PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ღ قرمزهاي مرسي سايد ღ يادواره ي King Kenny

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Scouser
17th July, 2010, 06:09 PM
اومدم و با سرخوردگي تمام ديدم تاپيكي براي ليورپول نيست و خودم دست به كار شدم :4:
پرچم ليورپول اينبار به اسم كينك كني بالا ميره...
http://cdn.picapp.com/ftp/Images/e/b/1/0/Kenny_Dalglish_de9d.jpg

بیوگرافی کنی دالگلیش (پادشاه کنی)

http://www.liverpoolfc.tv/images5/220307_1980_kd_pn_379_1.jpg

کنی دالگلیش

تاریخ تولد: 4 مارس 1951

محل تولد: گلاسکو

اولین بازی رسمی: 13 اوت 1977 برابر من یونایتد (ویمبلی) جام خیریه که به تساوی 0-0 انجامید.

تعداد بازی در تیم اصلی: 515

تعداد گل در تیم اصلی: 172

باشگاههای دیگر: سلتیک، بلکبرن راورز (مربی)، نیوکاسل (مربی)، سلتیک (مربی).

تعداد بازیهای ملی به همراه لیورپول: 54

تعداد گلهای ملی به همراه لیورپول: --

افتخارات به همراه لیورپول: قهرمانی در لیگ دسته یک فصلهای 79-1978، 80-1979، 82-1981، 83-1982، 84-1983، 86-1985 (بازیکن / مربی)، 88-1987 (بازیکن / مربی)، 90-1989 (بازیکن / مربی)، قهرمانی در جام حذفی 1986 (بازیکن / مربی)، و 1989 (مربی)، جام خیریه در فصلهای 1977 (مشترک)، 1979، 1980، 1982، 1986 (مشترک)، قهرمانی سوپرجام اروپا فصلهای 1977، 1986 (بازیکن / مربی)، جام قهرمانی باشگاههای اروپا سالهای 1978، 1981 و 1984.

تنها یک بازیکن در تاریخ باشگاه به این همه افتخارات دست یافت و آن هم کسی نبود به جز کنت متیسون دالگلیش. با توجه به تسلطش بر توپ و ذهن عالی فوتبالی، اکثر لیورپولی ها او را بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه می دانند.

وقتی او در اوت 1977 به باشگاه پیوست، باورش سخت بود که تیم باب پیزلی چطور قهرمانی جام باشگاههای اورپا را در فصل قبل به ارمغان آورد. اما با حضور دالگلیش در تیم 13 سال پر از افتخار پیش روی باشگاه قرار گرفت.

برخلاف بسیاری از خریدهای آن دوره، ملی پوش اسکاتلندی لیورپول از قبل تجربه زیادی را از ورزشگاه پارک هد به انفیلد آورد. حض.ر او در تیم سلتیک او را به یکی از ستاره های فوتبال بریتانیا تبدیل کرده بود و لیورپول مجبور شد با شکستن رکورد نقل و انتقالات خود مبلغ 440,000 پوند بابت خرید او بپردازد.

دالگلیش به عنوان جایگزین کوین کیگان، که تابستان قبل به هامبورگ آلمان رفته بود، به باشگاه آورده شد، هر چند ابتدا این نگرانی وجود داشت که ممکن است جایگزین مناسبی برای بازیکن بزرگی چون کیگان نباشد اما این شبهات به زودی رنگ باختند.

مهاجم اهل گلاسکو در هفتمین دقیقه از اولین بازی رسمی خود در لیگ برابر میدلزبورو در آیرسام پارک گلزنی کرد و در اولین بازی خانگی او در جلوی دیدگاه هواداران کاپ او در برد 2-0 برابر نیوکاسل یونایتد نیز گلزنی کرد.

دالگلیش در تیم بسیار قدرتمند پیزلی می درخشید و فوق ستاره انفیلد در اولین فصل حضور خود به عنوان بهترین گلزن باشگاه معرفی شد. به یادماندنی ترین گل او در مجموع 31 گلی که در آن فصل زد در فینال قهرمانی باشگاههای اروپا برابر اف سی بروژ در ورزشگاه ویمبلی بود که ضربه استادانه او از بالای سر دروازه بان جام را برای لیورپول به ارمغان آورد.

حضور او در لیورپول شهرت و آوازه بیشتری برای او آورد اما کنی کسی نبود که بخواهد مورد توجه قرار بگیرد و علیرغم وجهه فوق ستاره ای خود همچنان خود را از شهرت بیش از حد کاذب دور نگهداشت.

در سال 1979، استعداد او مورد توجه نویسندگان ورزشی انگلستان قرار گرفت و او را به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب کردند. این جایزه تنها دسر بازیکنی بود که هر کنترل توپ و ضربه او موجب شعف هواداران کاپ می شد.

http://www.liverpoolfc.tv/images4/100pwstk_02_kenny_379_1_g.jpg

او با فروتنی خاص خود در خدمت تیم بود و در زمین همه را در جریان بازی قرار می داد. او قادر بود روزنه هایی را در خطوط دفاعی و دروازه حریف ببیند که بازیکنان دیگر عاجز بودند. دیوید جانسون اولین کسی بود که از بازی او در دهه 70 نهایت استفاده را برد اما بازی کنی در کنار ایان راش و تشکیل زوج خط حمله آتشین این دو بود که لیورپول را در دهه 80 قدرت مطلق جزیره کرد.

باشگاه ممکن بود با حضور ایان راش ماشین گلزنی جدیدی پیدا کرده باشد، اما این بازی کنی دالگلیش بود که تمام خطوط را به یکدیگر ربط می داد. اگر پاسهای منجر به گل در آن زمان ثبت می شدند او تا به حال در صدر فوتبال فانتزی هر تیمی حضور داشت.

او که در سال 1983 دوبار به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد بدون شک بهترین بازیکن بریتانیایی نسل خود بود و به حق از او در جرگه فوق ستاره هایی چون مارادونا، زیکو، پلاتینی و رومینیگه تقدیر و تمجید می شد.

وقتی توپ را در اختیار داشت فوق العاده بود و هریک از 172 گل او با مهارت کامل به ثمر رسیدند. گل زیبای او در فینال قهرمانی باشگاههای اروپا در ویمبلی، ضربه مواج او در هایبری، پروتسمن رود و گودیسون پارک، دریبل ویران کننده او از میان مدافعان من یونایتد در مین رود، شوت سرضرب او در فینال لیگ کاپ مقابل وستهام یونایتد و گلهای قهرمان بخش او مقابل تاتنهام و چلسی از جمله به یادماندنی ترین گلهای او بودند.

هرکسی لحظه خاطره انگیزی از او دارد اما در تمام آن لحظه های شیرین یک حرکت مشترک وجود داشت و آن هم شادی خاص او پس از زدن گل بود: بطوریکه پس از زدن گل سریع برمی گشت و دستهای خود را به دو طرف گشوده و لبخند بسیار ملیحی می زد که حتی آسمان ابری مرزی را آفتابی می کرد.

هواداران کاپ هیچ کسی را به اندازه او دوست نداشتند. دالگلیش اولین نامی بود که آنها می خواندند طوریکه انواع و اقسام پرچمها و سرودها را برای او می ساختند و می سرودند.

پس از حادثه ورزشگاه هسیل، بازی ساز تیم در میان شگفتی همگان به عنوان بازیکن- مربی مشغول به کار شد.

نگرانی ها در مورد ایفای دو نقش متفاوت او در تیم به گوش می رسید. اما بازکشت او به تیم در فصل 86-1985 بود که لیورپول را در روند بدون شکستی قرارداد که در نهایت دو جام حذفی و لیگ را برای لیورپول به ارمغان آورد. دیدن آن صحنه گل پیروزی بخش و قهرمان کننده لیورپول در استمفورد بریج مقابل چلسی گواه این انتخاب عالی باشگاه بود.

در سالهای بعد به ناچار حضور او در تیم کم و کمتر شد اما هنوز مهارتهیا فوق العاده او به شاگردانش به خوبی در زمین مشاهده می شد. موفقیتهای دالگلیش به عنوان مربی لیورپول جایگاه او را در باشگاه در حد اسطوره قرار داد. پس از فتح دو جام در سال 1986 لیورپول در سالهای 1988 و 1990 قهرمانی لیگ شد و در فینال تمام لیورپولی جام حذفی سال 1989 قهرمان شد.

کی می داند که اگر تیمهای انگلیسی در آن دوره از حضور در قهرمانی باشگاههای اروپا محروم نمی شدند لیورپول به چند قهرمانی اروپایی دیگر دست می یافت.

سی نقل قول از بزرگان لیورپول و دنیای فوتبال

http://www.liverpoolfc.tv/images4/100pwstk_02_kenny_379_1_g.jpg

در زیر سی نقل قول از بزرگان فوتبال لیورپول و جهان در مورد کنی دالگیش را می خوانیم:

فیل نیل:"کنی بهترین بازیکنی است که پیراهن لیورپول را بر تن کرده است و بدون شک پادشاه باشگاه فوتبال لیورپول است."

گرائم سونس:"هرگز ندیدم کسی در این کشور به سطح بازی او برسد. فکر کنم تنها دو بازیکن بهتر از او بودند – پله و احتمالاً کرویف.
او بهتر از مارادونا، رومینیگه یا پلاتینی بود. بدون هیچ شک و شبهه ای معتقدم که او در دوران بازیری خود بهترین بازیکن جهان بود."

فرانتس بکن باوئر:"او یکی از بهترین بازیکنانی است که تا به حال دیده ام و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است."

جیمی کرگر:"به نظر من او نه تنها بهترین بازیکن لیورپول بود، بلکه احتمالاً بهترین بازیکن فوتبال بریتانیا بود. ما موفقترین باشگاه هستیم و او بهترین بازیکن ما است به همین دلیل فکر نکنم کسی بتواند به حد او برسد."

بیلی برمنر:"کنی دالگلیش احتمالاً فروتن ترین بازیکنی است که تا به حال لقب "پادشاه" را با خود دارد اما کینگ کنی همیشه خودش خواهد بود."

باب پیزلی:"فکر کنم مهمترین ارزیابی اهمیت کنی نوع رفتار او در بازی فوتبال است. او فقط می خواهد فوتبال بازی کند. او مهارت فوق العاده ای داشت و می توانست به بازیکنان اطراف خود سرعت بازی را منتقل کند. وقتی که مجبور شدم کوین کیگان را به هامبورگ بفروشم – و هیچ چاره ای هم نداشتیم چونکه کوین میخواست در اروپا بازی کند – فکر نمی کردم امکان جایگزینی او وجود داشته باشد. اما ما براحتی با خرید کنی دالگلیش از سلتیک این کار را کردیم. از بسیاری جهات او نسبت به کوین بازیکن بهتری برای لیورپول بود. کنی الگوی بازیکن حرفه ای است و بهترین خرید تاریخ باشگاه بود – موضوع به همین سادگی است."
و در جای دیگر میگوید در 40 سالی که در آنفیلد بوده ام کنی بهترین بازیکنی بود که برای تیم بازی کرد .

الکس فرگوسن:"کنی به عنوان بازیکن دید و قدرت باورنکردنی داشت. او به خوبی از حضور بازیکنان اطراف خود آگاه بود. تعادل بسیار خوبی داشت و تمام کننده خوبی بود و شجاع نیز بود. افراد اغلب فراموش می کنند که بازیکنان بسیار خوب نیاز به شجاعت دارند. کنی مانند شیر شجاعت داشت. او ممکن بود در بازی از همه لگد بخورد اما به بازی خود ادامه می دهد. کنی بازیکنی است که همیشه به او احترام خواهم گذاشت."

ران یتس:"کنی بازیکن بسیار فوق العاده ای بود. برای دیدن بازی او پول می دادم. عاشق روشی بودم که می توانست توپ را در خط حمله حفظ کند و موقعیت گلزنی خلق کرده و همچنین خود گل بزند."

استیون جرارد:"کنی دالگلیش قهرمان من است و بهترین بازیکنی است که پیراهن قرمز رنگ لیورپول را بر تن کرد."

دیوید فرکلاف:"پس از رفتن کوین کیگان هیچ کس مطمئن نبود که باب پیزلی بتواند جای خالی او را پر کند اما خرید کنی از سلتیک اقدام بی نظیری بود. با تکیه به ذهن فوتبالی و قابلیت گلزنی اش از فرصتهای بدست آمده، دالگلیش را به جایگاهی رساند که بهترین بازیکن تیمهای لیورپول در دهه های 70 و 80 شد. به نظر می رسید که کنی دائماً می توانست بازی خاص خود را به نمایش بگذارد – از اولین گل خود برای لیورپول تا گل قهرمانی اش در فینال 1978 جام باشگاههای اروپا و گل قهرمانی او در سال 1986 برابر چلسی در اسمفورد بریج. روشی که می توانست گلزنی کند یا برای بازیکنان دیگر فرصت گلزنی خلق کند خاص بود. نام او را برای همیشه به عنوان پادشاه در انفیلد به یاد خواهند آورد."

http://www.liverpoolfc.tv/images5/220307_1980_kd_pn_379_1.jpg

الن کندی:"در حقیقت من در مقابل کنی بازی کردم و آن زمانی بود که مرا از بازی خارج کرد. به خودم گفتم خیلی دوست دارم در کنار چنین بازیکنی بازی کنم و خوشبختانه این فرصت را بدست آوردم. کنی بهترین بازیکنی است که در برابر و کنار او بازی کردم."

برایان هال:"متأسفانه هرگز شانس بازی در کنار کنی دالگلیش را در لیورپول نداشتم و در دوران بازیگری او من در جایگاه نشسته بودم. وقتی در جایگاه تماشاگران نشسته اید بر وقایع زمین بازی چشمان تیزبینی خواهید داشت و بدون شک ما فوق ستاره ای به نام کنی دالگلیش داشتیم. وقتی کنی پیراهن قرمز رنگ را می پوشید او برای باشگاه و آن 10 بازیکن دیگر هم تیمی خود بازی می کرد. او بهترین بازیکنی است که در این باشگاه دیده ام و او نابغه بود."

رانی موران:"کنی حرکات زیاد سریعی نداشت اما با توجه به قدرت ذهنیش 20 یارد از بازیکنانی دیگر سریعتر بود و در موقعیتی قرار می گرفت که مدافعان حریف هیچ خبری نداشتند. همیشه گفته ام که کنی دالگلیش بهترین خرید طول تاریخ باشگاه بوده است."

رافائل بنیتز:"کنی دالگلیش اولین انتخاب بهترین بازیکن تاریخ لیورپول خواهد بود چونکه بازیکن بسیار خوبی با قابلیتهای زیادی بود."

ریک پری:"کنی با هر تحلیلی بازیکن فوق العاده ای بود و یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ باشگاه است."

تامی اسمیث:"کنی احتمالاً مستعدترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام. او دقت عمل بسیار زیادی داشت و بازیکن بازی سازی بود. او بازیکن فوق العاده خوبی بود."

جوئی جونز:"فکر کنم کنی بهترین بازیکنی است که لیورپول داشته است. بازیکنان بزرگی در لیورپول بازی کردند – که به دوران بیلی لیدل هم می رسد – اما کنی نابغه بود."

پل والش:"به زبان ساده بگویم کنی بهترین بازیکن تاریخ لیورپول است. کنی در زمان کودکی ام قهرمان من بود. سعی داشتم بازیم را به سطح او برسانم اما او استاد بود."

روی ایوانس:"کنی بهترین بازیکنی است که لیورپول داشته است و بازیکن پدیده ای بود. روشی که او مراقب رفتار خود در زمین بود بی نظیر بود و همتا نداشت.
او یک بازیکن حرفه ای کامل، استعداد ناب و مهمتر از همه موفقترین بازیکن لیورپول بود."

گری گیلسپی:"براحتی و سادگی بگویم که او بهترین بازیکنی بود که در برابر و کنار او بازی کردم. رکورد موفقیتهای او خود گواه این ادعا است و در مرزی ساید پرستش می شود."

دیوید جانسون:"وقتی به جای کوین کیگان به تیم آمد از خودمان پرسیدیم "چطور میتوان جای کوین را گرفت؟" اما کنی بازیکن فوق العاده ای بود."

ایان کالاهان:"معتقدم که کنی درون و پشت محوطه جریمه بهترین بازیکن تاریخ لیورپول بود."

رابی فاولر:"کنی دالگلیش یکی از مهربانترین افرادی است که ممکن است با آن برخورد کنید و به عنوان بازیکن هماری او و ایان راش در خط حمله باورنکردنی بود. زوج مهاجمان زیادی سعی مردند خوب کار کنند اما فکر نکنم همکاری دو مهاجمی بهتر از آن دو یافت شود. یادم می آید دوران مدرسه عادت داشتم با اتوبوس به ملوود می رفتم. یک شب باران شدیدی می آمد و کنی از کنار من رد شد و من و پدرم را که کنار اتوبوس ایستاده بودیم سوار ماشین خود کرد. یادم نیم آید چه خودرویی بود – شاید مرسدس بنز سفیدرنگی بود – در آن دوران فقط سوار اتوبوس می شدم به همین خاطر خیلی ذوق زده شده بودم که سوار یک ماشین سواری شده بودم چه برسد که مرسدس بنز باشد! او ما را دم در خانه مان پیاده کرد و خیلی ناراحت شدم که کسی ندید مربی لیورپول ما را به خانه مان رسانده بود.به هر پسربچه ای بدون توجه به تیمی که هوادار آن است باید بگویم که احساس بسیار خوبی داشتم. از زمانی که فوتبال بازی کردم کنی همیشه از من حمایت می کرد اما فکر کنم به عنوان بازیکن افتخاراتی که او کسب کرد استثنا بود."

ایان راش:"کنی بزرگترین بازیکن لیورپول است که در در کنار او بازی کردم و او خالق بسیاری از گلهایم بود. او به من اعتماد به نفسی را که نیاز داشتم می داد. هر وقت که توپ به او می رسید می دانستم که قصد دارد آن را به من برساند."

جورج بست:"وقتی پسربچه بودم قهرمان من دی استفانو بود. کنی به نظر من از دی استفانو هم بهتر بود. این بهترین تقدیری است که می توانم در مورد او بگویم."

بیلی مک نیل:"کنی بهترین بازیکن اسکاتلندی بود که در کنار آن بازی کردم. او می توانست در قالب هر تیمی در هر جای دنیا بازی کند. او نابغه ای در سطح جهانی بود."

تامی داچرتی:"کنی بازیکن نابغه ای بود و در حق فوتبال و خارج از آن خدمات زیادی انجام داد. او همیشه به جای خود در خدمت تیم بود."

جیمی آرمفیلد:"جیمی گریوز و کنی دالگلیش مهارتهای مشابهی داشتند، اما دانش و بازی خوانی دالگلیش بالاتر بود. او کاملترین بازیکن تاریخ فوتبال بریتانیا بود."

ایان سنت جان:"در حقیقت کنی وقتی 15 ساله بود و به مدرسه می رفت به ملوود آمد. او در باشگاه آزمایشی بازی کرد اما بعد به خانه رفت. بعداً که بیل شنکلی فهمید دالگلیش به ملوود آمده بود از ترک او بسیار عصبانی شد! او گفت:"چطور او را از دست دادیم؟ کنی ذهن فوتبالی داشت. او با فوتبال زاده شده بود و این ویژگی را نمی توان به همه داد. او استعداد ذاتی فوتبال را داشت."

الن شیرر:"هیچوقت حرف بدی در مورد کنی نشنیدم چونکه به عنوان یک فرد او فوق العاده است. به عنوان مربی هم فکر کنم او فوق العاده بود. او در نیوکاسل دوران خوبی سپری نکرد اما در لیورپول هم به عنوان بازیکن و هم مربی به افتخارات زیادی دست یافت. او به عنوان مربی در بلکبرن قهرمان لیگ شد. برخی از خریدهای او در نیوکاسل جواب نداند اما باید بگویم اگر از هر کسی که تحت هدایت او در نیوکاسل بازی می کرد بپرسید، هیچکدام حرف بدی از او نمی زنند چونکه از نظر بازیکن او فوق العاده بود. او با شما به عنوان یک انسان برخورد می کرد. او از نظر ما بازیکنان مربی بسیار خوبی قطعاً در نیوکاسل و حتماً در بلکبرن بود."

دوازده تصویر به یاد ماندنی از دالگلیش - قسمت اول
http://www.liverpoolfc.tv/images5/no.7.jpg

1977 - اولین حضور کنی در لیورپول برابر من یونایتد در جام خیریه

http://www.liverpoolfc.tv/images5/78_euro_cup_final_2.jpg

1978 - گل قهرمانی کنی در فینال جام قهرمانی باشگاههای اروپا برابر بروژ

http://www.liverpoolfc.tv/images5/78_euro_cup_final.jpg

1978 - اولین فصل حضور کنی و چه حضور پرباری!!

http://www.liverpoolfc.tv/images5/1981_euro_cup.jpg

1981 - دومین جام قهرمانی اروپایی کنی و سومین جام قهرمانی باشگاههای اروپا برای لیورپول

http://www.liverpoolfc.tv/images5/arsenal_kenny.jpg

1983 - شادی کنی پس از به ثمر رسیدن گلی دیدنی برابر آرسنال

http://www.liverpoolfc.tv/images5/1984_league_cup.jpg

1984 - چهارمین جام قهرمانی پیاپی لیگ کاپ

http://www.liverpoolfc.tv/images5/obe.jpg

1984 - دریافت مدال MBE در قصر باکینگهام

http://www.liverpoolfc.tv/images5/chelsea_86.jpg

1986 - قهرمانی در استمفورد بریج بدست کنی مسجل شد

http://www.liverpoolfc.tv/images5/86_final_2.jpg

1986 - بازیکن / مربی ما فتح دو جام قهرمانی در فصل را رقم زد

http://www.liverpoolfc.tv/images5/86_final.jpg

1986 - استقبال پرشور از قهرمانان بلامنازع جزیره

http://www.liverpoolfc.tv/images5/89_final.jpg

1989 - حضور کنی در دیدار پایانی جام حذفی بین لیورپول و اورتون

http://www.liverpoolfc.tv/images5/90_title.jpg

1990 - آخرین جام قهرمانی لیگ در دستان کنی دالگلیش

ترجمه يوسف بريحي

Kopite
19th July, 2010, 12:20 AM
- خب بفرمائید که چه خبر ؟ :4:
بودجه داریم این فصل چیزی یا نه ؟ کی میره کی میمونه ؟

- ناکامی تورس تو جام جهانی و بعد مصدومیتش حداثل این خوبی رو داشت که فعلا تیم هایی مثه چلسی با قاطعیت دنبالش نباشند ، این اتفاق واسه جرارد ورئال مادرید هم افتاد خوشبختانه ، ماسکرانو ولی مثکه دیگه رفتنیه

- خیلی سخته بعد این چند فصل که حداقل فصل رو با ذهنیت قهرمانی و این ها شروع کردیم حالا اینجوری ، به عنوان یه تیم متوسط ، داریم شروع می کنیم ... در مورد هاجسون نه خوش بینی و نه بد بینی ، هیچ ایده ای ندارم

- راستی چقدر کلا سری لباس های این فصلمون زشته ، اه اه اه ... آرم باشگاه چقدر زشت شده تو طرح های امسالمون

Farzad Lampard
19th July, 2010, 04:06 AM
چرا این تاپیک انقدر بی رمقه؟

ơɧʂҽɳ♏
19th July, 2010, 06:47 AM
جلد جديد تاپيك سرخ هاي آنفليد به شادي و ميمنت :53:
ليورپول يكي از تيم هاي غير آلمانيه كه من بهش بي علاقه نيستم ،‌ شايد مهمترين دليلش هم اين باشه كه آلماني هاي نسبتاً بيشتري رو به نسبت ساير تيم ها داشته ، ديتمار هامان ، ماركوس بابل و كريستين سيگه ، امشب تو كلوپ بايرن صحبت از كريستين سيگه شد گفتم اينجا هم يك يادي از اين ليورپولي سابق بكنم بد نيست . كُلاً از اون دست بازيكنان مورد علاقه من بود ، متاسفانه تو ليست بازيكنان محبوبم جا نيست وگرنه همين الان اضافش ميكردم ... الحق و الانصاف كه پاي چپ هنرمندي داشت و چقدر هم اون شماره 17 بهش ميومد ...

http://pes.neoseeker.com/w/i/pes/thumb/6/68/Ziege.jpg/180px-Ziege.jpg

Scouser
19th July, 2010, 09:52 AM
بودجه ميشه گفت هيچي :4:
تا حالا اينقد داريم : 5 ميليون از باقي مانده ي پول ژابي كه قرار بود امسال بدن + 6 و نيم ميليون پول بنايون :cry: + 3 ميليون و نيم پول سن خوزه + 5 ميليون از فروش اينسوا
دفاع چپ نداريم كلا كه دنبال كانچسكيه احتمالا . كاسرس و فيگوره آ و چنتا بازيكنم اسمشون آورده شده . جو كول هم به احتمال زياد ليورپولي ميشه . راستي ميلان يوانويچ شماره ي 10 امسالمونه

چطوري محسن جان :16:
اولا كه كارل هاينس ريدله رو جا انداختي و البته كريستوفر بوخمن فوق العاده آينده دار كه مفت از دست داديمش :cry: . كلا دوست داشتني بودن بام ليورپولي هاي آلماني مخصوصا دي دي هامان و ماركوس بابل . سيگه هم يادش بخير با اون مدل موهاش جام جهاني 2002 :4:

http://images.teamtalk.com/08/09/800x600/Christian-Ziege-German-flag-haircut_1224115.jpg

NoName
19th July, 2010, 11:01 AM
درک کوئیت

طبق انتخاب گل دات کام، درک کوئیت، ستاره باشگاه لیورپول و تیم ملی هلند،چهل و ششمین بازیکن برتر فصل 10-2009 بود

در حالی که لیورپول فصل ناامید کننده ای را سپری کرد، درک کوئیت یکی از کورسوهای نوری بود که در آنفیلد دیده می شد. این ستاره هلندی به رغم فصل ناامید کننده تیمش، نمایش قابل توجهی داشت و فصل خوبی را پشت سر گذاشت. برخلاف بازیکنانی مثل فرناندو تورس یا استیون جرارد، کوئیت درگیر ضعف فیزیکی یا افت عملکرد یا مصدومیت جسمانی نشد و رافا بنیتس از این بازیکن، به عنوان مهره ای بی بدیل در تیمش بهره می برد.

