PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .:: ♀♂ محرمانع! به شرط چاقو♀♂ - جلد ششم ::.

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

unexi
7th April, 2010, 02:09 AM
سلام به بچه ها و اسطوره های این تاپیک. . . :heart::heart::heart:

خوب من اولین تاپیکمو تو این انجمن دارم میزنم! ببین با چی هم شروع کردم خدا آخرشو به خیر کنه. . .

اگر شما دوست گرامی اولین بار از از این قسمت دیدن می کنید در ادامه ی این پست با اسطوره های محرمانه آشنا میشین:4:

و در آخر رویداد های محرمانه ی قبل به روایت برچسب . . .

بابی و 1000 مشتری !, osita biancoceleste, فولهام سرور یووه و بابی, میثم ضد حال, یوفوس پوسیده, یونسکی متجاوز, یونسکی نه ، آنکزی, یونسکی خودت زشتی !, که که تولدت مبارک, کسری جووون, آقای بابی یونسی, آیا خشتک دوخته میشود؟, آیا دماغ بابی فروشی است ؟, آیا دماغ بابی عملیست؟!!, بندی بری دیگه بر نگردی, بابی الهه دماغ, بابی دماغ ما است, بابی دارکوب پارسفوتبال, بابی در چنگال کشاورز, بازگشت گیدورا (بابی), جیگرتو خام خام بخورم, جام جهانی متفاوت..., حامد کاکائو, سوسیس آخر ترجمه !, علی حریف تمرینی میطلبد

دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید اگه کم و کسری واسه شروع دارم :cry:

در پایان هم پوزش از بابی ارجمند استاد تک تک محرمانه نویس های جهان :lol:

Kopite
7th April, 2010, 02:13 AM
بابی دارکوب پارس فوتبال :lol:
راستی یونسی من یادم رفت تولدت رو تبریک بگم . در این شب فرخنده ی اینتری ، تولدت مبارک :inter::cake::clap:

Hossein Azzurri
7th April, 2010, 02:19 AM
سلام
تاپیک جدید مبارک

من که از رسیدن بارسا به نیمه نهائی خوشحالم
چون قرار اینتر رو از رسیدن به این مرحله پشیمون کنه :3:

SoulSiick
7th April, 2010, 04:36 AM
فدراسیون فوتبال ایتالیا و شخص آباته به اتفاقات اخیر واکنش نشون دادند و گفتند پرونده ی جدیدی باز شده، ولی هنوز هیچ تحقیق شروع نشده. ما صبر می کنیم تا 13 آپریل و جلسه ی بعدی دادگاه که قرار مدارک شنیده بشوند و صحتشون بررسی بشه و بعد ازون تصمیم میگیریم که برای پرونده ی جدید تحقیقات صورت بگیره یا خیر. فدراسیون فوتبال ایتالیا گفته در جلسه ی دادگاه شرکت خواهد کرد و به مدارک و اسناد جدید حتما توجه خواهد کرد و بعد دستور بررسی رسمی خواهند داد.

تا قبل ازون هیچ واکنش رسمی صورت نخواهد گرفت.

The Psychotic Eyes
7th April, 2010, 10:09 AM
جمعه منم ميام فوتبال :asab:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 10:36 AM
من خودمم دلم واسه بوقچی ها سوخت :cry: بابا من رو همون یکی-دو تا حساب میکردم نه 4 تا که ! خواست خدا بود دیگه ، اینقدر 4تای فولام رو نزنن تو سرمون :62: حقتونه :barareh:تازه یکی دیگه هم جا داشتین اگر اون پدروی گوشکوب درست چیپ میزد :62: ولی جداً دلم واستون سوخت :cry: راضی نبودم اینجوری ببازید :cry: منم مثل شما جوونم ، از سر گناهم بگذرید :cry:

من تا حالا دوتا تیم رو سفارش نگرفتم ! قول بهتون نمیدم واسه منچستر ولی حالا گذاشتمش آواتارم ببینم چی میشه . ولی من روی زمین گیر شدن اینتر بهتون قول میدم :barareh: جام میدزدید ؟! حالا حالتون جا میاد :62:

آ ، دیشب خواب ودیدم ، خدا بیامرزه فاکتی اومده بودو به خوابوم ! زد با لگد بیدارمون کرد گفتم چیسته ؟! گفتش مردک ببه ای مگر تو طرفدار ما نبودی ؟! گفتم ها ! گفتم برگرد به ما که اینتر ابر قدرت بید ! گفتم چشم ! دیگر من یک قسم خوردی اینتر هستما ! ای جان آقای ویژه ، ای جانم انتر ! ما قهرمانیم ! :barareh:

samanrossonero
7th April, 2010, 10:52 AM
سلام..
تبریک میگم برو بچ..

بازی دیشب اعصابم رو خرد کرد،اعصاب دوستامم خرد کرد،یه تیم با 10 تا بازیکن و یه آدم فضایی..
بارسا دیشب خیلی به مسی متکی بود و من با تیمای متکی به فرد حال نمیکنم..
نکته جالب دیگه این بود که فقط یه تیم انگلیسی مونده که میتونه بیاد بالا از این مرحله و اگه بیاد تازه با ایتالیا برابر میشه سهمیشون..:372:
علی جون،خوشجیله من دستت درد نکنه بابت تاپیک جدید و به همتون مجددآ تبریک میگم..
الانم میخوام به کوری چشم بابی از همتون تشکر کنم..:10:

کوپن جان اعتراف می کنم بابی دارکوب پی اف کار من بود.

Kafkaica
7th April, 2010, 01:05 PM
تو هری پاتر اسمشو نبر هر کسی رو نشون میکرد 3 سوت مغزش پخش زمین میشد ولی جلو هری چوب دستیش تبدیل به لنگ میشد
بابی هم که داستان عشقش به اینتر رو تو کتاب ها نوشتن همین طوری میشه
================================================== =====
نامردا لااقل بزارین با یه خاطره خوش بریم سری بی.:hey:

S@eed
7th April, 2010, 01:40 PM
من خودمم دلم واسه بوقچی ها سوخت :cry: بابا من رو همون یکی-دو تا حساب میکردم نه 4 تا که ! خواست خدا بود دیگه ، اینقدر 4تای فولام رو نزنن تو سرمون :62: حقتونه :barareh:تازه یکی دیگه هم جا داشتین اگر اون پدروی گوشکوب درست چیپ میزد :62: ولی جداً دلم واستون سوخت :cry: راضی نبودم اینجوری ببازید :cry: منم مثل شما جوونم ، از سر گناهم بگذرید :cry:

من تا حالا دوتا تیم رو سفارش نگرفتم ! قول بهتون نمیدم واسه منچستر ولی حالا گذاشتمش آواتارم ببینم چی میشه . ولی من روی زمین گیر شدن اینتر بهتون قول میدم :barareh: جام میدزدید ؟! حالا حالتون جا میاد :62:

آ ، دیشب خواب ودیدم ، خدا بیامرزه فاکتی اومده بودو به خوابوم ! زد با لگد بیدارمون کرد گفتم چیسته ؟! گفتش مردک ببه ای مگر تو طرفدار ما نبودی ؟! گفتم ها ! گفتم برگرد به ما که اینتر ابر قدرت بید ! گفتم چشم ! دیگر من یک قسم خوردی اینتر هستما ! ای جان آقای ویژه ، ای جانم انتر ! ما قهرمانیم ! :barareh:

:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:

بابی جونه من بیخیاله من یو شو . بابا کارت شارژ برات می گیرم . یه امشبه رو بیخیال شو طرفداره بایرن مونیخ شو که 4 تا بهتون زدن تحقیرتون کردن ما که کاری به یووه نداشتیم :sad:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 01:49 PM
آخه من از انگلیسی ها خوشم نمیاد :sad: بعدشم مگه من &*)*&^%$%^&, هستم بهم هی کارت شارژ میدین :62: ولی خب دروغ هم نمیگی ، این بایرنی ها وقتی ما رو بردن خیلی تو زمین شادی میکردن نامردا :cry: ولی باید فکر کنم ! از تیمهای انگلیسی خوشم نمیاد ! چلسی رو بخاطر کارلتو میتونستم تحمل کنم ولی من یو تی دی رو ..... :299: حالا فکرام رو میکنم ببینم چی میشه :4:

ولی من از لیون متنفرم ! دوست ندارم لیون یا بوردو قهرمان بشن :barareh:

S@eed
7th April, 2010, 01:57 PM
آخه من از انگلیسی ها خوشم نمیاد :sad: بعدشم مگه من &*)*&^%$%^&, هستم بهم هی کارت شارژ میدین :62: ولی خب دروغ هم نمیگی ، این بایرنی ها وقتی ما رو بردن خیلی تو زمین شادی میکردن نامردا :cry: ولی باید فکر کنم ! از تیمهای انگلیسی خوشم نمیاد ! چلسی رو بخاطر کارلتو میتونستم تحمل کنم ولی من یو تی دی رو ..... :299: حالا فکرام رو میکنم ببینم چی میشه :4:

ولی من از لیون متنفرم ! دوست ندارم لیون یا بوردو قهرمان بشن :barareh:

بابی این بایرنی ها همینجورین اگه یه بار بردنت تا صد ساله دیگه هم میزنن توی سرت اگه قهرمانه اروپا شدن که دیگه هیچی ! ولی بابی بزار یه چیزه دیگه هم بهت بگم این رو جدی میگم به خدا ! اگه بایرن بره نیمه نهایی و اون ور چند تا تیمه آلمانی هم برن نیمه نهایی لیگه اروپا امتیازه بوندس لیگا از سری آ بیشتر میشه و امکان داره تا یکی دو فصله دیگه سهمیه ی چهارم رو از ایتالیا بگیرن بدنش به آلمان . جدولشم هست . بابی به فکر باش . تازه این رو یادت باشه آلمان همیشه دشمنه اصلی ایتالیا بوده

بابی پای آبروم در میونه برای این بازی بخدا راست میگم :cry:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 02:19 PM
باشه سعید ، باشه :cry: الآن فکر کردم به چند دلیل پی بردم چقدر از من یو بدم میاد و چقدر من طرفدار بایرنم :nish: اولیش اینکه این آقائه لیپی با فرگوسن رفیق فابریکن ! دومی اینه که تو من یو تی دی ، ماچدا هستش که من از ایتالیایی ها خوشم نمیاد :nish: بعدش بایرن دمش گرم هم تونی رو اخراج کرد هم اودو رو :nish: تازه آلمان هم با ایتالیا دشمن هستش و رو این حساب من طرفدار بایرن هستم تا اشک یونایتد رو در بیاریم :barareh:

پ.ن 1 : کسی عکس بیسیم رو داره بده بذارم تنگ امضام بلکه نفله بشه از شرش راحت بشیم :62: روی عکس زیزول هم حساب باز کنید :nish:

پ.ن 2 : اگر فردا روزی یه آیدی جدید وارد اینجا شد که تو امضاش عکس صادق هدایت بود و تو آواتارش عکس گروه میهم بودش ، بدونید که این فرزند ارتباط نامشروع حمیرد و زیزول هستش :nish: :barareh:

S@eed
7th April, 2010, 02:24 PM
باشه سعید ، باشه :cry: الآن فکر کردم به چند دلیل پی بردم چقدر از من یو بدم میاد و چقدر من طرفدار بایرنم :nish: اولیش اینکه این آقائه لیپی با فرگوسن رفیق فابریکن ! دومی اینه که تو من یو تی دی ، ماچدا هستش که من از ایتالیایی ها خوشم نمیاد :nish: بعدش بایرن دمش گرم هم تونی رو اخراج کرد هم اودو رو :nish: تازه آلمان هم با ایتالیا دشمن هستش و رو این حساب من طرفدار بایرن هستم تا اشک یونایتد رو در بیاریم :barareh:

پ.ن 1 : کسی عکس بیسیم رو داره بده بذارم تنگ امضام بلکه نفله بشه از شرش راحت بشیم :62: روی عکس زیزول هم حساب باز کنید :nish:

پ.ن 2 : اگر فردا روزی یه آیدی جدید وارد اینجا شد که تو امضاش عکس صادق هدایت بود و تو آواتارش عکس گروه میهم بودش ، بدونید که این فرزند ارتباط نامشروع حمیرد و زیزول هستش :nish: :barareh:

آره بابا منچستر خیلی تیمه نچسبیه واقعا من نمیدونم چرا طرفدارش شدم :cry:

بابی این امضا رو هم بزار آیکیو اینتر که فعلا بازی نداره تا هفته ی دیگه بدرد نمیخوره .

fc bayern is always in my heart
http://www.parsfootball.com/anjoman/signaturepics/sigpic2504_10.gif

اینو بزار بعد یه پستم توی کلوپه بایرن در حمایت از بایرن بده تا دیگه حجتت رو کامل کنی . بابی خودم قول میدم یه بسته ی فرهنگی ورزشی از یوونتوس و کامو برات پست کنم تهران . این تن بمیره امشب برامون کم نزار :8:

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=3272&page=33

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 02:42 PM
خب پست تو تاپیک بایرن هم دادم که راحت برید زندگیتون رو بکنید که امشب بایرن حتماً میبره :barareh:

سعید با اینتر شوخی نکنا :62: میام باز من یو میذارما :62: میگم آقا فاکتی اومدن به خوابم :62: من جونم در میره واسه اینتر :give_rose:

unexi
7th April, 2010, 03:01 PM
منم با بابی ام. دیگه از من بد شانس تر تو دنیا نداریم.شکنکن بایرن امشب میبازه!
ولی جدا از اینا ، ای جوون چه خوب میشه اینتر و بایرن برن فینال. . .
هر جا بایرن بره باش میرم !!!

کوپن جون ممنون . تولده تو هم مبارک :4: رضا جون تولد تو هم مبارک.
سامان خوشجیله ممنون تولد تو هم مبارک . . .

samanrossonero
7th April, 2010, 03:31 PM
امشب بازی من یو و بایرن مساوی میشه..

بهم وحی شد:barareh:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 05:43 PM
بنده خدا بایرنی ها چقدر تو تاپیکشون ما رو تحویل گرفتن و چقدر خوشحالن که ما رفتیم حمایتشون کنیم :sad: دلم براشون میسوزه ! بذارید من منچستری بشم نامردا ! من کلاً این بچه های آلمانی رو میبینم دلم میگیره ، خیلی تنهان تو این فروم :cry: دور از مروت و جوانمردیه آخه ! اول اخلاق بعد درس پس چیه این وسط :299: خدا کنه یا جفتشون صعود کنن یا جفتشون با هم حذف بشند :sad:

S@eed
7th April, 2010, 05:53 PM
بنده خدا بایرنی ها چقدر تو تاپیکشون ما رو تحویل گرفتن و چقدر خوشحالن که ما رفتیم حمایتشون کنیم :sad: دلم براشون میسوزه ! بذارید من منچستری بشم نامردا ! من کلاً این بچه های آلمانی رو میبینم دلم میگیره ، خیلی تنهان تو این فروم :cry: دور از مروت و جوانمردیه آخه ! اول اخلاق بعد درس پس چیه این وسط :299: خدا کنه یا جفتشون صعود کنن یا جفتشون با هم حذف بشند :sad:

بابی کجا تنهان ؟ باز اونا یه چند نفر دارن توی کلوپشون من که توی کلوپه منچستر تنهایه تنهام :cry: تازه آلمانی ها پشته همن توی انگلیس ما اینقدر قهرمان شدیم که هیشکی دیگه نمیخواد سر به تنمون باشه :cry:

بابی یه امشبه رو بگذره دیگه بیا طرفداره خودمون :cry:

Kopite
7th April, 2010, 05:55 PM
اتفاقا من بین تیمای باقیمونده از بایرن بیش تر از همه خوشم میاد و همین طور بوردو
بعد شک هم ندارم که امشب بایرن تیمیه که صعود می کنه و منچستر تو این هفته دومین جام رو هم از دست میده ، حتی اگه بابی نخواد :4:
بعد یه چیزه ، بنده از اینتر هم کم کمک داره خوشم میاد ، منتهی با خوزه آبمون تو یه جوق نمیره . اگه قول بده موراتی سال دیگه خوزه رو بندازه بیرون یه خوبشو بیاره اینتر میتونه وارد چتر حمایتی بنده بشه :4: اون قهرمانی ها هم از دماغ بابی حلال تر بوده ، موجی هم عوض این حرف ها بره آب خنکشو بخوره

S@eed
7th April, 2010, 06:00 PM
اتفاقا من بین تیمای باقیمونده از بایرن بیش تر از همه خوشم میاد و همین طور بوردو
بعد شک هم ندارم که امشب بایرن تیمیه که صعود می کنه و منچستر تو این هفته دومین جام رو هم از دست میده ، حتی اگه بابی نخواد :4:
بعد یه چیزه ، بنده از اینتر هم کم کمک داره خوشم میاد ، منتهی با خوزه آبمون تو یه جوق نمیره . اگه قول بده موراتی سال دیگه خوزه رو بندازه بیرون یه خوبشو بیاره اینتر میتونه وارد چتر حمایتی بنده بشه :4: اون قهرمانی ها هم از دماغ بابی حلال تر بوده ، موجی هم عوض این حرف ها بره آب خنکشو بخوره

کوروش خیلی دسته کم گرفتی ها :cigar: ما فقط یه گل میخوایم یکی ! مطمئنم اگه تیمه خودمون باشیم حتی بی رونی هم بایرن رو می بریم تازه خیلی ها هم میگن وین می رسه:love05:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 06:11 PM
موجی هم گفت من آب خنک میخورم ولی شما هم که که رو میل کنید سرد میشه از دهن میفته :62:

چندتا تیتر خبر بگم نگن اینجا بحث فوطبالی نمیشه :nish:

-امروز دوتا خبر توی توتواسپورت و گاتزتا نوشته شده بود :

خبر توتواسپورت :

توتواسپورت نوشته که یووه خواهان بنیتز یا لورن بلان هستش . شانس مانچو رو کم دونسته چون گویا مانچینی با توجه به نتایج خوبش در من سیتی قراره اونجا باقی بمونه و حتی قراره برنامه های فصل بعدش رو هم به رئیس من سیتی بده .
توتواسپورت همچنین نوشته که برای سمت چپ خط دفاع دو گزینه مطرح هستند که یکیش کولارف هستش و یکی دیگه هم بیل ( احتمالاً منظورش دیوید بیل مدافع چپ تاتنهام هستش ) . نوشته شانس درنته هم زیاد نیستش ! ولی برای سمت راست خط دفاع باید منتظر وضعیت کاسرس بود و یه گزینه رو مطرح کرده که اونم ون در ویل مدافع راست آژاکس هستش .

خبر گاتزتا :

گاتزتا نوشته که مدیران یووه باید به سرعت سرمربی فصل بعد رو مشخص کنن . نوشته توی گزینه های احتمالی ، دستمزد بنیتز و دستیارانش خیلی زیاده ! ماسیمیلیانو آلری هم فعلاً گزینه مطرحی هستش که ازش نام میبرن . از آرسن ونگر نوشته ولی گفته بعیده ونگر بیاد . و البته باز هم از گاسپرینی نام برده مثل تابستان سال پیش .
در مورد ترانسفر هم ، گاتزتا مجدداً دیوید بیل رو نوشته مثل توتواسپورت و البته کوین کورانی .

-کریستین ماجو وینگر راست ناپولی به دلیل مصدومیت سه هفته غایبه .

-میلان بصورت جدی خواهان جذب کوسو فانتزیست ملی پوش کالیاری هستش .

-من سیتی هم به نوشته روزنامه سان خواهان جذب ووچنیچ هستش . گفته میشه مانچو مبلغ 24 میلیون یورو میخواد براش بده .

-کوین کورانی هم شایعه شده که با یک قرارداد 4 ساله به ازای سالی 4 میلیون یورو به یووه میاد !

-و اینکه سبا فری هم احتمالاً با مبلغی در حدود 18 میلیون یورو به بایرن میره و احتمالاً از بین مارکتی و آملیا یکی جانشینش میشه .

BAYERN-4-LIFE
7th April, 2010, 06:50 PM
آره بابا منچستر خیلی تیمه نچسبیه واقعا من نمیدونم چرا طرفدارش شدم :cry:

بابی این امضا رو هم بزار آیکیو اینتر که فعلا بازی نداره تا هفته ی دیگه بدرد نمیخوره .

fc bayern is always in my heart
http://www.parsfootball.com/anjoman/signaturepics/sigpic2504_10.gif

اینو بزار بعد یه پستم توی کلوپه بایرن در حمایت از بایرن بده تا دیگه حجتت رو کامل کنی . بابی خودم قول میدم یه بسته ی فرهنگی ورزشی از یوونتوس و کامو برات پست کنم تهران . این تن بمیره امشب برامون کم نزار :8:

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=3272&page=33

خدا وکیلی خودت رو بذار جای من بعد فکر کن به یکی مثل شما که میره اینور اونور به ضررت آتیش میسوزونه چی باید بگی؟؟؟:23:
اصلا میدونی ما حرفامون رو تو مستطیل سبز میزنیم!!:barareh:

BAYERN-4-LIFE
7th April, 2010, 06:58 PM
منم با بابی ام. دیگه از من بد شانس تر تو دنیا نداریم.شکنکن بایرن امشب میبازه!
ولی جدا از اینا ، ای جوون چه خوب میشه اینتر و بایرن برن فینال. . .
هر جا بایرن بره باش میرم !!!

کوپن جون ممنون . تولده تو هم مبارک :4: رضا جون تولد تو هم مبارک.
سامان خوشجیله ممنون تولد تو هم مبارک . . .

دیگه از شما بعید بوداا...:22:
دس شما درد نکنه...اصلا بدشانسی و بد بیاریتون هم ردش کنید بیاد پیش ما میخوام امشب اگه که بردیم همه جوره منچستر ببازه...:ghelioon:

unexi
7th April, 2010, 07:50 PM
بابی برات پیشه بچه های بایرن اجازه گرفتم . ولی چون یکم ترسیدن بهتره که با لباس منچستر وارد شی. آخه یووه فولهام 4-1 یووه بایرن 4-1 آرسنال 4-1
خوب حق دارن دیگه !!!! امشب می خوام نشون بدی به منچستری ها که عجب ضرری کردن تورو از طرفداراری منچستر بیرون کردن!
:clapping::clapping::clapping:
یه پیش نهاد هم دارم امشب یا تلویزیون رو بر عکس کن یا خودت برعکس بشین فوتبال ببین به این شکل >>>> http://up.iranblog.com/Files/c2e3eac691b74003aff8.gif

BAYERN-4-LIFE
7th April, 2010, 09:32 PM
آره...پیشنهاد خوبیه...اصلا من میگم بازی رو با عینک دودی ببین!خلاصه ایدست دیگه!!:yes:

حمیزول
7th April, 2010, 09:47 PM

با من کاری داشتی عزیزم؟:5:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 09:56 PM
با من کاری داشتی عزیزم؟:5:

حالا تو از کدومشون اومدی بیرون :35: :bad: :62: :4:

Leonardo
7th April, 2010, 09:57 PM
قدم نو رسیده مبارک! :nish:

The Psychotic Eyes
7th April, 2010, 10:10 PM
بچه دختره ! از مدل ناز کردنش معلومه بلا !

SoulSiick
7th April, 2010, 10:13 PM
اگر بچه از حمیرد درومده باشه قطعا Anti-christ ه ! لامصب از همین اول کاری هم کل Christ رو خوابونده و رکورد زود صحبت کردنشو شکونده :4:

The Psychotic Eyes
7th April, 2010, 10:17 PM
بچه ای که به محض متولد شدن بیاد نت و یوزر بسازه ! حرف بزنه و به بابک بگه عزیزم .. Christ رو کلهم نابود کرده که چه عرض کنم روند تکامل رو اصلا متحول کرده

حمیزول
7th April, 2010, 10:18 PM
حالا تو از کدومشون اومدی بیرون :35: :bad: :62: :4:

مامان و بابام گفتن با پسر غریبه حرف نزنم :uglylolmk4:

بچه دختره ! از مدل ناز کردنش معلومه بلا !

آره آبجی جونم:love05:

Max J.Horovitz
7th April, 2010, 10:24 PM
حالا هی روحانیت نجابت به خرج میده اینا ول کن نیستن ، شیطونه میگه یوفوسو ( فحش :4:) رو بکشم بهتون ها ! هوی مرتیکه گامبو الهی صورت و دماغ نازت مثل کامو از زیر 18 چرخ رد بشه !:vava:
پ.ن:
چشم فتنه سوسیسه :62:

حمیزول
7th April, 2010, 10:31 PM
این بابا زیزول تو خونه همینطوریه.همیشه سرم داد میزنه،نمیذازه لاک بزنم:cry:

تازه میخواد بزور منو شوهر بده،میگه باید زن آقام زبوک بشی:cry:

اما من گفتم اون سوسیسه رو دوست دارم:cry:میخوام زن اون بشم:cry:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 10:34 PM
این بچه رو بخوابونید تو اسید سولفوریک ! این معلوم نیست از کجای یکی از این دوتا اومده بیرون :bad: :lol: چقدر هم بنده خدا زور زده تا این بیاد :lol:

حالا کی بهش قراره شیر بده ؟! شیر خشک به بچه ندید ضرر داره ! براش دایه بگیرید :nish: من پیشنهادم روی که که هستش :nish:

فقط اگر بچه روی سینه اش مو زیاد داشت بدونید پدرش حمیرد هستش ، اگر رفت فوتبال و خواست دریبل زیزولی بزنه توپ رو ول کرد دفاع حریف رو دریبل کرد بدونید پدرش زیزوله :nish:

Kopite
7th April, 2010, 10:35 PM
این بابا زیزول تو خونه همینطوریه.همیشه سرم داد میزنه،نمیذازه لاک بزنم:cry:

تازه میخواد بزور منو شوهر بده،میگه باید زن آقام زبوک بشی:cry:

اما من گفتم اون سوسیسه رو دوست دارم:cry:میخوام زن اون بشم:cry:

میتونی منم به عنوان یه گزینه ی آماده ی ازدواج مد نظر داشته باشی :4:

H88PER
7th April, 2010, 10:43 PM
میتونی منم به عنوان یه گزینه ی آماده ی ازدواج مد نظر داشته باشی :4:

برادر درسته که دختر خوبی هستند ایشون .. ولی اگه چهره برات مهم باشه بهت توصیه نمی کنم ایشون رو اصلا..

http://www.ratewall.com/cpics/655b6f0c-baca-411b-a3a6-8f0be0207a4a_Samara_Morgan.jpg

:299:

شیر گراز دادیم بهش رشد کرده سریع تر

The Psychotic Eyes
7th April, 2010, 10:43 PM
این بچه رو بخوابونید تو اسید سولفوریک ! این معلوم نیست از کجای یکی از این دوتا اومده بیرون :bad: :lol: چقدر هم بنده خدا زور زده تا این بیاد :lol:

حالا کی بهش قراره شیر بده ؟! شیر خشک به بچه ندید ضرر داره ! براش دایه بگیرید :nish: من پیشنهادم روی که که هستش :nish:

فقط اگر بچه روی سینه اش مو زیاد داشت بدونید پدرش حمیرد هستش ، اگر رفت فوتبال و خواست دریبل زیزولی بزنه توپ رو ول کرد دفاع حریف رو دریبل کرد بدونید پدرش زیزوله :nish:

مادر رو من تو فروم مشاهده میکنم ولی طفلک بخاطر درد بعد از زایمان نمیتونه پست بده !

بعد بچه خودش داره رسما اعلام میکنه که من دخترم .. تو چی میگی این وسط

دختره گلم حمیزول اگه واقعا قصد ازدواج داری من کوروشه رو بهت پیشنهاد میکنم در غیر این صورت سوسیس ......... از رو احساسات تصمیم نگیر ! :4:

----------------

مادر هم انگار از همون شیر گراز تغذیه میکنه :cigar:

Mr.Maldini
7th April, 2010, 10:52 PM
بابا شما عجب تکنولوژی پیشرفته ای دارین ! قبلا بحث سر 9 ماه انتظار بود، ولی الان در عرض کمتر از 9 دقیقه انتظار اینا از خودشون بچه میدن بیرون :4:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 10:59 PM
ولی من ترجیح میدم منتظر ساناز بشینم برگرده به درخواست ازدواجم جواب بده :nish:

Kopite
7th April, 2010, 11:00 PM
برادر درسته که دختر خوبی هستند ایشون .. ولی اگه چهره برات مهم باشه بهت توصیه نمی کنم ایشون رو اصلا..

:299:

شیر گراز دادیم بهش رشد کرده سریع تر

نه من که قبافه واسم مهم نیست

ولی خوب حالا که بهتر فکر می کنم می بینم این بچه دلش جای دیگست ، من نباس اونو از عشقش دور کنم ، بره پیش همون سوسیس با هم خوش باشند .

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

بنده از این تریبون اعلام می کنم امشب بابی هیچ غلطی نخواهد کرد و شخصا بایرن رو در مقابل سحر این عفریته محافظت خواهم کرد . نه تنها بایرن صعود می کنه که بازی برگشت رو هم می بره

S@eed
7th April, 2010, 11:03 PM
نه من که قبافه واسم مهم نیست

ولی خوب حالا که بهتر فکر می کنم می بینم این بچه دلش جای دیگست ، من نباس اونو از عشقش دور کنم ، بره پیش همون سوسیس با هم خوش باشند .

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

بنده از این تریبون اعلام می کنم امشب بابی هیچ غلطی نخواهد کرد و شخصا بایرن رو در مقابل سحر این عفریته محافظت خواهم کرد . نه تنها بایرن صعود می کنه که بازی برگشت رو هم می بره

تو اگه محافظ بودی لیورپوله خودت رو محافظت میکردی که از گروهش صعود میکرد ! :barareh:

Max J.Horovitz
7th April, 2010, 11:06 PM
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

آقای kk شما تازه از راه رسیدی ، یه مقدار صبر کن عرقت خشک شه ، هر کاغذی که جلوت گذاشتن دلیلی نداره بخونی، بدون بزرگتر از تو ، اون گردن کلفتهاشم نتوستن غلطی بکنن.
:bad:

Mauro Camoranesi
7th April, 2010, 11:11 PM
^^^
:lol: :lol: :lol:

هر هر هر هرزگوین گرزو ببین نخواستی البرز رو ببین مال فریبرز رو ببین :62:

Kopite
7th April, 2010, 11:19 PM
دقیقه ی 3 :cry:
ایتز نات فر :cray:

هی بایرنی ها
نترسید نترسید ما همه با هم هستیم :rambo:

Mr.Maldini
7th April, 2010, 11:20 PM
بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی بابی !

یه تکنیک به من یاد نمیدی؟ :4:

Max J.Horovitz
7th April, 2010, 11:23 PM
دومیش !!!

Kopite
8th April, 2010, 12:25 AM
دارم کم کم بر سحر بابی فائق میام
یه اخراج هم که دادند ، مونده گل دوم و تیر خلاص

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 01:20 AM
من کار خودم رو انجام دادم ! دیدید که بایرن نیمه اول ترکید با اینکه قول نداده بودم :nish: ولی وقتی طرف اخراج میشه دیگه من زورم نمیرسه ! در کل من از اولش هم دوست داشتم بایرن بیاد بالا چون با انگلیسی جماعت حال نمیکنم ولی این سعیده اصرار کرد :nish: در کل روی با خاک یکسان شدن اینتر حساب باز کنید :62:

SoulSiick
8th April, 2010, 01:29 AM
قضیه اینتر خیلی اوج گرفته ! تمام رسانه های ایتالیا رو گرفته، دیروز یه مکالمه بین فاکتی و ماتزی ( انتخاب کننده ی داوران سال 2004 ) به شکل گسترده از رسانه های ایتالیا پخش شده، ماتزی به فاکتی میگه که من دارم می رم فدراسیون، فاکتی میگه داورای خوبی برای ما انتخاب کن، ماتزی میگه داور اول و دوم مشخص شده، قرعه کشی شده. فاکتی میگه، نه نباید قرعه کشی بشه، اینطوری خوب نیست، ماتزی میگه باور کن بهت راست میگم، این هفته خبرنگار هست، فاکتی اصرار می کنه که نه و ... (قبل از بازی یوونتوس اینتر که 2-2 تمام میشه )

موجی هم گفته توی دادگاه 13 آپریل مدارکی میاره که ثابت کنه کالچوپولی هیچوقت وجود نداشته و این مسئله ای بوده که تمام تیم ها بهش می پرداختند. موجی گفته الان چیزی نمی گم ولی منتظر 13 آپریل باشید.

همیشه میگفتم هیچوقت خبری رو جدی نمی گیرم تا وقتی همه خبرگذاری های معتبر که صرفا ورزشی نیستند (رویترز، آسویشتد پرس، ای آف پی و... ) به صورت گسترده بهش بپردازند، که بالاخره امروز قضیه کالچوپولی انعکاس گسترده توی خبرگذاری های غیر ورزشی داشت. حتی توی تیترهای صفحه ی اول یاهو هم اومده بازگشت کالچوپولی !

باشگاه یوونتوس هم امروز رسما وارد ماجرا شد و با منتشر کردن بیانه ای خواستار رفتار عادلانه و برابر شد. یوونتوس اعلام کرد ما به قاضی های دادگاه ناپل اعتماد داریم و امیدواریم به مدارک جدید و متهمان جدید متفاوت نگاه نشه و مطمئینم که اینطور نخواهد نشد. ما مسائل رو زیرنظر داریم و پیگیر خواهیم بود و درصورت لزوم از طرق قانونی به پیشبرد پرونده کمک خواهیم کرد.

دیروز آباته و پالاتزی (از افراد بالارتبه ی فدراسیون) ملاقات خصوصی داشتند تا در مورد اینکه آیا پرونده ی کالچوپولی باید دوباره باز بشه یا خیر بحث کنند. گمانه زنی ها در مورد اتفاقاتی که خواهد افتاد بیشتر شده و حالا مطبوعات بیشتر از مجازات اینتر حرف می زنند. اما اینطوری که من خوندم خطری میلان رو تهدید نمی کنه، چون میلان برای این جرم یه بار مجازات شده و طبق قانون ایتالیا نمی تونه برای یک جرم دوبار در دو مقطع مجازات بشه.

امروز ولی اتفاق خیلی بزرگتری اتفاق افتاد که خبر مهمی بود، مکالمه ای از فاکتی و دی سانتیس منتشر شد توی ایتالیا که باعث شد ماجرا کاملا وارد مرحله ی جدیدی بشه. ارتباط برقرار کردن با داور خیلی سنگین تر از ارتباط با مسئولین فدراسیونه. اونجا همه می خوان ادعا کنند که رابطه با مسئولین معمولی بوده ولی مکالمه ای که از فاکتی با دی سانتیس منتشر شده به صراحت خلاف بند 1 قانون صداقت (وفاداری) چون ارتباط برقرار کردن با داورها خلاف قانونه (بند 1 همون قانونیه که یوونتوس به خاطر رعایت نکردنش مجرم شناخته شد) و حتی گفته میشه این مدرک سنگین تر از تمام مدارکیه که علیه موجی بود. لینک خبر توی گاتزتا (http://www.gazzetta.it/Calcio/Altro_Calcio/07-04-2010/intercettazione-facchetti-de-santis-603567459597.shtml)

قضیه خیلی پیچیده تر از قبل شده. حتی دی سانتیس توی یکی از کانال های تلویزیون ایتالیا گفته که یه شخصی بود از طرف اینتر مرتب باهاش تماس می گرفت که اگر لازم شد (و پرونده ای شکل گرفت) اسمش رو فاش می کنه. خود ماسیمو دی سانتیس یکی از اصلی ترین متهمان کالچوپولی بود که 5 سال از فوتبال محروم شده.

Friend
8th April, 2010, 01:30 AM
سلام
خوب در بین چهار تیم اثری از انگلیسی ها نیست تا نشون داده بشه که انگلیسی ها اصلا تیم نیستن
یک ایتالیایی ، یک فرانسوی ، یک اسپانیایی و یک آلمانی چهار تیم نیمه نهایی رو تشکیل میدن
باتشکر

Kopite
8th April, 2010, 01:34 AM
ولی جدی بازی فوق العاده بود ، اون ده دقیقه ی اول طوفانی منچستر ، به خصوص گل دوم که فقط آدم می تونست دست بزنه واسه والنسیا و نانی بعد دیدن گل ، بعد هم بازی خوب منچستر و غافلگیری رافائل و گیبسون ، بعد کم کم مبارزه ی بایرن و به خصوص اولیچ که در حد جرارد استانبول بود اون دقایق و جنگندگیش و اهمیت گلش و از نیمه ی دوم که دیگه میل پیروزی رو می شد تو بایرن دید و بایرنی که واسه جنگیدن اومده بود و کلی فرق داشت با تیم سال پیش همین موقع ها بازی با بارسا .
اخراج رافائل هم که یه ترنینگ پوینت اساسی بود ، مطمئنم نیمه ی اول کل منچستری ها داشتند قربون صدقش می رفتند که این جواهر تو تیمشون اومده جای نویل ، شخصا داشتم اون موقع به فرگوسن بد و بیراه می گفتم واسه رو کردن یه ستاره ی دیگه ، اونم تو این بازی حساس ، که بعد همه چی بر عکس شد و دقایق فوق العاده نفس گیر و جذابی بازی داشت بعدش ، چه حمله های بایرن چه ضد حمله های من یو و دو موقعیت نانی ، و چه عالی استفاده می کرد بایرن از برتری عددیش ، چه خوب توپ رو می چرخوند توی زمین و بعدش هم یه سوپر گل روی خلاقیت ریبری و روبن
در کل یکی از بهترین و جذابترین بازی های سال بود و خیلی خوشحالم چمپیونز از اون تکراری شدنش در اومد ، با بایرن و لیون و اینتری که تیم های جذابی هستند و بارسا که تکراری شدنی نیست اصلا بازیش

S@eed
8th April, 2010, 01:39 AM
سلام
خوب در بین چهار تیم اثری از انگلیسی ها نیست تا نشون داده بشه که انگلیسی ها اصلا تیم نیستن
یک ایتالیایی ، یک فرانسوی ، یک اسپانیایی و یک آلمانی چهار تیم نیمه نهایی رو تشکیل میدن
باتشکر

نه لابد یوونتوس تیمه ؟! یه پستی بده که یه پایه و اساسم پشتش باشه ! اون سالایی که انگلیسی ها 3 تا 3 تا میرفتن نیمه نهایی حساب نبود امسال حسابه ؟! والا بعضی ها اینگار فوتبال رو توی خواب دنبال میکنن !

ولی جدی بازی فوق العاده بود ، اون ده دقیقه ی اول طوفانی منچستر ، به خصوص گل دوم که فقط آدم می تونست دست بزنه واسه والنسیا و نانی بعد دیدن گل ، بعد هم بازی خوب منچستر و غافلگیری رافائل و گیبسون ، بعد کم کم مبارزه ی بایرن و به خصوص اولیچ که در حد جرارد استانبول بود اون دقایق و جنگندگیش و اهمیت گلش و از نیمه ی دوم که دیگه میل پیروزی رو می شد تو بایرن دید و بایرنی که واسه جنگیدن اومده بود و کلی فرق داشت با تیم سال پیش همین موقع ها بازی با بارسا .
اخراج رافائل هم که یه ترنینگ پوینت اساسی بود ، مطمئنم نیمه ی اول کل منچستری ها داشتند قربون صدقش می رفتند که این جواهر تو تیمشون اومده جای نویل ، شخصا داشتم اون موقع به فرگوسن بد و بیراه می گفتم واسه رو کردن یه ستاره ی دیگه ، اونم تو این بازی حساس ، که بعد همه چی بر عکس شد و دقایق فوق العاده نفس گیر و جذابی بازی داشت بعدش ، چه حمله های بایرن چه ضد حمله های من یو و دو موقعیت نانی ، و چه عالی استفاده می کرد بایرن از برتری عددیش ، چه خوب توپ رو می چرخوند توی زمین و بعدش هم یه سوپر گل روی خلاقیت ریبری و روبن
در کل یکی از بهترین و جذابترین بازی های سال بود و خیلی خوشحالم چمپیونز از اون تکراری شدنش در اومد ، با بایرن و لیون و اینتری که تیم های جذابی هستند و بارسا که تکراری شدنی نیست اصلا بازیش

کوروش برای بازیکنه جوون باید تقاص پس بدی که ما دادیم !

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 01:57 AM
-سعیده ، یبار دیگه به یووه چیزی بگی عکست رو میذارم آواتارما :62: حالا خوبه خرش از پل نگذشته اومده شاخ و شونه میکشه با اون پیشنهادت :nish:

-سری بعد میخوام عکس این ساندویچ اولویه ( اولیچ ) رو بذارم آواتارم ! این سه بار جلوی من قد علم کرده : اولی گلش به آتزوری در جام جهانی 2002 بودش که 2-1 به کرواسی باختیم ، دومیش بازی با یووه تو تورین و سومی هم همین امشب ! خونش حلال شده :nish:

-این بچه حمیزول کدوم گوریه :62: خراب کاری نکنه ! غول بیابونی :nish:

unexi
8th April, 2010, 02:03 AM
نه لابد یوونتوس تیمه ؟! یه پستی بده که یه پایه و اساسم پشتش باشه !
یوونتوس تیم نیست؟ اگه از نظر کمبود بازیکن و مصدومیت هایی که همیشه نیمکت خالی نگه میداشت میگی آره.
به قول بایرنی ها شانسچستر! گروهی که ازش اومدین بالا هم آسمون بوده!! جالب اینجاس قبل از بازی ها میگفتن منچستر گروه مرگه ! پس گروهی که یووه بود گروه شهیده!
یووه تو گرویی بود که 2 تا تیمی که ازش اومدن بالا تو یک چهارم بودن. امشبم بردو برد ولی یکم دیر برد.
تازه کمال منظورش اصلا به یووه نبود. انگلیسی ها هم تیمن. آره هستن ولی همیشه با کمک داور تیمن

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 02:23 AM
آقا بی خیال ! جو محرمانه روی عشق و محبت و صمیمیتش زبانزد هستش خرابش نکنید :nish: اصلاً یوسف خره :4:

SoulSiick
8th April, 2010, 02:28 AM
انصافا بیخیال این بحث، الان وقت مناسبی نیست براش.

رو اعصاب کسی که خودش ناراحته راه نرید، کار بسیار غیر اخلاقیه :4:

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 03:39 AM
آقا ، جداً ، جدا از شوخی ازتون خواهش میکنم بی خیال بشید ! هرکی دوست داره تیمش بهترین باشه ، چه طرفدار میلان و بارسا باشه چه فولام و چوکای تالش :nish: مهم اینه که الآن حمیزول کجاست :62:

Kafkaica
8th April, 2010, 03:52 AM
ساعت 4 نصفه شبه آسوده بخوابین که محرمانه در امن و امانه.

اینجا کسی هست که تو www.myfc.ir عضو باشه؟

حمیزول
8th April, 2010, 08:19 AM
آقا ، جداً ، جدا از شوخی ازتون خواهش میکنم بی خیال بشید ! هرکی دوست داره تیمش بهترین باشه ، چه طرفدار میلان و بارسا باشه چه فولام و چوکای تالش :nish: مهم اینه که الآن حمیزول کجاست :62:
اوا،چیکار به من داری که همش صدام میکنی پسره بی حیا!:299:

مگه خودت چیز نداری؟:62:

Leonardo
8th April, 2010, 09:20 AM
وحشیا میخواین کل کل و بحث کنین احترام همدیگه رو نیگر دارین!! :62:

Le Professeur
8th April, 2010, 09:56 AM

:72:

میگم حالا که جو خیلی دوستانه شده و یوفس هم نیستش .. میشه من عکس مبتذل بزارم ؟ :nish:

★.JU.V.E.N.T.US.★
8th April, 2010, 10:33 AM
- اوووووووووه ! چه سرعتی دارینا !! بنازم :4:

- پست سال پارسفوتبال :lol::lol::lol: (نکته مهم : فقط یوونتوسی میتونه با یوونتوسی اینجوری شوخی کنه)

من روزی 10 تومن کارت شارژ به همتون میدم اگر بابی رو از هواداری یووه منصرف کنید :4:

- علییییی جووووون ! :11: عکس رو بذار ! کی غلط میکنه بهت گیر بده ؟ میزنم آسفالتش میکنم !:62:

- یه سری فامیلی مد شده/خواهد شد تو ایران که لیست معروفاش اینه :

زولی فیس بوک پسند/عباس محاربی / محمدرضا سایبرزاده / منصور *****شکن / مهدی پروکسی / ماندانا *****آزاد / شهروز نوشابه نشین / علیرضا خوشه بند / عزت الله چاوزدوست / ثریا رای میزان / قدرت الله هاله نوری / اسماعیل دوپینگیان / نگار عکس پاره / سید جواد اغتشاشگر / سعیده بیست و سی نگاه / شاهین باتومزن / اشکان اشک آور / پوراندخت تیرمستقیم / دکتر سیروس زیروانت / یعقوب بنی چاوز / جرج باتوم برقیان / شهره لباس شخصی / شهریار مناظره بین / ابراهیم خدمت معاف/ پریسا تویتریان/ خشایار خاشاک/ سید علی مضاعف دوست/ علی اکبر خواص

Kamran.juve
8th April, 2010, 11:43 AM
:22:

چطوری یوسف ؟!؟

آق سامان چطوره!!!

علی یونکسی کوشی ؟!؟!:barareh:

==========
فروم یوونتوس باز خراب شد:10: البته من یه خورده سرم شلوغه اینجا رو کلا نیومدم چندوقته

=========
حیف که لو رفتیم وگرنه اینجا پر از عکس های مبتذل میکردم

========

یه چیزه جدید دیدید میگن ریغو؟!

به کسی که شل و ول و لاغر هستش میگن ریغو حالا میدونید چرا؟!؟!:10:

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 11:49 AM

دو کلمه هم از مادر کوزت :nish: مردک تیم دوپینگی :62:

-این حمیزول خیلی بی ادبه ! من میگم بدیمش دست موجی کهریزکی یه بلایی سرش بیاره تا دیگه انده ادب تحویل جامعه بشه :35: :barareh:

-یکی با اون نونه واسه بیسیم و زیولبیا و بندی لقمه بگیره اول صبحی بزنن به بدن ! اونا سر نونه رو خیلی دوست دارن :barareh:

-پیش بینی پست بعدی رضا :
قضیه کالچو پولی خیلی دیگه پیچیده شده ! الآن یه مکالمه تلفنی از موراتی به حضرت داوود پیدا شده ! :4:

Max J.Horovitz
8th April, 2010, 11:58 AM
حالا خودمونیم سری بی هم بد نیست :4: میریم سال دیگه برشا رو می ترکونیم سوژه خنده داشته باشیم با این پسره بندی ! فقط دعا می کنم آقام خوزه نره لیورپول که روز مرگ بنده خواهد بود.

ولی جدی موضع من عدالت و حقیقته ، اگه اینتر رانتی از داوری برده باید تقاصش رو پس بده ! هر چند تو ایتالیا مثکه این مسائل طبیعیه .

من فردا میرم سالن جوانمرد ، بابی اگه وجود داری بیا شکمتو سفره کنم ! :cigar:

ولی برد بایرن از اون تراژدی های تاریخی فوتبال بود !واسه همین متشاکی نشدم به خاطر باخت دیشب !

Friend
8th April, 2010, 12:32 PM
سلام
دیشب سعید ناراحت بود ، پست منم نمک رو زخم بود ، بخاطر همین فکر میکنم اینطور به پست من حمله کرد
اگر سعید امروز بیاد یکبار دیگه پست منو بخونه ، مطمئن باشید هیچ مشکلی باهاش نخواهد داشت
بهرحال سعید جان اگر ناراحت شدی معذرت میخوام ولی خوب قبول کن دیگه انگلیسی ها تیم نیستن :4:
یووه مسلما تیمه ، شک نکن در این ، اگر یک تیم بزرگ شرایط یووه براش پیش میومد الان یه تیمی شده بود در سطح وستهام
یووه با این مدیریت آشغال و این مربیانی که حتی تیم های ته جدولی هم رغبت به استخدامشون نمیکنن ، رئال رو دبل کرد ، اینترو شکست داد ، رم رو برد
انگلیسی ها وقتی سه تا سه تا میومدن نیمه نهایی که ایتالیایی با دست خودشون فوتبالشون رو تابود کرده بودن
مطمئن باش این مسائلی که در فوتبال ایتالیا داره بهش رسیدگی میشه صد برابرش تو فوتبال انگلیس هست ، تازه تو انگلیس شرط بندی های کلان روی نتایج بازیها میشه که در خیلی از اوقات نتایج بازیها رو هم رقم میزنه ( باورت نمیشه از سیاوش بپرس :4: )

بهرحال سعید جان من به شخصه اگر چیزی گفتم که ناراحت شدی معذرت میخوام

در آخر طبق حرف بابی گامبو و در راستای تصدیق حرف ایشون عرض میکنم که یوفوس خره :4:
باتشکر

Kamran.juve
8th April, 2010, 12:46 PM
دیشب صدر هم یه چیزایی میگفت راجع به وضعیت اقتصادی باشگاه های انگلیسی که افت کرده

راجع منچستر و اون مالکای عوضیش هم میگفت که زمین تمرین رو واگذار کردن به یه شرکت و کمپانی که اون کمپانی الان برای خودشون هستش و اگه از مدیریت منچستر برن کنار منچستر مثل الان که داره بابت استفاده از زمین تمرین اجاره میده اون موقع هم اجاره میده

میگفت حتی پخش تلوزیونی لیگ انگلیس خیلی کم شده کلا به ما چه!!!:22:

پریشب خیابانی هم گیر داده بود به اینتر که یه بازیکن ایتالیایی تو زمین نداره بیخیال هم نمیشد

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 01:01 PM
خوشم میاد بستر شر و ور گفتن مهیا باشه اونقدر میگید که بنده خدا کوپن فروش ها رو هم از زندگی میندازید نمیتونن که که میل کنن قوی بشن :nish:
در پایان هم حمایت قاطع خودم رو بدون هیچگونه آواتار و امضایی از فولام در بازی امشب ابراز میدارم :barareh:

Kopite
8th April, 2010, 01:13 PM
اگه گفتید امروز چه روز بزرگیست ؟
از اتاق فرمان هم اشاره می کنند که شایستی پریروز
فیلمبردار محترم آقای حسینی هم بال بال می زنند* که شایستی دیروز
به هر حال تا ساعت 18 فرصت دارید به شماره های ما پیامک بزنید
فقط خواهش می کنم تلفن های دیگر سازمان رو اشغال نکنید

★.JU.V.E.N.T.US.★
8th April, 2010, 01:26 PM
لطفا یکی از دوستان سخنان "کوپن که که " از بلغارستان رو برای ما ترجمه کنه !

+ کمالو , عبارت "یوسف خره" حق کپی رایت داره و متعلق به بابی هس , چون یوونتوسی هستی خیالی نیست , دفعه بعدی با اجازه از بابی نقلش کن !

از اتاق فرمان اشاره میکنن کوپن تموم شده ! لطفا برای حضور در دستشویی عجله نکنین ! برین فردا بیایین !

NoName
8th April, 2010, 01:57 PM
بچه ها برای اینکه جو عوض بشه یکی از پست های کمال گامبو که مربوط به مدیریتش در یکی از انجمن های دیگست رو اینجا قرار میدم:

ارسالی توسط آقای کفاش خطاب به کمال:

مرتیکه بیشعور! عوضی! وحشی! هیچ از فوتبال نمیفهمی! تو یک نفهمی! یک مدیر بی لیاقت و وحشی هستی! مرتیکه مزاحم تو بیخود میکنی پست منو ادیت میکنی! حقته بری همون تولت های خدمتو ویرایش چیز ببخشید بشوری تا اینجا مدیریت کنی و پست منو ویرایش کنی! برو گمشو از مدیریت استعفا بده! عوضی! من تو پستم دلم میخواد به همه فحش بدم! دیگه نبینم از این غلطا بکنی و فحش های منو ادیت کنیا!
بچه ها اینم جواب کمال:

ارسالی توسط کمال خطاب به آقای کفاش:

دوست عزیزم اگه ممکنه خواهش میکنم از ادبیات بهتری استفاده کنید. اگه براتون مقدوره فردا باهم صحبت کنیم. مطمئنم که باهم مشکلی نداریم. ما دوستان خوبی برای یکدیگر هستیم.
با تشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
8th April, 2010, 02:18 PM
هوی هوی هوی ! فولامیه نارنجی ! نبینم با یوونتوسی جماعت شوخی کنیا !!! برم آرشیو اینترنتیت رو بکشم بیرون ؟ هان ؟

+ امروز چه جوگیر شدم من ! خاک عالم :4:

samanrossonero
8th April, 2010, 02:31 PM
:22:

آق سامان چطوره!!!

سلام..
چاکرم،دیشب با برد بایرن از خوشحالی بی هوش شدم تا الان تو بیمارستان بودم..
آخه خیلی خوشحال شدم انگلیسی ای تو نیمه نهایی امسال نیست و از سال دیگه هم به همتون قول میدم حداکثر یکی بیاد از انگلیسیا تو نیم نهایی..:barareh::barareh:

SoulSiick
8th April, 2010, 02:47 PM
نه خبر بعدی رو اشتباه پیش بینی کردی :4:

زامپارینی مدیر پالرمو معروف به آتشفشان سری آ (:4:) گفته من مخالف دوباره باز شدن پرونده کالچوپولی هستیم، بقیه هم بهتره ببخشند و فراموش کنند ! گذشته رو پاک کنید و به آینده فکر کنید.

دروغ نگم پای این مردک هم گیره ترسیده :4: پالرمویی هم هست اتوماتیک گناه کاره مگر اینکه خلافش ثابت بشه :4: عجیبه که این آدم "همیشه" عصبانی اینطور نرم و لطیف برخورد می کنه :4:

ولی حالا که بحث زمپ شد، واقعا این بشر وحشیه ! هر هفته میر...ه به مربی تیمش ! یه بار اومد گفت بازی ندادن فلانی جنایت به فوتبال بود. یه بار اومد گفت من نمی فهمم این مربی داره چیکار می کنه ! چند هفته پیش هم گفته بود چرا فلانی روی نیمکت بود ؟ باید از اول بازی می کرد ! :4: غیر ازینکه استعداد فوق العاده ای توی قالب کردن بازیکن ها با قیمت گزاف به تیم های دیگه (خصوصا یووه!) داره، عادت داره به پر و پای همه بپیچه ! حتی اگر مربی تیم خودش باشه :4:

Drughi
8th April, 2010, 03:04 PM
ای بابا این فروم یووه چشه از دیشب تا حالا دهن مارو سرویس کرده :62:
بابی انقدر انگولک نکن این فروم رو :62:

S@eed
8th April, 2010, 03:09 PM
سلام
دیشب سعید ناراحت بود ، پست منم نمک رو زخم بود ، بخاطر همین فکر میکنم اینطور به پست من حمله کرد
اگر سعید امروز بیاد یکبار دیگه پست منو بخونه ، مطمئن باشید هیچ مشکلی باهاش نخواهد داشت
بهرحال سعید جان اگر ناراحت شدی معذرت میخوام ولی خوب قبول کن دیگه انگلیسی ها تیم نیستن :4:
یووه مسلما تیمه ، شک نکن در این ، اگر یک تیم بزرگ شرایط یووه براش پیش میومد الان یه تیمی شده بود در سطح وستهام
یووه با این مدیریت آشغال و این مربیانی که حتی تیم های ته جدولی هم رغبت به استخدامشون نمیکنن ، رئال رو دبل کرد ، اینترو شکست داد ، رم رو برد
انگلیسی ها وقتی سه تا سه تا میومدن نیمه نهایی که ایتالیایی با دست خودشون فوتبالشون رو تابود کرده بودن
مطمئن باش این مسائلی که در فوتبال ایتالیا داره بهش رسیدگی میشه صد برابرش تو فوتبال انگلیس هست ، تازه تو انگلیس شرط بندی های کلان روی نتایج بازیها میشه که در خیلی از اوقات نتایج بازیها رو هم رقم میزنه ( باورت نمیشه از سیاوش بپرس :4: )

بهرحال سعید جان من به شخصه اگر چیزی گفتم که ناراحت شدی معذرت میخوام

در آخر طبق حرف بابی گامبو و در راستای تصدیق حرف ایشون عرض میکنم که یوفوس خره :4:
باتشکر

من کوچیکتم منم اگه چیزی گفتم معذرت میخوام :love05:

والا بلا منم سری آ رو دوست دارم شاید بیشتر از خیلی ها . ولی الکی ازش تعریف نمیکنم وقتی بهترین نیست خوب نمیگم بهترینه . سری آ قبل از کالچوپولی بدون شک بهترین بود همیشه گفتم ولی بعدش که یووه رفت سری ب و افت کرد مدیراش هیچکاری برای پیشرفتش نکردن . میلان که سال به سال داره بدتر میشه یووه هم که وضعش اینه این وسط یه اینتره که اونم میگن ایتالیایی نیست !

