر هم اين 10 تا تيم به دو گروه 5 تيمي بازي ميكنن و از هر گروه 2 تا تيم مستقيما ميرن جام جهاني
تيم پنجم هم تو يه بازي رفت و برگشت با قهرمان كنكاكاف يا حوزه درياي كارئيب (از اين تيمهاي درجه چندم) بازي ميكنه صعود كنه ميره جام جهاني .پس 5 تا تيم به جام جهاني ميرن

HHAMI
30th July, 2011, 11:53 AM
امشب 20 تا تيم تو 5 گروه 4 تيمي قرعه كشي ميشن
از هر گروه هم 2 تا تيم صعود ميكنه
با صعود دو تيم تو هر گروه 10 تا تيم به مرحله بعدي صعود ميكنن
در آخر هم اين 10 تا تيم به دو گروه 5 تيمي بازي ميكنن و از هر گروه 2 تا تيم مستقيما ميرن جام جهاني
تيم پنجم هم تو يه بازي رفت و برگشت با قهرمان كنكاكاف يا حوزه درياي كارئيب (از اين تيمهاي درجه چندم) بازي ميكنه صعود كنه ميره جام جهاني .پس 5 تا تيم به جام جهاني ميرن

مرسی از توضیحاتت.
من فکر کردم همین مرحله آخر مقدماتیه.
قطعا هر جور که گروهبندی انجام بشه ما یا شانس اول هستیم یا دوم.
یعنی نباید هیچ هراسی از صعود داشته باشیم حتی اگر در گروه مرگ مدنظر خبرورزشی قرار بگیریم.

بعد از اونه که میرسیم به اوج داستان... یادم به دوره قبلی میفته که چجوری تو اوج داستان گیر کردیم...

ایشالا این دفه جبران میکنیم

حسین باتیستا
30th July, 2011, 12:01 PM
به نظر من صعود ميكنيم .درسته با مالديو نتيجه خوبي نگرفتيم ولي بازي هاي بعدي تيم جدي تر بازي ميكنه
بازيكنا هم اكثرا آماده هستن از خسرو حديري بگير تا كريمي و خلعتبري و .......
تو هر گروهي سختي بي افتيم ميتونيم به دور بعدي صعود كنيم اگه تك تيم صعود ميكرد سخت بود ولي وقتي ار هر گروه دو تا تيم صعود ميكنه ايران كار خيلي سختي نداره:friends:
عربستان - ايران - كروه جنوبي - ژاپن - شانس مستقيم صعود به جام جهاني هستن
تو همه رده ها حذف شديم از تيم ملي اميد گرفته تا .... انشالله اين تيم صعود ميكنه :friends:

mona_casillas
30th July, 2011, 01:44 PM
شرط میبندم کسی که مقاله انتقادی گل رو نوشته تقریبا مثل میثم (حامی ) گزارش بازی رو گوش کرده تا خود بازی رو کامل و درست ببینه .

mona_casillas
30th July, 2011, 01:49 PM
شرفی: کریمی در جوانی هم انقدر نمی جنگید

اصغر شرفی در خصوص پیروزی خفیف تیم ملی مقابل مالدیو گفت: تیم ملی از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشت اما در نهایت به مرحله بعدی صعود کرد.
مربی سابق تیم ملی افزود: نباید در خصوص این تیم با عجله و احساسی قضاوت کرد، من در ساختار تیمی ایران تغییراتی دیدم که از این بابت بسیار خوشحال هستم. این تغییر در تفکر بازیکنان و جنگ های تن به تن به وضوح قابل مشاهده بود.
وی افزود: بازیکنان تیم ملی ثابت کردند برای جنگ های نفر به نفر هم آماده اند، در واقع با این شیوه بازی راحت تر انجام شد و در نهایت مهم پیروزی و صعود به مرحله بعدی بود.

شرفی می گوید: تیم ایران در بازی رفت مقابل مالدیو 4 گل زد و فقط کتک خورد در حالی که در بازی برگشت هم کتک زدیم و هم کتک خوردیم!

مربی سابق تیم ملی در مورد کارلوس کی روش گفت: او حداقل یکسال زمان نیاز دارد تا با شرایط فرهنگی فوتبال ما آشنا شود. برای موفقیت تیم ملی باید همه از کارلوس کی روش حمایت کنیم نه اینکه با عقده و بخل در موردش قضاوت کنیم.

شرفی در پایان گفت: علی کریمی در بازی با مالدیو طوری در میانه میدان می جنگید که در جوانی هم اینطور نبود، او بارها توپ را روی هم گرفت و تا لحظه آخر برای موفقیت تیم جنگید. من نسبت به تفکر حاکم بر تیم ملی امیدوارم. این نشان می دهد تیم ملی بر حسب شرایط با برنامه مقابل هر حریفی بازی می کند.

HHAMI
30th July, 2011, 01:58 PM
نکاتی از بازی مالدیو - ایران؛این همه خشونت برای چی؟

http://u.goal.com/137600/137663hp2.jpg

سایت گل - همان طور که پیش بینی می شد تیم فوتبال کشورمان با شکست دادن تیم مالدیو به راحتی به دور بعد مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 برزیل راه یافت. وقتی در بازی دور رفت همگان به اتفاق از این صحبت می کردند که نباید مالدیو را دست کم گرفت، این تصمیم کاملاً سنجیده و منطقی بود. به خاطر همین هم تیم ملی توانست خیلی زود به گل اول دست یابد و همچنین با نتیجه ای خوب و با خیالی راحت بازی را به اتمام برساند.

خشن های بی انگیزه

در بازی برگشت خیلی چیزها در بازی بازیکنان تیم ملی کشورمان واضح و مشخص بود. بی حوصلگی از بازی کردن مقابل بازیکنان تیمی مثل مالدیو، ترس از مصدومیت (که حق هم داشتند. مالدیوی ها چنان آماتور خطا می کردند که بعضی مواقع برای سلامتی بازیکنانمان بسیار خطرناک بود.)، تکروی هم در چنین بازی هایی به نظر طبیعی باشد و ... برعکس حضور تیم اصلی و بازیکنان سرشناس ما بمب انگیزه ای برای میزبان همیشه بازنده بود. آنها این بار با حداقل ممکن باختند تا شاید در آینده برایمان دردسرساز شوند .

دلیل اینگونه بازی کردن به راحتی قابل دیدن بود. نفرات اصلی ، ثابت و با ارزشی که در اکثر بازی های تیم ملی حضور دارند، در این دیدار نه چندان مهم، باز هم در ترکیب اصلی بودند. بازیکنان با تجربه ای که اینقدر خیالشان از مالدیوی ها راحت بود که بیشتر دقایق بازی بی حال و بی خیال بازی می کردند که گاهی به همین دلیل به راحتی هم دریبل می خوردند و یا جا می ماندند وشاید برای جبران همین بی خیالی ها و جا ماندن ها بازیکنانمان با خطا کردن چند کارت زرد گرفتند.

شرط میبندم کسی که مقاله انتقادی گل رو نوشته تقریبا مثل میثم (حامی ) گزارش بازی رو گوش کرده تا خود بازی رو کامل و درست ببینه .

حالا من نخواستم چیزی بگم خودت شروع کردی
مرسی که اشاره کردی. دقیقا همون دو نکته ای که اشاره کردم رو سایت گل هم اشاره کرده.
چیزی که عیان است... توقع داشتی چیز دیگه ای بگه؟!

شرفی: کریمی در جوانی هم انقدر نمی جنگید

اصغر شرفی در خصوص پیروزی خفیف تیم ملی مقابل مالدیو گفت: تیم ملی از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشت اما در نهایت به مرحله بعدی صعود کرد.

نکنه شرفی هم از من کپی برداری کرده؟

اصلا عقیده شخصیم اینه که مالدیو اصلا تیمی نیست که بتونیم مقابلش محک بخوریم!
یعنی چه بد بازی کنیم مقابلشون چه خوب , اصلا معیاری نیست برای کیفیت ما!
ولی تو این بازی بد بودیم. منم نگفتم چرا بد بودیم عرض کردم چرا کی روش تمام نفرات اصلیش رو دوباره به بازی گرفت.

mona_casillas
30th July, 2011, 02:41 PM
اتفاقا مصاحبه شرفی رو گذاشتم تا بگم انتقاد به این میگن

نقد کردن یعنی سره رو از ناسره جدا کردن

نه تعریف زیاد ، نه بزرگ نمایی بیخود نقاط ضعف

شرفی درباره کریمی چی گفته ؟ گل چی گفته ؟

نظرات بعضی مثلا کارشناسان رو هم خوندم به عنوان نظر شخصی قبول دارم اما به عنوان کارشناس نه

سرود و شعر و آهنگ هم پخش نشد:4: من که از جام جم دیدم

HHAMI
30th July, 2011, 02:47 PM
شرفی و گل هر دوتاشون از کریمی تعریف و تمجید کردن!
گل هم به درستی اشاره کرده که کریمی برای جام جهانی 36 ساله میشه و ابراز نگرانی کرده! نگرانی هم داره!
مگه اینکه همونجور که شرفی گفته کریمی از سالهای جوانیش هم جنگندگیش بیشتر شده , این پیشرفت رو در سالهای آینده هم داشته باشه!

البته بنظر من کریمی توی بازی رفت خیلی خوب بود ولی تو بازی برگشت مثل بقیه نفرات اصلا چنگی به دل نمیزد.

mona_casillas
30th July, 2011, 03:27 PM
شرفی و گل هر دوتاشون از کریمی تعریف و تمجید کردن!
گل هم به درستی اشاره کرده که کریمی برای جام جهانی 36 ساله میشه و ابراز نگرانی کرده! نگرانی هم داره!
مگه اینکه همونجور که شرفی گفته کریمی از سالهای جوانیش هم جنگندگیش بیشتر شده , این پیشرفت رو در سالهای آینده هم داشته باشه!

البته بنظر من کریمی توی بازی رفت خیلی خوب بود ولی تو بازی برگشت مثل بقیه نفرات اصلا چنگی به دل نمیزد.

نکته مهمی بود

منتقد گل ، از علی کریمی چنین نکته ای ندیده بود ولی شرفی دیده بود .

علی کریمی برای جام جهانی سنش خیلی بالا میره ولی الان بهش نیاز داریم

نباید اشتباه دایی تکرار بشه ، باید در عرض یک سال جوانگرایی کرد دایی میخواست یکی دو ماهه جوانگرایی کنه .

بنظر من بهترین های تیم ملی در همون بازی بی رونق ، خلعتبری و کریمی بودن . کریمی پستش عوض شده بود

خشونت مالدیوی ها به حدی بود که من دوست داشتم علی کریمی رو کی روش بیرون بیاره تا آسیب نبینه .

حسین باتیستا
30th July, 2011, 11:25 PM
قرعه كشي هم انجام شدش و ايران تو گروه پنجم با قطر- بحرين - اندونزي همگروه شدش
گروه خيلي سختي نيست .من كه به صعود خيلي اميدوارم:9:

SAEED
30th July, 2011, 11:38 PM
افتادیم تو ساده ترین گروه. مبارکه!

گروه a: چین، عراق، اردن و سنگاپور
گروه b: کره جنوبی، کویت، امارات و لبنان
گروه c: ژاپن، ازبکستان، سوریه و کره شمالی
گروه d: استرالیا، عربستان، عمان و تایلند
گروه e: ایران، قطر، بحرین و اندونزی

HHAMI
31st July, 2011, 01:21 AM
قرعه كشي هم انجام شدش و ايران تو گروه پنجم با قطر- بحرين - اندونزي همگروه شدش
گروه خيلي سختي نيست .من كه به صعود خيلي اميدوارم:9:

عجب گروهی!
در نگاه اول که ضرب المثل "هلو برو تو گلو" رو تداعی میکنه!
حالا باید ببینیم قطر تا چه حد تونسته خودش رو آماده کنه. اندونزی که هیچ! بحرین هم دیگه هیچوقت اون بحرین نمیشه برای ما!
من صعود با 16 امتیاز رو پیش بینی میکنم.

Ali_mm
31st July, 2011, 01:34 AM
اتفاقا یکی از بدترین گروه های ممکنه!:Smilebb (98):
مخصوصا تو تیم حال حاضرمون که کم ظرفیت کم نداره!
اغلب جلوی اعراب خراب می کنیم ما و فقطم واسه او حس رقابته همیشگیه!
من کره شمالی و چین رو به بحرین و قطر ترجیح می دادم!
قطر که الان در مسیر درستی قرارگرفته
بحرینم دوسال پیش عربستان رو بزانو در اورد
به هرحال کارمون سخته،ولی ایشالله صعود رو می کنیم

ơɧʂҽɳ♏
31st July, 2011, 02:16 AM
باور کن تو همین گروه هم چهارم پنجم میشن! هر گروهی برای خودش سخت هست اما انصافاً گروه ایران گروه آسونی هست. بازی کردن با اعراب فقط واسه فوتبال ایران پسرفت داشته و بس! اگه به جاش با تیم های شرق آسیا بازی میکردیم البته با کله گنده هاشون دیگه به این ریاضتی که الان گرفتارش شدیم نیوفتاده بودیم.

mona_casillas
31st July, 2011, 03:39 PM
ایران همیشه با تیم های عربی مشکل داشته ،نه به لحاظ فنی بلکه مسائل دیگه .

من هم از عرب ها و سبک بازیشون متنفرم

اما گروه راحتی داریم و باید بتونیم راحت صعود کنیم .

اگر ایران نتونه از پس این تیم ها بر بیاد همون بهتر که جام جهانی نریم

gpep
31st July, 2011, 05:58 PM
گروه خوبیه ، فقط مشکل ما اینه وقتی با تیمای آسونتری همگروه میشیم بدتر بازی میکنیم.
امیدوارم این دفعه با بحرین و قطر به مشکل برنخوریم و خوب کار کنیم.

Ali_mm
2nd August, 2011, 02:49 AM
باور کن تو همین گروه هم چهارم پنجم میشن!

بنظرم براحتی صعود می کنیم!
فقط بشرطی که کیروش رو از اون جو تیم های ایرانی مقابل عربا اگاه کنن
=
کیروش رو من تا به اینجا از عملکردش راضیم(هرچند در حق رضا نوروزی نامردی کرد!)
بنظرم کیروش مثه همه مربیای بزرگ نمی خواد دست خودش رو رو کنه واسه زدن چندگل بیشتر به مالدیو
مخصوصا تو بازی برگشت که این دیگه واضح و مشخص بود
=
اگه دقت کرده باشین تیم المپیک رو تاج و ترابیان اون اولا می گفتن که به المپیک صعود نمی کنه!
پس ترابیان آدم الکی تعریفکنی نیستش
ولی همین تربیان گفته صددرصد و براحتی صعود می کنیم!
شاید چون کیروش بعضی حرفای خصوصیش رو فقط به تربیان می گه و بس

lives3
22nd August, 2011, 04:24 PM
نگاهی به عملکرد بازیکنان تیم ملی در لیگ

از میان 22 بازیکنی که او و تیم ملی را در دیدار با مالدیو همراهی کردند، خیلی‌ها دچار افت شده و بازیکن سابق نیستند. با این شرایط باید...
http://www.asriran.com/files/fa/news/1390/5/29/185916_853.jpgگرچه ناآمادگی برخی بازیکنان ملی‌پوش موجب نگرانی کارلوس کی‌روش شده است اما می‌تواند این امیدواری را به وجود آورد که برخی از ستاره‌های کم ادعای مسابقات لیگ فرصت حضور و عرض اندام را در این تیم پیدا کنند و البته برخی هم خط بخورند!

"کارلوس کی‌روش" که متهم است دوران آماده سازی تیم‌های لیگ برتری را مختل کرده است، تا پیش از هفته پنجم بازهم باید 30 بازیکن را به اردوی این تیم دعوت کند تا برای دیدار با اندونزی و قطر در مرحله سوم انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا آماده شوند.

از میان 22 بازیکنی که او و تیم ملی را در دیدار با مالدیو همراهی کردند، خیلی‌ها دچار افت شده و بازیکن سابق نیستند. با این شرایط باید انتظار دعوت از نفراتی تازه را به اردوی تیم ملی داشته باشیم، نفراتی که در هفته‌های اخیر لیگ برتر خوش درخشیده‌اند و دعوت از آنها می تواند، پاداشی از بابت درخشش‌شان در لیگ باشد و البته موید این نکته که برای کی‌روش و دستیارانش عملکرد خوب در لیگ برتر ملاک دعوت به اردوی تیم ملی است نه چیزهای دیگر.

در زیراشاره ای گذرا به شرایط بازیکنان تیم ملی در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر خواهیم داشت که می تواند خیلی از ابهامات را در خصوص آنها برطرف کند:

1- سیدمهدی رحمتی: یکی از آماده ترین بازیکنان این روزهای فوتبال ماست و با هر واکنشی که نشان می دهد، علاقمندان به فوتبال تایید می کنند، پولی که فتح الله‌زاده برای خریدش داده به حق بوده است.

2- شهاب گردان: از عوامل پیروزی‌های اخیر تیم ذوب آهن بوده است و نقشی بسزا در صعود این تیم به رده پنجم جدول داشته است. مهار پنالتی رضا نوروزی در دیدار ذوب آهن اصفهان - فولاد خوزستان نشان می دهد، دروازه بان دوم تیم ملی از آمادگی مطلوبی برخوردار است و عملکرد ضعیفش در دیدار با راه آهن و تراکتورسازی اتفاقی بوده.

3- علیرضا حقیقی: ناآماده و یکی از دلایل شکست پرسپولیس در دیدارهای اخیر. اهالی فوتبال در اینکه او نباید به تیم ملی دعوت شوند اتفاق نظر دارند.

4- خسرو حیدری: حضور خود در استقلال را با پاس گلی که در هفته سوم به فرهاد مجیدی داد، رسمیت بخشید. گرچه پست بازی او در استقلال متفاوت با تیم ملی است اما کیست که از کنار این بازیکن آماده بگذرد؟!

5- حسین ماهینی: مانند گذشته خوب و بدون فراز و نشیب بازی کرده است. در روزهایی که ملی پوشان ذوب آهن افت کرده‌اند، حسین از خوب‌های این تیم بوده است.

6- سیدجلال حسینی: در دفاع سپاهان بازهم یک مهره تاثیرگذار بوده است. اشتباه کشنده‌ای که در بازی سپاهان - صنعت نفت مرتکب شد، عملکرد خوب او را تحت تاثیر قرار داد اما نمی تواند دلیلی برای کنار گذاشتن او از تیم ملی باشد.

7- محمد نصرتی: در تیم ناکام پرسپولیس، محمد نصرتی نمی تواند یک بازیکن موفق باشد. با این وجود در تمام چهار دیدار اخیر سرخپوشان یک بازیکن اصلی بوده و شاید به مدد تجربه بازهم به تیم ملی دعوت شود.

8- هادی عقیلی: بازی در ترکیب تیم العربی در جام شیخ جاسم قطر نمی تواند عیار این بازیکن را در فوتبال قطر مشخص کند با این حال تیم ملی را نمی توان بدون این بازیکن متصور شد.

9- مهرداد پولادی: در تیم قعرنشین مس کرمان از خوب‌ها بوده است و بعید نیست دوباره به تیم ملی دعوت شود.

10- آندرانیک تیموریان: با وجود مصدومیت برای استقلال بازی می کند و اتفاقا خوب هم بازی می کند. کی‌روش محال است از کنار این هافبک باتجربه و البته کمی مصدوم بگذرد.

11- مازیار زارع: از بدترین بازیکنان پرسپولیس در دیدارهای گذشته بوده که بازی با مس سرچشمه را نیز به علت اعتراض به تعویض در دیدار با شهرداری تبریز از دست داد. دو کارت زردی که در دیدارهای رفت و برگشت با مالدیو گرفت، خود به خود او را از همراهی تیم ملی در دیدار با اندونزی محروم کرده است و با بازی‌های بدی که برای پرسپولیس انجام داده، شاید از حضور در بازی با قطر هم محروم شود.

12- قاسم حدادی فر: حدادی فر بازیکن فصل گذشته نبوده و در بازی‌های ذوب آهن تاثیرگذاری سابق را ندارد. اعتراض او به تعویض در دیدار با سایپا و بعد از آن خط خوردن از ترکیب ذوب آهن در دیدار با فولادخوزستان نشان می دهد، کاپیتان دوم ذوب آهن شرایط مطلوبی ندارد.

13- پژمان نوری: دوران آماده سازی را با تیم الامارات پشت سر می گذارد و می تواند دلخوش به عملکرد گذشته‌اش در تیم ملی باشد و بازهم به اردوی این تیم دعوت شود.

14- محمدرضا خلعتبری: کدام مربی است که از کنار این بازیکن توانمند بگذرد؟

15- هادی نوروزی: عملکردی ضعیف در پرسپولیس داشته و هنوز برای این تیم گل نزده است. او این روزها با مصدومیت دست به گریبان است و برای پرسپولیس بازی نمی کند. با این شرایط دور از ذهن نیست بالاخره کی‌روش این بازیکن را از فهرست تیم ملی خط بزند!

16- علی کریمی: اینکه تماشاگران معترض پرسپولیس فقط او را تشویق می کنند، نشان دهنده خیلی از چیزهاست. او در تیم ناکام پرسپولیس بهترین بازی‌ها را انجام می دهد.

17- میثم بائو: میثم در تیم کم ستاره شهرداری از بهترین‌هاست. گل زیبای او به پرسپولیس می تواند حضور این بازیکن را در تیم ملی قطعی کند.

18- میلاد زنیدپور: هنوز نتوانسته خود را در داماش نشان دهد. اگر ملاک کی‌روش بازی‌های لیگ باشد، نباید این بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کند.

19- کریم انصاری‌فرد: در لیگ برتر بصورت مشترک با فرهاد مجیدی و محمدحسین ابراهیمی صدرنشین جدول گلزنان است. آیا کی‌روش از کنار صدرنشین جدول گلزنان لیگ می گذرد؟ این بازیکن هر چند برای دیدار با اندنوزی محروم است اما احتمالا برای دیدارهای آینده دعوت خواهد شد.

20- سعید دقیقی: عملکرد بدی برای تیم شهرداری نداشته و اتفاقا از خوب‌های این تیم بوده است. در شرایطی که اولادی و نوروزی مصدوم هستند، سرمربی پرتغالی تیم ملی نمی تواند از کنار نام او نیز به سادگی بگذرد.

21- محمد قاضی: قاضی آماده فصل گذشته نیست اما توانسته در بازی با سایپا تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند. او به علت اعتراض به تعویض در دیدار با فولاد خوزستان 10 جلسه از همراهی تیمش محروم شده است. آیا کی‌روش به یک بازیکن محروم فرصت عرض اندام در تیم ملی را می دهد؟

22- مهرداد اولادی: شروع ناامیدکننده مهرداد در پرسپولیس با مصدومیتی همراه شد که می تواند به خروج نام او از فهرست تیم ملی منجر شود.

با این شرایط به نظر می رسد که در فهرست جدیدی که از سوی کارلوس کی روش اعلام می شود نفرات جدیدی از تیم های مختلف لیگ برتری حضور خواهند داشت. کی روش هر چند در بازیهای ابتدایی لیگ ایران نبود، اما از طریق مسئولان فدراسیون در جریان عملکرد بازیکنان قرار گرفته و می تواند قضاوت منصفانه ای نسبت به بازیکنان داشته باشد.

HHAMI
24th August, 2011, 05:34 AM
لیست جدید تیم ملی هم دیروز اعلام شد که اسامی نفرات دعوت شده به اردو به این شرحه:

سیدمهدی رحمتی، علیرضا حقیقی، شهاب گردان, احسان حاج صفی، مهردادپولادی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، حسین ماهینی، جواد نکونام، قاسم حدادی فر، میلاد زنیدپور، مازیار زارع، آندرانیک تیموریان، علی کریمی، مجتبی جباری، محمدرضا خلعتبری، آرش افشین، غلامرضا رضایی، محمد قاضی، کریم انصاریفرد، سعید دقیقی و فرهاد مجیدی

mona_casillas
24th August, 2011, 06:04 PM
لیست جدید تیم ملی هم دیروز اعلام شد که اسامی نفرات دعوت شده به اردو به این شرحه:

سیدمهدی رحمتی، علیرضا حقیقی، شهاب گردان, احسان حاج صفی، مهردادپولادی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، حسین ماهینی، جواد نکونام، قاسم حدادی فر، میلاد زنیدپور، مازیار زارع، آندرانیک تیموریان، علی کریمی، مجتبی جباری، محمدرضا خلعتبری، آرش افشین، غلامرضا رضایی، محمد قاضی، کریم انصاریفرد، سعید دقیقی و فرهاد مجیدی

دو سه ایراد با توجه به 4 هفته برگزاری لیگ در لیست کی روش بنظرم میرسه

طالبلو باید دعوت میشد .

غلامرضا رضایی بازی های خوبی انجام نداده اگر براساس لیگ بوده باشه نباید دعوت میشد و اگر براساس سابقه باشه پس نصرتی هم باید دعوت میشد .

بازیکنانی که به امارات رفتند مثل نوری و مبعلی قرار نیست دعوت بشن ؟

رضا نوروزی در لیست نیست چرا ؟

Ali_mm
25th August, 2011, 03:35 AM
واقعا هنوز به یاد ندارم که تیم ملی لیستی داده باشه و بیشتریا(همه که هیچوقت نمیشه)ازش راضی باشن!(البته زمان قلعه نویی تقریبا برخلاف همیشه موافقا به مخالفا می چربیدن)
واقعا حق بعضیا خیلی خیلی خورده شده و می شه تو تیم ملی!
خودمم نمی دونم دست چه کسایی تو کاره!
که علیرضا حقیقی رو دعوت می کنن به تیم ملی!
که رضا نوروزی رو مثه فریدون فضلی به بهانه سن بالا کلا گذاشتن کنار!
که سید جلال و حسینی و هادی عقیلی حتی تو بدترین فرمشون هم باید زوج دفاع مرکزی ما باشن!
خداروشکر باز حداقل از رو رفتن و دیگه هادی نوروزی رو دعوت نکردن!
مازیار زارع هم تقریبا عجیبه دعوت شدنش ولی باز حداقل واسه اون یدلیل موجه دارن و می گن چون کیروش می خواد بازیسازی رو از عقب شروع کنه به مازیار زارع نیاز مبرم داره

ببینیم و تعریف کنیم

امیدوارم موفق بشیم

HHAMI
25th August, 2011, 06:22 AM
واقعا این نبودن رضا نوروزی برام خیلی عجیب بود! منی که توقع داشتم او حتما فیکس باشه!
سن بالا مسخره ترین دلیلیه که میتونه کی روش برای این کارش داشته باشه. امیدوارم مجددا دعوتش کنه!

بنظر من طالب لو بجای حقیقی حقش بود دعوت بشه. یه جورایی استیلی هم اینو به کی روش دعوت کرد با بازی دادن به معمارزاده در بازی دیشب!

حتی بنظر من دعوت از جباری هم زیاد عاقلانه نبود!

کاش یه کم بیشتر به بازیکنای جوون بها میداد.
بنظر من علی حمودی و مهرداد جماعتی هم حقشونه که دعوت بشن. فکر میکنم دفاع چپ تیم ملی بیشتر حق جماعتی باشه تا مهرداد پولادی!!

ولی بهرحال این انتخابها سلیقه ایه. باید فرصت داد بهش تا ببینیم کی به انتخاب ایده آل نزدیک میشه.

mona_casillas
25th August, 2011, 05:47 PM
اگر ملاک سن بالا باشه علی کریمی و فرهاد مجیدی هم که الان جزو آماده ترین ها و بهترین های لیگ هستن نباید دعوت میشدن بنظر من بیشتر از سن تقویمی بازیکن باید به میزان آمادگی بدنی و تاثیر روانی که می تونه در تیم داشته باشه توجه کرد .

Ali_mm
25th August, 2011, 11:02 PM
حتی بنظر من دعوت از جباری هم زیاد عاقلانه نبود!
بنظر من علی حمودی و مهرداد جماعتی هم حقشونه که دعوت بشن. فکر میکنم دفاع چپ تیم ملی بیشتر حق جماعتی باشه تا مهرداد پولادی!!

جباری نباید دعوت بشه ولی حمودی که اینهمه تو این هفته ها هل بازی کرده(البته چون هنوز تازه به یه تیم بزرگ اومده اینجوریه)دعوت بشه؟

اگر ملاک سن بالا باشه علی کریمی و فرهاد مجیدی هم که الان جزو آماده ترین ها و بهترین های لیگ هستن نباید دعوت میشدن بنظر من بیشتر از سن تقویمی بازیکن باید به میزان آمادگی بدنی و تاثیر روانی که می تونه در تیم داشته باشه توجه کرد .

البته اونچیزی که هست اینه که می گن اونا از قدیم تو تیم ملی بودن اصطلاحا تو جو تیم ملی بودن
ولی امثال نوروزی و فضلی رو می گن چون دیر شناخته شدن و سنی هم ازشون گذشته و باید یکم بگذره تا تو جو بیفتن،ارزش مهلت دادن بهشون رو ندارن!
که واقعا سیاست مزخرفیه

HHAMI
25th August, 2011, 11:08 PM
علی مشد آقا!
از نظر من جباری بهترین بازیکن ایران در نوع خودشه. ولی من فکر میکنم کی روش بازیای لیگ تا اینجا رو اصلاً ندیده که اینجوری انتخاب کرده!
حتی خود پرسپولیسها هم به چنتا از دعوت شده هاشون معترض هستن!

دوست داشتم کی روش به "جام جهانی" فکر کنه و تیم رو از نو بسازه نه اینکه دوباره همونهایی که تو تیم ملی امتحان پس دادن رو برداره بیاره.

HHAMI
2nd September, 2011, 09:02 AM
ترکیب پیشنهادی من برای بازی امروز:

رحمتی

حاج صفی ------ عقیلی ----- حسینی ------- حیدری

نکونام --------------- تیموریان

خلعتبری ------- کریمی ------ رضایی

انصاریفر

واقعا ترکیب چیدن برای این تیم کار خیلی سختیه!
امیدوارم کی روش از اینهمه بازیکن خوب که زیر دستشه بهترین استفاده رو ببره.

بازی امروز نمیتونه بازی سختی باشه. امیدوارم اینبار دیگه شاهد اقتدار ایران باشیم.
شاید بازی مهمی بنظر نرسه ولی ایران تو این بازیها باید شخصیت تیمی خودش رو بالا ببره و نباید اجازه عرض اندام به حریفان ضعیف خودش رو بده.
این تیم بنظر من باید بیشتر از مالدیو گل بخوره!

Amin
2nd September, 2011, 07:20 PM
یادش بخیر قبلا تیم ملی که بازی داشت از زن و مرد گرفته تا بچه و کوچه همه بسیج میشدن پای تلویزیون. اگه توی استادیوم زیر 75 هزار میومد تعجب میکردیم اما حالا؟ ........ به تیم ملی که مردم دیگه نه واسه تیم جوش میزنن و نه بازیهاش رو دنبال میکنند. خاک بر سر فدراسیون کنم
عراق هم توی زمین خودش تا دقیقه پنجاه 2 تا از اردن خورده. اینم از نتایج جالب هست

mona_casillas
2nd September, 2011, 07:38 PM
تیم ملی این بازی رو پرگل میبره (امیدوارم ) فقط با توجه به لیگ امیدوارم مصدوم نداشته باشیم یه نکته هم برای من جای سوال شده کی روش چرا دائم تاکید میکنه کاپیتان تیم ملی جواد نکو نام هست ؟ از نظر من فرقی نداره علی کریمی کاپیتان باشه یا جواد نکونام ، علی کریمی هم این مسئله رو یکی دوبار درمصاحبه هاش بیان کرده ، هرچند علی کریمی امتیاز بیشتری برای کاپیتانی تیم ملی داره اما مطرح کردن چند باره اش ازجانب کی روش سوال برانگیزه !

Amin
2nd September, 2011, 07:45 PM
خوب بازی داره شروع میشه ببینیم با اندونزی چه میکنیم. مونا من یجا خوندم بیشتر از 40 ساله اندونزی رو با بیشتر از اختلاف یک گل نبردیم ها. اما بازم اروز میکنم به قول تو بازی پر گلی رو داشته باشیم

mona_casillas
2nd September, 2011, 07:55 PM
خوب بازی داره شروع میشه ببینیم با اندونزی چه میکنیم. مونا من یجا خوندم بیشتر از 40 ساله اندونزی رو با بیشتر از اختلاف یک گل نبردیم ها. اما بازم اروز میکنم به قول تو بازی پر گلی رو داشته باشیم

آماری که من از رادیو شنیدم بجز این بود حتی حرف از برد با 5 گل بود !

تركيب تيم ملي فوتبال ايران برابر اندونزي

کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي فوتبال ايران ترکيب اصلي اين تيم برابر اندونزي در مرحله سوم انتخابي جام جهاني 2014 در قاره آسيا را اعلام کرد.
http://www.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00031846.jpg
تيم ملي فوتبال ايران با سيستم 3-3-4 مقابل تيم ملي اندونزي صف آرايي خواهد کرد که ترکيب ملي پوشان ايران به شرح زير است :‌
دروازه بان :سيد مهدي رحمتي
مدافعان:خسرو حيدري،هادي عقيلي،سيد جلال حسيني و مهرداد پولادي
خط مياني:جواد نکونام(کاپيتان)،‌قاسم حدادي فر و علي کريمي
مهاجمان: غلامرضا رضايي، محمد رضا خلعتبري و فرهاد مجيدي
ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و اندونزي در مرحله سوم انتخابي جام جهاني 2014 برزيل ساعت 20 امشب در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود.

mona_casillas
2nd September, 2011, 08:01 PM
بازی از کانال 2 ایران و جام جم پخش میشه .

Aminmeshki
2nd September, 2011, 09:46 PM
چند تا نکته تو این بازی برام جالب بود:

1-گزارشگر بازی مشهدی بود ( گل مکانی):8::8::8:

2-استقبال تهرانی ها از این بازی غافلگیر کننده بود بعد از چند سال که استقبال خوبی نداشتند از بازیهای ملی:Smilebb (37):

3-آقا این تیم ملی تهرانه یا ایران:4::4:؟؟هفت تا از بازیکنان تو ترکیب تهرانی بودند تو نیمه دوم:4:

در پایان تبریک میگم اولین برد تو مقدماتی جام جهانی رو:8::8:

Amin
2nd September, 2011, 09:48 PM
مونا من خبر رو خوندم منظورش توی بازیهای رسمی بوده. اون 5-0 توی بازی دوستانه بوده. به هر حال امشب طلسم شکست

Delpiero_C.Ronaldo
2nd September, 2011, 09:52 PM
تبریک میگم برد شیرین تیم ملی رو

یک چیزی که تو چشم میومد حضور یک فرد با کلاس جهانی روی نیمکت تیم ملیه. واقعا دیدن کی روش تو تیم ملی ایران یک هیجیان تازه به هوادارا داده

Seventy One
2nd September, 2011, 09:55 PM
تو این بازی نسبت به بازیهای قبل خیلی بهتر بودیم خصوصا توی نیمه دوم ....

اگر کار به حاشیه نرسه رفته رفته بهتر هم میشیم ....

خیلی به کروش امیدوارم :Smilebb (112):

VaHiD BaGgIo
2nd September, 2011, 10:12 PM
من نمی دونم چرا بعد مقدماتی جام جهانی 2006 و صعود تیم ملی به جام جهانی، دیگه هیچ وقت از تیم ملی خوشم نیومده و حتی روز به روز از تیم ملی بیشتر فاصله می گرفتم و حتی بعضا ازش متنفر شدم شدید!!! :Smilebb (22):
من کسی بودم که بعد باخت 3 بر یک تیم ملی به بحرین تو مقدماتی جام جهانی 2002 ، تا ساعت 6 صبح گریه می کردم و بعد هم با همون حال و هوا رفتم مدرسه!
ولی الان هیچ حسی ندارم به این تیم و نشستم پای تی وی 3 و ستایش اینا رو نگاه کردم!!! :4:
البته از بابت گرفتن کاپیتانی از سلطان علی کریمی، خیلی ناراحت شدم و از این حیث واقعا از کی روش متعجب و دلخور شدم!!! :diablo:
ولی در کل پیروزی تیم ملی رو تبریک میگم! :8:

SiaMM
2nd September, 2011, 10:26 PM
یک. من به نظرم اومد، یا علی کریمی تو چند مرحله به جای شوت زدن/ پاس دادن به دیگران، اصرار داشت حتما" توپ رو واسه ضربه آخر به فرهاد مجیدی بده؟
دو. خدایی چه‌قدر این تیموریان فوتبالیست‌ه. یکی از خیلی معدود دفعاتی‌ه که به استقلالی‌ها حسودی‌م می‌شه.

سه. آقا چه‌قدر هم بد بود این همشهری‌تون:دی

Asian Wizard
2nd September, 2011, 10:29 PM
تبریک میگم این برد رو...
بازی نسبتا خوبی کردیم کم کم میشه به این تیم امیدوار شد
توی این بازی تونستیم یه پیشرفتی رو توی خط حمله ببینیم ولی از لحاظ دفاعی اصلا امتحان نشدیم. همون 2-3 تا حمله نصفه نیمه اندونزی هم دلهره آور بود حالا چه برسه به کره و ژاپن و...
و اما نکات بازی :
بعد از مدتها استفبال خوبی از تیم ملی شد امیدوارم از این بهتر هم بشه
گزارشگر بازی بدجوری رو مخ بود کلا خیلی چرندیات می گفت
خلعتبری یکی از بدترین بازیهاشو انجام داد خیلی توپ لو داد
نمیدونم چرا از وقتی کریمی از آلمان برگشته احساس میکنم هر روز داره از لحاظ بدنی افت میکنه تو این بازی هم تقریبا از دقیقه 75 به بعد بریده بود ولی کلا یکی از بهترین بازیکنان زمین بود
دلم برای مجیدی سوخت 2-3 تا موقعیت میتونستن براش درست کنن ولی متاسفانه این کارو نکردن نمونش همین آخرین موقعیتی که حاج صفی باید پاس میداد ولی شوت زد
شادی نکونام بعد از زدن گل اول جالب بود باید مدتی بگذره تا نظرم نسبت بهش بهتر بشه بعد از جام ملتها واقعا از دستش کفری شدم

Ali_mm
2nd September, 2011, 10:37 PM
سلام
برد رو تبریک می گم
از نظر نتیجه واقعا عالی محسوب می شه برای تیم ملی ایران با این وضعیت عقده روحیش بعد از جام جهانی2006
اما عالی هم نبود!
امیدوارم بهتر از این بشیم و مطمئنم که می شیم ایشالله

این گلمکانی هم گزارشگر خنده داریه!
یادمه یکی از بازیای تیم ملی بود زمان دایی با یکی از تیمای عربی
گلمکانی جوگیر شد اومد از یارو انگلیسی سوال کرد،انقدر غلیظ تلفظ کرد مربیه خندش گرفت و نفهمید:4:
یا یه بار که از طرف کوثری رفته بود از ورزشگاه های اسپانیا گزارش بگیره،رفته بود ورزشگاه سانیاگو برنابئو بعد می گفت متاسفانه بخاطر اینکه در زمان مناسب نرسیدیم هرچه اصرار کردیم نشد از وضعیت سرویس بهداشتی و آبخوری مجموعه گزارشی تهیه کنیم!
بعد کوثری گفت مگه اونجا آبخوری داره؟!اونجا که آب لوله کشیش خوردنی نیست!
بعد مهمونشون بشوخی گفت شاید آبخوری حیوونای تماشاگرا منظورشون بوده!
باز کوثری جدی گرفته بود و گفت تو استادیوم اصلا نمی ذارن حیوون بیارن تماشاگرا با خودشون!
خلاصه داستانی درست کرده بود واسه خودش اونشب..........................

HHAMI
2nd September, 2011, 10:49 PM
خب یه صحبتی داشته باشم درباره بازی امشب

جالبترین نکته بازی در بدو امر این حضور عجیب و غریب تماشاگرها بود! اصلا فکر نمیکردم اینهمه آدم بخاطر بازی ایران و اندونزی بیان استادیوم!
به همین خاطر فکر میکردم بازی پرشوری رو از ایران شاهد باشیم ولی اصلا اینجوری نبود.
خیلی سرد و سردرگم بازی رو شروع کردیم. ناهماهنگی هم تو تیم موج میزد.

تیم با ترکیب تهاجمی به بازی اومد. که بنظر من بیش از حد تهاجمی بود!
حضور خلعتبری و مجیدی در خط حمله و پشت سرشون هم کریمی و رضایی و حدادی فر بار تکنیکی و سرعتی تیم رو خیلی بالا برده بود که بنظر من نباید اینجوری ترکیب چیده میشد.

مجیدی و رضایی و خلعت تلاش خوبی داشتن ولی خوب کار نمیکردن. حرکات خلعتبری که خیلی رو اعصاب بود. تکروی میکرد و وقتی پاس میداد هم اکثرا اشتباه میکرد.
مجیدی فوق العاده با انگیزه بودن ولی بدلیل همون ناهماهنگی عملکردش زیاد مثبت نبود.
کریمی که بنظر من تو اونجایی که باید بازی نمیکرد هم زیاد در جریان بازی نبود(اوایل مسابقه) اما وقتی توپ بهش میرسید خوب کار میکرد و دوتا پاس عالی هم به خلعت داد که خرابشون کرد.

اما خسرو حیدری تنها عنصر هجومی ایران بود که امیدوار کننده ظاهر میشد.
دو سه حرکت و پاس خوب در نیمه اول داشت که رضایی و مجیدی خوب ازشون استفاده نکردن.
حدادی هم زیاد در جریان بازی نبود و فقط یه شوت خوب داشت و دیگه چیزخاصی ازش ندیدیم.

یکی از بازیکنایی که بنظر من جای خوبی قرار نداره پولادیه. بنظر من در دفاع چپ تیم ملی از هر نظر حاج صفی بهتر و شایسته تر از پولادیه. بهرحال باید دید تا کی کی روش اونجا بازیش میده و آیا جواب مثبت رو میده بهش یا نه.البته پولادی یه سانتر عالی هم در نیمه اول داشت که مجیدی و خلعتبری قاطی کردن و خراب شد.

نحوه بازی عقیلی هم چنگی به دل نمیزد و خیلی دیم و سنگین بازی میکرد.
تیم حریف هم در مجموع خیلی بهتر از اونی بود که فکر میکردیم.

نتیجه نیمه اول نا امید کننده بود و واهمه این وجود داشت که با ادامه این روند در نیمه دوم نتیجه ی بدی رقم بخوره و شاید ضربات ایستگاهی تنها راه نجات ایران بود که واقعا نمیتونست موقعیت آنچنانی ایجاد کنه!

در هرصورت یه ارسال از روی ضربه ایستگاهی توسط خسرو حیدری با ضربه سر عالی نکونام به گوشه دروازه رفت تا خیالمون راحت بشه. گل دلچسبی بود.

در ادامه کی روش دو تا تعویض همزمان کرد که جناب گلمکانی یکیشو اصلاً نشناخت!!
برای حسین ماهینی کلاً سکوت اختیار کرد ولی زحمت کشید و حاج صفی رو شناخت:4:
تعویضهایی که به ظاهر تدافعی بود ولی کاملاً روند حرکتی تیم رو بهتر کرد.
دوتا بازیکن گیج تیم که رضایی و خلعت بودن رفتن بیرون.

حضور آندو هم مجددا روند حرکتی تیم رو بهتر کرد.
این رو بگم که تیموریان یکی از دو سه مهره ایه که باید همیشه فیکس باشه! چون نمیتونیم تو ایران بازیکنی مشابهش پیدا کنیم.
خوشبختانه عالی هم کار کرد و در 20 دقیقه حضورش همه کار کرد!
از جمله سانتر زیبایی که برای نکو کرد و او اینبار یه گل فوق العاده باسرش زد!
خیلی خیلی گل قشنگی بود.

و چند دقیقه بعد هم مجددا تیموریان با یه حرکت و پاس عالی ماهینی رو راه انداخت و پاس به عقب ماهینی با ضربه ی قاطع آندو به تور نشست و نتیجه به اون قاطعی شد که باید میشد. هرچند بنظر من کم بود ولی خیلی خوب بود.
اما نمیدونم چرا کی روش به نسبت اون انتظاری که ازش داشتم چنگی به دل نمیزنه!
امروز تعویضهاش رو خیلی پسندیدم ولی هم نحوه دعوت بازیکنها به تیم ملی و هم ترکیب ابتدایی امروزش چنگی به دل نمیزد.
امیدوارم در ادامه بتونه خودش رو خیلی بهتر نشون بده.

یک نکته ی جالب و قابل ذکر رو هم بگم راجب معرفت علی کریمی!
نیمه دوم دقت کردم و دیدم که در چند صحنه با فداکاری خواست مجیدی گل بزنه! حتی یه بار در حالیکه شرایطش بهتر بود برای گلزنی پاس رو داد به مجیدی ... شاید این کارهاش زیاد حرفه ای نبود ولی خوشم اومد ازش که بازهم معرفتش رو نشون داد. او میدونست که مجیدی در حضور مجدد در تیم ملی بیش از خودش به گلزنی احتیاج داره. هر چند نشد. مجیدی خیلی پرتلاش و با انگیزه بود ولی اصلا کیفیت بازیش تو استقلال رو نداشت که البته طبیعی هم بود بنظر من.

غیر از نکونام که با دوضربه سرش مرد اول میدان بود بازی خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان و علی کریمی رو بیشتر از بقیه پسندیدم.
رحمتی هم در آخرین دقایق یه سوتی عجیب داد که ازش خیلی بعید بود!
عقیلی و خلعتبری و رضایی هم بازیکنایی بودن که اصلاً خوب بازی نکردن.

در هر صورت پیروزی خوبی بود و تبریک میگم:53:

Seventy One
2nd September, 2011, 11:18 PM
بازیکنایی که میرن امارات یا خیلی خوب میشن یا خیلی افت میکنن ....

مطمئنم عقیلی تو امارات افت میکنه .....

و البته کم کم محمد نصرتی هم باید برگرده به قلب دفاع :4:

:Smilebb (124):

Ali_mm
3rd September, 2011, 12:07 AM

:smilebb (124):

خداوکیلی عقیلی این سال آخری چی بود که بخواد افت بکنه؟!
محمد نصرتی هم دفاعش واقعا ضعیفه
حنیف عمران زاده هم ضعیفه
کلا مدافع مطمئنی چندوقتی هست نداریم متاسفانه
که البته بیشترش به ضعف کادرفنی های تیم ملی برمی گرده
یه زمانی نیسانی یادمه ترکوند تو مقاومت سپاسی ولی اصلا دعوتشم نکردن
یا یه زمانی صلصالی تو ذوب آهن خیلی عالی بود ولی بهش تو تیم ملی بازی ندادن
خب همین می شه دیگه وقتی ماهی رو از آب نگرفتی و ترسیدی همش همین می شه دیگه
تا اینجای لیگ هم هیچ مدافع وسط خوبی عرضه نشده
مگر علی انصاریان!:4:

Amin
3rd September, 2011, 12:18 AM

:smilebb (124):

ماشالا بش هم ساخته تپل مپل شده. رفتن به این کشورهای عربی از نظر فنی یعنی عقب گرد

mona_casillas
3rd September, 2011, 12:19 AM
پیروزی تیم ملی ایران رو تبریک میگم

با نتایجی که سایر تیم ها گرفتند ایران صدرنشین گروهش شد

با توجه به بازی بسته و دفاعی اندونزی ،ایران تونست خوب نتیجه بگیره .

ناهماهنگی که در تیم ملی ایران دیده میشه با برگزاری اردو و بازی های تدارکاتی قابل برطرف شدن هست البته نه الان و به قیمت تعطیل شدن لیگ ، در اغلب کشورهای پیشرفته که فوتبال ملی قویی دارند اسکلت اصلی تیم ملی رو بازیکنان دو تیم یا حداکثر سه موفق تر لیگ تشکیل میدن به این ترتیب زمان کمتری صرف هماهنگ کردن بازیکنان میشه .

به قول علی کریمی موفقیت تیم ملی اهمیت داره نه کاپیتانی ، من هرطور حساب میکنم علی کریمی یه سروگردن بالاتر ازنکونام قرار داره و دلایلی هم که کی روش برای انتخاب کاپیتان تیم ملی اورده از نظر من سطحی و غیر قابل قبول میاد اما با دید حرفه ای که علی کریمی در این مورد ازخودش نشون داد اصلا مهم نیست که این دلایل رو چه کسی به ذهن کی روش انداخته !

علی کریمی فقط با تفکر کمک به تیم ملی دوباره به این تیم برگشته و به قدری حرفه ای هست که به این مسایل حاشیه ساز فکر نمیکنه .

همکاری بین کریمی و مجیدی جالب بود اما مجیدی همونقدر که در استقلال موفق نشون داده در تیم ملی موفق نبوده

حضور حدود 70 هزار هوادار هم ازنکات بسیار مهم این بازی و نقطه عطفی برای آشتی مردم با تیم ملی کشورشون بود که بدون تردید حضور بازیکنانی مثل علی کریمی و فرهاد مجیدی در تیم ملی در این مسئله موثر بوده .

http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/86/fullj.d2340cc46455f5ddb80ac7062f4f5e36/d2340cc46455f5ddb80ac7062f4f5e36-getty-505412852.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/6e/fullj.9a67bb846c969a86735421fd5707eafc/9a67bb846c969a86735421fd5707eafc-getty-505412507.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/94/fullj.dfe856a474105a2ab2ba38e3403670fa/dfe856a474105a2ab2ba38e3403670fa-getty-505412222.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/31/fullj.c9d12f0d8ac3c1ce05402177fa6785ee/c9d12f0d8ac3c1ce05402177fa6785ee-getty-505412095.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/d3/fullj.3a458aaa78de2f7264552cb556a6df7b/3a458aaa78de2f7264552cb556a6df7b-getty-505412074.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/ap/d1/fullj.cebcf8b0233616b2d92440f2a3316f50/ap-201109021220444307041.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/ap/b7/fullj.0aaef072c9fd272f8f6c1cc74a6df37f/ap-201109021255465597079.jpg

http://d.yimg.com/a/p/sp/ap/89/fullj.aee70305d4ae1c0b626ea1b053d840c6/ap-201109021256465807080.jpg

SiaMM
3rd September, 2011, 03:49 PM
نمیدونم چرا از وقتی کریمی از آلمان برگشته احساس میکنم هر روز داره از لحاظ بدنی افت میکنه تو این بازی هم تقریبا از دقیقه 75 به بعد بریده بود ولی کلا یکی از بهترین بازیکنان زمین بود

البته طبیعی‌ه که از بدن‌سازی شالکه بیاد پرسپولیس بدن‌سازی کنه (که اصلا" معلوم هم نیست تازه بدن‌سازی شده یا نه:دی) افت می‌کنه؛ اما کریمی دیروز بخشی از کم‌آوردنش‌ش مالِ جنگندگی بیش از حدّش بود. بخشی‌ش به نظر می‌رسید تاکتیک تیم‌ه و کریمی اجرا می‌کرد؛ اما یه جاهایی‌ش صرفا" شخصی‌ه و مربوط به علی کریمی این فصل. مثلا" اون تکل دقیقه نود و سه، دمِ محوطه حریف، وقتی نتیجه بازی سه-هیچ‌ه، اصولا" کارِ علی‌کریمی که ما همه عمر می‌شناسیم نبود. تو طول بازی هم همین بود. (و تو بازی‌های اخیر پرسپولیس). به نظر من اگه کریمی مثل قدیم‌ش بخواد بازی معمولی و فوق‌العاده باهوش خودش از نظر مصدومیت‌گریزی و تقسیم مناسب نَفَس رو بکنه، همین الان هم کم نمیاره. اما این علی کریمی فعلی یه چیز دیگه از فوتبال و خودش می‌خواد انگار!

تیم با ترکیب تهاجمی به بازی اومد. که بنظر من بیش از حد تهاجمی بود!
حضور خلعتبری و مجیدی در خط حمله و پشت سرشون هم کریمی و رضایی و حدادی فر بار تکنیکی و سرعتی تیم رو خیلی بالا برده بود که بنظر من نباید اینجوری ترکیب چیده میشد.

آقا خوب شد شما این‌و گفتید. من دیروز سرِ بازی برام سوال پیش اومد، یادم بود نظر دیگران رو هم بپرسم بعد یادم رفت خوب طبعا":دی اما حالا که گفتید، شما یعنی ایران رو 4-1-4-1 دیدید، تا دو تا تعویض‌ها. مساله من این بود که من تیم رو 4-3-3 می‌دیدم، اما نمی‌فهمیدم یا وظایف کریمی و رضایی خاص تعریف شده، یا چون رضایی بد و عجیب بازی می‌کنه جایی از تیم می‌لنگه. یعنی به نظر من می‌رسید نکونام که خوب دفاعی‌ه، چپ‌ش حدادی‌فر، راست‌ش کریمی. اما چون کریمی آزاد تر بود، از یه طرف حدادی‌فر نزدیک‌تر به عقب بود، و از اون‌ور رضایی هم بعضا" عقب می‌کشید یا تو می‌زد (به خصوص موقع اضافه شدن خسرو حیدری که خیلی زیاد هم بودند). ولی می‌گم، خودم هم اصلا" مطمئن نبودم و نیستم که برداشت‌م از بازی تیم درست‌ه.

یکی از بازیکنایی که بنظر من جای خوبی قرار نداره پولادیه. بنظر من در دفاع چپ تیم ملی از هر نظر حاج صفی بهتر و شایسته تر از پولادیه. بهرحال باید دید تا کی کی روش اونجا بازیش میده و آیا جواب مثبت رو میده بهش یا نه.البته پولادی یه سانتر عالی هم در نیمه اول داشت که مجیدی و خلعتبری قاطی کردن و خراب شد.

این رو هم من فکر می‌کنم الان نباید زیاد جدی گرفت. به نظر میاد کیروش بیشتر داره امتحان می‌کنه مدافعین‌ش رو. یعنی ما دیروز با دو تا مدافع خیلی‌خیلی هجومی شروع کردیم (حالا چه 4-3-3، چه 4-1-4-1)، بعد که تیم نتیجه گرفته بود، کیروش ترکیب دو مدافع کناری کلاسیک و دو هافبک کناری لب خط رو امتحان کرد (با بیرون بردن گوش‌ها، یه خط جلو اومدن مدافعین کناری اول بازی، و رفتن کریمی جلو، که شد نوعی 4-4-2 خیلی کلاسیک).

پ.ن. یه چی هم می‌خواستم راجع‌به حضور هم‌زمان نکونام و آندو بگم، که دیگه این‌قدر حرف‌زدم روم نمی‌شه:دی

Princess
3rd September, 2011, 04:43 PM
برد تیم ملی با سه گل خیلی عالی بود به همه تبریک میگم .

A r y A
3rd September, 2011, 05:19 PM
تیم ملی با کی روش موفق میشه اگه تو کارش نذارن بازی هم بد نبود تماشاگرم زیاد رفته بود ازوقتی دایی مربی تیم ملی شد تعداد تماشاگرای تیم ملی کم شد خاک بر سر فدراسیون بیعرضه که علی کریمی را از تیم ملی خداحافظی داد دایی هم که نمینوتنست محبوب تر ازخودشو بببینه علی کریمی دیگه به تیم مل دعوت نکرد دیشب با اینکه جادوگر یارگیری مستقیم شده بود اما دوسه پاس گل به مجیدی داد دو سه جاهم دریبل زد حال کردم ای ول داره علی کریمی و کاپیتانی هم حق علی کریمی هستش نه نکونام . منم برد تیم ملی را تبریک میگم اولین برد پرگل ایران مقابل اندونزی بود

HHAMI
4th September, 2011, 01:14 AM
آقا خوب شد شما این‌و گفتید. من دیروز سرِ بازی برام سوال پیش اومد، یادم بود نظر دیگران رو هم بپرسم بعد یادم رفت خوب طبعا":دی اما حالا که گفتید، شما یعنی ایران رو 4-1-4-1 دیدید، تا دو تا تعویض‌ها. مساله من این بود که من تیم رو 4-3-3 می‌دیدم، اما نمی‌فهمیدم یا وظایف کریمی و رضایی خاص تعریف شده، یا چون رضایی بد و عجیب بازی می‌کنه جایی از تیم می‌لنگه. یعنی به نظر من می‌رسید نکونام که خوب دفاعی‌ه، چپ‌ش حدادی‌فر، راست‌ش کریمی. اما چون کریمی آزاد تر بود، از یه طرف حدادی‌فر نزدیک‌تر به عقب بود، و از اون‌ور رضایی هم بعضا" عقب می‌کشید یا تو می‌زد (به خصوص موقع اضافه شدن خسرو حیدری که خیلی زیاد هم بودند). ولی می‌گم، خودم هم اصلا" مطمئن نبودم و نیستم که برداشت‌م از بازی تیم درست‌ه.

من ترکیب هافبک و حمله ایران رو تقریباً این شکلی دیدم:

نکونام

حدادی فر -------- کریمی

خلعتبری ----------------------------- رضایی

مجیدی

اگه اشتباه نکنم یه همچین حالتی بود که البته خسرو حیدری رو هم باید اضافه کنیم به بازیکنان تهاجمیمون

پ.ن. یه چی هم می‌خواستم راجع‌به حضور هم‌زمان نکونام و آندو بگم، که دیگه این‌قدر حرف‌زدم روم نمی‌شه:دی

از من که بیشتر حرف نزدی:4:
در مورد حضور همزمان آندو و نکو خب به احتمال زیاد(اگه نگم قطعا) این دوتا همواره کنار هم بازی خواهند کرد!
نظر شخصی من اینه که حالتی غیر از این هم اتفاق نمیتونه بیفته چون هر دوتا از کلیدی ترین مهره های ما هستن که نمیتونیم شبیهشون رو به این راحتی پیدا کنیم.
علت اینکه دیروز آندو رو نیمکت بود هم فکر میکنم فقط این بود که کی روش میخواست ترکیب تیم تهاجمی تر باشه که قطعا اشتباه کرد و این اشتباهش هم فکر میکنم محرز شد برای همه.
آندو برای هر تیمی یه نعمته بخصوص برای تیم ملی که دیگه سوپر نعمته:4:
حالا نظرشما چیه؟!

SiaMM
4th September, 2011, 06:59 AM
آندو برای هر تیمی یه نعمته بخصوص برای تیم ملی که دیگه سوپر نعمته:4:
حالا نظرشما چیه؟!

حرفی که می‌خواستم بزنم این‌قدر مهم بود، که الان فکر می‌کنم، خودم اصلا" جزییاتش یادم نمیاد:دی ولی کلا" اصلش این بود که احتمالا" نکونام و آندو تو یک خط بازی نخواهند کرد (یادتونه از زمان جام ملت‌های امیر قلعه‌نوعی -یا حتی قبل از اون- این بحث بود که نکونام می‌خواد تنها باشه، تو هافبک دفاعی و این حرف‌ها)؛ و واسه همین آندو شاید بازیکن ثابت نشه تو این تیم. البته ازون ور، همون طوری که گفتید آندو واقعا" نعمت‌ه، و امسال هم تو استقلال هم تو این بازی تیم ملی توانایی رو به جلو بازی کردن، و گل‌زنی (در جریان بازی) رو هم داره نشون می‌ده، که شاید کمی کارش رو راحت تر کنه. ولی کلا" تا وقتی نکونام هست، خیلی بعید می‌دونم تیم‌ملی با دو تا هافبک دفاعی کلاسیک تو یک خط بازی کنه.

HHAMI
4th September, 2011, 02:34 PM
حرفی که می‌خواستم بزنم این‌قدر مهم بود، که الان فکر می‌کنم، خودم اصلا" جزییاتش یادم نمیاد:دی ولی کلا" اصلش این بود که احتمالا" نکونام و آندو تو یک خط بازی نخواهند کرد (یادتونه از زمان جام ملت‌های امیر قلعه‌نوعی -یا حتی قبل از اون- این بحث بود که نکونام می‌خواد تنها باشه، تو هافبک دفاعی و این حرف‌ها)؛ و واسه همین آندو شاید بازیکن ثابت نشه تو این تیم. البته ازون ور، همون طوری که گفتید آندو واقعا" نعمت‌ه، و امسال هم تو استقلال هم تو این بازی تیم ملی توانایی رو به جلو بازی کردن، و گل‌زنی (در جریان بازی) رو هم داره نشون می‌ده، که شاید کمی کارش رو راحت تر کنه. ولی کلا" تا وقتی نکونام هست، خیلی بعید می‌دونم تیم‌ملی با دو تا هافبک دفاعی کلاسیک تو یک خط بازی کنه.

اتفاقا منم نظرم همینه که تو یه خط بازی نکنن. نکونام همون آخرین نفر باشه و آندو یه خط جلوتر بازی کنه هم خوبه.

من این ترکیب رو برای تیم ملی میپسندم:

رحمتی

حاج صفی ------ ؟؟؟؟ ----- حسینی ----- حیدری

نکونام

حدادی فر -------- تیموریان

کریمی

رضا نوروزی -------- غلامرضا رضایی

*البته برای هر کدوم از این بازیکنها نفرات جایگزین خوبی داریم ولی اگه این نفرات آماده باشن بنظرم بهترین ترکیب برامون همینه.
*اون جایی که علامت سوال گذاشتم نمیدونم کی میتونه بهترین گزینه باشه. عقیلی تجربه ی خوبی داره ولی خیلی کند هست و خیلی هم دیم بازی میکنه!
نصرتی گزینه ی مناسبیه هر چند بعضی سوتیهاش فاجعه هست.
از طرفی حنیف رو هم خیلی قبول دارم. اقتدار خیلی خوبی داره ولی هنوز تو تیم ملی بازی نکرده تا ببینیم اونجا چیکاره هست.
متاسفانه انقدر هم فقرِ بازی تدارکاتی داریم که به این راحتی نمیشه بازیکنها رو امتحان کرد.

HHAMI
6th September, 2011, 06:00 PM
امشب احتمالاً سخت ترین بازی این مرحله از مقدماتی جام جهانی رو برگزار میکنیم.
بازی در دوحه مقابل قطری که شاید از همیشه عزمش جزمتر باشه برای موفقیت در این بازیها.
وضعیت ایران هم راضی کننده هست تا حدودی. البته شکل و شمایل تیممون مقابل اندونزی خوب نبود ولی فکر میکنم تو بازی امشب وضعیت خیلی بهتری داشته باشیم.

ترکیب احتمالی این بازی:

رحمتی

پولادی ------ عقیلی ----- حسینی ----- حیدری

نکونام

حاج صفی -------- تیموریان

کریمی

انصاریفر -------- مجیدی

این ترکیب عاقلانه تری بنظر میرسه نسبت به ترکیبی که مقابل اندونزی داشتیم.
هرچند ترجیح میدم نصرتی یا حنیف جایگزین عقیلی بشن و حاج صفی هم در جای پولادی قرار بگیره.
بازی سختیه ولی تحت هر شرایطی ایران ایرانه و قطر نباید اجازه عرض اندام جلوی ما پیدا کنه.

ویرایش:
ظاهراً حدادی در بازی امشب حضور نداره. فکر میکنم حاج صفی در اون نقطه قرار بگیره بهتره.

mona_casillas
6th September, 2011, 07:49 PM
بازی امشب ایران و قطر ساعت 9 از شبکه 3 پخش میشه امیدوارم در مقابل فوتبال مزخرف عرب ها خوب بازی کنیم و برنده بازی باشیم هر چند گرفتن 1 امتیاز هم راضی کننده است .

mona_casillas
6th September, 2011, 08:29 PM
ترکيب امشب تيم ملي

آندرانيک تيموريان جانشين حدادي فر مصدوم مي شود و فرهاد مجيدي از ابتدا به ميدان نمي رود و به جاي او کريم انصاري فرد بازي مي کند.
http://www.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00032079.jpg ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقه امشب مقابل قطر مشخص شد . ایران با دو تغییر نسبت به مسابقه با اندونزی به میدان می رود . آندرانیک تیموریان جانشین حدادی فر مصدوم می شود و فرهاد مجیدی از ابتدا به میدان نمی رود و به جای او کریم انصاری فرد بازی می کند .
این مسابقه ساعت 21 به وقت تهران آغاز می شود
ایران : رحمتی - عقیلی - جلال حسینی - پولادی - خسرو حیدری - نکونام - تیموریان - کریمی - خلعتبری - غلامرضا رضایی - انصاری فرد

HHAMI
6th September, 2011, 10:47 PM
یکی از مساویهای تلخی بود که تو سالهای اخیر شاهد بودم.
خیلی خوب بازی کردیم بخصوص در نیمه دوم و الحق شایسته برد بودیم بدون تردید.

جالبه که بازوبند امروز رو بازی سه نفر رفت!
کلاً بازی امیدوار کننده ای بود ایشالا تو پُستهای بعدی بیشتر راجب بازی خواهیم گفت

Asian Wizard
6th September, 2011, 10:55 PM
واقعا خیلی ناراحت کننده بود حقمون برد بود
ای کاش انصاری فرد بیشتر دقت می کرد تا الان 3 امتیاز برای ما بود
ولی من کلا به این تیم خیلی امیدوارم کیروش کم کم داره خودشو نشون میده
تا الان 2تا از هافبک دفاعیامون مصدوم شدن خدا به خیر کنه....

mona_casillas
6th September, 2011, 11:00 PM
بازیی بود که راحت برده بودیم هم دفاع اشتباه بدی کرد و هم کریم انصاری فرد بی دقتی ، مساوی در خونه حریف نتیجه بدی نیست اما این بازی رو برده بودیم و خیالمون راحت تربود هنوز هم صدرنشین گروه هستیم . نکته عجیبی بود سه کاپیتان در یه بازی ، کی روش باید درمورد کاپیتانی تیم ملی قبل ازاینکه دردسرساز بشه تصمیم درستی بگیره انگار یه سری حرف های بی پایه بهش گفته شده که به این شکل تصمیم گرفته ، مصدومیت ها انشالله مهم نباشه و بازیکنان سالم به باشگاههاشون برگردند .

به کی روش برای هدایت تیم ملی به سوی جام جهانی بیشتر از گذشته امیدوار شدم .

afshin-ss
6th September, 2011, 11:10 PM
این انصاریفرد این 1 امتیاز رو به قطری ها هدیه کرد!!
حتی اگر نبود امکان داشت اون ضربه سر حسینی بره تو دروازه!!

اشکال نداره،تیم ملی امیدوار کنندست!

The Royal Blues
6th September, 2011, 11:14 PM
من کلا بازیای تیم ملی رو زیاد دنبال نمیکنم ولی این دو بازی آخر مقابل اندونزی و قطر رو که دیدم متوجه ی تغییرات مثبت کیروش تو تیم شدم.کلا سیستم خوبی رو انتخاب کرده و بازیکنا رو هم با توجه به شایستگی هاشون دعوت میکنه.در کل تیم منظمی درست کرده و من به این تیم برای صعود به جام جهانی خیلی امیدوارم.

در مورد بازی امشب نیمه ی دوم خیلی خوب بودیم و کاملا سوار بازی ولی متاسفانه انصاری فرد خیلی بی دقتی کرد وگرنه راحت 3 امتیاز رو حتی شاید با یه نتیجه ی پرگل میگرفتیم.اگه فرهاد مجیدی امشب از اول به عنوان مهاجم نوک به جای انصاری فرد بازی میکرد مطمئن بودم هر دو توپ رو گل میکرد چون خیلی فرصت طلب هست.نمیشه گفت مساوی نتیجه ی خوبی بود چون وقتی راحت میتونستیم بازی رو ببریم نباید خودمون رو با اینکه مساوی تو زمین حریف هم نتیجه ی خوبی محسوب میشه قانع کنیم.مساوی زمانی ارزشمند هست که تو زمین کره یا ژاپن یا استرالیا به دست بیاد نه تو زمین قطر! سطح توقع رو نه باید مثله جام ملت ها اونقدر ببریم بالا که بگیم کره ی جنوبی رو هم راحت میبریم نه باید اینقدر بیاریم پایین که بگیم مساوی تو زمین قطر هم خوبه!

من تا الان که از کیروش خیلی راضی بودم و به نظرم اگه همین روند رو به جلو رو ادامه بده میتونه تیم رو به جام جهانی ببره.

HHAMI
6th September, 2011, 11:16 PM
بازی خیلی پربرخورد و نسبتا خشن و به همین علت هم جذاب آغاز شد.
بنظر من کلاً تا آخر هم بازی بسیار خوبی بود از سوی هر دو تیم و بخصوص ایران

ایران با این ترکیب به بازی اومد:

رحمتی

پولادی ----- عقیلی ----- حسینی -------- حیدری

نکونام

آندو ------ کریمی

خلعتبری ------------- -- رضایی

انصاریفر

بازی به قدری خشن بود که داور خوب این بازی میتونست تا دقیقه 20 6تا اخطار به بازیکنای دو تیم نشون بده که سهم هر تیم سه تا بود ولی دوتا از قطریها + خسرو حیدری کارت دریافت کردن.
اولین فرصت بازی رو نکو بدست آورد که دقیقه 4 میتونست با شوتش دروازه رو باز کنه ولی شوت نزد و اضافه کاری کرد تا فرصت از دست بده.
همین بازیکن دقیقه 30 یه شوت عالی زد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

نهایتا حدود دقیقه 40 نکونام مصدوم شد و مازیار زارع به جاش به بازی اومد.
این تعویض جای نگرانی داشت اما در نیمه دوم ایران بازی بسیار قابل قبول و روانتری رو ارائه داد.
خیلی خیلی خوب بازی کردیم و در ده دقیقه اول نیمه دوم میتونستیم بازی رو 4-0 کنیم!
بازی فوق العاده آندرانیک تیموریان و همکاری بچه ها بالاخره نتیجه داد و بالاخره روی کرنر ارسالی تیموریان , هادی عقیلی با یه ضربه سر عالی دروازه رو باز کرد.
بعد از اونهم باید دوبار توسط کریم انصاریفر و یه بار هم توسط جلال به گل میرسیدیم که متاسفانه گل نشد و در یه غفلت یه گل دردناک رو دریافت کردیم. یه گل بسیار مفت!

در ادامه مجددا ایران تیم برتر میدان بود.
بنظر من تعویض کردن خلعتبری اشتباهِ کی روش بود.
میتونست غلامرضا رو تعویض کنه که ابدا در جریان بازی قرار نداشت! درحالیکه خلعتبری بسیار با انگیزه و تاثیرگذار داشت بازی میکرد!
حضور جباری ابدا ملموس نبود و مجتبی نتونست خودی نشون بده!

اما تعویض کریمی و اومدن فرهاد مجیدی تاثیرگذار بود. کریمی کاملاً خسته بنظر میرسید و ورود مجیدی با بازوبند خیلی موثر بود. مجیدی چند حرکت خیلی خوب رو انجام داد و در بدو ورودش فرصتی رو ساخت که از دست رفت.

قطر تیم خیلی خوبی بود ولی نه برای تحت فشار گذاشتن ما!
اونها فقط در دقایق پایانی روی چند تک حمله خطرساز شدن.

نتیجه ای که گرفتیم خیلی خیلی بهتر از باخت بود چون در اینجور بازیها از دست دادن مساوی از دست دادنِ یه امتیاز نیست بلکه از دست دادن 3 امتیازه!
بهرحال روند تیم ملی امیدوار کننده هست و جای شُکر داره

Moh@mmad_67_b
6th September, 2011, 11:27 PM
نتيجه بازي بد نبود ولي ما ميتونستيم راحت اين بازي رو ببريم كه به لطف انصاري فرد مساوي كرديم . از خط حمله شروع ميكنم . توي اين بازي انصاري فرد واقعا افتضاح بود . 3 تا توپ خوب رو خراب كرد و تو يه صحنه هم كه جلوي توپ حسيني رو گرفت . من فكر ميكنم اگه مجيدي به جاي انصاري فرد اومده بود خيلي بهتر بود و كريمي هم ميتونست موقعيت هاي بهتري رو واسه فرهاد به وجود بياره . غلامرضا رضايي هم چيز خاصي نشون نداد و خلعتبري هم خيلي بد بود . توپ هاي زيادي رو لو داد و چند صحنه هم خطاهاي بي موردي انجام داد .

علي كريمي خوب بازي كرد به نظرم و يكي از بازي هاي خوبش بود اين بازي و آندو فوق العاده بود . يه پاس گل داد و بازي خيلي عالي ي انجام داد . نكونام هم بازي هميشگيش رو انجام ميداد كه با مصدوميتش زارع به بازي اومد كه جز صحنه اي كه خطا كرد و يه كارت زرد گرفت از اونم چيزي نديدم .

خط دفاعمون كلا خيلي مطمئن نشون نداد . عقيلي با اينكه يه گل خوب زد ولي توي صحنه گل قطري ها كاملا مقصر بود . خسرو سمت راست خوب بازي كرد و سانتر هاي خوبي داشت و پولادي هم سمت چپ بد نبود .

اميدوارم بازي هاي بعدي بهتر باشيم و ببريم .

Aminmeshki
7th September, 2011, 12:47 AM
منم مثل همه این مساوی رو محصول موقعیتهای هدرداده شده توسط انصاریفرد میدونم:16gaya: خب این بازیکن در برابر مالدیو هم موقعیت خراب کرده بود!!!!!

HHAMI
7th September, 2011, 01:51 AM
با توجه به اون چیزهایی که در این بازی مشاهده کردم میخوام به نفراتِ امشب ایران نمره بدم. نمره ها از 10:

مهدی رحمتی - 7
زیاد دروزاش تهدید نشد. شاید 4-5 بار.
یه واکنش ضعیف روی یک شوت در نیمه اول داشت که در دوضرب توپ رو مهار کرد.
روی گل خورده نمیشه گفت مقصر بود چون توپ با اینکه ضربِ کمی داشت ولی به پای عقیلی خورد و منحرف شد. با اینحال شاید میتونست بهتر عمل کنه و مانع گل بشه!

مهرداد پولادی - 6
زیاد در جریان بازی دیده نشد. بنظر میرسه هنوز توی پُست جدیدش جا نیفتاده.
سوال اینجاست که این بازیکن توی تیم باشگاهیش هم ممکنه در این پُست قرار بگیره؟! یا اینکه همیشه هافبک بازی میکنه و یهو در بازیهای حساس ملی پُستش کاملاً تغییر میکنه!!!!

هادی عقیلی - 7
گلی که زد خیلی در به چشم اومدنش تاثیر داشت. گل بسیار زیبایی رو به ثمر رسوند.
اما دقایقی بعد بعنوان مقصرترین نفر روی گل خورده معرفی شد. در سایر دقایق اشتباه خاصی نداشت.

جلال حسینی - 7
جلال مثل همیشه خوب و کم اشتباه کار کرد.
مدافع مطمئنی به حساب میاد

خسرو حیدری - 9
در این بازی بسیار بسیار عالی کار کرد. در نیمه اول دو سه حرکت خوب داشت ولی در نیمه دوم فوق العاده بود و چندین حرکت عالی انجام داد که دوسانترش در انتهای بازی میتونست به گل تبدیل بشه که توسط کریم و فرهاد از دست رفت. خسرو اگه اینجوری ادامه بده یکی از خطرناکترین مهره های ما برای تیم حریف به حساب میاد.

جواد نکونام - 6
در 40 دقیقه ای که در زمین بود بازی همیشگی خودش رو ارائه داد. یک شوت عالی زد و یک شوت رو هم در شرایط عالی نزد. در ابتدای بازی خطایی رو انجام داد که مستحق دریافت کارت زرد بود!
ولی از جواد توقع بیش از اینها رو داریم.

آندارنیک تیموریان - 10
بدون تردید بهترین بازیکن ایران بود. درسته که یکی دو اشتباه داشت ولی در سایر دقایق و بخصوص در نیمه دوم انقدر عالی کار کرد که استحقاق نمره ی کامل رو داشته باشه!
آندو چه در کارهای تدافعی و چه در امر بازیسازی بسیار عالی کار کرد و چهره شاخص بازی بود.

علی کریمی - 7
کاپیتانِ دقایق 30 تا 70 ایران چند حرکت انفجاری خوب رو شروع کرد ولی نتونست اونها رو به نتیجه برسونه.
کریمی هم در دقیقه 25 باید یه کارت زرد رو دریافت میکرد.
کریمی بسیار پرتلاش و در خدمت تیم بازی میکنه ولی خستگی مفرط او در اواسط نیمه دوم نگران کننده بود که "ایا دیگه بازیکن 90 دقیقه ای نیست؟!!"

غلامرضا رضایی - 5
بازیکنی که به شخصه انتظارات زیادی ازش دارم ولی متاسفانه در طول 90 دقیقه حضورش در زمین بیش از دو سه حرکت ازش ندیدیم!
غلام این روزا آماده نیست و حضورش در ترکیب تیم ملی یه کم عجیب بنظر میرسه!

محمدرضا خلعتبری - 8
توی این بازی خیلی بهش امیدوار شدم.
از ابتدا بسیار با انگیزه بازی رو شروع کرد هر چند یه کم خشن!
در دقیقه 20 با یه حرکت عالی توپ ربایی رو انجام داد و بعد یه ضربه ازاد بدست آورد. خیلی دفاع حریف رو آزار داد و حقش هم نبود تعویض بشه.

کریم انصاریفر - 4
شب بسیار بدی رو پشت سر گذاشت!
انقدر بد که صدای همه رو در آورد و انگار همه از دست رفتن این دو امتیاز رو تقصیر کریم میدونن!
البته شاید بدشانسی رو هم بشه خیلی در این امر موثر دونست! بخصوص اون ضربه سر جلال حسینی که بهش برخورد کرد اوج بد اقبالی کریم بود.
نکته امیدوار کننده این بود که در نیمه دوم حداقل دیده شد! برعکس نیمه اول!

مازیار زارع - 7
بنظر من نمره قبولی گرفت.
درسته که در سومین بازی متوالی سومین اخطارش (اینبار فکر میکنم به ناحق!) رو دریافت کرد ولی وظایفش رو خوب انجام داد و خوب هم توپها رو پخش میکرد. هر چند بنظر میرسه از اعتماد بنفس لازم برخوردار نبود.

مجتبی جباری - 4
حدود نیم ساعت حضور بی اثر در زمین داشت.
بنظر من مجتبی وقتی میتونه برای تیم ملی موثر باشه که خودش مغز متفکر تیم باشه!
جباری در حد و اندازه ای هست که بتونه فیکس تیم ملی باشه ولی اگه من باشم جباری و کریمی رو با هم در ترکیب تیم قرار نمیدم!

فرهاد مجیدی - 7
از جنب و جوش و انگیزه ای که از خودش نشون داد خیلی خوشم اومد.
بازی خوبی رو انجام داد هرچند اشتباهاتی هم داشت.
میتونست در دقیقه 90 با سانتر خسرو یه گل فوق العاده رو هم بثمر برسونه

====================

پ ن : سه بازیکن برتر ایران در این بازی رو در این تاپیک (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?p=729819#post729819) انتخاب کنید :53:

Moh@mmad_67_b
7th September, 2011, 11:43 AM
غلامرضا رضایی - 5
بازیکنی که به شخصه انتظارات زیادی ازش دارم ولی متاسفانه در طول 90 دقیقه حضورش در زمین بیش از دو سه حرکت ازش ندیدیم!
غلام این روزا آماده نیست و حضورش در ترکیب تیم ملی یه کم عجیب بنظر میرسه!

رضايي خيلي وقته آماده نيست و من نميدونم چرا همچين بازيكني به تيم ملي دعوت ميشه . دقيقا كل فصل قبل و اين 5 هفته از اين فصل رو بدون هيچ بازي درخشاني گذرونده ولي هنوز هم به تيم ملي دعوت ميشه و فيكس هم بازي ميكنه ! اينجاس كه نا خود آگاه آدم ياد برنامه 90 اين هفته ميوفته !!

محمدرضا خلعتبری - 8
توی این بازی خیلی بهش امیدوار شدم.
از ابتدا بسیار با انگیزه بازی رو شروع کرد هر چند یه کم خشن!
در دقیقه 20 با یه حرکت عالی توپ ربایی رو انجام داد و بعد یه ضربه ازاد بدست آورد. خیلی دفاع حریف رو آزار داد و حقش هم نبود تعویض بشه.

بازي خلعتبري رو من خيلي بد ديدم و اصلا بازيش نميچسبه بهم . به نظر من خيلي زودتر بايد تعويض ميشد . 2 3 حركت خوب داشت ولي به جاش كلي حركت بد داشت ! من اگه ميخواستم نمره بهش بدم بعد از انصاري فرد و رضايي ضعيف ترين نمره رو بهش ميدادم .

کریم انصاریفر - 4
شب بسیار بدی رو پشت سر گذاشت!
انقدر بد که صدای همه رو در آورد و انگار همه از دست رفتن این دو امتیاز رو تقصیر کریم میدونن!
البته شاید بدشانسی رو هم بشه خیلی در این امر موثر دونست! بخصوص اون ضربه سر جلال حسینی که بهش برخورد کرد اوج بد اقبالی کریم بود.
نکته امیدوار کننده این بود که در نیمه دوم حداقل دیده شد! برعکس نیمه اول!

انصاري فرد بازي هاي قبلي هم نشون داده بود خيلي موقعيت خراب ميكنه . در مورد اون ضربه جلال حسيني هم يه مهاجم مثلا حرفه اي بايد بدونه كجا جا گيري كنه و نبايد عين آماتور ها جلوي ضربه هم تيمي هاي خودش رو بگيره .

اون ديده شدنش بخوره تو سرش :4: كل تيم ملي رو به فنا ( ! ) داد :4:

HHAMI
7th September, 2011, 04:00 PM
دو اظهار نظر جالب و تا حدودی متفاوت از دو اسطوره ی پرسپولیسی در مورد کریم انصاریفر:

پروین: چون دروازه بان حریف گُنده بود :4: توپهای کریم بهش برخورد میکرد.
پیوس: کریم مغرور شده! اگه مجیدی بود توپها رو گل میکرد!

و من با نظر هر دوشون موافقم. کریم انصاریفر یه کمی مغرور شده و دیروز هم خوب نبود اما بدشانس هم بود که ضرباتش از دو قدمی به دروازه بان میخورد!

=====================-

مسئله دیگه در مورد بازوبند:
من هم به شخصه ترجیح میدم بازوبند رو به کریمی بدن ولی تو ایران با این موضوع خیلی غیر حرفه ای برخورد میکنن!
تو منچستر در حضور گیگز بازوبند به ویدیچ داده میشه و کسی حرف نمیزنه! و تو خیلی تیمهای دیگه! ولی اینجا خود کریمی چیزی نمیگه و خیلیهای دیگه کاسه داغتر از آش میشن(برخی روزنامه ها که خواستن جنجال کنن بخاطر این قضیه)
ضمن اینکه برخی دلایل کی روش رو هم میشه تائید کرد در این باره.
یکی اینکه نکونام قدرت رهبری خوبی داره
الان اعتبار زیادی داره چون داره توی لالیگا بعنوان یه بازیکن مهم برای تیمش ایفای نقش میکنه.
یکی از فیکسترین مهره های تیم ملی درحالیکه کریمی بخاطر سن و سالش دیگه بازیکن 90 دقیقه ای نیست و ...

در هر صورت مربی باید تصمیم بگیره که کی کاپیتان باشه "طبق معیارهای خودش"

Seventy One
8th September, 2011, 01:54 PM
با تاخیر فقط یکی دو جمله بگم ....

به نظرم بازی با قطر اگر از همون اول به جای انصاریفرد به فرهاد بازی داده میشد
شاید الان نتیجه فرق میکرد .

انصاریفرد به هیچ وجه در حد تیم ملی نبود !

باید طوری باشه که انصاریفرد خیال نکنه همیشه فیکس تیم ملیه .....

:Smilebb (29):

mona_casillas
8th September, 2011, 04:46 PM
مسئله دیگه در مورد بازوبند:
من هم به شخصه ترجیح میدم بازوبند رو به کریمی بدن ولی تو ایران با این موضوع خیلی غیر حرفه ای برخورد میکنن!
تو منچستر در حضور گیگز بازوبند به ویدیچ داده میشه و کسی حرف نمیزنه! و تو خیلی تیمهای دیگه! ولی اینجا خود کریمی چیزی نمیگه و خیلیهای دیگه کاسه داغتر از آش میشن(برخی روزنامه ها که خواستن جنجال کنن بخاطر این قضیه)
ضمن اینکه برخی دلایل کی روش رو هم میشه تائید کرد در این باره.
یکی اینکه نکونام قدرت رهبری خوبی داره
الان اعتبار زیادی داره چون داره توی لالیگا بعنوان یه بازیکن مهم برای تیمش ایفای نقش میکنه.
یکی از فیکسترین مهره های تیم ملی درحالیکه کریمی بخاطر سن و سالش دیگه بازیکن 90 دقیقه ای نیست و ...

در هر صورت مربی باید تصمیم بگیره که کی کاپیتان باشه "طبق معیارهای خودش"

درباره بازوبند کاپیتانی حرف دارم اصلا برای علی کریمی مهم نیست بازوبند دست کی باشه اما اصولی دردادن بازوبند کاپیتانی تیم ملی باید رعایت بشه که به نظر من با توجه به مصاحبه کی روش و داشتن 3 کاپیتان دربازی با قطر مشخص بود که رعایت نشده . علی کریمی در تمام آیتم ها برتری محسوس نسبت به نکونام داره محبوبیت کریمی قابل قیاس با نکونام نیست سابقه علی کریمی در بایرن مونیخ رو نادیده نگیر ، قدرت رهبری علی کریمی به هیچ وجه کمتر از نکونام نیست از نظر سن و سال علی کریمی دو سال ازنکونام بزرگتره و امکان نبودنش در جام جهانی 2014 هست هرچند تا اون موقع سن نکونام هم بالاتر رفته اما هیچکدوم این ها دلیل نمیشه دربازی های مقدماتی علی کریمی به دلایل واهی که کی روش در مصاحبه اش ذکر کرده بازوبند کاپیتانی رو نداشته باشه حتی اگر خودش تاکید کرده باشه که هدفش کمک به تیم ملی ست و بازوبند براش اهمیت نداره بازهم باید روش اصولی و درستی برای بازوبند کاپیتانی تیم ملی داشته باشیم که الان به نظر میرسه نداریم .

