PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا هزینه های هنگفت فوتبالی رو یارانه ای نمی کنند؟

nasimparsi
31st May, 2011, 02:03 PM
آیا با این جریان که:

باید پول های هنگفتی که در باشگاه های گوناگون فوتبالی و والیبالی و غیره از جیب کارخانه ها و وزرات های ملی خرج می شه و از سال آینده هم می خوان پول از طرف تلوزیون به باشگاه ها بدن را به خود مردم بدن و اگر هر کسی خواست به این بخش ها کمک کنه و هر کس هم نخواست پولی که حق خودش هست رو و پول نفت خودش هست رو در چیزهای دیگه خرج کنه

همداستان (موافق) هستید یا خیر؟

nasimparsi
31st May, 2011, 02:37 PM
هر تیم رو میانه بخوایم در نظر بگیریم که 15 میلیارد خرج می کنه در لیگ برتر

لیگ دسته 1 رو هم حساب کنید

حتی لیگ های دسته 2 و 3 هم بازیکن های برون مرزی می خرن و پول مفت نفت مردم رو از فلان کارخانه یا فلان وزارت می گیرن و می دم به این بازیکن ها و مربی ها

های بسکت بال و والیبال هم تازگی راه افتاده همین پول ها رو می دن

این پول ها رو باید به خود مردم بدن هر کس دوست داره کمک کنه و خرج کنه و هر کس دوست نداره این کارو نکنه

بعد آقایون بازیکن و مربی میان توی برنامه ها با پر رویی تمام می گن همه جا همینه و حقمون هست و ... کی گفته حقتون هست؟ بر چه پایه این سخن رو می گید که از پول نفت مردم باید پول های میلیاردی توی جیب شما ریخته بشه؟

بزل و بخشش هم م یکنند که چون داوری بد هست بیاین هر بازی به داورها میلیونی پول بدین!!!

nasimparsi
2nd June, 2011, 12:15 PM
دوستان یا این پول کلان (نه تنها پول تیم های لیگ برتری و دسته9 یک و دسته و دو و...) هر پول کلان و میلیونی که در ورزش های باشگاهی مانند فوتسال و والیبال و بسکتبال خرج می شه رو یا یارانه بکنن بدن دست مردم بعد مردم خودشون به صلاح خودشون خرجش کنند

یا اینکه در سراسر کشور با این پول خیلی خیلی زیاد می تونن ورزشگاه های کوچک و باشگاه های کوچک رایگان برای همگان بسازن تا ورزش همگانی بشه و اون تنگدستان و غیر تنگدستانی که به خاطر پولش نمیرن ورزش بکنن بتونن به صورت رایگان ورزش کنند در ورزشگاه های گوناگون

من که می گم به برنامه 90 نامه بزنن همه تا موضوع مطرح بشه

Parsfootball
5th June, 2011, 03:59 PM
پرونده هزینه وزارتخانه ها در تیمهای صنعتی در حال بسته شدن:
http://www.parsfootball.com/PersianGulf/52605.html

Inglourious Rebel
5th June, 2011, 04:07 PM
http://www.parsfootball.com/persiangulf/52605.html

یاسر خان خودتی؟:4: میثم و سایر دوستان که لاگین نکردن:4:

nasimparsi
9th June, 2011, 02:32 PM
یک بازگویی
Quote:
با درود
از شما خواهش می کنم، این موضوع را در برنامه خود بازتاب دهید. هر چند شاید به زیان برنامه ی محبوب شما شود ولی از شما خواهش می کنم مردمی باشید و سخن مردم را بازتاب دهید و وجدان را در نظر بگیرید(مانند همیشه)

بخش بزرگی (از دید من بیش از 80%) از جمعیت کشور به هیچ عنوان حاظر نیستند یک تومان هم خرج این فوتبال لیگ و بازیکن های تراز پایین بدهند. (بایکنان و مربیان فوتسال و والیبال و بسکتبال لیگ دسته یک و دو را هم بیفزایید) هیچ دلیل منطقی وجود ندارد و هیچ وجدانی نمی پذیرد که فلان شهرداری یا فلان کارخانه یا فلان اداره ی ملی و دولتی بودجه و بیت المال مردم را بدون رضایت مردم به آن ها بدهند. شاید سخن این باشد که مردم این فوتبال و فوتسال و غیره را می خواهند. پس این بودجه را به گونه ی یارانه به مردم بدهند و هر کس دوست داشت در این زمینه خرج و کمک کند. یا اینکه این بودجه با نظارت مستقیم مجلس به ورزشگاه ها و باشگاه های ورزشی همگانی تعلق بگیرد و در سراسر کشور پخش شود.
خواهش می کنم و تمنا می کنم وجدان خود را جای آن بچه های پا پتی پیرامون شهرها و تنگدستان استان خراسان و سیستان و خوزستان و فارس و کرمان و کرمانشاه بگذارید. آن پیرزن یا پیرمرد که هیچ علاقه ای به این بازیکنان تراز پایین و لیگ شان ندارند. یا جوانان فراوانی که علاقه ای ندارد.
ببینید کسی با فوتبال و لذتش مخالف نیست. من خودم از همه فوتبالی تر هستم ولی باشگاه باید خصوصی باشه نه اینکه دولت پول نفت مردم و بیت المال مردم رو بدون رضایت مردم بده. پول رو به خود مردم بدن اگر دوست داشتن خرج می کنند.
خواهش می کنم این موضوع را حتما مطرح کنید
با سپاس
ولی نشانی رایانامه (ایمیل) برنامه رو نمی دونم و توی تارنما (سایت) برنامه هم چیزی نوشته نشده

nasimparsi
9th June, 2011, 02:34 PM
http://www.parsfootball.com/persiangulf/52605.html

این چیز خیلی خوبیه ولی باید این پول با نظارت مستقیم بدون کم و کاست خرج مردم و ورزش های همگانی بشه نه اینکه اینو بردارن بدن به فلسطین و لبنان! باید ورزشگاه و استخر و باشگاه های ارزان قیمت برای جوانان ساخته بشه یا به گونه ی یارانه در اختیار مردم قرار بگیره وگرنه سودی نداره...