PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞ کلوپ هواداران بارسلونا(گوارديولا)جلد دوم ۞

صفحه ها : [1] 2 3 4

Mazzi
7th July, 2009, 03:49 PM
اینم تایپیک جدید بارسایی های عزیز امیدوارم توش خوش باشیم و خریدهای خوبی داشته باشیم تا پیش از پشی تیممون قدرتمند باشه !

http://www.colblindor.com/wp-content/images/fcbarcelona-logo.jpg

تایپیک جدید رو به خاطر تشکر از پپ که تو اولین سال مربی گریش ترکوند به امید اینکه همینجوری ادامه بده

http://www.footballiran.ir/Images/News/larg_Pic/18-2-1387/IMAGE633457568472500000.jpg

جوزپ گوارديولا اي سالا با نام مستعار پپ، در 18 ژانويه سال 1971 در سانتاپدرو در باگس اسپانيا به دنيا آمد.

وي از سال 1984 در باشگاه بارسلونا بوده و پيش از آن در خيمناستيك دمان رسا بازي مي‌كرده است.

از فصل 91-1990 عضو كادر حرفه‌اي بارسلونا شد و در 16 دسامبر سال 1990 در 19 سالگي اولين بازي خود براي اين تيم را انجام داد. يك سال و نيم بعد توانست به اولين موفقيت بين‌المللي‌اش با بارسا دست يابد.

در 20 مه 1992 با گلي كه رونالد كومان هلندي در وقت اضافه به ثمر رساند،‌ توانست با بارسلونا در فينال ليگ قهرمانان اروپا بر سمپدوريا جنوا از ايتاليا غلبه كرده و جام قهرماني را در ورزشگاه ويمبلي لندن بالاي سر ببرد. قبل از آن هم در سال 1991 قهرمان اسپانيا شده بود. آنها دو هفته پس از قهرماني در جام باشگاه‌هاي اروپا، دوباره قهرمان ليگ اسپانيا، لاليگا شدند. وي در سال‌هاي 1993، 1994، 1998 و 1999 بازهم عناوين قهرماني را به كلكسيون افتخاراتش اضافه كرد.

http://www.fcbarcelona.ir/images/Legends/Bio/Guardiola/Logo.jpg

در سپنامبر سال 2001،‌ پس از 17 سال بازي در پست هافبك در بارسلونا به برشا كالچو ايتاليا پيوست و سال 2002 به آ.اس.رم منتقل شد. از ژانويه 2003 تا تابستان آن سال دوباره براي برشا به ميدان رفت. دوران او در ايتاليا با بدشانسي همراه بود. وي به اتهام دوپينگ، ‌مدت زيادي را در محروميت به سر برد و نتوانست در سري ‌A درخششي داشته باشد. پس از بازي مقابل پياچنزا در 21 اكتبر سال 2001 و ديدار با لاتزيو رم در 4 نوامبر همان سال، آثار ماده ناندرولون در بدن وي پيدا شد. به دنبال آن وي به اتهام دوپينگ با چهار ماه محروميت از فوتبال مواجه شد.

وي در سال 2005 به عنوان اولين فوتباليست به خاطر دوپينگ به هفت ماه زندان و پرداخت 9000 يورو جريمه نقدي محكوم شد. اما از آنجايي كه وي فرجام‌خواهي كرد و نيزهيچ سابقه كيفري نداشت، تا زمان تشكيل دادگاه تجديد نظر آزاد ماند. او سپس از تمام موارد اتهام دوپينگ تبرئه شد.

براي فصل 04/2003 به ايتاليا پشت كرد و دو سال در الاهلي قطر بازي كرد. تابستان سال 2005 براي بار اول فعاليت فوتبالي‌اش را پايان داد.

سال 2006 دوباره به صحنه فوتبال بازگشت و اين بار براي تيم دورادوس ده سينالوآ، تيم دسته سومي آن زمان مكزيك به ميدان رفت. در پايان فصل، اين تيم به ليگ پريمرا ديويژن A صعود كرد. وي بعد از شش ماه بازي در آمريكاي لاتين، بالاخره از فوتبال خداحافظي كرد.

تيم ملي

گوارديولا با تيم ملي اسپانيا در سال 1992 مدال طلاي المپيك را به دست آورد. پس از آن در بازي تيم ملي الف اسپانيا در 14 اكتبر 1992 در برابر ايرلند شمالي در مسابقات مقدماتي جام جهاني كه به تساوي بدون گل انجاميد،‌ حضور يافت. وي در جام جهاني 1994 و جام ملت‌هاي 2000 اروپا شركت داشت، اما در جام‌هاي جهاني 1998 و 2002 به دليل مصدوميت از ناحيه زانو نتوانست حاضر شود. آخرين بازي ملي او در 14 نوامبر سال 2001 در مقابل مكزيك بود كه اسپانيا با يك گل به پيروزي رسيد. او در 47 بازي ملي،‌5 گل به ثمر رساند.

سرمربي

در ماه مه سال 2008، خوان لاپورتا، ‌رئيس باشگاه بارسلونا اعلام كرد كه گوارديولا براي فصل 09-2008 به عنوان سرمربي جانشين فرانك ريكارد هلندي خواهد شد.

گوارديولا پيش از آن از سال 2007مربي تيم B كاتالان‌ها بود و در آغاز ماه ژوئن سال 2008 به عنوان جانشين ريكارد كه اخراج شده بود،‌ معرفي گرديد. او كه قراردادي دو ساله با بارسا به امضاء رسانيده، با 37 سال سن،‌ سومين مربي جوان تاريخ باشگاه بارسلونا است.

افتخارات به عنوان بازيكن

http://www.hamshahrionline.ir/images/upload/news/pose/8801/j-g0129-md.jpg

قهرمان ليگ اسپانيا: 1991،‌1992، 1993، 1994، 1998، 1999
قهرماني در ليگ قهرنان اروپا: 1992
قهرماني در سوپر جام اروپا: 1992، 1997
قهرماني در سوپر جام اسپانيا: 1996
قهرماني در جام در جام اروپا: 1997
قهرماني در جام حذفي اسپانيا: 1997، 1998
قهرماني در المپيك: 1992

http://www.independent.co.uk/multimedia/archive/00085/josep-guardiola_85083a.jpg

افتخارات به عنوان مربی :
قهرماني در ليگ قهرنان اروپا : 2008.2009
قهرمان ليگ اسپانيا:2008.2009
قهرماني در جام حذفي اسپانيا:2008.2009

اینم چند تا عکس از پپ

http://nimg.sulekha.com/Sports/original700/pep-guardiola-2009-1-29-18-4-53.jpg

http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Barcelona+v+Real+Madrid+La+Liga+bU4hPKu-okLl.jpg

Carles Puyol
7th July, 2009, 04:07 PM
تایپیک جدید رو تبریک میگم امیدوارم توش شادو سره حال باشیم
--------------
پ.ن : عنوان تایپیک رو بهزاد شب میاد درست میکنه ! اشتپ شده !

S T O I C H K O V
7th July, 2009, 04:22 PM
منم افتتاح تاپیک جدید رو به مصی تبریک میگم و دستش درد نکنه ، امیدوارم بر خلاف تاپیک قبلی

این یکی خوب در بیاد.:8::8::8::8::8::victory::victory::victory ::8::8::8:

منتظر شنیدن خبر جذب بازیکنای مورد نظرمون تو این تاپیک هستیم.

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/117335/davidvilla_275236.jpg

Golbarca
7th July, 2009, 04:30 PM
منم به نوبه خودم افتتاح تایپیك جدید رو تبریك میگم
و امیدوارم كه دست مصی ملعون واسه تیم خوب
باشه وشاهد خریدهای خوبی واسه تیم باشیم
ولی خداییش من اخرش نفهمیدم این تایپیك مال
پپ هستش ویا مال رونالدینیو

:8:

gamper
7th July, 2009, 04:54 PM
تایپیک جدید مبارک به امید اینکه تو این تایپیک خبرهای خوشحال کننده به خدمت گرفتن بازیکن های مورد نظر رو بشنویم

S T O I C H K O V
7th July, 2009, 05:12 PM
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090707/e__archivo_photo_10_1_1_20090707_yba07f1.tif6.jpg

David Villa's future there is nothing confirmed yet, but each passing day grows more and more the feeling that eventually wearing the Barça shirt. Valencia striker while awaiting news of his retirement from Asturias to maintain a prudent silence can not conceal a logical and impatient, they start to get to know new details that corroborate the impression that his signing for Barça is entering the final phase. World Sports has learned that yet goleador 'che' and you are looking for property in the vicinity of Barcelona. Specifically, the area chosen is one in between the players of FC Barcelona and for several seasons. This is Gavà Mar, a residential locality in which they live today, for example, azulgrana Víctor Valdés, Seydou Keita and Eidur Gudjohnsen. Lies in the zone the current coach of the subsidiary, Luis Enrique.

In this population also had their homes other former Barca players, including Henrik Larsson, Thiago Motta, Juan Román Riquelme and Dutch Michael Reiziger, Patrick Kluivert, Philip Cocu and Frank de Boer, who were true fans of Gavà Mar.

Undoubtedly, the three and a half kilometers of beach Gavà Mar is one of the main attractions for players who have chosen to live there, which you can soon join Villa when the real estate market offers something interesting for him and his family. Neighboring Castelldefels, Sitges and, inside, Sant Just Desvern are other traditional places of residence of the players of FC Barcelona.

Quality of life is naturally a requirement to obsess over professional football when they have to choose where they will spend their next few years. Much more so when it comes to players who come with family, like 'The gauge'. David and Patricia, his wife, waiting for the end of August to their second daughter, who will be called Olalla and small sister Zaida. The family greatly appreciates the tranquility Villa. So far living in Valencia's city center and these days have chosen his family home in the serene and Langreo Tuilla to spend a few days of vacation.

So far, so close, is to square the circle of houses and when we talk football. Barcelona, a city that sometimes Villa visited in his time as player of Saragossa, offers the perfect duality: you can live near the buzz out of it but, with the insured and all services just minutes away from where they reside.

Gavà Sea, the fast connection to the center of Barcelona and the Nou Camp or Esportiva Ciutat de Sant Joan Despí factors are also likely to start very soon to see Villa

lionel_messi
7th July, 2009, 05:50 PM
منم به نوبه خودم تاپیک جدید و تبریک میگم و امیدوارم که مخ لاپورتا یه تکونی بخوره چون کم مونده به شروع پیش فصل

Mazzi
7th July, 2009, 06:26 PM
منم به نوبه خودم تولید تاپیك جدیدمون رو تبریك میگم
ایشاالله زود بزرگ بشه و به سن مرگ برسه :4:
عمر با خیر و بركتی هم داشته باشه

S T O I C H K O V
7th July, 2009, 06:57 PM
اولین اخبار این تاپیک

1- والدز تا سال 2014 تمدید کرد!!!!!!!!!!

2- کاپیتان هم اعلام کرده اصلا حوصله دیدن ریخت منچستر سیتی رو نداره !!! ( البته این مفهوم جملات کاپیتان بود )

بابت خبر اول مصی باید توضیح بده!!! :gathering:

ویرایش : متن صحبتای کاپیتان :

"I am contracted for another year at Barcelona and now we are working on the negotiations of a new deal.

"I have enjoyed every season here and I want to stay. For me there is no problem and I am not interested in the rumours in the papers."

barça
7th July, 2009, 07:33 PM
از همینجا میگم كه بدبخت شدیم رفت.
الان مطمئن شدم كه مصطفی بارسا رو اصلاً دوست نداره چون اگه خواهان موفقیت بارسا بود هیچوقت تاپیك نمیزد!
دست نحسی كه مصطفی داره تیم قهرمان رو راهی دسته دو میكنه ، مصطفی بگو واسه چی این خیانت رو كردی؟!:wallbash:

با كلی نارضایتی افتتاح جلد مشكوك و پر سوظن تاپیك بارسا رو ترسان و لرزان تبریك میگم.

top_barca1899
7th July, 2009, 07:56 PM
جلد جدید تاپیك رو تبریك میگم و امیدوارم حداقل تو این تاپیك بازیكنای مورد نظر پپ رو بتونیم جذب كنیم.

:f015:

مصطفی تو كه یه بار قبلا بدبختمون كردی واسه چی بازم تاپیك زدی ؟
مگه تو نبودی میگفتی بد شانس ترین آدم زمین منم ؟

barça
7th July, 2009, 08:01 PM
همچنان لاپورتا هیچ كار مثبتی نكرده و منتظره كه بقیه كارا رو براش درست كنم!
واقعاً آدم بی مسئولیت تر از این لاپورتا من ندیدم ، كاملاً بیخیال و بی رگه.
انتظار داره ویا خودش بره تك و تنها بره از سوریانو رضایتنامه بگیره ، واقعاً نمیتونم باور كنم این همون لاپورتاس كه كلی به بارسا تعصب داشت و زود میرفت سراغ بازیكنا مورد نظر.:wallbash:

دم پویول گرم ، سیتی واقعاً خیلی كار سیتی كرد اومد سراغ پویول ، آخه یه چیز واضحه كه پویول از بارسا جدا شدنی نیست حالا اینا چی میخوان خدا میدونه!:gathering:

top_barca1899
7th July, 2009, 08:16 PM
آمادگی اتلتیکو برای مذاکره با بارسا

مسئولان باشگاه اتلتیکو مادرید آمادگی خود را برای مذاکره با بارسا برای فروش دیه گو فورلان اعلام کردند...

سایت گل : انریکو کرخو رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید آمادگی خود را برای بررسی پیشنهاد بارسا برای خرید دیه گو فرولان اعلام کرد.گفته می شود اتلتیکو مادرید پیشنهاد های کمتر از 36 میلیون یورو را بررسی نمی کند.بارسا به خوبی می داند جذب داوید ویا کار آسانی نخواهد بود و بدون شک کاتالان ها با مشکلاتی در به خدمت گرفتن او روبرو خواهند بود.

به همین منظور قصد دارند دیه گو فورلان مهاجم گلزن و اروگوئه ای اتلتیکو مادرید را به عنوان آلترنالتیو ویا به خدمت بگیرند.به نظر می رسد فورلان آخرین گزینه مسئولان بارسا است چرا که زلاتان ایبراهیموویچ دیگر گزینه آنها بسیار گران است و کریم بنزما هم که به رئال مادرید پیوسته است.باید دید در نهایت بارسا با مسئولان اتلتیکو به توافق می رسد و فورلان آبی و اناری خواهد شد یا خیر.

اورمارس: بارسا اکنون ثبات بیشتری دارد

بازیکن سابق بارسا، برای تعطیلات به بارسلون آمده است و اعتقاد دارد یکی از عوامل کلیدی این تیم، ثبات داخلی باشگاه است.

مارک اورمارس، مهاجم سابق بارسا، دوشنبه ظهر در نوکمپ دیده شد.

http://h.imagehost.org/0099/2_3.jpg

این هلندی با Barca TV و سایت رسمی باشگاه در مورد تیم پپ گواردیولا صحبت کرد: "فوق العاده است. در هلند، مردم زیادی در مورد بارسا حرف می زنند. آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند و باشگاه نیز در آرامش داخلی به سر می برد. در مقابل، زمانی که من اینجا بودم، ما در چهار سال، شش مربی داشتیم و هیچ ثباتی نبود. اکنون بهتر است."

اورمارس چند روز برای تعطیلات در بارسلون است و از شهر و باشگاه همراه با فرزندانش دیدار می کند تا "به آنها نشان دهم و از زمان حضورم در بارسا برایشان بگویم."

http://h.imagehost.org/0732/3.jpg

شاد در هلند
اورمارس چهار فصل برای بارسا بازی کرد (2000-2004) اما مصدومیت ها پایان حضور او در تیم کاتالان را رقم زدند. او سپس به تیم اول خود، Go Ahead Eagles در دسته دو هلند ملحق شد و در مربیگری نیز به آنها کمک کرد.

fcbarca.ir

Mazzi
7th July, 2009, 09:28 PM
كلا من یه بار تاپیك زدم تو زندگیم
كه بارسا تركید
البته 2 سال پیش خیلی طبیعی بود!!
هر كسی جز منم تاپیك زد فرقی نكرد چون بازم تیم تركید :4:
هر گونه خبر در مورد نحسی دستم رو به شدت تكذیب می كنم
اینم یه لینك معتبر

مصطفی : ابهام نحس بودن را دشمنان برای سیاه نمایی موفقیت های بی سابقه تاپیك مربوطه آفریده اند (http://ww.farsnews.com/showthread.php?t=23962&page=38)

تندروها برای فرار از پرونده خود دیگران را متهم می كنند (http://www.rajanes.ir\agency.sled\viaview)

:4:

Catalan
7th July, 2009, 09:44 PM
آقا منم با ترس و لرز افتتاح تاپيك جديد رو تبريك ميگم! :scare2:
اميدوارم قدرت بارسا بر سرنوشت شومی كه تولد اين تاپيك براش رقم زده، غلبه كنه :4:
از شوخي گذشته آقا مصطفی دستت درست. ايشالا جز خبر خوش تو تاپيكت نخونيم :54:

The Great Barca
7th July, 2009, 09:46 PM
پرونده نقل و انتقالات بارسا رسماً با زدن تاپیک به دست مصطقی بسته شد. به دلیل ایجاد این تاپیک توسط این شخص سق سیاه بارسا تمام بازی های پیش فصلش رو خواهد باخت . !

barça
7th July, 2009, 10:04 PM
مصطفی سند بیچاره گی همه رو امضا كرد!:178:
دفعه ی آخری كه تاپیك زد فكر كنم از 21 امتیاز فقط دو امتیاز گرفتیم!:ohno:
همش تقصیر ارسلانه كه قرار بود تاپیك جدید رو بزنه ولی در انجام وظیفه كوتاهی كرد و این فاجعه رو ببار آورد!:13janelle:
ارسلان هر اتفاقی بیوفته مقصرش توئی.:vahidrk1:

چشممون خشك شد به مانیتور ولی یه بازیكن جدید و دلخواه ندیدیم!:offtopic:

SePaNtA MiNoO
7th July, 2009, 10:43 PM
بنای بدبختی بارسا در جون بدست مجتبی زده شد و در جولای بدست مصطفی تکمیل شد :gathering:
حالا بجز نوامبر سیاه ، جون و جولای سیاه هم داریم :4:

Carles Puyol
7th July, 2009, 10:45 PM
من چیکاره بیدم :4: همش تقصیره خوده مزدورشه !

مصطفی از طرف خدایان بویو نفرین شدست :4:

بدبخت شدیم ! این والدس باید تا 2014 تحملش کنیم !؟ ای وای ای وای که ممد حیدری :4: صد وای ای وای که مصی حیدری :4:

فقط امیدوارم بازیکن مازیکنامون مصدوم نشن:wallbash::308:

Mazzi
7th July, 2009, 11:53 PM
منم به نوبه خودم افتتاح تایپیك جدید رو تبریك میگم
و امیدوارم كه دست مصی ملعون واسه تیم خوب
باشه وشاهد خریدهای خوبی واسه تیم باشیم
ولی خداییش من اخرش نفهمیدم این تایپیك مال
پپ هستش ویا مال رونالدینیو

:8:

الان مطمئن شدم كه مصطفی بارسا رو اصلاً دوست نداره چون اگه خواهان موفقیت بارسا بود هیچوقت تاپیك نمیزد!
دست نحسی كه مصطفی داره تیم قهرمان رو راهی دسته دو میكنه ، مصطفی بگو واسه چی این خیانت رو كردی؟!:wallbash:

با كلی نارضایتی افتتاح جلد مشكوك و پر سوظن تاپیك بارسا رو ترسان و لرزان تبریك میگم.

جلد جدید تاپیك رو تبریك میگم و امیدوارم حداقل تو این تاپیك بازیكنای مورد نظر پپ رو بتونیم جذب كنیم.

:f015:

مصطفی تو كه یه بار قبلا بدبختمون كردی واسه چی بازم تاپیك زدی ؟
مگه تو نبودی میگفتی بد شانس ترین آدم زمین منم ؟

آقا منم با ترس و لرز افتتاح تاپيك جديد رو تبريك ميگم! :scare2:
اميدوارم قدرت بارسا بر سرنوشت شومی كه تولد اين تاپيك براش رقم زده، غلبه كنه :4:
از شوخي گذشته آقا مصطفی دستت درست. ايشالا جز خبر خوش تو تاپيكت نخونيم :54:

پرونده نقل و انتقالات بارسا رسماً با زدن تاپیک به دست مصطقی بسته شد. به دلیل ایجاد این تاپیک توسط این شخص سق سیاه بارسا تمام بازی های پیش فصلش رو خواهد باخت . !

مصطفی سند بیچاره گی همه رو امضا كرد!:178:
دفعه ی آخری كه تاپیك زد فكر كنم از 21 امتیاز فقط دو امتیاز گرفتیم!:ohno:
همش تقصیر ارسلانه كه قرار بود تاپیك جدید رو بزنه ولی در انجام وظیفه كوتاهی كرد و این فاجعه رو ببار آورد!:13janelle:
ارسلان هر اتفاقی بیوفته مقصرش توئی.:vahidrk1:

چشممون خشك شد به مانیتور ولی یه بازیكن جدید و دلخواه ندیدیم!:offtopic:

بنای بدبختی بارسا در جون بدست مجتبی زده شد و در جولای بدست مصطفی تکمیل شد :gathering:
حالا بجز نوامبر سیاه ، جون و جولای سیاه هم داریم :4:

من چیکاره بیدم :4: همش تقصیره خوده مزدورشه !

مصطفی از طرف خدایان بویو نفرین شدست :4:

بدبخت شدیم ! این والدس باید تا 2014 تحملش کنیم !؟ ای وای ای وای که ممد حیدری :4: صد وای ای وای که مصی حیدری :4:

فقط امیدوارم بازیکن مازیکنامون مصدوم نشن:wallbash::308:

چقدر سیاه نمایی؟
یعنی 3 جامی كه پارسال آوردیم دروغه؟
105 گل زده دروغه؟
6 تا گل به رئال دروغه؟
تحقیر جزیره دروغه؟
تو این چند سال 380 هزار تیتر علیه من زدید
روزی 290 تیتر
همه این مدت انتقادهای بی ربط رو تحمل كردم :4:

The Great Barca
8th July, 2009, 12:03 AM
عجب رویی داری تو !!!! خوبه حالا هر 3 تا جام تو تاپیکی که من زدم اتفاق افتاد . ! اون 6 تا هم تو تاپیک آرش .

Mazzi
8th July, 2009, 12:18 AM
ساسان سوادت چقدره؟ :4:
نشنیدی هر شكست مقدمه پیروزی است؟
من پایه های باشگاه رو با چوب و استخونم ساختم
جواب خدمت اینه!؟

Abolfazl
8th July, 2009, 01:13 AM
سلام. تاپیک جدیدتون رو تبریک میگم و امیدوارم موفق باشین. :victory:

پ.ن: یه سئوال! خدائیش راستشو بگین! با دیدن خریدای رئال چه احساسی پیدا کردین؟!!! از نظر مالی و این چیزا نمی گم، فقط از نظر بِعد فنی و ال کلاسیکوی فصل بعد. خدائئیش هر چی توی دلتون هست رو بگین، بدون اغراق و دروغ. اگه واقعاً دلتون میگه ما رو دو رقمی می کنین، بگین! اگه دلتون میگه ما دو رقمیتون می کنیم، بازم بگین!!! :4::crazy2:

Khashayar-cc
8th July, 2009, 01:32 AM

من از همین جا هر گونه شایعه ی نحس بودن دست مصی رو رد میکنم.
هر کی منو میشناسه در جریانه که من فوق فوقش دو هفته یه بار تصادف میکنم:4: و کلّاً اصلاً تصادف نمیکنم:4:.
ولی از وقتی این مصی دست گذاشت روی ماشین من که اونو بخره حتّی یه تصادف هم نداشتم تا جایی که از تهران تا گرگان خودم پشت فرمون بودم خون نه از دماغ کسی نه از خرطوم خودم نیومد که هیچ ، ماشین هم هیچیش نشد:4:.

پ. ن. : مگه یورنته رئیس والنسیا نشده ، پس این سوریانو چی کاره ست که دست به دامنش شدین:4: ؟
بابا مهاجم قحطی که نیومده ، بیاین همین هاینتزه ی ما رو بگیرین تو هر پستی بذاری جواب میده ماشالّا یه گندی به بار میاره به عنوان مهاجم ازش استفاده کنین:4:.

barça
8th July, 2009, 01:36 AM
چقدر سیاه نمایی؟
105 گل زده دروغه؟
6 تا گل به رئال دروغه؟
تحقیر جزیره دروغه؟
روزی 290 تیتر

خوشم آمد از هوشت.:308:

هر وقت گفتی كه اون 4 تایی كه از رئال خوردیم و اون حذفی كه جلوی منچستر داشتیم چی شد منم میگم جریان این موفقیتها چی بوده!:gathering:

پ.ن: یه سئوال! خدائیش راستشو بگین! با دیدن خریدای رئال چه احساسی پیدا کردین؟!!! از نظر مالی و این چیزا نمی گم، فقط از نظر بِعد فنی و ال کلاسیکوی فصل بعد. خدائئیش هر چی توی دلتون هست رو بگین، بدون اغراق و دروغ. اگه واقعاً دلتون میگه ما رو دو رقمی می کنین، بگین! اگه دلتون میگه ما دو رقمیتون می کنیم، بازم بگین!!! :4::crazy2:

ممنون ابولفضل جون.

خدائیش رو میخوای؟
اینجا همه میدونن من بدترین انتقادها رو میكنم از بارسا و هیچ خط قرمزی ندارم و هر چیزی تو دلم باشه میگم بدون اینكه خجالت بكشم یا بخوام از رئالیا پنهان كاری كنم.
از اینكه رئال رونالدو خریده كوچكترین نگرانی ای ندارم ، رونالدو تو لیگ اسپانیا نمیتونه مثل انگلیس یكه تازی كنه ، اینو خودت بزودی متوجه میشی.
بهترین خرید رئال فعلاً كاكا بوده كه در كل اگه بخوای نگاه كنی خط هافبك ما خیلی سرتره ولی كاكا بازیكن بزرگیه و میتونه خیلی به تقویت رئال كمك كنه.
بنزما هم هنوز بازیكن ترسناكی نشده ولی بازیكن مستعدیِ كه من بشخصه بخاطر اینكه میدونم خیلی جای پیشرفت داره و اینكه میدونم خیلی میتونه بهتر از اینا بشه ناراضیم میكنه این احتمال پیشرفتش.
آلبیول هم كه فكر نمیكنم كسی ترسی ازش داشته باشه.

من خدا وكیلی از رئال یكمی ترس دارم ولی بیشتر از اینكه رئالِ امسال خطرناك باشه تیم خودمه كه ترسناكه و هیچ كار مثبتی نكرده تو تعطیلات و نتونسته انتظار هوادارا رو برآورده كنه.
امسال ما اگه ویا و فابرگاس رو بگیریم یه دفاع چپ هم بگیریم كه میگیریم تیممون از هر نظر تكمیل میشه.
من فقط تنها نگرانیم از پلگرینی هست كه خیلی قبولش دارم ، انصافاً تاكتیكاش حرف نداره ولی هنوز نمیدونم میتونه بازیكنی مثل رونالدو رو مهار كنه یا نه ، اگه نتونه فاتحه ی تیمتون خونده س.
كلاً رئال امسال به هر دلیلی نتیجه نگیره نابود میشه ، قبلاً هم رئال با پرز كه زیاد ستاره میخرید چند بار 3-0 به بارسا باخته.
اما من یه چیزی نگرانم میكنه و اونم اینه كه تیمایی كه قهرمان میشن معمولاً سال بعدش افت میكنن كه امیدوارم این اتفاق برای ما نیوفته.

Abolfazl
8th July, 2009, 07:29 AM
خوشم آمد از هوشت.:308:

هر وقت گفتی كه اون 4 تایی كه از رئال خوردیم و اون حذفی كه جلوی منچستر داشتیم چی شد منم میگم جریان این موفقیتها چی بوده!:gathering:

ممنون ابولفضل جون.

خدائیش رو میخوای؟
اینجا همه میدونن من بدترین انتقادها رو میكنم از بارسا و هیچ خط قرمزی ندارم و هر چیزی تو دلم باشه میگم بدون اینكه خجالت بكشم یا بخوام از رئالیا پنهان كاری كنم.
از اینكه رئال رونالدو خریده كوچكترین نگرانی ای ندارم ، رونالدو تو لیگ اسپانیا نمیتونه مثل انگلیس یكه تازی كنه ، اینو خودت بزودی متوجه میشی.
بهترین خرید رئال فعلاً كاكا بوده كه در كل اگه بخوای نگاه كنی خط هافبك ما خیلی سرتره ولی كاكا بازیكن بزرگیه و میتونه خیلی به تقویت رئال كمك كنه.
بنزما هم هنوز بازیكن ترسناكی نشده ولی بازیكن مستعدیِ كه من بشخصه بخاطر اینكه میدونم خیلی جای پیشرفت داره و اینكه میدونم خیلی میتونه بهتر از اینا بشه ناراضیم میكنه این احتمال پیشرفتش.
آلبیول هم كه فكر نمیكنم كسی ترسی ازش داشته باشه.

من خدا وكیلی از رئال یكمی ترس دارم ولی بیشتر از اینكه رئالِ امسال خطرناك باشه تیم خودمه كه ترسناكه و هیچ كار مثبتی نكرده تو تعطیلات و نتونسته انتظار هوادارا رو برآورده كنه.
امسال ما اگه ویا و فابرگاس رو بگیریم یه دفاع چپ هم بگیریم كه میگیریم تیممون از هر نظر تكمیل میشه.
من فقط تنها نگرانیم از پلگرینی هست كه خیلی قبولش دارم ، انصافاً تاكتیكاش حرف نداره ولی هنوز نمیدونم میتونه بازیكنی مثل رونالدو رو مهار كنه یا نه ، اگه نتونه فاتحه ی تیمتون خونده س.
كلاً رئال امسال به هر دلیلی نتیجه نگیره نابود میشه ، قبلاً هم رئال با پرز كه زیاد ستاره میخرید چند بار 3-0 به بارسا باخته.
اما من یه چیزی نگرانم میكنه و اونم اینه كه تیمایی كه قهرمان میشن معمولاً سال بعدش افت میكنن كه امیدوارم این اتفاق برای ما نیوفته.

خیلی ازت ممنون بهزاد جان که با صداقت گفتی.
پ.ن: بهتره بیخیال این ویا بشین! این مردک یورنته همه رو گذاشته سر کار! چه اون اول که ما رو سر کار گذاشته بود، چه الان که شما رو سر کار گذاشته!!!!! :wallbash::wallbash: من خودمم باورم نشد که تونستیم رائول آلبویل رو از والنسیا بگیریم! :40: این مردک هنوز اینقدر نمی دونه، که اگر هر کاری می خوای بکنی همون اول بیا و با صداقت بگو! خب اگه می خوای وره دلت ویا رو نیگه داری، دیگه این اداها چیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! به نظر من الان بهترین موقعیته که برین دنباله ریبری. چون خوشبختانه رئال دیگه بیخیالش شده! :victory:

Càmρ Иòu
8th July, 2009, 09:29 AM
ما هم جلد جدید تاپیک رو تبریک عرض میکنیم.
تنها نکته منفیش اینه که مصی پلنگویچ این تاپیک رو زده.

NoName
8th July, 2009, 09:43 AM
بجه ها منم به نوبه خودم تمدید قرار داد بارسلونا با ویکتور والدس رو بهزاد تبریک میگم. بهزاد مدت ها بود که منتظر شنیدن این خبر بود. هر روز ناراحت بود که نکنه والدس به تیم دیگری بره. خیلی نگران حال بهزاد بودم. الان خیلی خوشحالم که والدس قراردادشو تمدید کرده و این افتخار بزرگ رو به بهزاد تبریک میگم.

barça
8th July, 2009, 10:00 AM
یه بار دیگه با كور سو امیدی به لاپورتا روز دیگه ای رو آغاز میكنیم تا ببینیم آخر شب میتونیم خبر خوبی بشنویم یا نه!
نمیتونم بگم از دست لاپورتا خسته شدم چون این كاراش برام عادی شده و اگه خریدی نداشته باشیم هم مسئله ی غیر عادی ای اتفاق نیوفتاده!

----------------

چه عجب قاسم فقط با یك هفته تاخیر اومد به تاپیك سر زد!

میثم تمدید قرارداد والدس رو هم برو به خودت تبریك بگو.

Mazzi
8th July, 2009, 10:07 AM
اینكه رئال بیخیال ریبری شده چه ربطی به اینكه بهترین فرصته واسه اینكه ما بخریمش داریم!!؟
مثلا اگه ما 1بازیكن رو بخوایم كه رئالم بخوادش یعنی بدترین موقعیته!!!؟
بارسا تیمش واقعا از هر نظر كامله
شما احتیاج داشتید كه فوق ستاره بخرید چندتا
وگرنه ما تیممون پر از ستاره است
اصلا احتیاجی به این جور خریدها نداره
تیم ما بازیكن ثابت نمی خواد
فقط چندتا ذخیره خوب میخواد
هنوزم از 5 تا بازیكن اول دنیا حداقل 3 تاش تو بارساست
مثل مسی و ژاوی و اینیستا و آلوز
اینكه شما 2 تا فوق ستاره خریدید فقط تیمتون رو در حدی كرده بتونه با ما رقابت كنه
ضمن اینكه ما بهترین مربی دنیا رو هم داریم

gamper
8th July, 2009, 11:30 AM
بایرن به رئال 9 روز فرصت داده و والدانو هم اعلام کرده پول خرید ریبری و الونسو رو نداره حالا که ریبری به بارسا نیومده امیدوارم به تیم دیگری هم نره تا ببینیم فصل بعد چپی میشه فقط اگه بتونیم قرار داد ویا فابرگاس و فیلیپه رو قطعی کنیم خوبه

gamper
8th July, 2009, 11:33 AM
ویکتور والدز 27 ساله قرارداد خود را تا 30 ژوئن 2014 تمدید کرد. قرارداد به مبلغ 150 میلیون یورو تنظیم شده است.
مدت کوتاهی بعد از 12 ظهر، ویکتور والدز قرارداد خود را با بارسلونا امضا کرد. قرارداد قبلی والدز تا 30 ژوئن 2010 بود.

یک روز بزرگ برای بارسا

بعد از تمدید قرارداد والدز، خوان لاپورتا با Barca TV و www.fcbarcelona.cat مصاحبه کرد. او گفت: «امروز یک روز بزرگ برای بارسا است، دروازه بان اولین و یکی از مهم ترین انتخاب های تیم است.»

تلاش موفقیت آمیز

خوان لاپورتا: «ادامه همکاری با دروازه بان اول تیم، برای ما خیلی مهم بود. او در موفقیت های سال های اخیر نقش عمده ای داشت. این به تیم ثبات بخشیده بود.» باشگاه تلاش زیادی برای پرداخت کامل مبلغ انجام داد به این دلیل که: «ویکتور شایستگی همه چیز را دارد، بارسا تلاش کرد تا یک بازیکن در سطح خود داشته باشد.»

لحظه های کلیدی

لاپورتا اضافه کرد: «او مسئولیت پذیر و با استعداد است و ارزش خود را در پیچیده ترین لحظات نشان داده است.» ما درخشش او را در رم و پاریس و در نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا در ناکام کردن چلسی به یاد داریم.

یک الگو برای بازیکنان جوان

در نهایت، خوان لاپورتا، کسی که معتقد است ویکتور والدز «بهترین دروازه بان در جهان است.» او به اهمیت رشد بازیکنان در سیستم جوانان خود باشگاه اشاره کرد. با توجه به آینده ی پیش رو، او اشاره کرد که: «ویکتور یک آیینه است که تمام بازیکنان جوان باید بازتاب خود را در آن بینند. برای شخصیت باشگاه لازم است که بازیکنانی مانند او داشته باشیم.

ژاوی لیورنس مصاحبه ای را که در پاییز 2000 در مورد یک بازیکن کوچک که تازه کارش را از بارسا B آغاز کرده بود، انجام شده بود، تشریح کرد. نام این بازیکن لئو مسی بود. لیورنس بعدها از این بازیکن آرژانتینی با عنوان «یک مارادونای کوچک» یاد کرد.

پاییز سال 2000، ژاوی لیورنس مربی تیم ب زیر 14 سال در بارسلونا، از طرف مدیر مدرسه فوتبال کیمه ریفه مامور شد تا از پسر 13 ساله ای که به تازگی از روساریو آمده بود و ممکن بود به باشگاه بپیوندد، گزارشی تهیه کند.
گزارش نهایی

این توضیحی است که ژاوی لیورنس در مورد لئو مسی جوان که تازه شروع به کار کرده بود، ارائه داده است: «او قدرت بدنی چندانی ندارد اما به لحاظ تکنیکی بسیار عالی و به طرز شگفت انگیزی سریع است.» لیورنس فصل 2000/01، زمانی که لئو به دلیل مصدومیت هایش در شرایط بدی به سر می برد، همراه این بازیکن آرژانتینی بود. «من به یاد دارم که او چه در زمین و چه در خارج زمین بسیار متفاوت بود. او در رختکن خجالتی بود و زیاد حرف نمی زد؛ اما در روی زمین شجاع بود و تمام کارهایی را که امروز در نیوکمپ می بینیم، انجام می داد.»

بهترین در دنیا

مردی که اولین مربی لئو در آکادمی بارسا بود، اکنون فکر می کند که: «مسی بهترین بازیکن دنیا است. کاکا و رونالدو خوب هستند، اما کاری که لئو می تواند بر روی چمن انجام دهد، غیر قابل مقایسه با آن هاست.» مربی حال حاضر تیم اول بانوان ژاوی و مسی را جزء «پنج بازیکن برتر جهان» می گمارد.

متخصص در تمام انواع فوتبال

ژاوی لیورنس یکی از معدود حرفه ای هایی در زمینه ورزش است که می تواند دیسیپلین استادانه اش را چه در فوتبال داخل سالن، چه خارج از آن، چه فوتبال جوانان و حتی بانوان به رخ بکشد. ژاوی لیونرس یک بازیکن موفق فوتبال سالنی در بارسا بود که پس از بازنشستگی به جمع تیم مربیان پیوست. ازیکنانی که او در تیم جوانان مسئولیتشان را بر عهده داشت شامل مسی، بویان و ستاره حال حاضر سویل دیگو کاپل هستند. لیورنس همچنین با بخش فوتبال سالنی، به عنوان مربی دستیار مارک کارمونا، فعالیت کرده است.

Catalan
8th July, 2009, 11:43 AM
چقدر سیاه نمایی؟
105 گل زده دروغه؟
6 تا گل به رئال دروغه؟
تحقیر جزیره دروغه؟
روزی 290 تیتر
همین مظلومیت برادر خدوم مصطفی است كه خار چشم دشمنان ولایته :img-tomato: :4:

هر چند من كوچكترین علاقه ای به مادرید ندارم ولی انصاف حكم میكنه كه حقیقت رو كتمان نكنم. مادرید تیم بزرگیه كه خودش و هواداراش امسال به شدت تحقیر شدند. حذف شدن در اولین مرحله حذفی جام قهرمانان با شكست در خانه و شكست تحقیر آمیز در آنفیلد، از دست دادن همه جام ها و از همه بدتر اون باخت تحقیرآمیز در برنابئو به بارسا در حالی كه بارسا همه ی افتخارات ممكن رو درو كرد، معلوم بود چه نتیجه ای به بار می آره. 300 میلیونی كه پرز خرج كرد، هدف اصلیش نه دلایل فنی بلكه ترمیم روحیه هوادارای رئال و برگردوندن حس مبارزه طلبی و افتخار به مادریدی ها بود.
اما از نظر فنی با وجود این كه مادرید تقویت شده، به نظر من هنوز مشكلات داره بخصوص در دفاع. به عنوان یه بارسایی من از حضور كریس رونالدو اصلاً احساس تهدید نمیكنم. البته در بازیهای لیگ كریس كمك قابل توجهی به مادرید خواهد كرد ولی در الكلاسیكو مثل همه بازیهای بزرگ او یه بازیكن معمولی خواهد بود. اما داستان كاكا جداست. كاكا مهره ایه كه خریدش توسط مادرید منو به رشك انداخت و اصلی ترین وزنه اضافی مادرید در ال كلاسیكو نسبت به این فصل در طرف مادرید همین كاكا است. آلبیول و بنزما هم كه بازیكنهای معمولی هستند. من شك دارم كه در قدرت گلزنی بنزما برتری خاصی نسبت به هانتلار داشته باشه. نیستلروی اگه برگرده به روزای خوبش یه سر و گردن از هر دوشون بالاتره. در مجموع من فكر میكنم كه سال آینده ال كلاسیكو جذابتر باشه و مثل امسال اینقدر یكطرفه نباشه ولی كماكان شانس بیشتری برای بارسا قائلم. پیش بینیم اینه كه از مجموع 6 امتیاز ال كلاسیكو بارسا سال دیگه حداقل 4 امتیازشو خواهد گرفت. هر چند امیدوارم هر 6 امتیاز رو بگیره.

gamper
8th July, 2009, 12:03 PM

این چیزی که مشخصه رئال با این خریدهاش هنوز هم در حد بارسا نیستش مخصوصا خط هافبکش تنها برتری رئال تو این چند سال درون دروازه هستش و گرنه چه در خط دفاع و مخصوصا هافبک و مثلث هجومی بدون شک ما از رئال برتر هستیم

The Great Barca
8th July, 2009, 12:30 PM
ظاهراً بارسا پیشنهادش رو برای فیلیپه لوئیس 1 میلیون یورو افزایش داده . اگر امروز مذاکرات شکست بخوره ، بارسا میره دنبال گزینه دیگه .

Mazzi
8th July, 2009, 12:38 PM
ویکتور والدز 27 ساله قرارداد خود را تا 30 ژوئن 2014 تمدید کرد. قرارداد به مبلغ 150 میلیون یورو تنظیم شده است.
مدت کوتاهی بعد از 12 ظهر، ویکتور والدز قرارداد خود را با بارسلونا امضا کرد. قرارداد قبلی والدز تا 30 ژوئن 2010 بود.

یک روز بزرگ برای بارسا

بعد از تمدید قرارداد والدز، خوان لاپورتا با barca tv و www.fcbarcelona.cat مصاحبه کرد. او گفت: «امروز یک روز بزرگ برای بارسا است، دروازه بان اولین و یکی از مهم ترین انتخاب های تیم است.»

تلاش موفقیت آمیز

خوان لاپورتا: «ادامه همکاری با دروازه بان اول تیم، برای ما خیلی مهم بود. او در موفقیت های سال های اخیر نقش عمده ای داشت. این به تیم ثبات بخشیده بود.» باشگاه تلاش زیادی برای پرداخت کامل مبلغ انجام داد به این دلیل که: «ویکتور شایستگی همه چیز را دارد، بارسا تلاش کرد تا یک بازیکن در سطح خود داشته باشد.»

لحظه های کلیدی

لاپورتا اضافه کرد: «او مسئولیت پذیر و با استعداد است و ارزش خود را در پیچیده ترین لحظات نشان داده است.» ما درخشش او را در رم و پاریس و در نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا در ناکام کردن چلسی به یاد داریم.

یک الگو برای بازیکنان جوان

در نهایت، خوان لاپورتا، کسی که معتقد است ویکتور والدز «بهترین دروازه بان در جهان است.» او به اهمیت رشد بازیکنان در سیستم جوانان خود باشگاه اشاره کرد. با توجه به آینده ی پیش رو، او اشاره کرد که: «ویکتور یک آیینه است که تمام بازیکنان جوان باید بازتاب خود را در آن بینند. برای شخصیت باشگاه لازم است که بازیکنانی مانند او داشته باشیم.

ژاوی لیورنس مصاحبه ای را که در پاییز 2000 در مورد یک بازیکن کوچک که تازه کارش را از بارسا b آغاز کرده بود، انجام شده بود، تشریح کرد. نام این بازیکن لئو مسی بود. لیورنس بعدها از این بازیکن آرژانتینی با عنوان «یک مارادونای کوچک» یاد کرد.

پاییز سال 2000، ژاوی لیورنس مربی تیم ب زیر 14 سال در بارسلونا، از طرف مدیر مدرسه فوتبال کیمه ریفه مامور شد تا از پسر 13 ساله ای که به تازگی از روساریو آمده بود و ممکن بود به باشگاه بپیوندد، گزارشی تهیه کند.
گزارش نهایی

این توضیحی است که ژاوی لیورنس در مورد لئو مسی جوان که تازه شروع به کار کرده بود، ارائه داده است: «او قدرت بدنی چندانی ندارد اما به لحاظ تکنیکی بسیار عالی و به طرز شگفت انگیزی سریع است.» لیورنس فصل 2000/01، زمانی که لئو به دلیل مصدومیت هایش در شرایط بدی به سر می برد، همراه این بازیکن آرژانتینی بود. «من به یاد دارم که او چه در زمین و چه در خارج زمین بسیار متفاوت بود. او در رختکن خجالتی بود و زیاد حرف نمی زد؛ اما در روی زمین شجاع بود و تمام کارهایی را که امروز در نیوکمپ می بینیم، انجام می داد.»

بهترین در دنیا

مردی که اولین مربی لئو در آکادمی بارسا بود، اکنون فکر می کند که: «مسی بهترین بازیکن دنیا است. کاکا و رونالدو خوب هستند، اما کاری که لئو می تواند بر روی چمن انجام دهد، غیر قابل مقایسه با آن هاست.» مربی حال حاضر تیم اول بانوان ژاوی و مسی را جزء «پنج بازیکن برتر جهان» می گمارد.

متخصص در تمام انواع فوتبال

ژاوی لیورنس یکی از معدود حرفه ای هایی در زمینه ورزش است که می تواند دیسیپلین استادانه اش را چه در فوتبال داخل سالن، چه خارج از آن، چه فوتبال جوانان و حتی بانوان به رخ بکشد. ژاوی لیونرس یک بازیکن موفق فوتبال سالنی در بارسا بود که پس از بازنشستگی به جمع تیم مربیان پیوست. ازیکنانی که او در تیم جوانان مسئولیتشان را بر عهده داشت شامل مسی، بویان و ستاره حال حاضر سویل دیگو کاپل هستند. لیورنس همچنین با بخش فوتبال سالنی، به عنوان مربی دستیار مارک کارمونا، فعالیت کرده است.

واقعا اگه 1 روز ما مردیم شما یقین بدونید بزرگی این روز ما رو كشته!!!
واقعا بارسا به دروازه بان های بزرگتری نسبت به والدس احتیاج داره
البته به نظر من والدس دیگه والدس گذشته نیست و انصافا خیلی بهتر شده
ولی كیه كه دلش یه گلر بزرگتر نخواد؟
به هر حال
باید دید چی پیش میاد

همین مظلومیت برادر خدوم مصطفی است كه خار چشم دشمنان ولایته

میبینی داداش؟
چجوری یه انسان پاك رو تخریب می كنن؟

Mazzi
8th July, 2009, 12:51 PM
خبر فوری

پپ گفته فابرگاس و ریبری رو می خواد باید خریداری بشن

الموندو دپورتیوو (http://www.elmundodeportivo.es/gen/20090708/53740620872/noticia/el-barsa-va-a-por-ribery-o-cesc.html)

The Great Barca
8th July, 2009, 01:06 PM
خوب یه خبر مهم در مورد ریبری و فابرگاس .

بارسا به طور حتم یه کدوم از این ها رو به خدمت میگیره . اولویت بارسا ریبری هست . ظاهراً بارسا میخواد پیشنهاد 60 میلیون یورویی رو ارائه بده .

اگر خرید ریبری شکست بخوره بارسا میره دنبال فابرگاس . ضمن اینکه در صورتی که فابرگاس بیاد بارسا اینیستا یه خط میره جلوتر و به عنوان ویگز چپ بازی میکنه . و فابرگاس جای اون رو در وسط زمین پر میکنه .

The Great Barca
8th July, 2009, 01:08 PM
خبر فوری

الموندو دپورتیوو (http://www.elmundodeportivo.es/gen/20090708/53740620872/noticia/el-barsa-va-a-por-ribery-o-cesc.html)

مصطفی پپ گفته یا ریبری یا فابرگاس . یه کدوم از اینا میان بارسا . ولی من فکر میکنم در نهایت فابرگاس بیاد . چون قیمت ریبری بالاست . بارسا بیشتر از 60 میلیون یورو نمیده .

اما فابرگاس رو با 40 50 تا هم می تونیم راحت بگیریم.

gamper
8th July, 2009, 01:19 PM
حالا با شرایط پیش اومده باید ریبری رو حتما به خدمت بگیریم اولویت بدون شک باید ریبری باشه بعد از اون میشه به فابرگاس فکر کرد
به نظر من اومدن اینیستا یه خط جلوتر اصلا نمیتونه به بارسا کمکی کنه حتی باعث تضعیف مثلث هجومی بارسا و کاهش قدرت خط هافبک میشه همون چیزی که تو چند بازی فصل گذشته دیدیم
لاپورتا باید یه چیزی از خودش نشون بده تا مورد لعل و نفرین طرفدارها قرار نگیره
این مثلث ویران کنندست مسی اتوو ریبری

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 01:22 PM
لعنت به این لاپورتا !!!

عرضه نداره هیچ غلطی بکنه!

تنها اخبار بازم محدود میشه به اینکه فلان بازیکن گفته بیاید منو بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟

1- پپ گفته فابرگاس یا ریبری ( اینم همش چرت و پرته و من مطمئنم هیچ کدوم رو نمیتونیم بگیریم )

2- ماتا گفته انتقالش به بارسا به والنسیا بستگی داره و انگار قراره با ویا تصمیم بگیرن که والنسیا رو از نو بسازن ( سوباسا شدن!! )

3- ویا هم اوضاع انتقالش گره خورده !!!

4- آرشاوین هم گفته جان مادرتون بیاید منو بخرید !!! ( کی که بشنوه ؟ )

پ.ن : الان بیان بگن قیمت ویا 15 تاست ، لاپورتا میگه ما 10 تا میدیم !!! ( نمیخوای بخری دیگه چرا مردم مچل کردی ؟ )

gamper
8th July, 2009, 01:29 PM
خبر فوری

البته یه نظر سنجی هم داره که فعلا ریبری با 4291 رای و فابرگاس با 2094 رای قرار دارند

Mazzi
8th July, 2009, 02:07 PM
حالا با شرایط پیش اومده باید ریبری رو حتما به خدمت بگیریم اولویت بدون شک باید ریبری باشه بعد از اون میشه به فابرگاس فکر کرد
به نظر من اومدن اینیستا یه خط جلوتر اصلا نمیتونه به بارسا کمکی کنه حتی باعث تضعیف مثلث هجومی بارسا و کاهش قدرت خط هافبک میشه همون چیزی که تو چند بازی فصل گذشته دیدیم
لاپورتا باید یه چیزی از خودش نشون بده تا مورد لعل و نفرین طرفدارها قرار نگیره
این مثلث ویران کنندست مسی اتوو ریبری

البته دلیل اینكه وقتی اینیستا میرفت جای تی تی بازی می كرد بارسا افت می كرد
این بود كه برای اینیستا تو هافبك جانشین نداشت
اگه فابرگاس بیاد وقتی اینیستا 1خط میره جلو فابرگاس راحت می تونه جاش رو پر كنه
و خط هافبك تیم ضعیف نمیشه
ضمن اینكه فابرگاس اسپانیایی و جوون تر از ریبریه
تجربه نشون داده وقتی یه بازیكن آكادمیه بارسا برای بارسا بازی می كنه
چند برابر تیم های دیگه كاراییش بالا میره
مثل پیكه كه اصلا قابل مقایسه با منچستر نیست
فرض كنید همین الان فابرگاس ستاره هستش
اگه تمام قابلیتهاش هم استفاده بشه دیگه...

The Great Barca
8th July, 2009, 03:17 PM
بچه های این تاپیک کمی عجول هستن. مطمئن باشید دیوید ویا میاد بارسا . از بین ریبری و فابرگاس هم یکیشون میاد . که مطمئناً فابرگاس هست .

The Great Barca
8th July, 2009, 03:46 PM
الان در سایت sport خوندم هر دو شخص لورنته و سوریانو معتقدن که الان بهترین فرصت هست ویا به بارسا نقل مکان کنه . و بزودی میخوان مذاکرات رو شروع کنند .

خود بازیکن هم هیچ تمایلی نداره تا در والنسیا بمونه . از این رو خود والنسیا میخواد هرچه زودتر ویا رو انتقال بده تا بیشتر به حل مشکلات اقتصادی باشگاه بپردازن .

Mazzi
8th July, 2009, 04:48 PM
اگه قراره ویا بیاد دیگه بهتره اتوئو رو رد كنیم بره
چون هیچ كدوم طاقت نیمكت نشینی رو ندارن

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 04:52 PM
به نقل از MD ویا گفته که همه چیز بعد از نشست امروزش با مسئولین والنسیا معلوم میشه!!!

لینک خبر (http://www.elmundodeportivo.es/gen/20090708/53739977577/noticia/villa-habla-hoy-tras-reunirse-con-el-valencia.html)

گل هم نوشته اگه پپ ریبری رو بخواد ، اونو به نو کمپ میاریم !!!! ( یکی نیست بگه ..... )

Golbarca
8th July, 2009, 06:11 PM
اگه لاپورتا این طوری بخواد تیم قهرمان رو به فصل بعد ببره مطمئن باشین حتی یكی از اون جام هائی كه
فصل پیش بدس اوردیم رو نمی تونیم بدست بیاریم چون همه تیم هارو نقاط ضعف بازیكنا مون و تیممون
كار میكنن اون وقت هستش كه وضعیتی كه در زمان رایكارد بوجود اوم پیش میاد وهمه كاسه كوزه ها سر
پپ میشکنه

ơɧʂҽɳ♏
8th July, 2009, 06:25 PM
به نقل از md ویا گفته که همه چیز بعد از نشست امروزش با مسئولین والنسیا معلوم میشه!!!

لینک خبر (http://www.elmundodeportivo.es/gen/20090708/53739977577/noticia/villa-habla-hoy-tras-reunirse-con-el-valencia.html)

گل هم نوشته اگه پپ ریبری رو بخواد ، اونو به نو کمپ میاریم !!!! ( یکی نیست بگه ..... )

آرش خان نگرانی شما کاملاً بی مورد ست چون:
اگر همین تیم فعلی حفظ بشه مشکل خاصی پیش نخواهد آمد ، اگر کانون توجهت به سمت تیم رقیب هستش باید بگم که تازه الان قدرت دو تیم برابر شده ، این در حالی ِ که هیچ تیم در سطح جهان کار تیم بارسا رو نداره و نخواهد داشت ...
تنها مشکل بارسا همان ایامیست که به دلیل جام ملتهای افریقا بازیکنان افریقایی تیم رو ترک میکنند ، درضمن خسیسه بزرگ بارسا داشتن تداومی بی نظیر است ، چیزی که هیچ تیم در فصل گذشته از آن برخوردار نبود ، به یقین اگه بارسا توانایی به نمایش گذاشتن تداوم فصل پیش و حفظ آن را داشته باشد بی شک تیم یارای مقابله با شما رو نخواهد داشت
برای قهرمانی عوامل زیادی دخیل هستند ، مانند :
در اوج به سر بردن بازیکنان ، ایجاد انگیزش در تیم ، تعصب و عرق که کاملاً به خود بازیکنان بستگی داره که خوشبختانه در این تیم به حد وفو یافت میشه و صد البت یه مربی کاربلد که تاکتیک پذیری تیم رو تا حد بسیار زیادی بالا برده ، و همین طور حمایت هواداران ، که در این مورد هم بارسا بی نیاز هستش ، در اینکه لاپورتا در برابر رقیب خود (پرز) ناتوانست هیچ شکی نیست ، اما بضاعت حال حاضر بارسا در مورد جذب بازیکن در برابر رئال که حمایت سران کشور رو هم پشت خودش میبینه همین ست ...

در باره ریبری هم باید بگم :
===============
منی که ریبری در تیم مورد علاقم بازی میکنه هیچ علاقه ای به حضورش در تیم ندارم ، به این دلیل که معتقدم بازیکنی که داره برای تیمی بازی میکنه و در ابتدای ورودش به تیم عهد بسته که کم کاری نکنه و اون چیزی که به عنوان حقوق در ازای بازیش دریافت کنه رو ناچیز ندونه ، حتی به پیراهنی که براش بازی میکنه هیچ احساسی نداره همون بهتر که از تیم جدا شه ، وقتی خودش اظهار کرده که دوست داره برای رئال بازی کنه حتی انتقالش به بارسا هم دردی از شما دوا نخواهد کرد ...

در باره انتقال کریستیانو رونالدو پیتر چک یه تک جمله ناب گفته که اگه مطالعش کنی منظور من رو بهتر درک خواهی کرد .

پیتر چک : پیش از آنکه اولدترافورد برای رونالدو اظهار دلتنگی کند این رونالدوست که برای افتخارات و شیاطین سرخ دلتنگ خواهد شد

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 06:41 PM
^^^^^^^^^^^^^^^

شوالیه عزیز اظهاراتت تایید میشه !

ما هم حریفمونو برای فصل بعد رئال نمیدونیم که حرص و جوش اونا رو بخوریم ، اونا خیلی تلاش کنن امسال جای 6 تا 4 تا بخورن !!!

ولی برای فصل بعد که از لحاظ بازیهای ملی پرترافیکه و جام ملتهای آفریقا هم برگزار میشه ، بدون اتوو و توره و کیتا سخته .

از طرفی ما دنبال بازیکن فیکس برای تیممون نیستیم ( بجز دفاع چپ ) ، چون هر کی بیاد نهایتش بتونه در حد بازیکنای فعلیمون بازی

کنه!!!

ولی برای جانشینی و نیمکت بازیکنایی مثه اینیستا و ژاوی و مسی و آلوز و آنری بازیکنی در اون حد نداریم.

البته برای 2 فصل بعد بازیکنای تیم ب میرسن ( نسل جدید آکادمی ).

لذا جذب 3 تا بازیکن که قابلیت بازی تو چند پست رو داشته باشن ( خط میانی و حمله ) میتونه متضمن این نکته باشه که در صورت

مصدومیت یا محرومیت بازیکنای کلیدیمون کیفیت کار تیمی پایین نمیاد!!!

من به شخصه زیاد روی ریبری اصرار ندارم ، چون در هر صورت با اینیستا و آنری میشن 3 تا مهره که 2 تاش باید بازی کنن ، که این ؟؟؟؟

ولی خرید فابرگاس ، خسوس ناواس و فیلیپه میتونه کمک شایانی به وضعیت تیم تو فصل آینده داشته باشه .

The Great Barca
8th July, 2009, 06:44 PM
آرش خان نگرانی شما کاملاً بی مورد ست چون:
اگر همین تیم فعلی حفظ بشه مشکل خاصی پیش نخواهد آمد ، اگر کانون توجهت به سمت تیم رقیب هستش باید بگم که تازه الان قدرت دو تیم برابر شده ، این در حالی ِ که هیچ تیم در سطح جهان کار تیم بارسا رو نداره و نخواهد داشت ...
تنها مشکل بارسا همان ایامیست که به دلیل جام ملتهای افریقا بازیکنان افریقایی تیم رو ترک میکنند ، درضمن خسیسه بزرگ بارسا داشتن تداومی بی نظیر است ، چیزی که هیچ تیم در فصل گذشته از آن برخوردار نبود ، به یقین اگه بارسا توانایی به نمایش گذاشتن تداوم فصل پیش و حفظ آن را داشته باشد بی شک تیم یارای مقابله با شما رو نخواهد داشت
برای قهرمانی عوامل زیادی دخیل هستند ، مانند :
در اوج به سر بردن بازیکنان ، ایجاد انگیزش در تیم ، تعصب و عرق که کاملاً به خود بازیکنان بستگی داره که خوشبختانه در این تیم به حد وفو یافت میشه و صد البت یه مربی کاربلد که تاکتیک پذیری تیم رو تا حد بسیار زیادی بالا برده ، و همین طور حمایت هواداران ، که در این مورد هم بارسا بی نیاز هستش ، در اینکه لاپورتا در برابر رقیب خود (پرز) ناتوانست هیچ شکی نیست ، اما بضاعت حال حاضر بارسا در مورد جذب بازیکن در برابر رئال که حمایت سران کشور رو هم پشت خودش میبینه همین ست ...

در باره ریبری هم باید بگم :
===============
منی که ریبری در تیم مورد علاقم بازی میکنه هیچ علاقه ای به حضورش در تیم ندارم ، به این دلیل که معتقدم بازیکنی که داره برای تیمی بازی میکنه و در ابتدای ورودش به تیم عهد بسته که کم کاری نکنه و اون چیزی که به عنوان حقوق در ازای بازیش دریافت کنه رو ناچیز ندونه ، حتی به پیراهنی که براش بازی میکنه هیچ احساسی نداره همون بهتر که از تیم جدا شه ، وقتی خودش اظهار کرده که دوست داره برای رئال بازی کنه حتی انتقالش به بارسا هم دردی از شما دوا نخواهد کرد ...

در باره انتقال کریستیانو رونالدو پیتر چک یه تک جمله ناب گفته که اگه مطالعش کنی منظور من رو بهتر درک خواهی کرد .

پیتر چک : پیش از آنکه اولدترافورد برای رونالدو اظهار دلتنگی کند این رونالدوست که برای افتخارات و شیاطین سرخ دلتنگ خواهد شد

دوست عزیز باید بگم در این چند سالی که دارم فوتبال نگاه میکنم هیچ تیمی به اندازه رئال مادرید خرج نکرده . بارسا درحال حاضر توانایی این رو داره که 100 میلیون یورو خرج کنه .

اما نه بیشتر . این رو معاون لاپورتا دیشب گفت . بارسا 100% با ویا امضاء می کنه . احتمال زیاد فابرگاس رو هم میگیره . دفاع چپ هم ممکن هست امروز بگیره .

تکلیف لوئیس فیلیپه امروز مشخص میشه .

barça
8th July, 2009, 06:48 PM
البته دلیل اینكه وقتی اینیستا میرفت جای تی تی بازی می كرد بارسا افت می كرد
این بود كه برای اینیستا تو هافبك جانشین نداشت
اگه فابرگاس بیاد وقتی اینیستا 1خط میره جلو فابرگاس راحت می تونه جاش رو پر كنه
و خط هافبك تیم ضعیف نمیشه
ضمن اینكه فابرگاس اسپانیایی و جوون تر از ریبریه
تجربه نشون داده وقتی یه بازیكن آكادمیه بارسا برای بارسا بازی می كنه
چند برابر تیم های دیگه كاراییش بالا میره
مثل پیكه كه اصلا قابل مقایسه با منچستر نیست
فرض كنید همین الان فابرگاس ستاره هستش
اگه تمام قابلیتهاش هم استفاده بشه دیگه...

اینیستا واقعاً سال پیش در حد هیولا بازی میكرد ، فوق تخصص بازیسازی برای تیمی مثل بارسا رو داره ، واقعاً هیچ تیمی نمیتونه انقدر كه بارسا از اینیستا خوب بازی میگیره، بازی بگیره.
من خودم دوست دارم فابرگاس بیاد بارسا ولی اگه قرار باشه از بین ریبری و فابرگاس یكی رو انتخاب كنم 150% ریبری رو انتخاب میكنم.
سری كه درد نمیكنه رو برای چی باید دستمال ببندیم؟!
وقتی اینیستا هست كه دو برابر فابرگاس بازی میكنه چرا باید بی دلیل اینیستا رو یه خط بفرستیم جلوتر؟
ضمناً بازی فابرگاس انقدری كه میگی با سبك بارسا سازگاری نداره كه ریبری داره.
فابرگاس تو تیم ملی اسپانیا هم زیاد خوب بازی نمیكنه ، بد هم نیست ولی در حد ژاوی و اینیستا نیست.

بچه های این تاپیک کمی عجول هستن. مطمئن باشید دیوید ویا میاد بارسا . از بین ریبری و فابرگاس هم یکیشون میاد . که مطمئناً فابرگاس هست .

ساسی جون عجول چیه؟
پدرمون در اومد ولی یه بازیكن نگرفتیم هنوز!
نصر من الله و فتح قریب، ننگ بر این لاپورتای مردم فریب. :gathering:
به این اسمایل بالا زیاد توجه نكنید ، بشدت از دست لاپورتا شكارم ، مردك معلوم نیست داره چی كار میكنه!:wallbash:

mamok
8th July, 2009, 07:09 PM
سایتی بهتر از گل هست یا نه

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 07:12 PM
کرایف به اتوو هشدار داده ، یا تمدید کن یا جول و پلاستو جمع کن بزن به چاک!!!

گفته اینکه یه بازیکن وایسته تا به عنوان یار آزاد از یه تیم بره ، واقعا کم لطفیه !!!

لاپورتا هم در مقام دفاع از خودش براومده و گفته : من این مدت بیکار نبودم ، اشاره به قراردادش با یونیسف و o2 داره!!!

خبری هم در مورد جذب حتی علیزاده هم نیس!!!

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 07:15 PM
سایتی بهتر از گل هست یا نه

دوست عزیز سایت گل سایت خوبیه ، ولی سایتای کاتالان و اسپانیایی اخبار زودتر و کامل تر رو خبرگزاریشون میذارن .

مارکا

اسپرت

موندو دپورتیوو

top_barca1899
8th July, 2009, 07:19 PM
ماتا : اجازه دهند به بارسا می روم

خوان ماتا ستاره جوان والنسیا اعلام کرده در صورت موافقت مسئولان والنسیا این تیم را به مقصد بارسلونا ترک خواهد کرد...

سایت گل : بارسا تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن خوان ماتا ستاره جوان والنسیا انجام می دهد و این بازیکن نیز تصمیم در مورد آینده اش را به مسئولان والنسیا واگذار کرده است.داوید ویا بر خلاف ماتا تقریبا مطمئن است که فصلآینده نیز در مستایا می ماند.

ماتا در گفتگو با مارکا می گوید:"اکنون بازیکن والنسیا هستم و با این تیم قرارداد دارم و رفتنم به هر تیم دیگر باید با اجازه مسئولان والنسیا باشد.اگر آنها تشخیص دهند که به تیم دیگری بروم مشکلی نخواهم داشت اما در مستایا خوشحال هستم و ترجح می دهم در والنسیا بمانم.در حال حاضر تنها به فکر پیشرفت و کسب جام با والنسیا هستم تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم در جام جهانی حضور داشته باشم."

ماتا در ادامه در مورد پست بازی اش گفت :"من یک هافبک کناری هستم اما قابلیت بازی در نوک حمله را نیز دارم.خودم ترجیح می دهم کنار خط بازی کنم."ماتا 21 ساله در پایان گفت :"امیدوارم بتوانم در چند فصل آینده نیز در کنار ویا بازی کنم."

اگر پپ بخواهد ریبری را می خریم

در صورتی که مربی تیم کاتالان اعلام کند که این ستاره فرانسوی را می خواهد، این ستاره را در لباس بارسلونا خواهیم دید.

سایت گل: خائومه فررر، نایب رئیس باشگاه کاتالان اعلام کرده که اگر پپ گواردیولا به سران باشگاه بارسا اعلام کند که فرانک ریبری را می خواهد، سران این باشگاه برای به خدمت گرفتن این ستاره فرانسوی وارد عمل خواهند شد و در غیر این صورت داوید ویا به رختکن این تیم اضافه خواهد شد.

بارسلونا هنوز هیچ خریدی در بازار نقل و انتقالات تابستانی نداشته ولی فررر معتقد است که تنها با گذشت زمان ، کاتالونیایی ها رختکنشان را کامل تر خواهند کرد. این در حالی است که شایعات متعددی در مورد پیوستن ریبری به رئال و چلسی به گوش می رسد ولی اگر گواردیولا اعلام کند که خواهان ریبری است، بارسا نیز به این کورس اضافه خواهد شد. فررر به راک1 گفت:« اگر ریبری گزینه شماره 1 پپ باشد، سران باشگاه برای جذب او وارد عمل خواهند شد. من نظری ندارم، چرا که این بحثی است که کادر مربی گری تیم باید در موردش تصمیم گیری کند ولی اگر پپ از ما چنین درخواستی دارد برای جذب ریبری اقدام خواهیم کرد.» این در حالی است که مذاکرات بر سر انتقال داوید ویا به بارسلونا در حال جریان است و تکسیکی بگیرستاین این پرونده را دنبال می کند. فرر اعلام کرده که این انتقال به زودی اعلام خواهد شد و گفت:« ویا بازیکن بسیار بزرگی است ولی در حال حاضر نمی دانم که روند مذاکرات به چه ترتیب پیش می رود. تکسیکی این مذاکره را دنبال می کند و مطمئنم که همه چیز همان طور که سران باشگاه می خواهند پیش خواهدرفت.همه چیز در چند روز یا هفته آینده مشخص خواهد شد.»

barça
8th July, 2009, 07:25 PM
^^^^^^^^^^^^^^^

شوالیه عزیز اظهاراتت تایید میشه !

ما هم حریفمونو برای فصل بعد رئال نمیدونیم که حرص و جوش اونا رو بخوریم ، اونا خیلی تلاش کنن امسال جای 6 تا 4 تا بخورن !!!

ولی برای فصل بعد که از لحاظ بازیهای ملی پرترافیکه و جام ملتهای آفریقا هم برگزار میشه ، بدون اتوو و توره و کیتا سخته .

از طرفی ما دنبال بازیکن فیکس برای تیممون نیستیم ( بجز دفاع چپ ) ، چون هر کی بیاد نهایتش بتونه در حد بازیکنای فعلیمون بازی

کنه!!!

ولی برای جانشینی و نیمکت بازیکنایی مثه اینیستا و ژاوی و مسی و آلوز و آنری بازیکنی در اون حد نداریم.

البته برای 2 فصل بعد بازیکنای تیم ب میرسن ( نسل جدید آکادمی ).

لذا جذب 3 تا بازیکن که قابلیت بازی تو چند پست رو داشته باشن ( خط میانی و حمله ) میتونه متضمن این نکته باشه که در صورت

مصدومیت یا محرومیت بازیکنای کلیدیمون کیفیت کار تیمی پایین نمیاد!!!

من به شخصه زیاد روی ریبری اصرار ندارم ، چون در هر صورت با اینیستا و آنری میشن 3 تا مهره که 2 تاش باید بازی کنن ، که این ؟؟؟؟

ولی خرید فابرگاس ، خسوس ناواس و فیلیپه میتونه کمک شایانی به وضعیت تیم تو فصل آینده داشته باشه .

آرش جون تمام حرفات دربست تائید میشه ولی یكمی صحبت سر این دو سه خط آخر دارم.
سال پیش تو چندتا بازی ما برای اون پست كمبود بازیكن داشتیم و از اجبار اینیستا رو میفرستادیم جلو و در حقیقت ما برای اون پست فقط آنری رو داریم.
حالا این وسط خود آنری هم دو پسته هست و میتونه نوك حمله هم بازی كنه و بصورت چرخشی هم تو پست فعلیش بازی كنه و هم با اتوئو یا ویا جاش رو عوض كنه.
واقعاً آرایش بارسا وقتی كه اینیستا یه خط میره جلوتر بهم میریزه و تیم اون بازی چشم نواز و منظم همیشگی رو انجام نمیده.
اینیستا فقط وقتی جاش رو باید عوض كرد كه شرایط عادی نباشه و اجبار باعث بشه كه اندرس یه خط بره جلوتر.

اما ناواس ، من خسوس ناواس رو خیلی قبول دارم ولی تو بارسا فكر نمیكنم بتونه خوب جواب بده چون بارسا بازیكن گوش چپ پا رو میفرسته راست و بازیكنی راست پا رو میفرسته چپ همونطوری كه الان آنری و مسی دارن بازی میكنن ، ناواس هم یه بار تو بازی بارسا و سویا جاش رو با كاپل عوض كرد كه خیلی ضعیف بازی كرد.
ناواس بازیكن فوق العاده ایه كه تنها سبك بازیش مانع از این میشه كه تو بارسا بتونه خودش رو نجات بده ، بارسا هم كه عمراً بازیكنی با خصوصیات ناواس رو سمت راستش بازی نمیده و همین باعث میشه استعداد این بازیكن از بین بره.

Saviz
8th July, 2009, 07:26 PM
FC Barcelona preparing a final bid for Villa

Catalan sports daily “EMD” claims that David Villa met with the new president of Valencia, Vicente Soriano, and expressed his intention of joining FC Barcelona.

Reportedly, the meeting between the two parties was arranged by David Villa`s agent, Jose Luis Tamargo, and occurred this morning in Valencia offices.

The source reports that the hot topic of the meeting was FC Barcelona`s final offer for Villa, consisting 45 million euros + sending Eidur Gudjohnsen to Valencia.

Villa has strong arguments favouring his move. One of the most important ones is the promise Soriano made last summer, before his second stint at Valencia`s helm. A year ago, Soriano promised Villa that he would let him go in one years time should the player still wish an exit and the right offer came along. 12 months after that promise, the predicted scenario is here: Valencia already knows that both FC Barcelona and David Villa want the transfer but despite their institutional problems the club from Mestalla still hopes to retain the Spanish top scorer.

barça
8th July, 2009, 07:37 PM
کرایف به اتوو هشدار داده ، یا تمدید کن یا جول و پلاستو جمع کن بزن به چاک!!!

گفته اینکه یه بازیکن وایسته تا به عنوان یار آزاد از یه تیم بره ، واقعا کم لطفیه !!!

لاپورتا هم در مقام دفاع از خودش براومده و گفته : من این مدت بیکار نبودم ، اشاره به قراردادش با یونیسف و o2 داره!!!

خبری هم در مورد جذب حتی علیزاده هم نیس!!!

چه عجب این كرایوف یه حركت مثبتی كرد!
دمش گرم خدایی اینو خوب اومده واسه بارسا ، اتوئو یه دوزاری اخلاق و شخصیت نداره ، فقط بعضی وقتا از روی عقده هاش یه حرفایی میزنه كه مذاق ما خوش میاد!
مردك نشسته برن التماسش كنن ، اگه ویا اومدنش قطعی بود خودم میرفتم با تی پا بیرونش میكردم بره مایوركا جونش عشق و حال كنه.

لاپورتا خسته نباشه ، واقعاً زحمت كشیده ، از همینجا بخاطر اینكه این مدیر با لیاقت سنگ تموم گذاشته و رفته تمام بازیكنای مد نظر بارسا رو درو كرده و خریده آورده تو باشگاه ازش تشكر ویژه میكنم.
چقدر این مدیر عامل دلسوزه ، بنده خدا دلم براش كباب سلطانی شد.

FC Barcelona preparing a final bid for Villa

Catalan sports daily “EMD” claims that David Villa met with the new president of Valencia, Vicente Soriano, and expressed his intention of joining FC Barcelona.

Reportedly, the meeting between the two parties was arranged by David Villa`s agent, Jose Luis Tamargo, and occurred this morning in Valencia offices.

The source reports that the hot topic of the meeting was FC Barcelona`s final offer for Villa, consisting 45 million euros + sending Eidur Gudjohnsen to Valencia.

Villa has strong arguments favouring his move. One of the most important ones is the promise Soriano made last summer, before his second stint at Valencia`s helm. A year ago, Soriano promised Villa that he would let him go in one years time should the player still wish an exit and the right offer came along. 12 months after that promise, the predicted scenario is here: Valencia already knows that both FC Barcelona and David Villa want the transfer but despite their institutional problems the club from Mestalla still hopes to retain the Spanish top scorer.

به جون خودم همین الان میخواستم یه پست بزنم بگم خبری از ساویز نیست كه این پستتو دیدم.
مرسی داش ساویز.

گودیانسن بعلاوه ی 45 میلیون یوره؟!:gathering: بعید میدونم والنسیا این پیشنهاد رو قبول كنه.
بازیكن ضمخت و بد استیلی مثل گودی رو هیشكی جز رایكارد نمیخره!
كوچكترین ظرافتی نداره بازیش ، حتی نمیتونه توپو نگه داره خودش دور توپ بچرخه حالا چه برسه به اینكه دریبل بزنه ، اگه تیمی هم بخواد گودی رو بگیره احتمالاً واسه خط حمله میگیرنش نه یه هافبك بازیساز!:308:

Saviz
8th July, 2009, 07:53 PM
دمش گرم خدایی اینو خوب اومده واسه بارسا ، اتوئو یه دوزاری اخلاق و شخصیت نداره ، فقط بعضی وقتا از روی عقده هاش یه حرفایی میزنه كه مذاق ما خوش میاد!
مردك نشسته برن التماسش كنن ، اگه ویا اومدنش قطعی بود خودم میرفتم با تی پا بیرونش میكردم بره مایوركا جونش عشق و حال كنه.

لاپورتا خسته نباشه ، واقعاً زحمت كشیده ، از همینجا بخاطر اینكه این مدیر با لیاقت سنگ تموم گذاشته و رفته تمام بازیكنای مد نظر بارسا رو درو كرده و خریده آورده تو باشگاه ازش تشكر ویژه میكنم.

به جون خودم همین الان میخواستم یه پست بزنم بگم خبری از ساویز نیست كه این پستتو دیدم.
مرسی داش ساویز.

گودیانسن بعلاوه ی 45 میلیون یوره؟!:gathering: بعید میدونم والنسیا این پیشنهاد رو قبول كنه.
كوچكترین ظرافتی نداره بازیش ، حتی نمیتونه توپو نگه داره خودش دور توپ بچرخه حالا چه برسه به اینكه دریبل بزنه ، اگه تیمی هم بخواد گودی رو بگیره احتمالاً واسه خط حمله میگیرنش نه یه هافبك بازیساز!:308:

مخلصم :4:
والا من تو تایپیک هستم :4: ولی حال و حوصله پست دادن ندارم
این لاپورتا حال و حوصله نذاشته!:angry:همش خبر تکراری.یه بازیکن نمیگیره این اعصاب بیاد سرجاش.یه ماهه همه رو الاف خودش کرده
معلوم نیست چه مرگش شده:wallbash:
به کل این فصل نقل و انتقالات اعصاب خورد کن شده
با وضعیت کنونی دو خرید انجام بده به نظر من کافیه.
یکی همین فلیپه .. یکی هم ویا
اولویت من با فلیپه هست.جناح چپ داغونه.بازیکن خوبی هم برای اون سمت نداریم .
واقعا موندم اگه یه وقت این فلیپه هم بپره دیگه میخوان برن سراغ کی؟ اصلا بازیکن مطرحی برای اون پست نمونده

The Great Barca
8th July, 2009, 08:27 PM

مرسی داش ساویز.

بهزاد انتقال ویا حتمی هست . بابا دیگه خود سوریانو هم گفته که ویا رو نگه نمی داره . دیگه نهایت خیلی بخواد این انتقال دیر انجام بشه اویل هفته بعد هست .

مطمئن باش ویا میاد بارسا . تکلیف فیلیپه امروز مشخص میشه . مدیر برنامه هاش گفته که هیچ مشکلی در این انتقال نیست .

خرید اصلی بارسا فابرگاس یا ریبری هست . که الان باشگاه زوم کرده روی ریبری . اگر نشه 100% فابرگاس رو میگیریم .

--------

افراد این تاپیک بهتره یه ذره حرفه ای تر عمل کنند . ببینید بارسا باشگاهی نیست که مثلاً یه ضرب بره 80 میلیون یورو برای یه بازیکن پیشنهاد بده و اون رو در عرض یک روز بدست بیاره .

مثلاً اگر بارسا همین الان بره 70 میلیون یورو به بایرن پیشنهاد بده ریبری رو در عرض 1 ساعت ما می تونیم جذب کنیم .

پس بهتره یه کم صبر داشته باشید . برای من فرق نداره که ویا امروز با بارسا قرارداد امضاء کنه یا مثلاً 3 روز دیگه

چیزی که مشخصه ویا از والنسیا جدا میشه . اینو هم خودش گفته هم مدیران والنسیا .

فابرگاس هم که بارها و بارها این فصل اعلام کرده دوست برای بارسا بازی کنه مدیر برنامه هاش هم که مبلغ فروش اونو تعیین کرده . باشگاه که پیشنهادش دقیقاً با پیشنهاد آرسنال برابری میکنه پس مشکل خاصی نیست .

فقط یکم زمان میبره .

The Great Barca
8th July, 2009, 08:37 PM
حالا یه خبر جالب !! لاپورتا گفته اگر من مسئول فنی بودم امسال با هیچ بازیکنی قرارداد امضاء نمی کردم !!!

ولی چون تیم مربیگری بارسا اصرار داره قرارداد های جدید در راه خواهند بود .

حالا خوب شد که این در مورد مسائل فنی تصمیم نمی گیره . !

gamper
8th July, 2009, 08:47 PM
لاپورتا باید کار ریبری رو یه سره کنه واقعا این بازیکن بی نظیر هستش روحیه جنگندگیش عالی صددرصد ریبری باید اولویت باشه همونجوری که بهزاد گفت سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندند وقتی اینیستا بیاد سمت چپ کارائی ریبری رو نداره وقتی هم که فابرگاس بخواد جای اینیستا تو خط هافبک بازیکنه نمیتونه بیشتر از 60 درصد توانائیهای اینیستا رو بروز بده پس از بین ریبری و فابرگاس بدون شک باید ریبری رو به خدمت گرفت
اگه امروز فیلیپه منتفی بشه گزینه بعدی کی هستش ؟
من دیگو کاپل رو برای نیمکت بارسا بسیار ارزشمند میدونم وقتی که بخوایم به مسی استراحت بدیم میتونه تو جناح راست خیلی بهمون کمک کنه تو بازی برگشت پارسال هم خیلی ابیدال رو اذیت کرد
در مورد صحبت دوستمون که گفت وقتی خود ربری گفته دوست دارم تو رئال بازی کنم پس به درد بارسا نمیخوره باید عرض کرد که ریبری از اواسط فصل پیش اعلام کرده که ارزوش بازی تو بارسا هستش در ضمن تو فوتبال حرفه ای امروز بازیکن های کمی هستند که تعصب پویول ةژاوی و اینیستا رو داشته باشند همین رونالدو و کاکا نمونه بارز اون هستند کاکا وقتی پیشنهاد سیتی رو رد کرد گفت تا اخر عمر بازیگریش تو میلان میمونه!!!!!!!!!!!!!یا همین رونالدو که تا سه روز پیش تیم رویائی دوران کودکیش منچستر بود اما از پریروز این تیم رئال شد !!!!!!!!!!! میشه گفت نسل بازیکنهائی مثل پویول اینیستا و ژاوی تو تیمهای دیگه منقرض شده !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

Golbarca
8th July, 2009, 08:52 PM
حالا یه خبر جالب !! لاپورتا گفته اگر من مسئول فنی بودم امسال با هیچ بازیکنی قرارداد امضاء نمی کردم !!!

به نظر میره لاپورتا داره عقلشو از دست میده به خاطر ناموفق بودن تو خرید بازیکنای جدید
اگه تیم بازیکن جدید نخره که پیشرفت نمیکنه بازیکنا هم انگیزه خوشونو از دست میدن

=================================
راستی یک سوال داشتم چه بازیکنائی از تیم رفتن و یا میرن

The Great Barca
8th July, 2009, 08:54 PM
مشکل خرید ریبری قیمت بالاش هست . 80 میلیون یورو ! هیچ باشگاهی حاضر نیست یه همچین قیمتی بده . بارسا 60 تا بیشتر نمیده بابت این بازیکن . اما ما می تونیم فابرگاس با 45 تا بیاریم تو نوکمپ .

در ضمن کی گفته اینیستا در سمت چپ نمی تونه بازی کنه ؟ اینیستا در این فصل نشون داد که می تونه در سمت چپ یه مهره کار ساز باشه. در ضمن فابرگاس هم میتونه در مرکز زمین جای اینیستا رو پر کنه .

منتها خوب تکنیک اینیستا یه چیز دیگه است . سبک بازی فابرگاس شبیه ژاوی هست .

gamper
8th July, 2009, 08:54 PM
کرویف: خریدهای رئال به سود بارسلونا بود
او می‌گوید بارسلونا یا به ساموئل اتوئو بگوید قرارداد جدیدی امضا کند یا او را بفروشد.

سایت گل: یوهان کرویف به ساموئل اتوئو گفته است که یا قرارداد جدیدی با بارسلونا امضا کند یا آماده ترک تیم در تابستان شود. او همچنین از رئال مادرید تشکر کرده، چرا که این تیم فشار را از روی دوش بارسلونا برداشته است. اسطوره آبی و اناری پوشان می‌گوید اگر بازیکنی منتظر آن است که در پایان فصل با پایان قراردادش به تیم دیگری برود نباید اجازه ماندن در بارسلونا را داشته باشد. می‌گویند اتوئو پس از گذراندن آخرین فصل حضورش در بارسلونا به منچسترسیتی خواهد رفت.

کرویف می‌گوید: «فلسفه من بسیار ساده است. هیچ بازیکنی نباید در آخرین سال قراردادش در تیم بماند. یا قرارداد جدیدی امضا می‌کنید یا می‌روید.» کرویف همچنین گفته خرج‌های گزاف رئال مادرید به کمک بارسلونا آمده: «خریدهای آنها انگیزه بارسا را افزایش داد، آن هم پس از فصلی که تیم هر جامی را که می‌توانست فتح کرد. خریدهای رئال هدیه به بارسلونا بود. اکنون فشار روی آنهاست و ما می‌توانیم از این فرصت استفاده کنیم. اعتقاد دارم 95 درصد کار ما انجام شده و باید آرام باشیم.»

سایت گل: خورخه والدانو مدیر رئال مادرید می‌گوید باشگاهش مطمئن است می‌تواند ژابی آلونسو را به خدمت بگیرد، اما قادر به خرید فرانک ریبری، سسک فابرگاس یا مایکون نیست.

gamper
8th July, 2009, 08:58 PM
مشکل خرید ریبری قیمت بالاش هست . 80 میلیون یورو ! هیچ باشگاهی حاضر نیست یه همچین قیمتی بده . بارسا 60 تا بیشتر نمیده بابت این بازیکن . اما ما می تونیم فابرگاس با 45 تا بیاریم تو نوکمپ .

در ضمن کی گفته اینیستا در سمت چپ نمی تونه بازی کنه ؟ اینیستا در این فصل نشون داد که می تونه در سمت چپ یه مهره کار ساز باشه. در ضمن فابرگاس هم میتونه در مرکز زمین جای اینیستا رو پر کنه .

منتها خوب تکنیک اینیستا یه چیز دیگه است . سبک بازی فابرگاس شبیه ژاوی هست .

به نظرت وقتی اینیستا تو خط هافبک باشه و ریبری تو سمت چپ بارسا قدرتمندتر میشه یا وقتی فابرگاس تو خط هافبک و اینیستا سمت چپ بارسا باشه ؟؟؟؟!!!!!!!!
به نظر خود من که جواب این سوال کاملا واضع هستش در ضمن به نظر من بایرن با قیمت پائینتری از 80 میلیون ریبری رو میفروشه بدون شک

Mazzi
8th July, 2009, 09:11 PM
نظرات بسیار زیاده
خوشحالم كه این تاپیك تكونی خورده و بچه ها دوباره روحیه برای فعالیت گرفتن
در هر صورت من مخالف این نظرم كه ریبری بی نظیره!!
به هیچ عنوان ریبری همچین بازیكنی كه خیلی ها بزرگش كردن نیست
كلا هندونه زیاد گذاشتن اینجا زیر بقلش
ریبری بازیكن بزرگیه ولی اینكه چندتا بازیكن هم سطح داره چیزیه كه من مخالفم باهاش
من بازم خرید فابرگاس رو به هر دلیلی كه قبلا گفتم منطقی تر می دونم تا خرید ریبریه 1 پسته

The Great Barca
8th July, 2009, 09:13 PM
گمپر جان زیاد در جریان اخبار نیستی . ! بایرن پیشنهاد 64 میلیون یورویی رئال رو رد کرد . ! و قیمت ریبری رو 80 تا تعیین کرد . بعدش هم والدانو اعلام کرد رئال توانایی خرید ریبری رو نداره .

The Great Barca
8th July, 2009, 09:17 PM
نظرات بسیار زیاده
من بازم خرید فابرگاس رو به هر دلیلی كه قبلا گفتم منطقی تر می دونم تا خرید ریبریه 1 پسته

چه عجب مصطفی ما یه حرف حسابی از تو شنیدیم . ! :d

به نظر من هم فابرگاس خرید بهتری هست .

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 09:20 PM
آرش جون تمام حرفات دربست تائید میشه ولی یكمی صحبت سر این دو سه خط آخر دارم.
سال پیش تو چندتا بازی ما برای اون پست كمبود بازیكن داشتیم و از اجبار اینیستا رو میفرستادیم جلو و در حقیقت ما برای اون پست فقط آنری رو داریم.
حالا این وسط خود آنری هم دو پسته هست و میتونه نوك حمله هم بازی كنه و بصورت چرخشی هم تو پست فعلیش بازی كنه و هم با اتوئو یا ویا جاش رو عوض كنه.
واقعاً آرایش بارسا وقتی كه اینیستا یه خط میره جلوتر بهم میریزه و تیم اون بازی چشم نواز و منظم همیشگی رو انجام نمیده.
اینیستا فقط وقتی جاش رو باید عوض كرد كه شرایط عادی نباشه و اجبار باعث بشه كه اندرس یه خط بره جلوتر.

اما ناواس ، من خسوس ناواس رو خیلی قبول دارم ولی تو بارسا فكر نمیكنم بتونه خوب جواب بده چون بارسا بازیكن گوش چپ پا رو میفرسته راست و بازیكنی راست پا رو میفرسته چپ همونطوری كه الان آنری و مسی دارن بازی میكنن ، ناواس هم یه بار تو بازی بارسا و سویا جاش رو با كاپل عوض كرد كه خیلی ضعیف بازی كرد.
ناواس بازیكن فوق العاده ایه كه تنها سبك بازیش مانع از این میشه كه تو بارسا بتونه خودش رو نجات بده ، بارسا هم كه عمراً بازیكنی با خصوصیات ناواس رو سمت راستش بازی نمیده و همین باعث میشه استعداد این بازیكن از بین بره.

بهزاد جون

در مورد اینیستا و آنری شاید من بد توضیح دادم !

منظور من اینه که وقتی اینیستا و آنری خوب بازی میکنن ، خرید ریبری به اجبار یکی رو میفرسته رو نیمکت !

اگه به قول فرمایش شما آنری هم بره نوک ، بازم اتوو ( یا ویا ) باید برن رو نیمکت !

که با توجه به هزینه ای که ( 60 تا 70 میلیون ) قراره بشه ، منطقی نیس!

در مورد ناواس:

اینکه تو اون بازی جواب نداد منم دیدم و قبول دارم .

ولی ناواس بازیکن جوون و دونده و تکنیکیه ، همچنین قابلیت بازی تو چند پست رو داره!

اگه روش کار بشه ، میتونه به یه مهره ذخیره مناسب تبدیل بشه .

قطعا هر بازیکنی از روز اول که به یه پست جدید میره ، 100% نمیتونه بازی کنه.

یه مقدار زمان میبره ، ولی اگه تو ترکیب جا بیفته میتونه حکم آچار فرانسه رو برای مربی بازی کنه ( چند پستی بودن)

Mazzi
8th July, 2009, 09:22 PM
به نظرت وقتی اینیستا تو خط هافبک باشه و ریبری تو سمت چپ بارسا قدرتمندتر میشه یا وقتی فابرگاس تو خط هافبک و اینیستا سمت چپ بارسا باشه ؟؟؟؟!!!!!!!!
به نظر خود من که جواب این سوال کاملا واضع هستش در ضمن به نظر من بایرن با قیمت پائینتری از 80 میلیون ریبری رو میفروشه بدون شک

من به شخصه خرید فابرگاس رو تو اولویت می بینم
اگه ریبری بیاد یعنی هانری باید نیمكت بشینه یا مسی؟
كلا اون خط حمله فوق العاده هماهنگه
نباید چینشش خیلی دچار تغییر بشه
ریبری جای دیگه هم جواب نمیده
ضمن اینكه فابرگاس خودش می تونه تو خط هافبك اضافه بشه
به جای گودی فابرگاس بازی كنه
یادمون نره ما واسه بازی تو بالها گلب رو هم داریم
خرید ریبری نظم تیم رو بهم میریزه
كلا ریبری تكروی هم زیاد داره و تو تیم بارسا كه كلا پاسهای زیاد و بدون معطلی حرف اول و آخر رو میزنه
تو این تیم به نظر من ریبری جنسش با تیم جور نیست

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 09:31 PM
بهزاد انتقال ویا حتمی هست . بابا دیگه خود سوریانو هم گفته که ویا رو نگه نمی داره . دیگه نهایت خیلی بخواد این انتقال دیر انجام بشه اویل هفته بعد هست .

مطمئن باش ویا میاد بارسا . تکلیف فیلیپه امروز مشخص میشه . مدیر برنامه هاش گفته که هیچ مشکلی در این انتقال نیست .

خرید اصلی بارسا فابرگاس یا ریبری هست . که الان باشگاه زوم کرده روی ریبری . اگر نشه 100% فابرگاس رو میگیریم .

--------

افراد این تاپیک بهتره یه ذره حرفه ای تر عمل کنند . ببینید بارسا باشگاهی نیست که مثلاً یه ضرب بره 80 میلیون یورو برای یه بازیکن پیشنهاد بده و اون رو در عرض یک روز بدست بیاره .

مثلاً اگر بارسا همین الان بره 70 میلیون یورو به بایرن پیشنهاد بده ریبری رو در عرض 1 ساعت ما می تونیم جذب کنیم .

پس بهتره یه کم صبر داشته باشید . برای من فرق نداره که ویا امروز با بارسا قرارداد امضاء کنه یا مثلاً 3 روز دیگه

فابرگاس هم که بارها و بارها این فصل اعلام کرده دوست برای بارسا بازی کنه مدیر برنامه هاش هم که مبلغ فروش اونو تعیین کرده . باشگاه که پیشنهادش دقیقاً با پیشنهاد آرسنال برابری میکنه پس مشکل خاصی نیست .

فقط یکم زمان میبره .

ساسی عزیز

خوش بین بودن به مراتب بهتر از بدبین بودنه !!! ( اینو باهات موافقم )

ولی اگه برای هر انتقال فقط رضایت بازیکن و ابراز علاقش به یه باشگاه کافی بود که ما غمی نداشتیم.

الان بارسا شده بود نمایشگاه بازیکنای 1 تا 20 رنکینگ بهترین های فیفا !!!

متاسفانه اهمال و سستی مدیریت باشگاه قابل چشم پوشی نیس!

خود تو و من چند بار اینجا خبر گذاشتیم که ویا یا .... امروز کارش تموم میشه؟

پ.ن دلیل این جریان لاپورتا رو تو پ.خ بهت میگم ، تو تاپیک نمیشه گفت . ( هر کی خواست پی ام بده برای اونم

بفرستم ).

The Great Barca
8th July, 2009, 09:42 PM
ساسی عزیز

خوش بین بودن به مراتب بهتر از بدبین بودنه !!! ( اینو باهات موافقم )

ولی اگه برای هر انتقال فقط رضایت بازیکن و ابراز علاقش به یه باشگاه کافی بود که ما غمی نداشتیم.

الان بارسا شده بود نمایشگاه بازیکنای 1 تا 20 رنکینگ بهترین های فیفا !!!

متاسفانه اهمال و سستی مدیریت باشگاه قابل چشم پوشی نیس!

خود تو و من چند بار اینجا خبر گذاشتیم که ویا یا .... امروز کارش تموم میشه؟

پ.ن دلیل این جریان لاپورتا رو تو پ.خ بهت میگم ، تو تاپیک نمیشه گفت . ( هر کی خواست پی ام بده برای اونم

بفرستم ).

آرش جان الان فوتبال طوری هست که هیچ باشگاهی حاضر نیست بازیکنش رو به همین راحتی ول کنه بره . ! مگر با مبلغ نجومی .

در این چند سال تیم های زیادی اومدن سراغ دیوید ویا تونستن این بازیکن رو بگیرن . ؟

در نهایت به نظر من در حال حاضر اختلاف نسبتاً شدیدی بین لاپورتا و پپ پیش اومده. چون لاپورتا میاد میگه که اگه من جای تیم فنی باشگاه بودم بازیکن جدیدی رو به خدمت نمی گرفتم . !!!

بعد میاد میگه چون کادر فنی باشگاه اصرار داره قرار داد های جدیدی امضاء می کنیم . ! خوب این کاملاً مشخص یه اختلافی هست بین اینا .

Mazzi
8th July, 2009, 09:45 PM
به نظر من كه الان اصلا دیر نشده برای هیچ كاری
كلا بچه ها عجول هستن اون هم فقط بخاطر دو تا خرید رئال هستش
بازكنایی هم كه منتقل شدن هیچ كدوم بازیكنای مورد نظر بارسا نبودن تا الان
كلا در مورد عملكرد مدیر وقتی میشه نظر داد كه اون مرحله كاری تموم بشه
الان تازه اوایل فصل نقل و انتقالات هستش

Golbarca
8th July, 2009, 09:52 PM
آرش جان الان فوتبال طوری هست که هیچ باشگاهی حاضر نیست بازیکنش رو به همین راحتی ول کنه بره . ! مگر با مبلغ نجومی .

در این چند سال تیم های زیادی اومدن سراغ دیوید ویا تونستن این بازیکن رو بگیرن . ؟

در نهایت به نظر من در حال حاضر اختلاف نسبتاً شدیدی بین لاپورتا و پپ پیش اومده. چون لاپورتا میاد میگه که اگه من جای تیم فنی باشگاه بودم بازیکن جدیدی رو به خدمت نمی گرفتم . !!!

بعد میاد میگه چون کادر فنی باشگاه اصرار داره قرار داد های جدیدی امضاء می کنیم . ! خوب این کاملاً مشخص یه اختلافی هست بین اینا .

به نظر من که ساسی درست میگه مطمئنا بین اونا یه اختلافی هستش وگرنه لاپورتا چنین حرفی رو تا حالا نزده بود
قیمت نچومی بازیکنا هم داره اعصاب باشگاهدارا رو خراب میکنه اخه مگه چی شده ریبری 80 تا نمی ارزه که قیمت
ریبری حداکثر همون 64 تا ست که رئال بهش داده ولی بایرن هم با این قیمت نشون میده نمی خواد از دستش بده
به همین خاطر چنین قیمتی داده ریبری اونطور هم بازیکنی نیستش که دارن بزرگش میکنن خرید فابرگاس میتونه
بهتر از ریبری باشه

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 10:32 PM
دوستان گلم

برای اینکه یاد و خاطره خوب این فصل رو دوباره مرور کنیم ، یه سری عکس جهت نصب تو امضا خدمتتون تقدیم میکنم .

6 عکس به نیت 6 گل زیبا تو برنابئو

:8: :8: :8: :victory: :victory: :victory:

http://h.imagehost.org/0040/wall4_ico.jpg

http://h.imagehost.org/0258/wall5_ico.jpg

http://h.imagehost.org/0584/wall1_ico.jpg

http://h.imagehost.org/0073/wall3_ico.jpg

http://h.imagehost.org/0955/wall6_ico.jpg

http://h.imagehost.org/0149/xx.jpg

S T O I C H K O V
8th July, 2009, 11:32 PM
به نقل از آ اس و موندو دپورتیوو : ویا چراغ سبز رو واقعا نشون داده و احتمالا تا فردا تکلیفش روشن میکنه !

شایدم تا آخر امشب یه مصاحبه کنه و اعلام کنه!

