PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪ تیفوسی های روسونری - [مسئله ای به نام سیلویو] ₪ فصل 10-11

صفحه ها : [1] 2 3 4

Mr.Maldini
1st May, 2010, 08:48 PM
افتتاح تاپیک اول از بحث های دنباله دار روسونری ها !

این بار ما در رتبه ی سوم جدولیم و نتایجی که میگیرم در حد و اندازه های اسم میلان نیست ...
علل زیادی داره این عدم نتیجه گیری ! اما از هر طرف که میریم به کسی نمیرسیم جز سیلویو برلوسکونی ! نخست وزیر ایتالیا ... ثروتمندترین انسان این کشور ... و البته مالک باشگاه آث میلان ...

و امروز بحث ما اینه : بودن یا نبودن سیلویو؛ مسئله این است !

BAHAR.JUVE
1st May, 2010, 09:10 PM
بودن یا نبودن...مسئله این است !
افتتاح تاپیک جدید را به همه میلانی های عزیز تبریک میگم و امیدوارم برای تیمتون هم خوش یمن باشه !

اما مسئله سیلویو برلوسکونی...........
من نظر شخصی خودم را قبلا هم در تاپیک پیشین نوشته بودم . من فکر نمیکنم هیچ کدام از این سرمایه دار های عمده ای که این باشگاه ها را خریداری میکنند عاشق چشم و ابروی هواداران و یا حتی خود باشگاه باشند ! ممکنه یک علاقه قلبی مثلا به تیم محل زادگاهشون یا همچین چیزی داشته باشند اما در این سرمایه گذاری های عمده مسئله اصلی قدرت و بیزینسه .
برلو یک سیاستمدار قابل و یک تاجر موفقه و میلان برای برلو در طی سالها هم یک سرمایه گذاری مادی عموما سود آور و هم یک سرمایه گذاری معنوی قوی _ در تیمی که یکی از محبوب ترین باشگاه های کشوریه که برلو قرار بود در اون از نردبان موفقیت های سیاسی بالا بره _ بود .
الان به نظر من کار برلو با میلان تمام شده . همه شما خیلی خوب میدانید که مشکل میلان مشکل پول نیست .در واقع پول موجوده ولی به کار گرفته نمیشه و به باشگاه تزریق نمیشه . میلان الان داره بهانه هایی واهی در مورد مشکلات مالی و بدهی هایی بیان میکنه که بسیاری از باشگاه ها با بدهی هایی به مراتب سنگین تر از اون مشغول به وام گرفتن و بازیکن خریدن و سرمایه گذاری کردن و البته سود بردن هستند . میلان به نظر میرسه چرخه سرمایبه گذاری را متوقف کرده .مسیر میلان با این همه صرفه جویی! به هیچ عنوان به حل مشکل بدهکاری های باشگاه _ که اینقدر در موردش حرف میزنند و در واقع امر هم رقمی نیست _ کمکی نمیکنه . میلان الان راه درامد زایی قرار نداره . با این بازیکنان و این شرایط در لیگ و این وضع بلیط فروشی و افول محبوبیت بین المللی و متعاقب اون کاهش فروش لوازم جانبی باشگاه و ...... من احساس میکنم این خرج نکردن ها کاملا هدفمنده و برلو داره به تدریج سرمایه خودشو از میلان خارج میکنه . فکر میکنم پیرمرد نه چندان محبوب ما که در این سن بالا با مشکلات حزبی و سیاسی خیلی زیادی هم درگیره و داره به پایان دوره سیاسی خودش هم میرسه در این تابستان یا در تابستان بعدی میلان را خواهد فروخت . منتها پیش از فروش باشگاه تا به اونجایی که ممکنه سرماتیه هایش را از باشگاه خارج میکنه .
کلا به نظر میاد داستان برلو و میلان کتابیه که داره صفحات آخرش ورق میخوره .حالا باید دید برلو منافع خودش را در چی میبینه....اون هنوزم نخست وزیر این مملکته و فروش باشگاه به شخصی از نوع مثلا قزافی ضربه خیلی سنگینی به حمایت مردمی از خودش و حزبش میزنه .من فکر میکنم برلو تمایل داره تا زمانی که در راس اموره مملکته میلان را حفظ کنه ....مگر اینکه خریدار خیلی خوبی با رقمی نجومی _ از نوع همین اعراب _ برای تیمش پیدا بشه یا اینکه خرج نکردن هایش اونقدر به هواداران فشار بیاره و اونقدر حجم و شدت اعتراضات بالا بگیره که به این نتیجه برسه حفظ میلان با سیاست های کنونی ضربه بیشتری به موقعیت اجتماعیش میزنه تا فروش میلان .
برای من اصلا این که مالک میلان کی باشه مهم نیست . فقط امیدوارم این باشگاه به سرعت به فرد یا گروه متمولی که قصد سرمایه گذاری گسترده را دارند واگزار بشه .

samanrossonero
1st May, 2010, 09:38 PM
مرسی سعید جان..
اسمی هم که انتخاب کردی کاملآ به شرایط فعلیه ما میاد..
امید.ارم امشب بازی رو ببریم و آدیا بازی کنه اما مطمئنم آلبرتاتزی رو بازی نمیده چون مهاجم ها و کلآ ازیکنای فیو بازیکن های تاپی هستن..

داریوش جان من قصد توهین به چلسی رو ندارم اما باید اینو قبول کنی که تیکه انداختن هوادار چلسی یا من سیتی واسه ما خیلی سنگینه،دلایلشم خودت خوب میدونی..
البته اگه فرقی بین میلان و چلسی از هر نظر نمیبینی دیگه بحثی نمیمونه وگرنه هر فوتبالدوستی تفاوت تاریخچه و افتخار و شخصیت و نحوه به قدرت رسیدن و زمان به قدرت رسیدنش رو میدونه مال چلسی رو هم میدونه..

Farzad Lampard
1st May, 2010, 10:13 PM
بودن یا نبودن...مسئله این است !
افتتاح تاپیک جدید را به همه میلانی های عزیز تبریک میگم و امیدوارم برای تیمتون هم خوش یمن باشه !

اما مسئله سیلویو برلوسکونی...........
من نظر شخصی خودم را قبلا هم در تاپیک پیشین نوشته بودم . من فکر نمیکنم هیچ کدام از این سرمایه دار های عمده ای که این باشگاه ها را خریداری میکنند عاشق چشم و ابروی هواداران و یا حتی خود باشگاه باشند ! ممکنه یک علاقه قلبی مثلا به تیم محل زادگاهشون یا همچین چیزی داشته باشند اما در این سرمایه گذاری های عمده مسئله اصلی قدرت و بیزینسه .
برلو یک سیاستمدار قابل و یک تاجر موفقه و میلان برای برلو در طی سالها هم یک سرمایه گذاری مادی عموما سود آور و هم یک سرمایه گذاری معنوی قوی _ در تیمی که یکی از محبوب ترین باشگاه های کشوریه که برلو قرار بود در اون از نردبان موفقیت های سیاسی بالا بره _ بود .
الان به نظر من کار برلو با میلان تمام شده . همه شما خیلی خوب میدانید که مشکل میلان مشکل پول نیست .در واقع پول موجوده ولی به کار گرفته نمیشه و به باشگاه تزریق نمیشه . میلان الان داره بهانه هایی واهی در مورد مشکلات مالی و بدهی هایی بیان میکنه که بسیاری از باشگاه ها با بدهی هایی به مراتب سنگین تر از اون مشغول به وام گرفتن و بازیکن خریدن و سرمایه گذاری کردن و البته سود بردن هستند . میلان به نظر میرسه چرخه سرمایبه گذاری را متوقف کرده .مسیر میلان با این همه صرفه جویی! به هیچ عنوان به حل مشکل بدهکاری های باشگاه _ که اینقدر در موردش حرف میزنند و در واقع امر هم رقمی نیست _ کمکی نمیکنه . میلان الان راه درامد زایی قرار نداره . با این بازیکنان و این شرایط در لیگ و این وضع بلیط فروشی و افول محبوبیت بین المللی و متعاقب اون کاهش فروش لوازم جانبی باشگاه و ...... من احساس میکنم این خرج نکردن ها کاملا هدفمنده و برلو داره به تدریج سرمایه خودشو از میلان خارج میکنه . فکر میکنم پیرمرد نه چندان محبوب ما که در این سن بالا با مشکلات حزبی و سیاسی خیلی زیادی هم درگیره و داره به پایان دوره سیاسی خودش هم میرسه در این تابستان یا در تابستان بعدی میلان را خواهد فروخت . منتها پیش از فروش باشگاه تا به اونجایی که ممکنه سرماتیه هایش را از باشگاه خارج میکنه .
کلا به نظر میاد داستان برلو و میلان کتابیه که داره صفحات آخرش ورق میخوره .حالا باید دید برلو منافع خودش را در چی میبینه....اون هنوزم نخست وزیر این مملکته و فروش باشگاه به شخصی از نوع مثلا قزافی ضربه خیلی سنگینی به حمایت مردمی از خودش و حزبش میزنه .من فکر میکنم برلو تمایل داره تا زمانی که در راس اموره مملکته میلان را حفظ کنه ....مگر اینکه خریدار خیلی خوبی با رقمی نجومی _ از نوع همین اعراب _ برای تیمش پیدا بشه یا اینکه خرج نکردن هایش اونقدر به هواداران فشار بیاره و اونقدر حجم و شدت اعتراضات بالا بگیره که به این نتیجه برسه حفظ میلان با سیاست های کنونی ضربه بیشتری به موقعیت اجتماعیش میزنه تا فروش میلان .
برای من اصلا این که مالک میلان کی باشه مهم نیست . فقط امیدوارم این باشگاه به سرعت به فرد یا گروه متمولی که قصد سرمایه گذاری گسترده را دارند واگزار بشه .

بابا تو دیگه عجب سنگ پایی هستی :4: تا همین چند دقیقه پیش تو تاپیک فولهام زندونی بودی...متنبه نشدی دوباره اومدی تو یه تاپیک بیگانه ی دیگه؟ ای بابا! :4: حقته اینجا هم زندانیت کنن!ز :4:

Farzad Lampard
1st May, 2010, 10:14 PM
تاپیک جدید رو تبریک میگم.

JoKeR
1st May, 2010, 10:14 PM
خب تاپیک جدیدمون :4: رو می تبریکم!! امیدوارم اینجا روزهای خوبی رو درکنار هم داشته باشیم ولی نه به خوبی اینتری ها :nish:

تک تک جملات بهار تایید میشه......در مورد اسم تاپیک هم باید بگم خوشمان امد :4: ولی موضوع اینه که قضیه ی برلو از مسئله گذشته و به بحران تبدیل شده!!!

من در مورد برلو خیلی حرف زدم فک نکنم دیگه لازم باشه چیزی بگم جز اینکه باز هم تکرار می کنم:

این پایان حماسه ی برلوسکونیه.

:53: :53: :53: :53: :53:

SHS
1st May, 2010, 11:20 PM
تاپیک جدید مبارک

نمیدونم چرا کلاً به تاپیکای نو حسه خوبی دارم :4:

آرزوی موفقیت واسه تیم میلان و بچه های گل این تاپیک

جیگررررمی:love05:

Rossoneri
1st May, 2010, 11:22 PM
دیدین گفتم؟ :

من که باورم نمیشه بازی رو پخش کنن، مثل چند دفعه اخیر زمان پخش که برسه میبینی یه الاغ همچنان نشسته داره سخنرانی میکنه:62:

:21:

از این به بعد باید کلا بیخیال بازیهای میلان بشیم! (تا زمانی که برلوسکنی مالک باشگاهه) بعد از همه این بحثهایی که کردیم حالا شاید رفتن برلوسکنی از تیم به عنوان نخست وزیر ایتالیا یه سودی داشته باشه!:21:

Mr.Maldini
1st May, 2010, 11:29 PM
نه ظاهرا پخش کرد با ده دقیقه تاخیر :4: کلا من که با لایو اسکور خیلی بیشتر از شبکه 3 حال می کنم ! :4:

Rossoneri
2nd May, 2010, 12:09 AM
خب ظاهرا خجالت کشیدن و بازی رو پخش کردن.

نیمه اول بازی دست ما بود و کاملا مستحق این بودیم که یکی دو تا گل بزنیم که نشد. فیورنتینا نمیتونه آنچنان برای ما خطرناک باشه به خاطر اینکه جدا از فرم نه چندان خوبشون، بازیکن سرعتی - تکنیکی تو تیمشون ندارن. بازیکنایی مثل لاوتزی، میکولی و زاراته برای تیم ما کشنده ان! اما فیورنتینا تا وقتی که خط دفاعش عقب و نزدیک به دروازه خودشون بازی میکنه و در نتیجه نمیتونه با نفرات زیاد حمله کنه مشکلی برای ما بوجود نمیاره. مگه اینکه گل بخورن و اونوقت حالت تهاجمی تری به خودشون بگیرن.

پیش بینی من اینه که حتما تو نیمه دوم گل میزنیم اما بعد از اینکه گل زدیم و اگر اجازه دادیم فیورنتینا جلو بیاد و حمله کنه خدا میدونه چی به سرمون خواهد اومد!

Hamed
2nd May, 2010, 12:13 AM
من فابیو کاپلو میخوام:cry:

بهش بگین برگرده میلان:cry:بگین یادش نره که توی میلان مربی شد:cry:

:20::20::20:

تاپیک جدیدم مبارک:53:

samanrossonero
2nd May, 2010, 12:17 AM
خب با تاخیر پخش کردن منم هرچی فحش بلد بودم بهشون دادم..
هم اون مجریه بچه خشگله چیز مال هم اون مرتیکه که فک کنم مث جوکر تو بتمن یه 4-5 تا نارنجک تو جیبش بود،یه صحنه گفت پدر مادرا بیان بچه هاشون رو ازدواج موقت بدن به هم که این فساد یعنی دوستی و روابط نامشروع ور بیفته (!) داداشم زد زیر خنده گفت آخه ****هبه کی میاد دختر باکرشو صیغه موقت پسر کنه؟؟!!
ممنون از همه بچه هایی که به ما تبریک گفتن..
از هوادارای چلسی هم ممنونم که همیشه کنارمونن و به اینجا سر میزنن و پشیمونم که مدت زیادی به خاطر کینه ای که من باهاشون داشتم از حضورشون تو این تاپیک محروم بودیم..:love05:

S@eed
2nd May, 2010, 12:29 AM
میلان اینقدر اسمش بزرگه که با همین تیم نصف و نیمه فیورنتینا رو کرده تو قوطی و واقعا مستحق گل بودیم ! کاش یکی دو تا بازیکن درست حسابی داشتیم :cry:

samanrossonero
2nd May, 2010, 01:13 AM
میلان اینقدر اسمش بزرگه که با همین تیم نصف و نیمه فیورنتینا رو کرده تو قوطی و واقعا مستحق گل بودیم ! کاش یکی دو تا بازیکن درست حسابی داشتیم :cry:

سعید همه رو ول کن فقط هونت و بوریلو رو بچسب،اصن من نمیدونم این بوریلو چیکار می کنه تو زمین،پستش چیه؟؟
چی بلده؟؟
هد؟؟
شوت؟؟
تک به تک زدن؟؟
فرار از آفساید؟؟؟

واقعآ به مهاجم نیاز داریم خیلی شدید،به یه مهاجم گلزن که بتونه موقعیت هایی که رونی میسازه گل کنه..
تبریک می گم و از برخورد منطقی و به جای گتوزو و لئو هم خیلی خوشحال شدم..
عاشق لئو هستم با این استیلش،خداییش تیم مارو سوم کردن هنره..

Rossoneri
2nd May, 2010, 01:18 AM
بازی رو عادلانه بردیم. بهتر بودیم و حقمون هم بود که ببریم. اما بعد از گلی که زدیم همون چیزی شد که نباید میشد و بدجوری زیر حملات فیورنتینا تحت فشار قرار گرفتیم. چند تا خطا تو موقعیت های خطرناک هم دادیم که خوش شانس بودیم گل نخوردیم.

رونالدینیو عالی بازی کرد، هر کاری دلش خواست کرد، فقط امشب خیلی دوست داشت گل بزنه و چند تا موقعیت خوب بجای اینکه پاس بده مستقیم زد که گل نشد. اما بالاخره گلش رو زد و قیافه لئوناردو هم بعد از گل خیلی جالب (و جیگر) بود!:4: انگار بار یک دنیا رو از روی دوشش برداشته بودن.

اگه بخوام به بازیکنها نمره بدم :

دیدا : 6
زامبروتا : 6.5
سیلوا : 6
فاوالی : 6
آنتونینی : 6
پیرلو : 6.5
آمبروسینی : 6.5
سیدورف : 7
رونالدینیو : 8
هونتلار : 6.5
بوریلو : 5.5

مانسینی : 5
اینزاگی : 5.5

تقریبا تونستیم از رده سوم مطمئن بشیم. امیدوارم تو بازیهای بعد به بازیکنای جوون تر بازی برسه که میتونه خیلی تجربه خوبی واسشون باشه.

S@eed
2nd May, 2010, 01:25 AM
خوب خوشبختانه بازی رو بردیم واقعا حقمون بود . پنالتی هم درست بود یارو جفت پا اومد روی ساقه بوریلو ! :cigar:

نکته ی جالب اینه که سرعته بوریلو در حده سعیده (از نوعه بندریش :4:). این بشر تا بخواد یه قدم برداره توپش رو میزنن یه مهاجمه سرعتی به شدت نیازه

آفرین به لئو که با همین تیم نصف و نیمه فیورنتینا رو کشت . تعویضاشم شجاعانه بود . رونی هم که طبقه معمول عالی بازی کرد

خوشبختانه سومین تا حده زیادی مسجل شد امیدوارم یووه هم چهارم باشه. با کوروش موافقم بهتره از بازی ها بعدی به جوونا میدون بدیم

پی نوشت : انصافا فری دروازبان توپیه کاش می خریدیمش ! :sad:

Leonardo
2nd May, 2010, 01:34 AM
تبریک میگم :4:

ولی یه خورده به وضع تیمتون برسید. برشا داره میاد سری آ. اینجوری بخواین بازی کنین لوله اید! :lol:

پ.ن: سعید جان لطفا فحش نده. من هر چی باشم از بوریلو بهترم :lol:

پ.ن2: اگر من بوریلو هستم تو هم فاوالی هستی :lol:

D JoKeR
2nd May, 2010, 01:34 AM
تبریک میگم یه بازیه خیلی نفس گیر رو بردیم
خدا روشکر گتوزو هم میدونه امسال واقعا نمیتونه به ما کمک کنه و مثله اینکه با لئو کنار اومده و امیدوارم به رنجرز بره(خودش میگفت دوستداره اونجا فوتبالو کنار بذاره)و با یه قهرمانی فوتبال رو کنار بذاره
تعویض های لئو هم به نظرم خوب بودن با اینکه دیگه واقعا کاریم نمیتونست بکنه و بازیکن درست و درمون تو نیمکت نداشتیم
همه خوب بودن دیگه یازی به گفتن نیست و جالبه که امشب فاوالی با اینکه اخره بازی خیلی سوتی داد اما تا قبلش چندبار سوتیهای سیلوا و پاس هایی که از روی هول شدن میداد رو خیلی شیک و قشنگ جمع میکرد:4:رونی هم امروز باید 2 تا حداقل میزد اما این فری مثله اینکه هنوزم جلو ما شیره(امیدوارم شال دیگه میلانی بشه یا فری یا بوفون چون هردو مثله اینکه این فصل رفتنین(فری در صورت رفتن مانداندا احتمالا میره مارسی اما امیدوارم بیاد میلان)
در دفاع گوش هم کلا باید 4تا دفاع خوب بگیریم واقعا فاجعه هستیم حالا جدای اینکه این فصل واقعا فصل وارگاس بوده اما واقعا همه دفاعهامون سوتین و باید حداقل گرت بیل-رافینیها-و 2تا گوشه دیگه در حد دی سیلوستری و موتا رو بگیریم
===============================
امروز همکه همونطور که گفتم کرولدراپ تر زد.علاوه بر اینکه هد هاشو درست نمیزد 2 3 بار هم توپ از زیره پاش رد شد.لایی خورد و د اخر هم پنالتی داد(اومد تریپ کامپانی اعتماد به نفس نشون بده که.....:4:)
کوروش من 1نیمه از بازیهای فیو و بایرنو دیدم اما تو اون بازیها واقعا پدر گامبرینی دراومد وگرنه منکه چیزه زیادی ازین کرولدراپ ندیدم اما خداییش از بقیه دفاعهامون بهتره(ذخیره ها البته)
و اینکه بنده خدارو خفن چشمش زدی احتمالا تو بازیهای بعدی میانگین نمرش 5 5.5 هستشو از شانس گند ما میاد میلان با دستمزد سالانه 6 7 میلیون یورو :62:(بنده خدا برلوسکنی پیرو پاتالا کمک مالی میکنه)
امروز فیلیپه و گامبرینی کجا بودن؟برام یه سوال بودش:4:(اگه گامبرینی بود کارمون بیش از حد سخت میشد(البته با فرض بازی 90 دقیقه ایی وارگاس)
=====================
در مورد وینگر هم با توجه به سن و قیمت وارگاس و اینکه تیمه ما جوون بخر نیستش و الانم که 27 سالشه و حدودا با 17 18تا میشه اوردش اما ازین میترسم که ازون دسته بازیکنهایی باشه که با رفتن به یه تیم افت میکنه یعنی هرجایی جواب نمیده(سرعت بالایی داره و قدرت بدنی هم داره و همینطور سانتر هاش خیلی جالبه و خفنه(با روپا سانتر میکنه)اما یه چیزیه مثله کوارسما اما خدا کنه به هر تیمی که رفت حتی به اینتر افت نکنه چون استیل بازیش خیلی خوبه و امیدوارم یباد میلان(البته با این وضع پول خرج کردن فکر کنم مارک اورمارسو میرن میارنش:4:

JoKeR
2nd May, 2010, 01:46 AM
بردیم :6: :6:

فورزا میلان :6:

رونالدینیو عالی بود...این بشر نابغس فقط حیف که بازیکن هایی که دور و برش هستن رو باید گل گرفت!!! برد خوبی بود شرایط تو جدول خوبه...حالا سوم شدن میلان قطعیه...امیدوارم برلو گوروشو گم کنه یه آدم درست حسابی مثل حضرت قذافی :4: (شوخی کردم) یه آدم واقعا درست حسابی بیاد تا تیم سر و سامون بگیره...

امیدوارم فردا هم اینتر ببره تا میلانی ها موفق باشن...

فورزا اینتر
فورزا میلان
========================================
در ضمن پست های این مرد جوکر سبز پوش چقدر بلنده...یکمی خلاصه نویسی کن :nish:

D JoKeR
2nd May, 2010, 02:01 AM
فورزا میلان :6:

رونالدینیو عالی بود...این بشر نابغس فقط حیف که بازیکن هایی که دور و برش هستن رو باید گل گرفت!!! برد خوبی بود شرایط تو جدول خوبه...حالا سوم شدن میلان قطعیه...امیدوارم برلو گوروشو گم کنه یه آدم درست حسابی مثل حضرت قذافی :4: (شوخی کردم) یه آدم واقعا درست حسابی بیاد تا تیم سر و سامون بگیره...

امیدوارم فردا هم اینتر ببره تا میلانی ها موفق باشن...

فورزا اینتر
فورزا میلان
در ضمن پست های این مرد جوکر سبز پوش چقدر بلنده...یکمی خلاصه نویسی کن :nish:

د همش تقصیره توئه دیگه نیمچه جوکر(نیم انسان نیم جوکری)انشالله که درجتو کم کنه و بذاره جستر(jester)مقام معظم جوکری(ج ه)اون عزوجل خاندان جوکرا:crazy2:
اومدی 1هفته با من زندگی کردی هرچی بدی داشتی دادی به من منم هرچی خوبی داشتم دادم به تو :2mo5pow:حالا تازه میای پشت سره من بدو میگی؟دلمو شیکوندی:cray:
viva inter
viva milan

SoulSiick
2nd May, 2010, 02:15 AM
بعد از بازی از لئو پرسیدن اصلا خودت دوست داری مربی میلان باقی بمونی ؟ جواب داده سوال خیلی خوبیه، ولی واقعا نمی دونم. هرچند از میلان خیلی ممنونم که در طول زندگیم فرصت های زیادی برام ایجاد کرده.

و بعد باز تاکید کرده الان زمان فکر کردن به آینده نیست و دوست داره به بازی های باقی مونده فکر کنه.

JoKeR
2nd May, 2010, 02:25 AM
د
همش تقصیره توئه دیگه نیمچه جوکر(نیم انسان نیم جوکری)انشالله که درجتو کم کنه و بذاره جستر(jester)مقام معظم جوکری(ج ه)اون عزوجل خاندان جوکرا:crazy2:
اومدی 1هفته با من زندگی کردی هرچی بدی داشتی دادی به من منم هرچی خوبی داشتم دادم به تو :2mo5pow:حالا تازه میای پشت سره من بدو میگی؟دلمو شیکوندی:cray:
viva inter
viva milan
شرم بر تو باد ای جوکرک! مبادا به ساعت(!) مقدس حضرت جوکر(ص) توهین کنی که عذابی الهی در انتظارت خواهد بود...کارنامه ی بنده کاملا مشخص و معلوم است،همگان اگاهند که در زمان حضور حضرت جوکر(ص) در زندان، در ان هنگام که تو و امثال تو در گوشه ای پنهان شده بودید این من بودم که برای دفاع از ارمان های آن بزرگ جوکر(جوکر جماعت جنسیت نداره!! ) از هیچ تلاشی دریغ نکردم...و حال تو جوجه جوکر بنده را نصف جوکر و نصف انسان خطاب می کنی!!...در ان یک هفته که با تو در یک بیت سکونت داشتم دریافتم که هرگز سخنان نغز من در تو اثر نخواهد کرد اما نمی دانسم تو تنها و تنها طول و عرض بیانات من را الگو قرار خواهی داد نه فلسفه و عمق و قدرتش را...

باشد که بیاموزی چگونه زباله ها رو سطل زباله بیاندازی تا بیش از این مایه ی سرافکندگی خاندان بزرگ جوکر نباشی
:sigar:

Rossoneri
2nd May, 2010, 03:05 AM
وارگاس بدرد میلان نمیخوره، وارگاس یه پیستون کلاسیکه، میلان به بال نیاز داره، کسی که بیشتر از دوندگی و سانتر، تکنیک و قدرت گلزنی بالایی داشته باشه. میلان مدت هاست که اینجور هافبک های کناری توی تیمش نداشته و یا اگر داشته (یانکلووسکی) به عنوان مدافع کناری استفاده کرده.

اما نمی دانسم تو تنها و تنها طول و عرض بیانات من را الگو قرار خواهی داد نه فلسفه و عمق و قدرتش را...

:21:

unexi
2nd May, 2010, 03:15 AM
تاپیک جدید رو تبریک میگم.
به یاد اشکان کاش این تاپیک با نا اشکان به یادتیم منور میشد:4:
اشکان یعنی امشب بازی رونی رو دیدی؟ اشکانه من! جا داره از دوست خوبم سامان تشکر کنم. که هیشکی این جواهر رو درک نمی کنه ! سامان خیلی مردی که با این همه چیزایی که میبینی بازم موندی!
اشکان رونالدینهو! سامان مالدینی! آره سامان مالدینی رو دیدیك شرط میبندم قلبت هررررر ی ریخت همین تور تو سعید مالدینی!
بازیه مسخره ای بود ولی تونسین به حقتون برسین. بیچاره پراندلی با این همه تیمو حداقل تو اروپا مدعی کرد . هرچند به اینا ربط نداره سطح لیگ ایتالیا بالاست و همه ی نماینده هاش با بد شانسی حذف شدن. اینتر مفلوکم که رسید فینال.
ببخشید دیر کردم بودم سر کار:cry:
همه ی شما تو قلبم جا دارین. هیشکودمتون هیچوقت فراموش نمی کنم. جوکر اینتری کور بشی که چش نداری روابط خوبه منو با میلانی ها ببینی!

samanrossonero
2nd May, 2010, 12:07 PM
مرسی علی جون..
آره دیدمش و فقط نگاهش کردم.......:cray:

بچه ها ادبایور رو من سیتی مثکه گذاشته تو لیست فروش،فک کنم وقت خوبی واسه جذب کردنش باشه..

afshin-ss
2nd May, 2010, 03:05 PM
هر وقت بازی میلان رو تو ایتالیا میبینم خیلی قشنگ از آب در میاد!!
واقعآ دیشب میلان خوب بازی کرد و عملآ نیمه اول فیو کاملآ تو قوطی بود و اگر دقت بیشتری تو ضربات آخر میشد 2-3 تا گل بهشون زده بودیم!!
واقعآ رونالدینهو شاهکاره و هر کاری دلش بخواد میکنه،ولی اون دایوینگش خیلی ضایع بود و داور درست دیدش!!
خداییش اگر بازیهای این چند هفته رو اینجوری بازی میکردیم الان ما هم واسه قهرمانی میجنگیدیم!

D JoKeR
2nd May, 2010, 06:02 PM
د
شرم بر تو باد ای جوکرک! مبادا به ساعت(!) مقدس حضرت جوکر(ص) توهین کنی که عذابی الهی در انتظارت خواهد بود...کارنامه ی بنده کاملا مشخص و معلوم است،همگان اگاهند که در زمان حضور حضرت جوکر(ص) در زندان، در ان هنگام که تو و امثال تو در گوشه ای پنهان شده بودید این من بودم که برای دفاع از ارمان های آن بزرگ جوکر(جوکر جماعت جنسیت نداره!! ) از هیچ تلاشی دریغ نکردم...و حال تو جوجه جوکر بنده را نصف جوکر و نصف انسان خطاب می کنی!!...در ان یک هفته که با تو در یک بیت سکونت داشتم دریافتم که هرگز سخنان نغز من در تو اثر نخواهد کرد اما نمی دانسم تو تنها و تنها طول و عرض بیانات من را الگو قرار خواهی داد نه فلسفه و عمق و قدرتش را...

باشد که بیاموزی چگونه زباله ها رو سطل زباله بیاندازی تا بیش از این مایه ی سرافکندگی خاندان بزرگ جوکر نباشی
:sigar:

ای بنده ی جوکر اون والا حضرت همچنان در زندان به سر میبره تا شماره بعدیه بتمن بیاد(حالا یا گیم یا فیلم:22:)این سری ما چیزی ازت ندیدیم
ببینیم که در میادین اتی چه خواهی کرد؟(فعلا که تیتر اول مجله ی جوکر ها شده ایی ای مفلس):35:
نمیدونم چرا اما جدیدا خیلی شباهت به برلوسکنی پیدا کردی میخوای تو هر تاپیکی نفر اول باشی:121fs725372:
===============
حالا جدا از شوخی این داستان فروش توز و ادبایور چیه؟من سیتی میخواد توز رو بفروشه؟واقعا فکر کنم چیزی به اسم مغز تو کله ی اینا نیستش اخه بازیکنی که از ته دل بازی میکنه و 29 گل زده کللیم گل ساخته رو کی میاد بفروشه؟
به نظره منکه حتما باید بگیریمش چون باله فوقالعاده ایی هست(کلا تو هر تیمی با تمام وجود بازی میکنه)
=================
ای کوروش سیلویو پرست بگو ببینم اگه تیمو بفروشه دیگه میخوای چه کنی؟:barareh:

Rossoneri
2nd May, 2010, 07:06 PM
هیچی میخوام چه کنم؟:4:

samanrossonero
2nd May, 2010, 08:09 PM
فقط اده فروشیه،کی گفته توز رو میخواد بفروشه؟؟؟
اتفاقآ خط حملش رو میخواد با فروش اده با زوج توز و تورس ببنده..
فصل بعد من سیتی قهرمانه لیگ برتره..

