PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیفوسی های روسونری - جلد دوم

صفحه ها : [1] 2 3 4

amirsajjad7
27th August, 2010, 05:00 PM
تاپیک دوم از بحث های دنباله دار روسونری ها !
1522
بر خلاف چند سال اخیر به نظر میرسه که امسال میتونیم به دوران باشکوه میلان پرافتخارترین باشگاه فوتبال جهان بازگردیم و برای همه ما مهمترین چیز تکیه زدن بر قهرمانی سری آ و البته لیگ قهرمانان اروپا است مسئله ای که همیشه برای ما اولویت داشته و دارد چون این جام رو برای ما ساختن و به قول دکتر گالیانی این مسابقات درDNA میلانیها هست و خواهد بود ...

تنها 1 روز به شروع مسابقات کالچو باقی مانده به امید قهرمانی میلان کبیر در همه جامها بخصوص سری آ ...
forza milanistaaaaaaa

afshin-ss
27th August, 2010, 05:08 PM
خوب تبریک میگیم واسه تاپیک جدید،تاپیک قبلی خیلی طول کشید...
فکر کنم 3روز از 4ماه کمتر...فاجعه است...
================================================== =================
درسته میلان توی گروه مرگ افتاده ولی دقیقآ حکم پارسال رو داره واسه میلان...
رئال و یه تیم فرانسوی!! پارسال مارسی بود امسال اوسر...
آژاکس هم فقط اسم بزرگی داره وگرنه تیمش در همون حد هلند هست و نباید دردسر ساز باشه واسه میلان...
فقط امیدوارم میلان دیگه تو زمین خودش باخت نده!!

به هر حال اگر میلان میخواد بره بالا نباید از نامها بترسه!!
مرحله اول که به نظر من زیاد نباید نگران باشیم...کل سختی راه همون مرحله ی دوم هستش که بستگی داره میلان اول بشه یا دوم!!

samanrossonero
27th August, 2010, 05:32 PM
منم تبریک می گم و تشکر می کنم از امیر سجاد عزیز واسه عکس زیباش..
یکم رو اسم کار کن داداش،یه اسم باحال بذار... :cools:
زلاتان با حقوق 8 میلیون و رضایت نامه 40 میلیونی..
راهی به جز قهرمانی نداریم تا پولش دربیاد..
البته باشگاه ما به لطف سیاست و مدیریت درستش هنوز مدعی هست اما مقروض نیست..

Rossoneri
27th August, 2010, 05:54 PM
مرسی از تاپیک جدید اما اسمش رو درست کنید، همون تیفوسی های روسونری، بعدش هر چی که خواستید در ادامش بنویسید.

Amin
27th August, 2010, 06:00 PM
منم تاپیک جدید رو تبریک میگم اما خدایی اسمش جالب نیست.

D JoKeR
27th August, 2010, 06:17 PM
تاپیک جدیدمون رو تبریک میگم
بابا یبار به این بنده خدا بگین اسمشو عوض کن:4:
خوب همین الانم خبر اومده که زلاتی گفته میخواد به میلان بیاد اینکه حل شد خبر رفتن هانتلار هم تقریبا قطعیش مثله اینکه تا شب اعلام میشه اما هنوز خبری از رفتن فلامینی نیست ولی فکر کنم اونهم تا فردا اعلام بشه
واقعا امسال ری ا دیدنی میشه با اومدن زلاتی از بهترین و دیدنی ترین فصلها خواهد شد(حداقل از یکنواختی این چند فصله در میاد)ولی واقعا یووه با فروش دیگو نه تنها پیشرفت نکرد بلکه حتی پسرفت هم کرد

amirsajjad7
27th August, 2010, 06:22 PM
تاپیک جدیدمون رو تبریک میگم
بابا یبار به این بنده خدا بگین اسمشو عوض کن:4:
خوب همین الانم خبر اومده که زلاتی گفته میخواد به میلان بیاد اینکه حل شد خبر رفتن هانتلار هم تقریبا قطعیش مثله اینکه تا شب اعلام میشه اما هنوز خبری از رفتن فلامینی نیست ولی فکر کنم اونهم تا فردا اعلام بشه

خدا خیرت بده من رفتم اومدم دیدم 10 تا فش خوردم...:4:
اینم برا تذکر بجای دوستان ...تیفوسی های روسونری (دیوانگان میلان) ...:cools:

Hamed
27th August, 2010, 06:30 PM
تبریک میگم تاپیک جدید رو،امیدوارم دست این دوستمون خوب باشه

اسم تاپیک رو هم درست کردم

Milan
27th August, 2010, 06:49 PM
اسباب کشی جدید رو تبریک میگم!!

زنده باد میلان و هوادراش!

به امید کسب جام....

Mr.Maldini
27th August, 2010, 07:16 PM
بسم اله الرحمن الرحیم :4:
منم به نوبه ی خودم حلول تاپیک جدید رو تبریک میگم :4: از امیرسجاد عزیز بابت ساخت این تاپیک تشکر میکنم :cools:

روشن کنین چراغ بحث و تبادل نظر رو ! (امشب دد لاینه زلاتانه !)

samanrossonero
27th August, 2010, 07:20 PM
خدا خیرت بده من رفتم اومدم دیدم 10 تا فش خوردم...:4:
اینم برا تذکر بجای دوستان ...تیفوسی های روسونری (دیوانگان میلان) ...:cools:

ای بابا منم این اتفاقا افتاده برام..
شاید واسه هممون افتاده ام منم همون اوایل کهه اینجا عضو شدم آخرای تاپیک بود گفتن بزن زدم اسمش رو گذاشتم بزرگداشت پائولوی کبیر..

بچه ها آلگری با زلاتان تلفنی صحبت کرده و زلاتان هم چراغ سبز نشون داده و گفته خوشحاله واسه اومدنش به میلان و دیگه تمومه..
قدرتمندترین خط حمله سری آ و یکی از قویترین ها حداقل تو 3 تای اروپا خواهد بود خط حملمون البته اگه سریع هماهنگ بشن..
بی صبرانه منتظر قیافه مغرور زلاتان و تکنیک فوق العادش و تموم کنندگیشم..
چه انتقال بزرگی بود و چقدر همه مارو خوشحال کرد در حالی که کاملآ ناامید بودیم..:322::322:

amirsajjad7
27th August, 2010, 08:07 PM
ولی بگما این حرفا نیس مارو ملعبه کردیدا !!!!!!!:33:
خوب یه آرتیست بخواد ادای این طرفدار افراطیا رو در بیاره بهتر از این نمیشه دیگه:23: وگرنه پای دعوا بیوفته همتونو میزنم ...:jt5o21::aggressive:
باز به مرامه جوکر و مستر مالدینی که تیکه بارمون نکردن:pleasantry: حاجی عب نداره تو محرمانه جبران میکنم... شب درازست و امیرسجاد بیدار ...:nish:
حالا بعد از داد و بیداد امیدوارم منم بشه بهتون گیر بدم :4:یه روزی اگه خدا بخواد ...:63:
شروع میکنیم بحث و با اینکه پاپاستوپولیس ظاهرا تو بازی با لچه دفاع راسته خوب قطعا نمیتونه نفوذ کنه و همون قدر که تو کار دفاعی خوبه تو فاز حمله ضعیفه ولی از اونور آنتونینی هستش که خوب نفوذ میکنه این بالانس تیم و بهم میریزه هنوزم نفهمیدم میلان چرا یه دفاع راست مثل رافینها رو نخرید ...
تو هافبکم هنوز میگم بهتره سیدورف رو نیمکت بشینه و بواتنگ یا فلامینی بازی کنن به همراه آمبرو که پیرلو با خیال راحت برا بازیسازی رو به جلو پا به توپ بشه ...
امیدوارم با برد شروع کنیم ...

samanrossonero
27th August, 2010, 08:33 PM
سلام..
به نظر من پاپا به اندازه زامبرو تهاجمی نیست اما بازم کارش رو بلده و با اینکه قدرتش تو فاز حمله کمه اما نفوذ می کنه..
تیم زیاد رو حرکات دفاع کناریا متکی نیست وقتی 2 تا هافبک گوشه داریم و 2 تا وینگر،اگه مدافع کناریامونم نفوذ کنن بنظرم شلوغ میشه..
در مورد هافبکا هم سیدورف بازی با بارسا عالی بود مخصوصآ پاسش به پیپو..
قطعآ زلاتان بازی اول که باهامون نخواهد بود و بازی با هونتلار و بوریلو خواب آور میشه..

بیاین اینقد گناه منو شستین اینم مونته لنگو:

ITALY/ OFFICIAL, Montelongo on loan to Milan
(http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68314)

Milan
27th August, 2010, 08:39 PM
خبر های خوب خوب:
ادریانو یه 40 -50 روزی مصدومه
از یووه هم خبر میرسه که دیه گو رسما به وولفسبورگ پیوست
و امائوری مهاجمشون هم بمدت 1 ماه مصدومه
موجی هم گفته میلان با خرید زلاتان یه گام بزرگی برداشته
راستی کسی ترکیب جدید رو داره؟

samanrossonero
27th August, 2010, 08:52 PM
BREAKING NEWS: Agent Mino Raiola Confirms Zlatan Ibrahimovic's Transfer To Milan Is Nearing Completion (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/08/27/2090949/breaking-news-milan-ceo-adriano-galliani-confirms-zlatan)

amirsajjad7
27th August, 2010, 09:00 PM
خبر های خوب خوب:
ادریانو یه 40 -50 روزی مصدومه
از یووه هم خبر میرسه که دیه گو رسما به وولفسبورگ پیوست
و امائوری مهاجمشون هم بمدت 1 ماه مصدومه
موجی هم گفته میلان با خرید زلاتان یه گام بزرگی برداشته
راستی کسی ترکیب جدید رو داره؟

4-3-3

دروازه بان آملیا

دفاع چپ آنتونیونی
دفاع میانی نستا
دفاع میانی تیاگو سیلوا
دفاع راست پاپاستاپولیس
هافبک میانی بازیساز پیرلو
هافبک چپ میانی سیدورف
هافبک راست میانی آمبروسینی
مهاجم هافبک چپ رونالدینهو
مهاجم راست پاتو
مهاجم هدف ابراهیموویچ

JoKeR
27th August, 2010, 10:36 PM
تاپیک جدیدمون رو تبریک میگم :4:

آقا خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم...یعنی واقعا زلاتان رو خریدین؟؟!! از برلو بعید بود...فک نکنم دیگه بشه جلو این کروشه رو گرفت :4:

من حقیقتا خوحالم که میلان تقویت شده اما این وسط خودمونیم زلاتان خودش رو تحقیر کرد!! پارسال که با اون همه ادا اینتر رو ترک کرد تا تو یه لیگ به اصطلاح بزرگتر بازی بکنه و از این جور چیزها الان سرش به سنگ خورد و یه سال بعد دوباره برگت به میلانو البته این بار رفت پی سیتیزن ها :4:

الان میلان با حضور رونالدینیو و پاتو تو کناره و زلاتان تو نوک واقعا خط مله ی وحشناکی داره!! اما مشکلات اساسیش همچنان سرجاشه...وقتی دروازه و دفاع و هافبک این تیم رو با خط حملش مقایسه میکنیم میبینیم به هیچ وجه بالانس لازمه رو ندارن!!
:53: :53: :53: :53: :53:

r10_wizard
28th August, 2010, 12:00 AM
درود

اول اینکه تاپیک جدید رو تبریک میگم.. ایشالله ( از نوع غیر اسلامیش ) چرخش واستون بگرده...راستی چقد دیر تموم شد ...من گفتم الان 2_ 3 تا تاپیک رو شاخشه...به دوستان عزیر تازه وارد هم خوشامد میگم.

بالاخره زلات اومد.. ها...هنوز قطعی نشده ولی به قول سایت گل فقط one step مونده...خرید زلات نشون دهنده 3 چیزه...اول اینکه برلو از فصل پیش درس بزرگی گرفته ویه جورایی میتونیم بگیم ترسیده ...اینکه فقط با حرف زدن نمیشه تیمی مثل میلان رو اداره کرد...فصل پیش اگه یکی دو خرید خوب تو نیم فصل داشتیم اونطوری سری آ رو دو دستی تقدیم اینتر نمیکردیم...دوم اینکه خدای نکرده در صورت نتیجه نگرفتن میلان دیگه انتقادها متوجه برلو نیست و سوم اینکه با خرید زلات برلو به همه شایعات مبنی بر فروش میلان و اینکه میخواد سرمایه شو از میلان خارج کنه ( یادمه اینو یه بار دوست عزیزمون بهار گفت) پایان بده...
به هر حال از برلوی دوس داشتنی به خاطر خرید احتمالی زلات ممنونیم.

در مورد خرید روبی بگم که 3 احتمال وجود داره 1. اینکه روبی آلترناتیوه ابراست 2.اینکه به قول سامی شاید ژانویه بیاد 3. اینکه برلو میخواد بترکونه :4:
به نظر من در صورتیکه روبی بیاد رونی باید رو نیمکت بشینه یعنی آلگری اگه این کارو بکنه شجاعت خودش رو میتونه نشون بده.رونی واقعا نمایش ناامید کننده ای برابر بارسا داشت .اصن نمیتونست راه بره چه برسه به اینکه با بازیکنهای بارسا کورس بذاره ...رونی 4 ساله که تموم شده ...خاک تو سر آدمی که نتونه از استعدادهایی که طبیعت بهش داده استفاده کنه... اینزاگی رو دیدید ...حیف که نمی تونم بگم رونی یاد بگیر چون دیگه وقت یاد گرفتن نیست!!!

بچه ها این بوریلو گرایش جن سیش عوض نشده چون مو هاش که اینو میگه :4:

samanrossonero
28th August, 2010, 12:14 AM
سلام اشکان جوووووون،چطوری داداش؟؟
روبینیو ژانویه میاد و من مطمئنم برلو دیگه با خرید زلاتان فعلآ ولخرجی نمی کنه..
خیلی جالبه ها،قسطی خریدن،15 تا امسال 15 تا سال دیگه و 10 تا سال سوم..
تیم ما بالانس مالیه خوبی داره،مقروض نیست و این خودش خیلی خوبه..
از انصاف نگذریم بازی با بارسا پاپا و یپز هم خوب کار کردن و مخصوصآ تسلط هر دوشون رو توپهای بلند خوب بود..
با جوکر مخالفم..
همه تیما تو همه خطوطشون سوپر استار ندارن..
ما خط میانیمونم الان قدرتمنده و تو بازی با بارسا دروازه بان سوممون شده بود بوفون..
خوشم اومد از روما،واقعآ ذخیره مطمئنی نشون داد..!!
فک نمی کنم سیدورف بتونه 90 دقیقه بازی کنه و به احتمال زیاد در صورت فروخته نشدن متئو متئو سمت راست خط میانی بازی می کنه..

Mr.Maldini
28th August, 2010, 12:25 AM
^^^^^^^^
اشکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــان :whoow:

فک کنم بازی اول زامبروتا بزای میکنه بازی اول (اگه مصدومیتی نداشته باشه) و شاید پاپا به عنوان یار تازه نفس بیت دقیقه پایانی رو بیاد داخل، در صورت فیکس بازی کردن پاپا، زامبروتاست که دقایق پایانی رو میاد داخل و کار کافو تو فصل اخرش رو انجلم میده.
فک کنم وسط زمین رو با پیرلو-بواتنگ و آمبرو/فلامینی پر کنیم. خط حمله هم که بعد از قطعی شدن زلات میشه روش حساب باز کرد !

D JoKeR
28th August, 2010, 01:43 AM
اول سلام میکنم به اشکان جان که در خدمت نا عزیز سربازی به سر میبره:4:انشالله زودتر برگردی
خوب اینتر هم بازیشو باخت جلوی اتلتیکو و واقعا بی روحیه بودن مثله اینکه(من خودم بازیو ندیدم از دوستام پرسیدم)
کلا تیممون خوبه و به نظرم روبینیهو اگه الانم بیاد خوب میشه چون بالاخره رونالدینیهو امسال ساله اخرشه و باید از همین الان روبینیهو رو بیاریم که بعدا تو کناره ها به مشکل نخوریم(واقعا جایگزین شایسته ایی هم هست و فقط یخورده غرورش بیش از حده

samanrossonero
28th August, 2010, 01:54 AM
فک نکنم اینتر امسال بتونه به خوبیه اینتر پارسال باشه..
مورینیو این تیم رو خیلی قدرتمند کرده بود و به نظر نمیاد تفکرات بنیتز مث مورینیو زهر آلود و دردسرساز باشه..
البته من نمی خوام منکر بزرگیه بنیتز بشم اما مورینیو یه چیز دیگس و ما از بد شانسی حالا که تو سری آ از دستش راحت شدیم تو سی ال خوردیم به پستش...

amirsajjad7
28th August, 2010, 02:26 AM
زلاتان ابراهیموویچ ...

این شنبه یکی از بهترین خاطرات ما روسونری ها خواهد شد ...

The 28-year-old is expected to sign a four-year contract with the Serie A outfit and could arrive in Milan
on Saturday.

آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان در صحبتهایی از هواداران اینتر دعوت کرده که در جشن انتقال زلاتان به رختکن سن سیرو شرکت کنند...

این دعوت گالیانی به نوعی پاسخ به اظهارات اخیر ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر بوده است. موراتی روز پنجشنه در صحبتهایی ابراز امیدواری کرد که زلاتان در رختکن بارسا باقی مانده و به تیم حریف ( میلان ) نپیوندد.

S@eed
28th August, 2010, 05:17 AM
بچه ها کسی یادش هست این کی بود ؟!

http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1451

کاکا 22 ! یه زمانی چقدر کاکا داشتیم همشون رفتن !

samanrossonero
28th August, 2010, 09:08 AM
سلام سعید اون یادم نیست کیه..
بچه ها موراتی حرف بدی نزده بود،من خوندم حرفش رو گفته بود امیدوارم زلاتان تو بارسا بمونه چون اگه بیاد میلان باعث میشه میلان خیلی قدرتمند بشه و این واسه اینتر دردسر ساز هست..
یه نکته جالب اینه که سیلویو برلوسکونی اصن جواب حرفای موراتی رو نمیده با وجود اینکه تو یه پستن تو باشگاه و دکتر گالیانی همیشه جوابش رو میده..
من فک می کنم این حرف گالیانی واسه این بود که اینتریا نصف میلان رو واسه زلاتان جهنم نکنن..

hamidal
28th August, 2010, 11:58 AM
سلام دوستان ميلاني.

كسي خبري از كل نقل و انتقالات اتفاق افتاده اين فصل ميلان داره؟!

دروازه بان نخريدن؟!

mehdi del piero
28th August, 2010, 12:26 PM
زلاتان که تو تمرین جمعه بارسا شرکت کرده پس هنوز نیومده ولی امیدوارم بیاد چون خظ حملنون خیلی بهش احتیاج داره

amirsajjad7
28th August, 2010, 01:01 PM

اونوقتی که شوا هم از میلان رفت خیلی از طرفدارای میلان رفتن تو لاک خودشون کاکا فوق العاده بود و محبوبترین میلانی نزد هواداران خارجی این تیم بود خوب قطعا رفتنش بکلی یه سری رو نا امید کرد ولی اونایی که میلان و به خاطر خودش دوست دارن هیچجا نمیرن همینجا هستن چون منتظر دومیش هستن (روبینیو)...:4:
آقا مهدی دل پیرو اتفاقا تو تمرینات گروهی بارسا شرکت نکرده و زلاتان قطعا بازیکن ماست ...:ghelioon: :08:
خوب سامان جان باید چی بگه این موراتیه رو اعصاب که یه چی باشه دیروزم که گفته بود خریدن بازیکن خارجی بهتر از خریدن جامه بعدم برلو تو سطح اون نیست جوابشو بدو بعدم من عاشقه اون عکس پائین پستاتم یادته دریدیمشون :wavetowel2:؟!!! چه روزایی بود ؟!!!!:snitch:...

hamidal
28th August, 2010, 01:12 PM
اين فصل فقط ماركو آمليا رو خريدن اونم بعد از فروش استوراري.
ابراهيمويچ 29 ساله 40 مليون يورو مي ارزه؟!

amirsajjad7
28th August, 2010, 01:16 PM
سلام دوستان ميلاني.

كسي خبري از كل نقل و انتقالات اتفاق افتاده اين فصل ميلان داره؟!

دروازه بان نخريدن؟!

آره داداش خریده اینم لیست خریدهای میلان ...
1-زلاتان ابراهیموویچ
2-مونتلونگو
3-پاپاستاپولیس
4- آملیا
5-بواتنگ
6-یپس
7- برتا(البته نصفش برای خودمون بود )

Hamed
28th August, 2010, 01:38 PM

سعید این اگه اشتباه نکنم اسمش محمد بود!

یه زمانی فعال بود

توی این کاکاها! دلم خیلی واسه مجید تنگ شده که البته توی فیس بوک گیرش آوردم

INTERMILAN
28th August, 2010, 01:45 PM
زلات رسما به ميلان پيوست!!

Mr.Maldini
28th August, 2010, 01:58 PM
اين فصل فقط ماركو آمليا رو خريدن اونم بعد از فروش استوراري.
ابراهيمويچ 29 ساله 40 مليون يورو مي ارزه؟!
وقتی زلاتان 28 ساله 46 میلیون یورو+اتوئو (!) می ارزه .... به نظرت ابراهیمویچ 29 ساله 40 میلیون اون هم تو اقساط بلند مدت :whistle: نمی ارزه؟ :4:

Friend
28th August, 2010, 02:09 PM
وقتی زلاتان 28 ساله 46 میلیون یورو+اتوئو (!) می ارزه .... به نظرت ابراهیمویچ 29 ساله 40 میلیون اون هم تو اقساط بلند مدت :whistle: نمی ارزه؟ :4:
سلام
به نظرم زلاتان رو خیلی گرون خریدید
به نظرم 35 میلیون سقف مبلغیه که زلاتان می ارزه
ولی واقعا میلان با این مهاجم خیلی کامل میشه
امیدوارم دوباره یووه و میلان شاخ های ایتالیا بشن تا وضع سری آ و تیم ملی ایتالیا بهتر از اینی که هست بشه

راستی توی نظر سنجی بالاتون چرا اینطوری نوشتید ؟
کجا اسم آمائوری مارکو هست ؟ :4: ممکنه ایتالیایی شده باشه ولی اونجا مثل ایران نیست که طرف اسم برای خودش انتخاب کنه

ضمنا از اینتر و میلان دو گزینه گذاشتید ، خوب از یووه هم دو گزینه میزاشتید
الان کوالیارلا یا همین الکس خودمون راحت میتونن آقای گل بشن
باتشکر

amirsajjad7
28th August, 2010, 02:31 PM
سلام
به نظرم زلاتان رو خیلی گرون خریدید
به نظرم 35 میلیون سقف مبلغیه که زلاتان می ارزه
ولی واقعا میلان با این مهاجم خیلی کامل میشه
امیدوارم دوباره یووه و میلان شاخ های ایتالیا بشن تا وضع سری آ و تیم ملی ایتالیا بهتر از اینی که هست بشه

راستی توی نظر سنجی بالاتون چرا اینطوری نوشتید ؟
کجا اسم آمائوری مارکو هست ؟ :4: ممکنه ایتالیایی شده باشه ولی اونجا مثل ایران نیست که طرف اسم برای خودش انتخاب کنه

ضمنا از اینتر و میلان دو گزینه گذاشتید ، خوب از یووه هم دو گزینه میزاشتید
الان کوالیارلا یا همین الکس خودمون راحت میتونن آقای گل بشن
باتشکر

Carvalho de Oliveira Amauri
این اسم کامل آمائوری ...
اولین بار توی پالرمو مهاجرهای برزیلی مارکو صداش کردن اونم بخاطر اینکه این یه اسم رایج برای ایتالیایی-برزیلیاست و یکی دو روزنامه هم تو سیسیل به این نام خواندنش ولی خوب جا نیوفتاد خیلی و اکثرا اونو فقط آمائوری میخونن وصدا میزنن منم چون اسم همه رو نوشتم اسم ایشونم اونی که قبلا اونجا شنیده بودم و نوشتم ...
میخواستم گواگلیارلا رو تو همون ناپولی هم بذارم ولی باید کی رو حذف میکردم ؟!!!
در ضمن اونموقع هنوز گواگلیارلا به یووه نپیوسته بود اینم به نفع شما همتون به آمائوری رای بدید آمارش بره بالا ...:4:
زلاتان رو گرون نخریدیم چون قسطیه وگرنه از 35 تا هم ارزونتر میوفته داریم رباشو میدیم اینقده میشه ...:nish:
یووه تا یکی مثل موجی نیاد بالا سرش تیم سابق نمیشه ولی منم موافقم بدون میلان و یووه ایتالیا نمیتونه دوباره تو اروپا آقایی کنه ...
آق لئو بیا به این ادر رای بده تو رو خدا یه رای بیاره دیگه ...:72:

samanrossonero
28th August, 2010, 02:38 PM
سلام..
یه محاسبه سر انگشتی نشون میده خرید اقساطی زلاتان با 40 میلیون واقعآ خوبه وقتی داوید ویا که 2 ماه از ایبرا کوچیکتره 40 میلیون می خرش بارسا..
زلاتان از کدوم مهاجم جهان کمتره؟؟
اسم بیارین منصفانه،کجا میتونین بازیکنی با این قد و قامت پیدا کنین که اینقدر تکنیکش بالا باشه و بتونه پا به توب راحت حرکت کنه؟؟
ایباکابرا یکی از بهترین های جهان هست و من بهتون قول میدم خط حملمون به قدری قدرتمند میشه که گاهی وقتا حرکاتشون چشممون رو کلاج کنه..
چرا به زلاتان ایبراهیموویچ گفته میشه ایباکابرا؟؟
اسم زلاتان ترکیبی از اسم خودش و اسم یک موجود هولناک افسانه ای به اسم چوپاکابرا یا ال چوپاکابراست..
حالا چوپاکابرا چیه؟؟

چوپاکابرا موجودی افسانه ای است که با ظاهری شبیه کانگرو و دندانهای بلند و زبانی نوک تیز و شبیه مته به عنوان کانگرو خون آشام از آن یاد میشود...
این موجود افسانه ای در مکان های مختلفی رویت شده و اکنون عکس های واضحی از آن موجود است...
ال چوپاکابرا (مکنده خون بز) بیشتر در کشورهای آمریکای لاتین دیده شده است و احتمالا موجودی سنگین وزن با جثه‌ای کوچک‌تر از خرس می‌باشد که یک ردیف فلس شبیه دایناسورها از پشت گردن تا محل درآمــدن دم روی بـدن خود دارد. این نام لاتین به این دلیل بر روی آن گذاشته شده که به گفته شاهدین این موجود حیوانات به ویژه بز را می‌کشد و خون آنها را می‌مکد. می‌گویند این موجود صورتی شبیه سگ یا پلنگ، زبان دراز نوک تیز و دندان‌های نیش بزرگی دارد و بویی شبیه بوی گوگرد بر جای می‌گذارد و به هنگام خطر چشمانش قرمز رنگ شده و می‌درخشند.

http://news.spreadit.org/pics/CHUPACABRA.jpg

http://static.howstuffworks.com/gif/chupacabra-picture.jpg

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:F7wLQzkrV29zuM:http://manjr.com/wp-content/uploads/2010/07/Chupacabra_photo.png&t=1

توقع ندارین که از یک موجود افسانه ای عکس سه در چهار پاسپورتی بیارم براتون؟؟
عکس دومی زاییده تخیل مردمی هست که دیدنش تو تاریکی..

ایباکابرا به راحتی خون هر مدافعی رو میمکه و به قول موجی هر مدافعی از روبرو شدن با زلاتان وحشت داره..
در کمال نا امیدی بعد از نتیجه های تحقیر آمیز فصل قبل خریدای امسالمون نوید یک تیم قدرتمند و مدعی رو میده..
به سلامتی مدیرای باشگاهمون که گاهی از رو عصبانیت دهانمون رو به روشون باز کردیم و چشمامون رو بستیم..

Milan
28th August, 2010, 03:19 PM
توی گزینه ها جای دی ناتاله هم خالیه

xavi6
28th August, 2010, 03:31 PM
ای جان جان تاپیک جدید زده شد:Nish:...منم با کمی‌ خیلی‌ تاخیر تاپیک رو تبریک میگم...انشاالله این تاپیک مصاف بشه با شروع خوب در لیگ
درباره گروهمون در جام باشگاه‌ها که حرفی‌ نیست همه میدونیم گروه خفنی...شانس نداریم که باز خوردیم به مادرید...آژاکس هم تیم بسیار خطرناکی..سوارز رو به عنوان یکی‌ از بهترین مهاجم‌های جهان میدونم و حریف سختی خواهد بود...ولی‌ ما هم میلانیم...میلان همیشه میلان..همونطور که پارسال با اون تیم داغونمون مادرید تو خونش ۳تایی کردیم امسال هم به نظرم به دور بعد صعود می‌کنیم!
فقط نمیدونم کی‌ خبر پیوستن زلاتان رو از دیشب رسمی‌ دونست و در نظرسنجی اززش هم ذکر کرده:4:...زلاتان امروز تو تمرین‌های بارسا شرکت کرده.:4:.احتمال موندش هست اما درصد پیوستنش به میلان هم خیلی‌ زیاد!...زلاتان تو ایتالیا فوق ستاره ...شک ندارم موفق میشه در میلان..امیدوارم آقای گل بشه!
راستی‌ فلامینی شنیدم قراره از میلان جدا بشه؟ صحت داره؟ ماجراش چی‌ شد؟ اگه فلامینی رو از دست بدیم خاک تو سر مدیر تیم!:22:

amirsajjad7
28th August, 2010, 04:24 PM
ای جان جان تاپیک جدید زده شد:nish:...منم با کمی‌ خیلی‌ تاخیر تاپیک رو تبریک میگم...انشاالله این تاپیک مصاف بشه با شروع خوب در لیگ
درباره گروهمون در جام باشگاه‌ها که حرفی‌ نیست همه میدونیم گروه خفنی...شانس نداریم که باز خوردیم به مادرید...آژاکس هم تیم بسیار خطرناکی..سوارز رو به عنوان یکی‌ از بهترین مهاجم‌های جهان میدونم و حریف سختی خواهد بود...ولی‌ ما هم میلانیم...میلان همیشه میلان..همونطور که پارسال با اون تیم داغونمون مادرید تو خونش ۳تایی کردیم امسال هم به نظرم به دور بعد صعود می‌کنیم!
فقط نمیدونم کی‌ خبر پیوستن زلاتان رو از دیشب رسمی‌ دونست و در نظرسنجی اززش هم ذکر کرده:4:...زلاتان امروز تو تمرین‌های بارسا شرکت کرده.:4:.احتمال موندش هست اما درصد پیوستنش به میلان هم خیلی‌ زیاد!...زلاتان تو ایتالیا فوق ستاره ...شک ندارم موفق میشه در میلان..امیدوارم آقای گل بشه!
راستی‌ فلامینی شنیدم قراره از میلان جدا بشه؟ صحت داره؟ ماجراش چی‌ شد؟ اگه فلامینی رو از دست بدیم خاک تو سر مدیر تیم!:22:

برای هزارمین بار زلاتان به میلان پیوسته و توتمرینات گروهی بارسا از 5شنبه شرکت نکرده ...
هر چند پپ هنوز ناراضیه اما تمام توافقات بین راسل و گالیانی انجام شده و قراره 4:30 به وقت محلی قرارداد رسمی امضا بشه ...

alexsheva
28th August, 2010, 04:44 PM
منم تاپيك جديد رو به فال نيك ميگيرم . اميدوارم بچه ها فعال تر از قبل باشن

Carles Puyol
28th August, 2010, 04:56 PM
زلاتان تو تمرینات شرکت کرده ! تو تیم اول تمرینات پپ هم بوده !

