PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ¥¥¥کلوپ تیفوسی های روسونری-پیش بسوی فتح اسکودتو (جلد چهارم)¥¥¥

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Hamed
25th February, 2010, 02:57 AM
با اجازه همه افتخار زدن جلد جدید تاپیک روسونری نصیب من شد

امیدوارم توی هفته های باقیمانده از فرصت هامون بخوبی استفاده کنیم و این 4 امتیاز رو جبران کنیم و بعد از 6 سال اسکودتو رو بالاخره ببریم

و اینکه منچستر رو هم شکست بدیم و به مراحل بالاتر سی ال برسیم

فورزا میلان

Mr.Maldini
25th February, 2010, 03:00 AM
گندت بزنن حامد ! از این لحظه به بعد مسئولیت کلیه ی حوادث پیرامون باشگاه به طور مستقیم به عهده ی خودته :4: دعا کن میلان حداقل دوتا قهرمانی بیاره وگرنه .... :4: :tongue:
تاپیک جدید مبارک ! :4:

S@eed
25th February, 2010, 03:05 AM
تبریک میگم تاپیک جدید رو :8: به امید موفقیت های روز افزون

سعید ساکت ! هر چی بشه گردنه خودته ! :66:

xavi6
25th February, 2010, 03:05 AM
دستت درد نكنه حامد..منم تاپيك جديد تبريك ميگم..شخصا به شكست شانسچستر خيلى اميد دارم...حتى بيشتر از قهرمانى تو سرى آ:4:
Forza rosseneri:08:

unexi
25th February, 2010, 03:08 AM
http://funlista.funpic.hu/attachments/hu/33138-21.gifhttp://funlista.funpic.hu/attachments/hu/33138-21.gifمبارککک منم تاپیکه جدیدو نو رو به بچه های گل و خوشکله میلان تبریک میگم http://funlista.funpic.hu/attachments/hu/33138-21.gifhttp://funlista.funpic.hu/attachments/hu/33138-21.gif
همتونو دوس دارم http://funlista.funpic.hu/attachments/hu/33138-9.gif

Mr.Maldini
25th February, 2010, 03:14 AM
به من چه؟ این حامد رو باید یکی قفل و زنجیر می کرد تا من فرصت نوشتن پیدا کنم ! تازه حس ژورنالیستیم گل کرده بود داشتم یه متن تأثیرگذار واسه لید تاپیک می نوشتم که دیدم حامد تاپیک رو ساخت (و منونجات داد :4:)
حامد از همین الان گفته باشم اگه تو اولدترافورد کمتر از 4 تا به منچستر زدیم دیگه پاتو اینجا نمیداریااااااا :66:

samanrossonero
25th February, 2010, 03:25 AM
از همه بچه ها که میخوام تک تک اسمشون رو ببرم:
دایی سعید،سعید مالدینی،اشکان،جوکر گارداش،مصطفی،ممد،افشین،حا مد،علی یونکسی،شاهین جون و کوروش تشکر می کنم که با گرم نگه داشتن محیط تاپیک جوی رو درست کردن که ما اوقات خوشی رو با هم داشته باشیم..
بچه ها مهم نیست کی تاپیک رو بزنه،حامد،کوروش یا دایی سعید یا منه منه کله گنده..!!:pleasantry:
مهم اینه که قلبمون واسه میلان میتپه،یاد مالدینی کبیر دلتنگمون می کنه و باهم بودن بهمون آرامش میده..
تو این تاپیک دیگه کسی حق نداره از کسی ناراحت بشه،همه راحت باشین..
همین اول به کوروش بگم ناراحتیت از سعید بی دلیله اما تو حق ناراحت شدن داری همونطور که حقه ابراز عقیدت رو داری..
ما هرکدوم یک خصوصیاتی داریم و با یک فرهنگ خاص بزرگ شدیم..:buba:
خود من جنبه شوخی دارم الی ماشاالله..
سعید ممکنه کوروش با جملاتت رنجیده باشه و من نه بر حسب کسوت بلکه برحسب بزرگتر بودن از تو (بچه خشگل شصت و شیشی) ازت میخوام با کوروش مهربونتر باشی..
کوروش سعید خیلی بچه باحالیه و من کمتر آدم به باحالیه سعید دیدم و خودشم تو تاپیک قبلی ازت عذرخواهی کرد ..
همینجا بگم تا کوروش نیاد و تو تاپیک پست نده من دیگه پست نمیدم مگر اینکه بیاد یک متن باحال بنویسه و بگه که از هیچکی ناراحت نیست..
در پایان هم جملات خسته کنندم رو به یک شعار معروف روسونری ختم میکنم و میرم سر درسم که شما بچه خشگلا منو از درس انداختین..
یادم رفت تشکر ویژه ای بکنم از علی یونکسی و جوکر گارداش که مثل برادر کنارمونن (اگه مثل سعید اسپای نباشن) و مارو هیچوقت تنها نذاشتن:wink2:..

io saro un rossonero
e per el milan cantero,combatero finche vivro
io saro un rossonero,io saro un rossonero

JoKeR
25th February, 2010, 03:26 AM
خب سیتیزن ها :4: تاپیک جدید مبارک...امیدوارم اینجا روزهای خوبی رو سپری کنین و ولی نه به خوبی ما :4:

:53: :53: :53: :53: :53:

S@eed
25th February, 2010, 03:34 AM
از همه بچه ها که میخوام تک تک اسمشون رو ببرم:
دایی سعید،سعید مالدینی،اشکان،جوکر گارداش،مصطفی،ممد،افشین،حا مد،علی یونکسی،شاهین جون و کوروش تشکر می کنم که با گرم نگه داشتن محیط تاپیک جوی رو درست کردن که ما اوقات خوشی رو با هم داشته باشیم..
بچه ها مهم نیست کی تاپیک رو بزنه،حامد،کوروش یا دایی سعید یا منه منه کله گنده..!!:pleasantry:
مهم اینه که قلبمون واسه میلان میتپه،یاد مالدینی کبیر دلتنگمون می کنه و باهم بودن بهمون آرامش میده..
تو این تاپیک دیگه کسی حق نداره از کسی ناراحت بشه،همه راحت باشین..
همین اول به کوروش بگم ناراحتیت از سعید بی دلیله اما تو حق ناراحت شدن داری همونطور که حقه ابراز عقیدت رو داری..
ما هرکدوم یک خصوصیاتی داریم و با یک فرهنگ خاص بزرگ شدیم..:buba:
خود من جنبه شوخی دارم الی ماشاالله..
سعید ممکنه کوروش با جملاتت رنجیده باشه و من نه بر حسب کسوت بلکه برحسب بزرگتر بودن از تو (بچه خشگل شصت و شیشی) ازت میخوام با کوروش مهربونتر باشی..
کوروش سعید خیلی بچه باحالیه و من کمتر آدم به باحالیه سعید دیدم و خودشم تو تاپیک قبلی ازت عذرخواهی کرد ..
همینجا بگم تا کوروش نیاد و تو تاپیک پست نده من دیگه پست نمیدم مگر اینکه بیاد یک متن باحال بنویسه و بگه که از هیچکی ناراحت نیست..
در پایان هم جملات خسته کنندم رو به یک شعار معروف روسونری ختم میکنم و میرم سر درسم که شما بچه خشگلا منو از درس انداختین..
یادم رفت تشکر ویژه ای بکنم از علی یونکسی و جوکر گارداش که مثل برادر کنارمونن (اگه مثل سعید اسپای نباشن) و مارو هیچوقت تنها نذاشتن:wink2:..

io saro un rossonero
e per el milan cantero,combatero finche vivro
io saro un rossonero,io saro un rossonero

بابا بخدا من کوروش رو خیلی دوست دارم اصلا فکر نمی کردم ناراحت بشه !

حالا که اینجور شد منم تا کوروش پست نده و بگه ناراحت نیست پست نمیدم :buba:

SHS
25th February, 2010, 03:36 AM
چه خوشگل شدی امشب
:69::69::69:
تاپیکه جدید مبارک ایشالا عینه جلد قبلی پر بار باشه

:53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::5 3::53:

JoKeR
25th February, 2010, 03:40 AM
کوروش کدوم گوری هستی؟!!!! ملت اینجا به خاطرت اعتصاب کردن اون وقت کجا گذاشتی رفتی؟!!!!!!!!! برگرد بینم نکنه به خاطر اون آبشنوگلی های من مست شدی؟!!!! :4:

آقا من دایی سعید رو خوب میشناسم یه دور تو مافیا هم تیمی بودیم می دونم از اون بچه هایی نیست که بخواد کسی رو از خودش برنجونه و اگر اتفاقی این کار رو هم بکنه زود می فهمه و سعی می کنه جبران بکنه مثلا دیروز یه چیزی درمورد تراختور ما گفت دید من ناراحت شدم یه تشکر زد زیر پستم! بعدش هم اومد تو تاپیک اینتر با من شوخی کرد...کوروش قضیه رو درک کن...بچه نشو....وگرنه میام طوری میزنمت که :4:

Rossoneri
25th February, 2010, 03:51 AM
حیف که تو این شرایطی که میلان داره خوب کار میکنه و نتیجه میگیره دودستگی جایز نیست، اگرنه چنان کینه ای ازت به دل میگرفتم سعید که اون سرش ناپیدا:4:

آخه مرد حسابی اون دفعه هم چند ماهه پیش دقیقا اومدی اینقدر تند نوشتی که شوکه شدم صدای چند تا از بچه ها هم دراومد. این ارسالت هم یه جوری حالم رو گرفت. گفتم حتما بدت میاد از من یا ... . اگرنه میدونی که همیشه باهات حال میکردم و باهم بگو بخند داشتیم. حامد هم شاهده:4:

خلاصه من ازت میگذرم ولی خدا ازت نگذره که این برد شیرین امشب رو زهر مارم کردی:4: ولی نه حالا که فکر میکنم به یاد موندنی تر شد! خب دوستان معذرت میخوام که با بداخلاقیم شبتون رو یکم خراب کردم معمولا همچین انسانی نیستم ولی خب پیش میاد دیگه. خوبیش این بود دایی سعید برخلاف من با جنبه بود و موضوع خاتمه پیدا کرد.

از سامان هم که مجری برنامه امشب بود تشکر ویژه دارم، شما اگه تو این تاپیک پست ندی کی بده! شما عنصر حیاتی تاپیک هستی. عجب شب دراماتیکی شد!:cry:

از حضور میهمان ویژه جوکر و آب شنگولی هایی که پخش کرد هم تشکر میکنم. اثر هموناست الان:4:

هم پیروزی و هم تاپیک جدید رو تبریک میگم. شب بخیر ...

S@eed
25th February, 2010, 04:02 AM
حیف که تو این شرایطی که میلان داره خوب کار میکنه و نتیجه میگیره دودستگی جایز نیست، اگرنه چنان کینه ای ازت به دل میگرفتم سعید که اون سرش ناپیدا:4:

آخه مرد حسابی اون دفعه هم چند ماهه پیش دقیقا اومدی اینقدر تند نوشتی که شوکه شدم صدای چند تا از بچه ها هم دراومد. این ارسالت هم یه جوری حالم رو گرفت. گفتم حتما بدت میاد از من یا ... . اگرنه میدونی که همیشه باهات حال میکردم و باهم بگو بخند داشتیم. حامد هم شاهده:4:

خلاصه من ازت میگذرم ولی خدا ازت نگذره که این برد شیرین امشب رو زهر مارم کردی:4: ولی نه حالا که فکر میکنم به یاد موندنی تر شد! خب دوستان معذرت میخوام که با بداخلاقیم شبتون رو یکم خراب کردم معمولا همچین انسانی نیستم ولی خب پیش میاد دیگه. خوبیش این بود دایی سعید برخلاف من با جنبه بود و موضوع خاتمه پیدا کرد.

از سامان هم که مجری برنامه امشب بود تشکر ویژه دارم، شما اگه تو این تاپیک پست ندی کی بده! شما عنصر حیاتی تاپیک هستی. عجب شب دراماتیکی شد!:cry:

از حضور میهمان ویژه جوکر و آب شنگولی هایی که پخش کرد هم تشکر میکنم. اثر هموناست الان:4:

هم پیروزی و هم تاپیک جدید رو تبریک میگم. شب بخیر ...

من نوکرتم کوروش جون :8: به جونه خودم ما جنوبی ها هیچ چی تهه دلمون نمیمونه هیچی ! اصلا کینه ای نیستم بخدا میگی نه از حامد بپرس ! :4:

بابا بخدا اگه تو هم آرشیوه میلان رو مثله من داشتی و هفته ای یه بار نگاش میکردی بدتر داغ میکردی :cry: من اگه یه کم اعصابم خورده بخاطره اینه که دوست ندارم میلان اینجوری باشه و البته هممون این احساس رو داریم حالا هر کسی یه جوری فکر میکنه حتما نظرم من که درست نیست یا ماله تو یا سامان ولی مهم اینه که قلبه هممون واسه میلان می تپه :cap: اصلا انشالله که با همون 20 میلیون تیم جور بشه و باقیش بره توی جیبه خودت :19: :4:

امشب برده خوبی رو آوردیم خیلی خوب بود . یه شمه از میلانه گردن کلفت سال های قبل رو نشون دادیم :buba:

ولی بخدا اگه دیدا بود 3 تا میخوردیم ! :50: دقیقا حامدم بهتر ازش گلری میکنه :lol:

samanrossonero
25th February, 2010, 04:52 AM
به به ببین کی اومده کوروش روسونری اومده...
خب حالا تاپیک رسمآ دوباره راه افتاد..
تاپیک میلان پربیننده ترین تاپیک ایتالیاست،شاید تو کل پی اف هم همینطور باشه اما من دقت نکردم..
جو اینجا خیلی جو باحالیه خدا وکیلی..
این کوروشم مشکوک میزنه ها..
بچه ها به گرفتن اینتر امیدوار باشین،لیگ با این پیروزی ما خیلی حساستر شد..:pleasantry::08::08:

r10_wizard
25th February, 2010, 12:22 PM
سلام.منم تاپیک جدید رو تبریک میگم.امیدوارم اسکودتو رو ببریم. cl زیاد بردیم دلمون رو زده !!!

lvlostafa
25th February, 2010, 12:27 PM
منم تاپیک تاسیس تبریک جدیدو میگم!(بیابید پرتقال فروش را! :pleasantry:)

دیشب بین دو نیمۀ بازی اینتر-چلسی خوابم گرفت! :4: نشد بیام و در جشن آشتی کنون سعید و کوروشه لبی به می بریم و به قول شاعر حالی بکنیم!! :4:

حامد احمدی نژاد هم بعد اون همه فیلم و سیا بازیاش، هی تو بزن، تو بزن، خودش تاپیکو زد و گفته قراره سی ال و اسکودتو رو این فصل یه جا فتح می کنیم و اگرم فتح نکردیم، حاضره دیگه پاشو تو تاپیک روسونری نذاره!! :4:

راستی بازم بردمون مبارک!! :tongue:

+ سعید تو هم بار آخرت باشه به اهوازیا می گی جنوبی! هر کی ندونه یاد این سیاهای موفرفریه دمپایی ابری میوفته!! :buba: :4:

samanrossonero
25th February, 2010, 01:26 PM
به به..
عجب گلهایی..
بدون شک بهترین بازیکن سری آ رونالدینهوی افسانه ای هست،پاس گل اولش فوق العاده و پاس گل دومش استثنایی بود..
فوتبال تو خون رونالدینهو هست و رونی با فوتبال زندگی می کنه..
واقعآ خوشحالم که تو تیم ما بازی می کنه و به نظر من الان یک سر و گردن از رونالدینهوی بارسا پخته تر بازی می کنه..
واقعآ حال کردم و به خودم افتخار می کنم که هوادار میلانم....:cools:

S@eed
25th February, 2010, 01:49 PM
پیغمبره فوتباله پیغمبر ! واقعا چشم نواز ترین فوتبالی که توی عمرم بوده فوتباله رونی بوده !

D JoKeR
25th February, 2010, 02:10 PM
منم تبریک میگم تاپیک جدید رو اما خداروشکر که کوروش تاپیک رو نزد:4:میدونی چرا؟
چون سیستممون از بازیه بعدی میشد 4-3-2-1 و برلوسکنی اگه قراربود 50میلیون برای خرید بده 20میلیون میداد تیمم کلا 2بازیکن میگرفت(اونم دره پیت)
شو خی کردم انشالله تاپیک بعدیو کوروش میزنه ببینیم چه میکنه
در مورد رونی همکه چیزی جز اینکه بگیم فوقالعادست نمیشه گفت اما یه چیزه دیگم بگم که رونی تو این پست به نظرم میدرخشه :pleasantry:و امیدوارم تغییر پست بهش نده چون خوب جا افتاده اما عجیبه برام دونگا که تو 2تا بازیه اخرش سیستمه تیمش(البته بازیهایی که من دیدم اخری رو ندیدم اما 2تا قبلترش رو دیدم:4:)از دقیقه 60 70 4-3-3 میشه اما نمیدونم چرا رونی رو دعوت نمیکنه
واقعا احمقه این بشر:drag:

S@eed
25th February, 2010, 02:14 PM
منم تبریک میگم تاپیک جدید رو اما خداروشکر که کوروش تاپیک رو نزد:4:میدونی چرا؟
چون سیستممون از بازیه بعدی میشد 4-3-2-1 و برلوسکنی اگه قراربود 50میلیون برای خرید بده 20میلیون میداد تیمم کلا 2بازیکن میگرفت(اونم دره پیت)
شو خی کردم انشالله تاپیک بعدیو کوروش میزنه ببینیم چه میکنه
در مورد رونی همکه چیزی جز اینکه بگیم فوقالعادست نمیشه گفت اما یه چیزه دیگم بگم که رونی تو این پست به نظرم میدرخشه :pleasantry:و امیدوارم تغییر پست بهش نده چون خوب جا افتاده اما عجیبه برام دونگا که تو 2تا بازیه اخرش سیستمه تیمش(البته بازیهایی که من دیدم اخری رو ندیدم اما 2تا قبلترش رو دیدم:4:)از دقیقه 60 70 4-3-3 میشه اما نمیدونم چرا رونی رو دعوت نمیکنه
واقعا احمقه این بشر:drag:

جالبه یه بازیکن ضعیف و از رده خارج مثله روبینیو الان داره جای رونی توی برزیل بازی میکنه ! :50: لیاقته دونگا همین بازیکن هایه پیزوریه :290:

afshin-ss
25th February, 2010, 03:21 PM
منم تاپیک جدید رو تبریک میگم.
نمیدونم قهر و آشتی سر چی بود ولی فکر کنم سر قضیه ی همون 80 میلیون یا 20 میلیون بود که خودم یکی از عواملش بودم و کدورت پیش اومد...
ولی چون خودم اهوازیم و همشهری دایی سعید میدونم که برورچ اهواز یکم آتیشین و زود آتیششون میخوابه ولی هیچوقت حاضر نیستن ببینن کسی از دسشتون ناراحت شده!

برد دیشب هم با گلهای دقایق پایانی خیلی حال داد...
تقریبآ چسبیدیم به اینتر...امیدوارم این روند ادامه داشته باشه و بتونیم جامون رو با اینتر عوض کنیم.

r10_wizard
25th February, 2010, 07:03 PM
کالچوپولی اتهام جدید مورینیو به میلان

مربی پرتغالی اینتر در صحبتهایی اعلام کرده که این احتمال وجود دارد که میلان از الطاف داوری در رقابتهای این فصل سری آ بهره می برد.
سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی اینتر در صحبتهایی با اشاره به جنجال کالچوپولی که چند سال پیش درفوتبال ایتالیا رخ داده بود به این نکته اشاره کرد که روسونری در حال سود بردن از تصمیمات داوری در رقابتهای این فصل سری آ هستند.

مورینیو در کنفرانس خبری دیشب که پس از پایان دیدار اینتر و چلسی برگزار شد، به این نکته اشاره کرد که داور در دیدار میلان مقابل فیورنتینا، خطای بازیکنان روسونری برروی ریکارو مونتولیو را نادیده گرفته و ضربه پنالتی ای را به نفع بنفش پوشان اعلام نکرده و در عین حال این ماجرا را با دیدار نرآتزوری مقابل باری مقایسه نمود و در این رابطه گفت:« من صحنه خطای بازیکن میلان برروی فیورنتینا را ندیدم ولی کسی به من گفت که این صحنه هیچ تفاوتی با آنچه در دیدار ما مقابل باری رخ داد، نداشته است. در طول مدت حضورم در ایتالیا، کلمات و عبارت جدیدی را یاد گرفته ام. یکی از آنهامعادل کلمه ساکت باش است.»

آقای خاص در ادامه صحبتهایش گفت:« مدتی پیش فوتبال ایتالیا با جنجالی به نام کالچوپولی مواجه شد. از دیدگاه یک پرتغالی این برای من و خانواده ام شرم آور است. من و خانواده ام از پولی که از طریق دنیای فوتبال به زندگی ما تزریق می شود، امرار معاش می کنیم. من به عنوان یک انسان صادق به فوتبال ایتالیا آمدم و ایتالیا را هم با همین ویژگی ترک خواهم کرد. در دیدار امشب چلسی می بایست به یک ضربه پنالتی می رسید.»

به نظر می رسد که صحبتهای مورینیو در مورد میلان و اتهام ضمنی این تیم به همکاری با داوران، بازتاب گسترده ای در رسانه های ایتالیایی داشته باشد

به نظر من باید برای کسانی که نمی تونن اتهامات خودشون رو ثابت کنن و هر اراجیفی که به ذهنشون میرسه بگن جریمه های سختی وجود داشته باشه...این اصلا درست نیس که هر بی سروپایی از را برسه و به تیم شرافتمندی مثل میلان تهمت بزنه و عقده های خودشو سر میلان خالی کنه.

Rossoneri
25th February, 2010, 07:45 PM
واقعا دیگه مورینیو تو هر چیزی شورش رو در میاره. اینا دیگه شیرین کاری و زرنگ بازی نیست، تهمت زدن بی پایه و یه جور بازی کثیفه. مورینیو آدمی نشون داده که به هر چیزی برای بالا بردن خودش و تیمش چنگ میزنه و ارزش ها اصلا واسش مهم نیست. انگار نه انگار 2 سال متوالی داورها رسما اینتر رو قهرمان کردن! خوبه آمارش رو سایتها درآوردن که اگه اشتباهات داوری نبود جای واقعی اینتر تو جدول کجا بود.

هواداری اینتر ناراحت نشن، تیمشون واقعا خوب و شایسته بوده اما وقتی سرمربی تیم اینقدر بی جنبه است و چرت و پرت میگه این چیزا پیش میاد. بعد میگن چرا همه از اینتر و مورینیو بدشون میاد!

ببینیم گالیانی چی جوابشو میده :39:

Ali_BlueBoy
25th February, 2010, 08:25 PM
خب منم که تازه آموزشیم تموم شده..........و بل اخره برگشتیم

و.....این تاپیک جدیدم تبریک میگم.......و لازمه اینم بگم جناب مورینیو لطفا ...^#%#^$$&^$#...گفتم دیگه فقط زبونش خیلی خارجیه...(ولی خودم می دونم چیه.......: دی)

و البه برد.....دیشب رو هم با تاخیر می تبر یکیم............!!!

به امید روز های بهتر...........

saeid shahrooz
25th February, 2010, 08:31 PM
تاپیک جدید را بهتون تبریک می گم
به امید موفقیتتون در بازی برگشت با منچستر

JoKeR
25th February, 2010, 10:40 PM
واقعا دیگه مورینیو تو هر چیزی شورش رو در میاره. اینا دیگه شیرین کاری و زرنگ بازی نیست، تهمت زدن بی پایه و یه جور بازی کثیفه. مورینیو آدمی نشون داده که به هر چیزی برای بالا بردن خودش و تیمش چنگ میزنه و ارزش ها اصلا واسش مهم نیست. انگار نه انگار 2 سال متوالی داورها رسما اینتر رو قهرمان کردن! خوبه آمارش رو سایتها درآوردن که اگه اشتباهات داوری نبود جای واقعی اینتر تو جدول کجا بود.

هواداری اینتر ناراحت نشن، تیمشون واقعا خوب و شایسته بوده اما وقتی سرمربی تیم اینقدر بی جنبه است و چرت و پرت میگه این چیزا پیش میاد. بعد میگن چرا همه از اینتر و مورینیو بدشون میاد!

ببینیم گالیانی چی جوابشو میده :39:
الان من نارحت شدم کی رو باید ببینم :62: :4:

برو بابا اینتر قهرمان نمیشد کی قهرمان میشد؟!!!!..رسانه ها دست ما نیست تا باهاش جو سازی بکنیم!!!
این هم یه حقیقته نمی خوان امسال هم اینتر قهرمان بشه ولی این بار موضوع میلان و مسئولانش نیست!!...بلکه موضوع کلی تر هست.کلا جامعه ی فوتبال ایتالیا دست در دست هم دادن تا اینتر قهرمان نشه...

afshin-ss
25th February, 2010, 11:32 PM
این هفته تو سری آ میلان و اینتر جفتشون 1 شنبه ساعت 5 ونیم بازی دارن...
میلان که تو سن سیرو بازی سختی نباید داشته باشه...با آتالانتا تیم 19 جدول بازی داره...میشه برد راحت و پرگل رو واسه میلان پیش بینی کرد.
اینتر هم باید به خونه ی اودینزه بره.هر چند اودینزه تیم 15 جدوله و جایگاه خوبی نداره ولی همیشه تیم چغری بوده و دست و پاگیر بوده...
امیدوارم دست و پا و سر و گردن اینتر رو بگیره.