این وسط سامانم اینگار تمام ناکامی های میلان و سری آ تقصیره لیگه انگلیسه صبح تا شب میره توی تاپیک های رقیب باخت تیم های لیگ برتر رو به حریفشون تبریک میگه . فقط باخت وستهام به اف سی بروخه ی بلژیک رو نتونست به تیم حریف تبریک بگه که اونا هم تاپیک نداشتن وگرنه میگفت :4:

راهه پیشرفت حقیقت بینی و انتقاد پذیریه . چیزی که طرفدارای اینتر توی این فوروم بیشتر از همه دارن و خدا رو شکر تیمشون روز به روز پیشرفت کرد و رفت نیمه نهایی و امیدوارم هم اگه بارسا رو بردن قهرمان بشن شاید میلان و یووه هم خودشون رو تکون دادن

samanrossonero
8th April, 2010, 03:11 PM
Inter's 2005-06 Scudetto Could Be Revoked - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/04/08/1869102/inters-2005-06-scudetto-could-be-revoked-report)

پس گرفته شدن احتمالی قهرمانی 2005-06 اینتر و دادن اون به صاحب اصلیش یعنی یووه..:72:

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 03:12 PM
ای بابا این فروم یووه چشه از دیشب تا حالا دهن مارو سرویس کرده :62:
بابی انقدر انگولک نکن این فروم رو :62:

این یه بحثه درون خانوادگی هستش مردک زرافه چرا جلوی غریبه ها میگی :62: شورتت رو بکشم سرت :62: البته شرت ورزشیت رو :62:

حالا بذار بگم . از دیشب تماس های زیادی با حسین داشتم ، اونکه اصلاً خودش شاسگوله ! خودش میره تو فروم میگه درسته :lol: میگم بابا 90% نمیتونن برن میگه نه من رفتم درسته :lol: من با چیزشکن میرم توش ولی نمیشه پست داد ! پس هرچیه از IP هستش که به گفته خود حسین ISP هم میگه از طرف ما نیست ! حالا پیدا کنید پرتقال فروش را :62:

ولی در کل اونایی که همیشه ثابت بودن میدونن که این سومین بهاریه که فروم میترکه ! کلاً اوج ترکیدنش هم توی خرداده :4:

---------------------------

Gazzetta dello Sport نوشته که یووه برای فروش بوفون حداقل مبلغ 35 میلیون یورو میخواد . این در صورتی هستش که من سیتی که جدی ترین مشتری سوپرلوئیجی هستش مبلغ 20 میلیون یورو رو برای خریدش در اولویت داره .

حالا از همه مسخره تر اینه که Gazzetta dello Sport نوشته اگر جیجی از یووه بره ، بلان میخواد کامورانزی و تره زگه رو بده به لیون و در عوض لوریس دروازه بان تیم ملی فرانسه رو بگیره !

ببیند ما چه گیری کردیم !

samanrossonero
8th April, 2010, 03:18 PM
این وسط سامانم اینگار تمام ناکامی های میلان و سری آ تقصیره لیگه انگلیسه صبح تا شب میره توی تاپیک های رقیب باخت تیم های لیگ برتر رو به حریفشون تبریک میگه . فقط باخت وستهام به اف سی بروخه ی بلژیک رو نتونست به تیم حریف تبریک بگه که اونا هم تاپیک نداشتن وگرنه میگفت
آره سعید جان،واسه اینکه تک تک صحنه هایی که منجر به صعود انگلیسی ها و حذف ایتالیایی ها یادمه،پنالتی،آفساید و تیر دروازه ها یادمه..
گلای اتفاقی عجیب غریب یادمه اما نمیدونم اینجور صعود کردن اینقدر ارزش داره که سری آ بره زیر سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه تیمای سری آ به خاطر یه آفساید یا پنالتی به ناحق حذف بشن سری آ خزه؟؟؟
امسال هم لیگ برتر تیماش رفتن خونه هاشون تا نوبت ما بشه که بگیم لیگ برتر با این چرخه صرفآ اقتصادی و تبدیل شدنش به صنعت لیگ برتر رو به نابودیه و الان نوبت لیگ فرانسه و ایتالیا و اسپانیاست که حرفاشونو بزنن...همین بازی فولام و یوونتوس هم خیلی باحال بود،اکثر بچه های بی ادب اینجا یووه این،بپرس داور چیکار کرد با یووه،حتمآ باز هم لیگ برتر برتریش رو با پیروزی فولام با کمک داور به رخ جهانیان کشید..

خوبه تو رفیق مایی و ملاحظمونو می کنی وگرنه من اینجور مواقع عادت کردم عقده ای و اینجور الفاظ در موردم به کار بره..
چند سال زدن تو سر سری آ حالا ما می خوایم بزنیم تو سر لیگ صنعتیه انگلیس..

دیشب سعید ناراحت بود ، پست منم نمک رو زخم بود ، بخاطر همین فکر میکنم اینطور به پست من حمله کردکلآ سعید وقتی منچستر میبازه صحه صدرش رو از دست میده ،ما رو هم بی نصیب نذاشته..
به قول خودش:

راهه پیشرفت حقیقت بینی و انتقاد پذیریه

سعید جان ما که دیگه تاپیک انگلیس نمیایم بعد از مورد لطف قرار گرفتن بی نهایت،یه تاپیک بایرن رفتیم که غیر ایتالیایی بود چون من کلآ تو هر مسابقه فوتبالی طرفدار یک تیم میشم و نمیتونم موقع بازی کردن دوتا تیم بزرگ بگم واسم فرقی نمی کنه هر کدوم بره بالا،حالا اگه می خوای بایرنم نرم و کلآ یه محرمانه و یه تاپیک میلان بیام فقط؟؟؟؟

Kafkaica
8th April, 2010, 03:19 PM
زامپارینی مدیر پالرمو معروف به آتشفشان سری آ (:4:) گفته من مخالف دوباره باز شدن پرونده کالچوپولی هستیم، بقیه هم بهتره ببخشند و فراموش کنند ! گذشته رو پاک کنید و به آینده فکر کنید.

Nlineimg" />

من هم نظرم به نظر ایشون همین آتش فشانه نزدیکتره.من میگم بیاین کدورتا رو بزاریم کنار دیگه هر چی بوده گذشته حالا این وسط یکی برده یکی باخته یکی هم رفته سری بی!چه فرقی داره؟مهم اینه که الان ما با هم دوستیم و باید به فکر آیندمون باشیم. هممون هم دم بختیم.به جا این کارا بهتره با هم آواز بخونیم:دو به دو با هم میرویم بیییییییییییییرون!

unexi
8th April, 2010, 03:20 PM
منچستری ها همشون مثه مربیشونن اولین بارم نیست با منچستری ای بگومگو میکنم. سه بار با 3 منچستری درگیری فیزیکی هم داشتم.یقین دارم احساسم در مورد همه منچستر ها درسته.
1- سال 4ام دبستان که پسره اون موقع پیرهن شارپ منچسترو خرید و به من گفت من خونم منچستره یکی شاهرگمو بزنه و بگه تیمتو عوض کن نمی کنم همونجا خوابوندمش انقدر زدمش هی میپرسیدم منچستری ای؟ میگفت نه نه . آخرم خودکارو تو مشتم گرفتم و با شدت زدم لوپشو پاره کردم و از مدرسه 2ماه اخراج شدم.
2- سال دومه راهنمایی- یادمه درس حرفه و فن داشتیم بقل دستیم گفت دیدی منچستر آرسنال و جر داد؟ منم که آرسنال و خیلی دوس داشتم گفتم مادرت جر داره . دست به یقه شد یکی با سرش زد تو سرم. منم کاتره(cuter) رو میزمو گرفتم فرو کردم تو شکمش همونجا افتاد رو زمین بابت این قضیه هم شانس آوردم فقط یه ثلث و از دست دادم.
3- 4سال پیش وقتی پیش دانشگاهی بودم . به یارو که لباس منچستر تنش بود به شوخی گفتم چرا لباس لاشی هارو پوشیدی؟ اومدم خارومادر مارو پیوند زد منم زدمش و پیرنشم پاره کردم و رو پیرنش تف انداختم رفتم. ولی یه روز 12 13 نفرو چمع کردو با چاقو افتاد دنبالم منم فقط فرار کردم. از اون وقت تصمیم گرفتم با منچستری ها یکم مهربون تر باشم . الانم تابه تیمم توهینی نمی شد حرفی نمیزدم تا به من توهین نمی شد به کسی توهین نمی کردم. من از رفتارم هیچوقت عذر نمی خوام من فقط از یووه و از خودم دفاع کردم.الانم اگه در حذف پست ها حقوقم رعایت نمی شد منم هیچوقت دیگه پست نمی دادم. این پست هم بزارین به حساب خاطره و ادامه بحثی نیست.

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 03:25 PM
4 تا موضوع :

1- اونی که این پائین نوشته یوونتوس خره ، بچش خره :62:

2- اگر همینجوری بخوان هی جام از این بگیرن بدن به یکی دیگه ، احتمالاً الآن از اینتر میگیرن میدن به رم ، من حدس میزنم تا پایان سال 2020 جام به برشا و مسینا برسه :lol:

3- برادر کسری ، خواب دیدی خیر باشه ! حالا نوبت ما هستش که تلافی کنیم :barareh:

4- باز این آقای یونسی شعر تلاوت کرد :62: همین تو اومدی بایرنی شدی خودتو چسبوندی به من من یو باخت دیگه :62:

S@eed
8th April, 2010, 03:38 PM
آره سعید جان،واسه اینکه تک تک صحنه هایی که منجر به صعود انگلیسی ها و حذف ایتالیایی ها یادمه،پنالتی،آفساید و تیر دروازه ها یادمه..
گلای اتفاقی عجیب غریب یادمه اما نمیدونم اینجور صعود کردن اینقدر ارزش داره که سری آ بره زیر سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه تیمای سری آ به خاطر یه آفساید یا پنالتی به ناحق حذف بشن سری آ خزه؟؟؟
امسال هم لیگ برتر تیماش رفتن خونه هاشون تا نوبت ما بشه که بگیم لیگ برتر با این چرخه صرفآ اقتصادی و تبدیل شدنش به صنعت لیگ برتر رو به نابودیه و الان نوبت لیگ فرانسه و ایتالیا و اسپانیاست که حرفاشونو بزنن...همین بازی فولام و یوونتوس هم خیلی باحال بود،اکثر بچه های بی ادب اینجا یووه این،بپرس داور چیکار کرد با یووه،حتمآ باز هم لیگ برتر برتریش رو با پیروزی فولام با کمک داور به رخ جهانیان کشید..

خوبه تو رفیق مایی و ملاحظمونو می کنی وگرنه من اینجور مواقع عادت کردم عقده ای و اینجور الفاظ در موردم به کار بره..
چند سال زدن تو سر سری آ حالا ما می خوایم بزنیم تو سر لیگ صنعتیه انگلیس..

کلآ سعید وقتی منچستر میبازه صحه صدرش رو از دست میده ،ما رو هم بی نصیب نذاشته..
به قول خودش:

سامان تو کلا یه چیزایی رو می بینی و میگی که کسی نمی بینه . مثلا پنالتی های چلسی جلوی اینتر رو همه دیدن ولی اونا حساب نمیشن نه ؟

ارزشه سری آ با کوبوندنه لیگ برتر بالا نمیره . اصلا من مغرض یه سری به تاپیک بارسلون رئال بایرن مونیخ بزن بگو آقا شما نظرتون درباره ی سری آ چیه ؟! اونا که دیگه طرفداره لیگه انگلیس نیستن

اون سالایی که لیگه انگلیس 3 تا 3 تا توی نیمه نهایی نماینده داشتن حساب نیست فقط امسال حسابه ؟ :4: اصلا گیرم لیگه انگلیس افت کرد این باعثه پیشرفته سری آ میشه ؟! میلان بازیکن 34 ساله میخره تقصیره لیگه برتره ؟ سامان تو مشکلت اینه که خودنم نمیدونی دنباله چی می گردی

نه مطمئن باش من اینقدر بی معرفت نیستم که بهت بگم عقده ای فقط تصورم اینه که توی یه مسیره اشتباه قرار گرفتی

منچستری ها همشون مثه مربیشونن اولین بارم نیست با منچستری ای بگومگو میکنم. سه بار با 3 منچستری درگیری فیزیکی هم داشتم.یقین دارم احساسم در مورد همه منچستر ها درسته.
1- سال 4ام دبستان که پسره اون موقع پیرهن شارپ منچسترو خرید و به من گفت من خونم منچستره یکی شاهرگمو بزنه و بگه تیمتو عوض کن نمی کنم همونجا خوابوندمش انقدر زدمش هی میپرسیدم منچستری ای؟ میگفت نه نه . آخرم خودکارو تو مشتم گرفتم و با شدت زدم لوپشو پاره کردم و از مدرسه 2ماه اخراج شدم.
2- سال دومه راهنمایی- یادمه درس حرفه و فن داشتیم بقل دستیم گفت دیدی منچستر آرسنال و جر داد؟ منم که آرسنال و خیلی دوس داشتم گفتم مادرت جر داره . دست به یقه شد یکی با سرش زد تو سرم. منم کاتره(cuter) رو میزمو گرفتم فرو کردم تو شکمش همونجا افتاد رو زمین بابت این قضیه هم شانس آوردم فقط یه ثلث و از دست دادم.
3- 4سال پیش وقتی پیش دانشگاهی بودم . به یارو که لباس منچستر تنش بود به شوخی گفتم چرا لباس لاشی هارو پوشیدی؟ اومدم خارومادر مارو پیوند زد منم زدمش و پیرنشم پاره کردم و رو پیرنش تف انداختم رفتم. ولی یه روز 12 13 نفرو چمع کردو با چاقو افتاد دنبالم منم فقط فرار کردم. از اون وقت تصمیم گرفتم با منچستری ها یکم مهربون تر باشم . الانم تابه تیمم توهینی نمی شد حرفی نمیزدم تا به من توهین نمی شد به کسی توهین نمی کردم. من از رفتارم هیچوقت عذر نمی خوام من فقط از یووه و از خودم دفاع کردم.الانم اگه در حذف پست ها حقوقم رعایت نمی شد منم هیچوقت دیگه پست نمی دادم. این پست هم بزارین به حساب خاطره و ادامه بحثی نیست.

خوب پس کلا آدمه نرمالی نیستی . اگه میدونستم همون اول هم جوابت رو نمیدادم . بهتره به خاله زنک بازیت توی فوروم بایرن مونیخ ادامه بدی فقط یه چیزی بهت میگم که من اگه تیمم توی خونه 4 تا از یه تیمه دیگه میخورد تا صد سال از شدت خجالت توی انجمنش نمی رفتم

http://www.parsfootball.com/anjoman/showpost.php?p=575167&postcount=440

همه من رو توی این انجمن میشناسن همه ! افتخارمم اینه که با هیچ تیمی دشمنی ندارم و نسبت به هیچ تیمی عقده ندارم چون فوتبال رو به چشمه یه ورزش نگاه میکنم نه وسیله ای برای خالی کردنه عقده هام ! نه اینتر که 4 ساله قهرمانه سری آ میشه برای من دشمنه نه بارسلونا که پارسال ما رو توی فینال برد نه یووه نه چلسی نه آرسنال !

با این پستت فقط دسته خودت رو رو کردی . با این حرفات معلومه نه ادب و احترام سرت میشه نه ارزشه بحث کردن داری .

samanrossonero
8th April, 2010, 03:55 PM
آها،فهمیدم..
پس مشکل میلان یعنی سقوط سری آ؟؟؟
میلان مشکل داره شکیم درش نیست،حالا چرا به سری آ ربطش میدی؟؟؟
مگه لیورپول مشکل نداره؟؟
خب منم نگفتم چون اینتر برده سری آ بهتره،من گفتم لیگ اسپانیا و فرانسه و ایتالیا،الان اثری از انگلیسیا نیست چون شایستگیه صعود نداشتن..
منچستر که فقط وین رونیه،پاس گل میده و گل میزنه،اگه نباشه تو بازی حساسی مث بازی با چلسی میبازین..
اینترم 34 ساله میخره؟؟
یووه چی؟؟
رافائل خوبه آدم بخرش که تو بازی به این حساسی اخراج بشه؟؟؟؟
اصن لیگ برتر الان یه تیم قدرتمند داره اونم چلسیه.
بقیشونم تو لیگ خودشون شاخن..
مسیر تو رو هم فهمیدیم،سری آ یعنی میلان...

BAYERN-4-LIFE
8th April, 2010, 03:55 PM
من هم نظرم به نظر ایشون همین آتش فشانه نزدیکتره.من میگم بیاین کدورتا رو بزاریم کنار دیگه هر چی بوده گذشته حالا این وسط یکی برده یکی باخته یکی هم رفته سری بی!چه فرقی داره؟مهم اینه که الان ما با هم دوستیم و باید به فکر آیندمون باشیم. هممون هم دم بختیم.به جا این کارا بهتره با هم آواز بخونیم:دو به دو با هم میرویم بیییییییییییییرون!

دم بختیم یا دم بدبختیم؟؟:smoke0:
بابا بی خیال...کی و کجا بخت به ما رو میکنه؟؟همین فوتبالشم که بنده به شخصه شدیدا تو زندگیم وارد کردم واسه اینه که بیخیال باشم...
به خصوص امسال که سال کار و همت مضاعف هستش:bad: و شما باید کلا تیریپ بخت و اقبال اینجور چیزارو بذاری کنار

S@eed
8th April, 2010, 04:05 PM
آها،فهمیدم..
پس مشکل میلان یعنی سقوط سری آ؟؟؟
میلان مشکل داره شکیم درش نیست،حالا چرا به سری آ ربطش میدی؟؟؟
مگه لیورپول مشکل نداره؟؟
خب منم نگفتم چون اینتر برده سری آ بهتره،من گفتم لیگ اسپانیا و فرانسه و ایتالیا،الان اثری از انگلیسیا نیست چون شایستگیه صعود نداشتن..
منچستر که فقط وین رونیه،پاس گل میده و گل میزنه،اگه نباشه تو بازی حساسی مث بازی با چلسی میبازین..
اینترم 34 ساله میخره؟؟
یووه چی؟؟
رافائل خوبه آدم بخرش که تو بازی به این حساسی اخراج بشه؟؟؟؟
اصن لیگ برتر الان یه تیم قدرتمند داره اونم چلسیه.
بقیشونم تو لیگ خودشون شاخن..
مسیر تو رو هم فهمیدیم،سری آ یعنی میلان...

نخیر سری آ کلا افت کرده یکی از دلایلشم افته میلانه . به هر حال تیمه بزرگه یه لیگ وقتی افت کنه خوده لیگ هم افت میکنه

تو میتونی بگی اصلا سری آ بهترینه ولی بدون نظرت ارزشش فقط واسه خودته چون باید ببینی بقیه چی میگن . اونایی که بی طرفن و از بیرون قضاوت میکنن . تیمای سری آ بعد از اندی سال هنوز یه ورزشگاه هم از خودشون ندارن

منچستر فقط رونیه هم شد حرف ؟ همونطور که مسی و کریس یه فوق ستاره هستن و تیمشون بدونه اونا افت میکنه رونی هم قضیش همینه . رونی الان یه فوقه ستارست یعنی نبودش خیلی توی تیم تاثیر میزاره

اینتر رو من بعد از بازی با زسکا توی سن سیرو بهشون تبریک گفتم و خیلی هم خوشحال شدم از بردشون چون دارم می بینم که اینتر پیشرفت کرده اینتر خودش رو تکون داده . هر کی پیشرفت کنه من ازش تعریف میکنم با کسی هم رو در واسی ندارم . یووه چی ؟ یووه که افت کرده الان پنجم ششمه ! توی ایتالیا فقط اینتر ! اگه همه مثله اینتر فکر کنن و خرید کنن مطمئن باش سری آ به جایگاه خودش بر میگرده ولی با تفکراته مثله تفکراته شما که فکر می کنید 10 سال پیشه هیچ تغییری به وجود نمیاد

برای بازیکنه جوون باید تقاص بدی ! رافائل هم چند ساله دیگه بازیکنه بزرگی میشه اخراجه دیشب فدای سرش ! حداقلش اینه که منچستر بازیکنه جوون میخره و بازی میده نه مثله میلان که خودش رو مسخره ی همه کرده بازیکنه 34 ساله که معلوم نیست توی جوونیشم کجا بود بخره !

بله منچسترم توی لیگه خودش شاخ بود که میلان رو 4 تا زد . تو دیگه خیلی دلت خوشه

سری آ فقط اینتر ! میلان و رم و یووه خیلی ضعیف شدن و اصلا تیم های قدیم نیستن . این یه حقیقته حالا تو بیا از تیر دروازه و پنالتی هایی که خودت فقط دیدی بگو توی اصله قضیه تغییری به وجود نمیاد

samanrossonero
8th April, 2010, 04:10 PM
ای بابا..
بارسا که 4تا زد،اینترم که هم رفت برد هم برگشت بایرنم که حذف کرد منچسترو..
اصن لیگ ایتالیا داغون،چطور از بهترین لیگ دنیا تیمی نیست تو نیم نهایی؟؟
مهره مار؟؟
نعل اسب؟؟
مصدومیت تک بازیکن؟؟
خب اگه 10 نفره شدن تیم تو نیم نهایی تو بازی به این حساسی فدای سر رافائل پس بحثی نمیمونه،تو تو مسیر درستی و ما غلط..
کم آوردن فاوالی تو بازی رفت منچستر و میلان هم فدای سرش 4 تا گل منچسترم فدای سر لئو،چطوره؟؟
آره بارسام رو تک مهره بود بازی با آرسنال اما اینقدر قدرتمند هست که اگه مسی نباشه دو هفته پشت هم نبازه..

یووه چی ؟ یووه که افت کرده الان پنجم ششمه !یووه هم عین لیورپوله..
صدر انگلیس سه تا تیمن صدر ایتالیا هم سه تا...
یوونتوس هم که 34 ساله نخریده،افتش مث افت لیورپوله..

بازیکنای پیریم که میلان میخره 40 میلیون نمیخره،قیمت پایین میخره تا بتونه از تجربشون به عنوان بازیکن ذخیره ازشون استفاده کنه..
این 34 ساله ها تو جوونی جای اسکولز و گیگز و ون درسار و گری نویل بودن داداش،با هم بچه محل بودن..

InTeR
8th April, 2010, 04:17 PM
واسه کسری خواستگار اومده بچه ها. http://i30.tinypic.com/51vgah.gif http://i30.tinypic.com/51vgah.gif http://i30.tinypic.com/51vgah.gif

----------
این قضیه کالچوپولکی هم داره جدی میشه.ولی فکر نکنم حالا اینترو بفرستن سری بی!فوقش اون جام کذایی رو از اینتر هم میگیرن.یک مقدار امتیاز هم از فصل بعدمون کم میکنن.فاصلمون فصل بعد 22 امتیاز بود و احتمالا قهرمان اون فصل باقی میمونیم.
یک احتمال دیگه هم هست.اونم اینه که جامهای یووه رو پس بدن.چون کلا این دادگاهها برای اینه که اثبات شه اصلا کالچوپولی وجود نداشته نه اینکه اینتر گناه کاره.باید دید خود فدراسیون چه تصمیمی میگیره.

البته شاید اصلا چیزی اثبات نشه.من واقعا نمیدونم جرم یووه چی بوده ولی اگر فقط تماس با روسای فدراسیون جرم گنده شون بوده که جریمشون واقعا مسخره اس.اگر اشتباه نکنم مسائل مالی و فرستادن ماشین برای داورا و ... هم در میون بوده.

S@eed
8th April, 2010, 04:20 PM
ای بابا..
بارسا که 4تا زد،اینترم که هم رفت برد هم برگشت بایرنم که حذف کرد منچسترو..
اصن لیگ ایتالیا داغون،چطور از بهترین لیگ دنیا تیمی نیست تو نیم نهایی؟؟
مهره مار؟؟
نعل اسب؟؟
مصدومیت تک بازیکن؟؟
خب اگه 10 نفره شدن تیم تو نیم نهایی تو بازی به این حساسی فدای سر رافائل پس بحثی نمیمونه،تو تو مسیر درستی و ما غلط..
کم آوردن فاوالی تو بازی رفت منچستر و میلان هم فدای سرش 4 تا گل منچسترم فدای سر لئو،چطوره؟؟
آره بارسام رو تک مهره بود بازی با آرسنال اما اینقدر قدرتمند هست که اگه مسی نباشه دو هفته پشت هم نبازه..

همین بارسا اینترم 2 تا زد نزد؟ بایرنم 4 تا زد ! رئالم 6 تا زد ! منچسترم 2 تا زد ! یعنی الان اونقدر قویه که خیلی حسابش از تمام تیم های دنیا جداست

4 5 سال پشته سره هم بود حالا یه سالم نبود فکر نکنم مشکلی به وجود بیاره ولی تویی که از صعوده اینتر خوشحالی باید بدونی که هیچوقت با یه گل بهار نمیشه . با یه بار صعود که نمیشه گفت همه چی تمومه .

کم آوردنه فاوالی بهتره یا اخراجه رافائل ؟! حداقل تو میدونی رافائل جوونه و آینده داره ولی فاوالی چی که یه پاش لبه گوره ؟! بله اون 4 تا هم فدای سره لئو ! برای جوون باید تقاص بدی !

بارسا مسی نباشه ژآوی هست اینیستا هست زالاتان هست واسه همینه که این 2 سال اینقدر قدرتمند شده ! اون حسابش از بقیه جداست

به هر حال من با هیچ تیم و لیگی دشمنی ندارم . سری آ رو هم خیلی بیشتر از کسایی که فقط بلدن تعریف کنن دوست دارم چون مسلما تیمی مثله یووه برای من عزیز تر از چلسیه و برای همین برای پیشرفتش له له میزنم نه چه چه !

samanrossonero
8th April, 2010, 04:20 PM
واسه کسری خواستگار اومده بچه ها. http://i30.tinypic.com/51vgah.gif http://i30.tinypic.com/51vgah.gif http://i30.tinypic.com/51vgah.gif

----------
این قضیه کالچوپولکی هم داره جدی میشه.ولی فکر نکنم حالا اینترو بفرستن سری بی!فوقش اون جام کذایی رو از اینتر هم میگیرن.یک مقدار امتیاز هم از فصل بعدمون کم میکنن.فاصلمون فصل بعد 22 امتیاز بود و احتمالا قهرمان اون فصل باقی میمونیم.
یک احتمال دیگه هم هست.اونم اینه که جامهای یووه رو پس بدن.چون کلا این دادگاهها برای اینه که اثبات شه اصلا کالچوپولی وجود نداشته نه اینکه اینتر گناه کاره.باید دید خود فدراسیون چه تصمیمی میگیره.

البته شاید اصلا چیزی اثبات نشه.من واقعا نمیدونم جرم یووه چی بوده ولی اگر فقط تماس با روسای فدراسیون جرم گنده شون بوده که جریمشون واقعا مسخره اس.اگر اشتباه نکنم مسائل مالی و فرستادن ماشین برای داورا و ... هم در میون بوده.

بله امین جان،همین صداقت ایتالیایی ها تو رو کردن قضیه کالچوپولی به قیمت افت سری آ و شاخ شدن لیگ انگلیس تموم شد..
یه خودزنیه محض که یوون و میلان رو داغون کرد..
حالا توهر لیگی 100 جور تبانی هم بشه لاشو بالا نمیارن..

Kopite
8th April, 2010, 04:22 PM
حالا بذار بگم . از دیشب تماس های زیادی با حسین داشتم ، اونکه اصلاً خودش شاسگوله ! خودش میره تو فروم میگه درسته :lol: میگم بابا 90% نمیتونن برن میگه نه من رفتم درسته :lol: من با چیزشکن میرم توش ولی نمیشه پست داد ! پس هرچیه از ip هستش که به گفته خود حسین isp هم میگه از طرف ما نیست ! حالا پیدا کنید پرتقال فروش را :62:

ولی در کل اونایی که همیشه ثابت بودن میدونن که این سومین بهاریه که فروم میترکه ! کلاً اوج ترکیدنش هم توی خرداده :4:

آره بابا همش ضعف مدیریتیه ، اینجا از وقتی میثم اومده یه بارم آخ نگفته
من حاضرم میثمو بدیم ، حسین شما رو بگیریم جاش ، یه پولی هم اضافه بدید به ما :4:

من هم نظرم به نظر ایشون همین آتش فشانه نزدیکتره.من میگم بیاین کدورتا رو بزاریم کنار دیگه هر چی بوده گذشته حالا این وسط یکی برده یکی باخته یکی هم رفته سری بی!چه فرقی داره؟

بله آقای موراتی هم فصل الخطابند لاید

از اون وقت تصمیم گرفتم با منچستری ها یکم مهربون تر باشم .

فکر کنم با اون رزومه ای که دادی منچستری ها از اون موقع تصمیم گرفتند با تو یه کم مهربون تر باشند :4:

samanrossonero
8th April, 2010, 04:25 PM
کم آوردنه فاوالی بهتره یا اخراجه رافائل ؟! حداقل تو میدونی رافائل جوونه و آینده داره ولی فاوالی چی که یه پاش لبه گوره ؟! بله اون 4 تا هم فدای سره لئو ! برای جوون باید تقاص بدی !

نه،من نمیدونم رافائل آینده داره یا نه..
خیلی بودن تو یه بازی ترکوندن بعد محو شدن،من در حدی نیستم که آینده رافائل رو پیش بینی کنم..
عزیز من میلانم اول آنتونینی رو بازی میده اگه نباشه فاوالی،همین رافائل نباشه شما هم گری نویل رو بازی میدین که ککمی از فاوالی نداره تو سن و سال،اگه رافائل آینده داره پس آباته مسی میشه چون خیلی بهتر از رافائلی بازی می کنه که وسط زمین بچه بازی در میاره و اخراج میشه و موجبات حذف منچستر و پیامدای بعدیش رو فراهم میاره..

