PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ (3)

صفحه ها : [1] 2 3 4

moh.santia
16th July, 2006, 05:29 PM
سلام. این هم ارتش سرخ شماره 3 . با امید اینكه روزهای بهتری رو سپری كنیم.
محمد سانتیا:cigar:

mana_kazemian
16th July, 2006, 05:52 PM
یه بحثی كه من همیشه با دوستام می كردم این بود كه بعضی از طرفداران فوتبالكه اكثرا هم دختر هستند عاشق بازیكنان و مربیان هستند نه خود تیم!!!
مثال:
الان بدون شك خیلی از استقلالی ها با رفتن نیكبخت پرسپولیسی شدند!!.
الان همه اگه كاظمیان بره استقلال بدون شك امثال مانا خانم استقلالی می شوند!!
همونطور كه خیلی ها با رفتن پروین از پرسپولیس بر علیه پرسپولیس شعار دادند...
من خیلی ها رو میشناسم كه از یك بازیكن به شدت خوششون میاد و تو هر تیمی بازی كنه طرفدار همون تیم میشن و حتی واسه برد اون تیم و گلزنی اون بازیكن جیغ می كشند...
حالا مانا خانم....
حرف من تو كلوپ بارسا این بود كه شما نباید از منچستری هایی كه بخاطر بكام رئالی شدند خرده بگیرید..چون خود شما هم با رفتن كاظمیان دیگه اسم پرسپولیس رو هم نمیارید..در این مورد شك نكن

ببخشید یه ذره دیر شد ...

راستش شما با یه اطمینانی میگی كه من به خودم شك میكنم

شاید خیلی ها طرفدار بازیكن یا مربی باشند ولی من به شخصه هم عاشق كاظمیان هستم هم پرسپولیس:8:

ببینید به مثال های شما یه مثال دیگه اضافه میكنم:

مثلا كاكا :26: خیلی ها عاشق برزیل و میلان هستن ولی مطمئنا نصفشون به خاطر كاكا هستش كه این تیم ها رو

دوست دارن..حالا اگه كاكا بره رئال هوادارای رئال دو برابر میشن

من اصلا اسم این جور ادما رو هوادار نمیذارم

درسته من كاظمیان رو دوست دارم ولی اگه اون بره استقللال دلیلی نداره من دیگه اسم پرسپولیس رو نیارم

اون موقع كه كاظمیان تو سایپا بود من پرسپولیسی بودم یا اون موقع كه كاظمیان اصلا ایران نبود

پس من هم پرسپولیس رو دوست دارم هم جواد رو:8:

تو نصف ارسال هام هم گفتم كه كاظمیان استقلال نمیره و محاله بره

یه موقعه ای واسه تهدید یه چیزی میگه ولی خودش هم می دونه محاله

ببینید كسی كه به خاطر یه بازیكن مثل بكام طرفدار یه تیم بزرگ مثل منچستر میشه فكر نمیكنم از فوتبال چیزی بفهمه

درسته كه بكام هم بزرگه ولی تو اون باشگاه فقط اون نبود خیلی بازیكن های بزرگ دیگه هم بودند

كسایی هم كه به خاطر نیكبخت پرسپولیسی شدند ...:71:

amin_16azar
16th July, 2006, 06:23 PM
من به یه موضوعی پی بردم كه میخوام مطمئن بشم بعدا بگم

این موضوع در مورد تیتر یكی از روزنامه های معتبرمونه

amin_16azar
16th July, 2006, 06:25 PM
حالا كه جریان عنایتی تقریبا منتفی شده نوبت به مجیدی شده

با اینكه من خودم با خرید مجیدی موافقم در حالی كه با عنایتی اصلا موافق نبودم چون به مجیدی نیاز داریم

nima_realmadrid
16th July, 2006, 07:21 PM

با اینكه من خودم با خرید مجیدی موافقم در حالی كه با عنایتی اصلا موافق نبودم چون به مجیدی نیاز داریم
امین جان داداش شما با خرید بهترین و گلزن ترین مهاجم حال حاضر فوتبال ایران و موثر ترین بازیكن استقلال در راه قهرمانی مخالفی ولی با خرید یكی از بی اثر ترین(اگه نگیم بی اثر ترین) بازیكن فصل پیش استقلال كه نصف فصل رو رو نیمكت بود و نصف دیگه اش رو رو اعصاب هوادارا موافقی؟؟؟در حضور كاظمیان دیگه مجیدی می خواین چیكار؟؟

راجع به محمد پروین یه چیزی بگم:كاری به مسائل حاشیه ای ندارم ولی مطمئن باشید یه روزی بازیكن بزرگی می شه!كاپیتانی 4 رده تیم ملی چیز كمی نیست واسه یه جوون 17-18 ساله.

Siyavoush
16th July, 2006, 07:53 PM
حقیقی 3 ساله بست
وضعیت محمدی هم نا معلوم هست
راستی امین جان من فكر میكنم مجیدی میتونه كمك كنه
با توجه به اینكه كه بازیكن تخصصی در جناح راست نداریم
كاظمیان هم مهاجم هستش نه هافبك راست
جوك تو این كلوپ خیلی زیاد شده:51:

Benyamin
17th July, 2006, 12:57 AM
سابقه نداشت ارتش سرخ اینقدر خلوت باشه
منم با اومدن مجیدی موافقم
مجیدی اگه تو اوج باشه خیلی بازیكن خوبیه
هنوز گلش مقابل آس رم از یادمون نرفته

Siyavoush
17th July, 2006, 02:48 AM
گفته میشه این هفته كریمی با پرسپولیس تمدید میكنه

Soltan Ali Daei
17th July, 2006, 03:14 AM
هميشه عاشق پرسپوليس مى مانم

انصاريان: فقط پيراهنم آبى است!

مارال معتمد

وقتى در بازى پرسپوليس- فجرسپاسى سال ۷۶ جلوى ۹۰ هزار هوادار پرسپوليسى كارى كرد كه مهدى مهدوى كيا، جوان اول آن روزهاى پرسپوليس كارى از پيش نبرد، خيلى از آن هواداران آرزو كردند كاش در تيم شان مدافعى مثل او داشتند. فصل بعد از آن بود كه على انصاريان مدافع كم نام و نشان آن روزهاى فوتبال كشور راه تيم پرطرفدار پايتخت را در پيش گرفت تا ارادت خود به سرخ هاى تهران را ثابت كند اما ۸ سال حضور او در پرسپوليس بناگاه با انتقال پر سر و صداى او به رقيب سنتى به پايان رسيد تا فصلى جديد از فوتبال مدافع متعصب پرسپوليسى ها رقم بخورد.
در جدايى انصاريان از پرسپوليس عوامل زيادى از جمله اعتقاد نداشتن آرى هان به او دخيل بودند و همين نكته هم دل انصاريان را به آشوب كشاند تا ياغى جديد سرخابى ها او باشد. مدافع تازه آبى پوشان درباره انتقال پر سر و صدايش درد دل هاى زيادى دارد و مى گويد به خاطر نامهربانى هاى پرسپوليسى ها على رغم ميل باطنى اش تيم محبوب خود را ترك گفته و به استقلال رفته است. صحبت هاى انصاريان كه پر از گلايه از سرخپوشان تهرانى است در زير مى آيد.

چطور شد كه تصميم گرفتى از پرسپوليس بروى؟
< تصميم خودم بود. اسم من توى ليست اخراجى ها بود، من هم به تصميم مسؤولان احترام گذاشتم و از اين تيم دور شدم.
مى خواهى بگويى قبول دارى اخراج شدى؟
< بله. هميشه مى گم كه اخراج شدم. در واقع از تيم بيرونم كردن.
سخت نبود بعد از اين همه سال، اينجورى جدا شوى؟
< خيلى سخت بود. چند وقت فقط توى خونه نشستم و به دليل كارشون فكر كردم. نمى دونم شايد واقعاً من كم كارى كردم.
بيشتر به چه چيزهايى فكر مى كردى؟
< به اخراج شدنم، دليلش، چكار كنم، تيم آينده ام و خيلى چيزهاى ديگه.
در آن شرايط از تيمى هم پيشنهاد داشتى؟
< پيشنهاد كه زياد داشتم. از سايپا، استقلال، استقلال اهواز و پيكان.
پس چرا استقلال را انتخاب كردى؟
< در كل دوست داشتم در يك تيم پرطرفدار بازى كنم. شايد هر تيمى در حد خودش طرفدار داشته باشد ولى استقلال و پرسپوليس يه جور ديگه اى هوادار دارن.
مثلاً چه جورى؟
< همه هوادارانش با جون و دل از تيم حمايت مى كنن، خيلى روى تيم تعصب دارن و در هيچ شرايطى از تشويق تيم خسته نمى شن و در كل براى تيم سنگ تموم مى زارن.
پوشيدن پيراهن استقلال سخت نبود؟
< براى من كه يك بازيكن با تعصب پرسپوليس بودم، خيلى سخت بود ولى اجباراً و وقتى توى پرسپوليس حرمتم شكسته شد، سعى كردم حالا نسبت به پيراهن استقلال تعصب داشته باشم.

يعنى براى استقلال هم مثل پرسپوليس بازى مى كنى؟
< صددرصد، به خاطر اينكه در حال حاضر بازيكن استقلالم و بايد نسبت به اين تيم و نتايجى كه مى گيره تعصب داشته باشم.
رابطه تو با قلعه نويى تأثيرى در پيوستنت به اين تيم نداشت؟
< در فوتبال، شرايط رفاقتى مفهومى نداره چون آبروى تيم مهمه. بنابراين اگر از نظر فنى و بدنى در شرايط ايده آلى نبودم، قاعدتاً استقلال قبولم نمى كرد.
الان در چه وضعيتى هستى؟
< خدا رو شكر، تمريناتم را به خوبى پشت سر مى گذارم و در شرايط روحى و بدنى خوبى به سر مى برم. اميدوارم در طول فصل جديد هم مشكل خاصى نداشته باشم و بتوانم به استقلال خدمت كنم.
تا چه حد قلعه نويى و كار او را قبول دارى؟
< خيلى زياد. ايشون با توجه به سن كمى كه نسبت به مربيان ديگر داره، خيلى موفق است. از اينكه در اين شرايط سنى تا اين حد موفق است، به او افتخار مى كنم.
درست مثل پروين؟!
< على آقا جايگاه خاصى بين مربيان دارد. پروين هم خيلى موفق بود. در حد خود بازى خوبى را ارايه داد و چندين سال هم كه مربيگرى كرد، به معناى واقعى موفق بود. در فوتبال او الگوى من است.
در مورد حضور محمد پروين در استقلال چه نظرى دارى؟
< نظر خاصى ندارم.

فكر نمى كنى حضور پسر پروين در استقلال غيرعادى باشد؟
< محمد عقل داره و مى تونه تصميم بگيره، اگه فكر مى كنه توى استقلال پيشرفت مى كند، نبايد يك لحظه هم صبر كند. اميدوارم بتونه در استقلال به اهدافى كه داره برسد.
اگر دوباره بخواهند به پرسپوليس برگردى چه كار مى كنى؟
< تا موقعى كه مى تونم فوتبال بازى كنم، هيچ وقت ديگه به پرسپوليس برنمى گردم. اونا با بى احترامى تمام ما رو از تيم محبوبمان بيرون كردن بنابراين دليلى براى برگشت وجود نداره.
حتى اگر پروين برگرده؟
< قاعدتاً على آقا هم هيچ رغبتى به برگشت نداره.
هواداران استقلال استقبال خوبى از تو داشتند؟
< اوايل زياد نه. ولى الان خيلى با تشويق هاشون حمايتم مى كنن. تمام سعى ام رو مى كنم تا بتونم جواب محبت هاشون رو بدم.
عكس العمل هواداران پرسپوليس چى بود؟
< فكر كنم تا جايى كه تونستن فحش دادن. به هرحال شايد هيچ وقت فكر نمى كردن كه من به استقلال بروم. از همه اونا معذرت مى خوام و بايد درك ام كنن.
در حال حاضر رنگ آبى رو دوست دارى يا قرمز؟
< من هميشه عاشق رنگ قرمز بودم و هستم. در حال حاضر هم فقط پيراهنم آبيه.
چرا به استقلال اهواز نرفتى؟ مبلغ پيشنهادى اونا كه بهتر بود؟
< دوست دارم توى يك تيم تهرانى باشم. برام مبلغ قرارداد چندان اهميتى نداشت. توى تهران راحت ترم.
فكر مى كنى با استقلال به كجا برسى؟
< اگه بتونم خوب ظاهر بشم، صددرصد به تيم ملى و همه اهدافى كه دارم مى رسم.
در مورد رفتن نيكبخت به پرسپوليس؟
< دوست ندارم در اين مورد حرفى بزنم چون چه خوب بگيم، چه بد در كل بد برداشت مى شه. فقط اميدوارم با پرسپوليس به موفقيت برسه.
ظاهراً مصاحبه هايى هم عليه هم انجام داديد؟
< اصلاً صحت نداره. هر كسى مختار است كه تيم خودش رو انتخاب كنه و در اين مورد نظر من يا شخص ديگه اى ملاك نيست. بايد دنبال رمز و راه موفقيت بود.
چرا خودت رو ممنوع المصاحبه كردى؟
< به خاطر همين حاشيه هايى كه شما خبرنگاران درست مى كنيد. من اصلاً در مورد نيكبخت حرفى نزدم و اين همه حرف دراومد. دوست دارم فصل جديد رو بدون هيچ دغدغه اى شروع كنم. بعد از او هرچقدر دوست داريدحاشيه درست كنيد.
پس از خبرنگاران شاكى هستيد؟
< نه، فقط دوست دارم از حاشيه دور باشم.
استقلال رو در فصل جديد چطور مى بينيد؟
< اگه بازيكنان برحسب برنامه ريزى هاى تعيين شده پيش برن، صددرصد موفقيم.
پرسپوليس چطور؟
< اميدوارم قهرمان بشه. البته با خريدهايى كه انجام مى دن، اگه بر حسب برنامه ريزى دقيقى پيش برن قاعدتاً موفقند.
به عنوان حرف آخر؟
< اين همه براى ما حاشيه درست نكنيد، اميدوارم هر تيمى كه شايسته قهرمانى است قهرمان بشه.

amin_16azar
17th July, 2006, 08:37 AM
در جواب نیما رئال مادرید: بنظرم فرزادمجیدی پستش با كاظمیان یكی نیست

كاظمیان نمیتونه پیستون راست باشه.

من امیدوارم در این مدتی كه مونده یه هافبك راست فرق نمیكنه كه رو بخریم
من زیاد میثم سلیمانی و فرزادمجیدی رو دوست دارم تا بیایند

SAEED
17th July, 2006, 09:04 AM
خبر بد براى‌ استقلالى‌ها ; مينيسک‌ انصاريان‌ پاره‌ شد؟!

زمين‌ شماره‌ دو ورزشگاه‌ آزادي!
تمرين‌ حسابى‌ داغ‌ شده‌ بود على‌ انصاريان‌ براى‌ آنکه‌ ثابت‌ کند حتى‌ در تمرين‌ هم‌ براى‌ تيم‌ جديدش‌ از جان‌ مايه‌ مى‌گذارد لحظه‌اى‌ آرام‌ و قرار نداشت.
در يک‌ لحظه‌ آسمان‌ دور سرش‌ چرخيد درست‌ مثل‌ زانوى‌ راستش، صدايش‌ تبديل‌ به‌ فرياد شد، پزشک‌ استقلال‌ بلافاصله‌ بالاى‌ سرش‌ رفت. بعضى‌ها با نارحتى‌ مى‌گفتند «على‌ چقدر بدشانس‌ است‌ احتمالاً‌ مينيسک‌ پاره‌ کرده‌ است» ديشب‌ از انصاريان‌mri گرفتند. ديشب‌ يک‌ استقلالى‌ مى‌گفت‌ او چند هفته‌اى‌ بايد به‌ استراحت‌ بپردازد. بازيکن‌ اينقدر بدشانس!

moh.santia
17th July, 2006, 10:17 AM
گفته میشه این هفته كریمی با پرسپولیس تمدید میكنه

خداییش كریمی خیلی از میرزاپور بهتره!! درسته ضعفهای زیادی داره ، اما توپ رو تماشا نمیكنه و یا ضربات پاش تو محوطه جریمه نمیفته:4:

Rashid
17th July, 2006, 11:30 AM

فكر نمیكنم نیازی به مجیدی داشته باشیم اونم وقتی كه خریدنش از استقلال این همه دردسر و حاشیه داره .

Rashid
17th July, 2006, 11:39 AM
يونگ: بازيكنى كه حرف گوش نكند ، اخراج مى شود

اين روزها در مورد ۳ ملى پوش اميد تيم پرسپوليس حرف و حديثهاى زيادى شنيده مى شود. عده اى مى گويند آنها از پرسپوليس اخراج شده اند. اما خود آنها عنوان مى كنند با اجازه از يونگ در تمرينات حاضرنمى شوند. به هرحال بد نديديم براى روشن شدن اين موضوع در پايان تمرين سرخپوشان با يونگ، دستيار هلندى آرى هان گفت و گويى كوتاه انجام دهيم. وى ابتدا دراين خصوص گفت: بازيكنان ملى پوش ما روز چهارشنبه آخرين تمرين خود را با تيم ملى انجام داده اند. از آن روز به بعد در تمرينات تيم خود شركت نكرده اند. من نمى دانم اسم اين كار آنها را چه بگذارم. او افزود: آنها ادعا كرده اند در اين خصوص مرتكب اشتباه شده اند و توقع دارند با يك معذرت خواهى، آنها را ببخشم، اما من در جواب آنهاگفته ام شما حق نداشتيد چنين اشتباه بزرگى مرتكب شويد و حالا كه اين خلاف را مرتكب شده ايد بايد تاوان آن را هم بپردازيد.يونگ اضافه كرد: اين عمل آنها را نمى شود يك اشتباه فرض كرد بلكه اين بازيكنان قطعاً با تعمد چنين كارى كرده اند پس با اين وضعيت فعلاً حق حضور در تمرينات را ندارند. دستيار هلندى آرى هان در خاتمه افزود: بازيكنى كه به قوانين باشگاه احترام نمى گذارد و به نوعى حرف گوش نمى كند بايد از تيم كنار گذاشته شود و بازيكنان ملى پوش ما نيز از اين قاعده مستثنى نيستند.

ابرار ورزشی

Rashid
17th July, 2006, 11:40 AM
مشكل جديد «محمد پروين»

محمد پروين پسر على پروين صبح ديروز با مسؤولان باشگاه استقلال به توافق رسيد.محمد پروين بازيكن فصل پيش پرسپوليس پس از اين كه از سوى آرى هان در ليست مازاد قرار گرفت، مذاكراتى را با مسوولان استقلال انجام داد و صبح ديروز رسما با استقلالى ها به توافق رسيد.اما جالب اين جاست كه پس از اين كه اين خبر به گوش مسوولان پرسپوليس رسيد با وى از سوى پرسپوليسى ها تماس گرفته شد كه مورد توجه آرى هان قرار گرفته است. اين موضوع باعث شد كه ثبت قرارداد پروين به تعويق بيفتد.

.................................................. .........................

«غلامى» منتظر تحقق وعده پرسپوليسى ها

«محمد غلامى» مهاجم فصل گذشته ملوان كه مورد توجه پرسپوليسى ها قرارگرفته، در بلاتكليفى بسر مى برد. او كه اواخر هفته گذشته مذاكرات پايانى خود را با مسؤولين پرسپوليس انجام داد، منتظر است بخشى از پيش قرارداد خود را دريافت كند و بعد از آن قراردادش را ثبت كند. به هرحال چنانچه پرسپوليس موفق به جلب رضايت اين بازيكن شود، او تا قبل از سفر به اتريش ضمن حضور در هيأت فوتبال تهران، يك قرارداد ۲ ساله با سرخپوشان به امضاء خواهد رساند.

ابرار ورزشی

Rashid
17th July, 2006, 11:42 AM
نورى: به پست اصلى خود بازمى گردم

بعد از پيوستن حسين بادامكى و عليرضا نيكبخت به پرسپوليس عنوان شد كه «پژمان نورى» هافبك شمالى اين تيم در ليست فروش قرار مى گيرد.نورى در اين باره گفت: تاكنون كسى از مسؤولان باشگاه پرسپوليس و اعضاى كادرفنى صحبتى مبنى بر كنار گذاشتن من انجام نداده و مطمئناً اگر در ليست فروش تيم قرار داشته باشم، به خودم اعلام مى كنند. پست اصلى من هافبك ميانى است و در تيم هاى ملوان و پگاه گيلان نيز در همين پست بازى مى كردم. فصل گذشته به دليل كمبود نفر و با صلاحديد آرى هان در جناح چپ بازى كردم كه بالطبع حضور نيكبخت مى تواند من را به پست اصلى بازگرداند.نورى خاطر نشان كرد: تمرينات تيم تاكنون بيشتر روى كارهاى هوازى بوده و در اردوى اتريش كار اصلى ما شروع مى شود كه با حضور آرى هان، تمرينات به شكل جديتر پيگيرى خواهد شد.

ابرار ورزشی

.................................................. ...................

امیدوارم نوری تو پرسپولیس بمونه

davidbeckham
17th July, 2006, 03:21 PM
خبر بد براى‌ استقلالى‌ها ; مينيسک‌ انصاريان‌ پاره‌ شد؟!

زمين‌ شماره‌ دو ورزشگاه‌ آزادي!
تمرين‌ حسابى‌ داغ‌ شده‌ بود على‌ انصاريان‌ براى‌ آنکه‌ ثابت‌ کند حتى‌ در تمرين‌ هم‌ براى‌ تيم‌ جديدش‌ از جان‌ مايه‌ مى‌گذارد لحظه‌اى‌ آرام‌ و قرار نداشت.
در يک‌ لحظه‌ آسمان‌ دور سرش‌ چرخيد درست‌ مثل‌ زانوى‌ راستش، صدايش‌ تبديل‌ به‌ فرياد شد، پزشک‌ استقلال‌ بلافاصله‌ بالاى‌ سرش‌ رفت. بعضى‌ها با نارحتى‌ مى‌گفتند «على‌ چقدر بدشانس‌ است‌ احتمالاً‌ مينيسک‌ پاره‌ کرده‌ است» ديشب‌ از انصاريان‌mri گرفتند. ديشب‌ يک‌ استقلالى‌ مى‌گفت‌ او چند هفته‌اى‌ بايد به‌ استراحت‌ بپردازد. بازيکن‌ اينقدر بدشانس!
چوب خدا صدا نداره اما اگه بخوره دوا نداره
حقش بود

Benyamin
17th July, 2006, 03:38 PM
حوب قلعه نوعی هم كه سرمربی تیم ملی شد
استقلالیها دیگه كارشون تمومه

Soheil 7
17th July, 2006, 03:54 PM
به نظر من اصلا فرزاد مجیدی در حدی نیست كه بیاد پرسپولیس و به قول نیما خان هم یكی از ضعیف ترین بازیكنان استقلال تو این چند ساله بوده. ما هم نباید بیخود واسه اینجور بازیكنا خرج كنیم.

راستی امین جان اگه میشه امضات رو عوض كن چون جام جهانی كه دیگه تموم شده.

Kian-S
17th July, 2006, 05:26 PM
امین جان همه میگن كاظمیان جانشین مهدوی كیاس تو تیم ملی اونوقت میگی هافبك راست نیست؟
كاظمیان هافبك - مهاجم هستش.
---
منم میخوام نوری تو پرسپولیس بمونه.

moh.santia
17th July, 2006, 05:41 PM
به نظر من اصلا فرزاد مجیدی در حدی نیست كه بیاد پرسپولیس و به قول نیما خان هم یكی از ضعیف ترین بازیكنان استقلال تو این چند ساله بوده. ما هم نباید بیخود واسه اینجور بازیكنا خرج كنیم.

راستی امین جان اگه میشه امضات رو عوض كن چون جام جهانی كه دیگه تموم شده.

سهیل جون، فرزاد مجیدی بازیكن خوبیه، اگه یادت باشه فصل پیش نه، فصل قبلتر تماشاگران استقلال به شدت فرزاد رو دوست داشتن و حتی نوازی رو فراموش كرده بودن، حالا اگه فصل پیش بنا به دلایل غیر فنی بازی نكرده ، نمیشه گفت كه ضعیف بوده!! ببینید هر بازیكن آبی كه ادعای رفتن به پرسپولیس رو میكنه ، هواداران استقلال اون رو ضعیف میدونن!! نیكبخت واحدی رو میگفتن دیگه ضعیف شده ، عنایتی رو میگفتن دیگه اشباع شده ، حتی جباری رو هم براش دلایل دیگه آوردن و اكنون هم مجیدی ، من واقعا تعجب میكنم ، استقلال با این همه بازیكن ضعیف پس چطور قهرمان لیگ برتر شد؟!:4: باور كن همین الانش هم اگه پرسپولیس بخواد اكبرپور یا طالبلو رو بخره ، میگن اینا رو كه خودمون نخواستیم!! و ........
اما حالا به فرض مثال یكی مثل محمد پروین!!!!!!!!!!!!! شده فوق استعداد!!!! اعجوبه!!! كاپیتان 4 رده ملی!!!!!!!
به خدا قسم اگه یكی بیاد ثابت كنه محمد پروین تو 4 رده ملی كاپیتان بوده من رسما از پرسپولیسی بودن میام بیرون.:blink:

moh.santia
17th July, 2006, 05:45 PM
امین جان همه میگن كاظمیان جانشین مهدوی كیاس تو تیم ملی اونوقت میگی هافبك راست نیست؟
كاظمیان هافبك - مهاجم هستش.
---
منم میخوام نوری تو پرسپولیس بمونه.

كاظمیان دقیقا مثل مهدوی كیاست، هم پیستون راست و هم بال راست میتونه بازی كنه!! ضمن اینكه كاظمیان كامل تز از مهدوی كیا هست.

M e S s I
17th July, 2006, 05:49 PM
چرا آری هان خودش نمیاد تمرین بده..این یونگ رو میفرسته سر بازیکنا؟:14:

به نظرم آری هان دیگه انگیزه ای برای کار کردن در پرسپولیس نداره !!!

Kian-S
17th July, 2006, 05:51 PM
آری هان در اتریش به تیم اضافه میشه.

M e S s I
17th July, 2006, 05:54 PM
آقا چه فرقی میکنه تو اتریش اضافه شه یا تو افغانستان اضافه بشه!!!
مهم اینه که مستقیم تیم رو زیر نظر نداره!!!

Siyavoush
17th July, 2006, 06:59 PM
نخیر
پروین و دارودسته ول كن نیستن
یك روز انصاریان میره پرسپولیس
بعد پسر پروین قطعی میكنه
بعد پروین میگه امیدوارم استقلال قهرمان بشه
بعد رهبری فرد میاد میگكه میخواد بره استقلال چون انصاریفرد پروینیا رو انداخته بیرون
امروز هم اعلام شد كماسی و ابراهیمی از پرسپولیس شكایت كردن
پاك سازی پرسپولیس توسط انصاریفرد حداقل 5 سال طول میكشه
تازه 2 ماه مونده به لیگ و اینهمه مشكلات و توجه بسیار زیاد دارودسته

nima_realmadrid
17th July, 2006, 10:31 PM
[moh.santia]سهیل جون، فرزاد مجیدی بازیكن خوبیه، اگه یادت باشه فصل پیش نه، فصل قبلتر تماشاگران استقلال به شدت فرزاد رو دوست داشتن و حتی نوازی رو فراموش كرده بودن، حالا اگه فصل پیش بنا به دلایل غیر فنی بازی نكرده ، نمیشه گفت كه ضعیف بوده!! ببینید هر بازیكن آبی كه ادعای رفتن به پرسپولیس رو میكنه ، هواداران استقلال اون رو ضعیف میدونن!!
محمد خان اگه بازیكنی 1 فصل خوب باشه یعنی همیشه خوب بوده؟؟؟فرزاد تا زمانی كه نوازی بود ذخیره بود.2 سال پیش كه نوازی رفت فرزاد فیكس شد و خیلی هم خوب كار كرد و به تیم ملی هم رسید.هنوز پاس گل دقیقه 93 اش به پیروز یادمه!!
ولی فصل قبل فرزاد خیلی ضعیف بود.حتی ذخیره امیر ابادی هم شده بود.بعد از چندین هفته هم كه به تركیب برگشت اون اشتباه بزرگ رو جلوی ابو مسلم انجام داد و تنها شكست نیم فصل دوم استقلال رو باعث شد.فرزاد خیلی قبل تر از اینها مورد اعتراض و توهین هوادارهای استقلال قرار گرفته بود.كه بر می گرده به بازی رفت استقلال و سایپا.ولی اون 2-3 هفته به علت مصدومیت گیلا امیر ابادی رفته بود چپ و فرزاد فیكس بود.حتی هفته بعد اون بازی جلوی پرسپولیس پاس گل هم داد كه این هم مصاحبه جهان فوتبال بعد بازی باهاشه.1 شنبه 15 ابان 84 صفحه 12:
فرزاد مجیدی كه هفته پیش توسط تماشاگران مورد بی مهری قرار گرفته بود دیروز با پاس گل جواب بی مهری ها را داد
ج ف:روز خوبی پشت سر گذاشتی
فرزاد:اصلا مهم نیست كه پاس گل دادم.مهم این است كه استقلال برده
ج ف:خوشحال نیستی؟؟
فرزاد:چرا ولی نباید بعد از یك بازی كه نتیجه نمی گیریم همه كاسه كوزه ها سر یك نفر شكسته بشه ولی در یك بازی كه پاس گل می دهی انگار نه انگار كه تشویقت كنن
این از نظر هوادارای استقلال راجع به فرزاد.قضیه هم كه می دونین ماله كی هستش!قضیه اینه كه از وقتی فرزاد زمزمه پیوستنش به پرسپولیس به گوش رسید و تو اون بازی خیریه هنرمندا با پرچم پرسپولیس دور افتخار زد از چشم هوادارای اس اس افتاد
ولی نظر اصلی و مهم نظر مربی تیم هستش.وقتی فرزاد با النصر به توافق نرسید استقلال هم نخواستش و حالا به دنبال تیم افتاده.پس یعنی قلعه نوعی نمی خواستتش!!سرمربیه تیمه حق انتخاب داره.غیر اینه؟؟
حالا ممكنه یكی از یه بازیكن خوشش بیاد یا نه!این نظر شخصیه.مهم مسائل فنی و نظر سر مربی تیمه

نیكبخت واحدی رو میگفتن دیگه ضعیف شده
داداش من راجع به این موضوع زیاد بحث شده.اصلا نیكبخت رونالدینیو!!وقتی نظری جویباری فتح الله زاده و از همه مهم تر خودش گفتن كه قلعه نوعی نیكی رو نخواسته یعنی نخواسته دیگه.تموم شد رفت

، عنایتی رو میگفتن دیگه اشباع شده ، حتی جباری رو هم براش دلایل دیگه آوردن
ازت تمنا می كنم واسه این 2 مورد كه گفتی یه نمونه بیاری.برو انجمن ابیته ببین چجوری همه از رفتن عنایتی ناراحت و از تمدید جباری خوشحال هستن

و اكنون هم مجیدی ، من واقعا تعجب میكنم ، استقلال با این همه بازیكن ضعیف پس چطور قهرمان لیگ برتر شد؟!:4: باور كن همین الانش هم اگه پرسپولیس بخواد اكبرپور یا طالبلو رو بخره ، میگن اینا رو كه خودمون نخواستیم!! و ........
چند وقت پیش به نیما شریفی می گفتم كه استقلال رو 6 نفر قهرمان كردن:طالب لو فكری پیروز صادقی جباری و عنایتی.همین.فرزاد و امیر ابادی و نیكی و گیلا و طالب نسب كه كل فصل نگیم 90% فصل رو نرو بودن.سیاوش و كاظمی هم نصف نصف خوب و بد بودن.منصوریان هم كه بازیكن 90 دقیقه نیست.از همه مهمتر هم عنایتی و طالب لو بودن.اگه طالب لو پنالتی خطیبی رو نمی گرفت:ohno: ...

اما حالا به فرض مثال یكی مثل محمد پروین!!!!!!!!!!!!! شده فوق استعداد!!!! اعجوبه!!! كاپیتان 4 رده ملی!!!!!!!
به خدا قسم اگه یكی بیاد ثابت كنه محمد پروین تو 4 رده ملی كاپیتان بوده من رسما از پرسپولیسی بودن میام بیرون.:
اینو من اشتباه كردم.از نونهالان تو تیم ملی بوده.ولی اونش بی خیال.جدا من از چند تا كارشناس كه بازیهاش رو دیدن شنیدم كه بازیكن اینده داریه.انصاف هم خوب چیزیه
ولی من به شخصه تو هر تیمی باشه ازش بدم میاد چون از لحاظ شخصیتی از اون و باباش خوشم نمیاد

Siyavoush
18th July, 2006, 01:35 AM
این كاظمیان كی ثبت میكنه خدا میدونه!
پریروز كه گفته بود پولشو تقریبا گرفته و درصد كمی مونده
دیگه نمیدونم مشكل چیه
ممد مسئول حضور و غیاب شدی؟:4:

Soltan Ali Daei
18th July, 2006, 07:11 AM
متاسفانه تا الان انچنان تو خرید بازیكنان خوب عمل نكردیم
تو هر سه متطقه تا وقت هست باید نفرات خوبی رو بیاریم, معمولا همیشه اخرین لحظه نفرات خوبی رو میاریم امیدوارم امسال هم همینجوری بشه

Hamid_Catalan
18th July, 2006, 10:15 AM
با حضور قلعه نوعی دور از ذهن نیست كه نیكی دعوت نشه مگر اینكه اینقدر عالی كار كنه كه قلعه نوعی مجبور شه دعوتش كنه.
راستی دوستان از تمدید قرارداد حقیقی خوشحال شدم. به نظر من از طالب لو بهتره هم استیل دروازه بانیش هم رفلكساش.
راستی بچه ها از محمد پروین چه خبر؟ از این بازیكن نباید غافل بشیم بازیكن خیلی خوبیه.كاشكی باهاش قرارداد ببندیم.

amin_16azar
18th July, 2006, 01:09 PM
سرمربیگری قلعه نوعی رو هم یه نكته تاریك و ننگ میبینم

كجای دنیا یه مربی مربی 2 تا تیم میشه.

من جای آری هان بودم بازیكنامو به تیم ملی نمیدادم یا جای هر مربی لیگ برتری دیگه ای

قلعه نوعی باید یه شغل رو قبول كنه

moh.santia
18th July, 2006, 01:38 PM
ميشائيل هانک و رادوسلوا زاباونيک میخوان بیان پرسپولیس؟!!

davidbeckham
18th July, 2006, 03:35 PM
با حضور قلعه نوعی دور از ذهن نیست كه نیكی دعوت نشه مگر اینكه اینقدر عالی كار كنه كه قلعه نوعی مجبور شه دعوتش كنه.
راستی دوستان از تمدید قرارداد حقیقی خوشحال شدم. به نظر من از طالب لو بهتره هم استیل دروازه بانیش هم رفلكساش.
راستی بچه ها از محمد پروین چه خبر؟ از این بازیكن نباید غافل بشیم بازیكن خیلی خوبیه.كاشكی باهاش قرارداد ببندیم.
محمد پروین وحقیقی بدرد نمیخورن

Siyavoush
18th July, 2006, 04:49 PM
پروین اگرم خوب باشه یكی میشه مثله باباش
پس به درد ما نمبخوره
اما فكر نمیكنم بازی حقیقی رو دیده باشی
به عنوان دروازبان سوم خویه

Kian-S
18th July, 2006, 06:44 PM

دروازه بان تیم ملی جوانان بدرد نمیخوره؟

Rashid
18th July, 2006, 08:17 PM

شاید الان بدرد نخوره ولی چند سال دیگه میتونه دروازه بان اول باشه.
فقط به همین فصل فكر نكن تا مثل استقلال دو سه سال دیگه نشیم:68:

Hamid_Catalan
19th July, 2006, 12:42 AM
اگه استقلالیا در باره دروازه بان تیمشون كه تازه اندازه حقیقی هم سابقه تیمهای ملی پایه رو نداره اینجوری فكر میكردنند؛الان ما در به در دنبال طالب لو نبودیم كه آخر سر هم بعد از كلی مذاكره بره با اس اس تمدید كنه.
نمیدونم وقتی میگید حقیقی بدرد نمیخوره بازیاشو دیدید؟
همین طور در مورد محمد پروین.خداییش بازیاشو دیدید؟یكی دو سال پیش توی تیم جوانان پرسپولیس.من همش منتظر بودم به خاطر پشتوانه باباش همش تكروی كنه یا دریبل بزنه(بازی موردعلاقه بازیكنای جوون.هنوز كه هنوزه كریستیانو رونالدو این خصلتشو ترك نكرده یا روبینیو یا تا حدودی مسی)اما كاملا متفكر بازی میكرد.دید و قكر فوتبالش خیلی خوبه.
10 دقیقه بازیشو جلوی بایرن یادتونه.اون پاسی كه برای انتظاری انداخت واسه یه بازیكن 19 ساله بود؟اونم جلوی بایرن كه همه میخوان تكروی كنن تا مثلا به چشم بیان.
دوستان من عشق پروین نیستم اتفاقا عذابی كه باباش این دو سه فصل به من داده هیشكس دیگه نداده اما حقایق رو نمیشه نگفت.
مطمئن باشید اگه یه استعداد نبود هان با اینهمه حاشیه و دردسری كه این بازیكن بالقوه همراه خودش داره اخراجش میكرد.ولی همتون میدونید كه تو لیست اخراجیا نبود بلكه به خاطر قد بازی اخراج شد.الانم كه هان دوباره خواستتش.

Siyavoush
19th July, 2006, 01:28 AM
اگه استقلالیا در باره دروازه بان تیمشون كه تازه اندازه حقیقی هم سابقه تیمهای ملی پایه رو نداره اینجوری فكر میكردنند؛الان ما در به در دنبال طالب لو نبودیم كه آخر سر هم بعد از كلی مذاكره بره با اس اس تمدید كنه.
همین طور در مورد محمد پروین.خداییش بازیاشو دیدید؟یكی دو سال پیش توی تیم جوانان پرسپولیس.من همش منتظر بودم به خاطر پشتوانه باباش همش تكروی كنه یا دریبل بزنه(بازی موردعلاقه بازیكنای جوون.هنوز كه هنوزه كریستیانو رونالدو این خصلتشو ترك نكرده یا روبینیو یا تا حدودی مسی)اما كاملا متفكر بازی میكرد.دید و قكر فوتبالش خیلی خوبه.
10 دقیقه بازیشو جلوی بایرن یادتونه.اون پاسی كه برای انتظاری انداخت واسه یه بازیكن 19 ساله بود؟اونم جلوی بایرن كه همه میخوان تكروی كنن تا مثلا به چشم بیان.
دوستان من عشق پروین نیستم اتفاقا عذابی كه باباش این دو سه فصل به من داده هیشكس دیگه نداده اما حقایق رو نمیشه نگفت.
مطمئن باشید اگه یه استعداد نبود هان با اینهمه حاشیه و دردسری كه این بازیكن بالقوه همراه خودش داره اخراجش میكرد.ولی همتون میدونید كه تو لیست اخراجیا نبود بلكه به خاطر قد بازی اخراج شد.الانم كه هان دوباره خواستتش.
من فكر میكردم پروین 17 سالش باشه
مطمئنید 19 سالشه؟
ولی اخلاقش عین باباشه و اینم ضرر میزنه:106:

NoName
19th July, 2006, 01:37 AM
متاسفانه تا الان انچنان تو خرید بازیكنان خوب عمل نكردیم
تو هر سه متطقه تا وقت هست باید نفرات خوبی رو بیاریم, معمولا همیشه اخرین لحظه نفرات خوبی رو میاریم امیدوارم امسال هم همینجوری بشه
سلام داش ارش گل:8::8::8:
ارش بهت میگم دوستت دارم:8::8::8:
ارش جون چرا بازیكنان خوبی نخریدیم؟
فعلا كه بازیكنانی مثل نیكی صلاح حسن بادامكی حقیقی یك مدافع اسپارتا پراگ كه صحبتش هست عاشوری و... رو خریدای كردیم. كافی نیست؟ الان فكر میكنم دیگه گنجایش تیممون از نظر نفرات تكمیل باشه و اگه تیممون خیلی بخواد بازیكن بخره یكی یا دوتا به لیست اضافه كنه!
راستی ارش جون دیدم چند تا خبر رو واسمون گذاشتی:8::8::8:ارش جون دمت گرم:8::8::8:
----------------------------------------------------------------
در مورد خبری كه ارش جون مبنی بر اینكه نیكی باید قید تیم ملی را بزند!(صفحه 5)
خوب باید بگم كه دقیقا همین طور است نیكی به خاطر مشكلی كه با قلعه نویی داره هیچ وقت به تیم ملی دعوت نمیشه!
ولی خوب بحثی كه ما الان داریم اینكه كه چرا باید سرمربی استقلال بشه همزمان سرمربی تیم ملی؟؟؟(خوب این به ضرر ما پرسپولیسی ها خواهد بود فقط در یك صورت میتونه به ضررمون نباشه اونم اینه كه قلعه نویی تو اكثر مصاحبه هاش میگه كه پرسپولیس را هم مثل استقلال دوست دارم امیدوارم كه حرفش حقیقت داشته باشه!!!!
و فقط واسه خود نمایی این حرفهارو نزده باشه!!!!)

NoName
19th July, 2006, 02:11 AM
از داش شهاب سمنانی با صفای خودمون هم تشكر میكنم كه خبرهارو برامون گذاشت:8::8::8:(صفحه 6)
در مورد خبر شاهین خیری من از این بازیكن استقبال نمیكنم بازهاش رو از نزدیك دیدم و زیاد ازش راضی نیستم ولی اگه اری هان موافقت كنه بیاد تو تیم حتما بازیكن خوبیه كه میخوانش پس منم نظرم عوض میشه و شاهین خیری رو قبولش دارم:8::8::8:
در مورد خبر دومش هم ارزش كاظمیان رو برای اری هان و پرسپولیس نشون میده نشون میده كه چه مهره كلیدی و بار ارزشیه كه پرسپولیس این همه داره تلاش میكنه كه نگهش داره:8::8::8:
---------------------------------------------------------------
از داش امین گل خودمون رو تشكر فراوان دارم كه كه اخبار رو واسمون گذاشت:8::8::8:
امین جون در مورد خبر مدافع اسپارتاپراگ انشالله كه راست باشه و اون مدافع به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه بشه:8::8::8:

اخبار روزنامه ایران ورزشی چندان معتبر نیست
بالاخره ایران ورزشی بخشی از روزنامه ایرانه دیگه
روزنامه ایران رو هم تعطیل كردیم موند ایران ورزشی
سلام داش امین گل:8::8::8:
امین جون در مورد اینكه روزنامه های ورزشی در ایران زیاد معتبر نیستند كاملا باهات موافقم ولی در مورد روزنامه ایران باید بگم كه من خیلی این روزنامه رو قبولش دارم چون كه به نفع پرسپولیس انصاریفرد و هان مطلب مینویسه و به ضرر پروین و دارو و دستش:8::8::8:
--------------------------------------------------------------

سرمربیگری قلعه نوعی رو هم یه نكته تاریك و ننگ میبینم
كجای دنیا یه مربی مربی 2 تا تیم میشه.
من جای آری هان بودم بازیكنامو به تیم ملی نمیدادم یا جای هر مربی لیگ برتری دیگه ای
قلعه نوعی باید یه شغل رو قبول كنه
امین جون این حرفت رو كاملا قبول دارم ولی خوب مربیان لیگ برتری اصولا نمیتونند همچین كاری كنند چون یااز تیمشون اخراج میشن یا باشگاهشون محرو میشه و یا1001مشكلی كه براشون به وجود میاد!!
--------------------------------------------------------------

ميشائيل هانک و رادوسلوا زاباونيک میخوان بیان پرسپولیس؟!!
سلام داش محمد گل:8::8::8:
محمد جون اخه تو اسم اینارو از كجا دراودی:4:اخه كه نمیشناسیشون اصلا چیكاره هستند واسه چی میپرسی دارن میان پرسپولیس یا نه:4::laugh: مشاییل هانك یك بازیگر مشهور هالیووده و زابا نمیدونم چی چی هم سالهاپیش از فوتبال خداحافظی كرده(فكر میكنم حدودا 1934 از فوتبال خداحافظی كرد!!)

NoName
19th July, 2006, 02:23 AM
از داش نیمای متعصب قرمزته خودمون هم یك تشكر اسیدی میكنم واسه خبرهاش:8::8::8:
در مورد خبر اول داش نیما در صفحه 6 :خوب اون خبر تقرببا همون خبر شهاب بود همون كه گفتم ارزش جواتی رو نشون میده:8::8::8:
در مورد خبر دوم هم باید بگم كه خوشحالم كه تمرینات داره با نظم و ترتیب پیش میره انشالله كه همینجوری كه تمرینات با نظم و ترتیب پیش میره برنامه های باشگاهمون هم مثل سفر به اترش و... هم به خوبی پیش بره:8::8::8:
-----------------------------------------------------------------

سلام اقای دیود بكهام عزیز:8::8::8:
دیوید جون فقط میتونم بگم در تمام تاریخ پارسفوتبال ادمی به بدبینی تو ندیدم:29: بابا یك كمی خوشبین باش:8::8::8:والله اینجوی به عمرت اضافه میشه:8::8::8:به قول شاعر چه خندون چه گریون داره میگذره عمرا خودتو نرنجون به كامت باشه دنیا!!!!

NoName
19th July, 2006, 02:46 AM
پروین اگرم خوب باشه یكی میشه مثله باباش
پس به درد ما نمیخوره
اما فكر نمیكنم بازی حقیقی رو دیده باشی
به عنوان دروازبان سوم خویه
سلام داداش كوچولوی خودم:8::8::8:
سیا جون ابتدا ازدواجت رو بهت تبریك میگم:8::8::8:
ولی خوب نامرد واسه چی مارو دعوت نكردی:4:بابا راهی نیست تا لندن میومدیم هم تو عروسی شركت میكردیم و هم میرفتیم به باشگاه فولهام هم سر میزدیم:4:كه این مسئله خیلی خوبه:4::laugh: تو باید بیشتر با باشگاه فولهام اشنا بشی میبرمت پیش كریس كلمن تا بهت راه و چاه رو یاد بده كه بعد از ازدواجت هم فولهامی باشی و فولهامی رفتار كنی:8::8::8:
در مورد این ارسالت هم باید بگم كه در مورد حقیقی كاملا باهات موافقم:8::8::8:ولی در مورد پروین باید بگم كه پدرش در پرسپولیس بازیكن بزرگی بود اگه اون هم بشه عالیه:8::8::8:ولی خوب در هر صورت اگه اری هان نخوادش منم پروین رو نمیخوامش:8::8::8:
---------------------------------------------------------------------------

سلام داش كیان خوشتیپ پرسپولیسی:8::8::8:
كیان جون ابتدا یك انتقاد فوق العاده شدید رو داشتم راجع به لوگوت:4:اینجارو پر از دود و دم كردی:4:بابا یك كمی هم مراعات جوانانی مثل سیا رو بكن:4:سیا الان داره رو لبه چاقو راه میره و با كوچكترین تلنگری از راه بدر میشه:4:الان تو با اون لوگوت اون رو داری از راه به در میكنی:2: چند روز پیش سیا واسه من تو یاهو اف گذاشته بود كه ازونا كه كیان تو لوگوش میكشه میتونی تو تهران برام جور كنی:39: منم فورا ادرس خونشون كه حوالی سعادت اباد بود رو دراوردم و رفتم شدیدا با سیا درگیر شدم و نذاشتم از راه بدر بشه ولی خوب همچنان كه لوگوی تورو میبینه تحریك میشه:4:
در مورد این ارسالت باسد بگم كه منم درازه بان تیم ملی جوانان رو كاملا قبولش دارم:8::8::8:

دیگه چه خبر؟
:106: :4:

من فكر میكردم پروین 17 سالش باشه
مطمئنید 19 سالشه؟
ولی اخلاقش عین باباشه و اینم ضرر میزنه
سیا جون حالا در مورد سنش چونه نزن:4:نه حرف تو نه حرف اون 18 سالشه:4:
راستی سیا یك موضوعی كه میخوام بگم اینه كه دیگه امثال پروین تو فوتبال ما ظاهر نمیشوند كه با كلی استدلال میتونم ثابت كنم مثلا دیگه هیچ مربی نمیتونه این همه جام كسب كنه یا هیچ مربیی نمیتونه این همه سال تو یك باشگاه بمونه و...كه بحثش واقعا طولانیه و فكر میكنم از حوصله هر دومون خارج باشه!

Siyavoush
19th July, 2006, 02:53 AM
من منظورم اخلاق پروین بود كه امثال رهبری فرد و انصاریان رو از نظر اخلاقی پرورش داده

NoName
19th July, 2006, 03:03 AM
شاید الان بدرد نخوره ولی چند سال دیگه میتونه دروازه بان اول باشه.
فقط به همین فصل فكر نكن تا مثل استقلال دو سه سال دیگه نشیم
ارش جون به قول ابولفضل تا حد مرگ ارسالت رو قبول دارم:8::8::8:
---------------------------------------------------------------------------------

خوش بحالت كه همینجوری داری كیف میكنی
چه كیفی:35: :4:
راستی ارش جون دمت گرم كه واسمون اخبار رو گذاشتی:8::8::8:
در مورد اون خبرت هم باید بگم دستت درد نكنه:8::8::8:گزارش كاملی از وضعیت تمرین تیممون بود:8::8::8:
اون خبرت رو به وبلاگ دوستام منتقل كردم:8::8::8:
راستی باید واسه جواتی یك دست كت و شلوار شیك بخرند:8::8::8:
---------------------------------------------------------------------------------

حمید جون واقعا عالی نوشتی:8::8::8:دستت درد نكنه:8::8::8:این ارسالت كاملا تایید میشه:8::8::8:راستی چون هان پروین رو خواسته منم میخوامش:8::8::8:

Siyavoush
19th July, 2006, 02:27 PM
در صورت صدور رواديد؛
پرسپوليس امشب به اتريش مي رود

--------------------------------------------------------------------------------

اگر ويزا بازيكنان پرسپوليس تا ساعت 17 امروز به دست مسوولان باشگاه برسد، امشب پرسپوليس عازم اتريش خواهد شد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عبديايي معاون اقتصادي پرسپوليس ضمن تاييد اين خبر گفت: متاسفانه به دليل مشكلاتي كه در تهيه بليت پيش آمد بازي با براتيسلاوا لغو شد ولي درصدد هستيم كه هر چه سريع تر اردوي اتريش را برپا كنيم.
وي افزود: اگر ويزاي تيم تا ساعت 16 امروز به دستمان برسد براي پرواز مشكلي نيست و شايد در ساعات پاياني امشب به اتريش پرواز كنيم.
ناگفته نماند كه پرسپوليس قرار بود امروز ساعت 30/19 به وقت تهران در اسلواكي به مصاف تيم برانيسلاوا برود.

بی برنامه ترین كشور دنیا!ویزای سفر در كمتر از 12 ساعت قبل از پرواز حاضر نیست!

amin_16azar
19th July, 2006, 06:33 PM
واقعا خیلی بی برنامه عمل میكنیم

تیمی كه مربیش معلوم نیست چرا نمیاد ایران
اون همه شایعه هم پشت سر مربیمونه

NoName
19th July, 2006, 11:45 PM
ابتدا از داش بنیامین گل تشكر میكنم كه اخرین اخبار مربوط به پرسپولیس رو برامون گذاشت:8::8::8:
بنیامین جون دنیا دیگه مثل تو نداره نداره نمیتونه بیاره:15:
در مورد خبر اول خوب خداشكر مشكلات مربوط به مسائل مالی داره حل میشه و خبر خوبی بود:8::8::8:
در مورد خبر دوم هم خوب مصاحبه ای با امامی فر بود و همین یك تیكه این مصاحبه ارزش داشت:
سوال آخر، پرسپوليس بدون پروين ضرر مي كند؟
با سيستم و كادر فني كنوني، ضرري متوجه پرسپوليس نيست.

NoName
20th July, 2006, 12:06 AM
حالا از داش نیمای قرمزته خودمون بابت خبر تمدید قرار داد كاظمیان یك تشكر فوق العاده اسیدی رو دارم:8::8::8:
این بهترین خبری بود كه میتونست منو خوشحال كنه:8::8::8:
نیما دوستت دارم:8::41: :8:نیما دوستت دارم:8::41: :8:
----------------------------------------------------------------------

واقعا خیلی بی برنامه عمل میكنیم
تیمی كه مربیش معلوم نیست چرا نمیاد ایران
اون همه شایعه هم پشت سر مربیمونه
امین جون این حرفت رو به شدت قبول دارم در این بین روزنامه هایی مثل علی پروین ورزشی و... كه همیشه اماده ضربه زدن به پرسپولیس هستن با انتشار اخبار جعلی مبنی بر عقد قرار داد اری هان با الوحده مشغول ضربه زدن به اعصاب و روان پرسپولیسی ها و دادن اسودگی خاطر به پروینی ها هستن!!
راستی امین جون خداییش دمت گرم كه اون مصاحبه كاظمیان رو گذاشتی همین الان كه اون مصاحبت رو دیدم فوری واسه انواع و اقسام وبلاگهایی حمایت كننده جواتی فرستادم و اونا هم استقبال فراوانی كردند:8::8::8:
امین دوستت دارم:8::41: :8: امین دوستت دارم:8::41: :8:

Siyavoush
20th July, 2006, 02:02 AM
خب ظاهرا كریمی قرارداد 3 ساله بست تا حالا 2 دروازبان قطعی داریم فقط وضعیت محمدی مشخص نیست
امین جان اریهان در اتریش منتظر پرسپولیس هستش
در ضمن رافائل هم میگن اونجاست
نمیدونم پرسپولیس امشب رفت بالاخره یا نه

Shahab
20th July, 2006, 10:01 AM
مجيدى: از چند تيم پيشنهاد دارم
ايران ورزشى - اين روزها صحبت هايى مبنى بر جدايى فرزاد مجيدى از استقلال شنيده مى شود. او در اين باره مى گويد:«همه چيز تا يكى دو روز آينده مشخص مى شود. امروز جلسه اى با قريب و مسؤولان باشگاه دارم كه اگر مشكلات و مسائلم حل شود در استقلال مى مانم.
در غير اين صورت رفتنم حتمى است. در حال حاضر از چند تيم خوب ليگ برترى پيشنهاد دارم كه بعد از مشخص شدن قضايا در خصوص آنها تصميم مى گيرم؛ براى بازيكنى مثل من كه ۷ سال در اين تيم زحمت كشيده، سخت است كه جدا شوم ولى مشكلات مانع از ماندنم مى شود. اميدوارم در هر تيمى هستم، مثمرثمر باشم.»

