PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دروگی بیانکونری { یادواره پاول ندود } - فصل 09-10

صفحه ها : [1] 2 3 4

Friend
11th June, 2009, 09:11 PM
سلام
دروگی نام گروهی هست که همواره با تعصب ترین هواداران یووه بودند و توی خیلی از تصمیمات باشگاه هم دخیل بودند
مثل فروخته نشدن جیووینکو یا خرید ستاره و خیلی کارهای دیگه
همواره هم توی بازیهای یوونتوس حضور داشتند و همونطور که ندود رو دیدید با شالگردن دروگی خداحافظی کرد

http://www.imageurlhost.com/images/a2fn0sibc0cgwe366q9a.jpg
امیدوارم این تاپیک آغاز دهنده ی قهرمانی ها یوونتوس با کاپیتان چیرو باشه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
11th June, 2009, 09:22 PM
:cry::2:

داغ دلم تازه تر شد :cry: ندود تا ابد به یادت خواهیم ماند :cry:

دمت گرم کمال که اومدی ! از بس تو تاپیک مردم ول بودیم داشتیم میترکیدیم ! :4: ببین بابی و رضا کجان صداشون کن بیان خونه.

Friend
12th June, 2009, 11:35 AM
سلام
خوب به نقل از توتو اسپورت به احتمال زیاد یوونتوس و رئال یک بازی دوستانه در 31 جولای انجام میدن
توتو اسپورت این بازی رو نبرد کاکا و رونالدو در مقابل الکس و دیه گو تعبیر کرده
باتشکر

kourosh
12th June, 2009, 12:03 PM
می گم تو گل گفته بود ندود میره اینتر چی شد :4: ؟؟
پ.ن :‌می دونم خداحافظی کرده ها :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
12th June, 2009, 12:56 PM
دروغه ! همش کذب محضه ! نمیذارن شیر طلایی تورین برای چند وقت (هر چند کوتاه) هم که شده در آرامش تمام استراحت کنه !

شاید رئال هم میخواد خاطره اون دو باخت رو یه جوری تلافی کنه ! اما غافلند از اینکه یوونتوسی که اونها رو در دو بازی مهم با بخت بدرقه کرد الان قویتر شده ! :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
12th June, 2009, 03:23 PM
تاب و توان ندارم دیگه ! اینقدر کم طاقت شدم برا دیدن بازی یووه که نگو ! هی دیگو رو پشت سر ترزگه و دلپیرو تو ذهنم تصور میکنم که ندود از روی نیمکت داره سرشون داد میزنه :4:

یه حس خاصیه ! نمیشه درست گفتش , اما اومدنه چیرو خیلی روحیم رو تغییر داده :8:

+ الان SKY رو دیدم زده " طبق گزارشاتی (شایعاتی) یووه میخواد ترزگه رو با الانو از منچسترسیتی معاوضه کنه" :40::sick::angry::wallbash:

Friend
12th June, 2009, 03:30 PM
دروغه ! همش کذب محضه ! نمیذارن شیر طلایی تورین برای چند وقت (هر چند کوتاه) هم که شده در آرامش تمام استراحت کنه !

شاید رئال هم میخواد خاطره اون دو باخت رو یه جوری تلافی کنه ! اما غافلند از اینکه یوونتوسی که اونها رو در دو بازی مهم با بخت بدرقه کرد الان قویتر شده ! :4:
سلام
دقیقا همینطوره
تیم ما که یه چغندر سرمربیش بود به راحتی رئال رو دبل کرد
حالا که کاپیتان چیرو هست دیگه میترکونیمشون
به نظر من کامو صد تا کریس رونالدو رو میزاره جیب بقلش
باتشکر

lazio_negro
12th June, 2009, 09:50 PM
می گم تو گل گفته بود ندود میره اینتر چی شد :4: ؟؟
پ.ن :‌می دونم خداحافظی کرده ها :4:

بابا بیخیال ما رو به سكته نده
میگن داره تشریف فرما میشه لاتزیو كه خدا از دهنم بشنوه بگو ایشالا:8:

ơɧʂҽɳ♏
12th June, 2009, 09:58 PM
یک بار یادمه که تو یه بازی یووه ندود در حال دفاع کردن مهاجم تیم بولونیا بود که داور بازی که کولینا بود به اشتباه ضربه کرنر تیم بولونیا رو نمیگیره ولی خود پاول بهش میگه که توپ به پاش خورده و باید کرنر بگیره ...

کولینا هم از اخلاق خوب ندود تعریف میکنه و میگه تا حالا تو عمر داوریش چنین چیزی ندیده بوده

Seventy One
12th June, 2009, 10:12 PM
یک بار یادمه که تو یه بازی یووه ندود در حال دفاع کردن مهاجم تیم بولونیا بود که داور بازی که کولینا بود به اشتباه ضربه کرنر تیم بولونیا رو نمیگیره ولی خود پاول بهش میگه که توپ به پاش خورده و باید کرنر بگیره ...

کولینا هم از اخلاق خوب ندود تعریف میکنه و میگه تا حالا تو عمر داوریش چنین چیزی ندیده بوده

قابل توجه بازیکن های ایرانی که سر یه پنالتی خون همو میریزن و بخشش ندارن :lightbulb:

Seventy One
12th June, 2009, 10:16 PM
\
+ الان SKY رو دیدم زده " طبق گزارشاتی (شایعاتی) یووه میخواد ترزگه رو با الانو از منچسترسیتی معاوضه کنه" :40::sick::angry::wallbash:

ترزگه فروشی نیست

http://i.media.goal.com/g/31419_news.jpg

به نظر می رسد دیوید ترزگه مهاجم فرانسوی یووه در این تیم ماندنی خواهد بود.آنتونیو کالیندو روز گذشته اعلام کرد مسئولان باشگاه هیچ تمایلی برای فروش او ندارند و می خواهند ترزگه را حفظ کنند.

ترزگه بعد از اینکه توسط کلودیو رانیری سرمربی اسبق یووه از ترکیب اصلی تیم کنار گذاشته شد به فکر ترک این تیم افتاد و طی چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد تیم های خواهان این بازیکن توسط روزنامه های ایتالیایی منتشر شد.ترزگه امروز اعلام کرد با توجه به علاقه باشگاه به حفظ او نمی داند در مورد آینده اش چه تصمیمی بگیرد.

کالیندو در گفتگو با روزنامه فرانسوی اکیپ می گوید :"السیو سکو مدیر ورزشی یووه به من گفت که ترزگه فروشی نیست و به این ترتیب در یووه خواهد ماند."المپیک لیون، المپیک مارسی ، رم و اخیرا منچسترسیتی علاقه خود را نسبت به جذب ترزگه اعلام کرده اند.این در حالی است که با توجه به اظهارات اخیر مسئولان یووه انتقال ترزگه به هر کدام از این تیم ها بسیار بعید به نظر می رسد.

Seventy One
12th June, 2009, 10:21 PM
http://i.media.goal.com/g/36851_news.jpg

سایت گل-شهردار شهر تشوانه در آفریقای جنوبی به فابیو کاناوارو کاپیتان تیم ملی ایتالیا شهروندی این شهر را داده است. تیم قهرمان دنیا دارد برای جام کنفدراسیون‌ها آماده می‌شود. این جام روز یکشنبه آغاز خواهد شد. آنها در شهر تشوانه به سر می‌برند.

کاناوارو می‌گوید: «این یکی از زیباترین شهرهایی است که دیده‌ام و مردم عالی هستند ولی هوا چندان از ما استقبال نکرده است!» هوای این شهر پس از ورود تیم ملی ایتالیا سرد شده. ایتالیا دوشنبه با آمریکا بازی خواهد داشت و مصر و برزیل دیگر تیم‌های این گروه هستند. گوندولین راموکگوپا، شهردار تشوانه از این که ایتالیا این شهر را برای اقامت انتخاب کرده خوشحال است: «این شهر قهرمانان است چون تیم بلو بالز که تیم راگبی ماست اخیرا قهرمان رقابت‌های سوپر 14 برای بار دوم شده و حالا میزبان آمریکا، برزیل و ایتالیا هستیم. این نشان می‌دهد چه شهر بااهمیتی داریم.»

lazio_negro
12th June, 2009, 10:24 PM
بروبچ این عكس رو ببینید
اسطوره شما در كنار اسطوره ما
اینجا داشتن توی یه كلوپ با هم شعر میخوندن
اسطوره ما رو كه لابد میشناسین
دیكانیو كبیر
این عكس اتحاد ما رو نشون میده دوستان :victory:(حالا میشه ندود و بدین ما؟)
http://whatever7.jeeran.com/51762445.jpg

Seventy One
12th June, 2009, 10:26 PM
(حالا میشه ندود و بدین ما؟)

ظاهرا لاتزیو کل تیمشم بده به یووه اینا حاضر نیستن ندود رو بدن بره. اصلا خود ندود فکر نمیکنم جایی بره

ơɧʂҽɳ♏
12th June, 2009, 10:40 PM
بروبچ این عكس رو ببینید
اسطوره شما در كنار اسطوره ما
اینجا داشتن توی یه كلوپ با هم شعر میخوندن
اسطوره ما رو كه لابد میشناسین
دیكانیو كبیر
این عكس اتحاد ما رو نشون میده دوستان :victory:(حالا میشه ندود و بدین ما؟)
http://whatever7.jeeran.com/51762445.jpg

هی خدا
عکس پائولو دی کانیو رو دیدم یاد اون صحنه معروف جوونمردیش افتادم
یادش بخیر ، خیلی تعریف اون صحنه رو شنیده بودم و دلم میخواست هر طور که شده اون صحنه رو ببینم ، وقتی دیدمش ناخودآگاه به خودم گفتم با اینکه یه دیکتاتوره ولی قلبش خیلی رئوفه ...

در ضمن یه گل بی نظیر هم از این بازیکن در لباس همین وستهام یونایتد ازش دیدم که فکم از تعجب خورد زمین ...

کسی عکس از اون صحنه نداره که دی کانیو وقتی میبینه دروازه بان تیم حریف مصدوم شده توپ رو به بیرون میزنه در حالیکه میتونست دروازه خالی رو باز کنه

Hossein Azzurri
13th June, 2009, 12:09 AM
فکر کنم منظورت اینه

http://www.youtube.com/watch?v=EWdf5ZLbtYo

★.JU.V.E.N.T.US.★
13th June, 2009, 02:32 PM
رضا ! هنوزم به هانتلار علاقه داری ؟ :4:

Juve-Huntelaar, deal possible

. The Real Madrid Perez sell the Dutch striker, who wants to play more. 10-12 milioni

Friend
13th June, 2009, 05:06 PM
رضا ! هنوزم به هانتلار علاقه داری ؟ :4:

Juve-huntelaar, deal possible

. The real madrid perez sell the dutch striker, who wants to play more. 10-12 milioni
سلام
واقعا دوست دارم هانتلار رو توی یوونتوس ببینم
ولی اگر قرار به رفتن دیوید بشه ، فقط دوست دارم جوزپه روسی بیاد یووه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
13th June, 2009, 05:13 PM
جوزپه روسی رو که فکر نکنم ! اما من معتقدم با وجود ترزگل و دلپیرو و آمائوری و جووینکو و یاکوئینتا اونچنان بهش نیاز نداریم ! نه اینکه بازیکن بدی باشه ها ! هر چند بازیهای زیادی ازش ندیدم ! اما زیاد موافقش نیستم !

Seventy One
13th June, 2009, 08:48 PM
یوسف جون اتفاقا به نظر من هانتلار از همه ی این کسایی که اسم بردی میتونه بهتر عمل کنه .
دیگه هرچی باشه از جووینکو و یاکوئینتا که کمتر نیست

★.JU.V.E.N.T.US.★
13th June, 2009, 09:09 PM
من که نگفتم بده یا نمیتونه خوب باشه :4: ! اتفاقا به نظرم جای پیشرفت داره اما به هیچ وجه از وینچنزو سباستین و دل پیرو و ترزگل بهتر نیست ! (حداقل اگه از لحاظ آماری ببینیم) شاید اگه تو رئال کمی بهتر ظاهر میشد میتونستیم بگیم تو مایه های آژاکس خوب بوده.

در هر صورت امیدوارم بیاد اما نه به عنوان معاوضه با یکی از بهترینهای تیممون.

ơɧʂҽɳ♏
13th June, 2009, 09:11 PM
یوسف جون اتفاقا به نظر من هانتلار از همه ی این کسایی که اسم بردی میتونه بهتر عمل کنه .
دیگه هرچی باشه از جووینکو و یاکوئینتا که کمتر نیست

علی جان مقایسه کردن هانته لار با یاکوئینتا انصافاً منصفانه نیست ، وینچنزو به مراتب تو سطح بالاتری بازی میکنه و شمّ گلزنیش بالاتره ...

Seventy One
13th June, 2009, 09:19 PM
هانتلار توی مادرید بازیش افتضاح بود ولی همیشه از اون به عنوان فان باستن دوم یاد میکنن. جای پیشرفتشم همونطور که یوسف گفت زیاده.
این یاکوئینتا و آمائوری و جووینکو دقیقا چند سالشونه ؟

Friend
14th June, 2009, 02:36 AM
هانتلار توی مادرید بازیش افتضاح بود ولی همیشه از اون به عنوان فان باستن دوم یاد میکنن. جای پیشرفتشم همونطور که یوسف گفت زیاده.
این یاکوئینتا و آمائوری و جووینکو دقیقا چند سالشونه ؟
سلام
یاکوئینتا و آمائوری 29 سالشونه ، جیووینکو 22 سال
من بخاطر این میگم جوزپه روسی چون هم ایتالیایی هم فقط 22 سالشه
هانتلار رو هم خیلی دوست دارم ، رئال که اصلا جای شناختن بازیکن نیست ، رئال فان در فارتی که لیگ آلمان رو قبضه کرده بود به یه بازیکن در حد پولسن تبدیل کرده ، دیگه چه انتظاری ازش داری
باتشکر

SoulSiick
14th June, 2009, 01:01 PM
خوب اینم آخرین اخبار موثق راجب ترانسفر یووه که بخشی از سایت رسمی یوونتوس و بخشی از مصاحبه سکو با یکی از رادیو های ایتالیاست :

-یوونتوس هیچ مذاکره ای با پاندف نداشته.
-دوسنا و گروسو اهداف اولیه یوونتوس نیستند، ولی اگر شرایط انتقال مساعد باشه بازیکنان مورد توجه یوونتوس هستند.
-درحال حاضر منتظریم تا وضعیت کریشیتو مشخص بشه.جنوا طبق قرارداد فرصت داره تا 25 جون تکلیف دومنیکو رو مشخص کنه.
-سردار تاسکی 2 ماه پیش مورد توجه یوونتوس بود، ولی با گرفتن کاناوارو یوونتوس دیگه علاقه ای به جذب این بازیکن نداره.
-با خط هافبک به سبک الماسی فرارا بعضی از بازیکن ها کارایی کمتری دارند.به طور مثال اگر پیشنهادی برای مارکیونی برسه می تونه از یوونتوس جدا بشه.اما ما لزوما دنبال اینکه کسی رو از یوونتوس جدا کنیم نیستیم.

از طرفی دوسنا به تلویزیون اسکای گفته : من در لیورپول خوشحالم و تجربه خوبی اینجا کسب کردم.ولی همیشه مایل بودم توی ایتالیا بازی کنم و اگر یوونتوس واقعا به دنبال من باشه و مدیر برنامه های من پیشنهادی دریافت کرده باشه حتما جواب مثبت خواهم داد.

تیاگو به یکی از مطبوعات پرتقالی گفته : من توی فرانسه خیلی خوشحال بودم ولی از نظر توجه لیگ فرانسه خیلی مورد توجه نبود.مسلما لیگ مورد علاقه من انگلیسه چون در ایتالیا من چندان راحت نیستم، فوتبال ایتالیا خیلی تاکتیکی و فشرده است و با خصوصیات من سازگاری زیادی نداره.البته بازگشت به پرتقال هم می تونه گزینه ی دیگه ای برای من باشه.

SoulSiick
14th June, 2009, 01:01 PM
خوب اینم آخرین اخبار موثق راجب ترانسفر یووه که بخشی از سایت رسمی یوونتوس و بخشی از مصاحبه سکو با یکی از رادیو های ایتالیاست :

-دوسنا و گروسو اهداف اولیه یوونتوس نیستند، ولی اگر شرایط انتقال مساعد باشه بازیکنان مورد توجه یوونتوس هستند.
-درحال حاضر منتظریم تا وضعیت کریشیتو مشخص بشه.جنوا طبق قرارداد فرصت داره تا 25 جون تکلیف دومنیکو رو مشخص کنه.
-سردار تاسکی 2 ماه پیش مورد توجه یوونتوس بود، ولی با گرفتن کاناوارو یوونتوس دیگه علاقه ای به جذب این بازیکن نداره.
-با خط هافبک به سبک الماسی فرارا بعضی از بازیکن ها کارایی کمتری دارند.به طور مثال اگر پیشنهادی برای مارکیونی برسه می تونه از یوونتوس جدا بشه.اما ما لزوما دنبال اینکه کسی رو از یوونتوس جدا کنیم نیستیم.

از طرفی دوسنا به تلویزیون اسکای گفته : من در لیورپول خوشحالم و تجربه خوبی اینجا کسب کردم.ولی همیشه مایل بودم توی ایتالیا بازی کنم و اگر یوونتوس واقعا به دنبال من باشه و مدیر برنامه های من پیشنهادی دریافت کرده باشه حتما جواب مثبت خواهم داد.

تیاگو به یکی از مطبوعات پرتقالی گفته : من توی فرانسه خیلی خوشحال بودم ولی از نظر توجه لیگ فرانسه خیلی مورد توجه نبود.مسلما لیگ مورد علاقه من انگلیسه چون در ایتالیا من چندان راحت نیستم، فوتبال ایتالیا خیلی تاکتیکی و فشرده است و با خصوصیات من سازگاری زیادی نداره.البته بازگشت به پرتقال هم می تونه گزینه ی دیگه ای برای من باشه.

Friend
14th June, 2009, 02:09 PM

سلام
اصلا دوست ندارم روزی خروج مارکو مارکیونی رو از یوونتوس شاهد باشم
به نظر من اتفاقا خیلی هم کارایی داره و امیدوارم که توی یوونتوس بمونه
در مورد دوسنا به نظر من تفکر فرارا اینه که اگر کریشیتو اومد اونو در سمت چپ به کار بگیره و دیگه خریدی اونجا نداشته باشیم که من کاملا با این تفکر موافقم
در مورد تیاگو هم مسلما باید راه خروج رو طی کنه چون جایی در تیم نداره
در آخر امیدوارم یکم به دفاع راست توجه بشه و یه خرید خوب در اون سمت انجام بشه ، با اینکه زبینا در بازی با لاتزیو در اونجا خوب کار کرد
من دیروز بازی با لاتزیو رو دانلود کردم و دیدم ، واقعا بعد از مدتها یک بازی از یوونتوس دیدم که انقدر غرق بازی شده بودم که نفهمیدم کی زمان بازی تموم میشد ، اصلا زمان کسل کننده ای نداشت ، خیلی یوونتوس با فکر و حوصله بازی میکرد ، مثلا یه صحنه بود که توپ رو انداختن باری آمائوری و آمائوری با سر کاشت برای ندود ، واقعا از این روش خیلی خوشم اومد ، اصلا فکرشم نمیکردم که همچین چیزی تو سرشون باشه ، در کل بازی تا اونجایی که یادمه دو سانتر بیشتر انجام نشد که کامورانزی کشید ، یکی رو خیلی بلند کشید ، یکی رو هم قشنگ رو سر بازیکن ها
واقعا از بازی مفید یوونتوس لذت بردم ، امیدوارم تیم چیرو در فصل پیش رو هم همینطوری بازی کنه
باتشکر

Seventy One
14th June, 2009, 04:31 PM
ولی خدا وکیلی به نظرتون یووه با کسایی مثل یاکوئینتا و آمائوری و جووینکو و ترزگه میتونه جلوی تیمی که کریس رونالدو کاکا و 50 تا ستاره دیگه داره وایسه ؟
خب اگه به نظرتون میتونه یووه جلوی یه همچین تیمی مقاومت کنه دلیل منطقی بیارید . چون با این جور بازیکنا یووه شاید توی سری a موفق بشه ولی توی لیگ قهرمانان ....

Seventy One
14th June, 2009, 04:34 PM
http://i.media.goal.com/g/35779_news.jpg

جیان لوئیجی بوفون، سنگربان آتزوری در گفت و گو با گاتزتا دلوسپورت در مورد حضور تیم ملی کشورش در رقابتهای جام کنفدراسیون گفته: « برزیل از نظر کیفیتی و مهارتهای فردی بازیکنانش از سایر تیمها برتر است ولی ما و اسپانیا هم برای قهرمانی نهایت تلاشمان را می کنیم. این تورنمنت برای من اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که بهترین تیمهای هر قاره در آن شرکت می کنند. اینکه آیا یک پیروزی می تواندبه کمک تیم ملی ایتالیا بیاید یا خیر باید بگویم که بله.ما پس از قهرمانی در رقابتهای جام جهانی سه سال پیش، به هیچ عنوان مهمی دست نیافته ایم و باید بدانیم که ما نمایندگان فوتبال ایتالیا هستیم.»

بوفون در ادامه در مورد خریدهای جدید باشگاه مادریدی گفت:« با در نظر داشتن بحران اقتصادی جهانی ، اندکی عجیب است که به انجام چنین خریدهایی افتخار کنی. شاید سران باشگاه مادریدی می خواهند چنین خبری را مخابره کنند که توانسته اند بر این بحران فائق آیند.»

ơɧʂҽɳ♏
14th June, 2009, 06:35 PM
تمایل یووه به جذب دوسنا

آندره آ دوسنا درصحبتهایی اعلام کرده که سران باشگاه یوونتوس تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن او دارند.

سایت گل:روز گذشته السیو سکو، مدیر ورزشی یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرد که سران این باشگاه به دنبال یک مدافع قدرتمند هستند و فابیو گروسو و آندره آ دوسنا در جمع کاندیدهای این تیم قراردارند. ستاره باشگاه لیورپول پس از شنیدن این شایعه، واکنش جالبی داشت و در گفت و گو با اسکای اسپورت عنوان کرد:«من در لیورپول بسیار خوشحالم و در این تیم تجربیات بزرگی را پشت سر بگذارم. البته نمی توانم منکر این حقیقت شوم که همیشه در انتظار پیشنهادی از ایتالیا هستم .وقتی این خبررا شنیدم که تیم بزرگی مثل یوونتوس عملکرد مرا زیر نظر گرفته، تنها احساس غرور کردم. من در حال کنترل شرایط هستم و می بینم که اوضاع به چه ترتیب است.امیدوارم که در نهایت توافق میان همگان حاصل شود، هر چند که از ادامه حضور در انگلیس هم راضی هستم.»

دوسنا دو سال برای اودینزه توپ می زد و تابستان گذشته از این تیم به لیورپول پیوسته است. او از سال 2007 تاکنون نیز پیراهن تیم ملی کشورش را برتن می کند.

Friend
15th June, 2009, 12:56 AM
ولی خدا وکیلی به نظرتون یووه با کسایی مثل یاکوئینتا و آمائوری و جووینکو و ترزگه میتونه جلوی تیمی که کریس رونالدو کاکا و 50 تا ستاره دیگه داره وایسه ؟
خب اگه به نظرتون میتونه یووه جلوی یه همچین تیمی مقاومت کنه دلیل منطقی بیارید . چون با این جور بازیکنا یووه شاید توی سری a موفق بشه ولی توی لیگ قهرمانان ....
سلام دوست من
همه چیز ستاره نیست ، کار تیمی مهم تر از هر چیزیه
اگر همه چیز ستاره بود ، میلان پارسال و بایرن پیارسال قهرمان جام یوفا میشدند
یوونتوس ستاره داره ولی اسم نداره ، یوونتوس بازیکنانی داره که از هر لحاظ قابل هستن ولی اسم و رسم ندارن
نمونش دچلیه ، مارکیزیو ، جیووینکو
اینها اسم و رسم ندارن ولی سطح فنیشون خیلی بالاست
یوونتوس تیمی نیست که از ستاره های تیم های دیگه تغذیه کنه ، همیشه تیمشو از آینده دار ها ساخته
مطمئن باش اگر یووه با رئال بازی کنه باز هم رئال رو شکست میده
باتشکر

Friend
15th June, 2009, 12:57 AM
سلام دوست من
همه چیز ستاره نیست ، کار تیمی مهم تر از هر چیزیه
اگر همه چیز ستاره بود ، میلان پارسال و بایرن پیارسال قهرمان جام یوفا میشدند
یوونتوس ستاره داره ولی اسم نداره ، یوونتوس بازیکنانی داره که از هر لحاظ قابل هستن ولی اسم و رسم ندارن
نمونش دچلیه ، مارکیزیو ، جیووینکو
اینها اسم و رسم ندارن ولی سطح فنیشون خیلی بالاست
یوونتوس تیمی نیست که از ستاره های تیم های دیگه تغذیه کنه ، همیشه تیمشو از آینده دار ها ساخته
مطمئن باش اگر یووه با رئال بازی کنه باز هم رئال رو شکست میده
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
15th June, 2009, 02:14 PM
هی سایت چپ و راست میکنم ! هی اینور اونور میکنم تا خبر جدایی پولسن و تیاگو و نزویچ رو بشنوم اما هنوز خبری نیست !!!!!!

اولین بازی دوستانه پیش روی یووه هم با سویا هست فکر کنم که یووه مهمانه !

Leonardo
15th June, 2009, 02:32 PM
من نمیدونم یووه برای چی ترزگه رو بیخود نگه داشته. میدونم بازیکن خوبیه و همه دوستش دارن. اما با وجود بقیه مهاجمها دیگه فرصت زیادی برای بازی نداره. فراموش نکنیم که ترزگه کسیه که میخواد مهاجم اول تیم باشه. یادتون هست که پارسال چقدر بابت نیمکت نشینی نق زد. الان خبر خوندم که رئال هم میخوادش. من جای یوونتوسی ها بودم زودی میدادمش بره. چون الان تو سنیه که میشه با قیمت نسبتا راضی کننده ای فروختش.یکی دو سال دیگه با نصف قیمت هم نمیشه فروخت ترزگه رو. یووه میتونه به جاش جوزپه روسی رو بگیره که جوون و آینده داره.

SoulSiick
15th June, 2009, 03:01 PM
من نمیدونم یووه برای چی ترزگه رو بیخود نگه داشته. میدونم بازیکن خوبیه و همه دوستش دارن. اما با وجود بقیه مهاجمها دیگه فرصت زیادی برای بازی نداره. فراموش نکنیم که ترزگه کسیه که میخواد مهاجم اول تیم باشه. یادتون هست که پارسال چقدر بابت نیمکت نشینی نق زد. الان خبر خوندم که رئال هم میخوادش. من جای یوونتوسی ها بودم زودی میدادمش بره. چون الان تو سنیه که میشه با قیمت نسبتا راضی کننده ای فروختش.یکی دو سال دیگه با نصف قیمت هم نمیشه فروخت ترزگه رو. یووه میتونه به جاش جوزپه روسی رو بگیره که جوون و آینده داره.

1-ترزگه به نیمکت نشینی نق نزد.به تاکتیک اشتباه رانیری نق زد و گفت جای اضافه کردن مهاجم،چرا تعویض بی فایده انجام میدی.
2-ترزگه اصلا نیمکت نشین نبود.مصدوم بود 5 ماه و بعد با رانیری لج شد.
3-ترزگه حقش هست که مهاجم اول باشه ! قبلا گفتم، این فصل که 5-6 بازی بیشتر نکرد.اما تو 3 فصل قبلش بالای 65 گل برای یوونتوس زد.و فصل قبل 20 گل زد.آمائوری و یاکوینتا فصل دیگه 30 ساله می شند و جفتشون تاحالا توی یه فصل بیشتر از 15 گل نزدند.یاکوینتا این فصل توی 28 بازی 12 گل زده.
4-مدیرای یووه گفتند اگر پیشنهاد خوبی برسه می فروشیم.ولی پیشنهادی در حد ترزگه نرسیده.ترزگه هم دوست نداره به تیم ایتالیایی دیگه ای بره برای همین پیشنهادات داخلی منتفی اند.
5-جوزپه روسی 2 تا صاحب داره.گرفتنش به این سادگی نیست.

آمائوری و یاکوینتا مهاجمان بسیار خوبی با قابلیت های خاصی هستند.آمائوری قدرت بدنی بالای،قدرت سر زنی بالا و تکنیک خوبی داره.یاکوینتا تلاش و دوندگی بالا و قدرت سر زنی خوبی داره.ولی در گل زنی هیچکدوم حتی نزدیک به ترزگه هم نیستند!

بعدشم متاسفم برای فوتبالت ! :4:
ترزگه ای که بعد از دلپیرو قدیمی ترین بازیکن یوونتوسه، یک دهه تو یوونتوس بازی کرده.با یوونتوس توی سری بی مونده و حتی حاضر شده حقوقش رو کم کنه.بهترین گل زن خارجی تاریخ یوونتوسه و همیشه از بهترین های یوونتوس بوده رو رد کنیم بره چون سال دیگه قیمتش میاد پایین ؟؟ خیلی داری "هت تریکی" قضیه رو بررسی می کنی.

Leonardo
15th June, 2009, 04:04 PM
بعدشم متاسفم برای فوتبالت !
ترزگه ای که بعد از دلپیرو قدیمی ترین بازیکن یوونتوسه، یک دهه تو یوونتوس بازی کرده.با یوونتوس توی سری بی مونده و حتی حاضر شده حقوقش رو کم کنه.بهترین گل زن خارجی تاریخ یوونتوسه و همیشه از بهترین های یوونتوس بوده رو رد کنیم بره چون سال دیگه قیمتش میاد پایین ؟؟ خیلی داری "هت تریکی" قضیه رو بررسی می کنی.
میدونی چیه... این فصل آخه چند تا بازی از ترزگه دیدم که توی هیچ کدوم اون مهاجم تیز همیشگی نبود. نمیگم بد بازی کرد. اما قبلا خیلی بهتر بود. بخاطر همین افتشه که میگم فروشش بهتره. حالا شاید من اشتباه میکنم و این فصل فرمش هم بره بالا و سالید بشه :4:
اما اعتراف میکنم که هتریکی فکر کردم :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
15th June, 2009, 06:32 PM
همون اعترافت Means anything :4:

ترزگل همیشه گلزنه , شک نکن !

رانیری آشغال کثافت بیشعور میخواست همین ذهنیت رو برای هواداران یووه درست کنه که "دیوید تموم شده هست و بدرد یووه نمیخوره و .... (یه سری از همین جفنگیات) " که متاسفانه میتونیم علائمش رو تو فروم یوونتوس در مورد چندتا از بچه ها و روی بعضی از هواداران یوونتوس در جاهای دیگه ببینیم ( که تعدادشون خوشبختانه زیاد نیست)!

من رفیق دارم که هوادار آ.اس.رم هست ! وقتی فهمید ترزگل امکان داره بره رم و بحثش جدیه سر از پا نمیشناخت و شروع میکرد ردیف کردن افتخارات و تعداد گلهاش و .... !

خیلی برام و برای یوونتوسیها سنگین تموم میشه اگه ترزگل بره ! اصلا تصورش هم خیلی آزار دهنده هست !

امسال چیرو رو داریم , کنارش دیگو رو وردیم که میتونه حسابی ترزگل و مهاجمان ما رو در هر شرایطی تغذیه کنه !

در هر صورت , من معتقدم که ترزگل تمام شدنی نیست .

Leonardo
15th June, 2009, 06:42 PM
اما اگه موجی بود ترزگه رو با یه قیمت خوب میفروخت به رئال. مثل همون سالی که فکر کرد وقت افت کردن زیدان شده و به پیشنهاد رئال نه نگفت. پول خوبی گیر یووه اومد اما زیدان لامصب قالی کرمون در اومد :4:

اصلا واسه همینه که خیلی ها سیاست های من رو با موجی رحمت الله مقایسه میکنن!:4:
سوسیس و کمال که هتریکی اند میدونن چی میگم :whistle:

★.JU.V.E.N.T.US.★
15th June, 2009, 06:52 PM
موجی موجی بود ! دیگه نمونش رو نمیبینیم مگر اینه خودش بیاد ! اما مطمئنم ترزگل رو نمیداد چون یه داشته مثبت و برتر حساب میشه .

اما مطمئنم به راحتی هر کی رو میخواست (حتی ترزگل) به راحتی به هر تیمی که میخواست میفروخت (اون هم قیمت خوب).

اما ما نباید ناراحت باشیم چون سکو رو داریم که برترین مدیر ورزشی سال ایتالیا شده :50::sick::40:

SoulSiick
15th June, 2009, 07:09 PM
اما اگه موجی بود ترزگه رو با یه قیمت خوب میفروخت به رئال. مثل همون سالی که فکر کرد وقت افت کردن زیدان شده و به پیشنهاد رئال نه نگفت. پول خوبی گیر یووه اومد اما زیدان لامصب قالی کرمون در اومد :4:

اصلا واسه همینه که خیلی ها سیاست های من رو با موجی رحمت الله مقایسه میکنن!:4:
سوسیس و کمال که هتریکی اند میدونن چی میگم :whistle:

البته زیدان هم "خودش می خواست بره" در نتیجه موجی بهترین استفاده رو از انتقالش کرد :4:

Seventy One
15th June, 2009, 08:43 PM
به امید باخت امشب ایتالیا :4:

ơɧʂҽɳ♏
16th June, 2009, 01:30 PM
گروسو: تصمیم درمورد یووه برای بعد
ستاره ایتالیایی معتقد است که در حال حاضر باید بر روی تمریناتش همراه با تیم ملی ایتالیا تمرکز کند و پس ازپایان رقابتهای جام کنفدراسیونها درمورد بازار نقل و انتقالات فکر خواهد کرد.

سایت گل: فابیو گروسو، ستاره ایتالیایی باشگاه المپیک لیون تمایلی ندارد که این روزها در مورد ابراز تمایل یووه برای جذب او صحبت کند و اعلام کرده که تا پایان رقابتهای جام کنفدراسیونها در مورد بازار نقل و انتقالات تابستانی صحبتی نخواهد کرد.

پس از پیروزی 1-3 ایتالیا مقابل آمریکا در دیدار دوشنبه، تعدادی از خبرنگاران از گروسو در مورد احتمالی پیوستنش به بینکونری سوال کردند ولی او هرصحبتی را به پایان این رقابتها موکول کرده و گفت:« یووه؟ منتظر می مانم تا این رقابتها به پایان برسد و پس از آن در این رابطه تصمیم گیری خواهم نمود.در حال حاضر تمام فکر و ذکرم را برروی دیدارهای تیم ملی ایتالیا در این رقابتها متمرکز کرده ام .من نیم نگاهی به مصر دارم.آیا بازی آنها مقابل برزیل را تماشا کردید؟»

این درحالی است که در هفته های اخیر شایعات متعددی در مورد پیوستن گروسو به اینتر به گوش می رسد ولی احتمال زیادی وجود دارد که فصل بعد این ستاره ایتالیایی را در تورین ببینیم.

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th June, 2009, 01:07 PM
یکی بره این سکو احمق بیشعور خر رو بگیره له کنه !

نفهم خر دوباره اومده رو کار و داره تیم رو پرپر میکنه ! میگن سکوی خاک بر سر با رییس ناپولی برای انتقال پائولو دچلیه به توافق رسیدن ! اون هم 4 میلیون !!!!!!!!!!!

خداییش نفهم تر از این سکو کم عقل دیوانه ندیدم !!!!!!!!

Friend
17th June, 2009, 05:41 PM
یکی بره این سکو احمق بیشعور خر رو بگیره له کنه !

نفهم خر دوباره اومده رو کار و داره تیم رو پرپر میکنه ! میگن سکوی خاک بر سر با رییس ناپولی برای انتقال پائولو دچلیه به توافق رسیدن ! اون هم 4 میلیون !!!!!!!!!!!

خداییش نفهم تر از این سکو کم عقل دیوانه ندیدم !!!!!!!!
سلام
احتمال رفتن دچلیه زیر صفر درصده ، امکان نداره فرارا بخواد که اون از یوونتوس بره
مطمئن باشید اینها همش شایعه است ، اگر واقعیت داشته باشه ، ناپولی پیشنهاد داده و مطمئنا یوونتوس رد میکنه

یه نکته که الان از خبرگزاری های ایران مطرح شد ، لیست فروش رئال هست که توی این لیست خیلی بازیکن های بدرد بخوری وجود دارند
لیست فروش : آرين روبن، رودفان نيستلروي،‌ رافائل فان در فارت،‌ كلاس يان هونته لار، وزلي اسنايدر، رويستون درنته ( از هلند ) همراه با خاوير ساويولا و گابريل‌هاينسه و محمد ديارا
یه زمانی آرزوم بود که آرین روبن رو توی یوونتوس ببینم ولی الان پستش در یوونتوس از بین رفته و دیگه توی سیستم یووه هافبک چپ نداریم ولی خریدش واقعا میتونه مفید باشه
البته خبرها حاکی از اینه که یوونتوس به محمد دیارا پیشنهاد داده و میخواد یه ذخیره عالی برای سیسوکو خریداری کنه
هانتلار هم که نیاز به تعریف نداره ، واقعا تهه مهاجمه و مطمئنم هر جا بره میتونه بترکونه
اشنایدر یه زمانی رئال رو میچرخوند ، واقعا هافبک فوق العاده ای هست ، اونم میتونه خط هافبک یک تیم رو اکتیو کنه

در کل همشون خوبن و هر کدوم که خریده بشن واقعا میتونن به تیم کمک کنند ، امیدوارم به جز هاینزه و ساویولا ، حداقل یکی از این نفرات رو جذب کنیم ، چون واقعا بازیکن های تاثیر گذاری هستند
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th June, 2009, 09:17 PM
والا چی بگم ؟ خدا از دهنت بشنوه کمال جون ! باز یه خورده ارسالت آرومم کرد :4:

اما در مورد بازیکنای رئال ! خوب بودنشون که خیلی خوبه ! اما به نظرت عقل مدیران یووه میرسه که تیاگو و پولسن و مولینارو و گریگرا میتونن جانشینای خیلی بهتری داشته باشن ؟

امیدوارم بفهمن یا حداقل یکی بهشون بفهمونه !

Friend
17th June, 2009, 09:38 PM
سلام
اول پستم بگم که رضا جان سایت یوونتوس مصاحبه ای با بوفون انجام داده ، دستتو میبوسه :4:
در مورد نقل و انتقالات یووه بگم که خیلی از سایتها از پیشنهاد یوونتوس به محمد دیارا نوشتن ، واقعا اگر دیارا جذب بشه خط هافبکمون از هر لحاظ قدرتمند میشه
همون سایتها که خیلی هم هستن از انتقال جوزپه روسی نوشتن ، سایت گل به نقل از شبکه اسکای اسپورت نوشته که یوونتوس میخواد یه مبلغی مابین 15 تا 18 میلیون + دیوید ترزگه به ویارئال بده تا جوزپه روسی رو بخره
اگر بخوایم منطقی فکر کنیم ، خرید روسی بهترین خرید یوونتوس خواهد شد ،این بازیکن هم میتونه مهاجم باشه هم پشت مهاجمان بازی کنه ، به نظرم واقعا خیلی بازیکن کار آمدیه
البته سایت گل در مقاله ای پیش از این نقل و انتقالات احتمالی میلان رو پیش بینی کرده بود که روسی رو هم توی اون انتقالات جای داده بود
نمیدونم ولی چیزی که میدونم واقعا دوست دارم جوزپه روسی رو توی یوونتوس ببینم چون با 22 سال سن واقعا فوق العاده است

در آخر یه سوال از برو بچ اهل اطلاعات
کارهای نقل و انتقالات یک مدت روی دوش بلان بود ، چرا باز این سکو برگشت به نقل و انتقالات ؟
باتشکر

saeid shahrooz
17th June, 2009, 09:59 PM
گروسو: تصمیم درمورد یووه برای بعد
ستاره ایتالیایی معتقد است که در حال حاضر باید بر روی تمریناتش همراه با تیم ملی ایتالیا تمرکز کند و پس ازپایان رقابتهای جام کنفدراسیونها درمورد بازار نقل و انتقالات فکر خواهد کرد.

سایت گل: فابیو گروسو، ستاره ایتالیایی باشگاه المپیک لیون تمایلی ندارد که این روزها در مورد ابراز تمایل یووه برای جذب او صحبت کند و اعلام کرده که تا پایان رقابتهای جام کنفدراسیونها در مورد بازار نقل و انتقالات تابستانی صحبتی نخواهد کرد.

پس از پیروزی 1-3 ایتالیا مقابل آمریکا در دیدار دوشنبه، تعدادی از خبرنگاران از گروسو در مورد احتمالی پیوستنش به بینکونری سوال کردند ولی او هرصحبتی را به پایان این رقابتها موکول کرده و گفت:« یووه؟ منتظر می مانم تا این رقابتها به پایان برسد و پس از آن در این رابطه تصمیم گیری خواهم نمود.در حال حاضر تمام فکر و ذکرم را برروی دیدارهای تیم ملی ایتالیا در این رقابتها متمرکز کرده ام .من نیم نگاهی به مصر دارم.آیا بازی آنها مقابل برزیل را تماشا کردید؟»

این درحالی است که در هفته های اخیر شایعات متعددی در مورد پیوستن گروسو به اینتر به گوش می رسد ولی احتمال زیادی وجود دارد که فصل بعد این ستاره ایتالیایی را در تورین ببینیم.

گروسو یك اینتری به خاطر همین از الان جوابش منفیه.

SoulSiick
18th June, 2009, 12:48 AM
سلام
اول پستم بگم که رضا جان سایت یوونتوس مصاحبه ای با بوفون انجام داده ، دستتو میبوسه :4:

چون مربوط به تیم ملی بود اینجا (http://www.parsfootball.com/anjoman/showpost.php?p=489571&postcount=87) گذاشتم.

Friend
18th June, 2009, 02:45 AM
سلام دوستان من
ای کاش شما هم توی بحث ها شرکت میکردید
مثلا بگید به نظرتون انتقال روسی و دیارا چقدر امکان پذیره
اگر اینها جذب بشن ، از اونور باید شاهد خروج تیاگو و پولسن به کدوم تیم ها باشیم
آیا انتقال دی آگوستینو به بن بست رسید که سراغ هافبک دیگه ای رفتن و و و و
هزاران بحث دیگه در مورد نقل و انتقالات
اگر میشه نظرتون رو در مورد نقل و انتقالات بگید
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
18th June, 2009, 07:54 AM
ممم ... !

من بازیهای روسی رو دیدم , بازیکن خوبیه و تشنه گل زدن , به نظرم اگه همینطور پیشرفت کنه میتونه در آینده نزدیک یک مهاجم بزرگ و با تجربه بشه ! اما بدی که داره گاهی وقتها خیلی عجول میشه و این باعث میشه توپهای تقریبا زیادی از دست بده.

با اومدن روسی موافقم اما نه به قیمت از دست دادن ترزگل.

دیارا : اصلا بازیهاش رو ندیدم ! نمیدونم تا چه حد جدیه ! فقط دیدم که کاناوارو خیلی ازش تعریف میکنه !

تیاگو و پولسن و زبینا و نزویچ در هر صورتی باید 100% از تیم برن ! حتی اگه بازیکن کمتری جایگزینشون بشه ! اینها جز تضعیف روحیه و بدبختی حاصل دیگه ای ندارن !

نمیونم که چه اتفاقی افتاد که دی آگوستینو نیومد ! اما به نظرم یکی از دلایل اصلیش همین سکو احمق هست ! البته اگه دی آگوستینو نیاد و به جاش روبن رو بخرن بد نیست , من که راضیم :4:

شنیدم قراره لدسما رو بخرن ! اصلا بازیهاش رو ندیدم ! اما شنیدم خیلی یه جوریه :4:

اما اومدن گروسو رو به فال نیک میگیرم ! واقعا بازیکن مفید و کاملیه.

SoulSiick
18th June, 2009, 02:28 PM
در انتظار گودو
نوشته ی دیو تیلور (با تصرف مترجم! )

قرارداد الساندرو دلپیرو در سال 2010 تمام خواهد شد،و شایعاتی به گوش می رسد که یوونتوس برای تمدید قرارداد او دارد تعلل می کند.السیو سکو مدیر ورزشی یوونتوس می گوید، فعلا درگیر نقل و انتقالات و پیگیر ترانسفر یوونتوس است و تمدید قرارداد با دلپیرو لازم نیست درست در وسط تابستان انجام شود.

این موضع یک بی احترامی واضح است.باشگاه در اداره این قرارداد دارد نوعی به اعتمادی به ساق های پا به سن گذاشته ی دلپیرو نشان می دهد.دل پیرو فقط یکی از بهترین های تاریخ یوونتوس نیست،دل پیرو یکی از اسطوره های زنده ی سری آ هم هست و شایسته نیست او را اینطور در انتظار نگه داشتن.ایل کاپیتانو در جایگاهی مثل اسطوره های چون باجو،مالدینی،بارزی،ویالی، باتیستوتا و زیدان قرار دارد.او توسط طرفداران بیشماری پرستیده می شود و خیلی ها کالچیو رو برای او دنبال می کنند.

پینتوریکیو یکی از معدود فانتازیست های حقیقی حال حاضر فوتبال است.سمبلی از روحیه تسخیر ناپذیر بانوی پیر ایتالیا.از نظر آمار او 262 گل زده است که همچنان ادامه دارد.با یوونتوس 7 اسکودتو گرفته است (شامل 2 اسکودتوی حذف شده) 1 لیگ قهرمانان،1 سوپر کاپ اروپا،4 سوپر کاپ ایتالیا.یک کوپا ایتالیا و یک جام بین المللی.از سال 1993 که به یوونتوس آمد به بیشترین تعداد حضور در یک بازیکن در تاریخ یوونتوس هم رسیده است.

درسته با حضور جوانانی چون جووینکو و دیگو جایگاه او دیگر گارانتی سابق را نخواهد داشت.ولی به یاد داشته باشیم چه کسی بهترین گل زن یوونتوس در 3 فصل گذشته بوده است ؟ چه کسی فصل گذشته رئال رو تقریبا یک تنه شکست داد ؟ چه کسی فصل پشت فصل بهترین پاس گل دهنده ی یوونتوس می شود ؟

پس لطفا، آقای سکو، این بازی های خطرناک رو بزار کنار.هرکاری که در حال انجام دادن هستی بزار کنار و با دلپیرو قرارداد امضا کن با هر حقوقی که خودش مایل است.دل پیرو وقتی یوونتوس به سری بی رفت ازونایی نبود که سریع از کشتی بپره بیرون ! پس این حقیقت رو بفهم که اون فقط یک بازیکن فوتبال نیست.اون اسطوره ی همه ی یوونتوسی هاست.

با او تمدید کن.
با او همین حالا تمدید کن.

★.JU.V.E.N.T.US.★
18th June, 2009, 02:44 PM
خاک تو سر اون مدیر و رییس احمقی کنن که تمدید نمیکنن و سکو رو گذاشتن رو کار !

دست دروگیها رو میبوسه این حرکت ! تف به شخصیت سکو و بلان و کوبولی ! :angry:

SoulSiick
18th June, 2009, 02:56 PM
خاک تو سر اون مدیر و رییس احمقی کنن که تمدید نمیکنن و سکو رو گذاشتن رو کار !

دست دروگیها رو میبوسه این حرکت ! تف به شخصیت سکو و بلان و کوبولی ! :angry:

کمال بیا یه دوره ی روانشناسی روحی روی این یوسف اجرا کن ! :4: واکنش هاش از حالت طبیعی خارج شده، یدفه آروم و امیدوار و خوشحال میشه، یدفه داغ میکنه زمین و زمان رو به فحش می بنده. :4:

از حالا به بعد باید تو این لباسا که روانی ها رو بستری می کنند توی تاپیک واردش کنیم که اگر عصبانی شد بهم نریزه همه چیو.اما جدا از شوخی، بابا حالا یه روزنامه نگاری یه چیزی نوشته خواسته به اهمیت دلپیرو تاکیید کنه ! تو این جنبه رو در نظر بگیر نه اون جنبه رو که کسی جرات نداره انجامش بده !

Friend
18th June, 2009, 04:09 PM
کمال بیا یه دوره ی روانشناسی روحی روی این یوسف اجرا کن ! :4: واکنش هاش از حالت طبیعی خارج شده، یدفه آروم و امیدوار و خوشحال میشه، یدفه داغ میکنه زمین و زمان رو به فحش می بنده. :4:

از حالا به بعد باید تو این لباسا که روانی ها رو بستری می کنند توی تاپیک واردش کنیم که اگر عصبانی شد بهم نریزه همه چیو.اما جدا از شوخی، بابا حالا یه روزنامه نگاری یه چیزی نوشته خواسته به اهمیت دلپیرو تاکیید کنه ! تو این جنبه رو در نظر بگیر نه اون جنبه رو که کسی جرات نداره انجامش بده !
سلام
دقیقا باید همینکارو کرد

یوفوس جان بیا اینجا عمویی ، اول فلسفه اینکه همه تو رو یوفوس صدا میکنن بگو بعد یه نفس عمیق بکش و حتی المقدور به سکو فکر نکن :4:
رضا تو هم نظرتو در مورد اخبار نقل و انتقالات بگو ، ببینیم تو چی فهمیدی ، شاید یه چیزی هم دستگیر ما شد
باتشکر

SoulSiick
18th June, 2009, 05:38 PM
در مورد ترانسفر می دونم که فرارا گفته تیمش رو تا قبل از نیمه ی جولای بسته و تمام شده خواسته از مدیران ! چیزی که به نظر میاد یوونتوس دنبال تغییر بازیکنان مرکزیه.تیاگو و پولسن و المیرون از قرارداد قرضی برگشته به نظر نمیاد جایی تو یوونتوس داشته باشند و یووه دنبال جایگزین کردن ایناست.

از طرفی هم یوونتوس گفته منتظره ببینه وضعیت کریشیتو برای دفاع چپ چی میشه و اگر جنوا این بازیکن رو نخواست تا 7 روز دیگه که مهلت قانونی استفاده از حق تمدید یا خریدن کریشیتو است به یوونتوس برمیگرده، اگر که توی جنوا موند یوونتوس دنبال دوسنا و گروسو میره.امروز هم مدیر برنامه های دوسنا گفته : یوونتوس هنوز پیشنهاد رسمی نداده ولی ابراز علاقه کرده.گفته موکلش در لیورپول خوشحاله ولی یوونتوس همیشه یوونتوسه و نمیشه بهش نه گفت.

در مورد ترزگه و مهاجمان فعلا به نظر نمی رسه کاری در حال انجام باشه.من احتمال می دم ترزگه توی یوونتوس بمونه و احتمال اومدن روسی رو هم کم می دونم.

فعلا میشه با درصد بالایی حدس زد الویت یوونتوس یه هافبک وسط خوب و در درجه بالاتری از پولسن و تیاگوست.و یه دفاع چپ.

★.JU.V.E.N.T.US.★
18th June, 2009, 06:49 PM

:24:

شدم هانیبال لکتر :21:

نمیدونم چرا هر وقت اسم این سکو و بلان و کوبولی و رانیری به گوشم میخوره یدفعه حال و روزم عوض میشه ! تازه خودم رو کنترل میکنم وگرنه تا الان 500 بار به خاطر فحاشیهای ناجور امین من رو بن میکرد :4:

سلام
دقیقا باید همینکارو کرد

یوفوس جان بیا اینجا عمویی ، اول فلسفه اینکه همه تو رو یوفوس صدا میکنن بگو بعد یه نفس عمیق بکش و حتی المقدور به سکو فکر نکن :4:
رضا تو هم نظرتو در مورد اخبار نقل و انتقالات بگو ، ببینیم تو چی فهمیدی ، شاید یه چیزی هم دستگیر ما شد
باتشکر

به جان خودم من بی تقصیرم ! همش از این بندی خدا خیسش کنه شروع شد !

من گفتم اسمم به ایتالیایی میشه جوزپه ! یدفعه بندی پرید وسط و گفت : یوفس ! بعدش کرد یفوس ! بعد شد یوفوس ! علی اومد و گفت : یوفز ! الان هم یوفوس مده و یوفز :4:

اما باهاشون خیلی حال میکنم :4:

+ راستی : خروج نزویچ , تیاگو , پولسن , زبینا بهترین خبر میتونه باشه ! و تا اینجا که اومدن دیارا از رئال حتمی شده چون ظاهرا سکو (کثافت خر بیشعور) رفته برا خریدش .

SoulSiick
18th June, 2009, 11:44 PM
دی اگوستینو تو آفریقا گفته نمی دونم مذاکرات چی شده و نتیجه اش به کجا رسیده ولی من خیلی منتظر اینم که قرادادم با یوونتوس بسته بشه.در ا ین مقطع از دوران فوتبالم خیلی دوست دارم در تیمی مثل یوونتوس بازی کنم و بی صبرانه منتظر بازی در المپیکو با لباس یوونتوس هستم.

فرارا هم تمایل خودش رو اعلام کرده و فقط مونده نتیجه نهایی مذاکرات دو تیم !

★.JU.V.E.N.T.US.★
18th June, 2009, 11:50 PM
بله ! تا سکو هست غصه نخورین !

Friend
19th June, 2009, 01:25 AM
دی اگوستینو تو آفریقا گفته نمی دونم مذاکرات چی شده و نتیجه اش به کجا رسیده ولی من خیلی منتظر اینم که قرادادم با یوونتوس بسته بشه.در ا ین مقطع از دوران فوتبالم خیلی دوست دارم در تیمی مثل یوونتوس بازی کنم و بی صبرانه منتظر بازی در المپیکو با لباس یوونتوس هستم.

فرارا هم تمایل خودش رو اعلام کرده و فقط مونده نتیجه نهایی مذاکرات دو تیم !
سلام
خوب اگر اینطوری پیش بره که تیم فصل بعد خیلی خوف میشه

دروازبان ها : بوفون ، منینگر ، یه دروازبان از جوانان

دفاع ها : کیه لینی ، کاناوارو ، لگروتالیه ، گری گرا ، زبینا ، مولینارو ، دچلیه ، کریشیتو ، ملبرگ

هافبک ها : دی آگوستینو ، دیارا ، سیسوکو ، کامورانزی ، مارکیزیو ، دیه گو ، مارکیونی ، جیووینکو

مهاجم ها : الکس ، یاکوئینتا ، آمائوری ، روسی

واقعا همچین تیمی قابل ستایشه ، خیلی دوست دارم لیست نفرات اینطوری باشه ، همه در یک سطح و کاملا تیم یکدست
البته خیلی دوست داشتم توی خط دفاع سانتاکروچه رو هم ببینم

ویرایش : مثل اینکه سایت یوونتوس از انتصابات جدید در مدیریت خبری گذاشته ، رضا جون بازم دستو میبوسه :4:
باتشکر

SoulSiick
19th June, 2009, 02:13 AM
سلام
ویرایش : مثل اینکه سایت یوونتوس از انتصابات جدید در مدیریت خبری گذاشته ، رضا جون بازم دستو میبوسه :4:
باتشکر

خوب توی باشگاه جونان بیشتر تغییرات بوده چون به خاطر چند سال عملکرد خیره کننده زیر نظر خود فرارا اکثرا به تیم اصلی آورده شدند (پرورش مدیر هم داریم ! )

در باشگاه جوانان،کاستانینی رئیس باشگاه جوانان شده که حدود 1 سال مدیر استعداد یاب های یوونتوس بود و ساندرینی هم هماهنگ کننده و برنامه ریز شد،ماسیمو کارارا بازیکن سابق یوونتوس مدیر فنی شده.جیانلوکا پسوتو مدیر سازماندهی.

مدیر تیم جوانان هم شده Daniele Boaglio که نمی دونم چطوری تلفظ میشه.بوالیو (!) قبلا در دهه نود پست مدیریتی در یوونتوس داشته.و در دهه اول 2000 هم به عنوان اسکات و استعداد یاب برای یوونتوس کار می کرده.

کادر بزرگسالان یوونتوس :

چیرو فرارا : سرمربی
ماسیمیلیانو مادولیانی : کمک مربی
میک النجلو رامپولا : مربی دروازه بان ها
آدولفو سورمانی : کمک مربی
آندری اسکانیوو : مربی بدنساز
مارکو کورلتی : مربی تمرینات ورزشی

Friend
19th June, 2009, 03:46 AM
خوب توی باشگاه جونان بیشتر تغییرات بوده چون به خاطر چند سال عملکرد خیره کننده زیر نظر خود فرارا اکثرا به تیم اصلی آورده شدند (پرورش مدیر هم داریم ! )

در باشگاه جوانان،کاستانینی رئیس باشگاه جوانان شده که حدود 1 سال مدیر استعداد یاب های یوونتوس بود و ساندرینی هم هماهنگ کننده و برنامه ریز شد،ماسیمو کارارا بازیکن سابق یوونتوس مدیر فنی شده.جیانلوکا پسوتو مدیر سازماندهی.

مدیر تیم جوانان هم شده daniele boaglio که نمی دونم چطوری تلفظ میشه.بوالیو (!) قبلا در دهه نود پست مدیریتی در یوونتوس داشته.و در دهه اول 2000 هم به عنوان اسکات و استعداد یاب برای یوونتوس کار می کرده.

کادر بزرگسالان یوونتوس :

چیرو فرارا : سرمربی
ماسیمیلیانو مادولیانی : کمک مربی
میک النجلو رامپولا : مربی دروازه بان ها
آدولفو سورمانی : کمک مربی
آندری اسکانیوو : مربی بدنساز
مارکو کورلتی : مربی تمرینات ورزشی
دمت گرم جیگری
رامپولا زمان لیپی هم مربی دروازبان ها بود درسته ؟
چون یادمه یه زمانی دروازبان دوم بود بعدش مربی دروازبان ها شد
باتشکر

SoulSiick
19th June, 2009, 12:09 PM
دمت گرم جیگری
رامپولا زمان لیپی هم مربی دروازبان ها بود درسته ؟
چون یادمه یه زمانی دروازبان دوم بود بعدش مربی دروازبان ها شد
باتشکر

فکر کنم زمان دشان مربی دروازه بان ها بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th June, 2009, 02:38 PM
مثل اینکه کوبولی هم امروز ضر زده ! :4:

کوبولی : ما به انتقال دی آگوستینو نزدیک شدیم و همچنین به جوزپه روسی هم علاقه داریم !

کنارش هم در مورد انتقال نیستلروی ازش سوال کردن که ظاهرا رد نکرده ! و گفته دلپیرو همچنان کاپیتان و نماد باشگاه هست ! (اگر این رو نمیگفت یه چهارتا چیز بهش میگفتم ! )

SoulSiick
19th June, 2009, 02:47 PM
صحبت های کوبولی :

-تمرکز اصلی ما در حال حاضر روی دی آگوستینو است، هردو باشگاه مشکلی با این انتقال ندارند و رضایت دو طرفه وجود داره، حتی بازیکن هم ابراز علاقه کرده برای انتقال.برای همین چند روز پیش گفتم نیمی از راه را رفته ایم.فقط مسائل مالی باقی مانده که امیدوارم توافق بین دو باشگاه حاصل بشه.

-محمد دیارا یکی از گزینه های آلترناتیو دیگه ی ما هست،یکی از دلایل سفر سکو به اسپانیا بررسی شرایط و اوضاع این بازیکن هم هست.

-روسی بازیکن بسیار خوبیه ولی در حال حاضر در لیست ما قرار نداره.ما ابتدا باید بدانیم آیا ترزگه حاضر هست تحت شرایط خاصی در یوونتوس باقی بماند یا خیر.

-راجب معاوضه فن نیستلروی و ترزگه هم گفته در ترانسفر هرچیزی ممکنه، ولی من این خبر رو تایید نمی کنم.

-دلپیرو نماد یوونتوس و هیچ مشکلی وجود نداره.

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th June, 2009, 02:54 PM
من بازیهای این دیارا رو ندیدم ! (یوتوب هم که فیل** شده !) هر کی بازیهاش رو دیده بگه تا مجبور نشم برم کلوب رئالیها ! :4:

من از روسی خوشم میاد اما باز هم میگم : اصلا علاقه ای ندارم ترزگل رو با اون همه افتخارات و شایستگیها با بازیکن جوان و آینده دار عوض کنیم و تازه 15-20 میلیون هم سر بدیم ! این یعنی یه حرکت احمقانه ! اومدن روسی خوبه اما به شرط اینکه پول بالاش بدی نه 10 برابر وزنش طلا !

امیدوارم اگه دی آگوستینو میاد و دیارا هم پشت سرش ! بلافاصله از شر پولسن و تیاگو و زبینا هم راحت بشیم !

SoulSiick
19th June, 2009, 03:05 PM
البته من حس میکنم وقتی میگه دیارا گزینه ی الترانیو ماست، یعنی یا دی آگستینو یا دیارا !

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th June, 2009, 04:16 PM
نه ! شوخی میکنی ! چرا من آلترناتیو رو ندیدم ؟ خوب پس با این حساب فکر کنم دی آگوستینو حتمی تر باشه (با توجه به قوت شایعات و رد و بدل شدن دل و قلوه بین یووه و دی آگوستینو)!

راستی ! من هنوز یه چیزی رو نمیفهمم ! اینکه گفتن صبر میکنیم ببینیم جنوا در مورد کریشیتو چه تصمیمی میگیره یعنی چی ؟ یعنی کریشیتو رو اگه میخواین بخرین بیایین بخرین ؟ یعنی یک دفاع آینده دار رو بدیم بره ؟ مسخرس !

Friend
19th June, 2009, 05:54 PM
نه ! شوخی میکنی ! چرا من آلترناتیو رو ندیدم ؟ خوب پس با این حساب فکر کنم دی آگوستینو حتمی تر باشه (با توجه به قوت شایعات و رد و بدل شدن دل و قلوه بین یووه و دی آگوستینو)!

راستی ! من هنوز یه چیزی رو نمیفهمم ! اینکه گفتن صبر میکنیم ببینیم جنوا در مورد کریشیتو چه تصمیمی میگیره یعنی چی ؟ یعنی کریشیتو رو اگه میخواین بخرین بیایین بخرین ؟ یعنی یک دفاع آینده دار رو بدیم بره ؟ مسخرس !
سلام
آره منم حرفها در مورد کریشیتو رو نمیفهمم
ولی یه چیز که توی این اخبار منو خوشحال کرد ، اینه که کریشیتو گزینه ی دفاع چپمونه و اگر نشه میرن سراغ دوسنا
به نظر من کریشیتو به مراتب بهتر از دوسنا است ، واقعا خط دفاع فوق العاده ای خواهیم داشت

راستی یوفوس من هی میخوام در مورد زبینا نظرمو بگم یادم میره ، ببین اگر بازی با لاتزیو رو دیده باشی ، زبینا به نظر من خیلی خوب کار کرد ، هم تکنیکی کار میکرد هم توی کار تیمی خیلی خوب بود ، به نظر من توی این بی دفاع راستی یه غنیمته

در مورد صحبت های کوبولی هم بگم که انتقال دی آگوستینو دیگه تموم شده است ، فقط یکم سر قیمت مشکل دارن ، دوست داشتم دیارا هم جذب بشه تا جانشین خوبی برای سیسوکو باشه ولی خوب اگر قرار باشه از بین دی آگوستینو و دیارا یکی ور انتخاب کنم بی شک گزینه من دی آگوستینو هست

در مورد روسی وقتی پیشنهاد یووه رو دیدم خیلی خوشم اومد ، واقعا روسی 30 تا می ارزه ، ترزگه + 15 میلیون میشه 30 میلیون که به نظرم واقعا می ارزه ، اینطوری دیوید هم از لیگ ایتالیا فاصله میگیره و توی تیمی بازی میکنه که واقعا تیم خوبیه

با اینکه اتفاق افتادن همه ی این انتقالات در توان مدیران نیست ولی دوست دارم با رویاش خوش باشم :4:

در آخر فکر کنم رضا حرفی زد که گفت فرارا گفته تا نیمه ی جولای تیم رو بسته شده میخواد ، اگر اینطوری باشه که خیلی عالیه ، یعنی ما حداکثر یک ماه دیگه باید صبر کنیم تا تکلیف همه چیز مشخص بشه

خروج پولسن ، تیاگو و زانتی صد در صد هست ، امیدوارم کیمنتی هم با لگد پرت کنند بیرون

ویرایش : مثل اینکه لوسیانو سرمربی تیم جوانان یوونتوس شد، درسته ؟ سایت یوونتوس زده
باتشکز

SoulSiick
19th June, 2009, 07:30 PM
لوچیانو برونی، مربی تیم جوانان شد.قبلا سابقه کار با جوانان زیاد داشته مربی جوانان سیه نا و پیانچزا و کیوو و فیورنتینا بوده مثل اینکه و توی سری سی هم مربیگری کرده.

SoulSiick
19th June, 2009, 09:54 PM
سایت رسمی یوونتوس اعلام کرد تیاگو در یوونتوسی خواهد ماند و یوونتوس قصد فروش اون رو نداره و نوشته مطبوعات اسپانیا صحت نداره. تیاگو در فصل آینده قطعا بازیکن یوونتوس خواهد بود.

Friend
19th June, 2009, 10:49 PM
سلام
به به پس با این حساب فقط پولسن و نزویچ خروجی های یوونتوس هستن
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th June, 2009, 11:30 PM
سلام
آره منم حرفها در مورد کریشیتو رو نمیفهمم
ولی یه چیز که توی این اخبار منو خوشحال کرد ، اینه که کریشیتو گزینه ی دفاع چپمونه و اگر نشه میرن سراغ دوسنا
به نظر من کریشیتو به مراتب بهتر از دوسنا است ، واقعا خط دفاع فوق العاده ای خواهیم داشت

راستی یوفوس من هی میخوام در مورد زبینا نظرمو بگم یادم میره ، ببین اگر بازی با لاتزیو رو دیده باشی ، زبینا به نظر من خیلی خوب کار کرد ، هم تکنیکی کار میکرد هم توی کار تیمی خیلی خوب بود ، به نظر من توی این بی دفاع راستی یه غنیمته

در مورد صحبت های کوبولی هم بگم که انتقال دی آگوستینو دیگه تموم شده است ، فقط یکم سر قیمت مشکل دارن ، دوست داشتم دیارا هم جذب بشه تا جانشین خوبی برای سیسوکو باشه ولی خوب اگر قرار باشه از بین دی آگوستینو و دیارا یکی ور انتخاب کنم بی شک گزینه من دی آگوستینو هست

در مورد روسی وقتی پیشنهاد یووه رو دیدم خیلی خوشم اومد ، واقعا روسی 30 تا می ارزه ، ترزگه + 15 میلیون میشه 30 میلیون که به نظرم واقعا می ارزه ، اینطوری دیوید هم از لیگ ایتالیا فاصله میگیره و توی تیمی بازی میکنه که واقعا تیم خوبیه

با اینکه اتفاق افتادن همه ی این انتقالات در توان مدیران نیست ولی دوست دارم با رویاش خوش باشم :4:

در آخر فکر کنم رضا حرفی زد که گفت فرارا گفته تا نیمه ی جولای تیم رو بسته شده میخواد ، اگر اینطوری باشه که خیلی عالیه ، یعنی ما حداکثر یک ماه دیگه باید صبر کنیم تا تکلیف همه چیز مشخص بشه

خروج پولسن ، تیاگو و زانتی صد در صد هست ، امیدوارم کیمنتی هم با لگد پرت کنند بیرون

ویرایش : مثل اینکه لوسیانو سرمربی تیم جوانان یوونتوس شد، درسته ؟ سایت یوونتوس زده
باتشکز

من این حرفا حالیم نمیشه ! تو یه بازی خوب بوده و تو یه بازی فلان بوده نداریم !! من در کل معیار سنجی کردم و دیدم که زبینا بدرد سطل آشغال هم نمیخوره ! یه بازیکن تمام شده هست و قط با دستمزدی که میگیره تبدیل به یک مصرف کننده شده و هیچ استفاده ای نداره !

در مورد کریشیتو هم اگه بازی امروز زیر 21 ساله های ایتالیا رو میدیدی غش میکردی از این همه کیفیت بالای بازیش ! انصافا نباید یووه از دستش بده.

در ضمن اینقدر سریع تایپ نکن ! بچه ها عادت دارن سوتی بگیرنا ! :4:

Friend
19th June, 2009, 11:38 PM
من این حرفا حالیم نمیشه ! تو یه بازی خوب بوده و تو یه بازی فلان بوده نداریم !! من در کل معیار سنجی کردم و دیدم که زبینا بدرد سطل آشغال هم نمیخوره ! یه بازیکن تمام شده هست و قط با دستمزدی که میگیره تبدیل به یک مصرف کننده شده و هیچ استفاده ای نداره !

در مورد کریشیتو هم اگه بازی امروز زیر 21 ساله های ایتالیا رو میدیدی غش میکردی از این همه کیفیت بالای بازیش ! انصافا نباید یووه از دستش بده.

در ضمن اینقدر سریع تایپ نکن ! بچه ها عادت دارن سوتی بگیرنا ! :4:
سلام
جونه من تعریف کن
تشنه شنیدن از کریشیتو هستم
تو رو خدا بگو چیکار میکرد ، تو چه پستی بازی کرد ، کسی لینک دانلود این بازی رو داره ؟
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
20th June, 2009, 12:09 AM
نمیگم تا بسوزی :4: حالا از زبینا تعریف میکنی , ها ؟ :4:

خیلی عالی بود , به موقع در جاگیریها موفق بود , اصلا اهل ریسک نبود ! سوئدیها خیلی به سانتر کردن رو آورده بودن و کاسیراگی هم تصمیم درست رو گرفت و کریشیتو رو درست گذاشت جایی که سوئد رو خفه کنه ! و الحق هم که کریشیتو عالی بود ! یه صحنه بود کریشیتو از بین دو نفر یه پاس عالی برای ده چلیه انداخت که یکدفعه من و 2 تا از دوستام از جامون کنده شدیم و براش دست زدیم :4:

خیلی پیشرفت کرده ! درسته که نسبت به سنش هنوز کمی و کاستیهایی داره اما معتقدم که بهتره تجربه های بعدی رو تو یووه و زیر نظر یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال دنیا یعنی فرارا و در کنارش کیه لینی و کاناوارو و لگرو بدست بیاره.

بی صبرانه منتظر اومدنشم :8:

Friend
20th June, 2009, 04:00 PM
سلام
بی صبرانه منتظر حضور کریشیتو در یوونتوس هستم
خدایی یوونتوس باید دست به کار بشه و یه دفاع راست بسازه
اینطور که معلومه توی کل جهان به سختی بشه یه مدافع راست پیدا کرد
امیدوارم برای دفاع راست فصلو با گری گرا و زبینا شروع نکنیم ، دوست دارم یه دفاع راست مطمئن یا حداقل جوون بگیریم تا امیدوار بشیم
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
20th June, 2009, 07:43 PM
نه ! خوبه , کم کم داری میفهمی که زبینا Shit هم نیست :4:

با شناختی که از کریشیتو داریم تو هر 3 پست دفاعی عالیه ! اما مارکو موتا دیروز تو سمت راست عالی بود ! هم جوونه و هم ملی پوش !

Friend
20th June, 2009, 07:52 PM
نه ! خوبه , کم کم داری میفهمی که زبینا shit هم نیست :4:

با شناختی که از کریشیتو داریم تو هر 3 پست دفاعی عالیه ! اما مارکو موتا دیروز تو سمت راست عالی بود ! هم جوونه و هم ملی پوش !
تو کدوم تیم بازی میکنه ؟
تکنه مارکو موتا همونه که از اودنیزه نیم فصل به صورت قرضی رفت رم ؟
من خیلی تعریفش رو شنیدم ، حتی رم در تکاپوئه تا قراردادشو دائمی کنه
امیدوارم یوونتوس دست به کار بشه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
20th June, 2009, 08:11 PM
آره خودشه ! هم در کارهای تهاجمی و هم کارهای دفاعی خیلی خوبه ! نشون به اون نشون که در اولین بازیش تو جام باشگاههای اروپا رفت تو تیم منتخب !

یه سری شایعه درخواست یووه برای خریدش پخش شد ولی الان خبری نیست ! امکان اومدنش هم کمه ! اگه آ.اس.رم طبق شایعات امروزه بخواد اشنایدر و هیگوئین رو از رئال بگیره میشه با یه پیشنهاد خوب مارکو رو گرفت چون احتمالا پول نیاز میشن !

SoulSiick
20th June, 2009, 08:21 PM
همه جا نوشتند ملبرگ رسما به المپیاکو رفت،ولی سایت یوونتوس چیزی ننوشته، نمی دونم چطوری رسما می گند !

★.JU.V.E.N.T.US.★
20th June, 2009, 08:24 PM
ای تف به زاتشون ! خب چرا این رو فروختین ؟ (اگه فروخته باشن) نزویچ + زبینا !!!! وااااای خدا ! لعنت به سکو !

+ میگم این "س" آخر المپیاکو رو چرا نمیگین ؟

Friend
21st June, 2009, 01:18 AM
آره خودشه ! هم در کارهای تهاجمی و هم کارهای دفاعی خیلی خوبه ! نشون به اون نشون که در اولین بازیش تو جام باشگاههای اروپا رفت تو تیم منتخب !

یه سری شایعه درخواست یووه برای خریدش پخش شد ولی الان خبری نیست ! امکان اومدنش هم کمه ! اگه آ.اس.رم طبق شایعات امروزه بخواد اشنایدر و هیگوئین رو از رئال بگیره میشه با یه پیشنهاد خوب مارکو رو گرفت چون احتمالا پول نیاز میشن !
یوفوس جان بازیکن رم که نیست ، بازیکن اودنیزه است
فقط نیم فصل قرضی رفت رم که الان دوباره برگشته اودنیزه
این اودنیزه هم رئیس تعطیله ، یه دی آگوستینو میخوایم ازش بگیریم کلی چرت و پرت تحویلمون میده
همه جا نوشته گفته مارکیزیو و جیووینکو رو میگیره تا دی آگوستینو رو بده ، واقعا که یا خیلی اسگله یا مدیرهای مارو خوب شناخته

همه جا نوشتند ملبرگ رسما به المپیاکو رفت،ولی سایت یوونتوس چیزی ننوشته، نمی دونم چطوری رسما می گند !
منم خیلی جاها خوندم که تموم شده و به زودی یه قرارداد 3 ساله به ارزش 2.5 میلیون یورو میبنده
قیمتش زیادی پایین نیست ؟
به نظر من که فروشش خوبه ، اینطوری جا برای آریائودو باز میشه

ای تف به زاتشون ! خب چرا این رو فروختین ؟ (اگه فروخته باشن) نزویچ + زبینا !!!! وااااای خدا ! لعنت به سکو !

+ میگم این "س" آخر المپیاکو رو چرا نمیگین ؟
خوب یوفوس جان اگر س آخرش رو بگیم که بی تربیتی میشه :-"
باتشکر

Friend
21st June, 2009, 01:20 PM
سلام
الان اخبار گفت بوسینگوا میخواد چلسی رو ترک کنه
خدا کنه یوونتوس بهش پیشنهاد بده
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
21st June, 2009, 01:51 PM
بوسینگوا ؟ بازیش خوبه ؟ من نمیدونم بازیش چطوره (باید از بچه های چلسی پرسید) ! اما فقط دارم دعا میکنم دوباره آشغال خری نشه (اون هم به خاطر ندادن 2-3 میلیون بیشتر برای بازیکن بهتر)!

شایعه پیشنهادی برای پولسن از ترکیه بود ! دیگه خبری ازش نشد ! حیف ! :40:

Saviz
21st June, 2009, 02:23 PM
بوسینگوا مدافع بسیار خوب و آینده داریه.
ظاهرا فقط از بایرن براش پیشنهاد اومده.اگه یووه دست به کار بشه شاید بتونه بگردش
فصل گذشته به جرات میشه گفت جزو 3 بازیکن اول چلسی بود.سرعت بالایی داره. هم در دفاع و هم در هجوم موفق عمل میکنه

Seventy One
21st June, 2009, 03:13 PM
چلسی به هیچ وجه بوسینگوا رو نمیفروشه . اخه بهترین دفاع راست جهانه :8::8::8:

Friend
21st June, 2009, 03:32 PM
بوسینگوا مدافع بسیار خوب و آینده داریه.
ظاهرا فقط از بایرن براش پیشنهاد اومده.اگه یووه دست به کار بشه شاید بتونه بگردش
فصل گذشته به جرات میشه گفت جزو 3 بازیکن اول چلسی بود.سرعت بالایی داره. هم در دفاع و هم در هجوم موفق عمل میکنه
سلام
به نظر من که جزو دو سه تا مدافع راست اول جهان هست
خیلی کامله
من خیلی ازش خوشم میاد
امیدوارم برای دفاع راست جذب بشه
باتشکر

SoulSiick
21st June, 2009, 06:46 PM
میگم فروم یووه هنوز باز نمیشه ؟ شک کردم شاید ایراد از من باشه !! خیلی طول کشید.

راستی مارکیونی برای خوانواده اش که نسل هاس به صورت خانوادگی به صورت مختصر مزرعه داری می کنند یه تراکتور نیوهالند خریده :4: سایت یووه نوشته خانوادش 15 هکتار زمین دارند :4:

امروز هم تولد میشل پلاتینی بوده.

★.JU.V.E.N.T.US.★
21st June, 2009, 07:08 PM
فروم یووه که واسه من منفجره ! فکر کنم حسین چون میبینه خودش به کنترل پنل مدیریت دسترسی داره برای ما هم همه چیز حله و رفته تعطیلات :4:

تولد میشل هم به عنوان یکی از بزرگان یووه تبریک میگم و براش آرزوی موفقیت میکنم .

به مارکیونی هم بگین یه سر میومد اینجا یه تراکتور دست دوم بهش میدادم بره حال کنه (مفت) :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
21st June, 2009, 07:37 PM
http://www.footmercato.net/local/cache-vignettes/L330xH276/arton23598-4b791.jpg

این Mathieu Valbuena از مارسی چجور بازیکنیه ؟ چندجا شایعه شده یووه و فولهام دنبالشن ! (ظاهرا دشام نمیخوادش! اما خودش داره تلاش میکنه دل دشام رو بدست بیاره ! )

24 ساله - فرانسوی - هافبک !

Friend
21st June, 2009, 07:50 PM
میگم فروم یووه هنوز باز نمیشه ؟ شک کردم شاید ایراد از من باشه !! خیلی طول کشید.

راستی مارکیونی برای خوانواده اش که نسل هاس به صورت خانوادگی به صورت مختصر مزرعه داری می کنند یه تراکتور نیوهالند خریده :4: سایت یووه نوشته خانوادش 15 هکتار زمین دارند :4:

امروز هم تولد میشل پلاتینی بوده.
سلام
آره کامل ترکیده
دیگه فروم یوونتوس طوری شده که بعضی اوقات کار میکنه
همه چیز درسته بعضی اوقات خراب میشه ، فروم یوونتوس خرابه بعضی اوقات درست میشه :4:
منم به نوبه خودم تولد شماره 10 سابق یوونتوس و رئیس یوفای کنونی رو تبریک میگم
راستی گفتم رئیس یوفا
یه سوال
رئیس یوفای قبلی یوهانسن بود دیگه ؟ چند سالش بود ؟
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
22nd June, 2009, 04:34 PM
با توجه به اینکه لیون اینا (تیم گروسو اینا) افتادن دنبال André Santos از کورینتیانس برزیل و هنوز نتونستن بگیرنش ولی احتمالش زیاده که بگیرنش ! برای همین ظاهرا تو یارکشیهای قبل از شروع فصل جدید یوونتوس اینا موفق بشن گروسو رو بکشن تا بریم بازی :4:

SoulSiick
23rd June, 2009, 11:49 AM
چنل4 عادت زشتی پیدا کرده جدیدا و منبع خبراشو نمی نویسه ! چند وقته هرچی خبر می خونم متوجه نمیشم چقدر اعتبار داره ! ولی خوب سعی می کنم با توجه به لحن خبر و خبرهای رسمی قبلی متوجه بشم کدوم بیشتر واقعی بنظر می رسه مثل این :

مدیر برنامه های دی آگوستینو گفته جمعه جلسه ای با مدیران یوونتوس داره.گفته موکلش قبلا علاقه اش در پیوستن به یوونتوس رو اعلام کرده و آماده انتقال به تورینه.اما چنل4 توضیح داده یوونتوس حاضر نیست مبلغ زیادی بابت دی اگستینو بده.اودینزه درعوض مارکیزیو و جووینکو رو خواسته ولی یوونتوس گفته با این شرایط اصلا حاضر نیست مذاکره کنه.در عوض مارکیونی،آلمیرون و پولسچی رو پیشنهاد داده یوونتوس.

مدیر دی آگستینو در جواب این شایعات گفته : من نمی خوام از جزییات حرف بزنم،ولی برای انجام انتقال این بازیکن اودینزه باید قیمت بازیکن رو کاهش بده.(یعنی در حال حاضر یوونتوس پیشنهاد اودینزه رو قبول نداره)

مدیر برنامه ها دوسنا هم گفته، دوسنا یکی از گزینه های مورد توجه یوونتوسه.ولی فکر میکنم اونا اول بدنبال کریشیتو هستند.

Friend
23rd June, 2009, 03:15 PM
سلام
اصلا دوست ندارم مارکو مارکیونی به تیم دیگه ای بره
اون یکی از نیمه وفاداران باشگاه محصوب میشه ، وقتی یووه رفت سری بی بازم به تیم اومد
من خیلی دوستش دارم ، بازیکن پر تلاشیه ولی خوب توی سیستم جدید فرارا پستی تقریبا براش نیست ، اگرم بخواد جای کامو بازی کنه درصد زیادی از توانایی هاش کم میشه
ولی خوب اگر ما مارکو رو بدیم بره جانشینش کیه ؟
و سوال آخر اینه که دی آگوستینو انقدر می ارزه که آلمیرون و پولسن و مارکیونی رو بدیم بهشون
به نظر من همون آلمیرون و پولسن برای کسی مثل دی آگوستینو کافیه دیگه
در آخر به اشتهای بالای مدیران اودنیزه لبخندی نرم میزنیم و میگوییم خوب شد دی آگوستینو رو بارسا نمیخواد وگرنه میگفتن مسی و اتوئو رو بدید تا دی آگوستینو بیاد
باتشکر

SoulSiick
23rd June, 2009, 08:15 PM
پولسن نبود،پولسچی بود ازین جک جونا :4:

من خیلی برام فرقی ندار مارکو بره یا بمونه،جانشین زیادی لازم نداره.ما تو 4-3-1-2 که قراره بازی کنیم 3 دفاع مرکزی داریم،1 پشت مهاجم و 2 مهاجم.پست تخصصی مارکو وجود نداره.تازه اونم اصلا دید درست حسابی نداره.سرشو می ندازه پایین دریبل می زنه ! فصل دیگه هم 28 سالش میشه.همچین آش دهن سوزی نیست کمال :4:

SoulSiick
23rd June, 2009, 08:38 PM
2 خبر مهم !

ملبرگ رسما به المپیاکو پیوست (سایت رسمی یوونتوس) و گفته میشه حدود 3 میلیون گیر یوونتوس اومد (یوونتوس مجانی خریدش)

گفته میشه جنوا از حق خرید کریشیتو استفاده می کنه و اون نیمه دوم مالکیتش رو از یووه می خره،و یوونتوس حالا به سمت گروسو رفته و چنل4 نوشته مدیر برنامه های گروسو به لیون رفته.قیمت گروسو حدود 2-3 میلیون پیش بینی شده !

Friend
23rd June, 2009, 09:04 PM
2 خبر مهم !

ملبرگ رسما به المپیاکو پیوست (سایت رسمی یوونتوس) و گفته میشه حدود 3 میلیون گیر یوونتوس اومد (یوونتوس مجانی خریدش)

گفته میشه جنوا از حق خرید کریشیتو استفاده می کنه و اون نیمه دوم مالکیتش رو از یووه می خره،و یوونتوس حالا به سمت گروسو رفته و چنل4 نوشته مدیر برنامه های گروسو به لیون رفته.قیمت گروسو حدود 2-3 میلیون پیش بینی شده !
نهههههههههههههههههههههههه ه
من دومنیکو رو میخوام
خوب چرا باید جنوا تصمیم بگیره ؟
مگه یووه نمیتونه نصف مالکیت رو بده ؟
تو رو خدا کریشیتو رو نگه دارید :wallbash:
در مورد مارکو فعلا حرفی ندارم ، چون در عزای از دست دادن کریشیتو هستم http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gif
به امید اینکه خرید کریشیتو صورت بگیره میتونیم زندگانی کنیم
باتشکر

Friend
23rd June, 2009, 10:54 PM
سلام
یه نکته جالب
توی سایت گل اگر برید ، کریشیتو نه توی جنوا است نه توی یوونتوس :4:
خدا کنه بیاد یوونتوس ، خدایا کاری کن کریشیتو یوونتوسی بشه
بعید میدونم فرارا که انقدر کریشیتو رو دوست داره بیخیالش بشه
خدایا کریشیتو رو جور کن

در مورد رفتن ملبرگ هم به نظر من خوب کاری کردن و امیدوارم با یه بازیکن جوون مثل آریائودو بشه جاشو پر کرد
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th June, 2009, 01:15 PM
خب خب خب ! یووه و دروگیهای عزیزم :4:

اولا : تف به غیرت و شرف مدیرا اگه بخوان از خیر کریشیتو بگذرن.

دوما : تف به هیکل مدیران اودینزه که اینقدر قر میان برای فروش دی آگوستینو به تیم بزرگ یووه (باید مفتخر هم بشن)

سوما : (تفم تموم شد)

چهارما : مارکیونی اگه با یووه موند چون شانسی نداشت و مدام مصدوم بود و الان هم یه بازیکن معمولی هست و از خداشه تو یووه بمونه ! پس بهتره الان ازش بهترین استفاده رو بکنیم !

پنجما : ملبرگ خیلی بهتر از زبینا و گریگرا بود ! من امیدوار بودم اول آشغال مشنگی مثل زبینا رو از دست بدیم تا ملبرگ رو ! حالا که رفته خوب رفته دیگه به من چه !؟

ششما : مممم .... !

هفتما : آهان ! گروسو خیلی بهتر از دوسنای سرگیج گرفته اس ! حداقل گروسو پاس گل میده ! شوت میزنه ! ضربه آزاد هم میزنه ! سانترهای عالی هم میکنه ! تجربه ملی پوش بودن هم خیلی داره ! تازه گل هم میزنه !!!

اما دوسنا : گل نمیزنه نمیزنه نمیزنه ! وقتی هم میزنه به شکلی زیبا به خودی میزنه ! :4:

هشتما : آسوده باشید من وراجیم تموم شد !

SoulSiick
24th June, 2009, 01:21 PM
این دی آگستینو اینقدر راجب علاقه اش به اومدن یووه مصاحبه کرد که خودش خسته شد گفت بهتره من کمتر حرف بزنم :21:

Peerless Alex
24th June, 2009, 02:56 PM
یوسف چقد شخصیت اروومه دریاییت:4:به شخصیت توفانی دریایی تبدیل شده:4:این سران یووه چیکار کردن با تو پسر:cry:
خوب شایعات مبنی بر خرید روسی که همون در حد شایعه فک کنم بمونه عمرا ویارئال بخواد بفروشدتش!
تیاگو رو هم همون بهتر بدیم بره هیچ وقت در حد یووه ظاهر نشد اصلا نتونست به یه ستاره تبدیل بشه!گرچه
از رفتن ملبرگ هم زیاد ناراحت نشدم میتونیم جا رو واسه مدافع های جوون تر وا کنیم هرچند پست مدافع بیشتر به تجربه احتیاج داره ولی اگه بشه فابیونو رو خرید حله حله ولی دروغ چرا من واقعا از عملکرد فابیونو تو پست دفاعی خبر ندارم.
ولی دیارا اگه بیاد با سیسوکو یه زوج خوب رو میسازن مخصوصا که از لحاظ نفس هم کم نمیارن با توجه به قدرت بدنیشون:8:

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th June, 2009, 03:08 PM
وا !! ساناز جون خواهر ! یه چی میگیا ! تصمیم گرفتم از این به بعد از پنهان سازی امیال درونی و شخصی خودم دست بردارم و چهره واقعی خودم رو به معرض نمایش عموم علاقه مندان بذارم ! :4:

تازه ! من تازه خودم رو کنترل کردم وگرنه وراجی بالا 2-3 تا بند و تبصره اصلیش حذف شده :4:

اوه ! گفتی تیاگو یاد پولسن افتادم ! یه چیز از پولسن بگم ! اما قبل اینکه یه چیز از پولسن بگم یه چیز از آلمیرون بگم ! اما قبل از همه اینها یه چیز از رانیری و مدیران که اینا رو خریدن بگم ! اما قبل از همــــه اینا یه چیز از ..... ! نمیدونم از کجا شروع کنم ؟!! :4:

Friend
24th June, 2009, 08:59 PM
سلام
عجب اوضاعیه ها
خدا کنه با خرید کریشیتو یکم این درد ها درمان بشه
چی میشد برای خرید دی آگوستینو ، پولسن رو میدادن میرفت
الان سه چهار تا بازیکن داغون داریم که به نظر من باید برن و یه سری جوون ایتالیایی بیان

خروجی ها : پولسن ، نزویچ ، ترزگه
ورودی ها : دی آگوستینو ، کریشیتو ، مارکو موتا ، روسی

تهش میشه ها ، یعنی میشه ما این چهار تا ایتالیایی رو داشته باشیم
با تمام وجود منتظر شکل گرفتن این خط دفاعی هستم

کریشیتو ، کیه لینی ، کاناوارو ، موتا

عجب خط دفاعی ایتالیایی و توپی میشه

در مورد عصبانیت های یوفوس هم بگم که حتما باید فکری بشه ، فکر میکنم اگر همینطوری پیش بره یا عصبی بشه یا از کمبود تف جان به جان آفرین تسلیم کنه :sorry:
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
24th June, 2009, 09:35 PM
از اونجایی که ما دروگیها و یوونتوس شانس نداریم دچلیه هم تو بازی با بلاروس از ناحیه زانو چپ مصدوم شد و به کل جام رو از دست داد و برگشت ایتالیا ! :2:

در ضمن کمال جون ! رم گیر داده به موتا و ظاهرا بتونه بخرش و از مدیرهای ما انتظار چنین شاهکارهایی نداشته باش!:4:

ترزگل هم هیچ جا نمیره چون هم خودش یووه رو میخواد و هم تا حالا هیچ پیشنهادی در اندازه نام و شهرت ترزگل بهش نشده.

SoulSiick
24th June, 2009, 09:57 PM
رم که خرید ! یعنی نصف حق موتا رو خرید (فصل پیش قرضی بود) و به رم پیوست.3 میلیون هم بابتش رم به اودینزه داد و حق خرید 50 درصد دوم در انتهای فصل رو هم برای خودش محفوظ گذاشت (همون کاری که جنوا با کریشیتو کرد،نصف قراردادش با حق خرید نصف دوم)

دی آگستینو هم جمعه تکلیف نهاییش مشخص میشه،گفته شده جمعه آخرین مذاکرات برای اینکه مشخص بشه اودینزه حاضر هست اختلاف عقیده سر قیمت رو با یوونتوس کم کنه یا نه.اودینزه در حال حاضر این بازیکن رو 21 میلیون قیمت گذاشته !! ولی گفته حاضر بازیکن معادلش بگیره.یوونتوس گفته سبا و دچلیه و مارکیزیو رو نه میده به اودینزه نه خودشون می خوان از یووه برن !

زانتی هم گفته من هرچند 1 سال توی قراردادم بیشتر نیست (و یوونتوس تاحالا باهاش تمدید نکرده)، ولی به خاطر محبتی که هوادارا بهم داشتن قصد ندارم از یووه برم.بی صبرانه منتظرم تا فصل شروع بشه و در خدمت یوونتوس باشم.

راستی ساناز،سایت یوونتوس قبلا اعلام کرده تیاگو در برنامه ها فرار قرار داره و یوونتوس این بازیکن رو در ترنسفر مارکت وارد نخواهد کرد و فصل دیگه بازیکن یوونتوس خواهد بود.البته اگر توجه کنید یوونتوس فصل دیگه 3 بازیکن مرکزی می خواد.پس طبیعتا نمی خواد همه مهره هاش رو از دست بده.

اردوی تابستونی یوونتوس از 16 جولای شروع میشه(حدود 3 هفته دیگه) و همونطور که قبلا گفتم احتمالا فرارا به مدیرای یووه گفته تا قبل ازون تاریخ تیم اصلی یوونتوس رو ببندند و بعد به خرید و فروش قرض و تبادل بازیکن جوون و اینا بپردازن (ازینکارایی که تیما تو ترنسفر انجام می دند برای سود دیگه)

Friend
25th June, 2009, 12:54 AM
سلام
یعنی دیگه نباید به کریشیتو فکر کنم ؟
یعنی اگر یوونتوس به جنوا بگه حاضره پول بیشتری بده نمیتونه نصف مالکیت رو بگیره ؟
اه آخه این چه قرارداد مسخره ای بود که بستن
باتشکر

Peerless Alex
25th June, 2009, 11:18 AM
وا !! ساناز جون خواهر ! یه چی میگیا ! تصمیم گرفتم از این به بعد از پنهان سازی امیال درونی و شخصی خودم دست بردارم و چهره واقعی خودم رو به معرض نمایش عموم علاقه مندان بذارم !

کاره خوبی میکنی نذار بمونه تو دلت گنده میشی بعد تبدیل میشه به تومور ها:4:

راستی ساناز،سایت یوونتوس قبلا اعلام کرده تیاگو در برنامه ها فرار قرار داره و یوونتوس این بازیکن رو در ترنسفر مارکت وارد نخواهد کرد و فصل دیگه بازیکن یوونتوس خواهد بود.البته اگر توجه کنید یوونتوس فصل دیگه 3 بازیکن مرکزی می خواد.پس طبیعتا نمی خواد همه مهره هاش رو از دست بده.

:dry:

ببینم قضیه بازی با سویا چیه؟این جام صلح و دسوتی دیگه چه صیغه ایه؟

SoulSiick
25th June, 2009, 01:02 PM
جام صلح چیز خوبیه :4: به قهرمانش 2 میلیون یورو میدن :4:
یک جامی برای صلح و دوستی و اینا، که با شرکت تیم های از تمام قاره ها انجام میشه.امسال با حضور : سویاTلیون،رئال،لیگا،یوونت س،پورتو،آستون ویلا،بشیکتاش،آتلانته،ایله وا،التحاد،مالاگا و آتالنته برگزار میشه.

این گروه بندی تیم ها : http://www.goalzz.com/main.aspx?c=4542&stage=1
از هر گروه 1 تیم میره بالا و نیمه نهایی شکل میگیره.بازی ها هم تو اسپانیا هستند !

ویرایش : اوه اوه الان فهمیدن اول گروه A با اول گروه B بازی می کنه :4: اگر یوونتوس تو گروهش اول بشه بازیش احتمالا با رئال خواهد بود :4:

Friend
25th June, 2009, 06:29 PM
جام صلح چیز خوبیه :4: به قهرمانش 2 میلیون یورو میدن :4:
یک جامی برای صلح و دوستی و اینا، که با شرکت تیم های از تمام قاره ها انجام میشه.امسال با حضور : سویاtلیون،رئال،لیگا،یوونت س،پورتو،آستون ویلا،بشیکتاش،آتلانته،ایله وا،التحاد،مالاگا و آتالنته برگزار میشه.

این گروه بندی تیم ها : http://www.goalzz.com/main.aspx?c=4542&stage=1
از هر گروه 1 تیم میره بالا و نیمه نهایی شکل میگیره.بازی ها هم تو اسپانیا هستند !

ویرایش : اوه اوه الان فهمیدن اول گروه a با اول گروه b بازی می کنه :4: اگر یوونتوس تو گروهش اول بشه بازیش احتمالا با رئال خواهد بود :4:
سلام
الان که کاپه رو دیدم ، اینطور که مشخصه برای اولین باره که با حضور تیم های بزرگ برگزار میشه
همیشه تیم های درجه 2 اروپا یعنی لیون و پی اس وی بودن که حضور داشتن ولی این دوره تیم های شاخی مثل یوونتوس و رئال رو اضافه کردن
فکر میکنم همین باعث قشنگیش میشه و همونطور که رضا گفت همه منتظر نیمه نهایی بین رئال و یووه هستن
باتشکر

Friend
26th June, 2009, 03:51 AM
6/25/09 Domenico Criscito
Juventus ---> Genoa Full Ownership

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

دیدید دومنیکوی من چه عین کشک ماله جنوا شد رفت http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/cry.gif

یعنی میشه دومنیکو رو دوباره توی یوونتوس ببینم http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gif

یکی منو دلداری بددددددددددده http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gif

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th June, 2009, 11:21 AM
رفت دیگه ! کریشیتو رفت! حیف جوون به این نازی و عالی نبود ؟ امیدوارم با توجه به علاقه شدیدش به یووه یه روزی به یووه برگرده ! اما مطمئنم یووه یه ضرری در این پست کرد که جبرانش فقط با برگشت کریشیتو امکانپذیره !

ولی الان با گرفتن گروسو میتونن اون پست رو کاملا تضمین کنن ! که امیدوارم این کار اتفاق بیفته !

Seventy One
26th June, 2009, 02:50 PM
http://i.media.goal.com/g/27778_news.jpg

سایت گل- سران باشگاه یوونتوس اکنون به برنامه های جدیدی در بازار نقل و انتقالات می اندیشد و اکنون محمدو دیارا، ستاره مالیایی رئال مادریدی را زیر نظر گرفته اند.آنها که در جذب دی آگوستینو،ستاره اودینزه ناکام ماندند، اکنون به خرید دیارا می اندیشند.

مسئولان بینکونری روز پنجشنبه، مذاکراتی را با سران دیگر باشگاه ایتالیایی انجام دادند ولی درنهایت توافقاتی حاضل نشد. سران اودینزه 16 میلیون یورو به اضافه مشارکت در مالکیت سباستین جیووینکو یا کلودیو مارکیسیو را خواستار هستند ولی سران یوونتوس حاضر نیستند تا چنین کاری را انجام دهند و بدین ترتیب و به نقل از گاتزتادلوسپورت، این معامله لغو شد. بدین ترتیب نام محمدو دیارا برای بار دیگر در لیست تیم تورینی قرار گرفته است. آنها آماده اند تا در ابتدا او را به صورت قرضی در اختیار بگیرند، البته به شرطی که بتوانند در فصل بعد دیارا را خریداری نمایند. این طور به نظر می رسد که ستاره مالیایی، جایی در برنامه های تیم پرس ندارد و همین موضوع عملا او را از سانتیاگو برنابئو دور خواهد کرد.

این طور به نظر می رسد که دیارا از پیوستن به یووه استقبال می کند. دیگر گزینه ای که نامش برای حضور در رختکن یووه به گوش می رسد، کریستین لدسما، ستاره لاتزیو است.هر چند که به نظر می رسد که لدسما در راه پیوستن به رم است، ولی مسئولان یوونتوس می بایست برای جذب این ستاره بر میلان، اینتر و فیورنتینا غلبه کند.

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th June, 2009, 02:54 PM
ظاهرا این مدیرا بدجوری چسبیدن به روسی ! دارن به منچستر دل میدن و قلوه میگیرن تا روسی رو بخرن !

طبق اخبار روز همچنان روند قرارداد با گروسو در حال بررسی و پیشرفته و دارن تلاش میکنن که گروسو بیاد یووه !

+ اینتر و میلان هم افتادن به جون تونی و این بکش و اون بکش (البته طبق اخبار) :4:

P.s : تا حالا حدس زدین چرا فروم یووه هنوز ترکیده اس ؟ چون دیروز با دوتا چشم خودم دیدم حسین خوشتیپ و سه تیغ کرده پشت فرمون سمند داشت تو خیابون گشت میزد (مثل اینکه دنبال یه نفر بود :4: ) خلاصه اینکه حالا حالاها به فکر انجمن یووه نباشین :4:

Friend
26th June, 2009, 03:08 PM
ظاهرا این مدیرا بدجوری چسبیدن به روسی ! دارن به منچستر دل میدن و قلوه میگیرن تا روسی رو بخرن !

طبق اخبار روز همچنان روند قرارداد با گروسو در حال بررسی و پیشرفته و دارن تلاش میکنن که گروسو بیاد یووه !

+ اینتر و میلان هم افتادن به جون تونی و این بکش و اون بکش (البته طبق اخبار) :4:

P.s : تا حالا حدس زدین چرا فروم یووه هنوز ترکیده اس ؟ چون دیروز با دوتا چشم خودم دیدم حسین خوشتیپ و سه تیغ کرده پشت فرمون سمند داشت تو خیابون گشت میزد (مثل اینکه دنبال یه نفر بود :4: ) خلاصه اینکه حالا حالاها به فکر انجمن یووه نباشین :4:
سلام
مثل اینکه بعد از هجوم اخبار خوب از یووه ، باز باید منتظر اخبارهای بد باشیم
رفتن کریشیتو
ناکام موندن در جذب دی آگوستینو و متقاعب اون گروسو
خرید خوان فران کاپیتان ویارئال که با توجه به خداحافظی ولی خوب یووه متقاعدش میکنه که بیاد
دیگه برید تا تهش
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th June, 2009, 03:33 PM
ها ؟ چی میگه ؟( یه لحظه روح ساناز بهم تزریق شد)

به قول گفتنی : این خبرا رو از کجات درآوردی کمال ؟ :4:

کریشیتو که رفت ! دی آگوستینو و خوان فران و گروسو چین دیگه ؟ من جایی ندیدم ! نکنه مسئول بخش اخبار توتو اسپرت شدی ؟ :4:

Friend
26th June, 2009, 07:40 PM
ها ؟ چی میگه ؟( یه لحظه روح ساناز بهم تزریق شد)

به قول گفتنی : این خبرا رو از کجات درآوردی کمال ؟ :4:

کریشیتو که رفت ! دی آگوستینو و خوان فران و گروسو چین دیگه ؟ من جایی ندیدم ! نکنه مسئول بخش اخبار توتو اسپرت شدی ؟ :4:
سلام یوفوس جان
بابا اونها مثال بود ، گفتم حتما باید از این به بعد این اخبار رو هم تحمل کنیم
که رفتن کریشیتو شروعش بود :4:

ویرایش : میدونم سایت توتو اسپورت کلی چرت و پرت مینویسه ولی حرفهاش برای بحث کردن بد نیست
امروز در خبری مدعی شده که یوونتوس از بین فابیانو سانتاکروچه مدافع ناپولی و آندرا اسپوزیتو مدافع لچه یکی رو میخره
به نظر من سانتاکروچه فوق العاده است ولی قدش 179 سانتی متره در حالی که اسپوزیتو 191 سانتی متر قد داره
باتشکر

Friend
26th June, 2009, 11:38 PM
سلام
الان سایت گل زد میچله پائولوچی اومد یوونتوس
فکر کنم قرارداد قرضیش با اودنیزه تموم شده
حالا یوونتوس میخواد نگهش داره یا نه ؟
باتشکر

SoulSiick
27th June, 2009, 01:29 AM
اولا هنوز سایت یوونتوس اعلام نکرده،بعدشم کریشیتو بازیکن خوبی هست،ولی دیگه گریه زاری نداره،اینقدرا هم فوق العاده نیست.من یکی دوبازیشو تو جنوا دیدم،امشب هم دیدم،خیلی بازیکن خوبیه،ولی مثلا امشب موتا سمت راست به مراتب بهتر از کریشیتو سمت چپ بود.در کل اصلا تضمینی نیست اگر اومد یوونتوس بدرخشه.هرچند هنوز مشخص نیست.

سایت یوونتوس نوشته توی 2 روز گذشته تکلیف این بازیکن ها مشخص شد :

متئو کاوانا بازیکن راوانا شد.
دل پرته بازیکن سیه نا شد.
گوزمان بازیکن پیاچنزا شد.
آندره کوناز هم مالکیت اشتراکیش با مونتاوا یک سال دیگه به همین شکل تمدید شد.
مالکیت لانزافامه با پالرمو یک سال دیگه به همین شکل تمدید شد.
پائولوچی یوونتوس مالکیت کاملش رو گرفت.
آندره پوزاتو مالکیت اشتراکیش یک سال دیگه تمدید شد با کاناواسه.
جوزپه ریزا (توافق حاصل نشد،پسفردا دوباره جلسه است)
ری ولپاتو بازیکن باری شد.
ولپه در لیورنو می مونه و مالکیتش تمدید شد.
زالایتا هم به همین شکل تمدید شد با ناپولی.
میرانته هم یک فصل دیگه در سامپدوریا می مونه.

Friend
27th June, 2009, 02:51 AM
اولا هنوز سایت یوونتوس اعلام نکرده،بعدشم کریشیتو بازیکن خوبی هست،ولی دیگه گریه زاری نداره،اینقدرا هم فوق العاده نیست.من یکی دوبازیشو تو جنوا دیدم،امشب هم دیدم،خیلی بازیکن خوبیه،ولی مثلا امشب موتا سمت راست به مراتب بهتر از کریشیتو سمت چپ بود.در کل اصلا تضمینی نیست اگر اومد یوونتوس بدرخشه.هرچند هنوز مشخص نیست.

سلام
یعنی میگی دومنیکو هنوز قطعی ماله جنوا نشده ؟
یعنی هنوز یوونتوس میتونه بگیرتش ؟
یعنی رضا تو داری منو امیدوار میکنی ؟
ضمنا کریشیتو عشقه منه ، من از همون اول هم دوستش داشتم ، حالا مهم نیست سطح فنیش چقدر باشه ، مهم خودشه ، هر چند سطح فنیش هم خیلی بالاست
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th June, 2009, 01:43 PM
مارکیزیو هم که گفت حتما تو یووه خواهد موند !

مگه قرار نبود جمعه تکلیف دی آگوستینو مشخص بشه ؟ پس کو ؟

دوسنا و وکیلش هم عینهو گداها چسبیدن بیخ ریش یووه و ول نمیکنن ! امیدوارم اصلا این دوسنا رو نگیرن چون مهره ارزشمندتری به اسم گروسو منتظره !

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th June, 2009, 07:22 PM
این اودینزه و یووه هم انگار میخوان دختر بدن و بگیرن !!

" آگوستینو یک روز دیگر به یووه نزدیکتر شد ! (انگار داره از سفر آخرت میاد!!)" یا مثلا " صحبتها خیلی خوب بود و پیشرفت داشته (انگار پروژه سد قرچکه!) " یا مثلا " آگوستینو خیلی بازیکن خوبیه ! (زهرمار ! هزار بار این رو گفتین!)"

Friend
27th June, 2009, 07:32 PM
این اودینزه و یووه هم انگار میخوان دختر بدن و بگیرن !!

" آگوستینو یک روز دیگر به یووه نزدیکتر شد ! (انگار داره از سفر آخرت میاد!!)" یا مثلا " صحبتها خیلی خوب بود و پیشرفت داشته (انگار پروژه سد قرچکه!) " یا مثلا " آگوستینو خیلی بازیکن خوبیه ! (زهرمار ! هزار بار این رو گفتین!)"
سلام
آره دیگه دارم میارم بالا
سر هر انتقال انقدر معطلش میکنن که میاریم بالا
باتشکر

SoulSiick
27th June, 2009, 07:43 PM
قضیه درحال بهم خوردنه،اودینزه انگار می خواد ژاوی رو بفروشه ! گفتن دی آگیستینو مهره ی غیرقابل جانشین در اودینزه است و رفتنش ضربه ی بزرگی به ما میزنه پس یوونتوس باید هزینه کاملش رو بپردازه ! گفتن یوونتوس باید بدونه این بازیکن مشتری های زیادی داره و اگر هزینه اش رو نده ما توافق نمی کنیم ! یوونتوس هم گفته نکن،ما گزینه های آلترناتیو دیگه هم داریم :4:

آخه زوره ! 25 میلیون دادیم بابت دیگو،حالا دی آگستینو رو 21 بخریم ؟ کوریره نوشته یوونتوس و اودینزه روز جمعه اختلافشون به 5 میلیون رسیده یعنی اودینزه هنوزم حول هوش 15-16 میلیون می گرده. ولی هیچکدوم حاضر نشدند کوتاه بیان.اما دی آگیستینو عصبانی شده و گفته برای من خیلی مهمه که به یوونتوس برم و مدیر اودینزه به من قول داده بود انجام میشه و من می خوام برم و من مامانمو می خوام و این حرفا :4: جدا از شوخی گفته من دوست دارم به یوونتوس بیام.گفته میشه سکو اعلام کرده یوونتوس حاضره 11 میلیون+ یکی از بازیکنان جوانان یوونتوس رو به صورت مالکیت اشتراکی به اودینزه بده که به طور خاص اسم پاسکواته رو آوردند.و یه چیزی در این حد نه بیشتر.

اما برسیم سر قضیه پولسن !! گفته : من خوشحالم که فنر باغچه به من پیشنهاد داده،اونا حتی سالی 4 میلیون حقوق به من پیشنهاد کردند ولی برای من مسئله پول نیست،من می خوام پیشرفت کنم و دوست دارم با یوونتوس فوتبالم رو ادامه بدم.درضمن برای خانواده من هم مهمه که کجا زندگی کنند.

یه مشت کنه اومدن تو یووه ول هم نمی کنن ! اون تیاگو که پارسل گیر داد نمیرم،نمیرم ! اینم پولسن که حالا می گه نمیرم نمیرم ! برای همین که سکو دیگه پول نمیده بابت بازیکن، یکی به مدیر اودنیزه بگه بابا ما دیگو که دیگو بود رو قسطی خریدیم :21:

سبا هم بعد از بازی با آلمان رفته وقت دکتر گرفته می خواد دماغش رو عمل کنه :4: البته شکستگی داره دماغش و یه جوری قرار عمل انجام بشه که به موقع به تمرینات یوونتوس بیاد و مشکلی پیش نیاد.

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th June, 2009, 09:14 PM
21 میلیون ؟؟؟ مگه میخوان خونه مایکل جکسون رو بخرن ؟

وقتی آگوستینو خودش میخواد بیاد چرا جلوش رو میگیرین ؟ بچس ! دلش با یووه اس :4: یه قاقالی لی میدیم بیاد !

ظاهرا چیرو هم از سانتاکلوچه بدش نمیاد !

S@eed
27th June, 2009, 09:26 PM
بچه ها من 2 هفتست دارم این تاپیک رو میخونم توی هر پستش نوشته دی آگوستینی اله شد بله شد آخرشم هنوز هیچی نشده ! جون من تا خوده سایت یووه در مورد انتقاله قطعیش نگفت در موردش صحبت نکنید !:4:

SoulSiick
27th June, 2009, 09:28 PM
سعید اون پست رو دیدی گفتم، خود دی آگستینو اینقدر مصاحبه کرد که چند روز پیش گفت بهتره دیگه من کمتر حرف بزنم :lol:

Friend
27th June, 2009, 09:36 PM
قضیه درحال بهم خوردنه،اودینزه انگار می خواد ژاوی رو بفروشه ! گفتن دی آگیستینو مهره ی غیرقابل جانشین در اودینزه است و رفتنش ضربه ی بزرگی به ما میزنه پس یوونتوس باید هزینه کاملش رو بپردازه ! گفتن یوونتوس باید بدونه این بازیکن مشتری های زیادی داره و اگر هزینه اش رو نده ما توافق نمی کنیم ! یوونتوس هم گفته نکن،ما گزینه های آلترناتیو دیگه هم داریم :4:

آخه زوره ! 25 میلیون دادیم بابت دیگو،حالا دی آگستینو رو 21 بخریم ؟ کوریره نوشته یوونتوس و اودینزه روز جمعه اختلافشون به 5 میلیون رسیده یعنی اودینزه هنوزم حول هوش 15-16 میلیون می گرده. ولی هیچکدوم حاضر نشدند کوتاه بیان.اما دی آگیستینو عصبانی شده و گفته برای من خیلی مهمه که به یوونتوس برم و مدیر اودینزه به من قول داده بود انجام میشه و من می خوام برم و من مامانمو می خوام و این حرفا :4: جدا از شوخی گفته من دوست دارم به یوونتوس بیام.گفته میشه سکو اعلام کرده یوونتوس حاضره 11 میلیون+ یکی از بازیکنان جوانان یوونتوس رو به صورت مالکیت اشتراکی به اودینزه بده که به طور خاص اسم پاسکواته رو آوردند.و یه چیزی در این حد نه بیشتر.

اما برسیم سر قضیه پولسن !! گفته : من خوشحالم که فنر باغچه به من پیشنهاد داده،اونا حتی سالی 4 میلیون حقوق به من پیشنهاد کردند ولی برای من مسئله پول نیست،من می خوام پیشرفت کنم و دوست دارم با یوونتوس فوتبالم رو ادامه بدم.درضمن برای خانواده من هم مهمه که کجا زندگی کنند.

یه مشت کنه اومدن تو یووه ول هم نمی کنن ! اون تیاگو که پارسل گیر داد نمیرم،نمیرم ! اینم پولسن که حالا می گه نمیرم نمیرم ! برای همین که سکو دیگه پول نمیده بابت بازیکن، یکی به مدیر اودنیزه بگه بابا ما دیگو که دیگو بود رو قسطی خریدیم :21:

سبا هم بعد از بازی با آلمان رفته وقت دکتر گرفته می خواد دماغش رو عمل کنه :4: البته شکستگی داره دماغش و یه جوری قرار عمل انجام بشه که به موقع به تمرینات یوونتوس بیاد و مشکلی پیش نیاد.
سلام
پولی که اودنیزه میخواست عصبانیم کرده بود ولی همین که دیدم دی آگوستینو داره خودشو خفه میکنه که بیاد خیالت راحت شد که این انتقال صورت میگیره ، اودنیزه نمیتونه بازیکنی که نمیخواد بمونه رو به زور نگه داره ، پس کوتاه میاد

در مورد پولسن هم وقتی شنیدم پیشنهاد فنرباغچه رو رد کرده شوکه شدم ، بابا پرتش کنن بیرون دیگه ، اه مسخره ، به زور میخواد بمونه

در مورد مورچه اتمی هم بگم که واقعا دماغش خوشگله ، حالا شاید میخواد نوک بالاش کنه ، مهم نیست ، امیدوارم این عمل تاثیر مثبت رو بازیش داشته باشه :4:

21 میلیون ؟؟؟ مگه میخوان خونه مایکل جکسون رو بخرن ؟

وقتی آگوستینو خودش میخواد بیاد چرا جلوش رو میگیرین ؟ بچس ! دلش با یووه اس :4: یه قاقالی لی میدیم بیاد !

ظاهرا چیرو هم از سانتاکلوچه بدش نمیاد !
منم این چند وقت خبر سانتاکروچه رو زیاد دیدم ، مسلما چیرو میخوادش ولی من میترسم این مدیران نالایق نتونن بگیرنش ، آخه چیرو دومنیکوی فقید رو هم میخواست که این مدیران عین کشک از دست دادنش:(

بچه ها من 2 هفتست دارم این تاپیک رو میخونم توی هر پستش نوشته دی آگوستینی اله شد بله شد آخرشم هنوز هیچی نشده ! جون من تا خوده سایت یووه در مورد انتقاله قطعیش نگفت در موردش صحبت نکنید !:4:
خوب سعید جان باید در مورد نقل و انتقالات بحث کنیم دیگه ، نمیشه فقط خبر رسمی اینجا کپی کنیم که
باید هوادار انقدر امیدوار و نا امید بشه که جونش در آد :4:
باتشکر

SoulSiick
27th June, 2009, 09:36 PM
GENOVA - Il Genoa Cricket & Football Club comunica di aver esercitato, in base ai diritti di sua competenza, l'opzione per l'acquisizione dalle società Juventus Football Club e Us Città di Palermo dei calciatori Domenico Criscito e Bosko Jankovic

سایت رسمی جنوا،کریشیتو قرادادش رو دائمی کرد با جنوا.

Friend
27th June, 2009, 09:44 PM
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:( (:((:((
دیدی آخرش رسمی هم عشقمو ازم گرفتن
خدایاااااااااا کریشیتو رو به تو میسپرم ، یه روزی بهم برش گردون ، هر چه زودتر بهتر :(

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th June, 2009, 10:22 PM

با توجه به اینکه من بی ادب نیستم یکی این رو واسه من درست تلفظ کنه تا بی ادبی نباشه !

- کمال , شکلک دیگه نبود این بنفشا رو میذاری ؟ کریشیتو رفت و غمش موند به دل ما ! اما شاید اونجا براش بهتر بود ! شاید بعدها به یووه بیاد.

- آگوستینو هم دیگه حرفش رو نمیزنیم ! :4:

Friend
28th June, 2009, 02:23 AM
فکر میکنم تلفظ درستش گوژمان هست
یادمه یه زمانی مهاجم چهارممون بود و تا جایی که یادمه پاراگوئه ای بود
انگلیسیش هم اینطوری Guzman
باتشکر

INTERMILAN
28th June, 2009, 03:31 AM
genova - il genoa cricket & football club comunica di aver esercitato, in base ai diritti di sua competenza, l'opzione per l'acquisizione dalle società juventus football club e us città di palermo dei calciatori domenico criscito e bosko jankovic

سایت رسمی جنوا،کریشیتو قرادادش رو دائمی کرد با جنوا.

نبايد اين بازيكن رواز دست ميداديد..از اين كارا از اينتر هم كم نديدم بيخود و بيجهت فروختن بازيكناي اكادمي ..
البته بد نشد شايد اينتر خريدش(البته اميدوارم..چون خوزه هم ازش خوشش مياد)
تا چندوقت قبل نميدونستم بازيكن يووست و قرضي در جنوا بازي ميكنه..مشخصه آينده درخشاني داره..داره تبديل ميشه به يكي از بازيكنان محبوب من..
بازي برگشت با اينتر يكي از بهترينهاي جنوا بود...بي كله دفاع رو ول ميكرد و ميومد جلو..نفوذاي خوبي از سمت چپ داره..بايد مهاجم ميشد:308:

Friend
28th June, 2009, 04:55 AM
نبايد اين بازيكن رواز دست ميداديد..از اين كارا از اينتر هم كم نديدم بيخود و بيجهت فروختن بازيكناي اكادمي ..
البته بد نشد شايد اينتر خريدش(البته اميدوارم..چون خوزه هم ازش خوشش مياد)
تا چندوقت قبل نميدونستم بازيكن يووست و قرضي در جنوا بازي ميكنه..مشخصه آينده درخشاني داره..داره تبديل ميشه به يكي از بازيكنان محبوب من..
بازي برگشت با اينتر يكي از بهترينهاي جنوا بود...بي كله دفاع رو ول ميكرد و ميومد جلو..نفوذاي خوبي از سمت چپ داره..بايد مهاجم ميشد:308:
سلام
کریشیتو توی جنوا هافبک چپ بازی میکرد
بخاطر همین همش جلو بوده
مطمئن هم باش که اینتر بیا نیست ، ممکنه یه اینتری اینتر رو ول کنه بیاد یووه ولی بلعکسش غیر ممکنه
باتشکر

SoulSiick
28th June, 2009, 11:44 AM
این عکس باحاله،فرارا تاکتیک اصلی خودش رو 4-3-1-2 تعریف کرده که به دو تاکتیک دیگه قابل تغییره،این عکس راجب ترکیب های احتمالی فرارا با پیش بینی ترنسفر یووه جالبه :

http://edicola.tuttosport.com/newsmem/tuttosport/20090627/ttsnaztut270609106a.pdf.0/img/Image_2.jpg

Friend
28th June, 2009, 12:10 PM
این عکس باحاله،فرارا تاکتیک اصلی خودش رو 4-3-1-2 تعریف کرده که به دو تاکتیک دیگه قابل تغییره،این عکس راجب ترکیب های احتمالی فرارا با پیش بینی ترنسفر یووه جالبه :

http://edicola.tuttosport.com/newsmem/tuttosport/20090627/ttsnaztut270609106a.pdf.0/img/image_2.jpg
سلام
ترکیب ها جالبه
اگر بازیکن های تو ترکیب رو ملاک قراربدیم ، یووه با خرید گروسو و دیارا و دی آگوستینو نقل و انتقالاتش تموم میشه
فکر میکنم اگر موفق به جذب این سه تا بشیم بهترین نقل و انتقالات چند سال اخیر رو داشتیم
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
28th June, 2009, 01:09 PM
اه اه ! چقدر زبیناش تو ذوق میزنه !

راستی امکان داره فابیو بره ناپولی و به جاش سانتاکروچه رو بیارن و یک کمی هم پول بدن به ناپولی ؟ (از یکی شنیدم میخوان یه همچین کاری بکنن !)

SoulSiick
28th June, 2009, 01:57 PM
یه سری مطلب حوس کردم بنویسم ولی فروم یووه رو می طلبه !

من چرا نمیشینم این درس کوفتی رو بخونم ! سه شنبه امتجانه دو روز گذشت 1 کلمه نخوندم :2:

★.JU.V.E.N.T.US.★
28th June, 2009, 02:07 PM
با این چهره بشاشی که من از حسین دیدم بعید میدونم تا یک ماه دیگه هم فروم بیاد بالا !! لامصب اینقدر حال میکرد که اگه میدیدیش فکر میکردی ثروتمندترین مرد دنیا رو میبینی :4:

میگم بیا و مثل من اخراج شو و خودت و راحت کن :4: در ضمن حالا که نمیتونی بخونی مگه مرض داری اینترنت adsl رو به روی خودت قطع کردی ؟ :4:

SoulSiick
28th June, 2009, 02:20 PM
نه بابا adsl رو که وصل کردم،اون برای استاتیک بود که چون این ترم روش سرمایه گذاری کرده بودم و اگر قبول نمی شدم دیگه خیلی افتضاح می شد ! بعد دیدم کارت اینترنت گرون تر باهام درمیاد تا adsl رفتم وصلش کردم :4: ولی کارته خیلی باحال بود،8 ساعت بود،روزی 1 ساعت جایزه داشت !هرچند من 2 روزه تمامش کردم :4:

راستی با عرض معذرت از سعید یه خبر بدم:4: ،مدیر اودینزه به رادیو رادیو گفته،متاسفانه یوونتوس ارزش های دی آگوستینو رو درک نکرده، اونا اعتقاد دارند یک بازیکنه خوبه در حالی که ما اعتقاد داریم یک بازیکن عالی و فوق العاده است.پس هروقت یوونتوس این نکته رو درک کرد و حاضر شد هزینه اش رو بپردازه ما می تونیم اون رو بفروشیم،در غیر این صورت نه.

نگران زبینا هم نباش،کل فصل ممکنه 2-3 هفته مصدوم نباشه :4: چند ساله تو یووه است ؟ 5 سال ؟ یادم نمیاد تونسته باشه 5 تا بازی پشت سرهم انجام بده و مصدوم نشه :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
28th June, 2009, 02:44 PM
خب ندنش ! به جهنم ! انگار باید به اندازه وزنش طلا بدیم تا بیاد یووه ! میخوام نیاد !

انشالا زبینا به درد آندراده دچار بشه ! باور کن اگه نشه یه بلایی سر یووه میاره که .... !

اینجا قیمت adsl تقریبا از قیمت کارت گرونتره ! بماند که سر وصل کردن و حتی رانژه کردنش حداقل 3 هفته کلت میکنن ! کاری که 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه !

حالا امتحان چی داری که نخوندی ؟ تنظیمه یا وصایا ؟ :4:

Peerless Alex
28th June, 2009, 04:02 PM
eeمگه آزاد اینقد دیر شروع میشه یعنی تو هنو امتحانای عمومیتم ندادی:blink:جل الخالق

این یارو اگه بخواد 1-2-3-4 بازی کنه اون هافبک میانی به نظرم دیارا خیلی بهتر جواب میده از این دی اگوستینو هست که 20 میلیون یورو خواستن چه خبره مگه:shok:فک کرده باتیستوتایی چیزی هست !اصلا من این یارو رو نمیشناسم چطور بازیکنی هست حالا اینقد روش تاکید میکنه یووه؟ من موندم چرا ما یه بار یه خرید دهن وا کن نمیکنیم اونقد دست دست کردند نتونستیم اون لمپاردو بکشیم تورین این خریدا چین اخه :dry:

Friend
28th June, 2009, 04:07 PM
نه بابا adsl رو که وصل کردم،اون برای استاتیک بود که چون این ترم روش سرمایه گذاری کرده بودم و اگر قبول نمی شدم دیگه خیلی افتضاح می شد ! بعد دیدم کارت اینترنت گرون تر باهام درمیاد تا adsl رفتم وصلش کردم :4: ولی کارته خیلی باحال بود،8 ساعت بود،روزی 1 ساعت جایزه داشت !هرچند من 2 روزه تمامش کردم :4:

راستی با عرض معذرت از سعید یه خبر بدم:4: ،مدیر اودینزه به رادیو رادیو گفته،متاسفانه یوونتوس ارزش های دی آگوستینو رو درک نکرده، اونا اعتقاد دارند یک بازیکنه خوبه در حالی که ما اعتقاد داریم یک بازیکن عالی و فوق العاده است.پس هروقت یوونتوس این نکته رو درک کرد و حاضر شد هزینه اش رو بپردازه ما می تونیم اون رو بفروشیم،در غیر این صورت نه.

نگران زبینا هم نباش،کل فصل ممکنه 2-3 هفته مصدوم نباشه :4: چند ساله تو یووه است ؟ 5 سال ؟ یادم نمیاد تونسته باشه 5 تا بازی پشت سرهم انجام بده و مصدوم نشه :4:
سلام
دارم از مدیر اودنیزه متنفر میشما
مردتیکه چقدر اذیت میکنه
البته مطمئن باشید دی آگوستینو انقدر ساز جدایی میزنه تا مجبور میشن کوتاه بیان
یووه هم از اونور خبر مذاکره با فلیپه ملو و دیارا رو منتشر کرده که اودنیزه بفهمه بازیکن زیاده

در مورد سوال ساناز بگم که دی آگوستینو هافبک نفوذی هست ، چپ پاست ، فصل گذشته 8 پاس گل داد و واقعا هافبک خوبیه ، هم پاس های خوبی میده ، هم ضربه آزاد زن خوبیه
کلا فصل گذشته یه فصل رویایی براش بود ، یوونتوس هم نمیخواد ریسک کنه ، چون دی آگوستینو فقط فصل گذشته یه فصل رویایی رو گذروند ، قبلش کاملا یه بازیکن درجه 2 بوده
باتشکر

Rahavard
28th June, 2009, 09:00 PM
دي اگستينو اگر هم بازيكن خوبي باشه اينقدر ديگه نميرزه چه خبره ---چي ميشه ديارا بياد يووه با سيسيكو چه خط هافبكي ميسازند مثل امرسون و ويرا يادش بخير

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th June, 2009, 03:05 PM
ظاهرا سکو تا دیده اودینزه ایها قر میان رفته سمت لدسما !!!!

شایعه معاوضه بنزما و ترزگل هم شنیده میشه !!!!

مثل اینکه پاناتینایکو (س رو نگفتم) یونان هم داره به گریگرا زیر چشمی نگاه میکنه !!!

Friend
29th June, 2009, 08:25 PM
ظاهرا سکو تا دیده اودینزه ایها قر میان رفته سمت لدسما !!!!

شایعه معاوضه بنزما و ترزگل هم شنیده میشه !!!!

مثل اینکه پاناتینایکو (س رو نگفتم) یونان هم داره به گریگرا زیر چشمی نگاه میکنه !!!
سلام
لدسما بازیکن خوبیه
ولی از بین بازیکنهای مطرح شده ، من دی آگوستینو رو بخاطر ایتالیایی بودنش به همه ترجیح میدم
دوست ندارم تیممون پر از خارجی بشه
خبری از خرید گروسو یا دوسنا نشد ؟
معاوضه بنزما با ترزگه هم فوق العاده است ولی بعیده لیون قبول کنه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th June, 2009, 08:38 PM
دوسنا که حرفش رو نزن !!!!! اما حدس میزنم گروسو یوونتوسی بشه ! چند هفته دیگه چیرو (طبق گفته هاش) تیم رو میبنده ! پس هر چی هست باید به زودی اتفاق بیفته !

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th June, 2009, 09:36 PM
خوب اودینزه ای ها هم شروع کردن غیر مستقیم آگوستینو رو گنده جلوه بدن و اعلام کردن انگلیسیها به شدت دنبالشن ! :21:

مائورو هم گفته من از یووه اصلا نمیرم (شایعه شده بود میره لیون)!!!

Friend
29th June, 2009, 09:50 PM
دوسنا که حرفش رو نزن !!!!! اما حدس میزنم گروسو یوونتوسی بشه ! چند هفته دیگه چیرو (طبق گفته هاش) تیم رو میبنده ! پس هر چی هست باید به زودی اتفاق بیفته !
چرا دوسنا نه ؟
بخاطر فقط یه سوتیش ؟
من سر یه بازی روی کسی قضاوت نمیکنم
ولی مطمئنا دوسنا انقدر لیاقت داشته که جزو مردان آتزوری بوده
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th June, 2009, 10:41 PM
اصلا از سبک بازیش خوشم نمیاد ! به نظرم دوسنا تواناییهایی رو که گروسو داره رو نداره (یعنی ندیدم تا حالا داشته باشه)

مثلا تواناییهای گروسو رو با تجربش رو با دوسنا مقایسه کن ! خب طبیعیه که هیچ مربی باهوشی از خیر گروسو بخاطر دوسنا نمیگذره.

من با سوتی که داد مقایسش نمیکنم ! ولی اون سوتیش هم واقعا در حد یه فوق آماتور بود ! بازیکنی در حد بازیهای ملی اون هم جلوی تیم برزیل هیچ وقت توپ رو به اون شکل دور نمیکنه ! :4:

SoulSiick
29th June, 2009, 10:57 PM
یه بازیکنایی هم خریدیم که فقط از یونان و ترکیه براشون مشتری میاد !

Friend
29th June, 2009, 11:17 PM
دقیقا
جالبه بازیکنان ما هم کمپوت اعتماد به نفس هستن و رد میکنن :4:
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th June, 2009, 11:26 PM
وضعیت آندراده و نزویچ که آزاد اعلام شدن چی شد ؟

انصافا این اسامی رو که میبینم یه طوریم میشه :

پولسن + نزویچ + زبینا + تیاگو + مولیناره (باز یه خورده این زحمت میکشه!)

Friend
30th June, 2009, 02:38 AM
وضعیت آندراده و نزویچ که آزاد اعلام شدن چی شد ؟

انصافا این اسامی رو که میبینم یه طوریم میشه :

پولسن + نزویچ + زبینا + تیاگو + مولیناره (باز یه خورده این زحمت میکشه!)
آره یوفوس دقیقا همین حالت به منم دست میده
نزویچ که میگن برگشت لیورنو ، چون میدونی که قراردادش قرضی از لیورنو بود
تیاگو که میگن نگهش میدارن ، پولسن هم که داره در کمال اعتماد به نفس پیشنهادا رو رد میکنه
میمونه زبینا و مولینارو که مسلما فروش نمیرن ، چون زبینا توی ترکیب احتمالی فرارا بود و مولینارو هم خدایی بازیکن بدی نیست و واقعا برای دفاع چپ ذخیره خوبه
باتشکر

SoulSiick
30th June, 2009, 03:26 PM
امروز تولد کیمنتی بود و اینطوری که سایت یوونتوس نوشته یک ساله دیگه هم با یوونتوس خواهد بود،یعنی در 39 سالگی !

کوبولی به اسکای گفته : الویت ما یک هافبک مرکزی هست که خواهیم خرید،البته روابط با اودینزه سرد شده در مورد دی آگوستینو چون درخواست اونها اصلا با بودجه ما سازگاری نداره (15 میلیون می خوان + یه بازیکن که کلا روهم بشه 20 میلیون ) و فعلا الویت ما گرفتن یک هافبک مرکزیه.بعدش به پست های دیگه اگر لازم شد.

راجب ترزگه گفته که اون تصمیم نداره از یوونتوس بره، راجب پولسن هم تایید کرده که پیشنهادی داشته و رد کرده.در ضمن مدیریت مالی یوونتوس توی جلسه مالی دیروز اعلام کرد بودجه بیشتری به یوونتوس برای این فصل نمی تونه بده.و همین بودجه فعلی که داده شده دیگه آخرشه :4:

در نتیجه یووه اگر پول بیشتری می خواد باید بازیکن بفروشه.

Friend
30th June, 2009, 04:47 PM
امروز تولد کیمنتی بود و اینطوری که سایت یوونتوس نوشته یک ساله دیگه هم با یوونتوس خواهد بود،یعنی در 39 سالگی !

کوبولی به اسکای گفته : الویت ما یک هافبک مرکزی هست که خواهیم خرید،البته روابط با اودینزه سرد شده در مورد دی آگوستینو چون درخواست اونها اصلا با بودجه ما سازگاری نداره (15 میلیون می خوان + یه بازیکن که کلا روهم بشه 20 میلیون ) و فعلا الویت ما گرفتن یک هافبک مرکزیه.بعدش به پست های دیگه اگر لازم شد.

راجب ترزگه گفته که اون تصمیم نداره از یوونتوس بره، راجب پولسن هم تایید کرده که پیشنهادی داشته و رد کرده.در ضمن مدیریت مالی یوونتوس توی جلسه مالی دیروز اعلام کرد بودجه بیشتری به یوونتوس برای این فصل نمی تونه بده.و همین بودجه فعلی که داده شده دیگه آخرشه :4:

در نتیجه یووه اگر پول بیشتری می خواد باید بازیکن بفروشه.
سلام
پس باید منتظر باشیم که در تکاپوی فروش چند تا از بازیکنامون باشن که در صدرشون پولسن قرار داره
باتشکر

Saviz
30th June, 2009, 04:47 PM
فکر کنم باید دی آگوستینو رو بی خیال شد

این اودینزه هم فکر میکنه کیو میخواد بفروشه.مشخص بود میخوان تا بتونن سر این قضیه یووه رو بچاپن !

زابی آلونسو هم گزینه بدی نیستش.من فکر میکنم به درد یووه بخوره.ولی یه چیزی هست.رئال هم دنبالشه که این موضوع کار یووه رو سخت میکنه

Friend
30th June, 2009, 05:27 PM
سلام
بچه ها فروم یوونتوس راه افتاد
همه بریزید هر چی دل تنگتون میخواد بگید
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
30th June, 2009, 07:08 PM
واااااااااای که اگه ژابی بیاد یووه ! من که دیگه غصه ندارم :4: چه شود کنار سیسوکو :8:

چندتا بازیساز بزرگ رو تو تیم داریم , تازه نکته مثبت دیگش هم اینه که مارکیزیو با این پیشرفت عالی که داشته چه تجارب ارزنده ای از سیسوکو و ژابی کسب میکنه (همونطور که با اومدن مومو خیل بازیش بهتر شد)

Rahavard
30th June, 2009, 08:15 PM
دوستان يه سوالي براي من پيش اومده مثلا ميگن رئال وقتي رونالدو و كاكا رو با اون قيمت بالا ميخره و فروش لباسهاي اونا ميتونه 3 يا 4 برابر پول خريد بازيكن سود كنه مثل زمان بكام----حالا سوال اين كه چرا خود منچستر يا ميلان اينكار رو نميكنند اونا كه ميدونند اين بازيكنا از لحاظ تبليغاتي چه سود سرشاري دارند

Friend
30th June, 2009, 08:25 PM
واااااااااای که اگه ژابی بیاد یووه ! من که دیگه غصه ندارم :4: چه شود کنار سیسوکو :8:

چندتا بازیساز بزرگ رو تو تیم داریم , تازه نکته مثبت دیگش هم اینه که مارکیزیو با این پیشرفت عالی که داشته چه تجارب ارزنده ای از سیسوکو و ژابی کسب میکنه (همونطور که با اومدن مومو خیل بازیش بهتر شد)
سلام
بعید میدونم با منتفی شدن انتقال گرت بری به تیم لیورپول ، بنیتز راضی بشه ژابی رو از دست بده
ضمنا فراموش نکنیم ژابی مشتری مثل رئال داره که پول رو عین چرک کف دست خرج میکنه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
30th June, 2009, 11:01 PM
@ رهاورد : (شرمنده ! اسمت رو نمیدونم) خوب دلایل که زیاده , مثلا ممکن مدیران میلان هیچ علاقه ای (یا ذهنیتی ) در مورد تبلیغات کاکا نداشته باشند , یا حتی دوست نداشته باشن که زندگی بازیکنشون رو با تبلیغات و اینجور موارد درگیر کنن که بازیکن بیشتر فکر و ذکرش بشه پول ! همین هم در مورد رونالدو منچستر شاید صدق کنه ! اما چیزی که مشهوده اینه که اینجور درگیر کردنهای بازیکنها به مسائل تبلیغاتی اصلا درست نیست ! مثلا همین ترزگه ! چندتا تبلیغات میتونی ازش اسم ببری ؟ اصلا به انگشتان دست میرسه ؟ حالا برو بکهام رو ببین !!! بعد بیا تفاوت سطح بازی و موفقیتهاشون رو بررسی کن !

در کل نظرم اینه که اصلا اینکارها نه تنها به سود هیچ بازیکنی نیست بلکه میتونه بعدها براش دردسرهای زیادی تولید کنه !

@ کمال : دیگو هم بایرن دنبالش بود ولی اومد یووه ! یه چیزی که بعضی از فوتبالیستها هنوز دارنش عشق به فوتباله ! ممکنه ژابی هم از همون دسته باشه و جایی قرار بگیره که به فوتبال برسه ! شاید اگه مدیران کمی سیاست بخرج بدن و زحمت بکشن میتونن با یه پیشنهاد شایسته (ولو کمتر از رئال) اون رو به یووه بیارن.

Friend
1st July, 2009, 08:05 PM
سلام
مگه محرومیت موجی تموم شده که بولونیا میخواد به عنوان مشاور نقل و انتقالات ازش استفاده کنه ؟
کوبولی هم یه مصاحبه کرده که دست رضا رو میبوسه ( میدونم امتحان داری ولی به فکر ما جوونا باش http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/sorry.gif )
باتشکر

SoulSiick
1st July, 2009, 08:21 PM
مصاحبه کوبولی :

-ما گزینه های زیادی برای مرکز زمین داریم ولی در بین اون ها ژابی آلونسو نیست.منم مثل شما اینا رو تو روزنامه های می خونم.همچنین من چیزی راجب همسیک نمی دونم ! اونم واقعیت نداره.
-علاقه ما به دی آگوستینو سرجاش هست،ما هنوزم تحت شرایط خودمون حاضریم این بازیکن رو بگیریم.با وجود احترام که برای اودینزه و مدیرش قائل هستیم ما نمی تونیم شرایط که الان می گند رو قبول کنیم.اما مذاکرات همچنان ادامه داره.
-ترنسفر ما درحال حاضر گره خورده چون با برای بدست آوردن منابع مالی مجبوریم بازیکن هایی رو بفروشیم ولی با امتناع اونها تا الان برنامه های ما بلاک شدند.به طور مثال پولسن حاضر نشد به پیشنهاد خوب فنرباغچه جواب مثبت بده.اگر می توانستیم طی 10 روز آینده بازیکن های در لیست فروش خودمون رو بفروشیم موفق خرید های ما با شتاب بیشتری انجام خواهند شد.
-ندود در حال حاضر در تعطیلاته،و ما امیدواریم عضو کادر فنی یوونتوس بشه،راجب شایعات فکر نمی کنم درست باشه، اون در آخر فصل به ما گفت می خواد بازنشسته بشه و دیگه توانایی بازی کردن رو از لحاظ جسمانی نداره.ولی ما پیشنهاد عضویت در کادر فنی بهش خواهیم داد.
-موجی مرد با تجربه و سابقه زیادی در فوتباله،اگر بخواد به تیمی بره طبیعی خواهد بود،من چیزی نمی دونم.

موجی خودش گفته من فقط به مدیر بولونیا توصیه ها و پیشنهاداتی دادم و قرار نیست کاری بپذیرم در این تیم.من دوستان زیادی دارم که گاهی ازم نصیحت می خوان.شما مطبوعات هم به اندازه گافی اسم من رو لگد مال کردید،لطفا دیگه این قضیه ربط دادن اسم من به این و اون رو ادامه ندید !

سبا امروز صبح دماغشو عمل کرد :4: تا مشکل تنفسش حل بشه، باید 20 روز استراحت کنه و بعد می تونه بازی کنه.

Friend
1st July, 2009, 08:25 PM
سلام
نگفتی ، محرومیت موجی تموم شده ؟
یعنی میشه به عنوان مشاور نقل و انتقالات بیاد یووه
عاااااااااااااشقشم
باتشکر

SoulSiick
1st July, 2009, 08:26 PM
موجی گفته دیگه به فوتبال برنمیگرده.محرومیتش هم 2011 تمام میشه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
1st July, 2009, 09:46 PM
زهرمار و به فوتبال برنمیگردم ! مگه دسته خودته ؟ (با موجی بودم)!

آخه من نمیدونم فروختن دوتا بازیکن آشغالی چقدر سخته ؟ خوب آزاد اعلامشون کن ! نهایتش یه مقداری ضرر میکنی بابت پرداخت فسخ قرار داد ! عوضش تیم بهتر میشه !

SoulSiick
1st July, 2009, 09:50 PM
یوسف دیگه هرچیزیم نمیشه بگی :4: خوب اگر بازیکن آزاد اعلام کنن که باید بشون پول بدن ! ما میخوایم بفروشیم که پول گیریمون بیاد بازیکن بخریم :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
1st July, 2009, 10:55 PM
خب منم گفتم دیگه :4: گفتم نهایتش یه پولی بابت فسخ قرار داد میدن ! (نکنه کل قیمت خرید رو میدن ؟)

خبر گروسو نشد ؟

شنیدم دیارا هم یه فصل (یا یه چیز تو همین مایه ها ) مصدوم بوده !

Friend
2nd July, 2009, 12:07 AM
سلام
پولسن رو که با پس گردنی میفرستن ترکیه
این مشکلی نداره
کسی خبر نداره لیست خروجی ها کیا هستن ؟
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
2nd July, 2009, 11:48 AM
مثل اینکه قرار شده تو 5 روز آینده تکلیف آگوستینو مشخص بشه ! (امیدوارم بیاد یووه و اینقدر ترنسفر رو مسخرش نکنن!)

کمال , خروجیهای یووه رو اینطوری حساب کن : ملبرگ ... مممم .... ! ودیگر هیچ ! :4:

ơɧʂҽɳ♏
2nd July, 2009, 01:12 PM
از قرار معلوم مسئولین یووه به دنبال كناره گیری پاول ندود ، از وي درخواست كردند كه بار ديگر همكاري خودشو با اين باشگاه اين بار به عنوان Assistant از سر بگيره ...

از سويي دگر همچين پيشنهادي از سوي سران باشگاه LAZIO به اين اسطوره بزرگ شده است ...

SoulSiick
2nd July, 2009, 01:38 PM
نمی دونم چرا چنل4 دیگه منبع حرفا رو نمی نویسه،امروز نوشته از کوبولی پرسیدند آیا کار یوونتوس در ترانسفر تمام شده ؟ گفته نه ما هنوز نیازهای داریم که بادی برطرف بشه،ولی فعلا در درجه اول باید یک هافبک مرکزی بگیری چون مسئله ای حیاتی برای تیمه.بعد سراغ بقیه میریم.بعد گفته از لحاظ تئوری پولسن و ترزگه توی لیست فروش هستند.ولی فعلا هردو مایل به رفتن نیستند.

لیون بنزما رو 35 میلیون فروخت،احتمالش هست بیان دنبال ترزگه متاسفانه.یعنی ترزگه رو بگیرن و گروسو رو بدن که این یعنی فاجعه ! یه ستاره رو بفروشیم و یه مدافع چپ متوسط رو بگیریم !

Friend
2nd July, 2009, 02:52 PM
نمی دونم چرا چنل4 دیگه منبع حرفا رو نمی نویسه،امروز نوشته از کوبولی پرسیدند آیا کار یوونتوس در ترانسفر تمام شده ؟ گفته نه ما هنوز نیازهای داریم که بادی برطرف بشه،ولی فعلا در درجه اول باید یک هافبک مرکزی بگیری چون مسئله ای حیاتی برای تیمه.بعد سراغ بقیه میریم.بعد گفته از لحاظ تئوری پولسن و ترزگه توی لیست فروش هستند.ولی فعلا هردو مایل به رفتن نیستند.

لیون بنزما رو 35 میلیون فروخت،احتمالش هست بیان دنبال ترزگه متاسفانه.یعنی ترزگه رو بگیرن و گروسو رو بدن که این یعنی فاجعه ! یه ستاره رو بفروشیم و یه مدافع چپ متوسط رو بگیریم !
سلام
به نظر من اگر اینطوری گروسو رو بخرن عالی میشه
ترزگه رو بدن ، 10 میلیون سر بگیرن ، گروسو رو بگیرن
بعد پولسن رو هم 8 میلیون میفروشیم
با این 18 میلیون راحت بهترین مهاجم رو میتونیم بخریم
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
2nd July, 2009, 06:26 PM
کمال ! یه چی میگیا !

چرا نقد رو ول میکنی و نسیه رو میچسبی ؟ وقتی بهترین مهاجم رو داریم مگه مرض داریم بدیمش تا با پولش یه مهاجم (معلوم هم نیست تو یووه جواب بده یانه) رو بگیریم ؟

گروسو خوبه , اما نه به قیمت ازدست دادن بهترینهامون ! من حاضرم تیاگو+پولسن+زبینا رو (حالا با 5 میلیون هم بدم) و گروسو بیاد !

SoulSiick
2nd July, 2009, 07:25 PM
مصاحبه کامل موجی :

-من رفتم بولونیا و به دوست قدیمی خودم منارینی زنگ زدم که اگر می خواد شامی با هم بخوریم.خوب که چی، حق ندارم دوستان قدیمی خودم رو ببینم ؟ ممنوع شده ؟ بعضی ها می خوان من دیگه کسی رو نبینم،با کسی حرف نزنم،زندگی هم نکنم ! من چیکار کردم ؟ آدم کشتم ؟ چیزی دزدیدم ؟ نه،فقط کارم خوب بود! اگر برگردید به عقب نگاه کنید و مقایسه کنید می بینید خیلی هم به فوتبال ایتالیا خدمت کردم و باعث پیشرفتش شدم.

-کی این داستانا درست می کنه (راجب همکاری من با تیم ها ؟) من با خیلی از مدیرا شام می خورم چون دوستان من هستند، مثل زامپارینی،اسپینیلی و..

-(راجب چی حرف زدیم ؟) همه چیز، ببینید من 5 ساله که محرومیت اجرایی دارم،ولی می تونم مشاوره بدم ! هرچند برای خودم اینکار رو مناسب نمی بینم.حتی اگر خیلی ها با من تماس بگیرند.خیلی از کسانی که من باهاشون صحبت می کنم اصلا در ایتالیا نیستند و ایتالیایی نیستند.

-حاضر قسم بخورم دیگه اشتیاقی برای کار ندارم، وگرنه شبکه ی من پابرجاست،ارتباطاتم،دوستان م،روابطم،همش در عرض 1 دقیقه دوباره قابل ازسر گیریه.شما می رید می نویسد که من پادشاه ترنسفر بودم،در صورتی که این نیست،من فقط می دونستم باید چیکار کنم و فوتبال رو می فهمیدم.به همه ورزشگاه ها سر می زدم و با همه تیم ها در ارتباط بودم.به طور مثال من سالها پیش به رم پیشنهاد داده بودم که دی آگستینو،ده روسی و آکویلانی رو حاضرم در ازای ادگار داویز که در اوج بود بگیرم.اون زمان همه ی اونا 17-18 ساله بودند و مطرح نبودند اما من می دونستم بازیکنان خوبی خواهند شد.من هر سه رو در بازی مقابل جوانان یوونتوس دیده بودم و پسندیده بودم.

-ازش پرسیدن راجب تلفن به داور ها، گفته بله تلفن می کردم،خوب که چی ؟ نکته اصلی اینه که در نهایت من داشتم خوب کار می کردم و خیلی ها ازین مسئله خوششون نمیومد.

Friend
2nd July, 2009, 07:29 PM
کمال ! یه چی میگیا !

چرا نقد رو ول میکنی و نسیه رو میچسبی ؟ وقتی بهترین مهاجم رو داریم مگه مرض داریم بدیمش تا با پولش یه مهاجم (معلوم هم نیست تو یووه جواب بده یانه) رو بگیریم ؟

گروسو خوبه , اما نه به قیمت ازدست دادن بهترینهامون ! من حاضرم تیاگو+پولسن+زبینا رو (حالا با 5 میلیون هم بدم) و گروسو بیاد !
سلام
بیچاره زبینا
همیشه توی لیست های یوفوس فروخته میشه :4:
بابا ترکیب های فرارا رو ببین ، عمرا زبینا رفتنی باشه
من که خروجی ها رو همون پولسن و ترزگه میدونم و دیگه کسی رو امکان نداره بزارن بره
راستی ما پولسن رو چقدر خریدیم ؟
باتشکر

Friend
2nd July, 2009, 07:38 PM
مصاحبه کامل موجی :

-من رفتم بولونیا و به دوست قدیمی خودم منارینی زنگ زدم که اگر می خواد شامی با هم بخوریم.خوب که چی، حق ندارم دوستان قدیمی خودم رو ببینم ؟ ممنوع شده ؟ بعضی ها می خوان من دیگه کسی رو نبینم،با کسی حرف نزنم،زندگی هم نکنم ! من چیکار کردم ؟ آدم کشتم ؟ چیزی دزدیدم ؟ نه،فقط کارم خوب بود! اگر برگردید به عقب نگاه کنید و مقایسه کنید می بینید خیلی هم به فوتبال ایتالیا خدمت کردم و باعث پیشرفتش شدم.

-کی این داستانا درست می کنه (راجب همکاری من با تیم ها ؟) من با خیلی از مدیرا شام می خورم چون دوستان من هستند، مثل زامپارینی،اسپینیلی و..

-(راجب چی حرف زدیم ؟) همه چیز، ببینید من 5 ساله که محرومیت اجرایی دارم،ولی می تونم مشاوره بدم ! هرچند برای خودم اینکار رو مناسب نمی بینم.حتی اگر خیلی ها با من تماس بگیرند.خیلی از کسانی که من باهاشون صحبت می کنم اصلا در ایتالیا نیستند و ایتالیایی نیستند.

-حاضر قسم بخورم دیگه اشتیاقی برای کار ندارم، وگرنه شبکه ی من پابرجاست،ارتباطاتم،دوستان م،روابطم،همش در عرض 1 دقیقه دوباره قابل ازسر گیریه.شما می رید می نویسد که من پادشاه ترنسفر بودم،در صورتی که این نیست،من فقط می دونستم باید چیکار کنم و فوتبال رو می فهمیدم.به همه ورزشگاه ها سر می زدم و با همه تیم ها در ارتباط بودم.به طور مثال من سالها پیش به رم پیشنهاد داده بودم که دی آگستینو،ده روسی و آکویلانی رو حاضرم در ازای ادگار داویز که در اوج بود بگیرم.اون زمان همه ی اونا 17-18 ساله بودند و مطرح نبودند اما من می دونستم بازیکنان خوبی خواهند شد.من هر سه رو در بازی مقابل جوانان یوونتوس دیده بودم و پسندیده بودم.

-ازش پرسیدن راجب تلفن به داور ها، گفته بله تلفن می کردم،خوب که چی ؟ نکته اصلی اینه که در نهایت من داشتم خوب کار می کردم و خیلی ها ازین مسئله خوششون نمیومد.
سلام
رضا تو رو خدا دیگه مصاحبه های موجی رو نزار
بیشتر از اینی که هستم عذاب میکشم
تو رو خدا نگاه کنید ، سه تا بازیکنی که حالا بالای 20 میلیون ارزش دارن ، فقط با یه ادگار داویدز داشت میخرید
خدایی تهه مدیر بود ، خدایا یه روزی به یوونتوس برش گردون
باتشکر

SoulSiick
2nd July, 2009, 07:55 PM
البته من دوست ندارم برگرده یووه کمال ! :4: که مطمئنا برنخواهد گشت.
بهرحال دوست ندارم اون حرفا بازم راجب یوونتوس زده بشه.یووه هم نمیاد کسی که همچین سابقه ی بدنامی داره مدیر کنه دیگه.خیلی فاکتور های خوب داشت موجی ولی با شهرتی که داره یوونتوس رو دوباره بدنام میکنه پیش بقیه.

Friend
2nd July, 2009, 08:27 PM
البته من دوست ندارم برگرده یووه کمال ! :4: که مطمئنا برنخواهد گشت.
بهرحال دوست ندارم اون حرفا بازم راجب یوونتوس زده بشه.یووه هم نمیاد کسی که همچین سابقه ی بدنامی داره مدیر کنه دیگه.خیلی فاکتور های خوب داشت موجی ولی با شهرتی که داره یوونتوس رو دوباره بدنام میکنه پیش بقیه.
برای من حرف دیگران مهم نیست
برای من این مهمه که به مدیر تیمم افتخار کنم
کسی که همیشه دو قدم جلوتر رو میدید
باتشکر

SoulSiick
2nd July, 2009, 08:44 PM
می دونم، کلا میگم،یعنی یوونتوس نمیاد همچین کاری کنه و دوباره اعتبارش رو خدشه دار کنه تو نظر همه، وگرنه کی بدش میاد موجی مدیر تیم بشه :4: ولی من برخلاف تو دوست ندارم کسی مدیر تیم باشه که دیگران موفقیت تیم رو زیر سوال ببرند.برای همین میگم.

SoulSiick
2nd July, 2009, 10:37 PM
http://f.imagehost.org/0003/03.jpg (http://f.imagehost.org/view/0003/03)

مرکز تمرین یوونتوس تو ویننو که قبلا حضورتون معرفی کرده بودم که یکی از کامل ترین و مجهز ترین مراکز تمرینه،که تازه ساخته شده و هنوز هم بخش هاییش در حال ساخته،قبلا گفتم 1 زمین اصلی داره،7-8 تا زمین اطرافش داره که توی چند تاش رده های مختلف سنی کنار بزرگسالان تمرین می کنند.استدیو شبکه یوونتوس اونجاست،سالن های ورزشی متعددی داره طبیعتا مثل هر مرکز تمرین دیگه ای از بدنسازی و اینا گرفته تا استخر و سونا و اینا.امروز سایت یوونتوس گزارشی داده راجب پیشرفت ساخت یوونتوس ترینینگ سنتر !

http://f.imagehost.org/0678/01_16.jpg (http://f.imagehost.org/view/0678/01_16)

http://f.imagehost.org/t/0303/02_18.jpg (http://f.imagehost.org/view/0303/02_18)

http://f.imagehost.org/t/0003/03.jpg (http://f.imagehost.org/view/0003/03)

امروز 2 بخش 200 نفری از سکوی تماشاگران زمین اصلی تمرین تکمیل شد.دو بخش مرکزی زمین.و فقط دو بخش 200 نفری کناری باقی مونده که همراه با بار،و بخش خانوادگی و بخش های مخصوص کودکان خواهد بود.همچنین پارکینگ تماشاگران هم بزودی تمام میشه.

http://f.imagehost.org/t/0308/04_2.jpg (http://f.imagehost.org/view/0308/04_2)

http://f.imagehost.org/t/0504/05_3.jpg (http://f.imagehost.org/view/0504/05_3)

بخش دیگه ای که تکمیل شد رختکن تیم های جوانان بود.که در کنار رختکن بزرگسالان یه رختکن اختصاصی برای جوانان یوونتوس ساخته شد.(یعنی تاحالا کنار زمین پیرهن و شرتشون رو عوض می کردند ؟ :4:) و برنامه بعدی هم توسعه طبقات(در درجه اول طبقه همکف) ساختمون ها رختکن هاست که تا پاییز تمام میشه.

با شروع تمرینات ملت می تونند برای تماشای تمرینات یوونتوس از این سکوهای جدید استفاده کنند.و همچنین بازی های تیم جوانان که توی این زمین برگزار میشه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
2nd July, 2009, 10:55 PM
- من موجی رو بی نهایت دوست دارم ! واقعا عاشقشم , دوست دارم دورا دور با مدیران صد در صد خنگ یووه در ارتباط باشه و بهشون خط مشی بده !

- این مرکزه رو دیدم هی سایت یووه تبلیغ میکردا ! نگو خبراییه ! خیلــــــــی جای دنج و عالی هس ! بترکه چشم حسود :4:

- دیدین این ملاقات مدیرها فقط با شام تشکیل میشه ؟ مثلا : لیپی با کوبولی شام خوردن ! موجی با مدیر بولونا شام خورد ! و ... نمیدونم این شام چه حسنی داره ! مثلا چرا نمیرن ناهار بخورن ؟ بعد از شام چه خبره خدا میدونه :4:

Friend
3rd July, 2009, 02:32 AM
سلام
واقعا زمین تمرینش فوق العاده است
منم نظر یوسف رو دارم
موجی سالی یک بار هم با این خنگا شام بخوره ، یوونتوس خیلی راحت به افتخارات بزرگش بر میگرده
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
3rd July, 2009, 11:00 AM
لینک یه ویدئو رو میخوام بذارم که مربوط میشه به اسکودتو 26 :8:

تو این ویدئو شما اکثر جیگرهای الان و قدیم یووه رو میبینید :cry:

موجی در جوانی با تیپ خاص , لیپی با خونسردی خاص خودش , لولیانو , مونترو , دلپیرو فریاد کشان , جی جی بوفون شیطون و بی ادب ! کونته آرام و مقتول ! چیرو مربی فعلی و ... ! :4:

یه صحنه از ندود مصاحبه میکنه که (مثل همیشه) مظلوم نشسته یه گوشه :cry: ولی فکر کنم خیس خیسش کردن :4:

کلا ویدئو جالبیه و حجمش هم بسیار مناسب ! (19 مگ)

دانـــــلود (http://rapidshare.com/files/165156612/Scudetto_26__05-05-2003.wmv)

Friend
3rd July, 2009, 04:52 PM
وای خدا الکس و ندود چقدر بخاطر سری بی شکسته شدند
قشنگ معلومه که این دو سال پدرشون توی یوونتوس در اومد
چقدر جوون بودن ، قربونشون بشم
یاد یولیانو رو گرامی میداریم ، کسی که یادمه همیشه جلوی بولونیا گل میزد و گل پیروزیمونو هم میزد :8:
یاد مونترو رو هم گرامی میداریم ( هر چند وقتی رفت من خوشحال شدم :4: )
ولی چیرو زیاد فرقی نکرده ، قیافش هیچ تغییر نکرده ، وقتی توی این کلیپه داشتن با چیرو مصاحبه میکردن ، یک لحظه آخر فصل آینده جلوم تجسم شد ، یعنی میشه همچین جشنی رو آخر فصل آینده بگیریم و با چیرو مصاحبه کنند
راستی یادمه بابک یه حرفی زد ، گفتش ربطی نداره که دو تا قهرمانی رو ازمون گرفتن ، ما اگر فصل آینده رو قهرمان بشیم میتونیم سومین ستاره رو بزاریم
راسته ؟
باتشکر

Saviz
3rd July, 2009, 09:14 PM
ترزگه اعلام کرده فقط در صورتی یووه رو ترک میکنه که یووه بفروشدش

قابل تحمل نیست رفتن ترزگه.یک فصل کاملا بد رو پشت سر گذاشت...ولی میشه هنوز بهش امیدوار بود که بشه همون ترزگل...:cry:
امیدوارم از دستش ندیم...اگرم قراره از دستش بدیم مفت از دست ندیم

آخه چیه میخوان بدنش گروسو رو بگیرن.ظاهرا این انتقال هم داره به واقعیت نزدیک میشه:40:نمی ارزه

اصلا نمی ارزه...امیدوارم ترزگه رو نگه دارن:40:

SoulSiick
3rd July, 2009, 11:21 PM
آره ! اصلا رفتار درستی با ترزگه نیست ! کسی با اسطوره 10 ساله باشگاه اینطوری رفتار نمی کنه ! حتی اگر قراره فروخته بشه نباید اینطوری باشه.ترزگه گفته همیشه به کشورش و باشگاه های کشورش علاقه داشته و باعث افتخارشه که شنیده لیون و مارسی به دنبالش هستند،ولی 2 سال با یوونتوس قراداد داره و به قراردادش تعهد داره.

بعد بهش گفتند یعنی چقدر امکان داره ؟ گفته مگر اینکه یوونتوس من رو نخواد و تصمیم داشته باشند من رو بفروشند.که اگر اینطور باشه مدیر برنامه هام بهم اطلاع خواهد داد.

امروز تولد بونپرتی، رئیس افتخاری و بازیکن افسانه ای سابق یوونتوس بود که مراسمی هم براش گرفته باشگاه یوونتوس.

Friend
4th July, 2009, 03:29 AM
سلام
منم مخالف رفتن دیوید هستم
چون مهاجمی رو نمیشه پیدا کرد که در حال حاضر بتونه جانشینش بشه
فکر میکنم با فروش پولسن بشه دی آگوستینو و گروسو رو خرید

راستی بچه ها تا بحال به این فکر کردید کامورانزی هم ممکنه بتونه دفاع راست بازی کنه :4: به امتحانش می ارزه ها
باتشکر

SoulSiick
4th July, 2009, 11:18 AM
کامو ؟ :4: می دونی که کامو دست به لگدش خوبه ؟ :4: اگر دفاع راست بازی کنه دقیقه 15 بازی اخراج میشه :4:

فرارا درخواست کرده انتقالات بیشتری صورت بگیره و تیمش هنوز نیاز به تقویت بیشتری داره.گفته یوونتوس حتما نیاز به چند بازیکن دیگه خواهد داشت.اما وارد جزییات نشده.

فرارا راجب تاکتیک بازیش گفته : فقط می دونم که با حتما با 4 دفاع بازی می کنم.بقیه اش قابل تغییره،و من فکر میکنم الان موضوع مهم این نیست که من چطوری بازی کنم !

فرارا همچنین گفته اشتیاق فراوانی داره برای شروع کارش و بی صبرانه منتظره تا این نبرد جدید آغاز بشه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
4th July, 2009, 12:21 PM
خوب ! امیدوارم دوباره مدیرا جفتک نندازن و گوه به بار نیارن ! هر وقت سکو آشغال گورش رو گم کنه وضعیت کمی بهتر میشه !

فقط امیدوارم همونطور که مدیران{نفهم} گفتن در صورت پیشنهاد شایسته برای ترزگل اون از یووه بره ! وگرنه باید بمونه ! پس معاوضه پیشنهاد شایسته ای نیست چون ترزگل کجا و گروسو کجا !!!!!

به چیرو بی نهایت اعتماد دارم و با علایقش به خریدها تقریبا ثابت کرده مزه دهنش چیه ! پس باید منتظر بود و دید !

Mauro Camoranesi
4th July, 2009, 03:54 PM
اونجا خرابه فعلاً اينجا پلاس بشيم :4:

خيلي شايعات تو اين مدت زياد بوده كه يسريش مضحك و اراجيف بوده مثل رفتن كامو و يسريشون هم خيلي اميدواركننده بوده مثل گروسو و حتي ديارا . من به شخصه خيلي دوسنا و گروسو رو دوست دارم و از لحاظ علاقه برام فرقي نداره كدومشون بيان اما فقط اميدوارم كه يكيشون بياد ! تو اينكه گروسو مدافع بزرگتر و باتجربه تري هستش هيچ شكي نيست اما دوسنا سن مناسبي داره و ميتونه چند فصلي بيشتر از فابيو بازي كنه . اما اگر بخوايم بحث سني رو كنار بذاريم قطعاً گروسو يه خريد بزرگ و ارزشمند خواهد بود كه با اومدنش ميشه با توجه به تجربه و كيفيت بازيش به آينده دچليه هم اميدوار بود . چيزي كه قابل پيش بينيه اينه كه شانس خريد مدافع چپ خيلي بيشتره و بنظر ميرسه فرارا براي سمت راست ميخواد به روي گريگرا و زبينا حساب باز كنه .

در مورد دي آگوستينو هم بايد بگم كه با اينكه بازيكن خوب و با كيفيتي هستش اما اونقدرها هم كه مديران اودينزه شلوغش كردن نيست ! با اينكه از اومدنش استقبال ميكنم اما اگر بخواد شرايط همونطوري سفت و سخت باشه ترجيح ميدم كه روي گزينه هاي ديگه مثل ديارا متمركز بشيم .

Friend
4th July, 2009, 05:14 PM
سلام بابک جان
عنوان پینوکیوی انجمن رو بهت تبریک میگم :4:

در مورد یوونتوس بگم که الان ما ملبرگ رو فروختیم ، پس قطعا به مدافع وسط هم احتیاج داریم پس حرف چیرو درسته که به 3 4 تا بازیکن دیگه احتیاج داره
یه هافبک وسط ، یه دفاع چپ ، یه دفاع وسط ، در صورت فروش ترزگه به یه مهاجم

رضا الان یه خبر توی گل دیدم ، چون به نقل از اسکای اسپورت هست میشه بهش امیدوار بود
خواهشا ترجمه کن
اینم لینک : http://www.goal.com/en-us/news/86/italy/2009/07/04/1363338/report-felipe-melo-agrees-to-join-juventus
باتشکر

Seventy One
4th July, 2009, 05:21 PM
بابک جون چرا فعالیتت نسبت به اون اولا انقدر کم شده ؟!!!! :40::40::40:
به خدا دلم خیلی برای پست های باحالت تنگ شده :40::40:

Mauro Camoranesi
4th July, 2009, 05:51 PM
بابک جون چرا فعالیتت نسبت به اون اولا انقدر کم شده ؟!!!! :40::40::40:
به خدا دلم خیلی برای پست های باحالت تنگ شده :40::40:

يزره سرم شلوغ بود خيلي وقت نميكردم بيام نت ، البته مهمان خيلي ميومدم و انجمن ايتاليا و انگليس رو ميخوندم اما سعي ميكنم دوباره مثل قبل فعال باشم :victory:

پ.ن : كمال تو چطوري تو دبيرستان زبان رو پاس كردي ؟ تو دانشگاه كه بودي چيكار ميكردي ؟ بابا برو دو ترم كلاس زبان دست از سر كچل رضا بردار :4: تو فكر كنم مثل احمدي نژاد باشي كه رفته بود پيش مدودوف و مدودف بهش گفت How are you ? و اونم گفت Yes ! :21:
لينك زير رو ببين :
http://jun29.yourclicksearch.com/index.php?url=ydnpsEi9Hu9NCBc7V%2FSClLsCZMStDCClmX PmcmECZ0X4dDTJmGwDOWPVHlD77ndcRMC1ufVOXhBb3l7tGA%3 D%3D

SoulSiick
4th July, 2009, 07:33 PM
سلام بابک جان
عنوان پینوکیوی انجمن رو بهت تبریک میگم :4:

در مورد یوونتوس بگم که الان ما ملبرگ رو فروختیم ، پس قطعا به مدافع وسط هم احتیاج داریم پس حرف چیرو درسته که به 3 4 تا بازیکن دیگه احتیاج داره
یه هافبک وسط ، یه دفاع چپ ، یه دفاع وسط ، در صورت فروش ترزگه به یه مهاجم

رضا الان یه خبر توی گل دیدم ، چون به نقل از اسکای اسپورت هست میشه بهش امیدوار بود
خواهشا ترجمه کن
اینم لینک : http://www.goal.com/en-us/news/86/italy/2009/07/04/1363338/report-felipe-melo-agrees-to-join-juventus
باتشکر

من مستقیم رفتم اسکای اسپورت رو خوندم،اصولا علاقه ای به باز کردن گل دات کام ندارم! حتی نقل قول هاشو آب قاطی می کنه.بهرحال اسکای یه جمله از مدیر برنامه های ملو نوشته : ملو در فلورانس خوشحاله و برای همین تا 2013 تمدید کرد،ولی اگر باشگاهی مثل یوونتوس که برای سکودتو و لیگ قهرمانان تلاش می کنه بهش پیشنهاد به حتما می پذیره.اگر بیانکونری با فیورنتینا به توافق برسه میلو مشتاق خواهد بود برای این انتقال.

ولی انصافا حالا بزار گل دات کام رو بخونیم :4:

بفرما،اولا تیترش نوشته ملو با یوونتوس به توافق رسید.دوما تو متن نوشته
Sky Italia claims that Juventus have reached an agreement

یعنی اسکای مدعی شد یوونتوس با فیو به توافق رسیده.حتی نوشته مارکیونی یا گریگرا هم بخشی از قرارداد خواهد بود در صورتی که خود اسکای نوشته : If the Bianconeri directors reach an agreement with Fiorentina ! یعنی اگر به توافق برسند :4:

گل دات کام همیشه چند قدم جلوتر رو می نویسه :4:

SoulSiick
4th July, 2009, 08:16 PM
والله ما هم هیچ علاقه ای به اسپم تبلیغاتی توی تاپیک یوونتوس نداریم :4: البته خوشم میاد اسپمر با ادبی هستی،خودت می دونی راه تبلیغاتت درست نیست :4:

پرز تو برنامه ای تلویزیونی گفته ما مجبوریم 10 تا از بازیکن هامون رو بفروشیم.چون سال دیگه جام جهانیه و این بازیکن ها اکثرا ملی پوش اند و به نفع خودشون و رئال که این اتفاق بیفته چون فرصت بازی برای همه مطمئنا نخواهد بود.رویترز بعد از این جمله اسامی زیر رو از به عنوان لیست رئال اسم برده :
the Dutch contingent of Ruud van Nistelrooy, Arjen Robben, Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart, Royston Drenthe and Klaas Jan Huntelaar

به عبارتی تیم ملی هلند رو گذاشته برای فروش :4: :4:
(کلا هیچکدوم تو پستی که دنبال بازیکن هستی نیستند مثل اینکه !)

Friend
4th July, 2009, 09:16 PM
والله ما هم هیچ علاقه ای به اسپم تبلیغاتی توی تاپیک یوونتوس نداریم :4: البته خوشم میاد اسپمر با ادبی هستی،خودت می دونی راه تبلیغاتت درست نیست :4:

پرز تو برنامه ای تلویزیونی گفته ما مجبوریم 10 تا از بازیکن هامون رو بفروشیم.چون سال دیگه جام جهانیه و این بازیکن ها اکثرا ملی پوش اند و به نفع خودشون و رئال که این اتفاق بیفته چون فرصت بازی برای همه مطمئنا نخواهد بود.رویترز بعد از این جمله اسامی زیر رو از به عنوان لیست رئال اسم برده :
The dutch contingent of ruud van nistelrooy, arjen robben, wesley sneijder, rafael van der vaart, royston drenthe and klaas jan huntelaar

به عبارتی تیم ملی هلند رو گذاشته برای فروش :4: :4:
(کلا هیچکدوم تو پستی که دنبال بازیکن هستی نیستند مثل اینکه !)
اگر مفت بده ، یکیشون رو میشه خرید که بدرد ما هم میخوره
به نظر من رافائل فان در فارت با رفتن به رئال نابود شد ، همینطور کلاس هانتلار
اگر ما ترزگه رو فروختیم و نتونستیم هافبک وسط بخریم ، اگر این دو تا بیان عالی میشه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
4th July, 2009, 09:51 PM
اتفاقا بین این همه اسم به ترتیب (از نظر من ) دو تاشون ارزشمندن !1- روبن (به خاطر سرعت و دریبل و شوتزنی و سانترهای خوبش) 2- نیستلروی (به خاطر قدرت بالای گلزنیش)! {البته اشنایدر هم خوبه ولی نه به اندازه اون دوتا!)

ولی هیچکدوم با رفتن تزگه نباید بیان ! اگه علاقه دارن بخرنشون !

ملو چیه ؟ اینقدر بدم میاد یه بازیکن رو با دوتا گل یهویی میسنجن و میگن عالیه ! بعدم با تبلیغات مسخره میندازنش به تیمهای گنده ! تازه برا خودشون هم بده , هی میخوان زور بزنن گل بزنن و عالی بازی کنن که نمیتونن !

بابی هم یه ارسال میده و یه سال گم و گور میشه ! :4:

+ فروم یووه هم که رید :4: عجب سرور ایرانی خوبه ها ! :sick:

Friend
4th July, 2009, 10:17 PM
عشق یوفوس تو سایت یوونتوس یه مصاحبه ای کرده که باید جالب باشه :4:

پ.ن : نمیگم رضا ترجمش کن چون بابک چشم نداره ببینه رضا انقدر حرف گوش کنه :4:
باتشکر

SoulSiick
5th July, 2009, 12:32 AM
یه چیزی بگم، از یوسف می ترسیدم این مدت بگم :4: ولی خیلی هم از زبینا بدم نمیاد، فقط یه مشکل اساسییی داره ! همیشه فضای پشت سرش خالیه ! 80 درصد بازی دفاع ما 3 نفره است چون خیلی طول می کشه تا برگرده عقب ! ولی...از نظر مفید بودن در حملات، خیلی بیشتر از دیگر مدافعان کناری در حملات مفید بوده.البته بازم مشکلی نیست، زبینا اگر 10 تا بازی در فصل کنه و مصدوم نشه براش موفقیت حساب میشه.

مصاحبه زبینا با شبکه یووه، زبینا تمریناتش رو از 10 روز پیش در یوونتوس شروع کرده و به تعطیلات نرفته.سخت داره تلاش می کنه تا بتونه از نظر جسمانی آماده باشه.(البته زبینا کل فصل تعطیلات بود :4: ) ولی خوب این اهمیت دادنش با ارزشه چون مجبور نبود بمونه و تمرین کنه.

زبینا : من خوشحالم که این تصمیم رو گرفتیم، وقتی من در ماه مارس برگشتم خیلی احساس آمادگی می کردم،و خیلی ناراحت شدم که فصل تمام شد،برای همین با تیم پزشکی یووه تصمیم گرفتیم که من به تمرینات برای آمادگی کامل قبل از شروع اردوی تابستانی یووه ادامه بدم تا بتونم پا به پای دیگران پیش برم.

من اشتیاق فوق العاده ای دارم برای تلاش کردن، ما با فرارا توانایی موفقیت داریم،وقتی فرارا اومد و به من اعتماد کرد و نشون داد بهم اعتقاد داره من احساس وظیفه کردم که باید خودم رو برای او آماده کنم.من این سال رو تولد جدیدی برای خودم می دونم.من حتی شماره خودم رو عوض کردم و فصل دیگه شماره 15 می پوشم و شما هم می تونید حساب کنید یوونتوس بازیکن جدیدی خریده ! من از اول می خوام شروع کنم و بازیکن جدیدی می خوام بشم.

من تیم در حال شکل گیری یوونتوس رو دوست دارم،و امیدوارم رضایت کاملی برای همه طرفدارا بتونیم بیاریم.راجب سوت هایی که آخر فصل برای من زده شد متاسفم،ولی با شروع فصل جدید من می خوام برای همه اونای که به من اعتقاد دارند بازیکن مفیدی باشم.

Friend
5th July, 2009, 03:30 AM
عشقه یوفوس شماره جدیدت مبارک عزیزم :8:
یوونتوس بازیکن اینطوری میخواد که از همین الان بدونه فرارا با کسی شوخی نداره و باید با جدیت کار کنه تا در ترکیب قرار بگیره
از مصاحبش بسی خرسند شدیم
باتشکر

Mauro Camoranesi
5th July, 2009, 10:55 AM
من زبينا رو دوست دارم ، بهتر بخوام بگم بايد بگم كه بيشتر از امثال گريگرا قبولش دارم و بنظرم اونقدرها هم بازيكن پر اشتباه و غيرقابل تحملي نيست و فقط بايد بهش اعتماد بشه . انصافاً هم تو 2-3 بازي آخر بخصوص جلوي لاتزيو بازي خوبي انجام داد و چيرو هم نشون داد كه بهش به نسبت گريگرا بيشتر اعتماد داره . من فكر ميكنم امسال دوباره بعد از 2 فصل مصدوميت بتونه به شرايط ايده آل برگرده و بازيهاي خوبي انجام بده ضمن اينكه به نسبت گريگرا هم خيلي با بقيه هماهنگ تره بخصوص با كامو .

SoulSiick
5th July, 2009, 02:11 PM
از السیو سکو پرسیدند راجب اولتیماتوم اودینزه و مهلتی که تعیین کرده برای یوونتوس ،سکو جواب داده : ما یوونتوس هستیم، کسی نمی تونه با ما اولتیماتوم بده.اگر اقای پوزو فکر میکنه دی آگستینو ارزشش از پیشنهاد ما بیشتره می تونه بر هر کسی که دوست داره بفروشتش.ما گزینه های دیگری هم داریم.

کوریره امروز نوشته گزینه ی دیگه یوونتوس هرنانس هافبک دفاعی سائوپائولو که فصل پیش میلان دنبالش بود گزینه ی یوونتوسه که می تونه حدود 10 میلیون بگیرتش.لدسما و امانا (بتیس) دیگر گزینه های یوونتوس پیش بینی شدند ( در حد شایعه است کلا این پاراگراف ! )

Mauro Camoranesi
5th July, 2009, 02:24 PM
ميگم چه گيري دادن به اين برزيلي ها ! خيلي خوشم مياد ازشون هي هم شايعاتشون زياد ميشه ! همون ديگو بسه ديگه ، فردا ميشيم مثل اينتر و ميلان ! ولي بنظرم فعلاً بايد گزينه اول ترنسفر خريد يك مدافع كناري باشه و بعد بريم سراغ بقيه نقاط چون ديدن دوباره زوج گريگرا و مولينارو غيرقابل باوره !

Mauro Camoranesi
5th July, 2009, 02:58 PM
ولي خدايي چقدر با اومدن ديگو بازيكناي تكنيكيمون زياد شدن ! ديگو ، كامو ، الكس ، آمائوري و جووينكو و البته زبينا :4: خدايي زبينا بازي با لاتزيو چقدر حركات تكنيكي نشون داد ! ياد و خاطره زبينائينو رو زنده كرد :4: خدايي كامو و آمائوري مصدوم نباشن ببينيد با ديگو و سبا و كاپيتان چجوري همه رو بكن تو قوطي هرچند كه نميشه از بازي چشم نواز ماركيزيو و حتي سيسوكو هم گذشت . انصافاً ( خدايي :4: ) عجب تيمي شديم ...

Friend
5th July, 2009, 03:58 PM
ميگم چه گيري دادن به اين برزيلي ها ! خيلي خوشم مياد ازشون هي هم شايعاتشون زياد ميشه ! همون ديگو بسه ديگه ، فردا ميشيم مثل اينتر و ميلان ! ولي بنظرم فعلاً بايد گزينه اول ترنسفر خريد يك مدافع كناري باشه و بعد بريم سراغ بقيه نقاط چون ديدن دوباره زوج گريگرا و مولينارو غيرقابل باوره !
سلام
منم وقتی خبر فلیپه ملو رو دیدم احساس بابک بهم دست داد ، مخصوصا وقتی که یه جای خبر نوشته بود سومین برزیلی یوونتوس در این فصل ، یاد پنج برزیلی میلان در فصل های گذشته افتادم
نمیخوام مثل اینتر و میلان بشیم ، من تیم ایتالیایی میخوام ، خدا کنه همین دی آگوستینو جور بشه ، برای دفاع چپ هم گروسو رو بگیرن ، برای مدافع وسط هم سانتاکروچه
باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
6th July, 2009, 09:36 AM
- به شدت از زبینا نفرت دارم ! اصلا قابل وصف نیست ! اما ظاهرا نمیشه از شرش راحت شد ! الان شما 3تا هم که ازش حمایت میکنید ! پس منم مجبورم اعتراضی بهش نکنم (قضیه اون دیوونه شد که بهش میگن چرا اومدی تیمارستان ؟ گفت:من فکر میکردم مردم دیوونه اند و مردم هم فکر میکردن من دیوونه ام ! رای با اکثریت و شد و الان من اینجام) فقط امیدوارم اگر گند بازی کرد همون دقایق اول نیست و نابود بشه !

- یکی بره این حسین رو با طناب ببنده ! این شایعات کت و کلفت چیه علم کرده رو سایت یووه دات آی آخ !؟ همه جا هم کپی میکنن و راجع بهش هم بحث میکنن ! :40:

- ملو هافبکه یا مهاجم یا هافبک مهاجم ؟ هر چی باشه نباید با قیمت بالا و برای تنگ کردن جای بهترینهای ما به یووه بیاد (اگه قراره بیاد که بعید میدونم)!!!!

Seventy One
6th July, 2009, 10:46 AM
http://i.media.goal.com/g/49385_news.jpg

سایت گل: فرانکو فراری، مدرس اتحادیه فوتبال ایتالیا اعتقاد دارد یوونتوس فصل بعد نمایشی مانند بارسلونا خواهد داشت و برای هوادارانش رویایی خواهد بود. فراری به مربیان ایتالیایی دروس فوتبال را آموزش می‌دهد.

این بازیکن سابق جنوا دوره‌های یوفا و فیفا را هم برگزار می‌کند. چیرو فرارا، مربی یوونتوس یکی از شاگردان او بوده و فراری می‌گوید یووه فوتبالی رویایی به نمایش خواهد گذاشت: «آنها توپ را بسیار در دست خواهند داشت. پاس های کوتاه را بسیار در این تیم خواهید دید. آنها توپ را به گردش درمی‌آورند و منتظر فرصتی هستند تا به حریف ضربه بزنند. سبک بازی یوونتوس مانند تیم ملی اسپانیا، بارسلونا و میلان تحت هدایت کارلو آنچلوتی خواهد بود.»

او همچنین می‌گوید بازیکنان مسن‌تر مانند الساندرو دل‌پیرو باید به سبک جدید عادت کنند: «دل‌پیرو باید بازی خود را تغییر دهد. او قرار است پشت یک مهاجم بازی کند. اگر او به سبک جدید عادت نکند، ممکن است بازی دیه‌گو را هم خراب کند.» به نظر می‌رسد یووه فصل جذابی پیش رو داشته باشد.

★.JU.V.E.N.T.US.★
6th July, 2009, 02:56 PM
http://kimag.es/share/95142031.jpg
خوب مجبوری اینجوری بشینی که گردنت بترکه ؟ از روبرو عکس بنداز ! :4:

- وینچنزو نشسته پشت لپ تاپ و با برو بچز یووه-ممبر http://kimag.es/share/53832525.jpg (http://kimag.es/) چتیده ! از تیم یووه تعریف کرده و از کیفی که از اومدن دیگو و کاناوارو کرده میگه !
(چرا نمیاد با پارسفوتبال-ممبر چت کنن ؟ چرا اینقدر تفاوت قائل میشن؟ :4: )

- ظاهرا از 11و12 همین ماه {میلادی} گروه میرن واسه تمرین و دیگه وکیشن و تعطیلات تموم میشه !

Friend
6th July, 2009, 07:01 PM
ملو هافبک وسطه
اونم مثل دی آگوستینو تو کل زندگیش فقط فصل پیش یه فصل رویایی داشته
واقعا خرید اینها ریسکه ولی خوب اگر بدرخشن کاملا به سود یوونتوسه
باتشکر

SoulSiick
6th July, 2009, 08:35 PM
جان الکان امروز گفته : ترنسفر مارکت یوونتوس تمام نشده، ما می خوایم یوونتوس قوی تری نسبت به فصل قبل داشته باشیم و هنوز برای تقویت تیم باید فعالیت بشه در ترنسفر.

مدیر اودینزه گفته : متاسفم برای دی آگستینو که نتونست به آرزوش برسه، ولی اون بازیکن اودینزه خواهد موند.یوونتوس فکر کرده می تونه به خاطر علاقه ی این بازیکن به انجام شدن این انتقال مارو تحت فشار بزاره و اون رو ارزون تر از چیزی که فکر می کنیم بخره.من نگران این نیستم که روحیه اون رو خراب کنم، اون یه بازیکن حرفه ای و یک قهرمانه، فصل اینده با انگیزه ی بیشتری برای اودینزه بازی خواهد کرد.

zenvplus
6th July, 2009, 09:06 PM
BREAKING NEWS: Fiorentina Sign Marco Marchionni From Juventus

SoulSiick
6th July, 2009, 09:35 PM
می دونید که فیو 4-3-3 باز بازی می کنه، بازیکن کناری بیشتری نیاز داره، شاید این بخشی از قرارداد ه فیلیپه ملو بوده برای فیورنتینا.بعدشم پراندلی مربی مارکیونی تو پارما بود و پراندلی مطرحش کرد.پراندلی استاد کار کشیدن از این بازیکناست ! منتظر درخشش مارکیونی تو فیو باید بود پس.

فکر کنم بزودی شاهد انتقال ملو به یووه باشیم.اسم کامل ملو رو می دونید ؟ فیلیپه ملو دی کاروالیو !! فامیلای آمائوری نیست ؟

SoulSiick
6th July, 2009, 09:50 PM
راستی یوونتوس چند نفر به کادر فنیش اضافه کرده،خبر انگلیسی رو نزده، تو ایتالیایی فقط فهمیدم یکیشون برای ریکاوری بازیکن های مصدوم بود :4: امیدوارم مصیبت فصل قبل توی مصدومیت ها تکرار نشه ! فصل پیش هیچ بازی زیر 7 مصدوم نبود لیست مصدوما ! در مقاطعی به 13 مصدوم هم رسید.

★.JU.V.E.N.T.US.★
6th July, 2009, 11:22 PM
- از مارکو ممنونم , به خاطر تعداد بازیهای خوبی که برای یووه انجام داد ! نه به خاطر موقعیتهایی که با عجول بودن محض از دست داد ! در هر صورت خوبیهایی داشت و بدیهایی ! ولی الان رفت و اشتباه نیست که اگه بگیم یووه یکی از بازیکنهای معمولی رو که باید از دست میداد , از دست داد.

- اگر فیلیپ ملو طبق این قرار داد راهی یووه بشه خوبه , باید بگم ایده آله چون میشه گفت مارکیونی امتحان پس داده و معمولی رو دادیم و یک گزینه جوان و آماده به امتحان رو گرفتیم که سه گزینه پیش رو داره : 1- بازیکن مطرحی بشه 2- معمولی بشه 3- ارزش 1 ریال هم نداشته باشه! پس باید صبر کرد و دید ! {البته آرزوی هممون گزینه 1 هست}

- امیدوارم تیم رو کامل ببندن که حداقل تا نیم فصل با خیال راحت بازیها رو دنبال کنیم !

+ فکر نکنم ملو فامیل آمائوری از کار دربیاد ! شاید هم باشه ! مثلا پسر آمائوری{به نقل از گل از توتواسپرت از فارس نیوز} :4:

Friend
7th July, 2009, 03:54 AM
- از مارکو ممنونم , به خاطر تعداد بازیهای خوبی که برای یووه انجام داد ! نه به خاطر موقعیتهایی که با عجول بودن محض از دست داد ! در هر صورت خوبیهایی داشت و بدیهایی ! ولی الان رفت و اشتباه نیست که اگه بگیم یووه یکی از بازیکنهای معمولی رو که باید از دست میداد , از دست داد.

- اگر فیلیپ ملو طبق این قرار داد راهی یووه بشه خوبه , باید بگم ایده آله چون میشه گفت مارکیونی امتحان پس داده و معمولی رو دادیم و یک گزینه جوان و آماده به امتحان رو گرفتیم که سه گزینه پیش رو داره : 1- بازیکن مطرحی بشه 2- معمولی بشه 3- ارزش 1 ریال هم نداشته باشه! پس باید صبر کرد و دید ! {البته آرزوی هممون گزینه 1 هست}

- امیدوارم تیم رو کامل ببندن که حداقل تا نیم فصل با خیال راحت بازیها رو دنبال کنیم !

+ فکر نکنم ملو فامیل آمائوری از کار دربیاد ! شاید هم باشه ! مثلا پسر آمائوری{به نقل از گل از توتواسپرت از فارس نیوز} :4:
سلام
واقعا دوست نداشتم شاهد حضور یه بازیکن خارجی دیگه توی یوونتوس باشم ولی سنگ اندازی های اودنیزه باعث شد که ما سمت ملو بریم
البته به نظر من ملو خیلی مطمئن تر از دی آگوستینو هست ، یه جوری این حس که بگه این فوق ستاره میشه نسبت به ملو بیشتر از دی آگوستینو هست
بهرحال هر کدوم که راهی یوونتوس بشن مطمئنن جزو بهترین خریدهای سری آ خواهند شد
وجدانا یوونتوس این فصل رو نمیشه با فصل های قبلش مقایسه کرد ، بالاخره این مدیران یه تکونی به خودشون دادن و جالب اینجاست که بقیه تیم ها دست روی دست گذاشتن ، مخصوصا اینتر و میلان

در آخر برای اینکه ملو کم کم داره جدی میشه یه بیوگرافی ازش براتون گذاشتم:
نام کاملش همونطور که رضا گفت فلیپه ملو دی کاروالیو است ، متولد 26 جولای 1983 ( 19 روز دیگه 26 ساله میشه ) در ووتا ردوندا ( فکر کنم از محله ی ردوندواینا باشه همون بازیکن اسبق رئال و میلان ) برزیل هست
قدش یک متر 83 سانتی متر و پست تخصیصیش هافبک دفاعی هست
فلیپه فوتبالش رو از فلامنیگو شروع کرد و سپس به تیم های دیگه برزیل یعنی کروزیرو و گرمیو پیوست ، توی هر تیم هم بیشتر از یکسال نموند و آمار زیاد جالبی به جا نگذاشته
در مسیر بقیه برزیلی ها به اسپانیا ، ملو هم راهی تیم اسپانیایی رئال مایورکا شد ، بعد از فقط 8 بازی توی مایورکا به تیم ریسینگ سانتاندر رفت و دو فصل تقریبا موفق رو اونجا گذروند ، توی ریسینگ در 46 بازی حضور داشت که تونست 6 گل بزنه
در سال 2007 به تیم تازه صعود کرده آلمریا پیوست تا شانس بازی بیشتری بیابه ، در این تیم یکسال حضور داشت که ثمره ی اون 34 بازی و هفت گل زده بود
در آخر در سال 2008 راهی فیورنتینا شد و در 29 بازی که برای این تیم انجام داد تونست 2 گل به ثمر برسونه
در عرصه ملی فلیپه به تازگی قبل از جام کنفدراسیون ها به تیم ملی دعوت شد و تاکنون 10 بازی ملی انجام داده

هیچوقت نمیشه روی آمار یک بازیکن نظر داد ولی الان که بیوگرافیشو مینوشتم ، یه جوری تهه دلم خالی شد ، نکنه آلمیرون جدید باشه :(

ویرایش : در مورد رفتن مارکو بگم ، هر کسی که با من در ارتباط هست میدونه که من مارکو رو چقدر دوست داشتم ، مخصوصا وقتی در شرایطی به یوونتوس اومد که پدیده سری آ شده بود و یوونتوس به سری بی سقوط کرده بود ، به نظرم مارکو هیچوقت یک بازیکن معمولی نبود و همیشه جزو بازیکن های خوب زمین بود ، قبول دارم هیچوقت نتونست اون چیزی که هست رو توی یوونتوس به نمایش بزاره ولی خوب معتقدم هیچوقت کم نزاشت و هر چی در توان داشت گذاشت ، امیدوارم با درخشش در فیو یه وینگر راست توپ برای تیم ملی ایتالیا بشه
راستی کسی مبلغ قراردادش رو نمیدونه ؟ اگر قراره بخشی از قرارداد ملو باشه خوب یه قیمتی براش میسنجن ، امیدوارم اون قیمتی که واقعا ارزش داره فروخته باشنش

در مورد اعضای جدید تیم بگم که واقعا همه جوره مسئولان چشمشون ترسیده و همینطوری دنبال راهی هستن که مصدوم ندن ولی من معتقدم با مربی بدنساز جدیدمون مصدومیت نخواهیم داشت
نکته ای که شاید کسی دقت نکرد این بود که الکس یه بدنساز اختصاصی داشت و دیدید که تو طول فصل با اینکه بواسطه ی سنش باید مصدوم میشد ولی خیلی کم مصدوم شد و همیشه بهترین آمادگی بدنی رو داشت ، مطمئنا مربی بدنساز جدید همه رو مثل الکس فصل پیش آماده و به دور از مصدومیت میسازه

پ.ن : یادمه یه بار تلویزیون ایران رفته بود باشگاه یوونتوس و داشت یک باشگاه حرفه ای رو آنالیز میکرد ، با دکتر تغذیه تیم صحبت کرد و نشون داد که یه تکه گوشت که شاید 200 گرم هم نبود بازیکنا داشتن میخوردن ، خبرنگار ازش پرسید که اینها با همین قدر گوشت سیر میشن ، گفتش این گوشت همه ی ویتامین هایی که بدنشون میخواد رو بهشون میده و دیگه نیازی به سیر شدن ندارن ، بعد از این گزارش ، اومدن روی تیم پیکان که اون موقع بهترین امکانات فوتبال ایران رو داشت ، بعد سر ناهار بازیکنا رو نشون میداد که دارن ماکارونی چرب میخورن ، بعدش قرار بود 4 ساعت بعد بازی کنند ، کلا این الان برام یاد آوری شد ، فکر کردم گفتنش بهتر از نگفتنشه :4:
باتشکر

Mauro Camoranesi
7th July, 2009, 10:36 AM
ولي من همچنان منتظر يه بازيكن براي خط مياني هستم و اونم ژابي آلونسو هستش كه البته ديگه غيرممكنه خريدش ! شايد اگر بخوام رويايي فكر كنم و اگر بهم بگن يه هافبك مياني رو براي خريد بگو بدون هيچ مكثي ، دروسي رو انتخاب ميكنم . كلاً خيلي هم با خريد ملو موافق نيستم چون ما سابقه آلميرون رو هم داريم و نبايد احساسي تصميم گرفت بخصوص اينكه قيمتش هم بالاست و اينقدرها اصلاً ارزش نداره ! من ترجيح ميدم با قيمتي در حدود 20 ميليون يورو بيشتر رو بازيكناني نظير مونتوليوو يا بريگي مانور بديم يا حتي ديارا .

پ.ن : دلم به شدت براي آپياه تنگ شده ! اي كاش بازم تو يووه بود ...

SoulSiick
7th July, 2009, 10:45 AM
فکر نمی کنم یوونتوس 20 میلیون داشته باشه بده به فیو، اگر داشت می داد دی آگستینو ! ولی بعضی سایت ها نوشتن جای ملو، مارکیونی و گریگرا رو میده به فیو.مارکیونی دوست داشتنی بود، ولی داره 30 سالش میشه، هیچ چیز فوق العاده ای هم نشون نداد.هر از گاهی خوب یا بد بود.پس فکر می کنم فروشش کار عاقلانه ای بود.چون توی تاکتیک فرارا چندان پستی براش نیست.

Mauro Camoranesi
7th July, 2009, 11:09 AM
گريگرا رو بعيد ميدونم بدن ولي ماركيوني خيلي احتمالش زياده بخصوص اينكه گوش شيطون كر اگر كامو مصدوم نشه و با بودن سبا و حتي ديگو خيلي احتمال بازي كردنش كمه ، تازه حسن هم هستش . اما بازم موافق خريدش خيلي نيستم البته نه براي اينكه برزيلي هستش ، بيشتر براي اينكه ميترسم يه جرقه باشه مثل خيلي از برزيلي ها ! من حتي آكوئيلاني رو بيشتر ترجيح ميدم چون امتحان پس داده تر هستش . البته يه خوبي كه چيرو داره اينه كه تو دو بازي آخر نشون داد كه مربي انعطاف پذيري هستش كه مثل رانيري فقط از يه شيوه خاص استفاده نميكنه . نبايد فراموش كنيم كه همچنان زانتي يك مهره تاثيرگذار هستش كه ميتونه باز هم كمك كنه و البته من هنوز به تياگو هم اعتماد دارم و اميدوارم كه باقي بمونه و به اينها البته بايد سه بازيكن خوب و ستاره و البته جوان تيم رو اضافه كرد كه ماركيزيو ، مومو و ديگو هستند . ميخوام بگم كه اگر قرار باشه تياگو و پولسن هر دو جدا بشن كه احتمالش هم كم نيست ، اونوقت خريد يه هافبك مياني مفيد هستش وگرنه داشتن يه لشكر هافبك مياني جز دردسر چيزي نداره و آخرش يكي-دو نفر حروم ميشن ! گاهي وقتها فكر ميكنم كه چيرو حتي با چهار هافبك مياني هم ميتونه تيم رو ببنده چون اگر مشكلي هم پيش بياد ميتونه با داشتن مهاجمين زياد خيلي راحت تغيير سيستم بده . البته من كاملاً از خريد يك هافبك مياني استقبال ميكنم اما قبلش ترجيح ميدم تكليف مدافع كناري مشخص بشه و البته خروجي هاي خط مياني مثل پولسن و تياگو تكليفشون مشخص بشه .

Hossein Azzurri
7th July, 2009, 11:46 AM
سلام
بچه ها معارفه بازیکن های جدید کی هست؟

Mauro Camoranesi
7th July, 2009, 11:52 AM
چند روز ديگه كه تمرينات شروع بشه و بازيكنا از تعطيلات برگردن . البته يووه مثل تيمهايي مثل رئال و منچستر اونجوري معارفه نميگيره و معمولاً بازيكناي جديد توي دفتر باشگاه و در كنار كلكسيون افتخارات با پيراهن تيم عكس ميگيرن حالا شايد امسال يه تغييراتي كرد !

SoulSiick
7th July, 2009, 11:56 AM
من فقط می دونم قراره تو باشگاه آمائوری و دلپیرو از دیگو استقبال کنند.

Friend
7th July, 2009, 11:59 AM
گری گرا ؟!؟!؟! خوب اگر گری گرا رو بدن دفاع راست چی میشه ؟ یعنی میخواد با حسن و زبینا دفاع راست رو جمع کنه ؟ یا میخواد یه مدافع راست بخره ؟
ولی خودمونیما ، فرارا به کل داره تیم رو عوض میکنه :4:
یکی از دوست هام میگفت وقتی آرسنال به ملو پیشنهاد داده ، ملو گفته خیلی خوشحالم که آرسنال بهش پیشنهاد داده ولی دوست داره به یوونتوس بپیونده
باتشکر

SoulSiick
7th July, 2009, 12:34 PM
فیلیپه ملو در فصل گذشته :

بازی : 29
دقیقه : 2550
گل : 2
ساخت موقعیت گل : 19
پاس : 1489
پاس سالم : 1224 (82.20 درصد ) نفر 21 سری آ
(جالب بدونید دی آگستینو با 1669 پاس سال نفر دوم سری آ بود بالاتر از امسال پیرلو و ده روسی مونتولیوو و... فقط لیورانی بالاتر ازون بود)

از نظر توپ گیری ملو نفر ششم سری آ بوده.از نطر خطا با 90 خطا نفر پنجم.12 کارت زد گرفته و 3 بار اخراج شده که خشن ترین بازیکن فصل سری آ شده !

Mauro Camoranesi
7th July, 2009, 12:47 PM
هيچي كامو كم بود اينم بهش اضافه بشه ديگه تيم مقابل زنده در نميره :4:

Friend
7th July, 2009, 01:29 PM
هيچي كامو كم بود اينم بهش اضافه بشه ديگه تيم مقابل زنده در نميره :4:
تیم ما هم همش باید 9 نفره بازی کنه
پس الکی نبود که فرارا گفت یه تیم دونده میخوام ، چون باید 9 نفر به اندازه 2 نفر اخراجی هم بدوند :4:
باتشکر

Mauro Camoranesi
7th July, 2009, 01:59 PM
ولي انصافاً من بازيكن نديدم به بدي كامو بزنه ، نه اينكه نديده باشم ، ديدم ولي كامو نامردي ميزنه :4: مثلاً يكي مثل روي كين يا گتوزو يا حتي پولسن فوتبالشون شناخته شده هستش كه كلاً فيزيكي و خشن بازي ميكنن اما مائورو به قيافش و فوتبالش نميخوره خشن باشه و يدفعه قاطي ميكنه ! اين آخر فصلي چقدر اخراج شد و زد و تركوند ! بازي با زنيت تو روسيه تو اون سرما و زمين يخ زده همچين تكل ميزد انگار پاتيناژ بازي ميكنه ! من اونقدر حال ميكنم خطا ميكنه چون سريع هم قبول ميكنه مثل بازي با جنوا و خودش معذرت ميخواد . خدايي عجب جيگريه :8: اگر از فوتبال بره چيكار كنم :2: ولش كن فعلاً كه هست و ميخواد با بقيه همه جامها رو درو كنه :8:

★.JU.V.E.N.T.US.★
7th July, 2009, 05:53 PM
- اگه ملو رو میخوان بجای دی آگوستینو بیارن که خاک بر سرشون ! اگر ملو همون ستارس {!!!!} که میخوان معرفی کنن , باز هم خاک بر سرشون ! اگر گریگرا و مارکو و پول رو میخوان بدن و ملو رو بیارن {!!!!} خـــــــــــــــاک بر سرشون !!!!!!!!

- یه چیزی که تو فوتبال دیدم این بوده که مربی و باشگاه خیلی روی نحوه بازی یک بازیکن تاثیر داره ! مطمئنم خطاهای مائورو هم با کمکها و نکات چیرو خوب میشه {اگر چیرو توجه کنه}

SoulSiick
7th July, 2009, 07:17 PM
یوسف جان تو منو روانی می کنی آخر سر ! :4: کمال چند بار گفتم این رو بسته و تو لباس تیمارستان راه بده تو تاپیک :4: یوسف جان فیلیپه ملو، یکی از بهترین هافبک های فصل پیش که به خاطر بازی های خوبش به تیم ملی برزیل هم رسیده اگر به یوونتوس اضافه بشه یعنی "کیفیت" بیشتر.از دست دادن مارکیونی و گریگرا که بازیکنان متوسطی هستند یعنی کم کردن بازیکنای متوسط.(شایعه شده یووه دنبال ابوئه است) پس یعنی دنبال مدافع کناری هم هستیم.(الکان گفته چند بازیکن به یووه خواهند اومد طبق برنامه) تا الان هم دیگو و کاناوارو (مجانی) گرفتند !

ملو یه پاسوره، چیزی که یوونتوس نداره، آمار خنده دار هافبک های مرکزی یوونتوس رو تو فصل قبل دیدی ؟ من رند میگم: پولسن 700 پس 500 تا صحیح.سیسوکو 800 پاس 700 صحیح.مارکیزیو 800 پاس 670 تا صحیح.ندود که یه وینگر بود بهترین پاسور یووه بود با 1079 پاس که 893 تاش صحیح بود.حالا این ملو فقط 1200 پاس صحیح داشته ! توی یووه کسی پاس صحیح و غیر صحیحش روی هم اندازه پاس های سالم ملو نبوده ! ملو 1400 پاس داشته که تقریبا دوبرابر تک تک هافبک مرکزی های ماست !! کم نیست این.این برطرف کردن یه نقصه و افزایش کیفیت.

یکم صبور باشید ! اگر این بازیکن هایی که اسمشون گفته میشه در نهایت به یووه بیان عملکرد قابل قبولی از مدیریت یووه بوده.اگر با این منطق بخوای نگاه کنی، گرفتن دی آگستینو به جای ژاوی هم حماقته :4: همیشه بازیکن بهتر هست و می تونه بازیکن های بهتری هم باشه.یکم صبر کنید ببینید چی میشه خوب !

این یکی از حرکات ملو تو بازی با بایرن مونیخ، کوتاهه :
http://www.youtube.com/watch?v=B7i8s1xOfTQ

این کلیپ ملو فصل گذشته مقابل یوونتوس رو ببین خداییش بعد یه لیوان آب بخور و آروم بشه دوباره بیا پست بده :4:
http://www.youtube.com/watch?v=gBwrMCQU_-Q

کلیپ هست، ولی اینترنت نمی کشه دیگه :4:

SoulSiick
7th July, 2009, 07:48 PM
لباس جدید یوونتوس فردا معرفی خواهد شد در کنفراسی مطبوعاتی.

80 درصد لباس دوم اینه :
http://h.imagehost.org/0258/magliaw.jpg (http://h.imagehost.org/view/0258/magliaw)

Leonardo
7th July, 2009, 08:06 PM
واقعا مطاثفم که افرادی رو میبینم که خرید ملو رو زیر سوال میبرن!:4: نامردا اگه یووه ملو رو نگیره پس فردا میره بارسا یا آرسنال بعد میزنه عصمت تیمهای ایتالیایی رو به باد میده. بسه دیگه فروختن ستاره ها به خارجی ها...

Friend
7th July, 2009, 09:06 PM
- اگه ملو رو میخوان بجای دی آگوستینو بیارن که خاک بر سرشون ! اگر ملو همون ستارس {!!!!} که میخوان معرفی کنن , باز هم خاک بر سرشون ! اگر گریگرا و مارکو و پول رو میخوان بدن و ملو رو بیارن {!!!!} خـــــــــــــــاک بر سرشون !!!!!!!!

- یه چیزی که تو فوتبال دیدم این بوده که مربی و باشگاه خیلی روی نحوه بازی یک بازیکن تاثیر داره ! مطمئنم خطاهای مائورو هم با کمکها و نکات چیرو خوب میشه {اگر چیرو توجه کنه}
یوسف جان خیلی اعصابت داغون شده ها ، ببین زندگی پستی بلندی های زیادی داره ، تو باید سعی کنی باهاشون روبرو بشی ( بیچاره جی افت ، تا یه کاری میکنه عصمت خودش و کل جد و آبادشو زیر سوال میبری :4: )

یوسف جان تو منو روانی می کنی آخر سر ! :4: کمال چند بار گفتم این رو بسته و تو لباس تیمارستان راه بده تو تاپیک :4: یوسف جان فیلیپه ملو، یکی از بهترین هافبک های فصل پیش که به خاطر بازی های خوبش به تیم ملی برزیل هم رسیده اگر به یوونتوس اضافه بشه یعنی "کیفیت" بیشتر.از دست دادن مارکیونی و گریگرا که بازیکنان متوسطی هستند یعنی کم کردن بازیکنای متوسط.(شایعه شده یووه دنبال ابوئه است) پس یعنی دنبال مدافع کناری هم هستیم.(الکان گفته چند بازیکن به یووه خواهند اومد طبق برنامه) تا الان هم دیگو و کاناوارو (مجانی) گرفتند !

ملو یه پاسوره، چیزی که یوونتوس نداره، آمار خنده دار هافبک های مرکزی یوونتوس رو تو فصل قبل دیدی ؟ من رند میگم: پولسن 700 پس 500 تا صحیح.سیسوکو 800 پاس 700 صحیح.مارکیزیو 800 پاس 670 تا صحیح.ندود که یه وینگر بود بهترین پاسور یووه بود با 1079 پاس که 893 تاش صحیح بود.حالا این ملو فقط 1200 پاس صحیح داشته ! توی یووه کسی پاس صحیح و غیر صحیحش روی هم اندازه پاس های سالم ملو نبوده ! ملو 1400 پاس داشته که تقریبا دوبرابر تک تک هافبک مرکزی های ماست !! کم نیست این.این برطرف کردن یه نقصه و افزایش کیفیت.

یکم صبور باشید ! اگر این بازیکن هایی که اسمشون گفته میشه در نهایت به یووه بیان عملکرد قابل قبولی از مدیریت یووه بوده.اگر با این منطق بخوای نگاه کنی، گرفتن دی آگستینو به جای ژاوی هم حماقته :4: همیشه بازیکن بهتر هست و می تونه بازیکن های بهتری هم باشه.یکم صبر کنید ببینید چی میشه خوب !

این یکی از حرکات ملو تو بازی با بایرن مونیخ، کوتاهه :
http://www.youtube.com/watch?v=b7i8s1xoftq

این کلیپ ملو فصل گذشته مقابل یوونتوس رو ببین خداییش بعد یه لیوان آب بخور و آروم بشه دوباره بیا پست بده :4:
http://www.youtube.com/watch?v=gbwrmcqu_-q

کلیپ هست، ولی اینترنت نمی کشه دیگه :4:
چقدر حرفهای رضا دلنشینه ، آدمو از اضطراب دور و کاملا آروم میکنه
آمار پاس ها خیلی جالب بود ولی رضا جان فراموش نکن هافبک های مرکزی ما دفاعی بودن ، پس فقط باید تخریب میکردن بازی حریف رو و پاس میدادن به وینگرها ، پس مسلما نباید انتظار آمار پاس بالا ازشون داشت
فکر میکنم این فصل با توجه به اینکه با سه هافبک مرکزی بازی میکنیم خیلی آمار پاس هافبک های مرکزیمون بالا میره
وقتی آمار دی آگوستینو رو گفتی خیلی ناراحت شدم که یوونتوسی نشد ، چون واقعا آمارش فوق العاده بوده ، میترسم میلانی ها پیش دستی کنن و بخرنش ، اونوقت شاهد ظهور یه فوق ستاره باشیم ، اونوقته که میسوزیم :(
ضمنا بعضی از خبرگزاری ها از پیشنهاد یووه به لدسما نوشتن که به نظرم لدسما هم هافبک خوبیه و امتحان پس داده است ، آمارشو نداری رضا که بزاری ؟

لباس جدید یوونتوس فردا معرفی خواهد شد در کنفراسی مطبوعاتی.

80 درصد لباس دوم اینه :
http://h.imagehost.org/0258/magliaw.jpg (http://h.imagehost.org/view/0258/magliaw)
وقتی بچه ها لباس دوم احتمالی رو گذاشتن ، دعا دعا میکردم همون باشه که الانم مثل اینکه همونه ، واقعا لباس قشنگیه ، هم طرحش جدیده هم رنگش قشنگه ، اینطور که من میبینم لباس سفید نیست و یه جور آبی کمرنگه ، واقعا قشنگه ، حتی از لباس دوم این فصل هم قشنگ تره

واقعا مطاثفم که افرادی رو میبینم که خرید ملو رو زیر سوال میبرن!:4: نامردا اگه یووه ملو رو نگیره پس فردا میره بارسا یا آرسنال بعد میزنه عصمت تیمهای ایتالیایی رو به باد میده. بسه دیگه فروختن ستاره ها به خارجی ها...
درسته سعید جان ، ما نباید بزاریم ستاره ها از کالچیو برن
پس قربون دست بپر دم در کالچیو ، نزار کسی بره بیرون ، حتی اگر طرف گفت من پولسنم :4:
باتشکر

Leonardo
7th July, 2009, 09:16 PM
^ ^
بله اگه همون پولسن هم بیاد برشا ما همه جا عروسی میگیریم :4:

SoulSiick
7th July, 2009, 09:28 PM
ولی داشتم فکر میکرد، ترکیب کامو،ملو و پولسن اگر تو خط هافبک باشه، یارو یکی از پشت از کامو می خوره،یک از جلو از ملو،میفته رو زمین، بعد هم پولسن یه دور از روش رد میشه :21: ! (سابقه اینکارو داره آخه !)

البته الان اسکای نوشته آرسنال ملو رو می خواد و حاضر ابوئه رو بده بهشون.ابوئه سالی 4.5 میلیون حقوق میگیره که برای آرسنال سنگینه.ابوئه رو به عنوان بخشی از قرارداد بده به فیو و بقیه اش رو نقدی بده که چیزی حدود 20 میلیون بشه.مدیر برنامه هاش به سکای گفته ونگر به من گفته به این بازیکن علاقه داره و تایید می کنم ملو از چند تیم مختلف پیشنهاد داره و باید دید فیورنتینا چه تصمیمی میگیره.

طبیعیه دی آگستینو گزینه بهتری بود،هم ایتالیایی بود هم یکمی آروم تر بود اینقدر خطا نمی کرد،عملکرد بهتری فصل قبل داشت و کمی از ملو بهتر بود.البته ملو هم جوون تر و کمی پا به توپ تره و آینده روشن تری داره.فعلا که دوتاش رو هواست :4:

لدسمای 26 ساله،

34 بازی کرده
2 گل زده
64 شوت داشته،45 موقعیت گل خلق کرده،102 سانتر داشته
1925 پاس داشته که 1480 تاش سالم بوده که میشه 76.8 درصد ( نفر پنجم سری آ )
از نظر توپ گیری نفر دهم سری آ بوده.66 خطا کرده نفر 28 سری آ.4 کارت زرد و 1 قرمز هم داشته.

به نظر من لدسما بهتره ها ! :4: آرژانتینی هم هست از برزیلی جماعت بهتره :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
7th July, 2009, 10:34 PM
یوسف جان خیلی اعصابت داغون شده ها ، ببین زندگی پستی بلندی های زیادی داره ، تو باید سعی کنی باهاشون روبرو بشی ( بیچاره جی افت ، تا یه کاری میکنه عصمت خودش و کل جد و آبادشو زیر سوال میبری :4: )

- چی میگی ؟ مثل پولسن از روت رد میشما ! من دوست دختر نداشتم و ندارم ! اما با توجه به شناختی که از خودم دارم اگر دوست دختر دار بشم , مطمئنا دوست دخترم ثانیه به ثانیه از محبتها و بوسه های من لذت میبره و همیشه هات و خوشحاله ! :4:

- یعنی اگه مدیرا ملو رو نخرن خاک برسرشون !!! اگر گریگرا و مارکیونی و مقداری پول رو ندن و ملو رو نگیرن خــاک بر سرشون !!!! خـــــــــــــــاک بر سرشون !

- پیرهن دوم بدکی نیست اما خیلی بهتر هم میتونست باشه !!!! آخه من موندم این رنگه چه نسبتی داره با یووه !!! اما طرحش ای همچی بدی نیست ! اما همچنان چشمم رو ننوازیده ! نایک هم اگه بخواد گند بزنه خــــاک بر سرش !

Leonardo
7th July, 2009, 11:10 PM
از این طرح خط قطری روی پیرهن خیلی بدم میاد! بخاطر همینه که از پیرهن واسکوداگاما و تیم ملی پرو خیلی بدم میاد :sick:

نگاه کنید واقعا زشته! :sick:

واسکودوگاما:

http://www.uksoccershop.com/images/6614.jpg

تیم ملی پر رو: :4:

http://www.uksoccershop.com/images/2360.gif

SoulSiick
7th July, 2009, 11:32 PM
چقدر خشنه این یوسف، کمال انگار با دوست دخترش دعوا شده :4:

اون 3 نفر جدیدی که به کادر یووه اضافه شده بودند اینا بودند :
-ماسیمو نری،هماهنگ کننده ی تیم، که در زمان کاپلو در یوونتوس کار می کرد.
-کلودیو گوادینو،مسئول ریکاوری بازیکنان مصدوم،در زمان تراپ،لیپی و زوف در یوونتوس فعال بوده و حالا باز برمیگرده.
-آندری سکاناوینو که به عنوان کمک این دو نفر،و همچنین مسئول تیم در تعطیلات بازی های ملی خواهد بود.

نری و گوادینو پست های در تیم ملی ایتالیا و انگلیس دارند در کنار لیپی و کاپلو، و در کنار اون، وظایف یوونتوسشون رو انجام خواهند داد.

mehdi del piero
8th July, 2009, 12:21 AM
درحالي كه تيمهايي مثل رئال و چلسي وبارسلونا در حال صرف پولهاي كلان براي بستن تيمي رويايي واسه فصل جديد فوتبال هستند تيمهاي ايتاليايي در حال فروش فوق ستارهاي خود به اين تيمها و گرفتن پولهاي كلانند به اين بهانه كه مشكل اقتصادي دارن اما ايا واقعا نخست وزير ايتاليا يا يكي از روساي حذب چپ گراي ايتاليا مشكل مالي دارن كه كاكارو ميفروشن ويا ميخوان زلاتانو بفروشن؟ايا اين تيما اصلا قدرتي بعد از فروش فوق ستارهاشون دارن؟مثلما ليگ ايتاليا يكي از بي ستاره ترين دورهاشو ميخواد تجربه كنه اما اين قضيه باعث خوشحالي مربي تيمه ملي اين كشور شده چون معتقده بجاي اين بازيكنا جواناي ايتاليايي ميان.
اما ايا اين تيمها ميتونن تو ليگ قهرمانان از حيثيت فوتبال ايتاليا دفاع كنند؟به 3 تيم برتر ايتاليا نگاه ميندازيم
اينتر كه كلكسيوني از بهترين هافبك دفاعيهاي دنيا رو داره ميخواد توره دكو كارواليو اگروو رو به تيمش اضافه كنه مثلما 3 تا از اين خريدا به درد نميخورن و مهرهاي سوختن و معلوم نيست سر اين تيم چي مياد در صورت فروش زلاتان
ميلان بعد از فروش كاكا بازيكن ثابقش ادو رو برگردونده و ميخواد مكسس رو به تيمش اضافه كنه البته چند جوان هم ميخواد بخره
ولي نميشه رو اين تيم زياد حساب كرد تو ليگ قهرمانان
اما يووه وضعيتش متفاوته اين تيم از فرارا به عنوان مربي ميخواد بهره ببره مربي مدرني كه قهرماني با ايتاليا رو تو جام جهاني تو كارنامه داره
و از نظر ليپي با استعداد ترين مربي هست كه تا حالا باهاش كار كرده
از نظر بازيكن هم يووه در ليست فروشش ترزگل پولسن ماركيوني قرار دارن و تا حالا تونسته ديگو رو بخره كه مطمئنا بهترين خريد ليگ ايتاليا به حساب مياد البته يووه كانا رو برگردونده و در حال خريد دي اگوستينو و گروسو ملو ابئو و پاسكوال ميباشد
اما سيستمتاي تيماي ايتاليايي
اينتر از 2 4 4 مربعي ايتفاده ميكنه كه در دفاع بسيار قدرتمنده
تركيب احتمالي
-----------------------سزار------------------------------
سانتون-------چيوو---------------كارواليو--------مايكون
------------كامبياسو----------مونتاري---------------
-------------دكو----------------استانكويچ---------------
----------------ميليتو--------ايبرا--------

ميلان
1 2 3 4 هجومي
--------------------ابياتي----------------------------
يانكولوفسكي---كالادزه---------نستا-------زامبوروتا
------------امبروسيني----گاتوسو-----------------
--------------------پيرلو( فابرگاس)-----------------
---رونالدينهو-----------------سيدورف
------------ادبايور( بوريلو)---------------------
يووه
2 1 3 4 يا همون 2 4 4 لوزي
-------------------بوفون---------------------
گروسو------كيليني-------كانا-------زبينا
-----------------سيسوكو--------------------
-----دي اگوستينو---------كامو-------------
---------------ديگو----------------------
------امائوري----------ياكوئينتا-----------
به نظر مياد اميد ايتاليا بيشتر بايد به يووه باشه با توجه به نيمكت خوبش
الكس.ترزگل.جوينكو.مارچسيو.ت ياگو.زانتي.لگرو.گريگرا.پاسك وال.كنزويچ.اربائدو.منينگر و.....

mehdi del piero
8th July, 2009, 12:24 AM
البت این نیمكت یووه نیست اما امیدوارم بشه

S@eed
8th July, 2009, 02:51 AM
BREAKING NEWS: Juventus Sign Felipe Melo - Report
The Bianconeri have signed the Brazilian for €20 million plus Marco Marchionni, according to Sky Sport Italia...

یکم گرون خریدنش .

Friend
8th July, 2009, 03:35 AM
breaking news: Juventus sign felipe melo - report
the bianconeri have signed the brazilian for €20 million plus marco marchionni, according to sky sport italia...

یکم گرون خریدنش .
بعید میدونم یووه 20 میلیون برای ملو بده
اگر یووه میخواست 20 میلیون خرج کنه دی آگوستینو که ایتالیایی هست رو میخرید
باتشکر

SoulSiick
8th July, 2009, 04:39 AM
قضیه جدیه انگار ! تلویزیون اسکای اسپورت 24 گفته قرارداد بسته شد و ارزش قرارداد 20 میلیون یوروه بوده شامل حق کامل مارکیونی.هنوز چیزی رسمی نشده ولی اگر حساب کنی مارکیونی 10 میلیون بیرزه یووه فقط 10 میلیون میده که حتما اونم باز 10 قسط می کنند :21: !

نمی دونم، ولی خبر منبع موثقی داره.باید صبر کرد و دید.تو یوونتوز جشنه :21: از لحظه ی خبر تا الان 10 صفحه تاپیک ملو رفته جلو و خیلی میگند بیش از اندازه خبر خوبیه که راست باشه :4: ! یکی گفته بود اگر راست باشه باید همه آواتور سکو بزاریم :21: آلن (یکی از معتبرترین یوزرای یوونتز که خیلی از آمار من از پست های آلن میاد :4: ) گفته من که باور نمی کنم تا وقتی که رسمی بشه.حیف که زنم حامله است، اگر نبود برای جشن قرارداد ملو حامله اش می کردم :lol: البته بعضی ها میگند زیاد امیدوار نشید که اگر فردا خبری نشد ضایع بشید :4:

گفته میشه قرارداد 5 ساله و حقوق 2.5 میلیون.ولی اگر راست باشه این خط هافبک رو تصور کن :

------مارکیزیو--------ملو----------سیسوکو----------
---------------------------------------------------------
----------------------دیگو------------------------------

+کامورانزی و زانتی و جووینکو و ...

در حال نوشتن این پست بودم که گاتزتا و سپورت ایتالیا هم خبرش رو نوشتند ! سایت Fiorentina.it هم نوشته که سایت رسمی فیو نیست.

S@eed
8th July, 2009, 04:51 AM
مبارکه یووه باشه . یووه تا حالا حدوده 50 میلیون خرج کرده . ای خاک تو سره گالیانی و برلو کنن :wallbash:

SoulSiick
8th July, 2009, 04:54 AM
البته باید صبر کرد ! یووه چند بار تا این 2 سال تا نزدیک قراردادی رفته و قرارداد نبسته ! ژابی و دی آگستینو دو مورد معروفش بود ! من میرم می خوابم،امیدوارم فردا بلند شدم نبینم ملو رفته آرسنال :4:

Friend
8th July, 2009, 05:10 AM
قضیه جدیه انگار ! تلویزیون اسکای اسپورت 24 گفته قرارداد بسته شد و ارزش قرارداد 20 میلیون یوروه بوده شامل حق کامل مارکیونی.هنوز چیزی رسمی نشده ولی اگر حساب کنی مارکیونی 10 میلیون بیرزه یووه فقط 10 میلیون میده که حتما اونم باز 10 قسط می کنند :21: !

نمی دونم، ولی خبر منبع موثقی داره.باید صبر کرد و دید.تو یوونتوز جشنه :21: از لحظه ی خبر تا الان 10 صفحه تاپیک ملو رفته جلو و خیلی میگند بیش از اندازه خبر خوبیه که راست باشه :4: ! یکی گفته بود اگر راست باشه باید همه آواتور سکو بزاریم :21: آلن (یکی از معتبرترین یوزرای یوونتز که خیلی از آمار من از پست های آلن میاد :4: ) گفته من که باور نمی کنم تا وقتی که رسمی بشه.حیف که زنم حامله است، اگر نبود برای جشن قرارداد ملو حامله اش می کردم :lol: البته بعضی ها میگند زیاد امیدوار نشید که اگر فردا خبری نشد ضایع بشید :4:

گفته میشه قرارداد 5 ساله و حقوق 2.5 میلیون.ولی اگر راست باشه این خط هافبک رو تصور کن :

------مارکیزیو--------ملو----------سیسوکو----------
---------------------------------------------------------
----------------------دیگو------------------------------

+کامورانزی و زانتی و جووینکو و ...

در حال نوشتن این پست بودم که گاتزتا و سپورت ایتالیا هم خبرش رو نوشتند ! سایت fiorentina.it هم نوشته که سایت رسمی فیو نیست.
برای من این خبر انقدر که برای شما خوشحال کننده است ، خوشحال کننده نیست
چون نمیخوام مسیر یووه به سمت اینتری شدن رو ببینم
نمیخوام روزی کاپیتان و اسطورمون یه غیر ایتالیایی باشه
ای کاش دی آگوستینو جور میشد :(
نمیشد 10 میلیون برای مارکیونی رو بگیرن بدن اودنیزه :(

http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/haha.gif ویرایش : همه تو یوونتوز عکس سکو رو گذاشتن آواتار http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/lol.gif
باتشکر

Mauro Camoranesi
8th July, 2009, 10:05 AM
اگر ملو بياد پس ديگه ميشه مطمئن بود كه پولسن 100% بره و تياگو هم 80% رفتني باشه چون بعيده تياگو طاقت نيمكت نشيني مطلق رو داشته باشه . بنظرم اگر پولسن و تياگو رفتن ميشه روي بازيكناني نظير فائوستو روسي يا اكدال ، ياگو و حتي كاستيليا حساب باز كرد و به عنوان يك هافبك جوان و ذخيره بيشتر روشون حساب باز كرد . البته من به شخصه دوست ندارم تياگو بره چون احساس ميكنم ميتونه كماكان عملكرد بهتري داشته باشه اما از طرفي بعيده بهش با حضور اينهمه هافبك مركزي خوب بازي برسه و خب ترجيح ميدم يكي-دو بازيكن از تيم جوانان جانشين بشن تا بهشون بيشتر فرصت داده بشه و آينده نگري هم بشه .

من مخالف اومدن ملو نيستم ، فكر كنم بدونيد كه چقدر از برزيل متنفرم و هميشه غير از بازيكناي برزيلي غير يوونتوسي تو مقطعي از روبينيو خوشم ميومد و روبرتو كارلوس رو هم دوست داشتم ولي از بقيه شون متنفرم اما حتي بعد اومدن امرسون طرفدارش شدم چون براي من هر بازيكني تو لباس آتزوري و يووه محبوب هستش . من از اين جهت خيلي بي قرار اومدن ملو نيستم چون وقتي ياد امثال كلبرسون در منچستر يا روچمبك در بارسا ميوفتم كه به يكباره افت كردن ، ميترسم كه سرنوشت ملو هم همينطور بشه . فوتبال برزيل قدرتمند هستش اما هيچوقت ستاره هاش تداوم كيفيت نداشتن ، يعني ميخوام بگم كه كمتر بازيكنشون ميشه كاكا يا كافو ! ياد دنيلسون يا سزار سامپايو بيفتين كه تو جام جهاني 98 چهره شدن اما ديگه هيچ پيشرفت خاصي نكردن در صورتي كه همه حداقل از دنيلسون توقع يك سوپراستار رو داشتن يا حتي امثال روماريو ، رونالدينيو و ...
ذات فوتبال برزيل همينه ، ستاره هاش و پديده هاش خيلي كم پيش مياد مثل فوتبال اسپانيا ، آلمان ، ايتاليا ، آرژانتين ، فرانسه و انگليس عمر درخشش و تداوم بودنشون تو سطح اول فوتبال به يك دهه برسه ! اونها حداكثر 5 سال مطرح ميمونن اما بعدش سر از تيمهاي درجه دو-سه اروپايي در ميارن يا ديپورت ميشن كشورشون مثل آدريانو ...

كلاً اميدوارم اگر ملو اومد به سرنوشت بقيه دچار نشه هرچند همين آرزو رو هم براي ديگو دارم .

saeid shahrooz
8th July, 2009, 11:14 AM
این طور که من شنیدم فیورنتینا برای فروختن ملو داره با آرسنال هم مذاکره می کنه پس با خیال راحت نگید ملو را گرفتیم.

Hossein Azzurri
8th July, 2009, 12:27 PM
کار گروسو به کجا کشید بچه ها؟

★.JU.V.E.N.T.US.★
8th July, 2009, 12:34 PM
- هافبک مرکزی عالی که خیلی داریم ! سیسوکو + مارکیزیو + زانتی ! یکی از یکی بهتر و عالیتر ! پس پولسن و تیاگو باید برن !

- آکدال هم ظاهرا داره به صورت قرضی میره سیه نا ! به نظرم براش بهتره چون امکان بازی کردن و پیشرفتش بهتره (یه جوری هم میشه تستش کرد) ! اگه خوب بود باید برش گردوند نه مثل کریشیتو .... !

- جناب سعید شهروز , اگر چند ارسال قبل رو بخونی متوجه میشی که همه ما دروگیها (طبق ارسال رضا) به کارهای سکو آشنایی داریم و اعلام کردیم تا همه چیز رسمی نشده نباید خوشحالی کرد (چون سابقه آلونسو و دی آگوستینو وجود داره) ! پس ما با خیال راحت نمیگیم ! بلکه داریم راجع بهش بحث میکنیم :1:

کار گروسو به کجا کشید بچه ها؟

چیز خاصی ازش این چند روز منتشر نشده ! اما چند روز دیگه به پایان نقل و انتقالات مونده و اومدنش بعید نیست {حتمی هم نیست} !

Leonardo
8th July, 2009, 12:40 PM
ظاهرا خبر داره دقیقه به دقیقه رسمی تر میشه. دم فیورنتینا گرم که از خیر سود مالی بیشتر میگذره و بین آرسنال و یووه طرف ایتالیایی رو انتخاب میکنه. از انتقال سریع و عجیب مارکیونی به فیورنتینا هم میشد حدس زد که این شاید بخشی از قرارداد ملو بوده باشه. در مورد سبک بازی ملو هم باید بگم میتونید منتظر نسخه پیشرفته پاتریک ویرا اما در سبک بازی برزیلی باشید! یه هافبک دفاعی محکم تا قسمتی خشن:4: ، پاسور و تا حدودی تکنیکی و شوت زن! ایشالا هر چی هست به نفع یوونتوس و فوتبال ایتالیا بشه.

mehdi del piero
8th July, 2009, 12:47 PM
وای به نظر من كه عالی شد
ملو یه هافبك جنگنده و پاسوره كه دونگا گفته بهترین هافبك دفاعی چند ده اخیر برزیله
قدرت بالای شوتزنی و پاسوری داره البته هر وقت توپی ازش رد میشه با خطا جلوشو میگیره
به قولی یا توپ نمیره یا بازیكن.سرعتشم از بقیه هافبك دفاعی هامون بیشتره