PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگاه 8 ...

Sami-ss
23rd May, 2010, 07:02 AM
به نام خدا

تایپیکی برای طرفداران افراطی و کسانی که جایگاه 8 را تجربه کردند ...
جایگاه 8 ورزشگاه آزادی ...
در این مکان خیلی از چیزها بی معنی هستند ... شاید مهم ترین آن سکوت باشد ..
اگر می دانید که 90 دقیقه کامل طاقت دارید که حنجره خود را در اختیار استقلال بگذارید این جایگاه پذیرای شما و امثال شماست ولی اگر تحمل 90 دقیقه فریاد و شعار را ندارید اصلا و ابدا به این مکان فکر نکنید ...
تیفوسی های استقلال ... کسانی که عاشقانه استقلال را دوست دارند ... کسانی که بدون استقلال زندگی برایشان بی معنی هست . آنها در جایگاه 8 خیمه زده اند .
بوی دود می دهند ... بوی سیگار ... فضا ، فضای خوبی برای تنفس نیست ... همه سیگار به دست هستند ...
گوشه کنارش هم کسی نارنجک به دست منتظر زده شدن گل استقلال است .
اینجا شعار دادن علیه تیم معنی ندارد ... اینجا همان جایی است که وقتی استقلال دربی را 2 - 1 باخت ، هواداران ساکن جایگاه 8 عاشقانه فریاد زدند که استقلال دوستت داریم ... تو سرور تو سالار ... تو قهرمانی ...
امیر قلعه نوعی زیاد پیش آنها محبوب نیست ... البته از قبل بهتر شده و کم کم ژنرالی ها هم پا به این مکان می گذارند ولی در کل بیشتر طرفداران ناصرحجازی پا به آنجا می گذارند ...
ناصر حجـــــازی و علیـــرضــــا منصــــوریان ...
این 2 نفر خدایان آبی حاضرین جایگاه هشت هستند ... برای این 2 همه کار می کنند ... همه کار !
از پرسپولیس به شدت متنفر هستند ... از کسانی که استقلال را به مقصد پرسپولیس ترک می کنند به شدت متنفر و بیزار هستند . در طول دربی یک لحظه هم از شعار دادن علیه پرسپولیس دست نمی کشند ...
یکی از هواداران قدیمی استقلال در جایگاه هشت می گفت که بزرگترین و بهترین لحظه من در استادیوم آزادی وقتی رقم می خورد که در دربی پرسپولیس وارد زمین می شوند و هواداران جایگاه هشت از بالاترین نقطه اش تا پایین ترین نقطه اش روی صندلی با دو پا می ایستند فریاد سر می دهند که " پرسپولیس تو باید اینو بدونی ... "
جایگاه هشت ... جایگاه طرفداران افراطی استقلال ... جایگاه تیفوسی هایی که برایشان زندگی بخشی از استقلال هست نه استقلال بخشی از زندگی ...

http://www1.upic.ir/images/9vnjfutslkxighn8570.jpg

http://www1.upic.ir/images/6vyfmn6d3i83fl2zxlc.jpg

http://www1.upic.ir/images/ob8lsizxcijdcha7k40r.jpg

http://www1.upic.ir/images/xhu9mekt8bcjeujv849l.jpg

http://www1.upic.ir/images/q8dywq150e9h3mafo5v.jpg

مریم آبی ترین
23rd May, 2010, 08:28 AM
کی بلاخره میخواد یه کاری کنه که خانم ها هم اجازه پیدا کنن به استادیوم برن؟:16gaya::16gaya::16gaya::16gaya:

AmirSaeid
23rd May, 2010, 12:55 PM
من اگه پا بده برم ورزشگاه همیشه میرم جایگاه 8:esteghlal::clapping::clapping::clapping::clappin g::clapping: .
همیشه هم بعد از بازی تا فرداش صدام در نمیاد !!:hey:
یادمه فصل قبل (یعنی فصلی که با امیر قهرمان شدیم) بازی یکی مونده به آخر توی آزادی بود با سایپا که بازی دقیقه 92 با گل برجلو 1-1 شد و دیگه همه مطمئن شدن که قهرمانی پرید ، ولی از همون لحظه که داور سوت پایان رو زد همه جایگاه 8 تا نیم ساعت بعد بازی امیر و استقلال رو تشویق می کردن . واقعا مو به تن آدم سیخ می شد . انگار که تیم برده و داره قهرمان میشه . من خودم حنجره ام پاره داشت می شد ولی دلم نمی یومد که من هم ،همپای بقیه داد نزنم .
که بعدش امیرقلعه نوعی از رختکن اومد بالا و اومد جلوی جایگاه 8 و تشکر کرد ...

