PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محرمانه ، به نام حسن! - جلد هشتم

صفحه ها : [1] 2 3 4

Drughi
23rd May, 2010, 03:29 PM
بسم الله :sigar:

تاپیک جدید دیوونه خونه رو افتتاح میکنم تا چشمتون دراد ، مخصوصا اون کتری که به زدن این تاپیک چشم داشت :N_aggressive:
تو این تایک سیزن دوم فیلم غیر اخلاقی محرمانه با کارگردانی بابی بر روی پرده میره ؛ البته اگه هوز سالم مونده باشه :15:

من بلد نیستم مثل اون جوکر طومار بنویسم و دهن خواننده رو صاف کنم :4: همین بستتونه .
یا علی :nish:

Leonardo
23rd May, 2010, 03:40 PM
بالاخره تاپیک زدی خیر سرتان
آفرین گوید به شما رهبرتان!

:nish:

Forza Italiaaaaa:clapping:

Drughi
23rd May, 2010, 03:45 PM
اقا اسمش هم خدایی خوبه جون بچه هاتون عوض نکنید :62: این محرمانه قزوینیه باید بی شرت و شروت باشید همتون :4:

Rossoneri
23rd May, 2010, 03:47 PM
مورینو رفت. کاپلو رفت، آنجلوتی رفت، لیپی رفت، پراندلی رفت ( امروز آباته گفته پیشرفت خیلی خوبه داشتند در مذاکرات با پراندلی و تا قبل از جون8 احتمالا پراندلی مربی جدید ایتالیا اعلام میشه)، اسپالتی رفت، مانچینی رفت و خلاصه علی موند و حوضش ! :4:

چند وقت پیش با بابک حرف می زدم، گفت سری آ لیگی بود که کاپلو، لیپی، انجلوتی با هم توش رقابت می کردند ! حالا ببین چی شده ! واقعا، زمانی که رقابت قهرمانی دست این مربیا بود، امثال دل نری و رانیری اینطور مربیا ماموریتشون نجات تیم ها از سقوط بود ! حالا بزرگترین تیم های ایتالیا و اروپا باید دست اینا باشه !

احساس می کنم فصل دیگه سری آ فصل مضحکی باشه! وقتی می تونه مضحک تر بشه که مثلا (گفتم مثلا!) مایکون و میلیتو از اینتر، پاتو و رونالدینیو از میلان، دیگو و ترزگه و ... از یووه برن ! دیگه برشا هم می تونه شانس قهرمانی داشته باشه :29:

رضا همچین هم بد نیست ها، ایتالیا داره سال به سال بیشتر مهد مربی گری فوتبال دنیا میشه! تقریبا داره به جایی میرسه که هر جا افتخاری بدست میاد یه ایتالیایی دستش تو کاره:4: به نظرم امثال الگری و دل نری هم میتونن مربی های خوبی بشن، مگه اسپالتی چطور به اینجا رسید؟

بعدشم تو رو خدا اون بازیکنهایی که از میلان و اینتر نام بردی رو با اون 2 تا یوونتوسی مقایسه کن:4: میلیتو و مایکون، پاتو و رونالدینیو - دیگو و ترزگه:lol: داغون تر از این 2 تا بازیکن نداشتین دیگه؟:4:

6- یه سری صحنه های صعود اینتر و بایرن رو نشون دادن. (1) گلهای بازی اینتر چلسی رو نشون داد. کنارش اون صحنه پنالتی روی کالو رو نشون داد بعدشم یه موقعیت گل چلسی. ولی پدرسگا موقعیت دروازه خالی اتوئو رو نشون ندادن. بازی برگشت و موقعیتهاش هم که هیچی کلا نشون نداد. (2) بازی رفت با بارسا رو نشون داد و سر گل میلیتو جاودانی قرنساق! گفت که این آفساید بود... ولی بازی برگشت رو نشون ندادن که گل پیکه آفساید بود. (3) بازی برگشت بایرن و فیورنتینا رو نشون دادن که بایرن باخت و صعود کرد اما نه گل فیورنتینا رو نشون داد، و نه بازی رفت رو که بایرن با کمک داور و فیلم هندی روبن و اخراج حریف و گل 4 متر آفسایدی و تابلو برد... واقعا که :62:

جوش نزن سعید، وقتی خود فنخال مصاحبه کرده و گفته بایرن بخاطر اشتباهات داوری به فینال رسیده، دیگه جاودانی و صدا و سیما خر کی هستن؟:4:

پ.ن : ولی من نمیدونم که چرا حس میکنم هرچی بدبختی می کشیم از دست برلوسکونی و گالیانی هستش :4: آخه اونا راه داغون کردن تیمشون رو به امثال یووه هم نشون دادن ! خیلی مسخره شده بابا ، جنگ دل نری و آلری و میهایلوویچ برای قهرمانی سری آ رو بذارید کنار جنگ بنیتز ، فرگی ، کارلتو و ونگر :lol: :cry:

مردک پر رو، خجالت نمیکشی اشتباهات بچه سوسول هایی که باشگاهتون رو اداره میکردن رو با سیاست های باشگاه داری این دو ابر مرد مقایسه میکنی؟:4:

NoName
23rd May, 2010, 03:52 PM
تاپیک جدیدو میتبریکم.:53:

حالا میرسیم به اظهار لطف دوستان.:8::8::8:

اول از همه از ساناز بیتا علی دروگبا علی لیورپولی بهار کلنگ کوروش چلسی مریم و یونکسی که خارح از این تاپیک بهم تبریک گفتن سپاسگذارم.:8::8::8:

میثم جون من بعنوانه اولین نفر بهت تبریک میگم :8:

مرسی دایی سعید. یک تار موی گندیده تورو به صدا تا بابی نمیدم.:8::8::8:

میثم،منم بهت تبریک میگم و امیدوارم تا سال دیگه این موقع سقط شده باشی:4:

مرسی حامد. امیدوارم تو سالگرد بعدی تولدم مرده باشی.:4:

منم اولین نفری هستم که بهت تبریک نمی گم :4:
تو خیلی یوفوس خوردی!!!:4:

میثم تولدت مبارک
بگو نرم افزار جدید سانسور چی اومده برات اورجینالشو کادو بگیریم!:4:
مرسی داش حسین آرتروزی.:8::8::8: یک قیچی خوشدست بگیری کافیه. این قبلیه کند شده!

میثم جان تولدت مبارک ، همیشه شاد باشی ، و زیاد طرف محرمانه نیایی ایشالا ، اگه هم میایی قیچیت (قیچی ت) دستت نباشه !!
مرسی داش امیر. امسال که علاوه بر خودم فولهامم اومد تو محرمانه و 4 تا به یووه زد و رفت.:4:

ارسالی توسط سیمان
میثم تولدت مبارک داداش،امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی..مرسی سیمان جون.:8::8::8:

میثم تفلدت مبارک !
ایشاا... به حق همین روزه مزخرف که مصادفه با تفلد تو ، فولام به قهقرا بره !
مرسی داش محمد. با دعای گرگ بارون نمیباره.:4:

من هم تولد میثم رو تبریک میگم
=-------===========---------===========
یادش بخیر 25 سال پیش !
مرسی حسن دوغی.:8::8::8: من 23 سالمه.:4:

آقا من تبریک نمیگم :22: چیه :62: زورم زیاده :4:
زورت زیاده پاشو برو دستشوی!:62:

میثم دست قیچی، تولدت مبارک:4:
مرسی کلوشه.:8::8::8:

ویرایش : تولد پلنگ صورتی هم مبارک :4:
مرسی. ولی داش سعید پلنگ صورتی لقب یونکسیه.:4:

تولد رفتگر دلسوز و مهربون محرمانه رو تبریک میگم !
مرسی داش مشتبا. این رفتگری تاپیک هم توش دست زیاد شده!:4:

در نهایت به عنوان پایان بخش برنامه: من یک فولامی بی شعورم!

Drughi
23rd May, 2010, 03:56 PM
من منظورم از یادش بخیر 25 سال پیش تو نبودی که یوفوسیده ، :62:چه به خودش هم میگیره :62: پلنگ صورتی :damagh:
من گفتم یادش بخیر 25 سال پیش :4: چه روز خوبی بود ، خاطره خوبی بود که برای بعضی ها ارزو بود :4: که بالاخره بهش رسیدن :4::4:

Leonardo
23rd May, 2010, 03:58 PM
میثم تولدت مبارک :nish:

به نظر من تو مایه ننگ ماه خرداد هستی :nish:

NoName
23rd May, 2010, 04:20 PM
میثم تولدت مبارک :nish:

به نظر من تو مایه ننگ ماه خرداد هستی :nish:
مرسی بندی.:8::8::8:

بچه ها از این به بعد ابزار کارمو میذارم جلوی در تاپیک. هر بدزده میوفوسم بهش!:62:
اینم عکس ابزارم جلوی در تاپیک:

http://www.kimag.es/thumbs/35710530.jpg (http://www.kimag.es/share/35710530.jpg)

JoKeR
23rd May, 2010, 04:27 PM
بنده به عنوان یه طومار نویس ایثارگر تاپیک جدید رو می تبریکم!!!

دیشب عاشق جاودانی شدم :24: :24: واقعا وضعش خراب بود،به قولی دکتر لازم بود...بندی یه سری بهش بزن ببین هنوز زندس :nish:

:53: :53: :53: :53: :53:

★.JU.V.E.N.T.US.★
23rd May, 2010, 04:40 PM
- تاپیک جدید تبریک گفتن داره ؟؟ اح اح !!! دیگه طرف یه پست هم ارسال میکنه تبریک میگن ! فردا اگه من لخت بشم و ......... تبریک میگن !!! :4:

- چه کنم دیگه ؟ اینقدر بهم پیغام زدن و اس.ام.اس دادن و زنگ زدن که به این فولامی بیچاره تبریک بگو که برای یک لحظه دلم واسش سوخت !!! :nugget: تفلدت مبارک !! ایشالا فولام پیرنش صورتی بشه و شورتش قهوه ای !

- سیمان , آره ! کی گفته ؟ چطور ؟ :4:

- سوسیس , سوالمو جواب ندادیا ! هنوز تو همون دوران ***** هستی ؟ :4:

- این خشتک خیلی داره سعی میکنه بیاد تو جمع ما ! هی شکلک در میاره و تیکه میندازه !! یخورده تحویلش بگیرین نره .... بشه ! :4:

DakmaN
23rd May, 2010, 04:48 PM
منم جلد جدید رو میتبریکم.ایول دوغی.کوتاه ولی مفید.

راستی یه مسئله در مورد جاودانی.اگر که اشتباه نکنم بعد از بازی اینتر و بارسا تو برنامه در حاشیه گفت که به ما میگن چرا از تیم های المانی کم حرف میزنید اینا؟

بعد خودش برداشت گفت اصلا اینطور نیست.اتفاقا من یکی از تیم های محبوبم بایرن هست ! دیگه به شعور این بی شعورپی ببرید !

در نهایت به عنوان پایان بخش برنامه: من یک فولامی بی شعورم! همین که می فهمی بی شعوری خودش نشانه پیشرفت :nish:

samanrossonero
23rd May, 2010, 05:14 PM
مرگ کی گفته چطور..
آقایون از این به بعد کسی حق تاپیک رو نداره..
من تا 1 ماه مونده به کنکور ارشد روز و شب اینجا بودم تازه وقتی موقتآ خداحافظی کردم بازم سر میزدم..:29:

دیشب جاودانی واقعآ دیگه کفر منو در آورده بود،انگار اینتر شوهره مادرشه..
بندی عقده ای چرا اینقدر از قدرت کاذب و دنیویت سوئ استفاده می کنی؟؟؟
جنبه مدیریت نداری که نداری..:nugget:

در پایان هم عرض می کنم آمریکا رو به نابودیست،مگر نمیبینید و در لابه لای این جمله تاریخی تاپیک جدید رو هم که یک هفته با توجه به خاله خاله بازی های ین انتر و منتر و خز و خاشاک عمر خواهد داشت تبریک می گویم..
با تشکر.. :4:

Friend
23rd May, 2010, 05:14 PM
اه اه این بیسیم صورتی خردادیه ؟ :50:

بسیم چرا اینطوری میکنی ؟ پستمو ویرایش کردی گفتم اشکال نداره نارنجیه دیگه کاریش نمیشه کرد :cry:
یوفوسیدی به تاپیک محرمانه باعث شدی دیگه اسمش بی شرت و شروت بشه ، ولی باز گفتم اشکال نداره شاید کار پلنگ صورتیشه :cry
آخه نامرد با ماه تولدم چیکار داشتی ؟ :cry: چرا یوفوسیدی توش ؟ واقعا دیگه من روم میشه بگم شنبه دیگه تولدمه ؟ :((

پ.ن : بهرحال تولدت مبارک ولی اینبار که گذشت دفعه بعدی برو تو یه ماه دیگه تولد بگیر :sigar:

پ.ن2 : قهرمانی اینتر رو تبریک میگم ، واقعا ناراحت کننده بود وقتی توی جشن قهرمانی پرچم هر کشوری بود غیر از ایتالیا
باتشکر

lvlostafa
23rd May, 2010, 05:45 PM
نامردا من هنوز کلی از اون جلد مونده رو دستم، نخونده. شما اومدید جلد جدید زدید؟!! :cry:

حالا که تا اینجا اومدم، جلد جدیدم تبریک میگم. ولی خدایی سعی کنید کمتر شعر بگید...

ویرایش: من فیلنامۀ سیزن دوی محرمانه رو خوندم. عاشق زیزرد :8:(آبجی حمیزول) شدم و می تونم از پس نقش باجناقی بابی بر بیام. اصآ این نقش واسه من نوشته شده. :dirol:

ویرایش* : این بیسیم هم خودشو جر داد. هی میگی هیشکی بم تولدمو تبریک نگفته، حداقل تو بیا و یه تبریک خشک و خالی بگو، اینقدر جلو بچه ها کنف نشم. دلم سوخت واسش... :sorry:

" تبریک خشک و خالی "

Mauro Camoranesi
23rd May, 2010, 06:53 PM
-سوسک کش هم سوسک کش های قدیم :62: 3/4 سوسک کش رو خالی کردم رو سرش پا شده برام دست تکون میده :62: مجبورم کرد از فن آخر استاد یعنی کف دمپایی استفاده کنم :62:

-بیسیم ، خدایی آدم خری هستی :22: من منظورم از اینکه تبریک نمیگم برای بازی دیشب بود نه با تو که :22: جداً ناراحتی هم میشی به درک ولی خیلی از نظر مغزی خری :22: یعنی حتماً با مگس یه ریس مغزی بذار ببین میتونی برنده بشی یا نه :lol::22:

-خاک بر سرت دوغی با این اسم تاپیکت :62: همون بهتر بود که خودم میساختم :62: من نظرم این بود که نژادپرستی میکردیم تو اسم تاپیک تا نشون بدیم گل سر سبد پی.اف تاپیک محرمانه هستش . مثلاً مینوشتی محرمانه - گل سر سبد پی.اف :62: یالا عوضش کن تا از زندگی عوضت نکردم :62: این اسم در راستای همون بی ادبی و اینا هستش ، یالا عوضش کن تا سردار مشتبا نیومده فلفل بریزه دهنت :62:

-من یه بیماری گرفتم :sad: من داره رنگ موهام و ریشم از قهوه ای دارک به لایت تغییر رنگ میده :22: موهام هم بلند شده ، دارم شبیه عیسی مسیح میشم :22: همچین چیزی مگه امکان داره آخه :cigar: چرا هرچی بدبختیه سراغ من میاد :sad: سرطان نباشه یه وقت :cry: کتری هد بیا به سبک باکت هد واسه من یه آلبوم بده بیرون که گوش بدم آروم بشم :cry:

-آهان ، یه حسی بهم میگه که کم کم داریم به تاریخ مرخصی زبوک ( ارواحنا فدا و اینا ) نزدیک میشیم . اگر زبوک واسه سیزن دویم نرسه ، کل برنامه ها بهم میخوره :62: اینا کل خانوادشون 3 نفر بود ، زبوک هم نباشه که خدایی خیلی ستمه ! اینور همه مثل قوم مغول میمونن :4: ولی چون راضیه گفتش که تو این سیزن میخواد عمه جوون باشه و دیگه پیر نباشه ، من شاید با قراردادی فری رفتم اونور :barareh: حالا باید با یکی مشورت کنم ببینیم راضی میشه یا نه چون نظرش خیلی مهمه برام خیلی خیلی خیلی :nish: ولی ایکس باکسم رو میذارم یادگاری اینور براش چون خدایی دلم نمیاد اینو با خودم ببرم مثل شماعی زاده که گیتار رو میگفت نبر و اینا :4:

-کولوشه ، زنگ آخر وایسا دم در کارت دارم :62: میخوام بدونم پول فروش کاکا کجا رفته :62:

-من کلاس چهارم دبستان بودم لونه مورچه ها رو آتیش زدم :sad: :cry:

Drughi
23rd May, 2010, 07:06 PM
اقا اسمش که خیلی خوفه :cry: بابی بد اخلاق مثل همیشه سرم داد کشید :cry: من سوسیس رو میخوام اون مهربون تر از توئه :cry::cry: اون خوره پست دادنه براش مهم نیست تاپیک شرت پاش باشه یا نباشه :4:
اقا من این اسم رو دوست دارم حال میکنم بابی اینجا مدیر نیست نمیتونه اسمش رو تغییر بده :121fs725372:

DakmaN
23rd May, 2010, 07:13 PM
اقا اسمش که خیلی خوفه :cry: بابی بد اخلاق مثل همیشه سرم داد کشید :cry: من سوسیس رو میخوام اون مهربون تر از توئه :cry::cry: اون خوره پست دادنه براش مهم نیست تاپیک شرت پاش باشه یا نباشه :4:
اقا من این اسم رو دوست دارم حال میکنم بابی اینجا مدیر نیست نمیتونه اسمش رو تغییر بده :121fs725372:
- بی تربیت تو فکر نکردی دخترا هم اینجا میان اخه؟:29:

- هر کی با بابی گاوه در افتاد به این روز افتاد :4: :

http://www.millan.net/minimations/smileys/twister3.gif

- بازم گلی به جمال یوفس !

اینا رو :4: :

|+========+|http://www.millan.net/minimations/smileys/inlove.gif|+========+|http://www.millan.net/minimations/smileys/frenchyf1.gif|+========+|http://www.millan.net/minimations/smileys/frenchyf2.gif|+========+|

ویرایش: کسی یه مسنجر خوب نداره؟نمیدونم چه مرگشه چند روزه ان نمیشه :cry: ! از تو سایت یاهو هم همینطور :cry:

Drughi
23rd May, 2010, 08:05 PM
مثل اینکه خوزه با رئال برای قراردای 4 ساله به ارزش 40 میلیون به توافق رسیده ، یعنی سالی 10 میلیون .

afshin-ss
23rd May, 2010, 08:06 PM
- بی تربیت تو فکر نکردی دخترا هم اینجا میان اخه؟:29:

- هر کی با بابی گاوه در افتاد به این روز افتاد :4: :

http://www.millan.net/minimations/smileys/twister3.gif

- بازم گلی به جمال یوفس !

اینا رو :4: :

|+========+|http://www.millan.net/minimations/smileys/inlove.gif|+========+|http://www.millan.net/minimations/smileys/frenchyf1.gif|+========+|http://www.millan.net/minimations/smileys/frenchyf2.gif|+========+|

ویرایش: کسی یه مسنجر خوب نداره؟نمیدونم چه مرگشه چند روزه ان نمیشه :cry: ! از تو سایت یاهو هم همینطور :cry:

هی ممد،این صور(سور) قبیحه چیه اینجا گذاشتی؟؟:nish::cheshmak:
میثم بلاکش کن!!
=====================================
تبریک میگم بابت ایتالیایی ها که تونستن قهرمان بشن!!

من هر 10 سال یه بار فینال اروپا رو نمیبینم،نمیدونم چرا سالهای رند اینجوری میشه!!
آخرین باری که ندیدم سال 2000 بود که نیمه ی دوم رئال-والنسیا خوابم برد!!
دیشب هم انقدر خسته بودم یه نیمه رو دیدم و نیمه دوم هم تا دقیقه 63-4 بود دووم آوردم ولی بعدش ترجیح دادم جلوی تی وی بخوابم!!

afshin-ss
23rd May, 2010, 08:06 PM
مثل اینکه خوزه با رئال برای قراردای 4 ساله به ارزش 40 میلیون به توافق رسیده ، یعنی سالی 10 میلیون .

موراتی که بهش پیشنهاد سالی 12 میلیون یورو داده بود!!

D JoKeR
23rd May, 2010, 08:29 PM
منم جلد جدید رو تبریک میگم همچنین تولد میثم رو انشالله 50 ساله شه:4:(بعد 50 فشار میاد به چندجا پس کافیه)
کم کم خودتونو اماده کنید چون باید به منم تبریک بگید:4:
=====
قهرمانی اینتررو بازم تبریک میگم به همه ایتالیایی ها در حالیکه میلان همچنان داره نزول میکنه البته حدود 6تا بازیکن گرفته که فقط یکیشون 25 سالشه بقیه بالای 30سال هستند و یکیشون همکه از بولونیا میاد 36ساله هست:4:
و البته به جاش فعلا احتمال رفتن فلامینی و رونالدینیهو هست:04:(تیم رو دارن برا روزهای سخت میبندن) عشقه من داره میلان از میلان:drag:لعنت به کارلتو که بهش بازی نداد(فلامینیو میگم)اما هربازی که بازی رد از ته قلب بازی کرد و شایستگیهاشو نشون داد
کالادزه هم احتمالا با 8 9 میلیون میره روبین کازان ماروهم راحت میکنه:103:(البته اگه بره )
============
در مورد حوزه هم من خونده بودم قرار سالی 15 16 میلیون بگیره نه سالی 10 میلیون بالاخره چقدر بوده؟:4:
البته قراردادشم 3ساله بوده

DakmaN
23rd May, 2010, 08:34 PM
افشین دقیقا این مکالمه بین موراتی و خوزه رو ببین دستت میاد جریان از چه قراره :

- خوزه همینجا بمون.دسمت مزدت رو 12 تا میکنم

- نه نمیشه.یه چیزایی هست که از پول مهم تره !

منظورش همین احترام بوده.چیزی که بارها گفته که تو ایتالیا اونطور که باید و شاید احترامش نمیکنن و ناراحته از این قضیه !

afshin-ss
23rd May, 2010, 08:40 PM
افشین دقیقا این مکالمه بین موراتی و خوزه رو ببین دستت میاد جریان از چه قراره :

- خوزه همینجا بمون.دسمت مزدت رو 12 تا میکنم

- نه نمیشه.یه چیزایی هست که از پول مهم تره !

منظورش همین احترام بوده.چیزی که بارها گفته که تو ایتالیا اونطور که باید و شاید احترامش نمیکنن و ناراحته از این قضیه !

مشخصه که واسه خوزه پول مهم نبوده و نیست!!!
وقتی یه مربی بگه میخوام برم یه تیم دیگه اصلآ هیچ دلیلی نیست که بخوان جلوش رو بگیرن!!
به قول خودش تو ایتالیا و انگلیس افتخار افرینی کرده حالا مونده اسپانیا!!
پرتغال هم که عالی کار کرده!!

SoulSiick
23rd May, 2010, 08:44 PM
درضمن بچه ها،

به خاطر مادرم بیمارستان بودم و بازی را ندیدم......

دعا کنید حال مادر بهار هم خوب بشه.

NoName
23rd May, 2010, 08:51 PM
منم امیدوارم حال مادر بهار خوب بشه.:53:

از مصی و کمال هم میتشکرم.:53:

همیشه مثبت فکر کنید تا موفق باشید

ذهن‌ آدمی کارگاه تولید فکر است که از منبعی به نام ضمیر ناخودآگاه سرچشمه می‌گیرد. ضمیر ناخود آگاه نمی‌تواند خوب را از بد و درست را از غلط تشخیص دهد ولی چنان قدرتی دارد که اگر از آن غافل شویم می‌تواند سرنوشت ما را بدست گرفته و آن را به هر جایی که دوست دارد ببرد. در حقیقت نوع و کیفیت افکار و اندیشه ی آدمی سازنده ی نوع و کیفیت زندگی اوست، اندیشه‌ی زیبا و مثبت می‌تواند بهشتی در زندگی انسان بسازد، چنانکه اندیشه‌ی منفی و یأس‌آور می‌تواند جهنمی در زندگی او خلق کند. انسان‌ها همان خواهند شد که در اندیشه ی آنند، بنابراین آینده ی هر کس در گرو چگونگی نگرش او به زندگی است.

موفق‌ترین انسان‌ها کسانی هستند که توانسته‌اند در ذهن خود اندیشه‌های مثبت داشته باشند؛ آنان که می‌پندارند «قادر نیستند» ، در واقع مثبت‌نگری را کنار گذاشته و در جنبه‌های منفی وقایع تمرکز کرده‌اند.

خانواده ، کانون یادگیری چگونه اندیشیدن و چگونه زیستن است. در خانواده ی مثبت اندیش اعضای خانواده ی خود را قادر و توانا می‌دانند و نگاهشان به دیگران آکنده از مهر و عاطفه است. چنین خانواده‌هایی قادر خواهند بود هر ناممکنی را به ممکن تبدیل کنند و توفیق و کامکاری را نصیب خود نمایند. ضمن آشنایی با تفکر مثبت بیاییم با زیبا، مثبت، خلاق، هدفمند و امیدوارانه اندیشیدن، موفقیت و شادکامی را به زندگیمان دعوت کنیم.

تعریف تفکر مثبت:
شیوه‌‌ای از فکر کردن است که فرد را قادر می‌سازد نسبت به رفتارها، نگرش‌ها، احساس‌ها، علائق و استعدادهای خود و دیگران برداشت و تلقی مناسبی داشته باشد و با حفظ آرامش و خونسردی بهترین و عاقلانه‌ ترین تصمیم را بگیرد.

افکار مثبت و منفی:
افکار مثبت، افکاری سازنده‌، انگیزه دهنده و انرژی بخش هستند که بر اثرتلقین، تکرار و تمرین به ذهن راه می‌یابند و باعث می‌شوند ذهن و فکر مثبت شود. در این صورت کنترل فکر در اختیار ماست، در حالی که افکار منفی، افکاری باز دارنده و مخرب هستند و وقتی به ذهن راه یابند، تعمیم یافته و به سرعت تمام ذهن را اشغال می‌کنند. در این حالت ما در اختیار تفکرات منفی خود قرار داریم.

ویژگی‌های افراد مثبت‌نگر:

- با وجود تفکر درباره‌ی گذشته و آینده، در زمان حال زندگی می‌کنند و از آنچه دارند راضی و خشنود هستند.

- از نظرات درست و منطقی دیگران استقبال می‌کنند و برای رد کردن نظرات نادرست حتماً دلیل منطقی دارند.

- در گفتارهای خود از کلمات و عبارات مثبت و امیدبخش استفاده می‌کنند.

- همیشه سعی می‌کنند با تلاش و کوشش به موفقیت برسند و اگر در کاری موفق نشدند، عامل را ابتدا در خود و سپس در شرایط بیرونی جستجو می‌کنند.

- همیشه قبل از عمل یا صحبت کردن فکر می‌کنند، به همین دلیل کمتر دچار خطا و اشتباه یا ضد و نقیض‌گویی می‌شوند.

- چون دارای ذهن مثبت هستند، می‌توانند افکار خود را کنترل کنند.

- اگر از آنها خواسته شود درباره ی موضوعی اظهارنظر کنند، با وجود تفکر در جنبه‌های منفی، موارد مثبت آن را بیان می‌کنند و موضوع را به فال نیک می‌گیرند به عبارت دیگر «نیمه ی پرلیوان را می‌بینند» .

- مشکلات را ناچیز شمرده و برای حل آنها از توانایی خود و راهنمایی دیگران استفاده می‌کنند.

- اغلب اوقات بشاش، سرزنده، پرانرژی، توانا و خوش‌ مشرب هستند.

- همه چیز در نظر آنها زیبا و لذت‌بخش بوده و سعی می‌کنند از مواهب زندگی بیشترین استفاده را ببرند.

- در ارتباط‌های اجتماعی خود با دیگران حسن ظن دارند (مگر خلاف آن را ببینند) و سعی می‌کنند در حد توان به دیگران خدمت و کمک کنند.

ویژگی‌های افراد منفی‌نگر:

همیشه از وضعیت موجود و گذشته ی خود شکایت دارند و نسبت به آینده بدبین هستند.

- غالباً با نظرات دیگران بدون دلیل منطقی مخالفت می‌کنند.

- در گفتارهای خود از کلمات و عبارات منفی به کرات استفاده می‌کنند.

- در برخورد با کوچکترین مانعی از تلاش دست می‌کشند و دیگران یا شرایط را عامل شکست و بدبختی خود می‌دانند.

- تمرکز فکر ندارند و ضد و نقیض صحبت می‌کنند و در رفتارهایشان خطا و اشتباه زیاد است، به عبارت دیگر «اول عمل می‌کنند بعد فکر!»

- چون منفی نگر هستند، افکارشان بر آنها تسلط دارد.

- اگر از آنها خواسته شود درباره ی موضوعی نظر بدهند فقط به جنبه‌های منفی آن توجه کرده و همان را بیان می‌کنند. به قول معروف «نیمه خالی لیوان را می‌بینند!»

- از کاه کوه می‌سازند و از درگیر شدن با مشکلات گریزانند.

- غالباً افسرده، کج خلق، بدخواب، کم اشتها، عصبی و ناتوان هستند.

- همه‌چیز در نظر آنها غم‌انگیر و ناامید کننده است و از آنچه دارند، هیچ لذتی نمی‌برند.

- در ارتباط‌های اجتماعی خود به همه کس و همه چیز شک و سوء‌ظن دارند و فکر می‌کنند که همه علیه آنها توطئه می‌کنند.

jadidtarin . com

منبع: وبسایت روز اول

afshin-ss
23rd May, 2010, 08:54 PM
درضمن بچه ها،

دعا کنید حال مادر بهار هم خوب بشه.

پارسال دقیقآ همین روزها مادرمنم تو بیمارستان بود...
امیدوارم هرچه زودتر حال مادر بهار خانوم کاملآ خوب بشه...الهی آمین.