او پس از شروعی ضعیف در رقابتهای لیگ ، که کوئیت تنها توانست در 4 دیدار ابتدایی تیمش به یک گل دست یابد، تدریجا به روزهای اوجش بازگشت. ستاره سابق باشگاه فاینورد پس از آن در 3 دیدار توانست 2 گل ارزشمند را برای لیورپول به ثمر برساند . روند خوب کوئیت با گلزنی در دیدارهای مهمی از جمله مقابل اورتون و آرسنال ادامه یافت.درهفته های اولیه سال 2010، کوئیت به اوج آمادگی رسید و در دیدارهای حساسی از جمله مصاف تیمش مقابل تاتنهام، بولتون و اورتون به گل رسید.

او در نهایت توانست رقابتهای فصل گذشته را با به ثمر رساندن 9 گل در رقابتهای لیگ برتر، به عنوان سومین گلزن برتر لیورپول به پایان برد.او در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نیز یک بار برای لیورپول به گل رسید و در مرحله یک چهارم پایانی لیگ اروپا نیز گل دیگری را برای تیمش به ثمر رساند ولی متاسفانه این ستاره هلندی نتوانست با درخششش جایگاهی بهتر از هفتمی برای لیورپول در جدول رقابتهای لیگ برتر کسب کند و از همین رو در فصل پیش رو شانس حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را نخواهد داشت.

هر چند درک کوئیت نتوانست با تیم باشگاهی اش موفقیت چندانی را کسب کند ولی با پیراهن تیم ملی هلند، توانست افتخار بزرگی را کسب کند.

تیم ملی هلند با پیروزی در تمام دیدارهای ممکن به رقابتهای جام جهانی 2010 صعود کرد و ستاره هلندی باشگاه لیورپول یکی از کلیدی ترین مهره های فان مارویک در مسیر صعود این تیم به رقابتهای جام جهانی بود.

به رغم فشارهای فراوان برای حذف نام کوئیت از ترکیب اصلی نارنجی پوشان در رقابتهای جام جهانی برت فان مارویک این ستاره را در ترکیب اصلی تیمش قرارداد و کوئیت هم به خوبی ثابت کرد که شایسته این اطمینان بوده است. هلند در اولین دیدار خود مقابل دانمارک سختی هایی را متحمل شد ولی کوئیت در دقایق پایانی سرنوشت بازی را رقم زد.نمایش خیره کننده هلند مقابل ژاپن و کامرون باعث صعود تیم ملی هلند به جمع 16 تیم برتر مرحله بعد شد

کوئیت در مرحله حذفی هم بسیار خوش درخشید و با ساخته و پرداخته کردن شرایط برای اسنایدر در دیدار مقابل اسلوواکی یکی از برترین ستاره های تیمش بود. او در مرحله یک چهارم پایانی نیز سختی های زیادی را برای مایکون ایجاد کرد و در نیمه نهایی بار دیگر فوق العاده بود.

کوئیت در دیدار فینال ودر مقابل اسپانیا نتوانست در اوج ظاهر شود ولی عملکرد کلی او در سال جاری، در حدی خوب بود که نامش در لیست 50 بازیکن برتر گل دات کام قرار گرفت.

منبع: سایت گل

ơɧʂҽɳ♏
19th July, 2010, 02:06 PM
چطوري محسن جان :16:سلام علي جان ، خوبي داداش ؟ :53:

اولا كه كارل هاينس ريدله رو جا انداختي آخ آخ ديدي چه اشتباهي كردم ، خودت كه قبلاً يادت هست كه چقدر بهش پرداختم تو تاپيك ليورپول ،‌هميشه يادم بوده كه كارل هاينز رايدله عزيز تو ليورپول بوده ، چراكه من خيلي دوستش دارم و از اساطير باشگاه بروسيا دورتمند بوده و هست ، البت تو لاتسيو هم بازي كرده ... ساعت 4،‌5 صبح بود كه اين مطلب رو ارسال كردم و به اون خاطر بود كه رايدله عزيز رو جا انداختم . :4:

و البته كريستوفر بوخمن فوق العاده آينده دار كه مفت از دست داديمش :cry:اين يكي رو نميشناسم ، از اين آلماني هاي جوونِ ؟‌

كلا دوست داشتني بودن بام ليورپولي هاي آلماني مخصوصا دي دي هامان و ماركوس بابلاتفاقاً تو آلماني ها زياد از اين دو نفر خوشم نمياد به خصوص هامان ، چرا كه هامان بود كه تو فينال جام جهاني 2002 با يك حركت نابخردانه پشت محوطه خودي اقدام به دريبل زني كرد كه همون توپ لو رفت و به گل اول برزيل تبديل شده ، به همين خاطر هرگز نميبخشمش ، چرا كه تو اون آلمان كه بدون بالاك بازي ميكرد تا دقيقه 67 خوب بازي كرده بود آلمان بدون ستارش ولي آقا يك تنه گند زد بر پيكرده تيم ! :22:

سيگه هم يادش بخير با اون مدل موهاش جام جهاني 2002 :4:درست ميگي ، سيگه تو جام جهاني 2002 با 4 پاس گل به همراه هم تيميش ميشاييل بالاك دو نفري شدند بهترين پاسورهاي جام جهاني 2002 ، اون شماره 6 معروفش ، ولي من اين كريستين زيگه رو بيشتر دوست داشتم با اون شماره 17 مخصوص خودش كه منحصر به فرد بود ، چقدر هم اون لباس تيم ملي آلمان بهش ميومد .

http://www2.bazinama.com/img/files/x7mdy2yzj567psxwrp6f.jpg

Scouser
19th July, 2010, 03:43 PM
در مورد بوخمن كه آي ميسوزم يادم ميادش :40:

Christopher Buchtmann
http://u.goal.com/87800/87854_news.jpghttp://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/under17/82/74/20/827420_mediumsquare.jpghttp://www.footballfancast.com/wp-content/uploads/2010/02/400x400_1233871895_spt_ai_liverpoolvchelsea_ythcup _12-300x300.jpg
مسابقات جام جهاني جوانان كه بود يه سال و خورده اي اين پسر يكي از بهترين بازيكناي آلمان بود و در پايان جام به عنوان يكي از 10 ستاره ي آينده ي فوتبال جهان از طرف يوفا لقب گرفت . دفاع چپ و هافبك چپه كه با حماقت جناب بنيتز با فقط 100000 پوند به فولام رفت !!! حالا كه هيچ دفاع چپي نداري ميتونست حداقل نفر دوم باشه برامون يعني بعد از خريدن يه دفاع چپ ديگه . الان 18 سالشه و تو فولهامه . خيلي چيزها در مورد اين ميشنوين تو سالهاي آينده ‌!

اتفاقاً تو آلماني ها زياد از اين دو نفر خوشم نمياد به خصوص هامان
چرا اون گلي كه آخرين گل ويمبلي سابق شد رو يادت نمياد ؟!‌
پ.ن: اي تو روح هر چي فولهام و فولهامي :whistle: :4:

DATAM
19th July, 2010, 05:20 PM
روزگارغریبیست نازنین

احساس میکنم تبدیل شدیم به یک تیم کوچک باتاریخی بزرگ
نکنه داریم مسیرناتینگهام فارست رو طی میکنیم؟

Hamid Beckham
19th July, 2010, 06:50 PM
سايت گل : جوكول به ليورپول پيوست

.... راستش حوصله نداشتم خبر رو بزارم:img-tomato: خودتون برين بخونين خبرو تو goal.com :Hooraa:

Farzad Lampard
19th July, 2010, 07:30 PM
عجب سودی کردید! بنایون out جکول in

Scouser
19th July, 2010, 08:09 PM
روزگارغریبیست نازنین

احساس میکنم تبدیل شدیم به یک تیم کوچک باتاریخی بزرگ
نکنه داریم مسیرناتینگهام فارست رو طی میکنیم؟
نه داداش . يه ليورپولي بسازيم با هاجسون كه اونورش ناپيدا :105:
جوكول مياد جاي بنايون ، هرچند بنايون هم فوق العاده بود ولي خوب جو كول يه چيز ديگست
ميلان يوانويچ هم اومد كه خيلي بازيكن خوبيه . هنوز هيچ پولي هم نداديم . يه جونجو شويلي هم كه 18 سالشه خريديم از چارلتون هافبك ميانيه بازيكن خوبيه . الان يه دفاع چپ خوب بخريم و يه مهاجم ديگه حله ديگه
بابل و ريرا رو هم ميتونيم بفروشيم

ơɧʂҽɳ♏
19th July, 2010, 08:28 PM
چرا اون گلي كه آخرين گل ويمبلي سابق شد رو يادت نمياد ؟!‌
داش علي انگليسي جماعت به اندازه كافي تو زمين فوتبال جلو ژرمن ها تحقير شده و اينكه ديتمار هامان آخرين گل به ثمر رسيده در ويمبلي رو نصيب خودش كرده افتخاره بزرگيه ،‌تازه ژرمن ها در اولين بازي افتتاحيه در ويمبلي جديد هم با نتيجه 2-1 انگليسي ها رو باز هم شكست دادند ، اين يعني خفت و خاري ...
باز هم ميگم اون صحنه اي هامان توپ رو لو داد و گند زد به تمام اندوخته هاي آلمان رو نميتونم فراموش كنم ... :22:

Scouser
19th July, 2010, 09:03 PM
‌به خاطر يه صحنه همه ي دوران بازيگري يه بازيكن در اين حد محبوب حداقل براي ما رو ميبري زير سوال ؟! تو ليورپول هم از كند بودنش كم ضربه نخورديم ولي من صحنه ي هاي خوبشو بيشتر يادمه !‌

GUUS
19th July, 2010, 09:11 PM
عجب سودی کردید! بنایون out جکول in

+
6.5 میلیون پوند تقریباً !

کلاهی که سر چلسی رفت تا سالها باعث سوژه خنده میشه!!

جو کول رو خیلی دوست داشتم و دارم. براش آرزوی موفقیت میکنم..

یه چیزی رو نمیدونم میدونید یا نه ولی جو کول استاد گل زدن به لیورپول بود:4:

Scouser
19th July, 2010, 09:21 PM
آره 2007 رو خوب يادمه كه برگشت با گل دني بازي رو برديم و رفتيم فينال :4:‌يه بار ديگم پارسال فك كنم بود . تو اون 4-1 ــه كذايي هم گل زده بود ؟ داف رو يادمه ولي كول رو نه
در مورد بنايون و جو كول اينم هست كه جو كول 2-3 سالي كوچيكترم هست :4: انگليسيم هست :4: البته دستمزدش بيشتره :4:

GUUS
19th July, 2010, 09:27 PM
آره 2007 رو خوب يادمه كه برگشت با گل دني بازي رو برديم و رفتيم فينال :4:‌يه بار ديگم پارسال فك كنم بود . تو اون 4-1 ــه كذايي هم گل زده بود ؟ داف رو يادمه ولي كول رو نه
در مورد بنايون و جو كول اينم هست كه جو كول 2-3 سالي كوچيكترم هست :4: انگليسيم هست :4: البته دستمزدش بيشتره :4:

پارسال گل نزد!
تو اون 1-4 هم فکر کنم گل چهارم رو زد!
سال 2004 یا 2005 رفت و برگشت 2 تا گل 3 امتیازی به لیورپول زد!
جو کول 90 تا میگیره بنایون 80 تا. فکر نمیکنم خیلی تفاوتی داشته باشه.

راستی جرارد میره یا نه؟:4: نظر شخصیت چیه؟! من بعید میدونم خیلی بعید!

Scouser
19th July, 2010, 09:34 PM
نه نميره . كجا بره آخه ؟ ‌تو رئال كه بره چون نياز به تولد دوباره داره و شرايطش طوريه كه نيمكت نشين ميشه :4:‌ به نظرم رافا ميموند جرارد ميرفت كه رفت رافا به سلامتي :4: هاجسونم باهاش حرف زد و گفت ميمونه . رئالم كه اوزيل رو ميخواد . هيچي ديگه :4: فقط شايد ماسكي بره اينتر كه جاش كامبياسو به 15 تا 20 ميليون ميخوايم . تيمي بشيم امسال با چراغ خاموش !!!

A N F I E L D
19th July, 2010, 10:36 PM
سلام بر برو بچ همیشه در صحنه مرسی ساید مخصوصا این علی که چراغ خونه را روشن نگه داشت :4:
میگم اینسوا کجا رفت؟ کی رفت ؟ خیلی از دنیا عقب افتادم
من کلا خیلی پرت شدم از فوتبال اطلاعاتم الان فقط در حد جام جهانی هستش اونم کمو بیش
قرعه کشی لیگ انجام شد ؟ بازی اول خارج از خانه را باید با کی انجام بدیم؟
خیلی خوشحالیم که جو کول تشریف فرما شدند به انفیلد واقعا یه سرو گردن از بنایون بالاتره ولی بنایون خیلی حیف بود و خیلی برامون زحمت کشید
امسال واقعا کار سختی خواهیم داشت مخصوصا اگه بازیکنانمون بپرن برند
علی یکم امار بده ببینیم اوضاع چه خبره ما اگه تورو نداشتیم چیکار میکردیم؟:whistle:

Scouser
20th July, 2010, 12:08 AM
سلام عماد ، چطوري :Hooraa: منور فرمودي داداش :4: ميگفتي گاوي گوسفندي شتري چيزي :4:
خوابي تو كه :4: رفت فيورنتينا . با 5 ميليون پوند . بنايون هم با 6 و نيم رفت چلسي . سن خوزه هم قرارداد قرضيش با بيلبائو با 3 و نيم ميليون دائمي شد . شولوي رو هم 1.7 خريديم و دو تا خريد ديگمون (يووانويچ و جو كول) Free بودن . اگه پول ريرا و 5 ميليون ‍ژابي رو بكشيم رو اين پول يه مهاجم و يه دفاع چپ خوب ميتونيم بخريم
خداييش اگه هاجسون بازم مثل كول دنبال اين مورداي اوكازيون باشه خوب تيمي ميبنيديم سال ديگه :Hooraa:

A N F I E L D
20th July, 2010, 01:19 AM
مخلصیم داش علی واقعا خوابه خوابم :4: مگه ریرا هم رفت؟ اون که با رافا مشکل داشت و رافا رفت پس چش بود دیگه؟
راستی برای زدن تاپیک جدید دستت درد نکنه ببینیم مثل کورش میتونی بزنی تیم را نابود کنی یا نه :4::whistle:

A N F I E L D
20th July, 2010, 01:27 AM
داش علی امار کامل ندادی لیگ قرعه کشی شده و در 5 هفته اول باید با ارسنال و من سیتی و من یو بازی کنیم که
وضع خیلی خراب شده بازی اول هم 23 مرداد تو انفیلد با ارسنال داریم که
خدا به داد برسه که
این هم قرعه کشی (http://www.football.co.uk/fixtures/premier_league/index.shtml)که

Super Rooney
20th July, 2010, 10:52 AM
لیورپول در پی جذب رمی و آردن توران هست !

Scouser
20th July, 2010, 12:47 PM
نه هاجسون تكذيب كرده دنبال رمي بودن رو . آردا توران هم بعيده چون به اندازه ي كافي وينگر داريم !‌كويت و ماكسي و بابل و كول و ريرا !‌دفاع چپ ميخوايم و يه مهاجم براي جانشيني يا كنار تورس بازي كردن

Le Professeur
20th July, 2010, 12:58 PM
Liverpool sign Joe Cole after release by Chelsea (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/8834962.stm)

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/48411000/jpg/_48411327_cole_goal.jpg

Super Rooney
20th July, 2010, 01:12 PM
نه هاجسون تكذيب كرده دنبال رمي بودن رو . آردا توران هم بعيده چون به اندازه ي كافي وينگر داريم !‌كويت و ماكسي و بابل و كول و ريرا !‌دفاع چپ ميخوايم و يه مهاجم براي جانشيني يا كنار تورس بازي كردن

LIVERPOOL, Become more complicated Remy trade

Become always more complicated the transfer of Loic Remy (23) to Liverpool, despite the will of the player to wear Reds jersey, next years. According to L'Equipe, the club of Merseyside is not disposed to pay more then 12 million euros for the player property. This bid is not enough for Nice, which have still rejected a greatest offer of West Ham about 17 millions.

نشون میده هم خود رمی و هم باشگاه تمایل به همکاری با هم رو دارن !

Kopite
20th July, 2010, 03:52 PM
- جدی لیورپول تو این چند سال هیچ وقت تیم مفت خری نبوده :4: همیشه عادت داشتیم خرج کنیم واسه خرید هامون ، حالا بعضی ها چند برابر پولی هم که دادیم بعدش مشخص شد می ارزیدند مثه تورس و رینا و ژابی و اسکرتل و اگر ... اما در کل موقعی که خریدیم هیچ وقت نمی تونستیم ادعا کنیم مفت خریدیم ، ولی این جو کول از اون خرید های دلچسب بود :4: مشخصه همه رو ر حال اورده این خرید . یوانوویچ هم در جام جهانی امیدوار کننده بود

- بنایون خیلی بازیکن خوبی بود و آی ریلی میس هیم

- کلا نباید اشتباه سال پیش در خلوت کردن لیست بازیکنامون رو انجام بدیم ، ما واسه نیمکت بازیکن خوب احتیاج داریم . الآن اینسوا و بنایون رفتند ، ریرا هم مثکه رفتیه ( قرار بود بره روسیه ، کنسل شد ؟ ) بابل احتمالا میره و ماسکرانو هم میره ، کلا باید بازیکن زیاد بگیریم

- من همیشه تاپیک هام جواب داده ، فصل پیش فقط یه استثنا بود file:///C:/DOCUME%7E1/kourosh/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png:whistle:

Farzad Lampard
20th July, 2010, 06:15 PM
چقدر من این آردا توران رو دوست دارم! :4: تو ترکیه فوق العاده بازی میکنه! فکر کنم تو پاناتینایکوس باشه آره؟

Scouser
20th July, 2010, 06:16 PM
- جدی لیورپول تو این چند سال هیچ وقت تیم مفت خری نبوده :4: همیشه عادت داشتیم خرج کنیم واسه خرید هامون ، حالا بعضی ها چند برابر پولی هم که دادیم بعدش مشخص شد می ارزیدند مثه تورس و رینا و ژابی و اسکرتل و اگر ... اما در کل موقعی که خریدیم هیچ وقت نمی تونستیم ادعا کنیم مفت خریدیم ، ولی این جو کول از اون خرید های دلچسب بود :4: مشخصه همه رو ر حال اورده این خرید . یوانوویچ هم در جام جهانی امیدوار کننده بود

- بنایون خیلی بازیکن خوبی بود و آی ریلی میس هیم

- کلا نباید اشتباه سال پیش در خلوت کردن لیست بازیکنامون رو انجام بدیم ، ما واسه نیمکت بازیکن خوب احتیاج داریم . الآن اینسوا و بنایون رفتند ، ریرا هم مثکه رفتیه ( قرار بود بره روسیه ، کنسل شد ؟ ) بابل احتمالا میره و ماسکرانو هم میره ، کلا باید بازیکن زیاد بگیریم

- من همیشه تاپیک هام جواب داده ، فصل پیش فقط یه استثنا بود file:///c:/docume%7e1/kourosh/locals%7e1/temp/moz-screenshot-1.png:whistle:
مفتامون اين ساسلا تا من يادمه ورونين و دگن بودن كه مفت نيرزيدن هيچكودوم :4: واقعا غافلگير كننده بود به نظرم :4:
كاش به جاش بابل و ريرا ميرفتن !
خلوتي نبود ليستمون !‌بازيكنا بيشتر فصل نا آماده بودن و گرنه تو هر پست دو بازيكن رو حداقل داشتيم حالا به جز مثلا هافبك دفاعي و نبودن جانشين خوب براي ماسكي و البته مهاجم و بدرد نخوردن جانشين تورس

Super Rooney
20th July, 2010, 07:40 PM
چقدر من این آردا توران رو دوست دارم! :4: تو ترکیه فوق العاده بازی میکنه! فکر کنم تو پاناتینایکوس باشه آره؟

آردا توران کاپیتان گالاتاسرای هستش اگه اشتباه نکنم !

Farzad Lampard
21st July, 2010, 11:51 PM
http://www.premierleague.com/page/Headlines/0,,12306~2098546,00.html

اینم خرید جدید باشگاه لیورپول

Super Rooney
22nd July, 2010, 12:22 PM
ان گوک با قیمت 6 میلیون پوند رفت تو لیست فروش باشگاه ! وست بروم برای خریدش تمایل داره !

A N F I E L D
24th July, 2010, 01:24 AM
علی راسته هونتلار رو میخوایم بخریم؟

Super Rooney
25th July, 2010, 07:46 PM
رئال مادرید در آخرین تلاش خودش برای جذب جرارد آماده ارائه پیشنهاد 30 میلیون پوندی به لیورپول هستش !

DATAM
26th July, 2010, 05:10 PM
گویاهاجسن میخوادیانسن روبخره.خوشمان میادازاین خرید
بااومدن کول زیادحال نمیکنم. این بابابدترازتورس خودمون،همش مصدومه

این زمزمه منحوس خریدن پولسن هم که روزبه روزداره جدی ترمیشه. یعنی کسی که پولسن روبخره،اندازه بز ازفوتبال سردرنمیاره. ایضاهرکس که یک همچین خریدی رو بخوادتوجیه کنه.

DATAM
28th July, 2010, 09:46 AM
عموهاجسون یک خریدخوب دیگه کرد: لوک یانگ

http://www.anfieldroad.com/wp-content/uploads/2010/07/luke-young-bid.jpg

واسه دفاع چپ بدنیست.درست سنش بالاست ولی تجربه خوبی داره وقیمتش هم خیلی بود:2/5پوند.یعنی هیچ چی. البته فکرنکنم دفاع چپ اصلی باشه یحتمل واسه نیمکت خریداری شده ولی منم مثل کوروش معتقدم امسال بایدتیم روپرکنیم

پاچکو دیشب بازم گل زد. این دفعه به بریتانیا

تنهاحسن رفتن رافااین بودکه ستاره های جوونمون ازامنیت بیشتری برخوردارمیشن. رافارو بخاطرفروختن بوخمن ونمچ هیچوقت نمی بخشم. کریس نمچ فوق ستاره مامیتونست باشه که رافااونطورخرابش کرد

ya_hoo
30th July, 2010, 01:14 PM
سلام علیکم. می بینم که بلاخره یکی این جا دست به کار شد و تاپیک جدید رو راه انداخت. ابوالفضل هم که هست....
جمعتون جمعه گلتون هم که من باشم اومد......
از خرید جو کول بسی خوشحال شدم. و از این که این بی سر و پا لوکاس بازوبند کاپیتانی تیم رو ولو تو 1 بازی تدارکاتی به بازو بسته ناراحت.
سرمربی تیم عوض شد اما این یانکیا هنوز سر جاشونن و در نتیجه پول بی پول نتیجه این می شه که می بینیم. واسه فصل نقل و انتقالات باز هم باید چرتکه بیاریم وسط و همش دو دو تا 4 تا کنیم که اگه فلان بازیکن رو بفروشیم به بهمان قیمت می تونیم با پولش چه کار کنیم. و با این وضعیت همچنان همون تیم متوسط سابق خواهیم بود.
این جور که معلومه طبق معمول همیشه باید دعا کنیم بازیکنای اصلیمون مثل استیوی ، دون تورس ، درک ، و ماسکی ( که رفتنش قطعی شده ) از تیم نرن و سرمربی هم با فروختن 2-3 تا بازیکن بتونه 1 بازیکن در سطح متوسط بخره.
خدایا این همه نا بسامانی تا به کی؟

ya_hoo
1st August, 2010, 04:45 PM
خوب با فابیو اورلیو واسه 2 سال دیگه تمدید کردیم. خدا رو شکر. تو این سال ها واسمون خوب و مفید بوده

A N F I E L D
2nd August, 2010, 01:09 AM
رئوف قرارداد اورلیو را فسخ کردند رفت پی کارش چیو تمدید کردند؟

ya_hoo
2nd August, 2010, 02:04 AM
Liverpool have tonight confirmed they have re-signed Fabio Aurelio

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/reds-re-sign-aurelio

DATAM
2nd August, 2010, 08:51 AM
آره صحبتش بودکه عجب غلطی کردیم اوره لیوروبی خیال شدیم که طبق حکم ولایی هاجسون رفتن باهاش تمدیدکردن

اوره لیو اگه دردفاع به دردمون نخوره که نمی خوره لااقل توفازتهاجمی بهترین دفاع کناری دنیاست واسه من

A N F I E L D
2nd August, 2010, 07:35 PM
یک چینی باشگاه لیورپول انگلستان را می‌خرد
رسانه‌های انگلستان از علاقمندی یک میلیاردر چینی برای خرید باشگاه لیورپول خبر داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ساکر نت، "کنی هوانگ"، رئیس اجرایی شرکت سرمایه گذاری ورزشی "کیو اس ال"، حاضر شده با پرداخت بدهی 237 میلیون پوندی باشگاه لیورپول به "رویال بانک" اسکاتلند، این باشگاه را خریداری کند.

بر پایه این گزارش، این میزان سرمایه گذاری باعث نخواهد شد که این مرد چینی بتواند مالکیت باشگاه را از آن خود کند اما باعث خواهد شد تا "تام هیکس" و "جرج ژیلت"، مالکان حال حاضر باشگاه لیورپول به مخاطره بیافتند.

در مطلبی که به نقل از یکی از منابع نزدیک به باشگاه لیورپول بر روی خبرگزاری "پرس آسوسیشن" قرار گرفته، آمده است: این مرد چینی می خواهد خیلی سریع کار را تمام کند و کار را در همین تابستان به انجام برساند. لیورپول برای زیرساخت‌ها و بنای یک استادیوم به سرمایه نیاز دارد. این باشگاه از اعتبار قابل ملاحظه‌ای برخوردار است اما از آنجایی که زیرساخت خوبی ندارد، نمی تواند رشد خوبی داشته باشد.

