PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كافه نادري - طبقه سوم

NoName
13th August, 2008, 05:42 PM
به نام خداوند بخشنده و مهربان

کافه نادری

کافه نادری نام یکی از کافه‌های قدیمی تهران است. کافه نادری در شرق پل حافظ در خیابان نادری (جمهوری فعلی) واقع شده‌است.

در سال ۱۳۰۶ مهاجر روسی با نام خاچیک مادیکیانس این کافه را دایر کرد. این کافه سال‌ها پاتوق شاعران، نویسندگان و روشنفکران بوده‌است. احمد شاملو، فروغ فرخزاد، فریدون مشیری، صادق هدایت، جلال آل‌احمد و سیمین دانشور از برجسته‌ترین این افراد بودند.

کافه نادری، تابستان ۱۳۸۵.در معرفی‌نامه‌ای از این کافه که امروزه در کنار در ورودی آن قرار داده شده آمده‌است که غذاهای فرنگی مانند بیف استروگانف و بیفتک و همچنین کافه گلاسه، بستنی‌های فرنگی، قهوه ترک و فرانسه برای اولین بار در این کافه به ایرانیان عرضه شد.

عكس از كافه نادری در سال 1347 :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/fa/b/b7/%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87_%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1% DB%8C.jpg

عكس از كافه نادری در سال 1385 :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/37/Cafe_Naderi.JPG/800px-Cafe_Naderi.JPG

kourosh
13th August, 2008, 05:57 PM
منم اپيك جديد را تبريك مي گم

Hamed
13th August, 2008, 05:59 PM
اول از همه تاپیك جدید رو تبریك میگم:53:

بریم سراغ ادامه بحث:

واسه منو زده بود 2063 به رحمت خدا میرم!

من فكر میكردم زودتر از اینا چپ كنم!:13janelle:

من این مصیبت بزرگ رو نمیتونم تحمل كنمhttp://www.pic4ever.com/images/154fs232528.gif

واسه همین به سالگرد تو نكشیده یعنی 2064 میمیرم:13janelle:

barça
13th August, 2008, 06:09 PM
اول از همه تاپیك جدید رو تبریك میگم:53:

بریم سراغ ادامه بحث:

من این مصیبت بزرگ رو نمیتونم تحمل كنمhttp://www.pic4ever.com/images/154fs232528.gif

واسه همین به سالگرد تو نكشیده یعنی 2064 میمیرم:13janelle:

حامد شنیدم بجای حلوا قراره سر قبرت نون برنجی خیرات كنن.:4:
حالا كه اینجوری شد من تمام تلاشمو میكنم كه یه روز بیشتر از تو زنده بمونم بعدش ایشالا به مرگ فكر میكنم.:13janelle:

--------------------------

میثم نفسم گرفت تا این سه طبقه رو بیام بالا!
نمیدونم كی اینجا مجوز ساخت داده!
همش تقصیر این سعید بندریه كه تو فكره بساز بندازه.:13janelle:

kourosh
13th August, 2008, 06:20 PM
واسه همین به سالگرد تو نكشیده یعنی 2064 میمیرم

واسه منو زده بود 2063 به رحمت خدا میرم!

من فكر میكردم زودتر از اینا چپ كنم!
خب آدرس سنگ قبراتونو بدين بيايم زيارت:goatee:

The Psychotic Eyes
13th August, 2008, 07:08 PM
تقریبا فکر میکنم پارسال بود که من این سوالا رو جواب دادم و آمارشو برای خودم نگه داشتم

http://i37.tinypic.com/9vfp7b.jpg

ولی آمار الانم اینطوری دراومده ... عمرم کمتر شده ... الان 82 سال عمر میکنم ولی یک سال پیش 85 سال عمر میکردم !!! .. انگار تو مصرف بعضی چیزا زیاده روی کردم :4:

http://i33.tinypic.com/28iqaer.jpg

کاش میشد این countdown رو به عنوان یه گجتی گوشه ی دسکتاپت میذاشتی ... سرگرمیه جالبیه :goatee:

Hamed
13th August, 2008, 07:48 PM
حامد شنیدم بجای حلوا قراره سر قبرت نون برنجی خیرات كنن.:4:
حالا كه اینجوری شد من تمام تلاشمو میكنم كه یه روز بیشتر از تو زنده بمونم بعدش ایشالا به مرگ فكر میكنم.:13janelle:

--------------------------

میثم نفسم گرفت تا این سه طبقه رو بیام بالا!
نمیدونم كی اینجا مجوز ساخت داده!
همش تقصیر این سعید بندریه كه تو فكره بساز بندازه.:13janelle:

آره نون برنجی هم میدن:4:

بخاطر نون برنجی حاضری من بمیرم؟:13janelle:

Peerless Alex
14th August, 2008, 09:05 AM
تاپیک جدید مبارک:53:

من فک کنم اینو چند سال پیش دیده بودم شایدم یه سایت دیگه بود اما از اونجایی که ذهنم یاری میده همین شکلی بودش سایته:22:

تاپیک رو با نون برنجی اینا به انحراف نکشید:4:(کاره مدیریتی ول میکنیم از خودمان :4: )

SAEED
14th August, 2008, 10:02 AM
حكم اخراج معاون دانشجويي زنجان صادرشد

مدير روابط عمومي دانشگاه زنجان گفت: هيأت بدوي انتظامي رسيدگي به تخلفات اساتيد دانشگاه با در نظر گرفتن شأن و منزلت مقام استادي و اهميت جايگاه معاونت دانشجويي و فرهنگي ، رأي خود را مبني بر اخراج معاون سابق دانشجويي از اين دانشگاه صادر نموده است.

علي فيوجي در گفتگو با ايسنا منطقه زنجان ، اظهار داشت: برخي از شايعات و دروغ پردازي هاي اخير در راستاي همان سناريوي از پيش طراحي شده مي باشد و رياست دانشگاه هيچ گونه اطلاعي از اين حادثه ، پيش از وقوع آن نداشته است.

وي ادامه داد: بر اساس اظهار نظر دادستان زنجان ،‌معاون سابق دانشجويي اين دانشگاه ، عمل خلاف شرعي مرتكب نشده اما عمل خلاف شأن و منزلت مقام استادي و جايگاه معاونت دانشجويي و فرهنگي صورت پذيرفته است.

مدير روابط عمومي دانشگاه زنجان تصريح كرد: هيچ دانشجويي به دليل شركت در تحصن و حتي وارد نمودن خسارت به بيت‌المال ، بستن درب ورودي و ممانعت از ورود و خروج اساتيد و كاركنان و يا به تعطيلي كشاندن امتحانات بر اساس قولي كه به دانشجويان داده شده است ، مورد پيگرد كميته انظباطي قرار نخواهد گرفت.

اين مقام مسئول افزود: با تعداي انگشت شمار از دانشجويان كه اقدام به طراحي و اجراي سناريوي حوادث اخير با همكاري افرادي از بيرون دانشگاه نموده اند ، صرف نظر از حضور يا عدم حضور در تحصن ، شديداً برخورد خواهد شد ، چرا كه آنها آبروي دانشگاه ، استان و كشور را به بازي گرفته و آب به آسياب دشمنان انقلاب ريخته و به نوعي اشاعه فحشاء نموده اند.

فيوجي اظهار داشت: طراحان سناريوي حوادث اخير دانشگاه زنجان در راستاي نيات خود به دختر دانشجوي اين حادثه ، اطمينان داده بودند كه فيلم تهيه شده در اختيار رياست دانشگاه قرار خواهد گرفت ، در حالي كه اين فيلم سر از سايت ها و رسانه هاي خارجي در آورد و از اين طريق آبروي دانشجويان و اساتيد به بازي گرفته شد.

kaka.fabregas
14th August, 2008, 07:56 PM
مباركه...................................... ....................:good::good::wink_smile::chase :

agha
15th August, 2008, 10:42 AM
مبارك باشه.

nikyperspolisi
16th August, 2008, 04:16 AM
آخرين کلمات افراد مختلف قبل از مرگ :
آخرين کلمات يک الکتريسين : خوب حالا روشنش کن
آخرين کلمات يک انسان عصر حجر : فکر ميکنی توی اين غار چيه؟
آخرين کلمات يک بندباز : نميدونم چرا چشمام سياهی ميره
آخرين کلمات يک بيمار : مطمئنيد که اين آمپول بي خطره؟
آخرين کلمات يک پزشک : راستش تشخيص اوليه ام صحيح نبود.
بيماريتون لاعلاجه
آخرين کلمات يک پليس : شيش بار شليک کرده، ديگه گلوله نداره
آخرين کلمات يک جلاد : ای بابا، باز تيغهء گيوتين گير کرد
آخرين کلمات يک جهانگرد در آمازون : اين نوع مار رو ميشناسم، سمی نيست
آخرين کلمات يک چترباز : پس چترم کو؟
آخرين کلمات يک خبرنگار : بله، سيل داره به طرفمون مياد
آخرين کلمات يک خلبان : ببينم چرخها باز شدند يا نه؟
آخرين کلمات يک خونآشام : نه بابا خورشيد يه ساعت ديگه طلوع ميکنه!
آخرين کلمات يک داور فوتبال : نخير آفسايد نبود!
آخرين کلمات يک دربان : مگه از روی نعش من رد بشی
آخرين کلمات يک دوچرخه سوار : نخير تقدم با منه!
آخرين کلمات يک ديوانه : من يه پرنده ام!
آخرين کلمات يک شکارچی : مامانت کجاست کوچولو؟.
آخرين کلمات يک غواص : نه اين طرفها کوسه وجود نداره.
آخرين کلمات يک فضانورد : برای يک ربع ديگه هوا دارم.
آخرين کلمات يک قصاب : اون چاقو بزرگه رو بنداز ببينم
آخرين کلمات يک قهرمان : کمک نميخوام، همه اش سه نفرند
آخرين کلمات يک کارآگاه خصوصی : قضيه روشنه، قاتل شما هستيد!
آخرين کلمات يک کامپيوتر : هاردديسک پاک شده است.
آخرين کلمات يک گروگان : من که ميدونم تو عرضه ی شليک کردن نداری.
آخرين کلمات يک متخصص آزمايشگاه : اين آزمايش کاملاً بي خطره
آخرين کلمات يک متخصص خنثی کردن بمب: اين سيم آخری رو که قطع کنم تمومه.
آخرين کلمات يک معلم رانندگی : نگه دار! چراغ قرمزه!
آخرين کلمات يک ملوان: من چه مي دونستم که بايد شنا بلد باشم؟
آخرين کلمات يک ملوان زيردريايی: من عادت ندارم با پنجره بسته بخوابم.
آخرين کلمات يک سرباز تحت آموزش هنگام پرتاب نارنجک : گفتی تا چند بشمرم؟

agha
16th August, 2008, 11:11 AM
می خوام تو کل جهان فریاد بزنم تا چقدر تبعیض
برای واضح تر شدن مساله امضائمو بخونید

agha
16th August, 2008, 11:29 AM
کساییکه بیماری ملانصرالدین دارن بیشترین خطر براشون انفجاره باور ندارید پایینو بخونید.
1.اگه بری پیش ملا نصرالدین از سلامت ماشینت مطمئن بشی چکار می کنه:
اول باک ماشینتو باز می کنه ببینه به اندازه ی کافی بنزین داری بعد می بینه تاریکه یک فندک روشن می کنه...
2.ملانصرالدین می ره پمپ بنزین می بینه نوشته سیگار ممنوع.
می گه:خیلی خوب می اندازمش دور فقط همین آخر کاری 10تایشو روشن کنم که باز یکی دیگه نیاد روشنشون کنه...
3.ملا نصرالدین می آد یک بمبی اختراع می کنه از انرژی هسته ای.
با خودش می گه:حالا که اتاق سربسته ی ببینم واقعا کار می کنه...
4.ملا نصرالدین می ره بادی گارد می شه یک هو می بینه یک نفری داره می آد رئیسشو بکشه دست ترورسترو به دست خودش دست بند می زنه بعد یک نارنجک می اندازه جلوی پای تروریسته...
5.یک روز یک عربه ای می آد ایران ملانصرالدین نارنجک می بنده به کمرش خودشو می اندازه جلوی موتوره عربه...
__مریضان مبتلا به ملانصرالدین کلا آدمهای باهوش و فداکاری اند اما 1000مریض مبتلا به ملانصرالدین دراثر انفجار پودر شدند ولی دستهای من توان نوشتنشو نداره فقط می نویسم:
ادامه دارد...

SAEED
16th August, 2008, 02:53 PM
یاران چه غریبانه
رفتند از این خانه ...

كسی میدونه چرا اعضا با سابقه ای مثل امین كاكا و الی پرسپولیسی دیگه نمیان پی اف؟

Sir Bob Paisley
16th August, 2008, 04:46 PM
یاران چه غریبانه
رفتند از این خانه ...

كسی میدونه چرا اعضا با سابقه ای مثل امین كاكا و الی پرسپولیسی دیگه نمیان پی اف؟

من واسه جفتشون تو مسنجر پیغام وپسغام گذاشتم. دریغ از یک جواب خشک وخالی
واسه امین پخ هم زدم ، خبری نشدازش

بی خداحافظی هم رفتن یاران

امین که کلا بعد از فوت داداشش، دیگه امین نشد. الی رو نمی دونم

Viva Barca
17th August, 2008, 09:47 AM
منم با تاخیر تاپیك جدبدو تبریك میگم:8::53:

SAEED
17th August, 2008, 11:08 AM
من واسه جفتشون تو مسنجر پیغام وپسغام گذاشتم. دریغ از یک جواب خشک وخالی
واسه امین پخ هم زدم ، خبری نشدازش

بی خداحافظی هم رفتن یاران

امین که کلا بعد از فوت داداشش، دیگه امین نشد. الی رو نمی دونم

من هم واسه هر 2 پ خ زدم. امین جواب داد ولی از الی خبری نشد و منو واقعا نگران كرد. كلا واسه من دیگه پی اف بدون چنین اعضایی صفای سابق را نداره. كم كم دارم به این نتیجه می رسم كه ...

Shadow
17th August, 2008, 11:27 AM
1 تست هوش جالب

http://www.takbook.com/modules.php?name=IQTEST2

من 142 شدم اگه 8-9 امتیاز بالاتر می اوردم بهره هوشیم ماورای عالم خاكی میشد :4:

Sir Bob Paisley
17th August, 2008, 11:34 AM
من هم واسه هر 2 پ خ زدم. امین جواب داد ولی از الی خبری نشد و منو واقعا نگران كرد. كلا واسه من دیگه پی اف بدون چنین اعضایی صفای سابق را نداره. كم كم دارم به این نتیجه می رسم كه ...

دکتر فعلا یه یک ماهی دست نگهدار. اگه نشد با هم میریم

kourosh
17th August, 2008, 12:48 PM
اعصابم خورد شد خسته شدم 142 داري هوش بسيار بالا

SAEED
17th August, 2008, 01:44 PM
دکتر فعلا یه یک ماهی دست نگهدار. اگه نشد با هم میریم

یعنی احتمال میدی ظرف یك ماه آینده اعضا قدیمی و موسسان پی اف برگردن؟

Sir Bob Paisley
17th August, 2008, 03:46 PM
یعنی احتمال میدی ظرف یك ماه آینده اعضا قدیمی و موسسان پی اف برگردن؟

لزوما نه
ولی احتمال قوی میدم که ظرف یک ماه آینده جو و وضعیت عمومی و خصوصی بهتربشه و شاید سروکله بعضی از قدیم یها پیدابشه. شاید

L a V i N
18th August, 2008, 03:55 PM
اولآ سلام دكتر! چشم ما روشن! انجمن دل تنگتون بود! :victory:
دومآ درسته فروم بدون دوستان قدیمی صفای چندانی نداره ولی پیلیز با رفتنتون به بی صفایی بیشترش كمك نكنید! :5:
ابوالفضل هم كه آمادست!! منتظر یه اشارست چمدون ببنده !! :4: راستی راستی تا یادم نرفته بگم منم به جمع "هامون دیدگان" پیوستم ! :1:
الی هم به زودی پیداش میشه! دیگه داریم به غیبت های صغراش عادت می كنیم! :5:

Sir Bob Paisley
18th August, 2008, 04:18 PM
راضیه از تجربه هامون دیدنت بگو
من همین الان روی Case کامپیوترم cd های هامون بدجور دارن بهم چشمک می زنند.

NoName
18th August, 2008, 10:40 PM
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت كاربران محترم انجمن هاي خبرگزاري پارسفوتبال
دوستان بدين وسيله به اطلاعتون ميرسانم كه از ساعت هجده امروز تا اطلاع ثانوي عمليات تغيير سرور رو خواهيم داشت. بنا بر اين از كاربران گرامي انجمن اين درخواست رو داريم كه در طول اين مدت اگر مطلب خاصي داريد يك كپي از آن تهيه كنيد. چرا كه به احتمال زياد تمامي مطالب ارسالها پيغام هاي خصوصي و عمومي و... اي كه در طول اين مدت ارسال ميشوند پاك خواهند شد.

SAEED
19th August, 2008, 03:36 PM
سه نفر آمریکایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می‌رفتند. در ایستگاه قطار سه آمریکایی هر کدام یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط خریده اند. یکی از آمریکایی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم.

همه سوار قطار شدند. آمریکایی ها روی صندلی های تعیین شده نشستند، اما ایرانی ها سه نفری رفتند توی یک توالت و در را روی خودشان قفل کردند. بعد، مامور کنترل قطار آمد و بلیط ها را کنترل کرد. بعد، در توالت را زد و گفت: بلیط، لطفا! بعد، در توالت باز شد و از لای در یک بلیط آمد بیرون، مامور قطار آن بلیط را نگاه کرد و به راهش ادامه داد. آمریکایی ها که این را دیدند، به این نتیجه رسیدند که چقدر ابتکار هوشمندانه ای بوده است.

بعد از کنفرانس، آمریکایی ها تصمیم گرفتند در بازگشت همان کار ایرانی ها را انجام دهند تا از این طریق مقداری پول هم برای خودشان پس انداز کنند. وقتی به ایستگاه رسیدند، سه نفر آمریکایی یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که آن سه ایرانی هیچ بلیطی نخریدند. یکی از آمریکایی ها پرسید: چطور می‌خواهید بدون بلیط سفر کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهم..

سه آمریکایی و سه ایرانی سوار قطار شدند، سه آمریکایی رفتند توی یک توالت و سه ایرانی هم رفتند توی توالت بغلی آمریکایی ها و قطار حرکت کرد. چند لحظه بعد از حرکت قطار یکی از ایرانی ها از توالت بیرون آمد و رفت جلوی توالت آمریکایی ها و گفت: بلیط، لطفا!

هنر نزد ایرانیان است و بس!!!

:4:

Shadow
19th August, 2008, 07:12 PM
تبریك به خاطر برنز مراد محمدی :53:
دمش گرم كه بالاخره طلسمو شكست:53:
هر چقدر هم كه مدیریت و ... بد باشن من كه دلم نمیاد دعا كنم ورزشكارامون نتیجه نگیرن. نمی تونم از پیروزیشون خوشحال نشم. كلی زحمت میكشن و به اندازه ی كافی از جاهای دیگه لطمه میبینن...
(البته بجز اون عده ای كه اگاهانه حق یكی دیگه رو خوردن و جاشو گرفتن)

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
پ.ن.1. موقع دادن مدالها ج.ا.ا از ذوقش استین خانوما رو نادیده گرفت كه ازشون بعید بود خدا كنه عرش الهی الان رو ویبره نباشه
پ.ن.2. اگه همینجوری (خدای نكرده البته) رقابتها ادامه پیدا كنه مسولین مجبورن جایزه ها رو اینجوری اعلام كنن: مدال برنز 100 میلیون مقام چهارم و پنجم 40 میلیون و مقام ششم و هفتم هم 15 میلیون :unknw:

Sir Bob Paisley
19th August, 2008, 08:09 PM
(البته بجز اون عده ای كه اگاهانه حق یكی دیگه رو خوردن و جاشو گرفتن)
:unknw:

ه. س رو نمیگی؟

-----------------------------
راستی دفترحضرت سرباب پیزلی با صدوربیانیه ای ، مراتب خرسندی معظم له رو از تمدید4 ساله حسرت قهرمانی برزیل درالمپیک ابراز داشت

L a V i N
20th August, 2008, 01:14 AM
راضیه از تجربه هامون دیدنت بگو
من همین الان روی Case کامپیوترم cd های هامون بدجور دارن بهم چشمک می زنند.

تجربه ی خوبی بود! اینقدر مشتاق بودم ببینمش كه تا 3:30 شب ( صبح ! ) بیدار بودم تا تموم شد! فیلم جالب بود و هنرنمایی خسرو شكیبایی بی نقص و مثل همیشه جذاب و خیره كننده! از اون تیكش كه حمید هامون به همراه عزت الله انتظامی میرن دادگاه و حمید رو می كنه به مهشید و شروع می كنه به داد و فریاد كردن كه این زن سهم منه, عشق منه و اینا (باقیش یادم نیست! :4:) خیلی خوشم اومد! :victory:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
پ.ن.1. موقع دادنمدالها ج.ا.ا از ذوقش استین حانوما رو نادیده گرفت كه ازشون بعید بود خدا كنه عرش الهی الان رو ویبره نباشه
پ.ن.2. اگه همینجوری (خدای نكرده البته) رقابتها ادامه پیدا كنه مسولین مجبورن جایزه ها رو اینجوری اعلام كنن: مدال برنز 100 میلیون مقام چهارم و پنجم 40 میلیون و مقام ششم و هفتم هم 15 میلیون :unknw:

منم ورودمون به جدول مدال ها رو تبریك میگم ! :53:

شادی به نكته ی ظریفی اشاره كردی! :goatee: من بعد از كلی تفكر و تشكیل دادن كمیته ی بررسی شكست (!) به این نتیجه رسیدم از اونجایی كه صدا سیما به هنگام توزیع مدال ها به مشكل برمی خوره و پخش این مراسم مقدور نیست به ورزشكاران عزیزمون توصیه شده حتی الامكان از گرفتن مدال خودداری كنن !!! :4:
-----------
دكتر جواب ارسالم رو تو "ارتش سرخ" خوندم! خوشحالم كه میمونید. :1:

Shadow
20th August, 2008, 10:24 AM
ه. س رو نمیگی؟

البته كه هادی ساعی هم هست! واسه من كه ساعی با كرمی یا بقیه تكفاندوكارا فرقی نداشت یا مدال داشتن یا به خاطر محدودیت ناعادلانه ی سهمیه ی المپیك نتونسته بودن این افتخارو داشته باشن حتی شاید به خاطر اینكه فكر میكردم ساعی با وجود موفقیت با جلبكی مثل رضازاده فرق میكنه احترام بیشتری هم براش قائل بودم اما با اتفاقی كه افتاد دیگه نمی تونم دلمو نسبت بهش صاف كنم حتی اگه طلا بگیره مخصوصا كه احتمال دخالت سیاست هم در این مورد هست. اگه ببازه و بدتر از اون دلیلشم مصدومیت قبل از المپیك اعلام بشه كه دیگه هیچی...
اما مگه فقط ساعیه؟ همین كشتیگیر دیروزی بعد از حذفش تازه كارشناسا زبونش باز شد كه اگه مبنا جوونگرایی بوده چرا نفر سوم انتخاب شده نه نفر دوم كه هم جوون بوده هم تو انتخابی و تمرینا سرتر!
مطمئن باش بازم كسایی هستن كه حقشون خورده شده باشه مثلا فكر میكنی اگه كسی میتونسته جای میراسماعیلی بیاد هیچ كس جرات میكنه حرفی بزنه؟ نه چون به دلایلی كه همه میدونیم دیگه الان میراسماعیلی مقدسه قبل از مسابقات كلی قربون صدقه ش میرفتن كه قهرمانه و پهلوانه و... اما بعد از باخت هیچ كس صداش درنیومد حتی تمام بار مدال نگرفتنمون رو دوش سوریان بیچاره بود انگار ایه ی قران بود كه بقیه امكان نداره مدال بگیرن پس تقصیری ندارن...

بیخیال بهتر زیاد خودمونو ناراحت مدال نگرفتنها نكنیم مسئولین قول داده بودن دست پر برگردن كه با وجود حذفهای زود هنگام همه ی بازیكنها و مسئولاشون خیلی زود تبدیل به توریست میشدن و میتونستن با خیال راحت برن حسابی خرید كنن كه دست خالی برنگردن!

Sir Bob Paisley
20th August, 2008, 12:49 PM
وقتی دوره قبل دبیر رو با کتف شکسته فرستادن المپیک دیگه تکلیف روشنه
اهالی تکواندو میگفتن کرمی خیلی از ساعی اماده تربوده( فکرکنم تو مسابقات رودر رو شون هم کرمی بهترظاهرشده بود) وقتی کرمی رو خط زدن و مصاحبه اش رو دیدم، واقعا میشد توچشماش بغض و استیصال رو دید که فریادرسی نیست
حالا هم مربی تکواندوابراز امیدواری کرده که کاشکی حریفای ساعی ببازن که معنی اش اینه که گویا ساعی هم زیاد رو فرم نیست و چه بسا که مصدومه

یا تو کشتی زمان طالقانی یادمه که با کلی سروصدا مسابقات انتخابی گذاشتن ولی جالبیش اینه که تهش گفتن کمیته فنی باید تصمیم بگیره که از هروزن کی بایدبره تیم ملی!!!! یعنی من نوعی اگه تو مسابقات انتخابی فلان وزن ، دبیر رو شکست میدادم( ضربه فنی میکردم) و اول هم میشدم بازم باید دم کمیته فنی رو می دیدم
------------------------------------
اینکه از شایسته سالاری
دخترامون هم که نمی توانند شرکت کنند و تازه اگه هم بخوانندشرکت کنندباید با کلی چادروچاقچور مسابقه بدن و خب معلومه نتیجه اش چیه
نو ورزش های پایه هم که نه سرمایه گذاری میکنیم و نه حتی جذابیت واسه مون داره. لیگ دوومیدانی هرهفته اش شاید سرجمع 30-40 نفرتماشاچی داره که چه بسا فک و فامیل ورزشکاران هستن. اونوقت مسابقات ورزش های پایه بقیه کشورها رو می بینی ، ملتیه که از سروکول هم بالامیرن و ورزشگاه 100 هزارنفری- بقول بهارم شفیع- کیپ تا کیپ مملو از تماشاچیه

بعد انتظار مقام چهارم بازیهای آسیایی کوانک چو رو دارن و 50 مدال (یادم نیست علی آبادی گفته بود انتظار50 مدال سال 2010 داریم یا 50 تا مدال طلا؟)
آره حتما

Càmρ Иòu
20th August, 2008, 01:06 PM
آره وقتی ساعی عضو شورای شهر تهرانه چه توقعی هست که کرمی بره. به قرآن اگه کرمی می رفت طلا می گرفت چون انگیزش زیاد بود ولی ساعی...
----------------
ما اگه همین طور بخوایم پیش بریم تا ابد نمیتونیم موفقیت های چشمگیری داشته باشیم. میدونید مشکل ما چیه؟؟؟
مشکل ما اینه که تو کشور ما از سنین بزرگسالان یا نهایتا امید روی ورزشکارا سرمایه گذاری میکنن. مثلا اگه بیان 10 سال قید گرفتن مدال رو بزنن و از پایه یعنی کودکی روی ورزشکارا کار کنند و سرمایه گذاری کنند مطمئنا با توجه به این استعداد هایی که تو کشورمون داریم خیلی میتونه مثمر ثمر بشه.

SoulSiick
20th August, 2008, 02:16 PM
البته فکر کنم با این حسابی که جدول شکل گرفته ایران اعتراض کنه و همین 1 مدال هم پس بده :

http://img33.picoodle.com/data/img33/3/8/20/f_iranm_0a40216.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/8/20/f_iranm_0a40216.jpg&srv=img33)

:21: :21:

MAMAD PUYOL 5
20th August, 2008, 02:41 PM
البته فکر کنم با این حسابی که جدول شکل گرفته ایران اعتراض کنه و همین 1 مدال هم پس بده :

http://img33.picoodle.com/data/img33/3/8/20/f_iranm_0a40216.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/8/20/f_iranm_0a40216.jpg&srv=img33)

به خاطر اسرائيلي نشدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران يك مدال رو هم پس خواهيم داد .
:good:

Càmρ Иòu
20th August, 2008, 03:36 PM

چه تفاهمی.
اونوقت میگن اسرائیل دشمن ماس.:13janelle:

barça
20th August, 2008, 04:03 PM
علی آبادی گفته بود بعلت همزمان بودن مسابقات المپیك و نیمه شعبان امسال امام زمان كمكمون میكنه كه كاروان اعزامی با مدالهای بیشتری برگرده!
ایشالا كمیته بررسی علل ناكامی مثه تمام ناكامی های قبلی تشكیل میشه و تمام عوامل شناسائی و به مردم معرفی میشن!

SoulSiick
20th August, 2008, 05:48 PM
علی آبادی گفته بود بعلت همزمان بودن مسابقات المپیك و نیمه شعبان امسال امام زمان كمكمون میكنه كه كاروان اعزامی با مدالهای بیشتری برگرده!
ایشالا كمیته بررسی علل ناكامی مثه تمام ناكامی های قبلی تشكیل میشه و تمام عوامل شناسائی و به مردم معرفی میشن!

البته یه اس ام اس اومده بود که،
مدال آوران واقعی همان شهدای انقلاب هستند :4:

hg_fs2002
20th August, 2008, 05:57 PM
http://c.imagehost.org/0768/2ndhand.jpg

درباره مسابقه عکس "دست دوم"

بیشتر ما در گوشه انباری یا یک گوشه دیگری، خرت و پرت‌های بی‌استفاده‌ای داریم که فقط انبارشان کرده‌ایم و هیچ استفاده‌ای از آنها نمی‌کنیم. گاهی که وسیله جدیدی می‌خریم، وسیله قبلی را گوشه‌ای انبار می‌کنیم ونه دل‌مان می‌آید آن را به دلال‌های زرنگ و بُزخر شندرغاز بفروشیم و نه می‌توانیم دل بکنیم و دورش بریزیم.
ایده برگزاری این مسابقه در واقع پیدا کردن راهی برای راحت شدن از شر این جور خرت و پرت‌ها و حال دادن به کسانی است که ممکن است از این وسایل استفاده کنند و حالش را ببرند.
جایزه‌های این مسابقه را ما از میان وسایل انباری خانه‌های خودمان- به خصوص کتاب، فیلم و سی‌دی‌های موسیقی- انتخاب کرده‌ایم، شاید کسان دیگری هم دوست داشتند و با خرت و پرت‌های توی انباری‌شان
اسپانسر! این مسابقه شدند.

شرط شرکت در مسابقه

هیچ بچه‌ پول‌داری حق شرکت در مسابقه را ندارد. مرفهین بی درد، با ذکر این که "جایزه نمی‌خواهم" می‌توانند دربخش جنبی مسابقه شرکت کنند.
در لغتنامه آکسفورد-نسخه جعلی- در تعریف بچه پول‌دار آمده است: افرادی که دست مبارک‌شان به طور کامل در جیب بابای محترم‌شان است.

یک مجموعه عکس ده‌تایی درباره انرژی بفرستید. منظور از انرژی در اين مسابقه نفت، گاز و انرژی هسته ای و جنبشی و اینها نیست. منظور همان است که خیلی‌هامان در این جمله‌ها به کارش می‌بریم:
"دیگه انرژی سابق رو برای کار و زندگی ندارم" "فلان بابا/چیز انرژی مثبت/منفی داره یا به من انرژی می ده/نمی‌ده."
تا پایان مهرماه، ده عکس را در اندازه 640در 480 با حجم هرکدام کمتر از دویست کیلوبایت همراه با یک فایل متنی که نوشته مختصری درباره عکس‌ها و اسم و مشخصات خودتان است
در یک فایل فشرده کنید و به این ای میل بفرستید:
info@nasiriphotos.com

اگر با سوژه انرژی حال نمی‌کنید، می‌توانید موضوعی آزاد از هفت دولت را انتخاب کنید و درباره آن، ده عکس بفرستید.
بهتر است تک عکس های نامربوط به هم را نفرستید ولی اگر خیلی اصرار دارید، حداکثر ده تک عکس را هم می توانید بفرستید. حالا ما چه جوری می‌خواهیم از این تک عکس ها برنده پیدا کنیم خودمان هم نمی دانیم. حالا بفرستید به همان روش ایرانی خودمان یک فکری برایش می‌کنیم.
تا آخر مهرماه عکس ها را بفرستید.
اگر سوالی داشتید یا این نوشته گنگ و نامفهوم بود سوال‌تان را به همین ای میل بفرستید.

nikyperspolisi
22nd August, 2008, 03:42 PM
چت با قرآن

گفتم: خسته‌ام
گفتی: لاتقنطوا من رحمة الله
.:: از رحمت خدا نا امید نشید(زمر/53) ::.

گفتم: هیشكی نمی‌دونه تو دلم چی می‌گذره
گفتی: ان الله یحول بین المرء و قلبه
.:: خدا حائل هست بین انسان و قلبش! (انفال/24) ::.

گفتم: غیر از تو كسی رو ندارم
گفتی: نحن اقرب الیه من حبل الورید
.:: ما از رگ گردن به انسان نزدیك‌تریم (ق/16) ::.

گفتم: ولی انگار اصلا منو فراموش كردی!
گفتی: فاذكرونی اذكركم
.:: منو یاد كنید تا یاد شما باشم (بقره/152) ::.

گفتم: تا كی باید صبر كرد؟
گفتی: و ما یدریك لعل الساعة تكون قریبا
.:: تو چه می‌دونی! شاید موعدش نزدیك باشه (احزاب/63) ::.

گفتم: تو بزرگی و نزدیكت برای منِ كوچیك خیلی دوره! تا اون موقع چیكار كنم؟
گفتی: واتبع ما یوحی الیك واصبر حتی یحكم الله
.:: كارایی كه بهت گفتم انجام بده و صبر كن تا خدا خودش حكم كنه (یونس/109) ::.

گفتم: خیلی خونسردی! تو خدایی و صبور! من بنده‌ات هستم و ظرف صبرم كوچیك... یه اشاره‌ كنی تمومه!
گفتی: عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لكم
.:: شاید چیزی كه تو دوست داری، به صلاحت نباشه (بقره/216) ::.

گفتم: انا عبدك الضعیف الذلیل... اصلا چطور دلت میاد؟
گفتی: ان الله بالناس لرئوف رحیم
.:: خدا نسبت به همه‌ی مردم - نسبت به همه - مهربونه (بقره/143) ::.

گفتم: دلم گرفته
گفتی: بفضل الله و برحمته فبذلك فلیفرحوا
.:: (مردم به چی دلخوش كردن؟!) باید به فضل و رحمت خدا شاد باشن (یونس/58) ::.

گفتم: اصلا بی‌خیال! توكلت علی الله
گفتی: ان الله یحب المتوكلین
.:: خدا اونایی رو كه توكل می‌كنن دوست داره (آل عمران/159) ::.

گفتم: خیلی چاكریم!
ولی این بار، انگار گفتی: حواست رو خوب جمع كن! یادت باشه كه:

و من الناس من یعبد الله علی حرف فان اصابه خیر اطمأن به و ان اصابته فتنة انقلب علی وجهه خسر الدنیا و الآخره
.:: بعضی از مردم خدا رو فقط به زبون عبادت می‌كنن. اگه خیری بهشون برسه، امن و آرامش پیدا می‌كنن و اگه بلایی سرشون بیاد تا امتحان شن، رو گردون میشن. خودشون تو دنیا و آخرت ضرر می‌كنن (حج/11) ::.
گفتم:...
دیگه چیزی برای گفتن نداشتم.

Càmρ Иòu
22nd August, 2008, 04:58 PM
الان تمام حرفامو در مورد هادی ساعی پس میگیرم.
------------
تبریک
تبریک به همه ایرانی های عزیز
تبریک به هادی ساعی
تبریک به خونواده ش
واقعا هممونو خوشحال کرد
الان بغض اومده تو گلوم.
دوستت داریم هادی ساعی
زنده باد ایران

EHSAN
22nd August, 2008, 06:25 PM
من تبريك ميگم اولين و آخرين مدال طلامونو تو المپيك و بايد همچنان اين تاسف به تاسف هاي ديگرمون اضافه بشه كه مديريت افتضاح ورزشيمون و در راس اون علي آقاي كتول ! يه اجعه ديگه به بار اوردن !

متاسفم كه براي مدير شدن تو اين كشور هداقل بايد يه ته ريش داشته باشي و يكم روي پيشونيت سياه باشه !
مكتاسفم واسه خودم كه توي كشوري زندگي ميكنم كه براي يك مدال طلا سه شبكه مليش !!! مستقيم يه بازي رو نشون ميدن !
واقعا اگه جاي چين بود به نظرتون چند تا شبكه بايد ميداشتيم كه يه مدال رو جا نندازيم ؟
اونها هر شبكشون يه مدال رو نشون ميداد ! و ما همه شبكه هامون يه مدال رو نشون ميداد !
و چه به به و چه چه راه انداختن !

اميدوارم اين دو مدال اينقدر برش نداشته باشه تا آقايون رو رو صندلي هاشون نگه داره !فقط ميتونم بگم كه حق ايران صد ها ساعي بود نه تنها فقط و و تنهاي تنها فقط يك هادي ساعي .. !

ساعي متشكريم :8: .

nikyperspolisi
22nd August, 2008, 06:55 PM
افتخاری دیگه برای ایران كه متاسفانه....

تیكه هایی از فیلمی كه گلشیفته فرهانی بازی كرده و در این تیكه دوبار نشانش میدن

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=47977

N I M A
22nd August, 2008, 07:13 PM
باشگاه :8:پرسپوليس:8: كسب مدال طلاي «هادي ساعي» را به جامعه ورزش كشور تبريك گفت

«هادي ساعي» ملي پوش كشورمان در رشته تكواندو با غلبه بر حريف ايتاليايي خود در فينال اين رقابتها، مدال طلاي بيست و نهمين دوره مسابقات المپيك در پكن را بدست آورد.

بر همين اساس باشگاه فرهنگي – ورزشي پيروزي (پرسپوليس) كسب مدال پر افتخار «هادي ساعي» تكوندوكاي تيم ملي كشورمان را در مسابقات المپيك پكن به جامعه ورزش كشور و كليه مسئولان سازمان تربيت بدني و خانواده محترم «هادي ساعي» تبريك گفته و موفقيت روزافزون ورزشكاران كشور عزيزمان را از درگاه ايزد متعال خواستار شد.

khorasan
25th August, 2008, 07:50 PM
آموزنده

]گوينده اخبار جوانه ها كه بعدازظهرها پخش مي شود و به مسائل مربوط به نوجوانان مي پردازد، روز گذشته با لبخندي مليح كه دل هر نوجواني را مي برد، خبر جالبي را خواند. «مايكل فلپس شناگر آمريكايي و برنده 8 مدال طلاي المپيك پكن رمز موفقيت خود را خوردن صبحانه كامل اعلام كرد.» احتمالاً همين روزها تصاويري از بدن آرنولد در دوران اوج را هم روي آنتن مي فرستند و زير آن مي نويسند، «اثرات گوش كردن به حرف پدر و مادر و احترام گذاشتن به بزرگتر.» در پي اعلام اين خبر 13 نوجوان كه هر روز صبحانه كامل مي خوردند، در درياهاي شمال غرق شدند، پيشنهاد مي شود چون فعلاً مايكل فلپس روي بورس است، عروسك او را براي برنامه هاي آموزنده خردسالان تهيه كنيم. خاله نرگس با همون لحن كش دار هميشگي ميگه: «بچه ها جونم، فكر مي كنين چرا مايكل 8 تا طلا برده، نمي دونين؟ چون صبحها وقتي از خواب بلند ميشه، به مامان و باباش سلام مي كنه. مگه نه مايكل؟ [/color]

khorasan
25th August, 2008, 07:51 PM
مربي مقتدر

كلاً ليت بارسكي از آن دسته مربيان مقتدري است كه حرف، حرف خودش است و بازيكن اصلاً جرأت زل زدن به چشمهاي او را پيدا نمي كند.

قبل از بازي با پيكان با صداي بلند در جمع بازيكنان گفت: «هر كس از اينكه در تركيب اصلي نيست، ناراحته همين الان اردو را ترك كنه.» در همين لحظه صابر ميرقرباني از جا بلند شد و به سمت در خروجي حركت كرد. «آهاي، كجا؟ حالا يه دقيقه وايسا...» صداي گوشخراش بسته شدن در پشت سر ميرقرباني حرف بارسكي را قطع كرد، چند دقيقه بعد سر ميز ناهار متوجه شد ميلاد زنيدپور به سالن غذاخوري نيامده «بهش بگين يا همين الان بياد يا... مترجم ليت بارسكي پنج دقيقه بعد برگشت و درگوش او گفت: «آقا ميگه نميام. همون «ياي» دوم را اجرا كنين.» مربي آلماني نفس عميقي كشيد و گفت: «ok پس هيچكس حق نداره تا من اجازه ندادم سالن غذاخوري را ترك كند.» و چند بازيكن سايپا در حالي كه به او زل زده بودند به سمت در خروجي حركت كردند

:8::8::8::8:

khorasan
25th August, 2008, 07:52 PM
آخ جون

وقتي مسابقه مراد محمدي با حريف آذربايجاني به پايان رسيد و داور دست كشتي گير ايراني را بالا برد؛ تازه معلوم شد مسؤولان ورزش كشور در اين چند روز چه فشار كشنده اي را در فراغ مدال متحمل شده اند. كيومرث هاشمي كه در جايگاه ويژه نشسته بود، آنچنان از خود بيخود شد كه درجا بالا و پايين مي پريد.
تلويزيون پكن لحظاتي از شادي او را پخش كرد، اما خيلي زود از ادامه پخش تصاوير انصراف داد. گويا هاشمي در ادامه كتش را درآورده، دور كمرش پيچيده و...
از پكن خبر مي رسد برخي از معاونان سازمان تربيت بدني خودشان را از داخل جايگاه به روي تشك پرتاب كردند و مراد محمدي را روي دوش گرفتند. پيش بيني مي شود كاروان ورزشكاران ايراني در بازگشت از پكن به سبك قهرمانان ليگ قهرمانان اروپا سوار اتوبوس روباز شوند و در ميان استقبال بي نظير مردم مدال برنز مراد محمدي را به نمايش درآورند.

khorasan
25th August, 2008, 07:54 PM
45طلا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wink_smile::wink_smile:

افشين نوروزي تنها پينگ پنگ باز اعزامي ايران به المپيك پكن پس از شكست مقابل حريف ايتاليايي در اولين دور گفت: «ارزش اين شكست حتي از برد هم بيشتر بود.» تا قبل از اين اظهار نظر افشاگرانه توجه هيچكس به افتخارات متعدد ورزشكاران ايراني در المپيك پكن جلب نشده بود. گويا كميته ملي المپيك به رياست ژاك روگ تحقيقات گسترده اي را در خصوص ادعاي افشين نوروزي آغاز كرده و هيچ بعيد نيست به زودي قانوني در خصوص اعطاي مدال به ورزشكاراني كه پيروزمندانه در همان دور اول مسابقات حذف مي شوند به تصويب برسد. به اين ترتيب اين اميدواري وجود دارد كه كاروان 55 نفره اعزامي ايران به المپيك چين با چيزي حدود 45 مدال طلا- شامل عزيزاني كه در همان دور اول اوت شدند، به وطن بازگردند- قيافه مايكل فلپس وقتي هر 8 مدالش را پس بگيرند و بدهند به محمد عليرضايي، كه وقتي ديد آب سرد است از شركت در مسابقات انصراف داد؛ واقعاً ديدني است.

:goatee::1:
:1:

khorasan
25th August, 2008, 08:05 PM
گل نزنخانه

برنامه سينما گلخانه كه در ماههاي تابستان هر روز بعدازظهر از شبكه سوم سيما پخش مي شود، ديروز يك ميهمان ويژه داشت. مجري مهربان برنامه كه از شدت مؤدبي آدم را خون دماغ مي كند، لبخند مليحي زد و گفت: «بله، در خدمت آقاي آرش برهاني هستيم.»
برهاني بلافاصله پس از سلام و احوالپرسي طبق عادت شروع كرد به توضيح دادن دلايل گل نزدن هايش: «ببينيد قبول دارم كه خيلي موقعيت خراب مي كنم، اما سعي مي كنم...» مجري مهربان اما حرفش را قطع كرد. «نه آقاي برهاني فداي سرم كه گل نمي زني، ما شما رو آورديم اينجا كه درباره فيلم صحبت كنيم.».... 2 ساعت بعد: «خب، نظرت درباره فيلمي كه پخش شد چيه آرش جان.»... «وا... من نفهميدم چرا اون پسره مادرش رو كشت؟»... «اون كه مادرش نبود آرش جان، عموش بود.».... «جداً؟ پس چرا كفگير دستش بود؟»... «كفگير نبود آقا آرش، شمشير بود.» در پايان اين برنامه پزشك متخصص چشم كه در استوديوي بغلي ميهمان برنامه «عشق، دوستي، محبت» بود آرش را معاينه كرد و دلايل گل نزدن اين بازيكن به طرز معجزه آسايي مشخص شد

khorasan
25th August, 2008, 08:06 PM
سوء هاضمه

يك خبرنگار اهوازي نوشت: «بازيكنان استقلال اهواز از شدت بي پولي عكس كباب را با پلو مي خورند.»
گويا در همين راستا چند بازيكن به علت دل دردهاي بسيار شديد شبانه به بيمارستان منتقل شدند و مورد عمل جراحي قرار گرفتند. از داخل معده رضا جلالي ثابت يك عدد پوستر بسيار بزرگ مرغ بريان كشف شد.
پزشك معالج معتقد است، جلالي ثابت بايد اين پوستر را ابتدا تكه تكه و بعد با طمأنينه تناول مي كرد. ميلاد ميداودي هم بدون رعايت اصول بهداشتي منوي قيمت يك ساندويچي نه چندان تميز را بلعيده بود، درحالي كه اگر قسمت مربوط به كوكوسبزي را جدا مي كرد حالش بد نمي شد. سيبي كه 10 روز قبل روي ميز شهرام شفيع زاده گم شده بود در داخل معده يكي از بازيكنان رده سني اميد پيدا شد.
شفيع زاده كه بشدت از شنيدن اين خبر شوكه شده بود، مي خواست بازيكن مذكور را ادب كند، اما با وساطت پزشك جراح كوتاه آمد. اين سيب نگون بخت به دليل اينكه كف معده بازيكن با يك عدد صفحه روزنامه حاوي آگهي سيخ كباب پوشانده شده بود، راه هضم شدن را پيدا نكرد و 10 روز بلاتكليف ماند.
همچنين از داخل معده حميد رضا بابايي عكس سه عدد ساندويچ گردن كلفت به دست آمد كه باشگاه استقلال اهواز بلافاصله او را به دليل پرخوري اخراج كرد.

khorasan
25th August, 2008, 08:08 PM
چه كنيم كه بتوانيم در المپيك مدال درو كنيم؟

1- به نظر شما دليل اصلي ناكامي ورزشكاران ايراني در كسب مدال بازيهاي المپيك در طول تاريخ چيست؟
الف) تمايل شديد به پهلوان شدن به جاي قهرمان شدن !
ب) گذشتن از مدال و پاداش دنيوي به خاطر دريافت اجر اخروي !
ج) به دليل در امان ماندن از چشم شور دوست و آشنا و در و همسايه و بخيل و حسود !
د) اعتقاد بيش از اندازه به اين مصرع: «شكست اولين گام پيروزي است» !

:wink_smile:
2- به نظر شما، اعمال كداميك از سياستهاي زير توسط سازمان تربيت بدني كشور موجب خواهد شد كه از اين پس شاهد كسب مدالهاي بيشتري در رقابتهاي المپيك باشيم؟
الف) سياست تشويقي !
ب) سياست تنبيهي !
ج) سياست جدايي ورزش از سياست !
د) سياست حذف يارانه شير و اختصاص آن به سازمان تربيت بدني !

3- چنانچه قرار باشد راهكار تشويق در مورد ورزشكاران المپيكي اعمال شود، چه نوع تشويقي را مناسب ورزشكاران مدال آور مي دانيد؟
الف) فراهم نمودن زمينه ديدار 70 ميليون هموطن با اين ورزشكاران و ايضاً ماچ و بوس نمودن آنها البته با رعايت شؤونات اسلامي و اختلاف جنسيت !
ب) اشتراك يك ساله رايگان محصولات آلوچه و لواشك ترشك براي ورزشكاران مدال آور !
ج) پرداخت يارانه به آنان بدون نياز به پر نمودن فرم اطلاعات اقتصادي خانوار !
د) واگذاري منزل مسكوني در بالاي شهر و خودروي سواري گرانقيمت با سهميه 40 ليتر بنزين در روز به آنها، ساخت ورزشگاه يكصد هزار نفري به نام آنها، دادن پستهاي كليدي مملكت به آنان و ...!

4- چنانچه تصميم گرفته شود كه راهكار تنبيهي در مورد ورزشكاران اعمال شود، شما چه نوع تنبيهي را مناسب آناني كه موفق به كسب مدال نشده اند، مي دانيد؟
الف) ريختن فلفل در دهانشان !
ب) داغ كردن پشت دست آنان !
ج) حرف بي تربيتي زدن به آنان !
د) ممنوعيت استفاده آنان از هرگونه توالت اعم از عمومي، خصوصي، فرنگي، داخلي و ... تا المپيك بعدي !

5- به نظر شما كداميك از گزينه هاي زير اگر به عنوان رئيس سازمان تربيت بدني كشور انتخاب مي گرديد، مي توانستيم شاهد مدال آور تر شدن ورزشكارانمان در رقابتهاي المپيك باشيم؟
الف) علي دايي !
ب) رحيم مشايي !
ج) عمو پورنگ !
د) ملوان زبل !

6- به نظر شما، سازمان تربيت بدني كشور بايد روي كدام يك از رشته هاي ورزشي، سرمايه گذاري بيشتري نمايد تا اميد كسب مدال در اين رشته بالا رود؟
الف) هر ورزشي غير از كشتي و جودو!
ب) هر ورزشي غير از كشتي و جودو و شنا!
ج) هر ورزشي غير از كشتي و جودو و شنا و قايقراني!
د) منچ و مارپله!

7- به نظر شما، اولين جمله اي كه از دهان ورزشكاران ايراني حاضر در ورزشگاه آشيانه پرنده پكن در لحظه مشاهده مراسم افتتاحيه بازيهاي المپيك خارج شد، چه مي باشد؟
الف) اوه، عجب ماهواره آينه اي!
ب) اوه، معلوم نيست چند هزار تومن خرج كردن؟!
ج) اوه، كاش بچه محلها هم اينجا بودن!
د) استغفرا...!

8- آينده بازي هاي المپيك را براي ورزشكاران ايراني چگونه مي بينيد؟
الف) قطعاً در سالهاي بعد مدالهاي بيشتري كسب خواهند كرد!
ب) اميدواريم كه در سالهاي بعد مدالهاي بيشتري كسب كنند!
ج) جان مادرتان در سالهاي بعد مدالهاي بيشتري كسب كنيد!
د) فعلاً بگذار ببينيم همين امسال را چكار مي كنند، آينده پيشكش!

khorasan
25th August, 2008, 08:11 PM
افتضاح المپيكي

* فيلم منتشر شده از ورزشكاران ايراني در المپيك جنجال آفريد!...

كفاشيان: من را در فيلم مونتاژ كرده اند !

* خبرفوري/// دقايقي پيش سمينار دو نفره آسيب نشناسي نقش سازمان تربيت بدني و كميته بين المللي المپيك در كسب نتايج ضعيف با حضور رؤساي سازمان تربيت بدني و كميته بين المللي المپيك آغاز شد.

* مجلس، تمامي ورزشكاران ايراني را براي اداي پاره اي توضيحات به صحن علني مجلس فراخواند!

* علي آبادي: حيف كه ديكس !كمرم درد مي كرد و گرنه خودم به جاي احسان حدادي ديكس !را پرتاب مي كردم!

* مشايي: ما بايد از تجارب ورزشكاران خوب اسراييلي استفاده مي كرديم!
* پاليزدار: همه چيز را افشا مي كنم!

* كردان: افراد تحصيل كرده بايد وارد شوند!

* سايت الف: مدارك داوران مسابقات ورزشكاران ايراني بايد بررسي شود!

* فاطمه رجبي: به خاطر اين نتايج ضعيف، ... و ... بايد رسماً از مردم عذرخواهي كنند!

* لاريجاني (جواد): سياست استراتژيك ما در قِبَل ملل دُوَل متحدالممالك شركت كننده در المپيك، بايد به صورت پارادايم ديالكتيك نامتجانس باشد! :8:

* الهام: بي خود به من نگاه نكنيد !من استعفا نمي دهم! :good:

* شريعتمداري: بحرين هم در المپيك مدال گرفت، ولي ما نگرفتيم! :wink_smile:

* كروبي: خوابم يا بيدار؟ !اين چه نتايجيه! :goatee:

* كفاشيان: فوتبال ما حضوري اميدواركننده در المپيك پكن داشت!

* قراخانلو: توقع مدال گرفتن در المپيك لندن از ما نداشته باشيد!

* علي آبادي: همين كه ورزشكاران ايراني غيرت خودشان را نشان دادند براي ما كافي است !و اين حاصل زحمات سازمان بوده است! :wink_smile:

* صفايي فراهاني: با نتايج به دست آمده ممكن است كلاً به حالت تعليق در بياييم! :good:

* مايلي كهن: دايي باعث باخت سوريان شد! :1:

* قلعه نويي: وقتي كاظمي و طالب لو را از ما گرفتند، طبيعي هم بود اين نتايج را در المپيك بگيريم! :N_aggressive:

* جعفر پناهي فيلم «ايران، افتضاح در المپيك» را به زودي كليد مي زند! :angry:

* علي آبادي كلنگ اجرايي شدن عمليات پروژه عمراني و جديد سازمان تربيت بدني را به زمين زد: ساختن ورزش كشور از اول ! :victory:

Kopite
8th September, 2008, 06:01 PM
مَمٌد نبودی ببینی
سایت آزاد گشت ...

NoName
10th September, 2008, 04:08 PM
با سلام خدمت كاربران گرامی انجمن های پارسفوتبال:53::8::8::8:
بحث تغییر سرور برای سایتهای بزرگ بحث ساده ای نیست
ویزیت مجموعه سایتهای خبرگزاری پارس فوتبال که به رنک سی و یکم برترین سایتها و پربیننده ترین وب سایتهای ایرانی رسیده بود و چند روز پیش به عنوان برترین سایت ورزشی ایران انتخاب شد آنقدر به سرور پیشین فشار آورده بود که مسولان سرور آمریکایی سایت پارس فوتبال و زیر مجموعه های آن را تعلیق کرده بودند و اگر نماینده پارس فوتبال در امریکا شخصا به دیتا سنتر سرور امریکایی در نیویورک نرفته بود کل مجموعه برای همیشه پاک شده بود.
ما با یک سرور ایرانی برای رهایی از بحثهای تحریم به توافق رسیده بودیم اما متاسفانه از طرفی به علت حجم اطلاعات مجموعه سایتهای پارس فوتبال که بیش از 4 گیگ بود و از طرفی به علت نقصهایی که در سرورهای ایرانی وجود دارد این انتقال با موفقیت همراه نشد.
بعد از رایزنیهای فراوان نهایتا با سرورهای آی وب کانادا به توافق رسیدیم و با گرفتن یک سرور ددیکیت مشکل را مرتفع کردیم.
امیدواریم که این سرور پاسخگوی ویزیت بیش از 200 هزار صفحه در روز با یک میلیون هیت روزانه مجموعه سایتهای پارس فوتبال باشد.
اگر چه که این سرور هزینه ای تقریبا حدود سیصد هزار تومان در ماه دارد اما این دلیل نمی شود که این مشکلات بوجود آمده را توجیه کنیم و بدینوسیله بابت اشکالات بوجود آمده از تمام کاربران عزیز مجموعه سایتهای خبرگزاری پارس فوتبال عذرخواهی می کنیم.
با تشکر از توجه شما:53:
گروه مدیریتی مجموعه وب سایتهای خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام:53:

Sir Bob Paisley
10th September, 2008, 08:35 PM
دوباره میسازمت پی اف

hodasport
10th September, 2008, 11:12 PM
اره بابا چند روز دلمون گرفته بود . معتادش شدیم .

Amin
10th September, 2008, 11:26 PM
شاعر میگه:
بی همگان به سر شود بی پی اف به سر نمیشود
داغ تو دارد این دلمممممممممممممم
بقیش رو میثم بنویس من یادم نیست

Gharibe Ashena
11th September, 2008, 04:29 PM
دوباره میسازمت پی اف

داش ابوالفضل پی اف حالا حالا ها درست نمیشه جز با نبودن خودخواهان !!:cheshmak: پی اف خیلی وقته که دیگه راه خودش رو گم کرده:103:

NoName
12th September, 2008, 12:21 AM
خوب دوستانی پارسفوتبالی با كمك شما در آینده برای پیشرفت انجمن یك سری برنامه خواهیم داشت كه مرحله به مرحله اعلام خواهیم كرد. امیدوارم همه بچه هایی كه پارسفوتبال رو دوست دارن در این برنامه ها ازمون حمایت كنند و بتونیم با كمك اونها انجمنی پویا و موفق رو داشته باشیم.
خوشبختانه مدتی پیش باز هم خبرگزاری پارسفوتبال به عنوان بهترین سایت خبری تحلیلی انتخاب شد.
به امید موفقیت انجمن محبوبمون كه تو این مدت خیلی دلم براش تنگ شده بود.:8::8::8:

p.f

parsfootball

http://i36.tinypic.com/sg0mio.jpg

Sir Bob Paisley
12th September, 2008, 01:15 AM
الان این عکسه یعنی چی؟

NoName
12th September, 2008, 01:27 AM
الان این عکسه یعنی چی؟

ابولفضل اين عكس مال سفر استانيمون به مشهده كه باعث شديم ميانگين مصرف ساليانه دلستر در مشهد چند برابر بشه. با در دلسترها هم ابتكار به خرج داديم و p f مخفف پارسفوتبال رو نوشتيم.:4:

SePaNtA MiNoO
12th September, 2008, 04:06 PM
داش ابوالفضل پی اف حالا حالا ها درست نمیشه جز با نبودن خودخواهان !!:cheshmak: پی اف خیلی وقته که دیگه راه خودش رو گم کرده:103:

مادر عروس هنوز زنده ای ؟ :3:

Gharibe Ashena
13th September, 2008, 12:11 AM
مادر عروس هنوز زنده ای ؟ :3:

بنده ی خدا تا حلوای تو یکی رو نخورم ول کن این دنیا نیستم :67: وقت کردی بیا یاهو یه یادی از گذشته کنیم پسر خوب :clapping:

Siyavoush
13th September, 2008, 04:53 PM
این مسئله رو حدودا دو ماه پیش در تاپیك مدیران به توافق رسیدیم و اینكه اگر كسی شكایتی داره یا مشكلی هستش در تاپیك مخصوص مدیر اون بخش باشه یا به یكی از مدیرها پ خ بزنه و اگر این كار انجام نشد در تاپیك های دیگه در مورد مدیریت صحبت شد اون كاربر در دفعه اول تذكر بهش داده میشه و دفعه بعد یك هفته بلاك هستش.سر همین بحث هایی كه مربوط به مدیریت میشده كلی از تاپیك ها منحرف شدن از مسیر اصلیشون و از این بعد برخورد خواهد شد.
این تاپیك هم یكی از مهمترین تاپیك های انجمن هستش كه باید به مسیر قبلیش برگرده

SAEED
13th September, 2008, 06:19 PM
گره ای كه با دست باز میشه را نباید با دندان باز كرد.
پیشگیری بهتر از از درمان است.

Gharibe Ashena
13th September, 2008, 06:41 PM
اما آقا سعید . ایشون از قدیمی ها می گند . من در مورد چند تاشون صحبت می کنم . سهیل نوری پناه دوست خوب خودم هست که تلفنی یا با مسنجر چند وقت یه بار با هم صحبت می کنیم ، سیل از نظر مطالعه ی فوتبالی تو ایران تیکی از ده تای برتر ، از اونایی که یکشنبه ها 4-5 تا فوتبال میبینه ، تایمز ، گاردین ، تلگراف و دیلی میل رو هر روز پیگیری می کنه ، با مشقت نوشته های ال موندو رو میخونه ، وورلد ساکر رو به سختی تهیه می کنه و میخونه و کتاب های فیل بال رو میخره و میخونه . سهیل نوری پناه از نظر فوتبالی در این سطح قرار داره اما سهیلی که تو انجمن بود ، من به عنوان کسی که تموم ارسال هاش رو خوندم میگم تو اینجا سهیل ارسال هایی که داشت از خیلی از ارسال های فعلی انجمن خارجی کم مایه تر بود و اینجا اصلا کسی باهاش زیاد بحثی نمی کرد که جدی بخواد حضور داشته باشه . تو گفتگوی آزاد هم بنده خدا هر وقت خواست در مورد سینما حرف بزنه بعضی از اعضای اینجا از جمله همین آقا سعید شاکی میشدند که بحث رو عوض کنید . ارسال های شهاب و کل کل هاش با نیما هم که هیچ چیزی بیش تر از ارسال های فعلی ارتش سرخ نداشت . اوج هنر روحنده هم شله زرد گفتن و سوزش و 6 تایی و این مباحث چیپ بود و ایشون هر از چند گاهی با خاطر رفتار خیلی متشخصانشون بلاک می شدند ، در مورد سعید والدس هم که نیاز به گزافه گویی نیست . آیا این افراد چیز دندون گیرتری نسبت به جدیدی ها داشتند ؟ آیا تنها برتری این ها نسبت به جدید ها این نیست که شما می تونستید باهاشون حرف بزنید و احوال پرسی کنید ؟
به نظر من شما هم خودتون رو مرجع قرار دادید و این کم مایگی و این ها که می فرمایید چندان مستند نیست . می تونم ازتون خواهش کنم 5 تا از ارسال های پر مایه ی خودتون در سال 87 رو که جدیدی ها قادر به ارسالش نیستند رو اینجا قرار بدید ؟ آیا کپی کردن اخبار حوادث کار شاق و پر مایه ایه ؟ شما اینجا کدوم بحث رو خواستید انجام بدید که بقیه مانع شدند ؟
این فکر میکنم ارسال جناب کوروش بود که در غیاب خیلی از دوستان به خودشون اجازه دادند و در مورد دوستان اظهار نظر کردن ! اولا آقا کوروش شما در حدی نیستی که در مورد بچه ها اظهار نظر کنی و نمیدونم به چه جراتی به خودت همچین اجازه ای دادی ؟؟ ایشون در مورد شهاب و کل کل هاش با نیما صحبت می کنن اما از دوستان زردشون و بکار بردن لفظ بی شرف علیه پرسپولیسی ها صحبتی نمی کنن ! ایشون ارتش سرخ رو زیر سوال می برن اما از کلوپ بی محتوای سپاهان و لیگ برتری که خودشون زدن و بعد از پنج هفته فقط 93 ارسال داشته صحبتی نمی کنند ! ایشون به خودشون جرات میدن در مورد من صحبت کنند ! آقای فنی نویس آقای مهندس آقای با فهم شما که فنی می نویسی شمایی که همه چیز رو خوب می فهمی چرا گذاشتی پارس فوتبال به روزی بیفته که تاپیک لیگ برترش که زمانی پر بیننده ترین تاپیک پی اف بود حالا به خرابه ای تبدیل شده که دوتا ارسال درست و حسابی نداره ! اگه شما آقای فنی نویس هستی ما ترجیح میدیم نباشیم چون واقعا خجالت می کشم فنی نویس باشم ! شما در مورد شخصیت من صحبت می کنید در حالی که خیلی کوچکتر از اون هستید که در مورد من نظر بدید ! من اگر بلاک می شدم برای این بود که مثل شما و امثال شما ترسو نبودم و زیر بار حرف زور نمی رفتم ! برای این بلاک می شدم چون نمی تونستن ببینم کسی به پرسپولیسی جماعت بی شرف بگه و جیک هیچ مدیری در نیاد ! شاید اگه کسی به شما بگه بی شرف و بهتون بر نخوره ولی ما معنی شرف رو خوب می دونیم و نمیذاریم کسی اینجوری بهمون توهین کنه ! اگر اوج هنر من شله زرد گفتن هست اوج هنر شما و دوستانتون نابود کردن پی اف هست ! شما در مورد سعید والدسی صحبت کردید که بحث های اسپانیایی من و سعید والدس باعث میشد که امثال مهدی طاهر خانی وارد بحث های خارجی بشن ! سعید والدس اگه کل کل میکرد به جاش دوتا حرف درست و حسابی هم میزد ! هیچکدوم از ما با جدید ها مشکل نداریم ! خیلی از همین جدید ها بهترین دوستان من هستن ! ساناز-نیما-کسری و ... اینا همه جدید بودن و در عین حال دوست صمیمی ! مشکل ما با رفتار مدیران هست ! مشکل ما اینه که شخصی مثل شما که در حدی نیست که در مورد بقیه اظهار نظر کنه میاد و هر چی دلش میخواد میگه و 13 نفر زیر پستش تشکر می زنند ( از جمله مدیران ) و آب از آب تکون نمیخوره اما نوبتما که رسید متهم به آشوبگری میشیم ! جناب دکتر سعید چیزی نگفتن که شما برگشتید و اینطوری جواب دادن ! ایشون در مورد دوستان قدیمی صحبتی کردن و شخص خاصی از جدید ها رو نام نبرد که شما به تک تک اسم های نامبرده از سوی دکتر پریدید و اظهار لطف فرمودید ( باز هم تاکید می کنم که در حدی نبودید که در مورد قدیمی ها اظهار نظر بفرمایید ) شما می تونستید محبوبیت خودتون در نزد دوستان جدید رو به شکل دیگری بالا ببرید و این ترفند اصلا کار جالبی نبود ! کلا چاپلوسی چیز زیاد جالبی نیست !! اون کسی مرد هست که خودش رو فروتن و افتاده بدونه نه خودش رو از همه برتر و لایق تر بدونه و شخصیت بقیه رو زیر سوال ببره ! شما شخصیت همه رو زیر سوال بردید که فقط خودتون رو محبوب کنید و من منظور دیگه ای از این کار شما نمی تونم برداشت کنم ! برام جالب هست که شمایی که قبلا فعال نبودید چطور شد یکدفعه انقدر فعال شدید که حتی در بازی به نام مافیا هم شرکت می کنید !! در کل متاسفانه متاسفانه پی اف اصلا روند خوبی نداره و وقتی شاخ فنی نویساش شخصی مثل کوروش باشه باید به حال این پی اف زار زار گریه کرد ! کوروش خان شما حالا حالا ها مونده به امثال دکتر سعید و ... برسید ! تا اون روز هنوز کلی راه در پیش دارید پس سعی کنید از راه هایی که باعث خراب شدن بقیه میشه به هدف خودتون نرسید ! این نصیحتی بود ا طرف من به شما !!

Kopite
13th September, 2008, 10:00 PM
این فکر میکنم ارسال جناب کوروش بود که در غیاب خیلی از دوستان به خودشون اجازه دادند و در مورد دوستان اظهار نظر کردن ! اولا آقا کوروش شما در حدی نیستی که در مورد بچه ها اظهار نظر کنی و نمیدونم به چه جراتی به خودت همچین اجازه ای دادی ؟؟ ایشون در مورد شهاب و کل کل هاش با نیما صحبت می کنن اما از دوستان زردشون و بکار بردن لفظ بی شرف علیه پرسپولیسی ها صحبتی نمی کنن ! ایشون ارتش سرخ رو زیر سوال می برن اما از کلوپ بی محتوای سپاهان و لیگ برتری که خودشون زدن و بعد از پنج هفته فقط 93 ارسال داشته صحبتی نمی کنند ! ایشون به خودشون جرات میدن در مورد من صحبت کنند ! آقای فنی نویس آقای مهندس آقای با فهم شما که فنی می نویسی شمایی که همه چیز رو خوب می فهمی چرا گذاشتی پارس فوتبال به روزی بیفته که تاپیک لیگ برترش که زمانی پر بیننده ترین تاپیک پی اف بود حالا به خرابه ای تبدیل شده که دوتا ارسال درست و حسابی نداره ! اگه شما آقای فنی نویس هستی ما ترجیح میدیم نباشیم چون واقعا خجالت می کشم فنی نویس باشم ! شما در مورد شخصیت من صحبت می کنید در حالی که خیلی کوچکتر از اون هستید که در مورد من نظر بدید ! من اگر بلاک می شدم برای این بود که مثل شما و امثال شما ترسو نبودم و زیر بار حرف زور نمی رفتم ! برای این بلاک می شدم چون نمی تونستن ببینم کسی به پرسپولیسی جماعت بی شرف بگه و جیک هیچ مدیری در نیاد ! شاید اگه کسی به شما بگه بی شرف و بهتون بر نخوره ولی ما معنی شرف رو خوب می دونیم و نمیذاریم کسی اینجوری بهمون توهین کنه ! اگر اوج هنر من شله زرد گفتن هست اوج هنر شما و دوستانتون نابود کردن پی اف هست ! شما در مورد سعید والدسی صحبت کردید که بحث های اسپانیایی من و سعید والدس باعث میشد که امثال مهدی طاهر خانی وارد بحث های خارجی بشن ! سعید والدس اگه کل کل میکرد به جاش دوتا حرف درست و حسابی هم میزد ! هیچکدوم از ما با جدید ها مشکل نداریم ! خیلی از همین جدید ها بهترین دوستان من هستن ! ساناز-نیما-کسری و ... اینا همه جدید بودن و در عین حال دوست صمیمی ! مشکل ما با رفتار مدیران هست ! مشکل ما اینه که شخصی مثل شما که در حدی نیست که در مورد بقیه اظهار نظر کنه میاد و هر چی دلش میخواد میگه و 13 نفر زیر پستش تشکر می زنند ( از جمله مدیران ) و آب از آب تکون نمیخوره اما نوبتما که رسید متهم به آشوبگری میشیم ! جناب دکتر سعید چیزی نگفتن که شما برگشتید و اینطوری جواب دادن ! ایشون در مورد دوستان قدیمی صحبتی کردن و شخص خاصی از جدید ها رو نام نبرد که شما به تک تک اسم های نامبرده از سوی دکتر پریدید و اظهار لطف فرمودید ( باز هم تاکید می کنم که در حدی نبودید که در مورد قدیمی ها اظهار نظر بفرمایید ) شما می تونستید محبوبیت خودتون در نزد دوستان جدید رو به شکل دیگری بالا ببرید و این ترفند اصلا کار جالبی نبود ! کلا چاپلوسی چیز زیاد جالبی نیست !! اون کسی مرد هست که خودش رو فروتن و افتاده بدونه نه خودش رو از همه برتر و لایق تر بدونه و شخصیت بقیه رو زیر سوال ببره ! شما شخصیت همه رو زیر سوال بردید که فقط خودتون رو محبوب کنید و من منظور دیگه ای از این کار شما نمی تونم برداشت کنم ! برام جالب هست که شمایی که قبلا فعال نبودید چطور شد یکدفعه انقدر فعال شدید که حتی در بازی به نام مافیا هم شرکت می کنید !! در کل متاسفانه متاسفانه پی اف اصلا روند خوبی نداره و وقتی شاخ فنی نویساش شخصی مثل کوروش باشه باید به حال این پی اف زار زار گریه کرد ! کوروش خان شما حالا حالا ها مونده به امثال دکتر سعید و ... برسید ! تا اون روز هنوز کلی راه در پیش دارید پس سعی کنید از راه هایی که باعث خراب شدن بقیه میشه به هدف خودتون نرسید ! این نصیحتی بود ا طرف من به شما !!

به هر حال از این بدبیاری ها برای همه پیش میاد و نباید گله ای کرد که چرا همچین آدمی و همچین پستی سر راه من قرار گرفته . هر کس چند تا ارسال از من و ایشون خونده ، هر کس درگیری از طرف ایشون و من رو دیده ، هر کس ارسال هایی که ایشون بهشون استناد کرده رو خونده از نظر من صلاحیت این رو داره که بدون شنیدن دفاعیات من هر جوری که میخواد فکر و تصمیم گیری کنه .
بنده هم کماکان سرگرم بازی مافیا هستم و وقت سر و کله زدن با این troll های اینترنتی رو هم ندارم .

Sir Bob Paisley
13th September, 2008, 10:02 PM
کوروش وسط بازی مافیات اگه وقت کردی بیا کلوپ لیوربرد یک گلویی دورهم تازه کنیم
نا سلامتی بعد از بقولی 7 سال- بقولی 4 سال وبقولی 2/5 سال کل منچستیل رو زدیم

Gharibe Ashena
14th September, 2008, 12:25 AM
به هر حال از این بدبیاری ها برای همه پیش میاد و نباید گله ای کرد که چرا همچین آدمی و همچین پستی سر راه من قرار گرفته . هر کس چند تا ارسال از من و ایشون خونده ، هر کس درگیری از طرف ایشون و من رو دیده ، هر کس ارسال هایی که ایشون بهشون استناد کرده رو خونده از نظر من صلاحیت این رو داره که بدون شنیدن دفاعیات من هر جوری که میخواد فکر و تصمیم گیری کنه .
بنده هم کماکان سرگرم بازی مافیا هستم و وقت سر و کله زدن با این troll های اینترنتی رو هم ندارم .

اتفاقا این بد بیاری منه که شخصی پر مدعا که ادعای فنی نویسیش میشه برای من شاخ شده ! و اتفاقا برام جالب بود که چرا شما در مورد من نظر دادید در حالی که من و شما حتی یکبار هم با هم بحث نکردیم !! این شما بودی که پای مبارکت رو از گلیمت درازتر کردی ! و میدونی که من هم ادمی نیستم که بشینم هر کس و ناکسی شخصیت من رو زیر سوال ببره ! اونایی که باید می شناختنت خوب شناختنت اخوی ! عزیزم شما چرا باید برید مافیا بای کنید شما باید برید فنی نویسی کنید نا سلامتی شما شاخ فنی نویس های اینجا هستید !! اون ارسال رو کردم تا یادت بمونه که حق نداری در مورد دیگران نظر بدی چون در حدش نیستی !!

SAEED
14th September, 2008, 07:00 PM
به بهانه ماه رحمت و برکت و مغفرت- ماه مبارک رمضان:

مناجات خواجه عبدالله انصاری

الهی! تو آنی كه از احاطت اوهام بیرونی، و از ادراك عقل مصونی، نه مُدرَك عیونی، كارساز هر مفتونی، و شادساز هر محزونی، در حكم، بی‌چرا، و در ذات بی‌چند، و در صفات بی‌چونی.
الهی! در جلال، رحمانی، در كمال، سبحانی، نه محتاج زمانی، و نه آرزومند مكانی، نه كسی به تو ماند، و نه به كسی مانی، پیداست كه در میان جانی، بلكه جان زنده به چیزی است كه تو آنی.
الهی! یكتای بی‌همتایی، قیّوم توانایی، بر همه چیز بینایی، در همه حال دانایی، از عیب مصفّایی، از شریك مبرّایی، اصل هر دوایی، داروی دلهایی، شاهنشاه فرمانفرمایی، معزّز به تاج كبریایی، مسندنشین استغنایی، به تو رسد ملك خدایی.
الهی! نام تو، ما را جواز، مهر تو، ما را جهاز، شناخت تو، ما را امان، لطف تو، ما را عیان.
الهی! ضعیفان را پناهی، قاصدان را بر سر راهی، مؤمنان را گواهی، چه عزیز است آن كس كه تو خواهی.
یا ربّ دل پاك و جانِ‌ آگاهم ده آه شب و گریه سحرگاهم ده
در راه خود اول زخودم بی‌خود كن بی‌خود چو شدم زخود به خود راهم ده
الهی! از نزدیك نشانت می‌دهند و برتر از آنی، و دورت پندارند و نزدیكتر از جانی، تو آنی كه خود گفتی، و چنان كه خود گفتی، آنی، موجود نفسهای جوانمردانی، حاضر دلهای ذاكرانی.
الهی! جز از شناخت تو، شادی نیست، و جز از یافت تو، زندگانی نه، زنده بی‌تو، چون مرده زندانی است، و زنده به تو، زنده جاویدانی است.
الهی! فضل تو را كران نیست، و شكر تو را، زبان.
من بی‌تو دمی قرار نتوانم كرد احسان تو را شمار نتوانم كرد
گر بر تن من زبان شود هر مویی یك شكر تو از هزار نتوانم كرد
الهی! گرفتار آن دردم، كه تو داروی آنی، بنده آن ثنایم كه تو سزاوار آنی، من در تو، چه دانم؟ تو دانی. تو آنی كه مصطفی گفت، من ثنای تو را نتوانم شمرد آن گونه كه تو خود بر نفس خویش ثنا گفتی.
الهی! جمال تو راست، باقی زشتند، و زاهدان مزدوران بهشتند!
در دوزخ اگر وصل تو در چنگ آید از حال بهشتیان مرا ننگ آید
ور بی‌تو به صحرای بهشتم خوانند صحرای بهشت بر دلم تنگ آید
الهی! با تو آشنا شدم، از خلایق جدا شدم و در جهان شیدا[1] شدم، نهان بودم؛ پیدا شدم.
الهی! چون آتش فراق داشتی، دوزخ پرآتش از چه افراشتی.[2]
الهی! هر كه تو را شناخت، هر چه غیر تو بود بینداخت.
هر كس كه ترا شناخت جان را چه كند فرزند و عیال و خانمان را چه كند
دیوانه كنی هر دو جهانش بخشی دیوانه تو هر دو جهان را چه كند
الهی! از كشته تو، بوی خون نیاید، و از سوخته تو، بوی دود؛ چرا كه سوخته تو، به سوختن شاد است و كشته تو، به كشتن خشنود.
الهی! دلی ده، كه در آن آتش هوی نبود، و سینه‌ای ده، كه در آن رزق[3] و ریا نبود.
الهی! اگر یك بار گویی بنده من، از عرش بگذرد خنده من.
الهی! بر هر كه داغ محبّتِ خود نهادی، خِرمن وجودش را به باد نیستی در دادی.
الهی! من كیستم كه تو را خواهم، چون از قیمت خود آگاهم، از هر چه می‌پندارم كمترم، و از هر دمی كه می‌شمارم بدترم.
الهی! فراق، كوه را هامون[4] كند، هامون را جیحون كند، جیحون را پر خون كند. دانی كه با این دل ضعیف، چون كند؟
الهی! اگر مستم و اگر دیوانه‌ام، از مقیمان این آستانه‌ام، آشنایی با خود ده كه از كائنات بیگانه‌ام.
الهی! در سرْ آب دارم، در دلْ آتش، در ظاهرْ ناز دارم، در باطنْ خواهش، در دریایی نشستم كه آن را كران نیست. به جان من، دردی است كه آن را درمان نیست، دیده من بر چیزی آید كه وصف آن بر زبان نیست!
پیوسته دلم دم از رضای تو زند جان در تن من نفس برای تو زند
گر بر سر خاك من گیاهی روید از هر برگی بوی وفای تو زند
الهی! اگر خامم، پخته‌ام كن، و اگر پخته‌ام، سوخته‌ام كن.
الهی! مكش این چراغ افروخته را، و مسوزان این دل سوخته را، و مَدَر این پرده دوخته را، و مران این بنده آموخته را.
الهی از آن خوان كه از بهر خاصان نهادی، نصیب من بینوا كو
اگر می‌فروشی، بهایش كه داده و گر بی‌بها می‌دهی بخش ما كو؟
تو لاله سرخ و لؤلؤ مكنونی من مجنونم، تو لیلیّ مجنونی
تو مشتریان بابضاعت داری با مشتریان بی‌بضاعت چونی؟
ای كریمی كه بخشنده عطایی، و ای حكیمی كه پوشنده خطایی، و ای صمدی كه از ادراك ما جدایی، و ای احدی كه در ذات و صفات بی‌همتایی، و ای قادری كه خدایی را سزایی، و ای خالقی كه گمراهان را، راهنمایی. جان ما را، صفای خود ده، و دل ما را، هوای خود ده، و چشم ما را، ضیای خود ده، و ما را از فضل و كرم خود آن ده، كه آن به.
این بنده چه داند كه چه می‌باید جُست داننده تویی هر آنچه دانی آن ده
الهی! فرمودی كه در دنیا ـ بدان چشم كه در توانگران می‌نگرند ـ به درویشان و مسكینان نگرند.
الهی! تو كرمی و واولیتری، كه در آخرت بدان چشم كه در مطیعان نگری، در عاصیان نگری.
الهی! آفریدی رایگان، و روزی دادی رایگان؛ بیامرز رایگان، كه تو خدایی نه بازرگان.
من بنده عاصیم رضای تو كجاست تاریك دلم نور و ضیای تو كجاست
ما را تو بهشت اگر به طاعت بخشی آن بیع بود، لطف و عطای تو كجاست
الهی! آنچه تو كِشتی، آب ده، و آنچه عبدالله كشت، بر آب ده.
الهی! مگوی كه چه آورده‌اید كه درویشانیم، و مپرس كه چه كرده‌اید كه رسوایانیم.
الهی! ترسانم از بدی خود؛ بیامرز مرا به خوبی خود.
الهی! اگر عبدالله را نمی‌نگری، خود را نگر، و آبروی من پیش دشمن مبر.
الهی! عَلَمی كه افراشتی، نگونسار مكن، و چون در اخر عفو خواهی كرد، در اول شرمسار مكن.
الهی! همه از تو ترسند، و عبدالله از خود، زیرا كه از تو همه نیكی آید و از عبدالله بدی.
الهی! گر پرسی، حجّت نداریم، و اگر بسنجی، بضاعت نداریم، و اگر بسوزی طاقت نداریم.
الهی! اگر تو مرا به جرم من بگیری، من تو را به كرم تو بگیرم، و كرم تو از جرم من بیش است.
الهی! اگر دوستی نكردم، دشمنی هم نكردم، اگر بر گناه مصرّم، اما بر یگانگی تو مُقرّم.
الهی! اگر توبه، بی‌گناهی است، پس تائب كیست؟ و اگر پشیمانی است، پس عاصی كیست؟
الهی! از پیش خطر و از پس راهم نیست؛ دستم گیر كه جز تو پناهم نیست.
الهی! گهی به خود نگرم، گویم از من زارتر كیست؟ گهی به تو نگرم، گویم از من بزرگوارتر كیست.
الهی! تو ما را جاهل خواندی، از جاهل جز خطا چه آید؟ تو ما را ضعیف خواندی، از ضعیف جز خبط چه آید؟
الهی! اگر چه بسی طاعت ندارم، اما جز تو كسی را ندارم، ای دیر خشم و زود آشتی.
الهی! همچنان بید، به خود می‌لرزم، كه مباد آخر به جویی نیَرزَم.
الهی! مگو چه آورده‌ای، كه رسوا شوم، و مپرس چه كرده‌ای كه روسیاه شوم.
الهی! چون در تو نگرم، از جمله تاجدارانم و تاج بر سر، و چون بر خود نگرم، از جمله خاكسارانم و خاك بر سر.
الهی! چون یتیم بی‌پدر گریانم، درمانده در دست خصمانم، خسته گناهم و از خویش برتاوانم، خراب عمر و مفلس روزگار، من آنم.
الهی! از دو دعوی به زینهارم، و از هر دو، به فضل تو فریاد خواهم: از آن كه پندارم به خود چیزی دارم، یا پندارم كه بر تو حقّی دارم.
الهی! اگر تو فضل كنی، دیگران چه داد و چه بیداد، و اگر عدل كنی، فضل دیگران چون باد.
الهی! ما در دنیا معصیت می‌كردیم، دوست تو محمد ـ صلّی الله علیه و آله ـ غمگین می‌شد، و دشمن تو ابلیس شاد.
الهی! اگر فردای قیامت عقوبت كنی، باز دوست تو محمد ـ صلّی الله علیه و آله ـ غمگین شود، و دشمن تو ابلیس شاد، دو شادی به دشمن مده، و دو اندوه بهر دل دوست مَنِه.
الهی! مركب وا ایستاد، و قدم بفرسود، همراهان برفتند و این بیچاره را جز حیرت نیفزود.
الهی! همه از «حیرت» به فریادند، و من از حیرت شادم! به یك «لبّیك» درب همه ناكامی بر خود بگشادم، دریغا روزگاری كه نمی‌دانستم تا لطف تو را دریازم.
خداوندا! در آتش «حیرت» آویختم چون پروانه در چراغ، نه جان رنج طپش دیده، نه دل الم داغ.
الهی! می‌بینی و می‌دانی، و برآوردن، می‌توانی.
الهی! چون حاضری چه جویم، و چون ناظری چه گویم؟
الهی! هر روز كه برمی‌آید، ناكس‌ترم، و چنان كه پیش می‌روم، واپس‌ترم!
الهی! تو بساز كه دیگران ندانند، و تو نواز كه دیگران نتوانند.
الهی! چون توانستم، ندانستم، و چون كه دانستم، نتوانستم.
الهی! بیزارم از آن طاعتی كه مرا به عُجب آرد، و بنده آن معصیتم كه مرا به عذر آورد.
الهی! دانایی ده كه از راه نیفتم، و بینایی ده كه در چاه نیفتم.
الهی! هر كه را عقل دادی، چه ندادی؟ و هر كه را عقل ندادی، چه دادی؟!
الهی! اگر عالم باد گیرد، چراغ مُقبل كشته نشود، و اگر همه جهان آب گیرد، ایاغ،[5] مُدبر شسته نشود!
الهی! اگر به «دعا» فرمان است، قلم رفته را چه درمان است؟
الهی! ابوجهل، از كعبه می‌آید! و ابراهیم از بتخانه! كار به عنایت بود، باقی بهانه.
الهی! هر كه را خواهی برافتند، گویی با دوستان تو درافتد.
الهی! «دعا» به درگاه تو لجاج است، چون دانی كه بنده به چه محتاج است.
با صنع تو هر مورچه رازی دارد با شوق تو هر سوخته نازی دارد
ای خالق ذوالجلال نومید مكن آن را كه به درگهت نیازی دارد.

L a V i N
14th September, 2008, 09:21 PM
كاربر محترم eli perspolisi بنده به قصد جریمه ای سنگین آمده بودم كه با دیدن 2 عدد ارسال از شما در تاپیك ارتش سرخ دل اینجانب به رحم آمد و به زودی در جریمه ی شما تخفیفی چشمگیر لحاظ خواهم كرد !!
در آینده ای نزدیك برای پاره ای از توضیحات در خصوص غیبت طولانی و غیر موجه به دفتر مدیریت كلوپ پرسپولیس احظار خواهید شد !! لازم به ذكر است كه گواهی پزشك پذیرفته نخواهد شد, پس دنبال دلایل تازه تر و مدرن تری باشید !!

:4: :4:

SAEED
14th September, 2008, 09:44 PM
كاربر محترم eli perspolisi بنده به قصد جریمه ای سنگین آمده بودم كه با دیدن 2 عدد ارسال از شما در تاپیك ارتش سرخ دل اینجانب به رحم آمد و به زودی در جریمه ی شما تخفیفی چشمگیر لحاظ خواهم كرد !!
در آینده ای نزدیك برای پاره ای از توضیحات در خصوص غیبت طولانی و غیر موجه به دفتر مدیریت كلوپ پرسپولیس احظار خواهید شد !! لازم به ذكر است كه گواهی پزشك پذیرفته نخواهد شد, پس دنبال دلایل تازه تر و مدرن تری باشید !!

:4: :4:

بخشش لازم نیست اعدامش کنید!!:57:

NoName
14th September, 2008, 10:06 PM
با سلام خدمت بچه هاي گل پارسفوتبالي.:8::8::8:
دوستان يك خبر خوب دیگه براتون دارم. با همكاري رضا ( Roma4ever ) داریم انجمن های جدیدی رو برای دانلود گل كلیپ و والپیپیر ایجاد میكنیم. انشالله كار ساختش تا لحظاتی دیگه تموم میشه.

Roma4ever
14th September, 2008, 10:38 PM
دوستان بخش های جدید اضافه شد ...امیدوارم مورد استفاده قراربگیره..:friends:

NoName
14th September, 2008, 10:54 PM
دوستان بخش های جدید اضافه شد ...امیدوارم مورد استفاده قراربگیره..:friends:

رضا جون یك دنیا ممنون.:8::8::8:
دوستان داش رضا از این به بعد به عنوان مدیر فنی و وبمستر سایت در كنارمون خواهد بود.:8::8::8:

barça
14th September, 2008, 11:36 PM
یكی دو هفته پیش تو ست ست دیدم یه نظر سنجیِ جالبی گذاشتن كه ببینن چند درصد كاربراشون روزه میگیرن و چقدرشون نمیگیرن.
گفتم شاید بد نباشه نتیجه ش رو ببینید.

http://i37.tinypic.com/2hywgfk.jpg

Shadow
18th September, 2008, 07:53 PM
بچه ها نظرتون در مورد سریالهای ماه رمضان چیه؟

من خودم فكر میكنم نسبت به پارسال خیلی افت كرده بزنگاه شاید واقعیت های جامعه باشه اما از جمله ضعیفترین كارایی بوده كه از عطاران دیدم مثل هیچكس كه فقط رو اعصابه (البته حداقل داستان داره) فیلم شبكه 1 نصفش تو توهم و اوهامه تو 1 خانواده ی 4 نفری 3 نفر فرشته میشن كه دوتاشون دیگه اخرشن یكی به میل خودش میمیره اون یكی فرت و فرت میره برزخ! مامور بدرقه رو زیاد ندیدم و نظری در موردش نداره

Peerless Alex
19th September, 2008, 12:28 AM
شادی به شدت باهات موافقم.تی وی امسال خیلی ضعیف عمل کرده.

با بزنگاه شروع کنم.به نظرم تجربه ی شیرین دو سریال قبلی عطاران خانه به دوش و متهم گریخت رو به

شدت از بین بردش.نمیدونم واقعا همچین سریالی از عطاران بعید بودش.یادمه یه نقدی از این سریال خوندم

که در موردش گفتم که ما ایرانی ها عادتمون شده از هر فیلمی قسمتهایه بدش رو ورمیداریم و حتی یه

لحظه به اصل موضوع فک نمیکنیم .ولی به نظرم این قسمتایه مواد کشی واقعا رو اعصاب داره میره حوصله

ی ادم به شدت سر میره.

بعد استفاده از اصطلاحات نابجا رفته رفته بیشتر و بیشتر میشه.یا چطوری میشه دادگاه حضانت یه بچه ی 5

ساله رو بده به بابایه معتادش.یا اصلا نادر چطوری ماهی دو تا سکه جور میکنه واسه زنش .

مشخصه عجلتا ساخته شده سریال و طنزاش و دیالوگاش بعضا خیلی تکراری میزنن صرفا کار بخاطر موضوعش

جلو نمیره چون داستانش به هیچ وجه چارچوب محکمی نداره فقط بخاطره وجود بازیگرایی مثله لولایی و علی

صادقی و مرجانه گلچین رفته جلو..و باید عنوان کرد یکی از بدترین ساخت هایه سریال طنزی بوده.

اما در مورد مثل هیچکس من دو قسمت اولو دیدم گفتم اخرش چیه!!بابا این فیلما دیگه قدیمی شدن.اخرش

جلال ضایع میشه و بقیه هم همدیگه رو حلال میکنن و به خوبی و خوشی زندگی میکنن و هفت و روز

هفت شب عروسی برگزار میکنن.نکته ی جالب تو این سریال چادر سرکردنایه اضافه هستش.دقیقا مثه بزنگاه

صحنه ای داریم تو بزنگاه که فقط صابر تو اتاقه ولی بهجت چادر سرشه اون دختر فریده هم مانتو

پوشیده.تو این سریالم دقیقا کنار برادرشون چادر سر میکنن یا مثلا با وجود جورابای ضخیم و دامنایه دراز

و بلوزایه دراز و روسری ها واقعا وجود چادر اونم برایه خانواده ای که سال هاس کنار هم زندگی میکنن

لازمه!!!در کل مثل هیچکس که من دو قسمتشو دیدم فهمیدم چطور سریالیه و دیگه پیگیرش نشدم و هیچ

نکته ی مثبتی تو فیلم نیستش مگر جداسازی حق از باطل:4:

اما در مورده روز حسرت خیلی سریال ضعیفی به نظر میادش.هیچ وق کارایه سیروس مقدم رو قبول

نداشتم از سریال پلیس جوانش بگیر تا نرگس و همون الیاسی که پارسال میداد و اینم از روز حسرت.اتفاقا

بر خلاف اون دو تا سریال دیگه بازیکنایه قهاری مثه فرامرز قریبیان:8: که هر چی از سنش میگذره پخته

تر میشه و مهر اوه شریفی نیا که واقعا مثه بابا و مامانش بازیگری تو خونشه میشه دلگرم و راغب شد

واسه تعقیب کردنش.ولی متاسفانه این سریالم دچار سردرگمی مفرط شد.مثلا صحنه هایی که هی نرجس کمالیه

فرت و فرت میره برزخه نمیدونم کجاس یا دلیل نفرت شدید حامد از فریده.

مامور بدرقه رو هم نظر ندم سنگین ترم.من نمیدونم چه اصراریه اون بهاره رهنما که همسن مامان بزرگ منه همیشه

نقشایه دختر جوون رو بازی کنه!!

به هرحال تی وی امسال واقعا ضعیف عمل کردش و از نظر من حقیر امسال هیچی واسه گفتن نداشت .

L a V i N
19th September, 2008, 01:30 AM
بچه ها نظرتون در مورد سریالهای ماه رمضان چیه؟

من خودم فكر میكنم نسبت به پارسال خیلی افت كرده بزنگاه شاید واقعیت های جامعه باشه اما از جمله ضعیفترین كارایی بوده كه از عطاران دیدم مثل هیچكس كه فقط رو اعصابه (البته حداقل داستان داره) فیلم شبكه 1 نصفش تو توهم و اوهامه تو 1 خانواده ی 4 نفری 3 نفر فرشته میشن كه دوتاشون دیگه اخرشن یكی به میل خودش میمیره اون یكی فرت و فرت میره برزخ! مامور بدرقه رو زیاد ندیدم و نظری در موردش نداره

شدیدآ افت كردن! البته پارسال هم فقط "میوه ی ممنوعه" یه كار عالی و پرمخاطب بود!
"بزنگاه" خوب شروع شد ولی رفته رفته لوس و بیمزه شد! مخاطب جذب موضوع داستان نشده بلكه این تك دیالوگ های خنده داره كه سریال رو تا اینجا قابل تحمل كرده! از عطاران بیشتر از اینها انتظار میرفت.

"مثل هیچكس" یه موضوع كاملآ قدیمی و شدیدآ كلیشه ای! این سریال واسه ماه رمضون 10 سال پیش هم قدیمی بود !! صدای جیرینگ جیرینگ النگوها فیلم های 30 سال پیش رو یاد بیننده میندازه !! من فقط تیتراژ سریال رو دوست دارم! "میوه ی ممنوعه" كجا "مثل هیچ كس" كجا ! بازیه زیبای علی نصیریان, امیر جعفری, گوهر خیر اندیش, هانیه توسلی و ... دیالوگ های این سریال فوق العاده بود!

"روز حسرت" بد نیست! ولی بازم مثل اغما غیر واقعی و غیر قابل باوره! یه جورایی شبیه فیلم كارتونیه ولی خب از بقیه بهتره!

"مامور بدرقه" رو یكی دو قسمت رو بصورت نصفه نیمه دیدم خوشم نیومد دیگه پیگیری نكردم!

SePaNtA MiNoO
19th September, 2008, 12:06 PM
دستور توقف پخش سريال «بزنگاه» از سوي شوراي نظارت بر برنامه‌هاي صداوسيما صادر شد.

به گزارش فارس، در نامه‌اي كه از سوي شوراي نظارت بر برنامه‌هاي صداوسيما به خبرگزاري فارس ارسال شده، آمده است: با توجه به اعتراضات گسترده مردمي و بسياري از نخبگان و كارشناسان دلسوز حوزوي و دانشگاهي و همچنين انتقاد قبلي رياست شوراي نظارت بر سازمان صداوسيما از ادامه هنجارشكني‌هاي غيراخلاقي و غيرشرعي و حتي غيرقانوني سريال «بزنگاه»، دستور توقف اين سريال طي نامه‌اي خطاب به رياست سازمان صداوسيما از سوي رياست شوراي نظارت ابلاغ شد.

در اين نامه ضمن تبيين رسالت صداوسيما به عنوان دانشگاه عمومي و وظيفه خطير اين رسانه در ارتقاي بينش فرهنيگ جامعه آمده است:

اگرچه رسالت صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران به عنوان رسانه‌ ملي و مهمترين دستگاه فرهنگي، ارتقاي دانش و بينش و منش عمومي آحاد جامعه و گسترش ارزش‌ها، آرمان‌هاي اسلام و انقلاب به مخاطبان بويژه نسل جديد است ولي متأسفانه محتواي برخي از سريال‌هاي توليدي شبكه صداوسيما، نه تنها در اين راستا نبوده بلكه متأثر از خاستگاه غربي آن، به عاملي براي رخنه و شكافي براي تهاجم فرهنگي و آسيب‌رساني بر پيكره فرهنگ و ديانت كشور مبدل شده است.

حسين مظفر در ابتداي اين نامه عدم تعريف صحيح و منطقي از طنز و مساوي دانستن آن با هجو و لغو و تمسخر و رواج فحاشي و الفاظ زشت و هنجارشكني‌هاي غيراخلاقي و غير شرعي و حتي غير عرفي در برخي سريال‌هاي توليدي، از جمله مصاديقي دانستند كه ضمن مغايرت با منويات مقام معظم رهبري در باب كاركرد طنز در رسانه ملي با معيارها و ملاك‌هاي برنامه‌سازان سازمان نيز [به استناد: بند 16-3-1 ضوابط و سياست‌هاي برنامه‌سازي (زبان و گفتار برنامه‌هاي صداوسيما بايد از هرگونه ناسزا، فحاشي، اهانت، كلمات ناشايست مبرا باشد) مغاير است.

این خبر مال یکی دو روز پیشه اما عزت الله خان گفته که این فیلم بد آموزی نداره و پایان خوبی هم داره واسه همین تا عید فطر پخشش میکنیم !

SePaNtA MiNoO
19th September, 2008, 12:11 PM
یه سوال :
من که فیلمای امسال رو خیلی دنبال نمیکنم اما این یارو مامان پوریا پورسرخ مگه چیکار کرده که به این درجه رسیده ؟ جز اینکه نفرت و کینه رو تو دلش پرورونده ؟ یا مگه آدم هی زرت و زرت میره تو برزخ ؟
از فیلمهای این یارو مقدم بیشترین چیزی که میره تو اعصابم زوایای فیلم برداریشه ، از تو پارچ آب،آکواریوم،فرفورژه های در کوچه ، یا مثلا این یارو رفیق حامد رو که نشون میده بغلش عکس یه ببری،پلنگی،ماری چیزی رو نشون میده که میخواد بگه این بشر خیلی پلیده بابا ...!

Sir Bob Paisley
19th September, 2008, 01:10 PM
من که خدا رو شکرسالهاست که استعمال هرگونه فیلم وسریال از سیروس مقدم رو کنارگذاشتم. حاضرم شب تو خیابون بخوابم ولی حتی یک دقیقه از آثار این آدم رو نبینم

SAEED
19th September, 2008, 01:35 PM
تعجب می كنم كه شما برای سریالهای در پیت سیما و تحلیلش وقت می ذارین. اگه اهل فیلم هستین وقتی می تونین بهترین فیلمها و سریالهای خارجی را ببینین و زبانتون را هم تقویت كنین بیكارین این سریالهای بی مایه و چیپ را ببینین؟!

Peerless Alex
19th September, 2008, 01:57 PM
یه سوال :
من که فیلمای امسال رو خیلی دنبال نمیکنم اما این یارو مامان پوریا پورسرخ مگه چیکار کرده که به این درجه رسیده ؟ جز اینکه نفرت و کینه رو تو دلش پرورونده ؟ یا مگه آدم هی زرت و زرت میره تو برزخ ؟
از فیلمهای این یارو مقدم بیشترین چیزی که میره تو اعصابم زوایای فیلم برداریشه ، از تو پارچ آب،آکواریوم،فرفورژه های در کوچه ، یا مثلا این یارو رفیق حامد رو که نشون میده بغلش عکس یه ببری،پلنگی،ماری چیزی رو نشون میده که میخواد بگه این بشر خیلی پلیده بابا ...!

افرین مجتبی .واقعا به نکته ی خوبی اشاره کردی.واقعا این خانووم یه خانم معمولی که شغل وکالت رو داره و فقط حالا یه ذره صداقت تو کارشه این دلیل نمیشه اونم تو بیداری تو روز روشن بره تو همیچن محیطی.اصلا چطور جایی که عروسش هست یه جایی مثه بهشته ولی جایی که شوهرش هست یه جایی مثه جهنم.بابا بیش از اندازه اغراق تو کارشه.این سیروس مقدم همون سریال پلیس جوان و نرگسش گویایه همه چیز هستش فقط داستاناشون عینه کش کش میان:4:در هرصورت من چون علاقه ی شدیدی به فرامرز قریبیان دارم مجبورم تحملش کنم.

یحرف از سریال هایه ایرانی اومد یاد مرگ تدریجی یک رویایه فریدون جیرانی افتادم.تنها سریالی که بعده خاک سرخ حاتمی کیا واقعا به دلم نشسته همین سریال بوده.من تو عرصه ی سینما هم کار فریدون جیرانی رو به شدت قبول دارم.ضعفایه کوچولویی داره ولی یه جورایی داستانش نابه.فقط یه چیزش بیشتر رو ادم فشار میاره و اونم اینه که مارال یه زن 30 سالس ولی هر کار اشتباهی میکنه اطرافیانش میگن تقصیر مارال نیس تقصیر ساناز خواهرش و اطرافیانشه.واقعا یه زن 30 ساله نمیتونه واسه زندگیش تصمیم بگیره.حضور ناصر طهماسب دوبلور معروف (لورل هاید-گری کوپر و جک نیکلسون و ...)خیلی واسه من جالب بودش تازه انگار برادر ایرج طهماسب هم هست

hg_fs2002
19th September, 2008, 03:48 PM
افرین مجتبی .واقعا به نکته ی خوبی اشاره کردی.واقعا این خانووم یه خانم معمولی که شغل وکالت رو داره و فقط حالا یه ذره صداقت تو کارشه این دلیل نمیشه اونم تو بیداری تو روز روشن بره تو همیچن محیطی.اصلا چطور جایی که عروسش هست یه جایی مثه بهشته ولی جایی که شوهرش هست یه جایی مثه جهنم.بابا بیش از اندازه اغراق تو کارشه.این سیروس مقدم همون سریال پلیس جوان و نرگسش گویایه همه چیز هستش فقط داستاناشون عینه کش کش میان:4:در هرصورت من چون علاقه ی شدیدی به فرامرز قریبیان دارم مجبورم تحملش کنم.

یحرف از سریال هایه ایرانی اومد یاد مرگ تدریجی یک رویایه فریدون جیرانی افتادم.تنها سریالی که بعده خاک سرخ حاتمی کیا واقعا به دلم نشسته همین سریال بوده.من تو عرصه ی سینما هم کار فریدون جیرانی رو به شدت قبول دارم.ضعفایه کوچولویی داره ولی یه جورایی داستانش نابه.فقط یه چیزش بیشتر رو ادم فشار میاره و اونم اینه که مارال یه زن 30 سالس ولی هر کار اشتباهی میکنه اطرافیانش میگن تقصیر مارال نیس تقصیر ساناز خواهرش و اطرافیانشه.واقعا یه زن 30 ساله نمیتونه واسه زندگیش تصمیم بگیره.حضور ناصر طهماسب دوبلور معروف (لورل هاید-گری کوپر و جک نیکلسون و ...)خیلی واسه من جالب بودش تازه انگار برادر ایرج طهماسب هم هست

آره منم مرگ تدریجی یك رویا رو فیلم خوبی می دونم برخلاف خیلی فیلم های ایرانی دیگه.وقتی فیلم رو می بینم احساس نمیكنم آب بستن به فیلم.اما درمورد شخصیت مارال من این حرف تو رو از خیلی های دیگه هم شنیدم با وجود اینكه این شخصیت غیرواقعی به نظر می رسه ولی به نظرمن یه همچین شخصیت هایی واقعا وجود دارن افرادی كه به دلیل نا مطمئن بودنش در تصمیم هاشون به دیگران اجازه می دن به جاشون تصمیم بگیرن .

hg_fs2002
19th September, 2008, 08:08 PM
معجزه آرایش

Cameron Diaz

http://b.imagehost.org/0732/5_9.jpg

http://b.imagehost.org/0271/6_7.jpg

SePaNtA MiNoO
19th September, 2008, 08:11 PM
یعنی این دو تا یکی هستن ؟
البته به این عکسا نمیشه اعتماد کرد چون براحتی با برنامه های گرافیکی میشه عکس رو به طبیعی ترین شکل ممکن تغییر داد.
در ضمن زاویه این دو تا عکس یکی نیست
یه جورایی مثل تبلیغ عمل بینی یا کاشت موی سر هستش که همیشه عکسا از دو زاویه هست !

Peerless Alex
19th September, 2008, 08:24 PM
به نظر من یکی هستن واقعا ارایشگرایه امریکایی یه پا هنرمندن.یه چند نمونه دیگه هم هستن:

http://i37.tinypic.com/ega8o6.jpg

http://i34.tinypic.com/2po1g06.jpg

http://i37.tinypic.com/4l3ybd.jpg

http://i33.tinypic.com/28kr53l.jpg

بابا اگه قرار بود همه ی اینا خوشگل باشن که تو جهان زشت پیدا نمیشد:4:

Sir Bob Paisley
19th September, 2008, 08:31 PM
لابدتوجه دارید که گرفتن بعضی از این عکسها به تنهایی شایدساعت ها ودربعضی مواردنزدیک نصف روز طول میکشه( هریک عکس)
آرایش آنچنانی + کلی تست زوایای گوناگون تصویربرداری ازلحاظ نور و تابش و سایه و شفافیت+ انواع رتوش ها و**********های نرم افزاری+ دوربین های مورداستفاده و کیفیتشون و کلی قروفر دیگه
اگه این قروفری که خرج این عکسها میشه ، صرف عکس من بشه، برادپیت رو میذارم تو جیبم. نه من که هرکدوم از ما
درمورد دخترا نمی گم چون زیباترین دختری که دیدم سکرته . میترسم بگم جوادبشه

الان سوال مطرح شدواسم که بردپیت هم بدون رتوش وقروفر برورویی داره یانه؟

پ .ن: لابد توجه دارید که****** کنایه از ف ی ل ت ر بیده بید

راستی چه خبر از زنده یاد :72:؟

SePaNtA MiNoO
19th September, 2008, 08:34 PM
ای بابا اینا که همشون قلابین ، ما رو باش به چی دل خوش کرده بودیم :cry:

MAMAD PUYOL 5
20th September, 2008, 03:46 AM
التماس دعا در این شب عزیز.
محتاجيم به دعا . سلام ما راحتما به آقا امام رضا ( ع ) برسونيد .
خوش به سعادتتون .

ELI PERSPOLISI
20th September, 2008, 01:59 PM
http://i33.tinypic.com/wrl8jt.jpg

" مسابقه فوتبال پارا المپيك پكن و مسابقه بين تيم هاي ايران و ايرلند بود ... وقتي بند كفش يكي از بازيكن هاي ايراني باز شد و داور ميدونست كه بازيكن قادر به بستن بند كفشش نيست بازي متوقف شد و داور خودش زانو زد و بند كفش رو بست "
منبع (http://www.iranianuk.com/article.php?id=31714)

Sir Bob Paisley
20th September, 2008, 02:54 PM
التماس دعا در این شب عزیز.

شاید ندیده باشید
http://www.eteghadat.com/forum/viewtopic.php?p=10255

MAMAD PUYOL 5
20th September, 2008, 06:17 PM
شاید ندیده باشید
ممنون . واقعا فروم كامل و جامعي بود . خيلي مسائل بود كه تو انجام دادنش شك داشتم ولي با مرور مجدد اين فروم به اون سوالهاي بي پاسخم رسيدم .
خدا خيرت بده ابولفضل جان . :1:

MAMAD PUYOL 5
20th September, 2008, 06:24 PM
گفتم حالا كه بحث دين و مذهب شد يه گشتي بزنيم به حرم آقام امام رضا ( ع )‌
واقعا با ديدن اين عكسها اشك از چشم انسان خود به خود جاري مي شه . ببينيد مردم چقدر ارادت دارن به آقا .

http://media.farsnews.com/Media/8703/ImageReports/8703061126/6_8703061126_L600.jpg
http://comments.razavi.tv/pictures/images/BPic/I7.jpg
http://www.irna.ir/filesystem/86/08/30/214811-26-51.jpg
http://www.irna.ir/filesystem/86/08/30/214811-26-51.jpg

دكتر انشالله سال آينده با هم يه زيارت درست و حسابي مي ريم . هم آشنا مي شيم هم زيارتي مي كنيم . :welcome1:

Viva Barca
20th September, 2008, 08:19 PM
شاید ندیده باشید

ابوالفضل مرسی چیز خوبی بود:victory:

تصاوير مراسم شب قدر در سراسر کشور (http://tabnak.ir/pages/?cid=18850)

چه صفایی داره نشستن پای سفره ساده افطاری (http://tabnak.ir/files/fa/news/1387/6/26/16717_156.jpg) امام رضا (ع)

واقعا عالی بود دكتر واقعا هم صفا داره ما میبینیم صفا میكنیم چه برسه كه دیگه اونجا باشیم

" مسابقه فوتبال پارا المپيك پكن و مسابقه بين تيم هاي ايران و ايرلند بود ... وقتي بند كفش يكي از بازيكن هاي ايراني باز شد و داور ميدونست كه بازيكن قادر به بستن بند كفشش نيست بازي متوقف شد و داور خودش زانو زد و بند كفش رو بست "

:21::21:خیلی جالب بوئ عین این طنز ها بود واقعا جالبه كه داور داره بند كفش رو برای بازیكن میبنده:21:

SePaNtA MiNoO
20th September, 2008, 08:24 PM

من این بازیو مستقیم دیدم،خیابانی رو ندیدین سر این صحنه چه جوگیر شده بود :4:

Peerless Alex
20th September, 2008, 08:38 PM
ابوالفضل مرسی چیز خوبی بود:victory:

واقعا عالی بود دكتر واقعا هم صفا داره ما میبینیم صفا میكنیم چه برسه كه دیگه اونجا باشیم

:21::21:خیلی جالب بوئ عین این طنز ها بود واقعا جالبه كه داور داره بند كفش رو برای بازیكن میبنده:21:

میشه بپرسم این صحنه کجاش خنده دار بود:7:بیچاره وضعیت جسمیش این اجازه رو بهش نمیده چه ربطی به طنز داره:22:

Viva Barca
20th September, 2008, 08:53 PM
میشه بپرسم این صحنه کجاش خنده دار بود:7:بیچاره وضعیت جسمیش این اجازه رو بهش نمیده چه ربطی به طنز داره:22:

بابا دیگه خیلی ضایعست كه داور بند كفشو ببنده

Peerless Alex
20th September, 2008, 08:57 PM
دانشجو در ملل مختلف _طنز

ژاپن :بشدت مطالعه می کند و برای تفریح ربات می سازد!http://myahoo.persiangig.com/sheklak/03/288.gif

مصر: درس می خواند و هر از گاهی بر علیه حسنی مبارک، در و پنجره دانشگاهش را می شکند!

هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختری می شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می کند. سپس ماجراهای عاشقانه و اکشنی(ACTION) پیش می آید و سرانجام آندو با هم عروسی می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود!

عراق: مدام به تیر ها و خمپاره های تروریست ها جاخالی می دهد ودر صورت زنده ماندن درس می خواند!

چین: درس می خواند و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!

اسرائیل: بیشتر واحدهایی که او پاس کرده، عملی است او دوره کامل آموزشهای رزمی و کماندویی را گذرانده! مادرزادی اقتصاد دان به دنیا می آید!

گینه !: او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبیله ای درس بخواند! http://myahoo.persiangig.com/sheklak/04/Laie_28.gif

کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری امریکا دعا کند!

پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!

اوگاندا: درس می خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس؛ چند نفر از قبیله توتسی را می کشد! http://i33.tinypic.com/2afmq9t.gif

انگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری!! منقرض می شود ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می خوانند!

ایران: عاشق تخم مرغ است! سرکلاس عمومی چرت می زند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی نیست ولی سیاسی ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می کند ! عاشق عبارت « خسته نباشید» است، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس ! هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید ! او سه سوته عاشق می شود ! اگر با اولی ازدواج کرد که کرد، و الا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده؛ که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند! او چت می کند! خیابان متر می کند ودر یک کلام عشق و حال می کند! نسل دانشجوی ایرانی درسخوان در خطر انقراض است!:4:

Sir Bob Paisley
20th September, 2008, 08:58 PM
دكتر انشالله سال آينده با هم يه زيارت درست و حسابي مي ريم . هم آشنا مي شيم هم زيارتي مي كنيم . :welcome1:

زیارت رو نمی دونم ولی درموردبا دکتربودن وبادکترآشنا شدن باید بگم : آرزو برجوانان عیب نیست

Sir Bob Paisley
20th September, 2008, 09:29 PM
ابوالفضل میای بریم حرم؟

شوخی میکنی دکتر؟
گواینکه خیلی دوست دارم باهاتون اشنا بشم:277: از نزدیک ولی موضوع اینه که من 18 ساله که حرم نرفتم. یعنی تنهاباری که رفتم 6 سالم بود وفقط واسه کنجکاوی

دکترهفته پیش به سرم زده بود پیله بشم بهت در حدتیم ملی که باهم بریم ثامن:rambo: ولی به خودم ندیدم برم ورزشگاه

اما خداروشکرنرفتیم. خیلی وضعیت ایاب وذهاب و تسهیلات و.. داغون بوده. فکرکنم 3-4 صبح می رسیدیم خونه. اگه می رفتیم احتمالا توبیابونهای شاندیز باید سحری میخوردی

InTeR
20th September, 2008, 09:48 PM
برای رفتن به ثامن مشكلی نیست چون من ماشین دارم اما كی حال رفتن به ورزشگاه را داره؟! توی خونه جلوی تلویزیون لم بدی و بازی را ببینی بهتر نیست؟
نه صفایی که ثامن داره هیچجا نداره.وای چه حالی میده!!
اگر مشکلات رفت و آمدشو مثه آدم حل کنن من هر هفته میرم:4:

Sir Bob Paisley
20th September, 2008, 09:55 PM
من با توجه به اینكه جوابتو پیش بینی می كردم این پیشنهاد را دادم. :4:

؟

حدس میزدم واسه همین دم لای تله ندادم
اگه قبول میکردم، یه جایی قرارمیذاشتیم ومن پیچیده میشدم

NoName
20th September, 2008, 10:20 PM
دوستان با عرض پوزش كه دارم اين حرفو ميزنم. ولي فكر نميكنيد بهتره اين مباحث در تاپيك "قرار هاي عمومي" مطرح بشه؟

MAMAD PUYOL 5
20th September, 2008, 10:26 PM
شوخی میکنی دکتر؟
گواینکه خیلی دوست دارم باهاتون اشنا بشم:277: از نزدیک ولی موضوع اینه که من 18 ساله که حرم نرفتم. یعنی تنهاباری که رفتم 6 سالم بود وفقط واسه کنجکاوی

دکترهفته پیش به سرم زده بود پیله بشم بهت در حدتیم ملی که باهم بریم ثامن:rambo: ولی به خودم ندیدم برم ورزشگاه

اما خداروشکرنرفتیم. خیلی وضعیت ایاب وذهاب و تسهیلات و.. داغون بوده. فکرکنم 3-4 صبح می رسیدیم خونه. اگه می رفتیم احتمالا توبیابونهای شاندیز باید سحری میخوردی

ابولفضل جان يكي از دوستام ( تو پايگاه بسيج باهاش آشنا شدم ) مي گفت امام رضا ( ع ) تا نطلبه كسيرو كسي نمي تونه بره حرم . شيطان رانده شده رو از جسم خود دور كن و با رفتن به حرم شيطان رو مورد آزار و اذيت قرار بده .
اميدوارم از اين امتحان الهي سر بلند بيرون بياي .
موفق باشي .

soccerlover
20th September, 2008, 10:29 PM
دوستان با عرض پوزش كه دارم اين حرفو ميزنم. ولي فكر نميكنيد بهتره اين مباحث در تاپيك "قرار هاي عمومي" مطرح بشه؟

نه خیر، با وجود احترام فوق العاده ای که برای مدیریت قائلم فکر نمی کنم دلیلی برای این کار وجود داشته باشه،

من خودم به شخصه مایلم دکتر رو یه شب دعوت کنم تا صبح با هم بشینیم آبمیوه بخوریم و گل و بگیم و گل بشنویم.

MAMAD PUYOL 5
20th September, 2008, 10:35 PM
نه صفایی که ثامن داره هیچجا نداره.وای چه حالی میده!!
اگر مشکلات رفت و آمدشو مثه آدم حل کنن من هر هفته میرم:4:
خدا از سر گناهات بگذره امين . بابا خجالتم خوب چيزيه . اونجا بيخ گوشتون حرم مقدس آقام امام رضا ( ع ) واقع شده بعد شما مي ري بازي شيطاني فوتبال رو تماشا مي كني ؟
ديگه تو اون شهر مقدس كمي بايد رعايت كرد . امسال كه داشتيم وارد حياط مقدس حرم امام رضا مي شديم ديدم يه از خدا بي خبر داره با خودش ام پي فور مي بره داخل . منم اون رو به اطلاعات نشون دادمش و به قول معروف فروختمش . اون از خدا بي خبر هم رفت ام پي فورش رو داد به امانات . بعد از اون كار كلي روحم از نظر معنوي شاد شد و فكر مي كنم اين بخاطر رضايت امام رضا ( ع ) بوده .

Peerless Alex
20th September, 2008, 10:38 PM
من احساس میکنم پستایه کافی شاپ و قرار عمومی اینجا داره اشتباهی گذاشته میشن!!

متاسفم ولی بحثایه اینچنینی برن تو تاپیک مربوطه بهتره!! دوستان بهتر نیس رعایت کنید وگرنه باید منتقلشون کرد.

با تشکر

soccerlover
20th September, 2008, 10:56 PM
میثم جون

عزیزم آستامینوفن داری عزیزم؟

در این شبهای به قول دکتر عزیز، چرا مانع تعامل دوستانه ما می شی ؟؟

دکتر جون نظرتون راجع به یک ویدئو کنفرانس دو نفره برای بیشتر بهره مند شدن از ثوابهای این شبهای متعالی چیه؟ می تونیم با هم شب زنده داری کنیم. تازه من وب کم هم دارم.
البته اگه این دو تا بچه بزارن... .

Peerless Alex
20th September, 2008, 11:04 PM
من ترجیح میدم حرفهامون تو محیط عمومی باشه و بقیه هم ببینن و نظر بدن. كلا بحث جمعی را بیشتر می پسندم چون هر كسی از یك زاویه به مساله نگاه می كنه و بحث گل میندازه. البته ظاهرا اینجا حرف زدن و بحث كردن ایراد داره! من تا به حال فكر می كردم این تاپیك مخصوص بحث كردنه!

دقیقا همینطوره!!ولی منم یادم نمیاد قرار هایه عمومی تو این قسمت کافه نادری گذاشته شده باشن!!کافه نادری به قول شما جایه بحث کردنه اما نه ایشالا ماشالا کردن:5:

NoName
20th September, 2008, 11:21 PM
دوستان به دليل اينكه براي تك تكتون احترام قائلم دوست ندارم ارسالي رو پاك كنم. ولي متاسفانه چند نفر هيچ حقوقي براي ساير اعضا قائل نيستن. احترام به قوانين در واقع احترام به خودتونه. از اين به بعد پستي بي ربط به تاپيك در اين تاپيك ببينم پاك ميكنم و با كاربر خاطي برخوردي كه مناسبشه رو انجام ميدم.

Peerless Alex
20th September, 2008, 11:24 PM
فقط یه نکته ی ظریف و کوچولو واسه پایان بحث:

بهتره اگه لالایی بلدیم خودمون هم خوابمون بگیره!!ارسالایه چند هفته پیش هنوز تو ارشیو موجوده که اقا سعید اومدین گفتین پستایه قدیم کجا و پستایه الان پی اف با این سطح کجا!!فقط به گفته ی خودتون فک کنید.

خودتونم مدیر بودید میدونید منظوره من و باقی دوستان مدیر اینه که هر بحثی در محدوده خودش صورت بگیره!!مثه اینه که برین بحث میلان رو در تاپیک ارتش سرخ انجام بدین.

خواهشا رعایت کنید دیگه.ممنون:53:

NoName
21st September, 2008, 02:53 AM
دوستان تو ایسنا خبر جالبی رو مشاهده كردم. ظاهرا قراره وزارتی رو تحت عنوان وزارت ورزش و رفاه ایجاد كنند.
دوستان نظر شما در این خصوص چیه؟

يك عضوهيات رييسه‌ي فراكسيون ورزش مجلس به ايسنا خبرداد:
طرح تشكيل وزارت ورزش و رفاه 139 امضاء داشته است

يك عضو هيات رييسه‌ي فراكسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي، گفت: براي كار كارشناسي طرح تشكيل وزارت ورزش و رفاه به مركز پژوهش‌هاي مجلس فرستاده شده است.

مقداد نجف‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ارزيابي از طرح تشكيل وزارت ورزش و رفاه، با بيان اين مطلب، افزود: نمايندگان همچنان بر تشكيل وزارت ورزش و رفاه تاكيد دارند و تاكنون اين طرح 139 امضاء داشته است.

نماينده‌ي مردم بابلسر در خانه‌ي ملت، تصريح كرد: مركز پژوهش‌هاي مجلس مشغول بررسي اين طرح است تا محاسن و معايب آن را درآورده و اعلام كند. در رابطه با بحث اختيارات در اين خصوص، كاملا اختيار قانونگذاري هم با مجلس است.

اين نماينده‌ي مجلس، با اشاره به انتقاد برخي مسوولان ورزشي در خصوص داراي وزارتخانه شدن بخش ورزش و اين‌كه با هر نتيجه نگرفتني مسوولان امر ورزش براي پاسخگويي به مجلس فراخوانده شوند، گفت: اگر معناي اين مساله اين است كه به سازمان و تشكيلاتي جهت اصلاح تذكر داده نشود، اين حرف درستي نيست، چرا كه نمايندگان، نظارت اصلاحي دارند كه به شكل تذكر، سوال و مذاكره و ... در جهت بهبود اقداماتي را به عمل مي‌آورند.

وي ادامه داد: تاكنون مشاهده كرده‌ايم اين تذكرات و مشورت‌ها از سوي مجلس به تشكيلات دولتي جهت بهبود روش‌ها و اصلاح آن تشكيلات بوده و همواره هم تاثير مثبت خود را نشان داده است. در واقع معناي اين مساله اين است كه ما جز بهبود، اصلاح و جنبه‌هاي مثبت، نظر ديگري نداريم.

نجف‌نژاد خاطر نشان كرد: در واقع 290 نماينده به عنوان 290 كارشناس و كساني كه خيرخواه يك تشكيلات دولتي بوده و نظر به بهبود و توسعه و تعالي آن دارند؛ چنين نظارتي ارايه مي‌دهند.

وي تصريح كرد: مجلس بايد نظرش را اعمال و راي خود را بدهد. اگر نظر مجلس در خصوص تشكيل وزارت ورزش و رفاه موافق باشد، حتما محاسن آن را بر معايبش ترجيح مي‌دهد.

اين عضو هيات رييسه‌ي فراكسيون ورزش مجلس، در پايان تاكيد كرد: مسلما نظر طراحان اين طرح به بهبود و تقويت امر ورزش است.

SAEED
21st September, 2008, 05:50 AM
كسانی كه شناخت كافی از من دارن احتمالا میدونن كه یاسر اشراقی تنها فردی در پارس فوتبال هست كه برخورد من در دنیای حقیقی و مجازی باهاش یكسانه و به همین راحتی كه اینجا با هم بحث می كنیم میتونه در دنیای واقعی هم با من ملاقات و صحبت كنه. دیشب ایشون تماس گرفت و عقیده داشت گذاشتن عكس حرم امام رضا (ع) و سفره افطاری و ... ممكنه به بحثهای مذهبی ختم بشه كه تجربه حضور 6-5 ساله ایشون و من در پارس فوتبال نشون داده این بحثها معمولا سر انجام و عاقبت خوشی نداره. بهش گفتم ایرادی نداره اگه همچین حسی داری فقط به احترام تو این ارسالها را پاك می كنم تا خدای نخواسته یك موقعی مورد سو استفاده واقع نشه. با وجود اینكه ایشون عقیده داشت این كار لزومی نداره من دور اندیشی كردم و تصمیم به پاك كردن تمام این ارسالها گرفتم.
مطلب دیگه ای هم گفت كه من صمیمانه در این مورد بهش تبریك میگم اما چون دوست نداره كسی فعلا بدونه حرفی در این مورد نمیزنم. شاید خود ایشون بعدا در این مورد توضیح بده.

NoName
21st September, 2008, 06:00 AM
كسانی كه شناخت كافی از من دارن احتمالا میدونن كه یاسر اشراقی تنها فردی در پارس فوتبال هست كه برخورد من در دنیای حقیقی و مجازی باهاش یكسانه و به همین راحتی كه اینجا با هم بحث می كنیم میتونه در دنیای واقعی هم با من ملاقات و صحبت كنه. دیشب ایشون تماس گرفت و عقیده داشت گذاشتن عكس حرم امام رضا (ع) و سفره افطاری و ... ممكنه به بحثهای مذهبی ختم بشه كه تجربه حضور 6-5 ساله ایشون و من در پارس فوتبال نشون داده این بحثها معمولا سر انجام و عاقبت خوشی نداره. بهش گفتم ایرادی نداره اگه همچین حسی داری فقط به احترام تو این ارسالها را پاك می كنم تا خدای نخواسته یك موقعی مورد سو استفاده واقع نشه. با وجود اینكه ایشون عقیده داشت این كار لزومی نداره من دور اندیشی كردم و تصمیم به پاك كردن تمام این ارسالها گرفتم.
مطلب دیگه ای هم گفت كه من صمیمانه در این مورد بهش تبریك میگم اما چون دوست نداره كسی فعلا بدونه حرفی در این مورد نمیزنم. شاید خود ایشون بعدا در این مورد توضیح بده.

دكتر جان ازتون ممنونم. با نیما هم تلفنی صحبت كردم و اونم گفت كه ارسالهامو پاك كن و منم دیگه به اون بحث ادامه نمیدم.

MAMAD PUYOL 5
21st September, 2008, 09:13 AM
دكتر شما نشون داديد كه هميشه در شرايط سخت بهترين تصميم رو مي گيريد . اين دفعه هم با اينكه حق با شما بود ولي بزرگواري كرديد و پستهاي خود را پاك فرموديد .
تكرار مي كنم شما هميشه بهترين تصميم رو گرفتيد و خواهيد گرفت . درباره عكسها هم بگم كه ديدن هر عكسي سعادت مي خواد كه خيلي ها توي اين انجمن اين سعادت رو ندارن متاسفانه . من اطمينان دارم كه هر كسي بعد از گذشت زمان اعتقاد پيدا خواهد كرد و به جمع ما خواهد پيوست و به خدا و فرستادگانش رو مياره .
خدا از اون فرد نگذره كه اين عكسهاي مقدس رو به بازي و مسخره مي گيره .
درسته دكتر ؟‌

New Story
21st September, 2008, 03:44 PM
سلام بچه ها
دنبال یه مطلبی میگشتم كه توی سرچ اینجا را پیدا كردم
نظر شما در مورد شب قدر چیه
اصلا درمورد دین چیه
به نظر خودتون چه جور ادم دینداری هستین چه تیپی
اگه امشب گریه كنید یا شب عاشورا تو سر خودتون بزنید یعنی خیلی دیندار هستین
فقط امشب نباید گناه كنیم تا خدا ما را ببخشه و سرنوشتمون تو این یه سال معلوم بشه
اصلا روزه میگیرین
به نظرتون فلسفه روزه گرفتن چیه
سعی كنید تو شریعت باقی نمیونید
تیپ دینداریتونم عوض كنید
مرسی
موفق باشین

Peerless Alex
21st September, 2008, 05:49 PM
سلام بچه ها
دنبال یه مطلبی میگشتم كه توی سرچ اینجا را پیدا كردم
نظر شما در مورد شب قدر چیه
اصلا درمورد دین چیه
به نظر خودتون چه جور ادم دینداری هستین چه تیپی
اگه امشب گریه كنید یا شب عاشورا تو سر خودتون بزنید یعنی خیلی دیندار هستین
فقط امشب نباید گناه كنیم تا خدا ما را ببخشه و سرنوشتمون تو این یه سال معلوم بشه
اصلا روزه میگیرین
به نظرتون فلسفه روزه گرفتن چیه
سعی كنید تو شریعت باقی نمیونید
تیپ دینداریتونم عوض كنید
مرسی
موفق باشین

اولا صادق جان خوش اومدی

بعدش یه سر به لینک زیر بزن:

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=1734

این بحث اینجا انجام شده نهایتا چون بحث هایه مذهبی سیاسی تو پارسفوتبال رایج نیست و به عبارت بهتر ممنوعه این بحث رو دیگه ادامه نمیدیم.

ممنون از همکاریت

SAEED
22nd September, 2008, 03:20 PM
هفت دختری که از ورود آنها برای تماشای بازی تیم‌های فوتبال سایپا- كوروفچي ازبكستان، به ورزشگاه آزادي جلوگیری شده، قصد دارند به كنفدراسيون فوتبال آسيا afc شکایت کنند.

شکایت این دختران متوجه سازمان تربیت بدنی و باشگاه سایپا، میزبان این بازی است که چهارشنبه هفته گذشته در جریان دور رفت از مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا، مقابل تیم کوروفچی ازبکستان در تهران به نتیجه مساوی دو بر دو تن داد.

روزنامه اعتماد ملی در شماره امروز یکشنبه به نقل از عارفه دختری که از ورود وی به ورزشگاه آزادی جلوگیری شده، گزارش داد: «مسئولا‌ن afc به ما گفتند كه ما تنها در بازي‌هايي كه زير نظر كنفدراسيون انجام مي‌شود، اجازه دخالت داريم و بايد مخالفت مسئولا‌ن براي ورود زنان به ورزشگاه را به صورت مستند ارائه كنيد. ما هم فيلم تهيه كرده‌ايم و با همين فيلم مي‌خواهيم عليه باشگاه سايپا به afc شكايت كنيم.»

عارفه و شش دختر ديگر قصد دارند طی چند روز آینده شکایت خود را به همراه مستنداتشان تسلیم مقامات كنفدراسيون فوتبال آسيا کنند.

در صورت اعلام وصول شکایت مذکور، این برای نخستین‌بار است که زنان ایران در اعتراض به محدودیت‌هایی که در ورزشگاه‌ها علیه آنان اعمال می شود، از مقامات این کشور به مراجع بین‌المللی فوتبال شکایت می‌کنند.

به نوشته روزنامه اعتماد ملی، این زنان اعلام کرده‌اند که طرح شکایت از مسئولان سازمان تربیت بدنی و سایپا را به پیشنهاد فرماندهان پلیسی که مانع از ورود آنها به ورزشگاه آزادی شده‌اند، تنظیم کرده‌اند.

NoName
22nd September, 2008, 07:23 PM
دوستان به نظر من اين طرح اگر عملي بشه ( كه ظاهرا از امروز به طور آزمايشي عملي شده ) طرح بسيار بسيار خوبيه و پشتيبان اقشار كم درامد جامعه خواهد بود. در حال حاضر هم اين قانون در بيش از 140 كشور جهان وجود داره. من فكر ميكنم با اجراي اين طرح ميزان قيمت هاي اين نوع كالا ها هم كاهش پيدا كنه. چرا كه در ماليات بر ارزش افزوده اين توليد كننده نيست كه ماليات رو پرداخت ميكنه. در واقع توليد كننده دريافت كننده مالياته و مالياتش رو از افزايش قيمت كالا از مصرف كنندگان دريافت ميكنه. كه اين مغاير با تمام اصول مالياتيه چرا كه مصرف كننده با هر ميزان درامد مجبوره ماليات اين قبيل كالا هارو بپردازه. متاسفانه بيش از 70 درصد درامد مالياتي ايران از راه ماليات هاي غير مستقيم به دست مياد. در حالي كه در كشور هاي پيشرفته از اقشار كم درامد جامعه به جهت حمايت از اونها ماليات يا خيلي كم درياف ميشود يا اصلا دريافت نميشود.
در مورد سيگار و مواد دخاني هم به نظر من بهترين كار اينه كه ميزان مالياتشون رو افزايش بدن تا قيمت اونها افزايش پيدا كنه و مصرف كنندگانش مجبور باشن مبلغ بيشتري رو بابتشون هزينه كنند.
شايد همين باعث بشه كه برن ترك كنن.:4:

/معافيت‌ها و نرخ‌هاي خاص مالياتي در قانون ماليات بر ارزش افزوده/
‌٧٠ درصد نيازهاي اساسي دهك‌هاي پايين جامعه از ماليات معاف است

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: اقتصاد

در قانون ماليات بر ارزش افزوده كالاهاي اساسي خانوار از ماليات معاف هستند اما براي برخي كالاها مثل سيگار و مواد دخاني ماليات خاص تعيين شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) آرد، نان، گوشت، قند، شکر، برنج، حبوبات و سويا، شير، پنير، روغن نباتي و شير خشک كه از جمله كالاهاي اساسي خانوار به شمار مي‌روند در قانون ماليات بر ارزش افزوده از پرداخت ماليات معاف هستند.

همچنين انواع محصولات کشاورزي فرآوري نشده، از جمله دام و طيور زنده، آبزيان، زنبور عسل و نوغان، خوراک دام و طيور، انواع کود و سم، بذر و نهال هم جزء معاف شده‌ها هستند.

انواع دارو، لوازم مصرفي درماني، خدمات درماني (انساني، حيواني و گياهي) و خدمات توانبخشي و حمايتي نيز از ماليات معاف هستند.

اما در مقابل نرخ ماليات سيگار و مواد دخاني 15 درصد، انواع بنزين و سوخت هواپيما 15 درصد، نفت سفيد و نفت گاز 11.5 درصد، نفت كوره 6.5 درصد محاسبه مي‌شوند.

نرخ ماليات نوشابه‌هاي گازدار و خدمات مخابراتي كه پيش از اين 15 تا 20 درصد بودند نيز با كاهش روبرو بوده و مثل كالاها و خدمات ديگر سه درصد محاسبه مي‌شود.

به گفته مسئولان سازمان امور مالياتي كشور 70 درصد از نيازهاي روزانه خانوارهاي دهك‌هاي پايين جامعه در اين قانون از ماليات معاف است و اين مقدار براي دهك‌هاي بالاي جامعه به 30 درصد كاهش مي‌يابد.

بر همين اساس كليه فروشندگاني كه مشمول مرحله اول ثبت‌نام هستند، يعني مجموع فروش آن‌ها در سال 86 بالاي 300 ميليون تومان و يا در پنج ماهه اول امسال بالاي 125 ميليون تومان بوده است اما فقط به كار فروش كالاهاي معاف اشتغال دارند از ثبت‌نام در مرحله اول اين قانون معاف هستند اما اگر مجموع فروش آن‌ها ناشي از فروش مجموعه‌اي از كالاهاي معاف و غيرمعاف بود بايد با مراجعه به سايت www.VAT.ir در اين طرح ثبت نام كنند.

اينم يك خبر براي علاقه مندان به بازار هاي اقتصادي جهان :

*100 برند با ارزش جهان در سال 2008 معرفي شدند*
كوكاكولا در صدر
تويوتا اول در ميان خودروسازان
غيبت نام‌هايي مانند جنرال‌موتورز، كرايسلر و نيسان

100 برند با ارزش جهان در سال 2008 مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين ليست 100 تايي، كوكولا با ارزش برندي معادل 66.667 ميليارد دلار در صدر قرار گرفته است.

همچنين در بين 100 برند با ارزش جهان نام 12 خودروساز به چشم مي‌خورد و در ميان آن‌ها، تويوتا با ارزش برند 34.050 ميليارد دلار رتبه ششم را به دست آورده است.

مرسدس بنز با رتبه 11، بي‌ام‌و با رتبه 13، هوندا با رتبه20، فورد با رتبه 49، هارلي ديويدسون با رتبه 50، فولكس‌واگن با رتبه 53، آئودي با رتبه 67، هيونداي موتور با رتبه 72، پورشه با رتبه 75، لكسوس با رتبه 90 و فيات با رتبه 93 ديگر شركت‌هاي خودروسازي قرار گرفته در اين ليست هستند.

نكته جالب اين جاست كه شركت‌هاي مطرحي مانند جنرال‌موتورز، كرايسلر و نيسان موتور نتوانسته‌اند، هيچ جايگاهي در اين ليست به‌دست آورند.

از ديگر شركت‌هاي توليدي و صنعتي قابل اعتنا در اين ليست مي‌توان به نوكيا با رتبه 5، ژيلت با رتبه 14، مالبورو با رتبه 18، سوني با رتبه 25، پپسي با رتبه 26، نايك با رتبه 29، نستله با رتبه 63، كاترپيلار با رتبه 68، آديداس با رتبه 70، رولكس با رتبه 71، پاناسونيك با رتبه 78 و موتورلا با رتبه 87 اشاره كرد.

همچنين شركت‌ها آمريكايي بيشترين سهم را در ليست با بيش از 50 برند به خود اختصاص داده‌اند.

در اين ليست برندهايي از كشورهاي ژاپن، فنلاند، آلمان، فرانسه، كره‌جنوبي، سوئد، انگلستان، سوييس، هلند، ايتاليا، كانادا و اسپانيا نيز به چشم مي‌خورند.

پايين‌ترين ارزش برند در اين ليست 100 تايي با 3.388 ميليارد دلار متعلق به يك شركت آمريكايي خدمات مالي است.

Sir Bob Paisley
22nd September, 2008, 07:38 PM
هفت دختری که از ورود آنها برای تماشای بازی تیم‌های فوتبال سایپا- كوروفچي ازبكستان، به ورزشگاه آزادي جلوگیری شده، قصد دارند به كنفدراسيون فوتبال آسيا afc شکایت کنند.

شکایت این دختران متوجه سازمان تربیت بدنی و باشگاه سایپا، میزبان این بازی است که چهارشنبه هفته گذشته در جریان دور رفت از مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا، مقابل تیم کوروفچی ازبکستان در تهران به نتیجه مساوی دو بر دو تن داد.

روزنامه اعتماد ملی در شماره امروز یکشنبه به نقل از عارفه دختری که از ورود وی به ورزشگاه آزادی جلوگیری شده، گزارش داد: «مسئولا‌ن afc به ما گفتند كه ما تنها در بازي‌هايي كه زير نظر كنفدراسيون انجام مي‌شود، اجازه دخالت داريم و بايد مخالفت مسئولا‌ن براي ورود زنان به ورزشگاه را به صورت مستند ارائه كنيد. ما هم فيلم تهيه كرده‌ايم و با همين فيلم مي‌خواهيم عليه باشگاه سايپا به afc شكايت كنيم.»

عارفه و شش دختر ديگر قصد دارند طی چند روز آینده شکایت خود را به همراه مستنداتشان تسلیم مقامات كنفدراسيون فوتبال آسيا کنند.

در صورت اعلام وصول شکایت مذکور، این برای نخستین‌بار است که زنان ایران در اعتراض به محدودیت‌هایی که در ورزشگاه‌ها علیه آنان اعمال می شود، از مقامات این کشور به مراجع بین‌المللی فوتبال شکایت می‌کنند.

به نوشته روزنامه اعتماد ملی، این زنان اعلام کرده‌اند که طرح شکایت از مسئولان سازمان تربیت بدنی و سایپا را به پیشنهاد فرماندهان پلیسی که مانع از ورود آنها به ورزشگاه آزادی شده‌اند، تنظیم کرده‌اند.

اینا فکرکنم به زودی برن پیش بچه های کمپین یه میلیون امضا( زندان اوین)
تو ایران به اینجورکارمیگن: اقدام علیه امنیت ملی+ خیانت به وطن
ولی دمشون قیژ واقعا

MAMAD PUYOL 5
22nd September, 2008, 07:49 PM

sdاصلا چه معني داره خواهران برن استاديوم بازي شيطاني فوتبال رو تماشا كنند ؟‌ اونم در ماه خير و بركت ( رمضان )
به نظر من فيفا نبايد به اين شكايات رسيدگي كنه .
اين گونه افراد مرتد اعلام شده و به زودي بايد از بين بروند .

NoName
22nd September, 2008, 08:49 PM
در مورد خبری ورود بانوان به استادیوم هم باید عرض كنم كه خبر بسیار خوبیه و من اونو به فال نیك میگیرم. خوشحالم كه خانوم ها هم دست به كار شدن ( البته الان چند ساله كه دارن این فعالیت هارو انجام میدن كه برای اولین در بازی مقدماتی جام جهانی اتفاق افتاد كه خوشبختانه موفق شدن وارد ورزشگاه بشن ) و دارن تلاش میكنن كه حقشونو بگیرن. باید این تلاش ها ادامه پیدا كنه و اتحاد خانوم ها برای ورود استادیوم ها افزایش پیدا كنه. نباید منتظر باشن كه ببینن مسئولین مملكت كی تصمیم میگیرن كه اونهارو به استادیوم راه بدن. بلكه باید خودشون تلاش كنن. تو این كشور اگه خودت حقتو نگیری دیگران حقتو بهت نمیدن.
امیدوارم باز هم از این خبرهای امیدوار كننده بشنویم.:8::8::8:

SePaNtA MiNoO
22nd September, 2008, 08:55 PM
تو این كشور اگه خودت حقتو نگیری دیگران حقتو بهت نمیدن.

ارسال سیاسی !
کارت قرمز و یک هفته بلاک :4:

NoName
22nd September, 2008, 08:57 PM
ارسال سیاسی !
کارت قرمز و یک هفته بلاک :4:

مشتبا جون اون تیكه بیشتر اجتماعی بود تا سیاسی!:4:

NoName
23rd September, 2008, 12:09 AM
بچه ها خبر روز در ارتباط با شركت Microsoft رو شنيدين؟:wacko2:
وحشتناكه.:whatchutalkingabout
واقعا آبروي يك كمپاني بزرگ سر يك اشتباه ساده از بين رفت.:shok:
مايكرو سافت اومده براي ايجاد عكس هاي تبليغاتيش از نرم افزار هاي گرافيكي اپل استفاده كرده و از نرم افزار ساخته خودش استفاده نكرده.
واقعا اين فاجعست. الان بيل گيتس داره چي كار ميكنه؟

http://media.farsnews.com/Media/8205/Images/jpg/A0016/A0016389.jpg

مايكروسافت تحقير شد

خبرگزاري فارس: استفاده مايكروسافت از نرم افزارهاي گرافيكي اپل رقيب ديرينه اش براي تهيه عكس هاي تبليغاتي، باعث تحقير اين شركت شد.

به گزارش فارس به نقل از يونايتدپرس، بررسي اطلاعات موجود به همراه هر عكس نشان داد كه اين شركت براي ويرايش عكس هاي تبليغاتي خود در دفاع از محصولات مايكروسافت از نرم افزار Adobe Creative Suite 3 استفاده كرده كه به طور پيش فرض در بسياري از رايانه هاي مكينتاش شركت اپل، رقيب تجاري قديمي مايكروسافت وجود دارد.
اين در حالي است كه مايكروسافت خود در مجموعه Office نرم افزاري براي ويرايش عكس گنجانده است و اين اشتباه مايكروسافت از سوي منتقدان اين شركت و طرفداران دوآشته اپل به معناي پذيرش تلويحي برتري مكينتاش بر PC از سوي مايكروسافت تعبير شده است.

حيف اين دختر بيل گيتس نيست؟:4:

http://i26.tinypic.com/2vb3p12.jpg

MAMAD PUYOL 5
23rd September, 2008, 01:07 AM
ميثم برادر شما ديگه چرا ؟‌ تو اين شب عزيز به جاي اينكه سرچ كني توي گوگل عاشوراي حسيني و بهشت آخرت سرچ مي كنيد دختر بيل گيتس ؟ بلا به دور . از شما بعيد بود كه ارادت خاصي به ائمه داريد . اين پست رو ناديده مي گيرم ولي در صورت تكرار مجبورم مراجع قضايي رو مطلع سازم .
دوست دار شما برادر پويول . :53:

NoName
23rd September, 2008, 02:25 AM
اینم یك مقاله واسه اون دسته دوستانی كه همیشه میخوان آدم های باحالی باشن. ولی احساس ميكنن كه نمیتونن. امیدوارم این مقاله به دردشون بوخوره.
ولي اگه نظر منو میپرسید ميگم اینارو بریزید دور و همیشه سعی كنید خودتون باشید. اینجوریه كه میتونید از زندگی لذت ببرید. ( نمیدونم چرا یاد آهنگ نقاب سیاوش قمیشی افتادم.:4: )

چگونه فردي جالب و خوش مشرب باشيم؟

همه می خواهند که از نظر دیگران خوب و باحال باشند، اما اكثرا نمی توانند. این کار هیچ رمز و رازی ندارد. فقط باید بدانید که چطور باشید و چطور رفتار کنید. راه های مختلفی برای رسیدن به این منظور وجود دارد.
در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم تا بدانید که چطور از نظر دیگران باحال جلوه کنید. این کارها را انجام دهید و بعد خواهید دید که چقدر دوستانتان علاقه مند به رفت و آمد با شما می شوند.

نامزدي خوب و خوشگل پیدا کنید
یک نامزد خوب همیشه شما را پیش اطرافیان سربلند خواهد کرد و باعث می شود که از نظر دیگران فرد ارزشمندی جلوه کنید. چرا؟ چون یک فرد خوب و زيبا حتماً دوستان زیادی دور و بر خود دارد، شما هم با آنها آشنا خواهید شد. و دوستانتان حتماً بدشان نخواهد آمد که با کسی رفت و آمد کنند که افراد زیادی را می شناسد.

زیاد به دوستانتان زنگ نزنید
سعی کنید زیاد دنبال دوستانتان نرفته و مدام به آنها تلفن نکنید. حد مشخصی برای این مسئله وجود ندارد، اما دقت کنید همیشه کمتر از مقداری که آنها به شما زنگ می زنند به آنها زنگ بزنید.
همیشه با قصد و منظور به دوستانتان تلفن کنید
فقط برای حرف زدن به دوستانتان تلفن نکنید. تلفن هایتان را کوتاه کنید. فقط یکبار زنگ بزنید. و اگر لازم بود برایش پیغام بگذارید. اگر آنها با شما تماس نگرفتند، دوباره به آنها زنگ نزنید مگر اینکه مسئله ای ضروری پیش آمده باشد. مثلاً اگر می خواهید شام بدهید و دوست دارید که آنها را هم دعوت کنید، و آنها با شما تماس نگرفتند، مشکل خودشان است. شما نباید دنبال آنها بروید.

خوب لباس بپوشید
مردم دوست ندارند با آدم های بدتیپ و ژولیده رفت و آمد کنند. البته نمی گویم وقتی می خواهید با دوستانتان بیرون بروید کت و شلوار و این چیزها تنتان کنید، اما سعی کنید همیشه مرتب و خوش پوش باشید. یادتان باشد که مردم معمولاً از روی قیافه و ظاهر در مورد افراد نظر می دهند.

مطلع و آگاه باشید
مردم دوست دارند با کسی رفت و آمد کنند که بتوانند از او مطلبي یاد بگیرند. اما هول نشوید، اطلاعاتتان را زماني در اختیار آنها بگذارید که از شما سوال کنند. چون ممکن است فکر کنند قصد پز دادن دارید. و این اصلاً خوب نیست.

شوخ و بذله گو باشید
نمی گویم که دلقک باشید. اما اگر طبع شوخ دارید، کمی از آن را به دوستانتان نشان دهید. لازم نیست که منبع سرگرمی و خنده شوید. تعادل را حفظ کنید. و خواهشاً اگر می خواهید جوک تعریف کنید، سعی کنید که حداقل آنرا بی مزه تعریف نکنید که مردم جای خندیدن گریه کنند.

افسرده نباشید
اگر حالتان خوب نیست، بهتر است که در خانه بمانید. چون مردم دوست دارند که وقتی با دوستانشان بیرون می روند به آنها خوش بگذرد. کسی دوست ندارد در آن زمان شما را مشاوره روانپزشکی کند. بله، می توانید به یکی از دوستان نزدیکتان مشکلتان را در میان بگذارید، اما وقتی یک شب با دوستان بیرون رفته اید سعی کنید که مشکل را فراموش کنید.

اسرارآمیز باشید
اگر همه ی جزئیات زندگیتان را به دوستانتان بگویید، ممکن است زیاد جذب شما نشوند. همیشه چیزی را ناگفته نگاه دارید، و افراد همیشه علاقه مند به دانستن آن موضوع باقی می مانند.

ضعف و ناتوانی هایتان را به کسی نگویید
هر کسی ضعف و ناتوانی دارد، اما لازم نیست که این مسئله را به اطلاع همه برسانید. اگر این کار را بکنید، آن ضعفتان را باعث شوخی و خنده ی اطرافیان می کنید. اگر نسبت به چیزی حساسیت دارید، با کسی آن را مطرح نکنید و پیش خود نگاه دارید.

با افراد اجتماعی و باحال رفت و آمد کنید
اگر بخواهید همیشه افراد شکست خورده و به دردنخور را وارد اکیپ دوستانتان کنید، خودتان هم خیلی زود جزء همان ها به حساب خواهید آمد. و از طرف دیگر، اگر افراد اجتماعی و درست و حسابی را در اطراف خود داشته باشید، مردم هم همان فکر را در رابطه با شما خواهند کرد.

افراد را به یکدیگر معرفی کنید
جزء آن افرادی باشید که گروه ها و اکیپ های مختلف را به هم معرفی می کنند. اگر شما دو اکیپ دوست دارید، آنها را به هم معرفی کنید. البته اگر فکر می کنید که این دو گروه به هم می خورند. و از آنجا که آنها فقط شما را می شناسند، احتمالاً وقتی با هم روبه رو می شوند در مورد شما صحبت خواهند کرد.

همیشه دیر بر سر قرار بیایید
زود رسیدن سر قرار دو اشکال دارد. یکی اینکه وقتی شما وارد می شوید دیگران متوجه شما نخواهند شد. و دیگری اینکه دوستانتان تصور خواهند کرد که شما جای دیگری نداشته اید که بروید و فقط منتظر آمدن به آنجا بوده اید. اما دقت کنید که خیلی دیر هم نرسید.

به حرفهایتان عمل کنید
عمل کردن به حرفها و قول هایتان به دیگران ثابت می کند که فرد قابل اعتمادی هستید و می توان رویتان حساب کرد. اما عمل نکردن به حرفهایتان، نه تنها شهرتتان را لکه دار می کند بلکه باعث می شود چند تا از دوستانتان را هم از دست بدهید.

آخرین نفری نباشید که مجلس را ترک می کند
اگر شما آخرین نفری باشید که جمع را ترک کند، نشان می دهد که شما مزاحم بوده اید. اگر بخواهید بیش از حد بمانید احتمالاً شانس دعوت شدن در آینده را از دست خواهید داد.

برای بیرون رفتن برنامه ریزی کنید
هر چند وقت یکبار (دوسال یکبار کافی است) برنامه ریزی کنید و دیگران را جایی دعوت کنید. همه چیز را مرتب کرده و بعد همه را دعوت کنید.

تحت هیچ شرایطی خونسردیتان را از دست ندهید
کسی دوست ندارد که با کسی بیرون برود که سریعاً عصبانی شده و کنترل خود را از دست می دهد. اتفاقات بد ممکن است بیفتد و شما هم باید واکنش نشان دهید. اما لازم نیست که کنترل اعصابتان را از دست بدهید. همیشه خونسردی خود را حفظ کنید.
.
.
.
.
.
.

باحال باشید
ــــــــــــــــــــ
رعایت همه ی این نکات باعث می شود که در جمع دوستان به عنوان فردی باحال و خوش مشرب شناخته شوید. اما لازم نیست که برای این کار خیلی تلاش کنید. بگذارید همه چیز عادی پیش برود.

منبع: www.nanjoon.net

gamper_1898
23rd September, 2008, 02:44 AM
بچه ها خبر روز در ارتباط با شركت microsoft رو شنيدين؟:wacko2:
وحشتناكه.:whatchutalkingabout
واقعا آبروي يك كمپاني بزرگ سر يك اشتباه ساده از بين رفت.:shok:
مايكرو سافت اومده براي ايجاد عكس هاي تبليغاتيش از نرم افزار هاي گرافيكي اپل استفاده كرده و از نرم افزار ساخته خودش استفاده نكرده.
واقعا اين فاجعست. الان بيل گيتس داره چي كار ميكنه؟

http://media.farsnews.com/media/8205/images/jpg/a0016/a0016389.jpg

مايكروسافت تحقير شد

خبرگزاري فارس: استفاده مايكروسافت از نرم افزارهاي گرافيكي اپل رقيب ديرينه اش براي تهيه عكس هاي تبليغاتي، باعث تحقير اين شركت شد.

به گزارش فارس به نقل از يونايتدپرس، بررسي اطلاعات موجود به همراه هر عكس نشان داد كه اين شركت براي ويرايش عكس هاي تبليغاتي خود در دفاع از محصولات مايكروسافت از نرم افزار adobe creative suite 3 استفاده كرده كه به طور پيش فرض در بسياري از رايانه هاي مكينتاش شركت اپل، رقيب تجاري قديمي مايكروسافت وجود دارد.
اين در حالي است كه مايكروسافت خود در مجموعه office نرم افزاري براي ويرايش عكس گنجانده است و اين اشتباه مايكروسافت از سوي منتقدان اين شركت و طرفداران دوآشته اپل به معناي پذيرش تلويحي برتري مكينتاش بر pc از سوي مايكروسافت تعبير شده است.

تا اونجایی كه من می دونم بیل گیتس فقط یه پسر داره

gamper_1898
23rd September, 2008, 02:48 AM
تا اونجایی كه من می دونم بیل گیتس فقط یه پسر داره

پ.ن : طبق آخرین اطلاعات 3 تا بچه داره و من اشتباه می كردم

MAMAD PUYOL 5
23rd September, 2008, 02:49 AM
بيل گيتس هنده اين گمپر جان . اين خواهر گمشده پسر بيل گيتس گرامه .
اصلا چه معني داره ما درباره دختر يه آدم انقدر بحث كنيم ؟‌
حداقل بذاريد بعد از عيد سعيد فطر .

NoName
23rd September, 2008, 02:56 AM
انگار این عكس دختر بیل گیتس درد سر ساز شد!:4:
واسه اینكه بحثشو تموم كنم قسمتی از زندگی شخصی ویلیام هنری گیتس سوم مشهور به بیل گیتس رو از ویكی پدیا براتون قرار میدم :

بیل گیتس در ژانویه ۱۹۹۴ میلادی با خانم ملیندا فرنچ از کارمندان مایکروسافت ازدواج کرد. ملیندا اهل دالاس در ایالت تگزاس آمریکا است. این زوج دارای سه فرزند به نامهای جنیفر کاترین گیتس (۱۹۹۶ میلادی) ٬ روری جان گیتس (۱۹۹۹ میلادی) و فوب ادل گیتس (۲۰۰۲ میلادی) هستند.

خانه بیل گیتس یکی از مدرن‌ترین و گران‌ترین خانه‌های جهان بوده که در کنار تپه می‌باشد و منظره‌ای رو به دریاچه واشنگتن در مدینا واقع در واشنگتن دارد. بر طبق برآورد مجموعه خانه و زمینش معادل ۱۲۵ میلیون دلار ارزش دارد و مالیات آن در حدود ۱ میلیون دلار در سال می‌باشد. همچنین در بین دارایی‌های بیل گیتس، مجموعه‌ای از نوشته‌های لئوناردو داوینچی موجود می‌باشد که او در سال ۲۰۰۴ به مبلغ ۳۰.۸ میلیون دلار در یک حراجی خریداری کرده‌است.

آدرس ایمیل بیل گیتس بطور گسترده‌ای در دنیا پخش شده‌است و در حدود ۴ میلیون ایمیل در سال ۲۰۰۴ دریافت کرده‌است که بیشتر آنها اسپم می باشند. به گفته او در بین ایمیلهای دریافتی تعداد زیادی مربو‌ط به پیشنهاد‌هایی برای پولدار شدن می‌باشد که اگر آزاردهنده نباشند حداقل خنده‌دار است.

abbas
23rd September, 2008, 03:10 AM

این زوج [b]دارای سه فرزند به نامهای[b] جنیفر کاترین گیتس (۱۹۹۶ میلادی) ٬ روری جان گیتس (۱۹۹۹ میلادی) و فوب ادل گیتس (۲۰۰۲ میلادی) هستند.

اين عکس يه دختر بچه 12 ساله است؟!

Càmρ Иòu
23rd September, 2008, 03:23 AM
میثم آب شد رفت تو زمین:4:

NoName
23rd September, 2008, 03:32 AM
اين عکس يه دختر بچه 12 ساله است؟!

دقیقا:4:
خوب تحقيقاتمو در اين زمينه شروع ميكنم.در این حالت سه احتمال وجود داره :

1- این عكس واقعی دختر بیل گیتس نیست و وبلاگ ها و وبسایت های ایرانی اینو از خودشون در اوردن.
2- ویكی پدیا اشتباه نوشته.
3- دخترهای 12 13 ساله اروپایی و آمریكایی از نظر هیكل و قیافه اندازه دخترای 18 19 ساله ایرانین.
البته چرا مورد چهارمی هم وجود داره. این عباس اومده گیر الكی بده.:4:
اخه مرد حسابی تو چی كار داری دختر مردم چند سالشه؟:4:
اینو گفتی یاد این داستانه افتادم :

داستان ازدواج یک مهندس با دختر بیل گیتس

پدر: دوست دارم با دختری به انتخاب من ازدواج کنی
پسر (دانشجوی رشته مهندسی صنایع): نه! من دوست دارم همسرم را خودم انتخاب کنم
پدر: اما دختر مورد نظر من، دختر «بیل گیتس» است
پسر: آهان اگر اینطوریه، قبول است

پدر به نزد بیل گیتس می رود و می گوید
پدر: برای دخترت شوهری سراغ دارم
بیل گیتس: اما برای دختر من هنوز خیلی زود است که ازدواج کند
پدر: اما این مرد جوان، قائم مقام «مدیرعامل بانک جهانی» است
بیل گیتس: اوه، که اینطور! در این صورت قبول است

بالاخره پدر به دیدار مدیرعامل بانک جهانی می رود
پدر: مرد جوانی برای سمت قائم مقام مدیرعامل سراغ دارم
مدیرعامل: اما من به اندازه کافی معاون دارم
پدر: اما این مرد جوان داماد «بیل گیتس» است
مدیرعامل: اوه، اگر اینطور است، باشد
و معامله به این ترتیب انجام می شود

منبع : zahra-hb.com/1387/04/an-engineer-marry-story

واسه گیر الكی عباسم كه شده زندگینامه بیل گیتسو از ویكی پدیا و اينور اونور ميرزم بيرون تا ببينيم اين عكس بنده خدا كه تو وبلاگ ها و وبسايت هاي ايراني به نام دختر بيل گيتس منتشر شده عكس كيه.:4:

Gates married Melinda Gates (nee French) from Dallas, Texas on January 1, 1994. They have three children: Jennifer Katharine Gates (1996), Rory John Gates (1999) and Phoebe Adele Gates (2002). Bill Gates' house is a 21st century earth-sheltered home in the side of a hill overlooking Lake Washington in Medina, Washington. According to King County public records, as of 2006, the total assessed value of the property (land and house) is $125 million, and the annual property tax is $991,000. Also among Gates's private acquisitions is the Codex Leicester, a collection of writings by Leonardo da Vinci, which Gates bought for $30.8 million at an auction in 1994.[41] Gates is also known as an avid reader, and the ceiling of his large home library is engraved with a quotation from The Great Gatsby.[42] He also enjoys playing bridge, tennis, and golf.[43][44]

Gates was number one on the "Forbes 400" list from 1993 through to 2007 and number one on Forbes list of "The World's Richest People" from 1995 to 2007. In 1999, Gates's wealth briefly surpassed $101 billion, causing the media to call him a "centibillionaire".[45] Since 2000, the nominal value of his Microsoft holdings has declined due to a fall in Microsoft's stock price after the dot-com bubble burst and the multi-billion dollar donations he has made to his charitable foundations. In a May 2006 interview, Gates commented that he wished that he were not the richest man in the world because he disliked the attention it brought.[46] Gates has several investments outside Microsoft, which in 2006 paid him a salary of $616,667, and $350,000 bonus totalling $966,667.[47] He founded Corbis, a digital imaging company, in 1989. In 2004 he became a director of Berkshire Hathaway, the investment company headed by long-time friend Warren Buffett.[48]

بعد از كلي تحقيق و مطالعه و... به اين نتيجه رسيدم كه اين شخص دختر بيل گيتس معروف نيست!:rolleye:
تو چند تا سايت خارجي خوندم كه اين دختر بيل گيتس نيست :

This is not Bill Gates’s daughter

Do you think this young lady is Bill Gates‘ daughter? Many people seemed to think so and the photo has been forwarded around the internet via emails and posted on blogs. I think it is purely a time-wasting thing and I am betting a shiny dollar that it is a hoax.

First of all, Gates’ eldest daughter Jennifer Katharine Gates is not quite 12 years old yet (born in 1996). (Note: see bottom of this Taiwan MSFT page, interestingly the US site has no such info.) And according to this blogger, the charming lady in the above photo is the actress Alyson Stoner and the photos in her official site do show some resemblance.

I think the photos have been forwarded because Bill Gates is rich, the girl is cute, and the act of forwarding the picture seems so harmless.

May be I am too allergic to chain emails and internet hoaxes, I think the act of forwarding chain mails is harmful as it waste our time, spread lies, and teaches us to be very uncritical of things we read, believe, and then pass on. And in this case, a hoax that involves a 12 years old child just seem so wrong, regardless of who the child’s parents are.

The one “possible” side benefit, assuming the lady in the photo is indeed an actress, is that her agent may now have a slightly easier job in getting her new acting assignments as her face is now more familiar with thousands and thousands of people. Even that, if the girl is indeed Alyson, I wonder how she feels about all these misguided attentions?

P.S. Feel free to correct me if I am mistaken in this post. Thanks.

NoName
23rd September, 2008, 03:38 AM
میثم آب شد رفت تو زمین:4:

نه بابا قاسم جون مارو دست كم گرفتي.:4:
من تا رگ و ريشه اون عكسي كه چند ماهه ملتو سر كار گذاشته رو نكشم بيرون ول كن نيستم.:4:
خلاصه تو ارسال بالايي بخونو و حال كن.:drinks:

PrV
23rd September, 2008, 03:45 AM
[B]واسه گیر الكی عباسم كه شده زندگینامه بیل گیتسو از ویكی پدیا و اينور اونور ميرزم بيرون تا ببينيم اين عكس بنده خدا كه تو وبلاگ ها و وبسايت هاي ايراني به نام دختر بيل گيتس منتشر شده عكس كيه.:4:

Gates married Melinda Gates (nee French) from Dallas, Texas on January 1, 1994. They have three children: Jennifer Katharine Gates (1996), Rory John Gates (1999) and Phoebe Adele Gates (2002). Bill Gates' house is a 21st century earth-sheltered home in the side of a hill overlooking Lake Washington in Medina, Washington. According to King County public records, as of 2006, the total assessed value of the property (land and house) is $125 million, and the annual property tax is $991,000. Also among Gates's private acquisitions is the Codex Leicester, a collection of writings by Leonardo da Vinci, which Gates bought for $30.8 million at an auction in 1994.[41] Gates is also known as an avid reader, and the ceiling of his large home library is engraved with a quotation from The Great Gatsby.[42] He also enjoys playing bridge, tennis, and golf.[43][44]

Gates was number one on the "Forbes 400" list from 1993 through to 2007 and number one on Forbes list of "The World's Richest People" from 1995 to 2007. In 1999, Gates's wealth briefly surpassed $101 billion, causing the media to call him a "centibillionaire".[45] Since 2000, the nominal value of his Microsoft holdings has declined due to a fall in Microsoft's stock price after the dot-com bubble burst and the multi-billion dollar donations he has made to his charitable foundations. In a May 2006 interview, Gates commented that he wished that he were not the richest man in the world because he disliked the attention it brought.[46] Gates has several investments outside Microsoft, which in 2006 paid him a salary of $616,667, and $350,000 bonus totalling $966,667.[47] He founded Corbis, a digital imaging company, in 1989. In 2004 he became a director of Berkshire Hathaway, the investment company headed by long-time friend Warren Buffett.[48]

بعد از كلي تحقيق و مطالعه و... به اين نتيجه رسيدم كه اين شخص دختر بيل گيتس معروف نيست!:rolleye:
تو چند تا سايت خارجي خوندم كه اين دختر بيل گيتس نيست :

This is not Bill Gates’s daughter

Do you think this young lady is Bill Gates‘ daughter? Many people seemed to think so and the photo has been forwarded around the internet via emails and posted on blogs. I think it is purely a time-wasting thing and I am betting a shiny dollar that it is a hoax.

First of all, Gates’ eldest daughter Jennifer Katharine Gates is not quite 12 years old yet (born in 1996). (Note: see bottom of this Taiwan MSFT page, interestingly the US site has no such info.) And according to this blogger, the charming lady in the above photo is the actress Alyson Stoner and the photos in her official site do show some resemblance.

I think the photos have been forwarded because Bill Gates is rich, the girl is cute, and the act of forwarding the picture seems so harmless.

May be I am too allergic to chain emails and internet hoaxes, I think the act of forwarding chain mails is harmful as it waste our time, spread lies, and teaches us to be very uncritical of things we read, believe, and then pass on. And in this case, a hoax that involves a 12 years old child just seem so wrong, regardless of who the child’s parents are.

The one “possible” side benefit, assuming the lady in the photo is indeed an actress, is that her agent may now have a slightly easier job in getting her new acting assignments as her face is now more familiar with thousands and thousands of people. Even that, if the girl is indeed Alyson, I wonder how she feels about all these misguided attentions?

P.S. Feel free to correct me if I am mistaken in this post. Thanks.

تو اگه خودت فهمیدی این خارجکیایی که گذاشتی توش چی نوشته واسه ما هم ترجمه کن :16gaya:

NoName
23rd September, 2008, 04:05 AM
تو اگه خودت فهمیدی این خارجکیایی که گذاشتی توش چی نوشته واسه ما هم ترجمه کن :16gaya:

سعيد جون ترجمه متن انگليسيي اوليه رو كه اون بالا گذاشتم. ترجمه متن انگليسي دوميه كه ميگه اين شخص دختر بيل گيتس نيست :

نوشته شما فكر ميكنيد اين دختر نوجوان دختر بيل گيتسه؟ مردم زيادي فكر ميكنن كه اين شخص دختر بيل گيتسه و اين عكس رو در پست هاي الكترونيكي و بلاگ هاشون قرار دادن.من فكر ميكنم اون time - wasting است و من دارم یک دلار براق شرطبندی می کنم که كاملا يك حقه است. دختر بزرگ بيل گيتس 12 سالشه.
خلاصه در ادامش نوشته اون عكس Alyson Stoner هنرپيشه معروفه.

-----------------------------------------------------

خلاصه بچه ها براي اينكه ادعاي اون نوشته انگليسي رو اثبات كنم دو تا عكس از Alyson Stoner براتون قرار ميدم كه ببينيد. اين اون هست يا نه!.:4:

http://z.about.com/d/movies/1/0/x/N/P/shrek3prem1.jpg

http://www.havekes.com/videodb/cache/img/fffa0e5e8bdfd2a7714ce95bb87ee864.jpg

NoName
23rd September, 2008, 04:23 AM
ولی بچه ها دور همیم. غریبه ای بینمون نیست. در مورد مسائل اقتصادی و مالیاتی كه نون آبمون میشه كمی نوشتم ولی هیشكی نیومد نظری بده. اصلا كسی به این ارسالم نگاه نكرد!:4:
ولی تا یك عكس از دختر قلابی بیل گیتس گذاشتم یوهو تاپیك منفجر شد!:4:

دوستان به نظر من اين طرح اگر عملي بشه ( كه ظاهرا از امروز به طور آزمايشي عملي شده ) طرح بسيار بسيار خوبيه و پشتيبان اقشار كم درامد جامعه خواهد بود. در حال حاضر هم اين قانون در بيش از 140 كشور جهان وجود داره. من فكر ميكنم با اجراي اين طرح ميزان قيمت هاي اين نوع كالا ها هم كاهش پيدا كنه. چرا كه در ماليات بر ارزش افزوده اين توليد كننده نيست كه ماليات رو پرداخت ميكنه. در واقع توليد كننده دريافت كننده مالياته و مالياتش رو از افزايش قيمت كالا از مصرف كنندگان دريافت ميكنه. كه اين مغاير با تمام اصول مالياتيه چرا كه مصرف كننده با هر ميزان درامد مجبوره ماليات اين قبيل كالا هارو بپردازه. متاسفانه بيش از 70 درصد درامد مالياتي ايران از راه ماليات هاي غير مستقيم به دست مياد. در حالي كه در كشور هاي پيشرفته از اقشار كم درامد جامعه به جهت حمايت از اونها ماليات يا خيلي كم درياف ميشود يا اصلا دريافت نميشود.
در مورد سيگار و مواد دخاني هم به نظر من بهترين كار اينه كه ميزان مالياتشون رو افزايش بدن تا قيمت اونها افزايش پيدا كنه و مصرف كنندگانش مجبور باشن مبلغ بيشتري رو بابتشون هزينه كنند.
شايد همين باعث بشه كه برن ترك كنن.:4:

/معافيت‌ها و نرخ‌هاي خاص مالياتي در قانون ماليات بر ارزش افزوده/
‌٧٠ درصد نيازهاي اساسي دهك‌هاي پايين جامعه از ماليات معاف است

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: اقتصاد

در قانون ماليات بر ارزش افزوده كالاهاي اساسي خانوار از ماليات معاف هستند اما براي برخي كالاها مثل سيگار و مواد دخاني ماليات خاص تعيين شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) آرد، نان، گوشت، قند، شکر، برنج، حبوبات و سويا، شير، پنير، روغن نباتي و شير خشک كه از جمله كالاهاي اساسي خانوار به شمار مي‌روند در قانون ماليات بر ارزش افزوده از پرداخت ماليات معاف هستند.

همچنين انواع محصولات کشاورزي فرآوري نشده، از جمله دام و طيور زنده، آبزيان، زنبور عسل و نوغان، خوراک دام و طيور، انواع کود و سم، بذر و نهال هم جزء معاف شده‌ها هستند.

انواع دارو، لوازم مصرفي درماني، خدمات درماني (انساني، حيواني و گياهي) و خدمات توانبخشي و حمايتي نيز از ماليات معاف هستند.

اما در مقابل نرخ ماليات سيگار و مواد دخاني 15 درصد، انواع بنزين و سوخت هواپيما 15 درصد، نفت سفيد و نفت گاز 11.5 درصد، نفت كوره 6.5 درصد محاسبه مي‌شوند.

نرخ ماليات نوشابه‌هاي گازدار و خدمات مخابراتي كه پيش از اين 15 تا 20 درصد بودند نيز با كاهش روبرو بوده و مثل كالاها و خدمات ديگر سه درصد محاسبه مي‌شود.

به گفته مسئولان سازمان امور مالياتي كشور 70 درصد از نيازهاي روزانه خانوارهاي دهك‌هاي پايين جامعه در اين قانون از ماليات معاف است و اين مقدار براي دهك‌هاي بالاي جامعه به 30 درصد كاهش مي‌يابد.

بر همين اساس كليه فروشندگاني كه مشمول مرحله اول ثبت‌نام هستند، يعني مجموع فروش آن‌ها در سال 86 بالاي 300 ميليون تومان و يا در پنج ماهه اول امسال بالاي 125 ميليون تومان بوده است اما فقط به كار فروش كالاهاي معاف اشتغال دارند از ثبت‌نام در مرحله اول اين قانون معاف هستند اما اگر مجموع فروش آن‌ها ناشي از فروش مجموعه‌اي از كالاهاي معاف و غيرمعاف بود بايد با مراجعه به سايت www.vat.ir در اين طرح ثبت نام كنند.

SePaNtA MiNoO
23rd September, 2008, 11:49 AM
اولا که چه فرقی میکنه که اون دختر بیلی باشه یا نباشه مهم فک و فیسه که این بشر ریخت نداره :4:(خدا لعنتش کنه این ملحد کافر رو با اون موهای طلاییه مسخرش و اون ... لا اله الی الله ... اعصاب آدمو بهم میریزن ها )
دوما من اتفاقا اون طرح تحول اقتصادیتو ! خوندم ،خب مشخص بشه دهک پایین جامعه چه کسایی هستن ؟ مثلا ماها جزء کدوم قشر جامعه ایم و این سوپسیت ها به ماها تعلق میگیره یا نه ؟!
کلا من ... ( ادامه ندیم بهتره چون سیاسی میشه :3:)
بریم سر همون بحث شیرین بیلی گیتس !
شنیدین که سهام نیوکاسل رو خریده ؟ لامصب خدا چه رزق و روزی پر برکتی براش مقرر کرده !

NoName
23rd September, 2008, 03:46 PM
اولا که چه فرقی میکنه که اون دختر بیلی باشه یا نباشه مهم فک و فیسه که این بشر ریخت نداره :4:(خدا لعنتش کنه این ملحد کافر رو با اون موهای طلاییه مسخرش و اون ... لا اله الی الله ... اعصاب آدمو بهم میریزن ها )
دوما من اتفاقا اون طرح تحول اقتصادیتو ! خوندم ،خب مشخص بشه دهک پایین جامعه چه کسایی هستن ؟ مثلا ماها جزء کدوم قشر جامعه ایم و این سوپسیت ها به ماها تعلق میگیره یا نه ؟!
کلا من ... ( ادامه ندیم بهتره چون سیاسی میشه :3:)
بریم سر همون بحث شیرین بیلی گیتس !
شنیدین که سهام نیوکاسل رو خریده ؟ لامصب خدا چه رزق و روزی پر برکتی براش مقرر کرده !

مشتبا جون اون طرحی كه گفتم فكر نمیكنم زیاد ربطی به سیاست داشته باشه و كاملا یك بحث اقتصادیه.
ببین تو خودت یك تولید كننده پنیر رو تصوركن. بر اساس مالیات بر ارزش افزوده اگر دولت به فرض n تومن از اون تولید كننده مالیات بگیره. اون تولید كننده اون مالیات خودش رو خودش نمیپردازه و اونو از طریق افزایش قیمت به مصرف كننده هاش تحمیل میكنه و مصرف كننده تا هر ميزان درامد مجبوره كه اون ماليات رو بپردازه. حالا اين طرح اومده و توليدكننده مثلا پنير رو از پرداخت ماليات معاف كرده. اين باعث ميشه كه اون توليد كننده حداقل به بهانه ماليات كالاي خودشو گرون نكنه. ( البته هر چند كه همه اجناس خود به خود و به دلايل مختلف گرون ميشن ولي خوب اين طرح از هيچي بهتره و حداقل يكي از دلايل افزايش قيمت اين قبيل كالا ها رو از بين برده ) اين طرح غير از ايران در 140 كشور مختلف هم وجود داره.

New Story
23rd September, 2008, 03:55 PM
اولا صادق جان خوش اومدی

بعدش یه سر به لینک زیر بزن:

http://www.parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=1734

این بحث اینجا انجام شده نهایتا چون بحث هایه مذهبی سیاسی تو پارسفوتبال رایج نیست و به عبارت بهتر ممنوعه این بحث رو دیگه ادامه نمیدیم.

ممنون از همکاریت

سلام ساناز جان دختر عمو:4:
خیلی ممنون
ولی این بحث مهمتر از اینیه كه برم تو تاپیك ایا روزه میگیرین
اصلا كاری با مذب ندارم یعنی توهینی نمیخوام بكنم
اتفاقا این با زندگیمون سروكار داره
چرا نباید در موردش بحث كرد
تو كشری زندگی میكنیم كه انقدر تبلیغات مذهبی تو مخمون میكنیم
ولی تو ماهواره و اینترنت كاملا برعكسش
باید راه خودمونو پیدا كنیم و از منطق تصمیم بگیریم نه از دلمون

hodasport
23rd September, 2008, 04:18 PM
ميثم برادر شما ديگه چرا ؟‌ تو اين شب عزيز به جاي اينكه سرچ كني توي گوگل عاشوراي حسيني و بهشت آخرت سرچ مي كنيد دختر بيل گيتس ؟ بلا به دور . از شما بعيد بود كه ارادت خاصي به ائمه داريد . اين پست رو ناديده مي گيرم ولي در صورت تكرار مجبورم مراجع قضايي رو مطلع سازم .
دوست دار شما برادر پويول . :53:

بهش حق بده دختره خوشگله . 4::4::4::4:

NoName
23rd September, 2008, 05:01 PM
به نام خداوند بخشنده و مهربان

کافه نادری

کافه نادری نام یکی از کافه‌های قدیمی تهران است. کافه نادری در شرق پل حافظ در خیابان نادری (جمهوری فعلی) واقع شده‌است.

در سال ۱۳۰۶ مهاجر روسی با نام خاچیک مادیکیانس این کافه را دایر کرد. این کافه سال‌ها پاتوق شاعران، نویسندگان و روشنفکران بوده‌است. احمد شاملو، فروغ فرخزاد، فریدون مشیری، صادق هدایت، جلال آل‌احمد و سیمین دانشور از برجسته‌ترین این افراد بودند.

کافه نادری، تابستان ۱۳۸۵.در معرفی‌نامه‌ای از این کافه که امروزه در کنار در ورودی آن قرار داده شده آمده‌است که غذاهای فرنگی مانند بیف استروگانف و بیفتک و همچنین کافه گلاسه، بستنی‌های فرنگی، قهوه ترک و فرانسه برای اولین بار در این کافه به ایرانیان عرضه شد.

عكس از كافه نادری در سال 1347 :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/fa/b/b7/%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87_%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1% DB%8C.jpg

عكس از كافه نادری در سال 1385 :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/37/Cafe_Naderi.JPG/800px-Cafe_Naderi.JPG

دوستان چند وقت پيش مفتخر شدم كه به مزار شاعر بزرگ احمد شاملو برم. احمد شاملو يكي از شاعران بزرگ اين مملكت بود. گفتني است كه احمد شاملو يكي از مشتريان پر و پا قرص كافه نادري هم بود.
يك عكس هم از مزار احمد شاملو انداختم :

http://i34.tinypic.com/35bxx5f.jpg

دوستان يك وبسايت هم ( www.shamlou.org ) مربوط به احمد شاملو پيدا كردم. اون دسته از دوستاني كه ميخوان در مورد شاملو اطلاعات مفصلي كسب كنند به اون وبسايت مراجعه كنند.

Peerless Alex
23rd September, 2008, 05:50 PM
یه مطلب مختصر و مفید همراه با عکس دیدم تا بذارم و اگاهیتون بیشتر بشه در اینده انشالله رفتین تو جامعه معتاد نشین:4:عکسا +18 هستن به قول مجتبی.کسایی که تواناییشو ندارن نیگا نکنن:friends:

کراک چیست؟؟

http://3.bp.blogspot.com/_4WjURW1pPHY/SNVzmm-t_rI/AAAAAAAABN0/dKVScuQhmqc/s400/crack-15.jpg

كراك (Crack) ، ماده ایست محرك كه از تصفیه كوكائین به دست میاد و به اشكال مختلف مصرف میشه ؛اما کراکی که در ایران وجود داره از مشتقات هروئینه البته در صورتی که بصورت علمی تولید بشه! كراك ماده‌ای بی‌بوست، مصرفش خیلی راحته و با یه فندك هر جایی كه باشی می‌تونی مصرف كنی، درست برخلاف تریاك و یا هروئین ؛

اثرات مخرب مصرف كراك :
اعتیاد به كراك باعث از بین رفتن درد ، استرس ، اضطراب و احساس سرخوشى و همینطور تحرك زیاد میشه ؛ افرادی كه به این ماده اعتیاد پیدا میكنن بعد از مدتی اثرات كراك در اونها بعد از 3 تا 5 ساعت از بین میره ، بنابراین باید حداقل هر چهار ساعت یك بار مصرف رو تكرار كنن

http://3.bp.blogspot.com/_4WjURW1pPHY/SNVzmUKiGQI/AAAAAAAABNs/bamgVY0ldQQ/s400/browse.jpg

همچنین اثرات دیگه ای كه مصرف بلند مدت این ماده بجا میذاره اینهاست:
از بین رفتن اشتها، كاهش شدید وزن، شكنندگى پوست، پیرى زودرس، افزایش فشار خون و ترشح هیستامین كه باعث خارش در فرد میشه؛ كراك شدیدا باعث خواب آلودگی یا به قول خودمون " چرت " میشه ؛ مصرف این ماده اگه بصورت كوتاه مدت ولی مداوم باشه اثرات مخرب جبران ناپذیری روی بدن فرد مصرف كننده میذاره مثل : عفونت اعضای داخلی بدن ، پوسیدگی دندونها ، سرطان حنجره و ریه و نابودی كبد

http://2.bp.blogspot.com/_4WjURW1pPHY/SNVzmIua8JI/AAAAAAAABNk/IOXJS0bk_84/s400/addicted-jn.jpg

بطور كلی تمام اجزائیكه تحت تاثیر مستقیم كراك هستن ذره ذره نابود شده و می پوسن ؛ در بعضی افراد معتاد به كراك، عفونت به حدیه كه اجزای بدنشون از هم جدا می شه و گوشت عفونت پیدا میكنه و به قول معروف "كرم" میزنه؛ حتما شنیدین بعضی از معتادین به كراك وقتی میمیرن اونها رو غسل نمیدن چون هنگام شستشو اجزای بدنشون از هم جدا میشه ؛ نمیدونم این مساله تا چه حد درسته اما شنیدم مصرف چهار روز كراك باعث مى‌شه كه تاثیرش به مدت چند سال باقى بمونه و موجب اختلالات حركتی و تضعیف حس بینایى و لامسه بشه ؛

http://4.bp.blogspot.com/_4WjURW1pPHY/SNV0G-mBlgI/AAAAAAAABOE/_78inHbsKfQ/s400/funny-pictures-what-happened-to-his-fingers-10w.jpg

اثرات كوتاه مدت مصرف کراک:

معمولا بعداز مصرف كراك، احساس افزایش انرژی و سرخوشی زیاد به انسان دست میده، ضربان قلب بالا میره، درجه حرارت بدن زیاد میشه، فشار خون افزایش پیدا میكنه، همینطور رنگ پریدگی، كاهش شدید اشتها ولرزش به خصوص در دست ها بوجود میاد، اما این ماده تاثیر خیلی بدی روی چشمها داره تا جاییكه در بعضی موارد به انحراف مردمك یا " لوچی كاذب " منجر میشه (البته این حالت موقتیه و با ترك مواد از بین میره)؛

اثرات دراز مدت مصرف کراک:
كاهش شدید وزن بدن، یبوست، بی خوابی شبانه، ضعف جنسی، رنگ پریدگی، تعریق شدید، سردرد، لرزش دست ها، پریدن عضلات، آب ریزش دائمی بینی، اضطراب و بیقراری شدید، گیجی، رفتار تهاجمی، افسردگی و حتی تمایل به خود كشی از اثرات بلند مدت مصرف این ماده ست؛

http://3.bp.blogspot.com/_4WjURW1pPHY/SNVzmPN39II/AAAAAAAABNc/J2EDtte7g0A/s400/15+sal.jpg

تاثیر مصرف كراك روی فرد :
*
توجه داشته باشید كه مصرف حتی یک بار کراک اعتیادآوره
کراک بر خلاف هروئین، تریاک، حشیش و… بدون بوست و مصرفش خیلی ساده ست و به وسایل زیادی نیاز نداره و میشه در چند دقیقه اونو مصرف كرد؛ بنابراین جاسازی اون خیلی ساده ست و پیدا كردنش برای خانواده‌ها راحت نیست؛ چیزی شبیه یه تکه گچ از دیوار کنده‌شده كه توجه هیچکس رو جلب نمی‌كنه؛
نشانه های فرد معتاد به کراک:
بعد از تمام شدن آثار نشئگی اثرات زیر ظاهر میشه:
نگرانی و بیقراری شدید برای تهیه دوباره كراك
سر درد وافسردگی شدید
از بین رفتن شدید انرژی بدنی و بی اشتهایی
داشتن حس نفرت نسبت به خود
عوارض اجتماعی مصرف کراک:
معمولا افراد معتاد - به هر نوع ماده مخدر- ، مواد رو از راههای خلاف تهیه میكنن اما دراین مورد - مصرف كراك - فرد به دلیل توهمات زیاد و حالت هذیانی، حتی دست به كارهایی مثل دزدی و گدایی میزنه و بكلی گذشته اش رو فراموش میكنه در حالی كه ممكنه فردی بسیار آبرومند

http://2.bp.blogspot.com/_4WjURW1pPHY/SNVzl3trMhI/AAAAAAAABNU/GRtYeugBPpc/s400/8g5767k.jpg

NoName
23rd September, 2008, 06:53 PM
یه مطلب مختصر و مفید همراه با عکس دیدم تا بذارم و اگاهیتون بیشتر بشه در اینده انشالله رفتین تو جامعه معتاد نشین:4:عکسا +18 هستن به قول مجتبی.کسایی که تواناییشو ندارن نیگا نکنن:friends:

کراک چیست؟؟

http://3.bp.blogspot.com/_4wjurw1pphy/snvzmm-t_ri/aaaaaaaabn0/dkvscuqhmqc/s400/crack-15.jpg

كراك (crack) ، ماده ایست محرك كه از تصفیه كوكائین به دست میاد و به اشكال مختلف مصرف میشه ؛اما کراکی که در ایران وجود داره از مشتقات هروئینه البته در صورتی که بصورت علمی تولید بشه! كراك ماده‌ای بی‌بوست، مصرفش خیلی راحته و با یه فندك هر جایی كه باشی می‌تونی مصرف كنی، درست برخلاف تریاك و یا هروئین ؛

اثرات مخرب مصرف كراك :
اعتیاد به كراك باعث از بین رفتن درد ، استرس ، اضطراب و احساس سرخوشى و همینطور تحرك زیاد میشه ؛ افرادی كه به این ماده اعتیاد پیدا میكنن بعد از مدتی اثرات كراك در اونها بعد از 3 تا 5 ساعت از بین میره ، بنابراین باید حداقل هر چهار ساعت یك بار مصرف رو تكرار كنن

http://3.bp.blogspot.com/_4wjurw1pphy/snvzmukigqi/aaaaaaaabns/bamgvy0ldqq/s400/browse.jpg

همچنین اثرات دیگه ای كه مصرف بلند مدت این ماده بجا میذاره اینهاست:
از بین رفتن اشتها، كاهش شدید وزن، شكنندگى پوست، پیرى زودرس، افزایش فشار خون و ترشح هیستامین كه باعث خارش در فرد میشه؛ كراك شدیدا باعث خواب آلودگی یا به قول خودمون " چرت " میشه ؛ مصرف این ماده اگه بصورت كوتاه مدت ولی مداوم باشه اثرات مخرب جبران ناپذیری روی بدن فرد مصرف كننده میذاره مثل : عفونت اعضای داخلی بدن ، پوسیدگی دندونها ، سرطان حنجره و ریه و نابودی كبد

http://2.bp.blogspot.com/_4wjurw1pphy/snvzmiua8ji/aaaaaaaabnk/ioxjs0bk_84/s400/addicted-jn.jpg

بطور كلی تمام اجزائیكه تحت تاثیر مستقیم كراك هستن ذره ذره نابود شده و می پوسن ؛ در بعضی افراد معتاد به كراك، عفونت به حدیه كه اجزای بدنشون از هم جدا می شه و گوشت عفونت پیدا میكنه و به قول معروف "كرم" میزنه؛ حتما شنیدین بعضی از معتادین به كراك وقتی میمیرن اونها رو غسل نمیدن چون هنگام شستشو اجزای بدنشون از هم جدا میشه ؛ نمیدونم این مساله تا چه حد درسته اما شنیدم مصرف چهار روز كراك باعث مى‌شه كه تاثیرش به مدت چند سال باقى بمونه و موجب اختلالات حركتی و تضعیف حس بینایى و لامسه بشه ؛

http://4.bp.blogspot.com/_4wjurw1pphy/snv0g-mblgi/aaaaaaaaboe/_78inhbskfq/s400/funny-pictures-what-happened-to-his-fingers-10w.jpg

اثرات كوتاه مدت مصرف کراک:

معمولا بعداز مصرف كراك، احساس افزایش انرژی و سرخوشی زیاد به انسان دست میده، ضربان قلب بالا میره، درجه حرارت بدن زیاد میشه، فشار خون افزایش پیدا میكنه، همینطور رنگ پریدگی، كاهش شدید اشتها ولرزش به خصوص در دست ها بوجود میاد، اما این ماده تاثیر خیلی بدی روی چشمها داره تا جاییكه در بعضی موارد به انحراف مردمك یا " لوچی كاذب " منجر میشه (البته این حالت موقتیه و با ترك مواد از بین میره)؛

اثرات دراز مدت مصرف کراک:
كاهش شدید وزن بدن، یبوست، بی خوابی شبانه، ضعف جنسی، رنگ پریدگی، تعریق شدید، سردرد، لرزش دست ها، پریدن عضلات، آب ریزش دائمی بینی، اضطراب و بیقراری شدید، گیجی، رفتار تهاجمی، افسردگی و حتی تمایل به خود كشی از اثرات بلند مدت مصرف این ماده ست؛

http://3.bp.blogspot.com/_4wjurw1pphy/snvzmpn39ii/aaaaaaaabnc/j2edtte7g0a/s400/15+sal.jpg

تاثیر مصرف كراك روی فرد :
*
توجه داشته باشید كه مصرف حتی یک بار کراک اعتیادآوره
کراک بر خلاف هروئین، تریاک، حشیش و… بدون بوست و مصرفش خیلی ساده ست و به وسایل زیادی نیاز نداره و میشه در چند دقیقه اونو مصرف كرد؛ بنابراین جاسازی اون خیلی ساده ست و پیدا كردنش برای خانواده‌ها راحت نیست؛ چیزی شبیه یه تکه گچ از دیوار کنده‌شده كه توجه هیچکس رو جلب نمی‌كنه؛
نشانه های فرد معتاد به کراک:
بعد از تمام شدن آثار نشئگی اثرات زیر ظاهر میشه:
نگرانی و بیقراری شدید برای تهیه دوباره كراك
سر درد وافسردگی شدید
از بین رفتن شدید انرژی بدنی و بی اشتهایی
داشتن حس نفرت نسبت به خود
عوارض اجتماعی مصرف کراک:
معمولا افراد معتاد - به هر نوع ماده مخدر- ، مواد رو از راههای خلاف تهیه میكنن اما دراین مورد - مصرف كراك - فرد به دلیل توهمات زیاد و حالت هذیانی، حتی دست به كارهایی مثل دزدی و گدایی میزنه و بكلی گذشته اش رو فراموش میكنه در حالی كه ممكنه فردی بسیار آبرومند

http://2.bp.blogspot.com/_4wjurw1pphy/snvzl3trmhi/aaaaaaaabnu/grtyeugbppc/s400/8g5767k.jpg

ساناز ممنون بابت عكس ها و مقاله اي كه گذاشتي. من كه اين عكس هارو ديدم واقعا ناراحت شدم و دستم به نوشتن نميرفت ولي با اين حال تصميم گرفتم چند سطري در مورد اين موضوع بنويسم :
متاسفانه دردآوره. لعنت بر سازنده ها و پخش كننده هاي اين جور مواد هاي مخدر. متاسفانه يكي از دردآورترين مشكلات جامعه ما همينه. روز به روز بر مصرف كننده هاي مواد مخدر اضافه ميشن. ادم هاي ضعيفي كه هيچ راهي براي حل مشكلاتشون پيدا نميكنند و رو به لذت هاي چند لحظه اي روي ميارند تا مشكلاتشونو فراموش كنند ولي متاسفانه نميدونن كه از چاله تو چاه ميافتند و به زشت ترين و بدترين شكل ممكن از اين دنيا ميرن.

NoName
23rd September, 2008, 09:14 PM
دوستان حالا كه بحث سر مواد مخدر و اینجور چیزا شد من یك مطلب در مورد سیگار پیدا كردم كه شاید برای افراد سیگاری كه قصد ترك سیگار رو دارند و اون افرادی كه به قول خودشون تفننی سیگار میكشن جالب باشه.
اول واسه اونایی كه میخوان سیگار رو ترك كنن. من خیلی از سیگاری هارو دیدم كه هی میگن من هر روز میخوام كمتر بكشم تا اینكه ترك كنم. ولی اكثرا میبینم كه موفق نمیشن. ولی اونایی كه یكدفعه تصمیم به قطع ناگهانی سیگار میگیرند معمولا موفق میشن.
همچنین تو این مقاله یك توصیه به جوونا وجود داره.:4:
یك سری از هم سن و سالام و رفقامو تو دانشگاه میبینم كه میگن تفننی سیگار میكشن و معتادش نیستن. در حالی كه این مطلب خیلی چیزهارو بهشون ثابت میكنه. بهشون ثابت میكنه كه سخت در اشتباهن.

3 اشتباه رايج درباره ترك سيگار ( مبارزه با اعتياد )

برخي مي‌گويند من سيگاري نمي‌شوم؛ چون تفنني سيگار مي‌كشم و هر وقت خودم بخواهم، مي‌توانم آن را كنار بگذارم. اشتباه مي‌كنيد! قضيه به اين سادگي‌ها نيست. آمارها نشان مي‌دهد از هر 10 نفري كه همين امروز سيگار را مي‌گذارند روي لب‌هايشان و شروع مي‌كنند به پُك زدن‌هاي هوسي و تفنني، لااقل 4 نفرشان سيگاري‌هاي قهاري مي‌شوند كه تا آخر عمرشان به سمت و سوي ترك سيگار نمي‌روند.
بعضي‌ها تصور مي‌كنند بهترين روش ترك سيگار اين است كه هر روز، يك نخ كمتر از ديروز بكشيم تا روزي برسد كه فقط يك نخ بكشيم و فردايش سيگار را براي هميشه بگذاريم كنار. بالاخره اين هم روشي است اما قطعا بهترين روش، اين نيست. بر مبناي آمارها و شواهد موجود، بيش از 80 درصد از سيگاري‌هايي كه بالاخره موفق مي‌شوند سيگار كشيدن را براي هميشه ترك كنند، از روش «قطع ناگهاني» استفاده مي‌كنند.
در اين روش، شما بايد از يك روز به طور كاملا ناگهاني شروع ‌كنيد به سيگار نكشيدن و اين كار را براي هميشه ادامه دهيد. با اين وجود، سيگاري‌هاي افراطي و آنهايي كه شديدا به نيكوتين وابسته شده‌اند،‌ مي‌توانند از برنامه‌هاي منسجم‌تري نيز براي ترك سيگار استفاده كنند: خودياري، مشاوره پزشكي، دارودرماني، آموزش‌هاي رفتاري و گروه‌درماني.
اعتياد به سيگار از نظر سازمان جهاني بهداشت، دو تعريف كاملا مشخص دارد. تعريف اولش اين است:‌ «هر كسي كه تا اين لحظه از عمرش 100 نخ سيگار كشيده باشد، ‌به سيگار اعتياد پيدا كرده است.» و تعريف دوم هم مي‌گويد: «هر كسي كه در طول يك هفته لااقل 6 نخ سيگار بكشد، ‌به سيگار معتاد شده است.»
يعني شما حتي اگر روزي يك نخ سيگار بكشيد، باز هم يك معتاد به سيگار محسوب مي‌شويد و اين در حالي است كه تاكنون 4560 ماده سمي و 60 ماده سرطان‌زا در سيگار شناسايي شده و طبق آخرين آمارهاي سازمان جهاني بهداشت، لااقل 40 درصد از مرگ و ميرهاي قلبي و 5/12 درصد از كل مرگ و ميرهاي جهان، زير سر همين سيگار است.
به طور متوسط در هر 10 ثانيه يك نفر به علت مصرف سيگار در گوشه‌اي از دنيا جان خود را از دست مي‌دهد و پيش‌‌بيني مي‌شود كه تا سال 2025 نيز رقم مرگ و مير سالانه سيگاري‌ها به 10 ميليون برسد.

منبع : http://salamisf.muslimblog.ir

Peerless Alex
23rd September, 2008, 09:50 PM
ساناز ممنون بابت عكس ها و مقاله اي كه گذاشتي. من كه اين عكس هارو ديدم واقعا ناراحت شدم و دستم به نوشتن نميرفت ولي با اين حال تصميم گرفتم چند سطري در مورد اين موضوع بنويسم :
متاسفانه دردآوره. لعنت بر سازنده ها و پخش كننده هاي اين جور مواد هاي مخدر. متاسفانه يكي از دردآورترين مشكلات جامعه ما همينه. روز به روز بر مصرف كننده هاي مواد مخدر اضافه ميشن. ادم هاي ضعيفي كه هيچ راهي براي حل مشكلاتشون پيدا نميكنند و رو به لذت هاي چند لحظه اي روي ميارند تا مشكلاتشونو فراموش كنند ولي متاسفانه نميدونن كه از چاله تو چاه ميافتند و به زشت ترين و بدترين شكل ممكن از اين دنيا ميرن.

متاسفانه تو این چند سال اخیر مواد مخدر که شامل هروئین و تریاک و بدتر از همه کراک و انواع و اقسام قرص هایی که به عنوان قرصایه انرژی زا به جوونا معرفی میشن عینه نقل و نبات تو کشور پخش میشن.

یادمه دوسال پیش تو سالن بدنسازی یه خانووم یه همچین قرصی رو بهم پیشنهاد کرد خوشبختانه از اون بچگی یاد گرفته بودم از غریبه ها چیزی قبول نکنم.تو این سالا فک نکنم موادی به اندازه ی کراک اینقد مخرب پذیر باشه.یه مستند کراک البته اسمش این نبود از تی وی پخش شد واقعا دوروز از خواب و زندگی افتادم .معتادایی که بر اثر مصرف کراک گوشه خرابه ها افتاده و بدنشون کرم ریخته بود:31:

متاسفانه من نمیدونم به چه نحوی ولی تویه زندان هایه ایران مواد مخدر به راحتی اب خوردن تو دست زندانیاس!!برنامه ی چراغ خاموش با مجری گری مدرس تو این زمینه عالی بود ولی بازم به این سوال پاسخ داده نشد که چطور تو زندان اینقد راحت سرنگ و مواد پیدا میشه که متاسفانه بدلیل استفاده از سرنگ هایه مشترک بیماری ایدزم روز به روز افزایش پیدا میکنه.

در مورد اون سیگار تفننی فقط یه چیزی یادم افتاد بگم:یه روز به یارو میگن چطوری معتاد شدی؟؟میگه والا قرار بود اولش فقط روزایه تعطیل بکشیم یهو خوردیم به عید نوروز:4:

The Psychotic Eyes
23rd September, 2008, 10:08 PM
این باور غلط کرم چیه که تو شماها بوجود اومده ؟!
هیچ کراکی تا الان بدنش کرم نذاشته و حتی اینکه گفته میشه گوشتشون پوسیده میشه و ممکنه از بدنشون جدا بشه هم اشتباهه
و اجسادشون هم اگه زخمهای باز عفونی نداشته باشه شسته میشه
فقط اجسادی شسته نمیشه که همین زخمهای عفونی ، سوختگی شدید داشته باشن یا کسایی که تصادفهای وحشتناکی داشته باشن

وگرنه چیزهایی که راجع به کراک و کرم زدن گفته میشه همش شایعس

NoName
23rd September, 2008, 10:19 PM
با توجه به اینكه صحبت سیگار و مواد مخدر همچنان ادامه داره برای اون دسته از لیدی هایی كه شوهر سیگاری دارند یك مصاحبه از خانومی كه تونسته كاری كنه كه شوهرش سیگار رو ترك كنه قرار میدم:
بخونید و حال كنید.:4: چون شوهرتون چه سیگار رو ترك كنه و چه ترك نكنه به نفعتونه.:4:

طرز ترک دادن شوهر سيگاري 100 درصد عملي :

از زبان خانومي که شوهرشو ترک داده : من بعد از خوندن صحبتهاي معاون سلامت تصميم به وادار كردن شوهرم به ترك سيگار كردم و بسرعت برگه اي برداشتم و مطالب زير رو در اون نوشتم و به در يخچال چسبوندم.
از امروز تصميم گرفتم تو رو به ترك سيگار وادار كنم و به همين خاطر قوانين زير از همين الآن در خانه لازم الاجرا مي باشد:

- قانون شماره 1: هر روزي كه لباسهات بوي سيگار بده به يكي از مجازاتهاي زير (البته به انتخاب خودت) محكوم مي شوي:
1- شستن ظرفهاي ناهار و شام
2- خوردن هفت هشت ضربه ملاقه به سرت
3- دعوت مامانم اينا و داداشم اينا براي صرف ناهار(كه به احتمال 99 درصد براي صرف شام هم مي مونند!)
تبصره: البته مورد شماره 1 انحرافيه و نمي توني اون رو انتخاب كني، چون تو اين كار رو نه به عنوان مجازات بلكه به اين خاطر كه وظيفه ات است هر روز انجام مي دي!!

- قانون شماره 2: اگه توي جيبت كبريت يا سيگار پيدا كنم، يكي از چهار عمل زير رو باز هم به انتخاب خودت عملي مي كنم:
1- قهر مي كنم مي رم خونه مامانم اينا و بعد ده روز و پس از يه عالمه منت كشي برمي گردم خونه.
2- يك گردنبند، دستبند، النگو و يا يك مورد مشابه اينا به انتخاب خودم بايد برام بخري!!
3- خودت بگو با ملاقه بزنم يا كفگير؟!
4- با همون كبريت و به كمك مقداري مواد آتش زا تنبيهت مي كنم.

تبصره: خودت مي دوني من از اين سوسول بازيها خوشم نمي آد پس گزينه اول منتفيه، ديگه هم حوصله زدن با ملاقه تو سرت رو ندارم، چون همه ملاقه ها و كفگيرام كج و كنجول شدن و ديگه حيفم مي آد وسايل آشپزخونه رو خراب كنم، گزينه آخري هم وجداني خيلي خشونت داره و به علت اين كه بچه مون هفت سالشه و ديدن اين صحنه ها براي بچه هاي زير 12 سال مناسب نيست اين گزينه رو هم نمي توني انتخاب كني، پس فقط مي مونه گزينه دوم ...!!

- قانون شماره 3: در صورتي كه يقين حاصل كنم سيگار رو ترك كردي، مي توني يكي از موارد زير رو به عنوان جايزه انتخاب كني:
1- به مدت 24 ساعت از شستن ظرف، لباس و... هرگونه انجام كار در خانه معاف باشي.
2- به عنوان تلافي اين چند سال و چند هزار ضربه ملاقه، تو هم يك بار با ملاقه بزني تو سرم!
تبصره: گزينه اول الكيه و نمي توني انتخابش كني، چون مي ترسم بد عادت بشي و تنبل و تن پرور بار بيآي!!
اگه هم جرأت داري گزينه دوم رو انتخاب كن!!
"با تشكر، همسر مهربان و دلسوزت"
- بازم همون خانومه: شوهرم بعد يك هفته به اين نتيجه رسيد به نفعشه سيگار رو ترك كنه! (چون با سر بانداژ شده بايد از خونه بيرون مي رفت و جيبش شده بود پر چک برگشتي)

منبع : www.persianv.com

Peerless Alex
23rd September, 2008, 11:11 PM
هیچ کراکی تا الان بدنش کرم نذاشته و حتی اینکه گفته میشه گوشتشون پوسیده میشه و ممکنه از بدنشون جدا بشه هم اشتباهه
فقط اجسادی شسته نمیشه که همین زخمهای عفونی ، سوختگی شدید داشته باشن یا کسایی که تصادفهای وحشتناکی داشته باشن

eeeeee

بیتا یعنی چی اونوق این حرف؟؟میخوای بگی مستندا هم دروغ میگن؟؟کراک یه نوع سمی توش هست که بدن رو از تو تخریب میکنه!!امنظور از کرم گذاشتن این نیس که تو بشینی شاهد کرما ر وسر ودستت باشی وقتی یه سم تو بدنت باشه اون چنین زخمایی رو ایجاد میکنه که شاید به اصطلاح بهشون گفته میشن کرم ریزی تو بدن.

یک مقام مسئول مى‌گويد: «چندى پيش يک جراح ارتوپد هنگام ترميم گونه‌هاى جوانی، متوجه شد استخوان‌هاى صورت آن فرد در هنگام ترميم مدام ترک مى‌خورد. اين جوان “کريستال” مصرف مى‌کرد و اين ماده خطرناک وارد استخوان‌هاى فرد شده و منجر به پوکى آن شده بود.»
اين مقام مسئول همچنين با يادآورى ممنوعيت شستشوى اجساد جوانان «کراکی» پس از مرگ و دفن آنها در کيسه‌هاى پلاستيکى از خانواده‌ها مى‌خواهد تا فرزندان خود را نسبت به خطرات مصرف اين مواد آگاه سازند.
جانشين معاونت مبارزه با موادمخدر پليس تهران بزرگ نيز در رابطه با خوددارى تعدادى از مراکز دفن مردگان از دفن معتادان کراکى مى‌گويد: «در اين رابطه گزارش‌هايى نيز به ما رسيده است که در حال بررسى آن هستيم. مصرف کراک باعث پوکى استخوان مى‌شود که در اثر آن استخوان‌ها با کوچکترين ضربه‌اى از هم جدا مى‌شوند و امکان غسل دادن آنها وجود ندارد. همچنين اجساد معتادان کراکى زودتر متعفن مى‌شود.»

http://hadafnews.com/detail.aspx?cid=5296

NoName
24th September, 2008, 01:41 AM
آقا يكي از افراد سيگاري بهم زنگ زد و بابت مطالبي كه بر عليه سيگار نوشتم تهديدم كرد.:4:
من بهتون توصيه ميكنم نه تنها سيگار بكشيد بلكه اونو بوخوريد. براتون خوبه.:ghelioon:

سیگار بنوشید!!!

یکی از سیگار ها را از پاکت سیگار بیرون اورده در یک فنجان اب جوش انداخته و پس از چند دقیقه از نوشیدن فنجان چای خود لذت ببرید.

http://bp3.blogger.com/_amtU1POy0iU/SAG1-hY-34I/AAAAAAAACsM/dMmwq8COTmQ/s400/20070210-011503-1.jpg

سیگارچای یا Cigarettea چای کیسه ای جدیدی است که بصورت سیگار و در یک پاکت سیگار بسته بندی شده است . بجای توتون داخل سیگار با چای پر شده است و ف ي ل ت ر هم نقش شناور دارد.

منبع : dishab.com/?sub=13&blogname=shad23&pos=60&tpl=0

-------------------------------------------------------------

دوستان واسه اينكه يك مقدار تنوع در بحث ايجاد بشه اينم عكس قديمي ترين گوشي نوكيا :

اولین گوشی نوکیا

http://www.asriran.com/files/fa/news/1387/2/7/92319_156.jpg

این تلفن بیشتر شبیه ضبط صوت به نظر میرسد اما این وسیله جعبه مانند حجیم، درواقع اولین گوشی همراه نوکیاست.

مدل نوکیا موبیرا سناتور که برای استفاده در خودرو ساخته شده است، در سال 1982 معرفی شد. طبعا نمیتوان با این گوشی که 9.5 کیلو وزن دارد، قدم زد.

منبع : dishab.com/?sub=13&blogname=shad23&pos=60&tpl=0

SePaNtA MiNoO
24th September, 2008, 01:39 PM

ایول:yahoo: پس پیش بسوی کراک ... :clap::wavetowel2:

barça
24th September, 2008, 03:32 PM
من خودم كراكی دیدم كه تمام بدنش زخم بود و لباساش خونی بود.
البته اینكه كرم زده باشه رو به چشم ندیدم ولی رفیقم چند سال پیش دیده كه نیرو انتظامی گوش یكی كه عملش سنگین بوده رو گرفته بود كه بكشه كه گوشش اومده بود دست ماموره!
رفیقم از اینا نیست كه بخواد چهارتائی بیاد و خالی بندی كنه , تا چند روز بعد از دیدن اون صحنه هم حالش گرفته بود.

The Psychotic Eyes
24th September, 2008, 03:50 PM
eeeeee

بیتا یعنی چی اونوق این حرف؟؟میخوای بگی مستندا هم دروغ میگن؟؟کراک یه نوع سمی توش هست که بدن رو از تو تخریب میکنه!!امنظور از کرم گذاشتن این نیس که تو بشینی شاهد کرما ر وسر ودستت باشی وقتی یه سم تو بدنت باشه اون چنین زخمایی رو ایجاد میکنه که شاید به اصطلاح بهشون گفته میشن کرم ریزی تو بدن.

یک مقام مسئول مى‌گويد: «چندى پيش يک جراح ارتوپد هنگام ترميم گونه‌هاى جوانی، متوجه شد استخوان‌هاى صورت آن فرد در هنگام ترميم مدام ترک مى‌خورد. اين جوان “کريستال” مصرف مى‌کرد و اين ماده خطرناک وارد استخوان‌هاى فرد شده و منجر به پوکى آن شده بود.»
اين مقام مسئول همچنين با يادآورى ممنوعيت شستشوى اجساد جوانان «کراکی» پس از مرگ و دفن آنها در کيسه‌هاى پلاستيکى از خانواده‌ها مى‌خواهد تا فرزندان خود را نسبت به خطرات مصرف اين مواد آگاه سازند.
جانشين معاونت مبارزه با موادمخدر پليس تهران بزرگ نيز در رابطه با خوددارى تعدادى از مراکز دفن مردگان از دفن معتادان کراکى مى‌گويد: «در اين رابطه گزارش‌هايى نيز به ما رسيده است که در حال بررسى آن هستيم. مصرف کراک باعث پوکى استخوان مى‌شود که در اثر آن استخوان‌ها با کوچکترين ضربه‌اى از هم جدا مى‌شوند و امکان غسل دادن آنها وجود ندارد. همچنين اجساد معتادان کراکى زودتر متعفن مى‌شود.»

http://hadafnews.com/detail.aspx?cid=5296

مستند ها دروغ نمیگن ولی برای جلوگیری از گسترش این قضیه میتونن اغراق کنن .. همونطوری که برای اکس و غیره اغراق میکنن
کلا تو تبلیغات هم همین قانونه وقتی بخوای یه چیزی رو نشون بدی که مضره از مضراتش میگی تا ترس از اون مضرات باعث بشه که سمتش نری
من خودم چند وقت پیش یه مستند راجع به افراد دیابتی دیدم که از اون به بعد شیرینی رو از برنامه ی غذائیم برداشتم :sad2:
ولی در مورد کراکی ها بدن این افراد میتونه کرم بذارم .. نه داخل بدنشون بلکه بیرونش ، اونم در اثر محیط آلوده چون زخمهاشون مگس و از این حشرات موذی جمع میکنه و اونها تخم ریزی میکنن و احتمال داره که کرم بذاره
ولی از داخل بدنشون کرم نمیذاره ... شاید احساس خارش شدیدی که دارن این توهم رو براشون بوجود میاره

منم لینکهایی دارم که نشون میده این افراد شسته میشن بغیر از موارد خاص !!!

ایول:yahoo: پس پیش بسوی کراک ... :clap::wavetowel2:

حتما :4:
چه اشکالی داره یکبارش که معتاد نمیکنه :55:

بهزاد جریان این گوش تو دست اومدن رو من با هر کی که از کراک نشستم صحبت کردم برام گفته !!
این مواد سیستم دفاعی بدن رو ضعیف میکنه و اون طرف مستعد انواع و اقسام بیماریها میشه
ولی این کنده شدن گوش و گوشت بدن ریختن ... بنظرم همش تخیله :drag:

Peerless Alex
24th September, 2008, 04:57 PM
مستند ها دروغ نمیگن ولی برای جلوگیری از گسترش این قضیه میتونن اغراق کنن .. همونطوری که برای اکس و غیره اغراق میکنن
کلا تو تبلیغات هم همین قانونه وقتی بخوای یه چیزی رو نشون بدی که مضره از مضراتش میگی تا ترس از اون مضرات باعث بشه که سمتش نری
من خودم چند وقت پیش یه مستند راجع به افراد دیابتی دیدم که از اون به بعد شیرینی رو از برنامه ی غذائیم برداشتم :sad2:
ولی در مورد کراکی ها بدن این افراد میتونه کرم بذارم .. نه داخل بدنشون بلکه بیرونش ، اونم در اثر محیط آلوده چون زخمهاشون مگس و از این حشرات موذی جمع میکنه و اونها تخم ریزی میکنن و احتمال داره که کرم بذاره
ولی از داخل بدنشون کرم نمیذاره ... شاید احساس خارش شدیدی که دارن این توهم رو براشون بوجود میاره

منم لینکهایی دارم که نشون میده این افراد شسته میشن بغیر از موارد خاص !!!

حتما :4:
چه اشکالی داره یکبارش که معتاد نمیکنه :55:

بهزاد جریان این گوش تو دست اومدن رو من با هر کی که از کراک نشستم صحبت کردم برام گفته !!
این مواد سیستم دفاعی بدن رو ضعیف میکنه و اون طرف مستعد انواع و اقسام بیماریها میشه

بابا من الان تو تناقض ذهنیم :unknw:یعنی تو الان داری رسما منکر مضرات کراک یا قرص هایه اکس به اونصورت که تبلیغ داده میشن هستی؟؟همین قرص اکسی که میگی خیلی ها بودن با اولین بار مصرفش ایست قلبی کردن و اون دنیا رو برایه بقیه زندگیشون انتخاب کردن.

در مورد اینکه تو اون مستند رو دیدی و کلا شیرینی رو از زندگیت حذف کردی اون به نظرم کارش اغراق نبوده کل خطراتی که میتونه شیرینی رو بدن داشته باشه رو به نمایش گذاشته!!یا منم یه بار بعده دیدن مستند فست فود به مدت دو ماه:4:دیگه اصلا طرفایه فست فود نرفتم خوب ببین این مدل غذاها یا شیرینی جات و خیلی پدیده هایه دیگه این مسئله در موردشون صدق میکنه که هر چیزی زیادش مضرره.

ه.ولی فک کنم این گونه مواد به اندازه ی کافی اثبات شده هستن که با یک بار مصرفشون همه ی زندگیت نابود شه!!

اخه چطور میتونه تخیلی باشه!!این زخمایی که ایجاد میشن اونقدر پیشرفت میکنن که تمام اعضایه داخلی بدن طرف رو منهدم میکنن!!

تو رو جونه هرکسی دوسد اری یکم شفاف حرف بزن منه کله خرم بفهمم چی میگی:4:

ولی واسه آیندم نگرانم.گویا قصد داری در آینده به طیف وسیع معتادین کشور بپیوندی!!:4:

The Psychotic Eyes
24th September, 2008, 05:59 PM
خودشو اول کنترل کن :4:

من گفتم این داستانهای کنده شدن گوشت و اینکه یدفعه کرم از کاسه چشمت بیاد بیرون :4: تخیله ... ولی نگفتم که مضر نیست !!
بیشتر میدونی چیش مضره اینکه تو کشور ما بدون تعیین هیچ استانداردهایی این مواد تولید میشه و راحت هم در اختیار همه قرار میگیره
کراک رو اگه اشتباه نکنم از تصفیه ی هروئین بدست میارن .. ولی کراک ایرانی ناخالصی های زیادی داره که باعث شده از تمام مواد مخدری که الان هست خطرناک تر باشه حتی از مدل خارجیش

در ضمن یکبار مصرف هیچی هم زندگی رو نابود نکرده ( به قول خودت هر چیزی زیادش مضرره ) ... اونی که میبینی با اولین مصرف بدرود میگه ... زیاده روی کرده یا جنبشو نداشته یا اینکه مواده تقلبی بوده

New Story
24th September, 2008, 06:08 PM

من گفتم این داستانهای کنده شدن گوشت و اینکه یدفعه کرم از کاسه چشمت بیاد بیرون :4: تخیله ... ولی نگفتم که مضر نیست !!
بیشتر میدونی چیش مضره اینکه تو کشور ما بدون تعیین هیچ استانداردهایی این مواد تولید میشه و راحت هم در اختیار همه قرار میگیره
کراک رو اگه اشتباه نکنم از تصفیه ی هروئین بدست میارن .. ولی کراک ایرانی ناخالصی های زیادی داره که باعث شده از تمام مواد مخدری که الان هست خطرناک تر باشه حتی از مدل خارجیش

در ضمن یکبار مصرف هیچی هم زندگی رو نابود نکرده ( به قول خودت هر چیزی زیادش مضرره ) ... اونی که میبینی با اولین مصرف بدرود میگه ... زیاده روی کرده یا جنبشو نداشته یا اینکه مواده تقلبی بوده

سلام بیتا خانم
با این تعریفا یا یه كراكی از نزدیك دیده یا خودت مصرف میكنی
منم میدونم مواد مخدر اون چیزی نیست كه مردم تصور میكنن به قول یكی اینا نعتاد نیستن مصرف كننده هستند

متاسفانه دانشگاه ملثل دوران سربازی با این چیزا خوب اشنا میشی
مخصوصا تو شهر دیگه باشی
من هشیش كشیدم (سیگاری )اصلا اعتیاد نداره ولی مغزتو پوك میكنه
یا تریاك و شیره و از این جور مزخرفات
اما در مورد كراك هیچ گونه اطلاعات خاصی ندارم و هیچكسو ندیدم اینو پیشنهاد بكنه

barça
24th September, 2008, 06:14 PM

من خودمم از هزار نفر شنیدم تا حالا!
ولی این صحنه رو این رفیقم تو كرج دیده بود , من اولین بار از دهن همین رفیقم شنیدم , دو سه روز بعدش تو هفته نامه ها و مجله ها هم نوشتن.
من بهش شدیداً اطمینان دارم , رفیق چندین سالمه كه خوب میشناسمش ,این رفیقم حالش بد شده بود , مریض نیست بیاد واسه من فیلم بازی كنه كه!
اصلاً اهل اینجور خالی بندیا نیست , در كل مثه چشام بهش اطمینان دارم.:3:

The Psychotic Eyes
24th September, 2008, 06:25 PM
علیک سلام آقا صادق

یکی از همکلاسی هام کراکی بود که یکی دو سال پیش مرد .. وگرنه خودم هنوز انقدر جسور نشدم که بخوام اینجور مواد رو تجربه بکنم :4:
سیگار و قرص اکس و متادول و از این چیزها رم واسه این میشناسم که تو کلاسهامون در موردش گفته میشه و باید بدونیم .. دقیقا چیزهایی که الان مثل نقل و نبات تو وسایل ضروری اطرافیانت پیدا میشه
واقعا هم فراگیر شده ... چه تو قشر تحصیل کرده و چه معمولی فرقی نداره ... برای اینکه آگاه سازی به موقع نبوده ( یه چیزایی رو هم به دلایل امنیتی نمیشه گفت وگرنه فردا بلاک میشیم ... حالا بیا درستش کن )

Peerless Alex
24th September, 2008, 09:05 PM

در مورد کراک ایرانی باهات موافقم.ولی اینا که میگن بیشترش وارداتیه.

این موضوع که وارداتیه به قول خودت میتونه خالی بندی باشه اما فقط این قصه تو ایران صادق نیس.تو ایران گونه ای از هیروئین تو خارج بهش میگن یه نوع از کوکائین.عکسایی که گذاشتم مربوط به کشور امریکا بودش اون زنا رو میگم .

کراک من شنیدم اونقد وابستگی اوره که یک بار مصرف کردنش ادمو معتاد میکنه.

ای بابا .عجب آدمیه ها !!تضمین میکنی من برم کراک بزنم به بدن.بعده دو هفته بدنم بهش احتیاج پیدا نکنه؟؟!!

راستی اون دوستت که مصرف میکردش!وضعیت بدنیش چه شکلی شده بود؟؟باد کرده بود یا خیلی ضعیف و لاغر بودش؟؟از دانشگاها خراجش کردن؟؟

The Psychotic Eyes
24th September, 2008, 09:35 PM
پسر بود من از چند و چون ماجرا خبر ندارم ... فقط آخرای ترم بود که فهمیدیم تو خونه ی خودش مرده .. بعد از چند روز همه فهمیدن

تو مصرف کن با من :4: ( دوست نایاب )

Peerless Alex
24th September, 2008, 10:39 PM
انتقال به کتابخونه