PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ تیفوسی های روسونری - 2

صفحه ها : [1] 2 3 4

DakmaN
6th December, 2008, 06:56 PM
خوب با اجازه ی بزرگان این تیم.
خوشحالم که این توفیق نصیبم شد که بتونم این جلد میلان رو من بزنم.
ایشاا... که تو این جلد خبر های خوشی بهمون برسه و مشکلاتمون حل بشه حالا چه با کارلتو و یا بی کارلتو.
ایشاا... که اینجا بتونیم از اون خواسته هایی که از این تیم داریم رو تو واقعیت ببینیم.

C.Maldini
6th December, 2008, 07:03 PM
اسم تاپيك چرا اينجوريه؟

DakmaN
6th December, 2008, 07:13 PM
چی جوری باشه؟
صبر کن وقتی از 3 صفحه گذشت درس میشه:kahvecy0:

Sir Bob Paisley
6th December, 2008, 07:20 PM
علی الحساب اسم رو درست کردم و جلددوم رو اضافه
اگه میخواین تیفوسی های روسونری بشه یا یادواره ای چیزی، به اجماع برسین و بگین تااصلاحش کنم

C.Maldini
6th December, 2008, 07:56 PM
اجماع و اينا لازم نيست كه.
http://parsfootball.com/anjoman/images/icons/icon6.gif كلوپ تيفوسي هاي روسونري-2

از اول پارس فوتبال به اين شكل بوده تا آخرشم بايد به همين شكل باشه!:img-police:

DakmaN
7th December, 2008, 02:22 PM
كاكا: حضور رونالدينيو باعث آشفتگي تاكتيكي در ميلان شده است

كاكا، مهاجم برزيلي باشگاه آث ميلان ايتاليا، مدعي است كه حضور رونالدينيو در سن سيرو و لزوم يافتن يك تاكتيك مناسب براي استفاده از او، باشگاه را دچار سردرگمي كرده است.

رونالدينيو در تابستان امسال از بارسلونا به آث ميلان ملحق شده و تاكنون هفت گل در رقابتهاي سري آ به ثمر رسانده، با اين وصف ميلان در چهار مسابقه اخير هيچ بردي نداشته و كاكا درخشش هميشگي را از دست داده است؟ شايد به اين دليل كه بايد عقب تر از نوك حمله بازي كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، وي در مصاحبه با روزنامه گازتا دلو اسپورت كه امروز منتشر شده، اظهار داشت: -روني به هماهنگي كامل با تيم دست يافته و كمك بزرگي براي ماست اما قبلا مي‌توانستيم با سيستمي بازي كنيم كه سالها استفاده شده و همه آنرا آموخته بودند.>
وي افزود:-من و كلارنس سيدورف پشت يك فوروارد كه معمولا فيليپو اينزاگي بود ، بازي مي‌كرديم. با حضور رونالدينيو تيم ناگزير شده سيستمش را تغيير دهد و ما بايد همين هماهنگي را با او داشته باشيم.>
كاكا تصريح كرد كه در تيم ملي برزيل در كنار رونالدينيو بازي مي‌كند اما وضعيت اين دو تيم شباهتي به هم ندارد چون موضوع تفاهم و همكاري مطرح است كه فعلا ضعيف است.

وي با بيان اينكه گاهي مجبور است از خودش مايه بگذارد افزود: -سعي مي‌كنم از نظر فني خودم را هماهنگ كنم چون اغلب اوقات خودم را به هافبك ها نزديك تر مي‌بينم در حاليكه قلبا دوست دارم نزديك به مهاجمان بازي كنم.

حقيقت اين است كه مردم انتظارات مختلفي از من دارند از جمله گل و پاس گل و اگر اين اتفاق نيفتند، سرزنشم مي‌كنند.>
كاكا همچنين منتظر رسيدن ديويد بكام، هافبك تيم ملي انگليس است كه به عنوان يار قرضي به ميلان ملحق خواهد شد.

به اعتقاد او -بكام كمك خواهد كرد كه به اهدافمان دست يابيم و شايد بعد از آن از ميلان خوشش بيايد و به جاي دو ماه، سالها در اين جا بماند.>

DakmaN
7th December, 2008, 02:23 PM
رونی روسونری می شود

هورا اسپرت, وکیل رونالدو از احتمال بازگشت این مهاجم برزیلی به باشگاه میلان ایتالیا خبر داد.

فابیانو فارا در مصاحبه ای با LanceNet گفت:" لازم است مواردی روشن شود, مقامات میلان هرگز دست از تلاش برای امضای قرارداد مجدد با رونالدو برنداشته و پیش از این نیز تمایل خود را به جذب این بازیکن نشان داده اند. هنوز مشخص نیست چه اتفاقی رخ خواهد داد, اما آنچه که مسلم است, رونالدو خواهان بازی برای یک بازشگاه بزرگ است."
این در حالی است که مسوولان باشگاه فلامینگو برزیل نیز مصمم به جذب رونالدو هستند که بار دیگر به آمادگی ایده ال رسیده است.
فارا در ادامه اظهار داشت:" هدف رونالدو این است که در سال 2009 به تیمی منتقل شود که جزو مدعیان قهرمانی باشد. ما هفته آینده با نمایندگان فلامینگو دیدار خواهیم داشت, اما عدم راه یابی این تیم به مسابقات جام باشگاه های آمریکایی جنوبی( کوپا لیبرتادورس ) از علاقه رونی به انتقال به این تیم کاسته است."

SoulSiick
7th December, 2008, 02:53 PM
كاكا: حضور رونالدينيو باعث آشفتگي تاكتيكي در ميلان شده است

كاكا، مهاجم برزيلي باشگاه آث ميلان ايتاليا، مدعي است كه حضور رونالدينيو در سن سيرو و لزوم يافتن يك تاكتيك مناسب براي استفاده از او، باشگاه را دچار سردرگمي كرده است.

رونالدينيو در تابستان امسال از بارسلونا به آث ميلان ملحق شده و تاكنون هفت گل در رقابتهاي سري آ به ثمر رسانده، با اين وصف ميلان در چهار مسابقه اخير هيچ بردي نداشته و كاكا درخشش هميشگي را از دست داده است؟ شايد به اين دليل كه بايد عقب تر از نوك حمله بازي كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، وي در مصاحبه با روزنامه گازتا دلو اسپورت كه امروز منتشر شده، اظهار داشت: -روني به هماهنگي كامل با تيم دست يافته و كمك بزرگي براي ماست اما قبلا مي‌توانستيم با سيستمي بازي كنيم كه سالها استفاده شده و همه آنرا آموخته بودند.>
وي افزود:-من و كلارنس سيدورف پشت يك فوروارد كه معمولا فيليپو اينزاگي بود ، بازي مي‌كرديم. با حضور رونالدينيو تيم ناگزير شده سيستمش را تغيير دهد و ما بايد همين هماهنگي را با او داشته باشيم.>
كاكا تصريح كرد كه در تيم ملي برزيل در كنار رونالدينيو بازي مي‌كند اما وضعيت اين دو تيم شباهتي به هم ندارد چون موضوع تفاهم و همكاري مطرح است كه فعلا ضعيف است.

وي با بيان اينكه گاهي مجبور است از خودش مايه بگذارد افزود: -سعي مي‌كنم از نظر فني خودم را هماهنگ كنم چون اغلب اوقات خودم را به هافبك ها نزديك تر مي‌بينم در حاليكه قلبا دوست دارم نزديك به مهاجمان بازي كنم.

حقيقت اين است كه مردم انتظارات مختلفي از من دارند از جمله گل و پاس گل و اگر اين اتفاق نيفتند، سرزنشم مي‌كنند.>
كاكا همچنين منتظر رسيدن ديويد بكام، هافبك تيم ملي انگليس است كه به عنوان يار قرضي به ميلان ملحق خواهد شد.

به اعتقاد او -بكام كمك خواهد كرد كه به اهدافمان دست يابيم و شايد بعد از آن از ميلان خوشش بيايد و به جاي دو ماه، سالها در اين جا بماند.>

انجلوتی توی کنفراس قبل از بازی تکذیب کرده و گفته اینا مشکلاتی که مطبوعات برای تیم دارند درست می کنند و کاکا همچین مشکلی نداره.

ricardo kaka
7th December, 2008, 03:53 PM
منم جلد جدید رو تبریك میگم امیدوارم بتونیم تو این تاپیك خبرای خوبی رو مثل رفتن انجلوتی بشنویم:4::37:

DakmaN
7th December, 2008, 06:28 PM
انجلوتی توی کنفراس قبل از بازی تکذیب کرده و گفته اینا مشکلاتی که مطبوعات برای تیم دارند درست می کنند و کاکا همچین مشکلی نداره.
ایشاا... که همینطوری باشه.میشه لینکه مصاحبش رو بدی؟

Sir Bob Paisley
7th December, 2008, 08:24 PM
1-0 بردیم ولی ابروباد و مه و خورشید و فلک و ... دست به دست هم دادند که من بازی رو نبینم
چطوربود تیم؟

Hamed
7th December, 2008, 08:36 PM
بازی خوبی رو انجام دادیم البته بعضی ها خوب بودن و بعضی های. دیگه..:wink:

حقمون برد بود و باید بیشتر از اینا گل می زدیم...كاتانیا حرفی واسه گفتن نداشت و فقط 2 موقعیت داشت كه یكیش همون شوت ماسكارا به تیر دروازه بود و اون یكی هم ضربه سرش كه روی جایگیری بد دفاع ها بود كه آبیاتی راهی كرنر كرد

بدون شك كاكا:11:بهترین بازیكن زمین بود...همه كار كرد و بلاخره گل رو هم زد...بعد از كاكا به نظر من یانكلوفسكی و فلامینی بهترین های زمین بودن

البته چند تا چیز رو اعصاب من بدجور رژه رفتن:

1-دریبل های هرز و بی فرجام پاتو
2-ضربات نهایی افتضاح شفچنكو
3-لو دادن های فراوان گتوزو
4-سانترهای زامبروتا:22::22:

كالادزه هم احمق ترین موجودیه كه من در طول عمرم دیدم...دقیقه 90 بازم توی محوطه یه توپ خورد به دستش...این بشر كی میخواد یاد بگیره دستش رو ببنده خدا میدونه

SoulSiick
7th December, 2008, 08:53 PM
چرا لایوسکور نوشته شوچنکو گل زد ؟

کاکا زد ؟ من خوشحال شدم شوا گل زده،حالا مثل اینکه نزده هیچ،بد هم بوده.:4:

Càmρ Иòu
7th December, 2008, 09:00 PM
ببخشید از اینکه مزاحم شدم. فک کنم توپ رو کاکا با سر زد و در ادامه بازیکن کاتانیا روی توپ تاثیر گذاشت و زد تو گل. حداقلش اینه که نباید به اسم شوا باشه.

Hamed
7th December, 2008, 09:04 PM
چرا لایوسکور نوشته شوچنکو گل زد ؟

کاکا زد ؟ من خوشحال شدم شوا گل زده،حالا مثل اینکه نزده هیچ،بد هم بوده.:4:

نه بابا شوا نزد...خیلی هم بد یود:2:

كرنر زدن وكاكا توپ رو زد و بازیكن كاتانیا هم وسط زاه یه تاثیر كوچیك روی توپ داشت...تنها كار شوا این بود كه اون بازیكن رو تحت فشار قرار داده بود:4:

samanrossonero
7th December, 2008, 09:44 PM
بعد از مدتها میلان تهاجمی بازی کرد
من واقعآ خوشحال شدم دیدم مالدینی و مدافعین میلان هم اومده بودن تو زمین حریف.
پاتو و کاکا عالی بودن و فلاتوزو خوب جنگید.
کاپیتان مالدینی بی همتا هم فوق العاده بازی کرد در 40 سالگی...!!!
فکر کنم آنچلوتی هم فهمید که نباید بترسه..
اول باورم نشد میلان با 3 مهاجم بازی می کرد.
فکر کنم 4-3-3 بود.
ضد حمله ها هم با حضور کاکا و پاتو و شوا خطرناک بود و این روش بازی تو دل حریف هم ترس میندازه تا با نگرانی از ضد حمله های میلان با تمام قوا حمله نکنه.

DakmaN
7th December, 2008, 10:54 PM
منم تبریک میگم.بازی خوبی بود.کاکا و پاتو هم خوب بودن.
ایشاا... که این روند ادامه داشته باشه

kourosh
7th December, 2008, 10:57 PM
تاپیک جدید مبارک انشال. خوش یومن باشه و موجب قهرمانی مون سه

samanrossonero
7th December, 2008, 11:46 PM
بچه ها یکشنبه بعد ساعت 11 با یوونتوس بازی داریم و برد امروز می تونه روحیه بخش باشه.
بازی فلامینی خیلی خوب شده بود در حالی که در کار دفاعی شرکت می کرد چند صحنه هم شوتهای خوبی زد ویک صحنه که در تصویر می بینید به همراه کاکا به خاطر پاس بد شوا ناکام شد.
http://media2.acmilan.com/200812/12632_big.jpg?ver=1

S@eed
8th December, 2008, 12:04 AM
تبریک میگم. بالاخره یه بازی تهاجمی میلان از میلان دیدیم. راستی گل رو فکر کنم شوا زد . درسته؟

inter_4ever
8th December, 2008, 12:05 AM
سلام دوستان میلانی

همونطور كه میدونید هفته آینده (یكشنبه - 24 آذر) بازی حساس یووه-میلان برگزار میشه. اگه برای پاسخگویی به سوالات "هوادار در مقابل هوادار (http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=1608)" تمایل دارید ممنون میشم كه بصورت خصوصی به من اطلاع بدبد تا در اولین فرصت سوالات رو بفرستم

مرسی!

Hamed
8th December, 2008, 12:11 AM
فك كنم یكی از بازیها رو "سیاوش" به عنوان نماینده میلانی ها بود حالا 2 تا بازی دیگه مونده یكی همین یووه و دیگری رم

حالا یكیش رو امین نمایندمونه:45:

اون یكی هم ابوالفضل

فقط هم حق انتخاب دارید كه كدوم بازی رو بردارید ونمیتونید انصراف بدید:62:

samanrossonero
8th December, 2008, 12:18 AM
بچه ها میشه بگید چه خبره؟
من نمیدونم موضوع چیه...!!

samanrossonero
8th December, 2008, 12:19 AM
با سلام.
نه گل رو کاکا زد و به پای دفاع خورد اما چون به سمت دروازه بود به اسم زننده ضربه یعنی کاکا ثبت شد.

K22R10
8th December, 2008, 12:29 AM
فك كنم یكی از بازیها رو "سیاوش" به عنوان نماینده میلانی ها بود حالا 2 تا بازی دیگه مونده یكی همین یووه و دیگری رم

اون یكی هم ابوالفضل

یعنی چی؟ موضوع چیه؟

Hamed
8th December, 2008, 12:35 AM
بچه ها میشه بگید چه خبره؟
من نمیدونم موضوع چیه...!!

یعنی چی؟ موضوع چیه؟

این تاپیك رو بخونید: http://parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=1608

samanrossonero
8th December, 2008, 04:22 AM
بچه ها تیم ما در برابر خط حمله های سرعتی و تند و تیز مشکل داره.
ما در برابر تیم های فیزیکی و مهاجمان سر زن با وجود کاخابر کالادزه وفادار و سندروس یا کاپیتان همیشه جاودانمون دن پائولو مشکلی نخواهیم داشت.
بازی با یوونتوس به نظر من بلزی نفس گیری خواهد بود با حضور سیسوکو و پلسن و ندود و کامورانسی.
در این بازی خط میانی نقطه تعیین کننده خواهد بود و کمربند میانی ما با غیبت گتوزو ممکن هست با مشکل رو به رو بشه.
خط دفاع یوونتوس هم از نظر توان تقریبآ در سطح دفاع ماست اما مهاجمان ما پاتو و شوا و رونی و کاکا سرعتی و دریبل زن هستن و فکر می کنم آزار بدن تیم یونتوس رو.
من پیش بینی می کنم در این بازی دو هافبک دفاع یوونتوس که به احتمال زیاد یکی سیسوکو و دیگری پلسن یا تیاگو خواهد بود نزدیک به دفاع بازی می کنن تا جلوی حرکتهای پا به توپ رونی و کاکا و پاتو رو بگیرن و با تجمع فضاهای حرکتی اونهارو بپوشونن.
با توجه به این نکته و اینکه خط حمله یوونتوس سرعتی نیست من بازی کم گل و پر خطایی رو پیش بینی می کنم و اعتقاد دارم بازی با تساوی و یا حداقل گل برای یکی از طرفین به پایان میرسه.

Sir Bob Paisley
8th December, 2008, 10:48 AM

اون یكی هم ابوالفضل

ساده ای لوح که فکرمیکنی من یک همچین کاری میکنم.
من امسال 4 تا بازی از میلان دیدم، بازی دیروز رو هم ندیدم، برم بگم چندمنه
================
کاش همه تیم ها یک بوردیسویی داشتن

Hamed
8th December, 2008, 12:33 PM
ساده ای لوح که فکرمیکنی من یک همچین کاری میکنم.
من امسال 4 تا بازی از میلان دیدم، بازی دیروز رو هم ندیدم، برم بگم چندمنه
================
کاش همه تیم ها یک بوردیسویی داشتن

پس امین كه همه بازیها رو دیده باید بره:45:

میگم بازی با یوونتوس با ال كلاسیكو توی یك روزه یا نه!؟:290:

DakmaN
8th December, 2008, 05:53 PM
فکر نمیکنم.خدا کنه که نباشه.
یا اولی بعد از ظهر باشه و دومی شب

Kaka&Majid
8th December, 2008, 11:32 PM
پس امین كه همه بازیها رو دیده باید بره:45:

میگم بازی با یوونتوس با ال كلاسیكو توی یك روزه یا نه!؟:290:

چرا اثری از امین و رفیق مرتدش سیاوش نیست!

هردو بازی یكشنبه شبه. بازی میلان-یووه 23:00 و ال كلاس 00:30

DakmaN
9th December, 2008, 01:02 AM
تيم ميلان، نگران پرش هاي ديويد بکام شد
پرش "ديويد بکام" از پل معروف اوکلند هاربر در نيوزيلند، موجب سرگرمي و تفريح تماشاگران شد اما مسوولان باشگاه آ.ث ميلان را که قرار است از اول ماه ژانويه بازيکن قرضي آنها باشد، به فکر فرو برد.

ستاره سابق باشگاه منچستريونايتد در حاليکه همراه با بازيکنان تيم لس آنجلس گالکسي در تور نيوزيلند بسر مي برد، از فرصت استفاده کرد تا قدري تفريح کرده و البته ديگران را نگران کند.
به گزارش ايرنا به نوشته سايت فوتبال "گل"، تماشاگران حاضر در محل چيز زيادي به غير از مردي که با شلوار جين براي پرش آماده مي شود، نمي ديدند اما با کمي دقت دريافتند يکي از مشهورترين ستارگان فوتبال جهان چنين قصدي دارد.
بکام که در سال جديد ميلادي به عنوان بازيکن قرضي به ميلان ملحق مي شود، بعد از پرش آنقدر هيجان زده و خوشحال بود که درخواست کرد پرش دوم را با طناب بلندتر انجام دهد تا بتواند سطح آب را لمس کند.
هم تيمي هاي بکام، شمارش معکوس را برايش انجام دادند در حاليکه پرش او با صدها دوربين و گوشي فيلمبرداري شد.

DakmaN
9th December, 2008, 01:02 AM
رونالدينيو: منتظر يوونتوس هستم
"رونالدينيو"، مهاجم برزيلي باشگاه آث ميلان، همانند تک تيراندازي قهار در انتظار ديدار يکشنبه آينده برابر يوونتوس است تا طعمه اش را شکار کند.

ميلان و يوونتوس هفته آينده در ورزشگاه "اليمپيکو" ديدار مي کنند و هر دو تيم اميدوارند هيچ امتيازي را از کف ندهند چراکه کمترين لغزش مي تواند به بهاي سنگيني در مسير قهرماني تمام شود.
به نوشته روزنامه کوريره دلو اسپورت،"کارلو آنجلوتي" سرمربي ميلان، "گنارو گتوسو" را به دليل محروميت در اختيار نخواهد داشت اما رونالدينيو که در جريان پيروزي 1 بر صفر مقابل کاتانيا غيبت داشت، براي ديدار با يووه لحظه شماري مي کند.
وي اظهارداشت: احساس خيلي خوبي دارم و براي بازي برابر يوونتوس آماده خواهم بود.
يکي از عادت هاي رونالدينيو اين است که در ديدارهاي مهم و حساس، ستاره مي شود. بسياري افراد هنوز به خاطر دارند که گل او در شهرآورد ميلان، تعيين کننده سرنوشت بازي بود.
يوونتوس براي بدست آوردن تمام امتيازات در ورزشگاه خانگي خود، بايد با دقت مراقب حرکات اين ستاره برزيلي باشد.

m2006
9th December, 2008, 07:54 AM
درسته میلان تو بازی با كاتانیا تهاجمی بازی كرد ولی این روندی كه همیشه كارلتو داشته یعنی
بعد از چن تا نتیجه ضعیف برای فرار از انتقادات و اخراج احتمالی دست از عقایدش میكشه ولی دوباره میشه همونی كه بود

kaka22
9th December, 2008, 06:17 PM
بازی های سخت میلان هم شروع شد.اینتر كه حداكثر امتیاز ممكن رو گرفت از بازی های سخت، تا آخر نیم فصل اول بازی های میلان این هاست::mamba:

Dec 14, 2008 Serie A............ Juventus 20 : 30 AC Milan i

Dec 17, 2008 UEFA Cup ............. AC Milan 20 : 45 VfL Wolfsburg i

Dec 21, 2008 Serie A............ AC Milan 20 : 30 Udinese i

Jan 11, 2009 Serie A .............AS Roma 20 : 30 AC Milan i

Jan 17, 2009 Serie A ............. AC Milan 20 : 30 Fiorentina

یه خبر هم از زخمی های یووه:

MILAN - The official site of Juventus reports in detail the situation on the injured players: Iaquinta: today a bothersome pain to his neck prevented him from training; in the next few days his situation will be evaluated. Del Piero: he did not take part in the game against Lecce due to a muscular problem to his right leg. Camoranesi: he will undergo tests in midweek to evaluate the consequences of eventual clashes with opponents or falls on his shoulder and if they are positive he could come back in the match against the Rossoneri.

DakmaN
9th December, 2008, 06:36 PM
اگه لیگ رو بخوایم اینجوری ادامه بدیم قطعا به مشکل بر میخوریم.
ولی من باز به یوفا بیشتر امید دارم.
به نظرم دیگه با کارلتو نمیتونیم نتیجه بگیریم مگر اینکه یک شکه خیلی قوی به تیم وارد بشه که من فکر نمیکنم این اتفاق بیفته.
ولی به هر حال ایشاا... که میلان هم بتونه باز اسمش رو تو جمع قهرمانان قرار بده.ایشاا....

Càmρ Иòu
9th December, 2008, 06:58 PM
چرا اثری از امین و رفیق مرتدش سیاوش نیست!

هردو بازی یكشنبه شبه. بازی میلان-یووه 23:00 و ال كلاس 00:30

نه دوست عزیز ال دربی شنبه 13 دسامبر ساعت 22:00 به وقت اسپانیاس. ولی بازی میلان و یووه یک شنبه 14 دسامبر ساعت 20:30 به وقت ایتالیا انجام میشه.

InTeR
9th December, 2008, 08:52 PM
بازی های سخت میلان هم شروع شد.اینتر كه حداكثر امتیاز ممكن رو گرفت از بازی های سخت، تا آخر نیم فصل اول بازی های میلان این هاست::mamba:

Dec 14, 2008 Serie A............ Juventus 20 : 30 AC Milan i

Dec 17, 2008 UEFA Cup ............. AC Milan 20 : 45 VfL Wolfsburg i

Dec 21, 2008 Serie A............ AC Milan 20 : 30 Udinese i

Jan 11, 2009 Serie A .............AS Roma 20 : 30 AC Milan i

Jan 17, 2009 Serie A ............. AC Milan 20 : 30 Fiorentina

یه خبر هم از زخمی های یووه:

MILAN - The official site of Juventus reports in detail the situation on the injured players: Iaquinta: today a bothersome pain to his neck prevented him from training; in the next few days his situation will be evaluated. Del Piero: he did not take part in the game against Lecce due to a muscular problem to his right leg. Camoranesi: he will undergo tests in midweek to evaluate the consequences of eventual clashes with opponents or falls on his shoulder and if they are positive he could come back in the match against the Rossoneri.

BREAKING NEWS: Rino Gattuso Out For The Rest Of Season (http://www.goal.com/en/news/1708/ac-milan/2008/12/09/1004096/breaking-news-rino-gattuso-out-for-the-rest-of-season)

http://www.msgking.com/images/emoticons/smallsmileys/smallsmileys170.gif

Sir Bob Paisley
9th December, 2008, 09:03 PM
هردم از این باغ بری میرسد

فکرکنم امین و سیاوش رفتن میلانو که کار آنجلوتی رو یکسره کنند. هرلحظه ممکنه ویدئوش دربیاد

The Special One
9th December, 2008, 11:02 PM
شنیده شده نامبردگان در به در به دنبال یك دستگاه دوربین ، موبایل دوربین دار ، وب كم و ... می گردند تا تصویر خودرا منتشر سازند!
به گزارش یك منبع اگاه این اقدام نامبردگان در پی فتوای جهاد بر علیه كفر و غی و ضلال ، كه توسط علمای ثلاث صادر گردیده ، صورت گرفته است!

Kaka&Majid
10th December, 2008, 08:16 PM
نظرتون درباره تركیب رونالدینیو-كاكا چیه؟
به نظرم تا الان بازی كردن هر دوشون با هم جواب نداده. مثلا تو بازی كاتانیا كه رونی نبود كاكا موثرتر بازی می كرد. خودش گفته با اومدن رونالدینیو باید عقب تر بازی كنم.
وقتی هم كاكا نبوده رونالدینیو بهتر بازی كرده.

به هر حال آنجلوتی باید یه فكری به حال این تركیب بكنه وگرنه مطمئنا با این وضع به جایی نمی رسیم.
در همین رابطه خبر زیر را بخوانید:

موجي: رونالدينيو بدترين خريد تابستان بود

لوچيانو موجي رييس سابق باشگاه يوونتوس که متهم اصلي پرونده فساد فوتبال ايتاليا بود، انتقال رونالدينيو برزيلي به تيم ميلان را بدترين خريد تابستان امسال توصيف کرده و گفت بهتر بود اين بازيکن در همان بارسلونا مي ماند.

موجي در حال حاضر، دوران محروميت از فوتبال را سپري مي کند اما هرگز از ابراز عقايد خود ابا ندارد و شايد اين اظهارنظر او عکس العملي شديد از سوي "آدريانو گالياني" نايب رييس باشگاه ميلان را برانگيزد.

به گزارش ايرنا به نوشته سايت فوتبال "گل"، وي در يک مصاحبه تلويزيوني گفت:
«رونالدينيو، بدترين خريد تابستان امسال بود نه به خاطر اينکه ارزش پولي که دريافت کرده را ندارد بلکه چون بازي کندي انجام مي دهد.»
به اعتقاد موجي، «همه چيز در فوتبال ايتاليا با جاهاي ديگر فرق دارد. حتي وقتي بازي سرعت و هيجان مي گيرد، رونالدينيو فقط نظاره گر است تا شايد از روي ضربات آزاد کاري انجام دهد.»

رييس سابق باشگاه يوونتوس افزود: «فکر مي کنم بازي در کنار کاکا براي او دشوار است و معتقدم ميلان با خريد رونالدينيو مرتکب اشتباه بزرگي شد. آنها بايد يک مدافع مي خريدند.»
بنابراين گزارش، رونالدينيو ظاهرا در غياب کاکا بهتر بازي مي کند اما اينکه بدترين خريد تابستان باشد، جاي ترديد دارد.

samanrossonero
10th December, 2008, 09:40 PM
به نظر من کاکا باید در نقش هافبک مهاجم بازی کنه امات رونی و پاتو مهاجم کامل باشن.
اینجوری تقریبآ با 3 مهاجم بازی می کنیم که کاکا هم پست تخصصیش هافبک مهاجم هست.

ایشون بهتره برن دنبال پرونده تبانیشون.
رونالدینهو تا الان 9 تا گل زده واسه میلان.
بهترین مهاجم یوونتوس هم همین حول و حوش گل زده...

DakmaN
10th December, 2008, 10:06 PM
به نظر من دیگه اون هنر مربیه که این موقع باید یه کاری بکنه که این دو بتونن با هم بازی کنن و موفق هم بشن.به نظر من اگر که رونالدینهو مهاجم بازی کنه و کاکا پشتش(حرف دوستمون)بهتر میشه.البته یه مهاجمه دیگه هم باید کنار رونی باشه

SoulSiick
11th December, 2008, 01:38 AM
موجي: رونالدينيو بدترين خريد تابستان بود

لوچيانو موجي رييس سابق باشگاه يوونتوس که متهم اصلي پرونده فساد فوتبال ايتاليا بود، انتقال رونالدينيو برزيلي به تيم ميلان را بدترين خريد تابستان امسال توصيف کرده و گفت بهتر بود اين بازيکن در همان بارسلونا مي ماند.

موجي در حال حاضر، دوران محروميت از فوتبال را سپري مي کند اما هرگز از ابراز عقايد خود ابا ندارد و شايد اين اظهارنظر او عکس العملي شديد از سوي "آدريانو گالياني" نايب رييس باشگاه ميلان را برانگيزد.

به گزارش ايرنا به نوشته سايت فوتبال "گل"، وي در يک مصاحبه تلويزيوني گفت:
«رونالدينيو، بدترين خريد تابستان امسال بود نه به خاطر اينکه ارزش پولي که دريافت کرده را ندارد بلکه چون بازي کندي انجام مي دهد.»
به اعتقاد موجي، «همه چيز در فوتبال ايتاليا با جاهاي ديگر فرق دارد. حتي وقتي بازي سرعت و هيجان مي گيرد، رونالدينيو فقط نظاره گر است تا شايد از روي ضربات آزاد کاري انجام دهد.»

رييس سابق باشگاه يوونتوس افزود: «فکر مي کنم بازي در کنار کاکا براي او دشوار است و معتقدم ميلان با خريد رونالدينيو مرتکب اشتباه بزرگي شد. آنها بايد يک مدافع مي خريدند.»
بنابراين گزارش، رونالدينيو ظاهرا در غياب کاکا بهتر بازي مي کند اما اينکه بدترين خريد تابستان باشد، جاي ترديد دارد.

آره البته موجی بیشتر تاکید داشته که میلان باید دفاع می خرید و نیازی به رونالدینیو نداشت.

kaka22
11th December, 2008, 02:44 AM
دقیقا یادمه تو فصل نقل و انتقال ها ، اقای موجی در مورد هر تیم نظرشو گفت ودر مورد میلان اعتقاد داشت كه باید مهاجم بخره.:huh:

اما در مورد كاكا و رونی نظرم اینه كه رونی مهاجم صرف نباید بازی كنه . قدرت بازی سازی و دریبلش رو باید ازش استفاده كرد. كاكا هم در همون پست قبلیش یعنی هافبك تهاجمی بهترین بازی رو میكنه.
تیم رم تركیب امسالش رو از 4-2-3-1 به 4-3-3 تغییر داد و داره نتیجه میگیره و به نظر من ما اگر به 4-2-3-1 تغییر سیستم بدیم هم كاكا هم رونی تو پست اصلیشون بازی میكنن.:wink:

http://i36.tinypic.com/o7vlmr.jpg

Hamed
11th December, 2008, 02:56 AM
محمد من هم با 1-3-2-4 از همه چیز بیشتر موافقم چون ابزارش رو بهتر از بقیه سیستم ها داریم

این ترکیب به نظر من ایده آله:

---------------------------------آبیاتی-------------------------------

---یانکلوفسکی-------نستا(کالدزه)-------مالدینی-----زامبروتا---

---------------------پیرلو------------------گتوزو(فلامینی)----------

----رونالدینیو---------------------کاکا-------------------------پاتو---

--------------------------------بوریلو--------------------------------

گتوزو رباط صلیبی پاره کرده؟:2:

INTERMILAN
11th December, 2008, 02:58 AM
گتوزو تا شش ماه پريد........................

kaka22
11th December, 2008, 03:23 AM
BREAKING NEWS: Milan Sign Thiago Silva - Reports
Milan have signed Brazilian defender Thiago Silva from Fluminense, according to SKY Sport Italia

DakmaN
11th December, 2008, 06:10 PM
گتوزو رو تا اخر فصل از دست دادیم.درسته که خیلی جنگنده بود و به تیم کمک میکرد ولی خیلی هم بد نشد.چون حالا بازیکنایی مثه فلامینی و امبروزینی هم بیشتر میتونن بازی کنن.
در مورد ترکیب هم همونطور که کاکا22 گفت 4-2-3-1خیلی از بقیه ی ترکیبا بهتره

samanrossonero
12th December, 2008, 12:04 AM
سلام سربازهای روسونری...
به نظر من کاکا باهوش ترین بازیکن کره زمین هست.
کاکا مثل رونالدینهو دریبل نمیزنه و مثل کارلوس سرعتش بالا نیست و مثل جرارد شوت نمیزنه و مثل کلوزه هد نمیزنه و مثل گتوزو جنگنده نیست اما...
با هوش بسیار بسیار بالایی که داره و با انتخابهای کاملآ درستش بهترین و کامل ترین بازیکن جهان هست.
درست هست که یک صفت خیلی خیلی بارز نداره اما همه صفت رو در حد بسیار خوب داره و کامل کامل هست و با هوش بسیار بالاش همیشه موفق هست.
کاکا هر جا بازی می کنه باید آزاد باشه و آزادی عمل زیادی داشته باشه تا با هوشش بتونه کارساز باشه...

Kaka&Majid
12th December, 2008, 12:17 AM
سلام سربازهای روسونری...
به نظر من کاکا باهوش ترین بازیکن کره زمین هست.
کاکا مثل رونالدینهو دریبل نمیزنه و مثل کارلوس سرعتش بالا نیست و مثل جرارد شوت نمیزنه و مثل کلوزه هد نمیزنه و مثل گتوزو جنگنده نیست اما...
با هوش بسیار بسیار بالایی که داره و با انتخابهای کاملآ درستش بهترین و کامل ترین بازیکن جهان هست.
درست هست که یک صفت خیلی خیلی بارز نداره اما همه صفت رو در حد بسیار خوب داره و کامل کامل هست و با هوش بسیار بالاش همیشه موفق هست.
کاکا هر جا بازی می کنه باید آزاد باشه و آزادی عمل زیادی داشته باشه تا با هوشش بتونه کارساز باشه...

وقتی میگی كاكا خودش به معنی یك صفت بارزه :yes:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

:13: :40:

Ancelotti: I could remain after 2010

In an interwiev, Milans' trainer Carlo Ancelotti has declared that he is ready to renew his contract ending in 2010 : "I am happy to work here and the club is happy with my way of working" he said

Hamed
12th December, 2008, 12:22 AM
^^^^^

همه از علاقه وحشتناک من به کاکا خبر دارن اما آدم باید منصف باشه

به نظرم زیدان باهوش ترین و کامل ترین بازیکن تاریخه

The Special One
12th December, 2008, 01:21 AM
در ابتدا باید بگم من خودمو جزو جامعه ی محبان كاكا می دونم و یجورایی كسی رو كه مهر كاكا تو دلش نباشه اصلا فوتبال دوست نمی دونم!! چون با هر سلیقه ی فوتبالی ، میشه كاكا رو دوست داشت!
اما با تمام صداقتم میگم كه زیزو از كاكا در سطح بالاتری قرار داشت!
یه تحلیلی هم چن وقت پیش یكی از دوستان می كرد كه قطعا چهره ی فوتوژنیك ، دوست داشتنی و تو دل برو ی كاكا:6: :8: ، در زیاد شدن هوادارنش و در پی اون تعریف و تمجید های زیاد ( كه 95 درصدش هم به واقع حقشه )به شدت تاثیر گذاره!
البته باید بگم جمع ما ، شاید مصداق این تحلیل نباشه ولی در كل نمیشه نفیش كرد!

KAKA
12th December, 2008, 01:33 AM
از چه نظر زیزو نسبت به كاكا در سطح بالاتری قرار داشت ؟ در سطح بالاتر قرار داشتن باید از جنبه های مختلف بررسی بشه آب دریا كه نیست صرفا بیایم بگیم در سطح بالاتری قرار داشت .

حاضرم مقایسه در زمینه های مختلف به تفكیك با دلیل و مستندات كاكا رو نه تنها با زیدان بلكه با هر بازیكنی انجام بدیم حتی بدون در نظر گرفتن اینكه كاكا تازه 26 سالشه و حدود ده سال با زیدان فاصله داره و بدون توجه به این كه زیدان تو این مقطع از دوران بازیگیریش كجای فوتبال جهان بوده

The Special One
12th December, 2008, 01:42 AM
امین جان ، من تاپ ترین و بالاترین كیفیت زیدان رو با كاكای الان ( و26 ساله ) مقایسه كردم! و معتقدم اون زیزو از این كاكا بازیكن بهتری هستش ، نگفتم كه كاكا هیچ موقع نمی تونه از زیزو بهتر باشه ( گفتم؟)

از اون مقایسه ای هم كه گفتی استقبال می كنم!

Hamed
12th December, 2008, 01:46 AM
میگم مگه واسه امین طعمه بذاریم که خودشو نشون بده...باید اسم کاکا رو آورد:4:

KAKA
12th December, 2008, 02:13 AM
امین جان ، من تاپ ترین و بالاترین كیفیت زیدان رو با كاكای الان ( و26 ساله ) مقایسه كردم! و معتقدم اون زیزو از این كاكا بازیكن بهتری هستش ، نگفتم كه كاكا هیچ موقع نمی تونه از زیزو بهتر باشه ( گفتم؟)

از اون مقایسه ای هم كه گفتی استقبال می كنم!

منم معتقدم كاكا چه در حال حاضر و چه در هر مقطعی از4 فصل گذشته نسبت به دوران اوج بازی زیدان برتری محسوسی داشته ولی بهرحال هر اعتقادی رو میشه به چالش طلبید . همونطور هم كه گفتم مقایسه ی دو بازیكن باید از بعد فنی صورت بگیره و به تفكیك توانایی ها و صرفا عبارت" سطحش بالاتره" وصف كننده ی هیچ چیزی نیست .
از نظر توانایی های فنی به صورت مجزا كدوم موارد رو فكر میكنی زیدان نسبت به كاكا برتری داشته؟

samanrossonero
12th December, 2008, 02:33 AM
کاکا از زیدان سریعتر هست.
کاکا از زیدان خوش اخلاقتر هست.
تنها نقطه ضعف کاکا ضربات ایستگاهی هست که در میلان به خاطر ترافیک اساتیدی مثل پیرلو و رونی و یانکو و حالا بکهام اجازه زدن ضربه بهش نمی دن.
جدیدآ پاتو هم خوب میزنه.
بچه ها کاکا فوق العاده از خود گذشته هست.
مثل یک برادر بزرگتر ضربه ایستگاهی بازی با کاتانیا رو داد به پاتو اونم خراب کرد.
علاوه بر فوتبال عالی همه ما باید به عکس العمل هاش نسبت به بقیه بازیکنها بپردازیم.
در بازی با لاتزیو دیدید چجوری بعد از خطا سر فوجیا که قبلآ بازیکن میلان بود رو تو بقلش گرفت و از اون با لبخند استقبال کرد.
جام باشگاههای اروپای یادتون هست با یک فرار مرگبار چجوری توپ رو با یک ضربه سر از بین ریو فردیناند و هاینزه دو مدافع منچستر رد کرد و اون دوتا مثل پت و مت بهم خوردن و پخش زمین شدن؟
کاکا صحنه هایی بی همتارو در فوتبال دنیا رقم زده که به سادگی نمیشه ازش گذشت...

The Special One
12th December, 2008, 02:52 AM
1.ضربات آزاد
2.شوت از راه دور ( رئال - لوركورن)
3. توانایی برگردوندن بازی در لحظات ( انگلیس -فرانسه یورو 2004)
4. كند و تند كردن جریان بازی بنا به شرایط حاكم بر بازی
5. كیفیت پاس های عمقی ، در لحظه ای كه هیچ كس بهش فكر نمی كنه ( رئال - بایرن ، پاس بیرون پای محیر العقل زیدان به رونالدو)
6. دادن روحیه به تیم در مواقع عقب افتادن از حریف (انگلیس - فرانسه 2004)
7.برش و مقبولیت در بین بازیكنان تیم
8.تبدیل شدن به محور تیم
9.روحیه جاه طلبی
10.موفقیت با تیم ملی به مراتب ضغیف تر (فرانسه ) البته از نظر نفرات در قیاس با برزیل ، ( در قهرمانی 2002 برزیل كاكا تاثیری نداشت ، موفقیت دیگری ، به جز جام كنفدراسیون ها ، به یاد نمی آورم) بازهم میگم قبول دارم كه كاكا واسه موفقیت جا زیاد داره (26 سالشه)
11.قدرت سر زنی
بجز موارد 1 2 3 كه چیزی از كاكا در موردش ندیدم ( من ندیدم) در سایر موارد زیزو رو برتر می دونم ، در موارد 6 و 7 و 8 هم كاكا جای پیشرفت (با توجه به سن) زیاد داره !

DakmaN
12th December, 2008, 11:45 AM
به نظر من زیزو بهتر از کاکای.
ولی کاکا هنوز خیلی جا داره و نباید از الان اون رو مقایسه کرد.
ولی در اینده میتونه ردش کنه.(البته بعد از رونالدو:4:)

Sir Bob Paisley
12th December, 2008, 11:59 AM
با توجه به اینکه زیدان منفورترین بازیکن تاریخ برای منه و کاکا جزو محبوبهای من، دراین بحث شرکت نمی کنم ولی زیربیرق دلبر( کاکا) سینه خواهم زد

samanrossonero
13th December, 2008, 02:00 AM
http://centerhalf12.files.wordpress.com/2008/06/buffon1.jpg

دروازه بان صاحبنام و شایسته یوونتوس که در حال سپری کردن دوران مصدومیت خود است و برای بازی مقابل میلان در اختیار مربی قرار نخواهد داشت اظهار کرده است که بعد از اتفاق کالچوپولی (فساد مالی منجر به سقوط یوونتوس به سری B) باید به میلان می پیوسته.

جملات بوفون در سایت گل:
(( این تصمیم من نبود که به میلان نپیوندم ))
(( مسئولان باشگاه از من خواستند در یوونتوس بمانم در حالی که پیشنهادی از طرف باشگاه میلان به من ارائه شده بود اما بین باشگاه من و باشگاه میلان پس از مدت کوتاهی مشکلاتی بوجود آمد که مانع انتقال من شد))
((در آن مقطع من به هواداران گفتم من دلیلی برای ترک یوونتوس نمی بینم و در اینجا خوب بازی می کنم و راحت هستم حتی اگر به سری B برویم.این صحبتها و تصمیم من باعث آرامش یوونتوس شد زیرا همه فکر می کردند من قصد ترک بیانکونری را دارم))
((وقتی من متوجه شدم بین دو باشگاه میلان و یوونتوس بر سر انتقال من مشکلاتی بوجود آمده که مانع انتقال من خواهد شد گفتم یوونتوس را به هیچ قیمتی ترک نمی کنم زیرا از انتقال خود نا امید شده بودم و گفتم اگر مسئولان یوونتوس می خواهند من بمانم پس می مانم و این تمام ماجرا بود))

جیانلوییجی بوفون در سال 2006 و هنگام سقوط به سری B علاقه خود را برای پیوستن به میلان اظهار کرده بود و در حالی که دو باشگاه یوونتوس و میلان وارد مذاکره شدند باشگاه یوونتوس با ایجاد مشکلاتی سعی کرد مانع انتقال وی شود و از طرفی طوری وانمود کند که میلان پا پس کشیده و مسئولین یوونتوس بی گناهند.
در این گیر و دار بوفون متوجه مشکلات ایجاد شده توسط مسئولین یوونتوس شد و از طرفی بدون موافقت باشگاه نمی توانست باشگاه را ترک کند پس تصمیم گرفت با توجه به سنگ اندازی مسئولین یوونتوس جلوی پای مشتری پر و پا قرص خود یعنی میلان سعی بیهوده نکرده و برای حفظ شخصیت و محبوبیت خود در یوونتوس بماند و تجربه تلخ سقوط به سری B و بازی در سری B را به جان بخرد.

منبع: سایت گل
ترجمه: سامان روسونرو

Orphée
13th December, 2008, 03:24 AM
^^

اگه منبع خبرت این (http://www.goal.com/en/news/593/juventus/2008/12/12/1009564/i-could-have-joined-milan-buffon) لینکه من فکر میکنم یه خورده تو ترجمه اشتباه کردی یا شایدم اشتباه متوجه شدی.

معنی تیتر بالا میشه این: "من میتونستم به میلان برم."

فعل could همراه have و قسمت سوم فعل برای بيان توانايی انجام كاری در گذشته به كار مي ره. از اين تركيب استفاده مي كنيم تا فقط بگیم كه فرصت انجام كاری رو در گذشته داشتيم، اما اون كار رو انجام نداديم. همین! و مطمئنم که اینارو میدونی. منم فقط اینو به این خاطر گفتم که ترجمه ام منطقی تر باشه. یه وقت برداشت بدی نکنید ها...

قسمت هایی رو هم که داخل (()) گذاشتی به نظرم معنی درستش اینا میشن.

It's not like I decided not to go to Milan
اینجوری نیست که من تصمیم بگیرم به میلان نرم.

They asked me if I wanted to stay at Juventus and there was a negotiation for me between the two clubs, but apparently after a while there was some sort of problem between them.
اونا ازم پرسیدن که آیا میخوام در یووه بمونم. و مذاکره ای در مورد من بین دو باشگاه در جریان بود اما ظاهرا بعد یه مدت یه سری مشکل بینشون پیش اومد.

At that point I said, 'I don't see why I should leave, I'm doing fine here, even if we go to Serie B.' This was a relief for Juve, because they had assumed I wanted to leave
در اون برهه از زمان من گفتم. نمیدونم چرا باید برم/ (یووه رو) ترک کنم. اینجا دارم خوب کار میکنم حتی اگه به سری B بریم. این یه آسوگی خاطر برای یووه بود چون اونا اینطور تصور میکردن که من میخوام برم/ (یووه رو) ترک کنم.

When I saw there was some disagreement between them, I said that I didn't want to leave at all costs, and that if they wanted me to stay I would have stayed. And that's what happened
وقتی من دیدم که یه خورده اختلاف بینشون هستو گفتم که نمیخوام به هر قیمتی برم/ (یووه) رو ترک کنم. و اینکه اگه اونا میخوان که بمونم. من بی شک خواهم موند. و این چیزی بود که اتفاق افتاد.

---

خود بوفون قبلا گفته که با موندن در یووه بهترین تصمیم رو گرفتم. تصمیمی که باعث شد شب ها با وجدان راحت بخوابم. و این یکی از نقل و قول های معروفشه. یادم نمیاد کی ولی مطمئنم که گفته بود. حالا شاید در این زمینه رضا با استفاده از سایت های verymotabar بتونه بیشتر کمکمون کنه. http://smiley.onegreatguy.net/batman.gif

ولی جدای همه اینها اگه دنبال فضانوردی هستید یا به داستان های علمی - تخیلی علاقه دارید حتما سایت گل رو امتحان کنید. من نمیدونم چرا وقتی این سایت گل جملاتی رو داخل "" میذاره خیلی ها فکر میکنن معتبره. همین مطلبش در مورد بوفون منبعش کجاست؟ احتمالا یه مصاحبه ای با بوفون شده و ازش در مورد کالچوپولی و اینا پرسیدن و سایت گل هم اون قسمتایی رو که احساس کرده به نفع خودشه رو برداشته جملاتش رو پس و پیش کرده و با این تیتر گذاشته رو سایتش! نمیدونم والا...

SoulSiick
13th December, 2008, 03:37 AM
حیف نبود نشستی وقتت رو با ترجمه ی این تلف کردی ؟ :4:

بازم هیچ جای همین خبر بدون منبع و نامعتبر هم نگفته اشتباه کردم !! من هرچی می گردم نمی بینم همچین چیزی.
بقیه ترجمه هم ایراد داره،مثلا این :

در آن مقطع من به هواداران گفتم من دلیلی برای ترک یوونتوس نمی بینم و در اینجا خوب بازی می کنم و راحت هستم حتی اگر به سری b برویم.این صحبتها و تصمیم من باعث آرامش یوونتوس شد زیرا همه فکر می کردند من قصد ترک بیانکونری را دارم

تحریف شده است:4:
جایی ننوشته به هواداران گفتم، و منظورش باشگاهه،قبلش داره میگه باشگاه پیشنهادی دریافت کرده بود از میلان و من بهشون گفتم دلیلی برای ترک یوونتوس ندارم و اینجا شرایطم خوبه حتی اگر در سری بی باشیم.

این خبر رو گل دات کام مدتی هست که داره نشخوار می کنه،هرچند وقت یه بار این رو دوباره می نویسه با حالتی جدید.

SoulSiick
13th December, 2008, 03:44 AM
فراز هم قبل از من مثل اینکه پست داد،
فقط یه چیزی فراز،

Could به معنی امکان داشتن هم می تونه باشه،مثلا حتی برای آینده به کار برده میشه.زیاد دیدم توی فیلما.
اینجا هم معنی توانستن نمیده.معنی امکان میده.

مثلا وقتی سر مذاکرات با دلپیرو این خبر از مدیرا منتشر شد دقیقا با این جمله که :
Delpiero could leave juve
معنیش این نیست که دلپیرو " می تونست" یوونتوس رو ترک کنه.چون بحث آینده است.
معنیش میشه : دلپیرو "ممکن است" یوونتوس رو ترک کنه !

یا یه خبر بود :
Claudio Ranieri could be sacked this weekend

حتی گاهی معنی should be برای حال و آینده میده.

کلا منحصر به "توانستن" و "گذشته" ی Can نیست.

samanrossonero
13th December, 2008, 03:56 AM
سلام.
میدونم اشتباه کردم تو ترجمه اما علت داشت.
فکر کردم نوشته should و چون سریع رد شدم نفهمیدم could نوشته.همین باعث شد تو کل ترجمه هم تغییراتی بدم که مفهوم با should سازگار بشه.
البته در ترجمه نباید معنی تک تک کلمه ها رو عینآ کنار هم گذاشت چون مبهم میشه معنی.من سعی کردم چیزایی بهش اضافه کنم که روونتر بشه و فهمشم راحتتر بشه در عین حال معنی تغییر نکنه.
وقتی بوفون گفته : من گفتم اینجا راحتم و خوب کار می کنم من اینجوری استنباط کردم که تو رسانه ها گفته و وقتی تو رسانه ها گفته مخاطبش هوادارا بوده.
حالا با کمک و تذکر شما دوستای خوبم ویرایشش کردم.

SoulSiick
13th December, 2008, 04:00 AM
این قضیه کاکا چیه ؟ به بازی نمی رسه ؟
چی میگه گل دات کام ؟

انجلوتی بیشتر به فلامینی اعتقاد داره یا امرسون ؟
پاتو یا شوا ؟

ترکیب احتمالی میلان چیه ؟

samanrossonero
13th December, 2008, 04:10 AM
منم موندم درباره کاکا.
آنچلوتی هیچیش معلوم نیست.
باید به فلامینی میدون بده چون امرسو کنده خیلی.
کاکا تو آخرین تمرین غایب بوده و احتمال میره نباشه.
ببین او خبرهایی که تو " قرار می گیره نقل قول از بازیکتن یا باشگاه یا مربی هست و معتبر هست.
بقیه خبرها رو مقاله نویسها مینویسن که زیاد اعتبار نداره و اکثرآ احتمالات هست.

KAKA
13th December, 2008, 02:40 PM
1.ضربات آزاد
2.شوت از راه دور ( رئال - لوركورن)
3. توانایی برگردوندن بازی در لحظات ( انگلیس -فرانسه یورو 2004)
4. كند و تند كردن جریان بازی بنا به شرایط حاكم بر بازی
5. كیفیت پاس های عمقی ، در لحظه ای كه هیچ كس بهش فكر نمی كنه ( رئال - بایرن ، پاس بیرون پای محیر العقل زیدان به رونالدو)
6. دادن روحیه به تیم در مواقع عقب افتادن از حریف (انگلیس - فرانسه 2004)
7.برش و مقبولیت در بین بازیكنان تیم
8.تبدیل شدن به محور تیم
9.روحیه جاه طلبی
10.موفقیت با تیم ملی به مراتب ضغیف تر (فرانسه ) البته از نظر نفرات در قیاس با برزیل ، ( در قهرمانی 2002 برزیل كاكا تاثیری نداشت ، موفقیت دیگری ، به جز جام كنفدراسیون ها ، به یاد نمی آورم) بازهم میگم قبول دارم كه كاكا واسه موفقیت جا زیاد داره (26 سالشه)
11.قدرت سر زنی
بجز موارد 1 2 3 كه چیزی از كاكا در موردش ندیدم ( من ندیدم) در سایر موارد زیزو رو برتر می دونم ، در موارد 6 و 7 و 8 هم كاكا جای پیشرفت (با توجه به سن) زیاد داره !

http://i33.tinypic.com/5luvxx.jpg

1و 11- این دو مورد رو من تنها جنبه های برتری زیدان میدونم . ضربات سر كه یكی از خصوصیات بارز زیدان بود كه توش تبحر خاصی هم داشت در مقابل كاكا در این جنبه ی بازیش ضعف داره و با وجود اینكه با ضربات سر گل هم زده ( 4 گل برای میلان ) ابدا سرزن خوبی نیست
در مورد ضربات ایستگاهی هم من رای رو به زیدان میدم گرچه زیدان هم بازیكنی نبود كه ازش به عنوان متخصص ضربات ایستگاهی یاد بشه ولی این ضربات رو خوب میزد اما كاكا با وجود بازیكنان دیگه ای كه تو میلان متخصص این كار هستن كمتر در این زمینه فرصت خودنمایی پیدا میكنه . گرچه فصل قبل یادمه تو بازی با سامپدوریا دو بار این كار رو انجام داد كه یك ضربه ش به تیرك عمودی برخورد كرد و یكی رو دروازه بان از گوشه ی دروازه دفع كرد ولی بهرحال با چیزی كه تا الان از كاكا نمود پیدا كرده باید زیدان رو برتر دونست

2- در مورد ضربات راه دور من كاملا كاكا رو جلوتر میدونم . به نظرم آمار گلهایی كه دو بازیكن به این سبك به ثمر رسوندن هم گویای برتری كاكا باشه . منم به عنوان نمونه از گل كاكا به لاتزیو تو همین فصل یاد میكنم
http://www.youtube.com/watch?v=snkY-Jb30ZQ

ضمنا گل زیدان به لوركوزن اگه منظور فینال CL هست فکر میکنم ضربه فقط یه مقدار عقبتر از شش قدم نواخته شد و چندان "از راه دور" به حساب نمیاد

3- در مورد توانایی برگردوندن بازی در لحظات هم من مثل خودت که یه مثال زدی بازی میلان - منچستر در اولدترافورد رو یادت میارم که کاکا صرفا با توانایی فردیش بازی 1-0 باخته رو 2-1 کرد . ضمن اینکه گلهاش خیلی بیشتر به خودش برمیگشت تا مثالی که زدی
گل اول رو از زاویه ی بسته در حالت نامتعادل و با پای غیر تخصصی به ثمر رسوند
http://www.youtube.com/watch?v=_ge8HIdGZKA

و گل دوم رو هم از روی یک توپ کاملا مرده و با گره زدن سه مدافع منچستر به همدیگه وارد دروازه کرد
http://www.youtube.com/watch?v=NlgWAkbsii4

لازم به ذکره که این گلها به این شکل وارد دروازه ی یکی از بهترین گلرهای جهان شده نه از روی یک ضربه ی ایستگاهی در 4-5 متری محوطه ی جریمه و یک ضربه ی پنالتی ( که هر دو توسط بازیکن های دیگه گرفته شده ) و به دروازه بانی که مضحکه ی خاص و عامه

4- کند کردن و تند کردن جریان بازی بیشتر کار هافبک مرکزی تا هافبک تهاجمی . گرچه کاکا این کار رو هم عالی انجام میده و مواقعی که عقبتر از پست اصلیش بازی میکنه به خوبی آهنگ بازی تیم رو نسبت به جریان مسابقه کنترل میکنه

5- در مورد پاس های عمقی عملکرد کاکا بی نظیره

اینم چند تا نمونه دم دستی

بازی برزیل - غنا ، مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2006
http://www.youtube.com/watch?v=JPM1cyLp_Tw

بازی میلان - لیورپول فینال CL 2005
http://www.youtube.com/watch?v=uUksQSAicrc

بازی میلان لیورپول فینال CL 2007
http://www.youtube.com/watch?v=uL0zWe_FlNU

و ...

6و7و9 - این موارد چیزی نست که بشه توش مقایسه انجام داد ، کاکا هم در مواقع لازم به تیمش روحیه میده و برش و مقبولیت زیادی داره و خیلی هم جاه طلبه من چجوری باید این خصوصیات دو بازیکن رو با هم مقایسه کنم؟

8- کاکا همون اولین فصل حضورش برای میلان بعد از چند بازی که بهش میدون داده شد تونست به بازیکن اصلی میلان تبدیل بشه و بزرگانی مثل کاستا و ریوالدو رو کنار بزنه و از فصل دومش هم بازیکن محوری میلان بوده تا جایی که حتی در ساده ترین بازی ها در صورت بازی نکردن کاکا عدم حضورش در تیم کاملا محسوسه

10- اولا فرانسه ای که در اون مقطع حاکم فوتبال جهان در عرصه ی بین المللی بوده رو من حتی نمیتونم بگم از برزیل ضعیفتر بوده ( چه برسه به مراتب ضعیف تر )
ثانیا من گفتم توانایی های فنی دو بازیکن رو مستقل از سنشون بررسی کنیم نه افتخاراتشون رو ، این موردی که میگی کاملا مربوط به افتخارات میشه و نمیشه افتخارات بازیکنی که فوتبالش تموم شده رو با بازیکنی که دوران بازیگریش تو اروپا به نیمه ی راهش هم نرسیده مقایسه کرد

DakmaN
13th December, 2008, 04:01 PM
حالا ول کنین.یا کاکا بهتره یا زیزو جالا مثلا چی میشه؟
یکم بیاین راجع به تیم میلان بحث کنیم

samanrossonero
13th December, 2008, 10:55 PM
Kaka عزیز...
فوق العاده بود.
من همیشه کاکا رو ستایش می کنم.
گلهای کاکا به منچستر حیرت انگیز بود.
گل دوم هیچوقت یادم نمیره.
فردیناند و هاینزه مثل پت و مت به هم گره خوردن.
کاکا بازیکنی ستودنی و همیشه ستودنیست...

D JoKeR
13th December, 2008, 11:12 PM
Kaka عزیز...
فوق العاده بود.
من همیشه کاکا رو ستایش می کنم.
گلهای کاکا به منچستر حیرت انگیز بود.
گل دوم هیچوقت یادم نمیره.
فردیناند و هاینزه مثل پت و مت به هم گره خوردن.
کاکا بازیکنی ستودنی و همیشه ستودنیست...

هاینزه و اورا:smoke0:

samanrossonero
14th December, 2008, 02:25 AM
مطمئنی؟
هاینزه چپ بود فردیناند وسط بود دیگه...
راستی بچه ها نگران نباشین.
سایت گل باز هم خالی بسته.
کاکا برای بازی فردا هست.
این بازیکنای میلان واسه فردان:

Abbiati, Dida, Kalac, Antonini, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Senderos, Zambrotta, Ambrosini, Cardacio, Flamini, Emerson, Pirlo, Inzaghi, Kakà, Pato, Seedorf, Shevchenko, Ronaldinho, Viudez.

Unavailable: Bonera, Nesta, Gattuso, Borriello.

اینم بازیکنای مصدوم و محروم هستن.

samanrossonero
14th December, 2008, 03:26 AM
رئال نباید می باخت.
حالا می فهمم چرا مسی بهترین بازیکن جهان نیست.
مسی مثل کاکا و کریس رونالدو کامل نیست.
کاکا و کیریس سرزن شوت زن و دریبل زن هستن و از قدرت بازی سازی برخوردارن اما مسی دریبل زن هست فقط و همیشه ام میزنه تو سر توپ میاد تو.
امشب همون دقایق اول یکم اذیت کرد بعد دستش رو شد محو سرخیو راموس و سایر بازیکنای رئال شده بود.
کاسیاس واقعآ قابل ستایش هست.
فوق العاده هست.
دلم سوخت براش.
داور هم کم یکطرفه قضاوت نکرد.
تو صحنه های مشابه به بازیکنای رئال کارت می داد اما به بارسا نه.

D JoKeR
14th December, 2008, 02:00 PM
مطمئنی؟
هاینزه چپ بود فردیناند وسط بود دیگه...
راستی بچه ها نگران نباشین.
سایت گل باز هم خالی بسته.
کاکا برای بازی فردا هست.
این بازیکنای میلان واسه فردان:

Abbiati, Dida, Kalac, Antonini, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Senderos, Zambrotta, Ambrosini, Cardacio, Flamini, Emerson, Pirlo, Inzaghi, Kakà, Pato, Seedorf, Shevchenko, Ronaldinho, Viudez.

Unavailable: Bonera, Nesta, Gattuso, Borriello.

اینم بازیکنای مصدوم و محروم هستن.

بله عزیزم اونا هاینزه و اورا بودن که بهم برخورد کردن و ولو شدن رو زمین توپو دیدن:lol::Hooraa:

اما در اون صحنه ضد حمله از میلان بود و فردیناند به خط حمله اضافه شده بود:friends:

Hamed
14th December, 2008, 02:08 PM
رئال نباید می باخت.
حالا می فهمم چرا مسی بهترین بازیکن جهان نیست.
مسی مثل کاکا و کریس رونالدو کامل نیست.
کاکا و کیریس سرزن شوت زن و دریبل زن هستن و از قدرت بازی سازی برخوردارن اما مسی دریبل زن هست فقط و همیشه ام میزنه تو سر توپ میاد تو.
امشب همون دقایق اول یکم اذیت کرد بعد دستش رو شد محو سرخیو راموس و سایر بازیکنای رئال شده بود.
کاسیاس واقعآ قابل ستایش هست.
فوق العاده هست.
دلم سوخت براش.
داور هم کم یکطرفه قضاوت نکرد.
تو صحنه های مشابه به بازیکنای رئال کارت می داد اما به بارسا نه.

مسی این قدرت دریبل زنیش رو هم بیشتر مدیون دفاع های فوق العاده ضعیفه لا لیگاس...جایی که پویول بشه بهترین دفاعش...:76:

سرخیو راموس:8:هم باید ایتالیایی میشد اما اشتباهی توی اسپانیا به دنیا اومده:4:

سعید هم نارحت میشه اما مهم نیست:4:کریس رونالدو هم یه مانکنه که فقط جلوی تیمای درجه 2 میتونه خوب بازی کنه

S@eed
14th December, 2008, 02:27 PM
مسی این قدرت دریبل زنیش رو هم بیشتر مدیون دفاع های فوق العاده ضعیفه لا لیگاس...جایی که پویول بشه بهترین دفاعش...:76:

سرخیو راموس:8:هم باید ایتالیایی میشد اما اشتباهی توی اسپانیا به دنیا اومده:4:

سعید هم نارحت میشه اما مهم نیست:4:کریس رونالدو هم یه مانکنه که فقط جلوی تیمای درجه 2 میتونه خوب بازی کنه

آره دیگه آرسنالم تیم درجه 2 ئه :beach:

Hamed
14th December, 2008, 02:43 PM
آره دیگه آرسنالم تیم درجه 2 ئه :beach:

اینجا جای کل کل منچستیل و آرسنال نیست اما امسال که جلو آرسنال گند زد:sigar:

در کل درد همه بازیکنای دنیا(به استثنا بازیکنای استقلال و رائول و کریستین ویری که ازشون متنفرم)بخوره تو سر رونالدو:4::4:

S@eed
14th December, 2008, 02:45 PM
اینجا جای کل کل منچستیل و آرسنال نیست اما امسال که جلو آرسنال گند زد:sigar:

در کل درد همه بازیکنای دنیا(به استثنا بازیکنای استقلال و رائول و کریستین ویری که ازشون متنفرم)بخوره تو سر رونالدو:4::4:

سالای پیش چی ؟ اون 4-2 یادت رفته که یه تنه بوقچی ها رو تو لندن خوار کرد؟ از دقیقه 50 هم 10 نفره بودیم :barareh:

بخوره تو سر فابرگاو :4: ما رفتیم کلاس :62:

samanrossonero
14th December, 2008, 03:56 PM
من فقط کاکا و زیدان رو به عنوان کامل ترین بازیکنهای دنیا قبول دارم.
این دو نفر واقعآ کامل هستن...

ricardo kaka
14th December, 2008, 04:21 PM
تركیب دو تیم تو بازی امشب به گفته یاهو

میلان:
_______________ابیاتی_______________
______یانكلوفسكی_____كالادزه_____ _مالدینی______زامبروتا______
_______________پیرلو_______________
__________امبروزینی__________فلامین ی__________
__________رونالدینیو__________كاكا__ ________
_______________پاتو_______________

ذخیره ها:اینزاگی-سیدورف-دیدا-شوا-امرسون-سندروس-انتونینو
مصدومان:نستا-بونرا-بوریلو
محروم:گتوزو

یووه:

_______________مانینگر_______________
______مولینارو_____چیه لینی______ملبرگ______گریگرا______
______ندود______مارچیسیو______سیسو كو______مارچیوونی______
__________دل پیرو__________امائوری__________

ذخیره ها:چیمنتی-زانتی-كامورانزی-لاكوینتا-دكگلیه-جیووینكو-آریااودو
مصدومان:ترزگه-بوفون-سالیهامیدزیچ-زبینا-آندراده-پولسن-تیاگو-كنزویچ
محروم:لگروتاگلیه

یووه كلی مصدوم داره كه می تونه به ضررش تموم شه:sigar:

SoulSiick
14th December, 2008, 06:56 PM
تركیب دو تیم تو بازی امشب به گفته یاهو

میلان:
_______________ابیاتی_______________
______یانكلوفسكی_____كالادزه_____ _مالدینی______زامبروتا______
_______________پیرلو_______________
__________امبروزینی__________فلامین ی__________
__________رونالدینیو__________كاكا__ ________
_______________پاتو_______________

ذخیره ها:اینزاگی-سیدورف-دیدا-شوا-امرسون-سندروس-انتونینو
مصدومان:نستا-بونرا-بوریلو
محروم:گتوزو

یووه:

_______________مانینگر_______________
______مولینارو_____چیه لینی______ملبرگ______گریگرا______
______ندود______مارچیسیو______سیسو كو______مارچیوونی______
__________دل پیرو__________امائوری__________

ذخیره ها:چیمنتی-زانتی-كامورانزی-لاكوینتا-دكگلیه-جیووینكو-آریااودو
مصدومان:ترزگه-بوفون-سالیهامیدزیچ-زبینا-آندراده-پولسن-تیاگو-كنزویچ
محروم:لگروتاگلیه

یووه كلی مصدوم داره كه می تونه به ضررش تموم شه:sigar:

بابا تو که زدی بازیکنای یووه رو داغون کردی :4:
کیه لینی،مارکیزیو،مارکیونی،کی منتی،یاکوینتا،دچلیه :4:
حداقل یکی رو درست می نوشتی برای رضای خدا :4:

البته مارچیوونی ازون چیزی که گزارشگر عرب الجزیره میگه خیلی بهتره !:whistle:

Orphée
14th December, 2008, 08:47 PM
^^

باز شروع شد!

میگم میدونی که منم میتونم نام های کاربری رو عوض کنم دیگه نه؟

یه دفعه دیدی امشب خوابیدی، صبح شدی Ms. Aljazeera !! http://i33.tinypic.com/24wg0mr.gif

حتی اویترت رو هم انتخاب کردم...

http://i33.tinypic.com/2z6zdw3.jpg

البته Juventuz هم بد نیست. میاد بهت... http://i35.tinypic.com/2rmlhyr.jpg

:4:

SoulSiick
14th December, 2008, 08:48 PM
بابا اینجا هم ولم نمی کنید :4:

*BLUE uve*
14th December, 2008, 08:54 PM
پیام بازیكنان یووه به میلان و روسونریها:
ما برا میلان تركوندن عجیب آماده ایم
چون به بیانكونری ها قول شش تا داده ایم

IL Diavolo
14th December, 2008, 09:09 PM
ما هم با آغوش باز پذیرای شما هستیم دوست من ....

DakmaN
14th December, 2008, 09:17 PM
امروز هم بازی میشه بگی سختی در برابر یووه داریم که حتما میبریم.
از تی ویه خودمون هم بازی رو ساعت 11 شب پخش میکنه.چاز علاقه مندان دعوت به عمل می اید که گیرنده ه های خودشون رو خاموش نکنن و از این بازی استقبال کنند:4:

Kaka&Majid
14th December, 2008, 09:31 PM
طبق اخبار جدید وضع میلان داغونه.
علاوه بر بونرا- بوریلو - گتوسو - نستا متاسفانه انگار كاكا و فلامینی هم به بازی نمی رسن. قرار بود كاكا آماده بشه ولی احتمالا حتی روی نیمكت هم نخواهد بود :46:

من كه امیدی به برد ندارم حتی مساوی كردن هم سخت به نظر می رسه. با برد اینتر در مقابل كیوو و بردهای محتمل چند تا بازی آیندش كه با تیمهای ضعیفه و گند زدن محتمل میلان در بازیهای آینده به نظرم به زودی شاهد اختلاف زیاد بین میلان و اینتر و از دست رفتن امیدهای قهرمانی خواهیم بود.

تركیب احتمالی:

ابیاتی - یانكلوفسكی - كالادزه - مالدینی - زامبروتا - پیرلو - آمبروزینی - امرسون - سیدورف - پاتو - رونالدینیو

samanrossonero
14th December, 2008, 10:48 PM
بابا تو کال آپ آنچلوتی تو سایت میلان اسم کاکا هست.

IL Diavolo
14th December, 2008, 11:00 PM
پیرلو رو داری غم نداری .............. بی خیال بابا .... نترس ....

اوضاع یووه بدتره ... نگران نباش

امید داشته باش ... قبل بازی اینجوری روحیتو ببازی توی بازی سکته رو شاخشه ........

samanrossonero
14th December, 2008, 11:03 PM
خداوکیلی این آندرا پیرلو بی همتاست.
هیچکس نمی تونه مثل آنرآ پاس بلند بده و بازی سازی کنه.
بهم قوت قلب دادی.
انقد بدون پیرلو بازی کردن یادم رفته بود این پا طلایی همیشه ما رو نجات میده.

Kaka&Majid
15th December, 2008, 12:54 AM
خداحافظ اسكودتو ...

samanrossonero
15th December, 2008, 01:58 AM
آبکش،محصولی جدید از جمجمه پوک آنچلوتی...

Hamed
15th December, 2008, 02:03 AM
یه باخت تحقیر آمیز زاده ذهن مریض آنچلوتی

این بازی و این دفاع فقط جای تاسف برای آدم میذاره

5 توپ روی دروازه=4گل+1 تیرک:21:

اسکودتو هم همچون کوپا ایتالیا بر باد رفت...اگه میخوان یوفا هم از بین نره باید توی تعطیلات ژانویه به فکر دو دفاع خوب و یه مهاجم باشن و البته مهمتر از همه اخراج خرلتو:good:

یوونتوس هم توی زمینش سیب زمینی بکاره ثمره بهتری داره...یوف چطور اجازه داده تو این زمین سی ال برگزار بشه؟:282:

samanrossonero
15th December, 2008, 02:12 AM
واقعآ...
منم موندم این آنچلوتی رگ غیرت نداره؟
همه دارن می گن برو نمی خایمت باز واستاده...
قیافش عین نمکی ها بود امروز...

SoulSiick
15th December, 2008, 02:14 AM
این زمینه که واقعا بی خوده ، دلپیرو هم چند وقت پیش به وضعیت چمنش اعتراض کرده بود (البته بازی اینتر رو که دیدم عصر به نظر می رسید خود سن سیرو هم زیر کشت بود :4: )
چند وقت پیش چمنش رو عوض کردند زرتی اومدن توش راگبی برگزار کردن به کل نابود شد دوباره !!

خط دفاع میلان واقعا ضعیف بود،یعنی شاید اگر میلان دفاع درست و هماهنگی داشته باشه بتونه روی بازیهاش مسلط بشه،ولی این خط دفاع واقعا داره حتی به بقیه خطوط میلان ضربه میزنه.کلی پاس اشتباه،کل دفع اشتباه و عدم مشارکت هافبک ها توی کارای دفاعی هم از چیزای عجیب بود که توی بازی میلان دیدم.

پیرلو که نقش محوری توی تاکتیک میلان داشت اصلا انگار حال نداشت بازی کنه ! خیلی سرد و بی روح بود.
نه توی دفاع بودش،نه توی حمله.

حملات میلان کلا روی ارسال های بلند و عرضی رونالدینیو طراحی می شد و خبری از پاس های قشنگ پیرلو یا حتی حرکات سیدورف نبود که من از گذشته به یاد دارم.

شاید میلان هم نیاز به یه شوک داشته باشه، چون وقتی به بازیکناش نگاه می کنی می بینی واقعا ابزارش رو داره.

samanrossonero
15th December, 2008, 02:25 AM
ممنون ازت...
پاس های اشتباه یانکولوسکی و کالادزه اعصاب همه تیم رو به هم ریخت.
رو صحنه پنالتی دلپیرو تمارض کرد...
یانکولوسکی تکل زد در حالی که جلوی دلپیرو بود و به توپ نزدیکتر بود اما دلپیرو با شیطنت پای چپش رو گذاشت اونطرف یانکو تا یانکو بین پاهاش قرار بگیره.
از دلپیرو خوشم میومد اما امشب ازش بدم اومد.

SoulSiick
15th December, 2008, 02:29 AM
فکر نکنم تمارض کرد، چون پای دفاع میلان پای دلپیرو رو کشید،ولی بازم بازی جوری نبود که حالا با این یک پنالتی کم و زیاد تغییر زیادی تو کلییتش حاصل بشه.

(هرچند پست دادن راجب کاکا توی این تاپیک دل شیر می خواد ولی )
همین کاکا یه Dive خیلی معروف و تابلو:4: چند وقت پیش داشت،اگر اینطور باشه باید ازونم بدت بیاد.
در حدی که حتی Gif ش رو هم درست کرده بودند و توی فروم ها می دیدمش (juventuz , Xtream )

S@eed
15th December, 2008, 02:39 AM
دیگه من موندم چی بگم؟ واقعا آنچلوتی با چه رویی میخواد تو روی هواداران میلان نگاه کنه؟ دیگه تا کی؟ آدم باید چقدر پر رو باشه که بعد از این همه افتضاحات استعفا نده! دیگه مردم بس که غصه ی این تیم رو خوردم .. تا کی باید بشینیم سوتی ها کالادزه آبیاتی یانکلوفسکی مالدینی و امرسون حروم لقمه رو ببینم ؟ بابا به پیر به مولا علی به موسی به عیسی به جرجیس این تیم روح تازه میخواد! این تیم مربی جدید میخواد! این تیم بازیکن کلاس بالا میخواد! ای خدا.........

از بازی امشب چی بگم؟ بخدا اگه آنچلوتی درست ارنج کرده بود یووه رو راحت می بردیم !

یووه و دل پیرو هم هروقت به ما میرسن یادشون میفته که باید غیرتی بازی کنن و ببرن! آمائوری شده بود مارادونا!

میلان نابود شد رفت ..........

Rossoneri
15th December, 2008, 03:06 AM
بازی رو که یاختیم ... ولی من یه سوال دارم. فقط یاد گرفتین همتون تا میلان میبازه به آنجلوتی توهین کنین و هر چی تقصیره بندازین گردن این بیچاره. فکر کنم بعد از رفتنشم میلان هر وقت ببازه یاد آنجلوتی میافتین و اشتباهات احتمالی ای که از خودش بجای گذاشته.
میشه شماها اشتباهات آنجلوتی رو در این بازی نام ببرید؟
اینم آمار بازی :

Juventus--------Milan
Possession=43.1---56.9
Shots=20---7
Shots on taget=7---4
Saves=1---0
Corners=10---3
Fouls=15---14
Offsides=0---3
Yellow Cards=2---2
Red Cards=0---1
Tackles=36---23
Accurate Passes=252---343
Bad Passess=53---73
من که دیگه نمیدونم تیمی که با طوماری از مصدومین مثل گتوسو و کاکا که چند روز قبل از بازی هم مصدوم میشن و کلی از برنامه های مربی رو به هم میزنن و در خانه حریف مقابل تیمی مثل یوونتوس و از دقیقه 64 به بعد دقیقا زمانی که خیلی محتمل بود به بازی برگردیم 10 نفره بازی کردن چه انتظاری میشه داشت. فقط میشه یه نگاهی به آمار بالا انداخت. تازه یوونتوس خیلی آمارش بعد از 10 نفره شدن میلان بهتر شد مثل گل چهارمش که دقیقا همون موقع به ثمر رسید. تازه بگذریم از اینکه گل اول رو پنالتی خوردیم و اون دروازه خالی که آمبرو نزد. خلاصه یه نگاهی هم به مدافعای میلان بندازین. یه عده مدافع اکثرا دره پیت و اکثرا پیر که تو همونام چند تا مثل بونرا و نستا غایبن. دیگه خودش بره تو خط دفاعی وایسته؟ گلهارو یکی پس از دیگری میخوردیم و هر بار بازیکن زننده گل تا 2 متریش کسی نبود. آخه من از اون کالادزه نادون چی بگم؟ وقتی دست مربی بسته اس چه انتظاری دارید. همین مربی موفق ترین مربیه 10 سال اخیر اروپا در سطح باشگاهی نبوده؟ حداقل بذارین دوتا مدافع وسط درست و حسابی و جوون تر بخریم و چهارتا از این لیست مصدوم هامون بیان بیرون بعد اگه نتیجه نگرفتیم بی مورد انتقاد کنید.

Hamed
15th December, 2008, 03:14 AM
کوروش تو هنوز سنگ اینو به سینه میزنی؟:ohmy:

میشه بگی تاکتیک میلان توی این بازی چی بود؟روی کدوم حرکت می خواست گل بزنه؟توفقط یه نگاه به تعویض های این بشر از اول فصل بنداز ببین چه فاجعه ای رو با این تعویضاش به بار آورده

وظیفه منه که بازیکن بخرم؟وقتی این آقا میاد میگه تیم کامله و بازیمن نمیخواد..برلوسکنی هم خر کیف میکنه و پولاشو تو جیبش نگه میداره

این آقا هر بازیکنی رو که خواسته واسش گرفتن پس نباید این بهانه رو بیاره که دفاع سوراخه...باید اول فصل فکر اینجاهاشو میکرد

Rossoneri
15th December, 2008, 03:52 AM

میشه بگی تاکتیک میلان توی این بازی چی بود؟روی کدوم حرکت می خواست گل بزنه؟توفقط یه نگاه به تعویض های این بشر از اول فصل بنداز ببین چه فاجعه ای رو با این تعویضاش به بار آورده

وظیفه منه که بازیکن بخرم؟وقتی این آقا میاد میگه تیم کامله و بازیمن نمیخواد..برلوسکنی هم خر کیف میکنه و پولاشو تو جیبش نگه میداره

این آقا هر بازیکنی رو که خواسته واسش گرفتن پس نباید این بهانه رو بیاره که دفاع سوراخه...باید اول فصل فکر اینجاهاشو میکرد

سنگ الکی به سینه نمیزنم. چیزی که فکر میکنم درسته رو میگم. نمیدونم تیمی که 2 تا گل تو این بازی میزنه و تا قبل از این بازی رده دومه حتما تاکتیکی نداشته. حتی بین دو نیمه 2 مهاجمه کرد و از دقیقه 64 به بعد هم که 10 نفره کاری نمیشد کرد. آخه مگه میشه تیمی مثل میلان و مربی مثل آنجلوتی برای یک بازی تاکتیک نداشته باشه. یجوری حرف میزنین انگاری این بابا رو از محلات ایران برداشتن بردن گذاشتن رو نیمکت میلان. البته برمیگرده به همون که عادت کردین!
در مورد تعویض ها من کاملا موافقم. آنجلوتی تنها ضعف بزرگی که داره روی تعویض هاش هستش که مثل اینکه تاسوتی هم هیچ کمکی در این مورد نمیتونه بهش بکنه. گرچه در این بازی تعویض اشتباهی ازش ندیدم. و البته بنظرم تو ارنج اولیه تیم آنجلوتی همیشه خیلی خوب کار میکنه و جزء نقاط قوتش هست.
خریدهای تیم رو گالیانی میکنه و بیشتر زیرنظر خودش و برلوسکنی تا آجلوتی! کاملا مشخصه که آنجلوتیبه هیچ وجه رونالدینیو رو تابستان نمیخواست با توجه به اینکه کاکا رو توی اون پست داشت و بارها اعلام کرد که بجای اون ترجیح میده یک مهاجم و یک مدافع بخره. اما آخرش آرزوی برلوسکنی و گالیانی برآورده شد. تا آخرین روزهای نقل و انتقالات هم روی اون مدافع تاکید داشت و همین الان هم داره. خیلی تو چند سال اخیر پیش اومده که آنجلوتی با خرید های میلان موافق نبوده یا درخواست دیگه ای رو داشته ولی به اولویت هاش توجه نکردن. کلا فکر میکنم بیشتر از اینکه این هر بازیکنی رو خواسته باشه گالیانی هر بازیکنی رو که خواسته گرفته!

samanrossonero
15th December, 2008, 04:27 AM
من که به عنوان کسی که عاشق میلان هست با خودم عهد کردم دیگه بازیهای اینارو تا وقتی این آنچلوتی هست و پشت سر هم میبازن نگاه نکنم.
اعصابم رو از سر راه نیاوردم که....

ricardo kaka
15th December, 2008, 07:58 AM
كلاغ...پر
جوجه...پر
.
.
.
میلان...پر

اخه این چه تیمیه؟چه وضع بازیه؟
با اون بازی دیدا چرا دوباره ابیاتی تو دروازه بود؟
چرا این كارلتو میلانو ول نمی كنه؟
چرا میلان نباید مثل یه تیم بزرگ اروپایی بازی كنه و تنها كاری كه انجام میده گل خوردن و باختنه؟

خیلی مسخرست.
همه ی تیما دارن می برن،مساوی می كنن 10 تا بازی یه بار می بازن ما می بازیم،مساوی می كنیم 10 تا بازی یه بار می بریم:rtfm:
اگه این دفعه هم گالیانی از انجلوتی حمایت كنه منم دیگه بازیای میلانو نمی بینم

KAKA
15th December, 2008, 09:49 AM
فکر نکنم تمارض کرد، چون پای دفاع میلان پای دلپیرو رو کشید،ولی بازم بازی جوری نبود که حالا با این یک پنالتی کم و زیاد تغییر زیادی تو کلییتش حاصل بشه.

(هرچند پست دادن راجب کاکا توی این تاپیک دل شیر می خواد ولی )
همین کاکا یه dive خیلی معروف و تابلو:4: چند وقت پیش داشت،اگر اینطور باشه باید ازونم بدت بیاد.
در حدی که حتی gif ش رو هم درست کرده بودند و توی فروم ها می دیدمش (juventuz , xtream )

اولا كه این صحبتی كه شد اصلا در مورد دایو كسی نبود كه این موضوع رو مطرح كردی ثانیا ربطی به این بازی نداشته پس بازم به میون آوردن صحبتش بی مورده
ثالثا اگه منظور بازی با كیوو هست كه دایو( معروف ) در كار نبوده و كاكا بخاطر اینكه در حال تغییر جهت بود تعادلش رو از دست میده، ضمن اینكه مدافع برخورد هم باهاش داره گرچه گاها به اینجور فوروم ها سر میزنم و میبینم برای انتقاد( مودبانه ش میشه این کلمه ) از یه بازیکن از آب خوردنش هم دنبال فرصت میگردن

Sir Bob Paisley
15th December, 2008, 10:14 AM
بازی میلان چرا اینقدرسرده ؟
چی به سراین تیم اومده؟
میلان آدم رو یادطاق کسری میندازه. یادگورستان شهدای جنگ
خرابه ای از یک بنای باشکوه ، بهترین تعبیریه که برای میلان پیدامیکنم

Le Professeur
15th December, 2008, 11:07 AM

حامد جون تسلیت میگم ........

نه به مربی میلان که هرچی پیرو پاتله دورخودش جم کرده نه به ونگر که به ی بازیکن 16 ساله میدون میده :4:

من فکر کنم کنــــد بودن بازیکنهای میلان باعث نتیجه نگرفتنشون شد ... تنها کسی که دیدم تو این تیم دوندگیش

بالاست گتوزوست اونم نه زیاد که غایب بود !

ایشالا که جبران میشه داداش :clap:

DakmaN
15th December, 2008, 01:21 PM
اه بابا این انجلوتی از کدوم قلعی اومده!!!!
خاک تو سرش کنن با همچین بازیکنایی اینقدر فاجعه به بار میاره.
من نمیدونم این برلوسکونیه احمق کی میخواد این احمق رو عوض کنه.واقعا داره میره رو اعصابه همه.
امروز واقعا افتضاح بودیم.گر چه که با بودم کارلتو بیشتر از اینم نباید انتظار داش

Le Professeur
15th December, 2008, 01:43 PM
آنجلوتي: ميلان مقابل يوونتوس آسيب پذير بود

http://www.lucalcio.com/images/stories/ancelotti-milan.jpg

تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا در مسابقه‌اي كه به نظر سرمربي اين تيم در آن آسيب پذير ظاهر شد، در المپيكو مقابل يوونتوس شكست سنگيني را متحمل شد.

به گزارش روزنامه اسكاي، ميلان بعد از سه گلي كه در ‪ ۴۵‬دقيقه اول اين بازي خورد، در نهايت نتيجه را ‪ ۴‬بر دو واگذار كرد.

ميلاني‌ها با اين شكست سنگين در جايگاه چهارم جدول سري آ قرار گرفتند و فاصله آنها با اينترميلان صدرنشين به ‪ ۹‬امتياز رسيد.

بر همين اساس كارلو آنجلوتي سرمربي ميلان با اشاره به نقاط ضعف تيمش كه براي قهرماني در سري آ يا حداقل كسب سهميه حضور در مسابقات جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا بايد در نيمه دوم فصل اصلاح شوند، گفت: آفرين به يوونتوس كه توانست از آسيب پذيري ما در دفاع استفاده كند اما به نظر من ما شايسته دريافت چهار گل نبوديم. يوونتوس نهايت استفاده را از اشتباهات ما كرد.

وي افزود: اخراج جيانلوكا زامبروتا هيچ كمكي به ما نكرد. او به نظر من خيلي بدشانس بود.

ميلان اميدوار است هفته آينده با پيروزي مقابل تيم بحران زده اودينزه در سن سيرو، پايان خوبي در سال ‪ ۲۰۰۸‬داشته باشد.

Carmelo_love
15th December, 2008, 01:46 PM
كلاغ...پر
جوجه...پر
.
.
.
میلان...پر

اخه این چه تیمیه؟چه وضع بازیه؟
با اون بازی دیدا چرا دوباره ابیاتی تو دروازه بود؟
چرا این كارلتو میلانو ول نمی كنه؟
چرا میلان نباید مثل یه تیم بزرگ اروپایی بازی كنه و تنها كاری كه انجام میده گل خوردن و باختنه؟

خیلی مسخرست.
همه ی تیما دارن می برن،مساوی می كنن 10 تا بازی یه بار می بازن ما می بازیم،مساوی می كنیم 10 تا بازی یه بار می بریم:rtfm:
اگه این دفعه هم گالیانی از انجلوتی حمایت كنه منم دیگه بازیای میلانو نمی بینم

خاك تو سر این كارلتوی دیوونه با این دروازه بانها و مدافعاش . من كه كانال رای 3 انتنم قطع شد نتونستم بازیو ببینم.
یك و نیم ساعت بعد بازی تو اخبار نتیجه بازیو فهمیدم. اخه مگه این تیم مهاجم نداره آمبروزینی گل میزنه. اصلا دیشب كاكا بازی میكرد یا نه؟

Iraneman
15th December, 2008, 04:28 PM
رئيس باشگاه يوونتوس پس از پيروزي برابر ميلان:
نبايد خود را گم كنيم، بهتر از اين هم مي شويم

رئيس باشگاه يوونتوس ابراز اميدواري كرد وضعيت اين تيم روز به روز بهتر شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،‌ تيم يوونتوس يكشنبه شب در چارچوب رقابت هاي سري a توانست با نتيجه پرگل 4 بر 2 ميلان را در هم بكوبد.

پس از اين ديدار، جيوواني كوبولي گيگلي اظهار كرد: «اين پيروزي را نه تنها به همه كساني كه واقعاً ما را باور داشتند، بلكه به كساني كه در توانايي هاي اين تيم شك داشتند تقديم كنم. رسانه ها درك نكرده بودند كه اين تيم نه تنها قهرمانان بزرگي در اختيار دارد بلكه از ارزش هاي انساني بالايي برخوردار است.»

وي افزود: «نتيجه بازي امشب نشانه روشني براي هواداران ما و گواهي بر اين مساله است كه يووه همواره براي كسب دستاوردهاي بزرگ تلاش مي كند. ما پس از تعطيلات ژانويه بهتر از اين هم خواهيم شد و از طرفي مي خواهيم اثر خوبي از خود در ليگ قهرمانان اروپا به جا بگذاريم.»

گيگلي در پايان خاطرنشان كرد: «ما نبايد خود را گم كنيم اما من از عملكرد بازيكنان تيم احساس غرور مي كنم. همچنين مي خواهم يادآوري كنم كه ما دو بازيكن جوان به نامهاي "كلوديو ماركيزيو" و "پائولو دكاليه" در زمين داشتيم تا پاسخ محكمي براي آنهايي باشد كه ادعا مي كنند براي تبديل شدن به تيم بزرگ پول بسياري لازم است.»

يوونتوس با پيروزي يكشنبه شب برابر ميلان با 33 امتياز در رده دوم جدول رقابت هاي سري a قرار گرفت.

K22R10
15th December, 2008, 04:36 PM
اين نتيجه و نتيجه هاي قبلي نشون دادن كه اگه بازيكن هاي كليدي غايب باشن يا روفرم نباشن يه پاي تيم ميلان ميلنگه
اگه يكي مثله آبياتي هم دروازبان تيم باشه اون تيم ديگه اميدش رو از دست ميده
اگه يه كسي مثله آنچلوتي هم سرمربي باشه نميشه گفت اون تيم اصلا تيمه
تيم نابود ميشه

ricardo kaka
15th December, 2008, 05:05 PM
خاك تو سر این كارلتوی دیوونه با این دروازه بانها و مدافعاش . من كه كانال رای 3 انتنم قطع شد نتونستم بازیو ببینم.
یك و نیم ساعت بعد بازی تو اخبار نتیجه بازیو فهمیدم. اخه مگه این تیم مهاجم نداره آمبروزینی گل میزنه. اصلا دیشب كاكا بازی میكرد یا نه؟

بابا تو و ممد چقدر بد حرف می زنین از خدا نمی ترسید از بن شدن بترسید:4:
نه كاكا مصدوم بود:img-tomato:

kourosh
15th December, 2008, 06:08 PM
بابا تو و ممد چقدر بد حرف می زنین از خدا نمی ترسید از بن شدن بترسید:4:
نه كاكا مصدوم بود:img-tomato:

خوب ارمین جان حق داره بابا انجلوتی داره گند می زنه دیگه

samanrossonero
15th December, 2008, 10:58 PM
بابا آنچلوتی یک طرف این آبیاتی آبنبات چوبی طرف دیگه...
دهن مارو سرویس کردن...
ّرین سایت میلان عکس های برنامه امروزشون رو ببینین.
انگار جشن گرفتن.
یک اسپانسر اومده گالیانی نیشش تا بناگوش بازه...

Amin
15th December, 2008, 11:00 PM
اين تيم امسال هم قهرمان نميشه. سال قبل فيورنتينا رقيبمون بود امسال ناپولي هم اضافه شده. شانس بياريم يوفا بريم خودش كلي افتخار هست واسمون.
مالديني و امبروزيني و سيدورف و امرسون و..... بابا اينا جاي پدر بزرگ من هستن بكهام اگه ستاره بود اين وضعش نبود. بابا اين احمقا ستاره نميارن كه خورده ستاره به هم ميچسبونن. والا خجالت داره. گالياني با اون كله فرتش چي از جون اين تيم ميخواد؟ بابا اينو شوت كنيد بيرونننننننننننن. كجاي اين كارلو به مربي ميخوره؟ اين اصلا مغز نداره. 3 ساله پشت يه قهرماني اروپا قايم شديم. اه

Rossoneri
16th December, 2008, 02:11 AM
:4: به به چه هوادارایی داره میلان. اگه 2 تا بازی ببازه و بره رده چهارم دیگه بازیاشو نگاه نمیکنن!:308:

samanrossonero
16th December, 2008, 03:33 AM
2تا بازی؟!!
از سال 2004 قهرمان سری آ نشده.
پارسال پنجم شد.
تو جام یوفا با پورت موث مساوی کرده.
3تا بازی پشت سر هم میبازه.
آقا خوب بازی کنه ببازه من یکی که تشویقشونم می کنم اما بد بازی می کنن.
آدم روانی میشه.
زیبا بازی کنن اما ببازن میشه تحملش کرد...
الان چند فصل هست تبدیل شده به یک تیم معمولی...
امروز با یکی از دوستام صحبت می کردم گفتم:
(( رئال 9 امتیاز با بارسا اختلاف داشت گفتن تو بحران و شوستر رو اخراج کردن نمی دونم چرا آنجلوتی رو اخراج نمی کنن؟!))
در جوابم حرف قشنگی زد:
(( کجای کاری؟
میلان 2 سال تو بحران الان...))
راست میگه..
رئال و امثال اون مثل بارسا به محض بحرانی شدن شرایط جلوش رو می گیرن اما میلان دو سال هست که تو بحران اما کسی به فکر تغییر نیست...

ricardo kaka
16th December, 2008, 07:56 AM
تا وقتی گالیانی تو میلانه نمی زاره رفیقش از میلان بره:31:
میلان الان چهارمه داریم میشیم مثل پارسال بدبختی اینه كه تفاضل گل هم نداریم:wallbash:
من شنیدم ونگر پاتو رو می خواد:4:
اونم داره از اب گل الود ماهی می گیره:goatee:
گفته میشه باید برای گرفتن سیلوا یه بازیكن غیر اروپاییمونو بفروشیم:13janelle:
اگه دست من بود امرسون رو می نداختم بیرون:4:تا یه كم از سن بازیكنا كم شه:4:

Mauro Camoranesi
16th December, 2008, 12:19 PM
همین وضعیت الآن میلان رو ما تو ابتدای فصل داشتیم که راحت امتیاز میدادیم ولی از بازی با رئال ورق برگشت و شدیم همون یووه بزرگ . شما هم مطمئن باشید میلان دیر یا زود به جایگاه خودش برمیگرده و بحران رو کنار میذاره . مطمئناً جای اینتر صدر جدول نیست و بزودی توسط بانوی پیر پائین کشیده میشه .

ولی نباید از یه چیز به راحتی گذشت که مشکل میلان بنظرم آنچلوتی نیست و مشکل اصلی مدیریت باشگاه یعنی برلوسکونی و گالیانی هستند که تو امور فنی دخالت میکنن و میلان رو تبدیل به سالنهای مد میلانو کردن ! خرید بکهام و بازگردوندن شوچنکویی که دروازه خالی رو هم نمیتونه گل کنه و خرید بازیکنان غیر مفیدی مثل امرسون و فروش مثلاً گورکف که الآن ستاره لیگ فرانسه هستش همگی نتیجه مدیریت بد در میلان هستش .

شما دیدید دوتا جوان یووه چه بازی برابر میلان کردن . دچلیه و مارکیزیو ستاره های جوانی بودن که نفس ستارگان بزرگ میلان رو گرفتن . آمائوری چقدر برای ما عالی کار میکنه . موقعی که ما برای جذب آمائوری و سیسوکو تلاش میکردیم آقای برلوسکونی تو فکر سوژه های تبلیعاتی مثل شوچنکو ، رونالدینیو و بکهام بود !

ONE LOVE_ONE IKER
16th December, 2008, 01:56 PM
تا وقتی گالیانی تو میلانه نمی زاره رفیقش از میلان بره:31:
میلان الان چهارمه داریم میشیم مثل پارسال بدبختی اینه كه تفاضل گل هم نداریم:wallbash:
من شنیدم ونگر پاتو رو می خواد:4:
اونم داره از اب گل الود ماهی می گیره:goatee:
گفته میشه باید برای گرفتن سیلوا یه بازیكن غیر اروپاییمونو بفروشیم:13janelle:
اگه دست من بود امرسون رو می نداختم بیرون:4:تا یه كم از سن بازیكنا كم شه:4:

امسال شانس بیاریم رده چهارم رو بتونیم بگیریم. این لاتزیو و اودینزه نامرد با اون ناپولی نمیذارن چهارم هم بشیم.

samanrossonero
17th December, 2008, 01:02 AM
فردا هم یک شکست دیگه در برابر تیم ولفسبورگ آلمان.
زنده باد آنجلوتی.
ما آماده گل باران شدنیم.

Rossoneri
17th December, 2008, 01:57 AM
2تا بازی؟!!
از سال 2004 قهرمان سری آ نشده.
پارسال پنجم شد.
تو جام یوفا با پورت موث مساوی کرده.
3تا بازی پشت سر هم میبازه.
آقا خوب بازی کنه ببازه من یکی که تشویقشونم می کنم اما بد بازی می کنن.
آدم روانی میشه.
زیبا بازی کنن اما ببازن میشه تحملش کرد...
الان چند فصل هست تبدیل شده به یک تیم معمولی...
امروز با یکی از دوستام صحبت می کردم گفتم:
(( رئال 9 امتیاز با بارسا اختلاف داشت گفتن تو بحران و شوستر رو اخراج کردن نمی دونم چرا آنجلوتی رو اخراج نمی کنن؟!))
در جوابم حرف قشنگی زد:
(( کجای کاری؟
میلان 2 سال تو بحران الان...))
راست میگه..
رئال و امثال اون مثل بارسا به محض بحرانی شدن شرایط جلوش رو می گیرن اما میلان دو سال هست که تو بحران اما کسی به فکر تغییر نیست...

فقط یه چیزی میخوام بگم اونم اینه اگه طرفدار میلانی نباید با هر تیمی میلان رو مقایسه کنی. هر کسی تیمی رو همونجوری که هست دوست داره مثلا طرفدارای آرسنال هیچ وقت بطور 100% مخالف سیاست های باشگاه (جذب بازیکن و مربی و ...) نیستن. من شخصا میلان رو همینجوری که هست دوست دارم نمیگم نقاط ضعف رو نباید پوشش داد ولی اینکه باشگاه بیاد سیاست خودش رو عوض بکنه یا اینکه امثال برلوسکنی و گالیانی روش کارشون رو کاملا عوض کنن نامربوطه چون از وقتی همه ما یادمون میلان همینجوری بوده. بالاخره نمیشه که یه تیم همیشه برنده باشه خب یه نقاط ضعفی مسلما الان داریم که قابل رفعه و مطمئن هم هستم بزودی رفع میشن. هیچ جای دنیا نمیان برای حل مشکلات جزئی اصل کار رو عوض کنند. تمام امیدواریم اینه که نیم فصل یا تیاگو سیلوا رو یه کاری بکنن بتونه بازی بکنه (فکر میکنم اگه ویدوئز رو قرضی بدیم یه تیم دیگه میشه چون اون و شوچنکو سهمیه های غیراروپاییمون هستن) یا اینکه یه مدافع خوبه دیگه (اگر ، مکسس ، گالاس ، ...) بگیریم و اینقدر هم در ادامه مصدوم ندیم. اونوقت من به شما قول میدم برای قهرمانی میجنگیم!

samanrossonero
17th December, 2008, 02:20 AM
بابا منم همین رو می گم.
الان چند وقت هست میلان خسیس شده و اصلآ تو کورس خرید بازیکنای تاپ و تراز اول وارد نمیشه و یا جوون می خره یا ناراضی و اخراجی مثل رونی.
مثلآ واسه داوید ویا یا آرشاوین یا سرخیو راموس.
بگه 60 میلیون میدم راموس رو بدین.
من که چند وقته دارم می بینم تیمهای دیگه بدجوری رو دست میلان بلند شدن و میلان دیگه عملآ روی بازیکنای تراز اول دنیا که آماده و سر حال باشن دست نمیزاره.
الان هم که همه دارن می بینن آنجلوتی و تاکتیک و تعویضهاش عامل شکستن.
هر عاملی باعث شکست باشه باید برداشته بشه.
ما طرفدار میلان هستیم نه آنجلوتی.
عشق به میلان مثل عشق به وطن هست...

ricardo kaka
17th December, 2008, 09:09 AM
میلان و ولفسبورگ

میلان:

_______________دیدا_______________
______زامبروتا______كالادزه______س ندروس______آنتونینو______
_______________پیرلو______________
_________سیدورف_________امبروزینی__ _______
_______________رونالدینیو_______________
____________اینزاگی______شوچنكو______ ______

ذخیره ها:یانكلوفسكی-فالاوی-كالاچ-دارمیان-پاتو-روگری-پدروچی-فوندرینی
مصدومان:گتوزو-امرسون-بونرا-كاكا-بوریلو-فلامینی

only_juve
17th December, 2008, 09:40 AM
بابا منم همین رو می گم.
الان چند وقت هست میلان خسیس شده و اصلآ تو کورس خرید بازیکنای تاپ و تراز اول وارد نمیشه و یا جوون می خره یا ناراضی و اخراجی مثل رونی.
من که چند وقته دارم می بینم تیمهای دیگه بدجوری رو دست میلان بلند شدن و میلان دیگه عملآ روی بازیکنای تراز اول دنیا که آماده و سر حال باشن دست نمیزاره.

من که میگم مشکل میلان همون آنجلوتی هست یا یک چیز دیگه که نمیتونه خوب کارکنه...:181:
وگرنه تیم هایی مثل همین ناپولی مگه چی بیشتر از میلان داره از نظر بازیکن؟
بکامم که خریدین...این همه بازیکن با تجربه و البته سن و سال دار...بازیکن جوون بیشتر میخواد...
همین یوونتوس رو که نگاه کنین بیشتر بازیکنای تراز اولش نبودن!:cowboy:
همون مشکل مربیش هست...
خوش باشید

K22R10
17th December, 2008, 02:12 PM
میلان و ولفسبورگ

میلان:

_______________دیدا_______________
______زامبروتا______كالادزه______س ندروس______آنتونینو______
_______________پیرلو______________
_________سیدورف_________امبروزینی__ _______
_______________رونالدینیو_______________
____________اینزاگی______شوچنكو______ ______

ذخیره ها:یانكلوفسكی-فالاوی-كالاچ-دارمیان-پاتو-روگری-پدروچی-فوندرینی
مصدومان:گتوزو-امرسون-بونرا-كاكا-بوریلو-فلامینی

درست میدونی كاكا تا كی نمیتونه بازی كنه؟:2: راستی بازی امشبو شبكه 3 نشون میده؟

samanrossonero
17th December, 2008, 04:11 PM
مثل اینکه کارلتو کله پوک گفته کاکا به بهزی با اودینزه میرسه که یکشنبه هست.
شبکه 3 امشب بازی رم - بولونیا رو میزاره...
حق دارن.
بازی تیمی که همش میبازه رو که نمیشه هر هفته گذاشت.
شما میتونی به سایت میلان یا گل سری بزنی و بازی رو به شکل نوشتاری دنبال کنی چون هر لحظه اتفاقات و گلها رو می نویسه.
acmilan.com
goal.com
برای فهمیدن پخش شدن یا نشدن توسط شبکه 3 برید اینجا و روی جدول پخش برنامه ها کلیک کنید و بعد روز مورد نظر رو انتخاب کنید تا برنامه های اون روز واسطون معرفی بشه.
tv3.ir

Amin
17th December, 2008, 04:48 PM
دوستاني كه ماهواره دارن ميتونن بازي امشب ميلان رو ساعت 23:15 به وقت ايران از شبكه rete4 بر روي ماهواره هاتبرد و با فركانس 11919 ****V 27500 يا عمون عمودي و 2/3 به صورت رايگان ببينند.

البته شبكه zdf هم كه يه كانال رايگان هست بازي امشب هامبورگ و استون ويلا رو نشون ميده. اين بازي هم ساعت 23:15 به وقت ايران هست. انتخاب با خودتونه.

samanrossonero
17th December, 2008, 06:02 PM
کریسمس در میلانلو...

http://media2.acmilan.com/200812/12707_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12698_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12712_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12709_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12708_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12706_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12710_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12705_big.jpg?ver=1

http://media2.acmilan.com/200812/12702_big.jpg?ver=1

ای کاش به فکر شادی و سربلندی ما هم بودین.....

Rossoneri
18th December, 2008, 12:26 AM
بابا منم همین رو می گم.

میلان خسیس نشده. اتفاقا این میلانه که داره درست عمل میکنه. این بقیه تیمها هستن که دیوانه وار و مبالغ گزاف رو برای بازیکنان خرج میکنن. مبالغی که واقعا از انتظار دوره و حق هیچ کدوم از این بازیکنا نیست. اتفاقا میلان همیشه خیلی خوب این وسط بازیکنای مورد نظرشو با سیاست های مختلف و پول خیلی کمتر گرفته. میلان برای خرید بازیکن بیشتر از اسمش استفاده میکنه تا پولش ... برعکس اکثر باشگاه های بزرگ دیگه (رئال - چلسی - اینتر - بارسا و ...)
در ضمن حتما میدونی که الان تمام فوتبال جهان و مخصوصا لیگ های بزرگ با مشکلات اقتصادی عجیب روبرو هستن و تا خرخره تو قرض هستن همشون. برای من روشنه که خرید رونالدینیو و بکهام بیشتر جنبه تبلیغاتی داره ولی مشکلی درش نمیبینم. مطمئنم نتیجه مثبتش رو میلان بعدا میبینه. درسته برلوسکنی یکی از ثروتمندترین افراد جهانه ولی یکی از باهوش ترین ها هم هست اگرنه مطمئن باشید این همه موفقیت چه در زمینه سیاسی چه ورزشی و ... به دست نمی آورد. در ضمن تو تیمی مثل میلان که مالک باشگاه و مدیر باشگاه یک نفر هست خیلی فرق میکنه و مطمئنا 10 بار بیشتر یک خرید رو بررسی میکنه تا تیمی مثل رئال یا بارسا. من که وقتی میلان بازیکناشو با قیمت خیلی کمتر از بقیه تیمها (و البته قیمت واقعیشون) میخره خیلی لذت میبرم! و شخصا اگه میلان بگه 60 میلیون میدم راموس رو بدین من که ازشون ناامید میشم!:scare2:
جیب باشگاه رو جیب خودتون بدونید:biggrin:

samanrossonero
18th December, 2008, 12:37 AM
چند سال پیش می خواستن فرناندو تورس رو بخرن اما به خاطر قیمتش نخریدن.
الانم با گل دقیقه 15 آمبروزینی روی کرنر سیدورف 1-0 از وولوزبورگ جلو هستیم.
بچه ها وولوزبورگم تیم قوی ای هست و جالبتر اینکه اشکان دژاگه داره روبه روی زامبروتا بازی می کنه که سمت راست خط میانی داره بازی می کنه امروز...
Benaglio; Zaccardo, Ricardo Costa, Barzagli, Schafer; Hasebe, Josuè; Dejagah, Misimovic, Gentner; Dzeko.

Rossoneri
18th December, 2008, 12:48 AM
چند سال پیش می خواستن فرناندو تورس رو بخرن اما به خاطر قیمتش نخریدن.
الانم با گل دقیقه 15 آمبروزینی روی کرنر سیدورف 1-0 از وولوزبورگ جلو هستیم.
بچه ها وولوزبورگم تیم قوی ای هست و جالبتر اینکه اشکان دژاگه داره روبه روی زامبروتا بازی می کنه که سمت راست خط میانی داره بازی می کنه امروز...
Benaglio; Zaccardo, Ricardo Costa, Barzagli, Schafer; Hasebe, Josuè; Dejagah, Misimovic, Gentner; Dzeko.

آره، تازه یادمه اون موقع میلان یه چیزی حدود 20 یا 30 میلیون یورو هم از اتلتیکو مادرید طلب داشت! خب گرون هم بود انصافا ... وقتی لیورپول اون همه پول + لوییس گارسیا که خوب واسشون بازی میکرد رو داد داشتم شاخ درمی آوردم!:blink: البته نه فقط من بلکه خیلی ها اینجا شکه شده بودن:4:

فکر می کنم دژاگه داره جلوی مارک بازی میکنه چون بال راسته تیمشه و طبیعتا مقابل مدافع چپ ما قرار میگیره.

samanrossonero
18th December, 2008, 01:04 AM
تو ترکیبی که سایت گل داده بود دژاگه گوش چپ بود و گوش راست یکی دیگه بود...

S@eed
18th December, 2008, 02:12 AM
تبریک میگم بچه ها با ولسفبورگ تیم درجه 3 آلمان هم مساوی کردیم! واقعا مایه ی افتخاره :dance: تازه اگه دیدا دقیقه ی 90 اون توپ رو نمیگرفت الان باخته بودیم! بازی چیزی خاصی برای گفتن نداره جز اینکه کالادزه ی بی شعور باز هم تیم رو به .. داد!

کوروش جان حرفات منو یاده حرفای احمدی نژاد میندازه که میگه مملکت ما هیچ مشکلی نداره و ملل دیگه باید ما رو الگوی خودشون قرار بدن :gathering:

samanrossonero
18th December, 2008, 02:13 AM
هوراااااااااااااا...
مساوی کردیم.
به مرحله بعد جام یوفا راه پیدا کردیم.
تو گروهمون دوم شدیم...
به یک تیم قویتر از خودمون نباختیم و متوقف کردیم 2-2 تو زمین خودمون...
به همه میلانی ها تبریک می گم این رشادت و قدرتنمایی میلان رو..
به امید قرار گرفتن بین 4 تیم یوفا و بین رده 1 تا 8 سری آ...
همه چیزم خوب و مرتب هست.
بوسه بر دستان آنجلوتی و برلوسکونی که مارو که هیچی نداشتیم دارن به یک تیم خوب و میانه جدولی تبدیل می کنن در اولین حضور تو سری آ و یوفا...
ان شا ا... تو جام باشگاههای اروپا شرکت کنیم و اونجا بتونیم جلوی تیم های تراز اول دنیا بازی کنیم.
خدا رو چه دیدید شاید تونستیم جلوی تیم های قدرتمندی مثل اینتر و منچستر و بارسا وایسیم و از گروهمون تو جام باشگاههای اروپا بیایم بالا...
زنده باد میلان.
به به چه هوایی،چه کیفی داره،میریم ماهیگیری،به به چه هوایی.........

Rossoneri
18th December, 2008, 02:30 AM
خط دفاعی همچنان افتضاح کار می کنه! میلان در بازیسازی و گل زنی مشکل خاصی نداره. حتی با اینکه کاکا و رونالدینیو تو این بازی نبودن 2 تا زدیم. تو اکثر بازیها یکی دو گل زدیم ولی خط دفاعیمون مرتب گل میخوره. کالادزه هم که واقعا داره فاجعه بازی میکنه ولی خب مدافعی نداریم که بذاریم تو زمین! سندروس هم که همون اول کار مصدوم شد و به جمعه بقیه مصدوما پیوست. فکر میکنم یواش یواش لیست مصدوم هامون از سالم ها بیشتر بشن! خط دفاعیمون هم روی زمین و هم هوا مشکل دارن. مخصوصا روی سانترها. تا وقتی نستا بود این کالادزه رو هم جمع میکرد ولی الان حساس ترن نقطه تیم نقطه ضعفمونه. حتی 1 مدافع وسط خوب هم نداریم در حال حاضر. اگه خط دفاعیمون این فصل درست بود نه تنها این بازی بلکه اکثر بازیهایی که این فصل نتیجه نگرفتیم عوض میشد. خوشبختانه نقل و انتقالات نیم فصل نزدیکه و طبق اخبار خرید یک مدافع هم جزء برنامه های میلانه.

سعید عزیزم من نگفتم مشکلی نداریم میلانی که از 6 بازی 3 تاش رو ببازه و 2 تاش رو مساوی کنه معلومه چیزی بیشتر از مشکل داره اما تموم حرفم اینه که این مشکل قابل رفعه و راه حلش هم خرید یک مدافع سطح اول و با قدرت رهبری مناسبه که باید اول فصل انجام میدادن که اینکارو نکردن. جام یوفا که مشکلی نیست و هنوز اول راهه ولی امیدوارم برای اسکودتو دیر نشده باشه.

فقط خدا کنه به زنیت نخوریم:4:

samanrossonero
18th December, 2008, 02:34 AM
یک مدافع خریدن که تیاگو سیلواست و از فلومیننزه خریدن و 24 سالشه و 183 قدش هست.
امیدوارم خوب باشه اما الان نمیتئنه بیاد مگر اینکه یکی از غیر ایتالیاییامون رو بفروشیم یا پاسپورت ایتالیایی بگیریم براش...

Hamed
18th December, 2008, 02:47 AM
خط دفاعی همچنان افتضاح کار می کنه! میلان در بازیسازی و گل زنی مشکل خاصی نداره. حتی با اینکه کاکا و رونالدینیو تو این بازی نبودن 2 تا زدیم. تو اکثر بازیها یکی دو گل زدیم ولی خط دفاعیمون مرتب گل میخوره. کالادزه هم که واقعا داره فاجعه بازی میکنه ولی خب مدافعی نداریم که بذاریم تو زمین! سندروس هم که همون اول کار مصدوم شد و به جمعه بقیه مصدوما پیوست. فکر میکنم یواش یواش لیست مصدوم هامون از سالم ها بیشتر بشن! خط دفاعیمون هم روی زمین و هم هوا مشکل دارن. مخصوصا روی سانترها. تا وقتی نستا بود این کالادزه رو هم جمع میکرد ولی الان حساس ترن نقطه تیم نقطه ضعفمونه. حتی 1 مدافع وسط خوب هم نداریم در حال حاضر. اگه خط دفاعیمون این فصل درست بود نه تنها این بازی بلکه اکثر بازیهایی که این فصل نتیجه نگرفتیم عوض میشد. خوشبختانه نقل و انتقالات نیم فصل نزدیکه و طبق اخبار خرید یک مدافع هم جزء برنامه های میلانه.

سعید عزیزم من نگفتم مشکلی نداریم میلانی که از 6 بازی 3 تاش رو ببازه و 2 تاش رو مساوی کنه معلومه چیزی بیشتر از مشکل داره اما تموم حرفم اینه که این مشکل قابل رفعه و راه حلش هم خرید یک مدافع سطح اول و با قدرت رهبری مناسبه که باید اول فصل انجام میدادن که اینکارو نکردن. جام یوفا که مشکلی نیست و هنوز اول راهه ولی امیدوارم برای اسکودتو دیر نشده باشه.

فقط خدا کنه به زنیت نخوریم:4:

مطمئنی فقط زنیت؟

والنسیا

هامبورگ

آستون ویلا

من سیتی

شالکه

سویا

تاتنهام

برمن

فیورنتینا

به نظرت با این وضعیت حال حاضرمون...قدرت بردن کدوم رو داریم؟:39:

samanrossonero
18th December, 2008, 02:54 AM
من که می گم هیچکدوم.
ممکن هست با هامبورگ 11-11 مساوی کنیم...
البته 8-8 هم ممکنه...
ولی به بقیه میبازیم...

samanrossonero
18th December, 2008, 02:59 AM
http://dondesergio.blogia.com/upload/20071115012441-gattuso.jpg

هافبک تیم میلان اعلام کرد، در کورس قهرمانی اسکودتو، طرفدار یوونتوس خواهد بود.

" گنارو گتوسو " هافبک مصدوم میلان اعلام کرد، کار دشواری برای فتح اسکودتو خواهند داشت و به همین منظور از حالا طرفدار یوونتوس خواهد بود و از این تیم حماست خواهد کرد.
بعد از شکست 4-2 مقابل بیانکونری، فاصله میان میلان و اینتر به 9 امتیاز رسیده است. جبران این فاصله بسیار دشوار است در حالی که یوونتوس پتانسیل بیشتری برای فتح اسکودتو دارد.
" گتوسو " در این باره گفت: « ما 9 امتیاز فاصله داریم و دشوار است برای اسکودتو بجنگیم. »
« اگر بخواهم از تیمی حمایت کنم، آن تیم یوونتوس خواهد بود. آن ها حریف سرسختی هستند و می تواند از عهده این کار به خوبی برآیند. »

منبع:سایت گل

بیا داداش...
مارو مسخره نکن..
از گتوزو متعصب تر نداریم که خودش گفته طرفدار یوونتوس هست.
خاک بر سر باعث و بانی این مشکلات که بازیکنامون اینقدر ناامید بشن که طرفدار یک تیم دیگه بشن واشه قهرمانی و خودشون رو در حد قهرمانی نبینن...

Rossoneri
18th December, 2008, 03:09 AM
بابا شما هم یجوری حرف میزنید انگاری تیم منتخب محلاته. حالا خوبه تقریبا با تیم دوممون بازی کردیم و یه لیست بلند بالا از بهترین بازیکنامون هم مصدومن. بنظرتون اگه فقط کاکا یا گتوسو تو بازی با یوونتوس میبودن هیچ فرقی در بازی ایجاد نمیشد؟ به هر حال اینا ستاره هایی هستن که بودن نبودن هر کدومشون میتونه نتجیه یک بازی رو معین کنه. بازم میگم مشکل ما فقط تو دفاع هست. فقط کافیه به آمار نگاه کنید. تا اینجا در سری آ 17 گل خورده داریم که این تعداد فاصله زیادی با گل های خورده تیم های نزدیک به رتبه های سقوط نداره.

تیاگو سیلوا مدافع بسیار خوبیه که بهترین بازیکن فوتبال برزیل هم شده و سنش هم مناسبه برای مدافع وسط و همه چیز به این بستگی داره که بتونه با سبک متفاوت سری آ کنار بیاد و جا بیافته یا نه. که اگر اینطور بشه بدون شک یکی از بهترین مدافعان سری آ میشه.

بازی با والنسیا ، من سیتی و ... میطمئنا سخته ولی زنیت تیمیه که با رئال و یوونتوس هم گروه بود و بازیهای قابل قبولی انجام داد و اگر تو این گروه نبود شاید صعود میکرد. در ضمن مدافع عنوان قهرمانی هم هست. به هر حال به هر تیمی از دور بعد بخوریم بازی سختیه و از دور بعد باید بازیهارو میلان جدی بگیره.

samanrossonero
18th December, 2008, 04:13 AM
عزیز من لاتزیو با حضور کاکا مارو برد و پالرمو هم همینطور...
میلان زیبا بازی نمی کنه بابا چراحرف من رو گوش نمیدی؟
میلان اگه زیبا و چشم نواز بازی کنه میگیم به خط دفاعیش باخت.
اما الان دارن کسل کننده بازی می کنن...

KAKA
18th December, 2008, 05:04 AM
كاكا بازی مقابل پالرمو حضور نداشت

=====================

كارلتو هم داشتن چند بازیكن غایب از جمله كاكا رو موجب این نتیجه دونسته . انگار با چلسی و تو زمین حریف بازی داشتیم كه باید با تمام قوا میرفتیم!!!

http://i40.tinypic.com/sfjsjt.jpg

m2006
18th December, 2008, 06:46 AM
خدا به ما هوادارای میلان صبر زیادی داده كه اینقد میتونیم كارلتو رو تحمل كنیم :4:

ricardo kaka
18th December, 2008, 09:32 AM
مطمئنی فقط زنیت؟

والنسیا

هامبورگ

آستون ویلا

من سیتی

شالکه

سویا

تاتنهام

برمن

فیورنتینا

به نظرت با این وضعیت حال حاضرمون...قدرت بردن کدوم رو داریم؟:39:

هیچ كدومو گلم نمی تونیم بهشون بزنیم چه برسه به این كه ببریم:4:
راستی بازی دیشب عجب بازی بود:yes:
من كه ندیدم ولی دارم حسرت دیدن چنین بازی زیبایی رو می خورم:wink:
چقدر بچه ها عالی بازی كردن
چقدر زحمت كشیدن كه تیم 9 بوندس لیگا رو تو خونه ی خودمون متوقف كردن
اقا واقعا دستشون طلاست
بزن به افتخارشون:dance:
میلان افتخار ایتالیاست:07:
تیمو دارن دوباره می سازن:11:
دستشون درد نكنه:gathering:

D JoKeR
18th December, 2008, 02:27 PM
هیچ كدومو گلم نمی تونیم بهشون بزنیم چه برسه به این كه ببریم:4:
راستی بازی دیشب عجب بازی بود:yes:
من كه ندیدم ولی دارم حسرت دیدن چنین بازی زیبایی رو می خورم:wink:
چقدر بچه ها عالی بازی كردن
چقدر زحمت كشیدن كه تیم 9 بوندس لیگا رو تو خونه ی خودمون متوقف كردن
اقا واقعا دستشون طلاست
بزن به افتخارشون:dance:
میلان افتخار ایتالیاست:07:
تیمو دارن دوباره می سازن:11:
دستشون درد نكنه:gathering:

تازه باز هم باید از دیدا تشکر کنیم که اون توپ رو از دزیکو گرفت وگرنه الان به ولفسبورگ هم باخته بودیم:laugh:

اما واقعا به ما میگن طرفدار ها با اینکه اینقدر میلان میبازه و گند میزنه فقط هی میایم میگیم که دیگه بازیهاشونو نمیبینیمو....... اما بازم موقعی که بازی داره دنبال میکنیم یکیش خودم (ادم از هر تیمی بتونه دل بکنه از میلان نمیتونه دل بکنه) هیمن وضع رو هم تیمهای دیگه دارن اما نه مثل میلان

D JoKeR
18th December, 2008, 02:32 PM
پاتو: يوونتوس خوش شانس بود

خبرگزاري فارس: مهاجم برزيلي آ.ث ميلان شكست برابر يوونتوس را ناعادلانه توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، پاتو گلزن آ.ث ميلان گفت: براي آن كه به صدر جدول برسيم فرصت كافي داريم. بايد در هر بازي با تمام قدرت پيش برويم.
وي افزود: بهتر از يوونتوس بوديم. فرصت هاي زيادي براي گلزني داشتيم اما يووه خيلي خوش شانس بود و توانست از معدود فرصت ها بهترين استفاده را ببرد.

:40::40:

D JoKeR
18th December, 2008, 02:34 PM
در ميلان چشم اميدها به بكام دوخته شده است
آنجلوتي: او بيش از پيش به كار ما خواهد آمد

سرمربي ميلان به اهميت نقش "ديويد بكام" در برهه زماني كنوني در تركيب تيمش تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در حالي كه "جنارو گتوزو" و "آندرا پيرلو" از بازيكنان مهم و كليدي ميلان هستند كه در حال حاضر آسيب ديده اند، "كارلو آنجلوتي" اميدوار است تا حضور بكام در تركيب تيمش بتواند كمك بسياري به بحران كنوني روسونري بكند.

آنجلوتي در اين باره گفت: «اگرچه "بكام" ويژگي هاي "گتوزو" را ندارد، اما در حال حاضر او بيش از پيش براي ما با اهميت بوده و به كار ما خواهد آمد.»

ميلاني ها يكشنبه شب شكست سنگيني را برابر يوونتوس متحمل شده و با نتيجه 4 بر 2 بازي را به حريف ديرينه واگذار كردند و آنجلوتي بر اين باور است كه تيمش به تجديد قوا در خط دفاعي نياز دارد.

وي گفت: «ما در خط دفاعي بسيار آسيب پذير هستيم. فرصت هاي بسياري به حريفان داده ايم و اين مساله باعث نگراني من مي شود. تفاوت ما و يوونتوس در خط دفاعي بود. يووه از اشتباهات ما استفاده كرد و ما چهار گل به آنها تقديم كرديم كه رقم بسياري است.»

ما هم امیدواریم جناب کارلتو

D JoKeR
18th December, 2008, 02:51 PM
خدا به ما هوادارای میلان صبر زیادی داده كه اینقد میتونیم كارلتو رو تحمل كنیم :4:

ببینید بچه ها مشکل میلان فقط کارلتو نیست بازیکن های میلان هستن که دیگه یه جورایی اشباع شدن
شوا-کاکا-سیدورف-امبروسینی-گاتوسو-حتی خود انچلوتی
کاکا با میلان اسکودتو رو گرفته...بهترین بازیکن جهان و اروپا شده و جام قهرمانان اروپا و..........
و حتی همین اچلوتی هم این عنوان هارو گرفته..... و اگه شوارو هم بخوایم دلیل بد بازیکردنش رو این به حساب بیاریم که این نیست میتونه قسمتیش همین باشه که همه ی عنوانهارو گرفته

میلان احتیاج به یه روح جدید داره نمیگم بیاد کل تیم رو عوض کنه اما کم کم تغییراتی اساسی تو تیم ایجاد کنن مثلا هر فصل(مثل یووه یا تیمهای دیگه)یه چندتایی بازیکن بیاره و منظوره من هم این نیست که کاکا رو بفروشه اما خوب کاکا هم احتیاج به بازیکنهایی در کنارش داره که بخوان برای بدست اوردن یه عنوان بجنگن نه؟
الان همین امائوری ببیندید چطور از جون و دل بازی میکنه من بهتون قول میدم اگه ترزه گه هم بیاد بین او و ترزه گه خود ترز ذخیره میشه مگر اینکه دل پیرو یه پست بره عقب
یا چرا راه دور بریم همین رونالدینیهوی خودمون ببینید تو بارسا چطور بازی میکرد واقعا افتضاح اما لاپورتا با زرنگی این موضوع رو فهمید خیلی سریع محبوب ترین بازیکن بارسا رو فروخت و یه سری بازیکن تاپ از تیمهای متوسط یا متوسط رو به خوب گرفت مثله الوز که عنوان های زیادی نداره و به دنبال گرفتن لا لیگا و جام قهرمانانه بدون شک و کیتا کاکرس و...
این مثال رو میشه برای زامبروتا هم زد که اون اولا در بارسا خوب بود اما بعدش دیگه...... و زمانی که دوباره اومد به میلان جون تازه گرفت
در حال حاضر هم میلان باید اینکارو انجام بده اوردن فلامینی و رونالدینیهو و زامبروتا کاره خوبی بود خیالتون راحت اگه به فلامینی میدون بده خیلی راحت جای گاتوسو رو پر میکنه هم به خاطر اون مسائل بالا وهم چون جوونه
اما دیگه میلان نباید بره شوا رو بگیره که دیگه سری ا روگرفته با میلان و.....
و اگه گالاس روهم بگیره خیالتون راحت خیلی خوب میتونه جای نستا رو برامون پر کنه و اگه نستا هم قصد خداحافظی نداشته باشه و برگرده که چه بهتر

نتیجه:میلان باید مربی رو عوض کنه حالا خیلی زود هم نه در پایان سال
2.میلان باید در تابستان بازیکن به خدمت بگیره حالا نه حتما ستاره اما بازیکنی که بشه بهش امیدوار بود و تشنه عناوین برای ثبت کردن در کارنامه ی خودش باشه اما اگه تو هر قسمتی از تیم(دفاع-هافبک-مهاجم حداقل یه ستاره باشه بد نیست(مثل بنزما که البته این ستارست اما کلا مثال گفتم)
3.این شماره هم خیلی مهم است الکی نیاد بازیکنهای پیر و پاتال خودش رو نگه داره مثله فاوالی و..... حتی مالدینینه خودمون حتی اگه کاپیتان نمیخواد خداحافظی کنه(که خودش میخواد اما میلان نمیذاره چون اونموقع باید یه دفاع مثل مالدینی بگیره و در حد جوونی های کاپیتان)باید خودشون ازش درخواست کنن که کناره گیری کنه مثله فاوالی و... مالدینی رو من دلیلش رو گفتم که چرا خداحافظی نمیکنه قطعا همین هست و همین الانش هم از خیلی از دفاع های میلان بهتر بازی میکنه

یه چیزیم یادم رفت اینکه در ایتالیا ی حال حاضر باید مربی رو هر چندسال یکبار عوض کرد که اینتر و موراتی خیلی خوب به این پی بردن وگرنه انتظار نتیجه گرفتن اون تیم سخت هست و غیر ممکن در مقابل تیمها ی تاپ اون لیگ
خیالتون راحت اگر اینتر مانچو رو نگه میداشت الان قطعا حتی با همین بازیکنها هم صدر جدول نبودن گرچه میدونم اگه مانچینی تو اینتر بود هیچوقت دنباله کوارسما یا... نمیرفت و موراتی رو مجبور نمیکرد بازیکنهایی مثله اونها بخره

Sir Bob Paisley
18th December, 2008, 02:58 PM
راستی شنیدم ویری و بروکی تیم ندارن
اگه راست باشه که میشه حدس زدژانویه بیان میلان

D JoKeR
18th December, 2008, 03:01 PM
راستی شنیدم ویری و بروکی تیم ندارن
اگه راست باشه که میشه حدس زدژانویه بیان میلان

بروکی که تو لاتزیو خوب بوده عجیبه:mellow:
اما به احتمال 99% اونها دوباره به میلان میان تا دوران طلایی خودشون رو در میلان تموم کنن:gathering:

SoulSiick
18th December, 2008, 03:08 PM
احتمالا برای برطرف کردن مشکلات خط دفاعی هم کاستاکورتا رو از بازنشتگی بر می گردونند :4:

D JoKeR
18th December, 2008, 06:57 PM
آره، تازه یادمه اون موقع میلان یه چیزی حدود 20 یا 30 میلیون یورو هم از اتلتیکو مادرید طلب داشت! خب گرون هم بود انصافا ... وقتی لیورپول اون همه پول + لوییس گارسیا که خوب واسشون بازی میکرد رو داد داشتم شاخ درمی آوردم!:blink: البته نه فقط من بلکه خیلی ها اینجا شکه شده بودن:4:

فکر می کنم دژاگه داره جلوی مارک بازی میکنه چون بال راسته تیمشه و طبیعتا مقابل مدافع چپ ما قرار میگیره.

بله اگه همون موقع تورس رو میخرید کاره خیلی درستی کرده بود چون الان همین تورس قیمتش کمتر از 60 70 میلیون یورو نیست که 100البته لیورپول هرگز این فوق ستاره رو نخواهد فروخت:102:

InTeR
18th December, 2008, 07:00 PM
بارسی به ميلان بازمي‌گردد
مديربرنامه‌هاي بارسی فاش كرد كه اين بازيكن بازنشسته مي‌تواند به ميلان بازگردد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، فابيو فارائوری در اين خصوص اظهار داشت: "ميلان هرگز دست از ما برنداشته است و نشان داده كه همچنان خواهان بارسی است. مهم اين است كه بارسی دوست دارد براي تيم بزرگي مربیگری كند.اما علاقه داريم كه بارسی در سال 2009 به ميلان بازگردد. هفته آينده با سران میلان قرار ملاقات داريم، اما راه نيافتن اين تيم به رقابت‌هاي لیگ قهرمانان به معني آن است كه بارسی علاقه‌اش را به اين تيم از دست داده است."

http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif

D JoKeR
18th December, 2008, 07:06 PM
بارسی به ميلان بازمي‌گردد
مديربرنامه‌هاي بارسی فاش كرد كه اين بازيكن بازنشسته مي‌تواند به ميلان بازگردد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، فابيو فارائوری در اين خصوص اظهار داشت: "ميلان هرگز دست از ما برنداشته است و نشان داده كه همچنان خواهان بارسی است. مهم اين است كه بارسی دوست دارد براي تيم بزرگي مربیگری كند.اما علاقه داريم كه بارسی در سال 2009 به ميلان بازگردد. هفته آينده با سران میلان قرار ملاقات داريم، اما راه نيافتن اين تيم به رقابت‌هاي لیگ قهرمانان به معني آن است كه بارسی علاقه‌اش را به اين تيم از دست داده است."

http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif

نکنه منظورت اینه»:N_aggressive (3):

مديربرنامه‌هاي رونالدو فاش كرد كه اين بازيكن مي‌تواند به ميلان بازگردد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، فابيو فارا در اين خصوص اظهار داشت: "ميلان هرگز دست از ما برنداشته است و نشان داده كه همچنان خواهان رونالدو است. مهم اين است كه رونالدو دوست دارد براي تيم بزرگي بازي كند. علاقه داريم كه رونالدو در سال 2009 به ميلان بازگردد. هفته آينده با سران فلامينگو قرار ملاقات داريم، اما راه نيافتن اين تيم به رقابت‌هاي ليبرتادورس به معني آن است كه روني علاقه‌اش را به اين تيم از دست داده است."

D JoKeR
18th December, 2008, 07:07 PM
نکنه منظورت اینه»:n_aggressive (3):

مديربرنامه‌هاي رونالدو فاش كرد كه اين بازيكن مي‌تواند به ميلان بازگردد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، فابيو فارا در اين خصوص اظهار داشت: "ميلان هرگز دست از ما برنداشته است و نشان داده كه همچنان خواهان رونالدو است. مهم اين است كه رونالدو دوست دارد براي تيم بزرگي بازي كند. علاقه داريم كه رونالدو در سال 2009 به ميلان بازگردد. هفته آينده با سران فلامينگو قرار ملاقات داريم، اما راه نيافتن اين تيم به رقابت‌هاي ليبرتادورس به معني آن است كه روني علاقه‌اش را به اين تيم از دست داده است."

بجه ها خوشحال نباشین این خبر الکی بود ما همچنان باید با کارلتو ادامه بدیم:47:
من جدا داشت باورم میشد کاشکی بیاد:35:

Rossoneri
18th December, 2008, 09:17 PM
عزیز من لاتزیو با حضور کاکا مارو برد و پالرمو هم همینطور...
میلان زیبا بازی نمی کنه بابا چراحرف من رو گوش نمیدی؟
میلان اگه زیبا و چشم نواز بازی کنه میگیم به خط دفاعیش باخت.
اما الان دارن کسل کننده بازی می کنن...

اولا که همونطور که امین گفت کاکا بازی با پالرمو غایب بود. بازی با لاتزیو هم من دلیلش رو اخراج زامبروتا میدونم اگرنه به احتمال زیاد اون بازی رو میبردیم.

در مورد زیبا بازی کردن هم که نمیدونم منظورت چیه. سبک بازی تیمهای سری آ کلا فرق میکنه و اگه منظورت از زیبا مثل بازیهای تیمهای انگلیسی و اسپانیاییه که هیچ وقت همچین بازی رو در سری آ نمیبینی ولی اگر منظورت اینه که مثل سالهای گذشته بازی نمیکنن به نظر من دلیل اول همون ضعف خط دفاع هست که تو کل بازی میلان تاثیر میذاره دومیش هم اومدن رونالدینیوست که بنظر من هنوز کارلتو نتونسته یه جوری تو ترکیب قرارش بده که باعث آسیب دیدن بقیه بازیکن ها نشه. مثلا وقتی با کاکا با هم داخل زمین هستن کاکا مجبور میشه بیشتر عقب بیاد و این باعث میشه حداقل 20 30 درصد توانایی هاش رو نتونه استفاده کنه. یه آمار جالبی چند وقت پیش سایت گل گذاشته بود که وقتی کاکا و رونالدینیو با هم تو زمین بودن کاکا فقط فکر میکنم یک گل زده بود و یک پاس گل داده بود ولی وقتی کاکا به تنهایی بازی کرده بود 4 ، 5 گل زده بود و 3 ، 4 تا هم پاس گل داده بود!

Rossoneri
18th December, 2008, 09:23 PM
تازه باز هم باید از دیدا تشکر کنیم که اون توپ رو از دزیکو گرفت وگرنه الان به ولفسبورگ هم باخته بودیم:laugh:

اما واقعا به ما میگن طرفدار ها با اینکه اینقدر میلان میبازه و گند میزنه فقط هی میایم میگیم که دیگه بازیهاشونو نمیبینیمو....... اما بازم موقعی که بازی داره دنبال میکنیم یکیش خودم (ادم از هر تیمی بتونه دل بکنه از میلان نمیتونه دل بکنه) هیمن وضع رو هم تیمهای دیگه دارن اما نه مثل میلان

واقعا به تو میگن هوادار نمونه داریوش ... توالگوی منی:78:

Rossoneri
18th December, 2008, 09:37 PM
ببینید بچه ها مشکل میلان فقط کارلتو نیست بازیکن های میلان هستن که دیگه یه جورایی اشباع شدن
شوا-کاکا-سیدورف-امبروسینی-گاتوسو-حتی خود انچلوتی
کاکا با میلان اسکودتو رو گرفته...بهترین بازیکن جهان و اروپا شده و جام قهرمانان اروپا و..........
و حتی همین اچلوتی هم این عنوان هارو گرفته..... و اگه شوارو هم بخوایم دلیل بد بازیکردنش رو این به حساب بیاریم که این نیست میتونه قسمتیش همین باشه که همه ی عنوانهارو گرفته

میلان احتیاج به یه روح جدید داره نمیگم بیاد کل تیم رو عوض کنه اما کم کم تغییراتی اساسی تو تیم ایجاد کنن مثلا هر فصل(مثل یووه یا تیمهای دیگه)یه چندتایی بازیکن بیاره و منظوره من هم این نیست که کاکا رو بفروشه اما خوب کاکا هم احتیاج به بازیکنهایی در کنارش داره که بخوان برای بدست اوردن یه عنوان بجنگن نه؟
الان همین امائوری ببیندید چطور از جون و دل بازی میکنه من بهتون قول میدم اگه ترزه گه هم بیاد بین او و ترزه گه خود ترز ذخیره میشه مگر اینکه دل پیرو یه پست بره عقب
یا چرا راه دور بریم همین رونالدینیهوی خودمون ببینید تو بارسا چطور بازی میکرد واقعا افتضاح اما لاپورتا با زرنگی این موضوع رو فهمید خیلی سریع محبوب ترین بازیکن بارسا رو فروخت و یه سری بازیکن تاپ از تیمهای متوسط یا متوسط رو به خوب گرفت مثله الوز که عنوان های زیادی نداره و به دنبال گرفتن لا لیگا و جام قهرمانانه بدون شک و کیتا کاکرس و...
این مثال رو میشه برای زامبروتا هم زد که اون اولا در بارسا خوب بود اما بعدش دیگه...... و زمانی که دوباره اومد به میلان جون تازه گرفت
در حال حاضر هم میلان باید اینکارو انجام بده اوردن فلامینی و رونالدینیهو و زامبروتا کاره خوبی بود خیالتون راحت اگه به فلامینی میدون بده خیلی راحت جای گاتوسو رو پر میکنه هم به خاطر اون مسائل بالا وهم چون جوونه
اما دیگه میلان نباید بره شوا رو بگیره که دیگه سری ا روگرفته با میلان و.....
و اگه گالاس روهم بگیره خیالتون راحت خیلی خوب میتونه جای نستا رو برامون پر کنه و اگه نستا هم قصد خداحافظی نداشته باشه و برگرده که چه بهتر

نتیجه:میلان باید مربی رو عوض کنه حالا خیلی زود هم نه در پایان سال
2.میلان باید در تابستان بازیکن به خدمت بگیره حالا نه حتما ستاره اما بازیکنی که بشه بهش امیدوار بود و تشنه عناوین برای ثبت کردن در کارنامه ی خودش باشه اما اگه تو هر قسمتی از تیم(دفاع-هافبک-مهاجم حداقل یه ستاره باشه بد نیست(مثل بنزما که البته این ستارست اما کلا مثال گفتم)
3.این شماره هم خیلی مهم است الکی نیاد بازیکنهای پیر و پاتال خودش رو نگه داره مثله فاوالی و..... حتی مالدینینه خودمون حتی اگه کاپیتان نمیخواد خداحافظی کنه(که خودش میخواد اما میلان نمیذاره چون اونموقع باید یه دفاع مثل مالدینی بگیره و در حد جوونی های کاپیتان)باید خودشون ازش درخواست کنن که کناره گیری کنه مثله فاوالی و... مالدینی رو من دلیلش رو گفتم که چرا خداحافظی نمیکنه قطعا همین هست و همین الانش هم از خیلی از دفاع های میلان بهتر بازی میکنه

یه چیزیم یادم رفت اینکه در ایتالیا ی حال حاضر باید مربی رو هر چندسال یکبار عوض کرد که اینتر و موراتی خیلی خوب به این پی بردن وگرنه انتظار نتیجه گرفتن اون تیم سخت هست و غیر ممکن در مقابل تیمها ی تاپ اون لیگ
خیالتون راحت اگر اینتر مانچو رو نگه میداشت الان قطعا حتی با همین بازیکنها هم صدر جدول نبودن گرچه میدونم اگه مانچینی تو اینتر بود هیچوقت دنباله کوارسما یا... نمیرفت و موراتی رو مجبور نمیکرد بازیکنهایی مثله اونها بخره

بازیکنایی مثل دکو و رونالدو و مسی و ... هم چمپیونز لیگ رو بردن هم لیگ های کشورهای مختلف رو ولی برای تیم هاشون خوب بازی میکنن. همین سیدورف خودمون با 3 تیم مختف چمپیونز لیگ رو برد و با میلان 2 بار و یادمه حتی بار آخر گریه میکرد وقتی قهرمان شدیم. بازیکنی که 4 بار این جام رو برده! اگر اینطور بود سیدورف هرگز نمیتونست این رکورد رو ثبت بکنه. این مثال رو زدم که بگم اشباع شدن بازیکن با بردن چند جام بدست نمیاد. همین الان من بازیکنی با انگیزه تر از شوچنکو بین بازیکنای میلان نمیبینم. واقعا میخواد که خوب بازی کنه و دوباره به روزهای خوبش برگرده اما هنوز نمیتونه و البته کارلتو هم زیاد بهش فرصت نمیداد که الان داره بیشتر این کارو میکنه. یا گتوسو که این فصل بهترین بازیکنمون بود قبل از اینکه مصدوم بشه. یا مالدینی که بازیکن اشباع نشدنیه و هیچ وقت ذره ای کم نمیذاره همین الان هم به قول تو از بقیه مدافعامون بهتره اما دیگه پاهاش یاریش نمیکنه.
این تحلیل آخرت هم که باید هر چند سال یکبار تیم های سری آ مربی عوض کنن و موراتی هم بهش پی برده رو هم نمیدونم از کجا آوردیش:308:

D JoKeR
19th December, 2008, 12:06 AM
بازیکنایی مثل دکو و رونالدو و مسی و ... هم چمپیونز لیگ رو بردن هم لیگ های کشورهای مختلف رو ولی برای تیم هاشون خوب بازی میکنن. همین سیدورف خودمون با 3 تیم مختف چمپیونز لیگ رو برد و با میلان 2 بار و یادمه حتی بار آخر گریه میکرد وقتی قهرمان شدیم. بازیکنی که 4 بار این جام رو برده! اگر اینطور بود سیدورف هرگز نمیتونست این رکورد رو ثبت بکنه. این مثال رو زدم که بگم اشباع شدن بازیکن با بردن چند جام بدست نمیاد. همین الان من بازیکنی با انگیزه تر از شوچنکو بین بازیکنای میلان نمیبینم. واقعا میخواد که خوب بازی کنه و دوباره به روزهای خوبش برگرده اما هنوز نمیتونه و البته کارلتو هم زیاد بهش فرصت نمیداد که الان داره بیشتر این کارو میکنه. یا گتوسو که این فصل بهترین بازیکنمون بود قبل از اینکه مصدوم بشه. یا مالدینی که بازیکن اشباع نشدنیه و هیچ وقت ذره ای کم نمیذاره همین الان هم به قول تو از بقیه مدافعامون بهتره اما دیگه پاهاش یاریش نمیکنه.
این تحلیل آخرت هم که باید هر چند سال یکبار تیم های سری آ مربی عوض کنن و موراتی هم بهش پی برده رو هم نمیدونم از کجا آوردیش:308:

خوب دکو لیگ انگلیس رو برده؟
یا مسی بهترین بازیکن جهان شده؟و.....
هردو به دنبال این و جام قهرمانان و پس از اون جام باشکاه های جهان هستن
خودت داری میگی سیدورف به 3تا تیم این عنوانهارو اورده و در 3لیگ مختلف اسپانیا هلند و ایتالیا
شوا رو هم دیگه بیخیال:N_aggressive (41):حرفی ازش نشه بهتره دیگه شوایی که تنهایی از بین 2 3تا بازیکن رد میشد الان از 1بازیکن هم نمیتونه و خنده دار تر جاگیری هاشه مثله این میمونه ساله دیگه کریستین رونالدو یادش بره چطور پا عوض میکنه:wink: یا کاشته زدن هاش یادش بره
من نگفتم مالدینی اشباع شدهفقط گفتم مثلا سنش دیگه خیلی رفته بالا اما بازم با همین وجود بهترینه تو دفاع ها (اگه نستا رو به حساب نیاریم)
در اینکه موراتی ادم عاقلی نیست شکی درش نیست:sigar: اما اینبار خوب عقلش کار کرد چون میدونست اگه مانچو بمونه(حتی اگه همین بازیکنهارو الان داشت)نمیتونست دیگه کاری برای اینتر بکنه فصله پیش هم زلات به کمک اینتر اومد وگرنه.....
من خودم هم همین تحلیل اخرم رو کاملا قبول دارم به به این دلیل:
1. اگه بارسا با ریکارد ادامه میداد امسال معلوم نبود چه نتیجه ای میگیره(منظورم اینه که چقدر ضعیف کار میکنه)یا اینتر یا چلسی با اورام گرانت یا والنسیا یا بایرن و مثال های دیگه
بیشتره همین تیمها مربیشون رو عوض کردن اول نتیجه نداد اما بعدش بردهای شیرینشون شروع شد
این نتیجش اینه که اون مربی قبلی ها(به جز گرانت که چلسی هم موقتی اورده بودش و کاملا معلوم بود) دیگه دورشون در اون تیم تموم شده بود و احتیاج به کسی هست که تاکتیکهای جدید و ویژه ی خودش رو وارد تیم بکنه
حتی مورینیهو هم دیگه دورش در چلسی تموم شده بود و اگر تو چلسی میموند گند میزد برا همین تا گفتن برو زرنگی کرد و رفت البته دلیل اصلی هم داشت که دیگه همه ی طرفدارانه فوتبال میدونن
البته منچستر و ارسنال از این تحلیل کنارن چون:
فرگوسن و ونگر هردو دورانهای سخت رو در من یو و ارسنال گذروندن فرگوسن که درسته در انگلیس چندین سال هی قهرمان میشد و دلیلشم اینه که همه چیو بعد قهرمانیه تیمش یادش نمیرفت هی بگن تیم کامله تیم کامله(منظورم خیلی از تیماست که بعد قهرمانی اینو میگن)و دست به تیمشون نزنن اون خیلی سریع تو بازار نقلو انتقالات بازیکنهای مورد علاقش رو میخرید همینطور ونگر انما ونگر چون یه جورایی عادت داره فقط بازیکن جوون میخره برای همینه که ایندو دورشون طولانی شده در این تیمها

همین فرگوسن در اون سالی که چلسی قدرت گرفت(از موقعی که کرسپو و.... اومدن) تقریبا دست به تیمش نزد و حتی بکام روهم فروخت و بعد از اون دوران افت من یو هم شروع شد ارسنال قهرمان شد بعد هم چلسی و چلسی
اما در همین دوران فرگوسن شروع به خریدن چندتا نیمه ستاره جوون کرد(سال 2004ت2007ا البته بکام در سال 2003 رفت از من یو) ولی بعدش نتیجه ی کاراشو دید و بعد از اون هم دوباره رو به سیاست قدیمی خودش اورد و الان هم میبینید که 2سال قهرمان شده پشت سره هم و به دنبال سومین قهرمانی هست)
اما میلان بعد از قهرمانیش در سری ا در سال 2004 درسته که واقعا تیم بی رقیبی بود اما دست به یه سری خریدهای تک و توک زد مثله خرید جیلاردینو(بعد اینکه از خرید کرسپو از چلسی صرف نظر کردن) در سال 2005 و.... و نیم نگاهی هم به سن مدافعان و کلا بازیکنهای خودشون نداشتن
الان من یو رو ببینید تا دید گیگز و اسکولز و... سنشون رفته بالا سریع اندرسون و نانی و.... گرفتن و نزاشتن اول اون بازیکنها بازنشست بشن تا همون بازیکنهای جوونی که خیلی خوب بودن هم قیمتشون بره بالا یا اینکه به تیمهای دیگه برن سریع اونهارو خریدن حالا هم که دارذین میبینین کم کم دارن هردو میان تو ترکیب(اگر توز رو به حساب نیاریم به خاطر اومدن برباتوف)

در مورد انچلوتی هم اون واقعا مربی خوبی هست اگه بره ساحل عاج خیالتون راحت تیمه خوبی درست میکنه اما دیگه دورش تو میلان تموم شده

D JoKeR
19th December, 2008, 12:11 AM

کلا منظورم همه ی تیمها بود و تو ایتالیا بیشتر(البته تیمهایی که به دنبال عنوان های قهرمانی هستن):191:

یکباره دیگه هم بگم در مورد اون شوا بیخیال چون همه میدونن تو عشقه 2نفرو داری شوچنکو و انچلوتی نگو نه که خندم میگیره:19:

Rossoneri
19th December, 2008, 02:24 AM
خوب دکو لیگ انگلیس رو برده؟
یا مسی بهترین بازیکن جهان شده؟و.....
هردو به دنبال این و جام قهرمانان و پس از اون جام باشکاه های جهان هستن
خودت داری میگی سیدورف به 3تا تیم این عنوانهارو اورده و در 3لیگ مختلف اسپانیا هلند و ایتالیا
شوا رو هم دیگه بیخیال:N_aggressive (41):حرفی ازش نشه بهتره دیگه شوایی که تنهایی از بین 2 3تا بازیکن رد میشد الان از 1بازیکن هم نمیتونه و خنده دار تر جاگیری هاشه مثله این میمونه ساله دیگه کریستین رونالدو یادش بره چطور پا عوض میکنه:wink: یا کاشته زدن هاش یادش بره
من نگفتم مالدینی اشباع شدهفقط گفتم مثلا سنش دیگه خیلی رفته بالا اما بازم با همین وجود بهترینه تو دفاع ها (اگه نستا رو به حساب نیاریم)
در اینکه موراتی ادم عاقلی نیست شکی درش نیست:sigar: اما اینبار خوب عقلش کار کرد چون میدونست اگه مانچو بمونه(حتی اگه همین بازیکنهارو الان داشت)نمیتونست دیگه کاری برای اینتر بکنه فصله پیش هم زلات به کمک اینتر اومد وگرنه.....
من خودم هم همین تحلیل اخرم رو کاملا قبول دارم به به این دلیل:
1. اگه بارسا با ریکارد ادامه میداد امسال معلوم نبود چه نتیجه ای میگیره(منظورم اینه که چقدر ضعیف کار میکنه)یا اینتر یا چلسی با اورام گرانت یا والنسیا یا بایرن و مثال های دیگه
بیشتره همین تیمها مربیشون رو عوض کردن اول نتیجه نداد اما بعدش بردهای شیرینشون شروع شد
این نتیجش اینه که اون مربی قبلی ها(به جز گرانت که چلسی هم موقتی اورده بودش و کاملا معلوم بود) دیگه دورشون در اون تیم تموم شده بود و احتیاج به کسی هست که تاکتیکهای جدید و ویژه ی خودش رو وارد تیم بکنه
حتی مورینیهو هم دیگه دورش در چلسی تموم شده بود و اگر تو چلسی میموند گند میزد برا همین تا گفتن برو زرنگی کرد و رفت البته دلیل اصلی هم داشت که دیگه همه ی طرفدارانه فوتبال میدونن
البته منچستر و ارسنال از این تحلیل کنارن چون:
فرگوسن و ونگر هردو دورانهای سخت رو در من یو و ارسنال گذروندن فرگوسن که درسته در انگلیس چندین سال هی قهرمان میشد و دلیلشم اینه که همه چیو بعد قهرمانیه تیمش یادش نمیرفت هی بگن تیم کامله تیم کامله(منظورم خیلی از تیماست که بعد قهرمانی اینو میگن)و دست به تیمشون نزنن اون خیلی سریع تو بازار نقلو انتقالات بازیکنهای مورد علاقش رو میخرید همینطور ونگر انما ونگر چون یه جورایی عادت داره فقط بازیکن جوون میخره برای همینه که ایندو دورشون طولانی شده در این تیمها

همین فرگوسن در اون سالی که چلسی قدرت گرفت(از موقعی که کرسپو و.... اومدن) تقریبا دست به تیمش نزد و حتی بکام روهم فروخت و بعد از اون دوران افت من یو هم شروع شد ارسنال قهرمان شد بعد هم چلسی و چلسی
اما در همین دوران فرگوسن شروع به خریدن چندتا نیمه ستاره جوون کرد(سال 2004ت2007ا البته بکام در سال 2003 رفت از من یو) ولی بعدش نتیجه ی کاراشو دید و بعد از اون هم دوباره رو به سیاست قدیمی خودش اورد و الان هم میبینید که 2سال قهرمان شده پشت سره هم و به دنبال سومین قهرمانی هست)
اما میلان بعد از قهرمانیش در سری ا در سال 2004 درسته که واقعا تیم بی رقیبی بود اما دست به یه سری خریدهای تک و توک زد مثله خرید جیلاردینو(بعد اینکه از خرید کرسپو از چلسی صرف نظر کردن) در سال 2005 و.... و نیم نگاهی هم به سن مدافعان و کلا بازیکنهای خودشون نداشتن
الان من یو رو ببینید تا دید گیگز و اسکولز و... سنشون رفته بالا سریع اندرسون و نانی و.... گرفتن و نزاشتن اول اون بازیکنها بازنشست بشن تا همون بازیکنهای جوونی که خیلی خوب بودن هم قیمتشون بره بالا یا اینکه به تیمهای دیگه برن سریع اونهارو خریدن حالا هم که دارذین میبینین کم کم دارن هردو میان تو ترکیب(اگر توز رو به حساب نیاریم به خاطر اومدن برباتوف)

در مورد انچلوتی هم اون واقعا مربی خوبی هست اگه بره ساحل عاج خیالتون راحت تیمه خوبی درست میکنه اما دیگه دورش تو میلان تموم شده

مسی بهترین بازیکن جهان نشده، 90 درصد اون بازیکن های میلان هم که مثال زدی بهترین بازیکن جهان نشدن تا حالا! در مورد سیدورف هم منظورم این بود اگه قرار بود با بدست آوردن عناوین اشباع بشه همون موقع که یکی دو بار قهرمان چمپیونز لیگ شد و جام های دیگه ای رو هم برده بود باید اشباع میشد نه بعد از 4 قهرمانی. کلا میخوام بگم این که میگی وقتی یک بازیکن چندین جام مهم رو وقتی ببره اشباع میشه اصلا درست نیست و بدست آوردن جامهای مختلف صرفا ملاک بر اشباع شدن بازیکن نیست.
در مورد شوچنکو منم قبول دارم که الان خیلی ضعیف شده و بدترین مهاجم میلانه در حال حاضر. من فقط گفتم انگیزه اش برای اینکه خوب بازی بکنه خیلی زیاده اما نمیتونه حالا تو چی توهم زدی که این همه جواب نوشتی دیگه من نمیدونم!
اولا که اصلا معلوم نیست اگه مانچو بود میتونست قهرمان بشه یا نه اما مطمئنا شانسش زیاد بود چون تیم رو قهرمان کرده بود فصل پیش و خیلی نامعقول بود که اخراج شد. نمونه اش رو هم فقط در رئال مادرید عجیب غریب دیدیم که کاپلو رو بعد از قهرمانی عوض کرد. و اما دلیل تعویض مانچو هم این بود که موراتی میخواست تو اروپا قهرمانی بدست بیاره و مانچو تو چمپیونز لیگ خوب کار نکرده بود. در مورد زلاتان هم که این فصل داره دو برابر بهتر از فصل قبل بازی میکنه و اگه نبود اینتر فکر میکنم یک سوم امتیازات الانش رو نداشت!
در مورد رایکارد مربی ای بود که یک فصل ضعیف کار کرد با حاشیه هایی که بازیکنا تو تیم ایجاد کرده بودن و مسئولان بارسا هم کم طاقت تر از این بودن که یک فصل دیگه بهش فرصت بدن. اگه میموند بنظرم با این بازیکنایی که بارسا این فصل جذب کرد میتونست دوباره موفق باشه.
ما داریم راجع به مربی هایی صحبت میکنم که جندین سال در یه تیم حضور داشتن. که البته بحثش رو هم خودت پیش کشیدی و فرمودین که تیم های بزرگ باید مربی هاشون رو هر چند سال یکبار عوض کنن اگرنه قهرمان نمشین. بعد چطوری تیم های چلسی و والنسیا و بایرن رو مثال زدی در حالی که هر کدوم سرمربی هاشون فقط یک یا دو سال بود که که به این سمت منصوب شده بودن؟ چلسی با آورام گرانت و والنسیا با رونالد کومان یکسال کار کردن. آورام گرانت که معلوم بود به قول خودت موقتیه و کومان هم که با نتایج افتضاحش جواب نداد و برکنار شد. هیدسفیلد هم که 2 سال بود تو بایرن اومده بود و خودش هم گفته بود که در انتهای فصل میره و از میانه های فصل کلینزمن به عنوان سرمربی فصل بعد انتخاب شد. حالا چی با خودت فکر کردی که اینها رو مثال زدی نمیدونم!:106:

این جمله بالات هم که خیلی خنده دار بود! مورینیو داشت در چلسی خوب کار میکرد و تنها دلیلش هم اختلافش با آبراموویچ بود حالا باز تو از کجا استنباط کردی که اگه میموند گند میزد ... بازم نمیدونم!
استثناء هات هم (فرگوسن و ونگر) خیلی جالب بود!:nish:

حوصله ام سر رفت دیگه این آخرین ارسالم در این مورد بود اینقدر بحث رو پیچوندی که یادم رفت اولش موضوع چی بود!:37:

Rossoneri
19th December, 2008, 07:51 AM
بچه ها چند دقیقه پیش سایت گل یه مطلب گذاشت با عنوان "آموختن زبان ایتالیایی با دیوید بکام" که درش 10 تا جمله که بکهام بهش در میلان نیاز خواهد داشت رو به ایتالیایی برگردوندن. من که از خنده دارم میمیرم گفتم بذارم شما هم شاد بشین! مخصوصا اون 3 تا که پررنگ کردم خیلی حال کردم:24:

Goal.com Special: Learning Italian With David Beckham
David Beckham might remember a little Spanish from his stint with Real Madrid, but Italian is a different Latin language. Goal.com lends AC Milan-bound Becks a helping hand.

It's important for anyone, even someone as famous as David Beckham, to try to fit in with peers in the workplace. However, this task gets a little complicated when there's a language difference, as will be the case when Beckham joins AC Milan on a loan deal from the Los Angeles Galaxy.

Goal.com understands this issue, and we've utilized our international resources to help Beckham out with useful Italian phrases that can help him throughout his loan stint. He'll need to start practicing soon, as he is due to be presented by the club this Saturday.

We've compiled a list of ten phrases both social and vital to an Englishman on a soccer adventure in Italy. After all, what's the beautiful Italian language for if not to praise Fabio Capello, call for a ball, and ask for tea?

1) Scusa, Pirlo, tiro io questa punzione.

Excuse me, Pirlo, I'll take this free kick.

2) Mi dispiace bella, sono sposato. Ma Pato non è . . .

Sorry, beautiful, I'm married. But Pato isn't . . .:rofl:

3) Sono sicuro che fai un caffe espresso molto buono, ma riesci a farmi un te?

I'm sure you make a very good espresso, but can you make me a spot of tea?

4) Per favore, posso restare qui al Milan?

Please can I stay here at Milan?

5) Signore Capello e' un grand'uomo, un uomo importante, un uomo intelligente. E anche bello.

Mr. Capello is a great man, an important man, an intelligent man. And good-looking, too.

6) E' strano, ma Pippo Inzaghi e' molto meglio di Alan Gordon.

It's strange, but Pippo Inzaghi is much better than Alan Gordon.

7) Dove' il negozio di Armani?

Where's the Armani store?

8) Aspetta. Veramente vi piaceva Ruud Gullit?

Hang on. You guys actually liked Ruud Gullit?

9) Non sono qui solo per vendere magliette. Non sono qui solo per vendere magliette. Non sono qui solo...

I'm not here just to sell jerseys. I'm not here just to sell jerseys. I'm not here just...

10) Dai, ragazzi - datemi il pallone!

Come on, guys - pass me the ball!

D JoKeR
19th December, 2008, 03:23 PM
مسی بهترین بازیکن جهان نشده، 90 درصد اون بازیکن های میلان هم که مثال زدی بهترین بازیکن جهان نشدن تا حالا! در مورد سیدورف هم منظورم این بود اگه قرار بود با بدست آوردن عناوین اشباع بشه همون موقع که یکی دو بار قهرمان چمپیونز لیگ شد و جام های دیگه ای رو هم برده بود باید اشباع میشد نه بعد از 4 قهرمانی. کلا میخوام بگم این که میگی وقتی یک بازیکن چندین جام مهم رو وقتی ببره اشباع میشه اصلا درست نیست و بدست آوردن جامهای مختلف صرفا ملاک بر اشباع شدن بازیکن نیست.
در مورد شوچنکو منم قبول دارم که الان خیلی ضعیف شده و بدترین مهاجم میلانه در حال حاضر. من فقط گفتم انگیزه اش برای اینکه خوب بازی بکنه خیلی زیاده اما نمیتونه حالا تو چی توهم زدی که این همه جواب نوشتی دیگه من نمیدونم!
اولا که اصلا معلوم نیست اگه مانچو بود میتونست قهرمان بشه یا نه اما مطمئنا شانسش زیاد بود چون تیم رو قهرمان کرده بود فصل پیش و خیلی نامعقول بود که اخراج شد. نمونه اش رو هم فقط در رئال مادرید عجیب غریب دیدیم که کاپلو رو بعد از قهرمانی عوض کرد. و اما دلیل تعویض مانچو هم این بود که موراتی میخواست تو اروپا قهرمانی بدست بیاره و مانچو تو چمپیونز لیگ خوب کار نکرده بود. در مورد زلاتان هم که این فصل داره دو برابر بهتر از فصل قبل بازی میکنه و اگه نبود اینتر فکر میکنم یک سوم امتیازات الانش رو نداشت!
در مورد رایکارد مربی ای بود که یک فصل ضعیف کار کرد با حاشیه هایی که بازیکنا تو تیم ایجاد کرده بودن و مسئولان بارسا هم کم طاقت تر از این بودن که یک فصل دیگه بهش فرصت بدن. اگه میموند بنظرم با این بازیکنایی که بارسا این فصل جذب کرد میتونست دوباره موفق باشه.
ما داریم راجع به مربی هایی صحبت میکنم که جندین سال در یه تیم حضور داشتن. که البته بحثش رو هم خودت پیش کشیدی و فرمودین که تیم های بزرگ باید مربی هاشون رو هر چند سال یکبار عوض کنن اگرنه قهرمان نمشین. بعد چطوری تیم های چلسی و والنسیا و بایرن رو مثال زدی در حالی که هر کدوم سرمربی هاشون فقط یک یا دو سال بود که که به این سمت منصوب شده بودن؟ چلسی با آورام گرانت و والنسیا با رونالد کومان یکسال کار کردن. آورام گرانت که معلوم بود به قول خودت موقتیه و کومان هم که با نتایج افتضاحش جواب نداد و برکنار شد. هیدسفیلد هم که 2 سال بود تو بایرن اومده بود و خودش هم گفته بود که در انتهای فصل میره و از میانه های فصل کلینزمن به عنوان سرمربی فصل بعد انتخاب شد. حالا چی با خودت فکر کردی که اینها رو مثال زدی نمیدونم!:106:

این جمله بالات هم که خیلی خنده دار بود! مورینیو داشت در چلسی خوب کار میکرد و تنها دلیلش هم اختلافش با آبراموویچ بود حالا باز تو از کجا استنباط کردی که اگه میموند گند میزد ... بازم نمیدونم!
استثناء هات هم (فرگوسن و ونگر) خیلی جالب بود!:nish:

حوصله ام سر رفت دیگه این آخرین ارسالم در این مورد بود اینقدر بحث رو پیچوندی که یادم رفت اولش موضوع چی بود!:37:

مورینیهو اون ساله اخر چلسیش قشنگ بازی میکرد؟(که تیمها رو با اختلاف 1گل میبرد)
در والنسیا هم من منظورم کومان نبودو مربی قبل از کومان بود که برکنارش کردن بدبختو این اینکه هم با ولنسیا تو clخوب کار کرد و هم تو لیگ یوهو برکنار شد
اینا همش یه نوع استنباط هست که میگی میتونست بهتر بازی کنه حیف که هیچکدومشون نموندن:kahvecy0:

بیخیال بابا تو راست میگی انچلوتی همه چی تمومه منم دیگه دررابطه با این موضوع هیچ حرفی نمیزنم:65:

S@eed
19th December, 2008, 04:56 PM
خوردیم به وردر برمن. عجب بازیه بشه این بازی ! دور بعد هم باید برنده ی المپیاکوس و سن انتین بازی کنیم

Amin
19th December, 2008, 05:02 PM
manam omadam hamino elam konam ama kybordam farsi neminevise nemidonam chesh shod. goreie sakhtie ama age biaim bala dore bad be nazaram vaz behtar mishe

Le Professeur
20th December, 2008, 09:15 PM
http://www.mashal.org/image/shabyalda.jpg

صفا هرچی میلانیه ... ازنوع حامدش :4:

Rossoneri
21st December, 2008, 01:52 AM
تا دقیقه 80 اینتر 1 - 1 با سینا مساوی بود ولی بازم مایکون که گل اول رو هم زده بود دقیقه 82 دومیش رو هم زد تا اینتر 1 - 2 ببره ...
از این اینتر خوش شانس تر نیست اگه همین قدر که تو سری آ شانس میارن تو چمپیونز لیگ هم بیارن منچستر کوچک ترین نگرانیشون باید باشه! ما اگه بتونیم با خود اینتر هم در ادامه مبارزه کنیم با این شانسشون عمرا بتونیم!
این مایکون هم که از شانسشون یهترین مدافع راست دنیا در اومد:dry:
یه روز که زلاتان خوب نیست هم این مایکون بلند میشه میاد از دفاع 2 تا میزنه:fool:

KAKA
21st December, 2008, 12:44 PM
http://i42.tinypic.com/2zir5zm.jpg

:baaasmiley:

★.JU.V.E.N.T.US.★
21st December, 2008, 01:15 PM
مبارکه http://e.imagehost.org/0438/silly.gif ! شماره " 23 " تیم رو کی پوشیده که ندادن بهش ؟ http://e.imagehost.org/0926/1655.gif

Hamed
21st December, 2008, 01:30 PM
^^^^

ماسیمو آمبروسینی,کاپیتان دوم میلان 23 رو میپوشه!:3:

Sir Bob Paisley
21st December, 2008, 01:33 PM
نمیخوام فکرکنم ماسیمو رو تحت فشارگذاشتن که پیراهنش رو به این پسره بده

این برخلاف فلسفه میلانه

Rossoneri
21st December, 2008, 08:07 PM
معلومه همچین کاری نکردن از رونالدینیو که بیشتر نیست که اسپانسرش از نام r10 استفاده میکرد.

DakmaN
21st December, 2008, 10:13 PM
منم تبریک میگم.ایشاا... که بتونه تو میلان خوب کار کنه و انتظارات رو تا حد ممکن به واقعیت برسونه

D JoKeR
22nd December, 2008, 12:38 AM
خوب خداروشکر فعلا که از اودینیزه 3-1 جلو میباشیم
امیدوارم که اتفاق خاصی تو بازی نیفته تا بازیرو ببریم:121fs725372::N_aggressive (41):

DakmaN
22nd December, 2008, 12:46 AM
بالاخره یکم خوشحال شدیم.ایشاا.... که پایان بازی هم همینجوری باشه

Hamed
22nd December, 2008, 12:56 AM
و بازهم بعد از چند نتیجه افتضاح,آنچلوتی با یه برد خوب خودش رو بیمه میکنه:21:

واین داستان ادامه دارد....

Rossoneri
22nd December, 2008, 12:58 AM
حال میکنید خداییش؟ خیلی جالبه ... :4:

D JoKeR
22nd December, 2008, 12:58 AM
و بازهم بعد از چند نتیجه افتضاح,آنچلوتی با یه برد خوب خودش رو بیمه میکنه:21:

واین داستان ادامه دارد....

الان کروش دوباره ناراحت میشه میادو از انچلوتی دفاع میکنه:shok:

Rossoneri
22nd December, 2008, 01:09 AM
الان کروش دوباره ناراحت میشه میادو از انچلوتی دفاع میکنه:shok:

کوروش بابا! اسمم رو درست بنویس حداقل:baaasmiley:
آنجلوتی هم نیازی به دفاع کردن من نداره با این نتیجه خودش جواب همه رو داد:4:

Rossoneri
22nd December, 2008, 01:12 AM
اینم پنجمیش !!! برین حالشو ببرین ... :4:

Orphée
22nd December, 2008, 01:19 AM
اوه اوه ! خب انگار دارید دق دلی این 4-5 بازی رو یه جا سر این بنده خداها خالی میکنید.. :D
این پتو هم که دو تا گل زده..:happy: امیدوارم به این بهونه سیاوش رو هم دوباره اینجا ببینیم.. :angel_smile:

راستی تمدید قرارداد کارلتو رو هم پیشاپیش تبریک میگم.. :nish:

Rossoneri
22nd December, 2008, 01:25 AM
اوه اوه ! خب انگار دارید دق دلی این 4-5 بازی رو یه جا سر این بنده خداها خالی میکنید.. :d
این پتو هم که دو تا گل زده..:happy: امیدوارم به این بهونه سیاوش رو هم دوباره اینجا ببینیم.. :angel_smile:

مگه سیاوش چی شده؟!:39:

K22R10
22nd December, 2008, 02:10 AM
بچه ها چي شده؟
1-5 برديم
فكر نمي كردم با اومدن بكهام تيم از اين رو به اون رو بشه
ان شاالله هميشه از اين خبر ها باشه
كاكا و پاتو هم دو تا گل زدن

S@eed
22nd December, 2008, 02:16 AM
تبریک میگم. بازی رو طوفانی آغاز کردیم و طوفانی هم تموم کردیم.. مثلث کاپارو عالی کار کرد خصوصا کاکا و پاتو که دو گل هم زدن. تیم بدون کاکا ا مثل پیرمردیه که عصا نداشته و هی با سر میخوره زمین :4:

چی بگم . به این تیم هم امید است به شرط اینکه ژانویه یه دفاع خوب به تیم تزریق میشد

در ضمن با این نتیجه فعلا کارلتو رو باید تا 10 20 هفته دیگه تحمل کنیم!

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
22nd December, 2008, 02:20 AM
تبریک ، خبرهایی مبنی بر تعویض شدن لدسما با گتوزو رو می شنویم از الان بگم دوره کریستین رو خط بکشین گتوزو رو هم نخواستیم :4:

Rossoneri
22nd December, 2008, 02:23 AM
^^^
نه تورو خدا بفرمایین خجالت نکشین:4:

اینم کاکا بعد از گل که گتوسوی مصدوم رو بغل میکنه:smile:
http://i.media.goal.com/g/40919.jpg

kaka22
22nd December, 2008, 05:36 AM
تبریك میگم . كاكا و پاتو عالی بودند.
كاكا 14 گل تا 100 گله شدن داره . در چند بازی آخری كه بازی كرده گل زنی كرده. پاتو هم در 3 بازی آخر 4 گل زده.
فكر میكردم با وجود سیدرف،پیرلو و یانكو كه بیشتر حمله ای اند ، در میانه زمین در كار دفاعی به مشكل بخوریم .ولی نكته مهم این كه روند بازی رو به صود ما جلو برد، گل زود هنگام پاتو و كاكا بود كه مثل سیلی ناگهانی بود برای اودینزه ای كه هنوز در شك باخت بد هفته پیش از لاتزیو بودند.

هفته دیگه تیم میره اردو دوبی.:ghelioon:

ricardo kaka
22nd December, 2008, 07:39 AM
منم برد رو تبریك میگم اصلا با كاكا میلان خیلی فرق می كنه:friends:
كاپارو هم مثل اینكه جواب داده كاكا و پاتو خیلی خوب هر كدومشون 2 تا گل زدن:wavetowel2:
میلان یه بازی در میون خوب میشه:4:
البته امیدوارم تو تعطیلی های كریسمس انجلوتی خودش دست از سر میلان برداره وگرنه نمی شه احتمال داد كه كسی بتونه اخراجش كنه:22:
:07:

Rossoneri
22nd December, 2008, 08:51 AM
تبریك میگم . كاكا و پاتو عالی بودند.
كاكا 14 گل تا 100 گله شدن داره . در چند بازی آخری كه بازی كرده گل زنی كرده. پاتو هم در 3 بازی آخر 4 گل زده.
فكر میكردم با وجود سیدرف،پیرلو و یانكو كه بیشتر حمله ای اند ، در میانه زمین در كار دفاعی به مشكل بخوریم .ولی نكته مهم این كه روند بازی رو به صود ما جلو برد، گل زود هنگام پاتو و كاكا بود كه مثل سیلی ناگهانی بود برای اودینزه ای كه هنوز در شك باخت بد هفته پیش از لاتزیو بودند.

هفته دیگه تیم میره اردو دوبی.:ghelioon:

البته اودینزه بازی قبلش رو نباخته بود بلکه 3-3 مساوی کرده بود. گرچه از باخت کم نداشت چون اول 3-0 جلو بودن!:22:

Rossoneri
22nd December, 2008, 08:55 AM
منم برد رو تبریك میگم اصلا با كاكا میلان خیلی فرق می كنه:friends:
كاپارو هم مثل اینكه جواب داده كاكا و پاتو خیلی خوب هر كدومشون 2 تا گل زدن:wavetowel2:
میلان یه بازی در میون خوب میشه:4:
البته امیدوارم تو تعطیلی های كریسمس انجلوتی خودش دست از سر میلان برداره وگرنه نمی شه احتمال داد كه كسی بتونه اخراجش كنه:22:
:07:

خجالتم خوب چیزیه! آدم قدرنشناس اینا به این میگن!!:33:
آنجلوتی حق داشت بازیهای قبل که باختیم مثل بازی با یوونتوس از نبودن کاکا شکایت میکرد. بازی میلان خیلی به کاکا وابسته است و آنجلوتی هم خودش خیلی به کاکا وابسته است:4: بدون اون اصلا نمیتونه ببره ... یعنی حال نمیکنه در واقع:191:

Rossoneri
22nd December, 2008, 08:59 AM
Player Ratings: Milan 5-1 Udinese
http://i.media.goal.com/g/40919_news.jpg
Milan won their eighth consecutive home fixture in the league tonight, as they overcame Udinese 5-1 at the San Siro. Adrian Del Monte rates the performances of the players on show…

Abbiati – 6.5: Didn’t have all that much to do tonight; however he dealt with everything tremendously well. Made two world class saves to deny D’Agostino on two separate occasions, on 10 minutes, and after 72 minutes from a free kick.

Antonini – 7.0: His glorious passing header set up Pato’s second goal, and Milan’s third after 19 minutes. Worked hard at both ends of the park, and continued his good form this season.

Maldini – 6.5: Solid defensive display by the Milan captain, who didn’t have much to do tonight, however similar to his side’s goal keeper, he dealt with everything that the Bianconeri threw at him.

Kaladze – 6.5: Similar to his partner at the back, a good individual performance in this contest, as he also managed to get forward on more than one occasion.

Favalli – 7.0: Has been criticized for being too old and too slow in the past; however the left back was anything but that tonight, as he set up the first goal of the match, by chipping a glorious ball in towards Pato, after just 4 minutes.

Jankulovski – 7.5: Great performance by the left-back turn midfielder tonight, who played an incredible long ball to Favalli to set up Pato’s first. His fantastic long run set up the fifth and final goal of the match, early in the second half.

Pirlo – 7.5: Went close to scoring for the first time since February in this match, after 65 minutes of play. His ball into the area set up Pato’s second goal, whilst his amazing free kick, which was well saved by Handanovic, led to Seedorf tapping in the fourth.

Seedorf – 7.0: Quiet start by the Dutchman, however he worked his way into it as the match wore on. Was an absolute workhorse in the midfield, and deservedly scored after 43 minutes of play.

Kaka – 8.5: Looked confident and menacing when in possession of the ball, and tested his luck from long range on more than occasion. He scored twice, including an absolute wonder strike after 52 minutes, and was dangerous alongside Pato all match.

Ronaldinho – 6.5: A relatively quiet night by the Brazilian, in comparison to his other team mates anyway. He took a little while to get into the contest, but became more and more influential as the match wore on.

Pato – 9.0: Two goals and an assist in the first 20 minutes of play set up the Rossoneri victory. The young Brazilian played with a real sense of confidence tonight, and he ended the year off in the same fashion he started it in, by scoring at the San Siro. He managed to score four goals in his last three matches, to cap off a wonderful 2008.

Subs: Shevchenko 6.0, Darmian 6.0, Strasser 6.0

:wavetowel2:Ancelotti : 10

Udinese:

Handanovic – 5.5: The visiting keeper was not really at fault for any of the goals; however he did concede five on a disappointing night for the club. He managed to make a number of world class saves though, including a free kick by Pirlo on 43 minutes, which was eventually pounced on by Seedorf, and led to Milan’s fourth.

Ferronetti – 5.0: Very quiet outing by the right back tonight. Offered little support in attack, and was caught ball watching on one too many occasions. Most notably in the first goal scored by Pato, where he was caught in no mans land, as the Brazilian coolly opened the scoring.

Sala – 4.5: Dreadful performance by the centre back, as he struggled all match with the pace and creativity of the Milan attacking players, in his second start for the season. His questionable marking led to the first goal, whilst his slow reactions allowed Pato to skip past him easily, to set up Kaka for the second.

Domizzi – 4.5: Just as bad as his defensive partner, Domizzi was caught ball watching for Kaka’s first, as he let the Brazilian slip in behind him to easily tap in a goal. He almost gave away a penalty after 69 minutes on Kaka, however fortunately for his sake; the referee could not see the contact made.

Lukovic – 6.0: Undoubtedly the best of the Udinese defenders, he was the only player who was consistent in getting forward and defending well for his side. His great run set up the Di Natale goal, and he made several goal saving challenges, including one on Pirlo after 65 minutes.

Inler – 5.0: Anonymous all night. Was comprehensively beaten by the Milan midfielders, and was unable to do anything all match.

D’Agostino – 6.0: One of three decent players for his side tonight, the former Roma man tested his luck from distance, and went close to scoring after 10 and 72 minutes, only to be sensationally denied by Abbiati.

Isla – 5.0: Barely was seen doing anything, let alone in possession of the ball. Deserves a lower rating, but didn’t do enough to warrant that, due to his lack of involvement.

Pepe – 5.5: Tried hard early, but frustration got the better of him after 20 minutes when his side were 3-1 down. Went downhill from there, and was eventually taken from the field in the latter stages.

Quagliarella – 5.5: Provided the assist for the Di Natale goal; however he was forced to withdraw from the field after just 40 minutes of play, as he was struggling with a facial injury it seemed.

Di Natale – 6.0: The captain gave his all in this contest, but he lacked support throughout. Scored a great goal after 17 minutes to briefly get his side back into it; however that was the only highlight for the Bianconeri on the night.

Subs: Floro Flores 5.5, Sanchez 5.0, Pasquale 5.0

Sir Bob Paisley
22nd December, 2008, 09:15 AM
تبریک میگم این برد رو. من رو بردتو خاطراتم و اون پیروزی سوپرکلاسیک-سوپرنوستالژیک هفته 28 فصل 99-98
این جوان رعنا ، پاتو هم چشم ماروگرفته با این گلزنی های اخیرش
کاکا هم مثل اینکه استارت محکمی زدکه توپ طلا را از دست غاصبش دربیاره.

مطمئنا با اضافه شدن بروکی و ویری و کاستاکورتا در نیم فصل دوم شاهددرخشش بیشترتیم خواهیم بود

Eroica
22nd December, 2008, 11:06 AM

http://tinypic.info/files/105vm6u5e5e7fasep1r6.gif

خوبه من هم دچلیه رو دیسِگلی صدا کنم؟ http://qsmile.com/qsimages/30.gif

تا پاتو پاش به گلزنی باز شد در این چند بازی اخیر، رسیدیم به تعطیلات. بخشکی شانس!! http://qsmile.com/qsimages/292.gif

http://tinypic.info/files/8fwpahsnum8cen5qseqy.jpg

این فراتر از یه شوخیه. حقیقت محضه. همین برد های خوبی که هر از گاهی میلان بدست میاره کارلو رو سر کارش نگه داشته.

من هنوز هم فکر میلان قهرمان نمیشه و برای همین کارلو باید بره! به همین سادگی http://tinypic.info/files/z8pgbpqm4s61qu3p8m5v.gif

SoulSiick
22nd December, 2008, 11:27 AM
باز خوبه میلان برد که یکی از 2 گمشده ی میلانی اقدام به پست دادن کنه :4:

احتمالا امین تا هتتریک کاکا پست دادن رو تحریم کرده، ولی سیاوش به 2 گل پاتو رضایت داد !

SoulSiick
22nd December, 2008, 11:59 AM
http://d.yimg.com/a/p/afp/20081221/capt.cps.oor48.211208235055.photo03.photo.default-512x340.jpg

دیشب هم از نزدیک بازی رو نگاه کرده مثل اینکه.

DakmaN
22nd December, 2008, 01:20 PM
منم خیلی خوشحالم.
ایشاا... که این روند ادامه داشته باشه.میلانه واقعی اینه.با این که کارلتو اصلا خوب نبوده ولی الان داریم به تعطیلات نیم فصل نزدیک میشیم.به نظرم باید بهش وقت بدن یکی دوتا بازیدیگه هم بکنه.
راستی من تو روزنامه خوندم که برلوسکنی احمق گفته که ما دیگه بهقهرمانی قکر نمیکنیم.رئیس که اینجوری باشه وای به حال روحیه ی بازیکنا:4:!!!!

D JoKeR
22nd December, 2008, 01:41 PM
کوروش بابا! اسمم رو درست بنویس حداقل:baaasmiley:
آنجلوتی هم نیازی به دفاع کردن من نداره با این نتیجه خودش جواب همه رو داد:4:

همین که ننوشتم کوری باید بری حالشو ببری:rofl:

D JoKeR
22nd December, 2008, 01:47 PM
Player Ratings: Milan 5-1 Udinese
http://i.media.goal.com/g/40919_news.jpg
Milan won their eighth consecutive home fixture in the league tonight, as they overcame Udinese 5-1 at the San Siro. Adrian Del Monte rates the performances of the players on show…

Abbiati – 6.5: Didn’t have all that much to do tonight; however he dealt with everything tremendously well. Made two world class saves to deny D’Agostino on two separate occasions, on 10 minutes, and after 72 minutes from a free kick.

Antonini – 7.0: His glorious passing header set up Pato’s second goal, and Milan’s third after 19 minutes. Worked hard at both ends of the park, and continued his good form this season.

Maldini – 6.5: Solid defensive display by the Milan captain, who didn’t have much to do tonight, however similar to his side’s goal keeper, he dealt with everything that the Bianconeri threw at him.

Kaladze – 6.5: Similar to his partner at the back, a good individual performance in this contest, as he also managed to get forward on more than one occasion.

Favalli – 7.0: Has been criticized for being too old and too slow in the past; however the left back was anything but that tonight, as he set up the first goal of the match, by chipping a glorious ball in towards Pato, after just 4 minutes.

Jankulovski – 7.5: Great performance by the left-back turn midfielder tonight, who played an incredible long ball to Favalli to set up Pato’s first. His fantastic long run set up the fifth and final goal of the match, early in the second half.

Pirlo – 7.5: Went close to scoring for the first time since February in this match, after 65 minutes of play. His ball into the area set up Pato’s second goal, whilst his amazing free kick, which was well saved by Handanovic, led to Seedorf tapping in the fourth.

Seedorf – 7.0: Quiet start by the Dutchman, however he worked his way into it as the match wore on. Was an absolute workhorse in the midfield, and deservedly scored after 43 minutes of play.

Kaka – 8.5: Looked confident and menacing when in possession of the ball, and tested his luck from long range on more than occasion. He scored twice, including an absolute wonder strike after 52 minutes, and was dangerous alongside Pato all match.

Ronaldinho – 6.5: A relatively quiet night by the Brazilian, in comparison to his other team mates anyway. He took a little while to get into the contest, but became more and more influential as the match wore on.

Pato – 9.0: Two goals and an assist in the first 20 minutes of play set up the Rossoneri victory. The young Brazilian played with a real sense of confidence tonight, and he ended the year off in the same fashion he started it in, by scoring at the San Siro. He managed to score four goals in his last three matches, to cap off a wonderful 2008.

Subs: Shevchenko 6.0, Darmian 6.0, Strasser 6.0

:wavetowel2:Ancelotti : 10

Subs: Floro Flores 5.5, Sanchez 5.0, Pasquale 5.0
معلوم نیست این کوروش چندتا سایتو گشته تا تونسته سایتی پیدا کنه که به انچلوتی 10 داده باشه:rofl:

D JoKeR
22nd December, 2008, 02:27 PM
ميلان، چشم انتظار نيروهاى جديد

هنوز هم قصد خريد دارند

بدون شك، ميلان يكى از فعال ترين تيم هاى اروپا در امر خريد و فروش بازيكن بوده است. آنها پول زيادى خرج كردند تا مطمئن شوند فصل بعد ديگر مجبور به بازى در رقابت هاى جام يوفا نخواهند بود. همچنان كه تعطيلات كريسمس نزديك مى شود اين باشگاه ايتاليايى نيز خود را براى فصل جديد نقل و انتقالات آماده مى كند.
دفاع
انصافاً بايد اظهار كرد كه خط دفاع ميلان با تجربه ترين بازيكنان را در سرى a دارد. شايد حتى بتوان اين عنوان را به آنها در سراسر اروپا داد. آنها كسانى چون پائولو مالدينى، آلساندرو نستا و فاوالى را در اختيار دارند با اين حال همه اين مدافعان با تجربه به پايان دوران فوتبال خود نزديك شده اند و ظرف همين يكى ، دو فصل آينده كفش هاى خود را آويزان خواهند كرد و بنابراين باشگاه بايد به فكر خريد چند بازيكن جديد براى اين خط باشد. البته غير از بازيكنان ياد شده تيم، مدافعان ديگرى نيز دارد. جان لوكا زامبروتا، كالادزه و مارك يانكولوفسكى هنوز به خوبى از پس اداره خط دفاعى بر مى آيند اما سن و سال آنها هم كم نيست. مالدينى پايان همين فصل خداحافظى خواهد كرد و باشگاه از همين حالا جست وجوى خود را براى يافتن يك جانشين شروع كرده است تا حداقل اگر شخص مناسبى پيدا نشد قواى دفاعى را تقويت كنند. گرچه ساير مدافعان ميلان هنوز به دوران بازنشستگى خود نزديك نشده اند اما باشگاه تصميم گرفته از همين حالا خود را براى خداحافظى هاى بعدى آماده كند. البته باشگاه همين حالا تياگو سيلواى ۲۴ ساله را دارد كه بازيكن ميانى خط دفاع است با اين حال او تا ژانويه نمى تواند به قرمز و مشكى پوشان بپيوندد. در اين ميان نام هاى ديگرى نيز در ليست خريد ميلان به چشم مى خورد؛ كسانى چون فيليپ مكسس، سرجيو راموس و دانيل آگر همگى گزينه هاى مورد نظر آنها هستند و بعيد نيست پس از ژانويه حداقل يكى از آنها را در پيراهن قرمز و مشكى رنگ ببينيم. در كنار نام اين ۳ تن، شايعه هايى در مورد علاقه مندى ويليام گالاس نسبت به پيوستن به ميلان شنيده مى شود كه با توجه به آينده نامطمئنش در كنار توپچى ها احتمال حضورش در يك باشگاه ايتاليايى كم نيست بازيكنان ديگرى كه باشگاه به دنبالشان نيست اما احتمال پيوستن آنها به تيم زياد است عبارتند از فابيانو سانتاكروز بازيكن ناپولى و آندرى بارزالى بازيكن ولفسبورگ. سانتاكروز تنها ۲۲ سال دارد و به دليل توانايى هايش در آينده اى نزديك به باشگاهى بزرگ مى پيوندد. در اين ميان بارزالى بشدت علاقه مند است به ايتاليا باز گردد و ميلان مى تواند براى هر دوى آنها باشگاه خوبى باشد.
دروازه
كريستيان آبياتى در حال حاضر دروازه بان شماره يك باشگاه به شمار مى رود. با اين وجود او هم اكنون ۳۱ سال دارد و از طرف ديگر به هيچ وجه با بوفون قابل مقايسه نيست. او دوران اوج خود را مدت هاست كه پشت سر نهاده و باشگاه به اين نتيجه رسيده است كه به دنبال يك سنگربان جوان باشد. البته باشگاه ۲ دروازه بان ديگر هم دارد اما تيمى چون ميلان بايد دروازه بانى با تجربه و حرفه اى داشته باشد. برونو دروازه بان فلامينگو نظر ميلان را جلب كرده است و احتمال دارد در ژانويه به قرمز و مشكى ها بپيوندد.
هافبك
مشكل ميلان در خط ميانى تنها مصدوميت است. گتوسو شديدترين مصدوميت را در زانوى راستش متحمل شد و به جراحى نياز دارد و مجبور است براى ۵ يا ۶ ماه آينده بازى هاى تيمش را از كنار زمين تماشا كند. پس از مصدوميت وى نام هافبك هاى زيادى به گوش خورد كه محتمل ترين آنها ژان ماكن بازيكن ليون است. گزارشات حاكى از آن است كه نمايندگان ميلان هفته گذشته در فرانسه بوده اند تا با سران باشگاه اين بازيكن، در مورد احتمالات جابجايى اش به مذاكره بنشينند. در اين ميان آلو ديارا و يوآن گوركف هم جزو محتمل ترين اشخاص براى پيوستن به قرمز و مشكى ها هستند. البته تمايل باشگاه بيشتر به خريد گوركف است. خصوصاً كه در كنار مصدوميت گتوسو، آندره آ پير لو نيز گاه و بيگاه دچار مصدوميت مى شود.
بكهام
اما جذاب ترين اتفاق ژانويه آمدن ديويد بكهام ستاره انگليسى خواهد بود. او به عنوان بازيكن قرضى براى مدتى از لس آنجلس گالكسى به ميلان مى پيوندد. وى همين چند روز پيش در وب سايت شخصى اش تاريخ پيوستن خود را ۲۹ دسامبر اعلام كرد. او در اردوى زمستانى ميلانى ها واقع در دوبى آنها را ملاقات خواهد كرد.

D JoKeR
22nd December, 2008, 02:28 PM
نگاهى طنزآلود به زندگى جديد ستاره انگليسى در ميلان

آموزش زبان ايتاليايى با ديويد بكهام!

براى هر آدمى حتى كسى مثل ديويد بكهام با آن همه شهرت و اعتبار هم تطابق با محيط كارى اهميت بسيارى دارد. به هر حال ستاره انگليسى براى همراه شدن با ساير همتيمى هاى جديدش در ميلان يك مشكل بزرگ دارد، او ايتاليايى بلد نيست! معلوم نيست چقدر طول مى كشد تا او اين زبان را ياد بگيرد اما مطمئناً به يك سرى جمله ها نياز ضرورى پيدا خواهد كرد و بايد با سرعت هر چه تمام تر آنها را ياد بگيرد. خصوصاً كه دير يا زود رسانه هاى ايتاليايى او را دوره خواهند كرد تا در مورد زندگى جديدش سخن بگويد. جملات زير پيشنهاد ما به اين ستاره انگليسى است كه مى تواند با كمك آنها گليم خود را پيش از شروع كلاس هاى زبانش در كشور چكمه بيرون بكشد.
۱)Scusa, pirlo, tiroio questa punzione
۱- ببخشيد پيرلو، من اين ضربه آزاد را خواهم زد!
۲) Sono sicuro che fai un caffe espresso molto buono, Ma riesci a farmi un te?
۲- من مطمئنم كه شما قهوه اسپروسو هاى خيلى خوبى درست مى كنيد اما آيا مى شود اينجا يك فنجان چاى پيدا كرد؟
۳) Per favore, posso restare qui al Milan?
۳- مى شود من در ميلان بمانم؟
۴) Signaro cupello elun grandصuomo, un uomo important un uomo intelligente. E anche bello.
۴- آقاى كاپلو مرد فوق العاده اى است، يك فرد مهم و باهوش و البته خوش تيپ!
۵) E strano, ma pippo inzaghi eصmolto meglio di alan Gordon
۵- عجيب است اما پيپو اينزاگى خيلى بهتر از آلن گوردون است.
۶) poveصil negozio di Armani?
۶- مغازه آرمانى كجاست؟
۷) Aspetta. Veramente vi piaceva Ruvd Gullit?
۷- صبر كنيد ببينم. شماها واقعاً از رود گوليت خوشتان مى آيد؟
۸) Non sono gui solo per Vendere magliette non sono gui solo per vendere maglitte. Non sono gui soloة
۸- من فقط براى فروش پيراهن هايم اينجا نيامده ام. من فقط براى فروش پيراهن هايم اين نيامده ام. من فقط...
۹) Dai, raguzzi- datemi il Pallone!
۹- هى بچه ها، گاه گاهى هم توپ را به من پاس بدهيد!
بكهام وارد ميلان شد
ديويد بكهام راهى ايتاليا شد. در هنگام ورود اين بازيكن انگليسى صدها هوادار ميلان در فرودگاه حاضر بودند. بازيكن تازه وارد ميلان اندكى پس از ورودش به كشور ايتاليا گفت: «براى شما لحظه اى بسيار عاطفى و پراحساس به شمار مى آيد. بودن در اينجا و بازى براى يكى از بهترين باشگاه هاى جهان افتخار بزرگى است. در ميلان بازيكنان بسيار بزرگى حاضر هستند و ميلان باشگاه بسيار بزرگى است.» بكهام كه در واقع بازيكن لس آنجلس گالكسى به شمار مى آيد به صورت قرضى براى مدت ۳ ماه در جمع بازيكنان «روسونرى» حاضر شده است،او پس از انجام آزمايش هاى پزشكى به صورت رسمى به هواداران ميلان معرفى شد. تماشاى بازى ميلان - اودينزه از ديگر برنامه هاى بكهام در ابتداى ورودش به ايتالياست. ضمن آنكه او قرار است ميلان را در سفر به دوبى براى برپايى اردوى تداركاتى آماده سازى همراهى كند. همگان در ميلان اميدوارند كه بكهام مدتى طولانى تر را در ميلان سپرى كند. آدريانو گاليانى، نايب رئيس باشگاه ميلان در گفت و گويى تلويزيونى پيش از ورود بكهام گفت: «اميدوارم او در باشگاه ما بماند. هر چند در اين راه مانع دشوارى به نام لس آنجلس گالكسى وجود دارد.» گاليانى افزود: «قراردادهاى تبليغاتى بكهام را ديده ام. آنها وحشتناك هستند.» بكهام با حضور در رقابت هاى سرى A قصد دارد از مرخصى ليگ حرفه اى فوتبال آمريكا (MLS) استفاده كند و خود را آماده نگه دارد. او با اين كار مى خواهد موقعيت خود در تيم ملى انگلستان را از دست ندهد چرا كه فابيو كاپلو، سرمربى ايتاليايى اين تيم تهديد كرده بود، در صورت كمبود بازى بكهام را با ۱۰۷ بازى ملى ديگر به اردوى بازيكنانش فرا نخواهد خواند. بكهام با سران باشگاه لس آنجلس گالكسى توافق كرده است، مارس ۲۰۰۹ در شروع رقابت هاى ليگ حرفه اى آمريكا با ر ديگر به اين تيم بازگردد. لازم به ذكر است كه باشگاه ميلان پيراهن شماره ۳۲ را به بكهام واگذار كرده است تا او از اين پس با اين شماره ميلان را در ميادين فوتبال همراهى كند.
كاپلو به من نگفت به ميلان بروم
ديويد بكهام ستاره انگليسى جديد ميلان انكار كرد كه كاپلو مشوق وى براى حضور در سن سيرو بوده است. بازيكن اسبق منچستريونايتد شنبه شب به طور رسمى به ميلان پيوست و براى انجام اولين بازى خود در سرى A لحظه شمارى مى كند. بكهام در اولين كنفرانس خبرى رسمى خود در ميلان اعلام كرد كه اين اقدام يك دستور از جانب كاپلو مربى تيم ملى انگلستان نبوده است. به كاپلو احترام مى گذارم. از او خواستم تا نظرش را به من بگويد. هيچ كسى به ميلان اشاره اى نكرد. قصد داشتم در ايتاليا بازى كنم به همين دليل مى خواستم بدانم آيا مى توانم به ميلان بروم يا نه. كاپلو به من گفت بايد در بالاترين سطح بازى كنم بنابراين ميلان بهترين گزينه بود. بازى در سرى A مشكل خواهد بود. احساس خوبى دارم وفقط بايد كمى تمرين كنم. دوست دارم چند سال در سن سيرو بمانم هرچند نمى توان آينده را پيش بينى كرد. هدف بكهام از حضور در ميلان اين است كه دوباره به شرايط آرمانى برسد و بتواند در تيم ملى انگلستان جاى خود را باز كند:« اگر كسى در اوج قرار نداشته باشد نمى تواند به تيم ملى راه يابد. باعث افتخار است اگر دوباره به تيم ملى انگلستان راه يابم. دوست دارم با بازى در ميلان دوباره به شرايط آرمانى بازگردم تا بتوانم در تيم ملى بازى كنم. اين هدف من است.»

Le Professeur
22nd December, 2008, 02:51 PM
http://cache4.asset-cache.net/xc/84103592.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF19358B9FCD9D575A233822D3ACA9EB44EEF E30A760B0D811297

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

http://cache4.asset-cache.net/xc/84103591.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF19358B9FCD9D575A23325F06971D789892F E30A760B0D811297

:welcome1:

Hamed
22nd December, 2008, 03:54 PM
کسایی که بازی رو دیدن یه چیزی در مورد استراسر(؟) بگن...اصلا کی بود این؟:4: چطوریا بازی کرد؟

S@eed
22nd December, 2008, 04:15 PM
کسایی که بازی رو دیدن یه چیزی در مورد استراسر(؟) بگن...اصلا کی بود این؟:4: چطوریا بازی کرد؟

هیچی بابا یه گاگولی بود که 5 دقیقه اومد توی میدون و خودشم نفهمید چیکار کرد:gathering: کلا توی 5 دقیقه که چیزه خاصی نشون نداد:30:

afshin-ss
22nd December, 2008, 04:25 PM
هیچی بابا یه گاگولی بود که 5 دقیقه اومد توی میدون و خودشم نفهمید چیکار کرد:gathering: کلا توی 5 دقیقه که چیزه خاصی نشون نداد:30:

چرا یه کاری کرد!! فکر کنم یه کارت زرد گرفت:cools:!!

team tesar
22nd December, 2008, 05:02 PM
http://cache4.asset-cache.net/xc/84103592.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF19358B9FCD9D575A233822D3ACA9EB44EEF E30A760B0D811297

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

http://cache4.asset-cache.net/xc/84103591.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF19358B9FCD9D575A23325F06971D789892F E30A760B0D811297

:welcome1:

تبریک.

Kaka&Majid
22nd December, 2008, 10:11 PM
بازهم از این بردهایی که من و ( خیلی از شماها :4:) دوست ندارید ولی تبریک.
الان یه کلیپی از کاکا دیدم که با دو تا توپ حرکات جالبی انجام میده. به اونایی که ندیدن پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنن و حالشو ببرن.

کاکا با دو توپ (http://rapidshare.com/files/170940185/Kaka.mp4)

Rossoneri
23rd December, 2008, 11:29 AM

اتفاقا استراسر یکی از مدافعانی هست که من خیلی روش واسه آینده حساب میکنم! حتی بیشتر از دارمیان. اهل سیرا لئون هستش و با اینکه 18 سالشه هیکل نیرومندی واسه مدافع داره و قدش هم فکر میکنم 184 هستش ضمن اینکه فوق العاده خشن و با اعتماد به نفس بازی میکنه. من موفق شدم صحنه هایی از بازی استراسر رو هم ببینم که خیلی با اعتماد به نفس خوبی بازی کرده بود گرچه یکم هیجان زده شد و یه کارت زرد گرفت. خلاصه ببینید کی گفتم این استراسر حتما یه چیزی میشه و بین همه جوونای میلان فرد مورد علاقه من همینه و از امثال دارمیان خیلی بهتر خواهد بود.

Rossoneri
23rd December, 2008, 11:31 AM
نگاهى طنزآلود به زندگى جديد ستاره انگليسى در ميلان

آموزش زبان ايتاليايى با ديويد بكهام!

براى هر آدمى حتى كسى مثل ديويد بكهام با آن همه شهرت و اعتبار هم تطابق با محيط كارى اهميت بسيارى دارد. به هر حال ستاره انگليسى براى همراه شدن با ساير همتيمى هاى جديدش در ميلان يك مشكل بزرگ دارد، او ايتاليايى بلد نيست! معلوم نيست چقدر طول مى كشد تا او اين زبان را ياد بگيرد اما مطمئناً به يك سرى جمله ها نياز ضرورى پيدا خواهد كرد و بايد با سرعت هر چه تمام تر آنها را ياد بگيرد. خصوصاً كه دير يا زود رسانه هاى ايتاليايى او را دوره خواهند كرد تا در مورد زندگى جديدش سخن بگويد. جملات زير پيشنهاد ما به اين ستاره انگليسى است كه مى تواند با كمك آنها گليم خود را پيش از شروع كلاس هاى زبانش در كشور چكمه بيرون بكشد.
۱)Scusa, pirlo, tiroio questa punzione
۱- ببخشيد پيرلو، من اين ضربه آزاد را خواهم زد!
۲) Sono sicuro che fai un caffe espresso molto buono, Ma riesci a farmi un te?
۲- من مطمئنم كه شما قهوه اسپروسو هاى خيلى خوبى درست مى كنيد اما آيا مى شود اينجا يك فنجان چاى پيدا كرد؟
۳) Per favore, posso restare qui al Milan?
۳- مى شود من در ميلان بمانم؟
۴) Signaro cupello elun grandصuomo, un uomo important un uomo intelligente. E anche bello.
۴- آقاى كاپلو مرد فوق العاده اى است، يك فرد مهم و باهوش و البته خوش تيپ!
۵) E strano, ma pippo inzaghi eصmolto meglio di alan Gordon
۵- عجيب است اما پيپو اينزاگى خيلى بهتر از آلن گوردون است.
۶) poveصil negozio di Armani?
۶- مغازه آرمانى كجاست؟
۷) Aspetta. Veramente vi piaceva Ruvd Gullit?
۷- صبر كنيد ببينم. شماها واقعاً از رود گوليت خوشتان مى آيد؟
۸) Non sono gui solo per Vendere magliette non sono gui solo per vendere maglitte. Non sono gui soloة
۸- من فقط براى فروش پيراهن هايم اينجا نيامده ام. من فقط براى فروش پيراهن هايم اين نيامده ام. من فقط...
۹) Dai, raguzzi- datemi il Pallone!
۹- هى بچه ها، گاه گاهى هم توپ را به من پاس بدهيد!
بكهام وارد ميلان شد
ديويد بكهام راهى ايتاليا شد. در هنگام ورود اين بازيكن انگليسى صدها هوادار ميلان در فرودگاه حاضر بودند. بازيكن تازه وارد ميلان اندكى پس از ورودش به كشور ايتاليا گفت: «براى شما لحظه اى بسيار عاطفى و پراحساس به شمار مى آيد. بودن در اينجا و بازى براى يكى از بهترين باشگاه هاى جهان افتخار بزرگى است. در ميلان بازيكنان بسيار بزرگى حاضر هستند و ميلان باشگاه بسيار بزرگى است.» بكهام كه در واقع بازيكن لس آنجلس گالكسى به شمار مى آيد به صورت قرضى براى مدت ۳ ماه در جمع بازيكنان «روسونرى» حاضر شده است،او پس از انجام آزمايش هاى پزشكى به صورت رسمى به هواداران ميلان معرفى شد. تماشاى بازى ميلان - اودينزه از ديگر برنامه هاى بكهام در ابتداى ورودش به ايتالياست. ضمن آنكه او قرار است ميلان را در سفر به دوبى براى برپايى اردوى تداركاتى آماده سازى همراهى كند. همگان در ميلان اميدوارند كه بكهام مدتى طولانى تر را در ميلان سپرى كند. آدريانو گاليانى، نايب رئيس باشگاه ميلان در گفت و گويى تلويزيونى پيش از ورود بكهام گفت: «اميدوارم او در باشگاه ما بماند. هر چند در اين راه مانع دشوارى به نام لس آنجلس گالكسى وجود دارد.» گاليانى افزود: «قراردادهاى تبليغاتى بكهام را ديده ام. آنها وحشتناك هستند.» بكهام با حضور در رقابت هاى سرى A قصد دارد از مرخصى ليگ حرفه اى فوتبال آمريكا (MLS) استفاده كند و خود را آماده نگه دارد. او با اين كار مى خواهد موقعيت خود در تيم ملى انگلستان را از دست ندهد چرا كه فابيو كاپلو، سرمربى ايتاليايى اين تيم تهديد كرده بود، در صورت كمبود بازى بكهام را با ۱۰۷ بازى ملى ديگر به اردوى بازيكنانش فرا نخواهد خواند. بكهام با سران باشگاه لس آنجلس گالكسى توافق كرده است، مارس ۲۰۰۹ در شروع رقابت هاى ليگ حرفه اى آمريكا با ر ديگر به اين تيم بازگردد. لازم به ذكر است كه باشگاه ميلان پيراهن شماره ۳۲ را به بكهام واگذار كرده است تا او از اين پس با اين شماره ميلان را در ميادين فوتبال همراهى كند.
كاپلو به من نگفت به ميلان بروم
ديويد بكهام ستاره انگليسى جديد ميلان انكار كرد كه كاپلو مشوق وى براى حضور در سن سيرو بوده است. بازيكن اسبق منچستريونايتد شنبه شب به طور رسمى به ميلان پيوست و براى انجام اولين بازى خود در سرى A لحظه شمارى مى كند. بكهام در اولين كنفرانس خبرى رسمى خود در ميلان اعلام كرد كه اين اقدام يك دستور از جانب كاپلو مربى تيم ملى انگلستان نبوده است. به كاپلو احترام مى گذارم. از او خواستم تا نظرش را به من بگويد. هيچ كسى به ميلان اشاره اى نكرد. قصد داشتم در ايتاليا بازى كنم به همين دليل مى خواستم بدانم آيا مى توانم به ميلان بروم يا نه. كاپلو به من گفت بايد در بالاترين سطح بازى كنم بنابراين ميلان بهترين گزينه بود. بازى در سرى A مشكل خواهد بود. احساس خوبى دارم وفقط بايد كمى تمرين كنم. دوست دارم چند سال در سن سيرو بمانم هرچند نمى توان آينده را پيش بينى كرد. هدف بكهام از حضور در ميلان اين است كه دوباره به شرايط آرمانى برسد و بتواند در تيم ملى انگلستان جاى خود را باز كند:« اگر كسى در اوج قرار نداشته باشد نمى تواند به تيم ملى راه يابد. باعث افتخار است اگر دوباره به تيم ملى انگلستان راه يابم. دوست دارم با بازى در ميلان دوباره به شرايط آرمانى بازگردم تا بتوانم در تيم ملى بازى كنم. اين هدف من است.»

:4: گزینه پاتو رو حذف کردن!:laugh:

Don Bandini
23rd December, 2008, 12:38 PM
این برد شیرین رو با کمی تاخیر تبریک میگم.

اما مساله مهم... کسی میدونه رای افریقا رو چطوری میشه دید؟ قطع شده! :cry:

S@eed
23rd December, 2008, 01:17 PM
رای آفریقا دیگه سیستم کد گذاریش عوض شده. باهاش خداحافظی کن :4:

Eroica
24th December, 2008, 06:30 PM
the 2008 speaks clear

12/23/2008 12:00:00 am

pato, pato and again pato. Seventeen times pato. The 19-year-old talent of pato branco played 2,560 minutes with milan during 2008, practically 2 entire games. And his goals are 17, one every 151 minutes.

http://media2.acmilan.com/200812/12756_news.jpg

mlanello - not even a year has passed since he has played his first game at milan and alexandre pato has scored 17 goals in official games. It's true that between the league, champions league and uefa cup, his official appearances are 41, but if we calculate the effective minutes played (2,560), the entire games of the pato branco talent are 29. An average higher, therefore, than a goal every two games.

Alexandre pato during this season has scored eight goals: Five at san siro against zurich, lazio, wolfsburg and udinese, three away from home against reggina, torino and juventus. His growth was therefore very awaited. That of last season, therefore, were not just a flash in the pan. All of which milan had noticed from september to december 2007, when patinho just trained, was real.

The 2008 speaks clearly: Pato had nine months of italian football, from january to may and from september up to today. In these nine months there have been a couple of injuries (the longest one was to his ankle in florence at the start of february) and the olympics and various call-ups for the brazilian national team. Well, in these nine months the figures are clear: Nine goals in the league from january to may, six in the league plus two in uefa from september to today. In total 17 goals.

acmilan.com (http://www.acmilan.com/newsdetail.aspx?idnews=77842)

17 گل از ژانویه 2008 تا دسامبر 2008 برای مهاجمی که تازه 19 سالشه. بد نیست! خصوصا وقتی دقایقی که در زمین حضور داشته رو در نظر بگیریم.

Le Professeur
24th December, 2008, 09:13 PM
ميلاني‌ها در تب کارگري روزمزد به نام "بکام"!

به گفته زونکا، اگر ميلان که انگليسي‌ها به آن لقب هتل سالمندان را داده‌اند، يک ميليون يورو به بکام مي‌پردازد تا در طول سه ماه تعطيلات ميان‌فصلي ليگ دسته اول فوتبال آمريکا، در خدمت اين باشگاه باشد، برآورد مي‌شود تا شش و نيم ميليارد يورو از راه فروش بليت، پيراهن با نام بکام و سفرهاي تدارکاتي در سراسر جهان به جيب بزند.
پس از رسمي شدن خبر پيوستن ديويد بکام، به باشگاه ميلان، تب حاصل از اين خريد پر سروصدا همچنان ايتاليا و به ويژه شهر ميلان را فرا گرفته و اين ستاره‌ي سرشناس تيم ملي انگليس همچنان تيترهاي رسانه‌ها را به خود اختصاص مي‌دهد.

به گزارش ايسنا،‌ روزنامه ها و شبکه‌هاي راديويي و تلويزيوني گوناگون ايتاليا، توجه خود را تنها به نشست خبري يکشنبه که براي بکام ترتيب داده شد، محدود نکردند، بلکه کوچکترين جزييات ورود و جا به جايي Becks، يعني ديويد و همسرش ويکتوريا را زير ذره‌بين قرار داشتند.

تا همين چند سال پيش، طرفداران ميلان همشهري‌هاي اينتري خود را دست مي‌انداختند، چون زماني كه آبي و مشكي پوشان در دوران ناکامي مزمن به سر مي‌بردند، همواره شتاب‌زده، ستارگان بزرگ جهان فوتبال را به ترکيب خود تزريق مي‌کردند، بدون اين که نتيجه‌اي بگيرند.

اينتر که رقيبانش زماني به تمسخر مي‌گفتند،40 بازيکن دارد، نخستين تيم در تاريخ ليگ دسته اول ايتاليا شد که در يک بازي يازده بازيکن خارجي را به ميدان فرستاد.

روز دوشنبه در سايت اينترنتي Youtube و زير ويدئوي نشست خبري معرفي بکام، نوبت به طرفداران اينتر بود که ميلان را به خاطر قرض گرفتن اين ستاره 33 ساله، آن هم براي تنها سه ماه، به باد تمسخر بگيرند. البته اين نيش‌ و کنايه‌ها تازه شروع شده و مدت‌ها ادامه خواهد داشت.

يکي از هواداران اينتر مي‌گويد: «مردم نان شب ندارند، آن وقت اين ها بکام را با هواپيماي شخصي نخست وزير به ميلان مي‌آورند.» طرفداران ميلان در مقابل، مي‌گويند که "اينتري‌ها" حسودند و چشم ديدن اين برگ برنده‌اي را که "سيلويوي بزرگ" از آستين خود بيرون آورده، ندارند.

سيلويوي بزرگ، يا همان سيلويو برلوسکوني، نخست وزير خبرساز ايتاليا و صاحب باشگاه ميلان است که سياستمدار حسابگري به شمارمي آيد، گويا اين بار هم به هدف زده است.

برلوسکوني هرگز در بهره‌برداري از قهرماني‌هاي ميلان براي رسيدن به اهداف سياسي‌ خود ترديدي به خرج نداده است. او برعکس، همواره ايتالياي تحت رهبري خود را به ميلان پيروز و پرافتخارش تشبيه کرده و جام‌هايي را که سرخ و سياه‌پوشان ميلاني، تحت مديريت او برنده‌ شده‌اند، شاهدي بر توانايي‌هايش در عرصه‌ي رهبري سياسي دانسته است.

بکام، متخصص ضربه‌هاي آزاد

بسياري از ايتاليايي‌ها نيز اين استعاره ي ورزشي را مي‌پسندند و ميلان را در کنار "فراري"، نمادي از ايتاليايي مي‌دانند که با وجود تمام مشکلاتش هنوز مي‌تواند بر بام اروپا بتازد.

اما حضور ديويد بکام انگليسي، تنها براي آن نيست که برلوسکوني کلکسيون ستارگانش در ميلان را تکميل‌تر کند. چه کسي بهتر از او که بنيانگذار تلويزيون خصوصي سراسري در ايتاليا است، اهميت چهره‌سازي و سود اقتصادي آن در فوتبال امروز را مي‌شناسد؟!

ارزش ديويد بکام، به مراتب بيشتر از بازي‌اش در زمين فوتبال است. جوليا زونکا، يکي از روزنامه‌نگاران نشريه ورزشي گاتزتا دلو اسپورت، پرتيراژترين روزنامه ي ورزشي ايتاليا مي‌گويد: «بکام مارکي است که راه مي‌رود و از اهميت بازاريابي شخصيتي‌اش آگاه است.» آخرين نمونه آن همين سپتامبر گذشته بود که تقويم سال 2009 بکام با 12 پوستر به بازار آمد.

به گفته زونکا، اگر ميلان که انگليسي‌ها به آن لقب هتل سالمندان را داده‌اند، يک ميليون يورو به بکام مي‌پردازد تا در طول سه ماه تعطيلات ميان‌فصلي ليگ دسته اول فوتبال آمريکا، در خدمت اين باشگاه باشد، برآورد مي‌شود تا شش و نيم ميليارد يورو از راه فروش بليت، پيراهن با نام بکام و سفرهاي تدارکاتي در سراسر جهان به جيب بزند.

ميلان انتظار دارد، با آمدن بکام بتواند، تعداد كساني را که بازي‌هاي اين باشگاه در ورزشگاه سان سيرو را آبونه هستند، دو برابر کند. نخستين اردوي تدارکاتي ميلان نيز براي تعطيلات سال نو مسيحي در دوبي خواهد بود. اين ستاره ي معروف نيز به نوبه ي خود، بيش از آن که ضرر کند، سود خواهد برد، حتي اگر تمامي ضربه هاي آزاد او روانه ي خارج ميدان شوند.

اگر فکر مي‌کنيد که همه ي اين ها تصادفي است، هنوز سيلويوي بزرگ را نمي‌شناسيد! روزنامه بريتانيايي Mail on Sunday پا را فراتر گذاشته و مي‌نويسد که مديران شبکه تلويزيوني برلوسکوني (Mediaset) در آرزوي آن هستند که اين ستاره پول‌ساز در يکي از شو‌هاي سريالي آنها شرکت کند.

بکام با آمدنش به ميلان، از اين پس مورد توجه فابيو کاپلو، سرمربي ايتاليايي تيم ملي فوتبال انگليس خواهد بود که خود زماني سکان کشتي ميلان را در دست داشته است.

به هر حال، شکي نيست که اقامت 3 ماهه ي بکام به کام همه خوش خواهد آمد. تنها کساني که غرولند خواهند کرد، دلتنگان فوتبال دوران قديم هستند که اين گونه با تجارت، سياست و تلويزيون در هم تنيده نشده بود. به نوشته ي "دويچه وله"، البته طرفداران اينتر نيز در صف ناراضيان قرار دارند، چرا که با اين حرکت سيلويوي بزرگ، خبر کسب عنوان قهرماني‌شان در پايان نيم‌فصل در حاشيه قرار گرفته است.

barcabest
24th December, 2008, 11:40 PM
رای آفریقا فکر نمی کنم اصلا از ایران دیگه بعد از تغییر سیستم کدینگ قابل مشاهده باشه.

INTERMILAN
25th December, 2008, 03:41 AM
راي آفريقا روفقط با جيباكس ميشه تماشا كرد
به مديا پيوسته

SoulSiick
25th December, 2008, 03:47 AM
خونه رونالدینیو رو دزد زده و کلی جواهر و ساعت و اینا بردند.
ولی توپ طلاش رو گذاشتند و دست نزدند بهش :4:

★.JU.V.E.N.T.US.★
25th December, 2008, 11:39 AM
خونه رونالدینیو رو دزد زده و کلی جواهر و ساعت و اینا بردند.
ولی توپ طلاش رو گذاشتند و دست نزدند بهش :4:

یعنی اینقدر توپ طلاش بی ارزش بوده ؟ :4:

D JoKeR
25th December, 2008, 12:27 PM
یعنی اینقدر توپ طلاش بی ارزش بوده ؟ :4:

شایدم دلشون برای رونالدینیهو سوخته :salavat:
اگه میبردن دیگه رونالدینیهو باید میومد از بازار سد اسمال یکیشو میخرید:191:

DakmaN
25th December, 2008, 03:02 PM
بچه ها من شنیدم واسه اقامت بکام هر روز(البته تا چند وقته دیگه)هر روز 900 میلیون تومن واسه ویلاش میدن1!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rossoneri
25th December, 2008, 03:10 PM
بچه ها من شنیدم واسه اقامت بکام هر روز(البته تا چند وقته دیگه)هر روز 900 میلیون تومن واسه ویلاش میدن1!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه با عقل خودت جور در میاد؟!:cheshmak:

DakmaN
25th December, 2008, 04:27 PM
خدایش نه...مخم سوت میکشه.
خیلی زیاده.شاید که تایپیست اشتباه کرده و یه صفر زیاد گذاشته.
(همون صفر میتونه میلان رو ورشکسته کنه:4:)

Rossoneri
25th December, 2008, 06:36 PM
خدایش نه...مخم سوت میکشه.
خیلی زیاده.شاید که تایپیست اشتباه کرده و یه صفر زیاد گذاشته.
(همون صفر میتونه میلان رو ورشکسته کنه:4:)

من که فکر میکنم تایپیسته 2 تا صفر اشتباه گذاشته:biggrin:

Don Bandini
25th December, 2008, 06:49 PM
من شنیدم 900 میلیون تومن خرج کلی بکهامه برای هر روز اقامتش در میلان. البته با همه این تفاسیر ظاهرا قراره میلان از این قضیه سود زیادی ببره. اما موضوع اصلی که هیچ وقت فاش نشد و بصورت یک راز باقی موند اسم تیم رقیب میلان برای امضای قرارداد با بکهام بود. ماجرا واقعا مخوفه و من جرات نمیکنم اسم اون تیم رو به زبون بیارم. از من نشنیده بگیری اما حرف اول اسم اون تیم "ب" هست. حرف سومش "ش" هست و حرف چهارمش هست "الف"!
فقط ازتون خواهش میکنم از من نخواید که حرف دومش رو هم بگم! قضیه جدی تر از چیزیه که تصورش رو کنید.
چون من نمیخوام به عنوان یک مامور حفاظت اطلاعات چیزی رو لو داده باشم :cry:

SoulSiick
25th December, 2008, 08:07 PM
یه سوال دارم :4:

چرا کلید واژه های این تاپیک "دایی سعید" و "سرور" هستند ؟!؟!!!! :21:

SoulSiick
25th December, 2008, 08:16 PM
جالبه،توی گوگل بنوسید دایی سعید :21: اولین گزینه این تاپیکه :21:

Rossoneri
25th December, 2008, 11:52 PM
من شنیدم 900 میلیون تومن خرج کلی بکهامه برای هر روز اقامتش در میلان. البته با همه این تفاسیر ظاهرا قراره میلان از این قضیه سود زیادی ببره. اما موضوع اصلی که هیچ وقت فاش نشد و بصورت یک راز باقی موند اسم تیم رقیب میلان برای امضای قرارداد با بکهام بود. ماجرا واقعا مخوفه و من جرات نمیکنم اسم اون تیم رو به زبون بیارم. از من نشنیده بگیری اما حرف اول اسم اون تیم "ب" هست. حرف سومش "ش" هست و حرف چهارمش هست "الف"!
فقط ازتون خواهش میکنم از من نخواید که حرف دومش رو هم بگم! قضیه جدی تر از چیزیه که تصورش رو کنید.
چون من نمیخوام به عنوان یک مامور حفاظت اطلاعات چیزی رو لو داده باشم :cry:

حالا من نمیدونم چقدر روزانه خرجش میکنن ولی میدونم 1 میلیون یورو بهش دادن و در عرض 3 ماهی که اونجاست حدود 6.5 میلیارد یورو هم برآورد شده که ازش درآمد بدست میارن:64: (فروش لباس و فروش بلیط و پخش های تلویزیونی و تبلیغات و ...)
خداییش به این میگن سیاست! شوخی نیست پول 10 تا بازیکن مثل کاکاست! یا پول شروع ساخت یه استادیوم جدید، یا شایدم ذخیره بشه برای رقابت تبلیغاتی دوره بعد نخست وزیری برلوسکونی:wavetowel2:

MAHDI_ITALIA
26th December, 2008, 12:10 AM
هزینه اقامت بکهام تو میلان روزی 10 میلیون تومنه که تو 90 روز میشه 900 میلیون تومان

KAKA
26th December, 2008, 01:06 AM
این داستانا از كجا اومده دیگه ؟ هزینه ی زندگی بیل گیتس هم اینقدر نیست بابا نشستین همینجوری یه چیزی میگین ؟
اونجور كه من تو اخبرا دنبال میكردم تخمینی كه قبل از اومدن زده میشد مبلغ پرداختی به اون هم حدود دو میلیون یورو بود و تخمین زده میشد حدود 20 الی 30 میلیون یورو در آمدیه كه از تمام جنبه های مختلفش از جمله فروش لباس و بلیط و تبلیغات و ... میتونه بدست بیاد . كوروش شرمنده ولی 6.5 میلیارد یورو اونقدر مسخره س كه حتی نمیشه بهش خندید .
پول 10 تا بازیكن مثل كاكا ست :rolleye:
همچین مبلغی حدود 25% درآمد نفتی كشوری مثل ایران در طول یك ساله مگه الكیه آخه . اینجوری بود كه رئال تو چند سالی كه بكهام رو داشت باید میتونست یه قاره رو بخره . نمیدونم چی بگم والا

Sir Bob Paisley
26th December, 2008, 01:10 AM
امین راست میگه
کلا امروز از بعدازظهر این تاپیک شده بود، تاپیک عجایب
همینجور رقم های کلانی بود که ازشون صحبت میشد
من سرم با6/5 میلیارد یورو هنوز داره سوت میکشه

Hossein Azzurri
26th December, 2008, 03:14 AM
با این پولها واقعا این اسمش فوتباله؟

بعضی وقت ها طرفدار فوتبال بودن خیلی برام بی معنی میشه چون تنها کاریه که در ازای این همه وقت و انرژی هیچ درامدی برامون نداره!!

ricardo kaka
26th December, 2008, 08:01 AM
دزدها به چند دلیل دزد می شوند که یکی از آن دلایل اغلب کم هوشی است
هورا اسپرت, روز به روز بر شمار سارق ها ایتالیا افزوده می شود, چرا که در ابتدا مارک هامسیک, بازیکن ناپولی و اینک منزل رونالدینیو, ستاره میلان مورد دستبرد سارقان فرصت طلب قرار گرفته است.

درست چند روز پس از اینکه مارک هامسیک, بازیکن صربستانی ناپولی با تهدید اسلحه مورد غارت قرار گرفت, دوشنبه شب منزل یلاقی رونالدینیو نیز که برای گذراندن تعطیلات کریسمس راهی کشورش برزیل شده بود مورد سرقت دزدان قرار گرفت و آنها ده ها هزار پوند از جواهرات و ساعتهای باارزش این بازیکن سرشناس را با خود به سرقت بردند.
اما نکته جالب توجه این است که ظاهرا سارقان منزل رونالدو چندان کارکشته نبوده اند زیرا ارزشمندترین دارایی های این ستاره برزیلی که شامل تمامی مدالهای او در طول دوران حرفه ای اش و همچنین توپ طلای بهترین بازیکن سال 2005 که جلوی دید و درون قفسه ای قرار داشت از چشمان آنها مخفی ماند و آنها فراموش کردند افتخارات باارزش رونی را با خود ببرند.
به چند دلیل دزدها, دزد می شوند که یکی از آن دلایل, اغلب کم هوشی و بی ذکاوتی آنها است.

=============
خداییش دزدای باحالی بودن:gathering:

Don Bandini
26th December, 2008, 01:59 PM
راستی من رقم 900 میلیون رو از روزنامه روم به دیوار* خونده بودم. یعنی دیدم یه گوشه افتاده ورداشتم دیدم قسمت ورزشیشه و خوندم رقم رو. منم باور نکردم. فقط نقل غول کردم! :4:

*کیهان

:whistle:

SoulSiick
26th December, 2008, 02:27 PM
کلیدواژه
دایی سعید, سرور, عمو امین

:lol:

ما هم بریم تو تاپیکمون حاج یوسف و سر فرزاد و داش رضا بشیم :lol:

C.Maldini
26th December, 2008, 02:49 PM
يحتمل اين كارهارو سعيد بندري كيهان خون داره انجام ميده:hey:

Rossoneri
26th December, 2008, 09:03 PM
تو سایت گل اون مطلب 6.5 میلیارد رو خوندم ... حیف هرچقدر میگردم پیداش نمیکنم:39:

KAKA
27th December, 2008, 12:28 AM
تو سایت گل اون مطلب 6.5 میلیارد رو خوندم ... حیف هرچقدر میگردم پیداش نمیکنم:39:

پیدا هم كنی اتفاق خاصی نمی افته . سایت گل كه سهله بهت الهام هم شده باشه نمیشه همچین چیزی رو باور كرد .
یه مثال میزنم برای نمونه . كالدرون فصل قبل كه به كاكا پیله كرده بود اعلام كرد طبق بررسیهاش اگه حداقل یه قرار داد پنج ساله با كاكا بسته بشه در طول این 5 سال مجموعا از جنبه های تبلیغاتی و فنی و فروش لباس و اینا حدود 700 میلیون یورو برای رئال سوددهی خواهد داشت دیگه خودت حساب كن این 6.5 چقدر چیز پرتیه

Rossoneri
27th December, 2008, 07:24 AM
پیدا هم كنی اتفاق خاصی نمی افته . سایت گل كه سهله بهت الهام هم شده باشه نمیشه همچین چیزی رو باور كرد .
یه مثال میزنم برای نمونه . كالدرون فصل قبل كه به كاكا پیله كرده بود اعلام كرد طبق بررسیهاش اگه حداقل یه قرار داد پنج ساله با كاكا بسته بشه در طول این 5 سال مجموعا از جنبه های تبلیغاتی و فنی و فروش لباس و اینا حدود 700 میلیون یورو برای رئال سوددهی خواهد داشت دیگه خودت حساب كن این 6.5 چقدر چیز پرتیه

:wavetowel2:
ولی به جون امین نوشته بودها فکر کنم نامردا فهمیدن پاکش کردن:biggrin:

Leonardo
27th December, 2008, 01:58 PM
بچه ها من عضو تازه وارد هستم. فقط به من بگین این ابوالفضل پلنگ کیه اینجا؟ من میترسم!:cry:

Sir Bob Paisley
27th December, 2008, 02:31 PM
من فکرمیکنم این کاربر همون بندینی خودمونه که با مدیریت جدید به زودی از این مکان ، ظهورخواهدکرد و همه ما در رکابش شمشیرخواهیم زدو خون انگلیسی ها( غیراز لیورپولیاشون) و اسپانیایی ها و آلمانی ها و.. راخواهیم ریخت و نهایتا شخص فوق توسط یک روبرتوی باجوی ریش دار که سوار بر فیات میباشد،کشته خواهدشد

Leonardo
27th December, 2008, 06:23 PM
بله درسته... و شما میتونی موقعی که داریم لیورپولی ها رو قتل عام میکنیم چشماتو ببندی.
نهایت کاری بود که میتونستم برات کنم. :sigar:

S@eed
27th December, 2008, 06:35 PM
آقا کی این کلید واژه ها رو دست زده؟ :290: خوب دایی سعید یه شان و منزلتی داشت واسه همین خود وی بولتن به طور اتوماتیک اسمش رو قرار داد :322:

InTeR
27th December, 2008, 06:44 PM
امین کالاچ amin_ forza carleto
http://www.msgking.com/images/emoticons/smallsmileys/smallsmileys115.gif

امین پاتو و امین مسی و امین رونالدو و... یادتون نرهhttp://www.msgking.com/images/emoticons/smallsmileys/smallsmileys162.gif

Rossoneri
27th December, 2008, 07:51 PM
حالا من به بقیش کاری ندارم ولی این بندینی خیار رو پاک کنید خیلی زشته:4:

Kaka&Majid
27th December, 2008, 08:25 PM
:lol:

ما هم بریم تو تاپیکمون حاج یوسف و سر فرزاد و داش رضا بشیم :lol:

رضا تو که خودت شدی رضا سوسیس! :4:
ساناز بیچاره رو دیگه چیکار دارید :4:

http://i41.tinypic.com/22lqi8.jpg

SoulSiick
27th December, 2008, 08:49 PM
اینا کاره کیه ؟ :21:
نامردا چرا سوسیس حالا ؟ :21:

★.JU.V.E.N.T.US.★
27th December, 2008, 09:12 PM
آیا این کلیدواژه ها نوعی اعلام جنگه ؟ http://e.imagehost.org/0227/34_8.gif

Sir Bob Paisley
27th December, 2008, 09:17 PM
آقایون این صحبتها جاش تو محرمانه است. تواین دوصفحه یک خط هم درباره میلان صحبت نکردیم
مغسی

C.Maldini
27th December, 2008, 09:22 PM
يه سعيد كيهاني هم بزارين اين زير كه ديگه تكميل بشه!

تو تعطيلات افتاديم داريم چرت و پرت مي گيم:4:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
احتمال ميدن نستا فوريه اماده بشه،منكه تا تو زمين نبينمش باور نمي كنم ولي بازم همين كه احتمال برگشتش رو اينقدر زود دادن خيلي خوبه

Sir Bob Paisley
27th December, 2008, 09:27 PM
اگه تیریپ تعطیلاته و کسی مخالف نیست و همه راضین که من اصلا حرفی ندارم . پایه تونم تا یک هفته دیگه بشینیم :gathering:چرت وپرت بگیم البته همراه با:drinks: و صدالبته :123::178:

همه این آتیشها از گوراون بندینی:72::72: ملعون :4::4:کیهانی بلندمیشه