afshin-ss
23rd May, 2010, 07:20 PM
من فکر میکردم جایگاه 8 یه جای ویژه باشه واسه طرفدران امیر خان!!!
آخه وقتی میرم استادیوم جایگاههای مختلف میشینم!! یعنی هر جات طلب کنه میشینم!!
بعضی وقتا شده 17-18-19!! مثلآ 18 لیدرهاش طرفدار حجازی هستن!!
از اونور 17-19 قلعه نویی رو دوست دارن!! 2بار که 18 نشستم یه بار با 19 و یه بار با 17 دعواشون شده!!

در کل جایگاه 8 رو من خیلی دوست دارم!!واقعآ گلوی آدم پاره میشه انقدر داد میزنه!
واقعآ نشسته معنایی نداره!!
================================================== ==============
مریم چند وقت پیش تو تاپیک همه چیز به غیر از فوتبال صحبت میکردیم راجع به استادیوم و فضای استادیوم!
به زعم من،استادیوم آزادترین فضایی هستش که میتونی تو ایران پیدا کنی!! یعنی هر کاری دلت میخواد بکن،هر چی دلت میخواد بگو،از بزرگترین گرفته تا کوچکترین فرد مملکت رو نثار کلمات روحانی کنی کسی نمیتونه بهت حرفی بزنه!!! خلاصه آزاد ترین جای مملکت هستش!
سیگار بدست زیاده،یه توپ بازیکن خودی از دست بده فحش نثارش میشه!!
استادیوم های ایران فوق العاده فضای آلوده ای دارن!! فرهنگ ما همینه!!
نبین بعضی وقتا نشون میده آشغالا رو جمع میکنن تماشاگرا! اینا همه فیلمه!! اصل مهمه که همون فرهنگه که ما نداریم!!!

مانی
23rd May, 2010, 07:36 PM
هشت همیشه محل هوادارای حجازی بوده و هست و خواهد بود ...

یادمه اون زمانی که حجازی تصمیم گرفت بره رو سکو بازی رو ببینه بجای رو نیمکت یه بار رفت هشت نشست ، من عکساشو داشتم ، اگر بگردم می تونم پیداشون کنم ...

جماعتی که گلوشون برای حجازی پاره می شه و اگر تیم امیر رو تشویق بکنن فقط و فقط برای استقلاله و زمانی که استادیوم شعار می ده برای امیر اکثریت اونها همراهی نمی کنن ( مگر بازی با پرسپولیس ) ...

هشت برای خودش فلسفه داره کلا ...

هیچ لیدر هشتی ای نیست که از امیر خوشش بیاد ...

هرچند الان خیلی بهتر شدن ولی شش هفت سال پیش کافی بود تیم عقب بیافته تا شروع کنن و بگن ، ناصر حجازی برگرد به تیمت ...

شعار معروفِ ، غروب پاییزه ... مال هشتی هاست در اصل ...

در کل دوست دارم همیشه اون اصالتشونو حتی به غلط حفظ بکنن ...

پ ن : مظلومیت پورحیدری وقتی آشکار می شه که با وجود این همه سکو در استادیوم هیچوقت سکویی متعلق به هوادارای پورحیدری در استادیوم نبوده ، در حالیکه امیر قلعه نوعی و حجازی از این مسئله بهره مند بودن ...

مانی :53:

NoName
23rd May, 2010, 08:02 PM
بچه ها ببخشید به عنوان یک پرسپولیسی فضولی میکنم.
ولی جایگاه هشت جایگاه هواداران حجازیه. نمونه بارز لیدر های جایگاه هشت هم امیر قهرمانی خودمونه. الان هر چی زنگ میزنم گوشیش خاموشه. اگه بتونم باهاش تماس بگیرم، خودش میاد اینجا و فلسفه جایگاه هشت رو توضیح میده.

afshin-ss
23rd May, 2010, 08:10 PM
بچه ها ببخشید به عنوان یک پرسپولیسی فضولی میکنم.
ولی جایگاه هشت جایگاه هواداران حجازیه. نمونه بارز لیدر های جایگاه هشت هم امیر قهرمانی خودمونه. الان هر چی زنگ میزنم گوشیش خاموشه. اگه بتونم باهاش تماس بگیرم، خودش میاد اینجا و فلسفه جایگاه هشت رو توضیح میده.

ولی خداییش میثم من چند ساله که رفتم استادیوم و شده بارها جایگاه 8 هم بیشینم تا حالا ندیدم مثلآ تو کار امیر سنگ اندازی کنن!!! و خیلی خوب تیم امیر رو هم تشیوق کردن!!
به هر حال همه طرفدارهای حجازی و امیر با هم خوب نیستن!

پارسال هم که بعد از بازی با سایپا طرفدارهای جایگاه 8 بودن که وایسادن و امیر رو تا 20 دقیقه بعد از بازی تشیوق میکردن!

AmirSaeid
23rd May, 2010, 08:58 PM
من یه سوال از اس اسی یا دارم : داوود رو که می شناسین ؟ ایشون که همیشه جایگاه 8 مال اون و نوچه هاشه ، طرفدار امیر ه . درسته یا نه ؟
تا اونجایی که من دیدم اینطور بوده . حالا بچه هایی که همیشه میرن و اطلاعات بیشتری دارن بگن ما هم بدونیم .

هر چند فرقی نمی کنه و هر دوشون رو من دوست دارم و بر و بچ جایگاه 8 هم توی تمام ایران(تا اونجاییکه من دیدم) تک ن و بی رقیبن .(من ورزشگاهای اهواز - اصفهان - مشهد - انزلی - آبادان رو رفتم ، توی تیفوسی های قرمز هم رفتم ، ولی جایگاه 8 رقیب نداره)

afshin-ss
23rd May, 2010, 09:08 PM
من یه سوال از اس اسی یا دارم : داوود رو که می شناسین ؟ ایشون که همیشه جایگاه 8 مال اون و نوچه هاشه ، طرفدار امیر ه . درسته یا نه ؟
تا اونجایی که من دیدم اینطور بوده . حالا بچه هایی که همیشه میرن و اطلاعات بیشتری دارن بگن ما هم بدونیم .

هر چند فرقی نمی کنه و هر دوشون رو من دوست دارم و بر و بچ جایگاه 8 هم توی تمام ایران(تا اونجاییکه من دیدم) تک ن و بی رقیبن .(من ورزشگاهای اهواز - اصفهان - مشهد - انزلی - آبادان رو رفتم ، توی تیفوسی های قرمز هم رفتم ، ولی جایگاه 8 رقیب نداره)

من زیاد نمیشناسم بروبچ اونجا رو!! فقط یه امیر قهرمانی رو میشناسم که از بچه های همین جا بوده!

چه جوری این همه استادیوم رو گشتی؟؟

نکنه خودتم لیدر استقلال هستی؟

AmirSaeid
23rd May, 2010, 09:53 PM
من زیاد نمیشناسم بروبچ اونجا رو!! فقط یه امیر قهرمانی رو میشناسم که از بچه های همین جا بوده!

چه جوری این همه استادیوم رو گشتی؟؟

نکنه خودتم لیدر استقلال هستی؟
نه بابا لیدر کجا بود :shok::shok::lol::lol::24::24:
خوب فصل پیش چند بار رفتم سر تمرین (دستگردی) اینا رو اونجا دیدم و شناختم و توی ورزشگاه هم دیگه می دیدمشون و . . . این داوود یه بچه (البته ماشالا آقایی واسه خودش) هیکلی و خشن و ... حتما دیدینش

مریم آبی ترین
24th May, 2010, 12:26 AM
منم یه بار رفته بودم جایگاهه هشت :rofl:

ایشالا کوفتتون بشه من کیف کنم :2mo5pow::2mo5pow:

