PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fan Vs Fan | Inter Milan - Juventus

DakmaN
25th September, 2010, 09:15 PM
طراح سوالات :

Rossoneri

Juventus VS Inter Milan

http://goo.gl/mjqH

BAHAR.JUVE VS (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=8436)allvllir15 (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=390)

1- لطفا خودتون رو معرفی کنید.

بهاره : بهاره بدیعی هستم ،22 ساله ، متولد و ساکن تهران . دانشجوی سابق رشته نرم افزار و دانشجوی فعلی حسابداری . شاغل در شرکت برادرم !

امیر : امیر هستم ، 20 سال ونیمه! شیرازی ، دانشجو

2- وضعیت دو تیم رو چه طور ارزیابی میکنید ؟

بهاره : یووه الان یک تیم ناهماهنگ و پر ایراد و در حال ساخته .
تیمی که هم سیستم بازیش و هم اسکلت درون زمینش دچار تحولات بزرگی شده و هنوز کاملا با تفکرات مربی خو نگرفته . اما در مجموع و علی رقم دو شکستی که طی 5 هفته قبلی لیگ داشته و با وجود گل های متعددی که دریافت کرده ( و بد ترین آمار دفاعی لیگ تا به اینجا را برایش رقم زده ) ، تیم در حال رشدیه . منتها یک رشد آرام که هنوز به سازمان دفاعی تیم تعمیم پیدا نکرده .
اینتر به نظر من یک قهرمان خسته هست . تیمی تخلیه روانی شده که به شدت محتاج شارژ مجدده . تیمی که با اشتباه مدیران ، در تابستانی که با یدک کشیدن عنوان" قهرمان اروپا " میتوانست به خوبی در بازار جولان بده ، دست از فعالیت کشید و الان بر خلاف فصول گذشته نیمکت ذخیره های ضعیفش کاملا توی چشم میزنه . اینتر مربی با دانشی به خدمت گرفته ولی احساس میکنم ابزار خوبی در اختیارش نگذاشته و بنیتز لان با خو گرفتن شخصی با فضای لیگ جدید ، شناخت بازیکنانش و ارزیابی توان اونها ، احیای مجدد ستاره های اغنا شده و کمی نزول کرده و نیمکت ضعیفش درگیره و فکر میکنم سال دشواری پیش رو داشته باشه ، مگر آنکه موراتی در زآنویه به نحو احسن جبران کوتاهی تابستانی خودش را بکنه.

امیر : واقعا هنوز به روند یکنواختی نرسیدیم که قابل ارزیابی باشه، با تقریب خوبی میشه گفت یکی در میون خوب و بد (یا متوسط) بازی می کنیم، دلیلش هم اول ازهمه به تعویض سرمربی برمیگرده و در وهله بعد مصدومیت های بازیکنا و افت بعضی هاشون.الان چیزی که بیشتر از نتایج ، ذهن ما رو درگیر کرده ، هر چه سریع تر خارج شدن بازیکنای اصلی از مصدومیت و پیدا کردن فرم 3-4 ماه پیششون هست، با توجه به اینکه امسال نیمکت آنچنان دندون گیری نداریم، این خیلی مهمه... اما اگه در کل و بدون در نظر گرفتن این شرایط بخوام جواب بدم، روند قابل قبولی داشتیم و بهتر هم خواهیم شد.

3- این بازی به دربی ایتالیا مشهوره، با توجه به مسائلی که خارج از زمین در جریانه و دادگاه هایی که در حال برگزاری هست و حساسیت رو به اوج رسونده، تاثیر این مسائل رو روی بازی چطور میبینید؟

بهاره : فکر نمیکنم این دادگاه ها تاثیری روی" بازی که در زمین انجام میشه " داشته باشند . یعنی دخلی به کیفیت بازی و تمرکز بازیکنان ندارند ولی میتوانند باعث حاشیه ساز تر شدن هر تصمیم داوری در این دیدار و هر نتیجه ای که در زمین رخ بده در بین رسانه ها و افکار عمومی بشوند . در واقع تاثیر آنها در کری خواندن های قبل از بازی و حساسیتی که بین هواداران اوج میگیره و پس درامد های بعد از سوت پایان مسابقه محسوس خواهد بود .

امیر : اسم اینتر-یووه روبه روی هم خودش محرک خودشه! ، از بعد از کالچوپولی بیشتر، البته الان به نظر من این مسائل (دادگاه و .. ) ان قدر که واسه طرفدارا مهم هست ، واسه بازیکنا آنچنان دغدغه یا محرکی محسوب نمی شه، اونا بیشتر سعی می کنن حواسشون به زمین باشه ،
در هر صورت ما بالا بریم پایین بیایم ، طرفدارای یووه تیم فعلی اینتر و موفقیت هاش ( و حتی تیمای آینده ) رو برآمده و ماحصل کالچوپولی می دونن، و ازین جهت دوست دارن هرچه سریع تر ، قهرمانی سری آ رو "پس" بگیرن ، مخصوصا با مهره های خوبی که امسال جذب کردن .. اگه از این منظر نگاه کنیم (یعنی قهرمانی آخر فصل) و در نظر بیگیرم که شکست یووه ، اختلاف 6 امتیازی رو همین اول فصل ایجاد می کنه ،بازی خیلی حساسه، تا بخوایم به مسائل تقریبا خسته کننده دادگاه و... تمرکز کنیم

4- ساموئل اتوئو و میلوش کراسیچ در فرم بسیار خوبی قرار دارند و احتمالا باز هم کلیدی ترین بازیکنان تیمشان هستند. نقش کدام یک را پر رنگ تر میبینید؟ علاوه بر این دو بازیکن بازیکنان کلیدی تیم حریف رو چه بازیکنانی میدونید؟

بهاره : میزان پر رنگ بودن نقش هر یک از این دو بازیکن در این میدان در کنار آمادگی فنی و روانی خود فرد ، به تفکرات مربی برای چگونگی بهره بردن از او در این میدان وابسته هست .
در شرایط فعلی با توجه به درخشش این دو بازیکن طبیعیه که هر تیم برای خنثی کردن اثر ستاره تیم مقابل برنامه ریزی کرده باشه و این به مربیها برمیگرده که تا چه حد این برنامه ریزی طرف مقابل را از پیش خوانده باشند و برای آن چه تمهیداتی اندیشیده باشند.
اما فکر میکنم با توجه به نزول نسبی اسنایدر و سایر عناصر خط حمله اینتر در این روز ها و آمادگی بالای اتوئو به عنوان یک استثنا ، نقش سامی در تمام حرکات تهاجمی اینتر بسیار پررنگ باشه .

در کنار اتوئو من به بازی استانکوویچ که در این روزها فرم خوبی داره و تا جای ممکن داره خلا ناشی از افول اسنایدر را پر میکنه و مدافعان جناحی اینتر که باید هافبک های جناحی یووه را مهار بکنند اشاره میکنم.

امیر : بله ، دراین مقطع افت میلیتو، اتوئو خیلی خوب داره بازی میکنه و گل هم میزنه ، دیشب هم که هتریک کرد ، البته اینو در نظر بگیریم که اتوئو پارسال در خیلی از بازیا مجبور بود کناره های زمین بازی کنه ، و اینجور که خودش هم لو داده ، ازپستش خوشش نمیوده و حاضر نشده امسال هم در پستی غیراز مهاجم بازی کنه ، از این جهت امسال اتوئو بیشتراز پارسال تو چشم هستش ، (ولی خوب همه ی هوادارا ، یکی از عمده ترین سهم های 3 قهرمانی رو به اتوئو و فداکاریهاش اختصاص می دن قطعا ) . شخصا فکر نمیکردم، اتوئو خیلی خرید خوبی از آب دربیاد ، ولی انصافا جز چند هفته ابتدایی پارسال همیشه بازیکن موثری بوده و تاثیرش این فصل با گل هاش بیشتر هم شده،
بله کراسیچ حتما مهره ی اصلی یووه خواهد بود، بازی با کالیاریش رو دیدم ، خیلی رو فرم بود و اعتماد به نفس بالایی داشت ، انگار که پنج فصله داره واسه یووه بازی می کنه!! اما فکر میکنم ما می تونیم کراسیچ رو مهار کنیم... تاثیر اتوئو ، البته به عملکرد اشنایدر و بقیه هافبک ها هم خیلی وابسته هست ، برعکس کراسیچ
پپه هم علائم خیلی خوبی نشون داده!

5- داوری مسابقات سری آ در همین چند هفته آغازین مثل فصل گذشته پر حرف و حدیث بوده، نظرتون راجع به عملکرد داوران در سری آ چیست؟ آیا تیم شما تا اینجا از داوری ضربه خورده؟

بهاره : داوری در سری آ در این چند ساله بسیار پر حرف و حدیث بوده و بدبینی عمومی نسبت به قضاوتها و انگشت اتهامی که بعد از هر اشتباه به سمت داوران نشانه میره و هر کس سعی میکنه آنها را به تبانی با تیم حریف متهم کنه هم فشار زیادی به داوران وارد کرده که در این نزول فنی کاملا اثر گذار بوده .
در این 5 هفته تیم ما هم از داوری ضربه خورده و هم سود برده .

امیر : راستش من این چند هفته ابتدایی رو نتونستم خیلی با دقت ببینیم ، دلیلش هم نداشتن امکانات هست :4: ، متاسفانه کانال های ترک امسال سری آرو تحویل نگرفتن و بازی های اینتر رو هم با بدبختی و هزار قطعی از اینترنت دیدم ، به همین خاطر زیاد درجریان داوری نبودم، اما چون اسم فصول گذشته اومد ، به نظرم جز فصل 08-2007 که داوری به اینتر کمک کرد ، در بقیه اوقات سود و ضرر تقریبا مساوی داشتیم و البته پارسال ضررش خیلی بیشتر بود. واقعا آرزو میکنم که تو این بازی مشکل داوری پیش نیاد،

6- با توجه به اینکه بنیتز مشهور به تغییر مداوم تاکتیک و بازیکن هست و یوونتوس هم تغییرات نسبتا زیادی رو در بازیهای مختلف خصوصا در خط حمله داشته، ترکیب احتمالی تیمتون رو برای این بازی بیان کنید.

بهاره : تیم ما با 4-4-2 بازی میکنه و ترکیب احتمالی من :

استواری
دی چلیه---بونوچی---کلینی---موتا
مارکیزیو-----ملو
امائوری---دلپیرو

* دی چلیه برای اینکه در تمرینات اخیر موفق ظاهر شده و موتا هم برای اینکه گریگرا هم قابل اعتماد نیست ( کما اینکه موتا هم ایضا)

امیر : خیلی سخته! دیشب هم لوسیو و سزار مصدوم شدن ، و وضعیت کاپیتان ، پاندف ، ساموئل و میلیتو هم معلوم نیست. البته احتمالا میلیتو به بازی می رسه، در مورد نفرات خود بنیتز هم الان نمیدونه اوضاع چیه! ولی اگه بخوایم در مورد سیستم حرف بزنیم ، با فرض رسیدن میلیتو ، احتمالا شاهد 2-4-4 لوزی یا 2-1-3-4 خواهیم بود .

7- خاویر زانتی و الکس دل پیرو. دو اسطوره تکرار نشدنی فوتبال. نقش هر کدام از این دو بازیکن پا به سن گذاشته را در بازی پیش رو و مجموعا فصل جاری برای تیمهایشان چطور ارزیابی میکنید؟

بهاره : یووه فصل گذشته سه مهاجم فانتزی در اختیار داشت و در این فصل فقط یکی داره . اله الان بازیکن بدون جایگزین تیم ماست که ورای تجربه و نقش روانی پر رنگی که در بازی داره ، مهاجم مکمل اصلی در ترکیب یووه هست و بهترین زوج برای دو فوروارد بلند قد تیم به شمار میره .
یکی از معدود بازیکنان تیم ماست که توانایی ایجاد " تغییر " در روند بازی را داره و گاهی با استفاده از خلاقیتش و گاهی هم ضربات ایستگاهیش در زمانی که تیم به بنبست میخوره ناجی یووه میشه . الان که بوفونی هم درون دروازه نیست و کامو و ترزگه هم تیم را ترک کرده اند ، اله تنها لیدر تیم درون زمینه ....

زانتی کاپیتان خستگی ناپذیر اینتر الان سالهاست مثل آچارفرانسه در این تیم عمل کرده و در هر جایی که بازی داده شده موفق بوده . زانتی یک رهبر کامله که حتی اگر در اوج فنی خودش هم نباشه ، نبودش در ترکیب به شدت به چشم میاد . بخشی از این شاید ناشی از این مسئله باشه که زانتی سالهاست آنقدر منظم و ثابت برای اینتر بازی کرده که عدم حظورش در زمین برای خود بازیکنان هم چیز عجیبیه ...

این بازیکنان دو ویژگی مشترک دارند. یکی اینکه هر دو رهبر تیمشان هستند و تیم به شدت به اونها وابسته هست و دیگری اینکه هر دو پا به سن گذاشته شده اند و شاید دیگر بازیکنانی برای هر بازی و همه بازی ها در طول فصل نباشند ولی قطعا نقش هر دو بازیکن در این بازی حیثیتی که تیم تحت فشار روانی بالایی هست بسیار کلیدیه ....هم نقش فنی اونها در میدانی که هر یک از طرفین هر آنچه که داره را ارائه میده و هم نقش رهبری آنها......

امیر : در کل فصل: قطعا زانتی ، زانتی 37 یا 38 بازی در سری آ رو بازی می کنه (کامل) ، آچار فرانسه تیم هست ، نقاط مختلف هافبک و دفاع راست و چپ ... ، در هر فصل هنوز هم کم نوسان ترین بازیکن تیم، خودشه ، He is Mr Consistent! اما الکس متاسفانه این اواخر یه کم نقشش کم رنگ تر شده و گاها در لاین آپ اسمش دیده نمی شه، اینی که گفتم تاثیرشون داخل زمین بود ، اما چنین بازیکنایی که نماد باشگاهشون هستن ، اثرشون در تمرینات ، روابط مربی با بازیکنا ، بازیکن با بازیکن و کلا مسائل بیرون میدان هم ، غیر قابل انکار هست.
در این بازی شاید هیچ کدوم رو نبینیم !! ولی بازم به فرض اینکه هردو بازی کنن ، تاثیر زانتی بیشتره، زانتی هنوزم مهره ی بی بدیل اینتره.

8- اینتر از پنج بازی 10 امتیاز دارد و یوونتوس 7 امتیاز در حالی که اینتر آخرین بازی خود را به رم بحران زده باخته و یوونتوس در مقابل تیم خوب کالیاری (که رم را با 5 گل شکست داده بود) پیروز شده. به عقیده شما در پایان روز شنبه دو تیم در امتیاز 10 مساوی میشوند یا اختلاف بیشتر میشود؟

بهاره : بیشترین احتمالی که من میدهم این است که تغییری در فاصله به وجود نیاید. هر دو تیم دارای ایرادات قابل توجهی هستند و هیچ کدام در فرم عالی به سر نمیبرند و تا به الان در یک مسیر ثابت قرار نگرفته اند که بشود پیش بینی در باره کیفیتشون در این بازی کرد و مثلا پیشفرض گفت : فلان تیم الان فرم خیلی خوبی داره یا بمان تیم الان توی بحرانه.....نه ! هر دو پر نوسانند .

امیر : واقعیت اینه که این بازی زیاد ربطی به فرم دو تیم نداره، اگه بخوام پیش بینی کنم ، 35% برد اینتر ، 45% مساوی و 20% برد یووه ،

9- انتظار شما در فصل جاری از تیم خودتون چی هست؟

بهاره : قلبا باید بگویم یک جام ...ولی عقلا میکویم دوباره سازی . برایم مهم نیست که یووه این فصل جامی میبره یا نه ( البته مهمه که سهمیه سی ال را بدون دردسر کسب کنه ) برایم مهمه که در پایان فصل یک اسکلت محکم و جدید داشته باشیم . اون تیم قدیمی عملا از بین رفته و ستاره های دوست داشتنی ما یکی بعد از دیگری یووه را ترک کردند و میکنند . الان زمان تغییراته و یووه اگر در این فصل با چندی از بازیکنان خوبی که از قبل در اختیار داشت و چندی از ورودی های جدید پایه یک تیم محکم را به درستی بریزه من راضی خواهم بود .

امیر : خیلی دوست دارم بازم در چمپیونز قهرمان بشیم ، البته این چیزی هست که فقط دوست دارم ولی انتظارم نیست. انتظارم تکرار قهرمانی سری آ و یک اینتر اروپایی ترسناک، که بتونه به 4 تیم نیمه نهایی یا اقلا 8 تیم بپیونده.

DakmaN
25th September, 2010, 09:17 PM
سوالات تک کلمه ای :

اولین کلمه ای که به ذهنتون میرسه رو بگید .

بهاره :

سری آ : ایران !
کالچوپولی: مبهم ...
بالوتلی : ناقص...
سوئیپر : نایاب...
بایرن مونرو :
داوری : مظنونین همیشگی
کاتناچیو : ابدی...
ایبراهیموویچ : بی هویت
لیگ قهرمانان : رقابت
لیپی : غرور و تعصب
دربی : جنگ
کوپا ایتالیا : دسر
امیر :

سری آ : هیجان، تفریح
کالچوپولی: یووه :4:
بالوتلی : طلای بداخلاق
سوئیپر : محسن نیسانی
بایرن مونرو : !!
داوری : دردسر!
کاتناچیو : ایتالیا
ایبراهیموویچ : خائن کوچولوی بدشانس
لیگ قهرمانان : تا پارسال :حسرت ، ولی الان : افتخار
لیپی : یک دندگی
دربی : اینتر-میلان
کوپا ایتالیا : شروع جام های اینتر

DakmaN
25th September, 2010, 09:17 PM
سوالات تخصصی (Juventus) :

یوونتوس فصل نقل و انتقالات شلوغی داشت. بازیکنان زیادی آمدند و بازیکنان زیادی هم رفتند و در مجموع حدود 50 میلیون سرمایه گذاری شد. بازیکنان اضافه شده رو در چه سطحی میدونید و آیا از اونها راضی هستید؟

الان برای جواب دادن به این سوال زوده . فکر کنم کسی که برای بازی برگشت به این برگه پاسخ میده جواب های روشن تری در اختیارتون بگذاره ، ولی تا به اینجا...
من ناراضی نیستم . بین ورودی ها از همون ابتدا از آمدن کراسیچ و آکولیانی و بونوچی استقبال میکردم که تا به اینجا عملکرد خوبی داشتند . موتا ضعیف تر از انتظارات من و پتانسیل خودش ظاهر شده و په په هم با همه دوندگیش یک بازیکن درجه یک نیست و نخواهد بود....در باره دیگران الان نمیتونم نظری بدم .

بر طبق آمار، یوونتوس بهترین خط حمله و بدترین خط دفاع را دارد! توجیه شما از این آمار چیست؟

یووه در این فصل تیم شجاج و بی پرواییه که من شهامتش را میپسندم ، در زمین دقیقا 90 دقیقه تلاش میکنه و حتی اگر با سه گل از حریف عقب باشه تا ثانیه های آخر از تهاجم و دوندگی دست برنمیداره که اینها بیشترین تغییرات مثبت تیم نسبت به فصول گذشته تا به اینجا بوده اند .
اما....ساختار دفاعی این تیم دچار ضعف های عمده هست . در دفاع تیمی و دفاع فردی توامان مشکل داره و هافبک ها هم در زمینه دفاعی بازی قابل قبولی ارائه نداده اند ( نمونه اش گلهای ریباندی که از پشت محوطه خورده ایم ) ، ضعف فردی چندین ساله کناره های دفاعمون با یک عدم جنگندگی که به غیر از کلینی در سایر مدافعانمون به چشم میاد ترکیب شده و دیکته نشدن تفکرات دفاعی مربی به مدافعان هم به آن هم اضافه شده و نتیجه کار تیمی در آمده که هر تیم دیگری در هر زمان که اراده بکنه میتوانه دروازه اش را به خطر بیندازه .

یوونتوس دو فصل قبل دیگو رو با حدود 25 میلیون به تورین آورد و یک فصل بعد این بازیکن رو با حدود 17 میلیون فروخت. این ضرر مالی رو متوجه چه موضوعی میدونید؟ جواب ندادن دیگو در یوونتوس؟ تغییر مکرر کادر فنی و مدیریتی؟ ناهماهنگی مسئولین؟

من فکر میکنم دلیل اصلی فروش دیگو بالانس شدن تراز مالی یووه بوده . دل نری به این بازیکن علاقه داشت و خود دیگو هم طی بازی های پیش فصل در پست جدید نمایش خوبی ارائه داده بود و شدیدا به ماندن تمایل داشت . من فکر میکنم علت دوم بعد از کسب درآمد برای مثبت شدن ترازمالی، ایتالی تر کردن یووه بود .
تیم مدیریتی جدید در حال الگو برداری از نسخه ای هستند که در دهه نود در یووه جواب داد و یک ایتالیایووه موفق ساخت . هر چند فکر میکنم دیگو بازیکن مناسبی برای قربانی شدن تحت تاثیر این تفکر نبود... یوونتوس در سه فصل اخیر مربیان زیادی رو استفاده کرده. از دشام تا رانیری تا فرارا و زاکرونی و حالا دل نری. این تغییر پیاپی مربیان رو نتیجه چه چیزی میدونید؟ آیا هیچ کدام از این مربیان در سطح یوونتوس بوده اند/هستند؟

تک تک این مربیان در سطح یک " یوونتوس در حال بازسازی " و مناسب برای اون بوده اند . البته اگر ...و اگر ابزار لازم و درست در اختیارشون گذاشته میشد و بدون حاشیه و انتظارات اضافی به اونها فرصت کافی داده میشد . یووه در این مدت مربیان بدی روی نیمکت نداشت ولی بعضی در زمان نامناسب و با امکانات نا مناسب هدایت این تیم را به عهده گرفتند . ** به عنوان اخرین سوال ، نظرتون در مورد انجمن هوادار در مقابل هوادار چیست ؟ چه کارایی برای بهتر شدنش باید انجام بشه ؟ ایا با تغییرات انجام شده موافقید

انجمن هوادار در مقابل هوادار یکجور تمرین بحث منطقی هست که همه ما ایرانیان در همه زمینه ها ( یکیش فوتبال ) به شدت به اون نیاز داریم .

** ممنون از اینکه وقت گذاشتید . اگر حرف خاصی مونده برای خوانندگان ما بفرمایید

ممنونم....حرف دیگری ندارم .

سوالات تخصصی (Inter Milan) :

اینتر بجز کوتینیو که خریدی برای آینده بود هیچ بازیکن اسم و رسم داری رو به تیم اضافه نکرد و حتی بالوتلی که یکی از بزرگترین استعدادهای اروپا به شمار میرفت رو هم از دست داد. نقل و انتقلات تیم خودتون رو چگونه ارزیابی میکنید؟

خیلی بد! شاید اگه بازیکنی از دست نداده بودیم ، می تونستم باور کنم که کسی هم نیاد، اما باور اینکه بالوتلی رفت ، و کسی درحد خودش جایگزینش نشد تا لحظه ی تموم شدن نقل و انتقلات غیرممکن بود! و از اون بدتر برگشتن بازیکنایی مثل مانسینی ریواس و سوازو بود!!!!
البته احتمالا موراتی در ژانویه دست به کار می شه، معمولا تا ژانویه هم تو هیچ جامی اتفاق خاصی نمیوفته و اگه مثل پارسال که پاندف رو آوردیم و به سرعت وزنه شد، امسال هم بازیکنی دراون سطح خریداری بشه بازم مشکلی نیست.

موراتی اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده که مورینیو با رفتنش به اینتر خیانت کرد. با توجه به موفقیت بی نظیری که مورینیو بدست آورد، چه انتظاری از بنیتز دارید؟ بنیتزی که با تجربه مربیگری در 3 لیگ بزرگ اروپا و سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان به این تیم اومده؟

خوب انتخاب بنیتز ، قطعا با چشم انداز جام باشگاه ها بود ، موراتی دیگه تحمل حذف در یک شانزدهم و ..رو نداره ، به همین خاطر دنبال بنیتز رفت ، اما این فقط یه طرف قضیه هست! طرف دیگه ش اینه که در نقل و انتقالات اصلا با دلش راه نیومدن ! مشخصا بنیتز کویت و ماسکرانو رو می خواست ، اما بازم این توجیهی واسه عدم موفقیت احتمالی بنیتز نیست ، چون به هر حال تیم خوبی دستش هست. همون طور که گفتم ، واقعا انتظار دارم به مراحل خوبی در اروپا برسیم. سری آ ؟ No way باید قهرمانمون کنه!

موراتی سالهای سال در انتظار به خانه آوردن جام لیگ قهرمانان بود و بلافاصله بعد از بدست آوردنش دست از سرمایه گذاری کشید. چیزی که احتمالا هیچ هوادار اینتری در خاطرش ندارد! آیا موراتی جاه طلب به خواسته اش رسیده و دیگر اشتیاق قبل را برای سرمایه گذاری در تیم ندارد؟

امکان نداره! موراتی عاشق اینتر هست، مالک نیست ، پدر تیم هستش! پدر هیچ وقت اشتیاقش به بچه ش کم نمی شه، حتما یه فکرایی در سرداره که ما نمی دونیم، در هر حال من، دیگه به موراتی و تصمیم هاش اعتماد کامل دارم .

دیگو میلیتو به جرات بهترین و آماده ترین مهاجم فصل قبل فوتبال اروپا بود. میلیتو این فصل شروع فوق العاده ناامیدکننده ای داشته و در بهترین حالت در حد یک مهاجم سطح متوسط ظاهر شده، آیا اینتر با نفروختن میلیتو در فصل نقل و انتقالات مرتکب اشتباه شد یا به عقیده شما میلیتو به روزهای خوب فصل گذشته اش برمیگردد؟

به هیچ وجه! نگه داشتن بازیکن در فرم ، تو تیم یکی از قدرت های معنوی یه باشگاه محسوب می شه!! اگه میلیتو مثلا به رئال فروخته میشد ، خیلیا شاکی می شدن ! اگه الان هفته 20 فصل بود و فرم میلیتو این بود، اون موقع فکر کردن داشت ، اما تازه اول فصله ، ضمنا اون سود مالی و نفراتی که از فروش ایبرا به دست اومد ، با اینکه برنامه خوبی بود ، اما خوب شانس هم درش دخیل بود و ( البته شخص مورینیو) ، معلوم نبود که زلاتان رو از دست بدیم و بعد نه اشنایدر تو تیم جا بیوفته نه میلیتو ونه اتوئو نه ... در کل من با ایده ی فروش بازیکنی که فرم " فوق العاده ای " داره مخالفم ، البته حمایت از نوع آدریانویی رو هم نمی پسندم ،

** به عنوان اخرین سوال ، نظرتون در مورد انجمن هوادار در مقابل هوادار چیست ؟ چه کارایی برای بهتر شدنش باید انجام بشه ؟ ایا با تغییرات انجام شده موافقید ؟

تغییرات جدید خوبه ، فقط اگه چندتا سوال هم بذاریم واسه "بعد" بازی ، فکر کنم بد نباشه ، معمولا واسه بعد بازی بیشتر هم می شه سوال در آورد و سوالا ازجنبه ی تاریخی و گذشته فاصله می گیره.

** ممنون از اینکه وقت گذاشتید . اگر حرف خاصی مونده برای خوانندگان ما بفرمایید .

خواهش میکنم ، منم از شما ممنونم ، سوالای خوبی بود ، اگه خسته کننده حرف زدم یا مشکلی در جواب هام بود ، باید ببخشید.

alexdelpiero
29th September, 2010, 10:35 AM
بالا بری پایین بیای یووه برنده س

Friend
29th September, 2010, 05:42 PM
اوه چه بحثه سنگینی هست تو این تاپیک :4:
محمد جان لطف کن برای تاپیک یه نظرسنجی بزار که کدوم تیم میبره :4:
باتشکر

Zidane
29th September, 2010, 05:45 PM
یوونتوس تیم شهر تورین هست و اینتر تیم شهر میلان ! پس چجوری میشه دربی ؟!

BATIGOAL
29th September, 2010, 06:26 PM
یوونتوس تیم شهر تورین هست و اینتر تیم شهر میلان ! پس چجوری میشه دربی ؟!

همونطور که منچستر و لیورپول بازیشون دربی حساب میشه و رئال و بارسا هم بازیشون دربی حساب میشه :30:

Zidane
29th September, 2010, 06:40 PM
همونطور که منچستر و لیورپول بازیشون دربی حساب میشه و رئال و بارسا هم بازیشون دربی حساب میشه :30:

بازی رئال و بارسا دربی نیست واسه همین ال کلاسیکو نامگذاری شده!
لیورپول ومنچستر هم دربی محسوب نمیشه.

باید زیاد شنیده باشید که میگن دربی شهر میلان یا دربی شهر تورین یا ...

دربی به بازی بین دو تیم از یک شهر یا یک منطقه گفته میشه!
A derby is a sporting event between teams from the same area or city.

پس اینایی که گفتی و این بازی دربی محسوب نمیشه!

BAHAR.JUVE
29th September, 2010, 06:47 PM
به این بازی میگن دربی ایتالیا.....نه دربی تورین یا میلان ....به خاطر اهمیتی که داره از این لفظ استفاده میشه .

Zidane
29th September, 2010, 06:50 PM
به این بازی میگن دربی ایتالیا.....نه دربی تورین یا میلان ....به خاطر اهمیتی که داره از این لفظ استفاده میشه .
اینم واسه اولین باره که میشنوم!
بهر حال لفظ دربی واسه این بازی استفاده نمیشه مگر اینکه بخواین اینجوری بهش نسبت بدین.
مثلا بازی استقلال و سپاهان رو هم دربی ایران نامگذاری کنیم!

C.Maldini
29th September, 2010, 06:57 PM
به بازیهای دو تیمی که با هم رقیب ناجور هم هستند دربی گفته میشه! میتونید http://en.wikipedia.org/wiki/Local_derby یا http://www.footballderbies.com/ هم ببینید.
واژه ی دربی ایتالیا هم اولین بار تو سال 1967 توسط جیانی بررا که یه خبرنگار مشهوره برای بازی یوونتوس-اینتر بکار برده شد..دیگه از اونموقع این اسم روش مونده.