Siyavoush
20th July, 2006, 10:27 AM
بالاخره پرسپولیس دیشب رفته اتریش؟!!!!!!!!!!!!!

Hamid_Catalan
20th July, 2006, 12:29 PM
براى جذب كاظميان از پرسپوليس

تير آبى ها به سنگ خورد

ايران ورزشى- بالاخره بعد از صحبت هاى فراوان مبنى بر ماندن يا رفتن شماره ۹ پرسپوليس، جواد كاظميان، بازيكن كارگشاى اين تيم براى يك فصل ديگر در جمع سرخ هاى پايتخت ماندنى شد. بعد از بازگشت تيم ملى و با داغ شدن بازار نقل و انتقالات بازيكنان يكى از بازيكنانى كه حول و حوش او خبرهاى زيادى به گوش مى رسيد جواد كاظميان بود. با وضعيت نابسامان پرسپوليسى ها و با وجود پيشنهادهاى متعدد و چشمگير به كاظميان هر لحظه احتمال آن مى رفت ستاره پرسپوليسى ها از تيم محبوبش جدا شود و دست مربيان پرسپوليس را براى بستن تيمى قدرتمند خالى تر از گذشته بگذارد. هرچه نباشد او در تيم نا آماده فصل گذشته پرسپوليس يكى از بهترين ها بود و با ۹ گلى كه به ثمر رساند اجازه نداد بيشتر از اين وضعيت پرسپوليس وخيم شود.
طلب ۲۰۰ ميليونى كاظميان از پرسپوليس بابت قرارداد فصل گذشته اش نيز مزيد بر علت شده بود تا جدايى اين بازيكن محتمل به نظر برسد. در اين ميان چند پيشنهاد اغواكننده به دست شماره ۹ پرسپوليسى ها رسيد كه از آن جمله پيشنهاد رقيب سنتى يعنى استقلال در بين آنها خودنمايى مى كرد. استقلالى ها و در رأس آنها امير قلعه نويى اعتقاد خاصى به ستاره فصل گذشته پرسپوليسى ها داشتند و بدشان نمى آمد بعد از جذب على انصاريان از رقيب خود، كاظميان را نيز هوايى كنند و از تيم محبوبش جدا سازند.
تلاش آبى ها براى به خدمت درآوردن كاظميان آغاز شد و آنها هر روز از طريقى خواستار حضور شماره ۹ پرسپوليس در تيم خود مى شدند. چنانچه جذب كاظميان در پاسخ به انتقال نيكبخت و بعد از جريان انصاريان مى توانست وزنه روحى مضاعفى براى استقلالى ها باشد. در ضمن اين انتقال مى توانست آبى ها را يك گام جلو بيندازد و در بازار مكاره نقل و انتقالات آنها را برنده اين ميدان كاذب معرفى كند.
استقلالى ها ابتدا از طريق يكى، دو بازيكن خود كه يكى از آنها در اردوى تيم ملى همراه كاظميان بود براى او پيغام فرستادند در عين حال حميد بابازاده مربى دروازه بان هاى استقلال و مربى سابق كاظميان در تيم ملى نوجوانان كه بعد از فوت برادر او با خانواده اش رابطه خوبى برقرار كرده بود خواستار حضور جواد پرسپوليسى ها در تيم رقيب شد. مرحله بعد، از كار انتقال و رضايت كاظميان براى برتن كردن پيراهن آبى را منوچهر صالحى نماينده وزارت رفاه در باشگاه استقلال به عهده گرفت اما تلاش او نيز با پاسخ مثبت از سوى كاظميان منجر نشد. در اين زمان مهدى اميرآبادى مدافع استقلال و همبازى سابق كاظميان در سايپا هم براى جذب او دست به كار شد اما اميرآبادى هم راه به جايى نبرد تا دست استقلالى ها از ستاره پرسپوليس كوتاه بماند. در عين حال كاظميان به پيشنهاد ۴۵۰ ميليونى الشعب امارات نيز پاسخ منفى داد تا با حضور در تمرينات پرسپوليس و مذاكراتش با مديرعامل باشگاه بر ادامه فعاليت خود در تيم محبوبش مهر تأييد بكوبد.
حالا و با مسجل شدن ماندن شماره ۹ پرسپوليسى ها در اين تيم پرسپوليس ۸۵ كامل تر به نظر مى رسد و سرخ هاى پايتخت جان دوباره اى مى گيرند. جواد كاظميان هم با اعتماد به نفس خاصى صحبت از گلزنى و موفقيت در فصل آينده همراه با پرسپوليس كرده است. ماندن كاظميان در پرسپوليس پس از تلاش نافرجام رقيب سنتى شيرينى خاصى داشت و اين شيرينى با گلزنى ها و موفقيت پرسپوليس در فصل پيش رو مى تواند دو چندان شود. بايد ديد.

Benyamin
20th July, 2006, 12:54 PM
بالاخره پرسپولیس دیشب رفته اتریش؟!!!!!!!!!!!!!
سیاووش جون امروز همه خبرگزاری ها تعطیله هیچ جا چیزی در این مورد نوشته نشده

amin_16azar
20th July, 2006, 02:06 PM
امروز چرا خبر گزاریها تعطیله؟

مثل اینكه بازم نتونستیم سفر كنیم

amin_16azar
20th July, 2006, 02:10 PM
امروز روزنامه خبر ورزشی نوشته بود كاپیتان جدید تیم ملی كریم باقری خواهد بود.یعنی ممكنه قلعه نوعی باقری رو دعوت كنه؟

Siyavoush
20th July, 2006, 02:16 PM
امین جان خبرگزاریا 5 شنبه ها تعطیله
در ضمن باقری دعوت كردنش منطقی نیست
اون 5 سال پیش كه بهش نیاز داشتیم نیومد
و گفت خداحافظ

amin_16azar
20th July, 2006, 02:22 PM
و گفت خداحافظ

پس چرا قبلا ها تعطیل نمیشد؟

Siyavoush
20th July, 2006, 02:30 PM
پس چرا قبلا ها تعطیل نمیشد؟
عزیز هر هفته اینطوریه

Hamid_Catalan
20th July, 2006, 05:40 PM
و گفت خداحافظ
سیاوش جان كریم 5 سال پیش روابطی رو تو تیم دیده بود كه توی جام جهانی امسال خودشو نشون داد.
سلطه بی جون و چرا و غیر منطقی علی دایی كه براحتی تركیب تیمو دست كاری میكرد.
با اینكه روابطش با علی دایی اون موقع خوب بود بخاطر این مسائل دعوت سرمربیرو كه قدرت مخالفت با علی دایی رو نداشت قبول نكرد.همه هم میدونید كه از اون موقع روابطش با دایی تیره شد.
وگرنه حتی استقلالیا هم قبول داشتند كه بهترین دفاع آخر لیگ گذشته كاپیتان كریم بود.

NoName
20th July, 2006, 08:50 PM
سلام به همه دوستان پرسپولیسی:6: :8: :8: :8:
ابتدا یك تشكر اسیدی دارم از داش حمید كاتالان بابت اون مطلبی كه راجع به كاظمیان گذاشت:11: :6: :79: :8: :8: :8: واقعا مطلب كاملی درباره جواد جیگر بود:6: :8: :8: :8:
--------------------------------------------------
راستی بچه ها در مورد بحث صفحه پیش كه در مورد خبرگذاری بود باید بگم كه روزنامه ها پنجشنبه ها فعالند ولی خبرگذاری ها تعطیل!!:mellow:

امروز روزنامه خبر ورزشی نوشته بود كاپیتان جدید تیم ملی كریم باقری خواهد بود.یعنی ممكنه قلعه نوعی باقری رو دعوت كنه؟
امین جون اگه دعوت بشه كه عالیه:6: :8: :8: :8:

و گفت خداحافظ
سیا جون كریم این فصل برامون خوب بازی كرد و لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی بود:6: :8: :8: :8:
(راستی یك مطلبی سیا جون:4:خودمونیم استقلالیا از بدترین بازیكن تیمشون حمایت میكنند كه بره تیم ملی اونوقت ما از بازیكنای خوبمون حمایت نكنیم؟:4::8: :8: :8:مطمئن باش هر چی ملیپوش بیشتر داشته باشیم بیشتر به نفعمونه:11: :8: :8: :8: )

NoName
20th July, 2006, 08:58 PM
سیاوش جان كریم 5 سال پیش روابطی رو تو تیم دیده بود كه توی جام جهانی امسال خودشو نشون داد.
با اینكه روابطش با علی دایی اون موقع خوب بود بخاطر این مسائل دعوت سرمربیرو كه قدرت مخالفت با علی دایی رو نداشت قبول نكرد.همه هم میدونید كه از اون موقع روابطش با دایی تیره شد.
وگرنه حتی استقلالیا هم قبول داشتند كه بهترین دفاع آخر لیگ گذشته كاپیتان كریم بود.
سلام داش حمید گل:8::8::8:
حمید جون این ارسالت به طور كامل تایید میشه:8::8::8:
------------------------------------------------

سلام. دوباره 1 روز بدلیل خرابی اینترنت نبودم. ظاهرا انتقال خاصی هم صورت نگرفته!!
راستی بچه ها نیما قرمزته دیگه نمیتونه بیاد انجمن، واقعا متاسفم.
سلام داش محمد گل:8::8::8:
محمد جون من دیشب با نیما صحبت كردم قرار شد یكی دو روز دیگه برگرده:8::8::8:
------------------------------------------------
اینم یك مصاحبه با جواد: (منبع : www.onlyjavadkazemian.blogfa.com )

قلعه‌نوعى‌ مرا اميدوار کرد کاظميان: بعد از اردوى‌ اروپا، پرسپوليسى‌ مى‌شوم‌

جواد کاظميان‌ اين‌ روزها به‌ سوژه‌اى‌ جالب‌ براى‌ استقلالى‌ها و مسئله‌اى‌ نگران‌ کننده‌ براى‌ هواداران‌ پرسپوليس‌ بدل‌ گشته‌ است‌ زيرا آبى‌ها به‌ دنبال‌ جذب‌ وى‌ هستند و سرخپوشان‌ نيز نمى‌خواهند اين‌ مهره‌ کليدى‌ را از کف‌ بدهند.
با کاظميان‌ در پايان‌ تمرين‌ ديروز گفتگوى‌ کوتاهى‌ انجام‌ داديم‌ که‌ از نظرتان‌ مى‌گذرد:
تکليف‌ قراردادت‌ با پرسپوليس‌ به‌ کجا رسيد؟
باتوجه‌ به‌ شرايط‌ موجود، ترجيح‌ مى‌دهم‌ پس‌ از مسافرت‌ اروپايى‌ پرسپوليس‌ قراردادم‌ را ثبت‌ کنم. فعلاً‌ باشگاه‌ بى‌پول‌ است‌ و شرايط‌ ويژه‌اى‌ دارد.
بنابراين‌ بايد قضيه‌ استقلال‌ را منتفى‌ بدانيم.
من‌ بازيکن‌ پرسپوليس‌ هستم‌ و با اين‌ تيم‌ به‌ اردوى‌ اروپايى‌ هم‌ خواهم‌ رفت‌ همان‌ طور که‌ گفتم‌ بعد از بازگشت‌ تيم‌ به‌ ايران‌ قراردادم‌ را با پرسپوليس‌ ثبت‌ مى‌کنم‌ تا بر تمام‌ شايعات‌ خط‌ بطلان‌ بکشم.
فکر نمى‌کنى‌ در چنين‌ شرايطى‌ حضور تو در اردوى‌ اروپايى‌ پرسپوليس‌ ريسک‌ بزرگى‌ باشد. اگر تو آنجا مصدوم‌ شوى‌ آن‌وقت‌ شرايط‌ جديدى‌ براى‌ تمديد قراردادت‌ به‌وجود مى‌آيد زيرا در آن‌ موقع‌ شما يک‌ مهره‌ آزاد اما مصدوم‌ به‌ حساب‌ مى‌آيي؟
اميدوارم‌ اين‌ اتفاق‌ رخ‌ ندهد. ذهنم‌ را با اين‌ افکار نگران‌ کننده‌ مشوش‌ نمى‌کنم‌ و اميدوارم‌ با دعاى‌ خير مردم‌ به‌ سلامت‌ بازگردم.
حضور قلعه‌نوعى‌ در تيم‌ملى‌ را چطور ارزيابى‌ مى‌کني؟
اميرخان‌ مربى‌ جوان‌ و شايسته‌اى‌ است، شخصاً‌ از حضور وى‌ در تيم‌ملى‌ استقبال‌ مى‌کنم‌ زيرا حق‌ را به‌ حقدار خواهد رساند و باعث‌ افزايش‌ انگيزه‌ ميان‌ بازيکنان‌ جوان‌ کشور خواهد شد، قلعه‌نوعى‌ موجب‌ اميدوارى‌ ماست‌ و اميدوارم‌ در پيکارهاى‌ مقدماتى‌ جام‌ ملتها با ايشان‌ نتايج‌ خوبى‌ عايد فوتبال‌ ايران‌ شود.

Siyavoush
20th July, 2006, 09:00 PM
اون 5 سال پیش كه رفت گفت دیگه نمیام و از این حرفا
تا جام ملتها هم دعوتش كرد و نیومد
ولی موقع جام جهانی اعلام امادگی كرد
این یعنی فرصت طلبی
یعنی این كه تیم ملی رو با خونه خاله اشتباه گرفتن

میثم جان بازیكن بیشتر در تیم ملی یعنی امادگی كمتر و خستگی بیشتر
اونم قبل از فصل

NoName
20th July, 2006, 09:50 PM
اون 5 سال پیش كه رفت گفت دیگه نمیام و از این حرفا
تا جام ملتها هم دعوتش كرد و نیومد
ولی موقع جام جهانی اعلام امادگی كرد
این یعنی فرصت طلبی
یعنی این كه تیم ملی رو با خونه خاله اشتباه گرفتن

میثم جان بازیكن بیشتر در تیم ملی یعنی امادگی كمتر و خستگی بیشتر
اونم قبل از فصل
سیا جون من اصلا كاری به گذشته ندارم كریم فصل پیش جزو بهترین های لیگ بود و حقش رسیدن به تیم ملی بود:67: كه انشالله با اومدن قلعه نویی این امر میسر میشه:8::8::8:
(سیا جون در مورد یك تیكه اخر : خیلی برام جالبه كه بدونم:4: برای چی باشگاه ها و مربیان و هواداران تیم ها خودشون رو تیكه پاره میكنند تا بازیكنان بیشتری از تیمشون در تیم ملی داشته باشند؟؟؟)

Soltan Ali Daei
21st July, 2006, 12:36 AM
دایی و كریم روابطشون خوبه, كریم بعد از بازی مقابل ایرلند همه از بازی ضعیفش انتقاد كردن و كریم ناراحت شد و از تیم كنار كشید و ربطی به دایی نداشت.وقتی كه پرسپولیس امار گل خوردش 30 باشه چجوری كریم بهترین بازیكنه

Siyavoush
21st July, 2006, 01:07 AM
سیا جون من اصلا كاری به گذشته ندارم كریم فصل پیش جزو بهترین های لیگ بود و حقش رسیدن به تیم ملی بود:67: كه انشالله با اومدن قلعه نویی این امر میسر میشه:8::8::8:
(سیا جون در مورد یك تیكه اخر : خیلی برام جالبه كه بدونم:4: برای چی باشگاه ها و مربیان و هواداران تیم ها خودشون رو تیكه پاره میكنند تا بازیكنان بیشتری از تیمشون در تیم ملی داشته باشند؟؟؟)
من نمیدونم ولی شاید برای شما اهمیت نداشته باشه
ولی برای من داره
ببین كریم باقری ما وقتی بهش نیاز داشتیم گفت نمیام
چند سال ناز كرد
اخر سر هم وقتی دید جام جهانی شده گفت میام
چرا؟
چون یك میدون بزرگ جهانی بود و در سطح ایشون جام ملتها اهمیتی نداره
اما یك سوال
ایا ما با داشتن این همه بازیكن جوونتر نیازی به باقری داریم؟یا اینكه نه چون فقط پرسپولیسیه باید باشه؟یا اینكه نه فقط باید با مربی مخالفت كرد؟
به نظر من الان پرسپولیس تمام بازیكناشو نداره و كم كم دارن به این تیم بازیكن اضافه میشه
حالا هفته اینده بعضیهاشون میرن تیم ملی و تا 1 ماهوو نیمه دیگه با تیم ملی هستن
یك هفته بعد از برگشت باید بیان دوباره تو پرسپولیس و در لیگ بازی كنن
پس كی وقت میشه كه هماهنگ بشن و اماده؟

NoName
21st July, 2006, 02:03 AM
دایی و كریم روابطشون خوبه, كریم بعد از بازی مقابل ایرلند همه از بازی ضعیفش انتقاد كردن و كریم ناراحت شد و از تیم كنار كشید و ربطی به دایی نداشت.وقتی كه پرسپولیس امار گل خوردش 30 باشه چجوری كریم بهترین بازیكنه
ارش جون یعنی پرسپولیس به جای 11 نفر یك نفر داشته كه اونم كریم باقری بوده و اون هم تمام بازی ها بازی میكرده هم سر مربی تیم بود هم مدیر عامل تیم و هم ابدارچی تیم و تمام گلهای خورده پرسپولیس رو اون مقصر بوده یعنی همه كاره تیم بوده دروازه بان هم لابد خودش بوده و...:34:
ببین ارش جون تمام تیم یك بازیكن نیست و یك بازیكن یك تیم نیست كه امار گل خوردش رو با اون یكی میدونی و به گفته تمای كارشناسان ائم از فوتبال فهمان و فوتبال نفهمان كریم یكی از بهترین مدافعین لیگ بوده برتر در فصل گذشته بوده:cap:
------------------------------------------------------------

من نمیدونم ولی شاید برای شما اهمیت نداشته باشه
ولی برای من داره
ببین كریم باقری ما وقتی بهش نیاز داشتیم گفت نمیام
چند سال ناز كرد
اخر سر هم وقتی دید جام جهانی شده گفت میام
چرا؟
چون یك میدون بزرگ جهانی بود و در سطح ایشون جام ملتها اهمیتی نداره
اما یك سوال
ایا ما با داشتن این همه بازیكن جوونتر نیازی به باقری داریم؟یا اینكه نه چون فقط پرسپولیسیه باید باشه؟یا اینكه نه فقط باید با مربی مخالفت كرد؟
به نظر من الان پرسپولیس تمام بازیكناشو نداره و كم كم دارن به این تیم بازیكن اضافه میشه
حالا هفته اینده بعضیهاشون میرن تیم ملی و تا 1 ماهوو نیمه دیگه با تیم ملی هستن
یك هفته بعد از برگشت باید بیان دوباره تو پرسپولیس و در لیگ بازی كنن
پس كی وقت میشه كه هماهنگ بشن و اماده؟
سیا جون در مورد اول درست حدث زدی برای بنده به شخه خداحافظی كردن و نكردنش هیچ تفاوتی نداره:4:
ولی در مورد دوم كریم یكی از بهترین مدافعان لیگ درفصل گذشته بوده و همیشه باید بهترین ها دعوت بشن:cap: ولی حالا چند سوال دیگه : ایا با داشتن این همه بازیكنان جوان نیازی به علی دایی داریم؟؟؟یا اینكه صرفا علی داییه باید حمایت حمایت كنی؟؟؟ یا اینكه سیا جون الان كه جبهه بحثت تغییر كرده استدلالت میره رو بازیكنای جوون؟(خیلی برام جالبه كه در یك جا بازیكنی كه دوسال از خدا كوچیكتره و تو زمین جز قدم زدن و تخمه شكستش كاری رو انجام نمیده رو به جوانان ترجیح میدی ولی در جایی یك بازیكن دیگه كه یكی از بهترین ها در لیگ در نوع خودش بوده رو قبول نداری و میگی باید به جوانان میدون داد:4:)
و اما در مورد اخر سیا جون با این اوصافی كه تو از بازیكنان ملی پوش داری دو جواب داره: جواب اول: كه هر باشگاه بازیكنان ملیپوشاش بیشتر باشه بیشتر ضرر میكنه الان دیگه باید باشگاه هایی مثل بارسلونا چلسی لیون موناكو رئال مادرید والنسیا منچستر ارسنال از پا در اومده باشن و با یك مشت بازیكن ملی پوش كج كونجول و به قول تو بی هماهنگ طرف باشن و تیم هایی مثل بیرمنگام سوتی و بلكبورد توز و فولهام مدام و پشت سر هم جام های قهرمانی روبالای سر مبردن:4:
جواب دوم: مربیانی مثل قلعه نویی كه اینقدر در طول فصل حرص میزد تا بازیكنا بیشتری تو تیم ملی داشته باشه از روی ناراحتی اعصاب از بازیكناش حمایت میكرد كه برن تیم ملی چون به ضرر باشگاهشونه:4: و یا علی پروین چون یك كمی چاغه مجبور بود كه از بازیكنش حمایت كنه كه برن تیم ملی و یا انصاریفرد چون شبا قرص خواب زیاد میخورد از بازیكنا حمایت میكرد و یا فیروز كریمی چون كلا ادم دلقكیه دوست داره بازیكنای ملی پوشش بیشتر باشن:4: و هواداران تیم ها هم كه چیزی حالیشون نیست و نمیفهمن بازیكنای ملی پوششون هر چی كمتر باشه به نفعشونه:4:و خود بازیكنا هم از این كه به تیم ملی دعوت میشن روحیشون میاد پایین و بازی های خوبی رو انجام نمیدن و تمرینات تیم ملی هم همزمان با تمرینات تیم های لیگه و چون بازیكنا همون تمرینی كه تو تیمشون قراره اون روز انجام بدن رو در تیم ملیشون همون روز انجام میدن شرایطش فرق داره و بازیكنا خسته میشن:4:یا چون در تمرین تیم ملی شركت میكنن دیگه تو تمرین خودشون هماهنگ نیستن:4:

Soltan Ali Daei
21st July, 2006, 02:35 AM
میثم جون اگه قرار بود مدافع دعوت بشه بهتر بود فكری و قربانی دعوت میشدن چون هم بهتر بازی كرده بودن و هم بهترین دفاع لیگ رو داشتن

Siyavoush
21st July, 2006, 03:09 AM
سیا جون در مورد اول درست حدث زدی برای بنده به شخه خداحافظی كردن و نكردنش هیچ تفاوتی نداره:4:
ولی در مورد دوم كریم یكی از بهترین مدافعان لیگ درفصل گذشته بوده و همیشه باید بهترین ها دعوت بشن:cap: ولی حالا چند سوال دیگه : ایا با داشتن این همه بازیكنان جوان نیازی به علی دایی داریم؟؟؟یا اینكه صرفا علی داییه باید حمایت حمایت كنی؟؟؟ یا اینكه سیا جون الان كه جبهه بحثت تغییر كرده استدلالت میره رو بازیكنای جوون؟(خیلی برام جالبه كه در یك جا بازیكنی كه دوسال از خدا كوچیكتره و تو زمین جز قدم زدن و تخمه شكستش كاری رو انجام نمیده رو به جوانان ترجیح میدی ولی در جایی یك بازیكن دیگه كه یكی از بهترین ها در لیگ در نوع خودش بوده رو قبول نداری و میگی باید به جوانان میدون داد:4:)
و اما در مورد اخر سیا جون با این اوصافی كه تو از بازیكنان ملی پوش داری دو جواب داره: جواب اول: كه هر باشگاه بازیكنان ملیپوشاش بیشتر باشه بیشتر ضرر میكنه الان دیگه باید باشگاه هایی مثل بارسلونا چلسی لیون موناكو رئال مادرید والنسیا منچستر ارسنال از پا در اومده باشن و با یك مشت بازیكن ملی پوش كج كونجول و به قول تو بی هماهنگ طرف باشن و تیم هایی مثل بیرمنگام سوتی و بلكبورد توز و فولهام مدام و پشت سر هم جام های قهرمانی روبالای سر مبردن:4:
جواب دوم: مربیانی مثل قلعه نویی كه اینقدر در طول فصل حرص میزد تا بازیكنا بیشتری تو تیم ملی داشته باشه از روی ناراحتی اعصاب از بازیكناش حمایت میكرد كه برن تیم ملی چون به ضرر باشگاهشونه:4: و یا علی پروین چون یك كمی چاغه مجبور بود كه از بازیكنش حمایت كنه كه برن تیم ملی و یا انصاریفرد چون شبا قرص خواب زیاد میخورد از بازیكنا حمایت میكرد و یا فیروز كریمی چون كلا ادم دلقكیه دوست داره بازیكنای ملی پوشش بیشتر باشن:4: و هواداران تیم ها هم كه چیزی حالیشون نیست و نمیفهمن بازیكنای ملی پوششون هر چی كمتر باشه به نفعشونه:4:و خود بازیكنا هم از این كه به تیم ملی دعوت میشن روحیشون میاد پایین و بازی های خوبی رو انجام نمیدن و تمرینات تیم ملی هم همزمان با تمرینات تیم های لیگه و چون بازیكنا همون تمرینی كه تو تیمشون قراره اون روز انجام بدن رو در تیم ملیشون همون روز انجام میدن شرایطش فرق داره و بازیكنا خسته میشن:4:یا چون در تمرین تیم ملی شركت میكنن دیگه تو تمرین خودشون هماهنگ نیستن:4:[/QUOTE]
پس برای تو فرق نمیكنه كه یك بازیكن 3 سال برای تیم ملیت ناز بكنه درست وقتی كه بهش نیاز داری؟؟
من به نظرم دایی دو سال پیش تموم شد
ولی به حرفهای قبلی من گوش ندادی
اون یكی میگه اصلا گل نمیزنه یا فقط از پنالتی گل میزنه
خب من جلوی حرف غیر منطقی وایسادم
اونم با مدرك
در مورد تیم ملی
ببین هیچ كدوم از قاره های جهان مثل اسیا بی برنامه نیست
به ظنر تو تمام این باشگاه هایی كه گفتی 1 ماهو نیم از تمرینات تابستونیشون بازیكن ملیپوششونو میدن تیم ملی و یك هفته مونده به مسابقات میگیرن؟
نه عزیز
تازه سال پیش رونالدو میتونست 2 ماه استراحت كنه اما ترجیح داد 3 ماه این كارو بكنه و نرفت كنفدراسیونها
هیچ جای دنیا بازیكن یك باشگاه یك هفته مونده به لیگ به تیم ملحق نمیشه و 1 ماهو نیم تمرینو از دست بده
اسیا بی برنامه ترین قاره جهان هستش
هنوز رقابتهای باشگاهیش تموم نشده!یكی از دلایل موفق نبودن تیم هیا اسیایی همین هستش
بازیكن بیشتر در تیم ملی یك افتخاره اما در اسیا و در این حالتی كه میبینی ضرر بزرگی هست
فكر كن یك تیم 5 تا از بازیكناای اصلیش از 2 ماه تمرین فقط یك هفته تمرین كنن
به نظرت اون تیم ضرر نمیكنه؟

Shahab
21st July, 2006, 08:10 AM
اين تيم همان پرسپوليس است...

شهاب احمدي

خيلي از هواداران تيم پرسپوليس تهران اعتقاد دارند اين فصل مي تواند پاياني بر تمام ناكامي هاي گذشته ي پرسپوليس باشد. با نگاهي به عملكرد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات و دانستن اين موضوع كه فصل نقل و انتقالات هنوز هم به پايان نرسيده است متوجه خواهيم شد كه هواداران اين تيم بزرگ چندان هم اشتباه فكر نمي كنند . پرسپوليس تا اينجاي فصل نقل و انتقالات بد عمل نكرده است و توانسته است تا حدودي گزينه هاي مورد نظر اري هان براي فصل اينده را جذب كند.
در اين مطلب قصد داريم به بررسي خطوط سه گانه ي پرسپوليس بپردازيم و نقاط ضعف و قوت پرسپوليس مدل 85 را مرور كنيم...

