PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ (4)

صفحه ها : [1] 2 3 4

NoName
22nd September, 2006, 12:24 AM
به تاپیك مقدس ارتش سرخ خوش اومدید:6: :8::8::8:

NoName
22nd September, 2006, 12:36 AM
بچه ها دوست دارم شروع این تاپیك با قهرمانی پرسپولیس همزمان باشه:8::8::8:

Siyavoush
22nd September, 2006, 01:22 AM
بهتر نیست برین سراغ پیش بینی بازی؟:4:

NoName
22nd September, 2006, 01:29 AM
بهتر نیست برین سراغ پیش بینی بازی؟:4:
من میگم 3 بر 1 به نفع پرسپولیس:6: :8: :8: :8:

Benyamin
22nd September, 2006, 01:38 AM
میثم جان خیلی خوش بینیا
ما اگه دیگه خیلی خوش شانس باشیم با این بازیكنا 1-1 یا 2-2 مساوی میشیم
ولی من 2-2 پیش بینی می كنم

nima_realmadrid
22nd September, 2006, 01:44 AM
http://www.masalaforall.com/imgs/fp/ftp/fpftpma88Gsg2989.JPG
این میثم خیلی حرف زد مجبور شدم عكس ماشینش رو كه جلوی مجتمع نارنجستان نور پارك كرده بود رو اینجا بذارم!!!:sick:

راستی میثم جان قبول داریم كه تیممون خوب بازی نمی كنه.ولی به خدا بضاعت تیم ما همینه.چیزی كه واضحه اینه كه مهمترین پست در فوتبال هافبك وسط هستش.اگه تیمی هافبك وسط خوبی داشته باشه،می تونه بازی رو جمع كنه و زهر حملات حریف رو بگیره و جملات خودش رو دامنه دار تر كنه.ولی الان در استقلال با مصدومیت جباری و یوسفی هافبك وسط خوب نداریم.مهاجم هم كه...اینا رو با عنایتی مقایسه می كنیم...
الان رئال یا تیم ملی ایتالیا هم همین مشكل رو دارن كه 1 هافبك وسط خوب و خلاق و فانتازیستا ندارن.استقلال حتی سخت می تونست بازیش اش رو به فجر تحمیل كنه.این وسط باید به بازی مستقیم رو اورد.وقتی سانتر كننده خوبی نداریم مجبوریم از اوت به عنوان سانتر استفاده كنیم.
من راستش اینقدر ها هم در بازی استقلال خوش شانسی رو ندیدم(هر چند شانس لیاقت می خواد)اینكه دروازه بان استقلال پنالتی می گیره یا انصاریان پنالتی رو گل می كنه شانس نیست.از نظر داوری هم من رو گل اول فجر تو این بازی خیلی شك دارم كه صحیح بوده باشه.گیلا اوری هم به همین مسئله اعتراض كرد كه اخراج شد.جفت پنالتی ها هم درست بوده.
چطور شما به مربی خودتون 5 هفته،تا نیم فصل و 1 فصل وقت می دین واسه نتیجه گیری ولی 3 هفته رو واسه صمد كاملا كافی می دونید؟؟؟ّّ!!!!تازه 3 هفته ای كه با كلی مصدوم همراه بوده.چیزی كه مشخصه استقلال نسبت به بضاعتش رویائی نتیجه گرفته و می شه به اینده اش هم امیدوار بود كه با بازگشت مصدومان و هماهنگ شدن بازیكنان جدید بهتر هم بازی كنه.!!

barça
22nd September, 2006, 05:10 AM
من فقط میتونم بگم كه امیدوارم پرسپولیس ببره...
گرچه اصلا" خوش بین نیستم....

Soltan Ali Daei
22nd September, 2006, 05:35 AM
امیدوارم ببریم اما اگه نبردیم هم فاجعه ای اتفاق نمیفته

barça
22nd September, 2006, 05:43 AM
امیدوارم ببریم اما اگه نبردیم هم فاجعه ای اتفاق نمیفته
یعنی چی اتفاقی نمیوفته؟؟؟
ما این همه انتظار كشیدیم و كلی نتایج افتضاح لیگ قبل رو ندید گرفتیم , كه بتونیم قهرمان جام حذفی بشیم...
اون وقت شما میگی كه فاجعه ای اتفاقی نمیوفته؟؟؟بابا ما هزارتا امید به این بازی داریم...
اگه قهرمان نشیم كه خیلی تابلو میشه.:40:

NoName
22nd September, 2006, 12:14 PM
http://www.masalaforall.com/imgs/fp/ftp/fpftpma88Gsg2989.JPG
این میثم خیلی حرف زد مجبور شدم عكس ماشینش رو كه جلوی مجتمع نارنجستان نور پارك كرده بود رو اینجا بذارم!!!:sick:

راستی میثم جان قبول داریم كه تیممون خوب بازی نمی كنه.ولی به خدا بضاعت تیم ما همینه.چیزی كه واضحه اینه كه مهمترین پست در فوتبال هافبك وسط هستش.اگه تیمی هافبك وسط خوبی داشته باشه،می تونه بازی رو جمع كنه و زهر حملات حریف رو بگیره و جملات خودش رو دامنه دار تر كنه.ولی الان در استقلال با مصدومیت جباری و یوسفی هافبك وسط خوب نداریم.مهاجم هم كه...اینا رو با عنایتی مقایسه می كنیم...
الان رئال یا تیم ملی ایتالیا هم همین مشكل رو دارن كه 1 هافبك وسط خوب و خلاق و فانتازیستا ندارن.استقلال حتی سخت می تونست بازیش اش رو به فجر تحمیل كنه.این وسط باید به بازی مستقیم رو اورد.وقتی سانتر كننده خوبی نداریم مجبوریم از اوت به عنوان سانتر استفاده كنیم.
من راستش اینقدر ها هم در بازی استقلال خوش شانسی رو ندیدم(هر چند شانس لیاقت می خواد)اینكه دروازه بان استقلال پنالتی می گیره یا انصاریان پنالتی رو گل می كنه شانس نیست.از نظر داوری هم من رو گل اول فجر تو این بازی خیلی شك دارم كه صحیح بوده باشه.گیلا اوری هم به همین مسئله اعتراض كرد كه اخراج شد.جفت پنالتی ها هم درست بوده.
چطور شما به مربی خودتون 5 هفته،تا نیم فصل و 1 فصل وقت می دین واسه نتیجه گیری ولی 3 هفته رو واسه صمد كاملا كافی می دونید؟؟؟ّّ!!!!تازه 3 هفته ای كه با كلی مصدوم همراه بوده.چیزی كه مشخصه استقلال نسبت به بضاعتش رویائی نتیجه گرفته و می شه به اینده اش هم امیدوار بود كه با بازگشت مصدومان و هماهنگ شدن بازیكنان جدید بهتر هم بازی كنه.!!
نیما جون:11: :8: واسه چی عكس ماشینمو اینجا گذاشتی؟:4:

درمورد بحثمون نیما جون حرف تو كاملا درست باید به مربی وقت داد...
ولی شرایط رو هم باید درنظر گرفت...بیبین استقلال بعد از چندین سال تونسته قهرمان ایران بشه و بره اسیا...
بعد از رفتنش به اسیا یك نفر سرمربی این تیم شده كه تا حالا سابقه ای رو در این امر نداشته...به نظرت این ریسك بزرگی نیست...؟اشتباه بزرگی نیست...؟حاصل تلاش یك فصلش رو داده به یك سرمربیی كه تا به حال رنگ و روی این پستو ندیده...به نظرت اصلا این درسته...؟

---------------------------------------------------------------
بچه ها امروز كریم جامو میبره بالا:6: :8: :8: :8:
راستی بچه ها مگه من نگفتم صحبت از نا امیدی نكنید؟
یك ارسال نا امید كننده بیبینم قیافه من از ( :8: ) تبدیل میشه به (:angry: )

forever_failure
22nd September, 2006, 12:26 PM
امیدوارم پرسپوایس قهرمان بشه.فكر میكنم 2_ببره.در مورد استقلال هم من با میثم جان موافقم.سالهاست كه تیم های ایرانی تو اسیا به جایی نرسیدن یك سال كه استقلال داره میره اسیا و به امید خدا پرسپولیس استقلالی ها رفتن یه مربی عجیب قریب اوردن.اخه مرفاوی نه تحصیلات داره نه تجربه.

L a V i N
22nd September, 2006, 02:39 PM
ارسال كامران خان البته به صورت تكه تكه!
واقعآ این قدرشناسی شما رو نشون میده!
از زمانی كه انصاریان از پرسپولیس رفته همیشه این حرفا پشت سرش بوده ( كه میبینیم با رفتنش
دفاع پرسپولیس نقش یك آبكش رو بازی میكنه)
مشكل خط دفاعی پرسپولیس به بودو نبود انصاریان ربطی نداره! مشكل تیم نبود كریم بود كه انشالله
به زودی حل میشه البته پرسپولیس به یه مدافع خوب نیاز داشت كه متاسفانه نشد!
در ضمن ما قدر كسانی رو می دونیم كه قدر تیم محبوبمون رو بدونن!!
لطفآ وقتی پاراگرافی رو نقل قول می كنید و می خواین به اصطلاح حاضر جوابی كنید:7: :4: حداقل اون پاراگراف
رو بخونید و بعدآ یه چیزی بنویسید كه بشه جواب داد.:4:
سریال دست های پشت پرده!!!!
منظور من روشن بود! من پاراگراف رو خوندم و جواب دادم و تجزیه وتحلیلش رو گذاشتم به عهده ی شما!!

من كی گفتم مرفاوی به عنوان سرمربی افتخار كسب كرده؟
شما نگفتی مرفاوی افتخار كسب كرده ولی خوب وقتی از سرمربیه پرسپولیس
ایراد های بنی اسرائیلی می گیری بهتره به سرمربی تیمتون هم یه نیم نگاهی بندازی!!
منتها دست های نیكبخت نمی تونه مثل علیزاده اوت پرتاب كنه.:4:
آخه اوت های نیكبخت به چه درد پرسپولیس می خوره كه تاكتیك تیم اوت دستی باشه!
فعلآ این بازیكنان تیم محبوب شما هستن كه دستاشون بهتر از پاهاشون عمل می كنه!
(یه تیر كمون می خریدین جای علیزاده!:4:)
بله هنوز هم تعصب اجازه نمی ده واقعیت ها رو ببینید چون با این دفاعی كه دارید(حتی باقری) حضور در
سه تیم بالای جدول برای شما بیشتر شبیه یك رویای شیرین خواهد بود!
نه این كه پرسپولیس تا حالا اول, دوم , سوم نشده این افتخارات واسه ما شده رویا!!
شوخی می كنی درسته؟!!
نترس عزیز جان استقلال پرسپولیس نیست!
وای خدا نكنه! كی گفته استقلال پرسپولیسه! یعنی میشه استقلال اینقدر خوش سعادت باشه!:4:

NoName
22nd September, 2006, 03:33 PM
فقط 30 دقیقه تا غرش شیران سرخ:8::8::8:

به امید خدا میبریم:8::8::8:
رو بردمون کوچکترین شکی ندارم:8::8::8:صددرصد میبریم:8::8::8:

NoName
22nd September, 2006, 04:51 PM
نیمه اول سپاهانیا از چنگمون در رفتن:angry:
حداقل باید دوتا گل میزدیم:angry:

عیبی نداره نیمه دوم گلامون رو یکی یکی وارد دروازه سپاهان میکنیم:6: :8: :8: :8:

NoName
22nd September, 2006, 06:56 PM
باختیم ولی شایستگی قهرمانی رو ما داشتیم...

Benyamin
22nd September, 2006, 06:56 PM
خوب بغض گلومو گرفته:102: :102: :102: :ohno: :20: :20: :20: نمی دونم چی بگم بعد معدنچی:angry: همه بازیكنامون عالی بودن واقعا خیلی زحمت كشیدن ولی خوب باختیم

KAMRAN21
22nd September, 2006, 06:57 PM
نیکبخت یادت نره...انصار سرورته.:4: :8:

NoName
22nd September, 2006, 06:57 PM
باز هم مجبوریم سپاهان رو در جام اسیایی تحمل کنیم:sick:
البته مرادی هم کم کمکشون نکرد پنالتی ما در دقیقه اخر پر پر شد...

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 06:58 PM
:21: نیكبخت بیا اینجا :21:

نیكبخت بیا اینجا

NoName
22nd September, 2006, 06:59 PM
نیکبخت یادت نره...انصار سرورته.:4: :8:
پنالتی چیزیه که حتی بهترین بازیکنان جهان مثل بکهام خراب میکنند...چون شانسیه...من به شخصه از نیکبخت بابت اون پنالتیش ناراحت نیستم و به نظر من بهترین بازیکن زمین بود...

forever_failure
22nd September, 2006, 06:59 PM
مثله اینكه قهرمانی به ما نیمده.یك سال دیگه هم باید صبر كنیم شاید به یه جایی برسیم.

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:00 PM
نیکبخت استقلالی هو هو هو هو:7: :4:

davidbeckham
22nd September, 2006, 07:02 PM
نیكبخت حیا كن پرسپولیسو رها كن
پرسپولیس جای پول پرستی مثل تو نیست
معدنچی هم كه خونش حلاله
از این به بعد من و دوستام میریم استادیوم و انصاریفرد-دنیزلی- نیكبخت(نكبت) رو هو میكنیم
یه موی گندیده اتصاریان به صدتا نیكبخت میارزه
ضمنا من مثل شما بیتعصب نیستم كه بگم خوب بود
انصاری فرد رو با لگد باید انداخت بیرون

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 07:03 PM
معدنچی هم كه خونش حلاله
از این به بعد من و دوستام میریم استادیوم و انصاریفرد-دنیزلی- نیكبخت(نكبت) رو همو میكنیم

داش علی انصاریان --- داش علی انصاریان

نیكبخت واحدی، چقدر تو ماهیییی، چقدر تو ماهییییی:21:

Benyamin
22nd September, 2006, 07:04 PM
اگه معدنچی اون تك به تك رو از دست نمی داد...

L a V i N
22nd September, 2006, 07:06 PM
هر چی می كشیم از این معدنچیه!! بازیكن ضایع!:angry:
10 روزه دارم میگم اگه اون پنالتی گل می شد اگه اگه اگه......:cry:
من نمیدونم این استقلالیا چشونه! این شكست از باخت برابر سپاهان( جام حذفی دو سال پیش)
جلوی 80000 تماشاگر خودی كه ضایعتر نبود!
الان بدجور عصبانیم جو می گیرتم همه ی ارسال های استقلالیا رو پاك می كنم!:4:(علایم بی جنبگی!:4:)

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 07:08 PM
هر چی می كشیم از این معدنچیه!! بازیكن ضایع!:angry:
10 روزه دارم میگم اگه اون پنالتی گل می شد اگه اگه اگه......:cry:
من نمیدونم این استقلالیا چشونه! این شكست از باخت برابر سپاهان( جام حذفی دو سال پیش)
جلوی 80000 تماشاگر خودی كه ضایعتر نبود!
الان بدجور عصبانیم جو می گیرتم همه ی ارسال های استقلالیا رو پاك می كنم!:4:(علایم بی جنبگی!:4:)

من دوست داشتم پرسپولیس قهرمان بشه، یعنی نتیجه زیاد فرقی نمی كرد.

اما هنرنمایی نیكی، اوج هیجان فوتبال ایران بود:21: :21: :21:

NoName
22nd September, 2006, 07:08 PM
معدنچی هم كه خونش حلاله
از این به بعد من و دوستام میریم استادیوم و انصاریفرد-دنیزلی- نیكبخت(نكبت) رو همو میكنیم

اینقدر تعصب و غیرت داری مشخصه...
واقعا متاسفم برات...

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:11 PM
و استقلال بزرگ همچنان پرافتخارترین تیم جام حذفی باقی موند.

NoName
22nd September, 2006, 07:15 PM
من دوست داشتم پرسپولیس قهرمان بشه، یعنی نتیجه زیاد فرقی نمی كرد.

اما هنرنمایی نیكی، اوج هیجان فوتبال ایران بود:21: :21: :21:

نیما ما اونقدر هام که فکرشو میکنی احمق نیستیم...میخوای نیکبخت خراب کنی...
ولی نمیتونی...چون از نظر فنی بهتری بازیکن زمین بود و باز هم میگم پنالتی یک چیز شانسیه...

The Special One
22nd September, 2006, 07:16 PM
مهم نیست نیكی رو میگم به هرحال پیش میاد
آقای نیما شریفی هم گویا امضا جمع كردنها و مقالات التماسوار خودشان ودوستانشان را برای بازگرداندن نیكی فراموش كردند

L a V i N
22nd September, 2006, 07:17 PM
معدنچی هم كه خونش حلاله
از این به بعد من و دوستام میریم استادیوم و انصاریفرد-دنیزلی- نیكبخت(نكبت) رو هو میكنیم
پرسپولیس امروز عالی بازی كرد! نیمه ی اول بازی تمامآ دست پرسپولیس بود!
نباید می ذاشتن بازی به پنالتی بكشه كه متاسفانه....
خدا وكیلی بازی پرسپولیس دنیزلی رو با پرسپولیس پروین مقایسه كن مطمئنآ
تفاوت های خوشكلی رو مشاهده می كنی!!!

nima_realmadrid
22nd September, 2006, 07:17 PM
داش علی انصاریان --- داش علی انصاریان

نیكبخت واحدی، چقدر تو ماهیییی، چقدر تو ماهییییی:21:
نیما ازت خواهش می كنم به انصاریان نگو داش علی.داش علی یكیه اونم داش علی منصوریان
داش میثم تعصبی نظر نده دیگه.نیكی چیكار كرد كه بهترین بازیكن زمین باشه؟؟؟رو گل تاثیر داشت یا موقعیت گل اونها رو خراب كرد؟؟؟راستی معدنچی چرا اینجوری شده؟؟خوده اینزاگیه.همیشه در افساید و ضعیف!!به هر حال پنالتی شانسیه و شاید اگه دنیزلی هجومی تر می كرد تیمش رو نتیجه بهتری می گرفت.تسلیت می گم

zemestoon10
22nd September, 2006, 07:19 PM
این هم از نیكی جونتون

حال میكنم حق به حقدار میرسه

دیروز تو استادیوم واسه ما سینه میزدید حالا حقتون رو گرفتید:21:

Gossiper
22nd September, 2006, 07:19 PM
اون صحنه حتی در حالتيکه فول يعنی خطای کف پا آعلام ميشد پنالتی نبود يک ضربه کاشته غير مستقيم از داخل محوطه جريمه بود

البته بايد اون صحنه رو دوباره ديد ، بنظرم اصلا خطا نبود چون سر معدنچی به اندازه کافی پايين بود که خطايی گرفته نشه و دفاع هم با نوک پا از زير به توپ ضربه زد

به هر حال پرسپوليس مدتهاست که توی سراشيبيه ،در چنين حالتی همه درها بسته به نظر ميرسه .اين برد ميتونست پرسپوليس رو از اين برزخ بيرون بياره ولی شانس هم باهاش يار نبود

بازگشت قدرتمندانه کريم نکته مثبت اين بازی برای پرسپوليس بود:30:
در پايان زندگی ادامه داره:wink:

NoName
22nd September, 2006, 07:21 PM
نیما ازت خواهش می كنم به انصاریان نگو داش علی.داش علی یكیه اونم داش علی منصوریان
داش میثم تعصبی نظر نده دیگه.نیكی چیكار كرد كه بهترین بازیكن زمین باشه؟؟؟رو گل تاثیر داشت یا موقعیت گل اونها رو خراب كرد؟؟؟راستی معدنچی چرا اینجوری شده؟؟خوده اینزاگیه.همیشه در افساید و ضعیف!!به هر حال پنالتی شانسیه و شاید اگه دنیزلی هجومی تر می كرد تیمش رو نتیجه بهتری می گرفت.تسلیت می گم

اتفاقا نیما جون این تویی که داری تعصبی نظر میدی...نیکبخت فعالترین و بهترین بازیکن زمین البته بعد از کریم بود...
البته داور پنالتیی که رو معدنچی صورت گرفت رو ندید...واگر نه الان این نمیشد...

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:22 PM
آی ببینم اون روزی رو كه انصاریان تمام پنالتیاتونو بزنه تو باقالیا!!! راه به راه سوتب بده ما بایم آبیته بخندیم!:4:

ما یه ممد دیوید بکهام داریم که تا اون باشه پنالتیامون رو هیچکی نخواهد زد.
آهای علی واحدی.............................:21:

(برگرفته از شعرهای داش نیما رئال مادرید):4:

NoName
22nd September, 2006, 07:23 PM
اون صحنه حتی در حالتيکه فول يعنی خطای کف پا آعلام ميشد پنالتی نبود يک ضربه کاشته غير مستقيم از داخل محوطه جريمه بود

البته بايد اون صحنه رو دوباره ديد ، بنظرم اصلا خطا نبود چون سر معدنچی به اندازه کافی پايين بود که خطايی گرفته نشه و دفاع هم با نوک پا از زير به توپ ضربه زد

به هر حال پرسپوليس مدتهاست که توی سراشيبيه ،در چنين حالتی همه درها بسته به نظر ميرسه .اين برد ميتونست پرسپوليس رو از اين برزخ بيرون بياره ولی شانس هم باهاش يار نبود

بازگشت قدرتمندانه کريم نکته مثبت اين بازی برای پرسپوليس بود:30:
در پايان زندگی ادامه داره:wink:

اتفاقا پنالتی بود صددرصد هم بود دوتا سپاهانی از دوطرف معدنچی رو پرس کردن...

The Special One
22nd September, 2006, 07:24 PM
بعله زندگی ادامه دارد و این شكست هم فراموش می شود ولی آن التماس ها فراموش نمی شود و همچنین سخنان امروز ! (شاید التماس هایتا را فراموش كردید ولی حرفهای امروزتان را خوب به یاد داشته باشید)

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:24 PM
باشه كامران جان فعلا دور دوره شماست نوبت ما هم میرسه
وقتی تو اهواز له شدین اونوقته كه ما ...

فدات شم نگران ما نباش.:8:
دوشنبه توی همین ورزشگاه دوباره باید با سپاهان بازی کنید.:4: :19:

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:26 PM
ولی دم نیکبخت گرم خدائی.
عجب پنالتی حرفه ایی زد.
نیکبخت پشت توپ..دورخیز میکنه...یک ضربه و تووووی تماشاچیا..:4: :21:
آفرین آفرین.:4:

L a V i N
22nd September, 2006, 07:28 PM
فدات شم نگران ما نباش.:8:
دوشنبه توی همین ورزشگاه دوباره باید با سپاهان بازی کنید.:4: :19:
مگه فوتبال دستیه دوشنبه هم باشون بازی كنیم؟!!
بازیه لیگ برتر 30 مهر برگزار میشه!( محض اطلاع!)

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:30 PM
والا گوینده شبکه جام جم که گفت دوشنبه.

NoName
22nd September, 2006, 07:30 PM
ولی دم نیکبخت گرم خدائی.
عجب پنالتی حرفه ایی زد.

پنالتی چیزیه که حتی بهترین بازیکنان جهان مثل بکهام خراب میکنند...چون شانسیه...من به شخصه از نیکبخت بابت اون پنالتیش ناراحت نیستم و به نظر من بهترین بازیکن زمین بود...

NoName
22nd September, 2006, 07:31 PM
فدایییی سرششش! فعلا كه داره می تركونه!

بعدشم پنالتی خراب كردن تو فینال یعنی اوج خنده!:21: :21: :21:

اره خیلی باحال میترکونه....فعلا که دوتا مدافع گذاشتیت پشتش صوتی هاشو جمع کنن...

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 07:32 PM
ولی دم نیکبخت گرم خدائی.
عجب پنالتی حرفه ایی زد.

نارنجک زدن بغل گوشش نیمه اول باحال بود:21: :21:

نیکبخت توپ را روی نقطه پنالتی قرار می دهد.

دورخیز می کند.

حرکت می کند.

گلللللللللللل ........... نشد!

:21:

davidbeckham
22nd September, 2006, 07:32 PM
منم ازاینكه میبینم پرسپولیس گیر امثال شما وانصاری فرد
افتاده حالم بهم میخوره
شعور از نظر شما اینه كه تیم ببازه و عین خیالتون نباشه
انصاریفرد هم برگرده به فوتسال
اگه نتونستی ثابت كنی چی؟
وقتی از چیزی مطمئن نیستی نگو
اگه قرار باشه با رفتن پروین باز هم ببازیم
من ترجیح میدم پروین برگرده
چون حداقل پولمون هدر نره
از این به بعد شعار پرسپولیسیهای واقعی اینه:نیكبخت حیاكن پرسپولیسو رها كن

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 07:33 PM
اره خیلی باحال میترکونه....فعلا که دوتا مدافع گذاشتیت پشتش صوتی هاشو جمع کنن...

میثم جون تا حالا انقدر عصبانی ندیده بودمت خدایی. جدا از شوخی می گم. زیاد خودتو ناراحت نکن. جدی می گم.

در مورد انصاریان، محض اطلاع بگم که ایشون مدافع پوششی هستن و دو تا مدافع جلوی ایشون بازی می کنن:21:

Gossiper
22nd September, 2006, 07:33 PM
پرس از دو طرف ،بعيد ميدونم .در اون صحنه معندنچی از هر دو بازيکن حريف جلوتر بود و کسی که جلوش بود توپ رو از زير سرش زد .اگر چنين چيزی هم بوده اشتباهات داوری قسمتی از همون بدشانسييه که ممکنه گريبان هر تيمی رو بگيره .در کل پرسپوليس خوب بازی کرد و سپاهان هم اصلا نميشه گفت که شايسته اين برد نبود .بايد اين باخت رو هضم کرد .هضم اون از فينالی که نيمه اولش 3-0 جلويی و تو پنالتی ميبازی سخت تر نيست .

التماس هم نکنيد:wink:

Kian-S
22nd September, 2006, 07:36 PM
تو بازی شانس باختیم. معدنچی نمیدونم چش شده بود. بازی دست ما بود و اگر كمی دقت میكردیم میتونستیم هم گل بزنیم و هم گل نخوریم! حیف شد. دستمون رو برای جام دراز كردیم ولی دستمون به جام نرسید.

راستی بروبكس استقلالی شما كه میگفتین دوست دارین پرسپولیس قهرمان شه چرا الان دارین كری میخونین؟ نمیتونین رو حرفتون وایسین؟
این نیكبخت همون نیكبختیه كه برای برگردوندنش به استقلال صبح تا شب زحمت كشیدین. ای همون نیكبختیه كه برای برگردوندنش امضا جمع میكردین. اینقدر مسخره نكنین چون خودتون بد مدل دنبال برگردوندنش بودین.
من اصلا از نیكبخت ناراحت نیستم چون پنالتی بازی مرگ و زندگیه و همش شانسه. اصولا هم چپ پاها پنالتی ها رو شوهر میدن.

به هر حال هرچی كه بود تموم شد. بهتره رو لیگ تمركر كنیم.

KAMRAN21
22nd September, 2006, 07:38 PM
تو بازی شانس باختیم. معدنچی نمیدونم چش شده بود. بازی دست ما بود و اگر كمی دقت میكردیم میتونستیم هم گل بزنیم و هم گل نخوریم! حیف شد. دستمون رو برای جام دراز كردیم ولی دستمون به جام نرسید.

راستی بروبكس استقلالی شما كه میگفتین دوست دارین پرسپولیس قهرمان شه چرا الان دارین كری میخونین؟ نمیتونین رو حرفتون وایسین؟
این نیكبخت همون نیكبختیه كه برای برگردوندنش به استقلال صبح تا شب زحمت كشیدین. ای همون نیكبختیه كه برای برگردوندنش امضا جمع میكردین. اینقدر مسخره نكنین چون خودتون بد مدل دنبال برگردوندنش بودین.
من اصلا از نیكبخت ناراحت نیستم چون پنالتی بازی مرگ و زندگیه و همش شانسه. اصولا هم چپ پاها پنالتی ها رو شوهر میدن.

کیان جون خدایی منم دوست داشتم پرسپولیس اگه بره آسیا آبرومند نتیجه بگیره ولی خوب سپاهان رو ول کنم پرسپولیسو بچسبم؟:7:

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 07:40 PM

من هنوزم می گم نتیجه چندان فرقی نداشت، اما پنالتی یه چیز دیگه بود:21:

نیکبخت رو دوست داشتیم، اما قدر این محبت ها رو نمی دونست. که الآن این طور باید خودش رو ضایع کنه. اگر معدنچی تک به تک گل نکرد، نیکبخت هم تک به تک رو زد بیرون!

اگر الآن استقلالی جماعت دارن به هم تبریک می گن به خاطر رفتاریه که پرسپولیسی ها چند سال پیش بعد از قهرمان نشدن استقلال تو جام حذفی از خودشون نشون دادن.

چیزی که عوض داره گله نداره کیان جان:wink:

Kian-S
22nd September, 2006, 07:44 PM
من هنوزم می گم نتیجه چندان فرقی نداشت، اما پنالتی یه چیز دیگه بود:21:

نیکبخت رو دوست داشتیم، اما قدر این محبت ها رو نمی دونست. که الآن این طور باید خودش رو ضایع کنه. اگر معدنچی تک به تک گل نکرد، نیکبخت هم تک به تک رو زد بیرون!

اگر الآن استقلالی جماعت دارن به هم تبریک می گن به خاطر رفتاریه که پرسپولیسی ها چند سال پیش بعد از قهرمان نشدن استقلال تو جام حذفی از خودشون نشون دادن.

چیزی که عوض داره گله نداره کیان جان:wink:

پنالتی بردنش خیلی شیرینه و باختنش خیلی درناك.
من منكر نمیشم اون موقع پرسپولیسیا رفتن رو اعصاب استقلالیا ولی ما هرگز نگفتیم دوست داریم استقلال قهرمان شه.

نیما جان واسه همینه میگم اگر میخواستین اینجوری رفتار كنین خب نمیگفتین علاقه دارین كه پرسپولیس بیاد بالا:30:

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 07:47 PM
پنالتی بردنش خیلی شیرینه و باختنش خیلی درناك.
من منكر نمیشم اون موقع پرسپولیسیا رفتن رو اعصاب استقلالیا ولی ما هرگز نگفتیم دوست داریم استقلال قهرمان شه.

نیما جان واسه همینه میگم اگر میخواستین اینجوری رفتار كنین خب نمیگفتین علاقه دارین كه پرسپولیس بیاد بالا:30:

بازم می گم علت اصلی خوشحالی اكثر استقلالی ها ضربه هنرمندانه نیكی و نه باخت پرسپولیس. یعنی مساله نیكبخت قهرمان نشدن رو تحت تاثیر قرار داده.

davidbeckham
22nd September, 2006, 07:48 PM
من كجا فحش دادم؟ حیا كن فحشه؟
ضمنا به هان فحش ندادم گفته بودم مسخره كرده هی میره و میاد
كه اونم از بی عزضگی مدیر عامله
اتفاقا من تو پرسپولیسی بودن تو شك دارم

اگه هم چیزی به انصاریان گفته بودم بخاطر عصبانیت بود
وگرنه مثل شما قدر نشناس نیستم

بهنام
22nd September, 2006, 07:50 PM
نیکی جون بیا دردت به جونم ......نیکی مهربونم........بیا ای مهربون ........ دستت به .... نیکی ...

davidbeckham
22nd September, 2006, 08:03 PM
ما پرسولیسیهای واقعی انصاریفرد و دار ودسته اش و نیكبخت رو پرت میكنیم بیرون

NoName
22nd September, 2006, 08:06 PM
من كجا فحش دادم؟ حیا كن فحشه؟
ضمنا به هان فحش ندادم گفته بودم مسخره كرده هی میره و میاد
كه اونم از بی عزضگی مدیر عامله
اتفاقا من تو پرسپولیسی بودن تو شك دارم

اگه هم چیزی به انصاریان گفته بودم بخاطر عصبانیت بود
وگرنه مثل شما قدر نشناس نیستم

شخصیت من معرف تمام اعضای فرومه...ولی شخصیت تو واسه همه مجهوله...
به جرات میتونم به به تمام مسولین پرسپولیس...بازیكنان...چه پروینی و چه غیر پروینی مسئولین مختلف جناحهای مختلف و... انتقاد كردی...
ادم عاقل واسه خودش یك جهتی رو تعیین میكنه...ولی باید به كسی كه قصد داره پرسپولیسی هارو تخریب كنه...و همیشه ارسالهاش بدترین نظر ممكنه و همیشه در جهت بهم زدن ارتش سرخ هستش باید شك كرد...
اون موقع به خاطر عصبانیت به انصاریان حمله كردی ولی الان بعد از باخت پرسپولیس مشخصه كه اعصابت خیلی راحتره كه داری از انصاریان حمایت میكنی...
درضمن اگه قدرشناس بودی...قدر حداقل یك گروه یا حزب یا دسته رو میدونستی...نه این كه همشون رو زیر سوال ببری...و همیشه از اون گروهی كه رو قدرت نیست حمایت كنی...
سوابقت هم واسه همه مشخصه...انتقاد از كاظمیان...انتقاد از پروین...انتقاد از اری هان...انتقاد از انصاریفرد...انتقاد از دنیزلی...انتقاد از نیكبخت...انتقاد از انصاریان...انقاد از انصاریفرد...انتقاد از خطیب...انتقاد از استیلی و در نهایت انتقاد هم از بنده...
دیوید خان دیگه حنات واسمون رنگی نداره...بهتره به فكر درست كردن یك ای دی دیگه باشی...
تو فروم قبلی هم یكی دیگه از ای دیهات رو محمد سانتیا رو كرده بود كه تو كلوپ رئال مادرید دوتا ای دی درست كردی بودی...

davidbeckham
22nd September, 2006, 08:12 PM
جهت من معلومه من میگم غمخوار باید بیاد
احتیاج هم نیست حنام رنگ داشته باشه
حقیقت تلخه
واقعا انصاری فرد-خطیب-پروین چیكار واسه پرسپولیس كردن؟
مشكل شما اینه كه اصلا به نتیجه اهمیت نمیدین
میگین تیم ببازه هم باید حمایت كرد
پس اعصاب هوادارا چی؟
كشك؟

NoName
22nd September, 2006, 08:15 PM
جهت من معلومه من میگم غمخوار باید بیاد
احتیاج هم نیست حنام رنگ داشته باشه
حقیقت تلخه
واقعا انصاری فرد-خطیب-پروین چیكار واسه پرسپولیس كردن؟
مشكل شما اینه كه اصلا به نتیجه اهمیت نمیدین
میگین تیم ببازه هم باید حمایت كرد
پس اعصاب هوادارا چی؟
كشك؟

خوب دوتا ارسال قبلیت از پروین حمایت كرده بودی حالا یاد غمخواز افتادی...
به همین خاطر جهتت بیشتر معلومه...

davidbeckham
22nd September, 2006, 08:22 PM
من از پروین حمایت نكردم
میگم از بین بدو بد تر بد بهتر هست
شما هم بهتره از نیكبخت حمایت كنی

davidbeckham
22nd September, 2006, 08:35 PM
شما كه میگی من تخریب میكنم
چی رو تخریب میكنم
تو این چند سال مگه تیم نتیجه گرفت
كه تعریف كنم

از این خبرا نیست

Peerless Alex
22nd September, 2006, 08:45 PM
من که باورم نمیشه حذف شدیم من خونه نبودم نتونستم بازی رو ببینم وقتی اومدم خونه بابام بهم گفت سپاهان برده من که باورم نشد ولی اینجا شما ها هم دارین چیزای ناراحت کننده ای میگین واقعا حذف شدیم تو رو خدا یکی به من بگه بازی چطور بود بد بازی کردیم خوب بودیم کی بیشتر مقصر بود میدونم دیگه فرقی نمیکنه ولی میخوام بدونم با اینکه
امروز بدترین روز زندگیم بود ولی :8: :8: :8: پرسپولیس چه ببازی چه ببری تا ابد دوستت دارم و خواهم داشت :8: :8: :8: :8:

NoName
22nd September, 2006, 08:54 PM
من که باورم نمیشه حذف شدیم من خونه نبودم نتونستم بازی رو ببینم وقتی اومدم خونه بابام بهم گفت سپاهان برده من که باورم نشد ولی اینجا شما ها هم دارین چیزای ناراحت کننده ای میگین واقعا حذف شدیم تو رو خدا یکی به من بگه بازی چطور بود بد بازی کردیم خوب بودیم کی بیشتر مقصر بود میدونم دیگه فرقی نمیکنه ولی میخوام بدونم با اینکه
امروز بدترین روز زندگیم بود ولی :8: :8: :8: پرسپولیس چه ببازی چه ببری تا ابد دوستت دارم و خواهم داشت :8: :8: :8: :8:

پرسپولیس چه ببری چه ببازی دوستت داریم:6: :8: :8: :8:

فرهاد695
22nd September, 2006, 08:57 PM
فرهاد جون سلام
فرهد جون نیكبخت بهترینن بازیكن زمین بعد از كریم بود...و از لحاظ فنی مشكلی نداشت...پنالتی چیزیه كه لوییس فیگو هم خراب میكنه...
سلام ميثم جون گل گلاب:8:
آره بابا لوييس فيگو هم پنالتي خراب ميكنه
اما وقتي باشگاهي تفاهمنامه و اخلاقياتو ميزنه زمين و در حالت بدهكاري 450 ميليون ميده كه باعث ميشه طلبكارا عاصي بشن و حتي بازيكنانشو از دست بده و بحران آفريني ميكنه .........خيلي مزش به آدم ميچسبه كه اينجوري با پنالتي اون بازيكن اوت بشه:4:
البته مقام ارزنده و در شان نايب قهرماني را بشما تبريك گفت:4:

NoName
22nd September, 2006, 09:01 PM
سلام ميثم جون گل گلاب:8:
آره بابا لوييس فيگو هم پنالتي خراب ميكنه
اما وقتي باشگاهي تفاهمنامه و اخلاقياتو ميزنه زمين و در حالت بدهكاري 450 ميليون ميده كه باعث ميشه طلبكارا عاصي بشن و حتي بازيكنانشو از دست بده و بحران آفريني ميكنه .........خيلي مزش به آدم ميچسبه كه اينجوري با پنالتي اون بازيكن اوت بشه:4:
البته مقام ارزنده و در شان نايب قهرماني را بشما تبريك گفت:4:

فرهاد جون:11: :8: كافر همه را به كیش خود پندارد...
اگه واسه شما نایب قهرمانی مهمه واسه ما مهم نیست...:wink:

L a V i N
22nd September, 2006, 09:05 PM
ای بابا شماها هنوز نرفتین خونه هاتون؟!! بابا سپاهانیها هم از استادیوم رفتن دیگه!!:4:
قهرمانی سپاهان یه حسن داشت كه فرهاد خان و برگردوند انجمن! :5: چه عجب فرهاد خان! راه گم كردی!
راستی شما استقلالیا به نایب قهرمانی علاقه ی خاصی دارین ما از این عنوان های درپیت خوشمون نمیاد!:4:

Siyavoush
22nd September, 2006, 09:27 PM
پرسپولیس در بازی شانس باخت
به هر حال پنالتی تقریبا 100 در صد شانسه و پرسپولیس این شانسو نداشت
ولی اینكه رفت در اصفهان و جلو افتاد و میتونست در 90 دقیقه كارو تموم كنه خیلی خوبه
این فقط حدود 1 ماه دست دنیزلی بود
از حالا باید لیگ رو ادامه داد
پرسپولیس با یك پیروزی دیگه راحت میتونه بره رده 4

davidbeckham
22nd September, 2006, 09:30 PM
ضمنا انصاریان تو ته دلش پرسپولیسی هستش

Sir Bob Paisley
22nd September, 2006, 09:34 PM
بازخوبه كه پرسپولیس درپنالتی به سپاهان میبازه
مثل یك تیم آبی پوش نیست كه 3 تا3 تا ازسپاهان بخوره هم توخونه و هم بیرون خونه یادریك فصل 4 باربه سپاهان ببازه ودركل 5 بارپی درپی به سپاهان ببازه(ازجمله 3-0)
=============================================
این بهترین بازی این فصل پرسپولیس بود. تیم درجاده درست و امیدواركننده ای گام برمیداره
یاشاسین افندی مصطفی

Siyavoush
22nd September, 2006, 09:39 PM
ضمنا انصاریان تو ته دلش پرسپولیسی هستش
منظورت اینه كه پروینیه؟!
حتی نیكبخت هم از انصاریان بیشتر پرسپولیسیه
زمانی كه پروین رفت این انصاریان رفت به سایپا به خاطر علی اقا و اون حرفهارو زد
یا سال پیش به خاطر بچه علی اقا با اولادی دعوا كرد
و در اخر هم توسط هان اخراج شد
تا یك خائن(پروینی) بزرگ معرفی بشه

Sir Bob Paisley
22nd September, 2006, 09:40 PM
منظورت اینه كه پروینیه؟!
حتی نیكبخت هم از انصاریان بیشتر پرسپولیسیه
زمانی كه پروین رفت این انصاریان رفت به سایپا به خاطر علی اقا و اون حرفهارو زد
یا سال پیش به خاطر بچه علی اقا با اولادی دعوا كرد
و در اخر هم توسط هان اخراج شد
تا یك خائن(پروینی) بزرگ معرفی بشه
سیاوش مطلب روتموم كردی
یك تارموی گندیده رضا نیكی به 1000000000 تا انصاریان و عشق پروین و خائن شرف داره

davidbeckham
22nd September, 2006, 09:42 PM
انصاری فر گفته تقدیر ما نبود
خجالت هم نمیكشه
از هواداران تشكر كرده
ولی من بهش میگم دیگه تموم شد
دیگه باید كاسه كوزتو جمع كنی بری دنیزلی رو هم ببر

سوگند
22nd September, 2006, 09:47 PM
نظرتون در مورد بازی این هفتتون با صدر نشین(استقلال اهواز:8: :8: :8: ) لیگ چیه!!!!:6:

:4:

davidbeckham
22nd September, 2006, 09:54 PM
منكه با بروبچ تمام بازیهای تهرون رو میریم
ویكصدا دنیزلی-انصاریفرد-نیكبخت ومعدنچی رو هو میكنیم تا شرشونو گم كنن
یادش بخیر یه زمان محرمی داشتیم ام الان نیكبخت بی تعصب

Matata
22nd September, 2006, 10:04 PM
نظرتون در مورد بازی این هفتتون با صدر نشین(استقلال اهواز:8: :8: :8: ) لیگ چیه!!!!:6:

خدا كنه یه مقدار غیرت به خرج بدن و حداقل یه مساوی از استقلال اهواز بگیرن تا استقلال با بردش مقابل فولاد بیاد صدر جدول...:8:

Nima Sharifi
22nd September, 2006, 10:05 PM
خدا كنه یه مقدار غیرت به خرج بدن و حداقل یه مساوی از استقلال اهواز بگیرن تا استقلال با بردش مقابل فولاد بیاد صدر جدول...:8:

منم امیدوارم پرسپولیس استقلال اهواز رو ببره. گرچه اگر به سر مالدینی بزنه كه باز هنرنمایی كنه بعید می دونم!

Zelzele
22nd September, 2006, 10:43 PM
انصافا بازی پرسپولیس تازه شده فوتبال !
ما كه رفتیم آسیا ...

kaiser
22nd September, 2006, 10:54 PM
واقعا متاسفام پرسپولیس مفت و مسلم قهرمانی را از دست داد

davidbeckham
22nd September, 2006, 11:25 PM
خطاب به معدنچی و نیكبخت:
بی غیرت حیا كن پرسپولیسو رها كن

farzin3
22nd September, 2006, 11:26 PM
خداییش اگه اون صحنه اخر ژنالتی نبود من را از تو این تاپیك بندازید بیرون پیراهن را با دست كاملا كشید

NoName
22nd September, 2006, 11:36 PM
خداییش اگه اون صحنه اخر ژنالتی نبود من را از تو این تاپیك بندازید بیرون پیراهن را با دست كاملا كشید

صددرصد پنالتی بود...:wink:

NoName
22nd September, 2006, 11:45 PM
بچه ها كم كم بهتره از این بحث بیایم بیرون:wink:

قهرمان نشدیم فدای سرتون:wink: انشالله ایندفعه قهرمان میشیم:6: :8: :8: :8:

بازی برد و باخت داره...:wink: روحیتون رو از دست ندین:6: :8: :8: :8:

من این پرسپولیس رو خیلی بهش خوشبینم تیم واقعا خوبیه و میتونه هم تو لیگ و هم تو جام حذفی یكی از مدعیان اصلی كسب عنوان قهرمانی باشه:6: :8: :8: :8:

مگه استقلال رو یادتون نیست؟ تو تهران جلوی 90 هزار نفر قهرمانی رو به سپاهان تقدیم كرد...ولی همون تیم یكی دوسال بعدش قهرمان شد...

بچه ها دیگه وقتشه روحیه از دست رفتمون رو دوباره بدست بیاریم و تجدید قوا كنیم:6: :8: :8: :8:

پرسپولیس ببری ببازی دوستت داریم:6: :8: :8: :8:

زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی:6: :8: :8: :8:

davidbeckham
22nd September, 2006, 11:45 PM
نیكبخت یه بازیكن هست كه فقط به فكر موهاش هست
میندازیمش بیرون
پرسپولیس جای اینطور افراد نیست

mehdi del piero
22nd September, 2006, 11:56 PM
نیكبخت دوست داریم پرسپولیس بیشتر از قبل دوست داریم
ما اگه ادعا داریم تیم خوبییم باید بلند شیم مثل یه قهرمان
قهرمان نشدیم كه نشدیم عیبی نداره
دیگه وزعیتمون از یووه كه بد تر نیست
اونا بلند شدن دوباره از نوع شروع كردن ما هم دوباره شروع میكنیم
لطفنم پیغام تسلیت دیگه عزیزا نفرستن نه هوادارا به این پیغاما احتیاج دارن نه كس دیگه
اینقدرم به انصاریفرد گیر ندین اگه اون نبود امروز پرسپولیسم تو فینال نبود

NoName
23rd September, 2006, 12:01 AM
نیكبخت دوست داریم پرسپولیس بیشتر از قبل دوست داریم
ما اگه ادعا داریم تیم خوبییم باید بلند شیم مثل یه قهرمان
قهرمان نشدیم كه نشدیم عیبی نداره
دیگه وزعیتمون از یووه كه بد تر نیست
اونا بلند شدن دوباره از نوع شروع كردن ما هم دوباره شروع میكنیم
لطفنم پیغام تسلیت دیگه عزیزا نفرستن نه هوادارا به این پیغاما احتیاج دارن نه كس دیگه
اینقدرم به انصاریفرد گیر ندین اگه اون نبود امروز پرسپولیسم تو فینال نبود

مهدی جون تمام ارسالت رو تا حد مرگ قبول دارم:6: :8: :8: :8:
خوشحالم پرسپولیس چنین هوادارانی داره:6: :8: :8: :8:
پرسپولیس تا ابد دوستت داریم:6: :8: :8: :8:

Soltan Ali Daei
23rd September, 2006, 12:18 AM
معدنچی هم كه خونش حلاله
واقعا كه جات تو تیم بارسلونا خالیه...

nima_realmadrid
23rd September, 2006, 12:19 AM
دنيزلى از نيكبخت چه مى خواست؟

ايران ورزشى ـ ديروز همه آنهايى كه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان حضور داشتند يا ميليون ها فوتبالدوستى كه از پاى گيرنده تلويزيونى بازى سپاهان ـ پرسپوليس را تماشا مى كردند از پافشارى مصطفى دنيزلى بر بازى كردن واحدى نيكبخت تعجب كردند.
اين بازيكن كه در نيمه نخست يك فرصت طلايى را هدر داده بود از اوايل نيمه دوم تقريباً از جريان بازى خارج شد و هر چه به پايان ۹۰ دقيقه وقت معمول نزديك مى شديم ديگر كسى نيكبخت را در صحنه هايى كه توپ حضور داشت مشاهده نمى كرد اما جالب اينكه مصطفى دنيزلى، سرمربى پرسپوليس بى توجه به بيكار بودن نيكبخت نه تنها او را از زمين بيرون نكشيد حتى تا پايان ۱۲۰ دقيقه وقت هاى عادى و اضافه بازى او را در تركيب خود حفظ كرد و البته نيكبخت هم با هدر دادن يك پنالتى سرنوشت ساز ناآماده بودنش را تكميل كرد! بيرون كشيدن اسدى و نورى كه به مراتب بهتر از نيكبخت بازى مى كردند از تصميم هاى عجيب دنيزلى بود.
اين مربى ترك تبار بار ديگر در آخرين روز ناكام ماند. فصل قبل در ليگ برتر به همراه پاس و اين بار با پرسپوليس در جام حذفى. آيا دنيزلى در مقاطع حساس اشتباهات كمرشكنى دارد؟

این تحلیل ایران ورزشی از بازی نیكبخت.بر خلاف میثم جون كه نیكبخت رو بهترین بازیكن میدان می دونست ایران ورزشی نیكی رو یكی از بد ترین ها می دونه!!!

اینم واسه این كه شبتون كامل بشه.كاویانپور دوپینگی در اومد و اخراج شد.من می گم چرا 1 دفعه اینقدر پیشرفت كرد؟؟!؟!!!

باشگاه كايزرى اسپور اعلام كرد

اخراج كاويانپور به خاطر دوپينگ

ايران ورزشى - نتيجه آزمايش دوپينگ حامد كاويانپور مثبت اعلام شد. ديروز رسانه هاى چاپ تركيه اين خبر را به عنوان نخستين انفجار بمب دوپينگ در سوپرليگ اعلام كردند. باشگاه كايزرى اسپور هم اين فوتباليست ايرانى را از فهرست خود خارج كرده است. اين در حالى است كه شوراى انضباطى فدارسيون فوتبال تركيه هنوز به طور رسمى خبر دوپينگ او را منتشر نكرده است اما اين خبر را در اختيار سران باشگاه قرار داده است. در سايت اينترنتى باشگاه كايزرى اسپور آمده است: رابطه اين باشگاه با حامد كاويانپور فوتباليست ايرانى كه از داروى محرك استفاده كرده است، قطع مى شود.

همه چيز به بازى مقابل گنجلر بيرليگى برمى گردد. بعد از مسابقه ۲ تيم افسران كنترل دوپينگ سراغ مسؤولان تيم كايزرى اسپور آمدند و نام ۳ بازيكن اين تيم را براى حضور در اتاق كنترل دوپينگ اعلام كردند. كاويانپور، بازيكن ايرانى تيم كايزرى هم در اين فهرست قرار داشت. بازيكن سابق پرسپوليس تلاش مى كند اضطرابش را پنهان نگه دارد. او بدون هيچ گونه اعتراضى در اين آزمايش شركت مى كند و چند روز بعد خبر مى رسد نمونه گرفته شده از او با نتيجه مثبت همراه شده است. اين خبر شوك بزرگى براى باشگاه محسوب مى شود. سران كايزرى اسپور بدون درنگ تصميم به اخراج بازيكن دوپينگى خود مى گيرند. آنها حتى منتظر رسيدن نامه رسمى فدراسيون كشور خود نمانده اند. سليمان حرما سرمربى تيم ديروز در اين باره گفت: كاويانپور در مسابقه با گنجلر بيرليگى از ماده متيل فنيت استفاده كرده است. باشگاه با بازيكن هايى كه از داروهاى محرك استفاده كنند برخورد تندى دارد و به همين خاطر راه خود را با حامد كاويانپور جدا كرده است.
داروهايى كه اين بازيكن استفاده كرده است اشتباهى يا به قصد درمان نبوده است. ما مى دانيم اين كار عمدى بوده است.
سرمربى تيم كايزرى اسپور حاضر نشد توضيح بدهد كه چرا پيش از تأييد رسمى فدراسيون تركيه، اين باشگاه اقدام به اخراج كاويانپور كرده است. سليمان حرما تنها گفت: هنوز نامه رسمى فدراسيون به دست ما نرسيده است اما به محض دريافت اين نامه مراحل ادارى اخراج كاويانپور به طور رسمى انجام مى گيرد. از سويى ديگر روزنامه مليت در شماره روز گذشته خود نوشت: سرنوشت حامد كاويانپور بازيكن ايرانى كه در فصل جارى به تيم كايزرى اسپور پيوست به شوراى انضباطى فوتبال تركيه محول شده است. بر اساس گزارش روزنامه مليت محروميت ۶ ماهه تا ۲ ساله براى او در نظر گرفته مى شود اما طبق قوانين تركيه احتمال محروميت ۶ ماهه براى كاويانپور بيشتر است. در قوانين فدراسيون فوتبال تركيه آمده است فوتباليستى كه استفاده او از داروى محرك ثابت شود در مرحله اول براى ۶ ماه از بازى منع مى شود. در صورت تكرار اين جرم به ۲ سال محروميت و اگر براى بار سوم همان بازيكن از داروهاى نيروزا استفاده كند تا پايان عمر از شركت در مسابقه هاى رسمى محروم خواهد شد.

NoName
23rd September, 2006, 01:14 AM
در مورد بازی نیكبخت باید بگم كه عالی بود چندین بار پاس های زیبا رو فرستاد و چند موقعیت گل رو برای دیگر بازیكنان فراهم كرد و دربازی رفت هم زننده تك گل تیم بود...به نظرم در حال حاضر بعد از یك دوره افتش تو استقلال الان به اوج رسیده و میتونه از این بهتر هم بشه:6: :8: :8: :8:
البته امیدوارم این پنالتیی كه از دست داد تو روحیش تاثیر منفی نگذاشته باشه:wink: :6: :8: :8: :8:
باید اینو بدونه كه صددرصد هم میدونه بازیكنی مثل روبرو باجو تو فینال جام جهانی پنالتیشوخراب میكنه و ایتالیا رو از جام محروم میكنه ولی به خاطر بازیهای زیبا و فوق العادش مردم ایتالیا اون رو همیشه به عنوان یك اسطوره میشناسنش:6: :8: :8: :8:
نیكبخت هم بازی خوبی ارائه داد:6: :8: :8: :8: و در این چند بازی پرسپولیس یكی از كارامد ترین بازیكنان پرسپولیس بود:6: :8: :8: :8: و اگه بتونه به همین روند ادامه بده و تو میادین مهمی مثل دربی خوب بازی كنه تا ابد در قلب پرسپولیسی ها باقی خواهد ماند...:6: :8: :8: :8:
راستی نیما جون:11: :8: به اون تحلیل گر استقلالی ایران ورزشی هم سلام منو برسون:4::wink:
راستی مهدی جون خیلی چاكریم:wink: راستی مهدی جون تو تاپیك برای اشنایی پرسپولیسیا یك بیوگرافی كوچیك از خودت بده:6: :8: :8: :8:

NoName
23rd September, 2006, 01:24 AM
...و اما معدنچی...
اگه نظر شخصی منو بخواین میگم متعصبترین بازیكن پرسپولیسه و از همه بیشتر با جون و دلش بازی میكنه و فعالترین و پر كار ترین بازیكن پرسپولیسه از همه دوندگیش بیشتره ولی تنها اشكالش كه اشكال بزرگی هم هستش اینه كه زیادی احساسی بازی میكنه زیاد چه عرض كنم فوق العاده احساسی بازی میكنه به همین خاطر معمولا یا اشتباهات فوق العاده بزرگی میكنه یا برعكس كارهای مثبت بزرگی انجام میده...

NoName
23rd September, 2006, 01:31 AM
و حالا سلطان كریم باقری...:6: :8: :8: :8:
با بازگشتش خط دفاع پرسپولیس رو از این رو به اون رو كرد:6: :8: :8: :8:
خط دفاع در طول نود دقیقه بسیار كم اشتباه بود و فقط یك اشتباه كرد....اون یك گل هم كه سپاهانی ها زدن یك گل در سطح گلهای اروپایی بود حتی اگه بهترین خط دفاع ایران هم اونجا بود در مقابل اون پاس كاری تكضرب اشتباه میكرد...
واقعا كاپیتان كریم واسه خودش یك وزنه ایه واسه تیم:11: :8: :8: :8:
واقعا تمام تیم رو كنترل میكرد:6: :8: :8: :8:
كریم باقری دوستت داریم:6: :8: :8: :8:

NoName
23rd September, 2006, 01:42 AM
و اما فرشید كریمی...:6: :8: :8: :8:
به نظر من كه خوب بود ولی ثابت كرد كه پنالتی گیر خوبی نیست...:40:اون یكدونه پنالتیی كه گرفت وسط دروازه بود كه تونست بگیره...:40:

NoName
23rd September, 2006, 01:46 AM
حالا پژمان نوری:6: :8: :8: :8:
ثابت شد دعوتش به تیم ملی تو افزایش روحیش خیلی تاثیر داشته و بازی خوبی در مقابل سپاهان ارائه داد:6: :8: :8: :8:

NoName
23rd September, 2006, 01:51 AM
خوب بازی بعدمون با كیه؟ و در چه تاریخی انجام میشه؟

NoName
23rd September, 2006, 01:54 AM
من به شخصه با این بازیی كه تیممون انجام داد به پرسپولیس امیدوار شدم ما میتونیم جزو مدعیان اصلی كسب عنوان قهرمانی در لیگ و جام حذفی باشیم:6: :8: :8: :8:

Benyamin
23rd September, 2006, 02:07 AM
بازی بعدیمون مقابل اس اس اهوازه فكر كنم جمعه تو تهران

Benyamin
23rd September, 2006, 02:14 AM
خوب كاویان پور هم كه دوپینگی از آب دراومد
آبروی فوتبال ایران و پرسپولیسو برد
واقعا كه...

Matata
23rd September, 2006, 02:26 AM
بازی بعدیمون مقابل اس اس اهوازه فكر كنم جمعه تو تهران
نه 5 شنبه است... البته اگر به خاطر تیم ملی عقب نیفته.

Matata
23rd September, 2006, 02:27 AM
خوب كاویان پور هم كه دوپینگی از آب دراومد
آبروی فوتبال ایران و پرسپولیسو برد
واقعا كه...
از كجا شنیدی...؟؟

Soheil 7
23rd September, 2006, 02:31 AM
خب باز هم حالمون رو این پرسپولیس گرفت با اینكه واقعا خوب بازی كرد. پاسكاریهای پرسپولیس واقعا حساب شده بود به خصوص در نیمه دوم. اگه بعد از گل عقب نمی كشیدیم الان قهرمان بودیم.
درسته كه باز هم باید از این پرسپولیس حمایت كنیم ولی خب صبر هم حدی داره. ما اگه امسال قهرمان شیم حداقل باید تا یك سال و نیم دیگه صبر كنیم كه تیممون رو تو آسیا ببینیم یعنی اسفند 86.
بهترین بازیكنای زمین هم به نظر من نوری و باقری بودند.
نیكبخت هم زیاد در جریان بازی نبود چند بار هم توپ رو لو داد. میثم جون قبول كن نیكبخت اصلا خوب بازی نكرد.
فردا هم با این حال گرفته باید بریم مدرسه.

سوگند
23rd September, 2006, 03:02 AM
خوب بازی بعدمون با كیه؟ و در چه تاریخی انجام میشه؟
با ما دارین:40: (چه شود:4: )

barça
23rd September, 2006, 04:48 AM
اصلا" معلوم نیست كی به این معدنچی:50: گفته تو بدرد فوتبال میخوری....:106: :106: :102:
یه پنج زاری فوتبال حالیش نیست....:crazy: :102:
این دنیزلی هم معلوم نبود كه واسه’ چی این یارو معدنچی رو توی زمین نگه داشته بود؟؟؟:106: :106: :102:
ولی در كل پرسپولیس بد بازی نكرد...و با این بازی نشون داد كه میشه روش حساب كرد.:) :)
ولی برای بدست آوردن قهرمانی نباید در این سطح بازی میكرد.:sick: و باید به مراتب بهتر از این بازی میكرد...گر چه پرسپولیس اگه نصف استقلال هم شانس داشت با همین بازی هم سپاهان رو میتركوند.
به هر حال این بازی هم به تاریخ پیوست...و از این بازی فقط خاطره’ تلخش برامون باقی میمونه...:cry:
---------------------------------
در ضمن نیكی هم خیلی خوب بازی كرد... فقط موقعی كه میخواست از استقلال بیاد به پرسپولیس یادش رفت كه شانسش رو هم با خودش بیاره...:71:
الان كه دارم اینا رو میگم یه كم حال ردیف شده...اگه همون موقع معدنچی رو میدیم , خودم با دستای خودم خفش میكردم...خیلی دلم میخواد بدونم , این یارو معدنچیه چی میخواد جواب بده در قبال بازیه افتضاحش...:39: :39:
---------------------------------
نه به اون موقع كه توی پرسپولیس یه دونه چپ پا هم نبود و پژمان جمشیدی راست پا چند سال اونجا بازی كرد و نه به الان كه 100 تا چپ پا تو تیم همزمان دارن بازی میكنن...
آخه یكی نیست به این انصاری فرد بگه كه این همه چپ پا رو برای چی توی تیم جمع كردی؟؟؟:29:
این انصاری فرد هم اصل مدیر عامل عجیبه ها...نه به اون كه اینهمه به آری هان فرصت میداد بره تو هلند عشق حالشو بكنه و نه به این كه یهوئی میاد جو میگیرتش و 20-30 روز مونده به فینال , اخراجش میكنه...:102: :102:
اگه پرسپولیس توی این چند ساله داره عجیب قریب نتیجه میگیره به خاطر اینه كه مدیراش دارن عجیب قریب كار میكنن...تیمی كه صاحاب نداشته باشه آخرشم نتیجه اش همین میشه كه نتونه یه جام بیاره...:46: :46:

ولی همهمترین مسئله اینه كه
پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوستت داریم.

barça
23rd September, 2006, 06:45 AM
این پرسپولیس حتما" یه دروازبان سطح بالا هم لازم داره.:shades2:

Sir Bob Paisley
23rd September, 2006, 07:59 AM
تیم دیروز خیلی خوب بازی كرد. چندتاچشمه اومدكه یك 6-7 سالی میشدازپرسپولیس ندیده بودیم. به جرات میتونم بگم كه بازی تیم به یك بازی داینامیك داره تبدیل میشه. بخصوص درنیمه اول كه حرف نداشت بازی تیم وتك تك نفرات
اگه دقت توكاربودباید نیمه اول كارتموم میشدومیرفت پی كارش
درنیمه دوم هم خوب بازی كردیم ولی ضعف درحفط نتیجه كماكان گریبانمان راگرفته
نیمه دوم بچه هایك مقداربریدندونفس كم آوردندومجبورشدیم كه به رفتن پای میزقماررضایت بدیم
==============================
پنالتی ها:
ملت توفینال جام جهانی پنالتی رابه آسمون هفتم فرستادند( مثل روبی باجووباباباره سی) كسی ازگل بهشون نازكترنگفت
توفینال لیگ قهرمانان اروپا پنالتی ازدست دادندكسی بهشون چیزی نگفت
باپنالتی خیلی مفتضحانه بانی حذف ایتالیا ازیورو96 شدندازگل كمترنشیدند
حالاهم كه نیكی وشیث پنالتی گل نكردندفدای سرشون. پنالتی امریه تاحدزیادی شانسی. بزرگترازنیكی هاش مثل باجوواوون و پلاتینی این ضربه رادرجاهای حساسترگل نكردند.
=====================
این بازی بهترین و امیدواركننده ترین نمایش این فصل تیم بود. اگه این روندادامه پیداكنه به تیمی بی رقیب وغول اساتبدیل میشیم. الان مهمترین دشمن تیم سرخوردگی و یاس بعدازاین شكسته. اون دیگه یه بخش بارئیس و دنیزلی و مربیاست كه نگذارندبچه هادچارافت بشوندویك بخش بزرگترش باماهوادارانه كه باحضورگسترده درادامه بازیهاوحمایت ازاونها ازبوجودآمدن روحیه شكست جلوگیری كنیم. اگه مدعی طرفداری ازاین تیم هستیم

Shahab
23rd September, 2006, 09:56 AM
بازيه قشنگي بود... من از بازيه هر دو تيم لذت بردم... فوتباله و در هر حال برد و باخت داره... همون طور كه پنالتي ها ما رو كشوندن فينال ما رو از از جام هم دور نگه داشتن... فوتبال همينه... ما يادمون نره استقلال تا چند ساله پيش دقيقا وضعيت ما رو داشت اما حالا اوج گرفته... ما هم بدون شك اوج مي گيريم... نگران نباشيد و اين قدر خودتون و ناراحت نكنيد... فوتباله ديگه... به موقعش نوبته ما هم مي شه كه بريم ابيته يه صفايي بكنيم... نگران نباشيد... هر چه بيشتر ابي ها كري بخونند به نظر من به نفعه ما هست... به موقعش تلافي مي كنيم...
فعلا بايد به جاده ي ليگ بازگشت...
درباره نيكبخت هم البته استفاده كرديم از نظر دوستان.... اما اون حركت نيمه اول كاملا مشخص بود و همگان ديدند كه نيكبخت تعادلش را از دست داد... پنالتي هم كه وضعيتش مشخصه... روبرتو باجو هم در فينال جام جهاني پنالتي خراب كرده... ترزگه هم در فينال جام جهاني پنالتي خراب كرده... جرارد و لمپارد هم پنالتي خراب كردند و انصاريان هم به موقعش پنالتي خراب خواهد كرد...
در هر حال از فوتبال لذت ببريد دوستان و اينقدر خودتون و عذاب نديد...
من كه ديروز دقيقا وقتي بازي به پنالتي كشيد مي دونستم بازنده ايم...هيچ اتفاق خاصي نيفته...
زنده باد پرسپوليس پرافتخارترين و پرهوادارترين تيم ايران...

SAEED
23rd September, 2006, 10:46 AM
من از بازی دیروز پرسپولیس لذت بردم. حیف كه جام پرید اما تیم واقعا امیدوارم كرد. پژمان نوری در حد اروپایی بود. بقیه هم خوب بودن مخصوصا كریم.

javad_loverbarca
23rd September, 2006, 11:45 AM
من از بازی دیروز پرسپولیس لذت بردم. حیف كه جام پرید اما تیم واقعا امیدوارم كرد. پژمان نوری در حد اروپایی بود. بقیه هم خوب بودن مخصوصا كریم.

نوري اروپايي بود؟:21:

NoName
23rd September, 2006, 11:50 AM
انصاريان هم به موقعش پنالتي خراب خواهد كرد...
اتفاقا پنالتی خراب هم كرده...تو جام حذفی...بازی با ملوان...
ما تو بازی رفت 2 بر 0 تو تهران از ملوان بردیم ولی بازی برگشت تو انزلی 2 بر 0 بهشون باختیم و بازی به پنالتی زنی كشید...و یكی از كسانی كه پنالتیشو اون موقع خراب كرد انصاریان بود...

NoName
23rd September, 2006, 11:54 AM
نوري اروپايي بود؟:21:

درمورد پژمان نوری یك مطلب چند صفحه قبل نوشتم :

ثابت شد دعوتش به تیم ملی تو افزایش روحیش خیلی تاثیر داشته و بازی خوبی در مقابل سپاهان ارائه داد:6: :8: :8: :8:

javad_loverbarca
23rd September, 2006, 11:58 AM
درمورد پژمان نوری یك مطلب چند صفحه قبل نوشتم :

نه. نوري در جريان بازي يكنواخت بازي نميكنه. دقايقي پر فروغ و دقايقي افتضاح همراه با سوتي هاي فراوان.

NoName
23rd September, 2006, 12:03 PM
نه. نوري در جريان بازي يكنواخت بازي نميكنه. دقايقي پر فروغ و دقايقي افتضاح همراه با سوتي هاي فراوان.
در دوبازی گذشته خوب بازی نكرد...دلیلش هم این بود كه تو پست اصلی خودش بازی نكرده بود مثلا دفاع اخر شده بود...ولی در این بازی به گفته اكثریت جمع نمایش خوبی داشت:6: :8::8::8:

Sir Bob Paisley
23rd September, 2006, 12:05 PM
پژمان شكی نیست كه جزوبهترین بازیكنان ایرانه. اون مهمترین ستون پرسپولیسه.

javad_loverbarca
23rd September, 2006, 12:08 PM
در دوبازی گذشته خوب بازی نكرد...دلیلش هم این بود كه تو پست اصلی خودش بازی نكرده بود مثلا دفاع اخر شده بود...ولی در این بازی به گفته اكثریت جمع نمایش خوبی داشت:6: :8::8::8:

چقدر ظاهر بين هستين. ديروز سوتي ها رو شمردي؟

NoName
23rd September, 2006, 12:10 PM
چقدر ظاهر بين هستين. ديروز سوتي ها رو شمردي؟

اره من شمردم:wink:

هیچی:6: :8: :8: :8:

javad_loverbarca
23rd September, 2006, 12:20 PM
اره من شمردم:wink:

هیچی:6: :8: :8: :8:

پس يا بازي رو نديدي ، يا خوابت برده بود:4:

rasa_nima
23rd September, 2006, 02:03 PM
بعد از مدتها سلام وقتی پرسپولیس می بازه همه احساساتی میشن و تیمو هر جور دلشون میخاد خراب می کنن این کارا از پرسپولیسی های واقعی بعیده لطفا به خودتون مسلط بشین واز تیم حمایت کنین ضمنا یادتونه موقع نقل وانتقال ها گفتم روانخواه بازیکن خوبیه وبدرد مون می خوره اما محمد سانتیا گفت نکنه تو پیروانی هستی حالا بعد از بازی استقلال که ستاره میدان شد بازیهای بعدرا ببینید

Siyavoush
23rd September, 2006, 03:49 PM
پرسپولیس 5 شنبه با استقلال اهواز بازی داره
بازی هم در تهران هستش
پرسپولیس باید این بازی رو ببره تا روند صعودی خودش رو ادامه بده
دنیزلی میتونه كاری رو كه در پاس تموم نكرد رو در پرسپولیس تموم كنه

Siyavoush
23rd September, 2006, 07:05 PM
نوری مصدومیتش ممكنه شدید باشه و تا دو هفته به بازیهای پرسپولیس نرسه
البته فردا وضعیتش مشخص میشه

nima_realmadrid
23rd September, 2006, 08:30 PM
یاد تیتر روزنامه پیروزی افتادم كه بعد از اومدن نیكی به پرسپولیس تیتر زده بود؛
واحدی با امدن به پرسپولیس،نیكبخت شد؟؟!!!؟!!!!

دنيزلي:
هيچ‌كس حق توهين به نيكبخت را ندارد

--------------------------------------------------------------------------------

مصطفي دنيزلي سرمربي پرسپوليس از بازيكنان اين تيم در خواست كرد كه به واحدي نيكبخت ت.هين نكنند.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ پس از پايان بازي سپاهان و پرسپوليس در فينال جام حذفي، واحدي نيكبخت بازيكن پرسپوليس كه به شدت از اين باخت ناراحت بود اشك‌ريزان به سمت رختكن رفت اما در طول مسير برخي از هواداران پرسپوليس به سمت اين بازيكن اشيايي را پرتاب كردند ، در رختكن هم بازيكنان نيمكت‌نشين اين تيم از بازي وي انتقاد كردند كه اين موضوع با دخالت بازيكنان ديگر ختم به خير شد.
بعد از اين اتفاقات نيكبخت وقتي مي‌خواست سوار اتوبوس شود باز هم مورد لطف برخي از همبازيان خود قرار گرفت، اين موضوع باعث شد تا دنيزلي به شدت عصباني شود . دنيزلي خطاب به بازيكنان پرسپوليس گفت: شما زحمت خودتان را كشيديد، هيچ كس حق ندارد به نيكبخت و ديگر بازيكنان من توهين كند. اين شكست را قطعا در پايان ليگ جبران مي‌كنيم.

انتهاي خبر // ایپنا - وب سایت خبرگزاری ورزش ایران//www.ipna.ir

KAMRAN21
23rd September, 2006, 08:40 PM
4-5 سال پیش یه حسن آقا شاعری میشناختیم این بابا اهل تبریز بود و از طرفدارای پر و پاقرص پرسپولیس.
هر وقت نیکبخت رو تو تلویزیون میدید میگفت باز این "بدبخت واحدی" اومد.:4:
خیلی دوست دارم ببینمش و ازش بپرسم حالا بدبخت واحدیه یا اون موقع که توی استقلال و تیم ملی کولاک میکرد.

farzin3
24th September, 2006, 12:05 AM
من نمیدونم چرا رو پنالتی صد در صد رو معدنچی اخر بازی صحبت نمیكنین یا افسایدهایی كه اشتباه به ضرر پرسپولیس گرفته شد

بهنام
24th September, 2006, 12:06 AM
بچه ها كسی عكسی از نیكبخت در حال اشك ریختن نداره؟ (بعد از اینكه پنالتی رو خراب كرد و گریه كرد و... مثل عكس صفحه اول امروز روزنامه نگاه)

Siyavoush
24th September, 2006, 12:07 AM
من نمیدونم چرا رو پنالتی صد در صد رو معدنچی اخر بازی صحبت نمیكنین یا افسایدهایی كه اشتباه به ضرر پرسپولیس گرفته شد
دیگه اهمیتی نداره
اگر كسی بخواد راجع به چیزی صحبت كنه مهمترینش مربوط به تربیت بدنی میشه
زمانی كه پرسپولیس در اوج بود جلوی برگزاری این بازی رو گرفت
تموم شده بهترین به اینده فكر كرد

NoName
24th September, 2006, 01:44 AM
بهنام جون خیلی مخلصتم:11: :8: :8: :8: خوشحالم كه تو بحث های مربوط به پرسپولیس شركت میكنی بهنام جون:6: :8: :8: :8:
--------------------------------------------------------------------------------------
خوب نوری تو اوج مصدوم شد واین موضوع واقعا به ضررمونه...:mellow:

Siyavoush
24th September, 2006, 02:44 AM
بهنام جون خیلی مخلصتم:11: :8: :8: :8: خوشحالم كه تو بحث های مربوط به پرسپولیس شركت میكنی بهنام جون:6: :8: :8: :8:
--------------------------------------------------------------------------------------
خوب نوری تو اوج مصدوم شد واین موضوع واقعا به ضررمونه...:mellow:
شاید به بازی بعدی برسه
تا فردا صبر كن

Soltan Ali Daei
24th September, 2006, 03:30 AM
من به اشك ریختن بچه ها افتخار كردم این اشكها خیلی ارزش داره نشان از تعصب انهاست
اگه یادتون باشه بازیكنای استقلال بعد از بازی ملوان جوری زمین رو ترك میكردن كه انگار نه انگار اتفاقی افتاده (به جر طباطبایی) فتح الله زاده هم گفته بود با بی تعصب ها برخورد میكنیم

Soltan Ali Daei
24th September, 2006, 03:46 AM
هيچ‌کس‌ سراغ‌ پنالتى‌ پرسپوليس‌ را نمى‌گيرد چرا داور فينال‌ «خارجي» نبود؟

بازى‌ رفت‌ در تهران‌ برگزار شد، در حالى‌ که‌ اگر به‌ قول‌ «بعضي»ها قرار بود فدراسيون‌ پشت‌ پرسپوليس‌ باشد و جانبدارانه‌ قضاوت‌ کند، اين‌ نهاد قانونى‌ مى‌توانست‌ امتياز برگزارى‌ ديدار برگشت‌ را به‌ پايتخت‌ بدهد. بدتر از آن‌ اينکه‌ بازى‌ رفت‌ در روز چهارشنبه‌ برگزار شد (!) حال‌ آنکه‌ اصفهان‌ نه‌ فقط‌ قرعه‌کشى‌ را برد بلکه‌ از حيث‌ برنامه‌ريزى‌ نيز اوضاع‌ بر وفق‌ مراد زردپوشان‌ پيش‌ رفت؛ تا سپاهان‌ جمعه‌ ميزبان‌ سرخ‌ها باشد.
داور خارجى‌
يک‌ نفر مى‌گفت: به‌ داور بازى‌ برگشت‌ توصيه‌ شده‌ بود تا حتى‌المقدور پرسپوليس‌ را در جناحين‌ محوطة‌ جريمه‌ صاحب‌ ضربة‌ ايستگاهى‌ نکند. خبرورزشى‌ اين‌ «شايعه» را تأييد نمى‌کند، اما کسى‌ که‌ اين‌ موضوع‌ را با ما در ميان‌ گذاشت‌ ازمان‌ خواست‌ تا دقايق‌ 31، 42 و 52 را با دقت‌ بيشترى‌ نگاه‌ کنيم.
ما هم‌ فيلم‌ مسابقه‌ را دوباره‌ ديديم‌ و متحير مانديم‌ که‌ چرا داورى‌ مثل‌ مرادى‌ چنين‌ خطاهاى‌ واضحى‌ را نگرفته‌ است. به‌ خصوص‌ در دقيقه‌ 52 مدافع‌ سپاهان‌ پيراهن‌ بازيکن‌ پرسپوليس‌ را به‌ وضوح‌ کشيد و تعادلش‌ را بر هم‌ زد، با اين‌ حال‌ داور اصرار داشت‌ که‌ چنين‌ صحنه‌اى‌ را خطا نگيرد؟!
حتماً‌ تا الان‌ عکس‌ پنالتى‌ «گم‌شدة» ارتش‌ سرخ‌ها در اصفهان‌ را ديده‌ايد! در اين‌ صحنه‌ پاى‌ بنگر توى‌ صورت‌ خرسندى‌ است‌ و پيراهنش‌ هم‌ در دستان‌ هادى‌ عقيلي، با اين‌ حال‌ مسعود مرادى‌ که‌ ظرف‌ ساليان‌ اخير به‌ اشتباهات‌ عجيب‌ و غريبش‌ عادت‌ کرده‌ايم، پنالتى‌ پرسپوليس‌ را نگرفت‌ تا امروز اين‌ تيم‌ در معرض‌ انتقادهاى‌ بى‌رحمانة‌ «نتيجه‌گرايان» قرار گيرد.
يکى‌ از همکاران‌ حرف‌ جالبى‌ مى‌زد، او با اشاره‌ به‌ اشتباهات‌ فاحش‌ مرادى‌ در بازى‌ پرسپوليس- پاس‌ 2 فصل‌ قبل‌ (زمان‌ وينگو) گفت‌ که‌اى‌ کاش‌ فدراسيون، داور 2 بازى‌ رفت‌ و برگشت‌ فينال‌ حذفى‌ را از خارج‌ مى‌آورد تا اين‌ همه‌ حرف‌ و حديث‌ به‌ وجود نيايد.
البته‌ داوران‌ خودمان‌ هيچ‌ کم‌ از همکاران‌ خارجى‌شان‌ ندارند (؟!) ولى‌ واقعيت‌ اين‌ جاست‌ که‌ وقتى‌ خارجى‌ها اشتباه‌ مى‌کنند همه، آن‌ را به‌ حساب‌ پيش‌آمدهاى‌ مسابقه‌ مى‌گذارند در حالى‌ که‌ به‌ صورت‌ غريزى‌ نمى‌توان‌ از کنار خطاهاى‌ داوران‌ وطنى‌ به‌ سادگى‌ گذشت‌ و معمولاً‌ اينگونه‌ است‌ که‌ براى‌ اين‌ قبيل‌ اشتباهات‌ تا دلتان‌ بخواهد حرف‌ و حديث‌ به‌ راه‌ مى‌افتد.
نکته‌
روزى‌ که‌ رحيمى‌مقدم‌ پنالتى‌ برق‌شيراز را نگرفت‌ تا پرسپوليس‌ به‌ نخستين‌ برد ناپلئونى‌اش‌ دست‌ يابد، از اين‌ پنالتى‌ بيشتر از پيروزى‌ سرخپوشان‌ نوشته‌ شد تا بفهميم‌ شبيه‌ همان‌ جريانى‌ که‌ روزگارى‌ وينگو را خاکسترنشين‌ ساخت‌ دوباره‌ به‌ راه‌ افتاده‌ است.
بله، اينکه‌ مى‌بينيد «بعضي»ها از اشتباهات‌ داور بازى‌ برگشت‌ فينال‌ حرفى‌ نمى‌زنند دقيقاً‌ به‌ خاطر پيدايش‌ مجدد همين‌ موج‌ «خارجى‌ستيزي» است.

Siyavoush
24th September, 2006, 02:44 PM
اولادی گفته كه دنیزلی نخواسته كه در فینال بازی كنه!
و التبه گفته كه تا نیم فصل در پرسپولیس خواهد بود:8:

NoName
24th September, 2006, 02:51 PM
اولادی گفته كه دنیزلی نخواسته كه در فینال بازی كنه!
و التبه گفته كه تا نیم فصل در پرسپولیس خواهد بود:8:
اولادی كه باشه عالیه:6: :8: :8: :8: ولی خوب به نظر من صلاح حسن هم دست كمی از اولادی نداره:6: :8: :8: :8:

davidbeckham
24th September, 2006, 07:06 PM
نیكبخت گفته امیدوارم مرا ببخشن
فكر كرده هواداران میخوان سر به تنش نباشه
دست كسانی كه به طرف نیكبخت اشیا پرتاب كردن رو میبوسم
5 شنبه باید نیكبخت و وبقیه هو بشن
پرسپولیس بی غیرت نمیخواییم
دنیزلی گفته هیچ كس حق توهین به نیكبخت رونداره
تو چیكاره هستی
مواظب خودت باش
ضمنا اگه خدا بخواد انصاری فرد استعفا میده
دیروز رفتیم دم در باشگاه و حسابی از خجالت انصاریفرد در اومدیم

Soltan Ali Daei
24th September, 2006, 08:36 PM
نظرتون درباره این صحنه چیه؟ هم لباسش رو كشیده و هم با پا زده رو سرش

سوگند
24th September, 2006, 08:48 PM
از شوخی ها به رد:) ....امیدوارم پرسپولیس هر چه زودتر از این بحران در بیاد:40: حیفه همچین تیمه پر طرفداری به مشكل بخوره ....البته امیدوارم مشكلاتتون بعده بازی با ما حل شه:4:

راسی بازی اخر هفته رو چطور میبینید:6:

Iman
24th September, 2006, 09:14 PM
خیلی خیلی متاسفم كه بعضی از دوستان با توجه به حسن نیتی كه دارن، رفتن سراغ پنالتی های سوخته و ....
گذشت و تموم شد رفت، اگه بخوایم غم گذشته رو بخوریم باید رسماَ بشینیم یه هفته عزای عمومی اعلام بكنیم.
تیم تو یه دوران رنسانس قرار داره. یه مقاله نوشتم كه به امید خدا تا فردا روی صفحه اصلی پارس فوتبال میاد كه به خوبی مطالب مورد نظرم رو بیان می كنه.
اما از دوست دیگر با آیدی دیوید بكام خواهش می كنم اگر پرسپولیسی هستند، انقدر ساز مخالف نزنند، هنوز هیچی نشده و 2 تا جام دست نخورده برای تیم ما باقی مونده.
ارسالهای این دوست رو همیشه خوندم و متاسفانه دریافتم كه ایشون فوق العاده علاقه دارن در جهت خلاف جریان آب شنا بكنند. شاید این برای جلب توجه یا هر چیز دیگری باشه
ولی ناراضی بودن اصلاَ كار سختی نیست. این قبول كه پرسپولیس تو دو بازی اول خوب نبود، ولی آیا واقعاَ هیچ پیشرفتی در بازی این تیم احساس نشد؟
نكنه دلتون هوس بازیهای تیم پروین رو كرده ؟ هوس كردین 4 تا از فجر بخورین تو تهران؟
تاكتیك اوت دستی علیزاده رو دوست دارین دوباره ببینید؟
واقعاَ بچه ها دارن خوب بازی می كنن و نتیجه هم به امید خدا خواهند گرفت.
قبول دارم كه بازی زیبا 3 امتیاز رو نمیاره، ولی این تیم پرسپولیس كم كم داره به جایی می رسه كه هم خوب بازی كنه و هم نتیجه بگیره. دنیزلی با شرایط فوتبال ایران آشناست. می دونه هواداران پرسپولیس چی میخوان ازش و همیشه این تیم زیر ذره بین قرار داره و برعكس پاس كه بازیهای خونگیش با حضور حد اكثر 1000 نفر برگزار میشد، پرسپولیس سر تمریناش هم كم كم دو هزار نفر میان، پس این حس جاه طلبی و كار نیمه تمومی كه دنیزلی تو فوتبال ایران داره رو باید بزاریم تمومش كنه
صحبت از هفته پنجم و .... به نظر من حرفهای بیهوده ای است !!
علی پروین چقدر فرصت داشت و چیكار كرد؟ اگر اجازه داده بشه توسط هوادارا كه دنیزلی به كارش برسه، این تیم مدعی قهرمانی است !!
اگر میخواین تیم به نتیجه برسه، ثبات در اون خیلی مهمه !! فكر می كنید چرا فوتبال كشورهای عربی هیچ موقع نتیجه نمی گیرن؟؟ چون با 2 تا باخت مربیشون رو عوض می كنن و اون مربی جدید باید از اول همه چیز رو شروع كنه !!
اجازه بدید دنیزلی كارش رو بكنه ، اگه تا نیم فصل تیم جز 4 تیم بالای جدول نبود، اون موقع انتقاد كنید.
به نیكبخت هم كاری نداشته باشید.
پنالتی زدن واقعاَ شانسه !! روحیه میخواد و تمركز !! البته مقدار زیادی هم شانس
نیكبخت خوب زد پنالتیش رو ولی شانسش این بود كه توپ به تیر نخوره و بره تو گل و مستقیم بره بیرون !!
چیزی است كه گذشته !! اینكه چرا پنالتی گرفته نشد و چرا نیكبخت پنالتی زد و چرا اینطور و چرا اون طور، دردی رو دوا نمی كنه !! باید چشم به آینده داشت. دنیزلی حالا شاگردان خودش رو می شناسه
یادتون هست تیمی كه از العین باخت هفته بعدش با 4 گل ملوان رو در تهران شكست داد؟ آخر اون فصل هم شده بود مدعی قهرمانی و پا به پای استقلال پیش رفت !!
دنیزلی می تونه تیم رو جمع و جور كنه ، اگه بهش وقت بدیم. اگه صبور باشیم و خواهان موفقیت تیم باشیم.
موفقیت پرسپولیس در گرو ثبات تیمی است. این ثبات تیمی به دست نمیاد مگر با حمایت هواداران از مربی و هیئت مدیره.
این پرسپولیس با بازگشت كریم دیگه پاشنه آشیلی نداره كه بخواد توپ ازش رد بشه !!
پرسپولیس با بازگشت اولادی و روی فرم اومدن فاطمی، می تونه مشكلات خودش رو در خط حمله حل بكنه تا به امثال معدنچی و نیكبخت كه هیچ وقت گلزن نبودند امید نبنده برای گلزنی.

پس همه به پا خیزید برای ایجاد رنسانس در فوتبال پرسپولیس

NoName
24th September, 2006, 09:44 PM
ولی ایمان جون داوران رو تادیروز متهم میكردند به حمایت از پرسپولیس و ما واسه خاطر همین روی این صحنه پنالتی مجبوریم مانور بدیم:wink:

Siyavoush
24th September, 2006, 11:02 PM
ولی ایمان جون داوران رو تادیروز متهم میكردند به حمایت از پرسپولیس و ما واسه خاطر همین روی این صحنه پنالتی مجبوریم مانور بدیم:wink:
تموم شده فكرشو نكن میثم جون
همین فدراسیون و تربیت بدنی پرسپولیسی بهترین زمان رو برای انجام فینال رو از پرسپولیس گرفتن
زمانی كه پرسپولیس اماده اماده و سپاهان به هم ریخته بود

Siyavoush
24th September, 2006, 11:03 PM
دنیزلی گفته كه 4 بازیكن پرسپولیس اخراج خواهند شد!

farzin3
24th September, 2006, 11:10 PM
بازى‌ رفت‌ در تهران‌ برگزار شد، در حالى‌ که‌ اگر به‌ قول‌ «بعضي»ها قرار بود فدراسيون‌ پشت‌ پرسپوليس‌ باشد و جانبدارانه‌ قضاوت‌ کند، اين‌ نهاد قانونى‌ مى‌توانست‌ امتياز برگزارى‌ ديدار برگشت‌ را به‌ پايتخت‌ بدهد. بدتر از آن‌ اينکه‌ بازى‌ رفت‌ در روز چهارشنبه‌ برگزار شد (!) حال‌ آنکه‌ اصفهان‌ نه‌ فقط‌ قرعه‌کشى‌ را برد بلکه‌ از حيث‌ برنامه‌ريزى‌ نيز اوضاع‌ بر وفق‌ مراد زردپوشان‌ پيش‌ رفت؛ تا سپاهان‌ جمعه‌ ميزبان‌ سرخ‌ها باشد.
داور خارجى‌
يک‌ نفر مى‌گفت: به‌ داور بازى‌ برگشت‌ توصيه‌ شده‌ بود تا حتى‌المقدور پرسپوليس‌ را در جناحين‌ محوطة‌ جريمه‌ صاحب‌ ضربة‌ ايستگاهى‌ نکند. خبرورزشى‌ اين‌ «شايعه» را تأييد نمى‌کند، اما کسى‌ که‌ اين‌ موضوع‌ را با ما در ميان‌ گذاشت‌ ازمان‌ خواست‌ تا دقايق‌ 31، 42 و 52 را با دقت‌ بيشترى‌ نگاه‌ کنيم.
ما هم‌ فيلم‌ مسابقه‌ را دوباره‌ ديديم‌ و متحير مانديم‌ که‌ چرا داورى‌ مثل‌ مرادى‌ چنين‌ خطاهاى‌ واضحى‌ را نگرفته‌ است. به‌ خصوص‌ در دقيقه‌ 52 مدافع‌ سپاهان‌ پيراهن‌ بازيکن‌ پرسپوليس‌ را به‌ وضوح‌ کشيد و تعادلش‌ را بر هم‌ زد، با اين‌ حال‌ داور اصرار داشت‌ که‌ چنين‌ صحنه‌اى‌ را خطا نگيرد؟!
حتماً‌ تا الان‌ عکس‌ پنالتى‌ «گم‌شدة» ارتش‌ سرخ‌ها در اصفهان‌ را ديده‌ايد! در اين‌ صحنه‌ پاى‌ بنگر توى‌ صورت‌ خرسندى‌ است‌ و پيراهنش‌ هم‌ در دستان‌ هادى‌ عقيلي، با اين‌ حال‌ مسعود مرادى‌ که‌ ظرف‌ ساليان‌ اخير به‌ اشتباهات‌ عجيب‌ و غريبش‌ عادت‌ کرده‌ايم، پنالتى‌ پرسپوليس‌ را نگرفت‌ تا امروز اين‌ تيم‌ در معرض‌ انتقادهاى‌ بى‌رحمانة‌ «نتيجه‌گرايان» قرار گيرد.
يکى‌ از همکاران‌ حرف‌ جالبى‌ مى‌زد، او با اشاره‌ به‌ اشتباهات‌ فاحش‌ مرادى‌ در بازى‌ پرسپوليس- پاس‌ 2 فصل‌ قبل‌ (زمان‌ وينگو) گفت‌ که‌اى‌ کاش‌ فدراسيون، داور 2 بازى‌ رفت‌ و برگشت‌ فينال‌ حذفى‌ را از خارج‌ مى‌آورد تا اين‌ همه‌ حرف‌ و حديث‌ به‌ وجود نيايد.
البته‌ داوران‌ خودمان‌ هيچ‌ کم‌ از همکاران‌ خارجى‌شان‌ ندارند (؟!) ولى‌ واقعيت‌ اين‌ جاست‌ که‌ وقتى‌ خارجى‌ها اشتباه‌ مى‌کنند همه، آن‌ را به‌ حساب‌ پيش‌آمدهاى‌ مسابقه‌ مى‌گذارند در حالى‌ که‌ به‌ صورت‌ غريزى‌ نمى‌توان‌ از کنار خطاهاى‌ داوران‌ وطنى‌ به‌ سادگى‌ گذشت‌ و معمولاً‌ اينگونه‌ است‌ که‌ براى‌ اين‌ قبيل‌ اشتباهات‌ تا دلتان‌ بخواهد حرف‌ و حديث‌ به‌ راه‌ مى‌افتد.
نکته‌
روزى‌ که‌ رحيمى‌مقدم‌ پنالتى‌ برق‌شيراز را نگرفت‌ تا پرسپوليس‌ به‌ نخستين‌ برد ناپلئونى‌اش‌ دست‌ يابد، از اين‌ پنالتى‌ بيشتر از پيروزى‌ سرخپوشان‌ نوشته‌ شد تا بفهميم‌ شبيه‌ همان‌ جريانى‌ که‌ روزگارى‌ وينگو را خاکسترنشين‌ ساخت‌ دوباره‌ به‌ راه‌ افتاده‌ است.
بله، اينکه‌ مى‌بينيد «بعضي»ها از اشتباهات‌ داور بازى‌ برگشت‌ فينال‌ حرفى‌ نمى‌زنند دقيقاً‌ به‌ خاطر پيدايش‌ مجدد همين‌ موج‌ «خارجى‌ستيزي» است.

davidbeckham
24th September, 2006, 11:13 PM
فكر كرده خونه خاله هستش

L a V i N
24th September, 2006, 11:57 PM
تو چیكاره هستی
مواظب خودت باش
هواداران؟!!! شما عادت داری خودتو جمع ببندی؟!! آقای محترم شما از این همه انتقاد كردن خسته نشدی؟!
پرسپولیس امروز عالی بازی می كنه به زودی این بازیه خوب نتیجه میده یه خرده صبر همه چی رو حل می كنه!
اوضاع از پارسال كه بدتر نیست بازی با فجر و ذوب آهن و سپاهان و .... رو فراموش كردی! اون بازی ها شاهكار
پروین و همكارانش بود پرسپولیس ساخته ی دنیزلی توی فوتبال كم نمیاره! انصاریفرد هم تا امروز خیلی خوب كار
كرده پرونده ی شاكیان زمان مدیران لایق(!!) قبلی هنوز روی میزشه ولی با این حال تیم رو سرپا نگه داشته!
ماشالله دوستان قبلی پرسپولیس همگی دشمن شدن انصاریان هم از پرسپولیس شاكیه!!اسوه ی تعصب شما!

