PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ هوادارن سه شیر ها

Didier Drogba 11
20th January, 2011, 07:08 PM
همه ی هواداران بریتانیا خوش آمدید.

Sir Amir United
10th August, 2011, 01:40 PM
عشق است انگلستان

Didier Drogba 11
12th September, 2011, 10:19 AM
چه قدر این تایپیک خلوته حداقل بیایید برد ها رو تبریک بگید.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th October, 2011, 05:17 AM
یورو2012/ گروه هفت: گام آخر سه شيرها

انگليسي ها حتي اگر در اين بازي شكست بخورند، همچنان اين شانس را دارند كه به عنوان «بهترين تيم دوم همه گروه ها» به طور مستقيم به يورو صعود کنند

http://u.goal.com/148000/148058hp2.jpg

سایت گل - فابيو كاپلو مربي بزرگي بود كه با كارنامه اي درخشان به تيم ملي انگليس آمد اما او هيچوقت نتوانست ذره اي از موفقيت هاي گذشته اش در تيم سه شيرها تكرار كند. انگليس در مرحله مقدماتي «يورو 2012» هم مثل همه دوراني كه با كاپلو سر كرده، پر فراز و نشيب بوده؛ از تساوي خانگي با سوئيس و مونته نگرو تا پيروزي هاي درخشان مقابل بلغارستان.
انگليس براي اينكه كار صعودش به اما و اگر نرسد، در بازي جمعه شب مقابل شاگردان سابق كرانچار، نياز به يك مساوي دارد. در اين بازي كاپلو قصد دارد فيل جونز، پديده تازه فوتبال انگليس را در كنار جان تري قرار دهد و در نوك حمله هم گفته مي شود بابي زامورا، شانس بيشتري نسبت به دارن بنت دارد. نقطه قوت تيم كاپلو، خط دفاعي مستحكمي است كه تا به حال فقط 3 بار تسليم شده است. البته انگليسي ها حتي اگر در اين بازي شكست بخورند، همچنان اين شانس را دارند كه به عنوان «بهترين تيم دوم همه گروه ها» به طور مستقيم به يورو 2012 صعود كنند. اما در اين بازي اگر انگليس بتواند حريف را شكست دهد، آن وقت سوئيس به حضور در «پلي آف» اميدوار مي شود. البته انگليسي ها بايد از ولز ممنون باشند كه مونته نگرو را برد تا شانس هاي اين تيم كوچك ولي شگفتي ساز به حداقل برسد.
رده بندي گروه G: 1- انگليس (7 بازي) 17 امتياز 2- مونته نگرو 11 امتياز 3- سوئيس 8 امتياز 4- بلغارستان (7 بازي) 5 امتياز 5- ولز 3 امتياز
بازي هاي مهم باقي مانده:
ولز- سوئيس
انگليس- مونته نگرو
سوئيس- مونته نگرو

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th October, 2011, 02:55 PM
جان تری: مطمئنم که فردیناند به قلب خط دفاعی انگلیس بازمی گردد

مدافع چلسی مطمئن است که فوتبال ریوفردیناند به پایان نرسیده و به زودی به تیم ملی انگلیس بازخواهد گشت

http://u.goal.com/143100/143178hp2.jpg

سایت گل- جان تری کاپیتان تیم ملی انگلیس مطمئن است که ریوفردیناند می تواند به تیم ملی کشورش بازگردد
جان تری در حالی خود را برای دیدار روز جمعه تیم ملی کشورش مقابل مونته نگرو آماده می کند که می داند که هر نتیجه ای به جز شکست دراین دیدار رقم بخورد، سه شیرها بلیط حضور دررقابتهای مرحله نهایی یورو2012 را کسب خواهند کرد. او در دیدار روز جمعه ریو فردیناند را درکنار خودش نخواهد دید ؛ چرا که کاپلو به خاطر بازیهای کمی که فردیناند در مدت اخیر برگزار کرده، او را به ترکیب تیم ملی فرا نخوانده
از سوی دیگر فرانک لمپارد هم چه در تیم باشگاهی و چه در تیم ملی کشورش نیمکت نشین شده است ولی در دیدار روز یکشنبه چلسی مقابل بولتون هت تریکی تماشایی را به نمایش گذاشت و تری امیدوار است که لمپارد و فردیناند بتوانند با قدرت بازگردند.
جان تری در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« من صد در صد مطمئن م که ریو می تواند برگردد. او الان دراوج آمادگی نیست ولی زمانی که بازی می کند بدون هیچ شکی هنوز یکی از بهترین مدافعان دنیاست. او خیلی شبیه لمپارد است. زمانی که نام او در لیست قرار داده نشد، مردم او را کنار گذاشتند ولی هیچ وقت نمی توانی دو بازیکن تراز اول فوتبال دنیا را کنار بگذاری. مطمئن باشید که ریو با پیراهن تیم ملی انگلیس بازمی گردد. من اطمینان دارم. او یک بازیکنی در حد و اندازه های بین المللی است و بازیکنان تیم به او باور دارند

حسین باتیستا
7th October, 2011, 04:28 PM
کاپلو: در یورو هدایت انگلستان را بر عهده خواهم داشت

http://u.goal.com/142900/142977hp2.jpg

سایت گل – فابیو کاپلو شایعه اینکه قبل از رقابتهای یورو 2012 نیمکت تیم ملی انگلیس را ترک خواهد کرد را رد کرد.

انگلیس برای صعود به رقابتهای تابستان آینده در لهستان و اوکراین تنها به یک امتیاز نیاز دارد و آنها با تساوی در بازی امشب مقابل مونتنگرو هم می توانند به این مهم دست پیدا کنند.

کاپلو در آستانه این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" می خواهم در یورو هم روی نیمکت انگلیس بنشینم. تا زمانی هم که صعودمان به این رقابتها قطعی نشده در مورد شانس انگلیس در این تورنمنت صحبتی نخواهم کرد."

"به بازیکنانم گفته ام برای کسب پیروزی به میدان بروند و همانند دیگر بازی های خانگی که انجام می دهند تنها به سه امتیاز بازی فکر کنند. نباید به فکر این باشیم که با یک امتیاز می توانیم صعود کنیم. فکر کردم به تساوی بزرگترین اشتباهی است که می توانیم مرتکب شویم."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
7th October, 2011, 07:09 PM
جان تری: می خواهیم اشتباه چهار سال قبل را جبران کنیم

انگلیسی ها در آخرین حضور استیو مک لارن روی نیمکت سه شیرها 3-2 مغلوب کرواسی شدند و از رسیدن به یورو بازماندند

http://u.goal.com/126500/126595hp2.jpg

سایت گل- جان تری، کاپیتان انگلیس، در آستانه دیدار سرنوشت ساز تیمش مقابل مونته نگرو اعلام کرد قصد دارد خاطره تلخ نرسیدن به رقابت های یورو 2008 را پاک کند.

انگلیسی ها در آخرین حضور استیو مک لارن روی نیمکت سه شیرها 3-2 مغلوب کرواسی شدند و از رسیدن به یورو 2008 بازماندند و تری قصد دارد از این تجربه برای انگیزه دادن به هم تیمی هایش برای دیدار امشب استفاده کند. تری در آن دیدار روی نیمکت نشسته بود و در زمین حضور نداشت.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نشستن روی نیمکت و دیدن شکست مقابل کرواسی واقعا ناراحت کننده بود. من تازه عمل جراحی زانو انجام داده بودم و دو سه روز بود که به تمرینات تیم برگشته بودم. در حالی که من همیشه می خواهم برای چنین دیدارهایی کاملا آماده باشم. به خاطر اینکه در چنین دیداری روی نمکت نشسته بودم، فقط خودم را سرزنش می کنم.

خوشبختانه این بار در دیدار سرنوشت ساز تیم حضور دارم . همگی خوب هستیم و در شرایط خوبی به سر می بریم و همگی برای باشگاه های مان خوب بازی می کنیم.

با توجه به اینکه آن دیدار هنوز در ذهن ماست، این بار می خواهیم خوب بازی کنیم. در حال حاضر تنها روی بازی خودمان تمرکز می کنیم."

کاپیتان سه شیرها معتقد است غیبت در رقابت های یورو 2008 انگیزه مضاعف برای بازیکنان انگلیس ایجاد کرده است.

" نمی توانم بگویم ترسیدیم. ناامید شدن کلمه مناسب تری است. می خواهیم در این دیدار حضور پیدا کنیم و آن را اشتباه را جبران کنیم. تنها راه برای انجام این کار، رفتن به زمین و راه یابی به یورو است."

حسین باتیستا
8th October, 2011, 12:48 PM
کاپلو: به هدف مان رسیدیم

http://u.goal.com/143100/143168hp2.jpg

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی انگلیس، پس از تساوی شب گذشته مقابل مونته نگرو که به صعود سه شیرها به یورو 2012 منجر شد، اعلام کرد وین رونی، ستاره خط حمله اش که در این دیدار کارت قرمز گرفت، مشکل عصبی ندارد.

در این دیدار شاگردان کاپلو علی رغم 10 نفره شدن توانستند به تساوی 2-2 دست پیدا کنند و به عنوان تیم اول راهی یورو 2012 شوند، هرچند رونی در دیدار اول این رقابت ها نمی تواند به میدان برود.

علی رغم مشکلاتی که رونی در خارج از زمین داشت و دستگیری پدر و عمویش به دلیل شرط بندی غیر قانونی، کاپلو تاکید کرد که ستاره تیمش مشکل خاصی ندارد.

او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" این اتفاق من را بسیار شگفت زده کرد. دقیقا در مقابل من، او حریف را زد. فکر می کنم کارت قرمز او به این دلیل بود که او از نمایش خودش راضی نبود به همین دلیل وقتی توپ را از دست داد، بازیکن حریف را زد.

اما برای بازی بعدی، او محروم است و ما سعی می کنیم راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم. او بازیکن مهمی برای ماست. بعضی مواقع بازیکنان مهم تیم خوب بازی نمی کنند و دچار اشتباه می شوند. این درس خوبی برای او و همه تیم بود."

سرمربی ایتالیایی سه شیر ها همچنین در مورد صعود تیمش به یورو 2012 گفت:" ما واقعا خوشحال هستیم. ما قصد داشتیم در همین دیدار به یورو صعود کنیم. ما به این هدف رسیدیم اما من دوست دارم بیشتر در مورد خود بازی صحبت کنم زیرا ما بسیار خوب بازی کردیم.

بعد از اینکه آنها گلزنی کردند، موقعیت های زیادی به دست آوردند و می توانستند بازی را به تساوی بکشند. این می توانست شرایط بازی را کاملا تغییر دهد. در نهایت ما توانستیم به تساوی برسیم و این نیتجه برای ما کافی بود.

من واقعا خوشحالم زیرا صعود کردن هدف اصلی ما بود و سرانجام به آن رسیدیم. بعضی اوقات خوب بازی می کنید و بعضی مواقع نه، اما ما در این دیدار حداقل برای 35 دقیقه خیلی خوب بودیم."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th October, 2011, 01:22 PM
بازیکنان دنیای فوتبال شبیه چه کسانی هستند؟ (دیوید سیمن)

چهره دیوید سیمن را به چه کسی تشبیه می کنید؟

http://u.goal.com/148200/148260hp2.jpg

سایت گل- همه ما انسانها یک اصل و ریشه مشترک داریم و مسخره کردن چهره افراد کار مناسبی نیست.

چهره افرادی مثل مسعوت اوزیل، کریم بنزما، یوهان کرویف، ساندرو روسل، پپ گواردیولا و .. را همگی در یاد داریم ولی تاکنون با خودتان فکر کرده اید که آنها شبیه چه چیزی یا چه کسی هستند؟

دراینجا تصمیم گرفتیم تا این شوخی روز را باب کنیم و هر روز چهره یکی از حاضران دنیای فوتبال را به شخصیت دیگری تشبیه کنیم.امروز نوبت به دیوید سیمن، دروازه بان سالهای نه چندان دور دنیای فوتبال است. به نظرتان او شبیه «مستر پرینگلز»، علامتی که روی چیپس معروف پرینگلز چاپ می شود نیست؟

این شوخی روز را هر روز با ما دنبال کنید و هرروز نظرتان را با ما در میان بگذارید. آیا سیمن شبیه مستر پرینگلز است؟ چهره سیمن را به چه کسی تشبیه می کنید؟

حسین باتیستا
8th October, 2011, 05:14 PM
کاپلو: رونی عذرخواهی کرد

http://u.goal.com/148200/148229hp2.jpg

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، اعلام کرد که وین رونی به دلیل اخراج شدن در دیدار شب گذشته مقابل مونته نگرو از هم تیمی هایش عذرخواهی کرد.

رونی در دیدار شب گذشته به دلیل لگذد زدن به میودراگ زودوویچ در دقیقه 75 از بازی اخراج شد.

کاپلو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او اشتباه احمقانه ای مرتکب شد و در رختکن گفت:بله، متاسفم.

او کارت قرمز گرفت و نمی توانست از کاری که کرده دفاع کند. او با تجربه ای که دارد، بازیکن مهمی برای تیم است. او در بازی های مهمی برای تیم بازی کرده ما در این دیدار اشتباه مضحکی انجام داده است. من دیده ام که بازیکنانی مانند او چنین کارهایی می کنند اما نمی دانم چرا. نمی توانم رونی وقتی بازی می کند، وارد ذهنش شوم.

من می توانم قبل از بازی با بازیکنان صحبت کنم. می توانستم او را تعویض کنم یا راه حل دیگری پیدا کنم اما نمی دانید در بازی چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد. به جز رونی، کسی نمی داند که چرا او آن حرکت را انجام داد."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
8th October, 2011, 07:51 PM
کاپلو: منتظریم ببینیم یوفا چند جلسه محرومیت برای رونی در نظر می گیرد

مهاجم گلزن سه شیرها در دیدار شب گذشته مقابل مونته نگرو در مقدماتی یورو 2012 به خاطر ضربه ای که به میودراگ زودوویچ زد، از بازی اخراج شد.

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، اعلام کرد منتظر است ببیند که یوفا برای وین رونی چند جلسه محرومیت در نظر خواهد گرفت.
مهاجم گلزن سه شیرها در دیدار شب گذشته مقابل مونته نگرو در مقدماتی یورو 2012 به خاطر ضربه ای که به میودراگ زودوویچ زد، از بازی اخراج شد.
دیدار رسمی بعدی انگلیسی ها در رقابت های یورو 2012 خواهد بود و رونی مطمئنا در اولین دیدار تیمش غایب خواهد بود اما به دلیل شدت خطایی که او انجام داد، کاپلو نگران است که او با محرومیت بیشتری مواجه شود.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما باید در ابتدای سال آینده سه بازی انجام دهیم. نمی دانم او چند دیدار را از دست خواهد داد. یک یا شاید هم دو بازی. البته خیلی زود است که در این مورد صحبت کنیم. "
تیم ملی انگلیس پیش از آغاز رقابت های یورو 2012 در دیداری دوستانه مقابل اسپانیا قرار خواهد گرفت و کاپلو آن را آزمونی مناسب برای بازیکنان جوان تیمش می داند.
" واقعا دیدار جذابی خواهد بود. اسپانیا قهرمان جهان است و با سبک متفاوتی بازی می کند و بازی کردن مقابل آنها دشوار است.
ما سعی می کنیم از بازیکنان جوان و جدیدمان استفاده کنیم.
می خواهم بازی بعضی از آنها را در ومبلی ببینم. بازی مقابل اسپانیا واقعا دشوار خواهد بود اما به من کمک خواهد کرد تا بعضی چیزها را متوجه بشوم."

حسین باتیستا
9th October, 2011, 12:47 PM
انتقاد رسانه های انگلیسی از اخراج رونی : رونی «دیوانه»است

سایت گل- با وجودی که تیم ملی انگلیس با کسب یک نتیجه تساوی مقابل مونته نگرو صعودش به رقابتهای مرحله نهایی یورو2012 را مسجل کرد، ولی رسانه های انگلیسی درکنار این موضوع به اخراج وین رونی و خطای خشنی که در جریان این دیدار مرتکب شد پرداخته و از رونی به شدت انتقاد کردند

روزنامه گاردین در مطلبی دراین باره نوشت:« همیشه شیاطین به وین رونی حمله می کنند.» روزنامه دیلی استار هم در این باره تیتر زده:« وین رونی دیوانه.»و در ادامه به این نکته اشاره کرده که رونی دست کم در اولین دیدار سه شیرها در رقابتهای یورو2012 غایب خواهد بود.

البته دراین میان کاپلو، مربی تیم ملی انگلیس به دفاع از رونی برخاسته و گفته:« رونی قبل از بازی آرام بود ولی این اشتباه احمقانه را انجام داد.»

روزنامه دیلی میرر هم با اشاره به اتهامی که این روزها به پدر و رونی مبنی بر دست داشتن در شرط بندی غیرقانونی زده شده، با طعنه درمورد اخراج وین رونی نوشته:« چطور هزینه این اخراج را در شرط بندی ها پرداخت می کنند.»

و کاپلو دراین میان سعی در آرام کردن اوضاع دارد:« من با رونی صحبت کردم. بیشتر از این کاری از من برنمی آید. نمی توانم در جریان بازی در مغز بازیکنانم باشم.می توانم قبل از بازی با بازیکنم صحبت کنم، می توانم او را تعویض کنم، می توانم راهکارهای مختلفی بیندیشم ولی نمی توانم درک کنم که چرا در جریان بازی برخی مسائل رخ می دهد.»

روزنامه سان هم با بازی با کلمه lunatic به معنی دیوانه و نام رونی، تیتر زده:« Roonatic» و به این نکته اشاره کرده که رونی از کاپلو عذرخواهی کرد. روزنامه های تایمز و تلگراف هم پا را فراتر از این گذاشته اند و رونی را ابله و احمق نامیده انند

ریو فردیناند: صعود انگلیس به یورو مهمتر از اخراج رونی بود

http://u.goal.com/140600/140647hp2.jpg

سایت گل- ریو فردیناند، ستاره خط دفاعی تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد در صحبتهایی به حمایت از وین رونی برخاسته و اعلام کرده که رونی بعد از کارت قرمزی که در دیدار با مونته نگرو دریافت کرد، بار دیگر به روند عادی اش در دنیای فوتبال برمی گردد

وین رونی در جریان دیدار تیم ملی انگلیس مقابل مونته نگرو که با تساوی 2-2 به پایان رسید، با دریافت کارت قرمز از سوی ولفگانگ اشتارت، از زمین مسابقه اخراج شد.

او بعد از خطایی که روی میودراگ زودوویچ مرتکب شد کارت قرمز مستقیمی از داور مسابقه گرفت تا برای دومین بار طعم کارت قرمز با پیراهن سه شیرها را تجربه کند.

این اولین باری نیست که رونی به خاطر رفتارهایش مورد انتقاد قرار می گیرد ولی فردیناند در صفحه توئیترش به دفاع از این مهاجم 25 ساله برخاسته

درصفحه توئیتر فردیناند می خوانیم:« وازا به روزهای عادی اش برمی گردد؛ نگران نباشید.ما به مرحله نهایی رقابتها صعود کردیم؛ بهتر است روی این موضوع تمرکز کنیم که به مراتب مهمتر از رفتار فردی بازیکنان است.»

حسین باتیستا
9th October, 2011, 02:49 PM
فابیو کاپلو: فیل جونز یک استعداد فوق العاده است

http://u.goal.com/133900/133983hp2.jpg

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، فیل جونز، مدافع جوان منچستریونایتد که در دیدار مقابل مونته نگرو اولین بازی اش را برای سه شیرها انجام داد، را مورد ستایش قرار داد.

این مدافع جوان در این دیدار حساس در ترکیب اصلی انگلیس قرار گرفت و تا پایان در زمین حضور داشت.

کاپلو در گفتگو با ساندی میرر گفت:" فیل جونز برای این بازی در این پست به دنیا آمده است. این نظر واقعی من است. او مانند جک ویلشر است. یک استعداد تمام عیار. نمی تواند استعداد را در یک نفر به وجود آورد، بلکه فرد با استعداد به دنیا می آید.

باید آن چیزی که در وجود شماست را پرورش داد. از نظر من فیل جونز یک بازیکن بزرگ است."

کاپلو همچنین از احتمال حضور فیل جونز در دیدار دوستانه مقابل اسپانیا که قرار است ماه آینده در ومبلی برگزار شود، خبر داد.

" جونز مقابل مونته نگرو خیلی خوب بازی کرد. او بدون ترس بازی کرد، با شخصیتی عالی. او هم در دفاع و هم در حمله عالی بود.
بازی بعدی بسیار جذاب خواهد بود. باید شرایط بازیکنان را زیر نظر داشته باشیم. شاید جونز بار دیگر در مرکز خط دفاعی بازی کند."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th October, 2011, 04:12 PM
کاپلو: ای کاش بازی دوستانه مان مقابل اسپانیا نبود

مربی سه شیرها ترجیح می داد که تیمش در دیدار دوستانه مقابل حریف دیگری به جز قهرمان دنیا قرار می گرفت

http://u.goal.com/143100/143168hp2.jpg

سایت گل- فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی تیم ملی انگلیس درصحبتهایی اعلام کرد که ترجیح می داد تا تیمش در ماه آینده میلادی در دیدار دوستانه مقابل اسپانیا قرار نگیرد ولی به ای نکته اشاره کرد که این دیدار به خاطر توافقات انجام شده برگزار خواهد شد

سه شیرها روز جمعه و بعد از تساوی 2-2 مقابل مونته نگرو مجوز حضور در رقابتهای یورو2012 که به صورت مشترک در لهستان و اوکراین برگزار می شود را کسب کردند . آنها با همین یک امتیاز، 18 امتیاز از 24 امتیاز ممکن را کسب کردند و همین برای تضمین اول شدن سه شیرها در گروهشان کافی بود.

این درحالی است که تیم ملی اسپانیا هم صعودش را به رقابتهای اصلی یورو2012 مسجل کرده است و در هر هفت دیدار مرحله مقدماتی به پیروزی رسیده.

این دو تیم در ماه نوامبر در ورزشگاه ومبلی و در دیداری دوستانه مقابل هم قرار خواهند گرفت

فابیو کاپلو، مربی انگلیس در صحبتهایی به ساندی اکسپرس گفت:« ما باید مقابل اسپانیا بازی کنیم؛ چون در دیداری خارج از خانه مقابل آنها قرار گرفته بودیم و این بازی، بازی برگشت همان دیدار است. این چیزی است که در قرارداد ذکر شده ولی من شخصا ترجیح می دادم که مقابل تیم دیگری بازی کنیم. ما به علاوه باید مقابل هلند هم به میدان برویم. ولی بازی مقابل اسپانیا جذاب خواهد بود.»

============

گری نویل: تیم ملی فعلی انگلیس چندان خوب نیست

سایت گل- گری نویل، مدافع سابق تیم ملی انگلیس، تاکید کرد که تیم ملی فعلی انگلیس چندان خوب نیست و شانس چندانی برای قهرمانی در رقابت های یورو 2012 ندارد.

سه شیرها جمعه شب با تساوی 2-2 مقابل مونته نگرو صعودشان به مرحله نهایی یورو 2012 را قطعی کردند.

نویل در گفتگو با میل آن ساندی گفت:" مسئله مهم این است که اسکلت اصلی تیم خوب نیست و بعید است بتواند مقابل تیم هایی مانند اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و آلمان خونمایی کند.

ما تنها در مورد احتمال محرومیت دو جلسه ای رونی در یورو 2012 صحبت نمی کنیم. آنچه باید در مورد آن بحث کرد، قابلیت حفظ توپ تیم است.

وقتی بازی های تیم را نگاه می کنید، متوجه می شوید تیمی که جان تری، گری کیهیل، اسکات پارکر، گرت بری، دارن بنت و رونی را در اختیار دارد، به اندازه کافی خوب نیست و نمی تواند رقیبی جدی برای تیمی مانند اسپانیا باشد."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
9th October, 2011, 04:20 PM
وولفگانگ اشتارک: اعتراض نکردن می تواند به نفع رونی تمام شود

در این دیدار که به صعود انگلیس به یورو 2012 منجر شد، رونی در فاصله 20 دقیقه تا پایان دیدار، به دلیل ضربه ای که به میدراگ زودوویچ زد، با کارت قرمز داور مواجه شد.

سایت گل- وولفگانگ اشتارک، داور سرشناس آلمانی، که جمعه شب گذشته قضاوت دیدار تیم های انگلیس و مونته نگرو را برعهده داشت، معتقد است عدم اعتراض وین رونی بعد از دریافت کارت قرمز در این دیدار می تواند به نفعش تمام شود.
در این دیدار که به صعود انگلیس به یورو 2012 منجر شد، رونی در فاصله 20 دقیقه تا پایان دیدار، به دلیل ضربه ای که به میدراگ زودوویچ زد، با کارت قرمز داور مواجه شد.
به این ترتیب این ستاره 25 ساله دیدار ابتدایی انگلیس در یورو 2012 را از دست خواهد داد و حتی ممکن است میزان محرومیتش به دو جلسه افزایش پیدا کند.
با این وجود، اشتارک معتقد است خروج بدون اعتراض رونی می تواند در نهایت به نفعش تمام شود.
اشتارک در گفتگو با نشریه ساندی میرر گفت:" اینکه رونی تصمیم من را بدون هیچ واکنشی پذیرفت می تواند به او کمک کند. حرکت او یک کارت قرمز مستقیم داشت. من تردیدی نکردم. همه دیدند چه اتفاقی رخ داده و رونی نیز می دانست چه کاری کرده است. او تصمیم من را به راحتی پذیرفت و مستقیما زمین را ترک کرد.
من این را در گزارشم نوشتم و حالا یوفا باید در این مورد تصمیم بگیرد."

=============

هری ردنپ: کارت قرمز رونی برای انگلیس گران تمام خواهد شد

سرمربی تاتنهام معتقد است اخراج رونی در دیدار مقابل مونتنگرو می تواند در مرحله نهایی رقابتها برای سه شیرها گران تمام شود

سایت گل – هری ردنپ سرمربی تاتنهام معتقد است کرات قرمزی که رونی در دیدار مقابل مونتنگرو در مقدماتی یورو 2012 دریافت کرد در مرحله پایانی رقابتها که تابستان سال آینده در اوکراین و لهستان برگزار می شود برای سه شیرها دردسرساز خواهد شد.

مهاجم منچستریونایتد در دیدار مقابل مونتنگرو از ولفگانگ اشتارک داور دیدار کارت قرمز دریافت کرد و در خوشبینانه ترین حالت دیدار نخست تیم ملی انگلیس را مرحله نهایی رقابتها از دست خواهد داد.

ردنپ می ترسد رونی سه دیدار ابتدایی انگلیس در مرحله نهایی رقابتها را از دست خواهد داد و این موضوع برای شاگردان فابیو کاپلو گران تمام شود.

ردنپ در گفتگو با روزنامه سان می گوید:" واقعا متاسفم که رونی در این بازی کارت قرمز گرفت. او ممکن است هر سه بازی مرحله گروهی رقابتها را در تابستان آینده از دست بدهد و این برای انگلیس مم کن است گران تمام شود."

"حتی دو بازی محرومیت هم برای تیم کاپلو دردسرساز خواهد شد. رونی باید در قبال تیم ملی کشورش مسئولیت بیشتری داشته باشد. پیش از این بازی فکر می کردم دستگیری پدرش و عمویش روی بازی او تاثیری نگذاشته اما شرایط بازی باعث شد او کنترل خود را از دست بدهد."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th October, 2011, 03:11 PM
اهالی دنیای فوتبال شبیه چه کسانی هستند؟ (تئو والکات)

چهره تئو والکات را به چه کسی تشبیه می کنید؟

http://u.goal.com/148400/148497hp2.jpg

سایت گل- همه ما انسانها یک اصل و ریشه مشترک داریم و مسخره کردن چهره افراد کار مناسبی نیست.

چهره افرادی مثل مسعوت اوزیل، کریم بنزما، یوهان کرویف، ساندرو روسل، پپ گواردیولا و .. را همگی در یاد داریم ولی تاکنون با خودتان فکر کرده اید که آنها شبیه چه چیزی یا چه کسی هستند؟

دراینجا تصمیم گرفتیم تا این شوخی روز را باب کنیم و هر روز چهره یکی از حاضران دنیای فوتبال را به شخصیت دیگری تشبیه کنیم.امروز نوبت به تئو والکات،ستاره جوان باشگاه آرسنال رسیده. به نظرتان او شبیه «ای کی یوسان »،اسب پونی کوچکی که شخصیتی کارتونی دوران کودکی مان نیست؟

این شوخی روز را هر روز با ما دنبال کنید و هرروز نظرتان را با ما در میان بگذارید. آیا والکات شبیه ای کی یوسان است؟ چهره او را به چه کسی تشبیه می کنید؟

Chelsea Amir
12th November, 2011, 10:35 PM
چه میکنه این پادشاه !! گل اول را به ماتادورها زدیم اونم توسط کاپیتان فرانکی:Smilebb (10):

Chelsea Amir
12th November, 2011, 10:51 PM
لسکات وجاگیلکا زوج خط دفاع هستن وتو دقایق تقریبا 55 فرانکی را کشید بیرون وگرت بری شده کاپیتان!! بد بازی نمیکنیم ولی خب هم بازی فعلا نمیکنیم و ماتادورها دارن فشار میارن که گل مساوی را بزنند ولی هیچ کاری نتونستن تا حالا بکنند وچند بار تو ضد حمله داشتیم یک کارهایی میکردیم که تا حالا خوب جوابگو نبوده !! (البته این شرح بازی تو نیمه دوم بود تا حالا چون نیمه اول را ندیدم)
=-=-=-
ترکیب اولیه دو تیم:
ترکیب اصلی انگلیس: هارت، کول، جاگیلکا، لسکات، پارکر، جونز، میلنر، لمپارد، والکات، بنت

ذخیره ها: کارسون، واکر، بینز، کیهیل، تری، بری، رادول، جانسون، داونینگ، سامورا، ولبک، استوریج، استاک دیل

ترکیب اصلی اسپانیا: کاسیاس، آربلوا، راموس، پیکه، آلبا، بوسکتس، ژاوی، ژابی، اینیستا، سیلوا، ویا

ذخیره ها: رینا، آلبیول، تورس، فابرگاس، مونرئال، والدس، ماتا، یورنته، کاسورلا، ناباس

Chelsea Amir
16th November, 2011, 06:49 PM
خب سوئد را ترکوندیم و بدرقش کردیم:Smilebb (56):
کاپیتان هم تو زمین حاظر بود ولی نسبت به بازی قبل 7 تا تغییر داشتیم !! هم اسپانیا و هم سوئد را با نیکی بردیم که شاید اصلا 5 بازیکن اصلیمون به دلایل مختلف اعم از مصدومیت ومصلحت اندیشی در اختیار نداشتیم ! من که به یورو خیلی امیدوارم و اگر رونی و جرارد و ویلشر فردیناند و یانگ و لنون آماده هم به تیم اضافه بشن به نظرم از لحاظ مهره هیچ مشکلی نداریم !!
سید بندی هم کردن که ما تو سید دو افتادیم !! کلا احتمال این که یک گروه های اجق وجقی نسیب هر تیمی بشه هست:Smilebb (14):

Chelsea Amir
3rd December, 2011, 02:51 AM
گروه d : انگیلیس - فرانسه - سوئد - اوکراین
-*=-*=-*=-*=-*=-*=-*=-*=-*=-*=-*
جونم به این گروه ! :4:
به نظرم به راحتی میتونیم صعود بکنیم وهمون بازی اولمون جلوی فرانسه تیم سر گروه را مشخص میکنه :Smilebb (38):
البته سوئد هم بازیکنان طراز اول کم نداره واوکراین هم که میزبانه ! ایشالله با یک فرم مطلوب بازیکنها را داشته باشه کاپلو صعودمون به عنوان تیم اول زیاده واز اون طرف هم میخوریم به تیم دوم گروه c که اسپانیا وایتالیا وکرواسی و ایرلند هستش !! من احساس میکنم که کرواسی بیاد به عنوان تیم دوم بالا وایشالله میزنیم انتقام دوره قبل که جلوی سعودمون را گرفتن را درست وحسابی میگیریم:103:

Chelsea Amir
6th December, 2011, 03:48 PM
سپ بلاتر: در جام جهانی 2014 از تکنولوژی خط دروازه استفاده می کنیم
گل مردود اعلام شده فرانک لمپارد در دیدار انگلیس مقابل آلمان در جام جهانی گذشته، مقامات فیفا را متقاعد کرد تا در تصمیم شان تجدید نظر کنند

سایت گل- سپ بلاتر، رئیس فیفا اعلام کرد در جام جهانی 2014 از تکنولوژی خط دروازه استفاده خواهد شد.

فیفا برای مدت ها از پذیرش استفاده از تکنولوژی در داوری سرباز زد اما سرانجام بعد از گل مردود اعلام شده فرانک لمپارد در دیدار انگلیس مقابل آلمان در جام جهانی گذشته، مقامات فیفا متقاعد شدند که در تصمیم شان تجدید نظر کنند.

آن گل یکی از جنجالی ترین اتفافات چند سال اخیر دنیای داوری بود؛ در صورتی که گل لمپارد پذیرفته می شد، بازی 2-2 مساوی می شد.

بلاتر در گفتگو با نشریه ال موندو دپورتیوو گفت:" در برزیل از تکنولوژی استفاده می کنیم تا مشکلی در مورد گل های ناگهانی به وجود نیاید.

ما از سیستم هایی استفاده می کنیم که دو ویزگی داشته باشد؛ قابل اعتماد بودن و سریع بودن. ضمن اینکه استفاده از آن پیچیده نباشد."

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th May, 2012, 03:12 AM
تصمیم دشوار هاجسون؛ جان تری یا ریو فردیناند

براساس گزارش ها، سرمربی جدید تیم ملی انگلیس نگران درگیری و حاشیه های احتمالی این دو بازیکن در صورت حضور همزمان در اردوی سه شیرهاست

http://u.goal.com/99500/99554hp2.jpg
سایت گل- به گزارش نشریه ایندیپندنت، روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس، قصد دارد از بین ریو فردیناند و جان تری، دو مدافع باتجربه تیمش، یک نفر را با خود به رقابت های یورو 2012 ببرد.
براساس گزارش ها، سرمربی جدید تیم ملی انگلیس نگران درگیری و حاشیه های احتمالی این دو بازیکن در صورت حضور همزمان در اردوی سه شیرهاست. جان تری متهم است که در دیدار مقابل کوئینزپارک رنجرز به آنتون فردیناند، برادر کوچک تر ریو، توهین نژادپرستانه کرده؛ اتهامی که هنوز در دادگاه ثابت نشده اما با واکنش تند مدافع شیاطین سرخ همراه بود.
گفته می شود در صورتی که هاجسون بخواهد این تصمیم را عملی کند،تری از شانس بیشتری برای قرار گرفتن در فهرست نهایی برخوردار است.
این در حالی است که هاجسون در اولین کنفرانس مطبوعاتی اش به عنوان سرمربی انگلیس اعلام کرد قصد دارد با هر دو بازیکن جلسه ای تشکیل دهد و با آنها در مورد اینکه می توانند برای 5 هفته در کنار هم در اردوی تیم حضور داشته باشند، صحبت کند.
اما به نظر می رسد تصمیم هاجسون تغییر کرده و او قصد دارد بدون تشکیل جلسه، یکی از این دو را به تیم فرابخواند.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
10th May, 2012, 06:19 PM
فهرست اولیه انگلیس برای یورو 6 روز دیگر

این در حالی است که رقابت های این فصل لیگ برتر روز یکشنبه به پایان خواهد رسید و تنها چلسی باید سه روز بعد از اعلام این فهرست، در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ قرار بگیرد.

http://u.goal.com/184200/184277hp2.jpg Getty Images

سایت گل- اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که روی هاجسون، سرمربی سه شیرها، فهرست اولیه اش برای رقابت های یورو 2012 را چهارشنبه آینده اعلام خواهد کرد.
این در حالی است که رقابت های این فصل لیگ برتر روز یکشنبه به پایان خواهد رسید و تنها چلسی باید سه روز بعد از اعلام این فهرست، در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ قرار بگیرد.
اولین اردوی سه شیرها از روز 21 می (5 روز بعد از اعلام فهرست) در اسپانیا آغاز خواهد شد و این تیم روز 26 می در اسلو، یک دیدار دوستانه با نروژ خواهد داشت.
هاجسون روز 29 می نیز فهرست نهایی 23 نفره اش را برای رقابت های یورو به یوفا خواهد فرستاد.
شاگردان هاجسون روز 2 ژوئن در ومبلی مقابل بلژیک قرار می گیرند و 4 روز بعد راهی لهستان خواهند شد. اولین دیدار سه شیرها در یورو مقابل فرانسه خواهد بود.
در حال حاضر بزرگترین دغدغه هاجسون، انتخاب از بین جان تری و ریو فردیناند است. گفته می شود سرمربی انگلیس برای اجتناب از ایجاد تنش در تیمش، قصد دارد یکی از این دو را به یورو ببرد.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th May, 2012, 12:06 AM
مدافع تيم ملي انگليس يورو را از دست داد

فرگوسن امروز در جمع خبرنگاران آسيب‌ديدگي اسمالينگ را تاييد کرد

http://u.goal.com/171000/171071hp2.jpg Getty Images

سایت گل- مدافع شياطين سرخ رقابت‌هاي يورو 2012 را براي حضور در تيم ملي انگليس از دست داد.
به نقل از ساکروي، کريس اسمالينگ مدافع منچستريونايتد و ملي‌پوش تيم فوتبال انگليس به دليل مصدوميت از ناحيه کشاله ران پيکارهاي يورو 2012 را از دست داد.

فرگوسن امروز در جمع خبرنگاران آسيب‌ديدگي اسمالينگ را تاييد کرد و گفت: کريس دچار آسيب‌ديدگي بدي از ناحيه کشاله ران شده و او جام ملت‌هاي 2012 را از دست خواهد داد. باشگاه ميزان آسيب‌ديدگي اسمالينگ را بررسي کرده و او شرايط سختي دارد.

کريس اسمالينگ مدافع 22 ساله شياطين سرخ يکي از گزينه‌هاي روي هاجسون براي جام ملت‌ها به شمار مي‌رفت و با غيبت او شانس بازيکناني مانند گري کيهيل، فيل جونز و جولين لسکات افزايش خواهد يافت.

سرمربي انگليس قرار است ليست بازيکنان ملي‌پوش اين تيم را سه روز پس از پايان ليگ برتر در تاريخ 16 ماه مي اعلام کند.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th May, 2012, 02:37 PM
اسمالینگ غایب اردوی انگلیس در یورو2012

ستاره سابق فولام ، شانس همراهی سه شیرها در رقابتهای یورو 2012 را نخواهد داشت

کریس اسمالینگ، مدافع باشگاه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس، به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش در رقابتهای یورو2012 نخواهد بود.

پیش از این انتظار می رفت که نام این بازیکن جوان در لیست روی هاجسون قرار بگیرد ؛ چرا که او در طول این فصل برای یونایتد نمایش خیره کنندده ای داشت. اما اکنون این جوان 22 ساله باید تابستان را در راه درمان مصدومیتش سپری کند.

سرالکس فرگوسن روز جمعه در صحبتهایی این خبر را تائید کرد و گفت: «کریس دچار مصدومیت بدی شده است. او ازناحیه عضله کشاله ران مصدوم شده و شانس حضور در رقابتهای یورو2012 را از دست خواهد داد. ما در حال حاضر در حال بررسی شرایط او هستیم ولی این مصدومیت بدی است.»

اسمالینگ پیش از این سه دیدار برای تیم ملی انگلیس انجام داده بود و در دیدار مقابل بلغارستان در سپتامبر سال 2011 اولین بازی اش را برای سه شیرها انجام داد.

از سوی دیگر روی هاجسون، مربی تیم ملی انگلیس ، روز شانزدهم ماه می (4 روز دیگر) لیست ابتدایی تیمش را اععلام خواهد کرد. غیبت اسمالینگ، راه را برای فیل جگیه لکا، گری کیهیل و فیل جونز و ژولین لسکات برای راهیابی به اردوی تیم ملی انگلیس مساعد خواهد کرد.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th May, 2012, 03:14 PM
گزارش روز: هاجسون و بازگشت به روح فوتبال انگلیسی

هاجسون یک مربی متوسط با کارنامه ای متوسط است که در دو تجربه اش در تیمهای بزرگ، یعنی اینتر ولیورپول، عملکردی فلاکت بار داشته ولی در تیمهای کوچکی مثل فولام ووست بروم، مربی موفقی بوده

http://u.goal.com/183400/183410hp2.jpg Getty

سایت گل- فرض کنیم منچسترسیتی، منچستر یونایتد، آرسنال و چلسی، همزمان بخواهند مانچینی، سر الکس، آرسن ونگر و دی متئو را اخراج کنند. کدام یک از آن ها برای جانشینی مربیان شان سراغ «روی هاجسون» می روند؟ پاسخ روشن است: هیچ کدام! در کدام داستان تخیلی می توانستیم تصور کنیم اسپانیا، آلمان، هلند، ایتالیا، فرانسه و پرتغال، یک ماه قبل از یورو 2012، نیمکت شان را به هاجسون بسپارند؟
هاجسون یک مربی متوسط با کارنامه ای متوسط است که در دو تجربه اش در تیم های بزرگ، یعنی اینتر و لیورپول، عملکردی فلاکت بار داشته ولی در تیم های کوچکی مثل فولام و وست بروم، مربی موفقی بوده. در عرصه ملی هم با سوئیس و فنلاند، با بضاعتی که این دو کشور داشتند، نتایج آبرومندی گرفته و دوره کوتاه و ناموفقی را هم در امارات گذرانده است. این کارنامه، ابداً با سوابقی که کاپلو و اریکسون داشتند، قابل مقایسه نیست اما آنچه که کورسوی امیدی برای هواداران تیم ملی انگلیس باقی می گذارد، بازگشت «روح فوتبال انگلیسی» به تیم محبوب آن هاست. در یک دهه گذشته، اسون گوران اریکسون و کاپلو، سبک و سیاقی را به تیم ملی انگلیس تحمیل کرده بودند که با روح فوتبال این کشور منافات داشت. هاجسون مربی صاحب سبکی نیست و در افکار تاکتیکی او کمتر نشانی از فوتبال مدرنی سراغ داریم که امروز در تیم های آلمان، هلند و اسپانیا اجرا می شود. هاجسون در تقسیم بندی های امروزی، یک مربی سنتی محسوب می شود و هیچ بعید نیست در لیستی که به زودی منتشر می شود، نام مهاجمان بلند قامتی مثل پیتر کراوچ و اندی کارول را ببینیم تا بعد از سال ها، بار دیگر تیم ملی انگلیس برای رسیدن به گل، چشم به بازی مستقیم و سانترهای بلند داشته باشد. البته هیچ کدام از این ها دلیل بر آن نیست که تیم هاجسون را از همین الان شکست خورده بدانیم.

اگر بخواهیم نیمه پر لیوان را نگاه کنیم، هاجسون از آن دسته مربیانی است که با بازیکنانش ارتباط دوستانه و نزدیکی پیدا می کند و این دقیقاً همان چیزی است که دون فابیو در همه این سال ها در آن ناموفق بود. هاجسون یک مربی متشخص و جنتلمن است که به رغم لکنت زبانش، ارتباط کلامی خوبی با بازیکنانش برقرار می کند. خبر خوب دیگر برای تیم ملی انگلیس این است که بر خلاف یک دهه اخیر که رسانه های مخرب انگلیسی، با نوعی خوش بینی توأم با بلاهت، به کمتر از قهرمانی در جام جهانی و جام ملت های اروپا رضایت نمی دادند، این بار کسی توقع زیادی از این تیم ندارد و همین که فشار مرگباری روی این تیم نیست، می تواند به هاجسون کمک کند که در یورو 2012، آرامش بیشتری داشته باشد. اگر وین رونی و با کمی اغماض اشلی کول را فاکتور بگیریم، بازیکنان فعلی تیم ملی انگلیس را می توان در سه دسته قرار داد؛
1- باتجربه هایی مثل لمپارد، جرارد و جان تری که بازیکنان باکیفیت سال های گذشته نیستند
2- جوان هایی مثل فیل جونز، جوردان هندرسون، کایل واکر، دنی استوریج و دنی ولبک که تجربه کافی حضور در تورنمنت های بزرگ را ندارند.
3- بازیکنان متوسطی مثل جیمز میلنر، تئو والکات و گرت بری که این آخری یکی از بدترین های انگلیس در جام جهانی گذشته بود.
با چنین بضاعتی، هاجسون کار دشواری برای رقابت های با غول های امروز فوتبال اروپا دارد اما انگلیس در هر حالتی یک وزنه بزرگ در فوتبال قاره است و دور از ذهن نیست که با هاجسون، یکی از شگفتی سازان این دوره باشد.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
16th May, 2012, 09:48 PM
استیون جرارد، کاپیتان انگلیس در یورو2012

روی هاجسون، اسطوره باشگاه لیورپول رابه عنوان کاپیتان تیمش برگزیده است

http://u.goal.com/171000/171072hp2.jpg

روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس، استیون جرارد را به عنوان کاپیتان تیمش در رقابتهای یورو2012 برگزیده است.

این درحالی است که تا ماه فوریه، بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس در اختیار جان تری بود، اما تصمیم سران اتحادیه برای بازپس گرفتن بازوبند از او، منجر به استعفای فابیو کاپلو شد و اکنون هاجسون ، کاپیتان دیگری را برای تیمش برگزیده است.

جرارد پیش از این در 15 بازی کاپیتانی تیم ملی انگلیس را در دست داشته و اولین کاپیتانی اش در ماه مارس سال 2004 بود و او برای آخرین بار در سپتامبر سال 2010 در بازی مقابل سوئیس کاپیتان سه شیرها بود.

هاجسون در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« به نظر من جرارد بازیکنی است که می تواند این مسئولیت را برعهده بگیرد.او شب گذشته و زمانی که من تصمیمم را باو در میان گذاشتم، واقعا خوشحال شد.من برروی او حساب باز کرده ام و تیم را برپایه اتحاد انتخاب خواهم کرد.»

تیم ملی انگلیس به زودی در دو دیدار دوستانه مقابل نروژ و بلژیک قرار خواهد گرفت و اولین بازی این تیم دررقابتهای یورو در 11 ژوئن مقابل فرانسه خواهد بود

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
18th May, 2012, 06:18 PM
دفاع هاجسون از تری: تازمانی که اتهامات اثبات نشده، تری بیگناه است

سرمربی جدید تیم ملی انگلیس به دفاع از جان تری برخاسته

http://u.goal.com/185900/185902hp2.jpg Getty Images

سایت گل- روی هاجسون سرمربی جدید تیم ملی انگلیس روز 4شنبه لیست ابتدایی بازیکنان فراخوانده شده به اردوی این تیم در آستانه رقابتهای یورو2012 را اعلام کرد. نام ریو فردیناند در این لیست دیده نمی شود و جان تری، کاپیتان سابق سه شیرها به اردوی این تیم دعوت شده است

هاجسون در کنفرانسی خبری به بررسی اوضاع کنونی سه شیرها پرداخت و دردفاع از جان تری گفت:« اگرپرونده تری را از نظر قضایی بررسی کنید، او تا زمانی که اتهامات، به اثبات نرسد، بیگناه است. تصمیم برای انتخاب تری برپایه مسائل فوتبالی انجام شد. من زمانی که او را انتخاب کردم ، می دانستم که خیلی هاابروهایشان را بالا می اندازند و بااین انتخاب مشکل دارند ولی من باور دارم که او در بازیهای اخیر تیمش، خیلی خوب بوده.»

مربی تیم ملی انگلیس ادامه داد:« من می دانم که شما در جواب من خواهید گفت که کاری که تری در دیدار با بارسلونا انجام داد، اشتباه بود ولی او نقش پررنگ و موثری در بازی چلسی در فینال اف ای کاپ و قهرمانی تیمش داشت و به این تیم کمک زیادی در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند. من به بازه زمانی طولانی تری نگاه می کنم و فقط چند هفته اخیر را نمی بینم.»

حذف نام ریوفردیناند از لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی انگلیس یکی از موضوعاتی بود که هاجسون در باره آن به صحبت پرداخت:« من می بایست تصمیمم را بر مبنای آنچه در ماه های اخیر دیدم، اتخاد می کردم. فردیناند در طول یک سال گذشته تنها یک بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داد. من می خواستم تا فیل جونز برای تیمم بازی کند، به ویژه در غیاب والکر. من در زنگ زدن به بازیکنان کار سختی را داشتم؛ از جمله در تماسی که با فردیناند داشتم ولی این تصمیمات تنها برپایه فوتبال بود و نه چیز دیگر. فردیناند بازیکنی است که من برایش احترام زیادی قائلم. من باید تصمیماتی فوتبالی، برپایه آنچه در ماه های اخیر دیده ام می گرفتم.»

تیم ملی انگلیس در روز 26 ماه می دراولین دیداری که هاجسون را روی نیمکت مربیگری می بیند در دیداری دوستانه مقابل نروژ قرار می گیرد در روز 2 ژوئن درمقابل بلژیک بازی خواهد کرد.

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
21st May, 2012, 07:30 PM
هاجسون: جرارد و لمپارد می توانند درکنار هم بازی کنند

سرمربی جدید تیم ملی انگلیس معتقد است که کاپیتان لیورپول و ستاره باتجربه چلسی می توانند درکنار هم موفق باشند

http://u.goal.com/183400/183415hp2.jpg Getty

سایت گل- روی هاجسون،سرمربی جدید تیم ملی انگلیس معتقد است که استیون جرارد و فرانک لمپارد می توانند در رقابتهای یورو2012 در کنار هم در خط میانی تیم ملی انگلیس به میدان بروند. این درحالی است که این دو ستاره در همکاری با هم در ترکیب سه شیرها در سالهای اخیر موفق نبوده اند و از سوی دیگر هردوی آنها درتیمهای باشگاهی شان موفق هستند.

روی هاجسون نام هر دوی این بازیکنان را در فهرست 23 نفره تیمش قرار داده و درصحبتهایی دراین باره به اسکای سپورت گفته:« می دانم که این زوج پیش از این باهم موفق عمل نکرده اند و به همین خاطر هم هست که نمی خواهم بگویم که استفاده از این دو بازیکن درکنار هم بی فایده است.چون قطعا آنها درکنار هم می توانند موفق باشند. من شواهد و مدارک زیادی دارم که می تواند ثابت کند که این صحبتها درست نیست.گاهی وقتها بعضی بازیکنان بنا به دلایلی با هم جور نمی شوند. من باید با این دو بازیکن همکاری کنم تا دلیل این عدم هماهنگی را برای خودم هم که شده کشف کنم.»

سرمربی جدید سه شیرها ادامه داد:«من نمی توانم تضمین کنم ولی خوشحالم که این فرصت را دارم.چون دیده ام که این دو بازیکن درترکیب تیمهای باشگاهی شان عملکرد فوق العاده ای را به نمایش می گذارند.پس دلیلی نمی بینیم که چرا نتوانند در کنار هم موفق باشند.»

هاجسون درادامه صحبتهایش از انگیزه های شاگردانش برای موفقیت صحبت کرد و جرارد را یک الگو و نمونه خیلی خوب خواند و گفت:« می دانم که جرارد با تمام وجود توانایی هایش را به کار می گیرد تا در تیم باشد. این کاملا برای من روشن است. من پیش از این و درصحبتهایی که با این بازیکنان داشتم به شدت تحت تاثیرقرار گرفتم.وقتی با بازیکنانی صحبت می کنی که در ماه های اخیر در اوج نبوده و انتقادات زیادی از آنها می شود، حس متفاوتی داری. من مطمئن نبودم که از جرارداین حس را می گیرم ولی او به من گفت:"من را انتخاب کن.من می خواهم بازی کنم. آن پیراهن را به من بده و لطفا آن رااز من نگیر.»

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
24th May, 2012, 03:12 PM
کریس رونالدو: همیشه از انگلیس توقع دارم تا درتورنمنتهای بزرگ به قهرمانی برسد

ستاره تیم ملی پرتغال و باشگاه رئال مادرید معتقد است که تیم روی هاجسون شانس زیادی برای قهرمانی در رقابتهای یورو2012 دارد

http://u.goal.com/187700/187780hp2.jpg Goal.com

سایت گل- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید معتقد است که تیم ملی انگلیس زیر نظر روی هاجسون یکی از نامزدهای قهرمانی در رقابتهای یورو2012 است.

این درحالی است که سه شیرها در آخرین تورنمنت بزرگ فوتبالی ناکام بودند و در مرحله اول حذفی رقابتهای جام جهانی 2010 به دست آلمان از گردونه رقابتها خارج شدند. آنها بعد از غیبت در رقابتهای یورو2008، گام به یورو2012 خواهند گذاشت و رونالدو معتقد است که انگلیس این بار با قدرت بیشتری بازخواهد گشت

ستاره سابق منچستریونایتد معتقد است که انگلیس جزو مدعیان قهرمانی در یورو خواهد بود.

او در مراسمی که از سوی کاسترول ترتیب داده شده بود و خبرنگار گل در آن حضور داشت گفت:« شانس ها همیشه یکسان است. انگلیس بازیکنان فوق العاده ای دارد و الان و با این مربی جدید، اوضاع این تیم جالب خواهد بود. من همیشه از انگلیس توقع داشته ام تا در تورنمنت های بزرگ موفق باشد، چون همیشه یکی از بهترین تیم های دنیا بوده اند و انگلیس مجددا در صدر خواهد بود.»

این درحالی است که سران اتحادیه فوتبال انگلیس در پی استعفای کاپلو در ماه فوریه، در ماه می، روی هاجسون را به عنوان مربی جدیدشان برگزیدند.

رونالدو درمورد هاجسون گفت:« من خیلی هاجسون را نمی شناسم ولی انتخاب او برای هدایت تیم ملی انگلیس نشان می دهد که او گزینه خوبی است. پس باید ببینیم که سه شیرها در رقابتهای یورو چه خواهند کرد. امیدوارم که او موفق باشد. من در انگلیس طرفداران زیادی دارم و خودم هم این کشور را خیلی دوست دارم. برای انگلیس، مربی اش، بازیکنانش و تمام مردم این کشور آرزوی موفقیت می کنم.»

رونالدو و هم وطنانش در رقابتهای یورو مقابل آلمانی قرار خواهند گرفت که درمرحله یک چهارم پایانی یورو2008، آنها را از گردونه رقابتها حذف کرد. رونالدوی 27 ساله در صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که در فکر انتقام نیست:« فکر نمی کنم که ایده انتقام در ذهن کسی باشد.من به انتقام گرفتن اعتقاد ندارد. هیجان انگیز خواهد بود. چون ما لحظات سختی را مقابل آلمانی ها تجربه کرده ایم و این هم کار سختی خواهد بود. البته اوضاع تغییر می کند و امیدوارم که در این رقابتها بتوانیم روند را تغییر داده و آلمان را شکست دهیم.»

FARiD CANTONA
28th March, 2013, 01:35 AM
بعد از پیروزی پر گلی که مقابل سن مارینو داشتیم (در مجموع دو بازی 13 گل!) در بازی با مونته نگرو و در زمین
حریف به تساوی 1-1 رضایت دادیم. بازی نسبتا در اختیار ما بود و تک گل مارو وین رونی روی ارسال زیبای
استیون جرارد از روی نقطه کرنر به ثمر رساند. البته رونی یه موقعیت رو (که بنظرم روی اون صحنه بهترین کار
پاس دادن به ولبک بود که تو فضای خالی قرار داشت) با یه ضربه چیپ به تیرک دروازه حریف کوبید!
رو یه صحنه مشکوک هم داور خطای مدافع مونته نگرو روی ولبک رو تایید نکرد و به ولبک کارت زرد نشون داد.
مونته نگرو هم انصافا بعد از گل فشار زیادی روی ما آورد و حدودا تو دقیقه 75 دامیانوویچ دروازمون رو باز کرد.
(اونا هم از روی ضربه کرنر به این گل رسیدن که روی توپ اول هارت خوب واکنش نشون داد اما اونجا شلوغ شد
و به زور توپ رو چپوندن تو دروازه ما) :)

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th August, 2013, 10:15 AM
Manchester United's Ashley Young out of England squad

یانگ ِ 28 ساله به علت مصدومیت شانس انجام سی اُمین بازی ملیش برابر اسکاتلند رو از دست داد.

پزشکان تیم ملی انگلیس با من یو طی یک جمع بندی به این نتیجه رسیدن این بازی آماده بازی با اسکاتلند نخواهد بود.

این مصدومیت یانگ یادگار ِ دربی منچستر هست و از ناحیه مچ پاست . . .

Sir Amir United
12th August, 2013, 12:31 PM
من توی جهان طرفدار تیم ملی انگلیس هستم
خیلی دوست داشتم توی زمان بکهام یه قهرمانی بیاره انگلیس که متاسفانه قسمت نشد
تیم ملی انگلیس همیشه از اون دسته تیم هایی بود که بازیکناش توی لیگ بهترین ولی در تیم ملی نا هماهنگ کار میکردن
نمونش لمپارد

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
12th August, 2013, 01:56 PM
امیر تک به تک بازیکن خوب زیاد داره انگلیس ، منتها در قالب تیم انگار نمیتونن با هم اخت بشن!

جام جهانی 98 و 2002 اون همه بازیکن داشتن ، چی شد!؟

کلاً انگلیسی ها نشون دادن در کنار بقیه استعداد ها موفق تر هستن تا کنار هم . . .:71:

Sir Amir United
13th August, 2013, 10:40 AM
داود وقتی چند تا سوپر استار رو بغل هم قرار بدی به نظر میاد که هر کسی فکر میکنه از دیگری برتره .
و به خاطر همین چیزهاست که نمیتونن موفق بشن.
برای این نسل تیم ملی انگلیس هم من اینده درخشانی متاسفانه نمیبینم
amazingamazing

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
13th August, 2013, 11:04 AM
امیر بقیه تیمها هم کلی ستاره دارن ، مث اسپانیا ، دلیل نمیشه که!

فردیناند امروز گفته تیم ملی انگلیس بحران هویت داره ، شخصیت تیمی لازم رو نداره!

گفته بر عکس برزیل و ایتالیا و اسپانیا ، انگلیس از انسجام کافی برخوردار نیست.

"What is our identity?" Ferdinand said. "I've said that on Twitter I don't know how many times and people come back and say, 'What are you talking about?' But what is our identity?

حرفهای خوبی زده ، گفته اگه رنگ پیرهن تیم رو عوض کنید و اسمها رو از پشتش وردارید نمیتونید تشخیص بدید تیم ملی انگلیس هست ، ینی سبک و استایل و مشخصات بارزی ندارن مث برزیل و اسپانیا و ایتالیا و آلمان و ...

و یکسری حرفهای دیگه . . .

Sir Amir United
13th August, 2013, 11:27 AM
درسته بقیه تیم ها ستاره دارن اما ثبات دارن و مربی بزرگی دارن که این ثبات رو توی تیم ملی ایجاد کرده
اما تیم ملی انگلیس هر دفعه داره مربی عوض میکنه و فقط از مربی نتیجه میخوان و دنبال وقت دادن و برنامه طولانی مدت برای تیم ملی خودشون نیستن ولی برعکس اسپانیا برنامه ریزی کرد و الان داره آقایی میکنه

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
15th August, 2013, 02:15 PM
Rickie Lambert heads England to 3-2 win over Scotland

بازی زیبای انگلیس-اسکاتلند برای انگلیسی ها ی قهرمان تازه داشت ، ریکی لامربت که به عنوان بازیکن ذخیره اومد و با ضربه سر گل پیروزی رو برای انگلیسی ها به ثمر رسوند.

دقیقه 70 بود که از روی کرنر لیتون بینز ، مهاجم ساوت همپتون با ضربه سر دروازه رو باز کرد ، این گل آموزشی هم بود ، تحرکت مهاجمین و در نتیجه مدافعین بسیار بالا بود و در نهایت لامبرت بدون مزاحمت دروازه رو باز کرد.

والکات و ولبک دو گل دیگه رو زدن ، گل ولبک از روی سانتر جرارد و باز هم با ضربه سر بود . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th November, 2013, 12:07 AM
Phil Jones ruled out of England's friendly against Germany

فیل جونز به علت مصدومیتی که در بازی با شیلی براش اتفاق افتاد و دقیقه 57 هم جاش رو به اسمالینگ داده بود ، بازی با آلمان رو هم از دست داد.

آلمان هم سه شنب خدیرا رو نداره.

کهیل و Phil Jagielka به احتمال زیاد در قلب خط دفاعی انگلیس در این بازی قرار خواهند گرفت.

هارت و اشلی کول هم گفته میشه این بازی فیکس خواهند بود . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
17th November, 2013, 10:13 PM
England and Liverpool forward Daniel Sturridge fit to face Germany

مهاجم آماده لیورپول و تیم ملی انگلستان در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مشکلی برای بازی با آلمان نداره.

ضمن اینکه از جرارد هم تمجدید کرده و گفته لیاقت اینکه بیشترین بازی ملی رو داشته باشه ، داره.

جرارد اگه تو تموم بازی های قبل از جام جهانی و مرحله گروهی به میدان بره این رکورد رو به نام خودش میکنه . . .

Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ
18th November, 2013, 07:41 PM
ترکیب احتمالی انگلیس برابر آلمان:

Hart, Cole, Jagielka, Smalling, Walker, Cleverley, Gerrard, Lallana, Rooney, Townsend, Sturridge

آلمان هم نویر و لام و خدیرا و اوزیل رو نداره.

درون دروازه گلر دورتمونده (ویندنفلر 33 ساله در اولین بازی ملی!) ، رویس ، بندر، اشملتزر هم بازی خواهند کرد.

Sir Amir United
19th November, 2013, 12:04 PM
همیشه از ابتدا من طرفدار تیم ملی انگلیس بودم و همیشه خدا دوست داشتم قهرمان بشه
امیدوارم این جام جهانی رو بتونن با موفقیت و قهرمانی پشت سر بزارن هر چند که کار بسیار سختی هستش
اما به عنوان طرفدار انگلیس امیدوارم انگلیس قهرمان جام جهانی بشه