PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : --->>>> کلوپ هواداران روسونری - بازگشت به جاده ی امید (جلد سوم) <<<<---

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

S@eed
8th November, 2009, 07:09 PM
خوب دوستان همونطور که میدونید میلان فصل رو بسیار بد شروع کرد . نتایج و بازی های تیم حوصله ی همه رو سر برده بود و هیچ کس دیگه به این تیم امیدی نداشت . تا اینکه از بازی رئال توی سانتیاگو تیم یه چیزایی نشون داد و تغییرات لئوناردو جواب داد .

از اسمه تاپیک پیداست میلان با برد امروز برابر لاتزیو رسما به جمع مدعیان پیوست و خروجه خودش رو از بحران اعلام کرد :goatee: به امید اینکه توی ژانویه تقویت بشیم و بتونیم امسال رو حداقل با یک جام به اتمام برسونیم

Leonardo
8th November, 2009, 07:23 PM
مرسی سعید خیلی باحال نوشتی اسم هم واقعا عالیه:4:

به امید موفقیت :8:

samanrossonero
8th November, 2009, 09:35 PM
تبریک میگم تاپیک جدید رو و دست سعید جان هم درد نکنه...
به سعید باخت منچستر رو تسلیت میگم که رو ناداوری رقم خورد...
به امید قهرمانی میلان تو ایتالیا و جام باشگاههای اروپا...

Ali_BlueBoy
8th November, 2009, 09:45 PM
منم برد مقابل لازیو و همین طور تاپیک جدید رو تبریک میکنم...!!یعنی میگم.... !!!و همینطور بازگشت به جاده ی امید رو...!!!:69:

samanrossonero
8th November, 2009, 10:21 PM
بچه ها پاتو بهترین بازیکن میدان شد تو بازی با لاتزیو...
واقعآ میلان خوب بازی می کنه..
شوت فلامینی رو حال کردین بکس؟؟؟؟؟؟؟
من که 3 متر پریدم هوا،هی می گم فلامینی آمبروزینی کنار هم بذاره و پیرلو رو بذار پشت 3 تا مهاجم هی نمیذاره،این سیدورف باید بشینه رو نیمکت و همین ترکیب فلامینی آمبرو پیرلو تو خط هافبک باشه..

D JoKeR
8th November, 2009, 10:30 PM
با سلام منم تبریک میگم این برد رو چسبید اما جلوی لاتزیو کهاون پایین هاست نتیجه ی خوبی نبود
ولی در کل پاتو رونی خوب بازی کردن این سیلوا بدبخت هم شانس نداره هرچی میخوره بهش میره تو گل:4:
احتمالا اینتر هم رم رو میبره

xavi6
8th November, 2009, 10:35 PM
سلام اليك بر جوانان روسنري...اول از همه تاپيك جديد رو تبريك مي گم و بعد...(سري آ كه خيلي بعييد) ايشالله قهرمان اروپا ميشيم:4:...بازي امشب رو نديدم يعني وقت نداشتيم..خونه نبوديم!!
بههر حال مثل اينكه داريم شاهد اوج ي ميلان جديد ميشيم..اميدوارم ر روز بهتر از ديروز باشيم..فورزا ميلانو:08:

Hamed
9th November, 2009, 12:23 AM
با تشکر از سعید برای تاپیک جدید:6::08:

امضای منم،در راستای تاپیک عوض شد:07:

من بازی رو از نیمه دوم دیدم(نیمه اول رو سر کلاس بودم) و زیاد بازی میلان چنگی به دل نمیزد ولی مث اینکه نیمه اول خیلی بهتر بودیم،البته تو همین نیمه هم دو تا شوت ردیف داشتیم که جفتشو دروازه بان خیلی خوب گرفت

اونور هم بجز زاراته دیگه بازیکنی نداشتن که بخواد کاری کنه،ولی همین زاراته کلی عذابمون داد:aggressive:

به امید امتیاز از دست دادن اینتر

samanrossonero
9th November, 2009, 12:49 AM
خب اینترم امتیاز داد...
حامد آواترت رو دوست دارم،این پاتو آینده میلان هست و حتی از کاکا هم بهتر خواهد بود،گلش رو ندیدی امروز؟؟؟
یک هد فوق حرفه ای زد...

Hamed
9th November, 2009, 12:58 AM
خب اینتر جلوی رم،امتیاز از دست داد تا اختلاف به 7 امتیاز برسه و ما رو یه کمی امیدوار کته

یه نگاهی به چند بازی آینده میلان،اینتر و یووه:

هفته سیزدهم:

یوونتوس- اودینزه
میلان - کالیاری
بولونا - اینتر

هفته چهاردهم:

اینتر - فیورنتینا
کالیاری - یوونتوس
کاتانیا - میلان

هفته پانزدهم:

میلان - سمپدوریا
یوونتوس - اینتر

هفته شانزدهم:

میلان - پالرمو
باری - یوونتوس
آتالانتا - اینتر

هفته هفدهم:

فیورنتینا - میلان
اینتر - لاتزیو
یوونتوس - کاتانیا

هفته هجدهم:

میلان - جنوا
پارما - یوونتوس
کیه وو - اینتر

هفته نوزدهم:

یوونتوس - میلان
اینتر - سیه نا

با یه نگاه به این بازیها میشه امیدوار بود که اینتر حداقل جلوی فیورنتینا،یوونتوس و حتی لاتزیو امتیاز از دست بده...یوونتوس هم بدون شک بخاطر نوسانات امسالش امتیاز میده(البته بعد از جراحی بوفون،وضع براشون به مراتب بدتر خواهد شد)

باید امیدوار باشیم که میلان به این روند خوبش ادامه بده و تا پایان نیم فصل بتونه اختلاف رو تا 3 امتیاز کاهش بده و برای نیم فصل دوم تیم به شرایط بهتری برسه و توی دربی مدونینا بتونیم اینتر رو از صدر پایین بکشیم

به امید قهرمانی روسونری:6:

S@eed
9th November, 2009, 01:07 AM
خب اینتر جلوی رم،امتیاز از دست داد تا اختلاف به 7 امتیاز برسه و ما رو یه کمی امیدوار کته

یه نگاهی به چند بازی آینده میلان،اینتر و یووه:

هفته سیزدهم:

یوونتوس- اودینزه
میلان - کالیاری
بولونا - اینتر

هفته چهاردهم:

اینتر - فیورنتینا
کالیاری - یوونتوس
کاتانیا - میلان

هفته پانزدهم:

میلان - سمپدوریا
یوونتوس - اینتر

هفته شانزدهم:

میلان - پالرمو
باری - یوونتوس
آتالانتا - اینتر

هفته هفدهم:

فیورنتینا - میلان
اینتر - لاتزیو
یوونتوس - کاتانیا

هفته هجدهم:

میلان - جنوا
پارما - یوونتوس
کیه وو - اینتر

هفته نوزدهم:

یوونتوس - میلان
اینتر - سیه نا

با یه نگاه به این بازیها میشه امیدوار بود که اینتر حداقل جلوی فیورنتینا،یوونتوس و حتی لاتزیو امتیاز از دست بده...یوونتوس هم بدون شک بخاطر نوسانات امسالش امتیاز میده(البته بعد از جراحی بوفون،وضع براشون به مراتب بدتر خواهد شد)

باید امیدوار باشیم که میلان به این روند خوبش ادامه بده و تا پایان نیم فصل بتونه اختلاف رو تا 3 امتیاز کاهش بده و برای نیم فصل دوم تیم به شرایط بهتری برسه و توی دربی مدونینا بتونیم اینتر رو از صدر پایین بکشیم

به امید قهرمانی روسونری:6:

نمیخواد از این تزا بدی :47: پارسالم همینا رو ردیف کرد اینتر تمام بازی هاش رو برد :help: :4:

samanrossonero
9th November, 2009, 01:20 AM
ها ها هاااااا....:lol::lol::lol::21::21::21: :uglylolmk4: :uglylolmk4: :uglylolmk4:

خدا خفت نکنه سعید...

INTERMILAN
9th November, 2009, 01:46 AM
ايول دائي سعيد..اينروزا خلاقيت و احساس تو پارسفوتبال بيداد ميكنه..اصلا همينجور فوران ميكنه
چه اسماي قشنگي..خيلي جالب هستن
اينتر و سوداي ليگ قهرمانان
ميلان و بازگشت به جاده اميد
يووه هم يه همچين تايپيكي بزنه ديگه همه چيز تكميله
بهرحال تبريك بابت جلد نوي تايپيكتون

S@eed
9th November, 2009, 01:49 AM
ممنون بهرنگ جان . چه کنیم دیگه اثرات خریدن ماشینه که همینجوری دارم خلاقیت در میکنم :4:

بچه ها ساده نباشید . حتی اگه به 3 امتیازی اینتر هم برسیم بازم با این تیم قهرمانی محاله مگه اینکه توی ژانویه تقویت بشیم اونم با بازیکن های بابا ننه دار !

ONE LOVE_ONE IKER
9th November, 2009, 08:46 AM
11/8/2009 500 PM

Since the last break, 5 victories and 2 draws between league and Champions League: it's truly a different Milan! The confirmation came against Lazio, closing off a month worthy of applause and worthy of the third place.

http://media2.acmilan.com/200911/16071_news.jpg?ver=2
(On the photo, Alexandre Pato scores against Lazio at the Olimpico)

MILAN - It was once again a very offensive Milan side, which reproposed the same system and the same players of the match against Real Madrid at the Olimpico against Lazio. Marco Borriello was preferred to Inzaghi again; behind him Seedorf, Pato, and Ronaldinho. Among the Biancocelesti Rocchi, and not Cruz, with Zarate in attack and Matuzalem as a playmaker. Delicate match for coach Ballardini, a difficult moment for the whole Lazio environment. There was enthusiasm, instead, at Milan for the fine results obtained in the last month, both in Italy and Europe.

Milan played the ball around a lot awaiting to find space to break through, but Lazio had the first chance of the match, and in the 2nd minute of the first half, with Rocchi alone in the area on the left, he tried a curling shot that finished just wide. After a very tactical start, in the 21st minute Milan took the lead with a nice free kick by Pirlo toward the near post and Thiago Silva's header went in, the Brazilian scoring his first goal with the Rossoneri's shirt. But it wasn't over: Milan were growing, looking in shape and concentrated, and in the 35th minute they scored the second goal with Ronaldinho's splendid assist from the left and Pato's header. Sixth assist for the Gaucho, fifth goal in the league for the Duck (seventh of the season), who confirmed himself as a decisive goalscorer.

No changes for Milan during half time, while coach Ballardini decided to insert another striker, Cruz, instead of Mauri. And it was the newly entered player, from close range, who created the first danger to Dida's goal: on his pressure Thiago Silva risked scoring an own goal, with the ball going just over the crossbar. The minutes passed and Lazio came on the pitch in the second half with a lot more determination, but Milan defended themselves well. In the 19th minute the Biancocelesti concretised their positive moment with a shot by Zarate, which was deflected by Thiago Silva past Dida: 1-2. Milan responded with a powerful shot by Pato from distance but the ball went just over the crossbar. Lazio insisted: Meghni crossed from the left and Rocchi headed it wide. In the 38th and the 47th there were two miracles from Muslera: the first was a deflection on a splendid volley by Flamini, the second on a thunderbolt by Pato.

That's how Lazio-Milan ended: good first half by the Rossoneri:clap::clap::clap::king2:, a bit of suffering in the middle part of the second, 3 points worth gold to finish off a terrible cycle. Standing ovation for the results, performances, and the third place in the table.

ONE LOVE_ONE IKER
9th November, 2009, 09:00 AM
ممنون بهرنگ جان . چه کنیم دیگه اثرات خریدن ماشینه که همینجوری دارم خلاقیت در میکنم :4:

بچه ها ساده نباشید . حتی اگه به 3 امتیازی اینتر هم برسیم بازم با این تیم قهرمانی محاله مگه اینکه توی ژانویه تقویت بشیم اونم با بازیکن های بابا ننه دار !

باید یه مدافع و یه هافبک بخریم. کاش همون اول فصل فابرگاس :11::11::11::air_kiss::air_kiss:رو می خریدیم.

JoKeR
9th November, 2009, 01:10 PM
تاپیک جدید میلان رو به تمام میلانی ها تبریک می گم.امیدوارم روزهای خوبی رو اینجا داشته باشین،ولی نه به خوبی ما :4:
:53: :53: :53: :53: :53:

InTeR
9th November, 2009, 01:15 PM
نمیخواد از این تزا بدی :47: پارسالم همینا رو ردیف کرد اینتر تمام بازی هاش رو برد :help: :4:
آخ آخ دقیقا همین موقعا بودا.هیچوقت اون پست حامد یادم نمیره.الان می خواستم بگم که دیدم تو گفتی دیگه.
خدا خیرت بده حامد هر فصل همین کارو بکن.:10:

Rossoneri
9th November, 2009, 06:30 PM
مهم تر از هر خریدی اینه که یا یه مهاجم خوب مثل فابیانو واسه اون نوک حمله بگیریم یا یکی از همینایی که داریم یه تکونی بخورن.

الان وضعیت مرکز دفاعمون از همه بهتره.

xavi6
9th November, 2009, 07:23 PM
با توجه به سيستم 3 مهاجم كه داريم..همينجور كه بچه ها گفتن ي مهاجم 6 دنگ نشد 5 دنگ:4: خيلي نياز داريم..انصافا بوريلو در حدي نيست كه بخواد شماره يك خط حمله به حساب بياد..پيپو هم بيچاره 36 سالشه ديگه نمي كشه 90 دقيقه بدرخشه!!!!
هانتلار هم متاسفانه اصلا شوت:4:..شخصا بهش خيلي اميد داشتم اما واقعا در حد نيمكت نشين تيم بزرگي مثل آث نبوده..باز 100 رحمت به بوريلو!!
بايد دنبال ي مهاجمي باشيم كه از قد و قامت خوبي برخوردار باشه..چهارچوب شناس خوبي باشه..به همراه سرعت و قدرت بدني بالا..و احتمالا قيمت كم!!!
فابيانو..دژكو...هيگواين..پيش هاد هاي من هستن...يا ديگه از اين ها ارزونتر..هالك از پورتو يا گوميز از ليون!!
...نكته بعدي كه خيلي بهش تكييد مي كنم:22:..به خدمت گرفتن Mehzet Özil هافبك تهاجمي وردر برمن!!!!!!
با وجود كمبود هافبك تهاجمي و دونده اين بازيكن بهترين گزينه مي تونه باشه!!!الان راحت تر مي شه خريدش ولي پس فردا بابت همين بايد كم كم 25 تا رو بدي!!
ازش شناخت داريد كه????

Rossoneri
9th November, 2009, 07:44 PM
با توجه به سيستم 3 مهاجم كه داريم..همينجور كه بچه ها گفتن ي مهاجم 6 دنگ نشد 5 دنگ:4: خيلي نياز داريم..انصافا بوريلو در حدي نيست كه بخواد شماره يك خط حمله به حساب بياد..پيپو هم بيچاره 36 سالشه ديگه نمي كشه 90 دقيقه بدرخشه!!!!
هانتلار هم متاسفانه اصلا شوت:4:..شخصا بهش خيلي اميد داشتم اما واقعا در حد نيمكت نشين تيم بزرگي مثل آث نبوده..باز 100 رحمت به بوريلو!!
بايد دنبال ي مهاجمي باشيم كه از قد و قامت خوبي برخوردار باشه..چهارچوب شناس خوبي باشه..به همراه سرعت و قدرت بدني بالا..و احتمالا قيمت كم!!!
فابيانو..دژكو...هيگواين..پيش هاد هاي من هستن...يا ديگه از اين ها ارزونتر..هالك از پورتو يا گوميز از ليون!!
...نكته بعدي كه خيلي بهش تكييد مي كنم:22:..به خدمت گرفتن Mehzet Özil هافبك تهاجمي وردر برمن!!!!!!
با وجود كمبود هافبك تهاجمي و دونده اين بازيكن بهترين گزينه مي تونه باشه!!!الان راحت تر مي شه خريدش ولي پس فردا بابت همين بايد كم كم 25 تا رو بدي!!
ازش شناخت داريد كه????

هیگواین رو که رئال نمیاد به ما بفروشه. هالک هم که هیچی، همون نقش هالک رو بره بازی کنه بهتره:4:

واسه Ozil همین الان هم هر تیمی بخوادش باید حداقل همون 25 تا رو بده عزیزم! بازیکن خیلی خوبیه، ولی میلان زیاد روی آلمانی ها نظر نداره. برزیلی بود میشد یه کاریش کرد:15:

xavi6
9th November, 2009, 07:53 PM
هیگواین رو که رئال نمیاد به ما بفروشه. هالک هم که هیچی، همون نقش هالک رو بره بازی کنه بهتره:4:

واسه Ozil همین الان هم هر تیمی بخوادش باید حداقل همون 25 تا رو بده عزیزم! بازیکن خیلی خوبیه، ولی میلان زیاد روی آلمانی ها نظر نداره. برزیلی بود میشد یه کاریش کرد:15:
هيگوايين رو همينجوري گفتم...ولي تو اصلا هالك رو مي شناسي كه نظر ميدي دربارش?!نه جان سامان?!:4::jt5o21:

متاسفانه Özil حق با تو..من يادم نمياد بجز بيرهوف آلماني تو تيم بازي كرده باشه..ولي مشكل اينجاست Özil رو نخواد كي رو ميلان تو اون پست در نظر داره?!..اگه ميلان كه سيدورف رو تا 3 4 سال ديگه بايد تحمل كنيم:secret:

samanrossonero
9th November, 2009, 10:11 PM
هيگوايين رو همينجوري گفتم...ولي تو اصلا هالك رو مي شناسي كه نظر ميدي دربارش?!نه جان سامان?!:4::jt5o21:

متاسفانه Özil حق با تو..من يادم نمياد بجز بيرهوف آلماني تو تيم بازي كرده باشه..ولي مشكل اينجاست Özil رو نخواد كي رو ميلان تو اون پست در نظر داره?!..اگه ميلان كه سيدورف رو تا 3 4 سال ديگه بايد تحمل كنيم:secret:

شاهین جان جون من بادمجون نیست ها،داری با کوروش حرف میزنی چرا من رو قسم میدی...
خب بچه ها مثل اینکه پاتو هم رفت و بدبخت شدیم،الان خودمون دنبال مهاجم هستیم باز یکی پیدا شده پاتو رو بخره اینقدر هم تیم بزرگ و با ریشه و افتخاری هست که پاتو حتمآ رفته دیگه...
میدونین کیه؟؟
چلسی...:N_aggressive (3):

خداحافظ پاتو،امیدوارم لباس آبی بهت بیاد...
البته طبیعی هست که یک تیم ضعیف رو که تموم بازیکن هاش بازیکن های درجه 3 هستن و هیچ افتخاری نداره به مقصد یک تیم خیلی خیلی بزرگتر و پر افتخارتر ترک کنی...:24::24::24:

در مورد مسوت اوزیل باید بگم فوق العده هست اما قیمتش فکر کنم بالا هست...

Rossoneri
10th November, 2009, 02:39 AM

متاسفانه özil حق با تو..من يادم نمياد بجز بيرهوف آلماني تو تيم بازي كرده باشه..ولي مشكل اينجاست özil رو نخواد كي رو ميلان تو اون پست در نظر داره?!..اگه ميلان كه سيدورف رو تا 3 4 سال ديگه بايد تحمل كنيم
نکنه شما لیگ پرتغال رو به صورت حرفه ای دنبال میکنی؟ در حد 5 بازی تو چمپیونز لیگ ازش دیدم که اصلا چیز خاصی نبود تازه تو یکی دو بازی مثل بازی با منچستر در حد فاجعه بود. تو لیگ پرتغال ظاهرا خوب بازی میکنه و خوب گل میزنه ولی تو سی ال یه بازیکن کاملا معمولیه. میلان و سری آ که با پورتو و لیگا ساگرس قابل مقایسه نیست.

اگه قراره امثال هالک بیان و واسمون بازیکن بشن همین هونتلار و بوریلو باید در حد سوپراستار ظاهر بشن.

Mephisto
10th November, 2009, 07:38 AM
انجمن جدیدرو باتاخیر تبریک می گم ..کارو بار دانشگاه، فرصتی برای وب نویسی اصلا برام نگذاشته...
بااسمی که سعیدگذاشته حال نمی کنم...هیچ وقت اعتقادی به سراشیبی تو میلان نداشتم که حالا بخوام فکرکنم اوضاع خوبه...این جوراسما بیشتر دشمن شادکنن برای من !!!
ازاین که بگذریم، امیدوارم روزهای خوبی رو تو فضای جدید باهم داشته باشیم..
-----------------------------------------.
بردقبلی میلانم به دلم هم چسبیدوهم نه...نیمه اول فوق العاده خوبی بودونیمه دوم نسبتا بدی ..بدون هیچ دلیلی خیلی عقب کشیدیم و داشتم یادکابوس نابولی میوفتادم....
مثل همیشه باتو رو عالی یافتم ...زوج خوبی هم تو دفاع بین نستا و سیلو ساخته شده...رونی هم که مثل هفته های احیر به بازی امیدوارکننده اش ادامه داد :30:
تو لاتزیویی ها ، ازاین زاراته خیلی خوشم اومد...چی می شداگه میومدمیلان خودمون...واقعا زوج توبی رو باباتو می ساختن...:whoow:

حیف که تادو هفته همه چیز تعطیله و دلمو بایدخوش کنم به بازی های بی هدف ، لوس و خنده دار ملی...
---------------------------------------------
توصیفات شبکه سه رو که می خونم احساس شعف خاصی می کنم که مجبورنیستم اراجیف شبکه سه روگوش کنم! انشالاه که سهم اسبانیایی هاو انگلیسی ها دراین شبکه زیادبشه...

S@eed
10th November, 2009, 08:40 AM
امیر جون میخواستی چی بزارم؟ این خوب بود؟:4:

--->>>> کلوپ هواداران روسونری - دهنه همه تیم ها رو گای... این چند سال (جلد سوم) <<<<---

samanrossonero
10th November, 2009, 12:07 PM
این روزها خبر از انتقال یکی از مهاجم های بزرگ جهان به میلان به گوش میرسه و اون کسی نیست جز ادین ژکو که خودش هم اخیرآ یک اظهار نظر جالب کرده و گفته:

"I've already said many times that I'm a Milan fan,":08:

حالا تو این وضع بی مهاجمی میلان یک عده ای به دنبال خرید مهاجمهای ما هستن که کارشون درست کردن جنجال تو بازار نقل و انتقالات هست در حالی که هیچکس به تیمشون نمیره...:img-weight_lift:

Ali_BlueBoy
10th November, 2009, 01:37 PM
این روزها خبر از انتقال یکی از مهاجم های بزرگ جهان به میلان به گوش میرسه و اون کسی نیست جز ادین ژکو که خودش هم اخیرآ یک اظهار نظر جالب کرده و گفته:

"i've already said many times that i'm a milan fan,":08:

حالا تو این وضع بی مهاجمی میلان یک عده ای به دنبال خرید مهاجمهای ما هستن که کارشون درست کردن جنجال تو بازار نقل و انتقالات هست در حالی که هیچکس به تیمشون نمیره...:img-weight_lift:
البته اگه برلو سر کیسه ول کنه...(شل فایده نداره.......!!!) مهاجم حقیه این ژکو...

در ضمن داش سامان میگم زیاد این چلسی هم اذیت نکن....(بلاخره....تیم سوم ماست....) هر جند اصلا دوست ندارم پاتو فکر اونجا رو هم بکنه...!!!

samanrossonero
10th November, 2009, 01:48 PM
البته اگه برلو سر کیسه ول کنه...(شل فایده نداره.......!!!) مهاجم حقیه این ژکو...

در ضمن داش سامان میگم زیاد این چلسی هم اذیت نکن....(بلاخره....تیم سوم ماست....) هر جند اصلا دوست ندارم پاتو فکر اونجا رو هم بکنه...!!!

علی جان ببین الان رئال و من سیتی و بارسا هیچکدوم دنبال پاتو نیستن چون یک چیزی دارن به عنوان شخصیت...
تا یک بازیکنی واسه تیمش دوتا گل میزنه و آینده دار نشون میده این تیم سوم شما میپره وسط و پیشنهاد میده 100 میلیون و 200 میلیون و اگه بازیکن نره هم تمرکزش رو از دست میده و وارد حاشیه میشه،پاتو هم از این قضیه مستثنی نیست...
دور و بر کاکا هم همین مشکلات رو درست کردن که آخر مجبور به فروشش شدیم دیگه،این چلسی با پیشنهاد 160 میلیونی اومد جلو واسه کاکا...
من کاری به چلسی ندارم مگر اینکه پا بزاره رو دم میلان و بازیکنهای میلان...

samanrossonero
10th November, 2009, 01:54 PM
رونالدینیو: میلان شبیه بارسلونا است

http://i.media.goal.com/g/52371.jpg

سایت گل – رونالدینیو، ستاره میلان باشگاهش را به بارسلونا تشبیه کرده است. میلانی‌ها حالا دو امتیاز با یوونتوس، تیم دوم جدول فاصله دارند و در فاصله هفت‌امتیازی اینتر صدرنشین قرار گرفته‌اند.رونالدینیو در پیروزی دو بر یک تیمش مقابل لاتزیو در روز یکشنبه تاثیرگذار بود. او می‌گوید فوتبال باکلاس تیمش شبیه آبی و اناری پوشان است: «هیچ تیمی در ایتالیا مانند ما نیست که با سه مهاجم بازی کند. این روش باعث می‌شود بسیار شبیه به بارسلونا شویم»رونالدینیو مطمئن است که تیمش به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد: «این تیم میلان تنها به پیش خواهد رفت. دیگران مراقب باشند چون ما می‌توانیم بسیار بهتر از این شویم. خیلی خوشحالم که در میلان بازی می‌کنم. هم من عالی هستم و هم تیم.»

samanrossonero
10th November, 2009, 02:17 PM
یک خبر داغ داغ:

http://iqrash.blog.com/files/2009/07/john-terry-300x400.jpg

روز مسابقه نشريه اخبار جهان در خبري فاش ساخته که پدر جان تري يک قاچاقچي مواد مخدر است. يک خبرنگار اين روزنامه خودش را به جاي يک مشتري مواد مخدر جا زده و به «تد تري» در يکي از بارهاي لندن نزديک شده و از او درخواست سه گرم از اين پودرسفيد به بهاي چهل پوند کرده است. اين اتفاق صرف نظر از اينکه از نظر قانوني جرم محسوب مي شود، وجهه خوبي براي خانواده جان تري تلقي نمي شود و اين سؤال را در ذهن همه ايجاد مي کند که چرا والدين جداشده تري از فرزند خود که سالانه بيش از 10 ميليون پوند در سال دريافت مي کند، از پسرشان پول نمي گيرند، به جاي اينکه با آبروي او به اين شکل بازي کنند.
مادر او چند ماه پيش به خاطر سرقت اجناس به قيمت 900 يورو در يکي از فروشگاههاي بزرگ پايتخت دستگير شده بود و پدر او هم حالا به تيتر يک روزنامه اخبار جهان تبديل شده و ويديويي که مبادله جنس را ميان او و خبرنگار اين روزنامه نشان مي دهد، در يوتيوب جزو پربيننده ترينها نام گرفته است.
نکته تلخ تر اين جاست که در اين ويديو پدر تري ادعا مي کند که او جنس مرغوب به مشتريانش مي دهد و حتي از خبرنگار اين روزنامه خواسته به کسي نگويد که پدر جان تري است. رسانه هاي انگليسي بلافاصله از اين ويديو يک خبرجنجالي ساختند و با تيترهايي نظير «پدر کاپیتان انگليس قاچاق مواد مخدر مي کند» اين رسوايي را بزرگ جلوه دادند.
جان تري در اين رابطه حتي يک کلمه حرف نزده و حتي سعي نکرده که از طريق پيامي به اطرافيانش، خود را از اين ماجرا دور نگه دارد. او خيلي به پدرش وابسته است و او را همه جا همراه خود مي برد و حتي پدرش را براي تعطيلات به دوبي و فلوريدا برده و ترجيح داده طوري وانمود کند که او درجريان اين ماجرا بوده و پدرش را در اين قضيه تنها نگذارد.
او حالا ديگر نيازي به توضيح ندارد. تري در بازي برابر يونايتد گلي زد که تيم آنچلوتي را به صدر جدول رده بندي ليگ برتر رساند و حالا همه فقط بايد در مورد گل او نظر دهند. همين و بس. سه امتياز بسيار ارزشمند که جاي هيچ گونه تفسير و تعبيرديگري باقي نمي گذارند. فرگوسن از نتيجه بازي خشمگين است، براي اينکه اعتقاد دارد گل چلسي از يک ضربه ايستگاهي که سرالکس آن را مسخره مي داند، شکل گرفته است. ماجرا براي تري اين جا تمام نمي شود، اما اين موضوع يک مسأله کاملاً شخصي است. مردم وقتي که تصميم گرفتند تا آخرين دقيقه مسابقه همراه تيم بمانند، با او تسويه حساب کردند. همه هم تيمي هاي تري از او حمايت کردند و لمپارد دوست وفادارش که پاس گل را به او داد، تري را محکم درآغوش گرفت و آنچلوتي دست او را محکم فشرد. مردم هم ايستاده با تشويقهاي مکرر خود از تري قدرداني کردند.
بعيد است دراين شرايط کسي جرأت کند و عمل زشت پدر تري را به روي او بياورد. آنچلوتي در پايان بازي جمله اي را که بارها به زبان آورده بود تکرار کرد: براي من تري مثل مالديني است. اين براي «جي تي» يک تعريف بزرگ محسوب مي شد. اگرچه شايد او ترجيح مي داد پدري متفاوت از تد داشت، اما حالا از روز يکشنبه در انگليس تد تري خيلي بيشتراز چزاره مالديني و به دلايل ديگر شهرت يافته است.
حالا ببینین این آنجلوتی چجوری میتونه این آدم رو با مالدینی مقایسه کنی...

