PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كلوپ هواداران فولاد واستقلال اهواز (2)

صفحه ها : 1 [2]

سوگند
9th September, 2006, 02:51 AM
فردا لیگ شروع میشه ...یعنی با برد شروع میكنیم:105:

omidreza
9th September, 2006, 06:20 PM
سلام بر جیگرهای روزگار :36:

بچه ها یه خبر خوشحال کننده واسه خودم اینکه "بهنام سراج" مهاجم همیشه محبوب صنعت نفت به خونه خودش باز گشت و بازوبند کاپیتانی رو این فصل روی بازوی "بهنام آبادانی" خواهیم دید!:53:

"بهنام سراج "به تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پيوست آبادان ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۵/۰۶/۱۶‬
داخلي. ورزشي. فوتبال.

" بهنام سراج" مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با عقد قراردادي يك ساله به تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پيوست.

سراج روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت : با تيم صنعت نفت به ليگ برتر صعود خواهيم كرد. :63:

وي ادامه داد: من دراين فصل تمام توان خود را براي موفقيت تيم نفت بكار خواهم گرفت و سعي خواهم كرد كه تجارب چند ساله خود را به جوانان تيم نيز منتقل كنم.

او همچنين اظهار داشت : تيم نفت در اين فصل بازيكنان خوب و جواني را در اختيار گرفته و شرايط لازم براي صعود به ليگ برتر را دارد. :11:

اين بازيكن تصريح كرد: تيم نفت در اين فصل بعد از چند سال حضور در ليگ دسته اول بايد به ليگ برتر صعود كند زيرا اين تنها خواسته هواداران است.

ملي‌پوش اسبق تيم فوتبال ايران گفت: البته تيم نفت براي صعود به ليگ برتر به حمايت مسوولين احتياج مبرمي دارد و آنها بايد تلاش كنند تا در اين فصل تيم را تنها نگذارند.

سراج ، در مورد تيمهاي همگروه نفت اظهار داشت : ما در گروه بسيار مشكلي قرار گرفتيم ولي بايد نتايج لازم براي صعود به ليگ برتر را كسب كنيم.

وي در مورد زمان خداحافظي خود از فوتبال گفت: امكان دارد اين فصل آخرين حضور من در ميادين فوتبال بعنوان بازيكن باشد:2: و بعد از آن سعي خواهم كرد كه تجارب خود را بعنوان مربي در اختيار جوانان قرار دهم.

بهنام سراج در جام جهاني ‪ ۱۹۹۸‬فرانسه به همراه تيم ملي فوتبال ايران حضور داشت .

وي سابقه بازي در تيمهايي همچون صنعت نفت آبادان، پيروزي تهران، فولاد خوزستان و تراكتورسازي تبريز را دارد.

:8: بهنام بیا اینجا .... :8: بهنام بیا اینجا :8: .... بهنام بیا اینجا :8:

:11: بهنام آبادانی .... :11: بهنام آبادانی :11: .... بهنام آبادانی:11:

کاپیتان تیم ما کیه ؟
:53: :53: :53:
سراج آبادانیه

کاپیتان تیم ما کیه؟
:6: :6: :6:
بهنام باتعصبه

دوستان اومدم واسه 1هفته ازتون خداحافظی کنم ... بروبچز ما داریم میریم مسافرت ... اصفهان ... شهر دوم من:love: :king:

تا این لحظه (فولاد خوزستان 1 - پیکان تهران 0 :4:
پرسپولیس 1 - ابومسلم 3 :4:

میثم کجایی؟:19::24::78: )

خلاصه بچه ها من دارم میرم مسافرت تا 1 هفته ... دلم خیلی خیلی واستون تنگ میشه ... متاسفانه پدربزرگ خدابیامرزم تو خونه اش دستگاه کامپیوتر نداشته :4: خدابیامرزش(:63:) اگه خریده بود لااقل میتونستم بیام انجمن:21::4:

خب دیگه بچه ها خوبی بدی از ما دید حلالمون کنید :2:... واسمون دعا کنید سفرمون با خوبی و خوشی به اتمام برسه و بتونم برگردم و روی ماهتون و ارسالهای نازتون رو باز اینجا ببینم:63:

انشاءالله وقتی برگشتم بروبچز قدیمی کلوپ رو فعال ببینم و ارسالهاشون رو توی تاپیک ببینم:63:

خب دیگه ... بای بای تا 1هفته :27::20:

:6:گردوهای باغ بابابزرگ ... ما داریم می آییم ... ما داریم می آییم:6:

:19::4::24:

سوگند
9th September, 2006, 09:23 PM
سلام از روی خوشحالی :p

قدرتمندانه شروع كردیم
استقلال اهواز 2 صبا باطری 0

پیكان 0 فولاد 1:p

تبریك تبریك:cap: :34:

SePaNtA MiNoO
10th September, 2006, 06:29 PM
بروبکس تبریک بابت برد خوزستانیها !
تا باشه از این بردها باشه !
به مرحومه مغفوره شادی ، یار و یاورم تو این کلوپ ( ما اولین نسل فولادیهای اینجا بودیم ) هم تبریک میگم بردفولاد رو !
طفلی این اواخر دیگه داشت عقده ای میشد از نبردن فولاد.

HASAN-TABATABAEI
10th September, 2006, 07:01 PM
استقــــــــــــــــــــل ال اهـــــــــــــــــواز 2-0 صباباتــــــری تهـــــــــــــــــــران
فولــــــــــــــــــــــ اد خوزستــــــــــــــــــان 1-0 پیکـــــــــــان تهــــــــــــــــــــران

هل هله در خوزستان :6: :4::8: :1:

HASAN-TABATABAEI
10th September, 2006, 07:13 PM
1.برق شیراز
2.استقلال اهواز
3.سپاهان
4.ابومسلم
5.استقلال تهران
6.فولاد خوزستان
7.پرسپولیس تهران
8.ذوب هن
9سایپا تهران
10مس کرمان
11 پاس تهران
12فجر سپاسی
13پیکان تهران
14ملوان انزلی
15صباباتری تهران
16.راه آهن تهران

IL Diavolo
10th September, 2006, 08:18 PM
آقایون و خانومها تبریک عرض میکنم ... امیدوارم استقلال تا آخر فصل همین طور کوبنده باشه

HASAN-TABATABAEI
10th September, 2006, 09:11 PM
فولــــــــــــــــــــــ ــــاد خوزستــــــــــــــــــــ ـان 1-0 پیکـــــــــــــــــــــا ن تهـــــــــــــــــــــــ ران

تيم پيكان يكى از ۲ تيم صعودكننده از ليگ دسته اول در اولين بازى خود در ليگ برتر مقابل فولادى ها قرار گرفت كه تعداد زيادى از بازيكنان خود را از دست داده و با كادر فنى جديد در پى تحولاتى تازه پا به ليگ ششم گذاشته است. برخلاف تصور اين تيم ميهمان بود كه با ميداندارى عادل كلاه كج و مجاهد خذيراوى بازى را در اختيار گرفت و سوار بر بازى شد.تيم ميزبان نيز كه تغييرات عمده اى در بين بازيكنانش به وجود آمده نتوانست از امتياز ميزبانى اش استفاده كند و بازيكنان اين تيم بازى يكنواخت و بدون خلاقيتى ارايه مى كردند. اما برخلاف جريان بازى تيم پيكان در دقيقه ۳۰ با خطا بر روى محمد غلامين مهاجم شمالى خود، صاحب يك ضربه پنالتى شد اما خود غلامين نتوانست از اين موقعيت استثنايى استفاده كند و آن را هدر داد تا نيمه نخست با نتيجه بدون گل خاتمه يابد.
نكته مهم نيمه نخست آسيب ديدگى مجاهد خذيراوى و بيرون رفتن اجبارى او از زمين بود. بازيكنى كه يكى از خوب هاى فولاد در دقايق حضورش در ميدان بود.
در نيمه دوم باز هم فولاد برتر از حريفش ظاهر شد و در دقيقه ۵۸ مزد برترى اش را گرفت. در اين دقيقه پاس عمقى هادى نظرپاك با اشتباه محرز على باقرى نصيب عبدالهادى خنيفر بازيكن جانشين فولادى ها شد و ضربه تمام كننده او، حسن مرادى را مقهور كرد. بعد از اين گل توپ و ميدان در اختيار پيكان قرار گرفت و ميزبان درصدد جبران گل خورده برآمد. ۳ تعويض پياپى دارابينيان در مدت ۱۰ دقيقه تركيب پيكان را تهاجمى كرد و حاصل آن موقعيت هاى مسلمى بود: ۷۰ و ۷۵ و ۹۳ كه توسط ايمان حيدرى و ساير مهاجمان پيكان هدر رفت تا پيكان اولين ۳ امتياز را در خانه تقديم فولاد متحول با محمد مايلى كهن كند.
اتفاق ويژه: ضربه پنالتى محمد غلامين از پيكان كه تبديل به گل نشد.
حاشيه ها
حدود ۱۰۰ نفر از هواداران فولاد در ورزشگاه حاضر بودند و تيم خود را به طور مداوم تشويق مى كردند.
رضاييان و سنايى مديران عامل فولاد و پيكان از جايگاه ويژه بازى را تماشا كردند. ضمن اينكه عباس نواصر زاده مدير اجرايى فولادى ها نيز در جايگاه حاضر بود.
ناصر شيردل بازيكن اين فصل پيكان نيز از جايگاه ويژه بازى تيمش را ديد.
در بين دو نيمه بازى مراسم ويژه اى به مناسبت نيمه شعبان برگزار شد و شربت و شيرينى بين تماشاگران پخش شد.
رضا رجبى، بازيكن اسبق استقلال و تيم ملى نيز در ميان چهره هاى شناخته شده ديده مى شد.

فولاد خوزستان: حسن هورى، مهدى چمن آرا، سيدمحمد علوى، ابوذر رحيمى، اصغر رامشگر، عبدالكريم شاهوردى، جاسم صادقى، هادى نظرپاك (سيامك سرلك ۴۵)، عادل كلاه كج، كريم حزباوى پور (على بن محسن ۷۲)، مجاهد خذيراوى (عبدالهادى خنيفر ۲۴)
سرمربى: محمد مايلى كهن
گل: عبدالهادى خنيفر (۵۸)
پاس گل: هادى نظر پاك
داور: رحيم رحيمى مقدم
كمك ها: محمدرضا ابوالفضلى و جهانگير حيدرى
اخطار: محسن بياتى نيا و على باقرى (پيكان)، اصغر رامشگر(فولاد)
آب و هوا: گرم و آفتابى
ستاره ميدان: حسن هورى از تیم فولاد

IL Diavolo
10th September, 2006, 09:47 PM
viva foolad ایول - باز هم خوزستانی ها گل کاشتند

سوگند
10th September, 2006, 09:53 PM
سلام دوستان عزيز . اميد وارم حالتون خوب باشه و روز خوبي سپري کرده باشيد . پس از مدت ها انتظار بلاخره ليگ برتر آغاز شد و طب فوتبال همه جا را فرا گرفت . اميد وارم با آغاز ليگ برتر من هم بتونم فعاليتم رو به طور مطلوب و بهتر از گذشته شروع کنم . ديروز خوزستان غرق در شادي بود و نماينگان سرخابي کارشون رو با برد آغاز کردند . يکي از اين بازي ها بازي استقلال اهواز تيم پرطرفدار جنوب و محبوب من بود که من در اون ورزشگاه حضور داشتم . و سعي ميکنم کمي از جو اونجا رو براتون توصيف کنم :cowboy: اول اجازه بديد بگم چطور رفتم ورزشگاه !

.
اول بگم خسته نباشی حسن جون ...دوم خیلی خوشحالم که تو گرما بلند شدی رفتی .سوم حال کردم از تحلیلت .چهارم جای شادی واقعا خالیه دلم بدجوری میسوزه الان خوب بود اینجا باشه :46: شادی تروخدا برگرد :46: مجتبی تو هم فعال شو دیگه غورباقه:17: :103: اذین کوش پس//امیدم که رفت ...بهنام هم نیستش:65: احمد کج کلاه هم نیستش :46:

راسی امروز خبر ورزشی که میخوندم میرزاپور رو بهترین بازیکن میدان انتخاب کرده بود ...حسن چطور بود کارش:cools:

HASAN-TABATABAEI
11th September, 2006, 02:38 AM
راستی مجتبی ! عزیزم دلم برات خیلی تنگ شده بود . خیلی خوشحال شدم ارسالت رو دیدم .:8:
اقا اسی خیلی خیلی خوش آمدی ! بابا خیلی وقت بود ندیده بودمت :8:

بچه ها میگم بعد از برد فولاد نمیدونم چرا ناخود اگاه خیلی شادی اومد تو فکرم !
یعنی دیگه واقعا بر نمیگرده ؟ من نبودم که رفت ! آخه ماجرا چیه ؟ چی شد یکدفعه ؟

راستی میگم تو استادیوم خیلی این ور اون ور نگاه کردم ببینم از احمد کلاه کج خبری هست یا نه ! :4:
ولی هیچ اثری ازش نبود ! خیلی دوست داشتم یک بار هم که شده همدیگرو ببینیم ...ولی نیومده بود ! شایدم ندیدمش ولی من با توجه به عکسش همه جا رو میگشتم .
میگم بچه ها برا بازی های اس اس سعی میکنم همه رو ورزشگاه برم و اتفاقات استادیوم رو داغِ داغ و بدون واسطه اینجا بنویسم ... ولی بازی های فولاد نمیدونم . ممکنه نرسم برم شاید هم رفتم . خلاصه اگه تونستم اون ها رو هم مینویسم ....اخه این پنج شنبه عصر فولاد تو اهواز بازی داره ! منم درست پنج شنبه کلی بدبختی:40: دارم .

سوگند
12th September, 2006, 02:27 AM
برنامه نود امشب دیدن داشت بازی رو دیدم عجب گلی زد رضایی...فیروز گفت منظورشون این بوده ما رو بازی سوار بودیم اونا پیاده خیلی خنده دار بود یا در مورد زمین

L a V i N
12th September, 2006, 02:26 PM
خب منم بعد از گذشت 72 ساعت برد فولاد و استقلال اهواز رو تبریك میگم!!
(حالا یكی از نیمكت آخر تاپیك بلند میشه میگه خانوم اجازه می ذاشتی دو سه هفته
دیگه تبریك می گفتی!!!حالا چه عجله ای بود!!:4:)
دو تا نتیجه ی خوب اونم هفته ی اول! انشالله این روند ادامه داشته باشه!
راستی فیروز كریمی خیلی آدم بامزه ایه خوش به حال شاگرداش!:4:

سوگند
12th September, 2006, 08:52 PM
خب منم بعد از گذشت 72 ساعت برد فولاد و استقلال اهواز رو تبریك میگم!!
(حالا یكی از نیمكت آخر تاپیك بلند میشه میگه خانوم اجازه می ذاشتی دو سه هفته
دیگه تبریك می گفتی!!!حالا چه عجله ای بود)
دو تا نتیجه ی خوب اونم هفته ی اول! انشالله این روند ادامه داشته باشه!
راستی فیروز كریمی خیلی آدم بامزه ایه خوش به حال شاگرداش!:4:
راه گم كردی راضیه جون:8: امسال دیگه سال ما ابیهای اهوازیه:11:
میگم عجب پر قدرت شروع كردین لیگ رو:40: :sick: !!:4:

امید بدوی
13th September, 2006, 08:11 PM
دنیا خوزستان

سوگند
13th September, 2006, 09:43 PM
بازیهای این هفته
ملوان بندر انزلی .استقلال اهواز
فولاد .سایپا

چطور میبینید بازیهای این هفته رو برو بچ

IL Diavolo
14th September, 2006, 02:24 AM
ای ول بکس خوزستان ... خوزستان برزیلته ...
ملوان رو که حتما میزنیم .... سایپا رو هم ایشالا

امید بدوی
15th September, 2006, 12:44 AM
[]استقلال همیشه اول اس اس همیشه سرور

امید بدوی
15th September, 2006, 01:22 AM
یتالیا با فکر خاصی بازی می کنند

امید بدوی
15th September, 2006, 02:00 AM
انشالااستقلال قهرمان لیگ شود

امید بدوی
15th September, 2006, 02:11 AM
استقلال فردا ملوان میزنه فولاد هم بیكان رو میزنه

امید بدوی
15th September, 2006, 02:19 AM
من بشما قول میدم باید براش دعا كنیم

omidreza
15th September, 2006, 06:40 AM
سلام بچه ها ، خوب هستید؟

من الان خونه داداشمم ... 3روز اصفهان بودیم و الانم تهرانیم
بخدا این چند روز اصلا وقت نکردم بیام انجمن ... اول جا داره بردهای اس اس اهواز و فولاد خوزستان رو تبریک بگم ... البته من همون روز بودم ، ولی خب وقت نشد بیام تبریک بگم ...

دوم هم واقعا" ناراحت شدم صنعت نفت مساوی کرد ... نمیدونم صباباطری رو تو تهران با اون همه مهره میبرن ، اونوقت مقابل نساجی مساوی میکنن؟؟؟!!

البته خب صنعت تو این بازی میزبان نبود ، مهمان بود!!! ...

امیدوارم اینطور نباشه ولی انگار بلایی که سر اس اس و فولاد اومد ظاهرا" تا نیم فصل گریبانگیر ما خواهد بود .. خدا اخر عاقبتمون رو بخیر کنه
بهرحال اولین بازی رو که خوب شروع نکردیم ، تا ببینیم بازیهای بعد چه خواهد شد ....

فدای تک تکتون - به امید دیدار

فعلا" یاعلی مدد:27:

omidreza
15th September, 2006, 06:53 AM
خب
یه سلام ویژه داشته باشم خدمت آقا اسی خودمون .... اسی جان واقعا" خوشحالم که باز اینجا می بینمت:8:

بقیه بروبچ هم که ارادت خاصی خدمتشون داشتیم و داریم (شرمنده اسم نمیارم ، بخدا میترسم کسی از قلم بیفته و ناراحت شه ، نوکر همه تونم....)

دوستان فقط یه خواهشی ازتون دارم .. این خواهشمم نه بعنوان یه مدیر که بعنوان یه دوست هستش ... چون خودتون میدونید که من خاک زیر پاتون بوده و هستم

ولی خواهشا" ، جون من ، جون هرچی مرده ارسالهاتون طوری نباشه که تاپیک شبیه چت روم شه ..

ممنون:)

سوگند
15th September, 2006, 09:27 PM
بازم بردیم تبریك میگم :8: :8: :8:

استقلال اهواز 1 ملوان .
:8: :8: امسال واقعا مدعی میشیم...فولاد كه گند زد تو دو دقیقه:40:

امید بدوی
16th September, 2006, 01:13 AM
:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :11: :11: :11: :11: :11:
: امروز رفتم استاديوم بازي فولا د رو ديدم ...حيف شد يعني قافلگير شد فولاد تو 3دقيقه اخر....تقصيره مايلي کهنه با تعويضاش....ولي دم اس اس اهواز گرم ...حال داد عجب برد دلچسبي ...هفته ديگه هم با راه اهن تو اهواز داريم ميزنيمش بازم صدرنشين ميمونيم
بنويس

سوگند
16th September, 2006, 01:17 AM
:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :11: :11: :11: :11: :11:
: امروز رفتم استاديوم بازي فولا د رو ديدم ...حيف شد يعني قافلگير شد فولاد تو 3دقيقه اخر....تقصيره مايلي کهنه با تعويضاش....ولي دم اس اس اهواز گرم ...حال داد عجب برد دلچسبي ...هفته ديگه هم با راه اهن تو اهواز داريم ميزنيمش بازم صدرنشين ميمونيم
بنويس
ایول ...هفته اینده هم انشالا میبریم

امید بدوی
16th September, 2006, 01:34 AM
استقلال اهواز تو انزلي خيلي کاره بزرگي کرد که ملوان رو شکست داده...فيروز کريمي خودشو ثابت کرد....بالاخره امسال حاشيه نداريم انشالا

azin
16th September, 2006, 03:04 AM
سلام منم برد اس اس رو تبریک میگم سوگند جان تبریک
فولاد ما که حسابی گند زد اونم تو سه دقیقه اخر بازی
راستی اقا امید شما هم خوش اومدی

L a V i N
16th September, 2006, 01:28 PM
این دفعه اومدم داغ داغ برد استقلال اهواز رو تبریك بگم!(قابل توجه آقای اسی پیرلو:4:)
فولاد هم اون طوری كه شنیدم هم نتیجه رو واگذار كرد هم بد بازی كرد!
بیش از 70% تیم از امیدها و جوانان فولاد هستش پس فكر نمی كنم این نتیجه دور از انتظار باشه!
سوگند منم یاد شادی و حسن طباطبایی و احمد كلاكج و ... افتادم! خدا رحمتشون كنه! آدمای خوبی بودن!:4:

SS AHVAZ
16th September, 2006, 05:54 PM
سلام دوستان
همونطور كه اول فصل پیش بینی میكردم اس اس امسال با فیروز تیمی دیگست :6: بازی این 2هفته اس اس منو یاده تیمه لوكا میندازه ...هفته اینده با راه اهن بازی داریم و هفته بعده ان با پرسپولیس تو تهران ...4بازی 4برد خیلی عالیست نه

باید یه تمجید كلی كنم از ابراهیم میرزاپور كه اول فصل سر نخواستنش دعوا بود تو تیمها ولی الان 2هفته است كه ناجی تیمه وبهترین بازیكن میدان میشه...شانسه اس اس میرزاپور خوب وقتی به اوج برگشته ...فرصتهایی رو كه دیروز دیدم (تو باشگاه استقلال فیلم بازی رو دیدم)واقعا خیلی اوج گرفتهووو خلاصه من خیلی به ابی امیدوار شدم هم برا تیم ملی هم اس اس

در مورد باخت فولاد هم چیزی ندارم بگم تیم جوونه ...پیش میاد:30:
خیر مقدم میگم به اسی پیرلو و.امید بدوی

mostafa113
16th September, 2006, 06:55 PM
سلام به همه

کم تجربگی کار دست فولاد داد.

برای موفقیت در کاری همیشه نیاز به یک سری اطلاعات و معلومات هست كه معمولا افراد باتجربه از آن بهرمندند آنهایی که از تجربه کافی در کاری برخوردارند همیشه و حداقل در اکثر زمانها موفق بوده اند. درباره نقش تجربه در یک کاری بزرگان و دانشمندان همیشه سخن گفته اند . بعضی نیز تجربه را بالاتر از دانش دانسته اند. تاثیر تجربه و درس گرفتن از تجربیات گذشته بود که ادیسون توانست سرانجام برق و گراهام بل تلفن را اختراع کند و یا زکریای رازی الکل را کشف کند و .....دهها نمونه دیگه. پس هیچ گاه نمی توان نقش تجربه را نادیده گرفت چون همیشه عامل بسیاری از موفقیتهاست.

در یک تیم ورزشی نیز همواره عامل تجربه باعث پیروزی بسیاری از تیمها شده و نبود آن منجر به ناکامی و شکست یک تیم شده است. پس نقش آن در ورزش نیز انکار ناپذیر است.
در بازی فولاد مقابل تیم سایپا تاثیر تجربه بخوبی خود را نشان داد که به نکات مهم آن اشاره می شود:
1-بازیکنان جوان فولاد هنگامی که با یک گل از حر یف پیش افتادند در نیمه دوم بیشتر به حفظ نتیجه با همان یک گل بودند که متاسفانه همین عامل ناشی از کم تجربگی و جوانی آنها بود که منجر شد فولاد در دقایق پایانی بازی برد را با باخت عوض کند.

2-هنگامی که علی دایی برای تیم سایپا وارد زمین شد بلافاصله تیم سایپا چهره هجومی تری به خود گرفت و باعث شد تا این تیم به دو گل با ارزش دست یابد. البته اگر چه علی دایی دیگر طراوت و نشاط جوانی خود را ندارد ولی عامل تجربه و رهبری و داشتن بازیهای ملی و بین المللی فراوان این بازیکن باعث شد تا تیم سایپا چهره هجومی تر پیدا کند و سرانجام به یک برد ارزشمند دست یابد.

در اینجا در موارد یک و دو دو عامل متضاد مشاهده می شود یکی تاثیر کم تجربگی و دیگری تاثیر تجربه ز یاد. پس یک تیم برای موفقیت و کامیابی همواره نیازمند داشتن بازیکنان با تجربه است .
متاسفانه تیم فولاد امسال در جوانگرایی افراط و ز یاده روی کرده ،آنها نه تنها در آغاز لیگ بازیکنی باتجربه را جذب نکردند بلکه بازیکنان باتجربه تیم مثل شریفی نسب ، میرزاپور ،مبعلی ،کاملی مفرد و.... که همیشه در پیروزی های فولاد نقش پر رنگ و موثری داشتند را به راحتی از دست دادند تا جایی که اکنون تیم بزرگسالان فولاد تبدیل شده به منتخب بازیکنان جوانان و امید فولاد!!!!!!!

در 7 سال پیش یعنی قبل از آمدن بگوویچ به فولاد تیم فولاد بسیار پیر بود و بازیکنان مسن زیادی داشت بطوریکه بگوویچ قصد داشت تیم فولاد را رها کند. او ماند ولی هیچ وقت تیمش را از بازیکنان باتجربه خالی نکرد و کم کم با این روش توانست تیمش را جوان و پر انگیزه و بانشاط کند. در واقع این مربی اینگونه بنای قهرمانی فولاد را برای 5 سال بعد پی ریزی کرد.

متاسفانه یک عادت بدی که ما ایرانیها داریم این است که همیشه در چیزی افراط و تفریط می کنیم.

mostafa113
16th September, 2006, 07:20 PM
:6: من هم برد اس اهواز رو تبریك میگم :41: :41: :41: .

فولاد هم تا دقیقه 80 از سایپا جلو بود ولی حیف شد كه بازی را باخت.:20:

امیدوارم كه این بار جام قهرمانی امسال به استقلال خوزستان برسه و تا آخر لیگ همینطور باقدرت و با اقتدار بازی كنه. .:6:

mostafa113
16th September, 2006, 08:09 PM
سلام

برد اس اس اهواز رو تبریک میگم

باخت فولاد هم که بد حالمون رو گرفت و

هیچکدوم از 2تا بازی رو هم که ندیدیم

بههههههههههههه و یه سلام مخصوص و گرم و سفارشی هم برا امید رضای گل خودمون هم كه تازه از اصفهون اومده . :6: :6: :8: :8: امید جون سفر خوش گذشت؟ :11: :11:

سوگند خانوم میگه گز اصفهان رو كه برامون نیوردی لااقل یه خاطره شیرین از اونجا برامون بگو.:4:

امیدجان اون یه هفته كه نبودی من اعتصاب كردم ، آره دیگه انجمن رو تحریم كردم و دیگه ارسالی نذاشتم و گفتم تا امید نیاد من هم نمیام.:4:

خلاصه اون یه هفته كه نبودی انجمن سوت و كور و بی صفا و بی رونق بود.:40:

میگم كا وولك امیدهای انجمن هم دو تا شدند ها ؟ نمیخوای به عنوان مدیر انجمن بهش خوش آمد بگی ؟

راستی این میثم كجاست؟ بعد از بازی رفت جام حذفی دیگه پیداش نیست نكنه از الان رفته اصفهان بازی برگشت رو ببینه . طفلكی لابد می ترسه جا گیرش نیاد. :24: :24:

امید میگم میموندی اصفهان تا میثم هم بیاد اونوقت با هم می رفتید استادیوم نقش جهان و.....:24: :24:

سوگند
17th September, 2006, 12:44 AM
بازتاب مسابقات هفته دوم ليگ 85 در سايت گل
پديده‌اي به نام استقلال اهواز:6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6:

--------------------------------------------------------------------------------

سايت معتبر گل در گزارشي به هفته دوم ليگ برتر ايران پرداخت.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ در اين گزارش ضمن تمجيد از دومين پيروزي پياپي استقلال از تيم استقلال اهواز به عنوان پديده جوان ليگ ششم ياد شد:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: .
سايت گل در اين زمينه نوشت: هفته دوم ليگ برتر ايران با پيروزي استقلال و سقوط صباباتري به قعر جدول آغاز شد. استقلال با كسب دومين پيروزي خود در فصل جديد رقابتهاي ليگ برتر ايران ركورد پيروزيهاي پياپي خود را حفظ كرد.
اين سايت در ادامه به موفقيت چشمگير تيم استقلال اهواز اشاره كرد: در حاليكه فولاد در گرماي جنوب ايران نبرد سختي را دنبال مي‌كرد ديگر تيم اهوازي در كنار درياي خزر با پيروزي بر ملوان خود را به عنوان يك پديده جوان در ليگ معرفي كرد.
سايت گل در ادامه گزارش خود درباره بازي سايپا و فولاد خوزستان آورد: تيم فولاد از پتانسيل خوبي برخوردار است و فقط به دليل بي‌تجربگي بازي را به سايپا واگذار كرد.
در اين گزارش به گلزني عبدالهادي خنيسر در دو بازي اول ليگ براي فولاد اشاره شده است.

andysaeed
17th September, 2006, 02:04 AM
اس اس امسال بد جوري ميخواد خفت تيما رو بگيره.اس اس 2 مين قهرماني سرزمين طلايي ها رو مياره

امید بدوی
17th September, 2006, 02:05 AM
::8: :8: :8: :8: :8: من به ميرزا÷ور اميدوار شدم :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: ...ميتونه دوباره به اوج برگرده:11: :11: :11: :11: :11: [/B]...خدايي خط دفامون عالي شده:21: :21: :21: :21: :21: :21: ....امسال بايد حتما اول بشيم:[B] :shades2: :shades2: :shades2:

سوگند
17th September, 2006, 02:34 AM
اس اس امسال بد جوري ميخواد خفت تيما رو بگيره.اس اس 2 مين قهرماني سرزمين طلايي ها رو مياره
اقا سعید خیلی اینور كم میای...بابا بیشتر سر بزن

andysaeed
17th September, 2006, 02:03 PM
اقا سعید خیلی اینور كم میای...بابا بیشتر سر بزن
باشه .دارم واسه ميلان سايت ميزنم كمتر وقت ميكنم.به هر حال زنده باد شفي زاده و فيروزخان:8:

JAFAR_M
17th September, 2006, 05:19 PM
سلام بچه ها
حالتون چطوره
دلم براتون تنگ شده بود :8:
این طور كه بوش میاد این فصل فصل خوبیه:wink:

110
17th September, 2006, 06:42 PM
سلام
چطورین؟
اول از همه تشكر بخاطر اینكه هنوز فراموشم نكردین( البته اگه نكردید :30: )
دوم اینكه راضیه و حسن طباطبایی چرا جواب افهامو ندادین كه پرسیده بودن دانشگاه چیكار كردین؟
سوم هم چرا اینقدر از باخت فولاد ناراحتید؟ مگه بازی رو ندیدید؟ به نظر من همین كه زیر توپ نمی زدن , پاسهای سالمشون قابل قبول بود و... كلی ارزش داره و میشه چندتا بازی بعد ازشون بازیهای بهتری رو دید
خلاصه من كه از بازی فولاد با اون میانگین سنی و چیزی كه تو ذهنم بود راضیم (از تیم مایلی كهن بعید بود!)
راستی جدی جدی هوری كاپیتان بود یا من اشتباه دیدم؟ جالبه! از ذخیره بیای اصلی و كاپیتان هم بشی! (شنیدم بازی اول خیلی خوب بوده)
نظرپاك هم جالب بازی میكرد ان شاءالله بهترم میشه. حنیفر مهاجم خوبیه كه این دو گلش باعث میشه اعتماد به نفسش بیشتر بشه (البته خیلی بد شد خزیراوی مصدوم شد)
اولش كه نشستم پای بازی 1 كم ناراحت بودم كه حالا باید تازه بازیكنهای جدید رو بشناسم اما نتیجه بد نبود اكثرا با انگیزه بودن و معلوم بود میشه بهشون امید داشت:8: (البته اینایی كه میگم از روی 1 بازیه اونم مقابل سایپا, خودم هم میدونم واسه قضاوت زوده)
راستی بردها و صدرنشینی اس اس همشهری رو هم تبریك میگم :8: وقتش بود خرج كردنا به 1 نتیجه ای برسه:79:

1 تبریك دیگه هم واسه برگشتن دیهیم به دسته 1 :8:

موفق و شاد باشید
شادی

سوگند
17th September, 2006, 08:43 PM
سلام
چطورین؟
دوم اینكه راضیه و حسن طباطبایی چرا جواب افهامو ندادین كه پرسیده بودن دانشگاه چیكار كردین؟
سوم هم چرا اینقدر از باخت فولاد ناراحتید؟ مگه بازی رو ندیدید؟ به نظر من همین كه زیر توپ نمی زدن , پاسهای سالمشون قابل قبول بود و... كلی ارزش داره و میشه چندتا بازی بعد ازشون بازیهای بهتری رو دید
خلاصه من كه از بازی فولاد با اون میانگین سنی و چیزی كه تو ذهنم بود راضیم (از تیم مایلی كهن بعید بود!)
راستی جدی جدی هوری كاپیتان بود یا من اشتباه دیدم؟ جالبه! از ذخیره بیای اصلی و كاپیتان هم بشی! (شنیدم بازی اول خیلی خوب بوده)
نظرپاك هم جالب بازی میكرد ان شاءالله بهترم میشه. حنیفر مهاجم خوبیه كه این دو گلش باعث میشه اعتماد به نفسش بیشتر بشه (البته خیلی بد شد خزیراوی مصدوم شد)
اولش كه نشستم پای بازی 1 كم ناراحت بودم كه حالا باید تازه بازیكنهای جدید رو بشناسم اما نتیجه بد نبود اكثرا با انگیزه بودن و معلوم بود میشه بهشون امید داشت:8: (البته اینایی كه میگم از روی 1 بازیه اونم مقابل سایپا, خودم هم میدونم واسه قضاوت زوده)
راستی بردها و صدرنشینی اس اس همشهری رو هم تبریك میگم :8: وقتش بود خرج كردنا به 1 نتیجه ای برسه:79:

موفق و شاد باشید
شادی
ببخشید من شما رو نمیشناسم !!!!میشه خودتونو معرفی كنید:8:

سوگند
17th September, 2006, 10:22 PM
طبق اعلام سازمان ليگ مسابقات ليگ 85 در ماه مبارك رمضان هم پيگيري خواهد شد ولي بعضي از ورزشگاه‌ها هنوز مشكل نور خود را برطرف نكرده‌اند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ دو تيم خوزستاني، فولاد و استقلال اهواز به دليل مشكل نورافكنهاي ورزشگاه نفت اهواز امكان برگزاري مسابقات را پس از افطار ندارند.
به همين دليل به احتمال بسيار زياد اين دو تيم مكان بازيهاي خانگي خود را تغيير خواهند داد. از آنجا كه ورزشگاه تختي آبادان هم در حال حاضر قابل بهره‌برداري نمي‌باشد، يكي از گزينه‌هاي اصلي اين دو تيم ورزشگاه تختي شوشتر خواهد بود.
در هر صورت طي هفته آينده در اين خصوص نشستي ميان مسئولان اين دو تيم با مسوولان هيئت فوتبال استان خوزستان برگزار مي شود.