SPAIN/ REAL MADRID, Tévez gets afar

Argentinian international forward Carlos Tévez (26) denied the presence of a current negotiation for him to move to Real Madrid: "I don't care if someone talks about me leaving Manchester City for Real Madrid or any other European team, I'm used to rumours, and I won't let them put me off from focusing on my hard work with Citizens".

SoulSiick
2nd May, 2010, 08:19 PM
لئو امروز گفته : 1 سال بیشتر نیست که مربی فوتبال شدم، ولی توی این مدت کم فهمیدم چقدر تعداد آدم هایی که این ورزش رو می فهمند کم اند !

C.Maldini
3rd May, 2010, 09:24 PM
ديگه به قول معروف it`s clear كه لئو رفتنيه!
نميدونم فقط با برلوسكني مشكل داره يا چيزاي ديگه اي هم هست..اما اگه مشكلش با رفتن برلو حل ميشه من با اينكه قزافي باشگاهو بخره كه هيچي،با تيم داريه آستان قدس رضوي هم مشكلي ندارم!

Rossoneri
4th May, 2010, 01:12 AM
تو بیخود میکنی:62:

این تیم باید با برلوسکنی به گور بره!! :smoke0:

--------------------------

باز یکی اسم قذافی رو آورد الان آیناز پیداش میشه! تازه از دستش راحت شده بودیم!:22:

Mr.Maldini
4th May, 2010, 01:48 AM
به جون خودم این آیناز جوکر میلانیه ولی روش نمیشه بگه :4:

گرچه حظور 4 میلانی در لیست 30 نفره ی لیپی خوشحالمون کرد، اما چه فایده که 3 نفر از این 4 نفر تقریبا آخرین تورنومنت بین المللیشون رو تجربه می کنن و چه بسا که 2نفرشون (رینو و بوریلو) اصلا تو لیست نهایی هم نباشن !
امروز تیم جوانان میلان تونست به مرحله ی 1-8 نهایی اسکودتو راه پیدا کنه. چند وقت پیش هم قهرمان جام حذفی شده بودن ! یعنی از بین این همه جوون 3-4 نفر نیستن که بتونن بیان تو تیم اصلی و از همین الان واسه آینده آماده بشن؟ فک کنم خوب ها رو میفروشن به این و اون و ضعیف تر ها رو هم قرضی میدن به بقیه تیم ها تا وقتی پیشرفت کردن بتونن اونا رو هم بفروشن ! اینم آکادمی ما !

S@eed
4th May, 2010, 01:59 AM
^^^

خدایی تیمه آکادمی میلان از آکادمی پرسپولیسم ضعیف تره ! دریغ از یه بازیکن حتی یکی !

Farzad Lampard
4th May, 2010, 02:01 AM
بچه ی مالدینی داره میاد!

S@eed
4th May, 2010, 02:02 AM
چند سالشه مگه؟

Farzad Lampard
4th May, 2010, 02:03 AM
سامان بهتر میدونه...فکر کنم 14 ساله باشه

Mr.Maldini
4th May, 2010, 02:20 AM
^^^

خدایی تیمه آکادمی میلان از آکادمی پرسپولیسم ضعیف تره ! دریغ از یه بازیکن حتی یکی !

اینو قبول دارم که نسبت به یووه و اینتر و یا حتی کیه وو اکادمی خیلی ضعیف تری داریم ... اما انصافا الان وضعیت تیم های پایه خیلی بهتر از قبل شده ! یادمه 2007 تو یه جام بین المللی که شرق آسیا بود میلان دوتا برد آورد انگار که قهرمان شده باشه مسئولین باشگاه خوشحال شدن، و همون سال ها رتبه ی میلان همیشه 5-6 جدول بود. البته الان هم تا رسیدن به باشگاه هایی مثل بارسا یا آرسنال خیلی کار داریم، اما همین قهرمانی های پراکنده میتونه کمی امیدوار کننده باشه. پسر بزرگ مالدینی (کریستین) 14 سالشه و تو تیم زیر 14 سالهه ا بازی می کنه. کوچیکه (دنیل) هم 9 سالشه و امسال به آکادمی میلان پیوست !

S@eed
4th May, 2010, 02:31 AM
سعید حرفت تا حدودی درسته ولی واقعا اونایی که میومدن توی میدون چیزه خاصی نشون نمیدادن . البته نا گفته نماند باید تمام تیم خوب باشه تا اون جوونه مادر مرده هم خوب بازی کنه !

کلا امیدوارم ساله بعدی چند تا از جوونامون رو توی ترکیب ببینیم ! به بارسلون نگاه کنید که 7 تا از بازیکناش توی فینال اروپا از آکادمیش بوده !

Rossoneri
4th May, 2010, 09:50 AM
یه طرفدار دیگه هم پیدا کردیم:4:

CKSA Moscow's Milos Krasic Interested In Milan Move - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/04/1907634/cksa-moscows-milos-krasic-interested-in-milan-move-report)

"I am a Milan fan, and it would be a dream to wear the jersey," Krasic revealed to Blic Online. "I would also like to transfer myself to Milan along with Dzeko.

Ali_BlueBoy
4th May, 2010, 04:47 PM
فان‌باستن: در حال بررسي پيشنهاد ميلان هستم

http://www.football3.ir/admin/asp/Picture/00009171.jpg

مهاجم اسبق تيم ملي فوتبال هلند خبر مذاکره با باشگاه آ.ث‌‌ميلان را براي همکاري احتمالي تاييد کرد.

مارکو فان باستن در گفت‌وگو با شبکه اول تلويزيون دولتي کشورش گفت: آنچه در مورد مذاکره من و آ.ث ميلان در رسانه‌ها منتشر شده، دور از واقعيت نيست. با پيشنهادي براي همکاري با تيم ايتاليايي مواجه شده‌ام که در حال بررسي و مطالعه هستم.
فان باستن که تا جام ملت‌هاي 2008 زمام امور تيم کشورش را برعهده داشت، افزود: با ميلاني‌ها از طريق مدير برنامه‌ام در تماس هستم. از آنها فرصت خواستم تا شرايط همکاري را مورد سنجش قرار داده تا به نتيجه برسم.
اين مربي 45 ساله که در دوران جواني از سال 1987 الي 1993 براي روسونري‌ها 147 بازي انجام داد و ضمن کسب افتخاراتي بيشمار، 90 گل نيز زد، پس از بازنشستگي وارد حيطه مربيگري شد و در سال 2003 مسئوليت تيم جوانان آژاکس را قبول کرد.
وي سپس به مدت چهار سال به هدايت تيم ملي کشورش پرداخت و بعد در مدت يک سال سرمربي آژاکس بود.

http://www.football3.ir/news.do?itemid=21504

Rossoneri
5th May, 2010, 11:07 PM
از وقتی سامان رفته دیگه خبرها رو هم کسی نمیذاره، چقدر ساکت شده تاپیک!

خبر :

- نستا و پاتو هر دو بهبود کامل پیدا کردن و تمرینات معمولی رو همراه با بقیه تیم انجام میدن، پاتو وضعش بهتره و اگه آمادگیش کامل بشه مقابل جنوا هم بازی میکنه. اما نستا احتمالا به بازی آخر با یوونتوس میرسه.

- ظاهرا چلسی به دنبال خرید تیاگو سیلوا هست. مدیر برنامه هاش گفته تیاگو در میلان خوشحاله و تا 2013 قرارداد داره. فکر میکنم این تابستون باید منتظر پیشنهاد جدی چلسی برای پاتو و سیلوا باشیم، آنجلوتی که خودش هر دوی اینها رو به میلان آورده میخواد هرطوری شده اونها رو به لندن ببره.

- میلان همچنان به دنبال خرید پدرو لئون هافبک/بال ختافه است که از والنسیا و اتلتیکو مادرید هم پیشنهاد داره. مقدار پیشنهاد هم ظاهرا 8 میلیون یورو هست.

- مذاکره برای تمدید قرارداد رونالدینیو همچنان ادامه داره و هنوز به توافق نرسیدن، میلان پیشنهاد داده که قرارداد رونالدینیو که تا سال 2011 است رو 1 سال تمدید کنه و در عوض حقوق سالیانه 8 میلیون یوروئی رونالدینیو رو به 4 میلیون برای هر سال کاهش بده. یعنی همون 8 میلیون یوروئی که قرار بوده طبق قراردادش سال آینده بگیره رو تو 2 سال بهش بدن، به عبارتی رونالدینیو یک سال اضافه و مجانی برای میلان بازی کنه!:4: میلان قانون جدیدی رو برای حقوق بازیکنها در نظر گرفته که سقف حقوقی که میتونن به یه بازیکن بدن 4 میلیونه و اصلا هم قصد ندارن برای رونالدینیو یا هر بازیکن دیگه ای استثناء قائل بشن. دارن تلاش میکنن هر طوری شده حقوق رونالدینیو رو به این مقدار برسونن و فعلا هم برادر رونالدینیو که مدیر برنامه هاش هم هست این پیشنهاد میلان رو رد کرده!

- خبرهایی هم راجع به مذاکره میلان با فان باستن منتشر شده که مدیر برنامه های فان باستن تکذیب کرده.

Rossoneri
6th May, 2010, 04:08 PM
خبرهای جدید :

- برلوسکنی بعد از این 2 بازی باقیمونده و پایان فصل سری آ سرمربی جدید رو شخصا اعلام میکنه که از بین فیلیپو گالی (مشاور فنی لئوناردو)، ماسیمیلیانو آلگری (سرمربی سابق کالیاری) و یا مارکو فان باستن خواهد بود!

- یه استعداد جوون کروات به نام Marko Livaja خریدیم که به زودی 17 ساله میشه. فصل آینده یا در تیم جوانان بازی خواهد کرد یا قرض داده میشه به تیم دیگه.

- Eder مهاجم 24 ساله امپولی که این فصل تو سری ب 23 گل زده و چند تا تیم تو سری آ دنبالش هستن هم تو لیست خرید باشگاهه و ظاهرا این بازیکن به پیوستن به میلان خیلی نزدیکه.

- پدرو لئون هم اولین خرید احتمالی باشگاه در تابستان پیش رو خواهد بود.

samanrossonero
6th May, 2010, 04:47 PM
مرسی کلوچه،من میام بعدش باهم میترکونیم باز..
لئو نباید اخراج بشه،اه..
تیاگو سیلوا و پاتو هم میمونن..
چلسی عادت داره،الان در حال حاضر به آگرو 40 میلیون و به تورس 80 میلیون !! و به پاتو و سیلوا هم هر دو با هم 60 میلیون و به بوفون هم نمیدونم چقدر و به داوید ویا و هرکی خوب بازی می کنه پیشنهاد میدن..
خیلی شلوغش می کنن آخرم دستشون خالی میمونه،به جای این کار اگه رو یک بازیکن مث آگرو تمرکز کنن میتونن بگیرنش..
حالم از این شلوغ بازیای من سیتی و چلسی و امسال هم که رئال اضافه شده بهم میخوره..
مطمئن باش میلان دیگه بازیکنای جوون و ستارش رو نخواهد فروخت چون انگار سیاست باشگاه عوض شده و داره بازیکنای جوون رو میخره که جزو شرایط موندن لئو بود و فروختن پاتو و سیلوا یعنی فروش دوتا از بهترین جوونای فوتبالیست جهان که میلان داره واسه خرید امثالشون مث پدرو لئون دست و پا میزنه و فروش این دوتا احمقانه به نظر میاد..

Rossoneri
7th May, 2010, 06:28 PM
- یه جوون، در واقع نوجوون دیگه هم به اسم Lazar Petkovic خریدیم که 15 سالشه و صربستانیه و سال آینده تو تیم جوانانمون بازی میکنه، پستش هم دروازه بانه. اینجوری که بنظر میرسه باشگاه داره روی یه برنامه ریزی بلند مدت کار میکنه! که البته خیلی خوبه و در ضمن نشون میده که مالکین باشگاه برنامه دارن و قصد فروش ندارن:4:

- خبرها و شایعه های اطراف فان باستن روز به روز بیشتر میشه، مثل اینکه برلوسکنی خودش راقبه که فان باستن رو استخدام کنه، که احتمالا برای ما هم بهترین گزینه است، علاقه اش به کار با بازیکنای جوون و شناختی که از هونتلار داره میتونه خیلی بدرد بخوره و به کار این تیم بیاد. گرچه به نظرم ماسیمیلیانو آلگری با تیمی که در حال حاضر داریم بهتر میتونه کار کنه و در کوتاه مدت و فصل پیش رو بهتر جواب میده. یعنی فان باستن : برنامه بلند مدت که هماهنگ با خریدها و سیاست های فعلی باشگاه هم بنظر میاد. آلگری : کوتاه مدت و احتمالا باز هم جنگیدن برای سهمیه چمپیونز لیگ و کار با همین تیمی که داریم. فیلیپو گالی هم احتمالا گزینه سومیه که در هر صورتی این 2 نفر منتفی شدن اون انتخاب میشه.

پیام مدیر:

19 تمام!
راغب درسته!

D JoKeR
7th May, 2010, 08:10 PM
به نظره من هم اومدن فان باستن یه جورایی قطعیه
اما یه چیزه دیگه هم ذهن منو مشغول کرده اونم اینه که با اومدنش ایا ابراهیم افلای هم میاره به میلان؟
زمانیم که اژاکس بود میخواست بخرتش از پی اس وی اما افلای گفته بود تو هلند فقط به پی اس وی فکر میکنه حالا باید ببینیم ایا میشه این نابغه خط میانی رو تو میلان ببینیم؟(منکه از خدامه ولی کمه کم قیمتش 20 25تایی هست)حتی اگه دقت کردین تو بازیه هلند روسیه که اومد قفل بازی رو شکوند اما مهاجم های هلند استفاده نکردن از موقعیت ها

در مورد خریدهامونم به نظره من اولین کارشون باید این باشه که برن دیگو الوز رو بخرن و با توجه به این دروازه بان 15 سا له زمانی که الوز پیر بشه اون حدودا 21 22 سالست و بدردمون میخوره(اما همین الوز هم 10 15تایی میخواد)
اما این ادر با اینکه 20خورده ایی گل زده اما تو سری ب گل زده و نباید زیاد بابتش پرداخت کنن و بهش متکی بشن و باید حتما یه مهاجم وسط متوسط حداقل بگیریم(یکی مثل کاوانی)
و 100البته هم باید یخورده به فکر هافبک دفاعی باشیم چون سن امبروزینی بالاست(گرچه به نظره من تازه اون به دورانه پختگیش رسیده و خیلی هم بازیکنه توپیه)گتوزو هم یا باید با مبلغ کم باهاش تمدید کنن یا اینکه بگن فصل بعد تو تیم جایی نداره و لاسانا دیارا رو بیرن که رئال میخواد مفتی بفروشتش(توانایی بازی تو دفاع گوش رو داره(هم قدرت دربیل تقریبا خوبی داره و اینکه تو دفاع واقعا کنه هست اینو دیگه همه میدونیم و دیگه مجبوری هم نمیتونیم از اباته استفاده کنیم)
اوددو کالادزه و اونایی که میدونیم هم باید برن چون یه جورایی دستمزدشون بالاست(حتی 1میلیون هم نباید بدیم به اینها و باید باشگاه رو ترک کنن)
تقریبا این پیرها سالی 20 25تا برای باشگاه خرج میزارن(تازه بدون هزینه جاهایی که با تیم میرن و مالیات و.....:vava:

Rossoneri
7th May, 2010, 10:47 PM
پیام مدیر:

19 تمام!
راغب درسته!

مدیر عزیز من منظورم راقب به معنی ناظر و بیننده بود:4:

D JoKeR
8th May, 2010, 11:12 AM
امروز گل یه لیستی از بازیکنهایی که دارن فری میشن و فعلا باهاشون تمدید نشده داده(بعضی ها هم مقصد پیدا کردن)
اما تو اینا بعضی از بازیکنها وجودشون عجیب و اینکه میلان باید بگیرتشون و به عنوان بازیکن ازاد خیلی خوبن
یکی همین مورتن پدرسن هست که تو بلکبرن بازی میکنه و بازیکنه اصلی هم هست و خیلی هم خوب بازی میکنه سنش هم 28 فکر کنم باید باشه(چندتا بازیشو جلوی چلسی دیدم خیلی خوب بود و اگه بذارن ما بگیریمش)
دوومی هم جوکول بود از چلسی(درصورتی که نمونه)
یکی هم دروازه بان ویگانه که داره ازاد میشه(یکمی عجیبه که باهاش تمدید نمیشه چون دروازه بان خوبی بوده)بازهم با این وضع موجود و اینکه میلان دیگه دنبال دروازه بان المریا نیست در صورت نگرفتن دیگو الوز این برادر استوجکویچ هم خوبه

Hamed
8th May, 2010, 06:04 PM
فقط عجله نکنید،زیاده به همه میرسه:4:

http://www.eteamz.com/FCMilan/images/FCMilanFundraisers%2707022.JPG

Rossoneri
8th May, 2010, 06:20 PM
از بالا سمت راست دومی رزرو شد:nish:

-------------------------------------------------

- چلسی واقعا قصد خرید پاتو رو داره، 45 میلیون هم پیشنهاد آماده داره اما درخواست میلان 60 میلیونه. تقریبا مطمئنم اگر این قیمت رو بپردازن میلان حاضر به فروش هست. اما فکر نمیکنم چلسی هم اینقدرها سر کیسه رو شل کنه.

- میگن لئوناردو بعد از بازی با جنوا و قطعی شدن سومیمون تو سری آ خداحافظی میکنه!

Hamed
8th May, 2010, 06:30 PM
از بالا سمت راست دومی رزرو شد:nish:
تو که که خوردی:62:اون ماله خودمه:love05:

============================

حس دوگانه ای دارم،نمیدونم از رفتن لئو خوشحال بشم یا نارحت،از یه طرف مطمئنم اگه ابزارشو داشته باشه میتونه این تیم رو بشازه از یه طرف با برلو روی دنده لج افتاده

امیدوارم فقط از این بدتر نشیم

D JoKeR
8th May, 2010, 06:55 PM

حس دوگانه ای دارم،نمیدونم از رفتن لئو خوشحال بشم یا نارحت،از یه طرف مطمئنم اگه ابزارشو داشته باشه میتونه این تیم رو بشازه از یه طرف با برلو روی دنده لج افتاده

حامد چیزی زدی؟:72:
اونا همشون ماله خودتون من به چریل خانوم وفادارم مثل شما ادمای کثیف نیستم
در مورد لئو هم من اولش با اومدن فان باستن دوستداشتم بره اما الان میخوام بمونه چون واقعا کار کردن با این تیم کاره 2نفره یکی لئو یکی هم مربی الگری میتونن با این تیم بسازن اما واقعا لئو حیف میشه اگه بره:sad:
و احتمالا گزینه بعدی ون باستن هم نیست چون اونهم گفته بوده به میلان که نیاز داره که تابستون خرید بکنه

Rossoneri
8th May, 2010, 06:58 PM

تا آخرین نفس بخاطرش میجنگم:62:

------------------------------------------

رفتن لئو رو به شرط اومدن فان باستن مثبت میدونم، در غیر اینصورت مضر! دلیلم هم اینه که اونقدری که از لئو انتظار میرفت از جوونا استفاده نکرد. در واقعا اصلا این کارو نکرد! در حالی که مشخص شده میلان دیگه اون تیم سابق نیست و باید بره سراغ پرورش بازیکنای جوون. ولی فان باستن مطمئنا این کار رو میکنه + هونتلار اگه شانسی برای ستاره شدن در میلان داشته باشه مطمئنا زیر نظر فان باستن خواهد بود.

Hamed
9th May, 2010, 10:37 AM
مث اینکه فن باستن وارد میلان شده و احتمالا بعد بازی امشب جانشین لئو خواهد شد

خودمون رو باید برای خداحافظی با لئو خوشتیپ آماده کنیم:cray:

با اومدن مارکو،قطعا سیدورف هم خواهد رفت که به نظر من مثبته چون دیگه 34 سالشه و چیزی نداره که به میلان بده...شاید پیپو هم بره(من دوست دارم با لباس میلان از فوتبال خداحافظی کنه)

اگه میلان مهاجم بخره احتمالا بین بوری و هانتر هم یکی خواهد رفت که با اومدن مارکو و رابطه خوبی که با هانتر داره اون یه نفر بوری خواهد بود

حالا یدفعه میبینی برلو مارکو رو واسه مهاجم نوک خریده نه سرمربی:4:

BAHAR.JUVE
9th May, 2010, 11:08 AM
کلا اتفاق خجسته ایه که من ازش استقبال میکنم.........:4:

به نظرم این میتونه برای میلان یک گام به جلو باشه . فان باستن واقعا مربی بدی نیست . وقتی اختیار تیم هلند رو با اون ستاره های کم کار پر ادعا بهش دادن یک جنگ تمام عیار راه افتاد و اخرشم دونه دونشون را به خاک نشوند . الان کمتر کسی به خودش زحمت این را میده که فکر کنه این هلند آماده فعلی رو اون از اون وضع سنتی و خراب در آورد و تحویل داد .
طبیعتا از یک مربی کارکشته بیشتر استقبال میشه ولی جدا این میلان رو با این بازیکنان و با این خساست حساب شده و با این مدیر فضول !!! و وراج کی تحویل میگیره ؟
کلا من به رابطه خبش با برلو هم امید زیادی دارم چون به هر حال هم برای خود برلو جان ! بازیکن فوق علاده محبوبی بوده و هم برای طرفداران محبوبیت کم نظیری داره و هم کلا در همه ایتالیا آدم محبوبیه ( نمیدونم اون جو حاکم در ایتالی را بعد از بازی سوم هم زمان تیم ها در مرحله گروهی یورو2008 یادتون هست )
به هر حال فکر میکنم توان این را داره که اگر یک خرج معقولی صورت بگیره و چند تا بازیکن جوان خوب و آینده دار بهتون اضافه بشه و دو سه تا از بازیکنان خوب اکادمی جای درجه سه های تیم را بگیرن .....شاید برای قهرمانی اماده نباشید ولی میتوانید یک بیس خوب و محکمی را بسازید .

Golbarca
9th May, 2010, 01:03 PM
فان باستن: بعد از پايان فصل در مورد مربيگري ميلان صحبت خواهم کرد

"مارکو فان باستن" مهاجم سابق تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا در مورد مربيگري اين تيم در فصل آينده گفت: در زمان مناسب درباره آن صحبت خواهم کرد.
http://www.football3.ir/admin/asp/Picture/00007312.jpg ساکر وي روز يکشنبه نوشت: لئوناردو يک سال از قرارداد دو ساله خود با ميلان را سپري کرده است، اما شايعات منتشره در چند هفته اخير از تصميم مسوولان اين باشگاه براي اتمام قرارداد وي در پايان فصل خبر مي دهند.
تيم ميلان که هم اکنون در رده سوم جدول مسابقات سري آ قرار دارد، در صورتي که در دو بازي آخر خود شکست نخورد، با همين عنوان فصل را تمام خواهد کرد.
از سوي ديگر اين تيم با شکست در مجموع 7 بر 2 مقابل منچستريونايتد، نتوانست از دور دوم مسابقات ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا جلوتر برود و در رقابت هاي کوپا ايتاليا نيز در مرحله يک چهارم نهايي حذف شد.
از اين رو فان باستن که سابقه بازي و مربيگري براي تيم آژاکس را هم دارد، به عنوان يکي از گزينه هاي جانشيني وي مطرح شده است.
اين مربي هلندي گفت: هنوز بازي هاي ميلان در ليگ به پايان نرسيده به همين دليل نمي خواهم چيزي بگويم.
لئوناردو هم قبل از بازي مقابل فيورنتينا با بيان اين که بعد از کسب نتيجه در مورد آينده اش صحبت مي کند، از اظهار نظر در اين مورد طفره رفته است.

D JoKeR
9th May, 2010, 03:10 PM
مث اینکه فن باستن وارد میلان شده و احتمالا بعد بازی امشب جانشین لئو خواهد شد

خودمون رو باید برای خداحافظی با لئو خوشتیپ آماده کنیم:cray:

با اومدن مارکو،قطعا سیدورف هم خواهد رفت که به نظر من مثبته چون دیگه 34 سالشه و چیزی نداره که به میلان بده...شاید پیپو هم بره(من دوست دارم با لباس میلان از فوتبال خداحافظی کنه)

اگه میلان مهاجم بخره احتمالا بین بوری و هانتر هم یکی خواهد رفت که با اومدن مارکو و رابطه خوبی که با هانتر داره اون یه نفر بوری خواهد بود

کجا زده فان باستن وارد میلان شده؟یه لینک بده :vava:

Hamed
9th May, 2010, 06:29 PM
کجا زده فان باستن وارد میلان شده؟یه لینک بده :vava:

فک کنم توی milannews.it بود اما الان نمی بینمش:4:

منم مث بابی فقط تیتر خبرا رو میخونم:barareh:

Hamed
9th May, 2010, 07:28 PM
با اینکه باختیم اما سومیمون قطعی شد،الان 3 امتیاز از سامپدوریا جلوئیم و بازی رو در رو هم ما بهتریم

D JoKeR
9th May, 2010, 08:39 PM
امروز تقریبابگم از تعویض های لئو تعجب کردم مخصوصا اینکه پاتویی تو بازی خوب بود رو بیرون کشید و یه تنه تیمو به...داد البته اشتباه دیگش هم بازی دادن به گتوزویی بود که عامل اصلی اخراج فلامینی بود.امروز خیلی بد بازی کرد یعنی کلا این فصل اینطوری بوده و فکر کنم لیپی نباید ببرتش برای جام جهانی چون نابود میکنه ایتالیا رو
هونتلار هم اگه بخواد اینجوری بازی کنه باید بدیمش تشتک سازی قزوین یه موقعیت هلو رو خراب کرد احمق
و البته بوریللو هم تا اونجایی که من دیدم بد سرطانی بود نمیدونم 30دقیقه اول چطوری بازی کرد
کلا امروز این 2تا خوب حال دادن به املیا
و یه چیزه دیگه اینکه میلان باید گتوزو رو حتما دیگه بده بره و جاش یه هافبک دفاعی اینده دار یا اینکه لاسانا دیارا رو از رئال بگیره واقعا اگه فلامینی و امبروزینی نباشن فاجعه میشه وسط زمین
کم کم باید منتظر فان باستن باشیم

samanrossonero
10th May, 2010, 12:03 PM
این روزا خیلی حالم گرفتست،بدجوری پکرم..
فان باستن بیاد،وقتی بودجه نداشته باشه که تو نقل و انتقالات با غول هایی مث چلسی،رئال و من سیتی و بارسا و اینتر رقابت کنه می خواد جادو کنه و از آباته کافو (ع) بسازه؟؟
دیروز واقعآ با دیدن جشن قهرمانی چلسی و شادی و موفقیت آنجلوتی خوشحال شدم اما حسرت خوردم واسه سالایی که داریم بدون جام میگذرونیم..
آنجلوتی گاهی وقتا با حرفاش اعصاب منو بهم ریخت اما واقعآ دوسش دارم...
خلاصه بگم اگه خدا رو هم بیاریم بالا سر تیممون با این بازیکنا وضع همینه که همینه..
درباره فروش گتوزو و بوریلو و هیچ بازیکن دیگه ای هم حرف نمیزنم چون تیم ما حساب و کتاب نداره و هیچیش معلوم نیست،یه وقت میبینین همه رو میفروشن هیچکسم نمیخرن از تیم امید میلان بازیکن میارن فصل بعد میشیم هشتم..

SoulSiick
10th May, 2010, 01:05 PM
به نظر من فان باستن فقط یک سال دیگه میلان رو هدر میده! چندان عملکرد خوبی به عنوان مربی نداشته.

تاریخچه فان باستن :

فان باستن وقتی مربی هلند شد در اولین اقدام سیدورف، کلایورت، داویدز و ماکای و فن بومل رو کنار گذاشت چون اعتقاد داشت توی اوج نیستند. و برای جام جهانی شروع کردن دعوت بازیکن از تیم های غیر از 3 تیم بزرگ هلند (آژاکس، پی اس وی و آیندهوون). در مرحله گروهی خوب کار کرد و بالا رفت، ولی در مرحله اول حذفی در بازی که به شدت ازش انتقاد شد که فن نیستل روی با 28 گل ملی رو گذاشته کنار و درک کویت که گل ی در جام نزده بازی داده حذف شد. توی یورو هم دقیقا همین مشکل تکرار شد. باز با یه سری از بازیکن ها لج کرد و کنارشون گذاشت. در مرحله گروهی خوب عمل کرد و در مرحله حذفی زود حذف شد.

به آژاکس رفت. بعد از خرج و خرید های بسیار از جمله خرید 17 میلیونی سلیمانی که رکورد ترنسفر هلند رو شکست و البته تغییرات خاص به سبک خودش (کاپیتان کردن هانتلار) فصل رو شروع کرد، و در پایان فصل آژاکس بعد از سالها حتی به لیگ قهرمانان راه پیدا نکرد و فان باستن توی هفته های پایانی استعفا کرد.

به نظر من، اگر قراره فان باستن بیاد، همین لئوناردو بمونه خیلی بهتره. تا فان باستن بیاد حتی اگر قرار باشه جواب بده زمان میبره تا جا بفیته و تفکراتش شکل بگیره و حتما ازون انقلاب های خاص خودش هم می خواد توی میلان انجام بده. حداقل لئوناردو یه سال مربی بوده، اون دوران سخت وفق پیدا کردن تیم با تاکتیک هاش گذشته.

من مخالف برلو نیستم، ولی بعضی وقت ها نمی فهمم چرا اینقدر توی مسائل فنی تیم دخالت می کنه ! عوض کردن لئوناردو با فان باستن اقدام هوشمندانه ای به نظر نمیاد ! احتمال اینکه تغییر مثبتی هم باشه حداقل روی کاغذ زیاد نیست.

D JoKeR
10th May, 2010, 01:43 PM
به نظر من فان باستن فقط یک سال دیگه میلان رو هدر میده! چندان عملکرد خوبی به عنوان مربی نداشته.

تاریخچه فان باستن :

فان باستن وقتی مربی هلند شد در اولین اقدام سیدورف، کلایورت، داویدز و ماکای و فن بومل رو کنار گذاشت چون اعتقاد داشت توی اوج نیستند. و برای جام جهانی شروع کردن دعوت بازیکن از تیم های غیر از 3 تیم بزرگ هلند (آژاکس، پی اس وی و آیندهوون). در مرحله گروهی خوب کار کرد و بالا رفت، ولی در مرحله اول حذفی در بازی که به شدت ازش انتقاد شد که فن نیستل روی با 28 گل ملی رو گذاشته کنار و درک کویت که گل ی در جام نزده بازی داده حذف شد. توی یورو هم دقیقا همین مشکل تکرار شد. باز با یه سری از بازیکن ها لج کرد و کنارشون گذاشت. در مرحله گروهی خوب عمل کرد و در مرحله حذفی زود حذف شد.