NoName
25th September, 2006, 01:41 AM
تموم شده فكرشو نكن میثم جون
همین فدراسیون و تربیت بدنی پرسپولیسی بهترین زمان رو برای انجام فینال رو از پرسپولیس گرفتن
زمانی كه پرسپولیس اماده اماده و سپاهان به هم ریخته بود
سیا جون غیر از قضیه داوری و اون بازی رفت فینال جام حذفی تو تهران(!) اونم وسط هفته...

سوگند
25th September, 2006, 02:31 AM
تا اونجا كه من میدونم خوده انصاری فر یكی از مخالفانه برگزاری بازی در اون تاریخه قبله جام جهانی بود:sick: و فقط میخواست بازی رفت و برگشت باشه ...كه حتی میخواستن بازی رو تكی بزارن تو تهران كه همین مدیر عامله عزیزتون نذاشت و مخالفت كرد!!!:40: بعدش هم شما انتظار داشتین برا بازی داور خارجی بزارن (بازی رفت هم میگفتین)
یه سوال دیگه از داداش میثم:8: بخاطر این امضاش:40: اخه كی گفته باید همیشه بازی برگشت تو تهران باشه:21: چرا :sick:

قلب خوزستان به عشق میثم میتپه:8:

Siyavoush
25th September, 2006, 04:02 AM
تا اونجا كه من میدونم خوده انصاری فر یكی از مخالفانه برگزاری بازی در اون تاریخه قبله جام جهانی بود:sick: و فقط میخواست بازی رفت و برگشت باشه ...كه حتی میخواستن بازی رو تكی بزارن تو تهران كه همین مدیر عامله عزیزتون نذاشت و مخالفت كرد!!!:40: بعدش هم شما انتظار داشتین برا بازی داور خارجی بزارن (بازی رفت هم میگفتین)
یه سوال دیگه از داداش میثم:8: بخاطر این امضاش:40: اخه كی گفته باید همیشه بازی برگشت تو تهران باشه:21: چرا :sick:

فعلا فكر این باش كه وقتی پرسپولیس از استقلال اهواز برد میخواهی چی كار كنی:4:

barça
25th September, 2006, 06:40 AM
اگه بازیكنا روحیه شون رو از دست ندن به خاطر بازی فینال , مطمئنا" امسال ما قهرمانیم.

L a V i N
25th September, 2006, 11:39 AM
[B]تا اونجا كه من میدونم خوده انصاری فر یكی از مخالفانه برگزاری بازی در اون تاریخه قبله جام جهانی بود:sick: و فقط میخواست بازی رفت و برگشت باشه ...كه حتی میخواستن بازی رو تكی بزارن تو تهران كه همین مدیر عامله عزیزتون نذاشت و مخالفت كرد!!!:40:
قرار بود بازی به صورت تكی اونم توی استادیوم ثامن مشهد برگزار بشه نه تهران كه
طبیعتآ پرسپولیس مخالفت كرد! در ضمن جام حذفی تموم شد سپاهان هم قهرمان
شد دیگه صحبت كردن در مورد این جام از دست رفته بی فایدست لیگ رو بچسبیم
كه از امروز پرسپولیس مدعیه جدیه این جامه!

Sir Bob Paisley
25th September, 2006, 12:10 PM
بچه هابه نظرتون اون چهرنفری كه قراره كنارگذاشته بشن كیاهستند؟
غلط نكنم یكیشون باید مسعودزارع باشه. مامانی و قویدل هم گزینه های بعدی بایدباشند. روی محمدی هم میشه حساب كرد.

Sir Bob Paisley
25th September, 2006, 12:13 PM

مومنت انصاری فردجزومخالفین بود؟ جل الخالق
بهرحال دیگه بازی سپاهان رفت توتاریخ .بازی با استقلال اهوازراداشته باشید

davidbeckham
25th September, 2006, 07:08 PM
پس من بودم كه به طرف نیكبخت سنگ پرتاب كردم تو اصفهان
یا بعد از نزدن پنالتی توسط معدنچی فقط تشویق انصاریان توسط من بود
فعلا كه 20 نفر رفتن سر تمرین
استادیوم هم دیگه نباید بریم تا ادب شن
استیلی هم گفته باید ما را حمایت كنن
تا كی؟

Siyavoush
25th September, 2006, 09:40 PM
طبق گفته روزنامه ها ظاهرا قویدل و زارعی گزینه های اصلی اخراج هستن و 2 نفره دیگه هنوز مشخص نیست ولی فكر میكنم سیدعباسی هم باشه

Sir Bob Paisley
25th September, 2006, 10:25 PM
من علاوه برزارع و قویدل به شدت به مامانی ومحمدی هم مشكوكم

Benyamin
25th September, 2006, 10:29 PM
من كه از اولشم از این زارعی بدم میومد حیف یه سهیمه لیگ برتریمون نبود كه واسه همچین بازیكنی هدر بره؟؟؟

NoName
25th September, 2006, 10:38 PM
بچه ها تاپیک اخبار سرخ رو بیبینید...مثل اینکه انصاریفرد با اخراج ها مخالفت کرده...

eshghe soltan
25th September, 2006, 11:14 PM
يك شايعه جدي كه واعظي با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرده...اگه واقعيت داشته باشه محمدي يكي از اخراجي هاست..!
در مورد انصاري فرد من كه شنيدم گفته هر چي دنيزلي بگه...ولي مثل اينكه از شكايت اين بازيكنا ترسيده...!
فقط سلطان

Siyavoush
26th September, 2006, 01:10 AM
يك شايعه جدي كه واعظي با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرده...اگه واقعيت داشته باشه محمدي يكي از اخراجي هاست..!
در مورد انصاري فرد من كه شنيدم گفته هر چي دنيزلي بگه...ولي مثل اينكه از شكايت اين بازيكنا ترسيده...!
فقط سلطان
اگر واقعیت داشته باشه به نظر من خوبه
واعطی خیلی بهتر از محمدی هستش
فكر میكنم حدود 4 ماه از محرومیتش مونده

barça
26th September, 2006, 05:22 AM
بستگی داره اخراجی ها كیا باشن...

Sir Bob Paisley
26th September, 2006, 12:16 PM
راستی دیشب من 90 روبعدازبازی استقلال نگاه نكردم(استیلای مطلق خواب)
میبنم كه بازی استقلال باید مساوی میشد. بگذریم
درباره بازی پرسپولیس غیاثی چی گفت؟

L a V i N
26th September, 2006, 12:51 PM
راستی دیشب من 90 روبعدازبازی استقلال نگاه نكردم(استیلای مطلق خواب)
میبنم كه بازی استقلال باید مساوی میشد. بگذریم
درباره بازی پرسپولیس غیاثی چی گفت؟
یك آفساید اشتباه به ضرر پرسپولیس! جالب اینجاست كه پاس رو دفاع سپاهان به مهرزاد داد و به
گفته ی غیاثی حتی اگر این پاس رو بازیكن پرسپولیس می داد باز هم آفساید نبود!
اخراج نیكبخت از زمین به خاطر برخورد فیزیكی با بازیكن سپاهان كه فكر می كنم عماد رضا بود!
پنالتی دقیقه ی 119! خطا روی احسان خرسندی!
گفتگوی انصاریفرد و ساكت یكی از پشت تلفن و یكی از جلوی تلفن(!) جالب بود!
پخش گریه ها و اشك های بی امان نیكبخت كه دل هر پرسپولیسیه بی رحمی رو به رحم میاورد!:4:
پخش مراسم اهدای جام به سپاهان و مصاحبه با بازیكنان این تیم! مصاحبه با مصطفی دنیزلی و
افسوس های وی برای نرفتن به جام باشگاههای آسیا! مصاحبه با لوكا بوناچیچ و تعریف های او از
بازی روان تیم پرسپولیس! راستی عدل هم یه مزه پروند گفت اگه نیكبخت اخراج می شد پنالتی
پرسپولیسرو یكی دیگه می زد شاید گل میشد!!
(سوال دیگه ای بود در خدمتم!:4: یاد اعلام برنامه های روزنامه ی جام جم افتادم وقتی چكیده ی
برنامه ها رو تیتر وار چاپ می كنه!:4:)

NoName
26th September, 2006, 03:19 PM
بچه ها مثل اینكه سپاهان تو پرونده بازیكن عراقیش عماد رضا یك سری تخلف كرده...كه باشگاه پرسپولیس پیگیر اوضاست و اگه بتونه تخلفات سپاهان و عماد رضا رو ثابت كنه خیلی اتفاقات ممكنه بیفته...
-----------------------------------------------------------------------------------
راستی راضیه مرسی كه خلاصه برنامه نود رو نوشتی اخه منم ندیده بودم...:8::8::8:

davidbeckham
26th September, 2006, 03:56 PM
گریه های نیكبخت ظاهر سازی بود

NoName
26th September, 2006, 04:58 PM
بچه ها این خبر رو از تاپیك اخبار سرخ منتقل كردم اینجا :
مهدي واعظي به پرسپوليس رفت

مهدي واعظي، دروازه‌بان سابق تيم پيكان كه به علت دوپينگ در محروميت شش ماهه به سر مي‌برد، با قراردادي دو ساله به پرسپوليس پيوست.

به گزارش ايسنا، تيم فوتبال پرسپوليس كه به علت مصدوميت محمد محمدي تنها از وجود يك دروازه‌بان آماده‌اش بهره مي‌برد، با تاكيد مصطفي دنيزلي و پس از مذاكرات نهايي طي قراردادي دو ساله، مهدي واعظي را به خدمت گرفت.

پرسپوليس با واعظي قرارداد داخلي امضا كرده است و پس از تاييد نهايي فيفا رسما با حضور در هيات فوتبال قرارداد دو ساله‌اش را با پرسپوليس ثبت خواهد كرد.

همچنين يك مدافع عراقي با دعوت پرسپوليس به تهران آمده و پس از تست‌هاي اوليه مورد تاييد دنيزلي قرار گرفته است. به گفته‌ مسوولان اين باشگاه طي روزهاي آينده قرارداد رسمي اين بازيكن عراقي نيز در هيات فوتبال ثبت مي‌شود.

رافائل يكي از سه بازيكن خارجي پرسپوليس كه در دوران آري هان به تركيب اين تيم اضافه شد نيز با تسويه حساب نهايي با باشگاه، اواخر هفته‌ آينده به كشورش بازمي‌گردد. اين اخراج نيز در حالي انجام شد كه رافائل در تمرينات دنيزلي حاضر نشده بود و سرمربي تركيه‌اي پرسپوليس نيز بارها بر عدم جذب وي تاكيد كرده بود

A n e n I
26th September, 2006, 05:07 PM
خراب کردن پنالتی نیکبخت و شیث در بازی فینال اینها همش اتفاقات فوتباله باید بریم دنبال مشکل اصلی تیم بگردیم
من وقتی نیکبخت پنالتی را خراب کرد اصلا ناراحت نشدم چون ربرتو باجو تو فینال جام جهانی 1994پنالتی خراب کرد و این امری است طبیعی
ولی من وقتی می بینم اقای معدنچی میاد تو ازادی جلو 90هزار هوادار دوبار پنالتی را خراب میکنه ناراحت میشم و بعد میاد تو نقش جهان تک به تک را به بیرون می زنه دیگه اون موقع است که ناراحت میشم و بدتر زمانی بیشتر ناراحت میشم که هیچ کس نیست به این ادم بگه بالای چشات ابرو هستش!
عزیزان مشکل اصلی تیم مدیر عمال این تیم هستش
اخه کدوم مربی تونسته تو یک ماه تیم را قهرمانی کنه که دنیزلی دومیش باشه
وقتی اقای اری هان را یک هفته مونده با بازی ها برکنار میکنه مقصر کیه؟
اری هانی که هر غلطی دلش خواست کرد
اری هانی که جواد کاظمیان را از پرسپولیس فراری داد
اری هانی که به گفته خودش به دلایل غیر فنی اسوه تعصب تیم را از تیم کنار گذاشت
عزیزان مگر علی انصاریان برای ما کم کاری کرده بود این حقش بود؟
مگر علی انصاریان توی 8 سال بهترین های تیم ما نبود؟
ایا این حقش بود ؟
اقای مدیر عامل بسه بجای که بری ورزشگاه و جلو تشویق شدن سلطان و انصاریان را بگیری برو مشکلات تیم را حل کن
در ضمن یادت نره خود تو زمانی شاگرد همین سلطان بود پس بدان که نیم توانی جای اورا بگیری!

Siyavoush
26th September, 2006, 10:54 PM
واعظی به پرسپولیس پیوست بع علاوه یك مدافع عراقی
و رافائل هم اولین اخراجی هست
هفته دیگه تسویه حساب میكنه و میره
این پرسپولیس پاكسازی شده رو خیلی دوست دارم همین كه اون باند دیگه نیست و ادم با لیاقتی مثل انصاری فرد مدیر عامل تیمه

A n e n I
26th September, 2006, 11:35 PM
واعظی به پرسپولیس پیوست بع علاوه یك مدافع عراقی
و رافائل هم اولین اخراجی هست
هفته دیگه تسویه حساب میكنه و میره
این پرسپولیس پاكسازی شده رو خیلی دوست دارم همین كه اون باند دیگه نیست و ادم با لیاقتی مثل انصاری فرد مدیر عامل تیمه
سیاوش خان خواهی دید در اخر كی برنده است و كی بازنده ؟

Siyavoush
26th September, 2006, 11:43 PM
سیاوش خان خواهی دید در اخر كی برنده است و كی بازنده ؟
یعنی چی؟مگه من چیزی به شما گفتم یا دعوا داریم كه خطو نشون میكشی؟

A n e n I
26th September, 2006, 11:49 PM
یعنی چی؟مگه من چیزی به شما گفتم یا دعوا داریم كه خطو نشون میكشی؟
نه عزیز دعوا كدوم بوده؟
شما كه میگی از باند بازی و نمی دونم چی حرف می زنی میگم اخرش معلوم میشه كدوم باند بازه
در ضمن سیاوش خان شمارش معكوس برای رفتن اقای مدیر عامل شروع شده
میگی نه ؟نگاه كن

Siyavoush
27th September, 2006, 12:05 AM
نه عزیز دعوا كدوم بوده؟
شما كه میگی از باند بازی و نمی دونم چی حرف می زنی میگم اخرش معلوم میشه كدوم باند بازه
در ضمن سیاوش خان شمارش معكوس برای رفتن اقای مدیر عامل شروع شده
میگی نه ؟نگاه كن
حتی یك روز هم طرفدار پرسپولیس بدون پروین نبودی
حتی یك روز...

NoName
27th September, 2006, 12:09 AM
به نظر من محمد حسن انصاریفرد یكی از بهترین مدیر عاملان چند سال اخیر پرسپولیسه:6: :8: :8: :8:
اگه اون نبود ما همین فینال جام حذفی هم نبودیم:wink:

NoName
27th September, 2006, 12:16 AM
علی جون حتی پروین هم مشكل اصلی تیم رو مشكلات مالی میدونه:wink:

مصاحبه هاشو بخون:wink:

NoName
27th September, 2006, 12:27 AM
بچه ها اینم مهمه از تاپیك اخبار سرخ اوردمش اینجا :

مديرعامل پرسپوليس: ما خواهان اجراي عدالت هستيم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: وقتي تيم پرسپوليس به فينال جام حذفي رسيد خيلي ها براي قهرمان نشدن اين تيم پرطرفدار دست بكار شدند و سعي كردند مانع از قهرماني تيم شوند اما انها نتوانستند مانع از رسيدن ما به اين هدف شوند چرا كه بدشانسي و اشتباهات داوري عامل نايب قهرماني پرسپوليس بود نه كارشكني مخالفان.

محمدحسن انصاري فرد در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس افزود: بعد از گذشت چند ماه از فعاليت هيآت مديره جديد كه توأم با متحول كردن پرسپوليس در زمينهاي مختلف بود تيمي كه در رده نهم جدول رده بندي ليگ قرار داشت به فينال رسيد و همين موضوع كافي بود تا خيلي ها دست بكار شوند تا مانع از قهرماني پرسپوليس شوند.

به تعويق افتادن بازي فينال و تأخير بي موردي كه زمان برگزاري اين ديدار ايجاد شدمزيد بر علت شد تا حاشيه سازان و مخالفان فرصت بيشتري براي به حاشيه كشاندن باشگاه و لطمه زدن به تيم و ... داشته باشند.براي آنها كه اتفاقاً اكثرشان سابقه فعاليت در مجموعه پرسپوليس را داشته اند تنها چيزي كه مهم نبود شادي ميليونها هوادار بود اما آنها بدانند كه پرسپوليس قهرمان نشد چون در دو بازي رفت و برگشت با بدشانسي هاي بسياري مواجه شد.

اشتباهات داوري نيز عاملي شد تا ما با از دست دادن جام قهرماني شرمنده و خجالت زده هواداران باشيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره اشتباهات داوري گفت: نمي دانم چرا خطاي نيكبخت واحدي اينهمه در بوق و كرنا شد اما فراموش نكنيد كه بسياري از كارشناسان داوري تأكيد كرده اند كه ابوالهيل هم بايد با كارت قرمز مواجه مي شد .يك موقعيت تك به تك ما را هم به اشتباه آفسايد اعلام كردند و پتالتي محرز در دقيقه 119 هم ناديده گرفته شد. ما هم اعتراض خودمان را به فدراسيون فوتبال ارائه داديم و انتظار داريم آقاي مرادي مثل آقاي تركي با شهامت و شجاعت بيشتري داوري كند و انشاءا... از اين پس با اشتباهات خود مانع از قهرماني يك تيم نشود.

محمدحسن انصاري فرد درباره شكايت باشگاه پرسپوليس از ثبت قرارداد غيرقانوني عمادرضا گفت: وقتي كاظميان را از دست داديم درپي جذب عمادرضا بوديم اما متوجه شديم كه او در عراق است. حتي در مورد مبلغ قرارداد هم به توافقاتي دست دست يافته بوديم و مي دانستيم كه سپاهان و يكي دو تيم ديگر نيز خواهان او هستند. در همين راستا سعي كرديم با استعلام شفاهي از چند هيأت فوتبال متوجه شويم كه او با تيمي قرارداد بسته يا نه. هيأت فوتبال استان اصفهان هم تا ساعت 6 بعد از ظهر روز چهارم شهريور اعلام كرد كه قرارداد عماد رضا قراردادثبت نشده اما من نمي دانم آقاي ساكت بر چه اساسي از ثبت قرارداد اين بازيكن در تاريخ دوم شهريور سخن مي گويند.

انصاري فرد گفت: ما اعتراض كرده ايم و خواهان اجراي عدالت هستيم و اميدواريم فدراسيون فوتبال نسبت به اين مسأله واكنش سريع و فوري داشته باشند اما من نمي دانم چرا پس از گذشت سه روز از شكايت پرسپوليس هيچ واكنشي را شاهد نيستيم. ما انتظار داريم مسئولان فدراسيون و كميته انظباطي سريعاً اين پرونده را دردست بررسی قراردهندچون گذشت زمان به ضررپرسپولیس است.نکته جالب اینکه سرپرست سپاهان می گوید قرارداد عمادرضا را خودش در فدراسیون فوتبال به ثبت رسانده ولی آقای ساکت تاکید می کنند که قرارداد عماد رضا در هیئت فوتبال استان اصفهان ثبت شده .این تناقض ها چه مفهومی می تواند داشته باشد .

انصاری فرد گفت: ماحق اعتراض داشتیم و شکایت کردن هم تخلف نیست اما نمی دانم چرا مسئولان سازمان لیگ برتر از شکایت پرسپولیس ناراحت شده و ضمن موضع گیری علیه شکایت باشگاه پرسپولیس ابراز تاسف می کند. آقای ساکت هم که شروع کرده اند به توهین و مصاحبه علیه باشگاه پرسپولیس انتظار ما از آقای ساکت این است که اگر از مسائل فرهنگی و ارزشی سخن می گوید به خاطریک شکایت اینهمه بر آشفته نشوند و علیه پرسپولیس که یک باشگاه مردمی است اینگونه حرف نزنند. متاسفانه ایشان قبل از فینال انواع و اقسام تهمتها را به پرسپولیس زدند. شاید هدفشان ایجاد جنگ روانی بود اما ما پاسخ ادعاهای باطل مسئولان سپاهات را ندادیم تا فینال در فضایی آرام و بدور از جنجال برگزار شود.

انصاری فرد با اشاره به اعتراضات مدیرعامل سپاهان گفت: به هر حال چه قبل ازجام جهانی و چه بعد از آن که درباره مکان وزمان برگزاری دیدار فینال مباحثی مطرح بود ایشان عضو هیات رئیسه سازمان لیگ بوده و هنوز هم هستند. درنهایت هم که پرسپولیس در بازی رفت و روز غیر تعطیل میزبان شد و سپاهان میزبان بازی برگشت در روز تعطیل بود . پس چرا آقای ساکت بعداز بازی رفت هم در مصاحبه های خود تاکید کرد که پرسپولیس در فینال جام حذفی مورد حمایت سازمان تربیت بدنی است . ایشان حتی بین دونیمه بازی رفت به واسطه اینکه آقای ترکی دستورتکرار پنالتی را داده بودند تاکید می کردندکه داور هوای پرسپولیس را دارد. همه اینها درحالی است که پرسپولیس از داوری لطمه خورده نه سپاهان و این پرسپولیس بود که میزبان بازی رفت بود نه سپاهان . پس اگر این قرعه و اشتباهات داوری برای سپاهان بود چه می گفتند؟ علاوه بر آن آقای علی آبادی هم که قول تکمیل ورزشگاه نقش جهان را داده اند .حالا هم که مابه قرارداد عمارضا شکایت کرده ایم آقای ساکت علیه پرسپولیس مصاحبه می کنند و نمی خواهند رفتار بهتری در قبال تیم محبوب میلیونها ایرانی داشته باشد .

انصاری فرد درپایان گفت: ما خواهان اجرای عدالت هستیم. از آقای هاشمی ، مصطفوی و مسئولان کمیته انضباطی هم می خواهیم که این موضوع را هرچه سریعتر دردستورکارقرارداده و اگر اعتراض ما به حق است نگذارند حق یک باشگاه پرطرفدار پایمال شود.

متاسفانه سه روز از زمان شکایت پرسپولیس گذشته ولی امیدواریم از امروز این پرونده در دستورکار قراربگیرد

Soltan Ali Daei
27th September, 2006, 03:47 AM
انصاری فر بهترین مدیرعامل تاریخ پرسپولیسه

eshghe soltan
27th September, 2006, 11:25 AM
خيلي جالبه...!
كلمه باند بازي برام خيلي آشنا ميزنه
آهان ..!يادم اومد..!
هموني كه باعث شد محبوبترين بازيكناي پرسپوليس برن ديگه؟ يا هموني كه باعث شد افرادي مثل فرزاد آشوبي و نيما قويدل به تيم بپيوندند؟
من نمي خوام اينجا دعوا راه بندازم ولي وقتي يه حرف زده ميشه بايد واضح توضيح داده بشه
مگه شما نميگي كه از دست باند بازي راحت شديم
بگو كدوم باند بازي؟
ديگه مد شده هر كي از راه ميرسه يه چيزي به سلطان ميگه و ميره...انگار نه انگار كه علي پروين زندگيشو به پاي اين تيم گذاشته
حالا شما بگو اينكه نميذارن علي پروين تو ورزشگاه تشويق بشه معنيش چيه؟
اين باند بازي نيست؟
من 6 سالم بود برا اولين بار رفتم ورزشگاه...اون موقع علي پروين محروميت ساختگيه 5 ساله خود را سپري ميكرد...پرسپوليس كه گل ميزد علي پروين تشويق ميشد...من از همون موقع عاشق علي پروين شدم...از همه دربارش سوال ميكردم!
حالا چرا الان نميتونه تشويق بشه؟
خيالي نيست ما باز هم ميريم ورزشگاه و هم پرسپوليس و هم علي پروين و تشويق ميكنيم...هيچكي هم نمي تونه جلوي مارو بگيره
ما اهل كوفه نيستيم پروين تنها بماند
فقط سلطان:8:

Sir Bob Paisley
27th September, 2006, 12:37 PM
بازهم بحث دیرآشنای پروین
من هم به شدت بانظرسیاوش مواقم. این پرسپولیس دوست داشتنیه. دیگه دراین تیم ازباندبازی و نوچه پروری خبری نیست. ازرفتارهای چاله میدانی هم فعلاخبری نیست
انصاری فردهم تاخالافوق العاده بود. مدیریتش من روبه یادمدیریت عابدینی میندازه. به خداآینده این پرسپولیس روشنه
===============
بیاییم پرسپولیس روازهمه چیزوهمه کس بیشتردوست داشته باشیم
===============================
دیگه دراین تیم ازخائنینی مثل رهبری فروانصاریان وجمشیدی واصلانیان خبری نیست. همین سنگ بنای موفقیت تیمه

NoName
27th September, 2006, 01:34 PM
خواستم درباره همین بحث كه درباره پروین بود نظرم رو بگم :

من همیشه طرفدار پرسپولیس بودم و پرسپولیس رو بی پروین و با پروین دوست داشتم...
در مورد تشویق نشدن پروین در ورزشگاه باید بگم كه با كارهایی كه در این سه سال اخیر در پرسپولیس كرده دیگه اون محبوبیت و اعتبار گذشته رو نداره كه كسی بخواد هنجرشو براش پاره كنه...و همچنین لیدرهایی كه برای تشویق پروین میومدند یا به خاطر انصاریان استقلالی شده اند و یا دیگه سر بازیهای پرسپولیس به ورزشگاه نمیان...!!
هواداران پرسپولیس هم فقط فقط فقط پرسپولیس رو تشویق میكنند :6: :8: :8: :8:
انصاریفرد هم داره كارشو به خوبی انجام میده:6: :8: :8: :8: تیمی كه تو جدول نهم بود رو بهش دادن و با این همه مشكلات مالی تیم رو اوردش تا تا فینال جام حذفی و حتی شایستگی قهرمانی رو هم داشت و همین كارش كلی برامون ارزش داره:6: :8: :8: :8:
انصاریفرد دوستت داریم:6: :8: :8: :8:
به امید موفقیت پرسپولیس:6: :8: :8: :8:

eshghe soltan
27th September, 2006, 01:48 PM
آقا ميثم من با حرف شما كاملا مخالفم:30:
پروين هميشه سلطان ميمونه و براي طرفداراي واقعيش با 4 تا باخت خراب نميشه...!
در مورد ليدرهام بگم من اونايي كه ميشناسم و هميشه ليدر پروين بودند ديگه نمياين استاديوم ولي به استقلال نرفتن...اين همون فرضيه هايي كه بعضي دوستان ميسازند...!
بازي با سپاهان جايگاه 35 و 36 طبق معمول در اختيار دوستاران پروين بود ولي از نيروي انتظامي اومدن گفتند تشويق علي پروين ممنوع........!!!!!
با اعتراض بعضي از هوادارن مواجه شدن كه چند نفر هم گرفتن و رفتند...!
حالا دليلشو بايد از بعضي دوستان پرسيد!
در مورد ليگ هم بگم 9 هفته از ليگ تيم در اختيار آري هان بود...اون چرا كاري نكرد...نمي تونست تيمو بياره بالا؟
در مورد جام حذفي...فجر سپاسي رده دوازدهم بود 2 بار اومد فينال جام حذفي يا تو ليگ هاي ديگه هم بارها ديده شده كه تيم هاي دسته هاي پايين تر ميان قهرمان جام حذفي ميشن...!
پس بهتر يكم منطقي به قضيه نگاه كنيد!
اميدوارم مشكلات به زودي حل بشه
فقط سلطان:8:

Iman
27th September, 2006, 03:33 PM
ای بابا
باز هم یه باخت تیم داد و طرفداران پروین فیلشون یاد هندوستان كرد !!
آخه یكی نیست به من بگه علی پروین نبود تیم رو به رده 9 جدول رسوند؟
علی پروین نبود كه از فجر تو تهران 4 تا خورد؟
علی پروین مگه تو تیم كاره ای هست كه بخواد تشویق بشه؟؟
آخه پروین چه گلی به سر این تیم زد كه باز هم زنده باد سلطان و زنده باد سلطان راه افتاده ؟؟
علی پروین هر كاری كرده واسه تیم در گذشته، با اصرار به موندنش به اندازه كافی خودش رو خراب كرد !!
همچین میگین باند بازی نبوده زمان پروین، هر كی ندونه فكر می كنه پیروانی،دایی،گل محمدی به اراده ی خودشون از پرسپولیس رفتن !! هر كسی كه با رهبری فرد،انصاریان،فنایی در میفتاد محكوم بود از تیم بره !!
این علی پروین نبود كه سوبل رو آورد و خودش شد مربی؟؟
این علی پروین نبود كه امثال قباخلو،رضاپور،صالح پور،ابوالقاسم پور و ... رو پرسپولیسی كرد؟؟ اینها در حد پرسپولیس بودن؟
این علی پروین نبود كه مقر تمامی شكستها رو معدنچی می دونست؟؟
آری هان و انصاریفرد اومدن جنازه ی تیمی كه پروین ساخته بود رو تحویل گرفتن و به فینال جام حذفی رسوندن !!
اگه پروین بود می تونست تو مشهد ابومسلم رو ببره ؟
بابا بس كنید فرد پرستی رو !!

علی پروین خدا وكیلیش چیكار كرده كه فكر می كنین پروین برگرده همه چیز درست میشه ؟؟
2000 بار رفته و برگشته، هر موقع هم كه برگشته تیم رو به قهقرا برده !!
امثال انصاریان و رهبری فرد كه پرسپولیس پرسپولیس و تعصب كردنشون واسه خاطر پروین بود !
یه نفر مثل انصاریان كه همیشه خودش رو عاشق پرسپولیس نشون می داد، الان رفته واسه استقلال بازی می كنه !!
صرف اینكه داره میره اونجا بازی می كنه اصلاَ مهم نیست !! مهم اینه كه این همه سر و صدا می كرد كه من متعصبم و فلان و بهمان !! تعصب رو باید از امثال كریم باقری یاد گرفت كه تحت هر شرایطی به تیمشون وفادار موندن !!

یه مقاله نوشتم كه هنوز وبسایت درست نشده، اما چكیده اش اینه كه پرسپولیس داره دوباره رنسانس رو تجربه می كنه !! رنسانسی كه زمان عابدینی شكل گرفت و با دوری اجباری(توفیق اجباری) پروین، پرسپولیس تونست مدارج ترقی رو طی كنه و تبدیل بشه به غول فوتبال ایران و حتی غرب آسیا !!
این وظیفه هواداران هست كه اگه می خوان تیم پیشرفت بكنه، از انصاریفرد و برنامه هاش حمایت بكنند
چون اگه پروین به تیم برگرده، دوباره همون آش هست و همون كاسه !!

NoName
28th September, 2006, 04:05 AM
ای بابا
باز هم یه باخت تیم داد و طرفداران پروین فیلشون یاد هندوستان كرد !!
آخه یكی نیست به من بگه علی پروین نبود تیم رو به رده 9 جدول رسوند؟
علی پروین نبود كه از فجر تو تهران 4 تا خورد؟
علی پروین مگه تو تیم كاره ای هست كه بخواد تشویق بشه؟؟
آخه پروین چه گلی به سر این تیم زد كه باز هم زنده باد سلطان و زنده باد سلطان راه افتاده ؟؟
علی پروین هر كاری كرده واسه تیم در گذشته، با اصرار به موندنش به اندازه كافی خودش رو خراب كرد !!
همچین میگین باند بازی نبوده زمان پروین، هر كی ندونه فكر می كنه پیروانی،دایی،گل محمدی به اراده ی خودشون از پرسپولیس رفتن !! هر كسی كه با رهبری فرد،انصاریان،فنایی در میفتاد محكوم بود از تیم بره !!
این علی پروین نبود كه سوبل رو آورد و خودش شد مربی؟؟
این علی پروین نبود كه امثال قباخلو،رضاپور،صالح پور،ابوالقاسم پور و ... رو پرسپولیسی كرد؟؟ اینها در حد پرسپولیس بودن؟
این علی پروین نبود كه مقر تمامی شكستها رو معدنچی می دونست؟؟
آری هان و انصاریفرد اومدن جنازه ی تیمی كه پروین ساخته بود رو تحویل گرفتن و به فینال جام حذفی رسوندن !!
اگه پروین بود می تونست تو مشهد ابومسلم رو ببره ؟
بابا بس كنید فرد پرستی رو !!

علی پروین خدا وكیلیش چیكار كرده كه فكر می كنین پروین برگرده همه چیز درست میشه ؟؟
2000 بار رفته و برگشته، هر موقع هم كه برگشته تیم رو به قهقرا برده !!
امثال انصاریان و رهبری فرد كه پرسپولیس پرسپولیس و تعصب كردنشون واسه خاطر پروین بود !
یه نفر مثل انصاریان كه همیشه خودش رو عاشق پرسپولیس نشون می داد، الان رفته واسه استقلال بازی می كنه !!
صرف اینكه داره میره اونجا بازی می كنه اصلاَ مهم نیست !! مهم اینه كه این همه سر و صدا می كرد كه من متعصبم و فلان و بهمان !! تعصب رو باید از امثال كریم باقری یاد گرفت كه تحت هر شرایطی به تیمشون وفادار موندن !!

یه مقاله نوشتم كه هنوز وبسایت درست نشده، اما چكیده اش اینه كه پرسپولیس داره دوباره رنسانس رو تجربه می كنه !! رنسانسی كه زمان عابدینی شكل گرفت و با دوری اجباری(توفیق اجباری) پروین، پرسپولیس تونست مدارج ترقی رو طی كنه و تبدیل بشه به غول فوتبال ایران و حتی غرب آسیا !!
این وظیفه هواداران هست كه اگه می خوان تیم پیشرفت بكنه، از انصاریفرد و برنامه هاش حمایت بكنند
چون اگه پروین به تیم برگرده، دوباره همون آش هست و همون كاسه !!
تمام ارسال ایمان به طور كامل تایید میشه:8::8::8:
امروز فقط حمایت از انصاریفرد:8::8::8:

NoName
28th September, 2006, 04:06 AM
بچه ها به علت خراب شدن ارشیور فروم ارسالهایی كه بعد ارسال ایمان بودند پاك شدند...
ولی خوشبختانه این مشكل ارشیو حل شد:8::8::8:
-----------------------------------------------------------------------------
بچه ها بریم سر پیش بینی بازی با استقلال اهواز :
من كه میگم 3 بر 0 به نفع پرسپولیس:8::8::8:

Soltan Ali Daei
28th September, 2006, 05:31 AM
مطمئنيم آنها كه دوشنبه شب پاى برنامه ۹۰ نشستند و حركت اسلوموشن خطاى عقيلى روى خرسندى را بارها و بارها ديدند، شب عمراً نتوانستند بخوابند! آخر آنقدر فكرهاى ناجور و بى ربط سراغ هر آدمى مى آيد كه اگر هم چشمهايت گرم شود حتماً كابوس مى بينى! دسته گل هاى مسعود خان مرادى يكى دو تا نيستند اما بعضى هايشان عجيب تأثيرگذارند. وقتى غياثى با تأكيد اين جمله را كه «صد در صد پنالتى است» چند بار تكرار كرد ناخودآگاه ياد فينال جام حذفى قبلى و صبا - ابومسلم افتاديم. يادتان هست آنجا هم همين جناب مرادى با سوت زدن هاى اشتباه و سوت نزدن هاى اشتباه ترش قهرمانى را از مشكى پوشان گرفت و تقديم صبايى ها كرد. البته آنجا كسى نبود كه اين مسأله را اينقدر بزرگ كند اما به هر حال با تكرار اين اتفاق دوباره شائبه اشتباه هاى سهوى مرادى به نفع تيم هاى متمول تر پررنگ شد.
نه! خداى ناكرده فكر نكنيد مى خواهيم خبر نشريات زرد مبنى بر اهداى كمك ۱۵ ميليونى به تيم داورى را مطرح كنيم كه اساسش الكى است اما وقت آن نرسيده جناب مرادى درباره اين اشتباه ها توضيح دهد؟ خطاهايى كه نماينده آسيايى ما را جابه جا مى كند؟ باور كنيد خيلى حرف است با يك سوت نزدن يك تيم از رفتن به رقابت هاى آسيايى محروم شود و صداى هيچ كس هم در نيايد. آقاى عنايت، عنايتى كن تا لااقل سال بعد دوباره مسعود مرادى در فينال همين اتفاق ها را تكرار نكند!

Soheil 7
28th September, 2006, 11:07 AM
می بینم كه باز هم حقمون رو خوردند. من نمی دونم آخه تا كی؟ همین طوری كه حق ما رو می خورن به استقلال هم كمك می كنن كه بازی هاش رو ببره. واقعا كه.
به امید پیروزی مقابل استقلال اهواز. استقلال اهواز نه گل خورده داره نه باخت ایشالا امروز همه ی این چیزا رو به این تیم هدیه می كنیم.

davidbeckham
28th September, 2006, 01:44 PM
اقای باقری مظهر تعصب تمرینات رو بخاطر پول تحریم كرد
انصاریان كجا از این كارا میكرد
نیكبخت گفته باید گل بزنم
اقا جون تو خراب كاریتو كردی
فقط شر مرسان

NoName
28th September, 2006, 01:50 PM
بچه ها بهتره دیگه تمام فكر و ذكرمون رو بازی با استقلال اهواز باشه....
اسقلال اهواز سه بازی 9 امتیاز و بدون گل خورده تو صدر جدوله اگه بتونیم ببریمشون روحیه بسیار زیادی به تیممون تزریق میشه و میتونیم ادامه مسابقات رو با روحیه ای بالاتر انجام بدیم...
تیم ما یك بازی عقب افتاده داره كه اگه بازی عقب افتادشو ببره تنها اختلافش با صدر فقط سه امتیاز میشه...
حالا با شكست استقلال اهواز 3 امتیاز باقیموندمون رو میگیریم و همچنین استقلال تهران هم تو اهواز مقابل فولاد بازی سختی داره و احتمال شكستش وجود داره پس ما میتونیم حتی با انجام بازی عقب افتادمون صدرنشین هم بشیم:8::8::8:
به امید برد مقابل استقلال اهواز :8::8::8:

Siyavoush
28th September, 2006, 06:55 PM
واعظی رسما پرسپولیسی شد
باقری امشب بازی نمیكنه
من فكر میكنم پرسپولیس با یك گل بازی رو ببره

Siyavoush
28th September, 2006, 09:56 PM
پرسپولیس نیمه اول خیلی خوب بازی كرد و بازی رو با یك گل برد
خوشبختانه معدنچی هم گل زد
اگر همینطور بازی كنن با گلهای بیشتری میبریم

Siyavoush
28th September, 2006, 09:57 PM
پرسپوليس
0 1
گزارش
دقيقه

نيمه اول با نتيجه يک بر صفر به نفع پرسپوليس به پايان رسيد. تک گل اين نيمه توسط مهرزاد معدنچی به ثمر رسيد. 45
فرشيد کريمی يک گل را برای تيم پرسپوليس خريد. در حالی که مهاجم تيم استقلال اهواز با کريمی تک به تک شده بود ولی کريمی با عکس العمل زيبا مانع از گلزنی اين مهاجم شد. 37
پرسپوليس همچنان به سمت دروازه استقلال اهواز حمله می کند. 35
گل برای تيم پرسپوليس: مهرزاد معدنچی ( پاس عالی به معدنچی رسيد و او با ميرزاپور تک به تک شد و دروازه استقلال اهواز را باز کرد ) 30
شوت محکم ابراهيم اسدی با اختلاف اندک از کنار دروازه استقلال اهواز به بيرون رفت. 28
پرسپوليس يکپارچه حمله است ولی هنوز موفق نشده دروازه استقلال اهواز را باز کند. 20
پرسپوليس موقعيت های گلزنی را يکی پس از ديگری از دست می دهد. 15
توپ و ميدان در اختيار تيم پرسپوليس می باشد. 10
تيم پرسپوليس يک موقعيت گلزنی را به راحتی از دست داد. 05
نيمه اول توسط تيم پرسپوليس آغاز شد. 01
اسامی بازيکنان تيم پرسپوليس: فرشيد کريمی ، الونگ الونگ ، شيث رضايی ، حاجی زاده ، فرزاد آشوبی ، ابراهيم اسدی ، واحدی نيکبخت ، مهرزاد معدنچی ، پژمان نوری ، حسين بادامکی و صلاح حسن. -
اسامی بازيکنان تيم استقلال هواز: ابراهيم ميرزاپور ، رضا جلالی ثابت ، مجتبی شيری ، جلال کاملی مفرد ، علی بداوی ، مصطفی بيژنی ، ميلااد ميداودی ، سعيد رمضانی ، افشين کمائی ، روح ا.. بيگدلی و فريدون فضلی. -
بازيکنان دو تيم به همراه داوران بازی وارد زمين شدند. -
تعدا تماشاگران لحظه به لحظه بيشتر می شود. هم اکنون حدود 10 هزار تماشاگر در استاديوم حضور دارند. -
بازيکنان دو تيم به داخل رختکن رفتند. -
حدود 30 دقيقه به آغاز بازی مانده و فقط 5 هزار نفر در استاديوم حضور دارند. -
چهار نورافکن استاديوم آزادی هم اکنون روشن شد. همه چيز آماده برگزاری بازی است. -
دو تيم وارد زمين شده اند و در حال گرم کردن خود می باشند

سوگند
28th September, 2006, 09:58 PM
پرسپولیس 1 اس اس 0 تا پایان نیمه اول
افتضاح بودیم

Kian-S
28th September, 2006, 10:48 PM
نیكی نذاشت 1 هفته بگذره درجا جواب همه رو داد!
2 گل زد و یه پاس گل داد! پرسپولیس تركونده تا الان!

سوگند
28th September, 2006, 10:56 PM
كارد هم بم بزنید خونم در نمیاد :107: :evil2:

امشب خار شدیم:68:

Siyavoush
28th September, 2006, 11:03 PM
نیكبخت معدنچی و دنیزلی
هر 3 جواب همه رو دادن
كاشكی این میرزاپور تو جام جهانی بود
استقلال اهواز شانس اورد مثل برادر تهرانیش 6 تا نخورد
راستی نیكبخت دوست داریم:4: :69:
نیكبخت هم بدون شك بهترین بازیكن زمین بود

Siyavoush
28th September, 2006, 11:03 PM
پايان

استقلال اهواز پرسپوليس
0 4
گزارش
دقيقه

اين ديدار در پايان با نتيجه چهار بر صفر به نفع پرسپوليس به پايان رسيد. 90
گل برای تيم پرسپوليس: نيکبخت واحدی ( پاس عالی بادامکی به نيکبخت رسيد. نيکبخت با ميرزاپور تک به تک شد و گل چهارم پرسپوليس را به راحتی وارد دروازه استقلال اهواز کرد ) 80
گل برای تيم پرسپوليس: نيکبخت واحدی ( فرار زيبای نيکبخت و تک به تک شدن او با ميرزاپور گل سوم را برای تيم پرسپوليس رقم زد ) 76
گل برای تيم پرسپوليس: حسين بادامکی ( پاس عالی نيکبخت و شوت محکم بادامکی دروازه استقلال اهواز را برای دومین بار باز کرد ) 74
نيکبخت با ميرزاپور تک به تک شد ولی شوت نيکبخت را میرزاپور گرفت. 69
پرسپوليس از چپ و راست به روی دروازه استقلال اهواز حمله می کند. 65
پرسپوليس سه موقعيت گلزنی را به راحتی از دست داد. 55
پرسپوليس نيمه دوم را هم تهاجمی آغاز کرده است. 50
نيمه دوم توسط تيم استقلال اهواز آغاز شد.

Kian-S
28th September, 2006, 11:04 PM
خب بروبكسی كه خواهان تعویض مربی بودن بیان جلو!
بروبكسی كه میگفتن نیكبخت بره اس اس بیان جلو!
بروبكسی كه میگفتن انصاریفرد باید بره بیان جلو!

بازی رو داشتین دیگه؟ روان و زیبا! با تاكتیك و با برنامه!
الان بیاین این حرفا رو بزنین!

The Special One
28th September, 2006, 11:12 PM
فقط نیكی :8: دیدید گفتم دور فلكی یكسره بر منهج عدل است!
انتظار 12آبان (دربی) رو می كشم تا نیكی جواب اونایی رو كه باید بده ،بده

KAMRAN21
28th September, 2006, 11:18 PM
علی انصاریـــــان..:4:

داداش 12 آبان هم میاد...:3: :11: :19: :3: :4:

Nima Sharifi
28th September, 2006, 11:22 PM
آقا من همین الآن شنیدم پرسپولیس برده. من فكر می كردم بازی فردا باشه! نگو امروز بوده!

از برد پرسپولیس خوشحالم، قبلا هم گفته بودم خدا كنه پرسپولیس ببره. استقلال اهواز رو بگو:4: :4: :4:

The Special One
28th September, 2006, 11:25 PM
راستی حال اون اوت انداز های ما چطوره.؟:4:
مهم نیست ،فعلا این پرسپولیس رو عشق است

Nima Sharifi
28th September, 2006, 11:31 PM
راستی حال اون اوت انداز های ما چطوره.؟:4:
مهم نیست ،فعلا این پرسپولیس رو عشق است

حالش خوبه، استقلال هم بالای جدول! شما تازه رسیدید به یك سال پیش ما كه صبا رو تو تهران 4 تایی كردیم:4: با یه برد انگار قهرمان شدید:whoow: گرچه حق دارید! چند سالی هست كه از این بردها ندیدید!:shades:

بازم برد رو تبریك می گم.

Siyavoush
28th September, 2006, 11:48 PM
خب بروبكسی كه خواهان تعویض مربی بودن بیان جلو!
بروبكسی كه میگفتن نیكبخت بره اس اس بیان جلو!
بروبكسی كه میگفتن انصاریفرد باید بره بیان جلو!

بازی رو داشتین دیگه؟ روان و زیبا! با تاكتیك و با برنامه!
الان بیاین این حرفا رو بزنین!
قرار بود تو استادیوم نیكبخت و معدنچی و انصاریفرد و دنیزلی هو بشن:4:
صحبتی نیست فعلا
مگر اینكه كسی خواستار بازگشت دوباره پروین باشه:78:

NoName
28th September, 2006, 11:51 PM
تبریك

پرسپولیس 4 استقلال اهواز 0
:8::8::8:

NoName
28th September, 2006, 11:54 PM
انصاریفرد دوستت داریم:8::8::8:دنیزلی دوستت داریم:8::8::8:

پرسپولیس زلزله

همینه همینه

Gharibe Ashena
29th September, 2006, 12:03 AM
این همون پرسپولیسی بود كه دل همه هواداران تونست شاد كنه...
این همون پرسپولیسی بود كه ما می خواستیم..
این همون پرسپولیسی بود كه تیم ها رو گلباران میكرد(بخصوص آبی هارو)
ایولا به این انصاری فر و دنیزلی و آری هان!
تلاش این سه داره نتیجه خودش رو میبینه...
پرسپولیس جواب حمایت 40 هزار هوادار خود رو بخوبی داد...دستتون درد نكنه بچه ها..
-----------------------------------
بعد از دو هفته كه با عیال رفته بودیم ماه عسل برگشتیم به پارس فوتبال
دم همه قرمز ها گرم:love:

L a V i N
29th September, 2006, 12:09 AM
این چه بحثی بود دیروز راه انداختیم خوب شد همه پاك شدن!!!:4:
یه بنده خدایی بود می گفت نیكی گفته امروز گل می زنم ایشون در جوابش گفته بودن جنابعالی شر مرسان!!
عجب شری به پا كرد این نیكی! عالی بازی كرد پنالتیه جام حذفی فدای سرش!!:3: آقایان شریفی و كامران خان
یه چیزی می خوندین شما نیكبخت بیا اینجا یه چیز تو همین مایه ها!!:4:
دنیزلی تیم رو كن فیكون كرده پرسپولیس پارسال كجا این شیطون بلای امروز كجا!:4:
البته خوشحالیه من به خاطر بازی زیبا و عالی و روون پرسپولیسه نه به خاطر شكست سنگین تیم شهرم!:5:
(اینم تیریپ عرق وطنی! تیریپ نبود جدی بود!!)
حیف كه این پرسپولیس توی جام باشگاههای آسیا نیست! :46: حالا می فهمم چرا دنیزلی اینقدر افسوس از
دست دادن بازی های آسیایی رو می خورد!

NoName
29th September, 2006, 12:13 AM
نیكبخت با دو گل به همراه معدنچی و بادامكی بهترینهای بازی بودند:8::8::8:

نیكبخت به روزهای اوج بازگشت:8::8::8:

نیكبخت دوستت داریم:8::8::8:

نیكبخت تو بازی امروز فوق العاده بود و نشون داد كه تو دربی حرفهای زیادی برای گفتن داره و با بازی عالیش خیلی چیزهارو ثابت كرد:8::8::8:

نیكبخت دوستت داریم
خوش تیپ ترین فوتبالیست : علیرضاست
علیرضا 9 تیر 1359 در ساعت 5 صبح و در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد به دنیا آمد.او نه زیاد تپلی بود و نه زیاد مردنی فرزند اول خانواده بود و بعد از او یک برادر متولد 1364 و سه خواهر که دو تای اخر دو قلو هم هستند، به این خانواده اضافه شدند.در سه خیابان کوه سنگی ،سعدآباد و ابوطالب مشهد زندگی کرده و در حال حاظر خانواده اش در آب و برق مشهد و خودش در خیابان فرشته جردن سکونت دارد.

همیشه خوش تیپ و خوش لباس

با ظهور علیرضا واحدی نیکبخت در عرصه فوتبال ملی و باشگاهی ایران بود که مردم و مطبوعات و مسئولان متوجه پدیده ای شدند.پدیده ای که کم کم بار شد و شیوع بین سایر بازیکنان و چهره ها،نظرات موافق و مخالف فراوانی را برانگیخت و مبدل به یکی از راههای بروز حاشیه در فوتبال شد. پدیده ای که کم کم جنبه های فرهنگی - دینی - سیاسی پیدا کرد و امروز همه جا در رسانه ها و ارگان و محافل عمومی، صحبت از آن و بحث مهار و شدت و ضعف آن است. پدیده(( وضع ظاهری)) بازیکن...

در فرهنگ شرقی و اسلامی ،ظاهر مردان تعریف خاصی دارد و جدای این تعریف،هر حالتی ناپسند محسوب می شود. وقتی کسی که شهرت و اعتباری دارد و در مقام الگو نشسته،چه خودش بخواهد و چه نخواهد ،چه اعتقادی به این جایگاه داشته باشد و چه نداشته باشد ،برای او رعایت این ظاهر تعریف شده الزام بیشتری پیدا می کند.

علیرضا سمبل فوتبالیست ها و الگوی جوانان بود و از همان اولین روز درخشش در تیم ملی و استقلال با عکس ها و ژست های مختلف روی جلد نشریات نشان داد که فوتبال حرفه ای پیامدهای مختلفی دارد که حداقل تا آن روز به بسیاری جنبه هایش فکر نکرده بودیم. ماجرا از ژل زدن علیرضا شروع شد. در مدت کوتاهی دیگر فوتبالیستی در ایران پیدا نمی شد که ژل نزند!

بعد او تیپ های مختلف و لباسهای گوناگون را پوشید.در مدت کوتاهی این هم عرف شد و به تدریج ماشین بازی، آرایش مو و رو، تل و کش و جراحی زیبایی هم جزو ملزومات فوتبالیست شدن شد!و از آنجا که همیشه افراط و تفریط در هر جامعه ای هست،وقتی پای چند خبر پارتی و شب نشینی و خانه ها و باندهای فساد هم در صحنه حوادث روزنامه ها درج شد،دیگر از هر طرف و هر صنف و هر مرجعی سیل انتقادات علیه وضع ظاهری فوتبالیست ها به راه افتاد و ایت سیل... علیرضا را کمتر از همه در این ماجرا ها نقش داشت،به جرم باعث و بانی بودن،هم شامل شد!

برخلاف تمام حرف و حدیث ها، علیرضا از همان دوران نوجوانی و به خاطر شغل پدر و مادر و خصایص اخلاقی، لباس نو و ظاهر آراسته را دوست داشت. وقتی هم به شهرت و ثروت رسید، به طور طبیعی بیشتر سعی در آراستگی وضع ظاهرش کرد و هیچکدام از این مسائلبه خودی خود بد و زننده نبود.

علیرضاهرگز در این سالها افراط و تفریطی نداشته و به جرات تنها فوتبالیستی است که هرگز در میهمانی های آنچنانی و مشکلات اخلاقی وسط نبوده و نیست.

علیرضا شیک پوشی را دوست دارد. اندام متناسب و ظاهر زیبا و مردانه او هم مزید بر علت شده تا هر چه بپوشد و هر تیپی بزند، به اوحسابی بیاید.

او بیشتر از مارک لباسهای خارجی زارا(zara) و دیزل(Dizell ) استفاده می کند و اغلب اوقات تیپش اسپرت است از کت و شلوارخوشش نمی آید و کراوات را تنها برای مجالس رسمی می زند.در روز معمولا بر اثر گرما و تعرق تمرین دو دست لباس عوض می کند و تمام رنگهای روشن و شاد را دوست دارد. ادکلن می زند و بیشتر از مارک ((اولتراویلت212)) و (( Gio)) استفاده می کند. ژل سرش کتیراست و مارک کفش هایش هم آدیداس و پوما.

جواب ثابت تمام اهالی فوتبال به سوال ((خوش تیپ ترین فوتبالیست))علیرضاست و از نظر خود او هم خیلی شایسته این عنوان هستند.او خودش اصلا دوست ندارد که به این عناوین و القاب شناسایی شود و ترجیح می دهد از مشخصات فنی اش یاد کنند.

علیرضا اولین فوتبالیستی بود که به مفهوم و معنی واقعی سوپراستار رسید. در جامعه ایران سوپراستارها جایگاهی نداشتند و با ظهور علیرضا کم کم این معنی برای مردم جا افتاد او مثل تمام سوپراستارهای موسیقی پاپ، سینما و ورزش جهان همیشه تیتر یک و عکس روی جلد مجله ها و روزنامه ها بود... علیرضا هنوز همان کودک شاد و سر زنده ای ست که در دوران تحصیل همه جا با همه گرم می گرفت و هرگز دچار غرور و مسائل شهرت نشده است او بدون هیچگونه ناراحتی از کودکی اش حرف می زند ((همیشه از درخت بالا می رفتم و شاتوت می خوردم)) او اهل دعوا و درگیری فیزیکی نیست، چه در فوتبال که هرگز با کسی درگیر نشده و چه در زندگی شخصی که می گوید:(( زرنگ تر از این بودم که با کسی دست به یقه بشوم )).او کینه ای هم نیست و در قبال بدترین رفتارها همه را می بخشد اولین اخطار واخراج عمرش را فراموش کرده اولین عروسی که رفته بود سال 70 عروسی دختر خاله اش بوده و بعد ماجرایی که در عروسی فرزاد مجیدی اتفاق افتاد و فیلم آن مراسم لو رفت دیگر پایش را در چنین مجالسی نمی گذارد...عزاداری را هم دوست دارد ماه محرم را همیشه در مشهد می گذراند شوهر خاله اش مداح است و همیشه در منزل آنها پای ثابت عزاداری بوده زیاد اهل این طرف و آن طرف رفتن در ما محرم نیست و در کودکی هم خانواده اش اجازه نمی دادند جای غریبی برود. هنوز هم در تهران جای را که بلد نیست نمی رود . یک بار که با دایی اش، صمد برای تماشای قمه زنی رفته بود با دیدن خون غش کرد و دیگر چنین کاری نمی کند ماه رمضان را دوست دارد و زیباترین خاطرات را دم افطار و سحر می داند.

تاریخ عروسی نیکبخت 18 شهریور 85 ( من همتونو دعوت می کنم به صرف شام و شیرینی و میوه به خرج علیرضا)

عقد رسمی:

اواخر فروردین 85 بود که بعد از سپری شدن رسم و رسومات اولیه،علیرضا و همسرش به صورت رسمی در یکی از دفاتر ازدواج و طلاق به عقد دایم در آمده و اسمشان وارد شناسنامه های یکدیگر شد تا علیرضا دیگر به صورت رسمی وارد دنیای متاهلی ها شود.

برج میلاد پاتوق خرید

علیرضا و همسرش برای خرید بیشتر راهی برج میلاد در شهرک غرب می شوند و پاتوق خریدشان برج میلاد است. در ماههای گذشته خیلی ها علیرضا و همسرش را در کنار هم در برج میلاد دیده اند.

تاریخ عروسی

این زوج خوشبخت به زودی مراسم عروسی شان را هم برگذار خواهند کرد. طبق آخرین توافق هایی که بین این دو و خانواده هایشان شده، قرار است روز 18 شهریور ماه 85 که مصادف با نیمه شعبان و تولد امام زمان (عج) مراسم عروسی برگزار شود، مراسم در تهران برگزار می شود و میهمانهای زیادی از اهالی فوتبال هم دعوت هستند.

همسر علیرضا، خانومی است که اصلیت خوزستانی دارد اما بزرگ شده تهران است و در یکی از مناطق شمال شهر تهران زندگی می کند اوضاع مالی خانواده این خانم روبه راه است.

دختر بزرگ خانواده

همسر نیکبخت،دختر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچکتر هم دارد( خوش به حال خواهر کوچیکه)به همین دلیل نیز خانومی است که مستقل بزرگ شده و خیلی راحت می تواند به قول معروف روی پای خودش بایستد از طرف دیگر علیرضا سرانجام روزی صاحب باجناق خواهد شد، آیا علیرضا باجناق خوبی خواهد بود ؟

همسر علیرضا اهل فوتبال نیست

جالب است بدانید که در اولین برخوردی که میان علیرضا و همسرش وجود دارد، این خانم اصلا علیرضا نیکبخت واحدی را نشناخته و اصلا نمی دانست که علیرضا فوتبالیست است .می دانید چرا چون همسر علیرضا اصلا فوتبالی نیست و تا قبل از آشنای با علیرضا هم هرگز توجهی به فوتبال نداشته است.

علیرضا کلاس گذاشت !

حدود چند ماهی می شود که علیرضا مرتب فیلم های بازی های گذشته اش را به همسرش نشان می دهد تا او با دیدن این فیلم ها، با بازی علیرضا آشنا شود.جالب است بدانید علیرضا چند گل حساسی که زده را زودتر از بقیه بازیهایش به همسرش نشان داد تا به قول معروف کلی کلاس بگذارد و به همسرش ثابت کند بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری است.

محل سکونت زوج؟

هنوز تصمیم نهایی در این زمینه گرفته نشده است، اما به احتمال فراوان آنها در آپارتمانی در خیابان فرشته ساکن خواهند شد.در این زمینه هنوز جستجوی آنها برای خرید آپارتمانی که دلخواه آنها باشد ادامه دارد.

چکیده ای از حرف های علیرضا:

همسرم اصلا فوتبالدوست نیست

روز خواستگاری خیلی دلهره داشتم

ماه عسل می ریم ایتالیا

دوست دارم صاحب دو بچه شوم ؛ یک دختر یک پسر

Soltan Ali Daei
29th September, 2006, 12:19 AM
دنیزلی تقریبا نسبت به تیم شناخت پیدا كرده
اوج كارش اوردن الونگ به خط دفاع بود كه خیلی خوب جواب داد
نیمه دوم تغییر تاكتیك داد كه خیلی عالی بود
اگه دقایق پایانی بازی رو شل نمیگرفتن میتونستیم بازم گل بزنیم
بهترین بازیكن استقلال میرزاپور بود
بهترین بازیكن پرسپولیس هم كه مشخصه...
پرسپولیس زلزله همینه همینه

NoName
29th September, 2006, 12:20 AM
معدنچی هم در این بازی فوق العاده بود:8::8::8: و ثابت كرد كه چرا دنیزلی این همه بهش میدون میده:8::8::8:

مهرزاد دوستت داریم

http://www.rahaward.org/archives/images/Mehrzad%20Madanchi.jpg

NoName
29th September, 2006, 12:27 AM
كلا پرسپولیس هم با این بازیش مارو یاد دهه 60 و 70 انداخت:8::8::8:و واقعا پرسپولیسی بازی كرد:8::8::8:

محبوب هر چی دله

پرسپولیس زلزله

http://www.ilna.ir/images/85-01-15/150.jpg

davidbeckham
29th September, 2006, 12:54 AM
اومدم تبریك بگم
تا نگید فقط وقت شكست میام

Kian-S
29th September, 2006, 12:55 AM
اومدم تبریك بگم
تا نگید فقط وقت شكست میام

البته هنوز امضات همونه و و البته از بازی چیزی نگفتی:3:

Gossiper
29th September, 2006, 01:16 AM
اينجوری که شما ها اين بازی رو وصف کردين واقعا هم آدم ياد پرسپوليس رويايی دهه 60 ، 70 ميفته .يادش بخير پرسپوليس داش مجتبی .پرسپوليسی که حتی وقتی با يه تيم دسته دومی بازی ميکرد 80 هزار تماشاگر ميرفت ورزشگاه

حيف , من که اين بازی رو نديدم اما روند رو به رشد پرسپوليس مشهوده .پرسپوليس خارج از حاشيه+فوتبال موثر+فوتبال تماشاگرپسندانه = پرسپوليس محبوب دلها <--- اين فرمول بايد ادامه پيدا کنه

اين پرسپوليس دلگرمی خوبيه که آدم اين ليگ درپيت رو دنبال کنه :3:

Siyavoush
29th September, 2006, 02:11 AM
اينجوری که شما ها اين بازی رو وصف کردين واقعا هم آدم ياد پرسپوليس رويايی دهه 60 ، 70 ميفته .يادش بخير پرسپوليس داش مجتبی .پرسپوليسی که حتی وقتی با يه تيم دسته دومی بازی ميکرد 80 هزار تماشاگر ميرفت ورزشگاه

حيف , من که اين بازی رو نديدم اما روند رو به رشد پرسپوليس مشهوده .پرسپوليس خارج از حاشيه+فوتبال موثر+فوتبال تماشاگرپسندانه = پرسپوليس محبوب دلها <--- اين فرمول بايد ادامه پيدا کنه

اين پرسپوليس دلگرمی خوبيه که آدم اين ليگ درپيت رو دنبال کنه :3:
+پرسپولیس بدون پروین

Siyavoush
29th September, 2006, 02:13 AM
پرسپولیس با 6 امتیاز و یك بازی كمتر در رده ششم قرار داره
با یك برد میتونیم بریم بین 3 تیم اول

KAMRAN21
29th September, 2006, 02:30 AM
ای خدا باز اینا یه برد گرفتن...:4:

Nima Sharifi
29th September, 2006, 05:21 AM
نیكبخت دیدید همیشه تو دربی ضعیف بوده؟ :4: امسال هم كه نوازی رو نگه داشتن واسه هفته هشتم:4:

چه شود!!!!:4:

Sir Bob Paisley
29th September, 2006, 11:37 AM
بعدازگذشت سالهایادپرسپولیس بزرگ افتادیم.
دیشب پرسپولیس فریادزدكه خلایق من بدون پروین خوشبختم. این تیم ازاین هم بهتروروانترمیشه شك نداشته باشید. افندی نشون دادكه كارش روبلده.
دیگه موقع دیدن بازیهای تیم تنمون نمی لرزه. همین كافیه كه انصاری فردراستایش كنیم
رضانیكی هم كه عالی بود. اون داره بین طرفدارا هم محبوب میشه
ابوالفضل حاجی زاده كه یك سوتی ناجوردادكه به خیرگذشت.
این پرسپولیس رودوست دارم

Sir Bob Paisley
29th September, 2006, 11:48 AM
شرمنده ام كه ازمصطفی یه زمانی انتقادكردم.
اونموقه جوون و خام بودم:4: :4:

NoName
29th September, 2006, 12:37 PM
بچه ها بازی هفته بعدمون با پیكانه كه اونم بازی راحتیه و انشالله باز هم امتیازتمون رو 3 بیشتر میكنم:8::8::8:

davidbeckham
29th September, 2006, 01:42 PM
فضلی گفته پرسپولیس از روی حادثه گل زد
اخه یكی اره نه 4تا كه

Benyamin
29th September, 2006, 02:17 PM
خدا رو شكر این برد به جز سه امتیاز چند تا چیز بهتر از سه امتیاز داشت كه یكیشون روحیه گرفتن معدنچی و نیكبخت بود كه چند وقته بد جوری زیرفشار انتقادات قرار دارن
حالا می تونن با آزادی عمل بیشتری و روحیه بالاتری بازیا رو دنبال كنن
واقعا خط میانیمون فوق العادست
به نظر من بهترین بازیكن زمین فرزاد آشوبی بود
واقعا دیدش تو میانه زمین فوق العادست پاسهاش پا به توپاش كلا همه چیزش استاندارده
البته نمی تونیم از بازی خوبه بقیه بازیكنا مثل آلونگ و نوری و بادامكی هم به راحتی بگزریم

kakajoon
29th September, 2006, 02:36 PM
اره
اهای اسیا منتظر دو ابرقدرت باشیذ
استقلال - سپاهان =)) =)) :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :69: :59: :69: :69: :69: :whoow: =))

davidbeckham
29th September, 2006, 03:08 PM
به امید حذف استقلال و سپاهان از جام باشگاهها

Hamid_Catalan
29th September, 2006, 04:34 PM
هنوز 24ساعت از پیروزیمون نگذشته.اومدم تبریك بگم كه دیدم دوستان كلییییییییییییییی پست زدن.
با این حال
پرسپولیسه زلزله همینه همینه

A n e n I
29th September, 2006, 05:40 PM
خب اول از همه این برد را به همه تبریك میگم
من بازی را نیمه دوم دیدیم
پرسپولیس بازی قابل قبولی را ارائه داد و نشون داد که متحول شده و میتونه روزهای خوشی را در پیش رو داشته باشه
ولی بازم تو این بازی مهرزاد معدنچی تو زوقم زد
اخه چه قدر می خواد بد بازی کنه و پاس های اشتباه بده
درسته یه گل زده ولی دیگه ضریب اشتباهاتش خیلی بالاست

only
29th September, 2006, 06:37 PM
سلام.:4:
http://i10.tinypic.com/4hjh7bm.jpg

Siyavoush
29th September, 2006, 09:00 PM
واعظی گفته كه 8 ابان محرومیتش تموم میشه

از ماه بعد هم میتونیم واعظی رو در تركیب پرسپولیس ببینیم
راستی دنیزلی گفته كه در حال مذاكره با كاویانپور هستیم
من فكر نمیكنم نیازی بهش داشته بازیم

اینم برنامه هفته بعد بازیها:

ليگ برتر فوتبال کشور هفته پنجم10 مهر
10 مهر 20:00 دوشنبه
پرسپوليس - - - پيکان
ملوان - - - پاس
راه آهن - - - سايپا
برق - - - سپاهان
11 مهر 20:00 سه شنبه
صباباتری - - - استقلال

راستی احتمالا هفته اینده پرسپولیس با مدافع تیم ملی عراق قرارداد میبنده

davidbeckham
29th September, 2006, 09:48 PM
واعظی فیكس میشه
هر چند كریمی هم اماده هست
به محمدی هم نیازی نیست
اسدی باید تا اخر تو زمین باشه
اگه با سپاهان تعویض نمیشد میبردیم
فاطمی هم بهتر از صلاح حسن هست

سوگند
29th September, 2006, 11:15 PM
براستی كه دیروز بدترین روز من طی چند سال اخیر بود:107:جا داره از میثم یه تشكر ویژه كنم...
واقعا اگه همیشه اینجور باشین كی جلودارتونه ...اصلا من مونده بودم بهسیستم پرس كردن تیمتون از جلوwhoow:

Soltan Ali Daei
30th September, 2006, 01:08 AM
براستی كه دیروز بدترین روز من طی چند سال اخیر بود:107:جا داره از میثم یه تشكر ویژه كنم...
واقعا اگه همیشه اینجور باشین كی جلودارتونه ...اصلا من مونده بودم بهسیستم پرس كردن تیمتون از جلوwhoow:
خب دیگه پرسپولیس زلزله همینه همینه :5:

Soltan Ali Daei
30th September, 2006, 01:29 AM
متاسفانه یا خوشبختانه الونگ به تیم ملی كامرون دعوت شده و برای شركت در مسابقات جام ملتها فعلا باید از تیم جدا بشه (خبر از روزنامه ایران ورزشی)

Siyavoush
30th September, 2006, 02:33 AM
فكر میكنم یادم میاد كه پرسپولیس زمانن متكوویچ هم یكدفعه استقلال اهواز رو با 4 اختلاف برده بود ولی اون موقع 5-1 بود
مطمئن نیستم
اولین سالهایی بود كه فوتبال نگاه میكردم

only
30th September, 2006, 04:52 AM
گفتی 4-5 تا ؟! ... حتما استقلال تهران بوده كه 4-5 تا خورده ! :4:

SAEED
30th September, 2006, 11:55 AM
درود بر پرسپولیس زلزله كه محبوب هر چی دله!
درد بر سرداران ابومسلم

Sir Bob Paisley
30th September, 2006, 01:21 PM
فكر میكنم یادم میاد كه پرسپولیس زمانن متكوویچ هم یكدفعه استقلال اهواز رو با 4 اختلاف برده بود ولی اون موقع 5-1 بود
مطمئن نیستم
نه بابا 5-0 بردیم
همون بازی بودكه عابدزاده ازپشت محوطه 18 قدم خودمون یعنی ازداخل زمین خودمون بایك شوت سهمگین دروازه استقلال اهوازروبازكرد
صحنه: داورگل روآفسایدگرفت:whoow: :whoow: :whoow: :whoow: فقط داورایرونیه كه میتونه یك همچین تصمیمی بگیره. توزمین استقلال اهوازدراون صحنه مگس پرنمی زدفقط گلرشون بود

Sir Bob Paisley
30th September, 2006, 01:26 PM
من میترسم بازی خوب وقابل قبول پژمان درخط دفاع به یك الگووعادت تبدیل بشه وكلابره خط دفاع
درنبودكریم كه عملكردپژمان عالی بودولی پژمان نوری مدافع اصلاجالب نیست حتی اگه عالی بازی كنه. پژمان بایدرهبراركسترباشه وبیاددرمیانه زمین و نبض حركات تیم رو بدست بگیره

ghermezeteh
30th September, 2006, 01:26 PM
نه بابا 5-0 بردیم
همون بازی بودكه عابدزاده ازپشت محوطه 18 قدم خودمون یعنی ازداخل زمین خودمون بایك شوت سهمگین دروازه استقلال اهوازروبازكرد
صحنه: داورگل روآفسایدگرفت:whoow: :whoow: :whoow: :whoow: فقط داورایرونیه كه میتونه یك همچین تصمیمی بگیره. توزمین استقلال اهوازدراون صحنه مگس پرنمی زدفقط گلرشون بود
عابدزاده گل زدش تو اون بازی ؟:whoow:

Sir Bob Paisley
30th September, 2006, 01:43 PM
عابدزاده گل زدش تو اون بازی ؟:whoow:
آره دیگه ازداخل زمین پرسپولیس گل زدیه چیزی تومایه های فاصله 80 متری دروازه حریف:whoow: :whoow:

ghermezeteh
30th September, 2006, 01:53 PM
آره دیگه ازداخل زمین پرسپولیس گل زدیه چیزی تومایه های فاصله 80 متری دروازه حریف:whoow: :whoow:
خيره سرمون پرسپليسی:4: هستيم جايی رو ميشناسی که بتونيم اين صحنه گل رو دانلود کنيم ؟؟:whoow:

Sir Bob Paisley
30th September, 2006, 02:03 PM
خيره سرمون پرسپليسی:4: هستيم جايی رو ميشناسی که بتونيم اين صحنه گل رو دانلود کنيم ؟؟:whoow:
ازاحسان یاهمون ژوبسپیربخواه به جیك ثانیه برات پیدامیكنه من زیادتوكارمالتی مدیانیستم
درضمن به پارس فوتی خوش اومدید
بقول امضای ادمین: ازپارس فوتبال لذت ببرید

ehsan6285
30th September, 2006, 03:56 PM
تو چیكاره هستی
مواظب خودت باش
این حرفهای یك فرد به ظاهر هوادار پرسپولیس قبل از بازی 5شنبه است......فكر نكنم الان ایشون حرفی برای گفتن داشته باشند.....افراد متظاهری مثل ایشون با یك برد به به و چه چه می كنند و با یك باخت همه باید استعفا بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه شما هوادار پرسپولیس نیستی.....آیا با یك باخت اون هم با پنالتی و اتفاق باید زحمات مدیر عاملی مثل انصاری فرد را نادیده بگیریم؟؟؟فردی كه به نظر من بهترین برای پرسپولیس است....بازی 5شنبه نیكبخت رو دیدی؟ آیا با 2 گلی كه زد باز هم نیكبخت رو هو كردی؟؟؟ نه باز هم میگم شما هوادار پرسپولیس نیستی........با یك پنالتی خراب كردن بازیكن بی غیرت میشه؟؟!!!!!!!!!.........هوادار واقعی پرسپولیس باید دید منطقی داشته باشه.........به امید موفقیت و قهرمانی پرسپولیس زلزله

A n e n I
30th September, 2006, 04:19 PM
مطمئن نیستم
اره من اون بازی را خوب یادمه تو تهران بود
4 بر صفر جلو بودیم بعد ابراهیم تهامی دقیقه 90 یه پنالتی برای اس اس اهواز به گل تبدیل کرد

A n e n I
30th September, 2006, 04:32 PM
جرمی جدید در ایران
داستانی واقعی
بر اساس سرگذشت :محمد .م از قم
تنظیم و تهیه :علیرضا پورشمسی

اولین بازی بود که تو ماه رمضون در این فصل می رفتیم ورزشگاه و خدا شاهده از اول به نیت پیروزی پرسپولیس وارد ورزشگاه شدیم
وارد استادیوم که شدیم یه نگاه به دور و بر کردیم دیدم جایگاه 22 و 23 متعلق به رفقای قدیمی است
رفقای قدیمی همون هواداران سلطان علی پروین هستند که برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه امده بودند در واقع به گفته سلطانشون عمل کرده بودند ((هر کس هوادار من است پرپسولیس را حمایت کند))
همه بودند کمی مانده بود به شروع بازی چند تا شعار برای علی پروین دادیم اوضاع امن و امان بود
یه 20 دقیقه از شروع بازی گذشته بود که توی این 20 دقیقه ما علی پروین را تشویق کرده بودیم اما به انصاری فرد هم توهین نکرده بودیم که تعداد زیادی نیرو های امنیتی جلو ما قرار گرفتند در همان جایگاه 22و23
افراد امنیتی که قرار گرفتند بعد ازا ین افراد یه مردی که تقریبا حدود 35 تا 40 سال سن داشت اومد و به ما گفت که حق تشویق کردن علی پروین را ندارید
همه بهت زده به هم نگاه میکردیم که جوانی 16 ساله با صدای بلند گفت :اگه شویق کنیم چه میشه ؟
که مرد امنیتی رو به ان گفت امتحانش مجانیه
پسری دیگری گفت من می خوام علی سلطان را تشویق کنم و از این تحدید ها هم نمی ترسم
که افراد امنیتی او را با خود بردند بجای که هیچ کدوم از ما نفهمیدیم به چه سرنوشتی دچار شد
این چنین بود که با خود عهد بستم تا زمانی که این اقایون راس کار باشند پامو تو ورزشگاه ازادی نمی گزارم
منی که از سال 77 از قم بلند می شدم به همراه برادر کوچکترم به ورزشگاه می امدم و به تشویق پرسپولیس می پرداختم دیگر پایم را در ورزشگاه ازادی نمی گذرارم!

Siyavoush
30th September, 2006, 04:38 PM
ایپنا نوشته كه اولین بازی كه واعظی میتونه بعد از محرومیت برای پرسپولیس انجام بده بازی با استقلال هستش

ایسنا هم نوشته از امروز اولادی و باقری و واعظی به تمرینات پرسپولیس اضافه میشن

L a V i N
30th September, 2006, 04:53 PM
ایپنا نوشته كه اولین بازی كه واعظی میتونه بعد از محرومیت برای پرسپولیس انجام بده بازی با استقلال هستش

ایسنا هم نوشته از امروز اولادی و باقری و واعظی به تمرینات پرسپولیس اضافه میشن
محرومیت كوتاه مدتی داشت! فرشید كریمی بد نیست ولی داشتن یه رقیب خوب مثل واعظی
به بهتر شدنش كمك می كنه! راستی محمدی چی شد؟!

Siyavoush
30th September, 2006, 04:57 PM
محرومیت كوتاه مدتی داشت! فرشید كریمی بد نیست ولی داشتن یه رقیب خوب مثل واعظی
به بهتر شدنش كمك می كنه! راستی محمدی چی شد؟!
محمدی فعلا مصدومه ولی احتمالا به عنوان دروازبان سوم استفاده میشه

ELI PERSPOLISI
30th September, 2006, 06:01 PM
جرمی جدید در ایران
داستانی واقعی
بر اساس سرگذشت :محمد .م از قم
تنظیم و تهیه :علیرضا پورشمسی

[B]اولین بازی بود که تو ماه رمضون در این فصل می رفتیم ورزشگاه و خدا شاهده از اول به نیت پیروزی پرسپولیس وارد ورزشگاه شدیم
وارد استادیوم که شدیم یه نگاه به دور و بر کردیم دیدم جایگاه 22 و 23 متعلق به رفقای قدیمی است
رفقای قدیمی همون هواداران سلطان علی پروین هستند که برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه امده بودند در واقع به گفته سلطانشون عمل کرده بودند ((هر کس هوادار من است پرپسولیس را حمایت کند))
همه بودند کمی مانده بود به شروع بازی چند تا شعار برای علی پروین دادیم اوضاع امن و امان بود
یه 20 دقیقه از شروع بازی گذشته بود که توی این 20 دقیقه ما علی پروین را تشویق کرده بودیم اما به انصاری فرد هم توهین نکرده بودیم که تعداد زیادی نیرو های امنیتی جلو ما قرار گرفتند در همان جایگاه 22و23
افراد امنیتی که قرار گرفتند بعد ازا ین افراد یه مردی که تقریبا حدود 35 تا 40 سال سن داشت اومد و به ما گفت که حق تشویق کردن علی پروین را ندارید
همه بهت زده به هم نگاه میکردیم که جوانی 16 ساله با صدای بلند گفت :اگه شویق کنیم چه میشه ؟
که مرد امنیتی رو به ان گفت امتحانش مجانیه
پسری دیگری گفت من می خوام علی سلطان را تشویق کنم و از این تحدید ها هم نمی ترسم
که افراد امنیتی او را با خود بردند بجای که هیچ کدوم از ما نفهمیدیم به چه سرنوشتی دچار شد
این چنین بود که با خود عهد بستم تا زمانی که این اقایون راس کار باشند پامو تو ورزشگاه ازادی نمی گزارم
منی که از سال 77 از قم بلند می شدم به همراه برادر کوچکترم به ورزشگاه می امدم و به تشویق پرسپولیس می پرداختم دیگر پایم را در ورزشگاه ازادی نمی گذرارم!

چیزی که عوض داره گله نداره!!
مگه زمان علی پروین همینطوری نبود؟کجا اجازه تشویق امثال علی دایی و محرمی رو داشتن دوستدارنشون؟کی تو ازادی میذاشتن عابدزاده رو تشویق کنن؟!کم تو کارگران طرفداران دایی محرمی عابدزاده و...رو زدن؟
شما اگه طرفدار پرسپولیس هستی و خوبی پرسپولیس رو میخای چرا بجای تشویق تیم و بازیکنان علی پروین رو تشویق میکنی؟به علی پروینی که دیگه تو باشگاه نیست میخاین روحیه بدین یا قصد تضعیف روحیه پرسپولیس رو دارین؟شما به عنوان طرفدار پرسپولیس باید از کادر مدیریتی و فنی فعلی حمایت کنی یا دنبال تشویق سرمربی برکنار شده باشی؟
در ضمن شما چرا فقط و فقط برای علی پروین شعار میدین؟مگه امثال حمید شیرزادگان حسین کلانی همایون بهزادی فرشاد پیوس ناصر محمدخانی احمد عابدزاده مجتبی محرمی و.. از قدیمیهای پرسپولیس نیستن؟مگه اونها برای پرسپولیس زحمت نکشیدن؟ مگه اونها برای پرسپولیس افتخار افرینی نکردن؟اصلا چرا برای افشین پیروانیی که اکثر بازیهای پرسپولیس رو از نزدیک تماشا میکنه و تو ورزشگاه هم هست شعار نمیدین و اون رو تشویق نمیکنین؟
بذار یک چیزی رو رک و پوست کنده بهتون بگم, پروین با همه افتخار افرینی هایی که کرده و با همه افتخاراتی که کسب کرده تو این چند سال اخیر پرسپولیس رو با تصمیمات اشتباهش نابود کرد و بزرگترین مانع پیشرفت پرسپولیس بوده!!
مشکل علی پروین اینه که چشم دیدن موفقیت "پرسپولیس بدون پروین" رو نداره و بخاطره حمایت افراطی و سلطان سلطان کردن امثال شما دچار خود بزرگ بینی و غرور کاذب شده و فکر میکنه چون برای پرسپولیس زحمت کشیده , همراه تیم افتخار کسب کرده و محبوب شده باید تو باشگاه اختیار تام داشته باشه و هیچکس-حتی مدیر عامل باشگاه هم-روی حرفش حرف نزنه و دستورات غلطش رو مو به مو اجرا کنه!!:78: (بارها هم نشون داده که فقط با مدیرانی مثل خطیب -که بدون اجازه پروین اب هم نمیخورد- و منافعش رو به خطر نمیندازه همکاری میکنه و نه با امثال غمخوار و انصاری فرد که به توانایی های فنی و مدیریتیش اعتقادی ندارن.)
الان هم اگه میبینی دوست ندارن تو ورزشگاه تشویق بشه بخاطره سابقه بد و خرابکاریهایی هست که خودش و طرفدارانش زمان غمخوار +بگوویچ کردن(خود کرده را تدبیر نیست!!).به انصاریفرد هم حق بدین که با درس گرفتن از اون تجربیات تلخ نگران چوب لای چرخ گذاشتن پروین+ دار و دسته اش و تکرار تاریخ باشه!!
------------------------------------------------------
راستی تبریک بخاطر 4 تایی کردن اس اسی های اهوازی +ابراهیم میرزاپور:4: و بازگشت مجدد علیرضا روحنده و دکتر شفیلدیانی!:love:

A n e n I
30th September, 2006, 06:12 PM
مگه زمان علی پروین همینطوری نبود؟کجا اجازه تشویق امثال علی دایی و محرمی رو داشتن دوستدارنشون؟کی تو ازادی میذاشتن عابدزاده رو تشویق کنن؟!کم تو کارگران طرفداران دایی محرمی عابدزاده و...رو زدن؟
شما اگه طرفدار پرسپولیس هستی و خوبی پرسپولیس رو میخای چرا بجای تشویق تیم و بازیکنان علی پروین رو تشویق میکنی؟به علی پروینی که دیگه تو باشگاه نیست میخاین روحیه بدین یا قصد تضعیف روحیه پرسپولیس رو دارین؟شما به عنوان طرفدار پرسپولیس باید از کادر مدیریتی و فنی فعلی حمایت کنی یا دنبال تشویق سرمربی برکنار شده باشی؟
در ضمن شما چرا فقط و فقط برای علی پروین شعار میدین؟مگه امثال حمید شیرزادگان حسین کلانی همایون بهزادی فرشاد پیوس ناصر محمدخانی احمد عابدزاده مجتبی محرمی و.. از قدیمیهای پرسپولیس نیستن؟مگه اونها برای پرسپولیس زحمت نکشیدن؟ مگه اونها برای پرسپولیس افتخار افرینی نکردن؟اصلا چرا برای افشین پیروانیی که اکثر بازیهای پرسپولیس رو از نزدیک تماشا میکنه و تو ورزشگاه هم هست شعار نمیدین و اون رو تشویق نمیکنین؟
بذار یک چیزی رو رک و پوست کنده بهتون بگم, پروین با همه افتخار افرینی هایی که کرده و با همه افتخاراتی که کسب کرده تو این چند سال اخیر پرسپولیس رو با تصمیمات اشتباهش نابود کرد و بزرگترین مانع پیشرفت پرسپولیس بوده!!
مشکل علی پروین اینه که چشم دیدن موفقیت "پرسپولیس بدون پروین" رو نداره و بخاطره حمایت افراطی و سلطان سلطان کردن امثال شما دچار خود بزرگ بینی و غرور کاذب شده و فکر میکنه چون برای پرسپولیس زحمت کشیده , همراه تیم افتخار کسب کرده و محبوب شده باید تو باشگاه اختیار تام داشته باشه و هیچکس-حتی مدیر عامل باشگاه هم-روی حرفش حرف نزنه و دستورات غلطش رو مو به مو اجرا کنه!!:78: (بارها هم نشون داده که فقط با مدیرانی مثل خطیب -که بدون اجازه پروین اب هم نمیخورد- و منافعش رو به خطر نمیندازه همکاری میکنه و نه با امثال غمخوار و انصاری فرد که به توانایی های فنی و مدیریتیش اعتقادی ندارن.)
الان هم اگه میبینی دوست ندارن تو ورزشگاه تشویق بشه بخاطره سابقه بد و خرابکاریهایی هست که خودش و طرفدارانش زمان غمخوار +بگوویچ کردن(خود کرده را تدبیر نیست!!).به انصاریفرد هم حق بدین که با درس گرفتن از اون تجربیات تلخ نگران چوب لای چرخ گذاشتن پروین+ دار و دسته اش و تکرار تاریخ باشه!!
راستی تبریک بخاطر 4 تایی کردن اس اسی های اهوازی +ابراهیم میرزاپور:4: و بازگشت مجدد علیرضا روحنده و دکتر شفیلدیانی!:love:
الی خانم
به زور نمیشه جلو چیزی را گرفت
علی پروین کارنامه اش مشخصه
در ضمن پرسپولیس دولت مبارک همه شماها

ELI PERSPOLISI
30th September, 2006, 06:23 PM
الی خانم
به زور نمیشه جلو چیزی را گرفت
علی پروین کارنامه اش مشخصه
در ضمن پرسپولیس دولت مبارک همه شماها

اتفاقا اگه با زور نمیشد جلوی این روند غلط رو گرفت -و نگرفته بودن(!!)- الان امثال بهزادی, محرمی, کلانی, عابدزاده و حتی بزیک هم مثل پروین تشویق میشدن:3:.

A n e n I
30th September, 2006, 06:27 PM
اتفاقا اگه با زور نمیشد جلوی این روند غلط رو گرفت -و نگرفته بودن(!!)- الان امثال بهزادی, محرمی, کلانی, عابدزاده و حتی بزیک هم مثل پروین تشویق میشدن:3:.
الی خانم مطمئن باش
این روند تا همیشه باقی نمی مونه

only
30th September, 2006, 06:32 PM
نه بابا 5-0 بردیم

سلام به همه .....
اقا ابولفضل ..باریكلا....حافظه ات عالیه ...این ارسالت رو دیدم من رو بردی به اون دوران ...
..یادش بخیر. انگار همین دیروز بود . اسم عابد زاده رو كه اوردی یادم اومد . اون بازی برای عابد زاده خیلی مهم بود . خیلی خیلی زیاد .برای همین اون طوری بازی كرد . آخه بازی قبلیش با استقلال اهواز 4 تا گل خورده بود و استقلال اهواز 4-0 برده بود . ولی خدا رو شكر جبران كرد .

Siyavoush
30th September, 2006, 09:13 PM

همه چیز رو گفتی الی
فقط من فكر میكنم میثم بود درست یادم نیست
وقتی پرسپولیس در ازادی میباخت رفته بود استادیوم و وقتی كه پرسپولیس گل میخوره یك تعداد میریزن وسط جمعیت و نمیزارن بر علیه پروین شعار بدن
فكر میكنم میثم بود تو این انجمن یادم نیست درست

پروین خودشو خیلی وقته كه خراب كرده

davidbeckham
30th September, 2006, 09:13 PM
پروین دلش میخواد فقط خودش تشویق شه

Siyavoush
30th September, 2006, 09:19 PM
دنیزلی باقری رو به تمرینات راه نداده و گفته كه نیازی بهش نداره

Sir Bob Paisley
30th September, 2006, 09:24 PM
ایول خوب كاری كرده

NoName
30th September, 2006, 09:47 PM
همه چیز رو گفتی الی
فقط من فكر میكنم میثم بود درست یادم نیست
وقتی پرسپولیس در ازادی میباخت رفته بود استادیوم و وقتی كه پرسپولیس گل میخوره یك تعداد میریزن وسط جمعیت و نمیزارن بر علیه پروین شعار بدن
فكر میكنم میثم بود تو این انجمن یادم نیست درست

پروین خودشو خیلی وقته كه خراب كرده

اره سیا جون من من بودم:3:
دقیقا تو بازی فجر سپاسی تو تهران بود...
تیممون 3 بر 0 از حریف شیرازی عقب بود...دقیقا از وقتی فجر گل دوم رو زد تماشاگران شروع كردند به شعار دادن علیه پروین و بازیكنان :
شعار هایی مثل پروین یادت نره پرسپولیس سرورته و...
بعدش یك گروه 15 تا 20 نفری تمامشون از اون لات و لوت های چاقو كش با شلوار های ارتشی و و هیكل های گنده و قیافه هایی وحشتناك ( هنوز قیافه هاشون یادم نمیره...)
ریختن بین تماشاگرا و شروع كردن به زدن تعداد محدودی از تمشاگرا و زدن یك سری از لیدرهاشون...(نكته جالب این بود ماموران نیروی انتظامی هیچ كاری نمیكردند!!)
----------------------------------------------------------------
دوستان در مورد تشویق نشدن پروین تو ورزشگاه هم قضیه اینطوری نیست...همین افراد شرور پروینی رو دیگه بهشون اجازه زدن تماشاگرا رو نمیدن...
حالا به نظرتون این كار اسمش جلوگیری از تشویق پروینه؟!؟