ولی بلاخره به میلان میاد !

amirsajjad7
28th August, 2010, 05:23 PM
زلاتان تو تمرینات شرکت کرده ! تو تیم اول تمرینات پپ هم بوده !

ولی بلاخره به میلان میاد !

آره ولی از 5شنبه تو تمرینات گروهی نبوده مدیر برنامه هاش به فوتبال 360 گفته در ضمن پپ اصلن به طرفشم نرفته و خواسته جدا تمرین کنه ...

mehdi del piero
28th August, 2010, 06:10 PM
لج داریدا! بخدا زلاتان تو تمرین جمعه بارسا شرکت کرده حالا هی بگید از 5 شنبه تمرین نکرده! 5 شنبه هم بخاطر مصدومیت شرکت نکرده!

samanrossonero
28th August, 2010, 06:25 PM
بچه ها از صبح از زلاتان خبری نیست،نه از مذاکرات نه از زلاتان نه از گالیانی..
نمیدونم چه خبره،یعنی همه خوابن؟؟
یا دارن تی وی نگاه می کنن؟؟

amirsajjad7
28th August, 2010, 06:35 PM
لج داریدا! بخدا زلاتان تو تمرین جمعه بارسا شرکت کرده حالا هی بگید از 5 شنبه تمرین نکرده! 5 شنبه هم بخاطر مصدومیت شرکت نکرده!

لج چیه مشتی ...:blink:
حالا مصدوم بوده یا هر چی مدیر برنامه هاش گفته من بی تقصیرم ...:unknw:

Zidane
28th August, 2010, 07:11 PM
تاپیک دوم از بحث های دنباله دار روسونری ها !

بر خلاف چند سال اخیر به نظر میرسه که امسال میتونیم به دوران باشکوه میلان پرافتخارترین باشگاه فوتبال جهان بازگردیم و برای همه ما مهمترین چیز تکیه زدن بر قهرمانی سری آ و البته لیگ قهرمانان اروپا است مسئله ای که همیشه برای ما اولویت داشته و دارد چون این جام رو برای ما ساختن و به قول دکتر گالیانی این مسابقات درDNA میلانیها هست و خواهد بود ...

تنها 1 روز به شروع مسابقات کالچو باقی مانده به امید قهرمانی میلان کبیر در همه جامها بخصوص سری آ ...
forza milanistaaaaaaa

منم تاپیک جدید رو تبریک میگم.:53:
خریدهای خوبی داشتیم، زلاتان هم که نهایی بشه خط حمله خیلی زهر داری میشه ، به نظر من اینتر بنیتز مثل انتر مورینیو قدرت نداره و میشه به قهرمانی امید زیادی داشت:yahoo:
امیدوارم این فصل با قهرمانی در رده های مختلف به دوران اوج و پر افتخار برگردیم از رده باشگاهی تا اروپایی...:victory:

فقط یه چیزی پر افتخار ترین تیم باشگاهی جهان که رئال مادرید هستش:blink:

Hamed
28th August, 2010, 07:20 PM
خریدهای خوبی داشتیم، زلاتان هم که نهایی بشه خط حمله خیلی زهر داری میشه ، به نظر من اینتر بنیتز مثل انتر مورینیو قدرت نداره و میشه به قهرمانی امید زیادی داشت:yahoo:
امیدوارم این فصل با قهرمانی در رده های مختلف به دوران اوج و پر افتخار برگردیم از رده باشگاهی تا اروپایی...:victory:

در زمانهای خیلی دور در این مورد خیلی بحث شد،به فرماندهی امین و سیاوش به تاپیک رئال حمله کردیم:4:

در کل میلان بیشترین تعداد جام های معتبر اعم از اروپایی و جهانی رو داره و به همین خاطر از طرف یوفا به عنوان most succesful team in the world انتخاب شد

amirsajjad7
28th August, 2010, 07:24 PM

ممنون از تبریکتون دوست عزیز ...
در مجموع و با توجه به قهرمانی جام باشگاه های جهان تیمهای میلان بوکاجونیورز و رئال اول تا سوم می باشند مراجعه کن به موسسه تاریخ آمار و ارقام فوتبال باشگاه های جهان فیفا هر چند در بزرگیه رئال هیچ شکی نیست ولی میلان مخصوصا در فوتبال معاصر ( از 1990 ) با فاصله بهترین و بزرگترین باشگاه دنیاست ...

Zidane
28th August, 2010, 07:44 PM
ممنون از تبریکتون دوست عزیز ...
در مجموع و با توجه به قهرمانی جام باشگاه های جهان تیمهای میلان بوکاجونیورز و رئال اول تا سوم می باشند مراجعه کن به موسسه تاریخ آمار و ارقام فوتبال باشگاه های جهان فیفا هر چند در بزرگیه رئال هیچ شکی نیست ولی میلان مخصوصا در فوتبال معاصر ( از 1990 ) با فاصله بهترین و بزرگترین باشگاه دنیاست ...

در زمانهای خیلی دور در این مورد خیلی بحث شد،به فرماندهی امین و سیاوش به تاپیک رئال حمله کردیم:4:

در کل میلان بیشترین تعداد جام های معتبر اعم از اروپایی و جهانی رو داره و به همین خاطر از طرف یوفا به عنوان most succesful team in the world انتخاب شد

ممنون
خوب حداقل باعث شد اطلاعاتم بیشتر بشه:4:

Rossoneri
28th August, 2010, 08:41 PM
آپدیت در مورد انتقال زلاتان :

درسته به احتمال 99.9 درصد میاد، اما هنوز چیزی قطعی نشده. راسل مدیر باشگاه بارسا که به سفر رفته بود، به گالیانی گفته بود در صورت به توافق رسیدن با زلاتان باهاش تماس بگیره تا به بارسلونا برگرده. این اتفاق دیروز افتاد و بعد از اینکه بهش خبر توافق میلان با زلاتان داده شد، الان به بارسلونا برگشته تا مذاکرات نهایی رو برای انتقال انجام بدن.

مذاکرات شروع شده، اولین نکته این هست که گالیانی تونسته بارسا رو راضی کنه که قرارداد قرضی باشه! آخرین اخبار میگه زلاتان با قرارداد قرضی 1 ساله و با حق خرید در پایان فصل به میلان میاد. همچنین، گالیانی تونسته مبلغ توافق شده اولیه یعنی 40 میلیون رو به 30 میلیون یورو برسونه. و در حال حاضر هم مذاکره به این خاطر ادامه داره که گالیانی سعی داره این مبلغ رو به 25 میلیون یورو هم کاهش بده!

بارسلونا در ابتدا خواستار پاتو شده، که گالیانی بلافاصله پاسخ منفی داده و گفته هیچ بازیکنی معاوضه نخواهد شد و فقط پول انتقال داده میشه.

حقوق زلاتان بین 8 تا 9 میلیون خواهد بود که قبلا هم شایعه شده بود. انتظار میره قرارداد در پایان امروز یا فردا نهایی بشه.

--------------------------------------------

با اینکه همون 40 میلیون که اول شایعه شده بود هم قرارداد خوبی به نظر میرسید، اما عجیب بود که گالیانی و میلان حاضر شده باشن یکباره این مبلغ رو بپردازن. بنظر میرسه گالیانی داره استادانه این قرارداد رو میبنده، کمتر از این هم ازش انتظار نمیرفت!

Zidane
28th August, 2010, 08:58 PM
آپدیت در مورد انتقال زلاتان :

درسته به احتمال 99.9 درصد میاد، اما هنوز چیزی قطعی نشده. راسل مدیر باشگاه بارسا که به سفر رفته بود، به گالیانی گفته بود در صورت به توافق رسیدن با زلاتان باهاش تماس بگیره تا به بارسلونا برگرده. این اتفاق دیروز افتاد و بعد از اینکه بهش خبر توافق میلان با زلاتان داده شد، الان به بارسلونا برگشته تا مذاکرات نهایی رو برای انتقال انجام بدن.

مذاکرات شروع شده، اولین نکته این هست که گالیانی تونسته بارسا رو راضی کنه که قرارداد قرضی باشه! آخرین اخبار میگه زلاتان با قرارداد قرضی 1 ساله و با حق خرید در پایان فصل به میلان میاد. همچنین، گالیانی تونسته مبلغ توافق شده اولیه یعنی 40 میلیون رو به 30 میلیون یورو برسونه. و در حال حاضر هم مذاکره به این خاطر ادامه داره که گالیانی سعی داره این مبلغ رو به 25 میلیون یورو هم کاهش بده!

حقوق زلاتان بین 8 تا 9 میلیون خواهد بود که قبلا هم شایعه شده بود. انتظار میره قرارداد در پایان امروز یا فردا نهایی بشه.

--------------------------------------------

با اینکه همون 40 میلیون که اول شایعه شده بود هم قرارداد خوبی به نظر میرسید، اما عجیب بود که گالیانی و میلان حاضر شده باشن یکباره این مبلغ رو بپردازن. بنظر میرسه گالیانی داره استادانه این قرارداد رو میبنده، کمتر از این هم ازش انتظار نمیرفت!
زلاتان انصافا تو بارسلونا نتونست مثل قبل عالی ظاهر بشه ،بارسلونا هم دوست داره هر چه زودتر زلاتان بره چون می خواد از حاشیه دور باشه، مخصوصا که پپ رابطش با زلاتان شکرآب شده انتقالش حتمیه.
گالیانی هم داره حداکثر استفاده رو از موقعیت می کنه:yess: ،حالا که می خواد بیاره هر چه کمتر چه بهتر:4:

بارسلونا در ابتدا خواستار پاتو شده، که گالیانی بلافاصله پاسخ منفی داده و گفته هیچ بازیکنی معاوضه نخواهد شد و فقط پول انتقال داده میشه.

:blink:
چه خوش اشتهان این بارسلونایی ها:lol:

Rossoneri
28th August, 2010, 09:39 PM
بعد از بیش از دو ساعت مذاکره پشت درهای بسته، بنظر میرسه تا کمتر از یک ساعت دیگه خبر انتقال زلاتان ایبراهیموویچ رسما از طریق وبسایت هر دو تیم منتشر بشه.

قراداد 1 ساله قرضی خواهد بود با حق خرید در پایان فصل، توافق شده روی 25 میلیون یورو.

------------------------------------

منتظر میمونم تا ببینم آیا این ارقام درست هستند یا نه، و اینکه جزئیات قراداد چه چیزهایی هست. اگر اینطور که بنظر میرسه باشه، زبان آدمیزاد از بیان شگفتی قاصر خواهد بود:4:

ویرایش : سایت میلان به دلیل شدت ترافیک باز نمیشه، مرتب با ارور server is too busy مواجه میشیم!:4:

ویرایش 2 : اسامی دعوت شدگان برای بازی با لچه اعلام شد، در حالی که نام هونتلار در لیست دیده نمیشه! مشخص میشه که با شالکه به توافق رسیده و احتمالا با 12 میلیون یورو فروخته میشه.

همچنین یانکلووسکی، کالادزه، انیوو، زامبروتا و یپس دیگر بازیکنان دعوت نشده هستند. اودو و فلامینی هم به دلیل مصدومیت غایب اند.

Goalkeepers : Abbiati, Amelia, Roma;
Defenders: Antonini, Bonera, Nesta, Papastathopoulos, Thiago Silva,
Midfielders : Abate, Ambrosini, Boateng, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Strasser,
Strikers : Borriello, Inzaghi, Oduamadi, Pato, Ronaldinho

ویرایش 3 : سیلویو برلوسکنی در میلانلو برای اعلام خبر انتقال زلاتان ...

Drughi
28th August, 2010, 09:58 PM
تو این نظر سنجی مارکو امائوری (!) کیه ؟؟؟؟؟؟؟

samanrossonero
28th August, 2010, 10:21 PM
سلام..
بابا این قرضی با آپشن خرید جوری نشه که بارسا پسش بگیره...
اما واقعآ اگه 25 تارو قبول کنن خیلی خوبه اما اگه این رقم باعث بشه بارسا بزنه زیر همه چیز خودم یه اس ام اس میدم به گالیانی میگم: حاجی به روح اعتقاد داری؟
ما که امروز هرچی این سایتارو رفرش کردیم چیزی ندیدیم،گفتم کنسل شد انتقالش خورد تو پرمون..

Rossoneri
28th August, 2010, 10:51 PM
خب، تقریبا تمام شد. برلوسکنی در یک بازدید غیر منتظره با هلیکوپتر وارد میلانلو شده و خرید زلاتان رو اعلام خواهد کرد.

زلاتان فسخ قراردادش با بارسا رو امضا کرد و قرارداد جدیدش با میلان رو امضا کرد. وقتی زلاتان به دفتر باشگاه بارسا اومده بود ازش پرسیدن برای چی اینجایی که گفته : اومدم با بارسلونا تمدید کنم، گواردیولا ازم خواسته:4:

آخرین خبر میگه ظاهرا با قرارداد 4 ساله به میلان پیوسته، هنوز نمیدونم اون قرارداد قرضی با اختیار خرید درست هست یا اینکه بطور کامل خریدنش.

پ . ن : هونتلار هم بارش رو بسته و از میلانلو خارج شده و دیگه میشه گفت رسما بازیکن ما نیست، احتمالا بازیکن شالکه است.

DakmaN
28th August, 2010, 10:56 PM
بچه ها میشه لینک دانلود گله پیپو به بارسا رو بدید ؟

Rossoneri
28th August, 2010, 11:15 PM
خب، برلوسکنی همه رو ضایع کرد و میلانلو رو بدون اعلام چیز خاصی ترک کرد:4:

به این ترتیب تا لحظاتی دیگه خود گالیانی خبر رو رسما اعلام میکنه.

samanrossonero
28th August, 2010, 11:58 PM
خب، برلوسکنی همه رو ضایع کرد و میلانلو رو بدون اعلام چیز خاصی ترک کرد:4:

به این ترتیب تا لحظاتی دیگه خود گالیانی خبر رو رسما اعلام میکنه.

بابا لینک این خبراتو بده،هیچ جا خبری نیست..

بچه ها من یه سوتی درباره ایبرا دادم..
مثکه لقبش ایبراکابادرا هست من فک کردم ایباکابراست،چند ساله این فکرو می کردم..
من که بهش میگم ایباکابرا به همون دلایلی که تو پستم نوشتم..
بازیکن اینتر رو با لقبی که اینتریا روش گذاشتن نباید صدا زد..

r10_wizard
29th August, 2010, 12:01 AM
همین الان sky sport 24 رسما خبر انتقال زلات رو اعلام کرد...قیمت هم 24 م ظاهرا

Rossoneri
29th August, 2010, 12:05 AM
اینم خبر رسمی از سایت میلان

A.C. MILAN COMUNICATO UFFICIALE

28/08/2010

MILANO - L'A.C. Milan comunica di aver acquisito dal F.C. Barcellona il calciatore Zlatan Ibrahimovic, in prestito gratuito con diritto di opzione da esercitarsi alla fine della stagione sportiva 2010-2011 alla cifra di 24 milioni di Euro. Il campione svedese sosterrà lunedì mattina le visite mediche, dopo le quali firmerà un contratto che lo legherà alla Società rossonera per 4 anni.

البته هنوز روی قسمت انگلیسی سایت نیومده، ولی تا لحظاتی دیگه میاد.

و بله، گالیانی کرد کار غیرممکن رو! قرضی با اختیار خرید در پایان فصل، و چه قیمتی، حتی از اون 25 میلیون یورو که شایعه شده بود و بنظر غیرممکن میرسید هم 1 میلیون یورو کمتر! برای 4 سال برای میلان بازی خواهد کرد.

چیز زیادی برای گفتن نیست! فقط یه کف مرتب واسه آقای گالیانی:4:

samanrossonero
29th August, 2010, 12:10 AM
واقعآ شاهکار کردیم..
خدایا چطور تونست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
40 میلیون شد 24 میلیووووون؟؟
باید دست این مرد با سیاست رو بوسید،فوق العادست این گالیانی..!!

هورااااااااااااااا..
همون قسمت اول سایت هم میزنی acmilan.com بزرگ با رنگ طلایی تو قسمت فلش سایت مینویسه ایبراهیموویچ!!!!!!!!
تبریک تبریک به همهههههه..

OFFICIAL: Milan Sign Zlatan Ibrahimovic From Barcelona (http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/29/2091790/official-milan-sign-zlatan-ibrahimovic-from-barcelona)

xavi6
29th August, 2010, 12:19 AM
انتقال ایبرا از تیم محبوب من به اون یکی‌ تیم محبوبم رو تبریک میگم:4:....زلاتان خیلی‌ بیشتر به کار میلان میاد تا بارسا...میلان در خط حمله واقعاً ترسناک شد!!!!
۲۴ میلیون باور نکردنی...!!!:22:

راستی‌ این نظرسنجی تاپیک رو بهتر بود در تاپیک سری ا بگذارید تا این تاپیک...این اسمها چه مناسبتی با این تاپیک دارند:

Zidane
29th August, 2010, 12:23 AM
تبریک میگم.:victory:
امیدوارم مثل زمانی که تو اینتر موفق بود تو میلان هم موفق باشه و بترکونه:drinks:

Hamed
29th August, 2010, 12:24 AM
بزن کف مرتبو،عشق است دکی گالیانی:6::yahoo:

میریم بالا به سلامتی گالیانی و زلاتان :drinks:

D JoKeR
29th August, 2010, 12:25 AM
اومدن ایبرا رو به همه تبریک میگم واقعا این گالیانی عجب ادمیه:4:24 میلیون؟اصلا فکرشم نمیکردم(دیگه هیچوقت به گالیانی ایراد نمیگیرم)
بالاخره کسی که از زمانی که یووه بود عاشقش بودم اومد تو تیمه اصلیم:yahoo::Hooraa::Hooraa::Hooraa:
واقعا این گالیانی خیلی نابغه بیده(برره ایی شدم:4:)من میدونستم خیلی مدیره زرنگیه اما نه اینقدر!!!دمش گرم فعلا این شروع کرد امیدوامر برلو هم از ساله دیگه شروع کنه
مثله اینکه فقط هانتر رفتنیه از تیم

amirsajjad7
29th August, 2010, 12:26 AM
بچه ها میشه لینک دانلود گله پیپو به بارسا رو بدید ؟

این لینک گل دوست عزیز ...
http://www.youtube.com/watch?v=5yu0rOfW6_E

واقعا تبریک آدریانو گالیانی باز هم نشون داد که چقدر فوق العاده است و مثل همیشه ثابت کرد که میلان و شخصیتش و افتخاراتش در این 20 سال چقدر مدیون اوست من که از بعد پست کوروش تا حالا یه ضرب کفو زدم و کردم ...:yahoo:

samanrossonero
29th August, 2010, 12:26 AM
بچه ها نوشته سالی 8 میلیون میدن به بارسا تو 3 سال،تیغ انداختن این بارسا روووو.... !!!!!!!!!

MILAN – A.C. MILAN announces the acquisition of the player Zlatan Ibrahimovic from F.C. Barcelona, through a free loan with the option to purchase the athlete’s playing rights for € 24 million at the end of the season 2010-2011. The Swedish champion will go through the medical exams tomorrow morning, before signing the contract that will tie him to the Rossonero club for four years.

Rossoneri
29th August, 2010, 12:34 AM
من منتظر بودم ببینم چقدر برای این 1 سال قرضی به بارسلونا دادیم، شک داشتم چون مثلا یوونتوس کوالیارلا رو با 4.5 میلیون قرضی برای 1 سال گرفت و در پایان فصل هم با 10.5 میلیون میتونه بخرش که در نهایت همون 15 میلیون میشه. گفتم احتمالا میلان هم یه 6 میلیونی داده که همون 30 میلیون انتهای فصل درست بشه.

اما الان فهمیدم که قرارداد قرضی مجانی بوده:4: یعنی این یک فصل ما فقط حقوق 8 میلیونیش رو تقبل میکنیم، در انتهای فصل میتونیم برش گردونیم به بارسا، یا اینکه با 24 میلیون یورو بخریمش. که این 24 میلیون یورو هم یکجا نمیدیم:4: واقعا باید به گالیانی تبریک گفت، به این میگن یه masterstroke واقعی!

اینم خبر رسمی سایت بارسا :

Ibrahimovic loan to AC Milan agreed

www.fcbarcelona.cat (http://www.fcbarcelona.cat)

FC Barcelona and AC Milan have agreed a deal for Zlatan Ibrahimovic to move to the Italian club on loan for the entire 2010/11 with the Rossoneri paying all his earnings.

Included in the agreement is the option for AC Milan to make the move permanent next summer for a fee of €24 million.

If the option to buy Ibrahimovic is taken up by the Serie A club then that could see FC Barcelona save approximately €60 million.

The deal was able to be done thanks to the collaboration of the player and the willingness of his agent to conclude the negotiations.

جالبه که نوشتن اگر تیم ایتالیایی از اختیار خریدش استفاده کنه بارسا 60 میلیون رو تونسته ذخیره کنه. چی بگن دیگه؟:4:

هوادارای بارسا در سراسر جهان شوکه شدن، در حالی که هوادارای میلان دارن به افتخار گالیانی آبجو میزنن:4:

samanrossonero
29th August, 2010, 12:40 AM
صحبتهای زلاتان:

"Milan are one of the strongest clubs in the world. We have a fantastic attack."

"I am a Milan player. I am really happy that everything has turned out for the best. They had a fantastic season last year, and I have nothing to say to the Inter supporters.

"This move gives me more adrenaline. I have moved here to win the Champions League with Milan. I want to win the double

اینم اعتراف رایولا مدیر برنامه های ایبرا به شاهکار گالیانی:(!!!!!)

"Galliani has done really well to drop Barcelona’s price tag from €70m to €24m."

C.Maldini
29th August, 2010, 12:41 AM
من هنوز در حالت کف کرده به سر می برم! این دیگه چه قراردادیه؟! اینتریا میگفتن ترکمانچای بستیم..پس این دیگه چیه؟:4: گالیانی واقعا" ترکوند،واقعا. من هنوز تو شوکم..قرضی..آپشن خرید فقط 24 میلیون. نظر شما رو جلب می کنم به بهترین جمله از طرف یه بارسایی در این رابطه تو یکی از فوروم های انگلیسی بارسا: I think we are taking this UNICEF stuff way too seriously...

Hamed
29th August, 2010, 12:47 AM
حالا نوبت پروژه روبینیوئه:whistle:

با توجه به رفتن قریب الوقوع هانتلار و کالادزه بودجه خرید روبینیو هم جور میشه

دکی ببینم چیکار میکنیا:6:

Rossoneri
29th August, 2010, 12:48 AM
من هنوز در حالت کف کرده به سر می برم! این دیگه چه قراردادیه؟! اینتریا میگفتن ترکمانچای بستیم..پس این دیگه چیه؟:4: گالیانی واقعا" ترکوند،واقعا. من هنوز تو شوکم..قرضی..آپشن خرید فقط 24 میلیون. نظر شما رو جلب می کنم به بهترین جمله از طرف یه بارسایی در این رابطه تو یکی از فوروم های انگلیسی بارسا: I think we are taking this UNICEF stuff way too seriously...

:lol:

من مطمئنم فردا که از خواب بلند میشم 1 ساعتی طول میکشه تا دوباره باور کنم این مسئله رو!

ولی به خوب نکته ای اشاره کردی، اینتری ها میگفتن ترکمنچای بستیم، که حق هم دارن، ولی این قرارداد اینقدر عجیب خوبه که خودش باید مرجعی باشه مثل ترکمنچای برای مراجعه های بعدی:4:

samanrossonero
29th August, 2010, 12:51 AM

ها ها ها..

اینو بخونین بچه ها،خیلی باحاله،واقعآ آدم دهنش باز میمونه..

Goal.com Special: Zlatan Ibrahimovic's Barcelona To Milan Transfer Saga - The Definitive Timeline (http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2010/08/28/2092438/goalcom-special-zlatan-ibrahimovics-barcelona-to-milan)

بچه ها تو خبر خود سایتمون نوشته حداقل 4 سال تو میلان میمونه یعنی خیلی مطمئنن که نیگرش می دارن..
یعنی مال ماست واسه 4 سال..
انگار واسه 4 سال 24 میلیون میدیم اما امسال فقط پول نمیدیم و تو سه سال آینده 8 میلیون میدیم..

Hamed
29th August, 2010, 12:56 AM
نظرتون درباره خرید مسی با 30 میلیون در 6 قسط 5 میلیونی چیه؟:lol:

amirsajjad7
29th August, 2010, 12:59 AM
MILAN – Coach Massimiliano Allegri called up the following 20 players for tomorrow’s championship game against Lecce:
GOALKEEPERS: Abbiati, Amelia, Roma;
DEFENDERS: Antonini, Bonera, Nesta, Papastathopoulos, Thiago Silva,
MIDFIELDERS: Abate, Ambrosini, Boateng, Gattuso, Pirlo, Seedorf, Strasser,
FORWARDS: Borriello, Inzaghi, Oduamadi, Pato, Ronaldinho.
Unavailable: Oddo, Flamini.
Not called up: Jankulovski, Kaladze, Onyewu, Zambrotta, Yepes, Huntelaar.

احتمالا هونتلار فروخته خواهد شد اما زامبروتا که مصدوم نیست !!!!
چرا اصلن برا بازی دعوت نشده !!!؟
کسی چیزی میدونه !!!؟

samanrossonero
29th August, 2010, 01:04 AM
بدون شک بزرگترین انتقال این فصل اروپا و دنیا رو انجام دادیم..

C.Maldini
29th August, 2010, 01:23 AM
البته هنوز آقا دندون پزشک تیم اعلام نکرده که دندوناش سالم و تمیزه ها..شاید مثل سیسوخو دندوناش رو مسواک نمیزنه شبا و ممکنه به همین خاطر تست پزشکی رو رد بشه.
یه مشکل دیگه هم هست تازه..ممکنه دماغش بزرگ باشه بعدا" برامون مشکل ایجاد کنه.

:4: الان من قاطی کردم دارم شر و ور میگم:4:

D JoKeR
29th August, 2010, 01:26 AM
البته هنوز آقا دندون پزشک تیم اعلام نکرده که دندوناش سالم و تمیزه ها..شاید مثل سیسوخو دندوناش رو مسواک نمیزنه شبا و ممکنه به همین خاطر تست پزشکی رو رد بشه.
یه مشکل دیگه هم هست تازه..ممکنه دماغش بزرگ باشه بعدا" برامون مشکل ایجاد کنه.

:4:

این عکسه که گل گذاشته که ماله قبلشه دندوناش بدون شک مشکلی نداره تا اضافه هم یه 20 30تایی داره و دماغشم برا تعادله اکوچیک باشه از عقب میوفته:blink:

Mr.Maldini
29th August, 2010, 01:40 AM
عــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــجـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــبــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ!!!!!!!!!!

من از صبح تا حالا نت نیومدم ... الان اومدم یهو شوکه شدم !!! 24 میلیووووون؟؟؟!!!:blink:

متن کامل مذاکره گالیانی و راسل !
راسل : عمرا بفروشم ....
گالیانی : ببین منو؟؟
راسل : جون داداش 70 تا قیمتشه ها !
گالیانی : گفتی چندتا؟
راسل : 50 تا :unknw:
گالیانی : تو چشای من نگاه کن و دوباره قیمت رو بگو !
راسل : 40 تا + پاتو ... :42:
گالیانی : چی گفتی؟:asab:
راسل : هیچی ... به جون خودم هیچی ... گفتم قیمت رو خودت مشخص کن :2:
گالیانی : حالا خوب شد، مفتی می برم استفاده می کنم یک سال، اگه پسندیدم میام تو اقساط بلند مدت یه پولی بهتون میدم ! خوبه؟:nish:
راسل : ...{در حال کف کردن} :16gaya:

به جون خودم این گالیانی دوست داشتنی ترین شخصیت منفور تو دنیاست !!! :yahoo:

afshin-ss
29th August, 2010, 01:48 AM
جدی ؟؟
راست میگید؟؟
زلاتان 24 میلیون یورو؟؟؟

DakmaN
29th August, 2010, 02:01 AM
تبریک به بکس میلانی . همه چیش عالی بود . ولی احساس میکنم این خرید تقاص کاره زشت میلان در قبال رئال بود :4:

کاکای مصدوم رو با 67 تا به رئال انداخت :4: .

دور از شوخی خرید فوق العاده ای بود . اگه روبینیو هم بیاد قطعا از خوف انگیز ترین حمله ها رو خواهیم داشت .

بدون شک بزرگترین انتقال این فصل اروپا و دنیا رو انجام دادیم..

از نظر نیازی و قیمت اره . اما به نظرم با اومدن ویا به بارسا ، این عنوان واسه بارسا باشه .

C.Maldini
29th August, 2010, 02:02 AM
گالیانی : حالا خوب شد، مفتی می برم استفاده می کنم یک سال، اگه پسندیدم میام تو اقساط بلند مدت یه پولی بهتون میدم ! خوبه؟:nish:

:rofl: :rofl:

گالیانی اگه میدونست اینقدر دل میلانیا شاد میشه زودتر میخرید اینو:4:
الان فقط تاپیک خودمون رو ببینین..بچه ها اکثرا" دارن از مستی چیزشر میگن:4:( میدونم ناراحت نمیشین رک میگم:4:) خود من مسخره ترین پست عمرمو امشب دادم.بقیه ی فوروم های میلانی هم همینه.

با توجه به اینکه یپس و بواتنگ و آملیا رو مفتی خریدیم..سوکراتیس و زلاتان هم چیزی از مفت کمتر نبود قیمتشون...فصل نقل و انتقالات رویائی داشتیم!

میگم حالا که گالیانی اونجاست..فن در فارت هم که ناراضیه..اونم بریم قسطی بگیریم دیگه که تیم برای اسکودتو اماده بشه دیگه:dirol:
یعنی گالیانی سبک جدید در نقل و انتقالات راه انداخت..بجای اینکه بازیکن رو قرض بدیم به بقیه نصفشو میفروشیم یه پولی میگیریم..از تیمای ضعیف تر می خواهیم که بازیکن بخرن بعد مفتی بدنش به ما اگه خوشمون اومد اخر فصل بخریمشون..زلاتان رو هم که مفتی خریدیم بعد قراره به قول سعید تو اقساط بلند مدت یه چیزی بهشون بدیم:4:
گالیانی ترکوند واقعا".

afshin-ss
29th August, 2010, 02:10 AM
گالیانی واسه خودش سبک اختراع کرد مرتیکه کچل...
ولی به هر حال کارش بد نیست،در حد تقدیر نیست،وظیفش رو انجام داد...

کاش میشد روبینیو رو هم بگیره که وضعیت میلان فوق العاده بشه...

بچه ها راستی سوپر پیپو تمدید کرد؟؟

amirsajjad7
29th August, 2010, 02:57 AM
تبریک به بکس میلانی . همه چیش عالی بود . ولی احساس میکنم این خرید تقاص کاره زشت میلان در قبال رئال بود :4:

کاکای مصدوم رو با 67 تا به رئال انداخت :4: .

دور از شوخی خرید فوق العاده ای بود . اگه روبینیو هم بیاد قطعا از خوف انگیز ترین حمله ها رو خواهیم داشت .

از نظر نیازی و قیمت اره . اما به نظرم با اومدن ویا به بارسا ، این عنوان واسه بارسا باشه .

میتونیم یه مقایسه بین زلاتی و ویا انجام بدیم تا ببینیم کدوم بهترن از نظر قوای جسمانی و بادی بال زلاتی بهتره از نظر سرعت ویا از لحاظ دوندگی و قدرت جنگندگی و پرش هر دو خوبن ولی زلاتی کمی بهتره ...

از نظر منتالیتی که شامل هوش تسلط روی توپ فعالیت شجاعت و درگیر بودن و کار تیمی و ... هر دو عالی هستند و سخته که یکی رو برتر بدونیم ...

از نظر تکنیکی دریبلینگ گلزنی قطع کردن توپهای ارسالی کاشته زنی سرزنی و ... هم مجموعا تقریبا برابری میکنند مثلا زلاتی تو سرزنی بهتره ویا تو کاشته زدن ...
اما نکته خیلی مهم که زلاتی رو پیش میندازه اول اینه که 17 سانتی متر بلندتره و دوم اینکه گذشته پرافتخار و تجربه بیشترش در فتح جامها با لباس 3 غول فوتبال اروپا اونو به نظر من بهتر از ویا میکنه و برخلاف بعضی دوستان میلانی ام من بهش از ابتدا علاقه داشتم و فقط میتونم تورس رو تو فوتبال دنیا در حال حاضر به عنوان مهاجم هدف در کنارش بدونم اونم تورس در اوج و اینکه زلاتان فقط 2 روز بیشتر از 2 ماه از ویا بزرگتره و قطعا اگر میلان قرار بود بین این دو با قیمت واحد انتخابی داشته باشه من زلاتی رو ترجیح میدادم ...

عجب مثلثی بشه پاتو رونی ایبرا ...:happy:...:clapping:...:Hooraa:
سایت میلان : بالاخره او برای ماست ...:heart::heart::heart::heart::heart::heart::hear t:

میلان و ستاره ای جدید که تاریخ را رقم می زند ...
:08::08::08::08::08::08::08:

unexi
29th August, 2010, 03:23 AM
به کلوپ جدید زدید؟ به چقدر هم به چشمات میاد:4: من تازه دیدماااا ببخشید:4:

آمائوری اصلا بازیکن فیکس یووه هست که تو این نظر سنجی قرار داره؟:lol: چقدر هم گلزنه:lol: وای خدا:4: چقدر هم به کلوپتون میاد :4:

ای نامردااااا هیی هیس هیش پول نداریم کردید هرچی خرس و گاو بود خریدید! چقدر شما دیگههههه . . . :62:
من باهاتون حرفی ندارم:62:
^%$^*)%&(%$)^*$^)*(*^&()YIUT*)Y)YN*(_BN)*M(T&(MN*)N(UM

فقط
لطفا در نظر سنجی من هم شرکت کنید::4:

کدام دروازه بان بهترین دروازه بان جهانه؟

1- میرزاپور
2- بوفون
3- اورلاندونی
4- کیمنتی
6- طالبلو
7- مصطفی نظری
8- دیدا
9- شهاب گردان
10- رحمان احمدی

amirsajjad7
29th August, 2010, 03:44 AM
به کلوپ جدید زدید؟ به چقدر هم به چشمات میاد:4: من تازه دیدماااا ببخشید:4:

آمائوری اصلا بازیکن فیکس یووه هست که تو این نظر سنجی قرار داره؟:lol: چقدر هم گلزنه:lol: وای خدا:4: چقدر هم به کلوپتون میاد :4:

ای نامردااااا هیی هیس هیش پول نداریم کردید هرچی خرس و گاو بود خریدید! چقدر شما دیگههههه . . . :62:
من باهاتون حرفی ندارم:62:
^%$^*)%&(%$)^*$^)*(*^&()YIUT*)Y)YN*(_BN)*M(T&(MN*)N(UM

فقط
لطفا در نظر سنجی من هم شرکت کنید::4:

کدام دروازه بان بهترین دروازه بان جهانه؟

1- میرزاپور
2- بوفون
3- اورلاندونی
4- کیمنتی
6- طالبلو
7- مصطفی نظری
8- دیدا
9- شهاب گردان
10- رحمان احمدی

اولا سلام ...
دویوم مرسی از تبریک عجیب غریبت ...:img-tomato:
سیم آمائوری اونموقع که نظر سنجی رو گذاشتیم مهاجم اول یووه بود و احتمالا هم میمونه ...
چهارم اومدی شبمونو خراب کنی زهی خیال باطل همه بچه ها حالشونو بردن الانم خسبیدن ...
پنجم نظر سنجی تونو تو محرمانه میزاشتید چشم نخورید ...:smile:
ششم تونستیم خریدیم چرا فش میدی یه عمری هر چی جک و جونور که خونه فساد خلاف دم دستیشون بود و شما جمع کردید حالا ما یه بچه غول خریدیم چش ندارید ببینید ...
هفتم خوش آمدید به تایپیک جدید ...:cools:

Mr.Maldini
29th August, 2010, 04:38 AM
آقا من تو میلان فن و آث میلان آنلاین اینقدر پست باحال دیدم توصیه میکنم برین همونجا بخونین و بخندین :24::24:

DakmaN
29th August, 2010, 06:32 AM
میتونیم یه مقایسه بین زلاتی و ویا انجام بدیم تا ببینیم کدوم بهترن از نظر قوای جسمانی و بادی بال زلاتی بهتره از نظر سرعت ویا از لحاظ دوندگی و قدرت جنگندگی و پرش هر دو خوبن ولی زلاتی کمی بهتره ...

از نظر منتالیتی که شامل هوش تسلط روی توپ فعالیت شجاعت و درگیر بودن و کار تیمی و ... هر دو عالی هستند و سخته که یکی رو برتر بدونیم ...

از نظر تکنیکی دریبلینگ گلزنی قطع کردن توپهای ارسالی کاشته زنی سرزنی و ... هم مجموعا تقریبا برابری میکنند مثلا زلاتی تو سرزنی بهتره ویا تو کاشته زدن ...
اما نکته خیلی مهم که زلاتی رو پیش میندازه اول اینه که 17 سانتی متر بلندتره و دوم اینکه گذشته پرافتخار و تجربه بیشترش در فتح جامها با لباس 3 غول فوتبال اروپا اونو به نظر من بهتر از ویا میکنه و برخلاف بعضی دوستان میلانی ام من بهش از ابتدا علاقه داشتم و فقط میتونم تورس رو تو فوتبال دنیا در حال حاضر به عنوان مهاجم هدف در کنارش بدونم اونم تورس در اوج و اینکه زلاتان فقط 2 روز بیشتر از 2 ماه از ویا بزرگتره و قطعا اگر میلان قرار بود بین این دو با قیمت واحد انتخابی داشته باشه من زلاتی رو ترجیح میدادم ...

اینا چیه اخه ؟

تو بازی تیمی که ویا کاملا سر تره . تو سرعت هم ویا بالاتره . تو تکنیک زلات اگه اماده باشه قطعا بهتره . تو قدرت تمام کنندگی من ویا رو بیشتر قبول دارم . هر چند زلات هم عالیه . تو کاشته از راه دور زلات فوق العاده هست اما از نزدیک به محوطه ویا . نکته دیگه هم اینکه زلات پرس نمیکنه ولی ویا میکنه . از نظر تسلط روی توپ ایبرا خوب طبیعتا بخاطر قد بلندش این فاکتور کمتره .

در کل بدون شک از نظر من ویا از زلات سرتره .

اولا سلام ...
دویوم مرسی از تبریک عجیب غریبت ...:img-tomato:
سیم آمائوری اونموقع که نظر سنجی رو گذاشتیم مهاجم اول یووه بود و احتمالا هم میمونه ...
چهارم اومدی شبمونو خراب کنی زهی خیال باطل همه بچه ها حالشونو بردن الانم خسبیدن ...
پنجم نظر سنجی تونو تو محرمانه میزاشتید چشم نخورید ...:smile:
ششم تونستیم خریدیم چرا فش میدی یه عمری هر چی جک و جونور که خونه فساد خلاف دم دستیشون بود و شما جمع کردید حالا ما یه بچه غول خریدیم چش ندارید ببینید ...
هفتم خوش آمدید به تایپیک جدید ...:cools:
بابا اینجا همه دوستن دیگه . یووه و میلان و اینتر نداده که داش :unknw:

هر چه قدر از نظر هجومی قوی شدیم ، تو هافبک ضعف داریم . بالاخره امثال پیرلو شاید تو لیگ حرفی داشته باشن وگرنه تو سی ال اگه با تیم های انگلیسی یا اسپانیایی بخوریم قطعا وسط زمین وا میره . اتفاقی که تو بازی برگشت با من یو به شکل واضح افتاد !

به نظرم اگه روبینیو بیاد و رونالدینیو یه خط بره عقب تر تا بازی سازی رو انجام بده ، بهتر باشه . چون پیرلو به تنهایی از پسش برنمیاد !

samanrossonero
29th August, 2010, 10:20 AM
منم با امیر موافقم..
زلاتان به نظر من از ویا بهتره..
نمی خوام یکی یکی پارامترها رو مورد بحث قرار بدم اما یه نوک حمله با قد 192 خیلی کارآمدتره از یه مهاجم با قد 175،حداقل برای ما اینجوریه..
زلاتان خیلی تکنیکی تر هست و اینو می تونین تو کلیپهایی که ازش تو اینترنت هست ببینین،با اون قدش خیلی مسلطه رو توپ..
گلی که تو بازی با بارسا بهمون زد همین جام خوان گمپر یادتونه؟؟
یه سری حرکات خاص زلاتان ایبراهیموویچ هست و اینم بخاطر اینه که زلاتان کمربند مشکی تکواندو (http://en.wikipedia.org/wiki/Zlatan_Ibrahimovi%C4%87) داره و پاهاش هنر فوق العاده ای داره..

http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2010/03/2010-03-12_ENTRENO_2821.jpg
http://www.sports.fr/images/200851/167-ibrahimovic_vscatane_reu.jpg
http://www.footballitaliano.co.uk/images/articles/ibra16112009.jpg

این گل آخریه رو حتمآ همه یادتونه،به ایتالیا زد..
کلآ به هیچوجه نمیشه یه بازیکن با قامت،قدرت بدنی و تکنیک زلاتان رو با داوید ویایی مقایسه کرد که مثل اون تو فغوتبال زیاد بوده و هست و خواهد بود..
زلاتان همتا نداره،حرکات و خصوصیات منحصر به فردی داره،مث رونالدینیو،مث مسی و کریس رونالدوو..

Hamed
29th August, 2010, 11:02 AM
آدم بعضی وقتا یه چیزایی میشنوه که حسابی خنده اش می گیره!

میگم قراره ما هم پاتو رو اخراج کنیم،کلا قراره قراردادش فسخ بشه چون در عرض 10 سال ما سالی 1 میلیون میدیم بهش و این وسط ما 10 میلیون سود کردیم:lol:

samanrossonero
29th August, 2010, 11:25 AM
آدم بعضی وقتا یه چیزایی میشنوه که حسابی خنده اش می گیره!

میگم قراره ما هم پاتو رو اخراج کنیم،کلا قراره قراردادش فسخ بشه چون در عرض 10 سال ما سالی 1 میلیون میدیم بهش و این وسط ما 10 میلیون سود کردیم:lol:

آره مسئولای بارسا خیلی باحال حرف زدن،آدم خندش میگیره..
اما کارشون خوب بود:
1.آینده زلاتان رو خراب نکردن در حالی که با مربی مشکل داشت و ممکن بود یه فصل کامل بشینه رو نیمکت.

2. 12 میلیون واسه یه بازیکن ذخیره ندادن که احتمال داشت امسال بازی نکنه اصن.

samanrossonero
29th August, 2010, 12:15 PM
بچه ها دیروز برلوسکونی رفته کمپ میلان و با مربی و بازیکنا صحبت کرده و تلفن رو دادن بهش با زلاتان هم صحبت کرده..
جالبه من اگه دیروز اینو میدونستم خیالم خیلی راحت تر بود،واقعآ مدیر باشگاه خفن و کله گنده تر از مال ما هم پیدا میشه؟؟
چه حالی می کنیم با سیلوی..

بچه ها فکری شدم،نکنه این گالیانی به راسل قولی مبنی بر فروش پاتو به اونا داده؟؟
یا یه باج دیگه ای شبیه این؟؟

INTERMILAN
29th August, 2010, 12:46 PM
اینا چیه اخه ؟

تو بازی تیمی که ویا کاملا سر تره . تو سرعت هم ویا بالاتره . تو تکنیک زلات اگه اماده باشه قطعا بهتره . تو قدرت تمام کنندگی من ویا رو بیشتر قبول دارم . هر چند زلات هم عالیه . تو کاشته از راه دور زلات فوق العاده هست اما از نزدیک به محوطه ویا . نکته دیگه هم اینکه زلات پرس نمیکنه ولی ویا میکنه . از نظر تسلط روی توپ ایبرا خوب طبیعتا بخاطر قد بلندش این فاکتور کمتره .

در کل بدون شک از نظر من ویا از زلات سرتره .

ويا بازيكن خوبيه ولي نه در اون حدي كه با زلاتي مقايسه بشه!!از هيچ نظري از زلاتي سرتر نيست ..زلات رو بايد با كريس رونالدو ومسي مقايسه كرد نه با ويا!!حالا چون يكسال به بارسا رفت و به سيستم بارسا بازيش نميخورد دليل نداره بزنيد تو سر مال!!با همين حال هم عملكردش تو بارسا بد نبود..خودشو خراب كرد..همه دنيا ميدونستن زلات تو بارسا هيچي نميشه و واسه بارسا ساخته نشده الا خودش
اگه چندبازي زلات با پيرهن اينتر رو تماشا كرده باشي متوجه ميشي چي ميگم..زلاتي يك اعجوبه بود..الانشو نميدونم!!

amirsajjad7
29th August, 2010, 12:57 PM
بچه ها دیروز برلوسکونی رفته کمپ میلان و با مربی و بازیکنا صحبت کرده و تلفن رو دادن بهش با زلاتان هم صحبت کرده..
جالبه من اگه دیروز اینو میدونستم خیالم خیلی راحت تر بود،واقعآ مدیر باشگاه خفن و کله گنده تر از ما هم پیدا میشه؟؟

خیلی بعیده حاجی میلان اگه دقت کنی هیچوقت فوق ستاره هاشو تو جوونی نمیفروشه فقط وقتی تو سراشیبی دارن میوفتن به بهترین حالت ممکن میفروشتشون پاتو حالا حالا ها با ماست ما هم ازش لاقل 2 3 تا لیگ قهرمانان میخوایم اینم بگم دکی جون میدونه هرچقدرم که زلاتی خیلی بهتر از ویا باشه:4: پاتو نمیشه که وای که این کوچولوی دوست داشتنی 1 2 سال دیگه چه هیولایی بشه ...
بعدم من خیالم اون روزی از اومدن زلاتی راحت شد که گالیانی گفت اینقدر میمونم تو بارسلون که بگیرمش :biggrin: ببین با مخ این راسل بعد از ازدواج چیکارا نکرده ...

hamidal
29th August, 2010, 12:59 PM
جالبه من اگه دیروز اینو میدونستم خیالم خیلی راحت تر بود،واقعآ مدیر باشگاه خفن و کله گنده تر از ما هم پیدا میشه؟؟

خبري درباره اش نيست! اميدوارم اينطوري نشه.
اگه پاتو و رونالدينيو رو حفظ كنن بذارن كنار ابراهيمويچ خيلي عالي ميشه.
البته بايد مدافع هم ميخريدن. حداقل چن تا مدافع متوسط رو به خوب هم ميخريدن، بهتر از اين بود كه اين فصل بازم بخوايم گرفتار مدافع 40 ساله اي مثل فاوالي و بازيكناي هميشه مصدومي مثل يانكلوفسكي باشيم. خطر هافبك هم خيلي پير شدن. ولي كلا با اومدن زلاتان خيلي فرق ميكنيم با پارسال.:yahoo:

amirsajjad7
29th August, 2010, 01:13 PM
خبري درباره اش نيست! اميدوارم اينطوري نشه.
اگه پاتو و رونالدينيو رو حفظ كنن بذارن كنار ابراهيمويچ خيلي عالي ميشه.
البته بايد مدافع هم ميخريدن. حداقل چن تا مدافع متوسط رو به خوب هم ميخريدن، بهتر از اين بود كه اين فصل بازم بخوايم گرفتار مدافع 40 ساله اي مثل فاوالي و بازيكناي هميشه مصدومي مثل يانكلوفسكي باشيم. خطر هافبك هم خيلي پير شدن. ولي كلا با اومدن زلاتان خيلي فرق ميكنيم با پارسال.:yahoo:

داداش مدافع هم خریدیم اتفاقا الان دفاع مرکزیمون خوبه هر چند هنوز کمی تو کناره ها میلنگیم ...
خط هافبکمونم که با اومدن بواتنگ واضافا شدن 2 بازیکن زیر 20 سال از تیم جوانان (مرکل و استریسر) جوون شده بکلی ...

راستی بچه ها این معامله به خاطر نبوغ گالیانی بوده اما هر چی فکر میکنم نمیتونم به خودم بقبولونم شرایطشو مثل کم شدنه 46 میلیون یورویی مبلغ اولیه و مثلا به خودمون بگیم بارسا باید 12 میلیون بهش سالی میداد که 10 تاشو حداقل از تبلیغات و فروش پیراهنش اونم تازه اگه رو نیمکت میشست در میاورد الان توی بخش ورزشی یومیوری ژاپن نوشته میلانیها تونستن با راسل معامله شخصی بکنن !!!!!!!!!! :nish:نمیدونم یعنی چی ! خریدنش ؟!!! :sigar:یا مثلا برلو 2 تا از اون داف ترسناکاشو داده بهش یا مثلا یه جزیره ای چیزی بهش دادن من که بعید میدونم هر چند این یومیوری پرتیراژترین روزنامه دنیاست لوموندم امروز یه مقاله تو قسمت ورزشی اش زده اگه کسی فرانسه مسلطه بخونه یه حالی بده ...

Milan
29th August, 2010, 02:01 PM
با سلام...........
تبریک به خاطر اومدن زلاتان
===============================
دیروز از توی خیابون رد میشدم یه چیز خیلی جالب دیدم
دو تا پسر بچه 10-12 ساله داشتن فوتبال بازی میکردن
مهاجمه گفت من رونالدینیو میشم:dirol:
دروازه بانه هم به زور و با لکنت زبون گفت من هم روما:blink:
فکر کنم بعد از پخش بازی بارسا-میلان اسمشو یاد گرفته بود
ا=========================================
امیدوارم از این به بعد اسم بازیکن های میلان دو باره بیفته سر زبون مردم

Friend
29th August, 2010, 02:30 PM
سلام
تبریک میگم
شما با خرید یک ستاره ، خریت ماروتا ( فروختن دیه گو ) رو جبران کردید
حالا لیگ ایتالیا جذاب تر از قبل میشه
باتشکر

samanrossonero
29th August, 2010, 02:43 PM
آلگري: مثلث مرگ تيم ما شكل گرفت

به نقل از خبرگزاري فرانسه، ماكسي آلگري سرمربي ميلان ايتاليا تصريح كرد: مثلث زلاتان ابراهيموويچ، رونالدينيو و پاتو مي‌تواند هر خط دفاعي را به هم بريزد و به همه ثابت مي‌كنيم كه ميلان تيم بسيار بزرگي است. امسال سال ميلان است و با آمدن زلاتان ابراهيموويچ خيالم از خط حمله راحت شده است.

وي افزود: از دو هافبك تيم خواسته بودم در هنگام حمله به مهاجمان اضافه شوند. هميشه نگران جاهاي خالي در اين منطقه بودم اما از اين به بعد ديگر لزومي ندارد ضعف در خط حمله را با هافبك‌ها بر طرف كنم چرا كه زلاتان ابراهيموويچ را در اختيار دارم.

samanrossonero
29th August, 2010, 02:49 PM
سایت میلان به شدت شلوغه و اخبار داره یکی یکی میاد بیرون..
اخباری درباره عناوین روزنامه ها،نوشته شدن اسم طلایی زلاتان با فونت درشت سردر سایت میلان..

amirsajjad7
29th August, 2010, 02:59 PM
روزنامه کوریرو دلو اسپرت ...

alzarsi ac milano grandioso uguale con rovinare internazionale

بپا خواستن میلان بسیار بزرگ ( کبیر خودمون ) برابر ( مساوی ) است با برافتادن اینتر بین المللی ( اینتر میلان )... جالبه میلان و آث میلان نوشته ولی اینتر رو ...

امیدوارم شروع قدرتمند و رویای داشته باشیم فورزا میلان فورزا پاتو ...:08:

DakmaN
29th August, 2010, 03:08 PM
منم با امیر موافقم..
زلاتان به نظر من از ویا بهتره..
نمی خوام یکی یکی پارامترها رو مورد بحث قرار بدم اما یه نوک حمله با قد 192 خیلی کارآمدتره از یه مهاجم با قد 175،حداقل برای ما اینجوریه..
زلاتان خیلی تکنیکی تر هست و اینو می تونین تو کلیپهایی که ازش تو اینترنت هست ببینین،با اون قدش خیلی مسلطه رو توپ..
گلی که تو بازی با بارسا بهمون زد همین جام خوان گمپر یادتونه؟؟
یه سری حرکات خاص زلاتان ایبراهیموویچ هست و اینم بخاطر اینه که زلاتان کمربند مشکی تکواندو (http://en.wikipedia.org/wiki/zlatan_ibrahimovi%c4%87) داره و پاهاش هنر فوق العاده ای داره..

این گل آخریه رو حتمآ همه یادتونه،به ایتالیا زد..
کلآ به هیچوجه نمیشه یه بازیکن با قامت،قدرت بدنی و تکنیک زلاتان رو با داوید ویایی مقایسه کرد که مثل اون تو فغوتبال زیاد بوده و هست و خواهد بود..
زلاتان همتا نداره،حرکات و خصوصیات منحصر به فردی داره،مث رونالدینیو،مث مسی و کریس رونالدوو..

زلات اماده بهتره . ولی این زلات الان نه . فعلا چند هفته ای طول میکشه تا دوباره به همون اینتر تبدیل بشه . اشتباهش این بود که فقط تا اسم بارسا اومد تنش لرزیل و اوکی رو داد !

جالبه من اگه دیروز اینو میدونستم خیالم خیلی راحت تر بود،واقعآ مدیر باشگاه خفن و کله گنده تر از مال ما هم پیدا میشه؟؟

من فکر نمیکنم . رئالی ها هم وقتی که روبن رو فروختیم ، گفتیم احتمالا پیش پرداخت ریبری بوده و فصل دیگه میاد . اما این خبرا نیست . در کل فکر نمیکنم پشت پرده ای بوده باشه .

ويا بازيكن خوبيه ولي نه در اون حدي كه با زلاتي مقايسه بشه!!از هيچ نظري از زلاتي سرتر نيست ..زلات رو بايد با كريس رونالدو ومسي مقايسه كرد نه با ويا!!حالا چون يكسال به بارسا رفت و به سيستم بارسا بازيش نميخورد دليل نداره بزنيد تو سر مال!!با همين حال هم عملكردش تو بارسا بد نبود..خودشو خراب كرد..همه دنيا ميدونستن زلات تو بارسا هيچي نميشه و واسه بارسا ساخته نشده الا خودش
اگه چندبازي زلات با پيرهن اينتر رو تماشا كرده باشي متوجه ميشي چي ميگم..زلاتي يك اعجوبه بود..الانشو نميدونم!!
اینو میخواستم بگم یادم رفت . دقیقا درسته . زلاتان تو تیم سرعتی بارسا اصلا گم میشه . نه خودش میتونه کاری بکنه ، بلکه از کارایی مسی هم کم میکرد . اما تو لیگ ایتالیا چون کند تره ، قطعا میتونه درخشش رو داشته باشه . در کل خرید فوق العاده ای بود .

این کیووین پرینس بوآتنگ رو من خیلی ازش خوشم میاد . بازیکن جنگنده و شوت زنیه . به نطرم یه خرید منطقی و خوب بود برا میلان . کلا این فصل خرید ها خیلی معقول تر بود ! امیدوارم بالاخره امسال اینتر رو بگیریم . از الگری شناختی ندارم ، ولی اینو میدونم که اینتر با بنیتز ضعیف تر شده !

پ.ن : ال مدولینا هم خیلی جالب خواهد بود !

mehdi del piero
29th August, 2010, 03:54 PM
عملا" شدید مدعی واسه این فصل! کلا" خیلی باحالا" این بارسا و رئال! بازیکنایی که کلی پاشون پول میدنو مفتی میدن بره! بعدم ادعا بهترین باشگاهای دنیا رو بودن دارن! اگه یووه و میلانم از شخص نبود شاید همنقدر بی ارزش بود پول و بازیکن واسشون!

samanrossonero
29th August, 2010, 04:24 PM
مثکه هونتلار رفتنیه و با قیمت 15 میلیون یورو داره میره شالکه..
کالادزه هم مثکه با انتقالش به جنوا موافقت کرده..
یووه در پی خرید بوریلو هست اما گالیانی گفته فروشی نیست،با این حال یووه بازم داره سعی می کنه..
فک نمی کنم بوریلو رو بفروشن چون زلاتان هم به یه آلترناتیو احتیاج داره..

samanrossonero
29th August, 2010, 05:46 PM
بچه ها این سر و صداهای باشگاه ما هم یجور کرکری خوندن واسه اینتر هست،وگرنه نوشتن اسم زلاتان صفحه اول و این کارا یکم عجیب بنظر میاد..
به نظر من این انتقال خیلی بزرگ بود و میشه گفت بزرگترین انتقال دهه اخیر باشگاهمون بود،از نظر قیمت نمی گم،از این جهت که بازیکن فوق العاده ای رو به خدمت گرفتیم..

زلاتان هم گفته پپ رویای من در بارسا رو نابود کرد و گفته حکایت ما جوری بود که وقتی من وارد یه اتاق می شدم پپ ازش خارج می شد..

Pep Guardiola Destroyed My Barcelona Dream - Milan Newboy Zlatan Ibrahimovic (http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/29/2093319/pep-guardiola-destroyed-my-barcelona-dream-milan-newboy)

Rossoneri
29th August, 2010, 06:44 PM
بچه ها این سر و صداهای باشگاه ما هم یجور کرکری خوندن واسه اینتر هست،وگرنه نوشتن اسم زلاتان صفحه اول و این کارا یکم عجیب بنظر میاد..
به نظر من این انتقال خیلی بزرگ بود و میشه گفت بزرگترین انتقال دهه اخیر باشگاهمون بود،از نظر قیمت نمی گم،از این جهت که بازیکن فوق العاده ای رو به خدمت گرفتیم..

سامان قدیما سایت میلان رو چک نمیکردی؟:4: همیشه موقع خریدهای بزرگ همین کار رو میکنن. واسه رونالدو و رونالدینیو رو که خودم یادمه. اتفاقا همیشه هم با همین فونت و دقیقا همین شکلی مینویسن. دیگه اونقدر بی کلاس و بی شخصیت نیستیم که واسه کل کل با اینتر بیایم اسم بازیکن سردر سایت آویزون کنیم:4:

samanrossonero
29th August, 2010, 07:04 PM
نه واقعآ اونموقعا چک نمی کردم..
من 4-5 ساله عضوم تو همون قالب قدیمیش عضو شدم اما دقت نکرده بودم..

samanrossonero
29th August, 2010, 08:26 PM
اظهارات زلاتان،حرفاش جالبه،روحیه بالایی داره و از همین الان گفته دوس داشتم امروز بازی کنم اما مطمئنم هم تیمیام موفق خواهند بود امروز..
زود صمیمی شده با تیم..
دقت کردین تیم ما یکی از تیماست که بازیکناش خیلی با هم صمیمین؟؟ :D

New Signing Zlatan Ibrahimovic 'Sure' Milan Can Win Everything (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/08/29/2093575/new-signing-zlatan-ibrahimovic-sure-milan-can-win-everything)

ساندرو ماتزولا بازیکن قدیمیه اینتر هم لب به تمجید از خرید اخیر میلان پرداخته و گفته اگه میلان بتونه نستا رو آماده و سرحال نگه داره میتونه به راه قهرمانی و پیروزی برگرده..

Milan Have Pulled Off An Incredible Deal By Bringing In Zlatan Ibrahimovic – Sandro Mazzola (http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/29/2093635/milan-have-pulled-off-an-incredible-deal-by-bringing-in)

مراسم معارفه زلاتان ایبراهیموویچ در حضور 50.000 هوادار تیفوسی بعد از بازی امشب میلان و لچه

http://www.rossoneriblog.com/wp-content/uploads/2010/08/47483_148668565153365_100000306661040_317847_14432 52_n.jpg-%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%AA-JPEG-600x405-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A1%D7%9C%D7%99%D7%9D_1283096 969558-150x150.png

Zidane
29th August, 2010, 10:51 PM
امیدوارم بالاخره بعد از چند سال قهرمانی سری A رو بدست بیاریم.:Punk:
دلم واسه قهرمانی تو سری A بدجوری تنگ شده:16gaya:

S@eed
29th August, 2010, 11:30 PM
کدومتون بازی رو می بینید ؟!

- تا دقیقه ی 15 لچه توی قوطی بود 2 3 تا توپه خوب رو هم استفاده نکردیم

- بچه ها خیلی تکروی میکنن اگه خودخواهی رو کنار گذاشته بودیم الان گل زده بودیم

-تیاگو سیلوا یه سگ شوت از 40 متری زد که دروازبان لچه عالی دفعش کرد

- زالاتان توی جایگاه پیشه گالیانی نشسته

- همین الان با ضربه ی عالی پاتو از گوشه ی محوطه ی جریمه به گل رسیدیم !

- دوست دارم 3 4 تا بزنیم و از همین اول مقتدرانه شروع کنیم ! :4:

SoulSiick
29th August, 2010, 11:36 PM
عمه ی لچه رو آوردید جلوی چشاش ! :4:

20 دقیقه گذشت فکر کنم میلان 10 موقعیت عالی گل داشته که 2 تاش گل شده :4:

S@eed
29th August, 2010, 11:37 PM
- کماکان لچه توی قوطی بسر میبره. سرعته بازیمون به شدت بالا رفته و جای امیدواری داره

- یه پاسه خدا از رونی توی محوطه ی جریمه برای سیدورف ولی با بی دقتی سیدورف به سینه ی دروازبان کوبیده شد و به کرنر رفت

-گله دوم ! :yahoo: کرنره رونی وارده محوطه شد و تیاگو سیلوا توی شلوغی گله دوم رو به ثمر رسوند

- برلو هم جفته زالاتان و گالیانیه !

- کماکان بازی دسته خودمونه . سرعته بازیمون واقعا عالیه

- توپگیری از آمبروزینی پاس برای رونی و پاسه رونی عالی با فراره عالی تره پاتو توام شد و گله سوم هم زدیم

ای خدا بگیره و 6 تا بزنیم اونوقته که من بدونم و بعضیا ! :aggressive: :4:

amirsajjad7
29th August, 2010, 11:45 PM
من دارم میبینم ...
پاتو اگه مصدوم نشه آقای گل میشه به این میگن شروع طوفانی ...
زلاتی رو میبینی ماشا الله به قد و بالا گالیانی پیشش مثله فنجونه

amirsajjad7
29th August, 2010, 11:48 PM
واییییییییییییییی چی کار میکنن این رونی و پاتو وحشتناکه پاتو گل سوم دقیقه 28 ...:yahoo:

vahid.a
29th August, 2010, 11:50 PM
سلام بچه ها.منم خرید جدیدمونو تبریک میگم ولی کاش این گالیانی مارمولک که هرکاری ازش بر میاد یه حرکتی برای برگردوندن مرد طلایی میلان کسی که هممون خاطرات قشنگی باهاش داشتیم می کرد.می دونم همتون مثل من دوست دارین کاکای طلایی رو دوباره با لباسی که برازندشه ببینید

amirsajjad7
29th August, 2010, 11:52 PM
رونی داره میترکونه ها من شادم ..
رفتم قران سر بگیرم چش نخورن:Hooraa:...

amirsajjad7
29th August, 2010, 11:55 PM
فک کن زلاتی الان لخت میشه میاد تو زمین با این بازیسازی که پاتو و رونی میکنن ...:ghelioon::happy:

Rossoneri
30th August, 2010, 12:07 AM
نیمه اول عالی بودیم. البته لچه تیمی هست که تازه به دسته بالاتر اومده و هنوز اولین هفته هم هست. نکته مهم این بود که خیلی سریع تحت فشار گذاشتیمشون و به گل رسیدیم و همین باعث شد که تا حدودی تیمشون از هم بپاشه. این تیمهای تازه صعود کرده در صورتی که 20 ، 30 دقیقه بتونن دروازه شون رو بسته نگه دارن شیر میشن و گل زدن بهشون سخت میشه.

پاتو با این شروعی که داشت نشون میده حتی با بازی تو اون پست که دور تر از دورازه هست هم میتونه مدعی آقای گلی باشه، ولی اگر مصدوم نشه.

رونالدینیو داره عالی بازی میکنه. هر کاری دلش میخواد میکنه.

زلاتان هم نشسته حسابی حال میکنه، کلی تشویق کرد تیم رو!

جای زلاتان بجای بوریلو خالی بنظر میرسه. حضور بوتنگ بجای سیدورف هم میتونه مفید باشه. در کل اگه همینجور بازی کنیم احتمال داره یک نتیجه انگلیسی بدست بیاد، که البته هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه:4:

به قول گزارشگر چند هفته طول میکشه تا تیمها به اون شکل آرمانی برسن، اما بازیکنهای میلان اینقدر فیت بنظر میرسن که به این خوبی بازی میکنن.

در ضمن بین دو نیمه آهنگ خانم چری کول همسر اشلی کول به نام fight for this love در ورزشگاه پخش شدhttp://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif

Mr.Maldini
30th August, 2010, 12:19 AM
نامردا ... من هنوز کارتم نرسیده :hey: منم میخوام بازی ببینم :cry:
یعنی ما ساکی دوم رو پیدا کردیم؟؟

Ali DROGBA
30th August, 2010, 12:26 AM
دم پاتو گرم تا حالا 2 تا براتون زده.

واقعا برای کند ذهنی به نام دونگا متاسفم که جواهری به نام پاتو رو به جام جهانی دعوت نکرد.

samanrossonero
30th August, 2010, 01:03 AM
بچه ها من بیرون بودم..
کارت مارتم ندارم..
میشه واسه رسیور کارت بخرم بازی ها رو ببینم؟؟

خدای من،این آلگری چیکار کرده؟؟؟!!
پاتووووووووووووو..
وااااااااااااااای..
به این خط حمله زلاتان رو هم اضافه کنین!!

D JoKeR
30th August, 2010, 01:13 AM
تبریک میگم بازیو بردیم اونم با یه نتیجه خوب که مارو به سدر جدول میبره از همین الان:4:
اول که دیدم بازیو تو 30 مین 3-0 برده بودیم گفتم نهایتش دیگه 4-0 میشه که همینم شد
حالا از هفته دیگه زلاتانم به این خط حمله اضافه بشه دیگه کی میتونه جلوی میلانو بگیره؟:4:
بوریلو هم 1گل زد که افساید بودو با جاگیری های بدش نشون داد که واقعا اگه یکی مثله زلاتی اونجا باشه این نتیجه میتونست خیلی سنگین تر باشه:happy:

Hamed
30th August, 2010, 01:24 AM
سعید تو هم عجب حوصله ای داری با اینا بحث میکنی،بذار هر چی میخوان بگن!

اگه ما از 2003 به بعد تیم نشدیم(:24:) اونا از 2006 به بعد تازه قاطی آدما شدن

هر وقت از امثال آژاکس پرافتخارتر شدن این افتخارو میدیم بهشون که بیان باهامون درباره فوتبال بحث کنند

فعلا برن در مورد جدایی کاتالان قصه بگن

=======================

این برد پرگل و شروع خوب رو هم تبریک میگم،با زلاتان خط حملمون از اینم به مراتب قویتر میشه

Rossoneri
30th August, 2010, 01:29 AM
نیمه دوم هم مثل نیمه اول عالی بودیم و تمام برنامه هایی که داشتیم رو تونستیم به خوبی پیاده کنیم و لچه حرفی برای گفتن نداشت. منتها دیگه نیازی به زدن گل نداشتیم و به اون شکل بازیکنا به خودشون فشار نیاوردن. در مجموع موقعیت های زیادی رو باز هم بدست آوردیم که فقط یکی از اونها توسط اینزاگی به گل تبدیل شد.

هر 3 بازیکن تعویضی یعنی اینزاگی، بواتنگ و گتوسو عالی بازی کردن! اینزاگی فوق العاده پر تلاش بود و جدا از بازی خوبی که انجام داد یک گل زد و یک توپش هم با بدشانسی به تیرک خورد در حالی که از بالای سر دروازه بان توپ رو عبور داده بود. گتوسو و بوتنگ هم دونده و موثر بازی کردن و هر دو روی گل چهارم که اینزاگی زد نقش داشتن. در واقع گل چهارم رو 3 بازیکن تعویضی با همکاری هم وارد دروازه حریف کردن.

با احترام به پاتو که فوق العاده بود، بنظرم بهترین بازیکن زمین رونالدینیو بود. نه تنها پاس گل داد، بلکه هر کاری که دلش خواست تو زمین کرد و تا آخرین لحظه از بازی با انگیزه میدوید و تو درگیری ها شرکت میکرد که واقعا آدم رو تحت تاثیر قرار میداد! در دقایق پایانی بازی روی پاس عالی بوتنگ میتونست گلزنی هم بکنه که توپش رو دروازه بان گرفت.

در کل این تیم خیلی خوب بود، و از این بهتر هم میتونه باشه. آلگری تیم رو خوب شناخته و این رو روی تعویض هایی که انجام داد نشون داد، در حالی که آنجلوتی همیشه روی این قضیه تعویض ها ضعف داشت. مهم تر از همه اینها، این 3-3-4 که میلان داره بازی میکنه خیلی با 3-3-4 لئوناردو فرق داره! این تیم خیلی روون تر و با برنامه تر بازی میکنه و به مراتب انعطاف پذیر تره. فاصله خطوط با هم خیلی کمتر شده و موقع دفاع خیلی سریع تر جمع میشن. رونالدینیو و پاتو خیلی بیشتر تو کارهای دفاعی شرکت میکنن و بالانس تیم به شدت بیشتر از دوران لئوناردو هست که میبایست هم همینطور باشه. لئوناردو مربی با استعداد با ایده های تهاجمی و خوب بود اما در نهایت در بهترین حالت میشد گفت یه مربی نیمه حرفه ای بود!

علاوه بر سازماندهی دفاعی، تو کار حمله هم حتی بهتر شدیم! هافبک ها مفید تر تو کار حمله شرکت میکنن و بازیکنها خیلی به موقع جا عوض میکنن. و اگه زلاتان رو بجای بوریلو اضافه کنیم واقعا این تیم تو فاز تهاجمی ترسناک میشه! یه مسئله خیلی مهم دیگه که بنظرم رسید در مورد پیرلو بود. امروز پیرلو بعد از مدت ها یه بازی عالی رو انجام داد و خیلی به فرم خوبش نزدیک بود! و دلیلش این بود که خیلی آزادانه تر حرکت میکرد و جلو میومد. یعنی اصلا اینطور نبود که پیرلو همیشه چسبیده به خط دفاعی باشه و از اونجا بازی سازی کنه. اکثرا مواقع حمله پیرلو در میانه زمین حریف بود و زیاد هم پیش اومد که تو حملات و حتی ضد حملات شرکت داشته باشه! در نتیجه خیلی موثر تر بازی کرد و پاس های طلایی زیادی رو هم به بقیه بازیکنها رسوند.

هنوز خیلی برای قضاوت زوده، اما به این تیم، و این مربی، خیلی میشه امید داشت، این فصل میتونه فصل ما باشه:happy:

amirsajjad7
30th August, 2010, 01:32 AM
اینزاکی واقعا متفاوته تموم نمیشه لامصب ...

Drughi
30th August, 2010, 01:40 AM
ننه لچه رو به عذاش نشوندین !

S@eed
30th August, 2010, 01:44 AM
خوب تبریک میگم بازی اول رو کوبنده بردیم

بازی رو همه دیدن(چطوری دیدین راستی؟ کوروش کارت خریدی؟) و جز خوب بودن چیزی نمیشه گفت . با اینکه بازی اول بود ولی خیلی هماهنگ بودیم و ضرباهنگ تیم خیلی بالا بود . نکته ی جالب هماهنگی عالی پاتو و رونی بود که چشم بسته همدیگه رو پیدا میکردن بهترین بازیکنمون هم رونی و پاتو بودن .

اما بازم در کناره ها ضعیف بودیم و کاره خاصی نکردیم . سیدورف هم جزه ضعیفا بود منتظره حضوره کوین پرینس به جاش هستم

پیپو هم که توی همون چند دقیقه کاره خودش رو میکنه :8: با اومدنه زلاتی این تیم قوی تر هم میشه به شرطی که توی باده این پیروزی نخوابیم

سعید تو هم عجب حوصله ای داری با اینا بحث میکنی،بذار هر چی میخوان بگن!

اگه ما از 2003 به بعد تیم نشدیم(:24:) اونا از 2006 به بعد تازه قاطی آدما شدن

هر وقت از امثال آژاکس پرافتخارتر شدن این افتخارو میدیم بهشون که بیان باهامون درباره فوتبال بحث کنند

فعلا برن در مورد جدایی کاتالان قصه بگن

=======================

این برد پرگل و شروع خوب رو هم تبریک میگم،با زلاتان خط حملمون از اینم به مراتب قویتر میشه

وقتی ما 3 4 صحفه اینجا می نویسیم سره بارسلون کلاه رفته و... باید منتظره جوابم باشیم .

این حرفا رو هم بیخیال باید احترام تیمای دیگه هم حفظ کنیم تا بقیه هم بهمون احترام بزارن. اینجوری که نمیشه اگه قراره از اولین فصل اینجوری بزنیم توی سره همدیگه که سنگ روی سنگ بند نمیشه.میشه مثله جریانه سامان و کلوپه چلسی که تا آخره فصل یه روزه راحت نداشتیم.

باید به همه ی تیم ها احترام بذاریم .کلوپه میلان از قدیم الایام جزه کلوپ های با اخلاقه پی اف بوده باید امسالم اینجوری باشه

Hamed
30th August, 2010, 01:58 AM
وقتی ما 3 4 صحفه اینجا می نویسیم سره بارسلون کلاه رفته و... باید منتظره جوابم باشیم .

این حرفا رو هم بیخیال باید احترام تیمای دیگه هم حفظ کنیم تا بقیه هم بهمون احترام بزارن. اینجوری که نمیشه اگه قراره از اولین فصل اینجوری بزنیم توی سره همدیگه که سنگ روی سنگ بند نمیشه.میشه مثله جریانه سامان و کلوپه چلسی که تا آخره فصل یه روزه راحت نداشتیم.

باید به همه ی تیم ها احترام بذاریم .کلوپه میلان از قدیم الایام جزه کلوپ های با اخلاقه پی اف بوده باید امسالم اینجوری باشه

اینجا هیچکس هیچ بی احترامی به تیم اونا نکرد،همه خوشحال بودن از این ترنسفری که انجام دادیم با اون قیمت و شرایط رویایی

اما اونا همه اش به مسخره گرفتن و حتی بعضیاشون توهین هم کردن

البته باید کلا با کسایی که خودشون رو تافته جدا بافته میدونن بحث نکرد

یه خوبی دیگه هم که داشت خیلی از کسایی رو که طوری دیگه در موردشون فکر میکردیم رو شناختیم

amirsajjad7
30th August, 2010, 02:03 AM
نیمه دوم هم مثل نیمه اول عالی بودیم و تمام برنامه هایی که داشتیم رو تونستیم به خوبی پیاده کنیم و لچه حرفی برای گفتن نداشت. منتها دیگه نیازی به زدن گل نداشتیم و به اون شکل بازیکنا به خودشون فشار نیاوردن. در مجموع موقعیت های زیادی رو باز هم بدست آوردیم که فقط یکی از اونها توسط اینزاگی به گل تبدیل شد.

هر 3 بازیکن تعویضی یعنی اینزاگی، بواتنگ و گتوسو عالی بازی کردن! اینزاگی فوق العاده پر تلاش بود و جدا از بازی خوبی که انجام داد یک گل زد و یک توپش هم با بدشانسی به تیرک خورد در حالی که از بالای سر دروازه بان توپ رو عبور داده بود. گتوسو و بوتنگ هم دونده و موثر بازی کردن و هر دو روی گل چهارم که اینزاگی زد نقش داشتن. در واقع گل چهارم رو 3 بازیکن تعویضی با همکاری هم وارد دروازه حریف کردن.

با احترام به پاتو که فوق العاده بود، بنظرم بهترین بازیکن زمین رونالدینیو بود. نه تنها پاس گل داد، بلکه هر کاری که دلش خواست تو زمین کرد و تا آخرین لحظه از بازی با انگیزه میدوید و تو درگیری ها شرکت میکرد که واقعا آدم رو تحت تاثیر قرار میداد! در دقایق پایانی بازی روی پاس عالی بوتنگ میتونست گلزنی هم بکنه که توپش رو دروازه بان گرفت.

در کل این تیم خیلی خوب بود، و از این بهتر هم میتونه باشه. آلگری تیم رو خوب شناخته و این رو روی تعویض هایی که انجام داد نشون داد، در حالی که آنجلوتی همیشه روی این قضیه تعویض ها ضعف داشت. مهم تر از همه اینها، این 3-3-4 که میلان داره بازی میکنه خیلی با 3-3-4 لئوناردو فرق داره! این تیم خیلی روون تر و با برنامه تر بازی میکنه و به مراتب انعطاف پذیر تره. فاصله خطوط با هم خیلی کمتر شده و موقع دفاع خیلی سریع تر جمع میشن. رونالدینیو و پاتو خیلی بیشتر تو کارهای دفاعی شرکت میکنن و بالانس تیم به شدت بیشتر از دوران لئوناردو هست که میبایست هم همینطور باشه. لئوناردو مربی با استعداد با ایده های تهاجمی و خوب بود اما در نهایت در بهترین حالت میشد گفت یه مربی نیمه حرفه ای بود!

علاوه بر سازماندهی دفاعی، تو کار حمله هم حتی بهتر شدیم! هافبک ها مفید تر تو کار حمله شرکت میکنن و بازیکنها خیلی به موقع جا عوض میکنن. و اگه زلاتان رو بجای بوریلو اضافه کنیم واقعا این تیم تو فاز تهاجمی ترسناک میشه! یه مسئله خیلی مهم دیگه که بنظرم رسید در مورد پیرلو بود. امروز پیرلو بعد از مدت ها یه بازی عالی رو انجام داد و خیلی به فرم خوبش نزدیک بود! و دلیلش این بود که خیلی آزادانه تر حرکت میکرد و جلو میومد. یعنی اصلا اینطور نبود که پیرلو همیشه چسبیده به خط دفاعی باشه و از اونجا بازی سازی کنه. اکثرا مواقع حمله پیرلو در میانه زمین حریف بود و زیاد هم پیش اومد که تو حملات و حتی ضد حملات شرکت داشته باشه! در نتیجه خیلی موثر تر بازی کرد و پاس های طلایی زیادی رو هم به بقیه بازیکنها رسوند.

هنوز خیلی برای قضاوت زوده، اما به این تیم، و این مربی، خیلی میشه امید داشت، این فصل میتونه فصل ما باشه:happy:

رونی فوق العاده بود مخصوصا که پر تحرکتر و سریعتر از فصل پیش نشون داد ولی در پایان بازی امتیازاتی که سایت لیگ ایتالیا به پاتو و تیاگو سیلوا و نستا داده بیشتر بود و به نظرم تیاگو سیلوا بهترین بازیکن زمین بود ولی خوب میدونی که معمولا به مدافعین خیلی توجهی نمیشه ...
پیرلو هم خیلی بهتر از تیم لئو بازی میکرد ولی اگه توامان با سیدورف بازی کنه تو بازیهایی مثل بازی با رئال تیم ناخودآگاه عقب میکشه و پرس به مشکل میخوره ...
مهمترین نکته این بازی روحیه جنگندگی بود که من حتی تو تیم کارلتو هم یادم نمیاد و اگه این روحیه رو داشتیم اون کابوس بازی با لیورپول سرمون نمیومد خیلی برام جالب بود که حتی با تعویض سیستم هارمونی تیم به هم نریخت و حتی بازم سه چهار موقعیت خوب داشتیم که البته هنوز زوده رو این بخش قضاوت کردن چون لچه تیمی نبود که بتونیم خوب نقاط ضعف سابقمون رو محک بزنیم هر چند دقیقا این خصوصیت رو کالیاریه آلگری هم داشت و این میتونه خوشبینمون کنه که ما با بازیکنهای بهتر و تاکتیک پذیرتر اونو خوب انجام بدیم ...
سیستم آلگری یه سیستم ثابت نیست و اون پیرو مکتب فوتبال شناور با دیسیپلینه که البته کارلتو هم داشت ولی خشکتر و با کنترل توپ بیشتر در عوض کندتر چیزی که منو الان نگران میکنه یکی از داست دادن مهره های کلیدیه این فلسفه بازیه و فاصله ذخیره هاشون در بازیهای حساس و مهمتر خلایی که در تعویض پستهای دائمی ایجاد میشه که اگه به تیم خاصی مثل اتلتیکو یا آرسنال بخوریم که ضد حملاتشون با توپهای مستقیمه به مشکل بخوریم که اگه مدافعین کناریمون تو فاز حمله باشن و مدافعین میانی نتونن با سرعت جمع شن میشه بر ضدمون راحت استفاده کرد لچه تو این زمینه خیلی ضعیف بود اما تیمهایی مثل ناپولی و جنووا که مهاجمهای سریع و باهوش دارن میتونن خیلی خطرناک باشن باید 10 هفته صبر کنیم اونموقع میشه قضاوت کرد که آیا یه ساچی دیگه متولد شده یا نه ... .

S@eed
30th August, 2010, 02:26 AM
اینجا هیچکس هیچ بی احترامی به تیم اونا نکرد،همه خوشحال بودن از این ترنسفری که انجام دادیم با اون قیمت و شرایط رویایی

اما اونا همه اش به مسخره گرفتن و حتی بعضیاشون توهین هم کردن

البته باید کلا با کسایی که خودشون رو تافته جدا بافته میدونن بحث نکرد

یه خوبی دیگه هم که داشت خیلی از کسایی رو که طوری دیگه در موردشون فکر میکردیم رو شناختیم

الان تو با همون پستت اندازه ی همه بی احترامی کردی :4:

من پستای 2 طرف رو میخوندم به نظرم پستای بچه های خودمون تحریک کننده تر بود . از این حرفا گذشته از تو که قدیمی و بیشتر به جو آشنا هستی انتظارات بیشتره نه که بیای اینجوری پست بدی. بابا بزارید یه سال راحت باشیم تو رو خدا :4:

پی نوشت : دایی سعید رکوردداره کارت گرفتن در پی افه(جهته اطلاعه دوستانه تازه وارد گفتم:4:)

Rossoneri
30th August, 2010, 02:43 AM
برلوسکنی بعد از بازی مصاحبه کرده و گفته : "خوشحالم که بازیکنی رو در خط حمله خواهیم داشت که میتونه مثل فان باستن باشه (اشاره به زلاتان)"

در ادامه راجع به نقل و انتقالات گفته : "سعی میکنیم روبینیو رو هم بگیریم، و احتمالا با خریدش پنجره نقل و انتقالاتمون بسته میشه".

S@eed
30th August, 2010, 03:03 AM
در ادامه راجع به نقل و انتقالات گفته : "سعی میکنیم روبینیو رو هم بگیریم، و احتمالا با خریدش پنجره نقل و انتقالاتمون بسته میشه".

به این میگن خریده هوشمندانه ! شک نکنید روبینیو رو هم میتونیم مثله زالاتان مفت بخریم . الان توی من چیتی بازیش نمیدن تیمی هم نمیخوادش پس با قیمت خوب میشه خریدش .

samanrossonero
30th August, 2010, 03:22 AM
به این میگن خریده هوشمندانه ! شک نکنید روبینیو رو هم میتونیم مثله زالاتان مفت بخریم . الان توی من چیتی بازیش نمیدن تیمی هم نمیخوادش پس با قیمت خوب میشه خریدش .

سعید احترام تیمای دیگه رو هم نگردار ها،من سیتی تیم بزرگیه و نباید بهش بی احترامی بشه..:dirol::whistle:

من نفهمیدم آخر،الان روبینیو رو می خریم یا ژانویه؟؟؟؟

amirsajjad7
30th August, 2010, 03:35 AM
الان تو با همون پستت اندازه ی همه بی احترامی کردی :4:

من پستای 2 طرف رو میخوندم به نظرم پستای بچه های خودمون تحریک کننده تر بود . از این حرفا گذشته از تو که قدیمی و بیشتر به جو آشنا هستی انتظارات بیشتره نه که بیای اینجوری پست بدی. بابا بزارید یه سال راحت باشیم تو رو خدا :4:

پی نوشت : دایی سعید رکوردداره کارت گرفتن در پی افه(جهته اطلاعه دوستانه تازه وارد گفتم:4:)

آقا سعید ما تو پستامون انصافا فقط از دکی تعریف کردیم و کاری به این که بارسا چیه نداشتیم اما دوستان بارسایی خیلی بد صحبت کردن و حتی به میلان توهین کردن ما پستامون به خودمون برمیگشت اما اونا تحریک کننده بود حرفاشون که خوب من چون ناراحتیشونو درک میکردم اصلن وارد بحث نشدم باهاشون در هر صورت این جا بنظرم جزو دوستانه ترین و مودبترین تایپیکهاست تو همین مدت کوتاهی که اومدم و به اکثر تایپیکها سر زدم ...

در ضمن هر کی هر چی به ذهنش میاد میتونه بگه تا جایی که توهین به دیگران نباشه اینکه یکی از دوستان بارسایی اینطوری برداشت میکنه و بعد هم میگه میلان که هیچی نیست زور داره دیگه و چون حامد جواب داد دیگه ماها چیزی نگفتیم و من بی احترامی ندیدم تو حرفاش ...

البته من قصد دفاع از کسی رو ندارم ولی انتظار هم نداشتم اون همه حمله اونا رو و جواب ندادن مارو اینطوری ببینی در هر صورت شما هم یه میلانی و ما لاقل انتظار بیطرفی داشتیم ... .

Milan
30th August, 2010, 04:12 AM
سلام
طاعات و عبادات قبول!!!
===============================
پیروزی پر گل تیم رو به همه تبریک میگم:yahoo:
امیدوارم این پیروزی ها ادامه دار باشه

amirsajjad7
30th August, 2010, 05:00 AM
خوب یکی اینکه سایت گل پاتو رو به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرده ولی یه ستاره هم کنار رونی گذاشته ما که نفهمیدیم چی شد ؟؟؟!:dirol:
بوریلو گفته میخوام تو تیم ملی بازی کنم و باید در مورد آیندم با مدیر برنامه هام صحبت کنم ...
آلگری هم از جو خوب تیم و روحیه بالا بعد از جذب زلاتان گفته و اینکه روی برد خوب اونا تاثیر داشته ...
پپ هم بعد از پیروزی 3 بر 0 تیمش به تمجید از زلاتی پرداخته و گفته اون یه بازیکن عالیه و براش تو میلان آرزوی موفقیت کرده...
جالبه سایت گل امتیاز رونی رو 9 داده ولی پاتو با 8.5 top of thr match شده ولی خوب تو سایت کالچو هم پاتو بهترین شده و تیاگو سیلوا امتیاز بیشتری گرفته ما که بکلی هنگ کردیم ... :huh:
یه خبر خاله زنکی هم اینکه خانومه ایبرا گفته که نستا خیلی دلرباست:shades2:که این یکی رو خدایی خوب اومده فقط امیدوارم لوندیه نستا :nish:کار دسته میلان نده و تیمو شوت نکنه تو حاشیه ... .

Mr.Maldini
30th August, 2010, 05:51 AM
یه خبر خاله زنکی هم اینکه خانومه ایبرا گفته که نستا خیلی دلرباست:shades2:که این یکی رو خدایی خوب اومده فقط امیدوارم لوندیه نستا :nish:کار دسته میلان نده و تیمو شوت نکنه تو حاشیه ... .
این یه چیز طبیعیه ... همه ی خانم ها (اروپایی و غیر اروپایی هم نداره) وقتی وارد ایتالیا میشن اینقدر از محیط اطرافشون لذت میبرن که بعضی وقت ها یادشون میره مردهای ایتالیایی هم .... :whistle: :4:

amirsajjad7
30th August, 2010, 05:54 AM
چند عکس از بازی میلان لچه و معارفه زلاتان + شادی پس از گل پاتو ...1529
15301531
15321533

C.Maldini
30th August, 2010, 09:25 AM

اصلا" دلیل اینهمه شوق برای گرفتن روبینیو رو نمی فهمم:4: آخه وقتی رونی 2 ساله داره فوق العاده کار می کنه برای چی روبینیوی خوش اخلاق رو بگیریم بزاریم جاش؟نمیشه هم گفت بیاد ذخیره وایسه که.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
از حضور آبیاتی در دروازه تو بازی دیشب خوشحال شدم.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
منم می خواستم بازی رو ببینم :cry: این کارت کوفتی الجزیره چرا نمیاد پس:cry:
==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
واقعا" نشستین با بارسایی ها بحث می کنین؟ وقتی افتخارات اروپایی کل باشگاهشون به اندازه ی مالدینی شد میشه راجع به بزرگیشون فکر کرد!
سر این انتقال هم که به قول احسان یه تیم میلانی دوشیدشون اونیکی ورداشت قصابیشون کرد! بازیکنی که 40 و خورده ای + اتوئو رو داده بودن براش شد 24 میلیون،تازه میگن سود کردیم چون حقوقش رو نمیدیم :rofl:

Milan
30th August, 2010, 11:09 AM
عجب لباس های قشنگی دارن امسال!!!
جایی رو بلدین بشه لباس های اورجینال رو گرفت؟

hamidal
30th August, 2010, 01:04 PM
اصلا" دلیل اینهمه شوق برای گرفتن روبینیو رو نمی فهمم:4: آخه وقتی رونی 2 ساله داره فوق العاده کار می کنه برای چی روبینیوی خوش اخلاق رو بگیریم بزاریم جاش؟نمیشه هم گفت بیاد ذخیره وایسه که.
واقعا" نشستین با بارسایی ها بحث می کنین؟ وقتی افتخارات اروپایی کل باشگاهشون به اندازه ی مالدینی شد میشه راجع به بزرگیشون فکر کرد!
سر این انتقال هم که به قول احسان یه تیم میلانی دوشیدشون اونیکی ورداشت قصابیشون کرد! بازیکنی که 40 و خورده ای + اتوئو رو داده بودن براش شد 24 میلیون،تازه میگن سود کردیم چون حقوقش رو نمیدیم :rofl:
موافقم. روبينيو الان به دردمون نميخوره. اگه ميخوان يه بازيكن گرون بخرن، بهتره دنبال هافبك يا مدافع بزرگ باشن. بازي لچه نشون داد تيم از نظر قدرت هجومي خوبه ولي لچه تيم قابل توجهي نيست كه بتونه قدرت دفاعي تيم يا سرعت و خلاقيت هافبكها رو روش سنجيد.
همه اين خريدايي كه انجام دادن وقتي تيمو كامل ميكرد كه كاكا رو هم تو هافبك ميداشتيم. الان همه اميد خلاقيت تيم به سيدورف سي و چند ساله و زنده شدن دوباره پيرلو هست. البته بازي بواتنگ رو تا حالا نديدم.
جالبه يكي از بارسايي ها يه ضرب المثلي رو در مورد ميلان به كار برده بود كه دقيقا در مورد بارسا صدق ميكنه:
يارب مباد كه گدا معتبر شود.
تا همين يكي دو سال پيش در مورد افتخارات اروپايي بايد با طرفداراي شاختار بحث ميكردن حالا، به پر افتخارترين تيم جهان ميگن هيچي! الان اين مصداق همين ضرب المثله.:biggrin:
يكي ديگه از دوستان بارسايي گفته بود ما از سال 2003 به بعد تيم نشديم، ديگه هر كس يه ذره هم اهل فوتبال باشه ميدونه از سال 2003 به بعد ميلان دو بار تا فينال اروپا رفت و يه سال هم قهرمان شد. معمولا طرفداراي تيمايي كه يهو يه قدرتي به دست ميارن فوتبال دوست قديمي نيستن. اينجور وقتا ثابت ميشه.

Hamed
30th August, 2010, 01:24 PM
دوستان بهتره دیگه این بحث رو هم در مورد اون تیم رها کنیم،به قول معروف آن چه که عیان است چه حاجت به بیان است
============================

من با خرید روبینیو موافقم!

روبینیو دقیقا میتونه توی پست سیدورف بازی کنه و ما دیگه مجبور نیستیم سیدورف رو توی ترکیب بذاریم و از اون به عنوان تعویضی استفاده می کنیم

ببینیم گالیانی این چند میتونه بگیره:4:

Milan
30th August, 2010, 01:28 PM
آقا چه کار دارین با بارسلونا؟؟:aggressive:
مدیر های به این خوبی داره که راحت خام میشن بازیکن 80 میلیونی+اتوئو رو شرایطی میفروشن به ما؟؟؟:yahoo:
خدا رو چه دییدن با این مدیرایی که اینا دارن شاید کالادزه رو با مسی معاوضه کردن:lol:

S@eed
30th August, 2010, 01:50 PM

وحید ما امسال قراره توی 3 جام شرکت کنیم . جای پاتو و رونی کی رو داریم بزاریم ؟! روبینیو هم میتونه مهاجم بازی کنه هم باله سمته چپ . اگه روبینیو بیاد روی فرم خیلی به کارمون میاد . تازه مفت باشه کوفت باشه :4:

==============================

بچه ها پسر عمم دیشب بهم زنگ زد بهم گفت میدونی الان کجام ؟! گفتم نه کجایی ؟ گفت میلانم جلوی ورزشگاهه سن سیرو ! :cry: منم میخوام :cry: بچه ها میگفت فضا اینجا واقعا مثله فیلمای مافیاییه که می بینیم خیابونا سنگ فرش همه هم عشقه لامبورگینی و موتور دارن یه لجظه یه صدای موتور اومد کرک و پرم ریخت:whistle: بهش گفتم یه پیراهنه پیپو برام بیاره گفت مردک امروز یکشنبست تعطیله ! لعنت به این شانس ! لعنت به خدمت ! :cry:

samanrossonero
30th August, 2010, 01:56 PM
بچه ها بحث بی خود نکنین..
میلان پر افتخارترین تیم جهانه و ما نباید به هر بحثی تن بدیم..
میلان مث یه پادشاه میمونه که ممکنه چندتا کارگر نو کیسه فحشش بدن،باید بره دعوا راه بندازه؟؟
سلطان فوتبال جهان منزلتش خیلی بالاتر از اینه که بخواد با هر تیمی وارد جدل بشه،این نشونه بزرگ و بی همتا بودن ماست که اینجوری همه کینه دارن از ما..

Silvio Berlusconi Hints At More Milan Arrivals With Robinho Of Manchester City In Mind (http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/30/2094702/silvio-berlusconi-hints-at-more-milan-arrivals-with-robinho)

یکی بیاد خبر صحیح روبینیو رو بده،کی میخریمش؟؟
باز برلو شخصآ گفته روبینیو رو می خوایم..
سیلویو گفته ما اگه احساس کنیم بازیکن دیگه ای رو نیاز داریم قبل از اینکه پنجره نقل و انتقالات بسته بشه میخریمش..

S@eed
30th August, 2010, 02:04 PM
اگه برلو یه دفاعه کنارم میخرید دیگه عالی میشد !

D JoKeR
30th August, 2010, 02:13 PM
منم با اومدن روبینیهو موافقم خیلی میتونه بهمون کمک کنه و اینکه سال دیگه احتمال زیاد ما رونیالدینیهو رو نخواهیم داشت(در حالیکه به مسئولان میلان قول داده که تمدید کنه یه جایی خوندم البته)ولی اگه بره دیگه مشکل برای وینگر چپ نداریم و اینکه حتی برای پست سیدورف و وینگر هم اگه پاتو یا رونی نباشن تا زمانی که از مصدومیت یا محرومیت برگردن غم نداریم

S@eed
30th August, 2010, 02:17 PM
داریوش انصافا خبرای روبینیو رو اینجا نذار ! هر چی خبر از بازیکنای مختلف گذاشته این چند سال یکیشون از صد کیلومتری باشگاه میلان هم رد نشد ! :aggressive: :4:

پی نوشت : حامد قبلا چند تا کاکا داشتیم اینجا ؟! یه لیستی تهیه کن بزار بچه ها یادمون بیان :4:

Hamed
30th August, 2010, 02:23 PM
داریوش انصافا خبرای روبینیو رو اینجا نذار ! هر چی خبر از بازیکنای مختلف گذاشته این چند سال یکیشون از صد کیلومتری باشگاه میلان هم رد نشد ! :aggressive: :4:

پی نوشت : حامد قبلا چند تا کاکا داشتیم اینجا ؟! یه لیستی تهیه کن بزار بچه ها یادمون بیان :4:

مرحوم مغفور امین کاکا (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=11)

بانو انلی کاکا (بعدها به یوزر دلارام تغییر پیدا کرد)

سیاوش کاکا (همون 'kaka)

جناب آقای وحید کاکا (همین وحیده خودمون)

حضرت عالیقدر حجت الاسلام و المسلمین حامد کاکا

مجید کاکا (Kaka&majid)

کاکا22

داریوش کاکا

من همینا رو یادم میاد:4:

samanrossonero
30th August, 2010, 02:26 PM
مرحوم مغفور امین کاکا

بانو انلی کاکا

سیاوش کاکا

جناب آقای وحید کاکا

حضرت عالیقدر حجت الاسلام و المسلمین حامد کاکا

مجید کاکا

کاکا22

من همینا رو یادم میاد:4:

اینو یادت رفت،حجت کاکا...hojatkaka
اسمش حجت خرسند هست،من الان باهاش میچتم اما هرچی می گم برگرد ناز می کنه میگه نه..

Hamed
30th August, 2010, 02:29 PM
اسمش حجت خرسند هست،من الان باهاش میچتم اما هرچی می گم برگرد ناز می کنه میگه نه..

همون بهتر که بر نمیگرده!

خوشم از کسی که طرفدار اون یارو م.ا باشه نمیاد:31:

S@eed
30th August, 2010, 02:29 PM

جونه من برش نگردون یعنی یه پستای فوتبالی میداد در حده رنگین کمان ! :blink:

حامد میموردی آیدیشونم بزاری؟:aggressive: مجید کاکا کدومشون بود ؟:4:

ادیت:سعید گذاشتم برو نگاه کن:4:

D JoKeR
30th August, 2010, 02:36 PM

خبر زلاتیو هونتلار خدابیارمرز رو من اومدم گفتم حاج سعید رضوی:4:
خوب وقتی تیم دنبالشون نمیره من چه کنم؟:dirol:منم خبر نذاشتم که گفتم موافقم چون بدردمون میخوره مخصوصا با این قیمت(همش سوده):yahoo:

samanrossonero
30th August, 2010, 02:39 PM
آره از اون جبهست..
منم باهاش سر همین قضیه ها زیاد بحث می کنم..
چندبارم به شخصیتای محبوبش فحش دادم..
بچه بدی نیست،حالا طرفدار اون ازگله،طرفدار اینتر که نیست.. (شوخی کردم باز نریزین اینجا امین و دار و دستش)

samanrossonero
30th August, 2010, 02:40 PM
خبر زلاتیو هونتلار خدابیارمرز رو من اومدم گفتم حاج سعید رضوی:4:
خوب وقتی تیم دنبالشون نمیره من چه کنم؟:dirol:منم خبر نذاشتم که گفتم موافقم چون بدردمون میخوره مخصوصا با این قیمت(همش سوده):yahoo:

داریوش سعید یه زری میزنه تو بگو چشم و زر نزن دیگه،منم مجبور می کنی بیام زر زر کنم تو یه اسپم..:ghelioon:

DakmaN
30th August, 2010, 02:44 PM
الان هستش و همه پستاتون رو داره میخوونه :4: . با یه ای دی جدید میاد . گفته لو ندم ای دی ش رو :4: .

همتون رو شناخت :4:

پ.ن : حامد بازم که بهنام رو نگفتی :butcher:

S@eed
30th August, 2010, 02:53 PM
همون بهتر که بر نمیگرده!

خوشم از کسی که طرفدار اون یارو م.ا باشه نمیاد:31:

واقعا ؟! :31: حالا که اینجور شد اگه برگرده اینجا هم با یه کودتا سرشو می کنیم زیره آب! :aggressive:

پی نوشت : بچه ها پنجره ی ترنسفر کی بسته میشه؟

samanrossonero
30th August, 2010, 03:01 PM
بچه ها من با حجت رفیقم،حالا یه اعتقادی داره،شاید اگه واقعیت ها رو بفهمه نظرش عوض بشه..
بچه ها یکی بیاد سریع بگه به جز میلان و من سیتی کی دنبال زلاتان بود امسال؟؟
پیشنهاد من سیتی چقدر بود؟؟
40 تا؟؟

Rossoneri
30th August, 2010, 04:05 PM

وحید اشتباه میکنی، علاوه بر اینکه تو 3 جام باید بجنگیم و به بیشتر از 3 بازیکن آماده و خوب برای خط حمله احتیاج داریم، مصدومیت ها رو هم در نظر بگیر. همین پاتو که اینقدر حضورش برای تیم حیاتیه در صورت مصدومیتش (که احتمالش هم در حد نستا زیاده!) باید آباته بیاد بجاش بازی کنه!!

من میگم اضافه شدن روبینیو لازمه! منتها اصلا فکر نمیکردم برلوسکنی بعد از خرید زلاتان به روبینیو هم فکر کنه:4:

در ضمن گفته میشه بوریلو احتمال داره از تیم بره (احتمالا به یوونتوس) و روبینیو جای اون رو پر میکنه. نکته بعدی اینه که میشه با قیمت خیلی خوبی بدست آوردش. انصافا تو جام جهانی که بهترین بازیکن برزیل بود. الان صحبت از 10 میلیون یورو برای خرید کاملش هست! گرچه به احتمال بسیار زیاد این رو هم قرضی میگیریم، اما چیزی که مشخصه یه قرارداد زلاتانی دیگه در انتظار روبینیو 26 ساله است. حتی اگه لازمش نداشتیم هم نمیتونستم چشمم رو روی این انتقال ببندم!:4:

دیشب یه سوپر سیو خوب هم آخرای بازی داشت. بعدش هم به سبک بوفون خوشحالی کرد:4:

لینک این خبر خاله زنکی رو بذار ببینم:4:

روبینیو دقیقا میتونه توی پست سیدورف بازی کنه و ما دیگه مجبور نیستیم سیدورف رو توی ترکیب بذاریم و از اون به عنوان تعویضی استفاده می کنیم

حامد شوخی میکنی؟ روبینیو تو پست سیدورف؟!!

ترکیب میلان در حال حاضر با همین وضعیت بالانس نیست و وضعیت تهاجمی خیلی سنگینی میکنه. این وقتی معلوم میشه که مثل فصل پیش مقابل تیمهای خوب مثل منچستر و اینتر قرار بگیریم. اونوقت جای یکی از نقاط هافبک 3 نفره مون رو هم با روبینیو پر کنیم؟:4:

همچین چیزی غیر ممکنه، اون 3 هافبک میانی باید هافبک میانی باشن:4: یعنی حتی سیدورف که بازیکن تهاجمی حساب میشه دیروز تو ترکیب اضافی بود و فکر میکنم به این دلیل که حریف ضعیف بود تو ترکیب قرار گرفت. با توجه به ضعف پیرلو در کارهای دفاعی دو هافبک کناریش حتما باید خصوصیات دفاعی داشته باشن یعنی مثلا آمبرو و فلامینی کنارش بازی کنن یا اگه سیدورف بازی میکنه دستورات دفاعی داشته باشه.

حتی تو این ترکیب مدافعای کناری کمتر نفوذ میکنن که دیدم بعضی هاتون هم اشاره کرده بودین. چون دو بازیکن بال فوق تهاجمی داریم (پاتو و رونالدینیو) که همیشه کناره های محوطه جریمه بازی میکنن و کلا ترکیب خیلی تهاجمیه امکان نفوذ زیاد برای مدافعای کنار نیست. در بهترین حالت یکی از مدافعای کناری نفوذ میکنه و مدافع کناری سمت دیگه عقب میمونه تا روی ضدحمله گرفتار نشیم.

نه، اگه روبینیو بیاد مطمئنا برای یکی از 3 پست خط حمله استفاده میشه، که همه رو هم میتونه به خوبی پر کنه.

اگه برلو یه دفاعه کنارم میخرید دیگه عالی میشد !

داریم با بارسا برای مکسول مذاکره میکنیم، مدیر برنامه هاش خود رایولا مدیر برنامه های زلاتان هست و بارسا هم با اومدن آدریانو نیازی بهش نداره. احتمالش زیاده تا فردا که روز آخر نقل و انتقالات هست مکسول هم به تیم اضافه بشه. حالا خبرش رو با بقیه خبرها میذارم.

---------------------------------------

راجع به این بحث هایی که صحبت کردید، من اصلا تا بحال به کلوپ تیم های دیگه نرفته بودم اما کنجکاو شدم ببینم چی شده. چند صفحه آخر کلوپ بارسا رو خوندم و واقعا ناراحت شدم. من نمیدونم کی چی گفته بود که بخوان همچین حرفایی بزنن اما فکر میکنم تو جنگ جهانی اول و دوم هم هیچکدوم از طرفین اینقدر از طرف دیگه نفرت نداشتن!

ناراحت شدن از خرید اشتباه تیمشون یا طرفداری از تیمشون در هر حالتی و غیره جداست، اما یه جمله ای مثل "فعلا اونا از دیدن تیتاب سرمست هستن" اینقدر زشته که واقعا آدم میمونه کسی که همچین حرفی رو میزنه چی با خودش فکر میکرده.

گیرم که ما بیش از حد خوشحال باشیم، یعنی دیدن خوشحالی بقیه اینقدر واسه یه عده سخته؟

Zidane
30th August, 2010, 04:24 PM

جالبه يكي از بارسايي ها يه ضرب المثلي رو در مورد ميلان به كار برده بود كه دقيقا در مورد بارسا صدق ميكنه:
يارب مباد كه گدا معتبر شود.
تا همين يكي دو سال پيش در مورد افتخارات اروپايي بايد با طرفداراي شاختار بحث ميكردن حالا، به پر افتخارترين تيم جهان ميگن هيچي! الان اين مصداق همين ضرب المثله.:biggrin:
يكي ديگه از دوستان بارسايي گفته بود ما از سال 2003 به بعد تيم نشديم، ديگه هر كس يه ذره هم اهل فوتبال باشه ميدونه از سال 2003 به بعد ميلان دو بار تا فينال اروپا رفت و يه سال هم قهرمان شد. معمولا طرفداراي تيمايي كه يهو يه قدرتي به دست ميارن فوتبال دوست قديمي نيستن. اينجور وقتا ثابت ميشه.

آقا چه کار دارین با بارسلونا؟؟:aggressive:
مدیر های به این خوبی داره که راحت خام میشن بازیکن 80 میلیونی+اتوئو رو شرایطی میفروشن به ما؟؟؟:yahoo:
خدا رو چه دییدن با این مدیرایی که اینا دارن شاید کالادزه رو با مسی معاوضه کردن:lol:

ایول:lol::rofl:
بحث افتخارات که میشه بهتره سکوت کنند:lol:

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

میلان آماده تلاش برای جذب روبینیو

به نظر می رسد که در صورت آمدن روبینیو به ترکیب روسونری، مارکوبوریله لو می بایست به دنبال تیم جدیدی برای خودش باشد

2010/8/30

سایت گل- انتظار می رود که سران باشگاه میلان پیش از پایان یافتن فرصت بازار نقل و انتقالات تابستانی، برای جذب روبینیو، ستاره برزیلی باشگاه منچسترسیتی وارد عمل شوند. وبلاگ روسونری بلاگ در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران منچسترسیتی ممکن است ستاره خود را با قیمت 10 میلیون یورو به فروش برسانند ،چرا که می بایست تا پیش از پایان یافتن مهلت بازار نقل و انتقالات تابستانی تعداد بازیکنانشان را به حد نصاب برسانند.
ویچنتزو مورابیتو، ایجنت فیفا که در انتقال احتمالی روبینیو به رختکن میلان نقش مهمی ایفا کرده در صحبتهایی اعلام کرد که احتمال انتقال روبینیو به ایتالیا بسیار پررنگ است و در این رابطه گفت:« انتقال روبینیو به میلان، یکی از گزینه های کاملا مقدور است. ستاره برزیلی نقشی در برنامه های مربی منچسترسیتی ندارد و سران باشگاه میلان آماده اند تا با ارائه قیمتی مناسب روبینیو را به خدمت بگیرند. تنها بحث مطرح این است که روبینیو در بازار نقل و انتقالات تابستانی به سن سیرو منتقل می شود و یا در ژانویه.»

پیوستن روبینیو به سن سیرو به منزله نشان دادن دربهای خروجی به مارکو بوریه لو، یکی از بازیکنان مطرح روسونری است. این ستاره پس از پیوستن زلاتان به رختکن میلان، برای راهیابی به ترکیب اصلی تیمش با مشکلاتی مواجه خواهد بود.
بوریه لو در این رابطه گفت:« من شاید تیم را ترک کنم. یووه؟ این احتمال را رد نمی کنم ولی باید با مدیر برنامه هایم به صحبت بپردازم.»

amirsajjad7
30th August, 2010, 04:53 PM
عجب لباس های قشنگی دارن امسال!!!
جایی رو بلدین بشه لباس های اورجینال رو گرفت؟

برای لباس اصل اگه بدونه شماره میخوای یکی دو ماه دیگه نمایندگی آدیداس تو پل رومی گفته همه سایزشو میارم ...
ظاهرا کار روبینیو 3 شنبه قطعی میشه :blink:وبوریلو به عنوان بخشی از قرار داد به این تیم میره یاد اون فصل رویایی که کاستا و سوپر پیپو رو خریدیم افتادم واقعا اگه رونی بیاد میلان خارق العاده میشه همین الان سایت گل نوشته میلان 100 گل میزنه تو این فصل کالچو و خط حملش به بارسا رسیده که با اومدن روبی قویترین میشیم بدون شک من همچنان خبر رو باورم نمیشه ...

C.Maldini
30th August, 2010, 05:00 PM
در ضمن گفته میشه بوریلو احتمال داره از تیم بره (احتمالا به یوونتوس) و روبینیو جای اون رو پر میکنه. نکته بعدی اینه که میشه با قیمت خیلی خوبی بدست آوردش. انصافا تو جام جهانی که بهترین بازیکن برزیل بود. الان صحبت از 10 میلیون یورو برای خرید کاملش هست! گرچه به احتمال بسیار زیاد این رو هم قرضی میگیریم، اما چیزی که مشخصه یه قرارداد زلاتانی دیگه در انتظار روبینیو 26 ساله است. حتی اگه لازمش نداشتیم هم نمیتونستم چشمم رو روی این انتقال ببندم!:4:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
داریم با بارسا برای مکسول مذاکره میکنیم، مدیر برنامه هاش خود رایولا مدیر برنامه های زلاتان هست و بارسا هم با اومدن آدریانو نیازی بهش نداره. احتمالش زیاده تا فردا که روز آخر نقل و انتقالات هست مکسول هم به تیم اضافه بشه. حالا خبرش رو با بقیه خبرها میذارم.

-وات دِ هِل؟:4: 10 میلیون گفتن؟ پس همون با 5 میلیون میاریمش دیگه:4:
خیلی کمه که،من فکر کردم حداقل یه 20-25 میلیون پوندی میخوان براش..با این قیمت که بیاد پس میشه همون جایگزین بازیکنایی که اون جلو داریم..اینجوری منم موافقم...خبراش هم خیلی امیدوار کنندست.

FIFA agent Vincenzo Morabito confirmed, speaking of the possible landing Robinho at Milan, the absolute viability of the deal: "Robinho has a deal with Milan absolutely feasible. The Brazilian is no longer in plans Manchester City and AC Milan has long been waiting for him. It remains only to understand if he will arrive immediately or January

اینجوری که تو سایتای میلانی هست خیلی احتمال اومدن روبینیو بالاست.
به نقل از اسکای دیگه قرارداد رو بستیم و فردا روبینیو با لباس میلان عکس میگیره:4:

-این هانتلار چرا نمیره پس؟ همینجوریش به بوریلو بازی نمیرسه به هانتر خیلی بعیده برسه..امیدوارم این دیشب دعوت نشدنش برای این باشه که الان داره تو آلمان با شالکه تمرین می کنه! به نقل از اسکای تقریبا" دیگه رفتنش به شالکه قطعی شده http://www.skysports.com/story/0,19528,11863_6343365,00.html

-کالادزه ی #$%^ هم زودتر باید ول کنه بره دیگه...مفتی هم بره خوبه،حقوقش خیلی بالاست باید زودتر اون پولو آزاد کنیم..یه خبرایی بود که جنوا می خوادش.

-گالیانی انگار با رایولا یه مذاکراتی سر مکسول داشته..نمیدونم بازیکن خوبی هست یا نه، تو اینتر و بارسا که فکر کنم همیشه ذخیره بود...البته با این وضعت مذاکرات گالیانی به قول کوروش لیورپولی احتمالا" بارسا یه چیزی هم بهمون میده برای خریدن مکسول:4:

-دقت کردین این تابستون برای تیم فقط 2-3 میلیون خرج کردیم:rofl: اگه هانتلار رو هم 14 تا بفروشیم امسال تابستون هم کلی سود داشتیم تو نقل و انتقالات:dirol:

Rossoneri
30th August, 2010, 05:01 PM
آمار بازی دیشب رو که نگاه میکنیم از لحاظ تیمی که خیلی سرتر بودیم اما یک سری آمار فردی جالب از بازی دیشب :

توپ گیری :

Giulio Donati (LECCE) 28
Thiago Emiliano da Silva (MILAN) 19
Alessandro Nesta (MILAN) 18
Antonio Rosati (LECCE) 18
Djamel Mesbah (LECCE) 17
Luca Antonini (MILAN) 16

پاس های صحیح :

Andrea Pirlo (MILAN) 74
Thiago Emiliano da Silva (MILAN) 67
Alessandro Nesta (MILAN) 63
Luca Antonini (MILAN) 50
Ronaldo de Assis Moreira (MILAN) 47
Daniele Bonera (MILAN) 46

شوت به دروازه :

Alexandre Rodrigues da Silva (MILAN) 6
Thiago Emiliano da Silva (MILAN) 4
Ernesto Javier Chevantón Espinosa (LECCE) 4
Clarence Seedorf (MILAN) 3
Filippo Inzaghi (MILAN) 3
Marco Borriello (MILAN) 3

همونطور که حتما متوجه شدید، نکته جالب اینجاست که تیاگو سیلوا در هر سه مورد نفر دوم هست. یعنی بیشترین توپ گیری رو بین مدافعین میلان داشته، بعد از پیرلو بیشترین پاس صحیح رو داده و تو کار بازیسازی شرکت داشته و حتی دومین بازیکن از لحاظ شوت به دروازه است که واقعا آمار خیره کننده ای هست. یعنی در کارهای دفاعی به خوبی نستا بوده، و درکارهای تهاجمی هم فوق العاده موثرتر از حتی هافبک های تیم. این آمار به سادگی ارزش سیلوا رو نشون میده.

یک نکته دیگه هم شرکت خوب همه بازیکنها در حمله است. بجز پاتو که بخاطر فرارهای سریعش بیشترین شوت به سمت دروازه رو داره، میبینیم که اکثر مهاجمان و هافبک ها هم (با توجه به اینکه رونالدینیو و آمبروسینی هم حداقل هر کدوم 2 یا 3 شوت به دروازه داشتن) در موقعیت گلزنی قرار میگیرن. قرار گرفتن بازیکنان مختلف در موقعیت گلزنی و نه فقط یک بازیکن انعطاف پذیری ترکیب و بازیکنان رو نشون میده.

amirsajjad7
30th August, 2010, 05:16 PM
وحید اشتباه میکنی، علاوه بر اینکه تو 3 جام باید بجنگیم و به بیشتر از 3 بازیکن آماده و خوب برای خط حمله احتیاج داریم، مصدومیت ها رو هم در نظر بگیر. همین پاتو که اینقدر حضورش برای تیم حیاتیه در صورت مصدومیتش (که احتمالش هم در حد نستا زیاده!) باید آباته بیاد بجاش بازی کنه!!

من میگم اضافه شدن روبینیو لازمه! منتها اصلا فکر نمیکردم برلوسکنی بعد از خرید زلاتان به روبینیو هم فکر کنه:4:

دیشب یه سوپر سیو خوب هم آخرای بازی داشت. بعدش هم به سبک بوفون خوشحالی کرد:4:

لینک این خبر خاله زنکی رو بذار ببینم:4:

حامد شوخی میکنی؟ روبینیو تو پست سیدورف؟!!

ترکیب میلان در حال حاضر با همین وضعیت بالانس نیست و وضعیت تهاجمی خیلی سنگینی میکنه. این وقتی معلوم میشه که مثل فصل پیش مقابل تیمهای خوب مثل منچستر و اینتر قرار بگیریم. اونوقت جای یکی از نقاط هافبک 3 نفره مون رو هم با روبینیو پر کنیم؟:4:

همچین چیزی غیر ممکنه، اون 3 هافبک میانی باید هافبک میانی باشن:4: یعنی حتی سیدورف که بازیکن تهاجمی حساب میشه دیروز تو ترکیب اضافی بود و فکر میکنم به این دلیل که حریف ضعیف بود تو ترکیب قرار گرفت. با توجه به ضعف پیرلو در کارهای دفاعی دو هافبک کناریش حتما باید خصوصیات دفاعی داشته باشن یعنی مثلا آمبرو و فلامینی کنارش بازی کنن یا اگه سیدورف بازی میکنه دستورات دفاعی داشته باشه.

حتی تو این ترکیب مدافعای کناری کمتر نفوذ میکنن که دیدم بعضی هاتون هم اشاره کرده بودین. چون دو بازیکن بال فوق تهاجمی داریم (پاتو و رونالدینیو) که همیشه کناره های محوطه جریمه بازی میکنن و کلا ترکیب خیلی تهاجمیه امکان نفوذ زیاد برای مدافعای کنار نیست. در بهترین حالت یکی از مدافعای کناری نفوذ میکنه و مدافع کناری سمت دیگه عقب میمونه تا روی ضدحمله گرفتار نشیم.

نه، اگه روبینیو بیاد مطمئنا برای یکی از 3 پست خط حمله استفاده میشه، که همه رو هم میتونه به خوبی پر کنه.

---------------------------------------

راجع به این بحث هایی که صحبت کردید، من اصلا تا بحال به کلوپ تیم های دیگه نرفته بودم اما کنجکاو شدم ببینم چی شده. چند صفحه آخر کلوپ بارسا رو خوندم و واقعا ناراحت شدم. من نمیدونم کی چی گفته بود که بخوان همچین حرفایی بزنن اما فکر میکنم تو جنگ جهانی اول و دوم هم هیچکدوم از طرفین اینقدر از طرف دیگه نفرت نداشتن!

ناراحت شدن از خرید اشتباه تیمشون یا طرفداری از تیمشون در هر حالتی و غیره جداست، اما یه جمله ای مثل "فعلا اونا از دیدن تیتاب سرمست هستن" اینقدر زشته که واقعا آدم میمونه کسی که همچین حرفی رو میزنه چی با خودش فکر میکرده.

گیرم که ما بیش از حد خوشحال باشیم، یعنی دیدن خوشحالی بقیه اینقدر واسه یه عده سخته؟

زرنگ شما هر وقت لینک خبراتو دادی ما هم میدیم :happy:...

حامد مزاح کردی دیگه گفتی میتونه جای سیدورف بازی کنه :snitch:پسر خوب روبی فقط وینگره موفقیه و حتی مهاجم نوکه خوبی هم نیست هر چند به عنوان یه وینگر خیلی قبولش دارم عالیه ...

این لینک خبر جذب مکسول رو بده شاید ما هم یه فکری به حالت کردیم کوروش خان ...:nish:

ولی جدا از شوخی شبکه کابلی استان میلان با این مادل صحبت کرده و دوستام برام گفتن ...

این بحث بارسا رو هم ول کنید دیگه ... .

Rossoneri
30th August, 2010, 05:23 PM
تا فردا شب که پایان پنجره نقل و انتقالات هست، پنج مورد انتقال دیگه در ترکیب این فصل میلان ممکنه اتفاق بیافته.

اولین بازیکن روبینیو هست که خیلی به میلان نزدیک شده. همونطور که وحید نقل قول کرد مرابیتو که از ایجنت های فیفا هست گفته روبینیو در حال حاضر با میلان به توافق رسیده، مسئله اینجاست که این انتقال الان صورت میگیره یا در ژانویه. با توجه به کیفیت روبینیو و این مسئله که تیمهایی مثل یوونتوس و اینتر و بارسا به دنبالش هستن و خیلی بیشتر از ما هم بهش نیاز دارن، خرید روبینیو با شرایط مناسب از خرید زلاتان کم نداره و میتونه یه سوپرخرید دیگه باشه.

دومین بازیکنی که مطمئنا هم جابجا میشه هونتلار هست که بنظر میرسه با شالکه به توافق رسیده و بزودی خبر رسمیش اعلام میشه.

سومین بازیکن کالادزه هست که احتمالا به جنوا میره، حالا یا قرضی یا بطور دائم که واقعا مهم نیست، مهم اینه که فقط بره!

چهارمین بازیکن مکسول هست که با توجه به اینکه بارسلونا آدریانو رو خریده و نیازی بهش نداره به سادگی میتونه منتقل بشه. مدیر برنامه هاش هم که رایولا هست و احتمالا بارسا هم میخواد از شر بازیکنی که رایولا مدیر برنامه هاش هست و بهش احتیاجی هم نداره راحت بشه! بنظر میرسه این بازیکن رو هم میشه با قیمت خیلی مناسب خرید و باید انتظارش رو داشت. مکسول 29 ساله است و اضافه شدنش به تیم خیلی میتونه مفید باشه. اگه زامبروتا رو مدافع راست بدونیم، بازیکنی برای پوشش آنتونینی نداریم. (یانکلووسکی حساب نمیشه:4:)

نهایتا پنجمین بازیکن بوریلو هست که در صورت اومدن روبینیو ممکنه مثل هونتلار از تیم بره، خودش گفته من در اوج دوران بازیم هستم و باید جای ثابت داشته باشم. به تیم ملی هم فکر میکنه و منطقیه که به فکر رفتن باشه. این انتقال هم دور از انتظار نیست.

اما مسئله اینجاست که فقط 1 روز تا پایان مهلت نقل و انتقال بازیکن مونده و خیلی سخته که بشه در طول این 1 روز و نیم همه این انتقالات صورت بگیره، در هر حال چیزی که مشخصه اینه که 1 روز پر از خبر و اتفاق دیگه در انتظار میلان هست!

Rossoneri
30th August, 2010, 05:50 PM
مصاحبه کامل برلوسکنی بعد از بازی با گازتا که راجع به موارد مختلفی صحبت کرده :

گفته همیشه هدف ما قهرمانی بوده، دو سال گذشته خوب پیش نرفت اما یادآوری میکنم که فقط 3 سال پیش ما جام باشگاه ها اروپا و جهان رو بردیم.

راجع به پاتو گفته همه جا میتونه بازی کنه و درباره رونالدینیو گفته دوران ورزشی اش در میلان به پایان میرسه.

در مورد آلگری گفته : "آلگری خوب شروع کرد و استقبال خوبی از طرف هواداران و بازیکنان ازش شد" همچنین گفته آلگری به ایده هایی که باشگاه و مسئولین بهش میدن گوش میده و روی تصمیماتش اثر میده در حالی که با مربی های قبلی یعنی لئوناردو و آنجلوتی اینطور نبود.

در نهایت در مورد اینکه روبینیو به میلان میاد یا نه میگه : "احتمالات زیادی هست!". حتما اینم قضیه همون زلاتان هست که ازش پرسیدن میاد یا نه و گفته بود "کی میدونه؟":4:

و البته ازش پرسیدن تکلیف بوریلو چی میشه که گفته خودش تصمیم میگیره.

-------------------------------------------

اما در مورد روبینیو، مسئولین میلان در ساعات آتی به منچستر میرن تا مذاکرات رو نهایی کنن. منچستر درخواست 18 میلیون یورو به علاوه پرداخت های اضافه داره که گفته میشه میلان 15 میلیون پیشنهاد میده.

البته شانس زیادی وجود داره که قرارداد قرضی با اختیار خرید بسته بشه. حقوقش به احتمال زیاد فصلی 5 میلیون خواهد بود و امکان اینکه بوریلو به عنوان بخشی از قرارداد به منچستر سیتی بره، هست.

البته احتمالش خیلی ضعیفه بوریلو به من سیتی بره، در حالی که احتمال بسیار بالایی وجود داره که به یوونتوس بره.

----------------------------------------

این لینک خبر جذب مکسول رو بده شاید ما هم یه فکری به حالت کردیم کوروش خان ...

باور کن این خبر که همه جا هست، اگه جایی رفتی و نبود هر چی خواستی بگو:4: گل دات کام ، روسونری بلاگ ، اسکای اسپورت و ...

cybex
30th August, 2010, 07:22 PM
آمار بازی دیشب رو که نگاه میکنیم از لحاظ تیمی که خیلی سرتر بودیم اما یک سری آمار فردی جالب از بازی دیشب :

توپ گیری :

giulio donati (lecce) 28
thiago emiliano da silva (milan) 19
alessandro nesta (milan) 18
antonio rosati (lecce) 18
djamel mesbah (lecce) 17
luca antonini (milan) 16

پاس های صحیح :

andrea pirlo (milan) 74
thiago emiliano da silva (milan) 67
alessandro nesta (milan) 63
luca antonini (milan) 50
ronaldo de assis moreira (milan) 47
daniele bonera (milan) 46

شوت به دروازه :

alexandre rodrigues da silva (milan) 6
thiago emiliano da silva (milan) 4
ernesto javier chevantón espinosa (lecce) 4
clarence seedorf (milan) 3
filippo inzaghi (milan) 3
marco borriello (milan) 3

همونطور که حتما متوجه شدید، نکته جالب اینجاست که تیاگو سیلوا در هر سه مورد نفر دوم هست. یعنی بیشترین توپ گیری رو بین مدافعین میلان داشته، بعد از پیرلو بیشترین پاس صحیح رو داده و تو کار بازیسازی شرکت داشته و حتی دومین بازیکن از لحاظ شوت به دروازه است که واقعا آمار خیره کننده ای هست. یعنی در کارهای دفاعی به خوبی نستا بوده، و درکارهای تهاجمی هم فوق العاده موثرتر از حتی هافبک های تیم. این آمار به سادگی ارزش سیلوا رو نشون میده.

یک نکته دیگه هم شرکت خوب همه بازیکنها در حمله است. بجز پاتو که بخاطر فرارهای سریعش بیشترین شوت به سمت دروازه رو داره، میبینیم که اکثر مهاجمان و هافبک ها هم (با توجه به اینکه رونالدینیو و آمبروسینی هم حداقل هر کدوم 2 یا 3 شوت به دروازه داشتن) در موقعیت گلزنی قرار میگیرن. قرار گرفتن بازیکنان مختلف در موقعیت گلزنی و نه فقط یک بازیکن انعطاف پذیری ترکیب و بازیکنان رو نشون میده.می تونم بپرسم ین آمار ها رو از گجا گرفتی؟

amirsajjad7
30th August, 2010, 07:29 PM
بچه ها یه چیز جالب:cools: ما تو سال 2003 و 2007 که قهرمان اروپا شدیم تو دوره مقدماتی تو گروه g بودیم الانم تو همین هفتمین گروهیم:whoow: و جالبتر اینکه از وقتی لیگ قهرمانان 8 گروهی شده ما فقط همون سالهای قهرمانیمون تو این گروه بودیم من خرافاتی نیستما :33:اما خوب چون هفت مهرم از بچگی این عدد رو دوست داشتم و بهش از اون موقع تو روابط مختلف دقت میکردم یعنی حاضرم سر قهرمانی امسال میلان تو اروپا با کل فروم شرط ببندم :sigar:...
دیگه اینکه پاتو 43 گل تو 96 بازی برای میلان زده که برای یه مهاجم دوم اونم تو این سن وسال بینظیره ... .
در مورد روبینیو هم من خوندم میلان میتونه با 10 میلیون بخرتش ولی پیشنهاد میلان قرضی با شرط خرید خواهد بود با حقوق سالیانه 5 میلیون ... .

Milan
30th August, 2010, 09:51 PM
برای لباس اصل اگه بدونه شماره میخوای یکی دو ماه دیگه نمایندگی آدیداس تو پل رومی گفته همه سایزشو میارم ...

آدرس تهرانه که....
مشهد نمایندگی چیزی نداره؟؟؟:ghelioon:
====================================
راستی یادتونه قبل از خرید زلاتان گفتم که امسال میلان داره همون میلان کبیر میشه
همه تون توپیدین!!!:happy:
حالا تحویل بگیرین!!!:dirol:

Amin
30th August, 2010, 10:16 PM
با تاخیر خیلی زیاد منم برد رو خدمت دوستان تبریک میگم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشه و با جذب روبینیون قدرت تیم بیشتر بشه تا بتونیم ناکامی های 2-3 سال اخیر توی دربی رو جبران کنیم.

Zidane
30th August, 2010, 10:21 PM
آدرس تهرانه که....

آدرسشو تو مشهد گیر آوردی به منم بده :friends:

امسال سال بازگشت به اوجه:Punk:

amirsajjad7
31st August, 2010, 12:15 AM
تو تهرانم فکر نمیکنم داشته باشه جای دیگه !!! مشهد که خیلی بعیده اما فردا رد شدم میپرسم حتما ...

خوب این رایولا هم که مثل واتو واتو اینجا اونجا وهمه جا هست توی انتقال روبینیو هم نقش داشته و از خبرهای مختلف امیدواری خیلی زیاده که این ستاره 26 ساله برزیلی به میلان بیاد 3 شنبه ولی برخلاف اخبار اولیه که قرار بود بوریلو exchenge بشه با روبی داره به یووه میره امروز سران میلان به مدیر برنامه های بوریلو اجازه مذاکره با نماینده یووه رو دادن و اونم باهاشون به توافق شخصی رسیده و احتمالا فردا قرداد رسمی اش با یووه امضا میشه این خبر چون توی کوریره دلو اسپورت که به یووه نزدیکه چاپ شده میشه جدی اش گرفت و در مورد هونتلار هم هنوز رسما میلان رو ترک نکرده چون میلان حداقل 13 میلیون میخواد ولی احتمال بسیار زیاد اونم تو لحظات آخر نقل و انتقالات بفروش میره و کالادزه !!! بیاید همه با هم دعا کنیم که از زمین تمرینی لاقل دور بشه اگه نخریدنش یه پولی بدیم بره اگه اینم نشه یه جوری مصدومی چیزیش کنن با حقوق تا آخر عمر بازنشستش کنن ...:4: ...
اینترم هنوز با بولونا بدون گل مساویه :barareh:تا اواخر نیمه اول که دیدم آخه الان مامانم اینا زدن اون کانال دارن سریال میبینن ... .:sad2:

Rossoneri
31st August, 2010, 12:20 AM
خب جالبه که همه اون پنج انتقالی که حرفش مطرح بود احتمالا تا پایان فردا انجام میشه!

رایولا از طرف میلان به منچستر رفته تا با روبینیو قرارداد ببنده. جالبه که رایولا مدیر برنامه های روبینیو نیست! ولی میلان داره ازش استفاده میکنه و قرار هست از طرف میلان قرارداد رو نهایی کنه.

گفته میشه که رایولا بلافاصله بعد از قطعی کردن قرارداد روبینیو، از منچستر به بارسلونا میره تا برای خرید مکسول هم با بارسلونا مذاکره کنه!

در مورد خروجی های تیم هم، هونتلار که مصاحبه کرده و گفته تصمیم گرفته میلان رو ترک کنه. با یک روزنامه هلندی مصاحبه کرده و گفته : "درسته که نمیخواستم میلان رو ترک کنم، اما با اومدن زلاتان همه چیز عوض شد. متوجه شدم زمانش رسیده که باشگاه رو ترک کنم. برام خیلی مهم هست که بتونم دوباره ثابت بازی کنم. شالکه باشگاه بسیار خوبیه و همیشه برای قهرمانی میجنگه. تجربه خوبی برای من خواهد بود"

این مصاحبه رو موقع تمرین با تیم ملی هلند انجام داده. بنظر میرسه قیمت فروش هونتلار 13 میلیون یورو هست.

بوریلو هم تقریبا قطعی شده و رفتنیه، مقصدش هم به احتمال 99% یوونتوس هست. گفته میشه قرضی با اختیار خرید به یوونتوس میره اما هنوز خبر دقیقی از مبلغی که یوونتوس به میلان میده، نشده.

اما آخرین خبر - و شاید بهترین خبر! - اینکه جنوا با کالادزه به توافق رسیده و احتمالا با قیمت 4 میلیون یورو:whoow: کالادزه رو از میلان میخره!

samanrossonero
31st August, 2010, 12:27 AM
مثکه باید روبینیو رو هم تبریک گفت..
دلم واسه رایولا میسوزه،خسته میشه حسابی فرداااا..

بچه ها زلاتان هم کری خونده و گفته با اومدن من اینتر دیگه هیچ موفقیتی نخواهد داشت..

Zlatan Ibrahimovic Passes Milan Medical, Hits Back At Inter Captain Javier Zanetti (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/08/30/2095516/zlatan-ibrahimovic-passes-milan-medical-hits-back-at-inter)

بچه ها چرا زلاتان پیراهن میلان رو نبوسیییییید؟؟
آخه گفته بود پیراهن بارسا رو واسه این بوسیدم که مسئولینش گفتن تو معارفه باید بکنی این کارو..

در ضمن برلو از لئو و کارلو به خاطر بازی گرفتن از پاتو دور از دروازه انتقاد کرده و گفته آلگری واقعآ مربی خوبیه و کارش رو بلده:

"Pato is no more a young player, he's a great player. Eventually, he plays near the goal and it is not by chance that he scored two goals. I didn't agree with Ancelotti and Leonardo when they told him to play on the right side. Allegri is a good and expert coach. He is open with the club and he was very welcomed by the team."

D JoKeR
31st August, 2010, 12:33 AM
خب جالبه که همه اون پنج انتقالی که حرفش مطرح بود احتمالا تا پایان فردا انجام میشه!

رایولا از طرف میلان به منچستر رفته تا با روبینیو قرارداد ببنده. جالبه که رایولا مدیر برنامه های روبینیو نیست! ولی میلان داره ازش استفاده میکنه و قرار هست از طرف میلان قرارداد رو نهایی کنه.

گفته میشه که رایولا بلافاصله بعد از قطعی کردن قرارداد روبینیو، از منچستر به بارسلونا میره تا برای خرید مکسول هم با بارسلونا مذاکره کنه!

در مورد خروجی های تیم هم، هونتلار که مصاحبه کرده و گفته تصمیم گرفته میلان رو ترک کنه. با یک روزنامه هلندی مصاحبه کرده و گفته : "درسته که نمیخواستم میلان رو ترک کنم، اما با اومدن زلاتان همه چیز عوض شد. متوجه شدم زمانش رسیده که باشگاه رو ترک کنم. برام خیلی مهم هست که بتونم دوباره ثابت بازی کنم. شالکه باشگاه بسیار خوبیه و همیشه برای قهرمانی میجنگه. تجربه خوبی برای من خواهد بود"

این مصاحبه رو موقع تمرین با تیم ملی هلند انجام داده. بنظر میرسه قیمت فروش هونتلار 13 میلیون یورو هست.

بوریلو هم تقریبا قطعی شده و رفتنیه، مقصدش هم به احتمال 99% یوونتوس هست. گفته میشه قرضی با اختیار خرید به یوونتوس میره اما هنوز خبر دقیقی از مبلغی که یوونتوس به میلان میده، نشده.

اما آخرین خبر - و شاید بهترین خبر! - اینکه جنوا با کالادزه به توافق رسیده و احتمالا با قیمت 4 میلیون یورو:whoow: کالادزه رو از میلان میخره!
خوب تیم ما با این حالت نشون میده که این فصل فقط میخواد به پیپو و زلاتی به عنوان مهاجم وسط بازی بده(به نظرم یخورده داریم تند میریم و بهتر بود حداقل بوریلو میموند مگه اینکه از یووه یکی بیاد میلان
در مورد رفتن کالادزه هم خشحالم اما حیف که بوکتی رفتش روبین کازان و دیگه ما نمیتونیم بگیریمش واقعا این احمق وقتی میخواست بره چرا زودتر قبول نکرد بره؟
با اومدن مکسول هم حداقل تعداد ذخیره هامون تو دفاع گوش هم به تعداد مطلوبی میره سه:4:

samanrossonero
31st August, 2010, 12:49 AM
چرا زلاتان پیراهم میلان رو نبوسید؟؟؟؟

amirsajjad7
31st August, 2010, 01:03 AM
چرا زلاتان پیراهم میلان رو نبوسید؟؟؟؟

سامان سرحالی :blink:؟!!!!! حاجی چرا خودتو میزنی :4:؟!!!!! خوب خودت که تو 2 تا پست بالاتر جواب دادی حاجی ...
بعدم بوسیدن موسیدن کار این بچه مچه های جوگیره لاتی مثل زلاتان:sigar: که از این بچه مزلف بازیا در نمیاره ...:nish:
در مورد مهاجم نوک جیانمارکو زیجیونی هم هست که من چند تا بازیشو دیده از بوریلو کلنگ لاقل باهوشتره ...
اینترم که خدا رو شکر هنوز بدون گل مساویه ... .

Hamed
31st August, 2010, 01:08 AM
سامان سرحالی :blink:؟!!!!! حاجی چرا خودتو میزنی :4:؟!!!!! خوب خودت که تو 2 تا پست بالاتر جواب دادی حاجی ...
بعدم بوسیدن موسیدن کار این بچه مچه های جوگیره لاتی مثل زلاتان:sigar: که از این بچه مزلف بازیا در نمیاره ...:nish:
در مورد مهاجم نوک جیانمارکو زیجیونی هم هست که من چند تا بازیشو دیده از بوریلو کلنگ لاقل باهوشتره ...
اینترم که خدا رو شکر هنوز بدون گل مساویه ... .

زیگونی بصورت مالکیت مشترک به همراه ادومادی و استراسر در ازای پاپا به جنوا رفت اما این 2تا توی میلان موندن ولی اون امسال رو برای جنوا بازی خواهد کرد

روبینیو میتونه هافبک هجومی بازی کنه:45:

عجب خط حمله خوفی داریم این فصل:Hooraa:

Rossoneri
31st August, 2010, 01:11 AM
^^
زیگونی؟ اون که رفته جنوا!

---------------------------

خب اینتر هم در اولین بازیش مساوی کرد تا همین ابتدای کار از تمام رقبامون امتیاز جلو بیافتیم! رم، فیورنتینا، ناپولی، اینتر همه مساوی کردن، یوونتوس هم که باخت. همین 2 امتیاز خیلی میتونه در آینده مفید باشه. باید از همین هفته اول صدر جدول رو داشته باشیم تا روحیه تیم ذره ذره بالاتر بره و خودشون رو باور کنن.

هفته بعد هم قرعه خوبی داریم، البته سسنا موفق شد از رم 1 امتیاز بگیره و تیم خوبی نشون داد اما میلان اگه همین بازی دیشب خودش رو تکرار کنه نباید مشکل خاصی داشته باشه.

دفعه آخرت باشه به ارسال های من دست میزنی (کار یاد گرفته:4:)

amirsajjad7
31st August, 2010, 01:11 AM
زیگونی بصورت مالکیت مشترک به همراه ادومادی و استراسر در ازای پاپا به جنوا رفت اما این 2تا توی میلان موندن ولی اون امسال رو برای جنوا بازی خواهد کرد

روبینیو میتونه هافبک هجومی بازی کنه:45:

عجب خط حمله خوفی داریم این فصل:Hooraa:
:whistle:...

DakmaN
31st August, 2010, 01:16 AM
برای لباس اصل اگه بدونه شماره میخوای یکی دو ماه دیگه نمایندگی آدیداس تو پل رومی گفته همه سایزشو میارم ...آدرس تهرانه که....

چرا . تو راستای احمداباد یه مغازه ادیداس هست که مستقیم از خوده ادیداس میاره . چون نمایندگی رسمی هست گرونه اجناسش . من یه توپ گرفتم 90 تومن ولی توپه خفنیه لامصب !

دو ماه پیش من رفتم لباس منچستر بگیرم ، اسم بازیکن نداشت و پشتش خالی بود . الان شاید زده باشن . مغازه بزرگی هست . بری میبینی .

amirsajjad7
31st August, 2010, 01:16 AM
^^
زیگونی؟ اون که رفته جنوا!

---------------------------

خب اینتر هم در اولین بازیش مساوی کرد تا همین ابتدای کار از تمام رقبامون امتیاز جلو بیافتیم! رم، فیورنتینا، ناپولی، اینتر و لاتزیو همه مساوی کردن، یوونتوس هم که باخت. همین 2 امتیاز خیلی میتونه در آینده مفید باشه. باید از همین هفته اول صدر جدول رو داشته باشیم تا روحیه تیم ذره ذره بالاتر بره و خودشون رو باور کنن.

هفته بعد هم قرعه خوبی داریم، البته سسنا موفق شد از رم 1 امتیاز بگیره و تیم خوبی نشون داد اما میلان اگه همین بازی دیشب خودش رو تکرار کنه نباید مشکل خاصی داشته باشه.

بابا عمو کوروش متوجه شدم ... سوتم که زدم ... خوب دارم همزمان چنتا کار میکنم یه لحظه مخم ارور داد دیگه حالا مثل اون اول تایپیک همه بچه محلاتونم جمع کنید بیان یه بار بگن ...:biggrin:

Rossoneri
31st August, 2010, 01:59 AM
آلگری تو مصاحبه بعد از بازی با لچه به نکات جالبی اشاره کرده :

"آیا نتیجه کار من با تیم هم اکنون قابل مشاهده است؟ نمیدونم، ما فقط برای یک ماه در کنار هم کار کردیم، بنابراین ما هنوز میتونیم همدیگر رو بهتر بشناسیم و بهتر بشیم. امشب ما میخواستیم در راه درست قدم اول رو برداریم و موفق شدیم. بدون شک روز فوق العاده ای بود که پایان خوشی هم داشت. همچنین روز خوبی بود چون ایبرا به میلان اومد. اون یک بازیکن خیلی مهم برای ما خواهد بود. ما همه از اضافه شدن اون به تیم خوشحالیم و این به ما انگیزه بیشتری میده"

"من امروز موفق شدم بهترین 11 نفر رو به زمین بفرستم. در کنار بازیکنانی که ثابت بازی کردند، میخوام همچنین بازیکنانی که بعدا وارد زمین شدن رو هم تحسین کنم، منظورم پیپو، رینو و بوتنگ هستند. پرینس واقعا بازی خوبی رو در انتهای مسابقه انجام داد، حتی با این وجود که خارج از منطقه اصلیش در زمین بازی میکرد. اون یه بازیکن با استعداده که از لحاظ فیزیکی نیرومند و از نظر تکنیکی با مهارت هست. اون یک جوان باهوش و بدون شک یک سرمایه گذاری خوب برای میلان هست."

"امشب مهم بود که گلی دریافت نکنیم، با این حال، باید صبور باشیم و سخت تمرین کنیم، به خاطر اینکه پیروزی در مسابقات تنها چیزی هست که اهمیت داره"

"پیروزی در مسابقات همیشه سخت هست. بازی امروز همچنین امتحانی بود برای ما که ببینیم آیا اهمیت این مسابقات رو درک کردیم یا نه"

"فکر میکنم خیلی مهمه که برلوسکنی به تیم نزدیکه، به این خاطر که فرد با جذبه ای هست. هر بار که به میلانلو میاد و با ما ملاقات میکنه برای ما با اهمیت هست."

Zidane
31st August, 2010, 02:17 AM
من که گفتم امسال واسه قهرمانی میریم:friends:
امسال هیچ کی از ما شایسته تر نیست:08:

S@eed
31st August, 2010, 02:28 AM
خوب روبینیو هم داره قطعی میشه و این خیلی خوبه واقعا بهش نیاز داریم .

اگه برلو روبینیو رو هم بخره نشون میده میلان هنوز براش تموم نشده و به فکره تیمه .

با خریده زالاتان و روبینیو جزه چند تیمی بودیم که امسال خوب خرید کردیم . خیلی ها اصلا نخریدن ولی اونایی هم که خریدن خوب نخریدن مثلا یووه با تمام احترامی که براش قائلم اگه تمامه بازیکنایی که خرید رو بریزه توی چرخ گوشتی یه بازیکن درست حسابی در نمیاد ! :4: (البته امیدوارم اشتباه کنم و یووه سر و سامون بگیره)

یه بازی هم نباید دسته کم بگیریم امسال باید سری آ رو فتح کنیم !

پی نوشت : کالادزه و یانکولوفسکی و فاوالی 3 تا 100 تومن هر کی میخواد بیاد ور داره ببره !

afshin-ss
31st August, 2010, 02:32 AM
تبریک میگم واسه همه چی،اول زلاتی،بعدش 4 تایی که همراه بود با صاف شدن لچه وبهتر از اون بازی ردیف میلان،
هرچند بازی رو ندیدیم،ولی تعاریف بروبکس از بازی نشون میده که میلان چقد روون و عالی بازی کرده!!

من چقدر از لچه بدم می اومد همیشه!!!

وای فکرش رو بکنید که روبینیو هم بیاد،چه شود،دوباره میلان رویایی رو میتونیم ببینیم،خیلی عالی میشه...

Rossoneri
31st August, 2010, 02:35 AM
سعید فاوالی که رفت بنده خدا دیگه ولش کن:4:

کالادزه هم که یا میره جنوا یا با گروسو عوض میشه. در هر صورت موندنی نیست.

اما یانکلووسکی رو فعلا باید تحمل کنیم ظاهرا:4:

----------------------------------------------

روبینیو فردا صبح با اولین پرواز میاد میلان:whoow: قرار بوده دیشب بیاد که به تعویق انداختن تا اول تکلیف بوریلو معلوم بشه. جالبه که رم هم در آخرین لحظات ابراز علاقه کرده و میخواد بوریلو رو از چنگ یوونتوس در بیاره!

در کل، هی من میگفتم این برلوسکنی هنوز هم دختر باز جیگریه، شما گوش نمیدادین:4:

hamedghasemi
31st August, 2010, 02:45 AM
خوب
پیش درآمد فصل رو هم که خوب اومدیمو 4 تا به لچه حواله کردیم.
ان شاء ا... که بقیه فصل هم همین طور موفقیت آمیز باشه.

به امید قهرمانی و کم شدن روی بعضی از اینتری های بی جنبه
:yahoo:

Zidane
31st August, 2010, 02:46 AM
وای چه تیمی شد:yahoo:

به امید قهرمانی تو سری A و Champions league
:clap:

------------
روبینیو 100% شده؟

amirsajjad7
31st August, 2010, 03:26 AM
وای چه تیمی شد:yahoo:

به امید قهرمانی تو سری A و Champions league
:clap:

------------
روبینیو 100% شده؟

نه داداش 100 درصد میشه ...:cheshmak:

خوب مایکل سیلوستره هم که رفت وردربرمن :4:...

زلاتان پردرآمدترين بازيكن تاريخ فوتبال

به گزارش فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، زلاتان ابراهيموويچ در انتقال از مالمو سوئد به آژاكس 7.8 ميليون يورو پول گرفت.
اين بازيكن پس از آن آژاكس را به مقصد يوونتوس ايتاليا به مبلغ 25 ميليون يورو ترك كرد.

يوونتوس ايتاليا مرد يخي خود را به مبلغ 24.8 مييون يورو به اينترميلان ايتاليا فروخت تا كار به روز بزرگ و رويايي ابرا رسيد. در آن روز خوان لاپورتا بزرگترين اشتباه زندگي خود را انجام داد و ابراهيموويچ را با توجه به معاوضه‌اش با اتوئو با مبلغ 87 ميليون يورو خريداري كرد.

به تازگي نيز زلاتان با دريافت مبلغ 24 ميليون يورو راهي آ.ث ميلان ايتاليا شد.

به اين ترتيب وي با داشتن 168.6 ميليون يورو سود، پردرآمدترين بازيكن تاريخ فوتبال شناخته شده و چنين سود سرشاري را تنها در مدت زمان 10 سال بازيگري خود كسب كرده است.

انتقال زلاتان ابراهيموويچ به ميلان در منابع خبري اسپانيايي به صورت قرضي توصيف شده اما شروط عجيب و دست و پا گير قرارداد وي باعث شده عملا وي را بازيكن اصلي ميلان ايتاليا بدانيم.

خدایا بیا و بزرگیتو نشون بده کالادزه آرسنال رو که گرفتی بیا و این اصغره مارم بگیر ...:4:

Milan
31st August, 2010, 04:01 AM
اینتر مساوی کرد!!!!!

به نقل از گل

اینتری‌ها در این دیدار آشفته بازی می‌کردند و نمی‌توانستند کنترل توپ را در دست بگیرند. بازیکنان اینتر هیچ فضایی در میدان پیدا نمی‌کردند و به محض آن که صاحب توپ می‌شدند چندین بازیکن آبی و قرمزپوش را اطراف خود می‌دیدند.

samanrossonero
31st August, 2010, 12:38 PM
سلام..
آخرین اخبار حاکی از اینه که هونتلار با 13 میلیون به شالکه فروخته شد...
روبینیو هم داره میاد میلان و پیشنهاد رم برای معاوضه باپتیستا با بوریلو رد شده..

amirsajjad7
31st August, 2010, 01:27 PM
سلام..
آخرین اخبار حاکی از اینه که هونتلار با 13 میلیون به شالکه فروخته شد...
روبینیو هم داره میاد میلان و پیشنهاد رم برای معاوضه باپتیستا با بوریلو رد شده..

و اینکه نظر یووه تغییر کرده و بوریلو رو نمیخواد و دوباره رفته سراغ پاتزینی ...
رقم انتقال هونتلار 10.5 میلیون پوند شده و میلانم هم همچنان داره سر قیمت روبی چونه میزنه برسونتش به 10 میلیون یورو ...
در مورد ماکسول خبری شد ؟!!! الان مهمترین خبر برای من به شخصه اونه ... .

SoulSiick
31st August, 2010, 01:40 PM
هونتلار توی سایت رسمیش گفته : هیچوقت دوست نداشتم میلان رو ترک کنم، ولی با اومدن ایبرا شرایط خیلی عوض شد و چاره ای نداشتم.

C.Maldini
31st August, 2010, 02:15 PM
-مثل اینکه کالادزه تست پزشکی جنوا رو رد کرده و جنوا نمی خوادش! این فصل هم بیخ ریش خودمون میمونه و حقوق مفت میگیره تا سال دیگه بالاخره از شرش راحت شیم.

-همونطور که رضا گفت هانتلار تو سایت خودش گفته رفته پس دیگه 100% رفتینه ولی هنوز نه تو سایت میلان چیزی اومده نه تو سایت شالکه.

-بوریلو شاید قرضی با آپشن خرید 13 میلیون بره یووه..اگه با این قیمت بتونیم ردش کنیم خیلی خوبه.

-گالیانی گفته در صورتی روبینیو میاد که بوریلو از تیم بره.

منبع همه ی اینا میلان نیوز بود که اون خودش خبرا رو از جاهای دیگه کش میره:4:

تا آخر نقل و انتقالات فقط 12-13 ساعت مونده:42: اگه تو این مدت هانتلار رو با همون 13-14 میلیون رد کنیم،کالادزه هم بره و روبینیو رو بخریم دیگه به گالیانی فحش نمیدم:4:

پ.ن: یه نکته ای الان به ذهنم اومد:4: اگه یووه میتونه 13 تا بده که بوریلو رو بگیره چرا 15 تا نمیده تا روبینیو رو بگیره؟ یعنی فرق بوریلو با روبینیو فقط 2 میلیونه؟!

amirsajjad7
31st August, 2010, 02:20 PM
دقایقی پیش گاتزتا دلو اسپورت مصاحبه ای از سیلویو برلوسکونی چاپ کرده و از قول او نوشته ما قصد خرید روبی رو تا آخر امشب ( پایان مهلت نقل و انتقالات ) داریم که این یعنی اونو میخریم :biggrin:در مورد پست روبی هم گفته 3 ستاره برای 2 پست زیاد نیست که نشون میده علی رغم انتقادهایی که ازش میشه فوتبال رو خوب میفهمه و البته در آخر مصاحبش هم از رونی و زلاتی کلی تعریف کرده و رونی رو بحق یکی از بهترین های تاریخ دونسته ...

Zidane
31st August, 2010, 04:21 PM
روبینیو در میلان؛ برای تستهای پزشکی روسونری

ستاره برزیلی دقایقی پیش به فرودگاه مالپنسای میلان وارد شد و برای پشت سر گذاشتن تستهای پزشکی روسونری، روانه سن سیرو خواهد شد

2010/8/31

http://u.goal.com/103500/103535_news.jpg

سایت گل- به نظر می رسد که سران باشگاه میلان در آستانه رسمی کردن دومین خرید تابستانی شان هستند، چرا که دقایقی پیش روبینیو برای انجام تستهای پزشکی وارد فرودگاه مالپنسای میلان شده است.
روزنامه اسکای سپورت ایتالیا در گزارشی به این نکته اشاره کرد که روبینیو حدود ساعت 12.30 به وقت اروپای مرکزی در فرودگاه مالپنسا بود و پس از آن به بیمارستان گالاراته ، محلی که تستهای پزشکی باشگاه میلان در حضور آرماندو گوتزینی، در آنجا انجام می گیرد، رفت.
در صورتی که روبینیو با موفقیت تستهای پزشکی روسونری را پشت سربگذارد، سران میلان قرارداد انتقال این بازیکن از رختکن سیتی به سن سیرو را نهایی خواهند کرد. سران باشگاه سیتی برای فروش روبینیو مبلغ 15 میلیون یورو درخواست کرده اند و البته گالیانی امیدوار است که بتواند این ستاره را به قیمت کمتری به خدمت بگیرد.

البته پرونده انتقال روبینیو تا حدودی نیز به جدایی مارکو بوریه لو از رختکن میلان بسته است.
آخرین اخبار منتشره در این رابطه حاکی از آن است که این ستاره در حال اندیشیدن در مورد پیشنهاد یوونتوس می باشد. شنیده می شود که سران باشگاه رم هم برای جذب بوریه لو ابراز تمایل کرده اند.
منابع آگاه در باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرده اند که روبینیو نمی تواند پیش از ترک بوریه لو، به رختکن روسونری بپیوندد و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، ستاره برزیلی در بازار نقل و انتقالات زمستانی روانه سن سیرو خواهد شد.
در هر صورت همه در حال حاضر درانتظار تصمیم بوریه لو هستند و پرونده انتقال روبینیو به رختکن این تیم نیز به ماندن یا رفتن بوریه لو بسته است.

samanrossonero
31st August, 2010, 05:32 PM
پ.ن: یه نکته ای الان به ذهنم اومد:4: اگه یووه میتونه 13 تا بده که بوریلو رو بگیره چرا 15 تا نمیده تا روبینیو رو بگیره؟ یعنی فرق بوریلو با روبینیو فقط 2 میلیونه؟!

من الان بهت می گم..
یووه و اینتر تیمایی هستن که فلسفه بازیشون مث میلان رو تکنیک نیست..
میلان انصافآ همیشه از این دوتا تیم بهتر بازی می کرده و می کنه و تیممون اکثرآ چهارچوب برزیلی داشته و داره اما یووه مهاجمای بلند قد و فیزیکی و بازیکنای اکثرآ ایتالیایی و دفاع مستحکم و اینترم که واسه همه مشخصه،آرژانتینی و خشن و خشک بازی می کنه..
روبینیو به درد یووه نمیخوره،این میلانه که همیشه بازیکنای تکنیکی شاخی داره و یووه و اینتر بیشتر روی تاکتیک پذیری بازیکن ها حساب می کنن..
فکر می کنم همین باشه دلیلش و نگاهی به گذشته دوتا تیم همین رو نشون میده..

amirsajjad7
31st August, 2010, 06:15 PM
بابا این اومدن روبینهو هم رفته رو اعصابا :dry:خوب اینا اگه الان نگیرنش چون بوریلو رو نمیتونن آب کنن این بنده خدا باید یه نیم فصل تا ژانویه رو نیمکت بپوسه که ... تازه کلیم افت میکنه خوب بگیرنش بزارن بوریلو یکم رو نیمکت آفتاب بگیره :beach:هر چند خیلی بعید این همه هزینه کرده باشن یارو رو از اون سر دنیا کشونده باشن مالپنزا بهش بگن چی داداش دستت به تنبان بوریلو وصله ما نیت کردیم تو رو بعدها بخریم حالا خوش کردی...:sigar: بخز برو منچستر تا کریسمس ...!!!!

بعدم این فندوق کوچولو روبی خان تو یه مصاحبه یه پارگرافی 16 بار گفته i am very happy :4:میمییره طفلکی تا 6 ماه دیگه از بس بیتابه میلانه ... .:4:

من موندم بااین نبوغش دکی چرا عین ... تو گل گیر کرده و نمیتونه از شر کالادزه راحت شه من واقعا میومد تو زمین پاهام سست میشد :17:... این بوریلو مسخره هم گفته قرضی جایی نمیرم ... ببینیم خدا چی میخواد ... .:39:

samanrossonero
31st August, 2010, 06:42 PM
بچه ها پنجره نقل و انتقالات رو تمدید نمی کنن مث ثبت نام کنکور؟؟:dirol:

Zidane
31st August, 2010, 06:52 PM
اگه مسئولاش ایرانی بودن بعید نبود تمدید بشه:pleasantry:

amirsajjad7
31st August, 2010, 07:05 PM
لینک گلهای میلان به لچه و اون حرکت فانتازیستای رونی تو دقیقه 44 ...
http://www.1.megaupload.com/?d=SFYH2RCU
http://www.1.megaupload.com/?d=8JVV7IIP
http://www.1.megaupload.com/?d=TIDGVJCK
http://www.1.megaupload.com/?d=QOIMES1Z
http://www.1.megaupload.com/?d=YGW7O7UZ
عکسهایی از انتظار ورود زلاتی ...
1535
1536
1537
1538
1539
1534
1540
اینم لینکهای رپید شیر گلها ...
http://www.rapidshare.com/files/415960062/Milan_1_0_Lecce_SD_400P_Amin_TopGoal.avi
http://www.rapidshare.com/files/415960068/Milan_2_0_Lecce_SD_400P_Amin_TopGoal.avi
http://www.rapidshare.com/files/415960088/Milan_3_0_Lecce_SD_400P_Amin_TopGoal.avi
http://www.rapidshare.com/files/416021584/Milan_4_0_Lecce_SD_400P_Amin_TopGoal.avi
http://www.rapidshare.com/files/416021426/Milan_Min44_Lecce_SD_400P_Amin_TopGoal.avi

C.Maldini
31st August, 2010, 07:42 PM
بهش بگن چی داداش دستت به تنبان بوریلو وصله

:rofl:

دیگه گازتا هم نوشته که روبینیو داره میبنده..کالادزه هم هنوز قضیش لنگ در هواست،ممکنه بره.
از اونور سر قضیه ی بوریلو مثل اینکه رم پیشنهاد داده مکسز رو به عنوان یه بخشی از قراردادش بهمون بدن..خریت محضه اگه قبول کنیم،الان قد 2 تا تیم دفاع وسط داریم..دیگه به مدافع ذخیره ی رم احتیاجی نداریم.
6-7 ساعت دیگه تمومه و هنوز حتی هانتلار هم نرفته..زودتر یه حرکتی باید بکنن دیگه:42:

hamidal
31st August, 2010, 08:06 PM
دوستان زيرنويس بي بي سي، خبر انتقال روبينيو رو قطعي نوشته!
انتقالش قطعي شده؟!
روبينيو هم بياد، ديگه آيا تيمي حريف ما خواهد شد؟!:yahoo:

Max J.Horovitz
31st August, 2010, 08:14 PM
روزی که حرف رفتن زلاتی از اینتر بود گفتم اگر اینم قراره رونالدوی ثانی بشه ایشالله رباط و لیگامنت و ایناش بترکه تنونه تکون بخوره ! (رضا و امینم خدا شاهدن که گفتم)

از شانس خوب من تا الان 90 درصدش محقق شده اگر خدای نکرده گوش شیطون کر ، چشم وحیده کور این پسره جلو اینتر گل بزنه و بخواد شادی از خودش در کنه ... دیگه رسما کابوس تکمیل میشه .

تا زمان دربی هیچ موضعی نمی گیرم ... خیلی وقته که دوستش ندارم ولی ازش متنفر نیستم ( قابل توجه اون آقا اینتریه)

C.Maldini
31st August, 2010, 08:18 PM
اوه اوه..من فکر کردم تا ساعت 12ئه نقل و انتقالات ..فقط 1 ساعت و ربع دیگه مونده.
و حالا بهترین خبر این پنجره ی نقل و انتقالات:

UFFICIALE: Kaladze è del Genoa

:Hooraa::Hooraa::ghelioon::ghelioon:

هنوز نه رو سایت رسمیه میلان چیزی اومده نه رو سایت جنوا ولی مثل اینکه میلان چنل اعلام کرده.

روبینیو رو هم میلان چنل نشون داده که تو سن سیرو داشته میگشته.

چقدر من این جنوا رو دوست دارم،الان دومین تیم محبوب من تو ایتالیان،آملیا و بواتنگ رو که اونجوری دادن و الان هم که کالادزه رو گرفتن..خدا حفظشون کنه:4:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
روبینیو هم اوووووووووووووووووووووووو مد....باور نکردنیه! رو سایت میلان هم هست دیگه.

Hamed
31st August, 2010, 08:20 PM
روبینیو هم اومد روی سایت رسمی باشگاه:6:

samanrossonero
31st August, 2010, 08:27 PM
ROBINHO

http://www.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01115/robinho_1115967c.jpg

Mr.Maldini
31st August, 2010, 08:37 PM
روبینیو هم اومد روی سایت رسمی باشگاه:6:

بر پدرش بدخواهاش لعنت :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
از حضور روبینهو بیشتر از زلات خوشحالم !!! یعنی الان روبی رو بذارن چپ، پاتو رو راست، رونالدینهو هم پشت سرشون اون وقت اگه چوب خشک هم بذارن فوروارد وسط باید آقای گل بشه !!!!!!!!!!! :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo: (اعتراف میکنم خیلی وقت بود اینقدر خر کیف نشده بودم :4:)

Mr.Maldini
31st August, 2010, 08:37 PM
A.C. Milan comunica di avere acquisito il calciatore Robinho, a titolo definitivo dal Manchester City. Il giocatore brasiliano ha firmato con la Società rossonera un contratto quadriennale.

samanrossonero
31st August, 2010, 08:43 PM
منم خیلی خوشحالم،واقعآ خوشحالم،ما قویترین خط حمله دنیا رو داریم و هر تیمی رو میتونیم شکست بدیم..و گرفتیم

بچه ها روبینیو رو 4 ساله و با مبلغ 15 میلیون یورو گرفتیم..

Zidane
31st August, 2010, 08:50 PM
ديگه آيا تيمي حريف ما خواهد شد؟!:yahoo:
:yahoo::yahoo:
اینو باید در جواب کسائی که میگن میلان تیم بشو نیست بگیم:dirol:

به افتخار میلان و میلانیا:drinks:
:08::08::08::08::08:

SoulSiick
31st August, 2010, 08:53 PM
اتفاقا داشتم فکر می کردم،

میلان هم تیم شد، یووه نشد :4:

Zidane
31st August, 2010, 09:03 PM
شالکه هونتلار را به خدمت گرفت

انتظار می رود که کلاس یان هونتلار تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی به عنوان خرید جدید شالکه معرفی شود.

2010/8/31

سایت گل- طبق گزارش منتشره در بیلد، سران باشگاه شالکه موفق شدند تا کلاس یان هونتلار، ستاره هلندی باشگاه میلان را به خدمت بگیرند.
به رغم شایعات متعددی که در طول تابستان به گوش می رسید، این ستاره هلندی تمایل داشت تا در رختکن روسونری بماند ولی پس از خریداری زلاتان ایبراهیموویچ توسط مسئولان میلان و احتمال انتقال روبینیو به رختکن این تیم، هونتلار تصمیم به جدایی از میلان گرفت.
این فوروارد جوان در وب سایت شخصی اش دراین رابطه نوشت:« این حقیقت دارد که هیچ وقت نمی خواستم میلان را ترک کنم ولی زمانی که زلاتان به میلان پیوست، اوضاع تغییر کرد.»
پس از حضور کریستوف متسلدر و رائول گونسالس، هونتلار سومین بازیکن سابق رئال مادرید خواهد بود که در این فصل به رختکن تیم آلمانی می رود.
ماگات در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« مذاکرات سخت تر از حد تصور بود ولی بسیار خوشحالم که هونتلار را در اختیار دارم. او به ما کمک زیادی خواهد کرد.»
به نظر می رسد که سران دو باشگاه برای انتقال این ستاره هلندی در رقم 13 میلیون یورو به توافق رسیده اند ولی هنوز خبری رسمی در این رابطه در وب سایت هیچ یک از دو تیم منتشر نشده است.

Hamed
31st August, 2010, 09:06 PM
کاخا که رفت جنوا،با اینکه این چند سال اخیر عذابمون داد اما بخاطر بازیهای خوبش در اوایل حضورش در سن سیرو ازش تشکر می کنم

هیچکس اون بازی درخشانش جلوی اینتر و در هم کوبیدنش رو با 6 گل فراموش نخواهد کرد

مارکو بوریلو هم با 15 میلیون یورو به رم پیوست،امیدوارم که اونجا موفق باشه و بتونه توی چمپیونز لیگ بکار رم بیاد

هانتلار هم با اینکه زیاد در میلان نبود اما هر از چندگاهی که بازی کرد اونم موثر بود

Welcome ROBINHO

Friend
31st August, 2010, 09:38 PM
سلام
واقعا برید برلوسکنی و گالیانی رو دعا کنید
هم خیلی خوب فروختند ، هم خیلی خوب خریدن
هانتلار رو 13 تا فروختن ، بوریلو که فصل اول قرضی دادن رم ولی حق خرید 15 میلیونه
از اونور روبینیو رو فقط با 15 تا و زلاتان رو فقط با 24 تا خریدن
واقعا فوق العاده کار کردن
باید پادشاه نقل و انتقالات کل اروپا رو به گالیانی داد
اصلا مهم نیست چی خریدن چی فروختن ، مهم اینه مفت خریدن گرون فروختن
باتشکر

Hamed
31st August, 2010, 09:42 PM
http://4ax.ir/images/image15774.jpg

Zidane
31st August, 2010, 09:42 PM
میلان روبینیو را خرید

او در آخرین مهلت‌های نقل و انتقالات به میلان پیوست.

2010/8/31

سایت گل – میلان انتقال روبینیو از منچسترسیتی را قطعی کرد. به نوشته سایت میلان، مهاجم برزیلی قراردادی چهارساله با این باشگاه امضا کرده است.

در بیانیه باشگاه میلان آمده: «میلان اعلام می‌دارد که روبینیو را از منچسترسیتی به صورت دائم خریداری کرده است. این بازیکن برزیلی با ما قراردادی چهارساله امضا کرده است.»
او آزمایش‌های پزشکی را به شکلی موفقیت‌آمیز انجام داده و میلان حدود 15 میلیون یورو برای او پرداخت کرده است. البته مبلغ قرارداد او به صورت رسمی اعلام نشده است.
روبینیو فصل گذشته نقش چندانی در منچسترسیتی نداشت و در نهایت به صورت قرضی به سانتوس برزیل بازگشت.
روبینیو گفته: «من حالا دیگر بازیکن میلان هستم.»
این ملی‌پوش برزیلی در کنار رونالدینیو، زلاتان ایبراهیموویچ و الکساندر پاتو یکی از جذاب‌ترین خطوط حمله فوتبال اروپا را در این فصل خواهد ساخت.

مارکو بوریلو به جای یوونتوس به رم پیوست

او حاضر نشد به صورت قرضی به یووه برود.

2010/8/31

سایت گل – مارکو بوریلو با قراردادی دائمی از میلان به رم پیوست.

این مهاجم پیشنهاد انتقال قرضی به یوونتوس را رد کرده بود. او گفته بود که تنها قراردادی دائمی باعث خواهد شد جمع روسونری را ترک کند و حاضر نیست به صورت قرضی به تیم دیگری برود.
پس از آن که یوونتوس نتوانست در انتقال بوریلو موفق باشد و جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی باشگاه گفت: «بوریلو به یووه نمی‌آید»، رم وارد شد.
بانک اونیکردیت که مالکیت باشگاه رم را در اختیار دارد پس از مذاکره با رزلا سنسی، رییس باشگاه 15 میلیون یورو برای این انتقال کنار گذاشت.
رم هنوز این خبر را تایید نکرده، اما آنها هم به زودی این خبر را به صورت رسمی اعلام خواهند کرد. با وجود آن که رم و میلان هنوز این خبر را تایید نکرده‌اند اما گزارش‌ها در ایتالیا حاکی از آن است که این انتقال پایان یافته.

afshin-ss
31st August, 2010, 09:57 PM
چه خریدهایی داشتیم این فصل، یک صدم درصد هم فکر نمیکردم همچین نقل و انتقالاتی رو تو این فصل...

برلو اگرچه اوایل فصل نقل و انتقالات عذابمون داد و اخرش رو عالی تموم کرد.

Friend
31st August, 2010, 11:14 PM
به نظر من این جلد رو به نام برلو و گالیانی و تشکر از این دو فرد تغییر نام بدید

راستی شماره بازیکناتون چی شد ؟
زلاتان 11 ؟ روبینیو چند ؟
باتشکر

vahid.a
1st September, 2010, 12:06 AM
ایول به این خریدا.حالا میشه به این تیم امیدوار بود
راستی از مکسول خبری نشد؟

vahid.a
1st September, 2010, 12:10 AM
راستی زلاتان شماره 11 و روبینیو شماره 70 را می پوشند

Farzad Lampard
1st September, 2010, 12:13 AM

دیگه گازتا هم نوشته که روبینیو داره میبنده..کالادزه هم هنوز قضیش لنگ در هواست،ممکنه بره.
از اونور سر قضیه ی بوریلو مثل اینکه رم پیشنهاد داده مکسز رو به عنوان یه بخشی از قراردادش بهمون بدن..خریت محضه اگه قبول کنیم،الان قد 2 تا تیم دفاع وسط داریم..دیگه به مدافع ذخیره ی رم احتیاجی نداریم.
6-7 ساعت دیگه تمومه و هنوز حتی هانتلار هم نرفته..زودتر یه حرکتی باید بکنن دیگه:42:

فکر نمی کنم فیلیپه مکسز اونقدرایی که میگی بد باشه...یکی از بهترین دفاع های سری آ هست از نظر من...حالا ممکنه تو افت باشه...ولی انصافا از امثال تیاگو سیلوا یه سر و گردن سر تره...

مکسول چی شد؟ اگه قطعی شده باشه میتونه گزینه ی خوبی باشه....در ضمن باز هم از نظر من جان لوکا زامبروتا دیگه تموم شده و به درد میلان نمیخوره...

میلان تو فاز حمله باز هم مثه پارسال فوق العاده زهردار هست...ولی چه فایده که باز هم دفاع این تیم ....

راستی گاتوزو رفته گالاتاسرای یا مونده تو تیم؟ من یه شماره هشت 2 روز پیش تو تیم دیدم...گاتوزو بود؟

1 دفاع کنار بزرگ حداقل چیزیه که این تیم هنوز بهش احتیاج داره...

D JoKeR
1st September, 2010, 12:14 AM
به نظر من این جلد رو به نام برلو و گالیانی و تشکر از این دو فرد تغییر نام بدید

راستی شماره بازیکناتون چی شد ؟
زلاتان 11 ؟ روبینیو چند ؟
باتشکر
روبی شماره 70 رو میپوشه
واقعا عالی خرید کردیم
در مورد مکسول هم مثله اینکه رایولا اونجاست و اگه بخریمش احتمالا اعلام میشه اگرم نه که هیچی ادامه میدیم
ولی اگه میشد مکسس رو بگیریم خوب میشد چون احتمالا با این وضعیت و تصمیم های جدی که نستا میگیره و ازشون هم برنمیگرده احتمالا امسال سال اخره نستا هست و اگه مکسس رو میگرفتیم میتونستیم کم کم بیاریمش و جایگزین نستا بکنیمش
فعلا من فقط تو کفه این خریدها هستم ولی امیدوارم هرجوری هست روبینیهو تو بازی بعدی بازی کنه و جاش بدن تو ترکیب :Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa:
از برلو تشکر میکنم ولی از گالیانی خیلی زیاد چون در اصل اونکارو گالیانی انجام داد و اینکه بازم برلو پولی از جیبه خودش نذاشت ناکس ولی مثله اینکه دستوره خریدو فروشه بازیکن از مربی نیستو از برلوئه:4:
ولی واقعا فروشه 2تا عصاره فلج اونم به قیمت 28 میلیون عالی بودش(هانت احتمالا تو شالکه جواب میده ولی بوریلو فکر نکنم مخصوصا اینکه ووچینیچ و منز هم هستن
====
رایولا گفته میلان در مورد مکسول با من حرفی نزده مثله اینکه:img-tomato:

samanrossonero
1st September, 2010, 12:26 AM
فکر نمی کنم فیلیپه مکسز اونقدرایی که میگی بد باشه...یکی از بهترین دفاع های سری آ هست از نظر من...حالا ممکنه تو افت باشه...ولی انصافا از امثال تیاگو سیلوا یه سر و گردن سر تره...:blink:

فرزاد جون چی داری میگی؟؟؟؟؟!!!!!
تیاگو الان تو سری آ همتا نداره..!!

خاطر همه جمع،تیم ما دیگه نقصی نداره،همه تیما دنی آلوز یا اشلی کول ندارن،سیستم بازی ما جوریه که هافبک ها به دفاع کناریا کمک می کنن...
امسال 3تا جام مال ماست از رو همه تیما رد میشیم..

Farzad Lampard
1st September, 2010, 12:28 AM
:blink:

فرزاد جون چی داری میگی؟؟؟؟؟!!!!!
تیاگو الان تو سری آ همتا نداره..!!

خاطر همه جمع،تیم ما دیگه نقصی نداره،همه تیما دنی آلوز یا اشلی کول ندارن،سیستم بازی ما جوریه که هافبک ها به دفاع کناریا کمک می کنن...
امسال 3تا جام مال ماست از رو همه تیما رد میشیم..

ان شالله که همینطوره!:unknw:

Mr.Maldini
1st September, 2010, 01:02 AM
^^^
فرزاد جان منم با سامان موافقم، الان ما دوتا دفاع وسط خوب داریم به اسم نستا و سیلوا که هم با هم مچ هستن و هم از نظر فردی میشه بهشون اتکا کرد (درسته مالدینی و کاستاکورتا نمیشن، اما قابل قبول هستن) و در کناز اونا دوتا آلترانیتیو معمولی به اسم یپس و بونرا هست که در شرایط "لیگ" می تونه ساپورت کنن دفاع وسط رو !
اما این که مکسس بهتره یا سیلو مقولش جداست ! خوب قطعا مکسس اگه به شرایط مسابقه برگرده میتونه به یکی از بهترین های سری آ تبدیل بشه و هیچ شکی هم توش نیست، هم استیل مناسبی داره و هم تجربه ی کافی ... اما نیمکت نشین شدنش تو میلان همون شرایط رم رو براش تکرار میکنه و ...

Kafkaica
1st September, 2010, 01:06 AM
لیگ ایتالیا که بازم قهرمانش از پیش مشخصه:4:

Hamed
1st September, 2010, 01:08 AM
لیگ ایتالیا که بازم قهرمانش از پیش مشخصه:4:

بله،میلان:dirol:

مث اینکه دیروز از دست کولوچ در رفتی،امروز خودم زنگ آخر می گیرمت!اصلا اسمتو میدم به آقا ناظم:4:

Zidane
1st September, 2010, 01:16 AM
امسال نوبت میلانه که قهرمانیاشو جشن بگیره:08:

samanrossonero
1st September, 2010, 01:35 AM
امسال اینتر جلو میلان پر افتخار تعظیم خواهد کرد..

Rossoneri
1st September, 2010, 01:39 AM
خرید ها :

Amelia, p (Genoa)
Yepes d (Chievo)
Legati, d (Crotone)
Carmona, d (Barcellona)
Montelongo, d (River M.)
Sokratis P., d (Genoa)
Boateng, c (Portsmouth)
Ibrahimovic, a (Barcellona)
Robinho, a (Man City)

فروش ها :

Storari, p (Juventus)
Dida, p (Fine carriera)
Favalli, d (Fine carriera)
Kaladze, d (Genoa)
Diniz, d (Parma)
Darmian, d (Palermo)
Zigoni, a (Genoa)
Di Gennaro, a (Padova)
Borriello, a (Roma)
Huntelaar , a (Shalke 04)

نمیدونم تیمی بوده که از میلان بهتر کار کرده باشه یا نه، اما من فکر میکنم بهترین تیم تو نقل انتقالات این فصل بودیم. به خوبی تیم رو تقویت کردیم، هم بازیکن جانشین گرفتیم هم سوپراستار. یه مربی کاربلد تو سری آ هم داریم. علاوه بر همه اینها حدود 15 میلیون برای تیم جوانان میلان خرج کردیم و کلی بازیکن خوب 17 ، 18 ساله خریدیم!

انصافا یه چیزی میخوام میگم، ولی فقط واسه این میگم که یادتون بیاد. یادتونه تا همین دو سه هفته پیش یکی داشت میگفت من دیگه میلان رو میذارم کنار، اون یکی میگفت ما دیگه تیم نمیشیم، یکی دیگه پیش بینی میکرد ما داریم به یه تیم مثل لاتزیو تبدیل میشیم، اون یکی همه مسئولین رو از دم به فحش میبست، سامان هم میومد میگفت اینتر بهترین تیم دنیاست و ما هیچ ... نیستیم!:4: همه اینا همین دو سه هفته پیش بود ها!:4: حالا ببینید اینتر تو نقل و انتقالات چه کرد و ما چه کردیم. حالا خودتون قضاوت کنید که این تیم همون تیمه؟ الانم نگاهتون به مسئولین همونه؟ الانم فکر میکنید این تیم تا دو سال دیگه یه تیم میانه جدولی میشه؟:4: همه اینا تو نهایتا دو هفته اتفاق افتاد!!

چقدر گفتم صبور باشید، نکنید این کارهاتون رو، نزنید این حرفاتون رو، حیف که اون موقع ها حرف زدن من آب در هاون کوبیدن بود:4:

Zidane
1st September, 2010, 02:06 AM
یه جایی :biggrin:یه چیز جالب نوشتند گفتم بذارم :biggrin:

روبینیو تا اخرین لحظه هم منتظر بارسا بود ولی مجبور شد به میلان بره !
نمی دونم پیش خودشون چی فک می کنن:blink:

amirsajjad7
1st September, 2010, 04:02 AM
:heart:برای من همه چیز هنوز حالت بین رویا و واقعیته شما وقتی یه تیم رو عاشقانه دوست دارید زیاد این اتفاقات براتون نمیفته به همه دوستان گل میلانی ام که اینجا پیدا کردم از صمیم قلب تبریک میگم و کاش میشد مثل تیفوسیهای میلانی بعد از موفقیتهای تیممون با هم خوشحالی کنیم ...:heart:
1541 1542

برای همه چیز این فصل نقل و انتقالات خوشحالم برای خریدهای فوق العاده وفروشهای مناسب والبته آمدن مربی با استعدادی چون آلگری اما چیزی که هنوز باورم نمیشه و نمیدونم باید چجوری خوشحالیم رو از بابتش نشون بدم خلاص شدن از دست این گرجستانیه جلبک کاخا کالادزه هستش:4: ... .
همه چیز اونطوری که ما تصور داشتیم پیش رفت و شاید بهتر از تصور ما این منو یاد یه بحثی انداخت که یکبار در مورد قدرت خرید تیمها توی شبکه zdf آلمان بین یک کارشناس انگلیس و آلمانی پیش اومد و در حین بحث ناگهان کارشناس آلمانی گفت ولی تجربه به من ثابت کرده فقط یک تیم هست که اگر حقیقتا به دنبال بازیکنی باشه اونرو به بهترین وجه ممکن میخره و اونم میلانه این در حالی بود که طرف انگلیسی سعی داشت چلسی و رئال رو قطبهای قدرتمند این موضوع نشان بده ...
و اینکه حالا ماها دیگه هر جا میریم دوباره با افتخار میتونیم بگیم میلانی هستیم و صبهای دوشنبه با سر بالا و اول صبح به دکه های روزنامه فروشی میریم و خبر ورزشی رو میخریم و اونو رو میز کار یا دانشگاهمون بصورتی که جدول لیگ ایتالیا معلوم باشه میزاریم و همه اخبار های ورزشی رو جلوی همه با صدای بلند گوش میدیم و حتی خیلی راحت در مورد زیبایی فوتبالمون توی دهن انگلیسی ها و اسپانیایی ها میزنیم:nish:( البته واقعا نمیزنیما ) و خودمون رو سمبل فوتبال زیبا توامان با نتیجه میدونیم ... .

Mr.Maldini
1st September, 2010, 04:11 AM
اون اهالی "یه جایی" هم دارن وجه ی خودشو رو به شدت خراب میکنن ! با وجود افراد محترمی که در میونشون هست اما بعضی ها هنوز مثل بچه های 15 ساله کلشون باد داره و .... بگذریم.

فک کنم امشب تو تمام دوران میلانی بودن یکی از خاطره انگیزترین شب ها بوده ! هیچ وقت به یاد ندارم یه روز اینجوری برم وسط سایت ها و پشت سر هم رفرش کنم ! شاید هیجان امشب برابری می کرد با هیجان فینال 2003 ! (البته با کمی اغراق)
فک کنم اگه موفق ترین نبودیم تو ترنسفر مارکت، موثرترین بودیم ! حداقل دوتا سود رو کردیم از این بازار امسال. یکی پوشش نقاط ضعفمون و حتی تبدیل کردن اون ها به نقاط قوتمون، دومی هم دنباله ی پروژه ی جوون کردن تیم که امسال به طرز چشم گیری میانگین تیم با توجه به خروجی ها و ورودی ها کاهش داشت.

ما الان دو دروازه بان آماده (آبیتاتی و آملیا) و یک جانشین که خودشو خیلی خوب نشون داده (روما) داریم. تو این خط اگه عالی نباشیم، خوب هستیم. خروج استوراری و جانشین کردن آملیا یه پوئن مثبت رو به ساختار دفاعی تیم داد. گر چه امسال باید شاهد جدال حساس آبیاتی - آملیا هم باشیم !

تو خط دفاعی کار خوب میلان حفظ مهره ها بود، الان سه که نفر از فصل قبل ثابت بودن هنوز هم ثابت هستن (آنتونینی-نستا-تیاگو) و نفر چهارم هم میتونه از بین پاپا،زامبروتا و بونرا انتخاب بشه. باید دید از بین این سه نفر کی میتونه نظر ماکسی رو به خودش جلب کنه. با شرایط خاص پست دفاع کناری حتی ممکنه که مونته لونگو هم به ترکیب اصلی برسه ! در کنار این بازیکن ها ما یپس و اونییوو رو داریم که شاید در شرایط اورژانس بتونن به تیم کمک کنن (فک کنم اولین گزینه برای دفاع وسط بونراست و بعد از اون یپس) و بعد از اون ها ما در دفاع کنار بازیکن هایی داریم که تقریبا تموم شده هستن و فقط میشه برای یک نیمه روشون حساب کرد؛ یانکو و اودو بازیکن های آخر خط دفاعی هستن.
پاپا میتونه لقب بهترین خرید ما تو این خط رو به خودش اختصاص بده، گرچه موفقیت ما در فصل نقل و انتقالات و در خط دفاع در خروج فاوالی و کالادزه از تیم خلاصه میشه !!

خط میانی ما با توجه به سیستمی که بازی میکنیم میشه ستون تیم، باید همیشه آماده و بدون اشتباه باشه. استراسر از آکادمی و بواتنگ به صورت قرضی تازه وارد های این خط هستن. باید ببینیم که کمربند 2006 (رینو،آمبرو،پیرلو) دوباره تشکیل میشه یا بواتنگ میتونه جای خودشو تو ترکیب اصلی باز کنه. گرچه در صورت لغزش هر کدوم از نفرات مذکور ما سیدورف و فلامینی رو هم داریم که خودشون رو مدعی حضور در ترکیب اصلی می دونن و اصلاهم انتظار بی جایی ندارن ! از آباته هم نباید غافل شد، اگه قرار باشه با 4 هافبک و حالت فلت بازی کنیم قطعا آباته اولین انتخاب برای جناح راست ماست !
تنها خریدمون که بواتنگ بوده اگه قطعی بشه به تیم میلان یه شور جنگندگی تزریق میشه. درست همون چیزی که با افت رینو از تیم پرکشیده شد. خروجی خاصی هم نداشتیم، چیزی که بوده قرضی یا کو اونرشپ بوده و قابل برگشت !

اما بمب ساعتی ما اینجا داره اینجا تیک تاک میکنه و منتظر انفجاره ! سه ورودی جدید که هر کدومشون به نوعی میتونن مایه ی افتخار میلان باشن. شروع بحث در این مورد سخته اما بذارین به ترتیب سن بریم جلو، ما ادومادی را از آکادمی به تیم بزرگسالان آوردیم، یه بازیکن تند و تیز با قدرت دوندگی بالا و دید خوب (واقعا تو بازی هایی که بازی کرد فوتبال سربالا رو خیلی بهتر از بوریلو و امثالهم بازی کرد) ! اگه استعدادشو داشته باشه میتونه تو یکی از تورنومنت ها کاری کنه که اسمش به یاد هوادارای میلان بمونه ! ورود بعدیمون روبینهو بود، شاید شما با توانایی های روبینهو بشتر از من آشنا باشین، اما به نظرم کسیه که میتونه دفاع های سری آ رو دیوونه کنه و با سرعتش یاد و خاطره کونکورد(سرجینیو) رو تو دل سن سیرو تداعی کنه ! گر چه هنوز با خرید همزمانش با ایبرا مخالفم اما از حضورش استقبال میکنم و منتظر دیدن ترکیبش با پاتو هستم (این یکی خیلی دیوونه کنندست !!!) ... اما آس ما اینجا رو میشه، در یک کلمه، زلاتان ابراهیمویچ !
حالا فکرشو کنین آلگری چطوری می خواد این سه نفر رو در یه لیست کنار پاتو، رونالدینهو و اینزاگی بنویسه و حداکثر 3 نفر رو به زمین بفرسته ! این کار هنر میخواد امیدوارم ماکسی این هنر رو داشته باشه.
ایبرا در یک کلمه بهترین خریدمون بود، خریدی که باعث شد به یه نون و نوایی هم برسیم بوریلو و هونتلار رو هم بفروشیم !

در جمع بندی کلی فک کنم نه تنها از راه خرید و فروش بازیکن ضرری نکردیم، بلکه سود هم کردیم. تازه این سود در کنار در آمدهای جانبی اسپانسرشیپ، تبلیغات، فروش بلیت و فروش پیراهن هم هست. سایت میلان که یه بریکینگ نیوز با عنوان "ایبرا افکت" زده بود و از رشد فروش بلیت های مسابقات میلان خبر داده بود !

Amin
1st September, 2010, 04:43 AM
یکی 2 هفته پیش داشتم فکر میکردم که امسال هم باید با یه تعداد از این پیر و پاتارها لیگ رو شروع کنیم اما الان با این خبرها واقعا امیدوار شدم. امسال اینتر رو ...................

amirsajjad7
1st September, 2010, 06:29 AM
خرید ها :

amelia, p (genoa)
yepes d (chievo)
legati, d (crotone)
carmona, d (barcellona)
montelongo, d (river m.)
sokratis p., d (genoa)
boateng, c (portsmouth)
ibrahimovic, a (barcellona)
robinho, a (man city)

فروش ها :

storari, p (juventus)
dida, p (fine carriera)
favalli, d (fine carriera)
kaladze, d (genoa)
diniz, d (parma)
darmian, d (palermo)
zigoni, a (genoa)
di gennaro, a (padova)
borriello, a (roma)
huntelaar , a (shalke 04)

نمیدونم تیمی بوده که از میلان بهتر کار کرده باشه یا نه، اما من فکر میکنم بهترین تیم تو نقل انتقالات این فصل بودیم. به خوبی تیم رو تقویت کردیم، هم بازیکن جانشین گرفتیم هم سوپراستار. یه مربی کاربلد تو سری آ هم داریم. علاوه بر همه اینها حدود 15 میلیون برای تیم جوانان میلان خرج کردیم و کلی بازیکن خوب 17 ، 18 ساله خریدیم!

انصافا یه چیزی میخوام میگم، ولی فقط واسه این میگم که یادتون بیاد. یادتونه تا همین دو سه هفته پیش یکی داشت میگفت من دیگه میلان رو میذارم کنار، اون یکی میگفت ما دیگه تیم نمیشیم، یکی دیگه پیش بینی میکرد ما داریم به یه تیم مثل لاتزیو تبدیل میشیم، اون یکی همه مسئولین رو از دم به فحش میبست، سامان هم میومد میگفت اینتر بهترین تیم دنیاست و ما هیچ ... نیستیم!:4: همه اینا همین دو سه هفته پیش بود ها!:4: حالا ببینید اینتر تو نقل و انتقالات چه کرد و ما چه کردیم. حالا خودتون قضاوت کنید که این تیم همون تیمه؟ الانم نگاهتون به مسئولین همونه؟ الانم فکر میکنید این تیم تا دو سال دیگه یه تیم میانه جدولی میشه؟:4: همه اینا تو نهایتا دو هفته اتفاق افتاد!!

چقدر گفتم صبور باشید، نکنید این کارهاتون رو، نزنید این حرفاتون رو، حیف که اون موقع ها حرف زدن من آب در هاون کوبیدن بود:4:

خوب اینا رو گفتن که الان این بازیکنا رو میلان خریده دیگه ...:4:

اینم لیست خریدها ی اون کلی خوب جوونا :4:( البته شاید کسی جا افتاده از جوونا بگه کسی اگه میدونه )...

لوکا سانتونوسیتو از سلتیک گلاسکو 19 سال مدافع
دیوید پاسیفیکو از وارسه 16 ساله مدافع
ماریو پیکینوچی از آلدینی باربوبرا 15 ساله مدافع
وینچنزو کامیلری از رجینا 18 ساله مدافع
متئو پیتون از لیونتینا گورجنسه 17 ساله هافبک
مارکو انزیو فوساتی از اینتر میلان 18 ساله هافبک
مایکل وارنا از ماچرونی مارچس 16 ساله هافبک
فیلیپو روکا از آلدینی باربوبرا 20 ساله مهاجم
آدریو کارمونا پرز از بارسلونا 18 ساله هافبک

1543
1544
1545
1546
1547
1548
1549 این که کناره پاتو هستش سیمونه وردیه ...

amirsajjad7
1st September, 2010, 03:14 PM
دروازه بانان

http://lmms.esperia.com/multimedia/596-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=12&name=Amelia%20Marco)
1

مارکو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=12&name=Amelia%20Marco) آملیا

تاریخ تولد: 2/4/1982

http://lmms.esperia.com/multimedia/612-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=863&name=Roma%20Flavio)
30

فلاویو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=863&name=Roma%20Flavio) روما

تاریخ تولد: 21/6/1974

http://lmms.esperia.com/multimedia/594-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=39&name=Abbiati%20Christian)
32

کریستین (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=39&name=Abbiati%20Christian) آبیاتی

تاریخ تولد: 8/7/1977
مدافعان

http://lmms.esperia.com/multimedia/608-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8070&name=Onyewu%20Oguchi)
5

اوگوچی (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8070&name=Onyewu%20Oguchi) آونیه وو

تاریخ تولد: 13/5/1982

http://lmms.esperia.com/multimedia/605-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=46&name=Nesta%20Alessandro)
13

آلساندرو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=46&name=Nesta%20Alessandro) نستا

تاریخ تولد: 19/3/1976

http://lmms.esperia.com/multimedia/609-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=7815&name=Papastathopoulos%20Sokratis)
15

سوکراتیس (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=7815&name=Papastathopoulos%20Sokratis) پاپاستاپولوس

تاریخ تولد: 9/6/1988

http://lmms.esperia.com/multimedia/606-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=158&name=Oddo%20Massimo)
17

ماسیمو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=158&name=Oddo%20Massimo) اودو

تاریخ تولد: 14/6/1976

http://lmms.esperia.com/multimedia/619-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=567&name=Jankulovski%20Marek)
18

مارک (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=567&name=Jankulovski%20Marek) یانکولوفسکی

تاریخ تولد: 9/5/1977

http://lmms.esperia.com/multimedia/618-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=111&name=Zambrotta%20Gianluca)
19

جیانلوکا (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=111&name=Zambrotta%20Gianluca) زامبروتا

تاریخ تولد: 19/10/1977

http://lmms.esperia.com/multimedia/600-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=14&name=Bonera%20Daniele)
25

دنیل (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=14&name=Bonera%20Daniele) بونرا

تاریخ تولد: 31/5/1981

http://lmms.esperia.com/multimedia/616-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8069&name=Thiago%20Silva)
33

تیاگو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8069&name=Thiago%20Silva) سیلوا

تاریخ تولد: 22/9/1984

http://lmms.esperia.com/multimedia/617-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=910&name=Yepes%20Mario)
76

ماریو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=910&name=Yepes%20Mario) یپس

تاریخ تولد: 13/1/1976

http://lmms.esperia.com/multimedia/597-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=448&name=Antonini%20Luca)
77

لوکا (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=448&name=Antonini%20Luca) آنتونینی

تاریخ تولد: 4/8/1982
هافبک ها

http://lmms.esperia.com/multimedia/602-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=52&name=Gattuso%20Gennaro%20Ivan)
8

ایوان (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=52&name=Gattuso%20Gennaro%20Ivan) جنارو گتوزو

تاریخ تولد: 9/1/1978

http://lmms.esperia.com/multimedia/614-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=57&name=Seedorf%20Clarence)
10

کلارنس (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=57&name=Seedorf%20Clarence) سیدورف

تاریخ تولد: 1/4/1976

http://lmms.esperia.com/multimedia/615-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8229&name=Strasser%20Rodney)
14

رودنی (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8229&name=Strasser%20Rodney) استراسر

تاریخ تولد: 3/3/1990

http://lmms.esperia.com/multimedia/601-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=7797&name=Flamini%20Mathieu)
16

متیو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=7797&name=Flamini%20Mathieu) فلامینی

تاریخ تولد: 7/3/1984

http://lmms.esperia.com/multimedia/592-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=49&name=Abate%20Ignazio)
20

ایگنازیو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=49&name=Abate%20Ignazio) آباته

تاریخ تولد: 12/11/1986

http://lmms.esperia.com/multimedia/611-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=54&name=Pirlo%20Andrea)
21

آندرا (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=54&name=Pirlo%20Andrea) پیرلو

تاریخ تولد: 19/5/1979

http://lmms.esperia.com/multimedia/593-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=50&name=Ambrosini%20Massimo)
23

ماسیمو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=50&name=Ambrosini%20Massimo) آمبروزینی

تاریخ تولد: 29/5/1977

http://lmms.esperia.com/multimedia/598-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8240&name=Boateng%20Kevin%20Prince)
27

کوین (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8240&name=Boateng%20Kevin%20Prince) پرنس بواتنگ

تاریخ تولد: 6/3/1987
مهاجمان

http://lmms.esperia.com/multimedia/610-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=7466&name=Pato)
7

الکساندر (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=7466&name=Pato) پاتو

تاریخ تولد: 2/9/1989

http://lmms.esperia.com/multimedia/604-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=10&name=Inzaghi%20Filippo)
9

فیلیپو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=10&name=Inzaghi%20Filippo) اینزاگی

تاریخ تولد: 9/8/1973

http://lmms.esperia.com/multimedia/622-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=2044&name=Ibrahimovic%20Zlatan)
11

زلاتان (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=2044&name=Ibrahimovic%20Zlatan) ابراهیموویچ

تاریخ تولد: 3/10/1981

http://lmms.esperia.com/multimedia/624-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8252&name=Robinho)
70

روبینیو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8252&name=Robinho)

تاریخ تولد: 25/1/1984

http://lmms.esperia.com/multimedia/613-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=1315&name=Ronaldinho)
80

رونالدینیو (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=1315&name=Ronaldinho)

تاریخ تولد: 21/3/1980

http://lmms.esperia.com/multimedia/607-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8239&name=Oduamadi%20Nnamdi)
90

نامدی (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8239&name=Oduamadi%20Nnamdi) اودامدی

سایت میلان اعلام کرد شماره قبلی کاکا به مونتلنگو رسیده ولی اسمش جزو 27 بازیکن به فیفا ارسال نشده کسی علتش رو میدونه ؟!!! خارج از سهمیه غیر اروپایی که نبوده وگرنه نمیتونستیم باهاش قرارداد رسمی ببندیم ... .
file:///D:/Users/Lemonet/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-6.jpg
http://lmms.esperia.com/multimedia/623-2.jpg (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8251&name=Montelongo%20Bruno) 22

Montelongo Bruno (http://www.acmilan.com/LM_Actor.aspx?idSquadra=3&idStagione=17&idPersona=8251&name=Montelongo%20Bruno)

Birth date: 9/12/1987

samanrossonero
1st September, 2010, 03:38 PM
سلام بچه ها..
امسال ما فوق العاده شدیم..
به نظرم بهترین خریدهای دهه اخیر رو انجام دادیم و حالا هر تیمی از خط حمله ما خواهد ترسید و خط میانی ما هر تیمی رو گیج خواهد کرد و خط دفاعی ما هر مهاجمی رو خواهد کوبید..
میلان تنها تیمیه که بازیکنا رو خیلی خوب میگیره،قضیه پاتو یادتونه؟؟
چلسی و میلان اما میلان برد،چلسی پیشنهاد 30 میلیونی به نیمار داد اما نیومد حالا ما اگه بخوایم با 20 میلیونم میتونیم بگیریمش..
رئال هم که دیگه هر بازیکن رو 2 برابر قیمت میخره..
امسال فقط بارسا ممکنه از ما قویتر باشه،جالبه بارسا دنبال روبینیو بود اما اون به میلان اومد،18 میلیونه می گن قیمتش..
خیلی خرید عالی ای بود روبینیو،26 سالشه و فوق العاده با تکنیک و سرعتیه..
مرگ مدافعهای اینتر همین حیله هست،تلفیقی از بازیکنای تکنیکی یعنی پاتو،رونی و روبی و یک بازیکن قدرتی با تکنیک و همه کاره مث زلاتان..

خیلی خوشحالم و منتظرم بازی بعدی میلان رو ببینم..

DakmaN
1st September, 2010, 04:49 PM
- خوب اول تبریک برای خرید روبی عزیز . من همچنان افسوس میخورم که رئال با مدیریت اون کروکدیل راحت این ستاره رو از دست داد . ایشا.... تو میلان میدرخشه . بسیار خرید معقولانه ای بود .

- خط تهاجمی میلان فوق العاده قوی شده . تلفیقی از تکنیک و قدرت هست . زلاتی تو لیگ ایتالیا دوباره احیا میشه . اونم تو تیمی مثه میلان . کنارش هم پاتو و رونی قطعا همچین براش بازی سازی میکنن که خودش هم تو کفش بمونه . خلاصه اینکه فوق العاده شده خط حمله و هر تیمی رو خواهد ترسوند .

- خط هافبک هم مشکلات و نقاط قوت خودش رو داره . امثال پیرلو و سیدورف شاید تو کالچو حرفی برای گفتن داشته باشن اما تو سی ال جلو هافبک های دونده قطعا کم میارن . کما که تو بازی با منچستر این اتفاق به وضوح احساس میشد . اما خوب باز خرید های خوبی مثه بواتنگ هم هست . من واقعا به این پسر علاقه دارم . از تو جام جهانی چشم من اینو گرفت . هم قدرتی هست و هم شوتزن . تکنیکش هم در حالت قابل قبولی هست . خلاصه تا یکی دوسال دیگه یه هافبک کامل میشه که تیمای دیگه حسرت داشتنش رو خواهند خورد . ببینید کی گفتم .

- اما دفاع . دفاع این تیم مثه هافبک میمونه . نستا که همیشه مصدومه . یانکلوفسکی هم ایضا . زامبروتا هم نوسان زیاد داره . تیاگو سیلوا فوق العاده هست . خلاصه اینکه این دفاع جلو تیمهای قوی کم میاره . پس امسال هم سی ال رو نباید بهش فکر کرد . مثلا اگه این دفاع جلو رئال چی کار میتونه بکنه ؟ اگه رئال تا اون موقع به اوجش برسه با خوزه ، فکر میکنین جلوی رونالدو و اوزیل و هیگی یا بنزه چی کار میتونه بکنه ؟

یا اگه درم مقابل بارسا بخوره که ویا و مسی به اتش میکشن .

- اما خوب در لیگ میتونیم قهرمان بشیم . فقط مهمترین نکته اینه که مغرور نشیم . باید همه تیم ها رو به یه چشم ببینیم . به نظره من اینتر امسال به شکل محسوسی ضعیف خواهد شد . پس میتونیم سلطه اینتر بر لیگ رو به دست خودمون بشکنیم !

- سی ال هم که اگه اتفاق خاصی نیفته رئال و میلان صعود میکنن . بعد به قرعه کشی همه چی بستگی داره . اگه به تیم درجه 2 اروپا بخوریم خوب میتونیم صعود کنیم . یا حتی این تیم جلوی امثال لیورپول و ارسنال هم حرفای زیادی برای گفتن داره . اما اگه بخواد به بارسا یا رئال یا منچستر بخوره خوب اوضاع فرق داره !

- در کل امیدوارم به اون چیزی که استحقاقش رو داریم برسیم .

Amin
1st September, 2010, 04:54 PM
- خوب اول تبریک برای خرید روبی عزیز . من همچنان افسوس میخورم که رئال با مدیریت اون کروکدیل راحت این ستاره رو از دست داد . ایشا.... تو میلان میدرخشه . بسیار خرید معقولانه ای بود .

- خط تهاجمی میلان فوق العاده قوی شده . تلفیقی از تکنیک و قدرت هست . زلاتی تو لیگ ایتالیا دوباره احیا میشه . اونم تو تیمی مثه میلان . کنارش هم پاتو و رونی قطعا همچین براش بازی سازی میکنن که خودش هم تو کفش بمونه . خلاصه اینکه فوق العاده شده خط حمله و هر تیمی رو خواهد ترسوند .

- خط هافبک هم مشکلات و نقاط قوت خودش رو داره . امثال پیرلو و سیدورف شاید تو کالچو حرفی برای گفتن داشته باشن اما تو سی ال جلو هافبک های دونده قطعا کم میارن . کما که تو بازی با منچستر این اتفاق به وضوح احساس میشد . اما خوب باز خرید های خوبی مثه بواتنگ هم هست . من واقعا به این پسر علاقه دارم . از تو جام جهانی چشم من اینو گرفت . هم قدرتی هست و هم شوتزن . تکنیکش هم در حالت قابل قبولی هست . خلاصه تا یکی دوسال دیگه یه هافبک کامل میشه که تیمای دیگه حسرت داشتنش رو خواهند خورد . ببینید کی گفتم .

- اما دفاع . دفاع این تیم مثه هافبک میمونه . نستا که همیشه مصدومه . یانکلوفسکی هم ایضا . زامبروتا هم نوسان زیاد داره . تیاگو سیلوا فوق العاده هست . خلاصه اینکه این دفاع جلو تیمهای قوی کم میاره . پس امسال هم سی ال رو نباید بهش فکر کرد . مثلا اگه این دفاع جلو رئال چی کار میتونه بکنه ؟ اگه رئال تا اون موقع به اوجش برسه با خوزه ، فکر میکنین جلوی رونالدو و اوزیل و هیگی یا بنزه چی کار میتونه بکنه ؟

یا اگه درم مقابل بارسا بخوره که ویا و مسی به اتش میکشن .

- اما خوب در لیگ میتونیم قهرمان بشیم . فقط مهمترین نکته اینه که مغرور نشیم . باید همه تیم ها رو به یه چشم ببینیم . به نظره من اینتر امسال به شکل محسوسی ضعیف خواهد شد . پس میتونیم سلطه اینتر بر لیگ رو به دست خودمون بشکنیم !

- سی ال هم که اگه اتفاق خاصی نیفته رئال و میلان صعود میکنن . بعد به قرعه کشی همه چی بستگی داره . اگه به تیم درجه 2 اروپا بخوریم خوب میتونیم صعود کنیم . یا حتی این تیم جلوی امثال لیورپول و ارسنال هم حرفای زیادی برای گفتن داره . اما اگه بخواد به بارسا یا رئال یا منچستر بخوره خوب اوضاع فرق داره !

- در کل امیدوارم به اون چیزی که استحقاقش رو داریم برسیم .

مرسی به خاطر تعریف و تمجیدت اما در مورد دفاع. پارسال رو فراموش نکن برادر تیم پارسال در برابر امسال اصلا قابل قیاس نیست ولی از 6 امتیاز بازیهای روبرو 4 امتیاز رو بدست اوردیم. توی برنابائو رئال رو شکست دادیم. اتفاقا این پر ستاره بودن رئال واسش دردسر میشه. اینو توی این سالها دیگه همه فهمیدن

C.Maldini
1st September, 2010, 05:18 PM
...امثال لیورپول و ارسنال هم حرفای زیادی برای گفتن داره ...

لیورپول که امسال لیگ قهرمانان نیست:4:
=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
تو دفاع وسط که فوق العاده ایم..نستا و سیلوا هر کدومشون میتونن یه خط دفاع رو جمع کنن...ذخیره ی اینا هم سوکراتیسه که تو نیم فصل خیلی عالی بازی می کرد،تو یونان هم یادم نمیاد سوتی داده باشه..مشکل اصلی دوتا دفاع کناریمونن چون نه آنتونینی میتونه جلوی یکی مثل مایکون و رونالدو وایسه نه مارک.
دفاع راست زامبروتا خوبه که همیشه مصدومه،مجبوریم از بونرا و سوکراتیس اونحا استفاده کنیم که هردوتا تو فاز تهاجمی بدن ولی تو دفاع خوبن..سمت راستمون برای سری آ خوبه ولی برای چمپیونز لیگ فکر نکنم به درد بخوره.
البته فصل پیش با همون دفاع داغون که نستا تقریبا" کل نیم فصل دوم رو مصدوم بود باز دومین خط دفاع سری آ بودیم.
هافبک هم که کماکان اعتقاد دارم خیلی داغونه..مگه اینکه بواتنگ یه چیزی ازش در بیاد یا فلامینی بگرده به دوران آرسنالش.

در کل فکر کنم زیاد بلندپروازی نکنیم بهتره،بجز حمله و دفاع وسط اینتر همه چیزش از ما سرتره...البته ممکنه عمو بنیتز یه حالی بهمون بده و اینتر رو همچین درست درمون بسازه:4: ولی تا وقتی که اینتر بد بازی نکنه هنوز به نظرم شانس اول سری آ اونان.
لیگ قهرمانان هم که فعلا" هیچی:4: هنوز چلسی و منچستر و بارسا و شاید هم رئال خیلی از ما قوی ترن.

ما امسال اگه تو سری آ خوب باشیم و تو سی ال هم از گروهمون بالا بیایم من راضیم..امسال اولین سال برای ساخت دوباره ی تیم بود...تو ترنسفر مارکت بعدی،اگه بشه تو ژانویه،میتونیم دیگه یه تیم کامل رو ببندیم.:dirol:

DakmaN
1st September, 2010, 05:25 PM
نمیخوام برد میلان رو لوث کنم یا هر چی . اما اون بازی میلان رفت که واقعا دیگه رئال کولاک کرده بود .

همه بد بازی میکردن . کریس رونالدو که مصدوم بود و تو بازی نبود . کاکا که از میثم بائو بدتر بازی کرد و دینش رو ادا کرد ! و بدتر از همه اینکه پیگرینی مربی بود که واقعا بویی از مربی گری نبرده بود . درسته تو لالیگا 98 امتیاز گرفت اما تمام بازی های مهم و حساس رو باخت ! دیگه اون الکورکون و لیون هم بماند !

اون بازی هم در برهه از زمان بود که میلان دوباره داشت اوج میگرفت . بازی برگشت هم که باز رئال بهتر شده و بازی متعادل بود . اما یه پنالتی به نفع میلان گرفته شد که نبود . چون توپ زمانی به دست په په خورد که فاصلش با بازیکن زننده توپ فوق العاده کم بود ! اما خوب یه گل هم پاتو زد که اشتباه ، حساب نشد .

خلاصش این که امسال هم خیلی امید نیست به برد پرگل . چون رئال تیم کاملش کمتر از 10 تا تمرین رو با هم گذروندن ! به گفته خوزه 40 تا تمرین داشتن که کمتر از 10 تا کله تیم بودن ! پس حالا حالا ها طول میکشه تا این تیم که کله استخون بندیش عوض شده ، بتونه هماهنگ بشه !

البته فکر کنم خوده میلانی ها هم قبول داشته باشن که رئال تو بازی رفت از فاجعه اونور تر بود !

لیورپول که امسال لیگ قهرمانان نیست:4:

Eeee . اصلا حواسم نبود :4:

samanrossonero
1st September, 2010, 05:30 PM
به هیچوجه قبول ندارم چلسی و منچستر و یا رئال از ما بهتر باشن..

amirsajjad7
1st September, 2010, 05:33 PM
مقایسه تطبیقی قدرتمندترین خط حمله های اروپا ...

تیمهای میلان -من یونایتد -رئال- اینترمیلان- بارسا-چلسی و بایرن مونیخ روی کاغذ قدرتمندترین خطوط حمله اروپا رو دارا میباشند ...

در اولین نگاه به نظر میرسه چه از لحاظ آمار و چه از منظر نام و نشان این 3 تیم میلان رئال و بارسا هستند که دارای مهره های برتر و سرتر در یک سوم تهاجمی تیمشون هستند اما از 4 تیم دیگر نیز نمیتوان به راحتی گذشت برای همین به مقایسه 3 عنصر تهاجمی هر کدام از تیمها بعلاوه یک آلترنیتیو میپردازم ...

به نظر میرسه میلان با پاتو و رونی در کناره ها و زلاتی در نوک با پیشتیبانی چون روبی و رئال با کاکا و کریس در کناره ها و هیگوئین در نوک و پشتیبانی بنزما و اینتر با 2 مهاجم اتوئو و میلیتو و حضور اشنایدر و پشتیبانی گوران پاندف وبارسا با حضور مسی و پدرو در کناره ها و ویا در نوک و پشتیبانی بوخان و چلسی با حضور آنلکا و مالودا در کناره ها و دروگبا در نوک و پشتیبانی یوری ژیرکوف و البته بایرن با حضور روبن و ریبری در کناره ها و ماریو گومز در نوک و پشتیبانی توماس مولر در صدر خطرناکترین خطوط تهاجمی با هم رقابت میکنند که من در نوک ایبرا و سپس ویا و دروگبا و میلیتو رو بهتر میدونم و در کناره ها بعد از مسی کریس رونالدو روبن پاتو و کاکا رو با احترام به ریبری رونی و هافبک تهاجمی اینتریها اشنایدر برتر از سایرین میدونم ...

این مقایسه جزئی رو اگر بخواهیم جمع بندی کنیم در چهار تیم برتر خلاصه میشه که باز هم بایرن و رئال بخاطر فاصله زیاد تارگت هاشون با میلان و بارسا از این دو تیم جا میمونند ...

اما در مقایسه میان 4 عنصر اصلی این 2 تیم متعجبم که چرا هنوز برخی بارسا رو دارای قدرتمندترین خط حمله اروپا میدونن ؟!!!!!!! در حالیکه در سمت راست مسی به سختی بتونه فاصله ای معنی دار با پاتو نشون بده که حتی اگه اینطور هم باشه و فرض کنیم که زلاتی و ویا در یک سطح هستند که معتقدم در این پست زلاتی به مراتب کارآمدتره نمیتونیم از فاصله ای که رونی با پدروی جوان داره چشم بپوشیم و قطعا یه تحلیلگر بی طرف روبی رو هم با فاصله برتر از بوخان میدونه و به این ترتیب میلان جدای از بحث هماهنگیه میان این ستاره ها در تیمشون برتر از بارسا نشون میده که اگه بخواهیم با اغماض در حال حاضر خط حمله بارسا رو بعلت هماهنگیشون برتر بدونیم با توجه به عظمت ستارگان میلان و تاکتیک پذیریه فوق العادشون میتونیم میلان رو 2 تا 3 ماه دیگه بدون هیچ بحثی بهترین قدرت تهاجمی دنیا بدونیم ... .

افزونه ...

خط دفاعیمون هم علیرغم فوق العاده نبودن در کناره ها کاملا قابل دفاع هست و همونطور که یکی از دوستان اشاره کرد روش بازیه ما با بارسا در سیستم شناور متفاوته و ما مثل بارسائیها تا به اون حد مهتاج نفوذ و پرس مدافعین کناریمون نیستیم بلکه ما هرگاه مدافعین قدرتمند و با هوش میانی ای مثل استام نستا و دون پائولو رو داشتیم قهرمان اروپا شدیم و پاپا و نستا و مخصوصا تیاگو سیلوا میتونن یاد و خاطره سالهای 2003 و 2007 رو برای ما زنده کنند ... .

samanrossonero
1st September, 2010, 05:57 PM
من در مورد دفاع گفتم ما با گذاشتن پاپا در راست و در سیستم شناور حتی میتونیم 3-4-3 بازی کنیم با نفوذ آنتونینی..
خط حمله ما از بزرگترین نوک حمله دنیا یعنی زلاتان که به طور قطع از دروگبا و ویا بهتره و پاتو که یکی از بهترین مهاجم سایه ها و وینگر هاست و جادوگر دنیای فوتبال تشکیل شده پس اصلآ بحثی در این مورد نیست..

مدافعین ما خیلی خوب هستن..
نستا و سیلوا که بحثی توشون نیست که یکی از بهترین زوجهای اروپا هستن و اما یپز و تجربش برای جانشینی نستا و سوکرا هم میشه گفت برای جایگزینی نیروی جوانی و جنگندگی و دوندگی سیلوا خریداری شده هر چند با بازی گرفتنش در گوش راست میشه میلان رو در موقع حمله 3-4-3 تصور کرد در حالی که سوکرا راست و سیلوا چپ و نستا مرکز دفاع باشن و پشت سه مهاجم زهردارمون رو با اضافه شدن آنتونینی بهتر پوشش بدیم..
این فصل ما تیم تهاجمی تری از همیشه خواهیم دید و چینش دفاعیمون و کلآ تیممون بیشتر به فشار آوردن رو حریف برای بر هم زدن تمرکز و نظم تیمیشون برای بازیسازی استواره...

samanrossonero
1st September, 2010, 06:11 PM
چه کسی می خواهد میلان را متوقف کند؟؟

http://www.breakingfootballnews.com/wp-content/uploads/2010/05/robinho-ronaldinho-01.jpg

ایبرا و روبی خریدهای فوق العاده میلان در پنجره نقل و انتقالات امسال بود،حالا چه کسی می تواند آن ها را متوقف کند؟؟

مثلث ایبرا،رونی و پاتو فاصله میلان و اینتر را کم کرده.

گالیانی بسیار شادمان است و از برلوسکونی تشکر کرده و گفته: (( روبینیو هدیه برلو به هواداران است،در چند سال اخیر برلو را چنین عاشق میلان ندیده بودم.))

منبع: کالچیومرکاتو

سایت باشگاهمون از 25 آگوست تا 31 آگوست 13 میلیون بازدید داشته..!!!

Amin
1st September, 2010, 06:21 PM
نمیخوام برد میلان رو لوث کنم یا هر چی . اما اون بازی میلان رفت که واقعا دیگه رئال کولاک کرده بود .

همه بد بازی میکردن . کریس رونالدو که مصدوم بود و تو بازی نبود . کاکا که از میثم بائو بدتر بازی کرد و دینش رو ادا کرد ! و بدتر از همه اینکه پیگرینی مربی بود که واقعا بویی از مربی گری نبرده بود . درسته تو لالیگا 98 امتیاز گرفت اما تمام بازی های مهم و حساس رو باخت ! دیگه اون الکورکون و لیون هم بماند !

اون بازی هم در برهه از زمان بود که میلان دوباره داشت اوج میگرفت . بازی برگشت هم که باز رئال بهتر شده و بازی متعادل بود . اما یه پنالتی به نفع میلان گرفته شد که نبود . چون توپ زمانی به دست په په خورد که فاصلش با بازیکن زننده توپ فوق العاده کم بود ! اما خوب یه گل هم پاتو زد که اشتباه ، حساب نشد .

خلاصش این که امسال هم خیلی امید نیست به برد پرگل . چون رئال تیم کاملش کمتر از 10 تا تمرین رو با هم گذروندن ! به گفته خوزه 40 تا تمرین داشتن که کمتر از 10 تا کله تیم بودن ! پس حالا حالا ها طول میکشه تا این تیم که کله استخون بندیش عوض شده ، بتونه هماهنگ بشه !

البته فکر کنم خوده میلانی ها هم قبول داشته باشن که رئال تو بازی رفت از فاجعه اونور تر بود !

Eeee . اصلا حواسم نبود :4:

ما هم تا اون موقع دفاع رو تقویت میکنیم. حالا کو تا اون موقع:dirol:

Amin
1st September, 2010, 06:32 PM
بوریلو: فرصت پیوستن به رم را از دست ندادم
آخرین خرید رم گفت که انتقالی رویایی از میلان به این باشگاه داشته است.
2010/9/1 15:30:00
Share
Share
Marco Borriello - Italy (Getty Images)

سایت گل – مارکو بوریلو، مهاجم رم اعلام کرد که وقتی از پیشنهاد این باشگاه بخردار شد در پذیرفتن آن تردید نکرد.

بوریلو فعلا به صورت قرضی به رم پیوسته و گزینه پیوستن دائمی او در تابستان آینده با مبلغ 10 میلیون یورو هم وجود دارد.

با وجود علاقه یوونتوس، آنها نمی‌توانستند ماندن دائمی او را تضمین کنند و بوریلو گفت رم گزینه اول او بوده است: «مقامات رم درباره برنامه‌ها و استراتژی‌های باشگاه با من صحبت کردند. رزلا سنسی صمیمانه با من حرف زد و رم به من این احساس را داد که من تنها یک شماره برای پر کردن لیست آنها نخواهم بود. من خون رم را در رگ‌هایم دارم و می‌خواهم طرفداران را شاد کنم. من به رویای زندگی‌ام رسیده‌ام. خوشحالم، رم را برگزیدم چون می‌دانم که انتقالم دائمی خواهد شد. رم به من باور داشت و من هم می‌خواهم این را جبران کنم.»

بوریلو پیراهن شماره 22 رم را به تن خواهد کرد، همان پیراهنی که در میلان داشت.

Milan
1st September, 2010, 06:36 PM
اینقدر توی این سایت ها ترکیب احتمالی میلان رو خوندم
که حالم بهم خورد
یکی میگه روبی باید هافبک چپ یکی میگه پاتو بره سمت راست حمله اون یکی میگه متیو بره دفاع راست و الی ماشالله...
بابا یکم در مورد توانایی های آلگری صحبت کنید....