دروازه بان
پرسپوليس در اين پست به نظر نمي رسد مشكلي داشته باشد.
محمد محمدي - فرشيد كريمي و حقيقي سه دروازه بان خوب پرسپوليس هستند. منتفي شدن انتقال مهدي واعظي نيز مشخص كرد كه اري هان در فصل جديد روي همين سه دروازه بان نظر مثبت دارد. لازم به ذكر است كه از ميان اين سه دروازه بان شانس محمدي براي بر تن كردن شماره 1 بيشتر است.

خط دفاع
در سمت راست خط دفاع با وجود بازيكني همچون شيث رضايي پرسپوليس مشكل خاصي را احساس نمي كند. شيث مي تواند همچون فصل گذشته به خوبي در اين پست عمل كند. در ميانه ي خط دفاع كريم باقري جاي ثابتي خواهد داشت. ابوالفضل حاجي زاده نيز به نظر مي رسد زوج او باشد. البته اري هان از حاجي زاده در بازی های گذشته به عنوان هافبك دفاعي استفاده كرده بود و همين امر باعث شده است تا احتمال قرار گرفتن يك مدافع خارجي در كنار باقري قوت يابد. پرسپوليسي ها به دنبال چند مدافع خارجي هستند اما در صورت عملي نشدن انتقال اين مدافعان به پرسپوليس بدون شك حاجي زاده اولين گزينه براي قرار گرفتن در كنار باقري خواهد بود. در سمت چپ خط دفاعي پرسپوليس مدافعي همچون روبرت ساها را در اختيار دارد. اين مدافع در فصل گذشته بازي هاي بدي را برای پرسپولیس به نمايش نگذاشت.
به نظر مي رسد در صورت نيافتن گزينه ي مناسبي براي بازي در اين پست روبرت ساها مرد ثابت پرسپوليس در اين پست باشد.

خط مياني
نقطه ي قوت پرسپوليس بدون شك در خط مياني است.
در سمت راست خط مياني جواد كاظميان حضور دارد. بادامكي نيز توانايي بازي در اين پست را دارا است اما به نظر مي رسد جواد كاظميان در صورت ماندن در پرسپوليس در سمت راست قرار گيرد. در ميانه ي ميدان نيز بازيكنان خوبي همچون بادامكي - نوري - الونگ و ماماني حضور دارند كه احتمال قرار گرفتن نوري و بادامكي در كنار يكديگر زياد به نظر مي رسد. در سمت چپ خط مياني نيز بزرگ ترين خريد پرسپوليس يعني نيكبخت حضور دارد. نيكبخت اعتقاد دارد در كنار اري هان می تواند به روز هاي اوج خود باز گردد و اين خبر خوبي براي پرسپوليسي ها است.

خط حمله
مهرزاد معدنچي بازيكني است كه احتمال مي رود در خط حمله به كار گرفته شود. معدنچی در جام حذفی در خط حمله پرسپولیس عملكرد فوق العاده ای داشت و همين امر باعث شده است تا اري هان به فكر استفاده ي دوباره از معدنچي در خط حمله بيفتد. به خدمت گرفتن نيكبخت نيز اين احتمال را بيشتر كرده است.
در كنار معدنچي بازيكناني همچون صلاح حسن و قويدل حضور دارند. البته پرسپوليسي ها همچنان به دنبال چند بازيكن در خط حمله هستند چون با جدا شدن عليزاده و انتظاري اين خط با كمبود بازيكن رو به رو است.

پرسپوليس اگر بتواند چند بازيكن خوب ديگر در خط حمله و دفاع جذب كند مي تواند به اين فصل اميدوار باشد. هواداران پرسپوليس منتظر بازگشت پرسپوليس بزرگ هستند و به نظر مي رسد پرسپوليس اين فصل همان پرسپوليس دلخواه انان باشد.

NoName
21st July, 2006, 08:38 AM
میثم جون اگه قرار بود مدافع دعوت بشه بهتر بود فكری و قربانی دعوت میشدن چون هم بهتر بازی كرده بودن و هم بهترین دفاع لیگ رو داشتن
ارش جون مثل اینكه نوشته های من رو خوب نخوندی من گفتم باقری یكی از بهترین بازیكنان لیگ تو اون پست بود نگفتم تنها باقری از همه بهتر بود:rambo: بله فكری هم بازیكن خوبیه خیلی متعصب و جنگنده بازی میكنه ولی از پرسپولیس كریم میتونست به تیم ملی بره با دلایل و استدلالیهای كارشناسان!!:8::8::8:
-------------------------------------------------

پس برای تو فرق نمیكنه كه یك بازیكن 3 سال برای تیم ملیت ناز بكنه درست وقتی كه بهش نیاز داری؟؟
من به نظرم دایی دو سال پیش تموم شد
ولی به حرفهای قبلی من گوش ندادی
اون یكی میگه اصلا گل نمیزنه یا فقط از پنالتی گل میزنه
خب من جلوی حرف غیر منطقی وایسادم
اونم با مدرك
در مورد تیم ملی
ببین هیچ كدوم از قاره های جهان مثل اسیا بی برنامه نیست
به ظنر تو تمام این باشگاه هایی كه گفتی 1 ماهو نیم از تمرینات تابستونیشون بازیكن ملیپوششونو میدن تیم ملی و یك هفته مونده به مسابقات میگیرن؟
نه عزیز
تازه سال پیش رونالدو میتونست 2 ماه استراحت كنه اما ترجیح داد 3 ماه این كارو بكنه و نرفت كنفدراسیونها
هیچ جای دنیا بازیكن یك باشگاه یك هفته مونده به لیگ به تیم ملحق نمیشه و 1 ماهو نیم تمرینو از دست بده
اسیا بی برنامه ترین قاره جهان هستش
هنوز رقابتهای باشگاهیش تموم نشده!یكی از دلایل موفق نبودن تیم هیا اسیایی همین هستش
بازیكن بیشتر در تیم ملی یك افتخاره اما در اسیا و در این حالتی كه میبینی ضرر بزرگی هست
فكر كن یك تیم 5 تا از بازیكناای اصلیش از 2 ماه تمرین فقط یك هفته تمرین كنن
به نظرت اون تیم ضرر نمیكنه؟
سیا جون اشتباه نكن بازیكن به تیم ملی نیاز داره كه مشهور بشه محبوب بشه به تیم بهتری ترانسفر بشه و...نه تیم ملی به یك بازیكن خاص!! كه یك بازیكن اگه نیاد تیم ملی فلج میشه:rambo: خوب اون موقع نیومد ما یكی دیگه رو اوردیم الان هم وقتی یك بازیكن خوب داریم به نام باقری چرا نیاریمش؟؟؟سیا جون خداحافظی كردن جرم نیست!!زدن تو گوش هم و زد و خورد كردن وسط بازی های تیم ملی جرمه!!كاری كه اون رحمان رضایی و اون یكی انجام دادن جرمه كه هیچ كسی باهاش برخوردی نكرد اینا جرمه! تو كشوری كه این جرم ها به این سنگینی باهاش برخوردی نمیشه نباید از خداحافظی كه 5 سال پیش انجام داد و الان خداحافظیش رو پس داد حتی انتقاد كرد و اون رو ملاك و معیار برای انتخاب نفرات تیم ملی دونست! حالا چرا رحمان رضایی و اون یكی دعوت بشن و كریم دعوت نشه!؟! جزاشون قابل قیاس نیست!! اونا ابروی یك ملت رو وسط بازی تیم ملی بردن ولی كریم كارش در سطح مطبوعات داخلی بود كه اون موقع نوشتند خداحافظی كرده و الان نوشتند دوباره میخواد بیاد در ضمن یادم نمیاد موقع خداحافظیش برگه ای رو امضا كنه كه بگه بعد از من كسی حق نداره به تیم ملی دعوت بشه و تو اون پست بازی كنه:4:بازیكن قحطی كه نبود میگی ما به كریم نیز داشتیم و خداخافظی كرد!!:4:
راستی در مورد دایی اشتباه از برداشت من بوده پس تو هم اعتقاد داری كه دایی دوسال پیش تموم شده ولی باز هم الانم میگی گل میزنه و... با مدرك:4:
سیا جون خودت پس قبول داری كه دایی دوسال پیش تموم شده:8::8::8:سیا جون خوب هر كس دیگه ای هم جای من بود چنین برداشتی میكرد كه تو دایی رو از همه بهتر میدونی چون تو تمامی تاپیك های پارسفوتبال تو با هر كسی كه از دایی كوچكترین انتقادی داشته مقابله كردی:4:ولی الان دیگه كه كفگیرت به ته دیگ خورده میگی كه دایی فوتبالش تموم شده:4:خوب برداشت من بوده دیگه:4: بگذریم:4:
حالا من كاری به این برداشت قبلیم ندارم تمام گذشته رو پاك شده محسوب میكنم و قبول میكنم كه نظرت از اول همین بوده كه فوتبال دایی دو سال پیش تموم شده و برانكو هم بیخود كرده دایی رو الان به تیم ملی دعوت كرده:4: و این اشتباه برانكو بوده و این رو هم سیا كاملا قبول داره:8::8::8:
و در مورد قسمت اخر : خوب سیا جون ناراحتی اعصاب قلعه نویی چاق بودن پروین دلقك بودن كریمی نفهم بودن هواداران و... رو كاملا تایید كردی و گفتی كه فقط من میدونم كه هر باشگاهی بازیكن بیشتری تو تیم ملی داشته باشه ضرر میكنه و از صاحاب باشگاه گرفته تا كادر فنی و هواداران همه نفهمن و چیزی حالشون نیست كه میگن اگه بازیكن بیشتری در تیم ملی داشته باشیم به نفعمونه:4:
سیا جون وقتی بازیكن به تیم ملی میره قیمتش میره بالا و به تیم های دیگه با مبلغی بالا ترانسفر میشه و باشگاه سود كلانی میبره وقتی بازیكن یك باشگاه به تیم ملی میره روحیش میره بالا و برای تیم باشگاهیش بهتر بازی میكنه وقتی یك باشگاه بازیكنان بیشتری تو تیم ملی داشته باشه اعتبارش میره بالا و ستاره هارو بهتر جذب خودش میكنه و...خلاصه سیا این چند تا دلیل رو واست اوردم كه اگه بگی مشكل رفتن یك بازیكن به تیم ملی خستگی و عدم هماهنگی باشه منم بگم خستگیش بوخوره تو سرش این فوایدش رو بچسب!!!!:57:

NoName
21st July, 2006, 08:47 AM
از داش شهاب واسه اون انالیز خوبش تشكر میكنم:8::8::8:
این یك مصاحبه از جواد:8::8::8:
خدارو شکر که برگشتی؟

چطور؟من شنیده بودم که اونا از رفتن من دلخور هستن!

دلخور که نه!اونا رو ی تو حساسن!دلشون نمیاد راجع به جدایی تو حرفی بشنون؟

به خدا منم دلم نمیومد حرف جدایی بزنم!ولی اونا منو مجبور کردن!

اما هوادارا باورشون نمیشه تو جدا بشی...انگار یه کسی بهشون نوید میداده تو برمیگردی؟

مطمئن باش اگه قرار به رفتن بود یه روزم نمیموندم...به جز استقلال از چند تا تیم دیگه ی خارجی هم پیشنهاد داشتم ولی قید همه رو زدم و موندم تو تیم!

تکلیف طلبت چی میشه؟

فعلا که هیچی...یه ریال هم از پرسپولیس نگرفتم...من الان سه ساله از باشگاه طلب دارم!

شنیدم که مربی استقلالو کاشته بودی؟

نه.این حرفا نیست..من واسه اونا احترام قائلم..اونا خواستن من ابی پوش بشم که من قبول نکردم!

پیشنهاد استقلالیا چقد بود؟

نمیگم!

اما ما شنیدیم بین سیصد ال سیصدو پنجاه واسه یه سال بوده!

بله...مسلما این پول میتونه اینده ی منو تامین کنه اما این پول ارزش اینو ندار که من بخوام از تیم محبوبم جدا بشم!

تو یه موقع میخواستی از پرسپولیس شکایت کنی؟!

دروغه...هرگز دلم نمیاد از پرسپولیس شکایت کنم...

حرف خاص دیگه ای نداری؟

از قول من بنویس که من پرسپولیسو دوست دارم و دلم میخواد توی این تیم بازی کنم اما امیدوارم پرپولیسیا با من اینطوری معامله نکنند...

Siyavoush
21st July, 2006, 09:35 AM
[B]سلام داداش كوچولوی خودم:8::8::8:
سیا جون اشتباه نكن بازیكن به تیم ملی نیاز داره كه مشهور بشه محبوب بشه به تیم بهتری ترانسفر بشه و...نه تیم ملی به یك بازیكن خاص!! كه یك بازیكن اگه نیاد تیم ملی فلج میشه:rambo: خوب اون موقع نیومد ما یكی دیگه رو اوردیم الان هم وقتی یك بازیكن خوب داریم به نام باقری چرا نیاریمش؟؟؟سیا جون خداحافظی كردن جرم نیست!!زدن تو گوش هم و زد و خورد كردن وسط بازی های تیم ملی جرمه!!كاری كه اون رحمان رضایی و اون یكی انجام دادن جرمه كه هیچ كسی باهاش برخوردی نكرد اینا جرمه! تو كشوری كه این جرم ها به این سنگینی باهاش برخوردی نمیشه نباید از خداحافظی كه 5 سال پیش انجام داد و الان خداحافظیش رو پس داد حتی انتقاد كرد و اون رو ملاك و معیار برای انتخاب نفرات تیم ملی دونست! حالا چرا رحمان رضایی و اون یكی دعوت بشن و كریم دعوت نشه!؟! جزاشون قابل قیاس نیست!! اونا ابروی یك ملت رو وسط بازی تیم ملی بردن ولی كریم كارش در سطح مطبوعات داخلی بود كه اون موقع نوشتند خداحافظی كرده و الان نوشتند دوباره میخواد بیاد در ضمن یادم نمیاد موقع خداحافظیش برگه ای رو امضا كنه كه بگه بعد از من كسی حق نداره به تیم ملی دعوت بشه و تو اون پست بازی كنه:4:بازیكن قحطی كه نبود میگی ما به كریم نیز داشتیم و خداخافظی كرد!!:4:
راستی در مورد دایی اشتباه از برداشت من بوده پس تو هم اعتقاد داری كه دایی دوسال پیش تموم شده ولی باز هم الانم میگی گل میزنه و... با مدرك:4:
سیا جون خودت پس قبول داری كه دایی دوسال پیش تموم شده:8::8::8:سیا جون خوب هر كس دیگه ای هم جای من بود چنین برداشتی میكرد كه تو دایی رو از همه بهتر میدونی چون تو تمامی تاپیك های پارسفوتبال تو با هر كسی كه از دایی كوچكترین انتقادی داشته مقابله كردی:4:ولی الان دیگه كه كفگیرت به ته دیگ خورده میگی كه دایی فوتبالش تموم شده:4:خوب برداشت من بوده دیگه:4: بگذریم:4:
حالا من كاری به این برداشت قبلیم ندارم تمام گذشته رو پاك شده محسوب میكنم و قبول میكنم كه نظرت از اول همین بوده كه فوتبال دایی دو سال پیش تموم شده و برانكو هم بیخود كرده دایی رو الان به تیم ملی دعوت كرده:4: و این اشتباه برانكو بوده و این رو هم سیا كاملا قبول داره:8::8::8:
و در مورد قسمت اخر : خوب سیا جون ناراحتی اعصاب قلعه نویی چاق بودن پروین دلقك بودن كریمی نفهم بودن هواداران و... رو كاملا تایید كردی و گفتی كه فقط من میدونم كه هر باشگاهی بازیكن بیشتری تو تیم ملی داشته باشه ضرر میكنه و از صاحاب باشگاه گرفته تا كادر فنی و هواداران همه نفهمن و چیزی حالشون نیست كه میگن اگه بازیكن بیشتری در تیم ملی داشته باشیم به نفعمونه:4:
سیا جون وقتی بازیكن به تیم ملی میره قیمتش میره بالا و به تیم های دیگه با مبلغی بالا ترانسفر میشه و باشگاه سود كلانی میبره وقتی بازیكن یك باشگاه به تیم ملی میره روحیش میره بالا و برای تیم باشگاهیش بهتر بازی میكنه وقتی یك باشگاه بازیكنان بیشتری تو تیم ملی داشته باشه اعتبارش میره بالا و ستاره هارو بهتر جذب خودش میكنه و...خلاصه سیا این چند تا دلیل رو واست اوردم كه اگه بگی مشكل رفتن یك بازیكن به تیم ملی خستگی و عدم هماهنگی باشه منم بگم خستگیش بوخوره تو سرش این فوایدش رو بچسب!!!!:57:
اگر قرار به مجازات كردنه كه خیلی ها باید مجازات بشن و در صدر اونها هم كریمی هست كه ابروی ایرانو جلوی بكن بائر و اوزه بیو بردش
برای من و خیلی های دیگه مهمه كه امثال باقری وقتی بهشون نیاز هست میگن نه اما حالا حاضر هستن برگردن!
الان ایا واقعا بهش نیاز هست؟اون زمان احتیاج بیشتری نداشتیم كه نیومد؟؟
به این جور بازیكنها میگن فرصت طلب كه ببینن كی فرصت خوبی هستش بیان و اگر به نظرشون اون جام اعتبار كافی رو نداشت خودشونو خسته نكنن
وقتی یكی میاد میگه دایی فقط از پنالتی گل میزنه یك حرف غیر منطقی هستش
به نظر من دو سال پیش باید بعد از جام ملتها كنار میرفت
حرف من این بوده كه دایی گل میزده ولی نه همشو از پنالتی
اگر یادت باشه صبا رو كاكل دایی میچرخید
حتی یك دوره گفتن كه تو 13 بازی 11 گل زد
ولی ایا 11 تا پنالتی زدش؟
اگرم دوست داری مسخره كنی تا هر وقت خواستی اینكارو انجام بده اگر دوست داری مچ گیری كنی بكن ولی من حرفمو میزنم و روی حرفی هم كه زدم وایسادم
جلوی حرف غیر منطقی نمیتونم سكوت كنم
كریمی وقتی میگه بازیكن ملی پوش میخواد قطعا روی یك برنامه كه در تمام جهان رعایت میشه میگه
این جریانات بازیهای مهم در تابستون فقط و فقط امسال هستش و اونهم در اسیا
هیچ جای دنیا بازی های مهم باعث نمیشه 1 ماهو نیم از تمرینات باشگاهی رو از دست بده
این بازیكنا منتظر هستن تا بد بازی كردن و هماهنگ نبودنشون رو بهانه كنن علتش هم همین تیم ملی پیش از فصل خواهد بود
فكرشو بكن 5 بازیكن اصلی تیم 1 ماهو نیم تو تمرین نباشن و تمرینات بدن سازی رو از دست بدن و با تاكتیك های جدید مربی اشنا نشن و وقتی بر میگردن فقط و فقط یك هفته فرصت دارن تمام اینكارها رو كه بقیه در 1 ماهو نیم انجام دادن انجام بدن

moh.santia
21st July, 2006, 10:47 AM
اين تيم همان پرسپوليس است...

شهاب احمدي

خيلي از هواداران تيم پرسپوليس تهران اعتقاد دارند اين فصل مي تواند پاياني بر تمام ناكامي هاي گذشته ي پرسپوليس باشد. با نگاهي به عملكرد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات و دانستن اين موضوع كه فصل نقل و انتقالات هنوز هم به پايان نرسيده است متوجه خواهيم شد كه هواداران اين تيم بزرگ چندان هم اشتباه فكر نمي كنند . پرسپوليس تا اينجاي فصل نقل و انتقالات بد عمل نكرده است و توانسته است تا حدودي گزينه هاي مورد نظر اري هان براي فصل اينده را جذب كند.
در اين مطلب قصد داريم به بررسي خطوط سه گانه ي پرسپوليس بپردازيم و نقاط ضعف و قوت پرسپوليس مدل 85 را مرور كنيم...

دروازه بان
پرسپوليس در اين پست به نظر نمي رسد مشكلي داشته باشد.
محمد محمدي - فرشيد كريمي و حقيقي سه دروازه بان خوب پرسپوليس هستند. منتفي شدن انتقال مهدي واعظي نيز مشخص كرد كه اري هان در فصل جديد روي همين سه دروازه بان نظر مثبت دارد. لازم به ذكر است كه از ميان اين سه دروازه بان شانس محمدي براي بر تن كردن شماره 1 بيشتر است.

خط دفاع
در سمت راست خط دفاع با وجود بازيكني همچون شيث رضايي پرسپوليس مشكل خاصي را احساس نمي كند. شيث مي تواند همچون فصل گذشته به خوبي در اين پست عمل كند. در ميانه ي خط دفاع كريم باقري جاي ثابتي خواهد داشت. ابوالفضل حاجي زاده نيز به نظر مي رسد زوج او باشد. البته اري هان از حاجي زاده در بازی های گذشته به عنوان هافبك دفاعي استفاده كرده بود و همين امر باعث شده است تا احتمال قرار گرفتن يك مدافع خارجي در كنار باقري قوت يابد. پرسپوليسي ها به دنبال چند مدافع خارجي هستند اما در صورت عملي نشدن انتقال اين مدافعان به پرسپوليس بدون شك حاجي زاده اولين گزينه براي قرار گرفتن در كنار باقري خواهد بود. در سمت چپ خط دفاعي پرسپوليس مدافعي همچون روبرت ساها را در اختيار دارد. اين مدافع در فصل گذشته بازي هاي بدي را برای پرسپولیس به نمايش نگذاشت.
به نظر مي رسد در صورت نيافتن گزينه ي مناسبي براي بازي در اين پست روبرت ساها مرد ثابت پرسپوليس در اين پست باشد.

خط مياني
نقطه ي قوت پرسپوليس بدون شك در خط مياني است.
در سمت راست خط مياني جواد كاظميان حضور دارد. بادامكي نيز توانايي بازي در اين پست را دارا است اما به نظر مي رسد جواد كاظميان در صورت ماندن در پرسپوليس در سمت راست قرار گيرد. در ميانه ي ميدان نيز بازيكنان خوبي همچون بادامكي - نوري - الونگ و ماماني حضور دارند كه احتمال قرار گرفتن نوري و بادامكي در كنار يكديگر زياد به نظر مي رسد. در سمت چپ خط مياني نيز بزرگ ترين خريد پرسپوليس يعني نيكبخت حضور دارد. نيكبخت اعتقاد دارد در كنار اري هان می تواند به روز هاي اوج خود باز گردد و اين خبر خوبي براي پرسپوليسي ها است.

خط حمله
مهرزاد معدنچي بازيكني است كه احتمال مي رود در خط حمله به كار گرفته شود. معدنچی در جام حذفی در خط حمله پرسپولیس عملكرد فوق العاده ای داشت و همين امر باعث شده است تا اري هان به فكر استفاده ي دوباره از معدنچي در خط حمله بيفتد. به خدمت گرفتن نيكبخت نيز اين احتمال را بيشتر كرده است.
در كنار معدنچي بازيكناني همچون صلاح حسن و قويدل حضور دارند. البته پرسپوليسي ها همچنان به دنبال چند بازيكن در خط حمله هستند چون با جدا شدن عليزاده و انتظاري اين خط با كمبود بازيكن رو به رو است.

پرسپوليس اگر بتواند چند بازيكن خوب ديگر در خط حمله و دفاع جذب كند مي تواند به اين فصل اميدوار باشد. هواداران پرسپوليس منتظر بازگشت پرسپوليس بزرگ هستند و به نظر مي رسد پرسپوليس اين فصل همان پرسپوليس دلخواه انان باشد.

متشكرم شهاب جان. آنالیزت خوب و بدرد بخور بود. البته همونطور كه خودت هم اشاره كردی، لارمه كه به خط دفاع و حمله یكی دو بازیكن جدید اضافه بشه.
اما بچه به نظر من این فصب پرسپولیس بهترین تیم در نقل و انتقالات بوده ، نه از لحاظ خرید بازیكن ، از لحاظ فروش بازیكنهای بدرد نخور و جنجالی. خداییش پرسپولیس پاك شده.

nima_realmadrid
21st July, 2006, 11:23 AM
سلام میثم جان.مثل اینكه تحریف حرفهای من هنوز هم ادامه داره.
همونطور كه قبلا هم ثابت كردم و به ثابت كردن 2 باره احتیاجی نیست:
من نگفتم دائی فقط پنالتی گل زده.من گفتم دائی از جام ملتها تا الان(اون موقع می شد قبل جام جهانی) به تیم های بزرگ یا با پنالتی گل زده یا با ریباند.یعنی با این اوصاف شانسی برای موفقیت در جام جهانی هم نداره.مداركش هم هست

دیدین كه حرف من هم درست در اومد و مشخص شد كه بزرگترین خیانت رو به تیم ملی رو برانكو و حامیانش كردن

amin_16azar
21st July, 2006, 12:44 PM
سلام چه خبرا؟

پرواز كردیم یا اردومون در تپه های داوودیه خواهد بود؟

Benyamin
21st July, 2006, 12:56 PM
چرا اینجا بحث دائی رو باز كردین دوباره؟؟؟
یه خبر هم الان به دستم رسید كه مرفاوی سرمربی آبی ها شد:rambo:
خوشحال شدم از این خبر
اینم متن خبرش
در حكمي از سوي قريب

مرفاوي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران شد

خبرگزاري فارس: عبدالصمد مرفاوي در حكمي از سوي مديرعامل باشگاه به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از جدايي امير قلعه‌نوعي و حضور او در تيم ملي، مسئولان استقلال تصميم گرفتند مرفاوي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب كنند.
قرار است يكي از پيشكسوتان باشگاه در آينده نزديك به كادر فني اين تيم اضافه شود. مرفاوي فصل گذشته به عنوان مربي استقلال و دستيار امير قلعه‌نوعي فعاليت كرد.

amin_16azar
21st July, 2006, 01:14 PM
خبر مرفاوی به ما چه ربطی داره؟

در ضمن با اینكه قلعه نوعی میگن كه از استقلال جدا شده ولی من فكر نمیكنم.بنظرم اینا همش شایعه است و قلعه نوعی باز هم در این تیم هست

Benyamin
21st July, 2006, 01:48 PM
خبر مرفاوی به ما چه ربطی داره؟

در ضمن با اینكه قلعه نوعی میگن كه از استقلال جدا شده ولی من فكر نمیكنم.بنظرم اینا همش شایعه است و قلعه نوعی باز هم در این تیم هست
امین جان اگه خبر مرفاوی ربطی به اینجا نداره پس صحبت شما در مورد قلعه نوعی هم ربطی به این تاپیك نداره ولی از اونجایی كه استقلال تیم رقیبمونه این خبر و گذاشتم كه بروبچ پرسپولیسی از ضعف مدیریتی استقلال خوشحال شن كه تیم رقیب چقدر ضعیف عمل میكنه

Rashid
21st July, 2006, 01:54 PM
سلام میثم جان.مثل اینكه تحریف حرفهای من هنوز هم ادامه داره.
همونطور كه قبلا هم ثابت كردم و به ثابت كردن 2 باره احتیاجی نیست:
من نگفتم دائی فقط پنالتی گل زده.من گفتم دائی از جام ملتها تا الان(اون موقع می شد قبل جام جهانی) به تیم های بزرگ یا با پنالتی گل زده یا با ریباند.یعنی با این اوصاف شانسی برای موفقیت در جام جهانی هم نداره.مداركش هم هست

دیدین كه حرف من هم درست در اومد و مشخص شد كه بزرگترین خیانت رو به تیم ملی رو برانكو و حامیانش كردن

نمیخوام از دایی حمایت كنم ولی یه بازیكن باید جاگیری خوبی داشته باشه تا از ریباند ها استفاده كنه.

Rashid
21st July, 2006, 02:00 PM

وقتی دفاع كناری كریم باقری علی انصاریان باشه طبیعی كه 30 گل بخورن.
یه دفاع تنهایی كاری نمیتونه بكنه.

moh.santia
21st July, 2006, 02:03 PM

حرفت درسته. واقعا كه نقطع ضعف دفاع ما انصاریان بود ، اما چون میرفت جلو ضربه سر میزد و یا پنالتی میزد ، كسی بهش خرده نمیگرفت!!

Hamid_Catalan
21st July, 2006, 02:05 PM
اگر قرار به مجازات كردنه كه خیلی ها باید مجازات بشن و در صدر اونها هم كریمی هست كه ابروی ایرانو جلوی بكن بائر و اوزه بیو بردش
برای من و خیلی های دیگه مهمه كه امثال باقری وقتی بهشون نیاز هست میگن نه اما حالا حاضر هستن برگردن!
الان ایا واقعا بهش نیاز هست؟اون زمان احتیاج بیشتری نداشتیم كه نیومد؟؟
به این جور بازیكنها میگن فرصت طلب كه ببینن كی فرصت خوبی هستش بیان و اگر به نظرشون اون جام اعتبار كافی رو نداشت خودشونو خسته نكنن
وقتی یكی میاد میگه دایی فقط از پنالتی گل میزنه یك حرف غیر منطقی هستش
به نظر من دو سال پیش باید بعد از جام ملتها كنار میرفت
حرف من این بوده كه دایی گل میزده ولی نه همشو از پنالتی
اگر یادت باشه صبا رو كاكل دایی میچرخید
حتی یك دوره گفتن كه تو 13 بازی 11 گل زد
ولی ایا 11 تا پنالتی زدش؟
اگرم دوست داری مسخره كنی تا هر وقت خواستی اینكارو انجام بده اگر دوست داری مچ گیری كنی بكن ولی من حرفمو میزنم و روی حرفی هم كه زدم وایسادم
جلوی حرف غیر منطقی نمیتونم سكوت كنم
كریمی وقتی میگه بازیكن ملی پوش میخواد قطعا روی یك برنامه كه در تمام جهان رعایت میشه میگه
این جریانات بازیهای مهم در تابستون فقط و فقط امسال هستش و اونهم در اسیا
هیچ جای دنیا بازی های مهم باعث نمیشه 1 ماهو نیم از تمرینات باشگاهی رو از دست بده
این بازیكنا منتظر هستن تا بد بازی كردن و هماهنگ نبودنشون رو بهانه كنن علتش هم همین تیم ملی پیش از فصل خواهد بود
فكرشو بكن 5 بازیكن اصلی تیم 1 ماهو نیم تو تمرین نباشن و تمرینات بدن سازی رو از دست بدن و با تاكتیك های جدید مربی اشنا نشن و وقتی بر میگردن فقط و فقط یك هفته فرصت دارن تمام اینكارها رو كه بقیه در 1 ماهو نیم انجام دادن انجام بدن
سیاوش جاناگه میخوای مجازات کنی فقط کریمی نیست که باید مجازاتش کنی بلکه مهدوی کیا و هاشمیان و رحمان رضایی هم جز گروه لایق مجازاتن.
آخه میدونید اینها یک گروه شده بودند و حرف غیر منطقی میزدن و هی بهونه بیخودی میگرفتن.میگفتن چرا تیم ایران باید 10 نفره بازی کنه(این گروه غیر منطقی دایی رو حساب نمی کردن)میگفتن چرا باید ما اینهمه سختی بکشیم و نتونیم یه نتیجه آبرومند بگیریم واسه اینکه آقای دایی در هر حالتی و وضعیت جسمانی باید بازی کنه و همیشه توی زمین داد بزنه که بهش توپ برسونن اما اون گل نزنه.آخه مییدونید این گروه غیر منطقی آخرای عمر فوتبالشونه(برخلاف آقای دایی که قول دادن 2010 از خجالت ملت ایران در بیان این گروه عملا 2006 رو آخرین رویداد بزرگ زندگیشون میدونستن و دوست داشتن که خاطره ای جاوید باقی بزارن).این گروه که توی تیمهای خودشون با کوچیکترین لغزش یا مصدومیتی جایگاهشونو از دست میدن میبینن که باید توان مضاعفی بزارن که خلا نوک حمله تیمو پر کنن(میدونیم که تلاش مضاعف مساوی با احتمال مصدومیت بالاتر).با این حال باید این ریسک رو قبول کنن تا افتخار تیمشون و آقای گل جهان تو ورزشگاه قدم بزنه و نه فقط از طرف روزنامه های داخلی که از طرف خبرگزاریهای خارجی(خبرگزاریهای هلند:آلمان:آرژانتین و ....) مورد مزاح واقع بشن.
مطمئنا مراسم اهدا پیراهن تیم ملی رو به رئیس جمهور قبل از پرواز به آلمان یادتونه.توی اون مراسم همه تیم با لباس ورزشی پوما بودن جز علی کریمی که لباس شخصی پوشیده بود چون قبل از اون به حالت قهر از اردم رفته بود و یادونه وقتی قرار شد لباس رو مشترکا با علی دایی به رئیس جمهور بدن(سناریوی احمقانه دادکان برای اینکه کدورتها بین دو ستون تیمش رو از بین ببره البته اگه بشه اسم دایی رو ستون تیم گذاشت:قضاوتش با خودتون) چطور با اکراه بعد از کلی صدا زدنش جلو رفت و مراسمو انجام داد.
بازم قضاوت رو به عهده شما میزارم که باید موند و تحقیرها و ناعدالتیها رو تحمل کرد یا واکنشی نشون داد.

Siyavoush
21st July, 2006, 05:15 PM
انقدر بی اهمیت هست حرفت كه بهش جوابی ندم
من نظر خودمو دارم و احساس میكنم دلایل كافی هم براش دارم از حوصله منم خارجه كه دربارش بحث كنم هركی هم هر برداشتی میخواد بكنه

اما شما حمید جان
حمید جان من گفتم در صدر اونها و خیلی های دیگه هم بودن

درغياب ملي پوشان؛
پرسپوليس فردا عازم اتريش مي شود

--------------------------------------------------------------------------------

كاروان تيم پرسپوليس ساعت 10 صبح فردا در غياب سه بازيكن خود به اتريش سفر مي كند.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ مسوولان پرسپوليس بالاخره موفق شدند ويزاي بازيكنان اين تيم را براي سفر به اتريش دريافت كنند و پرسپوليسي ها طبق برنامه ساعت 10 صبح روز شنبه عازم اتريش مي شوند و عصر همان روز اولين تمرين خود را در اتريش انجام مي دهند.
شيث رضايي ،عليرضا خقيقي واحسان خرسندي در اين سفر پرسپوليس را همراهي نمي كنند. اين سه بازيكن به اين دليل كه مدارك خود را براي همراهي تيم اميد در تورنمنت لبنان به مسوولان اين تيم داده بودند براي همراهي پرسپوليس و اخذ ويزا با مشكل مواجه شده و به همين خاطر با دو روز تاخير به همبازيان خود در اتريش ملحق مي شوند.
ناگفته نماند كه مسوولان پرسپوليس هنوز در مورد همراهي بازيكناني كه احتمالا در ليست تيم ملي بزرگسالان حضور دارند تصميمي اتخاذ نكرده اند.

تا اینجا 3 تا بازیكن از تیم رفتن
حالا باید منتظر لیست بزرگسالان بودش

Sir Bob Paisley
21st July, 2006, 11:01 PM
به نظرمن اينكه مرفاوي راه قلعه نويي را ادامه بده محتمله
البته بايد توجه داشت كه مرفاوي هرگز كاريزماي قلعه نويي رابين آبي ها نداشته ونداره. با توجه به اين جماعتي كه آبي هادرفصل نقل وانتقالات براي خودشون دست وپا كرده اند وهمينطور وضعيت مالي و دسيسه هاي احتمالي- احتمال قريب به يقين- حجازي ، استقلال و مرفاوي فصلي بسيارحادثه اي راسپري خواهندكرد.
اينجوركه بوش ميادسريال زمين خوردن مدافعان عنوان قهرماني درليگ ادامه داره
درمورد پرسپوليس
من رفته رفته دارم به جرگه مخالفين آري هان مي پيوندم. اين چه مربيه كه هيچ وقت خدابالاسرتيم نيست؟ همش به گشت و گذاره. هرروز هم كه بايك تيم مذاكره داره.
پرسپوليس يك سرمربي تمام وقت ميخواد. وضعيت تيم خيلي حساس ترازاين حرفاست.

Siyavoush
22nd July, 2006, 01:32 AM
ابوالفضل جان اریهان یك هفتست منتظر پرسپولیسه!اما از برنامه منظم ما هنوز نتونسته با تیم تمرین كنه

5 بازیكن به تیم ملی دعوت شدن
البت از پرسپولیس
3 تا هم تو تیم امید بودن
8 تا بزیكنمون رو نداریم:18:

Soltan Ali Daei
22nd July, 2006, 03:14 AM
انصاریان خوب بود و گل های خوبی میزد به تیم ملی هم دعوت شد ولی بدشانسی اورد كه از پرسپولیس اخراجش كردن و تیم ملی رو از دست داد , كلا مشكل پرسپولیس انصاریان نبود

Siyavoush
22nd July, 2006, 03:28 AM
انصاریان خوب بود و گل های خوبی میزد به تیم ملی هم دعوت شد ولی بدشانسی اورد كه از پرسپولیس اخراجش كردن و تیم ملی رو از دست داد , كلا مشكل پرسپولیس انصاریان نبود
فكر میكنم یكی از مشكلات بود
به خصوص در حاشیه ها

barça
22nd July, 2006, 07:08 AM
بحث انصاریان رو تموم كنید دیگه .
همون بهتر كه رفت.
در حد اسماعیل حلالی هم نبود .
من یكی كه خیلی خوشحال شدم وقتی رفت.
از اون بازیكنای الكی گنده بود.

moh.santia
22nd July, 2006, 10:06 AM

پسرم، انصاریان مدافع بود و وظیفش گلزنی نبود!! هیچ وقت یك مدافع رو به خاطر گلهایی كه میزنه به تیم ملی دعوت نمیكنن، ضمن اینكه انصاریان، بدلیل بازی درگیرانه ای كه اجام میداد، اینطور به بیننده ها وانمود میكرد كه خوب بازی میكنه!! اما باور كنید ، اگر فیلم بازیها رو به دقت نگاه كنی و یه آنالیز حتی سطحی رو گلهای خورده تیم داشته باشی، متوجه میشی كه انصاریان خیلی هم ضعیف بوده.

Rashid
22nd July, 2006, 01:11 PM

انصاریان خیلی اشتباه میكرد و گلهای زیادی رو به خاطر اشتباهاش خوردیم.
نمونش بازی برگشت با سایپا گل دومشون و بازی برگشت با ابومسلم گل خلعتبری

Rashid
22nd July, 2006, 01:14 PM
« ساها » در آستانه انتقال به الوحده امارات

مسؤولان باشگاه الوحده امارات متحده عربى قصد دارند بازيكن اهل جمهورى چك پرسپوليس را به خدمت بگيرند.مسؤولان باشگاه اماراتى كه از چندى پيش به دنبال جذب آرى هان بودند، به همراه وى قصد داشتند روبرت ساها را نيز به تيم خود منتقل كنند. بعد از منتفى شدن حضور هان در الوحده، مسؤولان اين باشگاه مذاكرات خود با«ساها» را ادامه دادند و به گفته يكى از مسؤولان باشگاه، احتمال حضور اين مدافع اهل جمهورى چك در تيم اماراتى بسيار زياد است. قرارداد ساها با پرسپوليس مشروط است و مشكلى براى فسخ يك طرفه آن ندارد.

.................................................. .....................................

روزنامه البيان :« آرى هان » پول بيشترى مى خواست

روزنامه عربى زبان البيان روز جمعه گزارش داد كه مربى هلندى پرسپوليس هدايت الوحده امارات را نپذيرفته و اين باشگاه بايد به دنبال مربى ديگرى باشد.البيان در حالى اين خبر را منتشر كرده كه روز چهارشنبه مديرعامل باشگاه الوحده انتقال هان را منتفى دانسته و البته دليل آن را مخالفت مسؤولان پرسپوليس ذكر كرد اما البيان نوشته است كه آرى هان با پيشنهادات مناسب ترى روبرو شده و از الوحده پول بيشترى مى خواسته اما مسؤولان اين باشگاه اماراتى حاضر به پرداخت مبلغ مورد نظر وى نشدند و در نهايت انتقال آرى هان به الوحده منتفى شد.اين روزنامه نوشت:«آرى هان پس از آنكه با مخالفت مديران باشگاه اماراتى با اين درخواست مواجه شد در تماسى از آنها عذرخواهى كرد و حالا الوحده زمان زيادى براى انتخاب سرمربى ندارد.»

ابرار ورزشی

Rashid
22nd July, 2006, 01:14 PM
درخواست باشگاه پرسپوليس از مسؤولان براتيسلاوا

مسؤولان تيم فوتبال پرسپوليس طى تماسى با مسؤولان تيم «براتيسلاوا » اسلواكى خواستار برگزارى ديدار تداركاتى در تاريخ جديد شدند.
طبق برنامه قبلى قرار بود پرسپوليس تهران در اولين ديدار تداركاتى خود در اردوى اتريش به مصاف قهرمان اسلواكى برود كه برگزارى اين ديدار به دليل تأخير در سفر پرسپوليس لغوشد ، در اين ارتباط مسؤولان پرسپوليس با ارسال نمابرى به باشگاه « براتيسلاوا » خواستار برگزارى اين ديدار در تاريخ جديد شدند.
اين ديدار قرار بود ۲۸ تير برگزار شود و در اين ميان بليت فروشى نيز صورت گرفته بود ، پرسپوليسى ها چهارم مردادماه را براى برگزارى اين ديدار پيشنهاد داده اند.

ابرار ورزشی

Hamid_Catalan
22nd July, 2006, 01:19 PM
دوستان لیست تیم ملی هم اعلا شد و البته لیست كادر فنی هم كم از لیست تیم ملی نداره.
توی این دوتا لیست چند تا نكته وجود داره.
اول در مورد تیم فنی.وجود یك لیست 18 نفره؟ كه به جرات میتونم بگم تو تاریخ فوتبالمون تكه.البته از این نكته نمیشه غافل شد كه توی همه تیمهای مطرح دنیا یه همچین گروه كاملی وظیفه مشاوره دادن به سر مربی رو دارن اما با شناختی كه همه از قلعه نوعی داریم یه ذره این مسئله شك برانگیزه.قلعه نوعی آدم خود رائیه اینو تو تمام تیمهایی كه بوده ثابت كرده چه استقلال اهواز چه استقلال تهران.حالا چطور میخواد با 18 تا پادشاه دیگه توی یه اقلیم بگنجن؟ قلعه نوعی نمیتونه وجود افرادی رو كه از نظر محبوبیت با اون توی یه سطحن رو بپذیره(همون قضیه دو پادشاه و اقلیم و از این حرفا) اینرو هم با كنار گذاشتن زرینچه از كادر فنی به محض ورود به استقلال یا مخالفتهای پنهانی و گاه علنی با فتح الله زاده (نمونه بارزش سر قضیه برگردوندنه نیكی به استقلال) دو چهره محبوب دیار آبی ثابت كرده حالا چطور میخواد با این خیل عظیم كارشناس كنار بیاد مشخص نیست علی الخصوص با كادر مشاورانش(پور حیدری و مظلومی) كه هر دوتای اینها هم جز چهره های محبوب آبیند. قلعه نوعی كه معروفه اخلاقش شبیه به علی پروینه(علی پروین هم به شدت خود رای و یك دندست).
اما نكته دیگه توی لیست بازیكنان عدم دعوت از محمد نوازیه.نوازی كه موقع جذبش كه با مخالفت پیشكسوتها و كارشناسان همراه بود قلعه نوعی خیلی مصمم از قابلیتهای بالای اون دفاع كرد و در عوض دعوت از امیر آبادی كه هیچوقت به عنوان یه راست كلاسیك و نفوذی نتونست خودشو مطرح كنه.حالا اگه نوازی خوبه و استقلال با وجود داشتن امیر آبادی نیاز به جذبش داشته چرا به تیم ملی دعوت نشده و اگر بازیكن قابلی نیست چرا استقلال بازیكنی با این سن (اصولا جذب بازیكنای سن بالا ریسك زیادی داره) رو خریدتش؟
نكته مثبت دعوت از نیكبخت بود البته احتمالن این دعوت برای بالا بردن نمایندگان پرسپولیسه كه حساسیت زیادی ایجاد نشه(وگرنه تیم نهم لیگ پنجم و حضور پنج نماینده ؟ در حالی كه تیم دوم و سوم و..... این تعداد بازیكن دعوت شده ندارن).
به هر حال در حال حاضر جز آرزوی موفقیت و امید به آینده كار دیگه ای نمیشه كرد.و البته امیدواریم كه سازمان تربیت بدنی و فدراسیون به قولشون در مورد مربی بزرگه خارجی بعد از دور مقدماتی جام ملتها عمل كنن( نه بخاطر اینكه الان سرمربی یه استقلالیه فقط به خاطر اینكه تیم ملی برای آقایی كردن تو آسیا نیاز به یه مربیه بزرگ و با دانش داره)

Rashid
22nd July, 2006, 01:31 PM
صلاح‌حسن‌ ممنوع‌المصاحبه‌ شد

انتشار اخبار ضد و نقيض‌ درخصوص‌ وضعيت‌ آيندة‌ صلاح‌حسن‌ در پرسپوليس‌ باعث‌ شده‌ مترجم‌ اين‌ بازيکن‌ به‌ طور مکرر با مسئولان‌ باشگاه‌ تماس‌ بگيرد و در اين‌ خصوص‌ با سرخپوشان‌ مشورت‌ کند.
طبق‌ شنيده‌هاى‌ ما مسئولان‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ از طريق‌ مدير برنامه‌هاى‌ صلاح‌حسن‌ به‌ اين‌ بازيکن‌ اطلاع‌ داده‌اند بدون‌ هماهنگى‌ و حضور مسئولان‌ باشگاه‌ با هيچ‌ نشريه‌ يا شبکة‌ تلويزيونى‌ مصاحبه‌ نکند تا مشکلات‌ فوق‌ به‌ مرور زمان‌ مرتفع‌ گردد.
صلاح‌حسن‌ از زمانى‌ که‌ در تمرينات‌ پرسپوليس‌ حاضر شده‌ عملکرد نسبتاً‌ مطلوبى‌ داشته‌ است‌ اما به‌ طور مرتب‌ سخن‌ از قرض‌دادن‌ اين‌ بازيکن‌ به‌ تيم‌هاى‌ ديگر به‌ ميان‌ آمده‌ است‌ و همين‌ موضوع‌ باعث‌ شده‌ است‌ اين‌ بازيکن‌ دچار دوگانگى‌ شود و سرانجام‌ نداند پرسپوليسى‌ها او را مى‌خواهند يا نه؟

خبر ورزشی

amin_16azar
22nd July, 2006, 02:33 PM
خبر دارین امروز پرسپولیس پرواز كرد یا نه؟

amin_16azar
22nd July, 2006, 02:39 PM
تیم ملی هم شاهكار كرد با اسامی دعوت شدگان

واقعا این چه لیستی بود

مربی تیم ملی 10 نفر از بازیكنان خودش رو دعوت كرده:(8 نفر از استقلال و عنایتی و نیكبخت)
دیگه یه بار میومد سعید لطفی و مرتضی ابراهیمی و میثم بائو رو هم دعوت میكرد

amin_16azar
22nd July, 2006, 02:42 PM
البته دعوت از 5 بازیكن تیممون درست بود ولی جای حامد كاویانپور در حضور بازیكنانی چون كاظمی و نوری و خانزاده و بیگ زاده و فكری برخی بازیكنای دیگه خالی بود

amin_16azar
22nd July, 2006, 03:09 PM
چند تا خبر گیر آوردم كه بد ندیدم بگم:

با وجود تهديد قلعه نوعي
پرسپوليس با ملي پوشانش راهي اتريش شد

در حالي كه سرمربي جديد تيم ملي اعلام كرده بود، تمامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي بايد روز آينده خود را به كادر فني معرفي كنند اما بازيكنان ملي پوش پرسپوليس صبح امروز راهي اتريش شدند.
كريم باقري، عليرضا نيكبخت واحدي، حسين بادامكي، جواد كاظميان و مهرزاد معدنچي كه از سوي امير قلعه نوعي به تيم ملي دعوت شده اند صبح امروز (شنبه) تهران را به سمت اتريش ترك كردند.
اين در حالي است كه سرمربي جديد تيم ملي در گفت و گويي اعلام كرد، تمامي دعوت شدگان مي بايست روز آينده در كمپ تيم هاي ملي خود را به كادر فني معرفي كنند و در غير اين صورت از فهرست تيم ملي خط خواهند خورد.
با توجه به شرايط موجود بايد منتظر تصميمات جديد قلعه نوعي در خصوص ملي پوشا پرسپوليس بود.

NoName
22nd July, 2006, 04:39 PM
به نظر من در لیست تیم ملی پرسپولیس به حقش رسید:8::8::8:

amin_16azar
22nd July, 2006, 08:46 PM
بازی فردا از شبكه 3 یا هر شبكه دیگه ای پخش میشه ؟ساعت چند؟

amin_16azar
22nd July, 2006, 08:53 PM
از حركت كریم باقری هم خوشم اومد

یاشاسین همشهریمیز

Siyavoush
23rd July, 2006, 02:08 AM
یك صلوات بلند
پرسپولیس رفت اتریش
هوراااااااااااااااااا
فردا هم با لاتزیو بازی میكنه
من شنیدم ساعت 18 هستش
البته هیچ تیمی با یك جلسه تمرین نمیتونه كار بزرگی بكنه!
نتیجه این بازی اهمیتی نداره به دلیل همون یك جلسه تمرین
باقری هم به تیم ملی نرفت:53:
بهترین كار ممكن رو كرد و شخصیت خودشو حفظ كرد:53:

Soltan Ali Daei
23rd July, 2006, 03:06 AM
جباري: خداحافظ‌ استقلال، پرسپوليسى‌ مى‌شوم‌ رفتار آنها با من‌ زننده‌ بود

مجتبى‌ جبارى‌ با انتقاد شديد از عملکرد مسئولان‌ باشگاه‌ استقلال‌ ديروز به‌ طور رسمى‌ اعلام‌ کرد در ليگ‌ ششم‌ تحت‌ هيچ‌ شرايطى‌ پيراهن‌ اين‌ تيم‌ را نخواهد پوشيد.
رفتنت‌ از استقلال‌ قطعى‌ شد، درست‌ است؟
بله‌ من‌ ديگر به‌ استقلال‌ يک‌ دقيقه‌ هم‌ فکر نمى‌کنم.
از اينکه‌ براى‌ تمديد قرارداد با تو امروز و فردا کرده‌اند شاکى‌ هستي؟
رفتار آنها واقعاً‌ زشت‌ و زننده‌ بود. نمى‌توانم‌ منتظر آنها باشم‌ که‌ هر وقت‌ دلشان‌ خواست‌ با من‌ تماس‌ بگيرند به‌ عقيده‌ کارشناسان‌ و تماشاگران‌ استقلال، فصل‌ گذشته‌ بهترين‌ بازيها را براى‌ اين‌ تيم‌ انجام‌ دادم‌ ولى‌ مسئولان‌ باشگاه‌ طور ديگرى‌ با من‌ رفتار کردند. اين‌ کارها دور از ادب‌ و اخلاق‌ حرفه‌اى‌ در ورزش‌ فوتبال‌ است.
اگر آنها با تو تماس‌ بگيرند، چي...!
ديگر برايم‌ ارزشى‌ ندارد.
اما قبول‌ کن‌ استقلال‌ امسال‌ با مسائل‌ زيادى‌ روبه‌رو شده‌ است‌ مثل‌ رفتن‌ قلعه‌نوعى‌ به‌ تيم‌ملي، انتخاب‌ صمد مرفاوى‌ به‌ عنوان‌ سرمربى‌ جديد و...!
خب‌ حداقل‌ تماس‌ تلفنى‌ مى‌گرفتند، آنها فصل‌ گذشته‌ هم‌ با من‌ بدرفتار مى‌کردند ولى‌ به‌ خاطر طرفداران‌ استقلال‌ سکوت‌ کردم‌ و در مسابقات‌ بهترين‌ بازى‌هايم‌ را انجام‌ دادم.
ممکن‌ نيست‌ از تصميم‌ خودت‌ منصرف‌ شوي؟
اصلاً، فعلاً‌ دارم‌ پيشنهاداتم‌ را بررسى‌ مى‌کنم‌ تا در نهايت‌ بهترين‌ تصميم‌ را بگيرم.
ممکن‌ است‌ به‌ پرسپوليس‌ بروي؟
اگر شرايط‌ براى‌ پيشرفتم‌ در اين‌ تيم‌ مهيا شود پرسپوليسى‌ مى‌شوم.

barça
23rd July, 2006, 03:28 AM
همون بهتر كه بازی پخش نشه.
آبروی پرسپولیس میره . تیمی كه مربیش
بالا سرش نباشه معلوم نیست چه دسته گلی میخواد به آب بده :33:

Hamid_Catalan
23rd July, 2006, 09:49 AM
دوستان یه كم خوشبین باشیم.مگه بقیه تیمها چند وقته تمریناشونو شروع كردن؟ فوتبال اروپا یه هفتس با قدرت استارت كرده(علی كریمی و مهدوی كیا تا همین 10 روز پیش ایران بودن)متعاقبا لاتزیو هم خیلی تمرین جدی نداشته.
یونگ هم كه حدودا یه هفته الی 10 روزه كه اومده و داره تیمو تمرین میده.قبل از جام جهانی هم تمرینا با یونگ بوده و هان فقط برنامه رو میداده.الانم اتفاقی نیفتاده.به خدا اگه استقلال كه شاید 4جلسه تمرین درست حسابی نكرده اگه همین الان قرار بود با لاتزیو(لاتزیو نه حتی با مسینا) بازی گكنه همچین تو بوق و كرنا میكردن و همچین واسه لاتزیو كری میخوندن كه بیا و ببین.
وظیفه و مسولئیت ما هوادارا اینجور موقعها پررنگتر خودشو نشون میده.

moh.santia
23rd July, 2006, 11:01 AM
دوستان یه كم خوشبین باشیم.مگه بقیه تیمها چند وقته تمریناشونو شروع كردن؟ فوتبال اروپا یه هفتس با قدرت استارت كرده(علی كریمی و مهدوی كیا تا همین 10 روز پیش ایران بودن)متعاقبا لاتزیو هم خیلی تمرین جدی نداشته.
یونگ هم كه حدودا یه هفته الی 10 روزه كه اومده و داره تیمو تمرین میده.قبل از جام جهانی هم تمرینا با یونگ بوده و هان فقط برنامه رو میداده.الانم اتفاقی نیفتاده.به خدا اگه استقلال كه شاید 4جلسه تمرین درست حسابی نكرده اگه همین الان قرار بود با لاتزیو(لاتزیو نه حتی با مسینا) بازی گكنه همچین تو بوق و كرنا میكردن و همچین واسه لاتزیو كری میخوندن كه بیا و ببین.
وظیفه و مسولئیت ما هوادارا اینجور موقعها پررنگتر خودشو نشون میده.