Mauro Camoranesi
23rd May, 2010, 08:54 PM
-منم دیدم چند روزی خبری از بهار نیست . تو اینجور اتفاق ها کلاً چیز خاصی نمیتونم بگم جز اینکه بگم امیدوارم حالش خوب بشه و دوباره بهار رو تو جمع ببینیم . بهترین آرزوها رو برای سلامتی مادر بهار دارم :53:

-کونته هم سرمربی سیینا شد .

DakmaN
23rd May, 2010, 08:56 PM
ایشاا... که مادر بهار جان هر چی زودتر خوب بشه و بتونه دوباره خودش به جمع ما و مادرش به جمع خونوادشون برگرده:1:

دقیقا همین روز بود سال پیش که مادربزرگم فوت شد :cry:

NoName
23rd May, 2010, 08:56 PM
-منم دیدم چند روزی خبری از بهار نیست . تو اینجور اتفاق ها کلاً چیز خاصی نمیتونم بگم جز اینکه بگم امیدوارم حالش خوب بشه و دوباره بهار رو تو جمع ببینیم . بهترین آرزوها رو برای سلامتی مادر بهار دارم :53:

-کونته هم سرمربی سیینا شد .
همون برونو کونته اسطوره باشگاه رم؟ البته اون فکر کنم کنتی بود!

Mauro Camoranesi
23rd May, 2010, 09:10 PM
همون برونو کونته اسطوره باشگاه رم؟ البته اون فکر کنم کنتی بود!

:22: اون برونو کونتی هستش این آنتونیو کونته کاپیتان سابق یووه :22:

Hamed
23rd May, 2010, 09:34 PM
-آهان ، یه حسی بهم میگه که کم کم داریم به تاریخ مرخصی زبوک ( ارواحنا فدا و اینا ) نزدیک میشیم . اگر زبوک واسه سیزن دویم نرسه ، کل برنامه ها بهم میخوره :62: اینا کل خانوادشون 3 نفر بود ، زبوک هم نباشه که خدایی خیلی ستمه ! اینور همه مثل قوم مغول میمونن :4: ولی چون راضیه گفتش که تو این سیزن میخواد عمه جوون باشه و دیگه پیر نباشه ، من شاید با قراردادی فری رفتم اونور :barareh: حالا باید با یکی مشورت کنم ببینیم راضی میشه یا نه چون نظرش خیلی مهمه برام خیلی خیلی خیلی :nish: ولی ایکس باکسم رو میذارم یادگاری اینور براش چون خدایی دلم نمیاد اینو با خودم ببرم مثل شماعی زاده که گیتار رو میگفت نبر و اینا :4:

جلت جتیت مفارک باشه

بابیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یی،از این کولوشه برلو پرست کمترم اگه نصفت نکنم:butcher:

اون موقع که پیر بود من پاش وایسادم،حالا که جوونه میخوای منو دور بزنی؟:cry:

یادت رفته چقدر با هم از اون کارا می کردیم؟:cry:

من رو اسم تو قسم میخوردم،فکر نمی کردم اینطور از پشت بهم خنجر بزنی:cry:

با فردین،مردونگی هم مرد:cry:

پ.ن:فکر بد نکنید منحرف ها:62:اون کارها یعنی بازی:62:

Hamed
23rd May, 2010, 09:37 PM
بهار جان از صمیم قلب آرزو می کنم که مادرتون هر چه سریعتر بهبود پیدا کنه:53:

samanrossonero
23rd May, 2010, 10:42 PM
به امید بهبودیه مادر بهار عزیز......

DakmaN
23rd May, 2010, 10:44 PM
واسه چی اسم تاپیک به این خشکلی رو عوض کردین ؟ http://www.pic4ever.com/images/42kmoig.gif http://www.pic4ever.com/images/3ztzsjm.gif

Drughi
23rd May, 2010, 10:53 PM
نامردا بالا خره کاره خودشون رو کردن :62:، یوفسیده ها :62:
مگه چش بود اسم به اون باحالی؟ تازه کلی هم توریست جذب میکرد:62:
نامردا :cray: دلم رو شکستید :cry: باتون قهرم با بابی خیلی قهرم همش تقصیر اون بود :cry:

Leonardo
23rd May, 2010, 10:56 PM
Vicenza 0-0 Lecce
Brescia 3-0 Salenrnitana
Cesena 2-1 Modena

با این نتایج جدول سری ب این شکلی شد:

1- لچه 74
2- برشا 72
3- چزنا 71

این چزنا پدرسگ مثه بختک چسبیده، ول هم نمیکنه!:4: الان با این مساوی که لچه داد حتی قهرمانیش هم به خطر افتاده. هفته بعد لچه باید تو زمین خودش با Vicenza بازی کنه و برشا توی زمین Padova بازی داره که از آخر سومه. چزنا هم توی زمین Piacenza میکنه که اونم از آخر هشتمه.

دو تیم اول مستقیما صعود میکنن و تیمهای 3 تا 6 باید با هم پلی آف برگزار کنن.

بچه ها دعا کنید... هفته بعد، هفته آخره... ما فقط ببریم تمومه دیگه! سری آیی میشیم!!! :cry:

Mauro Camoranesi
23rd May, 2010, 10:57 PM
هنوز بچه اید قیقیلیا :sigar: حسن حالا کی اینجا مدیر نیست :103:

بریم بچه ها بستشونه :damagh::N_aggressive::drag::121fs725372:

Drughi
23rd May, 2010, 11:09 PM
نامرد بد سلیقه:damagh: اه اه اه ، محرمانه بی برو برگرد :nea:
بچه ها یه خاطره
این بابی خیلی حسوده من تو فروم یووه هم یه تاپیک ساختم به نام پائولو روسی ، بعد کنار اسمش یه دونه از اینا * گذاشتم بعد بابی نامرد رفت برشداشت ، یوفسید به اسم تاپیک :62::cry:

Vicenza 0-0 Lecce

:cry:

فکر کنم از امسال قانون این شد که 3 تیم مستقیم صعود میکنن و هیچ پلی افی برگزار نمیشه ، چون خیلی ستمه که یییهو تیم ششم بیاد بره سری آ تیم سوم نره .

Leonardo
23rd May, 2010, 11:34 PM
فکر کنم از امسال قانون این شد که 3 تیم مستقیم صعود میکنن و هیچ پلی افی برگزار نمیشه ، چون خیلی ستمه که یییهو تیم ششم بیاد بره سری آ تیم سوم نره .
من از یه رفیق برشاییم پرسیدم در این مورد. گفت قانون عوض نشده. همونه. :dry:

واقعا قانون مسخره ایه.:nervous:
(حالا یکی نیست بگه اون زمان که ششم میشدین چرا میگفتی خیلی هم عالیه؟ :whistle:)

Drughi
23rd May, 2010, 11:39 PM
اگه این طور باشه هنوز تورینو شانس صعود داره :24::24::24:

Leonardo
24th May, 2010, 12:08 AM
اگه این طور باشه هنوز تورینو شانس صعود داره :24::24::24:
آخه قانونش منطقی هم هست. 22 تا تیمن که یک سال تموم مثه سگ و گربه به جون همدیگه میفتن. عین این زامبی ها همدیگه رو میخورن تا صعود کنن سری آ. اون پایینی ها هم سگ میشن که سقوط نکنن. تعداد بازیهای زیاد، سری ب رو به لیگ فوق العاده فرسایشی تبدیل کرده. نتیجه این میشه که مثلا فاصله تیمهای پنجم تا سیزدهم مثلا میشه 5 امتیاز! خوب اینطوری که میشه ممکنه یه تیمهای خوبی بخاطر یکی دو امتیاز نتونن صعود کنن. تیمهایی که خوب و پرمهره هم هستن مثل همین تورینو. چرا؟ فقط چون لیگ خیلی خر تو خره! اصلا استاندارد نیست.

البته یه قانون دیگه هست هست. اگر فاصله تیم سوم با تیم چهارم 10 امتیاز یا بیش از 10 امتیاز بشه، هر 3 تیم اول جدول مستقیم صعود میکنن که حق تیم سوم خورده نشه. قبلا هم این حالت پیش اومده. قانونش برای این سگدونی جواب میده.:4:

DakmaN
24th May, 2010, 12:13 AM
از این لینک (http://www.multiupload.com/0RBA78G69R) کلیپ تبلیغاتی نایک واسه جام جهانی رو دی ال کنید.خیلی خنده داره خدایی :21:

بازیگرای معروفش هم : کریس - دروگبا - رونی - ریبری و ....

Rossoneri
24th May, 2010, 12:33 AM
امیدوارم حال مادر بهار هر چه سریع تر خوب بشه.

------------------------------------

خیلی خرین که اسم تاپیک رو عوض کردین. خب نمیذاشتین بنده خدا تاپیک بزنه دیگه!

Vicenza 0-0 Lecce
Brescia 3-0 Salenrnitana
Cesena 2-1 Modena

1- لچه 74
2- برشا 72
3- چزنا 71

این چزنا پدرسگ مثه بختک چسبیده، ول هم نمیکنه!:4: الان با این مساوی که لچه داد حتی قهرمانیش هم به خطر افتاده. هفته بعد لچه باید تو زمین خودش با Vicenza بازی کنه و برشا توی زمین Padova بازی داره که از آخر سومه. چزنا هم توی زمین Piacenza میکنه که اونم از آخر هشتمه.

بچه ها دعا کنید... هفته بعد، هفته آخره... ما فقط ببریم تمومه دیگه! سری آیی میشیم!!! :cry:

سعید مگه میشه دو هفته پشت سر هم با یه تیم بازی کنه؟ بازی بعد لچه با سوسولا هست که تیم خوبیه و رده چهارمه، برشا قهرمانه :wavetowel2:

SoulSiick
24th May, 2010, 12:34 AM
vicenza 0-0 lecce
brescia 3-0 salenrnitana
cesena 2-1 modena

1- لچه 74
2- برشا 72
3- چزنا 71

این چزنا پدرسگ مثه بختک چسبیده، ول هم نمیکنه!:4: الان با این مساوی که لچه داد حتی قهرمانیش هم به خطر افتاده. هفته بعد لچه باید تو زمین خودش با vicenza بازی کنه و برشا توی زمین padova بازی داره که از آخر سومه. چزنا هم توی زمین piacenza میکنه که اونم از آخر هشتمه.

البته پادوا هم توی زمینشه، هم نیمچه شانسی برای بقا داره فکر کنم. 47 امتیاز داره و از آخر سوم. تیم بالاترش که اونم تو محدوده سقوطه 48 امتیاز داره. اما دو تیمی که تا هفته یکی مونده به آخر خارج از محدوده سقوط اند 50 امتیاز اند. اگر اون تیم ها شکست بخورند و اینا ببرند شانس بقا دارند. پس پادوا هم میاد که برای بقا بجنگه.

آخه قانونش منطقی هم هست. 22 تا تیمن که یک سال تموم مثه سگ و گربه به جون همدیگه میفتن. عین این زامبی ها همدیگه رو میخورن تا صعود کنن سری آ. اون پایینی ها هم سگ میشن که سقوط نکنن. تعداد بازیهای زیاد، سری ب رو به لیگ فوق العاده فرسایشی تبدیل کرده. نتیجه این میشه که مثلا فاصله تیمهای پنجم تا سیزدهم مثلا میشه 5 امتیاز! خوب اینطوری که میشه ممکنه یه تیمهای خوبی بخاطر یکی دو امتیاز نتونن صعود کنن. تیمهایی که خوب و پرمهره هم هستن مثل همین تورینو. چرا؟ فقط چون لیگ خیلی خر تو خره! اصلا استاندارد نیست.

البته یه قانون دیگه هست هست. اگر فاصله تیم سوم با تیم چهارم 10 امتیاز یا بیش از 10 امتیاز بشه، هر 3 تیم اول جدول مستقیم صعود میکنن که حق تیم سوم خورده نشه. قبلا هم این حالت پیش اومده. قانونش برای این سگدونی جواب میده.:4:

کلا سیستم لیگ های ایتالیایی جالبه ! مثل حساب نشدن تفاضل گل در هیچ مرحله ای و برگزاری بازی های پلی آف. هیچ جا چیزی رو به شانس واگذار نمی کنند ! مثلا توی پلی آف های سری بی اگر برنده تیم سوم-ششم با تیم چهارم-پنجم روبروی هم قرار گرفتند، اگر توی 90 دقیقه مساوی بشند، می رند 2 تا وقت اضافه بازی می کنند. اگر دوتا وقت اضافه هم مساوی تمام شد، پنالتی نمی زنند !! تیمی که توی جدول مکانش بالاتر بوده صعود می کنه و پنالتی در کار نخواهد بود !

یا مثلا جالبه، سه تیم از بالا صعود می کنند، ولی 4 تیم از پایین سقوط می کنند.

Drughi
24th May, 2010, 12:39 AM
اییییول عجب کلیپ ردیفی بود :dadoom:، گرانده کاپیتانو باز هم پرچم رو بالا نگه داشت :nish:

فقط اون تیکه ...
che cannavaro che capitano e cannavaro
:dadoom::dadoom::dadoom:

samanrossonero
24th May, 2010, 01:03 AM
ایتالیا فقط یک کاپیتان دارد و او پائولو مالدینیست

http://www.footballitaliano.co.uk/images/articles/MaldiniAzzurri28052009.jpghttp://www.solocalcio.com/gallery/players/images/maldini_01.jpg

Mr.Maldini
24th May, 2010, 01:08 AM

http://www.footballitaliano.co.uk/images/articles/maldiniazzurri28052009.jpg

تکبیر !!!
هر کی هر چیزی بر علیه این پست و پست سامان بگه هم خره هم یوفوس بهش ریده :4:

Hossein Azzurri
24th May, 2010, 01:09 AM
از این لینک (http://www.multiupload.com/0RBA78G69R) کلیپ تبلیغاتی نایک واسه جام جهانی رو دی ال کنید.خیلی خنده داره خدایی :21:

بازیگرای معروفش هم : کریس - دروگبا - رونی - ریبری و ....

کاپیتان کل جام جهانی رو فراموش کردی :dry:
تکرار نشه :nea:

Drughi
24th May, 2010, 01:09 AM
اقا چرا اسم تاپیک اینجوری شد یییهو :4: خجالتمون دادید :4: مرد باشید بزارید تا اخر همین باشه :ok:
حال میکنید خدایی قبل از مرگم برام یادواره گذاشتن :barareh:

حالا بگید این کار زیبا و بشر دوستانه رو کدوم عزیز دلی انجام داده که من قربونش برم :4::8:

Hossein Azzurri
24th May, 2010, 01:11 AM

http://www.footballitaliano.co.uk/images/articles/MaldiniAzzurri28052009.jpg

تکرار نشه :nea:

Drughi
24th May, 2010, 01:14 AM
اقا من هنوز حسابی تو حس هستم :8:

محرمانه به نام حسن ! به به چه زیبا :8:
:53::53::53::53::53::53:

حس نوستلاژیک بهم دست داد :4: ( حالا معنیش چی میشه ، اصلا درست گفتم:4:)

Leonardo
24th May, 2010, 01:16 AM
خیلی خرین که اسم تاپیک رو عوض کردین. خب نمیذاشتین بنده خدا تاپیک بزنه دیگه!
خب بیا... راضی شدین با این اسم؟ :4:

سعید مگه میشه دو هفته پشت سر هم با یه تیم بازی کنه؟ بازی بعد لچه با سوسولا هست که تیم خوبیه و رده چهارمه، برشا قهرمانه :wavetowel2:
حواس نمیذارن که... آره با سوسولا داره. احتمال باختش خیلی کمه. هر چی نباشه لچه است دیگه!!:nea:

البته پادوا هم توی زمینشه، هم نیمچه شانسی برای بقا داره فکر کنم. 47 امتیاز داره و از آخر سوم. تیم بالاترش که اونم تو محدوده سقوطه 48 امتیاز داره. اما دو تیمی که تا هفته یکی مونده به آخر خارج از محدوده سقوط اند 50 امتیاز اند. اگر اون تیم ها شکست بخورند و اینا ببرند شانس بقا دارند. پس پادوا هم میاد که برای بقا بجنگه.

کلا سیستم لیگ های ایتالیایی جالبه ! مثل حساب نشدن تفاضل گل در هیچ مرحله ای و برگزاری بازی های پلی آف. هیچ جا چیزی رو به شانس واگذار نمی کنند ! مثلا توی پلی آف های سری بی اگر برنده تیم سوم-ششم با تیم چهارم-پنجم روبروی هم قرار گرفتند، اگر توی 90 دقیقه مساوی بشند، می رند 2 تا وقت اضافه بازی می کنند. اگر دوتا وقت اضافه هم مساوی تمام شد، پنالتی نمی زنند !! تیمی که توی جدول مکانش بالاتر بوده صعود می کنه و پنالتی در کار نخواهد بود !

یا مثلا جالبه، سه تیم از بالا صعود می کنند، ولی 4 تیم از پایین سقوط می کنند.
آره... پادووا تو زمین خودشم بد نتیجه نگرفته. اما ایشالا میبریمش. برشا هم این هفته ها داره خیلی خوب و با طراوت بازی میکنه.

در مورد جالب بودن سیستم، منظورتو از جالب نگرفتم!:4: طعنه زدی یا واقعا میگی جالبه؟
این که تفاضل گل نباشه که عالیه. قانون تفاضل گل فقط باعث بیشتر شدن تبانی میشه. قوانین پلی آف سوم تا ششم هم خیلی کامله. جداً کامل و عادلانست. صعود 3 تیم به سری آ و سقوط 4 تیم به سری سی هم مشکلی نداره که :4:
من فقط با 22 تیمه بودن سری ب مشکل دارم. بازیها خیلی بی مزه میشه. یوونتوس وقتی اومد اینجا فقط بازیهاش رو برد و شما نفهمیدید لیگ فرسایشی یعنی چی..:drag:

Drughi
24th May, 2010, 01:27 AM

.:drag:

اقا خیلی ممنون ، اگه زحمتی نیست یوزرم رو به رنگ لاجوردی در اورده و مدیر انجمن ها یم نیز بکنید :whistle: :66:
با تشکر :58:

SoulSiick
24th May, 2010, 01:55 AM

حواس نمیذارن که... آره با سوسولا داره. احتمال باختش خیلی کمه. هر چی نباشه لچه است دیگه!!:nea:

آره... پادووا تو زمین خودشم بد نتیجه نگرفته. اما ایشالا میبریمش. برشا هم این هفته ها داره خیلی خوب و با طراوت بازی میکنه.

در مورد جالب بودن سیستم، منظورتو از جالب نگرفتم!:4: طعنه زدی یا واقعا میگی جالبه؟
این که تفاضل گل نباشه که عالیه. قانون تفاضل گل فقط باعث بیشتر شدن تبانی میشه. قوانین پلی آف سوم تا ششم هم خیلی کامله. جداً کامل و عادلانست. صعود 3 تیم به سری آ و سقوط 4 تیم به سری سی هم مشکلی نداره که :4:
من فقط با 22 تیمه بودن سری ب مشکل دارم. بازیها خیلی بی مزه میشه. یوونتوس وقتی اومد اینجا فقط بازیهاش رو برد و شما نفهمیدید لیگ فرسایشی یعنی چی..:drag:

نه منم جنبه مثبت جالب رو گفتم.

برای این سپم نداده باشم :

-کیلینی مصدومیت جزیی پیدا کرده و وضعیتش باید مشخص بشه. چند روزی از تمرینات تیم ملی دور خواهد بود.
- لیپی گفته شوق و شادی قهرمانی اینتر، انگیزه و امید من برای موفقیت ایتالیا رو بیشتر کرده. شب فوق العاده ای بود و امیدوارم تیم ملی ایتالیا هم دوباره برای مردم ایتالیا شادی بیاره.
- مدیر برنامه های پراندلی گفته : پراندلی نمی تونه به تیم ملی ایتالیا نه بگه. و به نظر می رسه مربی شدن پراندلی بعد از جام جهانی دیگه قطعی باشه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th May, 2010, 10:54 AM
- عکس روز ناسا ! "افق زمین از روی شاتل !"
http://www.kimag.es/thumbs/189275.jpg (http://kimag.es/view/189275.jpg)

- عجب نکته ای !!!!
http://www.kimag.es/thumbs/70275860.jpg (http://kimag.es/view/70275860.jpg)

- بیسیم , این ویـدئو (http://www.youtube.com/watch?v=lZhdD0PThpg)کتی پرپری ماله تو !
http://www.kimag.es/thumbs/42079324.jpg (http://kimag.es/view/42079324.jpg)

- به نظرم برشا بیاد سری-آ خیلی لیگ فانی خواهیم داشت ! بذار بیاد با اون لباس مونگلشون یک کم بخندیم :4:

afshin-ss
24th May, 2010, 02:51 PM
اه این assassin's II چرا نصب نمیشه!! چقدر مسخرست !!
کسی split/second رو بازی کرده؟؟؟

Leonardo
24th May, 2010, 03:04 PM
- به نظرم برشا بیاد سری-آ خیلی لیگ فانی خواهیم داشت ! بذار بیاد با اون لباس مونگلشون یک کم بخندیم :4:
لا اله الا الله... خدایا... :dry:
یفوس وحشی منو با خودی در ننداز!! کجای این لباس زشته؟:rtfm:

http://www.corrieredellosport.it/images/21/C_3_Media_471221_immagine_det.jpg

از لباس گورخری که بهتره!! :angry:
:282:

(استغفرالله...:cry: استغفرالله...:cry: استغفرالله...:cry: استغفرالله...:cry: استغفرالله...:cry: استغفرالله...:cry:)

خدایا توبَه!! لعنت بر باعث و بانیش! (یفوس) :nugget:

NoName
24th May, 2010, 03:14 PM
بکس محرمانه ای این تاپیکو ببینید. تا الان منو ارسل واسه این فستیوال روز جمعه اعلام آمادگی کردیم. اونجا هم زمین هست واسه فوتبال و انواع مسابقات برگزار میشه و... هزینشم رایگانه. انواع قرعه کشی هم داره. اینم نمونه جوایزش که مطمئنم خوشتون میاد:

1- سفر به آفريقاي جنوبي و يك هفته اقامت و دیدن یکی از بازیهای یک چهارم نهایی
2- توپ اورجينال جام جهاني براي 10 نفر برتر به ترتيب رتبه
3- ده ها سكه طلا به قيد قرعه
4- 90 توپ ارجينال جام جهاني به همراه تي شرت ورزشي

هر کی میاد داخل تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه. چون مسئول برگزاری فستیوال فقط اون تاپیکو میخونه. علاوه بر اعلام آمادگی داخل اون تاپیک، داخل لینکی مسئول فستیوال گذاشته، ثبت نام کنه.
ضمنا فستیوال محدودیت سنی و جنسی هم نداره!

http://www.parsfootball.com/anjoman/...055#post590055 (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?p=590055#post590055)

اینم اضافه کنم اسپانسر این فستیوال هم اسپانسر پارس فوتباله و هم جام جهانی...
هر سوالی هم دارین در مورد فستیوال داخل همون تاپیک بپرسین.

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th May, 2010, 03:46 PM
- خب ! Assassin Creed II هم تمامید !! اون چیزی که انتظارش رو داشتم نبود ! اما بازی قشنگی بود و ارزش تمام کردن رو داشت ! (اولین بازی ایکس.باکس که تمام کردم ! :4: ... فخر فروش تا چه حد ؟ :4:)

- هوی خشتک !! چته جوگیر شدی ؟ کجاش قشگه ؟ اون فلش سفیدش که داره مستقیما به چیز بازیکن اشاره میکنه!!!! یعنی برشا به چیزم :4:

- امروز یه سر رفتم خونه و اینو واسه مادرم خوندم ! :4: یه دوتا نشگونه آبدار ازم گرفت !! :4: جاش سیاه شد :cry:

چیز هایی که از مادرم آموختم :

کار را که کرد آن که تمام کرد: اگر می خواهید همدیگه رو بکشید برید بیرون! من تازه اینجا رو تمیز کردم! {هزار بار اینو بهم گفته :21:}

دعا: دعا کن سر جاش باشه وگرنه...!

منطق: به خاطر اینکه من میگم! :huh:

آینده نگری: اگر از اون تاب بیافتی و گردنت بشکنه محاله با خودم ببرمت خرید!

رعایت آداب غذا خوردن: موقع غذا خودن دهنت رو ببند!

توجه: اگر بدونی پشت گوش هات چقدر چرکه!

استقامت: تا وقتی کلم بروکلی هاتو نخوردی از جات تکون نمی خوری!

چرخه ی زندگی: من تورو به دنیا آوردم و اگر بخوام خودم هم شرِت رو از این دنیا می کنم! :blink:

اصلاح رفتار: تو دیگه مثل بابات رفتار نکن!

قناعت: میلیون ها بچه کم شانس توی دنیا هستن که آرزو می کردن من مادرشون بودم!

انتظار: وایسا برسیم خونه...

مراقب از خود: ژاکتت رو بپوش! یه جوری رفتار می کنی انگار من که مادرتم نمی دونم کی سردت میشه!

رشد کردن: اگر اسفناج نخوری بزرگ نمیشی!

کنایه: گریه می کنی؟ حالا یه کاری می کنم که واقعا اشکت در بیاد!

ژنتیک: باید به خاطر ژن بابات باشه!

اصل و نصب: این چه وضع اتاقه؟ مگه تو طویله به دنیا اومدی؟ {وقتی اینو بهم میگه احساس غرور میکنم:crazy2:}

خرد: وقتی به سن من برسی می فهمی!

عدالت: یه روزی بچه داری میشی و امیدوارم بچه هات عین خودت بشن! {یعنی همشون برای فولام و خشتک خواهند رید؟ :whoow:}

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
24th May, 2010, 03:52 PM
- تاپیک جدید تبریک گفتن داره ؟؟ اح اح !!! دیگه طرف یه پست هم ارسال میکنه تبریک میگن ! فردا اگه من لخت بشم و ......... تبریک میگن !!! :4:

:wavetowel2: :wavetowel2:یوفوس تو می تونی تو می تونی :wavetowel2::wavetowel2:
بیا وسط :f015:با یه لیموناز کلکت کندست :spiteful:

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th May, 2010, 04:05 PM
پوووف ! آقا رو باش ! :4: ما حضوری کار میکنیم حجی !! :4:
{البته یبار با دوستم یه شرط گذاشتم و با شلوارک رفتم دانشگاه اولیم که اخراج شدم !!! درسته 50 تومن بردم ! اما همه انتظارشون بالا رفت و گفتن باید با شورت یقه 7 برم !!! :4:}

SoulSiick
24th May, 2010, 04:22 PM
دو شب پیش یه playlist یک ساعته درست کردم که آدم شاد و شنگول رو دپرس می کنه چه برسه به من. دیشب ماشین رو برداشتم رفتم بیرون دور زدم و اینو گوش دادم داغون شدم :cry: یه جوریه که هرچی بیشتر توی پلی لیست پیش میری، حتی گلوبول های سفید بدنت دست از وظایف دفاعیشون بر میدارم و زندگی رو حواله می کنند به اونجاشون.

امروز رفتم دانشگاه، 10 دقیقه زود رسیدم. نشستم سر کلاس، استاد از در اومد من یدفه تو دلم گفتم گور باباش. بلند شدم کیفم رو برداشتم اومدم خونه :cry:

بابک ازین قرصات به منم بده :cry:

Leonardo
24th May, 2010, 05:28 PM
بدیدم عکسی و خاطرات جوانی آمد به یاد... :105:

چقدر کمبات بازی میکردم من. توی این کلوپها واسه خودم امپراتوری داشتم. پول میگرفتم و به بچه ها رمز یاد میدادم. توی کلوپ که میرفتم همه بلند میشدن احترام نظامی ادا میکردن:4:
خوراکم هم رایدن و اسکورپین و ساب زیرو بود. خیلی حال میداد :4:

http://i.ytimg.com/vi/FoLcN4qw588/0.jpg

بعدشم که پلی استیشن و تکن اومدن و دیگه رفتیم تو این خط...
من کلا در جوانی به یادگیری هنرهای زرمی میپرداختم. تکواندو کار میکردم و پشت لباس تکواندوم بزرگ نوشته بود Kazuya که شخصیت مورد علاقم توی تکن بود. همین سمت راستیه. :8:

http://www.xgaming.com/service/Newsletter/2005/tekken-5-20050228033748817.jpg

afshin-ss
24th May, 2010, 05:30 PM
چقدر از این تیکن بدم می اومد!!

Leonardo
24th May, 2010, 05:46 PM
چقدر از این تیکن بدم می اومد!!
حالیت نیس بابا... تو تا پارسال تیله بازی میکردی. تو رو چه به تیکن! :nish:
به قول شاعر: افشین چه داند قیمت نقل و نبات :nish:

بچه ها کسی میتونه لینک دانلود این فیلم رو پیدا کنه؟
http://www.imdb.com/title/tt0411951
بی زحمت تورنت باشه :nish:

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th May, 2010, 06:09 PM
- سوسیس , اگه دلت خواست ! اگه تونستی ! بدون یه جوونی اینور دنیا مرده این آهنگاس ! :cry: اسمشون رو هم پخ کنی کافیه ! البته اگه پرایوِت هست بذار شِیرش نکنی :cry:

- من تمام کمبت ها رو بازی کردم ! بیشتر هم 3 و 4 رو دوست داشتم ! از خودم دفترچه فن هم ریلیز کردم :4: بازیگران مورد علاقم هم , اون کلاهیه و ساب زرو بدون نقابه و کابل بود :4: تیکن هم حال به هم زن بود !

DakmaN
24th May, 2010, 06:12 PM
فازو بردی تو خط بازی .