D JoKeR
25th February, 2010, 11:57 PM
الان من نارحت شدم کی رو باید ببینم :62: :4:

برو بابا اینتر قهرمان نمیشد کی قهرمان میشد؟!!!!..رسانه ها دست ما نیست تا باهاش جو سازی بکنیم!!!
این هم یه حقیقته نمی خوان امسال هم اینتر قهرمان بشه ولی این بار موضوع میلان و مسئولانش نیست!!...بلکه موضوع کلی تر هست.کلا جامعه ی فوتبال ایتالیا دست در دست هم دادن تا اینتر قهرمان نشه...

خوب اگه اینطوری باشه که با توجه به اشتباهات داوری پارسال و امسال داورها نمیخوان که چلسی قهرمان اروپا بشه اینم درسته؟پنالتی نمیگیرن:4::pleasantry:

samanrossonero
26th February, 2010, 12:03 AM
در مورد اتهامات مورینهو بگم که داره اشتباه می کنه،مونتولیوو همونجا صاحب توپ شد و شوتش رو هم زد که آبیاتی گرفت،خطای لسکات روی بنایون تو بازی من سیتی لیورپول هم همینجوری بود..
دو سال قبل بود یا سال قبل که اشتباعات داوری و امتیازهای حاصل از اون رو کم کردن اینتر یک رتبه پایین بدست آورد و فک کنم یوونتوس اول شد.
اینا جو سازیه و این کار مورینهو به شخصیت اینتر هم ضربه میزنه..

علی جان خوش آمدی داداش

mehdi del piero
26th February, 2010, 01:22 AM
کار مورینیو دعوا راه انداختن و سود بردنه! فصل پیش چندین امتیاز داورا به اینتر اضافه کردن جوری که صدای همه در امد! تایپیک جدید مبارک

JoKeR
26th February, 2010, 01:24 AM
در مورد اتهامات مورینهو بگم که داره اشتباه می کنه،مونتولیوو همونجا صاحب توپ شد و شوتش رو هم زد که آبیاتی گرفت،خطای لسکات روی بنایون تو بازی من سیتی لیورپول هم همینجوری بود..
دو سال قبل بود یا سال قبل که اشتباعات داوری و امتیازهای حاصل از اون رو کم کردن اینتر یک رتبه پایین بدست آورد و فک کنم یوونتوس اول شد.
اینا جو سازیه و این کار مورینهو به شخصیت اینتر هم ضربه میزنه..

علی جان خوش آمدی داداش

سامان اینطوری که نمیشه!! حالا این هایی که محاسبه کردن کی بودن به کنار...مثلا اومدن گفتن چون این بازی یه پنالتی به نفع اینتر گرفته شده پس امتیاز اینتر رو از این بازی کسر می کنیم! و...تازه بای درنظر گرفت وقتی تیمی تو جدول جلو می افته بعضی بازی های غیر ضروری رو هم شل می گیره!!دیگه هممون تو جریان سری آ هستیم مشخصه که تو چند سال گذشته اینتر نه نون داوری و... که نون قدرت خودش رو خورده! تو سالاهای اخیر تحت هر شرایطی اینتر قهرمان میشد...

این جوسازی های خوزه هم به دلیل این هست که این کارها ادامه پیدا نکنه...مثلا ما دو روز دیگه با اودینزه بازی داریم و کلی محروم داریم تازه خود خوزه هم 3جلسه محروم شده!!!

من بازی دیروز میلان رو ندیدم اصلا مسئله فقط اون بازی نیست کلا تو ایتالیا یه جوی حاکم شده که نمی خوان اینتر قهرمان بشه...دلیلش هم همونطور که تو تاپیک خودمون گفتم قهرمانی های پیاپی اینتر برای وجهه ی لیگ ایتالیا افت داره...

samanrossonero
26th February, 2010, 01:30 AM
درسته جوکر گارداش،من پشت اینتر هستم و تو اروپا حمایتش می کنم اما مورینهو اینتر نیست..
اینتر یک تیم ریشه داره و مربیش داره به ما تهمت میزنه..
تو که خودت قبول داری ممکنه تیم صدر جدول شل بگیره چرا فک نمیکنی الان اینتر شل اومده و بازیکنهاش بی مسئولیت بازی درمیارن و اخراج میشن؟؟
از اونطرف میلان با روحیه بالا تو 10 دقیقه بازی 1-0 باخته رو 2-1 میبره تا اینتر رو بگیره؟؟
فک نمی کنی کم شدن فاصله اینتر و میلان انگیزه جهش میلان شده؟؟:pleasantry:

Rossoneri
26th February, 2010, 01:45 AM
سامان اینطوری که نمیشه!! حالا این هایی که محاسبه کردن کی بودن به کنار...مثلا اومدن گفتن چون این بازی یه پنالتی به نفع اینتر گرفته شده پس امتیاز اینتر رو از این بازی کسر می کنیم! و...تازه بای درنظر گرفت وقتی تیمی تو جدول جلو می افته بعضی بازی های غیر ضروری رو هم شل می گیره!!دیگه هممون تو جریان سری آ هستیم مشخصه که تو چند سال گذشته اینتر نه نون داوری و... که نون قدرت خودش رو خورده! تو سالاهای اخیر تحت هر شرایطی اینتر قهرمان میشد...

این جوسازی های خوزه هم به دلیل این هست که این کارها ادامه پیدا نکنه...مثلا ما دو روز دیگه با اودینزه بازی داریم و کلی محروم داریم تازه خود خوزه هم 3جلسه محروم شده!!!

من بازی دیروز میلان رو ندیدم اصلا مسئله فقط اون بازی نیست کلا تو ایتالیا یه جوی حاکم شده که نمی خوان اینتر قهرمان بشه...دلیلش هم همونطور که تو تاپیک خودمون گفتم قهرمانی های پیاپی اینتر برای وجهه ی لیگ ایتالیا افت داره...

اینم از اون حرفا بود ها! بچه گول میزنی یا خودتو؟!:4: نه عزیزم پنالتی ها رو کم نکردن بلکه اشتباهات فاحش داوری مثل اون گلی که مایکون تو 5 ، 6 متری آفساید به سینا زد رو کم کردن!

سامان جان کجا 2ام؟ بابا من یادمه همون سالی که میلان 5ام شد و رفت یوفا تو همین سایت گل خودمون زده بود با حذف اشتباهات فاحش داوری اینتر 3ام میشد و یوونتوس اول و رم دوم و میلان هم از همه بیش تر ضرر کرده بود از داوری (8 امتیاز) و میومد 4ام. درسته اینا همش آمار خشک هستش و اشتباه داوری هم جزئی از بازی اما اون سال همه میدونستن یه خبرایی هست، نگو نه! با اینکه مطمئنا اینتر قوی ترین تیم سری آ بود اما بهش خیلی هم کمک میشد.

حالا بحث اعتراض داشتن به فدراسیون و داورا هم فرق میکنه، این که مورینیو تا دیده میلان داره بهشون نزدیک میشه مستقیما تهمت به این کلفتی میزنه بهشون دقیقا مشخصه چه خبره. دست مورینیو و این بازیهاش هم دیگه رو شده و این حرکاتش خیلی زشت و غیر قابل قبول هست. برای همین هم بین رسانه ها و تیمهای دیگه روز به روز منفورتر میشه.

JoKeR
26th February, 2010, 01:51 AM
درسته جوکر گارداش،من پشت اینتر هستم و تو اروپا حمایتش می کنم اما مورینهو اینتر نیست..
اینتر یک تیم ریشه داره و مربیش داره به ما تهمت میزنه..
تو که خودت قبول داری ممکنه تیم صدر جدول شل بگیره چرا فک نمیکنی الان اینتر شل اومده و بازیکنهاش بی مسئولیت بازی درمیارن و اخراج میشن؟؟
از اونطرف میلان با روحیه بالا تو 10 دقیقه بازی 1-0 باخته رو 2-1 میبره تا اینتر رو بگیره؟؟
فک نمی کنی کم شدن فاصله اینتر و میلان انگیزه جهش میلان شده؟؟:pleasantry:
من همون طور که گفتم مسئلم فقط میلان نیست بلکه کل مسئولان سری آ هست،حالا میلان نشه رم بشه!! فقط نمی خوان اینتر قهرمان بشه...خوزه هم داره بازی رسانه ای راه می ندازه،فعلا هم به میلان گیر داده احتمال داره یکی دو روز دیگه به رم هم گیر بده یا...به هر حال رفتارهای حاشیه ای خوزه همیشه بوده همیشه هم خواهد بود :4: الان هم میبینه که داره یه اتفاقاتی می افته به همه می تازه...رسانه های ایتالیا هیچ کدوم دست اینتر نیستن...دیگه همه می دونیم عموم رسانه های ایتالیا دست برلوسکونی هست...مثلا همین آماری که گفته میشه!! آخه دیگه هیچ عقل سلیمی نمی تونه قبول کنه یووه ی پارسال یا پیارسال شایسته ی قهرمانی بود و اینتر نه...

اما درمورد 3 بازی اخیر ما تو بازی اخراج دادیم،تیمی البته شل میگیره اخراج نمیده که مثلا میانگین دویدنش پایین میاد،یا اشتباهات فردی بالا میره...در مورد بازی دیروز میلان حرفی ندارم بازی رو ندیدم ولی شنیدم که فیورنتینایی ها معترض بودن...به هر حال...

اما قطعا انگیزه ی میلان هم بالا رفته به خصوص با اوج گفتن رونالدینیو...

JoKeR
26th February, 2010, 02:04 AM
اینم از اون حرفا بود ها! بچه گول میزنی یا خودتو؟!:4: نه عزیزم پنالتی ها رو کم نکردن بلکه اشتباهات فاحش داوری مثل اون گلی که مایکون تو 5 ، 6 متری آفساید به سینا زد رو کم کردن!

سامان جان کجا 2ام؟ بابا من یادمه همون سالی که میلان 5ام شد و رفت یوفا تو همین سایت گل خودمون زده بود با حذف اشتباهات فاحش داوری اینتر 3ام میشد و یوونتوس اول و رم دوم و میلان هم از همه بیش تر ضرر کرده بود از داوری (8 امتیاز) و میومد 4ام. درسته اینا همش آمار خشک هستش و اشتباه داوری هم جزئی از بازی اما اون سال همه میدونستن یه خبرایی هست، نگو نه! با اینکه مطمئنا اینتر قوی ترین تیم سری آ بود اما بهش خیلی هم کمک میشد.

حالا بحث اعتراض داشتن به فدراسیون و داورا هم فرق میکنه، این که مورینیو تا دیده میلان داره بهشون نزدیک میشه مستقیما تهمت به این کلفتی میزنه بهشون دقیقا مشخصه چه خبره. دست مورینیو و این بازیهاش هم دیگه رو شده و این حرکاتش خیلی زشت و غیر قابل قبول هست. برای همین هم بین رسانه ها و تیمهای دیگه روز به روز منفورتر میشه.

دوباره برو بابا :4:
دست تو باشه میگی کالچو پولی هم کار ما بود...فقط کافی بود یه کرنر به نفع ما بگیرن تا زمین و به آسمون بدوزن!!!! آخه تو خودت که این همه بازی ها رو جدی دنبال می کنی تو کتت میره که اون میلانی که اون وضعیت بد رو داشت بالاتر از اینتر قرار بگیره؟!!! یا اون یووه که عملا یه تیم درجه دو بود بالاتر از اینتر قرار بگیره؟!!!!
کوروش اونجا ایتالیاست مهد مافیا :4: زیاد این حرف ها رو باور نکن...آخه اینتر با اون همه قدرت چه نیازی به داوری نداشت؟!!! حالا اگه یکی از رقیب ها شرایط خوبی داشت آدم یه جورایی می تونست بهش فک کنه ولی فاصله ی اینتر با رقبا بسیار بود...

D JoKeR
26th February, 2010, 02:16 AM

اخه برادره من این چه حرفیه؟اگه میخواستن اینتر قهرمان نشه خیلی زودتر از اول فصل دست بکار میشدن
مثلا میخوای بگی تو بازیه قبلی الکی کامبیز و مونتاری محروم شدن؟ خوب اون پریده به یکی دیگه مونتاری هم خودت میدونی:4:

یا اینکه میگی شل میگیره منظورت اینه که بازیکنهاش شل میگیرن خوب انجوری کسی اومده به اونها پول داده؟
خوب این چیزی نیست جز غرور که اینتریهارو میگیره خطا میکنن داور رو بغل میکنن و......:19:

بازی میلان فیو هم صحنه مونتولیوو رو دیدم اما هیچی نداشت حالا شمام خواستی ببین تا خیالت راحت بشه :buba:

Rossoneri
26th February, 2010, 02:19 AM
دست تو باشه میگی کالچو پولی هم کار ما بود...فقط کافی بود یه کرنر به نفع ما بگیرن تا زمین و به آسمون بدوزن!!!! آخه تو خودت که این همه بازی ها رو جدی دنبال می کنی تو کتت میره که اون میلانی که اون وضعیت بد رو داشت بالاتر از اینتر قرار بگیره؟!!! یا اون یووه که عملا یه تیم درجه دو بود بالاتر از اینتر قرار بگیره؟!!!!
کوروش اونجا ایتالیاست مهد مافیا :4: زیاد این حرف ها رو باور نکن...آخه اینتر با اون همه قدرت چه نیازی به داوری نداشت؟!!! حالا اگه یکی از رقیب ها شرایط خوبی داشت آدم یه جورایی می تونست بهش فک کنه ولی فاصله ی اینتر با رقبا بسیار بود...

ببین این چیزی بود که مشخص بود تو فصول گذشته، این فصل قبول دارم اینتر از داورا بیشتر از تیمهای دیگه کمک نگرفته (ربطی به بازی با سمپ هم نداره) اما در فصل های قبل بدجوری سر و صدای همه در اومده بود چون تو چندین و چند بازی کمک های بزرگ از داوری میگرفت اینتر و همه اینقدر هم واضح بود که همه جا سر زبون میوفتاد. تو رسانه ها و تلویزیون و ... . بابا دیگه اون بازی با سیه نا که آخرش بود! بازی با رم! بازی با میلان و اون هند آدریانو، خیلی بود خیلی.

تو ارسال قبلیم هم گفتم که اینتر قوی ترین و شایسته ترین تیم بود و بدون کمک های داوری هم میتونست قهرمان بشه اما این واقعیت که بهش کمک شده بود رو که نمیشه چون زورشون همینجوری زیاد بوده ندیده گرفت!

اینقدر هم جون من مافیا مافیا نکن، همینارو خود ما هوادارای سری آ میندازیم سر زبون بقیه که حرف کم میارن اینارو میگن!

JoKeR
26th February, 2010, 02:23 AM
اخه برادره من این چه حرفیه؟اگه میخواستن اینتر قهرمان نشه خیلی زودتر از اول فصل دست بکار میشدن
مثلا میخوای بگی تو بازیه قبلی الکی کامبیز و مونتاری محروم شدن؟ خوب اون پریده به یکی دیگه مونتاری هم خودت میدونی:4:

یا اینکه میگی شل میگیره منظورت اینه که بازیکنهاش شل میگیرن خوب انجوری کسی اومده به اونها پول داده؟
خوب این چیزی نیست جز غرور که اینتریهارو میگیره خطا میکنن داور رو بغل میکنن و......:19:

بازی میلان فیو هم صحنه مونتولیوو رو دیدم اما هیچی نداشت حالا شمام خواستی ببین تا خیالت راحت بشه :buba:

به عنوان یکی از اعضای خانواده ی بزرگ جوکر ازت انتظار نداشتم مقابل جوکر بزرگ قد علم کنی :4:

پسر نگرفتی جریان رو..میگم قهرمانی های پیاپی اینتر باعث شده جو منفی تو سری ا حاکم بشه و کلا به سری ا ضربه بزنه...یکه تازی تیم ها تو هر لیگی باعث میشه تماشاگران اون لیگ کاهش پیدا بکنن چون جذابیت بازی ها کم میشه...اما زمانی که رقابت باشه لیگ ها هم داغ و داغتر میشن...وقتی اینتر چند ساله داره یکه تازی می کنه و امسال هم فاصله رو بیش از 10 امتیاز کرده بود خب معلومه که به حیثیت سری آ ضربه هم می خوره چون می گن تیم های دیگه در سطح پایینی هستن و توانایی رقابت ندارن.
به قول فرزاد گرفتی چی میگم :4:

samanrossonero
26th February, 2010, 02:25 AM
بابا دعوا نکنین..
به نظر من بعد کالچوپولی دیگه داوری ها اگه اشتباهی داشت از روی عمد نبوده...
لیگ داره جذاب میشه و همه تو هیجانیم،به جای دعوا کردن بذار ببینیم چی میشه..
گذشته رو بی خیال شین و امسال رو بچشبین..:wink2:

D JoKeR
26th February, 2010, 02:26 AM

در مورد اینحرفت که میگی میلان اول فصل اونطوری بود حالا اینطوریه یا یووه
الان تو فرانسه هم بوردو ستاره کم داره یا در مقابل لیون اصلا نداره الان لیون امسال 80میلیون یورو خرید کرد اما میبینی بازم نتونست بوردو رو بگیره الا بیان هواداراش بگن لیون نمیخواد قهرمان بشه؟
خوب اولش که لیساندرو 5تا 5تا میزد اما دیگه وقتی از بازی 5ام پنالتی رو میزنه بیرون تک به تک رو میزنه تو دست دروازه بان بگن کاره داوره؟خوب نه دیگه برادره من(هردومون جوکریم:pleasantry:
همین لورکوزن هم نمونه دیگش از بایرن واقعا ضعیفتره اما ببین بایرنایینتره ازش و امیدواره که این تیم امتیاز بده اما دقیقا وقتی امتیاز میده که بایرنم امتیاز میده:4:
الان میلان رو اوجه مثلا جلو یووه داور کمک میلان کرد؟یا چون هوا مه الود شد بیاد مورینیهو بگه میلان خداپولی کرده:shok:

تیمی که از فرصت ها استفاده نکنه عقب میوفته و تیمی که استفاده کنه جلو میوفته مثله بازیه دیشب کاریم به داوری نداریم(داور دربه داغون تو این دوره زیاده:66:

Rossoneri
26th February, 2010, 02:31 AM
در مورد اینحرفت که میگی میلان اول فصل اونطوری بود حالا اینطوریه یا یووه
الان تو فرانسه هم بوردو ستاره کم داره یا در مقابل لیون اصلا نداره الان لیون امسال 80میلیون یورو خرید کرد اما میبینی بازم نتونست بوردو رو بگیره الا بیان هواداراش بگن لیون نمیخواد قهرمان بشه؟
خوب اولش که لیساندرو 5تا 5تا میزد اما دیبگه وقتی از بازی 5ام پنالتی رو میزنه بیرون تک به تک رو میزنه تو دست دروازه بان بگن کاره داوره؟خوب نه دیگه برادره من(هردومون جوکریم:pleasantry:
همین لورکوزن هم نمونه دیگش از بایرن واقعا ضعیفتره اما ببین بایرنایینتره ازش و امیدواره که این تیم امتیاز بده اما دقیقا وقتی امتیاز میده که بایرنم امتیاز میده:4:
الان میلان رو اوجه مثلا جلو یووه داور کمک میلان کرد؟یا چون هوا مه الود شد بیاد مورینیهو بگه میلان خداپولی کرده:shok:

تیمی که از فرصت ها استفاده نکنه عقب میوفته و تیمی که استفاده کنه جلو میوفته مثله بازیه دیشب کاریم به داوری نداریم(داور دربه داغون تو این دوره زیاده:66:

بالاخره نمردیم و یک ارسال با ارزش از داریوش دیدیم:shok: آفرین:4:

D JoKeR
26th February, 2010, 02:33 AM
به عنوان یکی از اعضای خانواده ی بزرگ جوکر ازت انتظار نداشتم مقابل جوکر بزرگ قد علم کنی :4:

پسر نگرفتی جریان رو..میگم قهرمانی های پیاپی اینتر باعث شده جو منفی تو سری ا حاکم بشه و کلا به سری ا ضربه بزنه...یکه تازی تیم ها تو هر لیگی باعث میشه تماشاگران اون لیگ کاهش پیدا بکنن چون جذابیت بازی ها کم میشه...اما زمانی که رقابت باشه لیگ ها هم داغ و داغتر میشن...وقتی اینتر چند ساله داره یکه تازی می کنه و امسال هم فاصله رو بیش از 10 امتیاز کرده بود خب معلومه که به حیثیت سری آ ضربه هم می خوره چون می گن تیم های دیگه در سطح پایینی هستن و توانایی رقابت ندارن.
به قول فرزاد گرفتی چی میگم :4:

زودتر از اینحرفا جوکر بودم اما جای the اومدمDگذاشتم برادر:4::wink2: جوکر بزرگ هم اونخدابیامرز بودکه بتمن کشتش باید انتقامش رو بگیریم:buba:

خوب دلیل اونم تو پست بعدیم اورده بودم جیگر همون لیون بازم تو 5 6 سالی که هرسال قهرمان میشد درسته تماشاچی های تیمهای دیگه کم میشد اما همین لیون همیشه ورزشگاههش پر میشد و هنوزم به همین شکله

ببین تو کشوری مثله ایتالیا و مخصوصا ایتالیا فقط سود مهمه خیالت تخت گه اینتر 3000بارم قهرمان بشه اصلا براشون مهم نیست فقط پولی که درمیارن مهمه اصلا اینو جدی نگیر

اگه باور نداری بورو اون بلوتوث مقایسه اروپا و ایتالیا رو نگاه کن(کاملش رو):19:

D JoKeR
26th February, 2010, 02:36 AM
بالاخره نمردیم و یک ارسال با ارزش از داریوش دیدیم:shok: آفرین:4:

نذاره عکسه6تاییاش رو اینجا هم بذارما(چلسی6-1برشا):19:

JoKeR
26th February, 2010, 02:37 AM
کوروش بازی به بازی مثال میزنی؟!! خب پارسال بازی رفت اینتر رو میلان گل میلان هم آفساید بود! ولی اون جور موقع ها گوش کسی بدهکار نیست چون اینتر جتی یه روزنامه ی حامی هم نداره...

ای جوکر نامرد :4: باز داری از پشت خنجر میزنی؟! اگه وضعیت میلان اون سال خوب بود و داوری باعث شد دوم نشه که شما اینقدر از اون تیم گلایه نمی کردین.میکردین؟!! بلکه می اومدین می گفتین داوری باعث شد اینتر قهرمان بشه...

به هر حال به قول سامان بی خیال ولی ما امسال رو هم خواهیم برد...حالا هر کاری دوست دارن بکنن... :6:

samanrossonero
26th February, 2010, 02:42 AM
جوکر چو جوکر ببیند خوشش آید..
ول کنین این بحثارو..
من به عنوان یک آدم بی طرف شاهد ضربه خوردن اینتر از داوری هستم و جو آنتی اینتر رو تو رسانه ها حس می کنم اما نمی گم فدراسیون و رئیس جمهور تو کارن یا کلآ قضیه سیاسی هست..
اونجا که ایران نیست.
امیدوارم در پایان فصل حق به حقدار برسه..
اینقدرم راجع به گذشته بحث نکنین..
من بازهم میگم جو آنتی اینتر ملموس هست اما اینکه سیاسی و هدایت شده باشه رو رد می کنم،رسانه های ایتالیا هم از یکه تازی اینتر خسته شدن و اونجا رسانه ها آزادن نه مثل ایران سیاسی و دولتی..:pleasantry:

Rossoneri
26th February, 2010, 02:44 AM
کوروش بازی به بازی مثال میزنی؟!! خب پارسال بازی رفت اینتر رو میلان گل میلان هم آفساید بود! ولی اون جور موقع ها گوش کسی بدهکار نیست چون اینتر جتی یه روزنامه ی حامی هم نداره...

ای جوکر نامرد :4: باز داری از پشت خنجر میزنی؟! اگه وضعیت میلان اون سال خوب بود و داوری باعث شد دوم نشه که شما اینقدر از اون تیم گلایه نمی کردین.میکردین؟!! بلکه می اومدین می گفتین داوری باعث شد اینتر قهرمان بشه...

به هر حال به قول سامان بی خیال ولی ما امسال رو هم خواهیم برد...حالا هر کاری دوست دارن بکنن... :6:

اگه واقعا نمیخوای قبول کنی میگردم و از تو اینترنت آمار کامل اشتباهات داوری در 2 فصل گذشته برای اینتر و میلان رو پیدا میکنم، ولی میدونم که خودت همش رو خوندی و میدونی. چرا میخوای "کمک بردن اینتر بیشتر از بقیه تیمها از داوری در فصول گذشته" رو انکاری کنی؟:4:

دیوانه ازت تعریف کردم، بعدشم گفتم ارسال با ارزش، چه ربطی به لیگ فانتزی داره.