HHAMI
10th November, 2009, 04:50 PM
یک خبر داغ داغ:

http://iqrash.blog.com/files/2009/07/john-terry-300x400.jpg

روز مسابقه نشريه اخبار جهان در خبري فاش ساخته که پدر جان تري يک قاچاقچي مواد مخدر است. يک خبرنگار اين روزنامه خودش را به جاي يک مشتري مواد مخدر جا زده و به «تد تري» در يکي از بارهاي لندن نزديک شده و از او درخواست سه گرم از اين پودرسفيد به بهاي چهل پوند کرده است. اين اتفاق صرف نظر از اينکه از نظر قانوني جرم محسوب مي شود، وجهه خوبي براي خانواده جان تري تلقي نمي شود و اين سؤال را در ذهن همه ايجاد مي کند که چرا والدين جداشده تري از فرزند خود که سالانه بيش از 10 ميليون پوند در سال دريافت مي کند، از پسرشان پول نمي گيرند، به جاي اينکه با آبروي او به اين شکل بازي کنند.
مادر او چند ماه پيش به خاطر سرقت اجناس به قيمت 900 يورو در يکي از فروشگاههاي بزرگ پايتخت دستگير شده بود و پدر او هم حالا به تيتر يک روزنامه اخبار جهان تبديل شده و ويديويي که مبادله جنس را ميان او و خبرنگار اين روزنامه نشان مي دهد، در يوتيوب جزو پربيننده ترينها نام گرفته است.
نکته تلخ تر اين جاست که در اين ويديو پدر تري ادعا مي کند که او جنس مرغوب به مشتريانش مي دهد و حتي از خبرنگار اين روزنامه خواسته به کسي نگويد که پدر جان تري است. رسانه هاي انگليسي بلافاصله از اين ويديو يک خبرجنجالي ساختند و با تيترهايي نظير «پدر کاپیتان انگليس قاچاق مواد مخدر مي کند» اين رسوايي را بزرگ جلوه دادند.
جان تري در اين رابطه حتي يک کلمه حرف نزده و حتي سعي نکرده که از طريق پيامي به اطرافيانش، خود را از اين ماجرا دور نگه دارد. او خيلي به پدرش وابسته است و او را همه جا همراه خود مي برد و حتي پدرش را براي تعطيلات به دوبي و فلوريدا برده و ترجيح داده طوري وانمود کند که او درجريان اين ماجرا بوده و پدرش را در اين قضيه تنها نگذارد.
او حالا ديگر نيازي به توضيح ندارد. تري در بازي برابر يونايتد گلي زد که تيم آنچلوتي را به صدر جدول رده بندي ليگ برتر رساند و حالا همه فقط بايد در مورد گل او نظر دهند. همين و بس. سه امتياز بسيار ارزشمند که جاي هيچ گونه تفسير و تعبيرديگري باقي نمي گذارند. فرگوسن از نتيجه بازي خشمگين است، براي اينکه اعتقاد دارد گل چلسي از يک ضربه ايستگاهي که سرالکس آن را مسخره مي داند، شکل گرفته است. ماجرا براي تري اين جا تمام نمي شود، اما اين موضوع يک مسأله کاملاً شخصي است. مردم وقتي که تصميم گرفتند تا آخرين دقيقه مسابقه همراه تيم بمانند، با او تسويه حساب کردند. همه هم تيمي هاي تري از او حمايت کردند و لمپارد دوست وفادارش که پاس گل را به او داد، تري را محکم درآغوش گرفت و آنچلوتي دست او را محکم فشرد. مردم هم ايستاده با تشويقهاي مکرر خود از تري قدرداني کردند.
بعيد است دراين شرايط کسي جرأت کند و عمل زشت پدر تري را به روي او بياورد. آنچلوتي در پايان بازي جمله اي را که بارها به زبان آورده بود تکرار کرد: براي من تري مثل مالديني است. اين براي «جي تي» يک تعريف بزرگ محسوب مي شد. اگرچه شايد او ترجيح مي داد پدري متفاوت از تد داشت، اما حالا از روز يکشنبه در انگليس تد تري خيلي بيشتراز چزاره مالديني و به دلايل ديگر شهرت يافته است.
.

ایشالا همیشه چلسی همینقدر قوی باشه تا بیایم نظراتت رو اینجا بخونیم و به فیض برسیم:cheshmak:

Leonardo
10th November, 2009, 05:21 PM
دوستان عزیزم!
این راهی که میرید آخرش جنجاله و چیزی جز دلخوری باقی نمیذاره. اینجور تیکه انداختن ها مال گروه سنی ب و جیم هست.
لطفا رعایت کنید دیگه! :vahidrk1:

SINISARMAN
10th November, 2009, 07:34 PM
کسی قیمت کنونی پاتو رو میدونه ؟؟؟

S@eed
10th November, 2009, 08:19 PM

با ترمز ABS و کیسه ی هوا حول و حوش 20 میلیون در میاد :N_aggressive (3)::4:

Le Professeur
10th November, 2009, 08:21 PM
با ترمز ABS و کیسه ی هوا حول و حوش 20 میلیون در میاد :N_aggressive (3)::4:

تو هنوز پرشیا نخریده جو گیر شدی عزیزم ... :chase:

samanrossonero
10th November, 2009, 08:42 PM

سلام...
من دارم نظر شخصیم رو می گم چون میلان قصد فروش پاتو رو نداره پس قیمتیم روش نذاشته اما قطعآ بالای 50 میلیون یورو هست...

samanrossonero
10th November, 2009, 09:00 PM
" کلارنس سیدورف " هافبک هلندی میلان معتقد است ترکیب این تیم زیاد پیر نیست.

" سیدورف " به TalkSport گفت: « امروز بازیکنان پیر 36، 37 ساله هستند. 30 سال برای هیچ‏کس پیر نیست زیرا حتی رایان گیگز هنوز در زمین فوتبال می‏درخشد بنابراین مردم نباید پیر بودن بازیکنان را از سن آن‏ها تشخیص دهند. »

هافبک هلندی میلان افزود: « تا زمانی که بازیکن از نظر جسمی و ذهنی آماده باشد مشکلی وجود نخواهد داشت و فکر می‏کنم میلان طی سال‏های اخیر با بازیکنانی همچون پائولو مالدینی، کافو و سرجینیو این موضوع را ثابت کرده است. در واقع ما هنوز هم بازیکنانی مثل جوزپه فاوالی را داریم که در 37 سالگی از نظر آمادگی جسمانی هیچ مشکلی ندارد، البته ما باید بازیکنان جوان را هم به تیم‏‏مان اضافه کنیم که این کار نیاز به زمان دارد. ترکیب خوبی از بازیکنان باتجربه و جوان چیزی است که ما باید داشته باشیم. »

منبع:تریبال فوتبال

منم با این که گفته 30 سال سنی نیست واسه اینکه بگن پیر هست یک بازیکن موافقم...

samanrossonero
10th November, 2009, 10:05 PM
تو هنوز پرشیا نخریده جو گیر شدی عزیزم ... :chase:

سعید نخر پرشیا بابا،ماشین خوبی نیست...
من که میخوام 206 بخرم اونم رنگ مسی...

xavi6
10th November, 2009, 10:12 PM
درباره قيمت پاتو بايد بگم...وقتي پودولسكي و كلوزه دور ور 20 ميليون ارزش داشته باشن..مطمئنا پاتو 35 ميليون رو ارزش داره!!!

بعد سامان از كجا درآوردي خبر پاتو رو?چه زود فاتحه هم مي خونه براش:4:....مطمئن باش پاتو هيچ جا نميره!!!!

samanrossonero
10th November, 2009, 10:13 PM
http://www.tinthethao.com.vn/Data/Image/2008/04/11/PaoloMaldiniNew.jpg

ستاره بي ا نتهاي روسونري

شهر ميلان براي توريست هايي که به کليساهاي معظم آن وارد مي شوند، براي هنرمندان زمانيکه راهي تالارهاي مجلل هستند براي ارکسترهاي بزرگ دنيا موقعي که بزرگترين فلارمونيک دنيا را تجربه مي کنند و براي ديوانگان فوتبال معبد سن سيرو جذابيتهاي فراواني دارد آنجا يک نام احترام تمام اهالي ورزشگاه را برمي انگيزد او بدون هيچ توصيفي پائولومالديني است. کسي که بنابرعقيده تيفوسي هاي روبه روي جايگاه سن سيرو بزرگترين سمبل تمام تاريخ است..

اما مالديني چه کسي است؟؟؟؟؟؟؟

اين ابر ستاره ی دنيای فوتبال متولد 26/6/1968 در ميلان ايتاليا است با قدی حدود ۱۸۶ سانتی متر و وزنی ۸۶ کيلو گرم - اولين بازی رسمی او با پيراهن ميلان را در 20 ژانويه 1985 در سن 16 سالگي مقابل ادونيزه انجام داد همچنين مطابق با اين اولين بازي ملي خود را در سال 1988 مقابل يوگسلاوي سابق توپ زد مالدينی مردی خانواده دوست است و نتيجه اين حسن او همسري ونزوئلائي به نام آدريان فوتسا و 2 فرزند به نام هاي کريستين و دانيل است اتومبيل مورد علاقه او فراری است و درامدی ساليانه حدود 5/2 ميليون يورو دارد.

دوران کودکی

پدر او يعني چزاره بزرگ به خوبي آن دوران را به ياد دارد : من و همسرم فرزندان زيادي داشتيم که از قضا همگي بسيار شلوغ و پر سر و صدا بودند. در اين ميان پائولو با آن چشم هاي براق چيز ديگري بود. او به هر وسيله اي براي خود توپ مي ساخت و وسايل خانه راه گريزي نداشتند. کنترل اين جمع ياغي بسيار دشوار بود. فقط يک چيز پائولو را آرام مي کرد : يکشنبه عصر و برنامه فوتبال ايتاليا

تلخ ترين خاطره ورزشي: شکست در فينال جام جهاني 1994 مقابل برزيل.

شيرين ترين خاطره زندگي: به دنيا آمدن اولين فرزندش(کريستين) و همچنين انجام اولين بازي همراه با پيراهن ميلان.

تلخ ترين خاطره زندگي: مرگ پدربزرگش که به نوعي بزرگترين مشوقش محسوب مي شد.

افتخارات مالديني: 7 اسکودتو (1988 و 1992و 1993و 1994و 1996و 1999و 2004) يک جام حذفي ايتاليا(2003) 4 سوپرکاپ ايتاليا(1994، 1993، 1996، 2004)، ليگ قهرمانان (1989و 1990و 1994و 2003و2007)، 2 جام بين قاره اي: (و20071989و 1990)

افتخار شخصي: مرد سال فوتبال اروپا در سال 1994 از نگاه مجله ورلدساکر او در طول دوران حرفه اي خود 4 بار از زمين اخراج شد.

پائولو چه دارد که ديگران فاقد آن هستند؟ پول زياد؟ چهره جذاب؟ ارتباطات فوتبالي؟ هر سه؟ اما هيچ کدام از اينها دلايل موردنظر نيستند. به اعتقاد پائولو، او تنها صادقانه براي تيمش تلاش کرده و مردم اين کوشش ها را ديده اند سپس به اين دليل، چنين محبوبيت افسانه اي بين مردم کسب کرده است. او فلسفه زندگي خود را اينگونه بيان مي کند:" کار و تلاش در اولويت اول من قرار دارد و پس از آن روي حرفه خود متمرکز مي شوم." ميلان رويايي دهه 90، عمده خاطرات او را تشکيل مي دهد. بهترين بازي هاي او در سال 1992 رقم خورد. مالديني نقش يک مدافع چپ را به خوبي ايفا مي کرد. از آن تيم، فان باستن مرد ايده آل پائولو است

این خلاصه ای بود بر زندگینامه پائولوی کبیر..
این رو گذاشتم تا هر کسی رو نشه با پائولو مقایسه کرد،مثلآ نگین هادی شکوری از پائولو بهتره...
پائولو قهرمانی اروپا داره و تیم تحت رهبری اون قهرمان اروپا شده که هادی شکوری نداره،حالا افتخارات رو مقایسه کنید با هر کسی که می خواین مقایسه کنین با پائولوی کبیر،این میتونه مرجع خوبی باشه..

samanrossonero
10th November, 2009, 10:16 PM
درباره قيمت پاتو بايد بگم...وقتي پودولسكي و كلوزه دور ور 20 ميليون ارزش داشته باشن..مطمئنا پاتو 35 ميليون رو ارزش داره!!!

بعد سامان از كجا درآوردي خبر پاتو رو?چه زود فاتحه هم مي خونه براش:4:....مطمئن باش پاتو هيچ جا نميره!!!!

تو چه میدونی،مشتریش قدر هست داداش...
45 تا قهرمانی اروپا و دنیا دنیا افتخار داره..

:24::24::24:

samanrossonero
10th November, 2009, 10:47 PM
اینم آخرین خبر...

به گزارش Tuttosport، باشگاه یوونتوس می‏خواهد با فروش آمائوری به میلان، زمینه خرید ادین ژکو مهاجم گلزن ولفسبورگ را فراهم کند. آمائوری هفته گذشته در گفتگو با سایت فیفا از علاقه وافرش برای بازی در تیم فوتبال میلان خبر داده بود.

Farzad Lampard
11th November, 2009, 12:01 AM
کاش تو تربیت بدنیه مدارس و دانشگاه ها فهم فوتبال تدریس میشد خوب بودااا! دیگه این جنجال ها نبود! عاقل را اشارتی کافیست...

Rossoneri
11th November, 2009, 12:13 AM
راستش واسه اسم تاپیک منم خیلی هواداراش نیستم، اما جمله قشنگیه!

پاتو هم حتما حداقل 40 میلیون رو که میارزه ، 20 سالشه ها! ولی قصد فروش نداریم مزاحم نیشد:4:

samanrossonero
11th November, 2009, 12:34 AM
کوروش جون 40 میلیون؟؟؟؟؟!!!!
من میگم حداقل 50 تا تو میگی 40 تا؟؟؟
اصلآ فروشی نیست اما یک عده تیمها همیشه کارشون همین هست که تو بازار نقل و انتقالات سر و صدا کنن چون تازه به دوران رسیده هستن...

samanrossonero
11th November, 2009, 12:38 AM
بچه ها راستی من پائین امضام یک لینک گذاشتم که خیلی خودم باهاش حال می کنم و هرکی روش کیلیک کنه میفته تو لینک بیوگرافی پائولوی کبیر..

بچه ها یکی آستین بالا بزنه تاپیک منچستر سیتی رو هم راه بندازه...:ghelioon:

samanrossonero
11th November, 2009, 12:47 AM
سایت گل – یوونتوس قصد دارد آمائوری، مهاجم برزیلی خود را به فروش برساند و ادین ژکو مهاجم ولفسبورگ را جانشین او سازد. چیرو فرارا قصد دارد تغییرات بزرگی در یووه انجام دهد. گفته می‌شود این بازیکن بوسنیایی دوست دارد در ایتالیا بازی کند. او در تابستان مورد توجه میلان قرار داشت که پیشنهادهای مکرر آنها به جایی نرسید.ژکو در مصاحبه‌ای با سایت فیفا گفته به بازی در میلان علاقه دارد، اما با این حال به نظر می‌رسد یوونتوس به دنبال او باشد. گفته می‌شود میلان دیگر علاقه‌اش را به ژکو از دست داده است و توجهش را معطوف آمائوری کرده. به این ترتیب یووه می‌تواند آمائوری را به مبلغ 20 میلیون یورو به میلان بدهد و ژکو را جانشین او سازد. جیامپائولو پاتزینی، ستاره سمپدوریا هم در این فصل فوق‌العاده بوده و مورد توجه یووه قرار گرفته است. همچنین میلان شاید کلاس یان هونتلار را بفروشد تا لوییس فابیانو را جانشین او سازد.

samanrossonero
11th November, 2009, 12:06 PM
10- لیورپول مونته ویدئو(اروگوئه)

این تیم را با لیورپول انگلیس اشتباه نگیرید. آنها جام های زیادی را فتح نکرده اند اما رفته رفته به یکی از قدرت های فوتبال اروگوئه تبدیل می شوند و اکنون یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ آپرتورا هستند. در حالی که تنها چهار هفته تا پایان رقابت ها باقی است، لیورپولی ها به دلیل تفاضل گل بهتر، بالاتر از ناسیونال قرار دارند و در ماه گذشته نیز شکستی در کارنامه نداشتند.

9- پوهانگ استیلرز (کره جنوبی)

پوهانگ برای اولین بار در دهه اخیر(در مجموع سومین بار)، جام قهرمانی باشگاه های آسیا را بالای سر برد تا به پرافتخارترین تیم باشگاهی قاره کهن تبدیل شود. تنها دلیلی که موجب شد که پوهانگ نتواند در این رده بندی جایگاه بهتری پیدا کند، شکست در مقابل چونبوک موتورز در K-league بود.

8- بارسلونا (اسپانیا)

مردان پپ گواردیولا مانند فصل گذشته همچنان غیر قابل مهار نشان می دهند. آنها یک بار دیگر بالاتر از تیمهایی مانند رئال مادرید، سویا و والنسیا در صدر جدول لالیگا قرار دارند و در رقابت های اروپایی نیز به دنبال تکرار حماسه فصل قبل هستند. آیا تاریخ برای آنها تکرار خواهد شد؟

7- تی پی مازمبه (کنگو)

مازمبه اکنون قهرمان باشگاه های آفریقاست. آنها در این ماه با غلبه بر هارت لند از نیجریه به این عنوان دست پیدا کردند. قهرمان سال 2009 آفریقا اندک اندک به تیم قدرتمندی تبدیل شد که توانایی حفظ ستاره ها دارد و می تواند ترکیب اصلی اش را برای چند فصل حفظ کند.

6- بانفیلد (آرژانتین)

بانفیلد اکنون به همراه نیوولزالدبویز در صدر جدول رده بندی لیگ آرژانتین قرار دارد در حالی که در سراسر فصل تنها یک بار طعم شکست را چشیده اند. پیروزی اخیر در مقابل استودیانتس ثابت کرد که آنها مدعی جدی قهرمانی اند. بانفیلد تا اینجای فصل به لطف درخشش دروازه بانش، کریستین لوچتی، تنها 6 گل دریافت کرده است و والتر ارویتی جوان در میانه زمین هدایت تیم را برعهده دارد.

5- روبین کازان (روسیه)

آنها که به دنبال دومین قهرمانی متوالی در لیگ روسیه هستند، در این ماه چهار پیروزی پی در پی کسب کردند و در مقابل بارسلونا نیز از شش امتیاز ممکن، چهار امتیاز به دست آوردند؛ در صورتی که بارسلونا نتوانداز گروهش صعود کند، روبین کازان می تواند افتخار حذف قهرمان اروپا را به نام خود ثبت کند.

4- میلان (ایتالیا)

در حالی که به نظر می رسید بعد از شکست تحقیرآمیز در مقابل زوریخ در لیگ قهرمانان اروپا، میلان فصل کابوس واری را سپری خواهد کرد، ناگهان شاگردان لئوناردو به یک تیم هماهنگ و شکست ناپذیر تبدیل شدند. با درخشش الساندرو نستا و تیاگو سیلوا در خط دفاعی و الکساندر پاتو در خط حمله، میلانی ها به جمع مدعیان سری A و لیگ قهرمانان اضافه شدند. آنها حتی رئالی ها رادر سانتیاگو برنابئو شکست دادند.

3- ستاره سرخ بلگراد(صربستان)

بعد از اینکه دو فصل را زیرسایه رقیب همشهری، پارتیزان، سپری کردند، در بازی های این فصل غیر قابل مهار نشان داده اند. تیم محبوب شهر بلگراد در 11 بازی ابتدایی فصل 10 پیروزی و یک تساوی کسب کرده است. ولادیمیر بوگدانویچ و اسلاوکو پروویچ مردان کلیدی این فصل ستاره سرخ هستند. باید منتظر حضور آنها در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا بود.

2- آرسنال (انگلیس)

توپچی ها در تابستان تنها با توماس فرمائلن قرارداد امضا کردند اما به نظر می رسد استراتژی شان جواب داده است. با یک سسک فابرگاس آماده، آرسنالی ها در بازی های مهم، مانند دیدار مقابل تاتنهام در لیگ برتر، به پیروزی رسیدند و تیم های ضعیف تری مانند بلکبرن و وولوز را به توپ بستند. شکست در مقابل منچستر یونایتد را اکنون همه فراموش کرده اند اما آیا می توانند فرم عالی شان را همچنان حفظ کنند؟

1- چلسی (انگلیس)

بله، دو تیم انگلیسی در صدر فهرست قرار دارند اما "آبی ها" به دلیل هفته های فوق العاده ای که پشت سر گذاشتند، شایسته قرارگرفتن در رتبه اول هستند. تنها لغزش آنها در مقابل استون ویلا بود اما به دلیل پیروزی در مقابل لیورپول و منچستر یونایتد قابل بخشش است. علاوه بر این، چلسی در لیگ قهرمانان اروپا نیز صعودش به مرحله بعد را قطعی کرده است و می تواند با خیال راحت به مصاف حریفانش در لیگ برتر برود.

بچه ها واقعآ باعث خوشحالی هست که میلان در رده چهارم قرار گرفته و این نشون دهنده پیشرفت ما هست،چند وقتی بود تو هیچ رده بندی ای جایی نداشتیم..

Ali_BlueBoy
11th November, 2009, 01:42 PM
اقا من یه چیزی بگم در مورد این اتفاقاتی که توی این کلوپ و کلوپ چلسی افتاد بگم......
خب یه چند وقتیه....بحث مقایسه ی مالدینی و با تری پیش اومد.و یه خورده.دعوا بالا گرفت....
ماجرا از اونجائی شروع شد که آنجلوتی .تری رو با مالدینی مقایسه کرده بود...خب به نظر من این کار طبیعی بود به هر حال الان کارلتو مربیه ....چلسیه و باید از بازیکنش حمایت کنه...و وقتی با مالدینی مقایسه میشه نشون دهنده ی بزرگیه پائولو داره..
که مربی واسه روحیه دادن به بازیکنش...اونو با اسطوره ای مثل مالدینی مقایسه میکنه.....
ولی خب داش سامان یه نمه قاطی کرد...:angry: و بحث مقایسه پیش اومد...البته مطمئنن طرفدارای چلسی میگن تری بهتره...و بازم طبیعیه...چون اونا به بازیکن تیمشون تعصب دارن...ولی به نظر من که با هر دو تا بازیکن و تیم حال میکنم..به نظرم اصلا این دو تا قابل مقایسه نیستن....به نظر من تنها بازیمن هایی که قابلیت مقاسه شدن با پائولو رو دارن در حال حاضر فقط رائول و گیگز هستن...که یه شباهتائی با پائولو دارن(البته اونا هم از نظر افتخار جلوی پائولو کم میارن)

بعد یه بحث دیگه هم بود مه مقایسه ی میلان با چلسی بود.....راستش من نظری در این مورد ندارم
ولی من به میلان افتخار میکنم...چون هم گذشته داره هم آینده...
به طور مثال.توی سال 94 توی فینال جام باشگاه ها بازی بین میلان و بارسلون بود بارسلونی که مربیش کرایف بود..تیمی که به بارسای رویایی معرف شده بود....با میلان افسانه ای بازی داشت...و....این یعنی نشون میده این دو تا تو اون دوره کاملا دو تیم برتر جهان بودن.....ولی میلان افسانه ایه ما....توی فینال...4 بر صفر بارسای رویایی رو خرد میکنه...
و من هر وقت به این چیزا فکر میکنم.....یه حس نوسالژیک...!!(به قول فردوسی پور.!!!)میاد سراغم.......

فورزا میلان

samanrossonero
11th November, 2009, 03:43 PM
مرسی علی جان...
من اشتباه کردم،اصلآ تو بحثی بیخودی وارد شدم و به یک قیاس مع الفارق دامن زدم...
دوستای منم وقتی می خوان بهم روحیه بدن شاید بهم بگن بابا برد پیت...
من واسه رائول و گیگز احترام فوق العاده ای قائلم چون شعور فوتبالی دارم و بچه 15-16 ساله نیستم که بیام مثلآ رائول رو مسخره کنم و جلوی رائول و گیگز و تجربه و وفاداری و افتخاراتشون سر تعظیم فرود میارم..
عاشق میلان و مالدینی هستم و افتخار می کنم که پائولوی کبیر از 16 سالگی تا 40 سالگی تو تیمم بازی کرد و افتخاراتی داره که خیلی ها در حسرت یکدونشن...
به هر حال آرش برهانیم داوید ویای استقلالی هاست دیگه...:barareh:

xavi6
11th November, 2009, 04:01 PM
مرسی علی جان...
من اشتباه کردم،اصلآ تو بحثی بیخودی وارد شدم و به یک قیاس مع الفارق دامن زدم...
دوستای منم وقتی می خوان بهم روحیه بدن شاید بهم بگن بابا برد پیت...
من واسه رائول و گیگز احترام فوق العاده ای قائلم چون شعور فوتبالی دارم و بچه 15-16 ساله نیستم که بیام مثلآ رائول رو مسخره کنم و جلوی رائول و گیگز و تجربه و وفاداری و افتخاراتشون سر تعظیم فرود میارم..
عاشق میلان و مالدینی هستم و افتخار می کنم که پائولوی کبیر از 16 سالگی تا 40 سالگی تو تیمم بازی کرد و افتخاراتی داره که خیلی ها در حسرت یکدونشن...
به هر حال آرش برهانیم داوید ویای استقلالی هاست دیگه...:barareh:
قربون اون احترام فوق العاده ات:blum:...اما نشنيدم چي گفتي...با آرش ما مضاح كردي:blink:..بار آخرت باشه با آقاي گل ليگ شوخي كرديا:4:..:39:
جملت رو هم زود درست كن: ديويد ويا هم آرش برهاني والنسيايي هاست:4:

Rossoneri
11th November, 2009, 04:03 PM
بچه ها حالا میلان با گیگناک هم لینک شده (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/11/11/1617982/milan-eye-toulouse-striker-andre-pierre-gignac-report)، اینجوری که من شنیدم مهاجم بدی نیست. ولی بازم در حال حاضر نمیشه به فابیانو و ژکو ترجیحش داد. البته هنوز خیلیها اعتقاد دارن که باید به هونتلار فرصت داد، شاید این اعتقاد درست باشه اما سوال اصلی اینه که : آیا میلان با 7 امتیاز اختلاف تا صدر جدول در سری آ و حساسیت سی ال فرصتی برای فرصت دادن به هونتلار داره؟! :39:

samanrossonero
11th November, 2009, 05:01 PM
بچه ها حالا میلان با گیگناک هم لینک شده (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/11/11/1617982/milan-eye-toulouse-striker-andre-pierre-gignac-report)، اینجوری که من شنیدم مهاجم بدی نیست. ولی بازم در حال حاضر نمیشه به فابیانو و ژکو ترجیحش داد. البته هنوز خیلیها اعتقاد دارن که باید به هونتلار فرصت داد، شاید این اعتقاد درست باشه اما سوال اصلی اینه که : آیا میلان با 7 امتیاز اختلاف تا صدر جدول در سری آ و حساسیت سی ال فرصتی برای فرصت دادن به هونتلار داره؟! :39:

ای ول کوروش...
این گیگناک خیلی بازیکن توپی هست و شوت های خیلی سنگینی هم داره،برو تو یوتیوب ببین..
من داشتم بازی تیم ملی فرانسه رو میدیدم گیگناک رو آورد تو گزارشگر داشت ازش تعریف می کرد یکدفعه یک شوت محکمی زد تور دروازه نزدیک بود پاره بشه...
در کا خوب بازیکنی هست و آینده دار هم هست...
فکر کنم آقای گل لیگ فرانسه ام شده اگه اشتباه نکنم..

شاهین جان این جور قیاس ها همه جا هست و مثلآ اگه من بیام بگم چرا آرش رو با ویا مقایسه کردی کار درستی نیست،دل بعضیا خوش هست که مثلآ میگم چتر آبگون (مهاجم پگاه) رو با مثلآ تورس مقایسه کنن،دلشون خوشه،اتفاقآ به قول علی این باعث افتخار هست که پائولوی کبیر مرجع مقایسه باشه و برای تعریف از یکی اون رو با پائولو مقایسه کنن..

البته کوروش جان من جزو اون عده ای هستم که اعتقاد دارم باید به هونتلار فرصت داد چون بهش علاقه دارم اما نباید این فرصت دادن به قیمت از دست رفتن فرصت برای قهرمان 7 باره اروپا باشه..
در ضمن شاهین جان خیلیم گرد و خاک نکن من از 8 سالگیم استقلالیم...:13janelle:

samanrossonero
11th November, 2009, 08:15 PM
اقا من یه چیزی بگم در مورد این اتفاقاتی که توی این کلوپ و کلوپ چلسی افتاد بگم......
خب یه چند وقتیه....بحث مقایسه ی مالدینی و با تری پیش اومد.و یه خورده.دعوا بالا گرفت....
ماجرا از اونجائی شروع شد که آنجلوتی .تری رو با مالدینی مقایسه کرده بود...خب به نظر من این کار طبیعی بود به هر حال الان کارلتو مربیه ....چلسیه و باید از بازیکنش حمایت کنه...و وقتی با مالدینی مقایسه میشه نشون دهنده ی بزرگیه پائولو داره..
که مربی واسه روحیه دادن به بازیکنش...اونو با اسطوره ای مثل مالدینی مقایسه میکنه.....
ولی خب داش سامان یه نمه قاطی کرد...:angry: و بحث مقایسه پیش اومد...البته مطمئنن طرفدارای چلسی میگن تری بهتره...و بازم طبیعیه...چون اونا به بازیکن تیمشون تعصب دارن...ولی به نظر من که با هر دو تا بازیکن و تیم حال میکنم..به نظرم اصلا این دو تا قابل مقایسه نیستن....به نظر من تنها بازیمن هایی که قابلیت مقاسه شدن با پائولو رو دارن در حال حاضر فقط رائول و گیگز هستن...که یه شباهتائی با پائولو دارن(البته اونا هم از نظر افتخار جلوی پائولو کم میارن)

بعد یه بحث دیگه هم بود مه مقایسه ی میلان با چلسی بود.....راستش من نظری در این مورد ندارم
ولی من به میلان افتخار میکنم...چون هم گذشته داره هم آینده...
به طور مثال.توی سال 94 توی فینال جام باشگاه ها بازی بین میلان و بارسلون بود بارسلونی که مربیش کرایف بود..تیمی که به بارسای رویایی معرف شده بود....با میلان افسانه ای بازی داشت...و....این یعنی نشون میده این دو تا تو اون دوره کاملا دو تیم برتر جهان بودن.....ولی میلان افسانه ایه ما....توی فینال...4 بر صفر بارسای رویایی رو خرد میکنه...
و من هر وقت به این چیزا فکر میکنم.....یه حس نوسالژیک...!!(به قول فردوسی پور.!!!)میاد سراغم.......

فورزا میلان

ای علی جان،گذشت اون زمان...
الان دور دور من سیتی نفتی و اینجور تیم هاست...
الان دور دور مرتضی ابراهیمی هست که با پائولوی کبیر قیاس بشه،الان دیگه کسی واسه گردش توپ تو زمین ارزش قائل نیست،الان افسانه یعنی پول و خرید داور...:40::40:

ولی کلآ منم اون حس نوستالوژیک با خوندن حرفات بهم درس داد و بیش از پیش به خودم افتخار کردم و خوشحالم که حسرت به دل نموندم و چشمم به لیز خوردن پای بقیه نیست تا بپرم واسه اولین بار به هر قیمتی شده جام باشگاهها رو بگیرم بذارم تو کلکسیون تار عنکبوت بستم...:pleasantry:

xavi6
11th November, 2009, 08:16 PM

كوروش جان شك نكن به هانتلار فرصت خودنمايي داده ميشه..اما مشكل اينجاست كه آيا مي تونه تو ليگ محكم و قدرتي و دفاعي ايتاليا مثل گذشته بدرخشه يا نه...كه من تو اين موضوع شك دارم!!!...هانتلار مهاجم گلزني كه فقط براي 18 قدم ساخته شده..ولي از قدرت بدني و دويدن ضعيف!!...ما الان ي مهاجم تو ماي هاي كريستين ويري لازم داريم...كه علاوه بر شمع گلزني بالا ...توان جنگيدن با مدافع هاي حريف هم داشته باشه!!!

اين گيگناك چه وحشتناك :4:....استيلش مثل كشتي گيراست!!!
ولي ميلان تيمي نيست كه هركي از راه رسيد بياد توش بازي كنه!!!..من شخصا فقط با ژكو راضي مي شم!!!:45:

samanrossonero
11th November, 2009, 08:28 PM
كوروش جان شك نكن به هانتلار فرصت خودنمايي داده ميشه..اما مشكل اينجاست كه آيا مي تونه تو ليگ محكم و قدرتي و دفاعي ايتاليا مثل گذشته بدرخشه يا نه...كه من تو اين موضوع شك دارم!!!...هانتلار مهاجم گلزني كه فقط براي 18 قدم ساخته شده..ولي از قدرت بدني و دويدن ضعيف!!...ما الان ي مهاجم تو ماي هاي كريستين ويري لازم داريم...كه علاوه بر شمع گلزني بالا ...توان جنگيدن با مدافع هاي حريف هم داشته باشه!!!

اين گيگناك چه وحشتناك :4:....استيلش مثل كشتي گيراست!!!
ولي ميلان تيمي نيست كه هركي از راه رسيد بياد توش بازي كنه!!!..من شخصا فقط با ژكو راضي مي شم!!!:45:

شاهین کاملآ باهات موافقم..
نمونش تیری آنری بود که تو لیگ سخت ایتالیا نتونست خودش رو نشون بده در عوض تو انگلیس خدا شده بود..:nish:
بعد هم که رفته بارسا موفقیت تو آرسنال رو نداشته که این نشون دهنده سختی لیگ ایتالیا و بعد هم اسپانیاست...
هونتلار باید بیشتر سعی کنه و باید تمام تلاشش رو برای جنگیدن با مدافع های قدری مثل کیه لینی و مکسس و لوسیو به کار ببنده چون گذشتن از این مدافع ها کار هر کسی نیست و قدرت بدنی بالا می خواد...
در هر حال امیدوارم هانتر بتونه به اوج برگرده و نه باشگاه بیفته تو خرج نه هانتر مجبور به ترک بشه،البته من با گیگناک 100% موافقم در صورت حفظ همین روال از سمت هانتر...

samanrossonero
11th November, 2009, 09:05 PM
wanted..!!!

http://futbolita.files.wordpress.com/2009/02/340x8.jpg
http://futbolita.com/wp-content/uploads/2009/07/88892302.jpg
http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2009/10/21/1256160405018/Pato-celebration-001.jpg
http://www.nationalpost.com/sports/2129412.bin?size=404x272
http://www.swide.com/filemanager/BlogImage/Milan_project/090802/pato_710.jpg
http://www.swide.com/filemanager/BlogImage/Milan_project/090802/pato08.jpg
http://www.kickette.com/images/uploads/may28patoandsthefaldkjfoe.jpg
http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2009/1/12/1231763735181/David-Beckham-celebrates--001.jpg

SINISARMAN
11th November, 2009, 09:25 PM
میخواستم نظرمو راجع به جان تری و مالدینی بدم ولی ظاهرا بحث مختومه اعلام شده (حالا این وسط کی نظر مارو خواست :d)
در مورد سوالمم من قیمت پاتو رو خواستم هر کسی اومد یه چیزی واس خودش گفت رفت , فقط میخواستم بدونم طرفدار متعصب میلانی هم هست یا نه , همین , اینم قیمت اصلی پاتو که اولی به پونده و دومی به یورو
24.475.000 £
27.500.000 €
یه چیزی تو مایه های قیمت بکهام زمانی که از منچستر به رئال رفت (البته قیمت بکهام 23 میلیون پوند بود)

Rossoneri
11th November, 2009, 09:29 PM
شما این قیمت واقعی پاتو رو از کجا آوردی؟! از تو فیفا منجر؟!:icecream:
:biggrin:

Hamed
11th November, 2009, 09:30 PM
میخواستم نظرمو راجع به جان تری و مالدینی بدم ولی ظاهرا بحث مختومه اعلام شده (حالا این وسط کی نظر مارو خواست :d)
در مورد سوالمم من قیمت پاتو رو خواستم هر کسی اومد یه چیزی واس خودش گفت رفت , فقط میخواستم بدونم طرفدار متعصب میلانی هم هست یا نه , همین , اینم قیمت اصلی پاتو که اولی به پونده و دومی به یورو
24.475.000 £
27.500.000 €
یه چیزی تو مایه های قیمت بکهام زمانی که از منچستر به رئال رفت (البته قیمت بکهام 23 میلیون پوند بود)

اگه تا 2-3 سال پیش بود شاید میشد گفت این قیمتا معقول هستن اما با تورمی که رئال و من سیتی توی بازار ایجاد کردن(با این سیاست کثیفشون رسما ریدن به بازار) برای پاتو برو بالای 40 میلیون!!

وقتی بایرن برای ریبری 80 میلیون میخواد،به نظرت پاتو اینقد ارزش داره؟

Rossoneri
11th November, 2009, 09:32 PM
آره بابا بازیکنای چپر چلاق الان 20 میلیون میرن این طرف و اون طرف! منم نظرم همون 40 میلیون بود به یورو البته و حداقل ... ضمن اینکه با این روندی که داره میره به شکل تصاعدی قیمتش بالا میره:sigar:

samanrossonero
11th November, 2009, 09:36 PM
بچه ها من که گفتم،دقیق بخواین بگم 62.5 میلیون یورو مد نظرنم هست...
البته واسه من پاتو خیلی با ارزش تر از این هست و کلآ فکر خرید پاتو فکر خنده داری هست و فعلآ بهتره حسرتش به دل مشتریهاش بمونه..:uglylolmk4:

D JoKeR
11th November, 2009, 10:57 PM
آره بابا بازیکنای چپر چلاق الان 20 میلیون میرن این طرف و اون طرف! منم نظرم همون 40 میلیون بود به یورو البته و حداقل ... ضمن اینکه با این روندی که داره میره به شکل تصاعدی قیمتش بالا میره:sigar:

تازه باید پورسانتم بکشیم روش کلی بهش اینجا میدون دادیم الانم وقتی که ازیکنهایی مثله بنزما ک.رونالدو وریبری اون قیمتهارو دارن تازه فعلا این پاتو(نرسیده به پایان فصل)قیمتش بین 50تا 60میلیون یوروئه برادر سینسارمن من قصد توهین ندارم اما تو فیفا 10 ایکس باکس قیمت پاتو همین هست(از بازی فیفا اوردی؟:4:
گرچه من دوست دارم مثله وین رونی که تو منچستر الان کاپیتان تیم و میتونه حتی یکی از اسطوره های بزرگ من یو بشه اگه تو اون تیم بمونه منم دوست دارم پاتو تو تیم بمونه(البته خودشم مثله رونی دوست داره تو تیم باشه) اگه نگهش داریم می توتیم از سال دیگه که قانون مالیات مثله انگلیس و اسپانیا میشه راحت نگهش داریم مگه اینکه دیگه مسئولای میلانو دوباره.......:butcher:
به نظره من که خریدن امائوری خریت محضه چون هم سنش بالاست و هم چون میلانو به یووه فروخت اشتباهه هم اینکه ژکو خیلی ازش جوونتره حالا اون نشد فابیانو (مهاجم اصلی برزیله واقعا هم در حد برزیله پس گزینه خوبیه حمل توپ هم بنظر من داره یا حداقل از هانت حمل توپش بهتره اما من میگم نباید این پسر رو فروخت باید بهش میدون بدیم یا قرضیش بدیم به ولف یا سویل درکل با خرید این امائوری مخالف چون کلا معلوم نیست چجوریه اگه واقعا گفته باشه دوستداره تو میلان بازیکنه خیالتون تخت سال دیگه چیز دیگه میگه دقیقا همین حرفارو زمانی که یووه رفت گفت و زمانیم که گل میزد خودشو میکشت(الانم چون ترز امادست و دل پیرو هم بیاد ذخیره میشه دیگه میخواد بره تیم دیگه اما دوست دارم تو یووه بمونه بپوسه(این الکس و ترزگل یه حالی بهش بدن):4:

Rossoneri
11th November, 2009, 11:45 PM
زیاد قضیه این آمائوری رو جدی نگیرید بابا، بنظر من احتمالش یه چیزی در حد احتمال بازگشت علی دایی به میادین فوتباله (البته این که احتمالش کم نیست نه؟:4:)

S@eed
11th November, 2009, 11:48 PM
بابا آمائوری کیه دیگه؟ :4: همین بوریلو رو ترجیح میدم . آمائوری هنر کنه فصلی 12 13 گل میزنه ولی ژکو یه فان باستن دیگست ! یکی دو بار که بازیش رو ببینید متوجه میشید !

samanrossonero
11th November, 2009, 11:58 PM
به نظر منم ژکو خیلی مهاجم تاپی هست اما فکر نکنم مدیرهای میلان پرداخت کنن هزینش رو چون اینها مثکه تو ژانویه خرید چندانی نخواهند داشت و قضیه فروختن پاتو هم چرت هست و حقیقت نداره و فقط چهار نفر آه کشیدن گفتن کاش میشد پاتو تو تیم ما باشه و هنوز هیچ پیشنهادی واسش نیومده..

داریوش میگی پاتو رو قرض بدیم به تیمهای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:26:

Rossoneri
12th November, 2009, 12:20 AM
ژکو یه فان باستن دیگست !

سعید ژکو خیلی خوب ولی جو نگیرت دیگه ببین چه مقایسه هایی میکنی آخه:fool:

samanrossonero
12th November, 2009, 01:49 AM
ژکو بازیکن خوبی هست اما فان باستن کجا و این کجا...
(خدا بخیر کنه مورد حمله قرار نگیرم واسه این حرفم)...:smoke0::butcher::pleasantry:::jt5o21:

S@eed
12th November, 2009, 01:55 AM
سعید ژکو خیلی خوب ولی جو نگیرت دیگه ببین چه مقایسه هایی میکنی آخه:fool:

در مثل مناقشه نیست :icecream:

samanrossonero
12th November, 2009, 02:59 AM
سعید جان این دیگه به قول آقای شریفی رئیس کمیته انظباطی مقالته هست...(ممکن هست غلط املایی داشته باشم

بچه ها من واقعآ از درگذشت انکه ناراحت شدم و متاثر هستم...
امیدوارم رست این پیس باشه...

SINISARMAN
12th November, 2009, 09:00 AM
شما این قیمت واقعی پاتو رو از کجا آوردی؟! از تو فیفا منجر؟!:icecream:
:biggrin:نترس دادا از خودم در نیاوردم , منبعم معتبره

اگه تا 2-3 سال پیش بود شاید میشد گفت این قیمتا معقول هستن اما با تورمی که رئال و من سیتی توی بازار ایجاد کردن(با این سیاست کثیفشون رسما ریدن به بازار) برای پاتو برو بالای 40 میلیون!!

وقتی بایرن برای ریبری 80 میلیون میخواد،به نظرت پاتو اینقد ارزش داره؟آره درسته شاید پاتو خیلی بیشتر از اینا ارزش داشته باشه ولی یادتون نره که شما تنها 3 فصل پیش پاتو رو از اینتر ناسیونال برزیل تنها با 17 میلیون پوند خریدید و الان بالای 24 میلیون پوند قیمت گذاشتید واسش

آره بابا بازیکنای چپر چلاق الان 20 میلیون میرن این طرف و اون طرف! منم نظرم همون 40 میلیون بود به یورو البته و حداقل ... ضمن اینکه با این روندی که داره میره به شکل تصاعدی قیمتش بالا میره:sigar:من منکر استعداد پاتو نیستم ولی به نظرم قیمتش در همین حد هم خوبه

بچه ها من که گفتم،دقیق بخواین بگم 62.5 میلیون یورو مد نظرنم هست...
البته واسه من پاتو خیلی با ارزش تر از این هست و کلآ فکر خرید پاتو فکر خنده داری هست و فعلآ بهتره حسرتش به دل مشتریهاش بمونه..:uglylolmk4:یعنی پاتو رو بالاتر از کاکا میدونی که اون با 60 میلیون یورو فروخته شد و نظرتون اینه که پاتو باید 62 میلیون یورو باشه !!! بابا خوبه شما جای برلوسکونی نیستید , فکر اینم بکنید اگه سال 2014 بعد اتمام قرارداد قصد جدایی داشته باشه و بخواد از تیمتون بره اونوقت هیچی گیرتون نمیاد

سعید جان این دیگه به قول آقای شریفی رئیس کمیته انظباطی مقالته هست...(ممکن هست غلط املایی داشته باشم

بچه ها من واقعآ از درگذشت انکه ناراحت شدم و متاثر هستم...
امیدوارم رست این پیس باشه...
من تو جو سالگرد تماشاگرمون بودم که میثم این خبرو بهم داد , خدائی خیلی شوکه شدم , درست مثل زمانی که خبر معتاد شدن حمید شفیع زاده رو شنیدم موهای تنم سیخ شد (حمید رو که یادتونه , فوروارد خوش استیل سالهای نه چندان دور ذوب آهن و استقلال)
به قول سامان ایشالا R.I.P باشه این روبرت انکه :sleep:

Rossoneri
12th November, 2009, 09:19 AM
نترس دادا از خودم در نیاوردم , منبعم معتبره

آره درسته شاید پاتو خیلی بیشتر از اینا ارزش داشته باشه ولی یادتون نره که شما تنها 3 فصل پیش پاتو رو از اینتر ناسیونال برزیل تنها با 17 میلیون پوند خریدید و الان بالای 24 میلیون پوند قیمت گذاشتید واسش

من منکر استعداد پاتو نیستم ولی به نظرم قیمتش در همین حد هم خوبه

یعنی پاتو رو بالاتر از کاکا میدونی که اون با 60 میلیون یورو فروخته شد و نظرتون اینه که پاتو باید 62 میلیون یورو باشه !!! بابا خوبه شما جای برلوسکونی نیستید , فکر اینم بکنید اگه سال 2014 بعد اتمام قرارداد قصد جدایی داشته باشه و بخواد از تیمتون بره اونوقت هیچی گیرتون نمیاد

دوست عزیزم، فکر میکنم خودت هم نمیدونی داری چی میگی، اولا که اصلا نمیشه روی بازیکنی قیمت گذاشت، وقتی میخوان بازیکن بخرن که نمیرن از آژانس قیمت گذاری قیمتشو بگیرن. هر تیمی هرچقدر دلش بخواد پول میده بالای اون بازیکن.

وقتی میلان پاتو رو از اینترناسیونال خرید پاتو هنوز کسی نبود و شناخته شده نبود. 17 میلیون پول خیلی خیلی زیادیه بنظرم برای فقط یه استعداد. ولی اعتماد میلان به پاتو جواب داد و اون الان حداقل 3 برابر بهتر از بازیکنیه که به قول شما 3 فصل پیش به میلان اومد.

در مورد کاکا اولا قیمتش 67 میلیون بود نه 60. دوما کاکا رو وقتی فروختیم 26 سال داشت. پاتو 20 ساله است.

فکر اینم بکنید اگه سال 2014 بعد اتمام قرارداد قصد جدایی داشته باشه و بخواد از تیمتون بره اونوقت هیچی گیرتون نمیاداین تیکه هم که دیگه آخرش بود:chase:

samanrossonero
12th November, 2009, 11:27 AM
بچه ها بحث بیخودی می کنین چرا؟؟؟؟

من یکم توضیح بدم و یک نتیجه بگیرم..
کاکا رو رئال 68 میلیون یورو خرید..
حالا بعد از خروج کاکا تیم رفت تو بحران و هوادارا ریختن دم باشگاه و خیلی جنجال شد و دیگه فکر نکنم برلو و آدری از این کارا بکنن و پاتو که الان واقعآ مهاجمی هست که همه مدافعین ازش میترسن و من خیلی خوشحالم که بالاخره یک مهاجم تو تیممون داریم که لرزه به تن مدافعین حریف میندازه رو بفروشن...
تجربه فروش کاکا تجربه تلخی بود و دیگه ام تکرار نخواهد شد اما در مورد قیمت پاتو باید بگم وقتی تیمی قصد فروش ستاره خودش رو نداره قیمت نجومی میذاره روش و بعید نیست میلان تو بازار نقل و انتقالات بگه پاتو 120 میلیون هست قیمتش و وقتی تیمی قبول کنه باز بگن 200 میلیون...:290:
منم با کوروش موافقم که نمیشه رو بازیکن ها قیمت گذاشت...

کوروش جان خونسرد باش داداش،دوست خوبمون نظرش رو گفته و ما هم به نظرش احترام میذاریم اما من حس کردم تو یکم عصبانی شدی گفتم یک لیوان آب سرد میخوای؟؟؟؟:happy:

اگه ما هم نتونیم نظرات بقیه رو تحمل کنیم که میشیم مثل هوادارای ...... که ...:buba:

Rossoneri
12th November, 2009, 12:13 PM
نه بابا عصبانی چیه؟ اتفاقا من به نظر همه احترام میذارم! ولی ایشون که نظرشو نگفته! گفته من منبع موثق دارم که قیمت پاتو اینه ... اگه میگفت نظر خودشه که منم میگفتم نظر شما محترم:happy:

samanrossonero
12th November, 2009, 12:22 PM
نه بابا عصبانی چیه؟ اتفاقا من به نظر همه احترام میذارم! ولی ایشون که نظرشو نگفته! گفته من منبع موثق دارم که قیمت پاتو اینه ... اگه میگفت نظر خودشه که منم میگفتم نظر شما محترم:happy:

پس منم باهات موافقم چون منبع موثقی وجود نداره یا لا اقل من ندیدم...

D JoKeR
12th November, 2009, 12:59 PM
به نظر منم ژکو خیلی مهاجم تاپی هست اما فکر نکنم مدیرهای میلان پرداخت کنن هزینش رو چون اینها مثکه تو ژانویه خرید چندانی نخواهند داشت و قضیه فروختن پاتو هم چرت هست و حقیقت نداره و فقط چهار نفر آه کشیدن گفتن کاش میشد پاتو تو تیم ما باشه و هنوز هیچ پیشنهادی واسش نیومده..

داریوش میگی پاتو رو قرض بدیم به تیمهای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:26:

بابا هانت(هانتلار)مطلب رو درست نخوندیا:4:

SINISARMAN
12th November, 2009, 05:25 PM
دوست عزیزم، فکر میکنم خودت هم نمیدونی داری چی میگی، اولا که اصلا نمیشه روی بازیکنی قیمت گذاشت، وقتی میخوان بازیکن بخرن که نمیرن از آژانس قیمت گذاری قیمتشو بگیرن. هر تیمی هرچقدر دلش بخواد پول میده بالای اون بازیکن.

وقتی میلان پاتو رو از اینترناسیونال خرید پاتو هنوز کسی نبود و شناخته شده نبود. 17 میلیون پول خیلی خیلی زیادیه بنظرم برای فقط یه استعداد. ولی اعتماد میلان به پاتو جواب داد و اون الان حداقل 3 برابر بهتر از بازیکنیه که به قول شما 3 فصل پیش به میلان اومد.

در مورد کاکا اولا قیمتش 67 میلیون بود نه 60. دوما کاکا رو وقتی فروختیم 26 سال داشت. پاتو 20 ساله است.

این تیکه هم که دیگه آخرش بود:chase:قابل توجه شما عزیز فوتبال دوست !!! عرض کنم که دقیقا همونطور که شما عرض کردی قیمت بازیکنا رو مدیر عامل تیم تعیین میکنه و اون و مستقیما به مدیر برنامه های بازیکن اعلام میکنه تا اگه مشتری پیدا شد باهاشون مذاکره کنه , مدیر برنامه های پاتو هم شرکتی به نام به نام ولوز و گیلمار هست که همزمان مدیر برنامه های امرسون (بازنشسته) کارلوس کامارا (بازنشسته) جیووانی (هال سیتی) پولگا و لیدسون (اسپورتینگ لیسبون) هست و الان این شرکت قیمت پاتو رو 27 میلیون یورو اعلام کرده , در مورد کاکا هم شما درست گفتید قیمتش 67 میلیون یورو بوده , یه اشتباه محاسباتی رخ داد

نه بابا عصبانی چیه؟ اتفاقا من به نظر همه احترام میذارم! ولی ایشون که نظرشو نگفته! گفته من منبع موثق دارم که قیمت پاتو اینه ... اگه میگفت نظر خودشه که منم میگفتم نظر شما محترم:happy:خوب بازم میگم منبعم موثقه :pardon:

پس منم باهات موافقم چون منبع موثقی وجود نداره یا لا اقل من ندیدم...شما جستجوتو بیشتر کن میبینی :sigar:

samanrossonero
12th November, 2009, 09:04 PM
شوخي موجي با رونالدينيو و ميلان

http://www.calciopro.com/wp-content/uploads/2008/04/luciano_moggi.jpg

سايت گل – لوچيانو موجي سال‌هاست نظراتش را به شکلي صريح اعلام مي‌کند. او اخيرا درباره موفقيت‌هاي اخير ميلان صحبت کرده است و گفته: «به نظرم لئوناردو مربي خوبي است چون تيمش هميشه بازيکنان بيشتري نسبت به حريفان دارد! لئوناردو فوتبال را درک مي‌کند و با وجود خط مياني کند، راه حلي براي مشکلاتش يافته است.»

مدير سابق يوونتوس همچنين درباره رونالدينيو، فوق ستاره برزيلي ميلان صحبت کرده و گفته: «وقتي او را مهار کنند هيچ اثري در بازي نمي‌گذارد. او يکي از آن بازيکناني است که تنها زماني خوب به نظر مي‌رسد که تيمش عالي بازي کند.»

با وجود طنزآميز بودن حرف‌هاي موجي، به نظر مي‌رسد ميلاني‌ها در روزهاي آينده به اين سخنان پاسخ خواهند داد.

Rossoneri
12th November, 2009, 09:10 PM
قابل توجه شما عزیز فوتبال دوست !!! عرض کنم که دقیقا همونطور که شما عرض کردی قیمت بازیکنا رو مدیر عامل تیم تعیین میکنه و اون و مستقیما به مدیر برنامه های بازیکن اعلام میکنه تا اگه مشتری پیدا شد باهاشون مذاکره کنه , مدیر برنامه های پاتو هم شرکتی به نام به نام ولوز و گیلمار هست که همزمان مدیر برنامه های امرسون (بازنشسته) کارلوس کامارا (بازنشسته) جیووانی (هال سیتی) پولگا و لیدسون (اسپورتینگ لیسبون) هست و الان این شرکت قیمت پاتو رو 27 میلیون یورو اعلام کرده , در مورد کاکا هم شما درست گفتید قیمتش 67 میلیون یورو بوده , یه اشتباه محاسباتی رخ داد

عزیز دلم اگه قیمتش 27 میلیون بود که تا حالا چلسی و بقیه برده بودنش و یه آبم روش، همین تابستون چلسی پیشنهاد 40 میلیونی واسش آماده کرده بود که مسئولان میلان به خاطر اینکه کاکا رو قبلش فروخته بودن ردش کردن.

اون Price Tag که شما میگی هم یه چیز چرتیه که بعضی تیمها، معمولا تیمهای کوچکتر روی بازیکن خوبی که دارن میذارن که نشون بدن زیر اون قیمت نمیفروشنش، مثلا همین پالرمو دیروز پریروز که خبر رسید منچستر دنبال Kjaer هست گفت قیمتش 12 میلیون یوروئه. یعنی زیر این نمیفروشیم. یکی مثل پاتو و کاکا و پیرلو رو که نمیان اینجوری کنن، اگر هم بکنن یه چیز کاملا تشریفاتیه چون خریدار خودش میدونه باید سر کیسه رو شل کنه چون بازیکنی که میخواد تو تیم بزرگیه و شناخته شده اس. آیه نیومده که هر کی اون قیمت رو پیشنهاد بده بازیکن رو برمیداره میبره و هر کی فوتبال نگاه کرده باشه هم میدونه پاتو رو با 27 میلیون! نمیشه خرید.

samanrossonero
12th November, 2009, 09:15 PM
کوروش جان پاتو رو میلان نمیفروشه،حالا هرکی می خواد پیشنهاد بده تا رد بشه ..
پاتو آینده خط حمله میلان هست و میلان داره با گل های پاتو درآمد کسب می کنه...
پاتو سرمایه و آینده میلان هست..

Rossoneri
12th November, 2009, 09:28 PM
کوروش جان پاتو رو میلان نمیفروشه،حالا هزکی می خواد پیشنهاد بده تا رد بشه ..
پاتو آینده خط میانی میلان هست و میلان داره با گل های پاتو درآمد کسب می کنه...
پاتو سرمایه و آینده میلان هست..

میدونم سامان جون، اگه بفروشنش که دیگه هوادارا ایندفعه شلوار برلوسکنی رو پرچم میکنن:Pimp:

البته پاتو سرمایه آینده و حال حاضر خط حمله است!:wink2:

samanrossonero
12th November, 2009, 09:33 PM
میدونم سامان جون، اگه بفروشنش که دیگه هوادارا ایندفعه شلوار برلوسکنی رو پرچم میکنن:Pimp:

البته پاتو آینده و حال حاضر خط حمله است قاطی زدی یه صحنه:4:

ها کوروش سوتی خرابی دادم اما قبل از تذکر تو خودم اصلاحش کردم...
اما دم این هوادارای تو خود شهر میلان گرم،برلو و گالیانی بد میترسن از پروتست اینا..:4::butcher:

samanrossonero
12th November, 2009, 10:08 PM
سعید جان یک نظر سنجی بذار واسه بهترین مهاجمی که میتونه به میلان بپیونده...
فکر کنم ایده خوبی باشه...

samanrossonero
12th November, 2009, 10:18 PM
بچه ها میدونم شاید تکراری باشه و بگید چرا این رو دوباره گذاشتی اما باید بگم این کار پائولوی کبیر اینقدر بزرگ هست که تو هر تاپیکی باشه تا همه بدونن به جز افتخارات فوتبالی پائولو چه کارایی کرده که لقب پائولوی کبیر رو بهش دادیم...

ماجرای پائولوی کبیر و جانباز ایرانی.....

http://cache.daylife.com/imageserve/0eeh6OX3XMg3y/610x.jpg

از قرار معلوم یکی از جانبازان جنگ تحمیلی، سال ها پس از مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام شده بود و در یکی از بیمارستان های شهر رم بستری شد. از قضا چند روزی بعد از بستری شدن این جانباز جنگ تحمیلی متوجه می شود خانم پرستاری که از او مراقبت می کند نام خانوادگی اش مالدینی است. جانباز قصه ما ابتدا تصور می کند تشابه اسمی است، اما در نهایت نمی تواند جلوی کنجکاوی اش را بگیرد و از خانم پرستار می پرسد: آیا با پائولو مالدینی ستاره شهر تیم آ.ث. میلان نسبتی دارد؟ و خانم پرستار در پاسخ می گوید: پائولو برادر من است! جانباز ایرانی در حالی که بسیار خوشحال شده بود از خانم پرستار خواهش می کند که اگر ممکن است عکسی به یادگار بیاورد و خانم پرستار هم قول می دهد تا برایش تهیه کند، اما جالب ترین بخش داستان ما صبح روز بعد اتفاق می افتد.
هنگامی که جانباز هموطن ما از خواب بیدار می شود کنار تخت بیمارستان خود پائولو مالدینی بزرگ را می بیند که با یک دسته گل به انتظار بیدار شدن او نشسته است و ... باقی اش را دیگر حدس بزنید!

راستی هیچ می دانید پائولو مالدینی اسطوره میلان از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا، شهر رم واقع در مرکز کشور ایتالیا که فاصله ای حدود ششصد کیلومتری دارد آمده تا از یک جانباز جنگی ایرانی که خواستار عکس یادگاری اوست عیادت کند؟

زیبایی این عمل زمانی بیشتر میشه که پائولو بدون اطلاع هیچ خبرنگاری به اون بیمارستان رفته و هیچ عکس خبری ای هم از اون لحظات وجود نداره و این بزرگی و منش پائولو باعث این میشه که همه ما میلانی ها با تمام وجود در مقابل بزرگ رهبر روسونری یعنی پائولوی کبیر تعظیم کنیم و افتخار کنیم به هواداری میلان و پائولوی کبیر...

درود بر پائولوی کبیر که باعث افتخار وغرور ما هست.....

samanrossonero
13th November, 2009, 12:00 AM
بچه ها رینگیو یک اظهار نظر جالب کرده و گفته این سایه کاکا هست که تو رئال بازی میکنه...
حال کردم با این جملش...

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/11/12/1620202/milan-star-gennaro-gattuso-kaka-is-a-shadow-of-his-former

The Great Barca
13th November, 2009, 12:36 AM
بچه ها میدونم شاید تکراری باشه و بگید چرا این رو دوباره گذاشتی اما باید بگم این کار پائولوی کبیر اینقدر بزرگ هست که تو هر تاپیکی باشه تا همه بدونن به جز افتخارات فوتبالی پائولو چه کارایی کرده که لقب پائولوی کبیر رو بهش دادیم...

http://cache.daylife.com/imageserve/0eeh6ox3xmg3y/610x.jpg

از قرار معلوم یکی از جانبازان جنگ تحمیلی، سال ها پس از مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام شده بود و در یکی از بیمارستان های شهر رم بستری شد. از قضا چند روزی بعد از بستری شدن این جانباز جنگ تحمیلی متوجه می شود خانم پرستاری که از او مراقبت می کند نام خانوادگی اش مالدینی است. جانباز قصه ما ابتدا تصور می کند تشابه اسمی است، اما در نهایت نمی تواند جلوی کنجکاوی اش را بگیرد و از خانم پرستار می پرسد: آیا با پائولو مالدینی ستاره شهر تیم آ.ث. میلان نسبتی دارد؟ و خانم پرستار در پاسخ می گوید: پائولو برادر من است! جانباز ایرانی در حالی که بسیار خوشحال شده بود از خانم پرستار خواهش می کند که اگر ممکن است عکسی به یادگار بیاورد و خانم پرستار هم قول می دهد تا برایش تهیه کند، اما جالب ترین بخش داستان ما صبح روز بعد اتفاق می افتد.
هنگامی که جانباز هموطن ما از خواب بیدار می شود کنار تخت بیمارستان خود پائولو مالدینی بزرگ را می بیند که با یک دسته گل به انتظار بیدار شدن او نشسته است و ... باقی اش را دیگر حدس بزنید!

راستی هیچ می دانید پائولو مالدینی اسطوره میلان از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا، شهر رم واقع در مرکز کشور ایتالیا که فاصله ای حدود ششصد کیلومتری دارد آمده تا از یک جانباز جنگی ایرانی که خواستار عکس یادگاری اوست عیادت کند؟

زیبایی این عمل زمانی بیشتر میشه که پائولو بدون اطلاع هیچ خبرنگاری به اون بیمارستان رفته و هیچ عکس خبری ای هم از اون لحظات وجود نداره و این بزرگی و منش پائولو باعث این میشه که همه ما میلانی ها با تمام وجود در مقابل بزرگ رهبر روسونری یعنی پائولوی کبیر تعظیم کنیم و افتخار کنیم به هواداری میلان و پائولوی کبیر...

البته من طرفدار میلان نیستم و بازی های مالدینی رو زیاد ندیدم . ولی باید بگم بازیکنی چه از لحاظ رفتاری و فنی مثل اون دیگه نمیاد .

از لحاظ شخصیتی مالدینی بزرگترین بازیکنی هست که تا حالا دیدم . :53::53:

samanrossonero
13th November, 2009, 12:45 AM
البته من طرفدار میلان نیستم و بازی های مالدینی رو زیاد ندیدم . ولی باید بگم بازیکنی چه از لحاظ رفتاری و فنی مثل اون دیگه نمیاد .

از لحاظ شخصیتی مالدینی بزرگترین بازیکنی هست که تا حالا دیدم . :53::53:

مرسی به درک بالا و این حق گوییت...
متشکر..
البته گذشته از هر تعصبی من خیلی تحت تاثیر این حرکت پائولوی کبیر قرار گرفتم و وقتی برای اولین بار خبر رو دیدم اشک از چشمام جاری شد ..

SINISARMAN
13th November, 2009, 08:38 AM
شوخي موجي با رونالدينيو و ميلان

http://www.calciopro.com/wp-content/uploads/2008/04/luciano_moggi.jpg

سايت گل – لوچيانو موجي سال‌هاست نظراتش را به شکلي صريح اعلام مي‌کند. او اخيرا درباره موفقيت‌هاي اخير ميلان صحبت کرده است و گفته: «به نظرم لئوناردو مربي خوبي است چون تيمش هميشه بازيکنان بيشتري نسبت به حريفان دارد! لئوناردو فوتبال را درک مي‌کند و با وجود خط مياني کند، راه حلي براي مشکلاتش يافته است.»
میلان که فعلا 28 تا بازیکن تو لیستش بیشتر نداره , این یارو چرا شعر میگه

عزیز دلم اگه قیمتش 27 میلیون بود که تا حالا چلسی و بقیه برده بودنش و یه آبم روش، همین تابستون چلسی پیشنهاد 40 میلیونی واسش آماده کرده بود که مسئولان میلان به خاطر اینکه کاکا رو قبلش فروخته بودن ردش کردن.

اون price tag که شما میگی هم یه چیز چرتیه که بعضی تیمها، معمولا تیمهای کوچکتر روی بازیکن خوبی که دارن میذارن که نشون بدن زیر اون قیمت نمیفروشنش، مثلا همین پالرمو دیروز پریروز که خبر رسید منچستر دنبال kjaer هست گفت قیمتش 12 میلیون یوروئه. یعنی زیر این نمیفروشیم. یکی مثل پاتو و کاکا و پیرلو رو که نمیان اینجوری کنن، اگر هم بکنن یه چیز کاملا تشریفاتیه چون خریدار خودش میدونه باید سر کیسه رو شل کنه چون بازیکنی که میخواد تو تیم بزرگیه و شناخته شده اس. آیه نیومده که هر کی اون قیمت رو پیشنهاد بده بازیکن رو برمیداره میبره و هر کی فوتبال نگاه کرده باشه هم میدونه پاتو رو با 27 میلیون! نمیشه خرید.
مثل اینکه مرغ شما یه پا داره

مرسی به درک بالا و این حق گوییت...
متشکر..
البته گذشته از هر تعصبی من خیلی تحت تاثیر این حرکت پائولوی کبیر قرار گرفتم و وقتی برای اولین بار خبر رو دیدم اشک از چشمام جاری شد ..یادمه وقتی منم چند سال پیش این مطلبو خوندم همین حس بهم دست داد , یه مورد دیگه هم که به پائولو افتخار کردم اظهار نظر فرگوسن راجع به او بود .

lazio_negro
13th November, 2009, 09:27 AM

http://cache.daylife.com/imageserve/0eeh6ox3xmg3y/610x.jpg

واقعا پائولوی کبیر

InTeR
13th November, 2009, 09:38 AM
چند هزار سال پیش که این مطلبو خوندم دنبال یک منبع براش رفتم ولی فقط یک متن انگلیسی پیدا کردم براش که داستانشم با این فرق داشت.اگر اشتباه نکنم اون تو نوشته بود مالدینی تو بیمارستان رفته بوده عیادت یک آشناش که یک جانباز ایرانی رو میبینه و ازش خوشش میاد و با خونواده اش میاد عیادتش.

اگر کسی یک منبع برای این پیدا کرد به منم بده.کلا متنش غیر قابل باوره.اینجوری باشه که خواهر مالدینی تو بیمارستان باشه نصف مریضا از برادرش امضا می خوان و هر شب باید پائولو از میلان بره میلان!!
اصلا یکی چک کنه ببینه مالدینی بزرگه دختر داره چیکاره اس؟

samanrossonero
13th November, 2009, 12:28 PM
هرچند از پائولوی کبیر غیر از این انتظار نمیره اما من چندتا منبع گذاشتم تا مطمئن تر بشیم،در ضمن این داستان رو خود جانبازه تعریف کرده...

http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=54883
http://www.jahannews.com/prtd5n0s.yt0of6a22y.html
http://www.daneshju.ir/forum/archive/t-81067.html

اینا منابع ایرانیش هست اما حالا خواستی انگلیسیش رو هم میذارم اما قبلش یکی بهم بگه جانباز چی میشه به انگلیسی...

من یک سرچ زدم اما اطلاعاتی درباره خواهر مالدینی نتونستم بدست بیارم اما این چیز عجیبی نیست چون تو اروپا و آمریکا خواهر برادر ها معمولآ بهم کار ندارن و حتی به پدر و مادرشون هم کار ندارن و ممکن هست یک بازیکن خیلی پولدار باشه در حالی که خونوادش مشاغل چیپی داشته باشن،نمونه اش رو میتونی با کمی دقت تو سایت های خبری پیدا کنی و من طبق نصیحت خودت از ذکر مجددش خودداری می کنم...
حالا این شغل خواهر پائولو به نظر من منطقی و شریف هست،حتمآ علاقش پرستاری بوده...

و یک چیز دیگه،فکر می کنم دسترسی به پائولو مالدینی واسه خود ایتالیایی ها راحت هست و کافی برن به کمپ میلان اونجا هر روز یک عالمه امضا میدن به همه و از نزدیکم میشه دیدشون اما این جانباز ما می خواسته از فرصت استفاده کنه و یک عکس از پائولوی کبیر داشته باشه که اتفاقآ خواهر پائولو رو میبینه..
حالا اگه خود ایتالیایی ها خواهر پائولو رو ببینن واسشون مهم نیست و کلآ مردم اروپا زیادی کول هستن...

راستی در آخرم بگم که کارایی که پائولو خارج از مستطیل سبز کرده به اینجا ختم نمیشه و این نکته رو هم بگم که الان کریس رونالدو بهترین بازیکن جهان هست و واقعآ یک سوپرمن هست تو فوتبال و واقعآ من یکی که با بازیش حال می کنم اما هیچوقت بازیکن محبوب من نبوده و نیست و بازیکن اگه اخلاق و سلامت اجتماعی نداشته باشه زیاد محبوب نمیشه..
با حفظ احترام به ساق های طلایی مارادونا باید بگم مارادونا یکی از اون بازیکن هاست که با توجه به توان فنی بسیار بسیار بالاش به خاطر رفتار زشتش به عنوان مثال در مورد دعوا با بازیکنهای بیلبائو (فکر کنم) و اون کتک کاری به یاد موندنی و بعدش هم اون اعتیادش در ابعاد یک اسطوره جای نگرفت...
یا روماریو هم همینطور بود چون گلزن بزرگی بود اما کمتر کسی الان ازش یاد می کنه...

InTeR
13th November, 2009, 12:35 PM
انگلیسی یا ایتالیایی برادر.این متن تو همه سایتهای ایرانی کپی شده.چند سالی هست.معلوم نیست از کجا اومده:4:
جانباز ندارن اونا.شیمیایی،مریض و این چیزا باید سرچ کنی.با سرچم چیزی گیرت نمیاد:4:

samanrossonero
13th November, 2009, 12:56 PM
آخه من دلیل برای دروغ بودن این نمیتونم پیدا کنم...
باشه،بازم میگردم اما یادم هست بزرگترین سایت های خبری ایران نوشتن این رو...

footballtoday

این خبر رو این سایت هم منتشر کرده اما چون خبر مال 1 سال پیش هست پیدا کردنش سخت هست...
روزنامه های مطرح ایرانم این خبر رو منتشر کردن مثل روزنامه 90 که عادل معمولآ حرف الکی تو کتش نمیره...

Hamed
13th November, 2009, 02:01 PM
آخه من دلیل برای دروغ بودن این نمیتونم پیدا کنم...
باشه،بازم میگردم اما یادم هست بزرگترین سایت های خبری ایران نوشتن این رو...

footballtoday

این خبر رو این سایت هم منتشر کرده اما چون خبر مال 1 سال پیش هست پیدا کردنش سخت هست...
روزنامه های مطرح ایرانم این خبر رو منتشر کردن مثل روزنامه 90 که عادل معمولآ حرف الکی تو کتش نمیره...

سامان این روزنامه فقط اسمش نود و هیچ ربطی به عادل فردوسی پور و برنامه نود نداره :d

samanrossonero
13th November, 2009, 02:32 PM
سامان این روزنامه فقط اسمش نود و هیچ ربطی به عادل فردوسی پور و برنامه نود نداره :d

آخه من اون زمانی که ای دی اس ال نداشتم روزنامه میخوندم و همیشه ام فکر می کردم مال عادل هست...
اشتباه می کردم پس...:blink::blink:

Mr.Maldini
13th November, 2009, 03:24 PM
سلام
اینتر جان (اسم شریفتو فراموش کردم) من این ماجرا رو قبلا هم تو همین فروم نوشته بودم، و یه تایید کننده ی خیلی معتبر داشتم ! دیوید بیوکر، مدیر سایت آث میلان-آنلاین که یکی از معتبر ترین و نزدیک ترین منابع به باشگاه هست. ایشون هم ماجرا رو تائید کرد و اگه برای محکم کاری می خوای از خودش سئوال کنی می تونم آدرس ایمیل یا یاهو آی دیشو در اختیارت بزارم.

و البته در مورد خواهر داشتن یا نداشتن پائولو هم باید بگم که پائولو خواهر داره تا دلت بخواد ! این دوتا عکس هم سندی باشه به صحت گفته های من !

D JoKeR
13th November, 2009, 04:09 PM
انگلیسی یا ایتالیایی برادر.این متن تو همه سایتهای ایرانی کپی شده.چند سالی هست.معلوم نیست از کجا اومده:4:
جانباز ندارن اونا.شیمیایی،مریض و این چیزا باید سرچ کنی.با سرچم چیزی گیرت نمیاد:4:

حالا اگه زانتی بود............:4:

samanrossonero
13th November, 2009, 04:11 PM
حالا اگه زانتی بود............:4:

ها ها ها...
خدا خفت نکنه داریوش...

مستر مالدینی دستت طلا،ما باید منت بکشیم که شما تشریف بیاری همیشه؟؟؟
آدم به خونه خودشم میشه مگه سر نزنه؟؟

InTeR
13th November, 2009, 04:17 PM
چرا بی خودی خودتونو پیچ میدین؟در اینکه مالدینی بازیکن و مرد بزرگیه کسی شک نداره.حتی بعد قضایای خداحافظیه مالدینی و اون اتفاقا من خودم چند روز حالم گرفته بود.اما به قول فردوسی پور این حق رو دارم که این متن فارسی رو قبول نکنم؟
وقتی خبرگزاریه فارس میاد خبر معاوضه پویول و مالدینی رو بعد خداحافظی مالدینی میزاره تو سایتش دیگه خودتون به اعتبار همچین چیزایی پی ببرین.

مستر مالدینی من امین هستم.من این شخصی که میگین رو اصلا نمیشناسم و نمیتونمم باهاش صحبت کنم.اگر میشه یک مدرک ملموستر به من نشون بدین.مثلا لینک به سایت نسبتا معتبر خارجی.بالاخره این متن از یکجایی اومده دیگه.دهن به دهن که نچرخیده!!

Mr.Maldini
13th November, 2009, 05:06 PM
چرا بی خودی خودتونو پیچ میدین؟در اینکه مالدینی بازیکن و مرد بزرگیه کسی شک نداره.حتی بعد قضایای خداحافظیه مالدینی و اون اتفاقا من خودم چند روز حالم گرفته بود.اما به قول فردوسی پور این حق رو دارم که این متن فارسی رو قبول نکنم؟
وقتی خبرگزاریه فارس میاد خبر معاوضه پویول و مالدینی رو بعد خداحافظی مالدینی میزاره تو سایتش دیگه خودتون به اعتبار همچین چیزایی پی ببرین.

مستر مالدینی من امین هستم.من این شخصی که میگین رو اصلا نمیشناسم و نمیتونمم باهاش صحبت کنم.اگر میشه یک مدرک ملموستر به من نشون بدین.مثلا لینک به سایت نسبتا معتبر خارجی.بالاخره این متن از یکجایی اومده دیگه.دهن به دهن که نچرخیده!!

امین جان ولی توی بدبیننه ترین شرایط هم میشه این جمله رو گفت که : تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها ! به نظر من و خیلی های دیگه مالدینی این کار رو کرده و به نظر تو نکرده ! ولی خوب اگه از نظر کار انسان دوستانه هم بخوایم حساب کنیم مالدینی اینقدر برای یونیسف و فوندازیونه میلانو کار خیر انجام داده که داستان ملاقاتش با یه جانباز ایرانی اصلا در برابرشون به چشم نیاد !

مستر مالدینی دستت طلا،ما باید منت بکشیم که شما تشریف بیاری همیشه؟؟؟
آدم به خونه خودشم میشه مگه سر نزنه؟؟

نوکرتم سامان جان .... هستم دیگه !

Ali_BlueBoy
13th November, 2009, 05:07 PM
سلام
اینتر جان (اسم شریفتو فراموش کردم) من این ماجرا رو قبلا هم تو همین فروم نوشته بودم، و یه تایید کننده ی خیلی معتبر داشتم ! دیوید بیوکر، مدیر سایت آث میلان-آنلاین که یکی از معتبر ترین و نزدیک ترین منابع به باشگاه هست. ایشون هم ماجرا رو تائید کرد و اگه برای محکم کاری می خوای از خودش سئوال کنی می تونم آدرس ایمیل یا یاهو آی دیشو در اختیارت بزارم.

و البته در مورد خواهر داشتن یا نداشتن پائولو هم باید بگم که پائولو خواهر داره تا دلت بخواد ! این دوتا عکس هم سندی باشه به صحت گفته های من !
اوه اوه...چه خبره.......این چرا اینفدر آبجی داره.....!؟!؟!

پ ن : باز این بروبچ چلسی(البته فقط یکیشون ...چون خودمم طرفدارشم!!!) این بحث مقایسه رو کشیدن وسط...فقط ...لطفا کسی جوابشون رو ....نده....!!!:smiling:

samanrossonero
13th November, 2009, 05:23 PM
اوه اوه...چه خبره.......این چرا اینفدر آبجی داره.....!؟!؟!

پ ن : باز این بروبچ چلسی این بحث مقایسه رو کشیدن وسط...فقط ...لطفا کسی جوابشون رو ....نده....!!!:smiling:

ول کن بابا...
بحث بزرگی مالدینی فرصت سر خاروندن نذاشته واسه ما،یک بازیکنی که هوادارای بارسلون و لاتزیو هم بهش میگن پائولوی کبیر دیگه قابل قیاس نیست با هیچکس..

رائول،گیگز،پویول...
اینا اسطوره هایی هستن که باید بهشون احترام گذاشت...

علی جان یکبار عرض کردم که،امیرحسین صادقیم پائولو مالدینی استقلالی هاست یا آرش برهانی هم داوید ویای استقلالی هاست یا کریم باقری هم آمبروزینی پرسپولیسی هاست...

مثلآ وقتی یکم قشنگ برقصی ممکن دوستات بهت بگن بابا مایکل جکسون اما تو که هیچوقت نمیتونی مایکل بشی دیگه،گرفتی مطلب رو؟؟؟؟؟

پس بی خیال،بزرگی پائولو اونقدر زیاد هست که با تلسکوپم نشه خیلی ها رو حتی دید چه برسه که دربارشون حرف زد...

اصلآ من یکی که دیگه چند روزی هست به اون فروم سر نزدم و نخواهم زد،چرا،میرم فروم بارسا و رئال و منچستر و آرسنال و اینتر و لیورپول و و و اما به قول شاعر این کجا و آن کجا....

Rossoneri
13th November, 2009, 07:28 PM
منم مثل امین هیچ وقت این داستان رو اینجوی که بود باور نکردم، ربطی به بزرگی و منش بالای مالدینی نداره اما مشخصه این قضیه حداقل یکم تغییر کرده و ایرانی ها یه ذره پیچوندنش، تو این شک نکنید!

lazio_negro
13th November, 2009, 08:53 PM
منم مثل امین هیچ وقت این داستان رو اینجوی که بود باور نکردم، ربطی به بزرگی و منش بالای مالدینی نداره اما مشخصه این قضیه حداقل یکم تغییر کرده و ایرانی ها یه ذره پیچوندنش، تو این شک نکنید!
مطمئنا پیچونده شدست
اما چیزی که هست اینه که حتما یه اتفاقی تو همین مایه ها افتاده!
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها(آ بده:4:)

samanrossonero
13th November, 2009, 11:21 PM
آقا اصلآ مالدیمی تو بیمارستان کار میکرده رفته یک شاخه گل خریده گذاشته بالا سر یک بیمار ایرانی،همین کم کاریه؟؟؟
با این اسم و رسم این کار به این بزرگی کرده...

Mr.Maldini
13th November, 2009, 11:51 PM
آقا همین دیگه ! هر چقدر هم پیچیده شده باشه ! آخرش مالدینی یه صله ی رحم کرده و رفته پیش یه مریض، یه شیمیایی یا هر چیزی که اسمشو میزارین ! و با این کارش نشون داده چقدر خاکیه، که به عنوان با افتخار ترین فوتبالیست رو زمین میره عیادت یه مریض ناشناس !

samanrossonero
14th November, 2009, 05:18 PM
باز این شایعه ها شروع شد...
میلان به دنبال نانی و موسی سیسوکو...

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/11/13/1622039/juventus-lay-eyes-on-manchester-united-ace-nani-report

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/11/14/1623996/milan-join-race-for-toulouse-starlet-moussa-sissoko-report

Rossoneri
14th November, 2009, 05:23 PM
اینها زیاد فکر نمیکنم شایعه باشه دیگه. از وقتی که میلان ترکیبشو تغییر داده به بال نیاز داره و نانی هم که از وضعیتش تو منچستر راضی نیست. احتمال داره میلان شرایط نانی رو زیر نظر گرفته باشه.

تازگی ها بازیکنهای جوون هم خیلی لینک میشن با میلان و از تابستون تا حالا هم 3 ، 4 تایی بازیکن جوون و خوب رو میلان خریده نشون میده واقعا به دنبال نیروی جوون و با استعداد برای تزریق به تیم هستن.

samanrossonero
14th November, 2009, 05:30 PM
نمیدونم کوروش جان اما بعد فروش کاکا و اون کاری که با فابیانو و سیسوخو کردن من بدجوری بدبین شدم به خریدهای میلان...

در ضمن واسه اینکه سوال پیس نیاد واستون آواتر من کیه بهتون بگم عکس کارتونیه گنارو ایوان گتوزو یا همون رینگیوئه خودمون هست...

samanrossonero
14th November, 2009, 05:39 PM
زنده باد کرگدن محبوب ما...

http://cdn.picapp.com/ftp/Images/0/a/8/c/1b.JPG?adImageId=1601192&imageId=2715911http://3.bp.blogspot.com/_6iX00OoqJz0/SMTT0uACf3I/AAAAAAAAC48/x3YRFEDfUtk/s400/gattuso_468x315.jpghttp://www.botekim.com/futblog/archives/gattuso.jpghttp://acmilan.theoffside.com/files/2008/10/gennaro-gattuso-italia.jpghttp://delpiero.theoffside.com/files/2008/06/pirlo_de-rossi_cassano_gattuso_funny_pre-spain1_.jpghttp://jogabonito09.files.wordpress.com/2009/03/gattuso11.jpghttp://www.oleole.com/media/main/images/member_photos/group1/subgrp345/gattuso_224395.jpg

samanrossonero
15th November, 2009, 09:01 PM
هونتلار می‌خواهد در میلان بماند[

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6b/Klaas_Jan_Huntelaar_2.jpg

سایت گل – کلاس یان هونتلار، مهاجم هلندی میلان گفته دوست دارد در این تیم بماند. این بازیکن 26 ساله از زمانی که از رئال مادرید به روسونری پیوست چندان بازی نکرده و مرتبا گفته می‌شود باشگاه‌های لیگ برتری او را می‌خواهند.
با این حال او تسلیم نشده و پس از این که در دیدار هلند مقابل ایتالیا به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت گفته قصد دارد جای خود را در ترکیب ثابت میلان بیابد: «می‌خواهم در میلان بمانم. من فرصت‌های خود را در ابتدای فصل داشتم اما نتوانستم از آنها استفاده کنم.»
لئوناردو در هفته‌های اخیر بارها او را روی نیمکت نشانده و او جایگاهی پایین‌تر از مارکو بوریلو و فیلیپو اینتزاگی یافته است. بازیکن سابق آژاکس می‌گوید: «زمان برای بازگشت وجود خواهد داشت و به نظرم من هم فرصت خود را خواهم یافت.»

فاوالی و دیدا میروند تا میلان کمی جوان شود

http://24fudbal.com.mk/Upload/News/dida1.jpg

سایت گل-وقفه ای که در برگزاری بازیهای باشگاهی به دلیل انجام مسابقت ملی ایجاد شد،میلانی ها را به فکر فعالیت در بازار نقل و النتقالات انداخت.

لئوناردو که در ژانویه دیوید بکهام و ادی ایا را به عنوان مهره های تازه در تیم خود خواهد داشت،قصد دارد چند بازیکن مسن را از لیست میلان حذف کند.

دیدا و فاوالی دو بازیکنی هستند که احتمالا در ژانویه میلان را ترک خواهند کرد.

پیش بینی میشود دیدا به برزیل برگردد و فاوالی هم شاید در کادرفنی میلان به لئوناردو بپیوندد.

به این ترتیب به نظر میرسد میلانی ها سرانجام تصمیم به جوانگرائی تیم خود گرفته اند.

طبق اخبار منتشر شده در ایتالیا،میلان قصد جذب پالوچی از پارما و ازوری از کالیاری را هم دارد.

کاکا: رئال مادرید انتخاب درستی بود

سایت گل – کاکا گفته از این که به منچسترسیتی نرفت و رئال مادرید را برگزید خوشحال است. ستاره برزیلی در زمستان پیشنهادی 100 میلیون یورویی از سیتی داشت اما ترجیح داد در میلان بماند و در تابستان به رئال مادرید بپیوندد.
گفته می‌شد تمایل میلان به شنیدن پیشنهاد سیتی باعث خراب شدن رابطه آنها با کاکا شده بود و حالا بازیکن برزیلی از حضور در اسپانیا خوشحال است. رئال مادرید 67 میلیون یورو برای خرید کاکا پرداخت.
کاکا می‌گوید: «از این که به منچسترسیتی نرفتم پشیمان نیستم. در زندگی از انتخاب‌هایی که داشته‌ام خوشحالم. با روبینیو زیاد حرف زده‌ام و او از حضور در منچستر سیتی خوشحال است و این باشگاه هم بازیکنان باکیفیت بسیاری خریده است. اما حالا از حضور در رئال لذت می‌برم و از انتخابی که کرده‌ام بسیار شاد هستم. من از این تصمیم خود پشیمان نیستم.»

Mr.Maldini
15th November, 2009, 10:52 PM
کاکا: رئال مادرید انتخاب درستی بود

سایت گل – کاکا گفته از این که به منچسترسیتی نرفت و رئال مادرید را برگزید خوشحال است. ستاره برزیلی در زمستان پیشنهادی 100 میلیون یورویی از سیتی داشت اما ترجیح داد در میلان بماند و در تابستان به رئال مادرید بپیوندد.
گفته می‌شد تمایل میلان به شنیدن پیشنهاد سیتی باعث خراب شدن رابطه آنها با کاکا شده بود و حالا بازیکن برزیلی از حضور در اسپانیا خوشحال است. رئال مادرید 67 میلیون یورو برای خرید کاکا پرداخت.
کاکا می‌گوید: «از این که به منچسترسیتی نرفتم پشیمان نیستم. در زندگی از انتخاب‌هایی که داشته‌ام خوشحالم. با روبینیو زیاد حرف زده‌ام و او از حضور در منچستر سیتی خوشحال است و این باشگاه هم بازیکنان باکیفیت بسیاری خریده است. اما حالا از حضور در رئال لذت می‌برم و از انتخابی که کرده‌ام بسیار شاد هستم. من از این تصمیم خود پشیمان نیستم.»

اینو نگه چی می خواد بگه؟
مطمئنا کاکا هم مثل شوچنکو ضرر بزرگی می کنه ! شاید کاهش سطحش در حد شوچنکو نشه ولی با رفتن از میلان یه چیزایی رو از دست داد که هیچ وقت تو رئال به دستشون نمیاره !

samanrossonero
16th November, 2009, 03:02 AM
اینو نگه چی می خواد بگه؟
مطمئنا کاکا هم مثل شوچنکو ضرر بزرگی می کنه ! شاید کاهش سطحش در حد شوچنکو نشه ولی با رفتن از میلان یه چیزایی رو از دست داد که هیچ وقت تو رئال به دستشون نمیاره !

کاملآ باهات موافقم..
به قول رینگیو این سایه کاکا هست که در رئال بازی می کنه..

Ali_BlueBoy
16th November, 2009, 01:36 PM
میلان و غول‌های اروپایی به دنبال «دروگبای جدید»

این مهاجم 192 سانتی‌متری در 14 بازی هفت گل زده است و او را با قدرت بدنی و کیفیت دیدیه دروگبا مقایسه می‌کنند.

سایت گل – میلان که از کلاس یان هونتلار، خرید تابستانی خود در خط حمله به کلی ناامید شده قصد دارد در زمستان یک مهاجم دیگر خریداری کند.
شماری از مهاجمان با کیفیت مورد توجه روسونری قرار گرفته‌اند، اما جدیدترین مهاجمی که در لیست خرید میلان جا گرفته تنها 16 سال دارد. روملو لاکاکو، پدیده جدید فوتبال بلژیک که در اندرلشت عضویت دارد ممکن است راهی میلان شود.
این مهاجم 192 سانتی‌متری در 14 بازی هفت گل زده است و او را با قدرت بدنی و کیفیت دیدیه دروگبا مقایسه می‌کنند.
رئال مادرید، آرسنال، منچستر یونایتد، لیل و چلسی همگی به دنبال او هستند. قرارداد لاکاکو با اندرلشت تا سال 2012 اعتبار دارد و انتظار می‌رود باشگاه‌های بزرگ بتوانند او را به راحتی خریداری کنند.

پ ن : میگم ما یا داریم از این ور بوم میفتیم یا از اون ورش....
فکر کنم با این بازیکن های 16 17 ساله که داریم میخریم .چند وقت دیگه لقب خون سالمندانمون تبدیل شه به مهد کودک....:4:

Rossoneri
16th November, 2009, 09:27 PM
جالبه که با 16 سال سن، 192 سانتی متر قد داره!:38:

باید بسکتبالیست میشد:4:

samanrossonero
16th November, 2009, 10:17 PM
بچه ها من یک سری مشکل دارم با سایت،شما هم دارین؟؟

تصاویر عجیب غریب گوشه و کنار صفحم میاد..!!!

Rossoneri
16th November, 2009, 10:28 PM
من که مشکلی ندارم سامان! بیشتر توضیح بده چی شده! مرورگرت رو عوض نکردی؟

samanrossonero
16th November, 2009, 11:02 PM
نه من مرورگر عوض نکردم اما همون قبلی قاطی کرده..

samanrossonero
17th November, 2009, 01:17 PM
اظهارات جنجالی ژکو برای پیوستن به میلان:

من همیشه یک هوادار میلان بوده ام و به مسئولان باشگاه هم گفته ام قصد ترک ولوزبورگ و پیوستن به میلان را دارم!!!
وی افزود قصد دارم در ژانویه به میلان بپیوندم...!!!

منبع:

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/11/17/1629651/i-want-to-join-milan-wolfsburg-striker-edin-dzeko

Ali_BlueBoy
17th November, 2009, 05:01 PM
کلا من از همین ژکو خوشم میاد که همیشه میگه من عاشق میلانم.....

کلا این جور بازیکنا به دردمون میخورن...اگه هانتلارو بدیم یه چیز سر بیدم اینو بگیرم خیلی ردیف میشه....

فقط خدا کنه این برلو سنگ بخوره به سرش...:img-gun:

برلو حیا کن.....!!!! سره کیسه رو رها کن.......:jt5o21::yes::71:

samanrossonero
17th November, 2009, 08:47 PM
http://media2.acmilan.com/200803/9765_big.jpg

سایت گل- الکساندر پاتو، مهاجم جوان تیم میلان، از انگیزه زیادی برای بازی این هفته در مقابل کالیاری
بعد از یک هفته وقفه به دلیل انجام بازی های ملی، سریA از سر گرفته خواهد شد و میلانی ها به دنبال رسیدن به اینتر و یوونتوس هستند. این بازیکن برزیلی مطمئن است که می تواند فرم خوبش را حفظ کند و به باشگاهش کمک کند تا به هدفش برسد.
پاتو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" بازی این هفته در مقابل کالیاری برای ما بسیار مهم است. آنها تیم بزرگی هستند. من کار مشکلی برای گلزنی خواهم داشت اما سعی می کنم بهترین بازی ام به نمایش بگذارم."
"اردک" اعتقاد دارد که سیستم تاکتیکی جدید لئوناردو در فرم خوب او نقش زیادی داشته اما احساس می کند که می تواند بهتر از این باشد. "من نقش جدیدم را دوست دارم. از اینکه خوب بازی می کنم، خوشحالم. با این وجود به عنوان یک تیم باید بهتر شویم تا به هدفمان دست پیدا کنیم."

Rossoneri
17th November, 2009, 08:55 PM
اظهارات جنجالی ژکو برای پیوستن به میلان:

من همیشه یک هوادار میلان بوده ام و به مسئولان باشگاه هم گفته ام قصد ترک ولوزبورگ و پیوستن به میلان را دارم!!!
وی افزود قصد دارم در ژانویه به میلان بپیوندم...!!!

منبع:

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/11/17/1629651/i-want-to-join-milan-wolfsburg-striker-edin-dzeko

البته مدیر برنامه هاش گفته انتقال تو ژانویه که منتفیه. طبیعی هم هست چون سی ال بازی کرده و بدرد میلان نمیخوره، از اون طرف میلان هنوز به هونتلار فرصت کافی نداده. بنابراین فکر میکنم اگر هم بخواد اتفاقی بیافته باید تا تابستون آینده صبر کرد. که اون موقع هم باید دید میلان حاضر دور و بر 30 میلیون واسش خرج کنه یا نه!
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/11/17/1630454/edin-dzeko-will-not-move-to-ac-milan-in-january-agent

منم خیلی دوست دارم به میلان بیاد، هم واقعا بازیکن توپیه هم خودش طرفدار میلانه، دیگه چی از این بهتر؟ :67:

samanrossonero
18th November, 2009, 03:25 PM
اینم فارسیش:

" ادین ژکو " ستاره ولفسبورگ در اندیشه بازی در میلان ایتالیا است.

این بازیکن 23 ساله فصل قبل 26 گل در بوندسلیگا زد و کمک زیادی به قهرمانی ولفسبورگ کرد. او حالا مورد توجه باشگاه‏های بزرگ اروپایی همچون منچستر سیتی، منچستر یونایتد و میلان قرار گرفته است اما خودش دوست دارد در سن‏سیرو به فوتبالش ادامه دهد.

" ژکو " به Gazzetta dello Sport گفت: « اخیراً در مورد پیشنهاد میلان با مدیران ولفسبورگ صحبت کرده‏ام و آن‏ها می‏دانند که من دوست دارم در تابستان آینده به تیم دیگری بپیوندم. داستان میلان هنوز تمام نشده است. »

ستاره بوسنیایی ولفسبورگ افزود: « من از بچگی و از زمانی که پای تلویزیون بازی‏های میلان را تماشا می‏کردم هوادار این تیم بودم. به همین دلیل امیدوارم از فصل آینده برای این تیم بازی کنم. »

منبع:اسکای اسپورت

- گتوسو آماده ترک میلان است و گفته می‏شود در نقل و انتقالات ژانویه راهی منچستر سیتی خواهد شد

Ali_BlueBoy
18th November, 2009, 04:05 PM
انریکو آلبرتوسی: میلان می تواند لیگ قهرمانان را فتح کند به شرطی که دیدا بازی نکند

سایت گل- انریکو آلبرتوسی، دروازه بان سابق میلان، اعتقاد دارد که تیم لئوناردو توانایی قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارد به این شرط که دیدا از ترکیب اصلی کنار گذاشته شود.

آلبرتوسی شش سال در تیم میلان بازی کرد و هنوز هم بازی های تیم محبوبش را دنبال می کند. آلبرتوسی از دیدن رقیب همشهری در صدر جدول سری A چندان خشنود نیست اما امیدوار است که میلان در اروپا جبران کند.

آلبرتوسی که به تازگی تولد 70 سالگی اش را جشن گرفت در گفتگو با La Gazzetta Dello Sport گفت: " من همچنان طرفدار میلان، کالیاری و فیورنتینا (تیم هایی که در آنها بازی کرد) هستم. فکر می کنم قهرمانی در اسکودتو برای میلان سخت باشد اما آنها می توانند در لیگ قهرمانان به موفقیت برسند."

اما او هرگاه بازی های دیدا را می بیند، اطمینانش کاهش می یابد. "من هیچ وقت دیدا را دوست نداشتم، حتی وقتی که در اوج قرار داشت. بازی های او هیچ وقت اطمینان بخش نبود. ما تنها یک دروازه بان خوب در ایتالیا داریم....بوفون!"

پ ن : !!!!

Ali_BlueBoy
18th November, 2009, 04:12 PM
مالدینی: میلان باید روی لیگ قهرمانان تمرکز کن
کاپیتان سابق روسونری اعتقاد دارد که تیم میلانی ها شانس زیادی در سری آ ندارند

سایت گل- بعد از یک شروع اسف بار، اکنون میلانی هفت بازی است که در سری A شکست نخورده اند اما همچنان هفت امتیاز از اینتر صدر نشین عقب هستند.

علی رغم نتایج خوب چند هفته اخیر، همچنان بسیاری در توانایی میلانی ها برای رسیدن به تیم های صدر جدول تردید دارند و پائولو مالدینی، اسطوره میلانی ها، یکی از آنهاست.

او در مصاحبه با مارکا گفت:" آنها در کالچو نمی توانند کار خاصی انجام دهند زیرا تیم باثباتی نیستند. آنها ممکن است در مقابل هر تیمی شکست بخورند. اما در لیگ قهرمانان اوضاع متفاوت است."

مالدینی به آینده چندان خوش بین نیست و می گوید:" آنها باید تغییراتی انجام بدهند اما برای انجام آن، به پول زیادی نیاز دارند."

او سپس به اظهار نظر در مورد لئونل مسی پرداخت و او را با یک بازیکن بزرگ آرژانتینی دیگر مقایسه کرد:" گاهی اوقات من را به یاد مارادونا می اندازد. او بی تردید یکی از بهترین بازیکنانی است که در عمرم دیدم."

ن : راست میگه خدائیش..!!!!:victory:

samanrossonero
18th November, 2009, 04:15 PM
اینم فارسیش:

" ادین ژکو " ستاره ولفسبورگ در اندیشه بازی در میلان ایتالیا است.

این بازیکن 23 ساله فصل قبل 26 گل در بوندسلیگا زد و کمک زیادی به قهرمانی ولفسبورگ کرد. او حالا مورد توجه باشگاه‏های بزرگ اروپایی همچون منچستر سیتی، منچستر یونایتد و میلان قرار گرفته است اما خودش دوست دارد در سن‏سیرو به فوتبالش ادامه دهد.

" ژکو " به Gazzetta dello Sport گفت: « اخیراً در مورد پیشنهاد میلان با مدیران ولفسبورگ صحبت کرده‏ام و آن‏ها می‏دانند که من دوست دارم در تابستان آینده به تیم دیگری بپیوندم. داستان میلان هنوز تمام نشده است. »

ستاره بوسنیایی ولفسبورگ افزود: « من از بچگی و از زمانی که پای تلویزیون بازی‏های میلان را تماشا می‏کردم هوادار این تیم بودم. به همین دلیل امیدوارم از فصل آینده برای این تیم بازی کنم. »

- گتوسو آماده ترک میلان است و گفته می‏شود در نقل و انتقالات ژانویه راهی منچستر سیتی خواهد شد

samanrossonero
18th November, 2009, 04:19 PM
مالدینی: میلان باید روی لیگ قهرمانان تمرکز کن
کاپیتان سابق روسونری اعتقاد دارد که تیم میلانی ها شانس زیادی در سری آ ندارند

سایت گل- بعد از یک شروع اسف بار، اکنون میلانی هفت بازی است که در سری a شکست نخورده اند اما همچنان هفت امتیاز از اینتر صدر نشین عقب هستند.

علی رغم نتایج خوب چند هفته اخیر، همچنان بسیاری در توانایی میلانی ها برای رسیدن به تیم های صدر جدول تردید دارند و پائولو مالدینی، اسطوره میلانی ها، یکی از آنهاست.

او در مصاحبه با مارکا گفت:" آنها در کالچو نمی توانند کار خاصی انجام دهند زیرا تیم باثباتی نیستند. آنها ممکن است در مقابل هر تیمی شکست بخورند. اما در لیگ قهرمانان اوضاع متفاوت است."

مالدینی به آینده چندان خوش بین نیست و می گوید:" آنها باید تغییراتی انجام بدهند اما برای انجام آن، به پول زیادی نیاز دارند."

او سپس به اظهار نظر در مورد لئونل مسی پرداخت و او را با یک بازیکن بزرگ آرژانتینی دیگر مقایسه کرد:" گاهی اوقات من را به یاد مارادونا می اندازد. او بی تردید یکی از بهترین بازیکنانی است که در عمرم دیدم."

ن : راست میگه خدائیش..!!!!:victory:

منم با رهبر کبیر موافقم اما مسی بهترین نیست..
بازیکنی مثل کریس رونالدو و کاکا و جرارد بازیکنان کاملی هستند اما مسی محدود به اطراف محوطه جریمه و به خصوص سمت چپ خط حمله هست..
البته نمیخوام بگم همه بازیکنهای بزرگ همه جای زمین میدون اما تا وقتی بازیکنهایی هستند که هم تو دفاع و هم تو بازیسازی و هم تو گلزنی شرکت می کنند مسی بهترین نیست...

S@eed
18th November, 2009, 04:23 PM
دیگه نمیدونم ژکو بنده خدا باید چیکار کنه که باشگاه بخرتش ! شک نکنید با درخشش توی لیگ قهرمانان فصل بعد قیمتش کمتر از 30 35 میلیون یورو نیست . به نظره من هانتلار به گرده پاش میرسه بهترین کار اینه که همین ژانویه هانتلار +15 میلیون بدیم و ژکو رو بگیریم . همتون می بینید که ژکو چه میکنه توی میلان !

samanrossonero
18th November, 2009, 08:55 PM
http://www.nosolodeportes.com/images/2008/06/gennaro-gattuso-italia.jpg

مدیر برنامه‏های " گنارو گتوزو " مذاکره برای انتقال این هافبک به منچسترسیتی را رد می‏کند... .

در گزارشات روز چهارشنبه آمده بود که منچسترسیتی آماده است با یک مبلغ زیاد بازیکن تیم ملی ایتالیا را جذب کند.

گفته می‏شود " گتوزو " از حضور در میلان زیر نظر " لئوناردو " ناراضی است و پیشنهاد سیتی را در مقابل خود دارد. بهرحال، " آندرا دی‏آمیکو " مدیربرنامه‏های " گتوزو " می‏گوید هیچ پیشنهادی از سوی منچسترسیتی دریافت نکرده و این بازیکن 31 ساله نیز در میلان خوشحال است.

" دی‏آمیکو " به اسکای اسپورت گفت:« پیشنهاد منچسترسیتی حقیقت ندارد. تا به حال هیچ مذاکره‏ای با منچسترسیتی نداشته‏ام. مصدومیت گنارو تمام شده و در میلان خوشحال است.»

samanrossonero
19th November, 2009, 06:35 PM
ای بابا،حالم گرفته شد..
بازی های پلی آف ناراحت کننده بود،فرانسه با دست آنری رفت بالا گل بازی رفتشونم که دیواری زدن(مثل تو کوچه که دیواری میزدیم)...
من موندم خط حمله فرانسه چرا اینقدر بی خاصیته؟؟؟

گاس هیدینگ هم بعضیا سجدش می کردن ماشالله گل کاشت و روسیه به این قوی ای رو حذف کرد،اومد دوتا بازی 9 دفاعه کرد جلو بارسا بت شد بعد اینجوری روسیه آرشاوین و پاولیوچنکو و کلودین و کرژاکف و ژیرکوف و آکینفیف و سماک و سمشوف و اینهمه بازیکن باحال رو حذف کرد،واقعآ که..

گریه های دیمین داف آزار دهنده بود،منم بودم گریه می کردم،نامردی شد واقعآ..

Rossoneri
20th November, 2009, 12:41 AM
گاس واقعا مربی خوبیه، یادمه اون اوایل که سرمربی تیم روسیه شده شده بود کرژاکف رو دعوت نمیکرد و میگفت به این بازیکن اعتقادی ندارم. نمیدونم چی شد که دعوتش کرد این اواخر اما اخراج همین کرژاکف هم خیلی به حذف روسیه کمک کرد.

به هر حال منم خیلی دوست داشتم روسیه صعود کنه که نشد، ولی حتما تیم اسلوونی هم لیاقتش رو داشته و مبارکشون باشه.

Ali_BlueBoy
20th November, 2009, 12:45 PM
این اکراین خاک بر سرم حذف شد.....این شوا آخرین جام جهانیش پرید........
خاااااااااااااک

samanrossonero
20th November, 2009, 03:22 PM
واقعآ حیف شد..
شوا اسطوره ای بود که خودش رو خیلی ارزون فروخت،واقعآ ارزون فروخت..
پول همیشه خوب نیست،گاهی وقتها آدم باید به شرایط تیمش و پیشینه و موقعیتش تو تیم نگاهی بندازه بعد تصمیم بگیره،شوا قربانی یک تصمیم اشتباه شد..
خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو...

Rossoneri
21st November, 2009, 07:12 AM
نمیدونم اتفاقیه یا اینکه واقعا یکی طرفدار میلان تو صدا و سیما پیدا شده اما هم بازی با کالیاری رو یکشنبه 17:30 و هم بازی میلان - مارسی رو چهارشنبه شب پخش میکنه تلویزیون جمهوری اسلامی. البته احتمالا همون اتفاقیه و بازی مهم تری نیست:4:

فقط یکی بهشون بگه جون مادرشون خیابانی رو نذارن گزارش کنه!:huh:

samanrossonero
22nd November, 2009, 12:19 PM
بابا ای ول..
معلوم نیست چی شده باز حاج عزت اینا از میلان خوششون اومده..!!!
حیف که من خونه نیستم اما شایدم باشم،کلاس زبان دارم موندم برم یا نرم،شاید نرفتم و اومدم بازی رو دیدم...
به هر حال خداکنه هونتلار رو بذاره تو بازی و گل بزنه آخه گالیانی گفته تا آخر فصل هونتلار پیش ما میمونه...
خدا کنه با اومدن دیوید یکم سانتر کنن هونتلار بتونه سر بزنه..

آمین...:salavat::salavat:

Rossoneri
22nd November, 2009, 12:44 PM
کالیاری خیلی تیم خوبیه، مهم تر از همه یه مربی خیلی باهوش داره که با میلان هم به طور جدی لینک شده بود تابستون گذشته. امیدوارم بتونیم از سد این تیم بدون مشکل بگذریم. خوبیش اینکه که Cossu بازیکن بازیساز و یکی از بهترین هافبکهاشون محرومه. در ضمن تو تیم کالیاری و خط دفاعیشون یه نیم نگاهی هم به بازی Davide Astori (http://www.goal.com/en/people/italy/22142/davide-astori) داشته باشین، فصل بعد احتمالا برگرده پیش خودمون:15:

- راستی رونالدینیو هم که آنفلانزا گرفته بود و گفته میشد به این بازی نمیرسه، ریکاوریش به خوبی انجام شده و به تمرینات برگشته و احتمالا بازی میکنه.

samanrossonero
22nd November, 2009, 02:35 PM
امیدوارم داوید آستوری خوب بازی کنه و برگرده پیش خودمون و جانشین خوبی واسه اسم های بزرگ ما تو خط دفاعی باشه..

samanrossonero
22nd November, 2009, 05:10 PM
بله..
در دقیقه 90 نظر آقایون عوض شد..
آخه ما کجامون حساب کتاب داره که برنامه های تلویزیونمون حساب و کتاب داشته باشه..
هی خدا،پاشم برم کلاس زبانم...

Rossoneri
22nd November, 2009, 05:18 PM
بله..
در دقیقه 90 نظر آقایون عوض شد..
آخه ما کجامون حساب کتاب داره که برنامه های تلویزیونمون حساب و کتاب داشته باشه..
هی خدا،پاشم برم کلاس زبانم...
:21: واقعا اینا آخرشن! سه روزه تو اعلام برنامه هاشون نوشتن بازی میلان - کالیاری پخش میشه زمان بازی که میرسه یه چیز دیگه! من که کفری شدم یه ایمیل واسشون فرستادم گفتم شما که عرضه اعلام برنامه ندارید بیخود میکنید سایت میسازید و اعلام برنامه میکنید! یه عده نادون دور هم جمع شدن که سرشون به جای دیگه شون پنالتی میزنه.

D JoKeR
22nd November, 2009, 05:49 PM
وایییی عجب بازیی شده این میلان ترکونده درسته 2تا خوردیم اما واقعا خط حمله خیلی خطرناک شده و یه جورایی تیم داره هجومی بازی میکنه
3-2شدیم پاتو هم گل زد:4:

Rossoneri
22nd November, 2009, 05:52 PM
چه بازی ای هم از آب در اومد! خاک بر سرشون واقعا! حالا برن همون بازی فوتسال ایران - اسلوونی رو پخش کنن:21:

نیمه اول 3-2

خط حمله همچنان داره خوب کار میکنه، اما تو دفاع مشخصه بدون نستا مشکل بر خوردیم.

Hamed
22nd November, 2009, 06:37 PM
بزنم به تخته عجب دفاعی داریم،تیاگو و کالادزه دست در دست هم دارن لب ساحل قدم میزنن!:snitch:

فعلا 4-3 تا ببینیم آخرش چی میشه:121fs725372:

samanrossonero
22nd November, 2009, 08:14 PM
ای ول خط حمله که نیست،جوخه اعدامه..
کوبیدن له کردن کالیاری رو..
اما خداییش دفاعمون ضعف داره و باید نستا برگرده جاش کالادزه هم خیلی سوتی شده..
به همه تبریک میگم و از شبکه 3 هم قدردانی می کنم که بازی جذاب ایران و اسلونی رو پخش کرد و کلی فیض بردیم...

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری (شاید غلط نوشتم.

samanrossonero
22nd November, 2009, 08:39 PM
رفتم تو یوتیوب گلای بازی رو دیدم..
فکم افتاد،چقدر بچه ها خوب کار کردن..
گل پاتو..
صمیمیت بین بچه ها خیلی خوشحال کننده ست..

delvapas_2007
22nd November, 2009, 10:09 PM
این اکراین خاک بر سرم حذف شد.....این شوا آخرین جام جهانیش پرید........
خاااااااااااااک
دقیقا . خداحافظ شوا

lvlostafa
22nd November, 2009, 11:38 PM
مرسی پاتو، مرسی رونی، مرسی بوریلو و مرسی همۀ بچه های میلان! :8:
هرچند همونطور که گفتید در نبود نستا واقعا دفاعمون نزدیک به فاجعه (:4:) بود، ولی خوب عوضش بچه های حمله ترکوندن. :victory:
خوشحالم که میلان داره به روزای خوب خودش بر می گرده. به امید روزی که باز بچه ها رو رو قلۀ اروپا ببینیم... :victory:

این مدیر شبکه 3 کوفتی هم که باید بره بمیره! نمی تونه زمان پخش دوتا برنامه رو از قبل هماهنگ کنه. میگفتن قراره میلان - مارسی هم چهارشنبه زنده نشون بدن، که دیگه با ابن تفاسیر، نمیشه خیلی رو حرفشون حساب کرد... :sorry:

خیلی وقت ندارم چیزی بنویسم، دو روز دیگه امتحان میان ترم دینامیک دارم. بچه های میکانیک ارادت خاصی به این درس دارن و به طور کامل از کمالتشون مطلعن! پس فعلا... :wink2:

S@eed
23rd November, 2009, 12:24 AM
لعنت به این شانس . بخاطره کلاسم نتوسنتم بازی رو ببینم و از شانسم عجب بازی هم در اومد :sad:

خوب تبریک میگم بابت برد . فعلا همینجوری باید پیش بریم ببینیم ژانویه چی میشه . بدون نستا انگار تیم سوراخ فوری داره چون جناب کالادزه روی 2 گل حداقل مقصره اول بود ! :308:

بوریلو هم خوب بود پاتو هم گفتن نداره :8: لامصب با این هیکلش عجب قدرته شوتی داره:yu:

به امید روزهای بهتر از این :king:

ONE LOVE_ONE IKER
23rd November, 2009, 08:34 AM
فقط یه دو ساعت دوم بودیم اونم یوونسوس :blink: مرده شور برده:smoke0: ضد حال زد.مهاجم های کالچو هم فقط جلوی تیم ما شاخ میشن
عکسای بازیو تو گالری میلان میذارم .برید ببینید.

Rossoneri
23rd November, 2009, 09:05 AM
راجع به بازی دیشب، مربع هجومی تیم واقعا عالی کار کردن و همه هم گلزنی کردن. اما واقعا بوریلو چیز دیگه ای بود، شاید چون کسی ازش انتظار همچین بازی ای رو نداشت. دیشب بوریلو همون مهاجم وسطی بود که همه این مدت راجع بهش بحث میکردیم. یک گل زد، یک پاس گل عالی داد، یک پنالتی گرفت و به خوبی توپ رو تو خط حمله نگه میداشت. یه تیم از تک مهاجم مرکزیش چی میخواد دیگه؟ واقعا از این نمایش بوریلو لذت بردم امیدوارم همینجوری ادامه بده و البته مصدوم نشه! گالیانی هم یه اشاره ویژه ای به بوریلو و بازی خوبش تو مصاحبه اش داشته.

تو خط دفاع واقعا کالادزه افتضاحه، اونیوو رو نمیدونم ولی فکر میکنم بونرا خیلی بهتر از این باشه امیدوارم مصدومیتش زودتر برطرف بشه. بازی نکردن فلامینی هم ناراحت کننده است. وقتی آورده اش تو زمین اکثرا خوب بوده. امیدوارم تو هفته های آینده بازی کنه چون با برگشت گتوسو شانسش کمتر هم میشه.

بازی استراسر در آخرین دقایق هم باحال بود، امیدوارم لئوناردو بیشتر به این جوون با استعداد بازی بده ...

خلاصه تبریک:08:

Mr.Maldini
24th November, 2009, 01:26 AM
دقیقا به همون اندازه که زدن 4 گل خوشحال کنندست ، خوردن 3 گل توی یه بازی هم عذاب آور و ترسناکه ! :scare2: بازی رو ندیدم ولی میگن گالادزه حسابی گند زده ! ولی خوب قطعا خوردن 3 گل نشون دهنده ی اینه که ما علاوه بر اشتباهات فردی توی ساختار دفاعی هم مشکل داریم ! ما هم مثل همه امیدواریم ژانویه بشه ببینیم چه تغیراتی خواهیم دید ! :4:

samanrossonero
24th November, 2009, 12:15 PM
توجه توجه

" آدریانو گالیانی " نایب رئیس باشگاه میلان تهدید به مرگ شد

http://www.italia-news.it/images/stories/sport/calcio/adriano_galliani.jpg

.

به گزارش La Repubblica، فردی از طریق سایت باشگاه میلان همسر " گالیانی " و خانواده‏اش را تهدید به مرگ کرده است و پلیس تحقیقات خود را این خصوص آغاز کرده است.

گمانه‏زنی‏ در رسانه‏های محلی حاکی از آن است که فروش " کاکا " به رئال مادرید انگیزه اصلی این تهدید است.

منبع:تریبال فوتبال

خب آقای گالیانی عزیز از قدیم گفتن هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم چی؟؟؟؟ میشینه..
کار کار قشنگ و درستی نیست اما واقعآ یک عده ای از هوادارای میلان از شدت عصبانیت به خاطر این حماقت آقایون حاضرند قتل هم انجام بدن..

آقای گالیانی،مراقب باش اشتباهی مشابه رو در مورد پاتو انجام ندی...

Mr.Maldini
25th November, 2009, 12:14 AM
فک نکنم دفعه ی اولش باشه که تهدید به مرگ میشه ! قبلا هم قضیه ی نامه های تهدید آمیز و ماهی های ارسالی به خونه ی گالیانی رو زیاد دیده بودیم ! این کچل هیچیش نمیشه ! من که میگم این خود گادفادره :sigar:

S@eed
25th November, 2009, 09:56 PM
6:52 PM GMT CONFIRMED LINE-UPS

AC MILAN (4-2-3-1): Dida; Oddo, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; Ambrosini, Pirlo; Pato, Seedorf, Ronaldinho; Borriello.

MARSEILLE (4-1-3-2): Mandanda; Bonnart, Diawara, Heinze, Taiwo; Lucho; Abriel, Cisse, Cheyrou; Brandao, Niang.

samanrossonero
25th November, 2009, 10:26 PM
مرسی سعید جان..

تیم مارسی تیم بسیار خوب و جنگنده ای هست ولی باید این رو هم در نظر گرفت که ببرهای راه راه ما گرسنه پیروزی هستند و ما به هیچ چیز به جز پیروزی فکر نمی کنیم..

forza milaaaaaaaaaaaan..

Hamed
25th November, 2009, 11:50 PM
چش من این ممدو نیانگ رو گرفت:4:جون میده واسه این سیستم میلان جای رونالدینیو

نیمه اول بعد از گل هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم و این مارسی بود که هرطور دلش خواست بازی رو چرخوند

اودو به معنای واقعی کلمه رید

گل بوریلو هم ما رو یاد شوا انداخت،یه زمانی چقدر از این گلا برامون میزد:cry:

بریم ببینیم نیمه دوم چی میشه

Mr.Maldini
25th November, 2009, 11:51 PM
نیمه ی اول 1-1 !
1سمت راستمون اتوبانه ! رونالدینهو و پاتو هم تعطیلن فعلا ! امیدوارم تو نیمه ی دوم بهتر بشن ...

S@eed
25th November, 2009, 11:52 PM
باید با هر ضرب و زوری که شده بازی رو ببریم . صعود به عنوانه تیم دوم = خوردن به یه تیم گردن کلفت + بازی دوم در خونه ی حریف

Rossoneri
25th November, 2009, 11:53 PM
بوریلو بازم داره بازی خوبی انجام میده، گلش که روی حرکت فردی بود، اونم مقابل بهترین مدافع حریف هاینزه! یه موقعیت عالی دیگه هم داشت که مدافع حریف فوق العاده تکل زد اگرنه حتما اون توپ هم گل میشد. خیلی خوب توپ رو تو خط حمله حفظ میکنه. تو این بازی نشون داد تکنیک خوبی هم داره. امیدوارم تو نیمه دوم بازم موقعیت واسش خلق بشه.

گلی که خوردیم ترکیبی بود از اشتباه اودو + بدشانسی. اودو اشتباه بدی کرد، اما یه مقدار هم شانس همراه بازیکن مارسی بود که تونست رد بشه، بعد از اون هم که دفع دیدا توپ رو دقیقا جلوی پای بازیکن حریف قرار داد.

اما نکته عجیب بازی در نیمه اول بازی بد نستا بود! یه پاس خیلی بد داد که توپ لو رفت و چیزی نمونده بود گل بخوریم، دو سه تا پاس بلند اشتباه هم انداخت که توپ تقدیم تیم حریف شد. نمیدونم دلیل بازی بدش چیه اما امیدوارم نیمه دوم درست بشه.

سیدورف هم خیلی بد داره بازی میکنه، ظاهرا یک هفته در میونه بازیهای خوبش!

مارسی وقتی حمله میکنه خیلی تیم خطرناکیه، و ما هم تو دفاع مشکل داریم، پس اصلا نباید اجازه حمله به این تیم داد، در عوض اونها هم بسیار آسیب پذیر در خط دفاعی نشون میدن و با چند تا حمله خوب حتما میشه دروازه شون رو دوباره باز کرد. نیانگ خیلی بازیکن خطرناکیه، سرعت آباته میتونه به مهارش کمک کنه اما تجربه نیانگ خیلی بیشتر از آباته است. امیدوارم آباته از این تست سختی که امشب لئوناردو داره ازش میگیره سربلند بیرون بیاد! خیلی کار سختیه البته!

در ضمن امیدوارم آمبروسینی اخراج نشه، چون یه حسی بهم میگه میشه!:106:

ببینیم نیمه دوم چی میشه ...

Mr.Maldini
25th November, 2009, 11:55 PM
صدا سیما رو باش ! دقیقه 48 و هنوز آقای بزغاله داره تفسیر میکنه ! حالم از این صدر به هم می خوره ... از شانس بد ما برای همه ی بازی های میلان هم میزانش !

Hamed
26th November, 2009, 12:58 AM
با خوش شانسی محض تونستیم 1 امتیاز بگیریم:drinks:

جدا از چیز آوردیم:4:2 تا خورد به تیر دروازه و چند تا دیگه موقعیت خظر ناک که مارسی از دست داد

هیچی برای گفتن نداشتیم و اکثرا ضعیف بودن،بجز سیلوا که خوب بازی کرد و بوریلو که پرتلاش بود بقیه زیر متوسط بودن

یکی به من بگه این زامبروتا چی از جون فوتبال میخواد؟مزتیکه نه توی حمله خوبه نه دفاع!معلوم نیس به چه دردی میخوره

بدترین بازیکن هم بدون شک پیرلو بود که 80% توپها رو لو داد و بعد اونم سیدورف که ماشالله با لاک پشت میتونه کورس بذاره

اگه اتفاق عجیبی نیفته قطعا صعود خواهیم کرد،چون اونور رئال باید حتما از مارسی امتباز بگیره وگرنه صعودش ممکنه به خطر بیفته

به امبد دبل نشدن جلوی زوریخ:121fs725372:

samanrossonero
26th November, 2009, 01:31 AM
آقا همین الان بگم که این تیم فقط این بازی از حریف ترسید و اینجوری بازی کرد..
یکی مثل گتوزو تو این بازیها به درد میخوره..
دیشب اینتر از بارسا ترسید و باخت امشبم با همونجوری بودیم اما نباختیم..
تیممون از دقایق وسط هر دو نیمه میبره و کم میاره و این کاملآ واضحه..
من نمیخوام نفوس بد بزنم اما به جز بوردو به هر تیم صدر گروه دیگه ای بخوریم حذف میشیم که زیادم فرق نمی کنه و این شتریه که در خونمون میخوابه این دوره سی ال، هر چه زودتر بهتر..

امیدوارم اشتباه کنم و بتونیم جلوی تیم هایی مثل من یو و بارسا و چلسی و آرسنال و و و وایستیم...

در آخرم بگم ما یک دفاع گوش تمام عیار کم داریم و تمام تیممون داره از همونجا ضربه میخوره،وقتی یک بازیکن تو خط دفاعی هی سوتی بده روحیه تیم میاد پایین و تمرکز تیم بهم میریزه و من این رو 100% مطمئنم که میلان هم به خاطر ضعف روحی و روانی بد بازی کرد..

S@eed
26th November, 2009, 02:17 AM
کاش حداقل یکی از این دو بازی رو می بردیم واسه ی اول شدن ! واقعا روی نیمکت دستمون خالیه دریغ از یه هافبک تهاجمی درست حسابی روی نیمکت ! تیممون 11 تا بازیکن بیشتر نیست ! بدون تقویت شدن توی ژانویه بعید میدونم از 1/8 هم بالاتر بریم!

Mr.Maldini
26th November, 2009, 02:28 AM
کاش حداقل یکی از این دو بازی رو می بردیم واسه ی اول شدن ! واقعا روی نیمکت دستمون خالیه دریغ از یه هافبک تهاجمی درست حسابی روی نیمکت ! تیممون 11 تا بازیکن بیشتر نیست ! بدون تقویت شدن توی ژانویه بعید میدونم از 1/8 هم بالاتر بریم!

وقتی بازیای بوردو و تیم ملی فرانسه رو می بینم بیشتر بیشتر حسرت از دست دادن گورکف رو می خورم ... اگه بودش مطمئنم تو فاز حمله خیلی موفق تر بودیم !

samanrossonero
26th November, 2009, 09:07 AM
این گورکوف رو به شکل تحقیر آمیزی فروختن..
آقای آنجلوتی بازیش نمیداد در حالی که هر وقت بازی می کرد عالی بود و خطرناک بود واسه تیم حریف..
بعد قرضی دادنش به بوردو بعدم قطعی کردن امسال که میلان پیشنهاد داده بود گورکوف رو دوباره بخره خودش گفته بود نمیام و نمیخوام بوردو رو ترک کنم..

فقط کافیه اینتر یا یوونتوس و یا منچستر یا هر تیم پر آوازه دیگه ای بخرش،خودم میرم ایتالیا کله این دوتا کچل رو پوست می کنم میام...

اه..

samanrossonero
26th November, 2009, 12:22 PM
بوفون: فقط میلان می‌تواند ایتالیا را در اروپا سربلند کند

http://i.media.goal.com/g/61590.jpg

سایت گل - دروازه‌بان یوونتوس بعد از شکست 2-0 تیم‌اش مقابل بوردو به شدت از بازی تیم‌اش انتقاد کرد و گفت که تیم یوونتوس و اینتر هیچ کدام نمی‌توانند درلیگ قهرمانی به پای میلان برسند.
بازی بد یوونتوس مقابل بوردو و شکست 2-0 این تیم، درست یک شب بعد از بازی بد اینتر مقابل بارسا و شکست 2-0 این تیم ایتالیایی اتفاق می‌افتد.بوفون می‌گوید «مسئله مسئله تاکتیک نیست، بیشتر روانی است و به این نکته مربوط می‌شود که تفاوت بسیار بزرگی بین بازی کردن در ایتالیا و بازی کردن در اروپا وجود دارد. در باشگاه‌های ایتالیا شما باید فیزیک محکمی داشته باشید و کمی هم شایستگی، اما در اروپا همه خیلی سازمان‌دهی شده هستند ویک خطا برای‌تان گران تمام می‌شود. در مورد اینتر هم دیدید که اگر شما یک سیستم حقیقتا برنامه‌ریزی شده نداشته باشید، نمی‌توانید در سفرهایتان تیم‌ها را شکست دهید. تنها تیم ایتالیایی که از پس این کار در اروپا برمی‌آید میلان است. به همین خاطر که آن‌ها از سال‌های قبل تا به حالاین‌قدردر این رقابت‌ها خوب عمل می‌کنند.»
یوونتوس می‌توانست امشب راهی دور بعدی شود، اما با این شکست باید منتظر بازی‌اش با بایرن مونیخ باشد،او برای راه‌یابی به دور بعدی باید در خانه خودش بایرن مونیخ را شکست دهد....

لئوناردو: بازی برابری بود

http://i.media.goal.com/g/61784.jpg

سایت گل - میلان شب گذشته در سری رقابت‌های لیگ قهرمانی اروپا در ورزشگاه سن سیرویمقابل المیپیک مارسی به تساوی 1-1 رسید.
هر چند این نتیجه خیلی راهمیلان راه هموار نخواهد کرد، اما این تیم اگر در برابر زوریخ به یک تساوی هم دست پیدا کند، تیم صعود کننده از گروه خود خواهد بود.
لئوناردو مربی میلان بعد از بازی به رای تی وی گفته است «خوش‌شانس بودیم؟ نه اصلا، آن‌ها در ضدحمله‌ها بسیار به ما آسیب زدند. همان کاری که ما هم سعی می‌کردیم انجام دهیم. در نیمه دوم بازی بیشتر تاکتیکی بود، و هر تیم مراقب حرکت تیم دیگر و در مجموع بازی برابری بود.»
لئوناردو می‌گوید«وضعیت تیم خوب است. یادتان نرود که ما هم جمعه بازی کردیم و هم یک شنبه.باید همه چیزی را تحلیل کنیم و از حالا باید فکر بازی‌مان برابر زوریخ باشیم.»

خداییش بازی برابر که نبود بلکه مارسی شایسته تر هم بود..

Rossoneri
26th November, 2009, 02:12 PM
آقا همین الان بگم که این تیم فقط این بازی از حریف ترسید و اینجوری بازی کرد..
یکی مثل گتوزو تو این بازیها به درد میخوره..
دیشب اینتر از بارسا ترسید و باخت امشبم با همونجوری بودیم اما نباختیم..
تیممون از دقایق وسط هر دو نیمه میبره و کم میاره و این کاملآ واضحه..
من نمیخوام نفوس بد بزنم اما به جز بوردو به هر تیم صدر گروه دیگه ای بخوریم حذف میشیم که زیادم فرق نمی کنه و این شتریه که در خونمون میخوابه این دوره سی ال، هر چه زودتر بهتر..

امیدوارم اشتباه کنم و بتونیم جلوی تیم هایی مثل من یو و بارسا و چلسی و آرسنال و و و وایستیم...

در آخرم بگم ما یک دفاع گوش تمام عیار کم داریم و تمام تیممون داره از همونجا ضربه میخوره،وقتی یک بازیکن تو خط دفاعی هی سوتی بده روحیه تیم میاد پایین و تمرکز تیم بهم میریزه و من این رو 100% مطمئنم که میلان هم به خاطر ضعف روحی و روانی بد بازی کرد..
سامان جان مارسی چیه که کله پاچش باشه؟ ترس کجا بود؟ اگه از اواسط هر دو نیمه به بعد کم آوردیم دقیقا به خاطر خستگی و سن و سال بازیکنامون بود. خط هافبک مارسی همه بازیکنای جوون و انرژیک بودن و حتی یه نفر هم میانه میدان از ما بیشتر داشتن و مثل آب خوردن میانه میدان رو از ما گرفته بودن. دیگه فکر میکنم اینو همه تا اینجا متوجه شده باشن که تنها تیمی که ترس نداره تو سی ال و جلوی هر تیمی با کمترین استرس بازی میکنه میلانه! واسه همینه که میگن سی ال تو dna میلانه و این حرفا دیگه. خلاصه که دیشب از تیم مارسی نترسیدیم، قدرتشو نداشتیم که با خط هافبکشون و یه بازیکن خوب مثل نیانگ مقابله کنیم.

اما واقعا موافقم که یه دفاع کناری میخوایم، حتما باید تو ژانویه حداقل یکی بخریم، میگن میخوان درنته رو بیارن که اونم آش دهنسوزی نیست ولی باز از هیچی بهتره!

این گورکوف رو به شکل تحقیر آمیزی فروختن..
آقای آنجلوتی بازیش نمیداد در حالی که هر وقت بازی می کرد عالی بود و خطرناک بود واسه تیم حریف..
بعد قرضی دادنش به بوردو بعدم قطعی کردن امسال که میلان پیشنهاد داده بود گورکوف رو دوباره بخره خودش گفته بود نمیام و نمیخوام بوردو رو ترک کنم..

فقط کافیه اینتر یا یوونتوس و یا منچستر یا هر تیم پر آوازه دیگه ای بخرش،خودم میرم ایتالیا کله این دوتا کچل رو پوست می کنم میام...

اه..

من خودم طرفدار پر و پا قرص گورکوف بودم و هستم و بچه های قدیمی تر هم میدونن، در حدی که جنگ و دعوا شد اینجا سرش وقتی ازش دفاع میکردم. اما اینکه هر وقت بازی میکرد خطرناک بود درست نیست. شاید آنجلوتی خیلی کم بهش فرصت داد اما تو همون فرصت های کم هم اکثرا چیز خاصی نشون نداد و ناامید کننده بود! ولی بعد از اون فصل رویایی که در بوردو داشت و مرد سال فوتبال فرانسه شد به هیچ عنوان نباید از دست میدادنش که این اتفاق افتاد متاسفانه.

samanrossonero
26th November, 2009, 03:09 PM
سامان جان مارسی چیه که کله پاچش باشه؟ ترس کجا بود؟ اگه از اواسط هر دو نیمه به بعد کم آوردیم دقیقا به خاطر خستگی و سن و سال بازیکنامون بود. خط هافبک مارسی همه بازیکنای جوون و انرژیک بودن و حتی یه نفر هم میانه میدان از ما بیشتر داشتن و مثل آب خوردن میانه میدان رو از ما گرفته بودن. دیگه فکر میکنم اینو همه تا اینجا متوجه شده باشن که تنها تیمی که ترس نداره تو سی ال و جلوی هر تیمی با کمترین استرس بازی میکنه میلانه! واسه همینه که میگن سی ال تو dna میلانه و این حرفا دیگه. خلاصه که دیشب از تیم مارسی نترسیدیم، قدرتشو نداشتیم که با خط هافبکشون و یه بازیکن خوب مثل نیانگ مقابله کنیم.

اما واقعا موافقم که یه دفاع کناری میخوایم، حتما باید تو ژانویه حداقل یکی بخریم، میگن میخوان درنته رو بیارن که اونم آش دهنسوزی نیست ولی باز از هیچی بهتره!

من خودم طرفدار پر و پا قرص گورکوف بودم و هستم و بچه های قدیمی تر هم میدونن، در حدی که جنگ و دعوا شد اینجا سرش وقتی ازش دفاع میکردم. اما اینکه هر وقت بازی میکرد خطرناک بود درست نیست. شاید آنجلوتی خیلی کم بهش فرصت داد اما تو همون فرصت های کم هم اکثرا چیز خاصی نشون نداد و ناامید کننده بود! ولی بعد از اون فصل رویایی که در بوردو داشت و مرد سال فوتبال فرانسه شد به هیچ عنوان نباید از دست میدادنش که این اتفاق افتاد متاسفانه.

کوروش جان بحث روانی میلان و غیر میلان نمیشناسه،تیم ما نمیخواست ببازه و این خودش یک عامل استرس زا هست و عامل دوم ضعف دفاع راستمون که نیانگ پیسش کرده بود و تیم ناخود آگاه عقب می نشست و نکته سوم هم چهره نگران لئوناردو که هنوز یاد نگرفته که مربی های بزرگ از اول بازی استرس خودشون رو کنترل می کنن و حد اقل ظاهر رو حفظ می کنن..
پاتو تا نزدیک 18 خودمون عقب میومد و رونالدینیو هم دنبال جبران کم کاری هافبک هامون خصوصآ سیدورف بود که سیدورف تو کار های دفاعی فاجعه هست و درباره کارای تهاجمیش ترجیح میدم نظری ندم..
در مورد گورکوف یادم هست همین چندتا بازی که مدت زمان کمی بازی کرد به نظر من یک بازیکن 20 ساله که تایم کمی هم داره خوب نشون داد و من که خودم فکر می کردم این جانشین سیدورف هست به طور قطع و یادم هست یک تیر دروازه هم زد که به من خیلی چسبید،وقتی گورکوف رو استعدادیابی کردن و خریدن باید یکمم روش کار می کردن که کادر فنی بردو روش این کا رو انجام دادن و این شد البته همون زمان هم که تو میلان بود بهش می گفتن زیدان کوچک..

در مورد خط میانی باید بگم فلامینی باید بیاد کنار آمبروزینی و سیدورف بره بیرون و پیرلو بره پشت مهاجم ها..
حداقل یکبار این سیستم رو تو بازیهای دوستانه امتحان کنن میبینن چه نتیجه ای میده....

یک کار دیگه هم میشه کرد و اون خریدن یک بازیکن به جای سیدورف هست که من خیلی بهش اعتقاد دارم و به باشگاهم ای میل زدم (نه که خیلیم می خونن) اما اینا گوش ندادن تا لیورکوزن خریدش و اون کسی نیست جز:

renaaaaaaato augusto:

http://www.lanceactivo.com.br/upload/1829.jpg
http://www.leverkusen.com/whoiswho/r/Renato_A.jpg

samanrossonero
26th November, 2009, 09:44 PM
http://www.goal.com/iran/news/article-image?id=21110

گتوزو میلان را تهدید کرد

سایت گل- گنارو گتوزو، هافبک تیم میلان تهدید کرد که بعد از 11 سال حضور در این باشگاه، به تیم دیگری خواهد پیوست.
این بازیکن ایتالیایی از میزان بازی اش در تیم لئونارد راضی نیست. او معمولا روی نیمکت ذخیره ها می نشیند. تصمیمات تاکتیکی و مصدومیت موجب شده تا نام او در این فصل کمتر در ترکیب اصلی میلان به چشم بخورد و موجب شد تا او نسبت به آینده اش در تیم میلان عکس العمل نشان دهد.
گتوزو با چند باشگاه ارتباط برقرار کرده است و فریاد نارضایتی اش هر روز در میلانلو شنیده می شود. او در مصاحبه با Sky Sport Italia گفت:" من از اینکه کم بازی می کنم، خوشحال نیستم. آیا به تیم دیگری خواهم رفت؟ در این مورد بعدا صحبت می کنیم."
گتوزو احساس میکند یکی از بزرگان تیم است و علی رغم وفاداری طولانی به باشگاه، اکنون به او خیانت شده است. " بعد از 11 سال بازی در میلان، اکنون نمی توانم منتظر بمانم تا کسی مصوم شود تا بازی به من برسد. نمی توانم فکر کنم که دیگر برای باشگاه و تیم مفید نیستم."
روز سه شنبه لئوناردو گفته بود که هیچ مشکلی بین او و گتوزو وجود ندارد اما این بازیکن خلاف آن را ثابت کرد.

Rossoneri
26th November, 2009, 09:59 PM
سیدورف این فصل بعضی بازی ها واقعا فوق العاده بوده و در مجموع تا اینجای فصل عملکردش رو مثبت میدونم! خیلی بهتر از فصل پیش ...

samanrossonero
26th November, 2009, 10:20 PM
من دیگه این یکی تو کتم نمیره...!!!
گلی که رئال بهمون زد سوتی سیدورف بود که توپ رو کوبید به سر پیرلو و بعدم کاکا رو ول کرد که شوت بزنه...!!!
تو کارهای دفاعی هم که اصلآ حضور نداره و به نظر من تو شرایط خوبی نیست و تو بازی رئال هم یک دروازه خالی بیرون زد...
من موافق نیستم با حرفت کوروش..

Rossoneri
27th November, 2009, 10:16 AM
بازی بد داشته منم منکرش نیستم ولی بعضی بازیها هم نقش کلیدی داشته. مثل همین بازی هفته پیش با کالیاری که اگه نبود امکان نداشت با 3 امتیاز بیایم بیرون. عالی بود.

samanrossonero
27th November, 2009, 01:08 PM
خب کوروش جان ما الان دنبال ثبات می گردیم،دنبال یک بازیکنیم که تو 10 تا بازی 8 تاش خوب باشه..

Rossoneri
27th November, 2009, 10:50 PM
خب نداریم دیگه همچین بازیکنی:4:

پستی که الان سیدورف بازی میکنه خیلی حساسه. تو هم دیگه خیلی ازش ایراد میگیری. میگی تو کار دفاعی شرکت نمیکنه. زیاد هم نمیشه ازش انتظار شرکت تو دفاع رو داشت. الان میلان یه جوری بازی میکنه که پیرلو و آمبرو هافبک دفاعی هستن و سیدورف هافبک تهاجمیه و پشت مهاجم بازی میکنه. در واقع 4 تا مهاجم داریم و واسه همین هم میگن ترکیب میلان Ultra-Offensive هست و ایراد داره. چون تو دفاع خیلی آسیب پذیره. بعدشم سیدورف سنش زیاده. نمیتونه مرتب برگرده و دفاع کنه. باید انرژیش رو تقسیم کنه برای 90 دقیقه که انصافا هم با تجربه ای که داره خوب این کارو انجام میده. میبینیم گاهی دقیقه 80 به بعد استارت میزنه و بازیکن حریف رو جا میزنه!

خلاصه که اگه بازیکن بهتری داشتیم یه چیزی، نداریم ولی.

samanrossonero
28th November, 2009, 01:36 AM
یک آزمایش جالب و واقعی:
میمونهای قدیمی : 1
میمونهای جدید:2

دانشمندان 5 میمون رو تو قفسی قرار دادن و رو سرشون یک دوش آب سرد قرار دادن و یک موز که زیرش یک نردبان بود.
یکی از میمونهای 1 از نردبان بالا میره و در همون لحظه محققین دوش آب سرد رو رو سر میمون های دیگه باز می کنن وو میمون ها با سر و صدا به بالا و پایین میپرن و اذیت میشن.
بار دوم میمون 1 دیگری از نردبان بالا میرن و باز هم دوش آب سرد ولی اینبار 1111 این چهر میمون و همینطور 1 بالای نردبان هم متوجه میشه که دوش به نردبان ربط داره..
از آن پس هر میمونی از جمع 11111 بالای نردبان میرفت همه میریختن سرش و کتک میزدنش دانشمندان دیگه دوش رو باز نکردن ولی میمون ها بازهم هر کی میرفت بالای نردبان میزدند..
یکی از 1 ها رو با یک 2 تعویض کردند و ترکیب این شد 11112..
2 از همه جا بی خبر میره بالای نردبان و کتک مفصلی از 1111 میخوره ولی باز هم میره چون دلیل اینکار رو نفهمیده بود و بازهم کتک میخوره و دیگه بالا نمیره و میفهمه با بالا رفتن از نردبان کتک خواهد خورد..
تمامی میمون های قدیمی یعنی 1111 رو با 2222 عوض کرده و ترکیب 5 میمون جدید که روی سرشون آب نریخته بود وارد قفس میشن..
اون میمون جدید که با میمون قدیمی ها هم قفس بود و کتک خورده بود با اینکه آب روی سرش ریخته نشده بود اما هر میمونی از نردبان بالا میرفت کتک میزد و کم کم همه هم قفسی هاش هرکی میرفت بالا میزدن و وقتی میمون های دیگه ای رو هم وارد کردن با وجود یک یا دو عدد از 2 ها این روند یبه میمونه ای بعدی هم منتقل میشد بدون اینکه حتی یک قطره آب روی سرشون ریخته بشه فقط هرکس میرفت رو نردبان میزدن..!!!

حال یکم به خودمون و وضعیتمون بیندیشیم..
چه کتک ها بدون دوش آب سرد و به خاطر بالا رفتن از نردبانی که دوش آب سردی هم بهش وابسته نیست خوردیم..

samanrossonero
28th November, 2009, 01:28 PM
هر نفس آواز عشق میرسد از چپ و راست..
گتوزو داره میره چلسی یا من سیتی..
همه تیم ها با بازیکن های بزرگ وارد مذاکره شدن اونوقت ما با یک مدافع کناری خوب هم وارد مذاکره نشدیم هنوز..
کلامون پس معرکست اینجوری ها...

Rossoneri
28th November, 2009, 04:51 PM
:4:

تازه چلسی هم شایعه شده پیشنهاد 60 میلیونی واسه پاتو آماده کرده!

Mr.Maldini
28th November, 2009, 10:48 PM
بابا اینا همش حرفه ! اگه میلان رینو رو نخواد رینو از میلان دل نمی کنه !

samanrossonero
28th November, 2009, 11:10 PM
" کارلو آنجلوتی " شایعه پیشنهاد چلسی برای جذب " گنارو گتوزو " را رد کرد.

سرمربی آبی‏ها در فکر تقویت ترکیب خود در ژانویه است به طوری که تعدادی از بازیکنان برای جام ملت‏های آفریقا این تیم را ترک خواهند کرد.
" گتوزو " هم در سن سیرو از کمبود بازی رنج می‎‏برد و شایعه شده او باشگاه خود را در ژانویه ترک می‏کند.

" آنجلوتی " در طول مربیگری خود در روسونری با این بازیکن ایتالیایی کار کرده و هنوز هم او را تحسین می‏کند. در هر صورت سرمربی چلسی می‏گوید در نقل و انتقالات ژانویه هیچ برنامه‏ای برای جذب " گتوزو " ندارد.

" آنجلوتی " به دیلی میرور گفت:« رینو (گتوزو) بازیکن میلان است. من با او رابطه خوبی داشتم اما فکر نمی‏کنم او به اینجا بیاید.»

بابا خود مقاله نویس سایت گل نوشته به نظر نمیاد میلان بعد از اشتباه فروختن کاکا و خالی شدن سکوهای ورزشگاه به عنوان مثال در بازی حساس مقابل مارسی دیگه اشتباه به این بزرگی بکنه و پاتو رو هم بفروشه و به کنایه گفته اگه این کاری بکنن دیگه کسی بلیط بازی میلان رو نمیخره..!!

راستم میگه..

یادم رفت این رو بگم،شما مگه چلسی رو نمیشناسین؟؟؟؟؟؟
باید یکجوری ابراز وجود کنه دیگه..

samanrossonero
29th November, 2009, 12:29 AM
در بدشانس ها هم اولیم

فاتح توپ طلاي اروپا در سال 2009 به زودي معرفي خواهد شد و در حالي كه امسال هم رقابت اصلي بين كريس رونالدو و ليونل مسي خواهد بود اما شانس ستاره آرژانتيني بارسلونا بيشتر از حريف پرتغالي است. در ادامه 10 بازيكن را مورد بررسي قرار مي‌دهيم كه با وجود درخشش در تيم‌هاي خود هيچ‌گاه شانس كسب اين عنوان را پيدا نكردند.

10 - داور شوكر (كرواسي)
مهاجم سابق كروات‌ها دو بار در سال‌هاي 1996 و 1998 شانس فتح توپ طلا را داشت. او تيمش را به يك چهارم نهايي يورو و نيمه‌نهايي جام‌جهاني رساند. او 45 گل در 69 بازي تيم‌ملي كرواسي به ثمر رساند و در تركيب ديناموزاگرب، سه‌ويا و رئال‌مادريد درخشش خوبي داشت. او در سال 1998 در رقابتي نزديك اين افتخار را به رونالدوي برزيلي واگذار كرد.

9 - پيتر اشمايكل (دانمارك)
يكي از سه دروازه‌باني كه در اين فهرست حضور دارد وقتي در سال 1999 ريوالدو توپ طلا را برد بسياري سنگربان دانماركي منچستريونايتد را مستحق آن مي‌دانستند. جالب اينكه او در بين سه نامزد نهايي جايي نداشت و با وجود درخشش با پيراهن منچستريونايتد و قهرماني با اين تيم در اروپا نتوانست توفيقي كسب كند. بدون شك او بهترين دروازه‌بان دهه 90 بود كه به حقش نرسيد.

8 – رائول (اسپانيا)
اسطوره رئالي‌ها در سال‌هاي اخير با بهترين هافبك دفاعي (كلودماكه‌له)، بهترين گوش (لوئيس فيگو) بهترين هافبك بازيساز (زين‌الدين زيدان) و بهترين مهاجم (رونالدو) همبازي بوده است، آنها آمدند و رفته‌اند اما او نزولي نداشته و بهترين گلزن تاريخ رئال، بهترين گلزن تيم‌ملي اسپانيا و همچنين بهترين گلزن تاريخ لاليگاست. اما اينها براي انتخاب او به عنوان مرد سال كافي نبود. او سه بار پياپي در سال‌هاي 2000، 2001 و 2002 به عنوان دوم رسيد.

7 – اوليوركان (آلمان)
او در جام‌جهاني 2006 توانست ينس ‌لمن را كنار زده و سنگربان نخست تيم‌ملي كشورش شود. بدون شك او يكي از بهترين دروازه‌بانان 10 ، 15 سال اخير فوتبال جهان است 86 بار پيراهن تيم‌ملي را به تن كرده است. درخشش كان در جام‌جهاني 2001 عناوين بسياري را برايش به دنبال داشت اما در نهايت در سال‌هاي 2001 و 2002 در مكان سوم جاي گرفت.

6 - الساندرو نستا (ايتاليا)
يكي از مستعدترين مدافعان دهه اخير كه اگر در شرايط مطلوب باشد هيچ‌كس بهتر از او نيست. درخشش در يورو 2000 و دو قهرماني با ميلان در ليگ قهرمانان براي اهداي توپ طلا به او كافي نبود و اين مدافع پرتجربه حتي در بين سه كانديداي نهايي هم جايي نداشته است. زوج او و كاناوارو در خط دفاعي با شناخت خوبي كه از هم دارند، يكي از بهترين زوج‌هاي خط دفاعي تاريخ را تشكيل داده بود.

5 - ليليان تورام (فرانسه)
شايد او بهترين مدافع تاريخ فرانسه باشد كه در كارهاي دفاعي جاگيري بسيار خوبي داشت. سرعت بالا، قدرت بدني خوب، هوش بالاي تاكتيكي، تكل‌هاي عالي و يك رهبر خوب، مشخصات مدافع سابق يوونتوس و تيم‌ملي فرانسه است كه او هم مورد توجه كارشناسان قرار نگرفت.

4 - كافو (برزيل)
كمتر مدافع راستي در فوتبال سرعت و توانايي‌هاي او را داشته است. كافو سه بار با برزيل راهي جام‌جهاني شد و در سال‌هاي 2002 و 1994 جام قهرماني را كسب كرد. او 142 بازي ملي براي برزيل انجام داد و در حالي فوتبالش را به پايان برد كه توپ طلا را از نزديك لمس نكرد.

3 - جيان لوئيجي بوفون(ايتاليا)
بهترين دروازه‌بان نسل خودش كه شانس زيادي دارد تا به عنوان بهترين شوت‌گير تمام تاريخ انتخاب شود. او در سال 2001 گران‌ترين دروازه‌بان دنيا شد و نمونه‌اي كامل از يك گلر ايده‌آل است. البته او هنوز براي كسب اين عنوان شانس دارد اما سابقه نشان داده كمتر دروازه‌باني به اين سطح از موفقيت رسيده است.

2 - تيه‌ري آنري(فرانسه)
بهترين گلزن تاريخ آرسنال و فرانسه كه در تالار افتخارات هر دو تيم جايگاه خاصي دارد آنري ستاره يورو 2000 بود و افتخارات بسياري را به همراه آرسنال و بارسا كسب كرده است اما رقبايش در فتح توپ طلا از او خوش‌شانس‌تر بودند. آنري در سال‌هاي آخر فوتبالش اميد چنداني به اين موفقيت ندارد به‌خصوص پس از دسته‌گلي كه در ديدار برابر ايرلند جنوبي به آب داد.

1 - پائولو مالديني (ايتاليا)
چه چيزي درباره يكي از وفادارترين بازيكنان تاريخ فوتبال كه در پست جناح چپ يكي از اسطوره‌هاي اين ورزش بوده است مي‌توان گفت؛ او نيازي به معرفي ندارد. پيراهن شماره سه روسونري به خاطر او بايگاني شد و با 25 سال حضور در تيم نخست باشگاه ركوردي عالي را به جاي گذاشت. نكته تراژيك اين است كه حتي مالديني هم در فهرست ما قرار دارد و توجه بيش از حد به بازيكنان هجومي نفرات شايسته‌اي مثل او را در حاشيه قرار داده است.

samanrossonero
29th November, 2009, 11:34 AM
القاب جالب تیم های اروپایی

● ایتالیا
▪ لاجوردی پوشان: تیم ملی فوتبال ایتالیا
▪ بانوی پیر: یوونتوس
▪ پرستوها: بره شا
▪ جزیره نشینان: كالیاری
▪ بنفشه ها: فیورنتینا
▪ افعی ها: اینتر
‌▪ عقاب ها: لاتزیو
▪ شیاطین سرخ و مشكی: میلان
▪ زرافه ها: پروجا
▪ گاوهای نر: تورینو
▪ گرگ ها: رم
▪ الاغ های پرنده: كیه وو

انگلستان●
▪ گربه های سیاه: ساندرلند
▪ بد ذات ها: آستون ویلا
▪ كنار رودی ها: بلكبرن روورز
▪ آواره ها: بولتون واندررز
▪ دلاوران: چارلتون آتلتیك
▪ بازنشسته ها: چلسی
▪ آب نبات سازها: اورتون
▪ كلبه نشین ها: فولهام
▪ قرمزها: لیورپول، ناتینگهام فارست
▪ آبی های آسمانی: منچسترسیتی
▪ بورو: میدلزبرو
▪ سیاه و سفیدها، كلاغ ها: نیوكاسل یونایتد
▪ سفیدهای زنبقی: تاتنهام هاتسپرز
▪ توپچی های لندن: آرسنال
▪ زنبورهای سرخ: واتفورد
▪ چكش ها: وستهام یونایتد
▪ بیسكویت سازها: ردینگ
▪ بچه های تخس: بارنزلی
▪ آبی ها: بیرمنگام سیتی
▪ پرنده های آبی: كاردیف سیتی
▪ عقاب ها: كریستال پالاس
▪ ببرها: هال سیتی
▪ تراكتورسازان: ایپسویچ
▪ سفیدها: لیدز یونایتد
▪ روباه ها: لسترسیتی
▪ كلاه دوزها: لوتون تاون
▪ قناری ها: نورویچ سیتی
▪ جغدها: شفیلد ونزدی
▪ پرهیزكاران: ساوتهمپتون
▪ كوزه گران: استوك سیتی
▪ گرگ ها: ولورهمپتون
▪ نارنجی پوشان: بلكپول
▪ خروس جنگی ها: برادفورد سیتی
▪ زنبور ها: برنت فورد
▪ سینه سرخ ها: بریستول سیتی
▪ ارواح: چستر فیلد
▪ وایكینگ ها: دونكاستر
▪ شیرها: میلوال
▪ سگ های شكاری: هادرز فیلد تاون
▪ پینه دوزها: نورثهمپتون
▪ آسیابان ها: روترهام یونایتد
▪ قوها: سوانسی سیتی
▪ تبعید شدگان: چسترسیتی
▪ دزدان دریایی: بریستول روورز
▪ دریانوردان: گریمس تاون
▪ گاوهای نر: هرفورد یونایتد
▪ بچه های شرور: لینكلن سیتی
▪ اژدهای قرمز: ركسهام
▪ شیاطین سرخ: منچستر یونایتد

● اسپانیا
▪ بارسا: بارسلونا
▪ كهكشانی ها، اشباح: رئال مادرید
▪ شیرها: آتلتیكو بیلبائو
▪ پرنده های عاشق: اسپانیول
▪ خفاش ها: كاستلون
▪ پسران ماتریس: آتلتیكو مادرید
▪ آشوبگران: تیم ملی فوتبال اسپانیا

samanrossonero
29th November, 2009, 04:15 PM
اینم لیست نهایی قابل توجه آقایون..
من همون موقع هم گفتم حضور بعضی اسامی که الان به لطف دید بازتر کارشناس ها حذف شدن به جک شبیه هست..

اسامی 10 نامزد نهایی جایزه مرد سال فوتبال اروپا امروز صبح اعلام شد..

مجله فرانس فوتبال لیست کوتاهی از 10 نامزد انتخاب بهترین بازیکن سال 2009 اروپا (Ballon d’Or) را اعلام کرد.

دیدیر دروگبا ( ساحل عاج – چلسی)
ساموئل اتوئو ( کامرون – بارسلونا – اینترمیلان)
استیون جرارد ( انگلستان – لیورپول)
زلاتان ابراهیموویچ ( سوئد – اینترمیلان – بارسلونا)
آندرس اینیستا ( اسپانیا – بارسلونا)
کاکا ( برزیل – میلان – رئال مادرید)
لیونل مسی ( آرژانتین – بارسلونا)
کریستیانو رونالدو ( پرتغال – منچستریونایتد – رئال مادرید)
وین رونی ( انگلستان – منچستریونایتد)
ژاوی ( اسپانیا – بارسلونا)

" لیونل مسی " ستاره تیم ملی آرژانتین بخت نخست کسب این جایزه در اول دسامبر است.

منبع:سایت گل

Mr.Maldini
30th November, 2009, 12:43 AM
خدااااااااااااااا ! کاش ازت یه چیزه دیگه خواسته بودم ! :d
داشتم از تو لایو اسکو بازی رو دنبال می کردم دیدم شد دقیهقه 92 ! گفتم خدا نمیشه میلان یه گل بزنه؟ صفحه رفرش شد و نوشت 1-0 !!!!!!!!!!!!!! کی گللللل زد؟ هانتلاررررررررررر !!!!!!!! چقدر خوشحال شدم ! :d

Mr.Maldini
30th November, 2009, 12:44 AM
وای نه !
تا این پست رو دادم یکی دیگه هم زد ! هانتلار !
2 - 0 !
شماره ی اورژانس چنده؟؟؟ قلبم ! :دی

samanrossonero
30th November, 2009, 12:45 AM
بچه ها خدا خودش شاهده از وقتی هانتر اومد تو زمین چقدر دعا کردم گل بزنه..
گگگگگگگگلللللللللللللل..
کلاس یان هونتلاااااااااااااااااااا ر..

lvlostafa
30th November, 2009, 12:46 AM
گـــــــــــــل!! :Hooraa:
دقیقۀ 90 با اولین گل فصل هانتلار افدیم جلو!!
می دونستم بچه ها بالاخره می تونن این کارو کنن!! :69:
منتظر بودم فقط اون صفر جلوی اسم تیم بشه یک، که دقیقۀ 90 شد...

ادیت: واااااااااااای... :Hooraa: یکی دیگه، بازم خودم کلاس یان هونتلـــــــــار... :cry:
نمی دونم این بچه چش شده امشب! :cry: کاش همیشه همین جور یه چیزیش بشه... :cry:

S@eed
30th November, 2009, 12:55 AM
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللل
:uglylolmk4::uglylolmk4::uglylolmk4::uglylolmk4::u glylolmk4::uglylolmk4:

Rossoneri
30th November, 2009, 12:56 AM
عجب اتفاقاتی میافته تو بازیهای میلان این فصل! اون از پیروزیمون مقابل کیوو با دو گل نستا در 10 دقیقه پایانی. اینم از این بازی که چه کسی هم اومد و 2 تا گل زد در 2 ، 3 دقیقه پایانی! گل دومش هم ظاهرا گل فوق العاده ای بوده.

باید این شانس رو دو دستی بچسبه هونتلار! فکر میکنم بازی بعدی از ابتدا در ترکیب قرار بگیره.

تبریک! رفتیم رده دوم:yahoo:

samanrossonero
30th November, 2009, 12:56 AM
هی چشمام رو مالیدم بلکه اشتباه کنم اما دیدم نه،خودشه،خود ببر گرسنه ماست.

3 دقیقه واسه شکارچی حرفه ای ما کافیه..

Mr.Maldini
30th November, 2009, 01:00 AM
امشب اینا چه حالی دادن بهمون ! :Hooraa:
امروز از ساعت 5 تا الان داشتم فوتبال میدیدم ! دیگه چشام داره از کاسه میاد بیرون !
خدایا ! منو باش که تا صبح قبل از ساعت 9 باید مطالبمو بدم هفته نامه ! یکی کمک کنه منو تا صبح بیدار نگه داره ! یکی هم صبح ساعت 7 بیدار کنه برم سر کار :uglylolmk4::crazy2::vava::damagh::wacko::20::wack o2:

S@eed
30th November, 2009, 01:08 AM
خوب تبریکات ویژه ! میدونم هیچکدومتون بازی رو ندیدید الا خودم ! :4: :59:

خوب باید بگم 90 دقیقه سرا پا حمله کردیم ! واقعا 3 4 تا صد در صد نزدیم دروازبان حریفم شده بود اشمایکل ! :22: من واقعا واسم عجیبه که دروازبان های سری آ چرا همیشه جلوی میلان شیرن ؟!

بوریلو هم گند زد به بازی تا اینکه لئوناردو پیپو رو آورد تو ولی بازم نتونستیم گل بزنیم و با بی دقتی و شیر شدنه دروازبان حریف همچنان در حسرت گل میموندیم ! تا اینکه لئو زد به سیم آخر و هانتلار رو آورد تو ! شاید فرقه لئو با کارلو اینجاست که کارلو عمری همچین کاری میکرد ! :59: هانتلارم اومد تو و با دو پاس گل پیپو دو گل زد یکی از یکی معرکه تر ! :8: از خوشحالی 3 متر پریدم تو هوا ! :yahoo: تازه گله دومش یه چیپی بود که فقط باید ببینیدش ! از پشت محوطه زد ! :322: اینقدر خوشحالی کرد بنده خدا که واقعا دلم به حالش سوخت چون این چند ماهه خیلی بهش سخت گذشته بود :cry:

با این برد تونستیم به رتبه ی دوم بریم و یووه رو به زیر بکشیم ! خلاصه با این برد امروز هانتلار هم به جاده ی امید بازگشت ! :322: ( تاپیک رو حال می کنید خدایی؟! :give_rose: :4:)

samanrossonero
30th November, 2009, 01:08 AM
الان دارم تو یوتیوب گل ها رو میبینم..

http://www.youtube.com/watch?v=qVfQm56-NUU

میخوام ببینم چیکار کرده این پسر مو قرمز ما..

samanrossonero
30th November, 2009, 01:13 AM
سعید دمت گرم..
با چی میبینی بازی رو؟؟؟
خدا کنه از این به بعد ثابت بذارش..
اینجور که تو میگی گل هاش رو خلاقیت و شم گلزنی خودش بوده نه اتفاق پس 100% میشه بهش بیش از این اعتماد کرد..

S@eed
30th November, 2009, 01:28 AM
سعید دمت گرم..
با چی میبینی بازی رو؟؟؟
خدا کنه از این به بعد ثابت بذارش..
اینجور که تو میگی گل هاش رو خلاقیت و شم گلزنی خودش بوده نه اتفاق پس 100% میشه بهش بیش از این اعتماد کرد..

با این :4:

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=2431

Mephisto
30th November, 2009, 01:32 AM
خوب تبریک ...
بازی به چسبی رو میلان نکرد وخواب اور بوددرخیلی ازدقایق به خصوص نیمه اول...نیمه دوم بهتربود وجذاب تر...ولی خوب ،بعداز نتیجه نه چندان خوب مقابل مارسی می شه بگی امشب واقعا شاهکارزدیم...مشخص بودکه تیم هنوزو حس و حال بازی مارسی هست و چندان روفرم نیست ولی خوب اخرشه نیمه دوم کارخودمون روکردیم...
روی گل اول هانتلر شانس خوبی اوردکه دروازه بان حریف بدعمل کردو گل دیدایی خورد!!ولی گل دوم عالی بود...اصلا فکرشو نمی کردم که این جورگلایی رو هم بتونه بزنه...دوهردوگل اینزاگی عالی عمل کرد..تو همون 10 دقیقه ای که امدتوبازی سه چهارتافرصتی برای خودش ساخت..کاری که درطول بازی نه رونی نه سیدورف نتونستن بکنن...
حیف که اینترهم برد..می شدفاصله رو کم کرد...ای کاش اونام یک مربی مثل فراراداشتن :4:
ازایناکه بگزریم نبایدازواقعییت صرف نظرکردکه هافبکای میلان بدکارمی کنن ..سیدورف ، باتو و رونی چندان شباهتی به هفته های قبلشون نداشتن وبازی معمولی می کردن...خوشبختانه دررونداخیر هرازگاهی کسی شیر می شه ...یک باربوری ،یک بارباتو واین بارم هانتلر !!!انشالاه که هانتلر مقطعی نمونه کارش و ادامه داشته باشه...

ONE LOVE_ONE IKER
30th November, 2009, 09:36 AM
انقدر خوشحالم هانتلارجونم:8::8::8::8::8::8::8::8::8:: 8: گل زده.وای بچه گل دومش چقدر محشره .چه چیپ تمیزی:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: .ایول هانتلار:8::8::8::8::8::8::8: و ایول لئو که به هانتلار :8::8::8::8:فرصت دا د بازی کنه . تازه این همه تواناییهای هانتلارجونم:8::8::8::8::8::8::8::8: نیست اون بازیکن با استعدادیه :41:باید بهش فرصت داد.فقط به همه ثابت شد که چقدر هانتلار جون :8:بازیکن خوبیه :41::41:.دارم از خوشحالی غش میکنم .هانتر :8: موتور گلزنیاش تازه روشن شده . حالا بازیهای بعدی هم گل میزنه.الکی که نیست بهش لقب هانتر رو دادن. از برد میلان:dadoom::dadoom::dadoom::dadoom::dadoom: :dadoom::yu::dadoom::dadoom: :08:و پس گرفتن رده دوم از یونسوسیس خیلی خوشحالم.

ONE LOVE_ONE IKER
30th November, 2009, 09:38 AM
Catania 0 - 2 :Hooraa::yes:Milan (http://www.oleole.com/blogs/the-rossoneri-blog/posts/catania-0---2-milan)

(http://www.oleole.com/blogs/the-rossoneri-blog/posts/catania-0---2-milan#comments)
Massimino to rush in 20,000 for the evening of the fourteenth day postponement of series A, in front of Catania (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/italia/seriea/catania/tl17r.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhjNxgn_Y01UYGc5ZWlSt_salu8U9A) and Milan, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/italia/seriea/acmilan/tln.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhiufid4FCthL0wJbWGz9k0S-3tpWQ) after an afternoon at stake for both the team assumes a higher value, the safety zone and the zone requiring Champions serious points. Atzori, tries to stop the Rossoneri, with a 4-4-2 fielding Catania: Andujar, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/mariano-gonzalo-andujar/plsou.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhiTq_9W2rzfLPvS-k0Xdy3GxSerJw) Bellusci, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/giuseppe-bellusci/pl166n.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhjwS09Idtgr9A3hYu8ERdATw5RFOw) Silvestre, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/matias-silvestre/plo5j.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhhypH--fCSWwOxISZ7n-4iI8-Rfg) Spolli, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/nicolas-spolli/plo7e.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhghLZi3MjIDo4D_5TCJ4vM3UQqFCQ) Alvarez, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/arturo-alvarez/pl1258.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhws4F0ezMp4p2WbFC-vIi5xbJLdQ) Martinez, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/jorge-andres-barrios-martinez/pl19c2.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhh-ygS1N5jV-0wni8hwf-yKu4OWhw) Biagianti, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/marco-biagianti/pl10ar.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhiUFrE6C6olAMZi7VxJUrWdCJf9IA) Carboni, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/ezequiel-alejo-carboni/plnr9.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhj9VbkFpZ3xPOEBpEFpx5NDcWXFwA) Llama (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/ezequiel-cristian-llama/plnxh.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhizWVOFMpt7-_EKoyfdHcpR-EXJIw) (from 16 'st Izco), (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/mariano-julio-izco/plw21.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhjUF-PMxOYVJZHWu8InsBEYssHYAg) Morimoto (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/takayuki-morimoto/plpg9.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhrhmDGtCLF8Oco6yc9VzAEEJSuDQ) (from 33' st Ricchiuti), (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/adrian-ricchiuti/plsny.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhgewI3dfPU7dJ-Rpz8MZ_FjIqm-dg) Mascara (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/giuseppe-mascara/plgwu.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhiRh7NJNMsawT0Z1R1Fwn-OJ9iQXQ) (from 41 'st power) (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/alessandro-potenza/pl9d5.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhvYUvp3bJbSxM9XO6Ig13au2O5MA) (Campagnolo, Ledesma, plasma, Capuano).
Leonardo, after not brilliant service offered against Marseille, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/francia/ligue1/marseille/tl58.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhgesHRdSmIkaQ_s2nqCmEpEXMS4TQ) must do without Oddo (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/massimo-oddo/pl15u.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhgPRUnl9qKkA3pV77_LtsFHyRzEyA) and Pirlo, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/andrea-pirlo/pl1ff.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhgXaXMLC-HjiF7qXxoKNJwOTGa-Eg) and responded by deploying a 4-2-3-1 MILAN: Dida; (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/dida/pl1bj.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhgXO_oiFH4n4pzWfEHPcf08kVmMdg) Abate, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/ignazio-abate/pl9cz.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhia6A8sP366hEuN80Tkj3T4Ihuwwg) Nesta, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/alessandro-nesta/pl1df.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhjQu5uGYPpfLZSBKNbxc0Wf8AVMg) Thiago Silva, Zambrotta (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/gianluca-zambrotta/pl1en.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhi15gTq_u93YRPatgywQWWHaFLXaw) (21 ' st Antonini), (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/luca-antonini/plgw1.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhApczAKIPMUzZRfjoOb25zF4PFGQ) Flamini (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/mathieu-flamini/pl9fa.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhgvMmjb3hfyrsVMVautth6U3nrw8A) (from 39 'st Huntelaar), (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/klaas-jan-huntelaar/pl5qq.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhh_FUrGl75nayMCHqVirFuE_h3t9Q) Ambrosini, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/massimo-ambrosini/pl1c3.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhjrPAHusO55u_41hYmtATXSkKIWbQ) Pato, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/pato/plxme.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhViSS26A_r8bjeJF__B1KQN-YhQw) Seedorf, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/clarence-seedorf/pl1f7.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhg_9HnH2kXyI7FgL_fAThYvsOGHAg) Ronaldinho, (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/ronaldinho/pl2rs.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhiXgQMNBVBUkG3YBPHl1z_VG9flrQ) Borriello (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/marco-borriello/pl6nz.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhjCQ9jDKGJ7u2yY3S6OcJ3AwCueCA) (29' st Inzaghi) (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=it&ie=UTF-8&sl=it&tl=en&u=http://www.oleole.it/filippo-inzaghi/pl1eu.html&prev=_t&rurl=translate.google.it&usg=ALkJrhhOtCd09P1mo_6PizFhpvZ8XUyjQQ) (Storari, Kaladze, Favalli, Di Gennaro).
AC Milan immediately with the decision to settle in metacampo adversaries, the Etna far collected close behind, careful not to discover and not worrying too much to try the restart.
The Rossoneri, led by a Ronaldinho inspired, trying to break through on the wings where the Abbot and firmly push Zambrotta, Borriello ensures the usual solid work in the middle area, and lacks the input of Pato, who seems inattentive and apathetic, although His assists are just two shots Seedorf, the first one off the outside of the network, the second just beyond the cross.
http://www.oleole.it/media/main/images/blogs/images/group1/subgrp166/patoinazione_338358.jpg
With the passage of minutes but the maneuver Rossoneri set of rhythm and intensity, Catania unable to close all the spaces right by not giving way to Milan to become more dangerous, so much so that the only intervention, however, not difficult, Andujar accomplishes the final time on a shot from the edge of race Borriello.
In contrast the non rossoazzurri are hard to find the parts of Dida, who has to make one intervention on a hard percussion Martinez.
The recovery follows the same plot of the finale of the first time with the Rossoneri on search, without finding the right moment to undermine the defense bears the Etna, which, even with the passage of time, effort, fewer steps to block guests looking to be seen also in attack, before he tries Llama that ends with a shot high over the crossbar, then, the development of a corner the ball comes to Spolli touching the neck, however faintly, all alone, no more than 5 meters from Dida.
Leonardo tries to change the course of the race by using all available exchange rates, risking everything, first insert for Zambrotta Antonini, and the lateral head straight for good in game dialogue and find wonderfully with Ronaldinho, Inzaghi then play it for a Borriello, rather Contarini exchange.
AC Milan is transformed suddenly and begin flocking to the occasions, at 74 Ronaldinho Inzaghi in fishing area, the striker turns and pulls the foot is ready but to dismiss Silvestre, spend two minutes and a triangular-speed Ronaldinho Antonini-Seedorf, the Dutch on the edge of the free, prompt and violent shooting that grazes the crossbar, standing at the last moment.
http://www.oleole.it/media/main/images/blogs/images/group1/subgrp166/ronaldinhoinazione_338351.jpg
80th Ronaldinho goes to a corner kick from the left, the gaucho invents a trajectory that brings the incredible ball crashing against the intersection of the poles farther to overcome and beat goalkeeper.
Catania does not go out of its metacampo, if not for a counterattack launched by an error in attack by Thiago Silva, wasted by Izco to an error in the final result.
The Rossoneri lie at full strength, driven on the right from the incursions of Abate and Pato, 84th Leonardo played the last card by inserting Huntelaar for Flamini, 88 °, on a precise cross from the end of Abate, Inzaghi turns to first going to the door but the ball soars high over the crossbar just always Abate sinks on the band and feels a tirocross, Andujar is saved with a difficult detour for a corner.
The match was decided at 93 °, sloping from the rear one was shot by Huntelaar headed in area to Inzaghi, who returned the ball on the race, ready left the Dutchman's shot that surprised Andujar passing under the belly of the goalkeeper and finishing its run on the network.
http://www.oleole.it/media/main/images/blogs/images/group1/subgrp166/lagioiadihuntelaar_338352.jpg
It is not over, just a minute and goes on a ball on the edge of contention, Inzaghi touches Huntelaar, the Dutch chasing the ball, turns around and, from the top of the area, draws a lob toward the pole opposite that beats relentlessly Andujar Italian giving him his first two goals and allowing Milan to take home three points that are worth second place in the standings.
http://www.oleole.it/media/main/images/blogs/images/group1/subgrp166/ilsecondogoldihuntel_338353.jpg
AC Milan continue his positive encounter many more difficulties than expected, thanks partly to a well-placed Catania and concentrated on the pitch by Atzori, is struggling to find space and create chances, despite a Ronaldinho ispiratissimo, lacks even the order to Pirlo if Flamini ensures more coverage.
Just the man most discussed,
http://www.oleole.it/media/main/images/blogs/images/group1/subgrp166/esplodelagioiadihunt_338354.jpg
the mysterious object, the acquisition more expensive than the summer campaign, which came into camp at 6 minutes from time as the last paper, that of despair, gives the heaviest hit with two goals, the second is even a pearl that will remain until the end running for the goal of the year, tonight Huntelaar becomes a new arrow in the quiver of the good Leonardo.
http://www.oleole.it/media/main/images/blogs/images/group1/subgrp166/ancoraunavittoriadel_338355.jpg
The best: in Catania Spolli and Bellusci, in Milan Huntelaar and Abate.

m2006
30th November, 2009, 10:07 AM
اول برد میلان و گلزنی هانتر رو تبریک میگم
دوم چه جوری میشه گلارو دید؟یوتیوب که *****ه؟

ONE LOVE_ONE IKER
30th November, 2009, 10:37 AM

اگه عضو سایت میلان باشی میتونی تو خود سایت ببینی . اگه نه هم تو فن سایتهای میلان:air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss: هست ویدئوها

ONE LOVE_ONE IKER
30th November, 2009, 10:40 AM
http://www.oleole.com/media/main/images/member_photos/group1/subgrp248/clarence-seedorf_59844.jpg

Rossoneri
30th November, 2009, 10:43 AM
از آی پی یوتوب استفاده کنید باز میشه سایتش.

http://208.117.236.70/

ONE LOVE_ONE IKER
30th November, 2009, 11:33 AM
http://www.youtube.com/watch?v=ftEjhuPe_7s
اینم گل:53: هانتلار:king2::king2::king2::clap::clap::cl ap::clap::clap::clap::53:

Rossoneri
30th November, 2009, 11:53 AM
خب فکر میکنم وقتش رسیده یه صحبتی راجع به بازیهای باقیمونده تا پایان دور اول و بازیهای رفت سری آ انجام بدیم! چون بنظر میرسه تازه کار سخت میلان شروع شده! به جرات میشه گفت بازیهای راحتی داشتیم در برابر بازیهایی که از الان به بعد داریم! اگه بخوایم یه مروری بکنیم :

A.C. Milan - Sampdoria
http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/023/ac-milan-50x50-en.jpg http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/041/sampdoria-50x50-en.jpg
San Siro

شنبه هفته بعد باید به مصاف سمپدوریا بریم که درسته فرم خوب چندین هفته اول خودش رو از دست داده اما همچنان تیم خطرناک و قدرتمندیه و مهم تر از همه (با نفراتی مثل پاتزینی، کاسانو و مانینی) خط حمله وحشتناکی داره. و تیم ما هم که در خط دفاعی ضعف داره. بنظر میرسه مثل بازی با کالیاری بازی پر گلی از کار در بیاد. خوبیش اینه که تو زمین خودمون بازی میکنیم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FC Zurich - A.C. Milan
http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/672/fc-zurich-50x50-en.jpg http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/023/ac-milan-50x50-en.jpg
Letzigrund Stadion

وسط هفته یعنی سه شنبه هفته آینده باید آخرین بازی خودمون در مرحله گروهی سی ال رو انجام بدیم که فوق العاده هم بازی حساسی هست و اصلا نباید دست کم گرفت این بازی رو چون اتفاقی مثل بازی رفت میافته. بازی در زمین حریف برگزار میشه اما شاید این برای میلان بهتر باشه. چون تو 3 بازی ای که تو این مرحله در خانه انجام دادیم یکی رو به همین زوریخ باختیم و دو تا رو مساوی کردیم! در عوض رئال مادرید و مارسی رو در زمین خودشون شکست دادیم! پس شرایط میتونه حتی به سودمون باشه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A.C. Milan - Palermo
http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/023/ac-milan-50x50-en.jpg http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/001/569/palermo-50x50-en.jpg
San Siro

اما یکشنبه هفته بعدش باید با تیم پالرمویی بازی کنیم که درسته نتایج خوبی رو این فصل نگرفته اما واقعا تیم پر مهره و خوبیه که نتونسته پتانسیل واقعی خودشو نشون بده. خیلی ها ابتدای فصل پالرمو رو جزو تیم های مدعی برای کسب سهمیه سی ال میدونستن. خلاصه که درسته بازی تو زمین خودمون برگزار میشه اما به هیچ وجه نباید بازی آسونی باشه. در ضمن میکولی هم همیشه جلوی میلان سوپرمن میشه و گلهای زیبایی میزنه!

