Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

کیوسک هفته نامه لیگ فانتزی [بایگانی] - Parsfootball Forums|انجمنهای گفتگوی پارس فوتبال

PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیوسک هفته نامه لیگ فانتزی

Meysam
۱۳۹۰/۰۴/۲۶, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
کیوسک هفته نامه لیگ فانتزی

این تاپیک کیوسک هفته نامه لیگ فانتزی میباشد. این هفته نامه هفته ای یک بار منتشر خواهد شد. هر هفته نامه همراه با یک مصاحبه تفصیلی با یکی از شرکت کنندگان لیگ فانتزی خواهد بود.

Meysam
۱۳۹۰/۰۴/۲۷, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
اولین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با بهنام مدیر لیگ فانتزی

[فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک ها را ببینند.]

برای اولین جلد هفته نام لیگ فانتزی سراغ بهنام برگزار کننده لیگ فانتزی رفتیم تا سوالاتی پیرامون خودش و لیگ فانتزی امسال بپرسیم.

به عنوان اولین سوال نام، نام خانوادگی، سن و میزان تحصیلاتت بگو.

سلام . ممنونم که سراغ من اومدین (خنده)
بهنام اسدی هستم، 19 سالمه، دیپلم دارم و پشت کنکور بودم امسالم برای بار دوم کنکور دادم. (بدم ندادم(خنده))

چه انگیزه ای باعث شد لیگ فانتزی برگزار کنی؟

بیکاری، دلمم تنگ شده بود بره جو لیگ فانتزی و پی اف.

امسال هر 3 جام لیگ جام حذفی و سوپر جام با لایو اسکر برگزار میکنی؟

سوپر کاپ و لیگ رو که آره. شاید مراحل اول جام حذفی فقط نتایج بذارم. اما اگرم اینطور بشه مراحل بالاش لایو اسکور داره.

از افتخارات و کلیه آمارهایی که در دوره های قبلی لیگ فانتزی به عنوان بازیکن کسب کردی بگو.

من دور چهارم لیگ فانتزی به پارس فوتبال اومدم. اون دوره از نیمفصل تو اینتر بودم که با بازیکنای خیلی ضعیفی که داشت تیمو به رده چهارم رسوندم. اون دوره هنوز برشا در اوج بود.
دور پنجم با چلسی (تیم داریوش) قهرمان لیگ شدیم با توجه به اینکه تیممون از نظر مهره خیلی قوی نبود و متوسط بود. دور قبل هم با تیم اینتر (تیم امین) نایب قهرمان شدیم و در آخرین لحضات جامو خیلی ناجوان مردانه به ارسلنگ دادیم. تو این بازی داور منو به عنوان سر مربی اینتر تو توالت ورزشگاه زندانی کرده بود و معلوم بود دستهای پشت پرده میخواستن ما قهرمان نشیم .

دوره های قبل لیگ فانتزی چگونه ارزیابی میکنی؟

دور پنجم و شیشم که ناداوری بیداد میکرد. من نصف بازیا تو توالت بودم. اما خب ثابت کردیم دستهای پشت پرده نمیتونه مارو از هدفمون دور کنه.

این دوره که برگزار کننده لیگ فانتزی هستی، آیا طرفدار تیم خاصی هستی؟

صددرصد. یوونتوس همیشه عشق منه. هیچ چیز هم مانع احساسم نمیشه.

آیا دوست داری تیمی نتیجه نگیره؟

یوونتوس دیگه صددرصد.

چون مصاحبه ما بدون سانسور هست، این سوال میپرسم. آیا دوستیت با اعضا یا طرفداریت از تیم خاصی میتونه در تصمیماتت در لیگ فانتزی تاثیر بذاره؟

واقعا نه. اصلا احلش نیستم.

پیش بینی میکنی چه تیم هایی شانس اول قهرمانی هستند و چرا؟

همه تیمها تیمای خوبی هستند. اکثرا همه تجربه لیگ فانتزی دارن یا اگرم نداشته باشن فوتبالی هستن. اما مثلا اینتر و در درجه بعد بارسا تیمایی هستن که سر مربیشون تو بازار نقل و انتقالات عملکرد خوبی داره. بنا بر این شانس دارن. همینطور آرسنال که با اینکه خیلی دنبال اسم بازیکن نیست اما همیشه نتیجه گرفته. یوونتوس هم شانس داره چون خودم هواشو دارم.
ولی در کل تقریبا شانس همه برابره چون هم همه کارشون درسته هم سعی کردم شرایطو برای همه یکسان کنم در قوانین.

Meysam
۱۳۹۰/۰۴/۳۰, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
دومین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با حامد کاکا ریاست باشگاه میلان

این هفته به سراغ ریاست باشگاه میلان رفتیم که پیرامون هفتمین دوره لیگ فانتزی مصاحبه ای داشته باشیم.

به عنوان اولین سوال نام نام خانوادگی و میزان تحصیلاتتونو بگید.

حامد رضایی هستم،لیسانس مهندسی شیمی

خب یک سره بریم سر اصل مطلب. امسال با میلان چه هدفی دنبال میکنید؟ فکر میکنی در پایان فصل چندم بشید؟

قطعا به دنبال قهرمانی هستیم اما با توجه به اینکه نقل و انتقالات هنوز انجام نشده و از قدرت تیما خبر نداریم،نمیشه گفت چی میشه.

کلا ساختار باشگاه میلان و شرح وظایف و انتظارات چگونه هست؟

فعلا 3 نفریم،وحید به عنوان مدیر عامل در نقش برلوسکونی و بنده هم به عنوان آلگری،امین آبادانم تاسوتیه.

فصل های گذشته لیگ فانتزی چگونه ارزیابی میکنید؟

لیگ فانتزی پارس فوتبال بخاطر اینکه اولین لیگ فانتزی انجمن ها بوده و همیشه هم لیگ شلوغی داشته خیلی با هیجانه و منم همیشه سعی می کنم پای ثابت این لیگ باشم.

کلیه افتخاراتت در لیگ فانتزی پارس فوتبال بگو.

دوره قبلی که فک کنم چهارم شدیم،دوره قبل ترش هم که تیمم رفت فینال و بخاطر باگ فیفا منیجر نتونستم قهرمان بشم!آخه تو کدوم فوتبال واقعی بازی 7-1 میشهقبل ترشم 1-2 دوره بودم اما یادم نیس چی شد

چه تیم هایی رقیب خودتون میدونید و فکر میکنید این فصل حرفی برای گفتن خواهند داشت؟

بارسلونا رو با داریوش و اینتر رو با امین اینتری که همیشه توی نقل و انتقالات خوب عمل می کنه و مربی مثل کورش جدی ترین رقیب میدونم،حالا باید دید بقیه چیکاره ان.

این مصاحبه کاملا بدون سانسوره. همه از روابط باشگاه میلان و بارسلونا آگاه هستند. اینکه بارسلونا در نقل انتقالات اذیتتون میکنه شکی درش نیست. چه راهکار هایی واسه مواجهه با ارسلان و تیمش دارید؟

فعلا مذاکرات خوب پیش رفته و مشکلات تا حدی رفع شده و امیدوارم توی نقل و انتقالات هم مشکلی پیش نیاد. البته قطعا یه سری تداخلی با همه پیش میاد که سعی می کنیم با مذاکره حلش کنیم.

دوست داری این فصل چه تیم یا چه تیم هایی نتیجه نگیره؟

قطعا دوست دارم تیم دورتموند که ماله توئه نتیجه نگیره.

فکر میکنیم سر ماجرای ارتش سرخ (دایی، استیلی و...) با محمد سانتیا مشکل داری. آیا به نظرت مشکلاتتون به ایگ فانتزی هم خواهد کشید؟

من با شخص محمد سانتیا یا هر کسی دیگه مشکل ندارم مشکل سر علی دایی بوده و اون هم هیچ ربطی به لیگ فانتزی نداره و قطعا به اینجا کشیده نخواهد شد.

اگر تیمت در لیگ زیر تیم محمد سانتیا در جدول قرار بگیره، جز حس تحقیر شدن چه حسی بهت دست میده؟

فوتباله و ممکنه هر نتیجه ای رقم بخوره،تحقیری در کار نیست.

در بازی مقابل چه تیم یا تیم هایی با تمام وجود دوست داری ببری؟ حتی مسئله بردن برات فراتر از لیگ فانتزیه؟

دوست دارم دورتموند له کنم و صد البته اینتر. به خاطر کورش خائن که لئوناردو وار به اینتر رفت در حالی که پیشنهاد سرمربیگری میلان هم بهش داده بودیم!

روابطتت با تیم علی خوشگله چطوره؟ دوره های قبلی لیگ فانتزی که زیاد خوب به نظر نمیرسید!!

من کارهای علی خوشگله رو توی نقل و انتقلات دوست ندارم،از روش های خوب و پاکی برای جذب بازیکن استفاده نمی کنه اما با بقیه کادرشون علی الخصوص علی پورنو مشکلی ندارم و حتی خیلی هم دوستیم و مهمتر اینکه آرسنال تیم مورد علاقه خودمه

پیش بینی میکنی با چه تیم هایی روابط خوبی خواهی داشت؟

به نظرم با تیم یوونتوس و لیورپول به خاطر محرمانه ای بودنشون روابط خوبی خواهیم داشت و البته با تیم نیما صمدی که نمیدونم چیه هم رابطه خوبی برقرار خواهیم کرد

نظرت در مورد حمایت علنی بهنام از یوونتوس در هفته نامه هفته پیش لیگ فانتزی چیه؟

من به بهنام اطمینان 100% دارم و مطمئنم دخلی به بازی نداره این حمایت و اینکه اگه اینکه ما قهرمان نشیم دوست دارم که یوونتوس با یونسی قهرمان بشه.

Meysam
۱۳۹۰/۰۴/۳۱, ۰۹:۳۲ قبل از ظهر
تصویری از تحریریه هفته نامه لیگ فانتزی:

Meysam
۱۳۹۰/۰۵/۰۶, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
سومین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با داریوش ریاست باشگاه بارسلونا

برای سومین جلد هفته نامه لیگ فانتزی به سراغ مدیریت باشگاه پر حاشیه بارسلونا، داریوش جوکر رفتیم تا مصاحبه ای مفصل پیرامون باشگاه بارسلونا و لیگ فانتزی داشته باشیم.

بسم الله رحمان رحیم. من سید داریوش موسوی هستم و فعلا تا پیش خوندمو کنکور دادم تا ببینم چی میشه و قصد ازدواج هم ندارم!!!

من فقط با شما مصاحبه میکنم. از شما خواستگاری نکردم که میگید قصد ازدواج ندارم! خب یک سره بریم سر اصل مطلب. امسال با بارسلونا چه هدفی دنبال میکنید؟ فکر میکنی در پایان فصل چندم بشید؟

بدون شک ما دنبال قهرمانی خواهیم بود تا برای سومین بار پیاپی برای من و دومین بار برای کلنگ قهرمانی رو به کوچه خیابان ها ببریم و به مردم نشون بدیم پز بدیم همچینی!!!

کلا ساختار باشگاه بارسلونا و شرح وظایف و انتظارات چگونه هست؟

ساختاری نداریم.ارسلان مثله خر باید کار کنه و قهرمانی رو بدست بیاره.

آیا به عنوان مدیر عامل نقش مترسک داری؟ مثلا میتونی ارسلان اخراج کنی؟

اتفاقا به همینم فکر میکردم که فصله دیگه ارسلان بیرون کنم و خود بهنام که بازی اجرا میکنه بیارم تا قهرمانیمون تضمین شده باشه.

سال بعد اگر خواستین از ارسلان جدا بشید، تو به عنوان مدیر عامل مالک بارسلونا هستی؟

پس نه پس؟ اصلا من با شرط واگذاری کامل باشگاه به اینجانب آمدم.

کلیه افتخاراتت در لیگ فانتزی پارس فوتبال بگو.

خب من یجورایی ازهمون اولی که عرب نی انداخت در لیگ فانتزی حضور داشتم. اما دو دوره پر افتخار داشتم که در دوره ی دوم حتی با اینکه تیم اینتر که رفاقت زیادی بین من و مدیرش هست مربیه ما دزدید و بازم قهرمان شدیم و این دو مدالی که میبینی نتیجه ی تلاش های بی امان من و مربی های لایقی هستند که به تیم آوردم.

چه تیم هایی رقیب خودتون میدونید و فکر میکنید این فصل حرفی برای گفتن خواهند داشت؟

خب من تیم یوونتوس علی سک....و دورتمونده میثم که روابط حسنه و خوبی فی ما بین باشگاه هستش رو خطرناک میدونم و منتظرم که خودشون رو نشون بدن(که احتمالا تر میزنن)اما منتظرم.

این مصاحبه کاملا بدون سانسوره. همه از روابط باشگاه اینترمیلان و امین اینتری آگاه هستند. اینکه در نقل و انتقالات با امین اینتری مشکل داشتی بر همه واضحه. آیا این مشکلاتت با امین اینتری در لیگ فانتزی ادامه پیدا میکنه؟

میتونم جواب ندم؟ نه! خب باشه میگم. ما در اصل مشکلی نداشتیم و الانم نداریم ولی مشکل ما از اون روزی بود که سانچز اومدو کلی ب... داد به باشگاه بارسلونا و بعد از اون هم سوار بر جت اختصاصی ما رفت و قراردادشو با اینتر ثبت کرد.

دوست داری این فصل چه تیم یا چه تیم هایی نتیجه نگیره؟ مثلا اینتر؟

کلا برام مهم نیست تیمی نتیجه بگیره یا نگیره مهم اینه که تیم ما بتونه بازی خوبی به نمایش بذاره و هفته اخر درحالیکه همه چیز مساویه قهرمان بشه و منم اشک شوق بریزم.

در بازی مقابل چه تیم یا تیم هایی با تمام وجود دوست داری ببری؟ حتی مسئله بردن برات فراتر از لیگ فانتزیه؟

برای من فرقی نمیکنه چه تیمی ببره اما دوستدارم تمام همسرهای بازیکنها در قسمت ویژه کنار من بشینن و اون اخر مثل بازیکنان لباساشون رو عوض کنن باهم (ترجیح میدم کسانی مثله چریل کول و امثال ایشون باشن.)
البته ما قسمت ویژه ای هم براشون در ورزشگاه نیوکمپ اختصاص دادیم (از سونا گرفته تا تماشای فوتبال به شکل 3بعدی و حتی 4بعدی و فیلم های نرم)

نظرت در مورد حمایت علنی بهنام از یوونتوس در هفته نامه هفته اول لیگ فانتزی چیه؟

(داریوش با جدیت جواب میده)بهنام خر است گاو من است. (در حالیکه دوربین از اون فیلمبرداری میکنه داریوش پیراهن دورتموند که میثم به اون میده تنش میکنه و پشت اون پیراهن نام داریوش درج شده و عدد 4 هستش! (ایا اون فصل بعد به دورتموند میره برای چهارمین قهرمانی یا اینکه تصمیم به ادامه فوتباله حرفه اییش گرفته؟)

Meysam
۱۳۹۰/۰۵/۰۷, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
تصویری از میز کار کلنگ پس از خواندن مصاحبه داریوش با هفته نامه لیگ فانتزی که همه چیز گویای شدت عصبانیت کلنگ است:

Inglourious Rebel
۱۳۹۰/۰۵/۰۸, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر

Meysam
۱۳۹۰/۰۵/۱۵, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
چهارمین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با محمدرونالدو ریاست باشگاه رئال مادرید

برای چهارمین جلد هفته نامه لیگ فانتزی به سراغ مدیریت باشگاه رئال مادرید، محمد روناالدو رفتیم تا مصاحبه ای مفصل پیرامون باشگاه رئال مادرید و لیگ فانتزی داشته باشیم.

محمد اصغری . انشالله دانشجو.

امسال با رئال چه هدفی دنبال میکنید؟ فکر میکنی با توجه به کم تجربگی خودت سرمربی و مدیر فنی تیمتون در پایان فصل چندم بشید؟

خب همونطور که خودت گفتی هم من و هم سرمربی تیم بار اولمون هست که داریم این لیگ رو تجربه میکنیم . ولی من به سرمربی تیم اعتماد دارم و اختیار تام در امر سرمربی گری بهش دادم . بازی اولمون رو هم که 2-1 بردیم که انشالله به کمک بچه ها این روند ادامه داره و میتونیم رتبه خوبی رو کسب میکنیم .
انشالله در نیم فصل سعی میکنیم تیم رو تقویت کنیم و شخصا حضور در 4 تیم اول با توجه به تجربه کادر فنی و بازیکنا راضی کنندس.

کلا ساختار باشگاه رئال مادرید و شرح وظایف و انتظارات چگونه هست؟

باشگاه همونطور که گفتی از سرمربی و مدیرعامل + مدیرفنی تشکیل میشه . وظیفه تیم بستن رو سرمربی با مشورت من و حمید داشت که منتهی تصمیم نهایی رو خودش میگرفت . در طراحی پلن هم با حمید میچینن اما قدرت اول با خوده رضا هست . حمید هم وظیفه شرکت در پیش بینی ها رو داره .

تا هفته چندم به سرمربیت فرصت میدی؟ اگر نتایج تیمت خفت بار باشه، برکنارش میکنی؟

خیر . ما این فصل رو کامل تا جایی که بشه به رضا فرصت میدیم و در پایان فصل در جلسه ای که خواهیم داشت تصمیم به ادامه یا قطع همکاری میگیریم .

تیم ناپولی با وجود کریس و مسی ، در فاز هجومی بسیار خطرناکه . تیم اینتر و بارسلون هم شخصیت قهرمانی رو دارن .

همه تیم ها از رفتاری که در به خدمت گرفتن کریس رونالدو با شما شد باخبرن. آیا به دنبال انتقام از مسئولین ناپولی هستی؟ آیا دلیل جالبی که مسئولین ناپولی در اینکه تیم یک روز دست برادرم بوده و... قابل باوره؟

تیم رئال از ابتدای نقل و انتقالات با همه تیم ها تعامل دوستانه داشت و در خیلی از جاها از مواضعش کوتاه اومد و تیم های دورتموند و یوونتوس و اینتر و میلان و .. همگی میتونن شهادت این موضوع رو بدن . اما در قضیه رونالدو واقعا همه شگفت زده شدیم چون اصلا انتظار نداشتیم .
ما روابطمون با همه تیم ها خوب هست . سعی کادر مدیریت هم هست که کریس رو به خانوادش ( رئال ) برگردونیم . با مدیرعامل ناپولی هم توافقاتی انجام شده .
به هر حال امیدوارم جریان همونطوری که مسئولین ناپولی اعلام کردن بوده باشه .

دوست داری این فصل چه تیم یا چه تیم هایی نتیجه نگیره؟ مثلا ناپولی با کریس؟

من بیشتر از همه دوست دارم بارسلون نتیجه نگیره چون ادعاشون گوش فلک رو کر کرده .

فعلا همچین بازی ای برامون وجود نداره . ما برای کسب سه امتیاز به میدون میایم و تیم مقابل برامون فرقی نداره . لازم به ذکره بازیکنان ما با فریاد یا زهرا و با عبور از زیر قرآن کریم و با استعانت از ائمه اطهار وارد زمین میشن تا باز هم حقانیت رئال رو به همگان ثابت کنن .

از جایی که همگی به بهنام اعتماد داریم من فکر نمیکنم این علاقه باعث بشه نتایج عوض بشه . اما بهنام غلط میکنه به این صراحت میاد طرفداری میکنه! (با خنده)

هفته اول تیم بی مهره تاتنهام در زمین خودتون شکست دادید. آیا با این پیروزی خفیف مقابل یک تیم دست و پا بسته جو گیر شدید؟ فکر میکنی هفته بعد مقابل چلسی هم همینطور پیروز بشید؟ به تساوی در خانه چلسی راضی هستی؟

خیر . ما هر بازی به امید قهرمانی میایم . منتهی بضاعت تیم ما همین بوده . الان بارسلون و اینتر نزدیک به 600 ملیون خرج تیم کردن ولی رئال با مشکلات مالی زیاده روبرو بوده تا جایی که تمرینات در خونه مدیرعامل باشگاه برگزار میشه . به جای دروازه هم از آجر استفاده میکنیم . از اونور هم در مزایده با مشکلاتی که در قرن یک بار پیش میاد رو به رو شدیم . امیدوارم بازی رو بچه ها جدی بگیرن و بتونیم با پیروزی از بازی خارج بشیم .

Meysam
۱۳۹۰/۰۵/۱۷, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
تصویری از یکی دیگر از عوامل تحریریه هفته نامه لیگ فانتزی در حین انجام کارهای فوتوشاپی:

Meysam
۱۳۹۰/۰۵/۲۵, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
پنجمین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با ابولفضل ریاست باشگاه لیورپول

برای پنجمین جلد هفته نامه لیگ فانتزی به سراغ مدیریت باشگاه لیورپول، ابولفضل رفتیم تا مصاحبه ای مفصل پیرامون باشگاه لیورپول و لیگ فانتزی داشته باشیم.

ابوالفضل هستم ازمشهد. مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی لیورپول ، لیسانس نرم افزاردارم ازسین بیرجینیاسیتی.

امسال با لیورپول چه هدفی دنبال میکنید؟

ما تلاش میکنیم تا بهترین راندمانی که ازتیم برمیادرا به دست آوریم. تمام تلاشمون رو بکاربستیم وبکارمی بندیم. قرارگرفتن دریکی ازسه رده اول برای این فصل، میتونه نتیجه خوبی واسه ماباشه.

کلا ساختار باشگاه لیورپول شرح وظایف و انتظارات چگونه هست؟

سرمربی مون که آقای امین تسوکه است که از مربیان باسابقه وخوش نام پی اف هستش. دکتر عماد اهرمی و دکتررئوف داریوشیان هم اعضای کادرفنی هستن که زحمات زیادی برای تیم میکشن. دکترعلی امیری فرمسوول اموررسانه ای باشگاهه که البته شایددرآینده ازباشگاه ماجدابشه.

فکرمیکنم رقیب امسال ماعلی خوشگله و تیم خوش دستش باشه که دراین دوهفته هم نتایج خوبی به دست آوردن و بیخ گوشمون درجدول قرارگرفتن. بقیه تیم هافعلا درحد مقابله باتیم مانیستن.

دوست داری این فصل چه تیم یا چه تیم هایی نتیجه نگیره؟ مثلا ناپولی با کریس؟

دوس دارم بارسا نتیجه نگیره و اینتر. چون هردو تیم ارتجاعی هستن و بخصوص اینتر موردحمایت های خاص پشت پرده - وگاه جلوی پرده- قرار داره که مطمئنم روزی رسوا خواهدشد. ازنتیجه گیری چلسی هم استقبال نمیکنم چون درفصل نقل و انتقالات تیم مارو آزردند.

همین سه تاتیم رو دوس دارم، حداقل درآنفیلدمقدس جر بدیم. امروز سرتمرین تیم به بازیکناگفتم که ازدیدباشگاه، بازی هفته آینده درنیوکمپ 6 امتیاز داره و بایدباهمه وجود برای ترکوندن تیم ارسل تلاش کنند

خب برسیم به مهمترین سوال حاشیه ای پیرامون باشگاهتون. از هفته اول خیلی دوست داشتی لیورپول نتیجه نگیره که بتونی امین تسوکه که باهاش رودربایسی داشتی بیرون کنی و دوستان لیورپولی خودتو به تیم بیاری. درسته؟ اینو حتی خودت یک بار علنا نوشتی.

این طورنیست. این برداشت، ناشی ازتوهم افرادمغرضه. بنده ازهمون ثانیه اول وحتی دریکی دومصاحبه سرپایی که بامجله خودتون داشتم، اعلام کردم که باهمه وجودپشت سر مربی مون هستم و حتی درصورت سقوط به دسته پایین تر هم امنیت نیمکت تیم تضمین شده است. رابطه من وامین تسوکه یک رابطه متفاوته. من ازهمون سنین طفولیت عاشق بازی تیم های این مربی بودم. یادمه که پول توجیبی هام رو نگه میداشتم که برم بازی چلسی ( که امین مربیش بود) رو ببینم و حتی یکی دوبار ازایشون امضاگرفتم.

ازلحظه ای که بهنام تعارف رو کنارگذاشت وازیووه حمایت کرد، سلامت لیگ زیرسوال رفت وبرای همین هست که هفته اول تحت الشعاع اتفاقات عجیبی قرارگرفت که درسنسیرو و حتی درآنفیلدرخ داد. دیدیم که داوربازی خودمابایووه، حداقل 16 پنالتی مسلم مارو ندیده گرفت. یاشمابه برنامه بازی های تیم مانگاه کنید. مابلافاصله بعدازبازی درسنسیرو بایدبه نیوکمپ برویم ولی همین بارسا برای دومین هفته متوالی درزمین خودش بازی خواهدکرد.

تیمتون در دو هفته اول نتایج بسیار خوبی کسب کرده. فکر میکنی میتونید اینجوری ادامه بدین؟ فکر میکنی مقابل بارسلونا هم این هفته مثل دو هفته قبل راحت میبرید؟

تیم روندخوبی داره. امروز که فیلم بازی دیشبمون بامیلان رو دیدم، متوجه عمق کاری شدم که کادرفنی مون دراین تیم انجام دادن. دریکسری مصاحبه دیگه هم گفتم که لیورپول واقعی رو بایدازهفته پنجم به بعددید. تیم مادراین مقطع فقط 70 درصد توانایی هایش را بکاربسته که دلیلش حقیروضعیف بودن یووه ومیلان بوده که درسطح رقابت باتیم مانبودند. هفته آینده هم برای 3 امتیاز راهی نیوکمپ میشویم. بارسا دربازی آینده سرشار از انگیزه است چون نتایج این تیم تااین لحظه بسیارناامیدکننده و مایه آبروریزی بوده برای تیمی که به شیرنفت وصله و میلیاردمیلیارد پول خرج کرده و کلی اعاهم داره. ماخوشبختانه مصدوم ومحروم حاصی نداریم وپیش بینی میکنم بانتیجه 2-0 بازی رو ببریم و به روند 100 درصدپیروزی مون ادامه دهیم.

و حرف آخر؟

درپایان ازمجله وزین شماتشکرمیکنم . البته امیدوارم مجله تون دست از انتشاراخبارکذب وجهت دار (مثل مخالفت من با امین) برداره.

Meysam
۱۳۹۰/۰۵/۲۸, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
ششمین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با علی پروفسور ریاست باشگاه آرسنال

برای ششمین جلد هفته نامه لیگ فانتزی به سراغ مدیریت باشگاه آرسنال، علی پروفسور رفتیم تا مصاحبه ای مفصل پیرامون باشگاه آرسنال و لیگ فانتزی داشته باشیم.

علی کریمی - لیسانس نقشه برداری

امسال با آرسنال چه هدفی دنبال میکنید؟

با توجه به هزینه های زیادی که انجام شده فقط وفقط قهرمانی میتونه منو راضی کنه !

کلا ساختار باشگاه آرسنال شرح وظایف و انتظارات چگونه هست؟

ساختار و وظایف کاملا مشخص شده هست. ماکادرفنی مجرب و همچنین بازیکنهای قدرتمندی داریم که آماده شکست هر تیمی هستیم!

به هرحال همه تیم های این فصل .. تیم های خوب و با انگیزه ای نشون دادن. واسه نتیجه گیری زود هست. به نظرم هرتیمی شانس اول شدن رو داره.

اصلا به تیم های دیگه فکر نمیکنم! فقط از کادرفنی میخوام که روی تیم خودمون تمرکز کنه و نتیجه بگیره.

خب تیم های زیادی هستند ولی خب مهم ترینشون چلسی و بارسا و البته تاتنهام!‌

به علی خوشگله تا کی فرصت میدی؟ چه چیزی ممکنه باعث بشه علی خوشگله برکنار کنی؟ بهنود آلترناتوی علی خوشگست؟

علی خوشجله مربی خوبیه. افکار تهاجمی داره که زیاد با افکار من همخونی نداره ولی بهش اعتماد دارم و میخوام بهش فرصت بدم.

نظر خاصی ندارم.

نظرت درباره تحقیر تیمتون مقابل ناپولی در ورزشگاه امارات چیه؟

اصلا انتظار چنین نتیجه ای رو نداشتم اونم درمقابل تیم ناپولی. احتمالا سرمربی تیم ما شب قبلش تو کلوپ های شبانه بوده و واسه بازی تمرکز درست حسابی نداشته.

قبول داری تیمتون در نقل و انتقالات برای خریدن فابرگاس با دورتموند ناجوانمردانه رفتار کرد؟ چرا که علی خوشگله سرمربی رسمی تیمتون به دورتموندی ها گفته بود برای فابرگاس تداخلی نداریم ولی تو اومدی اونو در لیست خریدت قرار دادی!

خب سرمربی تیم ما من هماهنگ نکرده بود حتی تو جلسه ای که باهاش داشتم به دلیل هماهنگ نبودن با من. 20 درصد از قراردادش رو کم کردم.

فکر میکنید این هفته بتونید در آنفیلد مقابل لیورپول امتیاز بگیرید؟

ایشالا که میبیرم. آرسنال راه بردن لیورپول رو خوب بلده.

و حرف آخر؟

تشکر میکنم از تمام کسایی که واسه این لیگ وقت میزارند مخصوصا بهنام.

Meysam
۱۳۹۰/۰۶/۱۰, ۱۲:۲۴ بعد از ظهر
هفتمین جلد هفته نامه هفتمین دوره لیگ فانتزی
مصاحبه با علی مشهدی ریاست باشگاه چلسی

برای هفتمین جلد هفته نامه لیگ فانتزی به سراغ مدیریت باشگاه چلسی، علی مشهدی رفتیم تا مصاحبه ای مفصل پیرامون باشگاه چلسی و لیگ فانتزی داشته باشیم.

سيد علي موسوي موحد هستم،دانشجوي مهندسي متالوژي (انشالله)

امسال با چلسی چه هدفی دنبال میکنید؟ به خصوص الان که 9 امتیاز با صدر فاصله دارید و تیمتون وضعیت خوبی نداره!

خب به هرحال وضع ما اصلا خوب نيست و من قبول دارم.
اما بازي برابر تاتنهام مارو به تيم اميدوار كرده.
بازي با بايرن اولين بازي بود و شايد حق ما تساوي بود به نوعي.
مقابل رئال هم با بدشانسي تموم بازي رو واگذار كرديم.
و فقط جلوي اينتر بد بازي كرديم و استحقاق باخت رو داشتيم كه البته اونم اشتباه از من بود
اما شك نداشته باشيد كه هدف ما فقط و فقط قهرمانيه هرچند كه رقابت با اين اينتر واقعا سخته!

کلا ساختار باشگاه چلسی، نفرات، شرح وظایف و انتظارات چگونه هست؟

متاسفانه در بدنه تيم ما تو پيشفصل يه سري مشكلاتي از سوي نارفيقا بوجود اومد كه باعث شد شاكله اصلي تيم بهم بريزه.
اما خداروشكر تونستيم سروته قضيه رو هم بياريم.
من خودم سرمربي و مديرعامل تيم هستم و در كنارم امين عزيز بعنوان مديراجرايي فعاليت مي كنه كه يه حامي خوب واسه تيم ما محسوب مي شه و تا الان كمك هاي زيادي به تيم ما كرده و خواهد كرد.

فقط ميلان و يوونتوس كه اونم ديگه نيازي به خواستن من فكر نكنم باشه!

در مقابل ميلان، بارسلونا، آرسنال و ليورپول.

آیا مافیای امین اینتری در لیگ صحت داره؟

به هرحال ليگ كاملا تحت سيطره مافياي قدرتمندي هست و اين مسئله غيرقابل انكاره
حتي خود بهنامم نمي تونه اينو رد كنه.
اما امين بعنوان راس اين هرم مافيايي نيست و بازيچه اي بيش نيست.
در سال 1957رئيس باشگاه سواركاري اسكولي ايتاليا نايب قهرمان شدن، همون سال چزاره پالتازي رئيس وقت اون باشگاه از رياست فدراسيون انتقاد شديدي كرد و بعد از اون تا ده سال اسكولي قهرمان پياپي اي رقابت ها شد!! و بعدها پرونده رسوايي همين پالاتزي با مسئولين برگزاري در اومد!
مافيا يطوري عمل مي كنه كه هيچكس بويي نبره.
آقايوني كه مافيا رو استهزا مي كنن تو اين ليگ خودشون مهره هاي اصلين.
من از كسي اسم نمي برم ولي يواش يواش (طوري كه هيچكس بويي نبره!) جايگاه تيمي از ايتاليا كه لباسش شكل گوره خره دستخوش تغييراتي خواهد شد!

فکر میکنید این هفته مقابل بارسا و کلنگ بتونید امتیاز بگیرید؟

بازي سختيه.
تيم حريف مثل اينتر از باتجربه هاي ليگ اينجا تشكيل شده.
بازيكناي ماهم از شكست مقابل اينتر روحيه خودشونو باختن اما با تلاش ميايم تا 3 امتياز شيرين رو تو زمين خودمون بگيريم.

به نظرت ابولفضل با چند تا برد جوگیر شده؟

دقيقا نظرم همينه!!

چرا میلان اینقدر بدبخت شده؟

شايد اگه بدن پاهاي اورا رو بشكنن تا يه ماه بتونن خوب نتيجه بگيرن.

آیا پیروزی های رئال ادامه پیدا میکنه؟

در برابر ما كه حرفي براي گفتن نداشتن.
فكر نكنم!

نظرت در مورد جلد های قبلی هفته نامه لیگ فانتزی که تعدادی از مدیران چلسی تیم منفوری میدونستند چیه؟ اگر تک تک در ارتباط با هر کدوم از مدیران باشگاه هایی که با چلسی مشکل داشتند توضیح بدی ممنون میشم.

متاسفم واسشون كه فرهنگ مطبوعات رو ندارن!
ليورپولي ها از اونچيزايي كه خودشون مي زنن تو رگ و از اونكارايي كه با تيماي حريف و كادراشون قبل بازيا مي كنن بما ياد بدن تا ما هم بريم صدر جدول!
آرسنالي ها هم وقتي با پول بيت المال مردم حنيف و مستحق لندن مي رن واسه خودشون هواپيماي اختصاصي مي خرن ديگه راجع به جهادگرايي مثه ما صحبت نكنن!
نصف نا آرامي هاي لندن برمي گرده به ولخرجي هاي همين آقايون و صدالبته دعوا برسر علي خوشگله!

و حرف آخر؟

من رو يسري افراد خيلي اذيت كردن و منو يه جاهاي سخت تنها گذاشتن.
بدحاليست، حال آنان در نزد من.
افرادي كه فقط تو حرف زدن ... منو و بعد از پشت به من خنجر زدن!
خلاصه ما با كلي بدبختي همچين تيمي رو ساختيم و تو نقل و انتقالات هدفامونو يكي يكي از چنگ تيماي ديگه درآورديم واسه هواداراي چلسي.
اما خيلي بي غيرتن اونا و ارزش اين زحمت هاي مارو نداشتن.
اين برخورد اونا شايد بيشترين تاثير سو رو رو تيم ما داشت و بازيكناي مارو دلسرد كرد.
در پايان هم از بهنام عزيز تشكر و سپاس فراوان مي كنم واسه زحمات بي دريغش و شب بيدار موندنش بالا سر تيم هاي ما.
از امين مدير اجراييمون تشكر مي كنم واسه مساعدت هاش.
و از همه بچه هاي گل ليگ.
اميدوارم ليگ تا انتها با شور و هيجان برگزار بشه.