خوبه:wink: واقعا هم باید این شكلی باشه. الان هم تا لیگ برتر خیلی زمان داریم.

moh.santia
23rd July, 2006, 11:02 AM
بچه ها عماد رضا كه قبلا صحبتش بود بیاد پرسپولیس ، رفت استقلال!! ای كاش عماد رضا رو میخردیم:39:

Rashid
23rd July, 2006, 12:57 PM

خود لاتزیو هم وضعش خیلی خوب نیست
ضمن اینكه فكر نمیكنم نتیجه ی خیلی بدی به دست بیاد.

mana_kazemian
23rd July, 2006, 01:03 PM
من یه سوال دارم كه نمیدونم كجا باید بپرسم

تكلیف 5 تا ملی پوش پرسپولیس چی شد؟

moh.santia
23rd July, 2006, 01:12 PM
خود لاتزیو هم وضعش خیلی خوب نیست
ضمن اینكه فكر نمیكنم نتیجه ی خیلی بدی به دست بیاد.

آره درسته.اما نتیجه مهم نیست.:67:

moh.santia
23rd July, 2006, 01:15 PM

خبر ندارم. اما خدا كنه بدن پرسپولیس.

Soltan Ali Daei
23rd July, 2006, 01:17 PM

هر 5 تا الان اتریش هستن

mana_kazemian
23rd July, 2006, 01:22 PM
پس تیم ملی چی؟

nima _ghermezeteh
23rd July, 2006, 01:25 PM
زودتر از بقیه بر می گردن

mana_kazemian
23rd July, 2006, 01:27 PM
ولی تا امروز بیشتر وقت ندارند

قلعه نویی گفته اگر خودشون رو معرفی نكنند خط می خورند

Siyavoush
23rd July, 2006, 03:13 PM

امروز قلعه نویی تو اخبار گفت كه با باشگاه صحبت كرده و مشكلی نیست و 4 بازیكن ملی پوش پرسپولیس بعد از اردوی 14 روزه اتریش بر مگیردن به تیم ملی

kamic
23rd July, 2006, 05:14 PM
سلام!
بازی پرسپولیس انگار ساعت 19 امروزه! اما تا حالا که از پخش مستقیمش خبری نبوده!

NoName
23rd July, 2006, 07:56 PM
سلام!
بازی پرسپولیس انگار ساعت 19 امروزه! اما تا حالا که از پخش مستقیمش خبری نبوده!
خدا كنه پخش بشه چون به نظر من یك رویداد تاریخیه مثل بازی با بایرن!

kamic
23rd July, 2006, 08:18 PM
کسی از بازی پرسپولیس اگه خبر داره بذاره!
امیدوارم بازی خوبی بشه!
اما نمیدونم تیم تا چه حد الان آماده شده! البته یونگ و استیلی تمرین دهنده اند و تیم الان نیلز به آماده سازی داره و به هان نیازی نیست!
هان من فکر کنم بیشتر نقش کوچینگ تیم رو داره!
پس اون تو بازیها به کمک پرسپولیس میاد!
هر چند که الان هم توسط محسنی و یونگ لحظه به لحظه به هان گزارش تمرینات میرسه!

NoName
23rd July, 2006, 08:37 PM
کسی از بازی پرسپولیس اگه خبر داره بذاره!
امیدوارم بازی خوبی بشه!
اما نمیدونم تیم تا چه حد الان آماده شده! البته یونگ و استیلی تمرین دهنده اند و تیم الان نیلز به آماده سازی داره و به هان نیازی نیست!
هان من فکر کنم بیشتر نقش کوچینگ تیم رو داره!
پس اون تو بازیها به کمک پرسپولیس میاد!
هر چند که الان هم توسط محسنی و یونگ لحظه به لحظه به هان گزارش تمرینات میرسه!
كامی جون فكر میكنم سیا ادرس سایتی كه نتایج بازیهارو به طور مستقیم میگه رو داشته باشه!
در مورد نظرت در مورد هان كاملا تایید میكنم باید اون فقط نقش طراح تیم رو بر عهده داره.

NoName
23rd July, 2006, 10:33 PM
فكر میكنم الان دیگه بازی باید قاعدتا تموم شده باشه!!
بچه ها بازی با لاتزیو چند چند شد؟؟؟

davidbeckham
23rd July, 2006, 10:41 PM
4-1 باختیم
میدونستم دروازه بان خوبی نداریم

NoName
23rd July, 2006, 11:00 PM
4-1 باختیم
میدونستم دروازه بان خوبی نداریم
دیود جون به نظر من كه اشكالی نداره یك بازی تداركاتی و مهم هماهنگیه!!
راستی نكنه انتظار داشتی بازی رو ببیریم؟
تیم ملی ایران مقابل ا اس رم 5 تا و 8 تا میخوره!!
حالا از پرسپولیسی كه تازه امروز دست سرمربیش سپرده شده چه انتظاری داری؟؟؟

Benyamin
23rd July, 2006, 11:08 PM
نمی تونیم با این بازی عملكرد تیم رو زیر سوال ببریم چون من معتقدم كه تو این بازی بعد باقری هیچ دفاع مطمئن دیگه ای نداشتیم.
پس 4 تا گل نشانگر عملكرد ضعیف تیم نیست

Benyamin
23rd July, 2006, 11:09 PM
راستی یادم رفت بگم توی اخبار ورزشی شنیدم كه چند تا بازیكن خارجی هم توی تركیب اصلی تیم بودن كه اسمشونم تا حال نشنیده بودیم!!!

Sir Bob Paisley
23rd July, 2006, 11:23 PM
باختن دربازي تداركاتي اونهم برابربيونكي كالسته( لاتزيو) اصلا عيب و عارنيست
اونهم براي تيمي كه تازه امروز مربيش رو بالاي سرش ديده و براي اولين بارداره ازكلي بازيكن تازه واردبازي ميگيره. استقلال درشرايط بهتر 3-0 به اشتوتكارت باخته بود
مهم اينه كه كادرفني بانقاط ضعف و قوت بازيكنا وتيم آشنابشه نه چيزديگه

Hamid_Catalan
23rd July, 2006, 11:28 PM
بچه ها تركیب چی بوده؟

The Whites
23rd July, 2006, 11:37 PM
من كه بازی رو ندیدم.اما گویا عملكرد پرسپولیس رضایت بخش بوده.به نظر من كه نتیجه به هیچ وجه مهم نیست.بیشتر شناختن نقاط ضعف و قدرت پرسپولیس بود.باید از انصاری فرد هم تقدیر به عمل آورد! كه بعد از بازی با بایرن ، با تیم های خوب دیگری هم بازی تدارکاتی در نظر گرفت و با لاتزیو که بازی کردند ، با ویگان هم بازی خواهند کرد.یازی کردن با این تیم ها نه تنها برای پرسپولیس ، بلکه برای فوتبال ما هم بسیار مفید هست.

ELI PERSPOLISI
24th July, 2006, 12:02 AM
پرسپولیس فصل پیش بیشترین مشکل رو تو خط حمله داشت و از نداشتن یک فوروارد شش دانگ رنج میبرد و خیلی از امتیازات رو هم بخاطر همین از دست داد, پس چرا تا وقت هست یک مهاجم خوب نمیگیرن؟!نکنه فصل جدید رو هم فقط با جواد کاظمیان(( و مهرزاد معدنچی))شروع کنیم!:blink:
البته صلاح حسن هم هست ولی سه تا مشکل بزرگ داره:
1.تو لیست اری هان نبوده و به احتمال زیاد مورده پسنده هان نیست
2.اردوی اتریش رو از دست داده
3.معلوم نیست که یک تمام کننده تمام عیار هست یا نه!(امار گلزنیش زیاد جالب نیست)
من به شدت نگران این موضوع هستم ولی هر چی هم فکر میکنم گزینه ای که به درده پرسپولیس بخوره رو پیدا نمیکنم!امیدوارم اری هان و انصاری فرد همونطور که دنبال مدافعین مناسب هستن دنبال یک تمام کننده هم باشن.
با اینکه بازی با لاتزیو رو ندیدم ولی میدونم که یک مسابقه تدارکاتی فوقالعاده خوب و هدفمند بوده و مطمئنن به اری هان کمک کرده که نقاط ضعف و قوت تیم رو بهتر بشناسه!
نتیجه بازی هم کوچکترین اهمیتی نداره!بازی تدارکاتی برای شناسایی نقاط ضعف تیم هست و فقط تو بازی با تیمهای قوی و خوب تیممون میتونه به خوبی محک بخوره. من ترجیح میدم که از امثال بایرن, لاتزیو ,رم ,میلان ,منچستر, چلسی, رئال, بارسا و...5 تا 5 تا بخوریم ولی با تیمهای دره پیت بخاطره الکی بردن و نتیجه بازی نکنیم!
در ضمن اونطور که میگن ترکیب اصلی هم دست خورده و بازیکنانی مثل اسوو بودا(مهاجم) و وسلي (مدافع)هم تو ترکیب تیم بودن, کسی ترکیب تیم و امار بازی رو داره؟!
----------------------------------------------------------
شاید روزنامه هایی مثل البرز نود و صبح ورزش -روزنامه هواداران پروین-به نتیجه بازی گیر بدن و از همین الان تضعیف روحیه رو شروع کنن لطفا برای مزخرفات اونها اهمیتی قائل نشین و فکر نکنین چون یکی مثل ارش ظلی پور از نتیجه راضی نیست دنیا به اخر رسیده!!البته فکر هم نکنین که چون سرمربی تیم اری هان هست میخایم ازش کورکورانه حمایت کنیم!
باید قبول کنیم که تیم کادره فنی جدید داره, تو دوران بدن سازی هست, بازیکنان باید ازمایش بشن و ...مسائل دیگه که همه و همه روی تیم تاثیر منفی داره!

Benyamin
24th July, 2006, 12:15 AM
به نظر من كه فعلا مهمترین مشكل پرسپولیس خط دفاعیشه
خط حمله پرسپولیس با اومدن آری هان خیلی خوب عمل كرده
پرسپولیس اون یه گل رو به تیم كشوری زدی كه دفاع كاتاناچیوش مشهوره دیگه
ولی 4 تا گل رو اگه یه خط دفاعی خوب داشتیم به همین راحتی نمی خوردیم

NoName
24th July, 2006, 12:20 AM
با صحبت های الی پرسپولیسی درمورد روزنامه ها تا حد مرگ موافقم:41: :41: :41:
اقا این چند تا روزنامه قصد تضعیف تیم رو دارند و از فردا نتیجه این بازی رو علم میكنند و بوسیله اون اعتراضات شدید خودشون رو به پرسپولیس اعلام میكنند!!

The Whites
24th July, 2006, 12:21 AM
نمی دونم چند سهمیه از لیگ برتر داریم.فكر می كنم 2-3 سهمیه دیگه رو برای خرید بازیكن از لیگ برتر داشته باشیم.آری هان خودش به خوبی می دونه كه چطور از این سهمیه ها استفاده كنه.فكر می كنم ما به یه فروارد سر زن ، تکنیکی و گل زن نیاز داریم.یه دفاع راست و یک دروازه بان.البته میشه دروازه بان خارجی خوب هم خرید!من بازی حقیقی رو ندیدم.ولی اگه دروازه بان خوب و مطمئنی هست ، فکر می کنم به اون هم میشه میدون داد.

The Whites
24th July, 2006, 12:55 AM
این تركیب دو تیم هست كه از سایت لاتزیو پیدا كردم.البته ایرادهایی هم داره.مثلا به جای حاجی زاده ، نوشته هادی زاده :4:

Lazio (primo tempo): Ballotta, Belleri, Cribari, Siviglia, Zauri, Manfredini, Ledesma, Mutarelli, Mauri, Rocchi, Pandev.

Lazio (secondo tempo): Ballotta, Belleri, Cribari (Diakite´), Siviglia (Stendardo), Zauri, Manfredini (Baronio), Mutarelli (De Silvestri), Ledesma (Greco), Mauri (Bonetto), Pandev (Buelli), Tare.

Persepolis Tehran: Karimi, Zarei, Vessely, Caha, Bagheri, Hadizadeh, Asadi, Badamaki, Kazemian, Madanchi, Swoboda. A disp. Vahedi, Ashoubi, Seyedabbasi, Nouri, Mamani, Ghavidel, Arend.

Marcatori: Rocchi (rig,), Kazemian, Pandev, Rocchi (pt), Diakite´ (st)

nima _ghermezeteh
24th July, 2006, 01:40 AM
به نظر من نتیجه مهم نیست مهم شناخت نقاط ضعف و قوت تیمه
بازیكنای لاتزیو هم از لحاظ امادگی و هم از تمرینی بهتر از ما بودند به گفته اری هان تیم ما 35 در صد امادگی داشته
ایشا الله وگان رو می بریم

Siyavoush
24th July, 2006, 02:46 AM
به نظر من اگر نگیم این نتیجه عالی بوده میشه گفت خوب بوده
پرسپولیس تازه امروز با تمامی بازیكنانش و مربیش تمرین كرده
در شمن دیروز هم به مقصد رسیده
و الان در در فصل امادگی هستیم
به نظر من نتیجه خوبی داشتیم

barça
24th July, 2006, 03:42 AM
حالا گل پرسپولیس چه شكلی بوده؟
ترتیب گلها رو اگه میشه بگید.

Soltan Ali Daei
24th July, 2006, 03:50 AM
با صحبت های الی پرسپولیسی درمورد روزنامه ها تا حد مرگ موافقم:41: :41: :41:
اقا این چند تا روزنامه قصد تضعیف تیم رو دارند و از فردا نتیجه این بازی رو علم میكنند و بوسیله اون اعتراضات شدید خودشون رو به پرسپولیس اعلام میكنند!!
صد در صد مخصوصا ادمی مثل احمدپور, تو دبی كه بود من و عبدالله و علی خواستیم بعد از بازی پرسپولیس بریم یه حالی بهش بدیم شانس اورد قبل از تموم شدن بازی رفت

Siyavoush
24th July, 2006, 03:51 AM
اون چیزی كه من تو سبكه خبر دیدم این بود كه اول پرسپولیس عقب افتاده و دو دقیقه بعد مساوی كرده و بعد از اون هم 3 گل رو خورده

M e S s I
24th July, 2006, 03:54 AM
کی گل زد؟

NoName
24th July, 2006, 03:56 AM
به نظر من نتیجه مهم نیست مهم شناخت نقاط ضعف و قوت تیمه
بازیكنای لاتزیو هم از لحاظ امادگی و هم از تمرینی بهتر از ما بودند به گفته اری هان تیم ما 35 در صد امادگی داشته
ایشا الله وگان رو می بریم
فكر میكنم اردوی انگلیس لغو شده!!

Siyavoush
24th July, 2006, 04:01 AM
کی گل زد؟
كاظمیان

NoName
24th July, 2006, 04:16 AM
كاظمیان

بازم جواد برای پرسپولیس گل زد:8::8::8:
واقعا جواد داره سال به سال بهتر واسمون بازی میكنه فقط یك موضوعی این تمدید كردن قرار دادش بعد از اردوی اتریش هم برای خودش و هم برای پرسپولیس خطرناكه!!
چون ممكنه اونجا مصدوم بشه كه به ضرر خودش و تیمه!! یا برگرده ایران ممكنه دوباره تیمهای دیگه بیفتن دنبالش و بالاخره یكی از تیمهای پولدار اماراتی راضیش كنه و ببرتش كه این به ضرر پرسپولیسه!!

barça
24th July, 2006, 04:45 AM
جباری اصله بازیكنه , اگه بیاد عالی میشه.

NoName
24th July, 2006, 04:52 AM
جباری اصله بازیكنه , اگه بیاد عالی میشه.
به نظر من تیممون از لحاظ هافبك هیچ مشكلی نداره و نیازی به جباری نداره:cools:

barça
24th July, 2006, 04:55 AM
به نظر من تیممون از لحاظ هافبك هیچ مشكلی نداره و نیازی به جباری نداره:cools:
درسته تیم پرسپولیس نیازی به هافبك نداره ولی عوضش
استقلال كه به تضعیف نیاز داره.:66:

barça
24th July, 2006, 05:02 AM
بازی با ویگان كیه؟؟؟

amin_16azar
24th July, 2006, 08:35 AM
سلام عرض میكنم خدمت همتون

بازی رو هیچ جا نشون نداد.تو ماهواره هم ندیدین؟

این خارجیا كی بودن؟آری هان از كجا در اوردش

amin_16azar
24th July, 2006, 08:38 AM
من ببینین كی گفتم در نقل و انتقالات ضعیف عملكردیم

انصافا نتونستیم مشكلاتمون رو حل كنیم و یه ذره هم بر مشكلاتمون افزوده شد

Sir Bob Paisley
24th July, 2006, 09:21 AM
میگم نظرتون درباره این تصمیم انصاری فرد درباره ممنوع المصاحبه شدن خودش چیه؟ البته اگه صحت داشته باشه.
من كه میگم كارخوبی میكنه كه ازاین به بعد فقط با سایت باشگاه مصاحبه خواهدداشت. مدیرعامل باشگاه آرتیست سینمانیست كه ملت خبرنگارانتظاردارندهردقیقه بهش زنگ بزنند ووقتش روبگیرند. جماعت خبرنگارایرانی رفته رفته باید خودش رابااصول كارتطبیق بده
================================
دربازی های تداركاتی بزرگترین موفقیت اینه كه كادرفنی ازعملكردتیم و نحوه بازی راضی باشه. یعنی همین اتفاقی كه برای پرسپولیس افتاده و عالیجناب هان ازنحوه بازی تیم راضیه
اون دوتابازیكن خارجیه هم احتمالا همون بازیكنهایی اند كه حرفشون بود كه هان به تیم اضافه می كنه باید یوگسلاو یارومن باشن

Siyavoush
24th July, 2006, 12:37 PM

تا حدودی درست میگی ولی اینو فراموش نكن در خطوطی كه قوی بودیم حتی قوی تر هم شدیم

Kian-S
24th July, 2006, 12:55 PM
ما فقط مدافع نگرفتیم تا الان.
اصلا صعیف عمل نكردیم. یك یا دو مدافع كار ما رو تكمیل میكنه.

Siyavoush
24th July, 2006, 12:59 PM
كیانجان با توجه به رفتن انتظاری و علیزاده به یك مهاجم ششدانگ نیاز شدیدی داریم

Rashid
24th July, 2006, 02:58 PM

رو چه حساب مگه چی شده كه اینجور عقیده ای داری؟
اگه به خاطر شكست میگی من اونو ربطی نمیدم به ضعیف عمل كردنتوی نقل و انتقالات
لا اقل به مشكلاتمون افزوده نشد.

عبدالله
24th July, 2006, 03:56 PM
سلام بر همگی دوستان
مثل اینكه نقل وانتقالات پرسپولیس هم داره تموم میشه
اون طور كه من شنیدیم پرسپولیس ازخرید دروازه بان منصرف شده و دیگه نیمخواهد كسی رو بخوره
این طور كه من شنیدیم ما یكی دوتا بازیكن دیگه میخواهیم بخریم كه اونا هم مدافع هستند و خارجی
هر چند طی دیروز و امروز اخباری مربوط به مذاكره جباری با پرسپولیس داره شنیده میشه
البته جباری شش ماه نمیتونه فوتبال بازیكنه پس عملا امسال رو دیگه از دست داده پرسپولیس اگه جباری رو هم بخواهد باید قراردادی بلند مدت بهاش ببنده

دیروز هم در یك بازی دوستانه چهار بر یك از لازیو شكست خوردیم گل ما رو عشق میثم یعنی كاظمیان زد البته ما بازی رو مساوی هم كردیم اما در دقیقه 19 و 21 دو گل خوردیم یعنی در دو دقیقه گل چهارم رو هم در اخرای بازی خوردیم
به هر حال بازیهای دوستانه همینش خوبه كه بتونیم نقاط ضعف خودمون رو هم پوشش بدیم یادتون نره ما چند وقت دیگه فینال جام حذفی رو خواهیم داشت اونم به صورت رفتو برگشت:hehe:

میگم میثم شنیدم خیلی از هواداران از دست كاظمیان به خاطر اینكه قراردادش رو ثبت نكرده عصبانی شده اند تو خبری در این زمینه نداری :cools:

Sir Bob Paisley
24th July, 2006, 04:18 PM
جذب جباری حتی اگه به نیمفصل دوم هم فقط برسه اقدام خداپسندانه و درستیه. جباری خیلی به دردمون میخوره. اونهم باتوجه به منتفی شدن كمال و تمام آندو و نكونام
دركل اگه میتونستیم كه اندو را جذب كنیم موفقیتومن درفصل نقل و انتقالات تمام و كمال میشد.
البته امین هم تاحدودی درست میگه ولی مشكل ازپرسپولیس نیست مشكل از فقربازیكن موثرو به دردبخوردرایران هستش. بعد ازانقلاب كه بساط بازیكن سازی خیلی ضعیف شد و تك و توك بازیكنای خوب هم كه لژیونرمیشن وبرای تیم های داخلی- ازجمله پرسپولیس- چیزی نمی مونه
تازه گذشت اون زمانی كه بازیكناوقتی باپیشنهاد قرمز وآبی روبرومیشدند غش میكردند و تاصبح خوابشون نمی برد. الان هرجاپول خوب بدن دراولویته. پرسپولیس هم پولدار:12: :12: :12: :12:

ELI PERSPOLISI
24th July, 2006, 04:26 PM
میگم نظرتون درباره این تصمیم انصاری فرد درباره ممنوع المصاحبه شدن خودش چیه؟ البته اگه صحت داشته باشه.
من كه میگم كارخوبی میكنه كه ازاین به بعد فقط با سایت باشگاه مصاحبه خواهدداشت. مدیرعامل باشگاه آرتیست سینمانیست كه ملت خبرنگار انتظاردارند هر دقیقه بهش زنگ بزنند و وقتش روبگیرند. جماعت خبرنگار ایرانی رفته رفته باید خودش را با اصول كارتطبیق بده

به نظر من که سنجیده عمل کرده!!
الان که مصاحبه نمیکنه همه جا صحبت از شکایت امامی فر + علیزاده , تهدیدهای قلعه نویی(راست یا دروغش گردن مطبوعات) ,مشکلات مالی و...خبرهای حاشیه سازه دیگه هست حالا اگه انصاری فرد مصاحبه هم بکنه و اون مصاحبه ها هم به سبک روزنامه های ایرانی تحریف بشن معلومه چی میشه!!
در ضمن 2-3 روز دیگه با خرسندی , شیث و حقیقی میره اتریش, اونوقت مطبوعات میمونه و حوضش!:graduated:

Sir Bob Paisley
24th July, 2006, 04:38 PM
به نظر من که سنجیده عمل کرده!!
الان که مصاحبه نمیکنه همه جا صحبت از شکایت امامی فر + علیزاده , تهدیدهای قلعه نویی(راست یا دروغش گردن مطبوعات) ,مشکلات مالی و...خبرهای حاشیه سازه دیگه هست حالا اگه انصاری فرد مصاحبه هم بکنه و اون مصاحبه ها هم به سبک روزنامه های ایرانی تحریف بشن معلومه چی میشه!!
در ضمن 2-3 روز دیگه با خرسندی , شیث و حقیقی میره اتریش, اونوقت مطبوعات میمونه و حوضش!:graduated:
دقیقا. دروضعیت بهتری رئیس داره برخوردعاقلانه میكنه. ازاین جماعت خبرنگارایرانی هرچی بگه برمیاد. بهترین كار اینه كه موبایل رئیس تااطلاع ثانوی خاموش باشه

Sir Bob Paisley
24th July, 2006, 04:51 PM
جواد و رضانیكی موردتوجه مربی لاتزیو قرارگرفتندولی به نظرم جوادعاقلترازاین حرفاباشه كه به یك باشگاه معلق و سرگردان مثل لاتزیو ملحق بشه. ضمن اینكه احتمال موفقیتش درفوتبال ایتالیا زیرصفره. رضانیكی هم چون تازه جذب شده بعیده كه آری هان مجوزخروج بهش بده

ELI PERSPOLISI
24th July, 2006, 05:16 PM
جذب جباری حتی اگه به نیمفصل دوم هم فقط برسه اقدام خداپسندانه و درستیه. جباری خیلی به دردمون میخوره. اونهم باتوجه به منتفی شدن كمال و تمام آندو و نكونام
دركل اگه میتونستیم كه اندو را جذب كنیم موفقیتومن درفصل نقل و انتقالات تمام و كمال میشد.
البته امین هم تاحدودی درست میگه ولی مشكل ازپرسپولیس نیست مشكل از فقربازیكن موثرو به دردبخوردرایران هستش. بعد ازانقلاب كه بساط بازیكن سازی خیلی ضعیف شد و تك و توك بازیكنای خوب هم كه لژیونرمیشن وبرای تیم های داخلی- ازجمله پرسپولیس- چیزی نمی مونه
تازه گذشت اون زمانی كه بازیكناوقتی باپیشنهاد قرمز وآبی روبرومیشدند غش میكردند و تاصبح خوابشون نمی برد. الان هرجاپول خوب بدن دراولویته. پرسپولیس هم پولدار:12: :12: :12: :12:

اینکه اقدام خداپسندانه ای هست یا نه برای من یکی مهم نیست!!:4:
نباید احساساتی برخورد کنیم. بازیکنی مصدوم شده و معلوم نیست که بعد از این 5-6 ماه بتونه همون بازیکن اماده سابق بشه , سرمایه گذاری روی همچین بازیکنی یک ریسک بزرگه!
البته اگه بتونیم یک قرارداده 2-3 ساله باهاش ببندیم خوب میشه, چون اینجوری حتی اگه فقط سال دوم و سوم قراردادش رو هم برامون خوب بازی کنه ضرر نکردیم.
در ضمن مثل اینکه جدی جدی با مسئولین استقلال مشکل پیدا کرده و این مصاحبه های اخیر همچین هم الکی نیستن!

kamic
24th July, 2006, 06:07 PM
من هم میگم اگه جباری بخواد بیاد پرسپولیس نباید بیگدار به آب بزنه و خام پیغام پسغام اون بشه!
چون ممکنه مثل خیلی بازیکنای استقلال برای بازارگرمی باشه!
اما ظاهرا مسئولان اس اس توجهی به تهدیدهای جباری ندارن و نمیخوان به یه بازیکن مصدوم که معلوم نیست بعد از رفع مصدومیت همون جباری سابق بشه اونهمه پول بدن!
البته جباری از همون روز بازگشتش به اس اس با اونها مشکل داشت!
بهر حال با یه قرارداد 2،3 ساله و یه نظر کارشناسانه ی پزشکی که تأیید کنه اون قابلیت بازگشت به شرایط ایده آل سابق رو داره خوبه!