:105::105:

Scouser
2nd August, 2010, 09:39 PM
سلام به بروبچز بامرام لیورپولی پی اف ؟ :3: حالتون چططوره :4:
اینسوا هم به تمرین برگشته چون هنز چک و چونه زدنا رو مبلغ قراردادش با ویولا تموم نشده !
ویلسون هم بازیکن خوبیه که گرفتیم
تو فینال ماوینگا رو دیدین ؟ عجب بازیکنیه این پسره . ستاره ای میشه برامون
انگوگ و داربی و لوکاس خصوصا :4: خیلی خوب بودن تو بازی های دوستانه و بازی با نماینده ی مقدونیه .
ماسکی احتمالا میره اینتر و دنبال پارکریم جاش . آخ که چه حالی میده پارکر بیاد :f015:

DATAM
2nd August, 2010, 10:03 PM
اسکات پارکرهم پیرشده وهم ازرده خارج

انگلیسی شدن تیم خوشحال کننده است ولی پیرشدن تیم:68:

میانگین سنی کول و یانگ وپارکرزیادجالب نیست
ولی قبول دارم جنازه پارکر از لوکاس بهتره.
کاش جای ماسکی بتونیم کامبیز (کامبیاسو)روبگریم

Scouser
3rd August, 2010, 12:27 AM
به نظرم یه کم با تجربه تر شدن تیم هیچ مشکلی نداره . همون طور که چلسی پارسال هم میانگین سنی پایینی نداشت ! مهاش هرگونه تماس از لیورپول رو تکذیب کردیانگ که منتفی شد داداش ! پولسن هم به حمدالله مدیربرنامه هاش هر تماسی از لیورپولو تکذیب کرد :4: کراوچ متاسفانه شاید برگرده ! یعنی ردنپ 7 میلیون براش قیمت گذاشته و متاسفانه مام شاید بگیریمش ! از جوزپه روسی و فورلان هم یه اسمهایی برده میشه این روزا . پارکر رو ولی خیلی دوس دارم . نائب بر حق ژابی برای ماست به نظرم

A N F I E L D
3rd August, 2010, 02:09 AM
علی کم پیدا شدی نیستی؟دفعه اخرت باشه ها:3:
از کراوچ خوشم میاد میتونه بدردمون بخوره ماسکی هم رفت که بره همون جایی که ژابی و افتاب.... رفتند:4:
فعلا اینا را بیخیال محمترین چیز در اوردن باشگاه از چنگال پت و مته این چینیه واقعا موضوش جدیه؟
تا باشگاه دست ایناست به هیچ جا نمیرسیم

DATAM
3rd August, 2010, 09:10 AM
یعنی اینجوری بگم که حاضرم امسال دهم بشیم و30 تابازی درجامهای مختلف ببازیم ولی شرپت ومت ازسرمون کم بشه
هواداران هم که گلابی
ازمنچستریهاهم کمتریم که اونقدرعلنی به گلیزرهاهجوم بردندولباس قدیمی شون رو علم کردن

ya_hoo
3rd August, 2010, 07:43 PM
اگه شر پت و مت از سر ما در همین تابستون کم بشه من به همتون شیرینی می دم.

ya_hoo
3rd August, 2010, 07:48 PM
یک کنسرسیوم چینی اخیرا در گفتگو با رویال بانک اسکاتنلند ابراز تمایل کرده است که پتانسیل به خدمت گرفتن لیورپول را دارد .
اختصاصی - کنث هوانگ ، سهامدار سابق وال استریت ، که مدیریت این کنسرسیوم را برعهده دارد بصورت " جدی " با ارائه پیشنهادی بدنبال این قرارداد است ، منابع از احتمال نزدیک شدن این قرارداد خبر می دهند .

در گزارشات اخیر اشاره شده است که هوانگ به تازگی با رویال بانک ملاقاتی داشته است و بصورت رسمی برای تصدی لیورپول ابراز تمایل نموده است .

فرناندو تورس مهاجم و ستاره تیم نیز ، دوشنبه در تمرینات حاضر خواهد شد و ضمن درخواستش منتظر خواهد ماند تا تصمیمش را درباره آینده خود پس از توافق کامل این کنسرسیوم با رویال بانک بگیرد .

این کنسرسیوم معتقد است که با حمایت هیات مدیره اش از قدرت مالی بیشتری از مالکان ابوظبی و صاحبان منچسترسیتی برخوردار خواهند بود .

با این قرارداد کنسرسیوم به طور قطع تمام بدهی باشگاه که 237 میلیون پوند به رویال بانک اسکاتلند است را تسویه خواهد کرد .

منابع نزدیک به هوانگ گفتند که این کنسرسیوم بدنبال تسریع در این قرارداد هستند تا فورا بتوانند مبالغی را در بازار نقل و انتقالات استفاده کنند و طرحی دارند که با پیشنهاد هاجسون به طور قطع لیورپول در جمع چهار تیم بزرگ جزیره بازگردد .

هوانگ همچنین قصد دارد بر برنامه ساخت ورزشگاه جدید نیز احتمالا خیلی زود تسریع ببخشد

Scouser
3rd August, 2010, 08:14 PM
فرق گلیزرها و یانکیا اینه که یانکیا حداقل تو فاز اقتصادی قضیه بد نبودن و زیاد قرض باقی نداشتن واسمون !

ضرب العجل 11 روزه هوآنگ به لیورپول http://news.bbcimg.co.uk/media/images/48574000/jpg/_48574075_huang226.jpg

لیورپول 11 روز فرصت دارد تا به پیشنهاد خرید باشگاه از سوی هوآنگ، که به گفته او از سوی دارایی های ملی حمایت می شود، پاسخ بدهد.

هرچند شبهاتی در مورد قبول این پیشنهاد و 5 پیشنهاد دیگر وجود دارد اما بانکداران سرمایه گذار باشگاه تا هفته بعد بطور قطع با یکی از این پیشنهادات موافقت خواهند کرد .

برخی از جزئیات مهم پیشنهاد هوآنگ هنوز مشخص نشده است از جمله اینکه ماهیت دقیق دارایی سرمایه گذاری دولتی این پیشنهاد چیست .

بعلاوه هنوز موضع مالکان آمریکایی در قبال این پیشنهاد بیان نشده ، چرا که در صورت قبول این پیشنهاد متضرر خواهند شد ، آیا مخالفت احتمالی آنها مانع خروج آنها توسط هیئت مدیره باشگاه خواهد شد یا خیر .

هوآنگ تا جمعه به لیورپول مهلت داده است زیرا او و بانکدارانش وقت کافی نیاز دارند تا به روی هاجسون بودجه کافی برای نقل و انتقالات تابستانه بدهند قبل از اینکه پنجره نقل و انتقالات اول سپتامبر بسته شود .

بنا به اظهارات بیان شده مارتین براوتون رییس غیراجرایی باشگاه معتقد است که می تواند با وجود مخالفت مالکان آمریکایی باشگاه با خریدار منتخب به توافق برسد.
http://liverpoolfans.ir/forum

ya_hoo
4th August, 2010, 04:05 PM
خبرای خوب

Fernando Torres has spoken to the official LFC website and delivered the news every Reds fan wants to read:

"From my first day I got the same welcome as Stevie or Carra or players who have been here for a long time. I felt at home from the first day, I feel the fans love me and everyone knows I am really happy here and.....

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/i-m-at-the-best-club

rooney_22
4th August, 2010, 04:20 PM
رئیس مصری فولام به هاجسون حمله کرده.
گفته که هاجسون تیمتونو میبره گوشه تاریکی و رو اعصاب لیوری ها میدوه.
میگفت همه چیز رو براش آمائه کردم.من معروفش کردم الانم رفت بدون اینکه چیزی بزاره(منظور اینه که با پررویی رفت)

ơɧʂҽɳ♏
4th August, 2010, 07:24 PM
آقايون زبوك زاده و علے فاولر پيشاپيش اتفاق ميمون و خجستۀ و بسے مسرور كنندۀ خداحافظے پت و مت از باشگاه محبوبتون رو به شما تبريك ميگــــم ، بالاَخره طعـــــم شيرين رهائے رو هم خواهيد چشيد .

Scouser
4th August, 2010, 08:29 PM
یه خبر دیگه که خیلی جالب شده !
کردی در مراحل نهایی خرید باشگاه قرار دارد http://up.iranblog.com/Files/a1cde764e20e4ce19b0d.jpg

کنزرسیوم رقیب کنی هوآنگ تاجر چینی مدعی است که در آستانه عقد قرارداد و توافق برای خرید باشگاه لیورپول است.

یحیی کردی تاجر سوری، که نماینده گروهی از سرمایه گذاران خاورمیانه و کانادایی است، گفته است که بر سر مبلغ پیشنهادی موافق شده و توافق رسمی خرید "در مراحل نهایی مذاکره" قرار دارد.

آنها در آوریل گذشته نیز همین ادعاها را بیان کردند اما به توافق نرسیدند http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/39.gif. طبق قانون جدید مالکیت باشگاههای لیگ برتری که سه شنبه اعلام شد، تمام نامزدهای مالکیت باشگاه موظفند تا 10 روزقبل به مسئولان برگزاری لیگ برتر درخواست مالکیت باشگاه را ابلاغ کنند و ثابت کنند که سرمایه کافی برای اجرای باشگاه در اختیار دارند.

بیانیه کردی گفت:"گروه سرمایه گذاری ما در مرحله نهایی مذاکره با تام هیکس و جورج ژیلت برای خرید 100% باشگاه لیورپول است. توافق در تمام زمینه های اصلی از جمله قیمت پیشنهادی، باپزرداخت بدهی بانکهای سلطنتی اسکاتلند و ولز فارگو و تأمین بودجه برای ساخت ورزشگاه جدید در استنلی پارک لیورپول انجام شده است. توافق رسمی خرید بین طرفین در مرحله نهایی مذاکره قرار دارد."

کردی ساکن کانادا است و ملی پوش سابق تیم ملی سوریه است که در اروپا و آمریکای شمالی از طرف گروه سرمایه گذار خود به سرمایه گذاری می پردازد.

http://l.yimg.com/i/i/eu/sp/norma4.png (http://uk.eurosport.yahoo.com/04082010/63/kirdi-eyes-liverpool-takeover.html)

مرسی محسن جان لطف دارین شما :3: اون رئیس فولامم واسه خودش گفته . هاجسون رو اونا معروف کردن یا برعکس ؟ :4: فولام یه تیم درجه سه بود قبل از هاجسون و هاجسون اونا رو به فینال لیگ اروپا رسووند و تو این مسیر یووه و هامبورگ رو حذف کرد ! کاری هیچ کس باورش نمیکرد . یه مجموعه ی معمولی در اختیاز داشت و هنرش بود بازی گرفتن ازشون و شاید منظور رئیسشون همین باشه که چیزی باقی نذاشته چون میدونه هیوز اصلا در حد هاجسون نیست !

ơɧʂҽɳ♏
4th August, 2010, 08:40 PM
البت علے جان يادت رفت بگے كه هاجسون ولفسبورگ آلمان رو هم حذف كرد ...
بابت اين اتفاق من يك نفر كه حسابے خونم به جوش اومده بود .
راستے ديروز پريروز يك خبر عجيب شنيدم از راديو ورزش : فابيو اُرليو به ليورپول پيوست ! مگر قبلاً كجا بود فابيو ؟

Scouser
4th August, 2010, 08:45 PM
قرارداد فابیو تموم شد زمان رافا و رافا بهش پیشنهاد تمدید داد به شرط اینکه به ازای هر بازی ای که میکنه دستمزد بگیره و فابیو قبول نکرد . هاجسون که اومد کلا خوشش میومد از فابیو و چون قرارداد نبسته بود هنوز برشگردوند

ơɧʂҽɳ♏
4th August, 2010, 10:32 PM
كُلاً واسه خاطره اين بالاخواه اورليو هستم چون از دير باز ازش خوشم ميومد.
تو جام جهانے جوانان سال 2001 بود يا 2002 دقيق يادم نيست ، ولے از همون موقع مهرش به دلم افتاد. تو بازے فينال هم از زاويه كاملاً بسته يك گل زد ( تقريباً نزديك به خط كرنر )

Scouser
5th August, 2010, 12:53 PM
لیورپول در آستانه جذب پولسن قرار دارد http://images.icnetwork.co.uk/upl/liverpoolecho/aug2010/5/3/christian-poulsen-300-682161209.jpg

پس از آنکه هاجسون ابراز داشت که بسیار مایل است تا بار دیگر با کریستین پولسن کار کند، لیورپول درآستانه جذب این هافبک ملی پوش دانمارکی یوونتوس قرار گرفت.

لیورپول برای جذب این هافبک با یوونتوس مذاکره کرده است و گفته می شود که بر سر مبلغ فروش او توافقاتی حاصل شده که حدود 6 میلیون یورو است.

جوئرن بونسن، مدیر برنامه های پولسن، دیروز به مرزی ساید پرواز کرده تا در مورد شرایط انتقال موکلش با مسئولان باشگاه صحبت کند و پس از اینکه قرارداد نهایی شد او به انفیلد منتقل خواهد شد.

هاجسون زمانی که مربی کوپنهاگن دانمارک بود او را در سال 2000 خرید و 12 ماه بعد توانست تیم را قهرمان لیگ برتر دانمارک کند. هاجسون اکنون ابراز می دارد که مذاکرات مراحل نهایی خود را می گذراند و امیدوار است که هر چه زودتر بتواند او را به لیورپول منتقل کند.

هاجسون گفت:"حقیقت دارد که ما در حال مذاکره با کریستین پولسن هستیم. اگر این انتقال سر بگیرد بازیکن خوبی را به تیم خود جذب خواهیم کرد چرا که او را به خوبی می شناسم. اگر بتوانیم او را با قیمت معقولانه ای از یوونتوس بخریم بازیکن بسیار خبوی برای تیم ما خواهد بود."

http://www.bmdsonline.co.uk/img/trinity/logo/tmms_liec.jpg (http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-fc/liverpool-fc-news/2010/08/05/liverpool-fc-on-verge-of-landing-juventus-midfielder-christian-poulsen-100252-27000697/)

A N F I E L D
5th August, 2010, 01:10 PM
این پولسنه چند سالشه؟

Scouser
5th August, 2010, 01:58 PM
هم سن استیویه . 30 سالشه

ơɧʂҽɳ♏
5th August, 2010, 02:43 PM
اين ديگه چه خريد افتضاحے هست . اين كريستين پولسن اگر بازيكن خوبے بود كه تو شالكه ، سويا و يوونتوس ردش نميكردن بره . الكے دارن لےلے به لالاش ميگذارند . بازيكن خوبے هم كه نيست ، قابليت هاے دفاعے زيادے داره و بسيار خشن هست. اصولاً بازيكن پرخطايے هستش و زياد كارتهاے رنگے ميگيره ... كلاً خريد جالبے نخواهد بود رُفقا .

Scouser
7th August, 2010, 06:58 PM
پولسن دیگه داره جدی میشه و گویا حتی بازی با آرسنال هم خواهد بود !
جو کول ترکوند تو بازی برگشت ! یه چیز وحشتناکی بود :Punk:
http://www.seed-share.com/k8pgjem0l31k
این حرکتاش تو بازیه . این هماهنگ تر شه چه شود :4:

Scouser
8th August, 2010, 08:33 PM
دگن قرضی رفت اشتوتگارت ! میفروختیم که یه پولی دستمونو بگیره بهتر بود ولی
کراوچ شاید برگرده متاسفانه :crazy: امیدوارم این اتفاق نیفته به هیچ وجه :vahidrk1:
آلن هانسن به هیئت مدیره ی لیورپول افزوده میشه :victory:

A N F I E L D
8th August, 2010, 10:25 PM
علی کراوچ که خوبه چرا بدت میاد ازش؟

Scouser
9th August, 2010, 12:06 AM
به خیلی دلایل ! کراوچ همیشه وقتی به بازی میومد آخر کل تیم میشد زیر توپ تا توپ بهش برسه و در 99% مواقع هیچ غلط مفیدی نمیکرد و همیشه عصبانیتم از نتیجه ی بد با این سبک بازی دقایق پایانی بدتر میشد ! اصولا آلترناتیو نداشتن رو به آلترناتیوی به اسم کراوچ ترجیح میدم . البته بماند غش و ضعف رفتنش بعد از گل پارسال تاتنهام بهمون :crazy:

ya_hoo
9th August, 2010, 03:44 AM
اتفاقا به نظر من کراوچ جز بازیکنایی بود که می تونست برای تیم مفید باشه. همیشه هم از فروختنش به رافا انتقاد کردم. چون واقعا به عنوان جانشین خوب کار می کرد. آمار گلزنیش هم به بدی مهاجمای دیگه که از تیم رفتن یا حتی درک کویتی که پارسال شده بود نجات دهنده تیم نبود.

A N F I E L D
9th August, 2010, 12:25 PM
علی منم با رئوف موافقم کراچ به دردمون میخوره هر وقتم به بازی میومود خوب بازی میکرد البته اون موقع جون تر بود:4:
خوشحالیش که بدتر از هاشمی نسب نبود

Super Rooney
10th August, 2010, 10:16 AM
لیورپول هم به جمع باشگاه های خواهان هافبک هجومی 29 ساله بارسلونا، الکساندر هلب اضافه شد !

Scouser
11th August, 2010, 11:37 AM
این یحیی Kirdi که بازیکن سابق تیم ملی سوریه هم هست به توافقات اولیه برای خرید باشگاه رسیده ولی با گفتن اینکه رافا دیکتاتور بود و هیچ کاری برای باشگاه نکرد کلی باعث تعجب شده :37:
پولسن و برد جونز دروازبان میدلزبرو همین روزا قراردادشونو میبندن . قرارداد پولسن 6 میلیون پوند خواهد بود . راستی اگر کلی ازش تعریف کرد . برد جونز هم قراردادش 2 تا 3 میلیون پونده .
ماسکی هم حالا که میبینه اینتر زیاد پول نداره میگه میخوام برم بارسا :uglylolmk4: آخه یه کم که عقل داشت میدید چه بازیکنای بزرگی که تو بارسا به خاطر بازی داده شدن به بازیکنای بی کیفیت تر لاماسیایی نابود شدن ! حالا میره ذخیره ی بوسکتس میشینه حالش جا بیاد که نباید به لیورپول پشت میکرد ! :crazy: البته پیشنهاد بارسا 20 میلیون یورو بیشتر نیست که من جای هاجسون بودم 1 فصل رو سکو میذاشتم ولی نمیفروختمش با این قیمت :crazy:

Scouser
11th August, 2010, 08:54 PM
بارسا پول نداره بخره ماسکی رو :4:
یه کلیپیه از تصاویر یکی از بازی های شلوی پارسال . عجب بازیکنیه این ! دیگه خوش به حال کوروش میشه که لوکاس سکو نشین میشه :4:
دانلود (http://rapidshare.com/files/412356857/YouTube_-_Jonjo_Shelvey_vs_Brentford_F.C_-_New_Liverpool_Player_from_Season_2010_2011.flv)
اینم اولین گل ویلسون برای رنجرز :
دانلود (http://rapidshare.com/files/412295966/YouTube_-_Danny_Wilson-_Welcome_to_Liverpool.flv)
آپلود هر دو از خودم :4:

A N F I E L D
12th August, 2010, 01:20 AM
علی این شلوی را خریدیم؟
امشب توی فایلهای افلاینم داشتم میگشتم که یهو اینو دیدم عجب بازیکنیه خیلی خونسرد و کنترل توپ محشری داره تو دلم گفتم لیورپول کاشکی میخریدیش
یک کلام بگو خریدیم یا نه؟

ya_hoo
12th August, 2010, 04:04 AM
انگلیس تو بازی تدارکاتی در مقابل مجارستان با دو گل استیون جرارد بازی رو برده.
من گل ها رو دیدم واقعا هر دو زیبا بودن. گل اول شوت از پشت محوطه جریمه بود و گل دوم هم که توی محوطه جریمه دو تا بازیکن رو جا گذاشت و از 6 قدم نمی تونست گل نزنه.
==================================================
خوب شرایط تیم کاملا امیدوار کننده نشون می ده.
استیوی که آمادست. تو افتضاح انگلیس تو جام جهانی درخشید. و حالا هم که با دو تا گلش حرفی واسه گفتن نذاشت.
من مطمئن هستم که تورس این فصل به اوجش بر می گرده. درسته که جام جهانی خوبی نداشت اما مطمئنا بعد از گذشت 3-4 هفته و شاید حتی کمتر اون تورس زهرداری می شه که ما می خوایم.
جو کول به نظر من حداقل چیزی که داره روحیه است. هم برای خودش هم برای تیم. همیشه به بازیش اعتقاد داشتم و آرزو می کردم که ای کاش واسه ما بازی می کرد.
این که این فصل اومده واسه این که خودش رو ثابت کنه خیلی برامون خوبه. و اگر مصدوم نشه حتما مثل استیوی و دون تورس تبدیل به نقطه اتکای تیم می شه.
نمی دونم چرا اما به نظرم ما آکو رو کمتر از اون چیزی که هست می بینیم. آکو بازیکن خیلی خوبیه. به نظرم پارسال بعد از مصدومیتش به 1 دلیل به بازی گرفته نمی شد. و اون دلیل خود رافا بود....... تو چند بازیی که برام.ون به میدون اومد خوب بود. حداقل در این که از لوکاس بهتر بود شکی نیست. اما خوب رافا بود و انتخاب های عجیبش. مثلا هنوز من موندم کی از بین بری و ژابی آلونسو بری رو انتخاب می کنه که رافا این ککار رو کرد........................
به هر حال با این 4 تا بازیکن + اگر و اسکرتل و کارا تو خط دفاع + کویت ( که با وجود درخشش تو جام جهانی هنوز به بازیش اعتقادی ندارم. ) می تونیم به ترکیب اصلی تیم امیدوار باشیم.
اما این هم باید در نظر بگیریم که تو این سال ها و مخصوصا پارسال ما از نداشتن ذخیره های خوب و در حد تیم اصلی ضربه خوردیم که به نظر می رسه امسال هم پاشنه آشیلمون همون جا باشه.

Scouser
12th August, 2010, 10:48 AM
آره آخرین خرید رافا بود با 1.7 میلیون پوند از چارلتون اومد :322: خیلی امیدوارم تا 2 سال دیگه جای استیوی رو تو لیورپول و تیم ملی تنگ کنه :cools:
اگه قیلطر شکن دارین این کلیپو ببینین که یووانویچ چه اعجوبه ایه !!!! من که کف کردم :32:
http://www.youtube.com/watch?v=ehfUBqwwi94&feature=fvw
راستی رئوف ویلسون و کاریاکاس هم هستن واسه دفاع :4:
14 میلیون پوند واسه پتروف و وارناک پیشنهاد میدیم به ویلا احتمالا

راستی عماد فایلاشو اگه میشه آپ کن :4:

Scouser
12th August, 2010, 01:29 PM
هافبک دانمارکی به لیورپول پیوست
http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/copy_%283%29_of_christian_poulson_4.jpg

پولسن به لیورپول پیوست

به گزارش سایت رسمی ، باشگاه لیورپول بسیار خرسند است و اعلام میکند که کریستین پولسن با قراردادی سه ساله به این باشگاه خواهد پیوست.

هافبک 30 ساله دانمارکی که سابقه 77 بازی ملی را در کارنامه دارد از یوونتوس به لیورپول نقل مکان کرد.او پیراهن شماره 28 را بر تن خواهد کرد.

پولسن سابقه ی همکاری با روی هاجسون را در کوپنهاگن دارد.او در آن باشگاه برای اولین بار توسط هاجسون فرصت خودنمایی پیدا کرد.

A N F I E L D
12th August, 2010, 03:05 PM
علی فایل من همونیه که خودت گذاشتی
میگم کی اینو خریدیم؟همین تابستونی؟ چارلتون خیلی مفت از دستش داده
جدید گیرم اومد حتما میزارم
ولی جدی اصلا نمیفهمیدم خریدیمش گفتم استیوی ایندس
من که خیلی از سبک بازیش خوشم اومد مخصوصا خونسردیش حتی از گل محمدی هم خونسردتره:4:

Scouser
12th August, 2010, 03:30 PM
Milan Jovanovic The Serbian Snake
http://www2.bongda.com.vn/data/Image/2010/Thang04/03/Milan%20Jovanovic2.jpg
دانلود (http://www.4shared.com/video/-ImSkKu9/YouTube_-_Milan_Jovanovic_The_by%20GBH.html)
18 MB
به هیچ وجه از دست ندین http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/84.gif

A N F I E L D
12th August, 2010, 10:19 PM
کاپیتان چه که نمیکنه:4:
7MB (http://www.speedyshare.com/files/23772244/GERRARD.Flv)

A N F I E L D
13th August, 2010, 01:41 AM
علی جریانه راملو لوکاکو و استیون دافور چیه؟
راملو انگار فوروارده و بچه ساله و پارسال تو لیگ بلژیک 15 گل زده با سن کمش
امار دقیقو بده بیاد :4:

rooney_22
13th August, 2010, 06:06 AM
علی جریانه راملو لوکاکو و استیون دافور چیه؟
راملو انگار فوروارده و بچه ساله و پارسال تو لیگ بلژیک 15 گل زده با سن کمش
امار دقیقو بده بیاد :4:
من علی نیستم:4: ولی:
http://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Defour
22 سالشه و کاپیتان اوله تیمشه.فصل قبل یه مصدومیت بد نصیبش شد.فرگوسن هم به شدت به دنبالش بود و هست.با توجه به اینکه استاندارد لیژ یووانویچ رو فروخته به شما بعیده که دفور رو هم امسال از دست بدن!

http://en.wikipedia.org/wiki/Romelu_Lukaku
17 سالشه چلسی دنبالش بود الانم رئال دنبالشه.امسال نفر دوم بهترین گلزن لیگ بلژیک شده.

پولسن هم فقط به درد پا خورد کردن میخوره!:4:

در ضمن مثل اینکه بارسا الکساندر هلب+15 ملیون داده ماسکرانو رو گرفته!سرتون رو کلاه گذاشتن!!:4::diablo:

Scouser
13th August, 2010, 11:45 AM
حالا کی گفت با تو بود که میگی علی نیستی :4:
گفت یه چیزایی این بالایی ولی این دو تا اسمشون آورده شده و در حد یه شایعه بوده فقط . مثلا 50 نفر دیگه ای که اسمشون اومد . این ماسکی و 15 میلیون فک کنم یورو هم تقریبا قطعی به نظر میاد هر چد کاش کاسرس رو میگرفتیم جای هلب :20: یا زلاتان مثلا :blush: آخه هلب به چه کارمون میاد آخه با وجود این همه هافبک !

A N F I E L D
13th August, 2010, 01:27 PM
این یووانویچه عجب پری عجب بالی عجب منقاری داره
بابا ایول عجب چپ پای توپیه
امسال خریدا با اینکه اسمو رسم دار نبودند ولی کیفیت بازیشون خیلی خوب بوده
بسی حال کردیم با این پیچ پیچه
حالا که اسمت علی نیست پس چیه؟:4:

A N F I E L D
13th August, 2010, 05:04 PM
بحران بزرگ مالی برای لیورپول
سایت گل – به ازای هر هفته که فروش باشگاه لیورپول به تعویق می‌افتد، تام هیکس و جورج ژیلت، مالکان باشگاه از سوی بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS) 2.5 میلیون پوند جریمه می‌شوند. این جرایم 2.5 میلیون پوندی برای شرکت Kop، متعلق به هیکس و ژیلت در نظر گرفته می‌شوند. این دو از طریق این شرکت مالکیت لیورپول را در اختیار دارند.