به آژاکس رفت. بعد از خرج و خرید های بسیار از جمله خرید 17 میلیونی سلیمانی که رکورد ترنسفر هلند رو شکست و البته تغییرات خاص به سبک خودش (کاپیتان کردن هانتلار) فصل رو شروع کرد، و در پایان فصل آژاکس بعد از سالها حتی به لیگ قهرمانان راه پیدا نکرد و فان باستن توی هفته های پایانی استعفا کرد.

به نظر من، اگر قراره فان باستن بیاد، همین لئوناردو بمونه خیلی بهتره. تا فان باستن بیاد حتی اگر قرار باشه جواب بده زمان میبره تا جا بفیته و تفکراتش شکل بگیره و حتما ازون انقلاب های خاص خودش هم می خواد توی میلان انجام بده. حداقل لئوناردو یه سال مربی بوده، اون دوران سخت وفق پیدا کردن تیم با تاکتیک هاش گذشته.

من مخالف برلو نیستم، ولی بعضی وقت ها نمی فهمم چرا اینقدر توی مسائل فنی تیم دخالت می کنه ! عوض کردن لئوناردو با فان باستن اقدام هوشمندانه ای به نظر نمیاد ! احتمال اینکه تغییر مثبتی هم باشه حداقل روی کاغذ زیاد نیست.

اما بازم فان باستن ازون دسته مربیایی هست که برای مربی بعدی تیم رو درست میکنه(حداقل تیم رو تیم میکنه)
و البته بد شانس هم بوده بنده خدا
همین سلیمانی ستاره تیم ازاکس شده و به نظره منکه خرید هوشمندانه ایی بود

Rossoneri
10th May, 2010, 02:53 PM
رضا رفتن لئوناردو صد در صد قطعیه. و وقتی گزینه های بعدی بجز فان باستن، فیلیپو گالی و آلگری باشن تو هم فان باستن رو ترجیح میدی. آلگری مربی خوبیه اما هنوز تجربه مربی گری تو تیم بزرگ رو نداشته و همچنین تحولی تو میلان ایجاد نمیکنه. میلان کاملا سیاستش عوض شده و اینجوری که باشگاه داره بازیکنای 15 ، 16 ساله میخره دارن کلا یه تغییر نسل اساسی ایجاد میکنن و هر مربی رو سر تیم باشه زیاد فرقی نمیکنه چون فعلا به جایی نخوهیم رسید. حداقل فان باستن تو تحول و تغییر نسل استاده!

C.Maldini
10th May, 2010, 08:13 PM
فن باستن تو ایتالیاست ولی بخاطر یه سری کارهای خیریه و ایناست..اینجا هم صراحتا" گفته که برای کار تو میلان آماده نیستم:http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=206556
البته دلیلش یه ذره مسخرس:4: گفته پام مشکل داره برای همین نمیتونم از این کارای سخت انجام بدم!

من می خوام لئو بمونه:62:اما اگه باید بره به عنوان جانشین اسپالتی رو ترجیح میدم.

Drughi
10th May, 2010, 08:21 PM
اره امروز چندتا شخصیت های سرشناس از جمله دل پیرو و فن باستن به خاطر کارهای خیز خواهانه دور هم بودن و یه مصاحبه طولانی هم با باستن انجام دادن که طبق معمول قبل از امضای قراداد خبرنگار ها رو میپیچونن و...

Rossoneri
10th May, 2010, 08:21 PM
آره، ولی به نظر من احتمالا به توافق نرسیدن اینجوری بهانه آورده! عجیب هم نبود البته، الان دوباره بیشترین احتمال اینه که تاسوتی-گالی مشترکن کار هدایت تیم رو به عهده بگیرن.

D JoKeR
10th May, 2010, 08:44 PM
هیچی اینجوری باید تیم برای فصل دیگه بهونه جور کنه که جلوی اینتر بازی نکنه چون اینطوری به ف ا ک مریم کاملا
من موندم چرا واینمیستن تا جام جهانی تموم شه و مربیهای ازاد شده رو جذب کنن؟یا از الان باهاشون قرارداد ببندن اما میخوان با این پت و مت تیمو ببندن

Carles Puyol
11th May, 2010, 10:58 PM
امیدوارم تیم ملی برزیل تو همون مقدماتی حذف بشه ! چقدر احمقه این دونگا با خودش چی فکر کرده ؟ مگه جام جهانی بچه بازیه ؟ با اینکارش مطمئنن باعث میشه که رونی افتا بکنه رونی برا 4 سال دیگه میشه 34 سالش و دیگه افت میکنه . ولی پاتو جوونه اینده داره ولی حیف رونی.....

Rossoneri
13th May, 2010, 03:58 PM
دایی خبر جدید رو شنیدی که منچستر دنبال بوریلوئه؟:4:

Drughi
13th May, 2010, 04:00 PM
نزدیک ترین فرد به نیمکت میلان الگری هست.

Hamed
13th May, 2010, 04:59 PM
دایی خبر جدید رو شنیدی که منچستر دنبال بوریلوئه؟:4:

21 میلیون یورو هم قیمت روش گذاشتن:vava:

یعنی اگه گالی،بوریلو رو با این قیمت بندازه به منچستر به شخصه کله کچلشو ماچ میکنم:4:

تازه فاوالی هم اشانتیون میدیم بهشون:4:

Drughi
13th May, 2010, 05:04 PM
تو این نظر سنجی سایت mediaset calcio شرکت کنید
نظر سنجی در مورد اینکه به نظرتون از بین جیووانی گالی و الگری بهترین گذینه برای نیمکت میلان کیست؟
http://www.sportmediaset.mediaset.it/calcio/sondaggi/sondaggio1369.shtm (http://www.sportmediaset.mediaset.it/calcio/sondaggi/sondaggio1369.shtml)l (http://www.sportmediaset.mediaset.it/calcio/sondaggi/sondaggio1369.shtml)

من خودم به الگری رای دادم و با اختلاف فاحشی از گالی پیش بود .

BAHAR.JUVE
13th May, 2010, 05:14 PM
اون نظرسنجیه - که طبیعتا بیشتر رای دهندگانشم ایتالیایی هستند - الان 83 به 17 به نفع آلگریه.....خودشون بهتر میدونن این گالی چیه.......

Rossoneri
13th May, 2010, 07:47 PM
21 میلیون یورو هم قیمت روش گذاشتن:vava:

یعنی اگه گالی،بوریلو رو با این قیمت بندازه به منچستر به شخصه کله کچلشو ماچ میکنم:4:

تازه فاوالی هم اشانتیون میدیم بهشون:4:

شوخی میکنی؟:22: بوریلو تو جام جهانی آقای گل میشه و فصل بعد هم توپ طلای اروپا رو میگیره!:4:

S@eed
14th May, 2010, 02:34 PM
ماله بد بیخه ریشه صاحبش ! همین برباتوف رو داریم دیگه یه صحنه آهسته ی دیگه میخوایم چیکار ؟! :cigar:

===================

کی واسه هوادار مقابل هوادار آمادست ؟! تا عصر اعلام کنه

SoulSiick
14th May, 2010, 09:12 PM
خوب تو کنفراس خبری بازی فردا هم لئوناردو رسما اعلام کرد که این آخرین بازی که مربی میلان خواهد بود.لئوناردو گفت طبق توافق دوطرفه و در شرایط دوستانه و آرام، راه های ما بعد از بازی فردا از هم جدا خواهد شد.

DakmaN
14th May, 2010, 10:29 PM
واقعا دیگه این چه وضعیه؟چرا قبل از بازی با یووه همچین خبری اعلام میکنن؟یعنی دو روز نمیتونن صبر کنن؟ واقعا که ...

لئوناردو در کنفرانسش همراه با گالیانی بوده و اینا رو گفته :

ما قصد داريم اعلام كنيم كه مي خواهيم در آرامش و با رضايت هر دو طرف به همكاري مان پايان دهيم. روابط ما همواره در طي اين سال ها به همين صورت بوده و به همين ترتيب نيز جدا خواهيم شد.
مسئله عجيبي نيست. مثل هميشه شرايط واضح است. ما به پايان راه رسيده ايم. ما به آنچ مي خواستيم رسيديم و به ليگ قهرمانان راه پيدا كرديم و به همين دليل تصميم گرفتيم كه اين مسئله را به طور رسمي اعلام كنيم."

اینارم گالیانی گفته :

ما از اين قطع همكاري واقعا متاسفيم. اما با رضايت هر دو طرف و در آرامش اين تصميم گرفته شد

برا جانشینش هم گفته فعلا عجله ای نداریم !

S@eed
15th May, 2010, 02:30 AM
خوب تو کنفراس خبری بازی فردا هم لئوناردو رسما اعلام کرد که این آخرین بازی که مربی میلان خواهد بود.لئوناردو گفت طبق توافق دوطرفه و در شرایط دوستانه و آرام، راه های ما بعد از بازی فردا از هم جدا خواهد شد.

ای خاکه دو عالم رو بریزم توی سره برلو و گالیانی کله خربزه ای ! :22: لئو کجا میخوای بری ؟ :cry: تحویل بگیرید آقایون برای اینکه گنده کاری های خودشون رو جمع کنن لئوی بدبخت رو قربانی کردن واقعا لعنت به ذاتتون ! لئو دیگه باید چیکار میکرد؟ بابا بخدا با این تیم داغون سوم شدنم هنر بود ! فرقه لئو با کارلو این بود که لئو نمیتونست گوش به فرمانه آقایون باشه و بله قربان گو باشه ! دمه لئو گرم که جلوشو ایستاد و حرفه نگفته نذاشت ! :cigar:

فقط یکی به من بگه فیلیپو گالی و آلگری دیگه کی هستن ؟! والا ناصر ابراهیمی و ناصر برگی زر هم اسم و رسمشون از اینا بیشتره ! اگه قراره این بیان مگه خوده لئو چش بود ؟ چرا پارسال که رایکارد بیکار بود اونو نیاوردن ؟! خدایا اصلا معلوم نیست توی سره این 2 تا لعنتی چی میگذره ! :bad: یوفوسیدن به تیم رسما !

امیدوارم لئو حداقل به عنوانه استعداد یاب با تیم بمونه ! خدایی مربی بزرگی میشه مطمئنم !

samanrossonero
15th May, 2010, 09:14 AM
واقعآ از این برلو سیاستمدار چیز بیشتریم انتظار نمیرفت..
همونطور که سعید گفت لئوناردو رو اخراج کرد که مقصر جلوه بدش،مث قضیه کهریزک که چندتا مامور رو آوردن محاکمه کردن که تقصیر رو بندازن گردنشون..
نیمکت میلان جای مربی های بزرگ هست نه امثال اینا..
میترسم روزی که با این روند فرسایشی بشیم مث لاتزیو..

Mr.Maldini
15th May, 2010, 10:22 AM
این سیلویو دیگه مسئله اش داره به معضل تبدیل میشه ! کم کم داره هر چیزی رو گه توی این 20 سال ساخته با دست های خودش خراب می کنه ... سیلویو باید بدونه که شهرتشو به میلان مقروضه و باید این قرضشو پس بده ... با این کارا هم اعتبار خودشو زیر سئوال می بره و هم با خاطره ی تلخی مجبور به ترک میلان میشه ...

من که میرم همون فیفا منیجرم رو بازی کنم ......

SoulSiick
15th May, 2010, 11:38 AM
اینم نکات مهم مصاحبه لئو :

- خداحافظی از میلان برای من ساده نیست، چون این باشگاه همه چیز به من داد. نمی تونم امروز با تلخی و ناراحتی از میلان جدا بشم همه این سینزده سال رو دور بریزم، برای همین این یک جدایی توافق بود.
- توی این سیزده سال میلان همه چیز به من داد، سخت ترین دوران هر بازیکن لحظات خداحفظی اوست، که در اون شرایط گالیانی به من فرصت دیگه ای داد، من در این باشگاه به عنوان بازیکن، استعداد یاب، مدیر و مربی کار کردم و من می تونم بگم محصول میلان بوده ام. ازین بابت فقط می تونم از میلان و آدریو گالیانی متشکر باشم.
- اما بهرحال من دیگه نمی تونم با میلان کار کنم. یک سال پیش که می خواستم مربی بشوم می دونستم اگر مربی میلان شدم، روزی که از مربیگری میلان کنار گذاشته بشم ارتباطم هم با میلان قطع خواهد شد و امروز هم همین اتفاق خواهد افتاد.
- نمی دونم آیا باز مربیگری می کنم یا نه، تا سال پیش نمی دونستم مربیگری چه حسی داره ولی امروز با توجه به این تجربه فوق العاده که داشتم می فهمم. من ترسی از آینده ندارم، همینطور نگرانی و پیشنهاد. در نتیجه هیچ چیز برای صحبت کردن در مورد آینده ام وجود ندارد. می دانم که تا مدتی نمی خواهم کار مشابهی به کاری که در میلان داشتم انجام بدهم.

samanrossonero
15th May, 2010, 11:47 AM
بعد از کاکا و آنجلوتی حالا نوبت لئویه که میلان رو ترک کنه و ما رو ناراحت..
همش تقصیر این برلوی نامرده..

C.Maldini
15th May, 2010, 11:52 AM
سال پیش که بازیکنای موردعلاقم از میلان رفتن،امسال هم سرمربی محبوبم داره میره..امیدوارم زودتر یه جایی تو همین اروپا سرمربی گری رو ادامه بده. با یه مشت بازیکن که فقط اسمشون مونده بود و مصدومیت اصلی ترین بازیکنامون امسال خیلی بیشتر از چیزی که از این تیم انتظار میرفت کار کرد..حداقل امسال استرس چمپیونز لیگ رفتن نداشتیم.
حالا ببینم برلو با امثال آلگری و گالی و فان باستن چجوری می خواد تیمو جمع کنه

Fu** you Silvio

samanrossonero
15th May, 2010, 12:03 PM
برن بمیرن بابا..
من که دیگه بازیاشون رو نه نگاه می کنم نه نتیجه ها رو دنبال می کنم..
دیگه شورش رو در آوردن،تیم داره داغون میشه..
فک کن با چلسی یا اینتر یا بارسا بازی داشته باشیم،کی می خواد از پس بازیکنای این تیما بر بیاد؟؟
آباته؟؟
دیدا؟؟
فاوالی؟؟
آنتونینی؟؟
لعنت به این مدیریت،ورزشگاه خالی خواهد شد و بازدیدای سایت نزدیک به صفر خواهد رسید..

S@eed
15th May, 2010, 01:49 PM
بچه ها دوره ی سیلیویو تموم شده ! جونه مادرت باشگاه رو بفروش ! بخدا برام فرقی نمیکنه کی باشگاه رو میخره کاش همون ایتالیایی که سامان میگه بیاد ! فقط یکی بیاد این گند کاری ها رو جمع کنه با این تیم و مربی فضایی که قراره بیاد ساله بعد رسما به ف .. اک میریم !

دیگه خودتون علنا می بینید که سیلیویو داره می یوفوسه تو باشگاه ! دیگه کسی هم هست بگه برلوسکونی اگه مالکه بهتر از خودش پیدا کنه باشگاه رو میفروشه ؟!

بخدا مدیریت پرسپولیس هم از ماله میلان بهتر بود ! آخه کی باور میکنه باشگاهی که حدوده 90 میلیون پوند از فروشه کاکا و شوا بدستش اومده بدهی داشته باشه ؟ نه ورزشگاهی ساخته نه بازیکنی خریده !

سیلیویو تنه نحیفه میلان رو رها کن !

Farzad Lampard
15th May, 2010, 01:52 PM
بابا حالا مطمئنید هیچ خرجی نمیکنه میلان؟ مگه میشه؟ شاید نمیخواد صداش رو در بیاره! :4: نمیتونه که هیشکی رو نخره...1 ستاره و 2 تا بازیکن خوب بخره هم تیم دوباره جون میگیره....

S@eed
15th May, 2010, 01:55 PM
1 ستاره و 2 تا بازیکن خوب بخره هم تیم دوباره جون میگیره

دقیقا باید 3 ستاره و 3 4 تا بازیکن خوب بخره حداقل !

DakmaN
15th May, 2010, 02:11 PM
میلان الان تو هر پستی یه مشکل اساسی داره.اینا هم همش حاصل تلاش های روزانه برلوس کونی (:4:) هست !

واقعا متاسفم برای میلان که دست همچین ادمی افتاده که نمیدونه اصول اولیه تیم داری چیه ؟ کو اون میلانی که وقتی تو جام باشگاه ها باهاش می افتادی ، لرزه تو تنت می افتاد؟ الان تو قرعه کشی ها تیم ها خوشحال میشن که با میلان میافتن.

به نظرم باید اسم میلان رو به خانه سالمندان تغییر بدن.فکر کنم کسایی مثه پیرلو و امبروسینی تو خاک سن سیرو جون بدن بنده خدا ها ! امیدوارم هر چی زودتر این باشگاه با ریشه بتونه خودش رو پیدا کنه و رقیب جدی برای اقای این سال های ایتالیا یعنی اینتر بشه !

samanrossonero
15th May, 2010, 02:25 PM
بابا به خدا روح و روانمون داغون شده..
خبرای نقل و انتقالات رو که می خونم فقط افسوس میخورم..
آخه ما نمیتونیم به یه بازیکن گنده پیشنهاد بدیم؟؟
یپز؟؟
ادر؟؟
کرودروپ؟؟؟
بابا اینا کین؟؟
ما باید پس مونده ی فیورنتینا رو بخریم؟؟؟؟!!!!!!
نمی خوام برلو رو،تیمی که بهترینای جهان توش بازی می کردن حالا شده سطل آشغاله سری آ..
مانسینی..
یپز و هر آشغاله دیگه ای که می خوان قراردادش رو فسخ کنن یا تستسترون بدنش اومده پایین مشکل پروستات داره رو میخرن..
اه..

Rossoneri
15th May, 2010, 02:57 PM
easy بابا، تابستون یعنی زمان تغییرات، میدونم شروع این تغییرات خوشایند نبود، اما بذارید بریم جلوتر و ببینیم چی پیش میاد تا بعد بتونیم راجع بهش بحث کنیم و جمع بندی کنیم، ببینیم فصل بعد چکاره ایم. با دری وری گفتن و خودزنی کردن که چیزی درست نمیشه!

S@eed
15th May, 2010, 03:00 PM
راست میگه کسی دری وری نگه کوروش خودش به تنهایی جوره همه رو میکشه :299:

Rossoneri
15th May, 2010, 03:08 PM
خب ببخشید دایی حرف من رو نادیده بگیر و هی بزن تو سر خودت و ناسزا بگو:4:

منو بگو سعی در آرام کردن جو متشنج دارم!:22:

ولی جدی میگم، بذارید ببینیم چی میشه، منم الان از وضعیت ناراضی هستم، اما یه دفعه دیدید اسپالتی شد سرمربی و دو تا بازیکن خوب هم خریدیم. انصافا اون موقع هم همین حرفها رو میزنید؟:cigar:

Farzad Lampard
15th May, 2010, 03:11 PM
دقیقا باید 3 ستاره و 3 4 تا بازیکن خوب بخره حداقل !

بیا....آدم پیش نوک به تو میگن! خواستم یه روحیه ای داده باشم سریع گذاشتی تو کاسم!

ولی جدا اگه 60 70 تا خرج کنه تیم دوباره میتونه برگرده....

7 8 تا یه دروازه بان خوب...

30 تا واسه یه هافبک بازیساز...

30 تا هم واسه دفاع کنارها....

این تیم فعلا و در حال حاضر به تقویت فاز دفاعی نیازمنده...

الان میلان یه جانشین واسه کاکا میخواد...

خط حمله ی خوبی داره...اگه به جای 5 موقعیت 25 موقعیت به همون هانتلار بدی 1 گل که دیگه میزنه! :4:

S@eed
15th May, 2010, 03:15 PM
بالاخره یکی نگفت این گالی و آلگری کیا هستن ؟!

Rossoneri
15th May, 2010, 03:29 PM
گالی مدیر تیم های امید و جوانان میلان هست و هافبک قدیم تیممون هم بوده. آلگری هم سرمربی فصل قبل کالیاری هست که اون موقع فوق العاده کار کرد اما این فصل بیکار بود.

S@eed
15th May, 2010, 03:54 PM
یعنی اینقدر بدبخت شدیم که مربی بیکاره کالیاری رو بیاریم ؟!

Drughi
15th May, 2010, 04:04 PM
البته الگری هفته های اخر این فصل اخراج شد و قبلش هم خیلی خوب کار کرده بود ، اون طور که رضا میگفت ، چلینو رئیس کالیاری رفته بهش پیشنهاد تمدید قرارداد داد الگری قبول نکرده اون هم درجا الگری رو اخراج کرده !

JoKeR
15th May, 2010, 04:55 PM
سلام بچه ها...اول از همه بگم باخت تلخی بود ولی امید است با برد یووه جبران بشه و کلی حال کنیم :6:

دوم از همه جناب سعید بنده را به کم رویی متهم کرد و اینکه بنده میلانی هستم و...بنده در این مورد حرفی برای گفتن ندارم :4:

جناب د جوکر همسر سابق بنده یاوه گفت که بر ایشان می بخشم :4:

باز هم حرف از حضرت قزافی به میان امد و... کوروش نترس ادامه نمی دوم :4:

در پایان دست بچه های این تاپیک رو به گرمی می فشارم و وعده می دهم در صورت غلبه بر یووه در این مکان آبشنوکلی پخش کنم.

پ.ن:چندی پیش خبری به بنده رسید که در مورد میزان صحتش اطلاع دقیقی ندارم خبر از این قرار بود که جشنوراه ی فیلم کن امسال شاهد حضور فیملی در مخالفت ازسیلویو برلوسکونی است!! :nish:

Rossoneri
15th May, 2010, 05:31 PM
باز این آیناز پیداش شد، میدونید که چرا گم و گور شده بود؟ ماهی چند روز اینجوری میشه:4:

---------------------------------------
راجع به آلگری، جالبه که گالیانی گفته ما فقط دنبال مربی ای هستیم که قبلا بازیکن میلان بوده باشه، بعد گفته آلگری یه دوره در تور قبل از فصل آمریکا در سال نمیدونم چند بصورت آزمایشی با ما بوده پس یک روسونری حساب میشه:21:

unexi
15th May, 2010, 05:34 PM
بازیه آخره و ما هفتم شدیم و میلان سووم. قرار بود این بازیو بدیم به میلان تا قهرمان بشه و اینتر نشه ولی میلان خودش جا موندو. ما کاری نکردیم. حالا قراره که ما میلان رو ببریم تا باخت رفت رو جبران کنیم میلانم خودش کفت می خواد به ما ببازه. چون دیگه حال نداره.
بی زحمت این ساقی تون جوکر رو قرضی بدین به ما تو تاپیک یووه برای بازی آخر استفاده کنیم. البته قراره ما هایپ بخوریم جون زیاد خوشحال نیستیم از هفتم شدن و رفتم به یورو لیک.
جوکر بی بربم:0453:

D JoKeR
15th May, 2010, 08:02 PM
خوب خداروشکر امروز چندتا خبر خوب شنیدم یکیش همین نخریدن ترزه گه چون یووه میخواست به عنوان قسمتی از ترانسفر هانتلار بدتش میلان با پول اما میلان مثله اینکه میخواد نگهش داره و ندادتش و ترزه گه خدارو شکر پرید رفت
ازونور هم خبر اومدن لیپیه منکه خوشم میاد ازش تا الان مربی یووه و اینتر بوده به نظرم خوبه که یه چندسالی هم مربی میلان باشه ببینیم چه میکنه:4:
=========================
هنوز هم در مورد رفتن لئو ناراحتم واقعا میلان خیلی بی رحم شده(بهتره بگیم برلوسکنی)کاکارو داد رفت حالا هم به رونالدینیهو دارن میگن 8میلیون در 1سال رو 4میلیون تو 2سال بگیره و حالا هم لئو
زیاد در مورد رفتن کاکا ناراحت نشدم اما اینا دارن حرمت تیم رو از بین میبرن اینجوری کسی به تیم ما نمیاد
یه زمانی اومدن به میلان ارزوی هر بازیکنی بود(جوون یا پیر)اما الان هر بازیکنه پیری ارزوی داشتنشو داره:4:
در کل خیلی از رفتن لئو ناراحت شدم واقعا دوستداشتم بمونه امیدوارم یه روز دوباره سرمربی تیممون بشه

Rossoneri
16th May, 2010, 12:41 AM
نستا از دقیقه 60 وارد زمین شد!:72:

C.Maldini
16th May, 2010, 12:47 AM
نستا از دقیقه 60 وارد زمین شد!:72:
جای فاوالی هم اومد..یعنی دیگه هیچگونه فاوالی ای تو زمین نمی بینیم.پیرترین بازیکنمون بازنشسته شد.دلم براش تنگ میشه:299::4:

Rossoneri
16th May, 2010, 12:53 AM
راست میگی! حواسم به فاوالی نبود، بازی خداحافظیش بود دیگه. منم دلم واسش تنگ میشه، کاش یه سال دیگه باهاش تمدید کنن:4:

JoKeR
16th May, 2010, 01:13 AM
نخستین واکنش برلوسکونی به مستندی که ایتالیا را لرزاند

سیلویو برلوسکونی نخست وزیر جنجالی ایتالیا نیز به فیلم مستند " دراکیلا : ایتالیا می لرزد" واکنش نشان داد. به گزارش خبرنگار مهر پس از آنکه وزیر فرهنگ ایتالیا در اعتراض به لحن انتقادی این مستند اعلام کرد دولت این کشور جشنواره کن امسال را تحریم می کند، سیلویو برلوسکونی اتهام غرض ورزی و دشمنی با مستند " دراکیلا" و کارگردان آن سابینا گوتزانتی را رد کرد.

در عین حال گوتزانتی در اعتراض به رفتار تند ساندرو بوندی وزیر فرهنگ ایتالیا خواستار استعفای او شد.مستند " دراکیلا : ایتالیا می لرزد" به ماجرای زلزله سال گذشته ایتالیا و کندی روند بازسازی مناطق تخریب شده بر اثر تعلل دولت می پردازد.

با تمام حواشی یاد شده مستند خانم گوتزانتی که از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ایتالیا نیز پریشب در حضور نزدیک به 400 تماشاگر در جشنواره کن به نمایش در آمد و البته بازخورد های متفاوتی داشت.در حالی که نیمی از تماشاگران فیلم ( که اغلب آنها را منتقدین و خبرنگاران تشکیل می دادند)آن را به شدت تشویق می کردند، نیمی دیگر به هو کردن فیلم پرداختند.

سابینا گوتزانتی در کنفرانس خبری پس از نمایش فیلم مراتب شرمندگی خود از اقدام وزیر فرهنگ ایتالیا در لغو سفر خود به کن را ابراز داشت.گفتنی است که همزمان با جشنواره کن ، مستند " دراکیلا..." در ایتالیا اکران شده و با فروش 000/413 یورو ظرف دو روز ، پس از دو فیلم " رابین هود" و " مرد آهنین 2" در رتبه سوم جدول فروش سینما‌های ایتالیا ایستاده است.
==========================================
برلوسکونی هم داستانی شده ها :4:

C.Maldini
16th May, 2010, 01:17 AM
و تمام! این فصل هم تموم شد.
حداقل این بازی خوب بود.در مجموع 6-0 یووه رو فلان کردیم:4: دونگای کور هم امیدوارم بعدا" حسرت بخوره که چرا رونی رو دعوت نکرده.
ورزشگاه هم مثل اینکه همش تابلو ها و بنرهای تشکر از لئو بوده.باز خوبه مثل سال پیش یه عده عوضی کل خاطرات خوبمون با میلان رو به گند نکشیدن...دیدا و فاوالی هم جدا" خداحافظی کردن..مثل اینکه تماشاگرا خیلی دیدا رو تشویق کردن.
اینزاگی هم ممکنه این بازی آخرش بوده باشه.امیدوارم بمونه.

پ.ن: این چی میگه دیگه؟ http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=207584

بعد از بازی از رونی پرسیدن سال بعد هم تو میلانی،جواب داده نمیدونم! لعنتیا تمدیدش کنین دیگه

Rossoneri
16th May, 2010, 01:30 AM
من هم به نوبه خودم جشنواره کن و این فیلم رو تحریم میکنم:cigar:

----------------------------------------------------------

مطمئنم دونگا از دعوت نکردن رونالدینیو و پاتو پشیمون میشه. ولی این 2 برد تاریخی مقابل یوونتوس، بیشتر به خاطر ضعف شدید اونا بود تا قدرت ما، اما در کل بازم شیرین بود. با 70 امتیاز تمام فصل رو به پایان رسوندیم!

خداحافظ فاوالی، سلام بر یپس:4:

C.Maldini
16th May, 2010, 01:38 AM
خداحافظ فاوالی، سلام بر یپس:4:

میگن چند هفتس ویری تو بازیای خونگی میلان میاد ورزشگاه.احتمالا" برای اینکه تعادل سنی تیم به هم نخوره می خوان بیارنش:4:

Mr.Maldini
جوزپه فاوالی رفت و به جایش یپز مد ... صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت !
این فصل یووه داشت از چپ و راست ضد حال نمی خورد، میلان هم نامردی نکرد و چپ و راستش کرد :4:

D JoKeR
تبریک میگم برد رو اما در ادامه حرفهای کوروش باید بگم که
خداحافظ دیدا و روما اما سلام بر؟؟؟و؟؟؟(حدس بزنین جایزه بگیرین جهت کمک کردن هم دروازه بان بالای 35 سال بگین:4:
البته من فکر کنم میلان یکی بین دی سانتیس و یتزو رو از ناپولی بیاره که ازاد میشن امسال(البته اگه دی سانتیس با ناپولی تمدید نکنه اما یتزو حتما ازاد و احتمالا پیربابای اینده ما در درون دروازه:4:
===========
واقعا کاره لئو هم جالب بودکه به فاوالی و دیدا بازی داد تا با یه پایان باشکوه میلان رو ترک کنن
بازم میگم که امیدوارم یه روز لئو رو تو یک میلان قوی ببینم:4:

Hamed
16th May, 2010, 01:45 AM
هر چقدر که سوسیس،یوفوس،بابی،آقای یونسی،حسن دوغی و تابستون خانوم:4: آدمای خوبی باشن اما سوراخ کردن یووه لذت آوره:4:

یکی دیگه از دلایلی که منو بابت این برد خوشحال میکنه اینه که لئو با پیروزی از سن سیرو رفت

لئو هرجای دنیا باشی دوستت داریم:8::8:

از دیدا هم بابت تمام زحماتی که برامون کشید،بابت پنالتی های سال 2003،بابت سوپر سیوش جلوی آژاکس و بابت همه چیز تشکر می کنم:8:

حالا دیگه باید چشممون به جیب برلو و کارای گالیانی باشه،امیدوارم که مث سالهای اخیر نا امیدمون نکنن

Rossoneri
16th May, 2010, 01:53 AM
هر چقدر که سوسیس،یوفوس،بابی،آقای یونسی،حسن دوغی و تابستون خانوم:4: آدمای خوبی باشن اما سوراخ کردن یووه لذت آوره:4:

این جمله رو خیلی خوب اومدی:4: هرچقدر هم روابط با یوونتوس و یوونتوسی ها خوب باشه بازم دابل کردنشون شیرینه:4: بازم هر بازی تا 3 تا جا داره:4:

از دیدا هم بابت تمام زحماتی که برامون کشید،بابت پنالتی های سال 2003،بابت سوپر سیوش جلوی آژاکس و بابت همه چیز تشکر می کنم:8:

پس فاوالی چی؟

منم از فاوالی بخاطر یک سال مصدوم کردن آبیاتی زمانی که در اوج بود، تشکر میکنم:8:

JoKeR
16th May, 2010, 02:26 AM
:72::72::72:
مطابق وعده ای که دادم همگی بزنین تو رگـــــــــــــــــــــــ ـــــــت

:drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
اصولا برد یووه تحت هر شرایطی لذت بخشه :4: تبریک میگم...برد خوبی بود...جایگاه سوم هم تثبیت شد تا من 5 امتیاز کامل از میلان و هفتم شدن یووه هم باعث شد 5 امتیاز کامل از اون ها در مسابقه ی پیش بینی ها بگیرم که جا داره در ایجا هر هر دو تیم تشکر و قدردانی بکنم :4:

خب کوروش هم کن رو تحریم کرد :lol: :lol: :lol:

ولی بچه ها باید از یه چیز ترسید!! این برلو شاید پاشه بگه ما وضعیت بهتری نسبت به یووه داریم در نتیجه نیازی به خرید نداریم و تیم نهایتا با 25 میلیون بسته خواهد شد :nish:

samanrossonero
16th May, 2010, 09:55 AM
باورم نمیشه 3-0 بردیم!!!!!!!!!!!
یونتوس واقعآ تیم نیمه جونی بود که ما خنجر آخر رو به قلبش زدیم..
امیدوارم این تابستون مغز این آقایون تکون بخوره و خرج کنن..
تبریک به همه..

afshin-ss
16th May, 2010, 03:30 PM
منم برد رو تبریک میگم،خدا رو شکر که فصل با یه نیمچه خوشی تموم شد!!

ایشالا برزیل هم تو جام جهانی نتیجه نگیره تا دونگا عواقب دعوت نکردن رونالدیهنو رو بفهمه!!

Hamed
17th May, 2010, 12:13 AM
A.C. MILAN OFFICIAL NOTE

5/16/2010

A.C. Milan firmly deny the existence of negotiations to give up any of the Club's shares.

:62:

مرتیکه حالا که نمی فروشی لااقل خرج کن:62:

Mr.Maldini
17th May, 2010, 12:27 AM
کسی سهام نمی خواد ! اگه قرار از فروختنه کل امتیاز باشگاه رو باید بدن بره ... وگرنه ابن که 30-40 درصد رو بدن به یه عرب یا روس تا بیاد و کمی بسلفه هیچ فایده ای نداره !

ویرایش : اینو هم بخونید : http://www.acmilan.com/NewsDetail.aspx?idNews=121830
کچل کله پوستی هم دستمالشو برداشته و داره دستما کشی رئیسشو میکنه ! خیلی جالبه، میگه تو سال های اخیر ما بهترین بودیم !

D JoKeR
17th May, 2010, 01:21 AM
من واقعا موندم بارسلونا مدیرانش کی اومدن بگن ما چقدر خوب بودیم
الان میان میگن ما چقدر بهتر هستیم:4:تازه بدبختی اینروهم نمیگن
واقعا متاسفم اینتر تو این چندساله راحت چندتا اسکودتو اورد و از ما هم جلو زد خیلی اعصابم خورده البته یه جای قضیه هم بخاطر اون لج کردن یوونتوسه که بازیکهنهاشو نداد به ما زمانی که همچنان برلو دست تو جیبش میکرد و حاضر شد زامبروتا و کانارو ارزونتر بده به رئال و بارسا اما به میلان نداد همینطور زلاتان(البته مثله اینکه اون خودش اینتر رو میخواسته)
در کل بازهم باید اونها خرج میکردن و بعد از اون خریده عجیب ریکاردو اولیویرا که اومدیم ووگل و کللی پول دادیم دیگه تر زدن این اقایون شروع شد
ون باستن هم مثله اینکه امروز فردا از ایتالیا میره
========
یادم نیست چه سایتی اما زده بودکه کله خری های برلو 2بار به میلان ضربه زد
یکیش اینبود که کاپلو تو اوج که تو میلان هم خوب کار کرده بودرو اخراج کرد از تیم(و احتمالا به همین دلیل هم تا زمانی که برلو تو تیمه نخواهیم دیدش و زده بودکه میلان با کاپلو بدون شک میتونست قدرتش رو ادامه بده تو اروپا اما خوب برلو ناراحت بوده مثله اینکه چونکه داشته کمرنگ میشده)و دووم اینکه زمانی که خوده مورینیهو صراحتا گفت که میلانو میخواد و مخیواد که مربیگریشو کنه با تمدید قرارداد کارلتو(که امسال هم راحتش کردن رفت)یجورایی جواب مورینیهو رو دادن
=================
البته یه سری چیزها هم در مورد بازیکنهایی که میلان تا خریدشون هم رفته بوده اما پشیمون شده بوده نوشته بود اما یادم نیست اما تقریبا اینا بودن: سوازو هیتینگا(دفاع اژاکس بود قبلا)و یه سری دیگه که یادم نمیاد البته اینا ماله سال 2006 بودن

Rossoneri
17th May, 2010, 01:24 AM
ویرایش : اینو هم بخونید : http://www.acmilan.com/newsdetail.aspx?idnews=121830
کچل کله پوستی هم دستمالشو برداشته و داره دستما کشی رئیسشو میکنه ! خیلی جالبه، میگه تو سال های اخیر ما بهترین بودیم !

تو یه سایت اینو خوندم بعد یارو در جواب گالیانی کامنت گذاشته بود که : هیتلر هم تو سال نمیدونم چند مرد سال از طرف مجله تایمز شناخته شد، دلیل میشه هنوزم جایزه رو بهش بدن؟:21:

S@eed
17th May, 2010, 01:26 AM
واقعا الان اینتر از ما بیشتر اسکودتو داره ؟! خاک تو سرمون بکنن

D JoKeR
17th May, 2010, 01:45 AM
باید خدا خدا کنیم که مورینیهو بره چون واقعا برنامه ی توپی ریخته برای رفتن احتمالی ستاره ها از اینتر(که اونم بعیده اما با پولهای رئالو بارسا امکانش هست)جانشین مایکون(سانیا)دفاع چپ(کول یا کولاروف)با احتمال رفتن سانتون:vava:رانوکیا همکه به احتمال زیاد سال دیگه اینتر+لئوناردو بونوسی(دیگه اینا ماچ نمیخوان تو دفاع:4:؟)
==========
اینجوری ساله دیگه هم باید منتظر 19 و 2ستاره شدن اینتر باشیم:sad:
خدا کنه که این پرز دست به کار بشه و مورینیهو رو ورداره بره گرچه با این تیمی که اینتر داره دست هرکسی هم باشه حداقل ا 2 3 سال اینده اسکودتو ماله اوناست مگه اینکه یووه یا میلان دست به کار بشن(که دوومی احتمالا خیلی خیلی کمه عملی بشه)
=============
سعید جون روم نمیشه بگم اما خوب تقریبا حقشون اونا تو این چند سال حدود 1میلیارد یورو خرج کردن(البته سود زیادی هم بدست اوردن و اینکه حاصلش هم کللی کاپ+اکادمی تو خیلی از کشور ها و ورزشگاه و زمین تمرین جدید و خیلی شیکه:4:)
اما خدتون فکر کنین ببین تو این چند ساله میلان کجا اکادمی جدیدی زده؟نه ازین اکادمی هایی که سالی 1بار میرن سر میزنن میانکه یوقت مصادره نشه اکادمیی که مسئول داشته باشه و کللی دمو دستگاه کگه هرسال 2 3 تا جوون ازش بیاد تو تیم تا هم ازش پول بدست بیاد و هم دعا پشت سره تیم باشه:4:
=================
گرچه اینتر هم شانس داشت ها یک خرید های مانچینی بود تو سال 2006 مثلا سزار و مایکون که واقعا بازیکن های توپی بودند تو این چند ساله و خیلی هم به کمک اینتر اومدن
دوومیش افت میلان و مهمتر رفتن به سری ب یووه بود چون یووه تو این چندساله با اینکه این فصل داغون بود(دلیلشم مبهمه برام)خریدهای خوبی کرد که تیمو ببنده اما خوب خریدها تر زدن وگرنه هردوم ازونها تو تیمهاشون واقا خوب بودن و در سطح عالی هم کار میکردن(همین یگو رو هیچکس یادش نمیره که تو برمن چه کارهایی که نمیکرد واقعا من خودم بازی با رئالش رو یادم نمیره که گریه رئالیها دراومده بود:22:)
ودر اخر هم نجات دادن های زلاتان و امسال هم میلیتو بود که وامد گل برتری رو تو روز اخر زد(همون میلیتویی که میلان میخواست 11میلیون یورو بگیرتش و حاضر نبود تا 14 5 میلون بالا بیاد خدا لعنتشون کنه رفتن ریکاردو اولیویرا رو اوردن که معلوم نبود کجا بوده 2ماه تو بتیس 4ماه تو سائو پائولو و...:62:)منظورم قبل اینکه بیاد ملان تو سال 2005-06
ویرایش:الان دیدم میلان این بوزینه رو با 17.5میلیون_ووگل گرقته بوده اما حاضر نشده بوده برای میلیتو اونقدر بده:bad:
Five In A Row for inter:299:

Mr.Maldini
17th May, 2010, 01:56 AM
خداحافظ همگی !

http://cache4.asset-cache.net/xc/99595088.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=77BFBA49EF878921A343B2C87A49D8F5C0D7FE4A9D601FDE E9FA99ABE5890DE13EE97361FB9C98BD

http://cache3.asset-cache.net/xc/99582209.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=77BFBA49EF878921A343B2C87A49D8F506B706E21582A720 BB6F7776B45820D658FE9708987FE979
http://media2.acmilan.com/201005/18541_big.jpg?ver=1 http://media2.acmilan.com/201005/18543_big.jpg?ver=1

پ.ن : داشتم دنبال عکس از خداحافظی فاوالی میگشتم رسیدم به این :
http://sportal.rs/news.php?id=24231
خواهشا، عاجزا و التماسا خانوما نبینن بگن این چه بی ادبه :4:

پدرسگ جوزپه هم مقتدای سیلویو بوده ها ... :4:

Mr.Maldini
17th May, 2010, 02:07 AM
دانلود بازی :

Source................: TV (ESPN Latinoamérica)
Calidad...............: TVRip
Ripped................: HOLLANO
Resolución............: 492x384
Peso..................: 850Mb
Contenedor............: .avi
Video Bitrate.........: 900kbps
Video Codec...........: XviD Single pass
Audio Bitrate.........: 56kbps
Audio Codec...........: MPEG Layer 3

نیمه ی اول :

Parte 1 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=P9AC126Z
Parte 2 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=HZVQYDWD
Parte 3 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=XN7TIXIP
Parte 4 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=ECZBTEWQ
Parte 5 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=3X9RASBI

Parte 1 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateiuQQWekxuS5/Se....part1.rar.htm (http://netload.in/dateiuQQWekxuS5/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part1.rar.htm)
Parte 2 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateil2bzdldWKb/Se....part2.rar.htm (http://netload.in/dateil2bzdldWKb/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part2.rar.htm)
Parte 3 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateiZg2IhxSgdw/Se....part3.rar.htm (http://netload.in/dateiZg2IhxSgdw/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part3.rar.htm)
Parte 4 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateiuZI6ezrxyz/Se....part4.rar.htm (http://netload.in/dateiuZI6ezrxyz/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part4.rar.htm)
Parte 5 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateiDk8YQMwJby/Se....part5.rar.htm (http://netload.in/dateiDk8YQMwJby/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part5.rar.htm)

Parte 1 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/rndii0/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part1.rar (http://ul.to/rndii0/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part1.rar)
Parte 2 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/el1qtk/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part2.rar (http://ul.to/el1qtk/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part2.rar)
Parte 3 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/9u3ato/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part3.rar (http://ul.to/9u3ato/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part3.rar)
Parte 4 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/vjjiwi/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part4.rar (http://ul.to/vjjiwi/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part4.rar)
Parte 5 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/ew6vcn/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part5.rar (http://ul.to/ew6vcn/SeriaA.Milan.vs.Juventus.1T.15-05-10.ROJADIRECTA.part5.rar)

نیمه ی دوم :

Parte 1 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=7FFOKGSQ
Parte 2 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=U0YW36K4
Parte 3 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=8GQUUKI8
Parte 4 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=T09U2QLB
Parte 5 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://www.megaupload.com/?d=YNHHTZZO

Parte 1 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateigtvTuZXbFM/Se....part1.rar.htm (http://netload.in/dateigtvTuZXbFM/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part1.rar.htm)
Parte 2 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/datei8SWRkFbTCn/Se....part2.rar.htm (http://netload.in/datei8SWRkFbTCn/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part2.rar.htm)
Parte 3 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/datei1ZYW5zAJau/Se....part3.rar.htm (http://netload.in/datei1ZYW5zAJau/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part3.rar.htm)
Parte 4 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/datei67Lq1c13y5/Se....part4.rar.htm (http://netload.in/datei67Lq1c13y5/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part4.rar.htm)
Parte 5 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://netload.in/dateiqxA1F7LSkZ/Se....part5.rar.htm (http://netload.in/dateiqxA1F7LSkZ/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part5.rar.htm)

Parte 1 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/gp8n84/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part1.rar (http://ul.to/gp8n84/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part1.rar)
Parte 2 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/7oh7uh/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part2.rar (http://ul.to/7oh7uh/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part2.rar)
Parte 3 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/3tuygo/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part3.rar (http://ul.to/3tuygo/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part3.rar)
Parte 4 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/ndzdwu/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part4.rar (http://ul.to/ndzdwu/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part4.rar)
Parte 5 http://forum.rojadirecta.org/images/smilies/icon_arrow.gif http://ul.to/yq3cdk/SeriaA.Milan.vs....ECTA.part5.rar (http://ul.to/yq3cdk/SeriaA.Milan.vs.Juventus.2T.15-05-10.ROJADIRECTA.part5.rar)

5 پارت 100 مگابایتی.

D JoKeR
17th May, 2010, 02:14 AM
الان دوباهر یه خبر دیدم خیلی عجیبه برام
مانچینی گفته که میکاه ریچادرز و ندوم اونوها تو برنامه هاش جایی ندارن حالا اونوها هیچی اما ریچادرز واقعا بازیکن خوبیه تو دفاع و به نظره من اگه اینها برن دنبالش میتونه دفاع عالی کار بکنه
گرچه فکر نکنم رو زمین بمونه اصلا همچین بازیکنی که انها بخوان براش 4 5 میلیون یورو پیشنهاد بدن:62:
================
خوب خبرها رسید:
خريدهاي ميلان

سه بازيكن به طور قطعي در فهرست ميلان جاي خواهند گرفت. يپس(كيه وو)، آستوري(كالياري)، پدرو لئون (ختافه).
پدرو لئون واقعا امسال تو ختافه ترکوند کاملا استقبال میکنم که بیاد و مهم اینکه کاملا تو خط حمله میتونه بازی کنه
این استوری هم درستهخیلی پیشرفت کرده اما همین فصل هم کم سوتی نداده بود و حلوی خودمون هم خیلی بد بازی کرد هم رفت و هم برگشت امیدوارم به اندازه ایی که اینفصل و فصل پیش پیشرفت کرد این فصل هم همین روند رو ادامه بده
====================
يووه به دنبال شوآين

باشگاه يوونتوس باستين شوآين اشتاينر ستاره بايرن را مورد هدف قرار داده است. آنها ميلوس كراسيچ را هم مي‌خواهند.

رم به دنبال فابيانو

باشگاه رم براي تقويت خود لوئيز فابيانو مهاجم سري آ و جوزه پروسي را در ليست خريد خود قرار داده است.

این خبرها رو برای این گذاشتم که ببینیم تیمهای رقیب دنباله کیا هستند تو خط حمله اما ما دست رو کیا گذاشتیم(یکیشون ازاد بود اونیکی هم با 3میلیون یورو ماله خودمون میشه و فقط میمونه پدرو لئون

JoKeR
17th May, 2010, 02:52 AM
نقل و انتقالات شروع شد:4:

بچه ها ما (در اینجا ما یعنی میلان :4: ) امسال خیلی خوب کارکردیم...درسته تو اروپا جلو منچستر فاجعه بودیم ولی حداقل رئال رو تو خونش بردیم...تو لیگ هم واقعا خوب بودیم...در کل با توجهبه داشته های میلان سال خوبی بود...

جوکر(در اینجا جوکر یعنی داریوش:4: ) میلان با این اسم ها به هیچ کجا نمیرسه!! باید بازیکن درست حسابی بگیرین بازیکنی که ازتیم هایی مثل ختافه و کیوو قراره بیان معلوم نیست چقدر می تونن تو تیم بزرگی مثل میلان جا بیوفتن...ریچاردز بد نیست...کلا روی تیم هایی مثل سیتی برای خرید بازیکن خیلی میشه حساب کرد...چون این فصل هم کلی پول خرج خواهد کردو درنتیجه بازیکن هایی باید تیم رو ترک کنن و اساسا قیمتشون هم پایینتر از حد و اندازشون خواهد بود...اما میلان اگه مهاجم می خواد بنزما خود جنسه...جونه و می تونه اوج بگیره و قطعا قیمت آنچنان بالایی هم نخواهد داشت...به هر شکل هنوز زوده در مورد گزینه های خرید تیم ها حرف بزنیم...جام جهانی در پیشه و خبرهای مهم رو آینده خواهیم شنید...

در مورد اینتر هم بگم امیدوارم خوزه نره و اگر هم بره عمرا اینتر بازیکنای مهمش رو ازدست بده...تازه با توجه به سود مالی که امسال به دست میاریم داریم به چند تا خرید درست درمون فکر می کنیم :4:

پ.ن:من چشم از برلوسکونی آب نمی خوره!!!

D JoKeR
17th May, 2010, 12:23 PM
اون 2تا که یکیشون مجانیه یکی همکه با 2.5 3 میلیون ماله ماست
اما پدرو لئون واقعا خوش تکنیکهو تا 2 3 ساله دیگه یکی از ارکان اصلی اسپانیا میشه و به نظرم فقط بخاطر حضور بازیکنهای تاپ نتونست با اسپانیا بره جام جهانی
ریچادرز هم دفاع سرسختیه تو بازی یونایتد و سیتی یادم نمیره چندین بار ن جلوی رونی اماده رو گرفت اما همون وینسنت کمپانی 2 3 بار جاموند از رونی
واقعا بدرد دفاع میلان میخوره چون مصدومیت هم کم داره و خیلی غلدر هست(تو ایتالیا قطعا تو هر تیمی هم جواب میده)
هردوی اینهارو میشه با 15 20تا میلانی کرد لئون که احتمالا با 10 میلیون یورو میلانی میشه میمونه یه دفاع خوب کهمن ریچادرز رو ترجیح میدم به بونوسیو اینا:4: گرچه میلان دنباله همین هم نرفته
============
در مورد حرفهای ایناز هم معلوم نمیکنه به نظرم چون موراتی این چندوقته خیلی خرج باشگاه کرده و خوب بدون شک از حساب خودش خیلی برای باشگاه داده و احتمالا این فصل اون فصلیه که از حساب باشگاه به حساب خودش میریزه ولی خوب درینکه اینتر بازی خواهد گرفت شکی نیست اما نهایت به نظرم 3 تا چون تا قبل پایان فصل رانوکیا رو خرید و احتمالا بونوسی و مگیورینی روهم برمیگردونه چون تو تیمهاشون خوب بودن تعجب کرده:72:(جدای اینکه ماریگا روهم خرید:4:)
البته اگه مورینیهو بره بازم سود میکنین چون باید یه پولی به باشگاه بده:4:

samanrossonero
17th May, 2010, 12:40 PM
سلام..
من پدرو لئون رو قبول دارم اما میکا ریچاردز رو نه..
میکا ریچاردز یه چیزی تو مایه های سول کمپبله،اون هیکل گنده و وزن زیاد چجوری می خواد تو پست دفاع راست اونم تو سری آ بازی کنه و خوبم جواب بده؟؟؟
من اصلآ به ریچاردز اعتقاد ندارم و به نظرم به درد همون زمینای گل کوچیکه حداقل مساحته انگلیس میخوره که توش اصن نمیشه سانتر کرد،خط اوت چسبیده به 18 قدم..!!!
خلاصه ما تا ستاره نگیریم قهرمان نمیشیم و اینو مطمئن باشید با آستوری و پدرو لئون نمیشه قهرمان شد و قهرمانی کاریه که با بازیکنای با تجربه میشه راحتتر بدستش آورد..
یه نگاه به اینتر،چلسی،بارسا و بایرن بندازین ببینین چه بازیکنای پخته و با تجربه ای دارن..
البته نمیشه منکر این شد که تیم به نیروی جوانی هم احتیاج داره اما تیمی که توش 8تا بازیکن با تجربه و تاپ باشن نه تیمی که 4تا بالای 35 سال باشن و نتونن راه برن و همه هم بازیکنای معمولی شده باشن به جز 2 نفر..!!

D JoKeR
17th May, 2010, 01:22 PM
سلام..
من پدرو لئون رو قبول دارم اما میکا ریچاردز رو نه..
میکا ریچاردز یه چیزی تو مایه های سول کمپبله،اون هیکل گنده و وزن زیاد چجوری می خواد تو پست دفاع راست اونم تو سری آ بازی کنه و خوبم جواب بده؟؟؟
من اصلآ به ریچاردز اعتقاد ندارم و به نظرم به درد همون زمینای گل کوچیکه حداقل مساحته انگلیس میخوره که توش اصن نمیشه سانتر کرد،خط اوت چسبیده به 18 قدم..!!!

سامان اگه من تا الان شک داشتم تو لیگ برتر رو نمیبینی الان دیگه مطمئنم
کجا وزنش زیاده؟با اون قد تازه 70کیلوئه وزنش
بد این هیکل کاملا ورزشیه سرعت رونی کمه؟چجوری پس کم نیورد جلوش؟خواهشا نگو که رونی هم هیکل گنده و وزن زیادی داره چون نداره:4:
هیکلو ببین وزنم رو اگه شک داری بورو یه سرچ بزن ببین
http://upload.iranblog.com/7/1274158051.jpg
تکنیکم داره در اینکه شکی نیست(سرعت بالایی هم داره)
============
در مورد زمینهای انگلیس هم حرفی ندارم فقط میتونم بگمکه همچنان با این کشور مشکل داری:4:
اگر میشه یه عکس هم از خط اوت که دقیقا کنار 18 قدمه بذار تو بازیهای انگلیس ما هم رویت گنیم:4:

samanrossonero
17th May, 2010, 02:16 PM
سامان اگه من تا الان شک داشتم تو لیگ برتر رو نمیبینی الان دیگه مطمئنم
کجا وزنش زیاده؟با اون قد تازه 70کیلوئه وزنش
بد این هیکل کاملا ورزشیه سرعت رونی کمه؟چجوری پس کم نیورد جلوش؟خواهشا نگو که رونی هم هیکل گنده و وزن زیادی داره چون نداره:4:
هیکلو ببین وزنم رو اگه شک داری بورو یه سرچ بزن ببین
http://upload.iranblog.com/7/1274158051.jpg
تکنیکم داره در اینکه شکی نیست(سرعت بالایی هم داره)
============
در مورد زمینهای انگلیس هم حرفی ندارم فقط میتونم بگمکه همچنان با این کشور مشکل داری:4:
اگر میشه یه عکس هم از خط اوت که دقیقا کنار 18 قدمه بذار تو بازیهای انگلیس ما هم رویت گنیم:4:

من نمیبینم؟؟
دیگه از ما گذشته که بخواد کسی بگه فلان لیگو نمیبینی..
میکا ریچاردز جز سوتی دادن و جلوی تمام بازیکنای لیگ برتر هیچی نداره و مانچینیم حتمآ خر شده که می خواد بفروشش..
میکا ریچاردز رو میلان نمیخره و نخواهد خرید چون به درد لیگ برتر میخوره و بس،لش بودن میکا ریچارد هم بر هیچکس پوشیده نیست؟؟

S@eed
17th May, 2010, 02:22 PM
سامان ریچاردز دفاعه خوبیه اینجوی هم نیست که میگی . هم میتونه وسط بازی کنه هم راست . خودم بازی هاش رو دیدم سطحه بالا نیست ولی اونقدرم پایین نیست که میگی . اگه قراره زامبروتا یا ادو اونجا بازی کنن چه بهتره که به یه جوون میدون بدیم شاید نتیجه داد

samanrossonero
17th May, 2010, 02:36 PM
بابا این ریچاردز دفاع وسط بود اینقدر تر زد بردنش راست منم تو دربی منچستر جز سوتی دادن ندیدم ازش..
اصلآ قبول ندارمش..
همین الان زامبروتا خیلی ازش سره..
من قول میدم اگه بیاد تر میزنه سمت راست..
خدا وکیلی سعید به درد لیگ ایتالیا نمیخوره..
کاپلو هم میدونه مالی نیست واسه همون تیم ملی دعوتش نکرد..

afshin-ss
17th May, 2010, 03:10 PM
من با جوکر(در اینجا یعنی جوکر اینتری:22:) موافقم!!
میلان با بازیکنهای کییو و ختافه و امثالهم به جایی نمیرسه!!!
اگر قرار باشه اینا بیان میلان بهتره که خرج نکنیم و همچنان با همین بازیکنها بازی کنیم و قهرمانی رو مثل این 5سال بدیم به اینتر!! هیچ فرقی با این مدرسه ی پیرمردهای خودمون ندارن!!(البته از نوع بازی میگم)

اگر قراره میلان میلان بشه باید خرج کنه،با 20 تا 30 تا هم راه نمیفته!!
حداقل باید 100 چوق خرج تیم بشه تا دوباره یه جونی بگیره!!
از اومدن میکا ریچاردز استقبال میشه!!
راستی میشه به روبینیو هم فکر کرد ها،مسلمآ تو من سیتی نمیمونه!!میشه با 20-25 تا گرفتش!! امیدوارم بهش فکر کنن!

S@eed
17th May, 2010, 03:14 PM
میگم نکنه قراره قراداده رونی هم تمدید نشه ؟! اگه قراداده رونی تمدید نشه بنده تا اطلاعه ثانوی از طرفداری میلان کنار میکشم ! :cigar:

JoKeR
17th May, 2010, 04:05 PM
اون 2تا که یکیشون مجانیه یکی همکه با 2.5 3 میلیون ماله ماست
اما پدرو لئون واقعا خوش تکنیکهو تا 2 3 ساله دیگه یکی از ارکان اصلی اسپانیا میشه و به نظرم فقط بخاطر حضور بازیکنهای تاپ نتونست با اسپانیا بره جام جهانی
ریچادرز هم دفاع سرسختیه تو بازی یونایتد و سیتی یادم نمیره چندین بار ن جلوی رونی اماده رو گرفت اما همون وینسنت کمپانی 2 3 بار جاموند از رونی
واقعا بدرد دفاع میلان میخوره چون مصدومیت هم کم داره و خیلی غلدر هست(تو ایتالیا قطعا تو هر تیمی هم جواب میده)
هردوی اینهارو میشه با 15 20تا میلانی کرد لئون که احتمالا با 10 میلیون یورو میلانی میشه میمونه یه دفاع خوب کهمن ریچادرز رو ترجیح میدم به بونوسیو اینا:4: گرچه میلان دنباله همین هم نرفته
============
در مورد حرفهای ایناز هم معلوم نمیکنه به نظرم چون موراتی این چندوقته خیلی خرج باشگاه کرده و خوب بدون شک از حساب خودش خیلی برای باشگاه داده و احتمالا این فصل اون فصلیه که از حساب باشگاه به حساب خودش میریزه ولی خوب درینکه اینتر بازی خواهد گرفت شکی نیست اما نهایت به نظرم 3 تا چون تا قبل پایان فصل رانوکیا رو خرید و احتمالا بونوسی و مگیورینی روهم برمیگردونه چون تو تیمهاشون خوب بودن تعجب کرده:72:(جدای اینکه ماریگا روهم خرید:4:)
البته اگه مورینیهو بره بازم سود میکنین چون باید یه پولی به باشگاه بده:4:

سلام بر همسر سابق :4:

میلان با بازیکن 2،3 میلیونی به جایی نمیرسه اینا رو هم اگه بخوایین بخرین به درد نیمکت میخورن :4:

نه بابا خیلی هم خرج نکردیم واسه شما که خرج نمی کنین به نظر زیاد میاد :4: مثلا اینتر تابستون گذشته نه تنها یه ریال هم خرج نکرد بلکه درامد زایی هم داشت...ولی سال قبلش خوب هزینه کرده بودیم...به هر حال فک نمی کنم برای دومین سال پیاپی تو نقل و انتقالات هزینه نکنیم...امسال هم به خاطر رفتن به فینال چمپیونز لیگ سود خیلی زیادی کردیم...
تا اونجایی که من میدونم رانوکیا فصل بعد قرار نیست بیاد بلکه فصل بعد میره جنوا و فصل بعدش میاد...
والله این بونوسی و میگورینی و اصولا اسم هایی از این دست رو تو کل انجمن فقط تو این تاپیک جدی میگرن :4: بعضی موقع ها وقتی دارین در مورد این جور بازیکن ها حرف میزنین حس می کنم دارین در مورد کریس رونالدو و لیونل مسی حرف میزنین :4: :4:

ماریگا نیم فصل به خاطر رفتن ویرا اومد...امسال هم کوا و سلطان و (همچنین مانسینی) میرن و خب باید جایگزین هم بیاد...
دیروز هم تو تاپیک اینتر گفتم تیم سر و شکل گرفته تغییرات زیاد اصلا درست نیست کم بخریم ولی خوب بخریم...

رفتن خوزه منو شخصا ناراحت می کنه،نمی دونم چند روز دیگه تو فینال چمپیونز لیگ چی میشه ولی به هر حال خوزه تو اینتر عالی بود درسته پارسال تیم نتونست عملکرد فوق العاده ای داشته باشه ولی خوزه به اینتر تو مسابقات اروپایی شخصیت داد و تیم رو منسجم کرد!!! ولی انگار دیگه داره یواش یواش ساکش رو میبنده هر چند که می خوام به خودم بقبولونم که داره برای فینال جنگ رسانه ای راه میندازه :4:
به هر شکل اگه بره پول خوبی گیر باشگه میاد و دیگه از امسال هم به مانچینی پول نمیدیم و کلا نه تنها اون 17 میلیونی که صرف 2 تا مربی میکردیم تو جیب میمونه بلکه پول نسبتا خوبی هم گیر باشگاه میاد...امیدوارم در صورت رفتن مربی درست درمونی بیاد...

فقط این جای نگرانی داره که با رفتن خوزه بخواد یکی دو تا از بازیکن های اینتر رو هم ببره که...

میگم نکنه قراره قراداده رونی هم تمدید نشه ؟! اگه قراداده رونی تمدید نشه بنده تا اطلاعه ثانوی از طرفداری میلان کنار میکشم ! :cigar:

سعید منظور از این اطلاع ثانوی همون به درک تشریف بردن برلوسکونیه؟! :nish:

Rossoneri
17th May, 2010, 04:08 PM
پدرو لئون خوبه دیگه، تزریق نیروی جوون همینه، نمیتونن که برن مسی و فابرگاس و اگوئرو و کیه لینی رو با هم بخرن. چند تا از همینجور بازیکنها رو اگه بخرن خیلی بنظرم خوبه. بازیکنهایی هستن که قابلیت تبدیل شدن به ستاره رو دارن در حالی که هنوز قیمت معقولی هم دارن.

حالا مگه میلان میخواد ریچاردز رو بگیره که اینقدر سرش بحث میکنید، فقط بگم که الان دیگه امثال بونرا و ریچاردز به درد دفاع کنار نمیخورن، دفاع کنار الان باید بیشتر قدرت هجومی (سانتر و سرعت و تکنیک و نفوز و ...) داشته باشه تا قدرت بدنی و دفاعی. بازیهای ریچاردز رو اونطوری که یادمه به نظرم به درد همون دفاع وسط میخورد.

-----------------------
سعید از این تهدید ها نکن که گالیانی میترسه:4:

Mr.Maldini
17th May, 2010, 05:41 PM
میلان با بازیکن 2،3 میلیونی به جایی نمیرسه اینا رو هم اگه بخوایین بخرین به درد نیمکت میخورن :4:

این دو سه میلیونی ها به درد نیمکت هم نمی خورن ! فرقشون با بازیکنهای آکادمی چیه؟ اگه قرار از سوتی دادنه خوب بذار همین 2-3 میلیون هم تو جیب برلو بمونه(البته تو جیبش هم نمی مونه، میره 4-5تا زن جدید میگیره :4:) و بازیکنهای آکادمی بیان سوتی بدن !

پدرو لئون خوبه دیگه، تزریق نیروی جوون همینه، نمیتونن که برن مسی و فابرگاس و اگوئرو و کیه لینی رو با هم بخرن. چند تا از همینجور بازیکنها رو اگه بخرن خیلی بنظرم خوبه. بازیکنهایی هستن که قابلیت تبدیل شدن به ستاره رو دارن در حالی که هنوز قیمت معقولی هم دارن.

حالا مگه میلان میخواد ریچاردز رو بگیره که اینقدر سرش بحث میکنید، فقط بگم که الان دیگه امثال بونرا و ریچاردز به درد دفاع کنار نمیخورن، دفاع کنار الان باید بیشتر قدرت هجومی (سانتر و سرعت و تکنیک و نفوز و ...) داشته باشه تا قدرت بدنی و دفاعی. بازیهای ریچاردز رو اونطوری که یادمه به نظرم به درد همون دفاع وسط میخورد.

نمی تونن همه رو با هم بخرن؟ چطور رئال تونست کاکا، کریس، بنزما، آلونسو و ... رو با هم بخره، اون وقت میلان نمی تونه؟ پول پرز بیشتر از برلوسکونیه یا کاریزمای رئال بیشتر از میلانه؟
میلان میتونه بخره، اگر سردمدارانش بخوان !
در مورد دفاع کناری هم این چیزی که داری میگی (چربش قدرت تهاجمی به تدافعی) واسه لیگ اسپانیا و امثالهم بهتر از ایتالیا جواب میده. یه بازیکنی میتونه تو سری آ موفق باشه که علاوه برداشتن قدرت تهاجمی و ارسال از کناره ها، بتونه تو کارهای دفاعی هم موفق باشه. من نمونه ی بارز یه دفاع کنار خوب تو سری آ امسال رو مایکون میدونم.
امسال ما زامبروتا رو داشتیم که توی حملات نقش دسته ی جارو رو بازی می کرد و اصلا حضور نداشت و تو دفاع هم کاملا نرمال بود، آباته رو داشتیم که توی حملان حضور داشت اما توی دفاع از افتضاح هم فاجعه تر بود، اودو و یانکو هم یک خط در میون بودن، اما اونا هم با توجه به زیادشدن سنشون نتونستن کار مفیدی واسه تیم انجام بدن.

ONE LOVE_ONE IKER
17th May, 2010, 06:07 PM
این برلوی گدا آخر میره کاسه گدایی دستش میگیره . بازیکن درست حسابی که نمیخریم هیچ .باتو:love05:ر و هم میده به چلسی یا رئال. باز شانس آوردیم با همین بازیکنای سن بالا سوم هم شدیم. کاش یه دروازه بان بخرن . دیدا رو شوت کنیم بیرون:barareh::barareh::barareh::barareh::bar areh::barareh::barareh::barareh::barareh::barareh: :barareh:.

samanrossonero
17th May, 2010, 06:15 PM
OFFICIAL: Per Kroldrup Signs 2012 Fiorentina Extension (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/17/1928984/official-per-kroldrup-signs-2012-fiorentina-extension)

:72::72::barareh::barareh:

Hamed
17th May, 2010, 08:34 PM

گالیانی نکبت گفته که رونی میمونه:cigar:

اینا قصد ندارن دیگه سرمربی رو انتخاب کنن؟نکنه میخواد مث عباس انصاری فر خودش تیمو ببنده یعد یکی رو بیاره:21:

D JoKeR
17th May, 2010, 08:58 PM
سلام بر همسر سابق :4:

نه بابا خیلی هم خرج نکردیم واسه شما که خرج نمی کنین به نظر زیاد میاد :4: مثلا اینتر تابستون گذشته نه تنها یه ریال هم خرج نکرد بلکه درامد زایی هم داشت...ولی سال قبلش خوب هزینه کرده بودیم...به هر حال فک نمی کنم برای دومین سال پیاپی تو نقل و انتقالات هزینه نکنیم...امسال هم به خاطر رفتن به فینال چمپیونز لیگ سود خیلی زیادی کردیم...
تا اونجایی که من میدونم رانوکیا فصل بعد قرار نیست بیاد بلکه فصل بعد میره جنوا و فصل بعدش میاد...
والله این بونوسی و میگورینی و اصولا اسم هایی از این دست رو تو کل انجمن فقط تو این تاپیک جدی میگرن :4: بعضی موقع ها وقتی دارین در مورد این جور بازیکن ها حرف میزنین حس می کنم دارین در مورد کریس رونالدو و لیونل مسی حرف میزنین :4: :4:

ماریگا نیم فصل به خاطر رفتن ویرا اومد...امسال هم کوا و سلطان و (همچنین مانسینی) میرن و خب باید جایگزین هم بیاد...
دیروز هم تو تاپیک اینتر گفتم تیم سر و شکل گرفته تغییرات زیاد اصلا درست نیست کم بخریم ولی خوب بخریم...

رفتن خوزه منو شخصا ناراحت می کنه،نمی دونم چند روز دیگه تو فینال چمپیونز لیگ چی میشه ولی به هر حال خوزه تو اینتر عالی بود درسته پارسال تیم نتونست عملکرد فوق العاده ای داشته باشه ولی خوزه به اینتر تو مسابقات اروپایی شخصیت داد و تیم رو منسجم کرد!!! ولی انگار دیگه داره یواش یواش ساکش رو میبنده هر چند که می خوام به خودم بقبولونم که داره برای فینال جنگ رسانه ای راه میندازه :4:
به هر شکل اگه بره پول خوبی گیر باشگه میاد و دیگه از امسال هم به مانچینی پول نمیدیم و کلا نه تنها اون 17 میلیونی که صرف 2 تا مربی میکردیم تو جیب میمونه بلکه پول نسبتا خوبی هم گیر باشگاه میاد...امیدوارم در صورت رفتن مربی درست درمونی بیاد...

فقط این جای نگرانی داره که با رفتن خوزه بخواد یکی دو تا از بازیکن های اینتر رو هم ببره که...

سعید منظور از این اطلاع ثانوی همون به درک تشریف بردن برلوسکونیه؟! :nish:
علت اون سود جنگ رئال و بارسا و زفتن زلاتی بود وگرنه خرج کرده بودین:4:
در مورد رانوکیا نمیدونستم اما خوب بازم جزوه دفاع های اینده داره ایتالیاست و شکار اینتر شد:sad:
والا اون اول بعد جام قهرمانان جهان من تو همین تاپیک میلات پاتو پاتو میکرم هیشکی حرف نمیزد اما اومد و بازیکن شد:4:حالا هم میگم این بونوسیه دفاع خوبیه حداقل 5تا بازیی که ازش دیدم خوب کار کرده و خوب تو اینتر هم بوده که بخاطر موتا با مگیورینی و..دادنش و احتمالا مگیورینی و حتما بونوسیو برمیگردونن

در مورد ماریگا هم خیلی خوب ظاهر شده اگه ویرا بود اینجوری نیمتونست بازیکنه و با اون پولی که دادین بیشتر از ارزش اون پول ظاهر شده و بازهم یه برد بود برای باشگاه:72:

در مورد خوزه م درسته 17میلیون پول نمیدین اما اینکه کی جانشینش میشه مهمه(گرچه بازم میگم دسته هرکی این تیم باشه فعلا اسکودتو ماله اوناست)و بدونه شک اگه مورینیهو بره احتمالا مایکون هم میبره(اگه بره رئال)حتما میبره:barareh:

و پدرو لئون هم من نظرم کاملا مثبته و اگه بیاد تا 2سال دیگه یه ستاره میشه بدون شک
===========
منظور از اطلاع ثانوی هم خریدن بازیکنه حالا اگه نخرید بازیکن میشه همون به درک رفتن برلوسکونی:35:

afshin-ss
17th May, 2010, 10:04 PM
بله اینا طبق معمول به رئال بازیکن میندازن!!
منظورم این نبود مایکون بازیکن بدی باشه،نه ولی الان مثلآ میگن مایکون 50 میلیون!!
دیدن پرز داره خرج میکنه اینا هم میندازن دیگه!!
بعد میان مثلآ فن در فارت رو 5میلیون میگیرن از رئال!!

Rossoneri
17th May, 2010, 10:20 PM
نمی تونن همه رو با هم بخرن؟ چطور رئال تونست کاکا، کریس، بنزما، آلونسو و ... رو با هم بخره، اون وقت میلان نمی تونه؟ پول پرز بیشتر از برلوسکونیه یا کاریزمای رئال بیشتر از میلانه؟
میلان میتونه بخره، اگر سردمدارانش بخوان !
در مورد دفاع کناری هم این چیزی که داری میگی (چربش قدرت تهاجمی به تدافعی) واسه لیگ اسپانیا و امثالهم بهتر از ایتالیا جواب میده. یه بازیکنی میتونه تو سری آ موفق باشه که علاوه برداشتن قدرت تهاجمی و ارسال از کناره ها، بتونه تو کارهای دفاعی هم موفق باشه. من نمونه ی بارز یه دفاع کنار خوب تو سری آ امسال رو مایکون میدونم.
امسال ما زامبروتا رو داشتیم که توی حملات نقش دسته ی جارو رو بازی می کرد و اصلا حضور نداشت و تو دفاع هم کاملا نرمال بود، آباته رو داشتیم که توی حملان حضور داشت اما توی دفاع از افتضاح هم فاجعه تر بود، اودو و یانکو هم یک خط در میون بودن، اما اونا هم با توجه به زیادشدن سنشون نتونستن کار مفیدی واسه تیم انجام بدن.

وقتی راجع به فوتبال صحبت میکنی، باید رئال رو فاکتور بگیری و بعد شروع کنی به صحبت کردن:4: رئال کدوم کارش شبیه بقیه تیمهای فوتباله که این یکیش باشه! خوبه نتیجه کارهاش رو هم همه دارن میبینن.

نظرت راجع به مدافعان کناری رو هم اصلا قبول ندارم، سری آ و غیر سری آ هیچ فرقی نداره، الان دیگه امثال بونرا و کرگر و ... که طبیعتا مدافع وسط هستن و دفاع کنار هم میتونن بازی کنن کارایی ندارن. خوب شد گفتی مایکون، چون مایکون دقیقا مشابه همون مثالیه که من برای مدافع کنار زدم، نفوذی ترین مدافع کنار دنیاست الان، آمار گل زنیش از خیلی هافبک ها بیشتره، بماند نفوذ ها و سانتر ها و پاس گل هاش. طبیعیه که مدافع کنار باید دفاع هم بلد باشه، معلومه یکی مثل آباته که هیچ قانون دفاعی رو بلد نیست و همیشه out of position هست بدرد نمیخوره، حالا هر چقدر هم که تهاجمی باشه! حرفم اینه که مدافع کناری باید قدرت تهاجمیش به تدافعیش بچربه. مثلا 60 یا حتی 70 درصد تهاجمی و 30 یا 20 درصد تدافعی. همین مایکون میبینی که گاهی حتی خیلی قشنگ و راحت تو دفاع دریبل میخوره، قدرتش تو تکنیک و قدرت نفوذشه، در کنار بازی تدافعی خوبش.

اینا قصد ندارن دیگه سرمربی رو انتخاب کنن؟نکنه میخواد مث عباس انصاری فر خودش تیمو ببنده یعد یکی رو بیاره:21:

گالیانی گفته تور آمریکا رو میریم و تاسوتی تیم رو هدایت میکنه و بعدش سرمربی رو انتخاب میکنیم، عجله ای نیست:4:

JoKeR
17th May, 2010, 10:25 PM
علت اون سود جنگ رئال و بارسا و زفتن زلاتی بود وگرنه خرج کرده بودین:4:
در مورد رانوکیا نمیدونستم اما خوب بازم جزوه دفاع های اینده داره ایتالیاست و شکار اینتر شد:sad:
والا اون اول بعد جام قهرمانان جهان من تو همین تاپیک میلات پاتو پاتو میکرم هیشکی حرف نمیزد اما اومد و بازیکن شد:4:حالا هم میگم این بونوسیه دفاع خوبیه حداقل 5تا بازیی که ازش دیدم خوب کار کرده و خوب تو اینتر هم بوده که بخاطر موتا با مگیورینی و..دادنش و احتمالا مگیورینی و حتما بونوسیو برمیگردونن

در مورد ماریگا هم خیلی خوب ظاهر شده اگه ویرا بود اینجوری نیمتونست بازیکنه و با اون پولی که دادین بیشتر از ارزش اون پول ظاهر شده و بازهم یه برد بود برای باشگاه:72:

در مورد خوزه م درسته 17میلیون پول نمیدین اما اینکه کی جانشینش میشه مهمه(گرچه بازم میگم دسته هرکی این تیم باشه فعلا اسکودتو ماله اوناست)و بدونه شک اگه مورینیهو بره احتمالا مایکون هم میبره(اگه بره رئال)حتما میبره:barareh:

و پدرو لئون هم من نظرم کاملا مثبته و اگه بیاد تا 2سال دیگه یه ستاره میشه بدون شک
===========
منظور از اطلاع ثانوی هم خریدن بازیکنه حالا اگه نخرید بازیکن میشه همون به درک رفتن برلوسکونی:35:

چه ربطی داره :4: به هر حال پول برگشته...امسال هم باید خرج کنیم...
ببین دارویش قضیه ی پاتو با این جک و جونورها خیلی فرق داره :4: وقتی داریم در مورد استعداد جوون حرف میزنیم یعنی داریم در مورد امثال پاتو و بالو ...حرف میزنیم...استعداد نابی که باشگاه های بزرگ اروپا براش سر و دست نمیشکنن نمیشه خیلی روش حساب کرد(یعنی کمتر میشه روش حساب کرد!! ) تو و این کوروش جلوتی :4: بعضی موقع ها در مورد این جک و جونورهای 2،3 میلیونی طوری حرف میزنین آدم فک میکنه طرف خداست :4: ولی سر قضیه ی پاتو و امثال پاتو نصف اروپا داشتن براش سر و دست میشکستن...
همین ما.. کرتینیو داره میاد،امثال تو لیگ منطقه ی سائوپائولو(اگر اشتباه نکنم) بهترین بازیکن یا هافبک هجومی شده و 18 سالشه ولی خب خیلی روش حساب نمی کنیم...خیلی باید زمان ببره تا ببینیم چی ازش درمیاد وگرنه با امید بستن به این جور بازیکن ها به هیچ کجا نمیشه رسید...

در مورد ماریگا اگه پولی که خرجش شده رو حساب کنیم،بله خوب بود ولی در کل فقط یه بازیکن ذخیرس...

شرایط میلان طوریه که نیاز به ستاره هم داره...بعد از افت چند ساله تیم برای برگشتن به روزهای اوج و به دست اوردن اون اعتماد به نفس سابق نیاز به بازیکن اسم و رسم دار هم داره...

خبر میرسه تاسوتی و امثال تاسوتی می خواد مربی میلان بشه!!!!!!! اگه قرار به این جور مربیاس کلا بی خیال بشین که عمرا بازیکن خوب و یا حتی متوسط خریده نخواهد شد :62:

در مورد خوزه دقیقا می خواستم بگم که دیدم افشین دقیقا همون حرفی که می خواستم بزنم رو گفته :4: خب اگه رئال 45،50 میلیون بده کاملا با رضایت مایکون رو میدیدم میره...مایکون 30 سالشه!! پستش هم جوریه نمیشه تا دو سال دیگه خیلی روش حساب کرد...خلاصه اینکه خرج ساخت ورزشگاه رو از رئال میگیریم :4: وادرفارت هم خرید خوبیه احتمالا 40،45 بگیریم + وندرفارت :4:

D JoKeR
17th May, 2010, 10:39 PM
چه ربطی داره :4: به هر حال پول برگشته...امسال هم باید خرج کنیم...
ببین دارویش قضیه ی پاتو با این جک و جونورها خیلی فرق داره :4: وقتی داریم در مورد استعداد جوون حرف میزنیم یعنی داریم در مورد امثال پاتو و بالو ...حرف میزنیم...استعداد نابی که باشگاه های بزرگ اروپا براش سر و دست نمیشکنن نمیشه خیلی روش حساب کرد(یعنی کمتر میشه روش حساب کرد!! ) تو و این کوروش جلوتی :4: بعضی موقع ها در مورد این جک و جونورهای 2،3 میلیونی طوری حرف میزنین آدم فک میکنه طرف خداست :4: ولی سر قضیه ی پاتو و امثال پاتو نصف اروپا داشتن براش سر و دست میشکستن...
همین ما.. کرتینیو داره میاد،امثال تو لیگ منطقه ی سائوپائولو(اگر اشتباه نکنم) بهترین بازیکن یا هافبک هجومی شده و 18 سالشه ولی خب خیلی روش حساب نمی کنیم...خیلی باید زمان ببره تا ببینیم چی ازش درمیاد وگرنه با امید بستن به این جور بازیکن ها به هیچ کجا نمیشه رسید...

در مورد ماریگا اگه پولی که خرجش شده رو حساب کنیم،بله خوب بود ولی در کل فقط یه بازیکن ذخیرس...

شرایط میلان طوریه که نیاز به ستاره هم داره...بعد از افت چند ساله تیم برای برگشتن به روزهای اوج و به دست اوردن اون اعتماد به نفس سابق نیاز به بازیکن اسم و رسم دار هم داره...

خبر میرسه تاسوتی و امثال تاسوتی می خواد مربی میلان بشه!!!!!!! اگه قرار به این جور مربیاس کلا بی خیال بشین که عمرا بازیکن خوب و یا حتی متوسط خریده نخواهد شد :62:

در مورد خوزه دقیقا می خواستم بگم که دیدم افشین دقیقا همون حرفی که می خواستم بزنم رو گفته :4: خب اگه رئال 45،50 میلیون بده کاملا با رضایت مایکون رو میدیدم میره...مایکون 30 سالشه!! پستش هم جوریه نمیشه تا دو سال دیگه خیلی روش حساب کرد...خلاصه اینکه خرج ساخت ورزشگاه رو از رئال میگیریم :4: وادرفارت هم خرید خوبیه احتمالا 40،45 بگیریم + وندرفارت :4:

خوب اخه به تیمه خودتون نگاه میکنی که ستاره میخرن ما الان شدیم یه تیم معمولی و باید ازین بازیکنها بخریم تا شاید جواب بدن و وقتی بتونیم امثال اینهارو با مبلغ کم بگیریم واقعا بدردمون میخورن(به خدا ریچادرز تو دفاع فقط از نستا و سیلوا ضعیفتره و بقیه رو قورت میده یه تنه و همین در مورد بونوسی هم صدق میکنه)
اگه میلان به طرف نامهای بزرگ رفت بعد بیا بگوه میلان ستاره میخواد(میلان دیگه تیمی شده که باید بازیکنی بخره که ستاره بشه وگرنه شرمنده همست و ستاره نمیگیره چون برلوسکونی کاری با باشگاه نداره)

یه نمونش هم داگلاس کاستا هست که همه دنبالشن و راه درستیم پیش گرفته و داره کم کم از تیمهای متوسط میاد بالا(الان منچستر خفن دنبالشه و نهایت میره به بارسا یا رئال)

همین ماریگا تو تمام بازیهایی که اومد تو برای اینتر بدونه شک جزوه خوبها بود و فصل بعد برای موتا مشکل درست میکنه(تازه اگه خودش تو ترکیب ثابت باشه:4:)
============
منظور من هم همینبود که اینتر نهایت بازیکنهاشو با همین قیمت ها(حالا 50 هم نه اما 35 40)میده به رئال

یه چیزه دیگه هم که اگه خوزه یا مایکون برن رئال ایا بازم همون خوزه یا مایکون میمونن؟(یه چندوقتیه دیگه رئال شده یه تابع خراب کننده و هرکی میره اونجا حداقلش تو بازیهای بزرگ و مهم کارایی نداره ایا خوزه همون مرد مناسب برای رئاله؟(نکنه اینم خراب بشه با اینکه وت اینتره ازش خوشم:love05:)

JoKeR
17th May, 2010, 10:59 PM
خوب اخه به تیمه خودتون نگاه میکنی که ستاره میخرن ما الان شدیم یه تیم معمولی و باید ازین بازیکنها بخریم تا شاید جواب بدن و وقتی بتونیم امثال اینهارو با مبلغ کم بگیریم واقعا بدردمون میخورن(به خدا ریچادرز تو دفاع فقط از نستا و سیلوا ضعیفتره و بقیه رو قورت میده یه تنه و همین در مورد بونوسی هم صدق میکنه)
اگه میلان به طرف نامهای بزرگ رفت بعد بیا بگوه میلان ستاره میخواد(میلان دیگه تیمی شده که باید بازیکنی بخره که ستاره بشه وگرنه شرمنده همست و ستاره نمیگیره چون برلوسکونی کاری با باشگاه نداره)

یه نمونش هم داگلاس کاستا هست که همه دنبالشن و راه درستیم پیش گرفته و داره کم کم از تیمهای متوسط میاد بالا(الان منچستر خفن دنبالشه و نهایت میره به بارسا یا رئال)

همین ماریگا تو تمام بازیهایی که اومد تو برای اینتر بدونه شک جزوه خوبها بود و فصل بعد برای موتا مشکل درست میکنه(تازه اگه خودش تو ترکیب ثابت باشه:4:)
============
منظور من هم همینبود که اینتر نهایت بازیکنهاشو با همین قیمت ها(حالا 50 هم نه اما 35 40)میده به رئال

یه چیزه دیگه هم که اگه خوزه یا مایکون برن رئال ایا بازم همون خوزه یا مایکون میمونن؟(یه چندوقتیه دیگه رئال شده یه تابع خراب کننده و هرکی میره اونجا حداقلش تو بازیهای بزرگ و مهم کارایی نداره ایا خوزه همون مرد مناسب برای رئاله؟(نکنه اینم خراب بشه با اینکه وت اینتره ازش خوشم:love05:)
به هر حال میلان برای موفق شدن باید خرج کنه وگرنه سال دیگه اینتر و یووه و رم که هیچی پالرمو و ناپولی و سمپدوریا و فیورنتینا و حتی لازیو هم میزنن جلو...

رو این ماریگا زیادی حساب باز کردی :4: اگه می خوایین 10،15 میلیون بدین و ببرین :4: :4:

چند وقت پیش تو تاپیک اینتر در مورد مسئله ی رئال و نابودی بازیکن ها تو اونجا یه بحثی کوچیکی کردیم....همین چند ساعت پیش هم تو تاپیک اینتر همین سوال تو رو پرسیدم...واقعا اگه خوزه بتونه از این رئال یه تیم بسازه دیگه باید پرستیدش :4: رئال یه کلوب تجاریه،فک کنم بهتره اسمش رو بزارن اف سی هالیوود...به جان خودم سود مالی که رئال از به خدومت گرفتن خوزه به دست خواهد اورد شاید از سود مالی کریس رونالدو هم بیشتر بشه!!!!! کلا ریسک بزرگیه...واقعا بزرگ!!! اما در مورد مایکون...خب،مایکون یه بازیکنه!! رئال هم جاییه که امکان شکست افت یه بازیکن اونجا فوق العاده بیشتر ازدیگر تیم هاست!! اما شخصا فک میکنم مایکون به دلیل پستی که داره و نوع فوتبالی که تو لالیگا انجام میشه احتمال افتش کمتره...

به هر شکل در صورت رفتن خوزه اینتر باید دنبال یه مربی بزرگ باشه،من روی کاپلو تاکید دارم!! بعد جام جهانی و احتمال به فینال نرسیدن انگلیس میشه اوردش...کلا هر می خواد بیاد باید در این سطح باشه...بلان دوای درد ما نیست...

samanrossonero
18th May, 2010, 12:07 AM
توف تو این سون که واسه فارسی کردنش پاره شدم..
خوشحالم که فیو با کرودروپ تمدید کرد و مارو راحت کرد..
من جدیدآ حرفای گالیانی رو واسه خندیدن میخونم فقط..

Mr.Maldini
18th May, 2010, 01:17 PM
48 بازی در طول فصل
23 برد،
13 مساوی،
12 باخت
مجموع عملکرد میلان تو این فصل !
12 برد از بازی های حانگی و 11 برد از بازی های خارج از خونه.
به جز اینتر ، پالرمو تنها تیمی بود که میلان رو دابل کرد !
میلان هم در بازی رفت و برگشت 3تا گذاشت تو کاسه ی یووه ! :4:

samanrossonero
18th May, 2010, 04:07 PM
بچه ها این اونیوو طفلک گفته واسه میلان یه سال مجانی بازی می کنه چون تو این یک سالی که تو میلان بوده نتونسته بازی کنه و همش مصدوم بوده..
فک کنم برلو و گالیانی با هم جشن گرفتن واسه یه بازیکن مجانی..

(http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/18/1930415/silvio-berlusconi-i-may-sell-milan)
برلوسکونی هم گفته ممکنه میلان رو بفروشه هرچند به محبوبیتش ضربه میخوره (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/18/1930415/silvio-berlusconi-i-may-sell-milan)

D JoKeR
18th May, 2010, 06:53 PM
خوب امروز وقتی وارد سایت گل شدم با خبری از برلو روبرو شدم که گفته شاید میلانو بفروشم
هم خوشحال شدم هم ناراحت خوشحال اینکه بالاخره واقعا به همه داره نشون میده که میلان براش تموم شدست(کوروشونجلوتی بیگیر:4:)اما بازم نمیدونم چرا میخوام اون رئیس باشگاه بمونه(البته اگه خرج کنه اگر هم نه که بهتره خیلی سریع باشگاه رو به یه ایتالیایی بده:4:کسیکه واقعا میلان رو دوستداشته باشه
=============
البته اونجا زده بود برلو به خریدهای گراقیمت مشهور بود اما به نظر من برلو ولخرج نبود اما این 4 5 ساله واقعا هم خسیس شده بود:29:
درسته هرچندگاهی دست به خرید های خفن میزد(مثل روی کاستا)اما اونم رو میتونیم روی علایق خودش بذاریم:img-lazy:
======================
به نظره شما فیگو الان موفق تره یا کاستا؟به نظره من روی کاستا چون الان بنفیکا این قدرت الانش ور مدیون روی کاستا هست بخاطر خریدهایی که برای این تیم کرده و داره میکنه
ساویولا-ریس-رامیرز-دی ماریا-سئونترائو و....همینا فعلا باعث شدن تا بنفیکا قدرت اول پرتغال باشه و عامل اصلی این خریدها روی کاستا بوده
کاشکی میشد مسئولای استعداد یابی میلان لئو و روی کاستا بودن(هم بازیکن میلان بودن و هم نشون دادن واقعا تو کارشون خبرن:drinks:
===============
رونالدینیهو هم مثله اینکه میخواد قراردادش رو تا 2سال دیگه تمدید کنه
===============
دروازه بان لمریا ازینکه میلان و یووه خواهانشن خیلی خوشحاله و به نظرم با اینکه استوراری و ابیاتی رو داریم باید اینروهم بگیریم چون واقعا یه خولیو سزار دیگست دقیقا تمام فاکتور های سزار رو داره(دقت در توپگیری سرعت زیادو یه چیزه خوبش هم پنالتی گی بودنشه:4:
================
تو بدترین تیم سال سری ا برادر اوددو هم حضور پررنگی دارن:4:

Rossoneri
19th May, 2010, 02:20 AM
هم خوشحال شدم هم ناراحت خوشحال اینکه بالاخره واقعا به همه داره نشون میده که میلان براش تموم شدست(کوروشونجلوتی بیگیر:4:)

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/18/1931018/silvio-berlusconi-will-not-sell-ac-milan-adriano-galliani
:4:

SoulSiick
19th May, 2010, 02:51 AM
برلوسکنی در جلسه با سهامداران صحبت های مهمی کرده، اصلی ترین حرفش توضیحات در مورد مربی بوده، هرچند اسم نیاورده ولی با این چیزایی که برلو گفته تقریبا مربی شدن فلیپو گالی قطعیه ( در مورد اینکه اگر مربی با جوانان کار کرده باشه خیلی تاثیر داره، از لحاظ روانی و اینا) بعد هم گفته سیاست امسال اینه که تیم با 4-5 بازیکن جوانان تقویت بشه و یه مربی آشنا با کار با جوان ها بیاد.

برلو گفته الان بحران اقتصادی دنیا و خصوصا اروپا رو فرا گرفته، و من هم نمی تونم توی این شرایط خرج کنم. فقط در یک صورتی خرج می کنم که شانس و شرایط گرفتن یه ستاره پیش بیاد. و وقتی میگم ستاره یعنی یکی مثل کریستین رونالدو. اگر همچین شرایطی جور شد من حاضرم پول بدم، ولی به طور کلی برنامه اینه که فقط با بازیکن های جوان محصول آکادمی میلان تیم تقویت بشه.

Farzad Lampard
19th May, 2010, 03:07 AM
برلوسکنی در جلسه با سهامداران صحبت های مهمی کرده، اصلی ترین حرفش توضیحات در مورد مربی بوده، هرچند اسم نیاورده ولی با این چیزایی که برلو گفته تقریبا مربی شدن فلیپو گالی قطعیه ( در مورد اینکه اگر مربی با جوانان کار کرده باشه خیلی تاثیر داره، از لحاظ روانی و اینا) بعد هم گفته سیاست امسال اینه که تیم با 4-5 بازیکن جوانان تقویت بشه و یه مربی آشنا با کار با جوان ها بیاد.

برلو گفته الان بحران اقتصادی دنیا و خصوصا اروپا رو فرا گرفته، و من هم نمی تونم توی این شرایط خرج کنم. فقط در یک صورتی خرج می کنم که شانس و شرایط گرفتن یه ستاره پیش بیاد. و وقتی میگم ستاره یعنی یکی مثل کریستین رونالدو. اگر همچین شرایطی جور شد من حاضرم پول بدم، ولی به طور کلی برنامه اینه که فقط با بازیکن های جوان محصول آکادمی میلان تیم تقویت بشه.

:62:

فقط این نقل قول یه خوبی داشت!

این که فهمیدیم لااقل این آا یه برنامه ای داره که ارائه بده! :4: تا الان فکر میکردیم تیم رو ول کرده ! ولی الان فهمیدیم که نههههه....به فکر تیم هست و براش برنامه داره! :4:

samanrossonero
19th May, 2010, 03:14 AM
با فرزاد موافقم اما این برنامه مارو به انزوا خواهد برد چون نمیشه جلو یووه و اینتر با مورینهو با 4 تا جوون و گالی واستاد...

C.Maldini
19th May, 2010, 09:19 AM

مگه میلان بصورت سهامی اداره میشه؟ من فکر میکردم کل باشگاه مال برلوئه..الان چند درصد مال برلوئه؟ اگه سهامی باشه که میشه سهام برلو رو خرید صاحب باشگاه شد.
بچه ها قلک هاتون رو بشکونین ببینین چقدر دارین بریم سهام بخریم:4:

BAHAR.JUVE
19th May, 2010, 10:08 AM
این برنامه فقط یک مشکل عمده داره و اونم اینه که میلان سال آتی سهمیه سی ال رو نمیگیره.......تیم هایی میتونن به طور صرف در یک مقطع زمانی به پرورش بازیکنان اکادمی و میدان دادن به جوانان بپردازند که در کنار اون 4-5 تا بازیکن طراز اولی محکم و قابل اتکا هم در ترکیب داشته باشند تا از کورس رقابت عقب نمانند .
در میلانی که تقریبا همه ستاره هاش تبدیل به ستاره های سابق شدند و بدنه تیم سن بالا و افت کردس ورود این جوانان بدون اضافه شدن بازیکن بزرگی فقط تیم را تبدیل به یک تیم کاملا متوسط میکنه .
در واقع جوان گرایی صورت میگیره منتها به بهای حد اقل یکی دو سال خارج شدن تیم از بین تیم های طراز اول اروپا............
الان تیم هایی مثل پالرمو و ناپولی با بودجه خوب و دست باز در نقل و انتقالات شانس بالاتری نسبت به میلان برای حظور در لیگ قهرمانان آتی دارند .

Hamed
19th May, 2010, 10:30 AM
گالیانی گفته که فصل آینده آلبراتزی،سیمونه وردی،استراسر و ادومادی(odu) به تیم اصلی میان

C.Maldini
19th May, 2010, 10:56 AM
مگه میلان بصورت سهامی اداره میشه؟ من فکر میکردم کل باشگاه مال برلوئه..الان چند درصد مال برلوئه؟ اگه سهامی باشه که میشه سهام برلو رو خرید صاحب باشگاه شد.
بچه ها قلک هاتون رو بشکونین ببینین چقدر دارین بریم سهام بخریم:4:

اصلا خودم فهمیدم:4:..جلسه با اسپانسرها بوده،کلا چیزی به اسم سهامدار فکر نمی کنم داشته باشیم. اینجا (http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=208072)
حالا اینکه گفته پول رو فقط برای بازیکنایی مثل رونالدو میدم یعنی چی؟ یا یه چیزی تو ذهنشه یا خواسته مردم رو سر کار بزاره!
اگه هم سال دیگه سهمیه 3 تا بشه که دیگه هیچی،باید cl رفتن رو تو خواب ببینیم.

Leonardo
19th May, 2010, 11:35 AM
بچه ها ایشون رو میشناسین؟ :whistle:

http://up.iranblog.com/Files/dc1463f967f4459b997a.jpg

BAHAR.JUVE
19th May, 2010, 11:48 AM
گالیانی گفته که فصل آینده آلبراتزی،سیمونه وردی،استراسر و ادومادی(odu) به تیم اصلی میان

بین اینا فقط آلبرتازی مدافعه......استراسر هافبکه و اون دو تا هم مهاجم اند !

میشه گفت آلبرتازی اتومات جای فاوالی رو میگیره و مهاجم ها هم جای پیپو رو......ولی هیچ کدوم از اینها بازیکنی برای ترکیب اصلی میلان نیستند . یا لااقل الان به نظر نمیرسه که باشند . چیزی که به نظر من میاد اینه که میلان با این کار نیمکت خودشو داره جوون میکنه....یک مشت پیر و پاتال ذخیره جای خودشونو به یک مشت بچه ...بازم ذخیره...میدن . مگر اینکه این وسط یکی بیاد که فراتر از حد انتظار ظاهر بشه و بتونه برای ارنج یازده نفره هم کارآمد باشه .
اگر کنار اینها میلان یک مدافع جناحی خیلی خوب و هافبک خلاق توانا و یک دروازه بان با کیفیت بگیره ( و همه اینها روی هم با 50 ملیون کاملا شدنیه ) .....من به آینده امیدوار میشم . ببینیم خرج میکنند یا نه.......

SoulSiick
19th May, 2010, 12:34 PM
در مورد سهام دار ! اینطوری نیست. مثلا یووه 60 درصدش برای آنیلی هاست. یه چیزی تو سهامداری هست که، وقتی یکی به یه درصد خاصی رسید (فکر می کنم همین 60 درصد) دارای سهام اکثریت میشه و مالک حساب میشه. وقتی مالک حساب شد، 1- به تنهایی می تونه در مورد اداره اون ملک تصمیم بگیره. 2- هیچکس نمی تونه هیچ اقدامی در راستای خرید سهامش کنه مگر اینکه خودش بخواد بفروشه. 3- هروقت اراده کنه می تونه سهام هرکسی که خواست رو بخره، حتی برخلاف میلش.

ولی باشگاه ها معمولا جلسات فصلی یا سالانه با سهام داران دارند تا در مورد وضعیت مالی و اداره باشگاه بهشون توضیح بدند. بهرحال اونا هم هرکدوم یه سهمی دارند. و البته جنبه مشتری مداری هم داره :4: اینتر و میلان هم اینطوری هستند و مالک در واقع سهام دار اوله.

D JoKeR
19th May, 2010, 12:43 PM

کسیکه قراره برای فصل اینده لیگ اروپا بجنگه:4:
حضرت استاد فیلیپو گالی که فکر کنم 3 4 سالی هم تو برشا بازی میکرد:img-lazy:
===========
الان این قضیه اینکه گفته امسال یه خرید بزرگ میکنم چیه؟یعنی یکی در حد کریس رونالدو؟من نفهمیدم هرچی خوندم منظورش چی بوده؟یعنی امسال حتما یه ادم گنده میاد میلان؟(باید قاطی سن بالاها دنبال یه ستاره باشسیم:4:)
==============
این برلو هم کله خر خودشه اونوقت اومده به لئو میگه کله خر احمق بی تربیت:nugget:

SoulSiick
19th May, 2010, 01:06 PM
نه فکر کنم منظورش اینه که: قصد ندارم ستاره بخرم، ولی اگر یه ستاره در حد رونالدو خودش اصرار داشت خریده بشه و التماس کرد من می خوام بیام میلان می خریمش :lol:

samanrossonero
19th May, 2010, 01:22 PM
AC Milan Set To Launch Half-Price Bid For Manchester City Forward Robinho - Report (http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/05/19/1931807/ac-milan-set-to-launch-half-price-bid-for-manchester-city)

Silvio Berlusconi Promises ‘Big Signing’ At Milan And Drops Filippo Galli Hint (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/19/1931674/silvio-berlusconi-promises-big-signing-at-milan-and-drops)

Mr.Maldini
19th May, 2010, 01:23 PM
نه فک کنم منظورش اینه که یه ستاره ی 45 ساله رو میارم ! احتمالا می خواد بره سوکراتز رو بخره :4:

BAHAR.JUVE
19th May, 2010, 01:26 PM
نه متاسفانه اون دیگه رسما خداحافظی کرده...بدبختانه روماریو هم بالاخره گل هزارمشو زده و رفته.......باید دید مارادونا بعد از جام جهانی راضی میشه به میادین برگرده یا نه....

samanrossonero
19th May, 2010, 01:37 PM
من که میگم علی دایی رو بگیرن..
نصف روز میره فیفا کار می کنه نصف روزم میاد میلان اینجوری دستمزدشم پایینه..

D JoKeR
19th May, 2010, 01:56 PM
ac milan set to launch half-price bid for manchester city forward robinho - report (http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/05/19/1931807/ac-milan-set-to-launch-half-price-bid-for-manchester-city)

silvio berlusconi promises ‘big signing’ at milan and drops filippo galli hint (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/19/1931674/silvio-berlusconi-promises-big-signing-at-milan-and-drops)

اوه اوه اگه قرار این تو تیممون تفاوت ایجاد کنه من حاضرم همون مانسینی بمونه
این تیم همه جاش مشکل داره اونوقت اینا گیر دادن به وینگر؟(اول پدرو لئون حالا هم روبینیهو)بابا ما پاتو و رونالدینیهو رو داریم و پدرو لئون بیاد تیم تکمیله تو این قسمت

Leonardo
19th May, 2010, 01:57 PM

فقط جوکر شناخت!
بله ایشون فیلیپو گالی هستن که افتخار بازی کردن کنار روبی باجو رو هم در میلان و هم در برشا داشتن :nish:

Rossoneri
19th May, 2010, 03:11 PM
حیف که بحران مالی اروپا دست برلوسکنی رو به عنوان یه شخصیت سیاسی که یه کشور رو میگردونه، کاملا بسته. اگرنه طوفانی تو نقل و انتقالات به راه مینداخت که دایی سعید سرشو بکنه زیر برف:4:

اگر کنار اینها میلان یک مدافع جناحی خیلی خوب و هافبک خلاق توانا و یک دروازه بان با کیفیت بگیره ( و همه اینها روی هم با 50 ملیون کاملا شدنیه ) .....من به آینده امیدوار میشم . ببینیم خرج میکنند یا نه.......

با 20 میلیون هم میشه ها :whoow:

BAHAR.JUVE
19th May, 2010, 03:24 PM
با 20 میلیون هم میشه ها :whoow:

ای بابا یکم به اون کلمات خوب...توانا...با کیفیت ...نگاه کن...وگر نه اگه به صرف شدنه که با 20 ملیون میشه 20 تا بازیکن خرید ................هر چند از میلان هیچ چیز بعید نیست.....:4:

Drughi
19th May, 2010, 03:42 PM
خوب جدیدترین گذینه به نیمکت میلان ، دونادونی هست ! گفته میشه از شانس بالایی برخوردار است و مثل اینکه دستیارش گالی میشه (مطمئن نیستم ) دستیاری گالی رو .

samanrossonero
19th May, 2010, 05:28 PM
جک جدید سایت گل هم که قضیه روبینیویه...:76::76::24::24::24::24:

Hamed
19th May, 2010, 06:40 PM
اینا هم ما رو مسخره کردنا!یه بار میگن تاسوتی،یه بار میگن گالی،یه بار کوفت،یه بار زهرمار:62:

اصلا اینا رو نخواستیم،برین همون کاپلو رو بیارین:cry::4:

samanrossonero
19th May, 2010, 06:43 PM
اینا هم ما رو مسخره کردنا!یه بار میگن تاسوتی،یه بار میگن گالی،یه بار کوفت،یه بار زهرمار:62:

اصلا اینا رو نخواستیم،برین همون کاپلو رو بیارین:cry::4:

ای بابا،بهترین کار اینه که محل ندیم به اخبار اینا و حرفایه برلو و گالیانی...

BAHAR.JUVE
19th May, 2010, 07:33 PM
تو بخش فارسی سایت گل خبر احتمال تمدید قرارداد پیپو با میلان رو میخوندم دیدم دو تا میلانی زیرش کامنت زدن :

میلان فصل نقل وانتقالات روبعداز بیرون کردن لئو،باتمدیدقرارداداینزاگی داره طوفانی آغاز میکنه.بارساییها ورئالیهای عزیز!برین دل خودتون روباخریدویا،فابرگاس،ریبری ،مورینیو وهمین بچه مچه هاشاد کنین چون بااین کارایی که مدیران مامیکنن سال دیگه میلان پیر واقعی رومیبینین میلان باتجربه متشکل ازبازیکنانی پیرتروباتجربه ترازهمیشه،حیف فاوالی که خداحافظی کرد.فورزا اینزاگی فورزا میلان

ahhhhh gomsho boro digeeeee

کاملا گویاست.............

samanrossonero
19th May, 2010, 08:15 PM
به به،بارسا هم که ویا رو رسمآ خرید...
حالا ما کیرو میخریم؟؟
یپز...
برن بمیرن که دلسردمون کردن از هرچی فوتباله...

D JoKeR
19th May, 2010, 09:50 PM
حالا من موندم نکنه این فصلم مثله فصل 2006 یا همین پارسال بشه
توسال 2006 میگفت یه مهاجم بزرگ مثله شوا جانشینش خواهد شد که نتیجش شد اون اولیویرا
پارسالم میگفت یه خرید میکنیم که به تیم خیلی کمک کنه نتیجش شد هونتلاری که خیلی افت کرده بود و اومد که خودشو بسازه بدتر زد خط حمله تیمو داغون کرد
حالا همکه قبل پایان فصل اسم 4 5 تا جوون درست حسابی اورد اما حالا خبری حتی از پدرو لئونی که همش بحثش بود نیست و مهمتر اینکه گفته یه ستاره بزرگ مثله رونالدو میگیریم:4:ا
ونکه جانشین مثله شوا بود اون شد(اولیویرا)
اونکه قراربود خیلی به تیم کمک کنه هونتلار شد اینکه قراره یکی مثله رونالدو باشه کیه؟(نکنه رونالدو برزیلی رو میگه؟یکی همسن اون:4:)احتمالا میخواد ریوالدو رو از بنیادکار بگردونه:4:
ولی جدا از شوخی وقتی میاد از رونالدو حرف میزنه اما خبر میاد که میلان داره روبینیهو رو میگیره
معلوم نیستش که اخرش قراره چه*****بیاد که بتونه مثله رونالدو باشه
===================
در مورد دونادونی هم اگه بخدا مربی میلان بشه من دیگه وقتمو تلف نمیکنم حتی بخوام در مورد میلان فکر کنم بخدا من حاضرم همون گالی الگری یا تاسوتی بشن اما این دونادونی نادون که اومده بود با اون همه خرج ناپولی رو داشت میبرد سری ب نشه واقعا من نمیدونم این چکاری کرده که همه دنبالشن؟
=======
یووه همکه رسما خودشو بیچاره کرد دل نری که کم ترین نقشو تو چهارم کردن سمپ داشتو مربی کرد واقعا به نظرم پالومبو پاتزینی و کاسانو بودن که این تیمو چهارم کردن(در اصل میشه گفت امادگیشون بود چون همینا هم فصل پیش بودند تو سمپ)

Rossoneri
19th May, 2010, 09:50 PM
اوه اوه، دونادونی حتما میشه سرمربی. همه مشخصه های لازم رو داره، اول اینکه ترکیب مورد علاقه اش 3-3-4 هست و میتونه با همین ترکیب 3-3-4 که لئوناردو برای میلان جا انداخته کار بکنه. دوم اینکه از خداش هم هست بهش یه جایی کار بدن بعد از افتضاحاتش (حالا میلان بماند!) و سوم هم اینکه آدم سر به زیریه:4:

خلاصه بدبخت شدیم!

D JoKeR
19th May, 2010, 09:56 PM
اوه اوه، دونادونی حتما میشه سرمربی. همه مشخصه های لازم رو داره، اول اینکه ترکیب مورد علاقه اش 3-3-4 هست و میتونه با همین ترکیب 3-3-4 که لئوناردو برای میلان جا انداخته کار بکنه. دوم اینکه از خداش هم هست بهش یه جایی کار بدن بعد از افتضاحاتش (حالا میلان بماند!) و سوم هم اینکه آدم سر به زیریه:4:

خلاصه بدبخت شدیم!

اون زبونرو گاز بیگیر که تو حرفات 3سوته میره سه به برلوسکنی:crazy2:

Rossoneri
19th May, 2010, 09:57 PM
جک جدید سایت گل هم که قضیه روبینیویه...:76::76::24::24::24::24:

به نظر من که نه تنها جک نیست، بلکه میتونه خیلی هم حقیقت داشته باشه:4:

همه ویژگی های یه خرید مناسب برای برلوسکنی و گالیانی رو داره. اولا که با قیمت خیلی کمی نسبت به اسمش و چیزی که سیتی بابتش پرداخته میشه خریدش. دوما که برزیلیه. سوما فوق تکنیکی و مورد علاقه برلوسکنی.

احتمالا برلوسکنی همین روبینیو رو به عنوان خرید بزرگی که گفته بود، معرفی میکنه.

در ضمن بازیهاش رو از وقتی رفت من سیتی اصلا ندیدم. نمیدونم الان چقدر افت کرده اما اون بازیکنی که تو بعضی از بازیهای برزیل و قبلا رئال میدیدم خیلی خوب بود! سن و سال مناسبی هم داره.

D JoKeR
19th May, 2010, 10:02 PM
به نظر من که نه تنها جک نیست، بلکه میتونه خیلی هم حقیقت داشته باشه:4:

همه ویژگی های یه خرید مناسب برای برلوسکنی و گالیانی رو داره. اولا که با قیمت خیلی کمی نسبت به اسمش و چیزی که سیتی بابتش پرداخته میشه خریدش. دوما که برزیلیه. سوما فوق تکنیکی و مورد علاقه برلوسکنی.

احتمالا برلوسکنی همین روبینیو رو به عنوان خرید بزرگی که گفته بود، معرفی میکنه.

در ضمن بازیهاش رو از وقتی رفت من سیتی اصلا ندیدم. نمیدونم الان چقدر افت کرده اما اون بازیکنی که تو بعضی از بازیهای برزیل و قبلا رئال میدیدم خیلی خوب بود! سن و سال مناسبی هم داره.

اخه کوروشه ما 50تا وینگر میخوایم چیکار؟رونالدینیهو هست و پاتو هم هست احتمالا مانسینی هم میمونه و پدرو لئون روهم انشالله میخرن روبینیهو هم بیاد فقط ترافیک داریم تو خط حمله و وینگر(فقط خداکنه اگه اومد بهونه ایی نشه که بخوان رونی رو بدن بره
===============
در مورد رونالدینیهو به نظرم میره من سیتی چون بدجوری دنباله اینه که برنامه میلان برا 2 3 سال اینده بدونه و اگه بخواد این باشه که جوونارو بیارن و اینا(با توجه به اینکه میخواد قهرمانی رو توی لیگ دیگه ایی تجربه کنه احتمال رفتنش خیلی زیاده و مهمتر اینکه من سیتی داره خودشو میسازه و بدجوری دنباله بازیکنه
احتمالا میخواد رونی رو بده و روبینیهو رو بگیره و بگه که این همونیه که میخواد تغییر ایجاد کنه تو تیم:crazy2::crazy2:
===================
در مورد روبینیهو خیالت تخت افت کرده و بازیکنه درست درمونی نیست که من سیتی میخواد بفروشتش وگرنه مثله توز که همینجوریش میخواد بره و ناراضیه تو من سیتی نگهش میداشتند زوری:N_aggressive (3):

Rossoneri
19th May, 2010, 10:09 PM
:lol:

نه ! نمیخرین ! خرج اضافیه ! :4:

دقیقا میخواستم بگم سامان به جمله خودت دقت کن میفهمی ما چه کسی رو خواهیم خرید:21:

اما از اونجایی که کوروش تا یوفوس خیلی فرقه نگفتم، خدا رو شکر که تو اینجا هستی و ناگفته ها رو نمیذاری رو زمین بمونه:4:

اخه کوروشه ما 50تا وینگر میخوایم چیکار؟رونالدینیهو هست و پاتو هم هست احتمالا مانسینی هم میمونه و پدرو لئون روهم انشالله میخرن روبینیهو هم بیاد فقط ترافیک داریم تو خط حمله و وینگر(فقط خداکنه اگه اومد بهونه ایی نشه که بخوان رونی رو بدن بره
===============
در مورد رونالدینیهو به نظرم میره من سیتی چون بدجوری دنباله اینه که برنامه میلان برا 2 3 سال اینده بدونه و اگه بخواد این باشه که جوونارو بیارن و اینا(با توجه به اینکه میخواد قهرمانی رو توی لیگ دیگه ایی تجربه کنه احتمال رفتنش خیلی زیاده و مهمتر اینکه من سیتی داره خودشو میسازه و بدجوری دنباله بازیکنه
احتمالا میخواد رونی رو بده و روبینیهو رو بگیره و بگه که این همونیه که میخواد تغییر ایجاد کنه تو تیم:crazy2::crazy2:
===================
در مورد روبینیهو خیالت تخت افت کرده و بازیکنه درست درمونی نیست که من سیتی میخواد بفروشتش وگرنه مثله توز که همینجوریش میخواد بره و ناراضیه تو من سیتی نگهش میداشتند زوری:n_aggressive (3):

رونالدینیو میره وینگرهامون کم میشه دیگه:4:

جدا فکر میکنم اگه روبینیو یا هر مهاجم دیگه ای بیاد بین هونتلار، بوریلو، رونالدینیو یکیشون از تیم میره. تازه اگه وینگرهای خوبمون زیاد بشن پاتو میتونه به عنوان مهاجم وسط هم استفاده بشه.

D JoKeR
19th May, 2010, 10:17 PM
جدا فکر میکنم اگه روبینیو یا هر مهاجم دیگه ای بیاد بین هونتلار، بوریلو، رونالدینیو یکیشون از تیم میره. تازه اگه وینگرهای خوبمون زیاد بشن پاتو میتونه به عنوان مهاجم وسط هم استفاده بشه.

دقیقا روبینیهو شباهت هم داره با اون قضیه:4:
اما ماکه وینگر هامون خوبن بهترین راه اینه که یه مهاجم وسط عالی بگیریم یکی مثله هیگواین(چون گفته بزرگ میخرم گفتما وگرنه من زلاتان روهم دوستدارم ولی میدونم دیگه ایتالیا بیا نیستش):4:
رونی بره اما واقعا بازیهای پدرو لئون رو دیدم(هایلایت های بازی ختافه)اگه بیاد خیلی راحت میتونه خودشو جا بندازه توتیم با اینکه خیلی ساده دربیل میزنه اما تندو تیزه و این برای وینگر کافیه
اما اگه روبینیهو بیاد هم اینکه تو تیم موندنی نیست همبازیکن بی چشمو روییه و هم اینکه هردفه هی زر زر میکنه
وقتی برلو به لئوناردو میگه کله خر(که خوده برلو و باباشه)دیگه روبینیهویی که همش درحال حرف زدنه چی میخواد بگه؟تازه روبینیهویی که گفته حتما میخواد بهترین بازیکن سال جهان بشه تو دوران فوتبالیش:2mo5pow:
به نظر من اگه برلو خودشو چیز بده و روبینیهو رو بیاره و بگه که همون گندهه هستش:4:و در ادامه هم معلوم بشه که ادامه همون بازیکن افتی هایی هست که از سال 2006 میخریم و اخرشم بفهمه میلان فعلا فکر قوی شدن نیستش میره(البته تازه اگه بیاد چون اون حتما میخواد تو یه تیم قوی بره و باتوجه به اینکه برسا به دنبال یه ذخیره قوی هست که جانشین هانری کنه بدون شک مقصد بعدیش بارسا مگه اینکه با رونی عوض بشه
که اونم نتیجه اش همین داستان میشه:43:

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th May, 2010, 10:37 PM
اما از اونجایی که کوروش تا یوفوس خیلی فرقه نگفتم، خدا رو شکر که تو اینجا هستی و ناگفته ها رو نمیذاری رو زمین بمونه:4:

سفارشات پذیرفته میشود :4:

خواستم از *** برلوسکونی مایه بذارم که روم نشد :4:

Rossoneri
19th May, 2010, 10:50 PM
یوسف برای شروع یه فحش لول 10 به این داریوش بده که اینقدر چرت و پرت پشت سر برلوسکنی نگه، خوب فحش بده مشتری بشیم:4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th May, 2010, 10:54 PM
جون کولوچ روم نمیشه ! :4: تازه دوست شدم باهاش , پسر خوشجلیه ! اما چون تویی سعیم رو میکنم !

داریوش چسو انتر عوضی گوه مال ریده , اینقدر به برلوسکونی فحش نده آشغال خر !

کولوچ خوبه ؟ :4:

samanrossonero
19th May, 2010, 11:23 PM
منم با بی احترامی به برلوسکونی مخالفم اما هوادار میلان حق داره احساسش رو اینجا تخلیه کنه..
برلو اعصاب خرد کرده چندوقته..
ما کارمون شده به اخبار نقل و انتقالات خندیدن در حالی که بارسا ویا رو خرید..
توقعمون اومده در حد کیه وو در حالی که 7تا قهرمان اروپا داریم..
افسوس...

D JoKeR
20th May, 2010, 01:48 AM
منم با بی احترامی به برلوسکونی مخالفم اما هوادار میلان حق داره احساسش رو اینجا تخلیه کنه..
برلو اعصاب خرد کرده چندوقته..
ما کارمون شده به اخبار نقل و انتقالات خندیدن در حالی که بارسا ویا رو خرید..
توقعمون اومده در حد کیه وو در حالی که 7تا قهرمان اروپا داریم..
افسوس...

با اینکه برای هواداری بارسا احترام قائلم اما واقعا بارسا هم داره راهه رئال رو پیش میره
و این باعث میشه تنفر افراد ازینجور تیمها بیشتر بشه(مثلا من از رئال خوشم نمیاد چون میره به هر شکلی شده بازیکنهارو میخره اما بارسا هم داره این کارو شروع میشه نفر اول ویا و بعدم فابرگاس و احتمالا چندتا خرید دیگه هم دارن)
مثلا من زمانی که تیم دسته کالدرون افتاد خوشم داشت میومد از رئال چون داشت بازیکن میگرفت و میساخت مثله گاگو و هیگواین و خرید رونالدو هم حالا زیاد عجیب نبود چون یه تیم بزرگ و مدعی هرچندوقت یبار باید یه فوق ستاره بگیره
الان بارسا میخواد زلاتان رو به عنوان قسمتی از ترانسفر فابرگاس بده ارسنال و دقیقا شده همونکاری که رئال با بازیکنهایی مثله هونتلار و اسنایدر کرد یجورایی شان اون بازیکنهارو شکوند و اخرشم خودش ضرر کرد(سره اشنایدر :4:و حتی میتونیم بگیم هونتلار چون هرچیم بود از بنزما بهتر میتونست کار کنه اونجا)
من دوستندارم میلان اونجوری خرج کنه(اونجوری هم تا حالا خرج نکرده اخریش روی کاستا بوده:4:)اگه توجه کنین الان تو این 2سال فعلا 4نفر به لیست گرانقیمت ترین ها اضافه شدن از باشگاه های اسپانیایی و احتمالا این روند در جنگهای رئالو بارسا ادامه داره)
===============
درسته حالا هرکدوم از تیمها مخصوصا بارسا هدف های مخصوص خودشون رو دارن(کاتالان ها تیمهای ورزشیشون رو سپاه خودشون میدونن)اما اینجور تیمها که جوونای خوبی دارن چرا وانهارو هدر بدن؟الان مثلا یحیی توره ای که همه دنبالشن چرا باید ذخیره باشه؟
الان این شده دقیقا مثله این جمله:افراط اقویا در تمتع حق سایر ناس را ضایع کند(وای چی گفتم:4:)
شاید اینکار برای بارسایی ها که رقیبشون رئاله و زیاد پول خرج میکنه خوب باشه اما واقعا اینکه بارسا هم تیمی بشه مثله رئال که شده کارخونه خراب کردن بازیکن خوب نیست
من امیدوارم بودم که میلان جای یه ابر ستاره مثله رونالدو چندتا ستاره تو جاهای مختلف بگیره که مشکلات تیم حل بشه اما حالاکه جناب کله خر (بازم میگم کله خر بهش کوروشه:4:)گفته میخواد یه سوپر ستاره بگیره پس بهتره که بهترین بازیکن رو بگیره نه امثال روبینیهو که تیمی مثله بارسا(که تیم بزرگیم هست)اونرو میخواد اما برای ذخیرش
سواله من اینه که اگه برلو میگه یه فوق ستاره میخوام بخرم و میگه مثله رونالدو(به نظرتون اگه رونالدو تو بارسا بود ذخیره بود؟بدون شک نه)پس باید یکی مثله اون رو بگیره که تو بارسا هم اگه فرض کنیم بود تو ترکیب اصلی باشه بازیکنهایی مثله رونیه یا بهتره بگم فقط رونی میتونه باعث ورد کلاس شدن یه تیم بشه و میتونیم با کریستین مقایسش کنیم

نتیجه:پس بهتره یا رونی رو بگیره یا اینکه اگه روبینیهو رو بگیره بازم فحش خواهد خورد چون روبینیهو فعلا یه وینگر معمولیه و نمیتونه حتی تو خودش تغییر ایجاد کنه چه برسه به تیم میلان

ویرایش:دوباره بخونین مشکلاتشو کللی نشستم درست کردم:4:

Rossoneri
20th May, 2010, 01:50 AM
یوسف دمت گرم، خیلی خوب بود:4: اگه روت میشد چکار میکردی:lol:

سامان سیلویو بچه ردیفیه، اون دفعه باهاش صحبت میکردم میگفتم ناراحت نمیشی بچه ها پشت سرت شر و ور میگن؟ گفت نه بابا طبیعیه منم پشت سر همشون از اینا بدترشو میگم:4:

ویرایش : این جوکرها چه مرگشونه اینقدر بلند مینویسن! داریوش ارسال های تو رو هم تحریم میکنیم ها! کوتاه تر بنویس جون جوکر، مختصر و مفید!

D JoKeR
20th May, 2010, 02:57 AM
یوسف دمت گرم، خیلی خوب بود:4: اگه روت میشد چکار میکردی:lol:

سامان سیلویو بچه ردیفیه، اون دفعه باهاش صحبت میکردم میگفتم ناراحت نمیشی بچه ها پشت سرت شر و ور میگن؟ گفت نه بابا طبیعیه منم پشت سر همشون از اینا بدترشو میگم:4:

ویرایش : این جوکرها چه مرگشونه اینقدر بلند مینویسن! داریوش ارسال های تو رو هم تحریم میکنیم ها! کوتاه تر بنویس جون جوکر، مختصر و مفید!

به صبح نکشی اگه بخوام از قصد اینکارو کنم اما خوب نمیشه کوروشنجلوتی:4:
اما خوب این درد دلم بود دیگه
درحالیکه همه میگن انگلیس شده جایی کهتوش بازیکنهای بزرگ میگیرن اما نظرم عکسه اینه(درسته سرمایه دارا میرن اونجا اما واقعا وضع اسپانیا داره خراب میشه با این روندی که پیش گرفتن):59:
======
موجی هم گفته بهترین گزینه برای میلان زلاتانه(خداییش هم حرفه درستو زده و ما مهاجم نوک میخوایم و اگه زلاتان رو بگیرن و چندتا بازیکن مثله دیگو الوز تیممون دوباره ساخته میشه
باید بتونیم زلاتان رو قرضی بگیریم با اپشن تو بای(با توانایی خریدش در پایان فصل)
و خدا کنه به حرف این موجی گش بدن چون نشون داده مخش کار میکنه

samanrossonero
20th May, 2010, 11:09 AM
منم صحبتای موجی رو خوندم و به نظرم زلاتان گزینه خیلی مناسبیه واسه ما،بارسا با خرید داوید ویا عملآ نشون داد که از عملکرد زلاتان ناراضی هست و این بهترین فرصت واسه مسئولین خسیس ماست..
ناگفته نمونه که تو بعضی اخبار اومده بارسا قصد داره زلاتان رو به عنوان بخشی از مبلغ خرید سسک بده به آرسنال..

InTeR
20th May, 2010, 11:21 AM
آرسنال توان پرداخت حقوق زلاتان رو نداره!فکرم نکنم خودش راضی بشه.تازه اینجوری خود بارسا هم خیلی ضرر میکنه.

من خودم فکر میکنم زلاتان آخرش میره السیخی چون میلان هم فکر نکنم بخواد این همه پول برای زلاتان خرج کنه.

samanrossonero
20th May, 2010, 03:22 PM
نه بابا..
منم فک نکنم خبری از خرید خیلی گنده باشه..
ما نهایتش روبینیو رو میگیریم اونم اگه با 17-18 تا حاضر بشن بفروشنش..
داریوش راست میگه،خریدن روبینیو بد نیست اما ما باید اول جاهایی که ضعف داریم رو بپوشونیم بعد بریم دنبال یه وینگر دیگه..
البته روبینیو چپ و پاتو راست و بوریلو نوک رونی هم پشت سرشون خیلی خط حمله وحشتناکی می شن اما خط دفاعمون وحشتناکتر میشه اگه سال دیگه ترمیم نشه و مخصوصآ یه مدافع چپ تاپ نخریم..
دروازه بان هم که با وضع موجود فک کنم همین استوراری رو حفظ کنن در حالی که سمپ خواسته با 4 میلیون بخره استوراری رو..

samanrossonero
20th May, 2010, 04:08 PM
بچه ها تو سایت خود میلان نوشته بروکی و کولومبو و دی جنارو و دینیز که به صورت قرضی باشگاه رو ترک کرده بودن بر میگردن..
این یعنی چی؟؟!!
مگه بروکی رو کامل ندادن به لاتزیو؟؟!!

اینم عکس روبرتو کولومبویه،اعتراف می کنم من تا حالا ندیده بودمش..!!

http://digilander.libero.it/fotocalciatori/colombo_bol.jpg

JoKeR
20th May, 2010, 06:54 PM
وای دارویش چه فاجعه ای :4: می دونی اگه تحریمت بکنه چی میشه؟!!! به سرنوشت من بدبخت فلک زده دچار میشی که الان از فرط افسردگی در تیمارستان به سر میبرم :lol: :lol: :lol: :lol:

ای کوروشه بدان و اگاه باش جوکر جماعت،جماعت متفکر و فکورین که همواره سعی در تحلیل های ساختاری و ریشه ای دارن وگرنه مثل امثال توی برلوس کونی ( :4: ) پرست نیستیم که...بعد از این همه فاجعه هنوز که هنوزه چسبیدی به اون مردک ملعون.خرس گنده خجالت نمیکشه میره دست حضرت قذافی :4: رو می بوسه...البته یاد اوری کنم اگر بزرگ منشی حضرت قذافی نبود داشت به سمت پاهاش هم میرفت ولی آن حضرت مانع از این کار شد :nish:

پست متری دادن خودش یه جور ایثار کردنه،تو وقت و انرژی و معلوماتت و مفت و مجانی در اختیار دیگران قرار میدی :6:

درحالیکه همه میگن انگلیس شده جایی کهتوش بازیکنهای بزرگ میگیرن اما نظرم عکسه اینه(درسته سرمایه دارا میرن اونجا اما واقعا وضع اسپانیا داره خراب میشه با این روندی که پیش گرفتن):59:
داریوش کلا تو لالیگا فقط رئال بارسا هستن که خوب خرج می کنن بقیه تقریبا به زمین و زمان بدهکارن و هزینه ی انچنانی هم نمی کنن مثلا تیم اخر جدول خرز هزینش از بعضی از تیم های لیگ ایران هم کمتر بود!!!!!!!!!!...من قبلا در مورد اختلاف سطح سری آ و لیگ برتر خیلی حرف زدم ولی در مورد لالیگا ابدا اعتقاد ندارم سطحش از سری آ بالاتر باشه...چیه آخه رئال و بارسا تو هر بازی 5،6 تا گل مزینن و تیمی که قهرمان میشه باید 100 امتیاز بیاره!!!!
اما در مورد بارسا بگم بین تیم های بزرگ اروپا تو سال های اخیر هیچ کدوم به اندازه ی بارسا روی اکادمیشون کار نکردن...مثلا بعضی موقع ها تو بعضی بازی ها 8،9 تا بازیکنی که خودشون ساختن رو تو ترکیب می بینیم...کلا بارسا اول از همه برای ملت خودش بازی میکنه بعد برای دیگر طرفداراش تو دنیا...یه ناسیونالیسم اونجا وجود داره که باعث میشه مثلا بوسکتسی که حداقل امسال خوب نبوده بیشتر از یحیی توره تو ترکیب قرار بگیره!!! چون کاتالانیه...قضیه ی این فابرگاس هم برمیگرده به کاتالانی بودنش...اما در کل اینکه بارسا هم بعضا تو نقل و انقالات محبور به خرج کردن میشه دلیل عمدش برمیگرده به جنگ رسانه ای که با رئال داره...خرید بازیکن گرون قیمت فقط مسئله ی چشم و هم چشمی یا فنی نیست روی خیلی مسائل مثل ارزش سهام و نوع به تصویر کشده شدن تو رسانه ها و کلی چیز دیگه تاثیر میزاره نمونه ی بارز این نوع خرید زلاتان بود که تا میشد دوشیدیمشون :4: البته ویا واقعا خرید خوبی هست و کاملا یه خرید معقول و منطقی به شمار میاد...

--------------------------------------------------------------------------
داریوش شک نکن همون جریان اولویرا و هونتلار و... تکرار خواهد شد البته این بار فک نکنم بیشتر از 10 میلیون صرف خرید مهاجم بکنن!!! راستی قضیه ی رفتن شوا شد بزارین یه خاطره بگم :4: ...3 سال و چند ماه پیش تو همین تاپیک میلان(البته یه جلد دیگه بود :4: ) داشتم با همین کروشه بحث میکردم کروشه بین حرف هاش گفت که میلان شوا رو فروخت و رونالدو(همون برزیلیه :4: ) رو به خدمت گرفت که بهتر از شوا هم جواب داده :24:

این سیاستی که جناب برلوسکونی در پیش گرفته فقط یه معنی داره...اینکه امسال هم عمرا خرج نمیکنم!!! فک کنم تو بهترین شرایط همون 20 میلیون تاریخی کورشه رو خرج کنن :4: کوروشه در زمان بیان این حرف میدونست در اینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و الحق که شناخت دقیقی از برلوسکونی داره :4:
این قضیه ی کریس رونالدو و زلاتان و رونی و... هم فقط رویایه خیسه....احتمالا اون بازیکن بزرگی که برلو میگه همون روبینیو هست که در آخر هم خواهد گفت چون بحران اقتصادی دنیا رو به خاک سیاه نشونده و بدبخت کرده ما هم پول خرید این ابر ستاره رو نداریم :24:

سامان منم اولین باره چشمم به جمال جناب کولومبویه روشن میشه!!!

خلاصه اینکه برین دنبال همون بازیکن های 3،4 میلیونی که اینطور که به نظر میاد برای برلوسکونی همون ها گرون به حساب میان!!! :62:

خلاصه اینکه من اگه جای پاتو بودم عمرم رو تو این تیم تلف نمی کردم چون این میلان سال بعد در بهترین شرایط برای کسب سهمیه ی یورو لیگ خواهد جنگید :62:

تنها راه نجات تیم به درک تشریف بردن حضرت برلوسکونی(ع) هست و دیگر هیچ...

samanrossonero
20th May, 2010, 07:41 PM
یه عاشق دیگه هم واسه میلان پیدا شد:

I Dream Of Playing For Milan - Velez Sarsfield Defender Nicolas Otamendi (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/20/1934048/i-dream-of-playing-for-milan-velez-sarsfield-defender)

Leonardo
20th May, 2010, 07:51 PM
یه عاشق دیگه هم واسه میلان پیدا شد:

I Dream Of Playing For Milan - Velez Sarsfield Defender Nicolas Otamendi (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/20/1934048/i-dream-of-playing-for-milan-velez-sarsfield-defender)
یکی دیگه هم پیدا شد!!! :whoow:

I Dream Of Playing For Milan - Saba Battery Defender Sohrab Bakhtiarizade (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/20/1934048/i-dream-of-playing-for-milan-velez-sarsfield-defender)

:lol:

samanrossonero
20th May, 2010, 08:21 PM
بابا اوتامندی 22 سالشه تو تیم ملی آرژانتینم بازی می کنه...:cools:

D JoKeR
21st May, 2010, 01:58 PM
[b][color=blue]داریوش کلا تو لالیگا فقط رئال بارسا هستن که خوب خرج می کنن بقیه تقریبا به زمین و زمان بدهکارن و هزینه ی انچنانی هم نمی کنن مثلا تیم اخر جدول خرز هزینش از بعضی از تیم های لیگ ایران هم کمتر بود!!!!!!!!!!...من قبلا در مورد اختلاف سطح سری آ و لیگ برتر خیلی حرف زدم ولی در مورد لالیگا ابدا اعتقاد ندارم سطحش از سری آ بالاتر باشه...چیه آخه رئال و بارسا تو هر بازی 5،6 تا گل مزینن و تیمی که قهرمان میشه باید 100 امتیاز بیاره!!!!
اما در مورد بارسا بگم بین تیم های بزرگ اروپا تو سال های اخیر هیچ کدوم به اندازه ی بارسا روی اکادمیشون کار نکردن...مثلا بعضی موقع ها تو بعضی بازی ها 8،9 تا بازیکنی که خودشون ساختن رو تو ترکیب می بینیم...کلا بارسا اول از همه برای ملت خودش بازی میکنه بعد برای دیگر طرفداراش تو دنیا...یه ناسیونالیسم اونجا وجود داره که باعث میشه مثلا بوسکتسی که حداقل امسال خوب نبوده بیشتر از یحیی توره تو ترکیب قرار بگیره!!! چون کاتالانیه...قضیه ی این فابرگاس هم برمیگرده به کاتالانی بودنش...اما در کل اینکه بارسا هم بعضا تو نقل و انقالات محبور به خرج کردن میشه دلیل عمدش برمیگرده به جنگ رسانه ای که با رئال داره...خرید بازیکن گرون قیمت فقط مسئله ی چشم و هم چشمی یا فنی نیست روی خیلی مسائل مثل ارزش سهام و نوع به تصویر کشده شدن تو رسانه ها و کلی چیز دیگه تاثیر میزاره نمونه ی بارز این نوع خرید زلاتان بود که تا میشد دوشیدیمشون :4: البته ویا واقعا خرید خوبی هست و کاملا یه خرید معقول و منطقی به شمار میاد...

--------------------------------------------------------------------------
داریوش شک نکن همون جریان اولویرا و هونتلار و... تکرار خواهد شد البته این بار فک نکنم بیشتر از 10 میلیون صرف خرید مهاجم بکنن!!! راستی قضیه ی رفتن شوا شد بزارین یه خاطره بگم :4: ...3 سال و چند ماه پیش تو همین تاپیک میلان(البته یه جلد دیگه بود :4: ) داشتم با همین کروشه بحث میکردم کروشه بین حرف هاش گفت که میلان شوا رو فروخت و رونالدو(همون برزیلیه :4: ) رو به خدمت گرفت که بهتر از شوا هم جواب داده :24:

این سیاستی که جناب برلوسکونی در پیش گرفته فقط یه معنی داره...اینکه امسال هم عمرا خرج نمیکنم!!! فک کنم تو بهترین شرایط همون 20 میلیون تاریخی کورشه رو خرج کنن :4: کوروشه در زمان بیان این حرف میدونست در اینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و الحق که شناخت دقیقی از برلوسکونی داره :4:
این قضیه ی کریس رونالدو و زلاتان و رونی و... هم فقط رویایه خیسه....احتمالا اون بازیکن بزرگی که برلو میگه همون روبینیو هست که در آخر هم خواهد گفت چون بحران اقتصادی دنیا رو به خاک سیاه نشونده و بدبخت کرده ما هم پول خرید این ابر ستاره رو نداریم :24:

سامان منم اولین باره چشمم به جمال جناب کولومبویه روشن میشه!!!

خلاصه اینکه برین دنبال همون بازیکن های 3،4 میلیونی که اینطور که به نظر میاد برای برلوسکونی همون ها گرون به حساب میان!!! :62:

خلاصه اینکه من اگه جای پاتو بودم عمرم رو تو این تیم تلف نمی کردم چون این میلان سال بعد در بهترین شرایط برای کسب سهمیه ی یورو لیگ خواهد جنگید :62:

تنها راه نجات تیم به درک تشریف بردن حضرت برلوسکونی(ع) هست و دیگر هیچ...
اول یه خبر خوش بدمکه دونادونی مربی میلان نخواهد شد:whoow:
=========
خوب منم منظورم همون رئالو بارسا هستند که دارن لیگو خراب میکنن.دیگه یعنی رسما تیمها باید برای 2سهمیه تو اروپا بجنگن(حالا بماند که اگه رئال کریس رونالدو رو نداشت بیچاره بودن امسال:4:)
البته بازم خرج تیمهایی مثله اتلتیکو مادرید و مثل اونهم تقریبا زیاده
در مورد یحیی توره هم مشکل اینه که نمیزارن بره یا هرکس که همچین بازیکن هایی رو میخواد به گرونترین قیمت ممکن میخوان بفروشنش(مثلا بلتی به چلسی با قیمت 6میلیون یورو اونم تو اون سن:4: )
پارسالم توره رو ارسنال میخواست اما چون قیمت خیلی بالا بود ونگر منصرف شد همینجوری داره یه استعداد د میانه زمین نابود میشه
==================
به نظره من اینجوری نیست و مجبوره ستاره حتما بیاره(البته در حد همون 20 30تا)چون فشار روش زیاده همین امسال کللی برای خودش دشمن درست کرد با بیرون انداختن لئو و امسال هم اگه نگهبانی قبل از ورود به ورزشگاه نباشه ممکن شاهد دیدن پوستر هایی با موضوع برلو بورو گمشو باشیم:4:(که بدون شک نکهبان های ورزشگاه نمیزارن اینو مطمئنم)
رونالدینیهو هم احتمالا میره چون اون حتما میخواد تویک لیگه دیگه قهرمان شه و اینو من سیتی میتونه براش براورده کنه

پاتو هم بدون شک مثل رونالدینیهو منتظره ببینه برنامه اینا چیه و احتمالا ممکنه همین تابستون از میلان بره

در مورد خط اخر هم موافقم اما خوب وقتی میگه نمیفروشم چه کنیم؟مجبوریه
================================
در مورد کوروش هم من اصلا فکر نمیکنم بهش:diablo:
در جواب فحش یوفوس هم فقط این خبرو میزارم که از 100فحش بدتره:4::
Official: Del Neri In At Juve:107:

JoKeR
21st May, 2010, 03:23 PM
خوب منم منظورم همون رئالو بارسا هستند که دارن لیگو خراب میکنن.دیگه یعنی رسما تیمها باید برای 2سهمیه تو اروپا بجنگن(حالا بماند که اگه رئال کریس رونالدو رو نداشت بیچاره بودن امسال:4:)
البته بازم خرج تیمهایی مثله اتلتیکو مادرید و مثل اونهم تقریبا زیاده
در مورد یحیی توره هم مشکل اینه که نمیزارن بره یا هرکس که همچین بازیکن هایی رو میخواد به گرونترین قیمت ممکن میخوان بفروشنش(مثلا بلتی به چلسی با قیمت 6میلیون یورو اونم تو اون سن:4: )
پارسالم توره رو ارسنال میخواست اما چون قیمت خیلی بالا بود ونگر منصرف شد همینجوری داره یه استعداد د میانه زمین نابود میشه
بارسا که بیشتر نون اکادمیش رو می خوره از این نظر نمیشه بهش خیلی خورده گرفت ولی بعضا مجبور هست که زیاد هم خرج بکنه به همون دلایلی که گفتم وگرنه همون پارسال هم خرید ویا معقولتر از زلاتان بود اما بارسا باید یه بمب می ترکوند که نهایتش قومپوز در کرد :4:
اتلتیکو دو سه سال پیش شروع کرد به خرج کردن...الان وضعیت اقتصادی وحشتناکی داره کلی بدهی داره،پارسال به هزار زحمت ستاره هاش رو نگر داشت تا امثال یه چیزی بشه ولی نرفتن به لیگ قهرمانان وضعیتش رو بدتر کرد...خلاصه اینکه این ها هم امثال پولی برای خرج کردن دارن!! والنسیا هم که درگیر ورزشگاه و.. هست و وضعش بدتره حالا هم ویا رو فروخت! سویا هم یه تیم متوسطه و بقیه هم...

راستی یحیی رو ما هم می خواستیم ندادن :2:

به نظره من اینجوری نیست و مجبوره ستاره حتما بیاره(البته در حد همون 20 30تا)چون فشار روش زیاده همین امسال کللی برای خودش دشمن درست کرد با بیرون انداختن لئو و امسال هم اگه نگهبانی قبل از ورود به ورزشگاه نباشه ممکن شاهد دیدن پوستر هایی با موضوع برلو بورو گمشو باشیم:4:(که بدون شک نکهبان های ورزشگاه نمیزارن اینو مطمئنم)
رونالدینیهو هم احتمالا میره چون اون حتما میخواد تویک لیگه دیگه قهرمان شه و اینو من سیتی میتونه براش براورده کنه

پاتو هم بدون شک مثل رونالدینیهو منتظره ببینه برنامه اینا چیه و احتمالا ممکنه همین تابستون از میلان بره

در مورد خط اخر هم موافقم اما خوب وقتی میگه نمیفروشم چه کنیم؟مجبوریه

مثلا کی مجبورش کرده؟!!! بابا این حرف هاش کاملا مشخصه یعنی چی...هی تاکید بر بحران اقتصادی به خاطر چیه؟!!! انگار تیم های دیگه از یه سیاره ی دیگه اومدن!! اصلا همین انتخاب مربی خودش نشون میده چه برنامه ای برای سال بعد داره!! ادمی که حاضرنیست 4،5 میلیون خرج بکنه و یه مربی درست حسابی بیاره برای تیم و میره دنبال مربی تیم جوانان حاضر میشه 30 میلیون برای یه بازیکن هزینه بکنه؟!!! اصلا این برگشتن این جوجه هایی که قرضی به تیم های دیگه رفتن یعنی چی؟!!
با این وضعیت میلان تنها به این شرط هزینه خواهد کرد که مثلا پاتو رو بفروشه و با پولش بره بازیکن بخره(اون رو هم اگر بخره و مثل قضیه ی کاکا نره تو جیب جناب برلوسکونی!!) در غیر این صورت...

درمورد رونالدینیو و پاتو هم با این شرایط اگر رفتن ناراحت نشین،حق دارن...

D JoKeR
21st May, 2010, 03:41 PM
بارسا که بیشتر نون اکادمیش رو می خوره از این نظر نمیشه بهش خیلی خورده گرفت ولی بعضا مجبور هست که زیاد هم خرج بکنه به همون دلایلی که گفتم وگرنه همون پارسال هم خرید ویا معقولتر از زلاتان بود اما بارسا باید یه بمب می ترکوند که نهایتش قومپوز در کرد :4:
اتلتیکو دو سه سال پیش شروع کرد به خرج کردن...الان وضعیت اقتصادی وحشتناکی داره کلی بدهی داره،پارسال به هزار زحمت ستاره هاش رو نگر داشت تا امثال یه چیزی بشه ولی نرفتن به لیگ قهرمانان وضعیتش رو بدتر کرد...خلاصه اینکه این ها هم امثال پولی برای خرج کردن دارن!! والنسیا هم که درگیر ورزشگاه و.. هست و وضعش بدتره حالا هم ویا رو فروخت! سویا هم یه تیم متوسطه و بقیه هم...

راستی یحیی رو ما هم می خواستیم ندادن :2:

مثلا کی مجبورش کرده؟!!! بابا این حرف هاش کاملا مشخصه یعنی چی...هی تاکید بر بحران اقتصادی به خاطر چیه؟!!! انگار تیم های دیگه از یه سیاره ی دیگه اومدن!! اصلا همین انتخاب مربی خودش نشون میده چه برنامه ای برای سال بعد داره!! ادمی که حاضرنیست 4،5 میلیون خرج بکنه و یه مربی درست حسابی بیاره برای تیم و میره دنبال مربی تیم جوانان حاضر میشه 30 میلیون برای یه بازیکن هزینه بکنه؟!!! اصلا این برگشتن این جوجه هایی که قرضی به تیم های دیگه رفتن یعنی چی؟!!
با این وضعیت میلان تنها به این شرط هزینه خواهد کرد که مثلا پاتو رو بفروشه و با پولش بره بازیکن بخره(اون رو هم اگر بخره و مثل قضیه ی کاکا نره تو جیب جناب برلوسکونی!!) در غیر این صورت...

درمورد رونالدینیو و پاتو هم با این شرایط اگر رفتن ناراحت نشین،حق دارن...

خوب پارسال هم همون ویا میتونست بمب باشه چون خود رئال هم میخواستش اما نیومد به هرحال و نشون داد بارساییه
االان خیلی از تیمها مشکل اقتصادی دارن و این دلیل نمیشه خرج نکنن و احتمالا با رفتن اگوئرو دوباره پول برای خرید بدست میارن(اگه فورلان روهم نفروشن)
===============
اخی بمیرم:4:من با پپ حرف زدم ایندفعه پیشنهاد بدین قبول میکنن
===================
کسی مجبورش نکرده اما چون حرف زده اگه عمل نکنه خودش خودشو میندازه توبحران و دیگه مجبوره همون وسطای فصل برنامه هاشو بندازه تو سطلو باشگاهو بفروشه
در مورد رونالدینیهو و پاتو هم موافقم و بازهم میگم اگه کسیو نگیرن امسال به احتمال 99درصد رونی و 75درصد پاتو میرن همین امسال

Hamed
21st May, 2010, 06:01 PM
آلگری فردا رسما به عنوان سرمربی میلان معرفی خواهد شد

samanrossonero
21st May, 2010, 06:34 PM
منتظر بازیکنای کالیاری باشین بچه ها،فک کنم به گا رفتیم...

Leonardo
21st May, 2010, 06:37 PM
^ ^

همین شما بودین که میگفتید برشایی نمیخوایم! :62:
یه روزی میرسه به غلط کردن بیفتید و یاد کنید از بازیکنهای جیگر برشایی :lol:

D JoKeR
21st May, 2010, 06:41 PM
قضیه چیه؟کجا زده؟الگری بابا خیلی بهتره تا اینکه بیان بگن دونادونی میشه سرمربی اینطوری گالی هم به جوونا میره سه
فکر نکنم بازیکنهای کالیاری بیان مگه کوسو که خیلی الگری دوستش داشت که اونم باید پول بالاش بدیم پس اونم نمیاد:4:

Rossoneri
21st May, 2010, 11:39 PM
آلگری اونقدرها هم بد نیست، در واقع خیلی خوبه، فقط مشکلش اینه که تجربه تیم بزرگ رو نداره:4: فکر میکنم تو سری آ میتونه نتیجه بگیره اما سی ال رو دوباره حتما گند میزنیم!

کینگ آنجلوتی کجایی؟:cry:

--------------------------

سعید چطور شد ارسال سامان رو ویرایش نکردی؟ ندیدی یا طبیعی کردی؟:4:

سامان جان رعایت کن داداش:cigar:

samanrossonero
22nd May, 2010, 12:47 AM
مگه چی گفتم من؟؟؟؟؟؟!!!!

Leonardo
22nd May, 2010, 01:00 AM
مگه چی گفتم من؟؟؟؟؟؟!!!!

خیلی حرف زشتی زده بودی. توی تاریخ پی اف سابقه نداشت :hey:

SoulSiick
22nd May, 2010, 01:18 AM
گالیانی در مورد تمدید قرارداد 1 ساله اینزاگی گفته : ما با هم قراری داشتیم، من به اینزاگی قول داده بودم اگر به لیگ قهرمانان رفتیم (به خاطر رکوردش ) یک سال دیگه هم باهاش تمدید می کنیم.

Rossoneri
22nd May, 2010, 01:19 AM
راستی اینزاگی هم که یکسال تمدید کرد، بساط جشن رو راه بندازید:4:

------------------------

اون آیناز جوکر رو هم از این به بعد هر کی تو این تاپیک راه بده خره!:62:

D JoKeR
22nd May, 2010, 01:58 AM
راستی اینزاگی هم که یکسال تمدید کرد، بساط جشن رو راه بندازید:4:

------------------------

اون آیناز جوکر رو هم از این به بعد هر کی تو این تاپیک راه بده خره!:62:

بیاد قدمش رو چشم:4:(بهتر از توئه که هی طرفداری این برلوس..رو میکنی:72:

JoKeR
22nd May, 2010, 04:28 AM
یا الله(در اینجا مقصود الله مدینه است :nish: )
خب مثل اینکه بعضی ها از حضور بنده ناراحتن و بعضی دیگرخوشحال ولی خب تو هر خانواده ای این جور مسائل پیش میاد باید یاد بگیریم سازگار باشیم :4: الان ببینین فردا فینال لیگ قهرمانانه من به جای اینکه تو تاپیک اینتر پست بدم و یا کفه ی مرگم رو بزارم تا فردا انرژی بیشتری داشته باشم اینجا در کنار شما هستم...چون اساسا اینتری جماعت مرد روزهای سخته و در روزهای سخت بیشتر حضور داره تا روزهای شادی :6:
بعد یه نکته ی دیگه...چند وقته دقت کردم این مردک ملعون موجی صفت(بر وزن برلوس کونی صفت! ) دروگی زیر هر پستی که بر علیه من باشه تشکر میزنه و در تمام این مدت تنها زیر یکی از پست های من تشکر زده اون هم چیزی نبوده جز تصویر بوسه ی برلوس کونی بر دست مبارک حضرت قذافی :nish: خلاصه اینکه من یوونتوسی نیستیم ولی یوونتوسی ها رو دوست داریم حتی اگر ما را محل نزارن!!

کسی مجبورش نکرده اما چون حرف زده اگه عمل نکنه خودش خودشو میندازه توبحران و دیگه مجبوره همون وسطای فصل برنامه هاشو بندازه تو سطلو باشگاهو بفروشه
اول در مورد اتلتیکو بگم...اون ها خیلی هنر کنن با پول فروش اخرو قسمتی از بدهی هاشون رو بدن کلا اگر بفروشنش همش رو صرف خرید بازیکن نمی تونن بکنن،وضعشون خرابه...فورلان هم با وجود اینکه گلزن خوبیه ولی زیادی پیره کسی حاضر نمیشه خیلی خرجش بکنه...تازه این دو تا رو از تیم بگیر اون وقته که میبینی نصف تیم رفت!!!! اتلتیکو تو دو سال گذشته خط حمله ی خیلی خوبی داشته ودر عین حال خط دفاع نه چندان خوب...و اگر مهاجمای اصلیش رو بگیریم به قول سامان قارداش به گا میره :4:

بعد اینکه برلو همچین حرف خیلی مهمی هم نزده گفته فقط درصورتی بازیکن میگیرم که بتونم کریس رونالدو یا همچین چیزی رو بگیریم که دقیقا همون نمی گیرم معنی میده!!!

آلگری اونقدرها هم بد نیست، در واقع خیلی خوبه، فقط مشکلش اینه که تجربه تیم بزرگ رو نداره:4:
نمونه ی بارز یک ستون پنجم دشمن :4: واقعا تو اگه اینتری بودی من تو تاپیک اینتر ریز ریزت میکردم :62: خاک بر سر من (در اینجا مقصود خاک بر سر برولسکونی است ) خجالت نمیکشه مرتیکه مفنگی... :4:

راستی در صورت رفتن خوزه و امدن سینیشا به عنوان جانشین و عدم فعالیت موثر اینتر در نقل و انتقالات موراتی هم کنار حضرت برلوس کونی قرار خواهد گرفت :62:

گالیانی در مورد تمدید قرارداد 1 ساله اینزاگی گفته : ما با هم قراری داشتیم، من به اینزاگی قول داده بودم اگر به لیگ قهرمانان رفتیم (به خاطر رکوردش ) یک سال دیگه هم باهاش تمدید می کنیم.

خب این برلو با چه زبونی بگه آقا همینه که هست...از طرفی میگه بازیکن جوون از اکادمی میاریم تا طرح نمی دونم چند ساله بریزیم و از طرفی هم فردین بازی درمیاره...خلاصه اینکه اگر کسی تونست بهش بگه من هم آرزو دارم تو جام باشگاه های اروپا بازی کنم...خدا رو چه دیدید شاید گفت تو هم بیا :lol: :lol: :lol:

================================================== =
آلگری خیلی هم مربی بدی نیست...تو کالیاری نتایج خوبی گرفته البته به جز این اواخر...به هر حال این هم به نوعی ریسک محسوب میشه...هر چند که مربی تنها یکی از مشکلات فوق العده زیاده این میلانه...

D JoKeR
22nd May, 2010, 02:11 PM
یا الله(در اینجا مقصود الله مدینه است :nish: )
خب مثل اینکه بعضی ها از حضور بنده ناراحتن و بعضی دیگرخوشحال ولی خب تو هر خانواده ای این جور مسائل پیش میاد باید یاد بگیریم سازگار باشیم :4: الان ببینین فردا فینال لیگ قهرمانانه من به جای اینکه تو تاپیک اینتر پست بدم و یا کفه ی مرگم رو بزارم تا فردا انرژی بیشتری داشته باشم اینجا در کنار شما هستم...چون اساسا اینتری جماعت مرد روزهای سخته و در روزهای سخت بیشتر حضور داره تا روزهای شادی :6:

[COLOR=Blue]بعد اینکه برلو همچین حرف خیلی مهمی هم نزده گفته فقط درصورتی بازیکن میگیرم که بتونم کریس رونالدو یا همچین چیزی رو بگیریم که دقیقا همون نمی گیرم معنی میده!!!