- تو ایــــــن لیــــــنک (http://milichgahvechi.blogfa.com/) کلی بازی سگا و پلی استیشن و اینا رو میتونین دانلود کنین.هر چند وقت یه بار یکی شو دانلود میکنم و یاده گذشته میکنم :cry:

- رضا سوسیس اینجور مواقع تنها تتلو و ساسی چاره سازن:4:.با اینکه حالم از ساسی بهم میخوره ، ولی مواقع دپرسی خیلی کیف میده:nish: . خاک تو سرم قبلا عاشق ساسی بودم :cry:

ولی الان فقط یاس :8: و ابی :8: . غیر رپ هم فقط استاد گرانقدر Sir سیاوش قمیشی :8:.شاهکار میکنه این بابا :8:

- یوفس توقع ما بیشتره ها :nish: شـــــاید مجبور شدی به د**ن بیفتی :4:

Mauro Camoranesi
24th May, 2010, 06:15 PM
-آقا منم خیلی وضعم خراب شده ! صبح رفتم حمام اومدم سرم رو خشک کردم ، از بس تو فکر بودم با حوله و پیرهن دوباره رفتم زیر دوش :22: :lol: :22: خیلی اوضاع مایوس کننده شده ! اونقدر بی حوصله شدم که حد نداره ! خیلی هم جدیداً پرخاشگر شدم منی که صدام در نمیومد :cry: موبایلم رو اول یک ماهی گذاشتم رو سایلنت ، الآن کلاً خاموش کردم ! تلفن خونه رو هم از پریز کشیدم و راحتم کردم خودم رو :4: کلاً من دیگه تموم شدم :cry:

منم جدا از شوخی یه چند روزی قرص مصرف کردم :22: دیدم دارم معتاد قرصه میشم ! الآن دیگه نمیخورم . خیلی تابلو شده بودم :4: حالا تو هم رضا قرص نخور همون برو بام شیراز :cry: باز تو ماشین داری میری بام شیراز منه بدبخت تا بخوام برم بام تهران که زبونم میفته بیرون :4:

اصلاً میدونید چیه ، ما خیلی بدبختیم !بذار یه خط ثی.ا.ثی بگم جان من دارم خفه میشم :cry: بابا کلی بدبختمون کردن همه چیزمون رو ازمون گرفتن بعد تازه میخوای بری هم میگن نه ، بفرما دو سال آش بخور بعد :22: آقا من رسماً شت خوردم ولم کنید میخوام برم عجب گیری کردما :cry: من میخوام برم مالزی :cry: من باید برم دانشگاه مالتی مدیای سایبرجایا :cry: بذارید برم نامردا من جوونیم رفت دیگه داره 25 سالم میشه عین مونگول ها نشستم اینجا با این دیوونه ها کل کل میکنم :cry: من واسه سیزن دو میرما از الآن گفته باشم :cry: ولی واسه سیزن دو میرم دانشگاه مالتی مدیای اوترخت هلند :4: منو معافم کنید بذارید برم :cry: نه رای خواستم نه جنبش گرین نه هیچ چیز ، آقا هم 63% به همین شب عزیز بهش رای دادن و منم خدایی بچه انقلابیم ، مرگ مادرتون بذارید برم :cry: خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا :sad53:

-حال مادر بهار هم بهتر شده ولی همچنان بستری هستش . امیدوارم زودتر به جمع برگرده .

Drughi
24th May, 2010, 06:42 PM
- سوسیس , اگه دلت خواست ! اگه تونستی ! بدون یه جوونی اینور دنیا مرده این آهنگاس ! :cry: اسمشون رو هم پخ کنی کافیه ! البته اگه پرایوِت هست بذار شِیرش نکنی :cry:

رضا راست میگه یوسف ، من هم از این اهنگ ها میخوام ، اگه سختت هست خودت بزاری برامون دانلود کنیم فقط اسمشون رو بگو خودم پیدا میکنم :cry:، این تن بمیره بدی ها :cry:

Hossein Azzurri
24th May, 2010, 08:05 PM
بچه ها کسی از مخابرات اینترنت گرفته؟
قیمت تعرفه ها خیلی خوبه و محدودیت حجم هم نداره :13:

http://upload.iranblog.com/6/1267219694.png

فقط نمیدونم چرا هر کاری می کنم باورم نمیشه این اینترنت بی نقصه :106:

samanrossonero
24th May, 2010, 08:06 PM
بابی زر زر نکن،چه مرگته؟؟
بگو ببینیم میتونین روح و روانتو فیکس کنیم یا باید بدیمت ریگی حالی بده بهت...

من هم تکن بازی میکنم..
بندی کازویا سبکش کاراتست داداش..
من برین فیوری رو خیلی دوس دارم و همیشه باهاش بازی می کنم اما قبلآ همون کازاما رو برمیداشتم،جین کازاما..

برین فیورری تو اون تکن اولیا نبود این جین هم سبکش مث خودم کیوکوشین بود برمیداشتم اما با اومدن این ارازل بزرگ یعنی برین فیوری دیگه زدم تو خطش و الان هم ادعای خدایی می کنم..

برین فیوری (فک کنم ایتالیایی هم هست:3:)با موهای سفید و خنده های بلندش

http://www.tekkenpedia.com/w/images/thumb/b/b5/Bryan_Fury_-_CG_Art_Image_-_Tekken_6_Bloodline_Rebellion.jpg/480px-Bryan_Fury_-_CG_Art_Image_-_Tekken_6_Bloodline_Rebellion.jpg

جین کازاما

http://gameinformer.com/resized-image.ashx/__size/610x0/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/72/2086.JinKazamaTekken6.jpg

DakmaN
24th May, 2010, 08:19 PM
- من با این دو تا خیلی حال میکردم :8:

http://noorportal.net/Javan/Soft/SoftWare_Images/1387/Game/Tekken_3.jpg

- و صد البته این یکی :8:.لگد هاش فوق العاده بود :8:

http://img142.imageshack.us/img142/5938/takken514800600xa3.jpg

- لــــینـــــک دانلود (http://rapidshare.com/files/253167012/Tekkn3-www.jhankaarbeat.com.rar) تیکن 3 برای کامپیوتر (خودم امتحانش کردم درسته ! )

حجم : 23 مگ

پسورد : www.lastdl.com

Friend
24th May, 2010, 08:44 PM
سلام بچه ها
قهرمانی پرسپولیس رو تبریک میگم
ولی کسی فهمید اون فامیل های بیسیم نارنجی که با پیرهن نارنجی اونجا بودن چیکاره بودن ؟ :4:
باتشکر

Kafkaica
24th May, 2010, 08:48 PM
1-اوهوم:sigar:
2-این تا÷یک رو باید من میزدم ولی این حسن دوغی از کمبود امکانات و دایل آ÷ و ÷ریشون احوالی من سو استفاده کرد.:62:
3-به ضرر خودتون شد تا÷یک من میفته وسط جام جهانی نحسیش کل هیکل ایتالیا و ایتالیایی رو میگیره:62:
4-اسم تا÷یک رو از"به نام حسن"به"به نام دوغ"بر وزن "به نام دوست"تغییر بدین:lol:
5-ایشالا حال مامان بهار خوب شه
6-میثم هم تفلدش مبارک(من کلا تولد تبریک نمیگم.نه تبریک میگم نه تسلیت.دوست دارم این جور احساسات رو سرکوب کنم)
7-تو fight club یه جا یارو میگه:از ناامیدی مطلق به آرامش رسیدم.ولی من از ناامیدی مطلق دارم روانی میشم.خیلی داغونم
8-حالا که تا اینجا(کافی نت)اومدم یه خاطره دیگه از بچگیم بگم که الهام گرفته از خاطره ی رضا و برگرفته از شخصیت بابیه
6 سالم بود و آمادگی میرفتم زنگ آخر بود و من هم داشت بهم فشار میومد.به نظر میاد بچه ی راحت طلبی بودم و چیزی رو تو خودم نگه نمیداشتم.فشار که از یه حدی گذشت من هم همه جوره خودمو خالی کردم!یعنی همه جوره ها!...آره.بعد زنگ خورد و رفتم سوار سرویسمون شدم.سرویس یه ÷یکان قدیمی و داغون بود که 7 نفر با هم توش میچ÷یدیم.من هم با اون وضع نشستم صندلی جلو بغل یکی دیگه.اون یارو هی میگفت:تو چرا بوگند میدی؟:22:من هم به روی مبارکم نمیاوردم و همون طوری چسبیده بودم بهش تا اینکه رسیدیم خونه و منو ÷یاده کردن.دیگه یادم نیست تو خونه چه طوری اون وضعو جمع کردم.ولی هر چی بود گذشت:spiteful:

Hamed
24th May, 2010, 08:57 PM
1-حسن دوغی خره
2-بابی خره
3-یوفوس خره
4-سوسیس خره
5-کسری خره
6-هر کی با 6 تموم کنه خره
7-بندی خیلی خره
8-بیسیم از بندی خرتره
9-که که و کولوشه خرن
10-ممدرونالدو الاغه
11-کلم از اونم الاغ تره
12-خودمم خرم
13-سیمان خره
14-از زیزول خرتر هم داریم؟
15-آره،مشتبی

Drughi
24th May, 2010, 08:58 PM
تاپیک رو خودم زدم تا چشت دراد :pleasantry:

Mauro Camoranesi
24th May, 2010, 09:25 PM
-حسین ، من از این اینترنت مخابراتی ها دارم . خیلی خوبه . حداکثر دو روزه هم وصل میشه و هیچ پولی هم اولش نمیخواد جز مودم که خودشون هم دارن و حدود 25 تومن هستش ولی من خودم یه دی-لینک خریدم . پولش هم میاد رو قبض تلفن . محدودیت دنلود هم نداره ولی به خونه 128 میدن که منم دارم و راضیم . حتی ویدئو هم خوب پخش میکنه .

-اون سری حرف بازی و اینا شد . من تو بازی های PC عاشق مافیای 1 بودم . مکس پین 1 رو بازی کردم 8-9 سال پیش ولی به شدت دپرس شدم اون موقع ! جو بازیش خیلی تراژدی بود . اون جایی که روی یه راه قرمز دنبال صدای همسر و دخترش میره خیلی حالگیری بودش ! حتی مکس پین 2 رو هم اولش رو بازی کردم باز حالم گرفته شد و پاکش کردم از رو سیستم ! مکس پین 3 هم پائیز میاد .
IGI هم حال میداد . سال 2001 بود که بازی کردم . یادش بخیر :cry:
تو سگا عاشق اون بازیه بودم که کلانترها بودن ، دو نفر بودن . خدا بود اون بازی . شورش در شهر هم محشر بود .

هیچی آقا ، منو نبرید تو خاطراتم ! وضعم بدتر شد ! مخصوصاً خاطرات 8-9 سال پیشم ! نکنید این کار رو :cry:

-عجب جو سنگینی شده :tired: من حتی امضام رو یکم ویرایش کردم در راستای امید بخشی و اینا :4: تریپ همه رفتن کسی دور و برم نیست شده :22: شما چتونه :62: آدم هرچی مهره آس داره که اول بازی نمیده بعد مثل من تو گل وا بره ! :4: هی عکس اتاق و دست خط و اینا رو گذاشتید ، حالا دیگه حرفی واسه گفتن نیست :tired: به قول مایکل جکسون فقید ، یو آر نات الیون ! هرچند خالی بستشا :nish: :4:

راستی روحش شاد . یکی از فیورتزهای کودکی من بود .

SoulSiick
24th May, 2010, 09:54 PM
من ظهر خوابیدم عصری بیدار شدم احساس می کنم بعد از خواب 309 ساله از تو غار درومدم. :cry:

این پلی لیست، لزوما غمگین ترین پلی لیست ممکن نیست. خصوصیتش اینه که تمام آهنگ ها یک سبک هستند و مطابق با مود من تنظیم شده اند. همشون تقریبا هوی متال اند. اگر می خواستیم بهترین و غمگین ترین های این سبک رو انتخاب کنم خیلی آهنگ های دیگه بود که قبلا ترتیب اونا رو زیاد دادم ولی اینا رو کمتر گوش داده بودم. در مورد مود آهنگ، به طور اختصاصی برای رانندگی آروم در شب و دپرس بودن تنظیم شده ! اصلا تو فضای رانندگی شب یه جور دیگه میشه ! خصوصا اگر خیابونا خلوت باشند.

http://dl.dropbox.com/u/6819467/playlist.JPG

مثلا این آهنگ گانز This i love (http://www.4shared.com/audio/hv8I_82o/Guns_N_Roses_-_This_I_Love.htm) آرومتر از بقیه است به درد همه می خوره. این Tale that wasnt right (http://www.4shared.com/audio/O8_jncpI/Helloween_-_A_Tale_That_Wasnt_.htm) هم که فکر می کنم جزو پنج Love song معروف تاریخ هوی متال باشه. ولی بیشتر از همه این Heart of steel (http://www.4shared.com/audio/dnM5v0Nd/Heart_of_steel_-_Manowar.htm) این دو روز منو دیوونه کرده (جمله تو امضام ازین آهنگه) . امروز تو ماشین گوشش می دادم اینقدر صدا رو بلند کرده بودم همه چی تو ماشین می لرزید !

آهنگ های معروفی هستند. همشون راحت پیدا می شند.

Més Que Un Club
24th May, 2010, 10:13 PM
اقا اینجا اصفهانی پیدا میشه ؟ :4:
میخایم باند بزنیم :graduated:

یه اعتراف :
این کمبت عجب دورانی داشت
اما من همیشه تو این جور بازیا تو هر کنسولی که بوده بازیگر زن بر میداشتم :4: در راستای حمایت از بانوان عزیز :img-pirate2:

SoulSiick
24th May, 2010, 10:16 PM
بعد از مصدومیت کیلینی، یاکوینتا هم مصدوم شد.

ببینم این بازیکن های ما می تونند همون دهنی که تو این فصل از یووه سرویس کنند سر ایتالیا هم در بیارند ! حالا یکی یکی مصدوم می شند و تا شروع جام جهانی هیچکدوم درست تمرین نمی کنه.

Leonardo
24th May, 2010, 10:17 PM
با عرض شرمندگی من یه لحظه - روم به دیفال - رفتم گل دات کام:4: بعد یه تیتر دیدم:

Fabio Cannavaro: I Want Napoli, But They Don't Want Me

بعد یاد این شعره افتادم که قدیما میخوندن...

من دلم ماری رو میخواد....من دلم ماری رو میخواد
ماری منو نمیخوااااااااااااااااااد.. .. ماری منو نمیخواد! :4:

زن باید خوشگل باشه... زن باید خوشگل باشه
دیرادی رارام رااااااااااااااااااام.... دیرادی رارام رام :whistle:

شنیدین که؟ :4: من سال 42 اینا که میرفتم کاباره همیشه یارو میومد میخوند. خیلی تیمیس بود. :hi:

NoName
24th May, 2010, 10:26 PM
بعد از مصدومیت کیلینی، یاکوینتا هم مصدوم شد.

ببینم این بازیکن های ما می تونند همون دهنی که تو این فصل از یووه سرویس کنند سر ایتالیا هم در بیارند ! حالا یکی یکی مصدوم می شند و تا شروع جام جهانی هیچکدوم درست تمرین نمی کنه.
این مصدومیت پیش از مسابقات بازیکنای یووه، منو یاد کشته های مانور نظامی با دشمن فرضی میندازه.:4:

Rossoneri
24th May, 2010, 10:30 PM
بچه ها کسی میتونه لینک دانلود این فیلم رو پیدا کنه؟
http://www.imdb.com/title/tt0411951
بی زحمت تورنت باشه :nish:
سعید این فیلم هنوز کیفیت مناسبش که DvdRip باشه نیومده! هر وقت اومد واست میذارم.

تو سگا عاشق اون بازیه بودم که کلانترها بودن ، دو نفر بودن . خدا بود اون بازی . شورش در شهر هم محشر بود .

اسمش "آفتاب سرخ" بود فکر میکنم، یعنی ما که اینو بهش میگفتیم:4: منم همیشه اونی که دو تا هفت تیر داشت رو برمیداشتم، اون یکی دیگه 20 تا تیر با هم از تفنگش در میومد:4: مرحله قطارش هم خیلی خدا بود. یادش بخیر:105:

---------------------------------------

من شوهر خالم اینترنت مخابرات داره، اینطوری که من شنیدم فقط به خونه هایی میدن که فیبر نوری باشه، بقیه نمیتونن از مخابرات بگیرن و باید از همون شرکت ها بگیرن، اونایی هم که فیبر نوری هستن نمیتونن از شرکت ها بگیرن و فقط از مخابرات باید بگیرن! سرعتش معمولی هست و قیمتش مناسب. محدودیت هم نداره. اما با شرکتی قابل مقایسه نیست. اینترنت 128 مخابرات بالاترین سرعت دانلودش دیگه 20 کیلوبایت بر ثانیه است. ولی مثلا صبانت 128 من به جون خودم با سرعت 200 کیلوبایت بر ثانیه هم دانلود میکنه! ولی فایده ای هم نداره چون اگه استفاده کنم 5 ، 6 ساعته محدودیتم تموم میشه:4:

--------------------------------------

کمبت روی سگا خیلی بازی میکردم، ولی بازی مبارزه ای فقط Street Fighter IV که همین پارسال اومد. خیلی خداست انصافا، هم بازیش هم گرافیکش. نمرات خیلی خوبی هم گرفت.

شخصیت هایی که باهاشون بازی میکنم :

Chun-Li

http://arcade.svatopluk.com/capcom/street_fighter_2/chun-li_capcom_vs_snk.jpg

http://www.videogamesblogger.com/wp-content/uploads/2009/09/chun-li-tatsunoko-vs-capcom-character-artwork.jpg

http://i65.photobucket.com/albums/h212/Scotty-chu/Chun-li.jpg

http://yudhis97.net/wp-content/uploads/2010/02/Chun-Li.jpg

Fei Long

http://www.neoempire.com/store/sf4fei/head.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs20/f/2007/303/1/8/PF_Fei_Long_by_UdonCrew.jpg

http://media.comicvine.com/uploads/3/38780/951150-fei_long_4_super.jpg

این دو تای بالا رو مستر کردم، ولی با این دوتای پایین هم خوب بازی میکنم :

El Fuerte

http://www.thebitbag.com/wp-content/uploads/2008/03/el_fuerte_stand_smaller_jpg.jpg

Ryu
http://ready-up.net/wp-content/uploads/2009/07/ryu-tatsunoko.jpg

اینم گالری همه کاراکترهای بازی (http://www.sfgalleries.net/art/sf4/sf4/series1/)برای علاقه مندان:wavetowel2:

NoName
24th May, 2010, 10:37 PM
بچه ها این خاطره مال دو هفته پیشه. یادم رفته بود تو این تاپیک بنویسم.
دو سه هفته پیش که ما با افشین داشتیم برمیگشتیم خونه، یوهو ماشین جلویی افشین ترمز میزنه و افشین از پشت میزنه بهش. افشین با عصبانیت قفل فرمونو درمیاره که بره یارو بکشه. اما یوهو میبینه که یک داف شاسی بلند با بدن حرفه ای به عنوان راننده اون ماشین پیاده میشه. افشین تا اونو میبینه قفل فرمونو پشتش قایم میکنه و میگه ببخشید من مقصر بودم!

افشین خودت بیا این ماجرارو اعتراف کن تا بقیه باور کنن.:img-pirate2:

DakmaN
24th May, 2010, 10:39 PM
من که بابام مدیر عامل مخابرات یه وی پی ان (hdsl) وصل کردن با 250 دی ال میکنم بدون محدودیت.

یوفوستون بسوزه ::spiteful:

Més Que Un Club
24th May, 2010, 10:46 PM
سعید این فیلم هنوز کیفیت مناسبش ک

اسمش "آفتاب سرخ" بود فکر میکنم، یعنی ما که اینو بهش میگفتیم:4: منم همیشه اونی که دو تا هفت تیر داشت رو برمیداشتم، اون یکی دیگه 20 تا تیر با هم از تفنگش در میومد:4: مرحله قطارش هم خیلی خدا بود. یادش بخیر:105:
:

افتاب سرخ محشر بود
بازی رو دستش نبود
منم همون دوتا هفت تیریه را بر میداشتم

من هر چی پول میگرفتم میرفتم ترمینال دم خونمون افتاب سرخ بازی میکردم
گیم نت نبود نزدیک :4:
http://www.coolrom.com/screenshots/snes/Sunset%20Riders%20(2).gif

اینم لیک دانودش :4:

http://www.coolrom.com/roms/snes/653/Sunset_Riders.php
-----------

باید پستمو اصلاح کنم.بازی کامیکس هم رو دستش نبود
چه شبایی که با کامیکس صبح کردیم

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:gkXQML_FLd7BbM:http://www.consoleclassix.com/info_img/Comixzone_gen_ScreenShot1.jpg

راستی تو سگا ی بازی هلیکوپتری هم بود فکر کنم اسمش جنگ خلیج فارس بود
اونم بد نبود

Leonardo
24th May, 2010, 10:49 PM
سعید این فیلم هنوز کیفیت مناسبش که DvdRip باشه نیومده! هر وقت اومد واست میذارم.
دستت درد نکنه:wavetowel2:

واقعا میگفتین آفتاب سرخ؟ :4:
اسمش به نظرم Sun Riders بود. الان سرچ کردم چیزی پیدا نشد ولی گمونم همین بود. ما کلا خودمون رو راحت کرده بودیم میگفتیم وسترن!:4: ولی خیلی تیمیس بود :4:

کمبت روی سگا خیلی بازی میکردم، ولی بازی مبارزه ای فقط Street Fighter IV که همین پارسال اومد. خیلی خداست انصافا، هم بازیش هم گرافیکش. نمرات خیلی خوبی هم گرفت.
اه اه چه بازی حال به هم زنی میکردی تو :4:

من کومبت رو به عشق اینا بازی میکردم:4:

رایدن (http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/930/930210/stars-thunderdome-raiden-vs-superman-20081114083215464-000.jpg)
اسکورپین (http://www.freewebs.com/zsosahaal/mortalkombat.bmp)

SoulSiick
24th May, 2010, 10:53 PM
^^

فکر کنم Sunset riders بود. من روزی 1 بار تمامش می کردم !

D JoKeR
24th May, 2010, 11:04 PM
این ماله نینتندو هست
اونکه ما بازی کردیم ماله سگا بوده(البته اونکه من بازی میکردم)
کسی امولاتور سوپر نینتندو رو داره؟برای دانلود

Leonardo
24th May, 2010, 11:05 PM
^^

فکر کنم Sunset riders بود. من روزی 1 بار تمامش می کردم !

نه عزیزم اشتباه میکنی!! :graduated:

بی سواد!!
اسم اصلیش اینه:rtfm:
Aftab Sorkh
:lol:

Hossein Azzurri
24th May, 2010, 11:08 PM
با عرض شرمندگی من یه لحظه - روم به دیفال - رفتم گل دات کام:4: بعد یه تیتر دیدم:

fabio cannavaro: I want napoli, but they don't want me

بعد یاد این شعره افتادم که قدیما میخوندن...

من دلم ماری رو میخواد....من دلم ماری رو میخواد
ماری منو نمیخوااااااااااااااااااد.. .. ماری منو نمیخواد! :4:

زن باید خوشگل باشه... زن باید خوشگل باشه
دیرادی رارام رااااااااااااااااااام.... دیرادی رارام رام :whistle:

شنیدین که؟ :4: من سال 42 اینا که میرفتم کاباره همیشه یارو میومد میخوند. خیلی تیمیس بود. :hi:
با اینکه شوخی میکنه اما خبر خوبی بود !
حال نمیده ناپولی
به نظرم حداقل یک فصل دیگه تو یووه میتونه باشه.ضمن اینکه یووه مدافع بزرگی هم نخریده

afshin-ss
24th May, 2010, 11:10 PM
بچه ها این خاطره مال دو هفته پیشه. یادم رفته بود تو این تاپیک بنویسم.
دو سه هفته پیش که ما با افشین داشتیم برمیگشتیم خونه، یوهو ماشین جلویی افشین ترمز میزنه و افشین از پشت میزنه بهش. افشین با عصبانیت قفل فرمونو درمیاره که بره یارو بکشه. اما یوهو میبینه که یک داف شاسی بلند با بدن حرفه ای به عنوان راننده اون ماشین پیاده میشه. افشین تا اونو میبینه قفل فرمونو پشتش قایم میکنه و میگه ببخشید من مقصر بودم!

افشین خودت بیا این ماجرارو اعتراف کن تا بقیه باور کنن.:img-pirate2:

راست میگه!!
میدون آزادی بودیم میخواستم بچه ها رو پیاده کنم،میثم بود و بهزاد و 2تا دیگه!!
یهو حواسم پرت شد و گاز دادم با سرعت تمام رفتم تو ...:4:ماشین جلویی!!
جلدی پیاده شدم برم یارو رو بزنم،دیدم به به :8: چه لیدی با کمالاتی:38::5::13:چه سری چه دمی عجب پایی:38::cheshmak:!!
گفتم خانوم من غلط کردم هرکی از پشت بزنه:21: مقصره،منم از پشت زدم دیگه:whoow::barareh:
بعدش گفت پس اون قفل فرمون چیه دستت؟؟:blink: :33::unknw:
به تته پته افتادم:42: گفتم هیچی واسه قبول کردن عذر خواهی میخواستم تقدیمش کنم به شما:give_rose::love:
خلاصه اینکه از شما حرکت از خدا برکت!! از پشت بزنید تا به یه نون و نوایی برسید:victory:

NoName
24th May, 2010, 11:14 PM
حال نمیده ناپولی
به نظرم حداقل یک فصل دیگه تو یووه میتونه باشه.ضمن اینکه یووه مدافع بزرگی هم نخریده
حسین آرتروزی من اگه به جای شما یووه ای ها بودم بعد از دیدن اون پست بندینی فوتبال رو کنار میذاشتم. ببین یووه کارش به کجاش رسیده که یک هوادار تیم زاقارت و درپیت برشا که بهترین بازیکنشون بگاست، یووه رو مسخره میکنه!

Més Que Un Club
24th May, 2010, 11:20 PM
راست میگه!!
میدون آزادی بودیم میخواستم بچه ها رو پیاده کنم،میثم بود و بهزاد و 2تا دیگه!!
یهو حواسم پرت شد و گاز دادم با سرعت تمام رفتم تو ...:4:ماشین جلویی!!
جلدی پیاده شدم برم یارو رو بزنم،دیدم به به :8: چه لیدی با کمالاتی:38::5::13:چه سری چه دمی عجب پایی:38::cheshmak:!!
گفتم خانوم من غلط کردم هرکی از پشت بزنه:21: مقصره،منم از پشت زدم دیگه:whoow::barareh:
بعدش گفت پس اون قفل فرمون چیه دستت؟؟:blink: :33::unknw:
به تته پته افتادم:42: گفتم هیچی واسه قبول کردن عذر خواهی میخواستم تقدیمش کنم به شما:give_rose::love:
خلاصه اینکه از شما حرکت از خدا برکت!! از پشت بزنید تا به یه نون و نوایی برسید:victory:

تو چه خرشانسی افشین :40::40:
ما تصادف میکنیم مردم هم تصادف میکننن :img-pirate2:

مارو از عقب بهمون میزنن :9:

یارو اومد مالاند و رفت بده کارشم شدیم :4:

Leonardo
24th May, 2010, 11:27 PM
حسین آرتروزی من اگه به جای شما یووه ای ها بودم بعد از دیدن اون پست بندینی فوتبال رو کنار میذاشتم. ببین یووه کارش به کجاش رسیده که یک هوادار تیم زاقارت و درپیت برشا که بهترین بازیکنشون بگاست، یووه رو مسخره میکنه!
بترسید از این بگا!! :4:

همین هفته پیش بود که با این شوت نزدیک بود تور دروازه حریف رو سولاخ کنه! :spiteful:

http://www.bresciaonline.it/apps/photogallery/images/9/7179.jpg

اسمش (Bega) یه خورده غلط انداره ولی واقعا دل پاکی داره :nish:

حال نمیده ناپولی
حسین توی خبره نوشته بود زمان تمدید قرارداد من که قبلا توافق کرده بودیم گذشته و احتمالا یووه منو نمیخواد! ناپولی هم که نمیخواد... من پیشنهاد میکنم بیاد برشا :4:
ولی جدی اگر بیاد اینجا برشایی میشی؟ :4:

DakmaN
24th May, 2010, 11:31 PM
بچه ها تو میکرو فقط سوپر ماریو :8:

یه بازی هم داره المپیک اخرشه :8:

فوتبالش خیلی باحاله.گل میزنی دخترا میان میرقصن:21:

مناظره ها هم شروع شده ویژه جام جهانی.با لینک تو امضام برید بخونید.اولیش ساحل عاج و پرتقاله !

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th May, 2010, 11:33 PM
- راستش , منکه از اینترنت مخابرات خوشم نمیاد !! با چندتا از دوستان بحث میکردیم , ظاهرا یه اهدافی در ذهن دارن !! به هر حال هیچ ارزونی بی دلیل نیست ! هست ؟

- سوسیس , دمت اوووف :2:

- بچه ها ! یه ایده بدین واسه تغییر جو :4:

- اون sunset riders هم من بازی میکردم ولی همش با داداشم بیخیالش میشدیم و میرفتیم کامبت !!
هنوز چند ضرب کلاهیه یادمه : xaxbcczzxaxa .... دی دی دی دین .... !!

FATALITY

:4:

- راستی این بازی Comix Zone (http://en.wikipedia.org/wiki/Comix_Zone) هم خیلی دوستش داشتم !!! واقعا معرکه بود !

http://www.kimag.es/thumbs/84344621.jpg (http://kimag.es/view/84344621.jpg)

http://www.kimag.es/thumbs/32079174.jpg (http://kimag.es/view/32079174.jpg)

ELI PERSPOLISI
24th May, 2010, 11:33 PM
اين ارسال در راستای سياست جديد كدخدا در جهت فرهنگی كردن جو تاپيك است(همون قضيه خواهری و برادری و اينا! :4:)

تو كتابخونه بودم كه چشمم خورد به قاب های اشعار يا جملات شاعران و نويسنده های معروف جهان كه دور تا دور زده بودن به ديوار. از ساپفو ، شكسپير ، ادگار الن پو و ويرجينيا ولف گرفته تا اميلی ديكنسون و برونته!
داشتم يكی يكی ميخوندمشون كه ديدم يكی از رباعيات خيام رو هم قاب گرفتن. منم مثل اين نديد بديدها زودی يك عكس گرفتم! گفتم اينجا هم بذارم.

http://a.imagehost.org/t/0367/DSC00938.jpg (http://a.imagehost.org/view/0367/DSC00938)

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=

چون در گذرم به باده شویید مرا
تلقين ز شراب ناب گویید مرا
خواهید به روز حشر یابید مرا
از خاک در میکده جوييد مرا

پ.ن.
حالا باز بگين الی غرب زده بود!