Viva Beckham
24th May, 2010, 02:11 AM
واقعا تعصب جایگاه هشتی ها رو هیچ کسی و طرفدار هیچ تیمی نداره
عاشق
فقط همین کلمه رو میشه استفاده کرد واسشون
من 2 بار بیشتر نرفتم جایگاه 8
بازی با ام صلال و بازی با طبا باطری تهران زمانی که استقلال از آسیا کنار گذاشته شده بود که اون بازی رو با گل انصاریان 3ـ2 بردیم
اون بازی رحمتی دروازه بان بود و یه دریبل خوشگلم زد

mąңđį
24th May, 2010, 02:12 AM
من گوه بخورم برم 8 بشینم !! :22: :4:
دقیقا سه بار رفتم.تنها کاری که نمیشه کرد تماشای بازیه.مخصوصا اگه بالای جایگاه نشسته باشی.( البته بالاش سر قفلی داره)
واسه منی که طرفدار هیچ شخصی نیستم اصلا جای خوبی نیست.
من فقط 21 و 22 پیش وحید یوسفی اینا میشینم.دیر هم برسم میرم بالا !

لیدرهای 8 به غیر از همون امیر (اونم چون احتمال داره اینو بخونه مستثناش میکنم! :4:) همه قیافه ها اراذلی! ظلمت و تاریکی از قیافه هاشون میباره !! من که خودم بچه بیسیم ام و کلی ادعا دارم می بینمشون حالم بد میشه !! :4:

یه نکته جالبی هم هست.تا جایی که " من فهمیدم " 8 یه حالت هرمی داره.تازه واردها رو میفرستن پائین جایگاه.بعد که کم کم آشنا شدی یواش یواش ردیف ردیف میری بالا و بالایی های سابق کم کم از رده خارج میشن.این سیکل همیشه جریان داره.بر خلاف 36 که این خبرا توش نیست.

به زعم من،استادیوم آزادترین فضایی هستش که میتونی تو ایران پیدا کنی!! یعنی هر کاری دلت میخواد بکن،هر چی دلت میخواد بگو،از بزرگترین گرفته تا کوچکترین فرد مملکت رو نثار کلمات روحانی کنی کسی نمیتونه بهت حرفی بزنه!!! خلاصه آزاد ترین جای مملکت هستش!
سیگار بدست زیاده،یه توپ بازیکن خودی از دست بده فحش نثارش میشه!!

دوباره تو یه استادیوم نرفته گیر آوردی شروع کردی به جو دادن؟؟
نخیر مریم خانم این افشینعلی دیگه داره اغراق میکنه.این چیزها هست ولی نه با این شدت.
استادیوم هم مثل جاهای دیگه همه جور ادمی توش هست و جو و فضا هم فقط یه نمه اراذلیه.چون همه مذکر هستند و اکثرا انسان های بزهکار! :4: تو این فضا میشه گفت دوز اراذلی 8 از بقیه سکو ها بیشتره.
در مورد دود این قدر جون ننه و بابا آدم رو به خاطر شعار قسم میدن که نمیشه یه نخ سیگار با خیال راحت کشید.همش باید داد بزنی. واسه همینه که از 8 خوشم نمیاد.
در ضمن مریم خانوم زیادم ناراحت نباش که استادیوم نمیری.اولش جذابه ولی بعدا میشه مایه اعصاب خوردی.حتی زمانی که تیم میبره.

afshin-ss
24th May, 2010, 02:33 AM
من گوه بخورم برم 8 بشینم !! :22: :4:
دقیقا سه بار رفتم.تنها کاری که نمیشه کرد تماشای بازیه.مخصوصا اگه بالای جایگاه نشسته باشی.( البته بالاش سر قفلی داره)
واسه منی که طرفدار هیچ شخصی نیستم اصلا جای خوبی نیست.
من فقط 21 و 22 پیش وحید یوسفی اینا میشینم.دیر هم برسم میرم بالا !

لیدرهای 8 به غیر از همون امیر (اونم چون احتمال داره اینو بخونه مستثناش میکنم! :4:) همه قیافه ها اراذلی! ظلمت و تاریکی از قیافه هاشون میباره !! من که خودم بچه بیسیم ام و کلی ادعا دارم می بینمشون حالم بد میشه !! :4:

یه نکته جالبی هم هست.تا جایی که " من فهمیدم " 8 یه حالت هرمی داره.تازه واردها رو میفرستن پائین جایگاه.بعد که کم کم آشنا شدی یواش یواش ردیف ردیف میری بالا و بالایی های سابق کم کم از رده خارج میشن.این سیکل همیشه جریان داره.بر خلاف 36 که این خبرا توش نیست.