مالکان باشگاه لیورپول در فوریه 2007 مبلغ 185 میلیون پوند از بانک اسکاتلندی وام گرفتند تا بتوانند لیورپول را خریداری کنند. وام آنها در 6 اکتبر به پایان می‌رسد و اگر تا آن موقع باشگاه فروخته نشود، مبلغ این جرایم هفتگی به 60 میلیون پوند خواهد رسید. به این ترتیب بانک سلطنتی اسکاتلند بیش از 200 میلیون پوند، تنها بابت بهره و جریمه کردن مالکان لیورپول به دست خواهد آورد.

از سوی دیگر پیشنهاد یحیی کردی، سرمایه‌دار سوریه‌ای برای خرید لیورپول به تعویق افتاده است. خانواده حاکمان شارجه از پیشنهاد یحیی کردی حمایت می‌کردند. اما دیروز اعلام شد شیخة مریم الشمسی، مادر شیخ سلطان بن محمد القاسمی، حاکم شارجه درگذشته است و به این ترتیب آنها هفت روز کارهایشان را تعطیل خواهند کرد.

کنت هوانگ، تاجر هنگ‌کنگی که دیگر پیشنهاددهنده برای خرید لیورپول است هنوز جزئیات پیشنهاد خود را ارائه نکرده است و مدارکی نشان نداده که حاکی از آن باشد که او پول کافی برای خرید باشگاه را دارد.

rooney_22
13th August, 2010, 05:08 PM
حالا کی گفت با تو بود که میگی علی نیستی :4:
گفت یه چیزایی این بالایی ولی این دو تا اسمشون آورده شده و در حد یه شایعه بوده فقط . مثلا 50 نفر دیگه ای که اسمشون اومد . این ماسکی و 15 میلیون فک کنم یورو هم تقریبا قطعی به نظر میاد هر چد کاش کاسرس رو میگرفتیم جای هلب :20: یا زلاتان مثلا :blush: آخه هلب به چه کارمون میاد آخه با وجود این همه هافبک !

این یووانویچه عجب پری عجب بالی عجب منقاری داره
بابا ایول عجب چپ پای توپیه
امسال خریدا با اینکه اسمو رسم دار نبودند ولی کیفیت بازیشون خیلی خوب بوده
بسی حال کردیم با این پیچ پیچه
حالا که اسمت علی نیست پس چیه؟:4:
تو با علی بودی من گفتم علی مورد نظر نیستم ولی جوابو میدم!!:4:

Scouser
13th August, 2010, 09:53 PM
هاجسون: ماسکرانو از لیورپول نمی رود.
http://assets1.liverpoolfc.tv/uploads/masch1_4c2a1594e08a8981131760.jpg

روی هاجسون امروز اعلام کرد که با هیچ باشگاهی برای انتقال ماسکرانو به توافق نرسیده است و او را در ترکیب تیم برای بازی در برابر آرسنال قرار داده است.

هاجسون ماه گذشته اعلام کرده بو دکه ماسکرانو مایل به ترک لیورپول است ولی هم اکنون اعلام کرده است که هیچ پیشنهادی برای به خدمت گرتن ماسکرانو از سوی باشگاههای دیگر دریافت نکرده است و آوردن پولسن به انفیلد، برای جایگزینی ماسکرانو نبوده است.

هاجسون در مصاحبه ی رسانه ای خود در ملوود گفت: " نمی گذارم ماسکرانو برود. در حال حاضر او هیچ صحبتی درباره ی جدایی از لیورپول نمی زند و احتیاجی به پیدا کردن جایگزین برای او نیست.

" معقتدم هم ماسکرانو و هم پولسن برای ما بازی خواهند کرد. من خوشحالم که هر دوی این بازیکنان را در اختیار دارم.

" لیورپول باشگاه بزرگی است. باشگاه بزرگی که بازی های زیادی را در این فصل پیش رو دارد. برای همین ما نیاز به بازیکنان زیادی داریم.

" ما کریستین را برای جایگزینی او با کسی به باشگاه نیاورده ایم. ما او را به باشگاه آورده ایم تا تیم خود را قوی کنیم. "

هاجسون در پاسخ به این سوال که آیا شرایط روحی ماسکرانو برای بازی برابر آرسنال مناسب است، گفت: " بله. من در هر فرصتی که داشته باشم با او کار می کنم. او خیلی دیر به تمرینات تیم برگشت و در اردوی تیم ملی کشورش حضور داشت. اما در حال حاضر ما 7 یا 8 جلسه ی تمرین با هم داشته ایم.

" ما در تمرینات درباره ی فوتبال حرف می زنیم و او تا به حال حرفی مبنی بر تمایلش برای ترک باشگاه نزده است. حتی در آخرین ملاقاتی که با هم داشتیم. او حالا به تمرینات برگشته است و در تلاش است که خوب تمرین کند تا بتواند خوب هم بازی کند.

" زمانی که من نگران این هستم که ماسکرانو بازیکن لیورپول است یا نه، هنوز نرسیده است.

" در حال حاضر می توانم بگویم که هیچ پیشنهای از سوی هیچ باشگاهی برای به خدمت گرفتن ماسکرانو ارائه نشده است و دلیلی نمی بینم که هر روز نگران فروش ماسکرانو باشم.

" ما به او گفته ایم که ما نمی توانیم این طور کار کنیم که او منتظر پیشنهادی از سوی باشگاهی دیگر باشد و روی تمرینات تمرکز نکند. اما هیچ پیشنهادی ارائه نشد و او به تمریناتش پرداخته است. "

گزارشگران درباره ی نوع برخورد هواداران با بازی ماسکرانو دربرابر آسنال، پرسیدند و هاجسون در این باره گفت: " هواداران در مورد بازی او در زمین قضاوت می کنند و اگر او خوب بازی کند و نقشی در برد احتمالی تیم داشته باشد، بیش از پیش محبوب خواهد شد."

او در ادامه گفت: " او یک بازیکن واقع بین است و در حال حاضر برای لیورپول بازی می کند و تمایل چندان زیادی برای پیوستن به باشگاهی اسپانیایی ندارد. باشگاههای زیادی هستند که خواهان داشتن ماسکرانو هستند، و یکی از آنها لیورپول است.

" او اگر می خواهد لیورپول را ترک کند، بای باشگاهی در حد لیورپول پیشنهادی به او ارائه کند که تا حالا چنین باشگاهی قدم پیش نگذاشته است. من به جرأت می گویم او در لیورپول خوشحال است و می توانید این را از او بپرسید. "

rooney_22
13th August, 2010, 10:03 PM
ملتو مسخره کردنا میره یا نه؟؟؟
مسی اومدنش رو تبریک گفته بود که!!

Scouser
13th August, 2010, 10:58 PM
بابا پولشو ندارن :4: ما سه سال پیش 17 تا واسش دادیم بعد الان که کاپیتان تیم ملی آرژانتینه و بهترین هافبک دفاعیه جهان در ازای هلبی که پارسال افتضاح بود تو اشتوتگارت و 12 میلیون پوند بدیمش ؟! زور داره دیگه !!! بازیکن خودمونه میذاریم رو نیمکت سماغ بمکه اصلا :4:
راستی اینم یه کلیپ از پولسن که تقریبا اشک کاکای 2005 اونوقتا رو درآورده بود وقتی اشتوتگارت بود :4:
http://www.4shared.com/video/4QhfY0zh/PoulsenvsKaka-By-Gbh-liverpoolfans.ir.html

ya_hoo
13th August, 2010, 11:00 PM
اومدم خبر نرفتن ماسکرانو رو با خوشحالی بدم اما این علی زرنگ تر بود. به هر حال اگه نره فکر کنم دیگه تیم امسال به شدت واسه خودش مدعی می شه.
با این خریدایی که داشتیم ( با توجه به لینکایی که علی از بازی یووانویچ و شلوی داده ) می تونیم بگیم امسال دیگه نیمکتمون هم می تونه امیدوار کننده باشه.
این یووانویچ سوباسا رو می ذاره تو جیب کوچیکش با اون چیزایی که من دیدم. شلوی هم واقعا می تونه جرارد کوچیک لقب بگیره

ơɧʂҽɳ♏
14th August, 2010, 12:16 PM
سلام دوستان عزيز مرسي سايدی از نوع سُرخش :53:
مدتهاست كه ميخواستم اين خاطره رو براتون به يادگار بگذارم ، اما وقت نميشد ، خوشبختانه امروز توفيق حاصل شد كه در خدمت باشم ، دقيقاً سال 76 بود و من هم سالهايي زيادي نبود كه با فوتبال آشنا شده بودم ، اون زمان تو بحبوحه قهرماني دورتموند كبير تو اروپا بودم و تازه هوادار اين تيم شده بودم ، دورتموند هم ليگ قهرمانان رو فتح كرد و هم جام بين قاره اي ،‌ اون هم با مربي توانا و مورد علاقه من يعني اوتمار هيستفلد كبير.
اون زمان برنامه گزارش ورزشي هر روز ساعت دو بعد ظهر پخش ميشد و هميشه هم فوتبال هاي ناب رو پخش ميكرد ، چراكه در اوايل كار خودش بود ( هميشه و هرجا به اون زمان فكر ميكنم بيشتر به اين واقعيت پي ميبرم كه فوتبال امروز در قياس با اون فوتبال دهه 90 پشيزي نمي ارزه ) در يك برحه بعد از پخش كردن بازيهاي تيم دورتموند و پس از راكد شدن بازار داغ فوتبال در تابستان گزارش ورزشي طي يك اقدام جالب دست به پخش بازي هاي بسيار قديمي كرد كه در يك هفته بازي هاي تيم ليورپول رو پخش كرد واقعاً هرگز از ياد نميبرم واقعاً چه تيم بزرگي بود اون ليورپول ، براي من اون زمان اصلاً قابل درك نبود فوتباليست هاي قديمي ولي الان متوجه ميشم كه چه جواهرات گران بهايي رو تماشا كردم ، تماشاي بازي يان راش گل زن بزرگ ليورپول و از همه مهمتر جولان دادن كني دالگليش شماره 7 اسطوره اي كه واقعاً چشم نواز بازي ميكرد . آيا كسي به خاطر داره ؟

شرمنده اگر وقتتون رو گرفتم ، يا علي :53:

Scouser
14th August, 2010, 01:26 PM
مرسی محسن
اون برنامه ای بود که گل های تاریخی لیورپول رو نشون داد رو میگی ؟ اصلا میدونی درصدی از طرفدارای لیورپول بعد از دیدن اون برنامه لیورپولی شدن ؟ :4: محسن جان اگه علاقه داری هستوری کامل باشگاه رو داریم تو فروشگاه فروممون ها ، بگو بفرستیم برات حالشو ببری :4: تبلیغ شد :9:
سانتاکروز رو میخوایم گویا . چون از اینور که سیتی بالوتلی رو هم خرید و با اون همه مهاجم جایی برای سانتاکروز نیست و از اونطرف هم که اینتر مایه دار شد ماسکی رو میخره احتمالا ...

Farzad Lampard
14th August, 2010, 02:06 PM
انصافا لباس امسالتون فوق العادست....

ơɧʂҽɳ♏
14th August, 2010, 03:00 PM
علے جان دست شما درد نكنه داداش :53: ، من خودم بيشتر به تاريخ باشگاه و هيستورے ها علاقه دارم تا فوتبال كنونے شون. امّا در وهله اول ترجيح ميدم اگر چيزے سفارش بدم جشن صد سالگے دورتموند رو بخرم بعد هم تاريخچه بايرن . هرچند با وجود دوستان پُرے چون شما و ابولفضل كمابيش با اين تيم بزرگ هم آشنا شدم تا حدود بسيار زياد + آنچه كه سابق بر اين در چنته داشتم . در مورد سوالت هم بايد بگم كه نه علے جان اون برنامه كه من ازش دم زدم همين گزارش ورزشے خودمون هست منتهے سال 76 چون خيلے نوپا بود ساعت 2 بعداظهر هر روز يك فوتبال پخش ميكرد كه اون زمان هم بيشتر به فوتبال انگليس گرايش داشت اين برنامه ، مثلاً به خاطر دارم كه يك روز تابستونے گرم بود كه به تماشاے بازي دربي كانتے و وستهام يونايتد نشستم .

ơɧʂҽɳ♏
14th August, 2010, 03:03 PM
راستي علي آقا لباس اول و دوم اين فصل رو در رونمايي كن ببينيم كه باز آديداس چه شاهكاري كرده كه همه تعريف ميكنند ؟

Scouser
14th August, 2010, 04:32 PM
http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/lfc_homeshirt_201012.jpg
http://www.soccerfanatic.com/blog/wp-content/gallery/liverpool-20102012-jerseys-amp-kits/liverpool_reina_2011_kit.jpg
http://www.boxofficefootball.com/wp-content/uploads/2010/01/LIVERPOOL-NEW-2010-2012-KIT.jpg
http://totalfootballmadness.com/wp-content/uploads/2010/07/Liverpool-Kit.jpg

http://therightwinger.co.za/wp-content/uploads/2010/06/liverpool-away-adidas2.jpg

http://www.empireofthekop.com/anfield/wp-content/uploads/2010/06/a0eNCt.jpg
http://therightwinger.co.za/wp-content/uploads/2010/06/liverpool-away-adidas.jpg

ơɧʂҽɳ♏
14th August, 2010, 06:42 PM
بَه بَه علي آقا مباركا باشه ، اين لباس اول اين فصل بسيار بسيار فوق العادست ، چه چيزي بهتر از اينكه از گذشته هاي روشن و درخشان الگو برداري بشه ، حركتي بسيار پسنديدست ، من كه واقعاً لذت بردم ، باز هم شركت آديداس نشون داد كه بزرگترين برند توليد لوازم ورزشي ست . علي جان به طرح خاص روي پيراهن ( لوزي هاي كمرنگ و پررنگ ) دقت كن ، اين دقيقاً همون طرح دهه 80 هست و در يك برحه هم اوايل دهه 90 ، فوق العادست ، به خصوص اينكه اين طرح نصفه نيمه آديداس هم بيشتر مزينش كرده ،‌لوگوي زيباي ليورپول هم كه ديگه شكيل ترش كرده ، فقط يك چيزي كه از ديدنش حسابي جا خوردم اين بود كه آيا اسپانسر ليورپول تغيير پيدا كرده ؟ اين شركت Carslberg چه شد پس ؟

Scouser
14th August, 2010, 07:10 PM
آره اگه اشتباه نکنم ما رکورد دار اسپانسر تو تاریخ هستیم ! 15 سال کالزبرگ ! بماند که اولین تیم فوتبالی که اسپانسر رو پیرن گرفت هم هستین
البته دو بازی آخر فصل قبلمون خداحافظی کارلزبرگ بود این طرح چینی رو گذاشتن :

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/china400.jpg
اونیم که میگی ایناهاشش :4:
http://a925.ac-images.myspacecdn.com/images01/63/l_099bd593a411239a110fadccbea7e414.jpg

ơɧʂҽɳ♏
14th August, 2010, 07:25 PM
نه خداييش خوشم اومد ، خيلي تيزي . همون طرحي كه گفتم رو گذاشتي عكس رو ايولا .
در مورد اون ركورد هم حق با شماست ، من تا يادمه ليورپول رو كارلسبرگ ديدم و به خاطر دارم .

ơɧʂҽɳ♏
14th August, 2010, 07:30 PM
طرح امسال لباس بايرن مونيخ كبير هم از روي لباس دهه 70 اين تيم الگو برداري شده ، خداييش خوشم مياد تيمي كه هوادارشم تاريخي بس غني داره ، شما هم شاد باشيد كه تيمتون تاريخش بسيار پر بار هست ، ولي از اين هم خبر دارم كه فصل گذشته در فينال ليگ قهرمانان سال گذشته طرفدار اينتر ميلان بوديد تا مبادا ما هم مثل شما 5 جامه بشيم :22: :4: .

Scouser
14th August, 2010, 10:04 PM
اینتر ؟ اَی :4: تا یکی دو هفته دپرس بودیم اینتر و ضد فوتبالش قهرمان شدن :4:

Kopite
14th August, 2010, 11:34 PM
سلام لیورپول
سلام زندگی :4:

لیورپول قهرمان میشه
خدا می دونه که حقشه :4:

آرسنال آماده باش
لیور داره میاد

از طرف بهترین تماشاگر دنیا :4:

ya_hoo
15th August, 2010, 05:18 AM
اینجا رو باش کی دم از بهترین تماشاگر دنیا بودن می زنه. آخه داداش ما که آمارت و داریم تو همه تاپیک ها پست می دی به غیر از اینجا. اون پرچم آرسنالیتم مزید بر علت. حالا دیدی ما عزممون رو جزم کردیم واسه قهرمانی اومدی دوباره اطلاعات تیم رو کش بری به دست شیاطین برسونی؟ نذار بگم که باعث و بانی قهرمان نشدنمون تو دو فصل پیش همین تو بودی که واسه آرسنال جاسوسی می کردی وگرنه ما اون بازی رو 4-0 می بردیم به 4-4 مساوی کردن.
================================================== ========
اه. تا اومدیم یه خورده حال کنیم که ماسکی می مونه این اینتر ..... زد تو حالمون البته هنوزم نه به باره نه به داره و تا ماسکی رو رسما اینتر معرفی نکنه باید امیدوار بود. اما .............

A N F I E L D
15th August, 2010, 01:58 PM
اوه اوه کورش پیداش شد بچه ها وضع خرابه بگید هیچ خریدی نداشتیم این فصل همه بازیکنان هم فروختیم:4:
محسن جان 15 سال با تبلیغات مسروبات الکی و افیونی هیچ جامی نبردیم دیگه کفتیم اسانسر را عوض کنیم زدیم تو کاره بانک و بانک داری و با سود کم و اسلامی
دیگه توی ماه رمضون کاسپر را رها کردیم و میخوایم به دین اسلام روی اوریم:4:
من برم بگردم شبکه ای را پیدا کنم که با دانگل باز شه بشه بازی رو دید
علی بخاطر لباسا مرسی ایشا.. لباس دامادیت:4:

Scouser
15th August, 2010, 02:11 PM
ولی کلا کوروش اینجا باشه بهتره که نباشه هرچقد مرتیکه ی آرسنالیِ غیر قابل تحملِ بد قدم و شوم و ایناییه :4: ولی در کل خوبه تعدادمون زیاد باشه دعوا شد با منچستریا از پسشون بر بیایم :4:
این منچستریا یه برنامه هه گذاشته بودن کلابشون ببینم میتونم ببینم بازیو با این امروز :4: ای تف تو روح هر چی شبکه سه :40:
راستی من اصلا با برد با یه گل راضی نمیشم ها :68: :4: گفته باشم از الان . دیگه از این تیم تازه وارده بلک پول بود چی چی بود بدتر نیستیم که 4 تا زد که :4: ویگان و آرسنالم که زیاد توفیری نمیکنن واسه ما ، نه که پارسال به همشون میباختیم :4: دیگه بعدش واسمون ملکه شد که اینا با هم هیچ فرقی نمیکنن :wavetowel2: :4:
پ.ن : پست 666 م بود :4:

A N F I E L D
15th August, 2010, 02:44 PM
بچه ها میگن شبکه rts1 روی یوتلست 3 دیروز لیگ انگلستان را پخش کرده ببینیم امروز چند مرده حلاجه
فرکانس 11345

Farzad Lampard
15th August, 2010, 06:54 PM
استيون جرارد کاپيتان تيم ملي انگليس را مي‌توان يکي از بهترين بازيکنان فعلي اين کشور در اوضاع بد کنوني دانست. او از آمادگي بسيار خوبي برخوردار است در همين چند روز گذشته در ديداري دوستانه براي تيم ملي کشورش دو گل به ثمر رساند و توانست بهترين بازيکن اين تيم شود. جرارد پس از جام جهاني با پيشنهاد بسيار خوبي از رئال مادريد روبه‌رو بود حتي مذاکراتي را هم انجام داد ولي در نهايت حاضر نشد تيمش را ترک کند و با توجه به تغييراتي که انجام شد او شرايط براي ماندن را مهيا دانست و اکنون هم بر اين باور است امسال را بايد به نام ليورپول گذاشت.همچنين او از اينکه به تيم ديگري نرفته و باز هم شرايطي فراهم شده تا در ليورپول بماند بسيار خوشحال است البته او باز هم از مسوولان مي‌خواهد که توجه بيشتري به اين باشگاه بکنند و نگذارند مانند فصل گذشته شود.

مي‌توان گفت با توجه به اوضاع بدي که تيم ملي انگليس در جام جهاني داشت گويا همين روند ادامه دارد. شما بهترين بازيکن در اين کشور هستيد.

شايد تلاش بيشتري مي‌کنم ولي بازيکنان ديگر هم خوب هستند و مي‌توان گفت کمي‌بدشانس هستيم که نمي‌توانيم نتيجه مورد نظر را کسب کنيم. اين مهم نيست که من خوب باشم بلکه بايد کل تيم نتيجه خوب بگيرد.در ديدار برابر نروژ هم شرايط خوبي داشتيم ولي از لحاظ روحي دچار مشکل شديم.به هر حال کابوس جام جهاني فعلا همراه تيم ما خواهد بود.بايد اين را هم اضافه کنم تيم از اين بدتر نمي‌شود!

فکر نمي‌کني کاپلو بايد از تيم مي‌رفت؟

من در سطحي نيستم بخواهم براي سرمربي تيم تصميم گيري کنم ولي اين را هم مي‌گويم که اين مربي ديگر انگيزه‌اي در تيم ندارد و شايد فرد ديگري مي‌توانست بهتر عمل کند.

در اولين ديدار ليگ برتر هم به مصاف آرسنالي مي‌رويد که تيمي‌جوان و با نشاط است.

اين نشان مي‌دهد که امسال کار سختي داريم(با ?خنده) آرسنال تيم بسيار خوبي است و همانطور که شما گفتيد جوان بودن آنها مي‌تواند برايشان مفيد باشد و اين نقطه قوت آنها است.آنها ساليان سال است کنار هم هستند و در فصل قبل هم نتايج خوبي گرفتند اين نشان مي‌دهد امسال هم اين روند ادامه دارد.

در تمرينات آماده سازي خوب نبوديد و برخي بازي‌ها را واگذار مي‌کرديد، چرا؟

به هر حال خود شما مي‌گوييد آماده‌سازي. ما مربي‌مان عوض شد و شرايط بازي هم تغيير کرده است. بازيکنان جديدي هم به تيم اضافه شدند که اين موضوع باعث شده تا در ترکيب هم تغييراتي صورت گيرد، ولي من اميدواري زيادي دارم و به همين دليل تيم را ترک نکردم.

اگر امسال هم موفق نشويد از ليورپول مي‌رويد؟

فعلا نمي‌خواهم در اين خصوص حرف بزنم زيرا مي‌دانم شرايط فرق کرده است و ما مي‌توانيم به مقام قهرماني برسيم. اين را هم نبايد فراموش کنيم که ما به کمک هواداران نيازمند هستيم و نبايد آنها ما را تنها بگذارند.

Scouser
15th August, 2010, 07:01 PM
ابوظبی داشت تحیلیل میکرد بازیو پخش میکنه یا نه نمیدونم
http://lfcglobe.com/stream-links-liverpool-vs-arsenal-h/ اینجا از نت میشه دید ولی بدبختیه دیگه !
این یارو باک ــه چیه مدیر عامل چلسی هم بنده خدا خواسته معروف شه یه حرف زده که جو به تیم کوچیکی رفته :4: به دل نگیرین بچس :4:
ولی جوابیه ی شیلا باحال بودا :4:
همسر جو کول، در پاسخ به سخنان باک، در توییتر نوشت: " من واقعاً از سخنان او در برنامه حیرت زده شدم. اما ما به او نشان خواهیم داد که جو به تیم بزرگی رفته است که آنجا هم او را دوست دارند و هم از او در بازی استفاده می کنند. "

Kopite
15th August, 2010, 07:12 PM
اوه اوه کورش پیداش شد بچه ها وضع خرابه بگید هیچ خریدی نداشتیم این فصل همه بازیکنان هم فروختیم:4:
محسن جان 15 سال با تبلیغات مسروبات الکی و افیونی هیچ جامی نبردیم دیگه کفتیم اسانسر را عوض کنیم زدیم تو کاره بانک و بانک داری و با سود کم و اسلامی

آره آقا 15 سالی رو در جهت اشاعه ی فساد و ترویج عرق خوری گذروندیم
چند سالی هم روی ربا خواری تمرکز خواهیم کرد :4:
اسپانسر بعدی چیست ؟
یه bwin هم باید بگیریم در جهت اشاعه ی فرهنگ قمار :4:

اینجا رو باش کی دم از بهترین تماشاگر دنیا بودن می زنه. آخه داداش ما که آمارت و داریم تو همه تاپیک ها پست می دی به غیر از اینجا. اون پرچم آرسنالیتم مزید بر علت. حالا دیدی ما عزممون رو جزم کردیم واسه قهرمانی اومدی دوباره اطلاعات تیم رو کش بری به دست شیاطین برسونی؟ نذار بگم که باعث و بانی قهرمان نشدنمون تو دو فصل پیش همین تو بودی که واسه آرسنال جاسوسی می کردی وگرنه ما اون بازی رو 4-0 می بردیم به 4-4 مساوی کردن.

اوه اوه لو رفتیم
من همین جا اعلام می کنم ، ای رهبر ، ای پیشوا ، من از مسیر لیورپول منحرف شده و دوباره به راه خود برگشتم :4: اشتباه کردم ، جبران می کنم :4:
اون پرچم کذایی رو هم به بوته ی فراموشی بسپارید ، امیدوارم مشت محکمی امروز بر دهان آرسنال و شخص آرشاوین بزنیم :img-pirate2:

ولی کلا کوروش اینجا باشه بهتره که نباشه هرچقد مرتیکه ی آرسنالیِ غیر قابل تحملِ بد قدم و شوم و ایناییه :4: ولی در کل خوبه تعدادمون زیاد باشه دعوا شد با منچستریا از پسشون بر بیایم :4:

آره بابا ، من با بازوان استوار بازگشتم تا پیاده نظامی بازم بهر لشکر لیورپول
و ای منچستری ها ، بترسید از این لشکر

A N F I E L D
15th August, 2010, 07:16 PM
بچه ها کورش توبه کرده و اب توبه هم ریخته
میپذیریییییییییم:4:

Scouser
15th August, 2010, 07:20 PM
کلا ما خیلی باحالیم و هر وقت ماهیو از آب بگیری تازست :4: ولی بد مشک محکمی بود قبل از بازی لوگو آرسنالو ورداشتی :4: ایول ایول :4:
ترکیب : رینا ، گلن ، اسکرتل ، کارا ، اگر ، ماسکی ، جرارد ، کویت ، کول ، میلان ، انگوگ !
تورس رو نیمکته
http://usports5.blogspot.com/ این داره پخش میکنه با کیفیت افتضاح :4:

ơɧʂҽɳ♏
15th August, 2010, 07:21 PM
نوشته اصلي به قلم حاج عماد آنفيلد :4:

كُلاً با اين حس شوخ طبعيت خيلي حال ميكنم حاج عماد . ايده بسيار خوبيه كه مشروبات الكي رو گذاشتيد كنار ولي كاش نميزديد تو كار بانك و بانك داري ، چون الان بيشتر بانك هاي اروپا در ملأ عام و در ماه مبارك اقدام به ربا خواري ميكنند :4: ، بي پرده و از ته قلب ميگم انشاالله كه امسال ديگه قهرمان ليگ بشيد ، خدائيش در تمام بريتانيا يك تيم با تاريخ و عظمت ليورپول پيدا نميشه ، حالا بماند آرسنال كه با ونگر در دهه 90 احياء شد.
راستي بازي رو مگه شبكه 3 پخش نميكنه ؟ اَي خاك دو عالم بر سر مسئولان ، ما چه كنيم الان ؟ :22: بشينيم سماق بمكيم؟!