Hossein Azzurri
24th May, 2010, 11:41 PM
http://upload.iranblog.com/6/1267219694.png

واقعا دولت نمیخواد دست از لج بازی با اینترنت برداره
مسخره هست که تعرفه به این خوبی زده(به نسبت ISP ها) بعد به خونه ها فقط 128 میده!در صورتی که اگر ازاد باشه همه 256 به بالا میگیرن و سود خودش هم میره بالا
از اون مهمتر اینکه کمر این ISP های دزد سر گردنه میشکنه که 512 نامحدود رو 150000 و 200000 تومن میدن!!
.................................................. ..........................
این جدول سرعت اینترنت در نقاط مختلف جهان رو در ازاء قیمت های اونها بررسی کرده
رتبه اول برای ژاپن هست با سرعت 61mbps در ازای 18000 تومان برای هر ماه :dry:
مملکته ما داریم؟

http://www.tehranpic.net/images/nkal72szgebcpzanna.jpg

Rossoneri
24th May, 2010, 11:56 PM
راستی تو سگا ی بازی هلیکوپتری هم بود فکر کنم اسمش جنگ خلیج فارس بود
اونم بد نبود

هوس کردم آفتاب سرخ(!) رو دانلودش کنم!
از این لینک دانلود کنید اون مال نینتندو هست.
http://www.bestsoftware4download.com/download/t-free-sunset-riders-download-oyojrtyl.html

حجمش 1 مگابایت هم نیست!

خیلی باحاله!:4:

جنگ خلیج فارس هم باحال بود:wavetowel2:

دستت درد نکنه:wavetowel2:

واقعا میگفتین آفتاب سرخ؟ :4:
اسمش به نظرم Sun Riders بود. الان سرچ کردم چیزی پیدا نشد ولی گمونم همین بود. ما کلا خودمون رو راحت کرده بودیم میگفتیم وسترن!:4: ولی خیلی تیمیس بود :4:

اه اه چه بازی حال به هم زنی میکردی تو :4:

رایدن (http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/930/930210/stars-thunderdome-raiden-vs-superman-20081114083215464-000.jpg)
اسکورپین (http://www.freewebs.com/zsosahaal/mortalkombat.bmp)

باور کن اون زمان همه میگفتن آفتاب سرخ:4:
Street Fighter هم خیلی باحاله، تو بازی کن میفهمی!

Hossein Azzurri
25th May, 2010, 12:18 AM
حسین توی خبره نوشته بود زمان تمدید قرارداد من که قبلا توافق کرده بودیم گذشته و احتمالا یووه منو نمیخواد! ناپولی هم که نمیخواد... من پیشنهاد میکنم بیاد برشا :4:
ولی جدی اگر بیاد اینجا برشایی میشی؟ :4:
من از دنیای فوتبال فقط یه کاناوارو رو دارم
چرا این کار رو با من میکنی؟! :nervous:
............................
به نظرم جام جهانی خیلی برای کانا مهمه چون باید مثل یه بازیکنی که تازه میخواد مطرح بشه فرم خوبی از خودش نشون بده تا بتونه تو یووه یا یک تیم خوب دیگه بازی کنه

DakmaN
25th May, 2010, 01:15 AM
http://www.files32.com/images/mortal_kombat-17294-scr.jpeg

لیــــنک دانلــــود (http://www.files32.com/download-17294.asp) مورتال کمبات

حجم: 1 مگ

SoulSiick
25th May, 2010, 01:41 AM
میهایلویچ رسما امشب از مربیگری کاتانیا استعفا کرد.

میهایلویچ در بیانیه ای گفته : من امشب مجبور شدم تصمیم بی رحمانه ای بگیرم که خلاف عقاید و انسانیتی بود که در خودم سراغ داشتم. چون درست وقتی که من بیکار بودم و توی خونه نشسته بودم کاتانیا به من اعتماد کرد و به من کار پیشنهاد داد و در طول فصل هم به شکل شایسته ای از من حمایت کرد و وقتی گفتم می خواهم از باشگاه بروم، تنها به من گفته شد : خیلی ممنو سینیشا به خاطر یک فصل خوب و زحماتی که برای باشگاه کشیدی.

این یکی از شگفت ترین برخوردها بود که با من شد و احترامی که به من گذاشته شده تا به حال تجربه نکرده بودم. به خاطر این بسیار بسیار از کاتانیا کالچو و کل این شهر ممنونم. همیشه در قلب من جای خواهید داشت. شاید خیلی درخواست زیادی باشه که از شما بخوام خودتون رو جای من بزارید و این تصمیم رو درک کنید، ولی می تونم درخواست کنم که حداقل من رو ببخشید ؟ مطمئنم با قلب های بزرگی که دارید این کار را خواهید کرد.

Mr.Maldini
25th May, 2010, 01:57 AM
امشب سیزن جدید دریا رفتن ما تو سال جدید شروع شد ! از بخت بد ما هم امشب وضعیت دریا اینجوری بود :

دریا پر موجن، موجاش تا اوجن
لنجا تو غپن، بمبک سر فوجن ! :4:

البته وضعیت اونجوریش هم انجوری بود !

ولی خوب با گرم شدن هوا یکی از ورزش های ما میشه شنا کردن ! هر شب بلا استثنا میریم و آخر تابستون هم میبینیم که سر شونه، بازو و زیر بغل همه جوری شده که لباسای قبل از تابستون قابل پوشیدن نیستن ! :wavetowel2:
حالا اونایی که تو شهرای بندری (کنار دریا منظورمه نه توی خشتک ! :4:) هستن که هیچ، ولی هر کی نیست دلش بسوزه :spiteful:

DakmaN
25th May, 2010, 02:39 AM
الان یک مقایسه کریس رونالدو × رونالدینیو سال 2010 دی ال کردم خیلی قشنگ بود.مثکه یه بی طرف هم ساخته چون از هر دو بهتریناش رو میزاره.بیشترش هم دریبلاشون هست و فقط 3 تا از گلاشون رو نشون میده.همش وگرنه دریبل و پاسه :

http://up.milanesta.com/uploads/images/milanesta-41b8beea5e.jpg

- لــــینـــک دانلود (http://www.mediafire.com/?mzmytytgomw) با فرمت AVI | حجم: 68 MB

- لــــینـــک دانلود (http://www.mediafire.com/?omkxyuzymmo) با فرمت WMV | حجم: 24 MB

(http://www.mediafire.com/?hnynz2mxunn)- لــــینـــک دانلود (http://www.mediafire.com/?hnynz2mxunn) با فرمت 3GP | حجم: 4 MB

- مشـــاهــده (http://www.youtube.c...h?v=5gLHEfl5L_A) کلیپ از یوتوب

پشینهاد میکنم دی ال کنین.ارزشش رو داره !

Le Professeur
25th May, 2010, 01:43 PM
درضمن منم با تاخیر اندک تولد بیسیم عزیز رو بهش تبریک میگم .

afshin-ss
25th May, 2010, 03:15 PM
تی شرت عجیب و غریب ماتراتزی علیه یووه!

(http://www.google.com/reader/link?url=http://www.goal.com/iran/news/1833/%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/2010/05/23/1937996/%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%88-%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D8%B2%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87-%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%87&title=%D8%AA%DB%8C%20%D8%B4%D8%B1%D8%AA%20%D8%B9%D 8%AC%DB%8C%D8%A8%20%D9%88%20%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8% A8%20%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D8%B2%DB %8C%20%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87%20%DB%8C%D9%88%D9%8 8%D9%87%21&srcURL=http://www.goal.com/)

http://u.goal.com/98500/98561_news.jpg
(http://www.goal.com/iran/photo/gallery?id=98561)

(http://www.goal.com/iran/news/article-image?id=98561)

سایت گل -مارکو ماتراتزی مدافع اینتر بعد از حرکت شگفت انگیزش در پایان داربی میلان که با ماسک برلوسکنی شادی کرد در بازی فینال لیگ قهرمانان ، یک اس تازه رو کرد.
ماتریکس در هنگام توزیع جوایز تی شرت سفدی پوشید که روی آن نقشی از خودش به همراه جام اروپا قرار داشت و زیر ان درشت نوشته شده بود:
"Rivolete anche questa?"
معنی این عبارت دقیقا این جمله است: اینم می خوای؟!
ظاهرا ماتراتزی با انتخاب این جمله خواسته به یوونتوسی ها واکنش نشان بدهد که در دادخواستی از داگاه خواسته اند جام سال 2006 را به این باشگاه پس بدهند...به هرحال ماتریکس است دیگر!

Drughi
25th May, 2010, 03:26 PM
مثل اینکه امروز یک جلسه دیگر از کالچو پولی در دادگاه ناپولی برگذار شده با حضور روبرتو مانچینی .

بی سواد!!
برگزار درسته! :62:

Kafkaica
25th May, 2010, 08:36 PM
مثل اینکه امروز یک جلسه دیگر از کالچو پولی در دادگاه ناپولی برگذار شده با حضور روبرتو مانچینی .
لئو جان یه بار پا تخته قشنگ فرق بین ز و ذ رو توضیح بده هممون ملتفت شیم که مجبور نباشی هر دفعه اینقدر خودتو جر بدی.

سوسیس پیشرفت گیتارت چه طوره؟زود بجنب که من دارم میام:lol:

Hamed
25th May, 2010, 08:39 PM
سوسیس بیا یه خبری،کوفتی،گزارشی از این دادگاه ها بذار،ببینیم چی شد بالاخره:62:

در ضمن چرا هیچ نقل و انتقالی انجام نمیشه دیگه؟:62:

★.JU.V.E.N.T.US.★
25th May, 2010, 08:45 PM
- چه یدفه همه چی رو سکوت فرا گرفت !!!! :4:

- این سه تا آمریکایی بودن تو ایران دستگیر شدن ؟ حالا خانوادشون رفتن ملاقات و در برگشت به BBC گفتن که دختره و یه پسره ممیخوان ازدواج کنن !!! یعنی نامزد شدن !!

http://www.kimag.es/thumbs/26475557.jpg (http://kimag.es/view/26475557.jpg)

- این گاو بازه هم ببینین چه شانسی آورده !!! {یکی از افراد خانواده معروف گاوبازهاس} البته سریع فکش عمل شده و الان سالمه !

http://www.kimag.es/thumbs/19240326.jpg (http://kimag.es/view/19240326.jpg)

- سال 2022 هم جام جهانی رو 3D میبینیم ! البته SKY یک کارهایی واسه همین امسال به بعد داره انجام میده !

-
http://www.kimag.es/thumbs/44824731.jpg (http://kimag.es/view/44824731.jpg)

Leonardo
25th May, 2010, 08:59 PM
لئو جان یه بار پا تخته قشنگ فرق بین ز و ذ رو توضیح بده هممون ملتفت شیم که مجبور نباشی هر دفعه اینقدر خودتو جر بدی.

سوسیس پیشرفت گیتارت چه طوره؟زود بجنب که من دارم میام:lol:
دوست عزیزم آلبر آینشتین یه جمله معروف داره که میگه مثال زدن یکی از راههای آموزش دادن نیست. بلکه تنها راه آموزش دادنه! منم از اونجا که رهرو راه ایشون و داوینچی و باجو و امثالهم هستم، ترجیح میدم در جملات خود بچه ها غلطاشون رو بهشون گوشزد کنم که دیگه از این غلطا نکنن! :nish:

http://a.imagehost.org/t/0367/DSC00938.jpg (http://a.imagehost.org/view/0367/DSC00938)

چون در گذرم به باده شویید مرا
تلقين ز شراب ناب گویید مرا
خواهید به روز حشر یابید مرا
از خاک در میکده جوييد مرا

من یادم رفته بود در مورد این ارسال سوالم رو بپرسم.:4:

1- میگم این شعر رو به سوئدی چطوری ترجمه کردن؟ یعنی سعی کردن آهنگین بنویسن یا فقط ترجمس؟
2- این عکسه که گذاشتن عکس مولویه! :4:
مولانا جلال الدین رومی بلخی (http://armaghanmille.files.wordpress.com/2008/09/rumi.jpg) - خیام نیشابوری (http://karajkid.files.wordpress.com/2007/05/ph2-104.jpg)

باز بگید بندینی چهره عزیزانش رو نمیشناخت :4:

DakmaN
25th May, 2010, 09:04 PM
خیلی متاسفم واسه ایتالیا :cry:

- میلان و یووه که به فا* عظما رفتن مسوولین هم تلاشی نمیکنن برای برگشت اوضاع ! :cry:

- رم هم که نمیتونه در مسابقات اروپایی کاره بکنه ! :cry:

- فقط مونده اینتر که اونم تیمش داره متلاشی میشه :cry: ! البته از یه طرف دوس دارم خوزه و مایکون بیان رئال ولی از اون طرف ایتالیا همین یه ذره اعتبارش هم از دست میره :cry:!

- امیدوارم هر چی زودتر بتونه ایتالیا خودش و اعتبارش به خصوص در اروپا رو پس بگیره !

- من که فکر نمیکنم از ایتالیا تو جام جهانی بخاری بلند بشه.چون معمولا 90% تیمایی که قهرمان میشن ، لیگ بسیار قوی ای دارن که ایتالیا فاقد این هست !

- اسپانیا هم همینطور.همش دو قطبیه ! اما انگلیس میتونه موفق بشه چون لیگ فوق العاده قوی ای داره.هر چند امسال نتونستن خیلی تو اروپا بدرخشن ... !

-یوفس خره :nish: (این فقط واسه این بود که با شیش تموم نشه :4:)

Hossein Azzurri
25th May, 2010, 10:31 PM
- من که فکر نمیکنم از ایتالیا تو جام جهانی بخاری بلند بشه.چون معمولا 90% تیمایی که قهرمان میشن ، لیگ بسیار قوی ای دارن که ایتالیا فاقد این هست !
برزیل و فرانسه و المان و ارژانتین لیگ های قوی داشتن؟
..............................................
همونطور که کاناوارو هم گفت و من هم خیلی اعتقاد دارم بهتره که به عنوان شانس قهرمانی وارد این جام نشیم...

SoulSiick
25th May, 2010, 10:56 PM
به قول یکی :

ایتالیا، اگر ایتالیا باشه، ممکنه مقابل یه تیم خوب تحقیر بشه.
ایتالیا، اگر ایتالیا باشه، ممکنه با این وجود اون بازی رو ببره !

Drughi
25th May, 2010, 10:57 PM
اقا میگم انگار جدی جدی میخواین اسم محرمانه همین بمونه ، شاید یه سری دوست نداشته باشن و بخوان همون محرمانه بی شرط و شروط و ... باشه تا اسم من .
اگه میخواین اسمش رو عوض کنید .
:53::53::53::53::53:

Mr.Maldini
25th May, 2010, 11:05 PM
حسن حالا نمی خواد کلاس بذاری :4: همه می دونن چه کیفی می کنی از اسم تاپیک، ما هم میایم اسمتو می بینیم روحمون شاد میشه می خندیم به تو :4: همین حسن خوبه :4: هر کی عوضش کنه از خر هم کمتره ! (گر چه بیسیم و خشتک خیلی خرن :4:)

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
26th May, 2010, 01:56 AM
من اینو تو سایتای خارجی دیدم باعث تاسفه !

وقتی به این خانه ها نگاه می کنیم به شگفتی آنها بیشتر و بیشتر پی می بریم . این خانه ها با بیش از 700 سال قدمت در همین سرزمین (ایران) بنا شده است . با وجود این خانه های که از جنس سیمان بنا شده اند ما بیش از پیش می توانیم به ایرانی بودن خودمون افتخار کنیم

http://www.iranmemar.com/img/7_Centuries_old_Stone_Houses_in_Iran_10.jpg
http://www.iranmemar.com/img/7_Centuries_old_Stone_Houses_in_Iran_1.jpg
http://www.iranmemar.com/img/7_Centuries_old_Stone_Houses_in_Iran_11.jpg
http://www.iranmemar.com/img/7_Centuries_old_Stone_Houses_in_Iran_12.jpg
http://www.iranmemar.com/img/7_Centuries_old_Stone_Houses_in_Iran_13.jpg

خدا شاهده اینا از خونه های ما بهترن از همه لحاظ فوله حتی سرگرمی هم داره :4:

DakmaN
26th May, 2010, 09:20 AM
برزیل و فرانسه و المان و ارژانتین لیگ های قوی داشتن؟
..............................................
همونطور که کاناوارو هم گفت و من هم خیلی اعتقاد دارم بهتره که به عنوان شانس قهرمانی وارد این جام نشیم...
شاید لیگشون خیلی قوی نبوده ، ولی تا این حد هم ضعیف نبوده !
من که به شخصه هیچ شانسی برای ایتالیا قائل نیستم.همونطور که تو جام ملت ها هم نبودم !

اقا میگم انگار جدی جدی میخواین اسم محرمانه همین بمونه ، شاید یه سری دوست نداشته باشن و بخوان همون محرمانه بی شرط و شروط و ... باشه تا اسم من .
اگه میخواین اسمش رو عوض کنید .
:53: :53::53::53::53:
بشین سر جات نمیخواد بازار گرمی کنی :4:

:21::21::21:

سایت گل خبر زده پیشنهاد 80میلیون یورویی میلان برای زلاتان (http://www.goal.com/iran/news/1833/%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/2010/05/25/1942081/%D9%BE%D9%8A%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-80-%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%86-%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%8A%D9%8A-%D9%85%D9%8A%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%B2%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%86)

کاپلو: ترجیح میدهم مربی انگلیس باشم تا ایتالیا (http://www.goal.com/iran/news/1832/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/2010/05/26/1942952/%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D9%84%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D8%AD-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

پ.ن:میلان اگه میخواست این همه خرج کنه که الان وضعش این نبود:4:.بعدشم با 80 تا میشه به فابره هم فکر کرد حتی نه به زلاتان که شخصا(به نظر شخصی من) 30 تا بیشتر نمی ارزه !

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th May, 2010, 09:55 AM
- من که هیچ افتخاری به ایران نمیکنم و اینکه چه موفقیتهایی کسب کنه و چه بلایی سرش بیاد اصلا برام مهم نیست !!! این عرق ملی هم ازش متنفرم !! کلا از اینکه بخوام به چیزی به نام ملیت و کشور و وطن تعصب داشته باشم متنفرم !!!

- هر کی فیلم قشنگ خواست Taken (http://www.imdb.com/title/tt0936501/)رو حتما ببینه ! (ارزش یکبار دیدن رو داره )

- راستی , جعفر پناهی هم آزاد شد !

http://www.kimag.es/thumbs/58183359.jpg (http://kimag.es/view/58183359.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/58014031.jpg (http://kimag.es/view/58014031.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/25264323.jpg (http://kimag.es/view/25264323.jpg)

- الان داشتم فکر میکردم که اگه {مثلا} از اینجا خواستم برم و قبلش خواستم با بچه ها ملاقاتی داشته باشم اون ملاقات چه شکلی میشه !

مثلا :

بابی : اولش مطمئنا به شدت بغلش میکنم و به شکمش میخندم ! بعد هم بهش میگم یه ترانه با صدای ضخیمش بخونه ! :4:

پورنوفسور : اول راجع به آناتومی بانوان بحث میکنیم و بعدش هم میریم فوتسال بازیکن مصدوم کنیم :4:

سوسیس : ازش سوال میپرسم و هی جواب بده ! باهاش مثل ویکی-پدیا برخورد میکنم :4:

کلم : فقط بهش کمک میکنم تا هی بگه با تشکر و بخندم :4:
زولی : آهنگهای نامجو رو مسخره میکنم تا اعصابش خورد بشه و بهم با زبان ادبی فحش بده ! :4:

کوپن که که : بهش سلام نمیکنم حالش بگیره :4:

خشتک : پیرهن برشا رو جلوش پاره میکنم :4:
بیسیم : میکشمش :4:

دوغی : خیلی خوش میگذره ! :4:
کتری : یه کتری براش هدیه میبرم و گیتارش هم میدزدم و تو اتاقش هم پوستر سـ*ـکسی میچسبونم تا مادرش دهن کتری رو سرویس کنه :4:

کاکائو : به هر چی علاقه داره فحش میدم تا اعصابش خورد بشه :4:
سـ@ـید : پرشیاش رو خط میندازم :4:

حسین کانا : من غلط بکنم چیزی بگم ! یه لباس اصل کانا براش هدیه میبرم :4:

سیمان : یه گونی سیمان براش میبرم و میبرمش سر ساختمون و با گچ و آجر آشناش میکنم :4:

بیتا : هی به ونگر فحش میدم و در میرم :4:

راضی کاموا : براش یه گونی کاموا میبرم و یه دفتر املا پر از غلط املایی هم بهش میدم صحیح کنه و اعصابش حورد بشه :4:

ساناز : میبرمش پیش دن کاراتی با هم برقصن منم نگاه کنم :4:

کوولوش ثانی : هی به آنچلوتی فحش ناموسی میدم :4:

همین دیگه ... باقی هم هنوز تصمیم نگرفتم :4:

Hossein Azzurri
26th May, 2010, 12:51 PM
این مکزیک چه بازی های خوبی گزاشته!!
اول با انگلیس بازی کرد امشب با هلند بازی داره بعدش هم با ما بازی میکنه
سرمانخوره یه موقع :dry:

L a V i N
26th May, 2010, 02:41 PM
-

راضی کاموا : یه دفتر املا پر از غلط املایی هم بهش میدم صحیح کنه و اعصابش حورد بشه :4:

اتفاقآ یکی از علایق من دیکته ی پر از غلطه و اصلنه اصلآ اعصابمو خورد نمیکنه تازه کلی هم کیف میکنم ! یادمه وقتی 8 , 9 سالم بود چند تا برگه آماده میکردم بالاشون اسم و فامیل های من در آوردی مینوشتم بعد شروع میکردم به املا نوشتن مثلآ , واسه یکی 7 , 8 تا کلمه رو غلط مینوشتم واسه یکی بیشتر واسه یکی کمتر بعد در حالیکه ذوق مرگ شده بودم مینشستم اون برگه ها رو تصحیح میکردم !! کلآ من از همون کوچولوگیام فرهیخته بودم ! http://smiley.ttaaeell.co.cc/kolobok/Vishenka/d_book.gif تفریحات و بازی کردنام هم علمی فرهنگی بودن ! http://smiley.ttaaeell.co.cc/kolobok/laie/Laie_21.gif (http://sheklak-khanoomi.blogfa.com/)

(مدیونه هر کی تو دلش بشه بگه فرهنگی نبود این , منگلی بود !! http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_cray.gif)

samanrossonero
26th May, 2010, 03:09 PM
یوفوس جان سیمان واحدش پاکته...
احسان جان ممنون از تصاویرت،چه عجب یکی از نقش های مفید سیمان صحبت کرد..

Leonardo
26th May, 2010, 03:22 PM
یوفوس جان سیمان واحدش پاکته...
سیمان رو کارخونه به 2 حالت عرضه میکنه.

1- پاکتی
2- فله ای

مصالح فروشا معمولا سیمان فله ای میخرن و با کامیون میارن انبارشون خالی میکنن. بعدش کارگر میذارن تا سیمانها رو [معمولا] 50 کیلو 50 کیلو دستی توی گونی بریزن. فروش سیمان به این طریق بیشتر میصرفه.

در این صورت واحد شمارشش پاکت نمیشه... گونیه! :nish:

ای چه بد زدم تو پوز این سیمانه :lol:

samanrossonero
26th May, 2010, 03:27 PM
سیمان رو کارخونه به 2 حالت عرضه میکنه.

1- پاکتی
2- فله ای

مصالح فروشا معمولا سیمان فله ای میخرن و با کامیون میارن انبارشون خالی میکنن. بعدش کارگر میذارن تا سیمانها رو [معمولا] 50 کیلو 50 کیلو دستی توی گونی بریزن. فروش سیمان به این طریق بیشتر میصرفه.

در این صورت واحد شمارشش پاکت نمیشه... گونیه! :nish:

ای چه بد زدم تو پوز این سیمانه :lol:

دارم برات مدیر بی لیاقت...
حالتو میگیرم وقتی تو فیس بوک رو دیفالت فحش زیر و بالات رو دادم میفهمی...:pleasantry:

Hamed
26th May, 2010, 04:36 PM
اتفاقآ یکی از علایق من دیکته ی پر از غلطه و اصلنه اصلآ اعصابمو خورد نمیکنه تازه کلی هم کیف میکنم ! یادمه وقتی 8 , 9 سالم بود چند تا برگه آماده میکردم بالاشون اسم و فامیل های من در آوردی مینوشتم بعد شروع میکردم به املا نوشتن مثلآ , واسه یکی 7 , 8 تا کلمه رو غلط مینوشتم واسه یکی بیشتر واسه یکی کمتر بعد در حالیکه ذوق مرگ شده بودم مینشستم اون برگه ها رو تصحیح میکردم !! کلآ من از همون کوچولوگیام فرهیخته بودم ! http://smiley.ttaaeell.co.cc/kolobok/Vishenka/d_book.gif تفریحات و بازی کردنام هم علمی فرهنگی بودن ! http://smiley.ttaaeell.co.cc/kolobok/laie/Laie_21.gif (http://sheklak-khanoomi.blogfa.com/)

(مدیونه هر کی تو دلش بشه بگه فرهنگی نبود این , منگلی بود !! http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_cray.gif)

منم تو کودکی آدم فرهیخته ای بودم،همه اش با کاغذ سر و کار داشتم،البته با مال تو یه فرقایی می کنه:4:

یکی از تفریحات سالم بنده در دوران کودکی قیچی کردن کاغذ بود:lol:یعنی کاغذ تو خونمون سالم نبود،همه رو با قیچی می بریدم!

یه کار دیگه هم میکردم،پوست نارنگی کندن:4:نمیخوردما،فقط پوستشو می کندم:4:

alexdelpiero
26th May, 2010, 04:52 PM
سلام
اینو خوندین؟؟؟؟
http://football3.ir/news.do?itemid=22442
:lol:
:rofl:

Hossein Azzurri
26th May, 2010, 08:19 PM
بچه ها جائی سراغ دارید که ست گرم کن تمرینی سفید تیم ملی ایتالیا به علاوه تیشرت های سفیدشون (همینی که تنه کانا تو امضام هست) رو بفروشه؟

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th May, 2010, 08:47 PM
یه چندتا لطیفه تو حدود سنی بیسیم و خشتک و اینا ... !

- به کلم میگن آرزوت چیه ؟ میگه: آرزوم اینه دکتر بشم از اتاق عمل بیام بیرون بگم متاسفم!!!!

- سیمان می خوره به شیشه! داد مي زنه : اه چه هوای سفتی!

- یه بیسیم میگن: اینجا چی کار میکنی ؟ ... میگه : پس کجا چی کار کنم؟

- از سخنان مشتبی :
سربازی راهیست برای آدم كردن پسرها
اما هیچ راهی برای آدم كردن دخترها وجود نداره!

- دوران زندگی خشتک :
بچگی : مامان ذلیل
جوانی: دوست دختر ذلیل
میان سالی: زن ذلیل
پیری: بچه ذلیل
مرگ: ذلیل مرده

- ســ@ــید با پرشیاش تو مسابقات رالی سراسری شرکت میکنه .... توی راه مسافر می زنه

- استدلال ساناز از دانشگاه :
دانشجوی پسر + دانشجوی پسر = انتظار برای رسیدن ۲ دانشجوی دیگر جهت بازی حكم
دانشجوی دختر + دانشجوی پسر = عشق
دانشجوی دختر + دانشجوی دختر = غیبت از یه دانشجوی پسر

- بیتا تو سنین پیری خودشو تو آينه نگاه می کنه مي گه آينه هم آينه هاي قديم!

- به ابول ميگن : عجب مملکت خر تو خري داريم ! ميگه : آره بابا من 3 بار رفتم سربازي هيچکي نفهميد!

- سوسیس داشته آهنگ بیکلام گوش مي کرده , یهو ميزنه زير گريه !!!! ميگن : چرا گريه مي کني؟ ... با بغض ميگه : آخه خوانندش لال هست !!!

- معلم از یوفوس میپرسه : چراعشایركو‎ج میكنند ؟یوفوس میگه : از بس دور چادرهاشون میرینند !!

- سخن شاعرانه از راضی کاموا :
وقتی تونیستی همه نیستن،نه که نیستن هستن ولی مثل تونیستن....

- باقیش هم بعدا :4:

چه حوصله ای داری تو !! :huh: ولی خب بچگی بوده !! اگه الان اینکار رو بکنی منگلی :4:

Mauro Camoranesi
26th May, 2010, 10:11 PM
-حسین ، تو تیراژه یدونه مغازه هستش که شاید داشته باشه . یکی از بچه ها تی-شرت آبی همین سفیده که تن کانا هستش رو خریده بودش . البته پوما تو کیش و تهران و شیراز نمایندگی رسمی داشته ، رو خود سایت پوما هم آدرسش رو زده ولی من دو سال پیش زنگ زدم که یکش جمع کرده بود و یکیش هم من دستکش میخواستم که نداشت . یعنی داشت ولی درجه یک نبود .

-یه کمک . من nod 32 نصب کردم الآن ، یعنی قبلش ویندوز عوض کردم . بعد هنوز ویندوزم آپدیت نیست و دارم آپدیتش میکنم . ولی یه مشکلی پیش اومده و اونم اینه که خود به خود دستگاه ری استارت میشه ! پیغامی هم که خود ویندوز میده اینه که ویندوز سرویس پک وان هستش و باید آپدیت بشه . حالا نمیدونم چیکار کنم ! میخوام کسپرسکی 2010 نصب کنم ولی اونم کی دادن و گیر آوردنش دردسر داره !
حالا چیکار کنم ؟! ویندوز آپدیت کنم و نود 32 نصب کنم یا کسپر نصب کنم و برای کی و آپدیتش سایت معتبر بهم میدید ؟!

تنکس .

به نظر من یه بار دیگه از اول ویندوز نصب کن سرویس پک 3 بریز .

بعدش نود رو بریز :king:

یوزر و پسوورد نود هم هر کی خواست در خدمتیم :cap:

ویندوزم اورجیناله و نمیشه قیدش رو زد برم یه چیز دیگه نصب کنم ! الآن گذاشتم آپدیت بشه ویندوز تا بعد ببینم چی میشه .

Seventy One
26th May, 2010, 10:25 PM
-حسین ، تو تیراژه یدونه مغازه هستش که شاید داشته باشه . یکی از بچه ها تی-شرت آبی همین سفیده که تن کانا هستش رو خریده بودش . البته پوما تو کیش و تهران و شیراز نمایندگی رسمی داشته ، رو خود سایت پوما هم آدرسش رو زده ولی من دو سال پیش زنگ زدم که یکش جمع کرده بود و یکیش هم من دستکش میخواستم که نداشت . یعنی داشت ولی درجه یک نبود .

-یه کمک . من nod 32 نصب کردم الآن ، یعنی قبلش ویندوز عوض کردم . بعد هنوز ویندوزم آپدیت نیست و دارم آپدیتش میکنم . ولی یه مشکلی پیش اومده و اونم اینه که خود به خود دستگاه ری استارت میشه ! پیغامی هم که خود ویندوز میده اینه که ویندوز سرویس پک وان هستش و باید آپدیت بشه . حالا نمیدونم چیکار کنم ! میخوام کسپرسکی 2010 نصب کنم ولی اونم کی دادن و گیر آوردنش دردسر داره !
حالا چیکار کنم ؟! ویندوز آپدیت کنم و نود 32 نصب کنم یا کسپر نصب کنم و برای کی و آپدیتش سایت معتبر بهم میدید ؟!

تنکس .

به نظر من یه بار دیگه از اول ویندوز نصب کن سرویس پک 3 بریز .

بعدش نود رو بریز :king:

یوزر و پسوورد نود هم هر کی خواست در خدمتیم :cap:

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th May, 2010, 10:32 PM
- حسن کانا ! من اینجور جنسا رو میدم برام از اونور بیارن ! هم از خریدت راضی هستی هم بیشتر شبیه کانا میشی ! :4:

- بابی , من همچین مشکلی نداشتما !!! من نود رو روی چیزم هم نصب کرد گیر نداده :4: حالا تو نمیتونی نود رو حذف کنی و یبار کسپر رو نصب کنی ؟ اصولا گزینه "نصب مجدد ویندوز" به گزینه فرار از راه حل ماسب شهرت داره ! هر چی میشه میگن ویندوز رو دوباره نصب کن !:4: بیل گیتس همینجوری بدبخت شد :4:

ELI PERSPOLISI
26th May, 2010, 10:33 PM
من یادم رفته بود در مورد این ارسال سوالم رو بپرسم.:4:

1- میگم این شعر رو به سوئدی چطوری ترجمه کردن؟ یعنی سعی کردن آهنگین بنویسن یا فقط ترجمس؟
2- این عکسه که گذاشتن عکس مولویه! :4:
مولانا جلال الدین رومی بلخی (http://armaghanmille.files.wordpress.com/2008/09/rumi.jpg) - خیام نیشابوری (http://karajkid.files.wordpress.com/2007/05/ph2-104.jpg)

باز بگید بندینی چهره عزیزانش رو نمیشناخت :4:

اتفاقا از معدود ترجمه هايی هست كه هم قافيه داره و هم خيلی با اصل شعر -از نظر تفسير كلی و معنی كلمات- همخوانی داره.
اينجوری بخونين تا ببينين قافيه اش چقدر ميزونه:

När jag går bort tag vin och skölj mig ren
predika för min själ att vin är utan men
Om ni på domens dag vill finna mina ben
sök stoftet över krogens tröskelsten

نكته.1:
sk و sj هر دو خ تلفظ ميشن(البته نه اينقدر غليظ كه ما ميگيم! يك چيزی بين ش و خ)

نكته.2:
نكته يك شامل اين كلمه tröskelsten نميشه! :4:

بعد از ويرايش
2- واقعا انتظار تشخيص اينجور گاف های تصويری رو از من نداشته باشين كه بشدت فيس بلايند( face blind) تشريف دارم!

:blink:
تو چرا دنبال دست نوشته های یک کودک فهیم هستی؟ اين كارهايی كه ميكردی يك چيزی تو مايه های شيرين كاری های "کودک فهیم" هست ديگه! :4:

Hossein Azzurri
26th May, 2010, 10:51 PM
نماینگی پوما بعضا تی شرت های خوبی داره ولی گرمکن نداره

* از دو چیز دوری کن بابی
یکی نود 32 چون خیلی ضعیفه و اساسا اینترنت سکیوریتی به کار ما اینترنت بازا میاد که بهترینش kasper هست.سریال هاش رو من از asrejavan میگیرم
یکی هم اپدیت ویندوز چون ویندوز های ما همه کپیه و اپدیت خرابش میکنه و باگ میدازه تو ویندوز

Hamed
26th May, 2010, 11:13 PM
بدون آنتی ویروس نصب کن:4:مزه اش به همون ویروساشه:4:

امضام هم تقدیم به همتون:8::6:

unexi
26th May, 2010, 11:14 PM
....................

کتک میخوای یونسکو؟ :62:

Leonardo
26th May, 2010, 11:25 PM
بچه ها جائی سراغ دارید که ست گرم کن تمرینی سفید تیم ملی ایتالیا به علاوه تیشرت های سفیدشون (همینی که تنه کانا تو امضام هست) رو بفروشه؟
اگه از اون ایتالیائه که تن من بود (گرمکن شلوار) میخوای میتونی بری منیریه پیداش کنی. ایتالیا رو دو سه جا دیدم. اون تی شرت ها رو هم یا میتونی توی پاساژای سر میدون پیدا کنی یا بری مغازه علی دایی :4:

DakmaN
26th May, 2010, 11:38 PM
حسین تو احمداباد مشد یه فروشگاهی هستن رسمی ادیداس.البته گرونه.من یه توپ ارجینال خریدم 80 تومن.

ولی کاملا معلومه که نمایندگی رسمی و مستقیم از خوده ادیداس میاره.ازاونجا برو بخر یا اگه کسی رو نداری به امین اینتری بگو بره بخره:4:

من نارنگی پوس میکنم ولی نمیخوردم
منم سیب یه گاز میزدم بقیش رو ول میکردم:21:

Kopite
26th May, 2010, 11:51 PM
1- این شما و این هم اولین پست من در تاپیک جدید ، بله آقایون من تا وقتی قراردادم واسه سیزن جدید رسمی نشه نمیام اینجا پست بدم ، من یبازیگره حرفه ایم ، اولا که پول حرفه ای میگیرم ، دوم بعد بستن قرار داد میام بازی میکنم

2- قهرمانی اینتر رو به همه اینتری ها تبریک میگم ، قبلا هم گفته بودم جدا از مورینیو ، مجموعه ی فعلی اینتر خیلی جذابه از نظر مهره با یه کاپیتان فوق العاده مثه زانتی و مهره های قدیمی تر و بازیکنای تازه وارد و خوب تا حدود زیادی هم مدیونه مورینیو و خرید های عالیه این فصلشه ، ترکیب میلیتو ، اتوئو ، اشنایدر و پاندف واقعا جذابه و نمیشه مورینیو رو ستایش نکرد برای این یارگیری فوق العاده و اینکه چه سریع و منطقی دست کشید از پیاده کردن الگوی چلسی با کورشما و مانچینی .. کلا بعد بازی آدم تو دلش مورینیو و اینتر رو تشویق می کرد به خاطر کارشون و خوشبختانه مورینیو ژانگولر نکرد تو چشمون :4:

3- تولد میثم دست قیچی هم مبارک باشه ، امیدوارم در سال جدید از پست بچه ها بکشه بیرون قیچیشو :4:

4- برای مامان بهار هم آرزوی سلامتی دارم

5- اولا عنوان آفتاب سرخ کاملا تایید میشه ، بعد یه جوری روی این کسره ی آفتاب تایید می کردند که جدی من تا مدت مدیدی فکر می کردم عنوانش آفتابه می باشد :4: ولی فوق العاده با حال بود بازیش ، چه حالیه میداد وقتی دو نفره بازی می کردی و یکی حواسش به پشت بود یکی به جلو :4: ، از بازی هاییه که من لازمه از این تریبون از سازندش تشکر کنم ، اون کمیکس هم یکی دیگه از اون بازی هاست ، عالی بود طرحش ، هر چند که یه کم واسه من ترسناک بود اولش :4: واسه اون هم تشکر می کنم از دست اندرکارانش ، پوکاهانتاس و شیرشاه هم از دیگر بازی هایی بودند که وقتی ایده هاش یادم میاد تحسین می کنم سازندگانش رو

6- شما ، بله خود شما بیننده ارجمند ، خیلی خر می باشید

7- این قضیه ی ویروس یه مسئله ی خیلی انتزاعیه :4: ، حالا چه طور میشه یه چند تا ویروس هم کامپیوتر داشته باشه ؟ بعد چند وقت ویندوز عوض می کنی همه چیز حل میشه دیگه ، حالا هی آپ دیت کنید آنتی ویروستون رو

8- دیشب خواب دیدم که بابی و دروغی به من حمله ور شدند و منو ضرب و شتم نمودند ، حتی بابی در یک حرکت نا جوانمردانه دستمو گاز گرفت که همین طور خون بیرون می زد از دستم :cry: بعده این حرکت کات شد خواب به یه اپیزود دیگه و نفهمیدم اصن اینا چرا این کارو با من کردند ؟ آیا اینا عوامل مشتبی بودند ؟ آیا دور جدیدی از سرکوب ها در راهه ؟ آیا این خشم ایتالیایی هاست از ناکامی در جام جهانی ؟ یا دست اندازی یووه به لیورپول ؟
خلاصه بگم با اینکه دروغی کلاه به سر داشت و همش فقط سایشو می دیدم ، اما شناسایی شدید ، خودتون بیاید بگید چه مرگتون بوده ؟ :4:

9- برای جام جهانی آمادگی خودم رو برای عنواع و اقسام قمارها اعلام می دارم ، کلیه ی سفارشات مای ، جانی ، حیثیتی و این ها پذیرفته می شود . کسی نبود ؟ :butcher:

10- الآن من جوکر رو چلنج کردم با این پستم یا نه ؟ :4: بعد شما تا این لحظه خوندید این پستو ؟ ممنون میشم اگه این مسئله رو از طریق تلفن های برنامه و پیام کوتاه و انواع و اقسام پیام های دیگه به اطلاع برسونید ، فقط تلفن های دیگر سازمان رو اشغال نکنید :4:

11- نمی تونم دل بکنم از این ارسال ، از شما بینندگان عزیز ، واقعا ما هر چی داریم از محبت های شماست

12- لئو یعنی تو تو این فصل سال گرمکن می پوشی آیا ؟ بعد به نظر خودت خدا وکیلی خر نیستی ؟ :4:

13- عاشق اون لحظه ام که روی شونه هات بشینم ، حواست به من نباشه روی هیکلت چه خوبه :4: (http://www.youtube.com/watch?v=qtjPvd1ouW8&feature=player_embedded)
( البته اولی رو من دوست ندارم ، دومی ولی خوبه :4: )
(http://www.youtube.com/watch?v=qtjPvd1ouW8&feature=player_embedded)

SoulSiick
26th May, 2010, 11:57 PM
از تمرینات ایتالیا اینطوری برداشت شده که لیپی به ترکیب خط هافبک پیرلو-ده روسی-مارکیزیو علاقه مند شده ! :cry:

من تا این بچه رو بفرستم جام جهانی دق می کنم :cry:

Drughi
27th May, 2010, 12:00 AM
1- ا

8- دیشب خواب دیدم که بابی و دروغی به من حمله ور شدند و منو ضرب و شتم نمودند ، حتی بابی در یک حرکت نا جوانمردانه دستمو گاز گرفت که همین طور خون بیرون می زد از دستم :cry: بعده این حرکت کات شد خواب به یه اپیزود دیگه و نفهمیدم اصن اینا چرا این کارو با من کردند ؟ آیا اینا عوامل مشتبی بودند ؟ آیا دور جدیدی از سرکوب ها در راهه ؟ آیا این خشم ایتالیایی هاست از ناکامی در جام جهانی ؟ یا دست اندازی یووه به لیورپول ؟
خلاصه بگم با اینکه دروغی کلاه به سر داشت و همش فقط سایشو می دیدم ، اما شناسایی شدید ، خودتون بیاید بگید چه مرگتون بوده ؟ :4:

[/URL]

:lol::lol::lol::lol:
اقا من تکذیب میکنم .
تو که تاحالا منو ندیدی چی جوری خواب منو دیدی ؟ :lol: اصلا من نمیدونم تو دختری یا پسری :4: فقط بچه ها میدیدم بهت میگفتن کوپن :lol: ولی از این بابک همه کاری بر میاد میاد تو خواب بهت پیشنهاد بی شرمانه میده :22:

Kopite
27th May, 2010, 12:05 AM
دست من که نبود ، خودت اومده بودی تو خواب من ، بعد صورتت رو که ندیدم اصن ، بابک ولی هی صدات می کرد ، بابک خیلی شاکی بود ، نمی دونم شاید تو سیزن دو تو یه مثلث عشقی با هم رقیب بشیم ، ولی می زد ، خیلی محکم :cry: آخرش هم که لول خون آسام زد :cry: قاتللل

DakmaN
27th May, 2010, 12:08 AM
شانست گرفت یوفس نبود.وگرنه بعد از خوابت باید میرفتی حموم:4:

-سلاح بابی : دماغ

-سلاح یوفس : یوفوسیدن

- سلاح راضیه : رج

-سلاح سوسیس: سوسیس های زنجیره ای که به شکل لانچیکو در اومده

-سلاح میثم : قیچی

-سلاح بندی : داس

-سلاح ممد رونالدو : بیــــــــــــــــــــ ــــــــب

-سلاح حسن : بطری پادراتوس

- سلاح حامد : دمپایی

و....

Drughi
27th May, 2010, 12:10 AM
جون من بگو بابی منو تو خوابت چی صدا میکرد ؟ :lol: بگو بگو بگو ؟ :4: اگه گفته باشه دوغی خیلی نامرده :62: قول میدم این هفته باز هم جلوش هتریک کنم .:62:

Kopite
27th May, 2010, 12:15 AM
یه چیزایی می گفت که اگه بگم فقط میثم رو به زحمت میندازم :4:

یادم نیست اصن ، حسن می گفت احتمالا با دوغی و اینا :4:

آقا هیش کی از این تاپیک بیرون نمیره تا پرونده ی سو قصد به من بررسی بشه

Max J.Horovitz
27th May, 2010, 12:16 AM
Aدوتا عکس تیمیس بدستمون رسیده که در ادامه می بینید :

http://up.iranblog.com/Files/94dec68d5c224e5fa004.jpg

http://up.iranblog.com/Files/4109a24696d5435db96a.jpgسه تاش کردیم خیرش رو ببینید !

http://up.iranblog.com/Files/4c982fb6d7a64fb2b3ec.jpg

Hamed
27th May, 2010, 12:18 AM
بابی تو خواب هم ولمون نمی کنه:lol:

فراز بعد از مدتها اومد:6:جای امین کاکا و سیاوش خالی:cry:

DakmaN
27th May, 2010, 12:18 AM
http://www.theflagman.co.uk/images/P4190067.JPG

http://www.mikesjournal.com/July%202006/World%20Cup%20Football%20Champions%202006%20-%20Italy.jpg
http://www.acasports.co.uk/images/products/full/italy_football_shirt_away_neck.jpg

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/26027/italy---world-cup-ch_37044.jpg

http://img.en.china.cn/0/0,0,280,18442,500,500,12406bc5.jpg

اگه خواستین امضاها و اواتار ها تون رو یکی کنید اینارو من پیشنهاد میکنم :love01:

SoulSiick
27th May, 2010, 12:25 AM
فراز بعد از مدتها اومد:6:جای امین کاکا و سیاوش خالی:cry:

پسره ی بی حیا همینطور اومده تو چشای من نگاه می کنه میگه برگشتم انگار نه انگار :mellow:
(فقط برای ثبت در تاریخ و اطلاعات عمومی کسایی که نمی دونند بگم که، من با اصرار فراز اومدم پارسفوتبال ! :4: اگر از نعمت بزرگی چون من برخوردارید، به خاطر فراز بوده :4: )

اما سیاوش هم توی پرشین تول خیلی فعاله، مدیر یه بخشی هم هست. فقط اینجا نمیاد.

Hamed
27th May, 2010, 12:29 AM
پسره ی بی حیا همینطور اومده تو چشای من نگاه می کنه میگه برگشتم انگار نه انگار :mellow:
(فقط برای ثبت در تاریخ و اطلاعات عمومی کسایی که نمی دونند بگم که، من با اصرار فراز اومدم پارسفوتبال ! :4: اگر از نعمت بزرگی چون من برخوردارید، به خاطر فراز بوده :4: )

دستش درد نکنه:6:

آره،میدونم اونجاست!radiohead

نمیدونم چرا اینجا نمیاد!؟اما هیچ خبری از اون امین نامرد نیست:20:

S@eed
27th May, 2010, 12:31 AM
خدایی من یکی که دلم واسه امین یه ذره شده :cry: نامرد رفت یه دفعه دیگه هم پیداش نشد :cry:

Max J.Horovitz
27th May, 2010, 12:35 AM
یه عکس دشمن شکن نیز اضافه می نمائیم !
http://up.iranblog.com/Files/7ac25e2e9ecb40e89743.jpg

حالا جوکر و فراز می تونن با هم کل " دراز پست نویسی" بزارن ! حتی بنده در ادامه سیاست های کاریشون پیشنهاد می دم یه feat بدن که دهن مهن خواننده سرویس بشه رسما ! :21:

(حالا هی من نمی خوام از این الفاظ آقام ابول استفاده کنم شما نمی زارید ! ) فراز هم جزو اون آدمهای سوپرنوستالژیک پی اف ه

Hamed
27th May, 2010, 12:36 AM
^^^

زیزول،شکمه داره مهندسی میشه ها:4:

Hossein Azzurri
27th May, 2010, 12:42 AM
اگه از اون ایتالیائه که تن من بود (گرمکن شلوار) میخوای میتونی بری منیریه پیداش کنی. ایتالیا رو دو سه جا دیدم. اون تی شرت ها رو هم یا میتونی توی پاساژای سر میدون پیدا کنی یا بری مغازه علی دایی :4:
من اینی که تن لیپیه منتها سفیدشو می خوام

http://www.tehranpic.net/images/8diwa478iurl84zutb1.png

Kopite
27th May, 2010, 12:42 AM

:9:بی ادبی:9:
پس تو رو فراز انداخت تو شورت ما :4:

حالا جوکر و فراز می تونن با هم کل " دراز پست نویسی" بزارن ! حتی بنده در ادامه سیاست های کاریشون پیشنهاد می دم یه feat بدن که دهن مهن خواننده سرویس بشه رسما ! :21:

فرض کن بخوان بحث کالچوپولی بکنن اصلا :4:

-آره امین کاکا که خیلی خره :cry:

Hossein Azzurri
27th May, 2010, 12:54 AM
نیما باید ببرمت پارک طالقانی یه خورده با خودم بدونمت :15:

Max J.Horovitz
27th May, 2010, 12:56 AM
^^^
مرسی ولی قراره بعد از ظهرها با بابک بریم کلاس اروبیک ! :lol:

Hamed
27th May, 2010, 01:03 AM
^^^
مرسی ولی قراره بعد از ظهرها با بابک بریم کلاس اروبیک ! :lol:

بابک؟میخواد بره ایروبیک؟:rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol:: rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol::rofl:

امشب نمیدونم چه مرگمه!همه اش دوست دارم حرف بزنم:22:

Kopite
27th May, 2010, 01:06 AM
بابک؟میخواد بره ایروبیک؟:rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol:: rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol::rofl:

آره تازه امتحان تعیین سطحم دادند ، زیزول دو لول پائین تر از بابیه :4:

منم همین طور ، میخوام امشب تا سحر ترانه بافی بکنم :4:

DakmaN
27th May, 2010, 01:08 AM

اخه حرف نمیزنی.زر میزنی تو :4:

پ.ن:امشب نمیدونم چه مرگمه ! هم اش دوس دارم اسپم بدم:22:

ویزایش: چند تا اهنگ بی کلام توپ میخوام.از اوناکه وقتی میخوام درس بخونم باهاش کیف کنم.کی داره :cry:

L a V i N
27th May, 2010, 01:33 AM
1. خب الی جان نه اینکه با اون کودک فهیم احساس هم ذات پنداری میکنم واسه همون ! یه ریزه هم شک برم داشته نکنه ژوله زندگی منو داستان کرده بی اجازه !! http://smiley.ttaaeell.co.cc/russian/TAEL_SmileyCenter_Russian%20(30).gif کلآ این کتاب حقایق زیادی رو واسه من روشن خواهد کرد !

تازه یه تفریح علمی دیگه هم یادم اومد ! دوم سوم دبستان بودم هر شب گیر میدادم به بابام , هی میگفتم بابا هرچی کلمه سخت بلدی بگو بنویسم ببین درست مینویسم یا غلط !! این چیزا خیلی واضح تو ذهنم مونده ! هی میگم چقد فرهیخته بودم هی اشک تو چشام جمع میشه :cry: هی باز یادم میاد چقدر فرهیخته بودم هی باز بیشتر اشک تو چشام جمع میشه ! http://www.kolobok.us/smiles/artists/mother_goose/MG_45.gif

2 . کی اون برچسب رو چسبونده اون پایین ؟! دستش بالا که سرشو نشونه گرفتم !

3 . راستی واسه سیزن 2 یه شرط دیگه هم دارم ! از دیالوگ هام معلوم باشه که خیلی فرهیختم , گفتم که اینم لحاظ کنید . حالا به مرور هی که یادم بیاد هی میگم که هی بیشتر لحاظ کنید !

4 . یه چیز دیگه یادم رفت همون اولاش بگم ! تاپیک زدن "مبارک باد" داره ؟!! چیه هرکی تاپیک میزنه 6 صفحه ی اول پیام تبریک صادر میشه ؟!! هی با خودم میگم حالا دقیقآ چی "مبارکه" ؟!!

5 . دیگه اینکه هیچی دیگه , سلامت باشید !

Mauro Camoranesi
27th May, 2010, 02:22 AM
-یکی این کوپن و زولبیا رو از برق بکشه :62: اون مردک جوگیر کاکائو رو هم بزنه تو سرش تا با یک انسان معنوی مثل بابک درست برخورد کنه :62:

-ما که نبودیم فراز رو ببینیم ولی اومد بهش بگید خاک بر سر حمارت :62: بهش تاکید کنید خیلی خره چون احتمال داره یادش رفته باشه :62: اسمش هم دیگه فراز نیست ، غرفه هستش :62:

-رفته بودیم با کوپن ( ال کمپوتینو ) فوتبال سال پیش ، مردک دروازه خالی رو خوابوند بیرون :22: بندری سرش داد زد گفت چی کار میکنی ^&**)( و *&^%$%^&*)(_ و ()*&^%&*)( و :22: و ^&*) و بالاخره کوپن گفتش که من چپ پا هستم مثل آدم مینداختی رو پای چپم :22:

-ویندوز آپدیت کردم وای به حال نود 32 اگر باز بازی در بیاره :62:

-حرف زشت نزنید :62:

-اینجور که راضیه داره واسه سیزن دو طومار شخصیتی رو میکنه فکر کنم باید همسرش یه فردی با همچین مشخصاتی باشه : دارای یک همسر نسبتاً پیر ، عاشق انیمیشن ، دارای ایکس باکس 360 ، دماغ سر بالا ، عاشق خانواده ، مهربون ، مو بلند ، ابرو کمند ، چشم درشت ، پیشونی بلند ، فوق العاده با شخصیت ، اهل هنر ، یکم عصبی ولی خوش قلب مثل پرخاله و استیو مک کوئین و کلینت ایستوود .حالا اون فرد کیه دیگه من نمیشناسم فقط بگم که میگن از کامورانزی هم بدش میاد :22:

-یکی به زیزول بگه آدم بره زیر زمین نوار خالی گوش بده ولی وقتی میخواد دریبل زیدانی بزنه توپ رو ول نکنه دور بازیکن حریف بچرخه :lol: مردک من تازه میخوام برم از این ورزش هایی که تو آب میرقصن :22:

-خوبه من شش رو رد کردم و این هشته . ولی میخوام یه رقمی تموم نکنم یه وقت نگید خره :62:

-9 ! وجداناً حرفی ندارم ! خدا بگم ژوکر رو چیکار کنه چیز یاد بچه مردم داده :62:

-به عنوان حرف آخر میخواستم بگم که خاک بر سر یسری :22: اون موقع که کاپلو تو ایتالیا بود یسری میگفتن اه اه بو میده ، حالا ببینید چه نور چشمی بریتانیا شده :62: تازه همین الآن هم یسری بی وجدان میگن مربی نیست :22: :62: حقمونه ، ناشکری کردیم که لیپی نیست ، کارلتو ، دون فابیو و مانچو رفتن . پراندلی هم که میره بعد ببینم اون یه عده میخوان به دی کارلو گیر بدن یا گوئیدولین !

Mr.Maldini
27th May, 2010, 02:24 AM
تعطیل شد ... برین بخوابین میثم می خواد بیاد :62::62:

http://www.eshiraz.ir/img.php?imgfile=shares/bazyaft/gallery/alb12/0.jpg&percent=0.57&typ=image/pjpeg

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ItvObPJGiWCWkM:http://www.sarirupload.com/out.php/i10840_www.persian.be.jpg

http://saharlar.files.wordpress.com/2009/07/picture-087.jpg

Rossoneri
27th May, 2010, 02:31 AM
نیما چقدر فربه شدی:shok: وقت قربونی کردنته:4:

- من که هیچ افتخاری به ایران نمیکنم و اینکه چه موفقیتهایی کسب کنه و چه بلایی سرش بیاد اصلا برام مهم نیست !!! این عرق ملی هم ازش متنفرم !! کلا از اینکه بخوام به چیزی به نام ملیت و کشور و وطن تعصب داشته باشم متنفرم !!!

الحق که خری! حالا منم کلا به مرزهای کشوری و اینجور چیزا پایبند نیستم و برام مهم نیست، اما تا وقتی خودت، خودت رو و جایی که ازش اومدی رو به هیچ جات حساب نکنی، بقیه هم تورو به هیچ جاشون حساب نمیکنن!

کوولوش ثانی : هی به آنچلوتی فحش ناموسی میدم :4:

تو بیخود میکنی:N_aggressive (3):

1
9- برای جام جهانی آمادگی خودم رو برای عنواع و اقسام قمارها اعلام می دارم ، کلیه ی سفارشات مای ، جانی ، حیثیتی و این ها پذیرفته می شود . کسی نبود ؟ :butcher:

من آماده ام! البته روی ایتالیا نمیتونم هیچ شرطی ببندم، ولی شرط میبندم که اسپانیا هم طبق معمول هیچ کار خاصی نمیتونه بکنه:71:

بابک تو هم دیگه این جمله رو خزش نکن :biggrin:

Kopite
27th May, 2010, 03:21 AM
- همتون خوابیدید ؟ :cry: من می ترسم دوباره بخوابم این بابی و عوامل مشتبی بیاند سراغم :cry:

- بابی به هر حال اون اتفاقایی بود که واسه همه مهاجمای طراز اول پیش میاد ، همه هم که مثه تو ایروبیک نمی رند که دو پاشون قوی باشه :4: حالا جدی بیا یه هفته برنامه هامون رو هماهنگ کنیم با هم بریم که خواستی اینجا چیزی بگی دوباره اون تک به تکه رو نکنی تو چشم من :4:

- خوب کلوچه تو هم یه تیم وردار غیر ایتالیا ، بریم واسه مرحله ی بعدی مذاکرات :4:

-

D JoKeR
27th May, 2010, 03:39 AM
((تا باشد که مورد هدایت قرار بگیرید ))

قسمتی از ترانه

مبحث مورد اشاره

خوشگلا باید برقصن .
/
امربه معروف

ای قشنگتر از پریا — تنها تو کوچه نیا
/
نهی از منکر

مثل یک نورکوچولو اومدی و ستاره شدی …
/
اعجاز

دلم فقط تو رو میخواد …..
/
تارک الدنیا

برخیز شتربانان بربند کجاوه …..
/
جهاد

ای خانوم کجا کجا ؟
/
صیغه فضولی

برای روز میلاد تن خود – من آشفته رو تنها نذاری .....
/
رستاخیز - شفاعت

دارو ندارمو بگیر مال خودت مال چشات .
/
صدقه - انفاق

تو محشری از همه سری ......
/
ذکر

دلم هوس رطب کرده ......
/
روزه

یا منو ببر به خونتون یا بیا به خونه ی ما ...
/
جبر و اختیار

تو عزیزدلمی ، تو عزیزدلمی ، تو عزیزدلمی
/
حمد القلوب

پری پری الهی وربپری .
/
نفرین

یه یار خوشگلی دارم .
/
شکر زبانی

اگر اون مهندسه ، منم phd میگیرم .
/
علم اکتسابی

و به شوق فردا که تو راخواهم دید ، چشم به راه میمانم .....
/
انتظار فرج

دیگه دوستم نداری ، دیگه دوستم نداری .....
/
سعه صدر

ما میرم به بندر سی هوای یاران .
/
صله ارحام

افسوس که این مزرعه را آب گرفته .......
/
عذاب الهی

دهقان مصیبت زده را خواب گرفته ......
/
الضا لین

من وضو با نفس خیال تو میگیرم و تو را میخوانم ........
/
وضو طهارت – نماز

میرم از شهر تو و یه کوله بار خاطره ......
/
هجرت

بابا تو دیگه کی هستی ... دسته شیطونو بستی
/
ذنوب الشیاطین

آره . خودم فداتم ..........
/
شهادت

یه حلقه طلایی اسمتو روش نوشتم .... میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم
/
نکاح – حق الزوجین

یه امشب شب عشقه .... همین امشبو داریم
/
لیلة القدر

با هم پشت ما کوهه ، نمیترسیم ، نمیافتیم .....
/
وحدت

خداخدای مستون . خدای می پرستون . به حقه هر چی عشقه ما رو بهم برسون ....
/
دعا

بزن باران که دین را دام کردند ......
/
تحریف – بدعت

منو با خودت ببر ......
/
اهدنا صراط المستقیم

من به رفتن قانعم .....
/
قناعت در طلب

شب تولد عشق دلم رو هدیه دادم ....
/
زکات

دیوونه – دیوونه – دیوونه شو دیوونه
/
استهزاء

یه ماچ دادو دمش گرم .
/
اکرام ایتام

نمره ی بیست کلاسو نمیخوام ......
/
ایثار

منو تهدید میکنی ، که یه روز از پیشم میری ..
/
کظم غیض - مباهله

بگو منو کم داری بگو .
/
ادعونی استجب لکم

(( التماس دعا ))
===============
حالا یکی بگه ببینم این جمله چقدر صحت داره:
هرکی یارش خوشگله جاش تو بهشته:4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 07:04 AM
- فراز آمد خوش آمد :king: به همین مناسبت همه پاشین برقصین من نگاه کنم :4:

- نامردا ! :2: چرا فحشهام رو از من گرفتین ؟ دیدین کوپن خواب منو ندیده ؟ :2: واسه اینه که قدرتم کم شده ! :cry: وگرنه تو خواب حسابی ^&#^#*#)#& میکردمش :4:

کوپن ( ال کمپوتینو )
:lol::lol:
انصافا نویسنده کل فصول مجموعه بودن حقه خودته :lol:

الحق که خری! حالا منم کلا به مرزهای کشوری و اینجور چیزا پایبند نیستم و برام مهم نیست، اما تا وقتی خودت، خودت رو و جایی که ازش اومدی رو به هیچ جات حساب نکنی، بقیه هم تورو به هیچ جاشون حساب نمیکنن!

من کاملا به این جمله که " اصلا مهم نیست از کجا اومدی ! مهم اینه به کجا میری" اعتقاد دارم :4: همونطور هم که گفتم ایران و ملیت و افتخار و اینا به هیچ جام حساب نمیشه :4:

در ضمن ! خیلی حال میکنم به کارلتو فحش ناموسی بدم و در برم :4: اگه مردشی دعوا کن :4:

Carles Puyol
27th May, 2010, 09:56 AM
^^^^^^^^
با یوفوس کاملا موافقم ! منم از اونجایی که اومدم ..... حساب میکنم . وقتی اونجایی که هستی وقتی اونجایی که زندگی میکنی تورو به هیچ جاش حساب میکنه و هیچ کاری برات نمیکنه چرا اینجا بمونم ؟ چرا واسه اینجا کاری بکنم !
---------------------
منم پایه شرط بندیم . شرط میبندم اواتر امضا نیومدن تو فروم و............

samanrossonero
27th May, 2010, 10:46 AM
^^^^^^^^
با یوفوس کاملا موافقم ! منم از اونجایی که اومدم ..... حساب میکنم . وقتی اونجایی که هستی وقتی اونجایی که زندگی میکنی تورو به هیچ جاش حساب میکنه و هیچ کاری برات نمیکنه چرا اینجا بمونم ؟ چرا واسه اینجا کاری بکنم !
---------------------
منم پایه شرط بندیم . شرط میبندم اواتر امضا نیومدن تو فروم و............

آره برین و این مملکت رو بذارین دست این ضحاک ها بذارین روح کوروش کبیر در عذاب باشه..

http://www.ambedkartimes.com/Image/Cyrus_II.jpg

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 11:08 AM
این کورش و داریوش و اینا همش تاریخه !! من دارم الان تو حال زندگی میکنم !! زندگی خودم و خونوادم از کورش مهمتره ! یبار سوسیس یه حرف خوبی زد که مدتها دوست داشتم بگم , اینکه ملیتی که خوم حق انتخابش رو نداشتم به دلم نمیشینه ! هرجا بتونم زندگی راحتی داشته باشم میرم !! منم برم هیچ اتفاقی خوب یا بد واسه ایران نمیفته !

:4:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
27th May, 2010, 11:38 AM

اصلن کاری به این چیزا ندارم ولی من واقعا با دیدن اینکه 700 سال پیش یکی اومده این خونه هارو ساخته که بعدها مایه افتخار ما بشه می بالم.خوب تو در کل گفتی ما در جزء

Kafkaica
27th May, 2010, 11:39 AM
من آتیشم به اندازه ی یوفوس تند نیست ولی یکی دو سالی هست که با این نظریه ها تقریبا موافقم.
در گذشته تمدن بزرگی داشتیم قبول تو بعضی زمینه ها پیشگام بودیم قبول تو دوره ای که عرب ها حرف چندانی واسه گفتن نداشتن ما برا خودمون دم و دستگاهی داشتیم قبول.ولی به قول یوسف اینا واسه گذشته است مهم اینه که الان هیچی نیستیم یه جامعه ی فوق عقب مونده که هممون توش به یه نحوی افسرده و بیزاریم.خب تو این شرایط این تاریخ به چه درد من میخوره.هر روز یکی میاد یه جمله نسبت میده به کوروش و میگه:آره این رو کوروش کبیر گفته,جانم فدای این خاک پاک و این مرز و بوم.
ول کنین بابا,این تاریخ و تمدن در جای خودش ارزشمنده به شرطی که وضع الانمون هم قابل دفاع باشه که اصلا این طور نیست.

samanrossonero
27th May, 2010, 11:42 AM
درسته،اما مگه ما از نژاد این ضحاک صفت ها هستیم؟؟
ما برترین نژاد دنیا و متمدن ترین کشور جهان بودیم..
من که نمی تونم برم،شرایطش رو هم دارم و بابام هم چندبار بهم اصرار کرد برم واسه تحصیل اما من نمیتونم سرزمینم که اشغال شده رو ترک کنم..
هیچوقت نمیتونم اعراب رو ببخشم،همه چیز ما رو ازمون گرفتن.......

Hamed
27th May, 2010, 11:52 AM
درسته،اما مگه ما از نژاد این ضحاک صفت ها هستیم؟؟
ما برترین نژاد دنیا و متمدن ترین کشور جهان بودیم..
من که نمی تونم برم،شرایطش رو هم دارم و بابام هم چندبار بهم اصرار کرد برم واسه تحصیل اما من نمیتونم سرزمینم که اشغال شده رو ترک کنم..
هیچوقت نمیتونم اعراب رو ببخشم،همه چیز ما رو ازمون گرفتن.......

Are you a Racist?

samanrossonero
27th May, 2010, 12:01 PM
are you a racist? F**ck you

نه اما واقعیت اینه که ما بهترین نژاد دنیا رو داشتیم..
مردایی تنومند و قدرتمند و دلاور و باهوش و زنایی زیبا و بلند قد و هنرمند..
اینا همه موهبت های خدا بوده که به نژاد پرشین بخشیده و حالا هیچی ازش نمونده..
یه مثال:

فک کنین شما یه آدم زشت و فقیزین که هیچی ندارین و همسایه دیوار به دیوار شما یه پسر خوشتیپ و بسیار پولدار با خونه ای مثل قصره،شما اگه امکانش رو داشته باشین هم صورت پسررو خط میندازین هم خونش رو آتیش میزنین و ستند کسایی که مال و ملالش رو هم میدزدن..
تعراب همین کارو با ما کردن،یک کشور متمدن و خداپرست و یک نژاد استثنایی و برتر کنارشون بود و اونا با لباس هایی مندرس و قیافه های زشت داشتن سوسمار می خوردن و یک جرقه لازم داشتن خاک تخت کیان رو به توبره بکشن..

حالا هم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم چون نمی خوام بن یا اخراج بشم..
از سنترال کلابز واسه همین اخراج شدم..

Max J.Horovitz
27th May, 2010, 12:02 PM
چهار قرن دیگه میان از زیر زمین این تابلوهایی رو که تو در و دیوار مترو چسبوندن که "خوب باشیم و هستیم ، احترام بگذاریم و این حرفها" میکشن بیرون باخودشون میگن اینا عجب آدمهای نازنین و متمدنی بودند !

قضیه کورش و داریوش (و بقیه) هم یه چیزی تو همین مایه هاست ! کلا این بخش تاریخ رو زیاد نمیشه جدی گرفت!

samanrossonero
27th May, 2010, 12:04 PM
چهار قرن دیگه میان از زیر زمین این تابلوهایی رو که تو در و دیوار مترو چسبوندن که "خوب باشیم و هستیم ، احترام بگذاریم و این حرفها" میکشن بیرون باخودشون میگن اینا عجب آدمهای نازنین و متمدنی بودند !

قضیه کورش و داریوش (و بقیه) هم یه چیزی تو همین مایه هاست ! کلا این بخش تاریخ رو زیاد نمیشه جدی گرفت!

این دیگه از اون حرفا بود..
پس فیلم 300 میتونه حقیقت رو روایت کرده باشه با این تفاصیر تو..!!!

خیلی جالبه،اگه تو یکی از این کتابای تاریخی-اسلامی بنویسن فلان شیخ یا فلان اما از در وارد شدن و این جمله رو گفتن همه میگیم به به اما تاریخ و تمدن کشورمون رو نمیشه جدی گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

Kafkaica
27th May, 2010, 12:13 PM
مردایی تنومند و قدرتمند و دلاور و باهوش و زنایی زیبا و بلند قد و هنرمند..
اینا همه موهبت های خدا بوده که به نژاد پرشین بخشیده و حالا هیچی ازش نمونده..
یه مثال:

فک کنین شما یه آدم زشت و فقیزین که هیچی ندارین و همسایه دیوار به دیوار شما یه پسر خوشتیپ
اونا با لباس هایی مندرس و قیافه های زشت داشتن سوسمار می خوردن و یک جرقه لازم داشتن خاک تخت کیان رو به توبره بکشن..

سامان این چند تا جمله ات خیلی آزار دهنده استواقعا ظاهر آدمها اینقدر برات تفاوت ایجاد میکنه؟
خیلی اذیت میکنه.

samanrossonero
27th May, 2010, 12:16 PM
اون مثالم و اسه آدمای بربر صدق می کنه که در بربریت اعراب هیچ شکی نیست و ظاهر نژاد آریایی ما یک موهبت الهیه که باید بهش بالید و واسه من خیلی مهمه هرچند الان آدم با نژاد خالص رو به سختی میشه پیدا کرد و ملاک های برتری عوض شده..
اون زمان ظاهر زیبا و قدرت بدنی تو تمدن های نوپا خیلی مهم بوده و طبیعیم هست،هنوز نه کامپیوتر بوده نه دانشگاه و تحصیل...

آره کسری جان،یه قوم وقتی فرصت پیدا کنه دار و ندارم رو به تاراج ببره و نوامیس ایران زمین رو به عنوان غنیمت ببره و مردمم رو بکشه واسم ظاهر هم تفاوت ایجاد می کنه..

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
27th May, 2010, 12:28 PM
من آتیشم به اندازه ی یوفوس تند نیست ولی یکی دو سالی هست که با این نظریه ها تقریبا موافقم.
در گذشته تمدن بزرگی داشتیم قبول تو بعضی زمینه ها پیشگام بودیم قبول تو دوره ای که عرب ها حرف چندانی واسه گفتن نداشتن ما برا خودمون دم و دستگاهی داشتیم قبول.ولی به قول یوسف اینا واسه گذشته است مهم اینه که الان هیچی نیستیم یه جامعه ی فوق عقب مونده که هممون توش به یه نحوی افسرده و بیزاریم.خب تو این شرایط این تاریخ به چه درد من میخوره.هر روز یکی میاد یه جمله نسبت میده به کوروش و میگه:آره این رو کوروش کبیر گفته,جانم فدای این خاک پاک و این مرز و بوم.
ول کنین بابا,این تاریخ و تمدن در جای خودش ارزشمنده به شرطی که وضع الانمون هم قابل دفاع باشه که اصلا این طور نیست.
اصلن بحث حال نیست تو این تفاصیر و حرفی که من زدم که افتخار می کنم ایرانیم و ایرانی وجود داشته بحث شما هم متین ولی با این تفاصیر اگه از گذشته با اون همه افتخار رو سرافرازی به این مرحله رسیده باشیم شاید یه جای کار میلنگیده یا پدران ما باعث این مهم شدن یا ما غیر از این نیست !
ولی من افتخار می کنم مردممون باعث شدن خیلی از کشورای دنیا پا بگیرن خیلی از کشورا آرزوی زندگی ما رو تو اون زمان داشتن (اون زمان که ماها رو حصیر و فرش بودیم بقیه دنیا کجا بودن که حصرت مارو می خوردن ؟ و مثلا آجر آجر رو تو همین خوزستان ما رواج یافت که الان همه ادعا می کنن ماله ما بوده وخیلی چیزهای دیگه ...) اصلا مقایسه گذشته با حال برای ما جایز نیست
کشورای نوپا گذشتشون رو با حال مقایسه می کنن که پیشرفتشون رو نشون بدن

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 12:35 PM
- کتری من کجا آتیشم پُره ؟ :4: من اونا رو با روی باز و لب خندون و کمر رقصون گفتم :4:

من چندسالی هست که هیچ تعصب و توجهی به کشور و ملیت و این چیزا ندارم !! حالا جالبیش اینه همه میان میگن تو چه بی هویت شدی !!! خاک بر سرت ریده :4: {این ریده هم از خودم یاد گرفتن}!!

کلا میخوام بگم این همه عشق وطن به سینه زدن و کورش داریوش کردن و اسکندر و ... کردن هیچی واسه آدم نمیذاره !!!

- سیمان جان , تو هم اینقدر آتیشی نشو !! :4: کورش یه کاری کرد و بعدش هم مُرد ! الانم داره با هوریهای بهشتی حال میکنه !! :4: البته تو حرف زدن و نظر دادن و زندگی کردن کاملا مختاری و نه به من و نه به هیچ کس دیگه ای ربطی نداره !!

اون حرفت در مورد نژاد برتر هم اصلا قبول ندارم ! یجورایی بوی خودخواهی و غرور کاذب میده !

زندگیتون رو بکنین و اینقدر به یک مشت خاک که هیچیش به شما تعلق نداره دل نبندین ! :4: برین مثل کتری گیتاریست بشین یا برین مثل بابی تو یکی از مناطق خلوت و زیبای کشور مورد علاقتون , زندگی مورد نظرتون رو تشکیل بدین و حال کنین :4:

Mauro Camoranesi
27th May, 2010, 12:43 PM
-مهم اینه که الآن هیچ ( روی این هیچ چارلز دیکسون توی یکی از نوشته هاش خیلی تاکید میکنه ) چیزی ( میخواستم یه چیز دیگه بگم گفتم بی ادبیه و حرف زشت نزن و اینا :62: ) نیستیم ! همون مثالی هستش که نظامی میگه : گیرم پدر تو بود فاضل ، از فضل پدر تو را چه حاصل ! :22:

کلاً کشور خوبی بود ایران قبل از 1400 سال پیش ولی به مرور زمان سقوط آزاد کرد و اینا دیگه اگر بقیش رو بگم باز باید برم اونجا :22: حالا تو این شرایط دو راه وجود نداره بیشتر ، یا بمون درستش کن یا برو حالشو ببر :4: پس از اونجایی که ما بخوایم بمونیم دیگه عمرمون به حالشو ببر اینجا قد نمیده ، پس میریم :love01:

پ.ن : من الآن به گینه بیسائو و زندگی تو معادن ذغال سنگ کراچی راضیم تا اینجا ..... :62:

-ال کمپوتینو ، هر وقت خواستی بری فوتبال بگو چند روز جلوتر که منم برنامه بذارم بیام . میدونی که یکی از آقاهای جیگر من حضرت کانیزارس ( ع ) هستش :8: تو میشی ال کمپوتینو و من برات بیس میزنم تو اون جلو گند میزنی باز برات بیس میزنم تو میگی رو پای چپم من باز برات بیس میزنم :4:

پ.ن : آخه ^&*) ! :62: من نمیدونم شیشه نوشابه تو تمرین تیم ملی چیکار میکرد که پای کانیزارس رو برید تا جام جهانی 2002 رو از دست بده :62:

پ.ن : چشمت در اومد کولوشه صدام کن :62:

-واسه امروز و فردا که تعطیلی هستش یه ایده ای چیزی بدید بینیم با :62: من از کودکی عاشق روز پنجشنبه بودم و از دوشنبه متنفر ! یادش بخیر سال پیش یه کنفرانس گذاشتیم با این اراذل و اوباشی مثل کوپن ، زیزول ، یوفوس و بندری و شاید یکی-دو شخصیت یوفوسیده دیگه خیلی حال داد :4: سیاوش هم بعدش بهمون ملحق شد . اگه بدونید اونجا چه حرف های &^%^&*) و )*&^%$%^&*)( زدن بهم اینا که اینجا جو فرهنگ و معرفت اسلامی گرفتتشون :22:

پ.ن : یکی نیست بگه واسه تو که همیشه تعطیلیه این وسط چی میگی :hey: :18:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
27th May, 2010, 12:43 PM
- کتری من کجا آتیشم پُره ؟ :4: من اونا رو با روی باز و لب خندون و کمر رقصون گفتم :4:

من چندسالی هست که هیچ تعصب و توجهی به کشور و ملیت و این چیزا ندارم !! حالا جالبیش اینه همه میان میگن تو چه بی هویت شدی !!! خاک بر سرت ریده :4: {این ریده هم از خودم یاد گرفتن}!!

کلا میخوام بگم این همه عشق وطن به سینه زدن و کورش داریوش کردن و اسکندر و ... کردن هیچی واسه آدم نمیذاره !!!

- سیمان جان , تو هم اینقدر آتیشی نشو !! :4: کورش یه کاری کرد و بعدش هم مُرد ! الانم داره با هوریهای بهشتی حال میکنه !! :4: البته تو حرف زدن و نظر دادن و زندگی کردن کاملا مختاری و نه به من و نه به هیچ کس دیگه ای ربطی نداره !!

اون حرفت در مورد نژاد برتر هم اصلا قبول ندارم ! یجورایی بوی خودخواهی و غرور کاذب میده !

زندگیتون رو بکنین و اینقدر به یک مشت خاک که هیچیش به شما تعلق نداره دل نبندین ! :4: برین مثل کتری گیتاریست بشین یا برین مثل بابی تو یکی از مناطق خلوت و زیبای کشور مورد علاقتون , زندگی مورد نظرتون رو تشکیل بدین و حال کنین :4:
من می خوام بدونم چطور تو جایی که بهش تعلق نداریم زندگی می کنیم :4:
یه پدر زمانی که تشکیل خانواده میده تمام تلاشش رو می کنه بهترین ها رو برای فرزنداش هدیه بده در زمان قبل هم اگه پدران جدمون تلاشی کردن برای نگه داشتن این خاندان بوده
من نمی دونم شما چرا انقده میپیچونین نه گذشته رو قبول داریم نه الان حقیقتمون رو (البته این خطاب به خودت نبودا به دل نگیر)

Leonardo
27th May, 2010, 12:44 PM
منم با اینکه ایران کنونی جذابیت زیادی برام نداره و ترجیح میدم اینجا نباشم، اما نظرم به نظر سامان نزدیکتره. اینکه با مثال تابلوی مترو بخوایم توی پیشینه تاریخی ایران شبهه بندازیم، کار فوق العاده شرم آوریه. من نژاد پرست نیستم، اما حق دارم که بابت نابودی تاریخمون از دست خیلی ها شاکی باشم. خوش خیالی، توهم، و بی خیالی یه عده اکثریت همیشه باعث شده که ایران قرن به قرن درجا بزنه. من تعصبی نیستم، اما حداقل یه مقداری غیرت دارم نسبت به جایی که هر چند بخاطر جبر جغرافیایی توش به دنیا اومدم و بزرگ شدم.

Carles Puyol
27th May, 2010, 01:02 PM
گفتنی ها رو بچه ها گفتن .
ولی یک نکته زمان داریوش و کوروش ایران بهترین بوده درست ولی به من و شما چی میرسه ؟ اونا عشق و حالشونو کردند بزرگیشون رو کردند ولی به منو تو چی ؟ منو تو چی کار کنیم ؟ الان میریم کشورهای دیگه میگیم ما ایرانی هستیم به عنوان یک تروریست یا فراری میشناسن ! اینه افتخار منو تو ؟
هر چی بودیم بودیم ولی الان چی هستیم؟

-------------
اینم بگم من هم کوروش بزرگ و داریوش رو بهشون افتخار میکنم همونطور که کشورهای دیگه بهش افتخار میکنند .

Kopite
27th May, 2010, 01:06 PM
-ال کمپوتینو ، هر وقت خواستی بری فوتبال بگو چند روز جلوتر که منم برنامه بذارم بیام . میدونی که یکی از آقاهای جیگر من حضرت کانیزارس ( ع ) هستش :8: تو میشی ال کمپوتینو و من برات بیس میزنم تو اون جلو گند میزنی باز برات بیس میزنم تو میگی رو پای چپم من باز برات بیس میزنم :4:

-واسه امروز و فردا که تعطیلی هستش یه ایده ای چیزی بدید بینیم با :62: من از کودکی عاشق روز پنجشنبه بودم و از دوشنبه متنفر ! یادش بخیر سال پیش یه کنفرانس گذاشتیم با این اراذل و اوباشی مثل کوپن ، زیزول ، یوفوس و بندری و شاید یکی-دو شخصیت یوفوسیده دیگه خیلی حال داد :4: سیاوش هم بعدش بهمون ملحق شد . اگه بدونید اونجا چه حرف های &^%^&*) و )*&^%$%^&*)( زدن بهم اینا که اینجا جو فرهنگ و معرفت اسلامی گرفتتشون :22:

مرض :4: خوبه من بهت تا حالا گل زیر طاقم زدم :4:

- آره اون کنفرانس از کنفرانس برلین هم بی شرمانه تر بود :4: هنوز هنجار شکنی هایی که اون جا شد روح منو عذاب میده :4:

DakmaN
27th May, 2010, 01:19 PM
- منم تقریبا همینطورم.ببینید.الان خیلی یها میگن اروپا همه چی داره و به هر چیزی که خواستن رسیدن.ولی به چه قیمتی؟به قیمت دزدیدن منابع طبیعی کشور های دیگه ؟به قیمت عقب انداختن حسرت گذاشتن به دل جوون های کشور دیگه؟

الان من اصلا از ایران راضی نیستم.اما از اینکه ایرانی ام خوشحالم.همینکه ما هم میتونستیم مثه اروپایی زمانی که ابر قدرت بودیم ، بریم نفت و طلا کشور های دیگه رو بدزدیم و اینکارو نکردیم خوشحالم !

در همین حال هم که ایران این همه در جا میزنه ، تو تحریم هستیم ولی داریم با امریکا و ... اینا مبارزه میکنیم ! دقت کنین.الان مثلا تو همین هسته ای ایران حتی از یک مهندس غیر ایرانی کمک نگرفته.یعنی نذاشتن.ولی بقیه کشور ها چی؟

همین روسیه(اگر که اشتباه نکنم) ماهوارش رو هند پرتاب میکرد !

اما ایران با همین دست و بال بسته ، تونست انژی پارس رو درست کنه.ماهواره هوا کنه و هسته ای رو پیدا کنه و تو زمینه سلاحات هم پیشرفت کنه !

اما اینو دوباره بگم که اصلا از وضع کنونی راضی نیستم.به نظرم بدبختی ماها فقط یه دلیل داره.اینه که هر بی لیاقتی رو مسوول میکنن !

بزارید یه ماجرا براتون بگم.البته نمیخوام از بابام تعریف کنم ها نه.ولی میخوام بدونین که چه قدر کارکردن تو ایران با این لاشی های مفت خور سخته !

ما وقتی مشهد بودیم، بابام رئیس دیتا مشهد بود.چند تا از این اراذل های احمق شده بودن مسوول ! به خدا من خودم شاهد بودم که ساعت 10 صبح فقط صبونه میخوردن و به هیچ مراجعی جواب نمیدادن.وقتی هم یکی یه طرح خوب میداد سنگ مینداختن جلو پاش.

بابام جلوشونو تا حدودی گرفت.اما اگر بدونید بابام چه قدر سختی گرفت.خدا شاهده هر روز دعوا بود و ما شاید دوسال نفهمیدیم پدری هم داشتیم.هفت صبح میفرت و 9 شب میومد خونه با اعصابی تخمی که همش واسه همین دعوا ها و جنجال ها بود.

بعدش که ما انتقالی گرفتیم بجنورد (پسر عموم قبلا تو اداره بابام کار اموز بود) یه روز میخواست بره اداره ولی همون احمق ها به نگهبانی گفته بودن راش نده !!!

الان هم که اومدیم بجنورد ، بابام شده بود هیئت مدیره مخابرات استان.مدیر عامل و هیئت مدیره های دیگه یکی از یکی بدتر.طوری که مخابرات خراسان شمالی از نظر در امد اخرین بود تو کشور ! بابام میگفت که من مثلا با بانک صادرات حرف زدم که اگر قبض ها رو اونا بگیرن ، ازمون کارمزد نگرین و این یعنی ماهی صد و ده میلیون به نفعمون.ولی احمقا بازم صدو ده میلیون پول میدادن !!!(البته دقیقش یادم نی ولی یه چیزی تو همین مایه ها بود)

الان که شده مدیر عامل، به خدا صبح ساعت 7 و نیم میره شب ساعت 10 میاد خونه.

همین هفته پیش هم یه دعوا کرده بود.یه احمق پیمانکاری به عادت مدیر عامل قبلی که خری بوده که هر کی هر چی خواسته خورده ، اومده بوده از بابام بیشتر پول بگیره ولی بهش نداده.تو دفتر فوش خوار مادر داده ! بابام پاشده گلاویز بشن همکارا جدا کردن !!!!

ببینید اینه وضعه کشور ما.بابام میگفت که یه استادی داشتن میگفته :

"وقتی تعداد دیوونه ها از عاقلا بیشتر بشه،همین دیوونه ها عاقلا رو زندانی میکنن "

شده حکایت کشور ما.یکی هم که پیدا میشه اباد کنه ، جلو شو میگیرن.البته بابام تو همین مدت کم سرویس هوشمند و قصه گو و... اینا رو راه اندازی کرده و تو کشور هم هوشمندش اول شده و از کردستان هم دعوتش کرده بودن اونجا هم را بندازه !

اینا رو نگفتم که از بابام تعریف کنم.فقط گفتم که ببینید تو کشور ما چه خبره ! واقعا درست کردن این کشور عمر نوح میخواد و صبر ایوب !

Hossein Azzurri
27th May, 2010, 01:19 PM
فوتبال خواستید بیاید امار بدیدا

samanrossonero
27th May, 2010, 01:21 PM
؟ الان میریم کشورهای دیگه میگیم ما ایرانی هستیم به عنوان یک تروریست یا فراری میشناسن ! اینه افتخار منو تو ؟
هر چی بودیم بودیم ولی الان چی هستیم؟

چی و کی باعث شده ما اینجوری بشیم و به اسم تروریست و فراری بشناسنمون؟؟

Leonardo
27th May, 2010, 01:27 PM
بچه ها هر کاری میکنید فقط حواستون باشه بحث الکی بالا نگیره و ثیاثی هم نشه! :4:

همتونو قربون :love01:

unexi
27th May, 2010, 01:44 PM
بچه ها هر کاری میکنید فقط حواستون باشه بحث الکی بالا نگیره و ثیاثی هم نشه! :4:

همتونو قربون :love01:

می خوای بری؟ خسته شدی؟ :11:
برو عزیزم من از این به بعد مدیریت ایتالیا رو به عهده میگیرم
این قوانین منه
کسی که نمی تونه پست بده محرمانه نیاد پستش حذف میشه.

1- تو هر پست باید یه فحش بی نام وسی باشه.
2- زیر امضای افراد شرکت کننده در محرمانه یک عکس بی نام وسی باشه.
3- اواتار بچه های محرمانه باید هنری باشه.
4- هر فرد در هر روز فقط حق 3 پست در محرمانه داره.
5- نفری هزارتومن از افراد محرمانه میگیرم میدم به افراد شرکت کننده در مسابقات پیشبینی جام جهانی.
6 - هر فرد محرمانه باید هر 2 روز یک بار عکس چیز دار بزاره وگرنه پست هاش حذف میشه
و 7 و 8 و 9 و 10 هم بعدا اعلام میکنم. من همیشه آدم با نظم ی بودمو طبق قوانین خاصی زندگی کردم.

samanrossonero
27th May, 2010, 01:56 PM
چی چیو بره؟؟؟
داشت پاهامونو میبوسید که بحث رو اونورکی نکنیم..:rofl:

غلط کردی! :62:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 02:00 PM
- احسان لاتزی :4: من کاری به گذشته و پدر مادر و جدم ندارم !! من به خودم کار دارم ! :4: در ضمن من به ایران هم بی احترامی نکردم :4: فقط گفتم که ایران واسه من اونقدرها ارزش نداره !

- خشتک تو چی میگی ؟ چرا مدیریتت رو همه جا به رخ میکشی ؟ اح اح ! برشا هم که 3-0 از پادوا عقبه !!! سولاخ !

- یونسی ! قوانینت خوبه !! اما ببین منو به چه روزی انداختن !! :2:

DakmaN
27th May, 2010, 02:14 PM
- احسان لاتزی :4: من کاری به گذشته و پدر مادر و جدم ندارم !! من به خودم کار دارم ! :4: در ضمن من به ایران هم بی احترامی نکردم :4: فقط گفتم که ایران واسه من اونقدرها ارزش نداره !

- خشتک تو چی میگی ؟ چرا مدیریتت رو همه جا به رخ میکشی ؟ اح اح ! برشا هم که 3-0 از پادوا عقبه !!! سولاخ !

- یونسی ! قوانینت خوبه !! اما ببین منو به چه روزی انداختن !! :2:
منم موافقم.خیلی ضایس اینجوری.یه فوش ریـــ ــدن نمیشه بدی :2:

یه ستاد حامیان یوفس را میندازیم.هر کی پایس اعلام امادگی کنه که یه تظاهرات محکم تا اخر شب جلو دفتر رسمی بندی را بندازیم :22:

هر کی هم خواست جلو مونو بگیره سرویسش میکنیم.حتی این بیسیم :offtopic:

استقلال ، ازادی ، فوش های اونجوری !!!

samanrossonero
27th May, 2010, 02:38 PM
من پایم ممد..

ای خشتک دروغگو 63 درصدت کو؟؟:362:

Leonardo
27th May, 2010, 02:43 PM
یه خورده جو رو فرهنگی هنری کنم! :whistle:

عکس روز نشنال ژئوگرافیک! :4:

قورباغه رفته روی درخت و لامپ روشن رو بلعیده و شکمش روشن شده! :4:
البته بعدش عکاس میاد لامپ رو در میاره و به قورباغه هه میگه دیگه اینو نخور، اخه! :4:

http://up.iranblog.com/Files/e58af27d69454c75b72f.jpg

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 02:58 PM
آخی ! چقدرم خوشگل خوردش :5: تا حالا قورباغه رو از این زاویه ندیده بودم !! مظلومیتش به بیسیم رفته ! نازی :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 04:31 PM
دادگاه جدید هم با "مدرک جدید علیه اینتر" ... "مدرک موجی و اثبات خلاف بودن ادعای میلان و کارلتو" ... "شهادت مانچینی و حرفهای دوپهلوی مانچینی" تمام شد !

این بود اهم اخبار ... ! :4:

Leonardo
27th May, 2010, 04:54 PM
بچه هـــــــــــــــا!!!!!! :whoow:

http://up.iranblog.com/Files/e59f007fd8aa4acd8cd8.gif

http://www.pic4ever.com/images/4yajuyo.gif

samanrossonero
27th May, 2010, 04:56 PM
بچه ها بیاین یه کار جدید بکنیم..
بازیگرای محبوبتون رو بذارین تو پستتون،اوکی؟؟
حداکثر 5تا ایرانی و 5تا خارجی

خارجی:

http://www.topnews.in/light/files/russell-crowe.jpg
http://godessofsmallthings.files.wordpress.com/2009/12/mel-gibson-smile.jpg
http://snarkerati.com/movie-news/files/2008/07/tom-hanks-picture-1.jpg
http://gonzo22.files.wordpress.com/2008/07/jean-reno.jpg
http://evolveent.files.wordpress.com/2009/07/nicolas-cage-picture-2.jpg

ایرانی:

http://www.fajrfestival.ir/28th/pe/images/stories/pic-news/mashayekhi.jpg
http://www.picestoon.com/out.php/i25424_01.jpeg
http://www.cinegah.com/NewsImages/Parviz-Parastuee-8-2-87-b.jpg
http://www.loo3.com/bazigaran/akbar%20abdi/akbar%20abdi%20%281%29.jpg
http://i8.tinypic.com/8axxmjl.jpg

Kopite
27th May, 2010, 05:23 PM
بچه هـــــــــــــــا!!!!!! :whoow:

http://up.iranblog.com/Files/e59f007fd8aa4acd8cd8.gif

http://www.pic4ever.com/images/4yajuyo.gif

دوربین مخفیه؟ :cry:

میخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااام

=-=-=-=-=-=-
http://www.parsfootball.com/anjoman/showpost.php?p=590953&postcount=158

10 کاربر از پست مفید Kopite سپاس کرده اند . ★.JU.V.E.N.T.US.★ (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=2099) (امروز), Drughi (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=8905) (امروز), Friend (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1414) (امروز), Hamed (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1631) (امروز), KAKA (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=11) (امروز), Leonardo (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=2671) (امروز), MAMAD RONALDO (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=3955) (امروز), Rossoneri (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=715) (امروز), S@eed (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1791) (امروز), SoulSiick (http://www.parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1553) (امروز)

ای قربون این پستای مفید خودم برم :cry: شما هم از حسادت بمیرید :4:

Kafkaica
27th May, 2010, 05:41 PM
بچه ها من یه بار که قبلنا داشتم با امین چت میکردم نمیدونم چی شد به یه آدم احمقی,مثلا شما فرض کنین هیتلر گفتم بیشور.تا 7 شبانه روز داشتم پیشش توبه میکردم که منو به خاطر این گستاخیم ببخشه.
امین جون اگر چه بازگشتت باشکوه نبود(آخه آدم با تشکر از اون که که(معنی که که رو که نمیدونی خدا رو شکر.ها؟)ابراز وجود میکنه؟)

به هر حال محرمانه به زودی به لوژ خانوادگی تبدیل میشه.جا واسه مجردای بیتربیت نیست!:lol:

AmirSaeid
27th May, 2010, 06:04 PM
هر چند من فعال نیستم زیاد توی محرمانه:nea: ولی خوب بچه ها رو همه میشناسم:friends: . امیدوارم به زودی امین و سیاوش و فراز رو اینجا ببینیم:buba: . بازگشت شون در آستانه جام جهانی ، میتونه خیلی بحث های فرازی:yes:(معرف حضور هستن دیگه) رو اینجا راه بندازه !
حالا مرد میخواد بیاد اینجا و درباره ایتالیا بد بگه :jt5o21:(تا فراز حسابش رو برسه)

راستی من از یوفوس (شرمنده یوسف جان:sorry:) درباره حرفهای یه خورده بد حمایت میکنم :friends:.(یوفوس از حرفهای یه کم بد شروع میکنیم تا به همون جای قبلی برسیم:laugh:)

آقا موشه
27th May, 2010, 06:09 PM
بچه ها بیاین یه کار جدید بکنیم..
بازیگرای محبوبتون رو بذارین تو پستتون،اوکی؟؟
حداکثر 5تا ایرانی و 5تا خارجی
خارجی:

ایرانی:

من بگم؟ :cry:

خارجی:
http://up.iranblog.com/Files/8fb76739452944eeb5ad.jpg
http://up.iranblog.com/Files/e443594977e64931b972.jpg
http://up.iranblog.com/Files/5b82cbd6ac9442498d4d.jpg
http://up.iranblog.com/Files/d2ebc3e820614ea7b8cd.gif
http://up.iranblog.com/Files/c0ea9a7f77e4478597b2.jpg

من زیاد به بازیگران ایرانی اعتقاد ندارم اما:
ایرانی:

http://up.iranblog.com/Files/2f601474ded842fc9575.jpg
http://up.iranblog.com/Files/a2a27a81fe844e8cabe1.jpg

Kafkaica
27th May, 2010, 06:36 PM
Oh my god!
فراز اومد؟این سوسیس یه چیزی نوشت من درست نفهمیدم چی میگه تا اینکه الان رام به تاپیک یوونتوس افتاد:104:
Oh maman!!
من برم ببینم چه خاکی باید تو سرم کنم.شماها نمیفهمین.من بیچاره شدم:4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 07:01 PM
- امیرسعید :cry: تو پر از عشق و محبت و شور بودی و هستی :cry: هیچوقت این محبتت یادم نمیره :cry:

با اجازه امیرسعید : ریدم به ریخت گوه بیسیم :4: آه ه ه ه ه ! چه حالی میده بعد از ترک کردن یه پـُـک بزنی ! :4:

- کتری تو یهو چه مرگت شد ؟ چرا اینقدر شلخته و هراسون پست میدی ؟ چیزی توت گیر کرده ! :4:

- آخرین خبر رسیده از اصفهان : کوپن که که از شدت خوشحالی (به خاطر پست بالا) بدون لباس مسیر 33 پل تا پل خواجو رو پیاد دوید و مورد تعرض تعداد بیشماری توریست و همشهریهای جانسوز شد !! حال کوپن در حال حاضر بسیار عالی گزارش شده است !!

- چرا فراز دوباره غیبش زد ؟ :cry: وای آخ ... دوباره قلبم اووت کرد !!! وای ننه ! اون قرصامو بده !!! آآآآخ ! :4:

Hamed
27th May, 2010, 07:17 PM
که که جوگیر نشو:62:اولین تشکرش رو زیر ارسال من زده:cry:

★.JU.V.E.N.T.US.★ (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=2099) (امروز), Drughi (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=8905) (امروز), ELI PERSPOLISI (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=193) (امروز), KAKA (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=11) (امروز), Kopite (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=36) (امروز), Leonardo (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=2671) (امروز), MAMAD RONALDO (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=3955) (امروز), Rossoneri (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=715) (امروز), S@eed (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1791) (امروز), SoulSiick (http://parsfootball.com/anjoman/member.php?u=1553) (امروز)

امین کجا بودی؟:20:

یه ارسال بکن لااقل:2:

DakmaN
27th May, 2010, 07:23 PM
خوب بچه ها :butcher:

تا حالا این تعداد نفرات ستاد یوفوس به (بزارید حساب کنم )

!@#$%^^& + $%####^%$+ @$!$!$!@$% × @!$!@$! = .............

خیلی شده :butcher: . هر کی مونده سریع بیاد اعلام امادگی کنه وگرنه یوسف به من زنگید گفت هر کی سره راه باشه بدون شک سرنوشتش میشه مثه !@$%^^&*^%

خیلی وقت نمونده:butcher: .

یوفس در سخنرانی ساعاتی پیش در جمع حامیان خود اعلام %$^&*$# کرد و متذکر شد فقط 2 ساعت دیگر فرصت باقیست ! امروز حواســـــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــان را بیشتر جمع کنید !

سپس هوادار پر شور یوفس که شدیدا هم سر پردردی داشتن به خیابان ها ریخته و دادن شعار هایی همچون "بندی خشتک پاره هی هی هی هی " بنده خشتک پاره هی هی هی هی " یا شعارهایی مثه "میثــــم کـــــــــ ــــــو* پاره ما داریم می اییم " " میثــــم کـــــــــ ــــــو* پاره ما داریم می اییم" قدرت خود را به نمایش گذاشتند.

هر کس میخواد زنده بمونه فقط 2 ساعت دیگه فرصت داره :butcher:

ستاد حامیان فس فس

فعلا یوفس به اونجام :4:.هوادار در مقابل هوادار رو بچسب :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 07:45 PM
- با تشکر از ممدولی وزیر دست راستم ! :4: هر کی نیاد تو گروهمون عینهو خشتک و بیسیم بی هویتش میکنم ! یالا فحش بد بد بدین !! از اون بد بدا !!! یالا !! :4:

- وختی خشتک گشنه است و هووول میزند !
http://img.vasva3.com/images/281acid_picdump_06_tn.jpg (http://img.vasva3.com/view.php?filename=281acid_picdump_06.jpg)

- وااااای چقدر ناز این !!! اسمش رو میذارم بابی کوشولو :11:
http://www.imageurlhost.com/images/qzgc9u8rpbkoj5h5p7m6_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=qzgc9u8rpbkoj5h5p7m6.jpg)

SoulSiick
27th May, 2010, 07:53 PM
در مورد بحث امروزتون راجع به ملیت و ایرانیت !

به تاریخ 2500 ساله ایران می بالید ؟ گیریم 2000 سال پیش 2 تا دونه شاه خوب پیدا شد تو این کشور. بقیه این 2500 سال چی ؟ کجای این تاریخ افتخار داره ؟ چقدر این "ایران برتر" دست مغول ها بود ؟ چقدرش دست ترک ها بود ؟ ( بیشترین پادشاهان ایرانی پادشاهان ترک بودند)، چقدر ازین نژاد برتر دست عرب ها بود ؟

وقتی خود ایرانی ها روی کار بودن چقدر این نژاد برتر بودنش رو نشون دادن ؟ اگر عرب ها رو پلید می دونید، بد نیست بدونید پادشاهان و حکومت ها و فرهنگ های 100 برابر کثیف تر از هر نژاد دیگه ای توی این تاریخ 2500 ساله بوده ! نژاد برتر رو وقتی میشه خوب درک کرد که ساسانی ها با مادرشون می خوابیدن تا خونشون به خون دیگری آلوده نشه !

Rossoneri
27th May, 2010, 08:02 PM
من فکر میکردم خودم آدمی هستم که از وطن پرستی و بی هویتی و این چیزا هیچ بویی نبردم، آخه این چیزیه که همیشه تو خانواده بهم میگفتن، ولی با خوندن نظرات بعضی از شما دوستان گلم در اینجا دقیقا متوجه شدم چرا وضعیت ما ایرانی ها این روزا اینیه که الان هست و شما ازش مینالید! آخه وقتی خودمون برای خودمون تاسف میخوریم و همه چیزمون رو زیر سوال میبریم (حالا درست یا غلط) دیگه از بقیه چه انتظاریه، نکنه میخوایم اونا بیان واسه ما فرهنگ و تاریخ بسازن؟ آخه همین کشورهایی که من و شما الان قربون و صدقه اش میریم مگه چی بودن؟ کی به اینجا رسوندشون جز مردم خودشون؟ مگه ژاپن چی بوده که الان این شده. همینطور کشورهایی اروپایی و آمریکایی.

چه بحث بیخود و بی فایده ای! نمیدونم چرا یه دفعه دلم اینقدر پر شد!:22:

اوه اوه، رضا هم وارد بحث شد، الان در بهترین حالت در تاریخ زیر افغانستان قرار میگیریم:4:

Kafkaica
27th May, 2010, 08:05 PM
در مورد بحث امروزتون راجع به ملیت و ایرانیت !

به تاریخ 2500 ساله ایران می بالید ؟ گیریم 2000 سال پیش 2 تا دونه شاه خوب پیدا شد تو این کشور. بقیه این 2500 سال چی ؟ کجای این تاریخ افتخار داره ؟ چقدر این "ایران برتر" دست مغول ها بود ؟ چقدرش دست ترک ها بود ؟ ( بیشترین پادشاهان ایرانی پادشاهان ترک بودند)، چقدر ازین نژاد برتر دست عرب ها بود ؟

وقتی خود ایرانی ها روی کار بودن چقدر این نژاد برتر بودنش رو نشون دادن ؟ اگر عرب ها رو پلید می دونید، بد نیست بدونید پادشاهان و حکومت ها و فرهنگ های 100 برابر کثیف تر از هر نژاد دیگه ای توی این تاریخ 2500 ساله بوده ! نژاد برتر رو وقتی میشه خوب درک کرد که ساسانی ها با مادرشون می خوابیدن تا خونشون به خون دیگری آلوده نشه !
آقا رضا,بچگی کردن شما از سر تقصیراتشون بگذر!چقدر عصبانی!خیلی عصبانی!خیلی!

یونتوسیها لطف کنند فراز رو با وانت از اون تاپیک بیارن اینور من ببینم چه خاکی باید تو سرم بریزم.

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 08:32 PM
کولوش جان ! :4: حقیقتو باید پذیرفت ! و البته اینکه هر کی یه نظری و انتخابی داره و بعدش هم اینکه بحث ملیت و هویت و وطن و ... یه بحث بی فایده است !!

اینکه تاریخ چی بوده و فلانی کی بوده همش گذشته ! بالیدن و اسم بردن و اینها هم همش حرف هست و بی فایده!

نژاد برتری وجود نداره ! اینا همش خودخواهیه از نظر من !!

با حرفهای رضا هم موافقم , در کل ترجیح میدم من رو به قول خودشون بی هویت و بی ملیت بخونن تا بخوام یه ظاهر وطن پرست و با هویت مسخره از خودم بسازم !

Mauro Camoranesi
27th May, 2010, 08:41 PM
یسری شبهات هم هستش ! مثلاً سر حمله اعراب به ایران خیلی ها فکر میکنن که عرب ها با ایرانی ها جنگ کردن و ایران رو تسخیر کردن در صورتی که اون موقع اونقدر مردم ایران از دست پادشاهان ایرانی دلشون خون بود که خیلی ها مثل سلمان فارسی رفتند سمت اعراب و وقتی اعراب به ایران حمله کردن خیلی ها هم رفتند سمت اعراب و جنگ نکردن ! یعنی این چیزی که رضا میگه هم هستش و اینطوری نیست که 2500 سال یا 4000 سال یا هر چقدر دیگه ایران تمدن باشکوه داره و خیلی عالی بوده !

ولی خب بودن امثال کوروش که اگر بخوایم از سر لجبازی با شرایط فعلی امثال اون انسان بزرگ رو نفی کنیم ، بنظرم و بدون توهین به نظر هیچکس ، فکر کنم خیلی بی انصافی هستش . کوروش کسی بودش که مثلاً یهودی ها رو آزاد کرد و حتی معابدشون رو بازسازی کرد تا به دین خودشون برسند . اگر بخوایم همچین چیزهایی رو نفی کنیم باید کل تاریخ رو نفی کنیم ! نمیشه بگیم مثلاً داریوش یا کوروش اینجوری نبودن ولی واقعه کربلا وجود داشته ! ( این جمله ام رو متنفرم گفتم چون نمیخواستم حرف اعتقادی بزنم ولی فقط یک مثال بود ) . یجورایی نمیشه تاریخ رو باب میل خودمون تغییر بدیم . نمیشه یسری حرف ها رو زد چون رنگ و بوی سیاسی میگیره ولی یه آقایی حدود سال 1360 که یکی از مقامات ارشد بوده کتابی نوشته که توش گفته بود که کی گفته کوروش انسان بزرگی بوده ، اون یه پادشاه بد و اینا بوده ! یعنی تو جو شاه زدگی ، همه شاه های تاریخ بد بودن ! شاه تاج به سر بو میداده ولی شاه عمامه ..... بی خیال !

بعد یه چیزی بچه ها . این حرف ها کلاً زیاد جالب نیست تو اینجور محیط ها زده بشه چون اگر بخوایم صحبت کنیم باید بحثمون آمیخته ای از ثی.ا.ثت و دین باشه که خب نمیشه درست حرف زد . الآن من میخواستم یسری حرف ها بزنم ولی هر طور فکر کردم دیدم هیچ مدله نمیشه گفت که تابلو نشه و مشکل ساز نشه برای فروم . فقط یه چیزی بگم و دیگه چیزی در این مورد نمیگم و اونم اینه که هیچ چیز تاریخی رو چه دینی-مذهبی و چه ملی گرایی رو به راحتی باور نکنید . تو همه چیزهای تاریخی آمیخته ای از خرافات ، دروغ و بزرگنمایی میشه پیدا کرد :1:

SoulSiick
27th May, 2010, 08:46 PM
من امروز خیلی عصبانی ام کلا. یا باید از عصبانیت منفجر بشم، یا گریه کنم !

ولی جدی میگم ! افتخار به تاریخ یه توهمی خوشایندی بیش نیست. تاریخ تاریخه ! اینجا و اونجاش هم فرقی نداره. کورش بزرگ بود، درست. ولی بعدش چی، پسرش کمبوجیه از ترس اینکه وقتی به مصر حمله کرد بردیا جاش رو نگیره و حاکم نشه برداشت برادر خودش رو کشت ! یا بعدش داریوش سوم و غرور و تعصب بی جاش به نژاد برترش که باعث شد با اون ارتشش 3 بار از دست اسکندرر فرار کنه ! و آخرشم یکی از سرداردهای خودش بهش خیانت کرد و کشتش! و بعد اون بدبخت آریو برزن هم که یه تنه جلوی اسکندر توی زاکرس ایستاده بود هم باز ایرانی ها بهش خیانت کردن و شکست خورد. اصولا چیزی که تو این تاریخ شکوهمند فراوان بوده خیانت و دروغ و پاپوش و حیله گری بوده ! باز مزان زندیان 2 تا پادشاه خوب بود، بازم با خیانت خودشون کنار رفتن و قاجارها اومدن. کلا بگردید تو این همه شاه های ساسانی، افشار، قاجار و صفویه و دیگران رو ببین سرجمع چند تا آدم درست حسابی توی این 2500 سال میشه شمرد ! چند تاشون بچه های خودشون رو می کشتند و چند تاشون بی رحم ترین و خون خوار ترین پادشاهان ممکن بودند ؟

من قبلا گفتم، اصلا حرف من اینه که ملیت مخالفم. با مرز و این جور برچسب ها مخالفم. نه اینکه حالا اینجا رو بسازیم مثل بقیه پیشرفت کنیم ! اصلا چه لزومی داره اینجا رو بسازیم ؟ من دلم می خواد یه جای دیگه رو بسازم ! این سیاره، سیاره ی همه ی ما بوده، اما این تمدن خودش با خودش هم در تضاده !

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 09:01 PM
- با حرفای بابی و رضا موافقم !!! کلا چیزی که به نام اختیار هست رو میپسندم ! یعنی هر کی مختار زندگی خودش! ولی واقعا این تعصب به ملیت و وطن خیلی چیزه ضایعیه :4:

- وااااااااای ! امروز از بابی بعد از اینکه قرص خورد عکس انداختم !!! داشت چرت میزد !!! ببینید چقر خوشل موشل شده :8:

http://www.kimag.es/thumbs/22164095.jpg (http://kimag.es/view/22164095.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/31387536.jpg (http://kimag.es/view/31387536.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/50741320.jpg (http://kimag.es/view/50741320.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/50147054.jpg (http://kimag.es/view/50147054.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/97244429.jpg (http://kimag.es/view/97244429.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/90136404.jpg (http://kimag.es/view/90136404.jpg)
http://www.kimag.es/thumbs/76334997.jpg (http://kimag.es/view/76334997.jpg)

- دلایل گریه کردن خانوما :
http://www.imageurlhost.com/images/4cf2ofzyk5emsdiwei8j_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=4cf2ofzyk5emsdiwei8j.jpg)

Rossoneri
27th May, 2010, 09:41 PM
کولوش جان ! :4: حقیقتو باید پذیرفت ! و البته اینکه هر کی یه نظری و انتخابی داره و بعدش هم اینکه بحث ملیت و هویت و وطن و ... یه بحث بی فایده است !!

اینکه تاریخ چی بوده و فلانی کی بوده همش گذشته ! بالیدن و اسم بردن و اینها هم همش حرف هست و بی فایده!

نژاد برتری وجود نداره ! اینا همش خودخواهیه از نظر من !!

با حرفهای رضا هم موافقم , در کل ترجیح میدم من رو به قول خودشون بی هویت و بی ملیت بخونن تا بخوام یه ظاهر وطن پرست و با هویت مسخره از خودم بسازم !

یوفوس، جیگرتو بخورم، مگه من گفتم کسی حق انتخاب نداره؟ شماها نظرتون رو گفتین و منم باهاش مخالفم!

حرف از نژاد هم اصلا نزدم، حرف من فقط اینه که حالا که ایرانی هستیم و هفت جد و آبادمون بودن و فارسی صحبت میکنیم، اگر کار مثبتی انجام نمیدیم، حداقل باعث بیشتر پسرفت کردن و حقیر شدنش نشیم، کاری که دقیقا تو داری انجام میدی!

و مطمئن باش هیچوقت نمیتونی بی هویت و بی ملیت باشی، میتونی وطن پرست نباشی، ولی برچسب ایرانی همیشه روت هست چه دلت بخواد چه نخواد، حالا اینکه ایرانی بودن افتخار باشه یا باعث خجالت و سرزنش شدنت از طرف بقیه به خودت بستگی داره.

ولی جدی میگم ! افتخار به تاریخ یه توهمی خوشایندی بیش نیست. تاریخ تاریخه ! اینجا و اونجاش هم فرقی نداره. کورش بزرگ بود، درست. ولی بعدش چی، پسرش کمبوجیه از ترس اینکه وقتی به مصر حمله کرد بردیا جاش رو نگیره و حاکم نشه برداشت برادر خودش رو کشت ! یا بعدش داریوش سوم و غرور و تعصب بی جاش به نژاد برترش که باعث شد با اون ارتشش 3 بار از دست اسکندرر فرار کنه ! و آخرشم یکی از سرداردهای خودش بهش خیانت کرد و کشتش! و بعد اون بدبخت آریو برزن هم که یه تنه جلوی اسکندر توی زاکرس ایستاده بود هم باز ایرانی ها بهش خیانت کردن و شکست خورد. اصولا چیزی که تو این تاریخ شکوهمند فراوان بوده خیانت و دروغ و پاپوش و حیله گری بوده ! باز مزان زندیان 2 تا پادشاه خوب بود، بازم با خیانت خودشون کنار رفتن و قاجارها اومدن. کلا بگردید تو این همه شاه های ساسانی، افشار، قاجار و صفویه و دیگران رو ببین سرجمع چند تا آدم درست حسابی توی این 2500 سال میشه شمرد ! چند تاشون بچه های خودشون رو می کشتند و چند تاشون بی رحم ترین و خون خوار ترین پادشاهان ممکن بودند ؟

رضا تو تاریخ همه نژاد ها و ملیت های جهان این چیزایی که میگی بوده، همچین از برادرکشی و خیانت صحبت میکنی که انگار فقط کار ایرانی ها و اختراع اونها بوده:4:

من نمیخوام تاریخ رو عوض کنم، متنفرم از این کار، چیزی که بوده رو قبول دارم و به قسمت هاییش که خوب بوده، افتخار میکنم، قسمت هایی که بد بوده رو هم قبول میکنم. حالا نمیدونم چرا شما سعی میکنید بی دلیل کلا همه چیز رو ببرید زیر سوال.

SoulSiick
27th May, 2010, 09:43 PM
رضا تو تاریخ همه نژاد ها و ملیت های جهان این چیزایی که میگی بوده، همچین از برادرکشی و خیانت صحبت میکنی که انگار فقط کار ایرانی ها و اختراع اونها بوده

منم دقیقا همین رو میگم ! حرف منم همینه. هیچ برتری تو تاریخ ما نسبت به تاریخ دیگران نیست ! تاریخ همه جا همین تاریخه و چیزی برای افتخار کردن توش نیست.

Drughi
27th May, 2010, 09:46 PM
اه اه اه لعنت به این شرکت های اینترنت پرسرعت
دهنم رو سرویس کردن از ظهر تا حالا ، همشون خرن همتون خرین خودم هم خرم اه اه اه حالم داره از این مملکت بهم میهوره
نامردا کم حرف بزنین تا من بیشتر از این دهنم صاف نشه .
در اخر هم خیلی خرین

Max J.Horovitz
27th May, 2010, 09:49 PM
من قبلا گفتم، اصلا حرف من اینه که ملیت مخالفم. با مرز و این جور برچسب ها مخالفم. نه اینکه حالا اینجا رو بسازیم مثل بقیه پیشرفت کنیم ! اصلا چه لزومی داره اینجا رو بسازیم ؟ من دلم می خواد یه جای دیگه رو بسازم ! این سیاره، سیاره ی همه ی ما بوده، اما این تمدن خودش با خودش هم در تضاده !

:41:

http://feedads.g.doubleclick.net/%7Ea/fQVr_avoRcU9in1p9RWrfHBIFpM/1/di (http://feedads.g.doubleclick.net/%7Ea/fQVr_avoRcU9in1p9RWrfHBIFpM/1/da)Not enough distance on that one!

http://img249.imageshack.us/img249/709/whoops.gif (http://failgif.com/)

" مشتری : خدا دنیا را ظرف شش روز ساخت، شما شلوار منو شش ماه طولش دادین. خسته نشدین ؟
خیاط : ولی ، آقای عزیز، یک نگاه به دنیا بندازید، یک نگاه هم به شلوارتون "

ساموئل بکت در قصۀ " دنیا و شلوار"

Mauro Camoranesi
27th May, 2010, 10:18 PM
این کیه :barareh:

http://www.tehranpic.net/images/t5z2z1fyt60pexkr3yjb.jpg (http://www.tehranpic.net/)

اگر یکم اصرار کنید عکسش رو کامل میذارم ولی اگر خیلی اصرار کنید یه عکس میذارم که گلاب به روتون یکم مورد داره :22: :4:

Mr.Maldini
27th May, 2010, 10:21 PM
برای اتمام این بحث ناسیونالیست بودن یا نبودن، رجوع کنید به : 40چراغ>تاریخ شرمندگی>علی اصغر سید آبادی. یه نکات فراموش شده ای رو یاد آور می کنه.
مهم نیست ما چی بودیم، مهم اینه که الان من نوعی بع عنوان یه کسی که میگم ما فلان سال و فلان قرن به دنیا حکومت می کردیم، تلاش کنم که به همون دوران برسیم ! به اصطلاح یوفوسی : مهم نیست چه گهی بودیم، بیاین یه کاری کنیم که الان یه گهی بشیم ! :4:

پ.ن : قانون جزای اسلامی ایران رسما وطن پرستی رو محکوم می کنه و جرایم سنگینی رو واسه ناسیونالیست ها در نظر گرفته !

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 10:27 PM
- این عکسه سوسیسه :4:

- نیما خدا خیست کنه :21:

- کولوش جان :4: ! من قصد خراب کردن ایران رو ندارم ! من فقط نظرم رو گفتم ! در کل اینکه هیچی تو ایران واسه من نیست که بهش افتخار کنم {حتی اجدادم} ! اونا زندگیشون رو کردن و من فقط یه سری خاطرات ازشون شنیدم و میدونم ! تنها چیزی که برام مهمه موفقیت و سلامتی خانواده و عزیزانم هست ! کاری هم ندارم که ایرانین یا با من بدن ! ولی من دوستشون دارم ! اما تو ایران یا هر جای دیگه که بخوام میرم ! برام هم مهم نیست که به تاریخ ایران فحش بدن یا خوب بگن ! واسه همینه یک کلمه هم از تاریخ نمیدونم ! موفقیت ایران هم واسه خودشون ! هر کی میخواد وایسه بسازه ! هر کی میخواد خراب کنه !

ترجیح میدم باقی عمرم رو به چیزهایی بگذرونم که بهش علاقه دارم !

Kopite
27th May, 2010, 10:38 PM
این کیه :barareh:

http://www.tehranpic.net/images/t5z2z1fyt60pexkr3yjb.jpg (http://www.tehranpic.net/)

اگر یکم اصرار کنید عکسش رو کامل میذارم ولی اگر خیلی اصرار کنید یه عکس میذارم که گلاب به روتون یکم مورد داره :22: :4:

چه قدر صورتش مثه کوکتله :4: یقینا سوسیس می باشد

Oh my god!
فراز اومد؟این سوسیس یه چیزی نوشت من درست نفهمیدم چی میگه تا اینکه الان رام به تاپیک یوونتوس افتاد:104:
Oh maman!!
من برم ببینم چه خاکی باید تو سرم کنم.شماها نمیفهمین.من بیچاره شدم:4:
چرا ؟؟؟؟ :cry:
مگه فراز با تو چی کار کرده بود ؟؟؟
چرا باهاش این کار رو کردی؟؟؟
چرا بهش خیانت کردی ؟؟ جواب بده ؟؟ چرااااااااااا ؟؟
به تو هم میگند آدم ، نه به تو هم میگند آدم ؟ درستش اینه که به تو بگند که که :lol:

:41:

" مشتری : خدا دنیا را ظرف شش روز ساخت، شما شلوار منو شش ماه طولش دادین. خسته نشدین ؟
خیاط : ولی ، آقای عزیز، یک نگاه به دنیا بندازید، یک نگاه هم به شلوارتون "

ساموئل بکت در قصۀ " دنیا و شلوار"

مثه اون جمله ی آلفردوی سینما پارادیزو
عالیه :clapping:

saeid shahrooz
27th May, 2010, 10:41 PM
چه خبره اینجا؟
فست فود زدید؟ دیدم صحبت از سوسیس هست گفتم شاید خبرهایی هست؟

Kafkaica
27th May, 2010, 11:01 PM
وقتی میگم آتیشم به تندی یوفوس نیست واسه همین جاهاست که احساس میکنم دیگه از یه جایی به بعد نمیتونم تاییدش کنم.
تاریخ رو نمیشه از ریشه بی ارزش دونست و تاریخ ایران رو هم هر کشوری نداشته(از نظر قدمت)و البته این به تنهایی نه به کار ما میاد و نه دلیلی بر برتری نژادی میتونه باشه ما هم مثل همه ی کشورها انسان ها بزرگ داشتیم خائن داشتیم ترسو داشتیم قاتل داشتیم و ...
پس ما تاریخی داریم که به خودی خود هیچ ارزشی برای ما نداره و جایی برای افتخار بهش نیست.ولی همین تاریخ و همین قدمت رو میشه ازش بهره برداری کرد.اگه آثار توریستی داریم بهش بها بدیم تبلیغش رو بکنیم و از این طریق جذب توریست کنیم فرهنگ گذشته مون رو تبلیغ کنیم و نظرات رو جلب کنیم این همون کاریه که کشورهای صاحب تمدن های کهن دارن انجام میدن اونا تاریخشون رو واسه تاریخ نمیخوان واسه امروزشون میخوان.ازش استفاده میکنن و پیشرفت میکنند.اون موقع است که میتونن حتی به تاریخشون افتخار هم بکنن.گذشته گانشون عظمتی رو خلق کردن که حالا اونا میتونن ازش بهره برداری کنند.
نه اینکه بیایم بگیم ما نژاد برتریم و اون حرف های اسف بار سامان رو تکرار کنیم و سایرین رو بیشتر از خودمون منزجر کنیم یا هر روز یه جمله ببنیدیم به ناف کروش و بگیم: این است نژاد پاک آریایی.
تو این زمینه من با کلوچه موافقم این هم خیلی بده که ما کلا تاریخ رو بریزیم تو زباله دونی.

نکته:فکر کنم بعضی صحبتام با پست قبلی یه جورایی متناقض شد.به هر حال تفکرات ما خیلی تثبیت شده نیست و پخته نیستیم تو صحبتامون این تناقضا پیش میاد.

Hossein Azzurri
27th May, 2010, 11:09 PM
عکس میثمه

saeid shahrooz
27th May, 2010, 11:13 PM
تاریخ هیچ وقت نباید از یاد برود ، تاریخ در واقع راهی است کهرفته شده و الان اشتباهات و خوبی های آن برای ما معلوم شده
ایران از نظر تجربه های تاریخی از بقیه کشورها برتر هست به همین خاطر هم هر وقت ایرانی ها اراده کنند می تونند دوباره جزوء قدرتهای برتر جهان محسوب بشند
در مورد نژاد برتر از اول هم ایرانی ها نژاد پرست نبودند و نیستند
ایرانی فقط نسبت به علم و ادب شخص حساس هست نه نژادش

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th May, 2010, 11:17 PM
کتری تو زر نزن :4: کی از تو نظر خواست متناقض ؟ :4: امروز آهنگ چی زدی ؟ یه نمونه بذار امروز خوب نخندیدم :4:

+ راستی , کدومتون (همینطور سوسیس) با کتابهای تاپ.ناچ (http://www.longmanhomeusa.com/products.php?mid=194&pid=topnotch) آشنایی دارین ؟

Max J.Horovitz
27th May, 2010, 11:41 PM
http://imgfave.lg1x8.simplecdn.net/image_cache/1273870254787238.jpeghttp://imgfave.com/view/652351

C.Maldini
28th May, 2010, 12:01 AM
سی ساله همه مون مشنگ رنگ و پرچم و خلیج فارس و ایران و آریایی و تاریخ 2500 ساله به فنا رفته و ابن سینا و زکریای رازی و یه عالمه مزخرف دیگه ایم. کی میخوایم تمومش کنیم دیگه؟ الان کجای دنیاییم؟ چقدر بشینیم حرفهای صد من یه غاز بزنیم و به تاریخی بنازیم که خودمون که هیچی، پدرجد پدرمون هم ندیدتش. من ایرانی ام. چی دارم که بهش افتخار کنم؟ بهم چی یاد دادن؟ دروغ؟ دزدی؟ ریا؟ حرف مفت؟ از اون تاریخ بلند و پر آوازه چی بهم رسیده؟ کجای دنیا من رو با کورش و داریوش و تخت جمشید میشناسن؟اصلا" مگه همون موقع که هخامنشی ها اینجا تو ایران داشتن کشورگشایی می کردن یونانیا نظریه دموکراسی رو ندادن؟مگه همونوقع راجه به فلسفه و پیداشی جهان و این چیزا نظریه نمیدادن؟ چند جای دنیا وقتی بهشون میگم ایرانی هستم فرقش رو با صحرای عربستان می دونن؟ اسم 3 تا دانشمند معاصر تو ایرانو میتونم بگم؟ اینایی هم که یه کاره ای شدن و اسمشون گوش همه رو پر کرده همه موفقیتشون خارج از ایرانه. تو مملکت من هیچ کی به هیچ جا نمیرسه! توی ایران جز سیاهی و فقر و بدبختی هیچ چی نیست! گیرم پرچمم از طلا بود، سر تا پای لجن گرفته ام رو با چی بپوشونم؟
مشکل هم از فرهنگمونه..شما یه سر برو بیرون همه می خوان لختت کنن! همه تو فکر اینن که چجوری بدزدن یا از کارشون بزنن.

saeid shahrooz
28th May, 2010, 12:46 AM
مالدینی تا یه جاهایی باهات موافقم اما چه کسایی می تونند فرهنگ را عوض کنند ؟ من ، تو و امثال ما
هیچ وقت نباید تاریخ را فراموش کرد در عین حال نباید تو گذشته هم موند
من اعتقاد دارم هر چقدر محیط یک کشور بد باشه باز هم وقتی ملتش بخوان پیشرفت کنند هیچ کس جلو دارشون نمی تونه باشه
یکی از استادهام که خودش خارج می ره و برمی گرده می گه : اگه می خواین از ایران برای تحصیل برید و حتی اونجا هم زندگی کنید، اما به فکر پیشرفت ایران هم باشید و دانشتون را بیارید داخل کشور
می گه ما ایرانی ها به خودمون و کشورمون احترام نمی زاریم چطور توقع باید داته باشیم دیگرون به ما و کشورمون احترام بزاره ، کسی که هنوز تو فرودگاه داخله و هنوز ویزاش برای خارج آماده نیست و فقط یک بلیط داره تو فرودگاه داره به ایران پشت می کنه هی به مردم و کشور بد و بیراه می گه

samanrossonero
28th May, 2010, 12:56 AM
بچه ها یه خواننده با استیل بابی... :rofl:

http://static1.purepeople.com/articles/1/17/59/1/@/88638-big-ali-637x0-1.jpg

دیدیم تو چند صفحه قبل درباره غورباقه حرفیدین گفتم راجع به این جونور که من هر هفته 3تاشو میکشم چندتا عکس باحال بذارم..:lol:

http://irupload.ir/images/hi5w1by9sxcnv9epi3t.jpg
http://irupload.ir/images/qub4uzfissfobp4p7z6.jpg

اینم منم ساعت 3:00 شب رو جعبه تقسیم کوثر مشهد...

http://irupload.ir/images/e4lrhygsr8btmr2ii1um.jpg

مانی
28th May, 2010, 12:57 AM
علاقه ای به توهم توطئه ای دیدن مسائل ندارم ولی امروز داشتم در قهوه خانه رودکی ( نیما زیدان عاشق اونجاست ، هروقت میاد تهران پدر منو در میاره ببرمش اونجا ؛ جون نیما خودت یه ذره از اونجا بگو :rofl: ) یه قلیان برگ نم دار می کشیدیم و کتاب بحران های روشنفکری در جهان عرب رو می خوندیم که عنقریب یه جمله دیدم از عبدالرزاق عید که گفته بود این از هنر های استعمار بوده که ما جهان سومی ها رو از شاکله ی اصلی تاریخ به حاشیه تاریخ فرستاده !

هر گونه برداشت یا سو برداشت از جمله فوق آزاد است ! ( بقولی عاقل را یک اشاره بس است ! )

======================================

آقا هر کی معنی اینو فهمید به من هم بگه :ph34r:

http://s1.picofile.com/pejwak1/20px1za.jpg

Rossoneri
28th May, 2010, 01:20 AM
سی ساله همه مون مشنگ رنگ و پرچم و خلیج فارس و ایران و آریایی و تاریخ 2500 ساله به فنا رفته و ابن سینا و زکریای رازی و یه عالمه مزخرف دیگه ایم. کی میخوایم تمومش کنیم دیگه؟ الان کجای دنیاییم؟ چقدر بشینیم حرفهای صد من یه غاز بزنیم و به تاریخی بنازیم که خودمون که هیچی، پدرجد پدرمون هم ندیدتش. من ایرانی ام. چی دارم که بهش افتخار کنم؟ بهم چی یاد دادن؟ دروغ؟ دزدی؟ ریا؟ حرف مفت؟ از اون تاریخ بلند و پر آوازه چی بهم رسیده؟ کجای دنیا من رو با کورش و داریوش و تخت جمشید میشناسن؟اصلا" مگه همون موقع که هخامنشی ها اینجا تو ایران داشتن کشورگشایی می کردن یونانیا نظریه دموکراسی رو ندادن؟مگه همونوقع راجه به فلسفه و پیداشی جهان و این چیزا نظریه نمیدادن؟ چند جای دنیا وقتی بهشون میگم ایرانی هستم فرقش رو با صحرای عربستان می دونن؟ اسم 3 تا دانشمند معاصر تو ایرانو میتونم بگم؟ اینایی هم که یه کاره ای شدن و اسمشون گوش همه رو پر کرده همه موفقیتشون خارج از ایرانه. تو مملکت من هیچ کی به هیچ جا نمیرسه! توی ایران جز سیاهی و فقر و بدبختی هیچ چی نیست! گیرم پرچمم از طلا بود، سر تا پای لجن گرفته ام رو با چی بپوشونم؟
مشکل هم از فرهنگمونه..شما یه سر برو بیرون همه می خوان لختت کنن! همه تو فکر اینن که چجوری بدزدن یا از کارشون بزنن.

وحید جان، یعنی چون الان هیچ چی نیستیم باید چشممون رو به گذشته ببندیم و بگیم اون زمان هم هیچی نبودیم؟ چون الان دانشمند درست و حسابی نداریم از ابن سینا و زکریای رازی صحبتی نکنیم؟ حتما باید سند خلیج فارس رو هم به نام مشتری های عربش بزنیم و دلشون رو شاد کنیم؟ بجز آدم دیوانه کی اینکار رو میکنه؟ منم نگفتم باید توی ایران موند و انتظار پیشرفت داشت، خودم از 16 سالگی به شدت دنبال خارج شدن از ایران بودم و هستم. حتی اگه بشه ایران رو با موندن درست کرد (که کاری نشد نداره) من شخصا حقش رو دارم که بین زندگی خودم و آینده سازی یکی رو انتخاب کنم و مطمئنا زندگی خودم رو انتخاب میکنم و برای همین میخوام از ایران برم. ولی حداقلش اینه که اگه یکی ازم پرسید ایران چه طور جاییه این حرفای تو یا یوسف یا رضا رو بهش نمیزنم. نمیام بگم من کشورم رو به هیچ جام حساب نمیکنم، چون به خودم توهین کردم و ارزش خودم و خانواده ام و هموطن هام و ... پایین آوردم.

اگه این تاریخ ما اینقدر بی ارزشه چرا کشورهای غربی اینقدر سعی در تخریب و تحریفش دارن؟ اگه تاریخ ما بی ارزشه چرا کشورهای همسایه مرتب در حال دزدیدن بخشی از اون هستن؟ غیر از اینه که میدونن با همون بخش کوچک از تاریخ ارزشمند و پرقدمتی مثل ما میتونن سرشون رو بالا بگیرن و حرفی برای گفتن داشته باشن.

تعجب میکنم که چرا اینطرف بحث هستم، همیشه عادت داشتم جای شماها تو اینجور بحث ها صحبت کنم، ولی چه میشه کرد، واقعا ما ایرانی ها موجودات تکی هستیم!

ما ایرانی ها به خودمون و کشورمون احترام نمی زاریم چطور باید توقع داشته باشیم دیگرون به ما و کشورمون احترام بزارن

حرف من اینه.

samanrossonero
28th May, 2010, 01:33 AM
ایران،افتخار می کنم بر خاکی گام مینهم کوروش کبیر بر آن گام نهاده...
سرمست میشوم وقتی نسیمی به صورتم میخورد که صورت کوروش کبیر را نوازش کرده و طعم لطافت و مهربانیه پروردگارم اورمزد (اهورامزدا) را درر خود نهفته دارد...

روزی فراخواهد رسید که چه باشیم و چه نه ایران دوباره سربلند خواهد شد...

C.Maldini
28th May, 2010, 01:54 AM
وحید جان، یعنی چون الان هیچ چی نیستیم باید چشممون رو به گذشته ببندیم و بگیم اون زمان هم هیچی نبودیم؟ چون الان دانشمند درست و حسابی نداریم از ابن سینا و زکریای رازی صحبتی نکنیم؟ حتما باید سند خلیج فارس رو هم به نام مشتری های عربش بزنیم و دلشون رو شاد کنیم؟ بجز آدم دیوانه کی اینکار رو میکنه؟ منم نگفتم باید توی ایران موند و انتظار پیشرفت داشت، خودم از 16 سالگی به شدت دنبال خارج شدن از ایران بودم و هستم. حتی اگه بشه ایران رو با موندن درست کرد (که کاری نشد نداره) من شخصا حقش رو دارم که بین زندگی خودم و آینده سازی یکی رو انتخاب کنم و مطمئنا زندگی خودم رو انتخاب میکنم و برای همین میخوام از ایران برم. ولی حداقلش اینه که اگه یکی ازم پرسید ایران چه طور جاییه این حرفای تو یا یوسف یا رضا رو بهش نمیزنم. نمیام بگم من کشورم رو به هیچ جام حساب نمیکنم، چون به خودم توهین کردم و ارزش خودم و خانواده ام و هموطن هام و ... پایین آوردم.
اگه این تاریخ ما اینقدر بی ارزشه چرا کشورهای غربی اینقدر سعی در تخریب و تحریفش دارن؟ اگه تاریخ ما بی ارزشه چرا کشورهای همسایه مرتب در حال دزدیدن بخشی از اون هستن؟ غیر از اینه که میدونن با همون بخش کوچک از تاریخ ارزشمند و پرقدمتی مثل ما میتونن سرشون رو بالا بگیرن و حرفی برای گفتن داشته باشن.

تعجب میکنم که چرا اینطرف بحث هستم، همیشه عادت داشتم جای شماها تو اینجور بحث ها صحبت کنم، ولی چه میشه کرد، واقعا ما ایرانی ها موجودات تکی هستیم!
حرف من اینه.

احتمالا" اگه کسی ازت بپرسه ایران چجور جائیه وقت نمیشه بیای تاریخ چندهزار سال پیشو براش توضیح بدی،بیشتر وقتت صرف این میشه که فرق ایران با عراق رو بهش بگی یا بهش بفهمونی که تو ایران دخترا حق دانشگاه رفتن و رانندگی دارن..جدی می گم،به تجربه برام ثابت شده..حتی برای یه سوریه ای که همین قدر بهشون باج میدیم نشستم توضیح دادم که دخترا تو ایران دانشگاه میرن! حالا مثلا" به این آب این پایین بگن خلیج فارس یا عربی..تو دید آدمهای دنیا رو من فرقی داره؟ یا مثلا" بگن ابن سینایی که تو ازبکستان بدنیا اومده و تقریبا" همه ی کتاباش به عربی مال فلان جا بوده. الان تو لهستان رو به کپرنیک میشناسی یا viva polska؟ :4: منظورم اینه که دیگه کارا ارزش داره نه ملیت ها. از نظر بقیه دنیا مولانا چه فارس باشه چه ترک، من همون ایرانیم که بودم.

unexi
28th May, 2010, 02:17 AM
در بحث ایران فقط میگم:
بازیه
prince of persia
نمایان گر خیلی چیز ها از ایرانه که شما حتی به فکرش نیستین و این چیزهارو انکار میکنین.
و هیچ وقت ایران با کشوری مثل عراق یا امسالشون قابل مقایسه نیست واقعا تعصف میخورم اینچیزها میشنوم.
روم ، چین و . . .
هرکی از اینها گدشت از ایران هم میگزره!
حالا کاری ندارم ایرانی دست چه لاشخور صفت هایی افتاده. ولی تمدن باستان ایران رو هیچکی نمی تونه پنهان کنه

AmirSaeid
28th May, 2010, 02:19 AM
من حرف وحید رو تا حدودی قبول دارم . وقتی یه خارجی می فهمه تو ایرانی هستی ، سریعا اسم رئیس دو*لت ا.ن* رو میاره . به خدا واسه من چندین بار اتفاق افتاده (از ژاپنی بگیر تا ترکیه ای یا آلمانی یا اتریشی یا انگلیسی و ...) . سریعا ازت درباره وضع مردم و حکوم*ت سوال میکنن . درباره آزا*دی و دموکر*اسی .
ولی از اونطرف هم یه دفعه با چند تا از ناظرهامون(یه سوئدی و 2تا مالزیایی) داشتیم می رفتیم سمت ورامین توی راه این آتشکده نرسیده به قرچک رو دیدن و اصرار کردن که بریم ببینیم . واقعا متعجب و حیرت زده بودن . داشتن حال میکردن از دیدن یه همچین چیزی که از 2000 سال پیش مونده . به قول یکی از بچه ها این مالزیایی ها کل تاریخشون 100 سال نمیشه ، حالا اینجا دارن آثار و سازه های بیش از 2000 سال پیش رو می بینن . یه نکته جالب هم اینکه اونجا یه سری علامتها رو سنگها و دیواره هابود که دقیقا شبیه آرم آلمان نازی بود . یعنی صلیب شکسته (اگه عکسش رو پیدا کردم میذارم= پیداشد می تونید ببینید) . جالبه که من 100 بار از اونجا رد شده بودم ولی یه دفعه هم نرفته بودم ببینمش . تازه این دربرابر آثار شاخ ایران چیزی نیست . . .

http://www.imageurlhost.com/images/cnbn9gw98ys455f7bvjy_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=cnbn9gw98ys455f7bvjy.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/1k1vy9j82fl4kqn0rwz_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=1k1vy9j82fl4kqn0rwz.jpg)

Mr.Maldini
28th May, 2010, 02:23 AM
از اساتید محترم عذر می خوام، یه چند لحظه همه به من توجه کنن ! خواهش می کنم هر کس صدای منو میشنوه یه کم توجهشو به اینجا جلب کنه. آقا با شما هم هستم، آره شما که اون ته نشستی ... آقای پیراهن نارنجی شما هم توجه کن !

من امشب مقادیر قابل توجهی چسب قطره ای از اون خارجیا (:4:) ریخته رو دستم ! هر کاری می کنم پاک نمیشه :cry: از انواع و اقسام شوینده های شیمیایی و آلی هم استفاده کردم (از پودر ماشین لباسشویی و مایع ظرفشویی گرفته تا بنزین و تینر و خاک !) هیچ کدومشون جواب نداده ! :20: جون عزیزتون بیاین این نصف شبی یه ثوابی کنین و منو از این فلاکت نجات بدین :cry::cry:

با تشکر فراوان !

unexi
28th May, 2010, 02:29 AM
دستتو قطع کن راحت میشی.:4:

من یه دفعه رو دستم ریخت خواستم بکنم. همراه با چسب پوستمم اومد.
یه هفته تا پوستم به حالت عادی برگرده درد کشیدمو دست هیچ دختری رو نگرفتم :lol:

samanrossonero
28th May, 2010, 02:41 AM
http://up.iranblog.com/Files/9e9318acbbeb43b2a476.jpg

Ultras Drughi
28th May, 2010, 02:48 AM
یک دفعه اسپری پاک کننده چسب قطره ای رو بخری تا ابد راحت میشی. تازه اگه رو شلواری یا چیز مهمی هم بریزه میتونی ازش استفاده کنی.
این یه بار باید اول خیس بدیش بعد با بخار اب رو روش بگیری تا یواش یواش پاک شه. ممکنه دستت یکم بسوزه ولی بچه سوسول نباش گریه نکن. یا باید سوختگی تحمل کنی یا اینو دیگه!

D JoKeR
28th May, 2010, 03:00 AM
تا فردا صبر کن یه ضد چسب بهش بزن حلله:4:
باتیستا سوپر استار دابلیو دابلیو ای هم ازین کمپانی جدا شد و احتمالا به یه کمپانی دیگه میره و احتمالا سوپر استار بزرگ اونها خواهد شد(اینها هم مثله میلان دارن روند نزولی پیش میگیرن اول شان حلا هم باتیستا:4:در حالی که 3تا از بهترینهاشون مصدوم بودن)
بدون شک دابلیو دابلیو ای نمیخواست اون رو از دست بده چون حتی تا 4 5 روز بعده استعفاش که همرو متعجب کرد اما تا 4 5 روز پروفایل بود اما الان به الومنی اضافه شده و تماشاچیهای که داشتن هو میکردنش(و فکر میکردن الکیه)بعده اینکه واقعا وایساد و گفت که واقعا میخواد کمپانی رو ترک کنه همشون ساکت شدن و شوکه شدن و اینطوری که تو خوده سایت زده خیلی اعتراض اومده که چرا داره اون ترک میکنه کمپانی رو(از طرف تماشاچیا)
شاید مشکل شان مایکل پاش بود اما مشکل دیوید باتیستا تنها بخاطر اینبود که هیچوقت یه سوپر استارنبود و یه کمربند رو نمیزاشتن برای مدت طولانی نگه داره درصورتی که سینا معلوم نیست چطوری کمربند رو نگه میداره:4:(احتمالا دستای پشت پردس یه سرچ بزنین عکسهارو دررابطه با اینکه چرا سینا همیشه کمربند داره رو میبینین:rofl:)
باتیستا از تی ان ای و یو اف سی هم پیشنهاد داره باید ببینیم اخرش کجا میره اما با وجود مصدومیت سوپر استار های دابلیو ای احتمال داره که این کمپانی به مشکل بر بخوره چون اون سوپر استارها جوونشزیاد نتونستن مردم رو راضی کنن

Mr.Maldini
28th May, 2010, 03:11 AM
همه ی اینایی که میگین کردم ولی نشدددددددد !
داداشم یه اسپری آورد به اسم نمی دونم چی چی فلکس ! اونم جواب نداد ! ظاهرا عمق فاجعه ی من خیلی زیاده :4: با چاقو اینقدر کشیدم رو ناخن و پوستم که خون فواره زد بیرون ! دارم میشم مثل شخصیت های happy tree friends :4:

samanrossonero
28th May, 2010, 03:25 AM
از اساتید محترم عذر می خوام، یه چند لحظه همه به من توجه کنن ! خواهش می کنم هر کس صدای منو میشنوه یه کم توجهشو به اینجا جلب کنه. آقا با شما هم هستم، آره شما که اون ته نشستی ... آقای پیراهن نارنجی شما هم توجه کن !

من امشب مقادیر قابل توجهی چسب قطره ای از اون خارجیا (:4:) ریخته رو دستم ! هر کاری می کنم پاک نمیشه :cry: از انواع و اقسام شوینده های شیمیایی و آلی هم استفاده کردم (از پودر ماشین لباسشویی و مایع ظرفشویی گرفته تا بنزین و تینر و خاک !) هیچ کدومشون جواب نداده ! :20: جون عزیزتون بیاین این نصف شبی یه ثوابی کنین و منو از این فلاکت نجات بدین :cry::cry:

با تشکر فراوان !

سعید خاک تو سرت،من که هر وقت ابن چسبا می چسبه به دستم ایتقدر ور میرم تا کنده بشه وو گاهی پوستمم کنده میشه..

بچه ها من دارم واسه یه عمل جراحی میرم آلمان،حلال کنین دیگه..
اگه بدی ای دیدین ببخشین..

unexi
28th May, 2010, 03:32 AM
یک دفعه اسپری پاک کننده چسب قطره ای رو بخری تا ابد راحت میشی. تازه اگه رو شلواری یا چیز مهمی هم بریزه میتونی ازش استفاده کنی.
این یه بار باید اول خیس بدیش بعد با بخار اب رو روش بگیری تا یواش یواش پاک شه. ممکنه دستت یکم بسوزه ولی بچه سوسول نباش گریه نکن. یا باید سوختگی تحمل کنی یا اینو دیگه!

این داداشیه حسن دوغی هم مثه خوده حسن دوغیه!
آقاااا یارو بسوزه بخاطر چسب قطره ای؟
سعید جان پاش برو دستتو قطع کن پیشنهاد من بهتر بوده!

امشب شبه جمعس معلوم نیست حسن دوغی و بقیه چیکار دارن میکنن!!!!! البته داداشو فرستاده سه نشه!
هر کی امشب اینجاست بچه ی گلیه! مثه من ، سعید مالدینی، داریوش جوکر ،سامان، امیر سعید و بابک.
البته این رضا هم هست مشکوک میزنه هی میره میاد. معلوم نیس چیکا داره یواشکی انجام میده:4:
خوب برا بچه های خوب عکس های بدرد نخور میزارم تا برن بخوابن:

حیوان!! :62:

Mauro Camoranesi
28th May, 2010, 03:53 AM
ولی یه چیزی هم هستش ، همه جای دنیا بالاخره ملیت رو به رسمیت میشناسند ! حتی تو کشورهای شینگن هم باز ملیت وجود داره با اینکه حتی پولشون هم یکی هستش . یعنی قومیت ، ملیت و فرهنگ مجزا همه جا هستش چه تو کشورهای پیشرفته چه جهان سوم .

بعد یه چیز دیگه . من پدرم بخاطر شرایط شغلیش خیلی خارج از ایران رفته . نه تنها اون بلکه 3-4 نفری هم که تو یکسال اخیر خارج از کشور رفتند میگفتند که برخورد با ایرانی ها از بعد اتفاقات سال گذشته تو خارج ایران تغییر کرده . یکی از فامیل هامون سال پیش رفت سه-چهار کشور اروپایی برای گردش که ویزاش رو از فرانسه گرفته بود . میگفت توی سفارت که رفته بود خود کارمندای سفارت تو تهران گفته بودن که بخاطر مسائل بعد از 22 خرداد ، خیلی راحتتر ویزای توریستی میدن به ایرانی ها . بعد میگفت که تو فرانسه یا سوئیس که رفته بود وقتی متوجه شدن ایرانی هستش یه رفتار فوق العاده باهاش کردن . در صورتی که پدرم رفته بود دبی میگفت قبلاً رفتار خوبی با ایرانی ها نداشتن . مثلاً تعریف میکرد که یه جوان ایرانی برای اینکه کار خوبی گیرش بیاد پاسپورت افغانی جعل کرده بود تو شارجه !

یه مشکلی که تو ایران مردم و بخصوص نسل جوان دارن اینه که تو چند راهی دین و ثی.اثت و همین مسائل مربوط به وطن دوستی و غیره گیر کردن ! کلاً هم خوردن تو هم ( مثل من ! ) و نمیدونن چیکار باید بکنن ! یجورایی تناقص و تضاد تو گفتار و رفتار هممون دیده میشه که مشکل هم ما نیستیم ، تفکر ما نیست ، مشکل یکی-دوتا هم نیست ، مشکل از ریشه هستش که اون ریشه رو متاسفانه نمیشه اینجا کشید بیرون و بررسی کرد !

ما یه معلم ادبیات داشتیم که یبار سر کلاس بحث جنگ و این چیزا شد و گفت من حاضر نیستم برای مملکتی که یک وجب خاکش برای من نیست برم بجنگم ! ولی مثلاً توی خانواده خودم کسی بوده که جزو حزب ت.و.د.ه بوده و اصلاً هم آدم معتقدی نبوده به مسائل دینی ولی موقع جنگ رفت جبهه و شهید شد . توی وصیت نامه اش که خودم خوندم جایی نوشته بود که من بخاطر دختر بچه 3 ساله خرم شهری به جبهه میرم که اسیر عراقی ها نشه تا معصومیتش لکه دار بشه . من اصلاً میگم کوروش و داریوش رو هم باید رها کنم ، توی عصر خودم بودن کسانی که گمنام تر رفتند ولی جایگاه بالایی داشتند .

ولی با همه این تفاسیر نباید به بچه هایی مثل یوسف یا حتی خود من خرده گرفت . یه جایی وقتی ترمزت ببره و زده بشی میشی مثل منی که تا 6 سال پیش هیئت هفتگی داشتیم ولی الآن میام میگم که شاید واقعه عاشورا برخواسته از خیلی از بزرگ نمایی هایی باشه که توی مذهب شیعه متاسفانه هستش . یعنی شما وقتی زده بشی از چیزی و خسته بشی دیگه فکر اینکه اینجا تمدنش چی بوده یا کیا اینجا بودن و غیره ، به سرت نمیزنه ! مگه چقدر دیگه من نوعی میخوام عمر کنم که چندین سالش رو هم اسیر خاطرات تاریخی و حماسه ها و رویاهام باشم ؟! تا حالا شده بشینی دغدغه های جوون ایرانی رو با یه جوون مثلاً کانادایی یا نروژی مقایسه کنی ؟! ما اونقدر عقب مونده شدیم و غرق در رویا و گذشته و خاطرات که زندگی فعلیمون رو فراموش کردیم ! الآن دغدغه جوان ایرانی ( از نوع پسرش ) اینه که مچ پای فلان دختر بیرون باشه این دهنش کف کنه ! توی گوگل میخوای مثلاً کتاب فلان نویسنده رو سرچ کنی هنوز ک رو نزده از در و دیوارش کلیپ *&* میباره ! من خودم رو میگما ، من تو خودم موندم ، چه برسه به هویتم ، مملکتم و تمدنم ! ترجیح میدم بی هویت باشم ولی زندگی کنم تا 3-4 سال باقی مانده از دوران جوانی رو هم فدای این چیزها کنم !

ولی با همه این تفاسیر اینا فقط نظر شخصی خودم بود و به عقیده همه بچه ها احترام میذارم . بحث جالبی کردین تا یکم دل آدم خالی بشه .

Mr.Maldini
28th May, 2010, 05:08 AM
درست نشد که نشد ..... مشکلی ندارماااا، فقط میترسم صبح که بیدار میشم دستم به یه جاییم چسبیده باشه :4:

samanrossonero
28th May, 2010, 09:57 AM
آقا من دارم عصر میرم آۀمان واسه عمل جراحی....
حلال کنین...