DakmaN
29th September, 2010, 07:35 PM
بهر حال لفظ دربی واسه این بازی استفاده نمیشه مگر اینکه بخواین اینجوری بهش نسبت بدین.
مصطفی این بازی از نظر اهمیتی که در کشور ایتالیا داره و این دو تیم از سال های دور از مدعیان قهرمانی بودن ، به دربی ایتالیا مشهور شده و کاملا هم صحیحه ! همونطور که به لیور × منچستر هم دربی انگلیس میگن و این هم درسته !

- کمال جان جوابای کاربر اینتر هم که اوکی بشه مناظره رو میزارم و بعدش نظرسنجی به مناظره اختصاص پیدا میکنه :1: .

- مناظره همه چی غیر از جوابای کاربر اینتر اماده هست . به محض دریافت جوابا سه پست اول تاپیک رو ویرایش میدم .

Zidane
29th September, 2010, 07:56 PM
مصطفی این بازی از نظر اهمیتی که در کشور ایتالیا داره و این دو تیم از سال های دور از مدعیان قهرمانی بودن ، به دربی ایتالیا مشهور شده و کاملا هم صحیحه ! همونطور که به لیور × منچستر هم دربی انگلیس میگن و این هم درسته !

محمد اسم من "مسعود "ه :4:

من از نظر گفتنش رو نمی دونستم که اینارو دربی میگن ، از نظر معنای لغتی گفتم که دربی گفته نمیشه، حالا هرچی:4:

بازی یوونتوس و میلان رو چی میگن؟:4:

Rossoneri
29th September, 2010, 09:02 PM

اتفاقا دقیقا یه همچین چیزی هم هست. تو همین سایت ویکی قسمت دربی های ایران نوشته :

Iran Derby – Persepolis FC vs Sepahan – Football (http://en.wikipedia.org/wiki/Persepolis_and_Sepahan_rivalry)

:4:

SoulSiick
30th September, 2010, 03:13 AM

خوب ما که این اسم رو روش نذاشتیم. الان نزدیک نیم قرنه این بازی به اسم دربی ایتالیا مشهوره.چند دلیل داره مثل موفقیت های داخلی و بین المللی اونموقع این تیم ها، حساسیت و رقابت بین این دو تیم در اون زمان و یه دلیلش هم اینه که یووه و اینتر تنها تیم هایی بودند که هیچوقت به سری بی سقوط نکردند و همیشه در سری آ بودند (البته یووه سال 2006 به سری بی تبعید شد).

برای همین، بازی این دو تیم رو دربی ایتالیا نامگذاری کردند. اگر بازم اطلاعات می خوای تاریخچه اش اینجا هست :

http://en.wikipedia.org/wiki/Derby_d%27Italia

DakmaN
30th September, 2010, 06:37 PM
بچه ها هوادار در مقابل هوادار اضافه شد :

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?p=635929#post635929

unexi
3rd October, 2010, 04:25 AM
4-4-2 :7: 4-2-2 :7:

بهاره : تیم ما با 4-4-2 بازی میکنه و ترکیب احتمالی من :
استواری
دی چلیه---بونوچی---کلینی---موتا
مارکیزیو-----ملو
امائوری---دلپیرو

* دی چلیه برای اینکه در تمرینات اخیر موفق ظاهر شده و موتا هم برای اینکه گریگرا هم قابل اعتماد نیست ( کما اینکه موتا هم ایضا)

چی شد؟ فکر کنم من از همه خنگ تر باشم که یه چیزیو نمی فهمم :sorry:
یعنی ما می خوایم 9 نفره با اینتر بازی کنیم ؟ ؟:Smilebb (110):
:sorry:

BAHAR.JUVE
3rd October, 2010, 12:12 PM
این اختراع منه ! چیه ....چشم ندارید ببینید کسی چیزی به فوتبال اضافه ( یا ازش کم ) میکنه ؟ :4:این سیستم تلفیق مدرن فوتبال و فوتساله.....به جان خودت !:4:
پ.ن : په په......کراسیچ را جا انداختم

alexdelpiero
3rd October, 2010, 12:47 PM
نفرات اعلام شده برای سفر به میلان
موتا – کیه لینی – فلیپه ملو – سیسوکو – مارکیزیو – یاکوئنتا – دل پیرو – امائوری – منینگر – اکوئیلانی – کوالیارلا – بونوچی – لنتزفامه – گریگرا – په په – مارتینز – کراسیچ – دچلیه – استوراری – کاستانتینو و لگروتالیه