Bill Shankly
15th August, 2010, 08:05 PM
این بازی و زنده پخش میکنه
http://usports5.blogspot.com/
واسه نتایج هم این خوبه
http://www.soccerway.com/

A N F I E L D
15th August, 2010, 08:50 PM
این جو کول برای چی اخراج شده؟

A N F I E L D
15th August, 2010, 09:47 PM
بچه ها یکی جریان گل رینا را بگه یا تصویر بده

Bill Shankly
15th August, 2010, 09:47 PM
الکی....فقط به خاطر یه خطای بی مورد

Bill Shankly
15th August, 2010, 09:48 PM
شاماخ زد رینا هم توپ و گرفت....بعد با توپ رفت تو گل

A N F I E L D
15th August, 2010, 10:12 PM
ببینم تو افلاین هایلات بازی گیرم میاد اکه اومد میاپم

Scouser
15th August, 2010, 10:49 PM
من کلا 20-30 دقیقه ایناشو بیشتر ندیدم بس که تصوری میرفت و این وسطم که ...
ولی خوب جلو آرسنالی که داشت عالی بازی میکرد تو بازی های دوستانش حتی 10 نفره هم هیچوقت پا پس نذاشتیم و من حیث المجموع خوب بودیم . جا برای خیلی بهتر شدن داریم همونطوری که هاجسونم گفت اصلا از وضع فعلی تیم راضی نیست . وای خدا عجب کفی کردم دقیقه های ابتدایی یه لحظه یووانویچ توپو گرفته بود و همرو دریبل میداد http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/1dd7.gif هرچند تو بقیه ی بازی خیلی دیگه نتونست خوب باشه اما خوب به زمان نیاز داره
واقعا هنوز تو شوکم که چرا جو کول همچین کرد . بازیکنی که تو این بازی از همه بیشتر روش امید داشتیم اینقد مفت تکل میزنه و اخراج میشه . علیرضا اصلا به امید اصتیناف نباش که اشتباهات محرز تری پارسال مثه دگن و کارا بخشیده نمیشدن !
انگوگ اصلا یکی دیگه بود http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/1dd7.gif من واقعا انتظار این پیشرفتو نداشتم و الان میگم تا آخر فصل با همین تورس و انگوگ و نمت و پاچکو تو خط حمله مشکلی نداریم ... کاش تعویض نمیشد انگوگ ! خوب مشغولشون کرده بود و تو دفاعم عالی بود انصافا !
گلن محو ترین بازیکن زمین بود کلا هیچی ازش ندیدم ! کارا خیلی خوب بود مثل په په و حیف رو اون صحنه ... http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/215.gif فدای سر کچلش ولی http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/4.gif
استیوی هم خوب بود کلا و ماسکیم اصلا ظاهر بازیکنی که به زور دارن ازش بازی میگیرن رو نداشت و فک کنم بمونه http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/39.gif

A N F I E L D
16th August, 2010, 01:23 AM
فعلا فقط گل انگوگ گیرم اومد
3mb (http://www.speedyshare.com/files/23816193/ngog-15-8-2010.flv)

ya_hoo
16th August, 2010, 03:53 AM
عماد گفتی آدرست کجا بود؟ خونه خاله قزی رو بپیچیم دست راست بعد؟............
فوتبال رو ولش جایی که بحث امنیت ملی به میون می یاد سربازای گمنام امام زمان حتی جونشونم می دن... تازه اونشونم می دن.
خیال کردی نمی دونم غوغا سالار شدی؟
============================================
مثل این که 1 مدت اینجا نبودم هر کسی راه خودش رو داره می ره. عماد که این طوری. کوروش هم که جاسوس کفار شده . توبه چیه؟ اول باید ببریمت بهریزک ارشادت کنیم مطمئن شیم بعدا این ورا آفتابی شو. علی هم به نظر با این همه پستی که می ده می خواد این جا محبوبیت کاذب به دست بیاره. علی جون مواظب باش سردمدار خوارج زمان تاپیک ( عماد و کوروش ) محسوب نشیا. تیریپ ما اول گوشزده حالا هم تا فرصت داری موضع خودت رو روشن کن.
================================================== ====
ابوالفضل بیا که می خوان میراثت رو تو این تاپیک به خاک بکشن. از اون کوروش چی بگم که 1 زمانی با خودت سردمدار انقلاب تاپیک لیورپولیا بود اما الآن می خواد دشمن شادت کنه. منحرف شده از موازینت. حالا عماد و علی از نسل های بعد از ماها بودن ( حالا من و عماد تقریبا تو 1 دوره پامون به این جا باز شدا اما پیش خودم و ابوالفضل بماند.). آی من نمی ذارم این 3-4 تا خورده ریزه برا جمعیت کثیر من 1 نفر شاخ بشن. شاختون رو می شکنم. کوروش برو به اون شیاطین که براشون خبر می بری بگو اون پستونک رو لو لو برد. برید اونجاتون که سوخته با آب بشورید که ما امسال حتما قهرمانیم.

Farzad Lampard
16th August, 2010, 10:46 AM
تیمتون خیلی خوب بازی کرد! گل ان گوگ هم درسته خوشگل بود ولی فکر نکنم دروازه بانی غیر آلمونیا از زاویه بسته اونجوری گل میخورد...البته از اونطرف گل مسخره تری هم خوردید! یه سانتر کردند اون وسط شاماخ مثینکه هد زد و توپ خورد به تیرک...رینا دویید به سمت دروازه تا توپو بگیره ولی توپ به جای اینکه بشینه روی دستش خورد به نوک انگشتاش و رفت تو گل!

Scouser
16th August, 2010, 02:16 PM
فک کنم همون جریان لیز بودن توپا مثه جام جهانیه ! اون توپی نبود از دست رینا در بیاد آخه !
هایلایت (http://cache06.stormap.sapo.pt/vidstore03/videos/04/99/51/1779471_cIr00.mp4)57MB
گل انگوگ با کیفیت HD (http://rapidshare.com/files/413140859/Liverpool_1-0_Arsenal_Loverboy.mkv)
Reina Save - Download (http://www.mediafire.com/download.php?j5k94xxwa4xj9sg)
Reina Save (2) - Download (http://www.mediafire.com/download.php?qsbtddtqrb79b1c)

ơɧʂҽɳ♏
16th August, 2010, 02:37 PM
اَي لعنت خدايان نثار اين گلر دست و پا چلفتي ، سال گذشته هم اگر بالاك تو چلسي نبود حتماً اين جمله رو در قبال گلي كه از آنلكا درليگ قهرمانان خورد بايد ميزدم ولي به خاطر بالاك سكوت كردم ، اگر امسال ليورپول قهرمان نشه واقعآً ديگه نخواهد تونست اين امر رو تحقق ببخشه ، كلاً با اين افت و خيز و فراز و نشيب هاي ليورپول بد رقم مشكل دارم ، بازي برده رو به خاطر يك بازيكن از دست دادن خيلي زور داره ، آرسنال هم لباس هاي دوم اين فصلش خيلي عجيبه !

Scouser
16th August, 2010, 02:57 PM
نزن این حرفو . په په تو جریان بازی یکی از بهترینا بود و من کاملا از بازیش راضیم ولی چیزی که تابلوئه اینه که توپ از تو دستش سُر خورد یه جورایی ! صحنه ی عجیبی بود کلا . از حقم نگذریم داوریم خیلی بد بود

ơɧʂҽɳ♏
16th August, 2010, 03:24 PM
من كُلاً از اين رينا خوشم نمياد ، براي من ساندر وسترولد خيلي بهتره تا اين ، فراز و نشيب زياد داره !
راستي فابيو اورليو بازي كرد ؟ الان كاشته هاي ليورپول رو كي ميزنه ؟ استاد مسلم اين ضربات كه اورليو هست و اگر جرارد بگذاره حتماً دو تا يكي ضرباتش گله...

Bill Shankly
16th August, 2010, 04:00 PM
رینا هر سال جزوه 3 دروازه بان برتر جزیره هست.......کارش خیلی درسته..آرلیو نبود..کاشته ها هم جرارد میزنه

ơɧʂҽɳ♏
16th August, 2010, 04:06 PM
دروازبان خوبيه ولي گاف زياد ميده ، اينه كه به دل من نمينشينه ، در مورد ضربات كاشته هم بايد بگم كه اگر اورليو تو زمين باشه امكان نداره كه كاشته ها رو جرارد بزنه ، چون از دير باز خودِ من به شخصه شاهد بودم كه به نفع هنرنمايي اورليو كنار ميكشه جرارد ، نمونش بازي 4-1 با يونايتد دو فصل قبل...

Bill Shankly
16th August, 2010, 04:28 PM
درسته ولی معمولا" کاشته های سمت راست که بشه با پای چپ زد و میدن فابیو وگرنه اکثر ضربات و جرارد میزنه....اما درباره ی رینا میتونم به جرات بگم یکی از بهترین دروازه بان های جهانه...اگه بخوای میتونم کلیپ هایی از واکنش های مسحور کنندش بهت بدم...یا میتونی از علی که استاده ماست بگیری....رینا کارش حرف نداره.تک و توکی اشتباه میکنه که طبیعیه.......همه ی دروازه بانها از کاسیاس تا چک از این اشتباهات میکنن

ya_hoo
16th August, 2010, 06:09 PM
ملا ما قبل از رینا 1 دروازه بان مطمئن تو دروازمون کم داشتیم. این رو دیگه همه می دونن که رینا برامون 1 نعمته. حالا این که چه جوری گل خوردیم و چرا توپ از دستش در رفته باید خودش اظهار نظر کنه اما در این که اون جز بهترین هاست شک نکن.
البته من از وسرولدم به شدت خوشم می یومد. به نظرم خیلی دروازه بان خوبی بود. ولی همه ازش به عنوان دروازه بانی که اشتباه زیاد می کرد یاد می کنن.
===============================================
من هیچ کدوم از گل ها رو ندیدم. امکان دانلود هم ندارم متاسفانه. الآن با دیال آپ می یام نت.
جدا انگوگ گل زده؟ و خوب بازی کرده؟ جلل خالق. به حق چیزای ندیده و نشنیده.

Bill Shankly
16th August, 2010, 06:23 PM
جدا انگوگ گل زده؟ و خوب بازی کرده؟ جلل خالق. به حق چیزای ندیده و نشنیده.
اولین بار بود یه گل درست درمون ازش دیدم...واقعا" معجزه ای بود در حد خودش:41:

ơɧʂҽɳ♏
16th August, 2010, 07:33 PM
البت دو فصل پيش كه ليورپول بدرقم تو كورس قهرماني بود يادمه در يكي از بازيهاي آخر فصل در يك بازي كه ليورپول 4 بر صفر پيروز شد ، يك گل قشنگ زد اين اِنگوگ ، براي اولين بار اونجا بود كه ديدمش و همش فكر ميكردم كه اين رايان بابل چرا شماره 24 پوشيده ؟ تو اون بازي جيمي كاراگر يك گل بسيار زيبا به ثمر رسوند.

A N F I E L D
17th August, 2010, 02:20 AM
رئوف پس سرعتت کو؟:4:
محسن دلت میاد به رینا چیز بگی ؟ واقعا گلر خیل خوبیه یکم تو سبک گلریش برو یکی از بهترینهاست ولی اینو واقعا جدی میگم توی دنیا هیچ گلری مثل رینا پشت مدافعان را به این خوبی جمع نمیکنه
درسته 2 امتیاز حساسو را از دستمون پروند ولی مطمئن باش ت طول فصل بیشتر از اینا را برامون میاره

ya_hoo
17th August, 2010, 03:55 AM
عماد همون لولو هه بردش. من موندم این بیکاره که منتظره هر چی ما بهش دل می بندیم ببره؟ اون از ممه هه. این از اینترنت پر سرعت:2:
==========================================
صحنه گل رو دیدم ایرادی نداره. بدبخت خود په په هم شک شد از گلی که خورد. بازیکن باغیرت به این می گن. فقط مونده بود به سبک طالب لو گریه کنه. من امید دارم به این تیم.
انگوگ هم 1 گل اوف زد. فکر کنم اون ضربه سری هم که تو نیمه اول از رو خط دروازه کشیدن بیرون آرسنالیا خود انگوگ زد. من که باورم نمی شه این خودش باشه.

A N F I E L D
17th August, 2010, 02:05 PM
باور کن خوده خودشه مگه بپه نمیتونه توبه کنه ؟
توبه کرده بازیش خوب شد:4:
ولی من به این تیم خیلی امیدوار شدم روبروی ارسنال 10 نفره با گل بخودی مساوی کنی نتیجه بدی نمیتونه باشه

Scouser
17th August, 2010, 03:28 PM
برد جونز دروازبان 28 ساله ی میدلزبرو اومد لیورپول
پیر زینیاک مهاجم تولوز و تیم ملی فرانسه هم گویا قصد داریم جدی بیاریمش ! 15 میلیون یورو :4: خبرا جدی تر از شایعست و نمیدونم بروبچ بانک زدن ، چیکار کردن :4:

ơɧʂҽɳ♏
17th August, 2010, 03:55 PM
حاج عمـــاد از گناه ما بگذر :63: ، ديگه تكرار نميشه http://footiran.ir/images2/Mehdi/44.gif
در مورد اِنگوگ هم خدائيش بهتر از بابل ظاهر شده تا به اينجا ، اين رايان بابل تو آژاكس كه بود خيلي خوفتر بازي ميكرد ولي به قول فردوسي پور از وقتي اومده ليورپول گلزني يادش رفته.

ya_hoo
18th August, 2010, 11:27 AM
به نظر من انگوگ بهتر از بابل نیست به هیچ عنوان.
این که می گی بابل از وقتی اومده تو لیورپول گل زدن یادش رفته به این دلیله که تو لیورپل خیلی کم به عنوان مهاجم به میدون رفت. تا یادمه به عنوان گوش چپ و بازیکن جانشین به میدون رفته و در این حالت ازش نمی شه انتظار داشت که واسمون خیلی گل بزنه. پارسال 2-3 بازی واسمون به عنوان مهاجم به میدون رفت که تو اون بازیا خوب بود. فکر کنم علی بود که ازش کلی تعریف کرد و گفت کاش همیشه به عنوان مهاجم بازی کنه.

ơɧʂҽɳ♏
18th August, 2010, 11:39 AM
دوست عزيز من نگفتم كه انگوگ بهتر از بابل هست ، من خودم بر ارزش هاي بابل واقفم ، من گفتم بهتر از بابل ظاهر شده ، انشاالله كه امسال هردوشون عالي ظاهر بشن و به هدف متعالي كه قهرماني ليگ هست دست پيدا كنند...

ya_hoo
18th August, 2010, 12:08 PM
در این که همه دوست داریم در نهایت تیم موفق بشه شکی نیست.
من خودم کلا تو این تیم فقط رو استیوی خیلی تعصب دارم به عنوان کسی که اسمش با تیم و اسم تیم با اسمش تقریبا در حال حاضر برابری می کنه. ( و شاید بعد از اون کاراگر ) ولی رو بازیکن دیگه ای به اون صورت تعصب ندارم. اگه هم نظری می دم و از موندن یا رفتن کسی ابراز خوشحالی می کنم بابت اینه که فکر می کنم اون بازیکنا تو روند تیم می تونن تاثیر داشته باشن ( چه روند رو به رشد چه روند نزولی )

Scouser
18th August, 2010, 01:47 PM
2 تا خبر خوب
اولا اینتر با پول فروش بالوتلی یه اسکولی نامی :4: رو از جنوا خرید با 25 میلیون پوند و پس دیگه پول خرید ماسکی رو نداره :4: البته یه خبری بود این سری کویتو میخواد !
دوما اینکه وولفسبورگ یه پیشنهاد 9 میلیون پوندی واسه بابل داره میده که این خیلی عالیه :4:

A N F I E L D
18th August, 2010, 03:06 PM
این نقل و انتقالات کوفتی کی تمام میشه

Scouser
18th August, 2010, 08:30 PM
آخر آگوست . امروز 18 م بود
چرا کوفتی حالا ؟ :4:
راستی اسکرتل دو سال دیگه تمدید کرد قراردادشو

Farzad Lampard
18th August, 2010, 09:41 PM
تورس یوانویچ جو کول استیوی جرارد

ماسچرانو

دانیل اگر گلن جانسون

په په رینا

با 2 3 تا خرید بزرگ تیمتون تبدیل به یه غول میشه...(دوباره)

Scouser
18th August, 2010, 10:07 PM
اینا از این به بعد میرن : کاوالیری (کاسنا ایتالیا 1 میلیون پوند) ، بابل (وولفسبورگ 9 میلیون پوند ) ، اینسوا (جنوا 3 تا 5 میلیون پوند) ، انگوگ (قرضی فولهام)
اینا میان : پل کانچسکی (فولهام با 3 میلیون پوند) ، پیر ژینیاک (تولوز 10-15 میلیون پوند)
چه تیمی میشیم بعد !

رینا
کانچسکی - کاراگر - اگر - جانسون
ماسکی - جرارد
یووانویچ ...... جو کول
ژینیاک - تورس
ذخیره : برد جونز - کاریاکاس - اسکرتل - دنی ویلسون - مارتین کلی - اوریلیو - لوکاس - شلوی - آکوئیلانی - کویت - مکسی رودریگز - دنی پاچکو - کریستین نمت

پسر عجب تیمی میشه ! این تیمو جم کنیم قهرمانیم :4:

John Terry
18th August, 2010, 10:28 PM
ولفسبورگ در آستانه خرید رایان بابل

به نظرمی رسد که پیشنهاد 9 میلیون پوندی سران ولفسبورگ برای جذب رایان بابل، با موافقت مسئولان باشگاه لیورپول همراه بوده است

استیو مک لارن مربی جدید باشگاه ولفسبورگ تمایل زیادی دارد تا این مهره هلندی را به رختکن تیمش آورده تا بدین ترتیب به تقویت تیمش برای شرکت دررقابتهای لیگ اروپا بپردازد
طبق گزارش منتشره در میرر،مذاکرات میان سران دو باشگاه روز دوشنبه ادامه یافت ولی برای برای صورت پذیرفتن این انتقال، بابل می بایست با این پیشنهاد موافقت کند.این ستاره هلندی که در سال 2007 از رختکن آژاکس به لیورپول پیوست، هرگز نتوانست در رختکن آنفیلد تاثیرگذار ظاهر شود و اکنون نیز زیر نظر هاجسون، مهره ای کلیدی تلقی.نمی شود.
از سوی دیگر سران باشگاه بیرمنگام سیتی نیز نسبت به جذب او ابراز تمایل کرده اند ولی به نظر می رسد که مسئولان وولفسبورگ پروپاقرص ترین مشتری این ستاره هلندی هستند.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

جریمه جوکول به دلیل سرعت غیرمجاز

جو کول، ستاره ملی پوش باشگاه لیورپول به دلیل رانندگی با سرعت 100 مایل بر ساعت جریمه شد.
این بازیکن که با ماشین آئودی a4 خود در منطقه "سوری" رانندگی می کرد، محدودیت سرعت 70 مایل بر ساعت را زیر پا گذاشته بود.
اندرو میشل، افسر پلیس منطقه سوری که کول را جریمه کرد، گفت:" من تخمین می زدم که باید سرعت او بیش از 70 مایل بر ساعت باشد. این تخمین من زمانی تایید شد که با دستگاه مشخص شد سرعت او 105 مایل بر ساعت است."
اما کول ادعا کرد که تخلفی مرتکب نشده و وکیلش نیز اعلام کرد که احتمالا اندازه گیری سرعت خودرو این بازیکن به طور دقیق صورت نگرفته است.
با این وجود برای محکومیت کول برای رانندگی با سرعت غیرمجاز شواهد به اندازه کافی وجود داشت.

ơɧʂҽɳ♏
18th August, 2010, 11:46 PM
اينم يك عكس خوشگل امضاء ، جمع و جور و همه چي تموم

http://www2.bazinama.com/img/files/4oz83kjmwbtu9fqogh0n_thumb.jpg (http://www2.bazinama.com/img/viewer.php?file=4oz83kjmwbtu9fqogh0n.jpg)

A N F I E L D
19th August, 2010, 01:01 AM
علی این خریدا جدیه یا در حد حرفه؟
پولش از کجا میاد؟
مالیت باشگاه به کجا رسید؟
کوفتی هم بخاطر اینکه ماسکی موندنی بشه:4:
پ.ن: دفعه دیگه سوال نکنیا، 1 سوال کردی 3 تا باید جواب بدی:4:

A N F I E L D
19th August, 2010, 01:25 AM
خوب انگار میشه فردا بازی عشق را نگاه کرد
Al Jazeera Sport +5 بازی رو نشون میده

ya_hoo
19th August, 2010, 03:54 AM
این کانچسکی چه کارست؟> جواب می ده یا داریم سر خودمون رو کلاه می ذاریم؟
=====================================
عماد منظورت از فردا امروزه دیگه؟
=====================================
این که پولش از کجا می یاد که معلومه دیگه. دارن بابل رو می فروشن. اینسوا هم همینطور. اینا رو قراره پول کنیم و به ضخمامون بزنیم. نکنه فکر کردی اون دو تا شومپت پول خرج می کنن.
ولی الکی الکی داریم می شیم 1 تیم خوف. اگه می دونستم رفتن رافا واسمون انقدر خوش یمن خواهد بود منی که به شدت طرفدار رافا بودم و هستم و خواهم بود زودتر خودم تلفنی بش می گفتم پاشه بره.
خدا کنه یخورده بخت هم باهامون یار باشه تا بتونیم قهرمان این فصل بشیم.
======================================
علی تو فوتیران این نظرات زیاد داده می شه. اما من کلا با این که جرارد بره عقب مخالفم. اونم بیا این سیستمی که تو چیدی . یهو بذاریمش دروازه جای رینا خوبه. آخه استیوی پاسای بلند خوبی می ده . اینجوری می تونیم از همون دروازه بازیسازی رو شروع کنیم هان؟
با احترام فراوونی که برا نظرت دارم به نظرم استیوی جلوی دفاع حتی می تونه از لوکاس هم ضعیف تر کار کنه ( البته تو فاز تدافعی نه تو مقام بازیسازی ). در این که یکی از بهترین تکل زن های دنیاست شکی نیست. اما تو فصل پیش هم نشون داد وقتی بش وظیفه توپ گیری محول بشه با اعصاب راحت بازی نمی کنه. و بیش از حد تو توپ گیری عجول می شه. مخصوصا وقتی تیم به گل و امتیاز احتیاج داشته باشه. که همین مسئله باعث می شه تکل های بیخود و خشن بزنه که خوب کارت هم می گیره.
اما بهترین حالت برای استیوی اینه که پشت مهاجم گذاشته بشه اما در عمل به عنوان بازیکن آزاد ازش استفاده بشه. کاری که دو فصل پیش انجام شد. این جوری بنا به فراخور بازی می تونه به عنوان مهاجم دوم بازی کنه یا حتی موقع دفاع 1 خط بیاد عقب تر و به هافبک دفاعی ها کمک کنه و تو بازی سازی شرکت کنه. اتفاقی که شاید به صورت دست و پا شکسته تو 2 فصل پیش انجام می شد.
پس بهتره در کنار ماسکرانو از یه هافبک دفاعی تخصصی استفاده کنیم. و جرارد رو به پشت تک مهاجم منتقل کنیم. این جوری در ظاهر 4-2-3-1 بازی می کنیم اما در باطن می تونیم با توجه به خصوصیات جرارد تو فاز حمله 4-2-2-2 بشیم یا حتی 4-3-2-1 اونجایی که تیم کار خودش رو کرده و احتیاج به دفاع و بازیسازی از عقب تر برای استفاده از ضد حمله داره.
پ.ن: دو فصل پیش هم یادت باشه استیوی پشت سر تورس گذاشته می شد اما در عمل خیلی مواقع مهاجم دوم تیم بود. و این مسئله به هوش خود استیوی بر می گشت که چه زمانی احساس کنه باید به تورس تو خط حمله اضافه بشه.

