PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ تیفوسی های روسونری - فصل 09-10

صفحه ها : [1] 2 3 4

Kaka&Majid
20th February, 2009, 11:19 PM
بالاخره منم موفق شدم یک تاپیک میلانی رو افتتاح کنم :smile:

البته به این نکته هم اشاره کنم که اگر تجمع بیعت کنندگان نبود و حجت بر من تمام نمی شد هرگز این کار رو نمی کردم :4:
در جلد قبلی شاهد بودیم که اختلاف میلان با اینتر به عدد یازده رسید ولی من بهتون قول میدم مادامی که این تاپیک برقراره میلان روند صعودی رو طی خواهد کرد ولی هم چنان قول قهرمانی نمیدم!
هم چنین امیدوارم شاهد بلند کردن جام یوفا توسط کاپیتانو باشیم :yes:

در آخر بزرگترین آرزوم برکناری آنجلوتیه که فکر کنم همه غیر از یک نفر موافق باشند. آمین :4:
اینم واسه زیبایی کار:

http://img12.imagehosting.gr/out.php/i471427_AcMilanacmilan79067112801024.jpg (http://imagehosting.gr)

سوال تاریخی:
این ارسال (http://img12.imagehosting.gr/out.php/i471114_99.JPG) از کیست و در چه تاپیکی نوشته شده بود؟

kourosh
20th February, 2009, 11:20 PM
تا÷یک جدید مبارک به امید قهرمانی:victory:

Eroica
21st February, 2009, 12:00 AM
جلد جدید تبریک!

S.I.N.A_Milano
21st February, 2009, 02:46 AM
سلام
من هم تاپيك جديد را تبريك ميگم
به اميد پيروزيهاي ميلان :8:

Leonardo
21st February, 2009, 01:39 PM
حالا عوض اینکه بگید اون ارساله مال کی بوده، 6 صفحه به هم تبریک بگید! :62:

:nish:

D JoKeR
21st February, 2009, 02:16 PM
حالا عوض اینکه بگید اون ارساله مال کی بوده، 6 صفحه به هم تبریک بگید! :62:

:nish:

کار خودته:smile:

Rossoneri
21st February, 2009, 04:08 PM
منم به کوری چشم سعید یوونتوسی تاپیک جدید رو تبریک میگم:4:

:08:

در آخر بزرگترین آرزوم برکناری آنجلوتیه که فکر کنم همه غیر از یک نفر موافق باشند. آمین
:62:

ببین کارتون به کجا کشیده که بجای آرزوی قهرمانی، آرزوی اخراج بهترین مربی دنیا رو میکنید! ولی تقصیر خودتون نیست دست های پشت پرده تو کاره! اینو تازه متوجه شدم!:hey:

Rossoneri
21st February, 2009, 04:46 PM
اینم برای اونایی که آرزوهای کذایی دارن:4:

Carlo Ancelotti Will Not Quit Milan – Report
Far from quitting at the end of the season, the latest reports from Italy suggest that the Diavoli’s coach could be poised for a longer stay at Milan...
http://i.media.goal.com/g/39552_news.jpg
Despite a number of growing rumours surrounding Carlo Ancelotti's future, it seems as if the coach will not quit Milan at the end of the season.

There were reports on Friday that the former Juventus man would be making room on the San Siro bench for Leonardo. In addition, owner Silvio Berlusconi was transparent with his disappointment following the UEFA Cup clash with Werder Bremen in midweek. Speculation that Ancelotti could resign followed, with a number of reports suggesting that he would go at the end of the season.

In contrast, Il Corriere Dello Sport claims that the Italian will not be moving, firmly putting to bed any rumours of him quitting. In fact, the Rome-based publication suggests the Via Turati club are looking to offer the tactician a new deal.

The Rossoneri have been struggling of late and their Scudetto hopes have faded; they are currently 11 points behind bitter city-rivals Inter in the race for the championship. The only remaining hope of silverware this season is the UEFA Cup but even that is no easy task.

Nevertheless, the problems at San Siro will not be enough to see the coach leave. Even the lure of taking charge at Chelsea or Real Madrid next season is unlikely to be enough of a temptation to warrant a resignation from Ancelotti.

Meanwhile, Milan take on Cagliari on Sunday afternoon, hoping to bounce back from last week's derby loss. However, they may have to do it without Ronaldinho and Kaka, who are both doubtful for the match.

Leonardo
21st February, 2009, 05:34 PM
یه اشکال بزرگ میلان اینه که بازیکنهاش خیلی بی انگیزه بازی میکنن. اصلا هیجان زده نیستن و به آب و آتیش نمیزنن. به نظر من حتی اگه با همین بازیکنها و همین تاکتیک ها فقط با انگیزه تر و با طراوت تر بازی کنن مسلما در همه بازیها به تیم خوفناکی تبدیل میشن! البته این ایجاد حس وحشیگری مسلما کار کادر فنیه!:4: شما به بارسا نگاه کنید. تنها چیزی که دارن و من تحسینشون میکنم همین تشنگی برای گل زدنه. انگار از دقیقه 1 تا دقیقه 90 بازی حس میکنن که 3-0 از تیم حریف عقبند و باید بازی رو ببرند. همین باعث میشه تیم حریف هم ناخوداگاه بره توی لاک دفاعی. دقت کنید... هر بازی که اونها این حس رو نداشتند بازی رو خراب کردند. همگی میلان نیمه دوم دربی رو دیدید. فکر نکنید شانسی بوده یا اینتر از قصد عقب کشیده. این میلان بود که اینتر رو عقب روند و خوزه رو مجبور کرد برای گل نخوردن ویرا رو بیاره تو زمین. اون هم تازه بدون کاکا... گرچه از ضعف خط دفاع نمیشه چشم پوشی کرد، که البته اون رو هم میشه با خریدن یکی مثل آگر و یا به ترکیب رسیدن سیلوا حل کرد... اما عقیده من اینه که میلان رو مشکل روحیش به این روز انداخته.

KAKA
21st February, 2009, 07:01 PM
اینطور که از شواهد بر میاد کاکا خوب شده و امروز هم بدون مشکل تو تمرینات شرکت کرده ولی باز ممکنه به علت اینکه کاملا مطمئن بشن بازی با کالیاری رو از روی نیمکت شروع کنه و در صورت اینکه مشکل داشتیم به بازی بیاد . تا از رفع مصدومیتش اطمینان حاصل بشه و برای بازی های مهم تر کاکا رو در اختیار داشته باشیم . البته ثابت شده "ماموریت غیرممکن" ما بردن کالیاری و همینجور تیم هاس . حال دیگه بهرحال . . .

قربون این "Milan Lab" هم برم از اول اعلام کرده بودن 14 روز که همون شد . حالا خوبه به گفته ی خودشون روند بهبود کاکا نسبت به اونچه بیشبینی میکردن فوق العاده سریعتر پیش رفته . تازه با این حساب این پیش بینی 14 روزشون درست در اومده . معلوم نیست اگه روند بهبودیش معمولی بود چی میشد :50:

SoulSiick
21st February, 2009, 07:04 PM
یه چیزی میگیم منو نزنید،روسنری زورت زیاده؟ اگر گفتم بیا ازم دفاع کن :4:

من موافق آنجلوتی هستم ! به نظرم این تیمه که باید تغییر کنه نه آنجلوتی.ببینید،تاحالا دیدید بین تیم های بزرگ مربی به اندازه ی فرگوسن ستاره بفروشه ؟ یه بحث تو تاپیک آرسنال بود من انجام می دادم موقع بحث که تحقیق می کردم راجب ترانسفر دیدم الان نزدیک یک دهه است منچستر تا ستاره نفروخته،ستاره نخریده (به مشکلات مالیش هم برمیگرده البته) اما سیاست فرگوسن این بوده.نمی زاره تیمش به یکنواختی برسه،نمیزاره بازیکناش بزرگ تر از تیم بشوند.

(چقدر از گفتن این جمله بیزارم : ) فرگوسن تیم درست می کنه،نه مجموعه از ستاره ها که گاهی تیم می شند گاهی نمی شند!
کاری که موجی در یووه می کرد.هر از گاهی ستاره می فروخت باهاش چند ستاره یا نیمچه ستاره دیگه می خرید.من به اینکه هر تیم باید مدیریت بازیکنان بزرگ داشته باشه اعتقاد دارم.وقتی یه مربی تونست چندین سال افتخار بیافرینه یعنی راهش رو بلده،یعنی تفکرش رو داره.پس شاید به جای اینکه بگیم تفکرات مربی کهنه شده،بگیم بعضی از ستاره ها کهنه شدند !

به قول امین چطور انتظار دارید پیرلویی که این همه بازی بزرگ رو تجربه کرده حالا مقابل تیم تهه جدولی سری آ هیجان داشته باشه ؟ پیرلو الان می دونه جایگاه ثابتی در تیمش داره،اتفاق جدیدی قرار نیست براش بیفته دیگه.پیرلو باید بره از اول شروع کنه،باید بجنگه،مثلا بره رئال(فرضا) و بدونه اگر بخواد دل هوادارا و مربی رو بدست بیاره باید تلاش کنه.باید با شرایط جدید سازگار بشه و باید برای رسیدن به چیزی هست خیلی تلاش کنه...همین الان ببینید بکهام چه تلاش می کنه توی میلان ؟

اما مربی،همیشه می خواد ببره،مربی جلوی تیم تهه جدولی می دونه اگر پیروز نشه همه انگشت ها میاد به سمتش،مربی چون کار فیزیکی نمی خواد انجام بده هیچوقت کهنه نمیشه ! هیچوقت شوقش رو از دست نمیده.مربی دیدش با بازیکن فرق داره.

صادقانه می گم،
وقتی میلان بازی خودش رو انجام میده،هیچ تیم دیگه ایتالیایی رو ندیدم به این هماهنگی بازی کنه،یعنی یووه و اینتر هیچوقت گردش توپ مثل میلان ندارند.اینتر بیشتر بازیش انفجاریه و یووه هم بیشتر بازیکن محوره تاکتیکش.ولی کارای ترکیبی و تاکتیکی میلان رو هیچ جا ندیدم.و برام عجیب چقدر راحت روی یه لحظه "سرد"ی یا "غفلت" ناشی از بیخیالی میلان یه گل الکی می خوره !

من نیز فکر می کنم مشکل میلان آنجلوتی نیست :4:

Eroica
21st February, 2009, 08:42 PM
آنچلوتی مشکل میلان نیست. آنچلوتی یکی از مشکل های میلان هست.

این درسته که یه سری بازیکن ها انگیزه نداره، ولی همونطور که قبلا گفتم، آنچلوتی نه جرات نیمکت نشین کردن بازی های همیشگی اش رو داره (پیرلو و سیدورف و گتوزو و آمبروزینی، بازیکن هایی که مدت هاست در حال نوسان هستن)، نه به مدیران میلان سیخونک میزنه برای جذب بازیکن هایی که واقعا تیم نیاز داره. در تیم مربی مسئول همه چیزه و اگه تیم عملکرد درستی نداشته باشه مربی اولین نفره که باید پاسخ بده (نه بازیکن هایی که خوب بازی نمیکنن). اگه پیرلو ی نوعی عین ماست شده و بازیکن 3 سال پیش نیست، وظیفه ی آنچلوتی ئه که یا با یه سری دیسیپلین خاص (به سبک مورینیو) بازیکن رو دوباره با انگیزه کنه (مثلا نیمکت نشین اش کنه و به یک بازیکن 20 ساله جاش بازی بده) یا اینکه از مدیر ها درخواست یه جانشین کنه. آنچلوتی هیچکدوم رو انجام نمیده لامصب!! میخواد انقدر به همین سبک ادامه بده تا اوضاع خودش درست بشه.

باز هم میگم، مربی مسئول بی انگیزه بودن بازیکن هاست نه خود بازیکن ها. آنچلوتی از این نظر فوق العاده مربی لایت و ماست ای ئه! اصلا دیسیپلین بی دیسیپلین. سیدورف میتونه بیاد از هر چهار بازی یک بازی قابل قبول ارائه بده ولی همچنان مهره ثابت بمونه. کالادزه تو این چد فصل اخیر صد ها اشتباه بد انجام داده ولی همچنان ازش استفاده میشه. پیرلو همیشه و همیشه بازیکن ثابت هست (مگر اینکه مصدوم یا خیلی خسته باشه)، چه خوب بازی کنه و چه بد بازی کنه. و ... . مسئول این بی انگیزگی ها و تلاش نکردن ها کیه؟

KAKA
21st February, 2009, 08:58 PM
دقیقا همینه که سیاوش میگه . سرمربی تیم مسئول همه ی اتفاقات داخل تیمشه . نه فقط تمرین دادن و ارنج کردن . اصلا بخش مهمی از کار مربی همین قضیه س .
همین بارسا رو که سعید هم اشاره کرد مثال میزنم . رضا فکر میکنی گواردیولا مربی کار کشته و با تجربه ایه ؟ یا یه تئوریسین صاحب سبکه ؟ نه
تنها علتی که تونسته بارسای بحران زده ی فصل پیش رو الان با اقتدار به صدر جدول لالیگا برسونه . همون حس تشنگیه که تو بازیکنانش ایجاد کرده و بهشون فهمونده خبری از جای ثابت توی تیم نیست . این میشه که آنری درب و داغون فصل پیش هر بازی داره گل میزنه یا اتووی مشکل ساز و همیشه ناراضی همچین آمار گلزنی خیره کننده ای به جا میزاره و گودیانسنی که مثلا وصله ی ناجور بارسلونا به حساب میومد با دوندگی های بی اندازه و بازی های خوبش به ترکیب اصلی تیم راه پیدا میکنه و ... . وگرنه میبینیم که سبک بازی بارسای گواردیولا با بارسای رایکارد مو نمیزنه . ضمن اینکه به عملکرد آنجلوتی از نظر فنی هم ایرادات زیادی وارده

Leonardo
21st February, 2009, 09:37 PM
القبول القبول التسلیم والیه الانسانیه تعالی والیه تشتک تهون الماهیه و خیاریه!!! :nish:

منم نگفتم که تهییج بازیکنها وظیفه آنچلوتی نیست! فقط گفتم اگه بتونه انگیزه لازم رو به بازیکنها برگردونه میتونه تیم خوفیناکی داشته باشه. با برآیند حرفهای امین و سیا و رضا و بخصوص لئو کاملا موافقم. البته اگه این امینلا باز نگه سیخ و سنجاق و میخ و نعل :nish:

KAKA
21st February, 2009, 09:47 PM
سعید . تو کلا یه آدم مقصر تو تمام دنیا نام ببر :4:

SoulSiick
21st February, 2009, 09:48 PM
دقیقا اینو می خواستم بگم امین !

اومدم بگم،این سعید هم همیشه موافقه و همیشه با ترکیب نظر جمع حال می کنه :21: و هیچوقت هیچ چیزی ایراد نداره ! :4:
یکم به نظراتش راجب تیم ملی ایتالیا فکر کنید.همه خوب بودن،توپ بد بود فقط :4:

The Special One
21st February, 2009, 09:52 PM

این جمله رو باید با آب طلا نوشت! انصافا چه خوش گفتی امین كاكای پاكزاد:6:
من هنوز تو كف اینم كه چجوری الگوی این سعیده ، لئونه !!

موافقید بریم تو محرمانه حسابی ترور شخصیتش كنیم؟!

Leonardo
21st February, 2009, 09:58 PM
مقصر میخوای برو تاپیک بغلی ببین بی همه چیزا چه کردن با جیگر مردم!!!! :asab:

Rossoneri
22nd February, 2009, 02:29 AM
آنچلوتی مشکل میلان نیست. آنچلوتی یکی از مشکل های میلان هست.

این درسته که یه سری بازیکن ها انگیزه نداره، ولی همونطور که قبلا گفتم، آنچلوتی نه جرات نیمکت نشین کردن بازی های همیشگی اش رو داره (پیرلو و سیدورف و گتوزو و آمبروزینی، بازیکن هایی که مدت هاست در حال نوسان هستن)، نه به مدیران میلان سیخونک میزنه برای جذب بازیکن هایی که واقعا تیم نیاز داره. در تیم مربی مسئول همه چیزه و اگه تیم عملکرد درستی نداشته باشه مربی اولین نفره که باید پاسخ بده (نه بازیکن هایی که خوب بازی نمیکنن). اگه پیرلو ی نوعی عین ماست شده و بازیکن 3 سال پیش نیست، وظیفه ی آنچلوتی ئه که یا با یه سری دیسیپلین خاص (به سبک مورینیو) بازیکن رو دوباره با انگیزه کنه (مثلا نیمکت نشین اش کنه و به یک بازیکن 20 ساله جاش بازی بده) یا اینکه از مدیر ها درخواست یه جانشین کنه. آنچلوتی هیچکدوم رو انجام نمیده لامصب!! میخواد انقدر به همین سبک ادامه بده تا اوضاع خودش درست بشه.

باز هم میگم، مربی مسئول بی انگیزه بودن بازیکن هاست نه خود بازیکن ها. آنچلوتی از این نظر فوق العاده مربی لایت و ماست ای ئه! اصلا دیسیپلین بی دیسیپلین. سیدورف میتونه بیاد از هر چهار بازی یک بازی قابل قبول ارائه بده ولی همچنان مهره ثابت بمونه. کالادزه تو این چد فصل اخیر صد ها اشتباه بد انجام داده ولی همچنان ازش استفاده میشه. پیرلو همیشه و همیشه بازیکن ثابت هست (مگر اینکه مصدوم یا خیلی خسته باشه)، چه خوب بازی کنه و چه بد بازی کنه. و ... . مسئول این بی انگیزگی ها و تلاش نکردن ها کیه؟

این درست که آنجلوتی بازیکن هاش رو راحت نیمکت نشین نمیکنه اما این ربطی به بی دیسیپلین بودن نداره. این میتونه به طرز فکر آنجلوتی برگرده و اینکه روی بازیکنهاش بیشتر حساب میکنه و بهشون اعتماد داره اگرنه از چیه بازیکن میخواد بترسه.

از طرفی این بی انگیزه شدن بازیکن هم تو یک مقطعی دیگه به مربی مربوط نمیشه و بازیکن باید از تیم بره. مثل همین مورده رونالدینیو. چند وقتیه که نظرات طرفدارای میلان رو میخونم خیلیاشون میگن میلان باید پیرلو رو دیگه بفروشه! با اینکه خودم اصلا نمیتونم تصور میلان بدون پیرلو رو بکنم ولی اینم میدونم که شاید با این وضعیت الان خودش و تیم رفتنش بیتونه کمک کنه به همه چیز.
راجع به فشار آوردن به مسئولان برای جذب بازیکن هم که بیخیال، این تیم برلوسکنیه و همین که تو ارنج تیم دخالت نمیکنه خودش کلیه! گرچه سعی میکنه همین کارم بکنه. چند سال پیش خودشو پاره کرد تا تیم با 2 مهاجم بازی کنه و هی میگفت من نمیخوام تو کار مربی دخالت کنم ولی بنظرم بهتره تیم با 2 مهاجم بازی کنه و ... . همین فصل پیش آنجلوتی چقدر گفت مهاجم و مدافع میخوام، آخرش برداشتن رونالدینیو رو آوردن که سیلویو 2 ، 3 سال تو کفش بود. مطمئنم تا برلوسکنی مالکه میلانه همینه که هست. همین الان کیا نامزد جانشینی آنجلوتی هستن؟! دونادونی و لئوناردو! آخه هرجور حساب کنی این 2 تا ببو که عمرا رو حرف برلوسکنی و گالیانی حرف بزنن.

من خودم قبول دارم آنجلوتی تو یه سری آیتم ها مثل تعویض کردن ضعف داره و اون تاسوتی هم که ظاهرا هیچ کمکی در این زمینه نمیتونه بکنه ولی در ارنج اولیه تیم، طراحی تاکتیک و مثلا عوض کردن پست بازیکن ها مهارت فوق العاده ای داره و در کل یکی از بهترین مربی های دنیاست. من نمیدونم این مربی ای که شما اینقدر ایراد ریز و درشت ازش میگیرید چجوری تونست تو این 7 ، 8 سال انواع و اقسام جام هارو با این تیم ببره. همون تیم درب و داغون سه سال پیش که قهرمان چمپیونز لیگ شد رو همتون فکر میکردید تو سری آ بمونه شانس آورده! الان هم یه سری بازیکن مثل رونالدینیو به تیم اضافه شده که بنده خدا نه میتونه بذارش رو نیمکت نه تیم رو باهاش هماهنگ کنه! هنوز هم که یه مدافع و مهاجم تمام کننده درست و حسابی نداریم. بالانس تیمیه اینتر و حتی یوونتوس رو با میلان مقایسه کنید. اینقدر هافبک داریم که نمیدونیم کدوم ثابت بازی کنه ولی تو دفاع و حمله کمبود کمی یا کیفی داریم. مصدومیت هم که نفس تیم رو بریده، هنوز که هنوزه من بوریلو رو درست و حسابی ندیدم. گتوسو که رو فرم بود نصف فصل رو از دست داد. همین پیرلو هروقت اومد 4 تا بازی پشت سر هم بکنه مصدوم شد. کاکا هم 1 هفته مونده به بازیهای حساس مصدوم میشه و ... .

من بهتون قول میدم فصل دیگه همین تیم با دو تا مدافع وسط جدید (مثلا همین سیلوا و اگر اگه بیاد) و 1 مهاجم نوک تیمی میشه که باز دیگه تا 5 ، 6 یاد آنجلوتی نیفتید!
مثلا با یه ترکیبی مثل این :
Abbiati ; Jankulovski , Agger , Silva , Zambrotta ; Pirlo , Gattuso , Ronaldinho , KAKA ; Pato , Borriello
حتی میانگین سنی هم میشه یه چیزی مثل 27 ، 28 سال.

m2006
22nd February, 2009, 08:00 AM
منم تاپیك جدیدو تبریك میگم
امیدوارم دیگه میلان امتیاز مفت از دست نده

Eroica
22nd February, 2009, 05:35 PM
MILAN: Abbiati; Zambrotta, Bonera, Maldini, Favalli; Pirlo, Flamini, Jankulovski; Beckham, Seedorf, Inzaghi.

استاد کارلتو ترکیب زیبایی چیده! پیش به سوی از دست دادن 2 تا 3 امتیاز دیگه!

Rossoneri @

جواب اون پست ات رو میدم به زودی.

KAKA
22nd February, 2009, 09:51 PM
بردمون تو این بازی رو میتونم جز شگفتی های فصل سری آ به حساب بیارم . واقعا فاجعه بودیم . چند بار از تو شش قدممون به شکل اعجاب آوری توپهای بازیکنان کالیاری گل نشد و تیرکمون هم که به لرزه در اومد . کلا شدیدا جای خوشحالی داره که با این وضع تونستیم سه امتیاز رو بدست بیاریم . نمیدونم این چه ترکیبی بود دیگه :wallbash:

:

SoulSiick
23rd February, 2009, 12:07 AM
بکهام :

“I know that next week will be an important week,” Beckham said Sunday. “I want to remain with Milan, I’ve heard nothing from Galaxy, but when it’s like this you say it could be good news.”

“It is obvious it could affect Capello’s consideration,” Beckham said. “I love playing football and I want to remain here.”

گالیانی گفته پیشنهادشون به گالاکسی یه قرارداد قرضی 8 ماهه است.که مبلغش رو هم عمرا بیشتر نمی کنند.

SoulSiick
23rd February, 2009, 01:39 AM
مثل اینکه امروز تو ورزشگاه خیلی هو کردند و اینا،مخصوصا وقتی دقایق پایانی انجلوتی اینزاگی رو بیرون کشیده و آمبروزینی رو آورده تو زمین سوت و هو کردن به اوج خودش رسیده !

آنجلوتی و سیدورف (که به خاطر اشتباهاتش در جریان بازی خیلی هو شده ) خیلی ازین مسئله شاکی شدند.
آنجلوتی گفته شاید هوادارا از من خسته شدن ! ولی بهرحال تاسف برانگیزه چون مهاجم دیگه ای برای بازی دادن نداشتم.

سیدورف هم گفته هوادارا بهتره یاد بگیرند که هو کردن کمکی به تیم نمی کنه.اگر کسی اشتباه کنه با هو کردن بهتر بازی نمی کنه.هوادارا باید پشت سر تیم باشند و بهش کمک کنند و...

KAKA
23rd February, 2009, 03:05 AM
من کلا هو کردن رو تایید نمیکنم ولی با این بازی ، در مقابل تیمی مثل کالیاری اونم در زمین خودی ، نمیشه انتظار خیلی متفاوتی از کسانی که سان سیرو میرن داشت

ONE LOVE_ONE IKER
23rd February, 2009, 02:58 PM
كارلتو باید بره

Rossoneri
25th February, 2009, 10:46 PM
Rossoneri @

جواب اون پست ات رو میدم به زودی.

اوه چه خشن!:scare2:

:4:

SoulSiick
25th February, 2009, 11:12 PM
شایعه شده بود 40 درصد میلان رو گروه سرمایه گذاری ابوظبی می خواد بخره که برلوسکونی گفت دلتون خوشه ها :21: !

Rossoneri
26th February, 2009, 12:59 PM
کاکا و رونالدینیو هیچ کدوم به بازی نرسیدن و تو ترکیب 18 نفره نیستن. نمیدونم بدون اونا شانسمون چقدره اما فقط میخوام بدونم کاکا که به گفته خودشون قرار بود تا الان 2 بار خوب شده باشه چرا هنوز مصدومه! دیگه حسابش از دستم در رفته امسال چند بار حریفای میلان قبل از بازیها خبر خوشحال کننده مصدوم شدن بهترین بازیکنای مارو شنیدن.
تنها جای امیدواری که باقیه خوب شدن و رسیدن پاتو به این بازیه.

Eroica
26th February, 2009, 02:30 PM
اوه چه خشن!:scare2:

میگم میشه بیخیال شیم حالا؟ :4:

سرد شدم!

Rossoneri
26th February, 2009, 07:21 PM
میگم میشه بیخیال شیم حالا؟ :4:

سرد شدم!

np :4:

بازی رو از کجا ببینیم حالا؟!

KAKA
26th February, 2009, 11:38 PM
من این چند روزه سرم خیلی شلوغ بود و تازه الان فهمیدم که مصدومیت کاکا همچنان پا برجاست . نمیدونم چطور بازیکنی که جوونه و از نظر فیزیکی کاملا تو اوج بوده بخاطر یه کوفتگی باید حدود یه ماه از حساسترین مواقع فصل رو از دست بده . واقعا باید در "Milan Lab" رو گل گرفت :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

S@eed
27th February, 2009, 12:57 AM
با یه بازی خوب و بی نقص نیمه ی اول دو گل زدیم :victory: چه گلی زد این پاتو دمش گرم که یه تنه تیم رو کول کرده :8: بچه ها قبول دارید وقتی با دو فوروارد بازی می کنیم خیلی روون تر و زیباتر بازی میکنیم؟ کاش کارلتو مغزش رو به کار مینداخت :308:

به امید پیروزی در نیمه ی دوم :8:

Gharibe Ashena
27th February, 2009, 01:02 AM
جای اون اینتر بی خاصیت میلان باید تو لیگ قهرمانان بازی میکرد :wallbash: جای این میلان خیلی خالیه:wallbash:

KAKA
27th February, 2009, 01:05 AM
خدا رو شکر این برمن واقعا تیم نیست . دارن در حد محلات بازی میکنن .
گل پاتو واقعا استثنایی بود هم حرکتش هم ضربه ش که به جایی رفت که همچین گلری هیچگاه بهش نمیرسه .
پنالتی به نظرم خیلی مشکوک بود :secret:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th February, 2009, 01:08 AM
سمپدوریا که گند زد !! اودینزه هم تا الان سمپدوریا رو الگو قرار داده !!! فیورنتینا هم که 0-0 !!!!

احسنت به میلان که غیرتش برمن رو له کرده تا الان , انشاالله با گلهای بیشتر پیروز از زمین بیاد بیرون.

Rossoneri
27th February, 2009, 01:45 AM
چشمشون کردیم! 2 تا خوردیم!!!! جام یوفا هم از دست رفت ظاهرا!

D JoKeR
27th February, 2009, 01:48 AM
ای وایییی چرا اینطوری شد؟
10 دقیقه رفتمو برگشتم دیدم شده 2-2
این پیزارو هم برای ما شاخ شده
مثله اینکه یوفا هم پرید
انشالله میبریم بازیو

Rossoneri
27th February, 2009, 02:01 AM
عجب داستانی شده این فصل

KAKA
27th February, 2009, 02:08 AM
2-2

و حذف شدیم . نمیدونم دیگه یه ادم باید چه اقداماتی انجام بده که واضحتر از این اعلام کنه احمقه . در مقابل تیمی که بوضوح از نظر بازیکن بارها از ما کمتر بود و حتی برای بازیش برنامه ای نداشت هم کاری از پیش نبردیم . چون کارلتو اونقدر نادون هست که کمترین اندوخته ای رو مثل همیشه کافی تلقی کنه ، وقتی تیمی مثل برمن تو سان سیرو اونم وقتی نیمه ی اول رو 2-0 باخته میتونه جواز صعود بگیره یعنی خیلی جاهای کار میلنگه
این نیمه همونطور که انتظار میرفت به دفاع مطلق روی آوردیم و امیدمون به ضد حملات بود که تو ضدحملات هم تمام توپ ها توسط پاتو و شوا لو میرفت و باعث میشد همچنان زیر فشار شدید باشیم . پیش میومد حتی ما چند دقیقه دایره ی وسط زمین رو نبینیم و توپ همه ش در یک سوم میلان باشه تو دفاع هم بارها به حریف فرصت دادیم که اونا فقط یه بخش جزئیش که همین دو گل بود رو به ثمر رسوندن.
بهرحال بهانه ی کارلتو از الان احتمالا نبودن "کاکا" خواهد بود ولی خب همه مون میدونیم که تیمی مثل برمن رو میلان باید بتونه با نیمی از قواش شکست بده نه اینجوری ...
به نظر من میلان هم مثل کل سری آ مشخصا به بن بست رسیده و تحولی عمده در این تابستون براشون نیازه

S@eed
27th February, 2009, 02:11 AM
داستان خاصی نیست کوروش جون کارلتو جونت همه چی رو به باد فنا داد ! :308:

این جامم رفت . نمیدونم بخندم یا گریه کنم. بخندم به دفاعمون که روی همه ی سانتر ها مثل یه آماتور عمل میکردن یا گریه کنم به حال تیمی که روزی اروپا رو به لرزه در میاورد و حالا یکی مثل وردر برمن واسش شاخ میشه! بخندم به مربیی که با اینکه میدونه دفاع تیم آبکشه یه نیمه تیم رو به دفاع مطلق میبره یا گریه کنم به حال سن سیرویی که 30 درصدش هم پر نشده؟

حالم به هم میخوره از این تیم مریض بی روح پیر با تاکتیک های نخ نما و تکراری ....کاش کاپیتان مالدینی همین الان خداحافظی کنه کاش بکام تمدید نکنه کاش فاوالی همین امروز بمیره کاش ................... بغض تو گلومه نمیدونم چیکارش کنم ......:cray:

S@eed
27th February, 2009, 02:15 AM
2-2

و حذف شدیم . نمیدونم دیگه یه ادم باید چه اقداماتی انجام بده که واضحتر از این اعلام کنه احمقه . در مقابل تیمی که بوضوح از نظر بازیکن بارها از ما کمتر بود و حتی برای بازیش برنامه ای نداشت هم کاری از پیش نبردیم . چون کارلتو اونقدر نادون هست که کمترین اندوخته ای رو مثل همیشه کافی تلقی کنه ، وقتی تیمی مثل برمن تو سان سیرو اونم وقتی نیمه ی اول رو 2-0 باخته میتونه جواز صعود بگیره یعنی خیلی جاهای کار میلنگه
این نیمه همونطور که انتظار میرفت به دفاع مطلق روی آوردیم و امیدمون به ضد حملات بود که تو ضدحملات هم تمام توپ ها توسط پاتو و شوا لو میرفت و باعث میشد همچنان زیر فشار شدید باشیم . پیش میومد حتی ما چند دقیقه دایره ی وسط زمین رو نبینیم و توپ همه ش در یک سوم میلان باشه تو دفاع هم بارها به حریف فرصت دادیم که اونا فقط یه بخش جزئیش که همین دو گل بود رو به ثمر رسوندن.
بهرحال بهانه ی کارلتو از الان احتمالا نبودن "کاکا" خواهد بود ولی خب همه مون میدونیم که تیمی مثل برمن رو میلان باید بتونه با نیمی از قواش شکست بده نه اینجوری ...
به نظر من میلان هم مثل کل سری آ مشخصا به بن بست رسیده و تحولی عمده در این تابستون براشون نیازه

امین دقت میکنی که این یه سیکلی بوده که توی همه ی بازیها تکرار شده؟ یعنی هر بازی میفتیم جلو رو میاریم دفاع مطلق و گل میخوریم! واقعا واژه ی احمق کمه این مربیه :50:

باید تغییرات رو از همین الان شروع کنیم! یه مربی جدید رو جانشین این احمق بکنیم تا تیم رو از همین الان جم و جور کنه! از همین الان برای ورود مربی جدید لحظه شماری میکنم!

kaka22
27th February, 2009, 02:16 AM
امیدوارم حداقل حذف از یوفا یك نتیجه یی داشته باشه برای میلان و كارلو دست از سر میلان ورداره. ازش هم متشكریم از نتایج خوب قبلیش. اما برلو خیلی باید مغزش عیب داشته باشه كه مربی ایی كه 2 سال پشت سر هم به جایی نرسیده نگه داره.

The Special One
27th February, 2009, 02:18 AM
جای اون اینتر بی خاصیت میلان باید تو لیگ قهرمانان بازی میکرد :wallbash: جای این میلان خیلی خالیه:wallbash:
چه خوش گفت قران كه ان الله خیر المكارین!
از حرفهای دیشبت راجع به توهین و... هنوز 24 ساعت بیشتر نگذشته ها !

C.Maldini
27th February, 2009, 02:19 AM
اصلا" نمي فهمم تيم چرا اين شاهكارو خلق كرده يا چرا كارلتو اينقدر احمقه يا كوروش چرا مياد الان از كارلتو دفاع مي كنه.
تنها چيزي كه الان مي فهمم اينه كه مالديني بايد بدون جام با فوتبال خداحافظي كنه

HOJÁT
27th February, 2009, 02:19 AM
:21: :21: :21: :21:

همین مونده که از یوفا هم حذف بشیم...

تا کی باید بشینیم تا این انجلوتی بره....

با این میلان میخوام قهرمان ایتالیا بشیم...

احتمالا فردا روی سایت میلان باز خبرای تکراری میاد که بازی کنا خیلی تلاش کردن پیر بودن باید فرصت داد و...

باید یه تغییر اساسی تو تیم بدیییییم...

kaka22
27th February, 2009, 02:27 AM
این فصل واضح تو لیگ هم به جایی نمی رسیم . فكر میكنم فقط بحث در مورد مربی مونده!
من حمایتم رو از هر مربی ای كه فوتبال تهاجمی و شناور ارائه بده اعلام میكنم. به خصوص ریكارد كه میلانی هم هست.

KAKA
27th February, 2009, 02:28 AM
امین دقت میکنی که این یه سیکلی بوده که توی همه ی بازیها تکرار شده؟ یعنی هر بازی میفتیم جلو رو میاریم دفاع مطلق و گل میخوریم! واقعا واژه ی احمق کمه این مربیه :50:

باید تغییرات رو از همین الان شروع کنیم! یه مربی جدید رو جانشین این احمق بکنیم تا تیم رو از همین الان جم و جور کنه! از همین الان برای ورود مربی جدید لحظه شماری میکنم!

بازی به دپور وقتی که فکر میکرد سه گل برتری اندوخته ی خیلی مناسبیه و ما در بازی برگشت دونه دونه گل میخوردیم و تا وقتی کار تموم نشده بود احمق بزرگ نفهمید که اندوخته ی ما اونقدر هم کافی نبوده

بازی با پی اس وی که بازم به 2-0 بازی قبل بسنده کرده بودیم و تو زمین حریف ابتدا دو گل خوردیم ، که البته اونجا یه مقدار خوش اقبال بودیم و فکر کنم با شکست 3-1 به خاطر گل زده در خانه ی حریف تونستیم بالا بریم

فینال 2005 با لیورپول

.
.
.

دیگه یه عقب افتاده ی ذهنی هم میفهمه که حتی وقتی در بهترین دورانمون بودیم موقعی که اومدیم از برتریمون دفاع مطلق بکنیم گند زدیم . چه برسه الان که مدافعانمون سندروس و فاوالی و دوستان هستن

Rangin Kaman
27th February, 2009, 02:36 AM
میلان تیم پیرمرد هاست.باید كلا یك خونه تكانی اساسی انجام بشه.خیلی جالبه با بازیكنهایی مثل بكهام و رونالدینیو و كاكا تیم به این حال و روز دچار بشه.

S@eed
27th February, 2009, 02:37 AM
بازی به دپور وقتی که فکر میکرد سه گل برتری اندوخته ی خیلی مناسبیه و ما در بازی برگشت دونه دونه گل میخوردیم و تا وقتی کار تموم نشده بود احمق بزرگ نفهمید که اندوخته ی ما اونقدر هم کافی نبوده

بازی با پی اس وی که بازم به 2-0 بازی قبل بسنده کرده بودیم و تو زمین حریف ابتدا دو گل خوردیم ، که البته اونجا یه مقدار خوش اقبال بودیم و فکر کنم با شکست 3-1 به خاطر گل زده در خانه ی حریف تونستیم بالا بریم

فینال 2005 با لیورپول

.
.
.

دیگه یه عقب افتاده ی ذهنی هم میفهمه که حتی وقتی در بهترین دورانمون بودیم موقعی که اومدیم از برتریمون دفاع مطلق بکنیم گند زدیم . چه برسه الان که مدافعانمون سندروس و فاوالی و دوستان هستن

علاوه بر تمام اینا خندم میگیره که چرا ما اینجوری دفاع میکنم! :wallbash: دفاع کردن ما مثل بازیه یه گل یه بکه یعنی تیم حریف هی توپ میریزه روی گل و ما هم 10 تا رو گذاشتیم تو محوطه و هی دفع توپ میکنم ...... در حالی که الان تیم های قدر اروپایی مثل بارسا منچستر چلسی و .... وقتی میخوان دفاع کنن توپ رو به گردش در میارن و اجازه ی بازیسازی و خلق موقعیت به تیم حریف نمیدن ولی ما.............

یه چیزه دیگه هم اینه که دفاع ما توی اوج هم روی توپ های هوایی مشکل داشت! امشب روی تمام سانتر ها دفاع ها فقط ناظر بودن ! 2 گل روی توپ های هوایی خوردیم و حداقل 3 تا نخوردیم!:308: بازی با اینتر هم همینطور با یووه و .........

لعنت به این تیم :wallbash:

kaka22
27th February, 2009, 02:55 AM
میلان تیم پیرمرد هاست.باید كلا یك خونه تكانی اساسی انجام بشه.خیلی جالبه با بازیكنهایی مثل بكهام و رونالدینیو و كاكا تیم به این حال و روز دچار بشه.

رونالدینیو و كاكا مصدومند. میلان اواخر دهه 90 جونگرایی كرد ولی چیزی نصیبش نشد البته در حد خودش نه در حد مثلا بلك برن. از سال 2000 به بعد تیم پیر مردها كاملا جواب داد و هیچ تیمی اینقدر جام رو تو 6،7 سال بدست نیورد.حالا تیم انگیزه و یه مربی جدید میخاد همین.
تیم های دیگه اگر بخان خودشون رو با میلان مقایسه كنن دست كم نصف جام های میلان تو این دهه رو بدست بیارن ( با تیم چه جوون چه پیر) بعد نسخه برا میلان بپیچن. :smile:

Eroica
27th February, 2009, 03:39 AM
دیگه هیچ چی نمیتونه مانع لذت بردن من از گلزنی های پاتو بشه! نه حتی حذف از یوفا!

بسه دیگه بس که به حال این میلان حرص خوردم. امیدوارم تغییراتی که لازمه برای فصل بعد انجام بشه! دیگه بیشتر از این چی میشه گفت؟

HHAMI
27th February, 2009, 03:44 AM
بایت حذف میلان متاسفم
من یهو نتیجه رو فهمیدم و تعجب كردم
البته جدا با این تیم پیرو پاتال زیاد هم تعجبی نداره
واقعا حضور بكام در میلان و این همه اصرار بابت موندنش برام جالبه!
اونم بخاطر دو تا گل و پاس گل!
میلان 4تا پاتو بخره از 100 تا بكام و ... بیشتر به دردش میخوره!
بهرحال امسال هم میلان بی جام موند

DATAM
27th February, 2009, 09:36 AM
چی بگم والله؟

با احترام به تمام موفقیت هایی که برامون کسب کرد و با احترام به تمام خاطرات شیرینی که باهاش داشته ایم: کارلتو باید بره

اتفاقا بیشتر به نفع خودشه که بره. بره رم ، همون تونسی که میگفت . بره

من یکی از بزرگترین آرزوها و عقده هام این بود که میلان جام یوفا رو بگیره که جزو فاتحان همه جامها باشه. مسخره است جلوی تیم دست به دهنی مثل برمن تو سنسیرو 2-0 جلو باشی و حذف بشی. این بزرگترین تحقیریه که تو این چندسال نصیب میلان شد. حداقل از شب ریازور به این طرف ، من اینجوری احساس خردشدن بهم دست نداده بود

این تیم بیماره. باید کن فیکن بشه. ریکارد یا فان باستن باید بیان

KAKA
27th February, 2009, 09:50 AM
ابوالفضل نظرت در مورد امضای " کارلتو تن نحیف میلان رو رها کن " چیه ؟ شاید اینم مثل رافا به خودش اومد ؟ :39:

SoulSiick
27th February, 2009, 10:08 AM
امین تو خواب نداری؟

ساعت 3 میرم می خوابم تو هنوز هستی !
ساعت 8 صبح بیدار میشم تو هنوز هستی !

روی منم کم کردی تو :4:

KAKA
27th February, 2009, 10:10 AM
امین تو خواب نداری؟

ساعت 3 میرم می خوابم تو هنوز هستی !
ساعت 8 صبح بیدار میشم تو هنوز هستی !

روی منم کم کردی تو :4:

این میلان و کارلتو خواب نمیزارن برامون که :wallbash::wallbash:

در کل من خوابم کمه ، 3-4 ساعت در شبانه روز کفایت میکنه :secret:

SAEED
27th February, 2009, 10:27 AM
این میلان و کارلتو خواب نمیزارن برامون که :wallbash::wallbash:

در کل من خوابم کمه ، 3-4 ساعت در شبانه روز کفایت میکنه :secret:

یعنی 12 ساعت؟! زیاده كه! :4:
به نظر من این باخت اگه با یك خونه تكونی اساسی همراه بشه به سود میلان بوده.

DATAM
27th February, 2009, 10:57 AM
ابوالفضل نظرت در مورد امضای " کارلتو تن نحیف میلان رو رها کن " چیه ؟ شاید اینم مثل رافا به خودش اومد ؟ :39:

اگه پایه باشی، من پایه ام

خداییش اون امضای من بود که باعث شدلیورپول یک تیم دیگه بشه واز اون حالت گیج وویج دربیاد

Amin
27th February, 2009, 11:05 AM
ای بابا امضا یعنی چی. این دوستمون میگه امضا من باعث شد لیورپول فلان بشه. خدایی خنده داره. انگار سران فوتبال میان فروم پارس فوتبال رو میخونن.
توی کشور ما که همه ملیتی ایرانی داریم کسی به حرف هوادار گوش نمیده این که یه تیم یه کشور دیگس. اگه بنا به عوض کردن مربی بود تا حالا عوض شده بود. قبلا به میلان میگفتم مدرسه پیرمردها اما الان باید بش گفت خانه سالمندان

DATAM
27th February, 2009, 11:34 AM
جالبه واسم بعضی ها از درک شوخی ( اونم به این تابلویی) وجدی بودن حرف ملت ،عاجزو ناتوانند
چه خوش گفت شاه بندینی که :ما باید همون فیفا 1000 بازی کنیم.

Hamed
27th February, 2009, 11:55 AM
دیشب یكی از بدترین شبهای زندگیم بود...به معنای واقعی كلمه تحقیر شدیم

اون شكست 4-0 توی ریازور...حتی فینال لعنتی استانبول هم مثل این دردآور نبود

میلان...میلانی كه زمانی همه اروپا ازش می ترسیدن با كاردانی!!! حضرات خرلتو و گالیانی به حال و روزی در اومده كه از دور اول یوفا توسط تیم متوسط برمن حذف میشه

خدا لعنتت كنه خرلتو

بازم كوروش از این دفاع می كنه؟بازم سنگ این ابله رو به سینه میزنه؟

فقط امیدوارم خودش دمش رو بذاره رو كولش و بره و بازم مث دفعات قبل شاهد این سناریوی تكراری حمایت توسط گالیانی نباشیم...:wallbash:

BlueTornado
27th February, 2009, 03:36 PM
http://www.1asport.de/sport-bilder/Claudio-Pizarro-Bayern-Muenchen_93086.jpg

بای بای آث مییلان...........

http://img.skysports.com/08/10/218x298/ClaudioPizarro_1427563.jpg

غصه نخور......
فدای سرت.....

عمو پیزارو...........

Leonardo
28th February, 2009, 01:19 PM
آب که سر بالا ^ ^ بره، قورباغه ابوعطا میخونه! :hey:

SoulSiick
28th February, 2009, 02:14 PM
رانیری راجب حذف میلان گفته :
انتظارش رو نداشتم،حالا اونا فقط در یک رقابت حضور دارند و این مشکل جدیدی برای ما خواهد بود !

از یه چیز دیگه هم که زورم میگیره این یاهو اجنبی،آمریکایی خائنه :4: !
سالی یه بار از سری آ نمی نویسه ها ولی الان تو تیترهاش بود : میلان و "بکهام" از یوفا حذف شدند !

این "و بکهامش" منو کشته ! :4:
انشالا که بکهام در میلان بمونه تا اینا تو کف بمونند !
خود بکهام گفته دوست داره این قضیه تموم بشه چون خسته شده ازینکه هر روز بخواد جواب بده اوضاع چطوره و چه اتفاقاتی افتاده !

S@eed
28th February, 2009, 03:55 PM
امیدوارم که بکس نمونه! با اینکه خیلی دوستش دارم ولی میلان رو بیشتر دوست دارم!

مولینارو
28th February, 2009, 04:13 PM
سلام دوستان میلانی

فقط اومدم بگم که از دستم بابت رد کردن پیشنهاد 99 میلیون پوندی میلان ناراحت نیستید که ؟

اینجا رو میگم :

http://g.imagehost.org/0772/molinaro-milan.jpg

Rossoneri
28th February, 2009, 04:26 PM
میخواستم بیام و یه چیزایی بنویسم که کلا نظرم عوض شد. اصلا فایده نداره. ظاهرا حرف از بحث و این چیزا گذشته و شمام بعد هر بازی چشاتونو میبندینو گوشاتونو میگیرینو داد میزنین که آنجلوتی باید بره.

فقط جای صحبت یه چیز میمونه و اونم این شکل اعتراض کردن که دارید انجام میدید. واقعا چقدر زود یادمون میره که همین مربی در 10 سال اخیر حتی با حساب همین 2 سال هم موفق ترین مربی از لحاظ گرفتن جام های معتبره. قهرمانی های اروپامون رو یادمه که حتی بعد از اون قهرمانی هفتم هم که هیچ کس فکرشو نمیکرد کسی نیومد وسط خوشحالیش بگه راستی آنجلوتی هم مربی تیم بود و شاید یه نقشی داشت ولی تا تیم رفت تو بحران و 4 نتیجه ضعیف گرفت (جدا از این فصل، همیشه همینطور بود) یاد آنجلوتی افتادید و فتوای اخراجشو صادر کردین. وقتی با تیم پیر قهرمان شدیم کسی نیومد بگه تیم پیره ولی حالا همه یاد پیر بودن تیم افتادن و اونم تقصیره آنجلوتیه! نمیدونم شاید واقعا دیگه آنجلوتی باید بره چون اگه این فصل سری آ رو هم ببره فکر نمیکنم بازم کسی واسش تره هم خرد کنه.

فقط اینو بگم که آره بازم دفاع داشتم ولی وقتی میبینم اینجوری، با این کلمات اعتراضتونو نشون میدین همون بهتر که بحثی نباشه.

واقعا واژه ی احمق کمه این مربیه
یه مربی جدید رو جانشین این احمق بکنیم تا تیم رو از همین الان جم و جور کنه!

اصلا" نمي فهمم تيم چرا اين شاهكارو خلق كرده يا چرا كارلتو اينقدر احمقه

تا وقتی کار تموم نشده بود احمق بزرگ نفهمید که اندوخته ی ما اونقدر هم کافی نبوده

دیگه یه عقب افتاده ی ذهنی هم میفهمه که حتی وقتی در بهترین دورانمون بودیم موقعی که اومدیم از برتریمون دفاع مطلق بکنیم گند زدیم

میلانی كه زمانی همه اروپا ازش می ترسیدن با كاردانی!!! حضرات خرلتو و گالیانی به حال و روزی در اومده كه ...

خوبه حداقل یادتون بیاد همون تیمی که همه اروپا یه زمانی ازش میترسیدن رو هم همین آنجلوتی درست کرده بود.
به عنوان کسی که با تمام وجود و تا وقتی که بمیرم با آنجلوتی یا بدون آنجلوتی طرفدار میلان هستم انتظار داشتم نه بخاطر امثال من که به هر دلیلی از آنجلوتی حمایت میکنن، نه بخاطر زحماتش و جام هایی که آنجلوتی برای این تیم برده و نه برای چیز دیگه ای بلکه حداقل بخاطر خودشون و بخاطر اینکه وقتی هوادارای بقیه تیما میان اینجا یه دل سیر نخندن و برن احترام آنجلوتی رو نگه میداشتین. به هر حال حداقل برای من تو این زمینه یه فرقی بین امثال ابوالفضل و حتی kaka22 که اعتراضشونو با توهین بیان نمیکنن هست.

چی بگم والله؟

با احترام به تمام موفقیت هایی که برامون کسب کرد و با احترام به تمام خاطرات شیرینی که باهاش داشته ایم: کارلتو باید بره

اتفاقا بیشتر به نفع خودشه که بره. بره رم ، همون تونسی که میگفت . بره

امیدوارم حداقل حذف از یوفا یك نتیجه یی داشته باشه برای میلان و كارلو دست از سر میلان ورداره. ازش هم متشكریم از نتایج خوب قبلیش.

ولی انصافا که خوب بلدیم همه کاسه کوزه هارو سر یه نفر بشکنیم. معلومه ما همونایی هستیم که وقتی تیم نتیجه نمیگیره تو ورزشگاه خانواده داور یا مربی رو آباد میکنیم. من که دیگه از این به بعد از آنجلوتی حمایت نمیکنم و با شما موافقم که باید بره! فقط تا یادم نرفته از امین بابت اختراع و رواج کلماتی مثل "احمق" و "عقب افتاده ی ذهنی" تشکر میکنم:yes:

DATAM
28th February, 2009, 05:26 PM
منهم ضمن حمایت از کنارگذاشتن یا استعفای کارلتو انزجار خودم رو از کلمه خرلتو که بکاررفته اعلام میکنم
یادمه زمانی که ناظم بخش ایتالی بودم ... بی خیال

KAKA
28th February, 2009, 07:02 PM
کوروش شخصا از طرف خودم میگم که تو رو وکیل کارلتو نمیدونم که لازم باشه بیای از هر کاری که میکنه دفاع کنی ولی به نظرم بهتره وقتی میخوای پستی در این مورد بدی سعی کنی بحث و دفاع منطقی باشه تا اینکه مجبور نشی فرافکنی بی معنی مثل گیر دادن به عبارات "احمق" و " عقب مونده ی ذهنی" بکنی .

عقب مونده ی ذهنی که معنیش مشخصه و اینکه حتی یه عقب مونده ی ذهنی هم میفهمه ... . به نظر من چندان توهین آمیز به نظر نمیاد

احمق هم معانی لغت نامه ایش میشن: نادان ، بی عقل ، کانا ، نابخرد ، بیهوش ، کم خرد ، ...

پس میبینی که برای فرافکنی چیز مناسبی نیستن اینا

در مورد آنجلوتی بابت افتخاراتی که به دست آورده به اندازه ی معمول یک مربی ازش حمایت و تمجید شده و نمیشه موقعی که داره تیم رو به قهقرا میبره بواسطه ی اون افتخاراتش حضورش رو تحمل کنیم ، آنجلوتی برای میلان تموم شده س ، نه الان ، ماه هاست که اینطوره و برخورد با مربی ای که تمام شده باشه و حاضر به قبولش نباشه به همین شکل خواهد بود . این هم عکس العمل ما نیست رفتاریه که بین اکثریت قریب به اتفاق طرفداران میلان بوجود اومده ، میتونی هر جایی ببینی . نمیدونم رفتاری که در مورد مربیان تو فوتبال حرفه ای میشه رو نمیدونی یا اینجور وانمود میکنی ، ریکارد بارسلونای بحران زده رو تحویل گرفت و دو سال پیاپی قهرمان اسپانیا کرد و بعد هم چمپیونز لیگ ولی بعد از دو سال نه چندان موفق به شکل بسیار بدی کنار گذاشته شد ، دو سال نه چندان موفقش هم میدونی چی بوده ؟ سال اول نایب قهرمان شدن با امتیاز مساوی با رئال و حتی تفاضل گل خیلی بهتر ، صرفا بخاطر بازی رو در رو و سال دوم هم بخاطر سوم شدن در لالیگا با وجود رفتن تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان و حذف طی یک بازی پایاپای با منچستر نه پنجم شدن در لیگش و رفتن به جام یوفا یا حذف در مرحله ی یک سی و دوم جام یوفا

بهرحال خیلی دوست دارم دلایلی که میگی رو بشنوم .
ولی بزار بگم که مثلا تو نبودن کاکا رو یه اتفاق غیر قابل کنترل و عجیب تلقی میکنی ولی خود اینکه تیم اینقدر به یه بازیکنش وابسته باشه و با نبودن کاکا تیم هر بازی شوهر کنه ضعف مربی به حساب نمیاد یا بازم تقصیر من توئه ؟ یا مصدومیت های بازیکنان دیگه که فکر میکنم از جمله ی دلایل دیگه ت باشه مگه تو تیم های دیگه هم کم و بیش وجود نداره ؟ باعث میشه به جام یوفا برن و اونجا تو گروهشون دوم بشن و مرحله ی بعد خذف بشن ؟

Leonardo
28th February, 2009, 10:16 PM
عقب مونده ی ذهنی که معنیش مشخصه و اینکه حتی یه عقب مونده ی ذهنی هم میفهمه ... . به نظر من چندان توهین آمیز به نظر نمیاد
احمق هم معانی لغت نامه ایش میشن: نادان ، بی عقل ، کانا ، نابخرد ، بیهوش ، کم خرد ، ...

امین جان توهین همه جورش غلطه. مخصوصا موقعی که توهین شما باعث رنجش اطرافیانتون بشه. در ضمن "نادان و بی عقل و کانا" هم چندان با "عقب مونده ذهنی" فرق ندارن و نباید فکر کنی تفاوتشون مثل "بنشین" و "بتمرگ" هست که فقط یکیش توهین آمیز باشه.

نمیخوام از مربیگری آنچلوتی دفاع کنم. اما توهین کردن رو هم به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم. به قول کوروش، آدم یاد اینایی میفته که مثل گله گوسفند میرن استادیوم و تا داور یا بازیکن یه اشتباهی میکنه خوار و مادرش رو میکشن وسط. البته به جماعت استادیوم رو توهین نشه. چون آدم حسابی هم توشون خیلی زیاد هست. اما همون آدم با کلاسها رو هم دیدم که وقتی آب میبینن خوب دهنشون به فحش بار میشه. کاش میشد فرهنگ انتقاد کردنمون رو بالا میبردیم و درصد متشاکی بودنمون رو با بالا و پایین بردن غلظت فحش نشون نمیدادیم.

مطمئنا ما چه فحش بدیم و چه نه، تاثیری روی آینده مربی یا تیم محبوبمون نخواهیم گذاشت.
فقط میتونیم تصمیم بگیریم که دوستانمون رو ناراحت کنیم یا خیر... :lightbulb:

Rossoneri
1st March, 2009, 01:00 AM
کوروش شخصا از طرف خودم میگم که تو رو وکیل کارلتو نمیدونم که لازم باشه بیای از هر کاری که میکنه دفاع کنی ولی به نظرم بهتره وقتی میخوای پستی در این مورد بدی سعی کنی بحث و دفاع منطقی باشه تا اینکه مجبور نشی فرافکنی بی معنی مثل گیر دادن به عبارات "احمق" و " عقب مونده ی ذهنی" بکنی .

در مورد آنجلوتی بابت افتخاراتی که به دست آورده به اندازه ی معمول یک مربی ازش حمایت و تمجید شده و نمیشه موقعی که داره تیم رو به قهقرا میبره بواسطه ی اون افتخاراتش حضورش رو تحمل کنیم ، آنجلوتی برای میلان تموم شده س ، نه الان ، ماه هاست که اینطوره و برخورد با مربی ای که تمام شده باشه و حاضر به قبولش نباشه به همین شکل خواهد بود . این هم عکس العمل ما نیست رفتاریه که بین اکثریت قریب به اتفاق طرفداران میلان بوجود اومده ، میتونی هر جایی ببینی . نمیدونم رفتاری که در مورد مربیان تو فوتبال حرفه ای میشه رو نمیدونی یا اینجور وانمود میکنی ، ریکارد بارسلونای بحران زده رو تحویل گرفت و دو سال پیاپی قهرمان اسپانیا کرد و بعد هم چمپیونز لیگ ولی بعد از دو سال نه چندان موفق به شکل بسیار بدی کنار گذاشته شد ، دو سال نه چندان موفقش هم میدونی چی بوده ؟ سال اول نایب قهرمان شدن با امتیاز مساوی با رئال و حتی تفاضل گل خیلی بهتر ، صرفا بخاطر بازی رو در رو و سال دوم هم بخاطر سوم شدن در لالیگا با وجود رفتن تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان و حذف طی یک بازی پایاپای با منچستر نه پنجم شدن در لیگش و رفتن به جام یوفا یا حذف در مرحله ی یک سی و دوم جام یوفا

بهرحال خیلی دوست دارم دلایلی که میگی رو بشنوم .
ولی بزار بگم که مثلا تو نبودن کاکا رو یه اتفاق غیر قابل کنترل و عجیب تلقی میکنی ولی خود اینکه تیم اینقدر به یه بازیکنش وابسته باشه و با نبودن کاکا تیم هر بازی شوهر کنه ضعف مربی به حساب نمیاد یا بازم تقصیر من توئه ؟ یا مصدومیت های بازیکنان دیگه که فکر میکنم از جمله ی دلایل دیگه ت باشه مگه تو تیم های دیگه هم کم و بیش وجود نداره ؟ باعث میشه به جام یوفا برن و اونجا تو گروهشون دوم بشن و مرحله ی بعد خذف بشن ؟

اولا که منم اعلام نکردم که وکیل کارلتو هستم. اون قسمت از ارسالم که گفتم دفاع دارم صرفا جواب چند تا از بچه ها رو داده بودم که گفته بودن کوروش باز میخواد بیاد از آنجلوتی دفاع کنه یا سنگشو به سینه بزنه.

توضیحاتت راجع به اون دو کلمه هم جالب بود. اگر اینطوره و در زندگیه روزمره ات در برخورد با افراد مختلف از اینجور کلمات استفاده میکنی که مسئله ای نیست و حتما اگر کسی در رابطه با شخصی که بهش احترام میذاری از این کلمات استفاده کنه هم بنظرت توهین آمیز نمیاد و ناراحت نمیشی.
منم میتونم رکیک ترین کلمات که حتی توی دیکشنری هم هست رو بیارم و هم معنیشو که کلمه چندان توهین آمیزی بنظر نیاد رو هم پیدا کنم. بنظرم خودت به بهترین شکل ممکن کلمه فرافکنی رو با همین توضیحاتت معنی کردی!

ما چه چیزیمون شبیه بارسا بوده که مدیریتش باشه. قرار نیست میلان رو با هر تیمی مقایسه کنیم منم میتونم بگم منچستر تو این 20 سالی که فرگوسن سرمربیش بوده شاید چند سالی میشده که جام معتبری نمیبرده ولی نیومدن همه از کلمات نه چندان توهین آمیز استفاده کنن و بندازنش بیرون. یا ونگر که بیشتر شبیه موضوعه خودمونه تو این 10 ، 12 سال که خیلی از اون رو هم بی جام سپری کرده کی باهاش اینطور برخورد شده؟

نمیدونم چرا نبودن کاکا رو نباید دلیل بد نتیجه گرفتن تیم بدونم. بازیکنی که محور بازی میلانه و چندین ساله که جزو دو سه بازیکن برتر دنیا بوده معلومه که تاثیر قابل توجهی روی تیم داره. کاکا تنها بازیکنی بوده که حداقل تو این فصل نوسان زیادی نداشته و تقریبا همه بازیهایی که در اونها نبوده رو نتونستیم ببریم. در ضمن کاکا فصل های قبل هیچ وقت اینقدر که این فصل مصدوم شده، مصدوم نمیشد. مصدومیت هم که بیشتر از هر تیمی به میلان ضرر زده و دست و پای آنجلوتی رو بسته. یک تیم در سرتاسر اروپا به من نشون بده که تا اینجا اینجوری مصدوم داده باشن : نستا = یک فصل تمام، گتوسو = نیمی از فصل، بوریلو = تقریبا تمام فصل، پیرلو = تقریبا یک سوم از فصل، کاکا = چندین هفته به اضافه چندین بازی فوق العاده حساس و مصدومیت های چند ماهه کالادزه، بونرا، رونالدینیو، پاتو و به تازگی سیدورف. تمام اون بازیکن ها هم بهترین های تیم هستند که با طولانی ترین مصدومیت ها مواجه شدن. ضمن اینکه فقط دوره مصدومیت نیست و این بازیکنها بعد از برگشتن از همچین مصدومیت های طولانی و مکرر فرمشون رو هم از دست میدن و چندین هفته طول میکشه که بتونن به فرم خوبشون برگردن. چقدر همین آنجلوتی تو تابستان فصل پیش گفت قبل از هر بازیکنی یه مدافع و مهاجم خوب میخواد. دلم میخواد یه نگاهی به این 2 تا گلی که از برمن خوردیم بندازین. روی گل اول که دقیقا همون ضعف مدافعامون بود که بخاطر کیفیت پایینشون نمیتونن ضربه سر اول رو بزنن و روی گل دوم هم همون ضعف مدافعان + اشتباه بچه گانه و آماتور دیدا با اون جلو اومدنش که اگه نمیومد عمرا اون گل رو میخوردیم! گل های فراوانی رو این فصل به یک شکل و شمایل خوردیم. ولی خریدمون رونالدینیو بود که تابلو بود و هست که بازیکن مورد نظر آنجلوتی نبود. حتی مجبور شد سیستم بازی تیم رو بخاطر رونالدینیو و حضورش در ترکیب اصلی تغییر بده و با اون هماهنگش کنه. واقعا هم فکر نمیکنم که گالیانی و برلوسکنی آنجلوتی رو عوض کنن بخاطر همین که خریدهای خودشون رو به مربی ارجعیت دادن. مگر اینکه بخوان مربی ای رو بیارن که با خریدهای گالیانی و برلوسکنی بتونه تیم رو بفرسته تو زمین که اونجوری هم بهتون قول میدم همین آش هست و همین کاسه.

KAKA
1st March, 2009, 03:49 AM
لطفا داستان ادبیات انتقاد و اینا رو تموم کنید ، بهتره به خیلی تایپیک های دیگه ی این فوروم و هر کدوم از فوروم های دنیا که مایلید سر بزنید ببینید حتی در مورد مربیایی که دارن نتایج خوبی میگیرن با یه نتیجه ی ضعیف چه صحبت هایی در میشه حالا چه برسه به کسی که طی دو سال به بدترین شکل داره تیم رو نابود میکنه . من مشکلی با اینکه بگم لحنم بیش از حد تند یا اشتباه بوده ندارم ولی وقتی نبوده میگم که نبوده . این قصه رو پیش نکشید دیگه

اما کوروش در مورد حرفای دیگه ت ، من نگفتم مصدومیت کاکا روی تیم تاثیرگذار نیست ولی گفتم مصدومیت کاکا نمیتونه ( نباید ) عامل ناکامی تیم باشه . مصدومیت چیز غیرقابل پیش بینی ای در فوتبال نیست و مشخصا کم و زیاد برای یه تیم پیش میاد . مصدومیت نمیتونه ناکامی یه تیم رو توجیه کنه . شاید تک بازی هایی مثل باخت به اینتر رو مثلا بشه با مصدومیت و غیبت کاکا و ... توجیه کرد . ولی حذف در مقابل برمنی که حتی مثل یه تیم درجه 2 اروپا هم بازی نمیکرد در برابر چشمان تماشاگران خودی و بازی گریه آور مقابل کالیاری و امثالهم رو نمیشه با صحبت نبود گتوزو و نستا و کاکا توجیه کرد ، این تیم ها حتی با وجود تمام مصدومان ما پتانسیل های فنیشون نصفمون بوده . همونطور که گفتم مصدومیت ابدا این چیزا رو توجیه نمیکنه . نه اینا رو نه پنجم شدن فصل قبل و حذف تحقیر آمیز در لیگ قهرمانان و ...
مثال هم خواستی برات رئال رو مثال میزنم . دیارا و نیستلروی چند ماهه که مشخص شده کل فصل رو از دست میدن و روبن هم که الان همه کاره ی رئاله خیلی از مسابقات رو بخاطر مصدومیت از دست داده . مصدومیت های چند هفته ای هم مثل اشنایدر و هیگوئین و ... کلی داشتن . من که اخبار دو تیم رو دنیال میکنم میگم وضعیت مصدومیت رئال تو این فصل به مراتب از میلان بدتر بوده ولی امشب هم هشتمین پیروزی پیاپیشون رو بدست آوردن و اینجور مصدویت ها رو بهانه ی ناکامی قرار ندادن. اونا از 25 بازی 56 امتیاز دارن و ما 48 .
یادمه رضا اول فصل هر جا میرسید لیست مصدومین یووه رو میذاشت و گله میکرد،من ( فکر میکنم به همراه نیما ) بهش گفتم(یم) مصدومیت هم جزئی از فوتباله و نمیتونه برای نتیجه نگرفتن تیم "بهانه" قرار بگیره .
مصدومیت بازیکنان تیم با هر شدتی باشه تا حدی قابل کنترله و باید تمهیداتی در نظر گرفته بشه که ضررش برای تیم کمتر باشه نه اینکه علت ناکامی قلمداد بشه و اقدامی در مقابلش انجام نگیره . رئال وقتی دید نیستلروی و دیارا رو تا پایان فصل نداره ، رفت در نقل و انتقالات زمستانی هانتلار و لاسانا دیارا رو در پست بازیکنان مصدومش به خدمت گرفت . ولی دستاورد ما از نقل و انتقالات تابستانی چی بود ؟ یه هفته استرس و عصبانیت و خواهش و ... برای دستاوردی که تو هر پنجره ی نقل و انتقالات هی داریم بدستش میاریم ، " نگه داشتن کاکا " گرچه به جایی رسونده بودنمون که همین نهایت آرزومون بود

KAKA
1st March, 2009, 12:36 PM
کاکا بازی امروز با سامپدوریا رو هم از دست داد. نمیدونم این تیم چیزی به اسم پزشک و متخصص داره یا نه . برای یه کوفتگی ساده کاکا یه ماه و 6 بازی مهم رو داره از دست میده . اگه به "حکیم باشی" سپرده بودنش الان خوب شده بود

Leonardo
1st March, 2009, 02:56 PM
لطفا داستان ادبیات انتقاد و اینا رو تموم کنید...

بهتره به خیلی تایپیک های دیگه ی این فوروم و هر کدوم از فوروم های دنیا که مایلید سر بزنید ببینید...

من مشکلی با اینکه بگم لحنم بیش از حد تند یا اشتباه بوده ندارم...

امین جان ما متاسفانه یا خوشبختانه ایرانی هستیم و رسوم خودمون رو داریم. اما یادت باشه که تا حدی حق آزادی بیان داری که به یه نفر یا علایقش توهین نکرده باشی. به قول اون خانومه، شما میتونی مشتت رو گره کنی و توی هوا بچرخونی، اما مرز این حرکتت جائیه که از اونجا صورت نفر بغلیت شروع میشه!

منم در مورد اینکه لحنت "زیاد" توهین آمیز نبود موافقم. اما به هر حال فکر نمیکنم کسی باشی که نتونی یه سری مسائل رو مراعات کنی.

البته جا داره تاسف ویژه خودم رو از دیدن کلماتی که حامد استفاده کرده بود ابراز کنم.
با این کار فقط شیرینی دیدن دوبارش توی فروم رو حسابی تلخ کرد.
اینکه یه نفر بخواد چند ماه یکبار پست بده و از بن شدن نترسه، دلیل نمیشه که بیاد به هر کی میخواد توهین کنه و بره.

S@eed
1st March, 2009, 08:18 PM
اینجا شده رقاص خونه .... کارلتو داره می رقصونه! :50:

اینم یه باخت دیگه ! البته یه وقت چیزی به کارلتو نگید ها ایشون پسر پیغمبر هستند و توهین به ایشان همانا توهین به پیغمبر است! :21:

اون کاشته ی دقیقه ی 95 هم از جدیدترین شیوه های کارلتو روی ضربات آزاده ! :gathering:

اینم از سری آ ! اینم یه بوس واسه کارلو جون که یه وقت به طرفدارهاش بر نخوره! :11:

KAKA
1st March, 2009, 08:25 PM
سامپدوریا 2-1 میلان

واقعا در مورد بازی چیزی نمیشه گفت ، همه از هم دیگه افتضاح تر بودن ، انگار تو این زمینه داشت با هم رقابت میکردن
اسکودتو رو که خدا بیامرزه ، برای سهمیه ی CL هم به قول یکی از دوستان:
We Need Some Kaka

http://www.gigaimage.com/images/f09fskajmw49jqk2f6z1.jpg

http://www.gigaimage.com/images/9x2c4v55iuafget71q.jpg

راستی این بازی هم به نظر یک پنالتیمون رفت برای قرضهای کهنه :victory:

محصول مشترک سه نفره روی کاشته ی آخر بازی خیلی جالب بود :lightbulb:

SoulSiick
1st March, 2009, 09:45 PM
تو این عکسه شبیه پسر خاله شده !!!

SoulSiick
2nd March, 2009, 02:38 AM
Ancelotti: Nothing to worry about

:21: !

البته ازین بابت گفته نگرانی نیست چون بعدش گفته هدف ما از اول رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان بود که با برگشتن مصدوما بهتون قول میدم بهش خواهیم رسید ! جا داره یه خسته نباشید گنده به آنجلوتی گفته بشه ازین بابت !

will have a great end to the campaign for our objective, which is to qualify for the Champions League again

بعد می گند چرا اینتر قهرمان میشه !

Rossoneri
2nd March, 2009, 02:49 AM
لطفا داستان ادبیات انتقاد و اینا رو تموم کنید ، بهتره به خیلی تایپیک های دیگه ی این فوروم و هر کدوم از فوروم های دنیا که مایلید سر بزنید ببینید حتی در مورد مربیایی که دارن نتایج خوبی میگیرن با یه نتیجه ی ضعیف چه صحبت هایی در میشه حالا چه برسه به کسی که طی دو سال به بدترین شکل داره تیم رو نابود میکنه . من مشکلی با اینکه بگم لحنم بیش از حد تند یا اشتباه بوده ندارم ولی وقتی نبوده میگم که نبوده . این قصه رو پیش نکشید دیگه

اما کوروش در مورد حرفای دیگه ت ، من نگفتم مصدومیت کاکا روی تیم تاثیرگذار نیست ولی گفتم مصدومیت کاکا نمیتونه ( نباید ) عامل ناکامی تیم باشه . مصدومیت چیز غیرقابل پیش بینی ای در فوتبال نیست و مشخصا کم و زیاد برای یه تیم پیش میاد . مصدومیت نمیتونه ناکامی یه تیم رو توجیه کنه . شاید تک بازی هایی مثل باخت به اینتر رو مثلا بشه با مصدومیت و غیبت کاکا و ... توجیه کرد . ولی حذف در مقابل برمنی که حتی مثل یه تیم درجه 2 اروپا هم بازی نمیکرد در برابر چشمان تماشاگران خودی و بازی گریه آور مقابل کالیاری و امثالهم رو نمیشه با صحبت نبود گتوزو و نستا و کاکا توجیه کرد ، این تیم ها حتی با وجود تمام مصدومان ما پتانسیل های فنیشون نصفمون بوده . همونطور که گفتم مصدومیت ابدا این چیزا رو توجیه نمیکنه . نه اینا رو نه پنجم شدن فصل قبل و حذف تحقیر آمیز در لیگ قهرمانان و ...
مثال هم خواستی برات رئال رو مثال میزنم . دیارا و نیستلروی چند ماهه که مشخص شده کل فصل رو از دست میدن و روبن هم که الان همه کاره ی رئاله خیلی از مسابقات رو بخاطر مصدومیت از دست داده . مصدومیت های چند هفته ای هم مثل اشنایدر و هیگوئین و ... کلی داشتن . من که اخبار دو تیم رو دنیال میکنم میگم وضعیت مصدومیت رئال تو این فصل به مراتب از میلان بدتر بوده ولی امشب هم هشتمین پیروزی پیاپیشون رو بدست آوردن و اینجور مصدویت ها رو بهانه ی ناکامی قرار ندادن. اونا از 25 بازی 56 امتیاز دارن و ما 48 .
یادمه رضا اول فصل هر جا میرسید لیست مصدومین یووه رو میذاشت و گله میکرد،من ( فکر میکنم به همراه نیما ) بهش گفتم(یم) مصدومیت هم جزئی از فوتباله و نمیتونه برای نتیجه نگرفتن تیم "بهانه" قرار بگیره .
مصدومیت بازیکنان تیم با هر شدتی باشه تا حدی قابل کنترله و باید تمهیداتی در نظر گرفته بشه که ضررش برای تیم کمتر باشه نه اینکه علت ناکامی قلمداد بشه و اقدامی در مقابلش انجام نگیره . رئال وقتی دید نیستلروی و دیارا رو تا پایان فصل نداره ، رفت در نقل و انتقالات زمستانی هانتلار و لاسانا دیارا رو در پست بازیکنان مصدومش به خدمت گرفت . ولی دستاورد ما از نقل و انتقالات تابستانی چی بود ؟ یه هفته استرس و عصبانیت و خواهش و ... برای دستاوردی که تو هر پنجره ی نقل و انتقالات هی داریم بدستش میاریم ، " نگه داشتن کاکا " گرچه به جایی رسونده بودنمون که همین نهایت آرزومون بود

در مورد ادبیات انتقاد من روی صحبتم فقط با تو نبود که اینجوری و از طرف همه به خودت گرفتی. اگر فکر میکنی کارت درست بوده که مشکلی نیست و نیازی هم نیست راجع بهش چیز بیشتری بگی. منم که قبلا حرفمو زدم.

در مورد قسمت دوم هم دستت درد نکنه که آخرش خودت جوابی که من میخواستم بگم رو گفتی. رئال بعد از مصدومیت بازیکناش رفت و 2 تا جایگزین براشون گرفت. اما میلان با این همه ضعف و مصدوم تو خط دفاعی و بقیه خطوط چکار کرد؟ تو خط دفاعی که اومدن سیلوا رو گرفتن که تا فصل بعد نمیتونه بازی بکنه و بقیه خطوط هم که هیچی.
در ضمن فکر نمیکنم بخوای خط دفاعیه میلان رو با رئال مقایسه کنی!

KAKA
2nd March, 2009, 08:33 AM
در مورد قسمت دوم هم دستت درد نکنه که آخرش خودت جوابی که من میخواستم بگم رو گفتی. رئال بعد از مصدومیت بازیکناش رفت و 2 تا جایگزین براشون گرفت. اما میلان با این همه ضعف و مصدوم تو خط دفاعی و بقیه خطوط چکار کرد؟ تو خط دفاعی که اومدن سیلوا رو گرفتن که تا فصل بعد نمیتونه بازی بکنه و بقیه خطوط هم که هیچی.
در ضمن فکر نمیکنم بخوای خط دفاعیه میلان رو با رئال مقایسه کنی!

کوروش قبلا هم گفتم ، کار مربی فقط ارنج کردن تیم ، تمرین دادن و ابراز امیدواری برای بهبودی مصدومانش نیست . مربی باید این توانایی رو داشته باشه که خرید های تیم تحت نظر اون انجام بشه نه اینکه وایسه و نگاه کنه کیا میان و میرن . این بعد قضیه اهمیتش کمتر از موارد دیگه نیست ، اینکه میلان نه تابستون نه زمستون برای تقویت نقاط ضعفش هیچ کاری انجام نداده مستقیما به سرمربی هم برمیگرده . یادته تابستون وقتی رئال و رونالدو برای همدیگه حسابی دلتنگی میکردن و روز به روز این انتقال محتمل تر به نظر میرسید فرگوسن چه شری به پا کرد؟ حتی گفت اگه با فروش رونالدو موافقت بشه اونم کارش رو ادامه نخواهد داد و ... . ولی کارلتو در مورد فروش کاکا به سیتی اونم در شرایطی که خود بازیکن تمایل نداشت و صرفا بخاطر حرص و طمع مدیران تیم داشت این انتقال انجام میشد چیکار کرد ؟ مگه نگفت که ما بدون کاکا هم به راهمون ادامه خواهیم داد ؟ :victory:
معلومه مربی ای که همیشه از هر شرایطی راضیه کاملا تحت سلطه ی مسئولان باشگاه قرار خواهد گرفت

IL Diavolo
2nd March, 2009, 11:51 AM
بعد از حذف ميلان از رقابتهاي جام يوفا ؛ خانه تکاني روسونري

يا ميلان در پايان اين فصل به رقابتهاي ليگ قهرمانان راه مي يابد، يا اينکه تغييرات بنيادين در اين باشگاه که از مربي و کادر فني گرفته تا بازيکنان تيم را شامل مي شود، از فصل آينده آغاز خواهد شد.

آدريانو گالياني نايب رئيس باشگاه يک روز بعد از حذف ميلان از رقابتهاي جام يوفا، اين پيام را خيلي صريح و روشن به اطلاع تک تک اعضاي تيم رساند. تنها هدف باقيمانده در فصلي که بعد از خروج تيم از رقابتهاي اروپايي عملاً از دست رفته ارزيابي مي شود، حضور در جمع چهار تيم جدول و راهيابي به مسابقات فصل آينده ليگ اروپا خواهد بود.
گالياني خيلي جدي با بازيکنان تيم حرف زد و خواستار تلاش بيشتر از سوي همه آنها شد. لحن او با آنجلوتي مثل هميشه ملايم بود ولي کارلتو مي داند که تنها يک راه بيشتر براي ادامه بقا در تيم ندارد.
سايه لئوناردو که اين روزها بيش از هرکس ديگري نامش به عنوان مربي فصل آينده روسونري در ميلانلو به گوش مي رسد، او را تهديد مي کند و ممکن است برخلاف آنچه مربي ميلان دلش را به آن خوش کرده (قرارداد باقي مانده با تيم تا سال 2010 ) مرد برزيلي خيلي زودتر از زمان تعيين شده روي نيمکت تيم بنشيند.
به هرحال باشگاه ميلان حضور آنجلوتي روي نيمکت اين تيم را در صورت راهيابي تيم به رقابتهاي ليگ قهرمانان در انتهاي فصل تأييد مي کند. البته کارلتو خودش هم به اين قضيه راضي است به خصوص اينکه از مدتها قبل در انديشه اين بوده که در انتهاي فصل پيشنهادهاي وسوسه کننده رئال مادريد، چلسي و منچسترسيتي را هم بررسي کند. و حالا بعد از بدشانسيهاي اخير بعيد نيست که اين بار خود او قدم پيش بگذارد و به دوره هفت ساله حضورش روي نيمکت روسونري خاتمه بخشد.
حالا که لئوناردو به عنوان اولين گزينه ممکن براي گرفتن جاي او در باشگاه معرفي شده، دون کارلو به اين مي انديشد که آينده اش را در يک باشگاه مناسب ديگر جستجو کند.
با اينکه لئوناردو تجربه نشستن روي نيمکت ندارد ولي کاپلو هم زماني که به ميلان آمد همين شرايط را داشت، اما او مدتهاست در دنياي فوتبال چرخيده و در اين سالهاي اخير به عنوان مرد کليدي نقل و انتقالات ميلان، بازيکناني نظير پاتو و رونالدينيو را به ميلان آورده است.
لئوناردو در ميلانلو رشد کرده و بزرگ شده است. آنجلوتي بي توجه به اين مسائل ادعا مي کند که موقعيت او در خطر نيست ولي باشگاهي که به نخست وزير يک مملکت تعلق دارد، در روزهايي که بحران اقتصادي کمر همه تيمها را شکسته نمي تواند با اين شرايط به راه خود ادامه دهد. هزينه هاي سرسام آور باشگاه بدون حضور در ليگ قهرمانان مي توانستند با فتح اسکودتو تا حدي جبران شوند. ولي اين اتفاق نيفتاد و حالا که ميلان دستش از قهرماني کوتاه مانده چاره اي ندارد جز اينکه هرطور شده به يکي از سه سهميه ديگر ليگ قهرمانان چنگ بزند. البته تنها نام لئوناردو نيست که به عنوان جانشين آنجلوتي به گوش مي رسد.
روبرتو دونادوني وفرانک ريکارد و مارکو فان باستن هم مدتهاست که در راهروهاي ميلانلو از آنها ياد مي شود.
* احتمالهاي ممکن
قضيه خيلي ساده است. آينده موقت آنجلوتي در ميلان به نتايج آتي تيم بستگي دارد. حتي اگر فرض کنيم که او بتواند خيلي زود زمام امور را در اختيار گيرد و ميلان همه بازيهاي بعدي خود را هم پيروز شود و اسير فشارهاي رواني و ... نشود که حضور در جمع چهارتيم را هم از باشگاه سياه و قرمزپوش سلب کنند، اين احتمال وجود دارد که جدايي زودهنگام دو طرف درپايان فصل کمي به تأخير بيفتد. ولي اگر ميلان در همين يکي دو ديدار بعد از نبرد با وردربرمن دچار لغزش شود آنگاه تحت هيچ شرايطي کارلتو رنگ نيمکت ميلان را دوباره نخواهد ديد. او با قرارداد کنوني اش تا 30 ژوئن 2010 خود را مصون از هرگونه اتفاق ناخوشايند مي داند. يک قرارداد کلان معادل 48 ميليون يورو، واقعيتي است که از سالها قبل بين او و باشگاه ميلاني وجود داشته و بعيد است که حتي در صورت اخراج او از ميلان، کارلتو يک سال بيکار در خانه بنشيند.
همه مي دانند که چلسي تا چه اندازه به دراختيار گرفتن او تمايل دارد و رئال مادريد هم بارها با پيشنهادهايش آنجلوتي را تا مرز جدايي از روسونري پيش برده است. درضمن خود او بارها آرزو کرده تا در رقابتهاي جام ملتهاي آفريقاي بعدي به عنوان مربي يکي از تيمها حضور داشته باشد و براي همين ساحل عاج را به عنوان تيم بعدي ملي پوش سابق تيم ملي ايتاليا معرفي مي کنند.
مسؤولان فدراسيون اين کشور آمادگي خود را براي عقد قراردادي موقت تا مرحله پاياني اين رقابتها با آنجلوتي اعلام کرده اند. اتفاقهاي اخير در چمپيونز ليگ، پيوستن آنجلوتي به مادريد را محتمل تر از حضور او در جزيره کردند.
هيدينگ، به چلسي روحيه تازه اي تزريق کرده و به خوبي در نقش جانشين اسکولاري بحران حاکم بر باشگاه را از اردوي آبيهاي لندن دور کرده است. آنها در مرحله رفت يک هشتم نهايي يوونتوس را هم شکست دادند و آبراموويچ بدش نمي آيد که مربي هلندي را تا هروقت که مي تواند در تيم خود نگه دارد و او را راضي کند تا به طور پاره وقت مربي تيم ملي روسيه هم باشد.
ولي شرايط خوان ده راموس با شکست رئال مقابل ليورپول تا حدي بغرنج شده و با توجه به دورخيز بارسا براي قهرماني در لاليگا و اختلاف امتيازهاي دو تيم در صدر جدول، اينکه کهکشاني ها در انتهاي فصل يک بار ديگر به تغيير مربي روي بياورند، بعيد نيست. با اينکه پيست مادريد براي آنجلوتي از همه راهها کوتاهتر است، ولي در اين ميان رم هم جاي خاص خود را دارد. کارلتو هميشه گفته که آرزويش مربيگري اين تيم است و شايد اين اتفاق در صورت جدايي او در پايان فصل از ميلان، رخ دهد.
* آينده مبهم بازيکنان
آنچه مسلم است، در انتهاي فصل انقلاب بزرگ روسونري با رفتن پائولو مالديني که قصد خداحافظي از فوتبال را دارد، به طور جدي شروع خواهد شد.
برايدا، مدير نقل و انتقالات ميلان شديداً تلاش مي کند تا جانشين مناسبي براي او پيدا کند. فاوالي و امرسون هم سن زيادي دارند و در بين نامزدهاي خداحافظي از تيم هستند. بعيد به نظر مي رسد که ميلان انتقال قرضي سندروس از آرسنال را قطعي و ابدي کند و شوچنکو هم مثل او آخرفصل بايد به چلسي تيم اصلي خود برگردد. اما در اين ميان برخي از بازيکنان شرايط نامعلومي دارند. کاکا سردسته آنهاست که ژانويه گذشته به منچسترسيتي پاسخ منفي داد ولي ميلان حال و روز خوبي در ايتاليا و اروپا ندارد و شايد همين عاملي براي تحريک او و جدايي احتمالي درپايان فصل باشد.
رئال مادريد همچنان درکمين ستاره برزيلي نشسته است. در مورد بکام هنوز هيچ چيز به طور قطعي مشخص نيست و اين هفته سرنوشت او معلوم مي شود. سيدورف، آمبروزيني، نستا، کالادزه، ديدا و کالاچ هم همگي با اما و اگرهاي زيادي در مورد آينده خود روبه رو هستند.
اينکه همه آنها در تيم بمانند تقريباً امري محال به نظر مي رسد. ولي حضور چند بازيکن تحت هرشرايطي در تيم قطعي است که آبياتي، بونرا، زامبروتا، يانکلوفسکي، تياگوسيلوا، فلاميني،پيرلو، گتوزو، رونالدينيو، پاتو، اينزاگي و بوريلو بين آنها قرار دارند

از دلارام عظیمی

Hamed
2nd March, 2009, 01:22 PM
اول از همه بابت حرفایی كه زدم معذرت میخوام...خیلی عصبانی بودم

لئوناردو خان شما برو گل به خودیت رو بزن(هنوز گلی كه به خودمون زدی و در حد گل استاد اسدی بود رو یادم نرفته:4:)ولازم نكرده منو تهدید به بلاك كنی:45::4:

من با هر متر و معیاری می سنجم نمی فهمم كه گالیانی و كوروش(فقط این دو نفر تو دنیا:4:) از چه چیز آنچلوتی توی این 2 فصل حمایت می كنند

7 سال حضور و تنها 1 اسكودتو یه چیزی نزدیك به فاجعه اس

7سال و فقط 1 كوپا ایتالیا

تنها كارنامه درخشانش 2 قهرمانی سی اله كه دومی رو بیشتر از این كه مدیون آنچلوتی باشیم باید از كاكا تشكر كنیم:yes:

تنها قهرمانی اسكودتو هم در شرایطی بدست اومد كه یكی از بدترین یوونتوس ها رو در اون شال شاهد بودیم(هنمونش شكست 4-0 توی المپیكو در حالیكه داور 2-3 گل دیگه رم رو هم مردود اعلام كرد) و اینتری كه فقط اون سالها برای سهمیه می جنگید و تنها رقیبمون رم بود كه اونم هفته های آخر كم آورد

امسال هم كه اوج شاهكارش بود:

خارج شدن از كورس قهرمانی در حالیكه حدود 15 هفته به پایان سری آ مونده بود
حذف از دور اول كوپا ایتالیا
حذف از مرحله یك/سی و دوم جام یوفا(این یكی خیلی تحقیر كننده اس):40:

واقعا دلیل این حمایت ها رو بعد این نتایج رو نمی فهمم!!!

Leonardo
2nd March, 2009, 04:24 PM
لئوناردو خان شما برو گل به خودیت رو بزن(هنوز گلی كه به خودمون زدی و در حد گل استاد اسدی بود رو یادم نرفته:4:)ولازم نكرده منو تهدید به بلاك كنی:45::4:

1- تو که دروازبانی باید توی گل وا میستادی تا پاس به عقب من گل نشه! نه اینکه گند بزنی و قضیه رو دست بگیری واسه ما! :62:
2- من مدیر نیستم که کسی رو بلاک کنم!
3- به هر حال خوشحالی خودم رو از دیدنت ابراز میکنم. دلمون تنگ شده بود. :beee:

KAKA
2nd March, 2009, 09:42 PM
چون خبر به نقل از مارکا س نمیخوام خیلی جدی بهش بپردازم . ولی به نقل از مارکا گفته شده گالیانی اعلام کرده در صورت رای آوردن دوست عزیزش "پرز" در انتخابات تابستان رئال ، امکان واگذاری کاکا به رئال هست :yes::victory:

"I don't want to talk about Kaka, but I can say that with friends like Florentino anything can happen," said the Milan chief in quotes reported by Spanish sports daily Marca.

"Florentino Perez is a great entrepreneur and a good friend and I say that about few football chiefs."

Rossoneri
2nd March, 2009, 09:53 PM
کوروش قبلا هم گفتم ، کار مربی فقط ارنج کردن تیم ، تمرین دادن و ابراز امیدواری برای بهبودی مصدومانش نیست . مربی باید این توانایی رو داشته باشه که خرید های تیم تحت نظر اون انجام بشه نه اینکه وایسه و نگاه کنه کیا میان و میرن . این بعد قضیه اهمیتش کمتر از موارد دیگه نیست ، اینکه میلان نه تابستون نه زمستون برای تقویت نقاط ضعفش هیچ کاری انجام نداده مستقیما به سرمربی هم برمیگرده . یادته تابستون وقتی رئال و رونالدو برای همدیگه حسابی دلتنگی میکردن و روز به روز این انتقال محتمل تر به نظر میرسید فرگوسن چه شری به پا کرد؟ حتی گفت اگه با فروش رونالدو موافقت بشه اونم کارش رو ادامه نخواهد داد و ... . ولی کارلتو در مورد فروش کاکا به سیتی اونم در شرایطی که خود بازیکن تمایل نداشت و صرفا بخاطر حرص و طمع مدیران تیم داشت این انتقال انجام میشد چیکار کرد ؟ مگه نگفت که ما بدون کاکا هم به راهمون ادامه خواهیم داد ؟ :victory:
معلومه مربی ای که همیشه از هر شرایطی راضیه کاملا تحت سلطه ی مسئولان باشگاه قرار خواهد گرفت

با این مورد منم موافقم تو ارسال های قبلیم هم گفتم ولی بنظرم گالیانی و آنجلوتی یه جوری سر این مسئله به توافق رسیدن. یعنی اینکه مثلا آنجلوتی میگه من تو فلان پست بازیکن میخوام و اونا یا میخرن یا نمیخرن مثل همون مدافع و مهاجمی که میخواست تو تابستون ولی نخریدن و بجاش رونالدینیو رو آوردن. و همینطور تو نیم فصل که مدافع میخواست که بازم نتونستن کسی رو آخرش بگیرن. تازه حدس میزنم یکی از دلایلی که بعد از نتایج ضعیف همیشه ازش حمایت کردن هم همین باشه.

در مورد کاکا هم بنده خدا به هر شکل و طریقی گفت که امیدواره کاکا نره. رابطه خوبش با کاکا هم که از کسی پوشیده نیست. حالا اگه مثل فرگوسن کافه بهم نریخته بنظر من دلیل نمیشه بگیم هر کاری میتونسته نکرده. بنظر من تا حدی که یک مربی میتونه تو این زمینه میتونه کاری بکنه، کرد و نظرشو گفت ولی خب این که تهدید کنه بعد از رفتن یه بازیکن (حتی فوق ستاره تیم) کار و کاسبیشو ول میکنه منطقی نیست.

Rossoneri
2nd March, 2009, 10:07 PM
اول از همه بابت حرفایی كه زدم معذرت میخوام...خیلی عصبانی بودم

من با هر متر و معیاری می سنجم نمی فهمم كه گالیانی و كوروش(فقط این دو نفر تو دنیا:4:) از چه چیز آنچلوتی توی این 2 فصل حمایت می كنند

7 سال حضور و تنها 1 اسكودتو یه چیزی نزدیك به فاجعه اس

7سال و فقط 1 كوپا ایتالیا

تنها كارنامه درخشانش 2 قهرمانی سی اله كه دومی رو بیشتر از این كه مدیون آنچلوتی باشیم باید از كاكا تشكر كنیم:yes:

تنها قهرمانی اسكودتو هم در شرایطی بدست اومد كه یكی از بدترین یوونتوس ها رو در اون شال شاهد بودیم(هنمونش شكست 4-0 توی المپیكو در حالیكه داور 2-3 گل دیگه رم رو هم مردود اعلام كرد) و اینتری كه فقط اون سالها برای سهمیه می جنگید و تنها رقیبمون رم بود كه اونم هفته های آخر كم آورد

امسال هم كه اوج شاهكارش بود:

خارج شدن از كورس قهرمانی در حالیكه حدود 15 هفته به پایان سری آ مونده بود
حذف از دور اول كوپا ایتالیا
حذف از مرحله یك/سی و دوم جام یوفا(این یكی خیلی تحقیر كننده اس):40:

واقعا دلیل این حمایت ها رو بعد این نتایج رو نمی فهمم!!!

دستت درد نکنه حامد جان اینجوری که تو گفتی ظاهرا آنجلوتی این 7 سال تو میلان مشغول سماق مکیدن بوده:4:

آقا من تمام حرفم اینه که اگه یه خط دفاع خوب داشتیم و اینقدر مصدوم نمیدادیم الان تو کورس قهرمانی همه چیز بودیم!

KAKA
3rd March, 2009, 03:19 AM
با این مورد منم موافقم تو ارسال های قبلیم هم گفتم ولی بنظرم گالیانی و آنجلوتی یه جوری سر این مسئله به توافق رسیدن. یعنی اینکه مثلا آنجلوتی میگه من تو فلان پست بازیکن میخوام و اونا یا میخرن یا نمیخرن مثل همون مدافع و مهاجمی که میخواست تو تابستون ولی نخریدن و بجاش رونالدینیو رو آوردن. و همینطور تو نیم فصل که مدافع میخواست که بازم نتونستن کسی رو آخرش بگیرن. تازه حدس میزنم یکی از دلایلی که بعد از نتایج ضعیف همیشه ازش حمایت کردن هم همین باشه.

در مورد کاکا هم بنده خدا به هر شکل و طریقی گفت که امیدواره کاکا نره. رابطه خوبش با کاکا هم که از کسی پوشیده نیست. حالا اگه مثل فرگوسن کافه بهم نریخته بنظر من دلیل نمیشه بگیم هر کاری میتونسته نکرده. بنظر من تا حدی که یک مربی میتونه تو این زمینه میتونه کاری بکنه، کرد و نظرشو گفت ولی خب این که تهدید کنه بعد از رفتن یه بازیکن (حتی فوق ستاره تیم) کار و کاسبیشو ول میکنه منطقی نیست.

خب یعنی چی توافق کردن ؟ توافق کردن که آنجلوتی سر خرید زیاد گیر نده اونا هم سر نتایج خیلی بهش گیر ندن ؟ یعنی میگی چون توافق شده یعنی چیز خوبیه و در موردش صحبت نکنیم ؟
تو پست قبل هم اشاره کردم مربی باید باشگاه رو وادار کنه حداکثر شرایط مورد نیازش برای نتیجه گیری رو فراهم کنه و از اونور هم بهترین نتایج ممکن با اون ابزار رو برای پاسخگویی به باشگاه بگیره . نه اینکه از هر شرایطی ابراز رضایت کنه تا مسئولان باشگاه هم از هر نتایجی رضایت خودشونو اعلام کنن . اینکه الان قریب به اتفاق مدافعان ما افلاطون هستن رو من از چشم آنجلوتی میبینم چون ندیدم هیچ اظهار نظر خاصی در مورد خرید مدافع بکنه یا در مورد ضعف های دیگه مون . ما این فصلمون رو خیلی نرمال آغاز کردیم و واقعا دلیلی نداره به این زودی از کورس خارج بشیم . وقتی میشیم یعنی کارمون مشکل داره .
تازه این فصل تو جام لیگ قهرمانان هم نبودیم و موقعیت بسیار بهتری برای تمرکز روی اسکودتو داشتیم . شروع فصل هم هیچ مشکل خاصی نبود جز مصدومیت نستا و دوران استراحت کاکا بعد از جراحی که دوبازی اول رو از داست که البته ما هم کم نیاوردیم و جفتشو باختیم ولی بعدش که تونستیم به صدر جدول برسیم ، چه علتی داره الان به این روز بیفتیم که هدفمون سهیمه ی لیگ قهرمانان باشه و تازه اونم به فرمایش جناب کارلتو منوط به برگشتن مصدومین هست

فرگوسن هم قمه نکشید و اتوبوس چپ نکرد ولی باصحبتهاش کاری کرد که کاملا گوشی دست مسئولان تیمش اومد که فکر فروش رونالدو رو هم نکنن . ولی همونطور که گفتم آنجلوتی گرچه به قول خودت رابطه ش با کاکا خیلی خوبه و دوستش داره و اینا :4: ولی اصلا نتونست نقش تاثیرگذاری توی جریان این انتقال ایفا کنه . من نمیگم اونم تهدید به کناره گیری میکرد ( گرچه قطعا فرگوسن از این صحبت فقط به عنوان یه حربه استفاده کرده ) ولی میتونست با صحبتهای دیگه تاثیر مشابهی بزاره

S@eed
3rd March, 2009, 05:15 AM
لپ کلام رو امین گفت منم یه چند تا چیز دیگه اضافه کنم

اول بگم که بهیچ وجه از اینکه به کارلتو گفتم احمق پشیمون نیستم چون فکر کنم به اندازه ی کافی بهش احترام گذاشتم {گذاشتیم} در ضمن معتقدم کسی که برای خودش احترام قائل نیست نباید از دیگران توقع احترام داشته باشه. مثلا این حرف غیر از توهین به شعور طرفدار ها جه معنی میتونه داشته باشه؟

پس از شكسًت برابر سمپدوريا
آنجلوتي: ميلان از بحران خارج مي‌شود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال آث‌ميلان ايتاليا پس از شكست تيمش برابر سمپدوريا گفت: اطمينان دارم كه ميلان از بحران خارج مي شود.

خوب یعنی چی؟ از بحران خارج میشیم که قهرمان بشیم؟ تا کی باید این حرفا رو تحمل کنیم؟ 2 فصله داریم این اراجیف رو تحمل میکنیم! بخدا این آنچلوتی من رو یاده احمدی نژاده خودمون میندازه که مردم نون ندارن بخورن میگه ما بهترین اقتصاد دنیا رو داریم! :21: یعنی توهین مسقتیم به شعور ملت! :yes: قضیه ی کارلو هم عینا همینه

میگی جام آورد خوب آورد دستش درد نکنه ولی قرار نیست که تا ابد تو باد همون دو جام بخوابیم! { البته یادمون نمیره که دو تا سری آ و یه سی ال رو روی شاهکارهای ایشون از دست دادیم! } چون کاپ آورده باید بزارمیش لای پر قو؟ امین رایکارد رو مثال زد که بسیار مثال خوب و بجایی بود! ایشون بارسلون رو بعد از اندی سال قهرمان اروپا کرد و دو تا لالیگا واسشون آورد و......همین بابا 1 سال نتیجه نگرفت چیزی نگفتن سال دوم بارسایی ها کمتر از احمق به ایشون نمیگفتن! :smoke0: و.........

میگی بازیکن نخریدن واسش خوب برادر من وقتی ایشون زبونش رو موش خورده چه انتظاری میره؟ یا وقتی بازیکن بهش تحمیل میکنن چرا اعتراضی نمیکنه؟ مگه همین مورینیو نبود که سر خرید شوا و بالاک {اونم تو اوج نه مثل ما که یه مشت بازیکن از سمساری بلند کردیم :gathering: } پدر آبراومویچ رو در آورد؟ مگه ایشون نبود که میگفت بودجه ی لازم واسه خرید بازیکن بهم داده نشد؟ مگه همین رافا بنیتز نیست که هر روز مصاحبه میکنه میگه من به بازیکن جدید نیاز دارم و...... یعنی کارلتوی ما از اینا کمتره؟ یعنی کمتر از این دو تا افتخار داره؟ جواب نه هست ولی مشکل اینه که ایشون لام تا کام حرف نمیزنه و باشگاه رو تبدیل کرده به اف سی هالیوود !

شما میگین کارلو باید میتونه مثل فرگی باشه ! ولی نمیشه میدونید چرا؟ چون کارلتو به هیچ وچه تغییری توی خودش و سیستم بازیش ایجاد نمیکنه و در واقع بسیار unflexible هست ! فرگی سال 2003 که بکام رو فروخت سیستم منچستر رو عوض کرد و بازی تیم رو از روی هوا به زمین آورد و نتیجش رو دید! ولی ما سیستمی که از کارلو میبینیم همون سیستم چند سال پیشه و یا به عبارت بهتر بدتر هم شده! :21: لااقل اون موقع با دو فورارد بازی میکردیم...

جوون گرایی هم که یخته! والله اگه جوونامون رو بازی میداد اینقدر ناراحت نمیشدم! آدم از این میسوزه که این نتایج هم با یه مشت پیر پاتال که هیچ کمکی واسه آینده ی تیم نیستن به دست میاد!

البته مشکل دیگه هم اینه که بدبختی جوون هامونم جوون نیستن! :04: منهای پاتو که باز هم یه شاهکار از لئوناردو بود بقیه ول معطلن! دلمون خوشه دفاع آوردیم واسه سال های آیندمون ! به طور مثال جناب دانیل بونرا نصرتی! :4: یه آبکشه به تمام معنا! زمانی که ما ایشون رو خریدیم مصادف بود با اوایل حضوره کیه لینی در یووه و ویدیچ در منچستر حالا خودتون قضاوت کنید که آن ها کجا و این کجا! البته من قصدم تحقیره این بنده خدا نیست و فقط خواستم مثالی بزنم تا ببینید که واقعا سیستم استعداد یابی باشگاه هم مشکل داره {البته منهای لئوناردو} ! البته بین این همه یه نیمچه استعدادی به اسم پالوسکی پیدا شد که اونم به صدقه ی سر بازگشت شوا رد کردیم رفت! خانه ی سالمندیم دیگه چیکار کنیم:victory:

ابولفصل حرفه خوبی زد . گفت ما اگه جوون میخوایم بخریم کسی روی بخریم که یه دینی به فوتبال دنیا ادا کرده باشه! الان نمونه زیاد هست از مکسس ویدیچ آگر واسه دفاع بگیر تا فابرگاس اینیستا و دیگو واسه خط هافبک و آگرو دیوید ویا جوزپه روسی توز و ... واسه خط حمله! بابا والله که دیگه حالم از این تیم پیر و بی روح و مریض بهم میخوره! :31:

الان در این مقطع باید کارلتو عوض بشه بی چون چرا! آخر فصل دیره ! همین الانم رایکارد رو بیارن میتونه تیم رو حداقل چهارم کنه!{چیزی که با جناب کارلو داره از دست میره} چلسی و رئال تا دیدن قهرمانی داره میپره و موقعیتشون توی سی ال در خطره دست به تعویض مربی زدن و نتیجش هم این شد که اختلاف 12 تایی رئال با بارسا به 4 رسید و چلسی هم در سی ال یووه رو برد و دو تا برد خوب در لیگ رو بدست آورد و کم کم داره سر و سامان پیدا میکنه! پس نگید تغییرات در اواسط فصل خطریه!

در آخر هم بگم که والله من کارلتو رو خیلی دوست دارم و هیچوقتم یادم نمیره که چه افتخاراتی واسه تیمم آورد و مطمئنم اگه به یه تیم دیگه بره {مثل رئال یا چلسی} اون تیم ها رو هم متحول میکنه و واسشون جام میاره ولی والله که دیگه توی میلان جواب نمیده قبول کنید !

والسلام!

Le Professeur
3rd March, 2009, 09:45 AM
سلام..

منم ی عکس بزارم واسه تنوع :4:

http://d.yimg.com/a/p/afp/20090302/capt.photo_1236030272598-1-0.jpg

DATAM
3rd March, 2009, 10:03 AM
مانیفست صریح و بی پرده من درباره میلان :

1- کارلو باید بره. هم به نفع خودشه و هم به نفع میلان. کارلو درهرتیم بزرگ و کوچک دیگری میتونه منشا خیربشه و افتخارکسب کنه. اما زوج کارلو- میلان خیلی وقته که به بن بست رسیده

2- تیم واقعا باید جوان بشه و تقریبا ناگهانی و ضربتی. مایک مقطعی مشابه 99-2003 رو باید تحمل کنیم. سه چهارسال باید وقت صرف ساختن میلان جدید بشه. با گرفتن بازیکنایی تو مایه هاو level امثال روسی- گروسو- آگرو- ریبری- هانتلار و سه چارتا جوونک تاپ ایتالیایی( میلان باید میراث ایتالیایی خودش رو حفظ کنه) .

3- مشکل اصلی میلان اما یک چزدیگه است. برلو پیرشده و خسیس. الان میلان عظش افتخاروشهرت برلو را سیرکرده. بیشتربه چشم یک بنگاه مالی داره به میلان نگاه میکنه. درواقعا وضع میلان همینیه که هست تا اینکه یا برلو دردیدگاهش نسبت به باشگاه تغییرایجادکنه و دست از خساست برداره یا جاش رو به پسرش بده.

4- وقتی موردسه برآورده شد مطمئن باشید گالیانی هم به روزهای اوجش برمیگرده. طرف وقتی از بالا دستش توپوست گردویه مجبوره بیاد این چرت و پرتهایی که تو این دوسه سال گفته رو بگه( ولوبرای مصرف داخلی) من هنوز به توانایی های گالیانی و بریدا اعتقاد دارم

5- مربی پیشنهادی من: رایکارد

KAKA
3rd March, 2009, 12:43 PM
ابوالفضل یعنی چی 3-4 سال باید صرف ساختن میلان بشه ؟ کلا منظورت از ساختن چیه ؟ یعنی تو این 3-4 سال انتظار قهرمانی سری آ و ایتالیا رو نباید داشته باشیم ؟ مگه الکیه بابا ؟:39: این مدت خودش یه عمره . میلان در صورت اصلاحات درست تو تابستون از فصل دیگه باید هم تو اروپا و هم تو سری آ مدعی جدی باشه

S@eed
3rd March, 2009, 04:37 PM
آ ث ميلان امروز وارد دوحه مي شود

تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا امروز براي برگزاري يک بازي دوستانه با تيم السد قطر وارد دوحه پايتخت اين کشور مي شود.
به گزارش شبکه تلويزيوني الجزيره، اين بازي دوستانه به عنوان بازي خداحافظي «جفال الراشد» ستاره تيم ملي فوتبال قطر برگزار مي شود.
همه ستارگان آث ميلان از جمله کاپيتان پائولو مالديني در اين بازي حضور خواهند داشت.
کاکا، رونالدينهو، امرسون، ديدا و ديويد بکهام از جمله ديگران بازيکنان تيم فوتبال آث ميلان در بازي فردا چهارشنبه خواهند بود.

هر کی فهمید توی این باشگاه چه خبره به منم بگه! :21:

C.Maldini
3rd March, 2009, 05:59 PM
آ ث ميلان امروز وارد دوحه مي شود

تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا امروز براي برگزاري يک بازي دوستانه با تيم السد قطر وارد دوحه پايتخت اين کشور مي شود.
به گزارش شبکه تلويزيوني الجزيره، اين بازي دوستانه به عنوان بازي خداحافظي «جفال الراشد» ستاره تيم ملي فوتبال قطر برگزار مي شود.
همه ستارگان آث ميلان از جمله کاپيتان پائولو مالديني در اين بازي حضور خواهند داشت.
کاکا، رونالدينهو، امرسون، ديدا و ديويد بکهام از جمله ديگران بازيکنان تيم فوتبال آث ميلان در بازي فردا چهارشنبه خواهند بود.

هر کی فهمید توی این باشگاه چه خبره به منم بگه! :21:

It's Official:We Are A Joke

KAKA
3rd March, 2009, 06:12 PM
جالبه کاکا رو هر جور شده برای بازی با "تیر کمون سازی مراغه" و "فجر قائم گلوگاه" و... میرسونن ولی تو بازی های حساس رسمیمون زمان بهبودیش که دو هفته تخمین زده شده بود و تازه گفته شده بودبا توجه به روند درمانش کمتر از این خواهد بود به یک ماه رسیده
ما دوحه چیکار میکنیم اصلا ؟ :39:

Rossoneri
3rd March, 2009, 06:23 PM
خب یعنی چی توافق کردن ؟ توافق کردن که آنجلوتی سر خرید زیاد گیر نده اونا هم سر نتایج خیلی بهش گیر ندن ؟ یعنی میگی چون توافق شده یعنی چیز خوبیه و در موردش صحبت نکنیم ؟
تو پست قبل هم اشاره کردم مربی باید باشگاه رو وادار کنه حداکثر شرایط مورد نیازش برای نتیجه گیری رو فراهم کنه و از اونور هم بهترین نتایج ممکن با اون ابزار رو برای پاسخگویی به باشگاه بگیره . نه اینکه از هر شرایطی ابراز رضایت کنه تا مسئولان باشگاه هم از هر نتایجی رضایت خودشونو اعلام کنن . اینکه الان قریب به اتفاق مدافعان ما افلاطون هستن رو من از چشم آنجلوتی میبینم چون ندیدم هیچ اظهار نظر خاصی در مورد خرید مدافع بکنه یا در مورد ضعف های دیگه مون . ما این فصلمون رو خیلی نرمال آغاز کردیم و واقعا دلیلی نداره به این زودی از کورس خارج بشیم . وقتی میشیم یعنی کارمون مشکل داره .
تازه این فصل تو جام لیگ قهرمانان هم نبودیم و موقعیت بسیار بهتری برای تمرکز روی اسکودتو داشتیم . شروع فصل هم هیچ مشکل خاصی نبود جز مصدومیت نستا و دوران استراحت کاکا بعد از جراحی که دوبازی اول رو از داست که البته ما هم کم نیاوردیم و جفتشو باختیم ولی بعدش که تونستیم به صدر جدول برسیم ، چه علتی داره الان به این روز بیفتیم که هدفمون سهیمه ی لیگ قهرمانان باشه و تازه اونم به فرمایش جناب کارلتو منوط به برگشتن مصدومین هست

فرگوسن هم قمه نکشید و اتوبوس چپ نکرد ولی باصحبتهاش کاری کرد که کاملا گوشی دست مسئولان تیمش اومد که فکر فروش رونالدو رو هم نکنن . ولی همونطور که گفتم آنجلوتی گرچه به قول خودت رابطه ش با کاکا خیلی خوبه و دوستش داره و اینا :4: ولی اصلا نتونست نقش تاثیرگذاری توی جریان این انتقال ایفا کنه . من نمیگم اونم تهدید به کناره گیری میکرد ( گرچه قطعا فرگوسن از این صحبت فقط به عنوان یه حربه استفاده کرده ) ولی میتونست با صحبتهای دیگه تاثیر مشابهی بزاره

اینکه افلاطون بودن مدافعای حال حاضر تیم رو از چشم آنجلوتی بدونی دیگه آخر بی انصافیه! هزار بار گفت که مدافع میخواد ... خب نخریدن دیگه چجوری حالا باید فشار بیاره نمیدونم. نیم فصل هم که رفتن یکی رو گرفتن که این فصل نمیتونه بازی بکنه. در ضمن آنجلوتی همیشه ضعف های تیم رو میگه ولی از بازیکناش شکایت نمیکنه. همیشه گفته تیم تو خط دفاعی مشکل داره ولی هی وقت نیومده از کالادزه و بونرا و فاوالی و حتی سندروس انتقاد کنه. چون فعلا همینا رو داره و کیفیتشون هم همینه و شکایت ازشون بیشتر باعث خراب شدنشون میشه. بهترین مدافعامون این فصل مالدینی و کالادزه بودن. مالدینی که 41 سالشه و معلوم بود نمیتونست پشت سر هم بازی کنه. کالادزه هم که یکسره مصدوم بود. تازه قول بهبود کامل نستا رو هم چند بار توی بهش دادن که هیچ وقت به واقعیت تبدیل نشد.

چه علتی داره الان به این روز بیفتیم که هدفمون سهیمه ی لیگ قهرمانان باشه
من که بارها گفتم، بنظر من خط دفاعی ضعیف و مصدومان بی شمار تیم.

راجع به قضیه عکس العمل فرگوسن هم به هر حال هر مربی یا بهتر بگیم هر انسانی یکجور با مسائل برخورد میکنه. ولی مشخصه که حرکت آنجلوتی در قبال اون قضیه حرفه ای تر بود! چیزی که مهمه این بود که کاکا آخرش نرفت و همش بازیه برلو و گالیانی بود ... اصلا از کجا معلوم که آنجلوتی نمیدونست؟ اون چند تا ابراز امیدواری رو هم برای طبیعی کردن قضیه انجام داده بود!:4:

DATAM
3rd March, 2009, 07:03 PM
ابوالفضل یعنی چی 3-4 سال باید صرف ساختن میلان بشه ؟ کلا منظورت از ساختن چیه ؟ یعنی تو این 3-4 سال انتظار قهرمانی سری آ و ایتالیا رو نباید داشته باشیم ؟ مگه الکیه بابا ؟:39: این مدت خودش یه عمره . میلان در صورت اصلاحات درست تو تابستون از فصل دیگه باید هم تو اروپا و هم تو سری آ مدعی جدی باشه

اگه بشه که خوبه
ولی نباید متوقع باشیم و اگه مثلا سال دیگه چهارم شدیم فریاد حیاکن رها کن سربدیم
دوسال اول که من اصلا به قهرمانی فکرنخواهم کرداز سال سوم میتونیم بریم واسه رفتن( کوتی) یابریم که داشته باشیم( صالح نیا- شفیع)

KAKA
4th March, 2009, 01:30 AM
اینکه افلاطون بودن مدافعای حال حاضر تیم رو از چشم آنجلوتی بدونی دیگه آخر بی انصافیه! هزار بار گفت که مدافع میخواد ... خب نخریدن دیگه چجوری حالا باید فشار بیاره نمیدونم. نیم فصل هم که رفتن یکی رو گرفتن که این فصل نمیتونه بازی بکنه. در ضمن آنجلوتی همیشه ضعف های تیم رو میگه ولی از بازیکناش شکایت نمیکنه. همیشه گفته تیم تو خط دفاعی مشکل داره ولی هی وقت نیومده از کالادزه و بونرا و فاوالی و حتی سندروس انتقاد کنه. چون فعلا همینا رو داره و کیفیتشون هم همینه و شکایت ازشون بیشتر باعث خراب شدنشون میشه. بهترین مدافعامون این فصل مالدینی و کالادزه بودن. مالدینی که 41 سالشه و معلوم بود نمیتونست پشت سر هم بازی کنه. کالادزه هم که یکسره مصدوم بود. تازه قول بهبود کامل نستا رو هم چند بار توی بهش دادن که هیچ وقت به واقعیت تبدیل نشد.

================================================

من که بارها گفتم، بنظر من خط دفاعی ضعیف و مصدومان بی شمار تیم.

راجع به قضیه عکس العمل فرگوسن هم به هر حال هر مربی یا بهتر بگیم هر انسانی یکجور با مسائل برخورد میکنه. ولی مشخصه که حرکت آنجلوتی در قبال اون قضیه حرفه ای تر بود! چیزی که مهمه این بود که کاکا آخرش نرفت و همش بازیه برلو و گالیانی بود ... اصلا از کجا معلوم که آنجلوتی نمیدونست؟ اون چند تا ابراز امیدواری رو هم برای طبیعی کردن قضیه انجام داده بود!:4:

من نمیدونم هزار بار گفته مدافع میخواد کی بوده ؟ ولی بر فرض هم گفته باشه . تو پستهای قبلیم بهش اشاره کردم که مربی باید تاثیرگذار باشه . تاثیر گذار روی اتفاقاتی که روی تیمش میفته که خب آنجلوتی ابدا تاثیری نداره و این یه نقطه ی ضعف خیلی مهمه ولی براحتی داری نادیده ش میگیری . اینکه کسی از مسئولان تیم براش تره خورد نمیکنه برمیگرده به خودش
===============================
در مورد قسمت دوم و تئوری خنده دار کله گنده ها و ... قبلا بحث کردیم و صحبتی ندارم . ولی بازم تو این قضیه میشه فرق این دو نفر رو دید ، شاید انتقال رونالدو هم یه بازی بوده ( :50: ) ولی فرگوسن به امید کله گنده های انگلیسی ننشست که بازیکنشو نگه دارن کاری که کارلتو به کله گنده های ایتالیایی سپرده بود :21:

ابوالفضل دو سال برای تیمی که زیر ساخت های موفقیت رو به طور کامل داره وقت تلف کردنه ، چلسی که سالها سابقه ای برای موفقیت در رده ی اول فوتبال اروپا نداشت ، در عرض یک سال کاملا تونست به قطب تبدیل بشه . هیچ دلیلی نداره برای جام گرفتن میلان دو سال دیگه هم تحمل ناکامی نیاز باشه و صادقانه اضافه کنم اصلا برام قابل تحمل نیست علاوه بر این دو سال ، دو سال دیگه از بهترین سالهای بازیگری کاکا هم به این شکل عبث طی بشه

Rossoneri
4th March, 2009, 01:48 AM
[b][color="green"]من نمیدونم هزار بار گفته مدافع میخواد کی بوده ؟ ولی بر فرض هم گفته باشه . تو پستهای قبلیم بهش اشاره کردم که مربی باید تاثیرگذار باشه . تاثیر گذار روی اتفاقاتی که روی تیمش میفته که خب آنجلوتی ابدا تاثیری نداره و این یه نقطه ی ضعف خیلی مهمه ولی براحتی داری نادیده ش میگیری . اینکه کسی از مسئولان تیم براش تره خورد نمیکنه برمیگرده به خودش
در مورد قسمت دوم و تئوری خنده دار کله گنده ها و ... قبلا بحث کردیم و صحبتی ندارم . ولی بازم تو این قضیه میشه فرق این دو نفر رو دید ، شاید انتقال رونالدو هم یه بازی بوده ( :50: ) ولی فرگوسن به امید کله گنده های انگلیسی ننشست که بازیکنشو نگه دارن کاری که کارلتو به کله گنده های ایتالیایی سپرده بود :21:

اول فصل پیش که با هر مربی ای در اون مقطع بارها در مورد خریدهای احتمالی صحبت میکنن آنجلوتی همیشه میگفت خرید یک مهاجم و مدافع اولویت خریدهامون هستش.
نمیتونه که یقه گالیانی رو بگیره بگه باید بازیکنی که میگم رو بخری. میلان هم داره به سبک رئال بازیکن میخره. یعنی گالیانی هستش که تصمیم نهایی رو میگیره! حالا اگه امثال لئوناردو و دونادونی بیان که این قضیه بهتر که نمیشه هیچ، بدتر هم میشه.

در مورد اون قسمت دوم هم اگه با من بودی که هیچی نفهمیدم!

SoulSiick
4th March, 2009, 02:32 AM
رویترز به نقل از سایت میلان نوشته که انتقال بکهام به میلان در مراحل پایانی خودش هست ولی هنوز تمام نشده.
مثل اینکه تمدید قرارداد قرضی تا 30 جونه.

KAKA
4th March, 2009, 01:35 PM
اول فصل پیش که با هر مربی ای در اون مقطع بارها در مورد خریدهای احتمالی صحبت میکنن آنجلوتی همیشه میگفت خرید یک مهاجم و مدافع اولویت خریدهامون هستش.
نمیتونه که یقه گالیانی رو بگیره بگه باید بازیکنی که میگم رو بخری. میلان هم داره به سبک رئال بازیکن میخره. یعنی گالیانی هستش که تصمیم نهایی رو میگیره! حالا اگه امثال لئوناردو و دونادونی بیان که این قضیه بهتر که نمیشه هیچ، بدتر هم میشه.

در مورد اون قسمت دوم هم اگه با من بودی که هیچی نفهمیدم!

کوروش نمیفهمم صحبت میکنن یعنی چی ؟ صحبت کردنی که تاثیر گذار نباشه تو این وضع بی معنیه ، آنجلوتی اگه مدافع میخواد و خریداری نمیشه مشکل اونه . چون وقتی این کار انجام نمیشه بازم با رضایت به کارش ادامه میده وگرنه میتونه از اهرم های فشار دیگه مثل استعفا و ... استفاده کنه . وگرنه وقتی وضع دفاع تیمش مشخصه و میدونه که مشکل داره و اقدامی هم جهت اصلاحش نشده . چطور تا چند هفته پیش همه ش از اسکودتو حرف میزد ؟ مربی ای که نتونه روی خرید های تیمش تاثیر گذار باشه و تا این حد همه چی رو بهش تحمیل کنن بدرد کار نمیخوره .

قسمت دوم هم ربوط به همون تز سعید بود که طبق صحبت های چند تا کله گندهی ایتالایی نتیجه گیری کرده بود که داستان انتقال کاکا ساختگی بوده که ظاهرا تو هم بهش معتقد بودی

Leonardo
4th March, 2009, 02:11 PM
قسمت دوم هم ربوط به همون تز سعید بود که طبق صحبت های چند تا کله گندهی ایتالایی نتیجه گیری کرده بود که داستان انتقال کاکا ساختگی بوده که ظاهرا تو هم بهش معتقد بودی

http://www.hi-upload.com/upload/uploaded11/org.gif

Rossoneri
4th March, 2009, 10:06 PM
کوروش نمیفهمم صحبت میکنن یعنی چی ؟ صحبت کردنی که تاثیر گذار نباشه تو این وضع بی معنیه ، آنجلوتی اگه مدافع میخواد و خریداری نمیشه مشکل اونه . چون وقتی این کار انجام نمیشه بازم با رضایت به کارش ادامه میده وگرنه میتونه از اهرم های فشار دیگه مثل استعفا و ... استفاده کنه . وگرنه وقتی وضع دفاع تیمش مشخصه و میدونه که مشکل داره و اقدامی هم جهت اصلاحش نشده . چطور تا چند هفته پیش همه ش از اسکودتو حرف میزد ؟ مربی ای که نتونه روی خرید های تیمش تاثیر گذار باشه و تا این حد همه چی رو بهش تحمیل کنن بدرد کار نمیخوره .

بنظر من مربی باید با هر شرایطی به کارش ادامه بده. تا جایی هم که میتونه برای جذب بازیکنهای مورد نظرش باید فشار وارد کنه ولی اگه مقدارش بنظرت کافی نبوده یا از مربی های دیگه کمتر بوده دلیل نمیشه که بدرد نخوره. وقتی میلان میره 20 میلیون بالای رونالدینیو میده معلومه میتونه بجاش 2 تا مدافع خوب هم بخره ولی وقتی نمیخواد بخره مربی هم کاریش نمیتونه بکنه و با همون بازیکنایی که بهش میدن کارشو میکنه.
راجع به حرف زدنش از اسکودتو هم وقتی یک مربی تیمش تو کورس قهرمانیه که نمیاد بگه ما ضعیفیم و قهرمان نمیشیم!
بنظرت اگه دونادونی یا لئوناردو مربی میلان بشن این وضعیت تغییر میکنه؟

راجع به قسمت دوم هم نظر خاصی ندارم:4:همین بحثو به یه جایی برسونیم کار کردیم:biggrin:

Leonardo
4th March, 2009, 10:14 PM
انقدر اسم اون لئوناردوی دروغین رو اینجا نیارین! لئوناردو منم! هی من فکر میکنم در مورد من دارید حرف میزنید! :45:
حالا میخواید واسه اینکه اشتباه نشه به اون بگید دونگا... یا موقشنگ... یا هر چی خواستین... :beee:

KAKA
4th March, 2009, 11:35 PM
بنظر من مربی باید با هر شرایطی به کارش ادامه بده. تا جایی هم که میتونه برای جذب بازیکنهای مورد نظرش باید فشار وارد کنه ولی اگه مقدارش بنظرت کافی نبوده یا از مربی های دیگه کمتر بوده دلیل نمیشه که بدرد نخوره. وقتی میلان میره 20 میلیون بالای رونالدینیو میده معلومه میتونه بجاش 2 تا مدافع خوب هم بخره ولی وقتی نمیخواد بخره مربی هم کاریش نمیتونه بکنه و با همون بازیکنایی که بهش میدن کارشو میکنه.
راجع به حرف زدنش از اسکودتو هم وقتی یک مربی تیمش تو کورس قهرمانیه که نمیاد بگه ما ضعیفیم و قهرمان نمیشیم!
بنظرت اگه دونادونی یا لئوناردو مربی میلان بشن این وضعیت تغییر میکنه؟

مشکل همینه . به نظر من مربی ای که میخواد یه جا کار کنه باید بتونه در صد زیادی از خواسته هاش رو بتونه به تیم تحمیل کنه . یعنی یکی از تونایی های مهم مربی همینه . یه سر مربی بدرد بخور شرایط مطلوبش رو تا درصد زیادی به تیمش تحمیل میکنه نه اینکه خودش هم جزئی از شرایط مطلوب یکی دیگه قرار بگیره . فقط هم در زمینه ی نقل و انتقالات منظورم نیست . مثلا همین بازی های دوستانه ی احمقانه . تو فکر میکنی یکی مثل مورینیو اگه تیمش به اینترتوتو هم رفته بود حاضر میشد اجازه بده بازیکنانی که قراره دو روزه دیگه بازی کنن فاصله ی چند هزار کیلومتری رو بخاطر پول برن و بیان ؟ وقتی شرایط تیم در اختیار مربی نباشه ولی مسئولش اون باشه معلومه مشکلات زیادی پیش میاد . بعد هم باز میگم مشکل کارلتو فقط این نیست ، مشکل اینه که الان سه فصله که کارلتو از نظر فنی هم چیزی باری میلان نداره و دستش برای تمام تیم ها رو شده ، خودش هم هیچ انعطاف تاکتیکی نداره و حتی موقعی که ابزاز اجرای کارشو نداره اصرار به استفاده از همون روش داره مثلا وقتی تیم حریف عمق دفاعش مستحکم باشه ما چون هیچ برنامه ای برای کار از جناحین نداریم، گل زدنمون خیلی مشکل میشه و چیز های دیگه
در مورد مربی آینده هم ، به نظر من مربی ها به یه سطحی که میرسن دیگه نتیجه گیریشون در تیم هایی که کار میکنن بستگی به تیمی که توش کار میکنن و اینکه چقدر بتونن با جو اون تیم و شرایطش آشنا بشن داره و قبل از اومدن کسی در مورد موفقیت یا عدم موفقیتش نمیشه حکمی صادر کرد

Rossoneri
5th March, 2009, 12:19 AM
مشکل همینه . به نظر من مربی ای که میخواد یه جا کار کنه باید بتونه در صد زیادی از خواسته هاش رو بتونه به تیم تحمیل کنه . یعنی یکی از تونایی های مهم مربی همینه . یه سر مربی بدرد بخور شرایط مطلوبش رو تا درصد زیادی به تیمش تحمیل میکنه نه اینکه خودش هم جزئی از شرایط مطلوب یکی دیگه قرار بگیره . فقط هم در زمینه ی نقل و انتقالات منظورم نیست . مثلا همین بازی های دوستانه ی احمقانه . تو فکر میکنی یکی مثل مورینیو اگه تیمش به اینترتوتو هم رفته بود حاضر میشد اجازه بده بازیکنانی که قراره دو روزه دیگه بازی کنن فاصله ی چند هزار کیلومتری رو بخاطر پول برن و بیان ؟ وقتی شرایط تیم در اختیار مربی نباشه ولی مسئولش اون باشه معلومه مشکلات زیادی پیش میاد . بعد هم باز میگم مشکل کارلتو فقط این نیست ، مشکل اینه که الان سه فصله که کارلتو از نظر فنی هم چیزی باری میلان نداره و دستش برای تمام تیم ها رو شده ، خودش هم هیچ انعطاف تاکتیکی نداره و حتی موقعی که ابزاز اجرای کارشو نداره اصرار به استفاده از همون روش داره مثلا وقتی تیم حریف عمق دفاعش مستحکم باشه ما چون هیچ برنامه ای برای کار از جناحین نداریم، گل زدنمون خیلی مشکل میشه و چیز های دیگه
در مورد مربی آینده هم ، به نظر من مربی ها به یه سطحی که میرسن دیگه نتیجه گیریشون در تیم هایی که کار میکنن بستگی به تیمی که توش کار میکنن و اینکه چقدر بتونن با جو اون تیم و شرایطش آشنا بشن داره و قبل از اومدن کسی در مورد موفقیت یا عدم موفقیتش نمیشه حکمی صادر کرد

مربی مالک تیم نیست، هدایت کننده تیمه. حالا نسبت به انتظاری که مدیران باشگاه دارن شرایط کاری و برنامه اش رو در ابتدای فصل ارائه میده اما این که تا چه حد نیازهاش از طرف مالکین برآورده بشه، دیگه دست اون نیست. در مورد این سفرهای خارجی هم معلومه هیچکس راضی نیست حتی خود گالیانی هم فکر نمیکنم اگه مسائل مالی نبود از خسته کردن تیم خوشش میومد. نیازی هم نیست که آنجلوتی اعتراضشو به این مسئله به زبون بیاره چون کاملا واضحه اما وقتی تیم با بحران مالی مواجه میشه، لابد این عواقب رو هم داره و آنجلوتی هم که نمیتونه تو مسائل اقتصادی باشگاه دخالت کنه. کلی وکیل و غیره واسه این کارا هست که به این نتیجه رسیدن تیم باید از این راه مقداری از ضرر رو جبران کنه.

حالا من منظورم موفقیت اون مربی ها نبود. منظور من همین موضوع تحمیل کردن خواسته ها بود. یعنی بر فرض که حرفات در این مورد درست باشه و آنجلوتی در این زمینه کاملا ناتوان باشه و اشکال فقط از اون باشه، بنظرت دونادونی یا لئوناردو این قدرت رو دارن که این قضیه رو درست کنن و خواسته هاشون رو به گالیانی و برلوسکنی تحمیل کنن؟

KAKA
5th March, 2009, 04:19 AM
مربی مالک تیم نیست، هدایت کننده تیمه. حالا نسبت به انتظاری که مدیران باشگاه دارن شرایط کاری و برنامه اش رو در ابتدای فصل ارائه میده اما این که تا چه حد نیازهاش از طرف مالکین برآورده بشه، دیگه دست اون نیست. در مورد این سفرهای خارجی هم معلومه هیچکس راضی نیست حتی خود گالیانی هم فکر نمیکنم اگه مسائل مالی نبود از خسته کردن تیم خوشش میومد. نیازی هم نیست که آنجلوتی اعتراضشو به این مسئله به زبون بیاره چون کاملا واضحه اما وقتی تیم با بحران مالی مواجه میشه، لابد این عواقب رو هم داره و آنجلوتی هم که نمیتونه تو مسائل اقتصادی باشگاه دخالت کنه. کلی وکیل و غیره واسه این کارا هست که به این نتیجه رسیدن تیم باید از این راه مقداری از ضرر رو جبران کنه.

حالا من منظورم موفقیت اون مربی ها نبود. منظور من همین موضوع تحمیل کردن خواسته ها بود. یعنی بر فرض که حرفات در این مورد درست باشه و آنجلوتی در این زمینه کاملا ناتوان باشه و اشکال فقط از اون باشه، بنظرت دونادونی یا لئوناردو این قدرت رو دارن که این قضیه رو درست کنن و خواسته هاشون رو به گالیانی و برلوسکنی تحمیل کنن؟

کوروش فکر میکنم نقش مربی رو با مشاور مدیر عامل اشتباه گرفتی . یعنی چی برنامه ش رو ارائه بده یا خواسته هاش تامین بشه یا نه :39:. مربی باید باشگاه رو وادار به انجام خواسته هاش بکنه و اگه اینطور نمیشه علنا اعتراضشو نشون بده . همین شوستر خدا بیامرز هر جا که با مدیران رئال مشکل پیدا میکرد سریع علنیش میکرد و نمی ایستاد هی بزنن تو سرش و اون تشکر کنه . کاری که مربی ما دائما انجام میده
در مورد بازی دوستانه هم . ربطی به ضرر مالی نداره ، اصلا همچین مسخره بازیهایی رو نمیشه اینجوری توجیه کرد . منچستر یادم 3-4 سال پیش تو لیگ قهرمانان از گروهش بالا نیومد یا پارسال بایرن که به لیگ قهرمانان نرسید اصلا اینا کی هر کجای دنیا سوت زدن کوبیدن رفتن بازی دوستانه کردن ؟ فکر میکنی مشکل مالی پیدا نکردن ؟ چرا ، ولی مربیشون اینقدر خارج باغ نبوده که بزاره تو وسط فشار مسابقات بازیکنانشو اینور اونور بکشن. این حرفت هم که میگی نیازی نیست آنجلوتی اعتراضشو در این زمینه به زبون بیاره هم خیلی جالبه ، البته فکر کنم در کل سیاست کارلتو همینه

تو اون تایپیک هم در مورد مشکلات داوری گفتی بگم . من قبلا هم اشاره کردم هم وضعیت فنی تیم و ضعف مربی و هم مشکلات داوری عوامل ناکامی میلانه . هر دو اینا مشکلات عمده ی میلان هستن ولی نمیشه با هم قاطیشون کرد چون اصلا از یه جنس نیستن ولی میبینی که من موقعش به هر دو به صورت جداگانه میپردازم

Rossoneri
5th March, 2009, 05:27 PM
کوروش فکر میکنم نقش مربی رو با مشاور مدیر عامل اشتباه گرفتی . یعنی چی برنامه ش رو ارائه بده یا خواسته هاش تامین بشه یا نه :39:. مربی باید باشگاه رو وادار به انجام خواسته هاش بکنه و اگه اینطور نمیشه علنا اعتراضشو نشون بده . همین شوستر خدا بیامرز هر جا که با مدیران رئال مشکل پیدا میکرد سریع علنیش میکرد و نمی ایستاد هی بزنن تو سرش و اون تشکر کنه . کاری که مربی ما دائما انجام میده
در مورد بازی دوستانه هم . ربطی به ضرر مالی نداره ، اصلا همچین مسخره بازیهایی رو نمیشه اینجوری توجیه کرد . منچستر یادم 3-4 سال پیش تو لیگ قهرمانان از گروهش بالا نیومد یا پارسال بایرن که به لیگ قهرمانان نرسید اصلا اینا کی هر کجای دنیا سوت زدن کوبیدن رفتن بازی دوستانه کردن ؟ فکر میکنی مشکل مالی پیدا نکردن ؟ چرا ، ولی مربیشون اینقدر خارج باغ نبوده که بزاره تو وسط فشار مسابقات بازیکنانشو اینور اونور بکشن. این حرفت هم که میگی نیازی نیست آنجلوتی اعتراضشو در این زمینه به زبون بیاره هم خیلی جالبه ، البته فکر کنم در کل سیاست کارلتو همینه

تو اون تایپیک هم در مورد مشکلات داوری گفتی بگم . من قبلا هم اشاره کردم هم وضعیت فنی تیم و ضعف مربی و هم مشکلات داوری عوامل ناکامی میلانه . هر دو اینا مشکلات عمده ی میلان هستن ولی نمیشه با هم قاطیشون کرد چون اصلا از یه جنس نیستن ولی میبینی که من موقعش به هر دو به صورت جداگانه میپردازم

مربی باید باشگاه رو وادار به انجام کاری بکنه؟! تا جایی که یادمه مربی برای باشگاه کار میکنه! اگه زیاد حرف بزنه که میندازنش بیرون! همین عاقبت شوستر که گفتی چی شد؟ بعد از 1 سال تو یکی از بهترین تیما مربی گری کردن برکنار شد و معلوم نیست دیگه کی بتونه همین فرصتی بدست بیاره. یه تیم که نمیتونه هر سال به بهترین شکل تو همه زمینه ها عمل بکنه و هر بازیکنی مورد نظر بود رو هم به خدمت بگیره، و این دلیل نمیشه که مربی زور بزنه برای وادار کردن باشگاه و اخرش هم از کار بیکار بشه!

راجع به اون اشتباهات داوری هم ... درسته که از یه جنس نیستن ولی با هم رابطه مستقیم دارن و شاید اگه اون اشتباهات و مصدومیت ها در این حد و اندازه به تیم ضربه نمیزد الان وضعمون اینقدری خراب نبود که الان هست و باعث میشه ما یاد ضعف آنجلوتی بیافتیم.

SoulSiick
5th March, 2009, 09:49 PM
گالیانی را چه می شود ؟

Galliani proud of friendly win (http://www.channel4.com/sport/football_italia/mar5o.html)

یه جورایی داره میگه اگر بازم بود میام ها !

KAKA
6th March, 2009, 01:01 AM
مربی باید باشگاه رو وادار به انجام کاری بکنه؟! تا جایی که یادمه مربی برای باشگاه کار میکنه! اگه زیاد حرف بزنه که میندازنش بیرون! همین عاقبت شوستر که گفتی چی شد؟ بعد از 1 سال تو یکی از بهترین تیما مربی گری کردن برکنار شد و معلوم نیست دیگه کی بتونه همین فرصتی بدست بیاره. یه تیم که نمیتونه هر سال به بهترین شکل تو همه زمینه ها عمل بکنه و هر بازیکنی مورد نظر بود رو هم به خدمت بگیره، و این دلیل نمیشه که مربی زور بزنه برای وادار کردن باشگاه و اخرش هم از کار بیکار بشه!

راجع به اون اشتباهات داوری هم ... درسته که از یه جنس نیستن ولی با هم رابطه مستقیم دارن و شاید اگه اون اشتباهات و مصدومیت ها در این حد و اندازه به تیم ضربه نمیزد الان وضعمون اینقدری خراب نبود که الان هست و باعث میشه ما یاد ضعف آنجلوتی بیافتیم.

همین عاقبت شوستر چی شد ؟ شوستر باشگاه رو وادار به انجام خواسته هاش میکرد و همونجور که گفتم هر جا میدید مسئولان باشگاه دارن برخلاف میل اون تو شرایط فنی تیم کار میکنن علنا مطرح میکرد و باهاشون به مخالفت میپرداخت تا وقتی هم که نتیجه میگرفت کسی نمیتونست بهش چپ نگاه کنه . حتی همون مسئولان باشگاه وقتی میدیدن به درستی توسط مربی تحت فشار قرار میگیرن و برآیند کار مثبته از عملکردش رضایت داشتن ولی مشکل شوستر وقتی بود که نمیتونست با وجود این کارها نتایج خوبی بگیره و وضعیتش تو لالیگا حسابی به هم ریخته بود و تو کوپا حذف شده بود و دو بازی به یووه باخته بود و ... که ربطی به بحث ما نداره .
من نگفتم مربی باید مثل امپراطور دستور بده ولی تغییرات تیم باید مطابق نظر اون باشه نه بر خلاف نظر اون . وقتی باشگاه مثلا آمادگی و پتانسیل خرید بازیکن داره باید این پتانسیل سرمربی در بیاد که مسئول این اتفاق هم تا حدود زیادی خودشه . وقتی باشگاه توانایی خرید رونالدینیو و شوچنکو رو داره یعنی توانایی کار در بازار نقل انتقالات رو داره و این توانایی باید در اختیار سرمبی قرار بگیره تا نیازهای تیمش رو رفع کنه . نه اینکه وایسه و ببینه براش چه تصمیمی میگیرن . به نظر من در این زمینه هر مربی دیگه ای بهتر از آنجلوتی عمل خواهد کرد

در مورد داوری هم من نظرمو گفتم . مشکلات قضاوت و مشکلات فنی تیم به یک اندازه برای میلان زیان آور بودن ولی نمیشه با هیچ کدوم روی اون یکی سرپوش گذاشت

================================================== ==========

واقعا خجالت میکشم بگم، ولی کاکا بازی با آتالانتا رو هم از دست خواهد داد . فکر کنم وقتی جراحی کرده بود زودتر از این تونست پا به توپ بشه . احتمالا دارن با طب سوزنی درمانش میکنن :7:

Rossoneri
6th March, 2009, 01:46 AM
همین عاقبت شوستر چی شد ؟ شوستر باشگاه رو وادار به انجام خواسته هاش میکرد و همونجور که گفتم هر جا میدید مسئولان باشگاه دارن برخلاف میل اون تو شرایط فنی تیم کار میکنن علنا مطرح میکرد و باهاشون به مخالفت میپرداخت تا وقتی هم که نتیجه میگرفت کسی نمیتونست بهش چپ نگاه کنه . حتی همون مسئولان باشگاه وقتی میدیدن به درستی توسط مربی تحت فشار قرار میگیرن و برآیند کار مثبته از عملکردش رضایت داشتن ولی مشکل شوستر وقتی بود که نمیتونست با وجود این کارها نتایج خوبی بگیره و وضعیتش تو لالیگا حسابی به هم ریخته بود و تو کوپا حذف شده بود و دو بازی به یووه باخته بود و ... که ربطی به بحث ما نداره .
من نگفتم مربی باید مثل امپراطور دستور بده ولی تغییرات تیم باید مطابق نظر اون باشه نه بر خلاف نظر اون . وقتی باشگاه مثلا آمادگی و پتانسیل خرید بازیکن داره باید این پتانسیل سرمربی در بیاد که مسئول این اتفاق هم تا حدود زیادی خودشه . وقتی باشگاه توانایی خرید رونالدینیو و شوچنکو رو داره یعنی توانایی کار در بازار نقل انتقالات رو داره و این توانایی باید در اختیار سرمبی قرار بگیره تا نیازهای تیمش رو رفع کنه . نه اینکه وایسه و ببینه براش چه تصمیمی میگیرن . به نظر من در این زمینه هر مربی دیگه ای بهتر از آنجلوتی عمل خواهد کرد

در مورد داوری هم من نظرمو گفتم . مشکلات قضاوت و مشکلات فنی تیم به یک اندازه برای میلان زیان آور بودن ولی نمیشه با هیچ کدوم روی اون یکی سرپوش گذاشت

================================================== ==========

واقعا خجالت میکشم بگم، ولی کاکا بازی با آتالانتا رو هم از دست خواهد داد . فکر کنم وقتی جراحی کرده بود زودتر از این تونست پا به توپ بشه . احتمالا دارن با طب سوزنی درمانش میکنن :7:

اوکی بر فرض که حرفات هم درست باشه (قبول نکردم ها:biggrin:) هر مربی تو یک زمینه هایی تخصص داره. یکی مثل شوستر شاید بیاد مدیران رو خوب تحت فشار بذاره، ولی تو زمین هم همش تیمش تحت فشاره! اگه فصل بعد آنجلوتی رفت که هیچ ولی اگه نرفت با رفتن بازیکنایی مثل فاوالی و سندروس و شوا و دیدا و چند تا بازیکن دیگه و اضافه شدن سیلوا و چند بازیکن خوب و ایشالا خوب شدن مصدومای تیم:37: میبینیم چکار میکنه. اگه وضع همینی بود که این فصله اونوقت من خودم کوله بارم رو برمیدارم و از فروم میرم:4: آنجلوتی قبلا ثابت کرده که حتی میتونه با یک تیم نصفه و نیمه قهرمان اروپا بشه، دلیلی نمیبینم نتونه دوباره این کارو بکنه. آنجلوتی که همون آنجلوتیه، تیم و داورا یکم عوض شدن!:4:

SoulSiick
7th March, 2009, 11:32 PM
این آمریکایی ها خیلی ضایع اند ! گفتند 10 میلیون !
گالیانی گفته 3 میلیون،خواستید خواستید،نخواستید بکهام طبق قراردادش می تونه آخر فصل قراردادش رو فسخ کنه و مشکلی نداریم،آخر فصل میاریمش :21: !

مثل اینکه قضیه حل شده و بکهام حاضر شده برای حضور در میلان بخش قابل توجهی از حقوقش رو کم کنه.

Leonardo
8th March, 2009, 01:42 PM
اون کلماتی که رئیس باشگاه گلکسی در مورد پیشنهاد میلان بکار برده بود واقعا رو اعصاب من بود. که گفته بود یه پیشنهاد Ridiculous از میلان دریافت کردیم و این صحبتها... تیمش در حد برشا هم نیست اونوقت نسبت به میلان همچین ذرت هایی پرتاب کرده بود. بعدش منتظر عکس العمل میلان موندم... که خوشبختانه گالیانی زد تو پوزشون و گفت پیشنهاد رو یه قرون هم بالاتر نمیبریم!:4: الان هم مثکه بکام 2 میلیون پوندش رو بیخیال شده و وکیلش هم حسابی خودشو تکوک تکون داده تو این مدت و بالاخره قراردادش رو تنظیم کردن. میلان تا آخر ژوئن تو میلان میمونه و بعدش میره 14 یا 17 تا بازی برای گلکسی انجام میده و با شروع شدن فصل بعد برمیگرده به میلان و تا هر موقع میلان بخواد اینجا میمونه.

راستی به نظر شما بکهام برای میلان چطوره؟ سبک بازیش رو میپسندید؟
به نظر من که از امثال امرسون و بروکی خیلی بهتره...

SoulSiick
8th March, 2009, 03:22 PM
من خیلی Fan بکهام نیستم،

ولی بازیکن که با تمام وجود می خواد در باشگاه بزرگی بازی کنه و حتی میاد از حقوقش میگذره برای اینکه در سطح اول فوتبال بمونه حتما نهایت تلاشش رو برای تیم خواهد کرد.از نظر من همچین تشنگی تو میلان کم شده و تزریق بازیکن های سختکوشی مثل بکهام برای میلان مفید خواهد بود.

Rossoneri
8th March, 2009, 06:15 PM
البته بگم که بکهام هم عاشق چشم و ابروی میلان نیست! فرصتی رو که میلان در حال حاضر بهش داده رو بکهام تقریبا تو هیچ تیم دیگه ای نمیتونست بدست بیاره! بکهام اگه به میلان نیومده بود به هیچ وجه امکان نداشت شانسی برای بازی تو تیم ملی انگلستان داشته باشه، اما به لطف میلان و چند تا بازی خوب الان این شانس رو داره که یه جام جهانی دیگه هم برای انگلستان بازی کنه و از نظر رکورد هم بزرگترین های تاریخ کشورش رو بگیره! خب بکهام اینا رو دیده و حس کرده پس هرکاری میکنه تا این شانس رو زنده نگه داره، شانسی که تا چند ماه پیش شاید فکرش رو هم نمیکرد در خونش رو بزنه. حالا اگه چند میلیونی هم این وسط قربانی کرده در مثابل ثروت عظیمش ذره ای هم به حساب نمیاد که بخواد فکرش رو بکنه. بنظرم اگه لازم بود بیشتر از این هم میداد که بمونه! در ضمن فکر میکنم بازی تو جام جهانی خودش 10 ها برابر این 2 میلیون پوند براش سود شخصی خواهد داشت!

خلاصه من که راضی ام چون با تلاشی بازی میکنه که مطمئنا هیچ بازیکن دیگه در حال حاضر تو میلان نخواهد کرد و سودی هم که میلان از حضورش میکنه خیلی زیاد خواهد بود. چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ فنی.

Rossoneri
8th March, 2009, 06:45 PM
خب خدا رو شکر همین اول بازی یکی زدیم تا فشار یکم از روی تیم برداشته بشه و راحت تر بتونن بازی کنن.

در ضمن فکر میکنم این همون برهه زمانی از ساله که اینزاگی 5 ، 6 تا گلش رو میزنه:4:

هر کی بازی رو میینه لطفا بگه بازیکنا چطوری تو زمین قرار گرفتن ... فکر کنم اینطوری باشه :

-----------------------آبیاتی-----------------------
زامبو--------مالدینی-------سندروس--------بونرا
----------------فلامینی--پیرلو--------------------
مارک-----------------------------------------بکهام
------------------اینزاگی--پاتو--------------------

البته یادمه آنجلوتی تو مصاحبه اش گفته بود اگه سیدورف نرسه بکهام رو میذاره پشت دو مهاجم!:39:

Rossoneri
8th March, 2009, 07:14 PM
ای بابا! این سندروس هم مارو درست کرده ها! باز مصدوم شد!! اگه دست من بود همین الان برش میگردوندم آرسنال!

C.Maldini
8th March, 2009, 07:18 PM
^^^^^
همون بهتر كه مصدوم شد!

مثل اينكه اواخر نيمه اول آبياتي يه تنه نتيجه رو نگه داشته.

Rossoneri
8th March, 2009, 07:37 PM
آره تا حالا که ظاهرا چند تا سوپر سیو داشته مثل اکثر بازیها!

Rossoneri
8th March, 2009, 07:54 PM
اینجور که به نظر میاد الاناست که گل مساوی رو بخوریم و بازم امتیاز از دست بدیم! امیدوارم پاتو روی ضد حملات یه کاری بکنه ...

C.Maldini
8th March, 2009, 07:58 PM
اینجور که به نظر میاد الاناست که گل مساوی رو بخوریم و بازم امتیاز از دست بدیم! امیدوارم پاتو روی ضد حملات یه کاری بکنه ...

آنجلوتي هم به عنوان سرمربي-خداي نكرده روم به تيفال گلاب به روش- احتمالا" الان وظيفش اينه كه با يه تعويض يا يه سري تغييرات جهت بازي رو عوض كنه.

Ps: لازم نيست كاري بكنه:4: پيپو دومي رو زد.

PS2: احتمالا" تا چند دقيقه ي ديگه امرسون رو ميتونيم تو زمين داشته باشيم!

PS3: هت تريك پيپو!

Rossoneri
8th March, 2009, 08:06 PM
^^^
خب خوبه خودت ضایع شدنت رو اعلام کردی:biggrin:
==========================
هت تریک اینزاگی :eek: من از همین الان خواستار تمدید قرارداد پیپو هستم!:8:
با این گل فکر کنم دیگه ببریم! حضور یه بازیکن تموم کننده در کنار پاتو اینجوری میتونه جواب بده ... چیزی که اول فصل آنجلوتی میخواست و از همون ابتدا هم بهش احتیاج داشتیم.

حالا این وسط خبر رسمی بکهام هم اومد:4:
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/03/08/1144732/official-david-beckham-joins-ac-milan-until-end-of-season

Rossoneri
8th March, 2009, 08:12 PM
Ps: لازم نيست كاري بكنه:4: پيپو دومي رو زد.

PS2: احتمالا" تا چند دقيقه ي ديگه امرسون رو ميتونيم تو زمين داشته باشيم!

PS3: هت تريك پيپو!

این همه Play Station میخوای چیکار؟:4:

خب آنجلوتی دوباره بعد از چند نتیجه ضعیف و در اوج انتقادات یه برد خفن رو با یه تیم نصفه و نیمه بدست آورد تا بره روی اعصاب همتون!:lol:

C.Maldini
8th March, 2009, 08:19 PM
این همه Play Station میخوای چیکار؟:4:
:

پس مثل تويه اسپمر بيام زرتي پشت هم پست بزنم:secret:

=-==-=-=-==-=-=-=-=
Viduez حدود يه دقيقه بازي كرد تا كارلتو نشون بده چقدر به جوونامون اعتماد داره.:21:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
3-0
يه نتيجه ي خوب بدون خيلي از بازيكنامون در مقابل آتالانتايي كه دوني و فلوكاري رو نداشت.

Rossoneri
8th March, 2009, 08:30 PM
دی ویو هم تو بازی بولونیا - سمپدوریا هت تریک کرد! الان با 17 گل تو جدول گلزنان اوله!

این هفته بجز 2 تیم بالانشین تمام نتایج به سود ما رقم خورد! یعنی همه تیمهای تعقیب کننده امتیاز از دست دادن. رم که با اودینزه مساوی کرد، ناپولی به لاتزیو باخت و فیورنتینا هم به پالرمو باخت، کالیاری مساوی کرد و جنوا هم که دیروز به اینتر باخت. از هفته بعد با برگشتن چند تا از مصدومای تیم بهتر از اینم میشیم.

Leonardo
8th March, 2009, 09:19 PM
حال کردم پک و پوز این خوکهای لجن خوار رو به خاک مالیدید!!! http://www.hi-upload.com/upload/uploaded11/shang.gif

بازی رو هم ندیدم که چیزی در موردش بگم :4:

Rossoneri
8th March, 2009, 09:25 PM
^^^
اوه!! چه عصبانی سعید! حالا به قول وحید دونی و فلوکاری رو نداشتند. وگرنه دفاع درب و داغونمون مقابل اون زوج فوق العاده حتما گل میخورد!

اینم ریتینگ های سایت گل که ظاهرا بکهام دوباره یه بازی عالی داشته و بعد از اینزاگی که هت تریک کرد بهترین نمره رو گرفته:6:

Player Ratings: AC Milan 3-0 Atalanta

Abbiati: 7.5- He kept his team in the match for a 30 minute period in the first half when he made three excellent saves to preserve the lead.

Zambrotta: 7.5- Unselfishly cut the ball back to Inzaghi to set him up for his hat-trick.

Maldini: 7.0- The Milan legend was calm, cool and collected at the back and will be delighted that the back four kept a clean sheet.

Senderos: 6.5- He looked stiff and awkward at times and Plasmati gave him all sorts of trouble in the air in the first half before he recovered to have a decent second 45 minutes.

Bonera: 6.5- Put in a solid but unspectacular shift this afternoon. He was never really troubled in the second half

Flamini: 7.0- The French midfielder did a valiant job shutting down Cigarini and also managed to free up space for Beckham and Pirlo to roam forward.

Jankulovski: 7.5- Seems to excel whenever he is given a midfield role and it was his pass that set up Inzaghi for the opening goal of the match.

Pirlo: 7.0- The droopy eyed midfielder earned his paycheque with a decent performance in front of the back four today.

Beckham: 8.0- A creative tour de force from the English international today. He pulled the strings in the midfield and his crosses were impeccable.

Inzaghi: 8.5- The former Atalanta striker came back to haunt his old side as he hit the back of the net three times to give Milan a much needed victory. Simply outstanding today.

Pato: 7.0- Might have squandered a few too many chances for his liking but linked up well with Inzaghi and played a great chip over the top of the Atalanta defence to set up Pippo’s second goal.

KAKA
8th March, 2009, 11:01 PM
من به عللی از صبح بیرون بودم و همین الان اومدم جراین رو فهمیدم . اگه کسی بازیو دیده لطفا یه توضیحاتی بده

به قول کوروش فکر میکنم خدا رو شکر اون مقطع از فصل همون موقعیه که پیپو 7-8 تا گل خودش رو میزنه .

این نتیجه چیزی رو در مورد کارلتو برای من عوض نمیکنه . نه این نتیجه نه حتی قهرمانی سری آ

Leonardo
8th March, 2009, 11:07 PM
من به عللی از صبح بیرون بودم و همین الان اومدم جراین رو فهمیدم . اگه کسی بازیو دیده لطفا یه توضیحاتی بده

به قول کوروش فکر میکنم خدا رو شکر اون مقطع از فصل همون موقعیه که پیپو 7-8 تا گل خودش رو میزنه .

این نتیجه چیزی رو در مورد کارلتو برای من عوض نمیکنه . نه این نتیجه نه حتی قهرمانی سری آ
حالا چرا رنگ عوض کردی دغل؟ :2mo5pow:

KAKA
8th March, 2009, 11:23 PM
اشتباه شده بود. اگه هم به سرعت نقل قول نمیکردی درستش میکردم :angry:

Roma4ever
8th March, 2009, 11:37 PM
دم اینزاگی گرم بسی حال کردم..

Rossoneri
9th March, 2009, 01:51 AM
اینزاگی هم در یک حرکت جالب گل هاشو به مادر و دوست دخترش تقدیم کرد!:4:

Le Professeur
9th March, 2009, 11:04 AM
http://d.yimg.com/a/p/ap/20090308/capt.2cebf75482e9467ea24387903eecf975.italy_soccer _serie_a_xac102.jpg

دانلود گل های بازی :

گل اول
(http://www.zshare.net/download/567299382607e2b6/#)
گل دوم (http://www.zshare.net/download/56730643e48aefbb//)

گل سوم (http://www.zshare.net/download/567310789e22324e///)

http://vb.acmilanclub.com/acmilan/smiles/sport_15.gif

amir_fabregas
9th March, 2009, 05:21 PM
به به بالاخره بردیم .
http://www.marmolak.net/images/h29q98g50u6w27g4ij.jpg (http://www.marmolak.net/)
دم پیپو گرم

Rossoneri
9th March, 2009, 05:40 PM
آنجلوتی بعد از بازی با آتالانتا گفته آبیاتی الان همراه با بوفون بهترین دروازه بان های ایتالیا هستن و باید به تیم ملی دعوت بشه! خداییش راست میگه ... بنظر من آبیاتی الان از بوفون هم آماده تره. بوفون بعد از مصدومیتش هنوز نتونسته بوفون قبل بشه. در حالی که آبیاتی هر بازی حداقل داره یکی دوتا سوپر واکنش نشون میده و از ابتدای فصل هم این فرم خوبش رو حفظ کرده و پایدار بوده و اینجوری نبوده که یه بازی یه جرقه ای بزنه! بنظرم در حال حاضر لیپی باید، و مجبوره آبیاتی رو دعوت کنه!

+Ehsan
11th March, 2009, 06:40 PM
اینزاگی یه تموم کننده حرفه ایه.
حیفه رو نیمکت بشینه.
چه آلبومی شده این میلان:
کاکا، پاتو، رونالدینهو، پیرلو، شفشنکو، بکام، مالدینی، سیدورف، اینزاگی ...

جاش تو لیگ قهرمانان واقعا خالیه.

Leonardo
14th March, 2009, 01:39 PM
خب خب خب... مثکه بازیهای دوستانه میلان فقط به خارج از ایتالیا محدود نمیشه!:4:

حدود دو سه هفته دیگه در روز 3 اپریل 2009 در ورزشگاه "ماریو ریگامونتی" برشا بازی دوستانه بین برشا و میلان برگزار میشه. این بازی خیریه برای کمک به "بنیاد بورگونوو" هست که کارش تحقیقات برای درمان و ریشه کن کردن همون بیماری مهلکه که خود بورگونوو هم دچارش هست و متاسفانه مثل بقیه قربانیان این بیماری امیدی به زنده موندنش نیست... البته بچه های مخالف بازیهای دوستانه اصلا به خودشون نگرانی راه ندن!:4: چون مسابقه در سطح بازیکنان کلاسیک دو باشگاهه و خبری از بازیکنهای شاغل امروزی نیست.

http://www.hi-upload.com/upload/uploaded11/bres copy.gif - - - - - - - - - - VS - - - - - - - - - http://www.hi-upload.com/upload/uploaded11/milan copy.gif

سعی میکنم از هر تیم، چند تا اسم که براتون شناخته شده تر باشه رو بنویسم:

میلان: فرانکو بارسی، دانیله ماسارو، کارلو آنچلوتی، مائورو تاسوتی، فیلیپو گالی، والریو فیوری، لئوناردو، مائوریتسیو گانز، پائولو دی کانیو، الساندرو کاستاکورتا، روبرتو دونادونی، دیمیتریو آلبرتینی، رود گولیت، مارکو ون باستن، سباستیانو روسی، فدریکو جیونتی، زوانمیر بوبان، دیگو فوسر، مارسل دزایی و آنجلو کاربونه.

برشا: آلساندرو آلتوبلی، استفان آپیاه، مارکو بالوتا، لوئیجی دی بیاجو، ماسیمیلیانو اسپوزیتو، داریو هوبنر، دانیله زوراتو، مارکو روسی، ایگلی تاره، گئورگی حاجی، جوزپ گوآردیولا و بالاخره... روبرتو باجو! :heart:

نمیدونم خود روبی بالاخره افتخار میده دوباره فوتبال بازی کنه یا نه. روبی از سال 2004 که فوتبال رو کنار گذاشت توی هیچ بازی اعم از دوستانه یا دشمنانه شرکت نکرده. بازی منتخب جهان که برای کمک به قربانیان سونامی برگزار شد رو هم رد کرد. همینطور در بازی قبلی کمک به "بنیاد بورگونوو" که بین میلان و فیورنتینا برگزار شد فقط در حد زدن یک پنالتی بین دو نیمه بازی کرد! اون هم با شلوار و کفش رسمی! امیدوارم این بار با پیرهن برشا افتخار بده بازی کنه. من به شخصه دلم برای خودش و بازیش به شدت هر چه تمامتر تنگ شده.
* لازم به ذکره که این بازی بطور مستقیم در ساعت 20:30 به وقت ایتالیا در همون روز 3 اپریل از شبکه Sky پخش میشه. مثلا این وسطه یکی بتونه بازی رو ضبط کنه یا جایی رو برای دانلود معرفی کنه، کولاک کرده!
* قیمت بلیط جایگاه های مختلف استادیوم رو هم اگر خواستید برید بهتون میگم. :nish:

http://www.hi-upload.com/upload/uploaded11/Bsmilan23.jpg

DATAM
14th March, 2009, 03:20 PM
لئو من خبرنداشتم که آلتوبلی بزرگ بازیکن شما بوده

Seventy One
14th March, 2009, 03:29 PM
http://i.media.goal.com/g/45124_news.jpg

هواداران میلان زمانیکه این باشگاه هفته گذشته از مصدومیت دیوید بکام هافبک انگلیسی روسونری در جریان تمرینات تیم خبر داد، نگران شدند. ولی بکام خیلی زود از بند آسیب دیدگی رها یافت و می تواند در بازی این هفته تیمش مقابل سیه نا به میدان رود.

او در گفت وگویی با سایت اختصاصی میلان اعلام کرده است:" امیدوارم که بتوانم روز یشکنبه برابر سیه نا بازی کنم. من بعد از آسیب دیدگی قوزک پایم در روز سه شنبه سعی کردم به پایم فشار نیاورم وفکر می کنم این مشکل برطرف شده است." بکام که از ادامه تمدید قرادادش با میلان خشنود است، نسبت به ماههای آینده حضورش در این تیم و آینده اش خوشبین به نظر می رسد." ما در جدول رده بندی بعد از اینتر و یوونتوس قرار داریم ولی اگر هرهفته نتایج خوب کسب کنیم، شانس زیادی خواهیم داشت." هافبک 33 ساله میلان افزود:" همه می دانند که من دوست دارم برای تیم ملی کشورم بازی کنم. بازی در میلان این شانس را به من می دهد تا به این خواسته دست یابم. وقوع هراتفاقی ممکن است."

بازیکن سابق رئال مادرید از زمان پیوستن به میلان در ژانویه گذشته تاکنون ده بار برای این تیم به میدان رفته است و دو بار هم برای روسونری گلزنی کرده و در هفته های اخیر یکی از کلیدی ترین بازیکنان میلان بوده است"

SoulSiick
14th March, 2009, 06:26 PM
آنجلوتی به سبک مورینیو در بهترین شرایط پیش اومده (!) به مورینیو حمله کرده و جنگ روانی جدیدی رو شروع کرده !
به طور خلاصه گفته : مورینیو اینقدر حرفای بی فایده و بی نتیجه زده که دیگه حرفاش برام خسته کنند شده،و البته با وجود شکست از منچستر بازم مورینیو رو مربی بزرگی می دونم ولی نکات فوتبالیش برام قابل توجه نه حرفاش.

که البته میشه مطمئن بود یادآوری منچستر اهداف دیگه ای داشته !
بگذریم که آنجلوتی خودش خسته کننده تر شده ! :4:

همشو بیخیال،
کاکا تو لیست بازی هست !

Leonardo
14th March, 2009, 10:08 PM
لئو من خبرنداشتم که آلتوبلی بزرگ بازیکن شما بوده
کجاش تعجب داره؟ از آلتوبلی بزرگترش رو هم داشتیم!!! :sigar:

Hamed
15th March, 2009, 06:47 PM
تا قبل دقیقه 60 فعلا 3تا زدیم

حیف که خیلی دیر فهمید که باید 2 مهاجمه و هجومی بازی کنه...

5-1 : P.s :308:

Leonardo
15th March, 2009, 07:15 PM
چه قاط زده این میلان!! :gathering:

C.Maldini
15th March, 2009, 07:22 PM
عجب برد تلخي!
كاكا و آبياتي مصدوم شدن.

Hamed
15th March, 2009, 07:28 PM
عجب برد تلخي!
كاكا و آبياتي مصدوم شدن.

وحید چه خبر بدی دادی:2:

کاکا باز چرا مصدوم شد؟:20:

یعنی دیدا رو باید تحمل کنیم؟:wallbash:یا جدی نبود؟

Leonardo
15th March, 2009, 07:42 PM
وای مثل اینکه آبیاتی مشکل شکستگی استخوان داره... اگه اینطور باشه دو سه ماه باید بیرون بشینه... کاکا هم توی بازی به زانوش ضربه خورده. معلوم نیست مصدومیت در چه حده... ایشالا که هیچکدوم آسیب جدی ندیده باشن :2:

SoulSiick
15th March, 2009, 09:31 PM
وای مثل اینکه آبیاتی مشکل شکستگی استخوان داره... اگه اینطور باشه دو سه ماه باید بیرون بشینه...

آبیاتی رو اعلام کردند 6 ماه !
مثل اینکه فاوالی هم مصدومش کرده !

DATAM
15th March, 2009, 09:35 PM
باز موتورسوپر پیپو روشن شده اساسی

+Ehsan
15th March, 2009, 10:01 PM
مهاجمان افسانه ای روسونری در بازی این هفته این تیم مقابل سیه نا دو گل به ثمررساند و البته سیصدمین گل دوران فوتبالش را هم به ثمر رساند.
http://www.goal.com/iran/news/1822/home-page/2009/03/15/1157117/%D8%B3%DB%8C%D8%B5%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D9%BE%D9%88

Ali DROGBA
15th March, 2009, 11:18 PM
گول این برد نخورین عصر آنچلوتی به پایان رسیده(تو میلان)

+Ehsan
16th March, 2009, 12:23 AM
گول این برد نخورین عصر آنچلوتی به پایان رسیده(تو میلان)

شاید، ولی خودش امروز گفته دوست دارم بمونم:

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/03/15/1156969/carlo-ancelotti-i-want-to-stay-at-milan

Seventy One
16th March, 2009, 08:33 PM
http://i.media.goal.com/g/29989_news.jpg

سایت گل: کارلو آنچلوتی درها را برای انتقال به نیمکت رئال مادرید در تابستان آینده بازگذاشته و از اینکه فلورنتینو پرس نامزد ریاست باشگاه اسپانیایی او را به عنوان مربی بعدی تیم درنظرگرفته ابراز خشنودی کرده است. اگر رئیس سابق کهکشانی ها یک بار دیگر به این سمت انتخاب شود، آنگاه احتمال نشستن کارلتو روی نیمکت رئال هم بسیار زیاد خواهد بود.

در هفته های اخیر روزنامه های ایتالیایی نوشته بودند که آنچلوتی می خواهد در میلان بماند ولی رسانه های اسپانیایی نظر دیگری دارند و به اعتقاد آنها او از ایده انتقال به رئال استقبال خواهد کرد. مارکا به نقل از مربی روسونری نوشته که او بعد از بازی این هفته میلان با سیه نا به خبرنگاران گفت:" هراتفاقی که بخواهد بیفتد می افتد. من از اینکه پرس خواهان دراختیار گرفتن من است، خوشحالم."

با اینکه میلان از دور رقابتهای جام یوفا کنار رفته آنچلوتی معتقد است که تیمش این فصل خیلی بد کار نکرده است:" فکر می کنم این فصل برای ما خوب بوده است. برای همین فکر نمی کنم که انتهای فصل مرا اخراج کنند"

Seventy One
16th March, 2009, 11:57 PM
http://i.media.goal.com/g/42048_news.jpg

سایت گل : کاکا، ستاره برزیلی باشگاه میلان که در جریان دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل سیه نا به تازگی به ترکیب تیمش بازگشته بود، مجددا دچار مصدومیت شد.ستاره 26 ساله و برزیلی باشگاه میلان که در جریان دیدار خانگی روسونری مقابل رجینا که در تاریخ هفتم فوریه برگزار شده بود، از ناحیه پای چپ، دچار مصدومیت شده بود، تاکنون از میادین ورزشی دور بود و در جریان دیدار یکشنبه شب روسونری مقابل سیه نا در نیمه دوم روانه میدان شد ولی پس از مصدومیتی که مجددا گریبانگیر او شد، در دقیقه 72 مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

آدریانو گالیانی، نایب رئیس میلان اعلام کرده که خروج کاکا از زمین مسابقه، اقدامی پیشگیرانه و به منظور احتیاط بیشتر برای حفظ سلامت او بوده ، ولی خود کاکا تا این حد خوش بین نیست:« من به شدت نگرانم و نمی دانم چه زمانی می توانم مجددا به میادین بازگردم. واقعا نمی دانم که چه کار دیگری باید انجام دهم. دردی که در جریان دیدار مقابل سیه نا در پایم حس کردم، دقیقا مثل درد قبلی بود. من مجددا ضربه خوردم و اکنون همان جای قبلی هستم و اصلا نمی دانم که چه زمانی از این درد خلاص خواهم شد.»

این بدشانسی را می بایست به پارگی لیگامنت زانوی کریستیان آبیاتی، سنگربان روسونری که او را تا آخر فصل از حضور در این رقابتها منع خواهد کرد،افزود.

+Ehsan
17th March, 2009, 08:24 PM
مربی فصل بعد میلان کی باید باشه:
گزینه ها:
1- آنجلوتی
2- رایکارد
3- لئوناردو
4- خوزه مورینیو
5-روبرتو دونادونی
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2009/03/17/1160083/calcio-debate-who-should-coach-ac-milan-next-season

INTERMILAN
18th March, 2009, 02:05 AM
خوزه رو چرا اسمشو گذاشتن؟؟
ما تا سه سال ديگه باهاش كار داريم

Rossoneri
18th March, 2009, 04:19 AM
^^
خب بابا مال خودتون ...:4:

همه به آنجلوتی رای میدین دیگه؟:biggrin:

SoulSiick
21st March, 2009, 08:31 PM
یک حرکت جالب از گاتوزو انجام شده !

گتوزو گفت به خاطر مصدومیت بلند مدتی که داره و نمی تونه کمکی به باشگاه کنه،اگرازش بخوان حقوقش رو کم خواهد کرد.
آنجلوتی هم امروز در کنفراس خبری قبل از بازی این هفته گفت : این نمی تونه یه قانون بشه و در حد تصصمیم شخصی بازیکن هاست،فقط بازیکن هایی با احساس علاقه و تعلق شدید به باشگاه ممکنه همچین کاری کنند که گاتوزو همچین آدمیه.

MAHDI_ITALIA
22nd March, 2009, 02:44 PM
مربی فصل بعد میلان کی باید باشه:
گزینه ها:
1- آنجلوتی
2- رایکارد
3- لئوناردو
4- خوزه مورینیو
5-روبرتو دونادونی
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2009/03/17/1160083/calcio-debate-who-should-coach-ac-milan-next-season

اگر گزینه ها این ها باشند همون بهتر که انجلوتی بمونه

SoulSiick
22nd March, 2009, 05:20 PM
بدون خدابیامرز امین کاکا اینجا اصلا صفا نداره :4:

Leonardo
22nd March, 2009, 09:22 PM
بدون خدابیامرز امین کاکا اینجا اصلا صفا نداره :4:
راس میگی والا... آدم دست و دلش به کیبورد نمیره... :cry:

DATAM
23rd March, 2009, 06:37 PM
چرا اینجا تارعنکبوت بسته؟ ناسلامتی میلان دیشب باناپولی بازی داشت

SoulSiick
23rd March, 2009, 06:49 PM
و با مردود شدن گل سالم ناپولی مساوی شد!

تماشاگرای ناپولی هم به خاطر اعتراض به این قضیه به ماشین گالیانی حمله کردند و با کمک نیروی های امنیتی گالیانی موفق شد به موقع به هواپیماش برسه ! کلا دیگه بالای جدول تقریبا مشخص شده...7 امتیاز اختلاف تیم اول و دوم،7 امتیاز اختلاف تیم دوم و سوم.
البته باید دید یووه در بازی های حساسش با اینتر و میلان چه کار می کنه.ولی با این وضعیت زیگزاگی میلان به نظر نمی رسه اتفاق خاصی بیفته،مخصوصا که برای میلان زیاد فرقی بین دومی و سومی فکر نمی کنم باشه.

البته جنوا و فیورنتینا هم بدجوری از عقب دنبال پست آخر لیگ قهرمانان هستند،و در حال حاضر 4 و 5 امتیازی میلان رسیدند.

ơɧʂҽɳ♏
26th March, 2009, 10:07 AM
فان باستن، مربی میلان نخواهد شد

دیوید اندت، مدیر باشگاه آژاکس معتقد است که هیچ شانسی وجود ندارد تا بتوانیم مارکو فان باستن، مربی کنونی این تیم هلندی را برروی نیمکت میلان ببینیم.

http://i40.tinypic.com/307ti7p.jpg

سایت گل: باوجودی که سران باشگاه میلان، مکررا خبر جدایی کارلو آنچلوتی از نیمکت مربی گری این تیم را تکذیب می کنند، ولی همواره شایعاتی در مورد جانشینان احتمالی این مربی باتجربه به گوش می رسد. آدریانو گالیانی، نایب رئیس روسونری گاهی اوقات در صحبتهایش خاطرنشان می کند که مربیان میلان، از بازیکنان سابق این تیم انتخاب می شوند و این دلیلی است که این روزها، نام مارکو فان باستن به عنوان یکی از گزینه های جانشینی آنچلوتی به گوش می رسد.
البته دیوید اندت، مدیر باشگاه آژاکس در صحبتهایی اعلام کرده که احتمال تحقق یافتن این خواسته وجود ندارد. او در این رابطه گفت:« من واقعا فکر نمی کنم که فان باستن بتواند مربی بعدی میلان باشد و تقریبا مطمئنم که او در جمع ما باقی خواهد ماند. فان باستن قراردادی 4 ساله را با میلان به امضا رسانده و پروژه های تکنیکی زیادی دارد تا افتخارات را مجددا به آژاکس بازگرداند. او برنامه های بزرگی را برای آژاکس در سر دارد و حتی اگر خود سیلویو برلوسکونی هم با فان باستن تماس بگیرد، او به میلان نخواهد رفت.»
اندت در ادامه صحبتهایش ، به برخی مشکلات در فوتبال ایتالیا اشاره کرد و گفت:«مشکل فوتبال ایتالیا این است که آنها با سیستم جدید فوتبال، تطبیق نیافته اند و ظرفیت ورزشگاه های این کشور، هنوز کم است. آنها می بایست دوره تحول را سپری کنند .»

ơɧʂҽɳ♏
26th March, 2009, 10:09 AM
به خاطر خريد خودرو‌هاي گران‌قيمت؛
بكام 250 هزار يورو ضرر كرد

http://i44.tinypic.com/23wkxdz.jpg

خبرگزاري فارس: بازيكن انگليسي تيم فوتبال آ.ث.ميلان ايتاليا در يك سال گذشته نزديك به 250 هزار يورو متحمل ضرر مالي به خاطر كاهش بهاي خودرو‌هايش شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل روزنامه اكسپرس، ديويد بكام علاقه فراواني به خريد خودروهاي گران‌قيمت دارد اما به دليل كاهش بهاي اين خودروها و بحران اقتصادي غرب، نزديك به 300 ميليون تومان (250هزار يورو) ضرر و زيان مالي ديده است. در رده بندي كه در اين باره اعلام شده وي اولين نفر از بازيكنان انگليسي است كه در كاهش بهاي خودرو، بيشترين ميزان ضرر را متحمل شده است. در اين رده بندي استيوون جرارد و ريو فرديناند در رتبه دوم و سوم قرار دارند. بكام بازيكن تحت قرارداد با باشگاه لوس آنجلس گالاكسي امريكا است و به صورت قرضي براي آ.ث.ميلان ايتاليا بازي مي كند.

Amin
27th March, 2009, 09:14 AM
دیروز اخبار رو گوش میدادم شاخ در اوردم. چلسی واسه فصل اینده انجلوتی رو خواسته و انجلوتی گفته دلیلی واسه ترک میلان نمیبینه. خدایی خیلی بد شانسیم

+Ehsan
27th March, 2009, 10:29 AM
رئال هم میخوادش.
به حق چیزهای نشنیده!!!

Seventy One
28th March, 2009, 05:00 PM
http://i.media.goal.com/g/38922_news.jpg

سایت گل: طبق گزارشی که در روزنامه انگلیسی دیلی میرر چاپ شده، منچسترسیتی آماده ارائه یک پیشنهاد تابستانی به رونالدینیو است.

طبق گزارش‌های اخیر از ایتالیا، کارلو آنچلوتی مربی روسونری چندان از عملکرد رونالدینیو راضی نیست. او بعد از آن که با مبلغ 21 میلیون یورو از بارسلونا به میلان آمد، در 29 بازی سری A تنها 16 بار در ترکیب ثابت قرار داشته است.این ستاره زاده شهر پورتوالگره گفته که آینده او در میلان اصلا مشخص نیست و با این حال اصرار دارد که متعهد به برآورده‌ ساختن اهداف میلان در این فصل است: «در انتهای فصل می‌خواهم با مدیران میلان یک جلسه برگزار کنم. فصل مثبتی نداشته‌ام ولی من بازیکنی حرفه‌ای هستم و می‌خواهم که میلان به اهدافش دست پیدا کند. تا پایان فصل حرفی درباره آینده‌ام نخواهم زد.»

روبرتو دی‌آسیس مدیر برنامه‌ها و برادر رونالدینیو نگفته که چه باشگاه‌هایی او را می‌خواهند ولی اعلام کرده که درخواست‌هایی برای خرید او رسیده است: «بعضی باشگاه‌ها از من درباره او و اوضاعش پرسیدند ولی هر انتقالی بستگی به نظر میلان دارد.»

سیتی سعی داشت ستاره بارسلونا را در تابستان به خدمت بگیرد و به نظر می‌رسد که در پایان فصل باز هم برای به دست آوردن او تلاش خواهد کرد.

Seventy One
31st March, 2009, 12:36 AM
http://i.media.goal.com/g/36851_news.jpg

سایت گل: فابیو کاناوارو اعلام کرده که با میلان تماسی بر سر انتقال تابستانی نداشته و همچنین می‌گوید که رئال مادرید هم بهترین باشگاه دنیا نیست. قرارداد این مدافع ایتالیایی در تابستان به پایان می‌رسد و باشگاه‌های بسیاری به دنبال خرید او هستند.

کاناوارو همچنین گفته است که خداحافظی تصمیم خیلی بزرگی نیست. گفته می‌شد میلان به شدت به دنبال اوست ولی کاناوارو در گفتگو با مارکا این را رد کرده است: «مذاکره با میلان تنها شایعه است. هیچ کس به من زنگ نزد، ولی هر کسی که بخواهد می‌داند چطور این کار را باید انجام دهد. آن‌ها باید با مدیر برنامه‌های من هماهنگ کنند. من تا ژوئن با رئال قرارداد دارم. رئال که آخرین باشگاه دنیا نیست. حالا تنها می‌خواهم فصل را به خوبی به پایان برسانم چون ما هنوز بارسلونا را نگرفته‌ایم.»

اگر قراردادی مطابق میل او در پیش نباشد، کاناوارو به فکر کناره‌گیری می‌افتد: «این تصمیم خیلی سنگینی نیست چون من دوران بازی فوق‌العاده‌ای داشته‌ام.»

Seventy One
31st March, 2009, 03:47 PM
http://i.media.goal.com/g/41344_news.jpg

سایت گل:روبرتو دی اسیس، برادر و مدیر برنامه های رونالدینیو معتقد است که برادرش هنوز رابطه خاصی نه تنها با تیم سابقش، بارسا ، بلکه با خود منطقه کاتالونیا در قلبش دارد.

اسیس که در حقیقت مدیربرنامه های رونالدینیو نیز هست در صحبتهایی که دررادیو ONA FM پخش شد اعلام کرد که با وجودی که برادرش پس از 6 فصل پرفروغ، بارسارا ترک کرد ولی هنوز آن منطقه را به شدت دوست دارد.

دی اسیس گفت:« بارسلونا همیشه شهر ویژه ای برای ما خواهد بود و از بازگشت به بارسلونا خوشحال خواهیم شد. ما کاتالونیا را دوست داریم و احترام زیادی برای این منطقه و سران باشگاه بارسا قائلیم. رونالدینیو نیز با وجودی که به باشگاه میلان پیوسته ولی دوستان زیادی در بارسلونا دارد و ما سال پرافتخار و پر از موفقیتی را برای باشگاه آرزو می کنیم. رونالدینیو نیز فصل را بسیارخوب در میلان آغاز کرد ولی پس از آن مصدوم شد و همین مصدومیت او را تا حدودی از تیم کنار گذاشت. رونالدینیو مرحله جدیدی از زندگی را آغاز کرده است و نتایج بلندمدت به زودی به ثمر خواهند نشست و فقط باید مدتی زمان داد .»

رونالدینیو بیش از 200 بار پیراهن باشگاه بارسا را برتن کرده و همراه با آبی اناری پوشان در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپای 2006 به موفقیت رسید.

SoulSiick
31st March, 2009, 04:17 PM
قلبش تو بارسا،خودش تو میلان،فکرش تو منچستر سیتی ؟ :4:

آخه با اجازه ی میلان و به دلیل ناموفق بودن برای رسیدن به فرم ایده ال و ترکیب اصلی با منچستر سیتی وارد مذاکره شده.
اگر پول خوبی بدند فکر کنم میلان هم بدش نیاد بفروشتش.چون گالیانی تا الان چند بار گفته بودجه ی کافی برای خرید ستاره ندارند و این فصل هوادارا منتظر خرید بزرگ و خاصی نباشند ! (این رو 600 بار تو 2 هفته ی اخیر گفته :4: )

حالا شاید با فروش احتمالی رونالدینیو با قیمیت بالا دستشون باز تر بشه.

Seventy One
1st April, 2009, 12:32 AM
http://i.media.goal.com/g/43527_news.jpg

سایت گل: جان‌لوکا زامبروتا از مقامات فدراسیون فوتبال ایتالیا خواسته که برنامه‌ای برای انجام بازی خداحافظی پائولو مالدینی از سری A ترتیب دهند. بسیاری از خوانندگان سایت گل تلاش مشتاقانه این سایت را برای انجام آخرین بازی مالدینی با پیراهن تیم ملی ایتالیا را به یاد دارند.

زامبروتا جدیدترین فردی است که از این برنامه استقبال کرده است. او به کوریره دلوسپورت گفته است: «واقعا امیدوارم که یک بازی خداحافظی با پیراهن تیم ملی ایتالیا برای مالدینی ترتیب داده شود. او تاریخ فوتبال ایتالیا را ساخته است.»

در میلان بسیار حرف از جدایی کارلو آنچلوتی و پیوستن او به رئال مادرید زده می‌شود ولی زامبروتا می‌گوید که مربی تیمش جایی نخواهد رفت: «امیدوارم که او بماند، و همین طور رونالدینیو هم جایی نرود.» زامبروتا فردا شب در دیدار مقابل تیم ملی ایرلند از ابتدا به میدان خواهد رفت. این مدافع می‌داند که ایرلند چالش بزرگی پیش روی ایتالیا خواهد بود و می‌گوید: «بازی سختی داریم، نمی‌توان چیزی درباره دو امتیاز اختلاف فعلی با ایرلند گفت و روی آن حساب کرد. ما سعی خواهیم کرد که ببریم و اختلاف را به پنج امتیاز برسانیم. این برتری بزرگی خواهد بود. البته به معنای صعود قطعی ما نخواهد بود ولی حاشیه مناسبی برای ما ایجاد می‌کند."

ơɧʂҽɳ♏
1st April, 2009, 01:51 PM
رونالدینیو به منچسترسیتی نمی رود

برادر رونالدینیو اعلام کرد که ستاره برزیلی در میلان خوشبخت است و تصمیم ندارد تا به باشگاه سیتی بپیوندد.

http://i40.tinypic.com/16m0nko.jpg

سایت گل: این روزها شایعاتی به گوش می رسد که در آن نام رونالدینیو و باشگاه منچسترسیتی در کنار هم دیده می شود.البته این ماجرا تنها به روزهای اخیر نیست و علاوه بر رونالدینیو شایعه پیوستن کاکا به این باشگاه انگلیسی نیز شنیده می شود.

دی اسیس، برادر و مدیر برنامه های رونالدینیو با رد این شایعات اعلام کرده که رونالدینیو در تابستان به باشگاه منچستر سیتی نخواهد رفت:« رونالدینیو در میلان احساس آرامش می کند. مصدومیتها مانع از شروع خوب او در این تیم شد ولی اکنون او بهبود یافته و زندگی در عصری جدید و همراه با تیمی جدید را آغاز نموده است. رونالدینیو روزهای خوبی را پشت سر می گذارد و در برنامه های میلان ، جایگاه ویژه ای دارد و این یک دروغ محض است که او به دنبال راه های خروج از ایتالیا می گردد. تمایل باشگاه منچستر سیتی؟رونالدینیو تا ژوئن سال 2011 با میلان قرارداد دارد و لازم است تا با سران روسونری صحبت کنیم.»

دی اسیس، در مورد بارسلونا ادامه داد:« بارسلونا همیشه شهر بسیار خاصی برای ما خواهد بود و خوشحال می شویم تا روزی به این باشگاه بازگردیم، چرا که دوستان زیادی در کاتالونیا داریم.»

DATAM
4th April, 2009, 11:38 AM
بابا اینجا ناسلامتی کلوپ میلانه ها؟
زشته این وضع

کروشه ثانی- سعیده- امینه- اون یکی سعیده - حامده و..... یک تکونی بدید به خودتون

SoulSiick
4th April, 2009, 12:41 PM
گالیانی در جواب مورینیو گفته :

آنجلوتی 2 بار بازیکن و 2 بار مربی قهرمان لیگ قهرمانان شده،فکر نمی کنم نیازی باشه که جوابی به مورینیو بده یا لازم باشه چیزی رو به مورینیو اثبات کنه.ما ازین به بعد کاری به حرفای مورینیو نخواهیم داشت.

گالیانی تو این جلسه با 47 اسپانسر میلان گفته : آنجلوتی آینده ی میلانه !
اگر هم روزی آنجلوتی بره یکی از ستاره های میلانی دوره ی برلوسکونی باید مربی تیم بشه.

این یعنی... رایکارد ؟

C.Maldini
4th April, 2009, 12:55 PM

آنجلوتی 2 بار بازیکن و 2 بار مربی قهرمان لیگ قهرمانان شده،فکر نمی کنم نیازی باشه که جوابی به مورینیو بده یا لازم باشه چیزی رو به مورینیو اثبات کنه.ما ازین به بعد کاری به حرفای مورینیو نخواهیم داشت.

اگر هم روزی آنجلوتی بره یکی از ستاره های میلانی دوره ی برلوسکونی باید مربی تیم بشه.

این یعنی... رایکارد ؟

فان باستن،لئوناردو،رود گوليت و دونادوني هم هستن.مالديني و كاستاكورتا هم ميتونن باشن.كلا" گزينه ها زيادن!

رضا مي گم تو عيد و غير عيد و روز تعطيل و اينا نداري؟ كلا" صبح تا شب داري فوتبال و تنيس نگاه مي كني يا با آرشيو آهنگات حال مي كني يا تو اينترنت مي چرخي؟:4: ( ببخشيد اگه فضوليه)

★.JU.V.E.N.T.US.★
4th April, 2009, 01:33 PM
اووووووووه ! وحید کجاش رو دیدی ؟ این رضا یک آب زیر کاریه !!! اگر فهمیدی چکارهایی میکنه حتما به من هم بگو :4:

SoulSiick
4th April, 2009, 01:57 PM
فان باستن،لئوناردو،رود گوليت و دونادوني هم هستن.مالديني و كاستاكورتا هم ميتونن باشن.كلا" گزينه ها زيادن!

رضا مي گم تو عيد و غير عيد و روز تعطيل و اينا نداري؟ كلا" صبح تا شب داري فوتبال و تنيس نگاه مي كني يا با آرشيو آهنگات حال مي كني يا تو اينترنت مي چرخي؟:4: ( ببخشيد اگه فضوليه)

نه از حالا،هفته ای 3 بار هم میرم دانشگاه :21: !

بستگی داره به چی بگی کار و زندگی ؟
خیلی از فاکتور های یک زندگی معمولی رو درسته ندارم و وقت زیادی رو توی خونه می گذرونم،ولی اینطور هم نیست که همش به بطالت بگذره ! یعنی شاید من اصلا از خونه بیرون نرم،شاید دوست فیزیکی نداشته باشم و ارتباط حقیقی(و مجازی) با کسی نداشته باشم،ولی خوب ازونطرف توی خونه هم من کارایی می کنم که خیلی ها نمی کنند،مثلا کتاب زیاد می خونم و مطالعه و تحقیقم زیاده! در حدی که معمولا روزانه چیز-میز می نویسم که هدر نره !

اینجا از فوتبال تنیس می نویسم،توی پرشین تول از موسیقی می نویسم یا حتی مدتی توی آبی دلان می رفتم برای بحث های فلسفی-دینی و جاهای دیگه اگر مخاطبی پیدا کنم مینویسم،اگر پیدا نکنم برای خودم می نویسم.

فعلا هم تو فکرم در کنار اینا درس هم بخونم تا از مشکل دانشگاهی برام پیش نیاد،که داره پیش میاد،ترم 6 م با درسای ترم 2 و 3 ! کلاس موسیقی هم میرم و خیلی به گیتارم اهمیت میدم ! من تا ترم 3 هیچی پاس نکرده بودم،از ترم چهار دارم درس می خونم.ترم چهار و پنج یه چیزایی پاس کرد و حالا هم ببینم 6 چی میشه.

کلا زندگیم محدوده و بسته است، خیلی هم شاخ و برگ نداره،ولی بدون کار و زندگی هم نیستم :4:
این راهی که خودم انتخاب کردم،چون به نظرم آدما دست و پا گیر و اعصاب خورد کنند وقتی بهت نزدیک بشن :4:
آها راستی توی خونه ورزش هم میکنم :4:

دختر خوب برام سراغ نداری برم زن بگیرم؟ :24:

+Ehsan
4th April, 2009, 02:06 PM
بابا اینجا ناسلامتی کلوپ میلانه ها؟
زشته این وضع

کروشه ثانی- سعیده- امینه- اون یکی سعیده - حامده و..... یک تکونی بدید به خودتون

راست میگه.
ولی خوب از اونجایی که میلان توی اروپا حذف شده و تو ایتالیا هم تو کورس قهرمانی نیست یه کم اینجا خلوت شده.
در ضمن تلویزیون هم بازیهای میلان رو نشون نمیده.:wallbash:

DATAM
4th April, 2009, 02:34 PM

این یعنی... رایکارد ؟

بعیدمیدونم رایکاردباشه. احتمالا همون ال دونادون خودمونه

Rossoneri
4th April, 2009, 02:48 PM
چون یکدفعه همه بچه ها با هم ساکت شدن اینجوری شده کلوپ. امینم که گم شده! میلانم که تقریبا پرونده اش بسته شده، زیاد چیزی واسه بحث نمونده ...

خلاصه اگه کسی بدخواهه آنجلوتیه همینجا بگه تا دوباره کلوپ راه بیافته:4:

Rossoneri
4th April, 2009, 06:08 PM
فکر میکنم بازیه میلان - لچه رو تلویزیون فردا پخش کنه! آخه هیچ بازی ای از هیچ لیگ معتبری اون ساعت نیست.

+Ehsan
4th April, 2009, 06:27 PM
پخش ورزشی

مسابقات جام باشگاههای آسیا
سه شنبه18/1/88 صبای قم و پاختاکورازبکستان ساعت 16:00
سه شنبه18/1/88 ام الصلال قطر و استقلال تهران ساعت 19:10
چهارشنبه 19/1/88 پیروزی و الغرافه قطر ساعت 16:00
چهارشنبه 19/1/88 بنیادکار ازبکستان و فولاد سپاهان ساعت 18:00

مسابقات لیگ ایتالیا
شنبه 15/1/88 لاتزیو و میلان (پخش غیرزنده) ساعت 00:30
یکشنبه 16/1/88 میلان و لچه ساعت 23:30

مسابقات لیگ انگلستان
شنبه 15/1/88 نیوکاسل و چلسی ساعت 18:30
یکشنبه 16/1/88 منچستر یونایتد و استون ویلا ساعت 19:30

مسابقات لیگ اسپانیا
شنبه 15/1/88 وایادولیه وبارسلونا ساعت 22:30
یکشنبه 16/1/88 مالاگا و رئال مادرید ساعت 00:30

مسابقات جام باشگاههای اروپا
سه شنبه 18/1/88 منچستر یونایتد و پورتو ساعت 23:00
چهارشنبه 19/1/88 ویا رئال وآرسنال (پخش با تاخیر) ساعت 1:15 بامداد
چهارشنبه 19/1/88 بارسلونا و بایرن مونیخ ساعت 23:00
چهارشنبه 19/1/88 لیور پول و چلسی(پخش با تاخیر) ساعت 23:00

+Ehsan
4th April, 2009, 10:21 PM
گالیانی: آنچلوتی بهترین است
آدریانو گالیانی اعلام کرده که با توجه به دیدار چهارشنبه شب او با کارلو آنچلوتی، این مربی باتجربه فصل بعد را هم در جمع روسونری سپری خواهد کرد.
2009/4/4
سایت گل: پس از دیداری که چهارشنبه گذشته میان آدریانو گالیانی نایب رئیس میلان و کارلو آنچلوتی مربی این تیم صورت گرفت، شایعات زیادی در مورد این بحث و گفت و گو و مسائل رد و بدل شده به گوش می رسد. در هر حال و به نقل از گالیانی، این طور به نظر می رسد که آنچلوتی را فصل بعد نیز برروی نیمکت میلان خواهیم دید. او اعلام کرد:«مربی آتی میلان، آنچلوتی خواهد بود. مربی بعدی نیز، ترجیحا یکی از بازیکنان سابق تیم برلوسکونی است .کارلو مثل فائوستو کوپی (دوچرخه سوار مطرح ) است، او مردی تنهادر عرصه مدیریت است و تنها کسی است که رقابتهای لیگ قهرمانان را دو بار، یک بار به عنوان بازیکن و یک بار به عنوان مربی فتح کرده است و او نیازی به این ندارد که کسی را در عرصه رقابت شکست دهد.»

این در حالی است که ژوزه مورینیو، سرمربی کنونی اینتر اعلام کرده بود که میلان تنها تیم دنیاست که در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005، در حالی که سه بر صفر مقابل لیورپول چلو بودند، در نهایت تن به شکست دادند..گالیانی در پاسخ به این اظهارات گفت:« پاسخ دادن به صحبتهای مورینیو، باعث می شود که او بیش از حد به خودش مغرور شود، پس من ترجیح می دهم نسبت به حرفهایش هیچ واکنشی نشان ندهم.»

Rossoneri
4th April, 2009, 11:16 PM
گالیانی گفته برای فصل دیگه تغییر خاصی نداریم. فقط چند تا از بازیکنا بخاطر سنشون میرن و یه مقدار هم تیم تقویت میشه ولی نیازی به تغییر اساسی نیست. راجع به آنتونینی، پالوسکی، دی جنارو و آباته هم گفته شانس خوبی دارن که فصل بعد به تیم برگردن.
یه مصدومای بی شماری که این فصل داشتیم هم اشاره کرده و گفته فصل بعد برمیگردن و برای مثال نستا رو نام برده.

واقعا هم تیم نیاز به تغییر اساسی نداره ... به نظرم همون یه مهاجم خوب و شاید یکی دو بازیکن دیگه بخرن که همینقدر هم خوبه.

DATAM
5th April, 2009, 10:13 AM
این ره که میلان میره به حوالی ترکستانه

هم آنجلوتی باید بره و هم دوران اصلاحات باید شروع بشه. فصل بعد هم همین فلاکت رو خواهیم داشت

+Ehsan
5th April, 2009, 12:44 PM
میلان کاناوارو را نمی خواهد
سایت گل:پس از آنکه سران باشگاه ناپولی اعلام کردند که تمایلی برای به خدمت گرفتن کاناوارو ندارند، این مدافع باتجربه به دنبال امتحان کردن شانسش برای حضور در جمع روسونری است.

سایت گل: آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان اعلام کرده که آنها به دنبال آن نیستند تا تابستان فابیو کاناوارو را از رئال مادرید خریداری نمایند. قرارداد این ستاره تیم ملی ایتالیا با باشگاه مادریدی در ژوئن امسال به پایان خواهد رسید و او می بایست اسپانیا را ترک کند.

از سوی دیگر سران رئال نیز به او پیشنهادی در راستای تمدید قراردادش نداده اند و به نظر می رسد که کاناوارو می بایست به دنبال راه خروجی برنابئو باشد. پیش از این، اخبار از بازگشت مجدد او به باشگاه ناپولی خبر می داد ولی آئورلیو دلائورنتیس، مدیر باشگاه ناپولی درهای ورودی را به روی این مدافع با تجربه بست.

در حالی که این روزها شایعاتی نیز در مورد پیوستن او به میلان به گوش می رسید، ولی گالیانی اعلام کرد که جایی برای کاناوارو در میلان وجودندارد.

گالیانی با Sportmediaset.it گفت:« فابیوکاناوارو ،با وجودی که احترام زیادی برای او، به عنوان یک بازیکن قائلم،در برنامه های ما جایی ندارد. من در مورد بازار نقل و انتقالات، فقط در پایان فصل صحبت می کنم و تصمیم داریم در پایان رقابتهای این فصل بازیکنانی باکیفیت را خریداری کنیم که در فصل آتی به کار تیم بیایند.» سران میلان در نظر دارند تا با توجه به خداحافظی پائولو مالدینی از دنیای فوتبال و احتمال جدایی جوزپه فاوالی از رختکن سن سیرو، مدافعان جدیدی را به خدمت بگیرند.

+Ehsan
5th April, 2009, 10:48 PM
تلاش رئال برای جذب رونالدینیو

2009/4/5
سایت گل : رئال مادرید تلاش می کند رونالدینیو ناراضی را در مهلت نقل و انتقالات تابستانی مجددا به اسپانیا بازگرداند.

نارضایتی رونالدینیو را به وضوح می توان از صحبت هایش بعد از بازی تیم ملی برزیل فهمید.او به خبرنگاران گفت :"در پایان فصل با مدیران میلان مذاکره خواهم کرد.فصل خوبی را سپری نمی کنم اما بازیکن حرفه ای هستم و تمام تلاشم را برای نتیجه گرفتن تیم به کار می گیرم.در پایان فصل در مورد آینده ام تصمیم خواهم گرفت."

منابع نزدیک به رونالدینیو می گویند او به دنبال تیمی در حد و اندازه های میلان است و به احتمال زیاد تابستان امسال این تیم را ترک می کند. فلورنتینو پرس که تا حدود زیادی از پیروزی اش در انتخابات هیئت مدیره رئال مطمئن است قصد دارد رونالدینیو را بار دیگر به اسپانیا بازگرداند.پرس که سابقه جذب بازیکنان بارسا را دارد و لوئیس فیگو پرتقالی را که در بارسا حضور داشت به رئال آورد این بار می خواهد رونالدینیو را که فصل پیش به دلیل اختلاف با پپ گواردیولا نیوکمپ را ترک کرد به رئال بکشاند.

روبرتو دی اسیس برادر و مدیر برنامه های رونالدینیو می گوید :"تیم های زیادی خواهان جذب رونالدینیو هستند اما همه چیز به تصمیم مسئولان میلان باز می گردد."

IL Diavolo
6th April, 2009, 02:24 AM
میلان 2 - لچه صفر ..... ای ول به سندروس ..... درود بر سوپر پیپو

به قول باندینی که در حال گفتمان بودیم در هنگام بازی اگر بازی 10 دقیقه دیگه ادامه داشت میلان 5 تا میزد ....

+Ehsan
6th April, 2009, 09:41 AM
بازی رو بردیم ولی خوب خیلی نچسبید.
واقعا مشکل میلان کجاست؟
چرا تیمی که که بدون شک پرستاره ترین تیم حال حاضر اروپاست نباید حتی یه جام بگیره؟:wallbash:
بر خلاف گذشته این چند ساله میلان ثبات خوبی هم داره چه تو کادر فنی و چه تو ترکیبش
آنجلوتی هم مربی کوچیکی نیست. این افتخاراتیه که آنجلوتی تو 8 فصل با میلان کسب کرده:

National titles
Serie A / Italian Football Championship:
• Winners (17): 2003–04
• Runners-up (14): 2004–05
Coppa Italia:
• Winners (5): 2002–03
Supercoppa Italiana: (record)
• Winners (5): 2004
• Runners-up (3): 2003
European titles
UEFA Champions League (former European Cup)
• Winners (7): 2002–03; 2006–07
• Runners-up (4): 2004–05
UEFA Super Cup (record)
• Winners (5): 2003; 2007
World titles
Intercontinental Cup (record)
• Runners-up (4): 2003
FIFA Club World Cup
• Winners (1): 2007
Unofficial titles
Dubai Challenge Cup
• Winners (1): 2009

شاید مشکل میلان اینه که بیش از حد ستاره داره. به قول کارشناسا بازیکن کارگز نداره.
انگیزه اونچنانی هم برای بردن تو تیم دیده نمیشه. :2mo5pow:

DATAM
6th April, 2009, 10:12 AM
من از حول و حوش دقیقه 40 بازی رو دیدم

بازیمون درکل خوب نبود. میلان دچار روزمرگی و باری به هر جهت شده. من واقعا دلم به حال کاکا میسوزه که جوونیش توی این تیم داره هدر میره. همینجا حمایت کامل وقاطع خودم از کاکا رو اعلام میکنم اگر قصد ترک میلان به هر مقصدی رو داشته باشه. حیف این آدم نیست که گیریک مجموعه - به قول نیما- درخواب مانده رویای میلان بزرگ و نوستالزی زده ، افتاده؟
سطح بازی ضعیف میلان واقعا تاثیربدی روی بازی همه بازیکنهاش هم گذاشته. به نظرم بیشتراز اینکه بازی بد تیم ناشی از بازی بد بازیکنها باشه ، این بازی بد تیمه که باعث نزول تک تک بچه ها شده

بهرحال باگلهای دقایق 91 و93 سندروس و سوپرپیپوگل برنده شدیم و از یک فاجعه بزرگ دور شدیم ولی این تیم مریض احواله. دیشب فقط پاتو در فرم ایده آلش به سرمیبرد. آمار پاس های اشتباه و شتاب زده سربه فلک میزد

InTeR
6th April, 2009, 10:33 AM
واقعا مشکل میلان کجاست؟
چرا تیمی که که بدون شک پرستاره ترین تیم حال حاضر اروپاست نباید حتی یه جام بگیره؟:wallbash:
بر خلاف گذشته این چند ساله میلان ثبات خوبی هم داره چه تو کادر فنی و چه تو ترکیبش
آنجلوتی هم مربی کوچیکی نیست. این افتخاراتیه که آنجلوتی تو 8 فصل با میلان کسب کرده:

National titles
Coppa Italia:
European titles
UEFA Super Cup (record)
World titles
FIFA Club World Cup
Unofficial titles
Dubai Challenge Cup

شاید مشکل میلان اینه که بیش از حد ستاره داره. به قول کارشناسا بازیکن کارگز نداره.

میلان پر ستاره ترین تیم اروپا؟
چند وقت پیش با یکی از دوستام صحبت میکردم حرف جالبی زد.گفت اگر این میلان سال 2003-2004 تشکیل میشد تخیلی ترین تیم دنیا میشد.ستاره هایی که دوره اش چند ساله تمام شده که دیگه ماه هم نیستن.
مالدینی،دیدا،رونالدینیو،ب کام،پیرلو،اینزاگی،شوا،گتو زو،زامبروتا،سیدورف و... الان دیگه بهترینای دنیا نیستن .:wacko:
جای رونالدو شدیدا احساس میشه تو این تیم.

SoulSiick
6th April, 2009, 10:48 AM

جاش یا جای خالیش ؟ :4:

من همچنان اصرار دارم آنجلوتی هنوزم می تونه موفق بشه در تیم ولی دوحالت داره :

1 شوک مربی به تیم وارد بشه و مربی با افکار جدید بیاد.
1 شوک بازیکنی به تیم وارد بشه و نسل جدیدی به میلان تزریق بشه (نسل جدید به معنی صرفا جوون نیست)

من اگر مدیر میلان بودم تعویض بازیکن رو ترجیح می دادم،
شخصا اینکه افکار یک مربی قدیمی شده باشه رو خیلی نمی فهمم،اگر اینجوره فرگوسن خیلی باید قدیمی باشه دیگه.
به قول مورینیو فرگوسن فقط 5 سال طول کشید تا برای اولین بار قهرمان بشه ! :4:

آنجلوتی توی 4 فصل، از 2002 تا 2007 ،سه سالش به فینال لیگ قهرمانان رسید،دوسالش رو قهرمان شد.

InTeR
6th April, 2009, 10:54 AM
جاش یا جای خالیش ؟ :4:

الان زیاد درک نمیکنم این چیزا رو.همون جای خالی:4:
نفرین عامون بر کلاسای 8 صبح.اونم از نوعی که بعدش میای خونه.عقلم کار نمیکنه کلا:man_in_love:

SoulSiick
6th April, 2009, 11:35 AM
من که بلند شدم لباس پوشیدم آماده رفتن شدم،بعد ساعت کلاس رو نگاه کردم دیدم به جای 11:45 که تصور میکردم 10:45 کلاس دارم،
درنتیجه موندم خونه تا کلاس ساعت 2 رو برم :4:

+Ehsan
6th April, 2009, 11:53 AM
چند وقت پیش با یکی از دوستام صحبت میکردم حرف جالبی زد.گفت اگر این میلان سال 2003-2004 تشکیل میشد تخیلی ترین تیم دنیا میشد.ستاره هایی که دوره اش چند ساله تمام شده که دیگه ماه هم نیستن.
مالدینی،دیدا،رونالدینیو،ب کام،پیرلو،اینزاگی،شوا،گتو زو،زامبروتا،سیدورف و... الان دیگه بهترینای دنیا نیستن .:wacko:

به نظر من یه ستاره ستارست تا وقتی که سنش اجازه بده و تیمش وضعیت خوبی داشته باشه
مهم اینه که بتونی ازشون درست استفاه کنی.

رونالدینیو، بکام، پاتو، کاکا، پیرلو، شفشنکو، اینزاگی و سیدورف و ...
میتونی یه تیم پیدا کنی که این همه بازیکن داشته باشه. اینا هر کدومشون بازیکنای فوق العاده ای هستند. مثلا دو تا حرکتی که رونالدینیو دیشب انجام داد جای کل بازی بدش را پر کرد. یا کریس رونالدو دیروز بادو تا گلی که زد بازی بدش رو جبران کرد.

تیمهایی که به خرید سالانه متکی هستند تیمهای خوبی نیستند. باید شرایط برای بروز همه تواناییهای بازیکنا تو تیم فراهم بشه وگرنه بازیکن بزرگ و کوچک خیلی معنی نمیده.
به نظر من همونقدر که یه مربی یا بازیکن بزرگ رو یه تیم تاثیر خوب میذاره یه تیم خوب هم روی مربی و بازیکن تاثیر خوب میذاره. مثلا بعیده که فرگوسن توی هر تیمی بتونه 22 سال مربیگری کنه. این بخشیس هم به منچستر بر میگرده. وگرنه تو تیم ملی ایران دو سال هم نمیتونه مربیگری کنه.
الان استفاده ای که آرسنال و لیورپول از بازیکنای درجه دومشون میکنند خیلی از تیما از فوق ستاره هاشون نمیتونند بکنند.

بلونکوئیست تو پارما خوب نبود ولی تو منچستر ستاره بود
ریسه تو لیورپول ستاره بود ولی تو رم هیچی نیست
همین فلامینی تو آرسنال خیلی بهتر بود.
هانری تو یوونتوس ضعیف بود ولی تو آرسنال ستاره بود.
.
.
.

Leonardo
6th April, 2009, 12:07 PM
خب منم اومدم تبریک بگم. بازی خوبی نکردیم اما نتیجه تیمیسی بود. بچه ها یه خورده مثه ماست بازی میکنن جدیدا. من هنوزم فکر میکنم مشکل اصلی تیم مشکل روزمرگی و انگیزه است. البته کمبود بازیکن هم به جای خودش...
اما دیدید تیم بعد از گل یهو چقدر وحشی شد؟ اینا منتظر یه تلنگرن...

IL Diavolo
6th April, 2009, 01:21 PM

رونالدو :wacko: ؟ عجیبا غریبا .....

از اون حرفهای نا مبارک زدی همشهری

InTeR
6th April, 2009, 01:24 PM
رونالدو :wacko: ؟ عجیبا غریبا .....

از اون حرفهای نا مبارک زدی همشهری

خط حمله رویایی شوا رونالدو اینزاگی رو مثلا تو 2003 فرض کن الان.:man_in_love:
دقت کنی میبینی طعنه بود.:hehe:

S@eed
6th April, 2009, 02:44 PM
واقعا مشکل میلان کجاست؟

National titles
Coppa Italia:
European titles
UEFA Super Cup (record)
World titles
FIFA Club World Cup
Unofficial titles
Dubai Challenge Cup

آقا بیخیال جون مادرت . ما یه کوروش داریم تو این تاپیک به اندازه ی کافی رو اعصابمون راه میره خواهشا شما بیخیال شو . بله تیم ما ستاره داره اما 90 درصدشون ستاره های سربی و فانوسک های خاموشن! :wacko:

نمیدونم چی بگم ! واقعا انگیزه ای در مورد نوشتن درباره ی این میلان ندارم! نمیخوامم برج زهر مار باشم ولی خدایی این چه بازیی بود؟ ما باید خوشحال باشیم که لچه رو دقیقه ی 90 بردیم؟ هر روز که میام خبرهای میلان رو میخونم نا امید تر میشم...............

دم شوا و سندروس گرم .. درد و بلای سندروس رو بزنن تو سر بونرا و کالادزه :4:

رضا جان قبلا هم توضیح دادم چرا فرگوسن تونست 20 سال دووم بیاره . خلاصه میگم که فرگوسن مربیه که هر چندین سال یه بار سبک بازی و نسل تیمش رو عوض میکنه و با این کار روحه تازه به تیمش میده.

کارلتو بدون شک اگه به رئال بره موفق میشه ولی دیگه تو میلان موفق نخواهد بود

IL Diavolo
6th April, 2009, 06:48 PM
امروز داشتم کانال الکاس قطر رو میدیدم که یه برنامه جالب پخش کرد از میزبانی میلان از تیم راگبی all blacks نیوزیلند ....

یه جورایی تمرین نمایشی بود که با توپهای فوتبال و راگبی شروع کردن به شوت زدن ....

آخرشم با شعار هیچ چیز غیر ممکن نیست عکس یادگاری گرفتن

بعدش رفتم youtube و اونجا هم پیداش کردم .... حتما ببینید milan and all blacks (http://www.youtube.com/watch?v=fA_nJIfSw04)

+Ehsan
6th April, 2009, 08:54 PM
آقا بیخیال جون مادرت . ما یه کوروش داریم تو این تاپیک به اندازه ی کافی رو اعصابمون راه میره خواهشا شما بیخیال شو . بله تیم ما ستاره داره اما 90 درصدشون ستاره های سربی و فانوسک های خاموشن! :wacko:

نمیدونم چی بگم ! واقعا انگیزه ای در مورد نوشتن درباره ی این میلان ندارم! نمیخوامم برج زهر مار باشم ولی خدایی این چه بازیی بود؟ ما باید خوشحال باشیم که لچه رو دقیقه ی 90 بردیم؟ هر روز که میام خبرهای میلان رو میخونم نا امید تر میشم...............

رضا جان قبلا هم توضیح دادم چرا فرگوسن تونست 20 سال دووم بیاره . خلاصه میگم که فرگوسن مربیه که هر چندین سال یه بار سبک بازی و نسل تیمش رو عوض میکنه و با این کار روحه تازه به تیمش میده.

حالا که چی؟
مثلا میلان باید کی رو بیاره که فانوسک نباشه؟
کی تضمین میده همون بازیا رو تو میلان هم بکنند؟

لوپز بازیهای والنسیا رو تو لازیو هم کرد؟
رونالدو بازیهای بارسلون را تو اینتر هم کرد؟
بکام بازیهای منچستر رو تو رئال هم کرد؟
ریسه بازیای لیورپول رو تو رم هم کرد؟
فلامینی همون بازیکن آرسناله؟
مگه هانری تو یوونتوس یه فانوسک خاموش نبود؟ تو آرسنال چطور؟

یادت رفته اون دورانی رو که میلان هر سال کلی بازیکن میخرید و کوچکترین موفقیتی هم نداشت؟
میشه پولایی که منچستر و لیورپول این چند سال صرف خرید بازیکن کرده اند با میلان مقایسه کنی؟

میشه چند از ستاره های واقعی رو نام ببری

شمنا مطمئن باش فرگوسن، ونگر و بنیتز خیلی با بقیه مربیا فرق ندارند.
زمانی این مساله مشخص میشه که یه جای دیگه هم امتحان بشند.

Rossoneri
6th April, 2009, 09:14 PM

اتفاقا تو هم بدجوری روی اعصاب منی!:wacko: تو انجمن هرکسی میتونه نظرشو بگه چکار داری بنده خدا چی میخواد بگه!
انگار آیه اومده فقط هرچی سعید میگه درسته!

Seventy One
6th April, 2009, 10:39 PM
http://i.media.goal.com/g/46320_news.jpg

سايت گل: آندري شوچنکو مهاجم ميلان گفته که دوست دارد فصل بعد در ميلان بماند و از طرفداران به دليل حمايتشان تشکر کرده است. او تابستان گذشته به صورت قرضي از چلسي به ميلان آمد و هنوز مشخص نيست که در اين تيم خواهد ماند يا نه. شوا هفته خوبي را سپري کرد. او مقابل انگليس گل زد و بعد با پاس او بود که اينتزاگي گل دوم ميلان مقابل لچه را به ثمر رساند. او از حضور در ميلانلو راضي است: «لحظات خوبي را سپري مي‌کنم و واقعا خوشحال هستم. مي‌خواهم اين جاده را ادامه دهم و تا انتهاي فصل نهايت تلاش خود را انجام دهم.. اميدوارم فصل بعد هم در ميلان باشم، هر چند که هنوز تصميم قطعي در اين باره نگرفته‌ام.»

Seventy One
6th April, 2009, 10:47 PM
http://i.media.goal.com/g/2037_news.jpg

سایت گل : کریستین آبیاتی دوشنبه هفته گذشته زانویش را به تیغ جراحان سپرد و حداقل تا 6 ماه دور از میادین خواهد بود. آبیاتی روز گذشته با از بلژیک بازگشت و با وجود مصدومیت بلند مدتش سرحال به نظر می رسید.او در گفتگو با Telelombardia گفت :"عمل موفقی را پشت سر گذاشتم.اما راه زیادی تا بازگشت دوباره به میادین خواهم داشت.باید صبور باشم.نمی توانم زمان قطعی بازگشتم را پیش بینی کنم اما امیدوارم با شروع فصل جدید به مرز آمادگی برسم." او در جواب سئوالی در مورد این که بین یوونتوس و اینتر چه تیم مقام قهرمانی این فصل سری A را کسب خواهد کرد گفت :"من طرفدار هیچ کدام از این دو تیم نیستم و فقط نتایج میلان را دنبال می کنم."
Advertisement

S@eed
6th April, 2009, 10:59 PM
حالا که چی؟
مثلا میلان باید کی رو بیاره که فانوسک نباشه؟
کی تضمین میده همون بازیا رو تو میلان هم بکنند؟

لوپز بازیهای والنسیا رو تو لازیو هم کرد؟
رونالدو بازیهای بارسلون را تو اینتر هم کرد؟
بکام بازیهای منچستر رو تو رئال هم کرد؟
ریسه بازیای لیورپول رو تو رم هم کرد؟
فلامینی همون بازیکن آرسناله؟
مگه هانری تو یوونتوس یه فانوسک خاموش نبود؟ تو آرسنال چطور؟

یادت رفته اون دورانی رو که میلان هر سال کلی بازیکن میخرید و کوچکترین موفقیتی هم نداشت؟
میشه پولایی که منچستر و لیورپول این چند سال صرف خرید بازیکن کرده اند با میلان مقایسه کنی؟

میشه چند از ستاره های واقعی رو نام ببری

شمنا مطمئن باش فرگوسن، ونگر و بنیتز خیلی با بقیه مربیا فرق ندارند.
زمانی این مساله مشخص میشه که یه جای دیگه هم امتحان بشند.

چه بی ربط! اگه اینجوره که هیچ تیمی نباید بازیکن بخره!

بله یادم میاد که بین سال های 2001 تا 2005 با خرید های اصولی و خوب حرف اول رو در اروپا میزدیم! مشکل شما اینه که فکر میکنید این تیم خداست و هیچ مشکلی نداره!

اتفاقا تو هم بدجوری روی اعصاب منی!:wacko: تو انجمن هرکسی میتونه نظرشو بگه چکار داری بنده خدا چی میخواد بگه!
انگار آیه اومده فقط هرچی سعید میگه درسته!

نه هر چیزی که من میگم درست نیست ! حرفای کوروش درسته که فقط خودش موافقه حرفاشه ! :06:

DATAM
6th April, 2009, 11:25 PM
سعید یک چی میگی ها
مگه کروشه ثانی جای تو رو تنگ کرده؟
این همه آدم دارن از کارلو انتقاد میکنن وبعضا فحش میدن ، خب یکی دونفر هم ازش حمایت میکنند

Leonardo
6th April, 2009, 11:42 PM
راس میگه ابولفض!
آدما با هم فرق میکنن... مثلا من خودم از فرگوسن بدم میاد و به نظرم باید از منچستر بره! نظرمه دیگه! :nish:

S@eed
6th April, 2009, 11:50 PM
سعید یک چی میگی ها
مگه کروشه ثانی جای تو رو تنگ کرده؟
این همه آدم دارن از کارلو انتقاد میکنن وبعضا فحش میدن ، خب یکی دونفر هم ازش حمایت میکنند

بابا من که چیزی نگفتم ! آقا اصلا : کارلتو تا پای جان حمایتت میکنم ! :322: خوبه؟

Leonardo
7th April, 2009, 12:48 AM
بابا من که چیزی نگفتم ! آقا اصلا : کارلتو تا پای جان حمایتت میکنم ! :322: خوبه؟
سعید چرا مثه امیر حسین صادقی از افعال معکوس استفاده میکنی؟:4: یه بار اخراج شده بود، بعدش گزارشگره بهش گفت نظرت در مورد داور بازی چیه؟ بعد این در حالی که یه چشمش اشک یه چشمش خون بود گفت: خیلی عالی بود آقا... خیلی خوب بود... داور بهترین داور بود...

از این حرفا :4:
یعنی منظور اینه که آدم بحث میکنه این میگه اون میگه این میگه اون میگه... قاط زدن نداره. کسی رو اعصاب اون یکی نمیره که! بحثه!

+Ehsan
7th April, 2009, 07:24 AM
چه بی ربط! اگه اینجوره که هیچ تیمی نباید بازیکن بخره!

بله یادم میاد که بین سال های 2001 تا 2005 با خرید های اصولی و خوب حرف اول رو در اروپا میزدیم! مشکل شما اینه که فکر میکنید این تیم خداست و هیچ مشکلی نداره!

نه هر چیزی که من میگم درست نیست ! حرفای کوروش درسته که فقط خودش موافقه حرفاشه ! :06:

نه، من نگفتم نمیشه خرید کرد ولی نباید به خرید متکی بود.
بازیکنای میلان بد نیستند. هنر استفاده از بازیکن خیلی مهمه. وگرنه خیلی از تیمهای موفقتر از میلان نصف میلان هم بازیکن ندارند. خودت ببین لیورپول و آرسنال کی رو داشتند این چند سال؟

کلا تیمهایی که تو فصل نقل و انتقالات ترکیبشون کاملا بهم میریزه امید چندانی به موفقیت بلند مدتشون نیست. هیچ تیم موفقی تو اروپا نیست که اینطور باشه. توی تیمهای موفق ثبات حرف اول و آخر رو میزنه.
اون چیزی که قبل از 2001 تو تیم نبود ولی الان هست همون ثباته. یه نگاه به لیست تغییرات تیم قبل از 2001 و بعدش بکن. من میلانی که هر فصل نصف نفرات اصلیش عوض میشدند رو خوب یادمه.

ضمنا شما باید ادبیاتتو اصلاح کنی. درسته که شما سابقه زیادی تو پارسفوتبال داری ولی من به عنوان کسی که حدود 20 سال سابقه طرفداری میلان رو دارم و بازیاش رو پیگیری کردم اونقدر از میلان میدونم که فقط نظرم رو در موردش بگم هرچند این دلیل نمیشه همه حرفام درست باشه ولی حتی اگه چیز زیادی هم از میلان ندونم دلیل نمیشه که نظرم رو نگم.

+Ehsan
7th April, 2009, 05:58 PM
http://media2.acmilan.com/200710/8373_big.jpg?ver=1

Seventy One
7th April, 2009, 11:13 PM
http://i.media.goal.com/g/30086_news.jpg

سایت گل: پائولو مالدینی، فیلیپو اینتزاگی و کلارنس سیدورف روز یکشنبه به صورت مجزا تمرین کردند. به نوشته سایت میلان، این سه نفر در سالن بودند و بقیه اعضای تیم تحت نظارت کارلو آنچلوتی در زمین تمرین میلانلو به تمرین می‌پرداختند. چنین اتفاقی برای اینتزاگی و مالدینی گاهی روی می‌دهد و این دو نفر احتیاج دارند در اواخر فصل به تقویت عضلانی خود بپردازند و از مصدومیت دور باشند.

سیدورف هم به تازگی از مصدومیت رهایی یافته و هنوز به وضعیت عالی بدنی نرسیده است. او در بازی یکشنبه مقابل لچه تنها 53 دقیقه بازی کرد. انتظار می‌رود این سه نفر برای بازی با کیه‌وو آماده باشند.

Seventy One
8th April, 2009, 10:30 PM
http://i.media.goal.com/g/41996_news.jpg

سایت گل : به نوشته روزنامه The Daily Star کاکا ستاره برزیلی میلان در صورت ترک ایتالیا دوست دارد حضور در لیگ برتر انگلیس را نیز تجربه کند.

کاکا در مهلت نقل و انتقالات زمستانی در آستانه پیوستن به منچسترسیتی قرار داشت اما در لحظات پایانی پیشنهاد صاحبان ثروتمند سیتی را رد کرد.زسانه های اسپانیایی اخیرا اعلام کرده اند ستاره 26 ساله میلان در پایان فصل به رئال خواهد پیوست.اما به نظر میرسد هافبک اسبق سائوپائولو در صورت ترک میلان لیگ برتر انگلیس را به عنوان مقصد بعدی خود در نظر گرفته است.

کاکا می گوید :"من بازی در لیگ برتر انگلیس را بسیار دوست دارم و اگر بخواهم میلان را ترک کنم به انگلیس خواهم رفت.دوست دارم در کنار دوستان خودم لیگ انگلیس را هم برای کسب تجربه امتحان کنم.با هر کدام از دوستانم که در لیگ برتر مشغول بازی هستند و یا قبلا بازی کرده اند صحبت کرده ام می گویند لیگ برتر رقابت های سنگینی است و رقابت بین تیم ها بسیار نزدیک است."

SoulSiick
8th April, 2009, 10:36 PM
یوونتوس آندارده رو بازیکن آزاد اعلام کرده و براش آرزوی موفقیت کرده،
یکی توی یوونتوز گفته بود،نباید نا امید بشه،با توجه به سنش شاید میلان جذبش کنه :4:

+Ehsan
9th April, 2009, 11:34 AM
رونالدینیو گفت :
در صورت حضور ریکارد در میلان مشکلی نخواهم داشت. او دوست خوب من است و من پنج سال را با او تجربه کرده ام. او مربی بزرگی است.
وی گفت من یک ماه به خاطر آسیب دیدگی پاشنه از میادین دور بوده ام.
دوست ندارم روی نیمکت بنشینم با این وجود به عنوان یک بازیکن حرفه ای به تصمیم سرمربی احترام میگذارم.

C.Maldini
9th April, 2009, 01:36 PM
خوب خوشبختانه بايرن و ليورپول كه هردوتا از لحاظ قهرماني تو cl بهمون نزديك بودن حذف شدن.

+Ehsan
9th April, 2009, 02:00 PM
خوب خوشبختانه بايرن و ليورپول كه هردوتا از لحاظ قهرماني تو cl بهمون نزديك بودن حذف شدن.

ایول، عجب گفتیا
اصلا یادم نبود
عجب فینالی بود دو سال پیش
اگه لیورپول برده بود بهمون میرسید
من خاطره خوبی از اون فینال دارم
اونموقع من آموزشی بودم و بازی بعد از خاموشی بود.
خلاصه بروبچ تلویزیون رو بردند تو انباری و دور پنجره ها رو با پتو بستند و با چند نفر دیگه نشستیم دیدیم:4:
البته نامردا بازی با منچستر رو هم به همین روش دیده بودند ولی به من چیزی نگفتند.:cry_smile:
خدا ازشون نگذره:4:

Le Professeur
9th April, 2009, 04:51 PM
http://www.gigaimage.com/images/6tkgya5pgdwnj45w4c5p_thumb.jpg (http://www.gigaimage.com/viewer.php?file=6tkgya5pgdwnj45w4c5p.jpg)

A file photo taken March 26, 2009, shows AC Milan coach Carlo Ancelotti smoking a cigarette before a match at the San Siro Stadium in Milan. AC Milan coach Carlo Ancelotti has agreed to take over at Chelsea next season to replace interim coach Guus Hiddink, the Sun newspaper reported on Thursday April 9, 2009. The report said Ancelotti has agreed a contract worth 5.8 million pounds (6.4 million euros, 8.5 million dollars) a season to move into the hotseat at Stamford Bridge

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th April, 2009, 05:26 PM

http://www.imageurlhost.com/images/aa2h30y7dzbktjd1cnh.jpg

http://www.imageurlhost.com/images/6fwzdtd5hi6e2h4ont3_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=6fwzdtd5hi6e2h4ont3.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/mf1flfstbhl3upj5kvo_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=mf1flfstbhl3upj5kvo.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/ue0itmkzg0ww3xxv242_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=ue0itmkzg0ww3xxv242.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/bwm6xzspzpk805dibo_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=bwm6xzspzpk805dibo.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/2xjhez94jxrtkjzid7rq_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=2xjhez94jxrtkjzid7rq.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/od4wizjjyj7ca2pe1o4u_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=od4wizjjyj7ca2pe1o4u.jpg)

http://www.imageurlhost.com/images/6f7w7c3zcqvcs47u1f29_thumb.jpg (http://www.imageurlhost.com/viewer.php?file=6f7w7c3zcqvcs47u1f29.jpg)

DATAM
9th April, 2009, 10:03 PM

ساده لوحی اگه فکرمیکنی کار لیورپول تموم شده
شانس 15 درصدی داره که واسه لیورپول 15 درصد، 15 درصده

C.Maldini
10th April, 2009, 12:26 AM
ساده لوحی اگه فکرمیکنی کار لیورپول تموم شده
شانس 15 درصدی داره که واسه لیورپول 15 درصد، 15 درصده

مثل اينكه آنجلوتي يه بار بهتون حال داده روتون زياد شده.
هيدينك ديگه از اينا نيست كه بياين تو خونش بهش سه تا بزنين،يه باخت تاريخي به نظرم تو راه باشه:img-police:

+Ehsan
10th April, 2009, 01:20 PM
گالیانی:مذاکره ای برای کاکا نشده
آدریانو گالیانی نایب رئیس میلان امروز اعلام کرد کاکا و آنچلوتی در این تیم می مانند...
سایت گل : اخیرا فلورنتینو پرس رئیس احتمالی رئال اعلام کرده که کاکا ستاره میلان را در تابستان امسال جذب می کند اما آدریانو گالیانی معتقد است ستاره برزیلی تیمش در میلان می ماند.
گالیانی در گفتگو با شبکه تلویزیونی Sky می گوید :"هر روز خبر جدیدی در روزنامه ها در مورد کاکا می خوانم اما حقیقت این است که تا کنون رئالی ها هیچ مذاکره ای برای جذب کاکا با ما انجام نداده اند."
گالیانی سپس در مورد شایعه مربیگری ماسیمیلیانو آلگری در در میلان گفت :"میلان از وقتی که آنچلوتی هدایت این تیم را به عهده گرفته با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده است.آنچلوتی تا پایان فصل بعد با ما قرارداد دارد و تا پایان قراردادش در میلان می ماند." با توجه به حذف میلان از رقابت های جام یوفا و همچنین خارج شدن از کورس قهرمانی سری A مربیان زیادی مورد توجه مسئولان میلان قرار گرفتند.

----------------------------------------------------------

کاکا: تا ابد در میلان
ستاره برزیلی شایعات اخیر مربوط به آینده خود را تکذیب کرده و گفته قصد ندارد میلان را ترک کند.
سایت گل: کاکا در ژانویه در آستانه ترک میلان قرار داشت. در آن هنگام منچسترسیتی پیشنهادی گران‌قیمت برای خرید او ارائه داده بود که در نهایت مورد پذیرش این بازیکن 26 ساله قرار نگرفت. اما در هفته‌های اخیر رسانه‌های اسپانیا مرتبا خبر از حضور او در رئال مادرید می‌دهند. او به گاتزتا دلو اسپورت گفته: «به نظرم مردم اخیرا زیاد درباره من حرف می‌زنند.
حالا نوبت من است که صحبت کنم. از رئال مادرید با من تماسی نگرفته‌اند. مطمئنا قبلا هم تاکید کرده بودم که دوست دارم در میلان بمانم. تا آخر دوران بازی در میلان خواهم ماند و این پنجمین باری است که این حرف را می‌زنم. این مسائل دیگر برای من و طرفداران خسته‌کننده شده. من به طرفداران بسیار وامدارم و به آن‌ها ثابت کردم می‌خواهم بمانم. البته یک لحظه تردید کردم که به سیتی بروم یا نه، ولی در نهایت تصمیم به ماندن گرفتم و بار دیگر تکرار می‌کنم با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده‌ام.»

-----------------------------------------------------------

میلان:آنچلوتی به چلسی نمی رود
مسئولان باشگاه میلان اعلام کردند کارلو آنچلوتی سرمربی فعلی میلان برای مربیگری چلسی به لیگ برتر نمی رود...
سایت گل : لئوناردو، مدیر فنی میلان شایعات مبنی بر رفتن آنچلوتی از میلان برای مربیگری در چلسی را تکذیب کرد.در روزهای اخیر اخباری مبنی بر حضور آنچلوتی روی نیمکت چلسی در فصل بعد شنیده می شد اما مسئولان روسونری به سرعت این خبر را تکذیب کردند.
لئوناردو معتقد است آنچلوتی در تابستان میلان را ترک نمی کند و تمام تمرکزش را معطوف رقابت های میلان در ادامه رقابت های سری A کرده است و تلاش می کند سهمیه لیگ قهرمانان را برای فصل بعد کسب کند.او در گفتگو با وب سایت اختصاصی میلان می گوید :"آنچلوتی تا پایان فصل بعد با ما قرارداد دارد و همه چیز کاملا واضح و روشن است.مربی با باشگاه رابطه خوبی دارد و برعکس.هدف ما اکنون این است که به رقابت های لیگ قهرمانان فصل بعد صعود کنیم."
میلان هم اکنون با امتیاز 58 در رده سوم جدول سری A قرار دارد و یکی از شانس های صعود به لیگ قهرمانان در فصل بعد می باشد.

---------------------------------------------------------------

شوچنکو دلیل انتقال به چلسی را گفت
مهاجم روسونری از دلایل پیوستنش به باشگاه انگلیسی چلسی در سه سال پیش می گوید.
سایت گل: آندری شوچنکو، ستاره باشگاه میلان باردیگر از پیوستنش در سال 2006 به باشگاه چلسی سخن به میان آورده و اعلام کرده که برای برطرف کردن نیازهای خانواده اش به چلسی رفته و این موضوع را بر زندگی حرفه ای اش در دنیای فوتبال ارجحیت داده است.
شوچنکو در گفت و گو با اسکای گفته:« هیچ حسرتی نمی خورم. در زندگی همه چیز کامل نیست .من در آن زمان بیشتر به زندگی خوب خانواده ام اندیشیدم تا شغل شخصی خودم. ترک کردن تیم برایم سخت بود ولی من بیشتر به فکر خانواده و فرزندانم بودم. خانواده من در لندن می ماندند و این طوری برنامه ریزی کردم و امورات نیز به خوبی پیش رفت.» شوچنکو در ادامه در مورد تفاوتهای میان فوتبال ایتالیا و انگلیس گفت:« من پیش از این هم در این رابطه صحبت کرده ام. تفاوتهای کمی در این میان وجود دارد. در فوتبال انگلستان، سرعت بیشتر است و فشار کمتری را از سوی هواداران حس می کنی، ولی از سوی روزنامه ها نه.»
او در مورد مربی سابق چلسی، ژوزه مورینیو که هم اکنون در تیم رقیب میلان مشغول به کار است،ادامه داد :« به نظر من او خیلی صریح و رک با بازیکنانش صحبت می کند و مسائل و افکارش را دقیقا همان طوری که هستند منتقل می نماید. خیلی از بازیکنان این ویژگی او را تحسین می کنند و البته من ترجیح می دهم در مورد رابطه ام با او صحبتی نکنم و باید بگویم به عنوان یک مربی و یک انسان احترام زیادی برای او قائلم.»
شوچکنو در رقابتهای این فصل سریA در دفعات محدودی برای میلان به میدان رفته و تنها 14 بار پیراهن این تیم را برتن کرده و در این میان، فقط 2 بار به عنوان بازیکن فیکس روانه میدان شده است.

Hamed
11th April, 2009, 12:09 AM
این میلان هیچ انگیزه ای واسه هیچ کدوممون نذاشته...اصلا حال و حوصله فکر کردن به میلان رو هم ندارم چه برسه به فعالیت توی تاپیک...

امین هم نیستش که 4 تا از اون خبر سبز انگلیسیاش:4: بذاره :46:

فردا با کیه وو بازی داریم...کیه وو 5 هفته اس که نباخته(6 هفته هم توی خونه نباخته) و آخرین باختش بر می گرده به هفته 25 و شکست 2-1 از فیو...بعد از اون به ترتیب نتایجش اینطور بوده: 2-0 آتالانتا,1-1 کالیاری,3-0 لاتزیو,1-0 پالرمو و 3-3 یوونتوس...میشه گفت روحیه خوبی داره که هم روند شکست ناپذیریشو حفظ کنه و هم خودشو از منطقه سقوط جدا کنه(رده 16)...بهترین بازیکنشون هم توی این چند هفته اخیر سرجیو پلیسیره که جلوی یووه هت تریک کرد

امیدوارم که بتونیم این نوار 5 هفته ای رو قطع کنیم

Hamed
11th April, 2009, 04:09 PM
داریم به آخر فصل می رسیم,واسه اینکه تاپیک هم یه کم رونق بگیره بیاید یه کم در مورد فصل بعد صحبت کنیم!

به نظرتون چه تغییراتی صورت بگیره؟چه کسایی باید برن؟چه نفراتی بیان؟

کل یوم لیست ورودی-خروجیتون رو برا فصل بعد بگید

SoulSiick
11th April, 2009, 05:04 PM
فصل هنوز تمام نشده،هنوز با توجه به بازی رودرو در میلان شانس دوم شدن هم دارید :4: و البته یووه هنوز بازی با اینتر رو داره،هفته ی آخر هم با لاتزیو بازی داریم که این فصل از هممممممممممممممممممه باخته جز یووه !!

DATAM
11th April, 2009, 07:22 PM
درزمین الاغهای پرنده باگل لاری پیروز شدیم
خوشمان آمد

هرکی بازی رو دیده بیادگزارش ول بده از خودش

S@eed
11th April, 2009, 07:30 PM
^^^

گزارش خاصی نیست. در یه بازی معمولی 1-0 بردیم

+Ehsan
11th April, 2009, 07:34 PM
اینتر مساوی کرد
فقط 12 امتیاز تا صدر جدول:vahidrk1:

Rossoneri
11th April, 2009, 09:31 PM
تجربه بهم ثابت کرده فرمول قهرمانی تو سری آ همین پیروزیهای 1-0 هستش. حیف که دیگه خیلی دیر شده:4:

تو بازی آخر شب یوونتوس - جنوا هم هر نتیجه ای که بدست بیاد ما سود میکنیم، ولی بهتره که یووه ببازه!:4:

+Ehsan
11th April, 2009, 10:25 PM
مخالفان آنجلوتی امیدوار باشند

پیشنهاد چلسی به آنچلوتی
مربی کنونی میلان می تواند در استمفورد بریج، درآمدی سالیانه معادل 5.5 میلیون یورو داشته باشد. اوبه احتمال فراوان جایگزین گاس هیدینک، مربی هلندی چلسی خواهد شد.

سایت گل:به نقل از روزنامه سان، نام کارلو آنچلوتی، مربی این فصل میلان به عنوان جایگزین قطعی گاس هیدینک برروی نیمکت مربی گری چلسی معرفی خواهد شد. چرا که هیدینک هلندی در پایان رقابتهای این فصل می بایست به نیمکت تیم ملی روسیه بازگردد.

هیدینک گفته:« من قراردادی رسمی با فدراسیون فوتبال روسیه دارم و برای من بسیار مهم است که وعده ام را عملی کنم. گاهی مواقع در کار ما استانداردهای معنوی زیر پا گذاشته می شوند ولی من می خواهم به تعهداتم تا پایان راه پایبند باشم. من به بازیکنان تیم ملی روسیه مدیونم .اگر قراردادم را با مسئولان فدراسیون فوتبال روسیه و تیم ملی این کشور به پایان نمی بردم، آنها حق داشتند تا مرا به دلیل زیرپا گذاشتن تعهداتم سرزنش کنند. اگر من در طول این مدت به کمک چلسی شتافتم به این دلیل بود که تیم ملی روسیه،تنها دو بازی دشات ولی در فصل بعد روسیه بازیهای دوستانه فراوانی را در ماه آگوست خواهد داشت و پس از آن و در ماه های سپتامبر و اکتبر، رقابتهای مرحله مقدماتی جام جهانی پیش رو خواهد بود. در آن هنگام این امکان فراهم خواهد شد تا در رقابتهای Play off حاضر باشیم.»

این در حالی است که این روزها جزئیات فراوانی نیز از مذاکرات میان آنچلوتی و سران چلسی به انتشار رسیده و این طور به نظر می رسد که این مربی بزرگ با دستمزدی سالیانه معادل 5/5 میلیون یورو به استمفورد بریج خواهد رفت و در ازای کسب هر عنوان قهرمانی پاداشی معادل 1.1 میلیون یورو نیز دریافت می نماید.

+Ehsan
11th April, 2009, 10:28 PM
فکر کنم یکی از دلایل کمبود انگیزه بازیکنان میلان رو فهمیدم

میلان در لیست پردرآمدترین بازیکنان جهان 4 نفر رو داره

http://www.goal.com/iran/news/1826/%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/2009/04/11/1203224/%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF%D8%AA%D 8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7

IL Diavolo
12th April, 2009, 04:54 AM
خب منم کمی دیر این برد 1-0 رو مقابل کیه وو تبریک میگم .... مثل اینکه بازی سختی بوده و دیدا بهترین بازیکن میدان انتخاب شده .

خب تک گل بازی رو سیدورف روی یه حرکت تیمی به ثمر رسونده . یانکلوفسکی ( ژانکلووسکی ) زامبروتا - پیرلو و کاکا بازیکنای کم

فروغ میلان توی این بازی بودن که به ترتیب از سایت گل نمره های 6-6-6-5.5 رو دریافت کردن و ستاره های تیم هم دیدا - آمبروسینی

و زننده تک گل بازی یعنی سیدورف بودن که به ترتیب نمره های 9-8-7 رو دریافت کردن ... البته پاتو هم بد بازی نکرد و نمره 7 رو

دریافت کرد ....

m2006
12th April, 2009, 05:58 AM
برد میلانو تبریك میگم
حالا دومم میتونیم بشیم ولی اونوقت كارلتو دیگه هیچ رقمه نمیره :4:

riesh_sevom
12th April, 2009, 11:24 AM
خوب پیروزی میلان رو تبریک میگم امیدوارم همینطور رو نوار پیروزی باقی بمونیم و مستقیم راهی لیگ قهرمانان اروپا بشیم
جای میلان در لیک قهرمانان خیلی خالی

Rossoneri
12th April, 2009, 06:23 PM
خب خیلی خوب شد! یوونتوس هم باخت تا اختلافمون باهاش به 2 امتیاز برسه ... هفته بعد هم که با اینتر بازی داره و ما با تورینو. بازی مستقیم ما با یوونتوس در سن سیرو هم هست. فکر نمیکنم دوم شدنمون زیاد سخت باشه.

Seventy One
12th April, 2009, 09:38 PM
http://i.media.goal.com/g/42935_news.jpg

سایت گل : ماسیمو آمبروزینی قصد دارد در میلان بماند اما در حالی که قراردادش سال بعد به پایان می رسد هنوز هیچ پیشنهادی مبنی بر تمدید قرارداد از مسئولان این تیم دریافت نکرده است.بدین ترتیب او می تواند در پایان فصل بعد به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می خواهد برود اما آمبروزینی آرزو دارد دوران فوتبالش را با میلان به پایان برساند.

او در گفتگو با Eurosport می گوید :"قرارداد من با میلان در سال 2010 به پایان می رسد، امیدوارم به زودی مسئولان باشگاه پیشنهادی برای تمدید قرارداد به من بدهند چرا که میلان را دوست دارم و می خواهم فوتبالم را در این تیم به پایان برسانم.در صورتی که باشگاه مرا نخواهد مجبورم این تیم را ترک کنم.

آمبروزینی از سال 1995 در میلان حضور دارد و تاکنون 247 بار با پیراهن این تیم در سری A به میدان رفته و 22 گل نیز به ثمر رسانده.

ONE LOVE_ONE IKER
13th April, 2009, 12:12 PM
خب خیلی خوب شد! یوونتوس هم باخت تا اختلافمون باهاش به 2 امتیاز برسه ... هفته بعد هم که با اینتر بازی داره و ما با تورینو. بازی مستقیم ما با یوونتوس در سن سیرو هم هست. فکر نمیکنم دوم شدنمون زیاد سخت باشه.

آن چل وتی فقط گفته هدف ما سوم شدنه

Leonardo
13th April, 2009, 02:52 PM
آقای محترم لطفا ادب و احترام رو حتی در مورد شخصیت هایی که بهشون علاقه ندارید رعایت کنید! منم بلدم برای تک تک بازیکنها و مربیانی که دوستشون داری اسامی مضحک بسازم. اما حداقل برای خودم شخصیت قائلم که دست به این کار نمیزنم.

DATAM
13th April, 2009, 03:37 PM
حالا که احسان واسش مشکل پیش اومده و احتمالا حالاها حالاها نمیتونه بیاد، جاداره مدیران رده بالاتر نظارت بیشتری روی انجمن ایتالی داشته باشن.

Seventy One
13th April, 2009, 05:11 PM
http://i.media.goal.com/g/17453_news.jpg

سایت گل: بعد از یک فصل ناامید کننده دیگر، میلان قصد دارد تابستان آینده تغییرات عمده ای در تیم خود ایجاد کند. اگرچه نایب رئیس باشگاه آدریانو گالیانی گفته که او می داند این تیم در حال حاضر برای بازگشت به دوران باشکو گذشته به چه چیزهایی نیاز دارد.

گالیانی به توتومرکاتووب گفت:" به طور کلی برای پیروز شدن شما باید باشگاه بزرگی داشته باشید و به یک مربی خوب و یک تیم مناسب هم نیاز دارید. ولی رقابت با تیمهایی که دو برابر ما در فصل سوددهی دارند، درست مثل رئال مادرید و مالیاتهای کمی می پردازند، خیلی سخت است. ما باید یک استراتژی خاص داشته باشیم. در ماههای اخیر زیاد با مشکل مصدومیت روبرو بودیم ولی میلان به بازسازی نیازی ندارد."

گالیانی ادامه داد:" ما یکی دو ستاره مطرح را در اختیار خواهیم گرفت. ولی خیلی از بازیکنان جوان را هم که در سراسر ایتالیا خوش درخشیده اند مد نظر قرارداده ایم. من همیشه پالوسکی، دی جنارو و آبته را تحت نظر داشتم و از اینکه آنها فصل بعد به جمع ما باز می گردند خوشحالم.

S@eed
14th April, 2009, 06:32 AM
بچه ها نظرتون چیه درباره ی خرید های میلان در فصل بعد بحث کنیم؟ بنظرتون توی کدوم نقاط باید تقویت بشیم و چه بازیکن هایی باید بگیریم؟

اول از همه که باید مربی رو عوض کنیم! نظر اولم رایکارده!

نظر من اینه که برای فصل بعد : دروازبان + 4 مدافع + 2 هافبک + 1 فوروارد بخریم

سعی کردم خرید ها رو جوری انتخاب کنم که رویایی نباشه و تواناییه خردیش رو داشته باشیم
برای دروازه من گزینه ای بهتر از فری نمی بینم

برای دفاع : دو مدافع وسط و دو مدافع کناری : مکسس و گالاس برای دفاع وسط + گائل کلیچی و میگوئل(دفاع راست والنسیا)

لازم به ذکره اگه دو مدافع برزیلی (تیاگو سیلوا و اون یکی اسمش یادم رفت دفاع راسته) که خریدیم به کارمون بیاد و خوب جواب بدن لازم به خرید گالاس و میگوئل نداریم . ولی به شدت به یک دفاع وسط مطمئن و دفاع چپ عالی نیاز داریم.

برای خط هافبک: بنظرم با داشتن رینو آمبروزینی و فلامینی (امرسون لاشخور هم هست که نبودش بهتره) نیازی به خرید هافبک دفاعی نداریم ولی برای هافبک هجومی که جانشین سیدورف کنیم یه بازیکن سرعتی تکنیکی مثل جوکول بدرد میخوره . مارک هامسیک که فوق العادست اگه بشه :06:ولی صد سال میلان از این خرید ها نمیکنه . گلب هم بد نیست . البته گورکوف هم احتمالا برگرده و اگه سر فرم باشه میتونیم به عنوان جانشین سیدورف ازش استفاده کنیم...

اما برای هافبک وسط اگه دیوید رو نگه نداشتیم حتما باید کسی رو به عنوان آلترناتیو پیرلو بیاریم ! من نظرم روی ژابی آلونسوئه یا حتی مارکوس سنا ! واقعا اگه یکیش رو بگیریم نوره الا نور میشه!

برای خط حمله با وجود پاتو پیپو شوا بوریلو یه خرید بابا ننه دار مثله دروگبا یا آدبایور کافیه! این ها به کنار کاش دیوید ویا رو میخریدیم! هم جوونه هم گلزن! ترکیب ایده آل من واسه فصل بعد اینه ! هر چند که هنوز مربی معلوم نشده

-------------------فری -----------------

کلیچی--------نستا--------مکسس-------زامبروتا

-----------------------آلونسو--------------------

رونالدینیو-------------------------------گتوسو

--------------------کاکا-----------------------

پاتو-------------------آدبایو-------------------

نیمکت: آبیاتی- سندروس--یانکلوفسکی--تیاگو سیلوا--سیدورف -گورکوف- هلب- پیرلو - آمبروزینی - فلامینی- اینزاگی-شوا

در آخرم تیم های پایه در تیم ما یعنی کشک! همه ی تیم های دنیا هر سال از تیم های پایشون ستاره روی میکنن الا ما !

kakou_shirazi
14th April, 2009, 09:29 AM
در آخرم تیم های پایه در تیم ما یعنی کشک! همه ی تیم های دنیا هر سال از تیم های پایشون ستاره روی میکنن الا ما !

پس لوكا آنتونینی (شماره77)و سر پائولو از كجا اومدن به نظر شما؟

kakou_shirazi
14th April, 2009, 09:37 AM
[QUOTE=S@eed;462565][b]بچه ها نظرتون چیه درباره ی خرید های میلان در فصل بعد بحث کنیم؟ بنظرتون توی کدوم نقاط باید تقویت بشیم و چه بازیکن هایی باید بگیریم؟

سعی کردم خرید ها رو جوری انتخاب کنم که رویایی نباشه و تواناییه خردیش رو داشته باشیم

برای دفاع : دو مدافع وسط و دو مدافع کناری : مکسس و گالاس برای دفاع وسط + گائل کلیچی و میگوئل(دفاع راست والنسیا)

لازم به ذکره اگه دو مدافع برزیلی (تیاگو سیلوا و اون یکی اسمش یادم رفت دفاع راسته) که خریدیم به کارمون بیاد و خوب جواب بدن لازم به خرید گالاس و میگوئل نداریم . ولی به شدت به یک دفاع وسط مطمئن و دفاع چپ عالی نیاز داریم.

برای خط هافبک: بنظرم با داشتن رینو آمبروزینی و فلامینی (امرسون لاشخور هم هست که نبودش بهتره) نیازی به خرید هافبک دفاعی نداریم ولی برای هافبک هجومی که جانشین سیدورف کنیم یه بازیکن سرعتی تکنیکی مثل جوکول بدرد میخوره . مارک هامسیک که فوق العادست اگه بشه :06:ولی صد سال میلان از این خرید ها نمیکنه . گلب هم بد نیست . البته گورکوف هم احتمالا برگرده و اگه سر فرم باشه میتونیم به عنوان جانشین سیدورف ازش استفاده کنیم...

اما برای هافبک وسط اگه دیوید رو نگه نداشتیم حتما باید کسی رو به عنوان آلترناتیو پیرلو بیاریم ! من نظرم روی ژابی آلونسوئه یا حتی مارکوس سنا ! واقعا اگه یکیش رو بگیریم نوره الا نور میشه!

برای خط حمله با وجود پاتو پیپو شوا بوریلو یه خرید بابا ننه دار مثله دروگبا یا آدبایور کافیه! این ها به کنار کاش دیوید ویا رو میخریدیم! هم جوونه هم گلزن! ترکیب ایده آل من واسه فصل بعد اینه ! هر چند که هنوز مربی معلوم نشده

نیمکت: آبیاتی- سندروس--یانکلوفسکی--تیاگو سیلوا--سیدورف -گورکوف- هلب- پیرلو - آمبروزینی - فلامینی- اینزاگی-شوا

این همه بازیكن ماچ كه نمیدی جای پول چطور میخوای بخریشون؟:hehe:

+Ehsan
14th April, 2009, 12:19 PM
بچه ها نظرتون چیه درباره ی خرید های میلان در فصل بعد بحث کنیم؟ بنظرتون توی کدوم نقاط باید تقویت بشیم و چه بازیکن هایی باید بگیریم؟

در مورد سرمربی نظری ندارم. رایکارد و آنچلوتی کارنامه نسبتا مشابهی دارند. البته من ترجیح میدم یکی بیاد که از آنچلوتی بزرگتر و باتجربه تر باشه.

اما در مورد ترکیب همونطور که قبلا گفتم اصلا موافق نیستم.
توی ترکیب شما 4 تا بازیکن جدید هست
علاوه بر اون رونالدینیو و زامبروتا کمتر از یه فصل برای میلان بازی کردند و نستا هم حدود یه فصله که بازی نکرده.

این یعنی تغییر 60 درصد تیم در کمتر از یه فصل که با توجه به تجربه ای که از گذشته دارم تیم رو کله میکنه
هیچ تیم بزرگی تو اروپا پیدا نمیکنی که تو کمتر از یه فصل بیش از 30 درصد از ترکیبش رو عوض کنه

اگر قراره تغییری تو میلان انجام بشه باید خیلی آروم و سر فرصت انجام بشه. در طول یه فصل میشه سه تا بازیکن رو کم کم به ترکیب اصلی تزریق کرد.

ضمنا تجربه میگه مقایسه دو تا بازیکن تو دو تا تیم مختلف اشتباهه. به نظر من خیلی از بازیکنای حال حاضر ما از اینا بهترند ولی باید ازشون درست استفاده بشه.

+Ehsan
15th April, 2009, 03:38 PM
http://media2.acmilan.com/200710/8372_big.jpg

Rossoneri
15th April, 2009, 06:30 PM

:shok:خب اگه اینجوریه که یهو کلا یه تیم دیگه ببندیم؟!

یه حساب سر انگشتی واسه این تیم ایده آل میگه :

فری = 15
کلیچی = 10
مکسس = 15
آلونسو = 20
آدبایور = 25
هلب = 20
سندروس = 7

حداقل باید 112 میلیون بازیکن جدید بخریم!

5 بازیکن جدید تو ترکیب اصلی. حضور پیرلو - هلب - گورکوف و سیدورف روی نیمکت هم جالبه ضمن اینکه هر بازی حداقل یکی دوتاشون باید روی سکوها بشینن! امثال بونرا - کالادزه - آنتونینی - دیدا - بوریلو هم که معلوم نیست چی میشن.
==============================

گرچه فکر میکنم هنوز زوده اما با توجه به اینکه گالیانی هم گفته که بیشتر میخواد به بازیکنهای جوون فصل آینده اعتماد کنه و خرج آنچنانی نخواهد کرد فکر میکنم ترکیبمون یه چیزی شبیه به این باشه.

خریدهای درست و حسابی احتمالی : اَگر و آدبایور و شاید یک دروازه بان.
بازیکنهایی که میرن : مالدینی، فاوالی، امرسون، دیدا، سندروس. احتمالا از بین شوچنکو و بوریلو هم یکی میره.

---------------------------آبیاتی---------------------------
یانکلوفسکی--------اگر--------نستا-------------زامبروتا
-------------------پیرلو-----------گاتوسو-----------------
--------------رونالدینیو----------------کاکا----------------
----------------------آدبایور-----پاتو-----------------------

نیمکت هم یه چیزی شبیه این : کالاچ (یا یک دروازه بان جوون) - تیاگو سیلوا - کالادزه - بونرا - ماتیونی - آنتونینی - سیدورف - آمبروسینی - فلامینی - آباته - اینزاگی - بوریلو - پالوسکی (یا دی جنارو)

+Ehsan
17th April, 2009, 11:46 PM
پخش مستقیم ورزشی:

مسابقات جام باشگاههای آسیا

سه شنبه 1/2/88 سپاهان و بنیاد کار ازبکستان ساعت 15:30
سه شنبه 1/2/88 الغرافه قطر و پیروزی ساعت 20:00
چهارشنبه 2/2/88 استقلال تهران و ام صلال قطر ساعت 18:30
چهارشنبه 2/2/88 باختاکور و صبای قم(پخش با تاخیر) ساعت 18:00

مسابقات لیگ انگلیس

سه شنبه 1/2/88 لیورپول و آرسنال ساعت 23:30

مسابقات جام حذفی انگلیس

شنبه 28/1/88 آرسنال و چلسی ساعت 20:45
یکشنبه 29/1/88 منچستر یونایتد و اورتون ساعت 19:30

مسابقات لیگ ایتالیا
یکشنبه 29/1/88 میلان و تورینو ساعت 23:00
شنبه 28/1/88 یونتوس و اینتر ساعت 23:00

مسابقات جام حذفی ایتالیا

چهارشنبه 2/2/88 یونتوس و لاتزیو ساعت 23:15

مسابقات لیگ اسپانیا

پنجشنبه 3/2/88 بارسلونا و سه ویا ( پخش با تاخیر ) ساعت 1:15 بامداد

+Ehsan
19th April, 2009, 06:31 AM
اینتر و یووه 1-1 کردند به نفع میلان
حالا اگه تورین رو ببریم قهرمانی هم غیرممکن نیست:308:
6 بازی و 10 امتیاز اختلاف
البته اول بازی امشبو ببریم بعد یه فکری میکنم

GaRiNcHa
19th April, 2009, 09:45 AM
اینتر و یووه 1-1 کردند به نفع میلان
حالا اگه تورین رو ببریم قهرمانی هم غیرممکن نیست:308:
6 بازی و 10 امتیاز اختلاف
البته اول بازی امشبو ببریم بعد یه فکری میکنم

آنچلوتی ذوق مرگ میشه:angry: اگه این فصل بتونیم سوم بشیم:victory: چون در بازیها از سیستم خوبی استفاده نمی كنه:wallbash::angry: و در ضمن این فصل زیاد مصدوم داشتیم :wallbash: .

+Ehsan
19th April, 2009, 12:01 PM
اخبار میلان

آنچلوتی:به چلسی نمی روم
آنچلوتی معتقد است چلسی باشگاه بزرگی است اما علاقه ای به پست سرمربیگری این تیم ندارد...

سایت گل : رسانه های انگلیسی اخیرا اعلام کردند با اتمام قرارداد گاس هیدینک سرمربی فعلی چلسی در پایان فصل کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی میلان هدایت آبی های لندنی را برای فصل بعد به عهده خواهد گرفت اما آنچلوتی اعلام کرد تمایلی به مربیگری در چلسی ندارد.

قرارداد آنچلوتی با میلان در سال 2010 به پایان می رسد اما مسئولان روسونری تا کنون پیشنهادی برای تمدید قرارداد او ارائه نکرده اند.سرمربی اسبق یوونتوس از علاقه اش به مربیگری در یک تیم غیر ایتالیایی خبر داد اما قبول هدایت چلسی را رد کرد.او در گفتگو با کوریره دلوسپورت می گوید :"با وجود این که برای همیشه در میلان نخواهم ماند هدایت چلسی را نیز نخواهم پذیرفت.به زودی این شایعات به پایان می رسد.چلسی تیم بزرگی است اما من علاقه ای به هدایت این تیم ندارم."

رسانه های انگلیسی معتقدند آبراموویچ مالک چلسی قصد دارد با پیشنهاد مالی وسوسه کننده آنچلوتی را به لندن بکشاند اما با توجه به این اظهارات سرمربی میلان بعید به نظر می رسد او به آبی های لندنی بپیوندد.میلان هم اکنون برای کسب عنوان دومی در سری A با یوونتوس می جنگد در ادامه رقابت ها فردا به مصاف تورینو می رود.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میلان آماده خرید آدبایور
میلان خواهان این مهاجم توگویی است و حاضر است برای خرید او پول زیادی بدهد.

سایت گل: میلان آماده مذاکره با آرسنال بر سر خرید امانوئل آدبایور است و اگر اوضاع پیچیده شود سیلویو برلوسکونی از ثروتش برای خرید او استفاده خواهد کرد.

روزنامه دیلی‌میل ادعا کرده غول‌های ایتالیا قصد دارند با 35 میلیون یورو او را به خدمت بگیرند. این بازیکن 25 ساله در میلان مورد ستایش است و کارلو آنچلوتی مربی این تیم روی او نظر مثبتی دارد. آدبایور می‌تواند زوجی عالی برای پاتو در خط حمله میلان باشد. البته آدریانو گالیانی نایب‌رییس باشگاه گفته میلان در تابستان مخارج زیادی نخواهد داشت.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میلان با تمام قوا مقابل تورینو
کارلو آنچلوتی قصد دارد سه مهاجم برزیلی خود را از ابتدا مقابل تورینو به میدان بفرستد...

سایت گل : میلان در ادامه رقابت های سری A فردا در ورزشگاه سن سیرو میزبان تورینو است و قصد دارد سومین پیروزی متوالی خود در این رقابت ها را کسب کنند.ظاهرا میلان در خط دفاعی کمی دچار مشکل است اما آنچلوتی قصد دارد در این بازی در خط حمله از سه مهاجم برزیلی خود، رونالدینیو، کاکا و پاتو استفاده کند.

در خط دفاعی نیز فیلیپ سندروس که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده در کنار کاپیتان پائولو مالدینی بازی خواهد کرد.جان لوکا زامبروتا و جوزپه فاوالی دو دو سمت خط دفاعی میلان به میدان خواهند رفت.میلان هم اکنون با 61 امتیاز در رده سوم قرار دارد در حالی که تورینو با 27 امتیاز در رده هفدهم قرار دارد و یکی از کاندیدهای سقوط محسوب می شود.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آنچلوتی نگران بحران دفاعی میلان
مربی میلان در آستانه دیدار با تورینو از اوضاع خط دفاعی تیمش ناراضی است.

سایت گل: همه می‌گویند کارلو آنچلوتی در بازی فردا مقابل تورینو از مثلث کا-پا-رو در خط حمله استفاده خواهد کرد ولی خود او بیش از همه نگران خط دفاعی است. او در نشست خبری پیش از بازی گفته که وضعیت مصدومیت پائولو مالدینی و محرومیت مارک یانکولوفسکی او را نگران ساخته: «مشکل اصلی در خط دفاعی است، محرومیت یانکولوفسکی از یک سو و وضعیت مالدینی هم از سوی دیگر کار را دشوار ساخته. مالدینی در چند روز اخیر با تیم تمرین کرده ولی در شرایط بازی قرار ندارد. باید در چند ساعت آینده ببینیم که آیا ریسک بازی دادن او را می‌پذیریم یا نه.»

مربی میلان همچنین درباره تغییر مربی تورینو اظهار نظر کرده: «باید مراقب باشیم، تورینو تحت هدایت مربی جدیدشان (کامولزه) پیشرفت کرده است. آنها از آرایشی خاص استفاده می‌کنند تا تمام مناطق زمین را تحت پوشش قرار دهند و انتظار دارم شکست سه هافبک آنها کار دشواری باشد. بازی تیم ما در چند هفته اخیر مطلوب نبوده و باید بهتر از این‌ها باشیم، به ویژه حالا که انتظار داریم مقابل تیمی مستحکم قرار بگیریم. کامولزه یک مربی حرفه‌ای است و فکر می‌کنم کارهای خوبی در تورینو انجام خواهد داد چون رابطه خوبی با طرفداران تیم دارد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تورس: میلان یا اینتر را ترجیح می دهم
فرناندو تورس، مهاجم باشگاه لیورپول در صحبتهایی از تمایل فراوانش برای حضور در فوتبال ایتالیا صحبت کرده و اعلام کرده که پس از درخشش در لالیگا و لیگ برتر تمایل زیادی دارد تا حضور در سریAرا نیز تجربه کند.

سایت گل: ال نینیو، ستاره اسپانیایی باشگاه لیورپول ، این روزها یکی برترین مهاجمان فوتبال جهان است و در لیست بازیکنان دریافت جایزه توپ طلایی سال 2008 پس از کریستیانو رونالدو ولیونل مسی قرار داشت.

قطعا سران باشگاه های بزرگ دنیا، آرزوی به خدمت گرفتن او را دارند و البته این ستاره نیز در صحبتهایی از آرزوهایش سخت گفته و اعلام کرده که روزی این خواسته هایش را محقق خواهد کرد. تورس در گفت و گو با مجله Don Balonاین رابطه گفت:« من تا اینجا در لالیگا ولیگ برتر بازی کرده ام و قطعا روزی حضور در سریA را همراه با تیمی مثل میلان یا اینتر تجربه خواهم نمود. این بسیار خوب است که روزی بتوانی ادعا کنی که در سه لیگ معتبر فوتبال توپ زده ای و شاید روزی حضور در بوندس لیگا را نیز تجربه کنم.» البته این مهاجم 25 ساله تصمیم ندارد تا به این زودی آنفیلد را ترک کند. او در این رابطه گفته:« من در لیورپول بسیار خوشحالم و تا 4 سال دیگر با این تیم قرارداد دارم. اینجا با من بسیار خوب رفتار می شود و می خواهم محبت های افراد را باقهرمانی در رقابتهای لیگ برتر جبران کنم. هواداران لیورپول سالهاست در انتظار این قهرمانی هستند.»

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاکا، جرارد را در میلان می خواهد
ستاره مطرح روسونری با تمجید از استیون جرارد، ابراز تمایل کرده که او را در رختکن سن سیرو ببیند.

سایت گل: کاکا، ستاره برزیلی باشگاه میلان که به تازگی از بند مصدومیت رها شده امیدوار است تا بتواند دردیدارهای پایانی رقابتهای این فصل خوش درخشیده و همراه با میلان، جواز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

کاکا چهارشنبه شب در گفت و گو با اسکای گفت:« یک فصل دیگر نیز در آستانه اتمام است و به زودی فصل بعد آغاز خواهد شد.اکنون زمان آن فرار سیده تا نوسازی در تیم ما صورت گیرد.بازیکنان زیادی هستند که قرارداد آنها به اتمام رسیده و تیم ایده آل برای ما تیمی خواهد بودکه از ترکیب بازیکنان باتجربه و بازیکنان جوان که تشنه پیروزی هستند، باشد.»

کاکا با تحسین استیون جرارد، کاپیتان لیورپول گفت:« من فوتبال مدرن را بسیار دوست دارم، چرا که مملو از بازیکنان چندکاره ای است که هم به دفاع مشغولند و هم حمله می کنند.بهترین مثال برای این صحبت جرارد، کاپیتان لیورپول است. او بازیکنی کامل است و در میلان می تواند بسیار موفق باشد.جرارد می تواند در پستهای فراوانی به بازی بپردازد.» کاکا در طول رقابتهای این فصل با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم کرده و نتوانسته آن طور که باید و شاید برای میلان خوش بدرخشد. دراین میان شایعات زیادی نیز به گوش می رسد که او را با باشگاه رئال مادرید مربوط می دانند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بوریلو: برای همیشه در میلان
مارکو بوریلو مهاجم میلان اخیرا اعلام کرد که قصد دارد برای همیشه در این تیم بماند...

سایت گل : مارکو بوریلو سال گذشته برای دومین بار از جنوا با رقم 10 میلیون یورو به میلان پیوست.متاسفانه مصدومیت های پیاپی مانع از این شد که این بازیکن توانایی هایش را در میلان به اثبات برساند.این در حالی است که او مطمئن است قبل از پایان فصل به میادین باز می گردد و در ترکیب روسونری به میدان خواهد رفت.

او در گفتگو با شبکه تلویزیونی میلان می گوید :"روزی دو جلسه تمرین می کنم.پایم تا حدود زیادی بهبود یافته است.امیدوارم در ماه می به میادین بازگردم و یک تا دو بازی برای میلان در این فصل انجام دهم.هواداران در کوچه و خیابان از من می پرسند کی به میادین باز میگردم.هدفم این است که در این فصل بتوانم چند بازی برای میلان انجام دهم.هدف دیگرم که بسیار مهمتر است این است که مصدومیت را به دست فراموشی سپرده و آینده ای درخشان با میلان داشته باشم و در نهایت فوتبالم را در این تیم به پایان برسانم."