PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ هواداران یوونتوس ( بانوی پیر )- جلد دوم

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Mauro Camoranesi
16th January, 2009, 12:19 PM
تاپیک جدید رو شروع میکنیم به امید قهرمانی و سرافرازی بانوی پیر و هرچی بیانکونری که در دنیا هستش .

http://i42.tinypic.com/67v9tg.jpg

به امید فتح المپیکوی رم در فینال لیگ قهرمانان و فتح 30مین اسکودتوی ایتالیا و کسب اولین ستاره نقره ای ایتالیا با قهرمانی کوپا ایتالیا .

یوونتوس ، هرگز تو را تنها نمیگذاریم

Forza Vecchia Signora

★.JU.V.E.N.T.US.★
16th January, 2009, 12:30 PM
با تشکر فراوان از بابی عزیز http://a.imagehost.org/0852/16_9.gif

با آرزوهای مشابه به بابی http://e.imagehost.org/0898/17.gif

عجب عنوانی هم انتخاب کردی ! دست مریضاد , ناز دستت http://a.imagehost.org/0033/3_1.gif

- فعلا که اکثر اخبار فوتبالی دور محور کاکا میچرخه , ولی یه سوال : " این قضیه بازگشت یک اسکودتو ما چی شد ؟ "

P.S : یکی از معایب عمده تاپیک جدید زدن همین اختصاص چند صفحه اول به تبریکاته افتتاحیه هست http://a.imagehost.org/0292/scratch.gif

Sir Bob Paisley
16th January, 2009, 01:28 PM
عنوان تاپیک رو اصلاح کردم
چون 1- یووه قاونونا صاحب 27 اسکودتو هست ( کارندارم که کسر2 اسکودتو درست بود یا غلط ؟ اون موضوعی دیگه است) بهرحال یووه صاحب 27 اسکودتوی معتبره
2- تاپیک ها، فقط درجلداول باید مینوشتن 2008-09 ، از جلد دوم به بعد دیگه فصل نباید نوشته بشه و فقط شماره جلدزده میشه. من واستون نوشتم -2 ، اگه خواستین بنویسم جلد2 یا جلد دوم

Friend
16th January, 2009, 01:56 PM
عنوان تاپیک رو اصلاح کردم
چون 1- یووه قاونونا صاحب 27 اسکودتو هست ( کارندارم که کسر2 اسکودتو درست بود یا غلط ؟ اون موضوعی دیگه است) بهرحال یووه صاحب 27 اسکودتوی معتبره
2- تاپیک ها، فقط درجلداول باید مینوشتن 2008-09 ، از جلد دوم به بعد دیگه فصل نباید نوشته بشه و فقط شماره جلدزده میشه. من واستون نوشتم -2 ، اگه خواستین بنویسم جلد2 یا جلد دوم
سلام ابوالفضل جان
فکر نکنم اینکه بزنیم 29 اسکودتو مقایرتی با قوانین پارس فوتبال داشته باشه
بهرحال اسم تاپیک باید مطابق میل طرفداران باشه
مثل این میمون تاپیک پرسپولیس بزنیم به یاد امپراطور ، اونوقت بیاد بگید امپراطور بودن قطبی فقط برای هواداراست پس من کردمش افشین قطبی
واقعا حرکت خوبی نبود
با تشکر

Sir Bob Paisley
16th January, 2009, 02:36 PM
نه. اونجا صحبت لقبه و این مورد، صحبت واقعیات.
نظرت چیه که من تاپیک بزنم واسه لیورپول به اسم" لیورپول پرافتخارترین تیم دنیا- 18 قهرمانی اروپا" ؟؟ به خدا مطابق میل من و هوادارای لیورپوله

★.JU.V.E.N.T.US.★
16th January, 2009, 02:49 PM
یه سوال : کلوب درسته یا کلوپ ؟

یه سوال دیگه : به نظرتون " کلوب/پ هواداران یوونتوس " بهتره یا " کلوب/پ یوونتوس " ؟؟

Sir Bob Paisley
16th January, 2009, 02:56 PM
کلوب درسته . فکرکنم کلوب یوونتوس بی معناست. چون اینجا باشگاه خودیووه که نیست، باشگاه طرفدرانشه. البته این چیزا دیگه برمیگرده به تصمیم صاحب تاپیکها( دراینجا صرفا هوادران یووه)

SoulSiick
16th January, 2009, 03:14 PM
27+2 نمیشه باشه ؟ :4:

Leonardo
16th January, 2009, 03:20 PM
کلوب درسته . فکرکنم کلوب یوونتوس بی معناست. چون اینجا باشگاه خودیووه که نیست، باشگاه طرفدرانشه. البته این چیزا دیگه برمیگرده به تصمیم صاحب تاپیکها( دراینجا صرفا هوادران یووه)
کلوپ از واژگان وارداتی به حساب میاد. درسته که در انگلیسی کلاب میگن، اما وقتی به فارسی برگشته، شده کلوپ!
مثلا تلویزیون وقتی اومد ایران با اسم فرانسویش پذیرفته شد و اگه الان یکی بگه "تلویژن" همه مسخرش میکنن :nish:

Sir Bob Paisley
16th January, 2009, 03:22 PM
27+2 نمیشه باشه ؟ :4:

به 2-29 میشه فکرکرد

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
16th January, 2009, 03:33 PM
یه سری شایعاتی مبنی بر آمادگی تیم یوونتوس برای تقبله شکستی سخت در مقابله لاتزیو شنیده میشه روزه یک شنبه روزیه که ورزشگاه میشه فیروزه ای سیاه و سپید روزه پیروزی تیم نخست پایتخت !

Kamran.juve
16th January, 2009, 03:49 PM
براي مبارزه با تغيير نام تاپيك:13janelle:ميشه عنوان پست هايي كه ميفرستيم رو به2-29 اسكودتو تغيير بديم:good:

Mauro Camoranesi
16th January, 2009, 06:54 PM
نه. اونجا صحبت لقبه و این مورد، صحبت واقعیات.
نظرت چیه که من تاپیک بزنم واسه لیورپول به اسم" لیورپول پرافتخارترین تیم دنیا- 18 قهرمانی اروپا" ؟؟ به خدا مطابق میل من و هوادارای لیورپوله

دوست عزیز یوونتوس تو واقعیت 29 بار قهرمان سری آ شده نه تو خواب و رویا ! وقتی که توهینی و حرف زشتی زده نشده باشه هیچ اشکالی نداره که بنویسیم 29 اسکودتو چون این تاپیک متعلق به یوونتوسی ها هستش . مگه اینجا دیکتاتوری هستش که کسی بخواد زور بگه یا نظرش رو تحمیل کنه ! همه یوونتوسی ها دوست دارن اسم تاپیکشون 29 اسکودتو باشه چون ما 29 بار قهرمان ایتالیا شدیم حالا یکی مثل شما یا یه طرف اینتر که این مسئله رو قبول نداره به ما ربط پیدا نمیکنه ! مثل این میمونه که شما میز ناهار خورید رو گذاشتی تو پذیرایی و من بیام برشدارم بذارم تو آشپزخانه و بگم اصل جاش اینجاست !

این حرکت برای من اونقدر زشت و زننده بود که نمیتونم تو حرف بیانش کنم . اصلاً قابل هضم نیست همچین حرکتی چون شاید برای شما مهم نباشه که 20 تا یا 30 تا ولی برای من و امثال من که زندگیمون یووه هستش مهمه و خیلی هم مهمه .

من تو همین پست اعلام میکنم که اگر اسم تاپیک به 29 اسکودتو تغییر کنه قید فروم رو میزنم و ترجیح میدم تو همون فروم خودمون سرافرازانه از تیمم حمایت کنم و تن به این ننگ ندم . نمیدونم چقدر عاشق یووه هستید ولی اگر زره ای یووه و 29 اسکودتوش رو دوست دارید برای اصلاح نام تاپیک تلاش کنید .

یا من رو با جوابت قانع کن یا من با اینکه مهم نیست قید این فروم رو میزنم .

SoulSiick
16th January, 2009, 09:32 PM
بابک به نظرم سخت نگیر،
به قول الکس مهم نیست "روی کاغذ" برای من بنویسند 7 اسکودتو برده یا 5 تا،مهم اینه که من "تو زمین" بازی 7 بار قهرمان شدم.

ما هم به سبک الکس پیش میریم !

---

کیه لینی،گریگرا،کامورانزی قطعا به بازی نمی رسند(گریگرا محرومه)

وضعیت زشتی میشه پس ! نزویچ و زبینا و حسن هم از قبل مصدومند.
پس کی می خواد دفاع بازی کنه ؟

اینا گزینه های موجود اند : مولینارو،ملبرگ،لگرو،دچلیه .
هیچ جوری نمیشه اینا رو منطقی چید.مگر اینکه آریائودو بازی کنه که خیلی ریسک بزرگیه و احتمال کمی داره.

پولسن هم گزینه ی دیگه است که دفاع بازی کنه و ملبرگ به راست بره.
شاید هم دچلیه مجبور بشه سمت راست بازی کنه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
16th January, 2009, 10:03 PM
با تایید صحبتهای بابی , صحبت کاپیتان بزرگ " دل-پیرو " که توسط رضا نقل قول شد رو ضمیمه میکنم ! http://a.imagehost.org/0852/16_9.gif

بابی جون بمون , همونطور که بزرگان یوونتوس با بدترین شرایط جنگیدن , اونها الگوی ما هستن http://a.imagehost.org/0048/23.gif

Sir Bob Paisley
16th January, 2009, 10:07 PM
دوست عزیز یوونتوس تو واقعیت 29 بار قهرمان سری آ شده نه تو خواب و رویا ! وقتی که توهینی و حرف زشتی زده نشده باشه هیچ اشکالی نداره که بنویسیم 29 اسکودتو چون این تاپیک متعلق به یوونتوسی ها هستش . مگه اینجا دیکتاتوری هستش که کسی بخواد زور بگه یا نظرش رو تحمیل کنه ! همه یوونتوسی ها دوست دارن اسم تاپیکشون 29 اسکودتو باشه چون ما 29 بار قهرمان ایتالیا شدیم حالا یکی مثل شما یا یه طرف اینتر که این مسئله رو قبول نداره به ما ربط پیدا نمیکنه ! مثل این میمونه که شما میز ناهار خورید رو گذاشتی تو پذیرایی و من بیام برشدارم بذارم تو آشپزخانه و بگم اصل جاش اینجاست !

این حرکت برای من اونقدر زشت و زننده بود که نمیتونم تو حرف بیانش کنم . اصلاً قابل هضم نیست همچین حرکتی چون شاید برای شما مهم نباشه که 20 تا یا 30 تا ولی برای من و امثال من که زندگیمون یووه هستش مهمه و خیلی هم مهمه .

من تو همین پست اعلام میکنم که اگر اسم تاپیک به 29 اسکودتو تغییر کنه قید فروم رو میزنم و ترجیح میدم تو همون فروم خودمون سرافرازانه از تیمم حمایت کنم و تن به این ننگ ندم . نمیدونم چقدر عاشق یووه هستید ولی اگر زره ای یووه و 29 اسکودتوش رو دوست دارید برای اصلاح نام تاپیک تلاش کنید .

یا من رو با جوابت قانع کن یا من با اینکه مهم نیست قید این فروم رو میزنم .

یوونتوس صاحب 27 اسکودتوست. دلیلی نداره تواسم کلوب صحبت از 29 تا بشه.
این کاراگه صورت بگیره بدعت زشتی میشه.
اسم تاپیک بایددرچارچوب مقررات باشه. اینکه طرفداران یوونتوس چی دوست دارن تاحدی مهمه که حالت دروغ پراکنی- شایعه پراکنی و توهین نداشته باشه. اگراینجورباشه که شاید طرفداران مثلا میلان دوست داشته باشن تواسم تاپیکشون بنویسن" کلوب طرفداران میلان- دشمن یوونتوس فلان فلان شده ایکبیری ومادر.." با استدلال شماتاپیک متعلق به میلانی ها هستش ، لابد اسم تاپیکشون مشکل نداره

یوونتوس صاحب 27 اسکودتوی معتبره. قضیه خیلی مشخصه.صحبت اینکه من نوعی یا یک اینتری و یک رمی و.. قبول نداشته باشیم یا داشته باشیم هم نیست. فدارسیون فوتبال ایتالیا بعنوان متولی فوتبال ایتالیا، 29 اسکودتو رو قبول نداره. حالا اینکه آیا 2 اسکودتویی که از یووه گرفتن، درست بوده؟ غلط بوده؟ یه بحث دیگه است. تنها چیزی که مهمه اینه که الان یووه صاحب 27 اسکودتوست وبس. خیلی ساده
2 سال پیش هم مدیریت در انجمن اسپانیا نام یکی از تاپیک های رئال مادرید رو پاک کرد چون دراسم تاپیکشون ادعایی کرده بودن که مخالف واقعیت بود.

فردا طرفدارای میلان برگردن بنویسن " کلوب تیفوسی های روسونری - 8 بارقهرمان اروپا" اون اسم هم باید عوض بشه . چون میلان 7 بارقهرمان شده و درتاریخ سی ال صاحب 7 قهرمانیه. مارسی با تقلب میلان رو از سی ال 93 محروم کرد ولی از نظر یوفا مارسی قهرمان اون جامه. میلانی ها نمی تونن ادعاکنند که 8 بار قهرمان اروپاشده اند.

ازنظرمن اگه نمی تونی با واقعیت کناربیای مختاری که بری . به عنوان ناظم ایتالیا وظیفه دارم که با این جورخودسری و دوخت ودوز ها مقابله کنم. قانون باید اجرابشه

حالا خود دانی

Mauro Camoranesi
16th January, 2009, 11:21 PM
من که قانع نشدم چون بنظرم طرز صحبتت تو شان یک مدیر نیست .
ول کن بی خیال به هرحال ما اینجا کاربریم و شما مدیر ، زورمون که نمیرسه !

پس لطف کن این 27 اسکودتو رو حذف کن و بجاش بذار بانوی پیر البته اگر بانوی پیر رو قبول داشته باشی . فکر کنم چون من تاپیک رو ساختم و تو اسم تاپیک اختلاف نظر داشتیم بتونم این درخواست رو از طرف خودم و بقیه بچه ها داشته باشم :wink_smile:

امیدوارم موفق و پاینده باشی ...

Friend
17th January, 2009, 03:50 AM
سلام دوستان من
اینو برای کسانی میزارم که چشماشون رو بستن

http://www.sportskacentrala.com/fudbal/lige/italija/juve-29-titula-1.jpg

امیدوارم انقدر انگلیسیشون خوب باشه که بتونن اعداد انگلیسی رو بخونن
حالا زور یووه نرسیده مافیا اینتر رو متوقف کنه دلیل نمیشه که ما یادمون بره
با تشکر

S@eed
17th January, 2009, 03:55 AM
عجب تیمی بود یادش بخیر!

Sir Bob Paisley
17th January, 2009, 09:17 AM
من که قانع نشدم چون بنظرم طرز صحبتت تو شان یک مدیر نیست .
ول کن بی خیال به هرحال ما اینجا کاربریم و شما مدیر ، زورمون که نمیرسه !

پس لطف کن این 27 اسکودتو رو حذف کن و بجاش بذار بانوی پیر البته اگر بانوی پیر رو قبول داشته باشی . فکر کنم چون من تاپیک رو ساختم و تو اسم تاپیک اختلاف نظر داشتیم بتونم این درخواست رو از طرف خودم و بقیه بچه ها داشته باشم :wink_smile:

امیدوارم موفق و پاینده باشی ...

اسم دقیقا چی باشه؟ بانوی پیر تو پرانتز باشه؟ با خط تیره جدابشه؟ بنویسم 2 یا جلد2 یا جلددوم؟

دقیقا اسم رو بنویس، کپی - پیستش کنم
======================
اون عکس 29 تا اسکودتو خاطره انگیزه. یاد سوتی های کارلتو درفصل 05-06 افتادم.

Mauro Camoranesi
17th January, 2009, 10:32 AM
مرسی ابوالفضل ...

بنظرم اینطوری بنویس : کلوپ هواداران یوونتوس ( بانوی پیر ) جلد دوم .

SoulSiick
17th January, 2009, 11:05 AM
کله ی آبیاتی رو دارید ؟ :4:

بالا سر کامورانزی :4:

CFC Blues_ 08
17th January, 2009, 11:14 AM
شباهت هاى آلكس ، يووه و فرارى

دل پيه رو و فرارى، تاريخ تكنولوژى و نبوغ. تاريخ فرمول يك و تاريخ يووه نشانگر موجود بالقوه و نشانه افتخار وعظمت سرزمين چكمه اى است. فرارى و الساندرو دل پيه رو مد و روش جديد كاميابى و افتخار هستند، اين ۲ تاريخ مشابه يكديگر دارند و هر ۲ قهرمانانه و با شكوه در ميادين رقابت حاضر مى شوند. چند روز قبل شهر فلورانس و پيست موجلو شاهد پرده بردارى اتومبيل جديد فرارى f60 بود و در كنار اين مراسم، رابطه و نزديكى يوونتوس و فرارى موجب شد تا در خصوص هنر اسطوره بيانكونرى نيز صحبت و بحث شود. مونتزومولو مدير فرارى در گفت وگويى در اين خصوص گفت: الكس يك هنرمند است يك فوتباليست فوق العاده كه گل هاى زيبايى را به ثمر مى رساند. يك گل از روى ضربه ايستگاهى اين بار مقابل سيه نا به نام او ثبت شد تا بار ديگر قدرت و شايستگى او را ثابت نمايد. الكس يك ستاره محبوب است و تاريخ باشگاه يووه و الكس شباهت هاى زيادى با حيات و افتخارات فرارى دارد. وى اتومبيل و مشكلات اين رشته را با مصدوميت فوتباليست ها مقايسه مى كند و مى گويد: زمانى كه يك مشكل فنى در موتور اتومبيل روى مى دهد نمى توان انتظار يك پيروزى بزرگ را داشت و در رقابت فوتبال نيز زمانى كه يك فوتباليست با مصدوميت شديد به طور مثال آسيب ديدگى زانو روبرو مى شود توقف چند ماهه انتظار او را مى كشد، به خوبى به ياد دارم دل پيه رو مدت ها به دليل مصدوميت زانو كه در اوج دوران بازيگرى با آن روبرو شد از ميادين دور شد اما او با قدرت بازگشت. خوشحاليم كه در كنار يووه تاريخ بزرگ و باشكوهى داريم و به موفقيت هاى بيشتر مى انديشيم
.

Mauro Camoranesi
17th January, 2009, 11:49 AM
آبیاتی اون فصل خیلی کمک کرد و واقعاً دم میلانی ها بخاطر اون حسن نیتشون گرم که آبیاتی رو به یووه دادن و انصافاً هم خیلی خوب بود هرچند گل اولی که از بایرن تو مونیخ خورد و توپ به زانوش خورد و رفت تو دروازه گل بدی بود ولی در کل تو نیم فصل اول خیلی کمکمون کرد و بنظرم حقش بود به همراه ایتالیا به جام جهانی بره .

بازی آخر هم خیلی جالب بود که خیلی ها مثل بالزارتی ، دل پیرو و جیانیکدا موهاشون رو تراشیدن تا همدلی خودشون رو نشون بدن . هرچند 2 ماه بعدش از دماغمون زد بیرون و جامهامون رو دزدیدن !

ƁΛƬMΛN
17th January, 2009, 12:33 PM
امروز اخبار گفت که در مسابقات این هفته سری آ و در مصاف دو تیم یوونتوس و لاتزیو ، قراره که لاتزیو لـــه بشه ، شما هم شنیدید ؟ :tongue:

SoulSiick
17th January, 2009, 01:03 PM
خیلی مصدوم داریم ! لاتزیو هم تو خونه اش تیم قوی ایه !

هرچند کلا مساوی نتیجه خوبی می تونه باشه،
ولی در شرایط فعلی فقط وقتی خوبه که اینتر 3 امتیاز بازیشو نگیره.

یادتون میاد پارسال هم همین موقع فقط 3 مدافع داشتیم ؟ که فوری استنداردو رو خریدند و 2 روز بعد ازینکه خریده شد مجبور بود بازی کنه ؟ نمی دونم چرا ژانویه که میشه ما مشکل دفاع پیدا می کنیم.

Mauro Camoranesi
17th January, 2009, 01:13 PM
تا آریائودو جونم هستش غمتون نباشه :wink2:

Friend
17th January, 2009, 01:50 PM
سلام دوستان من
نمیتونم بگم از این حرفم مطمئنم
ولی من فکر میکنم اگر به آریائودو میدون بده از کیه لینی بیشتر میدرخشه
چون فکر میکنم خیلی باهوش هست و خیلی به موقع حرکت میکنه
امیدوارم بازی با لاتزیو بازیش بده

راستی فراموش نکنیم ما 5 بازی اخیرمون رو بردیم در حالی که لاتزیو از 5 بازی اخیرش دو تای آخرشو باخته ، دوتاشم مساوی کرده
فکر میکنم وقتی آتالانتا تونسته لاتزیو رو ببره ما که دیگه باید لهش کنیم
با تشکر

Hossein Azzurri
17th January, 2009, 02:25 PM
خیلی مصدوم داریم ! لاتزیو هم تو خونه اش تیم قوی ایه !

هرچند کلا مساوی نتیجه خوبی می تونه باشه،
ولی در شرایط فعلی فقط وقتی خوبه که اینتر 3 امتیاز بازیشو نگیره.

یادتون میاد پارسال هم همین موقع فقط 3 مدافع داشتیم ؟ که فوری استنداردو رو خریدند و 2 روز بعد ازینکه خریده شد مجبور بود بازی کنه ؟ نمی دونم چرا ژانویه که میشه ما مشکل دفاع پیدا می کنیم.

من این فصل به میلان امید زیادی ندارم
میمونه یووه که اگر میخواد قهرمان بشه حتی اگر همشون هم مصدوم باشن باید با دید برد بره تو زمین.همونطوری که اینتر میره
برای اسکودتو باید هر بازی با انگیزه ای که تو 2 بازی برابر رئال داشت بازی کنه
برای فوتبال ایتالیا فاجعه هست که باز هم اینتر قهرمان بشه.برای تک تک فوتبالیست های ایتالیائی فاجعه هست
برای 4 تا ستاره روی پیراهن ایتالیا فاجعه هست

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th January, 2009, 02:37 PM
امروز اخبار گفت که در مسابقات این هفته سری آ و در مصاف دو تیم یوونتوس و لاتزیو ، قراره که لاتزیو لـــه بشه ، شما هم شنیدید ؟ :tongue:

http://a.imagehost.org/0036/18.gif

آره , ولی هیچکدام شما رو معرفی نکرده بودن !! :4:

Peerless Alex
17th January, 2009, 03:07 PM
تبریک به تمام بانوان پیر و آقایان پیر کلوب یونتوس:4::yahoo:بابت تاپیک جدید:drag:

اهان راستی اونروز یادم رفت به اون دریبلایه بوفون اشاره کنم خیلی حال داد:105:به احتمال زیاد فردا بازی پخش نمیشه نه؟میگم این کامورانزی اگه رباطم پاره میکرد تا الان باید برمیگشتش چه مدته این مصدومه و چش شده؟

راستی یه جا یه لیست از خریدایی که یووه مد نظرش هست رو دیدم:

1.دیگو میلیتو (جنوا)
2.درایان بابل (لیورپول)
3.ژابی آلونسو (لیورپول)
4.لوکا مدریچ (تاتنهام)
5.دنیل اگر(لیورپول)
6.مایکل اون (نیوکاسل)
7.شی گیون (نیو کاسل)
8.کاسسانو (سمپدوریا)
9.ویلیام گالاس (آرسنال)
10.ژیرکو (زنیت)

من ترجیح میدم کاسانو اضافه شه به تیم.من شنیدم ییوه به بارسا واسه مسی 75 میلیون یورو پیشنهاد داده که بیشتر شبیه شایعس ولی اونچه مهمه اینه که من فک نمیکنم لیونل مسی زیاد بدرد ما بخوره من از طرفداری مسی هستم ولی با توجه به ساختار تیم ما زیاد فک نکنم گزینه ی ججالبی باشه.

InTeR
17th January, 2009, 03:12 PM
از مدیر بخش تقاضا مندم لامپ این تاپیک را روشن نماید:lightbulb:
قاطی شده

Sir Bob Paisley
17th January, 2009, 03:17 PM
از مدیر بخش تقاضا مندم لامپ این تاپیک را روشن نماید:lightbulb:
قاطی شده

یووه ایها آیکن میخواین؟
اگه میخواین چی باشه؟
همین لامپه؟

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th January, 2009, 03:24 PM
تبریک به تمام بانوان پیر و آقایان پیر کلوب یونتوس:4::yahoo:بابت تاپیک جدید:drag:

اهان راستی اونروز یادم رفت به اون دریبلایه بوفون اشاره کنم خیلی حال داد:105:به احتمال زیاد فردا بازی پخش نمیشه نه؟میگم این کامورانزی اگه رباطم پاره میکرد تا الان باید برمیگشتش چه مدته این مصدومه و چش شده؟

راستی یه جا یه لیست از خریدایی که یووه مد نظرش هست رو دیدم:

1.دیگو میلیتو (جنوا)
2.درایان بابل (لیورپول)
3.ژابی آلونسو (لیورپول)
4.لوکا مدریچ (تاتنهام)
5.دنیل اگر(لیورپول)
6.مایکل اون (نیوکاسل)
7.شی گیون (نیو کاسل)
8.کاسسانو (سمپدوریا)
9.ویلیام گالاس (آرسنال)
10.ژیرکو (زنیت)

من ترجیح میدم کاسانو اضافه شه به تیم.من شنیدم ییوه به بارسا واسه مسی 75 میلیون یورو پیشنهاد داده که بیشتر شبیه شایعس ولی اونچه مهمه اینه که من فک نمیکنم لیونل مسی زیاد بدرد ما بخوره من از طرفداری مسی هستم ولی با توجه به ساختار تیم ما زیاد فک نکنم گزینه ی ججالبی باشه.

گزینه ها زیادن , اما چیزی که هست اینه که ما فقط میتونیم منتظر بمونیم و نظاره گر باشیم ! ولی اگر نظر من باشه : از لیست بالا : ژیرکوف و کاسانو مد نظرمه !!!

حالا من نمیفهمم شی گیون چه سنخیتی با یووه داره ؟ :4:

===========

ابوالفضل جان لوگو که میخواهیم , اگه میشه این رو بذار : http://www.imageurlhost.com/images/bkj3t2w07381s5tk0c5d.gif :4:

Friend
17th January, 2009, 05:29 PM
گزینه ها زیادن , اما چیزی که هست اینه که ما فقط میتونیم منتظر بمونیم و نظاره گر باشیم ! ولی اگر نظر من باشه : از لیست بالا : ژیرکوف و کاسانو مد نظرمه !!!

حالا من نمیفهمم شی گیون چه سنخیتی با یووه داره ؟ :4:

===========

ابوالفضل جان لوگو که میخواهیم , اگه میشه این رو بذار : http://www.imageurlhost.com/images/bkj3t2w07381s5tk0c5d.gif :4:
سلام یوسف جان
باز شی گیون یه کوچولو سنخیت داره ، اوون و میلیتو چه سنخیتی دارن من نمیدونم
واقعا مسخره کردن ، ما همینطوریش مهاجم زیاد داریم بازی به جیوونیکو نمیرسه
یکی از دلایلی که من عاشق یووه هستم ، خریدهاش روی فکره ، وقتی مهاجم داریم نمیره باز مهاجم بخره و همیشه به اندازه میخره ، مثل اینتر 50 تا مهاجم نداره باز دنبال مهاجم باشه
یووه الان با دیه گو کامل میشه و اصلا نیازی به بازیکن دیگه ای نداره
البته من هم ژِیرکوف رو دوست دارم و فکر کنم بتونه موثر باشه
با تشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th January, 2009, 09:56 PM
http://www.imageurlhost.com/images/bgeti5hqryrtrlu39tbl.jpg

السیو سکو گفته : " دیگو قطعا یکی از اهداف خرید ما هست , ولی ما به گزینه های دیگه هم توجه میکنیم ! "

رانیری هم در مورد منچستر سیتی گفته " امیدوارم طرف بازیکنهای ما نیان "

{ منچستر سیتی گند زده به دنیای فوتبال , اه اه http://a.imagehost.org/0952/24_8.gif }

P.S : بوفون هم تب کرده و به بازی لاتزیو نمیرسه !!! شانس نداریم که http://a.imagehost.org/0137/pfft2.gif

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
17th January, 2009, 10:35 PM
حتی یک ، یک اشاره هم به بازی پیش روی نشد :33:

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th January, 2009, 10:40 PM
چی میگی لاتزیویی ؟ :4:

میخوای از باختن تیمت بحث کنی ؟ پس بیا جلو ! باید خوشحال باشین که کامورانزی + بوفون + کیه لینی رو نداریم , ولی ناراحت هم باشید چون دل-پیرو + سیسوکو + آمائوری + ندود + زانتی و منینگر رو داریم !

معلومه میبازید دیگه http://a.imagehost.org/0677/s.gif

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
17th January, 2009, 11:06 PM
چی میگی لاتزیویی ؟ :4:

میخوای از باختن تیمت بحث کنی ؟ پس بیا جلو ! باید خوشحال باشین که کامورانزی + بوفون + کیه لینی رو نداریم , ولی ناراحت هم باشید چون دل-پیرو + سیسوکو + آمائوری + ندود + زانتی و منینگر رو داریم !

معلومه میبازید دیگه http://a.imagehost.org/0677/s.gif
چی چی :butcher:
:cap: مزاح جالبی بود منظورت این بود که سوراخ سوراخ میشین دیگه برام من لیست میاره
خوب شما اینارو دارین ما چندین مرده دلیرو غیور داریم :72: که بهشون افتخار می کنیم :iran: ایتالیاییش نبود دیگه :4:
امیدوارم جووینکو بازی نکنه دل پیرو هم بگه آمادگی برای بازی کردن ندارم بد بهمون گل میزنه :shout:
الان تو رم هستینا میگم برن مقره تمریناتتون فردا صبح بیان تو زمین فقط پاهاتون رو خرد کنن :dirol: خیلی خوب میشه بازی کرد در این مواقع :baaasmiley: الانه مطمئنم حدوده 100 نفر از هوادارا رفتن تمرینای یووه رو هم دیدن چون این دو تیم اکثر مواقع باهم دوست بودن :cap:

Mauro Camoranesi
17th January, 2009, 11:19 PM
ترکیب احتمالی بازی فرداشب :

منینگر . دچلیه ( آریائودو ) . لگروتالیه . ملبرگ . مولینارو . مارکیزیو . سیسوکو . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

کاریزو . دسیلوستری . دیاکیته . روزنال . رادو . دابو . لدسما . مگنی . پاندف . روکی . زاراته .

★.JU.V.E.N.T.US.★
17th January, 2009, 11:38 PM
به نظر من ترکیب خوبیه ! ولی جووینکو میتونست جایگزین بسیار مناسبی واسه مارکیونی باشه !

حضور آریائودو هم میتونه جالب باشه ( 20 هزارتا در سال حقوق میگیره ! درسته ؟ )

Mauro Camoranesi
17th January, 2009, 11:56 PM
منم دوست دارم سبا از ابتدا بجای مارکیونی بازی کنه چون بنظرم تکنیک و سرعتش خیلی دفاع لازیو رو بهم میریزه ولی چون گریگرا نیست و به احتمال فراوان ملبرگ و یا دچلیه در سمت راست قرار میگیرن و پاندف هم روبرشون هستش پس بهتره مارکیونی از ابتدا باشه تا در کارهای دفاعی به مشکل نخوریم چون سبا دیگه خیلی هجومی هستش و در اصل اونموقع با 3 مهاجم داریم بازی میکنیم .

چون دچلیه دو بازی بصورت جایگزین در سمت راست خط میانی بازی کرده این احتمال وجود داره که فردا مدافع راست باشه تا ملبرگ و لگروتالیه در مرکز خط دفاع باشن ، هر آرایشی غیر از این مستلزم بازی آریائودو هستش که از بازی کردنش استقبال میکنم ولی چون بازی مهمی هستش ترجیح میدم دچلیه در سمت راست باشه .

★.JU.V.E.N.T.US.★
18th January, 2009, 12:25 AM
پس وضعمون خیلی خرابه !!http://a.imagehost.org/0693/sh.gif

ولی من ترجیح میدم زانتی هم فیکس باشه ! نظرتون چیه ؟ به نظرم تجربش به این بازی میچربه !

با بازی کردن ده-چلیه شدیدا و شدیدا موافقم , به نظرم آریائودو هم بازی کنه بد نیست , جوونهایی دیدم که تو سطح فوق حرفه ای و تو بازیهای بسیار سخت به زمین اومدن و استارت ستاره شدنشون از همونجا خورده ! پس چرا آریائودو اینطور نباشه؟

Friend
18th January, 2009, 10:38 AM
سلام دوستان من
ترکیب احتمالی بابک اشتباهه ، فکر میکنم از سایت گل دیده
من همیشه ترکیب سایت گل رو میبینم و خیلی متفاوت تر از ترکیبی هست که میره تو بازی
گاتزتا دلا اسپورت ترکیب جالبی گفته که احتمال حضورش هست

منینگر

مولینارو ، ملبرگ ، لگروتالیه ، مارکیزیو

ندود ، زانتی ، سیسوکو ، مارکیونی

الکس ، آمائوری

جالبه بدونید که مارکیزیو در تیم جوانان دفاع راست بازی کرده بوده ، حالا به گفته ی گاتزتا امشب هم در دفاع راست بازی خواهد کرد ( شاید اینطوری استارت یه دفاع راست رو زدیم عین زامبروتا )

اینم ذخیره ها : کیمنتی ، آریائودو ، دچلیه ، پولسن ، تیاگو ، جیووینکو ، اسپوزیتو

در آخر ضمن امیدواری برای برد در این بازی به هوادار لاتزیو هم میگم که اگر لاتزیو تیم بود به آتالانتا نمی باخت
با تشکر

SoulSiick
18th January, 2009, 10:54 AM
ولی چنل4 نوشته بود به احتمال خیلی زیاد آریائودو بازی می کنه.

یه چیز مهمی که هست احتمالا یوونتوس جلوی لاتزیو خیلی به آفسایدگیری نیاز پیدا کنه.
و کسی که تمرین آفسایدگیری نداشته مسلما این تاکتیک رو خراب می کنه.
برای همین کسی باید توی خط دفاعی بازی کنه که Offside trap رو بلد باشه و روش کار کرده باشه.

احتمال بازی کردن آریائودو کم نیست.

Mauro Camoranesi
18th January, 2009, 11:03 AM
البته من فقط ترکیب لازیو رو از سایت گل دیدم اونم برای اینکه نمیدونستم آیا محروم یا مصدوم خاصی داره یا نه وگرنه ترکیب یووه همیشه مشخص هستش و تنها تغییرش جانشین گریگرا در این بازی هستش .

من یبار گفتم که تو این بازی حساس باید بازیکنان تو پست خودشون باشن . هیچ تضمینی وجود نداره مارکیزیو به واسطه بازی چند سال پیش در دفاع راست تو بازی حساس امشب هم موفق باشه پس بهتره از یک مدافع استفاده بشه . هم میشه آریائودو رو وسط گذاشت و ملبرگ رو برد سمت راست و هم ملبرگ رو وسط گذاشت و دچلیه رو جانشین گریگرا کرد . هرچند اگر تضمینی وجود داشته باشه که مارکیزیو در سمت راست خط دفاع میتونه مفید و خوب باشه از بازی کردنش تو اون پست استقبال میکنم .

به هرحال اینها همش حدس و گمان هستش و باید تا شب منتظر موند فقط امیدوارم هرکی به زمین میره یووه با 3 امتیاز بیرون بیاد چون احتمال عدم نتیجه گیری اینتر هستش .

★.JU.V.E.N.T.US.★
18th January, 2009, 01:08 PM
بعد از لاتزیو با کدوم تیم بازی داریم ؟

SoulSiick
18th January, 2009, 01:10 PM
بعد دیگه از اول شروع میشه دیگه.

یعنی مثل هفته 1 با فیورنتینا.

Friend
18th January, 2009, 01:35 PM
سلام دوستان من
من در مورد بازیهای آخر لاتزیو اشتباه کردم

Jan 11: Reggina 2-3 Lazio

Dec 20: Lazio 1-0 Palermo

Dec 14: Udinese 3-3 Lazio

Dec 6: Lazio 0-3 Inter

Nov 30: Atalanta 2-0 Lazio

این نتایج بازیهای آخر لاتزیو هست
با تشکر

Mauro Camoranesi
18th January, 2009, 07:31 PM
نیمه اول آتالانتا با 3 گل اینتر رو تحقیر کرد ! اول فلوکاری زد و بعد هم دوتا کریستین دونی . اگر نیمه دوم داور پنالتی نگیره و گل آفساید تقدیم اینتر نکنه کار مورینیو و اینتر تمومه .

با پیروزی تو بازی امشب فقط 1 امتیاز اختلاف میشه که اونم هفته بعد میگیریمشون ...

AlirezzA
18th January, 2009, 09:21 PM
بالاخره روزهای افت اینتر رسید
حالا فرصتی خوبی برای ما هست که اختلاف رو با صدر کمتر کنیم
هر چند که بازی ما سختر از بازی اینتر هست !

Rahavard
18th January, 2009, 10:00 PM
اینتر 3-1 باخت--بهترین فرصت برای نزدیک شدن به اینتر----

Friend
18th January, 2009, 10:39 PM
سلام دوستان من
اینتر از اولشم هم تیم نبود
مثل برق شیراز هست ، مطمئن باشید همینطوری می بازه و میره پایین
توی دو سال شرایط بحرانی یووه قهرمان شده ، فکر کرده واقعا تیمه
ما قهرمانیم
با تشکر

SoulSiick
19th January, 2009, 12:49 AM
بازی بدی نبود،نمی دونم تو چیزی که ایران نشون میده صدای ورزشگاه میاد یا نه،
یه شیوه خاصی به نظرم دارند توی تشویق کردن،چند شعار میدند و بعد یدفه یه فریادی می زنند که من تنم می لرزید !! :4:
خیلی ناجوره ! یدفه صدای تماشاگرا میره تو آسمون.من که اصلا صدای گزارشگر رو نمی شنیدم.

بازی بد نبود،
همونطور که پیش بینی کرده بودم،زانتی،آریائودو بازی کردند و دقیقا یوونتوس تمرکزش روی آفساید گرفتنه.
گل رو روی اشتباه خیلی بد منینگر خوردیم.و وایکینگمون گل مساوی رو زد.

بازی می تونه نیمه دوم سرد یا خیلی پرهیجان بشه،
قابل پیش بینی نیست.

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th January, 2009, 12:51 AM
باز هم منینگر !!! نمیدونم این اشتباهات تک و توکش رو بذارم به حساب سنش یا جو !!!!

به هر حال فعلا ملبرگ ظهور کرد و نجاتمون داد ! امیدوارم Old Guard هم رستگارمون کنن

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th January, 2009, 01:54 AM
واقعا این رانیری بود ؟ چش شده بود این ؟ چرا دل-پیرو رو کشید بیرون ؟ چرا ده-چلیه نیومد ؟ واااااااااااااااای رانیری چی بگم بهت ؟ http://a.imagehost.org/0693/sh.gif

SoulSiick
19th January, 2009, 01:57 AM
کاش اون ضربه ی لگرو گل می شد...یه آه عمیقی کشیدم سر اون صحنه.....

بازی بدی نبود،بردن لاتزیو توی این ورزشگاه کار ساده ای نیست.واقعا جو کشنده ای بود،سر حمله ی دقیقه 91 لاتزیو که دوربین هم داشت می افتاد فکر کنم، اینقدر صدا ورزشگاه بالا رفت که 1 لحظه صدا قطع شد !

توی یوونتوس ندود+خط دفاعی واقعا خوب بودند.اصلا انتظار بازی خوبی از آریائودو نداشتم ولی خیلی فراتر از انتظار من بازی کرد.تصور کنید که اولین تجربش چه بازی مهم و جلوی چه تماشاگری بود.ملبرگ،لگرو و مولینارو هم خوب بازی کردند ولی مولینارو یکمی اشتباه داشت تو حملات.لاتزیو خیلی خوب دفاع کرد و فرصتی به یووه نداد،فکر می کنم نتیجه عادلانه بود.

فقط کاش ضربه ی لگرو می رفت توی گل....

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th January, 2009, 02:02 AM
انصافا لگرو خیلی قشنگ زد , من به هوای گل چشمام و بستم و داد زدم ولی وقتی باز کردم دیدم ..... نه !!!!

آمائوری به هیچ وجه خوب نبود , هیچ کار خاصی نکرد , این ضربه سر آخری هم که زد اگر رها میکرد برای ندود 100% عالی تر بود.

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
19th January, 2009, 02:10 AM
فقط کاش ضربه ی لگرو می رفت توی گل....

اگه به کاش بود که الان بازی یه چیزه دیگه بود اون صحنه نیمه اول پاندف واقعا تعجب کردم هر کی دیگه بود زیاد تعجب نمی کردم اما پاندف ! :dry: اون حرکت دقایق آخر پاس فوق العاده روکی که فوجیا داد کاشکی بیشتر سعی می کرد
ما به تفکرات مربیمون باختیم ! اصلن اهل ریسک نیست ! :sad_smile:
راستی رضا :4: این سبک تشویق کردن لاتزیویی ها معروفه :4: چقدر تماشاگر اومده بود وای چی میدیم این همه طرفداره مشتاق تیممون وووووووههههههه ، بعد از بازی ها میرفتم فیلمهایی رو که طرفدارا از تو استادیوم ضبط می کردن رو تو کافی نت می دیدم موجه مکزیکی هست همونطوری صداش میچرخه تو ورزشگاه متاسفانه من امروز مجبور شدم از شبکه سه ببینم :dry:
در کل از جریان بازی راضی نبودم :dry: پتانیسل بیشتر از اینها رو داشتیم

SoulSiick
19th January, 2009, 03:22 AM
پتانسیل ما هم که دهنش رو سرویس کردند :4:
فقط اگر چند قلم مثل کامورانزی،بوفون،کیه لینی بودند، قضیه خیلی فرق می کرد.
--
راستی این منینگر،
خوب بازی میکنه،خوب بازی می کنه،خوب بازی می کنه بعد یدفه فرت میده.
دوباره خوب بازی می کنه،خوب بازی می کنه،خوب بازی می کنه باز یه فرت دیگه میده.

آدم نمی دونه چی بهش بگه !
هرچند خیلی خوب کار کرد این مدت،ولی 2 تا اشتباه وحشتناک تو 2 بازی مهم داشت.

SoulSiick
19th January, 2009, 03:22 AM
پتانسیل ما هم که دهنش رو سرویس کردند :4:
فقط اگر چند قلم مثل کامورانزی،بوفون،کیه لینی بودند، قضیه خیلی فرق می کرد.
--
راستی این منینگر،
خوب بازی میکنه،خوب بازی می کنه،خوب بازی می کنه بعد یدفه فرت میده.
دوباره خوب بازی می کنه،خوب بازی می کنه،خوب بازی می کنه باز یه فرت دیگه میده.

آدم نمی دونه چی بهش بگه !
هرچند خیلی خوب کار کرد این مدت،ولی 2 تا اشتباه وحشتناک تو 2 بازی مهم داشت.

Friend
19th January, 2009, 07:43 AM
سلام دوستان من
واقعا خیلی بدشانسم ، خیلی خیلی بدشانسم
امروز خیلی خوابم میومد ، خیلی خودمو نگه داشتم ولی دیگه نشد ساعت 10:30 دقیقه شب خوابم برد و ساعت 10 دقیقه به یک بیدار شدم و فقط سه دقیقه پایانی رو دیدم
خیلی ضد حال خوردم ، خیلی دوست داشتم بازی آریائودو و جیووینکو رو میدیدم
با تشکر

Friend
19th January, 2009, 07:43 AM
سلام دوستان من
واقعا خیلی بدشانسم ، خیلی خیلی بدشانسم
امروز خیلی خوابم میومد ، خیلی خودمو نگه داشتم ولی دیگه نشد ساعت 10:30 دقیقه شب خوابم برد و ساعت 10 دقیقه به یک بیدار شدم و فقط سه دقیقه پایانی رو دیدم
خیلی ضد حال خوردم ، خیلی دوست داشتم بازی آریائودو و جیووینکو رو میدیدم
با تشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th January, 2009, 10:05 AM
هر چی بیشتر این 2 عکس رو نگاه میکنم بیشتر حالم گرفته میشه ! واقعا بعضی وقتها منینگر میزنه به سرش :4:

http://a.imagehost.org/0204/lapresse_bast180109spo_0257-4324992.jpg

http://a.imagehost.org/0738/mellberg_manninger_lazio_juve.jpg

ولی من هنوز معتقدم شایسته ثابت بودن در بازیهای کوپا رو داره ( البته به جز بازیهای مهم مثل اینتر و لاتزیو !!!! ) :4:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
19th January, 2009, 10:44 AM
فخر فروشیهاتون جواب نداد :4: یوووووووووووووسف بیا توجیح کن بازیکن نداشتیم و ... :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th January, 2009, 02:05 PM
برو عزیزم , فخر چیه ؟ حقیقته ! http://a.imagehost.org/0952/24_8.gifاین هم توضیحات من :

1- اگر بجای منینگر , بوفون توی دروازه بود همون یک ضربه آزادی هم که گیرتون اومد و روی اشتباه کاملا واضح منینگر به ثمر رسید تبدیل به گل نمیشد.

2- اگر رانیری بازی جلوی میلان رو تحویل شما میداد که کارتون ساخته بود. http://e.imagehost.org/0325/97.gif

3- اگر ترزگه رو داشتیم اوضاع خط حمله خیلی بهتر بود.

اینها رو دیگه خودت هم دیدی , انصافا اگر بوفون تو دروازه بود میتونستید همون گل هم بزنید ؟ نه وجدانا میتونستید ؟ " نه دیگه " ... همون قضیه بازی اینتر شد !!! http://e.imagehost.org/0515/flat.gif

در حقیقت یه جورایی ما به اشتباه منینگر مساوی دادیم ! http://e.imagehost.org/0940/bored.gif

Saviz
19th January, 2009, 02:53 PM
یه بار یه فرصت نصیبمون شد نتونستیم فاصلمونو به یک امتیازی اینتر برسونیم
بازی سختی بود ولی تیمی که میخواد قهرمان بشه نباید این امتیازا رو اینقدر راحت از دست بده
آدم میمونه چی بگه
واقعا امتیاز مفتی رو از کف دادیم:sad:

AlirezzA
19th January, 2009, 02:54 PM
منینگر بد بود که هیچ !
ولی این زانتی :dry:
دیشب غیر از شوتی که زد یک بازیکن خنثی بود
اگه یه بازیکن مثل ریکلمه (طبق گفته راوانلی) کنار سیسوکو بود اوضاع خیلی عالی بود
جالب بود دیشب سیسوکو بازیسازی می کرد !

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
19th January, 2009, 06:05 PM
شما همش میگین بجای این اون بود و فلان اگه اینطوریه اگه سرجیو کرانیوتی هنوز تو باشگاه ما بود شما حتی نمی تونستین فکر رسیدن به ما هارو هم بکنین :4: اینم از اگر :4:

Mauro Camoranesi
19th January, 2009, 06:19 PM
واقعاً تو چطوری لازیو رو حتی در زمان کرانیوتی با یوونتوس مقایسه میکنی ؟! میلانی ها نمیتونن خودشون رو با یوونتوس مقایسه کنن ! جالبه ...

البته نتیجه بازی با توجه به اینکه لازیو تیم خوبی هستش و بازی در رم بود خوب بود و راضی کننده . نباید فراموش کرد بازی در برابر لازیو بود و اونهم در زمین المپیکو و با غایبینی نظیر کامورانزی ، کیلینی ، تره زگه و بوفون که هر کدوم میتونستن روند بازی و نتیجه رو تغییر بدن .

همین که حالا به 3 امتیازی اینتر رسیدیم کافی هستش و این بازی هم تموم شده و باید به فکر بازی با فیورنتینا باشیم . ضمن اونکه برای بازی با فیورنتینا بوفون ، کامورانزی و کیلینی هم میرسند هرچند سیسوکو و مولینارو نیستند .

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
19th January, 2009, 06:47 PM
ای بابا من چقدر این کلمه رو بگم اونا میلانن ما لاتزیوییم :4: راست می گی یوونتوس در حده ما نیست که بخوایم مقایسش کنیم افت داره برامون :4:

*BLUE uve*
19th January, 2009, 10:27 PM
حیف شد.3امتیاز بازی با لاتزیو با توجه به شكست اینتر از نان شب واجبتر بود،اما با نگاهی به لیست مصدومها(آندراده،زبینا،تره زگه،كنزوویچ،كامورانزی،سال ی حمیدزیچ،كیه لینی،بوفون و...وای سر خودم گیج رفت مگه یك تیم چند تا بازیكن داره؟!)باید به غیرت و همت بچه ها درود بفرستیم.اینها رو نداریم اختلافمون با صدر جدول فقط 3 امتیازه،اینها كه بیان وای به حال اینتر و بقیه.
اما موضوع دیگری كه من به شخصه باهاش حال كردم این بود كه یوونتوس با لباس آبی شده بود تیم رویایی من یعنی:heart:BLUE UVE:heart:

colonel82
19th January, 2009, 10:34 PM
در حسرت 28 یا 30 امین اسکودتو ....

colonel82
19th January, 2009, 10:36 PM
در حسرت 28 یا 30 امین اسکودتو ....:welcome1:

★.JU.V.E.N.T.US.★
19th January, 2009, 11:37 PM
جوایز Oscar AIC ایتالیا برای سال 2008 :

بهترین بازیکن ایتالیایی : دل-پیرو

محبوبترین بازیکن : الساندرو دل پیرو

بهترین مدافع : کیه لینی

بهترین دروازه بان : بوفون

====

بهترین بازیکن خارجی : زلاتان

بهترین بازیکن جوان : همسیک

بهترین داور : روزتی

بهترین مربی : پراندلی

==
زیباترین گل : گل زلاتان ( نمیدونم کدوم !!! )

Sir Bob Paisley
20th January, 2009, 12:53 AM
بچه ها این ارسال رو بخونید، درجریان باشید
راستی توهین به عوامل و عناصر تیم خودی هم از این به بعد موردپیگرد مدیریتی قرارمیگیره و ممکنه حتی منجر به بلاک هم بشه.

http://parsfootball.com/anjoman/showpost.php?p=427773&postcount=145

Mauro Camoranesi
20th January, 2009, 02:01 AM
شایعه شده یووه خواهان بازگشت املیانو مورتی بازیکن سابقش از والنسیا هستش . همچنین از دسیلوستری هم به عنوان یکی از خریدهای آینده یووه نام میبرن . دسیلوستری مدافع لازیو در تابستان 2008 هم مورد توجه یووه بود .

Mauro Camoranesi
21st January, 2009, 02:55 PM
به نوشته Virgilio Sport یووه خواهان جذب مارکو موتا مدافع راست اودینزه و کاپیتان تیم ملی زیر 23 ساله های ایتالیا هستش . همچنین به نوشته همین سایت احتمال پیوستن گائتانو د'آگوستینو هافبک تازه ملی پوش شده اودینزه همچنان باقی است .

★.JU.V.E.N.T.US.★
21st January, 2009, 03:39 PM
فکر نکنم اینقدرها جدی باشه فعلا !! همچنان یوونتوس داره از خودش استعداد جوان در پست دفاع و هافبک به نمایش میذاره !

پس فکر کنم عادلانه نباشه که بریم دنبال جوونها دیگه !

----

وضعیت بوفون چطوره ؟ شنیدم دوباره سرما امونش نداده ! آخه این چه وضعیه ؟ اه :20:

Friend
21st January, 2009, 04:02 PM
به نوشته virgilio sport یووه خواهان جذب مارکو موتا مدافع راست اودینزه و کاپیتان تیم ملی زیر 23 ساله های ایتالیا هستش . همچنین به نوشته همین سایت احتمال پیوستن گائتانو د'آگوستینو هافبک تازه ملی پوش شده اودینزه همچنان باقی است .
سلام
رفتم نگاهش کردم
توی خود اودنیزه هم یه بازیکن کاملا ذخیره است ، بعیده بیاد یوونتوس ولی خوب من از اومدن بازیکن ایتالیایی و کلا ایتالیایی کردن تیم استقبال میکنم ، چون معتقدم دلیل موفقیت یووه تا امروز ایتالیایی بودنشه
راستی بحث دفاع راست شد ، این زبینا چش شده ؟ اگر رباط صلیبی هم پاره کرده بود تا الان رسیده بود

پ.ن : الان رفتم دقیقا نگاه کردم ، این مارکو موتا وقتی اودنیزه شرایط خوبی داشته و صدر بوده بازیکن ثابت اودنیزه بوده ولی بعدش بخاطر بازی ضعیفش جلوی لاتزیو رزروشن میشه و تازه این بازی آخر بوده که ذخیره بوده ، البته ممکنه مصدوم بوده باشه
با تشکر

Mauro Camoranesi
21st January, 2009, 06:09 PM
زبینا هم تا آخر ماه به تمرینات برمیگرده و فعلاً داره فیزیوتراپی میکنه .

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:37 PM
ستارگان یووه جوایز اسکار ایتالیا را درو کردند

http://night-skin.com/up/images/gmomv2r2n22zfekdhz1e.jpg

عصر دوشنبه میلان شاهد برگزاری مراسم اسکار ایتالیا بود، مراسمی که با وجود شایعات فراوان در خصوص انتقال کاکا شدیدا تحت تاثیر انتقال احتمالی این برزیلی قرار گرفته بود. اما در شبی که یوونتوس از انتخاب بوفون به عنوان بهترین سنگربان تاریخ جهان خرسند و شاد بود، افتخارات دیگری نیز کسب کرد تا یک شب به یادماندنی را پشت سر گذارد. کاپیتان بیانکونری در میان سه کاندید هم وطن به عنوان بهترین بازیکن ایتالیا برگزیده شد تا پیروزی و افتخار دیگری را از ان خود و مجموعه بیانکونری نماید.در کنار او، بوفون یک جایزه دیگر را در یک شب به دست اورد، جیجی بوفون به عنوان بهترین سنگربان ایتالیا انتخاب شد و جورجو کیه لینی نیز در میان کاندیدهای بهترین مدافع به عنوان نخست دست یافت تا سه یوونتوسی در مراسم اسکار ایتالیا جشن بزرگی را به پا کنند.این میان اسکاری نیز برای محبوب ترین فوتبالیست کنار گذاشته شد که این جایزه نیز از ان پینتوریکیوی ایتالیا، الکس دل پیرو شد. اماجوایز الکس به این دو اسکار ختم نمی شود، شماره ده بانوی پیر عنوان بهترین مهاجم را نیز از ان خود کرد تا او نیز در کنار تیفوسی های سیاه و سفید شبی فراموش نشدنی را سپری نماید.مدافع بانوی پیر پس از این عنوان گفت:اینجا هستیم، در کورس قهرمانی، رقابت های قهرمانی به اتمام نرسیده. شرایط مطلوبی داریم اما به خوبی می دانیم که راه دشواری پیش روی داریم. امیدوارم پیروز شویم و نتایج مطلوب را ادامه دهیم.الکس پس از کسب جایزه در جملات کوتاهی گفت: برای کسب اسکار ایتالیا بسیار راضی و خشنودم، احساس خوشبختی می کنم. از هم اکنون برای موفقیت یوونتوس لحظه شماری می کنم و امیدوارم که لحظات قهرمانانی یووه فرا رسد.جووانی کوبولی که از انتخاب سه بیانکونری بسیار خوشحال بود نیز در سخنان کوتاهی اظهار داشت:امیدواریم که جوایز یوونتوس نیز از راه رسد
عناوین و برندگان جوایز اسکار ایتالیا :
بهترین مربی : پرندلی
بهترین داور : روزتی
بهترین سنگربان : بوفون
بهترین جوان : همسیک
بهترین مدافع : کیه لینی
بهترین بازیکن ایتالیا : دل پیرو
بهترین بازیکن خارجی : زلاتان
بهترین مهاجم : دل پیرو
محبوب ترین بازیکن : دل پیرو
هوادار سال : استفانو بورگونوو
بهترین بازیکن ( از میان بهترین بازیکن ایتالیا و خارجی ) : ابراهیموویچ

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:40 PM
من می توانم بار دیگر در ترکیب قرار گیرم

http://night-skin.com/up/images/eaos2hvrlsg331h6eon4.jpg

مصدومیت زمان زیادی باقی نیست. دیوید ترزگه در میان ابرهایی که زمین تمرین وینوو را فرا گرفته سخت تمرین می کند تا به مرز امادگی دست یابد. دیوید ترزگه پس از اتمام جلسه تمرین با خوشحالی خاصی از شرایط فیزیکی خود صحبت کرد. " تمرین خوبی را پشت سر گذاشتم. خوشحالم، خیلی خوشحال. به زمان بازگشت روزهای اندکی باقیست و من می توانم بار دیگر در ترکیب قرار گیرم. هم تیمی هایم در این مدت فوق العاده ظاهر شدند و نتایج خیره کننده و مطلوبی کسب کردند. در لیگ قهرمانان، کوپا و سری ا درخشیدیم و به نتایج خود ادامه خواهیم داد. احساس خوبی دارم، تصور می کنم اماده هستم و به زودی در ترکیب حاضر خواهم شد. ترزگل به صحبت تلفنی خود با دیه گو مارادونا اشاره می کند و می گوید: او سمبل من به حساب می امد به او تلفن زدم و مربیگری او را تبریک گفتم. او هم اکنون مربی یک تیم بزرگ است. مهاجم فرانسوی بانوی پیر ابراز امیدواری کرد به زودی با شرایط همیشگی در کنار یوونتوس حاضر شود و مصدومیت دست از سر او و هم تیمی هایش بردارد.

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:42 PM
تشکیل دادگاه پرونده کالچوپولی

http://night-skin.com/up/images/j1rfg6sqpeqlpx899t1.jpg

صبح امروز دادگاه ورزشی ایتالیا در ناپولی برگزار شد، جلسه ای که با حضور برخی از عوامل پرونده کالچو پولی و حضاری که از سوی لوچانو موجی به جلسه دعوت شده بودندن برگزار شد. اما برخلاف انتظارات این جلسه پایان موضوع مهمی که این روزها فوتبال سرزمین چکمه ای را به خود اختصاص داده نبود. با حضور بزرگانی نظیر مارچلو امبروزینو، پائولو برگامو، پائولو برتینی، ماسیمو دی سانتوس، ساندرو منکوچی و ... ادامه داشت و به پرونده این افراد نیز رسیدگی شد اما انچکه بیش از هر چیز توجهات را جلب کرد نگاه ویژه موجی به افراد سرشناسی همچون برلوسکونی، پائولو دوندارینی، مارکو گابریله است. مدیر اسبق بیانکونری همچنان به این موضوع که این افراد نقش مهمی در پرونده کالچوپولی داشته و باید بیش از این به انان پرداخت. با این حال در پایان جلسه قرار بر ان شد تا جلسه دیگری در اودینزه و در تاریخ 24 مارس برگزار شود. البته مطمئنا و با توجه به حوادث اخیر ان جلسه نیز جلسه نهایی و انتهایی نخواهد بود.

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:43 PM
سود فروش پیراهن سبا صرف امور خیریه

http://night-skin.com/up/images/8sk8cutm46tlkltgvo0.jpg

سال جدید میلادی نیز با شعار همیشگی یوونتوس و کلینیک سنا انا اغاز شد. در کنار یکدیگر رشد می کنیم این بار نیز چهره زیبایی به خود گرفت. پیراهن جوان اینده دار و وارثی که انتظار می رود طی سال های اتی جانشین اسطوره بیانکونری، الکس دل پیرو شود برای کمک به کلینیک سنا انا به فروش می رسد. پیراهن سباستین جووینکو که در رقابت های کوپا ایتالیا خوش درخشید با امضای این ستاره جوان تا تاریخ 27 ژانویه در سایت رسمی یوونتوس به فروش می رسد تا هزینه ان صرف امور خیریه و انسان دوستانه شود.

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:45 PM
بررسی بازیکنان یووه در نیم فصل اول ( بخش اول )

http://night-skin.com/up/images/dhxx3lxg4pea3r54zaus.jpg

هفته به دست اورد به پایان رسید. شاگردان رانیری در طول این نوزده هفته پس از افت در هفته های نخست به یکباره خیز بلند و ارزشمندی به خود گرفت و توانست نتایج مطلوب و شایسته ای را کسب نماید تا در پایان نیم فصل رده دوم جدول را با فاصله سه امتیازی از ان خود نماید و به هفته های اتی و جدال سخت پیشروی امیدوار باشد. در این بخش به بررسی کوتاه برخی مهره های بیانکونری طی نیم فصل نخست می پردازیم.
امائوری با 9 امتیاز تازه به تیم پیوست با فضای بیانکونری به خوبی همخوانی دارد و با نگرشی باز و قدرتی قابل توجه به فکر برتری همراه با یووه بود. او موفق و گلزن نشان داد. او سال 2008 را با گل های زیبا و باارزشی به پایان رساند و در اندیشه تکرار ان در سال جدید است. همراه دل پیرو توانست دروازه رقبا را به خوبی هدف قرار دهد. یک زوج موفق نشان داده و می توان به روزهای بزرگ همراه کاپیتان و یوونتوس امیدوار بود. تا این هفته او یک مهره موثر در ترکیب یووه به شمار می رود.
دل پیرو با 9 امتیاز شاید نتوان در این بخش با کلماتی در خصوص وی، شایستگی این روزهای او را بیان کرد. یک مهاجم مصمم و مقتدر در ترکیب بانوی پیر. با 34 سال سن در کنار جادوی ویژه خود، تمرین، تلاش و خستگی نشناختن لحظات عجیبی را پشت سر میگذارد. اسطوره بیانکونری 10 ژانویه را نیز به یاد خواهد داشت زیرا در این روز به عنوان بهترین بازیکن کشورش برگزیده شد تا افتخار دیگری را کسب کند. یک کاپیتان باتجربه با خصوصیات رهبری منحصر به فرد. الکس در یووه یک رهبر است و با امادگی که از او می بینیم در هر دیدار منتظر جادویی از او هستیم. برنابئو و حاضرینش هرگز شبی که او با پیراهن سیاه و سفید یووه رئال را مغلوب خود کرد فراموش نخواهند کرد. پا و ضربه های او شبیه اسلحه ای سهمگین عمل می کند.. هر سنگربانی از ضرباتی که او با دقت و هنر خاصی می زند هراس دارد. ای دل پیرو توچطور بازی می کنی که در این سطح از فوتبال همچنان جز برترین ها هستی ؟
کیه لینی با امتیاز 5/8 کاپیتان اینده یوونتوس، یک مهره مستحکم، مقتدر و محبوب که از سوی تیفویسی ها برگزیده شد. جورجو در خط دفاعی با حضور خود نیمی از راه موفقیت یووه را طی می کند. یک دیوار مستحکم و بی نقص در کنار نیکولا دروازه بانوی پیر را محفوظ نگاه می دارد. کیه لینی یک مهره بزرگ نشان داده و می توان به روزهای بزرگ او طی سال های اینده نه بلکه ماه های اینده امیدوار بود. تشویق هواداران به او انگیزه لازم را خواهد داد تا یک بازیکن فراموش نشدنی در تاریخ بیانکونری شود.
لگروتالیه با امتیاز 5/8 شاید تنها در دیدار اینتر و جنوا از او اشتباه دیدیم. تنها دو دیدار در 19 دیدار انجام شده این امار مناسبی است. نیکولا دیر اما به خوبی جای ثابتی برای خود در تیمی بزرگ کسب کرد. تجربه خوبی به دست اورده و از اعتماد قابل توجهی که در چهره او نمایان است نوید سال هایی موثر و باشکوه را می دهد. در رقابت برابر رئال از او یک نمایش بزرگ و فراموش نشدنی دیدیم اما در طول نیم فصل نیز او توانست اعتماد مربی و هواداران را به خود جلب نماید و یک مدافع فوق العاده نشان دهد که در هر دیدار حضور مهم و ارزشمند باشد.

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:46 PM
نگاه یووه به جوان اول سری آ

http://night-skin.com/up/images/jbxq0dnjy8qsfh8eznbq.jpg

بهترین جوان حاضر در سری ا با توافقی که میان مسولین و مدیران وجود دارد می تواند یک یوونتوسی محسوب شود. همسیک توجه شدید رانیری و مجموعه بیانکونری را به خود جلب کرده و مذاکرات برای جذب این جوان شایسته اغاز شده است. گفته می شود همسینک در ناپولی احساس راحتی دارد اما علاقه خود را به یوونتوسی شدن ابراز داشته اما در صورتی که شرایط برای حضور جوان نخست سرزمین چکمه ای برای بیانکونری هموار شود انتظار می رود وینچنزو یاکوئنتا از یووه جدا شود. با این حال کلیه این اخبار تا این لحظه رسمیت نیافته اما احتمال پیوستن همسیک به یوونتوس امری غیر محال نیست

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:49 PM
مشخصات بازی بعدی یووه

http://night-skin.com/up/images/nqw1zhane0q69n9vsstt.gif

بازی بعدی یوونتوس
یوونتوس ؟ - ؟ فیورنتین
ازمان : 05 بهمن ماه
ساعت 23:00
مکان : ورزشگاه المپیک تورین
یوونتوس؟-؟فیورنتیا
نخستین دیدار دور برگشت فصل جاری برای یووه با دیدار برابر فیورینتینا اغاز خواهد شد. نتیجه بازی رفت دو تیم یک بر یک با گل های ندود و جیلا به پایان رسید. در ده دیدار اخیر بانوی پیر به 4 پیروزی، 5 تساوی، یک شکست، 19 گل زده و 14 گل خورده دست یافته است. در فصل 2005 دو تیم به یک تساوی پرگل 3 بر 3 رسیدند که یکی از نتایج پرگل یووه و فیورنتینا تبدیل شد. در رقابت های کوپا ایتالیا در فصل 2006 نیز بانوی پیر با نتیجه 4 بر یک از سد یاسهای بنفش گذشت. در مجموع سیاه و سفیدپوشان و بنفش های ایتالیا 155 رقابت را برابر یکدیگر انجام داده اند که در کارنامه یوونتوس، 69 پیروزی، 50 تساوی، 36 شکست، 264 گل زده، 178 گل خورده دیده می شود. از میان 155 رقابت، 139 دیدار در مسابقات سری ا برگزار شده که در این بخش نیز بیانکونری به 63 پیروزی، 45 تساوی، 31 شکست، 227 گل زده و 154 گل خورده دست یافته. تاکنون پرافتخارترین تیم ایتالیا 69 دیدار را برابر نماینده شهر تاریخی فلورانس میزیبانی کرده و 45 پیروزی ( اخرین پیروزی خانگی 10 نووامبر 2004 با نتیجه یک بر صفر )؛ 18 تساوی ( اخرین تساوی خانگی در تاریخ 9 اپریل 2006 با نتیجه یک بر یک )؛ 6 شکست ( اخرین شکست خانگی در تاریخ 2 مارس 2008 با نتیجه 3 بر 2 )؛ 150 گل زده و 59 گل خورده را به نام خود ثبت کرده است. در میان بازیکنان جامپیرو بونیپرتی و شیره ا با 14 بازی در صدر بیشترین بازی در میان بازیکنان بیانکونری ایستاده اند و بونیپرتی به همراه هنسن نیز با 7 گل زده در صدر گلزنان قرار دارند. الکس نیز در این بخش 6 گله است.

ơɧʂҽɳ♏
21st January, 2009, 06:55 PM
جیجی بهترین سنگربان تاریخ فوتبال جهان

http://night-skin.com/up/images/65wvg4jqwab00buffhk.jpg

سنگربان جهان است. با نظر و اعلام این بخش از فدارسیون مشخص شد سنگربان شایسته بانوی پیر بهترین دروازه بان تاریخ فوتبال به شمار می رود.در این امار جیجی با کسب 78 امتیاز در صدر ایستاد، پیتر اشمایکل با 69 امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داد و ایکر کاسیاس نیز با 63 امتیاز سوم شد. در این رده بندی سنگربان بزرگی همچون کان، زنگا، فن در سار نیز دیده می شوند. به این ترتیب بوفون با این انتخاب بار دیگر برای خود و جامعه بیانکونری افتخار بسیار بزرگی کسب کرد و شادی را به تیفوسی های بی شمار بیانکونری هدیه داد.

چه انتخاب مسخره ای نــــــــــــه ؟ :21:دیگه همه میدونن که :heart2:الیور کان:heart: بزرگ بهترین دروازبان تاریخ فوتبال هستش این رو آمار میگه نه من . این آمار ماله خود فدراسیون ایتالیاس و خیلی تابلوئه که ببان یه دروازبان غیر ایتالیایی رو انتخاب کنن ...

SoulSiick
21st January, 2009, 07:28 PM
دوست عزیز،

اگر ایرادی نداره اخبار کپی پیست اینجا نذاری بهتره.
یعنی همه ی ما اون صفحات رو می خونیم و اینجا میایم راجبشون حرف می زنیم.و اینطوری بین حرف ها و بحث ها فاصله می افته عملا نظم تاپیک بهم می خوره.

خیلی ممنون :4:

SoulSiick
22nd January, 2009, 10:27 PM
بوفون کاملا آمادست و امروز تمرین کرده،و سایت یووه نوشته مشکلی برای بازی با فیو نداره.

همینطور ملبرگ و یاکوینتا هم هیچ مشکلی برای بازی ندارند.
تیاگو انفولانزاش خوب شده و از فردا با تیم تمرین می کنه.

فردا در پروجیا کیه لینی تست پزشکی زیر نظر پروفسور کرولی میده و اگر مشکلی نداشته باشه خیلی سریع به تیم ملحق میشه و بازی خواهد کرد.
کامورانزی با تیم تمرین کرد بدون هیچ مشکلی ولی هنوز مشخص نیست زمان برگشتش کی خواهد بود.(به این بازی نمی رسه.)

زبینا بعد از مدت ها در زمین بازی تمرین کرد !

DakmaN
23rd January, 2009, 12:49 PM
رانيه ري: يوونتوس منطقي حركت مي كند

به نقل از گازتا دلواسپورت، كلوديو رانيه ري گفت: براي رسيدن به كورس قهرماني مصمم هستيم. كسب مقام قهرماني در اين فصل بعيد نيست.
وي افزود: عادت ندارم براي اثبات مدعي بودن خود و تيم به رياضيات روي بياورم. تا پايان راه فرصت زيادي باقي است. يوونتوس منطقي حركت مي كند و قصد ندارد با بازي احساسي همه چيز را خراب كند.

Friend
23rd January, 2009, 03:22 PM
سلام دوستان من
امروز سایتهای ایرانی چند تا مصاحبه از رانیری گذاشته بودن
که گفته ما حتما برای جانشین ندود یه بازیکن بزرگ جذب میکنیم و بیشتر از همه روی ریبری تاکید داشته و البته گفته که بایرن از دست نمیدتش
منم با رانیری هم عقیدم ریبری جانشین فوق العاده ای برای ندود هست مثل همه ی فرانسوی هایی هم که توی یووه موفق بودن مسلما موفق خواهد بود
البته در آخر از دیه گو ، مالودا ، سیلوا نیز به عنوان گزینه های دیگه نام برده که به نظر من با اینکه سیلوا خیلی خوبه ولی من دوست ندارم تیممون مثل لیورپول اسپانیایی داشته باشه چون یه جوریه ، یعنی یه جوری کمک کردن به تیم ملی اسپانیا برای قوی شدنه
باتشکر

Mauro Camoranesi
23rd January, 2009, 08:06 PM
لیست 19 نفره بازی فرداشب اعلام شد که خوشبختانه بوفون با آمادگی به بازی فردا میرسه ولی منینگر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نخواهد بود . همچنین یاکوئینتا هم شکر خدا در لیست هستش و میتونیم منتظر درخشش باشیم .

بوفون
ملبرگ
زانتی
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
اکدال
دچلیه
نوچی
مارکیونی
لگروتالیه
آریائودو
یاگو

ترکیب احتمالی :

بوفون . لگروتالیه . ملبرگ . دچلیه . گریگرا . مارکیزیو . زانتی . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

فری . کرولدروپ . گامبرینی . زائوری . وارگاس . مونتولیوو . کوژمانوویچ . ملو . سانتانا . جیلاردینو . یووتیچ .

داور هم ماسیمو ساکانی هستش و کمکهاش هم استانولی و کوپلی هستند . داور چهارم هم دی مارکو هستش .

SoulSiick
23rd January, 2009, 09:37 PM
منینگر به دلیل مصدومیت در بازی مقابل لاتزیو این بازی رو از دست داد.از قبل هم گفته می شد ممکنه نرسه.

کیه لینی،کامورانزی و تیاگو هم نرسیدند.
از طرفی یاکوینتا و گریگرا در این بازی هستند که در بازی قبل نبودند.

سیسوکو و مولینارو هم که مصدومند :

یعنی احتمالا اینطوری میشه

دچلیه--- ملبرگ---لگرو---گریگرا

ندود----زانتی----مارکیزیو----مارکیونی

------الکس--------آمائوری-----------

سبا و پولسن از دیگر گزینه های بازی هستند.
خیلی دستش باز نیست رانیری برای این بازی.

Friend
24th January, 2009, 01:13 AM
به پست رضا و بابک عزیز اضافه کنم که این بازی به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد
امیدوارم شاهد درخشش بوفون عزیز باشیم ، راستی همه جا گفته میشد ترزگه آماده است و خودش هم مصاحبه کرده بود همینو گفته بود ، چرا جزو 18 نفر نیست ؟ فکر میکنم میتونست دقایقی بازی کنه
در آخر بگم نمیدونم چرا از ملبرگ خوشم نمیاد ، حس میکنم هر کاری هم بکنه یه بازیکن درجه دو هست و اصلا در حد یوونتوس نیست ، من آریائودو رو بهش ترجیح میدم
با تشکر

Mauro Camoranesi
24th January, 2009, 01:16 AM
یووه اولین بازیکن ژانویه رو خرید ولی سریع قرضش داد !

ماریو کریف دروازه بان 19 ساله بلغارستانی رو با قرارداد 4/5 ساله به ارزش 800 هزار یورو از اسلاویا صوفیه خرید ولی به مدت 6 ماه به باشگاه گراسشاپر سوئیس قرض داد .
کریف از ماه گذشته در تمرینات یووه حضور داشت و بالاخره موفق شد دیروز با یووه قرارداد ببنده .

کریف عضو تیم ملی زیر 21 ساله های بلغارستان هستش .

VALENVILLA
24th January, 2009, 05:04 PM
سلام دوستان من
امروز سایتهای ایرانی چند تا مصاحبه از رانیری گذاشته بودن
که گفته ما حتما برای جانشین ندود یه بازیکن بزرگ جذب میکنیم و بیشتر از همه روی ریبری تاکید داشته و البته گفته که بایرن از دست نمیدتش
منم با رانیری هم عقیدم ریبری جانشین فوق العاده ای برای ندود هست مثل همه ی فرانسوی هایی هم که توی یووه موفق بودن مسلما موفق خواهد بود
البته در آخر از دیه گو ، مالودا ، سیلوا نیز به عنوان گزینه های دیگه نام برده که به نظر من با اینکه سیلوا خیلی خوبه ولی من دوست ندارم تیممون مثل لیورپول اسپانیایی داشته باشه چون یه جوریه ، یعنی یه جوری کمک کردن به تیم ملی اسپانیا برای قوی شدنه
باتشکر

ریبری هافبك خوبیه ولی عمرا بیاد یووه رئال و بارسا براش یه خوابهایی دیدن

Sir Bob Paisley
24th January, 2009, 05:17 PM
علمای یووه تا اینجای فصل از 20 به گریگرا چندمیدین؟

Leonardo
24th January, 2009, 05:26 PM
اگه کیه لینی رو 20 در نظر بگیریم، من به گریگرا 16.5 میدم. من از بازیش خوشم میاد!

Friend
24th January, 2009, 06:05 PM
سلام
گری گرا یه بازیکنی هست که پست اصلیش هافبک دفاعی هست و دفاع کنار پست اصلیش نیست
این دو فصلی که برای یووه اونجا بازی کرده بعضی بازیها فجیح بوده و در مقابل بعضی بازیها انقدر درخشان بوده که حد نداشته
من نمره متعادل 14 رو بهش میدم
با تشکر

ONE LOVE_ONE IKER
24th January, 2009, 06:16 PM
لیست 19 نفره بازی فرداشب اعلام شد که خوشبختانه بوفون با آمادگی به بازی فردا میرسه ولی منینگر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نخواهد بود . همچنین یاکوئینتا هم شکر خدا در لیست هستش و میتونیم منتظر درخشش باشیم .

بوفون
ملبرگ
زانتی
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
اکدال
دچلیه
نوچی
مارکیونی
لگروتالیه
آریائودو
یاگو

ترکیب احتمالی :

بوفون . لگروتالیه . ملبرگ . دچلیه . گریگرا . مارکیزیو . زانتی . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

فری . کرولدروپ . گامبرینی . زائوری . وارگاس . مونتولیوو . کوژمانوویچ . ملو . سانتانا . جیلاردینو . یووتیچ .

داور هم ماسیمو ساکانی هستش و کمکهاش هم استانولی و کوپلی هستند . داور چهارم هم دی مارکو هستش .

خدا به دادتون برسه با این مصدومای زیاد و این بازیكنای كم تجربه جوون

Friend
24th January, 2009, 07:25 PM
خدا به دادتون برسه با این مصدومای زیاد و این بازیكنای كم تجربه جوون
سلام دوست من
همین بازیکن های جوون و بی تجربه مخصوصا دچلیه بودند که میلان رو چهارتایی کردن تازه بیشتر هم میتونستیم بزنیم
اگر تیرک الکس رو فراموش کردید یادآوری کنم
بهرحال به نظر من این تیم حتی قدرت قهرمانی توی لیگ قهرمانان رو هم داره
با تشکر

SoulSiick
24th January, 2009, 08:07 PM

من با نیم نگاهی از فصل قبل از نگاه به این فصل،
می دونم گریگرا بازیکن فوق العاده ای نیست ولی قابلیت بازی فوق العاده رو داره.
و در عوض،بازیکنی نیست که سوتی افتضاح بده،ولی 100 درصد مطمئن هم نیست.

اگر در مجموع به عنوان یک مدافع کناری بخوام بهش نمره بدم،15 اینطوریا.
دلیل کم بودن نمرش دو چیزه :

1- دریبل می خوره،کلا دریبل خوره،حتی از بازیکن آرتمدیا !
2- توی حملات کارایی 100 درصدی نداره.

ولی خوب،اگر در مقایسه با دیگر بازیکن های دو سمت یووه بخوام بگم،فعلا بهترینه.شاید کارایی 100 درصد در حملات نداشت باشه ولی تا الان خیلی بیشتر از بقیه حمله کرده،خیلی کم اشتباه تر از بقیه بوده و خیلی ثبات بیشتری داشته.

یه جور دیگه بگم،
مولینارو به ندرت دریبل می خوره،مثل اسب می دوه و جا نمی مونه.خوب جلوی بازیکنا درمیاد،ولی در درجه اول در حملات صفره صفر ! یعنی اگر تونست بیاد جلو و سانتری کنه معجره ای رخ داده.بعدشم روی سانتر های از سمت راست باید بیاد توی محوطه و پوشش بده که نمی ده.

دچلیه،در حملات عالیه،عالی سانتر می کنه،عالی نفوذ می کنه و خیلی خوب پاسکاری می کنه.ولی موقع دفاع کردن اصلا مطمئن نیست و با هر حمله قلبت میریزه پایین.

ملبرگ، ملبرگ نوسانش زیاده ! بی کله است ! هوایی بازی می کنه.یه بازی جوگیر میشه،از خط دفاع شروع می کنه دریبل کردن تا محوطه حریف میره (کدوم بازی بود ؟ ) یه بازی هم هرچی نگاه می کنی می بینی جاش خالیه و نیستش نه تو حملات،نه تو دفاع.کلا معلوم نیست چطوریه.گاهی عالی عالی،گاهی افتضاح افتضاح.

صالیحمیزیچ،خیلی وقته بازی نکرده،ولی وقتی بازی می کنه در حملات فوق العاده است.یعنی می تونی ازش انتظار گل،پاس گل،دریبل چند نفر،سانتر های زیبا داشته باشی.ولی از دفاع کردن فقط دنبال بازیکن دویدنش رو فهمیده :4: با چند تا پاسکاری از جریان بازی محو میشه.

این همه قصه گفتم برات که بگم،
گریگرا برخلاف دیگر عناصر دفاعی یووه،که هرکدوم فاکتورهای مشخصی رو در سطح بالایی دارند و فاکتورایی رو اصلا ندارند،همه چیز رو با هم داره،ولی هیچکدوم رو 100 درصد نداره.

از نظر من فعلا مطمئن ترین و قابل اتکا ترین مدافع کناری یووه است.
چون سطح بازیش مشخصه و همون رو ارائه میده،لازم نیست مثل بقیه بشینی دعا کنی خدایا یه کاری کن توی روز خوبشون باشند ! :4:

اگر کامورانزی بودش کاراییش بیشتر به چشم میومد.

Friend
24th January, 2009, 09:51 PM
سلام
رضا دقیقا حرف منو زد
گری گرا یه جوریه ، نه سوتی خوف میده نه یه حرکت خوف انجام میده همون وسط مسطا میچرخه
البته یه بازی بود که گری گرا نفوذ کرد گل هم زد دقیقا یادم نیست چه بازی بود ولی به نظر من اگر گری گرا هافبک دفاعی بازی کنه خیلی چیزهای بیشتری ازش میبینید چون فوق العاده شوت زنه و هر وقت که تونسته برای یوونتوس شوت زده و شوت های خوبی هم زده
با تشکر

SoulSiick
24th January, 2009, 09:57 PM
خیلی خفن شوت می کنه !

پارسال از وسط زمین یه شوت کرد به دروازه ی کالاچ(میلان) خورد به تیر دروازه و رفت تو بیرون.
یه بار هم از 35 متری گل زد.

ولی خیلی فرصت شوت زدن گیرش نیومده تاحالا به خاطر پست بازیش.

امشب چی میشه ؟ :4:
این فیو همیشه خیلی برای یووه مشکل ساز بوده،
خیلی سابقه داشته جلو بیفتیم و آخر ببازیم.

تیمیه که تا آخرین ثانیه بازی می کنه...

SoulSiick
25th January, 2009, 12:55 AM
من نمی دونم این مارکیونی چه مرگش شده !

تکلیفش با خودش مشخص نیست ! نمی دونه می خواد چیکار کنه ! نمی دونه هدفش چیه ! خیلی داره بی فکر بازی می کنه.
نمی دونم رانیری چه اصراری به بازی دادنش داره،خوب سبا رو بازی بده.

بازی خوب بود،این فیو مثل همیشه زهر دار و خطرناکه،هیچ تیمی اینقدر به یووه فشار نیورده بود تاحالا وقتی تو ذهنم مرور می کنم.
توی یووه دلپیرو و زانتی خیلی خوب بود.زانتی که عالی بازی میکنه و عالی توپ گیری و تخریب انجام میده.و دلپیرو هم 2-3 تا پاس فضایی داشت !

خط دفاع هم خوبه با اینکه زیر فشار بود و کیه لینی نبود.
خط هافبک خوب نیست زیاد.جز زانتی بقیه خیلی آمار اشتباهشون بالاست.

باید یوونتوس یه گل دیگه بزنه.

SoulSiick
25th January, 2009, 02:04 AM
بازی خیلی جالب نبود نیمه دوم،مارکیونی همچنان بد بود،چند تا از موقعیت ها رو خیلی عجیب خراب کرد.
درک تاکتیکی درستی نداره اصلا،خیلی انفرادی بازی می کنه.
حتی دقایق آخر که از سمت چپ اومد،پاسش به آمائوری خیلی محکم و خیلی بد بود.می تونست بهتر ازینا پاس بده.
یا اونجا که 3 به 2 بودند توپ رو سانتر کرد تو دست دروازه بان.

به نظر من بهترین بازیکن نیمه دوم زانتی بود که واقعا عالی بازی کرد.همیشه جایی که باید باشه بود و خیلی خوب و بی نقص بازی کرد.
اگر زانتی اینطور بازی کنه کنار سیسوکو یه خط هافبک فوق العاده میشه.

برخلاف میلم باید بگم ندود امروز خوب نبود.خسته بود.مشخص بود نای دویدن نداره.
البته بعد از اون همه دوندگی مقابل لاتزیو عجیب نیست.

ندود خسته بود،مارکیونی گیج بود،برای همین 2 قسمت کلیدی هافبک یووه امروز فعال نبودند.
خط دفاع خوب بود.

نمی دونم چرا رانیری اصرار داره سبا باید مهاجم باشه.میشد جای مارکو بازی کنه.
هرچند که اصلا خوب بازی نکرد توی اون 15 دقیقه.

از نظر من بهترین بازیکن یووه زانتی و الکس بودند.
بدترین هم مارکیونی و تا حدودی ندود.

Golbarca
25th January, 2009, 12:35 PM
هفته بيستم كالچو ايتاليا/
يوونتوس صدرنشين شد
خبرگزاري فارس: شاگردان رانيه ري با پيروزي برابر فيورنتينا صدرنشين شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در شب نخست از هفته بيستم رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي ايتاليا، يوونتوس برابر فيورنتينا با يك گل به برتري رسيد.
يووه با اين پيروزي 43 امتيازي و با يك بازي بيشتر هم امتياز اينترميلان شد و به دليل تفاضاي گل بهتر در رتبه اول ايستاد.

نتايج بازي هاي شنبه شب هفته بيستم كالچو:
رجينا صفر – كيه‌وو يك
گل: ايتاليانو 90
يوونتوس يك – فيورنتينا صفر
گل: مارچيزيو 21

Leonardo
25th January, 2009, 01:00 PM
مارکیونی از لحاظ مغزی یه چیزی تو مایه های ژولیه! کلا بازیش خوبه. خوب پا به توپ میشه و خوب سانتر میکشه و پاس میده. اما بعضی مواقع انگار خون به مغزش نمیرسه و کارهای عجیب غریبی میکنه! اما مطمئنا رانیری کسی بهتر از اون نداشته در اون پست.

دیشب یه تعویض فوق العاده از رانیری دیدم. ظاهرا همه فکر میکردن که جووینکو به جای ندود میاد. اما رانیری با درایت دلپیروی کند رو بیرون کشید و یه بازیکن زهر دار و سرعتی گذاشت جاش. من فکر کردم میخواد 1-5-4 کنه اما با همون 2 مهاجم باقی موند. فکر میکنم 10 دقیقه فیورنتینا شدید روی دروازه یووه بود و هر لحظا ممکن بود بازی مساوی بشه. این تعویض باعث شد دو سه موقعیت عالی برای یووه پیش بیاد و حریف عملا از ترس گل نخوردن دیگه اونجور با جسارت حمله نکنه. نگه داشتن یه بازیکن باتجربه مثل ندود تصمیم درستی بود. فیو از راست فشار می آورد و ندود علیرغم خستگی خیلی خوب داشت با استفاده از تجربش اون قسمت زمین رو چه در فاز دفاع و چه حمله کنترل میکرد و هم اینکه کمک بزرگی برای دیچلیه جوان بود که نشون داد بهتره هافبک چپ بازی کنه تا دفاع چپ! من که به رانیری احسنت گفتم و ایشالا آقا هم بهش احسنت گفته باشه.

راستی فری بازوبندی رو به دستش بسته بود که روبرتو باجو سال 2004 بهش هدیه داده بود!!
ممنون میشم اگه کسی عکسش رو داره بذاره...

به فیورنتینایی ها حق میدم از داور عصبانی باشن چون گل سالمشون مردود اعلام شد. اما انصافا خیلی خوب بازی میکنن. نمیدونم چی شده که به لچه باختن!

بوفون هم انگار لاغر شده بود. یا توی لباس سر تا پا مشکی اونطور به نظر میرسید. به نظرم کمی افت کرده چون بوفون همیشگی نبود. مخصوصا سر صحنه گل آفساید فیو. کمتر خطر میکرد و سعی میکرد به جای جمع کردن موقعیت، توپ رو دور کنه.

Leonardo
25th January, 2009, 01:00 PM
مارکیونی از لحاظ مغزی یه چیزی تو مایه های ژولیه! کلا بازیش خوبه. خوب پا به توپ میشه و خوب سانتر میکشه و پاس میده. اما بعضی مواقع انگار خون به مغزش نمیرسه و کارهای عجیب غریبی میکنه! اما مطمئنا رانیری کسی بهتر از اون نداشته در اون پست.

دیشب یه تعویض فوق العاده از رانیری دیدم. ظاهرا همه فکر میکردن که جووینکو به جای ندود میاد. اما رانیری با درایت دلپیروی کند رو بیرون کشید و یه بازیکن زهر دار و سرعتی گذاشت جاش. من فکر کردم میخواد 1-5-4 کنه اما با همون 2 مهاجم باقی موند. فکر میکنم 10 دقیقه فیورنتینا شدید روی دروازه یووه بود و هر لحظا ممکن بود بازی مساوی بشه. این تعویض باعث شد دو سه موقعیت عالی برای یووه پیش بیاد و حریف عملا از ترس گل نخوردن دیگه اونجور با جسارت حمله نکنه. نگه داشتن یه بازیکن باتجربه مثل ندود تصمیم درستی بود. فیو از راست فشار می آورد و ندود علیرغم خستگی خیلی خوب داشت با استفاده از تجربش اون قسمت زمین رو چه در فاز دفاع و چه حمله کنترل میکرد و هم اینکه کمک بزرگی برای دیچلیه جوان بود که نشون داد بهتره هافبک چپ بازی کنه تا دفاع چپ! من که به رانیری احسنت گفتم و ایشالا آقا هم بهش احسنت گفته باشه.

راستی فری بازوبندی رو به دستش بسته بود که روبرتو باجو سال 2004 بهش هدیه داده بود!!
ممنون میشم اگه کسی عکسش رو داره بذاره...

به فیورنتینایی ها حق میدم از داور عصبانی باشن چون گل سالمشون مردود اعلام شد. اما انصافا خیلی خوب بازی میکنن. نمیدونم چی شده که به لچه باختن!

بوفون هم انگار لاغر شده بود. یا توی لباس سر تا پا مشکی اونطور به نظر میرسید. به نظرم کمی افت کرده چون بوفون همیشگی نبود. مخصوصا سر صحنه گل آفساید فیو. کمتر خطر میکرد و سعی میکرد به جای جمع کردن موقعیت، توپ رو دور کنه.

SoulSiick
25th January, 2009, 01:10 PM
من اگر مارکو اینقدر گله می کنم چون خیلی انتظارم ازش بالاست !

مارکو واقعا بازیکن فوق العاده ایه،من بازی هایی ازش دیدم که همیشه به خودم می گفتم به حقش توی فوتبال نرسید،باید فیکس تیم ملی باشه.باید فلان بشه...

خیلی تواناهیاش زیاده، چون من بازی های واقعا عالی دیدم ازش،
و اگر الان می گم افتضاح بود چون دارم با روزهای خوب خودش مقایسه اش می کنم.

دیشب هم دیدید چطور دریبل می کرد و تا توی محوطه هم می رفت،ولی تکلیفش با خودش مشخص نبود که بعدش می خواد چیکار کنه.سراسیمه بازی می کرد.قبلا خیلی بهتر بازی می کرد.

آخه باید بازی های قبلیشم ببینی،
چند بازی پیش دیگه داشت گریم می نداخت.2 تا دروازه خالی رو نزد،
یکیش رو اومد استپ کنه از زیر پاش رد شد !

راستی،
گریگرا یکی از شوتای قشنگاش رو دیشب زد.ولی فری خیلی قشنگ تر گرفتش :4:

Mauro Camoranesi
25th January, 2009, 01:30 PM
منم موافق اومدن سبا بودم چون بارها با سرعتش زائوری رو عقب نگه داشت و اجازه نداد که ویولایی ها بی مهابا حمله کنن و کاملاً به خط دفاع فیورنتینا شکل داد و از اون تهاجم گسترده عقب بردشون . من حتی تعویض پولسن رو هم مثبت دیدم و بنظرم تو دقایق پایانی خیلی موثر و مثبت بود چون زانتی خسته شده بود و در موقع تعویض هم به پولسن داشت دقیقاً میگفت چیکار کنه . واقعاً تعویض های خوب و بجایی کرد . البته اگر با اختلاف دو گل جلو بودیم قطعاً یاکوئینتا هم به زمین میومد ولی رانیری ریسک نکرد و آمائوری رو که قدرت حفظ و حمل توپ بالایی داره رو در زمین حفظ کرد .

Friend
25th January, 2009, 02:09 PM
سلام رضا جان
در مورد مارکیونی من باهات هم عقیده نیستم ، تو خیلی کوبیدیش ، به نظر من خوب بازی کرد ولی فوق العاده نبود
مارکیونی همه جای زمین بود و همش میدوید هیچ کدوم از بازیکنان ما اینطوری نبودند

ندود که از دقیقا 60 دیگه داشت راه میرفت ، من واقعا موندم توی سر این رانیری چی میگذره که ندود رو 90 دقیقه بازی میده و الکس رو که فوق العاده بود میکشه بیرون
دیشب که ندود 90 دقیقه بازی کرد یاد بازی میلان افتادم ، اگر جلوی میلان مصدوم نمیشد بعید نبود اون نتیجه رقم نخوره
اصلا ندود نمیتونه از سمت چپ نفوذ کنه چون دیگه نفس قدیم رو نداره
بابا ندود داره 37 سالش میشه ، برای پست دروازه این سن بالاست چه برسه برای یه هافبک کنار
فکر میکنم رانیری داره شیره ی جون ندود رو میکشه و این واقعا بده ، ما بهش احتیاج داریم و فکر میکنم وقتی ما نتیجه گرفتیم میتونستیم شاهد حضور هافبک های جوون و پر نفس باشیم

نکته دیگه که قبل از بازی هم گفتم اینه که آمائوری توی هر شرایطی بازی میکنه ، بدتر از زلاتان شده ، خوب وقتی یک بازی افتضاحه باید بیرون کشیده بشه دیگه ، به نظر من تعویض آمائوری با یاکوئینتا خیلی به تیم کمک میکرد ولی رانیری همونطور که مثل قبل ازش انتظار نمیره چیزی بارش باشه اینکار رو هم نکرد

در آخر بگم که جووتیچ بازیکن فیو خیلی بازیکن خوبی بود من خیلی ازش خوشم اومد ، مونتولیوو هم بعضی اوقات چیزهایی از پیرلو بودنش نشون میداد ، گزارشگر بازی هم که روی مخ بود ، من موندم سن ها رو از کجا آورده بود که جیووینکو رو کرده بود 19 ساله !!!
با تشکر

saeid shahrooz
25th January, 2009, 03:09 PM
بردتون با كمك داور مبارك باد

Friend
25th January, 2009, 04:38 PM
http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/laugh.gif بردتون با كمك داور مبارك باد
ببین کی داره میگه با کمک داور
اگر داوری و مافیا نبود که هنوز باید تو کف قهرمانی سری آ میموندید
دوست من خواهشا شما کل کل نکن ، اگر کل کل کنی باعث میشه که فردا هوادارای کیوو هم بیان برای کل کل http://smilies.sofrayt.com/%5E/9/biggthum.gif
با تشکر

SoulSiick
25th January, 2009, 06:59 PM
الکس رفت بیرون،قبلش رفت بازوبند رو داد به ندود.
ولی ندود یه حرکت عجیب و قشنگ کرد و اونم این بود که بازوبند رو برد داد به بوفون !!

http://www.corrieredellosport.it/images/85/C_3_Media_676385_immagine.jpg

A R A S H
25th January, 2009, 07:07 PM
انقد نق و نوق کردین به داوری که علی الحساب دو امتیاز از جنس مرغوب (مشابه همون قدیمی ها) ریختن به حسابتون... صدر نشینی مبارک :happy:

AlirezzA
25th January, 2009, 07:56 PM
شنیدم در بازی دیشب یووه تعدادی از هوادار با شعار "مورینیو از ماست" از مورینیو حمایت کردند !:4:

دلیلش هم این بود که آقای خاص بعد از بازی اینتر-آتالانتا به انتقاد از تیمش پرداخته و گفت : "شما اولین قهرمانی تان (فصل 2006-2005) را در صحن دادگاه.دومی را در غیاب رقیبان و سومی را در دقیقه آخر به دست آوردید. شما یک تیم آشغالید. !!! "
و این جملات آقای خاص باعث محبوبیتش نزد بیانکونری ها شده
برد دیشب رو تبریک میگم چه تیپی زده بود جی جی:dirol:

★.JU.V.E.N.T.US.★
25th January, 2009, 08:09 PM
نمیدونم حسم رو چطوری بگم !

دیشب وقتی جی جی رو برای مدت طولانی دوباره دیدم یه حس عجیبی داشتم ! یه حسی بین شادی بی حد و بغض , به جرات میگم یکی از زیباترین صحنه های زندگیم رو دیدم.

این حس وقتی اوج گرفت که جی جی مثل همیشه یکی یکی هم تیمیها رو به آغوش کشید و تمام حس مثبتش رو به هم تیمیهاش تزریق کرد.

http://f.imagehost.org/0806/26.jpg

نداریم , باور کنید نداریم دروازه بانی رو که اینقدر خوش اخلاق و با روحیه بالا باشه, حالا اون توپهای صد در صدی رو که گرفت و مانع از باخت یوونتوس شد به یکطرف.

+

http://f.imagehost.org/0864/32.jpg

در مورد بازی هم حرف خاصی ندارم ! فقط شاکی ام از آمائوری که مغرور شده بود , شاکی ام از رانیری که دل-پیرو رو با بی فکری بیرون کشید و همینطور زانتی رو !

http://f.imagehost.org/t/0383/1_8.jpg (http://f.imagehost.org/view/0383/1_8)

http://f.imagehost.org/t/0763/29.jpg (http://f.imagehost.org/view/0763/29)

پیروزی هم مبارک تک تک شما http://b.imagehost.org/0334/j_548.gif

Mauro Camoranesi
25th January, 2009, 09:06 PM
آکوئیلانی خیلی جایگاه ثابت و مشخصی در رم نداره ! کلاً اسپالتی اونقدر که مثلاً به دروسی به عنوان یک ملی پوش بها میده و بهش اعتماد داره ، به آکوئیلانی نداره و گاهاً آکوئیلانی بازیها رو از روی نیمکت آغاز میکنه . هم جلوی اینتر ذخیره بود و هم تو بازی حساس امروز برابر ناپولی بطور تعویضی به بازی اومد . کلاً اسپالتی بیشتر بریگی رو ترجیح میده ...

... منظورم این بود که خیلی راحتتر از امثال دیگو میشه آکوئیلانی رو خرید چون مطمئناً اگر یووه دوباره یک پیشنهاد خوب بده و روش پافشاری کنه رم و روزلا سنسی حاضر میشن آکوئیلانی رو بفروشن چون قطعاً خود آلبرتو هم دوست داره تو یک تیم بزرگتر بازی کنه تا بتونه پیشرفت مناسبی داشته باشه .
بنظرم در صورت بازنشستگی ندود در پایان فصل میشه با تغییر سیستم به خرید آکوئیلانی امیدوار بود .

مثلاً سیستم یووه از 4-4-2 به 4-3-1-2 زمان لیپی در مابین سالهای 2001 تا 2003 تغییر کنه :

gk

rb                              rwb               lwb                             lb

rcm                             cm                              lcm

am

fw                    fw

این am یا هافبک آزاد و هجومی میتونه آکوئیلانی و یا حتی دیگو باشه . درست ترکیبی مثل فصل 2001-2002 و 2002-2003 و نقشی مثل نقش ندود .

SoulSiick
25th January, 2009, 09:12 PM
در اون پست سبا رو ترجیح میدم :4:

Mauro Camoranesi
25th January, 2009, 09:18 PM
هم میشه سبا باشه هم کامورانزی . باید یزره یووه تو مسائل تاکتیکی انعطاف داشته باشه و یزره تغییر سیستم بده تا اینقدر ینواخت بازی نکنه . بنظرم فصل بعد میشه به 4-3-2-1 یا 4-2-3-1 و 4-3-1-2 اعتماد کرد .

Leonardo
25th January, 2009, 09:21 PM
مرسی یوسف!
بازوبند رو داری دیگه؟ :8:
حالا برو تو کارش ببین چرا فری باید بازوبند آقا رو ببنده دستش!:121fs725372:

http://f.imagehost.org/0806/26.jpg

http://www.thefa.com/NR/rdonlyres/5A66D578-80A1-4CF9-81A0-359F3333C0F9/29673/Brescia_Baggio_L.jpg

http://cpn.canon-europe.com/files/in_focus/roberto_baggio/img2.jpg

Roma4ever
25th January, 2009, 11:05 PM
آکوئیلانی خیلی جایگاه ثابت و مشخصی در رم نداره ! کلاً اسپالتی اونقدر که مثلاً به دروسی به عنوان یک ملی پوش بها میده و بهش اعتماد داره ، به آکوئیلانی نداره و گاهاً آکوئیلانی بازیها رو از روی نیمکت آغاز میکنه . هم جلوی اینتر ذخیره بود و هم تو بازی حساس امروز برابر ناپولی بطور تعویضی به بازی اومد . کلاً اسپالتی بیشتر بریگی رو ترجیح میده ...

... منظورم این بود که خیلی راحتتر از امثال دیگو میشه آکوئیلانی رو خرید چون مطمئناً اگر یووه دوباره یک پیشنهاد خوب بده و روش پافشاری کنه رم و روزلا سنسی حاضر میشن آکوئیلانی رو بفروشن چون قطعاً خود آلبرتو هم دوست داره تو یک تیم بزرگتر بازی کنه تا بتونه پیشرفت مناسبی داشته باشه .
بنظرم در صورت بازنشستگی ندود در پایان فصل میشه با تغییر سیستم به خرید آکوئیلانی امیدوار بود .

مثلاً سیستم یووه از 4-4-2 به 4-3-1-2 زمان لیپی در مابین سالهای 2001 تا 2003 تغییر کنه :

gk

rb                              rwb               lwb                             lb

rcm                             cm                              lcm

am

fw                    fw

این am یا هافبک آزاد و هجومی میتونه آکوئیلانی و یا حتی دیگو باشه . درست ترکیبی مثل فصل 2001-2002 و 2002-2003 و نقشی مثل نقش ندود .

دوست عزیز آکویلانی از اون دسته بازیکنایی هست که توی رم نماد به حساب میان...توتی,ده روسی ,برونو کونتی و....
قراردادش رو هم که بالاخره با رم تمدید کرد:kahvecy0:

Rahavard
25th January, 2009, 11:29 PM
از بازی بوفون لذت بردم----دقیقه 70 بود انگار یه سوپر واکنش انجام داد دیوونه ای---بازی بعدی جورجو هست ---اگه جورجو باشه خیال ادم از دفاع راحته---

Mauro Camoranesi
26th January, 2009, 02:42 AM
دوست عزیز آکویلانی از اون دسته بازیکنایی هست که توی رم نماد به حساب میان...توتی,ده روسی ,برونو کونتی و....
قراردادش رو هم که بالاخره با رم تمدید کرد:kahvecy0:

واقعاً آکوئیلانی تو رم نماد هستش ؟! نماد و سمبل رو به هرکی که نمیگن ! هر تیم نهایتاً یکی دوتا سمبل داره که تو رم توتی هستش و مثلاً تو یووه دل پیرو یا در میلان مالدینی . من فکر نکنم بشه به بازیکنی که خیلی ثابت نیست گفت سمبل و نماد !

در کل اگر یووه پیشنهاد خوبی به رم بده مطمئناً میتونه آکوئیلانی رو حذب کنه .

KAKA
26th January, 2009, 08:29 AM
اینو دیروز میخواستم بپرسم یادم رفت . من اواخر مسابقه رو كه دیدم دلپیرو بعد از تعویضش گرمكنی كه بهش دادن رو كوبید زمین و رفت نشست . فقط بخاطر نارحتی از تعویض شدنش بود ؟

SoulSiick
26th January, 2009, 08:41 AM
آره.
البته بعد از بازی به شوخی گفته کاپشن اشتباهی به من دادند :4:

کلا دوتاشون اینطوری اند.
آمائوری هم بازی های که گل نمی زنه و تعویض میشه خیلی ناراحت میشه و ناراحتیشو نشون میده.

KAKA
26th January, 2009, 02:00 PM
آره.
البته بعد از بازی به شوخی گفته کاپشن اشتباهی به من دادند :4:

کلا دوتاشون اینطوری اند.
آمائوری هم بازی های که گل نمی زنه و تعویض میشه خیلی ناراحت میشه و ناراحتیشو نشون میده.

خب از آمائوری انتظاری نمیره ولی در مورد الكس تعجب كردم :mega_shok:

SoulSiick
26th January, 2009, 03:11 PM
الکس زیاد پیش اومده این فصل که 15 دقیقه پایانی تعویض بشه.
و هیچوقت اعتراض نکرده به مربی.

فکر نمی کنم دلیل این حرکت اعتراض به مربی بوده باشه.
آمائوری هم هیچوقت به تعویض شدندش اعتراض نمی کنه.

از ناراحتی،
تا اعتراض فاصله ی زیادی هست.

اعتقاد رانیری به الکس خیلی فراتر از اینهاست.چون خیلی جاها ناجی رانیری بوده.
تو اون فشار بازی،به نظر من عجیب نیست ناراحتی الکس.و اینقدر تجربه داره که تعویض تاکتیکی رو درک کنه.

(الکس این همه مدت تو تیم کاپلو نیمکت نشین بود هیچوقت حرفی نزد.با اینکه حتی اگر چند دقیقه بازی می کرد گل می زد)

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th January, 2009, 05:17 PM
خب ! http://a.imagehost.org/0192/detective.gif

در مورد دیگو , من زیاد بهش امیدی ندارم , هم به اومدنش و هم به جواب دادنش ! نه اینکه بازیکن بدیه , بلکه بازیکن بهتر از اون هم هست, و اینکه از صحبت مسئولان و رانیری میشه به نیومدنش هم فکر کرد!! http://b.imagehost.org/0963/26_7.gif

من به شخصه از اومدن آکوئیلانی , یا سیلوا شدیدا استقبال میکنم. http://b.imagehost.org/0466/fan.gif

+

در مورد دل-پیرو هم با یکی از دوستام داشتم صحبت میکردیم, به شوخی بهش گفتم : همونطور که دل-پیرو , آنجلوتی و کاپلو رو از تیم انداخت بیرون رانیری هم میندازه بیرون . http://a.imagehost.org/0057/z2.gif

ولی جدا از شوخی دل-پیرو نشون داده 90 دقیقه بیشتر هم تاثیر بی نظیری تو بازی و موفقیت یوونتوس داره , پس نباید از نبودش در تیم چشم پوشی کرد.

+

جدیدا حس میکنم رضا هم " مخفی " میاد http://e.imagehost.org/0799/112.gif!! شاید قضیه سیاسی شده ! شاید هم میخواد آمار آنلاینش لو نره !! شاید هم اصلا به من چه ؟!!! http://a.imagehost.org/0077/wellduh.gif

Orphée
26th January, 2009, 06:05 PM
(الکس این همه مدت تو تیم کاپلو نیمکت نشین بود هیچوقت حرفی نزد.با اینکه حتی اگر چند دقیقه بازی می کرد گل می زد)

یووه-اینتر 3 فصل پیش. دقیقه 89... :cry:
زیباترین و الحق و والانصاف شایسته ترین جمله رو موجی در مورد این بشر گفته...

---

فکر کنم گفته بود من قبلا بهشون گفته بودم این سایز من نیست ولی اونا بازم همون سایز رو برام آوردن!
ولی خداییش راست هم میگفت.. رو نیمکت که نشسته بود کاملا گم شده بود تو اون کاپشن!

اما در کل اگه اون حرکت بخاطر عصبانیت آنی هم بود باشه (همونطور که خودش گفته) بعید بود ازش.. امیدوارم متوجه این مسئله باشه که ما کسایی که مثه مارکیزیو و ده چلیه رو در زمین داشتیم که فعلا باید فقط یاد بگیرن.. الگوی اونا الکسی و امثال الکسی هستند.. باید بیشتر مراقب باشه...

---

نمیخوام آیه یاس بخونم یا بدبینانه فکر کنم اما راستش من هنوزم معتقدم تا وقتی رانیه ری سرمربی یووه ست ما هیچ جامی نمیبریم!

فکر کنم خود رانیه ری هم بدونه اگه این فصل هم نتونه حتی یه جام هم ببره اون موقع هوادرا راحتش نمیذارن و شاید مجبور به رفتن بشه.. احتمالا به همین خاطر هم هست که مقابل کاتانیا به هیچ کدوم از بازیکنای فیکس استراحت نداد.. حتی الکسی و آمائوری!.. من نمیدونم یاکوئینتا به چه دلیل خریداری شده؟.. به هر حال واسه این از فشار تیفوسی ها صحبت کردم چون میدونم از مدیران عزیز آبی گرم نمیشه... اونطور که در خور نام یووه ست جاه طلب نیستن و اون بالاها رو نیگا نمیکنن.. مدتی هست که نظرم روی پراندلیه... به نظر من ما اگه بتونیم پراندلی رو راضی به ترک فیورنتینا کنیم دیگه مشکلی نداشته باشیم... شخصیت آروم و در عین حال قوی و کاریزماتیکی داره... راستش من که هر وقت میبینمش احساس آرامش میکنم.. زیاد نیست تعداد این آدما.. واسه همین فاکتورهاست که بین هوادارای فیورنتینا فوق العاده محبوبه.. یعنی خییییییییییییییییلی محبوبه... این محبوبیت با رسوندن فیو به CL الان چند برابر قبل هم شده..

http://iimage.us/images/971_m_Prandelli_4.jpg.jpg

منم واسه همین میگم باید ببینیم میشه از فیورنتینا جداش کرد یا نه.. نمیدونم دیدید یا نه.. اول و آخرای بازی های ویولا حدود 1 دقیقع فقط میاد و به ابراز احساسات هوادارا پاسخ میده.. یادش بخیر.. پارسال که خانومش فوت کرده بود واقعا براش سنگ تموم گذاشتن.. واقعا محبوبیت کم نظیری داره در فلورانس.. من معتقدم حتی به خدمت گرفتن پراندلی به مراتب سخت تر و طاقت فرسا تر از به خدمت گرفتن اسپالتیه.. از نظر دانش معلومات فنی (که خیلی یکی از نقاط ضعف رانیه ری میدوننش) هم من فکر میکنم مورد تایید همه باشه.. تو پارما و فیو هم که خودش رو در این زمینه اثبات کرده... اگه اون مسائل غیر قابل پیش بینی براش پیش نمی اومد در رم هم میتونست موفق باشه و شاید الان لقب (( نابغه )) بجای اسپالتی از آن پراندلی دوست داشتنی بود.. بازیکن یووه هم که بوده.. اصلا انگار این آدم برای یووه ساخته شده.. و همونطور که کابرینی هم چند روز پیش تو مصاحبه اش گفت.. لیاقت سرمربی گری تیم های بزرگ تر از فیورنتینا رو داره (حقیقتا داره).. من به جرات میتونم بگم که حتی به بنیتز هم ترجیحش میدم.. باید زودتر از فدراسیون فوتبال ایتالیا دست به کار بشیم.. ایکاش مدیرای باهوش تر و سیاست مدار تری داشتیم.. متاسفانه این رفقای ما فقط در پی اینن که خرید ها و خرج هاشون از نظر اقتصادی به صرفه تر باشه.. خیلی هم علاقه به تقلید از کارهای موجی دارن.. به هر حال بحث زیاد هست در این مورد.. امیدوارم در آینده ای که نزدیک باشه و همه مون بتونیم ببینیمش یوونتوس عزیزمون دست از خرید مربیان و بازیکنای متوسط رو به پایین دست برداره و مثه گذشته های نه چندان دور شکارهای باارزشی رو داشته باشه..

پ.ن: تازه خیلی هم خوش سلیقه و خوش لباسه ... :blush:

SoulSiick
26th January, 2009, 07:16 PM
به همه ی حرفای فراز اینم اضافه بشه که یوونتوسی هم هست کمی تا قسمتی.6
سال بازیکن یووه بوده.

اولین باری که خیلی مهرش به دلم افتاد قضیه فوتبالی نبود،
تو تعطیلات فصل گفته بود بعد از مرگ همسرش اینقدر فضا براش دلگیر شده که خیلی دلش می خواد سری آ شروع بشه و مشغول کار بشه که اینقدر تو فکرش نباشه...

همون موقع یه جورایی حس غریبی پیدا کردم بهش :4:

من خیلی به رانیری دید بدی ندارم.یعنی قبول دارم خیلی باهوش نیست و از لحاظ تاکتیکی ذهن بسته ای داره (مثل همین قضیه سبا و الکس،تو کلش رفته که سبا مهاجمه ! از یه طرف سبا رو نیمکت نشین کرده و از طرفی مجبور دلپیرو رو بیرون بکشه برای بازی دادن سبا و اینطوری خودشو گذاشته توی یه شرایط سخت،در صورتی که سبا "می تونه" بال راست یا چپ بازی کنه)

ولی بهرحال،اعتقاد دارم رانیری توانایی موفق شدن رو داره.روی هوا حرف نمی زنم.
ما این فصل،مینیمم 7 مصدوم برای هر بازی رو داشتیم.افراد معمولی هم نه،ترزگه،کامورانزی،کیه لینی،زانتی،بوفون و دیگر بازیکن های کلیدی.ولی آمار تیمی یوونتوس تقریبا عالی بوده.

یوونتوس از 21 بازی 14 گل خورده.بهترین دفاع سری آ،
به عبارتی در 9 بازی اصلا گل نخورده (تقریبا نصف بازی ها میشه )

و ازونطرف این معنیش تدافعی بودن یوونتوس نیست چون بعد از اینتر بیشترین آمار گل زنی رو داریم و فقط 1 گل کمتر از اینتر زدیم.

توی لیگ قهرمانان،توی 6 بازی فقط 3 گل خوردیم،2 تاش از باته بود یکی از ئال،
به عبارتی از 6 بازی توی 4 تا اصلا گل نخوردیم.

رکورد رانیری مقابل تیم های بزرگی (میلان،اینتر،رم،رئال) که تا الان باهاشون بازی داشتیم،
7 پیروزی،3 مساوی و 1 شکست بوده.

(فصل پیش 3 پیروزی مقابل هر سه تیم و 3 تساوی،این فصل پیروزی مقابل رم،میلان و 2 پیروزی مقابل رئال+ 1 باخت از اینتر)

من فقط ترسم از اعتقاد رانیری به شانس و ایناست !
خیلی اگر اگر می کنه.وگرنه خیلی هم ازش نا امید نیستم.توانییشو داره،فقط امیدوارم اشتباه نکنه.

SoulSiick
26th January, 2009, 07:18 PM
راستی یوسف،

گفتن بیا این مافیا بازی کن،گفتم چشم.
بعدشم گفتن مخفی بشو طبق قوانین بازی،بازم گفتم چشم :4:

چون مثل اینکه بازیش با پیغام خصوصی و اینا سرکار داره و نباید بقیه بفمند کی با کی صحبت میکنه.

خلاصه منم ناراضی هستم ازین وضع :4:

Mauro Camoranesi
26th January, 2009, 10:50 PM
این اودینزه عجب تیم داغونی هستش این فصل ! تو 11 بازی گذشته نه تنها برد نداشتن بلکه 8 تا رو هم باختن و این برای تیمی که تو فصول پیش مدعی رفتن به جام یوفا و گاهاً مثل سال 2006 لیگ قهرمانان بوده واقعاً فاجعه هستش . جالب اینجاست که گورخرهای کوچک بازیکنانی مثل پپ ، کوآلیارلا ، دی ناتاله و د'آگوستینو رو دارن .

AlirezzA
26th January, 2009, 11:01 PM
فکر کنم الان با موضع گیری هایی که شده رانیری بد مدل پشیمون شده !!http://www.pic4ever.com/images/worship.gif

IL Diavolo
27th January, 2009, 04:32 AM
مورينيو خطاب به اينتري ها : واقعاً که يک تيم آشغال هستيد!

حداقل در يک مورد، خوزه مورينيو تا حالا از روبرتو مانچيني مربي سابق اينتر خاص تر بوده است. هنوز پنج ماه هم از حضور مربي سابق چلسي در تيم ميلاني نگذشته و او توانسته هواداران يوونتوس را عاشق خود کند. و اين يکي از غيرممکنهايي بوده که مرد پرتغالي توانسته در ايتاليا آن را به ممکن تبديل کند. براي اينکه الگوي قبيله دشمن تاريخي شدن در فوتبال ايتاليا از عهده هيچ کس بر نمي آيد.
مورينيو زماني موفق به انجام اين کار شد که در آپيانو جنتيله و بعد از شکست تلخ اينتر برابر آتالانتا در هفته گذشته، تيمش را به باد انتقاد گرفت و با اين جمله هاي تلخ که قرار نبود به بيرون از رختکن تيم درز پيدا کنند، هواداران يوونتوس را هم در زمره حاميان خود قرار داد: از اين سه اسکودتويي که پشت سر هم فتح کرده ايد، اسکودتوي اول را که بعد از فرستادن يوونتوس به دسته دوم، در دفتر منشي فدراسيون به شما دادند، دومي را زماني برنده شديد که هيچ يک از رقباي اصلي در ميدان حضور نداشتند و سومي را هم که در دقيقه آخر به دست آورديد. واقعاً که يک تيم آشغال هستيد. طرفداران ذوق زده شده بينکونري که اين حرفهاي مورينيو را روي همه وبلاگهاي اينترنتي نوشته اند، حالا يکصدا فرياد مي زنند:«مورينيو، تو يکي از خود ما هستي». براي اينکه دقيقاً عباراتي که از دو سال قبل تا امروز هواداران يووه در زمان کري خواندن با اينتريها مثل پتک بر سر آنها مي کوبند را رئيس سپاه دشمن خودش به زبان آورده و به آن اعتراف کرده است. و اينکه آقاي خاص حتي سه اسکودتو اخير اينتر را هم نقد کند، بزرگترين اتفاق ممکن در فوتبال اين کشور است.
مربي که ماسيمو موراتي در سال 9 ميليون يورو يا شايد هم بيشتر براي او دستمزد تعيين کرده، حالا محبوب دلهاي هواداران دشمن است. حتي برخي از آنها پا را از اين هم فراتر گذاشته و در وبلاگهاي شخصي و يا اختصاصي يوونتوس نوشته اند که مورينيو بايد مربي يوونتوس شود و به اين تيم انتقال يابد و برخي ديگر نوشته اند که مورينيو مي توانسته به بازيکنان اينتر يادآوري کند که در 40 سال اخير بهترين نتيجه آنها درليگ قهرمانان تنها يک بار حضور در نيمه نهايي با هکتور کوپر بوده است.
با اينکه خيليها حتي صحت اين حرفهاي مورينيو را هم زير سؤال برده اند، اما عمق فاجعه به حدي زياد است که ديگر کسي به اين فکر نمي کند که آيا واقعاً مورينيو اين حرفها را بر زبان آورده است يا خير. منابع مطلع و خبرنگاران شبکه هاي تلويزيوني ايتاليايي هم حتي با احتياط در مورد اين اظهارات مورينيو حرف مي زنند، براي اينکه مي گويند هنوز نمي دانند دقيقاً او کجا و چه زماني اين جملات را به زبان آورده است.
به هرحال با توجه به اينکه وارد داع ترين بخش از رقابتهاي باشگاهي شده ايم، طبيعي است که مربي اينتر فشار موجود روي خود را احساس کند. اگر او در ليگ قهرمانان مقابل منچستريونايتد شکست بخورد، عواقب اين شکست حتي در رقابتهاي باشگاهي هم پديدار خواهند شد. اينتر در دو هفته اخير مقابل تيمهاي رقيب خود در اين مسابقات، به مشکل برخورده و يوونتوس خودش را به صدر جدول نزديکتر کرده است. ولي او فقط به يک پيروزي نياز دارد تا دوباره آقاي خاص گذشته شود و مردم هم اين جملاتي که معلوم نيست واقعيت دارند يا ساختگي هستند را فراموش کنند.
به هرحال چه اين کلمات از دهان مورينيو خارج شده باشند چه نشده باشند، همه دنيا آنها را اين روزها در اينترنت ديده و خوانده اند. انتشار وسيع و گسترده اين خبر در وبلاگهاي اينترنتي خشم مسؤولان باشگاه نراتزوري را به همراه داشت. مقامات اينتر اينکه مورينيو چنين جملاتي را به زبان آورده باشد، بشدت تکذيب کرده اند. ولي برخي ديگر با فلسفه متفاوتي حرفهاي او را برداشت مي کنند و مي گويند که قصد مورينيو تنها تکان دادن تيمش بوده و اگر اين صحبتها تأثيري در تغيير سيستم بازي اينتر داشته باشند، هيچ ايرادي ندارند. با اين حال هواداران دو آتشه اينتر در اين باره معتقدند که مورينيو خيلي باهوش است و اگر هم اين حرفها را زده، حتماً منظور خاصي داشته است. ولي برخي ديگر از آنها مي گويند اگر لوچانو موجي مديرسابق يوونتوس که در جريان ماجراي کالچوپولي به حبس محکوم شد، چنين جملاتي را برزبان مي آورد، ايرادي نداشت. هرچه باشد او دشمن ديرينه اينتر است، ولي اگر مورينيو مربي نراتزوري اين حرفها را زده، آن گاه واقعاً بايد نگران شد. براي اينکه اين موضوعات از اهميت زيادي برخوردارند و در گذشته هم دلخوريهاي زيادي را براي هواداران اين تيم به دنبال داشته اند. زيرا به عقيده اينتريها، اينکه هيچ يک از سه اسکودتوي فتح شده از سوي اينتر، اهميت و ارزش قابل ذکر ندارد، به هيچ وجه صحت ندارد. بي دليل نيست که روابط موراتي رئيس باشگاه اينتر از چند روز پيش با مورينيو به تيرگي گراييده است. حتي بازيکنان اينتر هم از اين صحبتهاي مرد پرتغالي خوششان نيامده است. کرسپو از مورينيو خواسته تا بهتر منظور خود را بفهماند و يک بار ديگر اين حرفها را تکرار کند و ظاهراً در آن لحظه يک بحث ديگر ميان مربي و بازيکنان درگرفته است. تا اينکه پيروزي در جام حذفي مقابل رم در مرحله يک چهارم نهايي تا حدي اين جو آشفته را آرام کرد.
به هرحال با توجه به روندي که مورينيو از ابتداي فصل در پيش گرفته بود، پيش بيني مي شد او دير يا زود هواداران اينتر را هم از دست خود عصباني کند. زبان تلخ و نيشدار مرد پرتغالي سرانجام در اردوي نراتزوري هم قرباني گرفت و در عين حال بهانه اي به دست دشمن داد تا او و اينتريها را در سراسر دنيا به سخره گيرند.
حتي برنامه هاي طنز تلويزيوني ايتاليا هم با دست انداختن مورينيو و طعنه زدن به حرفهايي که او در آپيانو جنتيله در ملاقات خصوصي با بازيکنان مطرح کرده، آقاي خاص را يک بار ديگر به سوژه اي رسانه اي مبدل کرده اند. مورينيو در اين پنج ماهي که به ايتاليا آمده، هميشه و به هردليل تيتر يک مطبوعات ورزشي و غيرورزشي اين کشور را به خود اختصاص داده و اگر در روزهاي نخست حضورش در ميلان، تا حدي با حرفها و اظهارات عجيب و يا بگومگو کردن با مربيان ديگرتيمها، عمداً سعي در جلب توجه نظر ديگران را داشت، حالا حتي زماني که خودش هم خبر ندارد، خصوصي ترين صحبتهاي مطرح شده ميان او و بازيکنان هم به رسانه ها و مطبوعات راه مي يابند و مربي سابق چلسي را همچنان در صدر اخبار روز قرار مي دهند. مرد پرتغالي بي آنکه بخواهد خودش را مضحکه خاص و عام کرده و هم سو شدن هواداران يوونتوس (رقيب ديرينه اينتر) با او خنده دارترين اتفاقي است که در اوج رقابت دو تيم در رقابتهاي باشگاهي مي توانست فضاي متفاوتي در سري بايجاد کند.

IL Diavolo
27th January, 2009, 04:32 AM
مورينيو خطاب به اينتري ها : واقعاً که يک تيم آشغال هستيد!

حداقل در يک مورد، خوزه مورينيو تا حالا از روبرتو مانچيني مربي سابق اينتر خاص تر بوده است. هنوز پنج ماه هم از حضور مربي سابق چلسي در تيم ميلاني نگذشته و او توانسته هواداران يوونتوس را عاشق خود کند. و اين يکي از غيرممکنهايي بوده که مرد پرتغالي توانسته در ايتاليا آن را به ممکن تبديل کند. براي اينکه الگوي قبيله دشمن تاريخي شدن در فوتبال ايتاليا از عهده هيچ کس بر نمي آيد.
مورينيو زماني موفق به انجام اين کار شد که در آپيانو جنتيله و بعد از شکست تلخ اينتر برابر آتالانتا در هفته گذشته، تيمش را به باد انتقاد گرفت و با اين جمله هاي تلخ که قرار نبود به بيرون از رختکن تيم درز پيدا کنند، هواداران يوونتوس را هم در زمره حاميان خود قرار داد: از اين سه اسکودتويي که پشت سر هم فتح کرده ايد، اسکودتوي اول را که بعد از فرستادن يوونتوس به دسته دوم، در دفتر منشي فدراسيون به شما دادند، دومي را زماني برنده شديد که هيچ يک از رقباي اصلي در ميدان حضور نداشتند و سومي را هم که در دقيقه آخر به دست آورديد. واقعاً که يک تيم آشغال هستيد. طرفداران ذوق زده شده بينکونري که اين حرفهاي مورينيو را روي همه وبلاگهاي اينترنتي نوشته اند، حالا يکصدا فرياد مي زنند:«مورينيو، تو يکي از خود ما هستي». براي اينکه دقيقاً عباراتي که از دو سال قبل تا امروز هواداران يووه در زمان کري خواندن با اينتريها مثل پتک بر سر آنها مي کوبند را رئيس سپاه دشمن خودش به زبان آورده و به آن اعتراف کرده است. و اينکه آقاي خاص حتي سه اسکودتو اخير اينتر را هم نقد کند، بزرگترين اتفاق ممکن در فوتبال اين کشور است.
مربي که ماسيمو موراتي در سال 9 ميليون يورو يا شايد هم بيشتر براي او دستمزد تعيين کرده، حالا محبوب دلهاي هواداران دشمن است. حتي برخي از آنها پا را از اين هم فراتر گذاشته و در وبلاگهاي شخصي و يا اختصاصي يوونتوس نوشته اند که مورينيو بايد مربي يوونتوس شود و به اين تيم انتقال يابد و برخي ديگر نوشته اند که مورينيو مي توانسته به بازيکنان اينتر يادآوري کند که در 40 سال اخير بهترين نتيجه آنها درليگ قهرمانان تنها يک بار حضور در نيمه نهايي با هکتور کوپر بوده است.
با اينکه خيليها حتي صحت اين حرفهاي مورينيو را هم زير سؤال برده اند، اما عمق فاجعه به حدي زياد است که ديگر کسي به اين فکر نمي کند که آيا واقعاً مورينيو اين حرفها را بر زبان آورده است يا خير. منابع مطلع و خبرنگاران شبکه هاي تلويزيوني ايتاليايي هم حتي با احتياط در مورد اين اظهارات مورينيو حرف مي زنند، براي اينکه مي گويند هنوز نمي دانند دقيقاً او کجا و چه زماني اين جملات را به زبان آورده است.
به هرحال با توجه به اينکه وارد داع ترين بخش از رقابتهاي باشگاهي شده ايم، طبيعي است که مربي اينتر فشار موجود روي خود را احساس کند. اگر او در ليگ قهرمانان مقابل منچستريونايتد شکست بخورد، عواقب اين شکست حتي در رقابتهاي باشگاهي هم پديدار خواهند شد. اينتر در دو هفته اخير مقابل تيمهاي رقيب خود در اين مسابقات، به مشکل برخورده و يوونتوس خودش را به صدر جدول نزديکتر کرده است. ولي او فقط به يک پيروزي نياز دارد تا دوباره آقاي خاص گذشته شود و مردم هم اين جملاتي که معلوم نيست واقعيت دارند يا ساختگي هستند را فراموش کنند.
به هرحال چه اين کلمات از دهان مورينيو خارج شده باشند چه نشده باشند، همه دنيا آنها را اين روزها در اينترنت ديده و خوانده اند. انتشار وسيع و گسترده اين خبر در وبلاگهاي اينترنتي خشم مسؤولان باشگاه نراتزوري را به همراه داشت. مقامات اينتر اينکه مورينيو چنين جملاتي را به زبان آورده باشد، بشدت تکذيب کرده اند. ولي برخي ديگر با فلسفه متفاوتي حرفهاي او را برداشت مي کنند و مي گويند که قصد مورينيو تنها تکان دادن تيمش بوده و اگر اين صحبتها تأثيري در تغيير سيستم بازي اينتر داشته باشند، هيچ ايرادي ندارند. با اين حال هواداران دو آتشه اينتر در اين باره معتقدند که مورينيو خيلي باهوش است و اگر هم اين حرفها را زده، حتماً منظور خاصي داشته است. ولي برخي ديگر از آنها مي گويند اگر لوچانو موجي مديرسابق يوونتوس که در جريان ماجراي کالچوپولي به حبس محکوم شد، چنين جملاتي را برزبان مي آورد، ايرادي نداشت. هرچه باشد او دشمن ديرينه اينتر است، ولي اگر مورينيو مربي نراتزوري اين حرفها را زده، آن گاه واقعاً بايد نگران شد. براي اينکه اين موضوعات از اهميت زيادي برخوردارند و در گذشته هم دلخوريهاي زيادي را براي هواداران اين تيم به دنبال داشته اند. زيرا به عقيده اينتريها، اينکه هيچ يک از سه اسکودتوي فتح شده از سوي اينتر، اهميت و ارزش قابل ذکر ندارد، به هيچ وجه صحت ندارد. بي دليل نيست که روابط موراتي رئيس باشگاه اينتر از چند روز پيش با مورينيو به تيرگي گراييده است. حتي بازيکنان اينتر هم از اين صحبتهاي مرد پرتغالي خوششان نيامده است. کرسپو از مورينيو خواسته تا بهتر منظور خود را بفهماند و يک بار ديگر اين حرفها را تکرار کند و ظاهراً در آن لحظه يک بحث ديگر ميان مربي و بازيکنان درگرفته است. تا اينکه پيروزي در جام حذفي مقابل رم در مرحله يک چهارم نهايي تا حدي اين جو آشفته را آرام کرد.
به هرحال با توجه به روندي که مورينيو از ابتداي فصل در پيش گرفته بود، پيش بيني مي شد او دير يا زود هواداران اينتر را هم از دست خود عصباني کند. زبان تلخ و نيشدار مرد پرتغالي سرانجام در اردوي نراتزوري هم قرباني گرفت و در عين حال بهانه اي به دست دشمن داد تا او و اينتريها را در سراسر دنيا به سخره گيرند.
حتي برنامه هاي طنز تلويزيوني ايتاليا هم با دست انداختن مورينيو و طعنه زدن به حرفهايي که او در آپيانو جنتيله در ملاقات خصوصي با بازيکنان مطرح کرده، آقاي خاص را يک بار ديگر به سوژه اي رسانه اي مبدل کرده اند. مورينيو در اين پنج ماهي که به ايتاليا آمده، هميشه و به هردليل تيتر يک مطبوعات ورزشي و غيرورزشي اين کشور را به خود اختصاص داده و اگر در روزهاي نخست حضورش در ميلان، تا حدي با حرفها و اظهارات عجيب و يا بگومگو کردن با مربيان ديگرتيمها، عمداً سعي در جلب توجه نظر ديگران را داشت، حالا حتي زماني که خودش هم خبر ندارد، خصوصي ترين صحبتهاي مطرح شده ميان او و بازيکنان هم به رسانه ها و مطبوعات راه مي يابند و مربي سابق چلسي را همچنان در صدر اخبار روز قرار مي دهند. مرد پرتغالي بي آنکه بخواهد خودش را مضحکه خاص و عام کرده و هم سو شدن هواداران يوونتوس (رقيب ديرينه اينتر) با او خنده دارترين اتفاقي است که در اوج رقابت دو تيم در رقابتهاي باشگاهي مي توانست فضاي متفاوتي در سري بايجاد کند.

ƁΛƬMΛN
27th January, 2009, 05:04 PM
این هفته كه خیلی راحت اودینزه رو میبریم .
انشالله به توكل به خدا اینتر هم میبازه .

البته نباید یاد رهبر از ذهنمون بره بیرون . همین جور بازیكنهای یووه

saeid shahrooz
27th January, 2009, 07:12 PM
این هفته كه خیلی راحت اودینزه رو میبریم .
انشالله به توكل به خدا اینتر هم میبازه .

البته نباید یاد رهبر از ذهنمون بره بیرون . همین جور بازیكنهای یووه

این هفته كه باختید میفهمید كه تا حالا هم شانسی اومدید بالا
راستی بابت مساوی با كمك دار چه نظری دارید؟
دوباره هم كالچو پولی راه انداختین

SoulSiick
27th January, 2009, 07:46 PM

خیلی کار بدی کردیم.شرمنده.ببخشید :4:

ƁΛƬMΛN
27th January, 2009, 10:41 PM

دارم میبینم كی كالچو پولی راه انداخته !

خیلی سخت نیست تصور روزی رو كه اینتر تیم سوم یا چهارم سری آ شده !
یعنی دوباره برگشته به اصالت خودش :4:

Mauro Camoranesi
27th January, 2009, 10:51 PM
20 بازیکن عصر امروز به همراه تیم به اودینه رفتن که تره زگه و کیلینی هم با آمادگی به همراه تیم هستند اما دل پیرو و زانتی همراه تیم نیستند :

بوفون
کیلینی
ملبرگ
آمائوری
یاکوئینتا
ندود
کیمنتی
تره زگه
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
سیسوکو
اکدال
مولینارو
دچلیه
مارکیونی
لگروتالیه
آریائودو
پینسولیو

ترکیب احتمالی :

بوفون . لگروتالیه . کیلینی . گریگرا . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . مارکیونی . ندود ( دچلیه ) . جووینکو . آمائوری .

هندانوویچ . فرونتی . زاپاتا . کودا . دومیتزی . اینلر . د'آگوستینو . اوبودو . دی ناتاله . پپ . کوآلیارلا .

SoulSiick
27th January, 2009, 10:59 PM
حبت های رانیری رو خوندم،

فکر می کنم 99 درصد ترکیب چیزی باشه که بابک گفت.چون رانیری گفته ترزگه باوجود تمرین خوب روی نیمکت خواهد بود و اگر لازم شد ازش استفاده می کنم . یاکوینتا هم با اینکه شرایط بازی رو پیدا کرده ولی تمرین زیادی نداشته.

رانیری گفته بازی رو خیلی جدی خواهد گرفت و می دونه اودینزه پتانسیل بالایی داره حتی اگر در شرایط بدی قرار داشته باشه.

زانوی راست الکس و مچ راست زانتی کمی درد می کرده و بهشون استراحت داده شده.

ƁΛƬMΛN
27th January, 2009, 11:00 PM
یوونتوسی های گل , نمیخواین واسه تاپیك یه نظر سنجی بزارید ؟

SoulSiick
29th January, 2009, 01:00 AM
بازی خیلی پرهیجان،خیلی سرعتی بود.مدام حمله بود.و سهم حملات اودینزه بیشتر بود.

تنها عامل دفاعی یووه آفساید گیریه که خیلی هم آفساید گرفتن.ولی اون چند باری که از آفساید در رفتن خیلی خطرناک بودن که یکیشم گل شد.
اشتباهات خط دفاع زیاد بود،چه تو آفساید گیری،چه تو یار گیری.

اون جلو،توی 2 صحنه،اگر کیمنتی جای مارکیونی توی زمین بود الان 2-1 جلو بودیم.
به شدت توی ضربات آخر روی اعصاب راه میره.به نظر من رانیری باید سبا رو بیاره راست و ترزگه رو بیاره تو.

سبا هم اصلا خوب نبود.خیلی پاس اشتباه میده.
اودینزه خیلی باز و به شدت عرضی بازی می کنه،چندین بار جناح بازی رو عوض می کنند و با این تاکتیک سیسوکو و مارکیزیو رو گیج کردند.
نمی تونند بازی رو نگه دارند چون جای بازی ثابت نیست که پرس انجام بدند.

اودینزه قشنگ داره بازی می کنه و خیلی خوب هم بازی یووه رو خنثی کرده.

اگر نیمه دوم همین باشه امیدی نیست !
امیدوارم رانیری راه حلی برای این اوضاع داشته باشه.

SoulSiick
29th January, 2009, 01:55 AM
باختیم !

در روزی که 11 نفر تیم زیاد اشتباه می کردند.
کل تیم پر اشتباه بود.

رانیری تصمیم گرفت نیمه دوم سانتر کنه.فکر کنم 50 تا سانتر روی دروازه انجام شد،که شاید 5 تاش هم سالم نبود.
هم سانتر ها افتضاح.می خوام بدونم 1 نفر،فقط 1 نفر آدم توی این تیم نیست که بلد باشه سانتر کنه ؟

مولینارو و گریگرا که انگار تو عمرشون سانتر نکرده بودن.مارکیونی اینقدر گند زد که زود کشیده شد بیرون.
سبا هم نمی دونم کجا بود اصلا توی بازی !

هیچی برای گفتن نیست،هیچی توی بازی نبود جز پاس اشتباه،سانتر اشتباه،جا گیری اشتباه،آفساید گیری اشتباه !

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th January, 2009, 02:06 AM
حس میکنم رانیری خیلی به خودش و ترکیبش اعتماد داره ! یه جورایی به خودش شدید مینازه , شاید هم دچار خودشیفتگی مزمن شده !!

فکر میکنه همه چیز کامله , یه بازی دل-پیرو نبود ببین چه بلایی سر تیم اومد !

نتیجه من اینکه : تیم رانیری وقتی خوب نتیجه میگیره که دل-پیرو یکی از ارکان اصلی تیم توی زمین باشه.

+

خدا را شکر که جـی جـی برگشت , واقعا نعمتیه که نمیشه نادیده گرفتش , از بازی قبل بعد از اون مصدومیت در نظر بگیرید تا این بازی !! واقعا یک اسطوره و یک ابر دروازه بانه.

+

وقتی مولیناره اینقدر بد بازی میکنه و وقتی ندود چند بازی که ضعف و خستگی به چهرش معلومه , چرا ده-چلیه که هم سانتره خوبیه و هم توانایی دفاع بالایی داره تو زمین نباشه ؟

.. واقعا دیگه نمیتونم به این حرکات تکراری رانیریدلخوش باشم. یا باید یه تغییر نتیجه بخش و قهرمانی داشته باشه یا جاش همونجایی هست که مربیهای ناموفق میرن.

SoulSiick
29th January, 2009, 02:14 AM
اشتباه رانیری این بود که کلا سمت راست یووه رو خالی کرد !

یعنی نیمه دوم ترکیب یووه اینطوری بود :

---------لگروتالیه---ملبرگ----گریگرا
مولینارو----------------------------
------------------------------------
-------------سیسوکو ------------
-------ندود------------مارکیزیو-----
--------------------------------------
-----جووینکو-----------------------
----------آمائوری-----یاکوینتا------

و تنوع حمله یووه رو محدود کرد.
اوناهم خوب سمت راستشون رو نگه داشتند و فرصتی به یووه ندادند.

یووه خیلی مصدوم داره،ولی با همین داشته ها هم میشد بهتر بازی کرد.
دچلیه می تونست بازی کنه.جای خیلی ها.جای ندود،جای سبا.می تونست سانتر کنه برای مهاجم های قد بلند ما.

از اونطرف گریگرا رو گذاشته عقب از کار انداختش.
ازینورم مولینارو نمی تونه سانتر کنه...

تصمیمات بهتری میشد گرفت...

S@eed
29th January, 2009, 02:25 AM
من این چند بازی که از یووه دیدم بنظرم دفاع های کنارشون خیلی ضعف دارن و بیشترین نقطه ی آسیب پذیر یووه همین کناره هاشه

Mauro Camoranesi
29th January, 2009, 10:46 AM
مدافعین کناریمون که فاجعه هستند ! یکی از یکی بدتر ! مولینارو و گریگرا در حد بولونیا و کاتانیا خوب هستند نه یووه .

من ترجیح میدم از شنبه شب به بعد کیلینی برگرده به دفاع چپ و ملبرگ بره سمت راست جای گریگرا و آریائودو و لگروتالیه مرکز باشند .

★.JU.V.E.N.T.US.★
29th January, 2009, 12:27 PM
البته این کاملا به سلیقه بسیار خیالی رانیری برمیگرده.

مثلا : جووینکو باید جانشین دل-پیرو باشه , هر چند نشون داده در پست هافبک موفق تر هست !!!

مثلا : پولسن به جای سیسوکو در موقعی که تیم 2-1 عقبه بسیار موثرتر هست.

مثلا : ندود میتونه هر هفته 90 دقیقه فیکس باشه ( حتی اگه بازی ملی هم بین هفته بره !! ).

مثلا : مولینارو دارای سانترها و قدرت دفاعی بیشتری نسبت به ده-چلیه هست !!!!

مثلا : ......

......
...

Mauro Camoranesi
29th January, 2009, 12:57 PM
البته من موافق سبای مهاجم هستم تا هافبک . ولی سبا یزره بیشتر از خیلی ریزه میزه هستش :biggrin:

کالیاری تیم خوبیه ، این رو جلوی اینتر هم دیدیم . تو بازیهای اخیرش هم 2 گل به اودینزه زده و یکشنبه هم 4 گل به لاتزیو زد . دیشب هم با تک گل آکوآفرسکا سیه نا رو برد . کلاً روند رو به رشدی داره و میتونه تیم خیلی خطرناکی باشه . الآن هم به رده دهم جدول صعود کردن با 28 امتیاز .

تو این بازی لگروتالیه بخاطر دریافت کارت زرد در بازی دیشب محروم هستش . من ترکیب پیشنهادیم برای بازی اینطوریه :

بوفون

مولینارو          کیلینی          آریائودو          ملبرگ

دچلیه          مارکیزیو          سیسوکو          جووینکو ( یاکوئینتا )

دل پیرو          تره زگه

ƁΛƬMΛN
29th January, 2009, 06:24 PM
مثلا : مولینارو دارای سانترها و قدرت دفاعی بیشتری نسبت به ده-چلیه هست !!!!

مثلا : ......

......
...

نكنه میخوای بگی كه دچلیه بهتر از مولینارو دفاع میكنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبول دارم كه مولینارو در حمله ضعیفه و سانتر های فاجعه باری داره ولی انصافا توی كارهای دفاعی حداقل از دچلیه بهتره !

Mauro Camoranesi
30th January, 2009, 12:38 AM
آقا من اشتباه کردم ! نیکولا 5 کارته هستش و میتونه بازی کنه . منبع خبرم آپدیت نکرده بود  :biggrin: پس نیکولا هم شنبه شب خواهد بود  :friends:

الآن کامورانزی 3 کارته هستش و آمائوری 2 کارته که باید مراقب باشند  :rtfm:

Kamran.juve
30th January, 2009, 02:34 PM
نكنه میخوای بگی كه دچلیه بهتر از مولینارو دفاع میكنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبول دارم كه مولینارو در حمله ضعیفه و سانتر های فاجعه باری داره ولی انصافا توی كارهای دفاعی حداقل از دچلیه بهتره !

دفاع مولينارو هم نميشه قبول داشت بازي رفت جلوي رئال گلي خورديم همش تقصير مولينارو بود چون يارش (ون نيستلروي ) كاملا خالي بود كيه ليني هم موند بره يارو جلويي رو بگيره يا اينو كه رفت جلويي گرفت توپ رسيد به فن نيستروي و ..... خلاصه:5: به نظر من مولينارو اصلا جالب نيست چه توو دفاع چه حمله

===============

اين چيه رفته تو امضاي من ؟؟؟؟؟:2mo5pow:من از اين چيزا نميزارم توو امضام:4:

Golbarca
30th January, 2009, 03:09 PM
/هفته بيست و دوم كالچو/
يونتووس به مصاف كالياري مي رود
خبرگزاري فارس: يكي از مدعيان كسب عنوان قهرماني رقابت هاي سري a كالچو ايتاليا به مصاف كالياري مي رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، يوونتوس كه اينك پس از اينترميلان در مكان دوم جدول جاي دارد، فردا با تيم كالياري ديدار مي كند كه با 31 امتياز در مكان نهم جدول بيست تيمي كالچو قرار گرفته است.
اين بازي در شرايطي انجام خواهد شد كه يووه در بازي رفت به برتري يك بر صفر رسيد.
در ديداري ديگر ناپل ميزبان اودينزه است. اين دو تيم در بازي دور رفت به تساوي بدون گل دست يافتند.

*جدول رده بندي:
1 - اينترميلان 49 امتياز
2 - يوونتوس 43 امتياز
3 - آ.ث.ميلان 41 امتياز
4 - جنووا 37 امتياز
5 - رم 36 امتياز

Mauro Camoranesi
30th January, 2009, 09:33 PM
اسامی بازی فرداشب اعلام شد :

بوفون
ملبرگ
کیلینی
زانتی
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
تره زگه
پولسن
مارکیزیو
گریگرا
سیسوکو
مولینارو
دچلیه
مارکیونی
لگروتالیه
پینسولیو

ترکیب احتمالی :

بوفون . کیلینی . لگروتالیه . ملبرگ . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

مارکتی . پیسانو . لوپز . بیانکو . آگوستینی . فینی . کونتی . بیوندینی . کوسو . جدا . آکوآفرسکا .

کالیاری خیلی پیشرفت خوبی داشته تو هفته های اخیر . تو 5 بازی آخر 3 برد و 2 تساوی داشتند . البته تو 12 بازی آخرشون فقط 2 بازی باختند و نکته جالب اینکه در برابر تیمهای خوب سری آ فقط در دور رفت به رم 3-2 باختند و با اینتر و میلان مساوی کردند و تو بازی رفت با اینکه به لاتزیو باختند اما یکشنبه پیش 4 گل به لاتزیو در رم زدند . البته پالرمو ، فیورنتینا و سامپدوریا رو هم با 1 گل بردند . کلاً تیم خیلی خطرناکی هستش و اصلاً بازی باهاش ساده نیست .

آبی و قرمزها ساردینا خیلی تیم خشنی هستند . دانیله کونتی 9 بار کارت زرد گرفته و کوسو 8 بار و داویده بیوندینی هم 7 بار کارت گرفتند .
بهترین گلزنشون روبرت آکوآفرسکا هستش که 9 گل زده .
تو 15 دقیقه شروع نیمه دوم با زدن 6 گل از مجموع 27 گلشون بهترین عملکرد رو داشتند . نکته جالب اینه که اونا بیشترین گل خورده رو تو مابین دقایق 76 تا 90 دارند که 8 گل خوردند .

در کل اصلاً تیم دست و پا بسته ای نیستند ...

Friend
31st January, 2009, 01:19 AM
سلام
بابا ندود دیگه نمیکشه تو رو خدا یکی به این رانیری بگه فقط یه بازی بهش استراحت بده
بابا ما اینو کمتر از یک ماه دیگه برای بازی با چلسی میخوایم ، اگر همینطوری ادامه پیدا کنه درصد مصدومیتش بالا میره و ممکنه سر بازی حساس با چلسی مصدوم بشه
تو رو خدا یکی حالی رانیری بکنه
با تشکر

SoulSiick
31st January, 2009, 01:22 AM
ندود هر هفته نباید بازی کنه یه چیزه، هفته ای 2 باز بازی نکنه یه چیز دیگست !!

آمار ندود تو این بازی از نظر پاس،سانتر،پاس سالم از همه بیشتر بود.با اینکه از بدترین بازی های ندود بود.
این ندود اگر آماده باشه خیلی بدرد می خوره یووه می خوره،نباید انرژیشو هدر داد.

ƁΛƬMΛN
31st January, 2009, 10:50 AM
دفاع مولينارو هم نميشه قبول داشت بازي رفت جلوي رئال گلي خورديم همش تقصير مولينارو بود چون يارش (ون نيستلروي ) كاملا خالي بود كيه ليني هم موند بره يارو جلويي رو بگيره يا اينو كه رفت جلويي گرفت توپ رسيد به فن نيستروي و ..... خلاصه:5: به نظر من مولينارو اصلا جالب نيست چه توو دفاع چه حمله

===============

اين چيه رفته تو امضاي من ؟؟؟؟؟:2mo5pow:من از اين چيزا نميزارم توو امضام:4:

حالا یه بازی اینجوری شد !
چرا نمیگی توی چند تا بازی دروازه رو نجات داد ؟
بازی با لاتزیو رو ندیدی ؟
2 تا گل 100% رو گرفت مولینارو .

واقعا تعجب میکنم که میگی مولینارو توی دفاع قوی نیست !

Friend
31st January, 2009, 02:10 PM
سلام
هر چقدر هم بگی مولینارو مدافع خوبیه ولی واقعا در حد یوونتوس نیست
متاسفانه مدافع کنار خوبی کلا توی ایتالیا موجود نیست و لیپی توی تیم ملی هم هر روز داره یکی رو تست میکنه تا یکی مثل گروسو رو کشف کنه
خدایی لیپی توی کشف مدافع کنار استاده ، از زامبروتا بگیر تا همین گروسو
باید منتظر باشیم لیپی یه مدافع کنار رو کنه تا ما بخریمش

در آخر بابت تمدید قرارداد مارکیزیو تا سال 2014 به همه تبریک میگم ، میدونم که بهترین هافبک ما میشه
با تشکر

SoulSiick
31st January, 2009, 08:56 PM
رانیری تو کنفراس قبل از بازی گفته وقتی الکس تو بازی باشه با آرامش بیشتری بازی رو دنبال می کنم.

Kamran.juve
31st January, 2009, 09:21 PM
حالا یه بازی اینجوری شد !
چرا نمیگی توی چند تا بازی دروازه رو نجات داد ؟
بازی با لاتزیو رو ندیدی ؟
2 تا گل 100% رو گرفت مولینارو .

واقعا تعجب میکنم که میگی مولینارو توی دفاع قوی نیست !

من حرفم رو درست تر بگم يعني همين كه دوست عزيز freind :4:مولينارو در حد يووه نيست.

وگرنه مشكلي نداره مولينارو بره واسه كاتانيا بازي كنه يه مدافع خيلي خوبه

SoulSiick
1st February, 2009, 01:06 AM
نیمه اول یوونتوس عالی بازی کرد.خیلی خوب بود.خیلی حمله کردیم و خیلی هم موقعیت داشتیم.
اونا 1 حمله کردند نمی دونم چطوری گل زدند ! همینطوری اومدند و رفتند تو گل !

آمائوری بی نظیر بود ! بدشانس بود وگرنه باید 2-3 پاس گل می داد.
دلپیرو حرکات عالی داشت.یه پاس دقیقه 6 داد من کف کردم.

ندود با اینکه مشخصه خسته است ولی مفید بازی می کنه.گل قشنگی هم زد.
گل که زد حرکتش خیلی قشنگ بود،آروم یووه رو گرفته بود روی لباسش و می دوید به سمت تماشاگرا.

سیسوکو هم دوباره به روزای خوبش برگشته و عالی بازی می کنه.

زانتی متاسفانه فکر کنم بدجوری مصدوم شد ولی مارکیزیو فوق العاده بازی کرد به جاش !
واقعا مارکیزیو قشنگ بازی کرد.دریبل می زد،یک دو می کرد .(و همچنان پاس اشتباهش زیاد بود! :4: )

خط دفاع یووه مثل سابق خوب نیست.و پراشتباه عمل می کنه.
و مثل اینکه رانیری هم این چند بازی از گریگرا راضی نبوده و ملبرگ رو سمت راست بازی داده.

SoulSiick
1st February, 2009, 02:09 AM
یکی از دردناک ترین باختهای بود که تجربه کردم.

حق یوونتوس باخت نبود،واقعا خوب بازی کردیم.به خاطر 2-3 تا اشتباه بچگانههههههههههههههه و مبتدیانهههههههه بازی رو باختیم.
سر هر گلی که خوردیم یکی اشتباه کرد...

واقعا باخت دردناکی بود...واقعا باخت بیخودی بود...

از دست رانیری هم کاری برنمیومد دیگه،واقعا مشکل تاکتیکی نبود،مشکل انفرادی بود.نمی دونم چی میشه که یدفه سیسوکو اینطور توپ رو لو میده به حریف !!!! اونم تو اون منطقه...

2 بازیکن هم مصدوم شدند و 2 تعویض اجباری داشتیم 1 تعویض هم انجام شده بود مارکیونی با اون بازی افتضاحش رفته بود بیرون.کاری نمی تونست کنه رانیری.

هفته ی قبل که به اودینزه باختیم حقمون بود،بد بازی کردیم،باختیم.
ولی این بار واقعا زورم میاد ! واقعا فقط به خاطر اشتباهات انفرادی و بچگانه باختیم.

SoulSiick
1st February, 2009, 02:22 AM
گریگرا و ملبرگ امشب واقعا سهم بزرگی در این شکست داشتند !
کیه لینی که مصدوم شد گریگرا اومد توی زمین.

خودشو ملبرگ سرشون رو می نداختن پایین دنبال بازیکن حریف می دویدند کاری نداشتند جلوی دروازه رو خالی شده نشده !
گل دوم و سوم دقیقا اینطوری بود.دو نفری رفتن برای 1 بازیکن اون یکی پاس داد و تک به تک شدند با بوفون.

دقیقا 2 بار اینطوری شد.2 گل خوردیم.

سر گل اول هم جایی بود که ملبرگ باید پوشش میداد،نمی دونم ملبرگ کجا بود که مارکیونی با اون قدش اومد پوشش بده.

اصلا وضعیت دفاع اسفناک بود امشب !
بعد از 2-3 تا پاس که می دادند هرکدوم از 4 نفر خط دفاع یه گوشه زمین رفته بود !

لگرو روی گل سوم رفته بود یار گرفته بود،یارو پس داد برگشت نگاه کرد دید هیچکس نیست ! اول یه داد زد به سمت ملبرگ و مولینارو بعد هم روشو کرد اونور دستشو تو هوا تکون داد.

هرچی فکر می کنم نمی تونم این باخت رو هضم کنم !

SoulSiick
1st February, 2009, 04:28 AM
دلپیرو راجب بازی گفته :

بازی عجیبی بود ! ما می خواستیم خوب بازی کنیم و از همان ابتدا موفق شدیم.توانستیم موقعیت های بسیاری خلق کنیم ولی ایراد از جای دیگری بود.باید روی کارهای دفاعی بیشتر تمرین کنیم.خیلی کار خواهیم داشت و باید به سرعت خود را ترمیم کنیم.

دکتر تیم :
جورجیو مشکلی نداشت.ولی احساس فشردگی ماهیچه در بازی داشت و تصمیم گرفت بازی نکند تا دچار گرفتگی عضله و مصدومیت بلند مدت نشود.فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد و بیشتر یک تعویض پیشگیرانه بود.
اما شرایط زانتی خوب به نظر نمی رسد.درد شدیدی در پای خود احساس می کرد و فردا تست پزشکی خواهد داد تا مشخص شود.ولی به نظر نمی رسد اخبار خوبی از وضعیت او داشته باشد.

رانیری از بازی راضی نیست و گفته ما تا الان بهترین دفاع لیگ رو داشتیم ولی مثل اینکه یادمون رفته بود در این بازی.باید بررسی کنیم که چرا اینقدر راحت و اینقدر زیاد گل خوردیم.راه قهرمانی هنوز خیلی طولانی است و ما امیدمون رو از دست نمیدیم.

★.JU.V.E.N.T.US.★
1st February, 2009, 08:27 AM
هیچی برای گفتن ندارم !! فقط نمیدونم تا کی باید آرزو کنیم صدر جدول یه بازی ببازه تا ما به صدر نزدیک بشیم , تا کی باید اشتباهات وحشتناک چه از طرف رانیری و چه از طرف بازیکنها تیم رو نابود کنه !

همینطوری پیش بریم مثل فصل قبل یک رده دیگه میریم پایین و سال آینده برای حضور در cl باید بجنگیم !!

هنوز هم کیه لینی تو دفاع نباشه تیم کله هست !!

Peerless Alex
1st February, 2009, 01:20 PM
:cry:

بابت باخت نمیدونم چی بگم ولی بازم نتونستیم سه قدم دیگه به صدر نزدیک بشیم ,نمیخوام بگم تقصیر رانیری بود ولی یکی از عجایب مربی های دنیاس.نتیجه های عالی و بی نقص میگیره یهو میاد جلو کالیاری کم میاره!من بازی رو ندیدم نمیتونم در مورد جزئیات نظر بدم ولی خوب واقعا قهرمان شدن مداوم اینتر تو دو فصل گذشته داره لیگ ایتالیا رو به یه لیگ خسته کننده تبدیل میکنه,ما میتونستیم تنوع رو به کالچو بدیم ولی امسال هم انگار باید شاهد قهرمانی اینتر باشیم:22:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
1st February, 2009, 10:43 PM
:30: من گفتم ما خیلی ضعیف شدیم از کالیاری اینطوری باختیم اما این بازی رو دیدم :mega_shok: کالی قاطی 6 امتیاز اون هم از لاتزیو و ویووه بهترین عمل کرد یه مربی برای تیم های متوسط به حساب میات :wink:

AlirezzA
1st February, 2009, 11:17 PM
چه خبر بدی جورجیو رو یک ماه در اختیار نداریم :46:
زانتی هم که مصدوم شد
چند وقته داریم بد میاریم

Mauro Camoranesi
2nd February, 2009, 09:01 PM
به نظر میرسه داره باز یزره خبرهای خوبی میشه ! امروز تیاگو ، منینگر و کامورانزی و حتی سبا به همراه تیم تمرین کردند . احتمال بازی کامورانزی در برابر ناپولی هستش .

جونم مائورو :f015::kiss::4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
2nd February, 2009, 10:08 PM
امروز از چندتا از دوستان هواداران آ.اس.رمی شنیدم که پانوچی داره جدا میشه ! به نظر من میتونه گزینه مناسبی برای خط دفاعی باشه ! حداقل خیلی بهتر از مولینارو هست!

ولی مخالفت پانوچی با نیمکت نشینی در رم و مهمتر از اون درایت و تفکر مسئولان یووه مانع این انتقالها میشه !

Mauro Camoranesi
2nd February, 2009, 10:17 PM
نه بابا پانوچی خوب نیست ! 36 سالشه ! فایده نداره !

آمائوری رسماً اعلام کرده که آرزوش هستش که برای برزیل بازی کنه و قصد داره برای سلسائوها بازی کنه . آمائوری گفته که اما به تصمیم یووه احترام میذاره . خودش گفته که دوشنبه ( امروز ) در این مورد جلسه ای دارند .

Rahavard
2nd February, 2009, 10:25 PM
باز این رانیری کار دستمون داد-2 باخت پیاپی-فکر کنم دیگه قهرمانب پرید----لیپی کجایی---کاپلو کجایی

Mauro Camoranesi
2nd February, 2009, 10:36 PM
بعد از تاکید کوبولی و سکو و تائید رانیری مبنی بر وارد نشدن یووه به فصل نقل و انتقالات ماه ژانویه و مصدومیت های زیاد بازیکنان بخصوص مهره های اصلی مثل کیلینی و ضعف خط دفاع یووه گفته میشه یووه به دنبال جذب یک مدافع است . بعد از پیوستن مارکو موتا مدافع راست اودینزه به رم ، اینبار شایعاتی مبنی بر جذب مهره ای از این چهار نفر به گوش میرسه : ستاره آسکولی یعنی جوزپه بلوچی ، جوان لچه آندره آ اسپوزیتو ، لورنزو استووینی مدافع باتجربه کاتانیا و بالاخره امیلسون کریباری .

گفته میشه از بین این چهار مدافع شانس جوزپه بلوچی که در حال حاضر در سری ب بازی میکنه بیشتر هستش . تخمین قیمت بلوچی در حدود 2.5 میلیون یورو هستش .

SoulSiick
2nd February, 2009, 10:45 PM
Zanetti and Chiellini: test results

سایت رسمی یووه اعلام کرد تست پزشکی زیر نظر پروفسور کارلو فالتی در تورین انجام شد و زانتی 75 روز و کیه لینی بین 15 تا 20 روز دیگه می تونند به میدان برگردند.

در نتیجه کیه لینی به بازی با چلسی می رسه !
البته من که چشمم آب نمی خوره !

سایت یووه نوشته اینکه کامورانزی به بازی با ناپولی برسه یا نه به این ربط داره که در تمرین سه شنبه چطوری ظاهر بشه.

★.JU.V.E.N.T.US.★
2nd February, 2009, 11:00 PM
نه بابا پانوچی خوب نیست ! 36 سالشه ! فایده نداره !

آمائوری رسماً اعلام کرده که آرزوش هستش که برای برزیل بازی کنه و قصد داره برای سلسائوها بازی کنه . آمائوری گفته که اما به تصمیم یووه احترام میذاره . خودش گفته که دوشنبه ( امروز ) در این مورد جلسه ای دارند .

ولی به نظر من پانوچی میتونه ذخیره خیلی مناسبی باشه , حداقل تجربه بهتری از مولینارو داره + سانترهای بهتر !

+

امیدوارم هر چه سریعتر آمائوری بره برزیل , حضورش در تیم ملی بهش انگیزه ای میده که به درد یووه هم میخوره !

بعد از تاکید کوبولی و سکو و تائید رانیری مبنی بر وارد نشدن یووه به فصل نقل و انتقالات ماه ژانویه و مصدومیت های زیاد بازیکنان بخصوص مهره های اصلی مثل کیلینی و ضعف خط دفاع یووه گفته میشه یووه به دنبال جذب یک مدافع است . بعد از پیوستن مارکو موتا مدافع راست اودینزه به رم ، اینبار شایعاتی مبنی بر جذب مهره ای از این چهار نفر به گوش میرسه : ستاره آسکولی یعنی جوزپه بلوچی ، جوان لچه آندره آ اسپوزیتو ، لورنزو استووینی مدافع باتجربه کاتانیا و بالاخره امیلسون کریباری .

گفته میشه از بین این چهار مدافع شانس جوزپه بلوچی که در حال حاضر در سری ب بازی میکنه بیشتر هستش . تخمین قیمت بلوچی در حدود 2.5 میلیون یورو هستش .

همونی شد که رضا گفت ! مصدومیت یووه رو وارد نقل و انتقالات کرد ( قضیه استنداردو !! )

SoulSiick
2nd February, 2009, 11:23 PM
شایعه است بابا !

فردا مهلت ترانسفر تمام میشه تو ایتالیا.

Mauro Camoranesi
2nd February, 2009, 11:23 PM
البته ژانویه هم تموم شد و علی موند و حوضش :4:

Friend
2nd February, 2009, 11:42 PM
سلام دوستان من
به نظر من به جای اینکه این بازیکنان تعطیل رو بگیریم ، کریشیتو رو برگردونیم تا باز بتونه خودشو نشون بده
با تشکر

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
3rd February, 2009, 12:30 AM
یوونتوسی ها چیکار کردین برای جذب بازیکنای جدید ؟ ما که دو نفر از جوانان اوردیم که هر دو ایتالیایی و به ترتیب 18 و 19 سن دارن و برای تقویت نقاط ضعف تیم به تیم اومدن یووه همیشه جوون می گیره اندفعه کی رو گرفتین ؟

SoulSiick
3rd February, 2009, 01:04 AM
ما هم انشالاه 5-6 نفر از تیم مصدومان یووه به خدمت می گیریم :4:

Mauro Camoranesi
3rd February, 2009, 01:45 AM
یوونتوسی ها چیکار کردین برای جذب بازیکنای جدید ؟ ما که دو نفر از جوانان اوردیم که هر دو ایتالیایی و به ترتیب 18 و 19 سن دارن و برای تقویت نقاط ضعف تیم به تیم اومدن یووه همیشه جوون می گیره اندفعه کی رو گرفتین ؟

ما فقط یه گلر 19 ساله بلغار خریدیم به اسم ماریو کریف که قرضش دادیم گراس هاپرز سوئیس .

Mauro Camoranesi
3rd February, 2009, 07:25 PM
لیست نفرات بازی فردا اعلام شد : ملبرگ - آمائوری - یاکوئینتا - دل پیرو - ندود - کیمنتی - منینگر - کامورانزی - ترزگه - پولسن - سبا - گریگرا - سیسوکو - مولینارو - ده چلیه - تیاگو - مارکیوونی - لگروتالیه - آریائودو .

خوابم یا بیدارم تو با منی با من ! همراه و همسایه نزدیک تر از پیرهن !

مائورو ! مائورو اومد  :clap: به سلامتیش که دیگه مصدوم نشه  :drinks: اومدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددد  :yess:

http://i42.tinypic.com/1z4cxop.jpg

حالا مرد میخوام یووه رو ببره  :spiteful:

★.JU.V.E.N.T.US.★
3rd February, 2009, 08:37 PM
http://f.imagehost.org/0834/FlowerLine23.gif
http://b.imagehost.org/0466/j_106.gifMauro Camoranesihttp://b.imagehost.org/0466/j_106.gif

http://b.imagehost.org/0334/j_548.gifدست دست مائورو اومده http://b.imagehost.org/0466/fan.gif گل به گلستون اومده http://b.imagehost.org/0334/j_548.gif

http://a.imagehost.org/0141/22_7.gifhttp://a.imagehost.org/0995/1_16.gifhttp://a.imagehost.org/0141/22_7.gif

http://f.imagehost.org/0026/multi_flowerline.gif

http://b.imagehost.org/0284/j_373.gif

Mauro Camoranesi
3rd February, 2009, 08:44 PM
بابا یوسف از تو توقع بیشتری میرفت ! یه 4 تا شکلکی کاعذ رنگی چیزی میذاشتی حداقل :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
3rd February, 2009, 09:07 PM
بهتر شد بابی جون ؟ http://e.imagehost.org/0515/aa.gif

شرمنده زیاد وقت نذاشتم ! http://e.imagehost.org/0922/g.gif

★.JU.V.E.N.T.US.★
3rd February, 2009, 09:45 PM
Paolo De Ceglie

http://f.imagehost.org/0342/flashyh1.jpg

قد : 1.84

شماره پیراهن : 29

پائولو دی-چلیه در 17 September سال 1986 در Aosta ( در 110 کیلومتری شمال غرب تورین ) بدنیا اومد.

پائولو در تیمهای مختلف رده های پایین یوونتوس و در رقابتهای مختلف بازی کرده , مخصوصا در Campionato Primavera ( رقابتهای زیر 20 سال ) و Coppa Italia Primavera !

محبوبیتی که پائولو در بین هوادارها داره ( حداقل برای من :4: ) برمیگرده به پیروزی 5-1 جوانان یوونتوس در رقابتهای Super Coppa Primavera در مقابل اینتر که در اون بازی پائولو موفق شد 3 گل رو برای یوونتوس به ثمر رسوند.

پائولو بازی در تیم بزرگسالان یوونتوس رو از 6 نوامبر سال 2006 در مقابل ناپولی آغاز کرد ( که به جای لگروتالیه در دقیقه 55 وارد زمین شد ) که بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

http://f.imagehost.org/0142/paoloamourov6.png

گل اول پائولو برای یوونتوس در بازی دوم خودش در مقابل تیم لچه و در پیروزی 4-1 یوونتوس به ثمر رسید.

پائولو 8 بازی برای یوونتوس در فصل 07-2006 در سری B بازی کرد و 1 گل هم به ثمر رسوند.

در ژوئن سال 2007 پائولو به طور قرضی به تیم سیه نا پیوست.

در 9 ژوئن 2008 پائولو به یوونتوس برگشت ( یوونتوس مبلغ 3.5 میلیون رو برای نصف دیگر قرار داد پائولو به سیه نا پرداخت )

تیم ملی ایتالیا :

http://f.imagehost.org/0800/twohundred101.jpg

پائولو در 12 دسامبر 2006 در تیم زیر 21 ساله های ایتالیا در مقابل تیم لوکزامبورگ و در دقیقه 62 به جای آرتورو لوپولی به بازی اومد.

پائولو در تیم زیر 21 ساله ها جزو ذخیره های تیم بود تا اینکه با ورودش به تیم زیر 23 ساله های ایتالیا کم کم جزو 11 نفر آغاز کننده بازی بود.

پائولو یکی از ارکان اصلی پیروزی تیم ایتالیا در رقابتهای Toulon Tournament فرانسه بود و همینطور در رقابتهای المپیک تابستانه 2008 یکی از بازیکنان موفق ایتالیا بود.

افتخارات :

قهرمانی لیگ جوانان در سال 06-2005

http://f.imagehost.org/0266/pdc3.jpg
سوپرکاپ جوانان

قهرمانی سوپرکاپ جوانان : سال 2006

====

خلاصه اینکه خیلی دوستش دارم و ارادت خاصی بهش دارم :4:

Mauro Camoranesi
4th February, 2009, 01:37 PM
این حکایت انتخاب تیم ملی آمائوری هم داره خیلی دیگه پیچیده میشه و به درازا میکشه !

خود آمائوری گفته که دوست داره برای برزیل بازی کنه ولی از طرفی لجبازی های دونگا و حرفهای ضد و نقیضش و البته صحبتهای اخیر کوبولی و موضع رسمی باشگاه مبنی بر اجازه ندادن به آمائوری برای شرکت در بازی ایتالیا و برزیل ، این مسئله رو وارد فاز جدیدی کرده . بنظر میرسه یووه اصلاً دوست نداره آمائوری برای برزیل بازی کنه و سعی در برگردوندن رای آمائوری داره . یکی از دلایل اصلی این مخالفت باشگاه مسافت زیاد اروپا تا آمریکای جنوبی هستش چون اون وقت آمائوری برای هر بازی برزیل باید چندین روز در رفت و آمد باشه و این خستگی رو کیفیت بازیش تاثیر میذاره .

در کل آمائوری گفته که میخواد برای برزیل بازی کنه و دونگا هم فعلاً موافقت خودش رو اعلام کرده اما مسئله ای که شاید باشگاه رو وادار کرده آمائوری رو برای بازی سه شنبه آینده به سلسائوها نده اینه که دوست ندارن اولین بازی آمائوری در برابر ایتالیا باشه چون خیلی فشار عصبی و حساسیت بروی آمائوری خواهد بود . برخورد با بازیکنان یووه و حواشی اون میتونه به ضرر آمائوری باشه .

SoulSiick
5th February, 2009, 02:10 AM
2 نکته داشت بازی !

مارکیونی و مولینارو افتضاااااااااااح سانتر می کنند !
سبا توی پست ندود خیلی موفق نبود و تک و توک حرکات خوب داشت.

بهترین بازیکن نیمه اول میشه گفت لگرو و الکس بودند.
دچلیه هم که مصدوم شد اول بازی !

بازی سنگینیه ! چیز خاصی نیست برای گفتن.

SoulSiick
5th February, 2009, 02:10 AM
گل ترزگه سالمممممممممممم بوددددددددددددددددددددددد دد !! ندود روی توپ تاثیر نذاشت و همون پاس اول الکس حساب میشه که ترزگه توی آفساید نبود !!!! گل سالم سالم بود !

نیمه دوم بازی یووه افت کرد و ناپولی کشید جلو.
تلاش یووه برای رسیدن به دروازه هم هیچ ثمری نداشت.و ناپولی خیلی فشرده دفاع می کن و خبری از خلاقیت در یووه نیست.
سانتر ها هم که ماشالا یکی از یکی بدتر !

ستاره ی بازی لگروتالیه است که عالی بازی کرده تا الان.
و مارکیونی،مولینارو،گریگرا، یاکوینتا از بازیکن های بسیار بد بازی بودند !

الان باز داره گل رو نشون میده،کاملا صحیح بود !

SoulSiick
5th February, 2009, 02:20 AM
دومین گل صحیح یوونتوس هم قبول نشد !!!

توپ به دست الکس خورد ولی هند نبود به هیچ وجه !

SoulSiick
5th February, 2009, 02:55 AM
دهنمون صاف شد تا رفتیم بالا !!!!!

ندود خراب کرد و پنالتی چهارم اونا خراب کردن !
پنالتی پنجم یووه رو سیسوکو خراب کرد و ناپولی اگر گل میزد تمام بود که نزدند !
بعدش یووه زد و باز اونا نزدن !

حقمون بود چون در جریان بازی 2 گل زدیم.
اگر اون صحنه ی دلپیرو گل نبود و هند بود،پس داور عین اون صحنه رو پنالتی نگرفت برای یووه نیمه اول.

از عجایب بازی پنالتی گل کردن ترزگه بود.

Orphée
5th February, 2009, 03:09 AM
پارسال یه نظرسنجی انجام داده بود.. یکی از شبکه های ایتالیایی.. با این مضمون که شما دخترهای ایتالیایی (اشکال نداره بی رودربایستی بگم؟!.. :7:) دوست دارید با کدومیک از این فوتبالیست ها s.ex داشته باشین.. یه چندتا گزینه هم گذاشته بودن... که آکوییلانی با اختلاف زیاد نسبت به بوریلا اول شده بود.. من فکر میکنم اگه این ده چلیه اون موقع فقط یه خورده سرشناس تر بود میتونست پوز هر دو تاشونم بزنه.. :4:.. آکوییلانی چهره اش یه جورایی کارتونیه فقط.. ملوسه!.. اونچنان خوشتیپ و خوش لباس نیست ولی ده چلیه هم اینکه خوشتیپه.. هم چهره مهربون و دوست داشتنی داره + سلیقه جالب.. هیکلشم هم جوریه که دخترا خیلی دوست دارن.. تو بازی با لچه که آخرای بازی پاس گل آمائوری رو داد.. وقتی بغلش میکنه و شادیش رو هم تیمی هاش تقسیم میکنه... به چهره اش دقت کنید.. آدم دلش میخواد دو تا گازش بگیره.. http://irapic.com/uploads/1233789322.gif

---

با توجه به علاقه بابک به کامو... من یه سوالی هم از بابک داشتم... حالا نمیدونم میشه اسمش رو سوال گذاشت یا نه.. همزمان به قطعی شدن سقوط یووه کامورانزی جز اولین بازیکنای بود که ساز جدایی سر داد... شاید هم بدشانس بود که بعد از فروش یک دوجین از فوق ستاره های یووه کادر مدیریتی یووه یه دفعه اعلام کرد که از این به بعد به هیچ بازیکنی اجازه خروج از باشگاه رو نمیده و ستاره های باقیمونده فروشی نیستن.. نمیدونم.. اون مسائلی که اون موقع در اوج بحران روحی هوادارای یووه در مورد کامو بوجود اومد.. ابراز علاقه کامو برای حضور در اینتر.. بعد هم صحبتای agent اش که اعلام کرده بود مقصد آینده موکلش یکی از 3 تیم میلان.. اینتر و رم خواهند بود.. شایعاتی که مبنی بر مذاکرات و توافقاتش با رم و اینتر شنیده میشد.. همه اینا در اون شرایط خاکستری.. یه جورایی تیر خلاص بود برای من.. تنفرم رو از فوتبال کامل کرد.. به هر حال این مورد کامو بعنوان یه خاطره تلخ در ذهنم ثبت شده.. و یه جورایی از اون موقع به بعد از چشمم افتاد.. هر چقدر هم که خوب بازی کرده از اون به بعد هیچ جوره مهرم به دلم نمیشینه... با خیلی ها هم در مورد این کارش و اینکه آیا این قضیه صحت داشته یا نه صحبت کردم... اگه راستشو بخوای اونا نتونستن منو قانع کنن.. شایدم من قانع نشدم... دقیقا نمیدونم... میخواستم اگه مایلی یه توضیح بعنوان کسی که کامو و فوتبالش رو دوست داره و کارشو با دقت و جزئیات بیشتری دنبال میکنه بدی... کی میدونه... شاید نظر کلا عوض شد... البته انتظار ندارم قانعم کنی... اصلا همچین انتظاری ندارم.. فقط میخوام یه توضیح مختصر بدی در مورد اینکه خودت چی فکر میکنی... و دیدگاهت رو برامون بگی... همین.

---

پ.ن 1: از جمله دستاوردهایی که نداشتن هافبک خلاق در وسط زمین در بر داره همینه که رانیه ری یکی در میون بیاد رو سبا رو یه بار مهاجم دوم... یه بار سوم... یه بار پست ندود... یه بارم پشت دو مهاجم بازی بده!.. مشکلی که میتونست تابستون با خرید همون آلونسو (که الان داره برای لیورپول عالی بازی میکنه) براحتی حل بشه... الان داره برامون به بهای از دست دادن کلیه جام ها تموم میشه... احتمالا تابستون آینده هم یه بازیکن خنثی ای تو مایه های پولسن و اینا به خوردمون میدن و سر و ته قضیه رو بهم میارن.. به هر حال خدا رو شکر که تونستیم بازی رو که باید میبردیم.. ببریم.. نیاز داشت یووه به این پیروزی...

پ.ن 2: من مارک آمسیک میخوام.. جاه طلب.. خستگی ناپذیر... سماجت عجیب در برتری طلبی... شوت های مرگبار... تکنیک و قدرت بدنی ایده آل... تسلط و خونسردی بالا موقع در اختیار داشتن توپ.. توانایی یکسان و بالا در دفاع و حمله... تیزهوش!!.. خیییییییلی شخصیت عصیانگرش رو دوست دارم... همه خصوصیات یه بازیکن بزرگ رو داره + شخصیت ذاتا برنده... حس میکنم که خیلی زنده است... توش زندگی جریان داره... انرژی بخشه... دیگه بهتر از این نمیتونم توصیفش کنم... :4:..

یعنی میشه با شماره 7 (شایدم 11) یووه یه روزی ببینمش؟... :46:
اگه ما واقعا دنبالش باشیم و سکو بتونه واسه مون شکارش کنه... همینجا اعلام میکنم که بهش ایمان خواهم آورد!

+ اینکه:

تموم حرفایی هم که قبلا در موردش زدم رو هم پس میگیرم...

★.JU.V.E.N.T.US.★
5th February, 2009, 03:20 AM
پـــــائولو http://e.imagehost.org/0121/cry13.gif

چقدر با جون و دل بازی کرد این پسر , دیدید چه تکلی زد ؟ از تیمش چقدر خوب دفاع کرد ! امیدوارم مشکلش بد نباشه.

+

ترزگه عالی بود , عالی , بعد از اون مدت مصدومیت اومد تو زمین و همش جای گیری عالی داشت , اگه اون توپ هم گل شد قبول میکردن عالی تر میشد , نشون داد که هیچ وقت تــــرزگـــل تموم نمیشه.

دل پیرو فوق العاده سخت کوش بود.

پولسن بسیار بی ارزش دیده شد , بازیکن حریف رو ول میکنه و به نیکولا میگه بگیرش !!!! امیدوارم هر چه زودتر محو بشه.

مولینارو هم ......

مارکیونی چش شده ؟ خدا را شکر که پنالتیش گل شد !

منــــــــــــینگر بی نظیره http://b.imagehost.org/0466/fan.gif

تـــــبریک , خیلی نفس گیر بود http://e.imagehost.org/0515/flat.gif

Friend
5th February, 2009, 03:40 AM
سلام دوستان من
چون من بازی رو ندیدم نمیتونم مثل بچه ها انقدر با ذوق بگم ولی خوب برد به این سختی رو تبریک میگم
ولی خوب شیرین بود ، بخاطر انیکه ناپولی دو دوره بود توی جام حذفی گربه سیاه ما شده بود و هر دوره ما رو حذف کرده بود
بهرحال با این برد تونستیم به نیمه نهایی مسابقات راه پیدا کنیم و شاید با قهرمانی جام حذفی دورخیزی برای افتخارات بزرگترمون برداریم
راستی این پنالتی ها که خراب میشد میزدن بیرون یا منینگر میگرفت ؟ ( اگر بوفون توی دروازه بود مطمئنم پنالتی رو میباختیم ، اصلا پنالتی گیر نیست :wink: )

در آخر در مورد حرفهای فراز در مورد کامو بگم که من اصلا اون موقع به شایعات فکر نمیکردم ، من فقط به دشام افتخار میکردم که با تیمی که این همه فشار روش بود ، این همه شایعه که هر روز یه بازیکن رو از یووه میبردن تیم رو با اقتدار به سری آ آورد ، هر روز هم که شایعه اومدن لیپی رو بیان میکردن و اصلا هیچ امنیت شغلی نداشت ، واقعا اگر دشام الان بود یووه خیلی جلوتر از این حرفها بود
با تشکر

Mauro Camoranesi
5th February, 2009, 03:56 AM
با توجه به علاقه بابک به کامو... من یه سوالی هم از بابک داشتم... حالا نمیدونم میشه اسمش رو سوال گذاشت یا نه.. همزمان به قطعی شدن سقوط یووه کامورانزی جز اولین بازیکنای بود که ساز جدایی سر داد... شاید هم بدشانس بود که بعد از فروش یک دوجین از فوق ستاره های یووه کادر مدیریتی یووه یه دفعه اعلام کرد که از این به بعد به هیچ بازیکنی اجازه خروج از باشگاه رو نمیده و ستاره های باقیمونده فروشی نیستن.. نمیدونم.. اون مسائلی که اون موقع در اوج بحران روحی هوادارای یووه در مورد کامو بوجود اومد.. ابراز علاقه کامو برای حضور در اینتر.. بعد هم صحبتای agent اش که اعلام کرده بود مقصد آینده موکلش یکی از 3 تیم میلان.. اینتر و رم خواهند بود.. شایعاتی که مبنی بر مذاکرات و توافقاتش با رم و اینتر شنیده میشد.. همه اینا در اون شرایط خاکستری.. یه جورایی تیر خلاص بود برای من.. تنفرم رو از فوتبال کامل کرد.. به هر حال این مورد کامو بعنوان یه خاطره تلخ در ذهنم ثبت شده.. و یه جورایی از اون موقع به بعد از چشمم افتاد.. هر چقدر هم که خوب بازی کرده از اون به بعد هیچ جوره مهرم به دلم نمیشینه... با خیلی ها هم در مورد این کارش و اینکه آیا این قضیه صحت داشته یا نه صحبت کردم... اگه راستشو بخوای اونا نتونستن منو قانع کنن.. شایدم من قانع نشدم... دقیقا نمیدونم... میخواستم اگه مایلی یه توضیح بعنوان کسی که کامو و فوتبالش رو دوست داره و کارشو با دقت و جزئیات بیشتری دنبال میکنه بدی... کی میدونه... شاید نظر کلا عوض شد... البته انتظار ندارم قانعم کنی... اصلا همچین انتظاری ندارم.. فقط میخوام یه توضیح مختصر بدی در مورد اینکه خودت چی فکر میکنی... و دیدگاهت رو برامون بگی... همین.

من اینو بارها گفتم ...

تابستان سال 2006 اتفاقی برای یووه و بازیکناش افتاد که تا حالا حسش نکرده بودن . یعنی تجربه این مشکل رو هیچکس نداشت . در ابتدا رفتن به سری c و بعد سری b و کسر 17 امتیاز ، فروش ستارگانی مثل زلاتان ، کاناوارو و زامبروتا میتونست عواملی باشه که هر بازیکنی عکس العمل نشون بده چون آینده خودش رو نمیخواست با تصمیم نامعقول خراب کنه . حتی بوفون هم حرف و حدیث پیرامونش بود ...

مگه همین فصل پیش نبود که دل پیرو سر تمدید قرارداد مشکل پیدا کرد . رسماً گفت با این وضع مجبوره در مورد آینده اش فکر کنه . همون موقع آنچلوتی گفت درهای باشگاه میلان بروی دل پیرو بازه !
حتی الکس هم تحت تاثیر شرایط صحبت کرد در صورتی که میدونست 101% قراردادش تمدید میشه .

مائورو وقتی دید همه ستاره ها دارن میرن و شایعاتی مبنی بر رفتن بوفون و تره زگه هم هستش ، اون صحبت ها رو کرد . مائورو نگفت که میخواد بره و اصلاً قصدش رفتن نبود بلکه میخواست تکلیف خودش و آینده اش سریعتر معلوم بشه . وگرنه تو همون سری b با جون و دل برای یووه بازی کرد در صورتی که 4 سال بود به یووه اومده بود و 1 ماه قبلش قهرمان جهان شده بود پس خیلی راحت میتونست از یووه بره .

مائورو حتی سال پیش گفت که دوست داره فوتبالش رو تو یووه تموم کنه ...

از این اتفاقات توی دنیای فوتبال میفته . نمونه اش هم همون الکس در فصل پیش . الآن رابی کین برگشته به تاتنهام بعد از اینکه یه نیم فصل تو لیورپول بود ولی با همه این اتفاقات طرفداران تاتنهام میپذیرنش . مائورو بنده خدا که فقط حرفش رو زد ! تازه اینم بگم که بیشتر از اینکه مائورو صحبتی کنه این مدیر برنامه هاش بود که خیلی مصاحبه میکرد .
اون نه تنها از اینتر بلکه از لیون و لیورپول هم پشنهاد داشت و همین الآن هم خیلی از تیمها خواهنش هستند . کالدرون چند ماه پیش گفته بود دوست داره دل پیرو ، بوفون و کامورانزی در رئال باشن ...

الآن خوابم میاد و پستم هم زیاد میشه . اگر خواستی بیشتر در موردش حرف میزنیم :3:

Orphée
5th February, 2009, 03:57 AM
در آخر در مورد حرفهای فراز در مورد کامو بگم که من اصلا اون موقع به شایعات فکر نمیکردم ، من فقط به دشام افتخار میکردم که با تیمی که این همه فشار روش بود ، این همه شایعه که هر روز یه بازیکن رو از یووه میبردن تیم رو با اقتدار به سری آ آورد ، هر روز هم که شایعه اومدن لیپی رو بیان میکردن و اصلا هیچ امنیت شغلی نداشت ، واقعا اگر دشام الان بود یووه خیلی جلوتر از این حرفها بود
با تشکر

موافقم... البته من نمیتونم باور کنم که دشام فقط بخاطر اینکه هوویی بنام لیپی بالاسرش بود تصمیم به ترک یووه گرفت... چون کسی مثه دشام با اون همه افتخارات در رده باشگاهی و ملی و حتی در عرصه مربیگری (رسیدن به فینال cl با اون تیم بی ادعا)... مطمئنا بچه نیست که بخاطر این چیزا ناراحت بشه و یه دفعه بذاره بده... مشکل دشام این بود که آرزوهای بزرگ و 100 % دست یافتنی داشت... همراه یوونتوس میخواست فاتح جام ها باشه... این چیزی بود که به مذاق تیم مدیریتی خوش نمیومد... اونا مثلا میخواستن واقع گرا باشن... غافل از اینکه واقع گرایی برای باشگاه پرافتخاری چون یووه از سم هم خطرناک تره... واقع گرایی خوبه ولی حد و حدودی داره.. از یه مقدار که بیشتر بشه از اون ورش میزنه بیرون.. این دقیقا چیزیه که مدیریت فعلی که قدرت رو در دست دارن رو برای من غیر قابل تحمل کرده... بنابراین با کم محلی هایی که به دشام کردن... با رد درخواست هاش برای شروع مذاکره با بازیکنایی که مدنظرش بودن... تمام انگیزه هاش رو گرفتن... اینکه مدیران و رانیه ری قبل از شروع فصل پیش تنها صعود به جام یوفا (ملقب به میکی موس کاپ) رو هدف گذاری کرده بودن و بعدا نظرشون تغییر کرد... خودشون گویای همه چیز هست. به هر حال بگذریم...

پ.ن: راستی کمال جان... این "با تشکر" هایی که آخر ارسالات میذاری قضیه اش چیه... چون کلا این مسئله خیلی مدته که منو به چالش کشیده...:D.. فرصتم نشد ازت بپرسم... یه توضیح میدی در موردش؟

★.JU.V.E.N.T.US.★
5th February, 2009, 09:24 AM
http://b.imagehost.org/0334/j_548.gifJUVENTUShttp://b.imagehost.org/0334/j_548.gif

یوونتوس - ناپولی - مرحله 1/4 کوپا ایتالیا - چهارشنبه 4 فوریه 2009 (16 بهمن 1387 ) ساعت 23:15 ورزشگاه المپیکو تورین ( پیروزی یوونتوس در پنالتیها )

http://f.imagehost.org/0177/JUVENTUS.jpg

http://f.imagehost.org/t/0961/29-paolo.jpg (http://f.imagehost.org/view/0961/29-paolo)
http://e.imagehost.org/0642/cry8.gif

http://f.imagehost.org/t/0284/coverfinalenapolidecegljo8.jpg (http://f.imagehost.org/view/0284/coverfinalenapolidecegljo8)
چه تکلی زد جیگرhttp://e.imagehost.org/0642/cry8.gif

http://f.imagehost.org/t/0877/29-paolo-2.jpg (http://f.imagehost.org/view/0877/29-paolo-2)

http://f.imagehost.org/t/0267/14.jpg (http://f.imagehost.org/view/0267/14)

http://f.imagehost.org/t/0354/7_8.jpg (http://f.imagehost.org/view/0354/7_8)

http://f.imagehost.org/t/0455/5_2.jpg (http://f.imagehost.org/view/0455/5_2)

http://f.imagehost.org/t/0561/03_7.jpg (http://f.imagehost.org/view/0561/03_7)

http://f.imagehost.org/t/0846/00.jpg (http://f.imagehost.org/view/0846/00)

http://f.imagehost.org/t/0983/trezegoal.jpg (http://f.imagehost.org/view/0983/trezegoal)
http://b.imagehost.org/0466/fan.gif

http://f.imagehost.org/t/0475/C_3_Media_690842_immagine_xl.jpg (http://f.imagehost.org/view/0475/C_3_Media_690842_immagine_xl)
چه لحظه رویایی:love:

http://f.imagehost.org/t/0386/trezegoal2.jpg (http://f.imagehost.org/view/0386/trezegoal2)
لعنت به داور

http://f.imagehost.org/t/0080/nl.jpg (http://f.imagehost.org/view/0080/nl)

http://f.imagehost.org/t/0584/C_3_Media_690765_immagine_xl.jpg (http://f.imagehost.org/view/0584/C_3_Media_690765_immagine_xl)

http://f.imagehost.org/t/0724/222.jpg (http://f.imagehost.org/view/0724/222)

★.JU.V.E.N.T.US.★
5th February, 2009, 01:27 PM
پائولو عزیز الان در بیمارستان بستری هست , 24 ساعت تحت نظره تا کوفتگی سینه که دیشب دچارش شد مشکل ساز نباشه ! امیدوارم مشکل سختی نباشه و 24 ساعت بعد به آغوش تیم برگرده ! http://b.imagehost.org/0289/hugsmile2.gif

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
6th February, 2009, 01:33 AM
:f015: یوونتوس :f015: بازهم که باید ناکامه ما بشین تو کوپا که ! ساله 2004 اگه اشتباه نکنم جامو ازتون گرفتیم :4: میریم که بازم بگیریم :07:

Mauro Camoranesi
6th February, 2009, 01:43 AM
ای بابا بازم تو احسان :4: چون ما اولین ستاره نقره ای رو میخوایم شرمنده اخلاق ورزشکاریتم :4: 3 تا رو شیرین خوردید :121fs725372:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
6th February, 2009, 02:07 AM
ای بابا بازم تو احسان :4: چون ما اولین ستاره نقره ای رو میخوایم شرمنده اخلاق ورزشکاریتم :4: 3 تا رو شیرین خوردید :121fs725372:

:drinks: نه دیگه :biggrin: این مدال رو میزارین برا ساله بعد :friends: فعلن ما قهرمانی رو می خوایم :Hooraa: به شدت نیازمندیم :wavetowel2:

Mauro Camoranesi
6th February, 2009, 02:13 AM
راه نداره مرگ تو ، قول میدم آبرومدانه حذفتون کنیم :4: برید با هم قد خودتون بازی کنید :4:

INTERMILAN
6th February, 2009, 03:43 AM
ابراز علاقه کامو برای حضور در اینتر.. بعد هم صحبتای agent اش که اعلام کرده بود مقصد آینده موکلش یکی از 3 تیم میلان.. اینتر و رم خواهند بود.. شایعاتی که مبنی بر مذاکرات و توافقاتش با رم و اینتر شنیده میشد.

چند وقت پيش من اينو گفتم نزديك بود همينجا وسط اين تايپيك بوسيله يونتوسيهاي متعصب بدار آويخته بشم..بهم گفتن دروغگوي خيال باف
خلاصه خدا رحم كرد
با سپاس

★.JU.V.E.N.T.US.★
6th February, 2009, 11:08 AM
Giorgio Chiellini

http://g.imagehost.org/0205/chiellini01g.jpg

سال تولد : 14 آگوست 1984

محل تولد : Pisa ایتالیا

قد : 1 متر و 86 سانتیمتر

پست بازی : مدافع

تیم فعلی : یوونتوس

شماره پیراهن : 3

تعداد بازی برای یوونتوس : 95

تعداد گل زده برای یوونتوس : 8

^^^

پدر و مادر کیه لینی به نامهای فابیو و لوسیا هستند , خانواده ای 7 نفره با یک برادر دوقلوی جورجیو به نام کلادیو و دو خواهر به نامهای Giulio و Silvia و یک برادر دیگر خانواده کیه لینی رو تشکیل میدن.

جورجیو فوتبال رو از 6 سالگی در تیم لیوورنو و در پست هافبک مرکزی شروع کرد !! چند سالی که بزرگ شد به عنوان هافبکهای کناری تیم هم بازی کرد , کم کم پست بازی خودش رو به مدافع تغییر داد , پست اصلی جورجیو مدافع کناری هست ولی به خاطر قدرت دفاعی بالا توانایی بازی در پست مرکزی را هم دارد.

در تابستان 2004 بود که با مبلغ 6.5 میلیون به یوونتوس اومد ولی خیلی زود به صورت مالکیت اشتراکی و با مبلغ 3.5 میلیون به فیورنتینا پیوست و فصل 05-2004 رو در فیورنتینا بازی کرد ( 37 بازی و 3 گل زده ).

http://g.imagehost.org/0471/ibrachiellini.jpg
در فیورنتینا هم زلاتان را راحت نگذاشت

بعد از یک فصل رویایی برای جوان 20 ساله , یوونتوس مجددا جورجیو رو برای فصل 06-2005 به باشگاه فراخواند ( یوونتوس مبلغ 4.3 میلیون دلار رو برای مالکیت تام جورجیو به فیورنتینا پرداخت ).

http://g.imagehost.org/0013/xin_070504210723960109224.jpg

جورجیو به عنوان مهره ثابت یوونتوس در خط دفاعی تبدیل شد , بازی به یاد ماندنی جورجیو در مقابل اینتر به خاطر بازی فوق العاده و مهار زیبای زلاتان اینتری باعث شد که در اون بازی عنوان " مرد بازی " را به خودش اختصاص بده , در اون بازی جورجیو به زلاتان اجازه نداد حرکت خاصی رو انجام بده.

http://g.imagehost.org/0960/100692-480.jpg
مهار زلاتان

در 12 اکتبر 2006 جورجیو قرار داد خودش رو از 2009 به 2011 تمدید کرد.

بعد از بازگشت یوونتوس از سری B به سری A رانیری از جورجیو به عنوان مدافع وسط استفاده کرد , جورجیو که تا اون موقع در پست دفاع چپ بازی میکرد.

http://g.imagehost.org/0112/chiellini2.jpg

فصل بی نظیر جورجیو در پست دفاع وسط باعث شد جورجیو به عنوان بهترین مدافع وسط سری A انتخاب بشه , البته به اتفاق هم تیمی و هم پستی خودش نیکولا لگروتالیه , دو مدافع بزرگی که موفق شدن یوونتوس رو به کمک هم تیمیهاشون به مکان دوم جدول در اون فصل برسونن.

در 27 اوریل 2008 در پیروزی 5-2 یوونتوس در مقابل لاتزیو سهم جورجیو از گلها 2 گل بود و این پیروزی یوونتوس را به مکان 4 جدول منتقل کرد.

در 26 ژوئن 2008 جورجیو قرارداد خودش رو تا 2013 تمدید کرد.

در 13 آگوست 2008 جورجیو اولین گل اروپایی خودش رو در رقابتهای اروپایی در مقابل آرتمدیا به ثمر رسوند , در بازی که یوونتوس با نتیجه 4-0 پیروز شد.

http://g.imagehost.org/0400/chiellini_injury_milan_1.jpg
مصدومیت در جام برلوسکونی

در 17 آگوست 2008 جورجیو در رقابتهای دوستانه جام برلوسکونی در مقابل میلان از ناحیه پای چپ مصدوم شد و بازی اول سری A در اون فصل رو از دست داد.

http://g.imagehost.org/0309/0JSE0GDP-346x212.jpg

بعد از بازگشت از مصدومیت و بازیهای بسیار عالی خودش باعث شد که نامزد دریافت جایزه Oscar del Calcio به عنوان بهترین دفاع سری A رو به خودش اختصاص بده.

در 14 دسامبر 2008 در بازی مقابل میلان جورجیو موفق شد گلی رو از روی ضربه کرنر دل پیرو به ثمر برسونه و بازی با نتیجه 4-2 به نفع یوونتوس تمام شد.

###

بازیهای ملی :

http://g.imagehost.org/0210/chiellini01g3.jpg

جورجیو بازیهای ملی خودش رو از نوامبر 2004 برای تیم ملی در بازی مقابل فنلاند آغاز کزد و کم کم به مهره اصلی تیم ملی تبدیل شد.

در سال 2003 جورجیو موفق شد با ایتالیا قهرمان زیر 19 ساله های اروپا بشه.

http://g.imagehost.org/0319/chiellini-346x212.jpg
تیم ملی جوانان ایتالیا

در بازیهای المپیک سال 2004 مدال برنز به تیم ایتالیا و جورجیو رسید.

در بازیهای زیر 21 ساله های اروپا در سال 2007 جورجیو به عنوان یکی از بازیکنان تیم منتخب جام انتخاب شد.

http://g.imagehost.org/0902/18784861145e747bd.jpg

در سال 2008 از جورجیو برای حضور در تیم ملی در رقابتهای یورو 2008 دعوت شد.

تک گل جورجیو برای تیم ملی در 21 نوامبر سال 2007 در مقابل جزایر فارو و در رقابتهای مقدماتی یورو 2008 به ثمر رسید ( ایتالیا با نتیجه 3-1 پیروز شد ).

+++

جورجیو دوست بسیار صمیمی آلبرتو آکوئیلانی هست , از زمان تمرینات تیم ملی جوانان ایتالیا تا به امروز جورجیو و آلبرتو رابطه دوستانه بسیار صمیمی با هم دارند , جورجیو یک مرتبه به آکوئیلانی اعلام کرده بود که زندگی در تورین بسیار لذت بخش هست و به آلبرتو پیشنهاد داد که به یوونتوس بیاد.

جورجیو در حال حاضر در دانشگاه تورین و در رشته تجارت مشغول به تحصیل هست.

×××

در لیوورنو : 55 بازی و 4 گل زده

در فیورنتینا : 37 بازی و 3 گل زده

در تیم ملی زیر 21 سال : 26 بازی و 6 گل زده !

در تیم ملی بزرگسالان : 16 بازی و 1 گل زده.

+++

وبــــسایت رســـمی (http://www.giorgiochiellini.com/)

+++

چند عکس :

http://g.imagehost.org/t/0214/gigi-gc.jpg (http://g.imagehost.org/view/0214/gigi-gc)
جورجیو و جی جی

http://g.imagehost.org/t/0304/gigi-gc2.jpg (http://g.imagehost.org/view/0304/gigi-gc2)
مجددا با جی جی

http://g.imagehost.org/t/0507/camo_chiellini.jpg (http://g.imagehost.org/view/0507/camo_chiellini)
جورجیو و مائورو

http://g.imagehost.org/t/0118/c.jpg (http://g.imagehost.org/view/0118/c)
جورجیو و هیکل زیبا

http://g.imagehost.org/t/0603/chiellini.jpg (http://g.imagehost.org/view/0603/chiellini)
جورجیو و تیپ زیبا

http://g.imagehost.org/t/0118/2194930632-soccer-uefa-european-championship-2008-group-c-italy-v-romania.jpg (http://g.imagehost.org/view/0118/2194930632-soccer-uefa-european-championship-2008-group-c-italy-v-romania)
جورجیو در تیم ملی

http://g.imagehost.org/t/0178/52997331.jpg (http://g.imagehost.org/view/0178/52997331)
جورجیو در فیورنتینا

http://g.imagehost.org/t/0376/498282472_a2276ae39f.jpg (http://g.imagehost.org/view/0376/498282472_a2276ae39f)
جورجیو در تیم لیوورنو

Friend
6th February, 2009, 04:19 PM
پ.ن: راستی کمال جان... این "با تشکر" هایی که آخر ارسالات میذاری قضیه اش چیه... چون کلا این مسئله خیلی مدته که منو به چالش کشیده...:D.. فرصتم نشد ازت بپرسم... یه توضیح میدی در موردش؟

سلام فراز جان
این سوال رو خیلی ها ازم میکنند ولی خوب من وقتی تایپ فارسی رو یاد گرفتم همیشه به کادر بندی علاقه داشتم و دوست داشتم که هر چیزی در کادر مربوط به خودش باشه ، برای همین یک جوری به طور ناخواسته پست هام توی فروم ها هم کادر بندی داره یعنی سلام و باتشکر کادر آغاز و پایان من هستند ، امیدوارم جوابتو گرفته باشی :121fs725372:

در مورد پست های یوسف هم بگم که واقعا از دو تا بیوگرافی که از جورجو و پائولو گفت کلی لذت بردم ، خیلی چیزهاشو نمیدونستم ، واقعا یک تشکر کمشه
باتشکر

Orphée
7th February, 2009, 08:25 AM
http://g.imagehost.org/t/0214/gigi-gc.jpg (http://g.imagehost.org/view/0214/gigi-gc)
جورجیو و جی جی

Forza Brad Pitt look like... :8:
اینم بچه کلید ما برای باز کردن درهای موفقیته...دوست دارم انشاالله بعد از پیروزی مقابل چلسی...بخوریم به بارسا...از صمیم قلب آرزوی همچین قرعه ای رو میکنم...میخوام شاهد تقابل مسی و جورجو باشم و ببینیم که کی واقعا out of this world ئه...قصد دارم تا برگشتن جورجو از مصدومیت امضام رو تغییر بدم...یووه-چلسی بدون حضور جورجو قابل تصور نیست و با تمام احترامی که برای بقیه قائلم...معتقدم ما بدون این بچه شانسی نداریم...من نمیدونم چرا اینقدر این بابا...اسکولاری رو مسخره میکنن...اون بدبخت حداقل حداقلش جام جهانی رو برده...پرتغال رو برده جز 4 تیم...رانیه ری؟ :7:

در مورد برگشت ترز...اگه قرار باشه یکی از بین خودش و آمائوری بازی کنن...من ترز رو ترجیح میدم...چون ما در این شرایط شدیدا به پیروزی نیاز داریم تا برگردیم به جدال اسکودتو...و الان هدف اول ما گلزنی باشه...و ترزگل=گلللللللللللللل...اتف اقا کاپلو هم باهام موافق بود...اون موقع میذاشت ترز هتتریکش رو بکنه...بعد از نیمه دوم یا حوالی دقیقه 70...الکسی یا موتو رو به زمین میاورد...الانم ما میتونیم ترز رو بذاریم....وقتی گلش رو زد و دفاع حریف رو خسته کرد...آمائوری رو برای نگه داشتن بازی + زدن گل های احتمالی بعدی به زمین آورد...البته همین راحتی ها هم که میگم نیست ها...:4:...منظورم در حالت تیپیکاله...مثلا مقابل اینتر...:15:...از هماهنگی الکسی و ترز هم که خب همگان آگاهی دارن...فقط وقتی ترز در زمین بعنوان مهاجم هدف هست مسلما بیشتر از زمانی که آمائوری این وظیفه رو به عهده داره نیاز به حمایت و تغذیه شدن داره...نتیجه میگیریم که ده چلیه + سبا باید بازی کنن..هر چند زیاد هم نباید خوشبین بود...ولی خب خیالمون راحته وقتی ترز در زمین هست...با یه حمایت معمولی هم میتونه ما رو به وجد بیاره...:6:

Leonardo
7th February, 2009, 07:35 PM
بچه ها کسی میدونه چرا دلپیرو بازوبندش رو بعضی وقتا راست و گاهی دست چپش می بنده؟ :smile:

SoulSiick
7th February, 2009, 07:39 PM
می خواد ببینه کی اینقدر بیکاره که به این مسئله توجه کنه :4:

Mauro Camoranesi
7th February, 2009, 11:54 PM
لیست نفرات بازی فردا :

بوفون
ملبرگ
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
منینگر
کامورانزی
تره زگه
پولسن
جووینکو
گریگرا
سیسوکو
مولینارو
اکدال
تیاگو
مارکیونی
لگروتالیه
آریائودو

ترکیب احتمالی :

بوفون . لگروتالیه . ملبرگ . گریگرا . مولینارو . سیسوکو . تیاگو . ندود . مارکیونی . دل پیرو . آمائوری .

★.JU.V.E.N.T.US.★
8th February, 2009, 08:59 AM
اینتر که 3 امتیاز دیگه گرفت !!!!

میلان هم که 2 امتیاز از دست داد !!

یوونتوس رده دوم بود , اومد رده سوم ! با برد امشب میتونه راحت برگرده رده دوم ! من نمیدونم , ممکنه دوباره رانیری هنرنمایی کنه و بذاره تو همین رده سوم بمونه و اختلاف رو 2 امتیاز کنه !

+

ترزه گل خیلی بهتر از آمائوریه ! امیدوارم ثابت باشه.

Orphée
8th February, 2009, 06:12 PM
خب در مورد بازی امروزمون با کاتانیا هم یه چیزایی بنویسم...

همونطور که میدونید زنگا...این مورد عنکبوتی...با اون لهجه شیرین لکنت وار ایتالیاییش...4-3-3 بازی میکنه...

دروازه بانشون بیتزاری آرژانتینیه...که خب با عملکردهای عالیش نقش زیادی رو در نتایج خوب کاتانیا در ابتدای فصل ایفا کرد...اما از اون تیپ دروازه بانایی هست که همیشه میشه رو سوتی های بزرگش هم حساب کرد...ترز هم که استاده در اینجور کارها...فصل پیش اکثرا نیمکت نشین بود و بهش اعتقادی نداشتن ولی بنظر میرسه که از حضور زنگا بیشترین سود رو کرده...خیلی بهش اعتقاد داره...رهبر خط دفاعیشونم استووینی ئه و زوجشم معمولی ماتیاس سیلوستره آرژانتینی...هر دوشون تا اینجا فصل خیلی خوبی داشتن و اینطور که من نیگا میکردم...از نظر میانگین کل ریتینگ ها...جز بهترین مدافعای سری آ هستن تا به امروز...ترلیتزی که استیل وحشتناکی هم داره اولین گزینه تعویضه این دو نفره...این بابا تو لیست خرید جناب سکو هم بودن...که بعدش نزویچ خریداری شد...در جناحین خط دفاهی کریستین سیلوستری (در راست) و پابلو آلوارز یا ساباتو (در چپ) سطح بسیار پایین تری نسبت به دو مدافع وسطشون دارن و اگه کامو در ترکیب بازی فکر میکنم روز خوبی رو سپری کنه...در هافبک پابلو لدسما (همراه سیلوستره تابستون از بوکاجونیورز خریداری شد) رو دارن که بازیش به مراتب چند سطح از هم تیمی هاش بالاتره...و همینطور بیاجیانتی...این دو تا معمولا همیشه ثبات بیشتری در ترکیب دارن و جز امیدهای کاتانیا هستن...ازکوئل کاربونی...تدسکو و یا ایزکو...بقیه آلترناتیو های برای تشکیل دادن خط هافبک معمولا 3 نفره کاتانیا هستن...در خط حمله هم زوج پائولوچی (نصفش به یووه و نصفش به اودینزه تعلق داره...به کاتانیا قرض داده شده با توافق طرفین...کریسافی میگفتش که یووه نصفه اش رو بهمون نمیفروشه...میخوان نصفه اودینزه رو بگیرن...چون تا الان علی رغم ذخیره بودن براشون خوب گل زده!) و مارتینز اروگوئه ای توسط مازکارا...که در گل های ساده (همون مدرسه ای) زدن...نابغه ایه برای خودش پشتیبانی میشن...خوشبختانه پلازماتی...همون غول 199 سانتی متری...که به هر دو تیم اینتر و یووه نیم فصل اول گل زده رو فروختن به آتالانتا...خیالمون از این لحاظ راحته...ضمن اینکه زنگا از وقتی سرمربی کاتانیا شده...توجه خاصی داره روی ضربات ایستگاهی و شروع مجدد...باید حواس لگرو و ملبرگ بیشتر جمع باشه...

به امید پیروزی و بازپسگیری رده دوم...http://irapic.com/uploads/1234128159.gif

Orphée
8th February, 2009, 07:25 PM
این وینچنزو هم چه هنرمندی بود ما نمیدونستیم...

نشون داد که در عرض دو دقیقه...هم میشه گل زد...هم میشه کارت زرد گرفت...و همینطور کارت دوم رو...و اخراج شد...:whoow:

بازی پرفشاریه و اونا هم تشنه گلزنین...با 10 نفره شدن یووه اعتماد به نفس هم گرفتن...و این دقیقا شرایطیه که لگرو ملبرگ شکننده تر از همیشه میشن...اما در کل وقتی همه شکست میخورنن و اشتباه میکنن...میتونیم روی سیوهای اعجاب انگیز بوفون دلمون رو خوش کنیم...مثه همون ضربه آزادی که از مازکارا گرفت...من فقط همین مازکارای ریزه میزه رو در حدی میبینم که بتونه دروازه یووه رو باز کنه...بقیه شون حداقل از نظر روانی اونقدرا آماده و خطرناک نیستن...فکر کنم بوفون بتونه handle شون کنه...:cools:

Orphée
8th February, 2009, 08:24 PM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببینید کی برامون گل پیروزی بخش رو زده..........کریستین پولسن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://irapic.com/uploads/1234140050.gif

همونطور که در ارسال قبلیم گفتم...بجز مازکارا از بقیه آبی گرم نمیشد...ضربه سرش رو بوفون عالی گرفت و موریموتو هم دروازه خالی رو کرد تو گل...با تمام احترام و علاقه ای که برای وینچنزو دارم...کارش خیلی احمقانه بود...داشت برامون به بهای از دست دادن 2 امتیاز حیاتی تموم میشد...هر چند نمیشه همیشه روی این گل های دقایق پایانی حساب کرد...اما من روحیه fight until the end و تسلیم ناشدنی یووه رو تحسین میکنم...به قول کاریانزه...این روحیه هر فصل 10-15 امتیاز برای یووه به ارمغان میاره...

Forza Juve...:8:

SoulSiick
8th February, 2009, 08:25 PM
وقتی گل زده شد من 4-5 بار پریدم توی هوا و داد زدم گلللللل گلللللللللل گللللللللللللللل !!!

بالاخره زحمات آمائوری در نیمه دوم نتیجه داد و 1 پاس گل زیبا به پولسن داد.
کاتانیا اصلا مال امتیاز گرفتن نبود ولی متاسفانه یاکوینتا گند زده بود توی بازی ! اگر 11 نفره بودیم و خط حمله دونفره بود باور کنید می شد 3-4 گل بهشون زد.

ولی آمائوری خیلی خیلی تنها بود و هربار که یکی دو نفر رو دریبل می کرد مجبور بود از هرجا که بود شوت بزنه.نمی تونست بیشتر ازون پیش بره دیگه.

ستاره بازی ندود بود از نظر من که بعد از یه استراحت در بازی قبل این بازی بی نظیر بازی کرد.زبان از بیان حرکات قشنگ ندود توی این بازی قاصر است نه ولی جدا یه پاسکاری های قشنگی می کرد من واقعا حل کردم.رانیری باید ببینه وقتی ندود از استراحت میاد چقدر شاداب تر و آماده تر میشه.

خط دفاع در سومین بازی متوالی خوب نبود.روی گلی که خوردیم بوفون تا چند دقیقه داشت سر بازیکنا داد و بیداد می کرد ! خودشم ضربه ی اول رو خوب گرفت ولی ریباندش هم کسی نبود دفع کنه و باز کاتانیا صاحب توپ شد !

به زحمت بردیم ولی واقعا چسبید !

Leonardo
8th February, 2009, 08:29 PM
تبریک به بروبچ یوونتوس!!

حاج رضا حالا باز بگو پولسن فلان پولسن بیسار :nish:

Peerless Alex
8th February, 2009, 10:44 PM
منم تبریک میگم به گفته ی بچه ها این پیروزی سخت رو.بازی رو ندیدم اصن نمیدونم از تی وی پخش شده یا نه در هرصورت پخش میشد هم نمیدیم چون کلاس داشتم:cry:در مورد جام باشگاه ها بشدت مرگ دوس دارم به بارسلون بخوریم حتی اگه خدایی نکرده حذف بشیم چون خیلی دوس دارم تقابل این دو تا تیم رو ببینم و حسی که دارم بهم میگه در صورت خوردن به بارسلون خیلی خوب جلوشون وای میستیم واسم خیلی جالبه ببینم مهاجما هر دو طرف چطوری میخوان عمل کنن.

شنیدم بخاطر بازنشستگی ندود:cry:باشگاه در به در دنبال جذب بازیکن هست و گزینه هاش یانکویچ و داوید سیلوا هستن.سیلوا از ستاره های خوب والنسیا هستش به نظرم بیشتر از این یانکویچ به درد بخوره.امیدوارم بتوینم جذبش کنیمhttp://irapic.com/uploads/1234140050.gif

★.JU.V.E.N.T.US.★
9th February, 2009, 12:12 AM
من نفهمیدم چطوری یاکوئینتا اخراج شد ! چطوری پولسن گل زد ! چطوری .....

به هر حال 3 امتیاز رو گرفتیم و رفتیم رده 2 جدول ! امیدوارم دوباره وا ندیم :4:

حاج رضا حالا باز بگو پولسن فلان پولسن بیسار :nish:

پولسن فلان پولسن بیسار.

AlirezzA
9th February, 2009, 12:50 AM
داور بازی میلان-رجینا هم که یک زن بود !!
با این اوصاف باید شاهد این باشیم که تلویزیون سری آ رو تحریم کنه ..!http://www.pic4ever.com/images/m195.png

http://img02.picoodle.com/img/img02/3/2/7/f_Untitled1m_1b5819a.jpg

Friend
9th February, 2009, 02:46 AM
داور بازی میلان-رجینا هم که یک زن بود !!
با این اوصاف باید شاهد این باشیم که تلویزیون سری آ رو تحریم کنه ..!http://www.pic4ever.com/images/m195.png

http://img02.picoodle.com/img/img02/3/2/7/f_untitled1m_1b5819a.jpg
آره دیگه باید دور سری آ رو خط بکشیم
البته بازیهای مهم رو عمرا به زن ها بدن ( اونم با اون آیکیو پایینشون )
احتمالا این بازی هم داور کم آوردن که زن گذاشتن
البته یادمه قبلنا پروجا میخواست بازیکن زن بگیره که نزاشتن حالا داورش رو آوردن
با تشکر

SoulSiick
9th February, 2009, 10:28 AM
والتر زنگا گفته بازم در یک بازی خوب بازی کردیم و باختیم.امروز دروازه بان مارو ناکام گذاشت.ما 4 یا 5 موقعیت عالی گل داشتیم ولی فکر می کنم بوفون بهترین بازیکن زمین بود.

بعدشم گفته نمی دونم چرا اواخر بازی چرا خط هافبک رو از دست دادیم و یوونتوس بازی رو کنترل کرد.اونا کرنر های بیشماری بدست آوردند و نهایتا نتیجه اش را هم دیدیم.

رانیری هم گفته باید از تلاش آمائوری تقدیر کنم که تا آخری لحظات بازی تیم رو پویا و زنده نگاه داشته بود.

Orphée
10th February, 2009, 10:36 PM
عجیبه ! این خانوم چه شباهت عجیبی به بچگی های ساناز داره... (شوخی)... :4:

---

کاتانیا-یووه یه بار دیگه ثابت کرد که چرا بوفون بیش از 70 میلیون برامون ارزش داره...امیدوارم بدبین ترین یوونتوسی ها متوجه شده باشن که چرا ما 8 سال قبل برای این بشر 31 میلیون پوند دادیم به پارمای دوست داشتنی...موجی...چرا خیلی ها اینقدر نسبت بهت ناسپاسن...

پ.ن: 2 سال پیش چیزی از لگرو باقی نمونده بود...همه فوتبالدوستای ایتالیایی دیگه تقریبا اسم لگروتالیه رو از ذهن هاشون پاک کرده بود...خودش هم چمدوناش رو برای رفتن به بشیکتاش بسته بود...اما نگاه کنید امروز کجا واستاده...2 سال پیش نیکولا هیچی نبود و امشب قراره برای ایتالیا مقابل برزیل بازی کنه...واقعا میتونه یه الگو باشه برای همه...نه تنها بعنوان یه فوتبالیست...بلکه بعنوان یه انسان با اراده...Hard work will pay off...:cap:

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
11th February, 2009, 01:13 AM
اتفاقا عملکرد داورهای زن در خیلی از موارد بسیار خوب بوده به نظره من دقتشون خیلی خوبه اما موافقم که هر بازی نباید بهشون بدن
این کیلینی کجاست وا داده دفاع امشب !

Friend
11th February, 2009, 03:05 AM
سلام دوستان من
میخوام یه پست به سبک یوسف بدم :8:

بابا این کاناوارو تا کی میخواد بازی کنه ؟ اصلا پاشنه آشیل دفاع شده
خدایی خیلی جای کیه لینی خالی بود و واقعا اگر بود زوجش رو با لگرو کامل میکرد و دفاع درست میشد
زامبروتا که دیگه فقط خاکسترش باقی مونده و اصلا یه دهم اون زامبروتای یوونتوس نیست ، فکر میکنم تا دیر نشده باید برای جام جهانی بعد یه چند تا بازیکن جوون توی دفاع کناره هامون تست کنیم تا اگر گروسو یا همین زامبروتای داغون نبودن تیم کم نیاره
بهرحال اصلا بازی خوبی نبود و واقعا یه لحظه یاد بازیهای ایتالیا در زمان دونادونی افتادم
دقت کردین هر بازیکنی تو یووه موند احیا شد و هر کی رفت داغون شد ؟ ( نمونه ی احیا شده ها همین لگروتالیه و الکس و نمونه ی داغون شده ها همین کاناوارو و زامبروتا )
با تشکر

SoulSiick
11th February, 2009, 03:09 AM
کمال فکر کنم با این پستی که دادی اگر به یوسف فحش می دادی سنگین تر بود :4:

البته بهتر که کیه لینی بازی نکرد ! امروز هم با تیم تمرینات سبکی انجام داد و داره آماده میشه.بازی های مهمی پیش رو داریم و هرگونه بازی اضافی برای کیه لینی ریسک حساب میشه.

2 هفته دیگه جلوی چلسی حضور کیه لینی از هرچیزی واجب تره !

Leonardo
11th February, 2009, 05:01 PM
ظاهرا ایوان راکیتیچ بازیکن کروات شماره 10 شالکه بدش نمیاد بیاد یوونتوس! گفته میتونه جایگزین خوبی برای ندود باشه (http://www.channel4.com/sport/football_italia/feb11e.html).
عضو تیم ملی کرواسی هم هست و جالب اینجاست که فقط 20 سالشه! :79:

http://www.4thegame.com/media/00/04/51/ivan_rakitic.jpg

★.JU.V.E.N.T.US.★
11th February, 2009, 06:04 PM
خوب خوشش بیاد ! :4: مگه هرکی هرکیه ؟

این همه بازیکن سر و دست میشکونن بیان یووه , ولی به حرف نیست که :4: , باید در عمل نشون بدی ( با چشم پوشی از مولینارو )

البته آکوئیلانی مفیدتره , هم آتزوریه و هم بزرگ شده سری-آ.

AlirezzA
11th February, 2009, 06:29 PM
ظاهرا ایوان راکیتیچ بازیکن کروات شماره 10 شالکه بدش نمیاد بیاد یوونتوس! گفته میتونه جایگزین خوبی برای ندود باشه (http://www.channel4.com/sport/football_italia/feb11e.html).
عضو تیم ملی کرواسی هم هست و جالب اینجاست که فقط 20 سالشه! :79:

http://www.4thegame.com/media/00/04/51/ivan_rakitic.jpg
بازیکن تکنیکی و موثری هست
اگه بیاد مفید واقع میشه و میتونه نقش یک بازیساز رو برای ما ایفا کنه
ولی سبک بازیش به ندود نمی خوره
ندود از بازی فیزیکی هم استفاده می کنه ولی راکیتیچ کمتر میل به بازی فیزیکی داره !

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
13th February, 2009, 01:37 AM
دیوید با داویدز :4:

http://www.corrieredellosport.it/images/95/C_3_Media_701595_immagine.jpg

Mauro Camoranesi
13th February, 2009, 02:12 AM
قطعاً تنها نقطه تاریک کارنامه ادگار بین تیفوسی ها رفتنش به اینتر هستش . البته ادگار یه بیانکونری وفادار هستش که اگر با لیپی مشکل پیدا نمیکرد چه بسا هنوز هم در یووه بود !

یکی از قدرتمندترین و کامل ترین خطوط میانی یووه در طی سالها و دهه های اخیر با حضور همین داویدز رقم خورده . چه زمانی که به همراه زیدان ، کونته ، دی لی ویو و تاکیناردی بود و چه بعدها که ندود ، زامبروتا و کامورانزی هم بهش ملحق شدن . واقعاً بازیکن تاثیرگذار و بسیار بسیار کارآمدی بود .

http://i43.tinypic.com/11ale38.jpg

INTERMILAN
13th February, 2009, 02:24 AM
اونم نميشه گفت نقطه تاريك..تاقبل از كالچو پولي بين يووه و اينتر خريد و فروش بازيكن عادي بود..بازيكناي زيادي رو ميتونم تو همين 5يا6 فصل قبل مثال بزنم..بعد از اون روابط به تيرگي گرائيد
واسه اينتر كه اصلا بازي نكرد داويدز

Friend
13th February, 2009, 03:57 AM
سلام
فکر میکن ادگار از معدود هافبک های پا چپ یووه بوده ، معمولا هافبک های یووه در سمت چپ هم پا راست بودن
راستی این جوزپه روسی نمیتونه هافبک چپ بازی کنه ؟ بازی با برزیل توی بازیکن های افتضاح ایتالیا خیلی عالی بود
با تشکر

Mauro Camoranesi
13th February, 2009, 10:03 AM
اونم نميشه گفت نقطه تاريك..تاقبل از كالچو پولي بين يووه و اينتر خريد و فروش بازيكن عادي بود..بازيكناي زيادي رو ميتونم تو همين 5يا6 فصل قبل مثال بزنم..بعد از اون روابط به تيرگي گرائيد
واسه اينتر كه اصلا بازي نكرد داويدز

آب یوونتوسی جماعت با اینتری جماعت تو یه جوب نمیره :4:

ولی داویدز برای اینتر 14 بازی کرد .

سلام
فکر میکن ادگار از معدود هافبک های پا چپ یووه بوده ، معمولا هافبک های یووه در سمت چپ هم پا راست بودن
راستی این جوزپه روسی نمیتونه هافبک چپ بازی کنه ؟ بازی با برزیل توی بازیکن های افتضاح ایتالیا خیلی عالی بود
با تشکر

روسی میتونه هافبک چپ هم بازی کنه ولی نه در سیستم 4-4-2 کلاسیک که الآن یووه استفاده میکنه . مثلاً تو ایتالیا هم مهاجم کاذب و گوش چپ و راست بازی میکنه اما تو سیستم 4-3-2-1 یا 4-2-3-1 .

SoulSiick
13th February, 2009, 05:30 PM
نزویچ این هفته و زبینا هفته ی دیگه احتمالا قادر به بازی هستند.من جدا آخرین بازی زبینا برای یوونتوس رو یادم نمیاد !!

داویدز تو محل تمرینات گفته : من اومدم چون دلم برای هم-تیمی های سابقم که خاطرات خیلی خوبی با هم داشتیم تنگ شده بود.من از هلند همیشه بازی های یوونتوس رو دنبال می کنم و اینبار اومدم تا از نزدیک تیم رو ببینم.

مجری شبکه یووه ازش پرسیده : به نظر تو "داویدز جدیدی" برای یوونتوس خواهد اومد که جواب داده :
مهم نیست.مهم اینه که هرکسی بازی می کنه تمام وجودش رو برای این پیرهن و باشگاه بزاره.

SoulSiick
14th February, 2009, 01:13 AM
http://www.juventus.com/site/filesite/news/cover_chat_momo1.jpg

امروز روز چت اینترنتی سیسوکو با اعضای Juventus members بود که برخلاف دفعه ی قبل (آمائوری) که فراموش کردیم سوال بفرستیم (از طریق سایت Juventus.ir ) اینبار حسین(صالحی) به کمک مدیر سایت VS یه سوال از سیسوکو پرسیدند.

حسین یادش نبود که سیسوکو قبلا ایران اومده (با تیم ملی مالی به کیش) ولی خودش اشاره کرد !

سوالی که پرسیده شده از طرف سایت این بود :می خواستیم نظر شما رو نسبت به ایران بدانیم و آیا می دانید که یوونتوس در ایران چقدر هوادار دارد؟

و سیسوکو جواب داده من تجربه ی سفر به ایران رو دارم و وقتی به ایران اومدم فهمیدم چه کشور زیبا و دیدنی است (البته خدا رو شکر فقط کیش رو دیده :4: ) من آن زمان افرادی با پیرهن یوونتوس رو در ایران می دیدم ولی آن موقع بازیکن یوونتوس نبودم.امیدوارم بتوانم تجربه ی سفر به ایران رو دوباره تکرار کنم.

SoulSiick
14th February, 2009, 01:26 AM
گزیده ی حرفای دیگه ی مومو :

ازش پرسیدند راجب خرافات،گفته من کار خاصی قبل از بازی ها نمی کنم.جز دعا کردن.ازش پرسیدند Nickname هایی که روت گذاشته شده کدوم رو دوست داری ؟ گفته اختاپوس ! به نظرش جالب بوده !

راجب شماره ی پیرهنش هم گفته اتفاقی نبود،قبلا در لیورپول هم این شماره رو داشته.راجب پست بازیش گفته : من در اوسر پشت سر مهاجم ها بازی می کردم ولی در لیورپول بنیتز من رو هافبک دفاعی قرار می داد منم به این پست عادت کردم.بهترین رقیب که مقابلش بازی کرده رو پیرلو می ده و مهارنشدنی ترین مهاجمی که جلوش بازی کرده کاکا بوده.

راجب تورین گفته زیاد بیرون نمی رم و بیشتر با پیش خانواده ام می مونم.بسکتبال رو از تلویزیون دنبال می کنه و R&B گوش میده !
قبل از بازی های فوتبال هم پاستا و کتلت میخوره !!

بعد گفته با اینکه یکشنبه نمیتونه بازی کنه ولی برای هم تیمی هاش آرزوی موفقیت میکنه و امیدواره پیروز بشوند.

★.JU.V.E.N.T.US.★
14th February, 2009, 01:41 AM
اختاپوس ؟ وا !!! بقیش چی بوده ؟ حالا جدی جدی Nickname دیگه ای نبود ؟ مثل : ترزگل ؟

ولی ای کاش ازش میپرسیدن وقتی میپری تو بغل دل-پیرو چه حسی داری ؟ :4:

SoulSiick
14th February, 2009, 02:05 AM
ننوشته،سایت یووه خیلی سرسری توضیح داده و خیلی خلاصه است.این تیکش این بود :

Then came the questions about the many nicknames given him (my favourite is “piovra” (octopus), I find it cute)

SoulSiick
14th February, 2009, 10:43 AM
الان برنامه این ترمم رو نگا کردم دیدم 1 شنبه ها از 2 تا 8 کلاس دارم :cry: این یعنی خیلی از بازی های یووه رو نمی بینم ! :cry: من دست به غیبتم خوبه ولی درسیه که نمیشه غیبت کرد آخه !

:cry:

★.JU.V.E.N.T.US.★
14th February, 2009, 11:12 AM
من رو چی میگی ! شنبه , یکشنبه , دوشنبه !!!! فقط همین 3 روز تو هفته رو کلاس دارم و باقیش رو تعطیلم :blink::22:

البته اگر این ترم یه جورایی خدا بزنه و مشروطم کنه خیلی کمتر میشه :4:

چجوری تا 8 کلاس داری ؟ من نهایتش میره تا 6:30 !!!

SoulSiick
14th February, 2009, 11:17 AM
این ترم اولین باره اینطوری میشه ! تاحالا فکر نمی کردم دانشگاه بعد از 5:30 باز باشه ! ولی الان یه کلاسم تا 7:30 ،
با توجه به اینکه 7 تعطیل میشه احتمالا من تا 8 خونه ام ! من یادمه ترم پیش کلاس 5:30 ساعت 5:15 حراست میومد میگفت تعطیل کنید سرویسا دارند میرند دیگه ! فکر کنم چون ترم کوتاهه اینطوری شده :cry:

فردا که نمیرم قطعا :4: آمادگیشو ندارم بازیو از دست بدم :21: البته شاید کلاسای قبلیشو رفتم.باید ببینم درس به فوتبال دیدنم صدمه نزنه :lol:

★.JU.V.E.N.T.US.★
14th February, 2009, 11:35 AM
باید ببینم درس به فوتبال دیدنم صدمه نزنه

:21:

------
یعنی گروه دیگه ای نداشت بری تو یک گروهه دیگه ؟ :|

ولی ضد حاله بدیه !

SoulSiick
15th February, 2009, 01:29 AM
ترزگه توی لیست نیست،گفته میشه کمی مشکل عضله داشته و ریسک نکردند و بهش استراحت دادند هرچند چیز جدی نیست.
کیه لینی و لگرو هم 100 درصد آماده نستند ولی قادر به بازی کردن هستند.

یاکوینتا هم که محرومه پس فقط الکس و آمائوری رو داریم در حمله.

سیسوکو هم از قبل مصدوم بود پس احتمالا مارکیزیو در کنار پولسن یا تیاگو بازی خواهند کرد.

SoulSiick
15th February, 2009, 08:27 PM
ای خدا...ای خدا ...

حداقل باید 15 تا گل می زدیم !!!! واقعا حق نبود...بازی بیش از حد یه طرفه بود بازی...خیلی موقعیت داشتیم،بعضی وقتی اینقدر توپ نمیره توی گل که آدم به خرافات و طلسم و اینا اعتقاد پیدا می کنه ! اواخر نیمه اول ندود به سمت تماشاگرا رفت و دستاشو برد بالا یعنی : چیکارررررر کنیییییییییییییم !!!!!!

چند تا تیره زدیم،ندود 2 بار،یکی تک به تک از روی دروازه بان زد خورد به تیر آروم آروم داشت برمیگشت توی گل که مدافعشون زد بیرون توپ رو.دفعه دوم سانتر کامورانزی بود که با سر زد و خورد به تیره افقی دروازه !
غیر از اون 2 تا شوت ندود میلیمتری رفت بیرون و یکی رو دروازه بانشون تونست بفرسته کرنر.

ضربه آزاد الکس هم به 2 تیر(اول افقی بعد عمودی) خورد ولی توی گل نرفت !

آمائوری به تنهایی بالای 10 موقعیت خراب کرد ! فکر کنم عادت نداشت اینقدر پاس سالم توسط کامورانزی براش فرستاده بشه !!!
کامو خیلییییییییییی موقعیت ساخت ! و آمائوری درست استفاده نمی کرد...

فکر نمی کنم سامپدوریا 2-3 بار بیشتر از زمینش جلوتر اومد توی این بازی ! گل رو هم روی هنر کاسانو خوردیم،یه سوپر پاس داد به پاتزینی.

حیف...حیف....
نمی دونم چرا اینطوری میشه ! نمی دونم چرا توپای ما توی گل نمی رن....خیلی بی انصافی بود خداییش....
فقط من واقعا،واقعا رانیری رو نمی فهمم....برای چی کامورانزی رو می کشی بیرون ؟!؟!!؟؟! نصف بازی یوونتوس کامورانزی بود،کشیدش بیرون مارکیونی رو آورد که هیییییییییچ کاری نکرد !

★.JU.V.E.N.T.US.★
15th February, 2009, 08:39 PM
هممم !!

اونوقت وقتی برمیگردم به رانیری یه چیز میگم ناراحت بشید !

مائورو خودش یه تیمه ! حمله و دفاع و سازنده , حیف نیست وقتی میکشیش بیرون !!!!

الان فهمیدم ترزگه مصدوم از 100 تا آمائوری سالم بهتره !!! از اون صدتا که مائورو ساخت و آمائوری نزد , ترزگل حداقل 102 تاش رو گل میکرد.

باز هم باید بدویم دنبال تیمهای دیگه ......

Le Professeur
15th February, 2009, 08:46 PM
http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/d4/fullj.e08c5594c994a9ff4ea04a5ec23771e1/e08c5594c994a9ff4ea04a5ec23771e1-getty-fbl-ita-juventus-sampdoria.jpg

Juventus forward Alessandro Del Piero reacts to play during their Italian Serie A football match on February 15, 2009 at the Olympic Stadium in Turin

سلام به همه ... داش رضا کمتر حرص بخور دادا ... :4: ...