دوباره تو یه استادیوم نرفته گیر آوردی شروع کردی به جو دادن؟؟
نخیر مریم خانم این افشینعلی دیگه داره اغراق میکنه.این چیزها هست ولی نه با این شدت.
استادیوم هم مثل جاهای دیگه همه جور ادمی توش هست و جو و فضا هم فقط یه نمه اراذلیه.چون همه مذکر هستند و اکثرا انسان های بزهکار! :4: تو این فضا میشه گفت دوز اراذلی 8 از بقیه سکو ها بیشتره.
در مورد دود این قدر جون ننه و بابا آدم رو به خاطر شعار قسم میدن که نمیشه یه نخ سیگار با خیال راحت کشید.همش باید داد بزنی. واسه همینه که از 8 خوشم نمیاد.
در ضمن مریم خانوم زیادم ناراحت نباش که استادیوم نمیری.اولش جذابه ولی بعدا میشه مایه اعصاب خوردی.حتی زمانی که تیم میبره.

باز اومدی حرف منو نفی کردی؟؟:39:
مطمئنی یه نمه اراذلیه!!؟؟ خیلی بیشتر از یه نمه میشه!! درسته ممکنه هر آدمی پیدا بشه ولی خوب میشه گفت 80-85 % همون اراذلی هستن که میگی!!

مثلآ مریم خانوم،ببین اونجا از هر 10نفر 8 نفر سیگار بدست هستن!! وقتی میری خونه باید کل لباسهات بندازی تو لباسشویی!!!
هاله ای از دود (البته تو بازیهای شب معلومه) کل فضای جلوی پروژکتور ها رو میگیره!!
خلاصه اینکه سرویس میشی!!

اگر دوست داری بری استادیوم،میتونی بری بازی های والیبال رو ببینی!! همین چند روز پیش هم نوجوانان آسیا تموم شد،میتونستی بری:66:

mąңđį
24th May, 2010, 02:54 AM
مثلآ مریم خانوم،ببین اونجا از هر 10نفر 8 نفر سیگار بدست هستن!! وقتی میری خونه باید کل لباسهات بندازی تو لباسشویی!!!
هاله ای از دود (البته تو بازیهای شب معلومه) کل فضای جلوی پروژکتور ها رو میگیره!!
خلاصه اینکه سرویس میشی!!

میگم جو میدی میگی نه !! استادیومه شیره کش خونه که نیست !! ببین این جا قضیه همون (من خیلی خفنم که استادیوم میرم و اینا !) داره پیش میادا !! :4:

مطمئنی یه نمه اراذلیه!!؟؟ خیلی بیشتر از یه نمه میشه!! درسته ممکنه هر آدمی پیدا بشه ولی خوب میشه گفت 80-85 % همون اراذلی هستن که میگی!!

آره مطمئنم که یه نمه اراذلیه. باید ببینیم تعریفت از اراذل بودن چیه. با دو تا فحش که آدم جزو اراذل نمیشه.
یه تعدادی واقعا اراذل هستن.(مثلا لیدرها) یه تعدادی هم آدم های معمولی که به خاطر این که اکثرا مال قشرمتوسط رو به پائین جامعه هستن که وقتی عصبی میشن چهار تا فحش میدن و داد میزنن تو فکر میکنی اراذل هستن.یه تعدادی هم این بچه چاقال های گونی! 15 16 ساله هستن که خیال میکنن خبریه و میخوان ادای لات ها و اراذل رو در بیارن. حالت کلی جمعیت استادیوم برو همینه.
حالا تو بهم بگی چه جوری اون درصد رو حساب کردی ممنون میشم! :rolleye:

اگر دوست داری بری استادیوم،میتونی بری بازی های والیبال رو ببینی!! همین چند روز پیش هم نوجوانان آسیا تموم شد،میتونستی برییه جورایی فحش بدی بهتره تا پیشنهاد !! :4:
والیبال نوجوانان؟!؟!؟!:shok:
(شکلک مهران مدیری وقتی داره به دوربین نگاه میکنه !!)