HHAMI
11th October, 2011, 07:25 PM
مهدی رحمتی - خسرو حیدری , سید جلال حسینی , هادی عقیلی , مهردادپولادی- جواد نکونام ، آندوتیموریان ،مجتبی جباری - میلاد میداوودی ، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی.

این ترکیب احتمالی ایران هست برای بازی امشب.
بی صبرانه منتظرم که بازی شروع بشه و امیدوارم خواسته کی روش هم برآورده بشه و همه ورزشگاه یکدست سفید باشه.
فکر میکنم تیم شادابی داریم و میشه امیدوار بود که یه برد پرگل و قاطع رو بدست بیاریم.

امیدوارم بدون کاپیتان اول و دوم به مشکل نخوریم

SAEED
11th October, 2011, 10:16 PM
کیروش ترکونده! تیم واقعا استثنایی کار کرد. انتقام بسیار سختی از دلقکهای بحرینی گرفتیم. :pleasantry:
عجب گلی زد آندرانیک!

Haj Amir
11th October, 2011, 11:41 PM
دو تا بازیکن فوق العاده بودن اول از همه تیموریان که چند level از همه ی تیم ملی بالاتره . حتی نکونامی که الان تو اسپانیا هست هم 30 % بازی تیموریان رو نداره . نه فقط بازی امروز کلا تو چند ماه اخیر .

دوم هم این ماهینی بدجور همه رو سورپرایز کرد . وقتی اومد تو بازی خسرو هم جون گرفت و بازیش تازه راه افتاد .

میداوودی تو بازیش اعتماد بنفس فیکس شدن رو نداشت وگرنه از نظر فنی بهترین مهاجم ایرانه ولی خب تحت تاثیر بود .
خلعتبری یه یه خورده بیشتر از عقلش استفاده کنه بازیش از سطح آسیا بالاتره ولی زیاد کارای عجیب میکنه.

کاریزمایی که این کیروش داره حرف نداره تیم ملی یک کلاس دیگه ای داره و قابل مقایسه با تیم قطبی و علی دایی نیست . اما کماکان پاس های بی مورد رو به عقب تو تیم هست که معلوم نیست چه تاکتیکیه !

Aminmeshki
12th October, 2011, 01:23 AM
تبریک میگم برد بسیار شیرین و قاطع رو :53: تاثیرات حضور کارلوس کی روش داره یواش یواش معلوم میشه؛ اینکه بچه های تیم ملی تا این حد روی پاسکاری و تک ضرب بازی کردن اصرار میکردند :8: واقعا الان تیم ملی داره تو سبک تیم های اروپایی بازی میکنه و کلاسش نزدیک شده به ژاپن و کره جنوبی!! این برد سوای قاطع بودنش، به لحاظ تاکتیکی بسیار ارزشمند بود:drinks:تا حالا همچین فوتبال کلاسیکی از ایران ندیده بودم!! بحرینی ها رو هم که 6 تایی کردیم:nish:کلا فوتبال عربها خیلی ضعیف شده!!!همشونم با هم ضعیف شدن!!اگه انصاریفرد تو بازی قطر اون موقعیتها رو گل میکرد اون بازی رو هم میتونستیم با اختلاف 3 گل ببریم! تصمیم داور در اخراج بازیکن بحرینی هم تو دقیقه ی 2 بازی خیلی جالب و عجیب بود!!

helen
12th October, 2011, 11:51 AM
تبریک میگم برد بسیار شیرین و قاطع رو :53: تاثیرات حضور کارلوس کی روش داره یواش یواش معلوم میشه؛ اینکه بچه های تیم ملی تا این حد روی پاسکاری و تک ضرب بازی کردن اصرار میکردند :8: واقعا الان تیم ملی داره تو سبک تیم های اروپایی بازی میکنه و کلاسش نزدیک شده به ژاپن و کره جنوبی!! این برد سوای قاطع بودنش، به لحاظ تاکتیکی بسیار ارزشمند بود:drinks:تا حالا همچین فوتبال کلاسیکی از ایران ندیده بودم!! بحرینی ها رو هم که 6 تایی کردیم:nish:کلا فوتبال عربها خیلی ضعیف شده!!!همشونم با هم ضعیف شدن!!اگه انصاریفرد تو بازی قطر اون موقعیتها رو گل میکرد اون بازی رو هم میتونستیم با اختلاف 3 گل ببریم! تصمیم داور در اخراج بازیکن بحرینی هم تو دقیقه ی 2 بازی خیلی جالب و عجیب بود!!

بازی ایران خیلی خوب بود البته 10 نفره شدن بحرین رو بازی نقش اساسی داشت.
بعدشهم نمیخوام سیاسی کنم ولی خود بحرینی ها هم دل و دماغ بازی رو نداشتند. چون کشورشون در حال تغییراتی هست.
ولی عبها خیلی خیلی ضعیف شدن و دوره طلایی اونها هم تمام شده.:iran:

Milan.Manutd
12th October, 2011, 04:02 PM
خیلی حال کردم از شیش تایی شدن بحرینی ها هیچوقت کاری که با ایران چند سال گذشته کردن یادم نمیره

دم همه برو بچ تیم ملی ودم کیروش گرم حالی به ملت دادن

آخرش بود تا ده تاهم جا داشت گل بخورن اما شیش تایی شدن خودش حال دیگه ای داره خوشم اومد

Red Rose
12th October, 2011, 05:17 PM
از عربا و تیمای عربی بدم میاد بحرینم که همه ازش بدشون میاد تیم ملی دیشب ترکوند

تبریک میگم

gpep
12th October, 2011, 06:39 PM
بعد مدتها از بازی تیم ملی لذت بردم.
دم همشون گرم.

امیدوارم همینجوری ادامه داشته باشه این بازیها...

Ali_mm
12th October, 2011, 06:50 PM
تبريك مي گم
برد دلچسب و شيريني بود
خب از نظر فني فوق العاده بوديم(البته اون اخراج بحرينم بي تاثير نبود ولي حداقل با وجود اونم 3-1مي باختن)
اما از نظر اخلاقي نمرمون زير صفر
اون كارت گرفتن هاي بيجا كه نشون داد چقدر بازيكناي ما بي شخصيتن
بجز اون رو صحنه گل 5ام فكر كنم بازيكن بحرين افتاد ولي خسروحيدري سانترشو كرد و ما هم گل زديم
اين درست كه اون بازيكن از عمد خودشو انداخته بود
اما بازي 0-0نبود كه خيلي حساس باشه
ما 4تا زده بوديم و اينقدر نبايد عقده اي باشيم كه واسه يكي بيشتر زدن اينجوري بكنيم
اميدوارم يكم تيممون شخصيت هم پيدا كنه

HHAMI
12th October, 2011, 09:16 PM
تبريك مي گم
برد دلچسب و شيريني بود
خب از نظر فني فوق العاده بوديم(البته اون اخراج بحرينم بي تاثير نبود ولي حداقل با وجود اونم 3-1مي باختن)
اما از نظر اخلاقي نمرمون زير صفر
اون كارت گرفتن هاي بيجا كه نشون داد چقدر بازيكناي ما بي شخصيتن
بجز اون رو صحنه گل 5ام فكر كنم بازيكن بحرين افتاد ولي خسروحيدري سانترشو كرد و ما هم گل زديم
اين درست كه اون بازيكن از عمد خودشو انداخته بود
اما بازي 0-0نبود كه خيلي حساس باشه
ما 4تا زده بوديم و اينقدر نبايد عقده اي باشيم كه واسه يكي بيشتر زدن اينجوري بكنيم
اميدوارم يكم تيممون شخصيت هم پيدا كنه

نظرت قابل احترامه ولی من یکی اتفاقا وقتی دیدم بازیکنه افتاده دعا کردم توپ رو نزنن بیرون و آخرشم بره تو گل که چقدرم حال کردم!
اون صحنه خیلی بهم چسبید چون این تیم وقتی 1-0 و 2-0 عقب بود هم وقت تلف میکردن!
حقشون بود مشدجان

HHAMI
12th October, 2011, 09:56 PM
دیشب یه بازی رویایی رو شاهد بودیم از لحاظ نتیجه!
نوع بازی که ارائه دادیم رویایی نبود!
البته اینی که من میگم چیز بدی نیست. اینکه اونجوری پر شور حمله نکردیم و اینهمه گل زدیم خیلی برام جالب بود.
کاملا احساس میکنم که تیم خیلی حرفه ای تر و بهتر از قبل شده و خونسرد کار میکنه و به موقع هم گل میزنه.
در کل از نمایش تیم لذت بردم.

وقتی بازیکن بحرین ثانیه 40 اخراج شد(فکر کنم اسمش رفت تو گینس!) ترسیدم شاید انگیزه بچه ها کم بشه یا بازی گره بخوره و اتفاقا تا دقیقه 20 هم تقریبا همین طور داشت پیش میرفت ولی با گل اول همه چی تموم شد.

ضمنا خیلی دوست داشتم که میداوودی و بخصوص قاضی در این بازی گلزنی کنن چون تیم احتیاج به گلزنی مهاجمان داره که البته این کار رو کریم تونست خیلی خوب انجام بده.

از بازی اکثر بازیکنها راضی هستم بجز میداوودی.
حتی قاضی هم تلاش خوبی داشت و در درگیریها موفق بود ولی از میلاد چیزی شاهد نبودیم! انگار خودش هم فقط منتظر بود کاشته گیرش بیاد

اما اگه بخوام بهترینها رو انتخاب کنم بی درنگ نام آندو به گوش میرسه که هر چی ازش بگیم کمه!
فقط میتونم بگم فوق العادس این پسر!
بازیکنی که 90 دقیقه میجنگه و بازی خودش رو هم به بهترین نحو انجام میده.
سوپر گل سی متری میزنه , خطرناکترین ضربات کرنر رو عالی میفرسته و تازگیها پرتاب اوت علیزاده ای هم انجام میده که همین کارش قفل دروزاه بحرین رو شکست!

جباری چند حرکت عالی داشت ولی انتظار داشتم در غیاب کریمی خیلی بهتر از این ظاهر بشه اما فکر میکنم نتونست اونجوری که باید از این فرصت طلایی استفاده کنه.

البته من دوست دارم جباری تو همین پست بازی کنه و عوضش کریمی یه خط بره جلوتر تا از تکنیکش هم بهتر بتونه استفاده کنه.

خلعت هم دیشب عالی بود علیرغم چند اشتباه ولی بیچاره کرده بود بحرینیها رو و حیف شد که نتونست گل بزنه

خسرو حیدری هم خیلی خوب بازی کرد. تو هر حالتی عالی سانتر میکنه و حرکاتش هم در کناره های زمین ویرانگر بود!

بقیه بازیکنها هم خوب بودن هر چند بچه های خط دفاعی کمتر محک خوردن تو این بازی.
البته باید از دو مدافع گلزنمون تقدیر کنیم.
جلال و هادی دو مدافع واقعا گلزن هستن که خیلی جاها میتونن گره گشا باشن.

کلا تیم پر امیدی داریم. امیدوارم در بازیهای بعدی از این هم بهتر باشیم.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th October, 2011, 10:42 PM
تیم انصافا عالی بازی کرد اما...

90 دقیقه برابر ی تیم 10 نفره.90 دقیقه 10 نفره بازی کردن فشار زیادی رو به ی تیم میاره اما خب بحرین 11 نفره هم باز میباخت حالا شاید(مطمئنا) با تفاضل کمتر.

همه خوب بودن اما قاضی در حد انتظار نبود،مخصوصا تو حرکات ترکیبی.میداوودی هم خودش نبود.

آندو هم چند بازی هست داره ضربات زیبا و دقیقی ارسال میکنه چه از نقطه کرنر و چه پشت 18.حالا واقعا میشه از ضربات ایستگاهی هم انتظار گل داشت.

جباری هم واقعا سطح بازیش و شعورش از خیلی بازیکنای ایرانی بالاتره،هم رده کریمی و مجیدی.پا به توپ شدنش،استپ کردنش،شوت زدنش و ... واقعا عالی هست.

جای کریمی هم اگر چه 6 تا زدیم اما واقعا خالی بود...

A r y A
12th October, 2011, 10:42 PM
بازی تیم ملی خوب بود شیش تایی کردن بحرینی هام حرف نداشت کیروش تیم خوبی ساخته تماشاگرم زیاد میره و دگه مث زمان علی دایی نیست کسی برای تیم ملی نمیرفت منم تبریک میگم .

Capitan Puyol
13th October, 2011, 12:15 PM
بعدشهم نمیخوام سیاسی کنم ولی خود بحرینی ها هم دل و دماغ بازی رو نداشتند. چون کشورشون در حال تغییراتی هست.

این چه حرفیه دیگه؟!
مگه بازیکنکهای ما خرداد 88 جلوی کره جنوبی کم فروشی کردند؟!
بحث بازی ملی فرق داره با مشکلات داخلی

من نمیخوام مثه خیلی ها الان جو گیر بشم و حرف از جام جهانی و ... بزنم
اما تیم ملی خوب بازی کرد.این خوب یعنی منطقی.
خیلی وقت بود ما هر چی توپ گیر دفاع وسطهامون میومد میزدن زیرش...اما روز بازی با بحرین کاملا با حوصله بازی کردیم
تعداد پاسهای ما نشون میداد کیروش به بازیکنهای ما فوتبال یاد داده!
مدل زدن گلها رو ببینید...شوت از راه دور...ریباند...کرنر...اوت دستی...سانتر از جناحین!!!
این یعنی تیم ملی تک بعدی نیست و میتونه همه جوره فشار بیاره رو حریفاش!
هر مربی دیگه ای جای کیروش بود شک نکنید ما نهایتا 1یا2 گل میزدیم به تیم 10نفره از بس احساساتی میشدیم و میخواستیم بی منطق گل بزنیم و همه اصولی که مربی اضافه کرده بود به تیم رو یادمون میرفت.
به آینده این تیم خوش بینم...اما نه در حدی که این روزها روزنامه ها مینویسن و مردم میگن!

Taj4ever
13th October, 2011, 02:32 PM
این چه حرفیه دیگه؟!
مگه بازیکنکهای ما خرداد 88 جلوی کره جنوبی کم فروشی کردند؟!
بحث بازی ملی فرق داره با مشکلات داخلی

اولا که شدت درگیری ها در اونجا به مراتب بیشتر از خرداد 88 هست!!

تو خرداد 88 هم کسی کم فروشی نکرد بازیکن های بحرین هم کم فروشی نکردن!!

ولی مربی بحرین از کجا باید بازیکن های شایسته رو ببینه و انتخاب کنه!!

تازه بازیکن های بحرین هم تمرکز کافی نداشتن!!

===================

کلا اگر قرار بود بحرین 10 نفره رو نبریم اون هم تو ازادی جلوی 85 هزار نفر!! همون بهتر که صد سال نریم جام جهانی!!

هیچوقت تو اسیا حریف اصلی ما بحرین نبوده و نخواهد بود!! حریف ما ژاپن و کره و استرالیا خواهد بود و شاید عربستان!!

رفتن به جام جهانی تو اسیا اون هم با 5 سهمیه فکر نمیکنم کار سختی باشه!! دوره قبل هم افتضاح فدراسیون و علی دایی و شاید قطبی بود که تیم تو گروه 5 تیمه 4 میشه...

تیم بد نبود ولی جوگیر نشیم و الکی انتظارات رو بالا نبریم... عیار کیروش رو دوره بعد در بازی با کره و ژاپن و عربستان و استرالیا میشه سنجید!!

کی روش بدون شک مربی بزرگی هست شکی نیست ولی خیلی تاپ نیست اگر بود نمیومد ایران تو همون اروپا کار میکرد!!

Càmρ Иòu
13th October, 2011, 02:52 PM
من حسي به تيم ملي ندارم ولي اميدوارم جو گير نشن بازيكنا و مربيا و هوادارا.
بردن يه بحرين بحران زده اونم وقتي كه از دقيقه يك 10 نفره شدن كار خيلي شاخي نيست.
به قول مسعود حريف ما بحرين و امثال اون نيست.
هر وقت ما تونستيم بريم مرحله ي بعدي و اونجا در حضور ژاپن و كره و استراليا و عربستان و تيم هاي اين چنين با اقتدار به جام جهاني صعود كنيم اونوقت عيار تيم ملي ِ كي روش معلوم ميشه.

Seventy One
3rd November, 2011, 03:52 PM
من حسي به تيم ملي ندارم ولي اميدوارم جو گير نشن بازيكنا و مربيا و هوادارا.
بردن يه بحرين بحران زده اونم وقتي كه از دقيقه يك 10 نفره شدن كار خيلي شاخي نيست.
به قول مسعود حريف ما بحرين و امثال اون نيست.
هر وقت ما تونستيم بريم مرحله ي بعدي و اونجا در حضور ژاپن و كره و استراليا و عربستان و تيم هاي اين چنين با اقتدار به جام جهاني صعود كنيم اونوقت عيار تيم ملي ِ كي روش معلوم ميشه.

درسته که بردن بحرین کار زیاد مهمی هم نیست

اما همین بردها میتونه بهترین استارت برای موفقیت های آتی یک تیم باشه .

من شک ندارم که اگر به کروش فرصت داده بشه
ایران میتونه حتی از گروهش توی جام جهانی هم صعود کنه ......

از اومدن بازیکنهای ایرانی الاصل به تیم ملی هم استقبال میکنم ....

VICTOR
11th November, 2011, 01:52 PM
امیدوارم بتونیم نتیجه ی رفت رو امروزم تکرار کنیم.
تو سایتا میخوندم بحرینیا :31: تموم آرزوشون اینه که یه مساوی بگیرن از ما...

Seventy One
11th November, 2011, 03:12 PM
ایران اگر امروز شجاعانه بازی کنه میتونه بازی رو ببره .......

فقط من دلواپسیم از اینه که یه موقع وحشی بازی در نیارن بازیکنامون رو مصدوم کنن !:tired:

fifa
11th November, 2011, 06:59 PM
با این که امروز ایران میبره اما فکر کنم اواخر بازی بد اتفاقی بیوفته

Amin
11th November, 2011, 07:38 PM
باز هم بی احترامی این قوم وحشی رو زمان پخش سرود تیم ملی شاهد بودیم. واقعا باید به حال این وحشی ها تاسف خورد

Amin
11th November, 2011, 08:20 PM
جالبه میگفتن بازی رفت باید بر ضد دولت بحرین و عربستان شعار بدیم. حالا میبینیم اینا خودشون پرچم عربستان رو دست گرفتن و دارن تشویق میکنند. امان از کاسه داغ تر از آش شدن

afshin-ss
11th November, 2011, 08:34 PM
خوب نیمه ی اول رو باختیم.
نکونام امشب خیلی زیاد خطا میکرد و توپ لو میداد،خطایی رو هم که پشت محوطه انجام داد منجر به گل شد!!
مرتیکه فقط میتونه مصاحبه کنه هی بگه بارسا قویتره رئال ضعیفتره!!

دفاعای ما هم روی گل غاز میچروندن!!! همه وایسادن نگاه میکنن تا ببینن رفلکس رحمتی چطوریه بعدش تازه یادشون میاد باید برن سمت توپ!!

Amin
11th November, 2011, 09:36 PM
یعنی اگه میباختیم امشب من سکته میکردم. باختن به این تیما واسه من خیلی ناراحت کنندست. دم همه برو بچ گرم

Seventy One
11th November, 2011, 09:57 PM
آخرای بازی دیگه داشتم دق میکردم !

از موقعیت ها نمیتونستیم خوب استفاده کنیم .....

اگرم میباختیم خیلی برامون بد میشد ! کلی هم روحیه از دست میدادیم....

بازم شکر :huh:

HHAMI
11th November, 2011, 10:11 PM
اول تبریک میگم که مقابل این تیم ناجوانمرد بازی رو واگذار نکردیم!
این گل مجتبی اندازه تمام گلهای بازی رفت بهم چسبید چون اصلا دوست نداشتم به این تیم ببازیم حتی اگه برای صعود خطری تهدیدمون نمیکرد.

اما کی روش روی اعصاب من بود امشب. تیم که بجز دو تا ربع ساعت در دو نیمه(اونم تا حدودی) خوب بازی نکرد.
درسته که سوار بازی بودیم ولی تیمی که توپ داره و موقعیت نمیتونه بیاره نمیتونیم بگیم خوب بازی کرده.

کلاً و بصورت پیش فرض سه تا بازیکن روی اعصاب من هستن توی این ترکیب.
پولادی نکونام و انصاریفر!
هر سه تا بازیکنای خوبی هستن شکی هم درش نیست(بخصوص نکو و کریم) ولی واقعا چیکار میکنن توی زمین؟!
یکی به من بگه این سه تا شازده توی 90 دقیقه چیکار میکنن!
این نکونام بازیکن ثابت لالیگا هست؟! حقیقتا اونی نیست که قبلا توی تیم ملی میدیدیم!
درسته که حضورش قوت قلبه ولی این کافی نیست. خیلی کند و کمرنگ بازی میکنه.

بقیه هم خوب نبودن.
اما بعنوان مثال خلعتبری غیر از صحنه ای که اشتباه کرد و باعث گل خوردنمون شد بهترین بازیکن ما بود.
چرا باید تعویض میشد؟!
و چیزی که باعث شد من شاخ در بیارم حضور جواد کاظمیان بود!
کدوم عقل سلیمی میاد بازیکنی که توی تیم باشگاهیش هم درست و حسابی بازی بهش نمیرسه و توی این شرایط حساس به بازی میاره؟!
که مشاهده کردیم که چه جوابی هم داد! انگار نبود اصلا!

و بدتر اینکه در شرایطی که غلامرضا تازه داشت راه میفتاد یهو میداوودی رو جای او به بازی آورد!
در حالیکه ما مشکل ایجاد موقعیت داشتیم نه استفاده از موقعیت! البته میداوودی هم بد کار نکرد و چند تا حرکت موثر داشت.

اما تعویض قاضی عالی بود. تو همون دقایقی که بازی کرد خیلی خیلی بهتر و موثرتر از کریم بازی کرد.
انصاریفر متاسفانه خوب توی این چند ماه اخیر جواب نداده و بنظر من اصرار کی روش به فیکس بازی کردنش بی مورده.
قطعا قاضی مهره بهتریه بخاطر تحرک زیادش و فشاری که میاره و دیدید که دو ضربه سر عالی زد که دومیش ناجی ما شد!!

در هر صورت خیلی خوشحالم که گل رو زدیم و خدا رو شکر میکنم که به این تیم ناجوانمرد نباختیم!
البته این بحرین دیگه تنفر برانگیر هم نیست! این بحرین کجا اون بحرینی که موی دماغمون میشد کجا!
راستی رحمتی رو هم روی گل اول مقصر میدونم.

در هر صورت بازم خداروشکر میکنم که به اینها نباختیم.
البته روند تیم ملی امیدوار کننده هست و توی همین بازی هم میشد کارهای تاکتیکی خوبی رو از تیم دید ولی به نسبت بازی مقابل قطر خیلی ضعیفتر بودیم.

GUUS
11th November, 2011, 10:24 PM
اول تبریک میگم که مقابل این تیم ناجوانمرد بازی رو واگذار نکردیم!
این گل مجتبی اندازه تمام گلهای بازی رفت بهم چسبید چون اصلا دوست نداشتم به این تیم ببازیم حتی اگه برای صعود خطری تهدیدمون نمیکرد.

اما کی روش روی اعصاب من بود امشب. تیم که بجز دو تا ربع ساعت در دو نیمه(اونم تا حدودی) خوب بازی نکرد.
درسته که سوار بازی بودیم ولی تیمی که توپ داره و موقعیت نمیتونه بیاره نمیتونیم بگیم خوب بازی کرده.

کلاً و بصورت پیش فرض سه تا بازیکن روی اعصاب من هستن توی این ترکیب.
پولادی نکونام و انصاریفر!
هر سه تا بازیکنای خوبی هستن شکی هم درش نیست(بخصوص نکو و کریم) ولی واقعا چیکار میکنن توی زمین؟!
یکی به من بگه این سه تا شازده توی 90 دقیقه چیکار میکنن!
این نکونام بازیکن ثابت لالیگا هست؟! حقیقتا اونی نیست که قبلا توی تیم ملی میدیدیم!
درسته که حضورش قوت قلبه ولی این کافی نیست. خیلی کند و کمرنگ بازی میکنه.

بقیه هم خوب نبودن.
اما بعنوان مثال خلعتبری غیر از صحنه ای که اشتباه کرد و باعث گل خوردنمون شد بهترین بازیکن ما بود.
چرا باید تعویض میشد؟!
کدوم عقل سلیمی میاد بازیکنی که توی تیم باشگاهیش هم درست و حسابی بازی بهش نمیرسه و توی این شرایط حساس به بازی میاره؟!

و بدتر اینکه در شرایطی که غلامرضا تازه داشت راه میفتاد یهو میداوودی رو جای او به بازی آورد!
در حالیکه ما مشکل ایجاد موقعیت داشتیم نه استفاده از موقعیت! البته میداوودی هم بد کار نکرد و چند تا حرکت موثر داشت.

اما تعویض قاضی عالی بود. تو همون دقایقی که بازی کرد خیلی خیلی بهتر و موثرتر از کریم بازی کرد.
انصاریفر متاسفانه خوب توی این چند ماه اخیر جواب نداده و بنظر من اصرار کی روش به فیکس بازی کردنش بی مورده.
قطعا قاضی مهره بهتریه بخاطر تحرک زیادش و فشاری که میاره و دیدید که دو ضربه سر عالی زد که دومیش ناجی ما شد!!

در هر صورت خیلی خوشحالم که گل رو زدیم و خدا رو شکر میکنم که به این تیم ناجوانمرد نباختیم!
البته این بحرین دیگه تنفر برانگیر هم نیست! این بحرین کجا اون بحرینی که موی دماغمون میشد کجا!
راستی رحمتی رو هم روی گل اول مقصر میدونم.

در هر صورت بازم خداروشکر میکنم که به اینها نباختیم.
البته روند تیم ملی امیدوار کننده هست و توی همین بازی هم میشد کارهای تاکتیکی خوبی رو از تیم دید ولی به نسبت بازی مقابل قطر خیلی ضعیفتر بودیم.

این تیم بحرین در مقایسه با تیم چند سال پیش به شدت جوانمردتر شده بود!!! از حق نباید بگذریم که 100 تا قدم رو به جلو برداشتن از این نظر:4:

به جمع 3 بازیکن روی اعصاب ماهینی رو هم اضافه کن! هرچند از نظر من غلامرضا رضایی هم رو اعصاب بود!
غلامرضا رضایی باید زودتر تعویض میشد!!!
کلاً یادت باشه فلسفه بازیکنی غلامرضا رضایی خطا گرفتن و اوت گرفتن و کرنر گرفتنه! اگر این کار رو بکنه از نظر خودش خوب کار کرده:4:
خلعتبری هم بد بود! خیلی نمایشی بازی میکنه!

مشکل اصلی تیم ملی که البته از باشگاهها نشات میگیره حفظ توپه!
شاید کی روش نتونه کار خاضی انجام بده وقتی تیمهای باشگاهی تو این زمینه بسیار ضعیف هستند!
البته امسال استقلال به نسبت قبل بسیار خوب حفظ توپ میکنه و یه سر و گردن از بقیه تیمهای دیگه سرتره!

در مورد گلی هم که خوردیم منم یه جورایی رحمتی رو مقصر میدونم!
ولی صحنه جوری هست که فقط یه گلر میتونه نظر درستی بده!

در کل من قبل بازی به نتیجه ای جز برد راضی نبودم ولی شرایط بازی جوری شد که با گلی که جباری زد منفجر شدم:4:
انصافاً حیف که جباری اینهمه مدت مصدوم بوده. واقعاً تو بین بازیکنان فعلی تیم ملی جباری از همه مستحقتر برای حضور در اروپاست! البته آندو هم به همچنین.

این بازی اصلاً حقمون برد نبود و اصلاً هم حقمون باخت نبود! نتیجه درستی بود و عدالت انجام شد.

Seventy One
11th November, 2011, 10:38 PM

بحرینی ها از نیمه دوم از تو زمین خودشون تکون نمیخوردن و تک تک یارگیری میکردن ....

مشکل اینجاست که تیم ملی وقتی میبینه داره بازی رو میبازه از کاظمیان استفاده میکنه...

اصلا کاظمیان چرا خوب بازی کنه ؟!! خوب هم بازی کنه حقش خورده میشه .....

مثل بازی با ازبکستان جام ملت های آسیا زمان آقای قلعه نوعی !!

که با وجود اینکه بهترین بازیکن زمین شد بازم بازی بهش نرسید .......

بعدشم مگه بقیه بازیکنها چه گلی به سر تیم ملی زدن که کاظمیان یه تنه باید انجام میداد ؟!!

میداوودی که فقط بلده استیل رونالدو رو بگیره آخرشم بکوبه به دیوار دفاعی !

مجتبی جباری هم فقط روی صحنه گل تاثیر کمی داشت ....

عقیلی و حسینی هم که شوت !

خلعتبری هم فقط بلده پشت پا بزنه خودشو دریبل کنه !

ماهینی نقش سیاهی لشگر داره .....

رحمتی هم فقط ادعا و ناز و ادا !!!

نکونام هم که قربونش برم که دیگه هیچی .....

فقط تیموریان با پاسهای تک ضرب و خوبی که میده نسبتا خوب بود ....

فقط امیدوارم تیم ملی موفق باشه :53:

Asian Wizard
12th November, 2011, 01:43 AM
تو این بازی نه لیاقت باخت داشتیم نه برد....
نسبت به بازیهای قبلی بهتر نبودیم خیلی توپ لو میدادیم ولی در کل خوب بودیم
گلی که خوردیم چند نفر توش مقصر بودن
اول از همه خلعتبری که خیلی نمایشی بازی می کرد همش با پشت پا میخواست پاس بده که بالاخره یکیش اشتباه از آب در اومد و نکونام برای جبران اشتباه مجبور شد پشت محوطه خطا کنه.
رحمتی هم فکر کنم روی گل مقصر بود میتونست توپ رو به کرنر بزنه ولی نزد در آخر هم همه مدافعان که مثل ماست وایساده بودن و صحنه گل خوردن رو تماشا می کردن روی این گل مقصر بودن
من نمیدونم مشکل از کفش ماهینی بود یا خودش اگه اشتباه نکنم 6 یا 7 بار افتاد رو زمین واقعا دیگه اعصابم خورد شده بود یعنی جوری شده بود که قبل از اینکه توپ بخواد بهش برسه اول میفتاد رو زمین بعد پامیشد توپ رو استپ می کرد
تعویض قاضی هم خیلی خوب بود و کلا باید انصاری فر یه مدتی رو نیمکت نشین بشه شاید باز به دوران خوبش برگرده..
در کل امیدوارم بتونیم کار صعود رو تو بازی بعد تموم کنیم.

Amin
12th November, 2011, 09:57 AM
بازي ديشب من رو ياد بازيهاي مقدماتي 98 انداخت. بازي ايران و كويت توي زمين كويت بود كه باز هم همينجور 1-0 عقب بوديم و دقيقه 93 كريم باقري تونست بازي رو 1-1 كنه. به هر حال اگه ميباختيم خيلي واسمون سنگين ميشد.

Taj4ever
12th November, 2011, 02:58 PM
کلا فعلا محبوب ما نیستی افای کیروش!
همون وقتی که 6 تا هم زدیم اومدم اینجا پست دادم گفتم کار شاخی نکردیم بحرین 10 نفره رو تو ازادی بردیم!

تا وقتی حقیقی و کاظمیان و رضایی و اینها رو دعوت میکنی ! اونوقت امثال وحید طالبلو که تا اینجا تو لیگ کمترین گل رو خورده باید بهت شک کرد اقای کیروش!

مربی ای که 3 تا از مهاجم هاش رو بیرون میکشه و 3 تا مهاجم میاره تو زمین نشون میده که تو ترکیب چینی اول بازی اشتباه کرده!
خدایی چی تو این رضایی دیدی که میداوودی رو میزاری نیمکتش!؟

AntAreS
12th November, 2011, 06:43 PM
دقایق زیادی از بازی رو نتونستم ببینم
بالطبع نمی تونم مثل دوستان ِ عزیز در مورد بازی اظهار نظر کنم

اما...

با توجه به روند بازی، می شد احساس کرد که مطابق ِ خواسته سرمربی ِ حریف بازی کردیم و از ما بازی گرفت...!

ناهمواری ِ زمین هم مزیتی نسبی برای ِ بحرینی ها بود
بحرینی ها با توجه به شرایط زمین ارسال بلند در دستور کار داشتند اما ایران نزدیک به 80 دقیقه با پاس های کوتاه اتلاف وقت کرد...!
و تعویض ماهینی هم نشون داد کیروش وضعیت رو درک کرده

مطمئنا حضور علی کریمی و قدرت دریبل زنی که ذاتا در خودش داره، با توجه به لایه های ِ دفاعی بحرین، باعث می شد کار برای ایران اینقدر سخت نشه
مثل قدرت دریبل زنی مسی و رونالدو در مقابل تیم هایی با لایه های دفاعی زیاد و تخریب این لایه ها

نکته جالب زندانی کردن تماشاچی ها پشت ِ دوربین به خاطر مسائل امنیتی بود که احساس می شد انجام بشه و رها کردنشون در نیمه دوم به سمت سکوهای جلو

گرفتن 4 امتیاز از گربه سیاه هم بد نیست...

afshin-ss
12th November, 2011, 10:33 PM
بازي ديشب من رو ياد بازيهاي مقدماتي 98 انداخت. بازي ايران و كويت توي زمين كويت بود كه باز هم همينجور 1-0 عقب بوديم و دقيقه 93 كريم باقري تونست بازي رو 1-1 كنه. به هر حال اگه ميباختيم خيلي واسمون سنگين ميشد.

آی لاو یو امین.
خوشم میاد همه خوزستانی ها مثل هم هستن،دقیقآ بازی با کویت و اون گل کریم باقری تو ذهنم بود.
میدونستم هر طور شده بازی مساوی میشه.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th November, 2011, 10:44 PM
کلا فعلا محبوب ما نیستی افای کیروش!
همون وقتی که 6 تا هم زدیم اومدم اینجا پست دادم گفتم کار شاخی نکردیم بحرین 10 نفره رو تو ازادی بردیم!

تا وقتی حقیقی و کاظمیان و رضایی و اینها رو دعوت میکنی ! اونوقت امثال وحید طالبلو که تا اینجا تو لیگ کمترین گل رو خورده باید بهت شک کرد اقای کیروش!

مربی ای که 3 تا از مهاجم هاش رو بیرون میکشه و 3 تا مهاجم میاره تو زمین نشون میده که تو ترکیب چینی اول بازی اشتباه کرده!

مسعود جان تیم ملی ایران هست نه تیم ملی استقلال!:Smilebb (109):

کی میگه تعویض مهاجم با مهاجم ضعف تو ترکیب چینی هست؟!مهاجم خسته نمیشه؟روز بد نداره؟وقتی تو تمرینات بترکونه باید نیمکت نشین باشه؟

استعداد و آمادگی بیشتر!:Smilebb (10):

Taj4ever
12th November, 2011, 11:47 PM
داوود چرا شعر میگی ؟ :4:

جواد کاظمیان رو استیلی هم بازی نمیده ! بعد اومد تو بازی هیچ غلطی هم نکرد!
خلعتبری هم بد بود دیشب! رضایی میشه بگی چیکار کرد ؟
خدایی خودت سرمربی بود حقیقی رو دعوت میکردی به تیم ملی!

بحث ابی و قرمز نیست ! همونطور که لحظه شماری میکنم علی کریمی رو تو تیم ببینم!
همونطور وقتی میبینم کاظمیان رو بازی میده تعجب میکنم!

جنازه میداوودی میارزه به امثال رضایی و کاظمیان و اینها!!

بعدشم الان استقلال بهترین تیم ایران هست با چند لول اختلاف نسبت به بقیه!
حداقل تو مهره ها اینجوری هست!

ی اشغالی مثل هادی عقیلی که به لعنت خدا نمیرزه!
مردک معنی یارگیری و اینها رو هنوز نفهمیده!
عین ماست سر گل وایساده بود !
یادمه سر بازی با کره تو تهران هم همینجوری گل خوردیم باز هم این عقیلی...
بعد پزمان منتظری رو...

خدایی دارم شک میکنم به کیروش که خودش لیست رو میده یا...

afshin-ss
13th November, 2011, 12:12 AM
کلآ هر مربی میاد ایران،یه سری رو باید راضی نگه داره دیگه!!
حق با مسعوده،الان کدوم عقل سلیمی میاد حقیقی رو دعوت کنه تیم ملی؟؟
انواع و اقسام گلهای باحال رو میخوره،دیگه اون بازی با مس کرمان از اون زاویه آخرش بود!! یا همین کاظمیان که به زور بازی میکنه تو پرسپولیس!!

مسعود راست میگه،بحث استقلال-پرسپولیس نیست اصلآ،والا ما هر وقت تیم ملیمون خوب نتیجه بگیره خوشحال میشیم!!
مگه واسه رفتن به جام جهانی کم ریختیم تو خیابونا؟ اونجا دیگه قرمز آبی بود؟؟

الان کیروش میگه از بازیکنها راضی بودم!! مثلآ ایمان موسوی چرا نباید دعوت بشه تیم ملی؟؟
شاهین تیمش خیلی کم گل خورده،ولی دفاعاش دعوت نمیشن تیم ملی!! گلرش دعوت نمیشه!!

این عقیلی و حسینی رو ببین،چند تا گل مثل بازی با بحرین بخوریم تا اینا یاد بگیرن باید روی ریباند مواظب باشن؟؟

afshin-ss
13th November, 2011, 12:12 AM
کلآ هر مربی میاد ایران،یه سری رو باید راضی نگه داره دیگه!!
حق با مسعوده،الان کدوم عقل سلیمی میاد حقیقی رو دعوت کنه تیم ملی؟؟
انواع و اقسام گلهای باحال رو میخوره،دیگه اون بازی با مس کرمان از اون زاویه آخرش بود!! یا همین کاظمیان که به زور بازی میکنه تو پرسپولیس!!

مسعود راست میگه،بحث استقلال-پرسپولیس نیست اصلآ،والا ما هر وقت تیم ملیمون خوب نتیجه بگیره خوشحال میشیم!!
مگه واسه رفتن به جام جهانی کم ریختیم تو خیابونا؟ اونجا دیگه قرمز آبی بود؟؟

الان کیروش میگه از بازیکنها راضی بودم!! مثلآ ایمان موسوی چرا نباید دعوت بشه تیم ملی؟؟
شاهین تیمش خیلی کم گل خورده،ولی دفاعاش دعوت نمیشن تیم ملی!! گلرش دعوت نمیشه!!

این عقیلی و حسینی رو ببین،چند تا گل مثل بازی با بحرین بخوریم تا اینا یاد بگیرن باید روی ریباند مواظب باشن؟؟

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th November, 2011, 12:22 AM
داوود چرا شعر میگی ؟ :4:

جواد کاظمیان رو استیلی هم بازی نمیده ! بعد اومد تو بازی هیچ غلطی هم نکرد!
خلعتبری هم بد بود دیشب! رضایی میشه بگی چیکار کرد ؟
خدایی خودت سرمربی بود حقیقی رو دعوت میکردی به تیم ملی!

بحث ابی و قرمز نیست ! همونطور که لحظه شماری میکنم علی کریمی رو تو تیم ببینم!
همونطور وقتی میبینم کاظمیان رو بازی میده تعجب میکنم!

جنازه میداوودی میارزه به امثال رضایی و کاظمیان و اینها!!

بعدشم الان استقلال بهترین تیم ایران هست با چند لول اختلاف نسبت به بقیه!
حداقل تو مهره ها اینجوری هست!

ی اشغالی مثل هادی عقیلی که به لعنت خدا نمیرزه!
مردک معنی یارگیری و اینها رو هنوز نفهمیده!
عین ماست سر گل وایساده بود !
یادمه سر بازی با کره تو تهران هم همینجوری گل خوردیم باز هم این عقیلی...
بعد پزمان منتظری رو...

خدایی دارم شک میکنم به کیروش که خودش لیست رو میده یا...

مشاعره هست دیگه،جواب شعرت رو دادم!:4::Smilebb (14):

عزیز من کاظمیان هم تو تمرینات 100در100 خوب بوده،هم تیز و بز هست و سانترهای خوبی داره.لابد دستیار فرگوسن ی جیزائی تو تمرینات ازش دیده که آوردتش تو!

رضائی با دوندگیش خط دفاعی بحرین رو عاصی کرده بود،خستشون کرد،دیدی که خون به مغزشون نرسید آخر بازی و رو همین خستگی گل رو هم خوردن.

یکسری از بازیکنا هستن تو باشگاهی معمولی هستن اما تو تیم ملی فوق العاده و یا برعکس.حقیقی جز دسته اول هست فعلا.گلر آماده تر وجود داشته باشه آره حق با توئه حقش نیست دعوت بشه.

کاظمیان کاری نکرد؟میشه بگی میداوودی چیکار کرد؟ی خطا گرفت و ی ایستگاهی هم زد به دیوار دفاعی و ی شوت زد اسکوربرد.البته من میداودی رو قبول دارم اما نه فیکس تیم ملی و نه این میداودیِ بدون اعتماد به نفس.

بحث آمادگی حال حاضر باشه فعلا پرسپولیس بهترینه جام ولایت ما اول شدیم و شما سوم!

بقیه موارد جز خط آخر رو هم باهات هم عقیده هستم!

Taj4ever
13th November, 2011, 12:25 AM

:Smilebb (29):

afshin-ss
14th November, 2011, 12:43 AM
^^^^^^^^
کمه داداش!!
200000 تا از این شکلک هم میذاشتی کم بود!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
14th November, 2011, 01:16 AM
^^^^^^^^
کمه داداش!!
200000 تا از این شکلک هم میذاشتی کم بود!

اون شکلک رو به خاطر ناراحتی از یادآوری این موضوع گذاشت افشین جون چرا فک میکنی کمه؟!:N_aggressive (31):

S@eed
14th November, 2011, 04:47 AM

http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif

Capitan Puyol
14th November, 2011, 09:40 AM

شما مدیونی یه وقت با تعصب نظر بدیا.
همینجوری فرا تیمی و فرا بازیکنی نگاه کنی به فوتبال عالیه!

HHAMI
14th November, 2011, 10:42 AM
خدایی بیاین این تیم ملی رو از بحث استقلال و پرسپولیس جدا کنین.
(خیلی سخته ولی ممکنه)
خود من دیگه سالهاست که دوست ندارم به تیم ملی رنگی نگاه کنم و میدونم میشه.
بعضیها امتحان کنن:4:

ولی دیروز داشتم اخبار ورزشی رو گوش میدادم وقتی شنیدم بازی پرسپولیس و سپاهان بدلیل حضور 6 پرسپولیسی تو تیم ملی عقب افتاده واقعا تعجب کردم:4:
انصافا طرفدارای پرسپولیس هم بعیده از این تیمِ امسالشون 6 بازیکن رو لایق حضور تو تیم ملی بدونن!

اما در مورد غلامرضا رضایی با مسعود موافق نیستم. غلامرضا یکی از بهترینهای ایران تو جام ملتهای آسیا بود و توی همین بازی هم تو نیمه دوم داشت خوب بازی میکرد که تعویض شد.
کلا بازیکن خوبیه هر چند این چیزی که ازش میبینیم خیلی کمتر از اونیه که قبلا دیدیم.

اما در مورد کاظمیان و میدواوودی باید بگم خیلی فاصله دارن با اسمشون.
کاظمیان که چندین ساله از اون فرم سالهای جوونی فاصله گرفته و همونطور که قبلا هم گفتم جای تعجبه که وقتی آماده نیست و وقتی استیلی هم درست و حسابی بهش بازی نمیده چطور میاد تو لیست 14 نفره بازی حساس با بحرین!!
میداوودی هم خوب نیست!
بجز ضربات ازادش که توی اون هم چند وقتیه داره بد کار میکنه چیز خاصی نداره. البته مقابل بحرین دوسه تا حرکت امیدوار کننده داشت ولی اصلا کافی نیست. توقعات از میلاد خیلی بالا هست.

توی این سیستم هم تیم باید یه نوکِ خیلی فعال داشته باشه با دو تا وینگر.
برای نوک همچنان نظرم روی رضا نوروزی هست که ظاهرا کی روش هیچ علاقه ای بهش نداره ولی از بین سایر نفرات همین ممدقاضی بهتر از بقیه هست.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
14th November, 2011, 11:09 AM
http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif

دائی شما هم یادش افتادی ناراحت شدی؟!مظلومی هم همین قدر ناراحت شده بود حق دارید!اگر ارزش نداشت اون جور داد و هوار نمیکرد!:Smilebb (45):

بازیکن ها وقتی میرن تیم ملی،جز تیم ملی حساب میشن نه باشگاهشون اون لحظه،بهتره تعصب باشگاهی رو کنار بزاریم و سفید نظر بدیم!

Taj4ever
14th November, 2011, 11:45 AM
ببین میثم پستم رو بخونی میبینی من اصلا در مورد استقلال حرفی نزدم و نخواهم زد تا وقتی بحث ملی باشه!
من میگم پیراهن تیم ملی برای حقیقی خیلی گشاد هست! یا برای کاظمیان!
میلاد رو قبول دارم افت کرده! خیلی هم افت کرده!
ولی تو اون چند دقیقه ای که اومد به نسبت بد نبود!

غلامرضا رضایی هم قبول دارم حرفت رو زمان دایی خیلی خوب تو تیم ملی !
یا زمان قطبی !
ولی الان تو پیروزی هم به زور بازیش میده استیلی!
تو اینجور بازی ها که تیم حریف به دفاع مطلق میپردازه!
بازیکنی که قدرت شوتزنی و دریبل بالا داشته باشه یا مهارت ایستگاهی زدن خیلی بهتره تا ی بازیکن سرعتی و تکنیکی!

در مورد نوک هم من هم باهات موافقم نوروزی خیلی خوبِ!

ولی یچیز رو که نمیشه انکار کرد!
تیم پیشرفت داشته!
دیگه شاهد بکش زیرش نیستیم !
فوتبال رو از مدافع ها با حوصله بازیسازی میشه میاد جلو!
ولی حیف که بازیکن هامون تو ذاتشون این نوع فوتبال نیست!
یکم زمان میبره!

HHAMI
15th November, 2011, 03:35 PM
تا ساعتی دیگه به مصاف اندونزی میریم و میتونیم تو همین بازی دیگه کار رو تموم کنیم.
دیگه کمترین توقع هم اینه که با اختلاف دو سه گل این تیم رو ببریم. چون مقابل قطر و بحرین که قدرتشون چندین برابر اندونزی هست تو زمین اونها خیلی سرتر بودیم امروز هم همین اتفاق میفته.

و اما دوتغییر از سه تغییری که گفته بودم اتفاق افتاد و برای این بازی پولادی و انصاریفر از ترکیب خارج شدن.
بعلاوه این دو خلعتبری هم امروز رو نیمکته و بجاش میداوودی بازی میکنه.
حاج صفی و قاضی هم بجای اون دوتا به میدان میرن.
امیدوارم حاجی درخشش خوبی داشته باشه و کی روش رو مجاب کنه تا در ادامه هم ازش بیشتر استفاده کنه.

بقیه ترکیب هم تفاوتی با بازی قبلی نداره.

فکر میکنم نتیجه بازی رفت رو بشه تکرار کرد

afshin-ss
15th November, 2011, 05:12 PM
کاش یه طوری میشد این عقیلی و حسینی رو پرت میکردن از تیم ملی بیرون!!من اصلآ نمیفهمم چرا این دوتا باید همیشه فیکس تیم ملی باشن!!
بخدا هر مربی بود بازیها رو نگاه میکرد میفهمید بهتر از این دوتا تو ایران خیلی هست!!
فقط بکش زیرش بلدن،یه توپ ساده دقیقه 11 اومد جلوی حسینی،به جای اینکه یه پاس آروم بده کشید زیرش رفت تو اوت!!
عقیلی هم دست کمی از حسینی نداره،همینطوریه!!
بازیسازی که اصلآ حالیشون نیست!!

توی این تیم ملی فقط این دو تا روی اعصاب من هستن و بقیه به نظرم خوب هستن.
قاضی هم نیمه ی اول نشون داد که با بقیه هماهنگ نیست،چند تا پاس از آندو و میلاد بهش نرسید که من فکر میکنم به خاطر ناهماهنگی بود!!

گلی هم که خوردیم حقمون بود،تا یاد بگیرن دیگه تیمی رو دست کم نگیرن.

گلایی هم که زدیم،گل اول و سوم روی سوتی مدافع و گلر بود،فقط گل دوم قشنگ بود که ما رو یاد دربی 71انداخت:lol: ( اینو مخصوص داوود گفتم که فکر نکنه ما لالیم)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th November, 2011, 05:51 PM
گلایی هم که زدیم،گل اول و سوم روی سوتی مدافع و گلر بود،فقط گل دوم قشنگ بود که ما رو یاد دربی 71انداخت:lol: ( اینو مخصوص داوود گفتم که فکر نکنه ما لالیم)

عزیزم گل سوم سوتی مدافع و گلر بود؟!!!:Smilebb (29)::Smilebb (71):

سرعت و تیز هوشی رضایی بود،بعدشم توپ رو از روی خط و بدون زاویه با پای راست زد تو گل بازیکن چپ پا هم نمیتونست از اون زاویه گل بزنه چه برسه به راست پا.:blink:

بعید میدونم نمونه این گل از اون زاویه تنگ طی چند سال اخیر تو فوتبال دنیا زده شده باشه...

والا دروازه خالی زدن هنر نمیخواد!:Smilebb (14):

Taj4ever
15th November, 2011, 06:06 PM
بازی خوب و دلنشینی نبود ولی مهم برد و صدر نشینی بود که صورت گرفت!
بازی های بعدی همین خلعتبری جای رضایی رو بگیره فکر کنم ترکیب اصلی تیم باشه!
البته خسرو رو هم باید برگرده سر جاش !
و اینکه من کریم انصاری فر رو به قاضی ترجیح میدم!
با این تغییراتی که گفتم ترکیب اصلی تیم بشه !
و در اخر کریمی اماده هم جای مجتبی اضافه بشه دیگه تیم محشر میشه!

راستی راستی اقا میداوودی که بازی رفت و برگشت مقابل بحرین کارت گرفته بود ! ولی داشت بازی میکرد!
نکنه دوباره ؟

میداوودی هم خوب بود گل خوبی زد ! هر کس دیگه ای بود محکم میشوتید ولی خیلی فنی توپ رو به گوشه دروازه زد از پشت محوطه جریمه!

Taj4ever
15th November, 2011, 06:06 PM
بازی خوب و دلنشینی نبود ولی مهم برد و صدر نشینی بود که صورت گرفت!
بازی های بعدی همین خلعتبری جای رضایی رو بگیره فکر کنم ترکیب اصلی تیم باشه!
البته خسرو رو هم باید برگرده سر جاش !
و اینکه من کریم انصاری فر رو به قاضی ترجیح میدم!
با این تغییراتی که گفتم ترکیب اصلی تیم بشه !
و در اخر کریمی اماده هم جای مجتبی اضافه بشه دیگه تیم محشر میشه!

راستی راستی اقا میداوودی که بازی رفت و برگشت مقابل بحرین کارت گرفته بود ! ولی داشت بازی میکرد!
نکنه دوباره ؟

میداوودی هم خوب بود گل خوبی زد ! هر کس دیگه ای بود محکم میشوتید ولی خیلی فنی توپ رو به گوشه دروازه زد از پشت محوطه جریمه!

afshin-ss
15th November, 2011, 06:37 PM
مسعود جو دادی یا واقعآ میلاد بازی رفت و برگشت کارت گرفت جلو بحرین؟؟ :4:
بازی برگشت من چیزی یادم نمیاد!!
کلآ همین که بازی رو بردیم و رفتیم بالا کافیه.

3-4 تا تیم که صعود کردن،امروز هم یه سری تیمها مشخص میشه!

استرالیا-ژاپن-کره جنوبی-ایران-اردن-ازبکستان-عراق-لبنان-قطر-(یا عربستان یا عمان ) من ترجیح میدم عمان صعود کنه!

چه حالی میده اگر لبنان یکی از همگروهیهای تیم ملی باشه.از قطر هم استقبال میشه.
در کل این سری به دلیل نبودن تیمهای شرق آسیا کار باید راحت تر باشه.

Taj4ever
15th November, 2011, 07:35 PM
افشین من این رو تو سایت فیفا خوندم!
اشتباه شده بود! :4: :Smilebb (36): تصحیح شد!
ماهینی رو با میداوودی اشتباه گرفته بودن!

saeed ss
15th November, 2011, 07:40 PM
جریان این خبری که گل زده چیه؟
کسی میدونه؟
http://www.goal.com/iran/news/1825/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/2011/11/15/2758075/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%88%D9%8A%DA%98%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%8A%D9%83-%D8%A7%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%82-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D9%88-%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84%D9%8A

HHAMI
15th November, 2011, 07:43 PM
تونستیم بازی رو پرگل و راحت ببریم و صعود کنیم.
حریف هم اصلا و ابدا دست و پاگیر نبود برامون و زمین هم به کمکمون اومد تا با گل زودهنگام خطر گره خوردن بازی رو هم از سر بگذرونیم.

بچه ها هیچکدومشون عملکرد فوق العاده ای نداشتن ولی بازی قاضی رضایی ماهینی و حاج صفی رو یه کم بهتر از بقیه دیدم.
آندو و جباری و میداوودی نیمه اول بد نبودن ولی در مجموع همون زمین بد هم موثر بود که ناخواسته زیاد به چشم نیان.

اما دم قاضی گرم که روی اون صحنه گل دوم به اون قشنگی مجتبی رو دید و بهش پاس داد.
و چقدر قشنگتر بود اگه غلامرضا هم روی گل سوم همین کار رو میکرد(تو تصاویر آهسته دیدم که قاضی علیرغم اینکه دید توپ گل شده ولی به غلام اعتراض کرد)
ولی خب رضایی هم ضربه قشنگی زد.

نیمه اول رو چند دقیقه به خواب رفتیم و یه گل خیلی خیلی قشنگ خوردیم.
نیمه دوم هم حضور خلعتبری به بازی یه کم طراوت داد و کاظمیان هم بد نبود.

در هر صورت راضی کننده بود و تونستیم صعود رو قطعی کنیم.

شکست کره و ژاپن هم خوشایند بود:4:
خوشمان آمد!
شاید ایران تنها تیمی باشه که شکست نخورده!!

و اما در مورد شایعه مسعود هم باید بگم اگه همچین چیزی بود فردوسی پور حتما میفهمید:4:

ضمن اینکه اینجا میتونید لیست تمام بازیهای قبلی و اخطاریها رو ببینید:

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?p=748680#post748680

VICTOR
30th January, 2012, 06:07 PM
سخت کوشی مربیان تیم ملی در سایه/رسول بهروش

1- كارلوس كرش دو روز قبل جلسات جداگانه و مفصلي با برخي از اصحاب رسانه‌ها داشت كه اخبار و حاشيه‌هاي مثبتي از آنها به بيرون درز كرد. در واقع آنچه سرمربي پرتغالي تيم ملي كشورمان در گفت‌وگوهايش با خبرنگاران به زبان آورده، باعث اميدواري و حتي در پاره‌اي از مواقع شگفت‌زدگي آنها شده است. اطلاعات مفصل و توام با جزئيات كرش از بازيكنان، توجه فراوان او به ريزه‌كاري‌ها و برنامه‌هاي دقيقش براي فردا، رگه‌هايي از اميد به آينده تيم ملي را در دل شنوندگان پديد آورد. به ويژه آناليز فني كرش از چگونگي شكست ايران برابر كره‌جنوبي در جام ملت‌هاي آسيا، به شدت در نوع خودش جالب بود و باعث شد تا بعد از حدود يك سال، از بخشي از حقايق آن شكست دردناك و تحقيرآميز رمزگشايي شود. كرش از مفهوم مهم و نويني به نام «ريكاوري ثانيه اي» سخن گفت و به استناد پژوهش‌هاي علمي گروهش نشان داد تاخير قابل توجه ايراني‌ها در بازيابي آني و فوري خودشان در زمين مسابقه، عملا باعث شده بود كره با دو بازيكن بيشتر در مقابل ايران بجنگد. اين،‌ چيزي شبيه همان اسراري است كه مربيان بزرگ از آن سر در مي‌آورند، اما همكاران كوچك‌ترشان ترجيح مي‌دهند به جاي تامل در آنها، از بدشانسي و بي‌غيرتي بازيكنان حرف بزنند!