InTeR
8th April, 2010, 04:30 PM
بله امین جان،همین صداقت ایتالیایی ها تو رو کردن قضیه کالچوپولی به قیمت افت سری آ و شاخ شدن لیگ انگلیس تموم شد..
واسه همین میگم اندفعه سری بی خبری نیست چون رسما اگر اینتر رو هم بفرستن سری بی دیگه تیمی باقی نمیمونه.(هرچند هیچی اثبات نشده!)تازه موراتی تمام بازیکناش رو میفروشه به خارجیا و از قبلم قویترشون میکنه.
فکر کنم فقط یووه فعلا خیلی رو این قضیه گیره.ببینیم 13 م چی میشه.

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 05:02 PM
اینتر که نمیره سری بی ! باید بره سری سی 1 ! :4: ولی این حرفها مذخرفه ! اون زامپارینی مادر به خطا به ^&*) خندیده که میگه بی خیال بشید ! بهترین تیم فوتبال ایتالیا رو به روزی انداختن که بره از تیمهای درپیتی مثل فولام و اودینزه 3-4 تا بخوره بعد میگه بی خیال ! یکی نیست بگه حرومزاده ، کی میخواد جواب 4 سال بر بادر رفته فوتبال بهترین گلر جهان رو بده ؟! مگه ندود باز میشه 33 سالش تا بتونه چهارتا چمپونزلیگ شانس قهرمانی داشته باشه ؟! ما یکسال وقتی همه تو چمپیونز لیگ و لیگ برتر و لالیگا و سری آ و بوندس لیگا و .... حال میکردن ، تو سری ب بردن آسکولی و ریمنی شده بود سرگرمیمون ! اون حرومزاده ای که تو 2 ماه تصمیم گرفت یووه با اونهمه افتخار اینجوری کوچک بشه ، حالا باید اینتر رو بفرسته سری بی مثل یووه ! باید جامهای ما رو پس بدن . این کمترین چیزیه که میتونن به ما بدن . جاممون رو پس بدن ، مگه ندود ما که قد 100تا اسکودتو ارزش داره مگه برمیگرده ؟! ...

Carles Puyol
8th April, 2010, 05:55 PM

میشه یک مدرک بیاری که تو لیگهای دیگه تبانی وجود داره ؟

samanrossonero
8th April, 2010, 05:56 PM
بارسا مسی نباشه ژآوی هست اینیستا هست زالاتان هست واسه همینه که این 2 سال اینقدر قدرتمند شده ! اون حسابش از بقیه جداست

رونی الان یه فوقه ستارست یعنی نبودش خیلی توی تیم تاثیر میزاره

مقایسه این دوتا جملت تایید حرف منه،من گفتم بارسا تو بازی با آرسنال با تکیه به مسی برد و بارسا مث منچستر رو تک بازیکن نمیچرخه همونطور که رئال نمیچرخه یا اینتر یا لیون یا بایرن..

S@eed
8th April, 2010, 06:03 PM
مقایسه این دوتا جملت تایید حرف منه،من گفتم بارسا تو بازی با آرسنال با تکیه به مسی برد و بارسا مث منچستر رو تک بازیکن نمیچرخه همونطور که رئال نمیچرخه یا اینتر یا لیون یا بایرن..

برادر ارجمند شاید بارسلون بدونه مسی هم ببره ولی مطمئن اون بارسلون مقتدر نیست ! اینو من نمیگم از خودشون هم میتونی سوال کنی . اینکه یه تیمی بی تک ستارش نتونه ببره که یه چیزه غیر عادی نیست . همین رئالی که گفتی رو تا الان کریس کول کرده تا اینجا آورده . اینتر تو کامبیز و مایکون رو ازش بگیر ببین میتونه بازی خودش رو بکنه ؟! لیونم که اصلا در حدی نیست که بخواد اسمش اینجا بیاد . بایرنم بعد از اندی سال هنر کرد به نیمه نهایی رسید ببینم حالا چیکار میکنه

حرفه من اینه : هر تیمی با فوق ستارش قوی تره و این دلیلی نیست که بگم اون تیم به اون بازیکن وابستست !

samanrossonero
8th April, 2010, 06:14 PM
اما منچستر عملآ وابستست...
این جمله تو در مورد تیمای دیگه صدق می کنه..

میشه یک مدرک بیاری که تو لیگهای دیگه تبانی وجود داره ؟

آره دارم،تو پ.خ بهت میدم چون حوصله وارد شدن به بحث جدید رو ندارم..

Ali DROGBA
8th April, 2010, 06:18 PM
اما منچستر عملآ وابستست...
این جمله تو در مورد تیمای دیگه صدق می کنه..

آره دارم،تو پ.خ بهت میدم چون حوصله وارد شدن به بحث جدید رو ندارم..

سامان اگه ممکنه یه مدرک هم از تبانی و این جور چیزا از لیگ برتر بزار برامون
اگر هم دوست داشتی پ.خ کن.

samanrossonero
8th April, 2010, 06:19 PM
سامان اگه ممکنه یه مدرک هم از تبانی و این جور چیزا از لیگ برتر بزار برامون
اگر هم دوست داشتی پ.خ کن.

نه علی جان،بی خیال شو جون ما..
یه دفعه تو جزیره ای در جزیره گذاشتم واسه 7 پشتم کافیه..
واسه ارسلان دادم مدرک فسادو،حالا تو بی خیال شو دیگه..

Kamran.juve
8th April, 2010, 06:24 PM
اینتر که نمیره سری بی ! باید بره سری سی 1 ! :4: ولی این حرفها مذخرفه ! اون زامپارینی مادر به خطا به ^&*) خندیده که میگه بی خیال بشید ! بهترین تیم فوتبال ایتالیا رو به روزی انداختن که بره از تیمهای درپیتی مثل فولام و اودینزه 3-4 تا بخوره بعد میگه بی خیال ! یکی نیست بگه حرومزاده ، کی میخواد جواب 4 سال بر بادر رفته فوتبال بهترین گلر جهان رو بده ؟! مگه ندود باز میشه 33 سالش تا بتونه چهارتا چمپونزلیگ شانس قهرمانی داشته باشه ؟! ما یکسال وقتی همه تو چمپیونز لیگ و لیگ برتر و لالیگا و سری آ و بوندس لیگا و .... حال میکردن ، تو سری ب بردن آسکولی و ریمنی شده بود سرگرمیمون ! اون حرومزاده ای که تو 2 ماه تصمیم گرفت یووه با اونهمه افتخار اینجوری کوچک بشه ، حالا باید اینتر رو بفرسته سری بی مثل یووه ! باید جامهای ما رو پس بدن . این کمترین چیزیه که میتونن به ما بدن . جاممون رو پس بدن ، مگه ندود ما که قد 100تا اسکودتو ارزش داره مگه برمیگرده ؟! ...

واقعا هیچ کدوک از طرافدارای تیم های دیگه نمیفهمن یعنی چی!؟!؟

بهترین دروازبان جهان!!!

بهترین بازیکن سال 2003 اروپا!؟!!!

تیم یه دستی مثل یوونتوس با بازیکنایی که وقتی تو یوونتوس بودن جزو بهترین ها بودن و وقتی رفتن فوتبالشون تموم شد !!!

زامبروتا-تورام-ویرا و ...

بازیکنایی که از بهترین ها بودن به خاطره وفاداریشون به یووه از همه چیشون گذشتن الکس و ندود و ترزگه و کامورانزی و از همه مهمتر بوفون

واقعا شما درک نمیکنید اونم با این جوی که الان هستش که معلوم شده نه تنها یووه بلکه کل فوتبال ایتالیا تو این قضیه بودن و فقط یوونتوس بزرگترین ضربه اش رو خورده

ما کاپلو رو داشتیم الان زاکه رونی رو داریم و با اون رانیری واقعا قابله مقایسه هست؟!؟!!

...

واقعا نمی تونید درک کنید

Kafkaica
8th April, 2010, 06:35 PM
امین خوب شد اومدی این دار و دسته ی یوونتوسی میخوان ما رو بفرستن زیرزمین سری آخه اگه اینتر بره سری بی کی میخواد جواب ماتراتزی رو بده که 4 سال از بهترین دوران فوتبالش هدر میره؟

حالا که داریم به زمین گرم میشینیم حس عدالت طلبیت گل کرده؟ =========================================== یونسکو جان من چند تا منچستری هستن خیلی از قیافشون بدم میاد آدرس بدم به حالی هم به اونا میدی؟

samanrossonero
8th April, 2010, 06:38 PM
یه شعر خوشجیل بنویسم:

خدا دوست دارد لبی که ببوسد**** نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم**** نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم

واقعا هیچ کدوک از طرافدارای تیم های دیگه نمیفهمن یعنی چی!؟!؟

بهترین دروازبان جهان!!!

تیم یه دستی مثل یوونتوس با بازیکنایی که وقتی تو یوونتوس بودن جزو بهترین ها بودن و وقتی رفتن فوتبالشون تموم شد !!!

بازیکنایی که از بهترین ها بودن به خاطره وفاداریشون به یووه از همه چیشون گذشتن الکس و ندود و ترزگه و کامورانزی و از همه مهمتر بوفون

واقعا شما درک نمیکنید اونم با این جوی که الان هستش که معلوم شده نه تنها یووه بلکه کل فوتبال ایتالیا تو این قضیه بودن و فقط یوونتوس بزرگترین ضربه اش رو خورده

ما کاپلو رو داشتیم الان زاکه رونی رو داریم و با اون رانیری واقعا قابله مقایسه هست؟!؟!!

...

واقعا نمی تونید درک کنید

چرا داداش،مگه میشه درک نکرد چه ضربه ای به پیکر فوتبال ایتالیا و سری آ وارد شده؟؟

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 07:19 PM
مهمانی بندی بعد از سقوط نکردن برشا به سری C1 !

تا حالا گاو کوپن فروش دیده بودین :lol: اون یکی ها هم زیزول ، بیسیم و حمیزول هستن و البته خود خشتک :4:

http://www.kimag.es/share/5677432.gif (http://kimag.es/)

The Psychotic Eyes
8th April, 2010, 07:46 PM

ایمان آوردم .. ایمان آوردم

اشهدالا الا الا الله و اشهدالا لا لا لا لا لا الکوروشول الیورپولیولله

:N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41):

از همین الان دارم بایرن و بارسا رو تو فینال میبینم !

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 07:51 PM
ایمان آوردم .. ایمان آوردم

اشهدالا الا الا الله و اشهدالا لا لا لا لا لا الکوروشول الیورپولیولله

:N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41)::N_aggressive (41):

تو غلط کردی تو غلط کردی :nish: :62:

میخوای بیام باز طرفدار آرسنال بشم بفهمی قدرت من بیشتره :62: وقتی یارو دقیقه 50 اخراج میشه ، خارج از عهده جادوگر میشه ! تازشم من قول نداده بودم بابت من یو :cigar:

یوسف خره یوسف خره :barareh:

samanrossonero
8th April, 2010, 08:04 PM
مهمانی بندی بعد از سقوط نکردن برشا به سری C1 !

تا حالا گاو کوپن فروش دیده بودین :lol: اون یکی ها هم زیزول ، بیسیم و حمیزول هستن و البته خود خشتک :4:

http://www.kimag.es/share/5677432.gif (http://kimag.es/)

:lol::lol::lol::lol::lol: آقا صدای اینا تا تایبادم میومد،خوابم نبرد شب..

Drughi
8th April, 2010, 08:07 PM
بابی باز دوباره از اثرات من استفاده غیر قانونی کردین تو این فروم :62:

The Psychotic Eyes
8th April, 2010, 08:08 PM
عروس نمیتونه برقصه میگه زمین کجه !

اون یارو که اخراج میشه در حد اینه که بگی مثلا عمو سیلوستر اخراج میشه .. که اونموقع اصلا بساط هل هله و شادیه !

رافائل که بازیکن نیست ( در حال حاضر البته ( حالا اگه ماله ما بود شاید میشد ))
باز میگفتی رونی رفت بیرون و اینطور شد قابل قبول تر بود ولی اینی که گفتی رو راه رفتی بیشتر :4:

راستی این دختر گلمون کجاس ؟ سوسیس کجاس ؟ نکنه ؟!!!!!!!!
پدر مادر درست حسابی نداره این بچه ها .. فردا پس فردا این سوسیسه کار دستش نده ؟! حالا از ما گفتن بود :22:

Hamed
8th April, 2010, 08:10 PM
من یه 2-3 روزی دست این حمیزول رو میخوام بگیرم و با هم بریم یه جایی و نت هم نداریم:4:

با اجازه زیزول و حمیرد:4:

samanrossonero
8th April, 2010, 08:39 PM
بابی باز دوباره از اثرات من استفاده غیر قانونی کردین تو این فروم :62:

بابی دستت درد نکنه،این تصویر یک نوع آموزش برای کسایی هست که این کار رو اشتباه انجام میدن..
ممنون بابی از عکس مفیدی که گذاشتی..

Mauro Camoranesi
8th April, 2010, 09:15 PM
-بیتا ، اخراج یه مدافع هر چقدر هم که شوت باشه تیم رو بیشتر از اخراج مثلاً یه مهاجم میریزه بهم ! کل تاکیتک من یو بخاطر رافائل بهم خورد ! اینو من نمیگما ، آقامون دینو زوف میگه :nish:

-ساناز کجاست :62: اگه نمیاد من برم پیش زیزول منو به غلامی قبول کنه :barareh:

-این یارو پورنوفوسور کدوم گوریه :62: مرتیکه بی جنبه ، خب باختن گریه نداره ونگر عرضه نداره :nish: مردک باختن اومده میگه مسی بازیکن نیست ! کلاً آرسنالی ها بی حنبه هستند حالا چه پورنوشون باشه چه همسر آقای ونگر :nish:

-در پایان هم ، قسم میخورم فردا تو سالن نذارم این سه نامرد زنده در برن ! بندی ، زیزول و بیسم :62: انتقام همتونو ازشون میگیرم ! فقط این وسط کوپن شانس آورد نمیاد تا بهش یادم بدم چجوری گیتار بگیره دستش ساک سیفون بزنه :lol: :nish:

SoulSiick
8th April, 2010, 09:20 PM

----------

فروم یووه خرابه من همه چیز رو اونجا آرشیو کردم.

مسئله همینه. تو این چند سال عشق مافیای یووه اینقدر همه رو کور کرده بود (! :4: ) که هیچکس حاضر نشد حتی درست جرم یووه رو عنوان کنه ! هنوزم میگم تبانی و خرید داورها و کنترل فوتبال ایتالیا. دوتا بند هست، بند 1 یا ارتباطات نادرست، بند6 یا تبانی. نهایتا به دلیل تحت فشار گذاشتن فدراسیون، دادگاه تشخیص داد که یوونتوس باعث تاثیرگذاری در نتیجه ی فوتبال می شده پس خلاف بند 6 عمل کرده !!

رای نهایی که علیه یووه ار طرف Commissione d’Appello Federale (CAF) و Corte Federale (CF صادر شد این مواردر و شامل میشه :

-صفحه ی 74 و 75 عنوان می کنه که "موجی سیستم" یا سیستم مافیایی موجی وجود نداره.
-صفحع ی 83 میگه موجی در انتخاب داوران تصمیم گیرنده نبوده و این کار توسط انتخاب کننده ی داوارن انجام میشده.
-صفحه ی 101 قضیه کارت زردهاست که رای دادگاه وجود سیستم برای سازماندهی کارت زردها رو رد می کنه. (yellow cards were not organized. )
- صفحه ی 63 عنوان می کنه که موجی و جیرائودو به صورت مستقل و جدا از میل مالکان باشگاه عمل می کردند.
- صفحه ی 61 عنوان می کنه قضیه ماندن فیورنتینا در سری آ مشکوک به تبانی ارتباطی به یووه و موجی نداشته.
- صفحه 74 به صراحت میگه هیچ مدرکی برای اثبات تبانی وجود نداره.
- صفحه ی 77 جرم یووه رو تحت فشار قراردادن فدراسیون و ازین بابت برابر نبودن شانسشون با بقیه تیم ها و شکستن قانون صداقت و وفاداری در فوتبال عنوان می کنه. جالبه بدونید توی این صفحه موقعیت یووه در جدول به عنوان گواه گرفته میشه !!

قاضی پیرو ساندلی توی 26 ژولای 2007 گفت :

there was no illicit activity; the 2004-2005 season was not fixed. The only doubt we had was Lecce-Parma which we looked at again and again . In any case the season was legitimate.

قاضی ماریو سریو هم 27 ژولای 2006 گفت :

in spite of a lack of evidence regarding match fixing, Juventus were sentenced to Serie B and stripped of their titles after taking into consideration the collective interests of the parties involved in the investigation

(ترجمه : با وجود نبود مدرک علیه یووه در ارتباط با تبانی، یوونتوس به سری بی فرستاده شد و جام هایش گرفته شد بعد از در نظر گرفتن مصلحت تمامی دسته ها (بخش ها) از جمله نظر گروه تحقیق. )

رفتن به سری بی جرم خلاف بند 6 بود که مدرکی در موردش نبود. ولی با این حساب یووه به دلیل "تاثیرگذاری روی نتایج" به سری بی فرستاده شد. درضمن میلان، اینتر، سمپ، جنوا و ... افرادی مثل گالیانی، موراتی، اوریالی و ... به خاطر False acounting و مسائل مالی جریمه شدند، ولی یووه از تمامی مسائل مالی، مالیاتی و دستکاری پرونده تبرئه شد.

ولی یه چیزی رو امین درست گفت !
موجی به شدت داره تلاش می کنه که بیگناهی خودش رو ثابت کنه نه گناه کار بودن اینتر. موجی روی جمله ی "یا همه گناه کارند یا همه بی گناه" چون این کاری بود که همه تیم ها می کردند خیلی تاکید داره. و کلا جهت رفتار موجی به سمتیه که می خواد بگه کالچوپولی وجود نداشته.

امروز هم کاپلو گفته اون اسکودتو ها متعلق به یوونتوس هستند و در زمین برده شدند. که طبیعیه این حرف رو بزنه چون خودش مربی بوده.

از مسائلی که بابک بهش اشاره کرد که واقعا هرکسی درکشون نمی کنه بگذریم، فقط توی 2 ساعت اول بعد از حکم یووه ارزش سهام یووه نصف شد ! و بعد هم قرارداد 150 میلیونی با Tomoil فسخ شد که بزرگترین قرارداد اسپانسری تاریخ فوتبال بود تا اون زمان. بگذریم که نایک و دیگر شرکت ها هم قرارداد هاشون رو کم کردند.اما با این حال من هنوزم بعید می دونم جریمه ی خاصی برای اینتر در نظر بگیرند، شاید نهایتا اون جام رو از اینتر بگیرند و کلا حذف کنند. هرچند که آبته امروز قول داده که با دقت بالا همه چیز بررسی بشه.

-=-=-=-=-=-=-=

در مورد این مکالمات تلفنی با داور، این عین قانونه :

4. The companies and their executives, licensed, and the person referred to in paragraph 5, it is forbidden to maintain relations of habitual, or otherwise designed to achieve advantages in sports activity, with components of the organs of sporting justice and with members of the Italian Referees (AIA).

تیم ها، مدیرانشان یا افراد تحت لیسانس اون تیم حق ندارند با افرادی که در پاراگراف 5 اومده ارتباط عادی و دائمی برقرار کنند (یعنی به طور مداوم یا مقطعی با مثلا داور در ارتباط باشند) چون این ارتباطات باعث میشه در فعالیت های ورزشی امتیازی نسبت به بقیه داشته باشند.

اون افراد شامل قاضیان و اعضای سیستم قضایی و داوران میشه. یعنی مدیران یه تیم حتی حق ندارند تماس بگیرند و کریسمس رو به یه داور تبریک بگند، چون ممکنه موجب دوستی بشه و باعث بشه نسبت به دیگران امتیازی داشته باشند پیش اون شخص. گفتم دیروز، ارتباط با داورها خیلی حساس تر از ارتباط با مسئولین فدراسیونه و صرف ارتباط خلاف قانونه.

SoulSiick
8th April, 2010, 11:35 PM
وضع خراب خراب شده ! :4:

موجی قول داده بود مدارک بیشتری رو کنه، امروز تیم حقوقی موجی مکالمه ای توی ایتالیا پخش کرده بین اسپالتی و برگامو !!! برگامو به اسپالتی میگه کمک داورای خوبی برات فرستادم، مگر اینکه اتفاقا خاص بیفته. پیسکارا رو فرستادم که برای ما شماره 1 بوده، گریسلی هم فرستادم که حرف نداره، می تونی مطمئن باشی که ازت حفاظت میشه. خوب، موفق باشی !

پائولو تروفینو از وکلای موجی گفته، این مکالمات از همون جایی اومدن که مکالمات یووه اومدن، چرا 4 ساله هیچکس به اینا توجه نمی کنه و سال 2006 نادیده گرفته شدند ؟

★.JU.V.E.N.T.US.★
8th April, 2010, 11:38 PM
فکر کنم اینجوری که موجی پیش میره منم گناه کار بشم! آخه من اس.ام.اس زشت زیاد دادم !

Mr.Maldini
8th April, 2010, 11:40 PM
این حمیزول خودمون نیست؟ :4:

Kamran.juve
8th April, 2010, 11:41 PM
وضع خراب خراب شده ! :4:

موجی قول داده بود مدارک بیشتری رو کنه، امروز تیم حقوقی موجی مکالمه ای توی ایتالیا پخش کرده بین اسپالتی و برگامو !!! برگامو به اسپالتی میگه کمک داورای خوبی برات فرستادم، مگر اینکه اتفاقا خاص بیفته. پیسکارا رو فرستادم که برای ما شماره 1 بوده، گریسلی هم فرستادم که حرف نداره، می تونی مطمئن باشی که ازت حفاظت میشه. خوب، موفق باشی !

پائولو تروفینو از وکلای موجی گفته، این مکالمات از همون جایی اومدن که مکالمات یووه اومدن، چرا 4 ساله هیچکس به اینا توجه نمی کنه و سال 2006 نادیده گرفته شدند ؟

یه جوری نوشتی خرابه خراب گفتم بدبخت شدیم موجی کارش به جایی نرسید:22:

آبروی رفته ی یوونتوس باید برگرده:62:

Kopite
9th April, 2010, 12:33 AM
اگه گفتید امروز چه روز بزرگیست ؟
از اتاق فرمان هم اشاره می کنند که شایستی پریروز
فیلمبردار محترم آقای حسینی هم بال بال می زنند* که شایستی دیروز

- بله بله ، همون طور که بینندگان خوبمون به درستی اشاره کردند تولد زولی بود :cake::wavetowel2:
من از قدیم الایام به این زولی علاقه داشتم ، یه ی بچه ی پاکی بود اصلا ، بعدش هم ماشالا هر چی خوربی بود تو وجودش حالا میشه در وجود دختر خانم عزیزش دید :6: یعنی ارادت خاصی دارم من به این خانواده :4:
پیر شی زولی و امیدوارم به حمیزولت رو در لباس بخت ببینی :4:

- آقا چه کرکره خنده ایه این ننگ ما :4: بازی لیورپول داره پخش می کنه با گزارش پس زمینه ی انگلیسی و صدای ورزشگاه بازی فولام - وولفسبورگ ، بعد هر چی توپ به رینا می رسه میگه داف داف :4:بعد این همین جوری بود تا گل اول لیور ، بعد انگار متوجه شدند که گزارشگر انگلیسی و تماشاگرا به گل توجهی نکردند :4: پنج دقیقه قطع کردن اون باند صدا رو ، بعد حوصلشون سر رفته دوباره همون رو گذاشتند :lol:

- کلا همه جا نقش اسپم داره فولام :4:

Kamran.juve
9th April, 2010, 12:38 AM
- بله بله ، همون طور که بینندگان خوبمون به درستی اشاره کردند تولد زولی بود :cake::wavetowel2:
من از قدیم الایام به این زولی علاقه داشتم ، یه ی بچه ی پاکی بود اصلا ، بعدش هم ماشالا هر چی خوربی بود تو وجودش حالا میشه در وجود دختر خانم عزیزش دید :6: یعنی ارادت خاصی دارم من به این خانواده :4:
پیر شی زولی و امیدوارم به حمیزولت رو در لباس بخت ببینی :4:

- آقا چه کرکره خنده ایه این ننگ ما :4: بازی لیورپول داره پخش می کنه با گزارش پس زمینه ی انگلیسی و صدای ورزشگاه بازی فولام - وولفسبورگ ، بعد هر چی توپ به رینا می رسه میگه داف داف :4:بعد این همین جوری بود تا گل اول لیور ، بعد انگار متوجه شدند که گزارشگر انگلیسی و تماشاگرا به گل توجهی نکردند :4: پنج دقیقه قطع کردن اون باند صدا رو ، بعد حوصلشون سر رفته دوباره همون رو گذاشتند :lol:

- کلا همه جا نقش اسپم داره فولام :4:

اِ اِ اِ بگو چرا اسم یوونتوس رو هم آورد تو گزارش اون گزارشگر انگلیسیه:35:

عجب کارای عجیب غریبی میکنن:35:

=======================

رضا اون سمت ها که تو فروم یووه گذاشتی اگه اینجا نذاشتی بذار خیلی چیزه تمیسی بود

موراتی یکی دوتا سمت خاص داشت گالیانی و ... خیلی جالب بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2010, 12:58 AM
13 بدر بدون توپ چکار میشه کرد (http://208.117.236.71/watch?v=6s89ABlxGl0):21: آخرش قیافه توپه خیلی نازه :11:

Friend
9th April, 2010, 01:12 AM
13 بدر بدون توپ چکار میشه کرد (http://208.117.236.71/watch?v=6s89ablxgl0):21: آخرش قیافه توپه خیلی نازه :11:
فقط کافی بود یک لحظه دست یکیشون بد جا بره تا بچه صاف بره تو درخت :4:
واقعا چقدر ابتکار دارن ملت ما ، شانس آوردیم یوفوس اونجا نبود ، وگرنه اونم توپ میکردن ، بعد از دست هر کی در میرفت مثل یه تیکه قهوه ای میچسبید کف زمین :4:
باتشکر

Carles Puyol
9th April, 2010, 01:16 AM
^^^^^^^^^
چقدر اینا دیوانن نمیگم یهو بچه بترسه زبونش بند بیاد ؟ یکدفعه بخوره زمین چی ؟
خیلی خرن !

H88PER
9th April, 2010, 02:44 AM
عروس نمیتونه برقصه میگه زمین کجه !

اون یارو که اخراج میشه در حد اینه که بگی مثلا عمو سیلوستر اخراج میشه .. که اونموقع اصلا بساط هل هله و شادیه !

رافائل که بازیکن نیست ( در حال حاضر البته ( حالا اگه ماله ما بود شاید میشد ))
باز میگفتی رونی رفت بیرون و اینطور شد قابل قبول تر بود ولی اینی که گفتی رو راه رفتی بیشتر :4:

بیچاره رافائل که خوب بازی کرد.. اون سمت چپ بایرن که اتوبان بود نیمه اول چند بار از اون سمت رافائل و والنسیا حرکت کردند.. اخراج رافائل روی نتیجه خیلی موثر بود..

حداقل کوچکترین اثرش این بود که رونی تعویض شد.. رونی هرچقدر هم بد بازی کنه ولی بازهم چون سرعت بالا داره تیم حریف رو تا حدی عقب نگه می داره.. ولی سر الکس فرگوسن مجبور شد برای نگه داشتن نظم دفاعش اوشی رو بیاره توی زمین.. البته این کاری بود که من انتظار داشتم از اول کرده باشه.. ولی نمی دونم چرا به گیبسون و رافائل بازی داد..؟!

دیگه گذشته ولی اینم در نظر داشته باشید که چون تیم انگلیسی توی نیمه نهایی نیست دلیل نمیشه که فوتبالشون ضعف داشته باشه.. به نظر من با کلاس ترین فوتبال دنیا رو توی انگلیس انجام می دن. حتی با توجه به اینکه بخاطر مشکلات بحران های مالی تیم هاشون کمتر می تونن خرید داشته باشند..

من دوست داشتم که فینال اینتر - منچستر یونایتد رو بخاطر تقابل خوزه مورینیو و سر الکس فرگوسن ببینم.. :299:

S@eed
9th April, 2010, 02:49 AM
بیچاره رافائل که خوب بازی کرد.. اون سمت چپ بایرن که اتوبان بود نیمه اول چند بار از اون سمت رافائل و والنسیا حرکت کردند.. اخراج رافائل روی نتیجه خیلی موثر بود..

حداقل کوچکترین اثرش این بود که رونی تعویض شد.. رونی هرچقدر هم بد بازی کنه ولی بازهم چون سرعت بالا داره تیم حریف رو تا حدی عقب نگه می داره.. ولی سر الکس فرگوسن مجبور شد برای نگه داشتن نظم دفاعش اوشی رو بیاره توی زمین.. البته این کاری بود که من انتظار داشتم از اول کرده باشه.. ولی نمی دونم چرا به گیبسون و رافائل بازی داد..؟!

دیگه گذشته ولی اینم در نظر داشته باشید که چون تیم انگلیسی توی نیمه نهایی نیست دلیل نمیشه که فوتبالشون ضعف داشته باشه.. به نظر من با کلاس ترین فوتبال دنیا رو توی انگلیس انجام می دن. حتی با توجه به اینکه بخاطر مشکلات بحران های مالی تیم هاشون کمتر می تونن خرید داشته باشند..

من دوست داشتم که فینال اینتر - منچستر یونایتد رو بخاطر تقابل خوزه مورینیو و سر الکس فرگوسن ببینم.. :299:
آقا این رفیقمون کیه تا حالا کجا بوده ؟! :4: نظرات یکی از یکی زیباتر و فنی تر . رفیق یه سر به کلوپه ما بزن خوشحال میشیم :barareh:

Mauro Camoranesi
9th April, 2010, 10:19 AM
آقا کی این پائین نوشته دخترا صحرا حمیزول :62: رسماً دختر مردم رو چیز کردین رفت :62: خاک بر سر پدر بچه که عین بز میمونه :62: پدر که اون باشه ، مادر هم که این بوفالو ، بچه هم معلومه میزنه با سوسیس و رفیقای سوسیس میره صحرا دیگه :62: این سردار موجی کجاست بیاد جلوی این بی بند و باری رو بگیری :62: ولی اگر اهل بیرون اومدن از خونه هستش ، بدید من خودم ببرمش بیرون بچرخونمش :62:

در پایان هم به حرفهای بوفالوی پیر گوش ندین ! همانا من تحت تاثیر گیبسون در بازی بودم . اون رافائل هم در حد بهادر عبدی بود ! مخصوصاً روی اون توپی که 3 به 3 بودن و پاس نداد به رونی و شوت کرد تو اوت ! ولی احساس میکنم گیبسونتون بازیکن خوبی بشه ، فکر کنم بتونه جای اسکولز رو پر کنه . فقط مثل مارکیزیوی ما هنوز کم تجربه هستش و به زمان نیاز داره .

ضمن اینکه حمایت قاطع خودم رو از رفتن لوکا تونی به جام جهانی ابراز میدارم .

NoName
9th April, 2010, 10:22 AM
بچه ها این بابی بین یووه ای ها هم عنصر خودفروختست!:35:
تا به حال یوونتوسیی ندیدم که هوادار اینتر باشه!:4:

راستی بچه ها دیشب بابی هوادار ولفسبورگ بود که در مقابل فولهام زانو زد.:barareh:

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2010, 11:08 AM
ببین کارمون به کجا کشیده که بیسیم نارنجی هم کارهای طلسم و اینا انجام میده :22: آخه تو رو چه به این غلطا؟ اینجا یه نفر هست که این کار رو میکنه و اون هم بابیه ! حالا کوپن هم میاد ابراز وجود میکنه و کوپن قند و شکرش رو به رخ میکشه !!

SoulSiick
9th April, 2010, 03:06 PM
آقا من وقایع کالچوپولی رو تو فروم یووه آرشیو می کنم، الان نمی تونم برم، برای همین مجبورم هی اینجا بزارمشون، گیر ندید بهم :4:

11 فبریه 2005، قبل از بازی کاپ اینتر فاکتی و پایرتو در مورد داورهای بازی صحبت می کنند و مکالمه اینطور تمام میشه :

Pairetto: "See you soon, I recommend eh, you know things are always private, eh, you know these things here ..."
Facchetti: "Yes, yes, I agree"
Pairetto: "That's something between us."

(پایرتو از فاکتی می خواد که صحبت هایی که بینشون رد و بدل شده بین خودشون بمونه. برگامو هم به مدیاست گفته : با دلاولا، آلیبرتی و موراتی شام هم خورده. گفته من هیچوقت انکار نکردم که همه سراغ من میومدند و همیشه می گفتم این مسائل اون زمان توی سری آ معمولی بود.

AmirSaeid
9th April, 2010, 03:08 PM
واقعا هیچ کدوم از طرافدارای تیم های دیگه نمیفهمن یعنی چی!؟!؟

بهترین دروازبان جهان!!!

...

واقعا نمی تونید درک کنید

واقعا هیچ طرفداری نمی تونه بفهمه که ما یوونتوسی ها چی کشیدیم . و حالا خیلی زور داره این حرفها که کالچوپولی وجود نداشته !!!؟؟؟ یا اینکه اینتری ها و آ اس رمی ها همه تیم های سری آ با داوران و مسئولان در ارتباط بودن و فقط یووه بود که بیشتر ین ضربه رو خورد و به سری بی فرستاده شد .
آخه یعنی چی ؟
یوونتوس اون موقع : کاپلو روی نیمکت داشت .
لیست رو نگاه کن : بوفون(بهترین دروازه بان جهان) - کاناوارو (بهترین بازیکن جام جهانی2006) - تورام - زامبروتا - ویرا - ندود - کامو - ترزگه -دل پیرو - زلاتان - آدریان موتو و ...
بعد چی شد ؟ خیلی ها رفتن . اگه اون موقع یووه به سری بی نمی رفت و مثل میلان و فیو و ... فقط کسر امتیاز می شد ، آیا این بازیکن ها می رفتن . آیا زلاتان می رفت اینتر ؟ آیا موتو می رفت ؟ آیا به لحاظ مالی و قرارداد های اسپانسر ها یووه این همه ضرر میکرد ؟

خیلی زور داره این همه بلا سر یه تیم و هواداراش بیارن و حالا بعد 4،5 سال بگن که اشتباه شده .
تازه من کاری به متلک ها و کنایه ها و حرف هایی که ماها این مدت شنیدیم ندارم .

واقعا فکر کردین اگه یووه به سری بی نمی رفت (و نهایتا جریمه کسر امتیاز براش در نظر می گرفتن) الان چند تا قهرمانی سری آ داشت ؟ بله ، الان 3 تا ستاره روی پیراهن یووه بود !:79::79::79:
الان چند بار به فینال cl رفته بود ؟
الان چند تا ستاره بزرگتر داشتن واسه یووه بازی میکردن ؟

به خدا که هیچ کس غیر از یه یووه ای ئه متعصب نمی فهمه من چی میگم .

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2010, 03:22 PM
هرچند من اصلا با انتقام و این چیزا حال نمیکنم , اما کاملا از رفتن اینتر و بقیه تیمهای متخلف به دسته های پایین و گرفتن اسکودتو و جریمه شدنشون استقبال میکنم (شدید)

حداقل واسه اینکه مزه دهنشون عوض بشه , یا به قولی جو عوض بشه !

موجی هم مثل طوفان داره میاد و هرچی خلافکار هست رو جارو میکنه ! دمش گرم !

Mauro Camoranesi
9th April, 2010, 04:11 PM
اینتر خائن آواره گردی ، لیگ کالچو را ویرانه کردی ، گرفتی 2 اسکودتومونو آه و واویلا ، فرستادیمون سری بی آه و واویلا ، مرگ بر تو مرگ بر تو مرگ بر تو مرگ بر تو ! :62:

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2010, 05:54 PM
یه بارون خیلی قشنگی داره میاد ! خونمون هیچ کس نیست و نشستم تو اتاق ! قطره های بارون میخوره به نورگیر و صدای قطره های بارون خیلی دل نشینه ! صدای ترانه Blind Love تام ویتز رو تقریبا زیاد کردم و خیره شدم به نورگیر ! انگار منتظرم یه چیزی بشه !

تام ویتز ول کن من نیست ! شایدم من ول کن تام ویتز نیستم !! اینقدر صداش و ترانه هاش بهم حال داده و آرومم میکنه و یه حس قشنگی بهم میده که نه میتونم بیخیالش بشم و نه توصیفش کنم ! فقط دارم باهاش شدید حال میکنم !

این بشر کیه , فقط خدا میدونه و خودش !

این ترانش شدیدا منو روانی کرده ! به متنش توجه کنین میفهمین ! موسیقیش و صدای تام ویتز که روح و روانتون رو صیقل میده !

http://www.kimag.es/share/86253701.png

دانلـــود Blind Love (http://www.4shared.com/audio/8PNvr1-r/tom_waits_-_Blind_Love.html?s=1)

بلافاصله بعد Blind Love ترانه Downtown Train رو گوش میدم ! تا شروع میشه دلم میخواد از خونه بزنم بیرون و برم زیر بارون ! یه احساس دلتنگی دارم که تقریبا میدونم واسه چیه ! اما سعی میکنم از آهنگ تام نهایت لذت رو ببرم و سعی کنم به این بهونه بیخیال این حسم بشم که ظاهرا نمیشه , چون الان از همین حس اینجا نوشتم !

دانلـــود Downtown Train (http://www.4shared.com/audio/4Ts6xObd/Tom_Waits_-_Downtown_Train.html?s=1)

NoName
9th April, 2010, 06:04 PM
دلم واسه اینتری ها میسوزه! باید سال دیگه با برشا رقابت کنن!
من اگه جای مسئولان اینتر بودم حاضر بودم باشگاه رو منحل اعلام کنم ولی همچین حقارتی رو تحمل نکنم!

Mr.Maldini
9th April, 2010, 06:05 PM
باز شدن دوباره این پرونده هم یه شمشیر دو لبه هست. هم خوبی داره و هم بدی.
خوبیش اینه که این اینتر میره سری بی و مطمئنا به جز زانتی همه ی بازیکناش می پرن، زجری که یووه کشید رو می کشن، می تونن تو سری بی روی جوونای ایتالیایی سرمایه گذاری کنن و بلکه هم رنگ و روی ایتالیایی به خودشون بگیرن و 4 تا بازیکنی رو که می خوان تحویل فوتبال آرژانتین بدن تحویل همین ایتالیا بدن، میتونن با تیم های مهمی مثل برشا و آسکولی خودشون رو مقایسه کنن، باز هم میشن همون داداش کوچیکه ی خوب خودمون

اما بدیهاش : با وجود این که یه آنتی اینتر هستم و تا به حال نتونستم آرزوی موفقیت برای اینتر کنم اما بدون اغراق در حال حاظر آماده ترین و کامل ترین تیم سری آ رو داره. هیمن که می تونن جزو 4تا تیم برتر اروپا باقی بمونن و نشون بدن که فوتبال ایتالیا هنوز هم اقتدار سابق رو داره، نابود شدنش یعنی نابود شدن بخشی از دارایی حال حاضر فوتبال ایتالیا و این اصلا خوب نیست ! کاهش گردش مالی و کم شدن جذب اسپانسر و هوادار و ... هم جای خودش رو داره !

اما وقتی خاطرات سال گذشته و قصر در رفتن اینتر یادم میاد به این نتیجه میرسم بذار همون برن سری بی تا چششون م در بیاد !

NoName
9th April, 2010, 06:23 PM
میتونن با تیم های مهمی مثل برشا و آسکولی خودشون رو مقایسه کنن،
آقای مالدینی این یک فحش به اینتر میلان بود. به دلیل توهین و بی احترامی یک کارت قرمز دریافت میکنی!

:4::4:

Mauro Camoranesi
9th April, 2010, 06:24 PM
اما بدیهاش : با وجود این که یه آنتی اینتر هستم و تا به حال نتونستم آرزوی موفقیت برای اینتر کنم اما بدون اغراق در حال حاظر آماده ترین و کامل ترین تیم سری آ رو داره. هیمن که می تونن جزو 4تا تیم برتر اروپا باقی بمونن و نشون بدن که فوتبال ایتالیا هنوز هم اقتدار سابق رو داره، نابود شدنش یعنی نابود شدن بخشی از دارایی حال حاضر فوتبال ایتالیا و این اصلا خوب نیست ! کاهش گردش مالی و کم شدن جذب اسپانسر و هوادار و ... هم جای خودش رو داره !

اصلاً اینو قبول ندارم !

اینتر به چه قیمتی تیم خوبی شده ؟! به قیمت له کردن یه تیم دیگه ! من کاری با میلان ندارم ، میلان هرچقدر افت کرده باعثش مدیرای تیمش هستند که هنوز دیدا رو نگه داشتن یا فاوالی 38 ساله ذخیره نستا هستش ! تازه رفتن یپس 34 ساله رو هم گرفتن ! نمیشه واسه میلان دل سوزوند چون خودشون این شرایط رو رقم زدن . ولی بحث یووه فرق میکنه ...

... یووه رو به این روز انداختن ! ما تیم بی رقیب ایتالیا بودیم که رفتیم سری بی ! اینتر همون تیمیه که 17 سال قهرمان سری آ نشد ، همین الآن هم همونه ! ببینید چقدر راحت رم و میلان بهش رسیدن ! اینتر تو دهه 90 و تا قبل از کالچوپولی هم کم مهره نبود ، تیمی بودش که حداقل بیشتر از همین یووه ستاره داشت . حتی مربیان بزرگی هم داشت ولی یووه ، یووه بود !

مثال موفقیت اینتر مثل اینه که ، دوستان یه بوکسور خوب آسیایی چند ساعت قبل از رقابت بوکسورشون با تایسون ، بزنن دست راست تایسون رو بشکنن بعد تایسون ببازه ! آره ، تایسون باخته ولی به چه قیمتی ؟!

من اصلاً اینتر برام مهم نیست ! تیمی که اون بلا رو سر ما آورد از ترس رقابت با ما ، حتی اگر نابود هم بشه ارزشمنده ! تیمی که وقتی دید نمیتونه قهرمان بشه و حریف رقباش نمیشه ، خواست با بدترین حربه حریفش رو شکست بده . من هرگز نمیتونم از اینتر بگذرم و امیدوارم سرنوشت بدتری از یووه 2006 داشته باشه چون ما این وسط خیلی چیزهایی از دست دادیم که دیگه قابل برگشت نیست ، چیزایی مثل ندود ، کسی میتونه پسش بده بهمون ؟!

NoName
9th April, 2010, 06:41 PM
این بابی هم یک کمی خل وضعه ها!:4:
از این طرف لوگوش اونه. از این طرف پستش اینه!:72:

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2010, 07:04 PM
اصلاً اینو قبول ندارم !

اینتر به چه قیمتی تیم خوبی شده ؟! به قیمت له کردن یه تیم دیگه ! من کاری با میلان ندارم ، میلان هرچقدر افت کرده باعثش مدیرای تیمش هستند که هنوز دیدا رو نگه داشتن یا فاوالی 38 ساله ذخیره نستا هستش ! تازه رفتن یپس 34 ساله رو هم گرفتن ! نمیشه واسه میلان دل سوزوند چون خودشون این شرایط رو رقم زدن . ولی بحث یووه فرق میکنه ...

... یووه رو به این روز انداختن ! ما تیم بی رقیب ایتالیا بودیم که رفتیم سری بی ! اینتر همون تیمیه که 17 سال قهرمان سری آ نشد ، همین الآن هم همونه ! ببینید چقدر راحت رم و میلان بهش رسیدن ! اینتر تو دهه 90 و تا قبل از کالچوپولی هم کم مهره نبود ، تیمی بودش که حداقل بیشتر از همین یووه ستاره داشت . حتی مربیان بزرگی هم داشت ولی یووه ، یووه بود !

مثال موفقیت اینتر مثل اینه که ، دوستان یه بوکسور خوب آسیایی چند ساعت قبل از رقابت بوکسورشون با تایسون ، بزنن دست راست تایسون رو بشکنن بعد تایسون ببازه ! آره ، تایسون باخته ولی به چه قیمتی ؟!

من اصلاً اینتر برام مهم نیست ! تیمی که اون بلا رو سر ما آورد از ترس رقابت با ما ، حتی اگر نابود هم بشه ارزشمنده ! تیمی که وقتی دید نمیتونه قهرمان بشه و حریف رقباش نمیشه ، خواست با بدترین حربه حریفش رو شکست بده . من هرگز نمیتونم از اینتر بگذرم و امیدوارم سرنوشت بدتری از یووه 2006 داشته باشه چون ما این وسط خیلی چیزهایی از دست دادیم که دیگه قابل برگشت نیست ، چیزایی مثل ندود ، کسی میتونه پسش بده بهمون ؟!

دو خط دیگه مینوشتی بغضم اشک میشد :cry: ننویس مرگه من که ..... ننویس ندود ..... ننویس .... !

AmirSaeid
9th April, 2010, 07:13 PM
ناز قلمت بابی:love05: . بله اینتر:bad: باید بره سری بی ، تا فوتبال ایتالیا پاک بشه !!! چطور اون موقع که یووه رو به خاک سیاه نشوندن فوتبال ایتالیا افت میکرد اشکال نداشت ، ولی حالا فوتبال ایتالیا نباید افت کنه . . . نه داداش ما فوتبال پاک میخوایم .:barareh:
بعدشم اتوئو و لوسیو و اشنایدر و کامبیاسو و بالوتلی و مایکون و جولیو سزار و استانکویچ و میلیتو و ... میرن از اینتر:bad: تا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره !:barareh::barareh:

unexi
9th April, 2010, 07:56 PM
منم دوست دارم اینتر بره سری ب یا ث
یادم نمیره اون تحقیر هاییی که از اینتری ها خوردیم و صدامون در نمی یومد یادم نمیره چقدر دلمون شکست یادم نمیره .
مگه اون زمان هیچ اینتری ای دلش به حال ما سوخت که ما دل بسوزونیم واسشون. مرگ بر اینتر
هنوزم که هنوزه یه سری آشغال که هیچی از فوتبال نمی فهمند واسه پول شویی یووه رو دست میندازن.
دروگی ها ساکت نمی شینن!:mad:

Leonardo
9th April, 2010, 08:07 PM
ای وطن فروش ها! :62:

AmirSaeid
9th April, 2010, 08:21 PM
وطنم پاره تنم ........... ای زادگاه و میهنم ........ بر خاک تو بوسه میزنم ........:buba:

بذار اینتر:201: بره دسته 2 من خودم کاری میکنم که وطن سرافراز بشه . ایتالیا:01: همیشه بالاترینه .

Max J.Horovitz
9th April, 2010, 09:12 PM
راجع به کلماتی که به کار می برید بیشتر فکر کنید ، قطعا جنبه تحمل مجازات تیمم رو ( به فرض گناهکار بودن) دارم ولی دوست ندارم کسی بهش توهین کنه !

Mauro Camoranesi
9th April, 2010, 09:14 PM

خشتکت زیادی کرده ؟! :62:

ویرایش : بچه ها ، لطفاً هیچکس به تیم دیگه ای توهین نکنه ! هر تیمی علاقمند خودش رو داره . حالا شوخی یه وقت میکنیم چیزی نیست ولی خب همونطور که ما یووه رو دوست داریم ، بقیه هم تیمشون رو دوست دارن . مرسی :love05:

samanrossonero
9th April, 2010, 09:47 PM
بچه ها لباس اینتر مث آتالانتا برگامویه،حواستون باشه ها،اینا یه رگ برگامویی دارن سلاخیتون میکنن..:10:

unexi
9th April, 2010, 09:58 PM
من اینتر و دوست می داشتم ولی حالا که فکر میکنم چه زخم زبون هایی از اونا شنیدم همه چی از دستم خارج میشه. ببخشید.
بچه ها ما نباد رفتاره اونارو تلافی کنیم چون واقعا ما یووه ای ها میتونیم خودمونو جاشون بزاریم. من واقعا پشیمون شدم . معذرت از اینتری ها:11:

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2010, 10:14 PM
جدی روحانیت چه تاثیر عمیقی روی دل بچه های جبهه محرمانه گذاشت ! :cry:

+ احترام , احترام میاره !
++ تف به خشتک با اون جمله کذاییش ! اه اه !

Mauro Camoranesi
9th April, 2010, 11:12 PM
این یونسی عجب جوگیریه ها ! رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود ! نه با اون گارد هجومت نه به این گارد دفاعت ! :4:

من به عنوان سردسته گروه دروگی های یوونتوسی مقیم پی.اف اعلام میکنم که هر یوونتوسی که دشمن اینتر نباشه از ما نیست ! ما توهین نمیکنیم ولی توهین کنندگان رو دوست داریم ! :nish: نه ! جداً ، ما اهل توهین نیستیم ولی تیممون رو دوست داریم . با تمام احترام به اینتر ولی اینتر دشمن یووه هستش و باعث شد که 4 سال سیاه رو پشت سر بذاریم و بخششی در کار نیست و باید به مجازات برسه تا همه بفهمن که یووه اون تیم دلال و مافیایی و کثیفی نبوده که ازش ساختن ! ما فقط حقمون رو میخوایم ، این چیز زیادی نیست !

SoulSiick
9th April, 2010, 11:24 PM
یکی از مدیرهای اینتر که اسمش سخت بود گفته این چیزهایی که پخش میشه کشف خاصی نیست و هیچ مشکلی توی این مکالمات نیست و کار غیرقانونی صورت نگرفته و این ها دارند از هیچ و پوچ این جنجال ها رو می سازند.

دی سانتیس گفته : اون زمان من با همه مدیرها در ارتباط بودم و یه مسئله ی معمولی بود و فکر نمی کنم کار غیرقانونی کرده باشم. با خیلی های دیگه هم در ارتباط بودم. من همون سال 2006 هم گفتم که من با خانواده ی فاکتی رابطه ی دوطرفه داشتم. که اون موقع ازم شکایت کردند و منو مجبور کردن نامه ی معذرت خواهی بنویسم. ولی حالا می بینید که دروغ نگفته بودم.

unexi
10th April, 2010, 12:17 AM
رضا شل کن سفت کن در نیار فقط خبرهایی که به نفع یووه است بزار. اینارو آدم میخونه دپرس میشه میگه نکنه خالی بندیه این داستان!

من به عنوان سردسته گروه دروگی های یوونتوسی مقیم پی.اف اعلام میکنم که هر یوونتوسی که دشمن اینتر نباشه از ما نیست !بیا این سخنان بابی رو همرو برچسب کردین گزاشتین پایین فکر کرده شیخه حالا واسه ما فتوا میده!
چشم من شرمنده ام. ببخشید جدا شدم ما همه دشمن اینتریم . من پشت سر شمام محافظ شخصیتونم حاجی.
سرم به فدای آقام بابی :4:

Drughi
10th April, 2010, 10:00 AM
ا

من به عنوان سردسته گروه دروگی های یوونتوسی مقیم پی.اف اعلام میکنم که هر یوونتوسی که دشمن اینتر نباشه از ما نیست !

بابی انگار خودت خیلی جو گیر تری ها :62: به چه جرات از سمت من سوء استفاده کردی :62:

The Psychotic Eyes
10th April, 2010, 10:21 AM

قبول دارم كه رافائل بازيكن خوب و آينده داريه و حرفهاي شما هم كاملا منطقي

اون پست من هم دو تا دليل داشت :

1- دهن بابي بسته بشه كه جزو يكي از غيرممكن ترين كارهاست !
2- حرص منچستري ها دربياد !

ضمن اينكه من نيمه ي اول بازي رو خواب بودم :4: بعدش كه دقيقه ي 70 ايناي بازي بود پاشدم برم بخوابم تازه ديدم چه بازي قشنگيه و خواب از سرم پريد !!! :22:

-------------

خوشم مياد حيمزول چهار روز نيست اومده اينقدر خواستگار پيدا كرده .. ما كه چهار ساله اينجائيم و ... :299: :barareh:

SoulSiick
10th April, 2010, 10:33 AM
آقایونی که به امر داونلود وارد اند، من میرم دانشگاه و میام، ببینم یه مرد بینتون پیدا میشه پسورد B-Tribe - B-Tribe 5.rar رو پیدا کنه !

خیلی گشتم، از 4shared داونلود کردم، پسورد رو نذاشته ! چه کنم ؟ :4:

Mauro Camoranesi
10th April, 2010, 10:36 AM
-حسن دوغی ، اون موقعی که تو به سیب زمینی میگفتی دیب دبینی ، من داشتم بازی های یووه رو تحلیل میکردم ! یعنی اون موقعی که یحتمل تو هنوز اون دنیا بودی ، من پیرهن باجو رو داشتم که اومده بود یووه ولی پاره شد بعداً :cry: حیف ! تازشم ، برو با هم قد خودت شوخی کن :62: نادر سلیمانی :barareh:

-بیتا ، یه کیس خوب برات سراغ دارم ! بیا برو همسر محمدعلی کشاورز بشو که حداقل بخاطر هم سن بودن بتونین همدیگه رو درک کنید :lol: :barareh:

---------------------------------------

من به زودی لیست منتخب خودم رو برای فتح پنجیمین ستاره جهانی به حضرت مارچلو لیپی (ع) و شما میدم :nish:

چند خبر :

-وارگاس بازی برابر اینتر رو از دست داد !

-کاکائو مهاجم برزیلی الاصل آلمانی گزینه جدید میلانی ها هستش . امروز آدبایور هم دوباره شایعه رفتنش به میلان مطرح شده .

-گالیانی هم گفته که هم لئوناردو و هم پاتو در میلان برای فصل بعد خواهند ماند .

-جوزپه روسی هم قصد داره از ویارئال جدا بشه و گفته میشه که قصد داره به سری آ برگرده . یووه یکی از مشتریان روسی هستش .

-پیرلو جیگره هم از بارسا حمایت کرده در بازی نیمه نهایی برابر اینتر :nish:

-آنتونیو نوچرینو هم شاید به اتلتیکو مادرید بره !

-میهایلوویچ هم گفته که نگاهی در آینده به مربیگری اینتر داره . ( من به شدت از سینیشا خوشم میاد ! از اون دسته مربیان خوش فکر و با کلاس هستش . )

sia_ca
10th April, 2010, 01:24 PM
یکی از سهمیه های لیگ قهرمانان پرید! سال بعد ، نه سال بعدش یعنی 2011-2012 سه تیم از ایتالیا به لیگ قهرمانان راه پیدا میکنه. ضمن اینکه آلمان 4 نماینده خواهد داشت!!!
مرده شور این مرتیکه پلاتینی رو ببرن!:62:

Drughi
10th April, 2010, 01:29 PM
احترام اسطوره یووه رو نگه دار لطفا !
شما که به تیمت شک نداری ، پس هیج جای نگرانی واس شما نداره !

Drughi
10th April, 2010, 01:34 PM
یکی از مدیرهای اینتر که اسمش سخت بود گفته این چیزهایی که پخش میشه کشف خاصی نیست و هیچ مشکلی توی این مکالمات نیست و کار غیرقانونی صورت نگرفته و این ها دارند از هیچ و پوچ این جنجال ها رو می سازند.

رضا اسمش ترونچتی نبود ؟ Tronchetti

SoulSiick
10th April, 2010, 02:34 PM
چرا، احتمالا هم ترونکتی تلفظ میشه.

یکی از سهمیه های لیگ قهرمانان پرید! سال بعد ، نه سال بعدش یعنی 2011-2012 سه تیم از ایتالیا به لیگ قهرمانان راه پیدا میکنه. ضمن اینکه آلمان 4 نماینده خواهد داشت!!!

آقا جان پلاتینی اصلا بد، ولی مسائلی که به پلاتینی ربط ندارند دیگه بهش ربط ندید ! فرمول محاسبه ی امتیاز هر کشور در لیگ قهرمانان سال هاست داره انجام میشه و از اول بوده. این فرمول جدید با محاسبه ی دوره ی 5 ساله فکر کنم 20 ساله داره محاسبه میشه ! کلا این سیستم از 1979 داره انجام میشه !!

بعدشم، اینطوری نیست که موفقیت 1 تیم تاثیر زیادی داشته باشه. هر برد یه امتیاز خاص و مساوی امتیاز خاص دیگه ای داره، و بعد این امتیاز به تعداد سهمیه های اروپایی (لیگ قهرمانان و لیگ اروپا) اون کشور تقسیم میشه ! یعنی هر پیروزی تیمی مثل اینتر یک هفتم امتیاز پیروزی برای ایتالیا داره و یه تیم حتی با قهرمانی نمی تونه کار خاصی بکنه. این سیستم یه جوری طراحی شده که وقتی جواب بده که یه "لیگ" در مسابقات اروپایی خوب عمل کنه.

اگر آلمان داره ایتالیا رو میگیره برای اینه که 4-5 سال گذشته درسته توی لیگ قهرمانان خوب نبودند، ولی هرسال 3 تیم یا 2 تیم توی 4 تیم نهایی لیگ اروپا داشتند و همیشه اون سمت موفق بودند.

ایتالیا هم اگر می خواد خودشو بالا بکشه، باید چند تیمش با هم خوب نتیجه بگیرند. همین الان اختلاف نجومی لیگ برتر رو با بقیه لیگ ها نگاه کنید ! چون سال های اخیر همشون تا رده های بالا پیش اومدند الان خیلی فاصله دارند با بقیه کشورها.

امتیازات توی یه دوره ی 5 ساله حساب میشه، چون یواش یواش داریم از سال های خوب ایتالیا دور میشیم، ازون ور هی امتیازها می پره، ازین طرف اضافه نمیشه. و آلمان هم آروم آروم توی لیگ اروپا امتیاز جمع می کنه و داره ایتالیا رو میگیره.