afshin-ss
24th May, 2010, 04:13 AM
میگم جو میدی میگی نه !! استادیومه شیره کش خونه که نیست !! ببین این جا قضیه همون (من خیلی خفنم که استادیوم میرم و اینا !) داره پیش میادا !! :4:

آره مطمئنم که یه نمه اراذلیه. باید ببینیم تعریفت از اراذل بودن چیه. با دو تا فحش که آدم جزو اراذل نمیشه.
یه تعدادی واقعا اراذل هستن.(مثلا لیدرها) یه تعدادی هم آدم های معمولی که به خاطر این که اکثرا مال قشرمتوسط رو به پائین جامعه هستن که وقتی عصبی میشن چهار تا فحش میدن و داد میزنن تو فکر میکنی اراذل هستن.یه تعدادی هم این بچه چاقال های گونی! 15 16 ساله هستن که خیال میکنن خبریه و میخوان ادای لات ها و اراذل رو در بیارن. حالت کلی جمعیت استادیوم برو همینه.
حالا تو بهم بگی چه جوری اون درصد رو حساب کردی ممنون میشم! :rolleye:

یه جورایی فحش بدی بهتره تا پیشنهاد !! :4:
والیبال نوجوانان؟!؟!؟!:shok:
(شکلک مهران مدیری وقتی داره به دوربین نگاه میکنه !!)

ببین داش(شکلک اینکه میدونم داداشم نیستی:blink:) (من مرده ی این شکلکاتم که هر کدومش داستانیه واسه خودش:nish:) کلآ جو استادیوم زیاد جالب نیست!!
میدونم استادیوم نه شیره کش خونه است،نه لات خونه!! تایید کردم حرفت رو که هر جور آدمی هر اونجا پیدا میشه!!
ولی قبول داری فضای خوبی هم نداره ؟؟ عمرآ نمیشه فضای ورزشگاه رو طوری کرد که بانوان هم بتونن بیاین!!
البته شاید اگر بانوان بیان ملت از نظر فحش دادن رعایت کنن!!
ولی فکر کن تو صف بلیط باشی همراه بانو:huh:!! چه شود،یا وقتی که بازی تموم میشه میخوای از تونل خارج شی:22:

Sami-ss
24th May, 2010, 05:42 AM
هشت همیشه محل هوادارای حجازی بوده و هست و خواهد بود ...

یادمه اون زمانی که حجازی تصمیم گرفت بره رو سکو بازی رو ببینه بجای رو نیمکت یه بار رفت هشت نشست ، من عکساشو داشتم ، اگر بگردم می تونم پیداشون کنم ...

جماعتی که گلوشون برای حجازی پاره می شه و اگر تیم امیر رو تشویق بکنن فقط و فقط برای استقلاله و زمانی که استادیوم شعار می ده برای امیر اکثریت اونها همراهی نمی کنن ( مگر بازی با پرسپولیس ) ...

هشت برای خودش فلسفه داره کلا ...

هیچ لیدر هشتی ای نیست که از امیر خوشش بیاد ...

هرچند الان خیلی بهتر شدن ولی شش هفت سال پیش کافی بود تیم عقب بیافته تا شروع کنن و بگن ، ناصر حجازی برگرد به تیمت ...

شعار معروفِ ، غروب پاییزه ... مال هشتی هاست در اصل ...

در کل دوست دارم همیشه اون اصالتشونو حتی به غلط حفظ بکنن ...

پ ن : مظلومیت پورحیدری وقتی آشکار می شه که با وجود این همه سکو در استادیوم هیچوقت سکویی متعلق به هوادارای پورحیدری در استادیوم نبوده ، در حالیکه امیر قلعه نوعی و حجازی از این مسئله بهره مند بودن ...

مانی :53:

از پست زیبای شما تشکر می کنم و امیدوار هستم که به عنوان یکی از پر سابقه ها و بزرگان استقلالی در دنیای مجازی بیشتر شما را رویت کنیم . :53:

دوستان کاملا درست میگن .
جایگاه هشت مخصوص طرفداران حجازی هست . بازی با الجزیره که توی تهران یک یک شد ناصر حجازی برای تماشای مسابقه آمده بود .
از بس گفتیم ناصر ناصر تا صبح داشتم توی رخت خواب می گفتم :
ناصر حجازی ... گلر طلایی ... محبوب ما تاجیا ... هستی همیشـــــــــــه ...
یه عده می خواستن بگن :
" محبوب ما هشتیا هستی همیشه " ولی یکی از لیدرها باهاشون برخورد کرد :img-gun:

ضمن اینکه شاید 80 یا 70 درصد هشتیا سینه چاک حجازی باشند ولی کسانی که امیر را هم دوست دارند و ژنرالی هستند هم آنجا پیداشون میشه ... ولی در کل به قول مانی محل طرفداران حجازی بوده هست و خواهد بود .

دوستمون مهدی هم که صحبت از " سرقفلی جایگاه هشت و هرمی بودنش " آورد که کاملا درست میگه .
وقتی بخواید برید هشت 5 یا 6 ردیف صندلی خالی خالی هست و 4 ، 5 نفری اونجا کشیک میدن.
بهت اجازه نمیدن که توی اون بالاها بشینی . اونجا آدمای خاص خودش رو داره که همواره اون بالاش براشون رزرو شده است !! :4:
اولین بار که رفتم هشت یادمه :rolleye:
از اون نوجونای شاخ و قد بودم :4: گفتم می خوام برم بالا بشینم به شما ربطی نداره ... مامور بیا اینجا این آقا داره زور میگه و ... :4: در حال بحث بودیم که یک لگد محکم از پشت خوردم و از اون به بعد فهمیدم که جر و بحث کردن با هشتیا اصلا عواقب خوشایندی نداره :39: :4:
یه شاعر هم داره جایگاه 8 به اسم " علی سیاه " . :123:
توی دربی از صبح تا شروع بازی هم همیشه اون کارمون رو راه می ندازه ... :4:
مثلا توی همین دربی آخر شعار : عجب رسمیه ، رسم زمونه ، عجب مشتی زد ، پرویز برومند و ... را چند بار سر دادیم و پرسپولیسی ها هم مونده بودن توی کفش :pleasantry:

مریم آبی ترین
24th May, 2010, 08:47 AM
خب در این که فضاش اراذلیه ،جای شکی وجود نداره ! وگرنه این همه فحش نثار بازیکن و مربی نمیکردن ! آدم با فرهنگ و با شخصیت به نظر من فحش نمیده !
اه اه من نمیدونم بعضیا توی این سیگار چی دیدن که هی میکشنش!! ایش!!

ولی حرفه من این نیست که مثلا تمام بازیا رو برم استادیوم ! نه بابا ! حرف من اینه شده یه بازی توی هر نیم فصل خانما هم اجازه داشته باشن برن ! و توی اون یه بازی اراذل اجازه نداشته باشن بیان :4:مثلا هر کی با خانمش یا خواهرش یا مامانش بیاد که فضا کاملن خانوادگی و لطیف باشه !
بقیه بازیا رو هم اراذل برن انقدر فحش بدن و سیگار بکشن جونشون در آد:4:

afshin-ss
24th May, 2010, 11:49 AM
خب در این که فضاش اراذلیه ،جای شکی وجود نداره ! وگرنه این همه فحش نثار بازیکن و مربی نمیکردن ! آدم با فرهنگ و با شخصیت به نظر من فحش نمیده !
اه اه من نمیدونم بعضیا توی این سیگار چی دیدن که هی میکشنش!! ایش!!

ولی حرفه من این نیست که مثلا تمام بازیا رو برم استادیوم ! نه بابا ! حرف من اینه شده یه بازی توی هر نیم فصل خانما هم اجازه داشته باشن برن ! و توی اون یه بازی اراذل اجازه نداشته باشن بیان :4:مثلا هر کی با خانمش یا خواهرش یا مامانش بیاد که فضا کاملن خانوادگی و لطیف باشه !
بقیه بازیا رو هم اراذل برن انقدر فحش بدن و سیگار بکشن جونشون در آد:4:

سیگار گوهه گوه!!! همون گه!!:66:

آخه اینجوری هم که نمیشه،طرف دست جی افش رو میگیره میره استادیوم دیگه!!
کلآ استادیوم فضای لطیفی نیست!!

مریم آبی ترین
24th May, 2010, 02:09 PM
سیگار گوهه گوه!!! همون گه!!:66:(من از جمع معذرت میخوام:hi:)

آخه اینجوری هم که نمیشه،طرف دست جی افش رو میگیره میره استادیوم دیگه!!
کلآ استادیوم فضای لطیفی نیست!!

کلن که میدونم فضای لطیفی نیست ! ولی اگه اون اتفاقی که من گفتم بیفته لطیف میشه ! تازه با جی اف هم بیاد ! چه فرقی داره؟ یعنی جلوی جی اف هرحرف زشتی رو میشه زد!

دو بازی توی کل یه فصل به نظرم چیز زیادی نیست!!

Sami-ss
25th May, 2010, 01:57 AM
هر گاه آسمان آبی به رنگ قرمز در آمد ... آن روز پای زن به ورزشگاه باز شده ...

مریم آبی ترین
5th June, 2010, 09:52 PM
لیگ تعطیله این تاپیکو چه خاکی برداشته:4:سامی بیا گردگیریش کن:4:

afshin-ss
5th June, 2010, 10:05 PM
به جای اینکارا بیا شطرنج آنلاین بازی کنیم!!
chessCube.com

Sami-ss
11th June, 2010, 02:41 AM
این آقای محترم هم لیدر اصلی جایگاه 8 هستند . آشنایی دارید خدمتشون :4:

http://www1.upic.ir/images/9wlzvs17ug4ak7xxc7o8.jpg

مریم آبی ترین
11th June, 2010, 03:09 PM
چقدر قیافش خشانت داره توش:4:

AmirSaeid
11th June, 2010, 05:04 PM
این آقای محترم هم لیدر اصلی جایگاه 8 هستند . آشنایی دارید خدمتشون :4:

http://www1.upic.ir/images/9wlzvs17ug4ak7xxc7o8.jpg

ایشون همون آقا داوود هستن :4::42::65:

مریم آبی ترین
7th July, 2010, 10:08 PM
:esteghlal::4: استقلال سرور پرسپوليسه:4: :esteghlal:

http://nasiriphotos.com/files/azadistadium4_1.jpg

afshin-ss
7th July, 2010, 10:10 PM
^^^^^^^^^^
این یه چیز بدیهیه :esteghlal:

xavi6
7th July, 2010, 10:11 PM
:esteghlal::4: استقلال سرور پرسپوليسه:4: :esteghlal:

http://nasiriphotos.com/files/azadistadium4_1.jpg

مریم جون لطفا رنگ آبی‌ رو مصرف پرسپولیس نکن:22:

مریم آبی ترین
7th July, 2010, 10:28 PM
مریم جون لطفا رنگ آبی‌ رو مصرف پرسپولیس نکن:22:

خوب بيـــــــــــــــــــــــ ـــــــد؟:5:

واي قرعه كشيه ليگ هم كه انجام شد:4:ديگه كم كم فصله پر التهاب داره از راه ميرسه:4:
l

استقلال سرور پرسپوليسه :esteghlal:

Tesoke
6th August, 2010, 04:09 PM
من یک بار اون جایگاه نشستم ! اونم به خاطر اینکه با امیر قهرمانی وایساده بودم و گپ میزدیم . طبقه پایین پر شده بود ! موقع بازی امیر کارتشو در آورد مارو بردن داخل ! یه سوت زد برا رفیقش یه جا بهم دادن ! رفیقشم هی میمود پیشم میگفت جات خوبه؟چیزی لازم نداری؟ بازی رو راحت میبینی ؟:4:

راستی اون شعار قدیمیه که الان کمتر میگنش ! گل فرهاد بیرون بیا بیرون بیا ! اینم گفتن :uglylolmk4:

137566
18th April, 2011, 08:20 PM
تو همون صفحه ی اول است نوشته ایران لیگ

به آدرس زیر بروید و به لیگ ایران رای بدهید تا لیگ ایران تو fifa12 حضور داشته باشه...الان عربستان جلوتره www.fifplay.com