Benyamin
24th July, 2006, 08:19 PM
سلام عرض میكنم خدمت همتون

بازی رو هیچ جا نشون نداد.تو ماهواره هم ندیدین؟

این خارجیا كی بودن؟آری هان از كجا در اوردش
دو تا بازیكن خارجی كی قبلا هم گفته می شدن
یكی شون كه تو خط حملست انگار خیلی بازیكن خوبیه
چون یه گل صحیح زده كه داور قبولش نكرده یه دونه هم به تیرك زده
مهرزاد هم یه دونه به تیرك زده:36:

amin_16azar
24th July, 2006, 08:22 PM
امروز روزنامه شایعه ساز ایران ورزشی خبر از مذاكرات علی دایی و آری هان داده بود.
یعنی علی دایی برمیگرده؟بنظرتون میتونه مفید باشه؟

Benyamin
24th July, 2006, 08:24 PM
من هم میگم اگه جباری بخواد بیاد پرسپولیس نباید بیگدار به آب بزنه و خام پیغام پسغام اون بشه!
چون ممکنه مثل خیلی بازیکنای استقلال برای بازارگرمی باشه!
اما ظاهرا مسئولان اس اس توجهی به تهدیدهای جباری ندارن و نمیخوان به یه بازیکن مصدوم که معلوم نیست بعد از رفع مصدومیت همون جباری سابق بشه اونهمه پول بدن!
البته جباری از همون روز بازگشتش به اس اس با اونها مشکل داشت!
بهر حال با یه قرارداد 2،3 ساله و یه نظر کارشناسانه ی پزشکی که تأیید کنه اون قابلیت بازگشت به شرایط ایده آل سابق رو داره خوبه!
منم صحبتای شما رو كاملا تایید میكنم
جباری تو مصاحبه هاش گفته كه به هیچ وجه نظرش تغییر نمی كنه و قصد ترك این باشگاه رو داره
جباری یه هافبك میانی كلاسیكه كه نظیرش تو فوتبال ما خیلی كم پیدا میشه نباید این فرصت طلائی رو از دست بدیم

amin_16azar
24th July, 2006, 08:25 PM
در ضمن خبر جباری هم مثل عنایتی نباید باور كنین

Benyamin
24th July, 2006, 08:26 PM
امروز روزنامه شایعه ساز ایران ورزشی خبر از مذاكرات علی دایی و آری هان داده بود.
یعنی علی دایی برمیگرده؟بنظرتون میتونه مفید باشه؟
شایعه ساز
همین بهتریم لفظیه كه در مورد این روزنامه به كار بردی به نظر من كه این كار غیر ممكنه
نه آری هان دائی رو می خواد و نه اون میاد

Benyamin
24th July, 2006, 08:30 PM
در ضمن خبر جباری هم مثل عنایتی نباید باور كنین
امین جان این دو تا خبر كاملا با هم متفاوتن
در مورد جباری صراحتن متن مصاحبه هاش تو چند تا خبرگزاری مبنی بر جداییش از استقلال نوشته شده
البته ما نمی گیم قصد داره حتما پرسپولیس بیاد ولی خودش گفته پیشنهاد پرسپولیس رو هم بررسی میكنه
چون گفته قطعا از استقلال جدا میشه

NoName
24th July, 2006, 08:30 PM
سلام بر همگی دوستان
مثل اینكه نقل وانتقالات پرسپولیس هم داره تموم میشه
اون طور كه من شنیدیم پرسپولیس ازخرید دروازه بان منصرف شده و دیگه نیمخواهد كسی رو بخوره
این طور كه من شنیدیم ما یكی دوتا بازیكن دیگه میخواهیم بخریم كه اونا هم مدافع هستند و خارجی
هر چند طی دیروز و امروز اخباری مربوط به مذاكره جباری با پرسپولیس داره شنیده میشه
البته جباری شش ماه نمیتونه فوتبال بازیكنه پس عملا امسال رو دیگه از دست داده پرسپولیس اگه جباری رو هم بخواهد باید قراردادی بلند مدت بهاش ببنده

دیروز هم در یك بازی دوستانه چهار بر یك از لازیو شكست خوردیم گل ما رو عشق میثم یعنی كاظمیان زد البته ما بازی رو مساوی هم كردیم اما در دقیقه 19 و 21 دو گل خوردیم یعنی در دو دقیقه گل چهارم رو هم در اخرای بازی خوردیم
به هر حال بازیهای دوستانه همینش خوبه كه بتونیم نقاط ضعف خودمون رو هم پوشش بدیم یادتون نره ما چند وقت دیگه فینال جام حذفی رو خواهیم داشت اونم به صورت رفتو برگشت:hehe:

میگم میثم شنیدم خیلی از هواداران از دست كاظمیان به خاطر اینكه قراردادش رو ثبت نكرده عصبانی شده اند تو خبری در این زمینه نداری :cools:
عبدالله جون فقط تعدادی هوادار در كارگران اعتراض كردند:4: ولی خودمونیم منم به خاطر تمدید نكردن قرارداداش نارحتم:39:چون به ضرر خودش هواداران و باشگاهه!!!!

Siyavoush
24th July, 2006, 09:24 PM
من با اومدم جباری به پرسپولیس صد در صد موافقم
الان دیگه فكر میكنم 5 ماه مونده باشی
یعنی دی ماه باید برگرده
و ما میتونیم در نیم فصل دوم ازش استفاده كنیم كه قطعا خیلی میتونه كمك بكنه
من خیلی از تیمها رو به یاد دارم كه در نیم فصل دوم بازگشت وحشتناكی داشتن

Sir Bob Paisley
24th July, 2006, 10:32 PM
البته اوجب واجبات برای پرسپولیس خرید یكی دو مهاجم كاربلده. فعلابدجوری درخط حمله بابحران روبروهستیم. بعید میدونم صلاح حسن عصای دست بشه برامون. فقط كاظمیان هست و دیگرهیچ

Benyamin
24th July, 2006, 11:35 PM
البته اوجب واجبات برای پرسپولیس خرید یكی دو مهاجم كاربلده. فعلابدجوری درخط حمله بابحران روبروهستیم. بعید میدونم صلاح حسن عصای دست بشه برامون. فقط كاظمیان هست و دیگرهیچ
به نظر میرسه اون بازیكنی كه آری هان مقابل لاتزیو ازش استفاده كرده مهاجم خوبی باشه
چون یه گل صحیح زده كه مردود اعلامش كردن
یكی هم به تیرك زده

Siyavoush
25th July, 2006, 12:59 AM
من فكر میكنم پرسپولیس با روش متداول جهان یعنی 1 مهاجم نوك و دومهاجم كاذب بازی كنه
اونوقت ما از دو سمت با كاظمیان و معدنچی حمله میكنیم و در نوك خط حمله با صلاح حسن
بد نمیشه ها:4:

عبدالله
25th July, 2006, 01:55 AM
این اخباری كه میگم كاملا موثقه
تا چند روز دیگه یعنی نهایتا تا اخر همین هفته دو بازیكن لیگ بر تری با پرسپولیس ثبت میكنند
یحتملا یكی از این دو بازیكن مجتبی جباری هسش البته یحتملا :D
همیچنین نیكی و كاظمیان هم از لاتزیو پیشنهاد دارند ولی اگه قراره از پرسپولیس بروند با نظر هان این كار صورت میگیره كه بعیده
این خبر خیلی موثقه میگید نه چند روز دیگه صبر كنید :graduated:

barça
25th July, 2006, 02:51 AM
حالا این صلاح حسن چه جور بازیكنی هست؟؟؟

Rashid
25th July, 2006, 03:39 AM
من فكر میكنم پرسپولیس با روش متداول جهان یعنی 1 مهاجم نوك و دومهاجم كاذب بازی كنه
اونوقت ما از دو سمت با كاظمیان و معدنچی حمله میكنیم و در نوك خط حمله با صلاح حسن
بد نمیشه ها:4:

روی این مهاجم جدید هم میشه حساب كرد.

kamic
25th July, 2006, 04:36 AM
صلاح حسن یه فوروارد گلزنه که هم به جلوی تیم ملی و هم جلوی باشگاههای ما بازی کرده و یه فوروارد تمام کننده ی خوبه!
امیدوارم به موقع به تمرینات آماده سازی تو اتریش برسه تا بتونه خودشو به آری هان نشون بده! والا باید فکر حضور تو ترکیب پرسپولیس رو از سرش بیرون کنه!
ما فعلا تو خط دفاع واقعا مشکل داریم! به یکی دوتا مدافع خوب نیاز داریم که ترجیحا بنظر من جوون و از تیم امید باشن!
مثل شیث، که آینده دار و با انگیزه ظاهر بشن!

عبدالله
25th July, 2006, 03:31 PM
صلاح حسن یه فوروارد گلزنه که هم به جلوی تیم ملی و هم جلوی باشگاههای ما بازی کرده و یه فوروارد تمام کننده ی خوبه!
امیدوارم به موقع به تمرینات آماده سازی تو اتریش برسه تا بتونه خودشو به آری هان نشون بده! والا باید فکر حضور تو ترکیب پرسپولیس رو از سرش بیرون کنه!
ما فعلا تو خط دفاع واقعا مشکل داریم! به یکی دوتا مدافع خوب نیاز داریم که ترجیحا بنظر من جوون و از تیم امید باشن!
داش كامیك اون طوری كه من شنیدم
برای این كه روادید و ویزای عراقیها صادر بشه نیاز به یه فردی است كه در اتریش باید مقیم باشه و ضامن بشه
كه متاسفانه كسی برای صلاح حسن پیدا نشده و احتملا نتونه تا اخر اردو خودش رو به اونجا برسونه

NoName
25th July, 2006, 03:32 PM
داش كامی كاملا موافقم!
امار گلزنی صلاح حسن هم در بازی هایی برای تیم ملی عراق انجام داده خوب بوده:8::8::8:

Siyavoush
25th July, 2006, 03:50 PM
راشید جان در باره اون مهاجم جدید كه گفتی اطلاعاتی داری؟هرجارو گشتم چیزی پیدا نكردم
اگر كسی داره لطف كنه
من تا حالا امار گلزنی صلاح حسن رو ندیدم
اون كسی داره؟:4:

Sir Bob Paisley
25th July, 2006, 03:59 PM
ولی نمی دانم چرااحساس میكنم صلاح حسن برای پرسپولیس توزرد دربیاد؟ ایشالله كه حق باشماهاباشه و گلزن خوبی ازكاردربیاد

ELI PERSPOLISI
25th July, 2006, 05:51 PM
راشید جان در باره اون مهاجم جدید كه گفتی اطلاعاتی داری؟هرجارو گشتم چیزی پیدا نكردم
اگر كسی داره لطف كنه

لوئی صلاح حسن که در تمیهای الزوراء و نیروی هوایی عراق بازی می کرده متولد10/2/1982است و درشهر بغداد بدنیا آمده است . این مهاجم گلزن که سابقه بازی در هافبک میانی و پیستون چپ را هم دارد دوباربا تیم نیروی هوایی به مقام قهرمانی لیگ عراق دست یافته و دو دوره به همراه تیمهای نیروی هوایی و الزوراء درلیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است.
این مهاجم عراقی در 15بازی رسمی برای تیم ملی بزرگسالان عراق به میدان رفته و پنج گل ملی نیز درکارنامه اش دیده می شود. صلاح حسن دررقابتهای مقدماتی جام جهانی 2006، مقدماتی جام ملتهای اسیا و رقابتهای غرب آسیا که در دوحه برگزارشد برای تیم ملی عراق به میدان رفت و دروازه تیمهای بحرین ، عربستان ، سوریه ، فلسطین و تایلند را باز کرد.صلاح حسن می گوید: درتیم ملی جوانان و امید عراق هم بازی کرده ام و درمسابقات قهرمانی جوانان آسیا که درتهران برگزارشد نیز به میدان رفتم که عنوان قهرمانی را جشن گرفتیم. درجام دوستی عربستان هم با تیم المپیک عراق به مقام قهرمانی دست یافتم ودر مقدماتی المپیک هم یکی از بازیکنان تیم امید عراق بودم اما در المپیک آتن به خاطرشرایط سنی بازی نکردم. هرچند که درآن دوره رزاق فرحان به عنوان بازیکن بزرگسال تیم المپیک عراق درآتن به میدان رفت ومن به عنوان مهره جانشین شانس همراهی تیم ملی در المپیک را از دست دادم.
صلاح حسن اما عناوین و افتخارات دیگری هم دارد. او می گوید: سال گذشته ازسوی فدراسیون فوتبال بهترین بازیکن فوتبال عراق شدم و دو سال پیش نیز با 15 گل در16 بازی عنوان آقای گلی لیگ عراق را بدست آوردم. البته ما فصل گذشته خیلی بدشانس بودیم چون تیم نیروی هوایی عراق علیرغم شایستگی فراوان به مقام سومی لیگ دست یافت که من در15 بازی زننده 8 گل بودم.
سایت باشگاه پرسپولیس:www.perspolis-club.ir

kamic
25th July, 2006, 06:19 PM
امشب ساعت 22:30 بازی با ویگانه!
احتمال داره که پرسپولیس با هامبورگ یا آرسنال که در کنار پرسپولیس اردو زدن بازی کنه! البته هنوز چیزی مشخص نیست و فعلا در حال مذاکره هستند!

Sir Bob Paisley
25th July, 2006, 09:55 PM
ویگان آتلتیک
حریف امشب سرخپوشان فصل گذشته دررقابتهای باشگاهی جزیره عملکردقابل قبولی داشت.
تیمی از13 باشگاه شاخص لندن که فصل پیش درمقطعی ازفصل حتی به گربه سیاه بزرگان تبدیل شد و بازیهای واقعاپایایی با هیولاهای جزیره چون چلسی- منچستروآرسنال به نمایش گذاشت. حذف آرسنال در2 دیداررفت وبرگشت مرحله نیمه پایانی جام اتحادیه شاید نقطه اوج عملکردویگانی ها درفصلی که گذشت، بود.هرچنددردیدارپایانی درکاردیف نتوانستندباجوبازی فینال کناربیایندوبه راحتی درهم شکستند.
درمقابل چنین تیمی ازپرسپولیس چه انتظاری داریم؟
عملکردتیم دردیداربابیونکی کالسته بگونه ای بوده که هم عالیجناب هان و هم مربی لاتزیویی یعنی دلیوروسی ازبازی سرخپوشان تقدیرکرده اندوحتی لاتزیویی ها خواهان جذب نیکبخت و کاظمیان گشته اند.
دردیدارهای دوستانه تیم موفق تلقی نمی شودمگراینکه اطلاعات و داده های صحیحی ازخوددراختیارمربیانش قراردهد و هیچ مسابقه تدارکاتی مفیدتلقی نمی گرددمگراینکه به تاییدمربی برسد. برای پرسپولیسی که به جرات نسبت به دوران پروین دچارتحولات اساسی- هم دربازی تیمی وهم دربازی تک تک بازیکنان و هم حتی درنوع تعاملات اعضابایکدیگر- شده برگزاری بازی های تدارکاتی ازاین نوع ازنان شب هم واجبتراست. بازیکنی مثل صلاح حسن درچنین دیدارهایی است که میتواندعیارواقعی خودرانمایان سازد. جوادکاظمیان- که باتوجه به قرائن به عنوان مهاجم دوم درتیم هان جای خواهدداشت- درچنین دیدارهایی است که به درک صحیحی ازبازی باتوپ و بخصوص بدون توپ صلاح حسن دست می یابد.
بازیکنان پرسپولیس باید درخلال بازیهای دوستانه به چنان درک بالایی ازخصوصیات فنی- شخصیتی یکدیگربرسند که بتوانندبازی همدیگررابازیخوانی کرده، درهرلحظه بهترین تصمیم رادرجهت توزیع بازی بگیرندو باچشمانی بسته همدیگررابیابند.
هان بطورحتم دراین اردوبرای آخرین بارتک تک بازیکنان رامتوجه شرح دقیق و کامل وظایف خود درشرایط گوناگون خواهدکرد. بازی دربرابرامثال ویگان لطفی که دارددراین است که به تیم، بازی تحت فشارراخواهدآموخت. توانایی بدنی بازیکن رامحکی جدی خواهدزد. میزان آسیب پذیری ویااستحکام مدافعان کناری وپیستون های تیم رامشخص خواهدساخت و توانایی تیم درانجام بازی بایک تیم سرعتی و کندیاسریع کردن بازی- بسته به موقعیت- رامحک خواهدزدزیراویگان تیمی است که فوتبال رابصورت کلاسیک انگلیسی انجام میدهد. نفوذازکناره هاوسانترهای دقیق برروی دروازه

Rashid
25th July, 2006, 10:01 PM
اگر كسی داره لطف كنه

میگن تو بازی با لاتزیو ایم مهاجم جدید خیلی خوب كار نكرده ولی بهتر از دفاعه بوده.
در مورد صلاح حسن هم كه الی خانوم توضیح دادن.

Benyamin
25th July, 2006, 10:56 PM
خوب انگار این بازی رو هم 4 - 2 باختیم.
این نتایج نشان از خط دفاعی خیلی ضعیفمون داره

ELI PERSPOLISI
25th July, 2006, 11:05 PM
مصاحبه اری هان با خبرنگار جهان فوتبال رو حتما بخونید!!
اری هان از خریدهای تیم راضی نیست و مثل اینکه برخلاف تصور ما انصاری فرد هم داره سره خود و بدون هماهنگی با هان بازیکن جذب میکنه!:68:
من که خیلی نگران شدم... از انصاری فرد بعید بود!

Sir Bob Paisley
25th July, 2006, 11:13 PM
اری هان از خریدهای تیم راضی نیست و مثل اینکه برخلاف تصور ما انصاری فرد هم داره سره خود و بدون هماهنگی با هان بازیکن جذب میکنه!:68:
من حدودیكماه پیش نوشتم كه بوی سرخودبودن خریدهای پرسپولیس میاد. همه گفتن كه نه هان درجریانه. آخه هان تواین مدت كم بازی مسعودزارع روازكجادیده بود؟

Gharibe Ashena
25th July, 2006, 11:19 PM
الی سایت جهان فوتبال مگه www.JahaneFootball.Ir نیست؟؟
تو این سایت كه میرم اولا لینك های پی.دی.اف كار نمی كنه..
ثانیا اونایی هم كه خودش به صورت لینك میذاره كامل نیست..
مثلا مصاحبه آری هان نبود...
جریانش چیه؟
تو چطوری همه روزنامه رو می خونی؟؟
در مورد خریدن بازیكنان هم به نظر من چندتاش مشكوك میزد..
این آشوبی هم عجب بازیكنیه :4:
یكی از گل ها رو اون یكی دیگش رو هم بادامكی زده:cap:

davidbeckham
25th July, 2006, 11:20 PM
من كه از اول هم گفتم خریدهای خوبی نكردیم

ELI PERSPOLISI
25th July, 2006, 11:32 PM
الی سایت جهان فوتبال مگه www.JahaneFootball.Ir نیست؟؟
تو این سایت كه میرم اولا لینك های پی.دی.اف كار نمی كنه..
ثانیا اونایی هم كه خودش به صورت لینك میذاره كامل نیست..
مثلا مصاحبه آری هان نبود...
جریانش چیه؟
تو چطوری همه روزنامه رو می خونی؟؟
در مورد خریدن بازیكنان هم به نظر من چندتاش مشكوك میزد..
این آشوبی هم عجب بازیكنیه :4:
یكی از گل ها رو اون یكی دیگش رو هم بادامكی زده:cap:

برو تو سایت:www.jahanefootball.net صفحه دوم مصاحبه رو بخون!

NoName
26th July, 2006, 12:32 AM
بچه ها به نظرم نتیجه خوبیه همین 4 بر 2 به نظر من عالیه:cowboy:
تیم ملی ایران نتونست تیم دسته دومی انگلیس رو ببره اونوقت دیگه پرسپولیس كه نمیتونست مقابل تیم لیگ برتری انگلیس به پیروزی برسه!!(خوب سطح فوتبال ایران همین حده!!)
ویگان این فصل تو لیگ برتر انگلستان فراتر از حد انتظار كار كرده و ركورد 8 پیروزی متوالی رو شكسته با این اوصاف نباید از تیممون انتظارات زیادی داشته باشیم!
-------------------------------------------------------------
راستی در مورد نارضایتی هان هم در مورد خرید های تیم هم واقعا نگران كنندست!!

Hamid_Catalan
26th July, 2006, 12:54 AM
سلام دوستان.
نتیجه 4-2 با توجه به كوران بدنسازی(تمرین صبحمون واترپلو بوده؛نمیدونم بچه ها واتر پلو بازی كردین یا نه.خیلی ورزش سنگینو نفس گیریه)و همچنین تغییرات تاكتیكی مربی برای شناخت تركیب بهتر با توجه به نفرات جدید بد نیست.البته تكرار میكنم بد نیست.ما بازی رو ندیدیم پس نمیشه جبهه گرفت.فكر كنم تیممون برگرده بازیشو ببنیم بهتر بتونیم نتیجه گیری كنیم.
در مورد جذب بازیكنان گر چه كار رئیس چندان قشنگ نبوده ولی بزرگش نكنین.هان لیست داده و همه میدونیم كه حاجی چه ضجری كشید تا همینا رو هم بگیره.حاجی خودش فوتبالیه .فوتبالو تو خون طرف میبینه.نهایتشم اگه هان نخواد بازیكنو استفاده نمیكنه.بچه ها یادمون باشه حاجی رئیس باشگاهه با تمام توان هم واسه كامل كردن لیست سر مربی تلاش كرد(هممون شاهدیم).مطمئن باشین هان یه حرفه ایه میدونه جایگاه خودش و جایگاه رئیس باشگاه یعنی چی.بازیكنو نخواد بازیش نمیده.

ELI PERSPOLISI
26th July, 2006, 02:39 AM
انصاری فرد وقتی خوب و منطقی عمل کرد ازش تعریف کردیم ولی الان هم باید بخاطر عملکرده ضعیفش ازش انتقاد کنیم!
با پاکسازی ای که اری هان کرد تقریبا نصف بیشتره بازیکنان فصل پیش کنار گذاشته شد و گفت اگه میخاین امسال هم تو لیگ نهم نشیم و مقامی درخوره نام پرسپولیس بیاریم باید به فکره جاگزینان خوب و حتی بهتری برای اون بازیکنان باشیم.
تا اینجا کار خوب پیشرفت و بازیکنانی که مورد تایید هان نبودن تو لیست مازاد قرار گرفتن و با نظر هان و درایت انصاری فرد حتی سوگولی های پروینی تیم هم بدون تعارف کنار گذاشته شدن ولی مشکل ما دقیقا از اینجا شروع میشه!
اولین خرید تیممون برای فصل جدید -صلاح حسن -چرا باید با کم توجه ای به سلیقه سرمربی تیم باشه؟!:blink:
با شناختی که از اری هان داریم میدونیم که احتمال بازی کردن بازیکنانی که تو لیستش نبوده خیلی کم هست( این رو خودش هم اعلام کرد), پس ما چرا داریم به بازیکنانی پول میدیم که قرار نیست برامون بازی کنن؟
انصاری فردی که از مدیران قبلی بخاطره استخدام بازیکنانی مثل یان نیکولوفسکی -که حتی یک لحظه هم برای پرسپولیس بازی نکرد- و پرداخت 50-60 میلیون تومان پول به اون انتقاد میکنه چرا باید روی کسانی سرمایه گذاری کنه که اونها هم -درست مثل نیکولوفسکی- بازدهی ای ندارن ؟اینکاره انصاری فرد با اون کاره خطیب و غمخوار چه فرقی میکنه؟؟:104:
چرا باید چندتا بازیکن -که احتمال حضورشون تو ترکیب تیم خیلی کم هست- از لیگ یک قرارداد ثبت کنن و حقوق بگیره باشگاه بشن در حالی که تو لیست سرمربی تیم فقط اسم یک بازیکن از لیگ یک هست؟
یعنی ما نمیتونیم این 20-30 میلیونی رو که به هرکدوم از اینها میدیم سره هم بذاریم و یک بازیکن خوب که تو لیست هان هم بوده رو در اختیار بگیریم؟:huh:
اخه چرا وقتی میتونیم بهتر عمل کنیم کاری میکنیم که سرمربی تیممون با دلخوری بگه الان 70 درصد لیست من تو اردو نیست و ما در حقیقت 12 بازیکن داریم؟!
با اینکه خیر سرمون از خیلی وقت پیش معلوم بود که میخایم بریم اردو چرا زودتر برای دریافت روادید اقدام نمیکنیم تا بخاطر کمپی که از امکاناتش استفاده نکردیم جریمه ندیم؟!اخه فرم پر کردن و فتوکپی گرفتن از چندتا شناسنامه اینهمه درده سر داره؟!!:angry:
خداییش من بعد از این همه سال که حداقل فوتبال باشگاهی ایران رو کم و بیش دنبال میکنم هنوز نمیتونم بفهمم که چرا مدیران و بزرگهای باشگاه ما همیشه همچین کارهای عجیب و غریبی میکنن و هیچ وقت عاقبت کار رو در نظر نمیگیرن!لطفا اگه کسی فهمید به من هم بگه!!:76:

barça
26th July, 2006, 02:42 AM
این خط دفاع مثل اینكه این فصل هم میخواد كار دست پرسپولیس بده ها...

Siyavoush
26th July, 2006, 02:57 AM
به نظر من بازهم نتیجه خوبی گرفتیم
درسته 4 گل خوردیم ولی اول باید دید تیم طرف چطور بوده
اگر ما از برزیل 6 تا بخوریم نشانه صعف ماست یا قدرت حریف؟
تیم ما هنوز كامل نشده و به نظر من این نتایج میتونه مثبت باشه
در مورد خریدها بگم كه اگر بازیكن جوون و با قیمتی كم رو بگیرن و سرمایه گزاری كنن به نظر من منطقی هستش
رئال مادرید همین كارو هر سال انجام میده
یك تیم ب درست كرده كه هر سال براش بازیكن اسپانیایی میخره و توش بازی میده و اخر سال این بازیكنا رو به مربی معرفی میكنه و مربی میتونه از بین این بازیكنا بازیكنانی چون كاسیاس و رائول و مورینتش و پورتیو و سولدادو و گوتی در بیاره

Rossoneri
26th July, 2006, 03:46 AM
بنظر من نتیجه خوبیه بابا ویگان خیلی قویه;)

ehsan_lazio
26th July, 2006, 08:56 AM
بابا شما تیم مقابل پرسپولیس رو هم فراموش نكنین. ویگان تیم تازه وارد به لیگ برتر انگلیس بوده ولی فوق العاده نتیجه گرفت. ولی در مورد خط دفاع با شما هم عقیده ام. باید دو سه تا مدافع خوب بگیریم.

Kian-S
26th July, 2006, 12:02 PM
بادامكی و آشوبی جلو ویگان گلزدن و دروازه بانه ما (نمیدونم كی بود) یه پنالتی گرفته جلو ویگان.

Shahab
26th July, 2006, 12:53 PM
خوب من بر خلاف خيلي ها اعتقاد دارم نتيجه ي بازي مقابل ويگان اصلا نتيجه ي بدي نيست. ويگان نايب قهرمان جام اتحاديه هست. اين تيم در نيمه نهايي ارسنال بزرگ را كنار زد و در فينال هم درسته كه به يونايتد بزرگ باخت اما بازي قابل قبولي را انجام داد. اين تيم مقابل چلسي در بازي رفت تنها با يك گل و ان هم گل دقيقه 90 بازي را واگذار كرده بود. منچستر و ارسنال رو در ليگ خيلي خيلي خيلي عذاب داده بود. در كل تيم واقعا خوبيه. مهره هاي خوبي رو هم داره.
اما پرسپوليس ... پرسپوليس هنوز خيلي كار داره. اين تيم تازه دست اري هان افتاده و نياز به زمان داره. به نظر من اين بازي هاي تداركاتي فوق العاده براي تيم مفيد خواهد بود و پرسپوليس قدري را خواهد ساخت.
در مورد نقل و انتقالات هم بنده طي يك مقاله كه براي سايت نوشته بودم نظرم و اعلام كردم. ما فقط و تنها فقط به يك مدافع وسط و يك مدافع چپ و يك مهاجم نياز داريم.
درضمن من امروز شنيدم كه تيم اوايل شهريور مي خواد بره كانادا. يعني يه تيم كانادايي ازش دعوت كرده بره اون جا. هزينشم خود همون تيمه مي ده. واقعا اگه اين سفر عملي بشه بسيار براي تيم مفيد خواهد بود.