گرچه راجع به همون لیگ هم تا زمانی که درست و حسابی رو 3D برگزار میشد و ما فرت و فرت قهرمان میشدیم که تو هنوز شلوارتو نمیتونستی بکشی بالا:biggrin:

حالا ولش کن خوب نیست کوروش و داریوش با هم بحث کنن، حداقل اول بذار این پسره اینتری رو بندازیم بیرون:4:

D JoKeR
26th February, 2010, 02:46 AM
جوکر چو جوکر ببیند خوشش آید..
ول کنین این بحثارو..
من به عنوان یک آدم بی طرف شاهد ضربه خوردن اینتر از داوری هستم و جو آنتی اینتر رو تو رسانه ها حس می کنم اما نمی گم فدراسیون و رئیس جمهور تو کارن یا کلآ قضیه سیاسی هست..
اونجا که ایران نیست.
امیدوارم در پایان فصل حق به حقدار برسه..
اینقدرم راجع به گذشته بحث نکنین..
من بازهم میگم جو آنتی اینتر ملموس هست اما اینکه سیاسی و هدایت شده باشه رو رد می کنم،رسانه های ایتالیا هم از یکه تازی اینتر خسته شدن و اونجا رسانه ها آزادن نه مثل ایران سیاسی و دولتی..:pleasantry:

فقط یه چیز میتونم بگم:
الله اکبر:290:
به 2دلیل:
یکی اونکه میگی ارنج کالو تو صورت ساموئلصحنه رو از تاپ گل دانلود کن ببین
یکی هم بخاطره این:buba:(البته ببخشیدا سامانه عزیز):wink2:

samanrossonero
26th February, 2010, 02:50 AM

فقط یه چیز میتونم بگم:
الله اکبر:290:
به 2دلیل:
یکی اونکه میگی ارنج کالو تو صورت ساموئلصحنه رو از تاپ گل دانلود کن ببین
یکی هم بخاطره این:buba:(البته ببخشیدا سامانه عزیز):wink2:

من همون اولم گفتم پنالتیه و ترسی هم ندارم که بگم نیست یا هست اما سعید گفت با آرنج زده تو صورت ساموئل و ساموئل افتاده منم به نظرم منطقی رسید..
داریوش جان گذشته از تعصب رسانه های ایتالیایی همه بازی اینتر و میلان هوادار میلان بودن،چرا؟؟؟!!
من به این میگم آنتی اینتر،شاید همون حس خسته شدن از قهرمانی های اینتر هم بشه بهش گفت..
ناراحت شدی؟؟
بیا بزن تو گوش من..:pleasantry::pleasantry:

JoKeR
26th February, 2010, 02:55 AM
زودتر از اینحرفا جوکر بودم اما جای the اومدمdگذاشتم برادر:4::wink2: جوکر بزرگ هم اونخدابیامرز بودکه بتمن کشتش باید انتقامش رو بگیریم:buba:

خوب دلیل اونم تو پست بعدیم اورده بودم جیگر همون لیون بازم تو 5 6 سالی که هرسال قهرمان میشد درسته تماشاچی های تیمهای دیگه کم میشد اما همین لیون همیشه ورزشگاههش پر میشد و هنوزم به همین شکله

ببین تو کشوری مثله ایتالیا و مخصوصا ایتالیا فقط سود مهمه خیالت تخت گه اینتر 3000بارم قهرمان بشه اصلا براشون مهم نیست فقط پولی که درمیارن مهمه اصلا اینو جدی نگیر

اگه باور نداری بورو اون بلوتوث مقایسه اروپا و ایتالیا رو نگاه کن(کاملش رو):19:
چون سامان قارداش گفت من دیگه بی خیال میشم... :8:
ولی فقط یه چیز رو باید این وسط یاداور بشم که اگه نشم می میرم :4: :4:

کجا جوکر بزرگ مرد؟!!! جوکر بزرگ دستگیر شد،اون هم چون خودش می خواست وگرنه بتمن و امثالم مال این حرف ها نبودن :4:

منظور من از تماشاگر ها به اون منظور نبود...ببین الان کدوم کدوم لیگ جذابتره؟!! درسته سری آ رو دوست داریم ولی مثلا رقابت بین تیم های لیگ برتری باعث میشه اون لیگ جذابتر بشه... در کل رقابت هست یه لیگ رو جذاب می کنه باعث میشه ببینده ی تلوزیونیش بیشتر بشه...درامد هاش هم بیشتر بشه.تیم ها به موازات هم پیشرفت بکنن کلا وجود رقابت خیلی تاثیر میزاره،حالا شما حساب کن اینتر چند ساله قهرمان شده امسال هم با فاصله ی زیاد داشت می رفت خب معلومه که به وجهه ی سری آ ضربه میزنه.من از این جهت گفتم نه اینکه تعداد تماشاگرها تو ورزشگاه که البته روی اون هم تاثیر میزاره..

D JoKeR
26th February, 2010, 02:57 AM
من همون اولم گفتم پنالتیه و ترسی هم ندارم که بگم نیست یا هست اما سعید گفت با آرنج زده تو صورت ساموئل و ساموئل افتاده منم به نظرم منطقی رسید..
داریوش جان گذشته از تعصب رسانه های ایتالیایی همه بازی اینتر و میلان هوادار میلان بودن،چرا؟؟؟!!
من به این میگم آنتی اینتر،شاید همون حس خسته شدن از قهرمانی های اینتر هم بشه بهش گفت..
ناراحت شدی؟؟
بیا بزن تو گوش من..:pleasantry::pleasantry:

چرا اینجوری بزنم>>>>>:66:اینجوری میزنم:love01:
اما اون صحنه رو من دیدم زد به تنش که ولش کنه اونم تازه نخورد چون میخوردم باید زودتر ساموئل خودش رو مینداخت اما 2ثانیه بعد انداخت
رسانه ها رو والا من خبر ندارم این کوروشه میاد میگه اما تو گل و گازتا هروقت میلانو اینترو مقایسه کردن هی گفتن اینتر قویترین تیمه ایتالیاستو اولین اخرین امید قهرمانی و...(البته خوب در اینکه قویترین تیم ایتالیاست شکی نیست):wink2:

D JoKeR
26th February, 2010, 03:04 AM
چون سامان قارداش گفت من دیگه بی خیال میشم... :8:
ولی فقط یه چیز رو باید این وسط یاداور بشم که اگه نشم می میرم :4: :4:

کجا جوکر بزرگ مرد؟!!! جوکر بزرگ دستگیر شد،اون هم چون خودش می خواست وگرنه بتمن و امثالم مال این حرف ها نبودن :4:

منظور من از تماشاگر ها به اون منظور نبود...ببین الان کدوم کدوم لیگ جذابتره؟!! درسته سری آ رو دوست داریم ولی مثلا رقابت بین تیم های لیگ برتری باعث میشه اون لیگ جذابتر بشه... در کل رقابت هست یه لیگ رو جذاب می کنه باعث میشه ببینده ی تلوزیونیش بیشتر بشه...درامد هاش هم بیشتر بشه.تیم ها به موازات هم پیشرفت بکنن کلا وجود رقابت خیلی تاثیر میزاره،حالا شما حساب کن اینتر چند ساله قهرمان شده امسال هم با فاصله ی زیاد داشت می رفت خب معلومه که به وجهه ی سری آ ضربه میزنه.من از این جهت گفتم نه اینکه تعداد تماشاگرها تو ورزشگاه که البته روی اون هم تاثیر میزاره..

خوب اونکه نقششو قشنگ بازی میکرد مرد(حتی از قبلیش هم قشنگتر(هیث لجر)مرد خدا بیامرزتش و اینکه یه جورایی مخواستن این داستان رو تموم کنن
البته دلیلشون برای اینکه میخواستن بتمن رو تموم کنن بره(منظورم داستانی بتمن با کریستین بل)اینبود که زیادی لوس میشد و احتمال با توجه به عاشقیت که بین سام وارینگیتون و کارگردان نولان به وجود اومده بتمن بعدی اونه(خیلی تعریفشو میکنه:4:)
در مورد ایتالیا(اصل مطلب): بازم میگم اونطوری نیستش و دلیلم هم برای اینکه اخراج های اینتر هموناست و الکی هم نبوده........:19:

samanrossonero
26th February, 2010, 03:22 AM
اوهوی بحث فیلم نکشین وسط که این جوکر روده درازی میکنه تا صبح مقاله مینویسه..
پارتی بعدی رو کی بگیریم بکس؟؟

JoKeR
26th February, 2010, 03:41 AM
اوهوی بحث فیلم نکشین وسط که این جوکر روده درازی میکنه تا صبح مقاله مینویسه..
پارتی بعدی رو کی بگیریم بکس؟؟
:24: :24: :24: :24:
از خداتون باشه! :4: اتفاقا می خواستم یکمی درمورد شخصیت پردازی جوکر و ایفای نقش هیث لجر حرف بزنم ولی خب چون تویی بعدا می نویسم :4:

samanrossonero
26th February, 2010, 04:13 AM
میخوامت داداش..
از اون آدمایی که معلومه یک چیزی بارته ها..:3:

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th February, 2010, 09:01 AM
http://kimag.es/thumbs/35198562.jpg (http://kimag.es/share/35198562.jpg)

lvlostafa
26th February, 2010, 10:54 AM
اوه اوه، پای فس فس فقط به اینجا وا نشه که دیگه ول کنمون نیست ها!! باید تاپیکو ببوسیم بذاریم رو طاقچه! :66:

په شما چتون شده بچه ها؟! شب که می خوابم صب بیدار میشم، میبینم تاپیک 10 صفحه رفته جلو! :shok: همشم با دعوا و زد و خورد وجنگ و جدال!

کوروش تو مطمئنی این همه مدت داشتی درس می خوندی؟! خیلی خشن شدی هــــا!! :4:

Drughi
26th February, 2010, 11:53 AM
امسال که دست ما از اسکودتو کوتاه شد ولی جون عزیزتون یه کاری کنین، تیم به اصلاح پاک :4:این بار دیگه قهرمان نشه .
یه جوری با رم هماهنگ کنین دیگه یا شما بگیرین یا اون ها البته از این مستر رانیری هیچ بخاری بلند نمیشه ولی خدایی یه کاری کنید.

r10_wizard
26th February, 2010, 12:26 PM
تیم منتخب مرحله رفت یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان (سایت گل)

Carrasso

De Silvestri Boumsong Lucio

Varela Fletcher Cambiasso Ronaldinho

Honda

Rooney Cacau

samanrossonero
26th February, 2010, 12:44 PM
ای ول رونالدینهوی خودمون،تو تمام تیم های منتخب هست..
هر هفته تو تیم منتخب سری آ هست..
مصطفی جان کوروش یکم برخورداش خشن شده ،بهش گیر نده خودتم میگیره زیر مشت و لگد..:pleasantry:

http://www.freeimagehosting.net/uploads/3dda8aae6c.jpg

ای ول یوفوس..
این عکس دخترای پارتی جوکر ایناست..
همین که عکسش رو گذاشتم من رو به زور برد تو اتاق بی همه چیز،دیگه نفهمیدم چیکار کردم..:pleasantry::pleasantry:

saeid shahrooz
26th February, 2010, 01:26 PM
امسال که دست ما از اسکودتو کوتاه شد ولی جون عزیزتون یه کاری کنین، تیم به اصلاح پاک :4:این بار دیگه قهرمان نشه .
یه جوری با رم هماهنگ کنین دیگه یا شما بگیرین یا اون ها البته از این مستر رانیری هیچ بخاری بلند نمیشه ولی خدایی یه کاری کنید.
خیالتون راحتباشه جام دسته اینتر می مونه
حالا صدر راجع به تنفر ایتالیایی ها از اینتر گفت شما چرا جدی گرفتید
اگه خدایی نکرده اینتر جام نبرد میلان باید ببره و مهم هم اینه که این وسط یووه جام نمی بره

Rossoneri
26th February, 2010, 03:27 PM
همون زیادی درس خوندم خیلی فشار روم بود زده به سرم:4: ولی چیزی نگفتم که :39:

سامان جان من به بچه های گل میلانی کمتر از گل نگفتم و نمیگم، البته اگه سعید رو منچستری حساب کنیم:biggrin:

samanrossonero
26th February, 2010, 05:05 PM
سعید رو که له کن بزن بکشش..

(http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2010/02/25/1807627/ac-milan-star-alexandre-pato-hints-at-future-move-to-chelsea)
AC Milan Star Alexandre Pato Hints At Future Move To Chelsea (http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2010/02/25/1807627/ac-milan-star-alexandre-pato-hints-at-future-move-to-chelsea)

همینجا بگم که اگه پاتو فکر رفتن به چلسیه از طرف من یک برو گمشویه ناز هدیه میگیره،اگه خودش رو به خاطر پول حاضره خراب کنه همون بهتر که تو تیم ما نباشه،بازیکن باید اصالت داشته باشه..
جالبه تو خبر گفته مربی محبوبه من تو چلسیه،آخه نمک نشناس الان که لئوناردو داره بهت بازی میده و گذاشتت جایی که میترکونی،خودشم استعدادیاب بود به مسئولین میلان و آنجلوتی معرفیت کرد..:buba:

Fiorentina Fans Protest: 'Milan Are Thieves' (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/02/26/1808320/fiorentina-fans-protest-milan-are-thieves)

مگه میلان چیکار کرده؟؟
اینا چه آدمایین..!!:shok:

Rossoneri
26th February, 2010, 05:25 PM
راجع به پاتو، اینا خبرهارو میپیچونن، کلا سایت گل هرچقدر سایت خوبیه از اون طرف نویسنده های عوضی هم زیاد داره. مثلا از گالیانی پرسیده بودن تو چمپیونز لیگ از اینتر حمایت میکنی؟ گالیانی هم گفته بود "نه فقط از اینتر، بلکه از همه تیمهای ایتالیایی حمایت میکنم". بعد تو سایت گل پیچونده بودن حرفش رو و نوشته بودن از قول گالیانی : "من از همه تیمهای ایتالیایی حمایت میکنم، ولی نه از اینتر"!!

خیلی از خبرها رو اینجوری میپیچونن. اینم یکی از هموناست. پاتو گفته آنجلوتی مربی ای هست که منو به میلان آورد و مثل پدرم میمونه. اما هیچ وقت نمیاد بگه من میرم سال دیگه چلسی! و از اونجایی که چلسی هم مشتریه پاتو بوده و هست برداشتن خبر رو اینجوری زدن که انگار پاتو به رفتن به چلسی اشاره کرده.

samanrossonero
26th February, 2010, 05:49 PM
راست میگی کوروش..
خیلی حرف مفت میزن،آخه نویسنده هاشم مستقل عمل می کنن و تو کامنتاش 1000 نفر بهشون فحش میدن و دروغگو خطابشون می کنن..

Drughi
26th February, 2010, 07:50 PM
خیالتون راحتباشه جام دسته اینتر می مونه
حالا صدر راجع به تنفر ایتالیایی ها از اینتر گفت شما چرا جدی گرفتید
اگه خدایی نکرده اینتر جام نبرد میلان باید ببره و مهم هم اینه که این وسط یووه جام نمی بره

خدا رو شکر خودم انقدر فوتبال دیدم و فوتبال سرم میشه که اصلا لازم نمیدونم بشینم حرف های کارشناسان ایرانی رو گوش بدم .

unexi
26th February, 2010, 08:31 PM
من قهرمانی میلان رو پیشا پیش بتون تبریک میگم :4:
ای سامانه خائن یادمه رفتی تو تاپیک اینتر به بچه هاشون تبریک گفتی. برو برو از چشم افتادی :4:
این پسره اشکان بنده خدا میگفت امید به قهرمانی داره ها منو و این میلانی های بی غیرت مسخرش کردیم
اشکان جونم ببخشید.
من با زاک یه تماس گرفتم گفتم حاجی ما اینترو میبریم جاست فور میلان تازه رفیقت کارلتو هم خوشحال میشه . گفت اوکی فاک اینتر . گفتم نه دیگه پررو شدی:4: الان بچه های اینتر میرزن بنت میکنن :4:
تا سامان از منو جوکر تعریف کرد همه اومدن سر و کلشونو انداختن تو تاپیک میلان که مثلا ما هم هستیم :4:
بابا بخدا اصلا سامان برا من ماشینه 206 اس دیه اتوماتیک ورژن 3 نخرید :4: اینا همه شایعس
ای بابا باشه باشه برا شما این تاپیک:4:

samanrossonero
26th February, 2010, 08:59 PM
علی جون عاشقتم به مولا..
ببین اینتر دیگه نمیتونه بازیهاش رو مساوی کنه،خطرناک شده لیگ و جایگاهش داره تهدید میشه،از طرفی میلان و رم هم به فتح اسکودتو امیدوار شدن و امیدوارم با این تفاسیر بازیهای جذابی رو ببینم..
بچه ها اگه بخوام حق رو بگم و منصفانه حرف بزنم باید بگم من قهرمانی تو لیگ رو زیاد دوست ندارم هرچند جزو افتخارات به حساب میاد اما فرض کنیم تیممون قهرمان بشه،ما بازی رفت 4 تا از اینتر خوردیم و برگشت 2 تا و حتی یک گل هم نزدیم،به نظر شما اگه اینتر قهرمان بشه طبیعی تره یا ما؟؟
نمی خوام بگم حقمون نیست قهرمان بشیم اما این قهرمانی همچین بهم حال نمیده..
نمی گم باید همه رو از یک کنار درو کنیم اما حد اقل یکی ببریم یکی ببازیم دیگه..
نزنین منو ها..:pleasantry:

بکس من هرچی سرچ کردم دنبال یک صحنه درگیری و فحاشی و خشونت از مالدینی چیزی پیدا نکردم،کسی میتونه کمکم کنه؟؟:wink2:

Rossoneri
26th February, 2010, 09:09 PM
شکست مقابل اینتر و یوونتوس و رم و اینجور تیمها هیچ وقت خوشایند نیست مخصوصا وقتی دبل میشه یه تیم اما لیگ فرسایشیه و به هر حال امتیاز دادن به تیمهای ضعیف تر خودش ضعف بزرگتریه. ما این فصل یوونتوس و رم رو بردیم. یوونتوس اینتر رو برده. رم یوونتوس رو برده و ... . اینتر تو هر دو بازی مقابل ما فوق العاده بود و ما تو بازی اول فاجعه بودیم و یه سری چیزها هم دست به دست هم داد تا اون نتیجه رقم بخوره. در هر حال اگر قهرمان بشیم که احتمالش کمه اصلا اینطور نیست که شایسته نبودیم بلکه باید به لئوناردو و بازیکنا افتخار هم کرد که چنین پیشرفت چشم گیری داشتن و اون تیم داغون اول فصل که هیچ کس انتظاری ازش نداشت رو قهرمان کردن.

تازه اگه قهرمان شدیم باید به عنوان پاداش یه فصل دیگه با همین بازیکنا مخصوصا فاوالی تمدید کنیم و اون 20 میلیون رو هم که من گفتم برلو بذاره جیبش دوباره:pleasantry:

:4:

afshin-ss
26th February, 2010, 09:42 PM
سامان منم با حرفت مخالفم.
اینکه یه تیم جلوی تیمهای بزرگ بازی رو ببازه حتی دبل هم بشه خیلی تو فوتبال اتفاق می افته.
لیگ 38 بازی داره و عملکرد کلی مد نظر هست نه 2 بازی یا بازی جلو تیمهای بزرگ...
من تحت هر شرایطی قهرمانی رو ترجیح میدم...حتی اگر تو یه بازی 10 گل هم بخوریم.

قهرمانی جذابیتش بیشتره...

Rossoneri
26th February, 2010, 09:48 PM
برای مثال منچستر تو لیگ برتر قهرمان شد اما جلوی آرسنال دبل شد حالا کی میاد به این قضیه اهمیت بده؟ هیچکس مگر هواداری آرسنال:4:

Drughi
26th February, 2010, 09:51 PM
علی جون عاشقتم به مولا..
بچه ها اگه بخوام حق رو بگم و منصفانه حرف بزنم باید بگم من قهرمانی تو لیگ رو زیاد دوست ندارم هرچند جزو افتخارات به حساب میاد اما فرض کنیم تیممون قهرمان بشه،ما بازی رفت 4 تا از اینتر خوردیم و برگشت 2 تا و حتی یک گل هم نزدیم،به نظر شما اگه اینتر قهرمان بشه طبیعی تره یا ما؟؟

ای بابا بیخیال این چیز ها باش از اینتر باخته که باخته دلیل نمیشه که چون از اینتر باختید پس اون ها باید قهرمان بشن . اتفاقا به نظر من شکست مقابل تیم های بزرگ خیلی بهتر از شکست مقابل تیم های کوچک هست . همون طور که فرگوسن گفت ، حاضرم بازی های بزرگ رو واگذار کنم ولی تمام تیم های کوچیک رو ببرم.
امیدوارم باش پسر .
اسکودتو در پیش است.:3:

unexi
26th February, 2010, 10:01 PM
سامان منم گشتم دیگه بد اخلاق تر از این پیدا نکردم
http://www.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2009/05/25/1243234985861_569.jpg

samanrossonero
26th February, 2010, 10:08 PM
من که گفتم قهرمانی تو سری آ افتخاره و من خوشحال میشم..
منظورم اینه که اگه اینتر رو حداقل یک بازی میبردیم دلچسبتر بود و وقتی اینتر مارو تو هردوتا بازی برد با خودم گفتم ناز شصتش،این قهرمان نشه کی بشه..
واسه همین میگم بهم زیاد حال نمیده..

علی جون منم همین رو پیدا کردم،واقعآ افتخار می کنم که پائولو اسطوره ما تنها کار غیر اخلاقیش اینه...

اینجا یک نام احترام تمامی اهالی ورزشگاه را بر می انگیزد..
او بدون هیچ توصیفی پائولو مالدینی است..
کسی که بنا بر عقیده ما و همه تیفوسی های میلان بزرگترین سمبل تمام تاریخ است..
افتخار می کنم که میلانیم

unexi
26th February, 2010, 10:11 PM
سامان اگه یادت باشه سال 2001 اینتر رو تو خونش6-0 بردین ولی تو پایان اینتر بالاتر از شما قرار گرفت.
لیگ لیگه کسی هم به نتایج رفت و برگشت کار نداره. وگرنه یووه هم اینتر رو برده فعلا ولی پایینتر از اینتره.
پیش به سوی فتح اسکودتو :4: بخدا از اون بالا تقلب نکردم :4:

Drughi
26th February, 2010, 10:19 PM
اقا قضیه عکس غیر اخلاقی از مالدینی چیه؟ یکی میگه باید چه عکسی بهتون نشون بدم ؟
این عکسی که خودتون دارین رو هم بهم نشون بدین که یهوقت تکراری نشه.

Rossoneri
26th February, 2010, 10:22 PM
اون حرکت مالدینی دلیل داشت، وقتی به معنای واقعی زندگیش رو گذاشت برای هواداران میلان اون وقت یک عده از همون هوادارا تو آخرین بازیش بعد از بیش از 22 سال بهش بی احترامی کردن، خدا هم بود عکس العمل نشون میداد. نمیتونم تصور کنم چقدر میتونست غیر قابل باور باشه براش. ولی ای کاش همون کار رو هم نمیکرد.

samanrossonero
26th February, 2010, 10:26 PM
دقیقآ کوروش جان..
من شاید باورت نشه بازی خداحافظی پائولو و آخرش چقدر اشک ریختم پای تلویزیون..
از ته قلبم کاپیتان رو دوست داشتم،وقتی خبر این کار ناهوادارای بی شعور رو شنیدم بدجوری بهم ریختم..

دروگی جان میخوام بدونم آخر کارایه بد پائولو چی بوده..:pleasantry:

r10_wizard
26th February, 2010, 10:37 PM
آمار پاس گل های این فصل رونالدینیو...
رونالدینیو این فصل 14 پاس گل داده...
6 پاس گل به پاتو در برابر سیه نا _ رم _ کالیاری _ اودینزه _ لاتزیو _ فیورنتینا.
4 پاس گل به بوریلو در برابر پارما (2 ) _ سمپدوریا _ باری.
2 پاس گل به سیدورف در برابر سمپدوریا و منچستر یونایتد.
2پاس گل به هونتلار در برابر اودینزه و فیورنتینا.

JoKeR
26th February, 2010, 11:19 PM
من خیلی خوشحالم که اینتر در سطحی هست که وقتی رقبا به فاصله ی 4 امتیازیش میرسن تقریبا جشن قهرمانی می گیرن! :4: :4:
به هر حال من از وجود رقابت استقبال می کنم ولی رقابت عادلانه! ... جملگی خواهیم دید که اینتر باز هم قهرمان خواهد شد...امروز بازهم ثابت شد یه یووه ای خوب یه یووه ای مرده هست:tongue:...هو علی به اون عمو زاک بگو ماترادزی رو فرستادم دنبالش تا بهفمه... :4:

samanrossonero
26th February, 2010, 11:43 PM
من خیلی خوشحالم که اینتر در سطحی هست که وقتی رقبا به فاصله ی 4 امتیازیش میرسن تقریبا جشن قهرمانی می گیرن! :4: :4:
به هر حال من از وجود رقابت استقبال می کنم ولی رقابت عادلانه! ... جملگی خواهیم دید که اینتر باز هم قهرمان خواهد شد...امروز بازهم ثابت شد یه یووه ای خوب یه یووه ای مرده هست:tongue:...هو علی به اون عمو زاک بگو ماترادزی رو فرستادم دنبالش تا بهفمه... :4:

هوی جوکر،تو اروپام همینجور بلبلی می کنی؟؟
با سلام و صلوات دارین میرین بالا از خوشحالی خرک پا جمع میزنی ها..
گنده میی دداش؟؟؟:pleasantry::pleasantry:

JoKeR
27th February, 2010, 12:19 AM
هوی جوکر،تو اروپام همینجور بلبلی می کنی؟؟
با سلام و صلوات دارین میرین بالا از خوشحالی خرک پا جمع میزنی ها..
گنده میی دداش؟؟؟:pleasantry::pleasantry:
اروپا فرق می کنه :4: اونجا مثل کلاغ غار غار می کنم خبری از بلبلی نیست :4:

اینجا سری آ هست واسه هر احدی که دوست داشته باشم کوری می خونم و عین بلبل حرف میزنم :4: حریف هم نداریم همه رو می بریم از دم... مگر اینکه داور بیاد چند نفر رو اخراج بکنه تا مساوی بشیم! البته اگه یه نفر رو اخراج بکنن باز هم می بریم :4:

lvlostafa
27th February, 2010, 06:20 AM
نمی خوام بگم حقمون نیست قهرمان بشیم اما این قهرمانی همچین بهم حال نمیده..
نمی گم باید همه رو از یک کنار درو کنیم اما حد اقل یکی ببریم یکی ببازیم دیگه..
نزنین منو ها..:pleasantry:
سامان میزنم فک مکتو میارم پایین هان!!:2mo5pow: اون موقع ها که هی بت گفتم نرو خونه این همسایه ها واسه همین چیزاش بود! فک کنم تو جا برلو هم بودی، اسکودتو رو می گرفتی، رفاقتی می دادیش دس اینتریا باشه. میگفتی زشته جوکر و امین و بقیۀ بچه ها اینتری جامو ببینن دست ما، دلشون می خواد، گناه دارن! :4:
حالا تو بذار ما بگیریمش، اون وقت درباره اینکه جلو اینتر دبل شدیم و اینتر تو دربی ها(فقط) از ما بهتر بود بحث می کنیم!!
اینجوری که تو می گی اسم " کالچیو " رو باید به " کوپا ایتالیا 2 "تغییر بدیم. هر کی جلو حریفش دبل شد، حذف! ناسلامتی فصل 38 تا بازیه. عملکرد یه تیم تو کل این مدت معیار برتریه اون تیمه... :rtfm:

خودت فهمیدی چی گفتی؟! :4: یه بار دیگه این جملتو بخون! :19:

برای مثال منچستر تو لیگ برتر قهرمان شد اما جلوی آرسنال دبل شد حالا کی میاد به این قضیه اهمیت بده؟ هیچکس مگر هواداری آرسنال:4:
نه کوروشی من سامانو میشناسم! بچه خوبی بوده، از اون وقتی که هی از خونه میره بیرون با دوستای بد می گرده، خراب شده! :cap:

samanrossonero
27th February, 2010, 11:34 AM
مصی جون من که نگفتم حقمون نیست،من گفتم به من نمیچسبه چون دوتا بازی رو باختیم بهشون..:pleasantry:

samanrossonero
27th February, 2010, 02:09 PM
AC Milan Vow To Take Action Against Kakha Kaladze Following ‘Unjustified’ Comments (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/02/26/1809165/ac-milan-vow-to-take-action-against-kakha-kaladze-following)

کاخا کالادزه خواسته تا تکلیفش روشن بشه و یا بازیش بدن یا اجازه بدن بره جای دیگه..

یک زمانی کسی برای خودش،یادش بخیر..

World Cup 2010: Pato Hopes AC Milan Team-Mate Ronaldinho Is Selected For Brazil Squad (http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2010/02/26/1808900/world-cup-2010-pato-hopes-ac-milan-team-mate-ronaldinho-is)

پاتو هم ابراز امیدواری کرده هم خودش هم رونی برگردن تیم ملی..
تازه گفته قبل از رفتن به چلسی یه گودبای پارتی میگیره هممون رو دعوت میکنه به جز میثم..
یوفوسم دعوته تا به قولی علی اصفهونی برقصد ما حالشا ببریم..:pleasantry:

S@eed
27th February, 2010, 02:13 PM
این بزمجه توی اوجشم هیچ پخی نبود ! استاد اسدی ازش بهتر بازی میکرد

samanrossonero
27th February, 2010, 02:18 PM
این بزمجه توی اوجشم هیچ پخی نبود ! استاد اسدی ازش بهتر بازی میکرد

باز تو منچستری آمدی شروع کردی به فحاشی؟؟؟
تو جوونیاش خوب بازی میکرد،به افتضاحیه الان نبود..
کجا هستی تو اصلآ؟؟
تاپیک انگلیس تعطیلی خورده بهش؟؟؟:pleasantry::pleasantry:

Rossoneri
27th February, 2010, 04:42 PM
Edin Dzeko Will Join Milan 100 Per Cent - Agent & Transfer Market Expert Jose Alberti (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/02/27/1809769/edin-dzeko-will-join-milan-100-per-cent-agent-transfer)

اینم یه خبر خوب:4: امیدوارم حقیقت داشته باشه، با این که واقعا بوریلو رو دوست دارم اما همه جوره دلم میخواد ژکو رو با پیراهن میلان ببینم. به دو دلیل 1- مهاجم فوق العاده گلزنیه و همون چیزیه که لازم داریم. 2- خودش بدجوری هوادار میلانه ظاهرا.

تازه سن کمش رو هم میتونیم به عنوان مورد سوم نام ببریم:4:

سعید کالادزه که تو جوونیاش بازیکن خوبی بود. طرفای 2003 و اینارو میگم :26:

samanrossonero
27th February, 2010, 06:30 PM
Edin Dzeko Will Join Milan 100 Per Cent - Agent & Transfer Market Expert Jose Alberti (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/02/27/1809769/edin-dzeko-will-join-milan-100-per-cent-agent-transfer)

اینم یه خبر خوب:4: امیدوارم حقیقت داشته باشه، با این که واقعا بوریلو رو دوست دارم اما همه جوره دلم میخواد ژکو رو با پیراهن میلان ببینم. به دو دلیل 1- مهاجم فوق العاده گلزنیه و همون چیزیه که لازم داریم. 2- خودش بدجوری هوادار میلانه ظاهرا.

تازه سن کمش رو هم میتونیم به عنوان مورد سوم نام ببریم:4:

سعید کالادزه که تو جوونیاش بازیکن خوبی بود. طرفای 2003 و اینارو میگم :26:

:shok::shok:

الان تو گل دیدم میخواستم بذارم دیدم این کوروش نامرد گذاشته..
آخه اینقدر اشتیاق داره چرا نمی خرنش؟؟
چرا انتقالش نهایی نمیشه؟؟

S@eed
27th February, 2010, 07:18 PM
چون برلو جون میخواد تا جایی که میشه ارزون بخره :4:

والا کالادزه اوجه بازیشم توی سال 2004 سوتی میداد :4:

Hamed
27th February, 2010, 07:21 PM
سعید دیگه حرف مفت نزن:4:

اوج دوران کاخا سالهای 2001-2003 بود که فوق العاده بود

یادش به خیر،توی 6 تایی کردن اینتر کاخا و سرجینیو دهن اینتر رو سرویس کردن

samanrossonero
27th February, 2010, 07:23 PM
آره حامد،بک چپ میزد کاخا..
چی بود لامصب،نفوذی میزد ها..

کاخا به خاطر اظهاراتش جریمه خواهد شد..

A.C. MILAN OFFICIAL ANNOUNCEMENT

2/26/2010

MILAN - The declarations made by Kakha Kaladze are unjustified and grave. AC Milan will act towards him in the ways and terms expected by the rules.

S@eed
27th February, 2010, 07:39 PM
سعید دیگه حرف مفت نزن:4:

اوج دوران کاخا سالهای 2001-2003 بود که فوق العاده بود

یادش به خیر،توی 6 تایی کردن اینتر کاخا و سرجینیو دهن اینتر رو سرویس کردن

زحمت کشید خیلی ! 11 ساله تو باشگاهه جفته بهترین دفاع های تاریخ بازی کرده ولی قده یه نخودم عقل تو کلش نیست :50:

مشکله میلان اینه که بازیکن تاریخ مصرف گذشته خیلی داره:290:

D JoKeR
27th February, 2010, 09:39 PM
الان یه خبر تو گل خوندم که بچه ها گذاشتن اما موندم راسته یا نه؟ایا واقعا ژکو رو میلانی بدونیم؟با چه مبلغی اومده این پسر؟
خداروشکر فعلا خط حملمون با برگشتن دی جنارو و پالوسکی جمع و جور یشه میمونه دفاع و از همه مهمتر فعلا دروازه بان
بازیه فردامونم با نبود بارتو که یه رکن اصلیه تو اتلانتا خیلی راحت میتونه باشه
به امید پیروزی

samanrossonero
27th February, 2010, 10:10 PM
نمیدونم اما امیدوارم هرچی هست به سود میلان باشه..
از یک طرف نمی خوام هونتلار یا مارکو رو بفروشیم از اونطرف تیم و اقتدارش مهمه..:buba:

Rossoneri
28th February, 2010, 12:56 AM
بابا این خبره اونقدرها هم شاید جدی نباشه، من که میگم خیلی جدیش نگیرین کلا! تا قراردادی امضا نشه نمیشه به هیچ چیز مطمئن بود. نمونه اش هم Agger که چند وقت پیش همه میگفتن قطعا دیگه میاد میلان اما آخرش با لیورپول تمدید کرد.

lvlostafa
28th February, 2010, 02:53 AM
اگه ژکو بیاد عالی میشه. ولی مسلما یه تیم این همه مهاجم نوک نمی خواد!
پیپو، مارکو، هانتر، دی جنارو، پالوسکی و آدیاه! همۀ اینا مهاجمای هدفن. ماکزیمم دوتاشون می تونن تو زمین باشن. که البته فعلا تیم 4-3-3 بازی می کنه و دو وینگر و یه استریکر می خواد!
ترجیح من اینه که اگه ژکو اومد، بیخیاله هانتر بشیم و ردش کنیم بره. پیپو واسه اصالتش هم که شده خوبه باشدش، مارکو هم که من به شخصه خیلی دوسش دارم و بازیشو حداقل واسه تو ایتالیا می پسندم. دی جنارو و پالوسکی و آدیاه هم که جوونن و هر کدوم می تونن جزو سرمایه های باشگاه به حساب بیان و الان اصلا به صرفه نیست بفروشیمشون.

مارکو هم(جیگرشو،) تیز کرده واسه جام جهانی:4::

Marco Borriello is trying to put his name on Italy coach Marcello Lippi's squad list ahead of the World Cup as he sets out to prove his worth.

With Lippi expected to announce his squad for next week's Cameroon friendly on Sunday, the Milan hitman has put his name forward.

"A Nazionale return? The papers say this, but I have not received the call," he told Radio 1.

"I hope I score some goals tomorrow [against Atalanta] so the coach can call me. My objective is to win with Milan so that I can return to the national team."

samanrossonero
28th February, 2010, 03:31 AM
مصطفی جان پالوسچی و آدیاه و دی جنارو مهاجم سایه ان مثل پاتو و وینگرم میتونن بازی کنن..
پیپو و هانتر و مارکو 3 تا هدفمونن..

مصی جون کم پهنا شدی،تو هم مث سعید رژیم گرفتی؟؟؟؟:pleasantry:

Farzad Lampard
28th February, 2010, 05:41 AM
یادمون باشه کاخا کالادزه یه دفاع بسیار قدرتمند و آماده بود...تا این که اون اتفاق بد واسش افتاد و داداشش به دست آدم رباها کشته شد...

یه زمانی چلسی هم حتی دنبالش بود...دفاع مورد علاقه ی منم بود..ولی مثینکه جدیدا خیلی خرابکاری میکنه!

Farzad Lampard
28th February, 2010, 05:46 AM
Milan
Kaladze became the most expensive Georgian footballer in history when Milan paid €16m to bring Kakha Kaladze to Italy from Ukrainian side Dynamo Kyiv, At Milan, Kakha Kaladze normally plays as a left back or even as a left-sided midfielder, but recently, Kakha Kaladze has switched back to a role in the centre of defence, Kakha Kaladze natural position before joining the Italian club. Kakha Kaladze transferred to A.C. Milan in January 2001 and initially Kakha Kaladze was tried out in a variety of defensive and midfield positions, before settling into the left-back berth. Kaladze formed a solid defence alongside Paolo Maldini, Alessandro Nesta, and Alessandro Costacurta. In the Serie A 2002–03, Kakha Kaladze made 46 appearances in all competitions including 27 league appearances. Milan won the UEFA Champions League 2002–03, where they beat Juventus in a penalty shootout in the 2003 UEFA Champions League Final (despite Kaladze missing Kakha Kaladze penalty) and the Coppa Italia 2002-03 in 2003 where they beat AS Roma 6-3 on Two-legged tie in the final. After Kaladze's The Double success, the Georgian postal service issued a special stamp bearing the player's image. Kakha Kaladze is the first Georgian player to win a Champions League title.

Injuries unfortunately wrecked much of Kakha Kaladze Serie A 2003-04. Kaladze returned from injury, but Kakha Kaladze spot had already been taken. The return of Paolo Maldini in Kakha Kaladze old left-back role and the flying winger Sergio Claudio dos Santos's switch to full-back limited Kaladze to just 19 Serie A matches and five in the Champions League as the A.C. Milan finished as runners-up in both competitions. In 2005–06, the injuries of Jaap Stam and Maldini meant Kakha Kaladze was moved back into the centre of defence. In this new position Kakha Kaladze was able to fix Milan's defence problems and at one point, Milan did not concede a goal for more than five consecutive matches.

Kaladze won Kakha Kaladze second Champions League title on 23 May 2007 after Milan beat Liverpool FC 2-1 in the 2007 UEFA Champions League Final, Kakha Kaladze came on as a 79th minute substitute in that match. Kakha Kaladze later picked up the FIFA Club World Cup in December that year where Milan beat Boca Juniors 4-2 in the final, however Kaladze was one of two players to be sent off in that match. Kakha Kaladze has established himself as a first team regular but has only featured sparingly in the Serie A 2008-09 due to injury. Kaladze's performance in the 15 February Derby della Madonnina was described as a "horror show" on the Channel 4 website which started a dispute over an alleged smear campaign between Kaladze and the Georgian newspaper Lelo who used the quote "Milan really does need a new centre-back after Kakha Kaladze’s horror show in the derby". AC Milan finished 3rd in the league that season, 10 points behind leaders Inter Milan and Kaladze believed this was caused by the many injuries in the squad.

Kakha Kaladze brother, Levan Kaladze, was kidnapped in 2001 and officially declared dead in 2006. .

samanrossonero
28th February, 2010, 01:45 PM
بچه ها این قضیه ژکو اگه صحت داشته باشه خیلی باحال میشه..
تو سایت گل از قول مدیر برنامه هاش که همون پدرش باشه گفته ژکو 100% به میلان خواهد پیوست..!!:shok:

samanrossonero
28th February, 2010, 03:21 PM
بازی کامرون با رومانی بود..
بازی جالبی بود..
دقیقه 2 شوت چیتو رو لوبونت برگردوند تو 6 قدم اتوئو زد به تیر دروازه..
دقیقه 4 یک پاس فرار از آکیله امانا برای اتوئو و باز هم تک به تک و بازهم تیر دروازه..
دقیه 6 پشت 18 ساموئل اتوئو با یک شوت مهلک توپ رو زد کجا؟؟؟بازهم تیر دروازه اما توپ رفت تو دروازه..
دقیقه 15 پاس به عقب از سانگ و توپی که ریکا گرفت و تو زاویه بسته زد تو دروازه..!!
نیمه دوم بازهم اتوئو تک به تک به تیر دروازه..
دقیقه 67 چیتو تک به تک به دستهای دروازه بان کوبید..
دقیقه 70 ضربه دروازه بان با اشتباه دفاع رسید به موتو و توی دروازه..
دقیقه 73 کومه تو محوطه جریمه و بازهم کامرون بدشانس از تو 6 قدم ضربه بازیکنش راه به دروازه پیدا نکرد..
جالب اینجاست که در برگشت یک پنالتی هم برای رومانی اعلام و گل شد و بعد از اون هم یک گل دیگه،4-1 کامرون بازنده بازی..
حالا این کامرون بدبخت کی بود؟؟
منه بدبخت......... :66:
مغزم داره سوت میکشه...
خدا یکی به دادم برسه..:shok:

هرکی فیفا 10 بازی می کنه پیغام خصوصی بده

samanrossonero
28th February, 2010, 05:51 PM
http://svpaul.files.wordpress.com/2009/05/ac-milan-legends.jpg

برین حاش رو ببرین..
عکسی از بهترین های تاریخ میلان

Rossoneri
28th February, 2010, 06:07 PM
اگه ژکو بیاد عالی میشه. ولی مسلما یه تیم این همه مهاجم نوک نمی خواد!
پیپو، مارکو، هانتر، دی جنارو، پالوسکی و آدیاه! همۀ اینا مهاجمای هدفن. ماکزیمم دوتاشون می تونن تو زمین باشن. که البته فعلا تیم 4-3-3 بازی می کنه و دو وینگر و یه استریکر می خواد!
ترجیح من اینه که اگه ژکو اومد، بیخیاله هانتر بشیم و ردش کنیم بره. پیپو واسه اصالتش هم که شده خوبه باشدش، مارکو هم که من به شخصه خیلی دوسش دارم و بازیشو حداقل واسه تو ایتالیا می پسندم. دی جنارو و پالوسکی و آدیاه هم که جوونن و هر کدوم می تونن جزو سرمایه های باشگاه به حساب بیان و الان اصلا به صرفه نیست بفروشیمشون.

مارکو هم(جیگرشو،) تیز کرده واسه جام جهانی:4::

marco borriello is trying to put his name on italy coach marcello lippi's squad list ahead of the world cup as he sets out to prove his worth.

With lippi expected to announce his squad for next week's cameroon friendly on sunday, the milan hitman has put his name forward.

"a nazionale return? The papers say this, but i have not received the call," he told radio 1.

"i hope i score some goals tomorrow [against atalanta] so the coach can call me. My objective is to win with milan so that i can return to the national team."

همتون اشتباه کردین:4: اینزاگی و بوریلو و هونتلار و پالوسکی مهاجم هدف هستند. پالوسکی که اینزاگی دومه.

منم نظرم همینه که مصطفی گفت. بنظر من ژکو بیاد، بوریلو حتما بمونه، هانتر بره.

samanrossonero
28th February, 2010, 06:38 PM
همتون اشتباه کردین:4: اینزاگی و بوریلو و هونتلار و پالوسکی مهاجم هدف هستند. پالوسکی که اینزاگی دومه.

منم نظرم همینه که مصطفی گفت. بنظر من ژکو بیاد، بوریلو حتما بمونه، هانتر بره.

من که پالوسچی رو تا وقتی یادمه مهاجم دوم بود تو میلان الان حتمآ تارگت شده..
آخه قدشم کوتاهه لامصب..:buba:
کوروش جان نظرت درباره بازی رومانی و کامرون چیه؟؟
:pleasantry::pleasantry:

unexi
28th February, 2010, 06:41 PM
http://svpaul.files.wordpress.com/2009/05/ac-milan-legends.jpg

برین حاش رو ببرین..
عکسی از بهترین های تاریخ میلان

این مثلاّ لیبله سی دی ه ؟ خوب مرده حسابی اینو که بزنی به سی دی اصله کاریش سولاخ میشه؟‌
راسته راستش خیلی هونتلارو دوس دارم و بش اعتقاد دارم دوس ندارم از میلان بره دوس داشتم خودشو نشون بده ولی واقعیتشم به درده لیگ ایتالیا به این سنگینی نمی خوره. لیگ انگلیس واسه بودنش بهترین جاست. ولی اگه بره دلم میشکنه.
این اومدن ژکو هم خالی بندیه وقتی هر تیمی سره زبونا میفته این ژکو و هیگواین و میخوان بش بدن. نمونشم یووه :4: تا زاک اومد دیه از این چیزززا نگفتن

S@eed
28th February, 2010, 07:20 PM
نیمه ی اول رو با یه بازی عالی و دو گله پاتو به نفعه خودمون تموم کردیم . پاسه گل ها رو هم نمیگم کی داد خودتون می دونید که کیه :4:

r10_wizard
28th February, 2010, 07:29 PM
تبریک میگم .نیمه اول رو دو هیچ بردیم.هر دو تا گل رو هم پاتو زد.باز هم روی هنر و جادوی رونالدینیو گل زدیم.رو گل اول رونالدینیو به عرض حرکت کرد بعد یه پاس پشت پای بسیار زیبا به آمبرو داد بعد آمبرو سانتر کرد و پاتو با یه ضریه نیمه آکروباتیک توپو به گل تبدیل کرد.
رو گل دوم هم رونی به عرض حرکت کرد بعد یه پاس گل زیبا به پاتو داد اونم به کمک مدافعین توپو گل کرد.

samanrossonero
28th February, 2010, 07:31 PM
سعید کلاغ خوش خبر دستت طلا دداش..

علی خاک تو اون سر جوادت،هرچی گرد بود لیبل سی دیه؟؟؟؟:pleasantry:

samanrossonero
28th February, 2010, 07:38 PM
اشی جون عاشقتم بخدا..
دمت گرم این رونی رو ترانسفر کردی میلان...:pleasantry:
حالا کجان اون منتقدین رونالدینهو.؟؟
90 دقیقه بازی می کنه،هر بازی پاس گل میده و تو پیروزی های میلان نقش مستقیم داره..
الان با 15 تا پاس گل دیگه کی میتونه ازش انتقاد کنه؟؟؟؟؟
اینتر هم الان با اودینزه 3-2 هست بازیش..
امیدوارم اودینزه امتیاز بگیره از اینتر..

گل خوردیم..
2-1..:crazy:

lvlostafa
28th February, 2010, 07:53 PM
من بخورم این مارکو رو!! :8: گفته بود می خواد تو این بازی گل بزنه! مرده بخدا... :yess:

3-1 ! :perspolis:

samanrossonero
28th February, 2010, 07:56 PM
راس میگی..
رونی پنالتی رو خراب کرد مارکو جیگر گلید،چه خط حمله آتشینی..
رونی،پاتو و مارکو،هی گل هی پاس گل..:perspolis:

lvlostafa
28th February, 2010, 08:02 PM
یکی بیاد بگه گلو چه جور خوردیم؟! سوتیه کی بود؟! دروازه بان که آبیاتیه هان؟!

samanrossonero
28th February, 2010, 08:06 PM
الان سعید هنگ کرده بازیه میلانو ببینه یا من یو رو..
البته با روحیه خائنی که من ازش سراغ دارم داره بازی من یو رو میبینه بازی میلان رو تصویر در تصویر کرده اون گوشه صفحه..
نامرده خائن..:buba:

S@eed
28th February, 2010, 08:29 PM
حالا خوبه من یه نیمش رو دیدم تو که هیچیش رو ندیدی :buba:اگه اینجوریه تو هم بسیجی آدم فروش هستی :4:

S@eed
28th February, 2010, 08:29 PM
تبریک میگم بازی خوبی بود . از شانسه گند ما اینتر هم برد . رم هم مساوی کرد

r10_wizard
28th February, 2010, 08:38 PM
تبریک میگم سه یک بردیم.
روی گل سوم هم بگم رونی پنالتی رو خراب کرد ولی بوریلو در برگشت توپو گل کرد.
اما خبر بسیار بد مصدومیت پاتو بود که امروز خیلی آماده و سر حال بازی کرد .
در مورد گل اونا هم بگم والدز بازیکن شیلیایی تیم اتالانتا یه لحظه احساس کرد مارادونا شده همه ی بازیکنامونو دریبل کرد گل زد...همین!!!
سامی جون امروز پائولوی بزرگ هم تو ورزشگاه بود و جالب اینکه با ویری داشتن اس ام اس بازی می کردن!!!

r10_wizard
28th February, 2010, 08:41 PM
الان سعید هنگ کرده بازیه میلانو ببینه یا من یو رو..
البته با روحیه خائنی که من ازش سراغ دارم داره بازی من یو رو میبینه بازی میلان رو تصویر در تصویر کرده اون گوشه صفحه..
نامرده خائن..:buba:
:rofl::rofl::rofl::21::21::77::77:خیلی باحالی سامان به خدا...بخورمت!!!

samanrossonero
28th February, 2010, 08:43 PM
سعید جان ما اسممون بسیجیه داداش..
عکسامو ندیدی؟؟
مو به اون سیخی کجا دیده بودی؟؟؟:pleasantry:

اشکان این ویری و مالدینی از قدیم خیلی باهم رفیق بودن،نمیدونم گذشته دوستیشون چیه اما خیلی رفیقن باهم..
دم بچه ها گرم که جلوی چشمای پائولوی کبیر آتیش بازی راه انداختن و خوشحالش کردن..

:rofl::rofl::rofl::21::21::77::77:خیلی باحالی سامان به خدا...بخورمت!!!

چاکتیم داداش..
ما کی باشیم،عشق و حال دست خودشه،ما وسیله ایم..:salavat::salavat:

unexi
28th February, 2010, 09:30 PM
اول تبریک میگم بعدم عیبی نداره هفته های دیگه اینترو هم میارین پایین
سامان؟
این ویری و مالدینی از قدیم خیلی باهم رفیق بودن
بی ادب یعنی ویری زنشو داده مالدینی یا مالدینی زنشو داده ویری؟ آخه وین بریج و تری هم رفیق بودن .
دیکه از این حرفا نزن.
بعدم سامان اون گردی رو مثلا میخوای کجا ازش استفاده کنی؟ برا من که هر عکسی گرد باشه لیبله سی دی یه.
باشه یکم با کلاس ترش می کنم از جوادی در بیاد. . .
لیبله دی وی دیه :4:

samanrossonero
28th February, 2010, 10:36 PM
علی دهنت سرویس..
آره هرکی با هرکی رفیق بشه به زنش تجاوز می کنه جدیدآ..
آقا با هیچکی رفیق نشین..

نگو گردی یکجوری میشم..:pleasantry:

Mr.Maldini
28th February, 2010, 11:54 PM
بی ادب یعنی ویری زنشو داده مالدینی یا مالدینی زنشو داده ویری؟ آخه وین بریج و تری هم رفیق بودن .
دیکه از این حرفا نزن. ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا ! نبینم کسی در مورد آدریانای من حرف بزنه ها ! http://www.pic4ever.com/images/4hba7gi.gif http://www.pic4ever.com/images/2zqdf8w.gif

Rossoneri
1st March, 2010, 01:09 AM
تبریک بگم یا تسلیت؟ :hey:

samanrossonero
1st March, 2010, 01:40 AM
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا ! نبینم کسی در مورد آدریانای من حرف بزنه ها ! http://www.pic4ever.com/images/4hba7gi.gif http://www.pic4ever.com/images/2zqdf8w.gif
یا ابولفضل زبوک زاده،یکی ایرو بگیره..:shok:

تبریک بگم یا تسلیت؟ :hey:کوروش جان نیکی و پرسش؟؟
تیممون عالی بازی می کنه،حاشیه نداره،تیم ورکشون حرف نداره،رونالدینهو باز شده بهترین،پاتو 2تا گل میزنه،رونی 16 مین پاس گلش رو هم داده،از رمم فاصله گرفتیم..
اینا تبریک داره یا تسلیت؟؟
مربیمون کاندیدای مربیگری تیم ملی برزیل شده فقط با 40 سال سن و تیممون رو بعد از مدت ها دوباره کرده همون میبلان که زیبا بازی می کرد،اینا چی؟؟
اینا تبریک نداره؟؟:2mo5pow::2mo5pow:

دیدا تو زمین نیست دیگه،این که دیگه تو یکی رو خیلی خوشحال می کنه.
حقم داری،آبیاتی خیلی بهتره و من اشتباه میکردم از دیدا دفاع می کردم..:N_aggressive (41)::cheshmak:

Hamed
1st March, 2010, 01:46 AM
^^^

سامان مگه خبر نداری؟

پاتو مصدوم شده:cry:

اون چیزی که من دیدم گرفتگی عضله نشون میداد اما مث اینکه وضع خیلی بدتره و احتمال زیاد به بازی منچستر هم نمیرسه!

samanrossonero
1st March, 2010, 02:12 AM
حامد نگو،من فکر کردم مصدومیتش جزئیه،ای خدا این چه بدشانسی ایه که ما داریم..
اه..:50:

S@eed
1st March, 2010, 02:41 AM
بچه ها راستی در مورد فوروارد باید بگم با وجود بوریلو - پاتو - هانتلار - اینزاگی فقط یه فوروارده نوکه تاپ میخوایم و 2 تا ذخیره ی خوب هم باید داشته باشیم مثله ساله 2003 2004 که پیپو و شوا فیکس بودن کرسپو و توماسون هم ذخیره ها بودن . با فروشه هانتلار هم مخالفم درسته فوق العاده کار نکرده ولی این چند وقته نشون داده اگه بهش میدون داده بشه حرفای زیادی واسه گفتن داره

Rossoneri
1st March, 2010, 02:49 AM
بچه ها راستی در مورد فوروارد باید بگم با وجود بوریلو - پاتو - هانتلار - اینزاگی فقط یه فوروارده نوکه تاپ میخوایم و 2 تا ذخیره ی خوب هم باید داشته باشیم مثله ساله 2003 2004 که پیپو و شوا فیکس بودن کرسپو و توماسون هم ذخیره ها بودن . با فروشه هانتلار هم مخالفم درسته فوق العاده کار نکرده ولی این چند وقته نشون داده اگه بهش میدون داده بشه حرفای زیادی واسه گفتن داره

سعید اون موقع با دو مهاجم نوک بازی میکردیم، الان با یه مهاجم نوک. در کل منم دوست دارم هانتر بمونه و مطمئنا بازیکن خوبی هم هست اما بعید میدونم وجود 3 بازیکن مدعی برای یک پست باعث مشکل نشه. تازه اگه اینزاگی رو در نظر نگیریم و احتمال بازگشت پالوسکی رو هم رد کنیم. در اینصورت اگه یه مهاجم نوک تاپ بخریم و قرار باشه از بین بوریلو و هانتر یکی بره 100% گزینه من بوریلو نیست!

S@eed
1st March, 2010, 03:12 AM
^^^

منم بوریلو رو انتخاب میکنم ولی اگه قرار باشه از بینه پالوسکی و هانتر یکی رو انتخاب کنم مسلما هانتلاره

lvlostafa
1st March, 2010, 03:15 AM
سعید بالاخره مارو یه سره کن، یه فوروارده نوکه تاپ می خوایم یا دوتا؟! :4:
چیزی که واضحه، حتی اگه نخوایم پالوسچی رو هم جزو فورواردای هدف به حساب بیاریم، با اومدن ژکو 5 تا مهاجم هدف داریم! مسلما تو هر بازی به یکیشون بیشتر بازی نمیرسه. یعنی چهارتا بازیکنه هم پست رو نیمکت! که این هیچوقت شدنی نیست و فقط حاشیه های تیم رو زیاد می کنه و یکی مثله هانتر رو اگه مثلا می تونه تو یه تیم کوچیکتر فیکس بای کنه و شکوفا بشه، نابود می کنه!
بهتره منطقی باشیم، حداقل یکی از این چهار تا باید تیم رو ترک کنه!

مصدومیت پاتو بدترین خبری بود که میشد امشب فهمید!! :290:
حتی اگه به بازی منچستر هم برسه، نمیشه به آمادگیش خیلی امید داشت! :sad53:

S@eed
1st March, 2010, 03:19 AM
^^^

مصی پاتو فوروارده تاپه دیگه ! پاتو + ژکو = زوجه خطه حمله ی توپ ! :4:

lvlostafa
1st March, 2010, 03:31 AM
خوب پسر خوب الان که لئو داره از پاتو به عنوان وینگر استفاده می کنه. هرچند می تونه فوروارد نوک هم باشه، ولی تو پست فعلیش خیلی خوب داره کار می کنه و با وجود کمبود بال و زیادیه مهاجمای هدف، فکر نمی کنم تو پست مهاجم نوک بازی ای بش برسه.

S@eed
1st March, 2010, 03:47 AM
خوب گود من منم نگفتم پاتو نوک بازی کنه و دقیقا 2 فوروارده بشه ولی بازم پشته فوروارده نوک که بازی میکنه یه چی تو مایه های رونی . علی ای حال به نظره منم از بین پیپو بوریلو و هانتر یکی باید بره که کاش پیپو نباشه :cry: :4:

lvlostafa
1st March, 2010, 03:54 AM
Player Ratings: Milan 3-1 Atalanta

Abbiati: 6.5 – Made a number of decent saves, but was also left inactive for large spells thanks to the impressive work by his entire backline.

Bonera: 5.5 – Was shrugged off a little easily by Valdez as Atalanta looked to re-open the game.

T.Silva: 7 - The Brazilian defender was calm, cool and collected at the back and continues to look at home alongside his expert defensive partner.

Nesta: 7 - The central defender gave another commanding display at the back and deserves full merit for reducing the visitors to shooting from outside the box.

Jankulovski: 6 - The full-back usually has a license to roam forward but did not make too many of his characteristic galloping runs.

Beckham: 7 - He was full of running and energy and seemed to be enjoying himself out there with Dinho following an array of wonderful pinpoint passing moves.

Pirlo: 7 – The Italian put in a generous performance in the middle and seems to be in great shape in this crucial part of the season.

Ambrosini: 6.5 – Gave a solid display in the middle of the park and kept the visitors away from goal for long spells of the match.

Ronaldinho: 7.5 – Dinho pulled out some wonderful ‘samba stuff’ this afternoon to run rings around the Orobici backline. With two assists to his name, there is little more his coach can ask of the smiling Brazilian.

Borriello: 7 – Showed great determination to poach Milan’s third inside the 6 yard box, shutting the door on any eventual Atalanta comeback.

Pato: 8 – ‘The Duck’ demonstrated his fine form with a super one-two which crushed Atalanta spirits shortly before the break. Extremely unlucky to be stretchered off in the second half after what looked like a nasty muscular tear.

Substitutes

Gattuso: 6 – Ringhio will be heartbroken after picking up the yellow card that will see him sit out next weekend’s crunch tie against Roma due to suspension.

Huntelaar: N/A – The Dutchman was given a late run out but was unable to make much impact as the Rossoneri looked to soak up the pressure.

Abate: N/A – Brought on late on with the victory already signed and sealed.

اینم چندتا عکس از بازیه امشب: (پاتو:cry:)

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+fyV82znIBO6l.jpg

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+oylW0Xpwkrll.jpg

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+1nWTYPdMNeul.jpg

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+mI2uJ0nzSzjl.jpg

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+IPbOzP9nnASl.jpg

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+aDLUzjC0DJBl.jpg

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+YtuqGUktwdnl.jpg

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+HlQMEekd7XFl.jpg

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+OVrnSWcGlt3l.jpg

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+bm2ariwIo_Ll.jpg

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Atalanta+BC+Serie+A+bZHSP5nuOBFl.jpg

:8: :8: :8: :8: :8:

samanrossonero
1st March, 2010, 10:52 AM
بچه ها بحث بیخود نکنین..
هانتر بازیکنی نیست که روی نیمکت بمونه،مارکو هم داره نقش یک مهاجم نوک قدرتی رو خیلی خوب ایفا می کنه و من اعتقاد دارم ما به مهاجم نوک نیازی نداریم..
خط حملمون با این ترکیب رویاییش داره هر بازی میترکونه و ما احتیاجی به ژکو نداریم..
اگه ژکو رو بخرن و دوتا دفاع گوش و هافبک و اینجور چیزا که نقطه ضعف تیممونه نخرن یعنی حماقت کردن..
مارکو یک ذخیره خوب میخواد که رو نیمکت بشینه و نق نزنه که الان سوپر پیپو بهترین گزینه هست بعدشم پالوسچی اگه تحمل نیمکت داشته باشه گزینه خوبیه..
مارکو تو این بازی های اخیر فراتر از انتظار بوده و به نظر من هر مدافعی دیگه الان ازش میترسه..
بحث رو بذارین سر اینکه چه مدافعینی بهترین گزینه هامون میتونن باشن..؟؟

samanrossonero
1st March, 2010, 11:53 AM
AC Milan Star Alexandre Pato A Doubt For Manchester United Champions League Clash - Report (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/01/1812366/ac-milan-star-alexandre-pato-a-doubt-for-manchester-united)

بیا اینم بدشانسیه ما..
من رو گلای پاتو که به من یو بزنه کلی حساب کرده بودم..
امیدوارم زود خوب بشه و بتونه تیم رو همراهی کنه..:290:

samanrossonero
1st March, 2010, 12:08 PM
آمار فوق العاده رونالدینهو..
به نظرم بهترین بازیکن سری آ هست بدون شک و تردید..:buba:

RONALDINHO 2009-2010 - GOALS

4 October 2009 - Serie A - Atalanta-Milan 1-1 - 1 goal
18 October 2009 - Serie A - Milan-Roma 2-1 - 1 goal
3 November 2009 - Champions League - Milan-Real Madrid - 1 goal
22 November 2009 - Serie A - Milan-Cagliari 4-3 - 1 goal
8 December 2009 - Champions League - Zurigo-Milan - 1 goal
6 January 2010 - Serie A - Milan-Genoa 5-2 - 1 goal
10 January 2010 - Serie A - Juventus-Milan 0-3 - 2 goals
17 January 2010 - Serie A - Milan-Siena 4-0 - 3 goals
16 February 2010 - Champions League - Milan-Manchester United 2-3 - 1 goal
Goals in the season until today: 12, of which 9 in Serie A and 3 in the Champions League. In total, 6 from open play and 6 penalties.

RONALDINHO 2009-2010 - ASSISTS

14 Assists
6 for Pato against Siena, Roma, Cagliari, Udinese, Lazio, and Fiorentina
4 for Borriello against Parma (2), Sampdoria and Bari
2 for Seedorf against Sampdoria and Manchester United
2 for Huntelaar against Udinese and Fiorentina

Hamed
1st March, 2010, 12:16 PM
سامان زر زر الکی نکن که مهاجم نمیخوایم:45:

بوریلو مهاجم خوبیه اما بزرگترین تیمی که بهش گل زده پارما بوده:4:

ما یکی میخایم مث شوا که خواهر و مادر تمام تیمای ایتالیا رو آورده بود جلو چشاشون از بس بهشون گل زده:4:

مهاجم نوک از نون شب هم واجب تره،همونطور که دفاع وسط،کنار،دروازه بان و هافبک جایگزین پیرلو واجبه

samanrossonero
1st March, 2010, 01:16 PM
خب بابا مگه می خوای رئال مادرید درست کنی؟؟
الان داریم هربازی میبریم..
به رئال همینا گل زدن..
من از خودامه ژکورو بخریم مثلآ اما میدونم اگه مثلآ ژکو رو بخریم دیگه دفاع و هافبک سرش گرده چون برلو دیگه خرج نمیکنه..:2mo5pow:

بیا باهم دوست باشیم حامد جان..:butcher::friends:

S@eed
1st March, 2010, 01:20 PM
خب بابا مگه می خوای رئال مادرید درست کنی؟؟
الان داریم هربازی میبریم..
به رئال همینا گل زدن..
من از خودامه ژکورو بخریم مثلآ اما میدونم اگه مثلآ ژکو رو بخریم دیگه دفاع و هافبک سرش گرده چون برلو دیگه خرج نمیکنه..:2mo5pow:

بیا باهم دوست باشیم حامد جان..:butcher::friends:

بابا رئال مادرید چیه تو هم ؟! رئال فقط س و پ ر استار میخره ژکو س و پر استاره ؟!

مطمئن باش برلوسکونی میدونه اگه امسال خرج نکنه کلاهش پسه معرکست :buba:

samanrossonero
1st March, 2010, 01:41 PM
آره سعید ژکو فوق ستارست..:buba:
( س ا ن س و ر م نمیخواد اگه بنویسی فوق ستاره):pleasantry:
باهات موافقم و این تابستون منتظر گرد و خاک میلان تو بازار نقل و انتقالات هستیم جمیعآ..:69::69:

لئوناردو، سرمربی آتی برزیل؟ (http://www.goal.com/iran/news/1829/%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C/2010/02/28/1811226/%D9%84%D8%A6%D9%88%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A2%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84)

samanrossonero
1st March, 2010, 02:23 PM
آقا من رفتم صحنه مصدومیت پاتو رو دیدم،شبیه اسپاسم یا همون گرفتگی بود دقیقآ...
چرا اینقدر گندش کردن گفتن به بازی 9 روز بعد که با منچستر داریم نمیرسه؟؟؟!!!!:shok:

afshin-ss
1st March, 2010, 04:09 PM
منم برد دیروز رو تبریک میگم امیدوارم با همچین نتیجه ای هم رم و من یو رو ببریم.
==================================================
اما در مورد خرید مهاجم که سامان میگه نخریم و مدافع بخریم من نظرم اینه که کل تیم به تغییر و و تحول احتیاج داره!
چرا همه وسط زمین و هافبکها رو فراموش کردید؟؟
این تیم با این میانگین سنی سال دیگه باید تو چندین جام رقابت کنه دیگه...
گتوزو.پیرلو.آمبرو.سیدورف.بک هام فکر کنم همه ی اینها بالای 30-31 و حتی 2 سال سن دارن و نیاز داریم که بازیکنهای جوونتری جایگزین اینا بکنیم.
همین طور خط حمله و دفاع...
درسته پاتو و بوریلو و هونتلار رو داریم ولی من همچنان به خرید مهاجم نوک قویتر از اینها نیاز داریم.پیپو هم به اینا اضافه کنیم.
هونتلار و پیپو کسایی هستن که در جریان بازی نیستن و معمولآ منتظر دریافت توپ آخر هستن...
پاتو اگر مهاجم نوک باشه این توانایی رو داره که در جریان بازی باشه و خودش پا به توپ بشه و فرصت رو واسه هم تیمیهاش ایجاد کنه!اگر مهاجم نوک باشه!

بوریلو رو نمیدونم مثل پاتو هست یا نه ولی تا حدودی میتونه بازیکن تاثیر گذاری تو جریان بازی باشه و فقط مهاجم ایستا نیست!
به قول دایی سعید میلان مهاجمی میخواد مثل شوا!! که هم بازیکن پا به توپی باشه و هم مهاجم نوک!!یعنی کسی که خودش در جریان بازی باشه!!

بزارید منظورم رو با یه مثال از بارسا برسونم.
بارسا اتوئو رو داشت...کسی که تا وسط زمین هم می اومد توپ میگرفت پاس میداد موقعیت ایجاد میکرد و خودش در جریان کامل بازی بود...
ولی الان زلاتان اینجوری نیست و تقریبآ یه مهاجم ثابت و ایستا هستش که منتظر هست تا توپ بهش برسه و تو محوطه جریمه کاری بکنه و ضربه بزنه...
میلان دقیقآ گزینه ی اول رو میخواد کسی که تو جریان بازی باشه!!
=======================================
چون این ارسال طولانی نشه در مورد دفاع بعدآ حرف میزنیم.

Mr.Maldini
1st March, 2010, 04:30 PM
اگه یکی در حد همون شوچنکوی 2004 پیدا بشه میلان خط حملش کامل میشه (در کنار پاتو و رونی) و بوریلو یا هانتلار هم میتونن ذخیره ی این مهاجم نوک باشن ! اما مشکل اینه که کمتر بازیکنی می تونه به اون سطح از بازی تو فوتبال ایتالیا برسه. همین الان استیل بهترین فورواردهای دنیا رو که ببینیم یه جورایی میشه حدس زد سرنوشت هر کدوم تو فوتبال ایتالیا چه جوری میشه !

samanrossonero
1st March, 2010, 05:19 PM
با افشین و بقیه بچه ها موافقم..
میخوام یکم رویایی فکر کنم..
به نظر من اینارو بخریم:

مدافع راست:
لورنزو دی سیلوستری
http://www.forzafiorentina.it/media/galeria/459/4/6/1/7/n_l_de_silvestri_lorenzo_de_silvestri-827164.jpg

مدافع چپ:
فیلیپه لوئیس

http://www.soccerway.net/photo_dynamic/orig/250/relative/12316178850.jpg

مدافع وسط:
ویدیچ

http://zeronosworld.files.wordpress.com/2009/04/vidic.jpg

هافبک:
رناتو آگوستو یا کراسیچ

http://www.independent.co.uk/multimedia/archive/00270/krasic_270450t.jpghttp://www.lanceactivo.com.br/upload/1829.jpg
مهاجم:
ژکو

http://www.hexagoal.com/images/dzeko.jpg

همشون رو میشه با 100 میلیون خرید..:pleasantry:
اینا پیشنهادای من بود ،حالا شما خواه پند بگیرین خواه ملال..:buba:

S@eed
1st March, 2010, 05:31 PM
اوه اوه من اصلا به کل کراسیچ رو یادم رفته بود وگرنه توی اون لیست جای جو کول میزاشتمش !

سامان فیلیپه لوییس کیه ؟!

دروازبان چی میشه پس ؟ آبیاتی بدک نیست ولی خیلی مصدوم میشه

samanrossonero
1st March, 2010, 05:40 PM
فیلیپه لوئیس:
مدافع 25 ساله برزیلی که توانایی بازی در خط میانی و دفاعی و قلب دفاع رو داره اما پست اصلیش مدافع چپ هست..
یک مدافع قدرتمند با سانتر های استثنایی و از خصوصیات دیگش هوش بالا و قد نسبتآ بلندشه..
فیلیپه سابقه بازی در تیم های فیگورنزه برزیل،آژاکس،رنتیستاس اروگوئه،تیم بی رئال مادرید و الان هم تو دپورتیوو بازی می کنه تو لالیگا..

Rossoneri
1st March, 2010, 07:38 PM
سامان این عتیقه رو از کجا پیدا کردی انصافا؟:4:

من برای مدافع کنار نمیدونم کدوم بازیکن رو میلان بخره بهتره. اگه میشد کریشیتو رو خرید حتما میگفتم اون. ولی کلا انتخاب برای مدافع کنار سخته. بنظرم مهمترین پست تو فوتبال امروز همین مدافع کنار هست! اگه بازیکن نفس دار و خوب باشه واقعا تیم رو متحول میکنه و انتخاب های تیم رو تو حمله خیلی بیشتر میکنه.

برای دفاع وسط مطمئنا Kjaer رو انتخاب میکنم.

برای هافبک، نمیدونم بازی Asamoah بازیکن غنایی اودینزه رو دیدید یا نه. تو جام ملتهای آفریقا بازیش رو دیدم و واقعا پسندیدم، خیلی روی توپ مسلطه، تکینیک خیلی خوبی داره، خلاقه و شوت زن. دقیقا یاد سیدورف مینداخت منو. 22 سال هم بیشتر نداره. بیخود نیست میلان دنبالش بود تابستون گذشته. برای هافبک انتخاب من از بین Hernanes و همین Asamoah هست.

برای خط حمله هم فقط Dzeko. اگه نشد همینایی که داریم خوبه:4:

D JoKeR
1st March, 2010, 08:23 PM
کوروشه فیلیپه عتیقست؟خیلیم بازیکن تاپیه اما مشکل اینجاست که رئال دنبالشه و احتمالا سال دیگه میره رئال
دروازه بان که حتما لازم داریم همینطور مهاجم چون حتی اگه پیپو هم بمونه بازم باتوجه به سنش سال دیگه سال اخرشه و کم کم باید بره خونش و خداحافظی کنه
و اینکه به قوله سعید یا حامد نمیدونم میگفت که بوریللو به بزرگترین تیمی که گل زده پارمائه و واقعا هم همینه و مرده روزهای بزرگ نیست و میتونه خولیو کروز ما باشه
هانتلار هم بازیکنی نیست که روی نمیکت بشینه و باید ردش کنیم بره و جاش البرتو پالوسکی رو از پارما بگیریم ببینیم سال بعد چه میکنه و با این اوصاف براس سال دیگه باید ژکو رو بگیریم

برای خط میانی هم با کراسیچ موافقم اما همون یووانویچ فری ترانسفر رو لیورپول از دستمون پروند باید ببینیم اینو میتونیم بگیریم یانه

اینتر همکه بازم از صدقه سری مایکون برد بازیشو و شانس اورد انشالله با برد رم هم اختلافمونو کم میکنیم و هم با امادگی میریم سراغ منچستر اماده:4:

samanrossonero
1st March, 2010, 10:56 PM
mission possible (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/01/1813182/ac-milans-match-against-manchester-united-is-not-mission)

میلان و شانس برای صعود در الدترافورد

lvlostafa
2nd March, 2010, 06:02 AM
کوروش جون یه وقت باشگاه ورشکست نشه!! :21:
فکر نمی کنی خرید کژائر و آسامواه همون 20 تایی هم که خودت گفتی پامون آب نمی خوره؟! :4:
خدایی تو دیگه رو برلو هم سفید کردی!! جدآ خودتو بش معرفی کن، حیفه این همه زحمت بی نتیجه بمونه. فک کنم راحت بتونی جا گالیانی رو فصل دیگه بگیری! :4:
کژائر که الان من یو و لیورپول و چلسی دنبالشن. چند ماه پیش هم میگفتن رفته اینتر، ولی خوب معلوم شد که شایعه بوده. درهر صورت من که چشمم آب نمی خوره گالیانی بتونه از پس من یو و چلسی بر بیاد. هرچند اگه بیاد خیلی خوب میشه. بازیش که خوبه، 20 سالش هم بیشتر نیست و میتونه در اینده یه جایگزین ایده آل واسه نستا باشه.

بعد، همین جوری که نمیشه نظر داد، باید رو گزینه هایی که باشگاه یه زمانی دنبالشون بوده بحث کرد. مثل همین ژکو و کراسیچ و ویدیچ و ... . بازیکن خوب زیاد هست، این کچلا باید چشاشونو باز کنن! :26:

در ضمن داریوش خان، مارکو مرده روزهای سخت هم هست! اینو بازی با من یو نشونت میده. ببین کی بت گفتم! :N_aggressive (3):

samanrossonero
2nd March, 2010, 12:30 PM
چشمم آب نمی خوره گالیانی بتونه از پس من یو و چلسی بر بیاد.

مصی جون کم بر اومدیم از پس اینا؟؟
سر قضیه پاتو و رونالدینهو چلسی پیشنهاداش از ما بالاتر بود اما هردو میلان رو انتخاب کردن..

به نظر من با این بازی های زیبا و جایگاهمون تو سری آ اگه بتونیم قهرمان هم بشیم هر کسی که بخوایم میاد تیممون..
بازیکن اگه عقل داشته باشه میدونه کجا بره،جایی که رونی و پاتو توش شکوفا شدن و حتی رونی دوباره متولد شد.:pleasantry:

samanrossonero
2nd March, 2010, 02:29 PM
Football Money League Analysis: For Calcio, Home Is Where The Heart Is... But Not Yet The Money (http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2010/03/02/1813617/football-money-league-analysis-for-calcio-home-is-where-the)

D JoKeR
2nd March, 2010, 04:00 PM
فکر نمی کنی خرید کژائر و آسامواه همون 20 تایی هم که خودت گفتی پامون آب نمی خوره؟! :4:
خدایی تو دیگه رو برلو هم سفید کردی!! جدآ خودتو بش معرفی کن، حیفه این همه زحمت بی نتیجه بمونه. فک کنم راحت بتونی جا گالیانی رو فصل دیگه بگیری! :4:
کژائر که الان من یو و لیورپول و چلسی دنبالشن. چند ماه پیش هم میگفتن رفته اینتر، ولی خوب معلوم شد که شایعه بوده. درهر صورت من که چشمم آب نمی خوره گالیانی بتونه از پس من یو و چلسی بر بیاد. هرچند اگه بیاد خیلی خوب میشه. بازیش که خوبه، 20 سالش هم بیشتر نیست و میتونه در اینده یه جایگزین ایده آل واسه نستا باشه.

بعد، همین جوری که نمیشه نظر داد، باید رو گزینه هایی که باشگاه یه زمانی دنبالشون بوده بحث کرد. مثل همین ژکو و کراسیچ و ویدیچ و ... . بازیکن خوب زیاد هست، این کچلا باید چشاشونو باز کنن! :26:

در ضمن داریوش خان، مارکو مرده روزهای سخت هم هست! اینو بازی با من یو نشونت میده. ببین کی بت گفتم! :n_aggressive (3):

برادر بستگی داره تو دفاع منچستر کیا باشن این خیلی مهمه:4:
فعلاکه هانت با وجود اون دفاع ها رومون رو سفیدمون کرد بااون بازیه خوبش:290::290:

afshin-ss
2nd March, 2010, 04:08 PM
حالا این بازیکنها که میگید (مهاجم رو میگم) کسی مثل شوا پیدا میشه که بتونه بازیکن پا به توپی باشه ؟؟

ولی کلآ میلان خرج زیاد داره واسه فصل بعد!!