داخلي . ورزشي . تاسيسات . ورزشگاه.

با اتمام كاربازسازي زهكشهاي زمين چمن فوتبال ورزشگاه تختي اهواز عمليات خاكريزي اين زمين شروع شده است .

به گزارش روز يكشنبه خبرنگارايرنا ،با خاتمه كار خاكريزي عمليات تسطيح زمين با هدف آماده‌سازي زمين براي چمن‌كاري آغازخواهد شد.

بنابه اين گزارش با روندي كه دركارمشاهده مي‌شود احتمالا ورزشگاه تختي اهوازطبق وعده مديركل تربيت بدني خوزستان براي انجام بازيهاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران درآينده نزديك آماده شود.

"خليل صخراوي " در روزي كه عمليات مجدد براي آماده‌سازي زمين چمن ورزشگاه تختي اهوازشروع شد، اعلام كرد: ورزشگاه تختي اين شهر ظرف يك ماه آينده براي برگزاري پيكارهاي ليگ آماده خواهد شد.

بنابه اين گزارش بدليل آفت زدگي چمن زمين بازسازي شده ورزشگاه تختي كه قابل استفاده نبود از پانزدهم شهريورماه جاري كار تعويض چمن آن آغاز و كماكان بطور همه جانبه وپيگيرانه ادامه دارد.

چمن ورزشگاه تختي اهواز قراراست به صورت رولي كاشته شود.

‪۶۳۹‬

سوگند
17th September, 2006, 10:25 PM
سلام بچه ها
حالتون چطوره
دلم براتون تنگ شده بود :8:
این طور كه بوش میاد این فصل فصل خوبیه:wink:
سلام اقا جعفر ..این دفعه رمز ورودتونو فراموش نكردین:21: :40: :4: راسی برای ما فكر كنم فصل بهتر باشه:6:

EHSAN
17th September, 2006, 11:06 PM
جدی نفهمیدی ؟ :30:

امید بدوی
18th September, 2006, 12:42 AM
واقعا مسخرشو در اوردن ....اون از ÷ارسال اينم از امسال ...ورزشگاه تختي اماده نشد ...براي بازيها....حالا خوبه چندئ وقت ديگه اماده ميشه ...خدا رو شکر...

سوگند
18th September, 2006, 01:41 AM
واقعا مسخرشو در اوردن ....اون از ÷ارسال اينم از امسال ...ورزشگاه تختي اماده نشد ...براي بازيها....حالا خوبه چندئ وقت ديگه اماده ميشه ...خدا رو شکر...
اره والا :40:

azin
18th September, 2006, 02:19 AM
رضاییان:
70 دقیقه خوب بودیم
http://www.pasejavan.ir/newsite/pic-pdf/picture/671/IMG_3070-rezaeian.jpg
ایپنا- بازيكنان مقابل سايپا تا دقيقه 70 فوتبال بسيار خوبي را ارائه كردند‌.
مسعود رضائيان مدير عامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن بيان مطلب فوق افزود‌: نظم تيمي بازيكنان تا دقيقه 70 بسيار عالي بود اما پس از آن و به ويژه با تعويض اجباري عادل كلاه‌كج و ميثم سليماني فشار تيم حريف بيشتر شد‌. به هر حال ما تيم بسيار جواني را در اختيار داريم‌.
وي در ادامه گفت‌: ما در تهران پيكان را شكست داديم و مقابل سايپا خوب بازي كرديم اما اين اتفاقات در فوتبال رخ مي‌دهد‌. سال گذشته كه نتيجه نمي‌گرفتيم خيلي ناراحت مي‌شديم، اما الآن بايد به اين تيم جوان و مربي آن فرصت بدهيم‌.
رضائيان در پايان گفت‌: به همين دليل معتقدم بهانه نبايد بياوريم و با جوانگرايي كه انجام داديم، انتظار چنين اتفاقاتي را هم داريم و مطمئنم كادر فني مي‌تواند نقاط ضعف را برطرف كند، در واقع بايد به همديگر فرصت بدهيم‌

HASAN-TABATABAEI
18th September, 2006, 11:51 AM
سلام
چطورین؟

موفق و شاد باشید
شادی

وای خدای من !:13: :13: دارم درست میبینم ؟ یعنی من خواب نیستم ؟
یعنی اون شمع هایی که تو علی مهزیار روشن کردم جواب داد ؟:D شادی بر گرشته !!!!!
وا ویلا ویلی :69: :6: وا ویلا ویلی :69: :6: :shades2:
سوگند بابا تو نشناختی !!!! واقعا متوجه نشدی این کیه !! :6: این مامان شادیه دیگه بابا :6: از تو به عنوان یک سوگند بعید بود :4: دّماغ شو عمل کرده نشناختی :4: :40: یوزرش رو عوض کرده ! تو یاهو کلی با هم صحبت کردیم .سر یک سری مسائل یوزرش رو عوض کرده . همین الان تو چت ماجرا رو واسم تعریف کرد
ازش پرسیدم چی شد حالا 110 گذاشتی ؟ میگه دوباره داشته از کلاس کاراته برمیگشه :21: اقا یه 2 تا از خدا بی خبر شادی رو اذیت میکنن (دستم بهشون برسه سیاه شون میکنم ) ...شادی هم عصبانی میشه ، سنگ ورمیداره میره طرف شون ! اونها هم نمیترسیدن فکر میکردن این چون دختره جرات نداره بزنه مثل بقیه دخترا میخواد بترسونه ! :4: اونها هم هی چرت پرت باز میگفتن ! شادی هم یکدفعه از کوره در میره ، با حرکت کیوشانا !!!!! (حالا شما تصور کنید سنگم دستش بوده ) میزنه سر یکی شون رو میشکنه :24:
بعد تو کلانتری بجای اینکه محکوش کنن حق رو میدن به شادی ! میگن به خاطر اینکه از خودش در حال دفاع کردن بوده :6: بعد از تمام شدن ماجرا خانم عزیز پور (مدیر بخش سازماندی پلیس های خانم نیروی انتظامی )
پس از اینکه از این ماجرای شادی خیلی خوشش اومده بود به شادیه ما برای پلیس 110 به عنوان خانم جوان پیشنهاد همکاری میده ! شادی هم قبول کرده :21: :4:
اون 2 تا پسر بد بخت هم پس از کتک خوردن از شادی ، نتنها دیگه از این کار هاشون دست برداشتن و دیگه کسی رو اذیت نمیکنن ، بلکه مسلمان هم شدن ! :4:
شادی خانم ، خلاصه با این همه گرفتاری با اینکه دوباره تو رو تو کلوپ میبنم خیلی خوشحالم !
راستی بچه ها این شادی یکی از قدیمی ترین بچه های فولادی است .
شادی با تعصب :69: شادی با تعصب :69: :6:

راستی شادی برای اون سوالت که پرسیدی !!!
.من دانشگاه قبول نشدم:46: ........تازه داشت غمش فراموشم میشد که دوبار یادم اوردی....
هی.....روزگار......:46: البته خدا رو شکر راضیه قبول شد:6: 7-8 نفر دیگه از دوستام هم قبول شدن و رفتن:8: . فقط من موندم :76:

JAFAR_M
18th September, 2006, 03:15 PM

به این زودی فراموشش كردی:70: :33: :5:

سوگند
18th September, 2006, 08:37 PM
وای خدای من كیو میبینم
شادی
شادی ....تروخدا سر به سرم نزارید شادی خودتی ...:40: من الان از وصف خوشحالی نمیتونم خودمو كنترل كنم ...شادی جون به كلوپه خودت خوش امدی:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: به خدا یه لحظه فكر كردم ...این شماره كسی هست به نام یا اونلی یا اقا شهریاره:40: اون قسمت اخر كه نوشتی شادی من فكر میكردم منظورت لحظات شادی داشته باشیم:40: :21: خیلی خوشحالم :8:

بهر حال خیلی خوشحال شدم كه اومدی:6: :6: :6: :8: :11: اومدی صندلی داغ هم ثبت نام كردی:21:

سوگند
18th September, 2006, 08:41 PM
به این زودی فراموشش كردی:70: :33: :5:
من فراموشش كردم :angry: ..تروخدا این حرفو نزن:30: ...برو بپرس از بچه ها یا همین صفحات قبل رو ورق بزن ببین چند دفعه گفتم شادی كجاییی:40: ..حالا میگی من فراموشش كردم:40:

omidreza
18th September, 2006, 09:12 PM
سلام بر بروبچز:6:

بچه ها من تازه از سفر رسیدم ... یعنی هنوز وسائل رو از تو صندوق عقب ماشین در نیوردما بخدا :4:

الان آغام از تو حیاط داره داد میزنه امید بیا اینا رو در بیار ، کجا رفتی؟؟:40:

وولک اومدم اینو بگم ، صنعت رو بگو چه میییییییییییییییییییییییک نه:6:

دیهیم شهر اهـــواز ... معععععععععععععععععععع:24:

بابا اینم تیمه شما هوازیا دارید اخه؟؟:21: :21::24:

:4::4:

باز توی اهواز بوده وا:6: :21: :4:

صنعت نفت آبادان 2 - دیهیم اهواز 1

با تو آواز بلمرونو خوشه
شب مهتاب رود کارونو خوشه

تو طلای نابی
تو گلی کمیابی

تو گل بندری

آره .. آره .. والله

:8::6: :6: :8:

110
18th September, 2006, 11:40 PM
سلام به همه
حسن جان واقعا شرمنده كه دوباره یادت اوردم اما تقصیر خودت بود من همون روز اعلام نتیجه پرسیدم تو جواب ندادی (میدونم احتمالا پریده)
متاسفام كه قبول نشدی اما سال دیگه هم هست و كلی وقت داری كه امیدوارم ازشون خوب استفاده كنی:8:

سوگند جون توضیح نمی خواد كه اخه مردادیها كه همدیگه رو فراموش نمی كنن:8:

راستی زیاد غصه نخوردید اومده بودم حال و احوالی كنم و ببینم بچه ها كنكور چیكار كردن امروزم جوابمو گرفتم پس بای تا چند وقت دیگه
راستی راضیه جان واسه ام پخ كن چی قبول شدی هر وقت اومدم نخوام دنبالش بگردم

موفق باشید

شادی

mostafa113
19th September, 2006, 12:22 AM
زندگینامه معلم اخلاق فوتبال ایران شادروان پرویز دهداری

معلم اخلاق فوتبال ایران در سال 1312 به دنیا آمد و در همان دوران کودکی در آبادان و در محله های بریم، بوارده و احمد آباد به زندگی و فوتبال پرداخت. دهداری بنیانگذار جم(شاهین) آبادان بود . از همین تیم هم به فوتبال ایران معرفی شد. در اوایل دهه 1330 به شاهین تهران پیوست. اگرچه بازیکن رسمی شاهین تهران بود اما هر از گاهی به ابادان بر می گشت و برای شاهین آبادان نیز به میدان می رفت.

دهداری یک مهاجم تمام عیار بود. در شاهین ابتدا در کنار امیر مسعود برومند و محمود شکیبی و سپس همایون بهزادی و حمید شیرزادگان مثلث خط حمله شاهین را تشکیل داد تا بهترین خط حمله تاریخ فوتبال ایران تا دهه 50 در اختیار شاهین باشد.

دهداری در سال 1334 و در سن 22 سالگی برای اولین بار پیراهن تیم ملی را بر تن کرد و در سال 1342 به دنبال یک مصدومیت از ترکیب تیم ملی دور ماند. او در این مدت در 12 دیدار رسمی برای تیم ملی به میدان رفت و 4 بار موفق به گشودن دروازه حریفان شد. وی در سال 1338 و در مسابقات مقدماتی جام ملتهای آسیا در هند برای اولین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست.

نوشتن درباره مرحوم پرویز دهداری چندان آسان نیست. برخی گویند که در گیری بین دهداری کاپیتان و اکرامی مربی و مدیر شاهین از دلایل انحلال شاهین در سال 1346 بود. دهداری به مکتب انسان ساز شاهین اعتقاد کامل داشت اما نه به شدت دکتر اکرامی. او هیچ گاه همچون دکتر اکرامی رفتار دیکتاتور مآبانه ای نداشت بلکه میانه رو بود. به همین جهت است که وی را به عنوان معلم اخلاق فوتبال ایران می شناسند.

پس از انحلال شاهین وی به عنوان اولین مربی رسمی تاریخ باشگاه پرسپولیس مشغول به کار شد وبا این تیم نتایج خوبی را کسب کرد، اما با کوچ دسته جمعی بازیکنان پرسپولیس به پیکان، وی همراه آنان نرفت و با تعدای از جوانان تیم گارد را تاسیس کرد که بعدها ریشه تیم هما شد. وی تا سال 1352 سرمربی گارد ماند و سپس از این تیم کناره گیری کرد.

در سال 1350 سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده گرفت. تیم ملی که از سال 47 تا 50 در ناکامی به سر می برد با آمدن دهداری دوباره اوج گرفت. قهرمان جام بین المللی کوروش کبیر شد. به المپیک 1972 مونیخ صعود کرد و در جام ملتهای آسیا 1972 تایلند قهرمان شد.تنها قهرمانی ایران در این جام در خارج از ایران.

اما پس از جام ملتهای آسیا به علت اختلاف تیم ملی را رها کرد. مدتی به انگلستان رفت و پس از بازگشت و در آخرین روزهای قبل از انقلاب سرپرست صنعت نفت آبادان شد و پس از انقلاب سرپرست تیم فوتبال شاهین تهران شد و تا سال 1360 در این مسئولیت باقی ماند.

در سال 1365 علی محمد مرتضوی، رییس وقت فدراسیون فوتبال برای دومین بار پس از 15 سال دهداری را به سمت سرمربی گری تیم ملی منصوب کرد. رفتار اصول گرایانه و اعتقاد به جوانان و احترام به شهرستانی ها با عث اختلاف وی با برخی از بازیکنان تیم ملی شد تا اینکه 14 بازیکن از تیم ملی استعفا کردند. این افراد عبرتند از: احمد سجادی، محمد پنجعلی، علی اصغر حاجیلو، مرتضی یکه، مرتضی فنونی زاده، شاهین بیانی، شاهرخ بیانی، غلامرضا فتح آبادی، فرشاد پیوس، ضیا عربشاهی، حمید درخشان، ناصر محمد خانی، مهدی ابطحی و عبدالعلی چنگیز.

اما دهداری از این استعفا ترسی به خود راه نداد و با جوانانی چون عابدزاده، نادر محمد خانی، زرینچه، محرمی، کریم باوی، مرفاوی و ... و بازیکنان با تجربه ای چون حمید علیدوستی تیم خود را بست و قدم به جام ملتهای آسیا 1988 قطر گذاشت و سوم شد. هرچند از اعتبار فوتبال ایران کاسته شد اما فوتبال ایران با این جوانان دوباره زنده شد.

این نتیجه به کام فوتبال دوستان خوش نیامد و در اولین بازی ایران پس از جام ملتها در دی ماه 67 در ورزشگاه ضمن توهین به دهداری به سوی او سنگپرتاب کردند!! بعد از آن دهداری اعلام کرد که تسلیم خواسته فوتبال دوستان شده است و از سمت خود استعفا کرد. وی سال بعد مدیر فنی تیم بنیاد شهید شد.

روز دوم آذر سال 1370 بعد از سالها بیماری، دهداری 59 ساله دیده از جهان فرو بست و چهره در نقاب خاک کشید. پیکر وی در قطعه 20 بهشت زهرا به خاکسپرده شد.

یاد و خاطره معلم اخلاق فوتبال ایران گرامی باد

البته باید بگم كه اینو امید رضا توی سایت آبیته نوشته بود گفتم خیلی خوبه كه جوانان امروزی در مورد معلم اخلاق فوتبال ایران چیزی بونند و من هم بدون اجازه اون اینجا كپی كردم.:4:

امید جون تو كه اینقدر اطلاعات داری چرا رو نمیكنی پسر ؟:8: :8: :11: :11: :6:

azin
19th September, 2006, 02:59 AM
سلام به همه
حسن جان واقعا شرمنده كه دوباره یادت اوردم اما تقصیر خودت بود من همون روز اعلام نتیجه پرسیدم تو جواب ندادی (میدونم احتمالا پریده)
متاسفام كه قبول نشدی اما سال دیگه هم هست و كلی وقت داری كه امیدوارم ازشون خوب استفاده كنی:8:

راستی زیاد غصه نخوردید اومده بودم حال و احوالی كنم و ببینم بچه ها كنكور چیكار كردن امروزم جوابمو گرفتم پس بای تا چند وقت دیگه

موفق باشید

شادی
شادی جان نیومده میخوای بری ؟
بابا لا اقل میزاشتی یه ذره خوشحال باشیم بعد حامونو میگرفتی

mostafa113
19th September, 2006, 12:28 PM
آذین خانوم من با این عكس ایمان خیلی حال میكنم چه با سلیقه ای كه این عكس رو انتخاب كردی. این عكس ایمان در مسابقات آسیایی پوسان هست كه ایمان عزیز نقش بسیار زیادی در قهرمانی تیم امید ایران در اون مسابقات داشت.

محبوب هر چی دلی ...........................ای ایمان مبعلی :8: :8: :11: :11: :6: :6:

درود بر ایمان نابغه فوتبال ایران:6: :8: :11:11: :8:

واقعا تیم فولاد با اون جوانانش قابل تحسینه:41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

فولاد همچون معدنی است كه طلا از آن استخراج می شود. به همین دلیل به آژاكس ایران معروف شده ، هیچ باشگاهی در ایران از این لحاظ به پای فولاد نمیرسه.:69: :69:

و این شعر رو تقدیم میكنم به آذین خانوم و همه طرفداران فولاد :8: :11: :6:

فولاد ستاره ای درخشان

از سمت جنوب خاك ایران

از خاك مقدس دلیران

از خطه پاك شیر مردان

تو مظهر قدرت جنوبی

آورده رقیب بر تو ایمان

ای نور امید در دیارت

برخیز بیا به سوی میدان

از هیبت و اقتدار نامت

لرزید كنون تن حریفان

برخیز و به كام عاشق خود

از شربت عزتت بنوشان

برخیز و لباس قهرمانی

بر قامت خویشتن بپوشان

پاینده و برقرار گردی

ای نور امید فخر جانان

از بهر تو من همیشه گویم

فولاد طلای ناب ایران

طرفداران استقلال اهواز هم ناراحت نشند ایشا الله با قهرمانی استقلال اهواز یه شعر هم برا هواداران این تیم میگم.:8: :69: :69:

ارادتمند و كوچیك همه ....مصطفی

سوگند
19th September, 2006, 08:48 PM
طرفداران استقلال اهواز هم ناراحت نشند ایشا الله با قهرمانی استقلال اهواز یه شعر هم برا هواداران این تیم میگم.:8: :69: :69:

[B]ارادتمند و كوچیك همه ....مصطفی
اقا مصطفی خواهشا یدونه هم برا ما بساز...ممنونت میشیم

azin
20th September, 2006, 02:26 AM
آذین خانوم من با این عكس ایمان خیلی حال میكنم چه با سلیقه ای كه این عكس رو انتخاب كردی. این عكس ایمان در مسابقات آسیایی پوسان هست كه ایمان عزیز نقش بسیار زیادی در قهرمانی تیم امید ایران در اون مسابقات داشت.

محبوب هر چی دلی ...........................ای ایمان مبعلی :8: :8: :11: :11: :6: :6:

درود بر ایمان نابغه فوتبال ایران:6: :8: :11:11: :8:

واقعا تیم فولاد با اون جوانانش قابل تحسینه:41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

فولاد همچون معدنی است كه طلا از آن استخراج می شود. به همین دلیل به آژاكس ایران معروف شده ، هیچ باشگاهی در ایران از این لحاظ به پای فولاد نمیرسه.:69: :69:

و این شعر رو تقدیم میكنم به آذین خانوم و همه طرفداران فولاد :8: :11: :6:

فولاد ستاره ای درخشان

از سمت جنوب خاك ایران

از خاك مقدس دلیران

از خطه پاك شیر مردان

تو مظهر قدرت جنوبی

آورده رقیب بر تو ایمان

ای نور امید در دیارت

برخیز بیا به سوی میدان

از هیبت و اقتدار نامت

لرزید كنون تن حریفان

برخیز و به كام عاشق خود

از شربت عزتت بنوشان

برخیز و لباس قهرمانی

بر قامت خویشتن بپوشان

پاینده و برقرار گردی

ای نور امید فخر جانان

از بهر تو من همیشه گویم

فولاد طلای ناب ایران

ارادتمند و كوچیك همه ....مصطفی
جدی شعرو خودتون گفتین ؟
سهراب سپهری رو گذاشتی تو جیب کوچیکت
هر موقع یاد مبعلی میفتم دوست دارم دایی رو خفه کنم
با این کارش هم اونو از ایران فراری داد
هم یه دفعه هر چی فولادی بود از تیم ملی خط زدن تا تیم یه دفعه بخوره زمین

امید بدوی
20th September, 2006, 02:31 AM
سلام به تمام بروبچ خوب خوزستانی ببخشید كه
هیچ ارسالی نفرستادم برای اینكه نبودم

آرمین
20th September, 2006, 03:06 AM
سلام بروبچ خوزستان
واقعا وحشتناكه بالای یك سال بی زمینی كمر هر تیمی رو میشكنه
یاد صحبتهای ژروین افتادم اون سالی كه ازادی رو داشتن درست میكردن سپاهان قهرمان شد پروین از بیزمینی خیلی شاكیبود میگفت اونا زمین خوب داشتن قهرمان شدن ما نداشتیم نشدیم _ یكی نبود بهش بگه شما پس به خاطر زمینتون قبلا قهرمان میشدین _
میگن زمین انزلی رو میخوان درست كنن البته شاید همتون بگین اینكه عالیه ولی خوب وقتی فكرشو میكنم كه بی زمین میشیم عذاب آوره كجا باید بازی كنیم رشت كه اصلا نمیریم ، تالش و لنگرودم به درد ملوان نمیخورده زمین استقلال انزلی هم سكو نداره میمونه زمین شیلات كه بدون سكو ولی همواره و همینطور زمین تمرین داغون ملوان كه اونم سكون نداره
تماشاگرا چیكار باید بكنن خدا میدونه ما بازیهای خارج خونه رو میریم اونوقت خونگی رو نبینیم وحشتناكه

امید بدوی
20th September, 2006, 03:12 AM
به كلوپ هواداران فولاد و استقلال اهواز (2) خوش امدید
اقا مصطفي از شهر زيبايي که گفتي تشکر ميکنم...واقعا زيبا گفتي ...دمت گرم ...شوشتر چه خبر

سوگند
20th September, 2006, 03:17 AM
سلام بروبچ خوزستان
یاد صحبتهای ژروین افتادم اون سالی كه ازادی رو داشتن درست میكردن سپاهان قهرمان شد پروین از بیزمینی خیلی شاكیبود میگفت اونا زمین خوب داشتن قهرمان شدن ما نداشتیم نشدیم _ یكی نبود بهش بگه شما پس به خاطر زمینتون قبلا قهرمان میشدین _
میگن زمین انزلی رو میخوان درست كنن البته شاید همتون بگین اینكه عالیه ولی خوب وقتی فكرشو میكنم كه بی زمین میشیم عذاب آوره كجا باید بازی كنیم رشت كه اصلا نمیریم ، تالش و لنگرودم به درد ملوان نمیخورده زمین استقلال انزلی هم سكو نداره میمونه زمین شیلات كه بدون سكو ولی همواره و همینطور زمین تمرین داغون ملوان كه اونم سكون نداره
تماشاگرا چیكار باید بكنن خدا میدونه ما بازیهای خارج خونه رو میریم اونوقت خونگی رو نبینیم وحشتناكه
سلام اقا ارمین این طرفا:8: پس شما هم دارین به درد ما دچار میشین...فقط ارزوی موفقیت میكنم براتون

امید بدوی
20th September, 2006, 03:56 AM
كنسرت رضا صادقی دراهواز 1385/6/29 1385/6/30 از دوستان عقهمند دعوت بعمل می اورد دوستدار شما امید:8: :8: :8: :8: :8: :6: :6: :6: :6:

mostafa113
20th September, 2006, 05:35 PM
سلام بروبچ خوزستان

سلام آرمین جون خیلی خوشحال شدم كه ارسالیت رو دیدم.ممنونم كه دعوت منو قبول كردی ویه سری به اینجا زدی.:8: :11: :6:

مثل اینكه ملوان هم میخواد مشكل ما رو پیدا كنه و مثل ما خانه به دوش میشه؟ غربت و خانه بدوشی خیلی سخته آرمین جون.ما كه خوزستانی ها یه ساله كه از این بابت خون دل خوردیم و هنوز هم این قصه برا تیمهای مظلوم خوزستانی ادامه داره .
پارسال فولاد و استقلال اهواز از بی زمینی كمرشون شكست امسال هم صنعت نفت آبادان گرفتار همچین مشكلی شده و مثلا زمین تختی آبادان رو خراب كردند كه دوباره بسازند. حالا تا كی زمینهای تختی آبادان و اهواز درست بشه خدا میدونه.:2: :2:

یكی نیست بگه چرا تیمهای سرخابی تهران در بهترین چمن ایران (ورزشگاه آزادی) بازی كنند و تیمهای شهرستانی در بدترین زمینها ؟ آیا این عدالته كه تیمهای شمالی مثل ملوان ، شموشك ، نساجی و...در زمینهای خراب و گل آلود به جای فوتبال گل بازی كنند؟!!!!!!!! آیا خوزستان كه به عنوان مهد و زادگاه فوتبال ایران مطرحه نباید یك ورزشگاه مناسب داشته باشه تا نمایندگان اون این همه آواره و بی خانمان نباشند؟!!!!!!!!!! در حالیكه همیشه بهترین بازیكنانی كه به فوتبال ایران مطرح شده اند از همین تیمهای خوزستانی و شمالی بوده اند!!! آخه مگه این تیمهای شهرستانی مال این كشور نیستند ؟ مگه اونا اجنبی و مربوط به كشوری بیگانه هستند ؟مگه این تیمهای شهرستانی نیستند كه همیشه با بازیكن سازی بیشترین خدمت را به فوتبال این مملكت می كنند؟ مگه این بازیكنان شهرستانی نیستند كه هرساله تیمهای تهرانی رو تغذیه می كنند؟

متاسفانه صدا وسیما و مطبوعات كشور طوری نشون میدند كه انگار فقط سرخابیهای تهران مشكلات مالی دارند و تیمهای دیگه مثل ملوان ،فولاد و ....كه مثلا نام دولتی رو یدك میكشند انگار روی خروارها پول خوابیدن. یكی نیست بهشون بگه آخه انصافتون كجاست ؟؟؟اگه تیمهای قرمز و آبی تهران مثلا مشكل مالی دارند در عوض یك زمین چمن عالی بنام زمین ورزشگاه آزادی و دهها روزنامه ورزشی و غیر ورزشی و شبكه های مختلف تلویزیونی و رادیویی رو پشت سرشون دارند كه مدام ازشون حمایت میكنند ولی تیمهای شهرستانی چی ؟؟؟ نه زمین خوب دارند، نه روزنامه و تریبونی كه از حقشون دفاع كنه؟ فدراسیون هم كه بارها و به طرق مختلف حقشون رو ضایع میكنه . در مشكلات مالی هم دست و پا میزنند و مجبورند بازیكن سازی كنند و فقط متكی به خودشون باشند. مثل تیم فولاد كه وزارت صنایع 60 درصد بودجه اش رو كم كرده و نیروی دریایی هم با اینكه تیم ملوان به نام اونه ولی هر ساله بودجه بسیار كمی برای این تیم تصویب میكنه و احساسات هواداران ملوان هیچ ارزشی برای نیروی دریایی نداره.

آرمین ملوان ما رو به یاد بازیكنان بزرگی مثل غفور جهانی ، عزیز اسپندار گلزن بزرگ ملوان و صالح نیا و مخصوصا بازیكن محبوب و با اخلاق و فنی شادروان سیروس قایقران میندازه . روحش شاد

بازهم به كلوپ ما بیا ::6: :8: :11:

mostafa113
20th September, 2006, 07:03 PM
رضائیان : ورزشگاه بسازیم به زندان و شلاق محكوم می شویم!!!

مدیر عامل فولاد گفت طبق قانون در صورتی كه به عنوان مدیر عامل باشگاه با بودجه ای كه در اختیار دارم اقدام به ساخت و ساز ورزشگاه اختصاصی كنم به پرداخت جریمه ، زندان و شلاق محكوم می شوم.وی افزود : در شرایط فعلی كدام فرد یا بخش خصوصی حاضر است زمین خود را به ورزشگاه اختصاص دهد در حالیكه با برج سازی در آمدی چندین برابر را به دست می آورد. در جهان نیز افراد و موسسات خصوصی به این دلیل در این كار سرمایه گذاری می كنند كه می توانند منافع بسیاری از آن بدست آورند.
رضائیان افزود ساخت یك ورزشگاه اختصاصی به 20 تا 25 میلیارد ریال هزینه نیاز داردبی تردید با بودجه فعلی باشگاههای لیگ برتری و در آمد بسیار كمی كه از این مسابقات بدست می آید 250 سال طول می كشد تا باشگاهها بتوانند هزینه ساخت ورزشگاه را به خزانه ی باشگاه باز گردانند.
رضائیان مشكل بزرگ تیمهای شهرستانی را بحث اسپانسر دانست و گفت : به دلیل نداشتن حق پخش تلویزیونی هیچ موسسه ای حاضر به حمایت مالی از تیم ما نیست . بی تردید هیچ موسسه ای حاضر نیست بر روی تیمی كه فقط چهار بار در طول سال بازیهای آن از صدا و سیمای ایران پخش مستقیم می شود سرمایه گذاری كند.

.................................................. .................................................. ............................

از ورزشگاه نفت به دنبال ورزشگاهی دیگر

در ماه رمضان فولاد و استقلال اهواز دوباره آواره می شوند!!

مدیر عامل فولاد گفت:در حال حاضر بار دیگر در خوزستان با مشكل ورزشگاه روبه رو هستیم، ورزشگاه نفت اهواز از روشنایی لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر پس از افطار برخوردار نیست. به همین دلیل در تماس هستیم تا یكی از ورزشگاههای دزفول ، شوشتر یا امیدیه را كه از امكانات بهتری برخوردار است انتخاب كنیم.

به نقل از روزنامه كارون مورخ29/6/85

به نظر شما عجیب نیست استان خوزستان كه نیمی از برق كشور را با چندین سد بزرگ و نیروگاه تامین میكنه ورزشگاهها ی اون بدون برق و روشنایی باشند!!!!!!!! البته اگه ورزشگاهی وجود داشته باشه!!!!!!.

L a V i N
20th September, 2006, 07:24 PM
سلام به همه

موفق باشید

شادی
چه عجب شادی جان! كجایی تو؟! رفتم مسافرت و برگشتم دیدم ID شادی به ابدیت پیوست!!
این شكلی شدم::43: :13: كار خیلی خوبی كردی برگشتی! هفته ی اول كه بعد از نود و بوقی(!) فولاد بد
كلی یادت كردیم!:4:
ببینم حالا واسه چی 110؟!( داستان خالی بندیه حسن رو تعریف نكنی!:4:)
راستی واست پخ زدم جریان قبول شدنم رو كلآ توضیح دادم!:cry:
-----------------------------------
بچه های جدید جمیعآ خوش اومدید!

سوگند
20th September, 2006, 10:57 PM
]

در ماه رمضان [COLOR="Red"]فولاد و استقلال اهواز دوباره آواره می شوند!!

ه COLOR].
اینطور كه شنیده شد بازیها عصری برگزار میشن در همون ورزشگاه نفت:6:

NoName
21st September, 2006, 01:09 PM
بچه ها علاقه حسین كعبی بازیكن سابق فولاد به پرسپولیس را بیبینید:6: :8: :8: :8:

حسین بیا اینجا:8: :8: :8: حسین بیا اینجا:8: :8: :8:
حسین با تعصب:8: :8: :8: حسین با تعصب:8: :8: :8:

اینم تیتر مصاحبه حسین كعبی كه تو روزنامه ابرار ورزشی چاپ شد:

كعبی : درایران تیم اول و اخر من پرسپولیس است.:6: :8: :8: :8:

JAFAR_M
21st September, 2006, 02:05 PM
سلام آرمین جون خیلی خوشحال شدم كه ارسالیت رو دیدم.ممنونم كه دعوت منو قبول كردی ویه سری به اینجا زدی.:8: :11: :6:

مثل اینكه ملوان هم میخواد مشكل ما رو پیدا كنه و مثل ما خانه به دوش میشه؟ غربت و خانه بدوشی خیلی سخته آرمین جون.ما كه خوزستانی ها یه ساله كه از این بابت خون دل خوردیم و هنوز هم این قصه برا تیمهای مظلوم خوزستانی ادامه داره .
پارسال فولاد و استقلال اهواز از بی زمینی كمرشون شكست امسال هم صنعت نفت آبادان گرفتار همچین مشكلی شده و مثلا زمین تختی آبادان رو خراب كردند كه دوباره بسازند. حالا تا كی زمینهای تختی آبادان و اهواز درست بشه خدا میدونه.:2: :2:

یكی نیست بگه چرا تیمهای سرخابی تهران در بهترین چمن ایران (ورزشگاه آزادی) بازی كنند و تیمهای شهرستانی در بدترین زمینها ؟ آیا این عدالته كه تیمهای شمالی مثل ملوان ، شموشك ، نساجی و...در زمینهای خراب و گل آلود به جای فوتبال گل بازی كنند؟!!!!!!!! آیا خوزستان كه به عنوان مهد و زادگاه فوتبال ایران مطرحه نباید یك ورزشگاه مناسب داشته باشه تا نمایندگان اون این همه آواره و بی خانمان نباشند؟!!!!!!!!!! در حالیكه همیشه بهترین بازیكنانی كه به فوتبال ایران مطرح شده اند از همین تیمهای خوزستانی و شمالی بوده اند!!! آخه مگه این تیمهای شهرستانی مال این كشور نیستند ؟ مگه اونا اجنبی و مربوط به كشوری بیگانه هستند ؟مگه این تیمهای شهرستانی نیستند كه همیشه با بازیكن سازی بیشترین خدمت را به فوتبال این مملكت می كنند؟ مگه این بازیكنان شهرستانی نیستند كه هرساله تیمهای تهرانی رو تغذیه می كنند؟

متاسفانه صدا وسیما و مطبوعات كشور طوری نشون میدند كه انگار فقط سرخابیهای تهران مشكلات مالی دارند و تیمهای دیگه مثل ملوان ،فولاد و ....كه مثلا نام دولتی رو یدك میكشند انگار روی خروارها پول خوابیدن. یكی نیست بهشون بگه آخه انصافتون كجاست ؟؟؟اگه تیمهای قرمز و آبی تهران مثلا مشكل مالی دارند در عوض یك زمین چمن عالی بنام زمین ورزشگاه آزادی و دهها روزنامه ورزشی و غیر ورزشی و شبكه های مختلف تلویزیونی و رادیویی رو پشت سرشون دارند كه مدام ازشون حمایت میكنند ولی تیمهای شهرستانی چی ؟؟؟ نه زمین خوب دارند، نه روزنامه و تریبونی كه از حقشون دفاع كنه؟ فدراسیون هم كه بارها و به طرق مختلف حقشون رو ضایع میكنه . در مشكلات مالی هم دست و پا میزنند و مجبورند بازیكن سازی كنند و فقط متكی به خودشون باشند. مثل تیم فولاد كه وزارت صنایع 60 درصد بودجه اش رو كم كرده و نیروی دریایی هم با اینكه تیم ملوان به نام اونه ولی هر ساله بودجه بسیار كمی برای این تیم تصویب میكنه و احساسات هواداران ملوان هیچ ارزشی برای نیروی دریایی نداره.

آرمین ملوان ما رو به یاد بازیكنان بزرگی مثل غفور جهانی ، عزیز اسپندار گلزن بزرگ ملوان و صالح نیا و مخصوصا بازیكن محبوب و با اخلاق و فنی شادروان سیروس قایقران میندازه . روحش شاد

بازهم به كلوپ ما بیا ::6: :8: :11:

مصطفی دوست داریم مصطفی دوست داریم مصطفی دوست داریم
مصطفی مصطفی حمایتت میكنیم مصطفی مصطفی حمایتت میكنیم

اولا بابت اون شعر دمت گرم عالی بود
دوما من خودم از شبكه ی استانی اصفهان دیدم كه یكی از مسئولین تربیت بدنی این استان گفت كه بودجه ی در نظر گرفته شده برای ورزش استان اصفهان نسبت به سال گذشته سه برابر شده چرا نباید همچین پول هایی توی خوزستان هزینه كنن كه 100 درصد نتیجه ی مثبت داره ما یك سال نیم منتظریم ورزشگاه تختی ساخته شه
چرا بین تیم های دولتی بودجه ی فولاد كم شده
چرا تیم های مس،سپاهان،ذوب اهن،سایپا،پیكان و...با مشكل بودجه مواجه نشدن
خدا وكیلی از هر كی بپرسی استان های بازیكن ساز رو بگو محال اسم خوزستان و فارس و گیلان رو نیاره اونوقت تیم های فولاد و فجر و ملوان جزو فقیر ترین تیم هان

سوگند
21st September, 2006, 09:52 PM
كعبی : درایران تیم اول و اخر من پرسپولیس است.:6: :8: :8: :8:
برو بینیم بابا ...من خودم از نزدیك با حسین صحبت كردم همیشه دم از استقلالی زدن میزنه ...اونم گفته تا شما قرمزا دلتون خوش باشه

NoName
22nd September, 2006, 01:16 AM
برو بینیم بابا ...من خودم از نزدیك با حسین صحبت كردم همیشه دم از استقلالی زدن میزنه ...اونم گفته تا شما قرمزا دلتون خوش باشه
سوگند جون منم باهاش صحبت كردم گفته تیم اول و اخر من پرسپولیسه:6: :8: :8: :8:
میگی نه روزنامهارو بخون:4:متن كامل مصاحبشو گذاشتن:4:

سوگند
22nd September, 2006, 01:26 AM
به امید برد فردا مقابل راه اهن وادامه صدرنشینیمون...راسی فولاد كه امروز هم باخت

HASAN-TABATABAEI
22nd September, 2006, 01:31 AM
سلام بر بروبچز:6:

بابا اینم تیمه شما هوازیا دارید اخه؟؟:21: :21::24:

]
[/COLOR]

وایسا دائی وایسا بینم :4:
گفته باشم من به واژه اهـــــــــواز حساسیت دارم و روش تعصب میندازم ! :4: یکم بیشتر رعایت کن لطفا ! ما همیشه از همه تیم های خوزستانی دفاع کردیم نذار جنگ داخلی در بگیره:shades2: ! وگرنه خون بپا میکنم :4:

EHSAN
22nd September, 2006, 03:47 AM
دلم واسه فولاد میسوزه كه داره به قوانین جیب و من در آری فدراسیون میسوزه !
یه دفعه قانون میدن كه تیم های صنعتی حق استفاده از مربی خارجی رو ندارن !
حالا كاش یه ایرانی گیرتون میومد كه می ارزید !
مثلا جلالی یا كاظمی !
از شانس بدتون خوردین به حاجی مایلی !

امید بدوی
22nd September, 2006, 03:57 PM
:6: :6: :6: :6: :6: :6: :8: :8: [b]سلام به تمام بروبچ خوب خوزستانی[/b:6: :6: :8: :8: :8: :21: :21: :21: 6: :6: :11: :11: :11: :11:

سوگند
22nd September, 2006, 08:39 PM
سلام به تمام بروبچ خوب خوزستانی!
سلام اقا امید ...

بازم تبریك ...بازم این هفته بردیم ...خیلی خوشحالم بخاطر اینكه هم صدر جدول رو گرفتیم(صدر در قضبه ابیها)...نكته مثبت اینه كه تا حالا میرزاپور گل نخورده(امیدرضا نظرت چیه:40: :40: :30: )

بازم تبریك ...چه میكنه فضلی:8: :8: :8: :11:
چه میكنه فیروز كریمی:8: :8: :8: :8:

سوگند
22nd September, 2006, 08:42 PM
تيم فوتبال استقلال اهواز با كسب سومين پيروزي پياپي، در صدر جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال كشور قرار گرفت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاري كار ايران( ايلنا ) در پايان هفته سوم ليگ برتر فوتبال، استقلال اهواز با كسب 9 امتياز و تفاضل گل 4+ به تنهايي در صدر جدول رده بندي اين مسابقات قرار دارد و بعد از اين تيم استقلال تهران با 9 امتياز و تفاضل گل 3+ در رده دوم قرار دارد ضمن اينكه سايپاي تهران با 7 امتياز تيم سوم جدول رده بندي است.
http://www.ilna.ir/SmartPicture.aspx?f=85-06-25/157.JPG&w=200

mostafa113
23rd September, 2006, 12:35 AM
خبرهای خوش

شاید خضیراوی تا یك ماه دیگر برسد

مجاهد خضیراوی که این روزها در کلینیک دکتر نوروزی مشغول فیزیوتراپی می باشد با آنکه گفته می شود مجاهد به دلیل پارگی مینیسک پایش این فصل را کامل از دست خواهد داد دکتر نوروزی بعد از معاینه پای او اعلام کرد مینیسک مجاهد پاره نشده بلکه فقط دچار ضربه خوردگی شدید شده و این هافبک می تواند بعد از یک ماه فیزیوتراپی به میادین باز گردد . البته این بازیکن مصدوم فولاد برای مشخص شدن میزان دقیق مصدومیتش آزمایشهای لازم را انجام داده و امروز (شنبه)جواب این آزمایش هم مشخص خواهد شد.

به نقل از روزنامه البرز ورزشی

تبریك تبریك تبریك..... استقلال اهواز صدر نشین مقتدر لیگ برتر 41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :8:

تبریك تبریك تبریك صنعت نفت آبادان صدر نشین مقتدر لیگ دسته یك:11: :11: :8::41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

ستاره بازی استقلال اهواز و راه آهن ....علی بداوی:8: :11:

omidreza
23rd September, 2006, 02:22 AM
سلام اقا امید ...

بازم تبریك ...بازم این هفته بردیم ...خیلی خوشحالم بخاطر اینكه هم صدر جدول رو گرفتیم(صدر در قضبه ابیها)...نكته مثبت اینه كه تا حالا میرزاپور گل نخورده(امیدرضا نظرت چیه:40: :40: :30: )

بازم تبریك ...چه میكنه فضلی:8: :8: :8: :11:
چه میكنه فیروز كریمی:8: :8: :8: :8:

سوگند جان نگران نباش ، ابرام خان به موقع اش سوتی خودش رو خواهد داد:4:

ولی جدای از شوخی بردهای شیرین و نتایج عالی اس اس اهواز:8: رو تبریک میگم ... واقعا" دم فیروز گرم ..مشخصه تیم خیلی خوبی بسته ... وقتی شنیدم برده کلی حال کردم (البته تو اسمون بودم ، چون قبلش شنیده بودم صنعت نفت برده:6: )

خلاصه ایشالله که اس اس همینطور صدر جدول رو در اختیار داشته باشه و یکی از مدعیان قهرمانی این فصل باشه.

در مورد فولاد هم که به قول معروف : هنوزشه!:78:

:4:

سوگند
23rd September, 2006, 02:51 AM
سوگند جان نگران نباش ، ابرام خان به موقع اش سوتی خودش رو خواهد داد:4:

ولی جدای از شوخی بردهای شیرین و نتایج عالی اس اس اهواز:8: رو تبریک میگم ... واقعا" دم فیروز گرم ..مشخصه تیم خیلی خوبی بسته ... وقتی شنیدم برده کلی حال کردم (البته تو اسمون بودم ، چون قبلش شنیده بودم صنعت نفت برده:6: )

خلاصه ایشالله که اس اس همینطور صدر جدول رو در اختیار داشته باشه و یکی از مدعیان قهرمانی این فصل باشه.

در مورد فولاد هم که به قول معروف : هنوزشه!:78:

ابرام دیگه سوتی نمیده:6::8: (اخه پرفوسوری نذاشته:40: :21: )
خدا اززبونت بشنوه داداشی ......راسی هفته دیگه با تیم میثم :71: داریم:40: :4:

فولا د كه هنوزشه
صنعت لیگ برتری میشه ان شالا:8:

IL Diavolo
23rd September, 2006, 12:26 PM
سلام .برو بچ ...
صدر نشینی رو تا این هفته خیلی شدید تبریک میگم ....
فولاد هم دیگه وقتشه .... به خودت بیا

JAFAR_M
23rd September, 2006, 12:45 PM
سلام
صدر نشینی اس اس شهر اهواز رو شدیدآ تبریك می گم :8:
من برای دو تا بازی استقلال رفتم ورزشگاه كه دو تا رو هم بردیم
خدا رو شكر نتونستم برای فولاد برم ورزشگاه :15:

Sám
23rd September, 2006, 09:05 PM
فيروز كريمي:
راه‌آهن تاوان مشكلات سال گذشته‌ي خود را مي‌دهد
بازيكنان ما هنوز به پنجاه درصد آمادگي نرسيده‌اند

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز پس از پيروزي تيمش برابر راه‌آهن گفت: اگر بازيكنان ما به مرز پنجاه درصد آمادگي برسند, در هفته‌هاي آينده بازي‌هاي با كيفيت‌تري را به نمايش خواهند گذاشت.

فيروز كريمي درباره‌ي پيروزي يك بر صفر تيمش مقابل راه‌آهن تهران به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: تصور نمي‌كردم كه اين بازي تا اين اندازه خوب و زيبا باشد. به دليل شناختي كه از دو تيم داشتم, تصور مي‌كردم كه اين بازي تا حدودي بسته باشد؛ اما, خوشبختانه هر دو تيم بازي بسيار زيبايي را به نمايش گذاشته و هيچ‌گاه به بازي دفاعي روي نياوردند.

وي ادامه داد: هر چند نتيجه‌ي اين ديدار به سود ما بود و 3 امتياز ارزشمند را به دست آورديم؛ اما, هنوز بازيكنان ما به آمادگي كامل نرسيده و عملكردشان مطابق با خواسته‌هاي ما نيست. در هر صورت ما تازه هفته‌هاي نخست ليگ را سپري مي‌كنيم و براي بهتر شدن زمان كافي را در اختيار داريم.

كريمي درباره‌ي عملكرد تيم حريف گفت: راه‌آهن در مجموع خوب بازي كرد؛اما, به نظر مي‌رسد كه اين تيم هنوز هم تاوان مشكلات سال گذشته خود را پس مي‌دهد. با وجود آن كه سيستم مديريتي اين تيم دچار تغيير و تحولات اساسي شده؛ ولي, مشكلات اين تيم به طور كامل برطرف نشده است. به همين دليل بازيكنان اين تيم اعتماد به نفس خود را از دست داده و روند رو به رشد آنها تا حدودي متوقف شده است.

وي افزود: به نظر مي‌رسد كه بازيكنان راه‌آهن بازي به بازي از اين سر در گمي و شرايط نامطلوب خارج خواهند شد و در هفته‌هاي آينده خودشان را پيدا خواهند كرد. با توجه به درايت شيري, مديرعامل راه‌آهن اين تيم قطعا به شرايط ايده‌آل دست خواهد يافت.

سرمربي استقلال اهواز درباره‌ي قضاوت اين ديدار به ايسنا گفت: قضاوت باغبان در اين ديدار در كل خوب و عادلانه بود. باغبان داور خوش برخوردي است كه تا اندازه‌ي زيادي به اصول روانشناسي نيز آگاه است؛ به همين دليل ارتباط خوب و مناسبي را با بازيكنان برقرار مي‌كند. او در تمام صحنه‌هاي اين مسابقه حضوري به موقع داشت و با دوندگي‌هاي فراوان خود بسيار عالي سوت زد. به هر حال آرزو داريم كه داوران خوب ليگ در هر شهرستاني كه ما ميهمان هستيم, همين طور خوب و عادلانه سوت بزنند و همانند باغبان روح بي‌طرفي را رعايت كنند.

وي در مورد بسته بودن دروازه‌ي تيمش در سه ديدار گذشته اظهار كرد: يكي از دلايل بسته بودن دروازه‌ي ما حضور دروازه‌بان آماده و توانايي چون ميرزاپور است. او طي چند ديدار گذشته، عملكرد بسيار خوبي داشت؛ اين نشان دهنده‌ي پشت سر گذاشتن تمرينات ويژه و منظم است. او انگيزه‌ي زيادي براي افزايش توانمندي‌هاي خود دارد؛ به همين دليل هر روز شاهد پيشرفت او هستيم.

كريمي افزود: ميرزاپور يك دروازه‌بان قابل اعتنا در سطح جهاني است كه در حال حاضر بسيار با تجربه و پخته بازي مي‌كند. او روز به روز با تجربه‌تر مي‌شود و با رفع عيب‌هاي خود در آينده, حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت. ميرزاپور در كنار خط دفاع هماهنگ و منسجم ما از عوامل اصلي گل نخوردن استقلال اهواز در ليگ برتر بوده است.

سرمربي استقلال اهواز در ادامه به خبرنگار ايسنا گفت: قول دادم كه با رييسان كميته انضباطي و داوران نهايت همكاري را داشته باشم. آنها هم متقابلا وعده‌ي اجراي كامل قوانين را داده‌اند. اميدوارم كه همه‌ي ما دست به دست هم داده تا فوتبال ايران به اوج بازگردد.

سوگند
23rd September, 2006, 09:41 PM
سلام
صدر نشینی اس اس شهر اهواز رو شدیدآ تبریك می گم :8:
من برای دو تا بازی استقلال رفتم ورزشگاه كه دو تا رو هم بردیم
خدا رو شكر نتونستم برای فولاد برم ورزشگاه :15:
مرسی اقا جعفر ...خوشحالم كه فولادی ها دارن تلافی دوسال پیشو میكنن:11: راسی چرا خدا رو شكر كه نرفتی:40:

Sám
23rd September, 2006, 09:58 PM
" فريدون فضلي" : در پي عنوان آقاي گلي فصل جاري ليگ برتر هستم

مهاجم تيم فوتبال استقلال اهواز گفت : قصد دارم در فصل جاري مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران عنوان آقاي گلي را كسب كنم.

"فريدون فضلي " روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: رسيدن به اين هدف در سايه همت ، تلاش و كمك ديگر بازيكنان تيم استقلال اهواز ميسر خواهد شد.

وي در سه بازي فصل جاري پيكارهاي فوق دو گل از روي نقطه پنالتي براي اين تيم به ثمر رسانده است.

فضلي در ادامه اظهارداشت : توپ‌هايي كه من تبديل به گل مي‌كنم حاصل كار و تلاش تمامي بازيكنان اين تيم است .

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران در ادامه اظهارداشت : تمامي سعي و تلاش بازيكنان تيم استقلال اهواز بر اين است كه اين تيم در ميان تيم‌هاي صدر جدول ليگ فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران قرار بگيرد.

وي به بازي روز گذشته تيم استقلال اهواز برابر راه آهن تهران اشاره كرد و گفت : بازي سختي در مقابل اين تيم داشتيم و از اينكه با يك گل اين تيم را شكست داديم ، خرسندم .

وي كه فصل گذشته ‪ ۱۷‬گل براي اين تيم به‌ثمررساند، گفت :تلاش داريم پيروزي هاي تيم استقلال اهواز را تداوم بخشيم .

Sám
23rd September, 2006, 10:28 PM
پس از توقف مقابل پاس اتفاق افتاد؛
پيروزي فولاد با 7 گل در ديدار تداركاتي

تيم فولاد خوزستان پس از توقف مقابل پاس، روز گذشته در يك ديدار تداركاتي توانست تيم مهرگان رامهرمز را با شكست بدرقه كند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اين تيم پس از قبول دومين شكست خود در ليگ 85 توانست مهرگان رامهرمز را در يك ديدار دوستانه با نتيجه 7 بر يك شكست دهد.
گفتني است، براي فولاد عبدالله كرمي (3 گل)، امير خليفه اصل، كريم حزباوي و اصغر رامشگر (2گل) به ثمر رساندند.
گفتني است كه در اين ديدار بازيكناني كه مقابل پاس در هفته سوم ليگ 85 حاضر نبودند، به ميدان رفتند.
"مكي شريفي" بازيكن فولاد هم به دليل كشيدگي عضلات ران نمي‌تواند اين تيم را در هفته چهارم ليگ 85 مقابل استقلال تهران همراهي كند.

Sám
23rd September, 2006, 10:30 PM
امروز تكليف فيروز كريمي و استقلال اهواز مشخص مي‌شود

استقلال اهواز با كسب 3 پيروزي از 3 بازي خود، در صدر جدول رقابت‌هاي ليگ 85 قرار دارد و بايد گفت شاگردان فيروز كريمي بالاتر از حد انتظار ظاهر شده اند.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ طبق قرارداد قبلي، مسئولان باشگاه استقلال اهواز بايد امروز يك فقره چك به مبلغ 70 ميليون تومان بابت پيش پرداخت كريمي را نقد كنند.
از طرفي شنيده مي‌شود فيروز كريمي در صورت عدم دريافت اين مبلغ، حاضر به شركت در تمرينات تيمش نخواهد بود. استقلال اهواز روز پنجشنبه و از هفته چهارم ليگ 85 ميهمان پرسپوليس تهران است و شايد حساسيت اين بازي و اهميت حفظ صدرنشيني باعث شود مسئولان تيم اهوازي به تعهدات خود عمل كنند.

Sám
23rd September, 2006, 10:31 PM
پس از تحمل شكست خانگي مقابل سايپا
بازيكنان فولاد جريمه نقدي شدند

مسئولان تيم فوتبال فولاد خوزستان پس از قبول شكست خانگي در هفته دوم مقابل سايپا، بازيكنان خود را جريمه نقدي كردند.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ پس از شكست 2 بر يك فولاد مقابل سايپا، مسئولان اين تيم مجموعه بازيكنان خود را 2 ميليون ريال جريمه نقدي كردند.
گفتني است، پاداشي را كه مسئولان فولاد براي پيروزي مقابل پيكان در نظر گرفته بودند با اين مبلغ جريمه برابري مي‌كند و به اين ترتيب پولي به بازيكنان فولاد جهت برد هفته نخست مقابل پيكان پرداخت نخواهد شد.
فولاد در ليگ 85 تا هفته سوم 2 شكست و يك پيروزي را در كارنامه خود دارند.
فولاد خوزستان در هفته چهارم ميزبان استقلال تهران خواهد بود كه از 3 ديدار گذشته خود توانسته 9 امتياز به دست آورد.

سوگند
23rd September, 2006, 11:03 PM
از خبرات ممنون سام عزیز

IL Diavolo
24th September, 2006, 09:33 AM
سلام بچه ها راستی اونطور که سام نوشته بود سایت گل هم درباره اس اس نوشته ..... ای ول

HASAN-TABATABAEI
24th September, 2006, 02:59 PM
سلام بچه ها راستی اونطور که سام نوشته بود سایت گل هم درباره اس اس نوشته ..... ای ول

آدرس چیه ؟

Siyavoush
24th September, 2006, 03:02 PM
آدرس چیه ؟
www.goal.com

IL Diavolo
24th September, 2006, 03:04 PM
دقیقا ....

JAFAR_M
24th September, 2006, 05:49 PM
راسی چرا خدا رو شكر كه نرفتی:40:

خوب دیگه این همه راه برم شهرك نفت باخت فولاد رو ببینم
------------
از سام عزیز ممنونم كه بازم به ما لطف داشت:8:
--------------
راستی حلول ماه مبارك رمضان بر مسلمانان كلوپ مبارك باد:6:

سوگند
24th September, 2006, 08:30 PM
امروز فریدون فضلی رو تو خیابون دیدم :8: داشت تو كیانپارس خرید میكرد ...سریع رفتم پیشش اول یه امضای مشتی ازش گرفتم بعد ازش بابت گلهاش تشكر كردم:11:عجب لهجه خنده داری داشت با مزه صحبت میكرد:shades2: اطرافیانمون چنان خیره شده بودند ...انگار جرم بود داشتم باش صحبت میكردم:sick: ادرسه مغازه رو بش دادم بیاد شیرینی بگیره:30: :6::8:

سوگند
24th September, 2006, 08:32 PM
عجب امضایی داری حسن...اسی جون چه كنیم دیگه تیم ما اینه

سوگند
24th September, 2006, 09:10 PM
برنامه جديد ليگ برتر به شرح زير است

چهارشنبه 5/7/85
فولاد خوزستان – استقلال تهران
ساعت 15 ورزشگاه نفت اهواز
پنجشنبه 6/7/85
پرسپوليس تهران – استقلال اهواز
ساعت20 ورزشگاه آزادي تهران

سوگند
24th September, 2006, 09:33 PM
با حل مشكل نظام وظيفه

"ميلاد مي‌داوودي" به بازي مقابل پرسپوليس مي‌رسد

--------------------------------------------------------------------------------

با حل شدن مشكل نظام وظيفه ميلاد مي‌داوودي، اين بازيكن در بازي روز پنجشنبه مقابل پرسپوليس به ميدان خواهد رفت.
به گزارش گروه سوگند:6: ميلاد مي‌داوودي بازيكن تيم فوتبال استقلال اهواز با هماهنگي و نامه‌نگاري انجام شده از سوي فدراسيون فوتبال ظهر امروز در محل حوزه نظام وظيفه حاضر شد و مشكل خود را حل كرد.
براساس اين گزارش، ميلاد مي‌داوودي مي‌تواند در بازي روز پنجشنبه ميان تيمهاي استقلال اهواز و پرسپوليس به ميدان برود.
گفتني است كه اين ديدار روز پنجشنبه 6 مهر ساعت 20 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

مسعود رضائيان:
از عملكرد مايلي كهن راضي هستيم

تيم ما جوان است و به همين دليل معمولا در نيمه دوم با استرس به ميدان مي‌آيد.
مسعود رضائيان مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفتگو با گروه سوگند:6: )؛ با بيان مطلب فوق افزود : بازيكنان ما مقابل پاس، فوتبال قابل قبولي را ارائه كردند، هر چند كه از نتيجه به دست آمده راضي نيستم ولي تيم ما جوان است و به همين دليل معمولا در نيمه دوم با استرس به ميدان مي‌آيد.
وي در ادامه گفت: بازي با استقلال و سه امتياز آن براي ما اهميت زيادي دارد. به پيروزي مقابل استقلال نياز داريم و
در واقع با پيروزي مقابل حريف تهراني، بازيكنان دچار شوك روحي مثبت مي‌شوند كه اين مهم ادامه كار را براي تيم آسان‌تر مي‌كند.
رضائيان در پايان درخصوص كادر فني فولاد گفت: ما از عملكرد آقاي مايلي كهن رضايت داريم، ايشان با يك تيم جوان كار مي‌كنند و ما خيلي از مسائل را از قبل پيش‌بيني كرده بوديم. به همين دليل از ايشان و كادر فني تيم حمايت مي‌كنيم، چون معتقدم روز به روز روند بهتري را به دست خواهند آورند.
گفتني است، بازي تيمهاي فولاد خوزستان و استقلال تهران ساعت 15 روز چهارشنبه در ورزشگاه نفت اهواز برگزار مي شود

L a V i N
25th September, 2006, 12:09 AM
برد استقلال اهواز و همچنین صدرنشینی این تیم رو تبریك میگم!
فصل رو عالی شروع كرده به امید ادامه ی موفقیت ها!
فولاد هم كه این هفته یه بازی سخت با تیم فوتبال دستیه(!) استقلال داره! البته اگه حواسشون
باشه توپ نزدیك دروازه ی فولاد به اوت نره همه چی حله!:4: استقلال اهواز هم یه بازیه سخت
در برابر پرسپولیس داره كه در این مورد هیچی ندارم بگم!:4:

امید بدوی
25th September, 2006, 12:10 AM

L a V i N
25th September, 2006, 12:18 AM
:blink: :43:
خدای من! اینجا كه دیگه آخر جلد دوم كلوپه!!:blink:

سوگند
25th September, 2006, 12:28 AM
برد استقلال اهواز و همچنین صدرنشینی این تیم رو تبریك میگم!
فصل رو عالی شروع كرده به امید ادامه ی موفقیت ها!
فولاد هم كه این هفته یه بازی سخت با تیم فوتبال دستیه(!) استقلال داره! البته اگه حواسشون
باشه توپ نزدیك دروازه ی فولاد به اوت نره همه چی حله!:4: استقلال اهواز هم یه بازیه سخت
در برابر پرسپولیس داره كه در این مورد هیچی ندارم بگم!:4:
امان از تو:8: ..شما كه پارسال از این سیستمتون خیری نبردین:21: :40:

بگو پرسپوئلیس بازی سخت داره راضیه جون:71: :71: :6:

omidreza
25th September, 2006, 03:34 AM
آدرس چیه ؟
حسن جون چه عجب از این ورا؟ کم پیدایی!:4:

www.goal.com
سیاوش جون سلام ... ایول تیریپ توی عکس:6: :8:

خوب دیگه این همه راه برم شهرك نفت باخت فولاد رو ببینم
------------
از سام عزیز ممنونم كه بازم به ما لطف داشت:8:
--------------
راستی حلول ماه مبارك رمضان بر مسلمانان كلوپ مبارك باد:6:

سلام جعفر جون:11:

1- حتما استادیوم رو برو .. تعصب خوزستان یادت نره:6:

2- تایید میشه .. سام دوستت داریم:8:

بچه ها منم حلول ماه مبارک رمضان رو تبریک میگم ... دعا یادتون نره:6:

سحرا وقت دعا
من به قربانی ابرم ، به سبک باری باد!

با خدا حرف میزنم
با خدا که موج نورش توی لحظه هام میاد!

اون خدایی که همه عالم از اوست
رو بلندیهای ابرا میشینه!

میدونم که های های گریه هامو میشنوه!
میدونم که اشکامو میبینه!

صدای اذان میاد!
میپیچه تو نفس ساده ی صبح!

رو لبم نشسته آه و دل من غرق گناه!
سر میذارم روی سجاده ی صبح!

اون به محراب یقینم میبره!
به سراپرده ی دینم میبره!

اون تسلی وجود ، سرّ هر بود و نبود!
به شکوه لحظه های بهترینم میبره!

اون که تاریخ بلند کبریاش
توی دلها غریضه ی ستایشه!

سر به سجدش میذارم تا بمیرم!
واسه رفتن تن من یه خواهشه!
واسه رفتن تن من نیایشه!

صدای اذان میاد!

سحرا وقت دعا
من به قربانی ابرم ، به سبک باری باد!

با خدا حرف میزنم
با خدا که موج نورش توی لحظه هام میاد....

:63::63:

HASAN-TABATABAEI
25th September, 2006, 04:41 AM
امید رضا امضات مهشره !

JAFAR_M
25th September, 2006, 12:13 PM
باشه توپ نزدیك دروازه ی فولاد به اوت نره همه چی حله!:

اینو خوب اومدی:3:

IL Diavolo
25th September, 2006, 12:23 PM
بازی فولاد سخت تره .... ولی امیدوارم امتاز بگیره ......
اس اس اهواز هم محکوم به برده ..... چون حریفش پرسپولیسه ...... روشو کم کن

A n e n I
25th September, 2006, 05:13 PM
با عرض سلام خدمت تمام دوستان خوزستانی
حالتون خوبه؟
كسی منو می شناسه؟

HASAN-TABATABAEI
25th September, 2006, 07:05 PM
حالتون خوبه؟
كسی منو می شناسه؟
واااااااااااای خدای من !!!!! ببین کی اومده !:13: :13: :13:
ای عزیزُمی :6: :6: :6: علیـــــــــــــرضا:6: :6:
بابا تو دبی دنبالت میگشتیم :shades2: تو پارس فوتبال پیدات کردیم:21: اصلا معلوم هست کجائی تو !!!
خدایا اولین برکت ماه رمضان تو بهمون دادی :6:
علی بخدا خیلی خوشحالم کردی اومدی ...دمت گرم ....هنوز معرفت داری و ما رو یادت نرفته !
بچه ها میدونید این اقا پسر گل کیه ؟
این اقا علی ما خوزستانی نیست !!! در واقع طرفداره پرسپولیسه ! ولی همیشه میومد به ما سر میزد و میگفت من به خوزستان خیلی علاقه دارم :8: و ارزوی موفقیت برای تیم های خوزستانی دارم خلاصه ساعات زیادی رو با ما میگذروند ! من هیچ وقت نمیتونم علی سلطان رو فراموش کنم .....خیلی پسر مهربونیه !!

سوگند
25th September, 2006, 10:19 PM
ايمان مبعلي:8: :11: :
فولاد يقه تيم‌هاي مدعي ليگ 85 را مي‌گيرد

قيد بازي كردن در امارات را مي‌زنم

هافبك مياني دو فصل پيش فولاد خوزستان كه اين روزها در تيم الشباب امارات توپ مي‌زند ، قصد دارد از ليگ اين كشور به تيم‌هاي مطرح اروپايي بپيوندد و جا پاي بزرگان ادوار گذشته فوتبال ايران بگذارد.
گروه فوتبال ؛ با ايمان مبعلي ملي‌پوش تكنيكي كشورمان گفت و گويي را انجام داده كه ماحصل آن را در زير مي‌خوانيد:
در هفته اول رقابت‌هاي ليگ امارات به همراه الشباب خوش درخشيدي و بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتي؟
لطف داريد، در بازي با الجزيره كه به گواه همگان اگر دروازه‌بان ما از زمين اخراج نمي‌شد، مي‌توانستيم سه امتياز را به دست آوريم و پيروز ميدان باشيم ولي اين امر ميسر نشد و فصل را با ناكامي شروع كرديم.
گلزني‌ات براي الشباب هم بدون نتيجه بود و در نهايت بازي را با نتيجه چهار بر يك به الجزيره واگذار كرديد؟
بله، همان طور ‌كه گفتم بدشانسي به سراغ الشباب آمد و تك گل من هم نتوانست ثمري براي تيم به همراه داشته باشد.
آيا نبود مهرداد اولادي در خط حمله الشباب احساس مي‌شود؟
شك نكنيد مسئولان الشباب حساب ويژه‌اي را روي مهرداد باز كرده‌اند و درصدد هستند تا وي هر چه سريع‌تر به تيم ملحق شود.
آن طور كه متوجه شديم اولادي تا نيم فصل اول ليگ 85 در پرسپوليس بازي خواهد كرد و پس از آن راهي امارات مي‌شود؟
با اضافه شدن مهرداد اولادي مي‌توانم اين نويد را بدهم كه الشباب مي‌تواند امسال جزو 4 تيم ابتدايي جدول شود.
حسين كعبي معتقد است كه بازيكنان ايراني نمي‌توانند غربت را تحمل كنند و به همين دليل فوتبال امارات را به دليل نزديكي به كشورمان در اولويت ترانسفر شدن قرار مي‌دهند؟
دوري از خانواده براي هر بازيكني عذاب‌آور است، ولي اگر هدف پيشرفت و طي كردن مدارج عاليه باشد مي‌توان با هر محيطي سازگاري پيدا كرد. نظر كعبي هم قابل احترام است ولي مطمئن باشيد اگر ايمان مبعلي پيشنهادي از كشورهاي اروپايي داشته باشد قيد فوتبال امارات را مي‌زند.
مدت دو سالي است كه سطح برگزاري ليگ امارات را از نزديك مي بيني، چه تفاوتهايي ميان ليگ حرفه‌اي ايران و اين كشور وجود دارد؟
نمي‌شود سطح ليگ امارات را با فوتبال ايران مقايسه كرد، زيرا كه در اينجا تيم‌ها براي خود استاديوم اختصاصي، زمين تمرين مناسب، بازيكنان و مربيان مطرح اروپايي را در اختيار دارند و مي‌توانند ادعاي حرفه‌اي بودن را داشته باشند ولي در ايران پرطرفدارترين تيمهاي پايتخت يعني پرسپوليس و استقلال هم از داشتن اين امكانات بي‌بهره هستند و بايد در زمين‌هاي تمرين اجاره‌اي كارگران و شماره 2 آزادي تمرين كنند.
گذشته از تمام اين حقايق كه بيان كردي، چند درصد متمول بودن تيمي مثل الشباب تو را مجاب كرد تا در ليگ امارات ادامه فوتبال بدهي؟
هر فوتباليستي فوتبال بازي مي‌كند تا بتواند آينده مطلوب تري را براي خانواده‌اش به وجود آورد و نمي‌ توان پيشنهادات مالي مناسب اين قبيل تيم‌ها را ناديده گرفت، ولي در فوتبال همه چيز پول نيست و شرايط ديگري را هم بايد مد نظر قرار داد.
براي ديدار هفته دوم ليگ امارات به همراه الشباب بايد مقابل الشعب حاضر شوي كه علي سامره و جواد كاظميان در آن عضويت دارند. براي اين ديدار كادر فني الشباب چه برنامه‌ريزي كرده است؟
با پيوستن جواد كاظميان به الشعب قدرت خط حمله اين تيم با حضور علي سامره دوچندان شده است ولي اين تيم كه به دنبال كسب سه امتياز بازي است نبايد بي‌گدار به آن بزند. مربيان تيم الشباب هم روي نقاط ضعف و قوت الشعب كار كرده‌اند و برنامه‌هاي تمريني ما را به همين اساس تنظيم مي‌كنند.
آيا مانند اهواز مي‌تواني گرماي عذاب‌آور امارات را تحمل كني و اين معضل مي‌تواند روي بازي بازيكنان ايراني تأثير بگذارد؟
شايد در طول يكسال چند بازي فولاد در گرما برگزار مي‌شد و بقيه بازيها در آب و هوايي معتدل ادامه پيدا مي‌كرد، ولي در امارات گرما فوق‌العاده شديد است و شرجي بودن آب و هوا از كيفيت بازي بازيكنان ايراني كم خواهد كرد.
رقابتهاي ليگ ايران در سال 85 را دنبال مي‌كني؟
بله، از امارات اخبار مربوط به سه هفته ابتدايي ليگ 85 را دنبال مي‌كنم و مي‌دانم كه تا اينجاي كار استقلال تهران و استقلال اهواز تمام بازي‌هاي خود را با پيروزي پشت سر گذاشته‌اند.
ليگ امسال با سالهايي كه خودت در ايران بازي مي‌كردي چه تغييراتي را پيدا كرده است؟
طبيعي است كه تيمها با تركيب متفاوتي به رقابت‌هاي ليگ 85 گام نهاده‌اند و رقابت‌هاي فشرده‌تري را نسبت به ليگ سال‌هاي گذشته شاهد هستيم.
فولاد خوزستان تيمي كه سالها در آن بازي كرده‌اي، وضعيت زياد خوبي ندارد و از سه هفته ابتدايي ليگ يك پيروزي و دو شكست را در كارنامه خود ثبت كرده است.
طبيعي است وقتي اكثر بازيكنان تأثيرگذار اين تيم همچون ابراهيم ميرزاپور، علي ناجي‌بداوي، حسين كعبي، لفته حميدي، اميد شريفي نسب راهي ساير تيم‌هاي ليگ برتري شده‌اند بايد هم فولاد شروع نااميدكننده‌اي را داشته باشد، ولي با توجه به حضور مايلي كهن، خاكپور، ويسي و فرياد شيران در كادر فني جديد باشگاه و بازيكنان جوان و جوياي نام مطمئن باشيد فولاد مي‌تواند يقه بسياري از تيم‌هاي مدعي را بگيرد.
چرا در سه ديدار اخير تيم ملي كمتر به بازي گرفه مي‌شوي و فكر نمي‌كني ترافيك شديد خط هافبك دست مربيان را براي استفاده از ايمان مبعلي بسته است؟
نظر كادر مربيان و شخص قلعه‌نوعي برايم قابل احترام است و هر موقع كه صلاح بدانند براي تيم ملي كشورم بازي خواهم كرد. اين نكته را هم اضافه كنم ايمان مبعلي هيچ وقت از رقابت سالم هراس نداشته و انگيزه‌اش در اين گونه مواقع دو چندان خواهد شد.
فكر مي‌كني ايران بتواند با كسب 8 امتياز به عنوان يكي از تيم‌هاي صعود كننده به دور بعدي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا لقب گيرد؟
همواره بايد درصدي را براي احتمالات در نظر گرفت، ولي مي‌توانم قاطعانه بگويم ايران درصد زيادي از راه صعود را طي كرده و در دو ديدار آتي خود اميدوارانه‌تر بازي مي‌كند.
براي تورنمنت اردن و ديدار مقابل چين تايپه كه در آبان ماه برگزار خواهد شد مي‌تواني تيم ملي را همراهي كني؟
براي تورنمنت اردن به دليل برگزاري ليگ امارات نمي‌توانم به جمع اردونشينان تيم ملي اضافه شوم، ولي براي ديدار مقابل چين تايپه كه در تقويم سالانه كنفدراسيون و فيفا گنجانده شده است در اردو شركت خواهم كرد.

گفتگو: س و گ ن د:6:
http://www.ipna.ir/Images/News/Smal_Pic/IPNA_2006925114115371.jpg

سوگند
25th September, 2006, 10:23 PM
براي نقد شدن چك 70 ميليوني
"فيروز كريمي" تا شنبه به مسئولان استقلال اهواز فرصت داد

"فيروز كريمي" سرمربي استقلال اهواز براي نقد شدن چك قسط اول خود تا شنبه به مديران اين باشگاه فرصت داد.

به گزارش گروه فوتبال )؛ گويا مديران استقلال اهواز به كريمي قول داده‌اند بعد از بازي اين تيم مقابل پرسپوليس چك وي را نقد كنند. كريمي خاطرنشان كرده است كه اگر تا روز شنبه چك 70 ميليوني‌اش نقد نشود، تمرينات اين تيم را رها خواهد كرد.
در حال حاضر تيم استقلال اهواز براي ديدار مقابل پرسپوليس كه روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود، آماده مي‌ شود.
گفتني است، فيروز كريمي بعد از پيروزي مقابل راه‌آهن به تهران سفر كرده و تمرينات استقلال اهواز را رضا مهاجري زير نظر دارد.

پولشو بدین:angry:

سوگند
25th September, 2006, 10:32 PM
حالتون خوبه؟
كسی منو می شناسه؟
به خونه خودت خوش امدی علیرضا جان:6:

mostafa113
26th September, 2006, 12:34 AM
مصطفی دوست داریم مصطفی دوست داریم مصطفی دوست داریم
مصطفی مصطفی حمایتت میكنیم مصطفی مصطفی حمایتت میكنیم

اولا بابت اون شعر دمت گرم عالی بود
دوما من خودم از شبكه ی استانی اصفهان دیدم كه یكی از مسئولین تربیت بدنی این استان گفت كه بودجه ی در نظر گرفته شده برای ورزش استان اصفهان نسبت به سال گذشته سه برابر شده چرا نباید همچین پول هایی توی خوزستان هزینه كنن كه 100 درصد نتیجه ی مثبت داره ما یك سال نیم منتظریم ورزشگاه تختی ساخته شه
چرا بین تیم های دولتی بودجه ی فولاد كم شده
چرا تیم های مس،سپاهان،ذوب اهن،سایپا،پیكان و...با مشكل بودجه مواجه نشدن
خدا وكیلی از هر كی بپرسی استان های بازیكن ساز رو بگو محال اسم خوزستان و فارس و گیلان رو نیاره اونوقت تیم های فولاد و فجر و ملوان جزو فقیر ترین تیم هان

سلام جعفر جون قربون معرفتت و درود به غیرت و تعصب خوزستانی تو :8: :11: :6:

تو رو خدا شرمنده نكن عزیز :9:

اولا شرمنده كه دیر جواب دادم .

دوما از لطفت ممنونم من شاعر نیستم من كوچیك بچه های گل و باصفای خوزستانیم. هر جا كه احساس كنم داره به خوزستان و تیمهای خوزستانی ظلم میشه ساكت نمیشم و حقیقت رو خواهم گفت .

سوما من با زبان شعر سعی می كنم به هواداران تیمهای خوزستانی روحیه بدم مثلا دو سال پیش برا تیم محبوب صنعت نفت آبادان یه شعر كوتاه گفتم و برای شارژ كردن روحیه هواداران و بازیكنان این تیم یه شعر نوشتم و اونو در برنامه ورزشی رادیو خوزستان خوندم كه اتفاقا امید رضای گل خودمون هم كه اون موقع ما همدیگه رو نمیشناختیم اونو از رادیم شنید. در ضمن برای تیم فولاد كه حقیقتا باعث كشف استعدادهای بی شمار بچه های خوزستانی شده هم چند تا شعر نوشتم و توی چند تا از وبلاگهای فولادی قبلا نوشتم.

در مورد بودجه و پایمال كردن حق مسلم خوزستانیها باید بگم كه از یك طرف این مشكل به خودمان بر میگردد چون ما خوزستانی ها بیش از حد نجیب ، قانع و ساكتیم و درست برعكس ما ، اصفهانی ها به خاطر زرنگی و پیگیریهای فراوان توانسته اند از حقشان دفاع كنند و متاسفانه همین عامل باعث شده كه دیگران برای ما تصمیم بگیرند و به راحتی از بودجه تیمهای ما مانند فولاد ، صنعت نفت ،كارون شوشتر كاسته شود و حتی در خطر انحلال قرار بگیرند . البته این دلیل نمیشه كه آنها از نجابت و قناعت و سكوت ما سو استفاده كنند .همه شاهدند كه چه ظلمی به فوتبال خوزستان شده و من فقط به همین اشاره كنم كه آیا شگفت آور نیست كه خوزستان كه نزدیك به نیمی از برق كشور را تامین می كند ورزشگاههای آن فاقد نور و روشنایی باشد البته اگر ورزشگاهی باشد !!!و چه ظلمی از این بالاتر كه خوزستان زادگاه فوتبال ایران جایی كه همواره بهترین بازیكنان به فوتبال ایران معرفی می شده هنوز كه هنوز است ورزشگاه ندارد و نمایندگان فوتبال آن (فولاد ، استقلال اهواز ، صنعت نفت آبادان ) مدام خانه بدوش ،آواره و سرگردانند. نمایندگان دیگر آن یعنی دیهیم و كارون شوشتر كه از فرط مشكلات مالی هر لحظه در خطر انحلال هستند در حالیكه در این استان زر خیز شركتها و صنایع بزرگ پتروشیمی و نفتی فراوانند و تنها هنر این شركتها آلودگی محیط زیست ، خراب كردن جاده های محدود استان و خارج كردن سود بسیار از این استان مظلوم و بعد هزینه كردن آن در پایتخت و دیگر شهرها . البته همه ما خوزستانی ها این موضوع را می دانند و اگر چه چیزی كه عیان است چه حاجت به بیان است ولی چه كنیم كه بیان این واقعیتها حداقل می تواند برای ما درد دل باشد.

جعفر جون باز هم از لطفت ممنونم:8: :11:

mostafa113
26th September, 2006, 01:17 AM
شنیدیم كه امیدوار رضایی كه چند ین دوره به عنوان نماینده مردم مسجدسلیمان توانسته به مجلس راه پیدا كند چند ماهی است كه بجای پیگیری مشكلات مردم این شهر محروم و مظلوم و دفاع از حق پایمال شده ورزش خوزستان در مجلس شورای اسلامی به عنوان یكی از اعضای هیئت مدیره تیم استقلال تهران !!! بخش زیادی از نیرو و توان خود را به پیگیری مسائل تیم استقلال و سركشی به تمرینات این تیم صرف می كند و وظایف و تعهدات خود در قبال مردم شهرش كه با هزار امید و آرزو او را راهی مجلس كرده اند فراموش كرده است !!!

آقای رضایی چشم ما روشن!!!!!!

omidreza
26th September, 2006, 02:08 AM
حالتون خوبه؟
كسی منو می شناسه؟

به به به به:6:

داش علی گل گلاب خودمون:8:

علیرضا جان کجایی بابا؟ ... اتفاقا چند وقت پیش بود سراغتو اگه اشتباه نکنم از سیاوش:40: بود گرفتم و گفت که علی گفته به زودی برمیگردم ... خیلی مخلصیم آقا ... دلمون واست یه ذره شده بود

علیرضا جان خیلی دوستت داریم و خوش اومدی:6: :8:

---
حسن جان فکر کنم منظورت از امضا اون شعره باشه:4: ... فدات:11:
راستی حسن جان دمت گرم با امضای باحالت(اون قسمتش که نوشتی پسران طلایی پوش آبادان:6:)

-----
مصطفی جان سرور مایی ... واقعا" همه شعرهایی که گفتی خیلی قشنگه و حرف ندارن ... اینو بدونه رودرواسی میگم .. دمت گرم:8:

ضمنا همه حرفهات و نظراتت بشدت تایید میشه:77: خصوصا اون قسمتش در مورد اصفهانیها:22: :4::4:

اون خبر آخرت هم خیلی جالب بود .. آقای رضایی همه خوزستانیها ، خصوصا بچه های این کلوپ اصلا از تو انتظار نداشتیما:68:

(اینو به این امید نوشتم که خودش بیاد و ببینه .. ایشالله که میاد:65::4:)

---

سوگند چطوری تو؟:4:

IL Diavolo
26th September, 2006, 02:43 AM
به به ... جمع همه جمعه ....
دم همتون گرم

HASAN-TABATABAEI
26th September, 2006, 04:47 AM
دیدید فردوسی پور چقدر ساده گفت درباره استقلال اهواز ؟ یک جوری وانمود کرد که ما فقط رو حساب فضلی و میرزاپور داریم نتیجه میگیریم و بقیقه تیم و خود کریمی کشک !نمیگه با این سیستم جدیده دفاع 4 نفره تا حالا گل نخوردن نمیگه تو بازی های اهواز سانتر هامون روی دوازه حریفان هر تیمی رو آذار میده نمیگه.......

JAFAR_M
26th September, 2006, 12:42 PM
سلام جعفر جون قربون معرفتت و درود به غیرت و تعصب خوزستانی تو :8: :11: :6:

تو رو خدا شرمنده نكن عزیز :9:

اولا شرمنده كه دیر جواب دادم .

دوما از لطفت ممنونم من شاعر نیستم من كوچیك بچه های گل و باصفای خوزستانیم. هر جا كه احساس كنم داره به خوزستان و تیمهای خوزستانی ظلم میشه ساكت نمیشم و حقیقت رو خواهم گفت .

سوما من با زبان شعر سعی می كنم به هواداران تیمهای خوزستانی روحیه بدم مثلا دو سال پیش برا تیم محبوب صنعت نفت آبادان یه شعر كوتاه گفتم و برای شارژ كردن روحیه هواداران و بازیكنان این تیم یه شعر نوشتم و اونو در برنامه ورزشی رادیو خوزستان خوندم كه اتفاقا امید رضای گل خودمون هم كه اون موقع ما همدیگه رو نمیشناختیم اونو از رادیم شنید. در ضمن برای تیم فولاد كه حقیقتا باعث كشف استعدادهای بی شمار بچه های خوزستانی شده هم چند تا شعر نوشتم و توی چند تا از وبلاگهای فولادی قبلا نوشتم.

در مورد بودجه و پایمال كردن حق مسلم خوزستانیها باید بگم كه از یك طرف این مشكل به خودمان بر میگردد چون ما خوزستانی ها بیش از حد نجیب ، قانع و ساكتیم و درست برعكس ما ، اصفهانی ها به خاطر زرنگی و پیگیریهای فراوان توانسته اند از حقشان دفاع كنند و متاسفانه همین عامل باعث شده كه دیگران برای ما تصمیم بگیرند و به راحتی از بودجه تیمهای ما مانند فولاد ، صنعت نفت ،كارون شوشتر كاسته شود و حتی در خطر انحلال قرار بگیرند . البته این دلیل نمیشه كه آنها از نجابت و قناعت و سكوت ما سو استفاده كنند .همه شاهدند كه چه ظلمی به فوتبال خوزستان شده و من فقط به همین اشاره كنم كه آیا شگفت آور نیست كه خوزستان كه نزدیك به نیمی از برق كشور را تامین می كند ورزشگاههای آن فاقد نور و روشنایی باشد البته اگر ورزشگاهی باشد !!!و چه ظلمی از این بالاتر كه خوزستان زادگاه فوتبال ایران جایی كه همواره بهترین بازیكنان به فوتبال ایران معرفی می شده هنوز كه هنوز است ورزشگاه ندارد و نمایندگان فوتبال آن (فولاد ، استقلال اهواز ، صنعت نفت آبادان ) مدام خانه بدوش ،آواره و سرگردانند. نمایندگان دیگر آن یعنی دیهیم و كارون شوشتر كه از فرط مشكلات مالی هر لحظه در خطر انحلال هستند در حالیكه در این استان زر خیز شركتها و صنایع بزرگ پتروشیمی و نفتی فراوانند و تنها هنر این شركتها آلودگی محیط زیست ، خراب كردن جاده های محدود استان و خارج كردن سود بسیار از این استان مظلوم و بعد هزینه كردن آن در پایتخت و دیگر شهرها . البته همه ما خوزستانی ها این موضوع را می دانند و اگر چه چیزی كه عیان است چه حاجت به بیان است ولی چه كنیم كه بیان این واقعیتها حداقل می تواند برای ما درد دل باشد.

جعفر جون باز هم از لطفت ممنونم:8: :11:

من نمی دونستم این شعر مال خودته ، بابا تعصب ،بابا غیرت ، دمت گرم خدایی حرف نداری:8:
خواهشآ بقیه ی شعرهات رو هم بذار.
نظراتت رو كاملآ قبول دارم :41:
ما خوزستانی ها هر چی میكشیم از بی زبونیمونه
بیشتره بودجه ی كشور از خوزستان تامین می شه ولی خنده داره شاید هم گریه داره كه بشنویم خوزستان سومین استان محروم ایرانه :40:
البته فوتبال تنها جایی نیست كه حق خوزستانی ها رو بهشون نمی دن ولی ما مجبوریم فقط از فوتبال بگیم
------------------------------------------------

واقعآ لازم می دونم كه به عنوان یه خوزستانی از برادر امیدوار رضایی تشكر كنم كه بعد از برطرف كردن كلیه ی مشكلات شهر مسجد سلیمان سعی در برطرف كردن مشكلات استقلال تهران دارد
وقتی هم استانی ها این طور باشن از بقیه چه انتظاری باید داشته باشیم:angry:
------------------------------------------

سلام اقا علی قبلآ زیاد سر میزدی چرا كم پیدا شدی:30:
-------------------------------------------

حسن جون منم خیلی اعصابم خورد شد
انصافآ از 3 تیم بالای جدول كدوم تا حالا بهتر بودن:70:

A n e n I
26th September, 2006, 04:47 PM
با عرض سلام خدمت همگی
واقعا نمی تونم این همه لطف شما ها را چگونه پاسخ گو باشم
حسن جون که مثل برادر خودمه
اون امیدرضا که همیشه دوستش داشتم
جعفر اقا که کم خدمت ایشون بودیم ولی همیشه باهاش حال میکردیم
سوگند که مثل همیشه دوست داشتنیه
فقط تنها جای شادی خالیست
---------------------------
در ضمن حسن جون این ترانه که گذاشتی تو امضات در به در دنبالش می دویدم اخه چند بار از طریق تلویزیون ایران شنیدم دنبالش بودم دستت درد نکنه

HASAN-TABATABAEI
26th September, 2006, 10:08 PM
یك خبر فوق العاده داغ ! دوست خوبم احمد کلاه کج یکی از پیشکسوتان فوتبال استقلال اهواز تا چند روز اینده راهی سربازی میشود ! (تا چند روز اینده) .به گزارش خبر گذاری حسن دات ای آر نیوز این قاتل فراری دفترچه خدمت خود را هم پست کرده و کم کم راهی ارتش میشود .اضافه میکنم در حال حاضر تلفن منزل این جنایت کار ملعون یک طرفه است و او حتی از سعادت خداحافظی با ما بی نسیب مانده و خیلی ناراحت است از دوری ما . برای شادی روح این عزیز فاتحه مع صلوات .

سوگند
26th September, 2006, 10:17 PM
یك خبر فوق العاده داغ ! دوست خوبم احمد کلاه کج یکی از پیشکسوتان فوتبال استقلال اهواز تا چند روز اینده راهی سربازی میشود ! (تا چند روز اینده) .به گزارش خبر گذاری حسن دات ای آر نیوز این قاتل فراری دفترچه خدمت خود را هم پست کرده و کم کم راهی ارتش میشود .اضافه میکنم در حال حاضر تلفن منزل این جنایت کار ملعون یک طرفه است و او حتی از سعادت خداحافظی با ما بی نسیب مانده و خیلی ناراحت است از دوری ما . برای شادی روح این عزیز فاتحه مع صلوات .
اخی :40: بیچاره احمد:71: بچه خوبی بود حیف كه سرباز شد :sick: راستی تو از كجا فهمیدی:30:

سوگند
26th September, 2006, 10:22 PM
سوگند چطوری تو؟:4:
دكتری مگه:50:
امید داداشت چطوره:11: هنوزم میدووه دنباله توله گربه ها:21:

SePaNtA MiNoO
26th September, 2006, 10:23 PM

:24: :24:

بیچاره احمد :D

donya 33
26th September, 2006, 10:46 PM
برو بچ این هم وبلاگ هواداران پژمان منتظری: www.pezhman33.blogfa.com

HASAN-TABATABAEI
27th September, 2006, 12:04 AM
:24: :24:

بیچاره احمد :D

بهش نخند اینطوری گناه داره !:40: (ولی خیلی خنده داره کاش بود یکم بهش میخندیدیم:D ) مجتبی برام دعا کن .
منو احمد فقط 1 سال اختلاف سن داریم منم اگه کنکور بعدی در نیام باید 2 سال با اینجا خداحافظی کنم ... یارب دخیلک !

سوگند
27th September, 2006, 01:32 AM
روز سه‌شنبه راي شعبه اول تجديدنظر ديوان عدالت اداري درخصوص پرونده‌ي باشگاه صنعت نفت آبادان صادر شد.

به گزارش سوگند- منطقه خوزستان - در متن راي صادره كه نسخه‌اي از آن از سوي وكيل باشگاه صنعت نفت آبادان در اختيار ايسنا قرار گرفت‌، آمده ‌است:

« ماحصل دادخواست تجديدنظرخواهي اين است كه فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران به دادنامه شماره ‌‌١٢٥٦ - ‌‌١٩/ ‌٦ / ‌٨٤ شعبه دهم بدوي ديوان عدالت اداري مبني بر ورود شكايت موسسه فرهنگي ورزشي صنعت نفت آبادان و اعلام نتيجه بازي با تيم راه‌آهن سه بر صفر به نفع صنعت نفت آبادان، معترض مي‌باشد كه با توجه به محتويات پرونده، نظر به اين كه از طرف تجديد نظرخواه نسبت به دادنامه تجديدنظر خواسته اعتراض موجه و موثري به عمل نيامده و با بررسي سوابق امر بر كيفيت رسيدگي و اعمال مقررات نيز ايراد و اشكالي كه پاسخ دادنامه بدوي را ايجاب نمايد، مشهود نيست، لذا با رد تجديد نظرخواهي دادنامه بدوي عينا تاييد و استوار مي‌گردد و راي صادره قطعي است.»

شعبه‌ي ‌١٠ ديوان عدالت اداري، پيش از اين راي خود را به سود باشگاه صنعت نفت آبادان صادره و به ابطال راي شوراي عالي انضباطي فدراسيون فوتبال حكم كرده بود.

سوگند
27th September, 2006, 01:34 AM
به گزارش ايسنا، با دستور و تاكيد سازمان تربيت بدني و اعلام فدراسيون فوتبال، ديدارهاي اعلام شده طبق برنامه كه قرار بود در ماه مبارك رمضان به علت عدم روشنايي استاديوم‌هاي محل برگزاري، پيش از افطار برگزار شود به زمان ديگري موكول شد.

مسابقات تيم‌هاي فولاد خوزستان با استقلال تهران از هفته چهارم، فجر شهيد سپاسي شيراز با مس كرمان از هفته چهارم، فجر شهيد سپاسي شيراز با ذوب آهن اصفهان از هفته پنجم، استقلال اهواز با ابومسلم خراسان از هفته پنجم و مس كرمان با فولاد خوزستان از هفته پنجم لغو و متعاقباً برنامه ريزي و اعلام مي‌شود.

بازی بی بازی:sick:

سوگند
27th September, 2006, 01:36 AM
خبرگزاري دانشجويان ايران - اهواز
سرويس: ورزشي - فوتبال

امروز (سه‌شنبه) شعبه اول دادگاه تجديدنظر ديوان عدالت اداري به سود باشگاه صنعت نفت آبادان راي داد.

حميد مقدم‌نيا، وكيل پرونده باشگاه صنعت نفت آبادان پس از صدور راي دادگاه تجديدنظر ديوان عدالت اداري درگفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خوزستان اظهار كرد: « بعد از اين كه تيم صنعت نفت آبادان به يكي از بازيكنان غيرقانوني راه‌آهن اعتراض كرد، اين مسئله در كميته‌ي انضباطي فدراسيون مطرح شد و طبق قانون ‌بايد علاوه بر محروميت و جريمه‌ي نقدي بازيكن مربوطه و سرپرست تيم، نتيجه بازي سه بر صفر به نفع تيم فوتبال صنعت نفت آبادان صادر مي‌شد.»

مقدم‌نيا افزود:« متاسفانه فدراسيون قبلي يك بدعت جديد منظوركرد و بازي تكراري گذاشت كه تاكنون سابقه نداشته بود.»

وي تصريح كرد:« ما به اين مسئله اعتراض كرديم كه قانون در اين خصوص صراحت كامل دارد و نتيجه بازي بايد سه صفر به نفع صنعت نفت آبادان صادر مي‌شد. متاسفانه اعتراض ما كار به جايي نبرد و كميته‌ي انضباطي فدراسيون سابق راي به بازي مجدد در زمين بي‌طرف صادركرد كه تيم صنعت نفت حاضر به مسابقه نشده است.»

مقدم‌نيا افزود:« نهايتا به شعبه دهم ديوان عدالت اداري شكايت كرديم و پس از دوندگي‌ها، رفت وآمدها و مراجعات مكرر بعد از چند ماه شعبه‌ي دهم ديوان عدالت اداري، حكم به نفع ما صادر كرد. مبني بر اين كه تخلف تيم راه آهن تهران محرز بوده و فدراسيون آيين نامه انضباطي را رعايت نكرده و راي را با نتيجه سه بر صفر به نفع تيم صنعت نفت آبادان صادر كرد.»

وي تصريح كرد: « فدراسيون در فرجه‌ي مقرر به راي صادره، اعتراض كرد و بعد از حدود يك سال راي دادگاه تجديد نظر ديوان عدالت اداري، راي دادگاه بدوي را به نفع باشگاه صنعت نفت آبادان صادر كرد.»

مقدم‌نيا توضيح داد:« با توجه به قطعي شدن راي دادگاه تجديد نظر و با صحبتهاي داريوش مصطفوي، دبير موقت فدراسيون فوتبال مبني بر اين كه بلافاصله بعد از صدور راي دادگاه تجديد نظر آن را اجرا خواهيم كرد، ما منتظر تصميم فدراسيون هستيم تا هر چه سريعتر شرايط حضور تيم فوتبال صنعت نفت آبادان را در ليگ برتر كشور فراهم كند.»

یعنی صنعت لیگ برتری میشه وارزوی ابادانی ها براورده:8: :6:

IL Diavolo
27th September, 2006, 01:43 AM
مرسی از خبر خوبت . صنعت لیگ برتری

سوگند
27th September, 2006, 01:51 AM
مرسی از خبر خوبت . صنعت لیگ برتری
در خدمتیم اسی جون:8:

سوگند
27th September, 2006, 02:00 AM
داخلي . ورزشي . فوتبال .

مديركل تربيت بدني استان خوزستان گفت : چمنكاري مجدد زمين فوتبال ورزشگاه تختي اهواز تاآخر هفته جاري به پايان مي‌رسد.

"خليل صخراوي " روزيكشنبه درگفت وگو باخبرنگارايرناافزود: كارگران به طور مرتب مشغول كار هستند تا بتوانند زمين چمن اين ورزشگاه را براي مسابقات ليگ برترآماده كنند .

وي اضافه كرد: چمنكاري زمين ورزشگاه تختي اهواز كه از چند روزقبل شروع شده تاكنون ‪ ۵۰‬درصد پيشرفت داشته است .

مديركل تربيت بدني خوزستان اظهارداشت : همانطوري كه قبلا اعلام كردم در مدت يك ماه آينده زمين فوتبال ورزشگاه تختي اهواز براي انجام مسابقات فوتبال ليگ حرفه‌اي آماده خواهدشد تا دوتيم اهوازي فولاد خوزستان واستقلال اهواز بتوانند بعد ازيكسال دوري از اين زمين مجددا درآن بازيهاي خود را برگزار كنند.

دوتيم استقلال اهواز وفولاد خوزستان درحال حاضر بازيهاي خودرا در زمين ورزشگاه شهرك نفت اهواز برگزار مي‌كنند.

بنابه اين گزارش بدليل آفت زدگي چمن زمين بازسازي شده ورزشگاه تختي اهواز كه قابل استفاده نبود از پانزدهم شهريورماه گذشته كار تعويض زهكشها وچمن آن بطور همه جانبه وشبانه روزي آغاز و كماكان ادامه دارد.

چمن ورزشگاه تختي اهواز به صورت رولي كاشته مي‌شود.

---> زمين.ورزشي.تختي.

omidreza
27th September, 2006, 03:47 AM
شکست حصر آبادان حماسه دلير مرداني است که با بالهايي به وسعت عشق درآسمان دلها جاودانه شدند ؛ خود رفتند و تا هميشه يادشان درقلبها باقي ماند ...

سلام دوستان ...

قبل از هرچیز سالروز شکست حصر آبادان بر همه شما عزیزان خصوصا آقا امیدرضای آبادانی گل مبارک باد:6: :8:

یاد و خاطره عزیزانی که جان خود را در راه حفظ وجب به وجب خاک این مرز و بوم کهن نهادند گرامی باد .. مردمی که 2روز کامل و 48 ساعت مدوام و پی در پی جنگیدند تا نام آبادان عزیز ما در نقشه زیبای ایران جاوید و ماندگار باشد! .. روحشان شاد و یادشان گرامی:63:

----

ثانیا سوگند جون داداشم قبول شد ... 4تاشو با نمره 8 و 3تای دیگه هم با تک ماده ... خاک بر سرش که آبروی ما رو برد با این نمرات درخشان:6:

---

ثالثا در خصوص صعود نفت به لیگ برتر :

حقیقتش خود من نمیدونم چرا از شنیدن این خبر زیاد خوشحال نشدم ... دلایل زیادی داره .. شاید مهمترینش این باشه که خیلی خلاصه بگم :صعود اینجوری به مردم آبادان اصلا" نمیچسبه!!!:68:

مردم آبادان دوست دارن تیم نفت با قدرت و اقتدار و فاصله امتیازی زیاد نسبت به سایر رقبای گروه دسته 1 به لیگ برتر صعود کنه ...

اینجوری که بخوان با تشکیل پرونده نفت رو بیارن لیگ برتر حقیقتا" من یکی که اصلا خوشحال نخواهم شد
دلیل دیگش هم اینه که تیم امسال به هیچ عنوان برای لیگ برتر بسته نشده ... بیاد لیگ برتر به احتمال زیاد سقوط میکنه و باز روز از نو ، روزی از نو!!

تیم پارسال که پرویز خان مظلومی بسته بود الحق والنصاف برای لیگ برتر بسته شده بود و خیلیها هم میگفتن که پرویز خان اون تیم رو برای لیگ برتر بسته که شاید با صدور حکم دیوان عدالت نفت بیاد لیگ برتر و خلاصه اکثر بازیکنهای لیگ برتری رو به خدمت گرفته بود ...
(شاید دلیل عدم صعود تیم پارسال از دسته 1 به لیگ برتر هم همین بود!!!)

نمونش : علی طهماسبی از ذوب آهن ... داریوش شمس که الان دروازه بان صباباطری هستش و خیلیهای دیگه که امسال دیگه نیستن و به تیمهای لیگ برتری منتقل شدن

بهرحال امیدوارم برخلاف میل باطنیم که خیلی دوست دارم نفت لیگ برتری بشه ، ولی توی این یکی مورد دسته 1 بمونیم و آخر فصل با اقتدار و بدون حرف و حدیث صعود کنیم که اون صعود به کام مردم آبادان شیرین تره تا این یکی!! :63:

((متاسفانه مدیران بی لیاقت نفت با اینکارشون باز هم دارن جوسازی میکنن!! .. اینهمه پارسال امتیاز از دست دادیم بابت همین حاشیه هایی که اطراف تیم درست کرده بودن و نگاه و حواس همه مطبوعات متمرکز تیم ما شده بود ، امسال هم دارن راه پارسال رو میرن!:33:))

IL Diavolo
27th September, 2006, 04:52 AM
اینم حرفیه ... چون تیم الان برای لیگ یک بسته شده

IL Diavolo
27th September, 2006, 04:53 AM
ولی امید کا ..... مهم اینه که حقشه بگیره ....
به حقش برسه

mostafa113
27th September, 2006, 10:09 AM
سخنان جالب و كوبنده مدیر عامل محبوب فولاد خوزستان را حتما بخوانید :41: :41: :41: :41: :41:

مدیر عامل فولاد : بهتر است رضایی به عنوان نماینده خوزستان به وظایفش عمل كند.

مسعود رضاییان درباره اظهارات امیدوار رضایی در مورد لغو دیدار استقلال برابر فولاد اظهار داشت: موضع استقلالی ها به گونه ای است كه انگار باشگاه فولاد اعتقادات مذهبی ندارد و نسبت به مسائل فرهنگی هم بیگانه هستیم . در این فوتبال هر 14 تیم نظری ندارند و فقط دو تیم تعیی كننده هستند.
وی افزود : تیم میزبان هستیم و موظف به روزه گرفتن هم هستیم . وقتی بازیكنان ما روزه می گیرند هیچ اعتراضی نمی كنیم آن وقت چگونه استقلالی ها معترض هستند برای ما جالب است.
امیدوار رضایی كه نماینده خوزستان است نسبت به نور ورزشگاهها در خوزستان گله دارد اما یكی به او بگوید او را انتخاب كردیم تا به مجلس برود و همین مشكلات را حل كند.
وی افزود : از صبح تا كنون تعداد پرشماری از هواداران با ما تماس گرفته اند و از رئیس هیئت مدیره استقلال گله كرده اند كه نماینده برگزیده خوزستان بجای رسیدگی به مشكلات استان به فكر استقلال است و وظیفه اصلی اش را فراموش كرده است.
رضاییان معتقد است صحبت ها و واكنش های افراد مرتبط با شغلشان استو اضافه می كند: برخی اظهار نظرها به دلیل موقعیت شغلی مطرح می شود. مثلا هنرمند سینمایی كه بخواهد از فوتبال حرف بزند در صحبت هایش سعی می كند فوتبال و سینما را به هم ربط دهد ویك نماینده مجلس هم بخواهد از فوتبال حرف بزند صحبت هایش رنگ و بوی انتخاباتی می گیرد حتما آقای امیدوار رضایی می خواهد در دور بعدی نماینده مردم تهران شود.
مدیر عامل باشگاه فولاد امیدوار است كه مسئولان استقلال كه حاضر نیستند از سه درجه گرمای بیشتر بگذرندواقعا بر اعتقاداتشان پافشاری كنند و بتوانند از سه امتیاز بازری بگذرند. رضاییان تصریح كرد عقل حكم می كند كه حرف نزنیم و تابع سازمان لیگ هستیم ولی بحثم این است كه تابحال شده یكی از 14 تیم دیگر لیگ نسبت به برنامه ریزی سازمان شكایت داشته باشند؟
وی افزود:تیم ما قرار بود دوشنبه ساعت 15 در كرمان در آن چمن بازی كند . آیا ما جایی اعتراض كردیم؟ به دلیل همین بازی و لغو آن تا بحال دو بار بلیت هایمان لغو شد و پنج میلیون ضرر كردیم.
رضاییان اضافه كرد: اگر بازی لغو شود دو اتفاق رخ می دهد اول اینكه هم ما و هم استقلال مجبورند در آینده بازیهای فشرده تری برگزار كنیم. آن طرف امتیاز شرایط میزبانی در هوای گرم را از دست می دهیم. همانطور كه باید در هوای سرد شهرهای دیگر بازی كنیم و صدایمان در نیارد بقیه هم باید شرایط آب و هوایی خوزستان را درك كنند. واقعا در فوتبال ما انصاف و عدالت رعایت نمی شود.

mostafa113
27th September, 2006, 10:51 AM
قائم مقام باشگاه فولاد: استقلال و پیروزی تافته جدا بافته اند!

حسن رضایی منش قائم مقام باشگاه فولاد خوزستان گفت: باشگاهای استقلال و پیروزی از حمایت فدراسیون فوتبال برخوردارند و تافته ای جدا بافته از سایر تیمها هستند. زمانی كه مسئولان استقلال به خود اجازه می دهند با اعمال فشار به فدراسیون فوتبال در برنامه لیگ برتر تغییر به وجود آورند باید تاسف خورد به حال فوتبالی كه در آن تیمهای مطرح خود را از سایر تیمها جدا می دانند.وی افزود:نمیدانم اگر فولاد خوزستان در شرایطی مشابه استقلال تنها به جهت نداشتن بلیت سفر به تهران از رویارویی با یكی از تیمهای مطرح این شهر سرباز زده و یا در خواست تعویق زمان بازی را مطرح می كرد باز هم مثل امروز شاهد انعطاف فدراسیون بودیم ؟ بی شك مسئولان فدراسیون فوتبال به تیم فشار وارد می آورند كه باید در تاریخ مد نظرشان برای بازی خود را به تهران برسانیم.
وی اذعان داشت : استقلال باید روز چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه نفت اهواز با تیم ما روبه رو می شد اینكه عنوان می شود به خاطر نبودن بلیت از سفر به اهواز خودداری كرده و تقاضای تعویق بازی را كرده اند بهانه است. مسئولان استقلال روز شنبه از تغییر برنامه بازیها باخبر شدندچطور نتوانستند برای چهار روز بعد از آن بلیت سفر به اهواز را تهیه كنند؟
رضایی منش ادامه داد : متاسفانه فدراسیون فوتبال بین تیمها تفاوت قائل می شود و در دوره جدید باز هم فوتبال دو قطبی رواج پیدا كرده است. تازه تیمهای شهرستانی خود را باور كرده بودند اما مجددا شاهد توجه بیشتر به تیمهای استقلال و پیروزی هستیم. این تیمها به جای برخورداریاز كمكهای فدراسیون فوتبال باید در پی رفع مشكلاتشان بصورت ریشه ای باشندچون با این نوع نگاه به نتیجه نمی رسند. اینكه مصطفوی خواهد از تیمهای مطرح حمایت كندشاید امروز نتیجه بدهد ولی در آینده بازنده اصلی همین تیمها خواهند بود.
وی در ادامه از آمادگی تیم فولاد خوزستان برای مصاف با استقلال تهران خبر داد و گفت: علی رغم شكست برابر سایپا و پاس تیم ما بازیای خوبی را به معرض نمایش گذاشت و در هر بازی شاهد پیشرفت بازیكنانمان هستیم كه همین مسئله برای ما جای امیدواری دارد.

mostafa113
27th September, 2006, 11:51 AM
رضاییان : لغو بازی مایه آبرو ریزی است !

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان درباره لغو بازی با استقلال گفت : این فوتبال نیست و اتخاذ چنین تصمیماتی باعث خواهد شد تا ما در جهان مورد تمسخر قرار بگیریم. تیم استقلال به دلیل اینكه بازیكنش مصدوم است نماینده اش در مجلس امضا جمع كرده و اقدام به لغو این مسابقه می كند. با این اقدام تمام برنامه های لیگ برتر بهم می خورد و من نمی دانم كه سازمان لیگ چه وقت می خواهد این مسابقات را برگزار كند؟ بازیكنان تیم فولاد خوزستان از آمادگی مطلوبی برای این بازی برخوردار بودند و از آنجا كه مسئولان تیم استقلال می دانستند در اهواز شكست خواهند خورد اقدام به این كار كردند. مثل اینكه ما هم از این پس یك نماینده مجلس را به عضویت هیات مدیره خود دربیاوریم تا بتوانیم از نفوذ او برای تیم خود استفاده كنیم.

و اما نظر من:
تا زمانی كه فدراسیون بخواهد به برخی از تیمها نگاهی خاص و ویژه داشته باشد فوتبال این مملكت و لیگ به اصطلاح حرفه ای ایران باید كماكان شاهد ركود و پسرفت باشد.البته سالهاست كه برای من مسلم شده كه تیمهای سرخابی پایتخت نشین با تهدیدات و فشارها و نفوذهای خود در تصمیمات فدراسیون تاثیر گذار بوده و هستند .
مثلا در دو سال قبل زمانی كه استقلال تهران در اهواز با تیم استقلال اهواز بازی داشت از آنجایی كه استقلال بسیاری از مهره های كلیدی خود را بدلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت بلافاصله با ایجاد فشار به خواسته خود می رسد و محرومیت رضا عنایتی كلیدی ترین بازیكن خود را لغو می كند و فدراسیون به سرعت آن هم در یك روز تعطیل!!! جلسه فوری تشكیل می دهد و محرومیت رضا عنایتی را لغو می كند و اتفاقا لغو محرومیت این بازیكن باعث می شود كه با گلزنی این بازیكن استقلال از یك شكست سنگین فرار كند و بازی را در پایان به تساوی بكشانددر حالیكه مشابه چنین حركت و تصمیمی از سوی فدراسیون نه تنها برای هیچ یك از تیمها شهرستانی تكرار نشد بلكه به گفته شفیعی زاده ماهها به شكایت آنها پاسخی هم داده نمی شد!!!
در سال قبل نیز زمانی كه مهرداد اولادی بازیكن پیروزی در بازی با استقلال اهواز در تهران به دلیل فحاشی به داور آن هم در یك مسابقه با پخش زنده و مستقیم از 4 مسابقه محروم می شود ولی این بازیكن با نوشتن یك نامه معذرت خواهی از جامعه داوری به سرعت بخشده می شود و محرومیت وی به حالت تعلیق در می آید!!!

و اما تاسف بارتر از این زمانی است كه آقای دهمیانی مسئول كمیته انضباطی فدراسیون دادكان جلوی میلیونها بیننده در برنامه نود دو سال قبل در پاسخ به این سوال و پافشاری فردوسی پور كه آیا تمام تیمها برای فدراسیون یكسان و مساویند با بی شرمی گفت: البته تیمهای استقلال و پیروزی برای فدراسیون مهم تر و در اولویت قرار دارند!!!!!!!!
آری این همان فدراسیونی بود كه شعار دین مداری و عدالت محوری آن و یكسان دیدن تیمها گوش همه را كر كرده بود.

JAFAR_M
27th September, 2006, 12:04 PM
من با امید رضا موافقم بهترین كار اینه كه سال دیگه با اقتدار و برنامه ریزی بیاد لیگ برتر

IL Diavolo
28th September, 2006, 03:30 AM
خدا کنه اگر اینجوری بشه با اقتدار بیاد بالا ... به خدا دیگه حوصله پلی آفو ندارم

NoName
28th September, 2006, 03:49 AM
سلام به همه خوزستانی های عزیز:6: :8: :8: :8:
و اما در ادامه بحثمون با اقا مصطفی :

ابتدا از شما تشكر می كنم كه با به راه انداختن این بحث ها و ادامه آن باعث آشكار شدن حقیقت چه برای من و چه برای خودتان می شوید. هر چند شاید اطلاعات ما در این باره اندك باشد ولی باید گفت بیشترین فایده این بحث ها ایجاد پرسش برای همه و جستجو و تحقیق به دنبال جواب خواهد شد. در نتیجه اشتباهات تصحیح شده و از طی كردن ادامه مسیر اشتباه و پافشاری بر تعصبات نادرست جلوگیری خواهد شد.
عزیزان منتقد! در بیان یك انتقاد باید همیشه كوشید موضع بی طرفی اتخاذ كرد و هیچگاه نباید به واسطه طرفداری از موضع و تیمی خاص حقیقت را فدای امیال شخصی نمود چرا كه اصلی ترین ضرر كتمان حقیقت بی گمان متوجه خود شخص خواهد شد و فرد كماكان در اشتباه و پندار غلط غوطه ور خواهد بود.
كاملا تایید میشه...:11: :8: :8: :8:

البته سابقه زیاد و كسب عناوین قهرمانی برای یك تیم بسیار باارزش است و موجب فخر و مباهات برای آن تیم محسوب می شود و بنده و هر كس دیگر از این لحاظ تیمی را می پسندیم كه دارای چنین فاكتورهای درخشان می باشند اما سوال این است كه آیا داشتن سابقه و عناوین قهرمانی از سوی دو تیم محبوب شما در شرایطی ارزشمند است كه عدالت در برگزاری رقابتهای ورزشی موج زده باشد و حداقل تا حد زیادی نزدیك به عدالت باشد. تا زمانی كه رعایت عدالت در لیگ های آن زمان برای من اثبات نشود همچنان افتخارات داخلی این دو تیم برای من ارزش چندانی نخواهند داشت البته من منكر برخی از تلاش ها و زحمات این دو تیم نبوده و افتخارات ارزشمند آسیایی آنها را انكار نمی كنم و هیچگاه نگفتم كه شاه یا جمهوری اسلامی در قهرمانی های آسیایی دخالت و تاثیرگذار بوده اند، ولی اگر با دقت بیشتری مطالب ارسالی قبل مرا خوانده باشید تمام صحبت و نگاه من محدود به لیگ ایران وشرایط ناعادلانه برگزاری آن می باشد كه چگونه افرادی از این دو تیم با نفوذ در فدراسیون همواره بر تصمیمات آن نفوذ داشته اند و متاسفانه همچنان نیز ادامه دارد!
شما میخوای بگی سرخابی قدرت قهرمانی رو تو لیگ نداشتند و باید دست به دامان دولت و حكومت میشدند؟!؟
یعنی انتظار داری دو تیمی كه بهترین بازیكنان ایران رو در اختیار داشتن و بیشترین هوادار رو در ایران دارند قهرمان ایران نشن؟!؟
تیمهایی كه تو بیست دقیقه اول بازی 2 یا 3 تا گل به حریفشون میزدند و حریفشون رو در همون 20 دقیقه اول بایكوت میكردند قهرمان ایران نشن؟!؟
تیمهایی كه به افتخار اسیایی فراوانی دست یافته اند قهرمان لیگ ایران نتونند بشن؟!؟

درباره زمین های چمن نامناسب برخی از شهرستانها روی سخن من بیشتر به سمت سازمان ورزش كشور است كه متاسفانه ورزش كشور را فقط در پایتخت می بیندو با بودجه بسیار اندك خود باعث گردیده تا تیمهای شهرستانی همچنان در بدترین زمین ها بازی كنند در حالیكه همین تیمهای شهرستانی هستند كه هر ساله بهترین بازیكنان را به تیمهای ملی و سرخابی تهران هدیه می كنند ولی با این حال كمترین توجه و رسیدگی به مشكلات آنها نمی شود گویی كه این تیمها اجنبی و متعلق به كشوری بیگانه هستند!!!
در این مورد حق با تو هستش ولی خوب در ایران در همه زمینه ها (اقتصادی فرهنگی ورزشی و...) چه در قدیم و چه در جدید همه چیز اول از پایخت شروع میشده و بعدش به شهرستان ها راه پیدا میكرده...مثلا تهران مترو داره ولی شهرستانها اونو ندارند...
مثلا تهران ایستگاه راه اهن چندین باند فرودگاه و... ولی خیلی از شهرستانها اینارو ندارند...
در ورزش هم همین مثلا تهران چندین ورزشگاه و هزاران مكان ورزشی داره ولی بقیه شهرستانها حتی از یكدونه از این ها رو هم ندارند...
كه دلیل این امر هم كه به ترتیب اولویت 1-پایتخت بودن تهران 2- جمعیت 10 میلیون نفری اون و...میتونه باشه!

در آن قسمت اگر مقایسه كردم كه چرا تیمهای سرخابی تهران باید در زمین چمن مناسب آزادی تهران بازی كنند ولی تیمهای شهرستانی در بدترین زمینها! منظورم این بود كه این ورزشگاه متعلق به این دو تیم نیست بلكه این ورزشگاه ملی است و بیشتر اختصاص به بازیهای تیم ملی دارد و نباید فقط در اختیار تیمها و باشگاههایی خاص باشد حتی در قبال پرداخت اجاره! سازمان ورزش زمانی می تواند ورزشگاه ملی را در اختیار تیمهای باشگاهی قرار دهد كه برای شهرهای دیگر ورزشگاههایی با همان كیفیت چمن بسازد تا هم تیم ملی در آن ورزشگاه بازی كند و هم آن شهرستانها از كیفیت یك زمین خوب بهرمند شوند و در ضمن انجام بازیهای تیم ملی به مانند بسیاری از كشورهای اروپایی فقط در پایتخت خلاصه نمی شود و اینگونه می توان عدالت را در بهره بردن از امكانات بیت المال از جانب هم تهرانی و هم شهرستانی احساس كرد ولی باید گفت هزار افسوس كه این چنین نیست!!!
بله كاملا درسته استادیوم ازادی یك استادیوم ملی است و تیمهای پرسپولیس و استقلال هم دو تیم ملی هستند تیمهایی كه تو سرار ایران هوادار دارند...
تنها تیمهایی كه در اسیا بیش از 100 هزار نفر رو به ورزشگاه میكشونن...این كار رو هم در لیگ ایران هم انجام میدهند و این یك افتخار بزرگ برای لیگ ایرانه كه در یك بازی بیش از 100 هزار نفر شركت میكنند...كما كه رئیس كفدراسیون فوتبال اسیا این دو تیم رو افتخار فوتبال ایران میدونه...
خوب این تنها ورزشگاهی كه میتونه حداكثر تماشاگر رو در خودش جای بده ورزشگاه ازادیه بقیه ورزشگاه های تهران گنجایششون بالای 10 تا 15 هزار نفر نیست و نمیتونن سیل انبوه تماشاگرا رو در خودشون جای بدن...
البته دو تیم پر طرفدار پایتخت این ورزشگاه رو به صورت اجاره ای در اختیار دارند و ماهی خدا میلیون تومن بابت اجاره اون پول پرداخت میكنند...
این دو تیم به دلیل مشكلات مالی حتی زمین تمرین اختصاصی هم ندارند...یادت هست یك بار پرسپولیس رو به دلیل پرداخت نكردن به موقع اجارش به استادیوم كارگران راه ندادند؟!؟
به هر حال بگذریم...این دو تیم درحال حاضر مشغول ساخت استادیوم اختصاصی با گنجایش بالای 50 هزار نفر هستند كه تا چند سال اینده استادیوم هاشون درست میشه...:6: :8: :8: :8:
در مورد شهرستانها هم باید بگم كه الان شهرهای اصفهان تبریز و مشهد هم استادیوم های خوبی دارند...چرا استادیوم های اونارو نمیبینی و فقط پایتخت رو ملاك قرار میدی؟!؟:7:
تیم ملی تو تبریز هم بازی میكنه... به همین خاطر تراكتور سازی نباید تو استادیوم تبریز بازی كنه؟!؟:7:

نمی دانم چگونه شما وابستگی تیمهای سرخابی به دربار شاه را انكار می كنید در حالیكه از نام قدیمی استقلال یعنی تاج و نام باستانی پرسپولیس و جشن های 2500 ساله شاهنشاهی در پرسپولیس كاملا آشكار و واضح به نظر می رسد و بنده در ارسالی قبلی به آن اشاره كرده ام.( رجوع كنید به ارسالی قبلی در بالای همین صفحه)
مصطفی جون این تیكه از ارسال خودتو میذارم:

باید بگویم كه دنیای سیاست دنیای پیچیده و پر رمز و رازی است
اگه واقعا این تیكه از حرفتو قبول داری چرا اینقدر صطحی به موضوع نگاه میكنی؟!؟
صرفا به خاطر دو تا اسم اونا رو به سیاست ربط میدی؟!؟

گفتید كه چگونه حكومت می تواند همزمان از دو تیم حمایت كند و همیشه فقط از یك تیم خاص حمایت می كند و برای اثبات حرف خود دو نمونه را به عنوان مثال آوردید! باید بگویم كه دنیای سیاست دنیای پیچیده و پر رمز و رازی است و نمی توان با آوردن دو نمونه و مثال از طرفداری دو چهره سرشناس سیاسی اسپانیا و ایتالیا فقط از یك تیم خاص را همیشه تعمیم داد چه بسا گاهی اوقات یك حكومت برای جلب افكار عمومی بیشتر ، نه از یك تیم و شاید از دو و شاید از چند تیم خاص حتی اگر رقیب و دشمن خونی هم باشند حمایت و پشتیبانی كند چرا كه در دنیای سیاست هر چیزی امكان دارد. چنانچه دربار پهلوی برای جذب افكار عمومی بیشتر بعد از حمایت از تیم تاج حمایت از پرسپولیس را نیز مد نظر قرار داد.
دنیای سیاست دنیای پیچیده و پر رمز و رازی است...در دنیای سیاست هرچیزی امكان دارد شاید ممكنه اصلا از این دو تیم حمایت نكنه...یا به قولی احتیاجی به حمایت از این دو تیم نداشته باشه...حتی میتونه با تحت فشار قرار دادن دو تیمی كه بهشون اتهام حمایت همه جانبه حكومت وارده عدل و عدالت رو تو حكومتش ثابت كنه و...!!
ولی خوب نظر شخصی من اینه كه این دو تیم هیچ ارتباطی با سیاست چه در دوره قبل و چه در حال نداشته اند...

شما گفتید كه تیمهای استقلال و پیروزی ملی هستند ولی تیمهای دیگر ایالتی و ولایتی . باید عرض كنم كه بله نظر شما درست است ولی آیا به نظر شما این دو تیم خودبخود ملی و دارای هواداران فراوان شدند یا تبلیغات و حمایتی و استفاده از رانت رسانه های ملی و مطبوعات ورزشی و غیر ورزشی به عنوان پرطمطراق ملی رسیده اند و آیا اگر از سایر تیمها نیز این چنین حمایت و پشتیبانی می شد نمی توانستند از عنوان ایالتی و ولایتی به عنوان ارزشمند تر ملی برسند. به همین دلیل است كه بنده بارها عنوان كردم كه این دو تیم با استفاده از رانت و ابزار غیرقانونی توانسته اند صاحب هواداران بسیاری شوند.
به هر حال دو تیم ملی هستند و نمیتوان منكر ان بود و به دلیل افتخارات و علاقه مردم به دو رنگ سرخابی و... هواداران بیشماری دارند...
بیبینم یك بچه دو یا سه ساله پدر مادرش بهش میگن قرمزی یا ابی اونم یكی رو از همون بچگی یكرو انتخاب میكنه و وقتی بزرگ شد هوادارش میشه و بازیهاو دنبال میكنه...و...
اینجا كدوم سیستم تبلیغاتیی در هوادار شدن این بچه نقش داشته اند؟!؟
پرسپولیس و استقلال یا به قولی قرمز و ابی دیگر تو خون و فرهنگ مردم جای گرفته اند و همین طور این فرهنگ و این ریشه از نسلی به نسل دیگر منتقل میشود:6: :8: :8: :8:

NoName
28th September, 2006, 03:55 AM
در مود نفت هم بگم كه لیگ برتری شدنش منتفی شد!!
و اگر سال بعد لیگ 18 تیمی بشه صنعت توش بازی میكنه...

IL Diavolo
28th September, 2006, 03:59 AM
راستی .... قضیه صنعت که میگی چیه ؟
چطور منتفی شد ؟

IL Diavolo
28th September, 2006, 04:18 AM
سلام کا ... خوبی عامو ؟
خوب شد نیومدیم ... وگرنه اوت می شدیم ... دوباره میرفتیم لیگ 1
برزیل ایران داره میاد ....

سوگند
28th September, 2006, 09:55 PM
پرسپولیس 1
استقلال 0تا پایان نیمه اول
نیمه اول افتضاح بودیم

سوگند
28th September, 2006, 11:01 PM
امشب خار شدیم ...:107: ای كاش به این سنگینی نمیباختیم
دسته فیروز با تعویضاش و مهره چینیش درد نكنه:68:

KAMRAN21
28th September, 2006, 11:06 PM
واقعا که باریکلا.
این تیم مدعی اصلی سقوط به دسته دو هست.
حیف لیگ برتر........:68:

سوگند
28th September, 2006, 11:43 PM
واقعا که باریکلا.
این تیم مدعی اصلی سقوط به دسته دو هست.
حیف لیگ برتر........:68:
نمیدونم دلیل این بازی بدشون چی بود خدا خدا میكردم زودتر تموم شه:107: بازی

فقط امیدوارم دوباره به شرایط اولیه برگردیم :39: كه اونم با حاشیه های موجود بعید میدونم:2:

andysaeed
29th September, 2006, 12:18 AM
خوب اشكال نداره.فيرزو بيشتر يه فان هست تا يه مربي.من كه عشق ميكنم

NoName
29th September, 2006, 12:44 AM
بروبچ استقلال اهوازی میدونم كه الان كارد بهتون بوخوره خونتون در نمیاد...به همین خاطر فعلا بحث استقلال اهواز رو شروع نمیكنم...

mostafa113
29th September, 2006, 01:01 AM
سال گذشته فیروز كر یمی در مقابل تضییع حق صنعت نفت به ما خوزستانی ها پوزخند می زند و حالا ما به تعویض ها و دانش فنی او !!!

فوتبال خوزستان مربیان با غیرت و متعصب خوزستانی را فریاد می كند

هزار حیف به فوتبال خوزستان كه مربیانی مثل فیروز كریمی و مایلی كهن را تر جیح دهد!!!!

IL Diavolo
29th September, 2006, 03:20 AM
فیروز کریمی بدون احتیاط می خواست حمله کنه و پرسپولیس رو هم ببره
واسه صدر جدول حرص میزد ولی بی احتیاط
اینم نتیجش .... البته هوادارهای پرسپولیس هم خوب از خجالت میرزاپور در اومدن
میرزاپور هر بازی بیاد تهران داستان همینه ... زود هم عصبی میشه واسه همین بیشتر گل می خوره

omidreza
29th September, 2006, 03:49 AM
بروبچ استقلال اهوازی میدونم كه الان كارد بهتون بوخوره خونتون در نمیاد...به همین خاطر فعلا بحث استقلال اهواز رو شروع نمیكنم...
:4::4:
ای مارمولک:4:
اینو باحال اومدی:21:

مصطفی جان اون ارسالت رو الان جواب نمیدم ، آخه باید بنویسم و الان وقتشو ندارم ، ولی فردا 100%:love:

راستی ... از دقیقه 80 به بعد پدرم دعا میکرد که بازی زودتر تمام شه و اس اس گلهای بیشتری دریافت نکنه:4: :4:

اشکال نداره بابا ... طوری نشده که!!:1:

تازه مساوی شدیم .. آخه اگه یادتون باشه همین چند سال پیش بود اس اس تو اهواز پرسپولیسو 4تایی کرد:24::24::24::24:

:4: :4: :4:

IL Diavolo
29th September, 2006, 04:27 AM
بی خیال ......
ببینیم آخر لیگ کی میخنده و اشک تو چشای کی جمع شده میثم!!!

omidreza
29th September, 2006, 04:31 AM
ولی 3 تا هم خورد:4:
در هر حال 4 تا گل ، 4 گله و اسمش هم 4تاییه:4: دیگه کسی نمیاد بگه تیم ما چند تا خورد ، میگه 4تا زدیم .. 4تاییشون کردیم ... همین:4:

ولی اون که میگی 3تا ، من یاد 3تای آبادان میفتما:39:

:4: :4: :4: :19:

mostafa113
29th September, 2006, 11:48 PM
:
افرین میثم ...خدایی دیشب از غصه داشتم دق میكردم:2: ...اگه بدونی چقدر قرص سر درد خوردم :107: ...نمیخوام از خودم تعریف كنم
ولی هوادار یعنی اینكه باید در تمام شرایط تیم پشت سره تیمش باشه ...چه ببازه چه ببره :2:
منم مثتنسائ نیستم :3:هیچ وقت عكس العمل خودتو بعد باخت تو جام حذفی رو فراموش نمیكنم :3:

سوگند خانوم ماشاالله به تعصب :41:

آره دیشب روی لب هیچ خوزستانی لبخند نبود اگه بود اون خوزستانی نبود:30:

سعی کن خودت رو کنترل کنی، اینقدر قرص سردرد نخور ، دارم نگرانت میشم :2:

من هم دیشب مثل تو به شدت ناراحت بودم مخصوصا از دست فیروز كریمی:107:

هوادارای فولاد هم دیشب مثل هوادارای استقلال اهواز اشك تو چشماشون بود چون اونا فهمیده تر از اینند كه رنگی فكر كنند اونا فقط قلبشون برای خوزستانی ها می تپه:8: :8: :8:

تا ابد... خوزستان برزیلته:8: :8: :8:

آرمین
30th September, 2006, 02:11 AM
استقلال اهواز ابرو ریزی كرد این دیگه چه جورش بود!!؟

IL Diavolo
30th September, 2006, 02:40 AM
بی خیال بابا ... لیگ که تموم نشده ... هر رفتی یه برگشتی هم داره ....
باشه واسه دور برگشت .... بقیه لیگ هم هنوز مونده ... امید داشته باشین ...
خوزستان میتونه شایستگی هاشو ثابت کنه

omidreza
30th September, 2006, 04:38 AM
بروبچ اینجا جوری حرف میزنن که انگار ما دیشب بشکن و بالا مینداختیم:4:

کار ندارم که امشب با بروبچ رفیقهام رفتیم لب کارون و کم مونده بود 110 جمعمون کنه:4: (چقدر از این تشکیلات 110 من بدم میاد:107: :102: :14:) ، ولی خب دیشب خدایی منم به اندازه احمد کلاهکج و حسن طباطبایی ناراحت بودم!!:30:

شما میثم جان! طرف حرفم شمایی!!:45:

دیدی که توی چت چطوری حالتو گرفتم ... میای اینجا واسه ما نقش بازی میکنی؟؟ .. شیطونه میگه متن چت رو اینجا بذارم که همه کاربرهای اینجا خصوصا سوگند پی به شخصیت پلید و شیطانی تو ببرن!!:mad:

بهرحال بچه ها سعی کنید شاد باشید ... اشکال نداره ... به گذشته فکر نکنید و آینده رو بچسبید ... زندگی همچنان ادامه دارد ... انشاالله تیمهای خوزستانی در ادامه لیگ سرافرازمان خواهند کرد ... هلللللللللله:6: :11: :8:

اینم یه آهنگ بندری تقدیم به همه شما عزیزان که غصه ها از دلتون پاک شه : http://www.sendspace.com/file/n5i9rh :19:

به من بگو امشب کنار بندر
حرفای خوب امشب کنار بندر

ما دست تو دست امشب کنار بندر
ما می پرست امشب کنار بندر

ها ولک تو حق داری ، بچه ی پاک بندری
ها ولک تو حق داری ، دیگه از اینا چی کم داری؟:4:

امشو بریم خونه دارم ... ها ولک تو حق داری
سر کوچمون قطور دارم ... ها ولک تو حق داری
ببین چه پارتیا دارم ... ها ولک تو حق داری
تو خونه مون چیا دارم ... ها ولک تو حق داری

ها ولک تو حق داری ، بچه ی پاک بندری:8:
ها ولک تو حق داری ، دیگه از اینا چی کم داری؟:4::4:

:4: :4: :4:

(جالبه بدونید اُرگش کار داش امیدتونه:9: :4:)

JAFAR_M
30th September, 2006, 02:11 PM
سلام بچه ها پنج شنبه واقعآ ضد حال خوردیم:2:
خیلی ضعیف بازی كردیم
ولی خیالی نیست لیگ هنوز ادامه داره جوجه رو آخر پاییز میشمرن:30:
امید دمت گرم :3:

سوگند
30th September, 2006, 11:39 PM
سلام بچه ها پنج شنبه واقعآ ضد حال خوردیم:2:
خیلی ضعیف بازی كردیم
ولی خیالی نیست لیگ هنوز ادامه داره جوجه رو آخر پاییز میشمرن:30:
امید دمت گرم :3:
اره جعفر جان :107: هر وقت یاده غروب پنج شنبه میو.فتم :2:
امیدوارم انتقاممونو بازی برگشت تو اهواز بگیریم:4:

استقلال اهواز ابرو ریزی كرد این دیگه چه جورش بود!!؟
یه جوری بود دیگه:107: (اون زمان كه 3تا برد اوردیم هیچكی نگفت چه جورش بود:2: )

IL Diavolo
1st October, 2006, 03:29 AM
ای ول ... پس داره چمن آماده میشه

JAFAR_M
2nd October, 2006, 11:06 AM
بازی استقلال اهواز كجا برگزار می شه؟

سوگند
2nd October, 2006, 10:43 PM
بازی نداریم ////بابا این اواتورتو عوض كن دیوونم كرد:107: :4:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
3rd October, 2006, 01:14 AM
فعلا بازي نداره چون فدراسيون تشخيص داد گفت بازي برگذار نمي شه

mostafa113
3rd October, 2006, 08:31 PM
درخشش خیره كننده ایمان در لیگ امارات

تماشاگران الشباب از فرط شادي و به پاس درخشش بازيكن ايراني تكنيكي در اين تيم براي مبعلي آواز بياباني خواندند. :69: :69:

پس از پايان ديدار الشباب و العين در اولين دقايق بامداد امروز كه به لطف درخشش ايمان مبعلي و دو گل او و پاس گل ديگرش الشباب 3 بر يك توانست العين پر مدعا را شكست دهد. :69:
هواداران الشباب براي سپاس از اين بازيكن ايراني تكنيكي الشباب، از فرط شادي با همراهي بلندگو، طبل و سنج آواز بياباني خواندند و يك صدا او را تشويق كردند. :41: :41: :41: :41: :41:
گل‌هاي زيباي مبعلي از بامداد امروز زينت بخش اخبار ورزشي شبكه‌هاي تلويزيوني امارات شده است.
وي در بازي ديشب خود پس از ثمر رسيدن گل‌ها چشم‌ها و دهان خود را با پارچه سبز مي‌بست و ابراز خوشحالي مي كرد. او ستاره ميدان شناخته شد و در حاليكه بازيكنان اماراتي هر دو تيم از گرما و رطوبت شديد به تنگ آمده بودند، ايمان مبعلي با قدرت جسمي بسيار خوب باوجود جثه ضعيفش، در اين ميدان يك سر و يك گردن از آنها بالاتر بود.
هنگام برگزاري اين ديدار دماي هوا 38 درجه و 68 درصد رطوبت داشت. العيني‌ها فضاي سنگين هوا را يكي از عوامل باخت برابر الشباب اعلام كردند.
.................................................. .................................................. ..............................
مبعلي: معادله قدرت در امارات به هم خورده
/به قلعه نويي حق مي‌دهم/

ایمان مبعلي اين روزها در غياب اولادي تنها اميد الشباب در زمين محسوب مي‌شود و مربي اين تيم از او انتظاري فراتر از سايرين دارد. مبعلي تا اين جا از عهده وظايف خود به خوبي برآمده است. ستاره ايراني الشباب كه نقش غيرقابل انكاري در پيروزي 3 بر 1 مقابل العين داشت پس از درخشش خود در اين بازي خبرگزاري ايران به سئوالات ما پاسخ گفت.
- از بازي با العين شروع كنيم.
بازيكنان ما در برابر العين بسيار خوب كار كردند با نتيجه 3 بر 1 حريف را شكست داديم مي‌توانستيم بيشتر از سه گل نيز به العين بزنيم اما در نيمه دوم تا حدودي با احتياط كار كرديم كه اين مسئله شايد به دفاع ما بازگردد در دو بازي اول بر اثر اشتباهات خط دفاعي‌مان ده‌نفره شديم و از حريفان گل دريافت كرديم به همين جهت در بازي با العين در نيمه دوم تا حدودي محتاط عمل كرديم.
- نقش تو در پيروزي 3 بر 1 مقابل العين چقدر بود؟
در اين بازي يك پاس گل دادم و دو گل براي الشباب به ثمر رساندم كه البته يكي از آن‌ها از روي نقطه پنالتي بود.
- اين پيروزي تا حدودي دور از تصور بود.
تيم ما در امارات تيم ضعيفي محسوب نمي‌شود الشباب سال گذشته نيز مدعي بود اما امسال تيم‌هاي خوبي در فوتبال امارات ديده مي شود. در حال حاضر به نظر من الجزيره، الشعب و الشباب نيز مدعي قهرماني محسوب مي‌شوند اما قبلاً اين موضوع فقط مختص به الوحده و العين بود و حالا شايد معادله قهرماني تا حدودي بر هم خورده باشد.
- براي بازي در جام ال جي و چين تايپه به تيم ملي دعوت نشدي؟
به هرحال براي اين مسابقات دعوت نشدم اما من به نظر كادر فني احترام مي‌گذارم مسلماً اگر در آينده به تيم ملي دعوت شوم با تمام وجود براي تيم ملي بازي مي‌كنم.
- اين مسئله از لحاظ روحي تأثيري بر عملكرد تو ندارد؟
مسلماً تنها كاري كه از دست من به عنوان يك بازيكن برمي‌آيد تلاش بيشتر است اما نگران اين موضوع نيستم چون مطمئنم اگر خوب باشم بالاخره به تيم ملي دعوت مي‌شوم.
- قلعه‌نوعي در صحبتي که پيرامون دعوت از لژيونرهاي حاضر در امارات داشته اعلام کرد از اين پس با سخت‌گيري بيشتري از شما دعوت خواهد كرد؟
به سرمربي تيم ملي حق مي‌دهم به هرحال در حال حاضر 9 بازيكن ايراني در امارات هستند و دعوت از تمام آن‌ها در يك اردو يا جهت حضور در يك بازي امكان‌پذير نيست.
- نبود اولادي در مقابل العين به چشم آمد؟
اولادي در سه بازي اخير ما حضور نداشته از طرفي مهاجم آفريقايي جايگزين وي به هيچ وجه در حد و اندازه‌هاي اولادي ظاهر نشده و هنوز در سه بازي كه به ميدان رفته نتوانسته براي الشباب گل بزند مهاجم آفريقايي تيم ما در مقابل العين نيز در ده دقيقه پاياني بازي كرد اما به هيچ وجه در حد و قواره يك گلزن واقعي ظاهر نشد. اولادي چيز ديگري بود و به نظر من اگر اولادي بود ما حالا صدرنشين ليگ امارات بوديم.
- برخلاف ديگر لژيونرهاي ايراني در الشباب تنها مانده‌اي.
به هرحال سال گذشته نيز در مقاطعي تنها بودم عدم حضور مهرداد در تيم ما در خط حمله بسيار به چشم مي‌آيد اما به هر حال سعي مي‌كنم با تنهايي‌ام كنار بيايم.
- الشباب در اين فصل چه مقامي را به دست مي‌آورد؟
فكر مي‌كنم در پايان اين فصل جزو پنج برتر امارات باشيم هرچند كه تمام تلاشمان را براي قهرماني انجام خواهيم داد.

110
3rd October, 2006, 10:14 PM
سلام
استقلالیهای عزیز باخت واسه هم پیش میاد فولاد سالی كه قهرمان شد به شموشك باخت! یكی دو بازی اصلا ملاك نیست ان شاءالله به زودی جبران میكنید
صنعت هم سال دیگه لیگ برتریه (البته من ترجیح میدم خودشون بیان بالا تا واسه ماست مالی كردن حضور راه اهن در لیگ , فدراسیون بیشتر ابروریزی نكنه)
فولاد هم اگه این وقفه در بازیها كارشو خراب نكنه روند رو به رشدی رو براش پیشبینی میكنم
ای دی 110 هم داستانی كه حسن گفت نیست:3: همه اش مربوط میشه به تنبل بودن من :4: می خواستم 1 عدد 3 رقمی بذارم كه یادم نره 666 قبلا ساخته شده بود عدد دومی كه به ذهنم رسید 110 بود كه ساختمش

موفق باشید
شادی جون:4:

mostafa113
3rd October, 2006, 11:41 PM
سلام
استقلالیهای عزیز باخت واسه هم پیش میاد فولاد سالی كه قهرمان شد به شموشك باخت! یكی دو بازی اصلا ملاك نیست ان شاءالله به زودی جبران میكنید
صنعت هم سال دیگه لیگ برتریه (البته من ترجیح میدم خودشون بیان بالا تا واسه ماست مالی كردن حضور راه اهن در لیگ , فدراسیون بیشتر ابروریزی نكنه)
فولاد هم اگه این وقفه در بازیها كارشو خراب نكنه روند رو به رشدی رو براش پیشبینی میكنم
ای دی 110 هم داستانی كه حسن گفت نیست:3: همه اش مربوط میشه به تنبل بودن من :4: می خواستم 1 عدد 3 رقمی بذارم كه یادم نره 666 قبلا ساخته شده بود عدد دومی كه به ذهنم رسید 110 بود كه ساختمش

موفق باشید

سلام پلیس جوان
پلیس جون 110 راست میگی حرفت کاملا درسته و به شدت تایید میشه هنوز باید امیدوار بود :69:
به امیدخدا یکی از تیمهای خوزستانی امسال قهرمان میشه و سال بعد هم صنعت نفت میاد و قهرمان میشه. اونوقت نوبتی جام قهرمانی بین تیمهای خوزستانی دست به دست میشه و هیچوقت جام از خوزستان خارج نمیشه:69:

راستی یكی از بچه های ما به اسم کاربریت110 خیلی حساسه میشه عوضش کنی ؟خودش چند صفحه قبل گفته بود رفته بودم كنار لب كارون و اونقدر افراط كردیم كه پلیس 110 نزدیك بود جمعمون كنه !!! در ضمن گفته از پلیس 110 خیلی بدش میاد:4:

جناب سروان اگه میخوای نام و مشخصاتش رو بگم بهت؟:4:

JAFAR_M
4th October, 2006, 02:31 PM
سلام

موفق باشید

سلام شادی خانوم راه گم كردی
آفتاب از كدوم طرف در اومده:3:

------------------------------------------------

آقا مصطفی اگه قهرمانی بین صنعت و فولاد و استقلال اهواز بچرخه دیگه مزه نمی ده :6:
راستی جریان چیه مثل اینكه صنعت می خواد از لیگ 1 كنار بره :7:

A n e n I
4th October, 2006, 04:54 PM
واقعا این ایمان داره به روزهای اوجش برمیگرده
عجب بازی را ارائه داد مقابل العین
تا جای که گزارشگر دبی اسپورت مونده بود چی بگه درباره ایمان
ایمان 4گله است و در رده دوم گلزنان لیگ امارات قرار گرفته

110
4th October, 2006, 11:25 PM
سلام پلیس جوان
پلیس جون 110 راست میگی حرفت کاملا درسته و به شدت تایید میشه هنوز باید امیدوار بود :69:
به امیدخدا یکی از تیمهای خوزستانی امسال قهرمان میشه و سال بعد هم صنعت نفت میاد و قهرمان میشه. اونوقت نوبتی جام قهرمانی بین تیمهای خوزستانی دست به دست میشه و هیچوقت جام از خوزستان خارج نمیشه:69:

راستی یكی از بچه های ما به اسم کاربریت110 خیلی حساسه میشه عوضش کنی ؟خودش چند صفحه قبل گفته بود رفته بودم كنار لب كارون و اونقدر افراط كردیم كه پلیس 110 نزدیك بود جمعمون كنه !!! در ضمن گفته از پلیس 110 خیلی بدش میاد:4:

جناب سروان اگه میخوای نام و مشخصاتش رو بگم بهت؟:4:
سروان؟ شوخی میكنی؟ من سرهنگم :shades2: :4:
لوش بده میگم بچه بیان بهش ثابت كنن پلیس در خدمت مردمه و اساسا به خدمتشون میرسه:19:

از اینكه اینجا فعالی خوشحالم
روزهای خوبی داشته باشی

سلام شادی خانوم راه گم كردی
آفتاب از كدوم طرف در اومده:3:
از وسط :4:
لوگوت خیلی نانازه
من از قورباغه سبز با چشمهای قرمز خیلی خوشم میاد:8:
گوشیم پر عكس این قورباغه ها بود :8: اما الان فكر كنم فقط 7-8 تا دارماز بس این دوستام گفتم اینا چیه...:2:

:31:

:D
شك داری شادی جونه؟

بچه ها رو سراغ تو هم بفرستم توجیحت كنن؟:19:

به به!
ببین كی اینجاست:105:
پارسال دوست امسال اشنا
خوشحالم دوباره میبینمت:53:

IL Diavolo
5th October, 2006, 03:22 AM
دوباره سلام بچه ها ... این هفته با کی داریم ؟

mostafa113
5th October, 2006, 01:25 PM
تمجید گلف نیوز از ایمان مبعلی

قهرمان ايراني الشباب، مقابل العين خوش درخشيد

روزنامه گلف نيوز در گزارشي از ديدار الشباب و العين از هفته سوم ليگ امارات نوشت: ايمان مبعلي بازيكن ايراني، قهرمان الشبابي‌ها در اين ديدار بود.
گلف‌نيوز ضمن نگارش اين مطلب نوشته است: با نگاه كلي مي‌توان گفت كه چشم‌انداز روشني با حضور ايمان مبعلي در انتظار فوتبال ايران است. او گوشه‌اي از خلاقيت خود در فوتبال را با ضربه پنالتي كه به ثمر رساند، نشان داد و دو دقيقه بعد از زاويه بسته پاس سليم سعد را به گل دوم تبديل كرد.
گلف نيوز در ادامه نوشت: گل سوم الشباب نيز روي سانتر زيباي مبعلي به گل تبديل شد.
ايلي بليچ سرمربي رومانيايي الشباب در پايان اين بازي با ابراز خشنودي از نتيجه بازي و عملكرد تيمش گفت: من بسيار خوشحال هستم كه پس از دو نمايش ضعيف، بازي زيباي بازيكنانم را مي‌بينم.

foolad-fc
5th October, 2006, 09:07 PM

سلام دوستان من حامد هستم از استانبول خوزستانی هم هستم من هنوز كاملا با پارس فوتبال اشنا نیستم و نمیدونم كجا دارم این مطلب رو می نویسم
ولی میخواهم بگم دمتون گرم بروبچ خوزستــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــان
همی شما از ابادان گرفته تا اهواز و رامهرمز و ماشهر ......
برای من عزیز هستین

شعار من : خوزستــــــــــــــــــــ ـــــــتان عاشقتم

omidreza
7th October, 2006, 12:41 PM
سلام بر بروبچز خفن باحال روزگار:6::8:

بچه ها این امید رضا هم وقتی كه چند روز نباشه این انجمن اصلا به من حال نمیده .:2:

راستی من باهاش تماس گرفتم ماهشهر بود می گفت من نمیتونم بیام اینترنت و احتمالا شنبه یا یكشنبه میام .
آخه دانشجوه و اونجا یه خونه گرفتند كه شبا با چند تا از رفیقاش اونجا میمونه.

امید جون زودتر بیا كه خیلی باهات كار دارم :30:

مصطفی جون ، جون هرکی دوست داری دیگه گیر نده ، خدایی اون شب آبروم رفت:4: تو نگو این همسایه بغلیمون تو کوچه بود و میشنید!!:13:
خداحافظی که کردی دیدمش ، این شکلی شده بودم ::9:اونم این شکلی : :21:

:4::4::4::4:

راستی بچه ها هرکی یه ارسال از داش مصطفی پیدا کرد که زیرش اینو :
آخرین ویرایش توسط mrstr113 در تاریخ ۱۴-۰۷-۱۳۸۵ انجام شده است ننوشته بود ، یه جایزه خوب پیش من داره:19::19:

میخواستی بگی : من 4 طرف مسنجر رو بوسیدم گذاشتم كنار !؟:D

:21::24::21::24:

سوگند جون میبینم که واسه خودت بزرگ شدی ، جوجه بودی اومدی اینجا ، یادته؟؟ نه جون من یادته؟؟؟:4:

بابا بذار 2 روز از دست لاف هاش راحت باشیم :4:

داش حسن این صدا رو بذار واسه ابوی محترم:77: ببین میشنوه؟ : http://www.sendspace.com/file/x17mel

البته اگه بالای 40 سال باشه نمیشنوه!!

اینو دیروز ظهر بود واسه بابام گذاشتم نشنید .... 100 بار گذاشتم میگفت اصلا صدایی نمیاد!! ... حالا من و داداشم قشنگ میشندیما!! :76: :39:

دیشب طرفای ساعت 12.5 پدرم خواب بود ... داداشم میگفت 100% این خالی بسته ؛ مگه ممکنه نشنوه؟؟
رفته بود این اهنگه(البته صدای سوته نه اهنگ:4:) رو گذاشته بود در گوشش که ببینه واقعا نمیشنیده؟؟؟:13::24:
احمق چقدر پر رو هستش:angry: ... نمیگه بنده خدا ممکنه بیدار شه:2: ... ولی خوشبختانه پدرم نشنید و بیدار نشد:8:

این صدا رو افراد بالای 40 سال نمیشنون ... جلل خالق:40:

mostafa113
7th October, 2006, 08:17 PM
سلام بر بروبچز خفن باحال روزگار:6::8:

مصطفی جون ، جون هرکی دوست داری دیگه گیر نده ، خدایی اون شب آبروم رفت:4: تو نگو این همسایه بغلیمون تو کوچه بود و میشنید!!:13:
خداحافظی که کردی دیدمش ، این شکلی شده بودم ::9:اونم این شکلی : :21:[/B]

:4::4::4::4:

راستی بچه ها هرکی یه ارسال از داش مصطفی پیدا کرد که زیرش اینو : ننوشته بود ، یه جایزه خوب پیش من داره:19::19:

:21::24::21::24:

سوگند جون میبینم که واسه خودت بزرگ شدی ، جوجه بودی اومدی اینجا ، یادته؟؟ نه جون من یادته؟؟؟:4:

داش حسن این صدا رو بذار واسه ابوی محترم:77: ببین میشنوه؟ : http://www.sendspace.com/file/x17mel

البته اگه بالای 40 سال باشه نمیشنوه!!

اینو دیروز ظهر بود واسه بابام گذاشتم نشنید .... 100 بار گذاشتم میگفت اصلا صدایی نمیاد!! ... حالا من و داداشم قشنگ میشندیما!! :76: :39:

دیشب طرفای ساعت 12.5 پدرم خواب بود ... داداشم میگفت 100% این خالی بسته ؛ مگه ممکنه نشنوه؟؟
رفته بود این اهنگه(البته صدای سوته نه اهنگ:4:) رو گذاشته بود در گوشش که ببینه واقعا نمیشنیده؟؟؟:13::24:
احمق چقدر پر رو هستش:angry: ... نمیگه بنده خدا ممکنه بیدار شه:2: ... ولی خوشبختانه پدرم نشنید و بیدار نشد:8:

این صدا رو افراد بالای 40 سال نمیشنون ... جلل خالق:40:

امید جون خب به سلامتی كه از ماهشهر هم برگشتی :8: :11: :6:

داش امید میگم منظورت اون شبه كه تو موبایل برام آواز می خوندی ؟

خب باید بگم كه من خیلی دوست دارم آواز زنده بشنوم :8::69:

تازه هفته دیگه هم همون موقع دوباره بهت زنگ میزنم تا برام كنسرت تلفنی اجرا كنی این بار باید مفصل باشه ها ؟ :30: اون همسایه رو هم خبرش كن بیاد تا باهم كنسرت تلفنی مجانی گوش بدیم و دو تایی اینجوری بشیم:21: :21: و تو هم اینجوری:9:

راستی بابات هم حق داشت خودم هم چند بار گوش دادم و حتی صدای اسپیكر كامپیوتر رو تا آخرش بردم ولی همش سوت بود! آخه تو به اون سوتا میگی آهنگ ؟؟!!! نگو كه هم ما و هم پدرت رو سر كار گذاشته بودی:78:

امید به جای اون سوتا لااقل چند تا از اون آوازهای باحالت رو بذار بچه های انجمن حال كنند. :6: :69:

امید خوشم میاد كه خیلی تیزی ولك تو هم خوب نقطه ضعف منو پیدا كردی حالا به این ویرایش های من گیر میدی ؟ تازه كجاش رو دیدی همین ویرایش ها هم حداقل یكی دو بار قبلا ویرایش شدند:4:

خب چیكار كنیم دیگه من رو نوشته هام خیلی حساسم و خیلی مواظبم كه یه دفعه سوتی ندم :3:

امید جون بابا این جوری ها هم دیگه نیست میخوای برات چند تا از ارسالی هامو بهت نشون بدم كه هیچكدوم قبلا ویرایش نشدند؟ مثلا همین ارسالی كه داری میخونی :71:

خب ببین ولك این نوشته من هم ویرایش نشده ها ؟ پس جایزه رو زودتر رد كن بده به من:6::8:

mostafa113
7th October, 2006, 09:13 PM
بچه ها چند پیش پیش توی یكی از این سایتها داشتم قدم می زدم دیدم یكی از بچه های انجمن خودمون اونجا رو حسابی با خاطرات باحال و روده برش تركونده . (اسمش رو نمیگم)با اینكه فردای اون شب خیلی كار داشتم ولی تا دیر وقت نشستم اون خاطرات روده برش رو خوندم و هی میخندیدم . :24: حالا نخند كی بخند. :24: :24: :24: حالا من یكی از اون همه خاطراتش رو كه خیلی باحاله و كوتاهه اینجا میذارم و ازش میخوام كه بقیه رو خودش بذاره تا همه كسب فیض كنیم.:30:
اتفاقا سوگند خانوم هم اونجا بود و از بین اون همه خاطره اینو پسندید و می گفت همه اون خاطره ها یه طرف این هم یه طرف . حالا من اینو اینجا میذارم و شما هم فكر می كنید این خاطره مال كی باشه ؟

این یه خرده ضایس ؛ اونایی که روحیه لطیف دارن لطفا نخونن :21: :30:

یکی از کارهای بچه های مدرسه مون این بود که میرفتن با چاقو ، ته آفتابه ها رو در می آوردن
بعد این مدیره جدید که این چیزا واسش تازگی داشت ، احمق یه روز که سر صف بودیم یه دونه از آفتابه ها رو برداشته بود آورده بود ، با دستش برده بود بالا و تهش رو نشون همه داد و تو میکروفون داد میزد:

................... :4::4:

بابا من تا این جمله آخری رو خوندم بخدا پكیدم از خنده :24: :24: :24: خدا بگم چیكارت كنه ......:8: :11:

حالا من به اون گلوله نمك انجمنمون میگم كه كه اون خاطراتش رو اینجا هم تعریف كنه تا بقیه كسب فیض كنند وگرنه اسمت رو فاش میكنم :30:

----------
(مصطفی جان سلام:4:
بابا اون مدیره رو نمیدونم از کدوم داهات دره ای آورده بودن که اونجوری گفت:78:
خدایی من نمیخواستم از اختیاراتم استفاده کنم و ارسال کسی رو ویرایش کنم ... ولی خب اون قسمت ارسالم تو آبیته رو هم با خواهش یکی از بچه های اونجا که واسش تعریف کرده بودم گذاشتم ... بهرحال شرمنده که الان حذف میکنم ... خیلی ضایس بابا:4:
ضمنا فردا واستون خاطرات توپ مینویسم:4:
امیدرضا:19:)

سوگند
7th October, 2006, 09:27 PM
بچه ها چند پیش پیش توی یكی از این سایتها داشتم قدم می زدم دیدم یكی از بچه های انجمن خودمون اونجا رو حسابی با خاطرات باحال و روده برش تركونده . (اسمش رو نمیگم)با اینكه فردای اون شب خیلی كار داشتم ولی تا دیر وقت نشستم اون خاطرات روده برش رو خوندم و هی میخندیدم . :24: حالا نخند كی بخند. :24: :24: :24: حالا من یكی از اون همه خاطراتش رو كه خیلی باحاله و كوتاهه اینجا میذارم و ازش میخوام كه بقیه رو خودش بذاره تا همه كسب فیض كنیم.:30:
اتفاقا سوگند خانوم هم اونجا بود و از بین اون همه خاطره اینو پسندید و می گفت همه اون خاطره ها یه طرف این هم یه طرف . حالا من اینو اینجا میذارم و شما هم فكر می كنید این خاطره مال كی باشه ؟

این یه خرده ضایس ، اونایی که روحیه لطیف دارن لطفا نخونن :21: :30:

یکی از کارهای بچه های مدرسه مون این بود که میرفتن با چاقو ، ته آفتابه ها رو در می آوردن
بعد این مدیره جدید که این چیزا واسش تازگی داشت ، احمق یه روز که سر صف بودیم یه دونه از آفتابه ها رو برداشته بود آورده بود ، با دستش برده بود بالا و تهش رو نشون همه داد و تو میکروفون داد میزد:

.............
بابا من تا این جمله آخری رو خوندم بخدا پكیدم از خنده :24: :24: :24: خدا بگم چیكارت كنه ......:8: :11:

حالا من به اون گلوله نمك انجمنمون میگم كه كه اون خاطراتش رو اینجا هم تعریف كنه تا بقیه كسب فیض كنند وگرنه اسمت رو فاش میكنم :30:
:4: :4:

omidreza
8th October, 2006, 05:13 AM
راستی امید رضا خیلی وقته ماجراهای باحال نمی نویسی:4: ارسالات خیلی مختصر شده:3:
سلام جعفر جان:8:
والله جعفر خان این 1 هفته درگیر بودم و فرصت نکردم بیام انجمن :2: .. رو چشم ، فردا حتما یه خاطره توووپ واستون مینویسم :4:

(ای بابا ، با این خاطره هایی که تعریف میکنم بروبچ انجمن تمام زیر و بم زندگی ما رو فهمیدن:4:)

بچه های گل خوزستان دوستون دارم ...
راستی منم کم کم دارم میرم سربازی .... ولی برمیگردم ... بعد از آموزشی
:2:
ای بابا:12:
اسی جان امیدوارم هرکجا که هستی موفق باشی و دوران خدمتت جز شیرین ترین دوران زندگیت بشه:63:

والله من که از اسم سربازی خیلی وحشت دارم ... اصلا تصور اینکه من هم باید برم خدمت تنمو بدجور میلرزونه:42: خرید خدمت که دیگه تموم شد و از این خبرا نیست!! :2: ... این پدر ما هم نکرده یکی 2 روز بره جبهه یه معافی چیزی به ما بخوره:4: ... از هیچ جا شانس نیوردیم:4: ... بابا لااقل 1 هفته میرفتی ، خدا رو چه دیدی؟؟؟ شاید پس فردا قانونش بازم عوض شد و رسید به 1 هفته:78:

اسی جان امیدوارم که در آینده باز اینجا ببینمت:8:

امید جون خب به سلامتی كه از ماهشهر هم برگشتی :8: :6:

داش امید میگم منظورت اون شبه كه تو موبایل برام آواز می خوندی ؟

خب باید بگم كه من خیلی دوست دارم آواز زنده بشنوم :8:

تازه هفته دیگه هم همون موقع دوباره بهت زنگ میزنم تا برام كنسرت تلفنی اجرا كنی این بار باید مفصل باشه ها ؟ :30: اون همسایه رو هم خبرش كن بیاد تا باهم كنسرت تلفنی مجانی گوش بدیم و دو تایی اینجوری بشیم:21: و تو هم اینجوری:9:

سلام مصطفی جان خودم:6:

بازم میگم شرمنده که یه قسمت ارسالت که جمله اون مدیره کودن اون سالمون بود رو حذف کردم .. اخه خیلی ضایع بود بابا:20:
(عجیبه؟! نمیدونم چرا ارسالت رو ویرایش کردم اسمم رو پایین ارسالت ننوشت؟!؟!:39: ... واسه ارسال خودمم که ویرایش میکنم نمینویسه!!!:13::40: :7: )

مصطفی جون نوکرتم:4: هروقت دلت گرفت حتما اینکارو بکن ، ما در خدمتیم:4:

راستی بابات هم حق داشت خودم هم چند بار گوش دادم و حتی صدای اسپیكر كامپیوتر رو تا آخرش بردم ولی همش سوت بود! آخه تو به اون سوتا میگی آهنگ ؟؟!!! نگو كه هم ما و هم پدرت رو سر كار گذاشته بودی:78:

من که گفتم سوته بابا :30: ، امتحان کردی؟؟:40:

گفتم که اینو افراد بالای 40 سال نمیشنون ، مثلا ببین سوگند هیچی نگفت!:7: همینجا مشخص میشه که بالای 40 سالشه:24:

راستی گفتم سوگند :

سوگند جان مبارکه باااااااابا:shades2: :4:

میبینم که قاطی مرغا شدی:78: ... آدرس میدم حتما کارت دعوتت رو واسم پست کن ... ضمنا حتما خبرم کن تاریخ دقیق جشنت کی هستش که با بروبچز گروه ارکسمون بلند کنیم بیایم اونجا و بترکونیم:4::4:

اینکارو هم به رسم رفاقت واست میکنیم و پول مول نمیگیریم ، ولی خب اگه معرفت داشته باشی بهرحال یه مبلغ ناقابلی ، یه چک 100 تومنی میدی دیگه:9::9::4:

امید خوشم میاد كه خیلی تیزی ولك تو هم خوب نقطه ضعف منو پیدا كردی حالا به این ویرایش های من گیر میدی ؟ تازه كجاش رو دیدی همین ویرایش ها هم حداقل یكی دو بار قبلا ویرایش شدند:4:

خب چیكار كنیم دیگه من رو نوشته هام خیلی حساسم و خیلی مواظبم كه یه دفعه سوتی ندم :3:

امید جون بابا این جوری ها هم دیگه نیست میخوای برات چند تا از ارسالی هامو بهت نشون بدم كه هیچكدوم قبلا ویرایش نشدند؟ مثلا همین ارسالی كه داری میخونی :71:

خب ببین ولك این نوشته من هم ویرایش نشده ها ؟ پس جایزه رو زودتر رد كن بده به من:6::8:
خب دیگه ،ولک ما اینیم دیگه:19:
مصطفی جون خدا میدونه چند ساعت نشستی روی این نوشته ارسالت کار کردی که آخر سر ویرایشش نکردی :4:

Shadow
8th October, 2006, 11:30 AM
اقا حامد چرا من نمی تونم نظرمو درباره ی مطالب شما بنویسم؟ گاهی هم اصلا صفحه ی اول برام باز نمیشه!

سوگند مگه تو چند سالته كه متاهل شدی؟ تا 2 روز پیش كه قرار بود بری غربت!!!!

دیروز فوتبال تا فوتبال رو دیدین؟:7:
-حرفای گودرزی
- برگزاری بازی فولاد - فجر در تختی (با وجود اینكه 100% اماده نیست)
-....

شرمنده دوستان احتمالا 1 هفته ی دیگه یا كمتر باید شادی رو تجمل كنید چون سرش 1 نمه خلوت شده :30:

سوگند
9th October, 2006, 01:13 AM
پرفوسور سوگند :4: میدونه تو لیسته ولی بنده ی خدا توی صندلیه داغ هم گفت 2, 3 روز 4:
بخدا من نمیتونم ان چنانمخارج از نوبت جا بدم :40: ..باور كنید 3تا پ خ رسیده و تا 15 روز دیگه فعلا رزو شده:30: :4: ...هر كی میخواد برای 156 :40: ببخشید 15 :4: روز دیگه بم پ خ بزنه:4:

omidreza
9th October, 2006, 04:16 AM
سلام ، خاطره خواسته بودید؟؟:4:

بچه ها نشستم کلی فکر کردم ، چند تا خاطره باحال یادم اومد ، ولی یه دونه هست که نمیدونم چرا اینو تا حالا تعریف نکردم ... البته اینو تو چت واسه سیاوش:8: یه مرتبه بحث گیر دادن و انحصار و خلاصه بحثمون سیاسی شد تعریف کردم ، ولی بطور خیلی خلاصه :4: ... بهرحال الان کاملشو تعریف میکنم دیگه:1:

پیش دانشگاهی رو که تموم کردیم و کنکور رو هم دادیم(سال 82 بودش فکر کنم) ، با 4 تا از رفیقهام هرشب راس ساعت 9 میرفتیم پارک و بساط قلیون و تخمه:6:

(هرچند الانم میریم ، ولی خب تعدادمون از 5 نفر رسیده به 10- 15 نفر و علاوه بر قلیون و تخمه ، بروبچز گیتار و... هم میارن و صفای بیشتری میکنیم:4: :8: )

اونموقع با 2تا از رفیقای دوره پیش دانشگاهیم که یکیشون اسمش مهدی و اون یکی جواد بود بعلاوه یکی از پسرهای همسایشون به اسم رضا میرفتیم ... مهدی یه داداش داشت به اسم ممد که حدود 3-4 سال از ما بزرگتر بود ، ولی رفیقمون بود و اونم میومد :11: ... مهدی اینا یه پیکان داشتن مدل 72 ... ممد (داداشش) گواهینامه داشت و ما اونموقع نداشتیم ، در نتیجه با اون میرفتیم:71:

پس چی شد؟؟:30: :4: من و مهدی و جواد همدوره پیش دانشگاهی و رفیق ... رضا هم پسر همسایه اینا ورفیقمون ... ممد هم که داداش مهدی و با پیکانشون میرفتیم سیتی صفا:cools:

البته من میگم پیکان مدل 72 ، یه چیزی بود واسه خودش هااا ... به قول بروبچز تاکسیرون بَزَک :4: این پیکانه رو اسپرت کرده بودن در سطح ماکسیما ، 4تا لاستیک مارشال اصل پهن دور سفید ، 1 سیستم تووووپ ، شیشه ها دودی و خلاصه بزکی بود واسه خودش:48:

یه شب که رفته بودیم و قلیون کشیده بودیم ، طرفای ساعت 11.5 - 12 بود که دیگه داشتیم برمیگشتیم خونه ... شب جمعه بود و پارک هم غلغله:40:

خلاصه ما داشتیم تو اون ترافیک یواش یواش حرکت میکردیم ، یه پیکان عین خودمون هم جلوی ما بود ... آقا 2 تا دختر آرایش کرده (در سطح تیم ملی:4: ) داشتن از این سر خیابون میرفتن اون سر خیابون ... این پیکان جلویی ما هم دقیقا عین ما 5 نفر توش بود و 5 تا جوون ... آقا اونا زدن رو ترمز و به این دخترا تیکه انداختن و بعدش هم اون 2تا دختره انگار خوششون اومد و یه لبخندی زدن و رفتن اون سر خیابون و اون پیکانه گازشو گرفت و رفت:64:

یه الگانس هم پشت سر ما بود ، ولی فاصلش از ما تقریبا زیاد بود ... حدود 4-5 ماشین با ما فاصله داشت ... این احمق این صحنه رو نمیدونم چه جور دیده بود و فکر کرد ما بودیم که به دخترا تیکه انداختیم!!! ... تو میکروفون ماشینش اعلام کرد :

پیکان سفید یخچالی ، پلاک 33688 بزن کنار!! .. پیکان سفید یخچالی ، پلاک 33688 بزن کنار!! :13: :13:

گفتیم خدا چی شده؟؟ ... ممد پشت فرمون بود ، یه گوشه ایستاد و الگانس اومد کنار ما ایستاد و دیدم 2تا نره غول بی سیم به دست ، پیاده شدن و اومدن سمت ماشین و به ما گفتن پیاده شید!!

ممد گفت جناب سروان مشکلی پیش اومده؟؟

یارو گفت خفه شو بیشعور ، مگه خودت ناموس نداری که به ناموس مردم نگاه میکنی؟ .. گواهینامه و مدارک ماشینو بده ببینم ، شماها هم پیاده شید!!!

آقا ممد افتاد به قسم خوردن : جناب سروان به جان مادرم ما نبودیم ، ناموسا" ماشین جلویی بود!!:30:

یارو گفتش : بهت میگم خفه شو احمق بیشعور ، مدارک ماشینو بده ببینم!!:22:

ممد همینجور که داشت از تو داشبورد ماشین دنبال گواهینامه و کارت ماشین میگشت قسم میخورد : به شرافتم قسم ما نبودیم ماشین جلویی بود ، بخدا ما نبودیم ... بقران ما نبودیم و....:68:

یاور اصلا انگار نه انگار ... مدارک رو یه نیگا کرد ... حالا ما پیاده شده بودیما ، بعد اومد سراغ ما ... من و جواد و مهدی و رضا:4:

omidreza
9th October, 2006, 04:17 AM
همچین که رسید به ما نفری 1 چک افسری خوابوند زیر گوشمون ... خدا لعنتش کنه چه دست سنگینی هم داشت:45:

صورتامون سرخ شده بود از بس محکم زده بود .... بعد با پوتیناش میزد به پاهامون طوری که نزدیک بود بخوریم زمین ، میگفت : واسه چی میاید اینجا؟؟ واسه خوشگذرونی یا نگاه به ناموس مردم؟؟

آقا ما هم افتادیم به قسم خوردن که بخدا ما نبودیم و... ، ولی میگفت یه کلمه دیگه گفتید میدم با باتوم سیاهتون کنن!:13:

بخدا اشکامون تو چشامون جمع شده بود ... حالا ملت هم ایستاده بودن نیگامون میکردنا ، دیگه بدتر:2:

خلاصه ممد هم پیاده شد و اومد سمت ما ... ولکن نبود ، همینجور قسم میخورد:78:

خلاصه بعد از کلی جار و جنجال قرار شد ببرنمون پاسگاه و ازمون تعهد بگیرن ...گیر داد به اینایی که تو ماشین سمت چپ نشسته بودن:12: ... اخه پیکان جلویی اون دو نفر سمت شاگرد به دخترا تیکه انداخته بودن:4: ...

تو ماشین که نشسته بودیم مهدی جلو نشسته بود ، منه بدبخت بیچاره هم عقب ، دقیقا پشت صندلی شاگرد و کنار شیشه:20: ... جواد وسط و رضا هم اون سمت...

در نتیجه به جواد و رضا گفت شماها برید گم شید ... به من و مهدی هم گفت برید سوار ماشین شید ... ممد رو هم گفت تو هم بشین پشت فرمون و یه سرباز صفر با اسلحه هم نشوند جلو که ما رو ببره پاسگاه:20:

سربازه عرب بودش ... آقا تو راه که میرفتیم افتادیم روی مخ این کار کردن که بهش رشوه بدیم شاید ولمون کنه:4: ... بهش میگفتیم جناب سروان:24: بخدا ما نبودیم ، حالا شما یه مرحمتی کنید و ما رو بیخیال شید ، شیرینی شما و همکاراتون هم محفوظه:6:

ولی یارو عین برج زهرمار نشسته بود جلو ، با لهجه میگفت : حححححححرف نباشه تا برسیم پازگاه:14:

خلاصه ما رو بردن پاسگاه .. 1 ساعت اونجا الاف بودیم تا نوبتمون شد ... ببینید چقدر اراذل و اوباش جمع کرده بودن که ما فقط 1 ساعت تو صف بودیم تا نوبتمون شد:21:

نوبت ما شد و بردنمون که ازمون تعهد بگیرن ... اول یه یارو بودش نمیدونم درجه اش چه کوفت زهرماری بود ، اومده بود و میرفت رو اعصابمون:angry:

به نظرتون چیکار میکرد؟؟

مهدی رفیقم ریش بزی:4: گذاشته بود ... این یارو اینو میگرفت و میکشید و میگفت این چیه؟؟:30: ...
منم موهام پر از ژل بود .. احمق با دستش خرابشون کرد:14: بقران میخواستم یه لگد محکم بیارم تو شیکمش :102: ... 3 ساعت ور رفته بودم تا درستشون کرده بودما:45: :45:

بهرحال حدود 10 - 15 دقیقه اعصابمون رو خش خشی کرد و یه مقداری چرت و پرت هم میگفت و بعد گفت ، خب بیاید زنگ بزنید پدراتون هم بیان:13:

حالا ساعت چند؟ ... 1 شب!!

افتادیم به پاچه خواری و یه چیزایی تو همین مایه ها:4: جناب سروان ترو قران ، بخدا قول میدیم دیگه این طرفا پیدامون نشه ، تعهد میدیم ، فقط الان پدرامون خوابن و زنگ نزنیم!!! .. این یکی رو بیخیال شید:63:

یارو دید اینجور کردیم بدتر کرد و گفت نمیشه ، باید پیش پدراتون تعهد بدید ، قیافشو هم اینجوری ::blush: میکرد!

از اونایی بود که آدم میبینه یاد جهنم میفته!!:2::4:

خلاصه دیدیم فایده نداره و 1 شب زنگ زدیم پدرامون اومدن ... اتفاقا پدر من و پدر مهدی و داش ممد همدیگه ور میشناختن:8: :6:

تا رسیدن ما جریانو مفصل واسشون توضیح دادیم و اونا هم که بهرحال قبولمون داشتن .. دمشون گرم تو پاسگاه طرف ما رو گرفتن و یه حال خفن بهمون دادن:8: :8: :6:

ولی خب زیاده روی هم نکردن که یه وقت اونا خرتر از اونی که بودن نشن:21: گفتن بیاید تعهد بدید!! ... تعهد دادیم و اثر انگشت هم زدیم و وقتی خواستیم بیایم ، پدرم بهمون میگفت : شما که وضع این مملکت رو میبینید ، واسه چی میاید بیرون؟؟
تو مملکت ما انحصار بیداد میکنه!! .. من ازتون خواهش میکنم تو خونه اگه شده بمونید و مواد مصرف کنید ولی اینجور جاها نیاد .. پارک نیاید .. اینا رو جلو سروانه میگفتا:13: ولک ما رو بگو مرده بودیم از خنده:24: :24:

هیچی دیگه ، داش امید پرونده دار نبود که پرونده دار هم شد ... سر هیچ و پوچ یه پرونده واسمون تشکیل دادن ... پس فردا که رفتیم خواستگاری اینو حتما باید بگم که بعدها واسم دردسر نشه:cry: :76:

----
ولی جدا" الان که میریم خیلی مراعات میکنیم دیگه:4: یه قسمتی میریم که خونواده نباشه که یه وقت دوباره سرمون بی گناه بالای دار نره! :king: :king:

(خب حالا یه صِلِوات بفرستید:4::4::4:)

mostafa113
9th October, 2006, 10:16 PM
چقدر مسعود شجاعی را می شناسید؟

دوستان خوبم شايد صد ها بار اسم بازيكني به نام مسعود شجاعي رو شنيده باشيد . بازيكن اباداني و باتكنيك ايران . بازيكني خلاق و كم نظیر و شاید بی نظیر كه متاسفانه اسمش رو به اون صورت در ايران مطرح نمي كنند. اين بازيكن به قدري تكنيكيه كه مطمئنم اگر در ايران از اون حمايت مي كردند الان نمي دونم در كجاي اروپا توپ مي زد . قدرت دريبل زني اين بازيكن چند برابر علي كريمي هست . ولي كمتر از اون نام مي برند . متاسفانه مهمترین دليل حمايت نشدن مسعود شجاعي اينه كه براي استقلال و پرسپوليس توپ نزده . مسعود شجاعي الان در امارات توپ مي زنه . اينكه مسعود شجاعي در امارات توپ مي زنه خوب نيست ولي به هر حال من اون رو بازيكن شايسته ي ايراني مي دونم و اون رو ستاره اي مي نامم كه در ايران استثنا هست . متاسفانه در جام جهاني به اون صورت فرصت بازي پيدا نكرد ولي به هر حال اون سني نداره و مي تونه در جام جهاني بعدي خودش رو نشون بده. اين وظيفه ي من بود كه از بازيكن شهرستاني هم استانی و با تكنيك ايراني حمايت كنم .

mostafa113
9th October, 2006, 10:48 PM
چقدر مسعود شجاعی را می شناسید؟

دوستان خوبم شايد صد ها بار اسم بازيكني به نام مسعود شجاعي رو شنيده باشيد . بازيكن اباداني و باتكنيك ايران . بازيكني خلاق و كم نظیر و شاید بی نظیر كه متاسفانه اسمش رو به اون صورت در ايران مطرح نمي كنند. اين بازيكن به قدري تكنيكيه كه مطمئنم اگر در ايران از اون حمايت مي كردند الان نمي دونم در كجاي اروپا توپ مي زد . قدرت دريبل زني اين بازيكن چند برابر علي كريمي هست . ولي كمتر از اون نام مي برند . مسعود شجاعي الان در امارات توپ مي زنه . اينكه مسعود شجاعي در امارات توپ مي زنه خوب نيست ولي به هر حال من اون رو بازيكن شايسته ي ايراني مي دونم و اون رو ستاره اي مي نامم كه در ايران استثناست . متاسفانه در جام جهاني به اون صورت فرصت بازي پيدا نكرد ولي به هر حال اون سني نداره و مي تونه در جام جهاني بعدي خودش رو نشون بده. اين وظيفه ي من بود كه از بازيكن شهرستاني هم استانی و با تكنيك ايراني حمايت كنم .

می دونید چرا این ارسالی را گذاشتم ؟

به خاطر اینكه به مسئولین فعلی نفت گوشزد كنم كه قدر بازیكنان بومی را بیشتر بدانند چرا كه همین مسعود شجاعی زمانی در تیم پایه ای صنعت نفت بازی می كرده ولی متاسفانه مسئولین تیم با سیاست زیره به كرمان بردن خودشون باعث از دست دادن چنین سرمایه های ارزشمندی می شوند!!!

سوگند
9th October, 2006, 11:27 PM
می دونید چرا این ارسالی را گذاشتم ؟

به خاطر اینكه به مسئولین فعلی نفت گوشزد كنم كه قدر بازیكنان بومی را بیشتر بدانند چرا كه همین مسعود شجاعی زمانی در تیم پایه ای صنعت نفت بازی می كرده ولی متاسفانه مسئولین تیم با سیاست زیره به كرمان بردن خودشون باعث از دست دادن چنین سرمایه های ارزشمندی می شوند!!!
فقط متاسفم براشون:40:

IL Diavolo
11th October, 2006, 01:28 PM
میگم راستی شجاعی احتمالا میاد استقلال .... فعلا در حال مذاکره هستن ...

Blanco
15th October, 2006, 03:31 PM
سلام عرض شد خدمت بروبچ خوب اهواز و حومه
گفتیم یه سری هم به بچه های با مرام جنوبی بزنیم تا ببینیم اوضاع و احوال از چه حكایت میكند
البته فولادیها یحتملا با امدن حاج اقا مایلی خیلی حال و روز خوشی ندارند :30:
اما ما هم خوشحالیم كه بلاخره نفت بعد از مدتها داره به حق خودش میرسه انشالله بیاد توی لیگ برتر و جلو پرسپولیس یه حال اساسی بهش بدیم:21:
میگم امید جان اگه پرسپولیس اومد ابادن نری دوباره به یاد بروبچ فلیسطینی به فكر پرتاب سنگ بیفتیا:wink:

سوگند
15th October, 2006, 09:23 PM
مثل اینكه من اینجا رو گرم نكنم ..هیچكی رمق نداره بیاد ...حالا یه چند تا خبر توپ دارم

ميرزاپور تا پايان هفته زير تيغ جراحان مي‌رود
دروازه‌بان جديد استقلال اهواز از ارمنستان مي‌آيد

مربي دروازه‌بانهاي استقلال اهواز براي جذب دروازه‌بان جديد راهي ارمنستان خواهد شد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ "هاروت" مربي دروازه‌بانهاي تيم فوتبال استقلال اهواز براي جذب يك دروازه‌بان جديد راهي ارمنستان خواهد شد تا جانشين ميرزاپور مصدوم از ارمنستان راهي اهواز شود. ميرزاپور از ناحيه رباط صليبي دچار مصدوميت شده و بايد 6 ماه از ميادين فوتبال دور باشد.
شايان ذكر است دروازه‌بان ملي‌پوش استقلال اهواز تا پايان هفته جاري پاي مصدوم خود را تحت عمل جراحي قرار خواهد داد.
گفتني است، تا هفته آينده مربي دروازه‌بانهاي استقلال اهواز دروازه‌بان جديد اين تيم را معرفي خواهد كرد.
همچنين مصطفي بيژني بازيكن تيم استقلال اهواز به دليل مصدوميت از ناحيه مچ پا در بازي مقابل برق شيراز غايب خواهد بود.

سوگند
15th October, 2006, 09:24 PM
روز دوشنبه (فردا) ورزشگاه تختي اهواز افتتاح مي شود و از اين پس بازيهاي تيمهاي خوزستاني در اين ورزشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ در آستانه ديدار تيمهاي فولاد خوزستان و فجر سپاسي شيراز، ورزشگاه تختي اهواز كه مدتها پيش مورد بازسازي قرار گرفته بود، روز دوشنبه با حضور مسئولان دو باشگاه استقلال اهواز، فولاد و همچنين ورزش استان خوزستان افتتاح خواهد شد.
شايان ذكر است فقط چمن ورزشگاه تختي آماده بهره‌برداري است اما جايگاه تماشاگران، جايگاه خبرنگاران و بعضي از ملزومات جانبي اين ورزشگاه قابل بهره‌برداري نيست.
گفتني است، در حال حاضر چمن ورزشگاه تختي از هر نظر آماده است و به گفته مسئولان اين ورزشگاه، ديدارتيمهاي فولاد و فجرسپاسي بدون هيچ مشكلي در اين ورزشگاه برگزار خواهد شد.

:6:

سوگند
15th October, 2006, 09:28 PM
خوب مثل اینكه میرزپور رو كه تازه رو فرم اومده بود به مدت 6ماه از دست دادیم(خیلی بد شد:20: )

از اینكه بالاخره پروژه زمین تختی به پایا ن رسید خوشحالم:40:

سوم...اقا عبدالا جریان فلسطینی ها چیه:7: (نام كاربریتون به فارسی زیباتر بود:30: )

Milanista™
15th October, 2006, 11:48 PM
سلام به همه بر و پچ خوزستانی ،يه سوال پيام بازرگانی داشتم
البته اول افتتاح ورزشگاه تختی رو خدمتتون تبريک ميگم هرچند ...
ولی کسی اينجا خبر نداره که آيا بالاخره اسم دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز رو تونستن عوض کنن يا نه .چون اين قديمی ترين دانشگاه ايران بوده که قدمتش به سده چهارم ميلادی برميگشته و امروز روی چند سربرگ اسم دانشگاه علوم پزشکی چمران ديدم که منو به شک انداخت:7: يعنی اين اسم رو هم عوض کردن!! :angry:
به اميد موفقيت تيمهای خوزشتانی و بازگشت برزيل ايران به ليگ برتر

IL Diavolo
16th October, 2006, 02:46 AM
افتتاح استادیوم تختی رو تبریک میگم ... ایشالا که نتایج خوبی توی تختی بگیریم

آرمین
17th October, 2006, 03:09 AM
منم بازگشاشایی استادیوم تختی اهواز رو تبریك میگم هواداران خوزستانی قطعا خیلی خوشحالن كه بازم میتونن برن استادیوم و تماشون رو تشویق كنن

IL Diavolo
17th October, 2006, 04:36 AM
به امید پرد تیمهای خوزستان توی بازیهای این هفته ....

foolad-fc
17th October, 2006, 04:29 PM
با سلام خدمت دوستان به امید پیروزی فولاد خوزستان در مقابل فجر من كه خیلی به این برد خوش بینم
به امید خدا و دعای مردم این بازی و بازیهای دیگرو میبریم
خوزستان برزیلته

یك روز به یاد ماندنی

دوستان من خیلی دوست داشتم یك پیراهن فولاد خوزستان داشتم این موضوع برای من یك ارزو شده بود
چون من در خارج از كشور زندگی میكنم دوست داشتم راه كه میرم مردم بفهمند من ایرانی (اهوازی) هستم تا چند روز پیش داشتم توی خیابون راه میرفتم كه یكی پیراهن فولاد خوزستان پوشیده بود اول شك كردم كه خوزستانی رفتم و جلوش گفتم خوزستان برزیلته بعد دیدم فارسی صحبت كرد خوب ییی 2 ساعتی باهم بودیم براش تعریف كردم كه 5 ساله دوز از ایرانم و عاشق خوزستانم اونم می خواست به من یك یادگاری بده ازم پرسید كه چیرو دوست درای منم از فرصت نهایت استفاده رو كردم و درجا گفتم پیراهن فولاد خوزستان اونم پیراهنشو به من داد و از اون روز تا حالا كه درام براتون مطلب می نویسم پیراهن تنمه از شانس خوبم پیراهن مبعلی هم بود
من عاشق خوزستانم :6: :6: :6: :6: :6: :6:

ای لاو یو خوزستان

SePaNtA MiNoO
17th October, 2006, 11:21 PM
یه بازی فوق العاده !
حسابی با برنامه بود ، ممد مایلی غوغا کرده !
راستی زمین و داشتین ؟
واقعا عالی شده بود ، دست مسئولین درد نکنه با این زحمتهاشون !!!!
بهتره جم کنن کاسه کوزشونو با این بخور بخوری که راه انداختن ، انگار نمیشه سر یه پروژه چیزی به جیب نزنن ...... ( به جای نقطه چین هر چی تو ذهنتونه بزارین من که به خاطر ماه مبارک از گفتنش معذورم ! )
فولاد عزیز خداحافظ ، خدا حافظ تا بازگشت یه مربی حرفه ای ، خداحافظ تا خرید بازیکنهای خوب ، خداحافظ تا ...

سوگند
17th October, 2006, 11:48 PM
هفته بدی !!!
باخت خوزستان به شیراز:40:

IL Diavolo
18th October, 2006, 12:37 AM
سوگند جون فکر کنم به خاطر ناراحتیش نتایج رو نذاشته .... اس اس اهواز 1-0 به برق باخت ....
فولاد هم 3-0 به فجر باخت

omid
18th October, 2006, 11:31 AM
یه بازی فوق العاده !
حسابی با برنامه بود ، ممد مایلی غوغا کرده !
راستی زمین و داشتین ؟
واقعا عالی شده بود ، دست مسئولین درد نکنه با این زحمتهاشون !!!!
بهتره جم کنن کاسه کوزشونو با این بخور بخوری که راه انداختن ، انگار نمیشه سر یه پروژه چیزی به جیب نزنن ...... ( به جای نقطه چین هر چی تو ذهنتونه بزارین من که به خاطر ماه مبارک از گفتنش معذورم ! )
فولاد عزیز خداحافظ ، خدا حافظ تا بازگشت یه مربی حرفه ای ، خداحافظ تا خرید بازیکنهای خوب ، خداحافظ تا ...
به به سلام مجتبی جون حالت چطوره:دی!!!
شتری یا چطوری یا خوبی یا بهتری:دی.......
می بینم كه بد رقم باختین
(از بس كه تاپیك شیرازیا سوت و كوره من مجبورم توی تاپیك رقبا بیام چیز بگم!!)

omid
18th October, 2006, 11:32 AM
توی این چندساله فولاد چند بار با نتیجه 3 بر صفر فجر رو می برد ولی این نتیجه امسال برعکس شد!!!!!!:2: :13:
كی؟
چرا ما یادمون نمیاد؟
فصل پیش هم توی شیراز 2-0 یا 3-0 باختن كه

L a V i N
18th October, 2006, 05:54 PM
اینم از فولاد جوان!!
از فجر 3 تا خوردن اونم تو اهواز نوبره والا! این تیم همینجوری بخواد ادامه بده آینده ی شومی
در انتظارشه!! با این وضعیت كه نمیشه تو لیگ بازی كرد فجر كه این بلا رو سرش بیاره خدا باید
به خیر كنه! راستی یه سوال: ببینم كجای تختی رو بازسازی كردن؟! احتمالآ آب سرد كن ها
و باجه ی بلیت فروشی بازسازی شدن وگرنه زمین بازی كه از افتضاحم یه چی اونورتر بود!!
یه زمین خاكی كه اینور و اونورش اشتباهی چمن روییده!!!

Soltan Ali Daei
18th October, 2006, 07:21 PM
در پایان بازی مایلی كهن هو شد از طرف تماشاگران
فولاد باید خیلی مواظب باشه كه سقوط نكنه

foolad-fc
18th October, 2006, 09:13 PM
سلام خدمت شما دوستان
بازهم باید گفت خوزستان برزیلته
فولاد خوزستان بارسای اسپانیا

دوستان من كه از این باخت ناراحت نشدم عصبانی شدم ولی ناراحت نشدم

تیم جوان اینه دیگه كاریش نمیشه كرد ما امسال بیشترین انتظاری كه باید از فولاد داشته باشیم سقوط نكردنه

خیلی از دوستام توی مدرسه منو مسخره كردن شاید باور نكنید ولی اینكارو كردن و من بازهم گفتم كه قلب من برای خوزستان و تیماش میتپه و بهشون گفتم كه حرف شما برای من اهمیتی نداره من نسبت به خوزستان تعصب خاصی دارم به خداوندی خدا حتا یكی از دوستام كه با من خوبه همش به اونا میگه كه با این بحث نكنید چون زود عصابش خورد میشه چون من تحمل شنیدن حرفهای چرت و پرت این تهرانیهارو ندارم

این بر و باخت ها همش تجربه میشه در این چند بازی فولاد دیدیم كه فولاد همش در دقایقه 80 به بعد گل ها رو میخوره این خودش نشانه كم تجربگی به امید سر بلندی خوزستان و فولاد خوزستان

قلب من برای خوزستان می تپد

http://www.foolad-fc.com/ از امروز شروع به كار كردم سر بزنید :6: :6:

سوگند
18th October, 2006, 10:02 PM

[ [/SIZE][/COLOR]:6: :6:
ایول و ماشالا به تعصبت:8: ولی مایلی كهن به درد فولاد نمیخوره

سوگند
18th October, 2006, 10:06 PM
بیشین بینیم با !
هم تیم خودت تو هتریک سوراخه هم تیمای شهرت :D
:71: :71:

mostafa113
19th October, 2006, 12:04 AM
كی؟
چرا ما یادمون نمیاد؟
فصل پیش هم توی شیراز 2-0 یا 3-0 باختن كه

امید جون سلام از آن جایی كه من به شدت به فوتبال خوزستان علاقمندم و تعصب خاصی روی تیمهای اون دارم بنده چند سالیه كه نتایج تیمهای لیگ برتری خوزستان رو در یك دفتر ثبت می كنم ،حتی نتایج صنعت نفت ،دیهیم اهواز و تیم محبوب شهر خودم كارون شوشتر كه در لیگ یك بازی می كنند را هم می نویسم.

گفته بودم كه فولاد و همین طور استقلال اهواز در این چند ساله بردهای زیادی را در مقابل تیمهای شیرازی كسب كرده بودند . البته این حرف من بدون دلیل نیست در واقع تیمهای خوزستانی طبق آمار در بیشتر بازیها در مقابل تیمهای شیرازی پیروز بوده اند.حالا این هم نتایج كه البته با عرض معذرت گلزنان بعضی از بازیها رو نتونستم ثبت كنم ولی من 24 مسابقه اخیر نمایندگان خوزستان و فارس رو اینجا می نویسم.

نتایج نمایندگان خوزستان در مقابل نمایندگان فارس در سه دوره گذشته لیگ برتر :

لیگ برتر 82
فجرسپاسی 1 .... فولاد 2 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گلها :صمد زارع برای فجر و بختیاری زاده و مومن زاده برای فولاد
فولاد 3 .... فجر سپاسی 0 (ورزشگاه تختی اهواز) گلها:عادل كلاه كج ،ایمان مبعلی،مومن زاده
برق شیراز 2 ....فولاد 0 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گلها :امیری برای برق
فولاد 3 ....برق شیراز0 (ورزشگاه تختی اهواز)

فجرسپاسی1 ....استقلال اهواز 1 (ورزشگاه حافظیه شیراز )
استقلال اهواز3 ....فجر سپاسی0 (ورزشگاه تختی اهواز )
استقلال اهواز4 ...برق شیراز3 (ورزشگاه حافظیه شیراز)گلها:علیرضا رضایی و آدریانو آلوز هر كدام دو گل
استقلال اهواز 2 ...برق شیراز0 (ورزشگاه تختی اهواز )

نمایندگان خوزستان 6 برد و 1 مساوی .....نمایندگان فارس 1 برد و 1 مساوی
نمایندگان خوزستان 18 گل زده و7 گل خورده ...نمایندگان فارس7 گل زده و 18 گل خورده

نكته جالب توجه اینه كه در این سال (1382- 83 ) تیم محبوب زادگاهم یعنی كارون شوشتر با برتری در مقابل فجرسپاسی شیراز و حذف این تیم شیرازی به جمع 8 تیم جام حذفی باشگاههای كشور راه یافت.
.................................................. .................................................. ..............................
لیگ برتر 83

فجرسپاسی 0 .... فولاد 1 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گل: توسط ایمان مبعلی دقیقه 66
فولاد 1 ....فجرسپاسی0 (ورزشگاه تختی اهواز )گل :ایمان مبعلی دقیقه 30
برق شیراز 1 ....فولاد 1 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گلها:پاك نیت برای برق و علوی برای فولاد
فولاد 4 .....برق شیراز0 (ورزشگاه تختی اهواز) گلها:مبعلی ،نادر احمدی،پژمان منتظری،لفته حمیدی

استقلال اهواز3....فجرسپاسی0 (ورزشگاه تختی اهواز)گلها:زادمحمود(2گل) و خلیفه اصل
فجر سپاسی1 .... استقلال اهواز 2 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گلها : مهدی كیانی و مهرزاد رضایی
برق شیراز 2 ....استقلال اهواز 0 (ورزشگاه حافظیه شیراز)
استقلال اهواز1....برق شیراز1 (ورزشگاه تختی اهواز) گلها :عیدی زاده برای اس اهواز و پاك نیت برای برق

نمایندگان خوزستان 5 برد و 2 مساوی .....نمایندگان فارس 1 برد و 2 مساوی
نمایندگان خوزستان 13 گل زده و 5 گل خورده.....نمایندگان فارس5 گل زده و 13 گل خورده

لیگ برتر 84
فولاد 3 .... فجرسپاسی 0 (ورزشگاه تختی آبادان ) گلها:حسین كعبی،پژمان منتظری،لفته حمیدی
فجر سپاسی2 ....فولاد 0 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گلها : صدری ، دهقان
فولاد 2 ....برق شیراز0 (ورزشگاه تختی آبادان)عماد رضا و كلاه كج برای فولاد و مطوری برای برق
برق شیراز0 ....فولاد 1 (ورزشگاه حافظیه شیراز) گل : اصغر رامشگر

استقلال اهواز 1 ....برق شیراز1 (ورزشگاه تختی آبادان)
برق شیراز 0 ....استقلال اهواز1(ورزشگاه حافظیه شیراز) گل : احمد آل نعمه
فجر سپاسی0....استقلال اهواز0 (ورزشگاه حافظیه شیراز)
استقلال اهواز2 ....فجرسپاسی1(ورزشگاه تختی شوشتر) گلها :فریدون فضلی (2 گل)

نمایندگان خوزستان 5 برد و 2 مساوی ....نمایندگان فارس 1 برد و 2 مساوی
نمایندگان خوزستان10 گل زده و 4 گل خورده ....نمایندگان فارس 4 گل زده و 10 گل خورده

در مجموع در سه سال اخیر تا قبل از شروع لیگ جدید 85 نمایندگان خوزستان در مقابل نمایندگان فارس صاحب 16 برد و فقط 3 باخت شده اند.

mostafa113
19th October, 2006, 12:13 AM
:6:
سلام خدمت شما دوستان
بازهم باید گفت خوزستان برزیلته
فولاد خوزستان بارسای اسپانیا

دوستان من كه از این باخت ناراحت نشدم عصبانی شدم ولی ناراحت نشدم

تیم جوان اینه دیگه كاریش نمیشه كرد ما امسال بیشترین انتظاری كه باید از فولاد داشته باشیم سقوط نكردنه

خیلی از دوستام توی مدرسه منو مسخره كردن شاید باور نكنید ولی اینكارو كردن و من بازهم گفتم كه قلب من برای خوزستان و تیماش میتپه و بهشون گفتم كه حرف شما برای من اهمیتی نداره من نسبت به خوزستان تعصب خاصی دارم به خداوندی خدا حتا یكی از دوستام كه با من خوبه همش به اونا میگه كه با این بحث نكنید چون زود عصابش خورد میشه چون من تحمل شنیدن حرفهای چرت و پرت این تهرانیهارو ندارم

این بر و باخت ها همش تجربه میشه در این چند بازی فولاد دیدیم كه فولاد همش در دقایقه 80 به بعد گل ها رو میخوره این خودش نشانه كم تجربگی به امید سر بلندی خوزستان و فولاد خوزستان

http://www.foolad-fc.com/ از امروز شروع به كار كردم سر بزنید :6: :6:

حامد جون دوست عزیز و صمیمی و قدیمی من : :8: :8: :11: :6:
همیشه گفتم و باز هم میگم تو آخر غیرت و تعصب خوزستانی هستی . با اینكه در خارج و در غربت زندگی می كنی ولی قلبت همچنان برای خوزستان می تپه :8: :8: :8:

دمت گرم .زنده باشی :8: :8: :8:

سوگند
19th October, 2006, 12:14 AM
اقا مصطفی اول دست مریزاد به علاقه وافرتون به اینكه حتی در دفترتون یاداشت كردین!!جای تحسین دارین

خسته نباشین:8:

mostafa113
19th October, 2006, 12:18 AM
بازيكنان جوان ايران در ورزشگاه باشگاه ايرانيان دبي با نتيجه ي 3-2 برابر تيم جوانان امارات به پيروزي رسيدند . در اين بازي هر سه گل ايران را حجت چهار محالي بازیكن شوشتری فولاد به ثمر رساند . اين بازي هاي دوستانه براي كسب امادگي هر چه بيشتر تيم جوانان ايران به منظور حضور در مرحله ي نهايي مسابقات قهرماني جوانان اسيا برگزار مي شود.

حجت چهارمحالی افتخار شهر من شوشتر:8: :8: :11: :6:

mostafa113
19th October, 2006, 12:41 AM
:8:
اقا مصطفی اول دست مریزاد به علاقه وافرتون به اینكه حتی در دفترتون یاداشت كردین!!جای تحسین دارین

خسته نباشین:8:

سوگند خانوم شرمنده نکن :9: من در خدمت تمامی بچه های گل این انجمن هستم.:6:

شما هم قابل تحسین هستید:41: :41: :41: :41: :41:

آره خیلی خسته شدم تا نوشتم ولی چکنم که عشق خوزستان در وجودمه و همین عشق باعث میشه که بدنم خستگی رو فراموش کنه.:8: :6:

تا ابد برای خوزستان خواهم سرود و همواره این خاک را خواهم ستود

omidreza
19th October, 2006, 01:18 AM
سلام عرض شد خدمت بروبچ خوب اهواز و حومه
گفتیم یه سری هم به بچه های با مرام جنوبی بزنیم تا ببینیم اوضاع و احوال از چه حكایت میكند
البته فولادیها یحتملا با امدن حاج اقا مایلی خیلی حال و روز خوشی ندارند :30:
اما ما هم خوشحالیم كه بلاخره نفت بعد از مدتها داره به حق خودش میرسه انشالله بیاد توی لیگ برتر و جلو پرسپولیس یه حال اساسی بهش بدیم:21:
میگم امید جان اگه پرسپولیس اومد ابادن نری دوباره به یاد بروبچ فلیسطینی به فكر پرتاب سنگ بیفتیا:wink:

سلام عبدالله جان طیبات:8:

مرسی بابت تبریکت واسه نفت:11: ، ایشالله تیم محبوبت بیاد آبادان یه حال اساسی بهش بدیم:6: :19:

عبدالله جان خدایی پرسپولیس و استقلال تو تختی آبادان ، حکم اسرائیل رو دارن تو فلسطین:78:

ولی کسی اينجا خبر نداره که آيا بالاخره اسم دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز رو تونستن عوض کنن يا نه .چون اين قديمی ترين دانشگاه ايران بوده که قدمتش به سده چهارم ميلادی برميگشته و امروز روی چند سربرگ اسم دانشگاه علوم پزشکی چمران ديدم که منو به شک انداخت :7: يعنی اين اسم رو هم عوض کردن!! :angry:
سلام :6:

بابا کجای کاری؟
کاکای برزیلی رو کردن عبدالرحمن ، اونوقت انتظار داری اسم دانشگاهی که اسم آریامهر پشتشه پابرجا بمونه:18:

تازه اسمش دانشگاه شهید چمرانه نه چمران!:30: :4:

جالبه بدونید اگه اشتباه نکنم چیزی حدود 60% زمین دانشگاه چمران دُزدیه!!! :40:

زمان قدیم اینقدری که الان بزرگ و وسیعه نبوده! ... فکر کنم دومین دانشگاه بزرگ کشور (بعد از دانشگاه شیراز) چمران اهواز باشه:39:

ولی خب هنوزم که هنوزه نتونستن مسئله غصبی بودن بیشتر قسمتهای زمین این دانشگاه رو حل کنن(از من میشنوید رفتید اونجا نماز نخونید:4::4:) ... میگن 3 نفر زمان انقلاب تو درگیریها وو... مشغول ساختن سند واسه زمینهای صاحبدار اون منطقه بودن که بعدها اون زمینها رو به دولت میفروشن (چیزی حدود خدا متر زمین:40:) و متواری میشن!!

حکم اعدامشون صادر شده ، ولی خب ایشالله اون دنیا دستشون به اینا میرسه:20:

به اميد موفقيت تيمهای خوزشتانی وبازگشت برزيل ايران به ليگ برتر
چاکرتم:11: :8: :6:

-----

راستی میگم بروبچ دقت کردید کم کم داره حدس من به یقین تبدیل میشه :4:
گفتم تا پایان هفته هفتم ، هشتم فولاد بیشتر از 10 امتیاز جمع آوری نکرده و حاجی مایلی پـــَــــــــر:19:
خدایی مایلی کهن اصلا" بدرد مربی گری نمیخوره ، فقط واسه این خوبه بیارنش تو برنامه های ورزشی و جنجال بپا کنه :21:

omidreza
19th October, 2006, 03:19 AM
[B]از آن جایی كه من به شدت به فوتبال خوزستان علاقمندم و تعصب خاصی روی تیمهای اون دارم بنده چند سالیه كه نتایج تیمهای لیگ برتری خوزستان رو در یك دفتر ثبت می كنم ،حتی نتایج صنعت نفت ،دیهیم اهواز و تیم محبوب شهر خودم كارون شوشتر كه در لیگ یك بازی می كنند را هم می نویسم.

:40:بابا ایول مصطفی جون:13::8: :4:

خدایی لازم شد یه پیرهن نفت واست پست کنما :78:

ایولا ، خدایی کمتر کسی اینکارو میکنه ها ... اینا رو فکر کنم نریموسا هم ندونه:19:

من نتایج نفت رو نمینویسم ، ولی مثلا" الان دقیق یادمه که فصل پیش اولین بازی نفت با ماشین سازی بود تو آبادان ... 4-0 بردیم ... گلهاشو هم علی بختیاری زاده + 2تا شو رضاییان + آخریشو هم علی طهماسبی به ثمر رسوندن :6::8::8::8::8:

مصطفی جون اگه خواستی از تو دفترت در مورد بازیهای صنعت نفت سوال مطرح کن حاج امید بیاد جواب بده :4::4:

IL Diavolo
19th October, 2006, 03:51 AM
خدا کنه ....
تیمهای خوزستان نتیجه بگیرن

IL Diavolo
19th October, 2006, 03:53 AM
این هم جدول لیگ برتر

http://i11.tinypic.com/32zkx7t.jpg

Shadow
19th October, 2006, 11:59 AM
این زمین جدی جدی تعمیر شده بود؟:40:
من كه زیمنو دیدم ضد حال خوردم و بازی رو دیگه دنبال نكردم:angry:
این همه وقت و تبلیغ و... نتیجه اش این بود؟:7:

L a V i N
19th October, 2006, 12:51 PM
ولی کسی اينجا خبر نداره که آيا بالاخره اسم دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز رو تونستن عوض کنن يا نه .چون اين قديمی ترين دانشگاه ايران بوده که قدمتش به سده چهارم ميلادی برميگشته و امروز روی چند سربرگ اسم دانشگاه علوم پزشکی چمران ديدم که منو به شک انداخت:7: يعنی اين اسم رو هم عوض کردن!! :angry:
به اميد موفقيت تيمهای خوزشتانی و بازگشت برزيل ايران به ليگ برتر
والا تا اونجایی كه من می دونم دانشگاه علوم پزشكی رو همه جندی شاپور
خطاب می كنن حتی توی دفترچه های كنكور!
تو دفتر چه ی من دقیقآ این اسم رو داره: دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی - درمانی جندی شاپور اهواز!
بابت تبریگ افتتاح ورزشگاه تختی هم ممنون! دیدین چقدر خوشكل شده؟!!! قراره بازی های اروپایی
كه تشخیص میدن زمین بی طرف باشه توی تختی ما برگزار بشه!!!

Milanista™
19th October, 2006, 01:20 PM
ممنون ،باز خدا رو شکر
در مورد ورزشگاه هم من اون هرچند رو برای همين گزاشتم :40:
در تهران برجی وجود داره به نام برج ميلاد که حتما تعريفش رو شنيدين يه 7،8 10 سالی هست که قراره آماده بشه و هنوز خبری نيست .اين برج تقريبا نيمی از شرکت های ريز و درشت فنی و مهندسی در تهران رو پولدار کرد .ورزشگاه اهواز هم همينه ،در واقع همه جا همينه:angry: .مطمئنا پيمان کارایی که تعمير ورزشگاه اهواز بهشون سپرده شده بوده انقده پول به جيب زدن که ديگه فکر نميکنم بشه تو اهواز پيداشون کرد

Milanista™
19th October, 2006, 02:07 PM
بابا کجای کاری؟
کاکای برزیلی رو کردن عبدالرحمن ، اونوقت انتظار داری اسم دانشگاهی که اسم آریامهر پشتشه پابرجا بمونه:18:

تازه اسمش دانشگاه شهید چمرانه نه چمران!:30: :4:

جالبه بدونید اگه اشتباه نکنم چیزی حدود 60% زمین دانشگاه چمران دُزدیه!!! :40:

زمان قدیم اینقدری که الان بزرگ و وسیعه نبوده! ... فکر کنم دومین دانشگاه بزرگ کشور (بعد از دانشگاه شیراز) چمران اهواز باشه:39:

ولی خب هنوزم که هنوزه نتونستن مسئله غصبی بودن بیشتر قسمتهای زمین این دانشگاه رو حل کنن(از من میشنوید رفتید اونجا نماز نخونید:4::4:) ... میگن 3 نفر زمان انقلاب تو درگیریها وو... مشغول ساختن سند واسه زمینهای صاحبدار اون منطقه بودن که بعدها اون زمینها رو به دولت میفروشن (چیزی حدود خدا متر زمین:40:) و متواری میشن!!

حکم اعدامشون صادر شده ، ولی خب ایشالله اون دنیا دستشون به اینا میرسه:20:

:

عليک سلام
والا من ديوارهای اين دانشگاه چمرانه رو تا جايی که فکر کنم به بلوار گلستان ميخوره ديدم .دانشگاه خفن بزرگی به نظر ميرسه .حلال و حروم زمينش رو نميدونم ولی فکر کنم اون زمانی که ميخواستن گسترشش بدن يه تيرکمونچی بازمانده از صدر اسلام رو اوردن گفتن يه تير بزن هر جا اومد پايين تا همون جا دانشگاه ميسازيم:4:

از بحثتون خارجتون نکنم چون اين کارمه اما يه رفيق اهواز نديده دارم که شنبه داره واسه يه روز ميآد اهواز و شب هم از آبادان پروازشه
يه چند تا سوال داشتم .
اول اينکه از آبادان تا اهواز چقدر راهه .:7:
و دوما اين رفيق ما تا کاراش رو انجام بده ساعت شده 3 . توی اون چند ساعت که اهوازه و روزه هم نيست کجای اهواز بره که بتونه يه دلی از عزا در بياره و وقتی بگزرونه -بدبختی زياد ميونه خوبی با بانوان محترم نداره وگرنه يه راست ميفرستادمش فلکه دوم کيانپارس تا بيشتر پاش به اهواز باز بشه:wink: - ولی تو ماه رمضون جايی پيدا ميشه که بتونه اونجا يه چيزی بخوره؟
و نهايتا اهواز امنيت داره؟؟؟؟:4: .اين رفيق ما با سر بريده بر نگرده

JAFAR_M
19th October, 2006, 05:49 PM
عليک سلام
والا من ديوارهای اين دانشگاه چمرانه رو تا جايی که فکر کنم به بلوار گلستان ميخوره ديدم .دانشگاه خفن بزرگی به نظر ميرسه .حلال و حروم زمينش رو نميدونم ولی فکر کنم اون زمانی که ميخواستن گسترشش بدن يه تيرکمونچی بازمانده از صدر اسلام رو اوردن گفتن يه تير بزن هر جا اومد پايين تا همون جا دانشگاه ميسازيم:4:

از بحثتون خارجتون نکنم چون اين کارمه اما يه رفيق اهواز نديده دارم که شنبه داره واسه يه روز ميآد اهواز و شب هم از آبادان پروازشه
يه چند تا سوال داشتم .
و دوما اين رفيق ما تا کاراش رو انجام بده ساعت شده 3 . توی اون چند ساعت که اهوازه و روزه هم نيست کجای اهواز بره که بتونه يه دلی از عزا در بياره و وقتی بگزرونه -بدبختی زياد ميونه خوبی با بانوان محترم نداره وگرنه يه راست ميفرستادمش فلکه دوم کيانپارس تا بيشتر پاش به اهواز باز بشه:wink: - ولی تو ماه رمضون جايی پيدا ميشه که بتونه اونجا يه چيزی بخوره؟

1:دانشگاه اهواز اول اسمش جندی شاپور بود بعد از جنگ شهید چمران شد اما چند سال پیش خیلی ها اعتراض کردن نتیجه این شد که یه قسمت هاییش جندی شاپوره بعضی قسمت ها هم چمران مثلا دانشکده پزشکی و مهندسی و... ممکنه جندی شاپور باشن

2: ازابادان تا اهواز حدود 5/1 ساعت راهه

3:اگه کیان پارسه من یه ساعت پیش کیان پارس بودم 2 تا بچه دیدم داشتن ساندویچ می خوردن اکثر ساندویچی ها بازن

4:مگه میشه امنیت نداشته باشه
من پریشب رفتم ورزشگاه با وجود باخت وحشتناک فولاد نه یه صندلی شکست نه دعوا شد و کسی به داور و مایلی کهن فحش هم نداد
البته همه هم صدا می گفتیم مایلی کهن هرییییییییییییییی:angry:

mostafa113
19th October, 2006, 05:58 PM
:40:بابا ایول مصطفی جون:13::8: :4:

خدایی لازم شد یه پیرهن نفت واست پست کنما :78:

ایولا ، خدایی کمتر کسی اینکارو میکنه ها ... اینا رو فکر کنم نریموسا هم ندونه:19:

من نتایج نفت رو نمینویسم ، ولی مثلا" الان دقیق یادمه که فصل پیش اولین بازی نفت با ماشین سازی بود تو آبادان ... 4-0 بردیم ... گلهاشو هم علی بختیاری زاده + 2تا شو رضاییان + آخریشو هم علی طهماسبی به ثمر رسوندن :6::8::8::8::8:

مصطفی جون اگه خواستی از تو دفترت در مورد بازیهای صنعت نفت سوال مطرح کن حاج امید بیاد جواب بده :4::4:

امیدجون خوشحال میشم زودتر این پیراهن نفت به دستم برسه.:8: :11: :6:

آره دیگه كمتر كسی اینكارا رو میكنه خب آره دیگه من هم یكی از اونام.:8:

امید جون تازه كجاش رو دیدی ؟ من تا چند سال پیش لیگ های جوانان و نوجوانان و امید استان رو هم از طریق هفته نامه فجر خوزستان سابق(روزنامه كارون فعلی) دنبال می كردم .مثلا می دونستم كه شاهین شوشتر و كارگر آبادان و وحدت آبادان در كجای جدول قرار دارند و بعضی از بازیكنانشون رو می شناختم . مثلا بعضی از بازیكنانی كه الان در تیمهای بزرگسالان فولاد و اس اهواز و نفت آبادان بازی می كنند من چند سال قبل كه در تیمهای نوجوانان و جوانان باشگاههاشون و باشگاههای دیگه بازی می كردند رو می شناختم.

البته دیگه چند سالیه كه به علت پیری و كهولت سن دیگه مثل سابق نیستم كه دنبال این كارا برم ولی با این حساب از خیلی از شما جوون ترها اطلاعات فوتبال بیشتری از فوتبال خوزستان دارم و میتونم برم توی هئیت فوتبال خوزستان خدمت كنم و اطلاعاتم رو در اختیار آقای دهكردی رئیس هیئت فوتبال خوزستان قرار بدم.:21:

آقای نریموسا هم اگه اطلاعاتی درباره تیمای خوزستانی میخواد من در خدمتشم،البته باید منو به عنوان كارشناس در برنامه فوتبال تا فوتبال دعوت كنه .:21:

و اما یه خاطره كوتاه كه دلم میخواد همه بخونند.

چند سال پیش كه عضو كتابخانه عمومی شهرم بودم بطور اتفاقی چشمم یه یه كتاب قطور افتاد كه در مورد فوتبال خوزستان بود روش نوشه بود : خوزستان قلب فوتبال ایران نویسندش هم شخصی بود به نام سید هاشم شبیبی سال انتشارش هم فكر كنم سال 1376 یا 77 بود .

بچه ها اگه بدونید این كتاب چه چیزایی درباره فوتبال خوزستان بخصوص آبادان از 80 سال قبل تا سال 1376 نوشته شده بود تعصب و عشق و علاقتون نسبت به فوتبال خوزستان ده برابر بیشتر میشه.
از شانس بد این كتاب یه كتاب مرجع بود و نمیشد ببرمش خونه. ولی من این كتاب 400 - 300 صفحه رو برداشتم و بردم توی سالن مطالعه كتابخانه و شروع كردم به خوندن اون. هر چه كه میخوندم بیشتر علاقمند می شدم . ساعتها گذشت و گذشت ولی من اصلا متوجه گذر زمان نمی شدم تا موقعی شد كه كتابخونه داشت تعطیل می كرد ولی من دوست نداشتم كتاب رو ول كنم با ناراحتی و از سر اجبار كتاب رو تحویل دادم و به خونه برگشتم. روزهای دیگه چند بار به كتابخانه رفتم و بقیه كتاب رو می خوندم .باور كنید خیلی دوست داشتم این كتاب مال خودم بود و حاضر بودم با هر قیمتی این كتاب رو بخرم ولی هیچ جا من این كتاب رو ندیدم كه بخرم. حتی یه بار زدم به سیم آخر و كتاب رو بردم خونه .البته این كار من غیر قانونی بود ولی خوشبختانه وقتی كتاب رو به مسئول كتابخونه دادم اصلا متوجه نشد كه این كتاب دو روزه كه مفقود شده .:13:

خلاصه بچه ها این تعصب و علاقه منو كه می بینید اثرات همون كتاب ارزشمنده و من دوباره تصمیم دارم اونو دوباره بیارم خونه و اطلاعات خواندنی و مطالب جالب اونو توی كلوپمون بنویسم چون برای نسل جدید كه با گذشته فوتبال خوزستان آشنا نیستند بسیار مفیده.

راستی بچه ها تایپیك ما به 100 تا رسید . خودم اولین كسی بودم كه رسوندمش به 100 تا:69: :69: :69: :36: :36: :36:

قلب مصطفی برای بچه های این انجمن می تپه:8:

A n e n I
20th October, 2006, 12:01 AM
اول از همه به همه ی شماها تسلیت میگم بابت باختتون برابر دو نماینده شیراز
شاه غلام دستت طلا

omidreza
20th October, 2006, 05:38 AM
بچه ها شرمنده ، من نرسیدم همه ارسالا رو بخونم ... ایشالله فردا کامل میخونم ، اگه موردی بود که نیاز به جواب داشت فرداشب جوابشو میذارم:4:
فقط الان ارسال این رفیقمونو خوندم :11:

عليک سلام

وای خدااا:21: :24::24:

پسر چی گفتیا :78:

بخدا دارم میمیرم از خنده:24:

ای بابا:4:

وای:24:

:19:

يه چند تا سوال داشتم .

حاجی پستش کن منزل اینجانب:9:

بهش بگو : کا بیا اوبودان در خدمتیم:6:

اول :
از اهواز تا آبادان بستگی داره با چه ماشینی بری :39:
اگه با ماشین خودت بری ، حاج امید که چندیدن بار ، با فقط چیزی حدود 40 دقیقه این مسیرو طی کرده:4:
اگه با این سمندهای تاکسی بخواد بره ، فکر کنم 45 دقیقه بیشتر تو راه نباشه:)
اگه بخواد با اوتوبوس بره 1 ساعت و تقریبا نیم:40:
اگه با مینی بوس 2 ساعت:7:
پیاده هم بخواد بره چیزی حدود 1 روز و خورده ای ، ولی خب نمی صرفه:4:

ای بابا ، چیزی که توی این استان ریخته روزه نگیر:25:

ولک بگو همونجا که پیاده شد اولین ساندویچی ، یا اگه به کلاسش نمیخوره اولین چلوکبابی که رسید ، بره داخل و یه سلام و سفارش ، بهترین و مشتی ترین کبابو میذارن جلوش:6:

اهواز و امنیت؟:40:
از من میشنوی همین الان بهش بزنگ و بگو بلیطه رو کنسل کنه:4:

ولی نه نه ، خدایی جدی میگم:30: .. نیست قراره تا یکی دو ماهه دیگه ریاست محترم جمهور تشریف بیاره استانه ما :105: ، از همین الان تا یکی دو ماه بعد از اتمام سفرشون ، کل استان خوزستان و حتی استانهای حومه در امن و امانه:6:

تازه شنیدم دارن فضاهای ضایه و افتضاح درون شهری رو یه جورایی با ماس مالی کردن ، میپوشونن که به چشم نیاد:16:

پس بگو حتما بیادش:8:

-بدبختی زياد ميونه خوبی با بانوان محترم نداره وگرنه يه راست ميفرستادمش فلکه دوم کيانپارس تا بيشتر پاش به اهواز باز بشه:wink: -

جدی؟
مگه اونجا خبریه؟:13:
ای بابا ، تو این ماه مبارک چی میگی؟:4:
یه لحظه شیطون رفت تو جلدما یه سری برم اونجا ببینم چه خبره:102:
اعوذ بالله من الشلیطان الرجیم:63:

(آخه نیست چشم برزخی دارم ، ممکنه برم اونجا اذیت بشم:9::2::2:)

راستی بچه ها میگم اینو دانلود کنید ، ببینید واسه کسی اصلا اجرا میشه؟؟؟ تو انجمن آبیته نمیدونم چرا فقط واسه 2 نفر اجرا شد؟؟:2:

http://www.sendspace.com/file/9sxqyo

Kian-S
23rd June, 2007, 06:02 PM
به آرشیو منتقل میشه!