Siyavoush
26th July, 2006, 01:08 PM
افزايش پرونده شاكيان پرسپوليس
شكايتها عليه باشگاه پرسپوليس ادامه دارد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري (ايپنا)؛ طبق اعلام هيئت منصفه علي انصاريان، رضا نيك نظـر، بهـروز رهبري فرد و داود فنايي نيز به جمع شاكيان اضافه شدند كه اين پرونده ها در جريان رسيدگي است.
اين در حالي است كه باشگاه پرسپوليس هنوز اقدامي در جهت رفع مشكل امامي فر و خانمحمدي انجام نداده و گزارشي در اين خصوص به هيئت منصفه ارسال نشده است
گفتني است رأي قبلي هيئت منصفه در مورد اين باشگاه همچنان به قوت خود باقي است

یك نگاه به این خبر بندازید
6 نفر از پرسپولیس شكایت كردن كه 2 تاشون پروینی هستش و دوتاشون هم بخاطر مدیریت این اقا شكایت كردن!
یك دهه هم برای پاكسازی پروین كمه!

L a V i N
26th July, 2006, 05:25 PM
شكست 4-2 پرسپولیس در مقابل ویگان در ظاهر نتیجه ی خوبی نبود!
ولی خوبیه این شكست ها اینه كه آری هان با توجه بیشتری نقاط ضعف تیم رو بررسی میكنه!
خوردن 8 تا گل توی دوتا بازی نشون میده كه خط دفاعی تیم مشكلات اساسی داره! كه به نظر من
طبیعیه! انصاریان از تیم جدا شده! شیث هم تا اونجایی كه من اطلاع دارم تنبیه انظباطی شده!
ولی هنوز به جای این دوتا, بازیكن جدیدی جایگزین نشده! این نتایج یه نوع شوك محسوب میشه
برای اینكه تیم قبل از شروع لیگ نقاط ضعفش رو برطرف و نقاط قوتش رو تقویت كنه!

Gharibe Ashena
26th July, 2006, 05:38 PM
منم حرف های شهاب و سیا رو تایید می كنم..
به نظر من پرسپولیس عالی بوده(درسته بازی رو ندیدم)...اما تیم ویگان هم كم تیمی نبوده..
ولی این اشوبی هم عجب بازیكنیه...:tongue:

Benyamin
26th July, 2006, 05:53 PM
همه میگن : من برخلاف نظر خیلیا میگم نتیجه خوبی رو مقابل ویگان به دست آوردیم
مگه كی گفته نتیجه بد بوده
می بینین كه تك تك هوادارا از این نتیجه راضیان
چون ویگان تیم ضعیفی نیست
اگه یادتون باشه آرسنال رو تو جام حذفی شكست داد
چلسی رو هم تو اولین بازی تا دقیقه ی 80 - 85 متوقف كرده بود كه كرسپو گل زد
پس نمی تونه تیم ضعیفی باشه
در ضمن جواتی هم یه تك به تك رو از دست داده

ELI PERSPOLISI
26th July, 2006, 06:40 PM
همه میگن : من برخلاف نظر خیلیا میگم نتیجه خوبی رو مقابل ویگان به دست آوردیم
مگه كی گفته نتیجه بد بوده
می بینین كه تك تك هوادارا از این نتیجه راضیان
چون ویگان تیم ضعیفی نیست
اگه یادتون باشه آرسنال رو تو جام حذفی شكست داد
چلسی رو هم تو اولین بازی تا دقیقه ی 80 - 85 متوقف كرده بود كه كرسپو گل زد
پس نمی تونه تیم ضعیفی باشه
در ضمن جواتی هم یه تك به تك رو از دست داده

بنده خدا قرارداد میبنده که تک به تک ها رو از دست بده دیگه...اگه این کار و هم نکنه وجدان درد میگیره!!:28:

Gharibe Ashena
26th July, 2006, 07:35 PM
بنده خدا قرارداد میبنده که تک به تک ها رو از دست بده دیگه...اگه این کار و هم نکنه وجدان درد میگیره!!:28:
الی جدیدا خیلی منفی داری نظر میدی:105:
من به جواد بابت اون كاراش حق میدم..
خب اون هم ادمه میخواد زندگی كنه..جواد تعصبش به پیراهن سرخ رو بارها و بارها نشون داده..مگه فصل پیش یادت نیست چه پیشنهادی رو بخاطر پرسپولس رد كرد..
بنده خدا حق داشت ...اونم می خواد زندگیش رو اداره كنه..

Siyavoush
26th July, 2006, 08:06 PM
راضیه جان شیث در تمرینات تیم امید هست به همراه دو نفر دیگه از بازیگكنامون
درست میگی
ما عمالا 2 بازیكن یعنی نصف خطی دفاعی ثابت سال پیش رو نداریم كه این زمان میبره تا درست بشه

Rashid
26th July, 2006, 08:22 PM
بادامكی و آشوبی جلو ویگان گلزدن و دروازه بانه ما (نمیدونم كی بود) یه پنالتی گرفته جلو ویگان.

پنالتی به دیرك خورده

عبدالله
27th July, 2006, 01:26 AM
ببینید در مورد این بازی نمیشه گفت تیم ما بد بازی كرده نه تنها در بازی دیروز بلكه در بازی اول برابر تیم لاتزیو هم تیم ما خوب بوده به هر حال قدرت تیم ما در حال حاظر بیشتر از این نیست
میشه چند دلیل رو برای این كه بگیم قدرتمون بیشتر از این نیست بیان كنیم
اول اشكال بزرگ پرسپولیس از زمان امدن هان و داروداسته اش این بوده كه هان خیلی زیاد از تیم دور بوده چه از زمانی كه به ایران اومد و چه الان كه مدتیه در تیم داره كار میكنه
مشكل بعدی كه گریبان گیر تیم شده نبودن خیلی از بازیكنهای اصلی با تیم همین امر میتونه به نوعی اردو تیم رو از اون كیفیتی كه باید داشته باشه كم كنه البته كسی مقصر نیست چون همه چیز به نوعی شیر تو شیر شده و برنامه های تیم ملی هم درست مصادف شده با كارهای باشگهای
البته مشكلی كه توی فوتبال ما همیشه وجود داره بی برنامه گی هستش در حال حاظر هیچ جای دنیا تیم ملیشون اردو نداره كه ما داریم درست مثل قبل از جام جهانی كه این همه سروصدایی الكی و تبلیغ بر علیه انصاری فر كردند برای هیچ و پوچ

این بار هم همون طور كه قلعه نوعی گفت صرفا برای این كه امیرخان از سوی اذهان عمومی ضد پرسپولیسی شناخته نشه اجازه داده ملی پوشان با تیم بروند

به هر حال اینا تقصیر هان هم نیست هیچ جای دنیا نیمشه كه تیم ملی از یه ماه قبل از یه بازی اردو بزنه واقعا عجیبه اگه كسی هم بخواهد بازیكناش رو ببره فلان فلان شده نامیده میشه

به هر حال تیم ما با تمامی بازیكنا به اونجا نرفته بازیهای دوستانه هم نتیجه اش اصلا مهم نیست
البته تیم ما باید سریعتر جمع باشه واسه فینال

چند روز پیش هم انصاری فرد در تلویزون جام جم سه گفت دوتا بازیكن لیگ برتری تا روی 5 شنبه با تیم ثبت میكنند
ولی با درگذشت اكبر قاسمی هیت فوتبال تعطیله
حالا بینم ایا انصاری فر راست گفته یا نه من كه خیلی امیدورام

Siyavoush
27th July, 2006, 01:32 AM
عبدی جان شما بازی رو دیدی كه میگی بد بازی نكرده؟
والا من كه هرچی انتظار كشیدم چیزی ندیدم
بحث اصلی سر نتیجه هستش

Rossoneri
27th July, 2006, 03:34 AM
خب نتیجه هم خوب بوده دیگه!
تیم دهم لیگ برتر انگلیس میخوای بهمون ببازه؟!

barça
27th July, 2006, 03:36 AM
حالا بازیه پرسپولیس با آرسنال حقیقت داره یا نه؟

Rossoneri
27th July, 2006, 03:39 AM
میگن با میلان و هامبورگ هم میخواد بازی کنه!!!

barça
27th July, 2006, 04:05 AM
میگن با میلان و هامبورگ هم میخواد بازی کنه!!!
اگه بشه چه فازی میده ها:6:

Rossoneri
27th July, 2006, 04:14 AM
خیلی عالی میشه!:whoow:
مخصوصا اگر با میلان بازی کنه!:69:
ولی بالای 6 7 تا میخوره احتمالا!!!:106:
کاکا همشون رو دریبل میکنه:78:

kamic
27th July, 2006, 05:23 AM
کیان جان! اولا دروازبان پرسپولیس محمدی بوده!
ثانیا پنالتی به تیرک خورده!
ظاهرا بادامکی قبل از اینکه تو شلوغی محوطی جریمه گل بزنه دوتا موقعیت خوب رو از دست داده بوده!
در ضمن اصلا شایعه ی میلان نمیدونم از کجا اومده؟ اما هامبورگ به آلمان برگشت و اگه قرار باشه بازی ای با یکی از تیمهای مورد شایعه برگزار بشه با آرسناله! که احتمالش هم خیلی ضعیفه!
اما با دوتا تیم اتریشی که اگه پرسپولیس بتونه اردوش تو اتریش رو تمدید کنه یکی از اونها راپیدوین خواهد بود بازی میکنه!

Hamid_Catalan
27th July, 2006, 10:25 AM
دوستان مصاحبه هان رو خوندید؟ کامیک عزیز گذاشته تو قسمت اخبار سرخ.در مورد جذب بازیکنای جدید.دقیقا عکس جهان فوتبال حرف زده.نمی خوام بگم خبر ورزشی حقیقتو نوشته ولی میگم جهان فوتبالم درست ننوشته.متاسفانه خبرنگارای ما اصلا صداقت ندارن و براحتی مصاحبه هارو به دلخواه خودشو و بنا به سیاست روزنامشون تغییر میدن و هیچ نظارتی روی اونها نیست.
مصاحبه جهان فوتبال رو خوندید؟یه سوال درست حسابی توش نبودهمه سوالها جهت دار بود تا هان یه چیزی بگه و اینها سریعا از کاه کوه بسازن.به حرف روزنامه ها اصلا توجه نکنید و امیدوار به لیگ آینده نگاه کنیم.
فقط اتحاد سرخ

ELI PERSPOLISI
27th July, 2006, 12:48 PM
دوستان مصاحبه هان رو خوندید؟ کامیک عزیز گذاشته تو قسمت اخبار سرخ.در مورد جذب بازیکنای جدید.دقیقا عکس جهان فوتبال حرف زده.نمی خوام بگم خبر ورزشی حقیقتو نوشته ولی میگم جهان فوتبالم درست ننوشته.متاسفانه خبرنگارای ما اصلا صداقت ندارن و براحتی مصاحبه هارو به دلخواه خودشو و بنا به سیاست روزنامشون تغییر میدن و هیچ نظارتی روی اونها نیست.
مصاحبه جهان فوتبال رو خوندید؟یه سوال درست حسابی توش نبودهمه سوالها جهت دار بود تا هان یه چیزی بگه و اینها سریعا از کاه کوه بسازن.به حرف روزنامه ها اصلا توجه نکنید و امیدوار به لیگ آینده نگاه کنیم.
فقط اتحاد سرخ

من یکی که جهان فوتبال رو خیلی خیلی بیشتر از روزنامه هایی مثل خبر ورزشی قبول دارم و اخبار +مصاحبه هاش رو بیشتر تایید میکنم!(اینطور هم که میگن هر خبرنگار و ادمی رو به کمپ-گلف لند- راه نمیدن و به جز 2 تا از خبرنگاران ایرانیه روزنامه جهان فوتبال و خبرگزاری مهر که به قید قرعه همراه پرسپولیس به اتریش رفتن خبرنگار دیگه ای تو کمپ نیست.)

در ضمن این موضوع رو که سوالات مطرح شده جهت دار بوده رو قبول دارم ولی باید قبول کنیم که شغل خبرنگاران جوری هست که باید یک ذره شیطنت کنن و پیاز داغ بعضی از مصاحبه ها رو زیاد کنن!!:graduated:

Siyavoush
27th July, 2006, 02:33 PM
روسونری جان عبدی گفته بود خوب بازی كرده
من میخوام بدونم كه بازی رو دیده اینو میگه یا اینكه از روی نتیجه گفت

هان ظاهرا خوسته كه با میلان یا ارسنال بازی كنن كه به نظر نمیشه مهیا بشه

به نظر من جهان فوتبال از بین این روزنامه های كه صداقتی ندارن صادق ترین هستش!

L a V i N
27th July, 2006, 05:50 PM
راضیه جان شیث در تمرینات تیم امید هست به همراه دو نفر دیگه از بازیگكنامون
درست میگی
ما عمالا 2 بازیكن یعنی نصف خطی دفاعی ثابت سال پیش رو نداریم كه این زمان میبره تا درست بشه
انشالله كه این زمان تا شروع لیگ برتر ادامه پیدا نكنه!
به نظر من دفاع قویه یه تیم توی موفقیتش تاثیر بسیر زیادی داره! چون هر چقدر هم كه
اون تیم مهاجمان خوب و گلزنی داشته باشه با ضعف خط دفاعی زحمات خط حمله هم
پایمال میشه! با توجه به اینكه پرسپولیس یه دروازه بان خوب و شش دونگ هم نداره و
كوچكترین اشتباه از طرف مدافعان كار دست تیم میده! امیدوارم انصاریفرد دو تا سهمیه ی
باقی مونده رو حیف و میل نكنه و دو تا مدافع خوب بگیره!

Soltan Ali Daei
27th July, 2006, 07:26 PM
به خیر گذشت
گفته میشه بازیكن دوپینگی مهدی واعظی هست, بهتر كه نیومد

Benyamin
27th July, 2006, 09:42 PM
به خیر گذشت
گفته میشه بازیكن دوپینگی مهدی واعظی هست, بهتر كه نیومد
واییی
خدا بهمون رحم كرد اگه میگرفتیم هم حاشیه تیم دو برابر می شد هم یه سهمیمون رو از دست می دادیم
به هر حال به خیر گذشت

عبدالله
28th July, 2006, 12:56 AM
داش سیا در چنین مواقعی ما همینجوری وبدون دیدن بازی قضاوت میكنیم
به هر حال هدف ما در بازی دوستان نتیجه نیست
من برا اساس مشكلاتی كه تیم داشته و به اتریش رفته گفتم و منظورم این بود كه با این تیم و وضعیتی كه قبل از سفر به اتریش بر اردوی پرسپولیس حاكم بود و با توجه به اینكه لاتزیو و ویگان تیمهای كوچكی نیستند نتیجه میتونه خوب باشه اما نتیجه چیزی مهمی نیست

Siyavoush
28th July, 2006, 02:36 AM
دوستان اصلا كسی بازی رو دیده؟واقعا جالبه تلویزیون ایران نه مستقیم نشون داد نه با تاخیر

Rashid
28th July, 2006, 09:11 AM
دوستان اصلا كسی بازی رو دیده؟واقعا جالبه تلویزیون ایران نه مستقیم نشون داد نه با تاخیر

امیدوارم از این كار قصد خاصی نداشته باشن و مسائل بیرونی دخالت نداشته باشن.

esi_pakoota
28th July, 2006, 12:50 PM
فرازبا استقلال تمرین کرد / شنبه با پرسپولیس قرار داد می بندد تیم پرسپولیس باز هم در حال یک خرید جنجالی دیگر است . آنها که علیرضا نیکبخت واحدی را در انتقالی جنجالی به پرسپولیس آوردند این بار قصد خرید فراز فاطمی را دارند که تا امروز در تمرینات استقلال در حال تمرین بود .
فاطمی مورد تائید شدید آری هان قرار گرفته است و حتی حمید استیلی را برای پیگیری جذب فاطمی از اتریش به تهران فرستاده است .
در صورت توافق طرفین که بعید است پرسپولیس با فراز به توافق نرسد روز شنبه فراز قرارداد خود را در هئیت فوتبال تهران با پرسپولیس به ثبت خواهد رساند .
فراز سه فصل سابقه پوشیدن پیراهن تیم استقلال را دارد و در جام باشگاههای آسیا با پیراهن استقلال آتش بازی به راه انداخت اما او دو فصل گذشته از این تیم به ذوب آهن رفت و چند روزی بود که به تمرینات استقلال بازگشته بود و در صدد بستن قرارداد با آبی های پایتخت بود اما تعلل مدیران استقلال برای ثبت قرارداد او باعث شد تا فراز به جواب رقیب پاسخ دهد تا پیراهن آبی را از تن خارج و پیراهن قرمز را بر تن کند .

Hamid_Catalan
28th July, 2006, 06:42 PM
فراز فاطمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا نكنه واقعیت داشته باشه.
من امیدوار بودم با اومدن هان بازیكنای جوون و بااستعداد رو جذب كنیم كه زیر نظر هان بدرخشن و فوتبال اوصولی رو یاد بگیرن(مثل مامانی) كه هم تا چندین سال تیمو بیمه كنن و هم با ترانسفرشون اوضاع مالی تیم یه كم بهتر بشه.
اما فراز همین الانش عمر فوتبالش تموم شده مخصوصا توی خط حمله كه نیاز به تحرك زیاد داره.

Sir Bob Paisley
28th July, 2006, 10:20 PM
فراز فاطمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا نكنه واقعیت داشته باشه.
من امیدوار بودم با اومدن هان بازیكنای جوون و بااستعداد رو جذب كنیم كه زیر نظر هان بدرخشن و فوتبال اوصولی رو یاد بگیرن(مثل مامانی) كه هم تا چندین سال تیمو بیمه كنن و هم با ترانسفرشون اوضاع مالی تیم یه كم بهتر بشه.
اما فراز همین الانش عمر فوتبالش تموم شده مخصوصا توی خط حمله كه نیاز به تحرك زیاد داره.
دقیقاما باخرید فرازمیخواهیم به كجابرسیم؟ فرازتموم شده. تازه موقعی كه دراوج هم بودخیلی بازیكن قابل توجهی نبود. ایشالله كه خبر كذب باشه.
ازجهان فوتبال انتظارنداشتم كه دروغ بنویسه. خبرنگاراعزامیشون پیام یونسی پوره كه درسایت خودمون و سایت پژمان نورزاد هم مینویسه

Hamid_Catalan
29th July, 2006, 12:18 AM
بچه ها خبرها چقدر موثقه؟
اگه بازیها انجام بشه فوق الادس.از فوق العاده هم یه چیز اونورتر

barça
29th July, 2006, 04:10 AM
وای كه تو این آشفته بازاره شایعات آدم نمیدونه چیو باور كنه چیو باور نكنه.:17:

kamic
29th July, 2006, 04:46 AM
جذب فراز فاطمی با توجه به اظهار نظرهای کاملا روشن و واضح مسئولان تیم مبنی بر عدم نیاز به اون کاملا منتفیه!
فقط از حرفای استیلی که گفته ما به یه مهاجم سرزن احتیاج داریم میشه بخاطر سرزن بودن فاطمی این استنباط رو کرد!

Sir Bob Paisley
29th July, 2006, 06:46 AM
بازی بامیلان شاید خیلی كذب نباشه. باتوجه به مسائلی كه تیم های بزرگ ایتالیایی درگیردرپرونده تبانی هاداشتندنتونستند برنامه ریزی خوبی برای تابستان امسال بكنند. برای همین احتمال اینكه میلان دراین وانفسا حاضربه بازی باپرسپولیس بشه - بخصوص اگه نفوذدژان ساویسویچ رودرنظربگیریم-هست ولی بازی باآرسنال احتمالافراترازكذبه
امامهمترین نكته اینكه كه برلوسكونی ازهرچی سیاستمدارایرانی تودنیاهست متنفره و سیاستهاش باسیاستهای دولت ایران همیشه رودرروبوده برای همین هم بازی میلان- پرسپولیس هم خیلی خیلی بعیده

Siyavoush
29th July, 2006, 10:19 AM
این خبر ها هیچكدوم قطعی نیست
گفته میشه كه دارن مذاكره میكنن اما قطعی نشده و هنوز معلوم نیست
تازه میگن پرسپولیس با ارسنال میخواد در زمستان بازی كنه نه الان

عبدالله
29th July, 2006, 05:50 PM
البته امروز تمامی روزنامه ها از انجام بازی با ارسنال اونم اذر ماه در تهران خبر داده بودند كه یه قطعه عكس هم از مذاكره هان با ونگر در تمامی روزنامه ها موجود بود
البته با توجه به اومدن بایرن به ایران نمیشه گفت این اخبار كاملا كذب هستش
پرسپولیس در این چند وقته یه بار تیمهای بزرگ رو به ایران اورده و چند روز پیش هم با لاتزیو بازی كرده
در ثانی خود هان ادم شناخته شده ایه و میتونه زمینه حضور تیمهای بزرگ رو فراهم كنه
احتمال حضور ارسنال به نظر من زیاده البته اگه مسائل دیگه دخالت نكنه كه همه گی میدونیم اونا چین

NoName
30th July, 2006, 12:53 AM
خدا كنه بازی با ارسنال تو ازادی باشه:8::8::8:100 هزار نفر میان استادیوم:8::8::8:

barça
30th July, 2006, 02:11 AM
عجب بازی ای بشه پرسپولیس_آرسنال.
وای اگه ردیف بشه چه حالی میده.

kiyan
30th July, 2006, 03:11 AM
عجب بازی ای بشه پرسپولیس_آرسنال.
وای اگه ردیف بشه چه حالی میده.
آره بازی تووپیه.ما كه نمی تونیم بریم تهران انشاالله شما جای ما رو خالی كنید

Siyavoush
30th July, 2006, 11:33 AM
مگه دیروز قرار نبود اخرین بازی تداركاتی پرسپولیس برگزار بشه؟
كسی نمیدونه چند چند شده؟

Gharibe Ashena
30th July, 2006, 05:23 PM
مگه دیروز قرار نبود اخرین بازی تداركاتی پرسپولیس برگزار بشه؟
كسی نمیدونه چند چند شده؟
دوازده تا زده بودند:4:

Shahab
30th July, 2006, 05:27 PM
واقعا؟؟؟

L a V i N
30th July, 2006, 05:33 PM
حتمآ تیم منتخب نوجوانان محلات اتریش بوده!!:4:

Gharibe Ashena
30th July, 2006, 05:40 PM
حتمآ تیم منتخب نوجوانان محلات اتریش بوده!!:4:
تیم دسته سومی اتریش بوده:4:
چیه شهاب جون؟
به میلان كه دوازده تا نزدند:goatee:

ELI PERSPOLISI
30th July, 2006, 06:14 PM
همین الان خبر رسید که تیم دسته n امی اشتگ ماخ رو لوله کردیم!:16:
مثل اینکه فرزاد اشوبی-بازیکن مورد علاقه هان- هتریک کرده! (بادامکی +رافائل هم هرکدوم 2 تا گل زدن و كاظميان, معدنچی, نوری,سید عباسی و قویدل هم نفری یک دونه گل زدن.)
راستی کسی بیوگرافی ای, عکسی, شماره شناسنامه ای چیزی از این اشوبی نداره?!این همون یارو بود که تو عقاب بازی میکرد??

ELI PERSPOLISI
30th July, 2006, 06:49 PM
اما یک نفر در پرسپولیس هست که بیش از همه جلب توجه میکند. بازیکنی که مثل باقری ساها و بادامکی شناخته شده نیست اما از همه انها اماده تر است.این بازیکن فرزاد اشوبی نام دارد و هنوز هم در اردوی پرسپولیس از گل زیبای او به لاتزیو حرف میزنن که با زدن توی سر توپ و بغل پایی که چاشنی ان کرد توپ را درون دروازه لاتزیو قرارداد.
اری هان از فرزاد اشوبی بسیار راضی است و اعتقاد دارد که پدیده امسال لیگ ایران از پرسپولیس می اید:"فرزاد اشوبی جزو بهترین خریدهای امسال ما است.فکر میکنم از مجتبی جباری بهتر باشد.قدرت پاس بالایی دارد و شعور فوتبال او بی نظیر است.از این جهات شباهت فراوانی به جباری دارد ولی به لحاظ بدنی خیلی از جباری بهتر است.
اگر همن روند را ادامه بدهد بی تردید پدیده لیگ میشود.وقتی توپ را از دست میدهد تلاش او در دفاع و پس گرفتن عالی است."(جهان فوتبال)
----------------------------------------------
با این تعریفها و گلزنی ها هیچ بعید نیست که اشوبی یکی از 11 بازیکن فیکس پرسپولیس بشه!:goatee:

Sir Bob Paisley
30th July, 2006, 07:53 PM
اگه خبرثبت قرارداد فراز با پرسپولیس صحت داشته باشه این فاجعه عظیم روتسلیت میگم. خدایامامگه چه گناهی كردیم؟

Siyavoush
30th July, 2006, 07:57 PM
اگه خبرثبت قرارداد فراز با پرسپولیس صحت داشته باشه این فاجعه عظیم روتسلیت میگم. خدایامامگه چه گناهی كردیم؟
ظاهرا قراره بعد از بازگشت پرسپولیس غلامی و فاطمی ثبت كنن

Sir Bob Paisley
30th July, 2006, 08:15 PM
ظاهرا قراره بعد از بازگشت پرسپولیس غلامی و فاطمی ثبت كنن
واقعا یك بامعرفتی بیاد فلسفه خرید فراز روبرای من خنگ توضیح بده. اصلامتوجه نمیشم

NoName
30th July, 2006, 08:18 PM
ابولفضل جون حداقل از سهراب انتظاری كه بهتره كه!

Siyavoush
30th July, 2006, 08:27 PM
نبود مهاجم در دسترس برای خرید

Sir Bob Paisley
30th July, 2006, 08:37 PM
میثم وسیامن كه هنوزقانع نشدم

nima_realmadrid
30th July, 2006, 09:31 PM
راستی کسی بیوگرافی ای, عکسی, شماره شناسنامه ای چیزی از این اشوبی نداره?!این همون یارو بود که تو عقاب بازی میکرد??
من فقط راجع بهش می دونم كه كاپیتان امید استقلال بوده.یكی مثل اندرانیك یا منیعی كه از امید استقلال رشد كردن ولی به خاطر ضعف مدیریتی به تیم های دیگه پیوستن.تعصب هم كه دیگه...
.اون موقع رفقای ما به جای حفظ سرمایه های خودی دنبال خرید ممد علی پروین بودن....
تا قریب و صالحی هستن حالش رو ببرین كه دیگه از این فرصت ها گیر كسی نمیاد

Benyamin
30th July, 2006, 09:41 PM
ابولفضل جون حداقل از سهراب انتظاری كه بهتره كه!
میثم جان آخه ما اگه غلامی رو بگیریم كه یه بازیكن بلند قد و خیلی هم خوبیه دیگه نیازی به فراز فاطمی نداریم
فراز اصلا به درد تیم نمی خوره
ای بابا
ولی به نظر من كه امكان این كار خیلی ضعیفه
یعنی آری هان اجازه همچین كاری رو نمی ده
آخه الان ما اگه غلامی رو بگیریم نیازی به مهاجم نداریم
مشكل ما خط دفاعیمونه كه اصلا هیچ فكری به حالش نمی كنن اگه فراز و غلامی رو بگیریم سهمیه لیگمون هم تموم میشه