امسال روی نبوغ رونی و بازیهای چشم نوازش خیلی به گل رسیدیم ولی باید به فکر جایگزین هم بود!!
میلان دومین تیم پر افتخار اروپا هستش و باید بازیکنهای بزرگی توش بازی کنن!

samanrossonero
2nd March, 2010, 04:17 PM
داریوش به نظر من برا بازی منچستر فقط بوریلو با قدرت بدنی بالاش میتونه نوک بازی کنه و لا غیر..
افشین جان من یک نفر رو میشناسم که خیلی شبیه به شوچنکوی اون زمانه امتا دست نیافتنیه و اون کسی نیست به جز وین رونی..
الان بهترین مهاجم جهان همین وین رونیه که از نظر بازی شباهت زیادی به شوای ما داره،واقعآ یاد شوا میفتم آتیش میگیرم،دیگه اسمش رو نیارین که داغ دلم تازه میشه..:12::cray:

afshin-ss
2nd March, 2010, 04:28 PM
داریوش به نظر من برا بازی منچستر فقط بوریلو با قدرت بدنی بالاش میتونه نوک بازی کنه و لا غیر..
افشین جان من یک نفر رو میشناسم که خیلی شبیه به شوچنکوی اون زمانه امتا دست نیافتنیه و اون کسی نیست به جز وین رونی..
الان بهترین مهاجم جهان همین وین رونیه که از نظر بازی شباهت زیادی به شوای ما داره،واقعآ یاد شوا میفتم آتیش میگیرم،دیگه اسمش رو نیارین که داغ دلم تازه میشه..:12::cray:

خوب معلومه که کسی مثل رونی قابل دسترسی نیست!! البته فعلآ...

الان گزینه ی موجود که بدرد میلان بخوره کیه؟؟
بازیکن پا به توپ منظورمه!!!

samanrossonero
2nd March, 2010, 04:45 PM
الان........
یاکوئینتا خیلی خوبه و ماریو گومز..
نمیدونم اما این دوتا هم تو جربان بازی هستن هم خوب گل میزنن..
من که یاکوئینتا رو خیلی قبول دارم،علاوه بر قد بلندش سرعت بالایی هم داره..

afshin-ss
2nd March, 2010, 04:54 PM
من بیشتر بازیکن برزیلی میپسندم و حس میکنم به کار میلان میاد.
دقیقآ همون لوئیس فابیانو حس میکنم بدرد میلان میخوره!!

Rossoneri
2nd March, 2010, 07:06 PM

در ضمن داریوش خان، مارکو مرده روزهای سخت هم هست! اینو بازی با من یو نشونت میده. ببین کی بت گفتم! :N_aggressive (3):

مرتیکه من که گفتم دفاع کنار هم لازمه، فقط نام نبردم چون نمیدونستم کی واسه میلان بهتره! تازه اگه ژکو رو هم حساب کنی اووووووو نزدیک 40 یا 50 میلیــــــــون میشه!:4:

Kjaer و Asamoah و Dzeko رو قبلا میلان باهاشون لینک شده بود دیگه.

بوریلو جلوی رئال مثبت بازی کرد. جلوی منچستر هم میتونه خوب بازی کنه و کسی چه میدونه شاید گل بزنه!

samanrossonero
2nd March, 2010, 07:12 PM
من که بازیکنامو اسم بردم با عکس و مث مرد رو حرفم واستادم..
به نظر من بهترین گزینه ها بود..:pleasantry:

lvlostafa
2nd March, 2010, 08:23 PM
مرتیکه من که گفتم دفاع کنار هم لازمه، فقط نام نبردم چون نمیدونستم کی واسه میلان بهتره! تازه اگه ژکو رو هم حساب کنی اووووووو نزدیک 40 یا 50 میلیــــــــون میشه!:4:

Kjaer و Asamoah و Dzeko رو قبلا میلان باهاشون لینک شده بود دیگه.

بوریلو جلوی رئال مثبت بازی کرد. جلوی منچستر هم میتونه خوب بازی کنه و کسی چه میدونه شاید گل بزنه!
گل پسر عمو برلو ناراحت نشه ازت! :4:
در ضمن اینو هم گفتی:

اگه نشد همینایی که داریم خوبه:4:آسامواه یه دورۀ خیلی کوتاه حرفش بود، بعد هم دیگه رفت که پیداش بشه! بعد هم حرف من کلی بود. مثلا هیچوقت یادم نمیاد حرفی از ترنسفر لوئیس فلیپه شده باشه.
اینقدرم نگید شاید مارکو گل بزنه! مارکو گل میزنه! دوتا مارکو، دوتا هم پاتو! :pleasantry:

الان........
یاکوئینتا خیلی خوبه و ماریو گومز..
نمیدونم اما این دوتا هم تو جربان بازی هستن هم خوب گل میزنن..
من که یاکوئینتا رو خیلی قبول دارم،علاوه بر قد بلندش سرعت بالایی هم داره..
اگه قرار به خریده فوق ستاره باشه، من دیوید ویای تکنیکال والنسیا رو به رونی اگرسیو من یو ترجیح میدم. ولی خوب به قول افشین اینا دست نیافتین(البته واسه ما!) و بهتره وقت خودمونو با این حرفا نگیریم!

مصی جون کم بر اومدیم از پس اینا؟؟
سر قضیه پاتو و رونالدینهو چلسی پیشنهاداش از ما بالاتر بود اما هردو میلان رو انتخاب کردن..

به نظر من با این بازی های زیبا و جایگاهمون تو سری آ اگه بتونیم قهرمان هم بشیم هر کسی که بخوایم میاد تیممون..
بازیکن اگه عقل داشته باشه میدونه کجا بره،جایی که رونی و پاتو توش شکوفا شدن و حتی رونی دوباره متولد شد.:pleasantry:
سامان جون قصدم تعریف از چلسی ای که هیچ وقت ازش خوشم نیومده نیست، ولی باید قبول کرد که پول رو سنگ هم بذاری آب میشه! (حالا شاید به قول تو تو مواردی خاص اینطور نباشه!) درضمن چلسی و من یو هم در حال حاضر کم ستاره ندارن و کم پتانسیل قهرمانی تو جامهای معتبر رو ندارن. خوب یه بازیکن به جز کسب جامای مختلف تو دوران بازیش چه چیزه دیگه ای میخواد؟!
مگه من یو و چلسی کم بازیکن شکوفا کردن؟! چندتا مثال میخوای؟! کریس، رونی، فلچر، نانی، کریک و... دروگبا، آنلکا(احیا) کالو، بوسینگوا ،ایوانویچ و ... کاری هم به نسل های قدیمی تر نداریم. نباید به چشم یه میلانی به قضیه نگاه کنی، بهتره واقع بین باشیم. این سیاستی که میلان در پیش گرفته، روز به روز بیشتر داره تاریخچۀ باشگاه رو خدشه دار میکنه. من نمی دونم اگه این فصل ما رونی رو نداشتیم، با وجود مصدومیتای نستا و پاتو چه بلایی قرار بود سرمون بیاد؟! یا برلو می خواست کیو جایگزینه کاکا معرفی کنه؟!
میلان در حال حاضر خوب بازی می کنه و خوشبختانه نتیجه هم میگیره، ولی هیچ تضمینی نیست که فصل آینده هم تیم به خوبیه این فصل کار کنه. باید به فکر آینده بود... :lightbulb:

samanrossonero
2nd March, 2010, 09:27 PM
مصطفی جان حساب من یو رو با چلسی یکی نکن..
چلسی از یک دوره ای که تازه پول بهش تزریق شد تونست چندتا بازیکن بخره تو این چند فصل کیو خرید؟؟
اینا پیشنهاداش بودن:
کاکا
آرشاوین
تورس
رونالدینهو
پاتو
ویا
آلوز
ژکو
فابیانو
ادبایور
و...
اما هیچکدوم نرفتن..
بعضی بازیکن ها مثل ژکو به یک تیم از بچگی علاقه مندن و اون تیمم مسلمآ تیم با ریشه و پر افتخاری باید باشه که چلسی اینجوری نیست پس وقتی ژکو میگه من از بچگی طرفدار میلان بودم یه چیز طبیعیه،میلان با اون همه ستاره و اسم و رسم منم از بچگی طرفدارش بودم..
منظورم انگیزه های دیگه ای هست که ارزشش خیلی بالاتر از پوله..
این جاذبه در مورد منچستر هم صدق می کنه و منچستر هم خیلیها از بچگی طرفدارشن..
مسلن یکی بیاد بگه من از بچگی عاشق من سیتی بودم تو باور می کنی؟؟
یا فک کن منچستر و من سیتی بهت پیشنهاد میدن تو میری کدوم؟؟
من خودم اگه بازیکن بودم میرفتم جایی که بدونم پیراهنی که میپوشم قداست داره،تن 4 تا اسطوره بوده،تیمی که ریشه داره،تیمی که تاریخ داره،تیمی که.....

Rossoneri
2nd March, 2010, 10:02 PM
گل پسر عمو برلو ناراحت نشه ازت! :4:
در ضمن اینو هم گفتی:
اگه نشد همینایی که داریم خوبه:4:

اون قسمت از نوشته ام که گفتم "اگه نشد همینایی که داریم خوبه" مربوط به ژکو بود فقط! یعنی اگه واسه پست مهاجم ژکو نشد همین مهاجمای خودمون خوبن. دیدی اشتباه فهمیدی:4:

پ . ن : پاتو حدود 10 روز خونه نشین شد، به این صورت رسیدنش به بازی با منچستر کاملا 50 50 هست. و البته اگر هم برسه آمادگیش هیچ تضمینی نداره!

Mr.Maldini
2nd March, 2010, 11:02 PM
من خودم اگه بازیکن بودم میرفتم جایی که بدونم پیراهنی که میپوشم قداست داره،تن 4 تا اسطوره بوده،تیمی که ریشه داره،تیمی که تاریخ داره،تیمی که.....

به ما هم امضا میدی؟ :4:

آقا به نظر من فوق ستاره های تیم های دیگه هیچ وقت توی میلان موفق نمیشن! وموفق ترین ها اونایی بودن که به اصطلاح استارلت بودن، یعنی هوز ستاره نشده بودن اما مشخص بوده که پتانسیل خیلی بالایی دارن.

الان میلان برای تقویت شدن به ترتیب اولویت باید از دروازه به سمت خط حمله پیش بره، گلر، دفاع های وسط و کناری، هافبک های خلاق و بازی ساز !

پ.ن : بچه ها اگه بازی های آدلر رو دیدین نظرتو رو در موردش بگین، خیلی تعریفشو شنیدم تو مجامع آلمانی !

samanrossonero
3rd March, 2010, 12:33 AM
كوروش و سعيد حرفاتون مويد همديگست..
سعيد ميگه از سمت دروازه بايد بريم به سمت نوك حمله براي خريد بازيكن و كوروش ميگه اگه تو خط حمله نتونستيم كسي رو بگيريم همينا خوبه..
من باهاتون موافقم بكس،ما همينجوري بايد بازيكن بخريم..

آدلر و نوئر آينده دروازه باني جهانن..
من تو تاپيك قبلم 20 بار گفتم يا نوئر يا آدلر اما برلو گوش نداد..

D JoKeR
3rd March, 2010, 01:57 AM
مصطفی جان حساب من یو رو با چلسی یکی نکن..
چلسی از یک دوره ای که تازه پول بهش تزریق شد تونست چندتا بازیکن بخره تو این چند فصل کیو خرید؟؟
اینا پیشنهاداش بودن:
کاکا
آرشاوین
تورس
رونالدینهو
پاتو
ویا
آلوز
ژکو
فابیانو
ادبایور
و...
اما هیچکدوم نرفتن..
بعضی بازیکن ها مثل ژکو به یک تیم از بچگی علاقه مندن و اون تیمم مسلمآ تیم با ریشه و پر افتخاری باید باشه که چلسی اینجوری نیست پس وقتی ژکو میگه من از بچگی طرفدار میلان بودم یه چیز طبیعیه،میلان با اون همه ستاره و اسم و رسم منم از بچگی طرفدارش بودم..
منظورم انگیزه های دیگه ای هست که ارزشش خیلی بالاتر از پوله..
این جاذبه در مورد منچستر هم صدق می کنه و منچستر هم خیلیها از بچگی طرفدارشن..
مسلن یکی بیاد بگه من از بچگی عاشق من سیتی بودم تو باور می کنی؟؟
یا فک کن منچستر و من سیتی بهت پیشنهاد میدن تو میری کدوم؟؟

خوب الان میکاه ریچادز مونده من سیتی اشتباه کرده؟یا بره من یو؟مطمئنن نمیره چون تیم ریوال شهرشه:pleasantry::pleasantry:
من خودم از 6سالگی طرفداره چلسی و زولا بودم مگه چلسی کم اسطوره داشته؟:cools:
در مورد خریدها هم به نظره من الان خرید پاستوره و کیائر با قیمت 30 35 میلیون یورو(براهردو که امکانش هست)ضروریتره
بعدم اگه بشه باید ویدیچ و یه دروازه بان بگیریم که من بازم میگم نوئر یا ادلر:3:
مهاجم فعلا زیاد ضروری نیست(اگه ژکو رو بگیریم که عالیه:19::buba:

afshin-ss
3rd March, 2010, 02:09 AM
من با داریوش در مورد اینکه فعلآ مهاجم نیاز اول میلان نیست کاملآ موافقم.
من نظرم روی دفاع هست و گلر...
دفاع چپ و وسط و گلر خیلی مهمه...بعد هم هافبکها رو باید یه حالی بدیم!

lvlostafa
3rd March, 2010, 04:02 AM
سامان بهتره از بحث خودمون خارج نشیم! من اینایی رو که گفتم، فقط به عنوان مثال اسمشونو آوردم. دلیل دیگم هم چون بحث کژائر بود و من یو و چلسی دنبالش بودن، باز اسم اینارو آوردم. وگرنه واسه رئال و بارسا و خیلی تیمای کلاس A اروپایی هم میشه همچین مثال هایی زد.
بعد هم اینایی که من گفتم جواب این حرف تو بود:

بازیکن اگه عقل داشته باشه میدونه کجا بره،جایی که رونی و پاتو توش شکوفا شدن و حتی رونی دوباره متولد شد.وگرنه اصلا علاقه ای به تحلیل تیم و بازیکنایی که هیچ علاقه ای بشون ندارم، ندارم!

بعد هم به این جمله ای که خودت نوشتی، توجه کن:

من خودم اگه بازیکن بودم میرفتم جایی که بدونم پیراهنی که میپوشم قداست داره،تن 4 تا اسطوره بوده،تیمی که ریشه داره،تیمی که تاریخ داره،تیمی که.....مسلما همه مثل تو فکر نمی کنن!
کریس تو نیست، بکهام تو نیست، شوا تو نیست، ژابی آلونسو تو نیست و خیلی های دیگه تو نیستن! شاید اگه این پست رو سالی دیگ همین موقع(منظور بعد ترنسفرای فصل 2010-2011 بود) می نوشتم خیلی بیشتره اینا می تونستم واست از این دست مثالا بزنم. الان هم بیشتره این مخم نمیکشه، خوابم میاد! :4:

اون قسمت از نوشته ام که گفتم "اگه نشد همینایی که داریم خوبه" مربوط به ژکو بود فقط! یعنی اگه واسه پست مهاجم ژکو نشد همین مهاجمای خودمون خوبن. دیدی اشتباه فهمیدی:4:
خوب منم همینو گفتم که! :shout:
تو گفتی کژائر و آساموا و ژکو میشن 50 تا، منم گفتم تو گفتی اگه ژکو هم نیومد دیگه نمی خواد سراغ کسی دیگه بریم! پس اگه ژکو هم نیاد، کل هزینۀ ترنسفرا همون زیر 20 تا میشه. (با من کل کل نکن هان! میزنم فک مکه سامانو میارم پایین. آخره شبیه چشام باز نمیشن! :62:) :4:

حرفای داریوش هم در مورد باشگاه خودمون تایید میشه! :good:

SINISARMAN
3rd March, 2010, 04:08 AM
Mr Maldini باید اعتراف کنم که با امضات خیلی حال می کنم .

samanrossonero
3rd March, 2010, 09:50 AM
مسلما همه مثل تو فکر نمی کنن!
کریس تو نیست، بکهام تو نیست، شوا تو نیست، ژابی آلونسو تو نیست و خیلی های دیگه تو نیستن! شاید اگه این پست رو سالی دیگ همین موقع(منظور بعد ترنسفرای فصل 2010-2011 بود) می نوشتم خیلی بیشتره اینا می تونستم واست از این دست مثالا بزنم. الان هم بیشتره این مخم نمیکشه، خوابم میاد!

مصی جون معنیه خیلی از جمله هات رو نفهمیدم...:buba:
در مورد این بازیکن هایی که اسم بردی خودت فک کن ببین چرا رفتن و کجا رفتن؟؟
کریس رفت رئال،دو عامل مهم یکی پول بود یکی هم بزرگیه رئال،مطمئنآ اگه چلسی همین پیشنهاد رئال رو میداد نمیرفت اونجا..
بکهام هم از منچستر بخاطر درگیری با الکس فرگوسن جدا شد که اونم رفت رئال که باید قبول کنیم بزرگترین و ثروتمندترین تیم جهانه..
ژابی آلونسو هم همینطور..
شوا هم که اشتباهی کرد که با این اشتباه محو و نابود شد و شاید همین سرنوشت شوا نشون داد که نباید فقط به پول اهمیت داد..

رونالدینهو وقتی از چلسی پیشنهاد داشت میدونی تو مصاحبش چی گفت؟؟
نمیخوام بازش کنم چون به علی قول دادم حرفای بهانه زا نزنم دیگه..
خودت میدونی چیا گفت با اینکه پیشنهاد چلسی بالاتر بود..
کاکا چرا به پیشنهاد 238 میلیون دلاری چلسی جواب رد داد و با 65 میلیون رفت رئال؟؟؟؟؟؟؟

خوب الان میکاه ریچادز مونده من سیتی اشتباه کرده؟یا بره من یو؟مطمئنن نمیره چون تیم ریوال شهرشه

داری جان،
الان چلسی و من سیتی تیمای ریوال میلان بودن یا لیورپول یا ولوزبورگ یا سه ویا یا.....؟؟

samanrossonero
3rd March, 2010, 02:31 PM
World Cup 2010: Brazil Coach Dunga Hints Ronaldinho Won't Be At World Cup; Praises Robinho (http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2010/03/03/1815241/world-cup-2010-brazil-coach-dunga-hints-ronaldinho-wont-be)

:shok::shok::shok:

این دونگا مشکل روانی داره فک کنم..
رونالدینهو رو دعوت نمی کنه و واسه جام جهانی هم گفته نمیبرش..
خودش پاشو میخوره،بازی با ایرلند که دیشب بود خیلی حقایق رو روشن کرد،برزیل اون برزیلی نبود که همه انتظارشو داشتن..:buba:

S@eed
3rd March, 2010, 03:37 PM
world cup 2010: Brazil coach dunga hints ronaldinho won't be at world cup; praises robinho (http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2010/03/03/1815241/world-cup-2010-brazil-coach-dunga-hints-ronaldinho-wont-be)

:shok::shok::shok:

این دونگا مشکل روانی داره فک کنم..
رونالدینهو رو دعوت نمی کنه و واسه جام جهانی هم گفته نمیبرش..
خودش پاشو میخوره،بازی با ایرلند که دیشب بود خیلی حقایق رو روشن کرد،برزیل اون برزیلی نبود که همه انتظارشو داشتن..:buba:

به درک ! مرتیکه ی الاغ امیدوارم تیمش همون دوره اول حذف بشه ! اصلا کلا با بازیکن های میلان چپه ! نه پاتو نه رونی نه تیاگو سیلوا !

امیدوارم توی روحیه ی رونی تاثیره منفی نذاره

Hamed
3rd March, 2010, 05:02 PM
تو روح بزرگ تا کوچیک مسولان صدا و سیما!!!

بازی آرسلونا -آلمریا!!!!!!! رو به بازی میلان - رم ترجیح دادن:1:

http://kimag.es/share/22637793.jpg

Rossoneri
3rd March, 2010, 05:08 PM
^^^
امکان نداره!:shok:

نه بابا اینو عوضش میکنن!

---------------------------------------
راجع به دونگا، واقعا کارش احمقانه است و قابل درک نیست! یعنی رونالدینیو از اون رامیرس کمتره؟! فکر میکنم در نهایت سیلوا و پاتو رو ببره که البته اونها رو هم روی نیمکت میذاره. ولی برزیل با این وضعیتی که داره قهرمان جهان نمیشه!

unexi
3rd March, 2010, 05:09 PM
برن گمشن آشغالا من که لیگه مزخرف و دو قطبیه اسپانیارو نگاه نمی کنم و اون دفعه هم بازیه یوونتوس-لاتزیو نداد داشت بازیه چرته بارسولون و خرز و میداد. مرگ به این تلوزیون آشغال همه آشغالن مخصوصا گزارشگراش . آها یادم اومد بازیه رفته یووه آژاکسو داد بازیه برگشتشو نداد داشت رو به فردا پخش میکرد . حالا این و ولش بازیه اینتر یووه تو جام حذفی و نداد داشت حاج آقا پخش میکرد . چی بگیم آخه . . .

samanrossonero
3rd March, 2010, 08:19 PM
اینا فقط بلدن بازی های لیگ به قول علی دو قطبی اسپانیا رو بذارن که بارسلون 6 تا بزنه باز رئال 5 تا بزنه تفاضل این بزنه بالا تفاضل اون بیاد پایین..
من که کلافه شدم اینقدر این بازیهای یک گله ی اسپانیا رو دیدم..

اینم منابع خبر پیشنهاد چلسی به کاکا:

1 (http://www.soccernews.com/chelsea-deny-eto%C2%B4o-football-transfer-bid/4354/)
2 (http://www.soccerway.com/news/2008/July/21/chelsea-to-bid-150-million-euros-for-kaka/)
3 (http://www.aftabnews.ir/vdcjihea.uqea8zsffu.html)
4 (https://www.aftab.ir/news/2008/aug/13/c6c1218614842_sport_football_kaka.php)
5 (http://www.mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=33536)

D JoKeR
3rd March, 2010, 09:48 PM
مصی جون معنیه خیلی از جمله هات رو نفهمیدم...:buba:
در مورد این بازیکن هایی که اسم بردی خودت فک کن ببین چرا رفتن و کجا رفتن؟؟
کریس رفت رئال،دو عامل مهم یکی پول بود یکی هم بزرگیه رئال،مطمئنآ اگه چلسی همین پیشنهاد رئال رو میداد نمیرفت اونجا..
بکهام هم از منچستر بخاطر درگیری با الکس فرگوسن جدا شد که اونم رفت رئال که باید قبول کنیم بزرگترین و ثروتمندترین تیم جهانه..
ژابی آلونسو هم همینطور..
شوا هم که اشتباهی کرد که با این اشتباه محو و نابود شد و شاید همین سرنوشت شوا نشون داد که نباید فقط به پول اهمیت داد..

رونالدینهو وقتی از چلسی پیشنهاد داشت میدونی تو مصاحبش چی گفت؟؟
نمیخوام بازش کنم چون به علی قول دادم حرفای بهانه زا نزنم دیگه..
خودت میدونی چیا گفت با اینکه پیشنهاد چلسی بالاتر بود..
کاکا چرا به پیشنهاد 238 میلیون دلاری چلسی جواب رد داد و با 65 میلیون رفت رئال؟؟؟؟؟؟؟

داری جان،
الان چلسی و من سیتی تیمای ریوال میلان بودن یا لیورپول یا ولوزبورگ یا سه ویا یا.....؟؟
مگه به ریواله اخه؟الان ریوال برشا فکر کنم البینوفه هست خوب برشا پس تیم داغونیه؟(درسته الان وضعش خرابه اما تو ایتالیا گذشته بزرگی داره)
یا همین بوردو چون ریوالش یه تیم دربه داغونه پس تیمه بدرد نخور و ضعیفیه؟

samanrossonero
3rd March, 2010, 11:39 PM
داريوش..!!
خودت ميگي ميكا ريچاردز نرفت من يو چون ريواله همن منم ميگم مگه سويا و چلسيم ريوالن كه فابيانو نرفت چلسي؟؟

samanrossonero
4th March, 2010, 12:08 AM
بچه ها من يك چويس خوب برا تيممون پيدا كردم،يك هافبك جنگنده،شوت زن،بازيساز و با قدرت بدني بالا..
آكيله امانا:
بازيكن شماره 10 تيم ملي كامرون..

http://www.diariodenavarra.es/actualidad/20090315/fotos/2009031519140283_375.jpg
http://www.oncameroon.com/Image/on_cameroon_picture?story_id=1046&isq=mi1

D JoKeR
4th March, 2010, 02:04 AM
داريوش..!!
خودت ميگي ميكا ريچاردز نرفت من يو چون ريواله همن منم ميگم مگه سويا و چلسيم ريوالن كه فابيانو نرفت چلسي؟؟

خیالت راحت چلسی پیشنهاد جدی نداده(مثلا همین میلان اونروزها 3000تا پیشنهاد به بازیکنهای مختلف تو گل میزد که داده اما نیومدن)نمونش تی تی هانری و تورس اما اخرش هرکدوم به تیمهای دیگه رفتن اینا همش شایعه هست اگه تیمی دنباله بازیکنی باشه اولا درست پیشنهاد میده بعدم تابلو میشه مثله پیشنهاد من سیتی به میلان برای کاکا
میلان قرار بود یوانویچ و اینلر رو بگیره اما کدوم اومدن؟اینا شایعه است اگه اینطوریه باید این مطلب درمورد میلان هم صدق کنه و همینطور درمورد همه تیمهای دنیا
مثلا همین ماریو گومز پیشنهاد از تیمهای مختلف اومد اما نرفت تا اینکه رفت بایرن اما خوب هیچ تیمی حاضر نبوده 30خورده ایی میلیون یورو بده وگرنه باشگاه باید اوکی بده کاری به بازیکن نداره که بخواد یا نه
مثلا همین دیگو یووه خبر میومد که رئال برای سال بعد با قیمت 30 میلیون یورو خریدتش و...(هنوز اوله فصل بود برای فصل بعد خبر میدادن که تو گروهی جام قهرمانان بودن)خوب فکر میکنی دیگو بدش میاد بره رئال؟اما مهم اینجاست که رئال همچین پیشنهادی نداده بوده وگرنه خوب میدادن رال چرا اخر سال با چد میلیون کمتر دادنش یووه؟

کلا منظورم اینه که اینها شایعه هست

samanrossonero
4th March, 2010, 10:35 AM
اگه فقط يك سايت مث گل ميزد ميگفتم شايعست..
تمام ساكرنيوز و فيفا نيوز و يورو نيوز سايتاي خبري معتبر زدن خبر رو..

تبريك ميگم،كلاس تو بازي دوستانه هلند گل دوم تيمش رو زده..:dadoom::dadoom::Hooraa:

unexi
4th March, 2010, 04:56 PM
من هونتلارو خیلی دوس دارم منم تبریک میگم ایشالا این گل باعث میشه بیشتر بش بازی برسه و خودشو واقعا تومیلان نشون بده این حال رئالی ها گرفته شه و من خنک شم

samanrossonero
4th March, 2010, 10:48 PM
خبر فوری خبر فوری

پاتو به دیدار یونایتد می رسد (http://www.goal.com/iran/news/1833/%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/2010/03/04/1818027/%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D8%AF)

http://media2.acmilan.com/200901/12958_big.jpg

الکساندر پاتو، ستاره جوان باشگاه میلان هفته آینده همراه با تیم روسونری به رم سفر نخواهد کرد و در جریان دیدار تیمش مقابل جلوروسی غایب خواهد بود تا با رعایت جوانب احتیاط، حضورش در دیدار مقابل منچستریونایتد از سری دیدارهای برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا را که در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهدشد، قطعی کند.

پاتو هفته گذشته در جریان دیدار میلان مقابل آتالانتا از ناحیه همسترینگ مصدوم شد ولی روز پنجشنبه اسکای اسپورت ایتالیا در گزارشی اعلام کرد که او زودتر از موعد مقرربه روزهای اوجش بازگشته و از روز پنجشنبه توانست تمریناتش را با سایر بازیکنان روسونری از سر بگیرد.

به رغم بازگشت این ستاره به روزهای اوج، لئوناردو، مربی برزیلی میلان تصمیم گرفته تا به این ستاره استراحت دهد و بدین ترتیب بتواند با رعایت احتیاط لازم این ستاره را در جریان دیدار تیمش مقابل منچستر یونایتد که چهارشنبه شب برگزار خواهد شد، به زمین مسابقه بفرستد.

این دیدار 4شنبه شب در حالی در ورزشگاه اولدترافوردبرگزار می شود که دیدار رفت دو تیم در سن سیرو با برتری 2-3 یونایتد میهمان به پایان رسیده بود و لئوناردو وشاگردانش در صورتی که به صعود به دور بعدی فکر می کنند،می بایست تلاش همه جانبه ای را برای کسب پیروزی با نتیجه مطلوب انجام دهند..

هوراااااااااااااااااااااا اا...:dadoom: :dadoom: :dadoom: :08: :dadoom: :08: :06::06: :06: :drinks: :drinks: :Hooraa::Hooraa::Hooraa::Hooraa:.

r10_wizard
4th March, 2010, 11:02 PM
یادم رفت تیم منتخب هفته 26 رو بذارم!(البته به انتخاب سایت گل)

Sirigu

Maicon - Lucio - Kjaer

Taddei - Ronaldinho - Adailton - Llama

Pato - Denis - Miccoli

samanrossonero
4th March, 2010, 11:55 PM
اشکان جان مرسی داداش.
این چندمین باره که رونی تو تیم منتخبه؟؟؟
فک کنم یکم زیادی تو تیم منتخب هست که خداییش حقشه،بهترین بازیکن سری آ الان همین رونیه ماست..:buba:

r10_wizard
5th March, 2010, 12:01 AM
اشکان جان مرسی داداش.
این چندمین باره که رونی تو تیم منتخبه؟؟؟
فک کنم یکم زیادی تو تیم منتخب هست که خداییش حقشه،بهترین بازیکن سری آ الان همین رونیه ماست..:buba:

چاکریم داداش...البته با اعلام دونگا الاغ خرفت....مبنی بر اینکه رونی رو برای ورلد کاپ دعوت نیکنه فک کنم باید منتظر افت شدید رونی باشیم...

f u c k dunga

samanrossonero
5th March, 2010, 01:21 AM
چاکریم داداش...البته با اعلام دونگا الاغ خرفت....مبنی بر اینکه رونی رو برای ورلد کاپ دعوت نیکنه فک کنم باید منتظر افت شدید رونی باشیم...

f u c k dunga

به نظر من که تلاشش رو بیشتر می کنه تا تو دهنی بزنه به این مرتیکه نفهم..

lvlostafa
5th March, 2010, 03:07 AM
^^^
سامان قبول داری بعضی وقتا خیلی تخیلی فکر می کنی!! :4:

اخیرآ هر کی هر جا از بازیه رونی تعریف کرده بود، رونی تو جواب بش گفته که امیدوارم به تیم ملی دعوت بشم و یه جورایی گفته بود که این تلاشش تاثیره مستقیمی با انگیزش واسه حضور تو جام جهانی داره و 100% حالا که دعوت نشده، انگیزشم پایین میاد! :62:

به قول اشکان: فاک دونگا! :62:

خدایی چه انتظاری داره دونگا؟! من میگم شاید فعلا دعوتش نمی کنه تا ول نکنه و تلاشش رو متوقف نکنه. ولی واقعا دور از ذهنه که رونی تو جام جهای نباشه...

واسه پاتو هم خیلی خوشحال شدم، فقط کاش از آمادگش کم نکنه این وقفه! :Hooraa:

samanrossonero
5th March, 2010, 03:24 AM
مصطفی ما همگی میدونیم که رونی بازیکن احساساتییه،دونگا با این کارش فک کنم می خواد رونی رو بیشتر تحریک کنه..
اصن برزیل بدون رونی میشه مث تیمای دیگه،اصالت فوتبال برزیل و اون تکنیکش نابش تو رونی تبلور پیدا کرده.
خیلی سخته تو لباس تیم ملی نباشه..!!!

Mr.Maldini
5th March, 2010, 02:48 PM
همیشه فکر می کردم احمق ترین مربی دنیا دونادونیه که شعورش در حد جلبک دریاییه ! اما ظاهرا این دونگا می خواد روی دست دونادونی بلند شه و نشون بده که از یه فیتوپلانکتون هم احمق تره ! برنامه ی بازی های دوستانه برزیل رو تا قبل از جام جهانی نمی دونم، اما دلم می خواد چندتا بازی سخت با چندتا تیمی که دفاع یغوری دارن داشته باشه تا دونگا حساب کار دستش بیاد که نمی تونه با کاکا و روبینیو و آدریانو به جایی برسه ! وقتی برزیلی ها تو ماراکانا توپ تانک فشفشه براش خوندن حالیش میشه که تو میلان 2تا فوق ستاره تا دندون مسلح شدن که فوتبال برزیل رو نجات بدن !

samanrossonero
5th March, 2010, 06:14 PM
همیشه فکر می کردم احمق ترین مربی دنیا دونادونیه که شعورش در حد جلبک دریاییه ! اما ظاهرا این دونگا می خواد روی دست دونادونی بلند شه و نشون بده که از یه فیتوپلانکتون هم احمق تره ! برنامه ی بازی های دوستانه برزیل رو تا قبل از جام جهانی نمی دونم، اما دلم می خواد چندتا بازی سخت با چندتا تیمی که دفاع یغوری دارن داشته باشه تا دونگا حساب کار دستش بیاد که نمی تونه با کاکا و روبینیو و آدریانو به جایی برسه ! وقتی برزیلی ها تو ماراکانا توپ تانک فشفشه براش خوندن حالیش میشه که تو میلان 2تا فوق ستاره تا دندون مسلح شدن که فوتبال برزیل رو نجات بدن !

دمت گرم سعید،عجب بیانیه ای..
خال (نه حال) کردم با جمله هات..:wink2:

Klaas-Jan Huntelaar Wants Long-Term Future At Milan (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/03/05/1818701/klaas-jan-huntelaar-wants-long-term-future-at-milan)

samanrossonero
5th March, 2010, 09:55 PM
AC Milan Join Race For Hamburg Defender Jerome Boateng - Report (http://www.goal.com/en/news/15/germany/2010/03/05/1819256/ac-milan-join-race-for-hamburg-defender-jerome-boateng)

من که چیز زیادی از این بازیکن نمیدونم
..:buba:

Chelsea Boss Carlo Ancelotti: Milan Can Overcome Manchester United, But It Is (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/05/1819471/chelsea-boss-carlo-ancelotti-milan-can-overcome-manchester)
'Nearly Impossible' (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/05/1819471/chelsea-boss-carlo-ancelotti-milan-can-overcome-manchester)

جناب آنجلوتی شما برو سراغ مقایسه هات،چندتا اسطوره هنوز موندن که با مقایسه هات بلرزن،یکبار دیگه هم حرف بزنی من سیتی رو صدا میزنم:pleasantry:..

samanrossonero
6th March, 2010, 09:38 AM
خاک تو اون سر ابله این صدا و سیما کنن..
واقعآ یک مشت بی سواد ریختن تو یک سازمان..
وقتی وزیر علوممون به آنلاین میگه اونلاین ( کدوم لاین؟ اون لاین) دیگه از اینا چه توقعی میشه داشت..
هیچوقت یادم نمیره،بازی آرسنال من سیتی بود،بازی با اونهمه کل کل و زیبایی رو وسطش قطع کردن بازی بارسلونا و ختافه رو گذاشتن..
به خدا خود هوادارای بارسلونم خسته شدن دیگه،این چه سیاستی تو پخش مستقیم فوتباله؟؟
آخه بابا بازی تیم دوم و سوم ایتالیا مهم تره یا بارسلونا و آلمریا؟؟؟؟؟؟؟!!

samanrossonero
6th March, 2010, 09:44 AM
لئوناردو:می خواهیم رم را ببریم

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Juventus+FC+Luigi+Berlusconi+Trophy+edv O7bWlGOyl.jpg

لئوناردو، مربی جوان میلان آماده است تا با شکست رم، به تعقیب اینتر در جدول رقابتهای سری آ ادامه دهد.
این مربی برزیلی در صحبتهایی به سران مطبوعات گفت:« ما به کسب پیروزی در دیدار فردا شب فکر می کنیم. نمی توانیم بدون فکر کردن به نتیجه نهایی این دیدار که می بایست به نفع ما تمام شود، روانه میدان شویم.باید در نظر داشته باشیم که ما سه امتیاز از رم جلوتریم و پس از اینتر در رده دوم قرار داریم. شنبه شب فرصت مناسبی برای ماست که راجع به پیروزی و موفقیت فکر کنیم.»
این در حالی است که نگرانی هایی است در مورد مصدومان تیم روسونری وجود داشت . آمانتینو مانسینی قادر به همراهی روسونری دردیدار مقابل رم نخواهد بود (هنوز نخریدیمش مصدومه) ولی لئوناردو در صحبتهایی اعلام کرد که رونالدینیو به روزهای اوجش بازگشته است.
مربی جوان میلان ادامه داد:« رونالدینیو روز جمعه مثل سایر بازیکنان تیم آماده بود. او یکی از بازیکنان کلیدی تیم ماست و جایگاه مثبت و خوب کنونی او، نتیجه روزهای سخت است.در مورد مانسینی هم باید بگویم که او احساس خستگی زیادی در طول هفته داشت پس ما به او فرصت می دهیم تا به روزهای اوجش بازگردد. درمورد پاتو هم باید بگویم که شرایط او آن طور که فکر می کردیم، نیست و می بایست شرایط او را زیر ذره بین بگیریم.»

S@eed
6th March, 2010, 10:21 AM
من نمیدونم تا کی میخواید دلتون رو به این کاناله فکستنی 3 خوش کنید ؟!

samanrossonero
6th March, 2010, 12:01 PM
من نمیدونم تا کی میخواید دلتون رو به این کاناله فکستنی 3 خوش کنید ؟!

حیف کلمه فکستنی..
من واقعآ به ک*خل بودن اینا ایمان آوردم..
ما که با پارازیت تمام بدنمون قراره تومور دربیاره بذار همون دیشو ردیف کنیم..
سعید واسه ما یک پست بده که توش روش دیبدن بازی های فوتبال از ماهواره رو نوشته باشی،دیگه اعصاب ندارم برم او تاپیکو ورق به ورق بخونم،همینجا بگو چی باید بخریم و کجا سوارش کنیم تا بتونیم از شر این شبکه رستگاران و دلنوازان و پرهیزگاران و اینا راحت بشیم..

S@eed
6th March, 2010, 12:07 PM
1- اینترنت adsl

2- کارت dvb (بین 120 تا 140)

3- اکانت سی سی کم (ماهی 15 تومن )

samanrossonero
6th March, 2010, 12:35 PM
3- اکانت سی سی کم (ماهی 15 تومن )

سعید جان اینو از کجا باید خرید؟؟
رو چی نصب میشه؟؟
بگو من همین امروز میرم میخرم..

S@eed
6th March, 2010, 12:44 PM
بابا تو اونا رو بگیر این یکیش با من . اکانت سی سی کم رو توی یه روز میشه خرید .

راستی دیش هات تنظیم هستن یا نه ؟! یکی رو هاتبرد بزار با قیچی نیل ست هم بزار جفتش

samanrossonero
6th March, 2010, 12:56 PM
یعنی باید هر 3تا رو بخرم؟؟؟!!

S@eed
6th March, 2010, 02:54 PM
یعنی باید هر 3تا رو بخرم؟؟؟!!

منظورت از هر سه تا چیه ؟! کارت dvbو سی سی کم رو که صد در صد باید بخری . ADSL هم حتما باید داشته باشی . دیشم اگه تنظیم نیست باید نصاب بیاری هاتبرد و نیل رو واست بزاره(البته اگه نیل رو مشهد بگیره)

اینا هیچکدوم سخت نیستن . تنگش کنی توی 2 3 روز میتونی ردیفشون کنی و خودت رو راحت کنی . ارزشش رو داره در حده تیم ملی

samanrossonero
6th March, 2010, 05:54 PM
Milan Give Up On Wolfsburg Star Edin Dzeko - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/03/06/1820318/milan-give-up-on-wolfsburg-star-edin-dzeko-report)

samanrossonero
6th March, 2010, 06:43 PM
GOALKEEPERS: Abbiati, Dida, Roma;

DEFENDERS: Abate, Antonini, Bonera, Favalli, Jankulovski, Nesta, Oddo, Thiago Silva, Zambrotta;

MIDFIELDERS: Ambrosini, Beckham, Flamini, Pirlo;

STRIKERS: Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Ronaldinho.

Unavailable players: Pato, Mancini, Onyewu, Seedorf;

Players not called up: Adiyiah, Kaladze;

Suspended: Gattuso.

Mr.Maldini
6th March, 2010, 07:29 PM
منظورت از هر سه تا چیه ؟! کارت dvbو سی سی کم رو که صد در صد باید بخری . Adsl هم حتما باید داشته باشی . دیشم اگه تنظیم نیست باید نصاب بیاری هاتبرد و نیل رو واست بزاره(البته اگه نیل رو مشهد بگیره)

اینا هیچکدوم سخت نیستن . تنگش کنی توی 2 3 روز میتونی ردیفشون کنی و خودت رو راحت کنی . ارزشش رو داره در حده تیم ملی

سعید به دیش هم ربط داره؟!؟!
البته من از نظر دیش مشکلی ندارم(هاتبرد-نیل-اینتل رو دارم)، ولی کیو باکس 8920 پیدا نکردم !

JoKeR
6th March, 2010, 07:39 PM
تا هفته ی دیگه نمی توم بیام به همین دلیل برای روسونری ها تو بازی برگشت مقابل منچستر آرزوی موفقیت می کنم.امید است آبروی سری آ حفظ شود.

S@eed
6th March, 2010, 07:48 PM
نه به دیش ربطی نداره . فرض کن دیش رو میخوای به رسیور وصل کنی

بابا هر چی گرفتی گرفتی فقط بگیر ! کیو باکس نشد اسکای استار . در ضمن توی اینترنت صد تا فروشنده هست چطور میگی گیرت نیومد ؟!

Mr.Maldini
6th March, 2010, 08:40 PM
آخه من فقط مغازه های اینجا رو آمار گیری کردم، همه بلا استثنا اسکای استار داشتن ! خوب پلیز بگو الان چه مدل اسکای استاری خوبه که من بگیرم و بعد از 10 سال به خانواده ی بزرگ شیرینگ بپیوندم؟ :4:

r10_wizard
6th March, 2010, 11:09 PM
آخه من فقط مغازه های اینجا رو آمار گیری کردم، همه بلا استثنا اسکای استار داشتن ! خوب پلیز بگو الان چه مدل اسکای استاری خوبه که من بگیرم و بعد از 10 سال به خانواده ی بزرگ شیرینگ بپیوندم؟ :4:
بابا مستر سعید همون اسکای استار بگیر خوبه ...من خودم 2.8 دارم...این دایی سعید وارد کننده ی کیو باکسه همتونو منحرف کرده:tongue:...در ضمن اسکار استار خیلی ارزون تره:pleasantry:واسه اکانت هم تقریبا کل سایتا غیر از پی اف اکانت فروش شدن...الان دیگه خبرگزاری فارس هم اکانت سی سی کم میده:biggrin:

Hamed
7th March, 2010, 12:05 AM
ترکیب دو تیم:

ROMA: Julio Sergio; Cassetti, Burdisso, Juan, Riise; De Rossi, Pizarro, Taddei, Perrotta, Baptista; Vucinic.
MILAN: Abbiati; Bonera, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Flamini, Pirlo, Ambrosini; Huntelaar, Borriello, Ronaldinho.

مث اینکه امشب 2-4-4 بازی خواهیم کرد،چون هم بوریلو داخله هم هانتلار

خوشم اومد که بکس رو داخل نذاشت چون به هیچ وجه نمیتونه اون جایی که پاتو کار میکنه کار کنه و با حرکت کندش کل سیستم تیم رو مختل میکنه

S@eed
7th March, 2010, 12:26 AM
سعید همونی که اشکان؟! گفت هر چی دسته اومد بگیر فقط بگیر .

آبیاتی 2 تا توپه خوب گرفته تا الان

r10_wizard
7th March, 2010, 01:10 AM
آقا نیمه ی اول رو ما خیلی بهتر بازی کردیم...فقط از دست این 2 تا مهاجم آی کیو جلبک دارم اتیش میگیرم...به نظر من میلان باید این 2 تا تحفه رو بفروشه پولشو بده نخودچی کیشمیش پخش کنه بین تماشاچیا بهتره...غیر از اعتراض کردن کار دیگه ای بلد نیستن!

lvlostafa
7th March, 2010, 02:02 AM
شد '87 !! :hey:
پس اینا چه غلطی می کنن؟! :62: می دونستم بی خود نباید دلمونو به اسکودتو خوش کنیم! :cry:
اصلا تا وقتیکه اینتر و موراتی هستش مارو چه به اسکودتو و این گنده ***یا! :shout:
ما همون بهتر وقتمونو صرف فش دادن به برلو و اون گالیانیه خرفت کنیم!!

S@eed
7th March, 2010, 02:06 AM
دقیقه ی 90 هانتلار توپ رو از دو قدمی توی گل نزد در حالی که بازیکن حریف با پا اومد توی کلش و داورم اصلا خطا نگرفت !

این بازی به نفعه اینتر شد که فردا اگه ببره دیگه 70 درصده راه رو رفته

r10_wizard
7th March, 2010, 02:07 AM
آقا من امشب فهمیدم شایعه ساخت سری جدید لوک خوش شانس بی اساس نیس...نقش لوک رو هم جولیو سرجیو دروازبان رم بازی میکنه!

Rossoneri
7th March, 2010, 02:07 AM
حیف شد بازیو نبردیم. ولی بدشانسیم واقعا، اگه پاتو یا مانسینی یکیشون به بازی میرسید و میتونستیم با سیستم 3-3-4 خودمون بازی کنیم شاید خیلی چیزا فرق میکرد! واقعا بدشانسی آوردیم سر این قضیه.

باید ببینیم فردا اینتر چکار میکنه ...

D JoKeR
7th March, 2010, 02:26 AM
واقعا بد شد که نبردیم اینجوری که تو گل خوندم میلان چند شانس برای گل زدن داشته اما مهاجمهای تعطیل ما خیلی خوب استفاده کردن(میگم اینا مرد روزهای بزرگ نیستند میگین هستن)
رم همکه یجورایی با 1امتیاز شیرین ازین بازی بیرون اومد درحالیکه راحت میتونستیم این بازیو ببریم و امیدوار باشیم به بازیه فردا اینتر و احتمالا امتیاز از دست دادنشون اما با این مساوی روحیه اونها بیشتر خواهد شد بدون شک چیزه دیگه ایی هم نمیتونم دیگه بگم:3:
رم همکه خدا برکتش بده حداقل 50 60 دقیقه ایی رو فقط دفاع کرده
فقط اینکه درواززه بان رم خیلی خوب نبود(خوب بود اما نه زیاد)این مهاجم های ما بودن که خیلی بد کار کردن خود نویسنده لایوش دیگه قاطی کرد اخرهاش:4:
البته بازهم از داور لعنتی ضربه خوردیم و یک پنالتی برامون نگرفتن خداکنه هرچه زودتر این قانونه اضافه کردن ابزار کمکی تایید بشه

unexi
7th March, 2010, 03:13 AM
من خیلی از این نتیجه ناراحت شدم
هم واسه یووه که اگه یک امتیازو بشون نمیدادین یکم فاصلمون بهتر میشد هم واسه میلان که اینتر تو دستاش بودو داره در میره ولی من نا امید نیستم چون جنوا تیمه سختیه تازه یه بازیه سخت با یووه هم داره :4: نشد اون آخر حالشو میگیریم
این هانتر نسبت به بریلو عالیه
من نمی دونم این بریلو رو شما چرا انقدر دوس دارین خیلی نا امید کنندس. یه تاره مویه ترزگه :4: می ارزه به تمامه هیکله این پسره . . .
فلامینی رو شما کچا داشتین؟ این خیلی خوبهههههههههههههههههههه

D JoKeR
7th March, 2010, 08:25 AM
کلا بوریللو برای بازیهای متوسط میلان خوبه و برای نیمکت میلان مثلا مثل کروز تو اینتر اما برای ترکیب اصلی کوچیکه و فکر کنم اگه بازم به هانت بازی بدیم خیلی بهتر باشه تا بوریللو چون اصلا نمیتونه تو بازیهای بزرگ کمکمون کنه مخصوصا جلو منچستر اونم با وجود ویدیچ ایندفعه:290:

samanrossonero
7th March, 2010, 03:16 PM
سلام..
من اینترنتم دیشب قطع شد اما با گوشیم بازی رو تعقیب می کردم..
همش مینوشت اوه رونالدینهو،اوه بوریلو..
مثکه خیلی موقعیت خراب کردن..
اینتر هم با رم بازی داره و بازی دور برگشتشو انجام نداده..
ما هنوز شانس داریم و شاید کار به روز آخر بکشه..
دم لئوناردو گرم که تیمی که آنجلوتی درب و داغونش کرده بود و ما هیچ امیدی نداشتیم رسونده به جایی که ما برای عدم قهرمانی و سخت شدن شرایط برای قهرمانی نق میزنیم و دیگه برای سهمیه اروپا نمیجنگیم و مدعی قهرمانی هستیم..
دیگه ادعا و توقعمون رفته بالا و تیممون زیبا بازی می کنه..
صحنه های بازی دیشب رو دیدم،چه موقعیت هایی خراب کرد این بوریلو،نمیدونم اینا مهاجمن یا هافبک دفاع،من رو یاد دروگبا انداخت که بازی با اینتر و منچستر سیتی فقط تنه میزد و می جنگید و در هر حالتی بود شوت محکم میزد به قصد دروازه اما توپش میرفت تو تماشاچیا،مهاجم باید یکم دقت و ظرافت بده به ضربش نه فقط خر شوتی مث آقای بوریلو..
بزارنش هافبک دفاع بهتر جواب میده..
در کل امیدوار باشین و بدونین که میلان متحول شده...

یک خبر خوب و جدید،شاید شرایط برای صعود ما مهیا شده:

Sir Alex Ferguson: Wayne Rooney Could Miss Manchester United’s Champions League Clash With Milan (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/06/1820960/sir-alex-ferguson-wayne-rooney-could-miss-manchester-uniteds)

samanrossonero
7th March, 2010, 04:19 PM
رانیری و تحسین میلان:مقابل یونایتد موفق باشید

http://www.mediterraneonline.it/wp-content/uploads/2009/10/claudio_ranieri.jpg

رم و میلان شنبه شب در ورزشگاه الیمپیکو به تساوی بدون گل دست یافتند.کلودیو رانیری مربی رم در پایان این دیدار به تمجید از عملکرد خوب روسونری پرداخت

رانیری در گفتگو با اسکای سپورت گفت:« ما اندکی خسته بودیم و پیتزارو و ده روسی در اوج آمادگی شان نبودند. ما بازی را خوب شروع کردیم ولی پس از آن میلان کنترل توپ را به دست گرفت و بازپس گیری توپ از آنها کار بسیار سختی بود.»

مربی سابق یووه و مربی کنونی رم ادامه داد:« در نیمه اول تلاش زیادی نکردیم و در نیمه دوم دو شانس خوب داشتیم. لئوناردو مربی بسیار بزرگی است و برای فوتبال ساخته شده است. آنها بازیکنان باکیفیت و توانایی داشتند که با پاسهای تک ضرب بازی خوبی می کردند و برای میلان در دیدار مقابل منچستر آرزوی موفقیت می کنم.»

بدین ترتیب رم با 3 امتیاز فاصله نسبت به میلان در رده سوم جدول قرار گرفت.

لئوناردو:میلان شایسته برد بود

http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01492/leonardo_1492902c.jpg

در جریان دیدار دیشب ورزشگاه الیمپیکو دو تیم میلان و رم مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در حالی که روسونری کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت ولی درنهایت نتوانست پیروزی را از آن خود کند.

دراین میان لئوناردو، مربی جوان روسونری نیز از نتیجه کسب شده چندان راضی نیست.

مربی برزیلی میلان درپایان این دیدار در گفتگو با لارپوبلیکا گفت:« فکر می کنم که ما شایستگی بیشتری داشتیم. ما کنترل امور را در دست داشتیم و بازی زیرکانه و هوشیارانه ای را به نمایش گذاشتیم. در نیمه دوم در آستانه گلزنی بودیم ولی در نهایت نتوانستیم به گل برسیم.فکر می کنم ما همه چیز را به بهترین نحو ممکن انجام دادیم ولی در نهایت نتوانستیم به نتیجه مطلوب دست بیابیم و طعم خوش پیروزی را بچشیم.»

لئوناردو در ادامه صحبتهایش در مورد دیدار حساس 4 شنبه شب ورزشگاه اولدترافورد و مصاف مقابل یونایتد گفت:« ما به خودمان باور داریم. بایدبرای گلزنی به منچستربرویم.»

هونتلار در فکر آزار یونایتد

http://wedontknowfootball.files.wordpress.com/2009/08/huntelaar.jpg

کلاس یان هونتلار، ستاره هلندی باشگاه میلان معتقد است که تیمش می تواند با پیروزی دراولدترافورد، منچستریونایتدرا از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف کند.

دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه سن سیرو با برتری 2-3 یونایتد به پایان رسید و اکنون همگان بی صبرانه منتظر دیدار برگشت این دو تیم هستند.

کلاس یان هونتلار درپایان دیدار شنبه شب تیمش که با تساوی بدون گل مقابل رم به پایان رسید، در صحبتهایی در این رابطه به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« فکر می کنم که بتوانیم در دیدار خارج از خانه با نتیجه 0-2 مقابل یونایتد به پیروزی برسیم. ما تیم خوبی هستیم و این را دردیدار مقابل رم نیز به نمایش گذاشتیم.در جریان دیدار رفت مقابل یونایتد نیز درنیمه اول بسیار خوب بودیم. می بایست در دیدار برگشت نیز سعی کنیم تا در دقایق ابتدایی به گل برسیم، چرا که این کار را برای ما آسان تر خواهد نمود.»

هونتلار پایان صحبتهایش با اشاره به این نکته که تیمش با کسب نتیجه تساوی مقابل رم، فاصله اش را با اینتر بیشتر کرد گفت:« قطعا نتیجه دیدار شنبه شب نتیجه خوبی نبود.ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و نهایت تلاشمان را برای رسیدن به گل به کار گرفتیم. می بایست با کسب هر سه امتیاز این دیدار به تحت فشار قراردادن اینتر ادامه می دادیم ولی در نهایت این طور نشد.»

D JoKeR
7th March, 2010, 11:28 PM
خداکنه که رونی بازیو از دست بده اینجوری با این مصدومیت های پی دری با من یو مساوی میشیم اما یه نکته خوب اینه که میلان تو این 4تا بازی که انجام داده کلا 2گل خورده یا بهتر بگم بخاطر دروازه بانی ابیاتی و خط دفاع درست و حسابیمون 2گل خوردیم و درصورت نبودن تنها ستاره منچستر در خط حمله(که دقیقا دربازی با ولوز نشون دادن که بدون رونی در گل زدن زیره صفر هست خط حمله منچستر)میتونیم به گل نخوردن 90%مطمئن باشیم:3:
اما میمونه خط دفاع خوب منچستربا وجود ویدیچ و فردیناند اونم در قلب خط دفاع و طرف چپ هم اورا(راست اتوبانه و خیلی میتونه خوب باشه برامون) اینجا خیلی نقشه مهاجم داخل محوطه که یا هانت هست یا بوریللو که امیدوارم هانت باشه و باید به فلامینی و امبرو هم هرکدوم 1نیمه بازی بده که زیاد خته نشن و اطز سیدورف و پیرلو همزمان استفاده کنه:buba:

حالا دیگه باید منتظر باشیم و ببنییم لئو چه میکنه:50:

Rossoneri
8th March, 2010, 02:26 AM
خوب شد که اینتر مساوی کرد، جنوا خیلی خوب بازی کرد و باعث شد اینتر تو 4 بازی سومین تساویش رو هم بده. الان اینتر از مجموع 12 امتیازی که میتونسته تو این 4 بازی بگیره فقط 6 امتیاز گرفته یعنی نصف امتیازات ممکن که خیلی عملکرد ضعیفیه. حتی بازی با اودینزه هم چیزی نمونده بود مساوی کنن. تو این بازی بنظر میرسید یه جورایی فکرشون تو بازی چمپیونز لیگ بود. اگه 3 امتیاز بازی با رم که استحقاقش رو هم داشتیم گرفته بودیم الان اختلاف امتیاز به 2 رسیده بود. اما گذشته رو باید فراموش کرد، هنوز شانس داریم و اینتر هم بازی سخت کم نداره، اما فعلا سری آ رو هم باید فراموش کرد، الان فقط باید به بازی با منچستر فکر کرد.

unexi
8th March, 2010, 02:37 AM
قبل بازی گفتم که جنوا تیم سختیه و من اصلا نا امید نیستم . از این خیلی خوشحالم جذابیت تو لیگ ایتالیا هست اینتر اگه خیلی هم جلو بیفته بازم بقیه نزدیکش میشن و جای هیشکی ثابت نیس همینطور تیما خیلی خوبن.
مثه لیگ اسپانیا نیس که تیمه میانه جدولی تو خونش با بارسا مساوی میگیره همه تماشا چیا از خوشحالی شب خوابشون نمی بره اینجا ایتالیاس . خوشحالم که بهترین لیگ دنیا نیس:lol:

samanrossonero
8th March, 2010, 12:14 PM
سلام بکس..
بازی دیشبو دیدم،خیلی کسل کننده بود..
نتیجه واسه ما خوب بود اما یه لحظه با خودم گفتم واقعآ هوادارای اینتر به این بازی بد تیمشون راضین؟
مورینهو باید بره،اینتر باید تهاجمی بشه،این مورینهو اولویتش گل نخوردنه..
اگه رونی نرسه و پاتوی ما برسه فک می کنم شانس ما برای صعود بیشتر میشه از من یو..
حتی مدافعینمونم میتونن بکشن جلو و تیاگو از اون شوتای مرگبارش بزنه از پشت 18..
ما میریم بالا بکس،امیدوار باشین..

Hamed
8th March, 2010, 02:04 PM
راستی بچه ها 4 شنبه بازی میلان - منچستر رو نشون میدن!؟

بخاطر برلو هم شده بعید نیست دیگه بازیهای میلان رو نده!!!

اون روز یه لحظه داشت توی tv یه چیزی میگفت که از خنده مردم،می گفت چون معصومی نژاد پته برلو رو ریخته رو آب و پرده از خیلی از کارهاش برداشته بخاطر همین برلو گفته بگیرنش:lol:

Rossoneri
8th March, 2010, 03:26 PM
تو سایت شبکه 3 که زده بازی رو نشون میدن، اگه بازی میلان رو نخوان نشون بدن هم، مجبورن بازی منچستر رو نشون بدن!:4:

نرسیدن رونی هم بنظر من که الکیه، فرگوسن از این کارا میکنه گاهی. فکر کنم احتمال نرسیدن پاتو خیلی بیشتر از رونی باشه!

r10_wizard
8th March, 2010, 08:17 PM
اینم لیست بازیکنای دعوت شده واسه بازی با من یو...

GOALKEEPERS: Abbiati, Dida, Roma; DEFENDERS: Abate, Antonini, Bonera Favalli, Jankulovski, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; MIDFIELDERS: Ambrosini, Beckham, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf; ATTACKERS: Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Pato, Ronaldinho.

در مورد معصومی نژاد هم بگم اگه من جای برلو بودم یه کارایی با این بزمجه میکردم...

http://scienceblogs.com/isisthescientist/foot fuck you.jpg

samanrossonero
8th March, 2010, 11:22 PM
سلام..
بالاخره این لعنتی وصل شد..
درباره معصومی نژاد که از تو خونش اونهمه ***** در آوردن اینو نگن چی بگن؟؟
دقت کردین هرجا یک ایرانی وابسته به **** رو میگیرن در حال خدمت خالصانه و افشاگری فساد دیگران بوده؟؟؟
دیگه واقعآ خنده داره،پس اون خبرنگارایی که از برلو با دوست دختراش عکس گرفتن همه اعدامن دیگه..!!
چرت و پرته،محل ندین.
بازی رو پخش می کنن اما احتمال داره برنامه تلویزیون هم با سیاست قاطی بشه..
یکچیز جالب،یکه دوست آمریکایی دارم مدل لباسه،داشتم باهاش می چتیدم نه رئیس جمهورمون رو میشناخت نه هیچکدوم از کله گنده ها رو،خیلی برام جالب بود،حتی عکسشون رو میفرستادم میگفت تا حالا ندیدم،حالا ما ادعا داریم همه دارن در مورد ما بحث و توطئه می کنن..
با کوروش موافقم،این فرگوسن خیلی تیزه،یدفعه میبینی رونی تو زمینه،اما اگه نباشه چی میشه ها..:pleasantry:

سانسوراش کار خودم بود،به میثم گیر ندین...:buba:

samanrossonero
8th March, 2010, 11:28 PM
EXCLUSIVE: Milan Need To Win With Intelligence Against Manchester United - Franco Baresi (http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2010/03/08/1823221/exclusive-milan-need-to-win-with-intelligence-against-manchester-)

EXCLUSIVE: Lee Sharpe Backs AC Milan's David Beckham To Score Free Kick Against Manchester United (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/08/1823158/exclusive-lee-sharpe-backs-ac-milans-david-beckham-to-score-free-)

samanrossonero
9th March, 2010, 02:38 PM
سلام..
بچه ها فردا یک بازی عجیب رو خواهیم دید،یک بازی سراسر حمله که یا ما رو داغون می کنه یا منچستر رو که من احتمال له شدن منچستر رو بیشتر میدونم..
یک بازی طوفانی با حرکات پا به توپ سریع رونالدینهو و دریبلاش و حرکات سریع پاتو...

r10_wizard
9th March, 2010, 02:59 PM
Berlusconi wants a fiery AC Milan: Ronaldinho, it's your turn! (http://www.calciomercato.com/index.php?c=46&a=170615)

تیم منتخب هفته 27 (سایت گل)

Rubinho

Juan – Chiellini – Bocchetti

Guberti – Sissoko – Almiron – Cossu

Miccoli – Adailton

Castillo

جای تیاگو سیلوا و رونی خالیه!

samanrossonero
9th March, 2010, 04:24 PM
من مشابه این خبر رو دیدم که پست قبلیم رو دادم،وقتی برلوسکونی چراغ سبز حمله و شجاعت رو بده دیگه تمومه..
فردا سربازان روسونری الدترافورد رو فتح خواهند کرد...

:08::08::08::08::08::08::08:

r10_wizard
9th March, 2010, 07:38 PM
آقا این فرگی بازم تیز بازی دراورد رونی به بازی میرسه...

Wayne Rooney Trains With Manchester United Ahead Of Champions League Clash With Milan (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/09/1824878/wayne-rooney-trains-with-manchester-united-ahead-of)

مصاحبه تی تی سیلوا با گل...

EXCLUSIVE: Milan Dream Of Winning The Champions League - Thiago Silva (http://goal.com/en/news/596/exclusive/2010/03/09/1824575/exclusive-milan-dream-of-winning-the-champions-league-thiago)

یه خبریم که قدیمیه و به تاپیک میلان به هیچ وجه ربط نداره اینکه گل رونالدینیو به چلسکی در مرحله حذفی cl فصل 2004 2005 به عنوان زیباترین گل این مرحله از سوی سایت گل انتخاب شد

Champions League Special: Top 10 Last 16 Goals (http://www.goal.com/en/news/2377/top-10/2010/02/21/1800545/champions-league-special-top-10-last-16-goals)

توماس هلوگ هم وارد گود شدن...(لینک بی لینک):pleasantry:

Champions League EXCLUSIVE: AC Milan Must Play Like Norwich City To Beat Manchester United At Old Trafford - Thomas Helveg

واینکه برو بچه جون بزرگترتو بیار...

Manchester United's Rafael Da Silva Ready To Face Milan Ace (http://www.goal.com/en-india/news/221/champions-league/2010/03/09/1824738/manchester-uniteds-rafael-da-silva-ready-to-face-milan-ace)
Ronaldinho

samanrossonero
9th March, 2010, 09:44 PM
Wolfsburg Want To Swap Edin Dzeko For Juventus Star Diego - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/03/09/1825158/wolfsburg-want-to-swap-edin-dzeko-for-juventus-star-diego)

بیا،اینم پرید دیگه.. :buba::crazy::cigar:

r10_wizard
9th March, 2010, 10:14 PM
Wolfsburg Want To Swap Edin Dzeko For Juventus Star Diego - Report (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/03/09/1825158/wolfsburg-want-to-swap-edin-dzeko-for-juventus-star-diego)

بیا،اینم پرید دیگه.. :buba::crazy::cigar:

غیر ممکنه یوونتوس چنین کاری بکنه...تازه دیه گو تو ترکیب یووه جاافتاده.

ژکو مال خودمونه:diablo:

samanrossonero
9th March, 2010, 10:34 PM
Manchester United's Rafael: It Will Be An Honour To Mark Ronaldinho (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/09/1825202/manchester-uniteds-rafael-it-will-be-an-honour-to-mark#comments)

بابا این طفلک که از این حرفا زده...

D JoKeR
10th March, 2010, 02:14 AM
در مورد خبر گل که زده معاوضه ژکو با دیگو به نظره من 100%دروغه چون یووه اولا بازیکنی مثل دیگو رو که یک تلنت بزرگ به حساب میاد نمیاد بده ولف و اینکه ولف هم بازیکنی که قیمتش رو گذاشته 40میلیون نمیاد با یه بازیکن 24میلیونی(قهیمتی که یووه خریدش)معاوضه کنه(البته به اون قیمت هم هیچکس نمیخرتش و با توجه به افتی این فصل داشته و فصل بعد هم به احتمال خیلی زیاد تعداد گلهایی که زده(اونم تو المان:4ک)کمتر خواهد شد میره طرفای 12 13 میلیون یورو چون این فصلم اکثر گلهایی که زده توپهای برگشتی بوده یا اینکه دروازه بان توپو گرفته و دوباره دزر برگشت گلشون کرده که اینم با توجه به وضع خط دفاعی تیمهای المانی زیاد اتفاق میوفته نیومد هم نیومد همین ایتالیا کللی مهاجم تاپ داره و اینکه الان دیگه از سویا میتونیم راحتتر فابیانو رو بگیریم(اگه برن دنبالش)با توجه به جا افتادن نگردو تو ترکیب سویا
2.اینکه میلان دنبال دروازه بان المریا هست که خبر خوبیه اما من بیشتر دوست دارم میلان یه دروازه بان ایتالیایی بگیره یا اروپایی حالا ویویانو نه مارکتی هم هست اما این رزیلیه هم بازیکن خوبیه هم قد خوبی داره و هم سرعت بالایی:66:
3.رونی به بازی با میلان میره سه و این خودش یه زنگ خطر هست برای خط میانیمون اما کلا من به این بازی خوش بینم و اگر ما بتونیم توی 10 یا 20 دیقه اول بازی گل بزنیم در ادامه واقعا کارمون جلوی منچستر خیلی راحت میشه فقط باید بتونیم از پس اینکار بر بیایم و مشکلمون ودییچه(فردیناند دیگه مثله سابق نیست و من ازین بشر میترسم مخصوصا رو کرنر ها)که هم تو دفاع خوبه و هم در حرکات هجومی:290:
با تشکر
تا بعد از بازی:4:
در ادامه هم بگم در مورد این خبرهای که گل میزاره که چلسی دنبال پاتو هست پاتو هشدار داده و ازین حرفا این هم 100%دروغه چون چلسی وقتیکه راحت میتونه اگوئرو رو با مبلغی کمتر بگیره(+اینکه خودش نااضی هست تو اتلتیکو و امسال یحتمل ساله اخرشه) کلا اگه بازم ازین خبرها دیدید زیاد جدی نگیرید چون هیچوقت پاتو نمیاد میلان رو فعلا ترک کنه حداقل تا 2 3 سال اینده موندنش تضمینه بقیه اش با توجه به وضعیت تیممون میتونه باشه:pleasantry:

samanrossonero
10th March, 2010, 02:38 AM
داریوس پاتو رو با آگرو یکی می کنی؟؟؟!!!:shok:
یک ضرب المثل هست که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسید می گفت پیف چه بویی میده،منظورم تو نیستی داریوش،منظورم این عمله چلسیه..

واسه فیو خیلی ناراحتم،تیمای ایتالیایی رو با آفساید و گل به خودی و پنالتی و گل شانسی الکی میبرن بعد زر زرم می کنن این کارشناسا از عدم موفقیت تیم های ایتالیایی می گن،ببندین بابا..

والا یکی دو بازی از دروازه بان آلمریا که دیدیم خوب بود اما در حد بقیه اسم های مورد نظر نیست،فقط خوبیش جوون بودنشه..
امیدوارم اگه اومد میلان عالی بشه و در حد میلان بشه...

D JoKeR
10th March, 2010, 02:43 AM
داریوس پاتو رو با آگرو یکی می کنی؟؟؟!!!:shok:
یک ضرب المثل هست که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسید می گفت پیف چه بویی میده،منظورم تو نیستی داریوش،منظورم این عمله چلسیه..

واسه فیو خیلی ناراحتم،تیمای ایتالیایی رو با آفساید و گل به خودی و پنالتی و گل شانسی الکی میبرن بعد زر زرم می کنن این کارشناسا از عدم موفقیت تیم های ایتالیایی می گن،ببندین بابا..

والا یکی دو بازی از دروازه بان آلمریا که دیدیم خوب بود اما در حد بقیه اسم های مورد نظر نیست،فقط خوبیش جوون بودنشه..
امیدوارم اگه اومد میلان عالی بشه و در حد میلان بشه...

الله اکبر
میگمکه پاتوکه نمیاد میلان رو ترک کنه و اینکه قیمتش بیشتر از اگوئرو هست و اینکه اگوئرو تو تیمش ناراضیه و قیمتش حداقل کمتر از پاتو هست و اینکه پتانسیل شدن به یک مهاجم فوقالعاده رو داره:wink2:
تو چند ساله اینده هردوشون از مهاجمهای خطرناک دنیای فوتبال خواهند شد

unexi
10th March, 2010, 03:16 AM
بابا این سایت گل هم از خودش خبر می سازه ها
ما قرار بود دیگو رو بدیم ریبری بگیریم پیشناهادم سران یووه دادن به بایرن
حالا قبل از این اوضاع یه جانشین واسه ترزه گه می خواستیم که ژکو و هیگواین تو گزینه هامون بودن که پشیمون شدن.
حالا اینجا هی چرخید خبره شد ژکو با دیگو تعویض کنن. به قول بچه ها مگه خر مغزشونو گاز گرفته؟:4:

Mr.Maldini
10th March, 2010, 12:15 PM
شیاطین در برابر یکدیگر

باز هم جدال منچستر و میلان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، یک بازی جذاب که حواس تمام فوتبال دوستان جهان را به خود معطوف خواهد کرد. در هشت رقابت گذشته ی دو تیم، شاهد پنج پیروزی برای میلان و سه پیروزی برای منچستر بوده ایم. مروری بر تک به تک بازی های گذشته ی دو تیم خالی از لطف نیست.
یک مسابقه ی تاریخی و سراسر هیجان، مسابقه ای که یک سر آن میلان و طرف دیگرش منچستر باشد مطمئنا یک بازی معمولی نخواهد بود. دو تیم تا پیش از این دیدار در هشت مسابقه با یک دیگر نبرد داشته اند که در اکثر این مسابقات در مراحل پایانی جام قهرمانان/لیگ قهرمانان بوده است. از چهار مسابقه ای که در لیگ قهرمانان اروپا برگذار شده، میلان وفق به کسب سه پیروزی شده است، که یکی از این بردها به "مسابقه ی بی نظیر" ملقب شده. مسابقه ای که در آن میلان در سن سیرو موفق به شکست سه بر صفر منچستر یونایتد شد و پس از آن در فینال لایگ قهرمانان اروپا در آتن به قهرمانی رسید. البته میلان در سال 1969 هم در مرحله ی نیمه نهایی در مقابل منچستر پیروز شده بود و آنجا هم موفق به کسب عنوان قهرمانی جام قهرمانان اروپا شد.

اما مروری بر نتایج تمام مسابقات آث میلان - منچستر یونایتد :

جام قهرمانان اروپا :
8/5/1958
مرحله ی نیمه نهایی - دور رفت
منچستر یونایتد 2 - 1 میلان
گل ها : شافینو (24-میلان) - ویولت (39-منچستر) - تیلور (80-منچستر{پنالتی})

14/5/1958
نیمه نهایی - دور برگشت
میلان 4 - 0 منچستر یونایتد
گل ها : شافینو (2 و 76) - لیدهلم (50 {پنالتی}) - دانووا (68)

23/4/1969
نیمه نهایی - دور رفت
میلان 2 - 0 منچستر یونایتد
گل ها : سورمانی (33) - هامرین (49)

15/5/1969
نیمه نهایی - دور برگشت
منچستر 1 - 0 میلان
گل ها : چارلتون (70(

لیگ قهرمان اورپا :
23/2/2005
یک هشتم نهایی - دور رفت
منچستر 0 - 1 میلان
گل ها : کرسپو (78)

8/3/2005
یک هشتم نهایی - دور برگشت
میلان 1 - 0 منچستر
گل ها : کرسپو (61)

24/4/2007
نیمه نهایی - دور رفت
منچستر یونایتد 3 - 2 میلان
گل ها : کریستیانو رونالدو (6) - کاکا (22 و 37) - رونی (59 و 91)

2/5/2007
نیمه نهایی - دور برگشت
میلان 3 - 0 منچستر یونایتد
گل ها : کاکا (11) - سیدورف (30) - جیلاردینو (78)

یکی واسه این بازی رفت رو هم اضافه کنه بده میثم بزار رو سایت :4:

r10_wizard
10th March, 2010, 01:26 PM
Adriano Galliani: AC Milan Star Alexandre Pato Unlikely To Face Manchester United (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/10/1826092/adriano-galliani-ac-milan-star-alexandre-pato-unlikely-to)

:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:

samanrossonero
10th March, 2010, 01:52 PM
سلام..
پاتو میرسه به بازی غصه نخورین..
آگرو استیل یک مهاجم خوب شدن رو نداره به نظر من،بیشتر میتونه سانتر فروارد یا هافبک تهاجمی خوبی بشه..
امشبم 2-0 یا 3-0 میبریم میایم بالا..
من مطمئنم میبریم..

samanrossonero
10th March, 2010, 04:56 PM
پاتو مقابل منچستریونایتد بازی خواهد کرد... (http://www.patohome.com/2010/03/04/pato-will-play-against-manchester-united/)

این خبر تو سایت شخصی پاتو عنوان شده..

بچه ها ما طرفدارای دو آتیشه میلان بین خودمون کسایی رو داریم که فکر می کنن صعود نمی کنیم اما یک نگاه به اینجا (http://www.goal.com/en/poll/2465/who-will-progress-to-the-champions-league-quarter-finals/results) بندازین ببینین تو نظرسنجی سایت گل با تمام شرایط و خوردن 3 تا گل تو خونه نتیجه نظرسنجی چجوریه...:shok:

Rossoneri
10th March, 2010, 05:26 PM
پاتو نمیرسه، احتما بوریلو و هونتلار هر دو بازی میکنن و رونالدینیو هم پشت سرشون. مثل بازی با رم

samanrossonero
10th March, 2010, 05:44 PM
پاتو نمیرسه، احتما بوریلو و هونتلار هر دو بازی میکنن و رونالدینیو هم پشت سرشون. مثل بازی با رم

کی گفته نمیرسه؟؟؟؟:shok:
با احساسات ما بازی نکن..!!

samanrossonero
10th March, 2010, 08:20 PM
Milan Defender Alessandro Nesta In Doubt For Manchester United Clash - Report (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2010/03/10/1826502/milan-defender-alessandro-nesta-in-doubt-for-manchester#comments)

این چی میگه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!:shok::shok:

Hamed
10th March, 2010, 09:17 PM
بچه ها یه خبر بد دارم:cry:

الان میلان نیوز رو میخوندم،مث اینکه نستا تو تمرینات قبل بازی مصدوم شده و به بازی نمیرسه:20::20:

شانس یونایتد:290:

samanrossonero
10th March, 2010, 09:49 PM
بچه ها یه خبر بد دارم:cry:

الان میلان نیوز رو میخوندم،مث اینکه نستا تو تمرینات قبل بازی مصدوم شده و به بازی نمیرسه:20::20:

شانس یونایتد:290:

ای بابا..
خدا کنه بونرا رو بذاره و فاوالی رو بازی نده که بدبختیم دیگه..

S.I.N.A_Milano
10th March, 2010, 11:29 PM
سلام به دوستان
من هم امید زیادی دارم که امشب میلان یه نمایش خوب داشته باشه و به مرحله بعد صعود کنه ، امیدوارم نستا به بازی برسه و خط حمله میلان با رهبری رونالدینهو نمایش درخشانی داشته باشه
به امید صعود محبوب ترین تیم دنیا