Bill Shankly
19th August, 2010, 04:13 AM
سیستم علی که به درد نمیخوره:4:جرارد حتما" باید به عنوان هافبک هجومی پشت سر تورس باشه تا یک زوج رویایی مثل 2 سال پیش تشکیل بدیم......البته جرارد همه جا عالیه ولی به عنوان مهاجم دوم فوق العادست:4:
پیرژینیاک هم خیلی خوبه.....اگه بیاد چه تیمی بشیم...اوه اوه....ایول

Scouser
19th August, 2010, 10:44 AM
رئوف پست اینقدی ازت بعید بود :4:
خوب از پول فروش ها هنوز 2 میلیون پوند برامون مونده و اگه اون سه تا با اون قیمتایی که گفتم فروش برن تقریبا میشه 16 میلیون پوند که همین امروز فردا 3 تاش واسه کانچسکی میره به عبارتی میمونه 13 تا دیگه بعد دیگه باید بریم رو مخ تولوز که ژینیاک رو با این پول بده بهمونه و اگه نه بریم کاسه ی گدایی به دست بگیریم :4:
راستی تو ترکیبی که گذاشتم رو نیمکت پولسن رو یادم رفت بذارم
جرارد دیگه اون شادابی سابق رو نداره و فصل قبل هم نشون داد که دیگه بدرد پشت مهاجمین نمیخوره و خودشم گفته که هافبک وسط رو بیشتر دوس داره و هاجسونم همینو گفته و چون جو کول قراره پشت مهاجما بازی کنه پس اینطوری بهتره باشه . در ضمن یه چیز دیگه برای جرارد آزاد ترین پست مرکز زمینه ! در امر توپ گیری ماسکی به اندازه ی کافی خوب هست که جرارد فقط 10% از وظیفه ی تخریب به گردنش باشه و اگه به قول شما هافبک هجومی باشه بعد از عقب توپ بهش نمیرسه و بعد قاطی میکنه و میاد عقب که اینطوری تورس تهنا (:4:) میشه :4:
مالکیت هنوز رو هواست
دیگه بعید میدونم ماسکی بره عماد چون نه اینتر پول داره و نه بارسا

ya_hoo
19th August, 2010, 11:38 AM
چیه به من نمی یاد از این کارا؟
این بحث این که جرارد کجا باشه رو تو فوتیران هم دیده بودم اما اونجا زیاد حال ندارم پست بدم. ولی وقتی دیدم که این جا هم اون ترکیب به میون اومد دیگه دلم نیومد کوتاه بیام.:sad2:
حالا جدا خودش هم گفته دوست داره عقب تر بازی کنه؟ من همیشه فکر می کردم اون عقب رو خیلی دوست نداره. ولی خوب این که اون دوست داره کجا بازی کنه همچنان این واقعیت که کلی از قابلیت هاش اون عقب به کار گرفته نمی شه رو خدشه دار نمی کنه.
در مورد جو کول هم به نظر من با قابلیت هایی که داره بهتره به عنوان گوش راست یا چپ بازی کنه تا پشت مهاجم. این جوری بهتر می تونه از سرعتش استفاده کنه و همین طور می تونه با استفاده از قدرت دریبل زنیش و حرکت عرضی ( 1 چی تو مایه ها حرکت مسی یا مثلا روبن ) هم واسه خودش موقعیت ایجاد کنه هم دفاع حریف رو به هم بریزه.
کلا ما با داشتن بازیکنایی مثل کویت، جو کول و یووانویچ می تونیم 4-2-3-1 رو جوری بازی کنیم که از هر چی 4-4-2 یا حتی 4-2-2-2 بیش تر به کارمون بیاد.
فکر کن وقتی که پشت سر تک مهاجم شاخی مثل تورس
کویت(یووانویچ) --------- استیوی----------- جو کول
باشن کدوم دفاع می خواد در برابر این بازیکنا شاخ بشه؟ ترکیب قشنگی از سرعت قدرت و هوش فوتبال که هر سه نفر به شدت قدرت تهاجمی دارن و خوب می دونن چه زمانی باید در کنار تورس قرار بگیرن.
================================================== ========
کلا من اگه سرمربی تیم بودم این جوری ترکیب می چیدم
رینا
کانچسکی - کاراگر - اگر - جانسون
ماسکی-خودم:whoow:
کول-استیوی-کویت(یووانویچ)
تورس

اون وسط خودم رو گذاشتم چون اونقدر به این تیم امیدوار شدم و به هیجان اومدم که تصمیم گرفتم با این که از فوتبال خداحافظی کردم اما بیام به تیم کمک کنم تا تو قهرمانی تیم منم سهیم باشم.:whoow::322:
من رو اینجوری نگاه نکنین تو دوره اوج فوتبالم که دوره دبیرستانم بود واسه خودم هافبک تدافعی شاخی بودم. بازی خونی و توپ دزدیام معرکه بود بازیسازیم هم در حد عالی نبود ولی خوب بود. کلا در کنار ماسکی زوج خوبی تشکیل می دم. فقط یه خورده باید زمان داده بشه بهم تا هماهنگ بشم با تیم.:ghelioon:
===============================================
عماد کامل در مورد کانال گرا بده ببینم می تونم بگیرمش یا نه. ببینم این کانالا عربی 1 بار واسمون کار می کنن یا نه

Scouser
19th August, 2010, 12:38 PM
رئوف این ترکیبی که چیدی که دوباره مشکل پارسال رو داریم . نه ماسکی و نه خودت که بازی سازیتون تعطیله :4: باید جرارد اونجا بازی کنه . چون لوکاس و آکو که نشون دادن این کاره نیستن واقعا که مثه ژابی باشن حالا شلوی شاید بتونه . رئوف من خودم یه هافبک دفاعی ای بودم که ماسکی اوج آرزوش اینه یه روزی به معیارهای من برسه :whoow: ولی پارسال عید اونوقتا پام شکست و مثه ون باستن تو اوج از فوتبال خدافظی کردم :whoow: البته اوج که چه عرض کنم چن ماه بود پام به توپ نخورده بود :4:

A N F I E L D
19th August, 2010, 05:46 PM
چقدر اینجا برا خودشون چایی پوست میکنن؟ همه تو لین اصلی هستن ما را هم نیمکت نشین کردند:4:
در مورد ترکیب شبی میام مینویسم نظرمو
در مورد کانال هم روی نیلسته و هم روی هاتبرد و دوتاش با دانگل باز میشه و فری نیست منم 1 دانگل تخ..:4: دارم فک کنم امشب کارمو راه بندازه:cools:
یکی بره ببینه تو سر رئوف چی خورده که بیش از 5 خط ارسال داشته:13janelle:

Scouser
19th August, 2010, 06:45 PM
یحتمل یه چیزی که شنگولش کرده :4:
امشب اگر نیست ! باورتون نمیشه بازی قبلی ضربه مغزی شد !!! :20: ولی با همون وجود هرچی لی و کادر پزشکی گفتن تا لحظه ی آخر بازی کرد ! :20: فوق العادست این پسر ... :20:
ماسکی هم مصدومه و نا گفته نمونه هاجسون گفته بهش پیشنهاد تمدید قرارداد رو داده و هر وقت بخواد امضا میشه ...
ترکیب به نظر من

رینا
کلی - اسکرتل - کارا - جانسون
پولسن - جرارد
یووانویچ - کول - کویت
انگوگ

البته امیدوارم به استیوی استراحت بده و به شلوی بازی بده :whoow: راستی مربی اونا سنول گونش ــه و گفته مارو میبرن :4:

ơɧʂҽɳ♏
19th August, 2010, 07:55 PM
سلام سرخ هاي مرسي سايد ، شما ها با اين وضع و اوضاع نابسامان ليگ و پخش تلويزيوني بازم بازي تيموتون رو مي بينيند ، اما منِ نگون بخت حتي بازهاي دورتموند كبير رو كه شبكه هاي دُبي اسپرت و Zdf فيري نشون ميده رو نميتونم تموشا كنم ، حتي يك رسيور زپرتي هم ندارم :22:.
راستي عماد آنفيلد http://footiran.ir/images2/Mehdi/44.gif و علي اسكويوزر http://footiran.ir/images2/Mehdi/44.gif( به قول خودت اسكاور ولي من ميگم يوزر :4: ) منم يه زموني بازيكن ليگ دسته يك جوانان قزوين بودم ، حتي مربي تيم شماره 7 رو هم بهم داده بود ، ولي به خاطر اينكه در يكي از بازيهاي تيم بند كفشم رو محكم نبسته بودم و در حين بازي استوك از پام درومد و همون قضيه شد آتوي مربي ! بعد از اينكه از اون تيم جدا شدم به مربي گفتم براي چي من رو بازي نميدادي ، گفت بازيكني كه بند كفششو يادش بره ببنده (!) به درد من نميخوره . :22:

ya_hoo
19th August, 2010, 09:45 PM
چیه همه این جا تعجب کردن.
من که گفتم وقتی پای امنیت ملی در میون باشه سربازای گمنام امام زمان حتی اونم می دن. دیدم این جا شده پاتوق خائنین و منحرفین گفتم بیام بهتون بفهمونم همچنان هستم و از میراث و آرمان های ابوالفضل کبیر دفاع می کنم.
در حال حاضر هم اینترنت بی خاصیتی دارم که اون هم ( همراه با اشک تمساح ) فدای تیم می کنم.
عماد این علی رو جمع کن که داره رو اعصاب من می ره. من اون همه تجزیه تحلیل رفتم در مورد بازی نکردن استیوی و کول تو اون پستا بعد این به جا این که استیوی و کول رو جا به جا کنه ماسکی رو برداشته جاش پولسن رو گذاشته.
کم کم داره بم ثابت می شه که این هم قاطی خودتون از موازین جمهوری آتونی تاپیک داره جدا می شه.
عماد تو این شرایطی که کانالا ماهواره 70-80% پارازیت دارن و نمی گیرن فقط خودت می ری دانگل بگیری. :13janelle: 1 پی تو مایه ها اون ضربالمثلس که می گه موشه از سوراخ تو نمی رفت جارو به دمش می بست.

Scouser
20th August, 2010, 12:16 AM
رفیق رئوف (:4:) من که میگم ماسکی مصدومه تو به من بد و بیراه میگی که چرا پولسن ؟ :4: عماد من چی کار کنم از دستِ این ؟ :4: برم سر به کوه و بیابون بذارم ؟ :4: از این به بعد یه بار ترجمه کن براش من چی میگم :4: چاکر داش رئوفم هستیما ولی :4:
نیمه اول آخرین ثانیه ها بابل یه گل زد و به رختکن رفتیم ! یعنی این که بابل میمونه چون اینجا بازی کرد دیگه تیمایی که تو جامای اروپایی هستن به دردشون نمیخوره بابل !!!

ya_hoo
20th August, 2010, 03:39 AM
خوب من به صورت کاملا تخیلی از خواب پریدم. داشتم 1 خوابی می دیدم در سطح اره.:59::diablo: دهنم سرویس شده بود. بعد که بیدار شدم تا بیام بفهمم کجام کلی قلبم واسه خودش می زد.:59:
فکر کنم 10-12 ساعتی خواب بودم. البته وسط خواب استراحت هم می دادم.
الآنم که نگاه می کنم می بینم موبایلم به صورت کاملا مشکوکی ساعت 2 نصف شب توسط 2 تا از بچه ها که تو حالت عادی هم بام تماس نمی گیرن زنگ خورده. خدا به خیر بگذرونه.:sad2:
================================================== ============
تیم با تک گل بابل و پنالتی خراب کردن جو کول ترابوزان اسپور رو برده. من نمی دونم الآن باید از این نتیجه خوشحال باشیم یا غمگین. فکر کنم حداقل باید انتظار می داشتیم که بیش تر گل بزنیم. ترکیب تیم رو هم نمی دونم. راستش حوصله هم ندارم برم بسرچم. اون خواب کوفتی نفهمیدم از کجا اومد.
علی 1 چیز جالب از تمام اون پست فقط قسمتی که نوشته بودی ماسکی مصدومه به چشم نخورده بود.و یعنی بعد از اون رو که نوشته بودی هاجسون بهش پیشنهاد تمدید داده و .... رو دیده بودم.:cools:

A N F I E L D
20th August, 2010, 03:49 AM
رئوف تهدید علی را جدی بگیر یه دفعه دیدی زد یه جاییتا:4: هر چند که تو از این بادا نیستی که با این بیدا بلرزی:4:
میگم اوضاع برای جو کول خیلی بد میشه یه پنالتی هم خراب کرده خدا کنه زیاد تو روحیه بچه اثر نکنه که وضع خیلی خراب میشه

Scouser
20th August, 2010, 11:24 AM
پنالتی خراب کرده ولی در کل خیلی خوب بازی کرده جو کول و گل رو هم خودش ساخته ! الان گلشم دیدم . حرکتش خوب بود و یه پاس عمقس فرستاد واسه بابل و اون زد به گوشه ی دروازه . دروازبانشون یه چیز وحشتناکی بود و کلی موقعیت گرفت ازمون :sad2: ترکیب مثلا کاریاکاس و فابیو و پولسن و بابل و مکسی و لوکاس و کلی و اینا اومده بودن نسبت به بازی قبلی که البته تورس هم اومد نیمه ی دوم . راستی پولسن هم یه گل زد که قبول نکرد داور

Scouser
20th August, 2010, 03:09 PM
نهههههههههههه کویت داره میره اینتر :20::20::20::20:

Scouser
20th August, 2010, 06:25 PM
آکو قرضی رفت یووه ! فک کنم پشیمون شیم . البته به نظرم دلیل این کار هاجسون این قانون مسخره ی فقط 25 بازیکنیه که امسال لیگ برتر گذاشت و تا امروزش 25 تا مون پر بود پس آکو رو فرستاد یووه و کویت رو میفروشه به اینتر :20: که یه دفاع چپ و یه مهاجم بیاره . نا گفته نمونه نمت با 1.2 میلیون پوند به المپیاکو رفت دیشب :20: الان 3.2 میلیون پوند داریم واسه خرید یه دفاع چپ که احتمالا یا کانچسکی ــه یا وین بریج (البته بریج یه کم گرونتره) و پول کویت که البته اگه اینتر پول بده که نمیده ! بعید میدونم بیشتر از 10 تا بدن و بعد ژینیاک رو نمیتونیم بخریم ولی میتونیم مثلا Toivonen رو از پی اس وی میتونستیم بخریم و کلی دنبالش بودم که گفت میمونه پی اس وی یا کارتون کول هم همینو گفت . اون فولام فرستادن انگوگم الکی بود

John Terry
20th August, 2010, 07:16 PM
مدير برنامه ستاره‌ي 30 ساله ليورپول: كويت احتمالا به اينتر مي‌رود

مدير برنامه‌هاي كويت از علاقه اين بازيكن براي پيوستن به اينتر خبر داد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رافائل بنيتس سرمربي پيشين تيم ليورپول كه هم‌اكنون هدايت اينتر را بر عهده دارد از سخت‌كوشي و نحوه‌ي بازي درك كويت ابراز رضايت كرده و اين در حالي است كه گزارش‌هايي درباره انتقال كويت به اينتر در برخي رسانه‌ها منتشر شده است.
راب جانسن مديربرنامه‌هاي كويت، درباره وضعيت اين بازيكن گفت: پرونده انتقال كويت بسيار پيچيده شده است. كويت يكي از بازيكنان كليدي ليورپول است. او هنوز قرارداد دارد و در جام‌جهاني هم درخشش خوبي داشته است.
جانسن درخصوص مذاكره با اينتر گفت: صحبت‌هايي درخصوص اين انتقال با سران باشگاه اينتر صورت گرفته است اما، هنوز وضعيت معلوم نيست و كويت تصميمي در اين باره نگرفته است.
مدير برنامه‌هاي ستاره هلندي در ادامه افزود: ممكن است به اينتر برود، شايد هم در آنفيلد بماند. البته اين احتمال هم وجود دارد كه با بازيكني از اينتر معاوضه شود.
روي هاجسون در ديدار مقابل ترابوزان اسپور از درك كويت استفاده نكرد تا كويت بتواند در صورت جدايي از ليورپول در تيم ديگري بازي كند.
ستاره 30 ساله تيم ملي هلند تابستان سال 2006 از فاينورد به ليورپول پيوست و از بازيكنان مورد علاقه رافائل بنيتس بود.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سرمربي ليورپول: آكيلاني برود به سود همه است
آلبرتو آكيلاني كه جايي در انديشه‌هاي سرمربي ليورپول ندارد، با قراردادي قرضي به يك تيم سري a خواهد پيوست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، آكيلاني فصل گذشته با 20 ميليون يورو به ليورپول پيوست اما به دليل آسيب ديدگي‌هاي پياپي نتوانست انتظارها را برآورده كند و اين هافبك 26 ساله ايتاليايي ديگر جايي در تركيب ليورپول نخواهد داشت.
رافائل بنيتس كه دليل اصلي پيوستن آكيلاني به ليورپول بود، انتقادهاي زيادي را تحمل كرد كه چرا بازيكن آسيب ديده را به آنفيلد آورده است. جدايي ژابي آلونسو و غيبت آكيلاني در بسياري از ديدارهاي ليورپول به دليل آسيب ديدگي از دلايل اصلي ناكامي در فصل گذشته ليگ برتر انگليس بود.
آكيلاني در ديدار پلي‌آف ليگ اروپا هم مقابل ترابوزان اسپور به ميدن نرفت تا احتمال جدايي‌اش از آنفيلد قوت گيرد. روي هاجسون درباره وضعيت هافبك تيمش گفت: قصد داريم او را به صورت قرضي به يكي از باشگاه‌هاي ايتاليايي واگذار كنيم. البته هنوز هيچ چيز قطعي نيست و من خبر رسمي ندارم كه بخواهم گزارش بدهم. ازاو مقابل ترابوزان استفاده نكرديم تا بعدا مشكلي برايش پيش نيايد.
سرمربي ليورپول در ادامه افزود: من نمي توانم به او قولي بدهم. بنابراين اگر پيشنهاد مناسبي بيايد فكر مي كنم به سود هر دو طرف باشد. حضور در يك تيم خوب چيزي است كه آكيلاني به آن نياز دارد تا ارزشش حفظ شود. وقتي آكيلاني به ليورپول برگردد همان بازيكني را خواهيم ديد كه در ابتداي قراردادش در آنفيلد ديديم.
روي هاجسون نامي از هيچ يك از تيم هاي ايتاليايي نياورد، اما گفته مي شود يونتوس خواهان به خدمت گرفتن اين بازيكن است و صحبت‌هايي هم صورت گرفته است.

A N F I E L D
20th August, 2010, 10:01 PM
علی 1 روز خوش خبر نباشی چشمت میزننا:sad2:

Scouser
20th August, 2010, 10:31 PM
بشکنه این دست عماد :4: دوس داری مثه بعضیا فقط خبر خوش هسته ای برسونم و نگم پس فردا ممکنه بوشهر کلا بره رو هوا ؟ :4: نه داداش ما از قماش اونا نیستیم :4: ما همه ی خبرارو بدون سانسور میرسونیم :4:

Kopite
20th August, 2010, 10:34 PM
هر سه تاش خبرای بدی بود
دلمون خوش بود می تونیم بگیم تیمی با 20 تا بازیکن آماده داریم این فصل که بعد هر مصدومیت تو سر خودمون نمی زنیم ... بدترینش هم فروش نمچ بود با این قیمت ، یه فصل دیگه اگه قرض می دادند تصمیم خیلی بهتری بود

Scouser
20th August, 2010, 11:31 PM
الان حساب میکنم میتونستیم برای خالی شدن لیست 25 نفرمون به جای فروش نمت و قرضی فرستادن آکو ، پاچکو و ویلسون رو قرضی میدادیم و اونوقت هم نمت با تجربه تره از پاچکو و هم جای برای خرید بازیکن بود و هم این یه سال دیگه با تجربه ی بیشتر برمیگشتن ! ولی خوب مشخص بود هاجسون اعتقاد به آکو نداره و البته کاش قطعی میفروختش ! با ماسکی و پولسن و شلوی و جرارد تو اون پست نیازی بهش نداریم ، یا بهتر بگم راحت تر از کویت میتونستیم بفروشیمش تا پول خرید مهاجم در بیاد ! تازه اینسوا و کاوالیری هم حتما باید فروش برن و اگه نرن باید قراردادشونو فسخ کنیم و اینا !

ya_hoo
21st August, 2010, 03:44 AM
فکر کنم بحث همسان سازی کیفیت لیگ های برتره. دیدن چون کیفیت لیگ برتر ایران به اونا نمی رسه پس بیان با گذاشتن قانونای چرت و من درآوردی کیفیت لیگ برتر انگلیس رو بیارن پایین. نمی دونستم دکتر اونجا هم نفوذ داره.

Scouser
21st August, 2010, 11:39 AM
هاجسون مطمئن به بقای ماسکرانو و کویت

http://www.mirrorfootball.co.uk/match-centre/article318095.ece/ALTERNATES/gallery-large/Dirk+Kuyt.jpeg

روی هاجسون مدعی است که در نبرد با اینترمیلان برای حفظ ماسکرانو و درک کویت پیروز شده است.

سرمربی لیورپول می گوید که دوست قدیمی او، ماسیمو موراتی رییس باشگاه اینترمیلان، به او گفته است که اینتر مایل به جذب هیچ کدامیک از این دو بازیکن نیست .

پس از حفظ تورس و جرارد بقای کویت و ماسکرانو در لیورپول پیروزی بزرگی برای هاجسون در تابستان تلقی می شود.

هاجسون گفت:"انتقال کویت به اینتر صحت ندارد. چهارشنبه با ماسیمو در مورد این موضوع صحبت کردم و به من گفت که قصد ندارند هیچ یک از بازیکنان لیورپول را بخرند و کویت هم شامل این موضوع می شود، مگر نه؟"

اما راب یانسن، مدیر برنامه های کویت مدعی است که رافا بنیتز هنوز مایل به جذب او است :"بله، اینتر هنوز بسیار مایل به جذب او است. اما درک هنوز تصمیم نگرفته که می خواهد بماند یا به باشگاه دیگری برود ."

باز بیاین بگین من بدخبرم و اینا :70: :4:

ơɧʂҽɳ♏
21st August, 2010, 12:07 PM
خدا بيامرز ابولفرض زبوك زادگانگ :4: علاقه شديدي به اين اسمايل (:70:) داشت . خدا رو شكر كه نيست ببينه اين روزها رو كه اوزيل به رئال رفته ، آخه آخرين بار كه باهاش دمخور شدم ميگفت علاقه وافري به اوزيل داره و دوست داره راهي عماد :4: ( آنفيلد ) بشـــه ، اوزيل كه نيومد هيچ آكو هم رفت ، كويت هم كه جاي دوست دختر زبوك بود :4: داره ميره اونتر :4: .... :nish:

ya_hoo
21st August, 2010, 02:01 PM
علی فکر کنم دیگه همه می دونن من همیشه به این که کویت برای تیم حکم نفس رو داره و جز بازیکنای خوبمون همیشه بوده اعتراف کردم اما در عین حال از رفتنش از تیم استقبال کردم. پس همچین خبر خوبی هم ندادی.:diablo::70:
البته می تونیم نفروشیمش و به عنوان ذخیره واسه روز مبادا نگهش داریم.:ghelioon:
کلا اگه به من می گفتن از بین کویت و بابل یکی رو انتخاب کن من بابل رو انتخاب می کردم.

A N F I E L D
21st August, 2010, 02:16 PM
کلا اگه به من می گفتن از بین کویت و بابل یکی رو انتخاب کن من بابل رو انتخاب می کردم.

اه اه اه چه بد سلیقه:ghelioon:

محسن این رئوف نمیدونه که اگه ابوالفضل بود و این رئوفه در مورد کویت اینطوری حرف میزد الان 1 خشاب روش خالی کرده بود:4:
=======
سلامتیه اونایی که خبرای خوب میزارند بزن زنگو:04:

DATAM
22nd August, 2010, 09:11 AM
سلام

چه دل خجسته ای دارین که فکرمیکنیدچه تیم خوفی میشیم

این تیم نهایتابرای کسب مقام چهارمی درآخرین روز به دردمیخوره

هاجسون شعورفوتبالی نشون دادکه نداره. فکرکنم درحد دن ولش تیم روخراب کنه. آخه آدم عاقل میره پولسن رومیاره بعدآکوروقرض میده؟

......ازرنجی که می بریم

من به این تیم اصلا وابداخوش بین نیستم
کلاتاروزی که پت ومت باشن ماچیزی بیشترازیک تیم کوچک وحقیرولی باتاریخی بزرگ نیستیم. فعلادرمسیری قرارداریم که ناتینگهام فارست طی کرد. این ناگزیره واسه ما: سیرصعودی درسقوط

نمیخواستم ونمی خوام جومنفی بدم ولی واقعانظرم درموردلیورپول همینه. هروقت پت ومت رفتن،خوش بین میشم. دلم روبه دست ودلبازی پت ومت خوش کنم یا به درک بالای آقایی ازفوتبال که میره پولسن رومیخره؟

DATAM
22nd August, 2010, 09:21 AM
به به .
واقعا به به
نمت روهم فروختن. :kahvecy0:

من دیگه طاقت پی گیری این خبرا رو ندارم:20:

رئوف :70::70:من بعدامیدونم چه بلایی سرت بیارم. بابل رو به کوئت ترجیح میدی؟ من حاضرم تورس وجراردباهم برن ولی کوئت بمونه

ya_hoo
22nd August, 2010, 10:25 AM
به به جناب ابوالفضل. ابوالفضل نیستی که ببینی این عماد و کوروش چی به سر تاپیک که نمی یارن. واسه خودشون مفسد فیالارض شدن. اما نگران نباش خودم به تنهایی دارم میراثت رو به دوشم میکشم ( با فروختن کویت :cools:)
به هر حال بهتر از هیچیه که. اون وسط برای آکو جای زیادی نبود. ظاهرا هاجسون می خواد جرارد رو در کنار ماسکی به عنوان هافبک دفاعی قرار بده. خوب اینجوری احتمال این که به آکو بازی می رسید کم بود. و خوب بچه حروم می شد. به نظرم فرستادش بره که بتونه اونجا بیش تر بازی کنه تا زودتر به شرایط آرمانی برسه. و در برگشت مطمئنن اگه به اون چیزی که ما می خوایم بدل شده باشه نگهش می داره. این جوری هم واسه اون هم واسه ما بهتره.

Kopite
22nd August, 2010, 11:02 AM
سلام

چه دل خجسته ای دارین که فکرمیکنیدچه تیم خوفی میشیم

این تیم نهایتابرای کسب مقام چهارمی درآخرین روز به دردمیخوره

هاجسون شعورفوتبالی نشون دادکه نداره. فکرکنم درحد دن ولش تیم روخراب کنه. آخه آدم عاقل میره پولسن رومیاره بعدآکوروقرض میده؟

......ازرنجی که می بریم

من به این تیم اصلا وابداخوش بین نیستم
کلاتاروزی که پت ومت باشن ماچیزی بیشترازیک تیم کوچک وحقیرولی باتاریخی بزرگ نیستیم. فعلادرمسیری قرارداریم که ناتینگهام فارست طی کرد. این ناگزیره واسه ما: سیرصعودی درسقوط

نمیخواستم ونمی خوام جومنفی بدم ولی واقعانظرم درموردلیورپول همینه. هروقت پت ومت رفتن،خوش بین میشم. دلم روبه دست ودلبازی پت ومت خوش کنم یا به درک بالای آقایی ازفوتبال که میره پولسن رومیخره؟

به به .
واقعا به به
نمت روهم فروختن. :kahvecy0:

من دیگه طاقت پی گیری این خبرا رو ندارم:20:

رئوف :70::70:من بعدامیدونم چه بلایی سرت بیارم. بابل رو به کوئت ترجیح میدی؟ من حاضرم تورس وجراردباهم برن ولی کوئت بمونه

آقا اومدی با این ارسال ها همه ی شوق و امیدی که در این 10-15 صفحه موج می زد رو به حاشیه راندی :4: بابا تیم خوبه ، هاجسون هم تا حالا خوب کار کرده ، هر چند تو نقل و انتقالات تو این سه تای آخر جالب نبود ، ولی تیم جای امیدواری داره ... حالا همچین که پوز سیتی رو به خاک مالاندیم می فهمی

Scouser
22nd August, 2010, 01:35 PM
یه جو بدی وجود داره علیه هاجسون از طرف طرفدارای رافا :4: من به شرایط تیم خیلی بیشتر از پارسال خوشبینم و میدونم میتونیم خیلی بهتر از اینها باشیم ...
موراتی گفت که ماسکی رو نمیخوایم ولی کویت رو چرا :32: پیشنهادشم 8 میلیون یورو + مونتاری ! اونم که در نوع خودش جالبه روزه میگیره و گذاشتنش کنار اصلا :4: ترزه گه رو شاید بیاریم مثلا . نمیدونم خوبه یا نه !

A N F I E L D
22nd August, 2010, 04:08 PM
به به داش ابوالفضل خودمون
در نبودت نبودی چیا که نشده
رئوف داره عشقتو با بابل مقایسع میکنه کورش اب توبه ریخت و دوباره پناهندگیه ملوود گرفت و علی سالی 1 بار 1 خبر نیمه خوش میزاره:4:
منم خوبم :4:
این تیم بد نیست باید دید و فرصت داد ببینیم چطور میشه هر چند که برای من هیچکی رافا نمیشه:20:

Scouser
22nd August, 2010, 05:17 PM
اینتر 15 میلیون پیشنهاد داد و دیگه فک کنم کار تمومه . حیف شد ولی . کویت بازیکن فوق العاده ای بود حتی تو روزای بدش برای ما ولی خوب فک کنم زیاد با سیستمی که هاجسون میخواد ج.ر در نیاد

برای جانشینیش صبت از برایان رویئز بازیکن توئنته ی هلنده که گویا توپ بازیکنیه و فصل پیش تو 30 و خورده ای بازی 20 و خورده ای گل زد . یعنی هم مهاجمه و هم بال مثل کویت . جوونم هست و کاستاریکاییه ...

http://uncaf.net/portal/uploads/futbolmasculino/images/item/bryrui060410.jpg

ya_hoo
22nd August, 2010, 05:21 PM
علی فکر کردی این ابوالفضل از اول طرفدار رافا بود. من و عماد روش کلی کار کردیم تا به این نتیجه برسونیمش که بابا رافا بد هم نیست.
الآن هم احتمالا همین بساط رو در مورد هاجسون خواهیم داشت. کلا بین خودمون باشه 1 خورده گیراییش پایینه ( ما مخلص هاج ابوالفضل هم هستیم:59: ) 1 خورده طول می کشه تا بفهمه این جا تاپیک لیورپل و باید از سرمربی تیم تا آخرین نفس حمایت کنه. انتقادی هم اگر می شه باید سازنده باشه.
================================================== ===========
فردا با سیتی بازی داریم. ان شاالله ببریم . سخته ولی ممکنه. من همچنان به این تیم اعتقاد دارم. اگر ببریم تیم استارتی می زنه برا قهرمانی که هیچ کس جلودارش نخاهد بود.

ya_hoo
22nd August, 2010, 05:25 PM
علی جدا تونستی قالبش کنی؟ می دونی من چند فصله می خوام این رو بفرستم بره؟
================================================== ==========
ولی جدا از شوخی رفتنش لرزه به اندام آدم می اندازه. آخه کم بازکنی واسمون نبود. اون حرکتی که هاجسون با نگه داشتن ستاره هامون شروع کرده بود رو با فروش کویت خراب کرد که. بازکنی که همیشه برامون جواب داده رو می فروشه بعد به جاش جانشین می گیره؟ خدا به خیر کنه.
================================================== ==========
الآن رفته بودم تو تاپیک خوزستانیا 1 کاربر به اسم تسوکه دیدم. پرچم لیورپول رو گذاشته بود تو جمع تیمای محبوبش. عماد برو پیگیری کن ببین اگه واقعا لیورپولیه دستشو بگیر بیار این جا. چه معنی می ده آدم لیورپولی باشه عضو پارس فوتبالم باشه این دور و برا پیداش نشه؟:70::70:

Scouser
22nd August, 2010, 06:00 PM
امیدوارم لااقل تا بازی با سیتی کویت رو داشته باشیم . خودشم گفته میدونه اینتر پیشنهاد داده و این یه فرصت استثناییه ! رفتنی شده بچه ها ...
ولی این پسره رو جاش بگیریم خیلی خوبه . کمکی میشه در تکنیکی تر شدن تیم . درسته کویت بازیکن زحمت کشی بود برای تیم ولی خوب یه بازیکنی که بتونه موقعیت گل بیشتری درست کنه و تکنیکی تر باشه و البته جوونتر فک کنم بیشتر به کارمون بیاد .
در مورد رافام منم طرفدارش بودم سفت و سخت تا نیم فصل پارسال که به این نتیجه رسیدم که کارمون با رافا Game Over شده ...
هاجسون که میگه دوس داره کویت بمونه همونطور که در مورد استیوی و تورس و ماسکی و رینا گفت . جز ماسکی ون 3 تا گفتن میخوان بمونن و ماسکیم پیشنهاد دندون گیری براش نیومد . ولی کویت پیشنهاد هست و خودشم بدش نمیاد بره .

A N F I E L D
22nd August, 2010, 06:06 PM
من تا موقعی که نرفته چیزی نمیگم ولی اگه رفت میام اینجا اینقدر جیغ و داد و شیون میکنم که سر همتون درد بگیره
حالا دیگه خود دانید برید جلوی رفتنشو بگیرید:4:
کویت:cry::cry:

Bill Shankly
22nd August, 2010, 06:44 PM
من یکی با رفتن کویت موافقم....30 سالشه ها....کم کم بازیش افت میکنه...بازیکن هرچی جوون تر باشه تلاشش برای موفقیت بیشتره:4:

Scouser
22nd August, 2010, 07:30 PM
همیشه اینی که میکنی البته صدق نمیکنه ! همین ریرایی که جوونتر بود چه تلاشی برای تیم میکرد در مقایسه با کویت ؟

A N F I E L D
23rd August, 2010, 01:16 AM
من یکی با رفتن کویت موافقم....30 سالشه ها....کم کم بازیش افت میکنه...بازیکن هرچی جوون تر باشه تلاشش برای موفقیت بیشتره
سلام دوست عزیز من اسم شما را نمیدونم 1 کوچولو خودتو معرفی کنی ممنون
دلت میاد بگی کویت بره ؟ این همه زحمت برامون کشید من یاد ندارم 1 بازی ضعیف بوده باشه اگه هم روزش نبوده حداقل تو 5 نفر پرتلاش زمین بوده
کویت یک مهره کلیدیه برامون بعد میخوایم بریم بازیکنی را بیاریم که مثل هندونه سربسته هستش که ایا جواب بده یا نه؟

Bill Shankly
23rd August, 2010, 02:11 AM
من اسمم رامینه چاکر همه ی لیورپولی ها:hi:
ببینین منم قبول دارم کویت یکی از بهترین هامون تو سالهای اخیره....یکی از سخت کوش ترین بازیکنا تو تیممون یا حتی لیگ برتر...یه بازیکنی که از جون واسه تیم مایه میزاره و اندازه2-3 تا بازیکن میدوه تو زمین....اگه بگم همه ی دوستام به من میگن سبک بازیت مثل کویته باور میکنین؟من خیلی کویت و دوست دارم.....و حتی اگر بحث پیشنهاد از تیم دیگه نبود هیچ وقت حاضر نبودم بگم بره
الان تیم به یه بازیکن جوون نیاز داره....کویت 30 سالشه و میتونیم با 15 ملیونش خیلی بازیکن های جوون و آینده دار بگیریم....مثلا" سوارز که خصوصیاتش مثل کویته
در کل من خیلی هم بدم نماد اگه بره...هر چند خیلی دوسش دارم و خاطرخاشم...اگر هم که نرفت چه بهتر ...
پ.ن: بابا من نظرم و گفتم علی جون...ریرا که فصل اول بد نبود...و در کل قابل قیاس با کویت نبود و نیست و نخواهد بود..بهتر از ریرا رو هم میتونستیم اون موقع بخریم....من که اصلا" از ریرا خوشم نمیومد:4:
پ.ن:داش عماد حالا من و شناختی؟بسه یا بازم بگم :4:

A N F I E L D
23rd August, 2010, 02:22 AM
مخلصیم رامین جان
بحث من سر اینه که کویت توی تیم جا افتاده و ترسی از بابت بازیش نداریم
پارسال هم گفتیم ژابی میره اکو میاد به راحتی جاشو پر میکنه دیدید که چی شد؟ تیم به ... رفت:4:
کویت خیلی بار ارزشه خیلی با ارزشه
راستی رئوف در مورد اون رفیقمون که تو کلوپ خوزستانیا دیدیش همونی نیست که لیورپول و منچستر را با هم دوست داره؟:blush:

ya_hoo
23rd August, 2010, 05:32 AM
خوب همه لطف کردین دمار از روزگار ریرا در آوردین و کلی هندونه واسه کویت قاچ کردین.
عرضم به خدمتتون که من از لحاظ بازی به ریرا اعتقاد داشتم. بازیش به نظرم خوب بود. اما این که خارج از حدش صحبت کرد دیگه مطمئنن باید می رفت از تیم.
================================================== =============
عماد من چیزی از طرف نمی دونم. خودت که می دونه محدوده فعالیت من تو پی اس به همین تاپیک خودمون محدود می شه. دیروز همین طوری داشتم تو تاپیکا دور می زدم رفتم تاپیک خوزستانیا دیدم پرچم لیورپول 1 جا چشم رو گرفت. ( آخه من به شدت پرچم تیم لیورپول رو جذب می کنم به جون خودم )
حالا جدا هم طرفدار لیورپول هم منچستر؟ مگه ممکنه؟ من که نمی فهمم.

Scouser
23rd August, 2010, 01:09 PM
http://www.ed.nl/multimedia/archive/01107/ED_TOIVONEN_768767_1107753b.jpg

لیورپول آماده ی ارائه ی پیشنهاد به پی اس وی آیندهوون برای خرید دو بازیکن این تیم ، اُلا تویوونن و کارلوس سالسیدو است
هاجسون در نظر دارد مدافع چپ پای مکزیکی و مهاجم سوئدی این تیم را برای تقویت تیمش استخدام کند
شب گذشته رئیس آکادمی لیورپول کینگ کنی به هلند سفر کرد تا بازی این دو را در بازی مقابل آلکمار که به برتری 3-1 آیندهوون انجامید را تماشا کند
سالسیدو در این بازی به کار گرفته نشد اما تویوونن 82 دقیقه در زمین حضور داشت و در دقیقه ی 82 با ابراهیم آفلای تعویض شد که این بازیکن در دقیقه ی 90 گل سوم آیندهوون را به ثمر رساند .
هاجسون 12 روز قبل بازی تویوونن را در هلند - اسکاتلند در استکهلم که با برتری 3-0 سوئد انجامید و این مهاجم هم در آن موفق به گلزنی شد دید .
تویوونن کار خود را از باشگاه دگرفورس زادگاه خود آغاز کرد و سپس به Orgyrte ادامه داد و بعد ها به مالمو باشگاهی که هاجسون نیز سابقه ی مربیگری در آن دارد را پیوست .
تویوونن شم بالایی برای گلزنی دارد و در 38 بار در 49 بازی برای آیندهوون موفق به گلزنی شده است و حالا هاجسون او را برای پوشش دادن به تورس قصد دارد به آنفیلد بیاورد
سرمربی پی اس وی ، روتن هم به نظر میرسد این انتقال را پذیرفته است به طوری که روز گذشته گفت " من نمی توانم جلوی این انتقال را بگیرم "
سالسیدو نیز به خوبی انگلیسی ها را در بازی مکزیک - انگلستان در ویمبلی تحت تاثیر قرار داد . این بازیکن یک بازیکن چند پسته است و حتی میتواند در مرکز دفاع و حتی یک دفاع راست به خوبی بازی کند
لیورپول امروز خبری که یکی از منابع هلندی روی خروجی اش قرار داده بود در مورد تبادل بابل و تویوونن را رد کرد و گفت که این یکی از گزینه ها نیست
به هر حال خرید این دو بازیکن منوط به فرش یکی از بازیکنان لیورپول است که به احتمال زیاد کویت است و با احتمال کمتر ماسکرانو که هر دو شرایط پیچیده ای دارند و احتمالا تا آخر هفته شرایطشان مشخص میشود

منبع (http://www.liverpoolfc.tv/news/transfer-gossip/reds-up-attempts-to-sign-psv-pair)

پ.ن : اینو ترجمه کردم بذارم فروم دیدم فروم بالا نمیاد فعلا ، اینجا گذاشتمش :4:

Scouser
23rd August, 2010, 01:40 PM
بارسام 21 اینا میلیون پوند واسه ماسکی پیشنهاد داده و داره خطری میشه کم کم :42:

ya_hoo
23rd August, 2010, 05:42 PM
من نمی دونم نظر شما چیه اما به نظر من اگه قراره از بین کویت و ماسکی یکی موندنی شه اون باید ماسکی باشه. گرچه من همچنان ترجیح می دم برای امسال هر دو تا بازیکن بمونن.
امروزم که بازی با من سیتی هست. من به جا بازیکنا استرس گرفتم.

A N F I E L D
23rd August, 2010, 06:50 PM
باید جفتشون را نگه داشت تحت هر شرایطی
رفتن هر کدوم کلا یجای تیم را میلنگونه:4:
=========
رئوف در مورد اون شخص هم من تو کلوپ پرسپولیس دیدمش ولی وقتی دیدم من یو هم دوست داره کلا بیخیال شدم و هنوز تو شوکم:unknw:

Scouser
23rd August, 2010, 07:35 PM
هاجسون : کویت فروشی نیست !

A N F I E L D
24th August, 2010, 12:42 AM
وضع خراب شد که؟
2-0 تا دقیقه 52 عقب افتادیم

ya_hoo
24th August, 2010, 11:30 AM
خوب می دونم الآن همه تو شوک هستیم. من خودم بعد از این باخت همچین دل و دماغی واسه این که بیام این جا از خودم ارسال در وکنم نداشتم.
اما خوب. باختیم. کاریشم نمی شه کرد. باید به فکر بازی بعد و بازی های بعد باشیم. متنفر از این جمله اما هنوز اول فصله و جا برای جبران هست.

Bill Shankly
24th August, 2010, 01:01 PM
متنفر از این جمله اما هنوز اول فصله و جا برای جبران هست.
راس میگی...پارسال انقدر گفتیم که حالمون از این جمله بهم میخوره.....فقط خداکنه بهتر شیم....هر چند منچستر سیتی امسال قطعا" یونایتد و چلسی و آرسنال رو هم میزنه.........تیمش خیلی قویه

Scouser
24th August, 2010, 01:43 PM
وقتی پیش خودم حساب میکنم سیتی تو دو سال اخیر فک کنم قد همه ی تاریخ ما تو ترانسفرینگ به تیمش پول تزریق کرده ، وقتی حساب میکنم در دو سال گذشته ما حتی یک پنی به تیممون تزریق نشده ، وقتی خبر اینکه سیتی میخواد لسکات رو که پارسال 24 میلیون پوند براش داده (یعنی حتی بیشتر از اونقدی که ما واسه تورس دادیم) میخواد قرضی بفرسته به یه تیم دیگه ، تنها چیزی که به ذهنم خطور میکنه برای تجسم بازی دیروز اینه

http://www.pixiran.com/images/38leopard2tank_14.jpg

دیگه اشتباهای رینا و بدشانسی هامون و گوردون بنکس شدن جو هارت و جریانات ماسکی رو هم بهش اضافه کنیم دیگه همین میشه دیگه http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/215.gif نمیدونم چی بگم . دیشب به جز تو دفاع خیلی نمیشه گفت بد بودیم ولی نمیتونستیم به دروازشون به اون صورت برسیم . زورمون نمیرسید بهشون
ماسکی ، خدا ذلیلت کنه http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/215.gif چسبیده بودی به نیمکته وست هام بنیتز آوردت و اونقد سیسوکو رو نشوند رو نیمکت و بهت بازی داد که حالا شده بهترین هافبک دفاعی جهان و کاپیتان تیم ملی آرژانتین ! به نظرم باید این دندون لق رو کشید و پرت کرد جایی که دیگه چشممون بهش نیفته . کاش بارسا زودتر پیشنهادشو میداد لا اقل که آکو رو قرضی نفرستیم هر چند با وجود پولسن و جرارد و شلوی و لوکاس بازم مشکل خاصی نداریم برای اون نقطه ... ولی به هر حال وقت هست برامون تا تویوونن و سالسیدو رو با پولش بخریم و از اینی که الان هستیم بهتر شیم
راستی یه چیزی رو نفهمیدم . چرا هاجسون دوتا مهاجم گذاشت تو یه بازی به این حساسی خارج از خانه وقتی عملا دو مهاجمی که کنار هم بازی کنن رو نداریم ؟

Kopite
24th August, 2010, 03:55 PM
بفرمایید تحویل بگیرید
چیزی که آقا ابولفضل تو خشت خام دید شما بعد این نتیجه هم نمی بینید ...
چیزی که بازی دیروز ثابت کرد اینه که رقابت واسه ی چهارمی خیلی سخت تر از اون چیزیه که فکر می کنیم ، ما بازی با آرسنال رو هفته ی پیش داشتیم و هفته ی پیش دیدیم همین منچستر سیتی مقابل تاتنهام چندان حرفی برای گفتن نداشت ، یعنی 3 تا رقیب برای سوم چهارمی داریم که شاید هر سه از ما سرتر باشند ... تو این شرایط از دست دادن بازیکن یه اشتباه بزرگه .
در مورد ماسکرانو ، تعارف رو بذاریم کنار ، ما حالا بهش وابسته ایم ، اشتباهی که پارسال سر ژابی کردیم رو نباید دوباره تکرار کنیم ، اینکه علی میگه خیلی هم به ماسکرانو نیاز نداریم حرفه مفته :4: حالا با رفتن آکو ما باز هم واسه ی اون منطقه بازیکن بیش تری میخوایم

A N F I E L D
24th August, 2010, 04:05 PM
اصلا فکر چنین نتیجه ای نمیکردم
من سیتی ... بیاد به ما 3تا بزنه؟ وحشتناکه
فعلا نمیشه زیاد در مورد هاجسون چیزی گفت ولی جنازه بنیتز هم به من سیتی اینطور نمیباخت
دو هفته دیگه هم با یونایتد در اولترافورد داریم اگر بخوایم اینطور افتضاح باشیم نتیجه ای افتضاح تر منتظرمون خواهد بود

Scouser
24th August, 2010, 05:09 PM
خیلی خبرگذاریا گفتن که ماسکی قبول نکرده بازی کنه جلو سیتی ! ولی هاجسون رد کرده اینو و گفته که ماسکی گفته میخواد به هر قیمتی بره بارسا و اونقدی تمرکزش به اونجا بود که کنار گذاشتش از ترکیب ...
این بازیکن برای ما بازیکن بشو نیست . 100 رحمت به همون ژابی . حداقل قبلش کلی بازیکن بود و رئالم جدی میخواستش . این چی ؟ یه بازیکن ذخیره تو یه تیم درجه سه بود !

ya_hoo
24th August, 2010, 05:20 PM
عماد از تو بعیده. من که بازی رو ندیدم از صبح تا حالا هم این بد مصب رو گذاشتم آف بگیره اما خلاصه بازی دستم نرسیده. اما این که بخوایم با 1-2 بازی واسه این که سرمربی تازه وارد می تونه نتیجه بگیره با تیم و این که با رافا مقایسش کنیم کار درستی نیست.
باید منتظر عکس العمل تیم روبرو یونایتد ها باشیم. ببینیم چه می کنن بچه ها.
مگه ماسکی بازی نکرد؟ تو سایت فارسی تیم زده بود پیشنهاد بارسلون رو رد کردیم. به قول کوروش تو این شرایط از دست دادن بازیکن برامون حرامه.

Bill Shankly
24th August, 2010, 07:23 PM
ما پارسال با اون اوضاع بی ریخت منچستر و بردیم.....فقط خدا نکنه امسال ببازیم که واسه هاجی و مالکای باشگاه خیلی بد میشه.....ما پارسال با هیچی منچستر و تو آنفیلد زدیم...

Scouser
24th August, 2010, 07:48 PM
باز گفت هاجی ها !
هی دارن واسه کویت پیشنهاد میدن اینتریا و بارسام زیاد نمیخواد پول بده واسه ماسکی ... با این قیمتام هاجسون گفت نمیده ماسکی رو

Bill Shankly
24th August, 2010, 10:49 PM
خدایی هاجسون خیلی تلفظش سخته....میگفتیم رافا ..راحت.......هاجی بهتره که:دی

A N F I E L D
25th August, 2010, 01:29 AM
علی گیر نده رامین راست میگه هاجی خیلی راحتتره یه دفعه دیدی حاجی هاجی رفتیم مکه:4:

A N F I E L D
25th August, 2010, 06:37 PM
سایت گل – روی هاجسون، مربی لیورپول قصد دارد پیشنهاد شگفت‌انگیزی برای خرید کارلتون کول، مهاجم وستهم ارائه دهد.

هاجسون پس از شکست ناامیدکننده سه بر صفر در روز دوشنبه مقابل منچسترسیتی به دنبال تقویت خط حمله تیمش است.

اگر این انتقال انجام شود، لیورپول 6 میلیون پوند برای خرید او می‌پردازد و 6 میلیون پوند دیگر هم بر مبنای تعداد بازی‌های او و دستاوردهایش خواهد پرداخت.

وستهم پیشنهاد استوک‌سیتی که بهتر بود را رد کرده است، اما ممکن است اجازه رفتن این مهاجم تیم ملی انگلیس به لیورپول را بدهد تا آورام گرانت بتواند پول خریدهای بیشتر را به دست بیاورد.

ساندرلند هم خواهان اوست، اما کول لیورپول را ترجیح می‌دهد.

استوک با وجود خرید کنوین جونز از ساندرلند هنوز به دنبال خرید مهاجمی جدید است.

هاجسون با وجود نمایش‌های خوب دیوید انگوگ به دنبال آن است که کول را با تورس در خط حمله قرار دهد و اگر تورس به باشگاه دیگری رفت، جانشین او را داشته باشد.

John Terry
26th August, 2010, 12:20 AM
فرناندو تورس نتونست به موقع سر تمرین لیورپول حاضرشه دیرش بوده زیادی تند رفته!!!:nish:

http://www.ecapic.ir/image/ECA-100825213435.jpg

عجب آدمییه این تورس ....تا فهمید من میخوام استون مارتین ونتیج بخرم زودی رفت استون مارتین گرفت خزش کرد:4:
خوش به حالش:38::38::38:........منم میخوام از ایناااااااااااااا:cry::cry::cry:. ........کوفتش بشه:cray:

Le Professeur
26th August, 2010, 12:47 PM
Inter Milan confirm bid for Liverpool midfielder Javier Mascherano
Inter Milan have reportedly tabled a £20 million offer for Liverpool's wantaway midfielder Javier Mascherano. (http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/liverpool/7965192/Inter-Milan-confirm-bid-for-Liverpool-midfielder-Javier-Mascherano.html)

Scouser
26th August, 2010, 05:12 PM
جریان تورس اولا مال یه هفته پیشه و بعدشم کلا اینه که میگی شایعه بود و پلیسم تکذیبش کرد . جریان این بود یه عکاسی سمج بازی در آورد و تورس رفت به پلیس گفت که این یارو مزاحمم شده و اینا ...
عماد مثه هولو روزی 100 تا خبر ترجمه میکنیم اونور بعد تو میری گل میخونی ؟ :4:

Scouser
27th August, 2010, 12:29 AM
2-1 بردیم ترابزون اسپور رو . رفتیم بالا 3-1 در مجموع
کویت هم گل زد :322:

AmirHasan
27th August, 2010, 02:56 PM
==========

Javier Mascherano set for Barcelona switch as Liverpool agree fee for rebel midfielder

http://www.pic.iran-forum.ir/images/qa83fvi8ywv4yagkbd41.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

با مبلغ 25 میلیون یورو با بارسا به توافق رسیدن و ب زودی قراردادی چهارساله با حقوق هفتگی 90 هزار دلار به بارسا خواهد پیوست .
بازیکن بسیار سخت کوشی بود و همواره کاملا در خدمت تیم بوده من که شخصا این مدل بازیکنان رو دوست دارم و از رفتنش از لیورپول به عنوان یک منچستری اصلا خوشحال نیستم . بعد از الونسو حالا ماسچو هم از دست دادید امیدوارم بتونینن هافبک وسط و دفاعی خوب جایگزین کنن مسلما خودتون هم واقف هستید که با لوکاس و پولسن در اون پستها نمیتونید تیمی مدعی باشید !

اما خبر خوب

I'm a Reds star! Match winner Dirk Kuyt tells Inter Milan he's staying at Liverpool

http://www.pic.iran-forum.ir/images/2qhg2vn9ao4m0kofnsat.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

کویت با تعصب همینه همینه . کویت که دیروز بعد از گلزنی در ترکیه بهشت برش واجب شده بود :4: حالا با این حرفش و مطمئنا با موندنش در لیورپول محبوب هواداران خواهد بود .:322:
بازیکن واقعا خوبیه و در خدمت تیمه . رافا بنتیز منهای دو فصل آخره حضورش که در نقل انتقالات بسیار ضعیف بود اوایل حضورش یه سری خریدهای بسیار عالی داشت که یکیشون همین دریک کویت بود .

----------

البته یکی از بهترین خریدهای لیورپول طی سالهای اخیر بدون شک رینا بوده درسته اویل حضورش بعضا گافهایی میداد اما همواراه دروابان مطمئنی بوده و طی دو فصل اخیر هم پیشرفت چشم گیری داشته .
دو تا عکس با مزه از دوازبان شماره 25 تیمتون

فکر کنم طول دروازه 1 متر نباشه خوب سوراخیه ها !! بچش زد سوراخش کرد :4::13janelle:

http://www.pic.iran-forum.ir/images/o74t6862jcohwlinn8wc.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://www.pic.iran-forum.ir/images/zv6g8f9vfmgi0ks9sxb7.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

==========

Bill Shankly
27th August, 2010, 04:11 PM
همون بهتر که رفت....مرتیکه بی تعصب......یادمه که به خاطر تکل های الکیش به من یو 3-0 باختیم
افتخار می کنم که لیورپول از فرش به عرش رسوندش ، حداقل آلونسو برامون یه فصل رویایی بازی کرد ، اون که همون فصل رویایی هم با سوتی دادنش جلو ارسنال باعث شد گل بخوریم و مساوی بشه ، پس میتونم قهرمان نشدنمون هم یه جورایی گردنش بندازیم ......
مردک یادش رفته تو وست هام عجب زاقارتی بود.........یادش رفته این لیورپول بود که باعث شد کاپیتان آرژانتین شه........کاشکی حداقل زودتر میفروختیمش تا از پولش چنتا بازیکن توپ بگیریم...هر چند هنوز هم زمان داریم

A N F I E L D
27th August, 2010, 04:36 PM
مرسی امیر حسن برای پست جالبت
حیف شد ماسکی رفت واقعا بدردمون میخورد
رامین زیاد غصه نخور ماسکی هم خیلی برامون زحمت کشید درسته یه کم قاطی داره ولی خیلی برامون زحمت کشید البته بارسا هم تیم خیلی بزرگی هست ولی نمیدونم یکی بهم میگه اونجا موفق نیست حالا کی بهم میگه بعد پیداش میکنم خبرتون میکنم:4:

ya_hoo
27th August, 2010, 06:13 PM
مطمئنن با رفتن ماسکی به مشکل خواهیم خورد. من از همین تریبون استفاده می کنم و اعلام می کنم با این هافبک دفاعی ها باید برای گرفتن سهمیه سی ال بجنگیم. سخته همچنان خودمون رو مدعی بدونیم.

Scouser
27th August, 2010, 10:07 PM
درسته ماسکی تو لیورپول به اینجا رسید اما خوب با بازی های خوب خودش دیگه :4: انصافا تا فصل قبل کم نذاشت برامون و وقتی اینتر و بارسا میخواستنش و شرایط تیم ما فصل قبل اونطوری و این فصلم اینطوری بود خیلی نباید خرده گرفت بهش . البته نامردی بود ها ولی بازیکن بومی نیست که ازش انتظار تعصب داشته باشیم که ! جای ماسکی به عنوان یه هافبک دفاعی پره صرف کسیو نمیخوایم . باید یکی بگیریم که بازی سازی هم بتونه . دیارا محتمل ترین گزینمونه واسه اونجا که اونم بازی ساز نیست و فقط تخریبیه . بعدم اینکه واسه ماسکی یه جا میگن 16 تا یه جا 18 تا یه جا 22 تا . ما نفهمیدیم آخرش
کویت هم جیگرشو خام خام :322:
واسه مهاجم اگه تویوونن نشه به جاش وولفوینکل رو از توئنته میخریم که همین پرشب جلو سلتیک هت تریک کرد . این فصل 9 بازی و 12 گل ! فقط هم 21 سالشه و هلندیه ... هر دو تاشون بازیکنای خوبین ولی تویوونن گرونتره حدود 13 تایی قیمتشه فک کنم و وولفسوینکل حدود 8 تا .

Kopite
28th August, 2010, 12:21 PM
- مثله اینکه جانشین ماسکرانو ، میرالز پرتغال خواهد بود که داره خیلی سریع این انتقال صورت میگیره .
گاردین نوشته فقط تست پزشکی مونده تا قرار داد امضا بشه و شنبه یکشنبه کار یکسره میشه ، مبلغ قرار داد رو هم نوشته 10.7 میلیون پوند که خرید مناسبی حساب میشه . میرالز بازیکنی بوده که این چند سال ذهن خیلی از تیمای تاپ اروپایی رو به خودش مشغول کرده ، از چلسی و منچستر تا رئال و اینتر ، چندان بازیکن جوونی نیست ( 27 سال ) و از قراردادش با پورتو فقط دو سال باقی مونده و این از دلایلیه که باعث شده قیمتش کاهش پیدا کنه . میشه گفت یه خرید مناسب با تقریبا نصف پول ماسچرانو ، هر چند دلمون واسه ژنرال کوتوله تنگ میشه :4:
http://www.guardian.co.uk/football/2010/aug/27/liverpool-sign-raul-meireles-porto

از اون ور تلگراف حتی مبلغ رو تا 17 میلیون پوند هم بالا برده که نظر من به نظر خبر گاردین نزدیک تر است :4:
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/liverpool/7968971/Liverpool-poised-to-sign-Portugal-international-Raul-Meireles-from-Porto.html

- مشخص بود که مساچرانو این فصل اینجا موندنی نیست ... باید واقع بین باشیم ، لیورپول تیم هفتم لیگ پارسال بوده :4: و تو چمپیونز هم نیست ، امسال هم به نظر از 4-5 تا تیم اول ضعیف تر بسته شده ، از اون ور بارسا رویایی ترین تیم ممکن جهانه .... نمی شد از ماسچرانو انتظار موندن داشته باشیم ...
ماسچرانو بازیکن بد قلقی بود :4: کله شقی های خاص خودش رو داشت ولی واقعا دوست داشتنی بود ...

Scouser
28th August, 2010, 02:13 PM
به این میگن خرید هوشمندانه ! نرفت یکی تو سبک ماسکی بیاره ! رفت میرلس رو آورد که بازی سازه . یعنی همون مشکلی که بعد ژابی داشتیم رو هم با یه خرید 10 میلیونی حل کرد . باز بگین رویی اله و بله :4:

Scouser
29th August, 2010, 01:10 AM
http://fcporto.planetaportugal.com/wp-content/gallery/raul-meireles/raul-meireles-1.jpg
سرمربي پورتو تاييد كرد كه اين باشگاه با ليورپول بر سر مبلغ قرارداد انتقال رائول ميرلس پرتغالي به توافق رسيده است.

سرمربي پورتو _آندره وياس بوآس_ در كنفرانس خبري امروز به خبرنگاران گفت كه فقط توافقات نهايي براي انتقال ميرلس باقي مانده است.

او به Abola.ptگفت: " رائول بازيكن بسيار خوبي است. او دوست دارد به باشگاهي بزرگتر از پورتو بپيوندد و در باشگاه بهتري بازي كند."

اين توافق بين دو باشگاه پورتو و ليورپول صورت گرفته و ليورپول اكنون در حال مذاكره با خود ميرلس است.

" ما یک بازیکن مهم را از دست دادیم ، اما هنوز گزینه های زیادی در خط میانی داریم که رقابت خوبی را به وجود آورده اند "

" ما با پولی که از فروش رائول به دست می آوریم میتوانیم گزینه های خوب بیشتری به تیم بیاوریم "

" من از رائول به خاطر تمام بازی ها و تلاش هایش برای پورتو سپاسگذارم "
وقتی از او پرسیده شد آیا پورتو بازیکن دیگری را نیز خواهد فروخت او پاسخ داد " هر اتفاقی ممکن است رخ دهد ، گاهی اتفاقاتی رخ میدهد که انتظارش را نداریم مانند انتقال رائول که بسیار سریع اتفاق افتاد ."

لیورپول تا پایان هفته قراردادی با رائول میرالس امضا خواهد کرد .http://liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/4.gif

http://liverpoolfans.ir/forum/images/Logo/LFC%20Globe.png
:Hooraa::Hooraa:
به این میگن حمله ی گاز انبری :4: تو مایه های خرید ژابی !!!

A N F I E L D
29th August, 2010, 02:24 AM
علی برادر من اینقدر خوشحال نباش بزار بیاد ببینیم مالی هست یا نه ؟ لیگ انگلیس که شوخی بردار نیست با این خالکوبی هاش :4: خوراکه دنی اگر شد فک کنم تا پایان فصل هیچ کدومشون یه جای بدون خال کوبی توی بدنش نباشه اگر هم با هم هم اتاق بشن که واویلاست:whistle:

A N F I E L D
29th August, 2010, 02:48 AM
راستی بهش میخوره از ایناست که یک بازی در میون محرومه:4:
علی ببین این حبس کشیده نیست خیلی خشنه قیافش حداقل یه عکس باحال میزاشتی ازش:ghelioon:

Bill Shankly
29th August, 2010, 04:04 AM
لیورپول قرارداد 4 ساله ای را با رائول میرلس هافبک پرتقالی به امضا رساند

به گزارش وب سایت رسمی ، لیورپول 14 ملیون یورو برای به خدمت گرفتن این هافبک 27 ساله که 4 عنوان قهرمانی با پرتو دارد و 38 بازی ملی در کارنامه ی او دیده میشود پرداخت . او در هر 4 بازی تیم ملی پرتقال در جام جهانی 2010 حضور داشت

منبع (http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/reds-complete-meireles-deal)

Scouser
29th August, 2010, 11:31 AM
بیا این عکس :

http://www.anfieldroad.com/wp-content/uploads/RaulMeireles-300x200.jpg
http://community.footballpools.com/blog/wp-content/uploads/2010/07/raul-meireles-200.jpg
http://www.footiewallpapers.com/pic_upload/Raul-Meireles-wallpaper-23-800x600.jpg
http://rquaresma.blogs.sapo.pt/arquivo/1184441181_f_qua_raul%20meireles_2.JPG
http://spe.fotolog.com/photo/62/40/24/raul_meireles/1235008009080_f.jpg
زنشم یکیه مثه خودش :4:
http://images.mirror.co.uk/upl/m4/dec2008/0/1/22F35472-CEFD-CEF9-648BACA4FC41038B.jpg

عماد دیگه منفی نشو :4: یکی از خوبای پرتغال بود و هم جنگندست مثه ماسکی و هم بازی ساز مثه ژابی و هم مثه جرارد خوب رو به جلو حرکت میکنه . البته 50% ــه هر کودوم از این سه تا :4: کانچسکی هم امروز فرداست قرارداد ببنده

A N F I E L D
29th August, 2010, 03:00 PM
خوب همون اول این عکسا را میزاشتی که ادم بهش شک نکنه:4:

Scouser
29th August, 2010, 04:28 PM
به چیش شک کردی حالا ؟ :4:

Raul Mireles Welcome To Anfield
http://www.morungexpress.com/thumbnail.php?file=portugal_764089893.jpg&size=article_medium
Download (http://www.4shared.com/video/km71FRAY/Raul_Meireles-_Welcome_to_Live.html)
8.7 MB
توضیحات : مجموعه ای از گلها و حرکات زیبای پسر جدید لیورپول ، رائول میرلس
Up By GBH

:4:

کانچسکی که 99% اومده و تویوونن هم میاد به احتمال بسیار زیاد

Scouser
29th August, 2010, 06:09 PM
ایان سنت جان مصاحبه کرده که " ماسچرانو، هرگز بازیکن مورد علاقه من نبوده است. او همیشه ترشرویی خاصی در چهره اش دارد.من از تماشای بازی او لذت نمی بردم. ماسچرانو یک توله سگ کوچک بود که این طرف و آن طرف می پرید ؛ گاز می گرفت و تکل می رفت و اصلا بازی دلپذیری نداشت "
:4:

AmirHasan
29th August, 2010, 08:54 PM
لیورپول دقایقی پیش 1 -0 با گل فرناندو تورس از سد وستبورمویچ گذشته مبارکشون باشه منچسترسیتی و تاتنهام هم که این هفته باختن برید حالشو ببرید :4:
Liverpool 1 West Bromwich 0: Fernando Torres to the rescue as Reds labour against Baggies

http://www.pic.iran-forum.ir/images/mqegpb6zcsx8q00bnotq.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://www.pic.iran-forum.ir/images/xbzhup3u2b9fdor48zzj.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

-----

New man: Raul Meireles poses with the Liverpool shirt at Anfield on Sunday

http://www.pic.iran-forum.ir/images/7msyagp0tyw1mtv0cc92.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://www.pic.iran-forum.ir/images/7ume458qflc4jjzovstn.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

پل کانچسکی هم در زمان معارفه میرالز در آنفیلد بوده و اون رو هم یک لیورپولی بدونید البته علی هم اشاره کرده در ارسالهای بالا

ایان سنت جان مصاحبه کرده که " ماسچرانو، هرگز بازیکن مورد علاقه من نبوده است. او همیشه ترشرویی خاصی در چهره اش دارد.من از تماشای بازی او لذت نمی بردم. ماسچرانو یک توله سگ کوچک بود که این طرف و آن طرف می پرید ؛ گاز می گرفت و تکل می رفت و اصلا بازی دلپذیری نداشت "

علی جون قربون شکلت این مصاحبه نیست دیگه طرف سیفون رو کشیده روی ماسچو :whistle::4:

==========

A N F I E L D
29th August, 2010, 11:19 PM
یک برد با نتیجه ضعیف بازم خدا را شکر اشکالی نداره بعضی ها که یک فصل 12-13 تا برد 1-0 داشتن:4:
نکته خیلی مثبت بازی گل زنی تورس بود خیلی امیدواریم که سریع روبراه بشه ، این فصل خیلی بهش نیاز داریم
امار بازی (http://soccernet.espn.go.com/gamecast?id=292888&cc=4716&league=ENG.1) اصلا جالب نیست اصلا

Kopite
30th August, 2010, 12:17 AM
خوب با این نتیجه هفته ی نه خوب نه بدمون کامل شد
رفتن ماسچرانو از بدی ها بود و قیمت مناسبش ، موندن کویت و جایگزینی سریع میرالز از خوبی ها
بردن نتیجه ی خوبی بود ، اما تو آنفیلد جلوی تیمی که هفته ی پیش 6 تا خورده بود چندان هم مناسب نیست . اما باخت سیتی و تاتنهام به این سه امتیاز شیرینی دیگه ای داد .
خلاصه نمی تونیم خیلی شاد باشیم ، تیم مثله اینکه خوب بازی نکرده ... اما در کل میشه گفت رضایت بخش بوده ، هم این بازی و هم این انتقالات
باید با خوشی بینی به آینده نگاه کرد :4:

A N F I E L D
31st August, 2010, 02:28 AM
Javier Mascherano completes move to Barcelona (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/8948564.stm)

http://imgdl.ir/images/498m.jpg

Scouser
31st August, 2010, 12:38 PM
ایجنت ماریو گومز گفته ماریو میخواد بیاد لیورپول و اینا ولی Christian Nerlinger مدیر ورزشی بایرن گفته هیچکسی مارو ترک نمیکنه حتی قرضی !
اینسوا با 4.5 میلیون رفت گالاتاسرای
ماسکی هم 22 میلیون پوند شد و عجیبه هنوز قرارداد کانچسکی قطعی نشده . اگر هم بهش خوش آمد گفت که دیگه مجبور نیست دفاع چپ بازی کنه !

Scouser
31st August, 2010, 07:03 PM
کول تقریبا قطعی شد
http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=819472&sec=transfers&cc=4716&campaign=rss&source=soccernet
کانچسکی هم با پیراهن شماره ی 3 اومد
http://assets2.liverpoolfc.tv/uploads/assets/p263.jpg
ال زهار هم رفت پاناتینایکو تا همبازی سیسه و لتو و لوئیس گارسا شه !

ơɧʂҽɳ♏
31st August, 2010, 07:19 PM
بایرن خودش تو بحران نقل و انتقالاتِ ، بازیکن از دست دادنش دیگه مصیبتِ...
حتی اجازه ندادن که دمیکلیس ناراضی هم از این تیم جدا بشه ، از بس بی بازیکن شدیم ما به لاترن دو هیچ می بازیم با اون همه دبدبه ، کبکبه...
راستی ماسکرانو هم آش ِ دهن سوزی نبود از همون اوّل ، من نمیدونم علی فاولر چرا گیر داده به ماسکرانو!؟

Scouser
31st August, 2010, 07:46 PM
محسن جان به نظر من ماسکی بهترین بازیکن فصل قبلمون بود ...

ơɧʂҽɳ♏
31st August, 2010, 09:21 PM
ولی به نظر من بهترین بازیکن فصل قبلتون دِرک کویت بود ، در وهله دوم هم کاراگر...
ماسکرانو نمیدونم چرا اصلاً سبک بازیش رو نمی پسندم.

Scouser
1st September, 2010, 12:12 PM
تو نظرسنجیا اول رینا شد و بعد ماسکی . کویت مخصوصا اواخر فصل قبل اصلا خوب نبود دیگه . کارا هم که کلا وقتی دفاع خوبی نداشتیم نمیشه از یه مدافع به عنوان بهترین نام برد به نظرم
نتونستیم مهاجم جور کنیم ! وست هام پیشنهادمونو رد کرد . نامردا !

Bill Shankly
1st September, 2010, 06:15 PM
آخرشم هیچی به هیچی..........نقل و انتقالات تموم شد نتونستیم مهاجم درست درمون بخریم..........فن در فارت هم رفت تاتنهام....استوک ظرف 2 روز 2 تا مهاجم خرید بعد ما یک ماهه میگیم مهاجم نداریم به جز تورس...هیچ کاری هم نمیکنیم....نمیدونم تورس مصدوم شه کی میخواد به جاش بره تو زمین...انگوگ؟بابل؟

Scouser
1st September, 2010, 06:54 PM
فعلا که انگوگ آقای گلمونه و پاچکو و بابل و کویت هم هستن . این که فصل پیش همینا نمیتونستن گل بزن رو نباید به حساب این فصل بذاریم ! چون مشکل چیز دیگه ای بود نه شم گلزنی اینا

AmirHasan
1st September, 2010, 07:49 PM
1st September 2010
The good, the bad and the ugly!

http://www.pic.iran-forum.ir/images/573xc6i5bau89lorth3.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

A new era at Anfield under Roy Hodgson has already seen him start to dismantle a squad that failed so badly in the last year of Rafael Benitez’s reign.
Joe Cole, Milan Jovanovic and Christian Poulsen feature in a new look midfield which has seen the sale of Javier Mascherano, Yossi Benayoun and the loan departure of flop Alberto Aquilani.
Keeping Fernando Torres and Steven Gerrard has been key and that alone represents success in the transfer window for Hodgson

Best deal: Joe Cole Sorry to see go: Alberto Aquilani

IN: Joe Cole (Chelsea, free), Jonjo Shelvey (Charlton, £1.7m), Milan Jovanovic (Standard Liege, free), Danny Wilson (Rangers, £5m), Christian Poulsen (Juventus, £4.5m), Brad Jones (Middlesbrough, £2.3m), Raul Meireles (Porto £11.5m), Paul Konchesky (Fulham, undislosed), Emiliano Insua (Galatasaray, loan)
OUT: Alberto Aquilani (Juventus, loan), David Martin (MK Dons, free), Mikel San Jose (Atletico Bilbao, undisclosed), Robbie Threlfall (Bradford, free), Yossi Benayoun (Chelsea, £6m), Albert Riera (Olympiakos, undisclosed), Krisztian Nemeth (Olympiakos, undisclosed), Diego Cavalieri (Cesena, undisclosed)

----------

1st September 2010
Fernando Torres: We need new owners, fast! Liverpool striker fears Reds can't compete without cash injection

http://www.pic.iran-forum.ir/images/ruurgkzdyn0fga27q2k8.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

امیدوارم هر کی میاد یا قراره بیاد بتونه لز لحاظ ملی تیمتون رو به خوبی ساپورت کنه سیاستهای کلیش برای لیورپول دلسوزانه باشه نه خودخواهانه

----------

راستی بروبچ لیورپولی ببخشید ما هی اینجا پست میدیم عشمون به فوتبال جزیره نمیذاره :happy:

==========

Kopite
1st September, 2010, 10:20 PM
^^^
نه بابا خوبه که ، حالا درسته منچستری هستی اما قتل که نکردی :4:
ولی جدی دستت درد نکنه ، هر هفت تا تپیک رو داری میچرخونی رو انگشتات :4:

- تورس هم خیلی درس حسابی گرد و خاک کرده . یعنی خوشم اومد او هوشش رو :4: خیلی با جذبه نشون داد در این مصاحبش

- در مورد خط حمله ، من شخصا از اینکه کارلتون کول کنسل شد زیاد ناراحت نیستم ... ترجیح میدم با همین ترکیب ادامه بدیم تا متوسطی مثه کول بیاد ... ما نسبت به پارسال شرایط بهتری داریم ، انگوگ خیلی آماده تر نشون داده و یه سال پخته تری ، پاچکو بزرگ تر شده و حالا آقای گلی جوانان رو پشت سرش داره و تجربه ی اون مسابقات ، تورس هم به نظر فصل کابوس وار پیش از لحاظ مصدومیت رو نداره ... خیلی شرایطمون بحرانی نیست

A N F I E L D
2nd September, 2010, 01:07 AM
امیر حسن قهرمان امشبو اینجا بمان :4:

Scouser
2nd September, 2010, 01:00 PM
امیر حسن یه دونه باشه که میاد عکس شلوی رو میذاره :4:
راستی یه چیزی . من یه مدت پیش گفتم که احتمالا آکو به خاطر جریان 25 بازیکن رفت که حالا حرفمو پس میگیرم . یه قانونی هست که بازیکنای متولد بعد از 1.1.89 مثل انگوگ و پاچکو و شلوی و ... جز اون 25 تا نیستن و همین الانش ما 22-23 تا بیشتر نیستن تو لیست اصلیمون ...
تامپسون هم گفت که :
Javier Mascherano goes from hero to zero!

یه عکس نوستالوجیک :

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/hamannpage.jpg

Scouser
3rd September, 2010, 07:36 PM
هولیه مربی ویلا شد :ghelioon:
کارا قراردادشو تمدید کرد :ghelioon:
چطور مطورین شماها ؟ :4:
سایتمونم داره برمیگرده :whistle: :4:

Bill Shankly
3rd September, 2010, 10:01 PM
جیمی کرگر امیدوار است پذیرایی گرمی از مایکل اوون بازیکن سابق لیورپول و بازیکن کنونی منچستر یونایتد در روز شنبه از سوی هواداران لیورپول انجام شود
http://assets3.liverpoolfc.tv/uploads/players/michael_owen_5_263X.jpg

به گزارش سایت رسمی، مهاجم سابق قرمز ها قرار است برای اولین بار بعد از ترک رئال در سال 2004 پیراهن لیورپول را بر تن کند.

و حالا با توجه به جایگاهی که در یکی از قوی ترین تیمهای رقیب ما دارد، باید استقبالی عجیب و کمی ناهمگون از سوی هوادارانی که شماره ی 23 را افتخار خود می دانند، رو به رو شود.

اما کرگر میگوید:"من امیدوارم آنچه برای او اتفاق خواهد افتاد روی او تاثیر نگذارد.من فکر میکنم وی به خاطر آنچه برای لیورپول انجام داد مستحق 1 چیز بزرگ است."

"او بازیکن فوق العاده ای است---حقیقت این است که این چیز بزرگی است برای کاری که او انجام داده"

"رد کردن پیشنهاد پیوستن به یکی از بزرگترین باشگاه ها جهان بسیار سخت است"

"او رفت و بسیاری از مردم ناراحت شدند اما او کاری را انجام داد که برای او و خانواده اش مفید بود"

"بچه های او تازه به مدرسه میروند و او میخواهد به خانه ی خود برگردد بنابر این به اینجا خواهد آمد"

"روزی من بابی چارتون را در حال بازی با تامی اسمیتس در حالی که لباس لیورپول را داشت دیدم"

منبع (http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/carra-go-easy-on-owen)

Bill Shankly
3rd September, 2010, 10:06 PM
هولیه مربی ویلا شد :ghelioon:
سایت رسمی پریمیر لیگ هنوز چیزی نگفته . موثق ترین سایت هم فک کنم همین باشهhttp://reds.ir/images/smilies/39.gif

Kopite
4th September, 2010, 01:08 AM
- یکی از تاکیدات همیشگی این جانب این بوده که اونیل اون چنان مربی به درد بخوری نیست و تو این دو سال که شایعه ی جانشینی رافا توسط اون بود این ذکر از لبان من جاری بود :4: حالا هم که تهش ویلا رو به فنا داد ، حالا واسه هولیه آرزوی موفقیت در کسب سهمیه ی یوفا رو می نماییم و به این حد قاتع باشد :4:

- آقا این تورس جدی جدی طلسم شده بود ها :4: 4 ماه بود که تو بازی های رسمی گل نزده بود تا بازی این هفته و گل زیبای با ارزشش ، امشب هم که واسه ی اسپانیا دو تا گل زده ، گل اولش رو حتما ببینید ، فوق العاده بود ، دو تا دفاع و دروازه بان لیختن انگشت به دهان که چی شد توپ رفت تو گل ، یکی از زیباترین گل هایی که این مدت دیدم .
:Smilebb (55):

سایت رسمی پریمیر لیگ هنوز چیزی نگفته . موثق ترین سایت هم فک کنم همین باشهhttp://reds.ir/images/smilies/39.gif

یه سایت موثق تر هم هست که مدت زمان تعطیل بودنش از زمان فعال بودنش بیش تره :Smilebb (7):

A N F I E L D
4th September, 2010, 01:50 AM
خوشحالیم که تورس داره بر میگرده به روزهای اوجش و ویدیچ از الان پاهاش شروع کرده به لرزیدن:4:

A N F I E L D
4th September, 2010, 01:52 AM
یه سایت موثق تر هم هست که مدت زمان تعطیل بودنش از زمان فعال بودنش بیش تره
علی این حرف کورش فقط با خون پاک میشه:4:

Scouser
4th September, 2010, 08:42 PM
کورش جان نظر لطفته :4: باشه آقا از این بعد نمیام خبر نمیدم خودتون برین بگردین دنبال خبر :4: حالا باز قدر سایت مارو ندونین :4:

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/412x225/sep_10/efc__1283608915_osman-garcia-owen.jpg
منتخب لیورپول 4 - منتخب اورتون 1
لیورپول تو این بازی بازیکنایی مثل لوئیس گارسیا و اوون و دودک و هسکی و وارناک و کانچسکی و فینان و مرفی رو تو ترکیب داشت ...
سایر عکس ها :

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-03-carragher-testimonialdt.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-02-carragher-testimonialdt.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/copy_%282%29_of_prop100904-06-carragher-testimonialdtrepete.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-07-carragher-testimonialdt.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-04-carragher-testimonialdt.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-05-carragher-testimonialdt.jpg

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-09carragher-testimonialdt.jpg

Scouser
6th September, 2010, 09:15 PM
گلهای بازی دوستانه مقابل اورتون

http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/prop100904-09carragher-testimonialdt.jpg

1st Half Highlight (http://www.easy-share.com/1912151763/Liverpool_vs_Everton_1stHalf-Highlights.wmv)
2nd Half Highlight (http://www.easy-share.com/1912151748/Liverpool_vs_Everton_2ndHalf-Highlights.wmv)
Luis Garcia 1-0 (http://www.seed-share.com/peofmqlks5ou)
Carragher 2-0 (http://www.4shared.com/video/EoXgY2iN/Carra_2-0_LiverpoolFansir_By_G.html)
Joe Cole 3-0 (http://www.seed-share.com/2rw914264n44)
Eccleston 4-0 (http://www.seed-share.com/9mqdupiozvo4)
Carragher 4-1 (http://www.seed-share.com/f2n11x72axn3)http://www.liverpoolfans.ir/forum/images/smilies/4.gif

A N F I E L D
8th September, 2010, 02:11 PM
دیشب جرارد عجب بازی کرد خیلی امیدوار کننده بود که اینقدر امادس
بر عکس رینا مقابل ارزانتین یک اشتباه فاحش کرد خدا به داد برسه خدا کنه توی روحیه اش اثر بد نزاره:Smilebb (35):
بریم صفحه بعد