Mazzi
9th July, 2009, 12:06 AM
این عكس ها خیلی حال داد
یاد اون 6 تا رو زنده كرد باز
امیدوارم بازم چیزی مثل اون 6 تا رو ببینم تو زندگیم
خرید ویا رو هم پیشاپیش تبریك می گم

gamper
9th July, 2009, 01:07 AM
کریس رونالدو طرفدار بارسلونا بوده است
رئال مادرید یکی از بهترین بازیکنان دنیا را خریداری کرده اما به نظر می‌رسد او همیشه طرفدار رئال نبوده.

سایت گل: کریستیانو رونالدو می‌گوید بازی برای رئال مادرید همیشه رویای او بوده، اما یکی از هم‌تیمی‌های سابق رونالدو به یاد می‌آورد که رونالدو عاشق بارسلونا بود. اریک جمباجمبا دو فصل را در منچستر یونایتد در کنار ستاره پرتغالی گذراند. او می‌گوید رونالدو هرگز طرفدار رئال نبوده است.

رونالدو در مراسم معارفه گفت که چقدر به پوشیدن پیراهن سفید فکر می‌کرده است، اما جمباجمبا می‌گوید: «کریستیانو بیشتر بارسلونا را دوست داشت.» این هافبک دفاعی 28 ساله که اکنون برای باشگاه دانمارکی اودنسه بازی می‌کند فکر می‌کند رونالدو در رئال وران خوبی خواهد داشت: «بله، او قهرمانی‌های متعددی کسب خواهد کرد.»

پیشنهاد جدید بایرن مونیخ به فرانک ریبری
باشگاه باواریایی قصد دارد به هر شکل ممکن این بازیکن فرانسوی را نگاه دارد.

سایت گل: فرانک ریبری اخیرا اعلام کرد دوست دارد در سانتیاگو برنابئو بازی کند و شایعات بر سر انتقال او به رئال فراوان است. اما باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد پیشنهادی جدید به او ارائه کند تا این ستاره فرانسوی را نگه دارد. باشگاه بایرن قیمت ریبری را 80 میلیون یورو تعین کرده و خورخه والدانو مدیر رئال روز سه‌شنبه اعلام کرد تلاش این باشگاه برای خرید ریبری به جایی نمی‌رسد.

والدانو گفت شاید رئال فصل بعد به دنبال خرید ریبری باشد. کارل هاینس رومنیگه، رییس هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ روشن ساخته که باشگاه پیشنهادی جدید برای ریبری آماده کرده است: «امیدواریم او نه تنها در بایرن بماند، که این قرارداد جدید را هم امضا کند.» قرارداد فعلی ریبری تا سال 2011 است. او در سال 2007 از المپیک مارسی به غول‌های باواریا پیوست.

gamper
9th July, 2009, 01:26 AM
ویکتور والدس در مورد تجدید قراردادش تا سال 2014 با باشگاه فوتبال بارسلونا، گفته است: «این همانند به حقیقت پیوستن یک رویاست.» او بابت بیشتر شدن سال های ماندنش با باشگاه «بسیار خوشحال و بسیار راضی» است.
در فینال پاریس، هر بار آنری به نزدیک دروازه بارسا می آمد، والدس توپ را مهار می کرد؛ در بازی رفت و برگشت نیمه نهایی امسال نیز، هر بار دروگبا به همین منظور تلاش می کرد، همان مرد بر سر راه بازیکن ساحل عاجی قرار می گرفت.

«این باعث می شود که من احساس افتخار کنم.»

ویکتور والدس یکی از اعضای موثر تیم بارسا در سال های اخیر بوده است؛ و روز سه شنبه با تمدید قراردادش تا سال 2014، به بهترین شکل ممکن، به این نقش او پاسخ داده شد. او گفت: « من بسیار خوشحال و بسیار راضی هستم. برای من افتخار است که بتوانم همیشه از رنگ های بارسا دفاع کنم.»

مشتاق برای بیشتر

والدس در ادامه گفت: « این همچون به حقیقت پیوستن یک رویاست که در میان این همه اتفاق، بدانم که می توانم در باشگاه بازنشسته شوم. مهم ترین چیز، گذراندن سال این جا، در کنار هم تیمی هایم و تلاش برای به دست آوردن که چیزهای بزرگی است، همان طور که امسال به دست آوردیم. مهم ترین مسئله تکرار عناوین است. من بسیار خوشحال هستم که می توانم سال های زیادی را با باشگاهی که به آن عشق می ورزم بمانم، باشگاهی که درون قلبم دارم.»

barça
9th July, 2009, 01:35 AM

--------

فقط یکم زمان میبره .

ساسی حرفه ای بودن رو قبول دارم / اكثر بچه های این تاپیك حرفه ای هستن در حد خودشون ولی وقتی زمان داره میگذره و لاپورتا كسی رو نخریده نمیشه انتظار داشت كه همه ساكت بمونن و انتظار اینو داشته باشن و مطمئن باشن كه بزودی یه كاری میخواد بكنه!
هیچ تضمینی برای خرید همین ویائی كه میگی نیست پس نمیشه روی ریبری یا فابرگاس هم مطمئن بود!

برای من در شرایطی فرق نداره كه بارسا امروز ویا رو جذب كنه یا ده روز دیگه كه اصلاً بكل از ماجرا خبر نداشته باشم ، نمیشه انتظار داشت بچه هایی كه بخش مهمی از زندگیشون رو بارسا تشكیل میده خیلی خونسرد منتظر بشینن ببینن كه لاپورتا قصد خرید داره یا نه!

بفرما ، اینم از آقای مدیر عامل ما!

2 حالت داره:
یا میخواد مثلاً با این حرفش بگه تیم ما خیلی كامله و كوچكترین ترسی از خریدهای رئال نداریم.
یا واقعاً همینقدر از فوتبال میفهمه كه بارسا به بازیكنی احتایج نداره!

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 01:43 AM
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090702/02porbn.jpg

barça
9th July, 2009, 01:53 AM
نظرات بسیار زیاده

نه عزیز من ، ریبری بینظیر نیست ولی برای این تیم بارسا با این سبك و سیاق بهترین گزینه برای بارسائه.
كی گفته ریبری یك پسته س؟
ریبری كاملاً توانائی اینو داره كه بعنوان هافبك هجومی پشت سر مهاجما بازی كنه ، سابقه ی بازی تو خط میانی رو هم داره و كلاً تو كارای تهاجمی هم خیلی كارش درسته.
واسه چی الكی عیب میذاری رو بازیكن مردم؟
كی گفته ریبری تكروی میكنه؟ اتفاقاً خیلی هم تو كارای تیمی خوب شركت میكنه.

بهزاد جون

در مورد اینیستا و آنری شاید من بد توضیح دادم !

منظور من اینه که وقتی اینیستا و آنری خوب بازی میکنن ، خرید ریبری به اجبار یکی رو میفرسته رو نیمکت !

اگه به قول فرمایش شما آنری هم بره نوک ، بازم اتوو ( یا ویا ) باید برن رو نیمکت !

که با توجه به هزینه ای که ( 60 تا 70 میلیون ) قراره بشه ، منطقی نیس!

در مورد ناواس:

اینکه تو اون بازی جواب نداد منم دیدم و قبول دارم .

ولی ناواس بازیکن جوون و دونده و تکنیکیه ، همچنین قابلیت بازی تو چند پست رو داره!

اگه روش کار بشه ، میتونه به یه مهره ذخیره مناسب تبدیل بشه .

قطعا هر بازیکنی از روز اول که به یه پست جدید میره ، 100% نمیتونه بازی کنه.

یه مقدار زمان میبره ، ولی اگه تو ترکیب جا بیفته میتونه حکم آچار فرانسه رو برای مربی بازی کنه ( چند پستی بودن)

آرش جون هیچ نیازی نیست كه از بین آنری یا اینیستا یا اتوئو(یا ویا) یكیشون بره بچسبه به نیمكت.
اصلاً یكی از دلایلی كه بارسا باید ریبری رو جذب كنه همینه.
بارسا سال پیش بخاطر شیوه ی چرخشی پپ بود كه تونست سه تا جام بیاره و اگه امسال هم این روند با بازیكنهای با كیفیتتری ادامه داشته باشه بنفع بارساس.

در مورد ناواس من زیاد مخالف خریدش نیستم ولی مسئله اینجاس كه نه بارسا روش نظری داره نه فعلاً تیممون طوری بازی میكنه كه بازیكنی با خصوصیات ناواس به كارمون بیاد.
من ناواس رو خیلی قبول دارم ولی انظر شخصی من اینه كه فكر نمیكنم به كار بارسا بیاد!

gamper
9th July, 2009, 01:57 AM
ساسی حرفه ای بودن رو قبول دارم / اكثر بچه های این تاپیك حرفه ای هستن در حد خودشون ولی وقتی زمان داره میگذره و لاپورتا كسی رو نخریده نمیشه انتظار داشت كه همه ساكت بمونن و انتظار اینو داشته باشن و مطمئن باشن كه بزودی یه كاری میخواد بكنه!
هیچ تضمینی برای خرید همین ویائی كه میگی نیست پس نمیشه روی ریبری یا فابرگاس هم مطمئن بود!

برای من در شرایطی فرق نداره كه بارسا امروز ویا رو جذب كنه یا ده روز دیگه كه اصلاً بكل از ماجرا خبر نداشته باشم ، نمیشه انتظار داشت بچه هایی كه بخش مهمی از زندگیشون رو بارسا تشكیل میده خیلی خونسرد منتظر بشینن ببینن كه لاپورتا قصد خرید داره یا نه!

بفرما ، اینم از آقای مدیر عامل ما!

2 حالت داره:
یا میخواد مثلاً با این حرفش بگه تیم ما خیلی كامله و كوچكترین ترسی از خریدهای رئال نداریم.
یا واقعاً همینقدر از فوتبال میفهمه كه بارسا به بازیكنی احتایج نداره!

بهزاد به نظر من همین الان هم خیلی از زمان رو از دست دادیم بدون شک شناختن نفرات جدید هر چی زودتر باشه بهتره نه اینکه با گذشت زمان و فشار هوادارها و سرمربی لاپورتا بخواد کاری بکنه وقتی از اوایل فصل ریبری برای اومدن به بارسا له له میزنه چرا لاپورتا اینقدر تعلل کرد و پیشنهاد نداد که ریبری هم موضعش عوض شد به نظر من لاپورتا تا اینجای کار خیلی خیلی ضعیف عمل کرده نه در مورد سامی چیزی مشخصه نه در مورد خریدها میترسم نه بتونند قرارداد سامی رو تمدید کنند نه اینکه موفق بشند اون رو ترانسفر کنند که باعث بشه انتهای فصل بعد یه ضرر 30 میلیونی بکنیم

barça
9th July, 2009, 02:08 AM

آرش جون این الان یعنی اینكه كار بارسا و ویا تموم شد؟
یعنی ما ویا رو بارسائی بدونیم؟!
این عكسو كه دیدم یه جورایی شدم ، در مورد حسم بعداً صحبت میكنم.

بهزاد به نظر من همین الان هم خیلی از زمان رو از دست دادیم بدون شک شناختن نفرات جدید هر چی زودتر باشه بهتره نه اینکه با گذشت زمان و فشار هوادارها و سرمربی لاپورتا بخواد کاری بکنه وقتی از اوایل فصل ریبری برای اومدن به بارسا له له میزنه چرا لاپورتا اینقدر تعلل کرد و پیشنهاد نداد که ریبری هم موضعش عوض شد به نظر من لاپورتا تا اینجای کار خیلی خیلی ضعیف عمل کرده نه در مورد سامی چیزی مشخصه نه در مورد خریدها میترسم نه بتونند قرارداد سامی رو تمدید کنند نه اینکه موفق بشند اون رو ترانسفر کنند که باعث بشه انتهای فصل بعد یه ضرر 30 میلیونی بکنیم

لاپورتا تا اینجای فصل نقل و انتقالات كه افتضاح به معنای واقعی كلمه بوده.
وقت كشی كرده به طرز فجیعی ، الان پپ باید با خیال راحت بفكر این باشه كه واسه تیم برنامه ریزی كنه كه كی تمرینا رو شروع كنن و چجوری تمرین كنن نه اینكه تازه الان لاپورتا بخواد به خودش بیاد ببینه میتونه بره كسی رو جذب كنه یا نه!
بهر حال در اینكه تا اینجا لاپورتا در انجام وظیفه ش قصور كرده تردیدی نیست و اگه نتونه تو فرصت نچندان زیاد باقی مونده بازیكنای مورد نظر پپ رو بخدمت بگیره باید پاسخگوی ناكامیهای احتمالی فصل آینده باشه و بی برو بگرد مقصر اصلی محسوب خواهد شد.

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 02:26 AM
^^^^^^^^^^^^^^^

نه هنوز بهزاد جون

گمانه زنی های آخره !

به اعتقاد اونا تموم شدست ، ولی فعلا رسما اعلام نشده .

من خودم تا ویا رو تو نو کمپ نبینم باور نمیکنم ، این فعلا برای بازگشت شادابی و روحیه به بچه ها کفایت میکنه!!!

gamper
9th July, 2009, 02:54 AM
گمپر جان زیاد در جریان اخبار نیستی . ! بایرن پیشنهاد 64 میلیون یورویی رئال رو رد کرد . ! و قیمت ریبری رو 80 تا تعیین کرد . بعدش هم والدانو اعلام کرد رئال توانایی خرید ریبری رو نداره .

من اطلاع دارم که پیشنهاد 64 میلیونی رئال توسط بایرن رد شد ولی اعتقاد من اینه که ریبری با قیمتی کمتر از 80 میلیون بدون شک ترانسفر خواهد شد البته این افزایش قیمت بازیکن ها در فصل نقل انتقالات مقصر اصلیش پرس و خرج های بدون فکر بود که این شرایط رو بوجود اورد شاید اگه رئال هم یه تیمی بود که دخل و خرجش کاملا وابسته به خودش بود اصلا این خرید ها انجام نمیشد ولی........
در مورد ریبری هم به نظر من اگه بخواهیم بهترین مثلث هجومی دنیا رو ترسیم کنیم بدون شک ریبری یکی از اضلاع اون خواهد بود بدون شک البته ضلع دیگش هم که کاملا روشنه مسی هستش

Mazzi
9th July, 2009, 03:21 AM
روزنامه اسپورت نوشته ویا با 42 میلیون یورو به بارسا پیوست

gamper
9th July, 2009, 03:37 AM
روزنامه اسپورت نوشته ویا با 42 میلیون یورو به بارسا پیوست

خوب به سلامتی اولیش که اومد مبارککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککک
فقط امیدوارم دومیش ریبری باشه

gamper
9th July, 2009, 04:04 AM
ال موندو در مورد قیمت ویا رای گیری کرده که تا الان نتیجش اینه

9 % Menos de 30 millones| 16138

De 31 a 35 millones| 34268 20 %

De 36 a 40 millones| 34142 20 %

De 41 a 45 millones| 36684 22 %

Más de 45 millones| 48810 29%

Khashayar-cc
9th July, 2009, 08:23 AM
لاپورتا باید کار ریبری رو یه سره کنه واقعا این بازیکن بی نظیر هستش روحیه جنگندگیش عالی صددرصد ریبری باید اولویت باشه همونجوری که بهزاد گفت سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندند وقتی اینیستا بیاد سمت چپ کارائی ریبری رو نداره وقتی هم که فابرگاس بخواد جای اینیستا تو خط هافبک بازیکنه نمیتونه بیشتر از 60 درصد توانائیهای اینیستا رو بروز بده پس از بین ریبری و فابرگاس بدون شک باید ریبری رو به خدمت گرفت
اگه امروز فیلیپه منتفی بشه گزینه بعدی کی هستش ؟
من دیگو کاپل رو برای نیمکت بارسا بسیار ارزشمند میدونم وقتی که بخوایم به مسی استراحت بدیم میتونه تو جناح راست خیلی بهمون کمک کنه تو بازی برگشت پارسال هم خیلی ابیدال رو اذیت کرد
در مورد صحبت دوستمون که گفت وقتی خود ربری گفته دوست دارم تو رئال بازی کنم پس به درد بارسا نمیخوره باید عرض کرد که ریبری از اواسط فصل پیش اعلام کرده که ارزوش بازی تو بارسا هستش در ضمن تو فوتبال حرفه ای امروز بازیکن های کمی هستند که تعصب پویول ةژاوی و اینیستا رو داشته باشند همین رونالدو و کاکا نمونه بارز اون هستند کاکا وقتی پیشنهاد سیتی رو رد کرد گفت تا اخر عمر بازیگریش تو میلان میمونه!!!!!!!!!!!!!یا همین رونالدو که تا سه روز پیش تیم رویائی دوران کودکیش منچستر بود اما از پریروز این تیم رئال شد !!!!!!!!!!! میشه گفت نسل بازیکنهائی مثل پویول اینیستا و ژاوی تو تیمهای دیگه منقرض شده !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

ناصر جان بی انصافی نکن.
هنوز رائول ، کاسیاس ، دل پیرو ، توتی ، آمبروزینی ، نویل ، گیگز ، جرارد ، تری و ... تو دنیای فوتبال هستن.

نظرات بسیار زیاده

من شخصاً شهادت میدم که نظر مصی در مورد ریبری اصلاً فنّی نیست و فقط برای در آوردن حرص بهزاده:4:.

خدا این فتو شاپو از آ اس ، مارکا ، ام دی و اسپورت دیلی نگیره !

The Great Barca
9th July, 2009, 08:31 AM
مصطفی چرا شایعه درست میکنی !!!! هیچ خبری در مورد امضاء قرار داد با ویا در دست نیست . !!!

Mazzi
9th July, 2009, 10:53 AM
البته خبر دیشب یه كلمه جا موند و اونهم خواهد بود :4:
از همینجا تكذیب می كنم پست قبلیم رو
و میگم كه كذب محضه!! :4:
اسپورت نوشته بود دیوید ویا با 42 میلیون یورو به بارسا خواهد پیوست
كه من اشتباها نوشتم پیوست |دی
امیدوارم هر چه سریعتر كار تموم شه

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 11:45 AM
بازم داستان روزای اخیر لاپورتا !!!

هنوز کار یکی به سرانجام نرسیده ، رفته دنبال بعدی ؟؟؟؟؟؟؟

قراره اتوو رو 29 تا به من سیتی بفروشیم ، بعد با 46 فابرگاس رو بخریم .

فابرگاس الان تو نیویورک در حال گذروندن روزاشه !!!

ضمنا گفته منتظر تماس پپ میمونه و اشاره به تماس پرز کرده و گفته آرسنال یا بارسا نه تیم دیگه ای .

====================

اتوو:

به نظر من این 29 تا در حق اتوو یه ظلم بی سابقه محسوب میشه !

متاسفانه برخوردای غلط مدیریت باشگاه با اتوو کار به جایی رسونده که قیمت این بازیکن به این رقم تنزل پیدا کنه.

یعنی واقعا اتوو در حد ویا و زلاتان نمیتونس باشه ؟!

به نظرم اگه حداقل ظاهر حفظ میکردن و این اختلافات رو علنی و رسانه ای نمیکردن ، میشد مثه آب خوردن اتوو رو 50 تا فروخت!

دوستان اگه نظری در این مورد دارید بذارید .

ویرایش : این همین الان رسید .

http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090709/09porbn.jpg

Mazzi
9th July, 2009, 11:46 AM
آخرین اخبار نقل و انتقالات

بارسا گفته حتی یك یورو بیشتر برای لوئیز فیلیپه دفاع چپ برزیلیه دپورتیوو پرداخت نخواهد كرد
دپور هم اون پیشنهاد رو رد كرده
سوریانو هم گفته باشگاهش با قیمتهای كاذب مقابله خواهد كرد
برای همین به آندره دوس سانتوس مدافع چپ فیگوروئنزه پیشنهاد داده ( مثل اینكه 6 میلیون یورو )
.
از طرف دیگه ساموئل اتوئو به نوشته 2-4-4 روزهای آخرش رو داره در بارسا سپری می كنه
و با قرار داد 29 میلیون یورویی كه در صورت درخشش اتوئو تو من سیتی كه 35 میلیون یورو میرسه راهی تیم دوم شهر منچستر میشه
از اون طرف هم با توجه به كارایی كه سسك داره تو لندن میكنه ( مثل تصفیه حسابهاش تو قسمتهای مختلف ) مثل اینكه كارش با بارسا
تمومه و تو همین روزها اونم به زادگاهش بر می گرده
تو جواب خبرنگارها هم كه می خوان باهاش مصاحبه كنن فقط نوشابه باز می كنه برای آرسنال و ونگر
بعضی ها می گن اینا واسه اینه كه خاطره خوبی رو از خودش به جا بزاره
و رفتنش خیانت به توپچی ها محسوب نشه
در هر صورت سسك آدم جاه طلبیه و میدونه كه تو آرسنال به خواسته هاش نمی رسه
یكی از نزدیكانش بهش قبلا گفته بود كه 1بار خودش رو با مسی مقایسه كرده و گفته با هم تو 1 تیم بودن
ولی الان مسی 2بار لیگ قهرمانان رو فتح كرده و من...

Mazzi
9th July, 2009, 12:09 PM
بازم داستان روزای اخیر لاپورتا !!!

هنوز کار یکی به سرانجام نرسیده ، رفته دنبال بعدی ؟؟؟؟؟؟؟

قراره اتوو رو 29 تا به من سیتی بفروشیم ، بعد با 46 فابرگاس رو بخریم .

فابرگاس الان تو نیویورک در حال گذروندن روزاشه !!!

ضمنا گفته منتظر تماس پپ میمونه و اشاره به تماس پرز کرده و گفته آرسنال یا بارسا نه تیم دیگه ای .

====================

اتوو:

به نظر من این 29 تا در حق اتوو یه ظلم بی سابقه محسوب میشه !

متاسفانه برخوردای غلط مدیریت باشگاه با اتوو کار به جایی رسونده که قیمت این بازیکن به این رقم تنزل پیدا کنه.

یعنی واقعا اتوو در حد ویا و زلاتان نمیتونس باشه ؟!

به نظرم اگه حداقل ظاهر حفظ میکردن و این اختلافات رو علنی و رسانه ای نمیکردن ، میشد مثه آب خوردن اتوو رو 50 تا فروخت!

دوستان اگه نظری در این مورد دارید بذارید .

ویرایش : این همین الان رسید .

http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090709/09porbn.jpg

به نظر من امسال ما 3 تا خرید خواهیم داشت و 1 فروش عمده ( اتوئو ) یه فروش دیگه ( گودیانسن )
بارسا نمی خواد تعداد بازیكنهاش زیاد بشه
متاسفانه برای دفاع راست دنبال جانشین نیستن تو تیم
دیوید ویا و سسك فابرگاس رو حتما می گیرن
با یه دفاع چپ
به نظر نمیرسه بخوان كار دیگه ای انجام بدن
برای خط حمله اینجوری ما ویا - هانری - مسی - بویان و گلب رو خواهیم داشت
خط هافبك میشه فابرگاس - ژاوی - اینیستا - توره - كیتا - بوسكتس
خط دفاع هم احتمالا كاسرس میره
میشه - آلوز - پویول - پیكه - میلیتو - ماركز - هنریكه - آبیدال و یه مدافع چپ كه خریداری میشه
تو دروازه هم كه والدس - پینتو اصلی ها هستن گلر سوم هم كه احتمالا از جوانان اضافه میشه
.
در مورد اتوئو واقعا وقتی یه بازیكن فصل آخر قراردادش با 1 تیم میرسه خود به خود حداقل 30 - 40 درصد
از قیمتش كم میشه
امیدوارم رفتن اتوئو هم مثل رونی و دكو به نفع تیم تموم بشه

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 12:30 PM
به نظر من امسال ما 3 تا خرید خواهیم داشت و 1 فروش عمده ( اتوئو ) یه فروش دیگه ( گودیانسن )
بارسا نمی خواد تعداد بازیكنهاش زیاد بشه
متاسفانه برای دفاع راست دنبال جانشین نیستن تو تیم
دیوید ویا و سسك فابرگاس رو حتما می گیرن
با یه دفاع چپ
به نظر نمیرسه بخوان كار دیگه ای انجام بدن
برای خط حمله اینجوری ما ویا - هانری - مسی - بویان و گلب رو خواهیم داشت
خط هافبك میشه فابرگاس - ژاوی - اینیستا - توره - كیتا - بوسكتس
خط دفاع هم احتمالا كاسرس میره
میشه - آلوز - پویول - پیكه - میلیتو - ماركز - هنریكه - آبیدال و یه مدافع چپ كه خریداری میشه
تو دروازه هم كه والدس - پینتو اصلی ها هستن گلر سوم هم كه احتمالا از جوانان اضافه میشه
.
در مورد اتوئو واقعا وقتی یه بازیكن فصل آخر قراردادش با 1 تیم میرسه خود به خود حداقل 30 - 40 درصد
از قیمتش كم میشه
امیدوارم رفتن اتوئو هم مثل رونی و دكو به نفع تیم تموم بشه

به نظر من اتوو و گودی و میلیتو و گلب و سیلوینهو و کاسرس میرن !!!

ویا و فابرگاس و کریسون و ( دفاع چپ دینامو کیف ) یا فیلیپه اضافه میشن.

ولی مصی جون :

حرف من اینه که اگه صدای رفتن اتوو رو در نمی آوردن ، میشد با یه قیمت خوب ردش کرد !

Mazzi
9th July, 2009, 01:44 PM
به نظر من اتوو و گودی و میلیتو و گلب و سیلوینهو و کاسرس میرن !!!

ویا و فابرگاس و کریسون و ( دفاع چپ دینامو کیف ) یا فیلیپه اضافه میشن.

ولی مصی جون :

حرف من اینه که اگه صدای رفتن اتوو رو در نمی آوردن ، میشد با یه قیمت خوب ردش کرد !

من تا حدودی با حرفات موافقم
ولی مشكل اینه كه اتوئو یه جورایی موندنش ضررش بیشتر از نموندنشه
در واقع سودی كه بارسا از رفتنش می كنه بیشتر از ضرر 10 میلیونیه كمتر فروختنشه

The Great Barca
9th July, 2009, 02:01 PM
خود اتوو هم داره بازی در میاره ! نه حاضر تمدید کنه نه حاضره بره یه تیم دیگه ! جواب تلفنش هم نمیده . !!!

به محض اینکه ویا رو گرفتیم باید اتوو رو رد کنیم بره . چون خیلی حاشیه درست میکنه .

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 03:20 PM
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090709/lapieor6.jpg

لاپورتا اعلام کرده که اتوو تلفنشم جواب نمیده و معلوم نیس میخواد چیکار کنه!

از اون طرف به نقل از گل ، اتوو گفته لاپورتا اصلا به من زنگ نزده !

گل بود به سبزه نیز آراسته شد !

تو این هیر و بیری بهونه دست لاپورتا هم دادن که خودشو یه چند روزی هم با اتوو مشغول کنه !!!

barça
9th July, 2009, 03:44 PM
من بشدت با فروش گلب مخالفم.
گلب اگه سال پیش بیشتر بهش بازی میرسید حداقل به اندازه ی بوسكتس میتونست تاثیر گذار باشه واسه بارسا.
بارسا باید قدر بازیكنایی مثل گلب رو بدونه ، بازیكنی كه نه مثل مسی بهترینه نه مثل گودی بی مصرفترینه.
گلب بازیكنی بی حاشیه اما موثریه كه وقتی بهش میدون داده بشه میتونه واقعاً مقبت باشه.

فقط یه مقایسه بین اتوئوی نمك نشناس و گلب میتونه همه چیز رو روشن كنه كه چقدر بازیكن خوبی داریم ولی قدرش رو نمیدونیم.
گلب اگه بهتر از داوید سیلوا نباشه كمتر هم نیست.

----------------

به محض اینكه ویا اومد بارسا باید این اتوئو رو ردش كنیم بره ، فكر كرده حالا كیه كه جواب تلفنم نمیده مردك!
همون بهتر كه بره و از دست این ادا اطواراش راحتشیم.

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 03:47 PM
Messi es el nuevo Di Stéfano

The Barcelona Lionel Messi has been raised with Alfredo di Stefano Trophy II, which recognizes the best player of the season in the Primera Division. Messi thus happens to Raul, the first winner of that distinction. The best season in Barcelona's history has not gone unnoticed or the Internet or the jury. Because three of the four first the shirt dress classifieds azulgrana over the past year. The second, Andres Iniesta, while Diego Forlan and Xavi Hernandez finished third, fourth.

The chairman of the jury, the Alfredo Di Stefano, did not hesitate to praise the Barca football. "You would be blind not to have realized that these guys broke the buck this season. His game was extraordinary," he said. Bolt did not want to monitor the absence of significant players among the Real Madrid first classified, but was very confident that within a year things will be very different: "This has not been the season from Real Madrid, but perhaps next year it returns to Madrid to have some at the top of the podium of this award. " Despite its Madrid, Honorary Chairman of the white garments will not hurt to acknowledge that this year has been the best Messi: "He who knows not argue that football and I am a lover of football, so I will be happy to give it." That will take place at the start of next season, in the same ceremony in which the handed Pichichi, the Zamora on or Guruceta Zarra.
Each of the 14 members of the jury of the award, selects three players, who gives one, two or three points. Messi became clear winner at the end of the first round of voting. The azulgrana Iniesta ahead by 12 points to athletic Forlán, 21, and Xavi, 23.

For the director of MARK, Eduardo Inda, there is no doubt that Messi is the fair winner of this second edition of the Trofeo Alfredo di Stefano. Furthermore, it was certain that this will not be the latest award received by the Argentine in the coming months: "To win this award is the first step toward the Golden Ball, of course, you win."

top_barca1899
9th July, 2009, 03:55 PM
بارسا منتظر فروش اتوئو و خرید فابرگاس

سران باشگاه آبی اناری تصمیم خود را گرفته اند که تلاش خود را برای بازگرداندن سسک آغاز کنند ولی در ابتدا می بایست وجه لازم را از فروش اتوئو به دست آورند.

سایت گل: سران بارسلونا بی صبرانه در انتظار فروختن ساموئل اتوئو به منچستر سیتی هستند تا بتوانند وجه لازم برای خرید سسک فابرگاس را به دست آورند. طبق گزارش روزنامه دیلی استار، مسوولان بارسلونا در نظر دارند تا اتوئو را در حدود 29 میلیون یورو به منچستر سیتی بفروشند ولی هنوز مطمئن نیستند که برنامه های آینده ستاره کامرونی به چه ترتیب است.

پپ گواردیولا بی صبرانه به دنبال یک بازیکن خط میانی برای تقویت تیمش است و در ابتدا، نامی از سسک فابرگاس در لیست تیم کاتالان دیده نمی شد ولی تمایل اخیر تیم مادریدی به این ستاره جوان، باعث شد تا توجه تیم کاتالان نیز به سسک جمع شود، چرا که آنها حاضر نیستند یکی از بازیکنان پایه ای و قدیمی شان را در جمع مادریدی ها ببینند. روزنامه ها به نقل از خائومه فررر، نایب رئیس باشگاه کاتالان نوشتند:« مربی ما به شدت به دنبال آن است تا خط میانی تیمش را با انجام خریدهایی در زودترین زمان ممکن تقویت کند.ما مطمئنیم که می توانیم بازیکنی را به ترکیب تیممان اضافه کنیم که به خرید او تمایل زیادی داریم و همه می دانند که ما به دنبال کدام بازیکن هستیم.»

به نظر می رسد که کاتالونیایی ها باید مبلغی درحدود 46 میلیون یورو برای خرید سسک فابرگاس پرداخت کنند و ممکن است آرسنال در ازای فروش این ستاره، خواهان به خدمت گرفتن یایا توره باشند ولی بسیار بعید به نظر می رسد که کاتالونیایی ها با این انتقال موافقت کنند، چرا که به تازگی قرارداد ستاره ساحل عاجی را تمدید کرده اند.

کدام بازیکن تعیین کننده تر است؟ مسی یا رونالدو؟

در حالی که این روزها بسیاری معتقدند که کریس رونالدو شایسته مبلغی است که برای خریداری اش پرداخت شده، بحث های جدیدی مطرح می شود.کدام یک از این دو بازیکن در فصل 10-2009 تعیین کننده تر هستند و چرا ؟ فینال رم به اهمیت کدامیک از این دو بازیکن افزوده است؟

سایت گل:پس از پیوستن کریستیانو رونالدو به تیم مادریدی، بحث بر سر اینکه کدامیک از این دو بازیکن برتر هستند، بیش از پیش مطرح شده است. اکنون نه تنها از مسی و کریس رونالدو به عنوان دو بازیکن برتر دنیای فوتبال یاد می شود، بلکه هر دوی آنها در یک کشور واحد ودر پیراهن 2 رقیب دیرینه توپ خواهند زد. بنابراین ، این بحث برای سالهایی طولانی ادامه خواهد داشت. هر طرفدار فوتبال، اولویت های خاص خود را دارد.این دو بازیکن، شباهتهای زیادی با هم دارند و در پست مشابهی توپ می زنند ولی در عین حال تفاوتهای زیادی هم با یکدیگر دارند. کریس و مسی ، تواناترین بازیکنان دنیا هستند که به سادگی تمام تعادل و نظم تیمهای حریف را برهم می زنند که این حرکات آنها، تماشایی ترین حرکات از نظر تماشاچیان است.

مسی این کار را با زیرکی تمام انجام می دهد ولی کریس رونالدو با اتکا به پاهای توانایش. البته هر دوی این بازیکنان سرعتی بی نظیر دارند. ستاره پرتغالی به خاطر شوتهای تماشایی و ضربات سرش طرفداران فراوانی دارد ولی ستاره آرژانتینی توان بالایی در هیپنوتیزم فوتبال دوستان در اختیار دارد که این جادو پیش از این تنها در فوتبال مارادونا دیده شده است. تفاوتهای این دو ستاره مثل تفاوت شب و روز است. کریس رونالدو غرور فراوانی دارد و این در حالی است که خجالت و شرم در چهره کودکانه مسی موج می زند. ولی هر دوی این بازیکنان در زمین مسابقه، افرادی حرفه ای هستند و این تنها نکته ای است که ارزش فراوانی دارد. بحثی که اکنون مطرح است، بدین منظور نیست که بگوئیم کدامیک یک از این دوبازیکن بهتر است و بحث برسر این است که کدامیک در تیم باشگاهی اش تعیین کننده تر و تاثیرگذارتر خواهد بود.

کریستیانو رونالدو:
ستاره پرتغالی به تازگی به تیم مادریدی پیوسته است. او به تیمی تاکتیکی آمده که قطعا حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. تیمی که هنوز در مرکز میدان مهره ای را کم می بیند ولی با وجود پیگرینی و اتکا به بازیکنانی که اکنون در رختکن این تیم وجود دارد، می توان به استیل بازی مادریدی ها در فصل بعد امیدهای فراوانی بست. اکنون می خواهیم بازیکنی با سبک و استیل مشابهی با رونالدو در رختکن رئال را به شما معرفی کنیم: آرین روبن به احتمال فراوان روبن نیز در رختکن رئال باقی خواهد ماند و در صورتی که ریبری به تیم مادریدی نیاید، با پیراهن این تیم روانه میدان خواهد شد. آیا کریس می تواند مسی را مهار کند؟

مسی:
در این حال ، همه می دانند که بارسا با سیستم 3-3-4 و با دو بازیکن خط میانی ( اینیستا و چابی) بازی می کند ولی این روزها تنهایک بازیکن در رختکن این تیم دیده می شود که بتواند تعادل تیم حریف را بر هم بزند و این بازیکن مسی نام دارد و بازیکنانی مثل هلب یا پدرو هرگز نتوانسته اند در حد و اندازه های لازم ظاهر شوند. در جناح چپ نیز آنری، ویژگی های مشابه مسی را در اختیار ندارد. بحث دیگری که مطرح می شود، به احتمال پیوستن ریبری به این تیم برمی گردد. اتفاقی که بعید به نظر می رسد...البته ممکن است ستاره های دیگری از جمله ماتا، سیلوا یا سسک به این تیم بپیوندند. مسی توانایی هایش را ثابت کرده و به روند رو به رشدش ادامه خواهد داد نتیجه گیری: این بحث بسیار گسترده و بازی است و البته نظرات مختلف و متفاوتی در این رابطه به گوش می رسد و بسیار سخت است که بخواهی یکی از این دو بازیکن را به دیگری برتری بدهی.

فقدان هر یک از این دو بازیکن در ترکیب تیمهایشان کاملا محسوس است و جای خالی مسی را تنها کریس رونالدو می تواند پر کند و بالعکس. ولی شخصا معتقدم که مسی در مقایسه با رونالدو تاثیرگذارتر و تعیین کننده تر است. چرا که تیم آبی اناری پوش چنین بازیکنی که بتواند تعادل تیمهای حریف را بر هم بزند در ترکیب خود نمی بیند. بحث دیگر این است که در پایان ریبری از راه برسد. پدرو و هلب در دیدارهای جام حذفی و اینیستا در بازیهای مهم توانایی هایشان را نشان داده اند ولی راه زیادی برای رسیدن به اوج پیش روی خود می بینند. درصورتی که ریبری به رئال مادرید نپیوندد، نوبت به روبن خواهد رسید ، البته در صورتی که مصدومیتهایش به او این اجازه را بدهند.

اگر ریبری به رئال نیاید، در نهایت ستاره هلندی در تیم پیگرینی باقی خواهد ماند. بدین ترتیب وابستگی به مسی یا همان "messi-dependency" در بارسا به مراتب بیشتر از وابستگی رئالی ها به کریس رونالدو است. بحث امروز: کدام یک از این دو بازیکن به نظر شما تعیین کننده تر و تاثیرگذارتر است؟

Mazzi
9th July, 2009, 04:04 PM
اینكه چیزی نیست
منم خیلی وقتها تلفنهای بهزاد رو جواب نمیدم
ولی خوب موقع فوتبال اختلافها رو میزاریم كنار
خود من تا حالا چند بار تكل زدم تو كمرش :4: ولی بعد از اینكه 2 ماه بیمارستان بود مرخص شد دست دادیم بازم با هم خوب شدیم
دلیل نمیشه این مسائل به زمین فوتبال كشیده بشه
تازه تو این شرایط كه تلفن ها شنود میشه به نظر شما كار درستیه جواب تلفن رو بده بعد حرفاشون تو روزنامه ها چاپ بشه!؟ :4:

barça
9th July, 2009, 04:18 PM
آرش جون این سیوای كارلس پویول كه تو امضات هست رو من الان چند روزه دارم خودمو میكشم دانلودش كنم ولی نمیتونم!
یكی به داد برسه خواهشاً.

اینم گل برگردونه پویوله كه من ندیده بودم قبلاً:

http://www.youtube.com/watch?v=lo90THljqUo&NR=1

خیلی باحاله ، حتماً ببینید كه كاپیتان پر افتخار ما تو كارای تهاجمی هم میتركونه.
خدایا پویولو از ما نگیر.:N_aggressive (41):

mamok
9th July, 2009, 04:23 PM
بارسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسا

mamok
9th July, 2009, 04:24 PM
درسال گذشته مگرداوران برای رئال کم جانثاری کردند..اتفاقا خیل زیاد نمونهاش بازی با با اوساسونا یا اون بازیکن ختا فه که با خیانت به تیمش توپ پنالتی دقیقه اخر ختافه ..پاس به کاسیاس اینها همه ازقبل برنامه ریزی شده اند تا هفته های اخر تیمها را یا با تطمیع ویابا داوری بردند وقتی با ان بازی6-2دیگه نمی توند ول کردند:21:

barça
9th July, 2009, 04:29 PM
اینكه چیزی نیست
منم خیلی وقتها تلفنهای بهزاد رو جواب نمیدم
ولی خوب موقع فوتبال اختلافها رو میزاریم كنار
خود من تا حالا چند بار تكل زدم تو كمرش :4: ولی بعد از اینكه 2 ماه بیمارستان بود مرخص شد دست دادیم بازم با هم خوب شدیم
دلیل نمیشه این مسائل به زمین فوتبال كشیده بشه
تازه تو این شرایط كه تلفن ها شنود میشه به نظر شما كار درستیه جواب تلفن رو بده بعد حرفاشون تو روزنامه ها چاپ بشه!؟ :4:

خداوكیلی این اتوئو خیلی آدم بی چشم و روئیه.
مثل بچه ناز میكنه ، نه حاضره مثل بقیه ی بازیكنا بره سر میز مذاكره و بی سر صدا قراردادش رو تمدید كنه نه حاضره بره و میخواد زورچپونی خودشو به تیم تحمیل كنه.
كرایوف خوب حالشو گرفت ، كلاً با هر قیمتی ردش كنیم بره بهتره چون میفهمه كه واسه بارسا نمیتونه از این كلاسا بذاره و پپ مثل رایكارد نیست كه بهش سواری بده و خوب بلده بازیكنای چموشی مثل اتوئو رو له كنه.

اتوئو كه ادعای تعصب داره نباید انقدر خودشو ضایع كنه ، حداقل میذاشت مثل رونالدینیو با خاطره خوش و با كلاس از بارسا خداحافظی میكرد.

mamok
9th July, 2009, 04:31 PM
ز کیسه خلیفه می بخشه پرز درود به طرفداران رئال که صبح صادق نزدیک است

barça
9th July, 2009, 04:36 PM

درسال گذشته مگرداوران برای رئال کم جانثاری کردند..اتفاقا خیل زیاد نمونهاش بازی با با اوساسونا یا اون بازیکن ختا فه که با خیانت به تیمش توپ پنالتی دقیقه اخر ختافه ..پاس به کاسیاس اینها همه ازقبل برنامه ریزی شده اند تا هفته های اخر تیمها را یا با تطمیع ویابا داوری بردند وقتی با ان بازی6-2دیگه نمی توند ول کردند:21:

mamok جان خوش اومدی به پارس فوتبال.
مثل اینكه خیلی آتیشت تنده!:4:
اول یه زحمتی بكش خودتو معرفی كن بگو چند سالته تا بعد بریم سراغ باقی قضایا.

mamok
9th July, 2009, 04:43 PM
اسم محمد مکان چابهار کرانه های دریای عمان سن 28

ali-silent
9th July, 2009, 05:16 PM
سلام کاتالونیایی ها. :victory::308:

barça
9th July, 2009, 05:26 PM

محمد جان خوش اومدی به جمع كاتالانهای مقیم پارس فوتبال.
امیدوارم كه اینجا حضور پررنگی داشته باشی.

سلام علی جان.
شما هم بی زحمت مثل آقا محمد خودتو معرفی كن تا بیشتر باهات آشنا بشیم.

gamper
9th July, 2009, 05:27 PM
اقا بالاخره قضیه ویا چی شد
مصطفی نصف شب یه خبری گذاشت انگار درست نبود
خدائیش دیگه داره در حق سامی ظلم میشه قیمت سامی 29 واقعا لاپورتا داره اتوو رو مفت از دست میده به نظر من تعداد فورواردهائی که در حد اتوو باشند تو دنیا به اندازه انگشتهای یک دست هم نیست سامی یه اعجوبه هستش متخصص باز کردن دروازه رئالی ها خدایا سامی رو از ما نگیر

The Great Barca
9th July, 2009, 05:56 PM
این مصطفی طبق معمول دیشب مغلطه کرد !

ali-silent
9th July, 2009, 05:59 PM
اسم: علی موقعیت:تهران سن:17

:victory::victory::victory::victory:

Golbarca
9th July, 2009, 06:29 PM
میبینم امروز بازار طرفدارای بارسا شیریرن هستش به دوستان تازه وارد خوش امد
میگم محمد جان وعلی جان به جمع صمیمی پارس فوتبال وبارسا خوش امدید :8:

Gerard Piqué
9th July, 2009, 06:58 PM
سلام دوستان:victory:

با عرض معذرت بابت غیبت طولانی

راستی اومدن ویا قطعی شد الان سایت گل زده

Gerard Piqué
9th July, 2009, 07:01 PM
EXCLUSIVE: Barcelona To Sign David Villa From Valencia

http://i.media.goal.com/g/50379_news.jpg

Barcelona are set to make their first summer signing and it is the one that they wanted most...

*
Barcelona and Valencia have reached a deal that will see David Villa move to Camp Nou and are expected to make an announcement soon, Goal.com has learned.

A source close to Camp Nou has revealed exclusively to this website that the Spanish international striker has had his wish granted and he will join the European champions this summer.

Negotiations have been ongoing between Barça and Valencia and the Catalan club's president Joan Laporta even revealed that a bid had been made during a television interview on Wednesday evening.

Now Goal.com has been told that a deal has been struck and that Villa will be a Barcelona player, although no details of the fee or any of the Blaugrana's squad going in the other direction was divulged.

Laporta suggested that a offer of over €40million had been made and that, allied with los Che's new chief Vicente Soriano's promise to let the player go this year, has meant the treble winners have their man.

The arrival of Villa could speed up the departure of Samuel Eto'o, with both Manchester United and Manchester City linked with the Cameroonian striker, who was Barca's top league scorer last term.

Real Madrid opted not to pursue Villa after being told that he was not for sale and instead forked out a fee of up to €41million to sign Karim Benzema from Olympique Lyonnais.

Mazzi
9th July, 2009, 07:06 PM
مرگ بر ساسان :4:
برادر خبر دیشب اشتباه تایپی داشت
تازه همین الان خبر پیوستن ویا به بارسا مثل توپ تو تمام سایتها تركید
اون اشتباه تایپی باعث شد بالاخره اینا به خودشون بیان و ویا رو به عنوان اولین خرید معرفی كنن :4:
حال كردید دست رو؟
12 صفحه نشده بازیكن خریدیم :4:

barça
9th July, 2009, 07:08 PM
سلام دوستان:victory:

با عرض معذرت بابت غیبت طولانی

راستی اومدن ویا قطعی شد الان سایت گل زده

EXCLUSIVE: Barcelona To Sign David Villa From Valencia

http://i.media.goal.com/g/50379_news.jpg

Barcelona are set to make their first summer signing and it is the one that they wanted most...

*
Barcelona and Valencia have reached a deal that will see David Villa move to Camp Nou and are expected to make an announcement soon, Goal.com has learned.

A source close to Camp Nou has revealed exclusively to this website that the Spanish international striker has had his wish granted and he will join the European champions this summer.

Negotiations have been ongoing between Barça and Valencia and the Catalan club's president Joan Laporta even revealed that a bid had been made during a television interview on Wednesday evening.

Now Goal.com has been told that a deal has been struck and that Villa will be a Barcelona player, although no details of the fee or any of the Blaugrana's squad going in the other direction was divulged.

Laporta suggested that a offer of over €40million had been made and that, allied with los Che's new chief Vicente Soriano's promise to let the player go this year, has meant the treble winners have their man.

The arrival of Villa could speed up the departure of Samuel Eto'o, with both Manchester United and Manchester City linked with the Cameroonian striker, who was Barca's top league scorer last term.

Real Madrid opted not to pursue Villa after being told that he was not for sale and instead forked out a fee of up to €41million to sign Karim Benzema from Olympique Lyonnais.

چه عجب از این طرفا حسین پیكه خان!

خدایی این آخره ظلمه!
اینهمه مدت ما اینجا تو كف بودیم كه یكی بیاد خبر اومدن ویا رو به بارسا بده ، كسی نیومد نیومد یه دفعه حسین پیكه تازه از راه رسیده اومد خبرو گذاشت!:gathering:

فك كنم پا قدم حسین خوبه ، حسین اگه میخوای بارسا خوب بازیكن بگیره هر روز باید اینجا بشدت فعالیت كنی وگرنه باید مسئولیت ناكامی احتمالی رو بر عهده بگیری.:308:

-------------------

دوست دارم خرید ویا رو تبریك بگم ولی تا تو پیراهن بارسا نبینمش باورم نمیشه.

gamper
9th July, 2009, 07:18 PM
ابی اناری پوش شدن ویا رو تبریک میگم امیدوارم سامی هم بمونه

SePaNtA MiNoO
9th July, 2009, 07:19 PM
خیلی خوشحالم http://www.pic4ever.com/images/241.gif
دست من که خیر نداشت باز خوبه یکی از نهضتمون دستش واسه این بارسا سبک بود !

Mazzi
9th July, 2009, 07:21 PM

سلام بر دو عضو جدید كمپین بزرگ بارسلونا در ایران
ورودتون رو به سایت تبریك میگم به طور ویژه
امیدوارم لحظات شادی رو اینجا پیش هم داشته باشیم
ورودتون هم كه با ورود دیوید ویا همراه شد و خوش یمن بود

Mazzi
9th July, 2009, 07:28 PM
جالبه خبر خرید ویا رو الموندو زده ولی اسپورت هنوز چیزی ننوشته
.
اولین خرید تابستانی رو هم به تمام مسلمین جهان
اللخصوص شیعیان جهان و به ویژه شیعیان كاتالان تبریك میگم
ایشاالله چرخش برامون بچرخه :4:

barça
9th July, 2009, 07:32 PM
ابی اناری پوش شدن ویا رو تبریک میگم امیدوارم سامی هم بمونه

ناصر جون فكر نمیكنم كسی از موندن اتوئو ناراحت بشه ولی اتوئو داره با روح و روان همه بازی میكنه و تو اتفاقات اخیر خودش بیشتر از هر كس دیگه ای مقصره.
اتوئو بازیكن بزرگیه ولی بزرگتر از باشگاه نیست كه داره اینطوری رفتار میكنه.

بهر حال اگه از نازش كم كنه و به تعصبش اضاقه كنه احتمال اینكه بارسا نگهش داره وجود داره ولی اگه همین روند رو ادامه بده قطعاً عذرش رو میخوان.

خیلی خوشحالم http://www.pic4ever.com/images/241.gif
دست من که خیر نداشت باز خوبه یکی از نهضتمون دستش واسه این بارسا سبک بود !

مشتبی جون بیا بغلم! :6:
بیشتر از جذب ویا از این خوشحالم كه این بار سنگین از رو دوشت برداشته شد توسط مصطفی منحوس!:gathering:
من هی به بچه ها میگفتم كه انقدر به مشتبی گیر ندید :blush2: این دستش خوبه ولی كو گوش شنوا؟!
همش میرفتن پشت سرت صفحه میذاشتن نامردا ، همین مصطفایِ مارمولك كه الان خودشو زده به موش مردگی هر روز تو رو مسئول ناكامی بارسا میدونست.
بخدا قسم من تا روز آخر فقط ازت حمایت میكردم.:icecream:

mamok
9th July, 2009, 07:36 PM
پا قدم دیدید حال کنید دومی فابر گاس ... زگر صبر کنی زغوره حلوا سازی ..حالا نوبت لاپورتا تو نیو کمپ برای معارفه ویا پز بدهد ورکورد این رونالدو را خراب کند

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 07:39 PM
امیدوارم این خرید امشب سایت رسمی باشگاه و خود ویا تایید کنن ،!!!

ضمنا طلسم بد دست بودن مصی هم با این خرید شکست !!!

من هنوز منتظر تاییده خبر هستم ، تا اینجاش میشه همونی که دیشب md زده بود !!!

Mazzi
9th July, 2009, 07:44 PM
ناصر جون فكر نمیكنم كسی از موندن اتوئو ناراحت بشه ولی اتوئو داره با روح و روان همه بازی میكنه و تو اتفاقات اخیر خودش بیشتر از هر كس دیگه ای مقصره.
اتوئو بازیكن بزرگیه ولی بزرگتر از باشگاه نیست كه داره اینطوری رفتار میكنه.

بهر حال اگه از نازش كم كنه و به تعصبش اضاقه كنه احتمال اینكه بارسا نگهش داره وجود داره ولی اگه همین روند رو ادامه بده قطعاً عذرش رو میخوان.

بیشتر از جذب ویا از این خوشحالم كه این بار سنگین از رو دوشت برداشته شد توسط مصطفی منحوس!:gathering:
من هی به بچه ها میگفتم كه انقدر به مشتبی گیر ندید :blush2: این دستش خوبه ولی كو گوش شنوا؟!
همش میرفتن پشت سرت صفحه میذاشتن نامردا ، همین مصطفایِ مارمولك كه الان خودشو زده به موش مردگی هر روز تو رو مسئول ناكامی بارسا میدونست.

تك تك این كلمات رو تكذیب می كنم
اینا همش سیاه نمایی هستش
مجتبی جون دعوتت می كنم كه زرنگ باشی
فریب این تندرو ها رو نخور
اینا می خوان بین اعضای نهضت تفرقه بندازن
خود فروخته هستن اینا

ơɧʂҽɳ♏
9th July, 2009, 07:46 PM
تبریک ویژه به سبب جذب داوید ویا ، چه شود این خط حمله آبی اناری
هماهنگی منحصر به فرد ژاوی و ویا قریب به یقین ویرانگر خواهد شد .
رسماً رقابت فصل آینده رو از همین الان بازنده فرض میکنم (FC Sevilla)
حال میماند شماره !!

SePaNtA MiNoO
9th July, 2009, 07:46 PM

http://www.pic4ever.com/images/grouphug.gif
واقعا داشتم کم کم دچار افسردگی حاد میشدم :4:
الان باید بریم سراغ فابرگاس+فیلیپه

SePaNtA MiNoO
9th July, 2009, 07:50 PM
تك تك این كلمات رو تكذیب می كنم
اینا همش سیاه نمایی هستش
مجتبی جون دعوتت می كنم كه زرنگ باشی
فریب این تندرو ها رو نخور
اینا می خوان بین اعضای نهضت تفرقه بندازن
خود فروخته هستن اینا

مصی جون اینا همهشون دنبال پرونده سازی هستن :gathering:
من از همین جا اعلام میکنم اگه میخواین از این تهمت زدنها و پرونده سازیها راحت بشین به من رای بدین :gathering:

Saviz
9th July, 2009, 07:56 PM
منم جا داره ورود دو بارسایی عزیز علی و آقا محمد رو تبریک بگم..امیدوارم در این تایپیک فعال باشند

----------------------
پس چرا این خبر ویا هیچ جا نیستش؟
هنوز به طور قطعی اعلام نشده...گل رو هم نباید جدی گرفت !

---------------------

بعد از ایننکه بارسا در خرید فلیپه ناکام مونده حالا برای جناح چپ خودش به سراغ آندره سانتوز برزیلی رفته.این بازیکن 26 ساله هست که به تیم ملی برزیل هم دعوت شده

barça
9th July, 2009, 08:09 PM
اِی بابا ، همش جو بود؟
پس كو ویا؟
خبر تائید نشده كه جای شادی كردن نداره!
همش تقصیر مشجتبائه كه ما نمیتونیم بازیكن بگیریم ، اگه جای مصطفی یكی دیگه تاپیك زده بود الان ما ریبری رو گرفته بودیم!(خود آدم فروشمااااا... :4:)

----------------

من خدایی تا ویا رو با پیراهن بارسا نبینم عمراً باور نكنم كه بارسایی شده.

دفاع چپ هم خدایی من نمیدونم فلیپه چجور بازیكنیه ولی از اولشم میگفتم تو آمریكای جنوبی بازیكنی كه تو اون سمت بدرد بارسا بخوره زیاد پیدا میشه ، حالا یكی بیاد بگه این بازیكنه تو چه سطحیه ، همین فلیپه رو هیچ شناختی روش نداشتیم حالا باید ببینیم این دفاعی كه تازه تو این سن و سال بالا میخواد بیاد اروپا بازی كنه چطوریاس!

Golbarca
9th July, 2009, 08:13 PM
بابا شما از خبر گذاری فارس :wallbash:هم بدتر شدین یكی میاد میگه ویا اومد تا میایم خوشحالی بكنیم
اون یكی میاد تكذیب میكنه یه خبر درست وحسابی بذارین ویك كلام تمومش كنن تو رو خدا من كه
چشم اب نمی خوره به این زودیا بازیكنی بتونیم بخریم

zenvplus
9th July, 2009, 08:16 PM
من نمیخوام اوقاتتون را تلخ کنم
برامم فرقی نداره ویا بیاد بارسا یا نه
فقط اینو بگم که سایت گل خبرای سایتای ورزشی دیگه را با تاخیر میزاره و به گزارشای اختصاصیش هم هیچ اعتباری نیست
-----

The Great Barca
9th July, 2009, 08:17 PM
مصطفی با او شناختی که من از تو دارم عمراً دستت واسه بارسا خوب باشه !!!!!!

از همین الان میگم اگر مصطفی سقط بشه بارسا همیشه میبره و همیشه قهرمان میشه . !!! اگر به دستت تو باشه که ویا نیومده مصدوم میشه . !!!

:blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum::b lum:

mamok
9th July, 2009, 08:20 PM
کرویف در مورد اقدامات وخریدهای رئال گفته .دستهای پنهانی در سطح بالای اسپانیا در کارند که قهر مانیهای بارسلونا وافتخارات این تیم درسطح اروپا واسپانیا را کمرنگ وباعث تبلیغا ت برایومعروفیت مادرید برای میزبانی المپیک2016بشوند که پرز با پول کاخ نشینیان وسلطنت طلبان مادرید ولخرجی می کند

S T O I C H K O V
9th July, 2009, 08:20 PM
اولا به محمد و علی 2 عضو جدید خانواده بزرگ بارسا تبریک میگم ، امیدوارم حضورشون پررنگ و دستشون سبک باشه !!!

=====================

دوستان گل :

من الان 5 تا خبرگزاری اسپانیا از جانب دو باشگاه ( بارسا و والنسیا ) رو زیر نظر دارم .

ولی هیچکدوم این خبر تایید نکردن!!!

بیشتر خبرای سسک موجوده!!!

ولی گل هم خبرگزاری نیس که دروغ بگه !!!

به محض روی خروجی رفتن خبر ، کوبیدیمش تو تاپیک !

The Great Barca
9th July, 2009, 08:21 PM
خوب حالا نوبت به خرید بعدی میرسه که مسلماً نامی نیست جز فرانسسک فابرگاس . مسلماً بارسا فابرگاس رو میگیره چون بایرن حاضر به فروش ریبری نیست .

zenvplus
9th July, 2009, 08:22 PM
Whisperings on the web suggest David Villa will join Barcelona shortly, which could expedite Samuel Eto'o's departure from the Camp Nou. Manchesters United and City are both monitoring the situation intently.

اخرین خبر اینه که اگه ویا به بارسا بیاد خروج اتوئو به من سیتی یا من یونایتد تسریع خواهد شد

The Great Barca
9th July, 2009, 08:24 PM
بچه ها مطمئن باشید دیوید ویا امسال به بارسا میاد حتی اگر این خبر امروز صحت نداشته باشه .

وقتی خود بازیکن نمیخواد بمونه و مدیر اون باشگاه میخواد این انتقال انجام بشه پس دیگه انتقال قطعیه دیگه الکی خودتون رو ناراحت نکنید .

چه این انتقال بخواد امروز انجام بشه چه هفته بعد در نهایت ویا میاد بارسا .

The Great Barca
9th July, 2009, 08:30 PM
یه خبر جالب . پله سلطان فوتبال برزیل گفته خرج های بالای رئال باعث نابودیه فوتبال میشه !

البته قبل از اینم داشتیم اشخاص بزرگ دیگه ای این مطلب رو گفته بودن .

------------------------------------

به نظر من باید یه قانونی وضع بشه که باشگاه ها میزان دخل و خرج خودشون رو در پایان هر فصل اعلام کنند . اینجوری دیگه منبع درآمد باشگاه ها به طور کامل روشن میشه !!!!

lionel_messi
9th July, 2009, 08:58 PM
پیوستن داوید ویا به بارسلونا قطعی شد

سایت گل: بارسلونا و والنسیا بر سر انتقال داوید ویا به نوکمپ به توافق رسیده‌اند و به زودی این توافق خود را اعلام خواهند کرد. یک منبع نزدیک به نوکمپ گفته است که این مهاجم ملی‌پوش به رویای خود رسیده و در تابستان برای بارسلونا بازی خواهد کرد. خبر پیوستن ویا به بارسلونا تایید شده است، اما هنوز مشخص نیست مبلغ قرارداد چقدر است و کدام بازیکنان بارسا از این تیم خواهند رفت.

لاپورتا پیشنهادی 40 میلیون یورویی ارائه کرده و با توجه به قول بیسنته سوریانو، رییس والنسیا ویا امسال فروخته خواهد شد. ورود ویا باعث می‌شود اتوئو هر چه سریع‌تر فروخته شود. دو باشگاه منچستری خواهان بهترین گل‌زن بارسلونا در فصل گذشته هستند.

-----------------------------------------------------------------

هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا:f015:

به همه تبریک میگم :8:

Golbarca
9th July, 2009, 09:34 PM
هنوز تو هیچ خبر گذاری خبر اومدن ویا به بارسلون رو تائید نكرده
فقط تو سایت گل از اون یه چیزهایی گفته شده من كه امیدوارم
خبر درست باشه و بتونیم امشب با راحتی بخوابیم

Golbarca
9th July, 2009, 09:46 PM
بچه ها من این روزا كه برگشتم ممد بنجول رو نمی بینم كسی ازش خبر داره كجاست

خدای نكرده مریض كه نیستش :sick:

Carles Puyol
9th July, 2009, 10:36 PM

سلام علی جان خوش اومدی . من مدیر مسئول قرارهای عمومی جدید هستم :4: خواستی بیا فوتبال خیلی حال میده
---------
خوب اومدن ویا رو هم تبریک میگم ما منتظر دومیش هستیم ! من میگم باید اتوو رو هم نگه داریم ! دلم داره واسش میسوزه ! نباید با این قیمت بره !
خرید بعدی فابرگاس ! :8:

Mazzi
10th July, 2009, 12:08 AM

برای زیارت حضوری ممد بنجول جمعه ها به جوانمرد قصاب
و روزهای دیگه و حتی روزهای تعطیل به سایت شخصی ایشون سر بزنید

mehdi del piero
10th July, 2009, 12:20 AM
یه سوال مگه اتئو این فصل بد بوده كه همه میخوان بره و ویا بیاد؟بنظر من ویا میشه جای هنری بازی كنه و اتئو بمونه حیف نست بره؟

Mazzi
10th July, 2009, 12:25 AM
لاپورتا: ما قهرمان می‌سازیم، رئال قهرمان می‌خرد

بارسلونا نیاز ندارد میلیون‌ها یورو خرج کند تا بهترین‌های دنیا را به دست آورد.

سایت گل: خوان لاپورتا سیاست نقل و انتقال رئال را زیر سوال برده. او می‌گوید بازیکنان بومی بهرت هستند و بارسلونا نیازی به خرج میلیون‌ها یورو پول برای به دست آوردن برندگان توپ طلا ندارد. رئال حدود 180 میلیون یورو برای خرید تنها چهار بازیکن خرج کرده است.

http://i.media.goal.com/g/50575_news.jpg

لاپورتا می‌گوید: «دو مدل برای موفقیت وجود دارد. روش فلورنتینو پرس این است که هر قدر خواست پول خرج کند، و روش ما هم این است که روی تیم جوانان کار کنیم. در فینال لیگ قهرمانان دیدید که ده بازیکن ساخته خود باشگاه در ترکیب تیم حضور یافتند. پول همه چیز نیست، داشتن بازیکنانی که هویت باشگاه را دارند مهم‌تر است. ما برندگان توپ طلا را پرورش می‌دهیم و بقیه برندگان توپ طلا را می‌خرند. از دید من خوب است که رئال مادرید کریستیانو رونالدو را خریده اما اکنون بارسلونا نقطه مرجع همه است. ما می‌توانیم مانند مادرید زیر بار بدهی برویم اما این روش خوبی برای اداره باشگاه نیست.»

---------------------------------------------------

چیگرینسکی: به بارسلونا نمی‌روم

کم پیش می‌آید پیشنهاد بارسلونا رد شود، اما مدافع شاختار این کار را انجام داده است.

سایت گل: دمیترو چیگرینسکی پیشنهاد بارسلونا را رد کرد. این مدافع شاختار دونتسک مورد توجه بارسا قرار گرفته بود. او که کاپیتان دوم تیمش است ترجیح داد در باشگاه اوکراینی بماند تا این که به قهرمان اروپا برود.

http://i.media.goal.com/g/36567_news.jpg

بارسا پرسیده بود آیا می‌تواند او را خریداری کند یا نه، اما چیگرینسکی گفت دوست دارد به پیشرفت شاختار کمک کند: «کاملا خبر دارم که بارسلونا به ندرت برای خرید بازیکنی پیشنهاد می‌دهد و این فرصتی استثنایی است. این لحظه مهمی در دوران ورزشی من است. شاید دیگر فرصتی این چنینی برای من پیش نیاید. اما از سوی دیگر اگر به خودم ثابت کنم شایسته چنین پیشنهادی هستم، می‌توانم توانایی‌های خود را افزایش دهم.»

پ.ن : جون مادرت بیا
تورو خدا
بهزاد رو كفن كنیم - ساسان رو قربانی كنیم - آرش رو تبعید كنیم پاشو بیا :4:

Carles Puyol
10th July, 2009, 12:27 AM

ممد از سایت رفته مهدی جون . رفته یکجا دیگه :)

یه سوال مگه اتئو این فصل بد بوده كه همه میخوان بره و ویا بیاد؟بنظر من ویا میشه جای هنری بازی كنه و اتئو بمونه حیف نست بره؟

کاشکی بد بود ! این بشر تر زد ! راحت بارسا میتونست رکورد رو بزنه ! ولی به خاطر این بشر مفت خور حاشیه درست کن باید منتظر بمونیم ببینیم کی دوباره این موقعیت گیرمون میاد که بتونیم رکورد رو بزنیم ! چقدر موقعیت خراب میکنه ! بعد حاشیه هم درست میکنه ! :lightbulb:

The Great Barca
10th July, 2009, 12:35 AM
لاپورتا 1 - پرز 0 . البته هفته بعد میشه 2-0 .

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 12:52 AM
لاپورتا 1 - پرز 0 . البته هفته بعد میشه 2-0 .

چطور مگه ساسی ؟؟؟:7:

The Great Barca
10th July, 2009, 01:08 AM
رئال و بارسا هر دو دنبال ویا بودن ولی رئال کشید کنار و بارسا ویا رو جذب کرد . پس در بازیکنهایی که دو تیم روشون دست گذاشتن لاپورتا پیشی گرفته .

فرانک ریبری هم امسال در بایرن می مونه . میمونه فابرگاس که اونم میاد بارسا . پس هفته بعد میشه 2-0 . !!!!!

Mazzi
10th July, 2009, 01:12 AM
عجب تحلیلی كرد ساسی!!
واقعا تو كف تحلیلتم :4:
فابرگاس رو هم بگیریم می دونید بعدش چی حال میده؟

اتوئو نیم فصل اول خیلی خوب بود
ولی نیم فصل دوم و مخصوصا اواخر فصل خیلی افت كرد
كلا نخواستنش فنی نیست
چون واقعا گلزنه بزرگیه
مشكل بیشتر اخلاقیه

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 01:14 AM
رئال و بارسا هر دو دنبال ویا بودن ولی رئال کشید کنار و بارسا ویا رو جذب کرد . پس در بازیکنهایی که دو تیم روشون دست گذاشتن لاپورتا پیشی گرفته .

فرانک ریبری هم امسال در بایرن می مونه . میمونه فابرگاس که اونم میاد بارسا . پس هفته بعد میشه 2-0 . !!!!!

حالا رسما اعلام شده خبر اومدن ویا یا بازم سر کاریم حالا حالاها؟

Mazzi
10th July, 2009, 01:21 AM
حالا رسما اعلام شده خبر اومدن ویا یا بازم سر کاریم حالا حالاها؟

هنوز دو طرف رسما تاییدش نكردن
ولی از اونجا كه تكذیبش هم نكردن میشه مطمئن بود كه كارش تموم شده
كلا امكان اینكه ویا نیاد با امكان اینكه بگیم الان روزه برابره
مگه اینكه سندش موجود باشه :4:

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 01:24 AM
عجب تحلیلی كرد ساسی!!
واقعا تو كف تحلیلتم :4:
فابرگاس رو هم بگیریم می دونید بعدش چی حال میده؟

اتوئو نیم فصل اول خیلی خوب بود
ولی نیم فصل دوم و مخصوصا اواخر فصل خیلی افت كرد
كلا نخواستنش فنی نیست
چون واقعا گلزنه بزرگیه
مشكل بیشتر اخلاقیه

اتوئو گلزن بزرگیه؟:sick:
عمه ی منم بود فصل قبل 50 گل میزد ولی این مفت خور نتونست.
اتفاقا بیشتر مشکل فنیه.

Abolfazl
10th July, 2009, 01:30 AM
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20090709/lapieor6.jpg

این خانم با چی اپلاسیون میکنه؟!!!!!!!!!!!! :4::crazy2::121fs725372:

Mazzi
10th July, 2009, 01:32 AM
نگفتید فابرگاس رو هم بگیریم چی حال میده؟

اتوئو گلزن بزرگیه؟:sick:
عمه ی منم بود فصل قبل 50 گل میزد ولی این مفت خور نتونست.
اتفاقا بیشتر مشکل فنیه.

از دید من هست
اینم من نمیگم
آمار و ارقام میگه
گلزنی تو دو فینال لیگ قهرمانان كه هر دو گل هم سرنوشت ساز بود
و بارسا رو یه بار به بازی برگردوند و بار دوم سوار بر بازی كرد
نشون میده اتوئو مرد روزهای بزرگ هستش
یا شایدم بهتره بگیم بودش

خانم های كاتالان كلا ساكشن به دنیا میان :4:
اینكارها رو بانوان مادریدی نیاز دارن به انجامش :4:

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 01:37 AM
از دید من هست
اینم من نمیگم
آمار و ارقام میگه
گلزنی تو دو فینال لیگ قهرمانان كه هر دو گل هم سرنوشت ساز بود
و بارسا رو یه بار به بازی برگردوند و بار دوم سوار بر بازی كرد
نشون میده اتوئو مرد روزهای بزرگ هستش
یا شایدم بهتره بگیم بودش

برو بینیم بابا.
مهاجم نوک بارسا باشی و این همه پول بگیری اونوقت واسه زدن 2 تا گل منت بزاری؟؟
اون مفت خور پولی که گرفته واسه کل فصل بوده نه برای اون دو تا بازی.پس باید همیشه خوب
باشه و عالی کار کنه و همیشه موقعیت ها رو گل کنه.
گفتم که این فصل اخیر مشکل 100% فنی بوده.

The Great Barca
10th July, 2009, 01:38 AM

اینام مدیر برنامه دارن ما هم مدیر برنامه . !!!!!!

Abolfazl
10th July, 2009, 01:38 AM
اینكه رئال بیخیال ریبری شده چه ربطی به اینكه بهترین فرصته واسه اینكه ما بخریمش داریم!!؟
مثلا اگه ما 1بازیكن رو بخوایم كه رئالم بخوادش یعنی بدترین موقعیته!!!؟
بارسا تیمش واقعا از هر نظر كامله
شما احتیاج داشتید كه فوق ستاره بخرید چندتا
وگرنه ما تیممون پر از ستاره است
اصلا احتیاجی به این جور خریدها نداره
تیم ما بازیكن ثابت نمی خواد
فقط چندتا ذخیره خوب میخواد
هنوزم از 5 تا بازیكن اول دنیا حداقل 3 تاش تو بارساست
مثل مسی و ژاوی و اینیستا و آلوز
اینكه شما 2 تا فوق ستاره خریدید فقط تیمتون رو در حدی كرده بتونه با ما رقابت كنه
ضمن اینكه ما بهترین مربی دنیا رو هم داریم

خدائیش چقدر به مسئله مشکوک شدی، ماضی!!! :4:
پ.ن: من بدون هیچ قصد و غرض ورزی اون حرف رو زدم. :victory:

اینام مدیر برنامه دارن ما هم مدیر برنامه . !!!!!!

منظورت چیه ساسی؟!!!!! :4::7:
--------------
از دوستانی که روده درازی های بنده رو خوندن و خواهشمو قبول کردن و نظرشون رو در مورد خریدهای رئال گفتن، واقعاً ممنونم. :victory::8:

The Great Barca
10th July, 2009, 01:41 AM
این مصطفی فکر کنم هر چند وقت یه بار سیم های مغزش میریزه بهم . !!!!!

دیوید ویا اگر پارسال تو بارسا بود بالای 40 تا میزد. البته اینم بگم تمام مشکل اتوو بر میگرده به نیم فصل دوم . ! هر سال افت فاحشی داشته .

The Great Barca
10th July, 2009, 01:43 AM
خدائیش چقدر به مسئله مشکوک شدی، ماضی!!! :4:
پ.ن: من بدون هیچ قصد و غرض ورزی اون حرف رو زدم. :victory:

منظورت چیه ساسی؟!!!!! :4::7:
--------------
از دوستانی که روده درازی های بنده رو خوندن و خواهشمو قبول کردن و نظرشون رو در مورد خریدهای رئال گفتن، واقعاً ممنونم. :victory::8:

منظورم همونی بود که فهمیدی :victory::)

Mazzi
10th July, 2009, 01:45 AM
برو بینیم بابا.
مهاجم نوک بارسا باشی و این همه پول بگیری اونوقت واسه زدن 2 تا گل منت بزاری؟؟
اون مفت خور پولی که گرفته واسه کل فصل بوده نه برای اون دو تا بازی.پس باید همیشه خوب
باشه و عالی کار کنه و همیشه موقعیت ها رو گل کنه.
گفتم که این فصل اخیر مشکل 100% فنی بوده.

اتوئو 2 تا گل واسه بارسا زده!!؟
مطمئنی 2 تا گل زده؟
واقعا بی انصافی بیداد میكنه بین هوادارهای بارسا
اتوئو یكی از مهمترین اركان قهرمانی های 3 گانه این فصل بود
هماهنگیش با هانری و مسی فوق العاده بود این فصل

Mazzi
10th July, 2009, 01:51 AM

دیوید ویا اگر پارسال تو بارسا بود بالای 40 تا میزد. البته اینم بگم تمام مشکل اتوو بر میگرده به نیم فصل دوم . ! هر سال افت فاحشی داشته .

آهان
اونوقت شما این سنگ محك رو از كجا درآوردی!؟
بر چه پایه و اساسی همچین استدلالی روپیاده نظام كردی اینجا؟
مستند حرف بزنید لطفا نه از رو هوا

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 01:54 AM
اتوئو 2 تا گل واسه بارسا زده!!؟
مطمئنی 2 تا گل زده؟
واقعا بی انصافی بیداد میكنه بین هوادارهای بارسا
اتوئو یكی از مهمترین اركان قهرمانی های 3 گانه این فصل بود
هماهنگیش با هانری و مسی فوق العاده بود این فصل

والله من دو تا گل رو یادمه با زحمت خودش زده باشه. یکی همون گل فینال سی ال.
یکی هم تو لیگ بود با یه تیمی که توپ رو زیر سقف خوابوند.
همین!!!!!!!!!!!!
بقیه تا جایی که یادم میاد مرده خوری بود.به طرزی که آجر هم میزاشتی جاش چه بسا دقیق تر گلها رو به ثمر میرسوند.
یه موقع میگفتم جاگیریش خوبه ولی با بی نهایت!! توپهای مامانی که خیلی راحت از دست میداد فهمیدم که گلهاش مرده خوریه.بارهای بار رو اعصابت بوده. همیشه پشت تلفن فحشهای بد بد بهش میدادی. یادته؟؟؟

Carles Puyol
10th July, 2009, 01:55 AM

کلا مصی هر چند وقت یک بار از این پستا میده تا دور هم باشیم بخندیم :gathering:
----------
اتوو واقعا بد کار کرد ! تی تی با اینکه 10 تا کمتر زد ولی گلای قشنگتر و مهمتری زد بازیه رئال و ویارئال و والنسیا ! اتوو فقط دروازه خالی کلا من گله قشنگ ندیدم !

S T O I C H K O V
10th July, 2009, 02:00 AM
تا این لحظه هیچ خبری دال بر انتقال ویا روی خروجی خبرگزاری ها نرفته !!!

حتی آ اس نوشته که ویا خودشو برای فصل بعد ( والنسیا ) آماده میکنه !

تنها خبر قابل توجه اینه که بارسا داره یه پیشنهاد 30 میلیونی رو برای برونو آلوز آماده میکنه که به پورتو بده !

Mazzi
10th July, 2009, 02:05 AM
والله من دو تا گل رو یادمه با زحمت خودش زده باشه. یکی همون گل فینال سی ال.
یکی هم تو لیگ بود با یه تیمی که توپ رو زیر سقف خوابوند.
همین!!!!!!!!!!!!
بقیه تا جایی که یادم میاد مرده خوری بود.به طرزی که آجر هم میزاشتی جاش چه بسا دقیق تر گلها رو به ثمر میرسوند.
یه موقع میگفتم جاگیریش خوبه ولی با بی نهایت!! توپهای مامانی که خیلی راحت از دست میداد فهمیدم که گلهاش مرده خوریه.بارهای بار رو اعصابت بوده. همیشه پشت تلفن فحشهای بد بد بهش میدادی. یادته؟؟؟

من توصیه می كنم به پزشك مراجعه كنی
میگن بیمارستان خاتم الانبیا, فوق تخصص آلزایمر هم داره
اگه دوست داری براش واست وقت بگیرم :4:
پیشنهاد می كنم یه دور گلهایی كه اتوئو زده این فصل رو مرور كنی
كلا پستت منطقی توش نیست برای پاسخ دادن!!
دلیل اینكه خوب نیست اینه كه تو یادت نمیاد!!! :40:
عجب دلیلی بود!

کلا مصی هر چند وقت یک بار از این پستا میده تا دور هم باشیم بخندیم :gathering:
----------
اتوو واقعا بد کار کرد ! تی تی با اینکه 10 تا کمتر زد ولی گلای قشنگتر و مهمتری زد بازیه رئال و ویارئال و والنسیا ! اتوو فقط دروازه خالی کلا من گله قشنگ ندیدم !

ارسی پیشنهادم واسه تو هم رفتن به كلینیك های تخصصی گیاهپزشكیه :4:
مثلا گلاش به سویا و رئال و منچستر مهم نبودن!!؟

The Great Barca
10th July, 2009, 02:05 AM
آهان
اونوقت شما این سنگ محك رو از كجا درآوردی!؟
بر چه پایه و اساسی همچین استدلالی روپیاده نظام كردی اینجا؟
مستند حرف بزنید لطفا نه از رو هوا

زکی !!!!!!! ما رو باش داریم با کی بحث می کنیم !!!!

فصل اولی که تو بارسا بود نیم فصل دوم همانند این فصل انقدر فرصت خراب کرد که با اختلاف یه گل آقای گلی رو بخشید به فورلان .

فصل دوم با هزار و یک شانس با اختلاف 1 نسبت به ویا آقای گل شد .

فصل سوم که بیشتر مصدوم بود . ولی وقتی به ترکیب اضافه شد انقدر فرصت خراب کرد که بارسا مفت مفت قهرمانی رو تقدیم رئال کرد .

فصل 4 15 هفته مصدوم بود . بعد بازگشت خوبی داشت . بعد رفت جام ملت های آفریقا . بعدش که برگشت باز همون آش و همون کاسه . شروع کرد به موقعیت خراب کردن .

این فصل هم نیم فصل اول عالی کار کرد ولی نیم فصل دوم بازم انقدر نزد که دوباره فورلان آقای گلی رو ازش گرفت .

The Great Barca
10th July, 2009, 02:06 AM
بی خود نیست مصطفی بهزاد لقب مغلطه گر بزرگ رو به تو داده :21:

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 02:07 AM

تنها خبر قابل توجه اینه که بارسا داره یه پیشنهاد 30 میلیونی رو برای برونو آلوز آماده میکنه که به پورتو بده !

wow!!!
چه خبره بابا!!!
30 میلیون؟؟؟ :wallbash::wallbash:
کی تا حالا پول علف خرس شده و ما خبر نداریم؟؟
خیلی زیاده اونم واسه بازیکنی در همچین سطحی و البته با وجود حداقل 3 مدافع وسط خوبی که خودمون داریم.
جلو من یو که خیلی افتضاح نشون داد. :sick:

S T O I C H K O V
10th July, 2009, 02:11 AM
از وقتی که علی دایی sl 500 سوار میشه!!!! ( پول علف خرس شده )

مثه اینکه عزمشو جزم کرده که این یکی بگیره !

ولی من موندم فیلیپه رو میتونست با نصف اینم راحت بگیره ولی ؟؟؟؟؟؟؟؟

The Great Barca
10th July, 2009, 02:12 AM
این لاپورتا هم جداً مخش ایراد داره . ! یکی نیست بگه حاضر نیستی برای فیلیپه لوئیس 14 تا بدی اونوقت میری برای بونو آلوس 30 تا میدی ؟

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 02:12 AM
من توصیه می كنم به پزشك مراجعه كنی
میگن بیمارستان خاتم الانبیا, فوق تخصص آلزایمر هم داره
اگه دوست داری براش واست وقت بگیرم :4:
پیشنهاد می كنم یه دور گلهایی كه اتوئو زده این فصل رو مرور كنی
كلا پستت منطقی توش نیست برای پاسخ دادن!!
دلیل اینكه خوب نیست اینه كه تو یادت نمیاد!!! :40:
عجب دلیلی بود!

ارسی پیشنهادم واسه تو هم رفتن به كلینیك های تخصصی گیاهپزشكیه :4:
مثلا گلاش به سویا و رئال و منچستر مهم نبودن!!؟

فک کنم عاشق شدیا.
اینقدر مرده خوری کرده این فصل که مغز فندقی تو هم باید به یادش باشه اونا.
اینقدری هم موقعیت خراب کرد که هفت جد من تو گور از دست این عصبی شدن.
گلش جلو رئال مرده خوری نبود؟؟ :22: گل خالی نبود؟؟ :22:
پس دیدی که رسیدیم به همون 2 تا. :21:
مرگ بر مصی.

The Great Barca
10th July, 2009, 02:16 AM

آرش اون خبری که تو سایت گل هست اختصاصی خود سایت گل هست . و از هیچ روزنامه ای نگرفته .

آس هم بی خود کرده .

Mazzi
10th July, 2009, 02:19 AM

فصل اولی که تو بارسا بود نیم فصل دوم همانند این فصل انقدر فرصت خراب کرد که با اختلاف یه گل آقای گلی رو بخشید به فورلان .

فصل سوم که بیشتر مصدوم بود . ولی وقتی به ترکیب اضافه شد انقدر فرصت خراب کرد که بارسا مفت مفت قهرمانی رو تقدیم رئال کرد .

فصل 4 15 هفته مصدوم بود . بعد بازگشت خوبی داشت . بعد رفت جام ملت های آفریقا . بعدش که برگشت باز همون آش و همون کاسه . شروع کرد به موقعیت خراب کردن .

این فصل هم نیم فصل اول عالی کار کرد ولی نیم فصل دوم بازم انقدر نزد که دوباره فورلان آقای گلی رو ازش گرفت .

اتوئو كلا اگه بخوایم ازش آمار بگیریم تو بارسا هر 3 بازی 2 گل زده
تو اون فصلی كه میگی مصدوم بوده تو 16 تا بازی 16 تا گل زده
واقعا من نمی دونم دیگه باید چیكار كنه شما بگید خوب بوده
یعنی تیمهای دیگه مهاجمهاش همه توپها رو گل می كنن و فقط تو بارسا اتوئو گل نمی كنه همه توپها رو
بله معلومه وقتی اخبار ورزشی نشون میده فقط گلهای تیمها رو نشون میده ولی ماله بارسا رو همه بازی هاش رو
دقیقه به دقیقه می بینیم
فورلان یا ویا هر جا بودن ستاره اصلیه تیمشون بودن
همه بازیكنای تیماشون هدفشون رسونددنه توپ به اوناست
ولی تو بارسا قبلا رونی همه توپها بهش ختم میشد و بعدش هم مسی
اونایی كه میان میگن فلان بازیكن تو فلان تیم انقدر گل زده و اتوئو تو بارسا انقدر گل زده
هیچ وقت نیومدن از این دید هم به موضوع نگاه كنن

Mazzi
10th July, 2009, 02:24 AM
فک کنم عاشق شدیا.
اینقدر مرده خوری کرده این فصل که مغز فندقی تو هم باید به یادش باشه اونا.
اینقدری هم موقعیت خراب کرد که هفت جد من تو گور از دست این عصبی شدن.
گلش جلو رئال مرده خوری نبود؟؟ :22: گل خالی نبود؟؟ :22:
پس دیدی که رسیدیم به همون 2 تا. :21:
مرگ بر مصی.

تو كلا تو همون بیمارستان بعد از مراجعه به پزشك معتمد و متخصص آلزایمر به چشم پزشك هم مراجعه كن
من صفت مهم رو قبل از اسم اون 3 تا تیم آوردم
نگفتم قشنگ

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 02:24 AM
برادر سبز رنگ مشکل حداقل من یکی این فصل اخیر اتوئو بوده که هم کلی ناز کرده و هم کلی موقعیت خراب کرده و هم کلی مرده خوری کرده و هم خودشو به زحمت ننداخته.کاری به فصل های قبلش نداریم. الان مهمه. نمیخوایمش بابا.

The Great Barca
10th July, 2009, 02:44 AM
مصطفی من فکر کنم تو سربازی چند تا توسری بد خوردی !!!!

ما بخاطر موقعیت خراب کردن های همین اتوو یک قهرمانی مفت مفت از دست دادیم ! اینو که دیگه قبول داری ؟

این فصل اصلاً عجیب بود که بارسا رکورد گلزنی لالیگا نشکوند . ! اونم با اختلاف 2 گل . !

قبول کن شان گلزنی ویا بالاتر از اتوو هست . البته اتوو سرعتش حرف نداره . ولی گلزنی هم بسیار مهمه . بعد تو حساب کن مگه والنسیا هافبکهای هم سطح بارسا داره که بتونن انقدر برای ویا موقعیت بسازن ؟

پس ما نتیجه میگیریم دیوید از تک موقعیت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد .

gamper
10th July, 2009, 02:50 AM
بارسلونا، با چشمان کاملا باز!
کاتالان ها برخلاف رقیب مادریدی که با هیاهوی بسیار مشغول نمایش دادن خریدهای گرانقیمت است، با آرامش به این فعل و انفعالات چشم دوخته اند و در تفکر اقدامات بعدی هستند.

دیپلماسی سکوت

بارسا که برای اولین بار در تاریخ اسپانیا موفق به فتح سه جام عمده (لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و جام حذفی) در فصل گذشته شده است، با کمال آرامش به آینده می نگرد. سران باشگاه به تازگی قرارداد ویکتور والدس دروازبان تیم را تا 2014 تمدید کردند و یایا توره نیز تا سال 2012 در نوکمپ می ماند. بازیکنان اصلی دیگر هم یا قرارداد دراز مدت دارند و یا مشغول مذاکره جهت ادامه حضورشان در جمع آبی اناری پوشان هستند. البته به نظر می رسد که ساموئل اتوئو به منچسترسیتی خواهد رفت که در اینصورت راه برای ورود دیوید ویا باز خواهد شد. هواداران و مدیریت باشگاه این تغییر را دلپذیر می دانند زیرا با اینکه اتوئو بهترین گلزن فصل گذشته بارسا بوده است ولی به خاطر اخلاق و رفتار غیرقابل پیش بینی دایم زیر بار انتقادات و ذره بین رسانه هاست و خروجش باعث خرسندی برخی طرفداران خواهد شد. از طرفی ویا به حدی دوست داشتنی است که به سرعت نبود سامی اتوئو فراموش می شود. لازم به ذکر است که انتقال یاد شده به نوعی پاسخ به هواداران است که می خواهند تیم محبوبشان از غافله ای که رقیب مادریدی براه انداخته است عقب نماند ولی دوستداران بارسلونا باید بدانند تیمی که با قدرت به قهرمانی سه گانه دست پیدا کرده، به ترکیب تیم برنده دست نخواهد زد و لزوما فقط نقاط ضعف احتمالی را پوشش می دهد و در این بازار مکاره نقل و انتقالات بهترین سیاست برای غول کاتالان دیپلماسی سکوت است.

دیدگاه بزرگان

خوان لاپورتا معتقد است بارسا احتیاجی به امضای جدید ندارد. او هم پیرو دیپلماسی سکوت است اما شاید دلیل بزرگتر، بی ثباتی است که فلورنتینو پرس با پرداخت هزینه های کلان در روند ترانسفرها بوجود آورده است. می دانیم که هم اکنون اقتصاد دنیا در رکود عمیقی فرو رفته و سرمایه گذ اران دست به ریسک نمی زنند، پس منطقی ترین روش بیزینس در این اوضاع درآمد بیشتر و هزینه کمتر است. یوهان کرویف اسطوره بارسا با نظری محتاطتر، معتقد است که عدم فروش ستاره ها در شرایطی که تیم نتیجه دلخواه را بدست آورده بهترین سیاست است. او حتی فروش اتوئو به من سیتی را به صلاح نمی داند و پیشنهاد تمدید قرارداد با وی را می دهد. ولی برای جلب افکار عمومی و ترمیم تیم باید به برخی تغییرات هرچند کوچک تن داد.

چهره های جدید

معمولا در تابستان نام های زیادی مطرح می شوند، بویژه در اطراف تیم های بزرگ اما از شایعات که بگذریم، به نظر می رسد برای رفع نواقص فصل قبل آبی و اناری پوشان، نخست باید به خط دفاع پرداخت، جاییکه پاشنه آشیل کاتالان هاست. بارسلونا همانقدر که در حمله قوی است در دفاع مشکل دارد. نخست اینکه کمبود بازیکن دفاعی در تیم باعث شد پس از مصدومیت رافائل مارکز و محرومیت های گاه و بی گاه دنی آلوس و اریک آبیدال، جای خالی حداقل یکی دو بازیکن دفاعی دیگر که در سطح بارسا باشند احساس شود. در این زمینه خبر مذاکره با آندره سانتوس مدافع چپ کورینتیانس برزیل منتشر شده است که می تواند خرید مناسبی برای نوکمپ باشد. دومین مشکل دفاعی بارسلونا در گل های خورده این تیم است، بیشتر گل های دریافتی این تیم از راه توپ های هوایی بدست آمده و باید پپ گواردیولا مربی جوان تیم فکری به حال این نقطه ضعف بکند، چون ممکن است در فصل پیش رو حریفان از همین حفره دست به تهاجم بزنند. شایعه قوی دیگری که این روزها بگوش می رسد خبر پیوستن سسک فابرگاس به بارساست ولی در صحت این خبر باید شک کرد، چه این که آرسنال با وضع نسبتا آشفته کاپیتان جوان خود را از دست نخواهد داد و بارسلونا نیز فابرگاس را کجا استفاده کند؟ بجای اینیستا یا ژاوی؟، شاید هم توره؟!، احتمال بسیار اندک است. پیشنهاد دیگر رسانه ها ماسچرانوی آرژانتینی است، اگر او به کاتالان بیاید، پیروزی چشمگیری است ولی بنیتس آنقدر بی تجربه نیست که ژنرال خط هافبکش را به بارسا بسپرد. اما دیوید ویا...، پسر رویاها، باتکنیک، گلزن، با اخلاق و دوست داشتنی. اگر اتوئو به لیگ برتر انگلستان برود، بدون شک بزرگترین هدیه لاپورتا به هواداران، دیوید است!

پیش به سوی آینده

اگر بی طرفانه قضاوت کنیم، فصل گذشته علاوه بر فوتبال زیبایی که بارسا بازی کرد، ضعف هایی نیز مشاهده شد که مهمترین آنها نداشتن دفاعی منسجم و همه جانبه و نبود بازیکنان جانشین مناسب در تیم است. بقول پپ گواردیولا مربی متواضع بارسلونا، "شانس هم با ما یار بود".ناگفته نماند که شانس جزیی از فوتبال است و نبود آن ممکن است برد را از دست شما برباید. احتمالا برای فصل بعد هم باید شاهد رقابت های زیبایی از بارسا باشیم، با این تفاوت که باید با چشمان کاملا باز به رقیب دیرینه نگاه کند و حق اشتباه ندارد.

gamper
10th July, 2009, 03:00 AM
مصطفی من فکر کنم تو سربازی چند تا توسری بد خوردی !!!!

ما بخاطر موقعیت خراب کردن های همین اتوو یک قهرمانی مفت مفت از دست دادیم ! اینو که دیگه قبول داری ؟

این فصل اصلاً عجیب بود که بارسا رکورد گلزنی لالیگا نشکوند . ! اونم با اختلاف 2 گل . !

قبول کن شان گلزنی ویا بالاتر از اتوو هست . البته اتوو سرعتش حرف نداره . ولی گلزنی هم بسیار مهمه . بعد تو حساب کن مگه والنسیا هافبکهای هم سطح بارسا داره که بتونن انقدر برای ویا موقعیت بسازن ؟

پس ما نتیجه میگیریم دیوید از تک موقعیت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد .

بارسا کدوم قهرمانی رو به خاطر سامی اتوو از دست داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
البته این رو از یاد نبرید که ویا پنالتی زن اول والنسیا هم هستش ولی شاید به جز دو سه گل اتوو بقیه گلهاش رو تو جریان بازی زده
در اینکه سامی اتوو جز سه فوروارد برتر نوک دنیاست هیچ شکی نیست کسی که تو دو فینال لیگ قهرمانان بی نظیر بود تو هر دو بازی سرنوشت بازی رو عوض کرد کسی که متخصص گل زدن به رئال کسی که تو سه فصلی که مصدوم نشد هر فصل بالای 25 تا گل زد فورواردی که سرعت بی نظیری داره
بدون شک گزینه که بهترین هماهنگی با نوع بازی بارسا رو داره سامی هستش سرعتش هوشش حرکت تو عمقش که همه نشون دهنده نبوغ شیر کارونی هستش پس زنده باد سامی اتوو

gamper
10th July, 2009, 03:13 AM
په له : با خریدهای رئال فوتبال به خطر می افتد
ستاره اسبق فوتبال جهان از به خطر افتادن فوتبال در سال های آینده به دلیل خریدهای نجومی رئال می گوید...

سایت گل : رئال مادرید در مهلت نقل و انتقالات تا کنون بیش از 200 میلیون یورو هزینه کرده است و این در حالی است که خریدهای این باشگاه هنوز به پایان نرسیده است.بسیاری از شخصیت های بزرگ فوتبال جهان از خرید های هنگفت رئال مادرید در زمانی که بحران اقتصادی تمام کشورهای جهان را فرا گرفته است انتقاد کردند.

این بار نوبت په له اسطوره فوتبال جهان است که در این مورد چند کلمه ای بگوید.او در گفتگو با L'Osservatore Romano می گوید :"به نظرم این عادلانه و دموکراتیک نیست که رئال این گونه بازیکنان بزرگ را جذب کند.همانند این است که در جنگل حیوانات بزرگگتر ، کوچکترها را می خورند، شاید طبیعی باشد اما برای فوتبال خطرناک است.من در زمان بازی ام پیشنهادهای زیادی از تیم های بزرگ اروپایی داشتم اما در سانتوس ماندم، چرا که تصور می کردم سانتوس باشگاه بزرگی است و فوتبال را خوب بازی می کند.اما امروزه مشکل اینجاست که بازیکنان جوان که ابتدای راه هستند تنها به این فکر می کنند که چگونه می توانند پول بیشتری به دست بیاورند.بازیکنی که امروز به رئال میرود و پیراهن این تیم را می بوسد دو یا سه سال آینده به تیم دیگری می رود و پیراهن آن تیم را می بوسد.در واقع آنها تعصبی روی تیم و پیراهن آن ندارند بلکه تنها به کسانی که پول بیشتری پرداخت می کنند فکر می کنند."

barça
10th July, 2009, 03:36 AM

واو به واو تائید میشه.

اتوئو كلا اگه بخوایم ازش آمار بگیریم تو بارسا هر 3 بازی 2 گل زده
تو اون فصلی كه میگی مصدوم بوده تو 16 تا بازی 16 تا گل زده
واقعا من نمی دونم دیگه باید چیكار كنه شما بگید خوب بوده
یعنی تیمهای دیگه مهاجمهاش همه توپها رو گل می كنن و فقط تو بارسا اتوئو گل نمی كنه همه توپها رو
بله معلومه وقتی اخبار ورزشی نشون میده فقط گلهای تیمها رو نشون میده ولی ماله بارسا رو همه بازی هاش رو
دقیقه به دقیقه می بینیم
فورلان یا ویا هر جا بودن ستاره اصلیه تیمشون بودن
همه بازیكنای تیماشون هدفشون رسونددنه توپ به اوناست
ولی تو بارسا قبلا رونی همه توپها بهش ختم میشد و بعدش هم مسی
اونایی كه میان میگن فلان بازیكن تو فلان تیم انقدر گل زده و اتوئو تو بارسا انقدر گل زده
هیچ وقت نیومدن از این دید هم به موضوع نگاه كنن

اتوئو بخت بلندش این بوده كه تو تیمی تهاجمی ای مثل بارسا بازی میكرده.
من نمیخوام توانائیهاش مثل استارتهای انفجاری و تكنیك قابل قبولش رو زیر سوا ببرم ، مردونه و بدون تعصب بخوایم نگاه كنیم اتوئو از هر سه تا موقعیت صد در صدی كه گیرش میومد یكیش رو گل میكرد.
اگه قرار بود نصف موقعیتهایی هم كه گیرش میاد رو بزنه الان خیلی آمارش باید بهتر از اینا میشد.
از نظر اخلاقی هم مهمه كه یه بازیكن حرفه ای باشه ولی اتوئو از این بابت كاملاً آماتور بود.
در حضور بازیكنایی مثل پویول ، ژاوی و اینیستا یه دفعه میومد از عشقش به مایوركا میگفت ، وقتی این میگفت عشق اول و آخر من مایوركاس دلم میخواست له ش كنم.

بارسا کدوم قهرمانی رو به خاطر سامی اتوو از دست داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
البته این رو از یاد نبرید که ویا پنالتی زن اول والنسیا هم هستش ولی شاید به جز دو سه گل اتوو بقیه گلهاش رو تو جریان بازی زده
در اینکه سامی اتوو جز سه فوروارد برتر نوک دنیاست هیچ شکی نیست کسی که تو دو فینال لیگ قهرمانان بی نظیر بود تو هر دو بازی سرنوشت بازی رو عوض کرد کسی که متخصص گل زدن به رئال کسی که تو سه فصلی که مصدوم نشد هر فصل بالای 25 تا گل زد فورواردی که سرعت بی نظیری داره
بدون شک گزینه که بهترین هماهنگی با نوع بازی بارسا رو داره سامی هستش سرعتش هوشش حرکت تو عمقش که همه نشون دهنده نبوغ شیر کارونی هستش پس زنده باد سامی اتوو

همون سالی كه با امتیاز مساوی با رئال قهرمانی رو دادیم به تیم تدافعی كاپلو كه با 20 تا گل كمتر زده نسبت به ما قهرمان شد!
اون سال نمیخوام بگم اتوئو تنها مقصر بود ولی بهمراه رونالدینیو و رایكارد كمر بارسا رو شكستن.
تو 5 سال اخیر بارسا باید 4 بار پشت سر هم قهرمان اسپانیا میشد ولی فقط سه بار شد ، البته جا داره یادی هم از سوتیهای ویرانگر اوله گر و والدس هم در اون سال عجیب بكنیم.
كلاً انقدر اون سال سوتی دادیم كه خودمون قهرمانی رو تقدیم كردیم.

ناصر جون پنالتی زدن خودش یه جور هنره كه اتوئو اینم درسته حسابی نداره ، تو بازی رفت ال كلاسیكو هم یه پنالتی حساس رو بسادگی از دست داد.
چند سال پیش هم كه آقای گلی رو با اختلاف یك گل به فورلان واگذار كرد پنالتی از دست داد ، اونم نه پنالتیهای معمولی بلكه بسیار حساس هم برای خودش و هم برای بارسا.
تو این بازی ای كه دفاعهای آخر بارسا به رئال گل زدن اتوئو هیچ كار مثبتی نكرد.

من نمیخوام فقط از اتوئو انتقاد كنم ، انصافاً گلهای حساسی هم برای بارسا زده ولی اینجوری هم نیست كه شما میگید اتوئو بی نقص بوده ، گلای خوبی مثل بازی با میلان كه 2-1 بردیم تو نوكمپ زد ولی سال 2006 جلوی همین میلان چندتا موقعیت صد در صد گل رو بسادگیه هر چه تمامتر از دست داد.

--------------------

یه 7-8 ساعتی نبودیم گفتیم الان بیایم عكس ویا با پیراهن بارسا رو میبینیم ولی مثل اینكه تمام این فكرا رویا و سرابی بیش نبوده!:wallbash:

gamper
10th July, 2009, 04:07 AM
امروز داشته مسابقات موتور سواری سوپر بایک کاتالونیا رو نگاه میکردم....... البته ضبط شدش....... خورخه لورنزو تونست مقام دوم رو بدست بیاره جالب اینکه اخر مسابقه یه پرچم بارسلون کنار موتورش به احتزاز در اورد کلاه کاسکتش هم کاملا ابی اناری بود

http://upload.iranblog.com/6/1247240700.jpg

gamper
10th July, 2009, 04:26 AM
واو به واو تائید میشه.

اتوئو بخت بلندش این بوده كه تو تیمی تهاجمی ای مثل بارسا بازی میكرده.
من نمیخوام توانائیهاش مثل استارتهای انفجاری و تكنیك قابل قبولش رو زیر سوا ببرم ، مردونه و بدون تعصب بخوایم نگاه كنیم اتوئو از هر سه تا موقعیت صد در صدی كه گیرش میومد یكیش رو گل میكرد.
اگه قرار بود نصف موقعیتهایی هم كه گیرش میاد رو بزنه الان خیلی آمارش باید بهتر از اینا میشد.
از نظر اخلاقی هم مهمه كه یه بازیكن حرفه ای باشه ولی اتوئو از این بابت كاملاً آماتور بود.
در حضور بازیكنایی مثل پویول ، ژاوی و اینیستا یه دفعه میومد از عشقش به مایوركا میگفت ، وقتی این میگفت عشق اول و آخر من مایوركاس دلم میخواست له ش كنم.

همون سالی كه با امتیاز مساوی با رئال قهرمانی رو دادیم به تیم تدافعی كاپلو كه با 20 تا گل كمتر زده نسبت به ما قهرمان شد!
اون سال نمیخوام بگم اتوئو تنها مقصر بود ولی بهمراه رونالدینیو و رایكارد كمر بارسا رو شكستن.
تو 5 سال اخیر بارسا باید 4 بار پشت سر هم قهرمان اسپانیا میشد ولی فقط سه بار شد ، البته جا داره یادی هم از سوتیهای ویرانگر اوله گر و والدس هم در اون سال عجیب بكنیم.
كلاً انقدر اون سال سوتی دادیم كه خودمون قهرمانی رو تقدیم كردیم.

ناصر جون پنالتی زدن خودش یه جور هنره كه اتوئو اینم درسته حسابی نداره ، تو بازی رفت ال كلاسیكو هم یه پنالتی حساس رو بسادگی از دست داد.
چند سال پیش هم كه آقای گلی رو با اختلاف یك گل به فورلان واگذار كرد پنالتی از دست داد ، اونم نه پنالتیهای معمولی بلكه بسیار حساس هم برای خودش و هم برای بارسا.
تو این بازی ای كه دفاعهای آخر بارسا به رئال گل زدن اتوئو هیچ كار مثبتی نكرد.

من نمیخوام فقط از اتوئو انتقاد كنم ، انصافاً گلهای حساسی هم برای بارسا زده ولی اینجوری هم نیست كه شما میگید اتوئو بی نقص بوده ، گلای خوبی مثل بازی با میلان كه 2-1 بردیم تو نوكمپ زد ولی سال 2006 جلوی همین میلان چندتا موقعیت صد در صد گل رو بسادگیه هر چه تمامتر از دست داد.

--------------------

یه 7-8 ساعتی نبودیم گفتیم الان بیایم عكس ویا با پیراهن بارسا رو میبینیم ولی مثل اینكه تمام این فكرا رویا و سرابی بیش نبوده!:wallbash:

البته بهزاد جون اگه بخواهیم دنبال مقصر تو اون فصل بگردیم سامی اتوو تو رتبه های اخر قرار میگیره تو بازی ال کلاسیکو اون سال که سه سه شد تو نیوکمپ اولگر تیم رو نابود کرد تو سانچز پیسخوان در حالی که یک هیچ جلو بودیم پالوپ یه پنالتی داد و از زمین اخراج شد ولی همون پنالتی رو رونالدینهو از دست داد که همون بازی رو دو بر یک باختیم که گل دومش رو هم همین الوس خودمون از روی یه ضربه ایستگاهی به ثمر رسوند تو همون فصل تو دو تا بازی رفت و برگشت والدس دو تا گل به ویا هدیه داد

Mazzi
10th July, 2009, 10:30 AM
واقعا اینجا به اون مثل معروف مرغ همسایه غازه میرسیم
من میگم ویا تو تیمش بازیكن محوریه
همه توپها به ویا ختم میشه
ولی تو بارسا همیشه اتوئو زیرسایه رونی و مسی بوده
توپها رو همه می خوان به رونی و مسی برسونن ولی فورلان و ویا تو تیماشون نقششون محوریه
كسی اومد از این زاویه نگاه كنه!؟
من سئوالم اینه
ویا چندتا موقعیت گل خراب كرده این فصل؟
اصلا مگه شما دیدید كه ویا چندتا موقعیت داشته و چندتاش رو گل كرده؟
اتوئو تو 3 تا جام پدرش در اومد انقدر بازی كرد
ولی اینا هفته ای 1 بازی به زور انجام دادن
بعد میاین میگین ما منطقی حرف می زنیم
در حالی كه سر سوزنی منطق تو حرفاتون نیست

barça
10th July, 2009, 10:47 AM
مصطفی حداقل میخوای مغلطه كنی یكم بهتر باشه وضعیتت كه اینطوری چشم بسته نظر ندی و بقیه رو متهم به بی منطق بودن بكنی!
سامی تو سه تا جام بازی كرد؟
كلاً تو كوپا دل ری كه فكر نكنم رو هم رفته بیشتر از 110 دقیقه بازی كرده باشه ، یه بازی جلوی بیلبائو تو فینال بود كه از اول بازی كرد یه بازی هم جلوی مایوركا بود فكر كنم یه چند دقیقه بازی كرد ، اونوقت چطوری این جام رو براش محسوب میكنی؟

مثلاً میخوای بگی تو بارسا توپی به اتوئو ختم نمیشه تا توپایی كه به اتوئو میرسه خیلی كمتر از توپائیه كه به ویا میرسیده؟
آخه با عقل جور در میاد كه مهاجم نوك بارسا باشی و كمتر از مهاجم والنسیا تو موقعیت گل قرار بگیری؟!

ناصر جون من قبول دارم تو اون فصل بقیه انقدر افتضاح بودن كه اتوئو تو مقصرین میره اون پائین مائینا ولی به اندازه ی خودش موقعیت گل زیاد خراب میكرد كه یه توپش میتونست بارسا رو قهرمان كنه!

The Great Barca
10th July, 2009, 11:24 AM
واقعا اینجا به اون مثل معروف مرغ همسایه غازه میرسیم
من میگم ویا تو تیمش بازیكن محوریه
همه توپها به ویا ختم میشه
ولی تو بارسا همیشه اتوئو زیرسایه رونی و مسی بوده
توپها رو همه می خوان به رونی و مسی برسونن ولی فورلان و ویا تو تیماشون نقششون محوریه
كسی اومد از این زاویه نگاه كنه!؟
من سئوالم اینه
ویا چندتا موقعیت گل خراب كرده این فصل؟
اصلا مگه شما دیدید كه ویا چندتا موقعیت داشته و چندتاش رو گل كرده؟
اتوئو تو 3 تا جام پدرش در اومد انقدر بازی كرد
ولی اینا هفته ای 1 بازی به زور انجام دادن
بعد میاین میگین ما منطقی حرف می زنیم
در حالی كه سر سوزنی منطق تو حرفاتون نیست

مصطفی تو حرف نزنی سنگین تری !! :21:

تو تمام تیم های دنیا توپ ها به مهاجم نوک ختم میشه . حالا تو میگی توپ ها میرسه به مسی و رونی ؟

اصلاً خود مسی و رونی کم موقعیت برای اتوو ایجاد کردن ؟

The Great Barca
10th July, 2009, 11:34 AM
الان توی sport هم نوشته مانوئل لورینته پیشنهاد لاپورتا رو پذیرفته . منتها برای اینکه بعدها ننویسن که این باعث رفتن ویا شده از گفتنش فعلاً خودداری میکنه .

The Great Barca
10th July, 2009, 11:38 AM
فیلیپه لویس هم از تعطیلات برگشته و قراره با لندویرو ، ریاست لاکرونیا صحبت کنه و اون متقاعد کنه تا بذاره بره بارسا .

Mazzi
10th July, 2009, 11:43 AM
كسی نگفت اینجا كه ویا چندتا موقعیت خراب كرده و اتوئو چندتا توپ خراب كرده
بازم اون حرفهای خشك همیشگی
اگه حرف جدیدی دارید بزنید
این حرفها كه اگه این میشد و اون نمیشد رو بریزید دور
مستند حرف بزنید

Mazzi
10th July, 2009, 11:45 AM
اتوئو هم طبق نوشته الموندو مثل اینكه رفتنش قطعی شد

Mazzi
10th July, 2009, 11:53 AM
Breacking news

تو اسپورت هم نوشته كه اتوئو اعلام كرده نمی خواد دیگه برای بارسا بازی كنه
پیشنهاد من سیتی بیشتره ولی خودش ترجیح میده بره میلان یا یونایتد

S T O I C H K O V
10th July, 2009, 12:05 PM
با تمام این اوصاف که همه علیه اتوو هستن ، ولی اتوو بازیکنی که همیشه تو ال کلاسیکو پایاپای بقیه از جون مایه

گذاشته !!!

تو این چند سال ماشین گلزنی بارسا بوده ، حداقلش حدود 130 تا برامون گل زده و این انصاف نیس که آرزوی شوت شدنشو داشته

باشیم.

من مطمئنم افت اتوو به دلایل فنی نبوده ، بلکه مسائل حاشیه ای و روحی باعث این قضیه شدن .

در حالت عادی اگه اتوو ، اتوو باشه ، ویا یابد خیلی سعی کنه تا بتونه تو قواره های اتوو ظاهر بشه !!!

ولی متاسفانه الان اتوو ، اتوو نیس.

امیدوارم هر جا که میره ، بتونه موفق باشه !!!

اتوئو بخاطر همه این سالا و گلایی که زدی ازت ممنونیم !!!

The Great Barca
10th July, 2009, 12:07 PM
كسی نگفت اینجا كه ویا چندتا موقعیت خراب كرده و اتوئو چندتا توپ خراب كرده
بازم اون حرفهای خشك همیشگی
اگه حرف جدیدی دارید بزنید
این حرفها كه اگه این میشد و اون نمیشد رو بریزید دور
مستند حرف بزنید

حالا تو مثلاً مستند حرف میزنی ؟

ما میگم اگر یه مهاجم مثل ویا تو این سالها در بارسا بازی میکرد قطعاً بیشتر از اتوو گل میزد.

Gerard Piqué
10th July, 2009, 12:20 PM
به هر حال الان بهترین موقع برای فروش اتووئه و دیگه نباید اونو نگه دارن البته من به فورلان خیلی علاقه دارم

امیدوار بودم فورلانو بخریم خودشم خیلی مایل بود به بارسا بیاد قیمتش پائین تر از ویا بود از لحاظ فنی هم

اگه سرتر نباشه چیزی از ویا کم نداره

The Great Barca
10th July, 2009, 12:48 PM
حسین جون تو دیگه چرا ازین حرفا میزنی . دیگو فورلان 30 سالش هشت . اگر قرار بود فورلان رو بگیریم همون اتوو رو نگه میداشتیم بهتر بود .

The Great Barca
10th July, 2009, 01:01 PM
لاپورتا هم اعلام کرد اولویت خرید بارسا ریبری هست . ولی ظاهراً بایرن نمیخواد اونو بفروشه و ما تمام تمرکز خودمون رو معطوف کردیم به فابرگاس .

اینم بگم بارسا امسال 4 بازیکن رو میخره . اونایی که تا الان ظاهراً قطعی شده . یکی دیوید ویا هست . دیگری برونو آلوس مدافع وسط تیم پورتو هست اونم با توجه علاقه شدید برای بازی در بارسا و پیشنهاد خوب بارسا قطعاً همین روزا میاد .

1% ممکن هست ما ریبری رو بگریم . در صورتی که بایرن در تصمیمش تجدید نظر کن . در غیر این صورت فابرگاس قراردادش این هفته با بارسا منعقد میشه .

در دفاع چپ وضعیت فیلیپه هنوز معلوم نیست . امروز یا فردا ملاقات مهمی با رئیس لاکرونیا داره تا اونو متقاعد کنه تا پیشنهاد بارسا رو قبول کنه .

اگر فیلیپه منفی بشه بارسا میره دنبال آندرو سانتوس مدافع چپ کورینتیانس برزیل .

Saviz
10th July, 2009, 02:37 PM
پیشنهاد بارسا به برونو آلوس
مسئولان کاتالان قصد دارند با ارائه یک پیشنهاد بالا برونو آلوس مدافع مرکزی پورتو را به خدمت بگیرند...

سایت گل : بارسلونا در ادامه تلاش خود برای جذب یک مدافع با کیفیت قصد دارد با پیشنهادی 30 میلیون یورویی برونو آلوس مدافع مرکزی پورتو را به خدمت بگیرد.به نوشته روزنامه های پرتقالی بارسا قصد دارد دقیقا رقم درخواستی پورتو برای فروش آلوس یعنی 30 میلیون یورو را بپردازد.

نونو پینتو رئیس پورتو پیش از این اعلام کرد بود مدافع خود را به رقمی کمتر از 30 میلیون نخواهد فروخت و پیشنهادهای چند تیم اروپایی را که در حدود 20 میلیون بود را رد کرد.اما شایعاتی به گوش می رسد که سران کاتالان قصد دارند هنریک را که از حضور قرضی در لورکوزن بازگشته و یا کریسون که به زودی از پالمیراس به نوکمپ م آید را برای کاهش رقم پرداختی به پورتو در این معامله دخالت دهد.آلوس که تا سال 2012 با پورتو قرارداد دارد مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی از جمله میلان، رئال مادرید و چلسی قرار گرفته بود.

-------------------------------------

جنگ رئال و بارسا بر سر فابرگاس
دو رقیب دیرینه اسپانیایی قصد دارند در جذب فابرگاس از یکدیگر پیشی بگیرند...

سایت گل : دو باشگاه بارسا و رئال برای جذب سسک فابرگاس ستاره اسپانیایی آرسنال با یکدیگر رقابت می کنند.سسک مدتهاست مورد توجه مسئولان بارسا قرار گرفته اما همه چیز در مورد ترک آرسنال را به فصل آینده موکول کرده است.

این در حالی است که به نوشته روزنامه Mirror اکنون رئال مادرید هم خواهان جذب این بازیکن شده است و خبر بد برای آرسنال این است که دو غول اسپانیایی برای جذب فابرگاس با یکدیگر رقابت سختی خواهند داشت.ظاهرا مسئولان بارسا بعد از شنیدن علاقه رئالی ها برای جذب فابرگاس تلاش بیشتر برای جذب این بازیکن آغاز کرده اند.

خوان لاپورتا رئیس بارسا قصد دارد هر چه زودتر فابرگاس را که محصول آکادمی نوجوانان این تیم است به نوکمپ بازگرداند.گفته می شود آرسنال برای فروش این بازیکن رقمی در حدود 46 میلیون یورو تعیین کرده است.این در حالی است که این بازیکن به تازگی قراردادش را با توپچی ها تمدید کرده اما اعلام کرده در آینده به اسپانیا باز خواهد گشت.

Saviz
10th July, 2009, 02:38 PM
لاپورتا:فابرگاس گزینه دوم ما
سران باشگاه کاتالان خرید سسک فابرگاس را در اولویت دوم خود قرارداده اند و در اولین مرحله فقط به خرید ریبری می اندیشند.

سایت گل: خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا اعلام کرده تنها در صورتی برای خرید سسک فابرگاس، کاپیتان آرسنال وارد عمل می شود که تلاششان برای خرید فرانک ریبری از بایرن مونیخ بی نتیجه بماند.

این در حالی است که این روزها شایعات متعددی در مورد تلاش سران بارسا برای خریداری فابرگاس به گوش می رسد و طبق اخبار منتشره مسئولان تیم کاتالان آماده اند پیشنهادی 45 میلیون یورویی را برای خرید این ستاره ارائه کنند. البته رئیس باشگاه بارسا اعلام کرده که ریبری در صدر لیست خرید آنها قرار دارد و این در حالی است که سران بایرن هنوز تصمیم نهایی خود را درمورد فروش یا عدم فروش ستاره فرانسوی خود نگرفته اند.

لاپورتا در گفت و گو با یکی از شبکه های تلویزیون اسپانیا گفت:« ریبری بازیکنی است که ما نسبت به جذب او با قیمتی منطقی تمایل زیادی داریم ولی سران بایرن قصد فروش او را ندارند ولی اگر آنها به فروش او تمایل داشته باشند، ما نیز خواهان خریداری ریبری هستیم و اگر نه ، ما برای خرید سسک فابرگاس وارد عمل خواهیم شد.در مقایسه با این ستاره، هیچ گزینه دیگری در بازار نقل و انتقالات یافت نمی شود، پس باید ببینیم که چه رخ خواهد داد. پس از پایان رقابتهای فصل گذشته ما تنها به تغییراتی جزئی در ترکیب تیممان نیاز داریم،و با خرید یک مدافع مرکزی، یک بازیکن خط میانی و یک فوروارد به حضورمان در بازار نقل و انتقالات پایان خواهیم داد."

-------------------------------------

تمدید قرارداد رافا مارکس
بعد از هفته ها مذاکره مدافع مکزیکی بارسا اکنون در آستانه تمدید قراردادش با کاتالان ها قرار گرفته است...

سایت گل : بعد از مذاکره مسئولان بارسا برای تمدید قرارداد ویکتور والدس دروازه بان بارسا و باقی ماندن این بازیکن در نوکمپ اکنون نوبت به تمدید قرارداد رافا مارکس رسیده است.به نوشته روزنامه Sport مسئولان بارسا امروز رسما اعلام خواهند کرد که قرارداد مارکس را برای دو سال دیگر تمدید کرده اند.قرارداد فعلی مارکس تا سال 2010 است و بدین ترتیب این بازیکن تا سال 2012 در نوکمپ باقی خواهد ماند.

خبرنگار روزنامه Sport اعلام کرد بعد از هفته ها مذاکره سرانجام شب گذشته دو طرف به توافقی شفاهی رسیدند و امروز قرارداد جدیدی امضا خواهند کرد.خبر خوب دیگر برای مسئولان بارسا این است که مصدومیت مارکس که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته مقابل چلسی برای این بازیکن پیش آمد به زودی بهبود می یابد این بازیکن می تواند در تمرینات پیش فصل در کنار باقی بازیکنان شرکت کند.

The Great Barca
10th July, 2009, 02:41 PM
رئیس کمیته المپیک ایتالیا امروز از خرید های سنگین رئال انتقاد کرده و از پلاتینی خواسته قوانین جدید رو برای نحوه خرج کردن تیم درست کنه .

در یکی از صحبت های این شخص به کنایه و البته تمسخر آمیز گفته مردم ادعا میکنند پرز تمام این سرمایه گذاری ها از طریق تبلیغات و فروش پیراهن بازیکنان و از این قبیل دوباره بر میگرده . !!!!! ولی من باید بگم از کی تا حالا رئال مادرید از این طریق درآمد داشته ؟ !!!!

----------------------

به نظر منم باید یه همچین قوانینی وضع بشه که دخل و خرج باشگاه ها به چه گونه هست . اینجوری دست های پشت پرده دیگه کاری نمی تونن بکنن .

gamper
10th July, 2009, 03:37 PM
ضمن انتقاد شديد از سياست‌هاي پرس
كرايف: رئال مادريد رو به نابودي حركت مي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس افتخاري باشگاه بارسلونا اسپانيا گفت: روند قهرماني‌هاي بارسا ادامه خواهد داشت و رئال مادريد رو به نابودي حركت مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، يوهان كرايف بازيكن و سرمربي پيشين بارسلونا تصريح كرد: بازيكناني كه پرس خريداري كرده در بهترين حالت بازيكنان خوب تيم هاي ديگر هستند اما خود او چه كرده است؟
وي افزود: بارسلونا اكثر بازيكنان خود را خود مي سازد و اگر بازيكن آماده اي را از يك تيم ديگر خريداري كند او را با شرايط باشگاه سازگار مي كند. هر بازيكني محكوم به سازگاري با سبك حاكم بر بارسلونا است و در غير اين صورت اخراج خواهد شد.

با تاييد سياست‌هاي لاپورتا
ژاوي: اطمينان دارم ويا به بارسلونا مي‌آيد

خبرگزاري فارس: هافبك بارسلونا گفت: صددرصد اطمينان دارم داويد ويا به بارسلونا مي‌آيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، ژاوي ارناندس تصريح كرد: داويد ويا بي صبرانه در انتظار عقد قرارداد با بارسلونا است و به زودي راهي بارسا مي شود. سياست هاي خوان لاپورتا ستودني است و به نظر من نمي شود از او خرده گرفت.
وي افزود: قرار نيست در هر فصل از نقل و انتقالات بازيكنان حتما چند بازيكن بزرگ جديد خريداري شود بلكه بايد واقع بين بود و نقاط ضعف را ترميم كرد.
خوان لاپورتا براي خريد داويد ويا امروز جلسه بسيار مهمي با همتاي خود در والنسيا خواهد داشت.

علت وقفه در مذاكره مشخص شد
ريبري از يك مصدوميت سري رنج مي‌برد

خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي بايرن مونيخ آلمان از يك مصدوميت سري رنج مي‌برد و وكيلش نمي‌خواهد اين خبر فاش شود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، فلورنتينو پرس از دو هفته پيش مذاكره با فرانك ريبري را به حالت تعليق در آورد و در پاسخ به سئوال خبرنگاران گفت: مشكلي پيش آمده كه نمي شود راجع به آن صحبت كرد.
دليل سكوت پرس در مورد مصدوميت ريبري اين بود كه احتمال مي داد بارسلونا اين بازيكن را خريداري كند.
از طرفي سكوت پزشكان بايرن مونيخ در اين ميان قابل تامل است كه طبق قسم‌نامه حرفه اي خود عمل نكرده و آنها نيز به سود بايرن مونيخ سكوت كرده اند.

The Great Barca
10th July, 2009, 03:57 PM
جوک روز بنزما بهتر ویا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :21:

------------------------------------------------------------------------

امروز ظاهراً قرعه کشی لیگای اسپانیاست . کسی در این رابطه خبر داره ؟

gamper
10th July, 2009, 04:18 PM
ویا در یک قدمی بارسا
سران باشگاه بارسلونا در آستانه انجام اولین خرید تابستانی شان هستند و در نهایت بازیکنی را می خرند که بیش از سایرین خواهان جذب او بودند.

سایت گل: بارسلونا و والنسیا بر سر انتقال داوید ویا به نوکمپ به توافق دست یافتند و این انتقال به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد. منابع نزدیک به نوکمپ در گزارشهایی به خبرنگار گل دات کام اعلام کردند که مهاجم برجسته تیم ملی اسپانیا تابستان امسال به تیم قهرمان اروپا خواهد پیوست.

این در حالی است که در روزهای گذشته مذاکرات میان سران باشگاه های بارسلونا و والنسیا در حال جریان بود و خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای که چهارشنبه شب با یکی از کانالهای تلویزیون اسپانیا داشت، اعلام کرد که درخواستی رسمی برای خرید ویا ارائه کرده اند.

اکنون گل دات کام خبر می دهد که توافقات لازمه صورت گرفته و از هم اکنون باید ویا را بازیکن جدید بارسلونا دانست،هر چند که هنوز جزئیاتی از مدت یا مبلغ قرارداد این ستاره فاش نشده است. لاپورتا در مصاحبه 4شنبه شبش اعلام کرده بود که پیشنهادی بیش از 40 میلیون یوروبه دفتر مستایا ارسال کرده است و از سوی دیگر بیسنته سوریانو نیز به این ستاره قول داده بود که به او اجازه دهد تا والنسیا را تابستان امسال ترک کند و این به منزله پیوستن ویا به بارساست.

ورود ویا می تواند روند جدایی اتوئو از رختکن بارسلونا را به سرعت بیندازد، این روزهاسران دو باشگاه منچسترسیتی و منچستریونایتد خواهان جذب او هستند. نباید این نکته را فراموش کرد که اتوئو برترین گلزن فصل گذشته بارسا بود. این انتقال در حالی صورت می گیرد که سران باشگاه مادریدی در خرید ویاناکام ماندند و در نهایت با پرداخت 41 میلیون یورو، کریم بنزما را از المپیک لیون خریداری کردند.

gamper
10th July, 2009, 04:19 PM
جوک روز بنزما بهتر ویا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :21:

------------------------------------------------------------------------

امروز ظاهراً قرعه کشی لیگای اسپانیاست . کسی در این رابطه خبر داره ؟

این جوک کجا مطرح شده

Abolfazl
10th July, 2009, 04:33 PM
خانم های كاتالان كلا ساكشن به دنیا میان :4:
اینكارها رو بانوان مادریدی نیاز دارن به انجامش :4:

چرا بحثو سیاسی میکنی؟!!!! :4:

منظورم همونی بود که فهمیدی :victory::)

منظورتو از مدیر برنامه این وسط چی بود؟! اینو می خوام بدونم! :7:

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 04:36 PM
چرا بحثو سیاسی میکنی؟!!!! :4:

منظورتو از مدیر برنامه این وسط چی بود؟! اینو می خوام بدونم! :7:

منظورش همون مجری بود دیگه. :22:
اونا مجری دارن ما هم مجری داریم :sick:(خاله شادونه :21: )

Saviz
10th July, 2009, 04:43 PM
لالیگا قرعه کشی شد.برنامه هفته اول بازیها :

Valencia-sevilla

real madrid-deportivo

barça:189:-sporting

málaga-atlético

mallorca-xerez

racing-getafe

osasuna-villarreal

zaragoza-tenerife

athletic-espanyol

almería-valladolid

Càmρ Иòu
10th July, 2009, 04:46 PM
لالیگا قرعه کشی شد.برنامه هفته اول بازیها :

valencia-sevilla

real madrid-deportivo

barça:189:-sporting

málaga-atlético

mallorca-xerez

racing-getafe

osasuna-villarreal

zaragoza-tenerife

athletic-espanyol

almería-valladolid

ال دربی هفته چندمه برادر؟؟

Saviz
10th July, 2009, 04:55 PM
ال دربی هفته چندمه برادر؟؟

El Barça-Real Madrid se jugará en la jornada del 29 de noviembre mientras que el derbi ante el Espanyol, también en el Camp Nou, será el 13 de diciembre

29نوامبره.نمیدونم هفته چندمه. اواسط نیم فصل اوله:victory:

-----------------------------------------------------------------------

«داويد ويا» پشتوانه خوبي براي بارسلونا است
ژاوي: كاش اتوئو پيش ما بماند

http://h.imagehost.org/0551/353.jpg

با آنكه خبر پيوستن "داويد ويا" به بارسلونا هنوز تاييد نشده است، با اين حال اين جابه‌جايي تا اندازه زيادي قطعي به نظر مي‌رسد. كارگردان خط مياني آبي - اناري‌ها با ويا درباره پيوستنش به بارسلونا صحبت كرده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه هنوز دو باشگاه بارسلونا و والنسيا خبر حضور آقاي گل يورو 2008 را در نوكمپ تاييد نكرده‌اند، اما ژاوي هرناندس درباره هم بازي‌اش در تيم ملي اسپانيا به حرف آمده است. بازيساز شماره يك ابي - اناري‌ها درباره ويا به روزنامه Sport گفت: «ما پس از رقابت‌هاي جام كنفدراسيون‌ها با هم حرف زديم و متوجه شدم او چه اندازه از آمدن به بارسلونا هيجان‌زده است.

ژاوي بيست و نه ساله افزود: «در روزهاي گذشته دوباره با او حرف زدم. او بسيار هيجان‌زده است. چرا كه مي‌داند، اكنون همه چيز به باشگاه بستگي دارد. با آنكه اوضاع كمي پيچيده است، با اين حال فكر مي‌كنم، او به تيم ما مي‌آيد و حضورش پشتوانه‌اي عالي براي بارسلونا خواهد بود.»

از نظر ژاوي حضور ويا به معناي خداحافظي همزمان و خود به خود ساموئل اتوئوي كامروني از بارسا نخواهد بود. او گفت دوست دارد هر دوي آنها را با هم در تيم ببيند: «مطمئن هستم كه آنها مي‌توانند در كنار هم بازي كنند. چرا كه نه؟ آنها دو بازيكني هستند كه مي‌توانند تعيين كننده باشند و دو تن از بهترين مهاجمان دنيا هستند. مي‌دانم كه اتوئو فوتباليستي حرفه‌اي است و شخصيتي برنده دارد. او به تيم در درون ميدان چيزهاي زيادي مي‌دهد و در رختكن هم انساني برجسته است. بدون ترديد چنانچه او پيش ما بماند، خوشحال خواهيم شد.»

Mazzi
10th July, 2009, 05:15 PM
با این حساب كه بازی اول میزبانیم
فكر كنم بعد از چیزی حدود 10 سال برای اولین بار بازی هفته آخر ما میزبانیم!!!!!!!
واقعا برنامه ریزی ها جالب بوده همیشه تو اسپانیا
.
قاسم اون ارق ملیت كجاست!!؟
یعنی می خوای بگی بانوان ما ( مجری های ما ) ساكشن نیستن؟ :4:
یعنی بازم مرغ همیسایه غازه؟ :4:

Mazzi
10th July, 2009, 05:17 PM
حالا تو مثلاً مستند حرف میزنی ؟

ما میگم اگر یه مهاجم مثل ویا تو این سالها در بارسا بازی میکرد قطعاً بیشتر از اتوو گل میزد.

از كجا همچین حرفی رو می زنید!!؟
اونم قطعاَ؟
نكنه سندش موجوده برادر؟

.

تذكر تذكر
به هیچ عنوان از فارس خبر اینجا نزارید

Abolfazl
10th July, 2009, 05:26 PM
منظورش همون مجری بود دیگه. :22:
اونا مجری دارن ما هم مجری داریم :sick:(خاله شادونه :21: )

آها! خب الهی بترکی ساسی که آدم اینجوری می پیچونی! فکرم همه جا بود الا مجری! :4::crazy2:

Saviz
10th July, 2009, 05:27 PM
ضرب الاجل سیتی برای اتوئو
سران باشگاه منچسترسیتی از صبرکردن برای اتوئو خسته شده اند و اعلام کرده اند که درصورتی که اتوئو می خواهد بارسا را ترک کرده و به آنها بپیوندد، این مطلب را بیان کند.

سایت گل: ساموئل اتوئو تصمیم به ترک بارسلونا گرفته و این موضوع را در دیدار رو در رو به پپ گواردیولا اعلام خواهد کرد ولی به نظر می رسد که ترجیح می دهد تا به میلان یا منچستر یونایتد برود و تیم سیتی را زیاد نمی پسندد. مهاجم کامرونی پیشنهادی از سوی سران سیتی را روی میز می بیند که می تواند او را به پردرآمدترین بازیکن دنیای فوتبال مبدل کند و البته سران باشگاه منچسترسیتی برای او ضرب الاجل زمانی نیز تعیین کرده اند تا هر چه سریعتر تصمیمش را بگیرد.

مسئولان سیتی می خواهند بدانند که آیا اتوئو در پیوستن به این تیم مصمم است و یا هنوز در انتظار پیشنهادات تیمهای دیگر به سر می برد. به نظر می رسد که اتوئو ، با ناامید شدن از عملکرد سران بارسلونا، در نظر دارد تا شخصا با گواردیولا صحبت کند.ولی روزنامه های چاپ کاتالونیا معتقدند که اتوئو تصمیم خود را گرفته ، چرا که معتقد است که پس از دو سال تلاش در رختکن بارسا با هیچ افزایش دستمزدی مواجه نشده و این در حالی است که او گلهای حساس و مهمی را برای این تیم به ثمر رسانده است.

اتوئو فصل گذشته به عنوان برترین گلزن بارسلونا شناخته شد و دومین گل بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپارا وارد دروازه منچستر یونایتد ساخت. هر چند که اتوئو یکی از برترین گلزنان تاریخ باشگاه بارسلوناست، گواردیولا در ابتدا برخورد خوبی با او نداشت و تابستان گذشته تا یک قدمی فروش این ستاره پیش رفت.اکنون و با جدی تر شدن خبر پیوستن ویا به بارسا، اتوئو نیز به خوبی می داند که راه برگشتی ندارد و می بایست به دنبال باشگاه جدیدی برای خود باشد.

---------------------------------------

بحث روز:آیا عصر موفقیت لاپورتا به سرآمده؟
رئیس باشگاه کاتالان هنوز نتوانسته ماجرای اتوئو را به سرانجامی برساند و هنوز هیچ خرید قطعی بارسا که مربی این تیم به آنها نیاز دارد، صورت نگرفته است.بارسا در تمام رقابتهای فصل گذشته به قهرمانی رسید ولی در آینده....؟!

سایت گل: بارسلونا یک مشکل اساسی دارد و این مشکل ساموئل اتوئو نام دارد. با بازار نقل و انتقالات کنونی و تیم والنسیای کنونی که بیشتر به یک بیمارستان روانی شباهت دارد تا یک باشگاه، سران باشگاه کاتالان ریسک بزرگی را انجام می دهند، چرا که ممکن است پس از جدایی ستاره کامرونی، نتوانند در نهایت ویا را به خدمت بگیرند و تنها فورلان،به عنوان گزینه آخر باقی خواهد ماند که باید برای خرید او مبلغ هنگفتی( طبق بند جدایی زودهنگام در قرارداد ستاره اروگوئه ای) پرداخت کرد.

خود لاپورتا نیز در برنامه تلویزیونی 59 ثانیه به این موضوع اعتراف کرد و گفت:«من چندین بار به اتوئو زنگ زدم ولی او گوشی را روی من بر نمی دارد. نمی دانم آیا شماره تلفنش را عوض کرده یا کسی چیزی به او گفته است. ماهمیشه رابطه بسیار خوب و صادقانه ای بایکدیگر داشته ایم. ما به او پیشنهاد تمدید 2ساله قرارداد را دادیم و اکنون در انتظار پاسخ او هستیم.» زمان در حال گذر است و صبر کم کم به ابهام مبدل می شود. بارسلونا ، مثل تمام تیمهای دیگر قابل بهبود است و می بایست دو یا سه خرید مم انجام دهد تا بتواند آن وجهه پیروزی طلبانه اش را حفظ کند.

بدین ترتیب و با توجه به برنامه ریزی های از پیش تعیین شده، خوان لاپورتا روی صحبت را به سمت تیم مادریدی برمی گرداند:« بارسلونا ستاره تولید می کنند و سایرین می بایست این ستاره ها را خریداری کنند. فلورنتینو همان کاری را انجام می دهد که می بایست برای دوباره زنده کردن تیم مادریدی انجام داد.پس از قهرمانی سه گانه ما، تفاوت رئال با بارسلونا کاملا مهم است:« اکنون ما مدل و الگوی تیم مادریدی هستیم.» بسیار فراتر از این واقعیتها،لاپورتا در صحبتهایی اعلام کرده که واقعیت این است که می بایست همین الان تکلیف اتوئو را مشخص کرد و در صورت جدایی قطعی او، مهاجم توانای دیگری را به رختکن بارسا اضافه کرد.او معتقد است که با فکر کردن به گذشته ها نمی توان پیروزی کسب کرد و این کاملا واضح است که مادریدی ها با تمام توان در بازار نقل و انتقالات ظاهر شده اند.

بنابراین اگر بارسا می خواهد تخت پادشاهی اش را حفظ کرده و از توانایی هایش نهایت بهره را ببرد، می بایست آستین بالا زده و وارد بازار نقل و انتقالات شده و بازیکنان موردنظرش را خریداری کند.

barça
10th July, 2009, 06:22 PM
ای گودی مزدور پس چرا پست نمیزنی؟
فقط میاد اینجا تشكر میكوبه میره ، فكر كنم از ترسه اینه كه از بارسا نندازنش بیرون بخاطر همین سعی میكنه زیاد تو چشم نباشه.

با این حساب كه بازی اول میزبانیم
فكر كنم بعد از چیزی حدود 10 سال برای اولین بار بازی هفته آخر ما میزبانیم!!!!!!!
واقعا برنامه ریزی ها جالب بوده همیشه تو اسپانیا

آره ، نمیدونم چرا همیشه ما بازی آخر میهمانی اكثراً!
یه سوال هم من دارم اونم اینه كه چرا همیشه ال كلاسیكو رو ما باید اول میزبان باشیم؟!
بهر حال مهم نیست ، اگه همیشه مثل فصل قبل باشه خیلی حال میده.

--------------

اتوئو گفته دیگه نمیخواد واسه بارسا بازی كنه؟!:gathering:
خسته نباشه ، بنده خدا خبر نداره كه این بارسائه كه دیگه نمیخواد اتوئو دیگه تو این پیراهن بازی نكنه.
یه جوری میگه انگار اون بارسا رو نمیخواد!

متاسفانه اتوئو نصف بازیش اخلاق نداشت و نداره و احتمالاً نخواهد داشت.
من نمیخوام توانائیهای بالقوه ی سامی رو زیر سوال ببرم ولی این كاراش باعث میشه با خاطره ی نچندان خوشی ازش خداحافظی كنیم.
امیدوارم مثل رونالدینیو بشه ، وقتی دیگه بازیكن بارسا نیست برام مهم نیست كه آینده ش چی میشه!
بازم اینجا مجبورم از این ضرب المثل استفاده كنم كه دیگی که برای من نجوشه بذار کله ی سگ توش بجوشه.:4:
فكر هم نمیكنم دیگه بتونه تا آخر عمر بازیگریش اون درخشش بارسا رو داشته باشه.
الان ناصر میاد شاكی میشه.:4:

Saviz
10th July, 2009, 06:32 PM
2 ساعته دارم میگردم برنامه کلی بازیها رو پیدا کنم..هیچ جا نبود :4:
بالاخره یکی از این کاربرای فروم بارسا گذاشت.اینم برنامه کلی بازیهای بارسا
چند هفته آخر نسبتا بازیها سخته...ویارئال.سویا.رئال خارج از خانه !

1. Round 31/08/2009 18:00 H Sporting Gijón
2. Round 12/09/2009 A Getafe CF
3. Round 19/09/2009 H Atlético Madrid
4. Round 22/09/2009 A Racing Santander
5. Round 26/09/2009 A Málaga CF
6. Round 03/10/2009 H UD Almería
7. Round 17/10/2009 A Valencia CF
8. Round 24/10/2009 H Real Zaragoza
9. Round 31/10/2009 A CA Osasuna
10. Round 07/11/2009 H RCD Mallorca
11. Round 21/11/2009 A Athletic Bilbao
12. Round 28/11/2009 H Real Madrid
15. Round 01/12/2009 A Xerez CD
13. Round 05/12/2009 A Deportivo La Coruña
14. Round 12/12/2009 H Espanyol Barcelona
16. Round 02/01/2010 H Villarreal CF
17. Round 09/01/2010 A CD Tenerife
18. Round 16/01/2010 H Sevilla FC
19. Round 23/01/2010 A Real Valladolid
20. Round 30/01/2010 A Sporting Gijón
21. Round 06/02/2010 H Getafe CF
22. Round 13/02/2010 A Atlético Madrid
23. Round 20/02/2010 H Racing Santander
24. Round 27/02/2010 H Málaga CF
25. Round 06/03/2010 A UD Almería
26. Round 13/03/2010 H Valencia CF
27. Round 20/03/2010 A Real Zaragoza
28. Round 23/03/2010 H CA Osasuna
29. Round 27/03/2010 A RCD Mallorca
30. Round 03/04/2010 H Athletic Bilbao
31. Round 10/04/2010 A Real Madrid
32. Round 13/04/2010 H Deportivo La Coruña
33. Round 17/04/2010 A Espanyol Barcelona
34. Round 24/04/2010 H Xerez CD
35. Round 01/05/2010 A Villarreal CF
36. Round 04/05/2010 H CD Tenerife
37. Round 08/05/2010 A Sevilla FC
38. Round 15/05/2010 H Real Valladolid

barça
10th July, 2009, 06:45 PM
دستت درد نكنه ساویز جون ، زحمت كشیدی.
امسال نسبت به سال پیش قرعه ی بارسا خیلی بهتر بوده.
سال پیش پدرمون در اومد ، آخر فصل هر چی بازی خفن بود پشت سر افتاده بود.

امسال تو مقطع آخر فصل یكی 4 تا بازی مونده به آخر با ویارئال سخته یكی هم بازی یكی مونده به آخر جلوی سویا كه اتفاقاً هر دوتا بازی سختمون رو هم میهمانیم!
كلاً اكثر بازیای سختمون تو نیم فصل دوم میهمانیم كه چندان جالب نیست!

The Great Barca
10th July, 2009, 06:54 PM
بهزاد ویارئال هم ممکن هست تیم پارسالش نباشه . کلاً قرعه بارسا امسال خیلی خوبه . هفته 12 و 31 هم با رئال .

Mazzi
10th July, 2009, 06:56 PM
این اسپانیول مزدور سقوط نکرد پارسال؟
ایکاش می رفت اون دنیا
اما اشکال نداره
معمولا خوب می بازه به بارسا :4:

Mazzi
10th July, 2009, 06:59 PM
بهزاد ویارئال هم ممکن هست تیم پارسالش نباشه . کلاً قرعه بارسا امسال خیلی خوبه . هفته 12 و 31 هم با رئال .

بابا قرعه امسال خیلی عالیه
مخصوصا نسبت به پارسال
ما می زدیم تیمارو شل و پل می کردیم
هفته بعد آش و لاش می خوردن به رئال!!
ولی قدرت بارسا اون فتنه عمال خارجی رو خنثی کرد :4:

The Great Barca
10th July, 2009, 06:59 PM
خوب رئال مادرید دیگه دنبال فابرگاس نیست . پس خیلی راحت این هفته باهاش قرار داد امضاء میکنیم .

The Great Barca
10th July, 2009, 07:03 PM
بابا قرعه امسال خیلی عالیه
مخصوصا نسبت به پارسال
ما می زدیم تیمارو شل و پل می کردیم
هفته بعد آش و لاش می خوردن به رئال!!
ولی قدرت بارسا اون فتنه عمال خارجی رو خنثی کرد :4:

مصطفی این قرعه پارسال که ما میزدیم تیم های رو له و لورده می کردیم هفته بعدش همون تیما جلوی رئال شاخ میشدن.

اتفاقاً این قرعه سال پیش عالی بود . اگر امثال اینجوری می شود این کریس رونالدو احتمالاً دق مرگ میشد . :4:

Saviz
10th July, 2009, 07:05 PM
یه خبر دیدم دیلی میل.نمیدونم تا چه حد درسته
این بود:

ظاهرا بارسا میخواد گلب رو هم به عنوان بخشی از قرارداد فابرگاس به آرسنال بده.لاپورتا معتقده که فابرگاس رو میشه با کمتر از 40 میلیون هم بخره.برای همین میخواد الکساندر گلب یا گودیانسن رو به عنوان بخشی از قرار داد به آرسنال بده.

به نظرم از دست دادن گلب درست نیست.بازیهای سنگینی فصل بعد پیش رو داریم و باید نیمکت قوی ایی داشته باشیم

barça
10th July, 2009, 07:07 PM
من هنوزم چشمم دنبال ریبریه.
فابرگاس خوبه ولی ریبری خوبتره.:4:

لاپورتا اگه واقعاً خواهان جذب ریبری باشه میره میگیرتش ، منتها هزینه نمیكنه اعصاب ما رو خورد میكنه.
اصلاً باید بریم هم ریبری رو بگیریم هم فابرگاس.
اگه قرار باشه ریبری رو بگیریم میتونیم گلب رو با خیال راحت بفروشیم چون هم فابرگاس رو داریم و هم ریبری.
ریبری خوبیش اینه كه در دو سمت خط حمله میتونه بازی كنه.

The Great Barca
10th July, 2009, 07:10 PM
من هنوزم چشمم دنبال ریبریه.
فابرگاس خوبه ولی ریبری خوبتره.:4:

لاپورتا اگه واقعاً خواهان جذب ریبری باشه میره میگیرتش ، منتها هزینه نمیكنه اعصاب ما رو خورد میكنه.
اصلاً باید بریم هم ریبری رو بگیریم هم فابرگاس.
اگه قرار باشه ریبری رو بگیریم میتونیم گلب رو با خیال راحت بفروشیم چون هم فابرگاس رو داریم و هم ریبری.
ریبری خوبیش اینه كه در دو سمت خط حمله میتونه بازی كنه.

بهزاد 2 تای اینا رو امکان نداره بتونیم بگیریم . چون اصلاً جا برای 2 تای اینا نیست . بایرن فقط ریبری رو با 80 میلیون یورو میفروشه . اما پیشنهاد بارسا 60 تا هست .

همون بریم دنبال فابرگاس از همه بهتره . عین این میمونه که ما 2 ژاوی در خط هافبک داریم !:8:

barça
10th July, 2009, 07:15 PM
یه خبر دیدم دیلی میل.نمیدونم تا چه حد درسته
این بود:

ظاهرا بارسا میخواد گلب رو هم به عنوان بخشی از قرارداد فابرگاس به آرسنال بده.لاپورتا معتقده که فابرگاس رو میشه با کمتر از 40 میلیون هم بخره.برای همین میخواد الکساندر گلب یا گودیانسن رو به عنوان بخشی از قرار داد به آرسنال بده.

به نظرم از دست دادن گلب درست نیست.بازیهای سنگینی فصل بعد پیش رو داریم و باید نیمکت قوی ایی داشته باشیم

ساویز جون همزمان پست زدیم واسه همین یه جورایی حرفای همدیگه رو تائید و تكذیب كردیم.

اتوئو رو بدیم بره 10 تا سر میدیم واسه ویا.
گلب رو هم نمیدونم قیمتش چنده ولی میشه اونو داد به آرسنال بجاش به آرسنال 25-30 تا بدیم.
میمونه ریبری كه 60-65 تا میشه واسش هزینه كرد.

كلاً امسال میتونیم دورو وره 80 تا هزینه كنیم.

SePaNtA MiNoO
10th July, 2009, 08:38 PM
منم با آقا ساسان موافقم !
باید هرچه بیشتر خط هافبک رو قوی کنیم ، با حضور ژاوی،اینیستا و فابرگاس خدا میشیم !
بعد از سسک اولویت با ریبریه !
با حضور هانری + مسی + ویا و اگه اتوئو تمدید کنه نیاز به ریبری کمتر احساس میشه و یه مورد دیگه هست معمولا هافبکها هستن که در طول فصل بیشتر فشار تیم روشونه و احتمال مصدومیت و خستگی بیشتری دارن !

S T O I C H K O V
10th July, 2009, 08:58 PM
Manuel Llorente again that Barcelona has not made a bid for Villa

The president of Valencia, Manuel Llorente, was blunt in responding to the possible signing of David Villa for Barcelona, and acknowledged that they have no offer for the striker as the Asturian Catalan whole "no" has been directed at Entity 'Che'.

Llorente, who left before the rest of 2009 members of the Assembly held by the Royal Spanish Football Federation (RFEF) in Las Rozas, just wanted to talk to the press, but denied having received offers for the 'gauge'.

"Not at all. There is no novelty, we have not received offers for Villa, so I have nothing to say," the president Valencian somewhat annoying because the questions are "always the same."

Finally, after insisting on the 'subject Villa', Llorente said that it is a matter of Joan Laporta, president of FC Barcelona. "That ask Laporta. If he has made a bid, he will know. I repeat that we have not received anything," he concluded.

S T O I C H K O V
10th July, 2009, 09:03 PM
Laporta: "Villa and Forlán, very interesting"

www.fcbarcelona.cat

Joan Laporta has explained that FC Barcelona is still waiting on a response from Eto'o regarding the renewal of his contract. Whether to not he stays, the club is looking for a new forward, and Villa and Forlán are among those being looked into.

Before the start of the Assembly of the Spanish Football Federation in Las Rozas, Joan Laporta spoke about some of the names being touted for inclusion in the squad for the 2009/10 season. One of these is Samuel Eto'o, who Barça have offered a two-year extension on his contract.

Hanging on Eto'o

QM3D1466.jpgJoan Laporta declared that FC Barcelona are waiting for an answer from Josep Maria Mesalles, Samuel Eto'o’s agent, to confirm "whether he wants to stay and accept the offer of whether they are not interested … in principle, it seems he’s not that interested", although Laporta denied that the Cameroonian "has already decided to leave Barça".

After a striker

Regardless of Samuel Eto'o’s future, the club is after a new striker: "the coaching staff want to reinforce this position and there are players like Villa and Forlán that would be very interesting additions to that area."

Waiting on Valencia

On the David Villa issue, he said: "we know that the player has an agreement with the club to leave for a certain amount. We have made an offer and we have a bit of hope that they’ll change their minds, because Valencia did tell us that they had no intention of selling".

++++++++++++++

Offer for Filipe Luis

Joan Laporta was also asked about Filipe Luis, the Deportivo la Coruña full back, who could be coming to FC Barcelona this summer. "We made an offer and we’re waiting for an answer", said the FC Barcelona president.

barça
10th July, 2009, 09:26 PM
دیگه دارم كفری میشم!
پس كی ما این خبر جذب ویا رو بصورت تائید شده میتونیم اینجا ببینیم نمیدونم؟!
من یه دلیلی خیلی خفن دارم واسه خرید ویا و میدونم اگه شانس گند منه كه عمراً نمیتونیم ویا رو بگیریم!
فورلان به هیچوجه گره ی بارسا رو در خط حمله نمیتونه باز كنه و بدرد مهاجم دوم بودن میخوره نه مهاجم اصلی.

مثل اینكه این قضیه ی ویا نمیخواد هیچ وقت به حقیقت بپیونده ، دست حسین پیكه هم گره گشا نبود.:22:

The Great Barca
10th July, 2009, 09:32 PM
لورینته کم کم داره بازی در میاره . اگر سوریانو بود بارسا بهتر جواب میگرفت . دیود ویا باید بازم فشار بیاره . خود بازیکن وقتی نمی خواد بمونه لزومی نداره که دیگه باشگاه برای موندنش تلاش کنه .

والنسیا هم باشگاه بزرگی نیست که بتونه در سطح اول اروپا رقابت کنه .

The Great Barca
10th July, 2009, 09:52 PM
فیلیپه لوئیس امروز رفته بود به مادرید تا با لندویرو بر سر انتقال به بارسا مذاکره کنه و ازش درخواست کرده تا پیشنهاد بارسا رو قبول کنه . ظاهراً اونم داره شدیداً فشار میاره . !

Mazzi
10th July, 2009, 09:56 PM
اصلا اعصاب خودتون رو خورد نكنید
پپ به هیچ عنوان علاقه ای به فورلان نداره
هر چند كه فورلان همیشه بهتر از ویا بوده
طبق دلایلی كه خودتون میارید
ولی پپ نمی خوادش و علاقه ای به خریدش نداره
پس جذب هم نخواهد شد

The Great Barca
10th July, 2009, 10:02 PM
مصطفی امروز رئیس اتلتیکو اومد اعلام کرد هیج بازیکنی از اتلتیکو جدا نمیشه . مخصوصاً فورلان و آگرو

The Great Barca
10th July, 2009, 10:19 PM
manuel llorente again that barcelona has not made a bid for villa

the president of valencia, manuel llorente, was blunt in responding to the possible signing of david villa for barcelona, and acknowledged that they have no offer for the striker as the asturian catalan whole "no" has been directed at entity 'che'.

Llorente, who left before the rest of 2009 members of the assembly held by the royal spanish football federation (rfef) in las rozas, just wanted to talk to the press, but denied having received offers for the 'gauge'.

"not at all. There is no novelty, we have not received offers for villa, so i have nothing to say," the president valencian somewhat annoying because the questions are "always the same."

finally, after insisting on the 'subject villa', llorente said that it is a matter of joan laporta, president of fc barcelona. "that ask laporta. If he has made a bid, he will know. I repeat that we have not received anything," he concluded.

آرش این خبر رو از کدوم سایت برداشتی ؟

S T O I C H K O V
10th July, 2009, 11:03 PM
آرش این خبر رو از کدوم سایت برداشتی ؟

خبر مال امشب مارکاست .

لینک خبر (http://www.marca.com/2009/07/10/futbol/equipos/valencia/1247233109.html)

Carles Puyol
10th July, 2009, 11:22 PM
بچه ها خبر رو اگه میشه جزئیات یا عنوان رو معنی کنید شما که میدونید من چقدر انگلیسیم خوبه :4:
-------------
پارسال بهترین قرعه بود واسه بارسا چرا ؟
وقتی بارسا میبرد اونا مجبور بودن برای جبران امتیاز از بازیه بعد امتیاز بگیرن ! وقتی هم که بارسا رو اگه اگه میبردن روحیه میگرفتن تیم بعدیرو له میکردن :4: کاشکی امسال هم همینجوری بود !
--------------
بدجوری دوست دارم فابرگاس بیاد ! سره همین فابرگاس امروز با یکی از بچه ها کل کل کردم الان سردرد دارم ! ویا هم که ........

mąңđį
10th July, 2009, 11:42 PM
ای گودی مزدور پس چرا پست نمیزنی؟
فقط میاد اینجا تشكر میكوبه میره ، فكر كنم از ترسه اینه كه از بارسا نندازنش بیرون بخاطر همین سعی میكنه زیاد تو چشم نباشه.

اولا به گودی بزرگترین بازیکن تاریخ بارسا سلام کن !!!
دوما لاپورتا که هیچی بابا و مامان لاپورتا هم نمیتونن منو بیرون کنن !! من اگه بخوام برم خودم میرم !! هیچ کس نمیتونه واسه من تعیین تکلیف کنه !! (شکلک جون داداش لاتی بدجور پر رنگه !!)
سوما پست بزنم چی بگم؟؟ ما گفتنی ها رو گفتیم. بابا من چند بار باید بیام بگم بارسا باید ریبری و فابرگاس و دفاع چپ بخره ؟؟ خسته شدم به مولا !! خدایی نکته خاص دیگه ای هم نیست که بحث کنیم !! پس بیخیال !! والله !!

=========
بچه ها !
دانشمندان یه گیاه عجیبی پیدا کردن به اسم جلبک که رنگش سبزه !! یه موجود عجیب هم تو پارس فوتبال هست به اسم مصطفی که رنگ پست هاش سبزه !! به نظر شما چه ارتباطی بین اون گیاه عجیب و این موجود عجیب هست؟!؟!؟!
110

gamper
10th July, 2009, 11:44 PM
این چند روز هم که تهران بودیم لاپورتا کار خاصی نکرد هر روز به امید جذب بازیکن های مورد نظر اومدیم تایپیک اما دریغ از یک خرید فردا هم که میریم ده به امید اینکه وقتی برگشتم تونسته باشیم مهره های مورد نظر رو جذب کنیم مخصوصا فرانک ریبری البته اومدن ویا هم به نظر قطعی میرسه ولی من مطمعا هستم که سامی اتوو بازم تو بارسا میمونه و خودش رو اثبات میکنه

The Great Barca
10th July, 2009, 11:47 PM
خبر مال امشب مارکاست .

لینک خبر (http://www.marca.com/2009/07/10/futbol/equipos/valencia/1247233109.html)

آرش اصلاً به خبر های مارکا و آس اعتمادی نیست . این دو تا حمایت کاملشون رو از رئال اعلام کردن . حتی سایت گل هم اگر دقت کرده باشی بیشتر منابعش sport و el mundo هست . چون ببین من امروز یه مطلب کاملاً متفاوت در سایت sport خوندم !!!

اخباری که از آس خوندم بیشترش دروغ بوده تا واقعیت .

barça
11th July, 2009, 12:25 AM
ساسی پارسال قرعه بهتر بود؟!
سال پیش ما پدرمون در اومد ، همه ی تیما جلوی ما اخراجی و محروم میدادن هفته ی بعد بدون بازیكن میرفتن جلوی رئال بازی میكردن تازه اونم با روحیه ی داغون!
سال پیش تنها نكته ی برتری بارسا تو قرعه این بود كه همه رو 5-6 میزدیم هفته ی بعد رئال به زور با اختلاف یه دونه میبرد ، بخاطر همینیم بود كه رئال همیشه خودشو كمتر از بارسا میدید!

ساسی چه خبر از ویا؟!
راستی ساسی یورنته داره بازی در میاره بنظر تو؟!
یورنته مثل هر مدیر عاقل دیگه ای داره سعی میكنه قیمت رو بالا ببره ولی این لاپورتائه كه داره بازی در میاره و زوركی میخواد بازیكنشونو مفتی بگیره!
اینطور كه بوش میاد ویا هم اومدنی نیست ، یعنی لاپورتا جدی نمیگیره قضیه رو و تمایل آنچنانی نداره بگیرتش.

------------------

گودی یه مدت پاشو بیا تو تاپیك شاید پا قدمت نحست واسه بارسا خوب بود ما بالاخره یكیو گرفتیم!(خرافاتی شدیم رفت!)

ơɧʂҽɳ♏
11th July, 2009, 12:38 AM
Johan Crujiff هم زبان به انتقاد از تیم رقیب گشوده .

یوفا: رئيس افتخاري باشگاه بارسلونا اسپانيا گفت: روند قهرماني‌هاي بارسا ادامه خواهد داشت و رئال مادريد رو به نابودي حركت مي‌كند.
به گزارش یوفا: يوهان كرايف بازيكن و سرمربي پيشين بارسلونا تصريح كرد: بازيكناني كه پرس خريداري كرده در بهترين حالت بازيكنان خوب تيم هاي ديگر هستند اما خود او چه كرده است؟
وي افزود: بارسلونا اكثر بازيكنان خود را خود مي سازد و اگر بازيكن آماده اي را از يك تيم ديگر خريداري كند او را با شرايط باشگاه سازگار مي كند. هر بازيكني محكوم به سازگاري با سبك حاكم بر بارسلونا است و در غير اين صورت اخراج خواهد شد.

The Great Barca
11th July, 2009, 12:40 AM
ساسی پارسال قرعه بهتر بود؟!
سال پیش ما پدرمون در اومد ، همه ی تیما جلوی ما اخراجی و محروم میدادن هفته ی بعد بدون بازیكن میرفتن جلوی رئال بازی میكردن تازه اونم با روحیه ی داغون!
سال پیش تنها نكته ی برتری بارسا تو قرعه این بود كه همه رو 5-6 میزدیم هفته ی بعد رئال به زور با اختلاف یه دونه میبرد ، بخاطر همینیم بود كه رئال همیشه خودشو كمتر از بارسا میدید!

ساسی چه خبر از ویا؟!
راستی ساسی یورنته داره بازی در میاره بنظر تو؟!
یورنته مثل هر مدیر عاقل دیگه ای داره سعی میكنه قیمت رو بالا ببره ولی این لاپورتائه كه داره بازی در میاره و زوركی میخواد بازیكنشونو مفتی بگیره!
اینطور كه بوش میاد ویا هم اومدنی نیست ، یعنی لاپورتا جدی نمیگیره قضیه رو و تمایل آنچنانی نداره بگیرتش.

------------------

گودی یه مدت پاشو بیا تو تاپیك شاید پا قدمت نحست واسه بارسا خوب بود ما بالاخره یكیو گرفتیم!(خرافاتی شدیم رفت!)

بهزاد من نمی دونم واقعاً به چی میشه اعتماد کرد . اگر بخوایم مطبوعاتی که از بارسا حمایت میکنند اعتماد کنیم خوب ویا الان بازیکن بارساست .

ولی اگر بخوایم به مطبوعات مادریدی اعتماد کنیم خوب اونا یه حرف دیگه میزنن و میگن لاپورتا شکست خورده .

ولی من اصلاً به مارکا و آس اعتقادی ندارم .

اون خبری هم که سایت گل زد از هیچ روزنامه ای نگرفته و خبر اختصاصی خود سایت بود . و به به نقل از منابع نزدیک به بارسا .

ولی من مطمئنم این انتقال همین هفته انجام میشه .

top_barca1899
11th July, 2009, 12:43 AM
سرسو: بارسا فورلان را می‌خواهد؟ من هم مسی را می‌خواهم!

رییس اتلتیکو مادرید تضمین کرده که هیچ کدام از بازیکنانش در تابستان نخواهند رفت.

سایت گل: شایعات مبنی بر پیوستن دیه‌گو فورلان به بارسلونا ادامه دارد و می‌گویند اگر بارسا موفق به خرید داوید ویا نشود فورلان را خواهد خرید. سرخیو آگرو هم با پیشنهادهایی روبرو است و گفته می‌شود منچستر یونایتد حاضر شده دیمیتار برباتوف را به همراه پول نقد برای خرید آگرو به اتلتیکو بدهد.

با این حال انریکه سرسو رییس باشگاه اتلتیکو می‌گوید هیچ بازیکنی فروخته نمی‌شود: «لاپورتا فورلان را می‌خواهد؟ خب، من هم مسی را می‌خواهم! هیچ بازیکنی را نمی‌فروشیم، حتی ماکسی، سیمائو، آگرو و فورلان را.» سرسو گفته هیچ پیشنهادی برای خرید آگرو از سوی منچستر یونایتد دریافت نکرده است. او همچنین علاقه باشگاهش به خرید آندره‌آ پیرلو را تکذیب کرده است.

Mazzi
11th July, 2009, 12:51 AM
بچه ها خبر رو اگه میشه جزئیات یا عنوان رو معنی کنید شما که میدونید من چقدر انگلیسیم خوبه :4:
-------------
پارسال بهترین قرعه بود واسه بارسا چرا ؟
وقتی بارسا میبرد اونا مجبور بودن برای جبران امتیاز از بازیه بعد امتیاز بگیرن ! وقتی هم که بارسا رو اگه اگه میبردن روحیه میگرفتن تیم بعدیرو له میکردن :4: کاشکی امسال هم همینجوری بود !
--------------
بدجوری دوست دارم فابرگاس بیاد ! سره همین فابرگاس امروز با یکی از بچه ها کل کل کردم الان سردرد دارم ! ویا هم که ........

بارسا چون پارسال تركوند بد بودن قرعه خودشو نشون نداد
مثلا اون چند هفته كه ما نتیجه نگرفتیم و رئال نتیجه گرفت
چه فشاری روی تیم اومد؟
اصلا قرعه اونجوری مناسب نبود

این چند روز هم که تهران بودیم لاپورتا کار خاصی نکرد هر روز به امید جذب بازیکن های مورد نظر اومدیم تایپیک اما دریغ از یک خرید فردا هم که میریم ده به امید اینکه وقتی برگشتم تونسته باشیم مهره های مورد نظر رو جذب کنیم مخصوصا فرانک ریبری البته اومدن ویا هم به نظر قطعی میرسه ولی من مطمعا هستم که سامی اتوو بازم تو بارسا میمونه و خودش رو اثبات میکنه

به نظر من به نفع بارساست كه دیگه اتوئو بره
خیلی حاشیه داره
تیم رو از تیم بودن میندازه این كاراش
ایكاش اخلاقش هم مثل سطح فنیش بود

barça
11th July, 2009, 12:52 AM
بهزاد من نمی دونم واقعاً به چی میشه اعتماد کرد . اگر بخوایم مطبوعاتی که از بارسا حمایت میکنند اعتماد کنیم خوب ویا الان بازیکن بارساست .

ولی اگر بخوایم به مطبوعات مادریدی اعتماد کنیم خوب اونا یه حرف دیگه میزنن و میگن لاپورتا شکست خورده .

ولی من اصلاً به مارکا و آس اعتقادی ندارم .

اون خبری هم که سایت گل زد از هیچ روزنامه ای نگرفته و خبر اختصاصی خود سایت بود . و به به نقل از منابع نزدیک به بارسا .

ولی من مطمئنم این انتقال همین هفته انجام میشه .

حالا ببین كی گفتم ، ویا نمیاد بارسا.
اگه اومدنی بود تا حالا صد دفعه اومده بود.
فردا و پس فردا هم كه اروپا تعطیله و مذاكره ای اگه در میون باشه میوفته واسه 2 شنبه به بعد كه تا اونم موقعم خدا میدونه كه چلسی ای منچستری چیزی خودشو میاد وارد این بازی بارسا و والنسیا بكنه یا نه!

سرسو: بارسا فورلان را می‌خواهد؟ من هم مسی را می‌خواهم!

رییس اتلتیکو مادرید تضمین کرده که هیچ کدام از بازیکنانش در تابستان نخواهند رفت.

سایت گل: شایعات مبنی بر پیوستن دیه‌گو فورلان به بارسلونا ادامه دارد و می‌گویند اگر بارسا موفق به خرید داوید ویا نشود فورلان را خواهد خرید. سرخیو آگرو هم با پیشنهادهایی روبرو است و گفته می‌شود منچستر یونایتد حاضر شده دیمیتار برباتوف را به همراه پول نقد برای خرید آگرو به اتلتیکو بدهد.

با این حال انریکه سرسو رییس باشگاه اتلتیکو می‌گوید هیچ بازیکنی فروخته نمی‌شود: «لاپورتا فورلان را می‌خواهد؟ خب، من هم مسی را می‌خواهم! هیچ بازیکنی را نمی‌فروشیم، حتی ماکسی، سیمائو، آگرو و فورلان را.» سرسو گفته هیچ پیشنهادی برای خرید آگرو از سوی منچستر یونایتد دریافت نکرده است. او همچنین علاقه باشگاهش به خرید آندره‌آ پیرلو را تکذیب کرده است.

خدایی اتلتیكو تیم با كلاسیه و دوست ندارم چیزی بگم كه به بی احترامی باشه به این باشگاه ولی باید به این آقای محترم عرض كنم بچه جون برو جلوی خونه ی خودتون بازی كن ، تو رو چه به این صحبتا آخه؟!