خوب در مورد قسمت اول بگم منظور مرد اینتری هست و هنوز کودکی پس زیاد به خودت سخت نگیر که کم میاری:barareh:
برلو هم خوب وقتی گفته یکی مثله اون بدون شک اگه به منچستر هم واقعا پیشنهاد 70 80میلیون پوندی(نه اینکه الکی گل زده 80 میلیون پیشنهاد دادن:4:)بده بدون شک راحت میتوه رونی رو بگیرتش اما خوب هممون میدونیم اینا همش زرتو پورت اضافیه وگرنه نمیومد با مهاجم 30چند سالش تمدید کنه که مجبور نشه یه مهاجم جوونو خوب بگیره
============
خوب احتمالا فردا یا پس فردا الگری مربای میلان میشه و حرفی هم ارینکه سیو میاره نزده بدبختانه گرچه اگرم میزد بازیکن درست و حسابی هارو بخاطر برلو نمیگفت
کم کم باید منتظر رفتن رونالدینیهو و پاتو باشیم مگه اینکه دستمزداشون رو درست کنن

Rossoneri
22nd May, 2010, 03:50 PM
داریوش، الان فقط تو داری به این آیناز محل میذاری، پس نتیچه میگیریم احتمالا هنوز نتونستی فراموشش کنی:22: یعنی واقعا نمیفهمی که این فقط با این دستور و هدف از پیش تعیین شده به تاپیک ما پا گذاشته تا تخم تفرقه رو در قلبمون بکاره و بره! تخمش رو توی تو کاشته ولی من عمرا بذارم بقیه رو آلوده کنه:62::4:

---------------------------

اینقدر هم از این کلمه گا استفاده نکنید، اولا که زشته، دوم هم آدم یاد lady gaga میافته، در هر دو صورت تصویرهای زشتی رو به خاطر میاره:cigar:

------------------------------

من هنوز هم میگم باید هرنانس رو برای هافبک بگیریم. همه پست هایی که نیاز داریم رو در میانه زمین پوشش میده. بی تجربه هم نیست. قیمتش هم که مناسبه.

samanrossonero
22nd May, 2010, 04:28 PM
من که اصلآ نمیتونم بگم کیو بخرن یا چیکار بکنن..
هنوز معلوم نیست این مربی می خواد با چه سیستمی بازی کنه و چی تو چنته داره...

samanrossonero
23rd May, 2010, 06:46 PM
بچه ها قضیه این چیه؟؟؟!!!!

http://media2.acmilan.com/201005/18625_big.jpg?ver=1

من پاک گیج شدم،اگه بلازی رو خریدن چرا بی سر و صدا خریدن و هیچ جا خبری ازش نیست..؟؟؟
این یکی چی میگه؟؟!!!!!!!!

http://media2.acmilan.com/201005/18628_big.jpg?ver=1

جنارو دلوکیو..!!!!

بدون شرح

http://media2.acmilan.com/201005/18540_big.jpg?ver=1
http://media2.acmilan.com/201005/18536_big.jpg?ver=1
http://media2.acmilan.com/201005/18535_big.jpg?ver=1
http://media2.acmilan.com/201005/18539_big.jpg?ver=1
http://media2.acmilan.com/201005/18541_big.jpg?ver=1

خداحافظ لئو

Drughi
23rd May, 2010, 06:52 PM
:whistle: :wacko:
:26::13::13::13:

D JoKeR
23rd May, 2010, 07:17 PM
بچه ها قضیه این چیه؟؟؟!!!!

http://media2.acmilan.com/201005/18625_big.jpg?ver=1

من پاک گیج شدم،اگه بلازی رو خریدن چرا بی سر و صدا خریدن و هیچ جا خبری ازش نیست..؟؟؟
این یکی چی میگه؟؟!!!!!!!!

http://media2.acmilan.com/201005/18628_big.jpg?ver=1

جنارو دلوکیو..!!!!

بدون شرح

خداحافظ لئو

بله این دوتا رو میلان به صورت قرضی برای 1 فصل به خدمت گرفته البته بلازی رو مطمئن نیستم
بلاسی 31 ساله و دل وکیو هم 32 ساله هست
به مدرسه پیرمردها خوش امدین عزیزان:4:
البته به غیر از اینا کلودیو ترزی از سیه نا .کریستین بروکی از لاتزیو.و کلومبو از بولونیا
========
خوب مثله اینکه فلامینی رفتنیه چون اخبار پی ام سی نشون داد وارد انگلیس شده (بدون شک یا میخواد بره یونایتد یا سیتی دیگه)البته فقط گفتش که رفته انگلیس و گفته کار داره امیدوارم نره چون واقعا یه مهره ارزشمنده:hey:
عشق من داره از میلان میره لعنت به اینا فکر کنم بلازی رو اودن جای فلامینیو پر کنه مثله اینکه سوتیهایی که تو ناپولیو یوونتوس دادو یادشون رفته
دیگه کم کم داریم میشیم یه باشگاه درجه 3و واقعا هم به کلمه واقعی درجه 3 چون بدون شک با رفتن پاتو فلامینی و رونالدینیهو دیگه کسی تو باشگاه نیست که بخوایم به باشگاه لقب مدعی رو بدیم میمونه نستا که اونم امسال سال اخرشه:29:
===
در کل اینها شروع تحولات میلانه معلوم دارن چه غلطی میکنن از یه طرف یه سری جوون بیخود از همون اکادمی باشگاه میارن(جالبه از باشگاهای دیگه هم نیمخرن درصورتی که جوونایی مثله گیناک و... منتظرن تا به باشگاههای بهتر برن و حداقل احتمال ستاره شدنشون از بازیکنهای خودمون بیشتره)
فعلا با این وضع میانگین سنیمون دوباره رفت بالا
جالبه که تو بازی با دی سی یونایتد با اینکه امبروزینی هستش کاپیتانه تیم پیپو انزاگیه و مربی هم حضرت تاسوتی

D JoKeR
23rd May, 2010, 07:31 PM
داریوش، الان فقط تو داری به این آیناز محل میذاری، پس نتیچه میگیریم احتمالا هنوز نتونستی فراموشش کنی:22: یعنی واقعا نمیفهمی که این فقط با این دستور و هدف از پیش تعیین شده به تاپیک ما پا گذاشته تا تخم تفرقه رو در قلبمون بکاره و بره! تخمش رو توی تو کاشته ولی من عمرا بذارم بقیه رو آلوده کنه:62::4:

---------------------------

اینقدر هم از این کلمه گا استفاده نکنید، اولا که زشته، دوم هم آدم یاد lady gaga میافته، در هر دو صورت تصویرهای زشتی رو به خاطر میاره:cigar:

------------------------------
من هنوز هم میگم باید هرنانس رو برای هافبک بگیریم. همه پست هایی که نیاز داریم رو در میانه زمین پوشش میده. بی تجربه هم نیست. قیمتش هم که مناسبه.
ازینکه برلو رو تحویل بگیریم خیلی بهتره:4:
سیستم مورد علاقه الگری 4-3-1-2 هست و به نظرم دوباهر باید شاهد افت رونی باشیم چون اصلا به عنوان هافبک هجومی جواب دیگه نمیده و اینو نشون داد تو بازیهای میلان که ه عنوان هافبک هجومی بود
فعلا یاده بلازی بیوفت که تو کل 300بازی باشگاهیش 1گل زده و 5تا گل به خودی:4:
یا دل وکیویی که فقط چندبار به عنوان تعویضی اومد بازی کرده برای کاتانیا:4:
من نمیدونم هدف میلان از اوردن اینها چی بوده فقط امیدوارم که برای پر کردن لیست و اینکه بگن تیم تکمیله نبوده چون اینجوری فصل بعد با این سیستم میری تو رده های 8به پایین چون واقعا وضع خرابه

afshin-ss
23rd May, 2010, 07:40 PM
چه خبر؟؟ شنیدم این مربی کالیاری مربی فصل بعد میلان میشه!!!
یعنی اطز الان واسه فصل بعد فاتحه بخونیم!!آره؟

D JoKeR
23rd May, 2010, 07:44 PM
راستش دیگه کم کم دارم ازینکه اخبار میلانو دنبال کنم و هرروز صبح با امید به اینکه میلان یه ستاررو(حالا یه بازیکن خوب)بگیره میام اینترنت اما نه خبری ازون بازیکنیه که برلو میخواد بگیره و نه خبر از جوونهای اینده داره و همینطور خبر قطعی از ستاره های حال حاضر مثل فلامینی پانو رونالدینیهو و تیاگو سیلوا
=========
اینم ازین تابستون بیخود تیم ما من موندم که بحران اقتادی تو ایتالیا فقط تیم مارو گرفته:4: ناپولی پالرمو یووه میخوان خودشونو تقویت کنن و رم همکه داره خودشو برای مدعی بودن تو فصل بعد میسازه
الان میلان یه باشگاه بین المللیه اما واقعا این برلو داره پول میکشه از باشگاه چون هرسال هم خوده باشگاه و هم کانالش کللی سود دارن من موندم چطوره که میلان اینقدر بی پوله
انواع و اقسام تبلیغات نایک و ادیداس رو کانال میلان میکنه و همینطور کانالهای برلوسکنی
بهترین بازیکنهامون میرن اما تا الان فعلا باشگاه ما از تابستون گذشته تا الان حدود 22 23 میلیون یورو خرج کرده برای اوردن بازیکن درصورتیکه اکادمی درستو حسابی هم نداریم

Hamed
23rd May, 2010, 09:54 PM
داریوش چرت و پرت تحویل مردم نده:4:

اون بازیکنا رو فقط برای بازیهای دوستانه تیم توی آمریکا هستن!چون ملی پوشها رفتن با این آت و آشغالها میخوان لیست رو پر کنند واسه این چند بازی،نمیدونم چرا این بی شرف ها بجا اینکه به امثال این پیر و پاتالای 32-33 ساله تیمای دیگه بازی بدن به جوونای خودمون بازی نمیدن

samanrossonero
23rd May, 2010, 10:36 PM
آخر چی شد؟
این بلاسی و جنارو دلوکیو رو خریده یا نه؟؟؟

D JoKeR
23rd May, 2010, 11:41 PM
داریوش چرت و پرت تحویل مردم نده:4:

اون بازیکنا رو فقط برای بازیهای دوستانه تیم توی آمریکا هستن!چون ملی پوشها رفتن با این آت و آشغالها میخوان لیست رو پر کنند واسه این چند بازی،نمیدونم چرا این بی شرف ها بجا اینکه به امثال این پیر و پاتالای 32-33 ساله تیمای دیگه بازی بدن به جوونای خودمون بازی نمیدن

لینک؟دقیقا زده برای بازیهای دوستانه تو امریکا؟خداکنه منکه از خدامه اینها برن و نمونن
والا من چیزی که تو ویکیپدیا ثبت شده رو میگم و توی کریر باشگاهیشون میلان ثبت شده از سال 2010 تا....
دقیقا همه اینها جزوه بازیکنهایی بودن که اخر این فصل قراردادشون تموم میشد مثلا ما خودمون دروازهبان نداریم؟استوراری و ابیاتی هستن ما به این چه نیازی داریم برای بازیهای دوستانه؟
همینطور در مورد بقیه شون
بعدم احتمالا اینم مثله حرفهای دیگه برلو هست حالا اگه 3 4 تا بازیکن درستو حسابی بودن میشد بگیم ماله این بازیاست اما من احتمال میدم بعده بازیها بگه چون خوب وبدن 1سال قرضی میمونن
ما با مدرک حرف میزنیم

بورو تو پروفایلشون زده میلان قرضی 2010 تا... تو ویکیپدیا ثبت شده:drag:(الکی خوشحالمون نکن)
بعدم اینکه چه نیازی هست زده بود تا چندروز اینده رونالدینیهو پاتو و فلامینی اضافه میشن
======
واینکه هیچ چیزش با عقل جور در نمیاد میلان خودش کللی بازیکن داره حتی با وجود اونهایی که رفتن جام جهانی من الان رفتم ترکیبو به جز ملی پوشها دیدم بازم تیم برای بازیهای امریکا تکمیله

D JoKeR
23rd May, 2010, 11:49 PM
شرمنده که زیاد پست میدم
بازی اول میلان تو 5خرداد با دی سی یونایتده کلا قبل جام جهانی چندتا بازی داره
سایت میلان هم احتمالا بعد این بازی این 5 6 تا +جوونهارو به تیم اضافه میکنه که هیچ کدوماشون بدرد بخوره نیستن یعنی دقیقا 11بازیکن بیخود الکی به تیم اضافه کردم و حدودا دستمزد همین 11تا 6 7 میلیون خواهد بود(دقیقا پول میره تو سطل زباله چون حتی اگه برای بازیهای جام حذفی هم گرفته باشنشون که به تیم اصلی ییاد خستگی واردنشه اما هیمنا تا 1 2 مرحله هم زوری میتونن برن بالا
احتمالا با اومدن الگری استوری هم میاد
احتمالا میلیتو هم از اینتر رفتنیه البته نه میلان بدون شک مادرید خواهد بود چون هم هیگواین رو میخواد بفروشن و هم رائول و هم بنزما:4:
احتمالا خوزه با رفتنش مایکون و میلیتو رو میبره درسته که خیلی از قدرت این میاد پایین اما این دلیل نمیشه که تیم ما هم خرج نکنه و احتمالا با این وضع فعلی وضعمون خیلی خراب خواهد بود
==================
در ادامه هم بگم میلان با اسپانسرش به نام اینفرونت(یه همچین چیزایی)6سال دیگه تمدید کرد و ا همینطور با ادیداس تا 2017

Hamed
24th May, 2010, 12:04 AM
لینک؟دقیقا زده برای بازیهای دوستانه تو امریکا؟خداکنه منکه از خدامه اینها برن و نمونن
والا من چیزی که تو ویکیپدیا ثبت شده رو میگم و توی کریر باشگاهیشون میلان ثبت شده از سال 2010 تا....
بعدم احتمالا اینم مثله حرفهای دیگه برلو هست حالا اگه 3 4 تا بازیکن درستو حسابی بودن میشد بگیم ماله این بازیاست اما من احتمال میدم بعده بازیها بگه چون خوب وبدن 1سال قرضی میمونن
ما با مدرک حرف میزنیم

بورو تو پروفایلشون زده میلان قرضی 2010 تا... تو ویکیپدیا ثبت شده:drag:(الکی خوشحالمون نکن)
بعدم اینکه چه نیازی هست زده بود تا چندروز اینده رونالدینیهو پاتو و فلامینی اضافه میشن
======
واینکه هیچ چیزش با عقل جور در نمیاد میلان خودش کللی بازیکن داره حتی با وجود اونهایی که رفتن جام جهانی من الان رفتم ترکیبو به جز ملی پوشها دیدم بازم تیم برای بازیهای امریکا تکمیله

یکم اون عقل ناقصت رو کار بنداز!:4:

از کی تا حالا ویکیپدیا شده معتبر!؟من هیچ جا ندیدم که اینو زده باشه اما کاملا تابلوئه اینطوره

اگه اومده باشن میلان چرا اصلا قرضی؟اونم با این سن و سال؟چرا هیچ سایتی توی دنیا خبر اومدن اینا به عنوان بازیکن قرضی به میلان رو نگفت؟

در ضمن مگه دیدا و فاوالی خداحافظی نکردن؟پس چرا اونا هم با تیم هستن؟

D JoKeR
24th May, 2010, 12:11 AM
یکم اون عقل ناقصت رو کار بنداز!:4:

از کی تا حالا ویکیپدیا شده معتبر!؟من هیچ جا ندیدم که اینو زده باشه اما کاملا تابلوئه اینطوره

اگه اومده باشن میلان چرا اصلا قرضی؟اونم با این سن و سال؟چرا هیچ سایتی توی دنیا خبر اومدن اینا به عنوان بازیکن قرضی به میلان رو نگفت؟

در ضمن مگه دیدا و فاوالی خداحافظی نکردن؟پس چرا اونا هم با تیم هستن؟
اول لینکو بده:4:
دوما جواب بقیه سوالاروهم بده اونها دیدا و روما رو بیرون کردن اما خوب با اینکه اینها هستن چه احتیاجی به کولومبو هست؟احتمالا مثله دروازه بان اتلانتا تو سال 2006 هست که میخوان امتحانش کنن اگه خوب بود بگیرنش و همینطور بقیه شون
وگرنه با وجود 4تا دروازه بان به این چه احتیاجی داریم؟و همینطور بقیه بازیکنها و اینکه چرا اصلا بازیکنهایی رو بردن که ازاد هستن؟
مثلا میلان تاحالا بازیکن پیر نگرفته که بخوایم جدی نگیریم و باور نکنیم؟نمونش روما که گرفتنش
من نمیگم معتبر اما خوب هست

Hamed
24th May, 2010, 12:17 AM
اول لینکو بده:4:
دوما جواب بقیه سوالاروهم بده اونها دیدا و روما رو بیرون کردن اما خوب با اینکه اینها هستن چه احتیاجی به کولومبو هست؟احتمالا مثله دروازه بان اتلانتا تو سال 2006 هست که میخوان امتحانش کنن اگه خوب بود بگیرنش و همینطور بقیه شون
وگرنه با وجود 4تا دروازه بان به این چه احتیاجی داریم؟و همینطور بقیه بازیکنها و اینکه چرا اصلا بازیکنهایی رو بردن که ازاد هستن؟
مثلا میلان تاحالا بازیکن پیر نگرفته که بخوایم جدی نگیریم و باور نکنیم؟نمونش روما که گرفتنش
من نمیگم معتبر اما خوب هست

من که گفتم جایی ندیدم اینا رو اینطور آورده باشن،استنباط خودم از این موضوع بود!

آخه باید یه خبری از اومدن اینا به میلان میبود یا نه؟

اون لینک ویکی رو بذار ببینم چی گفته

D JoKeR
24th May, 2010, 12:34 AM
من که گفتم جایی ندیدم اینا رو اینطور آورده باشن،استنباط خودم از این موضوع بود!

آخه باید یه خبری از اومدن اینا به میلان میبود یا نه؟

اون لینک ویکی رو بذار ببینم چی گفته
اگه استباطات درست بودکه حامد کلوخ نبودی که:drag:
بورو تو ویکیپدیا کلاب کریرشونو ببین اینایی که میلان گرفته همشون زده شده میلان 2010تا زمانی که خواهند بود دیگه:04:
حالا بازم خداکنه اینطور باشه و نیان منکه از خدامه چون واقعا همین یه نیمچه ابرو و ابهت میلان هم با اومدن این دربه داغونا از بین میره
برلوسکنی خدا لعنتت کنه که من دمه کنکور باید دپرس بشم تا بعد از ظهری داشتم درس میخوندم اینارو که دیدم هنوز هیچی نخوندم همش تو فکرم که داستان اینا چیه؟اخه تیمی که با مللی پوشاش همچنان تعداد نفرات لازم برا بازیهای دوستانه رو داره باید اینارو بگیره؟
اصلا کی اینکارو میلان کرده بود؟:damagh:

Rossoneri
24th May, 2010, 12:54 AM
یکی این داریوش رو بگیره بابا!:shok:

نه آقا جون مگه الکیه که اینا اومده باشن میلان! یه گنجشک وارد میلان بشه روی همه سایت ها خبرش پر میشه. همونیه که حامد میگه، اینا رو بردن برای تور آمریکا که هم لیست پر بشه هم مثلا امتحانشون کنن.

همین گالیانی هفته پیش میگفت آلگری میلانی حساب میشه چون نمیدونم سال چند با ما توی تور آمریکا بوده:4: اینم همونه قضیه اش.

Drughi
24th May, 2010, 01:36 AM
اخه عکس نمیخورد فتوشاپ باشه .

JoKeR
24th May, 2010, 04:02 AM
یکی این داریوش رو بگیره بابا!:shok:

نه آقا جون مگه الکیه که اینا اومده باشن میلان! یه گنجشک وارد میلان بشه روی همه سایت ها خبرش پر میشه. همونیه که حامد میگه، اینا رو بردن برای تور آمریکا که هم لیست پر بشه هم مثلا امتحانشون کنن.

همین گالیانی هفته پیش میگفت آلگری میلانی حساب میشه چون نمیدونم سال چند با ما توی تور آمریکا بوده:4: اینم همونه قضیه اش.
:shok: :shok: :shok:
دقیقا،کاملا...می خواستم به همین نکته اشاره کنم که کروشه زودتر از من گفت...یکی این مردک ملعون داریوش رو بگیره...خجالت نمیکشی داری درمورد میلان حضرت آیت الله حاج سید سیلویو برلوس کونی علیه السلام این جور حرف میزنی؟!! :62: اوهوی داریوش تو نمیدونی حضرت برلوسکونی قراره بعد اودن تیم از آمریکا مسی،رونالدو(بارونالدو برزیلی موثرتر از شوای این کروشه اشتباه نشه :4: ) ،مایکون،سزار،جرارد،فابرگا س،رونی،آخرو،ژاوی، و... رو همزمان بگیره؟!! مگه تو نمی دونی برلوسکونی 12 میلیارد سرمایه داره ؟!! :62: مگه نمی دونی می خواد همه ی این پول رو خرج میلان بکنه؟!! خاک بر سر بی شعورت کنم که هیچی از برنامه های حضرت برلو در مورد نقل و انتقالات خبر نداری :62: ...حقیقتا خاک بر سر تو که نمی فهمی قراره مورینیو به جای رئال بیاد مربی میلان بشه...داریوش فقط می تونم ابراز شرمسازی بکنم به خاطر این کوته نگریت :62: فقط منتظر بمونین ببینین حضرت برلوسکونی چه تیم بزرگی رو برای فصل اماده خواهد کرد....

:nish:

D JoKeR
24th May, 2010, 03:02 PM
دقیقا،کاملا...می خواستم به همین نکته اشاره کنم که کروشه زودتر از من گفت...یکی این مردک ملعون داریوش رو بگیره...خجالت نمیکشی داری درمورد میلان حضرت آیت الله حاج سید سیلویو برلوس کونی علیه السلام این جور حرف میزنی؟!! :62: اوهوی داریوش تو نمیدونی حضرت برلوسکونی قراره بعد اودن تیم از آمریکا مسی،رونالدو(بارونالدو برزیلی موثرتر از شوای این کروشه اشتباه نشه :4: ) ،مایکون،سزار،جرارد،فابرگا س،رونی،آخرو،ژاوی، و... رو همزمان بگیره؟!! مگه تو نمی دونی برلوسکونی 12 میلیارد سرمایه داره ؟!! :62: مگه نمی دونی می خواد همه ی این پول رو خرج میلان بکنه؟!! خاک بر سر بی شعورت کنم که هیچی از برنامه های حضرت برلو در مورد نقل و انتقالات خبر نداری :62: ...حقیقتا خاک بر سر تو که نمی فهمی قراره مورینیو به جای رئال بیاد مربی میلان بشه...داریوش فقط می تونم ابراز شرمسازی بکنم به خاطر این کوته نگریت :62: فقط منتظر بمونین ببینین حضرت برلوسکونی چه تیم بزرگی رو برای فصل اماده خواهد کرد....

من اشتباه کردم لطفا ببخشین منو(هم تو و هم کوروش):tired:
من نمیدونم چرا هی از برلوسکنی بد میگم در صورتی که هرسال 100میلیون خرج باشگاه میکنه:40:

Rossoneri
24th May, 2010, 03:16 PM

:45:

شما با نمکی الان؟ :62:

هیچ ربطی هم نداشت :nugget:

دیگه پر رو شدی ها! برلوسکنی رو درست بنویس بی ادب!

----------------------------------------------

اینم از سایت رسمی میلان :

THE FIRST NIGHT IN THE STATES

5/24/2010

WASHINGTON - The first night in the states went by calmly. The group did not have any training session. As reminded before, the first training session will be held at 11am this morning. Dinner was taken at 8pm, then the players went out. Those who are on loan for this tour integrated themselves perfectly with the rest of the players. After the morning training session and after lunch there will be a welcome cocktail, which the team will attend.

تیم ملی زیر 19 ساله های ایتالیا با آلبرتاتزی موفق شد ایرلند شمالی رو 3-2 شکست بده و به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی اروپا برسه که ماه جولای در فرانسه برگزار میشه.

D JoKeR
24th May, 2010, 03:39 PM
:45:

شما با نمکی الان؟ :62:

هیچ ربطی هم نداشت :nugget:

دیگه پر رو شدی ها! برلوسکنی رو درست بنویس بی ادب!

اینم از سایت رسمی میلان :

تیم ملی زیر 19 ساله های ایتالیا با آلبرتاتزی موفق شد ایرلند شمالی رو 3-2 شکست بده و به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی اروپا برسه که ماه جولای در فرانسه برگزار میشه.
تو چرا الکی گیر میدی کوروش؟این کیبوردش مشکل داره(هوشمنده تشخیص میده طرف چیکارست)خوب ممکنه تشخیص داده باشه برلوسکونی هم چیکارست:105:
خوب خداروشکر
اما اگه یدفعه اینارو بگیرن کوروشه زندت نمیزارم:4:
امروز تو سایت گل درباره اینکه چه تیمهایی چه کسایی رو باید بگیرن یوونتوسشو دادم واقعا جالب بود 9تا بیان 13تا برن:4:
من موندم میلانو میخواد بگه کیا بیان کیا برن درصورتیکه یارو خودشم بکشه اینا کاره خودشونو میکنن

samanrossonero
24th May, 2010, 07:38 PM
آقا چرا اینقدر بحث بی خود میکنین شما؟؟
تیمی که نظم نداره،مربیش و طرز تفکر حاکم برش مشخص نیست چه حرفی تو بازار نقل و انتقالات واسه گفتن داره؟؟؟
مگر اینکه باز جناب برلوسکونی خجالت زده کنن مارو و مث قضیه کاکا،پاتو رو هم بفروشن..

afshin-ss
25th May, 2010, 01:05 AM
الان الجزیره اسپورت 2 یه برنامه داشت به عنوان پائولو مالدینی!!!
گلهای پائولو و بازیها و ..............
اینو دیدم دلم هوای کاپیتان مالدینی کرد،خیلی زیاد!!

Mr.Maldini
25th May, 2010, 02:04 AM
^^^
نامرد خبر میدادی ! :tired: خیر سرت تو عصر ارتباطات زندگی می کنیاااا :4:

نمی دونم تیم بدون مربی قراره به کجا برسه ! اینا هم ظاهرا هیچ عجله ای برای این کار ندارن ! می ترسم آخرش بگن ما از استخدام مربی محروم شدیم و حالا خودم (سیلویو) میشم سرمربی و دستارم هم گالیانی ! اینجوری هم صرفه جویی میشه (اصلاح الگوی مصرف) و هم کارشون و همتشون مضاعف میشه :4:

John Terry
25th May, 2010, 09:32 AM
برلوسكوني تاييد كرد؛
آلگري رسماً جانشين لئوناردو شد

سيلويو برلوسكوني حضور ماسيميليانو آلگري به عنوان جانشين لئوناردو در ميلان را تاييد كرد.

به گزارش ايسنا، باشگاه‌هاي ميلان در حال حاضر به دنبال يافتن مربي براي فصل آينده هستند. لئوناردو در پايان فصل از همكاري با روسونري كناره‌گيري كرد.
ژوزه مورينيو هم پس از قهرماني سه گانه اينتر راهي رئال مادريد شد. اكنون از ميلان خبر مي‌رسد، جانشين لئوناردو پيدا شده است.
سيليو برلوسكوني، مالك باشگاه ميلان در برابر رسانه‌هاي ايتاليايي تاكيد كرد كه ماسيميليانو آلگري از فصل آينده روي نيمكت هدايت اين تيم خواهد نشست.
لئوناردو به دليل اختلاف نظر با سران باشگاه ميلان را ترك كرد. ماركو فان باستن گزينه مورد نظر و علاقه‌ي روسونري بود اما به دليل مشكلات بدني از حضور در جوزپه مه آتسا چشم‌پوشي كرد.
نخست وزير ايتاليا به هنگام صرف ناهار با سرمربي فصل پيش كالياري قراردادي 2 ساله را به او ارائه كرد. باشگاه كالياري نيز پيش از اين با جدايي مربي خود موافقت كرده بود.
قرار است اين مربي روز دوشنبه به صورت رسمي به رسانه‌ها معرفي شود.
ماركو لاندوكي و همچنين مربي دروازه‌بان‌هاي كالياري در فصل پيش با آلگري راهي ميلان خواهند شد.
مربي سال 2009 ـ 2008 كه گزينه‌اي آشنا و رسانه‌اي براي ميلان شمرده نمي‌شود اكنون قرار است اين تيم را متحول كند.
معلوم نيست وي از چه اندازه اعتبار در رسانه‌ها برخوردار است. آيا او فرصتي بيشتر از لئوناردو خواهد داشت؟

Rossoneri
25th May, 2010, 06:04 PM
مطلع شدم فابیو اورلیو بازیکن لیورپول قراردادش تمدید نشده و بازیکن آزاده. حالا میدونم که 30 سالشه، اما برای میلان که خوراک بازیکن آزاد گرفتنه و شدیدا هم به دفاع و بال چپ نیاز داره و احتمالا به بازیکنی هم پول نیمده برای اون پست، خیلی عالیه!

خلاصه خیلی خریم اگه نگیریمش.

samanrossonero
25th May, 2010, 06:06 PM
Milan Lead €80 Million Quest For Barcelona Striker Zlatan Ibrahimovic - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/25/1941811/milan-lead-80-million-quest-for-barcelona-striker-zlatan)

اینا چی میگن؟؟؟!!!!
ما و 80 میلیووووووووووووووووووووو وون؟؟؟!!

Rossoneri
25th May, 2010, 06:15 PM
گل رو ولش کن، الان فصل جولان دادن سایت گله:4: خبرهاش رو بخون ولی مبالغ رو باور نکن، خبر زلاتان شایعه شده، ولی خود بارسا هم بعیده بیشتر از 50 میلیون بخواد، بعد اینا نوشتن میلان 80 میلیون میخواد بده:lol:

پیشنهاد نقل و انتقالات سایت گل برای میلان رو دیدین؟ پاتو رو هم فروختن، یک تیم داغونی ساخته که خنده ات میگیره:21:

samanrossonero
25th May, 2010, 06:31 PM
پیشنهاد نقل و انتقالات سایت گل برای میلان رو دیدین؟ پاتو رو هم فروختن، یک تیم داغونی ساخته که خنده ات میگیره:21:

لینک بده....

D JoKeR
26th May, 2010, 03:18 AM
Silvio Berlusconi Would Consider AC Milan Sale
این 2برادر هم دیوونن یروز میگه نمیخوام بفروشم یروز میگن پیشنهاد بیاد میخواد بفروشه همرو سره کار گذاشته به نظره من اگه واقعا خودش بگه میخوام بفروشم سهام دارا میگیرنش مخصوصا ایتالیایی ها

samanrossonero
26th May, 2010, 08:23 PM
سایت گل زده میلان 30 میلیون برای خرج کردن داره در حالی که اینتر 100 میلیون داره..
حالا نمیدونم با این تفاسیر چطور میتونن راجع به انتقال روبینیو و زلاتان و بوفون حرف بزنن..

SoulSiick
27th May, 2010, 12:16 AM
برلو گفته من اگر این فصل جای لئوناردو مربی بودم، با وجود مصدومیت ها میلان با اختلاف 6 امتیاز قهرمان می شد !

S@eed
27th May, 2010, 12:26 AM
برلو گفته من اگر این فصل جای لئوناردو مربی بودم، با وجود مصدومیت ها میلان با اختلاف 6 امتیاز قهرمان می شد !

آره جونه عمت ! :lol: یکی تو یکی هم اون عمت با این بازیکنای دره پیت میتونست بالاسره اینتره قهرمان اروپا بایسته !

واقعا برلوسکونی داره جا پای احمدی نژآد میزاره با این حرفاش !

D JoKeR
27th May, 2010, 02:11 AM
نمیدونم این خبر چقدر راسته اما اینکه میگن میلان 30 میلیون برای ترانسفر گذاشتن کنار جدیه؟تازه نصفیش هم ماله تسم پایه هاس:4:
فران مریدا هم مجانی رفت اتلتیکو و از دستمون پرید
اورلیو رو هم فکر نکنم بگیرنش و احتمالا بمونه چون وضع سمت چپ لیورپول داغونه و 2فصل پیش خوب بازی کرد براشون

Rossoneri
27th May, 2010, 02:44 AM
شایعه شده یوونتوس میخواد بوفون رو با بوریلو معاوضه کنه:4: با اینکه از بوریلو (جدای از بازیش) خیلی خوشم میاد، ولی بوفون میخوام! :8: