PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیفوسی های روسونری- هجدهمین اسکودتوی واقعی(جلدچهارم)

صفحه ها : [1] 2 3

DATAM
17th March, 2011, 01:24 PM
جلدجدیدراتقدیم میکنم به دمتریوآلبرتینی

روزی که توبرگردی
پائیزمیره ازاینجا
تعبیرمیشه خواب من
حقیقت میشه رویا

http://up.iranblog.com/images/p0zdbbp4azxuhe8ojj7x.jpg

روزی که توبرگردی
گل رفیق گلدونه
چشام پرازاشک شوق
روزرقص بارونه

http://up.iranblog.com/images/ve9oegyg0a22i62hfnm6.jpg

Hamed
17th March, 2011, 01:41 PM
جلد جدید رو تبریک میگم:53:

امیدوارم که دست ابوالفضل خوب باشه و توی این تاپیک هم اینتر رو ببریم و هم دو تا جام بیاریم و بعد از مدتها یه دبل درست و حسابی انجام بدیم

میخوریم به سلامتی آلبرتینی:Smilebb (77):

JoKeR
17th March, 2011, 01:53 PM
تاپيك جديد ميلان رو ميتبريكيم.اميدوارم اينجا روزهاي خوبي رو سپري كنيد البته نه خوبي ما :nish:

:53: :53: :53: :53: :53:

The Royal Blues
17th March, 2011, 01:54 PM
منم جلد جدید رو تبریک میگم :53:

دست من که خوب بود و تونستیم اینتر رو شکست بدیم تو سری آ اول باشیم کوپا ایتالیا تا اینجا بیایم بالا حالا ببینیم دست ابولفضل چطوریه:4:قطعا کار سختی پیش رو داری تا بتونی افتخارات منو تکرار کنی:4:

نکته ی جالب این جلد هم اینه که مثله جلد قبلی قبل دربی زده شد:4:

اینم به سلامتی دمیتریوی عزیز:drinks:

پ.ن:جون من بحث زلاتان رو دیگه تو این تاپیک نیارید چون همونطور که گفتم به هیچ نتیجه ای ختم نمیشه.

samanrossonero
17th March, 2011, 01:57 PM
تبریک می گم جلد جدید رو..
خدا لعنتت کنه ابول اشکم داشت درمیومد دیدم عکسای دیمیتریو رو..:Smilebb (29):
عاشقش بودم خداییش..
امسال قهرمانیم به میمنت و مبارکی نزدیک شدن به سال جدید و دست مبارک روحانیت مبارز،مومن و متعهد و همیشه در صحنه..
درباره جواب دایی سعید:
لوریس یک دروازه بان فوق العادست که فقط 24 سالشه..
من کمتر به بازیکنی تعلق خاطر پیدا می کنه اما این لوریس حرکتا و سیوایی داشته که من رو یاد روز های اوج بوفون انداخته،خیلیم جوونه و یه سوپرمنه..
در مورد تایوو هم بگم که تو تیم ملی نیجریه بازی می کننه،من صحنه هایی که ازش دیدم خیلی سمجه و قدرت بدنی بالایی داره،سرعتشم خوبه می گن شوت زنم هست..
کلآ بازیکن انرژیکیه و اینم 25 سالشه قیمتشم خیلی کمتر از سیسوخویه..

samanrossonero
17th March, 2011, 02:18 PM
تاپيك جديد ميلان رو ميتبريكيم.اميدوارم اينجا روزهاي خوبي رو سپري كنيد البته نه خوبي ما :nish:

:53: :53: :53: :53: :53:

شوما جیب ما را نزن ایستمز بیزه جول ورون..:crazy2:

Rossoneri
17th March, 2011, 02:39 PM
یه چیزی رو بگم راجع به این که بعضیا گفتید بحث نکنیم و غیره. تا این بحث ها نباشه که تاپیک و انجمن بدرد نمیخوره! قرار باشه بیایم قبل از بازی ترکیب دو تیم رو پیش بینی کنیم و بعد بازی هم گزارش بنویسیم که هنر نیست، خب چه کاریه بیایم اینجا دیگه :4: همین بحث هاست که باعث میشه 4 تا چیز یاد بگیریم، با نظرات هم آشنا بشیم و غیره. یه زمانی بود میگفتن تاپیک میلان فنی ترین و داغ ترین تاپیک پارس فوتبال بود! ابوالفضل، دایی سعید، وحید و حامد و بقیه بچه های قدیمی یادشونه حتما، بخاطر همینجور بحث ها و تحلیل ها و اینجور چیزا بود. حالا نمیدونم در هر صورت اگه دوست دارید روند تاپیک اینطور نباشه مسئله ای نیست، من خودم به همین دلیل بود که وارد بحث زلاتان شدم و ادامه اش دادم اگرنه احساس لزوم نمیکردم که نظرم رو بخوام تحمیل کنم!

ابوالفضل، اشاره به آلبرتینی عالی بود. احساسات نوستالژیک فوران کرد:good:

این تایوو هم فکر میکنم نزدیک ترین بازیکن به میلان باشه به همون خاطر که انتهای فصل بازیکن آزاد میشه اما این عمرا 25 سال سن واقعیش باشه! مطمئنم از اون بازیکنهایی هست که سنش رو دست کاری کرده :4:

در حال حاضر هم مطمئنا بهترین دروازه بان همون نویر آلمانی هست. من مدت ها بود، یعنی در واقع هیچوقت نشده بود که دروازه بانی رو تو دروازه ببینم و در این حد احساس اطمینان بهم بده! شاید دیدن بوفون در اوج داخل دروازه باعث میشد حسی نزدیک به این رو داشته باشم! این نویر مشخصا به دنیا اومده که دروازه بان باشه. یوریس هم دروازه بان خیلی خوبیه ولی با نویر خیلی فاصله داره.

D JoKeR
17th March, 2011, 03:02 PM
اول از همه تبریک میگم تاپیک جدید رو:67:
دوم اینکه در بهتر بودن نویر از یوریس شکی نیست اما اینم بدونین که یوریس رو داشتیم با حدود 8 میلیون میخریدیمش(نویر که بالای 25تا و یوریس هم 20تا رو شاخشه)البته بنظرم نویر حتی 1سطح هم از بوفون بهتره همین الانش(بوفون اماده)چون این بشر پاس گل هم میده:4:
میلان دنباله تایوو هست اما قلا یه جایی خوندم که ایجنتش گفته بود که با یه تیم از لیگ برتر قراراداد بسته!البته ازیکن خوبیه(زیاد تو کارهای هجومی موفق نیست)و چون مجانیه به شدت استقبال میکنم از اومدنش:Smilebb (108):
البته مثله اینکه ممکنه مکسول به تیم بیاد که اصلا دوستندارم اتفاق بیوفته درحالیکه گزینه های خیلی بهتری هم هستن
==
میلان با ایجنت گانزو قرار ملاقات گذاشته برای ترانسفر احتمالی و البته ایجنتش هم گفته گانزو شک داره که تمدید کنه یا اینکه بره از برزیل
کلا مورد سخت و ریسکی هستش هم بخاطر قیمتش هم بخاطر نازو اداش و هم بخاطر اینکه مصدومیت زانو داره که ممکنه دچار مشکل کنه تیممون رو(البته فکر نکنم سره تیم ما کلاه بره:4:)
==
اما درمورد رضا که گفته بود میلان باید بره دنبال رونی یا تورس یا امثال اونها اینم رو گم که رضا جون اینو درنظر گیر که میلان همچنان تیمی نیستکه خرج کنه و همین زلاتان رو از صدقه سری گالیانی و صعود نکردن من سیتی به رقابت جام قهرمانان داریم(توی چند فصل اخیرمون که کلا بازیکن دست سوم میگرفتیم بنظرم خریدن بازیکنی که تواین سطحه اونم بااین قیمت اصلا بد نیست که هیچ خیلی هم عالیه)
==
کلا بنظرم میلان یه جا اشتباه بزرگ کرد اونم زمانیکه کاکا رو به رئال فروخت و جاش روبن-ون در وارت و اشنایدر رو نخرید:29:
قول میدم اگه درخواست میکرد همرو رئال حاضر بود بده و همون زمانام که کاکا رفت خدا خدا میکردم بیان کلا قسمت نبودو همشون رفتن به تیمهای دیگه:Smilebb (106):
در کل فکر کنم روبن همون کسی باشه که تیممون برای جام قهرمانان بهش نیاز داره(باتوجه به اینکه مشکلات بایرنم زیاده و روبن داره ناسازگاری میکنه:Smilebb (29):

S@eed
17th March, 2011, 03:13 PM
تاپیک جدید رو تبریک میگم به دوستان :8: امیدوارم تاپیکه خوبی واسمون باشه

تا آلبرتینی رو دیدم یاده شوت های وحشتناک و چهره ی دوست داشتنیش افتادم . یادش بخیر

====================

بابا بخدا یوریس خیلی سوراخه . کی گفته جزه ده دروازبانه برتره اروپاست؟! کاسیاس و چک و رینا و وندرسار و بوفون و سزار و اینا به کنار ولی بهترین دروازبانه جوونه دنیا در حاله حاضر بدونه شک نویر که یه سر و گردن از همه بالاتره . اگه قراره یوریس بیاد من به همین آبیاتی راضیم حداقل هر بازی یه گله لایی نمیخوره :105:

The Royal Blues
17th March, 2011, 03:24 PM
اول از همه در مورد نویر باید بگم بدون شک الان بهترین دروازه بان جهان هست.کاسیاس و بوفون و یوریس و ... یک سطح پایین تر از نویر فعلی هستن.حالا شاید شما بازیای شالکه رو نبینید ولی من که همیشه دارم بازیای این تیم رو نگاه میکنم میدونم این چه نعمتی برا شالکه هست:4:کلا امسال اصلا از دروازه بان استرس نداشتم و یه جورایی وقتی نویر رو میبینم حس آرامش بهم دست میده.امسال شالکه میتونه حتی قهرمان لیگ قهرمانان بشه چون واقعا پتانسیلش رو داره.داشتن دروازه بانی مثله نویر،هافبکی مثله فارفان،مهاجمی مثله رائول برای قهرمانی کافی هست.ضمن اینکه اگه اتوریهاگل هم مربی شالکه بشه دیگه گل زدن به شالکه واقعا سخت میشه چون همین الانم با زوج متذلدر و هوودس خط دفاع خیلی قویی داره:4:

در کل این دست تیمهایی که دفاع خوب و یه دروازه بان خیلی خوب و همچنین مهاجم زهرداری مثله رائول رو دارن میتونن تو اروپا قهرمان بشن.

اما در مورد تایوو باید بگم تو کارهای هجومی ضعیف هست ولی تو کارهای دفاعی خوبه.در کل به درد نیمکت تیم میخوره.البته اگه الان میداشتیمش بدون شک با اختلاف زیاد نسبت به بقیه بازیکنای هم پستش باید فیکس میشد:4:ولی چون تابستون میتونیم دنبال گزینه های بهتری مثله کریشیتو باشیم برا همین میگم تایوو به درد نیمکت میخوره.

هوگو یوریس هم نه اونقدرایی که سامان و حامد میگن خوبه نه اونقدرهایی که دایی سعید میگه بده:4:در کل دروازه بان خوبیه و به درد میلان میخوره ولی خیلی دوست دارم نویر رو تو پیراهن میلان ببینم:4:البته با وجود اینکه امسال 20امین سال حضورش تو شالکه رو جشن گرفت دیگه به نظرم باید اسطوره ی شالکه بمونه:4:(این از زمان بچگیش یه معدنچی بوده تا الانم هست.)

اما در مورد بحث کردن تو تاپیک به نظر منم خیلی خوبه ولی اینکه در مورد چیزی بحث کنیم که آخرش به نتیجه نرسه اصلا خوب نیست:4:شما اگه هر کاری کنید نمیتونید احساس من نسبت به زلاتان رو عوض کنید منم همینطور.از نظر منطق هم من دلایل خاص خودم رو دارم شما هم همینطور.پس این بحث به نظرم به نتیجه ای ختم نمیشه:4:

اما فعلا بحث دروازه بان هست که بحث خیلی خوبیه و همه میتونن نظرشونو در این مورد بیان کنن.

ضمن اینکه فردا هم قرعه کشی مرحله ی 1/4 نهایی لیگ قهرمانان هست که این موضوع هم میتونه بحث جالبی رو شکل بده هر چند میلان حضور نداره ولی این رقابتها همیشه جذاب بوده و هست و خواهد بود.

milanist_3
17th March, 2011, 03:28 PM
منم جلد جديد رو تبريك ميگم . به اميد خوشحالي و جشن پيروزي در مقابل اينتر در اين جلد .

http://up.iranblog.com/images/8qmqf8wme0ovenq9cufb.jpg

Milan
17th March, 2011, 03:50 PM
ایمدوارم دست زننده تاپیک سبک باشه!!!
به امید فتح هجدهمین اسکودتو امسال
و 8 امین کاپ سی ال در سال بعد(:64:)

:clap::clap:

دربی هم شنبه روز سیزده بدره!!!:Smilebb (106):

amirsajjad7
17th March, 2011, 05:26 PM
تبریک میگم دم شما گرم ابولفضل جان مخصوصا برای دیمیتریو ی:8: عشق ... .

Soheil7
18th March, 2011, 12:35 AM
منم تاپیک جدید رو تبریک میگم. به امید موفقیت میلان .

Capitan Alex
18th March, 2011, 11:22 AM
سلام
تاپیک جدید رو تبریک میگم. ایشالا همینجا جشن پیروزی مقابل اینتر و قهرمانی اسکودوتو رو بگیریم.

Milan
18th March, 2011, 12:58 PM
نستا هم عجب حرفهای نا امید کننده ای میزنه ها
گفته فوتبالم به آخر رسیده
البته با 35 سال سن دیگه یه جورایی راست میگه
اما هرقت بازی نستا رو مبینیم خدایی افسوس میخورم چون همش فکر میکنم از تمام قابلیت هاش بعلت مصدومیت های مکرر استفاده نکردیم!!!
ساندرو حداقل یه فصل دیگه بمون یه شاگرد ایتالیایی از مکتب کاتاناچیو مثل خودت تربیت کن
================================================== ===========
راستی بایرن لورکوزن هم حذف شد!!!
امیدوارم شالکه هم بخوره به اینتر دور بعد تا دهن این مو بور های چشم ابی آلمانی رو صاف کنیم ونشون بدیم اون سهمیه ای که به ناحق از ما گرفتن سگ خورشون شده!!

samanrossonero
18th March, 2011, 02:58 PM
این جو جوردن رو تاره یوفا یادش اومده محروم کنه و یک جلسه از همراهی تیمش محروم شده..
حالا خودمونیم لیگمون خیلی بد شده بود و لیگ آلمان از ما جلو افتاده پس حقشون بود یه جورایی،حالا خودمون باید جایگاهمون رو پس بگیریم..

Soheil7
18th March, 2011, 05:56 PM
امیدوارم شالکه هم بخوره به اینتر دور بعد تا دهن این مو بور های چشم ابی آلمانی رو صاف کنیم ونشون بدیم اون سهمیه ای که به ناحق از ما گرفتن سگ خورشون شده!!

شالکه هم که خورد به اینتر. همونطوری که گفتی!
حالا ما که با این کم کردن سهمیه مشکلی پیدا نمیکنیم. خدایی هم حساب کنیم ایتالیا چه تیم ملی چه کالچو خیلی افت کرده و از اونطرف تیم ملی آلمان تو چند جام اخیر حداقل تو 4 تا تیم هست و در رده باشگاهی هم خیلی پیشرفت کرده.
من که دوست دارم شالکه ببره.. کاپیتان رائول...

amirsajjad7
18th March, 2011, 06:45 PM
سهیل و رضا هر دو عزیز ما هستن من واقعا دوستون دارم اما اینجا تایپیکه میلانه برای هزارمین بار اینجا از تیمای دیگه زیاد تعریف نکنین من به شخصه و سیمان هم که همیشه:nish: دوس نمیداریم اینکار رو ... .

در ضمن واقعا ناراحت شدم شالکه به اینتر خورد چون دوس داشتم اینتر به بارسا بخوره و شالکه هم صعود کنه ... .

Milan
18th March, 2011, 07:30 PM
بریم تو کار بازی فردا!!!

اینم ترکیب پیشنهادی من

----------------------آبیاتی--------------------------

آنتونینی--------سیلوا---------نستا-------------آباته

-----امانوئلسون-------فن بومل-------------بو آتنگ

-----------------------ّکاسانو---------------------

---------------پاتو-----------روبینیو--------------

Rossoneri
19th March, 2011, 01:01 AM
فردا سیدرف جلوتر از روبینیو و بوتنگ پشت دو مهاجم بازی میکنه. با توجه به غیبت زلاتان، آلگری نرجیح میده روبینیو رو روی نیمکت نگه داره تا یک فوروارد برای تعویض داشته باشه که منطقی هم هست. بوتنگ هم گزینه اول برای بازی پشت دو مهاجم به حساب میاد اما بخاطر مصدومیت مختصری که داشت نتونست در طول هفته کامل تمرین کنه بنابراین سیدرف فردا فیکس بازی خواهد کرد.

آبیاتی
آنتونینی - سیلوا - نستا - آباته
فن بومل
فلامینی - گتوسو
سیدرف
کاسانو - پاتو

واقعا امیدوارم این ترکیب و خط حمله در نبود زلاتان جواب بده. این بازی مطمئنا جزء 5 بازی مهم کل این فصلمون هست! حیاتیه که بازی رو ببریم.

The Royal Blues
19th March, 2011, 01:12 AM
امیر سجاد جان من کی این تاپیک رو تبدیل به تاپیک تیمهای دیگه کردم!!!:4:

اما از قرعه ی شالکه بسی خوشحال شدم:4:

در مورد بازی فردا که به کل به خاطر لیگ قهرمانان فراموشش کرده بودم به نظرم باید با همین ترکیبی که کوروش گفت بازی کنیم.برد تو این بازی خیلی حیاتی هست و میتونه تو سرنوشت قهرمانی تاثیر زیادی بذاره.اگه این بازی رو ببریم قبل دربی روحیه و اعتماد به نفس تیم بالا میره.

اینتر هم که باید با شالکه تو لیگ قهرمانان بازی کنه و با توجه به سن بازیکناش نمیتونه تو هر دو جبهه تلاش کنه و قطعا یکی رو باید بیخیال بشه.همین مسئله میتونه خیلی بهمون کمک کنه.

امسال ما باید اسکودتو و کوپا رو بگیریم چون از همه نظر چه مالی و چه روحی بهش نیاز داریم.

پ.ن:چه شود دو تا بازی حساس میلان و اینتر و شالکه و اینتر در یک هفته:4:امیدوارم دابل بشن:4:

amirsajjad7
19th March, 2011, 07:04 AM
بواتنگ به نقل از سایت فوتبال کالچو ایتالیا در بازی با پالرمو تو ترکیب و پشت سر پاتو و کاسانو هستش ... امیدوارم از مدافعین و هافبکهای کلیدی کسی رو برای بازی با اینتر از دست ندیم ... .

Milan
19th March, 2011, 09:36 AM
امرزو صبح تلوزیون دوباره فاجعه استابول رو نشون داد!!!
تلختر از فتح نکردن کاپ سی ال این بود که دوباره بازی مالدینی رو دیدم و بعدش افسوس!!!
================================================== =====
اینم ترکیب پیش بینی شده از سوی گازتا

http://up.tak-forum.com/images/cd9yq3sbceq39v17o0n.jpg

hamidal
19th March, 2011, 12:38 PM
تاپيك جديدو تبريك ميگم. آلبرتيني هميشه جزو بازيكناي مورد علاقه ام بود.

من خوشحال شدم كه اينتر به شالكه خورده. اميدوارم تيم آلماني رو با اختلاف ببرن. سهيل جان تيم مليشون ممكنه بهتر از ايتاليا شده باشه ولي سطح باشگاهاشون به نظرم اينطور نيست. شايد يه كم بهتر شده باشن نسبت به قبل ولي ايتاليا هنوزم بهتر از آلمانه تو سطح باشگاهي. شما حساب كن تو جام باشگاههاي 10 سال اخير، 4 بار تيماي اسپانيايي، سه بار تيماي ايتاليايي، 2 بار تيماي انگليسي و فقط يه بار تيم آلماني قهرمان شده. توي پنج سال اخير، دو بار تيماي ايتاليايي قهرمان شدن و تيماي آلماني هيچي. مدافع قهرماني ليگ قهرمانان هم كه اينتره.

به نظر من هنوزم كسي مدعي اصلي ليگ قهرمانان به حسابشون نمي آره. حداقل من كه اينطور بودم. تا حد زيادي مطمئن بودم اينتر بازم بايرنو ميبره. خلاصه اش اينكه به نظر من ملاك سهميه ليگ قهرمانان رو بايد اعتبار قرار بدن نه موفقيتاي كمرنگ موقت. اعتباره كه پول ميسازه و بي شك تيماي ايتاليايي خيلي معتبر تر از تيماي آلماني هستن كه فقط يه بايرن رو دارن.

رضا جان به همون دليلي كه ما نتونستيم قهرمان اروپا بشيم شالكه هم نميتونه. به نظر من بعيده تيمي با خط هافبك متوسط قهرمان اروپا بشه. البته اين فقط نظر منه.

saeid shahrooz
19th March, 2011, 02:04 PM
من هم تاپیک جدید را به همه تریک می گم
امیدوارم دوباره تیمها و لیگ ایتالیا به اوج قدرت خودشون برگردند

samanrossonero
19th March, 2011, 03:50 PM
خب امشب با این میکولی بازی داریم باز..
واسه این می گم میکولی چون همیشه بهمون گل می زنه،خیلی ازش خاطره بد دارم واقعآ..
لایو اسکور رو نگاه می کنم یهو می بینم مینویسه گل میکولی،پخش زنده می بینم بازم گل میزنه،کلآ تداعی کننده خاطرات تلخه برام و فک می کنم مهارش کنیم تموم کارشون و بقیه نمی تونن بهمون گل بزنن..
این روبینیو رو بزاریم پشت مهاجما یکم دریبل بزنه بد نیستا،بوتنگ بره یه خط عقبتر خیلی مفیدتره با اون نفس و جنگندگیش...

Milan
19th March, 2011, 05:52 PM
خب امشب با این میکولی بازی داریم باز..
واسه این می گم میکولی چون همیشه بهمون گل می زنه،خیلی ازش خاطره بد دارم واقعآ..
لایو اسکور رو نگاه می کنم یهو می بینم مینویسه گل میکولی،پخش زنده می بینم بازم گل میزنه،کلآ تداعی کننده خاطرات تلخه برام و فک می کنم مهارش کنیم تموم کارشون و بقیه نمی تونن بهمون گل بزنن..
این روبینیو رو بزاریم پشت مهاجما یکم دریبل بزنه بد نیستا،بوتنگ بره یه خط عقبتر خیلی مفیدتره با اون نفس و جنگندگیش...

توی این قحطی بازاری که زلاتان رو داریم نه اینزاگی فعلا روبی خیلی خوبه
توی لیگ هم آمار خوبی داره
امیدوارم خط حمله برزیلیمون امشب پالرمو که این فصل یه بار 7 تایی هم شده حسابی گل بارون کنه
زیادهم نباید به لچه امیدوارم باشیم که جلوی اینتر قد علم کنه کم کم بالای سه گل رو میخورن

Hamed
19th March, 2011, 06:08 PM
آندري شوچنكو كه همراه تيمش به شهر منچستر سفر كرده بود و به همراه ديناموكيف توانست منچستر سيتي را از گردونه رقابت ها كنار بزند، در پايان بازي و در كنفرانس خبري به گفتگو با خبرنگاران نشست.

وقتي از او در مورد بازگشت احتمالي كاكا به ميلان سوال شد، ستاره سابق روسونري اين گونه پاسخ داد:" كاكا بازيكن جواني است و مي تواند به روز هاي اوجش بازگردد، من مي دانم دور ماندن از خانه (ميلان) چه حسي دارد."

شوا در ادامه افزود :"محيطي كه در حال حاضر كاكا تجربه مي كند، محيطي نامناسب است، او نياز مبرمي به محبت و تشويق شدن دارد، كاكا ستاره ي بزرگي است و هنوز هم مي تواند براي ميلان مفيد باشد."
كاپيتان سابق ميلان روزهاي خوبي را در اوكراين مي گذراند، جايي كه از آنجا راهي سن سيرو شد.

=========

خیلی دلم واسه شوا تنگ شده،اون شب بازی من سیتی و دینامو رو که نگاه می کردم بغض کرده بودم.به خاطر خاطرات خوشی که برامون رقم زدی،بخاطر همه 176 گلی که برامون زدی ازت ممنونم

=========

بازم پالرمو و بازم میکولی لعنتی،اینقدر از این بشر متنفرم که حد نداره!به هیچ تیمی بجز ما بلد نیست گل بزنه!جلو همه میشه پایان رافت،واسه ما میشه مسی:jt5o21:

کلا تیم منفوریه برای من این پالرمو،هم بخاطر این میکولی و هم اون زامپارینی روانی!امیدوارم که بلای اودینزه رو هم تکرار کنیم براشون

با توجه به ضعف هفته های اخیر،برد خیلی دور از دسترس نیست،نباید مث بازی با باری خراب کنیم چون هر لحظه امکان داره اینتر بهمون برسه و جای هیچ اشتباهی نداریم

توی ترکیب هم دوست دارم پشت دو مهاجم پرینس بازی کنه اما اگه مصدومیتش کامل خوب نشده بهتره که استراحت کنه و سیدورف بازی کنه.روبینیو هم بهتره روی نیمکت باشه تا اگه کسی مصدوم شد این بیاد جاش

Drughi
19th March, 2011, 08:44 PM
میکولی به خود ما هم کم گل نزده :4:

Milan
19th March, 2011, 08:47 PM
باز یه پیر پاتال دیگه اضافه شد!!!!:Smilebb (20)::Smilebb (20)::Smilebb (20):

خبر فوری : توافق میلان با مدافع بورسیا دورتمورند از برزیل خبر می رسد که میلانی ها بر سر انتقال این مدافع برزیلی در تابستان جاری به توافق رسیده اند..

طبق گزارشات منتشره در رسانه ها و خبرگزاری های برزیلی سران روسونری بر سر انتقال Dedé مدافع بورسیا دورتموند آلمان به توافق رسیده اند و انتظار می رورد این بازیکن در تابستان راهی سن سیرو و میلان شود.

این مدافع برزیلی که 32 سال سن دارد در آخرین صحبت های خود اعلام کرده است که تنها تا پایان فصل در دورتموند خواهد ماند و قصد ماندن در بوندسلیگا را ندارد.

هر چند او آرزو دارد پیش از بازگشت به وطن و آمریکای جنوبی, دو سال دیگر را در اروپا سپری کند.

طبق گزارشات منتشره در روزنامه برزیلی O Globo میلانی ها با این مدافع برزیلی در تابستان پیش رو به توافق رسیده اند.

پست تخصصی این مدافع برزیلی دفاع چپ جایی که یکی از نقاط ضعف مفرط میلانی ها در این فصل بوده, است

================================================== ================
اینم پورتره این یارو

http://ac-milan.ir/images/news/big/174da616-7abf-4df0-8dc8-95d759156050.jpg

http://ac-milan.ir/news.aspx?id=1339&%D8%AE%D8%A8%D8%B1%20%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C%20:% 20%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82%20%D9%85%DB%8C%D9 %84%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%85%D8%AF%D8%A 7%D9%81%D8%B9%20%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8% A7%20%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%88%D8%B1%D9 %86%D8%AF

Rossoneri
19th March, 2011, 10:07 PM
اگه این خبر جدا به حقیقت پیوست خیلی دلخور نشید. یپس رو که یادتونه؟ تازه 34 سالش بود ولی دیدید که چه بازیکن آسی در اومد :4:

samanrossonero
20th March, 2011, 01:03 AM
خوب می شناسم این ده ده رو،خوب بازیکن بود خدا بیامرز اما الان دیگه فک کنم فسیل شده..
یک گلم خوردیم و متاسفانه من حس خوبی نسبت به این بازی ندارم..

Rossoneri
20th March, 2011, 01:03 AM
وای وای! یعنی اگه آخر این فصل هیچ جامی رو نبریم، حداقل جام بدشانس ترین تیم رو حتما باید بهمون بدن. چه وضعشه واقعا! از اول فصل تا حالا اینقدر بدشانسی آوردیم که دیگه من یکی به اینجام رسیده!

گل مزخرفی که خوردیم رو کاری ندارم، مشکلمون تو خط حمله کند بودن هست. با این سرعت انتقال توپ و دفاع پر تعداد اونا نمیشه کاری کرد. یا باید تعداد بازیکنهای داخل محوطه جریمه حریف رو زیاد کنیم یا سرعت انتقال توپ رو که این دومی کلا تو خون میلان نیست. باید همون کاری رو بکنیم که بازی با کالیاری کردیم. هافبک ها اضافه بشن داخل محوطه جریمه و مدافع های کناری هم تا گوشه محوطه جریمه جلو بیان تا بتونیم بالاخره گل بزنیم.

جای خالی زلاتان هم که به شدت احساس میشه. تیم داره گریه میکنه واسه حضور زلاتان! امیدوارم کاسانو بتونه قفل دفاع حریف رو بشکنه، تا اینجا که امیدی به پاتو نبوده.

S@eed
20th March, 2011, 01:06 AM
خدا وکیلی آدم نمیدونه چی بگه ! پالرمو یه گله تفکه ای زد و بعدش همه ی بازی دسته خودمون بود ! چند تا موقعیت خوبم داشتیم که با هنرمایی بازیکن ها از بین رفتن . جای زلاتان واقعا خالیه

ببینیم نیمه ی دوم چیکار میکنیم . خدایی پالرمو هیچی نداره

samanrossonero
20th March, 2011, 01:24 AM
فعلآ که قوطی شدیم در آغاز نیمه دوم..
دهن این لیبرا سرویس،آخه تیممونم بدجوری متکی به یه ستارست..

samanrossonero
20th March, 2011, 01:38 AM
و حالا با تعویض هوشمندانه جناب آلگری ما دوتا هافبک تهاجمی رو در خط حمله می بینیم،روبینیو اومد جای پاتو کنار کاسانو..!!
این سیریگو هم شده اشمایکل واسه ما..

VaHiD BaGgIo
20th March, 2011, 01:58 AM
امرزو صبح تلوزیون دوباره فاجعه استابول رو نشون داد!!!
تلختر از فتح نکردن کاپ سی ال این بود که دوباره بازی مالدینی رو دیدم و بعدش افسوس!!!
================================================== =====

آره منم صبح این بازی رو دوباره دیدم و اون خاطره ی تلخ برام تداعی شد؛
یادمه که من این بازی رو تا نیمه ی اولش نگاه کردم،و وقتی دیدم که بازی 3 بر 0 به نفع میلانه، با توجه به اینکه فرداش امتحان داشتم؛ گفتم میلن دیگه صد در صد قهرمانه و رفتم خوابیدم!:Smilebb (64):
ولی وقتی فرداش فهمیدم، لیورپول به اون شکل عجیب و غریب و البته در حالیکه شایسه ی این عنوان نبود، قهرمان شده، تو شوک رفتم و اینجری شدم::shok::20:
آخه من خیلی کاپیتان مالدینی رو دوست داشتم ودارم و به همین دلیل و مخصوصا اینکه گل اول بازی رو هم خودش زده بود، خیلی دوست داشتم جام قهرمانی رو تو دست های اسطوره ی ایتالیایی ها ببینم که نشد!:17:http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2820%29.gif
================================================== ====

سایت گل- پائولو مالدینی، اسطوره باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرد که پیراهن شماره 3 باشگاه میلان تنها در صورتی استفاده خواهد شد که فرزندانش در آینده بخواهند برای روسونری به میدان بروند.
زمانی که پائولو مالدینی در پایان سال 2009 از دنیای فوتبال با پیراهن میلان خداحافظی کرد، پیراهن شماره 3 میلان هم برای همیشه از لیست پیراهنهای میلان خارج شد.
مالدینی در صحبتهایی به صفحه رسمی باشگاه در فیس بوک گفت:« این داستان خیلی دلنشینی است. پیراهن من تنها در صورتی استفاده خواهد شد که بر تن یکی از فرزندانم برود.ولی این نباید به منزله فشاری برروی فرزندانم باشد؛ چون آنها اگر بخواهند به حضورشان در دنیای فوتبال ادامه دهند، می توانند پیراهنهای فراوانی داشته باشند.»
اسطوره باشگاه میلان در ادامه به 24 سال موفقش در میلانلو اشاره کرد:« این بالانس خیلی خوبی در کارنامه ورزشی ام بود. اگر من در بچگی تصور می کردم که چنین کارنامه ورزشی ای خواهم داشت، شاید خیلی ها فکر می کردم که احمقم. من خیلی خوشبختم که توانستم برای تیم بزرگ شهرم بازی کنم.»

samanrossonero
20th March, 2011, 02:12 AM
خب باختیم و رقیبامون فردا می برن و نزدیکتر می شن..
زلاتان قهرمانی رو ازمون گرفت و ما بازیکنیم نداریم که جایگزینش کنیم و این یعنی تیم نقص داره و ....
تیم قهرمان باید تیمی باشه که اینقدر تحت تاثیر تک ستاره هاش نباشه..
ما قهرمان می شدیم اگه همون تیم قبل می موندیم که خودمون نخواستیم و انواع حماقت ها رو کردیم..

The Royal Blues
20th March, 2011, 02:13 AM
خب دیگه رسما رفتیم تو فاز بحران:22:

نمیخوام این حرف رو بزنم ولی ما چندتا خر تو تیممون داریم از سیدورف گرفته تا فلامینی:Smilebb (116):

سیدورف که سرعت تیم رو در حد تراکتور میاره پایین.فلامینی هم خودش نمیدونه قراره تو زمین چیکار کنه.

امشب فقط مالکیت توپ رو داشتیم ولی اصلا موقعیتی ایجاد نکردیم.معدود موقعیتهایی هم که داشتیم دوازه بان حریف برا ما نویر میشد!!!در واقع نیمه دوم فقط دو موقعیت داشتیم که خطرناکترینش همون هد گتوزو بود!!!

با این وضعیت کار برای قهرمانی سخت میشه.شک نکنید اگه امشب جای پالرمو،اودینزه میبود الان یه تحقیر درست حسابی میشدیم چون پالرمو اصلا نمیتونست از ضد حمله هاش استفاده کنه ولی تیمی مثله اودینزه خدای ضد حمله هست!!!

حس پست دادنم نمیاد چون وضع تیم خیلی خراب شده و اصلا با این وضعیت نمیشه امیدی به قهرمانی داشت.باید هر چه زودتر تیم به خودش بیاد تا بتونه با پیروزی در دربی روباره روحیه ی خودش رو به دست بیاره.

Rossoneri
20th March, 2011, 02:15 AM
افتضاح! همون نیمه اول که تموم شد و نتونستیم مساوی کنیم حدس میزدم بازی رو میبازیم. حتی تعویض خوب بوتنگ و روبینیو هم نتونست نتیجه رو عوض بکنه. وقتی میگفتم زلاتان فراتر از یک بازیکنه برای این تیم میلان، دلیلش این بود. زلاتان گل نزنه هم مهم نیست، اون جلو خلاقیتش، قدرت بدنیش، مشغول کردن دو سه بازیکن حریف و حفظ توپش اندازه چند بازیکن ارزش داره. وقتی میگم پاتو هنوز فاصله داره به این خاطر هست. حالا که مصدوم شد و معلوم نیست به بازی بعد هم برسه! ولی تا قبل از اون افتضاح بازی کرد. کاسانو فاجعه! بدترین بازیش با لباس میلان. اصلا کلا گند زدیم. بازی با ناپولی و یوونتوس رو بردیم، با باری و پالرمویی که 5 بازی پشت هم باخته بود نتیجه نگرفتیم!

بعد یه چیزی، من فکر میکردم با خودم اصلا تیمی که آنتونینی توش بازی میکنه شایسته قهرمانی هست؟ نه جدا؟ اون حیف نون با فلامینی داغون تر از خودش اون سمت رو چنان به فاک دادن که مارادونا رو هم بینشون بذاری تاثیر نداره.

فن بوملی که اوایل خوب بازی میکرد این دومین بازی پشت سر هم بود که مقصر اصلی روی گلی هست که میخوریم!

داور ضعیف بود مخصوصا نیمه اول. زمین هم حتی بد بود! دیگه نمیدونم چی بگم!

samanrossonero
20th March, 2011, 02:18 AM
هر چه زودتر تیم به خودش بیاد تا بتونه با پیروزی در دربی روباره روحیه ی خودش رو به دست بیاره.
فک نمی کنم دربی رو با این وضع بتونیم ببریم،می بازیم بعد آلگری میاد می گه ما رفت رو بردیم اینا برگشت و ما تا آخرین لحظه می جنگیم بعدم اینتر قهرمان میشه...

The Royal Blues
20th March, 2011, 02:37 AM
در مورد کاسانو یادم رفت بگم.واقعا افتضاح ترن بازیش با پیراهن میلان بود.اصلا حتی یک موقعیت هم نمیتونست ایجاد کنه.موقعیت هایی هم که گیرش میومد رو به راحتی از دست میداد.

پاتو هم فکر نمیکم مصدومیتش جدی باشه هر چند اگه با مورچه هم تماس داشته باشه مصدومیت چند ماهه میاد سراغش!!!!!

کاملا مشخص بود تعویض پاتو به خاطر بد بازی کردنش بود نه مصدومیت.مصدومیتش فقط بهانه بود.

روبینیو هم این بازی زیاد رفت رو اعصابم.دیگه قانع شدم به هیچ وجه در سطح میلان نیست.

کوروش تو هنوزم در مورد آنتونینی نظر میدی؟؟؟!!!من که اصلا بازیکنی اون سمت نمیدیدم.فقط یه خر دیدم که داشت میچرید!!!!

والا دیگه نمیدونم چی بگم.همون بین دو نیمه میخواستم بگم این بازی نمیتونیم ببریم ولی باز امید بیخودی به خودم دادم.باید دید وضعیت تیم چی میشه و آلگری میخواد چه فکری به حال این تیم بکنه.

ما رو بگو گفتیم لیگ قهرمانان رو که از دست دادیم دیگه کوپا و اسکودتو رو شاخه:22:

تا بیشتر از این به بازیکنهای تیم توهین نکردم بهتره تمومش کنم.

Soheil7
20th March, 2011, 02:56 AM
در بدترین موقع باختیم. من بازیو ندیدم نمیتونم در مورد وضع تیم چیزی بگم. هفته ی پیش که باید میبردیم نبردیم حالا فردا همه میبرن کارمون سخت میشه..

Milan
20th March, 2011, 08:44 AM
منم بازیو ندیدم اما حالا که باختیم خدا کنه پاتو مصدوم نشه!!!
آخه دیگه کی رو بزاریم برای حمله؟؟ ادوآمادی؟؟؟:Smilebb (16):

Milan
20th March, 2011, 11:21 AM
اینم صحبت های دون آلگری کبیر:kahvecy0::kahvecy0:

الگری:امیدوارم که در زمان برگزاری بازیهای ملی، میلان بازیابی شود

مربی میلان امیدوار است که بتواند تیمش را در جریان وقفه ای که برای برگزاری بازیهای ملی ایجاد می شود بازیابی کند

By Ghazal Ziari

2011/3/20 8:55:00

Share Share

http://u.goal.com/121000/121081_news.jpg)

سایت گل- میلان شنبه شب با نتیجه 0-1 مغلوب پالرمو شد. تک گل این دیدار را دورین گویان به ثمر رساند و ماسیمیلیانو الگری، مربی میلان امیدوار است تا بتواند از وقفه ای 2 هفته ای که برای برگزاری دیدارهای ملی ایجاد می شود، برای بازیابی تیمش بهره ببرد

با این شکست ، میلان در دو دیدار اخیرش در رقابتهای سری آ طعم پیروزی را نچشیده؛ این تیم هفته گذشته و در خانه با نتیجه 1-1 مقابل باری متوقف شد

الگری در صحبتهایی در پایان دیدار شنبه شب گفت:« شاید بهتر بود که از شکست مقابل پالرمو جلوگیری می شد ولی من هنوز به این تیم اعتماد دارم. الان وقفه ای 2 هفته ای ایجاد می شود و امیدواریم تا بتوانیم کار را با ایده های جدید و نوئی دنبال کنیم. باید ببینیم که اینتر و ناپولی در دیدارهای این هفته شان چه خواهند کرد.»

مربی سابق کالیاری معتقد است که تیمش برای حمله کردن تلاش زیادی انجام داد:« عقب افتادن از حریف هیچ لطفی نداشت. بعد از آنکه ما در دقایق باقی مانده نیمه اول بازی خوبی را ارائه کردیم، ولی در یک سوم پایانی زمین، همه چیز بد پیش رفت. ما سعی کردیم تا در نیمه دوم خلاق تر باشیم.»

با این وجود روسونری با 5 امتیاز برتری نسبت به اینتر در صدر جدول است و البته یک بازی بیشتر از اینتر انجام داده.اینتر امشب در سن سیرو میزبان لچه خواهد بود.

Milan
20th March, 2011, 11:30 AM
مصاحبه ي سيدورف پس از بازي با پالرمو مصاحبه ي سيدورف با سايت رسمي باشگاه...
http://ac-milan.ir/images/news/big/e2bd705d-d88d-4a52-9000-e8214374bb08.jpg

امروز شانس با ما همراه نبود،فرصت هاي زيادي داشتيم كه از آنها استفاده نكرديم.
از اين باخت بسيار ناراحت هستيم.
در دقايق اوليه بازي به آساني يك گل را پذيرفتيم و بازي را تا دقيقه ي آخر از دست داديم
فردا اميدوارم كه اينتر امتياز از دست بدهد،اگر اين اتفاق نيافتد اختلاف آنها با ما به +2 امتياز خواهد رسيد.
ولي ما در دربي باز هم اختلاف امتياز را به +5 خواهيم رساند.
وضعيت كنوني تيم،حاصل نتيجه ي اشتباهات دفاعي تيم در مقابل باري و پالرمو است.
در بعضي از مواقع فصل،همچنين حالت هاي بحراني پيش مي آيد،كه هيچ چيز به خوبي پيش نمي رود
بايد خواسته ي مناسب و تمركز لازم،براي محقق كردن هدف هايمان داشته باشيم،البته در كنار آنها هم
بايد ذهنيت مناسب و مقداري شانس داشته باشيم

Milan
20th March, 2011, 11:31 AM
اگر اسکودتو رو از دست بدیم 60 درصدش تقصیر توی کاکا سیاه لعنتی هست که مثل کنه چسبیدی به میلان!!
سه چهار ساله که تو و اون فسیل های دیگه مثل کنه چسبیدین به میلانو هر سال دارین خونشون رو میمکین
با تر زدن های فصل قبلت لا اقل گورتو گم میکردی تا امسال جا برای امثال مرکل باز میشید
قیافه شو نیگاه!!!
بدرد تبلیغ پوشک و محافظ ادار سالمندان میخوره!

DATAM
20th March, 2011, 11:43 AM
منکه احتمالاتایک هفته دیگه هم هیچکدوم ازبازیهای آخرشب رونمی تونم ببینم. دیشب هم بازی روندیدم ولی باشناختی که ازمیلان این فصل دارم، قشنگ میتونم بفهمم چی گذشته توبازی

شانس آوردیم که بازیهاتعطیل شد. وقتی یک تیم میره توبحران، این تعطیلات واقعابزرگترین نعمته. هرچندخطرمصدوم شدن بازیکنهاهم هست

Milan
20th March, 2011, 01:11 PM
این هشت هفته دو جور سناریو ممکنه اتفاق بیفته

1-سناریوی بد:
گام اول:اینتر بی رحمانه به لچه حمله میکتد!!! اینتر n -لچه صفر!!اینتر در 2 امتیازی میلان!!!
بعد از تعطیلات کوتاه لیگ-پزشکان تیم نتواستند پاتو رو برای بازی با دربی اماده کنند شاید هم تا آخر فصل مصدومیتش رفع نشود!همه چیز بعد دربی مشخص میشود.اما آلگری گفت:ما در خط حمله روبیینو و کاسانو رو داریم و در خط هافبک پیرلو-بواتنگ و مرکل.همینها برای شکست اینتر کافیست!
داربی حساس دلا مدونینا شروع میشود.با توجه به امتیاز میزبانی میلان چند حمله روی دروازه اینتر انجام میدهد.اما بی دقتی مهاجمان میلان این فرصت ها را از دست میدهد!!نبود زلاتان مشخص است!!! اما پیرلو بعد از مصدومیت طولانی انگار به فرم خوبش بازگشته و پاس های طلایی برای مهاجمان تیم میفرستذ
دقیق 32 بازی!!! پاس عالی پیرلو -روبینیو را در موقعیت تک به تک قرار میدهد اما روبینیو با بی دقتی توپ را به سزار میکوبد!!(شاید اگر پاتو بود گل میکرد)
هافبک های قدر اینتر بر هافبک های کند میلان در این بازی(گتوسو-فلامینی-سیدروف-پیرلو) کم کم در حال فائق امدن هستند!!
توی دروازه!!!شوت سرکش اسنایدر سن سیرو را در سکوت غرق میکیند و اینتر را بر خلاف جریان بازی یک صفر جلو میندازد!!!
در نیمه دوم هم میلان در نبود زلاتان و پاتو نمیتواند کاری از پیش ببرد!!! تیم بشدت سردرگم است!!!
پاس رو به جلوی اتوئو برای پاندف و گل دوم اینتر!!!
آلگری به آچمز رفته!! سیدروف از بازی بیرون میرود و مرکل جوان جایش را میگرد
تکل وحشتناک موتا بر روی ربینیو باعث اخراج موتا و مصدوم شدن روبینو میشود!!!
میلان دیگر توانایی خلق موقعیت ندارد
و سوت پایان بازی
اینتر 2 میلان صفر!!!
خبر بد:روبی هم مثل پاتو تا پایان فصل بعلت مصدومیت نمیتوند میلان را همراهی کند !!!
آلگری:با تجه به محرومیت زلاتان ومصدومیت پاتو و روبی ---کاسانو و ادوامادی و برتا مهاجمان تیم در بازی های بعد هستند!!
اینتر همچنان می تازد طوری که ناپولی و لاتزیو هم حریف لئو نیستند!!!
اما میلان پر نوسان است.در دوبازی حساس مقابل اودینزه و رم میلان به یک مساوی و باخت دست پیدا میکند!! زلاتان هم برگشت اما شاید کمی دیر شده است!!
اینتر جشن قهرمانی با گلباران کردن کاتانیا گرفت!!!

حسرت از ان روسونری!!!

Milan
20th March, 2011, 01:39 PM
-سناریوی خوب:
گام اول:اینتر بی رحمانه به لچه حمله میکتد!!! اینتر n -لچه صفر!!اینتر در 2 امتیازی میلان!!!
بعد از تعطیلات کوتاه لیگ-پزشکان تیم تواستند پاتو رو برای بازی با دربی اماده کنند .آلگری گفت:ما با توجه به اماده شدن پاتو از روحیه کافی برای افزایش فاصله با اینتر داریم!
داربی حساس دلا مدونینا شروع میشود.با توجه به امتیاز میزبانی میلان چند حمله روی دروازه اینتر انجام میدهد.اما بی دقتی مهاجمان میلان این فرصت ها را از دست میدهد!!نبود زلاتان مشخص است!!! اما پیرلو بعد از مصدومیت طولانی انگار به فرم خوبش بازگشته و پاس های طلایی برای مهاجمان تیم میفرستذ
دقیق 32 بازی!!! پاس عالی پیرلو -پاتو را در موقعیت تک به تک قرار میدهد و پاتو هم که استاد گل کردن تک به تک است!! تیفوسی های سروسونری روبروی جایگاه سر از پا نمیشناسند!!
میلان 1-اینتر 0
هافبک های قدر اینتر بر هافبک های کند میلان در این بازی(گتوسو-فلامینی-سیدروف-پیرلو) کم کم در حال فائق امدن هستند!! اما آلگری با یک تعویض هوشمندانه سیدروف خسته را از بازی بیرون میکشد و بجایش مرکل وارد زمین میشود.حالا کمی سرعت میلان بالا میرود!!
دقیقه 60 بازی بازی چیزی نمانده بود که مرکل تازه وارد از غفلت خط دفاع اینتر گل دوم میلان رو بزند اما سزار مانع شد!!ضعف خط دفاعی اینتر مشهود است
توی دروازه!!!شوت سرکش اسنایدر سن سیرو را در سکوت غرق میکیند و اینتر را بر خلاف جریان بازی یک صفر جلو میندازد!!!
آلگری به آچمز رفته!!
میلان دیگر توانایی خلق موقعیت ندارد اینتر از کسب همین یک امتیاز نیز قانع است
داور سه دقیقه وقت اضافه میگرد!!!
دقیقه 93 بازی و یک کرنر!! پیرلو آماده میشود تا ضربه کرنر را بزند.نستا و سیلوا هم جلو امدن!!
به ناگاه ورق برگشت!!!!ارسال مواج پیرلو و سردرگمی مدافعان اینتر و تعلل آنها--- کاسانو را در شش قدمی دروازه صاحب موقعیت میکند اما ضربه کاسانو توسط سزار به صورت ناقص دفع میشود--رینو هم در یک موقعیت شیر تو شیر ضربه ریواند را وارد دروازه اینتر میکند!!
انفجار در سن سیرو!!!
رینو در حال گریه کردن همراه با فریاد است!!!
و سوت پایان بازی
اینتر 2 میلان صفر!!!
اینتر بعد از باخت به میلان همچنان امیدوار است میلان امتیاز از دست بدهد!! اما به سد سختی به نام ناپولی و لاتزیو میخورد !!! اینتر به یک مساوی و باخت دست پیدا میکند!!
اما میلانی ها دیگر به فتح اسکودتو به چشم یک واقعیت نگاه میکنند.با امدن زلاتان دیگر کسی حریف میلان نمیشود حتی اودینزه و رم!!!
میلان جشن قهرمانی با گلباران کردن اودینزه گرفت!!!

حسرت از آن نرآتزوری!!!!

Capitan Alex
20th March, 2011, 06:16 PM
اینو ببینید تو لیگ یونانه
اول دروازه بان رو سوزوندن بعد هم با تفنگ کشتنش :Smilebb (127):
http://www.youtube.com/watch?v=7VKK6fb-5Os&NR=1

Milan
20th March, 2011, 08:23 PM
اینتر هم یک صفر برد:33:

یکی بیاد جو روحیه بده خواهشا:Smilebb (34):!!!

The Royal Blues
21st March, 2011, 03:12 AM
چه شود امسال سری آ !!!

لیگی که تا چند سال پیش اصلا حساسیت نداشت بدون شک الان حساسترین و جذابترین لیگ دنیاست.

میلان با 62 امتیاز صدر نشین هست.

اینتر با 60 امتیاز دوم.

ناپولی با 59 امیتاز چسبیده به دو تیم میلانی سوم هست.

اودینزه شگفتی ساز این فصل هم در عین ناباوری تو نیم فصل دوم خودش رو تا رتبه ی چهارم کشیده بالا و الان 56 امتیاز داره که خیلی با میلان صدر نشین فاصله نداره!!!

لازیو هم با 54 امتیاز آخرین بخت قهرمانی امسال هست که خیلی بعیده بتونه قهرمان بشه هر چند غیر ممکن نیست.

کلا 4 تیم اول امید زیادی برای قهرمانی دارن.اودینزه رو به این دلیل میگم چون این روزا خیلی سگ شده و همه رو داره میبره:4:

ناپولی و انیتر هم که خیلی وقته پشت میلان هستن.

اما اگه ما بتونیم دربی دو هفته ی بعد رو ببریم شانس زیادی برای قهرمانی داریم.

این بازیای ملی هم خیلی میتونه تو روند میلان تاثیر بذاره و به میلان زمان میده تا دوباره خودش رو پیدا کنه.

در هر صورت اینتر هم قطعا نمیتونه تا آخر همه رو شکست بده و ترمزش جلوی خیلی از تیمها کشیده میشه.همونطور که با برشا شانس آورد نباخت.امروز هم با نتیجه ی نزدیک 1-0 لچه ی قعر جدولی رو برد!!!

Milan
21st March, 2011, 07:52 AM
با تبریکات سال نو خدمت دوستان:
چندتا خبر:
1-لوسیو مدافع اینتر بازی دربی رو از دست داد بعلت محرومیت
2-مصدومیت پاتو 10 روز بیشتر طول نمیکشه

Soheil7
21st March, 2011, 02:37 PM
سال نو رو تبریک میگم به تمامی دوستان امیدوارم تو سال جدید سلامت و موفق باشن.
باری تو زمین خودش 2-1 به کیه وو باخت. این نتیجه عجیب نیست ولی از اینکه هفته پیش نتونستیم ببریمش حرصم میگیره..

samanrossonero
21st March, 2011, 11:25 PM
بچه ها سال نوتون مبارک..
خیلی خوبه که لوسیو نمی رسه و اینتر فقط یک دفاع وسط نصف و نیمه دارن اونم رانوکیاست..
پاتو و کاسانو راحت می تونن گلزنی کنن اگه درست بازی کنن..

The Royal Blues
21st March, 2011, 11:44 PM
منم سال نو رو به همه ی روسونری ها تبـــریک میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشن.

اما این لوسیو نمیدونم چطوری بازی میکنه که هم بازی با میلان هم بازی با شالکه رو به خاطر محرومیت از دست داده:4:

به هر حال نبود لوسیو خیلی میتونه به اینتر ضربه بزنه چون واقعا مدافع خوبی هست.من بازیاش رو دیدم تقریبا سوتی های مدافع های دیگه ی اینتر رو هم لوسیو جمع و جور میکنه.یعنی ایبرا و لوسیو دوتا از بهترین بازیکنهای هر دو تیم نیستن!!

خط حمله ما سرعتی هست(البته بازی با پالرمو اصلا اینطوری نبود) برا همین میتونه خیلی خط دفاع کند اینتر رو اذیت کنه.پاتو هم که خوشبختانه به بازی میرسه و میتونه یکی از بازیکنهای کلیدی تیممون باشه.

پیرلو هم فکر کنم به بازی دربی میرسه ولی خدا میدونه اون پیرلوی همیشگی هست یا نه؟؟؟!!!

امبروزینی هم خبری ازش ندارم ولی بعید میدونم برسه.

در کل کاملا توانایی شکست اینتر رو داریم.

پ.ن:کسی از اینزاگی خبری نداره؟کی میتونیم دوباره این بازیکن تموم نشدنی رو تو لباس سرخ و مشکی میلان ببینیم؟؟

samanrossonero
22nd March, 2011, 02:03 AM
بچه ها خیلی جالبه که دو امتیاز اختلاف با میلان خیلی خیلی کمه و ما باید بترسیم اما اختلاف 1 امتیازی ناپولی با اینتر اصلآ به چشم نمیاد..
من از الان اعلام می کنم،بعد از دربی من تا حد اخراج شدن از پی اف هم ممکنه پیش برم،واقعآ بی جنبه ترین آدمای پی اف رو تازه شناختم..
می رن عید دیدنی شکلات زیاد می خورن اوردوز می کنن میان اینجا باز دهنشونو باز می کنن..
آدم میاد تو سال جدید با خوبی و خوشی سال رو آغاز کنه اما بعضی از این مدعی های متوهم نمی زارن..
باز دیدن زلاتان نمی رسه شاخ و شونه می کشن،هنوز باید بدوئین تا به 7 تا قهرمانی برسین،واسه نوه هاتون شاید بتونین امیدوار باشین..

samanrossonero
22nd March, 2011, 03:56 PM
Milan Vice-President Adriano Galliano Meets With Barcelona's Lionel Messi - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/03/22/2406094/milan-vice-president-adriano-galliano-meets-with-barcelonas)
:104::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104):

Milan
22nd March, 2011, 04:17 PM
Milan Vice-President Adriano Galliano Meets With Barcelona's Lionel Messi - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/03/22/2406094/milan-vice-president-adriano-galliano-meets-with-barcelonas)
:104::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104)::Smilebb (104):

واقعا حق داره هر کی این خبر رو بشنوه قیافه اش اینجوری بشه!!

http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28104%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28104%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28104%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28104%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28104%29.gifhttp://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%28104%29.gif

به این میگن ماموریت غیر ممکن!

ولی گل چرت و پرت هم زیاد مینویسه ها!!

Milan
22nd March, 2011, 11:48 PM
به غیر از آمبرو-اینزاگی-یانکو
مصدوم دیگه ای هم داریم؟؟
سیلوا میگن مصدوم شده؟؟
به دربی میرسه؟؟

samanrossonero
23rd March, 2011, 12:50 PM
مصدوم دیگه ای نداریم و بقیه احتمالآ می رسن..
از طرفی بالزارتی داره به میلان نزدیکتر میشه وقتی رئیس باشگاه اعلام کرده که تابستون به فروش خواهد رسید و زاکاردو هم گفته میاد میلان بالزارتی..!!

Milan
23rd March, 2011, 01:48 PM
مصدوم دیگه ای نداریم و بقیه احتمالآ می رسن..
از طرفی بالزارتی داره به میلان نزدیکتر میشه وقتی رئیس باشگاه اعلام کرده که تابستون به فروش خواهد رسید و زاکاردو هم گفته میاد میلان بالزارتی..!!

همیشه عادت کردیم اسم های زیادی موقع فصل نقل و انتقالات مطرح میشه
اما یکی دوتاشون بیشتر نمیان!!!
زاکاردو که مدافع است درسته؟؟(بونرای دوم نشه!!)
بالزارتی چی؟؟ چه پستی هست؟؟
===========================================
راستی از شانس بد ما دربی افتاد 13 بدر!!!!
احتمالش هست شبکه 3 دربی رو پخش نکنه!!(چون اون ساعات ها موقع پخش سریال و فیلم هست!!)

samanrossonero
23rd March, 2011, 02:29 PM
بالزارتی قراره بیاد میلان..
زاکاردو که طرف ما نمیاد،ما دنبال بالزارتی،کاسانی،سیسوخو،تا یوو و متاسفانه ده ده هستیم..
همه اخبار فعلآ دور و بر ایناست..
البته کاستی پیرمرد هم مد نظرمون بود که تمدید کرد با رم..

ITALY/ MILAN, Pazienza is the new idea
(http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=81563)

samanrossonero
24th March, 2011, 12:41 PM
Manchester City owner Sheikh Mansour Bin Zayed Al-Nahyan wants Zlatan Ibrahimovic.

The Swede is currently on loan at AC Milan from Barcelona until June 30. The Rossoneri officials could decide to save the 24 million Euros required to sign the 29-year-old and invest part of that amount on Mario Balotelli (20), who is for sale at 22 millions.

According to UK media sources, AC Milan and Real Madrid are tracking Manchester City left-back and Serbia international Aleksandar Kolarov (25), who can switch clubs for no less than 15 million Euros.

:Smilebb (115):

Milan
26th March, 2011, 08:50 AM
یه خبر خیلی خوب!!!
محرومیت ایبرا یه جلسه کم شد
به بازی با فیوره میرسه!!!

samanrossonero
28th March, 2011, 11:36 AM
According to O'Globo, Inter Milan are about to find an agreement with Santos for the transfer to the Italian club of 21 year old attacking midfielder Paulo Henrique Ganso.

زیدان جدید فوتبال هم داره میره به اینتر اونم فقط و فقط به خاطر لئوناردو..
واقعآ این لئو بزرگترین خائنیه که به عمرم دیدم..!!

INTERMILAN
28th March, 2011, 03:23 PM
درود بكس ميلاني
در مورد گانسو هنوز مشخص نيست..خودش اظهار علاقه مندي كرده كه اينتري بشه..ولي سانتوس روش 35ميليون قيمت گذاشته كه فكر نكنم موراتي همچين قيمتي رو حاضر بشه واسش هزينه كنه..اگه اينتري بشه كه عاليه

Hamed
28th March, 2011, 06:13 PM
داریم به یکی از حساس ترین دربی های چند ساله اخیر میرسیم!همیشه یکی از تیما ضعیف بوده و از دور خارج بود اما حالا سرنوشت قهرمانی رو میتونه این بازی مشخص کنه

با اینکه زلاتان نیست اما خیلی امیدوارم که بتونیم بازی رو ببریم،امسال خیلی از بازیهای اینتر رو دیدم،واقعا اون تیم قوی سال پیش نیست و اگر خوش شانسی های وحشتناک رو نمی آورد الان حتی شاید پایین تر از اودینزه بود!

در کل به راحتی میشه اینتر و اون خائن کوچک رو شکست داد و یک گام محکم به سمت قهرمانی برداشت

اگه این دو بازی اخیر رو گند نزده بودیم الان با خیال راحت بازی رو نگاه می کردیم اما الان باید با استرس بازی رو نگاه کرد

اون یارو هم باید منتظر 90 دقیقه هو شدن از سمت تماشاگرا باشه

به امید له کردن اینتر

forza milan

lvlostafa
29th March, 2011, 07:10 PM
راجع به اینکه لئو رو نیمکت میشینه یا نه، کسی چیزی نشنیده؟!

samanrossonero
29th March, 2011, 11:34 PM
ها ها ها،چه توقع ها داری از این خائن،برده ی اینتر شده رسمآ،نوکری موراتی رو می کنه...
دیگه روسونری نیست که به خاطر ما نشینه رو نیمکت..
وقتی خیانت کرد و اومد به اینتر دیگه این حرفا کشکه،بزرگترین گناه رو کرده،این که دیگه چیزی نیست..

amirsajjad7
30th March, 2011, 02:19 AM
خوب تو خبرها اومده که میلان به احتمال فراوان پیرلو ونبومل و بواتنگ رو برای دربی داره و این خبرها بسیار خوبه حضور توامان ونبومل و بواتنگ میتونه باعث بشه جای خالیه کاپیتان آمبرو حس نشه و البته حضور پیرلو که خلا زلاتی رو برای ما کمرنگ میکنه و واقعا حیاتیه به احتمال زیاد کوین پرینس پشت سر دو مهاجم بازی میکنه که این برای در اختیار گرفتن توپ تو بازی خیلی مهمه اگه همه چی خوب پیش بره اونوقت میتونیم امیدوار باشیم بدونه زلاتان از سد اینتر بگذریم برای من بشخصه این هفته خیلی حیاتیه ابتدا استقلال و بعد میلان که امیدوارم هر دو دربی رو تیمهای محبوبم ببرن اینجا دلم به فرهاد خوشه تو سنسیرو هم ما پاتو رو داریم پس غم نداریم :nish:... .

اریک لاملا یا کاکا من خرید لاملا یا گانزو یا پاستوره رو ترجیح میدم ولی اکیپ گزارش داده برلو با پدر کاکا به همه توافقات دست پیدا کرده تا ریکی به میلان برگرده البته میلان بغیر از گانسو سره آلکسیس سانچز و نیمار هم با اینتر خواهد جنگید ولی ظاهرا هدف اصلی میلان همون کاکا هستش ... .

Milan
30th March, 2011, 11:56 AM
متاسفانه بازی به این حساسی به خاطر سریال راه در رو از شبکه زپرتی 3 :Smilebb (72):پخش نمیشه!!:smoke0:

The Royal Blues
31st March, 2011, 01:53 AM
خب شنبه حساس ترین بازی این فصل رو باید انجام بدیم،بازیی که هم از لحاظ دربی بودنش خیلی حساس هست هم از لحاظ رتبه ی دو تیم در جدول.

با برگشت بعضی مصدومای تیم اوضاع تیم بهتر شده ولی هنوزم بدون زلاتان مشکلات زیادی برای گلزنی دارم.همه چی بستگی به پاتو داره که روزه خوبش باشه یا نه.اگه روز خوبش باشه که قطعا میتونیم اینتر رو ببریم ولی اگه بخواد مثله بازی با پالرمو بازی کنه که هیچی.

با حضور فان بومل و پیرلو گتوزو و بواتنگ خط هافبک خیلی خوبی داریم.از لحاظ دفاعی هم مشکل خاصی نداریم.فقط از لحاظ روحی تیم یکم افت کرده که امیدوارم این مسئله رو هم روانشناس های تیم حل کرده باشن و تیمی شاداب رو برای بازی داشته باشیم.

در مورد نقل و انتقالات هم خبرهای زیادی به گوش میرسه ولی فعلا زوده بخوایم در موردش صحبت کنیم چون اکثرا در حد شایعه بیشتر نیستن.

به امید پیروزی روسونری در مقابل نراتزوری.

پ.ن:برای هوادار در مقابل هوادار یکی اعلام آمادگی کنه.

samanrossonero
31st March, 2011, 05:34 AM
در مورد پاتو به این نکته اشاره نکردی که تو 20 دقیقه ابتدایی بازی مصدوم میشه اگه روز خوبش نباشه و اصن فرصت نمی کنه بمونه تا بخواد گل بزنه..

samanrossonero
31st March, 2011, 12:24 PM
Leonardo hurt us by joining Inter - Milan’s Christian Abbiati (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/03/30/2419043/leonardo-hurt-us-by-joining-inter-milans-christian-abbiati)

"I think his passage to Inter has disappointed many Milan fans. Some of my team-mates were also hurt by the decision."

بره بمیره بابا این خائن،هیچوقت دیگه نمی خوام برگرده مرتیکه...

Capitan Alex
31st March, 2011, 03:31 PM
راجع به بازی این هفته باید بگم که اینتر امسال یه فرق عمده با اینتر پارسال داره اونم ضعف مفرط این تیم تو خط دفاعی به خصوص تو دفاع چپ و مرکز دفاعه که میلان میتونه بافشار رو چیوو و لوسیو میتونه به هدفش برسه.
تو اینتر هم فقط اشنایدر و اتوئو قابلیت گلزنی دارن که متاسفانه دومی هم خیلی خطرناکه.

................................
رضا اسکوربورد بشمار :nish:

samanrossonero
1st April, 2011, 12:02 AM
به نظر من رانوچیا خیلی کند و بی تجربه تر از لوسیو هست و پاشنه آشیل اینتره..

Capitan Alex
1st April, 2011, 12:28 AM
خداییش زلاتان قدرت اینو داره که دو تاشونو لوله کنه
ولی حرکت هجومیه میلان باید از سمت راست خودش پی ریزی بشه که بتونه اینتر رو نابود کنه. به شدت هم از فیکس بودن بواتنگ حمایت میکنم.

Ibra
2nd April, 2011, 02:07 AM
سلام به دوستان میلانی
امیدوارم میلان در نبود ایبرا مثل بازی با پالرمو به مشکل برخورد نکنه.

نکته مثبت اینه که پیرلو،بواتنگ و فن بومل به بازی میرسند
و وضعیت خط هافبک به نسبت بازیهای گذشته به مراتب بهتره.

کاسانو،پاتو و روبی هم که امیدهای میلان برای گلزنی هستند.

ایشالا بازی رو میبریم تا هم یک قدم به قهرمانی نزدیک بشیم
و هم روی لئوناردوی خائن کم بشه.

زنده باد میلان:8:

samanrossonero
2nd April, 2011, 02:09 PM
سلام،پیرلو به دربی نرسید متاسفانه و ما باز هم تو بازی سازی به مشکل می خوریم احتمالآ..
البته قلب دفاع اینتر داغونه،رانوچیا و کوردوبا..:Smilebb (45):
یعنی خوراکه پاتو و کاسانو یا حتی روبینیو هست این خط دفاع..

samanrossonero
2nd April, 2011, 03:52 PM
راستی بچه ها امشیب بازی توسط رسانه میلی پخش نمیشه ها،به فکر باشین از الان یه کاری بکنین اگه می خواین ببینین..
بالاخره جا به جا کردن برنامه های نوروزی خیلی خیلی سخته و نمیشه بدون برنامه ریزی اونم از چند ماه قبل انجامش داد.. :))))

Rossoneri
2nd April, 2011, 08:42 PM
تیم پریماورا میلان که رو سفیدمون کرد و ساعاتی پیش 1-0 جوانان اینتر رو در دربی شکست داد. Verdi تک گل بازی رو زد.

ببینیم بزرگسالان چه میکنند:sleep:

Rossoneri
2nd April, 2011, 11:15 PM
شروع از این رویایی تر میشد؟! :4:

samanrossonero
2nd April, 2011, 11:17 PM
کی گل زد؟؟؟
دقیقه 2 1-0 جلوییم..!!!
پاتووووووووووووووووووو...
به به،حالا باید از تاکتیک دفاع و ضد حمله استفاده کنیم تا تموم کنیم کارو،حال میده آدم بدون کاپیتان و زلاتی ببره ها..

samanrossonero
2nd April, 2011, 11:29 PM
بازی همش دسته ماست فعلآ،باید ببینیم خائن چه کاری بلده بکنه جز حمله کردن بی کله و بی حساب.. :))))

DATAM
2nd April, 2011, 11:33 PM
ایول. فعلابازی تودست ماست. دفاع اینترخیلی هلوتشریف داره.
به نظرعلمااون صحنه مشکوک، پنالتی بود؟

گلمون خیلی ماه بود.کاملامدرسه ای وتمرین شده بود.

فورزا میلان!

samanrossonero
2nd April, 2011, 11:36 PM
بچه ها خائن هو میشه یا نه؟؟؟؟

وااااااااای،چه شوت نفسگیری خدای من..
وای وااااااااااااای،روبینیو انتر گل بزن انقدر دایو نکن،چقدر خط حملمون خطریه امروز..

samanrossonero
2nd April, 2011, 11:51 PM
ای خدا عدلت کجا رفته،اینم تیر دروازه،دیگه باید چیکار کنیم که دومی رو بزنیم؟؟

ماشاالله آبیاتیییییی،عجب توپی رو در آورد،تیر دروازمونو یکی بگیره با فان بومل..

این جدال های آباته و زانتیم خیلی باحاله،هر وقت می خواد سانتر می کنه آباته..

شانس آوردیم اتوئو خرابکاری کرد ها،ولی این تیر دروازه فن بومل خیلی باحال بود،سزار موج تیر دروازه گرفته بودش.. :)))

نیمه اول با برتری کامل اینتر و تک گل کاملآ شانسی ما به پایان رسید،داور یک گل اینتری ها که 3 متر از خط دروازه رد شده بود نگرفت و سه تا پنالتی هم برای اینتر نگرفت،مالکیت توپ هم 80 به 20 به نفع اینتر بود و کاملآ رو بازی سوار بودن،اینتر خیلی خیلی بهتر بود و ما شانس آوردیم و نشون دادیم که اصلآ لیاقت صدرنشینی نداریم،واقعآ اینتر تو لیگ ایتالیا حیف میشه..

DATAM
2nd April, 2011, 11:53 PM
Breaking News :

کاپیتان جیگرمالدینی لبخندبرلب درسنسیرو رویت شد
-------------
خدارو بایددرنظرگرفت. انصافاالان اینترگل زدها.توپ ازخط ردشدبه نظرم

S@eed
3rd April, 2011, 12:03 AM
^^^

ابولفضل همون خدا هم میگه که یه پنالتی ما رو هم نگرفتن (همون که خورد توی دسته مایکون) . اون صحنه هم باید چند بار ببینیم که بشه قطعی نظر داد

نیمه ی اول خدایی عالی بودیم . من فکر نمیکردم در نبوده زالاتان اینقدر خوب باشیم ولی باید روی ضده حمله ها گله دوم رو بزنیم وگرنه بعیده دیگه اتوو یه باره دیگه توپ رو از یه متری بزنه تو اوت !

amirsajjad7
3rd April, 2011, 12:06 AM
خوب این نیمه حقیقتا قلبم اومد تو دهنم مخصوصا 6-7 دقیقه آخر ... من نمیتونم فعلا چیز خاصی بگم استرس دارم البته خیلی امیدوارم به 3 امتیاز که بیش از 70 درصد مسیرش رو طی کردیم فقط خائن تو 20 دقیقه آخر تیمش رو بصورت انتحاری در میاره اگه بازی با این نتیجه ادامه پیدا بکنه و اونموقع میتونیم با پاتو و روبی نابودشون کنیم ببینیم آلگری چه میکنه ... .

The Royal Blues
3rd April, 2011, 12:07 AM
خب نیمه اول رو خوشبختانه بردیم.بازی خوبی بود ولی اصلا نتونستیم از ضد حملهامون استفاده کنیم.اینتر هم رو دو صحنه موقعیت صدر در صد گل داشت که یکی رو آبیاتی عالی در آورد و یکی دیگه رو هم اتوئو دروازه خالی رو زد بیرون:4:

جای زلاتان تو این بازی خیلی خالیه!:4:تو این ضد حمله ها اگه زلاتان بود تا الان 2-3 تا دیگه هم زده بودیم.پاتو رو یه صحنه تک به تک رو نزد و موقعیت رو خراب کرد!!!

دفاع اینتر هم خیلی خیلی ضعیف نشون داده و نیمه دوم اگه یکم از موقعیتهامون استفاده کنیم بازم میتونیم گل بزنیم.

به امید پیروزی روسونری.

Rossoneri
3rd April, 2011, 12:08 AM
عجب بازی ای هست ها! :4: مدت ها بود همچین بازی با این حساسیت و زیبایی ندیده بودم. همه چیز داشته این بازی تقریبا. گل زودهنگام خیلی جالب بود و در ادامه بازی خیلی کمکمون کرد. چه گلی هم بود! دیگه گل از این مدرسه ای تر و تمرین شده تر نمیشد! همون حرکت رو چند بار دیگه هم انجام دادن و از دفاع اینتر هم رد شدن که به دلایل مختلف اختلاف بیشتر نشد. یکی دو موقعیت رو پاتو بدجوری از دست داد. حالا آخر بازی خیلی میشه حرف زد، فعلا همه چیز برای میلان خوب پیش رفته، حقمون هم بوده انصافا. عالی بازی کردیم و تیم بهتر زمین بودیم.

اون هند مایکون خیلی مشکوک به پنالتی بود! فکر میکنم پنالتی بود. ولی روبینیو بعدا دایو زشتی کرد که البته جریمه هم شد. صحنه مشکوک به گل اینتر رو هم با این کیفیتی که از اینترنت میبینم نتونستم تشخیص بدم اما سیو آبیاتی فضایی بود! چه خوشحالی هم کرد بعد از اون سیو، انگار گل زده بود :4:

فعلا فقط سیدرف خوب بازی نمیکنه، که البته اونم آخرای بازی یه حرکت کرد دو بازیکن اینتر رو فرستاد سر کوچه بوق بزنن، خیلی خفن بود :4: نستا هم یه تکل و توپ گیری وسطای بازی داشت که خیلی خدا بود. فن بومل و بقیه هم خوب بودن تا اینجا.

خیلی به نیمه دوم امیدوارم، آلگری مربی بهتره و میتونه نیمه دوم رو کنترل کنه. لئوناردو هم تا همینجا با ترکیبی که به زمین فرستاده و محاسباتش کلا یوفوسیده، بعید میدونم نیمه دوم بتونه جمع و جور کنه. بدتر هم ممکنه بکنه وضعیت خودشون رو.

DATAM
3rd April, 2011, 12:09 AM
به جای استفاده ازواژه نامانوس پاتوبفرمائید:پاتو30 ثانیه:4:

اون صحنه کذایی، به نظرم توپ قشنگ نیم مترازخط دروازه مون ردشدولی بازم نمیشه منکرحرکت خفن آبیاتی شد.منکه خیلی حال کردم
پنالتی هم که واسه مااتفاق افتادوداوربه روی خودش نیاورد.
اتفاقامنم میخواستم به صحنه ای که لاری دوتابازیکن اینترروبه معنی واقعی کلمه قهوه ای کرد(یکشون کامبیزبود) اشاره کنم. ازبس ذوق کردم ، فریادبلندی کشیدم. یعنی اینکه جلوافتادیم، یه ورواون صحنه لاری یه ور.یعنی حرکتی بوددرحدمارادونای 86

Rossoneri
3rd April, 2011, 12:11 AM
البته اون دایو روبینیو انصافا خیلی حرفه ای بود. داور کارش درست بود که فهمید :4: خود روبینیو هم واسه همین اونقدر عصبانی بود، فکر کنم با خودش میگفت چطور میشه دایو به این تمیزی رو پنالتی نگیره؟ :4:

samanrossonero
3rd April, 2011, 12:25 AM
ای ضد فوتبالای بدبخت،دیدین چیکار کرد این چیوو بدبخت؟؟
وااااااااااااااای خدااااااااااااااااا،خاک تو سر بوتنگ،دروازه خالی کوبید به آسمون..

اینا بازیکن فوتبالن یا یه مشت چاقو کش و ...؟؟
یقه می گیره تو 18 این بی هویت..!

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللل..
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگگگگگگگگگگللللللللللل للللللللللللللللللللللللل لللللللل........

gooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllll llllllllllllllll

چه گلای مدرسه ای ای می زنیم،آباته و فلامینی تو این گل عالی بودن و پاتو هم فوق العاده بود...

خدا سزار رو حفظ کنه واسه اینا وگرنه 3تایی شده بودن..

وای خداااااااااااااااا،روبینی و با سزار تک به تک شد باهاش بازی کرد آخرم توپو کوبید تو دستاش،دارم سکته می کنم..

چه حفظ توپی می کنه این بوتنگ،عالیه این بشر..

amirsajjad7
3rd April, 2011, 12:28 AM
من یه بحث مفصل دارم تو این زمینه کمکم داره از این پسره کریم باقریه هلندیا ونبومل خوشم میاد میریم برای 6 تا :4: ... .

D JoKeR
3rd April, 2011, 12:32 AM
سلام به همه
گلللللللللللللللللللللللل لللللللللل پاتو گل دوم رو هم زد
به همه عید رو تبریک میگم و امیدوام مثله من 13بدر خوبی داشته بودن(با امشب داره تکمیل میشه)
الان حال میده شعار لئو باید برقصه رو سر بدن هوادارا:4:

DATAM
3rd April, 2011, 12:34 AM
:Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::H ooraa::Hooraa:
آقایون دست، خانومارقص

:Smilebb (79)::Smilebb (79)::Smilebb (79)::Smilebb (79)::Smilebb (79):
حالابرعکس

پاتو:قاتل جدیداینتر

amirsajjad7
3rd April, 2011, 12:35 AM
پاتو هت تریک نمیکنه ها :4: ...

DATAM
3rd April, 2011, 12:43 AM
این روبینیوچه مرگشه؟
من اگه جاش بودم تاحالاهت تریک کرده بودم.این چرااینطوری به بادمیده موقعیت هارو؟

amirsajjad7
3rd April, 2011, 12:45 AM
این روبینیو خدائی از گوسفنده کلاه قرمزی کم شعورتره داره بهترین موقعیت 6 تائی کردن اینتر رو به باد میده آخه هادی نورورزی هم این توپ رو گل میکرد که این کلنگ نزد:Smilebb (54): ... .

DATAM
3rd April, 2011, 12:48 AM
بخدا این اینتر6 تایی بودقشنگ
روبینیو رو نمیبخشم که مانع از6 تایی شدن اینترشده یک تنه
توپ خراب کردن هاش دیگه مزه بردروتلخ کرده واسم

amirsajjad7
3rd April, 2011, 12:53 AM
داشتم مینوشتم کاسانو رو باید بیاره جاش که آوورد حالا باید سیدورف رو هم بکشه بیرون انگار 10 به 10 داریم بازی میکنیم که پاتو رو کشید بیرون اخمخ میزاشتی هتتریک کنه !!!... قیافشو ... خائنو میگم :4: ... .

DATAM
3rd April, 2011, 01:01 AM
خلاص!

Milan3-Inter0

D JoKeR
3rd April, 2011, 01:01 AM
منکه بدبختانه بدلیل ترکیده بودن همه چیز دارم از رادیو بازیو گوش میدم اما چیزی که جالبه اینه که اون کسیکه اومده داوریه بازیو زیر نظر بگیره معلومه اینتریه
اون ازون اول که گل زد میلان داشت میگفت واقعا نمیدونم چرا اینتر اینقدر دفاعش متزلزل هست:4:
ازون به بعد هم هی میگفت داور داره به نفع میلان میگیره و بعد گل دوم کلا دیگه دهنش بسته شد:4:جالبه میگفت چیوو نباید کارت قرمز میگرفت اما اینطوری که گل زده باید حتما کارت قرمز میگرفت
پ.ن:3-0 کاسانو گل زد:4:

samanrossonero
3rd April, 2011, 01:02 AM
ای خدااااااااااااااااا..
تو دو تا بازی 4 تا زدیم به نافشون یکی نتونستن بزنن..
اینم سومی از کاسانو جیگر،حالا کی قهرمانه؟؟؟
کجاست اون خط حمله خطری که همه رو سولاخ سولاخ می کننه؟؟
چهره خائن خیلی دیدنی شده واقعآ..:Smilebb (30):

سه تاییا

amirsajjad7
3rd April, 2011, 01:04 AM
من چقدر گفتم له شده و رنده شده کاسانو بهتر از روبیه !!! ... خودمونیم عجب حالی داد شب فوق العاده بود حوصله تحلیل فنی ندارن تبریک وافر میگم چه حالی داد هم دون پائولوی عشق رو دیدیم هم پاتوی گوگوری ترکوند هم خائن خوشرنگ :4: شد تازشم اینتر دوبل شد ... .

afshin-ss
3rd April, 2011, 01:05 AM
ایول میلان.

میلان هم دبل کرد تا این فصل تکمیل بشه:Smilebb (71):
دمشون گرم،خداییش خیلی حال دادن،بعد از چندین سال قهرمانی اینتر،نابود شدنش کلی حال میده،اون توسط کی؟؟ قهرمان!

تبریک.

Ali_BlueBoy
3rd April, 2011, 01:10 AM
وای عجب سالی داره میشه امسال.........

امروز که فتیر ترکوندیم هم 13 رو هم اینترو.........: دی

DATAM
3rd April, 2011, 01:12 AM
تبریکات صمیمانه اسی پیرلو رو هم بهتتون ابلاغ قانونی ! میکنم

آهنگ Milan-Inno رو گذاشتم رو تکرار.چه حالی داره میده این آهنگ بااین فضا

amirsajjad7
3rd April, 2011, 01:17 AM
بزن زنگو هر کی میزنه به یاد ماهم بزنه :4: ما که صبح میریم سر کار ولی واقعا میلان بودم میترکوندم تا صبح :4: ... همه چی یه ور اخراج کاسانو یه ور واقعا پدیده ایه این بشر دست مجتبی محرمی رو کتفا بسته :4: بصورت قاپونی :4: ... .

samanrossonero
3rd April, 2011, 01:18 AM
آخ چه حالی داد این پر ادعاها رو له کردیم امسال،این خائن کلآ آبکش می شه تو دربی ها..
دو تا بازی یک گلم نتونستن بزنن بهمون..
تیر دروازه هم کلی حال داد،عجب بازی کردیم و همه بچه ها عالی بودن،خداییش برتری یعنی این..

The Royal Blues
3rd April, 2011, 01:19 AM
برد و تحقیر و دابل شدن اینتر رو به همه تبریک میگم.

نیمه دوم خارق العاده بازی کردیم و اگه جای روبینیو من میبودم الان اینتری ها دیگه روشون نمیشد صورتشون رو بالا بگیرن:4:

قیافه ی خائن هم دیدن داشت.مرتیکه فکر کرده رفته اینتر 4تا بازی رو با شانس برده آدم شده.هر چی داره از صدقه سری میلان هست اونوقت برا ما ژست میگیره!!!!

بازیکنا همه عالی بودن به غیر روبینیو که افتضاح بود.چقدر باید این بشر موقعیت خراب کنه تا گل بزنه!!!

پاتو امروز روز خوبش بود ولی حیف که نتونست هتریک کنه.گل 30 ثانیه ای هم خیلی حال داد:4:نمیدونم سریعترین گل دربی بود یا نه ولی هر چی بود خیلی حال داد.30 ثانیه ای ها:4:

بواتنگ هم یه نعمتی هست برا میلان:4:دقایق آخر بازی از بین دو تا بازیکن اینتر توپ رو در آورد که من واقعا تعجب کردم این بشر مگه چقدر قدرت بدنی داره که دقیقه 90 این کارا رو میکنه!!!

فعلا دیگه حس بحث فنی نیست و بهتره خوشحالیمون رو ادامه بدیم:4:

Hamed
3rd April, 2011, 01:20 AM
من به دلایلی مهندسی،نیمه اولو ندیدم!گفتم 1 ساعت رفته جلو پس بازی میشه 12:15 :4:

بعد دیدم زده 1-0 که فهمیدم زسما ریدم:4:

اما نیمه دوم عجب بازی کردیم،اگه اون روبینیو دو زار شعور داشت بازم یه 6 تایی دیگه میدیدم

اینتر،تیم مقتدر ایتالیا:Smilebb (71):

من که زبونم بند اومده،تو آسمونام

تبریکاته فراوااااااااااااااااااااا اااااااااااااااان:Smilebb (60):

Soheil7
3rd April, 2011, 01:26 AM
یوهوووووووووووو...
بردیم بازی رو. اونم 3-0 . جای هیچ حرف و حدیثی نذاشتیم. خیلی حال کردم. حیف نتونستم بازی رو ببینم. این برد کاری کرد باخت رئال رو فراموش کنم.
پیش به سوی قهرمانی...

Milan
3rd April, 2011, 01:26 AM
مرگ بر خائن!! مرگ بر خائن!! مرگ بر خائن!! مرگ بر خائن!! مرگ بر خائن!!
بگو!!

بگو!!

تبریک به تمام میلانیها در اقصی نقاط جهان!!!

D JoKeR
3rd April, 2011, 01:27 AM
منم تبریک میگم به همه برد رو:Smilebb (8):
خیلی چسبید مخصوصا خورد شدن اینتر که همه میگفتن برگشته و.....:4:

Rossoneri
3rd April, 2011, 01:31 AM
عجب بازی ای بود. یعنی به معنای واقعی اینتر و لئوناردو outplayed شدن. هیچ حرفی واسه گفتن نمیذاره این پیروزی میلان. اگه روبینیو موقعیت هاش رو اونقدر خنده دار و بچه گانه از دست نمیداد مطمئنا الان نتیجه بالای 5-0 بود. تازه تیر دروازه هم خوردن، چند موقعیت دیگه رو هم پاتو و بوتنگ و بقیه از دست دادن. سزار خیلی توپ گرفت بیچاره.

آلگری انصافا ترکونده بود. عجب تیمی آماده کرده بود واسه این بازی. مثل بازی برگشت با تاتنهام تاکتیک هاش کاملا سوار بر حریف بود. نیمه دوم هم که مشخص بود اگه آلگری هم حرکتی نکنه، خود لئوناردو فاتحه تیمش رو میخونه.

سیدرف که نیمه اول شاید ضعیف ترین بازیکنمون بود نیمه دوم عالی بود. روی گل دوم فوق العاده کار کرد. خود روبینیو هم تو جریان بازی خیلی خوب بود اما متاسفانه مشکل گلزنی مزخرفی داره. چقدر این زامبروتا خوبه، واقعا امشب 90 دقیقه فراموش کردم سرطانی به نام آنتونینی تو این تیم بازی میکنه. خیلی نکته خوبی بود بازی زامبروتا. این رو هم باید گفت، دیگه رسما این آباته نسبت به فصول گذشته یک بازیکن دیگه است. کار راحتی نیست چپ و راست کردن زانتی. بهترین مدافع راست حال حاضر ایتالیا و یکی از آماده ترین های اروپا، بدون شک. پاتو هم که بازیش نیازی به تعریف نداره. آبیاتی، نستا، سیلوا، بوتنگ و مخصوصا فن بومل هم عالی بودن.

عجب اخراج بدی شد کاسانو. خودش هم خیلی ناراحت بود. اشتباه بچه گانه ای کرد.

گلی که فلامینی زد و آفساید اعلام شد هم روی یک خط بنظر میرسیدن. فکر کنم گل سالم بود.

در ضمن تعویض آلگری آخر بازی رو داشتین؟ تقریبا تیم رو بی مهاجم کرد اون 5 دقیقه آخر، حرکتش تو مایه های آنجلوتی بود. خیلی حال کردم :4:

لئوناردو http://parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif

samanrossonero
3rd April, 2011, 01:31 AM
:f015::f015::Smilebb (77)::Smilebb (77)::Smilebb (77)::Smilebb (77)::Smilebb (77)::Smilebb (77)::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hoor aa::123::123::123::123::123::123::123:

Milan
3rd April, 2011, 01:38 AM
برید بخوابی دیگه!!!!:img-lazy::img-lazy:

فردا صبح مفصل صحبت میکنیم کی چی کار کرد کی نکرد!!!!
شب خوش !!!!
به امید تداوم پیروزی ها تا فتح اسکودتو:cool:

Capitan Alex
3rd April, 2011, 01:41 AM
وای چه بازی کلاسیک و قشنگی بود واقعا سیدورف خوب کار کرد.اگه به جا آرش روبینیو از اول کاسانو بازی می کرد 6 تایی میشدن.
دختر سیلویو هم واقعا دیدنی بود پاتو هم بعد از گل داشت نیگاش می کرد .
..............................
اسکوربورد بشمار

samanrossonero
3rd April, 2011, 01:41 AM
بچه ها اسی پیرلو الان به من گفت به همتون تبریک بگم و بگم خیلی خوشحاله از اینکه دماغ خائن به خاک مالیده شد..

این پیروزی خیلی شیرین بود،خیلی حال داد و ما نشون دادیم بعد از ناپولی اینتر رو هم 3 تا می زنیم تا اینقدر دور و بر ما فک نزنن...

Hossein Azzurri
3rd April, 2011, 01:53 AM
بچه ها از اعماق وجودم بهتون تبریک میگم.
فقط امیدوارم میلان تو این 7 بازی تمرکزش رو از دست نده و بدون استرس به قهرمانی برسه :67:

S@eed
3rd April, 2011, 01:57 AM
Inno Milan

Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te

Camminiamo noi accanto ai nostri eroi
sopra un campo verde sotto un cielo blu
conquistate voi una stella in più
a brillar per noi
e insieme cantiamo

Milan Milan solo con te

Con il Milan nel cuore
nel profondo dell'anima
un vero amico sei
e insieme cantiamo

Milan Milan solo con te

oh oh oh oh oh
oh oh oh oh oh
una grande squadra
sempre in festa olè
oh oh oh oh oh
oh oh oh oh oh
e insieme cantiamo

Milan Milan solo con te

goooo

hamidal
3rd April, 2011, 02:03 AM
وااااااااي چه بردي بود. حال كردم اساسي. اينتر به معناي واقعي كلمه له شد.:barareh:

چند وقت اخير تو هر بازي كه كاراي تركيبي تيم، شكل گرفته تيم مقابل به روز سياه نشسته.

The Royal Blues
3rd April, 2011, 02:05 AM
خب یکم آروم تر شدم گفتم بیام یه پست دیگه بدم:4:

عجب سالی شده این سال 90.شروعش که عالی بود امیدوارم پایانش هم عالی باشه.دیشب شالکه تو یه بازی عالی سن پائولی رو تحقیر کرد که بعدش بازی به دلیل سوختن تیم حریف و پرت کردن لیوان سمت کمک داور توسط تماشاگراش نیمه تمام موند که قطعا 3-0 به نفع شالکه اعلام میشه:4:امشب هم که میلان گل کاشت و اینتری رو که این همه ادعا میکرد تحقیر کرد:4:کلا سال خوبی به نظر میرسه.

با این بازی میلان،شالکه هم الان خیلی روحیه گرفته تا اینتر رو تحقیر کنه:4:امیدوارم شالکه هم مثله میلان اینتر رو تحقیر کنه تا دیگه اینا حرفی واسه گفتن نداشته باشن.

اما در مورد بازی:

1.روبینیو به معنای واقعی گند زد به همه ی موقعیت های خودش و تیم.همون اوایل فصل گفتم این روبینیو فقط قدرت حمل توپ خوبی داره و تو از دست دادن موقعیت تو دنیا تکه!!!این بازی هم اگه یکم دقت میکرد و توپها رو به در و دیوار نمیزد قطعا اینتر بالای 5تا میخورد.

2.پاتو برعکس بازی با پالرمو این بازی عالی بازی کرد ولی اگه یکم بهتر از موقعیتهاش استفاده میکرد میتونست هتریک کنه.با این حال بازم عالی بود و گل 30 ثانیه ای هم که آخرش بود:4:

3.سیدورف نیمه اول اصلا تو باغ نبود ولی نیمه دوم به همراه تیم خیلی خوب بازی کرد و نشون داد میشه هنوز تا آخر فصل تحملش کرد.

4.فان بومل واقعا با این سن خوب بازی میکنه.اگه یکم شانس میداشت اون ضربش که به تیرک خورد گل میشد.تو خط هافبک اصلا نمیذاشت اینتری ها تکان بخورن و اجازه ی عبور از خط هافبک رو نمیداد.کلا به همراه گتوزو یه دیوار ساخته بودن.

5.بواتنگ هم یکی از بهترین های میدان بود.دوندگی خیلی زیادی داشت و خوب بازیسازی میکرد ولی اگه اون دروازه خالی رو گل میزد خیلی بهتر بود:4:البته توپ ناگهانی سمتش اومد و خوش شانس نبود.

6.زامبروتا همونطور که کوروش گفت عالی بود.من خیلی وقت بود منتظر بودم زامبروتا رو تو دفاع چپ ببینم و از شر آنتونینی خلاص بشم که امشب این اتفاق افتاد و زامبروتا هم عالی کار کرد.تو حمله خیلی به تیم کمک میکرد ولی تو دفاع یکم ضعیفتر عمل میکرد که به خاطر سنش هست که نمیتونه سریع برگرده ولی بازم با این حال مردش می ارزه به صد تا مثله آنتونینی.

7.نستا و سلیوا هم این بازی خوب بودن و اجازه ی نفس کشیدن به پاتزینی رو ندادن.میلیتو رو هم که اصلا قیافش رو ندیدم!!!

8.آباته واقعا پیشرفت چشمگیری داشته.اون سمت کلا زانتی رو داغون کرده بود و تو دفاع هم خوب بود و ندیدم اینتر از سمت راست حمله ای ترتیب دیده باشه!!!کلا بر خلاف تصورات که فکر میکردیم یه بونرا یا آنتونینی دیگه در راه هست آباته نشون داد که بازیکن با اسعدادی هست و میتونه دفاع راست تیم رو تا چندین سال بیمه کنه.امیدوارم به تیم ملی هم دعوت بشه چون لیاقتش رو داره.

9.کاسانو اون اخراج آخر بازیش که البته من ندیدم خیلی مسخره بود:4:پیراهنش رو که در آورد و یه کارت زرد مفت گرفت دیگه نمیدونم چرا اخراج شد.کلا همه کار کرد.پنالتی گرفت گلش کرد اخراج هم شد:4:

10.آلگری هم دیگه داره کم کم با تجربه میشه.آرایش دفاعی میلان رو خیلی خوب به این تیم برگردونده.اگه دقت کنید دیگه گل زدن به میلان سخت شده و الان هم با اختلاف بهترین خط دفاع لیگ رو داریم!!!سال بعد هم آلگری میتونه با خریدهاش میلانی نو رو بسازه که تا چندین سال مثله میلان آنجلوتی تو اروپا بدرخشه.

این بازی ما بدون پیرلو و کاپیتان و ایبرا اینتر رو تحقیر کردیم فکر کنید اگه اونا هم میبودن اینتر چی میشد!!!:4:

بازم برد رو تبریک میگم و امیدوارم این برد شروعی باشه برای بازگشت میلان به دوران خوبش.

samanrossonero
3rd April, 2011, 02:06 AM
مرسی سعید،مرسی حسین،مرسی همه دوستای خوبمون که تبریک گفتن..

:yahoo::yahoo::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hoo raa::Hooraa::08::08::08::08::08::08::08::08::08::0 8::f015::f015::f015::f015::f015::f015::f015::f015: :123::123::123::123::123::123::123::123::123::123: :123::123::clapping::clapping::clapping::clapping: :clapping::clapping:

vahid.a
3rd April, 2011, 08:15 AM
viva milan...
سلام بچه ها.منم حسابی بهتون تبریک میگم.دلم واقعا برای این مردک خائن می سوزه.
راستی این آهنگ inno-milan رو هم اگه میتونین بزارین دانلود کنیم.

milanist_3
3rd April, 2011, 09:22 AM
تبــــــــــــــــــريك
برد عالي و بدون هيچ حرف و حديثي بود .
واقعا فوق العاده بوديم .كاش زلاتان بود و موقعيت هاي كه گير روبينيو اومد گير زلاتان ميومد و خاطره شش تايي شدنشونو زنده ميكرديم .
ولي در كل بازم اين نتيجه خوبيه .
فــــــــــــــورزا ميلان

samanrossonero
3rd April, 2011, 10:40 AM
بچه ها من الان گزارش اسکای اسپورتو دیدم،4-5 تا تک به تک فقط روبی خراب کرد در ضمن گل فلامینی کاملآ صحیح بود و اینا 4 تایی شدن در حقیقت..

بچه ها اگه می خواین یه شیکم سیر بخندین برین اینجا (http://parsfootball.com/anjoman/showthread.php?p=672097&posted=1#post672097)رو ببینین،ببینین چه گزارشی از بازی ارائه شده،انگار گزارشگر داره واسه نابینایان گزارش می کنه..!!

samanrossonero
3rd April, 2011, 01:30 PM
برد خیلی خیلی شیرینی بود و هیچ حررف و حدیثیم توش نبود،تیمی که برتر بود برد و به قول ابولی خلاص...
ما برتر بودیم و بردیم،کار سختیم نبود،حالا باید فکر ناپولی باشیم که شاید از اینترم قوی تره،البته اونم سه تایی کردیم..
ناپولی اگه ببره برمیگرده به جایگاه واقعیش که دوم جدوله و هفته های آخر با اینترم بازی داره که اینم خوبه واسه ما...
جناب خائن گفته بودن آماده شادی کردن هستن اما بچه ها اجازه ندادن جز داد و فریاد و حرص خوردن کاری بکنه،خیلی خیلی خوشحالم که با این برد جواب خیلی ها رو دادیم..
بازی های بعدی رو با زلاتانی ادامه می دیم که 2 هفته خورده و خوابیده و شارژ شارژ شده و میاد که بترکونه و اودینزه و رم رو هم میزنیم له می کنیم خیالتون راحت،سختترین بازیامونم همیناست..

Milan
3rd April, 2011, 01:41 PM
برد خیلی خیلی شیرینی بود و هیچ حررف و حدیثیم توش نبود،تیمی که برتر بود برد و به قول ابولی خلاص...
ما برتر بودیم و بردیم،کار سختیم نبود،حالا باید فکر ناپولی باشیم که شاید از اینترم قوی تره،البته اونم سه تایی کردیم..
ناپولی اگه ببره برمیگرده به جایگاه واقعیش که دوم جدوله و هفته های آخر با اینترم بازی داره که اینم خوبه واسه ما...
جناب خائن گفته بودن آماده شادی کردن هستن اما بچه ها اجازه ندادن جز داد و فریاد و حرص خوردن کاری بکنه،خیلی خیلی خوشحالم که با این برد جواب خیلی ها رو دادیم..
بازی های بعدی رو با زلاتانی ادامه می دیم که 2 هفته خورده و خوابیده و شارژ شارژ شده و میاد که بترکونه و اودینزه و رم رو هم میزنیم له می کنیم خیالتون راحت،سختترین بازیامونم همیناست..

میلان دو بازی سخت با اودینزه و رم داره
اینتر هم دو بازی سخت با لاتزیو و ناپولی
تقریبا همچی مساویه فقط این دفعه دیگه نباید امتیاز از دست بدیم

samanrossonero
3rd April, 2011, 01:45 PM
جناب زانتی تو مصاحبشون گفتن کاسانو تمارض کرده..!!!
آقای محترم شما که دیگه اینهمه تجربه داری با دست راستت گردن این بنده خدا رو نمی گرفتی بکشی بزنیش زمین اونم که از خداش بود با اون استوپ زیباش یه گل زیبا هم بزنه و موقعیت تک به تکش به پنالتی تبدیل نشه،تازه شانس آوردی دفاعتون رسید بعد از خطات و نزدیک بود وگرنه می رفتی کنار چیوو تو رختکن..!!!!

جا داره یه خسته نباشید بگم به کریستین آبیاتی جیگر که خیلی خیلی عالی کار کرده این فصل و واقعآ بازی دیشب خوب بود،علاوه بر آبیاتی نستا و گتوزو هم خیلی خوب بودن و سیدورف و بوتنگ فوق العاده بودن..

samanrossonero
3rd April, 2011, 02:19 PM
Io saro un roossonero
e per il milan cantero,combatero fince vivro
io saro un rossonero...

The Royal Blues
3rd April, 2011, 03:23 PM
خب این بازی هم تموم شد و 3 امتیاز حساس رو گرفتیم.بازیی که امتیازش هیچ فرقی با دیگر بازی ها نداشت ولی همین که رو اینتری ها رو کم کردیم خودش کلی می ارزید.

از بازیای باقیموندمون بازی با رم تو المپیکو و بازی با اودینزه تو زمین حریف سخت هستن و بقیه ی بازیها رو باید حتما امتیازها رو کامل بگیریم.اینتر هم با لازیو و ناپولی دو بازی سخت داره که امکان امتیاز از دست دادنش زیاد هست ولی ما باید یادمون باشه تا وقتی ما امتیاز از دست ندیم اینتر به هیچ وجه قهرمان نمیشه و سرنوشت قهرمانی در دستان خودمان هست.

برای بازی بعد که فکر کنم تو فلورانس با فیو بازی داریم زلاتان رو هم در اختیار داریم اونم زلاتان آماده رو که دو هفته استراحت کرده!

اما کاسانو برای اون بازی محروم هست و باید بازم روبی رو تحمل کنیم!

زوج خط حمله احتمال خیلی زیاد پاتو و ایبرا باشه و روبی هم پشت این دوتا.

تازه از هفته ی بعد پیرلو رو هم در اختیار داریم که میتونه خیلی بهمون کمک کنه.زامبروتا هم که دیگه به روزای خوبش برگشته و خیالمون از سمت چپ راحت شده.آباته هم سمت راست داره عالی کار میکنه و روز به روز بهتر میشه.دفاع وسط هم نستا و سیلوا هستن که زوج خیلی خوبی رو تشکیل دادن و سخت میشه بازیکنی ازشون رد کنه!

سوپر پیپو هم تا چند روز دیگه دوباره پیراهن میلان رو بر تن میکنه و میتونه جانشین خوبی برای زلاتان باشه و در صورتی که زلاتان خسته شد میتونه جاش رو به خوبی پر کنه.درسته 37 ساله هست!ولی واقعا مثله یه بازیکن جوان بازی میکنه!دوره ی ریکاوریش رو هم که خیلی عالی سپری کرد و همونطور که خودش گفته بود تمام تلاشش رو کرد تا هر چه زودتر به میادین برگرده.

در کل میلانی آماده رو برای هفته های باقیمانده در اختیار داریم که میتونیم بعد مدتها قهرمانی در سری آ رو جشن بگیریم.

samanrossonero
3rd April, 2011, 04:44 PM
داداش علاوه بر سبک سنگین کردن بازی ها باید به اینم فک کرد که این اینتریا از این باخت بدجوری ضربه می خورن و روحیشونم خراب میشه واسه بازی های بعد،تازه کافیه یه بازی اینا ببازن ما ببریم بعد ببینی چجوری بهم میریزن،آخه اینا عادت داشتن تیمایی رو که با کالچوپولی له شده بودن زیر پاشون بذارن و نمی تونن جلو تیمای جون دار واستن و یه خورده راحت طلبن و با دیدن قدرت میلان و سخت شدن قهرمانی وا می دن...

بچه ها اینم لحظه ای بعد از اون سوپر سیو آبیاتی هست که رو یک کرنر علی اصغری هد زدن آبیاتی گرفت همشون با زن و بچه دویدن طرف کمک داور که تورو خدا گل اعلام کن جون مادرت،غیرت رو ببینین تو صورت آبیاتی:

http://www.ac-milan.ir/images/news/big/d1b30e9c-183a-400b-8955-5cec99d92ae2.jpg

یادتونه بچه ها آدریانو با دست بهمون گل زد؟؟؟
چه شب کثیفی بود،خدا رو شکر که تیم ما شخصیت داره.

http://www.mcalcio.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/02/adriano_handgoal_milan1_1.jpg

hamidal
3rd April, 2011, 08:28 PM
با حرف الگري موافقم. نبايد فكر كرد كه از حالا قهرمانيم. 7 تا بازي مونده و فاصله مون با اينتر فقط 5 امتيازه. البته خوبيش اينه كه اينتر هم تيمي نيست كه ثبات تو نتيجه گيري داشته باشه.

samanrossonero
3rd April, 2011, 08:32 PM
حمید جان الان ناپولی خطری تره،مثکه تیم دوم ناپولیه که با خود همین اینترم بازی داره..
اینترو فعلآ بی خیال شو،اینتر اینتر کردن کار بی خودیه،تیم سومه دیگه،الکی نباید فشار روانی رو تیم وارد بشه اونم واسه تیم سوم،نه ناپولی همه بازی هاش رو می بره نه اینتر نه ما و هر کی بهتر نتیجه بگیره قهرمانه که ما به هر کدوم از این دوتا همین اواخر 3تا زدیم و 100% قوی تریم..

milanist_3
4th April, 2011, 03:53 PM
لباس فصل بعد ميلان رو نمايي شد

http://soccerlens.com/shirts/files/2011/03/LEAKED-milan-1112-home.jpg

http://soccerlens.com/shirts/files/2011/03/LEAKED-milan-1112-away.jpg

milanist_3
4th April, 2011, 03:57 PM
شام اخر و يهوداي اينتري:Smilebb (59):

http://up.iranblog.com/images/dd4o94t1ftbluds9wef.jpg

http://up.iranblog.com/images/78hv0d6yn7tcu5druq7.jpg

http://rossoneri.ir/leo/3.jpeg

Milan
4th April, 2011, 04:45 PM
یکی بی زحمت شعارها رو ترجمه کنه!!!
راستی لباس اول میلان خیلی زشته آدمو یاد لباس های دهه 80 تیم میندازه!!
===============================================
راستی موراتی حسابی اب و روغن قاطی کرده
ایده عجیب موراتی برای نیمکت اینتر/ مورینیو در کنار لئوناردو

مالک متمول باشگاه اینتر مطمئن نیست لئوناردو بتواند این تیم را در جام های مختلف به قهرمانی برساند و به همین دلیل قصد بازگرداندن مورینیو به اینتر را دارد

By Behnam Jafarzadeh

2011/4/4 16:22:00

Share Share
[/URL]

http://u.goal.com/98600/98624_news.jpg [URL="http://www.goal.com/iran/photo/gallery?id=98624"]گالری عکس (http://www.google.com/buzz/post)
زوم (http://www.goal.com/iran/news/article-image?id=98624)

Mourinho & Moratti - Inter (Getty Images)

سایت گل- به گزارش نشریه توتواسپورت، ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر، قصد دارد در پایان فصل ژوزه مورینیو، سرمربی رئال را به سن سیرو برگرداند.

مالک متمول باشگاه اینتر مطمئن نیست لئوناردو بتواند این تیم را در جام های مختلف به قهرمانی برساند و به همین دلیل قصد بازگرداندن مورینیو به اینتر را دارد.

مورینیو فصل گذشته با اینتر یک سه گانه تاریخی را به دست آورد اما در تابستان راهی رئال شد با این وجود در همین مدت کوتاه شایعات زیادی در مورد جدایی اش از کهکشانی ها در پایان فصل به گوش می رسد. شکست این هفته رئال مقابل اسپورتینگ خیخون و افزایش فاصله رئال با بارسا در صدر جدول، شایعات جدایی سرمربی پرتغالی را قوت بخشید.

بازگشت مورینیو به سن سیرو به معنای جدایی لئوناردو نیست بلکه موراتی قصد دارد این دو را در کنار هم دروی نیمکت اینتر بنشاند.

با این وجود هنوز مشخص نیست آقای خاص علاقه ای به جدایی از رئال دارد یا خیر زیرا او به دنبال قهرمانی با رئال در چمپیونز لیگ است.

DATAM
4th April, 2011, 04:47 PM
لباس اول خیلی خیلی جواده
ولی لباس دوم شیکه. بعداز5350 سال، یک طرحی روی پیراهن دوممون اومد

samanrossonero
4th April, 2011, 05:32 PM
به نظر من لباس اولمونم باحاله و یک تنوع هست،تو تن بازیکنا خیلی خوشگل باید باشه..
لباس دوم هم خیلی خیلی قشنگه،من باید یه واقعیتی بگم که همیشه عاشق لباس اول چه راه هاش باریک باشه چه قطور..

Hamed
4th April, 2011, 06:55 PM
خب با نتیجه ای که این هفته گرفتیم به احتمال بالای 70% قهرمان این فصل ماییم مگر اینکه اتفاق عجیبی بیفته!اگه بازی که با اینتر کردیم رو جلوی بقیه تیما انجام بدیم به راحتی می تونیم همه رو 3-4 تا بزنیم!با برگشت پیرلو،خلاقیت هم به خط هافبکمون تزریق میشه و میتونه پوئن خیلی خوبی باشه

ناپولی هم بازیهای سختش مونده که به مراتب از بازیای باقیمونده ما سخت تره!اگه ما با رم و اودینزه بازی داریم اونا تو 2 هفته آخر با اینتر و یووه بازی دارن و دو هفته دیگه با اودینزه و احتمال امتیاز از دست دادنشون خیلی زیاده

تا قبل از بازی توی فریولی باید قهرمانیمون رو مسجل کنیم که احتمالش هم زیاده!الان ما 4 امتیاز از ناپولی جلوئیم(بازی رو در رو) و باید این 6 بازی رو تا قبل از بازی با اودینزه (فیو،سامپدوریا،برشا،بولون ،رم و کالیاری) ببریم تا با خیال راحت بریم به فریولی

جام حذفی هم باید انتقام اون شکست بد رو از پالرمو بگیریم و جوری بزنیمشون که زامپارینی صدای سگ بده:4:

Milan
4th April, 2011, 06:55 PM
سایت گل- الکساندر پاتو، مهاجم برزیلی میلان، به دلیل دو گلی که در دربی دلامادونینا مقابل اینتر به ثمر رساند، از طرف سایت گل به عنوان بازیکن هفته جهان انتخاب شد.

او در این دیدار نه تنها گلزنی کرد بلکه با سرعت بالایش و جابجایی های مداومش، بارها مدافعان حریف را به دردسر انداخت. او در اولین دقیقه بازی دروازه حریف را باز کرد و در نیمه دوم تعدادهای گل هایش را دو برابر کرد. هیچ یک از گل های او فوق العاده نبود اما نشان از موقعیت سنجی و جایگیری بالای او داشت.

پاتو این پیروزی را به هواداران تیمش تقدیم کرد:" من گل هایم را به هواداران تقئیم می کنم، آنهایی که همیشه به ورزشگاه می آیند و از ما حمایت می کنند. حتی در سال های گذشته که نتایج خوبی نمی گرفتیم"

این پیروزی 3-0 موجب شد تا میلان در هر دو دیدار این فصل مقابل رقیب همشهری اش به پیروزی برسد. آنها در دیدار رفت نیز اینتر را شکست داده بودند.

بازیکنان قابل تقدیر:

ادینسون کاوانی (ناپولی)

وین رونی (منچستریونایتد)

http://www.goal.com/iran/news/1824/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%D9%88
%D9%84/2011/04/04/2425796/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D9%88

samanrossonero
4th April, 2011, 10:42 PM
چندتا عکس باحالم از این هیولا ببینین...

http://3.bp.blogspot.com/-xoYdyIhXyTE/TZeaJeTMVJI/AAAAAAAAADI/3hLnLXOXmBc/s400/milan%2Binter%2Bvan%2Bbommel%2Bsneijder.jpg

http://images.quickblogcast.com/92912-88346/BrazilsRobinholeftshoutstoNetherlandsMarkvanBommel duringtheWorldCupquarterfinalsoccermatchbetweenthe NetherlandsandBrazilatNelsonMandelaBayStadiuminPor tElizabethSouthAfricaFridayJuly22010.jpg?a=87
http://cache.daylife.com/imageserve/0aeA4lh4AV8Cl/340x245.jpg?fit=scale&background=000000

samanrossonero
4th April, 2011, 10:49 PM
بچه ها هر کی گفت این بچگه که کنار باجو واستاده کیه؟؟

http://pics9.com/images/99523446007393635987.jpg

amirsajjad7
5th April, 2011, 03:24 AM
عکس و با بچش غیب کردی سیمان :4: ... .

در مورد تقدیم گلها هم ظاهرا پاتو گلها رو داده به دختر سیلویو ...

مهاجم برزیلی آث میلان گل هایش در دیدار مقابل اینتر را به دختر رییس باشگاه تقدیم کرد.

(http://mashreghnews.ir/Images/News/Larg_Pic/Free.gif)
[/URL]
http://mashreghnews.ir/images/kind/null.gif [URL="http://mashreghnews.ir/Images/News/AtachFile/"] (http://mashreghnews.ir/Images/News/AtachFile/)
به گزارش مشرق به نقل از برنا، حدود دو ماه قبل بود که "باربارا برلوسکونی" پس از اینکه در باشگاه میلان دارای سمت مدیریتی شد، در ورزشگاه سن سیرو حضور یافت تا بازی این تیم را از نزدیک تماشا کند. در همان بازی "الکساندر پاتو" درخشید تا مورد تشویق بی حد و وصف دختر مالک باشگاه میلان قرار بگیرد.
از همان جا بود که ذهنیت رابطه دختر نخست وزیر ایتالیا با مهاجم برزیلی تیم میلان بوجود آمد؛ تا اینکه در دربی دو شب قبل باز هم باربارا برلوسکونی به ورزشگاه سن سیرو آمد و از کنار زمین به تشویق پاتو پرداخت.
پاتو که در بازی مقابل اینتر هم دو گل را به ثمر رساند، در پاسخ به این سوال که گل هایت را تقدیم به چه کسی می کردی؟ گفت: به چه کسی باید گل هایم را تقدیم می کردم؟ فکر می کنم همه دیدند که آنها را به چه کسی هدیه دادم. من گل هایم را به کسی تقدیم می کنم که همیشه در ورزشگاه حضور دارد و حتی زمانی ‌که روند بازی به خوبی پیش نمی رود، باز هم از تشویق دست بر نمی دارد.

C.Maldini
5th April, 2011, 10:09 AM
الان ما 4 امتیاز از ناپولی جلوئیم(بازی رو در رو)

مگه تو ایتالیا قانون این نبود که اگه دوتا تیم اول هم امتیازن باید یه بازی رفت و برگشت بینشون برگزار بشه؟

samanrossonero
5th April, 2011, 10:47 AM
سنجاب من با وی پی ان میام فک کنم عکسه *****ه واسه شما..
الان درستش می کنم..

Leonardo
5th April, 2011, 11:04 AM
بچه ها هر کی گفت این بچگه که کنار باجو واستاده کیه؟؟

http://pics9.com/images/99523446007393635987.jpg

اینکه کاسانوئه کنار آقا واستاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :uglylolmk4:

Hamed
5th April, 2011, 11:43 AM
مگه تو ایتالیا قانون این نبود که اگه دوتا تیم اول هم امتیازن باید یه بازی رفت و برگشت بینشون برگزار بشه؟

این قانون برداشته شد از چند فصل پیش،الان بازی رو در رو مهمه

میگم کاشکی همیشه باربارا بیاد استادیوم،مطمئنا پاتو با 60 گل آقای گل ایتالیا میشه:4:

مدیر شدن ابوالفضل رو هم تبریک میگم:6:

D JoKeR
5th April, 2011, 01:51 PM
امروز بالاخره توسنتم بازیه میلانو اینترو بگیرم ببینم و لذتش رو ببرم:4:
اول اینکه از وقتی بازیو دیدم فقط دارم به اون گزارشگر و اونیکه درباره داوریش نظر میداد فحش میدم چون ه جز 2 3 صحنه تو نیمه اول اینتر کاملا خنثی بود:Smilebb (13):و کارت قرمز چیوو هم یه چیزی بیشتر از درست بودش البته اون صحنه هند مایکون هم فکر کنم داور اگر میخواست سختگیری کنه میتونست هند باشه چون با دست راستش که باز بود به توپ زد
به هرحال بازیه خوبی بود :Smilebb (46):
==
دوم اینکه تیم بخاطر لیزر هایی که به صورت اشنایدر و لئو انداخته بودن 20هزار یورو جریمه شد:Smilebb (57):
سوم اینکه دومین بچه تیاگو سیلوا هم به دنیا اومد:Smilebb (121):
===
حالا بریم سراغ بازیمون با فیورنتینا:
اول اینکه فیورنتینا ستاره اینروزهاش یعنی موتو رو بخاطر محرومیت نداره(خداروشکر:4:)در مورد مصدومینشون هم خبری ندارم
ولی تیم ما امبروزینی-یانکو-اینزاگی رو بخاطر مصدومیت و کاسانو رو بخاطر محرومیت نداریم
و خط حملمون هم مثله اینکه پاتو زلاتان خواهد بود(ببینینم زلاتان بعد از یه استراحت طولانی چه میکنه)

samanrossonero
5th April, 2011, 03:52 PM
من مرده اون صحنه ایم که کوردوبا پای پاتو رو تو 18 لگد می کرد و موتا یقه فن بومل رو گرفته بود..!!
فن بومل با یک مشت 10 تا موتا رو می فرسته قبرستون اما اونجا می گفت یکی بیاد اینو از من بکنه تا نکشتمش..:lol:

samanrossonero
5th April, 2011, 11:42 PM
Milan's Silvio Berlusconi: Bring me Real Madrid's Cristiano Ronaldo (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2011/04/05/2427678/milans-silvio-berlusconi-bring-me-real-madrids-cristiano)

"As a Milan fan all my life I will not hold back from buying a champions like Ronaldo.

"Galliani has a blank cheque book

:Smilebb (86)::N_aggressive (14):

D JoKeR
6th April, 2011, 12:23 AM
Milan's Silvio Berlusconi: Bring me Real Madrid's Cristiano Ronaldo (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2011/04/05/2427678/milans-silvio-berlusconi-bring-me-real-madrids-cristiano)

"As a Milan fan all my life I will not hold back from buying a champions like Ronaldo.

"Galliani has a blank cheque book

:Smilebb (86)::N_aggressive (14):

نه دستش درد نکنه ما رونالدو نمیخوایم همین پاتو و سیلوا رو نگه داره و مشکل های تیم رو رفع کنه دیگه احتیاجی به کسی نداریم همین پاتو و زلاتان اون جلو کاره 100 تا بازیکن رو میکنن:Smilebb (90):
احتمالا اینم مثل قضیه رونالدو و رونالدینیهو هستش و میزاره طرف رو وقتی میگیره که یا افت کامل کرده یا اینکه سنش رفته بالای :Smilebb (13):30

DATAM
6th April, 2011, 12:36 AM
اینترتوسنسیرو ترکیده. 2-4 به نفع شالکه تادقیقه 66

amirsajjad7
6th April, 2011, 12:46 AM
اینتر منفجر شد واقعا باید به عقل این موراتی شک کرد اظر من الشمس بود لئو احساسی مربی سورئال و تخیلگرائیه اینرو تو میلان ثابت کرده بود و همونطور که قبلا گفتم شاید 2 ماه اول خوب کار کنه ولی با دیدن فیلم بازیهای تیمش بعد از این مدت همه میبرنش اینطوری اینتر باید شانس بیاره تو لیگ چهارم بشه ... الان دقیقه 70 چهار تا خورده تو سنسیرو با این روند فک کنم بازم گل بخورن بازم چیوو اخراج شد مخ لئو از گچه خامه... .

amirsajjad7
6th April, 2011, 12:50 AM
گل پنجمم خوردن بازی نیس که خدائی من جای موراتی بودم همین وسط بازی لئو رو تعویض میکردم ... .

samanrossonero
6th April, 2011, 01:09 AM
سنجاب جون ول کن بابا،موضوع مهمتری واسه صحبت نداری؟؟
مثکه برلو گفته گالیانی دسته چک داره که رونالدو رو بخره..
ها ها هاااااا..

Rossoneri
6th April, 2011, 01:27 AM
قابل توجه کسایی که حمایت میکردن از لئوناردو. روی پیشونی لئوناردو نوشته بود اینکاره نیست بعد یک عده میگفتن قطع همکاری باهاش اشتباه بود. نتایجی مثل شکست 1-0 در خانه به زوریخ و اون 4 تایی که از اینتر و منچستر خوردیم حالا حالا ها در خاطرات خواهد ماند. بردن چند تا تیم کوچکتر با تیم بزرگ اونقدرها کار سختی نیست. من و شما هم ممکنه بتونیم انجامش بدیم، بازیهای بزرگ و حساس هست که عیار مربی رو مشخص میکنه.

البته اشتباه نشه، بازم میگم لئو رو به عنوان یه استعدادیاب، یه مدیر، یه میلانی دوست داشتم اما هیچ وقت مربی نبود و بعید میدونم در آینده هم بشه.

Soheil7
6th April, 2011, 03:15 AM
وای خدا چقدر خندیدیم اینتر تو جوزپه مه آتزا ! 5 تا خورد. این لئوناردوی خائن تو 2 تا بازی 8 تا خورد جفتش بهم حال داد. عشق است داش علی و کاپیتان رائول..
ببخشید دیگه ربطی به تاپیکمون نداشت. به هر حال باید میگفتم.

Milan
6th April, 2011, 12:41 PM
سلام!!
خط دفاع اینتر دیشب تعریف جدیدی از کلمه سوراخ رو نمایش دادن!!
به کلی آبروی ایتالیا رو بردن!!!
=============================================
قضیه کریس هم داره کم کم جدی میشه!!!
برلو که چراغ سبزو داده
گالیانی هم فعال شده برای خریدش فعال شده!!

یه حسی بهم میگه اگه رئال نتونه قهرمان سی ال بشه میتونیم جذبش کنیم!!!

samanrossonero
6th April, 2011, 12:47 PM
بچه ها یکی یکم خبر بیشتر درباره این قضیه کریس بده،من یه سرچ زدم مثکه حتی تماسم گرفتن باهاش... :Smilebb (7):

Real Madrid coach Jose Mourinho has replied to the declarations released by Silvio Berlusconi who has assured to be ready to do everything to bring Cristiano Ronaldo to AC Milan: "In football everything is possible: if Ronaldo leaves I will leave too, but I won't move to AC Milan.."

:Smilebb (19):

C.Maldini
6th April, 2011, 05:00 PM
تولیگ شاید
ولی توسی ال وتورنمنتهاچی؟
بریم تاپیک خودمون. زشته اینجارواشغال کردیم

چشم:4:
تو تورنمنتها هم اونقدرا فاجعه نبوده،برد بایرن و رئال تو خونه ی حریف رو داره.
ابوالفضل من نگفتم که لئو مربی بزرگیه و الان جزو بهتریناست..دارم میگم مربی خوبیه-بهترین مربی سری آ تو این فصل بوده به نظرم- که در آینده بهتر هم میشه.

The Royal Blues
6th April, 2011, 05:05 PM
خب دو سه روز اینترنت نبودم به خاطر همین از خیلی چیزا عقب افتادم!!!

شیک بودن لباس تیم مهم نیست مهم اینه که چه کسایی تو این لباس بازی کنن.

در مورد خبر رونالدو که فعلا داغ هست نمیدونم چی بگم.برلو هم چه کسایی رو دوست داره به تیم بیاره!!:4:

من شخصا از رونالدو خوشم نمیاد و دوست ندارم میلان بیاد هر چند میدونم این اتفاق هرگز نمیفته.

ولی این حرف برلو که یه چک سفید به گالیانی برای خرید رونالدو داده خیلی باحال بود:4:

امیدوارم تا میتونه از این کارا بکنه.

برای نقل و انتقالات تابستون کافیه یکی از همین چکهای سفیدش رو به گالیانی بده البته نه برای خرید رونالدو بلکه برای خرید بازیکنهای جوون و آینده دار تا خودش رو بین همه ی میلانی ها محبوب کنه.هر چند من شخصا از سیاستهاش حالم بهم میخوره ولی همین که مالک میلان هست نمیذاره حس تنفر بهش داشته باشم.کسی که با قذافی بگرده معلومه چی هست دیگه!!!:4:تازه اخیرا هم باز یه پرونده ی دیگه علیه ش باز شده مبنی بر رابطه با یه دختر زیر سن قانونی!!!خلاصه فقط به خاطر اینکه مالک میلان هست دوسش دارم:4:

آقا هرکی هر نظری در مورد لئوناردو داره بیاد بگه:4:

من خودم به عنوان اولین نفر میگم اصلا مربیی در سطح میلان نبود و تو اینتر هم همون راه میلان رو داره میره و تو بازیای بزرگ گند میزنه به همه چی!تو بازی با یوونتوس که باخت!دربی رو هم که به فضاحت باخت!با شالکه هم که تحقیر شد!

فقط میتونه چند تا تیم کوچیک رو با تیمای بزرگ شکست بده که اصلا کار شاخی نیست و هر کسی میتونه این رو انجام بده.

در کل من قطعا آلگری رو به لئو ترجیح میدم.

حالا ببینم کی میاد ازش دفاع میکنه:4:

پ.ن:نگفتم شالکه هم اینتر رو تحقیر کنه همه چی کامل میشه:4:

Rossoneri
6th April, 2011, 05:45 PM
کوروش اگه راجع به اینکه لئو تو میلان فوق العاده کار کرده شک داری پس حتما" به کاتولیک بودن پاپ هم شک داری:4:

مورینیو هم خدا نیست،با همین رئال پر ستاره همین هفته پیش جلوی گیخون تو برنابئو باخت یا از بارسا پنج تا خورد...تقصیر لئو چیه که چیووی ****(به بازیکن تیم حریف نمیشه فحش داد؟:4:) یه مارک کردن ساده بلد نیست یا توی 4 روز 2 بار اخراج میشه!

اینجوریا هم دیگه نیست، 4 تا باخت بد داشته تو سه تا نیم فصل که یکیشون مال دومین بازی ای بود که تجربه می کرد،اونم جلوی فرگوسن و مورینیویی که لئو از لحاظ مربی گری بچه ی اونا هم حساب نمیشه،در عوض تو همین مدت همین قدر هم برد خوب داشته.

وحید تو اگه فکر میکنی لئو مربی خوبیه حتما به نیت خیر هیتلر هم اعتقاد داشتی :4:

قبلا گفتم، من و تو هم بریم بالای سر میلان احتمال اینکه بتونیم پارما و کیوو رو شکست بدیم هست. وقتی تیمش در مجموع به اینتر 6 بر 0 و به منچستر هم 7-2 باخته معلوم میشه کجای کاره. دقیقا همین موضوع که مربی تیمهای حریف مورینیو و فرگوسن بودن نشون میده که لئوناردو در دنیای مربیگری عددی نیست! له شد جلوی این مربی های کاربلد! بردن اون یوونتوس و رئال داغون با مربی های داغون ترش کار کوچکی نبود ولی کار شاقی هم نبود!

دفاع یک تیم فقط به بازیکن که نیست. ساختار دفاعی خیلی مهم تره. واسه همین میگم اگه مورینیو بود با همین بازیکنا نتیجه دیگه ای میگرفت. مطمئن باش همون ساموئل - لوسیو بهترین زوج دفاع نبودن که اینتر باهاشون تربل رو برد. ساختار دفاعی اینتر بود که تربل کرد. یک تفاوت ساده ساختار دفاعی تیم مورینیو و تیمهای بنیتز - لئوناردو این بود که مورینیو خط دفاعش رو کاملا تو عمق و نزدیک به دروازه قرار میداد و از ضدحملات استفاده میکرد. بنیتز که اصلا سبک فوتبال اینتر رو میخواست عوض کنه و مثل میلان با مالکیت توپ بازی کنه در حالی که اصلا واسه این کار ساخته نشده اینتر. لئوناردو هم با خط دفاع جلو فوتبال هجومی بازی میکنه که نتیجه اش همین گلهای زیادی شده که روی جا موندن مدافعینش خورده. نه فقط از میلان و شالکه. برگرد ببین تو سری آ هم از وقتی اومده چقدر از تیمهای کوچک گل خورده! ولی خب خط حمله خوبی داشته و با اتوئوی فوق آماده تنها کاری که کرده این بوده که بیشتر از حریف گل زده! (گاهی واقعا با شانس)

در کل خدا نکنه تو از یکی خوشت بیاد :4: الان بی دلیل و بی جهت از آلگری انتقاد میکنی فقط چون معلوم نیست چرا ازش خوشت نمیاد. در حالی که واقعا مربی خوبیه و کارش رو بلده. حداقل از لحاظ تاکتیکی زمین تا آسمون با لئو فاصله داره و شاید تو این مورد با مربی های بزرگ دنیا چند پله فاصله داشته باشه. و مگه همین آلگری چند سالشه؟ 43 ! یعنی دو سال از لئو بزرگ تره! انگ کم تجربگی رو میشه تا حدودی به جفتشون وارد کرد اما بقیه موارد رو چی؟ یکی مثل آلگری فهم تاکتیکی فوتبال رو داره، سوادش رو داره، تو تیمهای کوچک تر کار کرده و موفق بوده و در یک کلام این کاره است. واسه همینه که میگم این آلگری ممکنه تا چند ساله دیگه تو سی ال و جلوی مربی های بزرگ هم حرفی برای گفتن داشته باشه، ولی با اطمینان میگم لئوناردو تا قیامت هم به جایی نمیرسه. دقیقا به همون دلیلی میگم لئو مربی نیست که اعتقاد دارم کلینزمن هم مربی نبود. کلینزمن هم جز اینکه کنار زمین به تیم روحیه بده و از کاریزماش استفاده کنه هیچ کار دیگه ای بلد نبود. حتی اینا کسایی نیستن که بتونن تیم رو تمرین بدن! همون موقع هم یواخیم لو بود که تیم رو تمرین میداد و در کل مربی بود. اینجور افراد مثل لئوناردو همون مدیریت باید بکنن. بین کاریزما و دانش مربیگری من مطمئنا دومی رو انتخاب میکنم. یعنی امثال آلگری رو به لئو ترجیح میدم. حالا یکی هم پیدا میشه مثل مورینیو که هر دو رو با هم داره نتیجه اش هم مشخصه.

-

دارم میگم مربی خوبیه-بهترین مربی سری آ تو این فصل بوده به نظرم- که در آینده بهتر هم میشه.

http://parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif

DATAM
6th April, 2011, 05:53 PM
تکبیر!

C.Maldini
6th April, 2011, 09:10 PM
وحید تو اگه فکر میکنی لئو مربی خوبیه حتما به نیت خیر هیتلر هم اعتقاد داشتی :4:

قبلا گفتم، من و تو هم بریم بالای سر میلان احتمال اینکه بتونیم پارما و کیوو رو شکست بدیم هست. وقتی تیمش در مجموع به اینتر 6 بر 0 و به منچستر هم 7-2 باخته معلوم میشه کجای کاره. دقیقا همین موضوع که مربی تیمهای حریف مورینیو و فرگوسن بودن نشون میده که لئوناردو در دنیای مربیگری عددی نیست! له شد جلوی این مربی های کاربلد! بردن اون یوونتوس و رئال داغون با مربی های داغون ترش کار کوچکی نبود ولی کار شاقی هم نبود!

دفاع یک تیم فقط به بازیکن که نیست. ساختار دفاعی خیلی مهم تره. واسه همین میگم اگه مورینیو بود با همین بازیکنا نتیجه دیگه ای میگرفت. مطمئن باش همون ساموئل - لوسیو بهترین زوج دفاع نبودن که اینتر باهاشون تربل رو برد. ساختار دفاعی اینتر بود که تربل کرد. یک تفاوت ساده ساختار دفاعی تیم مورینیو و تیمهای بنیتز - لئوناردو این بود که مورینیو خط دفاعش رو کاملا تو عمق و نزدیک به دروازه قرار میداد و از ضدحملات استفاده میکرد. بنیتز که اصلا سبک فوتبال اینتر رو میخواست عوض کنه و مثل میلان با مالکیت توپ بازی کنه در حالی که اصلا واسه این کار ساخته نشده اینتر. لئوناردو هم با خط دفاع جلو فوتبال هجومی بازی میکنه که نتیجه اش همین گلهای زیادی شده که روی جا موندن مدافعینش خورده. نه فقط از میلان و شالکه. برگرد ببین تو سری آ هم از وقتی اومده چقدر از تیمهای کوچک گل خورده! ولی خب خط حمله خوبی داشته و با اتوئوی فوق آماده تنها کاری که کرده این بوده که بیشتر از حریف گل زده! (گاهی واقعا با شانس)

الان ابوالفضل میگه مگه نیتش خیر نبوده؟:4:

من فقط یه سری فکت و امار ارقام دارم که بهشون نگاه می کنم و میگم لئو مربی خوبیه..تو این نیم فصل تو اینتر تا حالا دقیقا" به اندازه ی میلان امتیاز گرفته،تو همین 16 هفته ای که تو اینتر بوده 37 امتیاز گرفته...یعنی اگه بنیتز نیم فصل اول اونجوری بهمون حال نداده بود الان با اینتر هم امتیاز بودیم...بازم میگم اینتری که ویران بود و لئو خودش نبسته بود تیمو...این یعنی بهترین مربی سری آ
تو میلان فصل پیش هم تا هفته ی سی ام که شانس قهرمانی داشتیم خیلی خوب کار کرده بود،مشکلش این بود که رقیبش اینتر مورینیو بود و بدیهی است که لئو جلوش کم میاره..در ضمن میلان فصل پیش بعد از مدتها داشت فوتبال قشنگ بازی می کرد.
من با نگاه کردن به امتیازایی که توی این سه تا نیم فصل گرفته میگم خوب کرده.حالا اگه تو فقط این 4 تا باختش یادت مونده و امتیازایی که گفته و برد جلوی رئال و یووه رو کار بزرگی نمیبینی تقصیر خودته:4:

در کل خدا نکنه تو از یکی خوشت بیاد :4: الان بی دلیل و بی جهت از آلگری انتقاد میکنی فقط چون معلوم نیست چرا ازش خوشت نمیاد. در حالی که واقعا مربی خوبیه و کارش رو بلده. حداقل از لحاظ تاکتیکی زمین تا آسمون با لئو فاصله داره و شاید تو این مورد با مربی های بزرگ دنیا چند پله فاصله داشته باشه. و مگه همین آلگری چند سالشه؟ 43 ! یعنی دو سال از لئو بزرگ تره! انگ کم تجربگی رو میشه تا حدودی به جفتشون وارد کرد اما بقیه موارد رو چی؟ یکی مثل آلگری فهم تاکتیکی فوتبال رو داره، سوادش رو داره، تو تیمهای کوچک تر کار کرده و موفق بوده و در یک کلام این کاره است. واسه همینه که میگم این آلگری ممکنه تا چند ساله دیگه تو سی ال و جلوی مربی های بزرگ هم حرفی برای گفتن داشته باشه، ولی با اطمینان میگم لئوناردو تا قیامت هم به جایی نمیرسه. دقیقا به همون دلیلی میگم لئو مربی نیست که اعتقاد دارم کلینزمن هم مربی نبود. کلینزمن هم جز اینکه کنار زمین به تیم روحیه بده و از کاریزماش استفاده کنه هیچ کار دیگه ای بلد نبود. حتی اینا کسایی نیستن که بتونن تیم رو تمرین بدن! همون موقع هم یواخیم لو بود که تیم رو تمرین میداد و در کل مربی بود. اینجور افراد مثل لئوناردو همون مدیریت باید بکنن. بین کاریزما و دانش مربیگری من مطمئنا دومی رو انتخاب میکنم. یعنی امثال آلگری رو به لئو ترجیح میدم. حالا یکی هم پیدا میشه مثل مورینیو که هر دو رو با هم داره نتیجه اش هم مشخصه.زمین تا آسمون فرق داره؟:Smilebb (52): لئو از هفته ی 16 سرمربیه اینتر بود،تو این 16 هفته 37 امتیاز گرفته..میدونی آلگری چقدر گرفته؟32 امتیاز..الان فرق زمین تا آسمون اینا باید برای لئو باشه تا برای آلگری! اینو که دیگه نمیشه توجیح کرد..لئو 5 امتیاز بیشتر گرفته تا حالا..دارم تاکید می کنم که کامل همه متوجه بشن:4: تو لیگ قهرمانان هم که ما از این تاتنهام داغون تو سن سیرو خوردیم و حذف شدیم در عوض لئو تا آلمن بایرن رو زد.
بعدشم که من خیلی وقته دیگه تو فروم ها از آلگری انتقاد نمی کنم..وقتی هم که میکردم بی خود و بی جهت نبود،واقعا" تاکتیک تیم تو نیم فصل اول بکش زیرش برای ایبرا بود..همین الان هم کار شاخی نکرده..حالا تو فرق زمین تا آسمون رو از کجا آوردی نمیدونم دیگه.تو سری آ هم نسبت به لئوی فصل پیش تا اینجا کار بزرگی نکرده،اگه اسکودتو رو ببریم اونوقت منم نظرم تو این زمینه نسبت بهش یه مقدار اندکی تعدیل میشه:4:
بجز این آلگری یه مربی ایه که اصلا" کلاس شخصیتیش به میلان نمی خوره،میلان کی زمان کارلتو و لئو وقتی که جلو بود میومد کنار پرچم کرنر وقت کشی می کرد؟ کی سرمربی تیم قبل از بازیای بزرگ میومد مصاحبه می کرد و می گفت اگه مساوی هم بگیریم انگار بردیم(اشاره به مصاحبه ی قبل از دربی آلگری)مشکل اصلیم باهاش اینه که برای میلان کوچیکه.
یه چیز دیگه هم اینکه وقتی تیمی که زیر دستشه رو با تیم فصل پیش لئو مقایسه می کنم خیلی دلم برای لئو میسوزه و از آلگری حرصم میگیره:4: دیگه خودتون کامل میدونین دیگه،کاپیتان بازنشسته شده بود و کاکا هم که چندین سال ستاره ی اول تیم بود رفته بود..خط حملمون بوریلو و هانتلار و اینزاگی بودن که وضعیتشون نیاز به توضیح نداره،از اونور تو خط دفاع نستا بعد از هفته ی دهم یازدهم بود فکر کنم که دیگه تا آخر فصل مصدوم شد و کلا" 20 تا بازی کرد،اونوقت قلب خط دفاعمون شده بود سیلوایی که فصل اولش تو اروپا بود با یکی از بین بونرا و فاوالی و کالادزه!

ولی با اطمینان میگم لئوناردو تا قیامت هم به جایی نمیرسهاگه اینجوریه پس منم با اطمینان میگم که تا 5 سال دیگه از بزرگترین مربی های دنیا میشه:4:
زمان مشخصش میکنه..با اطمینان نمیشه از چیزی تو فوتبال حرف زد.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

کوروش هی اینو می خوام بپرسم یادم میره..این کتاب The host یا میزبان رو از استفنی میر خوندی؟ فعلا" تا وسطاش رسیدم،تا اینجا که خیلی خوب نوشته،اگه مثل کتاب چهارم توالایت گند نزده باشه توش میشه بهش امیدوار شد:Smilebb (31):

Rossoneri
6th April, 2011, 10:20 PM
همینه پس، فقط یه سری آمار و ارقام گذاشتی جلوی خودت و روی حساب اونها حرف میزنی. اگه قرار بود فوتبال به آمار و ارقام وابسته باشه که اسمش فوتبال نبود :4: برعکس تو من اونقدرها به آمار و ارقام کاری ندارم. چیزی رو که میبینم و مسلمه واسم مهمه. مثلا رضا فصل پیش آمار پیرلو رو در آورده بود، با اختلاف بیشترین پاس رو تو سری آ داده بود و خلاصه طبق آمار با فاصله بهترین هافبک سری آ بود. اونوقت تو یک هوادار میلان پیدا کن که بگه پیرلو فصل پیش خوب بود! یکی از بدترین فصل های بازیش بود پیرلو. پس نمیشه فقط روی حساب آمار و ارقام حرف زد.

همچین میگی اگه بنیتز نبود الان با اینتر هم امتیاز بودیم که انگار آیه اومده لئو میتونسته نیم فصل اول هم همینقدر امتیاز جمع کنه! من بعد از اینکه لئو اومد اینتر حداقل 90% بازیهاشون رو نگاه کردم شاید یکی دو بازی از دستم در رفته باشه. واقعا نمیتونم بهت بفهمونم چقدر خوش شانس بوده! خیلی بازیها بوده که نباید امتیاز میگرفته. الان حوصله ندارم یکی یکی دوباره راجع بهشون بنویسم ولی قبلا تو همین تاپیک راجع بهش نوشتم. نمیدونم خوندی یا نه.

بعد این فاکتورهایی رو که میگی واسه آلگری هم در نظر بگیر. اولین فصل حضورشه. بعد از 6 ، 7 ماه داره فوتبال خوب و قشنگ ارائه میده. قبل از اون 6 ماه که هنوز ترکیبش رو پیدا نکرده بود هم به قول تو با تاکتیک بکش زیرش تیم رو صدر جدول نگه داشت. به قول موجی اگه با همین روش بازی نمیکرد شاید الان وسطای جدول بود! از نیمه فصل تقریبا ترکیبش رو پیدا کرد و تیمش تیم شد. من از همون موقع هم یادت باشه گفتم اولین هفته ای که میلان صدر جدول رو از دست بده میام نفر اول از آلگری انتقاد میکنم خودم! ولی انصافا اول فصل با همین بازیکنها کی فکر میکرد قهرمان بشیم؟ تازه به جان خودم اگه لئوناردو بود با این همه مهاجم تو تیم نمیدونست چکار کنه. احتمالا با سیستم 5 - 2 - 3 بازی میکرد که به هر 5 مهاجمش بازی برسه :4:

در کل من نمیخوام لئو رو با آلگری مقایسه کنم. من به خود لئو کار دارم و حرفم اینه که مربی نیست. اینکه میگی بهترین مربی سری آ بوده خیلی حرفه زشتیه که میزنی :4: به آلگری کاری ندارم، با این حرفت رسما داری توهین میکنی به امثال ماتزاری و گیدولین.

فوتبال قشنگ لئوناردو هم به مفت نمیارزه. اگه به فوتبال قشنگ باشه باید کاپلو رو بفرستیم بره بجای مربیگری آب هویج بگیره. میخوام صد سال سیاه تیم قشنگ بازی نکنه وقتی 6 تا از اینتر و 7 تا از منچستر میخوره! فکر میکنی آلگری بدش میاد کاسانو، روبینیو، پاتو و زلاتان رو با هم بذاره تو ترکیب و فوتبال زیبا بازی کنه؟ ولی میاد نه یکی بلکه دو تا رو نیمکت نشین میکنه و یکی مثل بوتنگ رو میذاره پشت مهاجم ها. تو فوتبال یه چیزی هست به نام بالانس که لئوناردو عمرا معنی این کلمه رو نمیدونه :4:

با این توضیحات تو در مورد مربی خوب و امتیاز جمع کن پس بنظرت رانیری الان باید خدای بی رقیب دنیای مربی گری باشه :4: اون هم با تیمهاش امتیاز خوب جمع میکنه گاهی هم تیمهایی مثل رئال و اینا رو میبره. ولی هیچ وقت هیچ جامی نبرده، دقیقا مثل لئوناردو که هیچوقت هیچی نمیبره :4:

میگم حالا فرض بگیریم تا 5 سال دیگه مربی خوبی هم بشه، فکر کن تو این 5 سال چند تا تیم بزرگ رو به فاک میده !! :21:

بجز این آلگری یه مربی ایه که اصلا" کلاس شخصیتیش به میلان نمی خوره،میلان کی زمان کارلتو و لئو وقتی که جلو بود میومد کنار پرچم کرنر وقت کشی می کرد؟ کی سرمربی تیم قبل از بازیای بزرگ میومد مصاحبه می کرد و می گفت اگه مساوی هم بگیریم انگار بردیم(اشاره به مصاحبه ی قبل از دربی آلگری)مشکل اصلیم باهاش اینه که برای میلان کوچیکه. این چیزایی که گفتی رو هم اصلا قبول ندارم. زمان آنجلوتی که 1-0 جلو بودیم تنها مهاجم تیم رو میکشید بیرون بدون مهاجم بازی میکردیم :4: ولی در کل مثل اینکه فلسفله فوتبالت دقیقا مثل لئوناردو هست. یعنی فوتبال رو مثل اون میبینی، حمله حمله حمله :4: من این وقت تلف کردن های گوشه زمین رو یادم نیست ولی حفظ بازی هم جزئی از فوتباله منچستر و رئال هم ممکنه این حرکات رو انجام بدن. صحبت های مربی هم همیشه اون چیزی نیست که میگه. تو که باید خوب بدونی، آلگری با همین جمله ای که گفته "این اینتر هست که به پیروزی نیاز داره" فشار رو از تیم خودش برمیداره و میبره روی اینتر. یعنی واقعا متوجه این موضوع نشدی؟ :4: باید میومد میگفت ما باید ببریم، نبریم بیخیال اسکودتو بشیم بهتره؟ :4:

زمان مشخص بکنه یا نکنه من همین الان با اطمینان میگم لئوناردو مربی بشو نیست :4:

-

ویرایش : من هنوز همون کتاب 4 رو تموم نکردم. پس تو هم به همون نتیجه ای رسیدی که من رسیدم؟ انصافا یوفوسیده بود تو کتاب چهارم http://parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif حالا راجع به این خصوصی صحبت خواهیم کرد :4:

samanrossonero
7th April, 2011, 12:15 AM
AS Roma's French centre-back Philippe Mexes revealed today : "Due to my recent knee injury, my season is over. My contract with AS Roma expires on June 30 and I've decided not to renew it - I want to leave for a new challenge, but I spent seven wonderful years in Rome. .... I still do not know where I'll play next season, I have some offers and I have not decided yet. However, AC Milan are one of the suitors interested in signing me".

مثکه مکسس هم دیگه باید یه روسونری بدونیم.. :Smilebb (108):

S@eed
7th April, 2011, 01:22 AM
خریده مکسس رو به فاله نیک میگیرم به شرطی که یه دفاع چپه خوبم واسه فصله بعدی بگیریم

Rossoneri
7th April, 2011, 01:22 AM
یادتونه همین چند وقت پیش بعد از اینکه درباره آباته نوشتم گفتم هر وقت راجع به یه چیزی مینویسم بلافاصله یه مطلب راجع بهش میاد رو سایت گل؟ :4: جان کوروش باز این مطلب (http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/04/06/2428231/shocking-schalke-humiliation-proves-that-leonardo-must-not) رو داشته باشید!

یه تیکه هایی از همون مطلب :

Heavy loss to Schalke exposes Leonardo's lack of tactical awareness as his team continue to ship goals.

While he may have provided the Nerazzurri with a certain motivation and character that was lacking during Rafael Benitez's disastrous tenure, Leonardo's tactics were exposed for the second match running after the 3-0 defeat to Milan in Serie A just days previously. On the pitch, especially defensively, Inter have been disorganised, sloppy, and rely on their star attacking players like Samuel Eto'o and Wesley Sneijder to win them every match as they continue to unnecessarily concede goals.
Leonardo's ideas on how to employ his team and back-line when they do not have the ball require some grave refinement regardless of the shortcomings of some of the defenders at his disposal.
The latest two results are the easiest to analyse, but they are only two cases of the already existent problem blowing up in the Brazilian tactician's face when his attack fails to bail him out of a tight spot.
A wonderful scout and liaison to South America he may be, a coach with an appealing personality that he can transmit to his players, perhaps; but a tactician he is not.
به جان خودم یکی داره حرفای منو میدزده تو گل چاپ میکنه :4:

مطلب رو کامل بخونید، آمار گلهای خورده اینتر از وقتی لئوناردو اومده رو گذاشته. تقریبا تو همه بازیها گل خورده اینتر! تقریبا 1.5 گل خورده در هر بازی!

D JoKeR
7th April, 2011, 01:40 AM
مثله اینکه خبر کریس رونالدو داره جدی میشه البته فکر نکنم رئال حاضر به فروشش باشه اما موندم چطوریه که این پرز هروقت بازیکن از میلان میخواد میلان بهش میده اما هروقت ما از رئال بازیکن میخوایم بازی درمیاره و...(زمان پرز منظورمه):106:
خبر دوم اینکه ممکنه داویده استوری هم به همراه مکسس به میلان بیاد چون دیگه این اخرین فصلیهکه میتونن به صورت 50 50 این بازیکن رو نگه دارن و در اخر فصل باید تکلیف استوری معلوم بشه که مثله اینکه میلان میخوادش:41:
خبر سوم اینکه ممکنه بوریلو در پایان فصل به جنوا بره و به عنوان قسمتی از قرارداد بواتنگ(7میلیون یورو برای نصف دیگه قراردادش)باشه:Smilebb (105):
==
و مهمترین خبر اینکه جیگر طلای تیم یعنی نستای کبیر گفته که نیمخواد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی کنه:4:
سیدورف هم با کورینتیانس به توافق رسیده
مارک هم مصدوم شد و رسما دیگه کریرش با میلان تموم شدست(از همه تلاش هاش متشکریم):Smilebb (52):

samanrossonero
7th April, 2011, 02:45 AM
جدی نیست خبر کریس؛در حد شایعست بابا،برلو می گفت من عاشق رونیم آخرم تو 30 سالگی آوردش،کریسم ممکنه تو 30 سالگی بیاره اونم با 20 میلیون..
حالا که دایی سعیدم اوکی :Smilebb (31): داد دیگه مکسس رو بازیکن میلان بدونین،این سعید با برلو خیلی چیک تو چیکه،تازه تو تمام پرونده های ارتباطش با دخترا هم.... ولش کن،الان یک پورنوپولی راه میفته میندازنمون سری B... :Smilebb (106)::tongue:

Milan
7th April, 2011, 07:21 AM
عنقریب است که جناب لئو با یک عددا اردنگی شوت بشه به بیرون از اینتر!!!:Smilebb (15):
حالا که پل های پشت سرش هم خراب کرده معلوم نیست تکلیفش چی میشه!!!
راستی به نظر شما مکسس میتونیه جانشینی برای نستا باشه؟؟

Hamed
7th April, 2011, 09:30 AM
توی بحث های اخیر من با کلوچه موافقم اما منکر این نمیشم که اگه چند ماه پیش بود و قبل اینکه بره به اینتر شاید با وحیده موافق بودم اما الان نه:4:

مکسس هم مدافع خوبیه و میتونه یه آلترناتیو خیلی خوب برای دفاعمون باشه

قضیه رونالدو رو هم جدی نگیرید،لا اقل برای این خرید باید 100 میلیون خرج کرد که با این پول میشه یه تیم رو از نو ساخت نه اینکه فقط خرج یه بازیکن کرد

samanrossonero
7th April, 2011, 09:37 AM
لئو خیلی اشتباه کرده،حالا پاشم می خوره...
به نظر من نه مکسس نه هیچکس دیگه ای تو دنیا نمی تونه جانشین نستا باشه اما مکسس مدافع خوبیه فقط یکم خشنه،من خیلی از بازیش خوشم میاد و بعد از قرار گرفتنش تو ترکیب رم من بازیش جلوی یووه رو دیدم خیلی خوب و آماده بود..

Milan
7th April, 2011, 10:13 PM
قدر آلگری رو بدونیم!!
رالف رانگنیک: میلان راه شکست دادن اینتر را به ما نشان داد

شالکه سه شنبه شب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اینتر رفت و توانست نرآتزوری را در سن سیرو با نتیجه 5-2 به پیروزی برسد

سایت گل- رالف رانگنیک، سرمربی شالکه، اعلام کرد میلان شرایط پیروزی پرگل تیمش مقابل اینتر را فراهم کرد.
شالکه سه شنبه شب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اینتر رفت و توانست نرآتزوری را در سن سیرو با نتیجه 5-2 به پیروزی برسد.
رانگنیک تایید کرد که با دیدن دربی شنبه شب دلا مادونینا و پیروزی 3-0 میلان مقابل اینتر، نکات زیادی در مورد شکست دادن اینتر یاد گرفته است.

او در مورد کوریه ره دلو اسپورت گفت:" من دربی میلان را به خوبی تماشا کردم و متوجه شدم که اینتر نمی تواند در خط میانی فشار زیادی وارد کند و فضای زیادی در اختیار میلان قرار می دادند.
آنها در مقابل بازیکنان سریعی مانند پاتو آسیب پذیر بودند و اجازه می دادند میلان کنترل بازی را در اختیار بگیرد. من از بازیکنانم خواستم بهترین بازی شان را به نمایش بگذارند و از این مسئله استفاده کردیم.
انتخاب های تهاجمی من جواب داد."

شالکه که در رده دهم بوندس لیگا قرار دارد این هفته مقابل وولفسبورگ قرار خواهد گرفت و چهارشنبه شب در دیدار برگشت میزبان اینتر خواهد بود.

samanrossonero
8th April, 2011, 01:01 PM
مثکه آستوری رو هم آخر این فصل می گیریم اما من نمی دونم بعدش کیا قراره تو دفاع بازی کنن،سیلوا که یه پایه ثابته کنارش آستوری؟ نستا؟ مکسس؟ کدوم قراره بازی کنه و کی قراره بشینه رو نیمکت؟؟؟؟
این سیسوخو هم فک کرده روبرتو کارلوسه اینقدر ناز میاره،بریم همین تایوو رو بخریم پوز این بخوره..

samanrossonero
8th April, 2011, 07:46 PM
Santos' Ganso supported Milan in derby v Inter - Thiago Silva (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/04/08/2432123/santos-ganso-supported-milan-in-derby-v-inter-thiago-silva)

حالا ببینیم اینا میان این پدیده رو بخرن یا اینم مث بقیه بازیکنایی که گفتن میلان رو می خوتن و پا خوردن پا می خوره..؟؟

Rossoneri
8th April, 2011, 08:00 PM
نه دیگه، قضیه این یکی فرق داره. هر دو همدیگه رو میخوان :4:

من همون نیم فصل هم گفتم مطمئنا گانسو تابستون میاد میلان. تجربه نشون داده هر موقع میلان اینقدر دنبال یک بازیکن بوده آخرش گرفته اش. الان خیلی وقته برایدا میره بازیهای گانسو رو نگاه میکنه. خود گالیانی هم رفته بود برزیل رونالدینیو رو بفروشه صحبت های اولیه رو با اون شرکتی که 45% قرارداد گانسو رو داره (dis) انجام داده بود. تازه با مدیر برنامه هاش هم صحبت شده فکر میکنم. وضعیت مشابه زمانیه که میخواستن پاتو رو بخرن، البته این بخاطر وضعیت قراردادش که پیچیده است یکم سخت تره خریدش.

ولی اگه لئو خودشو نندازه وسط حتما میگیریمش :4:

D JoKeR
8th April, 2011, 08:22 PM
حالا اینا به کنار مشلکش اینه که گانزو رباط صلیبی پاره کرده بوده و این میتونه یه ریسک بزرگ برای تیممون باشه
خداکنه فقط یه همیشه مصدوم نباشه اگه اومد:22:

samanrossonero
9th April, 2011, 12:11 AM
داریوش الکی که نیست،ما خیلی خیلی حساسیم رو مسائلی که مربوط به سلامتی و بهداشت میشه،مثلآ سیسوخو چون از نخ دندون استفاده نمی کرد نگرفتیم اینم اگه پاش مشکل داشته باشه نمی گیریم..:Smilebb (14):

amirsajjad7
9th April, 2011, 07:32 AM
لئو خیلی اشتباه کرده،حالا پاشم می خوره...
به نظر من نه مکسس نه هیچکس دیگه ای تو دنیا نمی تونه جانشین نستا باشه اما مکسس مدافع خوبیه فقط یکم خشنه،من خیلی از بازیش خوشم میاد و بعد از قرار گرفتنش تو ترکیب رم من بازیش جلوی یووه رو دیدم خیلی خوب و آماده بود..

santos' ganso supported milan in derby v inter - thiago silva (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/04/08/2432123/santos-ganso-supported-milan-in-derby-v-inter-thiago-silva)

حالا ببینیم اینا میان این پدیده رو بخرن یا اینم مث بقیه بازیکنایی که گفتن میلان رو می خوتن و پا خوردن پا می خوره..؟؟

اول از همه سیمان این پاخوردن قضیش چیه ؟!!:4: که جالبه کاربردهای مختلفم داره !!! :4: ... .

نه دیگه، قضیه این یکی فرق داره. هر دو همدیگه رو میخوان :4:

من همون نیم فصل هم گفتم مطمئنا گانسو تابستون میاد میلان. تجربه نشون داده هر موقع میلان اینقدر دنبال یک بازیکن بوده آخرش گرفته اش. الان خیلی وقته برایدا میره بازیهای گانسو رو نگاه میکنه. خود گالیانی هم رفته بود برزیل رونالدینیو رو بفروشه صحبت های اولیه رو با اون شرکتی که 45% قرارداد گانسو رو داره (dis) انجام داده بود. تازه با مدیر برنامه هاش هم صحبت شده فکر میکنم. وضعیت مشابه زمانیه که میخواستن پاتو رو بخرن، البته این بخاطر وضعیت قراردادش که پیچیده است یکم سخت تره خریدش.

ولی اگه لئو خودشو نندازه وسط حتما میگیریمش :4:

با این حرف کلوچ کاملا موافقم که میلان وقتی اینقد ( یعنی خیلی:4: هم طول زمان هم کثرت علاقه رو نشون میده ) به یه بازیکن علاقه داره میخرتش ولی تاثیر لئو رو در نیامدنش به میلان هرچند نمیشه نادیده گرفت ولی باهاش موافق نیستم به دو دلیل یکی اینکه ما آلتافینی رو هم داریم که گانزوبارها گفته او و ریوالدو الگوش بودن و دوستای صمیمش یعنی تیاگو و پاتو تو میلانن + حضور دکتر گالیانی تو مذاکرات که همه رو خر میکنه :4: و مهمتر اینکه بعیده لئو تا پایان ژوئن رو نیمکت اینتر بمونه نه اینکه موراتی برای ضایع نشدن اعتمادش به او برکنارش نکنه که در صورت اخراج لئو دیر یا زود با دست و پای دراز به خونش میلان به همون عنوان مدیر بازاریابی یا ... برمیگرده ... .

حالا اینا به کنار مشلکش اینه که گانزو رباط صلیبی پاره کرده بوده و این میتونه یه ریسک بزرگ برای تیممون باشه
خداکنه فقط یه همیشه مصدوم نباشه اگه اومد:22:

مصدومیت گانزو اولا کاملا برطرف شده داریوش بعدم اینکه مزمن نیست یعنی از این جنس پاره شدن رباطها نیست که هی پاره میشن مثل جرارد و مجتبی جباری قبلا سایت گل هم یه مقاله زده بود و توضیح داده بود ضمن اینکه مطمئن باش میلانیها از همین الان حساب کردن که اوضاعش کی خراب میشه و ممکنه این مسئله مصدومیتش عود کنه اونوقت میفروشیمش به چلسی یا رئال شایدم اینبار به من سیتی :4:... .

----------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا این بازی برای من از دو جهت مهمه یکی قهرمانی کالچو و دیگری مالوندن دماغ این یارو صرب مغرور که هیچیم نیستا !!! برگشته بود تو بازی رفت گفته بود میلان همیشه جلوی فیورنتینا مغلوب بوده و اگه داورا بزارن اینبارم میبریمشون و گفته بود از آلگری خوشش نمیاد در صورتی که واقعا ... امیدوارم یجوری فیورنتینا رو ببریم که به این نژادپرست دیگه هیچجا کار ندن ... حرکتش تو لازیو جلوی تورام تو رختکن رو هیچ وقتیادم نمیره ... .

samanrossonero
9th April, 2011, 12:07 PM
منظورم اینه که همین خیانتی که به ما کرد و رفت اینتر داره کار دستش میده،مثلآ رفته بود اسم در کنه خدا زد پس سرش تو یه هفته 8 تا خورد و آبروش رفت..

Hamed
9th April, 2011, 12:28 PM
بریم صفحه بعد:4:اینقد بدم از پست آخر صفحه میاد:4:

Hamed
9th April, 2011, 12:37 PM
این میزان دستمزدای بازیکنای میلانه!خدایی بعضیا خیلی غیر معقول دارن حقوق می گیرن

فلامینی داره به اندازه تیاگو سیلوا و پاتو حقوق می گیره:22:

باید چند تا از اینا رو کنار گذاشت و پول خوبی برای میلان سیو میشه با فروختن فلامینی،بونرا،آنتونینی و کنار رفتن سیدورف،یانکلوفسکی،اودو،آم لیا و یپس میتونیم اینقد پول رو نگه داریم

4.5 + 2 + 1 + 4 + 2.8 + 1.3 + 1 + 1 =17.6

با 17.6 میلیون یورو حقوق میشه راحت حقوق 3 بازیکن تاپ و خیلی خوب رو پرداخت!امیدوارم این اتفاق بیافته

http://v1.iimmgg.com/images/is7gr/54f13d164cf9abd54d7d62b64e4c759f.jpg

عکس رو هم از www.rossoneri.ir برداشتم!

samanrossonero
9th April, 2011, 01:20 PM
فلامینی داره 4.5 میلیون می گیره ولی پاتو و سیلوا هر کدوم 2.5 میلیون؟؟
آباته داره 1 میلیون می گیره!!
معلومه فلامینی هیچوقت نمی گه ناراضیه و می خواد بره،منم 4.5 میلیون سالی پول بگیرم نمیرم..!!
آباته و پاتو و سیلوا باید بیشتر بگیرن خداییش،3 تا ستاره ان..
الانم خبر رسید که گالیانی ماموریتش مذاکره با تایوو،رونالدو (!) و بالوتلیه،خدا می دونه اینا می خوان کیو بفروشن اما ممکنه زلاتان رو بفروشن یا اینکه پسش بدن..
به نظرم نباید غیرمنطقی عمل کنیم،اگه ترافیک خط حملمون رو زیاد کنیم حاشیه درست میشه و بازیکن ناراضی و مصاحبه و اینا،همین آبمیانگ رو برگردونیم بسه،الان کاسانو و روبینیو هی دارن آلترناتیو بازی می کنن که معلومه کاسانو که کمتر بازی می کنه اگه این روند دامه پیدا کنه میره از تیم..
تو این سیستم اگه رونالدو رو بیاریم باید بذاریمش کجا؟؟؟
باز باید برگردیم به همون 4-3-3 و بذاریمش بال چپ حمله..
تایوو هم که حرف نداره و واسته چپ و آباته راست دیگه حرف نداره..
الان آباته باید به تیم ملی هم دعوت بشه،الان بهترین ایتالیایی هست به نظر من..

Rossoneri
9th April, 2011, 01:44 PM
اینطور که من فهمیدم، احتمالا تابستون قرارداد گتوسو و آمبروسینی تمدید میشه تا این دو تا بتونن تو میلان بازنشسته بشن. البته احتمالا حقوقشون کم میشه و فصل بعد نیمکت نشین میشن. پیرلو و سیدرف که حقوق هاشون خیلی زیاده آزاد میشن متاسفانه. مصدومیت های زیاد پیرلو هم تو این تصمیم (اگه عملی بشه) خیلی موثر بوده. دو تا هافبک مثل گانسو و لاتزاری جانشین اینا میشن. فلامینی هم که مدت هاست داره پول مفت میگیره و هیچ وقت هم در حد بازیکن فیکس نبوده، فروخته میشه. فن بومل هم قراردادش مطمئنا تمدید میشه. در کل یه تغییر و تحول اساسی تو خط هافبک داریم واسه تابستون.

با این پول هایی که آزاد میشه احتمال خیلی زیاد مکسس و تایوو میان و خط دفاع کامل میشه. نستا هم که خوشبختانه گفت میمونه. حتما حقوق کمتری هم میگیره تو قرارداد بعدیش.

این تغییراتی که در مورد خط دفاع و میانی گفتم با درصد خطای کم حتما انجام میشه، ولی خط حمله اصلا تکلیفش معلوم نیست! :4: پاتو فروخته میشه؟ زلاتان قراردادش دائمی میشه؟ بازیکن جدید میاد؟ هنوز چیزی قطعی معلوم نیست! انصافا حقوق زلاتان هم بدجوری تو ذوق میزنه، بالانس رو بهم زده. ولی خب دائمی نکردن قراردادش واقعا خریت محضه. البته مطمئنا میلان میخره زلاتان رو.

راستی زامبروتا هم زیاد داره حقوق میگیره :62:

D JoKeR
9th April, 2011, 01:44 PM
ازین لیسته بدون شک پایان فصل سیدورف یانکو و پاپا و احتمالا املیا(ممکنه حتی دائمی بمونه)میرن(سوکراتیس که قرضی میره مثله اینکه)
فلامینی واقعا خیلی دستمزد میگیره و باید اخره فصل بفروشیمش بره یا اینکه با یکی دیگه تعویضش کنیم چون در حد این ول برامون بازی نکرده و منو هم نا امید کرد این فصل
==
خوب بهرامی هم بین مصدومین فیورینتینا هستش و بازی با ما رو از دست میده(موتو و بهرامی که 2تا ستاره مهم این تیم تو این نیم فصل رسما نیستن)
البته تیم ما هم کاسانو به علت محرومیت-گتوزو و احتمالا نستا رو بخاطر مصدومیت نداره و پیرلو رو از روی نیمکت بازیو شروع میکنه
به شدت به برد تو این بازی نیاز داریم(البته من خودم فکر میکنم که هردوی ناپولی و اینتر امروز و فردا لغزش میکنن و امتیاز میدن مخصوصا اینتر که با کیه وو بازی داره که تیمه کمی نیستش)

DATAM
9th April, 2011, 02:49 PM
این قضیه رونالدوشوخیه دیگه؟ هرچندخیلی خبرهاشنیدم ولی احساس میکنم برلوداره شوخی میکنه که فضاعوض بشه

samanrossonero
9th April, 2011, 03:46 PM
من چندتا نکته بگم،یکی اینکه پرینس هم با بازی های فوق العاده ای که می کنه خیلی کم دستمزد می گیره و یه بازیکن کاملآ مفیده،من فکر می کنم حداقل اگه اتفاق خاصی نیفته 6-7 سال روش میشه حساب کرد.
از طرفی جایی خوندم که آبرام واسه نیمار 34 میلیون یورو پیشنهاد داده!!
الان گانسو خیلی از نیمار بیشتر سر زبوناست و قیمتش 35 میلیون یورو بر آورد شده اما من مطمئنم ما با 20 تا 25 میلیون می گیریمش و سیاست گالیانی بازم کار خودش رو می کنه،دوس دارم برم لندن،همونجا که وسطش چاله چوله کندن :Smilebb (50): به آبرام بگم برادر من،تو که چک می کشی فکر پاس کردنشم هستی؟؟
آخه بازیکنی که 20 تا میرزه چرا 34 تا میدی بازار رو خراب می کنی؟؟
هرچند من فکر می کنم نیمار میره بارسا چون گفته دوس داره کنار مسی بازی کنه اما باید بگم ما واقعآ بهش احتیاج نداریم،ما بهترین خط حمله دنیا رو داریم و الان ترافیکمون با برگشتن سوپر پیپو میره بالا باز،هم کاسانو و هم روبی می تونن مهاجم بازی کنن و کلآ وضعمون خوبه...
الان خط میانیمون با فن بومل،پرینس و گتوزو خخیلی خیلی عالیه و یک دیوار فولادیه،البته آمبرو هم باید به اینا اضافه کنیم،تو بحث خلاقیت فقط پیرلو رو داریم که مصدومه،اینجاست که باید یه بازیکنی مث لاتزاری رو بیاریم،البته من روبینیو رو به اندازه کاسانو به عنوان یه هافبک تهاجمی که پشت دوتا مهاجم بازی کنه قبول ندارم و نظرم اینه که باید کنار بازی کنه و با این حساب یه هافبک تهاجمی داریم که استاد دادن پاس در عمق هم هست به اسم کاسانو..
گانسو به نظر من نمی تونه هافبک میانی بازی کنه چون هم ظریفه و هم اصن استیلش تهاجمیه و می تونه هافبک تهاجمیه خوبی باشه..
به نظر من آخر فصل از بین روبی،کاسانو،پاتو و زلاتان یکی میره چون یا باید جدا بشن یا برن رو نیمکت که من احتمال جدایی روبی یا کاسانو رو بیشتر می دونم..
تو خط دفاع هم با اومدن تایوو یا سیسوخو و مکسس خیلی وضعمون خوب میشه و یپز و لگرو رو هم داریم و می تونیم بهشون اتکا کنیم البته از بین دفاع مرکزی هامون باید گفت به جز پاپا یکی دیگه هم میره که من نمیدونم کی خواهد بود،یانکو هم بای بای..
به نظر من جدایی بازیکنای خط میانی به جز سیدورف حماقته برا باشگاه و نباید اجازه همچین اتفاقی رو بدن..

خب اینا چندتا نکته شد؟؟
یکو دوو سه و چهارو .... هزار و دویست و نود و یک،1291 نکته شد می گم صورت حسابشو بفرستن در خونه میثم.. :دی

Hamed
9th April, 2011, 04:11 PM
این لاتزاری چیه که هی شایعه اش هم همیشه موجوده:22:

هم سن و سالش زیاده و هم کیفیتش پایینه!آلگریم با این کاراش که میخواد شاگرد قدیمیاش بیاره بدجور رو اعصاب راه میره:aggressive:

اگه من مسوول نقل و انتقالات بودم،تیمی جمع میکردم در حد المپیک:4:

اول از همه میرفتم سیریگو رو واسه دروازه می گرفتم،هر چند زامپارینی حاضره بازیکنش رو آتیش بزنه اما به میلان نده:4:

واسه دفاع هم که مکسس و تایوو رو مجانی و آستوری رو هم برمیگردوندم!

اینجا بود که باید یه فکر اساسی کرد و جانشین آندره آ رو پیدا کرد،بهترین گزینه هم کسی نیست جز فابرگاس!

گنسو رو هم که می خریم،خدایی تیم خوبی میشه،هزینه زیاد و نجومی هم نمیخواد!فقط فابرگاس یکم خرج میخواد که اونم میتونه راحت 7-8 سال واسمون بازی کنه :4:

Rossoneri
9th April, 2011, 05:26 PM
حامد واقعا خدا رو شکر که تو مسئول نقل و انتقالات نیستی :4:

samanrossonero
9th April, 2011, 07:09 PM
آقا این تایوو مثکه توافق کرده با میلان و داره میاد،یه جا نوشته بود پای چپ خیلی خیلی قدرتمندی داره،من شوت زدنش رو ندیدم اما بازیش خیلی وحشتناک قدرتی و محکمه و دقیقآ کسیه که مال می خوایم،مثکه یکی از کاپیتانای مارسی هم هست و فقطم 25 سالشه..
من تبریک می گم واسه این خرید خوب و امیدوارم یه چندتا شوت روبرتو کارلوسی بزنه هر فصل ما بترکونیم..

Hamed
9th April, 2011, 07:27 PM
حامد واقعا خدا رو شکر که تو مسئول نقل و انتقالات نیستی :4:

مگه نقل و انتقالانم چه مشکلی داره؟:4:

تمام نقاط ضعف تیم رو به خوبی پوشش میده و پول زیادی هم واسه خرج نمیخواد:4:

وگرنه بلدم بگم پیکه،مسی و وین رونی رو میاوردم تیم:4:

Milan
9th April, 2011, 07:48 PM
تو رو خدا دنیا رو ببین!
تا فصل پیش فکر حضور کسایی مثل ایبرا و روبینیو به ذهن ما ها هم خطور نمی کرد
الان داریم برای کریس ناز میکنیم!!:gathering:
پ.ن:تایوو هم اگر بیاد خیلی خوبه چون همینطور که از وجناتش پیداست خیلی قویه و جنگنده اس!!

Rossoneri
9th April, 2011, 07:51 PM
مگه نقل و انتقالانم چه مشکلی داره؟:4:

تمام نقاط ضعف تیم رو به خوبی پوشش میده و پول زیادی هم واسه خرج نمیخواد:4:

وگرنه بلدم بگم پیکه،مسی و وین رونی رو میاوردم تیم:4:

نه اتفاقا برعکس بنظر من همینایی که گفتی مثل فابرگاس هم زیادیه! مدیر نقل و انتقالات مثل من خوبه که با 20 میلیون تیم رو جمع کنه! :4:

ولی جدی بخوام آنالیز کنم تغییراتی که گفتی رو : :4:

سیریگو هم شد دروازه بان؟ http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif همین چند هفته پیش هفت تا گل زدن بهش. حالا به اون کاری ندارم، اونقدرها هم خوب نیست، کم سوتی نمیده. بعد آبیاتی خودش فعلا فوق العادست. بهترین دروازه بان این فصل سری آ بوده بنظرم (در کنار ویویانو). فصل پیش هم همینطور عالی بود. دلیلی نمیبینم فصل آینده هم همینطور نباشه. ولی اگه قرار بود زورم رو واسه خرید یه دروازه بان جوون بزنم، حتما میرفتم دنبال ویویانو. میدونم نصف قراردادش مال اینتر هست ولی کار نشد نداره دیگه. خرید نویر هم که رویایی هست و نباید بهش فکر کرد :4:

واسه دفاع همونایی که گفتی خوب بودن، میلان هم داره همون کار رو میکنه.

بعد فابرگاس چی بود این وسط؟ تو همه این سالها همیشه با بارسا که لینک بوده، من یادمه با رئال و اینتر و غیره هم لینک شد ولی میلان چی میگه این وسط؟ :4: عمرا خودش هم نمیاد.

بنظرم دقیقا مشخصه برنامه میلان چیه. آلگری نیم فصل ترکیب خودش رو تا حدود زیادی پیدا کرد. از همون اول هم خط میانی بزرگ ترین دغدغه آلگری بود. تو خط میانی اینجوری به نتیجه رسید که یک بازیکن قدرتی که قابلیت پخش توپ هم داشته باشه میذاره جلوی دفاع. اول آمبروسینی رو میذاشت اونجا اما وقتی فن بومل اومد مطمئنا گزینه ایده آل اونجا بود و ثابت شد. سمت راست فن بومل یک هافبک تخریبی میذاره که گتوسو و فلامینی باشن. و چپ یک هافبک بازیساز که پیرلو بود اما مصدوم شد و واسه همین مرکل رو بازی داد. گاهی هم سیدرف اونجا بازی کرد. پشت دو مهاجم هم دوباره یک بازیکن جنگنده میذاره (بوتنگ). این کارش خیلی جالبه، یعنی اومده بازیساز تیم رو از پشت دو مهاجم آورده عقب تر و متمایل به چپ کرده. دو تا نکته مثبت داشته این کارش، اول اینکه اینجوری یارگیری و تخریب بازی واسه حریف خیلی مشکل میشه بخاطر اینکه هافبک بازیساز معمولا از مدافعین و هافبک های دفاعی حریف دور میمونه. دوم هم اینکه با یک بازیکن قدرتی و جنگنده مثل بوتنگ میتونه از همون جلو پرسینگ و توپ گیری رو به بهترین شکل انجام بده.

فکر میکنم از بین گانسو و لاتزاری که خیلی شبیه هستند و هر دو چپ پا، فقط یکی خریده بشه واسه همون پست هافبک بازیساز. کلیدی ترین خرید تابستونی تیم هم همین هست.

samanrossonero
9th April, 2011, 07:54 PM
وای نستا بازی رو از دست داد..!!!
خدا رحم کنه..

Hamed
9th April, 2011, 08:05 PM
نه اتفاقا برعکس بنظر من همینایی که گفتی مثل فابرگاس هم زیادیه! مدیر نقل و انتقالات مثل من خوبه که با 20 میلیون تیم رو جمع کنه! :4:

ولی جدی بخوام آنالیز کنم تغییراتی که گفتی رو : :4:

سیریگو هم شد دروازه بان؟ http://www.parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif همین چند هفته پیش هفت تا گل زدن بهش. حالا به اون کاری ندارم، اونقدرها هم خوب نیست، کم سوتی نمیده. بعد آبیاتی خودش فعلا فوق العادست. بهترین دروازه بان این فصل سری آ بوده بنظرم (در کنار ویویانو). فصل پیش هم همینطور عالی بود. دلیلی نمیبینم فصل آینده هم همینطور نباشه. ولی اگه قرار بود زورم رو واسه خرید یه دروازه بان جوون بزنم، حتما میرفتم دنبال ویویانو. میدونم نصف قراردادش مال اینتر هست ولی کار نشد نداره دیگه. خرید نویر هم که رویایی هست و نباید بهش فکر کرد :4:

واسه دفاع همونایی که گفتی خوب بودن، میلان هم داره همون کار رو میکنه.

بعد فابرگاس چی بود این وسط؟ تو همه این سالها همیشه با بارسا که لینک بوده، من یادمه با رئال و اینتر و غیره هم لینک شد ولی میلان چی میگه این وسط؟ :4: عمرا خودش هم نمیاد.

بنظرم دقیقا مشخصه برنامه میلان چیه. آلگری نیم فصل ترکیب خودش رو تا حدود زیادی پیدا کرد. از همون اول هم خط میانی بزرگ ترین دغدغه آلگری بود. تو خط میانی اینجوری به نتیجه رسید که یک بازیکن قدرتی که قابلیت پخش توپ هم داشته باشه میذاره جلوی دفاع. اول آمبروسینی رو میذاشت اونجا اما وقتی فن بومل اومد مطمئنا گزینه ایده آل اونجا بود و ثابت شد. سمت راست فن بومل یک هافبک تخریبی میذاره که گتوسو و فلامینی باشن. و چپ یک هافبک بازیساز که پیرلو بود اما مصدوم شد و واسه همین مرکل رو بازی داد. گاهی هم سیدرف اونجا بازی کرد. پشت دو مهاجم هم دوباره یک بازیکن جنگنده میذاره (بوتنگ). این کارش خیلی جالبه، یعنی اومده بازیساز تیم رو از پشت دو مهاجم آورده عقب تر و متمایل به چپ کرده. دو تا نکته مثبت داشته این کارش، اول اینکه اینجوری یارگیری و تخریب بازی واسه حریف خیلی مشکل میشه بخاطر اینکه هافبک بازیساز معمولا از مدافعین و هافبک های دفاعی حریف دور میمونه. دوم هم اینکه با یک بازیکن قدرتی و جنگنده مثل بوتنگ میتونه از همون جلو پرسینگ و توپ گیری رو به بهترین شکل انجام بده.

فکر میکنم از بین گانسو و لاتزاری که خیلی شبیه هستند و هر دو چپ پا، فقط یکی خریده بشه واسه همون پست هافبک بازیساز. کلیدی ترین خرید تابستونی تیم هم همین هست.

مردک من که سیریگو رو واسه گلر اول نمیخوام!خودم به شدت از عملکرد آبیاتی توی این فصل راضیم و حماقت میدونم اگه کنار گذاشته بشه!ولی یه دروازه بان دوم مطمئن میخوایم.با توجه به اینکه آملیا میره،نمیشه که روما بشه دروازه بان دوم:Smilebb (126):

فابرگاس رو هم خودم بهش علاقه دارم:4:

ولی کلوچه این خط آخرت توهین بود به شعور تمام استعدادای برزیل:22:

مردگ گانسو رو بالاتر از نیمار،استعداد اول برزیل میدونن بعد تو اون رو شبیه لاتزاری میدونی؟

لاتزاری یکیه در حد خدابیامرز کریستین بروکی:4:

samanrossonero
9th April, 2011, 08:34 PM
مرگ بر کولوچه ضد فوتبال،خائن آدم فروش حیا کن این حرفا رو ول کن،تو جیب مارو نزن نمی خواد گانسو رو با لاتزاری یکی کنی مرتیکه کلوچه نارگیلی نادری..

Rossoneri
9th April, 2011, 09:27 PM
عجب ها، من کی گفتم اینا یکی هستند! :4: گفتم شبیه به هم یعنی سبک بازیشون شبیه هست ولی سطحشون مطمئنا تفاوت داره. مارو خر کردین رفت:4: اینو که سامان هم میدونه گانسو بهتره :4: همین الان 5 سال جوون تره و حداقل 15 میلیون گرون تر.

کنستانت هم هست تازه. اونم گزینه چپ پای سوم میتونه باشه الان هم داره جلوی اینتر خوب بازی میکنه :4: الان یادم اومد روبن هم که شایعه شده واسه همون جا میخوان احتمالا!

سیریگو میاد بشینه روی نیمکت؟ :4: اون آملیا داغون بود و تیمش نمیخواستش، تازه سنش هم داشت میزد بالا که این ریسک رو قبول کرد.

-

هوی وحیده کجایی تو، بیا بازی اینتر رو ببین الان، کیوو واقعا عالی و با برنامه تر داره بازی میکنه! در واقع هیچ برنامه ای نداره اینتر :4:

The Royal Blues
9th April, 2011, 09:27 PM
خب مثله اینکه از همین الان اخبار نقل و انتقالات میلان خیلی داغ شده!

با اومدن گانسو و آستوری و مکسس کاملا موافقم.قضیه ی رونالدو هم کاملا مشخصه که به خاطر کم نیاوردن از اینتر هست و شایعه ای بیش نیست که برلو خواسته باهاش رو اینتر رو کم کنه:4:

اما اکثرا ترکیب مورد علاقه ی خودشون رو برای میلان گفتم منم خواستم ترکیب خودم رو بگم:4:

مانوئل نویر

سیسوخو............نستا.........سیلو ...........آباته

بواتنگ.........فان بومل..............گتوزو

.....................گانسو................... .....

.........بالوتلی...................پاتو .............

اما نکاتی که در مورد این ترکیب باید بگم:

1.اول اینکه حضور نویر خیلی رویایی هست چون قیمتش رو همین چند روز پیش شالکه ای ها گفتن حداقل 30 میلیون!!!ولی خب علاقه هست دیگه:4:حالا شما آبیاتی بخونیدش:4:

2.از بین سیسوخو و تایوو به نظرم سیسوخو بهتر هست و توانایی خریدش رو هم داریم ولی با توجه به اوضاع فعلی احتمالا تایوو رو باید تو دفاع چپ مد نظر بگیریم ولی همچنان معتقدم سیسوخو بهتره.البته تایوو در برابر آنتونینی و بونرا و .... خدا محسوب میشه:4:

3.من شخصا بالوتلی رو به زلاتان ترجیح میدم دلایلش رو هم قبلا گفتم پس بیخودی بحث نکنید:4:هدف تیم برای فصل بعد قراره لیگ قهرمانان باشه نه اسکودتو.زلاتان هم که تو لیگ قهرمانان اصلا خوب جواب نمیده.ضمن اینکه بالو جوان تر هست و قیمتش هم خیلی با زلات فرق نمیکنه ولی مطمئنم دستمزدش خیلی از زلات کمتره.

4.برای نیمکت هم مکسس،آستوری،مرکل، آمبروزینی ،لاتزاری،کاسانو و روبی فکر کنم خوب باشن البته بازیکنای دیگه ای هم هست که میتونن رو نیمکت بشینن مثله اینزاگی،پولی،زامبروتا و .... ولی خب محدودیت انتخاب هست.

samanrossonero
9th April, 2011, 10:28 PM
بیا اینترم 2-0 برد بازیشو..
شماهام این کیه وو رو خیلی گنده کرده بودین..
به نظر من ما فقط باید رو عملکرد خودمون تمرکز کنیم و همه رو ببریمم تا اینکه قهرمان بشیم،ما می تونیم حتی با یک مساوی و یک باخت هم قهرمان بشیم در حالی که اینتر باید همه رو ببره و البته ناپولی که اونم باید همه رو ببره اما ما در قیاس با اونا می تونیم یک بازی رو ببازیم..

C.Maldini
9th April, 2011, 10:34 PM
هوی وحیده کجایی تو، بیا بازی اینتر رو ببین الان، کیوو واقعا عالی و با برنامه تر داره بازی میکنه! در واقع هیچ برنامه ای نداره اینتر :4:

در آخر چیزی که مهمه همون بردنه که اینتر 2-0 برد:4:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

فکر میکنم از بین گانسو و لاتزاری که خیلی شبیه هستند و هر دو چپ پا، فقط یکی خریده بشه واسه همون پست هافبک بازیساز. کلیدی ترین خرید تابستونی تیم هم همین هست. نه آخه این دوتا شبیه همن؟لابد آرش برهانی هم شبیه وین رونیه،جفتشون جلو دروازه بازی می کنن دیگه:Smilebb (29):
:4:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

اودو،آم لیا و یپس

حامد خیلی نامردی،عمو یپس که امسال تو هر بازی که بوده خیلی عالی بازی کرده که..من می خوام تو میلان بازنشسته بشه:cry:

DATAM
9th April, 2011, 10:38 PM
آقاشرمنده، این گانسوئی که میگید، کیمده؟
یک لینکی، معرفی ای، چیزی
پلیز!

samanrossonero
9th April, 2011, 10:50 PM
آقاشرمنده، این گانسوئی که میگید، کیمده؟
یک لینکی، معرفی ای، چیزی
پلیز!

اینوووووووووووووووووووووو وو،ابولی خوابی بابااااااااااا؟؟؟؟؟؟:Smilebb (31):

Hamed
9th April, 2011, 11:05 PM
ابوالفضل:

پائولو هنریکه ملقب به گنسو،بازیکن شماره 10 تیم سانتوس برزیل

متولد اکتبر 1989 یعنی الان 21 سالشه،اون رو بزرگترین تلنت حال حاضر برزیل (به همراه نیمار) میدونن

پستش هافبک هجومیه و چپ پا هم هست

اینم 3 تا کلیپ از گنسو:

1 (http://hotfile.com/dl/113884038/cc7b766/YouTube_-_Paulo_Henrique_GANSO_-_Welcome_To_AC_Milan_2011.flv.html)

2 (http://hotfile.com/dl/113888790/4e82e59/YouTube_-_PAULO_HENRIQUE_GANSO_MEIA_HIGHLIGHTS_PARTE_I.flv. html)

3 (http://hotfile.com/dl/113887900/47dc3ef/YouTube_-_PAULO_HENRIQUE_GANSO_MEIA_HIGHLIGHTS_PARTE_II.flv .html)

بازهم از همون جای قبلی یعنی www.rossoneri.ir کلیپ ها رو برداشتم

DATAM
9th April, 2011, 11:29 PM
اینوووووووووووووووووووووو وو،ابولی خوابی بابااااااااااا؟؟؟؟؟؟:Smilebb (31):
مردک:Smilebb (31): توهم اگه مثل من 16 ماه ازبهترین دوران زندگیت رو میرفتی به اسلام ومیهن توبربیابون خدمت کنی وارتباطت بادنیاقطع میشد، بابات روهم نمیشناختی. انتظارداری من گانسوروبشناسم؟:angry:
من دردم روبه کی بگم؟خدا!:Smilebb (20):
-------------------------
حامد. دمت بوق.
صحنه هارودیدم.پسرخوبی به نظرمیرسه. حداقل تموم کننده خوبی که هست
منم نظرم روش مثبت شد

جناب حامد،جهت اقدام لازم

samanrossonero
9th April, 2011, 11:33 PM
ابولی جان منم همین روزا دفترچه رو پست می کنم میرم خدمت کنم باشد که رستگار شوم..
دیگه اجازشم صادر شد،خریدیمش...

Rossoneri
10th April, 2011, 12:45 AM
در آخر چیزی که مهمه همون بردنه که اینتر 2-0 برد:4:

به نقل از فوتبال ایتالیا :

inter thanked two lucky ricochets as they defeated chievo 2-0 with esteban cambiasso and douglas maicon

-

اون بازیکنهایی که اینتر داره سامان رو هم بذاری روی نیمکت باید اینجور بازیها رو ببرن :4:

اون کنستانت خاک بر سر یک موقعیت صد در صد رو از دست داد. نخریمش دیگه :4:

samanrossonero
10th April, 2011, 12:50 AM
هو کولوچه نارگیلی مگه سامان چشه؟؟
گیر نده ها میام در خونتون شقه شقت می کنم ها،قناری..

amirsajjad7
10th April, 2011, 10:59 AM
من اون پست حامد رو در مورد نقل و انتقالات خوندم و کاملا با خرید فابرگاس موافقم کلوچ دقیقا تو همون فصلی که از 30 متری به میلان گل زد یه مصاحبه ازش خوندم که گفته بود اگه تو ایتالیا بازی کنه فقط دوس داره برای میلان بازی کنه چون شخصیت بالایی داره ... لاتزاری با گانزو تفاوت فاحشی داره هرچند گانزو در یکی از بهترین دورانش برای پیشرفت یعنی سن 19 - 20 سالگی رباط پاره کرد و یکسال از میادین دور بود دقیقا شبیه ماجرای کاکا اما استعداد واقعا نابیه ترکیب خاصی از زیدان و ریوالدو ... واقعا اغراق نمیکنم میتونه تو میلان تبدیل به یه افسانه بشه هر چند خیلی زشته :4: ... در مورد اریک لاملا هم چون خیلی جوونه نمیتونم نظر بدم ولی من بازیاش رو با سیمونه وردی مقایسه میکنم برتری تو لاملا نمیبینم من این پسره وردی رو خیلی دوس دارم ... اما در مورد دفاع میلان حتما باید آستوری رو بخره اولا جونه دوما با استعداده و قطعا جای پیشرفت داره مکسس قرار نیست جانشین نستا بشه هر چند امیدوارم مثل استام بتونه بهمون کمک کنه لیگ قهرمانان رو ببریم اما جانشین نستا !!! نه بابا ساندرو یدونه باشه ... .

Hamed
10th April, 2011, 12:23 PM
این فصل کاشکی تموم بشه دیگه،من عاشق فصل نقل و انتقالاتم!هی شایعه میاد بیرون که فلان بازیکن داره میاد،فلانی داره میره،آدم کلی کیف می کنه:4:

حس می کنم مث سال پیش ترانسفرهای خوبی داشته باشیم و امیدوارم لااقل 2 تا ستاره به تیم اضافه بشه!یکیش که احتمالا گنسو خواهد بود و لون یکی هم دوست دارم فابرگاس یا نویر باشه

واقعا اگه نویر میومد میلان معرکه بود،راحت 10 سال دروازه مون رو بیمه میکرد،با توجه به اینکه شالکه سال دیگه توی سی ال نیست میشه جذبش کرد اما بعید میدونم این کارو بکنن:sad2:

واسه بازی امشبم با توجه به اینکه نستا یه مصدومیت جزیی داره،احتمالا آلگری ریسک نمی کنه و بازیش نمیده و زوج تیاگو و یپس رو اون وسط می بینیم،بقیه پستها هم تقریبا میشه حدس زد کیا بازی میکنن مگر اینکه آلگری باز از اون کارای محیر العقولش انجام بده

---------------------------آبیاتی---------------------------

---زامبو----------سیلوا-------------یپس--------آباته-----

---------------------------فن بومل------------------------

-----------------رینو-------------------لاری---------------

--------------------------پرینس--------------------------

--------------------زلاتی-----------پاتو-------------------

احتمالا روبینیو از روی نیمکت بازی رو دنبال میکنه!

یه چیزی هم در مورد روبینیو بگم،با اینکه این فصل زیاد موقعیت خراب کرد و فحش خورد اما یکی از موثرترین بازیکنای میلانه.هر وقت توی بازی بوده با حرکات پا به توپش گره از کار میلان باز کرده و خیلی موثر بوده حیف که بیشعوره و بلد نیس گل بزنه:4:

امیدوارم که این ضعفش رو هم بتونه برطرف کنه

D JoKeR
10th April, 2011, 01:23 PM
خوب مثل اینکه تاییوو هم دومین خریدمون تو خط دفاع خواهد بود و توافق های اولیه صورت گرفته و به احتماله 90%بازیکن میلان خواهد بود
دوم اینکه بازیه میلان رو شبکه 3نشون میده:4:
سوم اینکه حامد رینو مصدومه و از سیستمت حذفش کن و جاش فلا رو بذار:Smilebb (32):
و در اخر هم اینکه الان بهترین موقع برای ضربه زدن به فیورنتینا هست.اولا اینکه من اصلا این میهالوویچ رو به عنوان مربی قوبل ندارم(جدای اینکه به فیورنتینا گند زده)قبول هم نمیکنه کاره اشتباهی کرده!!!!امروز هم موتو(فوق ستاره تیمش)و بهرامی(یکی از ستاره هاش)که تو نتیجه گیریهای تیمش خیلی موثر بودن نیستن و رسما دیگه باید بریمکه امتیاز بگیریم وگرنه ناپولی ممکنه نزدیک تر بشه:unknw:

samanrossonero
10th April, 2011, 05:51 PM
اول اینکه حامد جان فابرگاس نوئر نمیان میلان چون بیشتر ما خریدامون تو خط حملست چون گادفادر فقط فوق ستاره ها رو اونحا می بینه..
شوخی کردم اما ما برنامه ای برای دروازه بان سوپر استار نداریم مگه اینکه یه جوون بیاریم و خودمون بسازیمش..
فابرگاس هم یک عشق محاله...
دومآ داریوش جان دمت گرم که خبر دادی پخش میشه اما کی اینو گفته؟؟ تو سایتش که نیست..!!
و بعد هم منم تعجب می کنم این میهایلوویچ چرا اینقد رو میلان قیز داره؟؟!!
گفته بازی با میلان مثه دربیه واسه من..!!

C.Maldini
10th April, 2011, 07:30 PM
اون بازیکنهایی که اینتر داره سامان رو هم بذاری روی نیمکت باید اینجور بازیها رو ببرن
دیگه کیوو از باری که قوی تره دیگه،نیست؟:4:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
اینم یه عکس در حد تیم ملی:rofl:
http://acmilan.theoffside.com/files/2011/04/FiorentinaMilan11.jpg

samanrossonero
10th April, 2011, 08:15 PM
بچه ها منم دیدم 23:15 میلان و فیورنتینا پخش میشه..
عکسای باحالی بود وحیده،خیلی باحال..

The Royal Blues
10th April, 2011, 08:54 PM
من از وقتی یادم میاد میلان دروازه بان خوب و کلاس جهانی نداشته.بعضا مثله دیدا بودن که یکی دو سال درخشیدن ولی بعدش در حد یه دروازه بان آماتور شدن.دیدا اواخر یه گلهایی میخورد که آدم فقط میتونست بخنده!!!

الانم آبیاتی رو داریم که بد نیست ولی خوب هم نیست.کلا دروازه بانی نیست که بشه بهش اعتماد کرد.جواب اعتماد رو مثله بازی با رئال دقیقه 92 میده یا بازی رفت با پالرمو که چیزی نمونده بود باعث امتیاز از دست دادنمون بشه یا همچنین بازی اول فصل با کاتانیا که از فاصله ی خیلی دور راحت گل خورد.کلا به نظرم دروازه بان معمولی هست.

تو این چند سال اخیر(2003-2007) هم میلان به واسطه ی داشتن دفاع فولادی بود که خوب نتیجه میگرفت و قهرمان اروپا میشد.

به نظرم اگه بتونیم یه دروازه بان مثله نویر(حالا نویر نه یکم پایین تر) بگیریم خیلی سود کردیم.

اگه بازیای شالکه رو دیده باشین که میدونم ندیدین نویر تو خیلی از بازی ها باعث پیروزی شالکه شده و نقش زیادی تو آوردن شالکه تا این مرحله ی لیگ قهرمانان داشته.

در کل میخوام بگم نقش یه دروازه بان تو فوتبال خیلی زیاد هست ولی چه کنیم که برلو فقط عشقه مهاجمه!!!

بگذریم............

همونطور که داریوش و سیمان گفتن مثه اینکه قراره جدی جدی بازی میلان رو نشون بدن!!!

برای ما که لایو استریم نگاه میکنیم این یه خبر خوب محسوب میشه.هر چند این بازی رو خیلی از سایتها ساپورت میکنن ولی با کیفیت بالا دیدن یه چیز دیگه هست:4:

برای بازی امشب به نظرم ترکیب زیر خوب هست:

آبیاتی

زامبروتا..............سیلوا.......ی س...............آباته

..........مرکل..........فان بومل...... فلامینی........

........................بواتنگ.............. .........

................ایبرا................پاتو ..................

رینو و ساندرو و کاپیتان که مصدومن و پیرلو هم مثله اینکه هنوز کاملا آماده نشده و بعیده آلگری از ابتدا بهش بازی بده و احتمالا رو نیمکت میذارش.

اگه آلگری بخواد به کاسانو یا روبینیو بازی بده فلامینی یا مرکل یکیشون باید بشینن بیرون و بواتنگ بره یه خط عقب تر تا کاسانو یا روبینیو برن پشت دو مهاجم.البته با توجه به نتایجی که با این سیستم گرفتیم بعیده آلگری این تغییرات رو اجرا کنه.

اما نمیدونم چرا این فلامینی بیشعور چرا اینقدر زیاد حقوق میگیره!:4:

حقوق پاتو هم واقعا خیلی کمه!!!با 2.5 میلیون یورو در سال من پیشنهاد میلان رو قبول نمیکنم!:4:قطعا تو قرارداد بعدی حقوق پاتو میره بالا.

اینارو میخواستم همون موقع که حامد آمار رو گذاشت بگم ولی الان حسش اومد!:4:

این سینیشیا هم خیلی حرف اضافی میزنه!باید مثله والتر ماتزاری آدمش کنیم:4:

با توجه به شرایط فعلی به برد خیلی امیدوارم و حتما هم باید ببریم چون همه ی رقیبهای پایین تر بردن!

به امید پیروزی روسونری :08:

ادیت: این همه نوشتم تازه الان یادم اومد کاسانو برا این بازی محرومه:22:

Rossoneri
10th April, 2011, 09:37 PM
van Bommel's gonna get me :rofl:

-

رضا تو همه دروازه بان هارو با نویر مقایسه میکنی مثل اینکه :4: دیدا یه زمانی بدون شک بهترین دروازه بان دنیا بود. چند سال اینطرف و اونطرفش هم دروازه بان واقعا خوبی بود. آبیاتی هم الان خیلی بهتر از یه دروازه بان معمولیه! استانداردهاتو یکم بیار پایین :4:

-

واسه بازی امشب همین ترکیبی که رضا گفت بنظرم خوبه فقط با این تفاوت که سیدرف بجای مرکل از ابتدا بازی کنه.

واسه فصل بعد هم، حالا بعدا زیاد راجع بهش صحبت میکنیم اما این ترکیب بنظرم ترکیب خوبی میاد.

آبیاتی

تایوو..............سیلوا.......نستا. ..............آباته

..........گانسو..........فن بومل...... ؟؟؟........

...........................بواتنگ........... ................

................ایبرا................پاتو ..................

دیگران : یک دروازه بان - مکسس - یپس - زامبروتا - گتوسو - آمبروسینی - مرکل - کاسانو - روبینیو - اینزاگی

بجای اون علامت سوال یک هافبک تخریبی خوب باید بخریم. فلامینی رو هم بفروشیم. البته یک هافبک با قابلیت تهاجمی دیگه هم واسه نیمکت لازم بنظر میرسه :39:

samanrossonero
10th April, 2011, 09:45 PM
اگه واقعآ دروازه بان خوب مب خوابم که مثه نوئر قیمتشم نجومی نباشه باید لوریس رو بخریم..

DATAM
10th April, 2011, 10:07 PM
van Bommel's gonna get me
دیدا یه زمانی بدون شک بهترین دروازه بان دنیا بود.

:N_aggressive (3):

The Royal Blues
10th April, 2011, 10:21 PM
رضا تو همه دروازه بان هارو با نویر مقایسه میکنی مثل اینکه :4: دیدا یه زمانی بدون شک بهترین دروازه بان دنیا بود. چند سال اینطرف و اونطرفش هم دروازه بان واقعا خوبی بود. آبیاتی هم الان خیلی بهتر از یه دروازه بان معمولیه! استانداردهاتو یکم بیار پایین :4:

خب نویر الان بهترین دروازه بان جهان هست و میلان هم باید همیشه یکی از بهترین دروازه بان های جهان رو داشته باشه:4:

دیدا هر چقدر هم خوب بود ولی بازم یه دروازه بان مطمئن و طولانی مدت نبود.همونطور که گفتم اواخر خیلی سوتی های بدجور میداد.

اما در مورد آبیاتی باید اول سطح توقعمون رو مشخص کنیم.اگه بخوایم از بین آبیاتی و یکی مثله کالاچ یکی رو انتخاب کنم قطعا آبیاتی رو انتخاب میکنم ولی این دلیل بر خوب بودن آبیاتی نیست.

البته اینو قبول دارم آبیاتی امسال خوب بوده ولی قطعا همیشه اینطوری نیست و سال بعد یا نهایتا دو سال بعد باید بریم دنبال یکی دیگه.

با این حساب بهتره یه دروازه بان جوان و آینده دار بگیریم تا بتونه سالها دروازه ی تیم رو بیمه کنه.

این تیمایی که میگم خودتون ببینید دروازه بانشون چند ساله که داره براشون بازی میکنه:

رئال مادرید:کاسیاس

بارسلونا:والدز

منچستر:وان در سار

چلسی:پیتر چک

همین چهار تا مثال رو زدم تا بگم دروازه بان چیزی نیست که در عرض 2 سال عوضش کنیم و باید طولانی مدت تو تیم باشه.

حالا تیمی هم مثله آرسنال پیدا میشه که هر روز یه دروازه بان میذاره و نتیجش رو هم میبینیم.امروز هم با بلکپول لمان خدابیامرز فکر کنم تو دروازه بود!!!!!!

سامان لوریس به درد میلان نمیخوره:4:

تو این چند بازی اخر که از لیون دیدم مخصوصا جلوی رئال بدجور داغون دروازه بانی میکرد!!!

این همه میگید قیمت نویر نجومی هست ولی باور کنید ارزششو داره.30 میلیون برای 10 سال به نظرتون بده؟؟؟!!!!

حالا نویر نشد لااقل همین آدلر رو بگیریم که 20 تا بیشتر نیست!!!

آدلر هم نشد ده خئا،اونم نشد دیگه همون لوریس سامان:4:

Rossoneri
10th April, 2011, 11:05 PM
من که از خدامه میلان نویر رو بخره. 30 تا که هیچی 40 تا بده اصلا :4: ولی میلان از این پولها اونم به دروازه بان بده نیست.

دیدا سالهای آخر افتضاح بود ولی دوران خودش رو داشت، تو دوران خودش بهترین بود. راجع به آبیاتی بازم میگم بی انصافی میکنی. از اون چیزی که میگی بهتره واقعا. با کالاچ مقایسه اش میکنی؟! :Smilebb (29):

-

با همون ترکیبی که من بالا گفتم بازی میکنیم امشب. ببینیم زوج ایبرا - پاتو امشب چه میکنند.

راستی تیم پریماورا هم که خیلی روی فرم بود و 9 پیروزی متوالی بدست آورده بود، امروز اودینزه موفق شد در زمین خودش 0-0 متوقفش کنه. انصافا اگه این تیم از همون اول فصل هماهنگی الانش رو میداشت حتما قهرمان میشد. ولی تیم خیلی تغییرات زیاد داشت و طول کشید تا استروپا بتونه تیم رو هماهنگ کنه.

DATAM
10th April, 2011, 11:24 PM
عجب گلی زدلاری.
همین الان هم پاتوتک تک به تک روازدست داد
بازی دست ماست.خداهم باماست:4:

پاتو30 ثانیه و ایبرابازی روبه دست گرفتن

Hamed
11th April, 2011, 12:05 AM
خیلی خوب بودیم توی نیمه اول،تیم داره روز به روز بازیهای بهتری از خودش ارائه میده

پاسکاریامون اون جلو واقعا حرف نداره،حرکات ترکیبی هم که دیگه جای گفتن نداره.حقمون بود ببریم و خیلی راحت هم به حقمون رسیدیم

فبورنتینا اون تیمی نیست که بتونه فشاری بیاره روی خط دفاع،تمام کارشون شده بردن توپ سمت چپ و سانتر کردنش روی دروازه!

امیدوارم نیمه دوم گلهای بیشتری هم بزنیم و زلاتی هم یکی از گلزنا باشه

پاتو بازم گل زد تا نشون بده قاتل ویولاس

DATAM
11th April, 2011, 12:09 AM
روندبازی طوریه که من الان میتونم باخیال راحت برم بخوابم:4: هیچ دلیلی برای نبردن وجودنداره
تیم داره روان و ریلکس بازی میکنه وکلی حرکات ترکیبی انجام میده وانواع مثلها وانواع یک ودوهای موفق رو پیاده سازی میکنه
آینده میلان آلگری خیلی روشنه. خیلی خوشحالم که از روزاول موافق حضورآلگری بودم. این بچه داره جواب اعتمادی که بهش کردیم روپس میده

samanrossonero
11th April, 2011, 12:13 AM
بچه ها ایبرا واقعآ حتی گل هم نمی زنه فوق العادست،مثل یه ستون اونجا وامیسته و توپ رو نگه می داره بعد پاس میده و کلآ توپ رو تو نیمه زمین حریف نگه می داره..
رو هر دو گل هم خیلی خوب کار کرد،حالا همه دیدیم که پاتو و ایبرا کنار هم خیلیم خوب کار می کنن..
اینا فقط سانتر می کنن،اندازه ما نیستن..
پرینس هم که عالی بود،سیدورف فوق العاده بود،من موندم چطور می تونه اینجوری بازی کنه..
در کل نیمه اول خیلی عالی بودیم،آباته هم که شده کافو (ع)..

The Royal Blues
11th April, 2011, 12:17 AM
الان یاد اولین پستی که تو تاپیک میلان(دو جلد قبل) دادم افتادم:4:

همونجا بود که اکثرا داشتن میگفتن آلگری خوب نیست و باید یه مربی بزرگ بیاریم و .... ولی من اومدم گفتم باید بهش فرصت بدیم تا بتونه توانایی هاش رو نشون بده که الان داریم میبینیم.کلوچ همون زمانم سر این قضیه بحث میکرد باهام!:4:

الان بازی به بازی هست که داریم بهتر میشیم.دفاع که عالی شده و آمار 22 گل خورده هم خیلی خوبه و با اختلاف بهترین خط دفاع لیگ رو داریم و خواهیم داشت.خط حمله هم که خیلی خوب با هم هماهنگ هستن و کارای ترکیبی فراوانی انجام میدن.

کلا آلگری ترکیب ایده آل خودش رو بدست آورده و برای فصل بعد فقط باید نقاط ضعف رو برطرف کنیم و همچنین نیمکت رو قویتر.

خداییش بواتنگ خیلی خوبه:4:هر چی از این تعریف کنی بازم کمه:4:

لاری هم عجب گل قشنگی زد!:4:

به امید پیروزی راحت و پر گل.

D JoKeR
11th April, 2011, 12:18 AM
خوب فعلا دهن میهایلوویچ بسته شده(2تا گل خورده کلی هم نخورده:4:)
فعلا که خط حمله پاتو ایبرا فوق العاده بوده و دهن اون نویسنده گل رو بسته ببینیم نیمه دوم چه میکنیم
بهرامی هم مثله اینکه رسیده:29:اما دیگه دیره:4:
لاری هرچقدر هم خوب کار کنه ازش متشکرم اما اگگه اینفصل با یه قهرمانیه توپ بره خیلی بهتره

samanrossonero
11th April, 2011, 12:44 AM
بابا تعویض کن بچه ها خسته شدن تو خط میانی،اه..
پاتو و ایبرا فوق العاده ان،چه یک و دوهایی کردن چندتا صحنه،کاملآ هماهنگ شدن دیگه..

samanrossonero
11th April, 2011, 01:01 AM
چرا اخراج کردن بابا؟؟
باز دارن تبانی می کنن علیه ما؟؟؟؟؟؟!!!

چیکار کرد زلاتان؟؟
واقعآ عجیبه برام این محرومیت ها و اخراج های زلاتان..!!

Hamed
11th April, 2011, 01:12 AM
یکی بیاد به من بگه زلاتان چرا اخراج شد؟:22:

گند زد به اعصابمون داور با این کارش!گزارشگره هم نمیدونست چی شد اصلا که اخراجش کرد

کمکاش هم که ریده بودن،2-3 تا آفساید اشتباه گرفتن

اما در کل تبریک برای برد برد و حفظ اختلاف با تیم دوم

ناپولی احتمالا هفته آینده جلوی اودینزه امتیاز از دست بده،ما هم بازی نسبتا راحتی توی سن سیرو با این سمپدوریای ضعیف شدن داریم

نوبت کاسانوئه که اون بازی اخراج بشه:4:

The Royal Blues
11th April, 2011, 01:14 AM
بردیم اما نه به اون راحتی که تصورش رو میکردیم!!!:76:

زلاتان چه کارت قرمز میگرفت چه نمیگرفت بازی بعد رو به خاطر 8 کارته شدن محروم بود!

بحث فنی هم که نمیکنم چون قطعا همه بازی رو دیدن و بهتر از من میدونن چه اتفاقاتی افتاد.

وارگاس خطرناکترین بازیکن فیورنتینا بود که آخر هم کار خودش رو کرد.

باباکار هم شده بود یار دوازدهمه ما!!:4:

برد رو تبریک میگم و امیدوارم این برد ها در سال خوب 90 ادامه داشته باشن:4:

D JoKeR
11th April, 2011, 01:16 AM
تبریک میگم برد رو اما فکر کنم زلاتان رو برا بازیهای سمپ دوریا(که حتما)و برشا از دست دادیم:sad53:اگه بخواد اینطوری ادامه بده باید بخریمش و بفروشیمش به یه تیمه دیگه چون خیلی داره بی انضباط میشه(حساب کنین من که کشته مردشم دارم میگم)
فقط امیدوارم بیگناه باشه چون رسما معلوم بود بد بهنی کرده و مجازاتش هم حداقل 2هفته هستش:Smilebb (36):
2بازیه دیگمون تقریبا اسونه اما با تیمهایی بازی داریمکه تو این هفته ها فقط برای امتیاز گرفتن میان و با میلانیکه صدر جدولی هستش دفاعی بازی خواهند کرد که شکوندن قفل اون دفاعها بدون حضور یکی مثل زلاتی واقعا سخته(امروز روی هردوگل موثر بود و حتی میتونست 2تا گل هم بزنه اما بدشانس بود)
واقعا نمیدونم چرا دوباره اینجوری شده اما از یه طرف اینکاراش داره به قیمت از دست رفتن اسکودتو تموم میشه:Smilebb (111):

==
وارگاس هم شانسی بالاخره به ما گل زد
اما واقعا موندم چی فکر کردن درباره داور.حالا درسته خیلی داوریش ضعیف بود اما اون صحنه جیلا و کوموتو رو خر هم بود میفهمید که کاره خودشونه:4:اون افساید هاشم که گل سر سبد بود دقیقا 2روهم روی افساید ها گرفتن از ما
حالا صبر کنیم ببینیم این میهایلوویچ اینسری چی میگه:4:(احتمالا میگه حق ما باخت نبود)

samanrossonero
11th April, 2011, 01:16 AM
دوتا گل نزد زلاتان اما خیلی عالی بازی می کرد،آلگری باید زودتر تعویضش می کرد که نکرد اما چرا اخراجش کرد مرتیکه خر؟؟!!

D JoKeR
11th April, 2011, 01:24 AM
دوتا گل نزد زلاتان اما خیلی عالی بازی می کرد،آلگری باید زودتر تعویضش می کرد که نکرد اما چرا اخراجش کرد مرتیکه خر؟؟!!

عزیزه جان فحاشی کرد برا همین دوربینا 140 دفعه صورتش و دهنش رو نشون دادن(کلا امیدوارم اشتباه بوده باشه وگرنه 2 3 هفته زلاتان پرید
==
از الان درمورد بازیه اینده بگمکه سمپدوریا بهترین بازیکنش یعنی دنیل مانینی رو به علت محرومیت نداره:4:

samanrossonero
11th April, 2011, 01:28 AM
ای بابا،چرا اینجوری می کنه خب؟؟
اسکودتو رو داره ازمون می گیره اینجوری که...

D JoKeR
11th April, 2011, 01:32 AM
ای بابا،چرا اینجوری می کنه خب؟؟
اسکودتو رو داره ازمون می گیره اینجوری که...

منم از همین میترسم:201:
حالا خداروشکر تو بازیهای بعدی کاسانو هستش:4:و بازیهامون تقریبا راحته(البته هفته دیگه با پالرمو هم تو جام حذفی بازی داریم)به هرحال امیدوارم رستگار بشه این زلاتان وگرنه فکر نکنم با این روشش تو تیم جواب بگیره
یه بازی همکه داشت نشون میداد با پاتو زوج خوبی دارن و هیچ درگیری بین اون و پاتو نیست اومد اینکارو کرد تا بازیچه دست خبرنگارا بشه:asab:

Rossoneri
11th April, 2011, 01:41 AM
بازی ای رو که باید به راحتی و با اختلاف گل میبردیم رو با ترکیبی از اشتباهات خودمون، داوری مزخرف و بدشانسی به سختی بردیم! واقعا دقایق آخر ترسناک بود.

نیمه اول عالی بودیم. دو تا گل خیلی قشنگ هم با کارهای ترکیبی زدیم. روی گلها پاتو، زلاتان، سیدرف و بوتنگ موثر بودند. ما تقریبا همونطوری بازی میکردیم که با اینتر بازی کردیم. فیورنتینا هم باز بازی میکرد و این کار میلان رو راحت تر میکرد. تاکتیک فیورنتینا هم فقط سانتر از جناحین برای جیلاردینو بود. پاتو یک موقعیت عالی رو به راحتی از دست داد که یک مهاجم به هیچ عنوان نباید از دست بده. سیدرف با یک سوپر پاس پاتو رو تک به تک کرده بود یعنی آرش برهانی هم باید گلش میکرد چه برسه به پاتو!

نیمه دوم یه مهاجم دیگه هم اضافه کردن و باز هم همین تاکتیک سانتر از گوشه ها رو ادامه دادن ولی 90 دقیقه دیگه هم سانتر میکردن بجایی نمیرسیدن چون یپس و سیلوا هر دو سرزن هستن. آبیاتی هم یک زمانی روی سانتر ها ضعیف بود اما الان این توپ هارو هم خیلی خوب جمع میکنه. تو این نیمه هم ایبرا دو موقعیت عالی رو از دست داد. مشخص بود هرچی به انتهای بازی نزدیک میشدیم بازیکنها سعی میکردن ایبرا رو صاحب موقعیت گلزنی کنند تا از زیر فشار بیرون بیاد مخصوصا پاتو که خیلی سعی کرد بهش پاس گل بده اما نشد و همین هم کار دست تیم داد. لحظه به لحظه عصبی تر شد و آخرش هم اخراج شد.

اما داوری بد گند زده بود تو اون دقایق. اول که یک آفساید بی مورد گرفتند و موقعیت خوب تیم خراب شد. تو اون دقایق بازیکنهای فیورنتینا هم خیلی وحشی شده بودن و چپ و راست داشتن میزدن بازیکنهارو. اون تکل روی پای آباته مطمئنا اخراج داشت. فقط رفت که پا رو بزنه دیگه این اخراج نباشه چی اخراج داره؟ یک صحنه هم فن بومل رو وسط زمین بدون توپ زدن که داور دید و بازی رو ادامه داد. من فکر کردم بازی متوقف بشه کارت میده اما داور احمق تر از این حرفا بود. موقعی که زلاتان اخراج شد باز هم فکر میکنم اشتباه کرد کمک داور. توپ با پای بازیکن فیورنتینا بیرون رفته بود. آلگری هم بدجوری عصبی شده بود از داوری.

روی گلی که خوردیم مقصر زامبروتا بود که با مونتولیوو یک و دو کرد. آبیاتی توپ اول رو عالی گرفت. دومی رو هم فکر میکنم میتونست بگیره که با بدشانسی به گتوسو خورد و گل شد. خلاصه همه این اتفاقات دست به دست هم دادن و باعث شدن دقایق آخر بازی واقعا ترسناک بشه. ولی انصافا فیورنتینا حتی لیاقت همین اختلاف یک گل رو هم نداشت چه برسه به اینکه بازی رو مساوی کنه. خیلی ناعادلانه میشد.

به هر حال مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم. بازیکنها همه عالی بازی کردند جز فلامینی که بازم ضعیف تر از بقیه بازیکنها بنظر میرسید. الان مفتش گرونه این فلامینی :Smilebb (29):

سیدورف عالی بود. واقعا دمش گرم، با این سن و سال، بعد از اون همه انتقادی که ازش شد، بعد از اون همه اعتراض و هو شدن تو ورزشگاه میاد 90 دقیقه اینجوری بازی میکنه و میدوه. دومین بازیه که داره میترکونه. بهترین بازیکن زمین بنظرم بدون شک دوباره سیدرف بود. گل فوق العاده ای زد. چند تا پاس طلایی داد. توپ رو هم عالی پخش میکرد.

پاتو هم علارقم اینکه اون موقعیت عالی رو از دست داد، اما یک گل زد و یک پاس گل داد و در کل عالی بود. خیلی روی فرم خوبیه الان. امیدوارم هفته بعد هم همینطور باشه که باز ایبرا نیست :Smilebb (29):

زلاتان خیلی خوب بود ولی اخراج شدنش واقعا حرکت نابخشودنی بود! تیم بعیده قهرمانی رو از دست بده ولی ظاهرا زلاتان داره نهایت تلاشش رو میکنه که این اتفاق بیافته! یکی نیست بهش بگه به درک که چند بازیه گل نزدی! داری به این خوبی بازی میکنی و پاس گل میدی تیمت هم که میبره و در آستانه قهرمانیه دیگه دردت چیه؟!

آبیاتی، بوتنگ، فن بومل و سیلوا هم خوب بازی کردن. آباته امشب کم فروغ تر بود. یپس هم وظایف خودش رو انجام داد. زامبروتا خوب بازی کرده بود، یک شوت عالی هم نیمه اول زد، اما اشتباه بدی انجام داد روی گل.

در کل خیلی وحشی بود این تیم فیورنتینا، خوشم نیومد! فقط من نفهمیدم چرا آلگری با تعویض هاش وقت بازی رو نمیکشت تو اون دقایق آخر. جالب بود واسم، فکر کنم اعتقاد داره ساختار تیمش رو بهم نزنه بهتره از اینه که با تعویض بیخود وقت رو بکشه :4: بعد وحیده میاد میگه آلگری تاکتیک های ضدفوتبال و وقت کشی داره :Smilebb (29):

Ibra
11th April, 2011, 01:50 AM
فیورنتینا 1 – میلان 2: گامی دیگر به سوی قهرمانی

زلاتان ایبراهیموویچ در اواخر دیدار اخراج شد.

2011/4/11 1:28:00

Share Share

http://u.goal.com/128400/128453_news.jpg گالری عکس (http://www.goal.com/iran/photo/gallery?id=128453)
زوم (http://www.goal.com/iran/news/article-image?id=128453)

Ac Milan players celebrates (Getty Images)

سایت گل – میلان توانست با برد دو بر یک در خانه فیورنتینا به اولین قهرمانی خود در سری آ در هفت سال گذشته نزدیک‌تر شود.
ابتدا در دقیقه 8، کلارنس سیدورف ضربه‌ای مهارنشدنی روی ضربه سر الکساندر پاتو به گوشه بالای دروازه آرتور بوروچ زد و گل اول را به ثمر رساند.
گل دوم میلان در دقیقه 41 به ثمر رسید. روی حرکت ترکیبی زلاتان ایبراهیموویچ و کوین پرینس بواتنگ، بازیکن غنایی توپ را به پاتو سپرد و او هم از فاصله پنج متری آن را وارد دروازه کرد.
در دقیقه 78، مردان سینیشا میهایلوویچ یک گل را پاسخ گفتند. شوت عالی ریکاردو مونتولیوو با واکنش کریستین آبیاتی مواجه شد و خوان وارگاس در برگشت ضربه‌ای زد که با برخورد به سینه جنارو گتوزو وارد گل شد.
در انتهای دیدار هم زلاتان ایبراهیموویچ با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. او ظاهرا به داور دیدار هم توهین کرد، آنچه می‌تواند تا 4 جلسه محرومیت برایش به همراه داشته باشد:Smilebb (29):

samanrossonero
11th April, 2011, 01:50 AM
مرد حسابی آباته کم فروغ بود؟؟
له شده بود دوتایی پاسکوال و وارگاس حمله می کردن،یه جا استارت زد هردوشونو جا گذاشت حال کردم..
تیممون پاس های زیادی هم بین بازیکناش رد و بدل میشه که اینم خیلی خوبه..
آخ زلاتان،یادش میفتم عصبانی میشم..:Smilebb (29):

D JoKeR
11th April, 2011, 02:00 AM
البته ایبرا جان زلاتی کارت قرمز مستقیم گرفت و فکر کنم همون 2تابازی محروم بشه(البته من اینجوری حساب کردمکه به علت فحاشی 4بازی محروم میشه و بعدا ما فرجام خواهی میکنیم و میشه 2بازی.چون جریمه فحاشی درون زمین 4بازیه:17:)البته دارم خدا خدا میکنمکه داور اشتباه کرده باشه اما حالتی که زلات داشت معلوم بود اینکارو کرده:Smilebb (29):
اما چیزیکه خیلی خوشحالم میکنه این پیشرفت اباته هستش:67:
بازیه پارسالش رو جلوی همین وارگاس(از دقیقه 65که اومد تو)ببینین با این بازیش امروز
نه به اون بازیکه عین اب خوردن وارگس لولش کرده بود و نه به این بازیکنه با ون بومل(واقعا از موقعی که اومده اون وسط زمین رو متحول کرده)دهنشو یه صفایی دادنکه اون اخر داشت بی احترامی هم میکرد:Smilebb (59):
درکل امیدوارم:
1.تیم روحیه رو از دست نده
2.زلاتان ادم بشه(میخواستم اینو اول بنویسم)
3.بتونیم یه هفته رویایی دیگه رو با برد جلوی سمپ و پالرمو تجربه کنیم:4:

Rossoneri
11th April, 2011, 02:06 AM
مرد حسابی آباته کم فروغ بود؟؟
له شده بود دوتایی پاسکوال و وارگاس حمله می کردن،یه جا استارت زد هردوشونو جا گذاشت حال کردم..

نگفتم بد بود، ولی تو دفاع چندین بار جا موند و کلا زیاد از سمتش سانتر شد روی دروازه. به خوبی بازیهای گذشته نبود.

-

فقط امیدوارم زلاتان رو محرومش نکنند که اوضاع خراب میشه. اینتر رو بدون زلاتان راحت بردیم اما تیمهای کوچک که با بازیکنهای زیاد دفاع میکنن رو شاید نشه با سرعت پاتو و روبینیو برد! به قدرت بدنی و خلاقیت زلاتان نیاز داریم واسه بازیهای آینده.

-

Mihajlovic: 'Milan deserved it'

نه بابا؟ آدم شده :4:

Rossoneri
11th April, 2011, 02:49 AM
یک بازی رو که زلاتان بخاطر هشتمین کارت زردش از دست میده. مثل اینکه یه قانون دیگه هم هست که بخاطر اینکه دومین بازی متوالی داره اخراج میشه یک جلسه دیگه هم محروم میشه. این دو جلسه! دو جلسه دیگه هم بخاطر توهین به کمک داور احتمالا محروم میشه اگه ثابت بشه توهین کرده. بعد میلان یه برنامه ریزی خوبی کرده که زلاتان این دو بازی رو محروم نشه! :4: آلگری تو مصاحبه بعد از بازیش گفت من با ایبرا صحبت کردم و گفته داشتم به خودم بد و بیراه میگفتم :4: از پاتو پرسیدن گفته من حواسم نبود داشتم اون طرف رو نگاه میکردم :4: اینم صحبت های خود ایبرا :

"من توپ رو از دست دادم و از خودم عصبانی بودم، نه کمک داور. داشتم با خودم صحبت میکردم.

به کارت قرمزی که گرفتم اعتراض نکردم چون دلیلی نداشت، داور تصمیم خودش رو گرفته بود.

هم تیمی هام حق دارند که از من عصبانی باشند، چون زمانی که فیورنتینا شروع به فشار آوردن کرده بود مطمئنا زمان مناسبی برای اخراج شدن نبود.

من متاسفم اما بنظر میرسه این روزها حتی نمیتونم بدون اینکه توی دردسر بیافتم با خودم هم حرف بزنم! هر کاری که بتونم میکنم تا به میلان در بردن اسکودتو کمک کنم."

-

من دیدم گالیانی بعد از اخراج ایبرا یکدفعه غیب شد. نگو این پیش خودش دو دو تا چهار تا کرده دیده اوه اینجوری ایبرا 4 جلسه محروم میشه سریع رفته به آلگری، ایبرا و بقیه گفته بگید داشته به خودش فحش میداده :4:

C.Maldini
11th April, 2011, 01:43 PM
با توجه به اینکه میهایلویچ سر هر برخورد کوچیکی اون قیافه های احمقانه با خنده های احمقانه تر رو انجام میداد و همش مثل چی داشت داد میزد،و با توجه به اینکه بازیکنای فیورنتینا سر هر چیز مسخره ای میریختن سر داور..من نمی فهمم داور چرا ایبرا رو اخراج کرد!

الان هنوز از بازی دیشب عصبانیم،بازی ای که حداقل باید 4-0 می بردیم داشتیم دستی دستی تقدیم فیورنتینا میکردیم..حالا نمیدونم دیگه فقط تقصیر داوره یا مکس هم مقصره که 20 دقیقه آخر رو رسما" داده بودیم به فیو و تعویضاش رو هم تا آخر بازی نگه داشت! البته بازی رو بردیم و 70 دقیقه ی اول خیلی خوب بویدم..در کل این بازی نظرم روش مثبت بود.
در ضمن پاتو هم رکورد 100 درصدیش جلوی فیو رو حفظ کرد..4 بازی 4 گل:cool:

پ.ن: یعنی الان من این سوال بنیادی برام پیش اومده که خنده های سرخوشانه ی بی دلیل میهایلویچ احمقانه تر بود یا تصمیمات مزخرف مورگانتی که یه تنه سعی داشت بیوفوسه به بازی؟http://parsfootball.com/anjoman/images/smilies/Smilebb%20%2829%29.gif