اما میشه گفت المان تقریبا ایتالیا رو گرفته ! امسال ایتالیا 14 امتیاز گرفته و آلمان 17 امتیاز. بایرن هنوز 2 تیم دیگه توی اروپا داره (بایرن-هامبورگ) و ایتالیا فقط اینتر رو داره. وقتی امتیازات فصل آینده اضافه بشه، فصل 2005-2006 حذف میشه که ایتالیا تو اون فصل 15 امتیاز گرفت و آلمان 10 ! بعد ازون ایتالیا به ترتیب 11-10-11 و این فصل تا اینجا 14 . آلمان بعد ازون به ترتیب : 9 ، 13 ، 12 و این فصل 17 !

ایتالیا از 1985 تا حالا از Top 3 خارج نشده. و 26 سال هم هست که پایین تر از آلمان قرار نگرفته. آلمان قبلا توی Top 3 بود ولی سال 2001 انگلیس جاشو گرفت. ایتالیا از سال 85 تا 89، و از سال 91 تا 99 صدرنشین بوده.

آلمان شانس این رو داره که همین فصل ایتالیا رو بگیره، چون امتیاز 2 تیم از 6 تیم بیشتر از امتیاز 1 تیم از هفت تیمه ! و اختلاف ایتالیا و آلمان هم فقط توی اعشاره ! (اگر ولفسبورگ فولهام رو حذف کرده بود الان ایتالیا عقب تر از آلمان بود) رنکینگ درست روز بعد از فینال اعلام میشه. اگر آلمان ایتالیا رو گرفته باشه، فصل بعد نه، فصل بعدش آلمان چهار سهمیه خواهد داشت ( 2 فصل دیگه) و اگر نگیره هم تقریبا با اطمینان میشه گفت فصل دیگه این اتفاق می افته مگر اینکه تیم های ایتالیایی خیلی بترکونند و آلمانی ها افتضاح کار کنند. فصل دیگه که آلمان ایتالیا رو بگیره، باز دو فصل بعدش (یعنی 3 فصل دیگه) سهمیه اش 4 تا میشه.

مسئله اینه که اگر ایتالیا خوب کار کنه، می تونه حتی ظرف 1 سال سهمیه رو پس بگیره چون آلمان نمی رسه توی زمان کم فاصله ایجاد کنه، ولی... اگر خوب کار کنه !

S@eed
10th April, 2010, 03:09 PM
چرا، احتمالا هم ترونکتی تلفظ میشه.

آقا جان پلاتینی اصلا بد، ولی مسائلی که به پلاتینی ربط ندارند دیگه بهش ربط ندید ! فرمول محاسبه ی امتیاز هر کشور در لیگ قهرمانان سال هاست داره انجام میشه و از اول بوده. این فرمول جدید با محاسبه ی دوره ی 5 ساله فکر کنم 20 ساله داره محاسبه میشه ! کلا این سیستم از 1979 داره انجام میشه !!

بعدشم، اینطوری نیست که موفقیت 1 تیم تاثیر زیادی داشته باشه. هر برد یه امتیاز خاص و مساوی امتیاز خاص دیگه ای داره، و بعد این امتیاز به تعداد سهمیه های اروپایی (لیگ قهرمانان و لیگ اروپا) اون کشور تقسیم میشه ! یعنی هر پیروزی تیمی مثل اینتر یک هفتم امتیاز پیروزی برای ایتالیا داره و یه تیم حتی با قهرمانی نمی تونه کار خاصی بکنه. این سیستم یه جوری طراحی شده که وقتی جواب بده که یه "لیگ" در مسابقات اروپایی خوب عمل کنه.

اگر آلمان داره ایتالیا رو میگیره برای اینه که 4-5 سال گذشته درسته توی لیگ قهرمانان خوب نبودند، ولی هرسال 3 تیم یا 2 تیم توی 4 تیم نهایی لیگ اروپا داشتند و همیشه اون سمت موفق بودند.

ایتالیا هم اگر می خواد خودشو بالا بکشه، باید چند تیمش با هم خوب نتیجه بگیرند. همین الان اختلاف نجومی لیگ برتر رو با بقیه لیگ ها نگاه کنید ! چون سال های اخیر همشون تا رده های بالا پیش اومدند الان خیلی فاصله دارند با بقیه کشورها.

امتیازات توی یه دوره ی 5 ساله حساب میشه، چون یواش یواش داریم از سال های خوب ایتالیا دور میشیم، ازون ور هی امتیازها می پره، ازین طرف اضافه نمیشه. و آلمان هم آروم آروم توی لیگ اروپا امتیاز جمع می کنه و داره ایتالیا رو میگیره.

اما میشه گفت المان تقریبا ایتالیا رو گرفته ! امسال ایتالیا 14 امتیاز گرفته و آلمان 17 امتیاز. بایرن هنوز 2 تیم دیگه توی اروپا داره (بایرن-هامبورگ) و ایتالیا فقط اینتر رو داره. وقتی امتیازات فصل آینده اضافه بشه، فصل 2005-2006 حذف میشه که ایتالیا تو اون فصل 15 امتیاز گرفت و آلمان 10 ! بعد ازون ایتالیا به ترتیب 11-10-11 و این فصل تا اینجا 14 . آلمان بعد ازون به ترتیب : 9 ، 13 ، 12 و این فصل 17 !

ایتالیا از 1985 تا حالا از Top 3 خارج نشده. و 26 سال هم هست که پایین تر از آلمان قرار نگرفته. آلمان قبلا توی Top 3 بود ولی سال 2001 انگلیس جاشو گرفت. ایتالیا از سال 85 تا 89، و از سال 91 تا 99 صدرنشین بوده.

آلمان شانس این رو داره که همین فصل ایتالیا رو بگیره، چون امتیاز 2 تیم از 6 تیم بیشتر از امتیاز 1 تیم از هفت تیمه ! و اختلاف ایتالیا و آلمان هم فقط توی اعشاره ! (اگر ولفسبورگ فولهام رو حذف کرده بود الان ایتالیا عقب تر از آلمان بود) رنکینگ درست روز بعد از فینال اعلام میشه. اگر آلمان ایتالیا رو گرفته باشه، فصل بعد نه، فصل بعدش آلمان چهار سهمیه خواهد داشت ( 2 فصل دیگه) و اگر نگیره هم تقریبا با اطمینان میشه گفت فصل دیگه این اتفاق می افته مگر اینکه تیم های ایتالیایی خیلی بترکونند و آلمانی ها افتضاح کار کنند. فصل دیگه که آلمان ایتالیا رو بگیره، باز دو فصل بعدش (یعنی 3 فصل دیگه) سهمیه اش 4 تا میشه.

مسئله اینه که اگر ایتالیا خوب کار کنه، می تونه حتی ظرف 1 سال سهمیه رو پس بگیره چون آلمان نمی رسه توی زمان کم فاصله ایجاد کنه، ولی... اگر خوب کار کنه !

حالا بگید دایی سعید مغرض دایی سعید چرت و پرت میگه تحویل بگیرید آقایونه متعصب ! :cigar: آلمان که فقط یه بایرن مونیخ رو داره باید 4 سهمیه داشته باشه بعد ایتالیا با این همه تیمه بزرگ باید 3 تا داشته باشه ! امیدوارم هیچوقت همچین اتفاقی نیفته

راستی امیدوارم بلایی سره اینتر نیاد توی این جریانات . نهایتش ازش امتیاز کم کنن . حیفه الان که یکم جون گرفته بزنن تو سرش

H88PER
10th April, 2010, 04:05 PM
راستی امیدوارم بلایی سره اینتر نیاد توی این جریانات . نهایتش ازش امتیاز کم کنن . حیفه الان که یکم جون گرفته بزنن تو سرش

البته اینم در نظر بگیر که چی شد که اینتر جون گرفت.. یوونتوس که اون موقع قدرت مطلق ایتالیا بود به خاطر یه همچنین مساله ای از هم پاشیده شد و به سری ب رفت.. و اینتر که تیم سوم جدول بود قهرمان شد.. و چون سال بعدش یوونتوسی نبود و میلان هم ضعیف شده بود اینتر باز هم تونست قهرمان بشه و تیمش فرصت پیدا کرد تا ساختار تیمیشو
عوض کنه بشه اینتری که الان هست.. اینتر الان از یوونتوس اون موقع قوی تر نیست که.. اون یوونتوس هم حیف بود که زدن توی سرش.. پس اگه اینتریا مجرم باشند باید مجازات بشن..

SePaNtA MiNoO
10th April, 2010, 05:37 PM
^ ^
یعنی هیشکی قدرت بابی رو تو رقم زدن نتایج فوتبال نداره :nish:
به جرات میگم حاضرم امشب مسی،ژاوی و پویول رو یه جا نداشته باشیم ولی بابی از صمیم قلب خواستار پیروزی رئال باشه و بره طرفدار اونا بشه :nish:

اینم جایزه اون شب لیگ قهرمانان ... اینا رو از حزب*الله*لبنان واسمون آوردن :nish:

اگه امشب کاری کنی ال کلاسیکو رو ببریم جوایز ارزنده تری انتظارتو میکشه :nish:

پ.ن : یه توضیحی بدم اون چفیه تبرکه ها ، از خود سید حسن گرفتنش !!:sad53:

sia_ca
10th April, 2010, 07:21 PM
احترام اسطوره یووه رو نگه دار لطفا !
شما که به تیمت شک نداری ، پس هیج جای نگرانی واس شما نداره !

آقا من شرمنده! قصد توهین نداشتم!

Hossein Azzurri
10th April, 2010, 07:26 PM
من به زودی لیست منتخب خودم رو برای فتح پنجیمین ستاره جهانی به حضرت مارچلو لیپی (ع) و شما میدم :nish:

تیم ها تا کی فرصت دارند لیست بدن؟
شاید من هم یک لیست قرائت کنم

SoulSiick
10th April, 2010, 07:33 PM
مطبوعات امروز ایتالیا نوشتند که احتمالا موراتی برای جواب به پرسش هایی و دادن توضیح در رابطه با این مکالمات به دادگاه 13 هم ناپل احضار بشه. اگر درست خونده باشم خبر ایتالیایی رو، پلیس ایتالیا هم مکالمات مورد نیاز رو ترنسکریپت شده (متن) به ناپل فرستاده که شامل مکالمات فاکتی با برگامو و پایرتو میشه.

در این بین لوچینا موجی نامه ی سرگشاده خطاب به مدیران یوونتوس و الکان نوشته و ازشون گله کرده، من نتونستم متن نامه رو دقیق بفهمم چون انگلیسیش رو پیدا نکردم، ولی مثل اینکه بهشون گفته من دارم خودم و خفه می کنم که بگم یوونتوس من بی گناه بود، دارم ثابت می کنم که بگم اون کاری که ما انجام دادیم، کاری بود که همه ی تیم ها انجام می دادند. وقتی شما میاد درخواست برخورد یکسان می کنید احساس می کنم بهم خیانت شده ! (احتمالا چون لفط برخورد یکسان خود به خود در مرحله ی اول قبول جرمه ! البته میگم، شاید هم این نباشه، من همچین حدسی زدم از شر و ور هایی که گوگل تحویلم داد :4: )

Mauro Camoranesi
10th April, 2010, 07:44 PM
-موجی عکس رو یبار دیگه بذار این سمت راستیه نصفه افتاده ! البته جایی که باید بیفته افتاده ولی خوب فیس هم توی زندگی تاثیر گذاره :nish:

-حسین ، یبار گفتم قبلاً که تیمها تا چه تاریخی باید لیست اولیه 30 نفره به فیفا بدن . بعد اون لیست ریزش پیدا میکنه و میشه 23 نفر که میرن جام جهانی و 3 نفر هم حالت رزرو دارن و تا 24 ساعت قبل از شروع اولین بازی هر تیم ، اگر بازیکنی از تیمی مصدوم بشه که با تائید پزشک فیفا برسه ، از لیست میشه خظش زد و یکی از اون سه رزرو رو جایگزین کرد . مثلاً برای جام جهانی 2006 امثال مارکیونی و دی سانتیس جزو اون 3 رزرو بودن .
ولی الآن تاریخ دقیقش یادم نیست ! یه حسی بهم میگه 27 آپریل بود ولی اصلاً مطمئن نیستم !

من تو فروم یووه هم از بچه ها خواستم اومدن لیست دادن . من خودم یه 2-3 جایی برام جای سئوال بود که تقریباً با توجه به مصاحبه دیروز لیپی با سایت فیفا و اتفاقات این یک ماه گذشته ، تقریباً دیگه برطرف شده . ولی میخوام لیست منتخب 23 نفره ام رو بگم .

فقط مجدداً تاکید میکنم که حمایت قاطع خودم رو از رفتن تونی اگر مثل بازی با اینتر باشه ، اعلام میدارم :nish:

Hossein Azzurri
10th April, 2010, 07:51 PM
این قضیه صحت داره؟!!

SoulSiick
10th April, 2010, 07:59 PM
نه لیست رو باید اوایل May بدن.

راستی لیپی در مورد انتقاد پیر بودن تیمش گفته. اگر می خواستم یه تیم باشگاهی درست کنم و برای یک فصل بازی کنم، این انتقاد رو قبول می کردم و حتما تیم متفاوتی انتخاب می کردم، ولی من می خوام توی تورنمنتی شرکت کنم که نهایتا میشه توش 7 تا بازی کرد در مدت یک ماه. شما در مورد یک بازیکن به خاطر سنش یا تکنیکش نباید قضاوت کنید. شور و حرارت، تجربه، کاریزما، هوش، سابقه ی بین المللی و این ها هم قسمت هایی از معادله ی یک بازیکن هستند.

لیپی بعدش هم گفته توی ایتالیا هیچوقت به سابقه و کارهایی که کردید نگاه نمی کنند برای قضاوت، با کاری که باید انجام بدید قضاوتتون می کنند. ولی هیچ چیز خارج از کمپ تیم نمی تونه توی تصمیم های من اثر بزاره. من اگر می خواستم نظر عام رو دخالت بدم سال 2006 باید یه تیم دیگه با خودم می بردم و امثال کاناوارو رو می ذاشتم توی ایتالیا !

Drughi
10th April, 2010, 08:28 PM
-

فقط مجدداً تاکید میکنم که حمایت قاطع خودم رو از رفتن تونی اگر مثل بازی با اینتر باشه ، اعلام میدارم :nish:

بابک من احساس میکنم لوکا میره جام جهانی ، یه جورایی به دلم افتاده ، من هم واقعا خیلی دوست دارم بره ، لوکا از اون دسته بازیکنانی هست که استایل تیم هست مثل ترزگل ، مثل پیپو .

تو این هفته های پایانی تمام سعی خودم رو میکنم تا بازی های رم رو دنبال کنم و شرایط لوکا رو ببینم . ایتالیا در حال حاظر تو خط حمله واقعا مشکل داره و نمیخوام بگم لوکا ناجی ایتالیا میشه ولی حضورش میتونه برای ایتالیا خیلی مفید باشه ، لوکا خیلی باهوش و خوش فکره برعکس امثال یاکی .

حمیزول
10th April, 2010, 09:02 PM
سلام،دلم براتون تنگ شده بود به خصوص سوسیس جونم:love:

C.Maldini
11th April, 2010, 12:06 AM
فقط مجدداً تاکید میکنم که حمایت قاطع خودم رو از رفتن تونی اگر مثل بازی با اینتر باشه ، اعلام میدارم
توني تو دوران اوجش چه گلي به سر ايتاليا زد كه الان بزنه؟ بردنش پر كردن الكيه ليسته چون همون گندي كه تو يورو زد اينجا هم تكرار ميكنه.
خط حمله ي ايتاليا خيلي پير و كنده..منم اول فصل به جوونايي مثل روسي و پالوسكي اميد داشتم كه يه كاري بكنن كه جفتشون امسال محو شدن از فوتبال.كواليارلا و كاسانو هم كه كه خيلي بد بودن.ميمونه دي ناتاله كه اونم اصلا" قابل اعتماد نيست،ليپي هم بيشتر تو گوشه ها ازش بازي ميگيره.
ترجيح ميدم حداقل به عنوان مُسَكِن توتي رو به مرگ تهديد كنن و به زور ببرنش جام جهاني!
=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=---=-=-=-=-=---
به به بالاخره به ليگ چهارم اروپا تنزل پيدا كرديم،به عنوان كارشناس برنامه(:cigar:) پيشنهاد ميدم لگا كالچيو منحل بشه و سري آ از سري بي جدا بشه..بعد مالياتها بشه يه چيزي در حد اسپانيا..ورزشگاه ها هم خصوصي بشه.
در غير اينصورت اينتر رو بفرستن سري بي كه اين سه تا سهميه رو راحت تر بشه گرفت:4:

SoulSiick
11th April, 2010, 12:17 AM
این قضیه صحت داره؟!!

تقریبا آره، بابا من این همه اینجا قصه نگفتم که :4:

-=-=-=-=-

به به بالاخره به ليگ چهارم اروپا تنزل پيدا كرديم،به عنوان كارشناس برنامه(:cigar:) پيشنهاد ميدم لگا كالچيو منحل بشه و سري آ از سري بي جدا بشه..بعد مالياتها بشه يه چيزي در حد اسپانيا..ورزشگاه ها هم خصوصي بشه.
در غير اينصورت اينتر رو بفرستن سري بي كه اين سه تا سهميه رو راحت تر بشه گرفت:4:

لگا کالچیو امسال سال آخرشه، دیگه ازین به بعد می نویسند لگا کالچیو 1929-2010 ! :4: فصل دیگه منحل میشه، سری آ و سری بی هم از هم جدا می شند و ساختاری مثل ساختار لیگ برتر انگلیس شکل میگیره و Premier league ایتالیا میشه از آغاز فصل 2010-2011 ، البته نمی دونم اسمش رو چی می زارند. مالیات ها رو نمیشه کم کرد چون یه مسئله ی ورزشی نیست، یه مسئله ی دولتیه. Foreign worker باید 43 درصد مالیات بده. ورزشگاه هم تیم ها باید خودشون بسازند :4:

C.Maldini
11th April, 2010, 12:29 AM
لگا کالچیو امسال سال آخرشه، دیگه ازین به بعد می نویسند لگا کالچیو 1929-2010 ! :4: فصل دیگه منحل میشه، سری آ و سری بی هم از هم جدا می شند و ساختاری مثل ساختار لیگ برتر انگلیس شکل میگیره و Premier league ایتالیا میشه از آغاز فصل 2010-2011 ، البته نمی دونم اسمش رو چی می زارند. مالیات ها رو نمیشه کم کرد چون یه مسئله ی ورزشی نیست، یه مسئله ی دولتیه. Foreign worker باید 43 درصد مالیات بده. ورزشگاه هم تیم ها باید خودشون بسازند :4:

به به چقدر سريع به حرفاي من گوش كردن:4:
يعني الان يه تيم بياد ورزشگاه بسازه مال خودشه؟ خوب ميلان هم قبل از جنگ جهاني همين سن سيرو رو ساخته.چجوري اون مال شهرداريه؟

يه چيز ديگه:4: اونهايي كه يووه رو فرستادن سري بي ببينن نبود يووه چقدر ضربه زد به سري آ.اون سال اول كيوو به عنوان نماينده ي سوم ايتاليا رفت cl ! اگه همون يووه ي كاپلو اين چند ساله كار كرده بود وضع اين نبود.البته نميگم يووه نبايد جريمه ميشد،بالاخره چند سال از عمر فوتبالي ما رو تلف كردن!ولي جريمش زياد بود.
الان هم اينتر همون وضعيت رو داره..بالاخره از ناپولي و فيورنتينا كه بهتر نتيجه ميگيره. همون قهرمانيه كه با پست فرستادن در باشگاهشون اگه پس بگيرن بسشونه، اينجوري تازه دوباره با 16 قهرماني ميان زير ميلان:4:

unexi
11th April, 2010, 03:19 AM
من مردم تا خواستمو به شما بگم :cry: تو رو خدا بم کمک کنید
اسکین جت اودیو خوشکل می خوام :cry:
اینایی که پایین گزاشتمو خودم دارم اینا قابل تحمل ترین اسکین های منه وگرنه بیشتر دارم
غیر از اینا اگه چیزی دارین به من بدین باشه؟
اگه از اینا چیزی دیدن که بدرد میخوره
بم بگین هرکدومو که ندارین بتون میدم. :cry: فقط اگه دارین بم بدین قول میدم جوات نکنمشون

http://www.picestoon.com/out.php/t101921_Untitled9.png (http://www.picestoon.com/show.php/101921_Untitled9.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101920_Untitled8.png (http://www.picestoon.com/show.php/101920_Untitled8.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101919_Untitled7.png (http://www.picestoon.com/show.php/101919_Untitled7.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101918_Untitled6.png (http://www.picestoon.com/show.php/101918_Untitled6.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101917_Untitled5.png (http://www.picestoon.com/show.php/101917_Untitled5.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101916_Untitled4.png (http://www.picestoon.com/show.php/101916_Untitled4.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101915_Untitled3.png (http://www.picestoon.com/show.php/101915_Untitled3.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101914_Untitled2.png (http://www.picestoon.com/show.php/101914_Untitled2.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101913_Untitled1.png (http://www.picestoon.com/show.php/101913_Untitled1.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101912_Untitled1.jpg (http://www.picestoon.com/show.php/101912_Untitled1.jpg.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101931_Untitled19.png (http://www.picestoon.com/show.php/101931_Untitled19.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101930_Untitled18.png (http://www.picestoon.com/show.php/101930_Untitled18.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101929_Untitled17.png (http://www.picestoon.com/show.php/101929_Untitled17.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101928_Untitled16.png (http://www.picestoon.com/show.php/101928_Untitled16.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101927_Untitled15.png (http://www.picestoon.com/show.php/101927_Untitled15.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101926_Untitled14.png (http://www.picestoon.com/show.php/101926_Untitled14.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101925_Untitled13.png (http://www.picestoon.com/show.php/101925_Untitled13.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101924_Untitled12.png (http://www.picestoon.com/show.php/101924_Untitled12.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101923_Untitled11.png (http://www.picestoon.com/show.php/101923_Untitled11.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101922_Untitled10.png (http://www.picestoon.com/show.php/101922_Untitled10.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101939_Untitled27.png (http://www.picestoon.com/show.php/101939_Untitled27.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101938_Untitled26.png (http://www.picestoon.com/show.php/101938_Untitled26.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101937_Untitled25.png (http://www.picestoon.com/show.php/101937_Untitled25.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101936_Untitled24.png (http://www.picestoon.com/show.php/101936_Untitled24.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101935_Untitled23.png (http://www.picestoon.com/show.php/101935_Untitled23.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101934_Untitled22.png (http://www.picestoon.com/show.php/101934_Untitled22.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101933_Untitled21.png (http://www.picestoon.com/show.php/101933_Untitled21.png.html)http://www.picestoon.com/out.php/t101932_Untitled20.png (http://www.picestoon.com/show.php/101932_Untitled20.png.html)

Mauro Camoranesi
11th April, 2010, 08:51 AM
توني تو دوران اوجش چه گلي به سر ايتاليا زد كه الان بزنه؟ بردنش پر كردن الكيه ليسته چون همون گندي كه تو يورو زد اينجا هم تكرار ميكنه.
خط حمله ي ايتاليا خيلي پير و كنده..منم اول فصل به جوونايي مثل روسي و پالوسكي اميد داشتم كه يه كاري بكنن كه جفتشون امسال محو شدن از فوتبال.كواليارلا و كاسانو هم كه كه خيلي بد بودن.ميمونه دي ناتاله كه اونم اصلا" قابل اعتماد نيست،ليپي هم بيشتر تو گوشه ها ازش بازي ميگيره.
ترجيح ميدم حداقل به عنوان مُسَكِن توتي رو به مرگ تهديد كنن و به زور ببرنش جام جهاني!
=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=---=-=-=-=-=---

بحث توتی یا کاسانو یا حتی دی ناتاله نیست ! بحث سر اینه که تیم الآن تموم کننده نداره ! ایتالیا همیشه توی تاریخش فوتبالش یه مهاجم داشته که نقش مرده خور ( :4: ) رو ایفا میکرده و اون جلو قدم میزده تا شاید گل بزنه ! تو همین دهه 90 بودن کسانی مثل دانیله ماسارو که از جام جهانی 82 تا 94 با اینکه زیاد بازی ملی نکرد ولی نقشش همین بود ! ماسارو و بارزی تنها بازماندگان تیم قهرمان جهان در سال 82 بودن که تا جام جهانی 94 در ترکیب تیم بودن . بارزی که حالا هیچی ، ولی ماسارو رو برای این ساچی برای جام جهانی 94 دعوت کرد چون نمیتونست در غیاب لوکا ویالی و توتو اسکیلاچی که ستاره های جام جهانی 90 بودن ، به بازیکنانی مثل کاسیراگی ، زولا و سینیوری زیاد اعتماد کنه ! اون یکی رو میخواست که در کنار باجو تجربه داشته باشه و بتونه از پس مدافعین بزرگ و یک تورنمنت سخت بربیاد .
بودن بازم ، امثال اینزاگی و ویری . اینا ذات فوتبالشون همینه ، کسی نباید ازشون توقعی رو داشته باشه که از اتوئو و دروگبا داره !

آتزوری یکی از کم فروغ ترین خطوط حمله سالهای اخیرش رو توی این دو سال گذشته پشت سر گذاشته ! الآن یاکوینتا ماه ها هستش که مصدومه و اصلاً آماده نیست ، بوریلو هم با اینکه خودم میپسندمش ولی اصلاً هیچ تضمینی برای خوب بودنش نیست ! حتی جلوی کامرون هم تو همون تک نیمه خیلی گنگ بود که البته بیشترش بحث تاکتیکی بود . من حتی نمیتونم پاتزینی رو هم قبول کنم ، پاتزینی نهایتاً میتونه حکم مونتلای جام جهانی 2002 یا کورادی یورو 2004 رو داشته باشه ! فقط میشه به عنوان یک ذخیره خوب روش حساب کرد . دیگه هم مهاجم تموم کننده نداریم ! یه جیلاردینو مونده که اون قابل قبول تره !

بحث سر مهاجم دوم و فانتزیست نیست که بگیم توتی بیاد ، بحث سر اون مهاجم تموم کننده هستش که الآن بزرگترین معضل تیم هستش ! باز من نظرم اینه که کسی مثل تونی هرچقدر هم که تونی پالرمو ، فیورنتینا و فصل اول حضورش در بایرن نباشه ، ولی باز تجربه و شم گلزنیش خیلی بیشتر از امثال پاتزینی هستش . حتی کسانی مثل کوآلیارلا و روسی هم مهاجم نوک نیستند ، اونا هم مهاجم دومن !

Mr.Maldini
11th April, 2010, 12:11 PM
حالا مهاجم نوک هم پیدا شد، پشت سرشو چی کار کنیم؟ :4: امسال همه تو افتن، از جی جی جون گرفته تا همون مهاجم نوکی که هنوز انتخاب نشده ! وسط زمین هم که ماشالا افتضاح تر از این نمیشه ! همیشه دلمون خوش بود 3 هافبک وسط داریم نمونشون تو دنیا پیدا نمیشه (پیرلو، رینو گتوزو، آمبرو/ده روسی) ولی ظاهرا امسال وسطمون از همه جای زمین اتوبان تره ! فکر کنم آمبروزینی بشه فیکس تیم ملی با این شرایط خراب هافبکها !

Hamed
11th April, 2010, 06:52 PM
یه سوال برا من پییش اومده!

اگه قهرمانی سال 2006 رو از اینتر بگیرن میدن به کی؟یووه،میلان،فیو و لاتزیو که اون سال جریمه شدن!اینتر و رم هم امسال،دیگه کسی نمیمونه!

شانس برشا برا کسب این جام زیاده:4:

SoulSiick
11th April, 2010, 07:32 PM
یه سوال برا من پییش اومده!

اگه قهرمانی سال 2006 رو از اینتر بگیرن میدن به کی؟یووه،میلان،فیو و لاتزیو که اون سال جریمه شدن!اینتر و رم هم امسال،دیگه کسی نمیمونه!

شانس برشا برا کسب این جام زیاده:4:

اون مکالمه ای که گفتم از اسپالتی، برای رم نبود. اسپالتی اون موقع توی اودینزه بود.

اگر قرار باشه تغییر توی عنوان قهرمان 2006 پیش بیاد 98 درصد حذف میشه، 2 درصد هم شاید اتفاق عجیبی افتاد پس داده بشه به یووه. فعلا همه دارند می گند که دادن جام به اینتر از اول اشتباه بود. چند روز پیش رئیس دادگاه تجدید نظر ایتالیا گفته بود که قرار نبود اینکار انجام بشه، ولی با فشار گایدو روسی و یکی از نماینده های یوفا به اینتر داده شد. (گایدو روسی کمیسر سری آ در اون زمان بود و البته مدیر سابق اینتر و از اعضای هیئت مدیره ی تله کام ایتالیا، که رئیس تله کام ایتالیا خودش توی هیئت مدیره ی اینتر بود -هست؟- و موراتی هم 6 سال توی هیئت مدیره ی تله کام ایتالیا و چند سال هم هیئت مدیره ی تله کام ایتالیا-موبایل بوده !)

Mauro Camoranesi
11th April, 2010, 08:04 PM
رم منو یاد فصل 2000-2001 میندازه ! اونجا هم تو هفته های آخر در جنگ با یووه با قهرمان شد . قهرمانی که خیلی از اون رو مدیون اون گل ناکاتا به فن درسار هستش ! وقتی بازی یووه تموم شد زدم 3-4 دقیقه آخر بازی رم رو دیدم که جو خیلی باحالی المپیکو رو گرفته بود ! میلان هم که باز تو دقیقه 90 خراب کرد ! دیگه نمیشه برای میلان شانس خوبی در نظر گرفت هرچند هنوز اختلافی نداره و قابل جبرانه .

فقط یووه نقش تعیین کننده ای تو این هفته های آخر داره . جمعه با اینتر و هفته آخر هم با میلان . با توجه به اینکه خودمون هم محکوم به برد رقبا هستیم و اونا هم تو ریس قهرمانی . کلاً جذابیت بعد از 4 فصل به سری آ برگشته .

ویرایش : در ضمن اینتر اولین لغزش رو بعد حمایتم داشت ! رفتن دوم :nish:

SoulSiick
11th April, 2010, 09:18 PM
رم از 23 سمپتامبر 2004 تا الان حضور در صدر رو تجربه نکرده بود !

allvllir15
11th April, 2010, 10:08 PM
دقيقا هفته ي ديگه هم اين تجربه ي شيرين رو به خاطره ها مي سپاره :4:

S@eed
11th April, 2010, 11:01 PM
شاید باورتون نشه ولی من ترجیح میدم بازم اینتر قهرمان شه ولی رم نشه . با احترام به طرفدارای رم به نظرم آبروریزی اگه رم قهرمان سری آ بشه

Mauro Camoranesi
12th April, 2010, 12:01 AM
شاید باورتون نشه ولی من ترجیح میدم بازم اینتر قهرمان شه ولی رم نشه . با احترام به طرفدارای رم به نظرم آبروریزی اگه رم قهرمان سری آ بشه

چرا ؟! دلیلت چیه ؟!

بنظرم اگر بخوایم دوباره از سری آ لذت ببریم باید یکی از بین میلان و رم قهرمان بشه ! من اصلاً کاری ندارم که یک آنتی اینتری هستم ولی الآن شما لیگ فرانسه رو نگاه کنید ، بعد از سلطه 8 ساله لیون وقتی بوردو فصل پیش قهرمان شد الآن حدود 6 تیم با اختلاف یک امتیاز از هم در کورس هستند . همین بوندس لیگا ، وقتی تیمی مثل اشتوتگارت نوار قهرمانی های مداوم بایرن رو پاره کرد حالا شالکه و لورکوزن هم مدعی هستند و وولفسبورگ میاد و قهرمان میشه .

رم تیم کوچیکی نیست ، حتی لاتزیو هم تیم خوبیه . قهرمانی رم حتی بیشتر از قهرمانی میلان هم ارزشمنده چون باعث میشه لیگ خون تازه ای تو رگهاش حرکت کنه و مدعیان جدیدی پیدا کنه . اون وقت رم هم روش حساب باز میشه مثل اوایل دهه 2000 و بازیکنان بزرگتری رو میتونه جذب کنه . از همه لحاظ قهرمانی رم حتی از قهرمانی یووه هم بیشتر میتونه باعث گرم شدن لیگ بشه برای فصول آینده . رم اگر قهرمان بشه باز جنگ شمال و جنوب شروع میشه و این خیلی مهمه تو سری آ !

باز اینا نظرات من هستش ، شاید هم حق با سعید باشه !

Hossein Azzurri
12th April, 2010, 12:22 AM
بحث سر مهاجم دوم و فانتزیست نیست که بگیم توتی بیاد ، بحث سر اون مهاجم تموم کننده هستش که الآن بزرگترین معضل تیم هستش ! باز من نظرم اینه که کسی مثل تونی هرچقدر هم که تونی پالرمو ، فیورنتینا و فصل اول حضورش در بایرن نباشه ، ولی باز تجربه و شم گلزنیش خیلی بیشتر از امثال پاتزینی هستش . حتی کسانی مثل کوآلیارلا و روسی هم مهاجم نوک نیستند ، اونا هم مهاجم دومن !
من هم شدیدا با دعوت تونی موافقم و به نظرم جیلاردینو یک چهارم این همه اعتماد که لیپی بهش کرده رو جواب نداده و بازیکن فوق العاده معمولی هست...حتی یاکینتا به مراتب انگیزه و قابلیت های بیشتری داره

در مورد بازیکن خلاق و به قول تو فانتزیسم خیلی امید داشتم که حداقل توتی رو ببره اما این بشر 2 تا بازی میکنه بعد یک ماه میره رو سکو!
نمیدونم این سکو ها چی دارن که توتی 4 ساله نمیتونه ازشون دل بکنه :13:
.................................
اما در مورد اینکه لیپی چطور میتونه خلاء توتی و دلپیرو رو پر کنه باید بعد از اعلام لیست مفصل صحبت کنیم

samanrossonero
12th April, 2010, 09:53 AM
چرا ؟! دلیلت چیه ؟!

بنظرم اگر بخوایم دوباره از سری آ لذت ببریم باید یکی از بین میلان و رم قهرمان بشه ! من اصلاً کاری ندارم که یک آنتی اینتری هستم ولی الآن شما لیگ فرانسه رو نگاه کنید ، بعد از سلطه 8 ساله لیون وقتی بوردو فصل پیش قهرمان شد الآن حدود 6 تیم با اختلاف یک امتیاز از هم در کورس هستند . همین بوندس لیگا ، وقتی تیمی مثل اشتوتگارت نوار قهرمانی های مداوم بایرن رو پاره کرد حالا شالکه و لورکوزن هم مدعی هستند و وولفسبورگ میاد و قهرمان میشه .

رم تیم کوچیکی نیست ، حتی لاتزیو هم تیم خوبیه . قهرمانی رم حتی بیشتر از قهرمانی میلان هم ارزشمنده چون باعث میشه لیگ خون تازه ای تو رگهاش حرکت کنه و مدعیان جدیدی پیدا کنه . اون وقت رم هم روش حساب باز میشه مثل اوایل دهه 2000 و بازیکنان بزرگتری رو میتونه جذب کنه . از همه لحاظ قهرمانی رم حتی از قهرمانی یووه هم بیشتر میتونه باعث گرم شدن لیگ بشه برای فصول آینده . رم اگر قهرمان بشه باز جنگ شمال و جنوب شروع میشه و این خیلی مهمه تو سری آ !

کاملآ درست میگی بابی،بین رم و میلان باید یکی قهرمان بشه و این نوار قهرمانیای اینترو پاره کنه..

Mauro Camoranesi
12th April, 2010, 01:05 PM
ویرایش :

تیم منتخب هفته سی سوم از نگاه Football-Italia :

بوفون ( یووه )

کاستی ( رم )
بوردیسو ( رم )
کیه لینی ( یووه )
کوموتو ( فیورنتینا )

ریچیوتی ( کاتانیا )
اشنایدر ( اینتر )
مونتولیوو ( فیورنتینا )

اتوئو ( اینتر )
لوپز ( کاتانیا )
بوریلو ( میلان )

SoulSiick
12th April, 2010, 04:19 PM
موجی گفته بود منتظر 13 آپریل باشید مدارکی جدیدی دارم ؟ لاستمپا از منابعی فهمیده (ادعا کرده فهمیده) که مدرک مهمی که موجی در اختیار داره که رئیس یک باشگاه به طراح داوران میگه : برو خونه پیش بزرگترین سهام دار، و اون بهت یه هدیه میده !

توی مکالمه اسم برده نمیشه، ولی لاستمپا نوشته از روی صدا مشخصه که موراتی داره صحبت می کنه و اشاره داره به فاکتی. البته این مکالمه نیاز به تایید صحت داره از طریق پلیس ایتالیا. ولی فعلا بعضی سایت های مهم ایتالیایی از جمله ویرجیلو این موضوع رو "بمب موجی" خطاب کردند.

samanrossonero
12th April, 2010, 06:48 PM
علی اگه تو هم به بابی ملحق بشی اینتر هفته بعد قطعآ میبازه..

rasoul_totti
12th April, 2010, 07:58 PM
میبینم که دوستان رم بی طرفدار در پارس فوتبال رو مثل گوشت قربونی گذاشتن وسط و دارن لت و پارش میکنن!
این حرف ها چیه؟! من فکر کنم ته دل خود اینتری ها هم میگه بسه دیگه این قهرمانی های لوس و خنک!

دقيقا هفته ي ديگه هم اين تجربه ي شيرين رو به خاطره ها مي سپاره :4:
عمرا! عمرا! عمرا! :121:
فاصله بیشترم میشه با باخت اینتر در مقابل یووه...

وات سعید جان؟ وات؟
فور وات؟ آخه وای؟!
کلا چی چی میگوی؟! رم قهرمان بشه آبروریزی یا اینکه یه تیم که چند ساله هی قهرمان داره میشه و دیگه همه کسایی که ضد ایتالیایی ها این قضیه رو به سخره میگیرن

چرا ؟! دلیلت چیه ؟!

به جز قسمتی که در مورد خوب بودن لاتزیو گفتی :121: با بقیه قسمت های حرفت کاملا موافقم!

بنظر من قهرمانی رم میتونه باعث ایجاد انگیزه در تمام بازیکنهای غیر اینتری سری آ بشه و این تو جام جهانی خیلی بدردمون میخوره...

SoulSiick
12th April, 2010, 08:02 PM
اگر خدا هم به اینا ملحق بشه من بعید می دونم یووه بتونه کاری کنه ! :4: اصلا روی یووه حساب باز نکنید.

من فقط نگرانم که دیگه اینتر ما رو 3-4 تایی نکنه ! :22: درسته این فصل کسایی که به ما 3-4 تا زدند دو رقمی شدند. واقعا دیگه این آخری ها، مثلا آخرین موردش، اودینزه، من اصلا ناراحت هم نشدم و فقط به عنوان یه هوادار به عشق تیمم نشستم بازی رو نگاه کردم. اما هنوز هم نمیشه بازی از رقیب ها به این سادگی گذشت.

می گند، Remember when everything goes down, its still could get worse ! قضیه ی الانه یووه است، درسته به نظر می رسه دیگه بدترین ازین برای یووه نمیشه، ولی توی شرایط افتضاح هم میشه بدتر رو تجربه کرد ! وقتی تیم های بزرگ و کوچیک و متوسط مارو تحقیر کرده باشند و کاملا عادت کرده باشیم بهش این فصل، هنوزم تحقیر تیمی که دشمن مستقیم (!) باشه دردناکه. هرچقدر هم که تحقیر کردن این یوونتوس اصلا هنر نیست دیگه واقعا !

خلاصه، ما بازی رفت رو بردیم، بازی برگشت رو به همون سادگی ببازیم از نظر من هیچ مشکلی نیست و مساوی شدیم :4:

منو می شناسید دیگه، در بهترین شرایط نا امید، چه برسه به الان :4:

SoulSiick
12th April, 2010, 08:07 PM
http://www.juventus.com/site/filesite/news/amauri%289%29.jpg

آمائوری رسما ایتالیایی شد! من نمی دونم به خاطر وضعیت یووه است یا کلا مدل آمائوری اینطوریه، ولی این فصل فاجعه بوده ! فاجعه ! 27 تا بازی کرده، 2100 دقیقه توی زمین بوده، 5 تا گل زده. اندازه ی کیلینی :lol: هر 420 دقیقه یه گل ! :4:

Mauro Camoranesi
12th April, 2010, 08:59 PM
یووه که تیم نیست ! دلتون رو خوش نکنید ، جمعه حالتون رو آقای خاص میگیره تا بفهمید که قدرت اول و آخر سری آ کیه :barareh:دیگه تو مه آتزا این بچه بازی ها نیست که برید کالیاری رو شانسی ببرید بعد حال کنید ! کاری باهاتون میکنیم که تو صفحه اول شناسنامه تون کنار تاریخ تولد 16 آپریل 2010 رو هم ثبت کنید که یادتون بمونه ! درود بر اینتر قهرمان :barareh:

allvllir15
12th April, 2010, 09:57 PM
یووه که تیم نیست ! دلتون رو خوش نکنید ، جمعه حالتون رو آقای خاص میگیره تا بفهمید که قدرت اول و آخر سری آ کیه :barareh:دیگه تو مه آتزا این بچه بازی ها نیست که برید کالیاری رو شانسی ببرید بعد حال کنید ! کاری باهاتون میکنیم که تو صفحه اول شناسنامه تون کنار تاریخ تولد 16 آپریل 2010 رو هم ثبت کنید که یادتون بمونه ! درود بر اینتر قهرمان :barareh:

excuse me :4: which side do u really support
:10:

راستي ما ديگه داريم مي ريم سري بي ، اگه خوبي اي بدي اي چيزي ديديد به بزرگي خودتون ببخشيد :sad:

SoulSiick
12th April, 2010, 10:25 PM
شما برید سری بی، ما حلالتون می کنیم :4:

Drughi
12th April, 2010, 10:34 PM
رفتید سری بی به همشهری ما هم سلام برسونید :bad:

allvllir15
12th April, 2010, 10:42 PM
همشهري شما كه داره بر مي گرده ... فعلا پنجم هستن با اختلاف 2 امتياز نسبت به تيم دوم يعني چزنا ..
آقا اصلا ليگ پايين تر كه چيز بدي نيست :4: .. پارما رفت و برگشت ، نيوكاسل رفت و برگشت ، برق هم افتاد داره بر مي گرده به اميد خدا :4: .. يووه رفت و برگشت :78: .. تازه هرتابرلين هم داره ميوفته ، كلا چيز خيلي بدي نيست:4:

Leonardo
12th April, 2010, 10:53 PM
من با جریمه یووه هم از اولش مخالف بودم. یعنی با هر تصمیمی که یوفوس کنه به فوتبال ایتالیا مخالفم. یووه رو میتونستن هزار جور دیگه جریمه کنن. نه اینکه خودزنی کنن. خاک بر سرشون :62:! الانم اگر اینتر رو بخوان بفرستن سری بی خودم پامیشم میرم ایتالیا و شخصا دهن همشون رو سرویس میکنم :62:. کوفت گرفته ها! :62: دعوا خانوادگیه باید خانوادگی هم حل بشه. نه اینکه طوری بشه که آبرومون تو در و همساده بره. تیمامون ضعیفتر از اینی که هستن بشن و ترمال بشه بره و اروپا دیگه برامون رویا بشه. همین الانشم داریم با سیلی صورت خودمونو سرخ نیگر میداریم. :62: جلوی ترمالی رو هر موقع بگیرن منفعته. اگه بخوان اینتر رو هم بفرسن پایین، بازم کیسهای دیگه ای پیدا میشه برای جریمه کردن. آخرش فکر کنم فقط برشا بمونه که با داور صحبت نکرده. قهرمانی اون سال رو باید بدن برشا. من از اول گفته بودم :4: فقط نمیدونم چرا این بازیکنها که شیره ای در اومدن همه برشایی بودن :4: مایه آبرو زیری :4: باکینی رو یادتونه؟ اهل عمل بود بنده خدا! تا آخر عمر محرومش کردن از فوتبال :4:

Mauro Camoranesi
12th April, 2010, 10:54 PM
آخه بدبختی اینه که برشا افتاد ولی برنگشت :lol: چه بازی بشه با برشا :lol:

rasoul_totti
13th April, 2010, 12:44 AM
اگه سقوط اینتر به سری بی حتمی بشه . احتمال قهرمانی ایتالیا هم به حداکثر ممکن میرسه! (رجوع شود به حوادث کالچیو پولی و قهرمانی ایتالیا پس از آن)
احتمالا حربه خود فدراسیون ایتالیاس!! :))))

SoulSiick
13th April, 2010, 12:59 AM
طبق درخواست امین کرگدن :4: رفتم ببینم اگر در پایان فصل دو تیم اول در یک امتیاز به پایان برسند چه اتفاقی رخ می ده ! بازی مجزا، نتیجه ی بازی رودرو یا تفاضل گل ؟

اصولا تفاضل گل که توی ایتالیا بی معنیه. بین اون دو گزینه متوجه شدم، تا فصل 2005-2006 برای قهرمان، سهمیه ی آخر لیگ قهرمانان و آخرین تیم سقوط کننده به سری پایین تر، اگر دو تیم در امتیاز مساوی می شدند، یه Tie-break match برگزار میشد برای مشخص شدن نتیجه. از 2005-2006 به آمار بازی رودرو نگاه میشه. اول امتیاز بازی های رودرو، بعد تفاضل گل، بعد گل زده و... .

یعنی، اگر مثلا در پایان فصل اینتر و رم با هم توی امتیازی برابر بشند، رم قهرمان میشه چون توی سن سیرو 1-1 شدند و توی المپیک رم 2-1 به نفع رم.

unexi
13th April, 2010, 01:27 AM
علی اگه تو هم به بابی ملحق بشی اینتر هفته بعد قطعآ میبازه..
من یووه خودمو هیچوقت ترکنمی کنم .من عاشقه یووه ی خودمم به همه ی گاو بازی آمائوری عاشق یووم:cry: حتی با زبون هم یه ثانیه ترکش نمی کنم. اگه یه روز ترکش کنم اون روز روزه مرگه منه :cry: یووه تیم دل شکستنه ، یووه تیم امیدوار بودنه من با یووه همیشه گریه می کنم و می خندم :cry: یووه عشق منه یووه زندگیمه و حاضرم دیگه پی اف نیام ولی یووه همینجور ببره حاضرم بمیرم ولی بعد مرگم یووه رو قهرمان ببینم . نه من یک ثانیه هم یووه رو ترکنمی کنم . اگه باخت ، باشه، قبول ، منو بزنین منو بکشین ولی یووه رو ترک نمی کنم جون قلبم از جاش کنده میشه. تمام احساس قشنگم وقتی شروع بهگفتن می کنه که عاشق یووه باشم. حتی رنگ پیرهن یووه رنگ پیرهن اینتر هم شه بازم دوسش دارم. ولی همیشه روزای یووه سیاه یا سفید بوده و هیچوقت آبی نشده.دیگه هم گول این بابی رو نمی خورم اون یه بار هم از 7- 8 نقطه معلول شدم. من میرم با عکس میام با همتونم قهرم

H88PER
13th April, 2010, 01:30 AM
دوستان سوال فنی دارم کسی می دونه؟ کسی گواهی نامه یک ساله داره؟ من پارسال گواهی نامه گرفتم،‌ الان ۲۰ روز مونده تموم شه یک سالم.. امروز توی اتوبان تهران-کرج سرعت غیر مجاز رفتم. برام جریمه نوشتن.. الان من خلاف کردم و توی اتوبان بین شهری هم بودم.. چه مشکلی برای تمدید گواهی نامه ام پیش میاد؟

Drughi
13th April, 2010, 02:13 AM
من یووه خودمو هیچوقت ترکنمی کنم .من عاشقه یووه ی خودمم به همه ی گاو بازی آمائوری عاشق یووم:cry: حتی با زبون هم یه ثانیه ترکش نمی کنم. اگه یه روز ترکش کنم اون روز روزه مرگه منه :cry: یووه تیم دل شکستنه ، یووه تیم امیدوار بودنه من با یووه همیشه گریه می کنم و می خندم :cry: یووه عشق منه یووه زندگیمه و حاضرم دیگه پی اف نیام ولی یووه همینجور ببره حاضرم بمیرم ولی بعد مرگم یووه رو قهرمان ببینم . نه من یک ثانیه هم یووه رو ترکنمی کنم . اگه باخت ، باشه، قبول ، منو بزنین منو بکشین ولی یووه رو ترک نمی کنم جون قلبم از جاش کنده میشه. تمام احساس قشنگم وقتی شروع بهگفتن می کنه که عاشق یووه باشم. حتی رنگ پیرهن یووه رنگ پیرهن اینتر هم شه بازم دوسش دارم. ولی همیشه روزای یووه سیاه یا سفید بوده و هیچوقت آبی نشده.دیگه هم گول این بابی رو نمی خورم اون یه بار هم از 7- 8 نقطه معلول شدم. من میرم با عکس میام با همتونم قهرم

bellissima

:41:

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 08:36 AM
-برادر رسول ، اشتب نکن ! اگر اینتر بره سری بی شانس قهرمانی آرژانتین بیشتره ! بعدشم برزیل ! تیم منتخب لیبرتادورسه دیگه ! :4:

-برادر جوگیر ، برادر یونسی ، اینجا شاعر میفرماید که آدم رو سگ بگیره جو نگیره :4:

-برادر حمیرد ، پس ما دیشب شاس بودیم سه ساعت برات توضیح دادیم باز اومدی اینجا میپرسی :62: من تا اونجایی که میدونم این 1 ساله ها تا سه بار جریمه بشند مشکلی نداره ولی بعد از اون باید برن دوباره امتحان بدن ! تازشم ، اینا فقط توی شهر حق دارند برونند ، تو جاده و اینا نه ! حالا نمیدونم اونجا چیکار میکردی ! اون بچه حمیزول رو هم برده بودی ؟! اینجور مواقع بدش به من براش فیلم قطار افسار گسیخته رو اکران کنم :barareh:

اهم اخبار :

-جوزپه روسی به گفته مدیر برنامه هاش قصد داره در تابستان از ویارئال جدا بشه و به سری آ برگرده و گفته میشه ناپولی برای جذبش مصمم هستش . فیورنتینا ، جنوا و یووه هم شایعاتی هستش که میخوانش .

-فرانکو کارارو رئیس سابق فدراسیون ( قبل از آبته ) گفته که دادن اسکودتوی سال 2006 به اینت اشتباه بوده . اشتباهی که گوئیدو روسی مرتکب شده !

-به گفته مدیر برنامه های سانیا ، اینتر قصد داره سانیا رو در تابستان جذب کنه . گفته میشه اگر این اتفاق بیفته احتمال خروج مایکون بیشتر میشه و احتمالا من سیتی مقصد بعدی مایکون خواهد بود .

-آمائوری هم بعد از دریافت تابعیت ایتالیایی گفته که در آروزی تیم ملی هستش !

پ.ن : حاضرم پانوچی بره خط حمله ولی آمائوری نیاد آتزوری ! البته نه برای بحث تکنیکی یا تاکتیکی ، زیاد خوشم نمیاد تو تیم خارجی باشه ! همون کامو بسه دیگه . البته یکم هم بدم نمیاد بیاد آمائوری ! ولی نه ، نیاد بهتره !

samanrossonero
13th April, 2010, 12:37 PM
سلام بچه ها..
من به کمکتون احتیاج دارم..
فیفا 10 بازی می کیم،منیجرشو بازی می کنم اما تیم که میسازم به یه نحوی گیر می کنه،یکی بعد 1 فصل یکی بعد 3-4 بازی..
رفتم یه دی وی دی دیگه ام خریدم اما بازم همون مشکلو داره،اشکال از چیه؟؟؟
با ایکس باکس بازی می کنم..

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 12:43 PM
ربطی که به DVD نداره ! ببین حجم هاردت فول نشده که نتونه سیو کنه ! من تا حالا همچین مشکلی نداشتم چون کم منجر بازی میکنم . ولی دقیقاً مشکلت رو بگو ، یعنی چی گیر میکنه ! سیو نمیکنه منظورته ؟!

پ.ن : بعضی ها عجب خری هستند ! پول میدن ایکس باکس بخرن بعد پیگیرش نمیشن :barareh:

-دو کلمه هم از مادر کوزت ! ارسل کلنگ ، چی میگی یو دانکی :4:

samanrossonero
13th April, 2010, 12:51 PM
بابی من هاردمو برداشتم با خود دی وی دی بازی می کنم رو مموری سیو می کنم،هاردم خراب بود از اول..
اصن هاردو بی خیال شدم و رو مموریش سیو می کنم بعد مثلآ بعد بازیم نتیجه هارو مینویسه داره لود میشه هنگ می کنه..
الان که گیرش اینه که مینویسه شما به تعداد کافی بازیکن ندارین بعد یه گزینه میاره که انصراف از مسابقست و 3-0 به نفع حریف میشه یکی دیگه منیج کردن تیمه که تا میزنم منیج یهو هنگ می کنه قفل میشه نه صدا نه تصویر دیگه تکون نمیخوره،عین کامپیوتر که می هنگه..

samanrossonero
13th April, 2010, 12:56 PM
دوستان سوال فنی دارم کسی می دونه؟ کسی گواهی نامه یک ساله داره؟ من پارسال گواهی نامه گرفتم،‌ الان ۲۰ روز مونده تموم شه یک سالم.. امروز توی اتوبان تهران-کرج سرعت غیر مجاز رفتم. برام جریمه نوشتن.. الان من خلاف کردم و توی اتوبان بین شهری هم بودم.. چه مشکلی برای تمدید گواهی نامه ام پیش میاد؟

تا 3تا خلاف جا داری،غصه نخور..
بعد از 3تا باید دوباره بری سر کلاس و امتحان بدی..

Carles Puyol
13th April, 2010, 01:04 PM
ربطی که به dvd نداره ! ببین حجم هاردت فول نشده که نتونه سیو کنه ! من تا حالا همچین مشکلی نداشتم چون کم منجر بازی میکنم . ولی دقیقاً مشکلت رو بگو ، یعنی چی گیر میکنه ! سیو نمیکنه منظورته ؟!

پ.ن : بعضی ها عجب خری هستند ! پول میدن ایکس باکس بخرن بعد پیگیرش نمیشن :barareh:

-دو کلمه هم از مادر کوزت ! ارسل کلنگ ، چی میگی یو دانکی :4:

:62::62::62::62::62:

هیچی فکر کردم فیفا منیجر پی سی رو میگه اول :22: اسکولم نه ؟ البته زود فهمیدم سوتی دادم پستمو پاکیدمش
سامان منم همچین مشکلی نداشتم ! مشکل از دی وی دی هم نیست به قول بابی . بازیهای دیگه مشکلی نداره ؟
قرار بود این یوفوس ایکس باکس بگیره لایو بزنیما چی شد پس ؟

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 01:04 PM
-سامان ببین ، منم اون اوایل که بازی میکردم گاهی ، مثلاً از هر 50 بازی شاید یکبار وسط بازی اینجوری میشد ! البته نه تو منیجر ، توی همون فرندلی مچ . دستگاه هنگ میکرد و مجبور میشدم ریست کنم . ولی الآن دیگه اینجوری نمیشه . احتمالاً باید فریم ور دستگاه رو آپگرید کنی .

★.JU.V.E.N.T.US.★
13th April, 2010, 01:10 PM
این بیسیم کجاس !

- بابی , خب من چه کنم ؟ چطور پیگیر بشم ؟ :4: تو مگه نمیدونی از قدیم بابی سعدی گفته "یوسف خره ...." :4:

- این خشتک هم شده کاسه زیر نم کاسه داغ تر از آش ! خانواده و اینتر و نرید و برید و وای و آخ و وستی و یونیسف و .... ! برو جمعش کن ! :vava:

- سامول ! چرا از من میپرسی مشکل کنسولت چیه ؟ به من جه ؟ ولی یه چیزی رو بگم , کنسول یکی از اقواممون مشکل کنسول تو رو داشت که کنسولش پکید و گوشهاش ناشنوا شد و الان چشماش حس بویایی نداره !

+

قرار بود این یوفوس ایکس باکس بگیره لایو بزنیما چی شد پس ؟

اولا با بابی جون درست صحبت کن میزنم .... :62:

دوما جیگرتو ارسی جون , بابی داره زحمتش رو میکشه و به زودی میام آنلاین تا یزنین سوراخم کنین و دور هم بخندیم :4:

The Psychotic Eyes
13th April, 2010, 01:49 PM
كودكي هاي تني چند از دوستان محرمانه چي :

دايي سعيد :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/01.jpg

علي پوقنوفوسوق :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/04.jpg (http://www.rozanehonline.com/join)

بابي :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/05.jpg (http://www.rozanehonline.com/join)

سوسيس :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/07.jpg (http://www.rozanehonline.com/join)

يوفوس :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/08.jpg (http://www.rozanehonline.com/join)

كوروشه :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/11.jpg (http://www.rozanehonline.com/join)

زولي :

http://uploader.ir/rozanehgroup/esfand88/baby/12.jpg (http://www.rozanehonline.com/join)

Seventy One
13th April, 2010, 01:59 PM
سلام .....

میدونم جاش اینجا نیست ولی یه سوال حیاتی از اونایی که Xbox 360 دارن بپرسم ....

من کنسولم Arcade هستش و هارد و مموری ندارم .....

چند وقت پیش به زحمت وارد Xbox Live شدم وقتی وارد شدم یه پیغام اومد

که دستگاه نیاز به یک اپدیت داره که این اپدیت 128 مگ فضا میخواد !

منم کنسولم اصلا 128 مگ فضای خالی نداره یعنی هرچی اطلاعات رو هم ازش پاک

میکنم بازم به اندازه ای نمیشه که بشه توش اپدیت ذخیره کرد !

(دستگاه من روش Lt هم ریخته شده )

میخواستم بپرسم حالا چیکار کنم هارد یا مموری بزارم درست میشه ؟

اصلا کلا این اپدیت اپدیت چی هست ؟ اپدیت داشبورده ؟ یا چیز دیگه ؟

ممنون از راهنماییتون :love05:

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 02:32 PM
-برادر ( احتمالاً دیگه ! چون خواهرا که فرق گیم رو با دستمال سفره تشخیص نمیدن :35: ) 71 ، شما یخ مموری بکن تو دستگاهت ! شما وقتی میخوای به لایو وصل بشی اولش باید آپدیت بشه دستگاه که اونم همونطور که گفتی 120 مگ فضا میخواد .

-خواهر بیتا ، از سنت خجالت بکش :4: قد عمه کوزت سن داره بعد این کارها رو میکنه :barareh:
ولی یه سئوال دارم ! توی عکس پورنوفوسور ، اون دستگاهه چیه روی میز ؟! علی یعنی با خودت هم شوخی میکردی :lol:

-یوسف هم بزودی به جرگه گیمرهای بزرگ ایکس باکس میپیونده ! فقط خیلی خره :4:

Le Professeur
13th April, 2010, 02:49 PM
-
ولی یه سئوال دارم ! توی عکس پورنوفوسور ، اون دستگاهه چیه روی میز ؟! علی یعنی با خودت هم شوخی جنسی میکردی :lol:

- مردک تو باز حرف زدی ؟ من با اون دستگاه موهامو بابیلیس میکردم:barareh:

samanrossonero
13th April, 2010, 02:51 PM
بابی کنسولمو چجوری آپگرید کنم؟؟؟؟؟
با همون سی دی راه اندازه 30 تومنی که دادم تو حلق یارو برام آپدیتش کرد راه نمیفته؟

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 02:52 PM
-من از همین تریپون میگم که یه حالی از بیتا بگیرم که دیگه اون صور قبیحه رو به من نچسبونه :62: حالا ببین اگه نرفتم با فتوشاف شلوار آقا ونگرتون رو از پاش در بیارم :35: :barareh:

-سامان ، با همون ردیف میشه ! امتحان بکن .

م کشاورز
13th April, 2010, 02:52 PM
-بیتا ، یه کیس خوب برات سراغ دارم ! بیا برو همسر محمدعلی کشاوز بشو که حداقل بخاطر هم سن بودن بتونین همدیگه رو درک کنید :lol: :barareh:
مرتیکه فکر میکنی منم مثل خودت خرم؟ اگه میخواستم اونو بگیرم میرفتم اون پیرزنه تو برنامه "خونه مادربزرگه هزار تا غصه داره" رو میگرفتم!

Leonardo
13th April, 2010, 03:02 PM
مرتیکه فکر میکنی منم مثل خودت خرم؟ اگه میخواستم اونو بگیرم میرفتم اون پیرزنه تو برنامه "خونه مادربزرگه هزار تا غصه داره" رو میگرفتم!
150 سال از خدا عمر گرفته هنوز نمیدونه خونه مادربزرگه هزار تا قصه داره!! :rofl:

The Psychotic Eyes
13th April, 2010, 03:14 PM

اولا مرتيكه خودتي !
دوما بنده تناسب اندام برام مهمه .. صد سال سياه ! برو همون زنيكه كه غصه داره رو بگير :rofl:

samanrossonero
13th April, 2010, 03:48 PM
-من از همین تریپون میگم که یه حالی از بیتا بگیرم که دیگه اون صور قبیحه رو به من نچسبونه :62: حالا ببین اگه نرفتم با فتوشاف شلوار آقا ونگرتون رو از پاش در بیارم :35: :barareh:

-سامان ، با همون ردیف میشه ! امتحان بکن .

ای ول،به ذهنم نرسید امتحانش کنم بابی جون..

NoName
13th April, 2010, 03:58 PM
بچه ها دیدم این عکس بیتا همه جا پخش شده. گفتم از ادامه شایعات جلوگیری کنم. این عکس با فوتوشاپ درست شده. بیتا با هیچ کسی قرار نذاشته بود! بیتا مجرده!

http://jms02.persiangig.com/1/287202.jpg

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 04:00 PM
-مرسی بیتا ! خوب حال این مردک چاق رو گرفتی :cry: اصلاً گور پدر ضرر ، خودم میام خواستگاریت :barareh:

-باز این فولامی مردم آزار دست کرد تو پست مردم :62: شیطونه میگه شلوارش رو با زیر شلوارش رو با فتوشاف همزمان بکشم پائینا :62:

-تا حالا شده یه شعری ، جمله ای ، آهنگی یا دیالوگی یا خلاصه هر چیزی از این دست فکرتون رو مشغول کنه ؟! یعنی یه چیز گنگی توش باشه ، یا براتون سورپرایزر باشه ولی نتونید تشخیصش بدید ! بعد از 7 ماه دوباره از دیشب بارها آهنگ "هتل کالیفرنیا" ایگلز رو گوش دادم . هنوز همون حسی رو دارم که قبلاً هم داشتم ، هنوز کاملاً درکش نکردم و هنوز برام جای گنگ داره ! از لحاظ نگاه اولیه نمیگم ، احساس میکنم یه چیزی توش هستش که باید بیشتر شنیدش تا فهمیدش ! احساس میکنم برخلاف معنی شعرش ، میخواد چیز دیگه ای رو هم برسونه .

من این تیکه اش رو که قسمت آخرشه خیلی دوست دارم :

You can checkout any time you like

But you can never leave

خیلی خیلی شعرش حداقل برای من فراتر از گفتارشه ! احساس میکنم یه چیزی درونش داره ولی خوب متوجه نمیشم !

BAHAR.JUVE
13th April, 2010, 04:10 PM
1- من آدرس جدید یوتیوب را ندارم ولی کسانی که دارند بروند NoCanadidCameraInRussia را ببینند .
2- کسی میدونه این آقا کیه ؟
[/URL]http://www.nndb.com/people/906/000110576/frank-farian.jpg

مطمئنا خیلی هاتون با گروه بانی ام آشنایی دارید .
http://4.bp.blogspot.com/__32uBkPJqtE/SUKOl6LgmZI/AAAAAAAAAK0/9LyOoEpgnuA/s320/Boney+M.jpg
گروه محبوبی که یکی از موفق ترین گروه های موسیقی دهه هفتاد اروپا بود و نقش انکار ناپذیری در جا افتادن موسیقی دیسکو ایفا کرد . بعضی از ترانه هایشان مثل Dady Cool و[URL="http://www.harmonytalk.com/music/bmrp.mp3"] (http://www.nndb.com/people/906/000110576/frank-farian.jpg) Rasputin و Ma BaRker و...هنوز هم در حافظه نوستالژیک خیلی از مردم جهان جایگاه درخشانی دارند .
اعضای این گروه 3 زن و یک مرد جامائیکایی بودند که ترانه هایی را که Frank Farian (http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Farian) (عکس بالایی ) سروده و آهنگ سازی و تنظیم کرده و البته خوانده بود ! فقط و فقط و فقط........لبخوانی میکردند . :4:

(http://www.harmonytalk.com/music/bmdc.mp3)

SoulSiick
13th April, 2010, 04:11 PM
Gazzetta dello Sport
Moggi's defence

Corriere dello Sport
Calciopoli, it's the day

Tuttosport
Calciopoli, the truth

روز موعود فرا رسید ! :4:

NoName
13th April, 2010, 04:24 PM
بچه ها راستی این بهار چند سالشه؟
اینم همسن بیتاست یا بزرگتره؟ (الان بیتا تو دلش میگه انشاالله که بزرگتر باشه!:4:)
بهار خودت بگو!:4:

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 04:25 PM
حالا قبل از اخبار موراتوپولی ، یه خبری امروز Corriere della Sera داده که گالیانی از مالدینی خواسته با توجه به مصدومیت نستا و وضعیت بد خط دفاع میلان ، برای بازی های پایان فصل مالدینی به تیم بیاد !

ویرایش : میثم ، با یوونتوسی جماعت شوخی نکن :62:
بهار تو هم نگو سنت رو ! این یارو با زیر میزی ادمین شده وگرنه مغزش در حد لپه میمونه :lol:

samanrossonero
13th April, 2010, 04:25 PM
یا امام رضای غریب یکی جلوی این موجی رو بگیره،واقعآ موجی شده،آخر یکاری می کنه همه برن سری سی..:35:

The Psychotic Eyes
13th April, 2010, 04:32 PM
اینم همسن بیتاست یا بزرگتره؟ (الان بیتا تو دلش میگه انشاالله که بزرگتر باشه!:4:)

بهار

چون هم فصل هم هستيم .. نصيحت مادرانه بهت ميكنم !

شما كه پست ميدي من از پشت مانيتور برق چشمان اينها رو ميبينم .. حالا نصيحت چيه ؟!

به محمد علي كشاورز بله بده ولي به ميثم نه ! اينم ترفندشه كه سن تورو از زير زبونت بكشه بيرون پاي منو وسط ميكشه !

خلاصه كه ما چهار ساله داريم با اينها زندگي ميكنيم :299:

NoName
بچه ها دقت کردین این هفته هم که بابی طرفدار اینتر بود، یووه بازیشو برد و اینتر صدرنشینی رو از دست داد؟:barareh:چقدر پا قدمش برای هر تیمی نحسه این بشر!:4:
شرط میبندم مشکلات یووه با استعفای بابی از هواداری این تیم حل میشه!:4:

BAHAR.JUVE
چه طور ؟......من متولد 1367/4/4 ام . اونقدرا هم پیر نیستم .
پ.ن : جوانی کجایی که یادت بخیر.......:4:
خب بگذارید یک چیز خیلی آشنایی هم براتون بگذارم که لااقل برای خودم خیلی آرامش بخشه . فکر میکنم این ترانه مهم ترین خدمتی باشه که خانواده ریچی در طی این چند دهه حظور فعالشون در مقابل دوربین های پاپاراتزی و سینما و استیج به همه ما طرفداران موسیقی کرده باشند .
http://www.4shared.com/audio/ESdlHXmy/_Lionel_Richie__Hello.html?s=1

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 04:38 PM
-بیتا جمع نبند دیگه من و علی و یوسف رو با اینا :cry: خدایی ما سه تا اونقدر ببوئیم که هنوز فرق دختر و پسر رو نمیدونیم جان بندی خره :cry:

-این بهار رو اینجوری نبینیدا ! یه دست به قلمی داره :4: کلاً یه پا حاج رضائیه واسه خودش :4:

-بیسیم خره ، اینو من خودم قبلاً گفته بودم ! حرف جدید بزن ! از اون حرکت زشتت تو عکسی که یوسف جیگره گذاشته بگو :62:

-و در پایان آیه 12 از سوره مردا از کتاب مقدس شیطان رحیم که میفرمایند :
"همانا که بندی و بیسیم و زیزول خر هستند ! هر کسی در این دنیا بر آنها نیوفوسد در آن دنیا به دوزج وارد خواهد شد."

samanrossonero
13th April, 2010, 04:40 PM
بچه ها گزارش زنده کالچوپولی رو از اینجا (http://www.goal.com/en/live-update/105/calciopoli-trial-live) بخونین

JoKeR
13th April, 2010, 04:40 PM

چه طور ؟......من متولد 1367/4/4 ام . اونقدرا هم پیر نیستم .

خب میثم مدیر جدید رو پیدا کردی :4: خب حالا کدوم قسمت رو میخوای بدی بهش؟!

من یکی تو کتم نمیره این بهار خانوم خانوم باشه!! شخصا تصور می کنم داره بازیمون میده! و با احساسات پاک پسرهای انجمن بازی می کنه:299:

کلا تا موقعی که یه عکس مشخص ازش نبینم باور نمی کنم :4:
:53: :53: :53: :53: :53:

NoName
13th April, 2010, 04:41 PM
بهار این قضیه هم فصل بودن و هم ماه تولد بودن و... ترفند بیتاست که سنتو نگی که خوشبختانه گفتی. دقیقا یک سال و یک ماه و دو روز از من کوچکتری. بیتا به منم میگفت چون در یک ماه متولد شدیم بیا عروسی کنیم که منم جواب منفی بهش دادم!
:4::4:

آنچه بیتا در آینه بیند، میثم در خشت خام بیند!:4:

SoulSiick
13th April, 2010, 04:42 PM
ساعت 9:25 دقیقه : موجی وارد دادگاه میشه با تشویق حضار روبرو میشه.
ساعت 9:30 دقیقه : برنامه دادگاه اعلام میشه و گفته میشه که ابتدا مکالمات که موجی آورده شنود خواهند شد و بعد هم وکیل موجی از آریکیو خواهد پرسید چرا این مکالمات مورد توجه قرار نگرفته اند در تحقیقات سال 2006.
9:45 : بعد ازون هم بررسی خواهد شد که آیا مدارک جدید برای باز کردن پرونده ی کالچوپولی کافی خواهد بود یا نه.
9:50 : موجی خیلی ریلکس به نظر می رسه و به خبرنگارها میگه امروز من حرف نمی زنم، وکیل ها حرف می زنند.
9:55 : به تعدادی از هوادارهای یوونتوس که جلوی دادگاه تجمع کردند اجازه ی ورود به دادگاه داده میشه.
10:00 : تروفینو (وکیل موجی) شروع می کنه به پرسیدن سوال هاش از آریکیو.
10:10 : وکیل موجی از دادگاه می خواد که به 75 مکالمه ای که آورده شده گوش داده بشه. و همچنین درخواست می کنه جلسه ای ترتیب داده بشه برای شنود 3 هزار مکالمه ی دیگه ای که آماده شده اند.
10:15: قاضی دادگاه قبول می کنه. که مکالمات گوش داده بشند و اعلام می کنه به دلیل ارتباط این مکالمات با این پرونده، و به دلیل اینکه سال گذشته در جلسه ی دادگاه اعلام شد مدارکی که به این دادگاه مربوط اند می توانند ارائه بشوند، قانونا موجی می تونه درخواست شنود این مکالمات رو بده.
10:20: وکیل موجی از آریکیو می پرسه آیا از این اطلاعات با خبر بوده ؟ آریکیو میگه، بله، خبر داشتم که فاکتی با برگامو صحبت می کنه. ولی خبر نداشتم که موراتی به خونه ی برگامو می رفته.
10:37 : وکیل موجی یه سی دی به قاضی میده شامل 3 هزار مکالمه ی دیگه، قاضی بعدا تصمیم میگیره برای جلسه ی شنود در هفته ی آینده.
10:42: قاضی میگه باید این مدارک بررسی بشوند. این می تونه منجر به باز شدن کامل پرونده ی کالچوپولی بشه.
10:47: با تایید قاضی برای بررسی مدارک جدید، احتمال مجازات شدن و حذف شدن قهرمانی اینتر بسیار بالا رفت.
10:57: یک ساعتی هست که شنود مکالمات ادامه داره، جو بسیار پر از تنشه، همه ی حضار می تونند استرس و تنش حاکم بر دادگاه رو حس کنند.
11:00: دفاعیات دست و پا شکسته از گایدو روسی، روسی اعلام می کنه که تو چند روز گذشته تهدید به مرگ شده و این حرفا.
11:05 : توتوسپورت خبر تصمیم قاضی رو میزنه و می نویسه اینکه قاضی قبول کرد بررسی ها روی اینتر انجام بشه قدم بزرگی بود که می تونه منجر به چرخش اتهامات بشه.
11:05 : اریکیو میگه مکالمه ی فاکتی با کولینا رو در سال 2006 ما ترنسکریپت کرده بودیم برای دادگاه، ولی بع به این نتیجه رسیدیم که این مکالمه اهمیتی برای پرونده نداره. این جمله با خنده ی حضار روبرو میشه.
11:10 : آریکیو با این حرف خودشو توی مخمصه می ندازه، الان متهم شده به مخفی کاری اسناد و ممکنه براش دردسر ساز بشه.
11:15: وکیل موجی به آریکیو میگه : اما به جاش فکر کردی مکالمه ی همسر برگامو با او در مورد شام خیلی اهمیت داره احتمالا ؟
11:30 : اولین حرکت موجی، مستقیم به چهره ی آریکیو نگاه می کنه و میگه، می خوام بدونم بعد از چیزایی که امروز گفتی باهات چیکار می کنند !
11:45 : نیکولاس پنتا در دفاع خودش گفته این پرونده داره دچار غفلت بزرگی میشه. چرا خبری از مکالمات موجی در موقع خرید ویرا نیست ؟ چون اون می دونست کنترل میشه و خودشو با سیم کارت های سوئیسی محافظت می کرد. بعد هم میگه که از وقتی داره این پرونده رو دنبال می کنه مرتب تهدید به مرگ میشه.
11:59 : هرچی بیشتر پیش میریم آریکیو با عصبانیت و تندی بیشتری حرف می زنه.
12:00 دادگاه درخواست استراحت کوتاه می کنه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
13th April, 2010, 04:42 PM
-

-و در پایان آیه 12 از سوره مردا از کتاب مقدس شیطان رحیم که میفرمایند :
"همانا که بندی و بیسیم و زیزول خر هستند ! هر کسی در این دنیا بر آنها نیوفوسد در آن دنیا به دوزج وارد خواهد شد."

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و لعنت الکم علی البیسیم الویرایش الچسو !

+ بهاره , چرا گول این بیسیم نارنجی رو خوردی ؟ اینقدر راحت به این آمار نده !

++ بابی , واجب شد یه چیزی از بیسیم امشب اینجا بذارم که این باشه به پر و بال ما نپیچه .... :cigar:

NoName
13th April, 2010, 04:45 PM
خب میثم مدیر جدید رو پیدا کردی :4: خب حالا کدوم قسمت رو میخوای بدی بهش؟!
هر قسمت که بهار خانوم خودشون تمایل داشته باشن!:4:
برای شروع بهار به جای لئوناردو مدیر انجمن ایتالیا میشه.:121:

samanrossonero
13th April, 2010, 04:56 PM
علت تغییر نام بلوار ایرج میرزای مشهد به جلال آل احمد..!!

http://www.1.aksup.com/images/gtgtcdbrkj1ylmgng86o.jpg

SoulSiick
13th April, 2010, 05:04 PM
من نفهمیدم پنتا طرف موجی یا اون طرف ! فکر کنم جمله ی قبلی در مورد پنتا رو اشتباه ترجمه کردم، مثل اینکه اون اتهامی بود که زده شده بود و پنتا قرار بود دفاع کنه، نمی دونم !

بهرحال 1:22 دقیقه : پنتا در مورد اتهام اینکه موجی قبل از هرکسی می دونست که داورها چه کسانی هستند. میگه : اتفاقا مدارکی هست که خلاف این رو نشون میده. و در واقع مدارکی هست که نشون میده اینتر اولین تیمی بود که از داورها باخبر می شد. بعد یکی از مدارک رو نشون میده که در مکالمه ای پنجشنبه ساعت 17:50 دقیقه مدیر اینتر (بدون اسم) از داورها باخبر میشه. فردا صبح جمعه 11:10 دقیقه لئوناردو مینی مدیر میلان با خبر میشه. و در نهایت 11:53 دقیقه صبح جمعه موجی با خبر میشه.

NoName
13th April, 2010, 05:08 PM
+ بهاره , چرا گول این بیسیم نارنجی رو خوردی ؟ اینقدر راحت به این آمار نده !
یوفوس پوسیده چمه مگه؟ پسر به این خوشتیپی، با ادبی، با اخلاقترین کاربر انجمن!:4:
بده این همه پست های شمارو سانسور میکنم و با این کارم به بهشت میفرستمتون؟ بده؟
مثل کمال چیزی نمیکشم! مثل یوفوس چیزی نمیخورم! مثل علی پورنوفسفر چیزی نمیبینم! و مثل بابی چیزی نمیدم!:4:

Kafkaica
13th April, 2010, 05:14 PM

یکی اینو از برق بکشه -------------------------------------- این دوران دانشجویی یه خوبی داره که آدم اگه یه ماه هم پاشو دانشگاه نزاره آب از آب تکون نمیخوره.عین مدرسه نیست که اگه نیم ساعت دیر میرسیدی مدیر و ناظم و معاون و مبصر یقه تو میگرفتن.من هم فقط ماهی یه بار میرم ببینم دانشگاه سر جاشه یا نه.آخه خیلی مستحکم به نظر نمیرسه ساختمونش. همه آخر پستشون میگن ... خره منم واسه اینکه از زحمات این چند روزه ی بابی تشکر کرده باشم میگم: بابی خره,گاو منه.اینترو هی راه میبره.

SoulSiick
13th April, 2010, 05:16 PM
1:26 : تروفینو، وکیل موجی دوباره سوال هاشو به شکل طعنه آمیزی از آریکیو شروع می کنه :

اتهامات یوونتوس و میلان بسیار شکننده اند، در بازی میلان و یوونتوس، مادر همه ی بازی ها (!) کولینا، تروفولنی و پاپرستا داوران بودند. (رو میکنه به آریکیو و میگه) ایا می تونی تایید کنی که هیچکدام این ها دوستان موجی نبودند؟

آریکیو میگه : البته که کولینا نبود. و تروفونی و پاپارستا هم همینطور، هرچند پاپارستا تماس می گرفت و به ملاقات موجی هم رفته بود بعد از بازی توی رجیو، ولی نمیشه گفت دوست بودند. تروفولنی مثل پسر برگامو بود، هرچند هیچ مدرکی در ارتباط با یووه علیه او نیست.

وکیل موجی میگه : پس من میگم این اتهام کلاه برداری ایراد داره، چون این سه داور حتی دوستان یوونتوس هم نبودند. بعد ادامه میده که چهارم که یووه متهم به ارتباط باهاش بوده دی سانتیس بود : همون کسی که در 3 بازی آخر فصل به یوونتوس ضربه زد اشتباهاتش، آقای آریکیو، میشه به من بگید توی کدوم مکالمات بود که شما دی سانتیس رو بخشی از سیستم موجی دونستید ؟

آریکیو : اول بگم، فقط دو بازی بود، نه سه بازی، در مورد مکالمه دی سانتیس...
وکیل موجی صحبت هاش رو قطع می کنه و میگه : سوال های من تمام شد !

SoulSiick
13th April, 2010, 05:24 PM
دادگاه تمام شد، قاضی 20 آپریل رو به عنوان جلسه ی بعدی مشخص کرد و اعلام کرد که باید تحقیقات صورت بگیره و 3 هزار مکالمه ی مورد نظر موجی شنود خواهند شد که شامل صحبت های مدیران خیلی از تیم های سری آ می شوند. قاضی اشاره می کنه تمام مدارکی که در دادگاه اصلی کالچوپولی 2006 نادیده گرفته شدند بررسی خواهند شد. هیچکدوم از وکلا با تصمیم قاضی مخالفت نمی کنند و دادگاه خاتمه پیدا می کنه.

این دادگاه یه پیروزی قاطعانه برای تیم موجی بود !

(مطمئن نیستم دادگاه تمام شد، یا شنود مکالمات! :4: )

BAHAR.JUVE
13th April, 2010, 05:25 PM
من امروز : 1- بیکارم
2-سر حالم
3- بیکارم
4- بیکارم
.
.
پس :
خیلی از ما با گروه کویین آشنایی داریم . در یکی از دوران طلایی موسیقی در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد گروه هایی ظهور کردند که مشابهشون در فضای فرهنگی ریگانیسم دهه هشتاد و دهه های بعدی دیده نشد . امثال Rolling Stones و Led Zeppelin و Pink Floyd و.....Queen
خیلی از ما ایرانی ها کویین را " با " و "به خاطر " فردی مرکوری میشناسیم .
فردی مرکوری بزرگ .....استاد اجراهای زنده ......و طلایه دار گروه فراموش ناشدنی کویین . بین ترانه های کویین مواردی مثل حماسه کولی و ما قهرمانیم و...از بیشترین شهرت بین المللی برخوردارند و امضای آثار کویین به شمار میروند ولی......
گاهی اوقات وقتی یک ترانه را به تنهایی گوش میدهی برداشتی از آن در ذهنت شکل میگیرد و وقتی به سراغ چگونگی شکل گرفتن اثر تصویر آن در ذهنت عوض میشود .خیلی رایجه که زمانی که یک اثر هنری به شهرت فراتر از حد انتظاری دست پیدا میکنه خیلی ها - از جمله صاحبان خود اثر- شروع به افسانه سازی در مورد چگونگی ساخت اون و الهاماتی که بهشون شده بود میکنند . نمونه های اینچنینی در تاریخ موسیقی و سینما فراوانند.......اما گاهی اوقات میشه روی حواشی یک اثر تعلل کرد و با بازبینی آن نگاهی نو به کار ارائه شده پیدا کرد ......
The Show Must Go On برای من چنین چیزی بود . ترانه ای که آخرین ترک از البوم Innuendo به شمار میرفت . ترانه ای که در آن تلویحا به مرگ قریب الوقوع یکی از اعضای گروه اشاره میشد..........
مدتها بود که زمزمه های تائید نشده ای در مورد ابتلای مرکوری به بیماری ایدز در رسانه های زرد بریتانیا انعکاس می یافت . مرکوری بیمار.....مرکوری ضعیف .....مرکوری که در چند ماه وزن زیادی از دست داده........مرکوری رو به موت......شایعاتی که در اون روزها تنها با سکوت مطلق اعضای گروه پاسخ داده میشد و آنها پشت دربهای بسته فقط به کار بر روی آلبومی مشغول بودند که تبدیل به آخرین اثر مشترک آنها شد .
"نمایش باید ادامه بیابد" خداحافظی با شکوه مرکوری با همه ما بود.........روز 23 نوامبر 1991 مرکوری طی بیانیه کوتاهی اعلام کرد که مبتلا به بیماری ایدز میباشد . فردای آن روز و 6 هفته بعد از انتشار این آلبوم او درگذشت .
http://www.4shared.com/audio/Jv3YJOAi/Queen_-_The_Show_Must_Go_On.html?s=1

BAHAR.JUVE
13th April, 2010, 05:34 PM
هر قسمت که بهار خانوم خودشون تمایل داشته باشن!:4:
برای شروع بهار به جای لئوناردو مدیر انجمن ایتالیا میشه.:121:
من در همینجا و از همین تریبون امتناع خودم را از پذیرش هر گونه پست مدیریتی در این فروم اعلام میدارم.....و به صراحت بیان میکنم که هر گونه حضور این ضعیف در جمع کاربران محرمانه نه با هدف کسب مزایا بلکه فقط و فقط به خاطر دل خودم و از سر بیکاری میباشد و با خلوص نیت میگویم : آخه مرد حسابی.....این همه کاربر فعال و مشتاق تو صف ایستاده اونوقت میای برای من بی نوا که سالی ماهی یکمرتبه این دوروبرا پیدام میشه شر درست میکنی ؟:4: بگذار لااقل تعداد پست هام 3 رقمی بشه بعد من را بینداز به جون ریش سفید های فروم .:4:

SoulSiick
13th April, 2010, 05:37 PM
نه کلا میثم هر دختری میبینه می خواد مدیر فرومش کنه، مدلش اینطوریه :4:

Mauro Camoranesi
13th April, 2010, 05:41 PM
بهار ، اینجا 99/5% پستهاش طنزه ! اون نیم درصد هم که طنز نیست در مورد خشتک بندی هستش :lol: این بیسیم میخواست به این حربه تو رو نشون کنه و بره خواستگاریه بیتا ! عقل نداره دیگه ! تا حالا دیدی خر عاقل باشه :barareh:

BAHAR.JUVE
13th April, 2010, 05:53 PM
من الان چند ماهه که اینجا عضوم و قبل از اون بیشتر از 2 سال خوانندش بودم . این میثم را به اندازه کافی میشناسم بابی.......در ضمن بندی هم اینقدر فعاله که اگر دست من بود کشاورز را میگذاشتم جاش :diablo:

زبوک که رفته سربازی......بندی هم که فعالیتش با من برابره.......حیففففففففففففف. ...چه محرمانه ای بود اون تابستونی......

SoulSiick
13th April, 2010, 05:57 PM
بعد از خروج موجی از دادگاه هوادارای یوونتوس که جلوی دادگاه تجمع بزرگی کرده بودند به شدت تشویقش کردند و براش سرود خوندند و اسمش رو صدا زدند. موجی به رادیو-رادیو گفت بعد از دادگاه : خیلی خوشحالم که هنوز کسانی هستند که من رو حمایت م یکنند و توی این سختی ها کنار من هستند.

ازش پرسیدند وقتی مکالمه ی فاکتی و برگامو رو شنیدی چه احساسی داشتی ؟ گفته احساس خاصی نداشتم، لبخند زدم چون از قبل می دونستم.