2- سرمربي سابق رئال مادريد عزمش را جزم كرده تا هرطور شده تجربه موفقيت‌آميزي از دوران حضورش در ايران به جا بگذارد. او به صراحت ادعا كرده هدفش صرفا رسيدن به مرحله نهايي جام‌جهاني نيست و اگر ايراني‌ها فقط به دنبال چنين مقصودي بودند، مي‌توانستند با يك مربي ارزان‌تر از وي به توافق برسند. كرش آرزوهاي بزرگي در سر دارد و واقعا آستين‌ها را بالا زده تا به روياهايش برسد، اما شايد يكي از دردسرهاي او در چنين مسيري اين باشد كه زبانش، دغدغه‌هايش و حال و هوايش با فضاي حاكم بر فوتبال ايران تفاوت‌هاي اساسي دارد. او در حالي با جديت تمام و با رگ‌هاي متورم گردن از ارزش صدم‌ثانيه‌ها حرف مي‌زند كه اينجا،‌در قالب فوتبال ايران «زمان» كمترين ارزش ممكن را دارد. چرخش عقربه‌ها براي ما همان‌قدر مي‌ارزد كه ناگهان فينال جام حذفي را چند ماه عقب بيندازيم يا بدون اعلام قبلي، مسابقات مختلف را در روز برگزاري‌شان عقب و جلو بكشيم و مردم را سر كار بگذاريم. بي‌ترديد اگر مفهومي مثل «زمان» براي اهالي فوتبال ايران ارزش و اهميت داشت، دو باشگاه پرسپوليس و استقلال براي مدت‌ها بدون هيات‌مديره اداره نمي‌شدند، خصوصي‌سازي سرخابي‌ها سال به سال عقب نمي‌افتاد و نماينده ايران در آسيا، به خاطر تعلل در ارسال مدارك به afc از ليگ قهرمانان كنار نمي‌رفت! كارلوس كرش در حالي از دنياي ثانيه‌ها سخن مي‌گويد كه گران‌ترين مربيان ايران افتخارشان آن است كه هر مسابقه فوتبال را به دو قسمت كلي تقسيم كنند و مدام بگويند «بازي دو نيمه متفاوت داشت!»

3- در شرايطي كه همه نگاه‌ها متوجه برگزاري فشرده و سريع ليگ است، كارلوس كرش و همكارانش گام‌هاي مثبتي براي پيشرفت فوتبال ايران برمي‌دارند. دستياران او – كه برخلاف كمك‌مربيان پيشين تيم ملي هيچ‌گونه سابقه دلالي هم در رزومه‌شان ندارند! – واقعا درگير كار هستند و از مهارت واقعي‌شان سود مي‌برند. آنها حتي برنامه‌هاي ويژه‌اي را براي آماده‌سازي هرچه بيشتر بازيكنان ملي‌پوش تنظيم كرده‌اند و به آنان داده‌اند تا در دوران فعاليت‌شان در باشگاه از شرايط مطلوب و مورد نظر مربي پرتغالي دور نمانند. در اين مدت، فشارهاي كرش حتي باعث شده تا كمپ تيم‌هاي ملي هم سر و سامان قابل توجهي بگيرد و حالا شنيده مي‌شود او براي تكميل برخي از تحقيقاتش در مورد شرايط فيزيكي بازيكنان ايران در مسابقات قبلي، دست نياز به سمت يكي از دانشگاه‌هاي صنعتي معتبر كشور دراز كرده است. در ميان مربيان ريز و درشتي كه در اين سال‌ها وارد ايران شده‌اند، كارلوس كرش بي‌ترديد علمي‌ترين نگاه را به فوتبال دارد و دقيقا به همين خاطر است كه بايد تا حد امكان نيازهايش را برآورده كرد و از در همكاري با او درآمد. در اين پروسه، بي‌گمان لجاجت‌هاي كودكانه و بخل و حسدهاي مغرضانه عده‌اي از آقايان محلي از اعراب نداشته و كمكي به موفقيت كرش و تيم ملي نخواهد كرد.

4- يكي مثل پرويز مظلومي مختار است خودش را از سرمربي سابق رئال‌مادريد و تيم ملي پرتغال بالاتر بداند يا نه، اما سابقه آدم‌ها، كارنامه‌شان، دل‌مشغولي‌هاي‌شان و ديدگاهي كه در مورد فوتبال دارند مي‌تواند خيلي چيزها را روشن كند؛ البته مشروط بر اينكه در اين غائله، شعوري نيز براي مخاطبان متصور باشيم!
رسول بهروش

GUUS
29th February, 2012, 03:59 PM
دقایقی قبل عربستان با باخت مقابل استرالیا به کل حذف شد!!
عمان هم با برتری جلوی تایلند جای عربستان رو گرفت و صعود کرد!!
لازم میدونم تبریک بگم!
کار صعود به مراتب راحت شده چون هم عربستان حذف شده هم کره شمالی و هم چین!
مطمئنم که به جام جهانی خواهیم رفت!

HHAMI
29th February, 2012, 04:06 PM
حذف عربستان مقابل استرالیا رو تبریک میگم... خیلی بازی حساسی شده بود برای من!
تا دقیقه 73 عربستان 2-1 از استرالیا جلو بود. حتی میتونست بازی رو 3-1 کنه که بدشانسی آورد ولی یهو و در عرض سه دقیقه استرالیا سه تا گل زد!!! دمشون گرم واقعاً !

البته باید از حضور موثر رفیق عبدی (یاسر قحطانی) هم تشکر کرد که فکر کنم دقیقه 70 به بازی اومد و بعدش تیمش فرت و فرت گل خورد:4:
دم عمان هم گرم که دقیقه 90 تیر خلاص رو زد و عربستان رو پرت کرد بیرون

عربستان هر قدر هم ضعیف باشه برای ما مشکل سازه! دقیقاً مثل تیم 2002 و 2010 ! که با اینکه تیم ضعیفی بودن ولی بدجوری نقره داغمون کردن!
پس حذف عربستان از هر نظر جای تبریک داره

Amin
29th February, 2012, 05:03 PM
من الان فهمیدم عربستن حذف شده و کلی خوشحالم. منفورترین کشور برای من عربستان هست و بس

saeed ss
29th February, 2012, 06:23 PM
بازی بسیار جالبی بود
من از اواخر نیمه اول بازی رو دیدم که دقیقه 46 عربستان 2 1 جلو افتاد.
نیمه دوم بازی بسیار سریعی از استرالیا شاهد بودیم.1 گل استرالیا زد که داور به اشتباه آفساید گرفت اما در عرض 5 دقیقه استرالیا 3 گل دیگه زد و عربستان رو حذف کرد.
بسیار خوشحال کننده بود این نتیجه

اما بازی استرالیا واقعا یه چیزی فراتر از آسیا بود.
فوق العاده بازی کردن و بسیار حرفه ای بودن.
امیدوارم باهاشون همگروه نشیم
من کره و ژاپن رو به این استرالیا ترجیح میدم

afshin-ss
29th February, 2012, 07:03 PM
منم لازم میدونم تبریک بگم حذف عربستان رو.
این کشورهای عربی کلآ منفور هستن واسه من،یه سریاشون که دیگه بدتر!!
به ترتیب،عربستان،بحرین،اردن، کویت!! باز فکر میکنم قطر از اینا یه ذره بهتر باشه!!
امارات هم که اصلآ حساب نمیشه :4:

ولی حذف عربستان خیلی حال داد.
================================================== ===============
تیم ملی خودمون هم نسبتآ داره خوب بازی میکنه جلوی فطر.
گاهی پاسهای متوالی پشت سر هم میدن که من بیشتر از هر چیز این رو میپسندم!!
اینکه تیم بتونه توپ رو نگه داره و پشت سر هم پاسهای متوالی سالم بده خیلی قشنگه،وحتی بعدش موقعیت سازی هم میکنه.
امیدوارم نیمه دوم بتونیم گل یا گلهای برتری رو بزنیم.

ویرایش: بحرین هم نیمه اول 4 گل زد به اندونزی!!!!!
جالب میشه اگر کار به دقایق آخر کشیده بشه!!
ایران 2-1 بازی رو هم ببره،بحرین باید 4 گل دیگه حداقل بزنه تا تفاضلشون مساوی بشه :4:

کرار جاسم هم دقیقه 5 واسه عراق گل زده!!! مگه این مصدوم نبود تو ایران!! چقدر این عربا کلاه سر ما میذارن!!

sam.heja
29th February, 2012, 07:20 PM
ايول.....
ايول اشكان....نماد يك بازيكنه جنگنده باهوش سر بالا با قدرت بدني بالا و بسيار فني (بچه هايي كه اسپند دم دستشونه بسوزونن خودمون چشش نكنيم) اين بچه رو خيلي باهاش حال كردم.ظاهرش هم واسم جالب بود(هم ريش گذاشتنش هم خالكوبي پس كلش:biggrin:)
اميدوارم مثل زندي نشه افت كنه يه وقت حيفه آخه
دلمونو شاد كرد خدا دلشو شاد كنه البته الان دقيقه ي 60 هنوز..........

KING KIA
29th February, 2012, 07:32 PM
بسی با اشکان حال کردم
حذف عربستان به دست دیگران حال نمیده، دوست داشتم برم له شدن به دست خودمون و خِفَتشون رو تو آزادی ببینم.
پیمان هم بسی حالم رو بهم زد با گفتن دژاگَه. خو برادر من بگو دژاگِه خیال خودتو راحت کن و اینقدر سوتی نده
کره و جابون و استرالیا و مابقی باید جلوی ما سر تعظیم فرود بیارن

afshin-ss
29th February, 2012, 07:49 PM
این یوسفی احمق چی داره میگه؟؟
میگه من از اینکه تیم ملی گل خورد ناراحت نشدم!!
باید بگم خاک بر سرت یوسفی!!

ولی خودمونیم اشکان گل کاشت واسمون!!

نتیجه بازی بحرین هم خیلی مشکوکه،کامل بوی پول میاد!

KING KIA
29th February, 2012, 07:54 PM
پیمان یوسفی با عرض پوزش خاک بر سرت
اگه پیمان یوسفی... یادش رفته، من اون سالی که به همین قطر کثیف باختیم و رفتیم با ژاپن و استرالیا بازی کردیم یادم نمیره
قطر و بحرین و عربستان و عمان و لبنان و همه کشورهای عربی کثیف ترین فوتبال رو دارن
در آخر هم میگم خاک تو سر پیمان یوسفی
راستی تا یادم نرفته بگم خاک تو سر پیمان یوسفی
پ.ن: آقای یوسفی خاک بر سرت
از مدیران هم خواهش میکنم این پست رو پاک نکنن و ویرایش هم نکنن. چون واقعا" حرصم در میاد تو کشور خودمون گل بخوریم و یه بیشعور مثل یوسفی خوشحالی کنه.(هر ایرانی حق داره از این نتیجه خوشحال باشه اما حق نداره تو تلویزیونی که همه ایرانیها بازی رو از اونجا میبینن ابراز شادی کنه)

sam.heja
29th February, 2012, 07:56 PM
این یوسفی احمق چی داره میگه؟؟
میگه من از اینکه تیم ملی گل خورد ناراحت نشدم!!
باید بگم خاک بر سرت یوسفی!!

ولی خودمونیم اشکان گل کاشت واسمون!!

نتیجه بازی بحرین هم خیلی مشکوکه،کامل بوی پول میاد!

اره واقعا منم جا خوردم مرتيكه ي بي غيرت ميگه ناراحت نشدم!!!!:2mo5pow:
بري به كي بگي آخه................:Smilebb (58):

A r y A
29th February, 2012, 08:01 PM
حال کردم عربستان حذف شد بحرینم حذف شد :36::36:

دم ایران گرم که بحرینو حذف کرد و تیم اول گروه شد حال بحرینیها گرفته میشه حال میکنم :36::36::36: دم دژاگه هم گرم :36::36:

GUUS
29th February, 2012, 08:05 PM
یوسفی خیلی کارش بد بود!
واقعاً توهین به همه هواداران تیم ملی بود حرفاش!
اونهایی که رفتن استادیوم بازی رو ببینن نباید از گل خوردن ایران ناراحت بشن؟!
واقعاً متاسفم براش!
من دوست داشتم ایران این بازی رو 0-10 ببره!!!
شعور هم خوب چیزیه والا!!
خیلی خیلی اعصاب من رو خورد کرد با حرفاش!
تو دوست داری ایران مساوی کنه حق نداری این رو از تریبونی که در اختیارت قرار دادن بگی!
واقعاً امیدوارم برخورد سفت و سختی باهاش بشه تا دیگه شاهد همچین گزارشاتی که مردم رو به سخره میگیره نباشیم.
بازم متاسفم براش.

Robbie God
29th February, 2012, 08:07 PM
پیمان یوسفی با عرض پوزش خاک بر سرت
اگه پیمان یوسفی... یادش رفته، من اون سالی که به همین قطر کثیف باختیم و رفتیم با ژاپن و استرالیا بازی کردیم یادم نمیره
قطر و بحرین و عربستان و عمان و لبنان و همه کشورهای عربی کثیف ترین فوتبال رو دارن
در آخر هم میگم خاک تو سر پیمان یوسفی
راستی تا یادم نرفته بگم خاک تو سر پیمان یوسفی
پ.ن: آقای یوسفی خاک بر سرت
از مدیران هم خواهش میکنم این پست رو پاک نکنن و ویرایش هم نکنن. چون واقعا" حرصم در میاد تو کشور خودمون گل بخوریم و یه بیشعور مثل یوسفی خوشحالی کنه.(هر ایرانی حق داره از این نتیجه خوشحال باشه اما حق نداره تو تلویزیونی که همه ایرانیها بازی رو از اونجا میبینن ابراز شادی کنه)

البته یه نکته ای یادت رفت بگی که من میگم ، پیمان یوسفی خاک بر سرت:4: . خاک بر سر الاغ چقدر وقیح بود حرفاش کم مونده بود عربی برقصه .. خاک بر سرش:4:
بحرینی ها هم ادمن ... اگه ادم نباشن نژادشون با قطریا یکیه پس قطری ها هم ادم نیستن . اون بدبختا اونور جون کندن و ده تا زدن . به نظرم اگه ایران از قصد گل مساوی رو خورد چوبش رو میخوره هرچند از مربی مثل کرش بعیده اجازه این اماتورگری ها رو به بازیکنا بده. خاک بر سر گزارشگر عرب پیمان الیوسفی

VICTOR
29th February, 2012, 08:07 PM
اول از همه حذف عربستان و بحرین رو تبریک میگم،دوم خوشحالم با این بازی که کردیم بازی مساوی
شد! یکی تاکتیک تیم ملی رو به من بگه خوشحالم کنه!!!! دژاگه نبود میباختیم! شک نکنید! ایران امروز هیچی نداشت...

HHAMI
29th February, 2012, 08:10 PM
واقعاً متاسفم بابت گلی که خوردیم!
عصبی شدم از این گل!

کاری به حرف یوسفی ندارم
اعتقاد هم ندارم که ما عمداً گل خوردیم یا دوست داشتیم بخوریم چون قطعاً اینطور نبوده ولی باید بگم کم کاری کردیم.

دوست داشتم مثل استرالیا که مرد و مردونه بازی کرد و 45 دقیقه عربستان رو له کرد بازی کنیم و با یه اقتدار کامل و با شخصیت خوبی به دور بعد بریم ولی متاسفانه نیم ساعت آخر کم کاری کردیم و آخرشم بحرین بخاطر ما حذف شد.

منم قطر رو به بحرین ترجیح میدم ولی نه اینجوری.
اگه یه درصد هم بچه ها کم کاری کرده باشن پس تفاوتی بین ما و بحرینیها توی فوتبال پاک و اینجور چیزا نیست!

اگه برده بودیم و بحرین از صدقه سری ایران میرفت مرحله بعد خیلی بهتر بود!
حالا میترسم همین قطر تو مرحله بعد برامون شاخ بشه و بیشتر حرصمون رو در بیاره!!!
قطر اصلاً در حدی نبود که در مجموع دو بازی رفت و برگشت بهتر از ما نتیجه بگیره!!!!!!!(اگه بازی حذفی بود ما حذف میشدیم:22: مثلا:22: )

Blanco
29th February, 2012, 08:15 PM
نیمه اول رو من درست و حسابی ندیدم ولی گل اول یه گل کلاسیک و زیبا بود
سانتر پولادی عالی بود و ضربه دژاگه هم عالی تر
منتها پنالتی بد موقه باعث شد بازی از شور و هیجان بیفته

نیمه دوم گل زود هنگامی که از روی نبوغ دژاگه زدیم بازم باعث شد بازی رو خیلی زود شوهر بدیم
ریتم بازی داشت به سمت کند و کند تر شدن برای ما و سریع تر شدن برای اونا پیش میرفت
فقط یه شوت نکونام زد که خورد به تیر دیگه هیچ موقه ایی ایجاد نکردیم

اونا هم البته بیشتر به دنبال قضا و قدر بودن تا به گل برسن که همین طور هم شد و مطمئنا در جریان بازی نمیتونستند به ما گل بزنن

بر خلاف یوسفی من فکر میکنم بحرین اگه میمومد بالا بهتر بود چون خیلی ضعیفتر از قطر هستش
قطر نصف بیشتر بازیکناش ، غیر قطری هستن و خیلی هم خوب بازی میکنن !
برعکس بحرین که هر سال داره تضعیف میشه

قطری ها هم به موقه اش توی انتخابی 98 با ما خیلی کارا کردن پس دلیل نمیشه به خاطر این بگیم بحرین حذف بشه !
یوسفی یه ادم احمقه که اشتباهی گزارش گر شده
ادم هر جوری فک میکنه ، به این نتیجه میرسه که عربا در اخر عربن ممکنه گوشت هم رو بخورن ولی استخون هم رو دور نمیندازن ، پس بین قطر و بحرین فرقی در دشمنیشون با ما به اون صورت وجود نداره

میثم جو سازی نکن برادر ، منم از صمیم قلبم خوشحال شدم که عربستان با رایکارد حذف شد
اونا در هر حالی برای ما خطرناک بودن و هستن و خواهند بود چه ضعیف باشن و چه قوی !
از نظر روانی روی ما تاثیرات بدی میزارن

الان تیمایی که اومدن بالا ازبکستان و اردن و لبنان و عراق فک کنم در یه لیویل باشن هر کدو با ما بیفتن ما میتونیم اینا رو بزنیم !

GUUS
29th February, 2012, 08:16 PM
در مورد خود بازی که ایران ضعیف بود. به هیچ وجه راضی کننده نبودیم.
تو 2 بازی رفت و برگشت هم نتونستیم قطر رو ببریم این یعنی برای مرحله بعد کارمون سختِ سخته!
رحمتی هم روی گل اول اشتباه عجیبی کرد اصلاً نباید پنالتی میداد!
کریمی هم ضعیف بود و عجیب بود که تعویض نشد.
دژاگه هم یک کلاس از بقیه بالاتر بود.
از سانترهای خوب پولادی هم نباید به سادگی بگذریم.
کلاً بازی دلچسبی نبود.

برای مرحله بعد خیلی موقعیت خوبی پیش اومده.
نه بحرینی هست نه عربستانی هست نه کره شمالی و نه چین!
ضمن اینکه تیم لبنان هم بالا اومده و من خودم این تیم رو دوست دارم! خدا رو شکر که کویت بالا نیومد!
اگر با ازبکستان تو یک گروه نیفتیم راحت باید صعود کنیم.
تنها تیمی جز تیمهای بزرگ که میتونه ایران رو اذیت کنه ازبکستانه.
یعنی اگر با این وضعیت صعود نکنیم دیگه هیچی!!!
از بین ژاپن و استرالیا هم استرالیا رو ترجیح میدم!

ویرایش:
عراق رو یادم نبود!
عراق هم تیم سختی هست در کنار ازبکستان و حتی من ازبکستان رو به عراق ترجیح میدم!
در کل مسیر صعود نسبت به 4 سال پیش خیلی ساده تره. ولی نباید تیمی رو دست کم گرفت!
من میگم صعود میکنیم.

arsha5877
29th February, 2012, 08:20 PM
کوئیرش هم با تعویض ها تیم رو شوهر داد

sam.heja
29th February, 2012, 08:31 PM
حال کردم عربستان حذف شد بحرینم حذف شد :36::36:

دم ایران گرم که بحرینو حذف کرد و تیم اول گروه شد حال بحرینیها گرفته میشه حال میکنم :36::36::36: دم دژاگه هم گرم :36::36:

يك خاك بر سرت يوسفي هم ميگفتي حال ميكرديم

یوسفی خیلی کارش بد بود!
واقعاً توهین به همه هواداران تیم ملی بود حرفاش!
اونهایی که رفتن استادیوم بازی رو ببینن نباید از گل خوردن ایران ناراحت بشن؟!
واقعاً متاسفم براش!
من دوست داشتم ایران این بازی رو 0-10 ببره!!!
شعور هم خوب چیزیه والا!!
خیلی خیلی اعصاب من رو خورد کرد با حرفاش!
تو دوست داری ایران مساوی کنه حق نداری این رو از تریبونی که در اختیارت قرار دادن بگی!
واقعاً امیدوارم برخورد سفت و سختی باهاش بشه تا دیگه شاهد همچین گزارشاتی که مردم رو به سخره میگیره نباشیم.
بازم متاسفم براش.

شمام يك خاك بر سرت ميذاشتي تنگش تخليه ميشدي

البته یه نکته ای یادت رفت بگی که من میگم ، پیمان یوسفی خاک بر سرت:4: . خاک بر سر الاغ چقدر وقیح بود حرفاش کم مونده بود عربی برقصه .. خاک بر سرش:4:
بحرینی ها هم ادمن ... اگه ادم نباشن نژادشون با قطریا یکیه پس قطری ها هم ادم نیستن . اون بدبختا اونور جون کندن و ده تا زدن . به نظرم اگه ایران از قصد گل مساوی رو خورد چوبش رو میخوره هرچند از مربی مثل کرش بعیده اجازه این اماتورگری ها رو به بازیکنا بده. خاک بر سر گزارشگر عرب پیمان الیوسفی
آفرين خاك بر سرش

اول از همه حذف عربستان و بحرین رو تبریک میگم،دوم خوشحالم با این بازی که کردیم بازی مساوی
شد! یکی تاکتیک تیم ملی رو به من بگه خوشحالم کنه!!!! دژاگه نبود میباختیم! شک نکنید! ایران امروز هیچی نداشت...

خاك بر سر يوسفي

واقعاً متاسفم بابت گلی که خوردیم!
عصبی شدم از این گل!

کاری به حرف یوسفی ندارم
اعتقاد هم ندارم که ما عمداً گل خوردیم یا دوست داشتیم بخوریم چون قطعاً اینطور نبوده ولی باید بگم کم کاری کردیم.

دوست داشتم مثل استرالیا که مرد و مردونه بازی کرد و 45 دقیقه عربستان رو له کرد بازی کنیم و با یه اقتدار کامل و با شخصیت خوبی به دور بعد بریم ولی متاسفانه نیم ساعت آخر کم کاری کردیم و آخرشم بحرین بخاطر ما حذف شد.

منم قطر رو به بحرین ترجیح میدم ولی نه اینجوری.
اگه یه درصد هم بچه ها کم کاری کرده باشن پس تفاوتی بین ما و بحرینیها توی فوتبال پاک و اینجور چیزا نیست!

اگه برده بودیم و بحرین از صدقه سری ایران میرفت مرحله بعد خیلی بهتر بود!
حالا میترسم همین قطر تو مرحله بعد برامون شاخ بشه و بیشتر حرصمون رو در بیاره!!!
قطر اصلاً در حدی نبود که در مجموع دو بازی رفت و برگشت بهتر از ما نتیجه بگیره!!!!!!!(اگه بازی حذفی بود ما حذف میشدیم:22: مثلا:22: )
يوسفي خاك بر سر

آخيش تو گلوم گير كرده بود دلم واسه مردمي كه رفته بودن استاديوم برد رو ببينن سوخت با اين حرفه پيمانه خاك بر سر بي شعور

saeed ss
29th February, 2012, 09:04 PM
میگن سایت گل تیتر زده حالا با پرچم عربستان عذاداری کنید اما بعدش این تیتر رو برداشته.
من بازی رو ندیدم و حرف یوسفی رو هم نشنیدم اما واقعا خیلی بیشعوره که اینطور حرف زده.
ممکنه هر کسی از حذف بحرین خوشحال بشه(من خودم یکیش) اما تو رسانه ملی اینطور حرف زدن نهایت کودن بودنه.
من خوشحالم بحرین حذف شد چون هنوز اون خوشحالیشون تو منامه تو ذهنمه.
قطر و بحرین نباید هیچ خطری برا ایران باشن اما همین بازی رفت یادتونه؟وقتی سرود ملی ایران پخش شد لنگ کفش در آوردن؟
من بین قطر و بحرین خوشحال شدم بحرین حذف شد و این حذف شدن درست چند ساعت بعد از حذف عربستان خیلی خیلی بیشتر چسبید.
حالا به قول سایت گل برید با عربستان عذاداری کنید

Taj4ever
29th February, 2012, 09:15 PM
فقط امیدوارم کیروش به فکر ساختن تیم ملی ما باشه تا دلارهایی که بهش میدن!
واقعا نباید شک کرد به اینکه ایران با بحرین مشکلات 30 یا 30 داره و بعد در عین ناباوری بازی مساوی میشه.
کیروش ازت راضی نیستم.
اون از لیست تیم ملی که بازیکن تو اردو نیمده حذف میشه.
بازیکنی که 1 ثانیه هم برای تیم باشگاهیش بازی نکرده دعوت میشه.
بازیکنی که چند ماه بدون تیم تمرین میکنه فیکس بازی میکنه.!

از اینکه ... ایران سی**اسی مساوی کرد خیلی ناراحت شدم ...
اگر بخوایم با این تفکر و نگرش بریم جلو هیچی نمیشیم.
باید مثل استرالیا با اقتدار بازی میکردیم و به حذف شدن یا نشدن بحرین فکر نمیکردیم.!

متاسفانه خط دفاع بدی داریم.
فاجعه هستن زوج حسینی و عقیلی!
تو مراحل بعدی امیدوارم به مشکل نخوریم.

اما اشکان دژاگه عالیِ این پسر.
فقط امیدوارم روزی نرسه که از انتخابش پشیمون شه..

عادل خان میگن هدفت مبارزه با فساد و بازیکن سالاری و ....... هستش

ایول به ولت ، ولی‌ بیا اول از تیم ملی‌ شروع کنیم بد میرسیم به استقلال

این هفته که برنامتو قیچی کردن ، هفته دیگه اگر اومدی برسی‌ کن چرا بازیکن دوپینگی تیم ملی‌ رو محروم نکردن و این بازیکن مقابل قطر بازی ‌ کرد ؟؟؟؟
اون دوستان قرمزی که میخواستن ایمیل بزنن ای اف سی برای اینکه امیرابادی دوپینگی ما جلو الاتفاق بازی کرده بود لطف کنن اینجا هم ایمیل بزنن ای اف سی !
اخه تیم ملی با دوپینگ تونست مساوی بگیره.

Blanco
29th February, 2012, 09:20 PM
مسعود اگه منظورت پولادیه که من فکر میکنم پولادی از بازیکنان خوب زمین بود !
بازیکنی که بدون تیمه به قول تو نباید انقدر خوب بازی بکنه ولی پولادی روی گل اول عالی کار کرد !
فرستادن اون توپ کار هر کسی نبود اونم توی اون شرایط !
در حالی که سمت راست تیم امروز با حضور خسرو حیدی و علی کریمی هیچ چنگی به دل نزد ولی سمت چپ حرکتایی صورت میگرفت

در مورد تساوی هم من فکر نمیکنم این بازی سی ا سی بود
خیلی ساده بود ایران پیش بود و تمایلی برای حمله نداشت ، قطر هم قدرت چندانی برای گلزنی نداشت اما روی یه غافلگیری گل خوردیم

sam.heja
29th February, 2012, 09:25 PM
خوب شد كه با اين مساوي بحرين حذف شد وگر نه خيلي بيشتر از اينا ناراحت ميشدم هر چند بحرين و قطر هم مثل هم هستن از قديم گفتن سگ زرد برادره شغاله :5:

ali asgar
29th February, 2012, 09:25 PM
پیش از تبریک به خاطر صعود حذف بحرین و عربستان رو تبریک می گم
آی چه حالی کردم وقتی بازی مساوی شد.

KING KIA
29th February, 2012, 10:13 PM
مصاحبه بازیکنا خیلی جالبه
همه میخوان بگن نخواستن با قطر کنار بیان.
یاد حرف یه بزرگی افتادم که میگفت دروغگو زیاد قسم میخوره
حالا شده حکایت بازیکنان ملی ما، واقعا" اگه اینطور باشه متاسفم واسه فوتبال کشورم و بدون شک تیمی که همچین کاری کنه چوبش رو دیر یا زود خواهد خورد
امیدوارم که اینطور نباشه ولی...

Càmρ Иòu
29th February, 2012, 10:23 PM
من كه حس خاصي نسبت به تيم ايران ندارم.
و حتي مواقعي كه با اعراب هم بازي دارن حتي عربستان بازم حس خاصي ندارم.
فقط اميدوارم همين قطر اگه مرحله بعد تو گروه ايران افتاد خِر ايران رو نگيره و ايران رو پشيمون نكنه از كاري كه انجام داد !!!

afshin-ss
1st March, 2012, 12:04 AM
من میگم اینا که میخواستن مساوی کنن!!
اقلآ با زد و بند مساوی میکردن و یه پول گنده از این عربا میگرفتن :4:
وگرنه ایران اگر میخواست،میتونست قطر رو لوله کنه!!
واقعآ ایران کاری نکرد نیمه دوم!!

علنی که نمیخواستن بکنن،اقلآ میرفتن میگفتن یا پول بدید،یا ما شما رو خفن میبریم!!
میرفتن 1 میلیون دلار از قطر میگرفتن و یه مساوی مثل این میکردن :4:

والا!! شما که میخواید بازی رو مساوی کنید،یه جوری مساوی کنید که خودتون هم حال بکنید و اقلآ به یه چیزی برسید!! پول کیروش هم در می اومد از این طریق!!
================================================== ==================
در کل تیم ملی با کیروش امیدوار کننده بازی میکنه!!هر چند که این بازی چیز خاصی نداشت!
ولی رگه هایی از امید دیده میشه.
رحمتی الکی پنالتی داد،اون توپ خطر 100% نداشت!! رحمتی کلآ چند وقتیه افت کرده!!
پولادی هم پاس گل قشنگی داد...ولی کیروش باید بازیهای حاج صفی رو هم بیشتر دقت کنه،به نظرم حاج صفی یکی از بهترین های چپ ایرانه و در حال حاضر بهترین.

راست هم که حرکات خسرو تکراری شده،واقعآ دیگه مثل قبلش نیست!!
اشکان که کلآ یه لول از بقیه بهتر بود...پژمان نوری هم به نظرم زیاد جالب کار نکرد!!

بقیه هم متوسط بودن!

KING KIA
1st March, 2012, 03:36 PM
من میگم اینا که میخواستن مساوی کنن!!
اقلآ با زد و بند مساوی میکردن و یه پول گنده از این عربا میگرفتن :4:
وگرنه ایران اگر میخواست،میتونست قطر رو لوله کنه!!
واقعآ ایران کاری نکرد نیمه دوم!!

علنی که نمیخواستن بکنن،اقلآ میرفتن میگفتن یا پول بدید،یا ما شما رو خفن میبریم!!
میرفتن 1 میلیون دلار از قطر میگرفتن و یه مساوی مثل این میکردن :4:

والا!! شما که میخواید بازی رو مساوی کنید،یه جوری مساوی کنید که خودتون هم حال بکنید و اقلآ به یه چیزی برسید!! پول کیروش هم در می اومد از این طریق!!

ولی من میگم ما که بازیکنامون از ته دل میخواستن بازی مساوی بشه، حالا که پول هم نگرفتن، خو لااقل لیگ رو تعطیل نمیکردن و بازیکنای امید رو میبردن
اگه اینکار رو میکردن چندتا حُسن داشت:
1. بازیکنای جوون با شرایط تیم ملی آشنا میشدن و در آینده بدرد میخورن و مهمتر از همه اینکه انگیزه میشه براشون که بازیهای تشریفاتی غیر مهم رو بازی کنن
2. لیگ تعطیل نمیشد و اواخر لیگ بازیها فشرده نمیشد
3. کسی به تیم ملی خرده نمیگرفت که چرا بازی تشریفاتی که با بازیکن جوون انجام دادین مساوی کردین
=======================
afc هم شیش و هشتش میزنه به خدا. خوب شما که اونهمه بازی برگزار کردید. این بازی رو هم مینداختین تنگش دیگه. به خاطر یک بازی همه تیمهای آسیایی رو مچل کردین

Taj4ever
1st March, 2012, 06:46 PM
خوب سید بندی تیم ها هم مشخص شد!

سید یک : استرالیا و ژاپن
سید دو : ایران و کره‌‌جنوبی
سید سه : ازبکستان و عراق
سید چهار : اردن و عمان
سید پنج : قطر و لبنان

خیلی خوب شد!
با کره همگروه نخواهیم شد که این خبر خوبی میتونه باشه برامون.
به شخصه بازی با استرالیا که بچه ها رو هم میتونه جو زده کنه :4: سر 98! رو ترجیح میدم تا با کره و ژاپن!
در هر صورت من این گروه رو ترجیح میدم :

1.استرالیا
2.ایران
3.ازبکستان
4.عمان
5.لبنان

حقا و انصافا باید دیگه این دوره بریم جام جهانی.

saeed ss
1st March, 2012, 07:21 PM
خوب سید بندی تیم ها هم مشخص شد!

سید یک : استرالیا و ژاپن
سید دو : ایران و کره‌‌جنوبی
سید سه : ازبکستان و عراق
سید چهار : اردن و عمان
سید پنج : قطر و لبنان

خیلی خوب شد!
با کره همگروه نخواهیم شد که این خبر خوبی میتونه باشه برامون.
به شخصه بازی با استرالیا که بچه ها رو هم میتونه جو زده کنه :4: سر 98! رو ترجیح میدم تا با کره و ژاپن!
در هر صورت من این گروه رو ترجیح میدم :

1.استرالیا
2.ایران
3.ازبکستان
4.عمان
5.لبنان

حقا و انصافا باید دیگه این دوره بریم جام جهانی.
باور کن استرالیا خطرناک تر از ژاپنه
من بازی دیروز استرالیا رو دیدم و این تیم به واسطه حضور اکثر بازیکناش در لیگ های اروپایی به خصوص جزیره ، بسیار تیم حرفه ای هست و خیلی سریع بازی میکنن.
هنوز که هنوزه هری کیول داره براشون بازی میکنه و اتفاقا خیلی هم خوب بازی میکنه
چند بازیکن سرعتی و تکنیکی داره که قطعا برامون مشکل درست میکنن
ژاپن هم تیم خوبیه اما من بین این دو قطعا ژاپن رو انتخاب میکنم

HHAMI
1st March, 2012, 08:06 PM
من فکر میکنم دیگه فرق زیادی نداره که تو چه گروهی قرار بگیریم چون در هر صورت فقط یه تیم دیگه هست که قدرت مشابه یا بیشتر از ما داره.
بین ازبک و عراق تفاوت آنچنانی نیست و هیچکدوم هم در حد و اندازه ما نیستن.

البته بین تیمهای سید 4و5 عمان و لبنان رو ترجیح میدم به اردن و قطر

قرعه کشی : 19 اسفند

Aminmeshki
2nd March, 2012, 03:43 PM
یه تساوی جالب گرفتیم از این جهت که باعث حذف بحرین شدیم:4: البته هر چند این بحرین خیلی ضعیفتر از قطره و فکر کنم اگه بحرین میومد کارمون راحت تر بود!به نظر منم بازی بحرین-اندونزی خیلی مشکوک بوده!! چون اصلا تو این چند سال اخیر اندونزی حتی از قدرتهای آسیا هم با اختلاف بیشتز از 5 تا نباخته بود فکر کنم و به هیچ وجه نمیشه این نتیجه رو باور کرد!!!!!ولی حال کردم با صعود لبنان:8:کاش کویت کره رو میزد و لبنان هم امارات رو میزد و کره هم حذف میشد:4:ژاپن هم که تو زمین خودش به ازبکستان باخت و ازبکها با اقتدار اول شدن تو گروهشون:5:من فکر کنم ازبکستان و عراق تیمهای خطرناکی باشن!اردن هم میتونه حالمونو بگیره:39:به نظر من ما شانسمونو باید واسه دوم شدن مد نظر داشته باشیم !بعید میدونم بتونیم با کره و استرالیا و ژاپن پایاپای رقابت کنیم! راستی اشکان دژاگه هم علی رغم اولین حضورش تو تیم ملی خیلی عالی بود و نشون داد یه بازیکن سطح بالاست و مطمئنا واسه تیم ملی خیلی مفید خواهد بود البته به شرطی که مثل زندی نشه:4: در کل اگه واقعا تیم ملی از قصد به قطر راه داده(مثل اینکه همینجور هم بوده ) کار ناجوانمردانه ای بوده و در شان ایران نبوده! هر چند بحرین هم با اندونزی تبانی کرده و میشه گفت این با اون در:4:
در مورد گروه بندی مرحله ی بعد فکر کنم تو رنکینگ جدید کره بالاتر از ژاپنه و احتمالا با کره یا استرالیا همگروه میشیم؛ که به نظر من استرالیا بهتره!بین ازبکستان و عراق هم طبیعتا عراق رو انتخاب میکنم!چون مطمئنم این ازبکستان رو به پیشرفت یکی از بختهای مسلم صعود به جام جهانیه! در مورد سایر تیمها هم عمان و لبنان با ما باشن خیلی عالی میشه:5:

sam.heja
5th March, 2012, 01:31 PM
http://www2.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_Tamasha-1390-12-15.jpg

SAEED
9th March, 2012, 12:54 PM
خوردیم به کره جنوبی-ازبکستان-قطر-لبنان
به نظرم گروه خوبیه.

SAEED
9th March, 2012, 01:02 PM
آيين قرعه كشي مرحله نهايي انتخابي جام جهاني
ايران با كره جنوبي، ازبكستان، قطر و لبنان همگروه شد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
http://87.247.183.44:1003/darvak.web.static/content/1000.jpg/3 (http://87.247.183.44:1003/darvak.web.static/content/1000.jpg/6)
تيم ملي فوتبال ايران در آخرين مرحله‌ي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در گروه نخست با تيم‌هاي كره جنوبي ، ازبكستان، قطر و لبنان هم گروه شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، آيين قرعه كشي مرحله‌ي نهايي انتخابي جام جهاني در مالزي برگزار شد و ده تيم حاضر در اين مرحله حريفان خود را شناختند. تيم ملي فوتبال ايران هم در گروه اول با تيم‌هاي كره جنوبي، ازبكستان، قطر و لبنان روبرو شد. تيم هاي استراليا، ژاپن، عراق، اردن و عمان هم در گروه B قرار گرفتند. ايران در اين قرعه كشي در سيد دو قرار گرفته بود. مهدي مهدوي كيا به عنوان نمايند‌ه ايران در اين مراسم حضور داشت و گوي‌ها را از گلدان خارج مي‌كرد و جالب اين كه او گوي ايران را ابتدا بيرون كشيد.
قرعه كشي مرحله‌ي نهايي مقدماتي جام جهاني گروه A كره جنوبي - ايران - ازبكستان - قطر - لبنان
گروه B استراليا - ژاپن - عراق - اردن - عمان
نگاهي به حريفان ايران در عرصه جام جهاني
كره جنوبي: يكي از پرافتخارترين تيم‌هاي آسيايي تاكنون 8 بار در جام جهاني حضور داشته كه بهترين عملكرد آنها مقام چهارمي اين رقابت ها در سال 2002 است كه اين كشور ميزبان بود. بهترين رده‌ي كره‌اي هفدهمي و بدترين آن رده‌ي 62 بوده است. اين تيم در مرحله‌ي نهايي مقدماتي جام جهاني 2010 هم با ايران همگروه بود كه در هر دو ديدار بازي با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
ازبكستان:
اين تيم هرچند تاكنون حضور در مرحله‌ي نهايي جام جهاني را تجربه نكرده اما فوتبال قدرتي و فيزيكي آنها را به تيمي قدرتمند تبديل كرده است. حضور سرور جبارف كه عنوان بهترين بازيكن آسيا را در اختيار دارد از ديگر نقاط قوت ازبك‌هاست. بهترين رده‌ي ازبكستان در رده‌ بندي فيفا 45 و بدترين آن 119 بوده است
قطر: جگري پوشان هرچند تاكنون به جام جهاني راه نيافته‌اند، اما به هيچ وجه تمايل ندارند جام جهاني 2022 كه ميزباني آن را بر عهده دارند، نخستين حضورشان باشد. قطر در مرحله‌ي سوم گروهي با ايران هم گروه بود و دو تساوي مقابل تيم كشورمان به دست آورد. قطري ها در حالي به مرحله‌ي نهايي راه يافتند كه در آخرين لحظات توانستند با كنار زدن بحرين به اين مرحله برسند.
لبنان: يكي از تيم‌هاي سيد 5 كه توانست پس از كره جنوبي به اين مرحله راه پيدا كند. 85 بهترين رده‌اي بود كه اين تيم توانسته به آن دست پيدا كند. 178 هم بدترين آن بوده است. لبناني‌ها در حال حاضر در رده‌ي 124 فيفا قرار دارند.
** برنامه بازي‌هاي ايران * يکشنبه 14 خرداد 91 ازبکستان – ايران * جمعه 19 خرداد 91 ايران استراحت خواهد داشت. * سه شنبه 23 خرداد 91 ايران - قطر * سه شنبه 21 شهريور 91 لبنان - ايران * سه شنبه 25 مهر 91 ايران - کره جنوبي * چهارشنبه 24 آبان 91 ايران - ازبکستان * سه شنبه 6 فروردين 92 ايران استراحت خواهد داشت. * سه شنبه 14 خرداد 92 قطر – ايران * سه شنبه 21 خرداد 92 ايران - لبنان * سه شنبه 28 خرداد 92 کره جنوبي – ايران پس از صعود دو تيم اول هر گروه به مرحله بعد، دو تيم سوم براي انجام ديدار اول پلي آف در دو تاريخ جمعه 15 شهريور 92 و سه شنبه 19 شهريور 92 به مصاف هم خواهند رفت. در بازي رفت تيم سوم گروه اول ميزبان خواهد بود و در بازي برگشت تيم سوم گروه دوم ميزبان خواهد بود. فيفا اعلام کرده تاريخ بازي‌هاي پلي آف به هيچ وجه تغيير نخواهد کرد. برنده اين دو ديدار در دو تاريخ سه شنبه 23 مهر 92 و سه شنبه 28 آبان 92 به مصاف نماينده آمريکاي جنوبي خواهد رفت. در ديدار اول پلي‌آف تيم آسيايي ميزبان و در ديدار برگشت ميهمان خواهد بود.

saeed ss
9th March, 2012, 01:08 PM
گروهمون خوبه
به جز کره که واقعا مشکل داریم باهاش بقیه گروه خوبه
قطر و ازبکستان و لبنان فکر نمیکنم بتونن جلومون رو بگیرن.
قطر خیلی بهتر از اردنی هست که جدیدا خیلی تیمش خوب شده
از بین عمان و لبنان فرق چندانی نمیکرد با کدوم بیفتیم هر چند لبنان به ظاهر ساده تر هست
ازبکستان هم که بهتر از عراق هست

SAEED
9th March, 2012, 01:12 PM
من اعتقاد دارم که استرالیا از کره جنوبی حریف سخت تریه. در کل از قرعه کاملا راضیم.

FFFLOVE
9th March, 2012, 01:24 PM
آره به نظرم گروه خوبیه. کلا فکر میکنم براحتی به جام جهانی صعود کنیم.
نه عربستانی وجود داره.نه کره شمالی. نه بحرینی. تیمهای چلمنی هم منجمله عمان و لبنان اومدن بالا. بنابراین این دوره یکی از راحتترین دوره ها برای استرالیا و ایران و کره و ژاپنه

saeed ss
9th March, 2012, 01:32 PM
البته مثل اینکه لبنان تیمه خوبی درست کرده
گویا تو دور قبل کره رو خیلی اذیت کردن و گویا تو خود لبنان هم این تیم رو بردن
حتی با این شرایط بازم به نظرم گروهمون خوبه

حسین باتیستا
9th March, 2012, 01:33 PM
رقیب اصلی کره هست. ازبکستان هم اخیرا یه مقدار پیشرفت کرده و ممکنه دردسر ساز شه.

ولی 2 تیم مستقیم صعود میکنن.:Smilebb (124):
ایران و کره میرن جام جهانی
نبايد لبنان و قطر رو دست كم بگيريم:23:
اينم از آناليز بنده:Smilebb (60):

Amin
9th March, 2012, 01:43 PM
قرعه خوبی هست. من بازی کره و کویت رو دیدم. کره اون تیم همیشگی نبود و کویت اون هم توی زمین کره تونسته بود کره رو تحت فشار قرار بده. بازی اول خیلی مهم هست. اگه بتونیم ازبکستان رو شکست بدیم مطمئن باشید صعودمون حتمی خواهد بود

HHAMI
9th March, 2012, 01:46 PM
تفاوت چندانی نداشت که تو چه گروهی قرار بگیریم
الانم باید حتماً صعود کنیم.
خیلی هم امیدوارم که تیم اول بشیم.

اینکه به استرالیا نخوردیم مزایایی داره نسبت به الان که به کره خوردیم.
همینکه بازی تو استرالیا خیلی سخت تر از بازی تو کره هست. مسافت هم که بیشتره.

بازی با عراق هم بنظر من کمی سخت تر از ازبکه.
بازیکنای خیلی خوبی دارن که تعدادیشون تو لیگ ایران بازی میکنن و ممکن بود دردسر ساز بشن.

میمونه قطر که ممکنه موی دماغمون بشه و لبنان که خوراکه!

در هر صورت هیچ بهانه ای برای صعود نکردن نداریم.
انشالله بعنوان تیم اول صعود میکنیم

DATAM
9th March, 2012, 02:35 PM
به نظرم واسه صعود باید از 12 امتیاز بازیهامون با قطر و لبنان ، 10 امتیاز باید جمع کنیم
هیچ کاری احمقانه تر از این نیست که ازبکستان رو حساب نکنیم. آمار ازبکها در مرحله گروهی عالی بود
93 درصد شانس صعود داریم

Blanco
9th March, 2012, 03:09 PM
شانس صعودمون واقعا زياده
لبنان و قطر و ازبكستان رو معمولا راحت برديم
كره هم فك نكنم قدرت دو سه سال پيش رو داشته باشه
من فكر ميكنم ميتونيم به عنوان تيم اول هم صعود كنيم

SAEED
9th March, 2012, 03:35 PM
صدر در گفتگو با مهر: کره‌جنوبی را به استرالیا ترجیح می‌دادم/ صعود نکنیم همان بهتر به جام‌جهانی نرویم کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه بازی با کره جنوبی را به رویارویی با استرالیا ترجیح می دادم، گفت: اگر نتوانیم از چنین گروهی صعود کنیم همان بهتر که به جام جهانی نرویم. حمید رضا صدر در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص قرعه ایران در مرحله چهارم از مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا، ضمن بیان مطلب فوق گفت: من از بین دو تیم کره جنوبی و استرالیا ترجیح می دادم که با کره جنوبی همگروه شویم که خوشبختانه این اتفاق نیز افتاد.
وی در همین خصوص افزود: بازیکنان ما از سال 1377 که مقابل تیم استرالیا در دیدار پلی آف جام جهانی 98 رفتند، تا به امروز دیگر مقابل این تیم بازی نکرده اند، به همین دلیل بازیکنان ما با مکتب فوتبال استرالیا که اکثر بازیکنان آن نیز در اروپا بازی می کنند بیگانه هستند در حالیکه ما طی تاریخ فوتبال ایران بارها مقابل کره جنوبی بازی کرده ایم و بازیکنان ما شناخت خوبی نسبت به این تیم دارند.
کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه بازیکنان ما نسبت به کره ای ها از نظر ذهنی خود را برتر می دانند، تاکید کرد: ازبکستان توانسته طی سالها اخیر به فوتبال سازمان یافته ای دست پیدا کند که صعود مقتدرانه آنها از مرحله قبل گواه بر این مطلب است، در واقع در حال حاضر تیم ملی فوتبال ازبکستان در این دوره از رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل به شکوفایی رسیده اند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلاتی که کشور عراق هنوز در گیر آن است اما تیم ملی فوتبال این کشور همواره نشان داده که برای سایر تیمها حریفی سرسخت است حتی تیم ایران، آنها تونستند که در سال 2007 قهرمان جام ملتهای آسیا شوند،.عراقی ها بارها برای تیم ما ایجاد دردسر کرده اند . به نظرم عراق حریف سرسخت تری برای تیم ایران نسبت به ازبکستان بود.
صدر در خصوص دو تیم دیگر گروه ایران افزود: تیمهای اردن و عمان به مراتب تیمهای قوی تری نسبت به قطر و لبنان بوده اند و تجربه نتایج بازیهای ما مقابل این تیم ها همواره این موضوع را ثابت می کند.
وی در خاتمه تاکید کرد: اگر قرعه را خود مسئولان فوتبال ایران می خواستند تعیین کنند و تیمها را در گروه ایران بچینند به این مناسبی در نمی آمد. در مجموع باید بگویم اگر نتوانیم از چنین گروهی صعود کنیم همان بهتر که به جام جهانی نرویم.

afshin-ss
9th March, 2012, 10:20 PM
گروه که گروه خوبیه.
اگر ادعا داریم که جز قدرتهای برتر آسیا هستیم و دعیه ی صعود به جام جهانی داریم،اگر مربی با کلاس جهانی آوردیم،پس باید راحت به جام جهانی صعود کنیم.
خیلی دوست دارم این سری قطر رو دوبله کنیم،الکی الکی اومدن بالا و اصلآ حقشون نبود!! هر چند که حق بحرین هم نبود با اون تبانی مسخرشون!!
ولی این دفعه نباید به قطر باج بدیم و تلافی سری قبل رو بکنیم.
ازبکها هم همیشه تیم خطرناکی بودن،ولی خوب،گفتم،اگر ادعا داریم که جز قدرتهای برتر آسیا هستیم نباید از ازبک و کره و قطر و ... بترسیم.

HHAMI
10th March, 2012, 01:00 PM
محروميت5بازيکن اصلي ازبکستان مقابل ايران!!!

کمیته انضباطی فیفا تحت ریاست "مارسل ماتیه" از سوئیس پنج بازیکن تیم ملی ازبکستان را به همراه اتحادیه فوتبال این کشور به خاطر آنچه که دریافت تعمدی کارت زرد اعلام شده است، محروم کرد. این بازیکنان اصلی نمی توانند ازبکستان را در بازی مقابل ایران همراهی کنند.

بعد از بازی ازبکستان و تاجیکستان بود که فیفا به کارت های زیاد بازیکنان ازبک شک کرد و کمیته انضباطی را مامور بررسی این کارت ها و احتمال تعمدی بودن آن کرد. تیم ازبکستان از دقیقه 70 تا انتهای بازی در حالی که 2 بر صفر از حریفش پیش بود و صعودش به دور بعد را قبل از بازی با ژاپن قطعی کرده بود، پنج کارت زرد دریافت کرد.

بررسی های کمیته انضباطی فیفا نشان داد که این بازیکنان یک کارته قصد داشتند با دریافت کارت زرد دوم خود در بازی مقابل تاجیکستان، خود را از بازی غیر حساس با ژاپن محروم کنند تا در دور نهایی مشکلی برای بازی کردن نداشته باشند.

کمیته انضباطی فیفا هم با استناد به ماده 57 این کمیته، بازیکنان خاطی ازبکستان را از دو بازی ( ژاپن و مسابقه اول دور نهایی) محروم کرد تا به این ترتیب ازبک ها بدون تورسنوف، جباروف، گالیولین، توهتاجوف، گیم ریخ برابر ایران بازی کنند. علاوه بر این اتحادیه فوتبال ازبکستان هم محروم شد. ضمن اینکه هر یک از این بازیکنان به مبلغ 3 هزار فرانک سوئیس جریمه شدند.

عجب خریتی کردن ازبکها!
البته نبود 5تا بازیکن ازبک تضمینی برای پیروزی ما نیست. بعضی وقتا اینجور اتفاقها کارو سخت تر هم میکنه ولی بهرحال ضربه مهلکی به ازبک وارد شد.

دیروز داشتم ترتیب بازیهامون رو نگاه میکردم دیدم بازی خیلی سختمون آخرین بازیه که تو زمین کره برگزار میشه.
یعنی حتی امیدوارم که بتونیم امتیازات کامل رو تا اون بازی بدست بیاریم!

FFFLOVE
10th March, 2012, 05:27 PM
به نظرم کلید صعود ما دور رفته. کاری ندارم ازبک با تمام قوا بازی کنه یا نه. ما از اون اول باید محکم و با قدرت ظاهر بشیم. و از 12 امتیاز دور رفت باید حداقل 10 امتیاز بگیریم و خیلی سریع به جام جهانی صعود کنیم تا بازی برگشت و آخر با کره حکم دس گرمی و خنده و مسخره بازی داشته باشه. من که ترجیح میدم کره رو نقره داغ کنیم و به همراه قطر به جام جهانی صعود کنیم. این کره برا یه دوره هم که شده نباید به جام جهانی صعود کنه.

HHAMI
10th March, 2012, 05:34 PM
به نظرم کلید صعود ما دور رفته. کاری ندارم ازبک با تمام قوا بازی کنه یا نه. ما از اون اول باید محکم و با قدرت ظاهر بشیم. و از 12 امتیاز دور رفت باید حداقل 10 امتیاز بگیریم و خیلی سریع به جام جهانی صعود کنیم تا بازی برگشت و آخر با کره حکم دس گرمی و خنده و مسخره بازی داشته باشه. من که ترجیح میدم کره رو نقره داغ کنیم و به همراه قطر به جام جهانی صعود کنیم. این کره برا یه دوره هم که شده نباید به جام جهانی صعود کنه.

دقیقاً به نکته خوبی اشاره کردی
درسته که هدف اصلی صعود خودمونه ولی خیلی دوست دارم بتونیم با همکاری سایر تیمها مانع از صعود کرده بشیم.
البته خییییییلی کار دور از ذهنیه! اینکه کره توی این گروه سوم یا چهارم بشه!
یعنی اگه سوم هم بشه احتمال صعودش خیلی زیاده.... نه! بعید میدونم بشه جلوی کره رو گرفت!!!

FFFLOVE
10th March, 2012, 07:29 PM
مطمئنا سوم شدنش دور از دسترس نیست. این کره، کره دو سه سال اخیر نیست و رقبا همه قوی شدن از ایران بگیر تا قطر و ازبکستان. اگر هم سوم بشه بازم حذفه چون با احتمال فراوان شاید تیم سوم اون گروهو بزنه ولی در نهایت با نماینده آمریکای جنوبی روبرو میشه که بعید میدونم از پسش بر بیاد. من به حذف کره امیدوارم. بحرین رو اوت کردیم. امیدوارم کره رو هم هدایت کنیم به ته دره.

HHAMI
10th March, 2012, 08:40 PM
مطمئنا سوم شدنش دور از دسترس نیست. این کره، کره دو سه سال اخیر نیست و رقبا همه قوی شدن از ایران بگیر تا قطر و ازبکستان. اگر هم سوم بشه بازم حذفه چون با احتمال فراوان شاید تیم سوم اون گروهو بزنه ولی در نهایت با نماینده آمریکای جنوبی روبرو میشه که بعید میدونم از پسش بر بیاد. من به حذف کره امیدوارم. بحرین رو اوت کردیم. امیدوارم کره رو هم هدایت کنیم به ته دره.

کره همیشه همه رو اشتباه میندازه!
همیشه قبل از شروع مقدماتی "اصلی" جام جهانی اینجور بنظر میاد که کره ضعیف شده ولی اگه دقت کنید همیشه راحت تر از همه تیمها صعود میکنه!
چرا؟! چون فقط و فقط جام جهانی براش مهمه و بس!
جام ملتها رو هیچوقت جدی نمیگیره چون میدونه کدومش دهها برابر مهمتره!
کره ای که سال 96 شیش تا گل از ما خورد حدود یکسال بعد با اقتدار کامل راهی جام جهانی شد!
کره ای که سال 92 تو آسیا حرف خاصی برای گفتن نداشت سال 93 مثل آب خوردن رفت جام جهانی!
کره ی 2004 که از ایران 4تاخورد مثل آب خوردن رفت جام جهانی 2006!
علتش چیه؟! همون که گفتم!
برای کره فقط جام جهانی مهمه!

(نه مثل ایران که برای بازیهای غرب آسیا هم همونقدر تدارک میبینه که برای جام جهانی:4:)

FFFLOVE
10th March, 2012, 09:20 PM
با کمال احترام اما موافق نیستم.

HHAMI
10th March, 2012, 09:31 PM

چرا؟:4:
تاریخ اینو نشون میده!
من که از خدا میخوام کره واقعاً ضعیف شده باشه و اصلاً نتونه صعود کنه ولی تجربه ثابت کرده که اینطور نیست

afshin-ss
10th March, 2012, 10:25 PM

با جمال احترام باید موافق باشی عزیزم!!
میثم راست میگه،ایران حتی واسه غرب آسیا بیشتر تدارک میبینه :4:

میثم یادته قهرمان غرب آسیا شدیم و کلی آتیش بازی راه انداختن؟؟:24:

FFFLOVE
10th March, 2012, 11:32 PM
موافق این نیستم قهرمانی جام ملتها برای کره بی اهمیته !!!!!!! کره براش بی اهمیت نبود بلکه توانایی قهرمانی رو نداشت. کنفدراسیون ها خودش یه جام جهانیه. چطور باید جام ملتها رو جدی نگیره وقتی یکی از ورودی ها به جام کنفدراسیونها محسوب میشه. کره در دوره ها ی قبل براحتی رفته جام جهانی چون تو اوج دورانش بوده و تیمهای دیگه ضعیف بودن. ولی این دوره اگرم بره که انشالله نمیره بزور و اونم به عنوان تیم دوم صعود میکنه. اما من فکر میکنم این دوره اگر ایران در هر 2 بازی کره رو ببره که دور از انتظار هم نیست کره به درک واصل میشه. شک نکنید

HHAMI
11th March, 2012, 02:42 AM
با جمال احترام باید موافق باشی عزیزم!!
میثم راست میگه،ایران حتی واسه غرب آسیا بیشتر تدارک میبینه :4:

میثم یادته قهرمان غرب آسیا شدیم و کلی آتیش بازی راه انداختن؟؟:24:

نه!:4: کدوم قهرمانی رو میگی؟! چه سالی؟

موافق این نیستم قهرمانی جام ملتها برای کره بی اهمیته !!!!!!! کره براش بی اهمیت نبود بلکه توانایی قهرمانی رو نداشت. کنفدراسیون ها خودش یه جام جهانیه. چطور باید جام ملتها رو جدی نگیره وقتی یکی از ورودی ها به جام کنفدراسیونها محسوب میشه. کره در دوره ها ی قبل براحتی رفته جام جهانی چون تو اوج دورانش بوده و تیمهای دیگه ضعیف بودن. ولی این دوره اگرم بره که انشالله نمیره بزور و اونم به عنوان تیم دوم صعود میکنه. اما من فکر میکنم این دوره اگر ایران در هر 2 بازی کره رو ببره که دور از انتظار هم نیست کره به درک واصل میشه. شک نکنید

البته خب هیچ تیمی از قهرمان شدن بدش نمیاد.
منم نگفتم برای کره قهرمانی آسیا بی اهمینه! میگم اونا چشمشون به جام جهانیه.
اونه که براشون مهمه. به هر قیمتی حتی از دست رفتن جام ملتها.

ببین کاملاً مشخصه که اونها جوری برنامه ریزی میکنن که موقع مقدماتی جام جهانی و خود جام جهانی به بهترین شرایط برسن!
برات مثال زدم! اونها که اتفاقی نبوده!
چرا کره هیچوقت تو جام ملتها هیچی نمیشه ولی همیشه از همه راحتتر میره جام جهانی؟!
جوابش مشخصه دیگه!

حالا امیدواریم این دفه محاسباتشون اشتباه بشه و ما بتونیم بالاتر و زودتر از اونها صعود کنیم.
هدفمون هم بنظر من باید همین باشه. باید برای اولی بجنگیم نه فقط صعود.
در واقع شخصیت تیمی رو باید بالا ببریم!
چیزی که دوره قبلی لگدمال شد!
تو گروه 5 تیمی چهارم شدیم! چه افتضاحی بود!!!

afshin-ss
11th March, 2012, 12:57 PM

ازرش جام کنفدراسیونها مگه چقدره که میگه خودش یه جام جهانیه!!
نه بابا،کنفدراسیونها هیچی نیست،جامی که مصر و کامرون برسن فینالش میشه جام جهانی؟؟
معلومه که نمیشه!!

حضور تو مرحله 1.8 جام جهانی ارزشش خیلی بیشتره،اون موقع چیزی حدود 1 میلیارد نفر تیمت رو میبینن،ولی کنفدراسیونها چی!!

جام جهانی مهمترین رخداد ورزشی تو دنیاست.

نه!:4: کدوم قهرمانی رو میگی؟! چه سالی؟

سالش یادم نیست،فکر کنم با برانکو بود که تو مرحله مقدماتیش 7-1 سوریه بردیم و بعدشم تو فینال دوباره 4-1 سوریه رو بردیم!!
فکر کنم قبل از جام ملتهای آسیای 2004 بود.

FFFLOVE
11th March, 2012, 01:40 PM
همه عرایض قابل تامل. باید ببینیم که تا اون موقع چه پیش میاد. اما من حاضرم بر سر کره باهاتون ببندم:ok:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th March, 2012, 03:56 PM
در حال بیشتر از اینکه نگران کره و ازبک ها باشیم باید نگران دروازه تیم ملی باشیم که با افت عجیب رحمتی که یا پنالتی میده و یا تو ایستگاهی ها توپ رو میندازه جلو بازیکن حریف و یا گلهای عجیب غریب میخوره که میتونه کار دستمون بده.

من فک میکنم نداشتن رقیب جدی باعث شده ی مقدار افت کنه در حالی که کیروش میدونه حقیقی گلر اروپائی تیم ملی مترصد ی فرصت و اعتماده،اما خب تو این مرحله نمیشه ریسک کرد بنابراین باید امیدوار بود رحمتی به اوج برگرده...

HHAMI
11th March, 2012, 07:25 PM
در حال بیشتر از اینکه نگران کره و ازبک ها باشیم باید نگران دروازه تیم ملی باشیم که با افت عجیب رحمتی که یا پنالتی میده و یا تو ایستگاهی ها توپ رو میندازه جلو بازیکن حریف و یا گلهای عجیب غریب میخوره که میتونه کار دستمون بده.

من فک میکنم نداشتن رقیب جدی باعث شده ی مقدار افت کنه در حالی که کیروش میدونه حقیقی گلر اروپائی تیم ملی مترصد ی فرصت و اعتماده،اما خب تو این مرحله نمیشه ریسک کرد بنابراین باید امیدوار بود رحمتی به اوج برگرده...

موافقم! رحمتی به شدت مغرور شده و افت کرده
منم از دستش به شدت شاکی هستم. فکر میکنم وقتشه که کی روش از خواب غفلت بیدارش کنه. شایسته ترین جانشین برای رحمتی , طالبلو یا رحمان احمدی هستن که توی این فصل نمایش خوبی داشتن. حتی محسن فروزان تراکتور....

اما حقیقی دروازه بان اروپایی{!} که تا وقتی تو لیگ بود خود پرسپولیسیها از دستش شاکی بودن! حالا هم توی روبین غازان دروازه بان سومه. بازی هم نکرده نمیدونم چجوری این داونه میگه باید بیاد جای رحمتی!!!
نکیسا وقتی دروازه بانی بود در حد فیکس تیم ملی(در رقابت تنگاتنگ با عابدزاده) وقتی رفت اروپا افت کرد و از دور خارج شد , حقیقی که هیچوقت در اون حد هم نبوده!(گفتم که مقبولیت زیادی هم بین طرفداران پرسپولیس نداشت!)
نمیشه فعلاً درباره حقیقی قضاوت قطعی کرد ولی اون دروازه بانهایی که گفتم شایسته تر هستن.

البته خودم نظرم اینه که اگه سوشا مکانی اخلاقش رو درست کنه از نظر فنی حرف نداره!
گردان هم الان افت کرده وگرنه دروازه بان کاملیه. اینو قبلاً ثابت کرده.

واقعاً حیفه که با اینهمه دروازه بان مطرح بخوایم از اون ناحیه ضربه بخوریم!

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
11th March, 2012, 07:49 PM
حقیقی گلر دوم هست نه سوم!

من گفتم حقیقی میتونه مد نظر باشه نه اینکه حتما باید جانشین رحمتی بشه،بالاخره سطح تمرینات در اروپا و لیگ برتر ایران ی مقدار تفاوت اوچولو فک کنم داشته باشه!:Smilebb (91):

سوشا مکانی رو باهات مخالفم،در حد تیم ملی نیست.شهاب گردان سال قبل راحت الان میتونست جانشین رحمتی بشه،حیف که ابراهیم زاده نابودش کرد.

اما در کل چرا که نه!:cigar:حقیقی ِ اروپائی با حقیقی ِ لیگ برتر ایران تفاوت فاحشی داره،خیلی بهتر قاعدتاً ، اما خب جای ریسک نیست تو این مقطع مگر اینکه بازیهای بد رحمتی ادامه داشته باشه...

The Koroush
10th April, 2012, 09:02 PM
مهدی رحمتی تو این مقطع افت فنی نداره بلکه بدلیل حواشی پیرامونش که براش بوجود میارن تمرکز لازمه رو نداره . اینروزها هم که مصدوم شده و امیدوارم هرچه زودتر خوش رو برسونه . رحمتی روش سرمایه گذاری شده تو تیم ملی و الحق جواب خوبی به همه فوتبالدوستا داده .
امثال هم سیو های عالی کم نداشته این پسر .
برای ذخیرش بچه ها همه جور اسمی میگن غیر از 2 نفر که من اعتقاد دارم در سالهای بعد خبرهای زیادی خواهیم شنید ازشون.
1- سلیمی (فولاد خوزستان)
2- حامد لک (صبا باطری )

از اسم هایی هم که بچه ها آوردن سوشا مکانی بزودی جایگاه ویژه ای پیدا میکنه تو تیم ملی . به نظر من تا حالا کسی پیدا نشده این بچه رو درک کنه . اون داره دقیقا همون رفتارها و کارهایی رو از خودش بروز میده که عابدزاده تو تام اصفهان درمیاورد که مرحوم دهداری آوردش تیم ملی و اینقدر مسئولیت ریخت سرش که کمی بخ خودش تکونی داد و بعد هم سر از استقلال درآورد و هر چه گذشت از رفتارهای یاغی وارش کم شد اما هیچ وقت یاغی گری رو نتونست کنار بزاره . مکانی هم همچین تیپی هستش .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th April, 2012, 04:50 PM
درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فیفا: امارات را تعلیق کنید

لغو بازی دوستانه ایران – امارات، نمونه بارز دخالت دولت امارات در فوتبال است.

وزارت ورزش قصد داشت علی کفاشیان را برکنار کند. بعد از انتخابات اسفندماه نیز این عزم جزم شد. فیفا به محض اینکه چنین بویی استشمام کرد، سریعا به فدراسیون فوتبال ایران نامه ای نوشت که اگر خبری است، تعلیق در راه است.

کفاشیان هم در سفر به مالزی مجبور شد به طور مفصل به سرپرست کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته حقوقی توضیحاتی بدهد. ایران، در آن مدت تا مرز تعلیق رفت و برگشت ولی حالا اتفاقی رخ داده که ایران، مدعی تعلیق است. ماجرا هم از سه روز پیش آغاز شد؛ وقتی فدراسیون فوتبال امارات به صورت یکطرفه بازی دوستانه با ایران را لغو کرد.

شواهد جای هیچ تردیدی را باقی نمی گذارد که لغو این مسابقه به دلیل دخالت سیاست در فوتبال است. موضوعی که باعث شد تا فدراسیون فوتبال ایران نامه ای تنظیم کند که خطاب آن فیفا باشد و کشور مورد نظر نیز امارات. دولت امارات، به دلیل سفر رئیس جمهور ایران به ابوموسی مسابقه دوستانه 29 فروردین را لغو کرده، در حالیکه طبق اساسنامه فیفا، به هیچ وجه دولت اجازه دخالت در امور فوتبال را ندارد. خود فیفا تلاش کرده همواره به این قانون پایبند باشد و این پایبندی در جام جهانی 2006 نیز اثبات شد؛ وقتی قدرت های سیاسی دنیا هم خواهان حذف ایران از جام جهانی شدند. ولی سپ پلاتر در همان زمان اعلام کرد فوتبال و سیاست دو مقوله جدا هستند.

اما اماراتی ها با لغو سیاسی بازی روز 29 فروردین ثابت کردند چقدر سیاست در فوتبال شان نقش دارد. این موضوع از بابت دیگری نیز برای فدراسیون قابل اثبات و آن به اتفاقات آینده فوتبال قاره مربوط می شود. با این حال کفاشیان و فدراسیونش، به دلیل سلسله مراتبی که وجود دارد، هنوز نامه اعتراض آمیز خود را به فیفا ارسال نکرده اند. رابطه ایران و امارات در ماههای اخیر رابطه ای سینوسی بوده. به همین دلیل بعد از تنظیم نامه فدراسیون فوتبال مبنی بر برخورد فیفا با امارات به دلیل دخالت سیاست در فوتبالش، ابتدا این نامه به وزارت خارجه ارسال شد.

هنوز این وزارتخانه پاسخی به فدراسیون فوتبال نداده است ولی ظرف یک دو روز آینده قرار است این اتفاق رخ دهد. اگر به سابقه باشد، بی شک وزارت خارجه مانع از ارسال این نامه خواهد شد چرا که ممکن است به زودی دوباره این ارتباط برقرار شود. محمد مهدی نبی دبیر کل فدراسیون که این نامه را به وزارت خارجه ارسال کرده، در این باره توضیح زیادی نمی دهد و تاکید می کند، علاقه ای ندارند این موضوع رسانه ای شود. اما آنچه که پیداست، فدراسیون در نامه خود از فیفا درخواست کرده به یک شکل به کشورها نگاه کند و اگر قرار به اجرای قانون باشد، فوتبال امارات به دلیل دخالت شخص ثالث، باید تعلیق شود.

===============

خاک بر سرشون که توهمات سیاسی خودشون رو تو ورزش دخیل میدن اماراتی ها!

تنب و ابوموسی واسه شماست!؟:butcher:

Amin
25th May, 2012, 10:34 PM
تیم فوتسال هم تو مسابقات جام ملت های اسیا فعلا با نتیجه 14-1 از کره جلو هست:4:

afshin-ss
30th May, 2012, 06:21 PM
قضیه فوتسال ایران شده مثل استقلال،فوتسال بدون شمس نمیتونه قهرمان بشه،استقلال بدون قلعه نویی:13janelle:
تو نیمه نهایی خیلی خوشگل 5-4 به تایلند باختیم و رفتیم واسه سوم چهارمی.
ولی نمیدونم بازی رو دیدید یا نه،دروازبان تایلند مثل پلنگ بود لامصب،خیلی توپ گرفت امروز،خــــــــــــــــــ ــــــیلی.

saeed ss
30th May, 2012, 06:25 PM
خاک تو سر مسئولین بی عرضه فوتبال ایران کنن که یکی از بهترین مربیهای فوتسال دنیا رو برکنار کردن که حالا با خفت و خاری از تایلند ببازیم.
تا اینجا هم که اومدیم با تجربه بازیکنا و ضعف سایر تیمهای آسیایی بود
تو جام جهانی همون مرحله اول حذف میشیم
دریغ از یه جابه جایی بازیکن در تیم.اصلا ایران کار گروهی انجام نمیداد.
یه تیم ملی داشتیم که داشت در سطح اول جهان خوب کار میکرد که اونم به گ ه کشیدن

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
30th May, 2012, 09:16 PM
فریدون زندی هم که با کیروش اختلاف پیدا کرد و خط خورد.

خودش میگه خودم اومدم بیرون ، سایت فدراسیون زده بود خط خورده!

از اینکه جلو آلبانی بازی نکرده شاکی بود و درگیری لفظی پیدا کرده بود با کیروش...

HHAMI
30th May, 2012, 09:30 PM
درسته که حالا همه چی تموم شده و هر حرفی میشه بار اعضای تیم ملی کرد ولی خدایی منم از روز اول از این صانعی خوشم نمیومد.حسین شمس اخلاق مخلاق نداره ولی واقعاً کارش رو بلده. متاسفانه اصلاً نمیشه اینچنین حذفی رو هضم کرد! توقعات از فوتسال در حد 4تیم برتر جام جهانیه و باختن از تایلند تحقیر آمیزه! =================در مورد زندیمن دیروز که خبرش رو شنیدم گفتم: آفرین زندی! از شعورش خوشم اومد که فهمید درستش اینه که دیگه تو تیم ملی نباشه.حالا داوود اینو گفت یه کم مشکوک شدم هر چند رو حرفای داوود نمیشه زیادم حساب کرد.

حسین باتیستا
30th May, 2012, 10:36 PM
واقا حیف شد
:2:کار صانعی نیست .باید بره کدو حلقه حلقه کنه
رده بندی میخواییم چی کار؟:blink:

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
30th May, 2012, 11:38 PM
حالا داوود اینو گفت یه کم مشکوک شدم هر چند رو حرفای داوود نمیشه زیادم حساب کرد.

دقیقا لحظه ای که داشتم درباره این موضوع پریشب پست میدادم و لینک خبرش رو از سایت گل میذاشتم ، تا زدم ارسال دیدم میگه شرمنده دیر اومدی رفتیم!:2:

میثم زندی اینطوری نبود که به مربی اعتراض کنه ، میدونی از کِی و چرا اینطوری شد که؟!:58:

َA R A S
1st June, 2012, 10:52 PM
خوشم اومد تایلندی ها با نتیجه تحقیرانه 6-1 مقابل ژاپن باختند تا حسرت قهرمانی روی دلشون بمونه.

سرمربی وقیح تایلند بعد بازی مقابل ایران گفته بود بازی ما با ایران تمرینی بود !

آخه مرتیکه بزار تعداد برد هات دو تا بشه بعد زر اضافی بزن.

حق تایلند رو خوب گذاشتن کف دستش.

--
به امید بازگشت شمس به نیمکت تیم ملی

afshin-ss
1st June, 2012, 11:46 PM
اتفاقآ باخت اینجوری تایلند بدجوری رو مخ بود!! البته 3 گلشون رو وقتی خوردن که 5 نفره داشتن حمله میکردن و تو دروازه کسی رو نداشتن!!
امسال ایران خیلی بی تاکتیک بود و خودشم خیلی ضعف داشت،جلوی ازبکستان خیلی بی برنامه بودیم،3 بار روی ضربات کرنر از تایلند گل خوردیم ( البته یه بارش تبدیل به پنالتی شد)
امروز هم جلوی استرالیا 35 دقیقه بازی 0-0 بود !! سابقه نداشته تیم ملی اینطوری انقدر بد نتیجه بگیره.
مطمئنم اگر به ژاپن هم میخوردیم بدجوری بازی رو میباختیم به ژاپن.

HHAMI
2nd June, 2012, 12:35 AM
چیچی میگی افشین؟!
ما به ژاپن بدجور میباختیم؟!!!!
با اینکه مربی نداشتیم و تیم شلخته ای بودیم ولی مطمئن باش اگه تایلند رو "دست کم نگرفته بودیم" میرفتیم فینال با همچین نتیجه ای ژاپن رو میزدیم!
مگه الکیه؟! :22:

afshin-ss
2nd June, 2012, 08:23 AM
چیچی میگی افشین؟!
با اینکه مربی نداشتیم و تیم شلخته ای بودیم ولی مطمئن باش اگه تایلند رو "دست کم نگرفته بودیم" میرفتیم فینال با همچین نتیجه ای ژاپن رو میزدیم!
عزیز من،تیم امسال تیم همیشگی نبود،من خودم واست مثال زدم چقدر راحت از تایلند گل میخوردیم.
دوباره همین استرالیا رو دیدی چطور جلوی ما دفاع کرد!!
تیمهای حریف هم دست و پا بسته نیستن،هر سال پیشرفت میکنن،ولی چیزی که تو فوتبال ما مشخصه پسرفته!!

َA R A S
2nd June, 2012, 09:37 AM
همه اينا برميگرده به اينكه ما تا به جائي رسيديم همه چيو يادمون رفت.

رفتيم جام جهاني بهترين بازي ها رو با شمس كرديم.اما بعدش آقايون خيال كردن ديگه مش عباس رو هم بيارن ميتونه اين تيم رو بچرخونه.

به قول شمس بايد منتظر بشيم ببينيم رنكينگ ما چقدر افت خواهد كرد !

HHAMI
2nd June, 2012, 12:23 PM
در کل یه مسئولیت خیلی خیلی سنگینی رو دوش فوتسال هست. بینید از 12 دوره فکر میکنم 10 دوره رو با اقتدار اول شده و فقط دوبارش رو از دست داده ولی همه از ناکامیش حرف میزنن.با اینحال فوتسال مثل فوتبال نیست.بنظر من توی فوتسال "استعداد ذاتی" خیلی خیلی مهمتره. چیزی که توی اون ایران بین 3-4 تای اول دنیا قرار داره.یعنی بنظر تیم منتخب بعضی از شهرهای ایران هم بره جام ملتهای آسیا مدعی قهرمانیه!بازم میگم تایلند تونست غرور مسخره بازیکنای ایران رو ببره نه اینکه از نظر کیفی بالاتر باشه(که بنظر من خودش رو بکشه هم به گرد پای ایران نمیرسه!)

saeed ss
2nd June, 2012, 01:14 PM
چیچی میگی افشین؟!
میثم باخت به تایلند اصلا ربطی به دست کم گرفتن تیم حریف نداره
ما جلو اوزبکستان هم بد بازی کردیم و اون بازی هم خودمون نبودیم
جلو تایلند درسته چندین موقعیت گل رو از دست دادیم اما از نظر تاکتیکی خیلی افت کردیم
بازیهای زمان حسین شمس رو به خاطر بیار که تیم چقدر فوتسال زیبایی بازی میکرد
تو بازی ایران با تایلند ایران یه فوتسال ساکن رو به نمایش گذاشته بود که اصلاچرخش بازیکنی در تیم دیده میشد.
این ناکامی فقط و فقط به کادر فنی مربوط میشه و البته قبل از کادر فنی فدراسیون مقصره

HHAMI
2nd June, 2012, 02:28 PM
میثم باخت به تایلند اصلا ربطی به دست کم گرفتن تیم حریف نداره
ما جلو اوزبکستان هم بد بازی کردیم و اون بازی هم خودمون نبودیم
جلو تایلند درسته چندین موقعیت گل رو از دست دادیم اما از نظر تاکتیکی خیلی افت کردیم
بازیهای زمان حسین شمس رو به خاطر بیار که تیم چقدر فوتسال زیبایی بازی میکرد
تو بازی ایران با تایلند ایران یه فوتسال ساکن رو به نمایش گذاشته بود که اصلاچرخش بازیکنی در تیم دیده میشد.
این ناکامی فقط و فقط به کادر فنی مربوط میشه و البته قبل از کادر فنی فدراسیون مقصره

اون که صد در صد! صانعی قطعاً مقصر اصلیه ولی حرف اصلی من جواب حرف افشین بود که گفت ژاپن تو فینال ما رو کیسه گل میکرد!!!
با اینکه هیچ حساسیتی رو بازیهای تیم فوتسال نداشتم و زیاد هم دنبال نمیکردم ولی هنوزم میگم نه ژاپن نه هیچ تیم آسیایی دیگه مقابل ایران عددی نیستن!
یه جورایی حرف افشین بهم برخورد:4:

ضمناً خود شمس و همینطور ابطحی هم اشاره کردن که ایران بعد از اینکه بازی 2-0 شد بازی رو ول کرد! پس اون غروری که میگم هم بوده حتماً.

راستی داشتم فکر میکردم اگه قراره شمس نباشه چرا یه بار نمیان به یکی مثل ابطحی میدون بدن؟!
کسیکه در بالاترین سطح فوتبال و فوتسال ایران بازی کرده
از نظر اخلاقی در بالاترین سطح ممکن بوده
بار فنی خودش در مربیگری فوتسال رو هم بارها به اثبات رسونده
امیدوارم مربی بعدی تیم ملی همین سیدمهدی ابطحی باشه
از صانعی هم ممنونم که گفت قراردادش به زودی تموم میشه و اصراری به موندن نداره!

HHAMI
2nd June, 2012, 02:31 PM
راستی با توجه به اینکه فردا بازی تیم ملی هست ترکیب ایده آلتون برای تیم ملی رو اینجا (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=5201&p=811030#post811030) انتخاب کنید.

Amin
3rd June, 2012, 04:02 PM
اقا نا سلامتی بازی ملی داریم هااااااا. ژاپن که فعلا یکی گذاشته توی کیسه المان. راستی این استودیو شبکه الکاس هست که داشت بازی عمان رو نشون میداد. ادم دکور و سبک اینا رو میبینه نمیدونه چی باید بگه

http://www.up.98ia.com/images/zcan1238i4gcgfiuoyd.jpg (http://www.up.98ia.com/)

Asian Wizard
3rd June, 2012, 06:05 PM
ترکیب تیم ملی برای دیدار با ازبکستان اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 18:30 امروز در تاشکند به مصاف ازبکستان می‌رود.

بر این اساس کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی نفرات زیر را برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی اعلام کرد:

مهدی رحمتی، جسین ماهینی، سید جلال حسینی، پژمان منتظری، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری، محمد ابراهیمی، احسان حاج صفی و علی کریمی

منبع : خبرگزاری فارس

SAEED
3rd June, 2012, 06:16 PM
یعنی 4-2-3-1 بازی میکنیم و تک فورواردمون محمد ابراهیمی هست؟! گزینه بهتری برای تک مهاجم نداشتیم؟

HHAMI
3rd June, 2012, 06:24 PM
چه ترکیب عجیبی!!! کو پولادی؟! کو انصاریفر؟! کو خلعتبری و رضایی؟!!

یعنی ترکیب این شکلیه :

رحمتی

حاج صفی --------- حسینی --------- منتظری -------- ماهینی

نکونام

نوری ----------- تیموریان

جباری

کریمی ----------- ابراهیمی

مگه اینکه پژمان دفاع چپ باشه.
خط هافبکمون فوق العادست!

SAEED
3rd June, 2012, 06:30 PM
ممکنه اینطوری باشه:

رحمتی

نکونام-------تیموریان

نوری------جباری-------کریمی

ابراهیمی

HHAMI
3rd June, 2012, 07:14 PM
چرا شبکه سه بازی رو از ماهواره قطع کرد؟!
عربا اینم میدزدن؟! :hey: خدایا....
irib یک و دو و سه هم بازی رو پخش نمیکنن!

تیم هم که داره بد بازی میکنه. چنتا گل حتمی نخوردیم. همه چی آرومه:4:

Amin
3rd June, 2012, 07:18 PM
ممکنه اینطوری باشه:

رحمتی

نکونام-------تیموریان

نوری------جباری-------کریمی

ابراهیمی
نه خیلی بدتر از این بود:40: کریمی نوک بود و ابراهیمی متمایل به راست. سمت راست هم اتوبان شده بود. فقط خدا با ما بود که گل نخوردیم و رحمتی هم عالی بود. زمان پرس 5 نفر میرفت دفاع و یه هافبک دفاعی 3 تا هافبک و کریمی نوک. زمان حمله هم بکش زیرش:3:

HHAMI
3rd June, 2012, 07:32 PM
نا امید کننده بود.
تیم بدون فوروارد چه معنی میده؟! به یه امتیاز باید راضی باشیم

Blanco
3rd June, 2012, 07:33 PM
نیمه اول که افتضاح بود !
اصلا ترکیب معلوم نبود بر چه اساسی چیده شده و چه تاکتیکی رو دنبال میکنه !
ابراهیمی معلوم نشد از کجا اومد و شد ، فیکس تیم ملی ! تا وقتی توی زمین بود سمت راست به دلیل تنها بودن ماهینی شده بود اتوبان ! خدا رو شکر دکترین کیروش به کار افتاد و خسرو رو اورد !

کریمی هم توی نوک خط حمله بازی میکنه که کارایش رو صفر اورده
جباری اصلا توی زمین نیست !!
نکونام که اصلا راه میره و ندیدم یه پاس درست هم بده !
کلا خط هافبک تعطیله واسه همین هیچ کاری نمیتونیم بکنیم ، تیموریان هم تک و تنها افتاده اون وسط
حاج صفی توی کارهای تدافعی خوب به نوری کمک میکرد ولی توی کارهای تهاجمی چیزی نیست !

خدا کنه نیمه دوم خلعتبری جای حاج صفی بیاد و کریمی هم یه خط به عقب برگرده از بین نکونام و جباری یکیشون باید تعویض بشه

Amin
3rd June, 2012, 08:08 PM
این 10 دقیقه اخر به نظرم باید ترکیب اولیه رو اینجور میزاشتیم. بازی دادن به جباری و نکونام همزمان به نظرم اشتباه بود. این مردک ابراهیمی هم کلا فلسفه بازی دادن بش اشتباه بود. اون توپ هم به نظرم گل شده بود. امروز روز شانس ماست. ایشالا این 10 دقیقه اخر هم به خیر بگذره و یه گل بزنیم

SAEED
3rd June, 2012, 08:21 PM
گل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بردیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amin
3rd June, 2012, 08:23 PM
عبدی و میثم از روی ارسال بالا 10 بار بنویسن. تبریک میگم. شایسته نبودیم اما مستحق بودیم

HHAMI
3rd June, 2012, 08:25 PM
ای وااااااااااااااااااااای :24:
عجب پیروزی ای! واقعاً جای تبریک داره:4:

افتضاح ترین بازی ممکن رو انجام دادیم و شیرین ترین پیروزی ممکن رو بدست آوردیم:4:
مرسی کمک داور :8:

KING KIA
3rd June, 2012, 08:26 PM
تبريك ميگم. حقمون باخت با سه گل بود اما برديم. مباركه

SAEED
3rd June, 2012, 08:26 PM
گل دقیقه 94 خلعتبری عیدی ویژه ای در این شب عزیز بود.
کیروش باید بدونه که همیشه نمیشه شانس آورد و باید هر چه سریعتر نسبت به رفع نقاط ضعف فراوان تیم اقدام کنه.