Fiorentina - A.C. Milan
http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/031/fiorentina-50x50-en.jpg http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/023/ac-milan-50x50-en.jpg
Artemio Franchi, Firenze

این بازی هم که مشخصه، 6 روز بعد از بازی با پالرمو در روز شنبه باید با فیورنتینا تیمی که این فصل تو سی ال همه رو غافلگیر کرد و سورپرایز مسابقات بود و یک تنه لیورپول رو به یوفا فرستاد، بازی کنیم. در حال حاضر هم بالاتر از لیون صدر جدول گروهشون هستن. تو سری آ هم وضعیت خوبی دارن و بازی این هفته شون مقابل اینتر (در سن سیرو) رو هم تا دقیقه 85 مقاومت کردن که در نهایت از روی نقطه پنالتی دروازه شون باز شد. فوق العاده بازی سختی خواهد بود در زمین حریف!

بعد از این بازی تعطیلات زمستانی شروع میشه و تیم ها 17 روز فرصت برای استراحت دارن. تو این فاصله اضافه شدن دیوید بکهام و دومینیک آدیاه به تیم قطعی هست. بکهام میتونه بازیکن مفیدی باشه اما آدیاه یه علامت سوال جلوی اسمش باقی میمونه تا وقتی که بتونیم بازیشو در پیراهن میلان ببینیم. جدا شدن هونتلار از تیم هم بعد از دو گلی که زد تقریبا غیرممکن بنظر میرسه. شایعاتی هم هست که شاید دیدا و فاوالی از تیم جدا بشن.
فکر نمیکنم خرید دیگه ای هم داشته باشیم اما اضافه شدن یک مدافع کناری (چه راست چه چپ) میتونه خیلی مفید باشه. اما در روز ششم ژانویه :

A.C. Milan - Genoa
http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/023/ac-milan-50x50-en.jpg http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/053/genoa-50x50-en.jpg
San Siro

بازی فوق العاده سختی که احتمالا از بازی با فورنتینا هم مشکل تر خواهد بود! جنوا این هفته با 3 گل سمپدوریا رو شکست داد و تقریبا از اکثر تیمهای خوب سری آ بجز اینتر امتیاز گرفته (شامل پیروزی برابر رم و فیورنتینا و تساوی مقابل یوونتوس!)
پس اصلا احتمالش کم نیست که حداقل ازمون 1 امتیاز بگیرن! تنها برتری ما میتونه بازی در زمین خودمون باشه.

Juventus - A.C. Milan
http://www.voetbalshirts.com/shop/store/catalog/logo/Juventus.gif http://www.oleole.com/media/main/images/crests/team/000/023/ac-milan-50x50-en.jpg
Stadio Olimpico, Turin

:4:
4 روز بعد از بازی با جنوا، بازی با یوونتوس در زمین حریف. در حال حاضر وضعشون چندان خوب نیست و دو باخت پشت سر هم داشتن. اما خدا میدونه تا موقع بازی که بیشتر از یک ماه دیگه است چه اتفاقاتی میافته. این آخرین بازی از دور رفت و سخت ترین بازی در این ردیف بازیهای مشکل باقیمونده است که مرور کردم. بعد از این بازی سری بازیهای آسون تر میلان شروع میشه (بجز بازی با اینتر دو هفته بعد از این بازی).

بجز بازی با زوریخ در سی ال که حتما باید 3 امتیاز رو بگیریم، 5 بازی در سری آ داریم و مجموع 15 امتیاز که اگر ادعای قهرمانی داریم حداقل باید 12 امتیازش رو بگیریم!

ختم کلام! :sleep:

SoulSiick
30th November, 2009, 12:57 PM
هنتلار توی 357 دقیقه بازی برای میلان گلی نزد، تا اینکه دیشب توی 60 ثانیه 2 گل زد ! :4:

samanrossonero
1st December, 2009, 05:03 PM
هانتلار اعتقاد دارد که میلان می تواند اسکودتو را فتح کند

http://i.media.goal.com/g/62278.jpg

سایت گل- کلاس یان هانتلار مطمئن است که میلان زمان کافی برای جبران امتیازهای از دست رفته اش در سری آ را دارد و می تواند عنوان قهرمانی را از چنگ رقیب همشهری، اینتر، در بیاورد.

میلانی ها مدیون هانتلار هستند که همچنان در هفت امتیازی اینتر قرار دارند. این مهاجم هلندی در بازی این هفته در مقابل کاتانیا در وقت های اضافه دو گل زد تا تیمش 2-0 به پیروزی برسد.

هانتلار در مصاحبه با Milan Channel گفت:" قهرمان لیگ در ماه نووامبر یا دسامبر مشخص نمی شود. درست است که اختلاف هفت امتیاز زیاد است اما زمان زیادی باقی است. پس چرا برای قهرمانی و فتح اسکودتو تلاش نکنیم."

هانتلار از زمان انتقال از رئال مادرید به میلان در تابستان گذشته نتوانسته به ترکیب اصلی میلان راه پیداکند اما تاکتیک های تهاجمی لئوناردو و اعتماد تازه او به هانتلار، می تواند زمینه را برای پیشرفت او فراهم کند.

" برخلاف اسپانیا که تیم ها چندان توجهی به دفاع ندارد، در ایتالیا بازی ها تدافعی تر و گلزنی دشوارتر است. به همین دلیل است که من وقتی مهاجمان بیشتری در خط حمله حضور دارند، احساس راحتی بیشتری می کنم. با سیستم جدید، من فکر می کنم که می توانم برای تیم موثر تر باشم."

lvlostafa
2nd December, 2009, 02:37 AM
گالیانی: شنبه از یووه طرفداری خواهم کرد!

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/AC+Milan+v+Juventus+FC+Luigi+Berlusconi+Trophy+Hxc KYHh7WgDl.jpg

نائب رئیس آس میلان گفته که در بازی بین یووه و اینتر جانب یووه را خواهد گرفت. میلان روز شنبه میزبان تیم سمپتوریا خواهد بود و بلافاصله بعد از آن بازی بزرگ یاران خوزه مورینیو و چیرو فرارا برگزار خواهد شد.
یاران گالیانی اگر سمپتوریا را شکست دهند، چهار امتیاز از اینتر جلو می‌افتند، اما یوونتوس باید اینتر را بزند تا این اتفاق بیفتد. گالیانی به GR Parlamento گفته «اگر ما سمپتوریا را شکست دهیم، آن وقت مطمئنم که از یووه طرفداری خواهم کرد. وقتی جوان تر بودم تیم یوونتوس را دوست داشتم، درست مثل باقی مردم مونزا که حس نمی‌کنند میلانی هستند. تیم دیگری که دوست داشتم میلان بود. هیچ وقت اینتری نبودم.»

-----------------------------------

ولی واقعا اگه اختلافمون 4 بشه خیلی خوب میشه هان! :4: همه چی به نفع ما میشه. بچه ها روحیشون بیشتر میشه و امیدشون به فتح اسکودتو میره بالا، که همین انگیزه ایجاد می کنه. هم اینکه دیگه اینتریا اینقدر راحت بازی نمی کنن و سایۀ یه حریف قدر رو پشت سر خودشون احساس می کنن!!
هرچند نه بردن سمپ خیلی کار راحتیه، نه یوونتوسی که این روزا یوفوسیده به این راحتیا می تونه از پس اینتر بر بیاد... :nugget:

پ.ن: من هنوز دارم از اون باختمون به سیه نا می سوزم. همیشه همینطور بودیم! یه باختای بی خودی میدیم، که آخر فصل افسوسشونو می خوریم. سیه نا الان تو سری آ رنک 20 امه!!:46:

Hamed
2nd December, 2009, 11:15 AM
^^^

مصطفی ازت نمیگیرم،ساعت 2 شب بوده خوابت میومده:4:

مرد حسابی ما که همون هفته اول سیه نا رو با 2 گل پاتو بردیم:3:

lvlostafa
2nd December, 2009, 02:13 PM
^^^ :4:
چرا من فکر کردم سیه نا بود!؟ :4:
چه می دونم، هر بی صاحاب شده ای بود نباید بش می باختیم. :2mo5pow:
فکر کنم اودینزه بود!! که 1-0 هم باختیمش! :62:
الان که نزدیک صدر شدیم اهمیت تک تک امتیازا برامون خیلی بیشتر شده!!

پ.ن: ساعت 4:30 بود نه 2! lol

samanrossonero
2nd December, 2009, 08:07 PM
سلام بچه ها..
دو سال پیش یک ملودی داشتم واسه گوشیم شعر میلان میلان بود به ایتالیایی..
چندتا گوشی عوض کردم دیگه گمش کردم،کسی داره؟؟؟
اگه دارید لینک بدین دانلود کنم..

samanrossonero
3rd December, 2009, 08:14 PM
بچه ها خبر جدید:
گتوزو میمونه و قرارداد جدید هم میخواد منعقد کنه..
تو سایت گل نوشته از قول گتوزو:
((میلان برای تمام زندکی

Rossoneri
4th December, 2009, 12:23 PM
از قول گتوسو نیست که، از قول گالیانیه:4: گفته نه تنها دلم میخواد گتوسو بمونه، بلکه قراردادش رو هم تمدید کنه تا بازیش رو تو میلان تموم کنه.

گتوسو خودش هنوز اظهار نظری نکرده :pardon:

samanrossonero
4th December, 2009, 02:37 PM
سلام..
به سایت سامبا برید و رای خودتون رو به بهترین بازیکن برزیلی شاغل در اروپا بدید..
رای من:

پاتو 3 امتیاز رای اول

رونالدینهو 2 امتیاز رای دوم

دنی آلوز 1 امتیاز رای سوم

http://en.sambafoot.com/samba-d-or.html

samanrossonero
4th December, 2009, 04:42 PM
Report: Gennaro Gattuso Set To Turn Down New Milan Deal

The midfielder is unconvinced by the terms of the new contract and could join Man City in January.

- گنارو گتوسو بازیکن باتجریه میلان پس از رد پیشنهاد تمدید قرارداد روسونری آماده شنیدن پیشنهادات تیم‏های انگلیسی است.

what is that shit??????

samanrossonero
4th December, 2009, 07:07 PM
میلان اعلام کرد باشگاه منچستر سیتی تمایل به امضای قرارداد با " گنارو گتوزو " دارد.

به گفته " آدریانو گالیانی " نایب رئیس باشگاه میلان، منچستر سیتی تماس‏هایی برای شرایط انتقال " گتوزو " به لیگ برتر داشته اما هنوز پیشنهاد رسمی خود را ارائه نکرده است.

" گالیانی " به رسانه‏های ایتالیایی گفت: « برای گتوزو، پیشنهادی از سوی باشگاه منچستر سیتی ارائه شده، اگرچه هنوز توافقی انجام نشده و چیزی روی کاغذ نوشته نشده است. اما چلسی تمایلی به خرید گتوزو ندارد. در این مورد با آنجلوتی صحبت کردم. »

نایب رئیس باشگاه میلان افزود: « میلان هتل نیست که هر کس هر وقت خواست، آن را ترک کند. گتوزو با ما قرارداد دارد و به آن احترام خواهد گذاشت. »

samanrossonero
4th December, 2009, 09:44 PM
گروه‏بندی جام جهانی 2010 بدین شرح است:

گروه A: آفریقای جنوبی، مکزیک، اروگوئه، فرانسه
گروه B: آرژانتین، کره‏جنوبی، نیجریه، یونان
گروه C: انگلیس، آمریکا، الجزایر، اسلوونی
گروه D: آلمان، استرالیا، غنا، صربستان
گروه E: هلند، ژاپن، کامرون، دانمارک
گروه F: ایتالیا، نیوزلند، پاراگوئه، اسلواکی
گروه G: برزیل، کره‏شمالی، ساحل عاج، پرتغال
گروه H: اسپانیا، هندوراس، شیلی، سوئیس

http://h.imagehost.org/0066/Untitled-3.jpg

Rossoneri
4th December, 2009, 09:46 PM
سامان جان این خبرها رو که زیاد به میلان مربوط نیست و بیشتر به تیم ملی ایتالیا مربوطه رو تو محرمانه بذار که همه استفاده اش رو ببرن:wink2:

ولی گروه ایتالیا خیلی خوبه! ساحل عاج هم مثل دفعه قبل تو گروه مرگ افتاده، شانس ندارن اینا:105:

samanrossonero
4th December, 2009, 10:03 PM
آره راست می گی اما فکر کنم بتونن دوم گروه صعود کنن آخه پرتغال تیم خوبی نشون نداده..

samanrossonero
4th December, 2009, 11:22 PM
بچه ها این گتوزو چرا اینجوری می کنه؟؟؟؟

samanrossonero
5th December, 2009, 01:04 AM
کافو: مایکون و دنی آلوس از من بهتر هستند

http://www.footbo.com/Upload/Images/335755_206x261.jpg

سایت گل- کافو، مدافع راست سابق تیم ملی برزیل، که به عنوان یکی از میهمانان در سالن مراسم قرعه کشی حضور دارد، به خبرنگاران گفت که دونگا می تواند تیمی به خوب سال های 1994 و 2002 راهی رقابتها کند و افزود که مایکون و دنی آلوس می توانند نمایش های درخشان تری از او ارائه دهند.

او گفت:" تیم فعلی از نسل جدیدی از بازیکنان برزیلی بهره می برد. آنها بازیکنانی جدید هستند با تفکراتی جدید و برای نتیجه گرفتن نیاز به زمان دارند و طرفداران باید صبور باشند. اگر به آنها زمان داده شود، آنها نیز به عناوین مهمی دست پیدا خواهند کرد."

او در مورد تیم ملی انگلیس نیز صحبت کرد و گفت که اگر بازیکنان انگلیس دچار مصدومیت نشوند، آنها نیز تیم قدرتمندی خواهند بود.

کافو قدرتمندترین و کاملترین مدافع راستی بود که من با چشم های خودم دیدم و بدون شک این حرفش یکجور شکسته نفسی و دادن روحیه به بازیکن های برزیل بوده..
همیشه به یاد ال پندلینو خواهیم بود..

samanrossonero
5th December, 2009, 08:22 PM
واقعآ بکس میلانی کولاک کردین ها...

میلان 1-0 سکپدوریا با گل دقیقه 4 مارکووووووووووووووووووووو وو بوریلو..

سولو میلان..

S@eed
5th December, 2009, 08:28 PM
چه میکنه این میلان :8: تو 20 دقیقه 3 تا زدن یکی از یکی قشنگ تر :8: واقعا جاتون خالیه که بازی رو نمی بینید که بچه ها ترکوندن :8:

samanrossonero
5th December, 2009, 08:29 PM
گل دوم وارد دروازه شد سمپدوری بیچاره شد وای سمپدوری بیچاره شد..
کلارنس سیدورف..
کوروش مثل اینکه من در مورد سیدورف باید تجدید نظر کنم...:35:

samanrossonero
5th December, 2009, 08:31 PM
i cant believe it,another goal by pato...
amazing milanoooooooooooo..

الکساندر پاتو دقیقه 23..

بچه ها دارم بدجوری عاشق این لئوناردوی تهاجمی میشم ها...!!!

samanrossonero
5th December, 2009, 08:32 PM
سعید بگو از بازی یکم..
من منتظرم نیمه اول تموم شد راجع به بازی و مخصوصآ گل ها قشنگ توضیح بدی ها..
دمت گرم...:p

Mr.Maldini
5th December, 2009, 08:34 PM
نهههههه ! کو؟ منم میخوام ! سعید نامرد اینجا که کیو باکس گیر نمیاد ! همه میگن اسکای استار داریم :cry:

S@eed
5th December, 2009, 08:34 PM
سامان جون توضیح نمیخواد که فقط در همین حد بگم که داریم رویایی بازی میکنیم :8: مثل همون سال های قدیم :8:

S@eed
5th December, 2009, 08:35 PM
نهههههه ! کو؟ منم میخوام ! سعید نامرد اینجا که کیو باکس گیر نمیاد ! همه میگن اسکای استار داریم :cry:

بابا همونم بخری خوبه . کیفیتش عالیه

یه چیزی بخر که بازی های میلان این روزا بدجوری دیدن داره:air_kiss:

samanrossonero
5th December, 2009, 08:38 PM
دهنت سرویس سعید..
نامرد نمی گی ما دل میترکونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Carles Puyol
5th December, 2009, 08:38 PM
کسی نمیدونه چرا دقیقه 33 رونی رو کشید بیرون ؟

S@eed
5th December, 2009, 08:40 PM
دهنت سرویس سعید..
نامرد نمی گی ما دل میترکونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا خب وقتی تنگش نمی کنید برید کارت دی وی بی بخرید من چیکار کنم؟ :rolleye:

بچه ها ولی اگه ترکست دارید بزنید ntv spor الان فکر کنم بازی رو بزاره

ای بابا رونی همین الان بخاطر مصدومیت تعویض شد و جاش رو به آباته داد . خدا کنه چیزیش نشده باشه که بیچاره میشیم :cry_smile:

samanrossonero
5th December, 2009, 08:41 PM
آخ آخ،رونالدینهو تعویض شد...
خداکنه چیزیش نشده باشه...
سعید باید چی بخریم؟؟؟
از کجا بخریم؟؟؟

samanrossonero
5th December, 2009, 08:44 PM
Cassano for Italy? Not on this evidence! He has been woeful all game. What's more, he has not scored for 'Doria since the start of the season.

ها ها ها..

Carles Puyol
5th December, 2009, 08:45 PM
بابا اون 7 8 دقیقه ایی که من از بازی دیدم چیزیش نبود 2 3 تا حرکت خوب هم رفت . من احتمال میدم لئوناردو ریسک نکرده و دیده تیمش جلوئه رونی رو هم که ضرب دیدگی کمی داشترو کشیده بیرون !

samanrossonero
5th December, 2009, 08:48 PM
بابا اون 7 8 دقیقه ایی که من از بازی دیدم چیزیش نبود 2 3 تا حرکت خوب هم رفت . من احتمال میدم لئوناردو ریسک نکرده و دیده تیمش جلوئه رونی رو هم که ضرب دیدگی کمی داشترو کشیده بیرون !

آره منم باهات موافقم...
به نظر من ریسک نکرد تا رونی رو واسه بازی با زوریخ و بازیهای مهمتر نگهداره..
رونی واقعآ فوق العاده شده...

m2006
5th December, 2009, 08:51 PM
نيمه اول كه سه هيچ تركونديم ايشالا نيمه دوم هم اينجوري ادامه پيدا كنه :4:

Mr.Maldini
5th December, 2009, 09:27 PM
فعلا تو کف 3 تا گل باشین تا نیمه ی دوم :4: :wavetowel2:

http://www.d1g.com/video/show/?id=3350363

http://www.d1g.com/video/show/?id=3350355

http://todayfoot.com/Football/Video-italy-serie-aac-milan-3-0-sampdoria-1700-05122009

خداوند ! همه ی ما را صاحب دی وی بی بگردان ! :4:

S@eed
5th December, 2009, 09:33 PM
هانتر اومد تو ببینم چیکار میکنه

Rossoneri
5th December, 2009, 09:34 PM
هونتلار رفت تو بازی، حداقل 20 دقیقه مفید فرصت داره، ببینیم چکار میکنه!:pleasantry:

m2006
5th December, 2009, 09:41 PM
خداوند ! همه ی ما را صاحب دی وی بی بگردان ! :4:

من دي وي بي دارم ولي بازم نميتونم ببينم

هانتر اومده گل چهارمو بزنه :4:

m2006
5th December, 2009, 09:50 PM
خب انگار ديگه گلي در كار نيست
ايشالا يووه هم همشهريمونو ميبره

m2006
5th December, 2009, 09:53 PM
Ohhhhhhhhhhhh!!!! Seedorf blazes wide from the edge of the box after being found by a great pass courtesy of Huntelaar.

samanrossonero
5th December, 2009, 10:01 PM
دم بچه ها گرم،نیمه دوم رو کامل نگه داشتن کاری که کمتر دیده بودم بتونن انجام بدن..
لئوناردو فوق العاده بوده و امیدوارم همین روند رو بتونه حفظ کنه...

حال کردم با من سیتی،2-1 جلوی اما هر 3 تا گل بازی رو هم بازیکن های من سیتی زدن و توز جونم یک گل زده در حد تیم ملی،لامصب پول چه که نمی کنه تو انگلیس...
به توپ بسته چلسی رو..
ها ها ها..

Mr.Maldini
5th December, 2009, 10:28 PM
من دي وي بي دارم ولي بازم نميتونم ببينم

هانتر اومده گل چهارمو بزنه :4:

سعید این چی میگه؟ :treaten::aggressive::45::2mo5pow: می خوای کلاه برداری کنی؟ :4:

samanrossonero
5th December, 2009, 10:41 PM
اوووووووه..
اون از میلان اینم از منچستر سیتی حونم...
چه بوی نفتی راه انداخت این من سیتی جونم...:121fs725372:

دم توز و آدبایور گرم که گل کاشتن..
خداییش نفت عربستان از روسیه اصیل تر هست..

samanrossonero
5th December, 2009, 10:46 PM
خب انگار ديگه گلي در كار نيست
ايشالا يووه هم همشهريمونو ميبره

نگوووووووووووووو..
ایشالله مساوی بشن که خیلی بیشتر به نفعمون هست..
هرکدوم 2 امتیاز از دست بدن بهتره که..:friends:

بچه ها واقعآ دارم حال می کنم..
میلانمون داره جوری بازی می کنه که آدم یاد میلان طوفانی دهه نود و میفته..
ما تیمی پر افتخار داریم که تفکری کهنه روش سایه انداخته بود و باید میرفت جای دیگه سایه مینداخت..
تفکر تهاجمی لئوناردو باز هم لبخند رو روی لبهای کاپیتان کبیرمون انداخته و ما رو هم غرق در شادی کرده..
فکر کنین اگه کاکا هم تو این ترکیب میبود چی میشد؟؟؟؟؟؟؟
آنجلوتی با حضور کاکا هم نمیتونست اینقدر خوب بازی کنه ولی لئو خیلی مربی تهاجمی ای هست با وجود جوون بودنش..
خیلی خوب شد مربی عوض کردیم،با تشکر از زحمات کارلتو باید بگم باید میرفت یه جایی که که ما هم راحت شیم و اونم بتونه بهتر مربی گری کنه..
چقدر خوبه که ما بعد باخت تیممون به بازیکنهامون فحش نمیدیم چون:

ما هوادارای اصیل یک تیم اصیل هستیم..

S@eed
5th December, 2009, 11:59 PM
خوب بچه ها با تاخیر بردمون رو تبریک میگم :277:

بدون شک امروز همه خوب بودن و نمیشه گفت بهترین بازیکن کی بود ولی رونی تا وقتی عالی کار کرد . قبلا گفتم رونی نصفه قبلنشم بشه عالیه چون نصفه رونی هم یه هافبکه خوبه !

واقعا میلانمون شده یه تیمه فول هجومی دمه لئوناردو گرم .

بچه ها من دیگه بیخیاله خطه حمله شدم با همین نفرات تا آخره فصل دووم میاریم ولی واقعا دیگه توی خطه هافبک دستمون بستست . همون امروز رونی که مصدوم شد هیچکس رو روی نیمکت نداشتیم . اصلا هافبکه هجومی نداریم . به نظرم ژانویه حداقل دیگه باید یه هافبک هجومی بخریم

با ادامه ی این روند و اگه قرعمون خوب باشه بدون شک میتونیم حتی به رفتن به مراحله پایانی CL هم امیدوار باشیم :victory:

samanrossonero
6th December, 2009, 12:54 AM
من که رفتم گلها رو دیدم..
گل سیدورف خیلی قشنگ بود..
اما با بیرون رفتن رونی پاتو تو پست رونی خیلی قشنگ بازی کرد،با اینکه اصلآ بازی سازی نمی کرد و کارش با رونی فرق داشت اما با سرعت و تکنیکش خوب نفوذ می کرد و شوت میزد،من کلی حال کردم..

Ali_BlueBoy
6th December, 2009, 01:20 AM
اقا مام این برد های چند وقته رو یهوووو..!!! تبریک میگم
این یوونتوس هم خدا یک در این دمنیا ......100 در اون دنیا.( از اون دافاش.: دی) بده.0البت اگه واسه ما شاخ نشه ها...) این پوز اینتر رو زد.....ما یه کم به قهرمانی امید وار شدیم...

samanrossonero
6th December, 2009, 01:36 AM
نگاهی به عوامل شکست و ناکامی در فوتبال امروز جهان:

1.جادوگر

http://www.tanhadoost.com/content/files/2009/09/jadoogar2.jpg

این موجودات عجیب با طلسم کردن تیم های پر افتخار و خطرناک و بازیکنانی مثل کریس رونالدو و چند تن دیگر (اسم نمیارم ) مانع کسب پیروزی آنها شده و سبب اشتباهات فردی و تیمی شده و مربی رو هم گیج می کنند..

نتیجه:اگر بازیکنی در تیمی بد بازی کرد یا مربی بد کار کرد نباید تلاشش را بیشتر کند بلکه برای ابطال جادو باید به یک جادوگر دیگر مراجعه کند...

2.ابر و باد و مه و خورشید و فلک

http://irancartoon.ir/news/archives/Detuched-cloud.jpg

این عوامل به عوامل طبیعی معروف هستند و باعث افت بازیکنان و مربی می شوند..
زاویه تابش خورشید و ابری یا صاف بودن هوا و حتی رنگ ابر هم تاثیر به سزایی در نتیجه مسابقات دارد..

نتیجه: ااگر تیم یا بازیکنی بد کار کرد و مربی ای نتوانست از پس حریف بر بیاید سریع بادسنج و دماسنج را بیرون آورده و وضعیت هوا را بررسی کرده و تصمیم بگیرید.

3.کج بودن زمین(زاویه زمین

http://rayan2network.parsaspace.com/image/wrestlemania25%20staduim.jpg

بعضی روزها زمین فوتبال به خاطر گردش زمین کج شده و بازیکنان شما (فقط و فقط بازیکنان شما) تحت تاثیر قرار گرفته و بازی بدی انجام داده و شما شکست میخورید،البته این شکست ربطی به قدرت حریف ندارد و فقط کج بودن زمین که بر روی بازیکنان حساس شما تاثیر می گذارد دلیل آن است.

4.روز بد

http://www.mediabistro.com/agencyspy/original/bad-hair-day.jpg

امروز روز بد سمپدوریا و روز خوب میلان بود..
این جمله رو بارها و بارها شنیده اید که امروز روز بد فلان تیم بود..
این جمله به معنی بد بازی کردن تیم شما نیست و معنی آن عوامل ماورائ الطبیعه حاکم بر روز است که آن را دل بخواه برای شما بد یا خوب می گرداند و اصلآ ( و ابدآ) ربطی به بازی بد بازیکنان و نا کارآمدی مربی ندارد...

نتیجه کلی:

هیچ تیم و بازیکنی بد نیست و هیچ مربی بدی وجود ندارد و 4 عامل بالا هستند که سرنوشت بازی را تعیین کرده و هیچ کدام از عواملی مانند بازی خوب حریف،خرید داور و تبانی،ناکارآمدی مربی و بازیکنان تاثیری بر نتیجه بازی ندارد..

Mephisto
7th December, 2009, 03:03 AM
باری خوبی بودولذت بردم..وقتی که میلان خوبه ادم دلش نمیادچیزی بنویسه..فقط دوست داره تحسین کنه :victory:.امیدوارم این هفته هم راحت کلک زوریخ رو بکنیم..
---------------------------
من ازباخت چلسی خیلی ناراحت شدم: خوب بودن کارلتو افتخارمی افرینه برای ایتالیا...خوشحالیم دوبرابرمی شه از دونستن اینکه کارلتو نماینده ای هست ازمیلان عزیز :graduated:
--------------------
ممنون از مقاله عوامل تاثیرگذار...چندروز بوداین جور نخندیده بودم :biggrin: