PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا با ادامه حضور کفاشیان موافق هستید؟

Meysam
24th June, 2011, 10:19 PM
شکست، شکست و شکست جمله آشنایی که در دوران مدیریت کفاشیان بر ریاست فدراسیون فوتبال ایران در مسابقات مختلف بر سر زبان ها افتاد. حذف تیم ملی از جام جهانی، ناکامی در جام ملت های آسیا و ناکامی تیم ملی امید در راهیابی به المپیک که فضاحت را به اوج رساند. این عوامل دست به دست هم داد تا این تاپیک ایجاد کنم تا نظر سایر علاقه مندان به فوتبال بدونم.

آیا شما با ادامه مدیریت کفاشیان در سمت رئیس فدراسیون فوتبال موافق هستید؟

HHAMI
24th June, 2011, 10:33 PM
شکست، شکست و شکست جمله آشنایی که در دوران مدیریت کفاشیان بر ریاست فدراسیون فوتبال ایران در مسابقات مختلف بر سر زبان ها افتاد. حذف تیم ملی از جام جهانی، ناکامی در جام ملت های آسیا و ناکامی تیم ملی امید در راهیابی به المپیک که فضاحت را به اوج رساند. این عوامل دست به دست هم داد تا این تاپیک ایجاد کنم تا نظر سایر علاقه مندان به فوتبال بدونم.

آیا شما با ادامه مدیریت کفاشیان در سمت رئیس فدراسیون فوتبال موافق هستید؟

چرا که نه؟!
رییس به این خندونی کی دیده تا حالا؟!مگه یادتون نیست صفایی فراهانی چقدر اخمو بود؟!
مهم نیست که برنامه ریزیت خوب باشه و بتونی نتیجه بگیری , همینکه خندون باشی و مردم رو بخندونی کافیه!

من واقعا نمیدونم چی بگم راجع به کفاشیان!
از یه طرف بی عرضگیهاش رو میبینم و همین شکستهای متوالی.
از یه طرف هم , همه میگن که این کاره ای نیست و تصمیمات رو بقیه میگیرن! حتی خودش توی 90 اعتراف کرد!
اگه قراره یه نفر رو بشونن اونجا ولی نتونه تصمیم بگیره چه فرقی میکنه کفاشیان باشه یا یکی دیگه!

اصغر شرفی امروز گفته بود خنده های کفاشیان مثل شمشیر به قلب من میشینه!

لینک (http://www.goal.com/iran/news/1825/ایران/2011/06/24/2545748/اصغر-شرفي-يك-خنده-به-خندههاي-زهرآگين-كفاشيان-اضافه-شد-به)

این رو که شنیدم دیگه خنده های کفاشیان هم برام جالب نیست...

مریم آبی ترین
24th June, 2011, 11:05 PM
خیر...هر چند؛ خانه از پای بست ویران است...خواجه در بند نقش ایوان است...

ویرایش: میثم با این سوال طرح کردنت:21: من فکر کردم نوشتی آیا با استعفا (یا یه چیزی تو همین مایه ها ی) کفاشیان موافقید؟ زدم بله:31: نمیشه کاریش کرد؟:4:

Meysam
24th June, 2011, 11:53 PM
نتیجه نظرسنجی از همین حالا که کمتر از 2 ساعت از تاسیسش میگذره کاملا گویای همه چیزه.

بله...هر چند؛ خانه از پای بست ویران است...خواجه در بند نقش ایوان است...

ویرایش: میثم با این سوال طرح کردنت:21: من فکر کردم نوشتی آیا با استعفا (یا یه چیزی تو همین مایه ها ی) کفاشیان موافقید؟ زدم بله:31: نمیشه کاریش کرد؟:4:
مریم خدا بگم چی کارت نکنه. اول گزینه ها بخون بعد تیک رای بزن!:4:
درستش کردم.:53:

حسین باتیستا
25th June, 2011, 11:09 AM
اميدوارم هر چه زودتر استعفا بده .

استاد خنديدن هستش :78::38: همين رو بلده
از ميثم عزيز هم به خاطر زدن اين تاپيك تشكر ميكنم

gpep
25th June, 2011, 03:13 PM
دیگه نمیشه تحملشون کرد ، از اون بالا بالایی بگیر تا این !

saeid shahrooz
26th June, 2011, 01:40 PM
جواب سئوالی که مشخص پرسیدن نداره
البته کافاشیان یکی از زیر شاخه های تقصیر است باید در کل ساختار فوتبال عوض بشه

Red_Devils
26th June, 2011, 05:59 PM
یکی از مقصر ها این ادم هست.خیلی های دیگه مقصر هستند.خیلی ها....
دیشب هم برنامه ورزش 2 دیدنی بود!منصوریان پدر تک تک سرپرست ها را در اورد.

mona_casillas
27th July, 2011, 04:52 PM
مزخرف ترین رئیس فدراسیون ........یک مترسک

مصاحبه ای که علی کریمی درباره بی لیاقتی فدراسیون در زمان کفاشیان کرد ارزش محروم شدن از تیم ملی رو داشت .

maryam 8
27th January, 2013, 11:02 PM
اميدوارم هر چه زودتر استعفا بده .

استاد خنديدن هستش.

PRIN CESS
7th February, 2013, 05:27 PM
ما مدیرانی داریم که به مدد بهره مندی از بودجه عمومی ورزش کشور در رسانه های که هم اسیر تبلیغات می شوندوتماشاگرانی که عقد قرارداد بافلان چهره سرشناس به معنی قطعیت ((پیروزی))می دانند .پای میز مذاکره نشسته مبالغ هنگفت واریز کرده و 0تا100کار را به افرادی می سپارند که چندی مهمان ما خواهد بود وتمام...................به صراحت بگویم بابت این 7امتیازی که تیم ملی فوتبال کشورمان جمع کرده چقدر از کیسه ملت رفته.بابت تیمی که به قول کارشناسان نه در آن تغییر نسل میبینیم ونه تغییر سبک چند میلیارد تومان پرداخته ایم.

در صورت عدم صعودمان به جام جهانی 2014 آقای کی روش وهمراهانش چه مبلغی را کف می دهند.ودرنهایت این که عدد های عجیبی که برسر زبان هاست تاچه حد صحت دارد وتشبیه این قرارداد به قرار داد معروف "ترکمنچای" تاچه حد نزدیک است؟!

http://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20(89).gif :cry:پرتغالچایhttp://anjoman.parsfootball.com/images/smilies/Smilebb%20(89).gif:cry: