PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ توپچی های لندن -3- (The Gunners)

صفحه ها : [1] 2 3 4

Le Professeur
17th March, 2008, 08:06 PM
فقط آرسنال فقط ونگر

به اميد قهرماني آرسنال

:chase::chase::chase::chase:

Le Professeur
17th March, 2008, 09:08 PM
http://www.nancarrow-webdesk.com/warehouse/storage2/2007-w51/img.98870_t.jpg

Tesoke
17th March, 2008, 09:17 PM
ان شا الله كه كلوپ نو بد یمن باشه و حذف شین .....

AmirHasan
17th March, 2008, 09:30 PM
:8: سلام :8:

:8: تاپیك جدید مبارك بروبچ گل آرسنالی :8:

:victory: این سه تا ضایع :13janelle:هم تاپیك جدیدتون رو بهتون تبریك میگن :victory:

http://h1.ripway.com/amirhasanlazio/FLAMINIFABR_thumb[1].jpg

:8: :8: :8: :8: :8:

Hamed
17th March, 2008, 09:54 PM
ان شا الله كه كلوپ نو بد یمن باشه و حذف شین .....

تو یكی حرف نزن:60:
برو فعلا به این فكرباش كه اورتون از رده چهارم نیارتتون پایین تر:good:

Rosicky
17th March, 2008, 11:27 PM
توماس روسیچکی در مصاحبه ای در سایت رسمی خود به طولانی بودن مصدومیتش اقرار کرد.
وی گفت این مصدومیت من را بسیار خسته کرده.
روسیچکی هنوز به اندازه کافی آماده بازگشت به تمرینات نیست. او گفت : در حال حاضر هیچ کاری نمیتوانم انجام دهم مگر استراحت و صبر برای اینکه مصدومیتم بهبود یابد
اگر چه این کار خیلی خسته کننده است که من هنوز نمیتوانم به تمرینات اصلی تیم برگردم. ولی هیچ کاری نمیتوانم انجام دهم و باید صبر کنم و امید وار باشم که مصدومیتم رفع شود.
روسیچکی همچنین نظر خود را در مورد قرعه آرسنال و قرار گرفتن در مقابل لیورپول در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بیان کرد و گفت : البته این یک قرعه بسیار سخت است و ما میتوانستیم مقابل حریف آسانتری قرار بگیریم. هر چند حذف ما در سال گذشته در مقابل آیندهوون نشان داد که در لیگ قهرمانان حریف آسان وجود ندارد.
اگر ما میخواهیم که چشم به بازی فینال داشته باشیم نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم.

http://aycu33.webshots.com/image/49592/2001617363139981569_rs.jpg

Rosicky
17th March, 2008, 11:29 PM
واقعا که حالم گرفته شد از همه چیز ناامید شدم

http://aycu07.webshots.com/image/47566/2001626059342683736_rs.jpg

http://aycu05.webshots.com/image/49164/2001611708580802161_rs.jpg

Le Professeur
17th March, 2008, 11:52 PM
:8: سلام :8:

:8: تاپیك جدید مبارك بروبچ گل آرسنالی :8:

:victory: این سه تا ضایع :13janelle:هم تاپیك جدیدتون رو بهتون تبریك میگن :victory:

http://h1.ripway.com/amirhasanlazio/FLAMINIFABR_thumb[1].jpg

:8: :8: :8: :8: :8:

ديگه ضايع تراز روني كه نيستند :angry:

دلتم بخواد :8:

Tesoke
18th March, 2008, 12:46 AM
تو یكی حرف نزن:60:
برو فعلا به این فكرباش كه اورتون از رده چهارم نیارتتون پایین تر:good:

4تایی ها :13janelle:

Hamed
18th March, 2008, 12:51 AM
4تایی ها :13janelle:

مثل اینكه 6 تای پارسال ازیادتون رفته:chase:
باید دوباره تجدید خاطره كنیم:wink_smile:

Tesoke
18th March, 2008, 01:03 AM
مثل اینكه 6 تای پارسال ازیادتون رفته:chase:
باید دوباره تجدید خاطره كنیم:wink_smile:

من كه چیزی یادم نمیاد :angry:
مرتیكه غازقولنگ این بازیه رو بچسب:victory:

Hamed
18th March, 2008, 01:09 AM
من كه چیزی یادم نمیاد :angry:
مرتیكه غازقولنگ این بازیه رو بچسب:victory:

نبایدم یادت بیاد...یعنی به نفعت نیست:chase:
همون بازیه كه باپتیستا 4 تا گل خوشگل زد بهتون:24:
این بازی رو هم خواهیم دید:good:

Le Professeur
18th March, 2008, 10:29 AM
جدول برترين گلزنان اروپايى

سرى A
۱- بوريلو (جنوا) ۱۶ گل
۲- ترزگه (يوونتوس) ۱۶ گل
۳- ابراهيموويچ (اينترميلان) ۱۵ گل
۴- موتو (فيورنتينا) ۱۵ گل
لاليگا
۱- فابيانو (سويا) ۲۲ گل
۲- گوييسا (مايوركا) ۱۵ گل
۳- ميليتو (ساراگوسا) ۱۴ گل
۴- رائول (رئال مادريد) ۱۳ گل
بوندس ليگا
۱- گومس (اشتوتگارت) ۱۴ گل
۲- تونى (بايرن مونيخ) ۱۴ گل
۳- پانتليچ (هرتابرلين) ۱۱ گل
۴- پتريچ (بوروسيادورتموند) ۱۱ گل
۵- ديگو (وردربرمن) ۱۰ گل
لوشامپيونا
۱- بنزما (ليون) ۱۶ گل
۲- ملو (لومان) ۱۳ گل
۳- نيانگ (مارسى) ۱۲ گل
۴- بليون (بوردو) ۱۱ گل
۵- سيسه (مارسى) ۱۱ گل
ليگ برتر
۱- رونالدو (منچستريونايتد) ۲۲ گل
۲- تورس (ليورپول) ۲۰ گل
۳- آدبايور (آرسنال) ۱۹ گل

Le Professeur
18th March, 2008, 10:31 AM
آرسنال- ليورپول؛ ديداري از جنس ديگر‌

ليورپول به پسر 5/26 ميليون پوندي كه تابستان با هواپيماي 88 ميليون پوندي قدم به جزيره گذاشت، مي‌بالد. همان‌طور كه استيون جرارد گفته ليورپول شهر شايعات است و جاي تعجب نيست كه تا به حال 4 مرتبه تصوير تورس و همسرش كه در مغازه جمي كاراگر نوشيدني مي‌خورند روي جلد مطبوعات اين شهر قرار گرفته.‌ فابرگاس هم در آرسنال به مرز پختگي رسيده و تحسين همگان را برانگيخته؛ جواني سر به زير، فوق‌العاده باهوش و سرعتي كه عاشق برنامه تلويزيوني‌ways Boutique‌ است اما او و تورس در يك نكته وجه مشترك دارند و آن اين‌كه اصلي‌ترين دليل حضور تيم‌هايشان در مرحله يك چهارم نهايي ليگ‌قهرمانان هستند. تورس سه‌شنبه گذشته به زيبايي دروازه اينتر را در جوزپه مه‌آتزا باز كرد و 6 روز قبل از آن هم فابرگاس در همان ورزشگاه اين كار را به طرز زيباتري انجام داده بود. تورس 24ساله در 13 سالگي 64 گل براي آكادمي جوانان اتلتيكو زده بود و در 17 سالگي عنوان جوان‌ترين فوتباليست تيم بزرگسالان اتلتيكو را به‌خود اختصاص داد. فابرگاس هم در 15 سالگي چشم ونگر را گرفت و قدم به لندن گذاشت و حالا در 21 سالگي به حدي رسيده كه گازتا دلواسپورت از او با تيتر (پديده‌اي به نام فابرگاس) تمجيد مي‌كند؛ ضمن اين‌كه جنارو گاتوزو هم كه معمولاً عادت ندارد از كسي تعريف كند در قبال تورس جوان گفته ميلان بايد كلي وام از بانك‌هاي مختلف بگيرد تا شايد بتواند او را به خدمت بگيرد.‌ نبرد اصلي در ميانه ميدان ديدار رفت ليورپول و آرسنال در ليگ‌برتر در شرايطي با حساب يك - يك خاتمه يافت كه تورس آسيب‌ ديد و بين دو نيمه تعويض شد و گرنه معلوم نبود زوج گالاس و كولوتوره بتوانند تا پايان ‌وي را مهار كنند، حالا سرنوشت طوري رقم خورده كه اين دو تيم بايد طي 7 روز سه بار با هم روبه‌رو شوند كه دو بار آن در ليگ اروپا خواهد بود و قطعاً مدافعان آرسنال كار دشواري پيش‌رو خواهند داشت؛ ضمن اين كه جنگ اصلي در ميانه زمين بين فابرگاس و خاوير ماسچه‌رانو به‌وجود مي‌آيد. ‌ توپچي‌ها كه بعد از اين سه ديدار سنگين به فاصله 4 روز بايد در اولدترافورد به مصاف يونايتد بروند، سخت به وجود يك فابرگاس آماده نيازمندند زيرا بعد از پيروزي 4 بر صفر يونايتد بر آرسنال در جام‌حذفي فابيو كاپلو راز اين موفقيت را در مهار كامل فابرگاس دانست.‌ در سوي مقابل ليورپول در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان برخلاف ليگ برتر شخصيت ديگري پيدا مي‌كند و به تيم مخوفي تبديل مي‌شود. ‌ جمي كاراگر پيش از قرعه‌كشي مرحله يك‌چهارم نهايي با اطمينان خاطر گفت: هيچ تيمي دوست ندارد به ما برخورد كند و همه به‌دليل آنچه در اين تورنمنت انجام داده‌ايم از ليورپول مي‌ترسند اما با اين تفاصيل مي‌توانيم شجاعت ذاتي گروه جوان ونگر را ناديده بگيريم؟! آرسنال نشان داده اگر متحد شود و در اوج باشد به هيچ تيمي باج نمي‌دهد؛ حتي اگر حريفش ليورپول در ليگ قهرمانان باشد اما بدون ترديد دو پادشاه اسپانيايي دو تيم نقش انكارناپذيري در تعيين تيم صعودكننده خواهند داشت.

منبع: جهان فوتبال

شهرزاد
18th March, 2008, 11:24 AM
تاپیک جدید مبارک!
این تاپیک که واستون خوش یمن نبود یعنی الان دومید وایشا... چلسی یه بازیشو میبره میاد میشه دوم!
سعی کنید همیشه تاپیک های ارسنال به دست بیتا باز بشه !!!راستی مگه قرار نبود ساناز اینو باز کنه؟
اون قبلیم که هنوز قفل نشده!!
سال جدید و این همه شلختگی؟؟!!!!!!!!!!!!!!

Le Professeur
18th March, 2008, 04:12 PM
ايشالا كه خوش يمن هست تا كور بشه هركي نمي تونه ببينه !
مهم اينكه يك آرسنالي بزنه وسلام

The Psychotic Eyes
18th March, 2008, 04:38 PM
تاپیک جدید مبارک!
این تاپیک که واستون خوش یمن نبود یعنی الان دومید وایشا... چلسی یه بازیشو میبره میاد میشه دوم!
سعی کنید همیشه تاپیک های ارسنال به دست بیتا باز بشه !!!راستی مگه قرار نبود ساناز اینو باز کنه؟
اون قبلیم که هنوز قفل نشده!!
سال جدید و این همه شلختگی؟؟!!!!!!!!!!!!!!

اوه .... شهرزاد جان پیاده شو باهم بریم .... :4: ... خانومی من نباشم دلارام هست ... ما هم انسانیم مثل شما بیست و چهار ساعته که نمی تونیم آنلاین باشیم ....

سال موشه دیگه :4: ... موش به چی معروفه ؟!!! :13janelle:

=-=-=-=-=-=-=-=-=

بچه ها بجای اینکه هنوز کلی به بازی مونده کل کل ها رو شروع کنین ... یکم بشینیم راجع به قرعه مون اختلاط کنیم ... فک میکنم جای بحث زیادی داره ...

=-=-=-=-=-=-=-=-=

راستی من یه خواهش دیگه ای دارم از بچه هایی که زحمت میکشن عکس آپلود میکنن ... اینکه بهتره عکسها رو تو تاپیک مولتی مدیا بذارید ... که هم اون تاپیک رونق بگیره و هم تبدیل به یک مرجع و آلبوم بشه ... اینطوری تاپیکهایی که میخوایم توش بحث کنیم به هم میریزه و از مسیرش خارج میشه ... ممنون از همکاریتون

اینم لینکش

http://parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=700

شهرزاد
18th March, 2008, 06:14 PM
ايشالا كه خوش يمن هست تا كور بشه هركي نمي تونه ببينه !
مهم اينكه يك آرسنالي بزنه وسلام
چون خودت زدی میگی؟:N_aggressive:
چشم خودت كور:13janelle:
مگه غیر از اینه كه با یه بازی بیشتر دومید؟:secret:
اصلا به من چه؟فقط تاپیک جدید مبارک همین:unknw:

اوه .... شهرزاد جان پیاده شو باهم بریم .... :4: ... خانومی من نباشم دلارام هست ... ما هم انسانیم مثل شما بیست و چهار ساعته که نمی تونیم آنلاین باشیم ....

سال موشه دیگه :4: ... موش به چی معروفه ؟!!! :13janelle:

http://parsfootball.com/anjoman/showthread.php?t=700

نمیشه اخه دربست گرفتم!:4:
بله خب درسته!
اوا...من همچین جسارتی نکردم:13janelle:
من کجا 24 ساعته انلاینم؟؟؟؟من این روزا وقت سر خاروندنم ندارم.جدیدا نیم ساعت بیشتر اینجا نیستم!
ام....فکر کنم پر رویی!!!!(اثراتشو دارم در خودم میبینم!!!!):4: :4:
:::::::::::::::::::::::::::::::::
به هر حال اگه ناراحت شدید ببخشید:1:من دوست ندارم بین ما(چلسی و منچستر و ارسنال)کدورتی پیش بیاد!!!!!!!!:chase::13janelle:

Le Professeur
18th March, 2008, 07:01 PM
آرسنال ته جدول هم كه باشه سروره جيگر يادت باشه

barça
18th March, 2008, 07:05 PM
افتتاح تاپیك جدید رو تبریك میگم.
ایشالا تو جلد بعدی جشن قهرمانی رو بگیریم.:4:

Le Professeur
19th March, 2008, 11:42 AM
آخرین اخبار از توماس

آخرین اخبار منتشر شده از توماس روسیچکی و مصدومیتش ...

توماس روسیچکی طی مصاحبه گفت که آرسنال تا به الان در جام باشگاه ها با تیمهای سختی روبرو شده است . در مرحله قبل که با قهرمان و در این مرحله هم با نایب قهرمان سال گذشته بازی کرده ایم .توپچی ها و لک لک ها در مرحله ۴/۱ با یکدیگر باید دوبار بجنگند و اضافه بر این یک بار هم در این بین در لیگ با هم بازی دارند یعنی سه بازی پشت سر هم باید برگزار کنند.روسیچکی در این باره گفت : "قطعا نبرد سختی خواهد بود ولی ما می توانیم نتایج بدی که در لیگ کسب کرده ایم را در این در بازی جبران کنیم.اما از طرفی دیگر وقتی به یال گذشته فکر می کنم که توسط آیندهوون حذف شدیم کمی نگران می شوم زیرا در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.ما می خواهیم به هدفمان برسیم یعنی فینال پس هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت زیرا هر تیمی می تواند مشکل ساز باشد مثل لیگ برتر که ما در برابر تیمهای تقریبا ضعیف چهار بار مساوی کردیم."

اما این هافبک چک تبار از ماه ژانویه تا به الان مصدوم است و هنوز مشکلی که در زانویش داشته برطرف نشده است .وی گفت :"مصدومیت بسیار کسل کننده ای است . من هنوز نتوانسته ام به طور کامل به تمرینات باز گردم."

Le Professeur
19th March, 2008, 11:46 AM
والکات : بازمیگردیم !

آرسنال با چهار تساوی که هر کدام میتوانست پیروزی باشد صدر را به یونایتد تقدیم کرد ! تئو والکات در این بازه صحبت هایی انجام داده که میتوانید در ادامه آن را مطالعه نمایید !

چلسی و منچستر که در گیر بازی های جام حذفیبودند باید در این هفته ( چهارشنبه ) بازی عقب افتاده ی خود را انجام دهند ! و بعد از آن در برابر رقبای اصلی خود یعنی آرسنال و لیوول صف آرایی کنند ! از این حیث تیم ونگر وضع بهتری نسبت در گرانت دارد !

والکات که در نیمه ی دوم بازی با بورو به زمین آمده بود در اینباره گفت : ما در این فصل درخشان بودیم و این پایان فصل نیست ! همه چیز از اسمفوربریج دوباره آغاز میشود ! کاملا درست است که در قسمت هایی از فصل ضعیف عمل کرده ایم اما همچنان با یک شکست از این حیث رکورد دار هستیم ! مطمئنا باز هم به بازی ها بازمیگردیم و نتایج دلخواه را بدست میآوریم !

با وضع موجود و از دست دادن ادواردو و بازگشت ون پرسی ( که آماده هم نیست ) ونگر نمیتواند خیلی مانور دهد ! روسیچکی هم همچون همیشه مصدومیت خود را کسالت بار میداند اما احتمال اینکه تا انتها فصل نباشد زیاد است ! دیابی هم باز مصدوم شده !

Le Professeur
19th March, 2008, 11:48 AM
حبیب توره در مصاحبه ای گفت : هم تیمی های من از قهرمانی دست نکشیدند و امید به قهرمانی هنوز در اردوگاه توپچی ها وجود دارد !

مدافع ساحل عاجی آرسنال که در برابر بورو توانست با گل دقایق آخر تیم خود را از دبل شدن نجات دهد ، آرسنال را تیم شایسته و نه تنها مدعی قهرمانی دانست !

او بازی در برابر چلسی را بازی سنگینی برای ونگر دانست . او با اشاره به اینکه بازگشت به بازی کار دشواری است گفت : خوشحالم که در دقایق پایانی کمترین سود خود را در بازی به دست آوردیم !

ما به چلسی میرویم و سعی میکنیم با سه امتیاز بازگردیم !ما همچنان در کورس قهرمانی هستیم ! و کنار گذاشتن آرسنال از این کورس کاره کاملا احساسی است . ما درمیلان نشان دادیم میتوانیم به هر جا که لازم باشد برویم و ببریم !ما در این هفته بازی نداریم اما چلسی باید به مصاف تاتنهام برود و منچستر با بولتون دیدار کند ! این تو تیم در آخر این هفته باید در برابر آرسنال و لیورپوا صف آرایی کنند ! ما با انرژی کامل به چلسی میرویم !

واقعا لیگ هیجان انگیزی شده ! میتوانیم پایانی رویایی داشته باشیم !

Le Professeur
19th March, 2008, 11:50 AM
پیروزی آرسنال بر چلسی با دو گل ره یس در هایبوری / گل های بازی را میتوانید از لینک پايين دانلود کنید ! ره یس در گل دوم توپ و تری را با هم به تور می چسباند

گــــــــــــــل (http://rapidshare.com/files/100578763/arsenal_chelsea.wmv.html)

Rosicky
20th March, 2008, 01:08 AM
شما لیورپولی ها ا به این دلیل لیورپول رو برنده این بازی میدونید كه میگید لیورپول اگه تو لیگ برتر هم بد باشه توی لیگ قهرمانان یه چیز دیگه هست و استاد بازیهای اروپایی هست و بنیتز تو نبردهای اروپایی كم نمیاره و از همین چیز ها... در حالی كه دقیقا همین دلیل ها رو میاوردن برای میلان و میگفتن میلان صد در صد آرسنال رو میبره ولی در نهایت دیدید كه آرسنال با شایستگی و قدرت تمام میلان رو شكست داد... پس زیاد به این دلیل ها دل نبندید و به این چیزها دل خوش نباشید...

Le Professeur
20th March, 2008, 09:08 PM
بنتنر:من وآدبایور زوج خوبی هستیم!

مهاجم دانمارکی باشگاه آرسنال در مصاحبه ای با سایت تیم تاک.......

اضافه کرد:من وآدبایور میتوانیم زوج خوبی رادر برابرچلسی ایجادکنیم.

بنتنر وادبایور بواسطه جروبحثشان در دیدارنیمه نهایی جام اتحادیه در مقابل تاتنهام بر سرزبانها بودندو شایعاتی مبنی براینکه این دو حاضر

نیستند به دلیل تشابه سبک بازیشان در کنارهم بازی کنند انتشار پیداکرده بود.

اما بنتنرمهاجم جوان توپچیهاکه مترصد فرصتی برای بازی برابرچلسی است معتقد است که او وادبایور میتوانند بازی یکدیگر را کامل کنندو

زوج خطرناکی را تشکیل دهند.

نیکلاس گفت:مردم میگویند ما مانند هم بازی میکنیم ولی من معتقدم این مسئله میتواند به سودتیم باشد.ما همکاری خوبی دربرابر استون ویلا

داشتیم که منجر به بثمر رسیدن گل شد ودرمقابل ویگان هم همکاریمان راادامه دادیم.

مابراحتی یکدیگر رادر زمین پیدا میکردیم که البته در زمین ویگان اصلا کار راحتی نبود!!

برای من افتخاربزرگی است که هرزمان لازم شد به تیم کمک کنم در این فصل این مسئله که به همه نشان دهیم ما بهترین تیم در انگلستان هستیم

از اهمیت بسیار زیادی برخورداراست.

صدرجدول جایی است که به ان تعلق داریم وهمیشه داشتیم!بسیار رویایی خواهد بود که در انتهای فصل قهرمان شویم.

Le Professeur
20th March, 2008, 09:37 PM
سال نو مبـــارك

:chase::chase::chase::chase::chase:

Le Professeur
22nd March, 2008, 02:49 PM
فیروز کریمی ( 2 )

مدیربرنامه های هلب به سایت آرسنال گفت : برای خوردن بستنی ایتالیایی به میلان رفته بودم !

ظاهرا بعد از فیروز کریمی که برای خرید ماشین به باشگاه استقلال رفته بود و با بیان این مورد بنیانگذار خوشمزگی در فوتبال شده شخصیتی هم چون خودش را میتواند ایمروز در سطح اول فوتبال ببینید ! مدیر برنامه های هلب که قبل از بازی با میلان در این شهر حضور داشته و با سران اینتر صحبت هایی انجام داده به سایت رسمی باشگاه در این باره توضیح داد : ما فقط بستنی خوردیم !

ونگر در این مورد گفت : برایم جالب است بدانم او چرا با اینتری ها مذاکره داشته! اما صحبتی نکردم ! او قبل از بازی به هتل ما در میلان آمد و خواست با بازیکنان ملاقات کند ، اما اجازه ندادم ! به هر حال ایتالیایی ها می دانند با چه کسی بستنی بخورند

arsenal.ir

Le Professeur
22nd March, 2008, 02:51 PM
مذاکرات ادامه دارند

آرسن ونگر در مورد فلامینی گفت : مذاکرات با این بازیکن ادامه دارد !

فلامینی که تابستان بازیکن آزاد اعلام میشود اجازه دارد با هر باشگاهی که میخواهد وارد مذاکره شود ! آرسن ونگر هم معتقد است فلامینی میتواند در آرسنال درخشان تر باشد و برای ماندن وی تلاش میکند !

ونگر در این مورد گفت : به زودی با فلامینی نشستی خواهیم داشت و من شخصا امیدوارم بتوانیم او را در باشگاه نگه داریم !

ونگر در مورد صحبت در باره ی جزئیات قرار داد مقاومت کرد و گفت : فلامینی میخواهد تا پایان فصل منتظر بماند و وضع آرسنال را ببیند ! بعد تصمیم گیری کند ! این یعنی حرفه ای بودن !

New Story
22nd March, 2008, 03:36 PM
تاپیك جدید زدین
مباركه
منم با بیتا خانم موافقم
میتونیم بحث كنیم راجع به قرعه كشی

barça
22nd March, 2008, 04:08 PM
از پارسال تا الان كه من یه پست زدم تو این تاپیك فقط یه صفحه رفته جلو.

ماشالا اینجا همه فعال تشریف دارن!

The Psychotic Eyes
22nd March, 2008, 06:26 PM
حالا نمیشه شما فعال باشی ما استفاده کنیم ...

این دو تا بازی واقعا تو بد روزایی افتادن !!! ... تو این چند روزه بیشتر از چند دقیقه نمی شه آن شد ... وقت نمی شه اصلا سراغ خبرها بری ...

معلوم نیست شبکه 3 بازیها رو جفتشو پخش میکنه یا فقط یکیشو ... سایتشون که فعلا در تعطیلاته :4:

Le Professeur
22nd March, 2008, 08:26 PM
برنامه بازي‌هاي ليگ‌هاي مختلف اروپايي

رقابت‌هاي فوتبال در اروپا امشب و فرداشب در سراسر اروپا برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين هفته بازي‌هاي بزرگي از جمله منچستر يونايتد با ليورپول، چلسي با آرسنال و اينتر ميلان با يوونتوس برگزار مي‌شود.

ليگ برتر انگليس:

شنبه

تاتنهام - پورستموث

بولتون - منچستر سيتي

استون ويلا – ساندرلند

ميدرلز بورو – دربي كانتي

نيوكاسل - فولام

بلكبرن - ويگان

ريدينگ - بيرمنگام

اورتون - وستهام

يكشنبه

منچستر يونايتد - ليورپول

چلسي – آرسنال

سري A:

شنبه

سمپدوريا – كالياري

پالرمو – جنوا

رجينا – ناپولي

رم - امپولي

اودينزه – ليورنو

سيه نا - پارما

آتالانتا - كاتانيا

تورينو - ميلان

فيورنتينا - لاتزيو

اينترميلان – يوونتوس

لاليگا:

شنبه

مايوركا – دپورتيوولاكرونيا

سويا – اتلتيكو مادريد

ساراگوسا – آلمه يا

لوانته – ويارئال

مورسيا – اسپانيول

بارسلونا – وايادوليد

رئال مادريد - والنسيا

بيلبائو - ختافه

بوندس ليگا:

شنبه

ولفسبورگ –‌هامبورگ

بايرن مونيخ - بايرلوركوزن

اشتوتگارت –‌هانزاروستوك

دويسبورگ -‌هانوفر

نورنبرگ - بوخوم

دورتموند - كارلسروهه

يكشنبه

هرتابرلين - شالكه

آرمنيا بيله فلد - وردربرمن

Le Professeur
22nd March, 2008, 08:37 PM
آنری : آرسنال قهرمان لیگ است

تیری آنری بازیکن قدیمی آرسنال و امروز بارسا در مصاحبه ای گفت : به ونگر و تیمی که او میسازد ایمان دارد و آنها بی تردید قهرمان لیگ برتر خواهند شد !

آنری در این مورد گفت : من احساس میکنم آرسنال شخصیت قهرمانی را دارد با اینکه منچستر یونایتد هم زیبا بازی میکند اما حقیقتا بازی آرسنال جادویی است و منچستر در آن سطح نیست ! آرسنال فقط یک بازی را واگذار کرده ! من عاشق آرسنال هستم ( !!!!!! ) و نمیتوانم منطقی برای حرف هایم ( قهرمانی آرسنال ) بیآورم فقط احساس میکنم آرسنال قهرمان میشود !

هنوز هوادار هستم

من هنوز نتایج آرسنال را دنبال میکنم ! من بازی هفته ی قبل را نتوانستم ببینم و از طریق پیامک در جریان نتیجه قرار گرفتم ! من هر بازی که بتوانم را میبینم و همیشه برای آنها آرزوی موفقیت میکنم ! آرسنال در قلب من است من گاهی با آدبایور ، فرانسس ، گالاس و یا کلیچی صحبت میکنم ! گاهی هم با گیلبرتو تماس دارم !

آنها بازی های زیبایی انجام داده اند و باید قهرمان شوند ! درست است که امتیاز هایی را در 4 دیدار قبل از دست داده اند اما آنها در برابر تیم های بزرگ میدرخشند ! این ماه ، ماه سرنوشت سازی است و امیدوارم آرسنال از پس آن بر بیآید !

Le Professeur
22nd March, 2008, 08:47 PM
بيـــــــــــتا اين عكس مال تو :4::4:

http://i202.photobucket.com/albums/aa292/doanlehcm/arsenal.jpg

:victory::victory::victory::victory:

Le Professeur
22nd March, 2008, 09:03 PM
هافبک آرسنال شاید به اینتر برود

آفتاب: طبق گزارش یک روزنامه انگلیسی، «الکساندر هلب» هافبک آرسنال با سران اینتر دیدار داشته است و احتمالا به زودی به این تیم خواهد پیوست.

این اتفاق قبل از بازی برگشت آرسنال و میلان افتاده، زمانی که هلب به همراه سایر بازیکنان آرسنال به میلان رفته بودند. طبق ادعای روزنامه میرور، این بازیکن اهل بلاروس شب قبل از بازی، هتل را ترک کرده و به دیدار مسئولان اینتر رفته است. اینتری ها او را هدف نخست خود در بازار نقل و انتقالات می دانند.

طبق شواهد، خلب همراه با «کلودیو ویگورلی» سوار بر یک تاکسی شده است. ویگورلی دوست صمیمی «وینچنتزو مواربیتو»، دلال معروف فوتبال است که آوردن پاتریک ویه را به اینتر را در کارنامه خود دارد.

«آرسن ونگر» مربی آرسنال از این شایعات خبر دارد و اگر ثابت شود که اینتر به شکلی غیرقانونی به دنبال مذاکره با هلب بوده، از آن ها شکایت خواهد کرد.

مورابیتو خروج هلب از هتل را تایید کرده، اما گفته که این بازیکن تکنیکی برای دیدار با مقامات اینتر خارج نشده است. او می گوید: «درست است که هلب و ویگورلی با هم بیرون رفتند، اما بحث بر سر رفتن به اینتر نبوده و آن ها تنها یک بستنی با هم خوردند. ما شرمنده ایم که ونگر برداشت بدی از این ماجرا داشته، چرا که با او رابطه خوبی داریم.»

The Psychotic Eyes
22nd March, 2008, 10:10 PM
سسک و لمپارد یادشون رفته چطور موقع بازی با هم همیشه گلاویز و درگیر میشن ... حالا نشستن از همدیگه تعریف میکنن :13janelle:

http://i28.tinypic.com/15xacnr.jpg

جملات لمپارد در مورد سسک :

سسک استعداد و توانایی فوق العاده ای داره ... انقد خوب بازی میکنه که واقعا بعضی اوقات تو یادت میره که اون چقد جوونه ... و راه طولانی مقابلش داره که بهتر از اینی که هست بشه ... اون یه فوتبالیست مدرنه که در زمان حال واقعا داره برای تیمش خوب کار میکنه و موفقه

حالا سسک در مورد فرانکی :

اون فوتبالیست فوق العاده ایه و بازی کردن مقابلش همیشه برای من یه آزمایش بزرگه ( مختصر و مفید :4: )

راستی فک میکنم این اولین باره که گالاس تو لباس آرسنال به استمفورد بریج برمیگرده ... اصلا دوس ندارم اون اشلی لعنت الله رو ببینم

=-=-=-=-=-=-=-=-=

ترکیب آرسنال :

آلمونیا - سانیا - توره - گالاس - کلیچی - ابوئه - فابرگاس - فلامینی - کلب - فان پرسی - آدبایور - لمان - والکات - سانگ - هویت -سندروس - گیلبرتو - دنیلسون - بنتنر

چلسی هم انگار مصدوم نداره ... ولی انگار وضعیت چک یکم مبهمه ...
برای ما هم ... روسیچکی - دیابی - ادواردو نیستن ... جالبه والکات انگار تیم ملی دعوت شده

Rosicky
23rd March, 2008, 12:22 AM
Tomas Rosicky has no idea whether or not he will be fit to help Arsenal in their bid for Premier League and European glory this season.

The Czech midfielder has not played since limping off seven minutes into the game against Newcastle on January 26.
Rosicky, 27, admits it has been frustrating to watch from the sidelines as Arsenal moved into the quarter-finals of the Champions League with a brilliant win over holders AC Milan in the San Siro, but have been unable to try to turn their fortunes in the Premier League around following four successive draws.

The Gunners head to Chelsea on Sunday on 'Grand Slam' Sunday, when the top four all go head to head, and then prepare for a European double-header against Liverpool.

Rosicky, though, cannot put a time frame on his expected return from a niggling problem in his knee where the ligament anchors the joint.

"There is no prospect, I don't know for the present," Rosicky told Czech newspaper Sport.

"I have missed football badly. I have never had such a long break.

"I take it as this simply is a part of football and strong individuals must cope with it - and I will cope with it.

"It will not stop me nor break me down, but I have realised how much I love football."

Wenger admits winger Rosicky is a big loss to his offensive options.

"The lads also say that in the dressing room too, that they need me," the midfielder said.

"I would love to be back on the pitch, it is not easy for me. I have to put up with it."

Rosicky added: "What can I do about it? I can do nothing but wait before it fades away.

"We have done almost everything, we tried it through pain.

"There have been cases when I managed to set it in motion, but it did not help a lot. I simply need it to cool down."

Wenger, meanwhile, suggested the injury could even rule Rosicky out of this summer's European Championships.

The Arsenal manager said: "It is impossible to say when he will return.

"It is a frustration for me and him as well. He's a very genuine guy who wants to play.

"Tomas has an absolutely genuine attitude and is 100% committed, but he's just not ready."

Wenger added: "I want him to be happy and play as quickly as possible and if it is for Arsenal it is even better. If it is for the Czechs, okay.

"Tomas is not a guy who will hold back to play well in the Euro Championship. He is a guy who wants to do well for Arsenal."

Wenger, meanwhile, has been left less than impressed by reports Inter Milan made an illegal approach for midfielder Alexander Hleb during the Gunners' recent trip to Italy.

The Serie A club have categorically denied any contact took place, while colleagues of the player's agent Claudio Vigorelli insist the pair simply "went for an ice-cream".

Wenger, though, said: "I was concerned and I didn't like that it happened.

"If the agent came to the team hotel then he should have asked me for permission to see the players. You cannot just see the players like that."

It is understood, however, the matter will not be taken further.

HOJÁT
23rd March, 2008, 12:37 AM
تایپیک جدید مبارک به امید قهرمانی آرسنـــــــــال بزرگ

Rosicky
23rd March, 2008, 01:36 AM
خدا حافظ روسیچکی

تا حالا یک همچین مصدومیت پیچیده ای دیده بودید ؟ نه ونگر میدونه روسیچکی کی برمیگرده نه خود روسیچکی میدونه...

روسیچکی گفت:
هیچ پیش بینی در باره بازگشتم نمیتوانم بکنم. نمیدانم چه زمانی آماده میشوم. من خیلی بد فوتبال را از دست داده ام. تا به حال مصدومیتی به این طولانیی نداشتم.... من خیلی ساده دچار این مصدومیت شدم.و این جزئی از فوتبال است و من باید از عهده آن بر می آمدم و برخواهم آمد

من دوست دارم به میدان بازگردم. و این برای من آسان نیست... . من باید برای آن سعی کنم
روسیچکی ادامه داد : من چه کاری میتوانم انجام دهم ؟ هیچ کاری از دست من ساخته نیست جز صبر کردن برای رفع مشکلم. ما تقریبا هر کاری انجام دادیم.. سعی کردیم درد را از میان برداریم...
این من را متوقف نخواهد کرد. نه این و نه چیز دیگری... من فوتبال را خیلی دوست دارم.

ونگر نیز گفت نبود روسیچکی یک فقدان بزرگ است.و اشاره کرد مصدومیت او حتی میتواند ار را از مسابقات یورو2008 نیز باز دارد.
ونگر گفت : او تا به حال 7 هفته از مسابقات دور بوده است و خیلی سخت است که من بگویم او هفته بعد بازی خواهد کرد..در حقیقت غیر ممکن است که من بگویم او کی برمیگردد او هنوز به تمرینات باز نگشته و من واقعا نمیدانم چه بگویم.
این موضوع برای ما و او خسته کننده است و او بازیکن خالصی است که واقعا میخواهد بازی کند. ولی او واقعا آماده نیست.
ما میخواهیم او خوشحال باشد و در اولین زمان ممکن بازی کند و اگر قبل از رقابتهای جام ملتهای اروپا بتواند برای ما بازی کند بهتر است. او بازیکنی نیست که صبر کرده باشد برای اینکه در یورو 2008 بهتر بازی کند.. او میخواهد برای آرسنال بازی کند.

The Psychotic Eyes
23rd March, 2008, 01:40 AM
این واقعا یکی از عجیب ترین اتفاقاتیه که تو این چند وقته افتاده ... تا حالا مصدومیته همسترینگ به این شدت ندیده بودم .... عجیب تر از همه اینه که هیچ کس واقعا نمی دونه چه اتفاقی افتاده ... از دست دادن بازیکنی مثل توماس تو همچین شرایط و موقعیتی ..... چیزی غیر از بدشانسی و بد اقبالی نیست

فقط امیدوارم ... مسئولا یه خبر درست و حسابی راجع به وضعیتش بدن ... همین

Rosicky
23rd March, 2008, 01:43 AM
حالا دیگه روسیچكی با ادواردو هیچ فرقی نداره.. هیچ فرقی :20: :20: :20: :20: به نظر شما داره ؟

http://aycu31.webshots.com/image/48910/2004644237647011926_rs.jpg

http://aycu01.webshots.com/image/48520/2004691588744268804_rs.jpg

Hamed
23rd March, 2008, 01:51 AM
معلوم نیست این مسوولان آرسنال لب دارن چیكارمیكنن؟؟:unknw:
رباط صلیبی هم پاره كرده بود تا الان خوب شده بود:chase:
................................
امیدوارم كه تو بازی فردا با چلسی این نتایج ضعیف دیگه قطع بشه و بتویم ببریمشون...چون داره اختلاف زیادمیشه...من یكی كه به امتیازدادن منچسترجلو لیورپول امیدوارم...
تنها امید من واسه فوتبال نگاه كردن الان آرسناله و گرنه دیگه هیچ انگیزه ای ندارم:2:
خدا كنه كه امیدم رو نا امید نكنند:8:

Le Professeur
23rd March, 2008, 11:44 AM
Silvinho Chelsea vs Arsenal 2000/2001
(http://www.youtube.com/watch?v=i-om5keQspw)

گـــــل جالبيه حتما ببينيد :victory:

Le Professeur
23rd March, 2008, 11:52 AM
ARSENAL VS CHELSEA (http://www.youtube.com/watch?v=qg24pRpBWl4&feature=related)

گل توسط تي تي آنري

Le Professeur
23rd March, 2008, 12:03 PM
Arsenal Top 5 Goals vs manchester united (http://www.youtube.com/watch?v=jMYQhSMeI-U&feature=related)

پنج گـــــل زيباي آرسنال برابر منچستر

:8::8::8::8:

Le Professeur
23rd March, 2008, 12:05 PM
Arsenal Top 5 Goals vs Newcastle (http://www.youtube.com/watch?v=A9rHV_HRDx8&feature=related)

فقط آرســـــــنال

Le Professeur
23rd March, 2008, 07:47 PM
ليورپول امشب آبكش شد ! شد كيسه پول
خدا كنه بازي با چلسي رو ببريم
اختلاف به 6 رسيد

امتيازهارو مفت از دست داديم حالا بايد اينجوري .......................

The Psychotic Eyes
23rd March, 2008, 09:04 PM
لیور امروز واقعا بد باخت ... و البته منچستر روان و زیبا بازی کرد .... اصلا انتظار همچین بازی از لیور نداشتم ... ماسچرانو هم که به اون شکل اخراج شد ... دائما داشت به داور فحش میداد .http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif ... دیگه صدای مزدک هم دراومد :4:

من یکی که دیگه انتظار آنچنانی ندارم ... بازی امشبم اگه خراب کنیم دیگه فاتحه قهرمانی ... البته همین الانشم خیلی باهاش فاصله گرفتیم ... ولی من به بازی امشب تو استمفورد بریج امیدوارم http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

شهرزاد
23rd March, 2008, 10:38 PM
تسلیت:4::4::4:
مطمئنم اول صبحی:4: نمیخواستید اولین پیام تسلیت رو از من ببینید:4:
میفهمم میفهمم:4:

Rosicky
24th March, 2008, 12:36 AM
آرسنال دیگه باید دور لیگ برتر رو خط بكشه و به فكر لیگ قهرمانان باشه... البته اگه بخواد اونجا هم همینجوری بازی كنه باید دور لیگ قهرمانان رو هم خط بكشه و به فكر فصل بعد باشه... واقعا جای تاسف داره ... آرسنال 5 امتیاز بیشتر از منچستر داشت و بعد از 5 بازی حالا 6 امتیاز كمتر از منچستر داره...

Le Professeur
24th March, 2008, 10:40 AM
باقر جون خوب تيم ما مثل منچستر و چلسي و حتي ليورپول رو نيمكتش بازيكن هاي خوبي نداره . آرسنال بد موقعي افت كرده . اميدوارم بازي روز شنبه برابر بولتون رو ببرند حداقل يكمي اميدوار باشند . سمت چپ آرسنال در نبود توماس چند هفته هست كه داره لنگ ميزنه ديابي هم كه مصدومه . آدبايور هم كه با گل زدن قهر كرده . به هر حال عشق است آرسنال و آرسنالي

Le Professeur
24th March, 2008, 10:58 AM
------------------------------- لمان -------------------------

كليچي ---------- گالاس ---------- اویفالوژی ------ ميكا ريچاردز

----------------فلاميني-----------فابرگاس -------------------

توماس---------------سمير نصري -------------------- هلب

-----------------------كريم بنزما ----------------------------

ايشالا اين تركيب از سال ديگه جور ميشه

:4::4:

:wink_smile:

اميدوارم دفاع هاي سوتي آرسنال بزودي اين تيم رو ترك كنند . :wallbash:

Rosicky
24th March, 2008, 01:02 PM
باقر جون خوب تيم ما مثل منچستر و چلسي و حتي ليورپول رو نيمكتش بازيكن هاي خوبي نداره . آرسنال بد موقعي افت كرده . اميدوارم بازي روز شنبه برابر بولتون رو ببرند حداقل يكمي اميدوار باشند . سمت چپ آرسنال در نبود توماس چند هفته هست كه داره لنگ ميزنه ديابي هم كه مصدومه . آدبايور هم كه با گل زدن قهر كرده . به هر حال عشق است آرسنال و آرسنالي

امیدوارم كه آرسنال در بازیهای بعد موفق عمل كنه... و این فصل یك جام رو حداقل ببره.... :wink_smile:

Le Professeur
24th March, 2008, 02:17 PM
رقيبان جام قهرمانان شکست خوردند!

دو تيم آرسنال و چلسي در ديدار برگشت خود در هفته سي و يکم ليگ برتر به مصاف هم رفتند که نتيجه ايي جز شکست براي توپچي ها نداشت ! اين در حاليست که منچستر يونايتد حالا از موقعيت هاي بوجود آمده از تساوي ها و شکست آرسنال استفاده کرده و فاصله خود را با اين تيم بيشتر و بيشتر ميکند!

منچستر رقيب اصلي توپچي ها براي تصاحب جام با ۳ گل ليورپول را شکست داد تا ليورپول براي بازي با آرسنال در ليگ قهرمانان روحيه چندان خوبي نداشته باشد.

در اين بازي براي آرسنال ابتدا ساينا در دقيقه ۵۹ دروازه کارلو کوديچيني را گشود اما اين پايان کار نبود و تک گل ساينا با گل دقيقه ۷۳ دروگبا جواب داده شد. در ادامه دروگبا باز دروازه آرسنال را در دقيقه ۸۲ باز کرد تا کار را براي اين تيم تمام کند. آنلکا بازيکن سابق آرسنال نقش اساسي در به ثمر رسيدن گل دوم ايفا کرد!

» ترکيب آرسنال در اين ديدار : آلمونيا - ساينا (ديابي ۷۲) - توره - گالاس - کليچي - ابوئه - فابرگاس - فلاميني - هلب - آدبايور - ون پرسي (والکات ۷۶)

» ترکيب ذخيره : لمن - ديابي - سندروس - بنتنر - والکات

« ساير آمار بازي »

» نتيجه پاياني بازي : آرسنال ۱ - ۲ چلسي
» کارت زرد : آرسنال ۱ - ۳ چلسي
» کارت قرمز : آرسنال ۰ - ۰ چلسي
» تعداد تماشاگران : ۴۱۸۲۴ هزار نفر

http://i26.tinypic.com/2a947md.jpg

:chase::chase::chase::chase::chase:

هفته سي و يکم ليگ برتر
Barclays Premier League 31

استاديوم استمفورد بريج
Stamford Bridge

يک شنبه ۴ / ۱ / ۸۷ - ساعت ۱۹:۴۵
Sunday, March 23, 2008 - Kick-off: 4pm

تک گل ساينا - حجم ۵.۱۱ مگابايت - فرمت wmv - دانلود (http://www.zshare.net/download/939341418ae15f/)

Le Professeur
24th March, 2008, 02:23 PM
من نمي دونم چرا بايد والكات بيرون باشه و اين ابوئه تو زمين !!!!!

http://arsenal.ir/fa/images/stories/deafult.jpg

Le Professeur
24th March, 2008, 02:37 PM
http://cache3.asset-cache.net/xc/80351941.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1933B836CAF14D5D5C87DF2C1096614331D 284831B75F48EF45

http://cache4.asset-cache.net/xc/80351737.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1933B836CAF14D5D5C81ED7834B903F4698 E30A760B0D811297

http://cache2.asset-cache.net/xc/80351455.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1933B836CAF14D5D5C8149A218AA9EB03CA 284831B75F48EF45

http://cache4.asset-cache.net/xc/80351230.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1933B836CAF14D5D5C80FF53777B7DFD269 284831B75F48EF45

http://cache4.asset-cache.net/xc/80178501.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1933B836CAF14D5D5C8E9C699C59BFF3BFF 284831B75F48EF45

New Story
24th March, 2008, 05:05 PM
تسلیت:4::4::4:
مطمئنم اول صبحی:4: نمیخواستید اولین پیام تسلیت رو از من ببینید:4:
میفهمم میفهمم:4:
شهرزاد خانم خبر بد اونم اول سالی:13janelle:
میگن سالی كه نكوست از بهارش پیداست:victory:
تا اخر امسال از ما میبازید
عشق است چلسی:8:

The Psychotic Eyes
24th March, 2008, 06:14 PM
همه چی تموم شد .... به همین راحتی ... اگه بخوام الان بگم کدوم تیم شایسته قهرمانیه این فصله با اطمینان میگم منچستر چون واقعا خوب و منسجم و عالی بازی میکنن و ... روز به روز هم دارن بهتر میشن ...

ولی برای ما همه ی اتفاقات داره برعکس میافته ... نداشتن نیمکت قوی !!! ... یا حداقل کمی هم سطح ترکیب توی زمین ... بزرگترین ضربه رو به ما زد

دو تا نکته مثبت داشت بازی دیروز ... حضور فان پرسی از اول تو ترکیب ... که انصافا برای اولین حضورش بعد از مدت زمان مصدومیت طولانی بد کار نکرد ... امیدوار کننده بود

نکته دوم ... بازیکنهای دو تا تیم در عین خشانت با هم مهربون بودن :4:

=-=-=-=-=-=-=-=

كليچي ---------- گالاس ---------- اویفالوژی ------ ميكا ريچاردز

-----------------------كريم بنزما ----------------------------

ايشالا اين تركيب از سال ديگه جور ميشه

:4::4:

چرا سانیا رو از ترکیب انداختی بیرون ؟!! ... من بهش خیلی امید دارم :N_aggressive: :4:
در ضمن این دو سه بازیکنی که نام بردی رو تو خواب هم نمی تونی تو ترکیب تیم ببینی ... بعید میدونم ونگر بخواد همچین هزینه های گزافی بکنه برای فصل بعد .... چیز خاصی شنیدی در موردشون ؟ مذاکره ای چیزی ؟!!!

Le Professeur
24th March, 2008, 06:22 PM
همه چی تموم شد .... به همین راحتی ... اگه بخوام الان بگم کدوم تیم شایسته قهرمانیه این فصله با اطمینان میگم منچستر چون واقعا خوب و منسجم و عالی بازی میکنن و ... روز به روز هم دارن بهتر میشن ...

ولی برای ما همه ی اتفاقات داره برعکس میافته ... نداشتن نیمکت قوی !!! ... یا حداقل کمی هم سطح ترکیب توی زمین ... بزرگترین ضربه رو به ما زد

دو تا نکته مثبت داشت بازی دیروز ... حضور فان پرسی از اول تو ترکیب ... که انصافا برای اولین حضورش بعد از مدت زمان مصدومیت طولانی بد کار نکرد ... امیدوار کننده بود

نکته دوم ... بازیکنهای دو تا تیم در عین خشانت با هم مهربون بودن :4:

=-=-=-=-=-=-=-=

چرا سانیا رو از ترکیب انداختی بیرون ؟!! ... من بهش خیلی امید دارم :N_aggressive: :4:
در ضمن این دو سه بازیکنی که نام بردی رو تو خواب هم نمی تونی تو ترکیب تیم ببینی ... بعید میدونم ونگر بخواد همچین هزینه های گزافی بکنه برای فصل بعد .... چیز خاصی شنیدی در موردشون ؟ مذاکره ای چیزی ؟!!!

خوب ساينا رو ذخيره گذاشتم بيتا جون
درمورد بنزما بگم كه اين بازيكن به قول تو محاله بياد اما درمورد سمير نصري فرق مي كنه من تو يك سايت عرب زبان وخود سايت تيم مارسي ديدم گفته بود پيشنهاد داره از آرسنال اگه باز اين تيمهاي جول خراب نكنند

احتمالا اگه توماس يا هلب بره ويا حتي فابرگاس جايي يكي از اينا مياد !

يك شانس ديگه هم كه وجود داره بن عرفا هم ونگر پيشنهاد داده ( اونم درصورت رد كردن نيكولاس )

خلاصه بگم اين سمير نصري خيلي ارزشش بالاس من خيلي بازي ازش ديدم كلاسش بالاتراز هلبه

Saviz
24th March, 2008, 06:25 PM
بن زما این همه پیشنهاد توپ داره..پا شه بیاد ارسنال!؟عمرا!

Le Professeur
24th March, 2008, 06:26 PM

گالاس ---------- ميكا ريچاردز ---------- اویفالوژی ------ ساينا

-----------------------ون پرســـــــــــــي -------------------

:8: اين بهتره بينا جون

Le Professeur
24th March, 2008, 06:34 PM
بن زما این همه پیشنهاد توپ داره..پا شه بیاد ارسنال!؟عمرا!

خوب اول مياد آرسنال بد كه مثل تي تي پير شد ونگر سوبله مي فروشه به بارسا كلي حال ميكنه :gathering:

Saviz
24th March, 2008, 06:36 PM
روبین فن پرسی واقعا مهاجم خوب و آینده داریه!
قدرشو بدونید:4:
حیف که این فصل همش مصدوم بود وگرنه میتونست خیلی کارا براتون بکنه!
شخصا خیلی از نحوه بازیش خوشم میاد.

-----------

راستی در مورد پرپر شدن قهرمانیتون هم بگم که:4:اگه هوشیار باشین هنوز شانس دارین چند هفته دیگه با من یو یه بازی حساس دارین..میتونین اختلافو کمترش کنین..از نظر من آرسنال امسال خیلی شایسته بود ولی در بعضی مواقع مصدومیت ها ..کمبود بازیکن کار دست این تیم داد..

Saviz
24th March, 2008, 06:37 PM
خوب اول مياد آرسنال بد كه مثل تي تي پير شد ونگر سوبله مي فروشه به بارسا كلي حال ميكنه :gathering:

نه آقا جان..مقصد بعدیش فصل آینده دربست اسپانیاست!:chase::4:

The Psychotic Eyes
24th March, 2008, 06:45 PM
برای من اصلا مهم نیست کی میره ... سر این چیزا هم هیچوقت بحث نمیکنم ... :4:

راجع به نصری ... واقعیتشو بخوای من چند تا بازی ازش تو تیم ملی فرانسه دیدم ... خود فرانسوی ها هم خیلی روش تاکید میکنن و قبولش دارن به عنوان یه بازیکن آینده دار ... اگرم قرار باشه برای فصل بعد بازیکنمون باشه ... من ترجیح میدم کنار کلب و توماس و فابرگاس و فلامینی باشه :4: ... ولی بازم چشم امیدی برای مذاکره باهاش ندارم ... فک میکنم قیمت احتمالیش احتمالا زیادتر از ارزشش اعلام میشه و آرسنال هم خسیس بازی در میاره :4:

مثلا برای همین امسال چند تا گزینه داشتیم اول فصل !!! ... بابل ، درنته ، مارتینز و ... ولی تیمهای بزرگتر صاحبشون شدن ... چون راحت سر کیسه رو شل کردن !!!

ساویز ... فان پرسی سروره :8:

Le Professeur
24th March, 2008, 08:10 PM
برای من اصلا مهم نیست کی میره ... سر این چیزا هم هیچوقت بحث نمیکنم ... :4:

راجع به نصری ... واقعیتشو بخوای من چند تا بازی ازش تو تیم ملی فرانسه دیدم ... خود فرانسوی ها هم خیلی روش تاکید میکنن و قبولش دارن به عنوان یه بازیکن آینده دار ... اگرم قرار باشه برای فصل بعد بازیکنمون باشه ... من ترجیح میدم کنار کلب و توماس و فابرگاس و فلامینی باشه :4: ... ولی بازم چشم امیدی برای مذاکره باهاش ندارم ... فک میکنم قیمت احتمالیش احتمالا زیادتر از ارزشش اعلام میشه و آرسنال هم خسیس بازی در میاره :4:

مثلا برای همین امسال چند تا گزینه داشتیم اول فصل !!! ... بابل ، درنته ، مارتینز و ... ولی تیمهای بزرگتر صاحبشون شدن ... چون راحت سر کیسه رو شل کردن !!!

ساویز ... فان پرسی سروره :8:

ون پرسي كارش حرف نداره :victory:

احتمالش كمه اما خوب شايد اومد!‌ البته بجاي يكي از اين سه تا جيگرا ( فلاميني - سسك- هلب )
ونگر اگه سسك رو بفروشه 3تا بازيكن ميتونه بخره :13janelle:

ايشالا كه نميره

اما خدا كنه 2-3 تا دفاع درست حسابي بگيريم كه ديگه كلافه كرده منو :N_aggressive:

Le Professeur
24th March, 2008, 08:11 PM
يادم رفت بگم اين توماس هم مشتري زياد داره

Le Professeur
24th March, 2008, 08:14 PM
One team in London,
There's only one team in London

:chase::chase::chase::chase::chase::chase:

فقط آرسنال:8:

Rosicky
25th March, 2008, 12:55 AM
بحث كردن در مورد بازیكنان فصل بعد یك بحث بی فایده است... هیچ كس نمیتونه پیش بینی كنه كه فصل بعد چه بازیكنانی به آرسنال میان و چه بازیكنانی میرن.. حتی خود ونگر ....
ممكنه بازیكنانی بیان كه اصلا فكرشون رو هم نمیكردین و این بازیكنانی كه دارید الان ازشون بحث میكنید ممكنه اصلا نامی هم ازشون برده نشه... پس بحث در این مورد بی فایده است...

Rosicky
25th March, 2008, 01:01 AM
آرسنال الان فقط دو بازیكن مصدوم داره.... روسیچكی :wallbash: و ادواردو ... دو بازیكنی كه اینطور كه معلومه هیچ كدوم تا آخر فصل به بازیها نمیرسند...
:angry:

Rangin Kaman
25th March, 2008, 02:13 AM
ارسنال چند هفته پیش 6امتیاز جلو بود.الان 6امتیاز عقب افتاده.بعیده دیگه بتونه به منچستر برسه

Le Professeur
25th March, 2008, 01:28 PM
بحث كردن در مورد بازیكنان فصل بعد یك بحث بی فایده است... هیچ كس نمیتونه پیش بینی كنه كه فصل بعد چه بازیكنانی به آرسنال میان و چه بازیكنانی میرن.. حتی خود ونگر ....
ممكنه بازیكنانی بیان كه اصلا فكرشون رو هم نمیكردین و این بازیكنانی كه دارید الان ازشون بحث میكنید ممكنه اصلا نامی هم ازشون برده نشه... پس بحث در این مورد بی فایده است...

كسي بحث نكرد !! من نظر شخصيم رو گفتم كه اگه بياند خوبه همين

اين بازيكن هاي كه من گفتم 2ماه پيش تو چند سايت آرسنالي ديدم . خيال پردازي نكردم :wink_smile:

Le Professeur
25th March, 2008, 01:41 PM
بازيکنان ما مائوس شدند

شب گذشته توپچی های لندن در مقابل دیگر تیم همشهری یعنی چلسی تن به شکست داد و فاصله خود را با منچستر بیشتر کرد!

بعد از بازی ونگر در مصاحبه ایی گفت: «ما پنج بازی را از دست داده ایم ، حالا باید با تمام قوا مابقی بازی ها را با برد پشت سر بگذاریم! ما در این بازی کاملا خوب کار کردیم و توپ ها را به خوبی کنترل میکردیم ، چلسی روی به توپهای بلند داشت اما تا حدودی ما موفق تر بودیم»

وی ادامه داد «به نظر من ما کمی مشکل دفاعی داشتیم ، اما سایر نقاط تیم خوب بود ، ما بد شانس بودیم برای اینکه گل اول آفساید حتمی بود و حتی قبل از حرکت نیز خطای جان تری بود! این گل ضربه بدی را به پیکره تیم وارد کرد»

«من احساس میکنم که بازیکنان ما یکم مائوس شده اند ، چراکه آنها امروز بدون امتیاز به خانه بر میگردند ، ما میتوانیم دوباره برگردیم ، ما شش امتیاز از منچستر عقب هستیم اما در فوتبال چیزی مشخص نیست و ما میتوانیم با برد در بازی های آتی به جایگاه خود برسیم»

اما ونگر در مورد صدمه باکاری ساینا گفت: «من نمی دانم که این آسیب دیدگی چقدر بد است اما متاسفانه ما در چنین شرایط حساسی ساینا را در بازی از دست دادیم و امیدوارم که هرچه زودتر برگردد و مسئله خاصی نباشد»

ترجمه : مسعود

Le Professeur
25th March, 2008, 07:19 PM
http://arsenalfc.ir/blog/blog.asp?id=525

Le Professeur
25th March, 2008, 08:58 PM
گالاس : براي بازگشت به صدر مي جنگيم!

ويليام گالاس مدافع توپچيها در مصاحبه ي خود بعد از بازي با چلسي گفت : ...

"ما در نبرد سختي قرار گرفته ايم كه پيروزي در آن دشوار است اما توپچيها لايق مقام نخست هستند . چلسي با نتيجه ي دو بر يك ما را شكست داد و همچنين جاي ما را با يك امتياز بيشتر در رده ي دوم جدول گرفت و منچستريها نيز سه بر صفر ليورپول را در هم كوبيدند و با 5 امتياز نسبت به تيم دوم در رده ي نخست قرار گرفتند . ما اكنون در جام باشگاهها وضعيت خوبي داريم و در يك چهارم بايد در مقابل ليورپول صف آرايي كنيم ؛ اين بازي نبرد بسيار دشواري براي ما خواهد بود . "

وي در مصاحبه ي خود با شبكه ي آرسنال گفت :" ما هنوز شانسي براي پيروزي داريم و رقابت هنوز تمام نشده است . براي ما بسيار سخت خواهد بود كه به منچستر (با 6 امتياز بيشتر) برسيم ولي همه بايد تا آخر فصل صبر كنند و سپس ببينند كه چه كسي لياقت قهرماني را دارد . شايد آنها چند امتياز از بازيهاي خود را از دست بدهند اما ما بايد همه ي امتيازها را بدست بياوريم ، حتي يك امتياز را هم نبايد از دست دهيم."

گالاس در ادامه افزود :"شكست در مقابل چلسي در استمفوردبريج دومين شكست ما در اين فصل بود كه با دو گل دروگبا رقم خورد . چرا ما بايد از رقابت با چلسي و منچستر عقب بمانيم ؟ فوتبال بسيار عجيب است و هيچوقت نمي توان حدس زد كه چه اتفاقي در آينده خواهد افتاد . ما بايد براي مسابقه ي بعدي با بولتون آماده باشيم و نبايد از رقابت با رقيبان سرسخت خود دست بكشيم . ما اشتباهاتي در بازيهاي خود داشتيم (مخصوصا در بازي چلسي) اما فهميدن و بر طرف كردن مشكلات كمي مشكل خواهد بود اما اگر خوش شانس باشيم مي توانيم اين مشكلات را برطرف كنيم . ما اگر بازي كنترل شده اي را از خود به نمايش بگذاريم سزاوار قهرماني هستيم و مي توانيم باز به جايگاه قبلي خود باز گرديم!"

Le Professeur
25th March, 2008, 08:59 PM
هاینز مولر به جای لمن اگر ..

در حالی مه صحبت هایی مبنی بر خداحافظی لمن از دنیای فوتبال در پایان این فصل ( برای باشگاهی و پایان یورو 2008 برای بازی های ملی ) شنیده می شود ...

آرسن ونگر اعلام به خرید دروازبان تیم فوتبال بارنزلی کرد . ونگر اعلام کرد اگر لمن از فوتبال خداحافظی کند این دروازبان آلمانی را به خدمت خواهیم گرفت . مبلغ پیشنهادی ونگر گویا 2 میلیون پوند است .

Le Professeur
25th March, 2008, 09:01 PM
نگاه پروفسور به بن آرفا

آرسن ونگر مربی خوش فکر آرسنال در پی خرید بازیکن جوان تیم لیون بن آرفا ( Ben-Arfa ) است ...

به گزارش یکی از روزنامه های آلمانی و هم چنین گویا در مصاحبه ای که ونگر با یکی از شبکه های تلویزیون فرانسه اشته وی اعلام به خرید بن آرفا بازیکن 22 ساله تیم لیون است .او در این باره گفته است : او بازیکن خوش فکر و بسیار زیرکی است و می تواند آینده بسیار خوشی داشته باشد . در پی خرید او در تابستان هستیم و سعی می کنیم او را به لندن بیاوریم .وی تا 2 سال دیگر با لیون قرار داد دارد اما مربی امسال لیونی ها ( پرین ) زیاد از وی استفاده نکرده و شاهد نیمکت نشینی های او نیز بوده ایم و بیشتر از کریم بنزما دیگر بازیکن خط حمله استفاده کرده است . گفته می شود میلغ 18 میلیون یورو به وی پیشنهاد شده است .

Le Professeur
25th March, 2008, 09:02 PM
ینس لمان : میمانم برای قهرمانی

دروازبان تیم ملی آلمان که فصلی کسل کننده را در امارات سپری میکند گفت : بازی نکردن خیلی سخت و دشوار است !

وی ادامه داد : برخی مسائل ( هرچند ناراحت کننده ) را باید قبول کرد و نمیتوان از آنها فرار کرد !من خیلی به دورتموند نزدیک بودم اما به چند دلیل در لندن ماندم !

من در بازی با میلان تمام تلاش خودم را کردم با بهترین بازی را انجام دهم ، من نمی خواستم در وسط سال تحصیلی بچه هایم را از مدرسه خارج کنم ! من سعی میکنم در آینده قسمت مفیدی برای باشگاه باشم ! بازی برگشت در شهر میلان را از دست دادم ، من مصدوم بودم

Le Professeur
25th March, 2008, 09:20 PM
http://farm2.static.flickr.com/1120/688459826_8e917f36d6.jpg

http://www.arsenalinvitational.com/images/Arsenal-Logo.jpg

Le Professeur
25th March, 2008, 09:41 PM
http://cache.viewimages.com/xc/3332233.jpg?v=1&c=ViewImages&k=2&d=4DAA13B573E1BD2F76999E59B15E4B64A55A1E4F32AD3138

http://cache.viewimages.com/xc/3323187.jpg?v=1&c=ViewImages&k=2&d=86F19F6C94FCC84F21097EE3676F45FBA55A1E4F32AD3138

Hamed
25th March, 2008, 10:02 PM
دارین در مورد نصری صحبت می كنین؟؟:60:...عمرا اگه آرسنال یه همچین هزینه هایی رو واسه گرفتن یه بازیكن بكنه...تو تیم جوانان آرسنال بازیكنایی وجود دارن كه قطعا جای اونا تو تركیب تیمه نه نصری گران قیمت...بازیكنایی نظیر فرانسیسكو مریدا یا وینسنت ون دن برگ:chase:
امسال عجب سال نحسی واسه من بود:2:
اون از میلان...این از آرسنال كه قهرمانی رو دودستی تقدیم منچستر كرد...اون از شیرین فراز كه داره منحل میشه:4:...فقط یه دونه پرسپولیس مونده كه اونم اوضاعش زیاد خوب نیست:wallbash:

KAMRAN21
26th March, 2008, 08:00 AM
دوستان به عنوان فردی علاقه مند به لیگ انگلیس یک پیشنهاد دارم
الان انجمن ایتالیا و اسپانیا دو تا تاپیک دارن به نامهای میزگرد ماتادورها و محرمانه ایتالیا..
خواستم بگم چرا ما لیگ برتر دوستان برای محکمتر شدن روابطمون یه همچین تاپیکی نداشته باشیم؟؟
نمی دونم کسی پایه هست یا نه ولی علی ایحال یه پیشنهاد بود که انشالا مورد استقبال قرار بگیره

Le Professeur
26th March, 2008, 11:08 AM
الان انجمن ایتالیا و اسپانیا دو تا تاپیک دارن به نامهای میزگرد ماتادورها و محرمانه ایتالیا..
خواستم بگم چرا ما لیگ برتر دوستان برای محکمتر شدن روابطمون یه همچین تاپیکی نداشته باشیم؟؟
نمی دونم کسی پایه هست یا نه ولی علی ایحال یه پیشنهاد بود که انشالا مورد استقبال قرار بگیره

سلام جيگر
چرا كه نه ؟‌ من خودم ترتيبشو ميدم فقط اسمشو چي بزارم ؟؟

Hamed
26th March, 2008, 02:03 PM

بزن كامی جون...چرا پایه نباشیم:1:

Le Professeur
26th March, 2008, 06:34 PM
باسلام ودرود
چرا اينجا سوت و كور شده ؟؟؟؟‌

بيتا جون هم فكر كنم رفته عروسي فعلا نمياد :4:

Le Professeur
26th March, 2008, 06:37 PM
روز شنبه با تيم ضد فوتبال بولتون بازي داريم
همه بازيكن ها آماده هستند ! بجز ادواردو - توماس - وشايد ساينا
خداكنه كه برسه . چون بهش احتياج داريم :8:

Le Professeur
27th March, 2008, 01:03 PM
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42008000/jpg/_42008202_flamini_getty.jpg

دانلود گل از فلاميني فصل 5-2004 (http://www.zshare.net/video/8513234aa84d6f/)

Rosicky
28th March, 2008, 01:05 AM
آرسنال مقابل بولتون روسیچکی و ادواردو را نخواهد داشت... همچنین سانیا نیز بین 3 تا 5 هفته از مسابقات دور خواهد بود...

آرسنال بعد از بازی با بولتون طی 10 روز باید 4 دیدار بسیار سنگبن انجام دهد. 3 بازی اول در مقابل لیورپول و یک بازی مقابل منچستر.... مسلما این 4 بازی فشار زیادی روی بازیکنان آرسنال خواهد آورد و تلفات زیادی خواهد داشت...

Le Professeur
28th March, 2008, 12:08 PM
آرسنال مقابل بولتون روسیچکی و ادواردو را نخواهد داشت... همچنین سانیا نیز بین 3 تا 5 هفته از مسابقات دور خواهد بود...

آرسنال بعد از بازی با بولتون طی 10 روز باید 4 دیدار بسیار سنگبن انجام دهد. 3 بازی اول در مقابل لیورپول و یک بازی مقابل منچستر.... مسلما این 4 بازی فشار زیادی روی بازیکنان آرسنال خواهد آورد و تلفات زیادی خواهد داشت...

باقر جون اگر بازي مقابل بولتون رو نبريم ممكنه حتي سومي رو هم از دست بديم !

ساينا نباشه ابوئه هستش :good:

تركيب فكر كنم اينجوري بشه

----------------------- آلمونيا------------------
كليچي------ گالاس-----توره-------------ابوئه
ديابي------ فلاميني--- فابرگاس ------- هلب
آدبايور------ ونپرســــــــــــــــــــ ـي :8:

Le Professeur
28th March, 2008, 12:13 PM
دارین در مورد نصری صحبت می كنین؟؟:60:...عمرا اگه آرسنال یه همچین هزینه هایی رو واسه گرفتن یه بازیكن بكنه...تو تیم جوانان آرسنال بازیكنایی وجود دارن كه قطعا جای اونا تو تركیب تیمه نه نصری گران قیمت...بازیكنایی نظیر فرانسیسكو مریدا یا وینسنت ون دن برگ:chase:
امسال عجب سال نحسی واسه من بود:2:
اون از میلان...این از آرسنال كه قهرمانی رو دودستی تقدیم منچستر كرد...اون از شیرین فراز كه داره منحل میشه:4:...فقط یه دونه پرسپولیس مونده كه اونم اوضاعش زیاد خوب نیست:wallbash:

اولا كه مريدا عنوان كرده كه فعلا ميخواد تو اسپانيا بازي كنه ! ون دنبرگ هم بازي كنه قرصي هستش
ودر حد تيم اصلي نيستند عزيز
وقابل مقايسه با سمير نصري !

من فقط گفتم اگه بياد خوبه !‌ شايد اگر ونگر گيلبرتو و لمن روبفروشه بتونه اونو به آرسنال بياره
سمير نصري وسط عالي بازي ميكنه :8:

Le Professeur
28th March, 2008, 01:24 PM
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42416000/jpg/_42416350_arsenal416.jpg

خبری نبوده ، شلوغ نکنید !

ظاهرا چند خبرگزاری وضعیت رختکن آرسنال را آشوب زده توصیف کرده بودند و گزارش داده بودند آرسنالی هابا هم مشکل دارند !

گیلبرتو در این مورد با سایت رسمی صحبت هایی کرد و گفت : شاید هفته هایاخیر هفته های خوبی نبوده برای تیم آرسنال اما هیچ مشکلی در رختکن بین بازیکنان نیست و همه چیز در آرامش و امنیت به سر میبرد ! من ایمان دارم مشکلی در رختکن نیست و بهتر است بی دلیل باشگاه را به حاشیه نبریم

منبع: آرسنال اي ار

Hamed
28th March, 2008, 02:04 PM
اولا كه مريدا عنوان كرده كه فعلا ميخواد تو اسپانيا بازي كنه ! ون دنبرگ هم بازي كنه قرصي هستش
ودر حد تيم اصلي نيستند عزيز
وقابل مقايسه با سمير نصري !

من فقط گفتم اگه بياد خوبه !‌ شايد اگر ونگر گيلبرتو و لمن روبفروشه بتونه اونو به آرسنال بياره
سمير نصري وسط عالي بازي ميكنه :8:

اولا مریدا شكر خورده كه چنین حرفی زده:4:
در ضمن منم نگفتم از نصری بهترند...گفتم آرسنال بابت نصری چنین پولایی خرج نمی كنه:wink_smile:
این بیتا هم تشكراش هست ولی خودش نیست:60:

Le Professeur
28th March, 2008, 02:47 PM
http://www.goal.com/resultsimg/690.jpg

گیلبرتو : تمام نشده !

بعضی ها آرسنال را نابود شده میدانند اما حقیقت این است که آرسنال هنوز هم امکان قهرمانی دارد !و هنوز هم بازی ها تمام نشده

بازیکن پر سابقه و نیمکت نشین و برزیلی آرسنال در مصاحبه ای اعلام داشت هنوز آرسنال میتواند در دو جام قهرمان شود ! هر چند قهرمانی آرسنال در دستانش نیست و باید منتظر لغزیدن یونایتد و چلسی بود اما به هر حال بازی ها تمام نشده و هفت هفته باقی مانده !

وی گفت : بعد از تساوی هایبدی که داشتیم و نتایجی که نا امید کننده بود باید به لیگ بازگردیم ! تنها کاری کهباید کرد پیروزی در 7 بازی است و دویاسه تای آنها را با نتیجه بالا ببریم !

در مورد آینده همبعدا حرف میزنم فعلا آرسنالی هستم !من طبق قرار دادم باید برای توپچی ها تلاش کنم و در منطقه و جایی که تشخیص داده میشود حضور داشته باشم !من سخت تلاش میکنم که به تیم برگردم !البته کار دشواری است تیم خوب بازی میکند ! اما من کوتاه نمیآیم

Le Professeur
28th March, 2008, 02:51 PM
http://www.arsenal.com/Images/e/eduardo_stadium1.jpg

ادواردو : باز مي گردم!

ادواردو داسيلوا بازيكن برزيلي الاصل تيم آرسنال در آخرين اظهارات خود گفت :"تنها خواسته ي من بازگشت به تركيب اصلي است."

همچنين وي گفت :"مهمترين درخواست من آمادگي براي دوباره قرار گرفتن در تركيب اصلي آرسنال است . براي بازگشت من آمادكي روحي و ذهني بسيار مهمتر از آمادگي جسماني و فيزيكي است."
اين بازكين كروات(برزيل الاصل) و 25 ساله ي توپچيها ماه قبل در بازي مقابل بيرمنگام توسط مارتين تيلر به شدت مصدوم شد و اكنون در حال ريكاوري براي بازگشت به تيم است . كار او بسيار مشكل خواهد بود چون وضعيت وي بسيار نامناسب و نامشخص است و به احتمال زياد به مدت يك سال قادر به بازي نخواهد بود .
وي در ادامه ي مصاحبات خود با شبكه ي آرسنال گفت :"من قبول كرده ام كه مدتي نمي توانم در تيم اصلي بازي كنم اما بسيار بي صبر هستم و سعي مي كنم خودم را زودتر براي بازي كردن آماده كنم . من اكنون در وضعيت بهتري نسبت به قبل قرار دارم ولي جدا آسان نيست كه به وضعيت پيش از مصدوميت خود بازگردم . من مي خواهم به كرواسي بازگردم و اعتبار بازيگري خود را دوباره به دست آورم . من باز هم منتظر مي مانم تا پزشكان به من اوكي دهند و وقتي كه به آمادگي 100% رسيدم به جمع توپچيها باز مي گردم . من هر روز به پاي مصدوم خود نگاه مي كنم ، احساس مي كنم كه پايم به شدت دچار مشكل شده است و با ديدن آن احساس بدي به من دست مي دهد و من شديدا از اين نكته مي ترسم كه ديگر نتوانم بازي كنم اما به طور قطع سعيم را مي كنم . همچنين من فقط مي توانم از گري (فيزيوتراپيست تيم) تشكر كنم كه با دانش و مراقبتهاي پزشكي خود در اين مدت به من در بهبودي ام كمك فراواني كرد . تمام صحبتهاي او دقيقا چيزهايي بودند كه من در آن زمان به آنها نياز داشتم و اگر او نبود نمي دانم كه چه بايد مي كردم!"

Le Professeur
28th March, 2008, 02:56 PM
http://www.telegraph.co.uk/sport/graphics/2007/11/20/sfnwen120.jpg

روزی غرور آفرین در باشگاه آرسنال

آرسن ونگر امروز در استادیوم امارات میزبان رییس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس بود...

نیکلاس سارکوزی رییس جمهور فرانسه و گردون براون نخست وزیر انگلیس امروز به امارات آمدند و ونگر هم تمام قسمت های استادیوم را به آنها نشان داد . آنها ضمن بازدید با ونگر هم صحبت هایی کردند.این روز برای باشگاه آرسنال روز پرشکوه و والایی بود.ونگر در این باره گفت : " امروز روز غرور آفرینی برای ما بود.این برای من بسیار جذاب است که سران دو کشور اروپایی در استادیوم و در باشگاه ما با یکدیگر مذاکره کنند.این نشان می دهد که ورزشگاه ما بسیار شگفت انگیز است و باشگاه بسیار پیشرفت کرده است.به نظر من این سمبل اتحاد فرانسه و انگلیس است."ونگر در ادامه گفت : " ما در باره ی ورزش و درباره ی فوتبال صحبت کردیم.من فکر می کنم فوتبال می تواند راه خوبی برای استحگام بخشیدن به روابط کشورهای اروپایی باشد."همانطور که می دانید گردن براون فوتبالیست خوبی است . او طرفدار تیم Raith Rovers است.او می داند که چه فشاری در لیگ انگلیس حاکم است."

Le Professeur
28th March, 2008, 03:02 PM
http://www.arsenal.com/images/s/summit1.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit2.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit3.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit5.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit4.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit8.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit9.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit7.jpg

http://www.arsenal.com/images/s/summit6.jpg

:chase::chase::chase::chase::chase::chase::chase:: chase:

Le Professeur
28th March, 2008, 03:08 PM
http://arsenal.ir/fa/images/stories/next.jpg

http://arsenal.ir/fa/images/stories/jadval.gif

Le Professeur
29th March, 2008, 10:37 AM
آرسنال بولتون

هفته سي و دوم ليگ برتر
Barclays Premier League

استاديوم ريبوک
Reebok Stadium

شنبه ۱۰ / ۱ / ۸۷ - ساعت ۱۸:۳۰
Saturday, March 29, 2008 - Kick-off: 3pm

Le Professeur
29th March, 2008, 10:40 AM
ونگر نگران روسیچکی

مربی آرسنال آرسن ونگر گفت نظری در مورد وقتی که روسیچکی آماده برای بازگشت باشد ندارد.روسیچکی از ناحیه زانو مصدوم است...

بازیکن 27 ساله جمهوری چک از ژانویه گذشته به علت مصدومیت غائب است و با وجود اینکه استراحت او را چند بار تمدید کردن به این زودی هم در رقابتها ظاهر نخواهد شد.

ونگر گفت: این غیر ممکن است که بگوییم او کی برخواهد گشت

"این برای من و او نا امید کننده است او یک مرد واقعی ست و کسی که واقعا میخواهد بازی کند.

"من میخواهم که او خوشحال باشد و به سرعت به بازی کردن برگردد

"نبودن توماس در لیگ قهرمانان مانع خوب بازی کردن ما نیست او کسی ست که میخواهد بهترین کار را برای آرسنال انجام دهد.

Le Professeur
29th March, 2008, 10:43 AM
یقین ونگر به فلامینی و اشاره به وضعیت گیلبرتو !

هفته گذشته چند دیدار دوستانه مهم در اروپا برگذار شد ...

در این خبر نتیجه چند دیدار مهم دوستانه و عملکرد بازیکنان ملی پوش آرسنال را بررسی میکنیم.

آلمان 4-0 سوئیس

لمن : او بر خلاف انتظارها در ترکیب اصلی قرار گرفت و در نیمه دوم در یک صحنه حساس مانع باز شدن دروازه تیمش شد .

سندروس : او هم در این بازی نمایش خوبی داشت ولی نتوانست مانع شکست سنگین تیمش شود .

اسپانیا 1-0 ایتالیا

فابرگاس : سسک در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت ولی در حضور ژاوی و اینیستا اجازه هنرنمایی پیدا نکرد ولی در نیمه دوم توانست دو صحنه خطرناک را روی دروازه بوفون ایجاد کند .

فرانسه 1-0 انگلیس

گالاس : او نیز از ابتدا در ترکیب تیمش بود و شب خوبی را مقابل شاگردان کاپلو پشت سر گذاشت . تئو در این بازی نیمکت نشین کاپلو بود .

هلند 4-3 اتریش

شاگردان فان باستن بازی هجوی را به نمایش گذاشتند و اتریش را درهم کوبیدند . ون ون هم در بازی بود و مصدوم نشد !!!!!

Le Professeur
29th March, 2008, 10:44 AM

مربی آرسنال آرسن ونگر مطمئن است که متیو فلامینی با بستن قرارداد جدید موافقت خواهد کرد و سیلوا...

هافبک فرانسوی فقط 3 ماه از قراردادش باقی مانده اما بعد از جا افتادن در ترکیب اصلی در این فصل برای ماندن در امارات مشتاق است.

بازیکن 24 ساله آرسنال جانشین خوبی برای پست خود بعد از 43 ظهور برای آرسنال است.

ونگر در مصاحبه ای با تلویزیون آرسنال گفت: ما به سرعت پیش میرویم و مذاکرات به خوبی انجام میشود و ما امیدواریم که در آپریل کار را تمام کنیم.

ضمنا ونگر ادعا کرد که خیلی زود است که در مورد وضعیت گیلبرتو سیلوا و رفتن او از آرسنال در پایان فصل صحبت کنیم.

بازیکن برزیلی جایگاه اولیه خود را در این فصل به فلامینی واگذار کرده و در چندین وهله اشاره کرده به اینکه او 6 سال با توپچیها بوده و دیگر زمان رفتن فرا رسیده است.

ونگر گفت: او این حرف را میزند زیرا در حال حاضر به او بازی نمیرسد.

"ما با هم نشست هایی داشتیم و ما بالغ هستیم گیلبرتو خیلی قوی است و دارای یک شخصیت بزرگ و او میداند که در آخر فصل چه کاری را باید انجام دهد.

"من خوشحال میشوم اگر او بماند ولی ما این را در آخر فصل اعلام میکنیم

Le Professeur
29th March, 2008, 10:45 AM
بازي امروز خيلي برامون حساسه اميدوارم بچه ها بازي خوبي رو به نمايش بزارند و نتيجه بگيرند

Le Professeur
29th March, 2008, 03:48 PM
فابرگاس:همه منتظرسقوط ماهستند!!

سس فابرگاس رهبرارکستر آرسنال گفت:....

دراین فصل همه منتظرسقوط ما بودندوی این سخنان را درحالی به زبان اورد که توپچیها ازصدر جدول به رده سوم سقوط کردند.

ارسنالیها که بشکل بسیار واضحی فرم ابتدای فصل را ندارنددرپنج مسابقه اخیر تنها چهار امتیاز کسب کردند با اینحال فرانسس فابرگاس اضافه

کرد:هرگاه دراین فصل باختیم یا بد بازی کردیم همه مردم شادمان وخوشحال شدند!!من هنوز نمیفهمم که مشکل برخی با تیمهایی که درپی فوتبال

بازی کردن هستندچیست؟!

ما دراین فصل فوتبال رویایی را به نمایش گذاشتیم ولی مردم مایل به شکست این شیوه هستند.

تمام این افت ارسنال از دیدار با بیرمنگام شروع شد جایی که ما دست به یک خودکشی زدیم وقبل از اینکه انها بخواهند تلاشی برای زدن گل

انجام داهند ما ان را تقدیم انان کردیم.

ما میتوانستیم نتیجه را 3-1کنیم اما بعد از ازدست دادن موقعیتهای بسیار با اشتباه گائل روبه رو شدیم بله با یک پنالتی مشکوک!درمقابل چلسی

دونفر از انها در افساید بودند ولی نتیجه چه شد؟داور اشتباه کرد وما هزینه ان راپرداخت کردیم.

من از داوران هیچگاه انتقاد نکردم اما انها باید بدانند که با اشتباهاتشان یک تیم رانابود میکنند انها اصلا مفید نیستند وقتی درست تصمیم نمیگیرند.

Le Professeur
29th March, 2008, 03:54 PM
بولتون - آرسنال

آرسنال امروز و در هفته ی سی و دوم رقابت های لیگ جزیره مهمان تیم رده هجدهم جدول یعنی بولتون خواهد بود.در ادامه ترکیب دو تیم و جزئیات بیشتر این بازی را می توانید مشاهده کنید...

ترکیب آرسنال :

Almunia, Eboue, Toure, Gallas, Clichy, Walcott, Fabregas, Flamini, Hleb, van Persie, Bendtner, Lehmann, Adebayor, Diaby, Senderos, Hoyte, Gilberto, Denilson

مصدومان آرسنال :

Eduardo, Djourou , Sagna, Rosicky

ترکیب بولتون :

Al Habsi, Davies, Taylor, Diouf, Campo, A O'Brien, McCann, Steinsson, Hunt, Samuel, Cahill, Giannakopoulos, Helguson, J O'Brien, Rasiak, Cohen, Walker

مصدومان و محرومان بولتون :

Jaaskelainen,Dzemaili,Gardner,Nolan

داور :

Chris Foy

Le Professeur
29th March, 2008, 08:30 PM
خوب به سلامتي ودل خوش 2تا گل در نيمه اول نوش جان كرديم

Le Professeur
29th March, 2008, 08:31 PM
اينجا هم كلوپ مردهاس كسي توش نيست !

Le Professeur
29th March, 2008, 08:33 PM
بيتا جون جات خيلي خاليه ديابي اخراج شده دارم فاز ميگيرم

Le Professeur
29th March, 2008, 08:34 PM
با اين بازيهاي جالبي كه داريم مكينيم فكر كنم 4 روم هم نشيم

Le Professeur
29th March, 2008, 08:36 PM
اميدوارم نيمه دوم اميدوارم اختلاف به حداقل برسه

Le Professeur
29th March, 2008, 08:58 PM
بازي دقيقه 69 هست وما 2گل عقب هستيم سسك و توره هم كارت گرفتن

Le Professeur
29th March, 2008, 09:01 PM
خوب يك گل زديم بازي 1-2 شد !!

توسط كاپيتان گالاس زده شد !

Le Professeur
29th March, 2008, 09:11 PM
هوراااااااااااااا بازي مساوي شد

Le Professeur
29th March, 2008, 09:12 PM
گــــــل توسط ونپرســـــــــــي از روي نقطه پنالتي

Le Professeur
29th March, 2008, 09:37 PM
هوراااااااااااااااااااااا ااااااا بازي رو برديم

Le Professeur
29th March, 2008, 09:40 PM
گل سوم توسط سلطان فابرگاس به ثمر رسيد ! منم كه اينجا با خودم دارم چت ميكنم :8:

HHAMI
29th March, 2008, 10:17 PM
دقایق گلهارو بگو

A N F I E L D
29th March, 2008, 10:31 PM
http://tinypic.info/files/e83dy2nixmck973qpcbo.jpg
http://tinypic.info/files/rxnlktm41wid87vp5nq7.jpg
http://tinypic.info/files/v6tjxbkz8xadmfztl78l.jpg
http://tinypic.info/files/9b2nlnjhlw77enmmwzx3.jpg
http://tinypic.info/files/0qaq9ze6f05acukm71h4.jpg

Rosicky
30th March, 2008, 12:33 AM
خب آرسنال بازی رو برد... ولی منچستر هم 4-0 برد و فاصله امتیازات كم نشد... در ضمن اگر آخر كار به تفاضل گل بكشه آرسنال هرگز نمیتونه به منچستر تفاضلش را برسونه....

Le Professeur
30th March, 2008, 12:27 PM
باقر جون شانس ما براي قهرماني خيلي كم شده اما اميدوارم همه بازي ها رو ببريم و كاري به نتايج تيم هاي ديگه نداشته باشيم چون توپچي ها خودشون قهرماني رو به منچستر تقديم كردند‌!

Le Professeur
30th March, 2008, 12:29 PM
بچه ها نيمه دوم خيلي خوب بازي كردند كه نتيجه 2-0 رو 2-3 كردند بازم اميد هست شايد شد .....

Le Professeur
30th March, 2008, 01:04 PM
گل اول توسط ويلي گالاس (http://www.zshare.net/download/9740790a8c792f/)

گل دوم توسط ونپرســــــــــــــي (http://www.zshare.net/download/974152897a0387/)

[COLOR="Red"]گل سوم توسط فابرگاس[ (http://www.zshare.net/download/9741655fcfd2fd/)/COLOR]

گل سسك حجم كمه دنلود كنيد :victory:

HOJÁT
30th March, 2008, 02:21 PM
منم برد آرسنال رو تبریک میگم
امید واریم آرسنال به روزهای اوج خود برگردد%:good::good::good::good:

The Psychotic Eyes
30th March, 2008, 03:09 PM

هفته گذشته چند دیدار دوستانه مهم در اروپا برگذار شد ...

در این خبر نتیجه چند دیدار مهم دوستانه و عملکرد بازیکنان ملی پوش آرسنال را بررسی میکنیم.

آلمان 4-0 سوئیس

لمن : او بر خلاف انتظارها در ترکیب اصلی قرار گرفت و در نیمه دوم در یک صحنه حساس مانع باز شدن دروازه تیمش شد .

سندروس : او هم در این بازی نمایش خوبی داشت ولی نتوانست مانع شکست سنگین تیمش شود .

اسپانیا 1-0 ایتالیا

فابرگاس : سسک در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت ولی در حضور ژاوی و اینیستا اجازه هنرنمایی پیدا نکرد ولی در نیمه دوم توانست دو صحنه خطرناک را روی دروازه بوفون ایجاد کند .

فرانسه 1-0 انگلیس

گالاس : او نیز از ابتدا در ترکیب تیمش بود و شب خوبی را مقابل شاگردان کاپلو پشت سر گذاشت . تئو در این بازی نیمکت نشین کاپلو بود .

هلند 4-3 اتریش

شاگردان فان باستن بازی هجوی را به نمایش گذاشتند و اتریش را درهم کوبیدند . ون ون هم در بازی بود و مصدوم نشد !!!!!

من دو تا بازی رو دیدم .... والکات که بازی نکرد ( میتونست بازی بهش برسه ) .... گالاس هم که خوب بود
ولی در مورد فابرگاس ... کلا تو ترکیب اسپانیا نمی تونه اون سسکی که همه ازش انتظار داشته باشن باشه ... خیلی تلاش میکنه ... دوندگی زیادی داره ... ولی بودن ژاوی و اینیستا اصلا اجازه ی بازی سازی رو به سسک نمی ده ... اونطوری که من از جاگیری بازیکنها دستگیرم شد ... فک کنم یکمی متمایل به سمت راست زمین بازی می کنه ... که جایی نیست که سسک بتونه بازیشو بکنه ... البته اگه من درست نقطه ی بازیشو حدس زده باشم

حالا از هر چی که بگذریم .... چند تا موقعیت خوب گلزنی برای خودش ایجاد کرد ... ولی بدشانس بود ... کلا سسک تک به تک و توپهای جلوی دروازه رو خیلی سخت گل میکنه ... تو چند تا بازی قبلمونم ... موقعیتهای تک به تک رو یا از دست میداد یا به پای دروازه بان میکوبید

راجع به فان پرسی هم که با طعنه نوشته :N_aggressive: :4:

The Psychotic Eyes
30th March, 2008, 03:18 PM
باقر جون شانس ما براي قهرماني خيلي كم شده اما اميدوارم همه بازي ها رو ببريم و كاري به نتايج تيم هاي ديگه نداشته باشيم چون توپچي ها خودشون قهرماني رو به منچستر تقديم كردند‌!

منکه کلا بعید میدونم دیگه بتونیم به صدر جدول برگردیم ... با اینکه هنوزم روی کاغذ میشه این شانس رو متصور بود ....

بازیهای سختی داریم سه بار با لیور تو دو تا جام مختلف و به فاصله ی دو روز دو روز از هم .... که تمام نیروی بچه ها رو میگیره ... بعدش منچستر .... :13janelle: ... من امیدی دیگه ندارم ... شاید اگر حریف های آسون تری داشتیم ... اوضاع بهتر بود ولی الان دیگه خیلی باید قوی باشیم که قهرمان بشیم ...

دیگه باید کار خودمونو بکنیم و بازی خودمونو انجام بدیم ... به چیز دیگه هم فک نکنیم ... نائب قهرمانی رو دیگه نباید مفت مفت از دست بدیم ... با اینکه چلسی بازیهای خیلی راحت تری رو داره

The Psychotic Eyes
30th March, 2008, 03:49 PM
راستی بچه ها من خبرهایی خوندم که پلاتینی به چهار باشگاه برتر انگلستان هشدار داده که با جوانهایی که حول و حوش 16 سال دارن و خارجی هستند قرارداد نبندن ... گفته اولین قرارداد بازیکنها باید با تیمی باشه که باهاش تمرین کردن ... اینطوری میخواد از استعدادهای جوان حمایت کنه ... برای باشگاهی که توش تمرین کردن

برداشت من اینه که ... پلاتینی خطاب به ونگر این نکته رو گفته ... چون گفته باشگاههایی مثلا .... مثل نانسی بازیکن رو میسارن ... بعد وقتی 16 ساله شد ... یه باشگاه ثروتمند تر و بزرگتر میاد اونو تصاحب میکنه ... و در واقع برای حمایت از کشور خودش داره این قوانین رو میسازه ...

نظر شماها چیه ؟

Rosicky
30th March, 2008, 04:12 PM
توماس روسیچكی : آرسنال هنوز برای قهرمانی امید داردروسیچكی با اینكه آرسنال 6 امتیاز كمتر از منچستر دارد هنوز تیمش را یكی از شانسهای قهرمانی این فصل عنوان كرد.
توماس روسیچكی كه بیشتر این فصل را به خاطر مصدومیت از مسابقات دور بوده است گفت : زانوی من آسیب دیده است و به اندازه كافی نرم نیست... اگر بعضی از قسمتهای بدن شما به خوبی كار نكند این به بقیه قسمت های بدن نیز فشار می آورد و من الان نمیتوانم به راحتی از تمام نیروی بدنم استفاده كنم. به هر حال مصدمیتم بهتر شده و من آهسته دویدن را از این هفته آغاز كردم.
روسیچكی همچنان در مورد وضعیت آرسنال در لیگ برتر گفت : من بسیار افسوس میخورم چون ما 6هفته قبل با 5 امتیاز بیشتر در صدر جدول حضور داشتیم...
ولی ما هنوز برای قهرمانی شانس داریم.. چون منچستر در بازیهای بعد خود باید یكبار به خانه چلسی برود و یكبار هم میزبان ما باشد و اگر منچستر را ببریم میتوانیم برگردیم...
به یاد دارم زمانی كه در دورتموند آلمان بازی میكردم در فصلی كه قهرمان شدیم , سه بازی به پایان فصل باقی مانده بود و ما 5 امتیاز كمتر از تیم صدرنشین جدول ( لوركوزن ) داشتیم... ولی بعد از آن سه بازی ما به صدر آمدیم و قهرمانی را جشن گرفتیم...
هر چیزی در اینجا به سرعت تغییر میكند... فصل قبل ما در جهار جام حضور داشتیم... ولی خیلی سریع و پشت سر هم از جام حذفی كنار رفتیم , فینال جام اتحادیه را باختیم و از لیگ قهرمانان نیز حذف شدیم. در مدت 10 روز شما میتوانید همه چیز را از دست بدهید یا اینكه همه چیز را بدست بیاورید..

http://aycu05.webshots.com/image/48524/2005882071977597866_rs.jpg

Le Professeur
30th March, 2008, 04:14 PM
راستی بچه ها من خبرهایی خوندم که پلاتینی به چهار باشگاه برتر انگلستان هشدار داده که با جوانهایی که حول و حوش 16 سال دارن و خارجی هستند قرارداد نبندن ... گفته اولین قرارداد بازیکنها باید با تیمی باشه که باهاش تمرین کردن ... اینطوری میخواد از استعدادهای جوان حمایت کنه ... برای باشگاهی که توش تمرین کردن

برداشت من اینه که ... پلاتینی خطاب به ونگر این نکته رو گفته ... چون گفته باشگاههایی مثلا .... مثل نانسی بازیکن رو میسارن ... بعد وقتی 16 ساله شد ... یه باشگاه ثروتمند تر و بزرگتر میاد اونو تصاحب میکنه ... و در واقع برای حمایت از کشور خودش داره این قوانین رو میسازه ...

نظر شماها چیه ؟

سلام بيتا جون خوش اومدي !

آره من هم شنيدم ! اين پلاتر هر روزي يك تصميمي ميگيره ! :good:

Le Professeur
30th March, 2008, 04:17 PM
ايول اين سسك هم هميشه گلهاي مشتي ميزنه . خوشحاليش هم خيلي جالبه . من كه خيلي حال ميكنم

The Psychotic Eyes
30th March, 2008, 04:20 PM
سلام بيتا جون خوش اومدي !

آره من هم شنيدم ! اين پلاتر هر روزي يك تصميمي ميگيره ! :good:

خوش اومدی چیه :4: ... منکه اکثرا دورادور در خدمتتون هستم ... ولی یه روز میبینی فرصت پست دادن و اظهار نظر ندارم ... ولی یه روز دیگه فرصت دارم :4: .... مهم اینه که اینجا رو پا باشه و بچرخه ... هدف ما همه همینه :8:

در ضمن پلاتر نه پلاتینی :4:

Le Professeur
30th March, 2008, 04:28 PM
خوب من اين چند روز باخودم اينجا چت ميكردم !

پلاتر بيشتر بهش مياد اخه يدونه پلاتر دارم تومايها پلاتينيه

راستي كارت حرف نداره :good:

Le Professeur
30th March, 2008, 06:58 PM
گیلبرتو: اندرسون خارق العاده است

هافبک آرسنال گیلبرتو سیلوا گفت: اندرسون میتواند برای منچستر خارق العاده باشد...

"گیلبرتو خطاب به هواداران گفت: او با همه متفاوت است زیرا میتواند گل بزند و به پست خود بازگردد.او دارای تکنیک خوبیست و سرعت بسیار بالایی در بازی دارد.این برای یک برزیلی آسان نیست که در فوتبال انگلیس و در اولین فصل حضور و در پست جدید خودش به این سرعت جا بیفتد اما او توانست این کار را انجام دهد.

Le Professeur
30th March, 2008, 06:59 PM
ونگر: آرسنال هیچوقت به تورس پیشنهاد نخواهد داد

مربی آرسنال ونگر در مصاحبه ای با صراحت اعلام کرد که او فقط مدتی به جذب تورس علاقه مند بوده...

در امتداد بازیهای لیگ قهرمانان و در مرحله 1/4 نهایی در این هفته مربی آرسنال آرسن ونگر بر اینکه او هیچگاه برای جذب فرناندو تورس سعی نخواد کرد پافشاری کرد.

گفته ونگر در مورد مهاجم اسپانیایی لیورپول : "من تورس را ارزیابی کردم"

"من قبول دارم که او در حمله واقعا سریع است.اگر او به بازی با قاعده برگردد واقعا خطرناک است.ونگر بر روی کلمه اگر تاکید کرد.

ونگر فاش کرد: ما مدت زیادی است که روی او شناخت داریم اما هیچگاه برای جذب او سعی نخواهیم کرد.

"ما قبلا به جذب او علاقه مند بودیم وقتی که او در اتلتیکو مادرید بود اما الان ما هیچ پیشنهادی برای او نداریم.

Le Professeur
30th March, 2008, 06:59 PM
ونگر: از این نمایش سربلند بیرون آمدم

ونگر بعد از بازی و در مصاحبه ای اعلام کرد: من از نمایش مردانم در ریباک سربلند بیرون آمدم و...

ونگر اعلام کرد: من همچنین بازگشت به بازی را به یاد نمی آورم که 0-2 نتیجه را داده باشی و بتوانی با 10 نفر بازی را 3-2 و فقط با یک نیمه ببری.من از این نمایش واقعا سربلندم زیرا ما در هفته قبل باخت بدی را به دست آوردیم(باخت مقابل چلسی) اما پاسخ آن را دادیم.

"در نیمه اول ما بد بازی نکردیم اما همه چیز بر علیه ما تمام شد.آنها توانستند بایک شوت درون چارچوب دروازه را باز کنند و بعد از آن به طوری که هنور به نیمه نرسیده بودیم یکی از بازیکنانمان اخراج شد و آنها توانستند گل دوم خود را بزنند که واقعا نتیجه بدی بود.

در 30 دقیقه آخر ما به طور مکرر فرصت برای گلزنی پیدا میکردیم و در آخر ما واقعا روی گل سوم خوش شانس بودیم اما ما یک برد قابل تصور را بدست آوردیم که برای ما برد بزرگی بود.

"من از اخراج دیابی ناراحت نیستم زیرا تکل او خشن بود.من نسبت به این اعتراضی ندارم.

Le Professeur
30th March, 2008, 07:00 PM
امارات در دقایق آخر حذف شد

مادريد ميزبان فينال ليگ قهرمانان اروپا 2010 ورزشگاه اختصاصي رئال مادريد به عنوان محل برگزاري فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال 2010 انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رئال مادريد ، ميشل پلاتيني كه چندي پيش اين امتياز مهم را به مقامات و صاحبان ورزشگاه نيوومبلي انگليس داده بود به دلايل مالياتي و امنيتي با ابطال پيش قرارداد با انگليسي ها اين مهم را به مادريد واگذار كرد. البته الامارات آرسنال و ورزشگاه خانگی هامبورگ هم برای این بازی گزینه های دیگری بودند که کنار گزاشته شدند و مادرید به این مهم دست یافت .
سانتياگو برنابئو ورزشگاه ملي اسپانيا كه در تصاحب باشگاه ثروتمند رئال مادريد است در سال 2010 ميزبان دو تيم فيناليست ليگ قهرمانان اروپا خواهد بود حتي اگر يكي از اين تيم ها رئال مادريد باشد.
پلاتيني پيش از اين از ورزشگاه آليانس آره نا زمين اختصاصي بايرن مونيخ آلمان سخن گفته بود اما در نهايت پايتخت اسپانيا براي اين منظور انتخاب شد

zidane5
31st March, 2008, 08:02 PM
سلام روسیچکی به بازی آرسنال-لیورپول میرسه؟!(منظورم لیگ قهرمانان اروپاست!)

Le Professeur
31st March, 2008, 08:38 PM
سلام روسیچکی به بازی آرسنال-لیورپول میرسه؟!(منظورم لیگ قهرمانان اروپاست!)

سلام دوست عزيز

متاسفانه خِِِِير!‌

:unknw::unknw:

Le Professeur
31st March, 2008, 08:39 PM
اشتوتگارد - آرسنال

در تابستان امسال و طی بازی های پیش فصل آرسنال در آلمان به مصاف اشتوتگارد میرود !

سایت رسمی باشگا با درج این مطلب اعلام کرد : آرسنال بازی های دیگری را برای پیش فصل در نظر دارد که به ترتیب برنامه ی آنها برای هواداران از طریق سایت خبررسانی میشود ! فروش بلیط بازی ها در لندن از طریق سایت صورت میگیرد

Le Professeur
31st March, 2008, 08:41 PM
طلوع ون ون، آدبایور را به سایه رساند

آرسن ونگر که در بازی بولتون از بازیکن سیاه چهره ی توگویی خود به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کرده بود باری دیگر متذکر شد آدبایور با استراحت کند

ونگر در مورد مهجمانش گفت : من یک بازیککن دارم که به بازی کردن نیاز ارد ! آن هم روبین ون پرسی است ! او میخواهد به تیم بازگردد و جای خودش را پیدا کند ! هر چند در تریلوژی که در برابر لیورپول داریم نمیتوان از آدبایور چشم پوشی کرد اما کلا باید کمی استراحت کند ! او فشار زیادی را تحمل کرده !

شاید بنتنر بتواند در بازی چهارشنبه در امارات در کنار ون ون بازی خوبی را به نمایش بگذارد .

Le Professeur
31st March, 2008, 08:42 PM
آخرین اخبار از ادواردو

این بیانیه بعد از ظهر دوشنبه در باشگاه صادر شد ...

طبق برنامه ی از پیش تعیین شده ادواردو امروز با یک متخصص ملاقاتی داشت !

عکس های مادون قرمز از پای ادواردو وضع او را رو به بهبود توصیف کرده بود !

گچ پای ادواردو کاملا از پای او جدا شد و کفش های هوا جای آنها را گرفتند ! این کفش ها فقط برای مراقبت بیشتر است !

برنامه ریکاوری ادواردو کاملا طبق جدول زمان بندی پیش میرود و او باید از فردا توان بخشی را آغاز کند

The Psychotic Eyes
1st April, 2008, 12:40 PM
تیم منتخب این هفته جزیره

James

Beye Gallas Carvalho Evra

Taylor Fabregas Ronaldo

Rooney

Zarate Defoe

منبع : سایت Goal

The Psychotic Eyes
1st April, 2008, 12:49 PM
طلوع ون ون، آدبایور را به سایه رساند

آرسن ونگر که در بازی بولتون از بازیکن سیاه چهره ی توگویی خود به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کرده بود باری دیگر متذکر شد آدبایور با استراحت کند

ونگر در مورد مهجمانش گفت : من یک بازیککن دارم که به بازی کردن نیاز ارد ! آن هم روبین ون پرسی است ! او میخواهد به تیم بازگردد و جای خودش را پیدا کند ! هر چند در تریلوژی که در برابر لیورپول داریم نمیتوان از آدبایور چشم پوشی کرد اما کلا باید کمی استراحت کند ! او فشار زیادی را تحمل کرده !

شاید بنتنر بتواند در بازی چهارشنبه در امارات در کنار ون ون بازی خوبی را به نمایش بگذارد .

تو مغز ونگر چی میگذره ؟!!

باورم نمی شه که بخواد آدبایور رو برای چهارشتبه ثابت تو ترکیب نذاره ... من خسته ی آدو رو صد بار به بنتنر ترجیح میدم

الان لیست مصدوما رو نگا میگردم .... مشکلی نداره ... مگر همون خستگی که ونگر گفته .... شاید اینطوری یکم انگیزه هم پیدا کنه ...

ولی سانیا رو این سه هفته ی آخر نداریم ... بخاطر مصدومیت ... اینم یه معضل دیگه :13janelle:

Hamed
2nd April, 2008, 12:10 AM
تو مغز ونگر چی میگذره ؟!!

باورم نمی شه که بخواد آدبایور رو برای چهارشتبه ثابت تو ترکیب نذاره ... من خسته ی آدو رو صد بار به بنتنر ترجیح میدم

الان لیست مصدوما رو نگا میگردم .... مشکلی نداره ... مگر همون خستگی که ونگر گفته .... شاید اینطوری یکم انگیزه هم پیدا کنه ...

ولی سانیا رو این سه هفته ی آخر نداریم ... بخاطر مصدومیت ... اینم یه معضل دیگه :13janelle:

بعید میدونم كه ونگر یه همچین اشتباهی رو مرتكب بشه...دسته آدبایور خسته اس و چند وقته كه اون بازیكن قبلی نیست:angry: اما هرچی باشه بازم آدبایوره و خیلی خیلی ازبندتنر بهتره...بازی فردا توی اماراته؟؟؟
اگه توی امارات باشه امیدوارم كه كار رو یكسره كنیم و گل نخوریم از لیورپول كه اگه این تیم توی سی ال گل بخوره دیگه خدا هم نمیتونه بهشون گل بزنه

Tesoke
2nd April, 2008, 12:54 AM
دلم به حالتون میسوزه !!!!!!
فردا بدجوری تحقیر میشین!!!!

kaka22
2nd April, 2008, 04:19 AM
England Replace Spain At Euro 2008:13janelle:

Spain have been sensationally expelled from this summer’s European Championships due to political reasons, and have been replaced by England.

goal.com (http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=642832)

Le Professeur
2nd April, 2008, 02:08 PM
دلم به حالتون میسوزه !!!!!!
فردا بدجوری تحقیر میشین!!!!

دلت به حال خودت بسوزه كه امشب ميبازيد

ليورپول تحقير شده خدايي هست :good:

The Psychotic Eyes
2nd April, 2008, 03:08 PM
بعید میدونم كه ونگر یه همچین اشتباهی رو مرتكب بشه...دسته آدبایور خسته اس و چند وقته كه اون بازیكن قبلی نیست:angry: اما هرچی باشه بازم آدبایوره و خیلی خیلی ازبندتنر بهتره...بازی فردا توی اماراته؟؟؟
اگه توی امارات باشه امیدوارم كه كار رو یكسره كنیم و گل نخوریم از لیورپول كه اگه این تیم توی سی ال گل بخوره دیگه خدا هم نمیتونه بهشون گل بزنه

آره بازی تو اشبورن گرو هستش .... خواهشا دیگه نگید امارات :4:
بیاید از الان به اسم آینده ورزشگاه زیبامون عادت کنیم :8::8:

=-=-=-=-=-=-=-=

Squad: Arsenal (from): Almunia, Eboue, Toure, Gallas, Clichy, Hleb, Flamini, Fabregas, Walcott, van Persie, Adebayor, Lehmann, Diaby, Bendtner, Hoyte, Senderos, Gilberto, Denilson.

Squad (Liverpool ) : Reina, Arbeloa, Finnan, Carragher, Hyypia, Skrtel, Riise, Aurelio, Babel, Benayoun, Gerrard, Alonso, Mascherano, Kuyt, Voronin, Crouch, Torres, Pennant, Lucas, Itandje.

Le Professeur
2nd April, 2008, 03:08 PM
فلامینی را نمیخواهد !

آرسن ونگر خبر علاقمند بودن یونتوس به فلامینی را تکذیب کرد !

متئو فلامینی که آرام ، آرام به روز های پایانی قراردادش با توپچی ها نزدیک میشود در تابستان امسال بازیکن آزاد اعلام خواهد شد !

ظاهرا نه باشگاه آرسنال علاقمند بهع از دست دادن این هافبک جوان خود است و نه فلامینی قصد ترک لندن را دارد ! و در حال حاضر مذاکرات آنها برای قرار داد بعدی در جریان است !

با این شرایط در 24 ساعت گذشته خبر گزاری هایی در مورد موافقت مدیربرنامه های فلامینی و باشگاه یونتوس صحبت کرده اند !

به هر حال ونگر در کنفرانس قبل از بازی با لیورپول در این مور صحبت کرد و گفت : یونتوس با من تماس گرفته و گفته است هیچ صحبتی با فلامینی نداشته اند

Le Professeur
2nd April, 2008, 03:09 PM
هلب و گیلبرتو میرسند !

هلب و سیلوا برای بازی امشب در برابر لک لک های بندر لیورپول آماده ی بازی میشوند !

ونگر با اعلام حضور هلب و سیلوا گفت : تنها مصدومان این بازی ساینا ، روسیچکی و ادواردو خواهند بود !

وی افزود : هلب را با تکل خشنی که انجام داده بودند مصدوم کردند اما ظاهرا به خوبی قضیه پایان یافته ! باکاری و توماس به این بازی نمیرسند اما در بازی بولتون مصدوم جدیدی نداشتیم !

Le Professeur
2nd April, 2008, 03:10 PM
توره : مهار جرارد ، رمز پيروزي ماست

مدافع آفريقايي آرسنال اعتقاد دارد كه ...

تنها راه شكست ليورپول ، متوقف كردن جرارد است . او با بيان اينكه اهميت جرارد از تورس بيشتر است ، گفت : « تورس مرد لحظه هاست ولي مهمترين بازيكن ليورپول نيست . » او همچنين اضافه كرد : « جرارد واقعا بازيكن خوبي است . اگر ما بتوانيم جرارد را متوقف كنيم ، تيم را متوقف كرده ايم . »

با توجه به حضور ليورپول در دو فينال در سال 2005 و 2007 ( در ليگ قهرمانان ) ، توره از مردم خواست كه فراموش نكنند كه آرسنال هم در سال 2006 در فينال حضور داشت و با بدشانسي شكست خورد .

او ميگويد : « جرارد و تورس خيلي با هم خوب بازي مي كنند . آنها به هم خوب پاس مي دهند و خوب حركت مي كنند . ولي ما با متوقف كردن جرارد ، تورس را نيز تقريبا از كار انداخته ايم . با اين كار ، بازي براي ما آسان تر مي شود . البته نبايد فراموش كنيد كه ما هم تيم خوبي هستيم و در ليگ قهرمانان خوب كار كرده ايم . »

Le Professeur
2nd April, 2008, 03:12 PM
توره : ليورپول از ما ميترسد

مدافع ساحل عاجي آرسنال در مصاحبه اي با سايت گل اعلام كرد.....

« اين يك بازي هيجان انگيزه . ما در فصل پيش 4 بار با آنها مسابقه داديم و 3 بار آن ها را شكست داديم و نشان داديم كه چقدر قدرتمنديم . ولي ما بازي سختي را پيشرو داريم و ما اين را خوب مي دانيم . ما در اين فصل بازي هاي خوبي را به نمايش گذاشتيم و من فكر ميكنم كه آنها از بازي كردن در مقابل ما وحشت دارند . »

همانطور كه ميدانيد بازي هاي 3 گانه آرسنال - ليور پول از چهارشنبه همين هفته آغاز مي شود .

( يك بازي در ليگ برتر و دو بازي در ليگ قهرمانان )

او همچنين اضافه كرد‌ : « ما بايد نشان دهيم كه داريم به پيشرفتمون ادامه ميدهيم و از فصل قبل خيلي قويتريم

The Psychotic Eyes
2nd April, 2008, 03:13 PM
England Replace Spain At Euro 2008:13janelle:

Spain have been sensationally expelled from this summer’s European Championships due to political reasons, and have been replaced by England.

goal.com (http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=642832)

شایعه ای بیش نیست :60:

England Replace Expelled Spain At Euro 2008

Several weeks ago Spain were warned by FIFA and UEFA that they risked suspension from international competition due to political interference in their FA’s elections.

Football’s main governing bodies were up in arms over the Spanish government's request for the (Real Federación Española de Fútbol) RFEF to conduct its elections prior to the Beijing Olympics, as all non-competing Spanish sports organisations must do.

The RFEF, however, has previously operated with four-year terms of administration, with the next election correctly slated for November.

Spain refused to take the threat from FIFA and UEFA seriously, and they have now paid the ultimate price by being thrown out of Euro 2008.

“We warned the Spanish government very clearly, through their Sports Council (CSD), that if they continue to interfere in footballing affairs that they will have to recognise that their national team will be excluded from international tournaments,” explained FIFA President Sepp Blatter.

“They have deliberately and completely ignored our warnings and so we are left with no choice but to pull them out from Euro 2008.”

Spain’s place at Austria and Switzerland has been taken by England, who are the highest ranked nation who did not qualify for the tournament.

“Spain have been replaced by England, due to the fact that they are the highest ranked nation not in the Euros,” stated Blatter.

“The football community welcome Fabio Capello’s squad, and we hope they will grasp this second-chance with both hands.”

England will be in Group D, alongside European Champions Greece, Sweden, and Russia, who ironically pipped them to qualification originally.

The Three Lions’ first game of the tournament will in fact be against Russia at the Tivoli-Neu Stadion in Innsbruck on June 10.

England will be hoping for a repeat of Euro 92’, when Denmark were entered into the tournament late in the day after Yugoslavia had also been thrown out due to political reasons.

Denmark went on to win the tournament, beating Germany in the final in Gothenburg 2-0.

The news has been met by delight by former England manager Graham Taylor, who was in charge during Euro 92.

"I believe we will win Euro 2008 now," said The Turnip.

"There is no team in that tournament who we should fear. You name me a team who boasts our talent. I am utterly convinced that we will return from Switzerland with the trophy."

April Fool, Goal.com

این قسمت که قرمز کردمو ببینین ایجا جای اسم نویسنده مقاله یا خبر هستش که به جای اسم از ماه April نام برده شده! نکته دوم اگه اسپانیا از طرف فیفا معلق شده بود یا از فعالییتش جلوگیری می کردن ! در اون صورت بارسا هم نمیتونست جلوی شالکه بازی کنه! به قول داش بهزاد دروغ 13 بوده ولی از نوع مشابه خارجیش بوده این دفعه! دروغ اول آوریل!!!!

راستی کامنتای خبر رو هم بخونید که پایین صفحه گذاشتن خیلی جالبه:4: مثلا" برگشتن مارادونا به ناپولی :

Bosco Australia
Classic!!! April Fools.... Should of Headlined: Maradonna Back At Napoli

این خبرگزاری از اولین خبرگزاری ایرانی بود که اون متنو ترجمه کرد و روی سایتش فرستاد که اون از همه بیشتر سرکار بوده!و امروز تازه فهمیدن اوضاع از چه قراره:60:

حضور انگليس در يورو 2008 دروغ اول آوريل بود؟

روز گذشته بر روي خروجي سايت ورزشي"گل" خبري آمد که حکايت از حضور انگليس به جاي اسپانياي اخراج شده در بازي هاي جام ملتهاي اروپا داشت.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اين خبر بسيار مهم در صفحه نخست اين سايت آمده تا خيلي زود توجه همه را به خود جلب کند. با توجه به تهديد چند هفته قبل فدراسيون بين المللي فوتبال مبني بر تعليق فدراسيون اسپانيا و همچنين وجود چند مصاحبه کاملا جدي در متن خبر،اين مساله در ابتداي امر کاملا مهم تلقي شد. اما وقتي چند ساعت از انتشار اين خبر گذشت و مشابه آن بر روي تلکس ساير خبرگزاري هاي خارجي نيامد و البته با توجه به پيغام هاي گذاشته شده براي اين خبر،اين شبهه به وجود آمد که آيا خبر حضور انگليس به جاي اسپانيا در يورو 2008 واقعي بوده و يا دروغ اول ماه آوريل بوده اشت؟

به هر حال خبرنگار ورزشي برنا به دليل بهره‌گيري از مولفه مهم سرعت در انتشار از اين خبر استفاده کرد. گفتني است تا اين لحظه نيز هنوز صحت و سقم اين خبر تاييد نشده است.

یه ملتو سایت گل سر کار گذاشت منم اولین بار که دیدم , زود باورم شد ولی بعد از یه کم فکر در مورد خبر فهمیدم که چه خبره:4:

پس نتیجه اخلاقی و فرهنگی و سیاسی از این حرکت این بوده که , فیفا یا یوفا هیچ قلطی نمیتون بکنن ... من به واسطه این تیم ملی قول قهرمانی میدم به همتون :4:

به امید قهرمانی اسپانیا:good:

S@eed
2nd April, 2008, 03:14 PM
آره بازی تو اشبورن گرو هستش .... خواهشا دیگه نگید امارات :4:
بیاید از الان به اسم آینده ورزشگاه زیبامون عادت کنیم :8::8:

=-=-=-=-=-=-=-=

Squad: Arsenal (from): Almunia, Eboue, Toure, Gallas, Clichy, Hleb, Flamini, Fabregas, Walcott, van Persie, Adebayor, Lehmann, Diaby, Bendtner, Hoyte, Senderos, Gilberto, Denilson.

Squad (Liverpool ) : Reina, Arbeloa, Finnan, Carragher, Hyypia, Skrtel, Riise, Aurelio, Babel, Benayoun, Gerrard, Alonso, Mascherano, Kuyt, Voronin, Crouch, Torres, Pennant, Lucas, Itandje.

یعنی اسم امارات همیشگی نیست؟

The Psychotic Eyes
2nd April, 2008, 03:18 PM
نه این اسم فقط تا چند سال آینده رو ورزشگاه ما هست ... چون این شرکت هواپیمایی اسپانسر ما بوده ... دقیقا چند سالش الان یادن نیست ... ولی قبلا در موردش مطلب نوشته بودم

بعد از اتمام این مدت ... اسم ورزشگاه میشه اشبورن گرو ... امارات تو منطقه ی اشبورن هم قرار گرفته

Le Professeur
2nd April, 2008, 03:29 PM

Le Professeur
2nd April, 2008, 05:23 PM
http://roma.theoffside.com/files/2007/08/logo-champions-league.jpg

آرسنال - ليورپول؛ اپيزود اول از سه‌گانه سرنوشت

در جريان رقابت ۱۱۵ ساله آرسنال و ليورپول، ۲ باشگاه بزرگ انگليسي بارها در فينال جام حذفي يا بر سر قهرماني ليگ جنگيده‌اند.

ولي دويستمين رويارويي ذو تيم كه چهارشنبه شب ۱۴ فروردین، در مرحله رفت يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه امارات برگزار مي‌شود را مي‌توان حساس‌ترين بازي ۲ تيم ناميد.

اين نخستين بازي از برخوردهاي سه‌گانه دو تيم در ۷ روز آينده است و پيش از ديدار برگشت سه‌شنبه هفته آينده، دو تيم شنبه در ليگ برتر هم بازي حساسي با يكديگر در پيش دارند.

آرسنال كه به دليل تساوي‌هاي متوالي و به‌ويژه شكست مقابل چلسي در استمفوردبريج، از صدر جدول ليگ برتر به رده سوم نزول كرده، شنبه در ديداري تماشايي در زمين بولتون به پيروزي ۳ بر ۲ رسيد تا با روحيه بهتري آماده‌ رويارويي با ليورپول شود.

پس از ۵ بازي بدون پيروزي، آرسنال نيمه اول بازي با بولتون را با شكست ۲ بر صفر و ۱۰ بازيكن (اخراج ابو ديابي) به پايان برد، ولي در نيمه دوم به لطف تعويض‌هاي تهاجمي ونگر و ورود والكات و آدبايور توانست به ۳ امتياز اين مسابقه دست يابد.

بدين‌ترتيب آرسنال فاصله ۶ امتيازي‌اش با منچستريونايتد را حفظ كرد تا همچنان در رقابت قهرماني باقي بماند.

ونگر مي‌گويد: «به اين پيروزي نياز داشتيم، چون وقتي مدتي نمي‌بريد، اين موضوع روي ذهن شما تأثير مي‌گذارد.»

ليورپول هم با پيروزي يك بر صفر مقابل اورتون، رقيب همشهري و تيم پنجم جدول، توانست موقعيتش در رده چهارم را مستحكم‌تر كند.

با اين پيروزي فاصله اين تيم با اورتون به ۷ امتياز رسيد و حال بازيكنان ليورپول با اطمينان از حفظ رتبه چهارم، مي‌توانند كاملاً روي ۲ رويارويي‌شان مقابل آرسنال در ليگ قهرمانان تمركز كنند.

همچنين با توجه به اينكه ليگ قهرمانان، تنها فرصت باقي‌مانده ليورپول براي قهرماني در فصل جاري است، بنيتس به احتمال فراوان در رويارويي دو تيم در ليگ برتر به مردان اصلي‌اش استراحت مي‌دهد.

از سوي ديگر سرمربي اسپانيايي ليورپول براي حفظ موقعيت شغلي‌اش به قهرماني در اروپا نياز دارد و در صورت حذف، آينده مبهمي در انتظار او خواهد بود، به‌ويژه اينكه هيكس و ژيلت، دو مالك آمريكايي باشگاه رابطه خوبي با يكديگر ندارند و مالكيت باشگاه ممكن است بار ديگر دچار تغيير شود.

آرسنال از آمادگي آرماني نيم‌فصل اول فاصله گرفته و اين نزول در عملكرد بازيكنان كليدي اين تيم هم محسوس است.
فابرگاس، بازي‌ساز آرسنال درخشش نيم‌فصل اول را ندارد و در بازي مقابل بولتون با زدن گل پيروزي در دقايق پاياني توانست پس از مدت‌ها براي تيمش تأثيرگذار باشد.

امانوئل آدبايور هم كه در ۳۱ بازي نخست فصل ۲۲ گل براي آرسنال زده بود، در ۹ بازي اخير تنها يك بار (بازي مقابل ميلان در سن‌سيرو) موفق به گلزني شده و شايد به همين دليل بود كه ونگر در بازي مقابل بولتون به او استراحت داد.

آرسن ونگر معتقد است كه مهاجم توگويي‌اش كمي خسته‌ به نظر مي‌رسد ولي همچنان براي ليورپول يك تهديد خواهد بود.

در سوي مقابل، فرناندو تورس در اوج آمادگي به ثمر مي‌برد و شنبه با زدن گل پيروزي تيمش مقابل اورتون، براي بيست و يكمين بار درليگ برتر و بيست و هشتمين بار در طول فصل موفق به گلزني شد.

مهاجم اسپانيايي ليورپول كه از سوي مطبوعات بريتانيا به عنوان بهترين خريد فصل ليگ برتر شناخته شده، در اولين فصل حضورش توانسته به بازيكن محبوب هواداران ليورپول تبديل شود و در اين بازي هم اميد اول گلزني تيمش به شمار مي‌رود.

باكاري سانيا، مدافع راست آرسنال كه پس از تورس به عنوان دومين خريد موفق سال انتخاب شده، غايب بزرگ اين بازي خواهد بود. مدافع فرانسوي كه در بازي مقابل چلسي مصدوم شد، هنوز آماده بازي نيست و امانوئل ابوئه هم به دليل محروميت اجازه بازي ندارد.

بدين‌ترتيب ونگر اجباراً از كولو توره در دفاع راست استفاده مي‌كند و فيليپ سندروس، زوج گالاس در دفاع مياني خواهد بود.

نكته جالب در مورد آرسنال و ليورپول اين است كه هر دو تيم در مرحله قبلي موفق به حذف دو تيم سرشناس شهر ميلان شدند و هر دو تيم فيناليست‌هاي بازنده ۲ دوره قبلي ليگ قهرمانان به شمار مي‌روند.

آرسنال ۲ سال قبل در فينال پاريس مغلوب بارسلونا شد و ليورپول سال گذشته در فينال آتن نتوانست موفقيت سال ۲۰۰۵ مقابل ميلان را تكرار كند.

ليورپول از سال ۲۰۰۰ موفق به پيروزي در زمين آرسنال نشده و آمار بازي‌هاي دو تيم در سال‌هاي اخير، كاملاً به نفع آرسنال است. با اين حال ليورپول در ليگ قهرمانان با اعتماد به نفس بالايي بازي مي‌كند.

شايد به همين دليل باشد كه ونگر معتقد است تساوي بدون گل در بازي رفت هم نتيجه فاجعه‌باري براي تيمش نخواهد بود.

سرمربي آرسنال مي‌گويد: «ترديدي نيست كه دوست داريم بازي خانگي‌مان را ببريم، ولي تساوي بدون گل در بازي رفت، هرگز نتيجه نااميدكننده‌اي به شمار نمي‌رود. بارها ديده‌ايم كه در اين شرايط، تيم رقيب در بازي برگشت با فشار مضاعفي بازي مي‌كند چراكه در شرايط پيچيده‌اي قرار دارد. آنها نمي‌دانند كه حمله كنند يا عقب بنشينند و منتظر ضدحملات باشند. اين به شما شانس زيادي مي‌دهد.»

آرسنال در مرحله قبل در بازي رفت مقابل ميلان به تساوي بدون گل رسيد و در سن‌سيرو موفق شد به پيروزي ۲ بر صفر برسد، ولي ونگر معتقد است كه اين بار شرايط كمي متفاوت است: «ليورپول در آنفيلد با يار دوازدهم بازي مي‌كند. تماشاگران اين تيم نقش بزرگي در موفقيت اروپايي اين تيم داشته‌اند. در رويارويي ۲ تيم انگليسي، به نظر من عوامل روحي نقش تعيين‌كننده‌اي خواهد داشت. اين يك آزمون شخصيتي است و تيمي كه عزم بيشتري داشته باشد، پيروز خواهد شد.»

اين در حالي است كه ليورپول هم به سبك همه مسابقات اروپايي‌اش در سال‌هاي گذشته، از جمله بازي مقابل اينتر در مرحله قبل، احتمالاً در خانه حريف با تركيبي كاملاً دفاعي به ميدان مي‌رود.

بنيتس در حالي از سيستم ۱-۳-۲-۴ استفاده مي‌كند كه مدافعين كناري اين تيم هم به ندرت نفوذ مي‌كنند و به همين دليل از كاراگر در دفاع راست استفاده مي‌كند.

بنيتس هم معتقد است كه تيمش پس از پيروزي مقابل اورتون، روحيه خوبي براي اين بازي دارد: «پس از شكست مقابل منچستريونايتد (۳ بر صفر)، پيروزي مقابل نزديك‌ترين رقيب‌مان موجب مي‌شود كه با اعتماد به‌نفس خوبي براي بازي آرسنال آماده شويم. ما بايد انضباط‌مان را نشان مي‌داديم و تيم در چند سال گذشته از اين نظر مشكلي نداشته است. اين بازگشتي بي‌نقص براي ما بود.»

آرسنال:
آلمونيا، توره، گالاس، سندروس، كليشي، ابو ديابي، هلب،‌ فلاميني، فابرگاس، فان پرسي، آدبايور

ليورپول:
رينا،‌ كاراگر، اسكرتل، هيپيا، ريسه، اورليو، جرارد، ماسكرانو، آلونسو، بن‌آيون، تورس

Saviz
2nd April, 2008, 05:25 PM
امیدوارم امشب بازیه دیدنی ای از آب در بیاد...خیلی دوست دارم آرسنال ببره!

Tesoke
3rd April, 2008, 01:15 AM
خوب اینم از این !!!
چیزی دارین بگین؟

soccerlover
3rd April, 2008, 01:23 AM
در شبی که آدابایور بالاخره گل زد، آرسنال یک نتیجه ی نه چندان جالب گرفت، به امید جبران در آنفیلد.

mohsen77
3rd April, 2008, 01:28 AM
باز هم داوران یه پنالتی به ضرر لیورپول نگرفتن. دیگه از اون واضح تر نمیشد كویت, هلب رو چپه كنه . در ضمن آرسنالیا از دروازه لیورضول دفاع میكردن.

Hamed
3rd April, 2008, 01:34 AM
به جز نتیجه دو چیز منو كلافه كرد:
1-بندتنر با اون دفاعش:N_aggressive:
2-مزدك:31: با اون گزارشش...سرحملات لیورپول حنجره خودش رو پاره می كرد:angry:

Tesoke
3rd April, 2008, 01:43 AM

3-باختن شرط به كاربر تسوكه :1:

Hamed
3rd April, 2008, 01:47 AM
3-باختن شرط به كاربر تسوكه :1:
اولا هنوز هیچی معلوم نیست و همونجور كه تو بازی برگشت با میلان جبران كردن این بازی هم میتونن این كار رو بكنن...ثانیا كدوم شرط؟؟:unknw:

INTERMILAN
3rd April, 2008, 01:50 AM

ازاين گزارشگراي درپيت ايراني بيشتر از اينهم انتظار نميره...فكر كنم جر خورد............براي همينه كه حالم از شبكه سه بهم ميخوره.......

حق ارسنال حداقل سه گل بود كه با بدشانسي نشد...اون صحنه كه توپو از دروازه ليور بيرون كشيدن ديگه اخر بدشانسي بود..100سال يك بارهم از اين اتفاقا نميوفته.....شك ندارم همونطور كه ميلان رو تو بازي برگشت حذف كرديد فاتحه ليور هم خوندس
نكات جالب بازي هم لولو خوردن بيمورد تورس تو زمين به اميد اينكه يكي از آرسناليها اخراج بشه...هديه هميشگي داور به ليور ونگرفتن خطاي پنالتي مشخص وواضح روي گلپ بود.................

و.و.و.و اينكه شسخيت لوزرپول فقط مقابل تيمهاي 10نفره بكمكش مياد!!!

Tesoke
3rd April, 2008, 01:57 AM
اولا هنوز هیچی معلوم نیست و همونجور كه تو بازی برگشت با میلان جبران كردن این بازی هم میتونن این كار رو بكنن...ثانیا كدوم شرط؟؟:unknw:

اهان گرفتم ...جریان ناهار دادن به بهنام رو یادم اومد كه زدی زیرش :1:
در ضمن عمری جبران كنین :1:
راستی خیلی پررویی خدایی :angry:

Hamed
3rd April, 2008, 02:01 AM
اهان گرفتم ...جریان ناهار دادن به بهنام رو یادم اومد كه زدی زیرش :1:
در ضمن عمری جبران كنین :1:
راستی خیلی پررویی خدایی :angry:
بهنام خودش گفت نمیخواد بخری وگرنه من حاضر بودم...میتونی ازخودشم بپرسی:60:
خواهیم دید امین خان كایكو:chase:
ولی جدا یادم نمیاد كی شرط بستیم؟؟
شما كی و به چه دلیل به این نتیجه رسیدی كه من پر رو هستم؟؟

Tesoke
3rd April, 2008, 02:11 AM
بهنام خودش گفت نمیخواد بخری وگرنه من حاضر بودم...میتونی ازخودشم بپرسی:60:
خواهیم دید امین خان كایكو:chase:
ولی جدا یادم نمیاد كی شرط بستیم؟؟
شما كی و به چه دلیل به این نتیجه رسیدی كه من پر رو هستم؟؟

خوب در كل گفتم خیلی پررویی :angry:
من این حرفا حالیم نیست دارین میزنین زیرش با اون تیمتون :angry:
حامد بی عقله :1:

Hamed
3rd April, 2008, 02:16 AM
خوب در كل گفتم خیلی پررویی :angry:
من این حرفا حالیم نیست دارین میزنین زیرش با اون تیمتون :angry:
حامد بی عقله :1:
تو كه سنگ پای قزوین رو از روبردی:goatee:
تو بگو كی شرط بستیم و هروقت لوزرپول برد(عمرا ببره) من سر حرفی كه نمیدونم كی و كجا زدم هستم!
امین خنگول:60:

Tesoke
3rd April, 2008, 02:27 AM
تو كه سنگ پای قزوین رو از روبردی:goatee:
تو بگو كی شرط بستیم و هروقت لوزرپول برد(عمرا ببره) من سر حرفی كه نمیدونم كی و كجا زدم هستم!
امین خنگول:60:

خوب بابا بیخیال شرطه شدم ....:goatee:
ولی برات دارم مردك زاغارت :angry:

Le Professeur
3rd April, 2008, 09:43 AM

باشما موافقم

از نيكولاس بعيد بود اون حركت :unknw:

مزدك با عادل ليورپولي هستند ديگه :angry:

Le Professeur
3rd April, 2008, 09:49 AM
نبود ساينا ضربه بدي به آرسنال زد . چون حبيب دفاع راست خوبي نيست ابوئه هم كه جالب بازي نكرد

Le Professeur
3rd April, 2008, 10:05 AM
موقعیت های فراوان و تنها یک تساوی

مصاحبه آرسن ونگر و سایت رسمی باشگاه بعد از بازی را بخوانید !

نتیجه نهایی !

ما نتوانستیم نتیجه را با آنچه رخ داد در بازی یکی کنیم .ما هجومی و خوبی ارائه دادیم اما فقط توانستیم 1-1 کنیم . ما موقعیت های زیادی برای گلزنی خلق کردیم اما لیورپول کار آنچنانی انجام نداد

نیمه ی دومی قدرتمندانه

بازیکنان بی عیب بودند ، فوق العاده قوی ظاهر شدند در موقعیت ها ما بد شانس بودیم . من اصلا نمیدانم بنتنر چطور مانع آن گل شد !!!! یک پنالتی مشهود به روی هلب گرفته نشد . در صورتی که داور شدیدا به صحنه نزدیک بود . بعضی وقت ها سخت است که تصمیمات عجیب داوررا به راحتی بپذیری . اگر داور در وضعیت بدی بود من اعتراضی نداشتم اما در پنج یاردی کویت بود و به راحتی دید او متنع حرکت هلب شده و پنالتی را اعلام نکرد .

دفاع لیورپول

این بازی را دشوارتر میکرد .لیورپول شدیدا دفاع میکرد ، آنها دفاع عمیقی داشتند و نفوذ به آن دفاع کار دشواری است . باز هم اشاره میکنم بازیکنان ما عالی بودند و نمیتوان آنها را سرزنش کرد .

مصدومیت ون پرسی

عضلاتش با مشکل روبرو شده . برای مراقبت از سلامتش بیرون آمد . او قبل تر از ناحیه ران مصدوم شده بود .

تساوی در امارات

بله ! ما حملات بی شماری انجام دادیم آنها هم فقط دفاع کردند . یک حمله ی جدی توسط جرارد و تاثیر وی بر گل داشت حرف و حدیثی نمیگذارد اما ما کمی هم بد شانس بودیم واقعا نمیدان کلیچی گل زد یا کویت ؟!

جرارد !!!

مثل همیشه آماده نبود اما مثل همیشه زهر داشت و خطرناک بود .خصوصا که ما بازی هجومی را در متن کار خود داشتیم و او میتوانست فرار های مثبتی داشته باشد .

بازی برگشت

ما قصد داریم از این مرحله بگذریم البته قبل از بازی برگشت در لیگ قهرمانان باید برای بازی برگشت لیگ برتر تلاش کنیم ! تیمی که بعد از این سه بازی سالم مانده باشد و به لیگ خوب ادامه دهد تیم برتر است

Le Professeur
3rd April, 2008, 10:07 AM
تا دیروز گل به خودی ! امروز هنری جدید]

در ماه های گذشته آرسنال با گل به خودی های عجیب و غریب نتایج را یکی پس از دیگری نابود میکرد ، پیروزی در برابر منچستر را با تساوی عوض کرد ، برد در برابر ویلا را با تساوی عوض کرد ، برد در برابر بیرمنگام را با اشتباه فاحش کلیچی از دست داد ! اما ظاهرا این روش قدیمی شده و آرسنال برگ برنده ی خود را...

توسط بنتر رو کرد ! اینبار استاد گل 100% فابرگاس را با چنگ و دندان از دروازه لک لک ها بیرون کشید ! عجب !

به هر حال آرسنال 100% باید بازی را میبرد اما باز هم بد شانسی با او یار بود ! و هر چه زد و نزد به در بسته خورد !

البته لیورپول هم بعد از نو آوری آرسنال در امر حمله ی دفاعی ( هنر استاد بنتنر ) اصلا کم نذاشت و با ارائه سیستم فوق مدرن 9-0-1 بازی را به شدت بست تا آرسنال توان نفس کشیدن نداشته باشد !

و همه چیز به آنفیلد برود جایی که آرسنال اگر گل نزند باید با لیگ قهرمانان خداحافظی کند !

Le Professeur
3rd April, 2008, 10:11 AM
امتیاز دهی به بازیکنان

نتیجه ی تلاش فرد به فرد بازی کنان به برتری جرارد بر تمامی بازیکنان رسید این در حالی است که فلامینی بیش از 13 کیلومتر دوندگی داشته ! در ادامه کل رتبه ها را بخوانید
http://stooorage.com/img39/df6511207197302.jpg

Le Professeur
3rd April, 2008, 10:11 AM
بازي بعدي !!

HOJÁT
3rd April, 2008, 11:03 AM
آرسنال در این بازی در نیمه ی دوم خیلی خوب بازی کرد و موقعیتهای زیادی را از دست داد.... ان شاالله در بازی برگشت جبران میکنیم...

Saviz
3rd April, 2008, 11:26 AM
آرسنال كاملا برتر بود..لیور با خوش شانسی تونست 1 امتیاز بگیره..امیدوارم بتونین بازی برگشت جبران كنین!

آمار بازی دیشب آرسنال-لیورپول

http://i26.tinypic.com/1zg3jtx.jpg

Sir Bob Paisley
3rd April, 2008, 12:06 PM
باشما موافقم

از نيكولاس بعيد بود اون حركت :unknw:

مزدك با عادل ليورپولي هستند ديگه :angry:

سرهنگ علیفر و یوسفی و عادل و جاودانی لیورپولی هستن
جوادسوتی( خیابانی سابق) آرسنالیه
مزدك هم به یك عنوان یك عاشق ایتالیانمی تونه از لیورپول خوشش نیاد. لیورپول و ایتالیا وجه اشتراك های قوی فوتبالی و غیرفوتبالی دارن ( فوتبال و هنرو موسیقی و حركات وسكنات و...)
پیرلوئیجی كاسیراگی سال 96 كه بازیهای ایتالیا در یورو 96 درآنفیلد برگزارمیشد به این نكته اشاره كرده بود كه انگارداریم تو ایتالیا بازی میكنیم

Sir Bob Paisley
3rd April, 2008, 12:08 PM
اون صحنه بنتلر كه آفساید بود
البته به قولی اگه بنتلر از روی توپ می پرید شاید آفساید هم گرفته نمی شد( بین علما دراین مورداختلاف هست)

به هرحال ازش عكسی ندارین؟ از بنتلر؟

SAEED
3rd April, 2008, 12:19 PM
البته به قولی اگه بنتلر از روی توپ می پرید شاید آفساید هم گرفته نمی شد( بین علما دراین مورداختلاف هست)

چون پشت سر دروازه بان بود و دید دروازه بان را سد نمی كرد اگر از روی توپ می پرید صد در صد گل قبول بود. به هر حال لیورپول مطابق معمول خوش شانس بود. پنالتی روی هلب هم تابلو بود.

Le Professeur
3rd April, 2008, 01:03 PM

بنتلر ديگه كيه ؟!!!‌

حتما منظور شما -بندتنره اره ؟‌ :good:

به هرحال با خوش شانسي محض بازي مساوي شد . اميدوارم بازي برگشت جبران بشه !!‌

HOJÁT
3rd April, 2008, 01:04 PM
آرسنال با این بازی خوبی که ارائه داد نشون داد مدعی اصلی قهرمانی در اروپاست:good::good:

yavar_toghrol
3rd April, 2008, 01:46 PM
سلام به همه آرسنالي هاي بامرام منم آرسنالي هستم اميدوارم بازي برگشت .....

=-=-=-=-=-=-=

مدیریت : دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی ... تقاضا میکنم تو کل کل ها از واژه های بهتر و زیباتری استفاده کنید
تیم لیورپول و هوادارهاش برای ما محترم هستن

ممنونم ... به جمع آرسنالی ها خوش اومدی :8:

yavar_toghrol
3rd April, 2008, 01:47 PM
خيلي بد شد مساوي كرديم . شنبه يك بار ديگه با اين تيم مسخره بازي داريم اينبار بايد ببريم

Tesoke
3rd April, 2008, 02:21 PM
سلام به همه آرسنالي هاي بامرام منم آرسنالي هستم اميدوارم بازي برگشت ....... كنيم

این نظر لطف شماست:goatee:

Le Professeur
3rd April, 2008, 06:05 PM
سلام ياور جون خيلي خوش اومدي به كانون ما !

به نظر من همه چيز در زمين مشخص ميشه . نميشه قضاوت كرد . من به صعود خوش بين هستم

Rosicky
3rd April, 2008, 07:59 PM
********* لیورپول باز هم كار خودش رو كرد... كاش یك ذره از این دفاع رو هفته گذشته با منچستر به نمایش میگذاشتند و 3 گل مزخرف از اونا نمی خوردند... :31:

داور هم كه یك پنالتی 100% ( تاكید میكنم 100% ) رو برای آرسنال نگرفت... :angry:

میرزایی هم كه كاملا طرف لیورپول رو میگرفت... پنالتی به این واضحی روی هلب رو كه دید هیچ نظری نداد.. اون
وقت یك برخورد ساده روی تورس كه خطا اعلام نشد رو میگه (( اگه این خطا نبود پس چی بود )) ....

غیبت سانیا و روسیچكی هم كاملا احساس شد.. توره كه اصلا نتونست جای سانیا رو پر كنه و با اشتباه همین توره
هم آرسنال گل خورد... ابوه هم كه اصلا به درد بازی تو پست هافبك نمیخوره... معلوم نبود دیشب چه كار میكرد...

در مورد بنتنر هم حرف نزنم بهتره....

=-=-=-=-=-=-=-=

مدیریت : آقا باقر سعی کنین از واژه های بهتری استفاده کنید ... ممنون

Le Professeur
3rd April, 2008, 10:03 PM
******** لیورپول باز هم كار خودش رو كرد... كاش یك ذره از این دفاع رو هفته گذشته با منچستر به نمایش میگذاشتند و 3 گل مزخرف از اونا نمی خوردند... :31:

میرزایی هم كه كاملا طرف لیورپول رو میگرفت... پنالتی به این واضحی روی هلب رو كه دید هیچ نظری نداد.. اون
وقت یك برخورد ساده روی تورس كه خطا اعلام نشد رو میگه (( اگه این خطا نبود پس چی بود )) ....

غیبت سانیا و روسیچكی هم كاملا احساس شد.. توره كه اصلا نتونست جای سانیا رو پر كنه و با اشتباه همین توره
هم آرسنال گل خورد... ابوه هم كه اصلا به درد بازی تو پست هافبك نمیخوره... معلوم نبود دیشب چه كار میكرد...

1- درمورد اينكه مزدك طرفدار ليور بود كه شكي نيـــــــست !‌!!!

2- توماس هم كه چند هفته اي هست كه مارو گذاشته تو خماري !!!

3- حبيب بيچاره هم گناهي نداشت . ونگر عزيز هم اشتباه كرد و هم يكجوراي مجبور ! ساينا هم كه بهترين خريد آرسنال بود خيلي بي موقعه از دست داديم حيف شد

به نظر من اگر خوده ابوئه سمت راست بود ويك خط جلوتر نميرفت خيلي بهتر بود !

4- نيوكلاس هم خدايي نمي خواست كه به تيم ضرر بزنه شانس بدش اينجوري رقم خورد .

5- پنالتي رو هم كه ديگه بحثي نداره بايد گرفته ميشد

------------------------- لــــــــــــمن-------------------------

كليچي -------- گالاس -------------- حبيب ------------- ابوئه

گلب---------------- فلاميني ------------ فابرگاس-------- والكات

ونپرســــــــــي

آدبايور

به نظر من اين تركيب بهتر بود :victory:

:8:

آرسنال مثل منچستر و چلسي و حتي ليورپول نيمكت قوي نداره

:chase::chase::chase:

Rosicky
3rd April, 2008, 11:34 PM
راستی ون پرسی هم دوباره مصدوم شد و احتمالا به بازی شنبه با لیورپول نمیرسه...

Rosicky
3rd April, 2008, 11:40 PM
سانیا و روسیچكی هم نه به بازی شنبه و نه به بازی برگشت با لیورپول در لیگ قهرمانان نمیرسند... البته سانیا امكان داره به بازی با منچستر كه بعد از دو بازی با لیورپول هست برسه...

راستی آدبایور هم یك مقدار مشكوكه.. ولی احتمالا به بازی شنبه با لیورپول در لیگ برتر میرسه...

Saviz
4th April, 2008, 11:04 AM
آدبایور:
لیورپول را در آنفیلد شکست می دهیم

مهاجم توگویی تیم فوتبال آرسنال گفت این تیم در دیدار برگشت رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول را در زمین خود شکست می دهد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، امانوئل آدبایور گفت: ما در دیدار رفت مقابل لیورپول موقعیت های بسیاری داشتیم که نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم. کار ما در آنفیلد مقابل لیورپول مشکل خواهد بود اما آرسنال تیم قدرتمندی است که اعتماد به نفس بالایی دارد و می تواند از این بازی پیروز خارج شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما چند بار موقعیت گلزنی داشتیم و مطمئنا در لیورپول، این موقعیت ها را بسادگی از دست نخواهیم داد. شکست این تیم مقابل هوادارانش کار بسیار دشواری است اما فکر می کنم از پس انجام این کار برمی آییم. امیدوارم این موقعیت ها در آنفیلد هم برای ما خلق شود.

آرسنال چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه تساوی یک بر یک در ورزشگاه امارات مقابل لیورپول متوقف شد. این دو تیم روز سه شنبه دیدار برگشت خود را برگزار می کنند.

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 11:07 AM

خدا رو شکر منکه دیدم گزارشگر مزدکه ... از TF1 بازیو دیدم ... بیشتر هم چسبید
هم تصویر و رنگها با کیفیت تر بودن .... هم ورزشگاه صدا داشت ... هم فرانسوی ها آرسنالی ترن :4:

سرهنگ علیفر و یوسفی و عادل و جاودانی لیورپولی هستن
جوادسوتی( خیابانی سابق) آرسنالیه
مزدك هم به یك عنوان یك عاشق ایتالیانمی تونه از لیورپول خوشش نیاد. لیورپول و ایتالیا وجه اشتراك های قوی فوتبالی و غیرفوتبالی دارن ( فوتبال و هنرو موسیقی و حركات وسكنات و...)
پیرلوئیجی كاسیراگی سال 96 كه بازیهای ایتالیا در یورو 96 درآنفیلد برگزارمیشد به این نكته اشاره كرده بود كه انگارداریم تو ایتالیا بازی میكنیم

موافق آرسنالی بودن خیابانی نیستم
شاید قبلا یکمکی بوده باشه .... ولی الان اصلا نیست .... حداقل اینه که من چیزی ازش ندیدم
ولی رئالی بودنش تابلوئه

بنتنر اصلا جلوی دید دروازه بان رو نگرفته بود ... رینا جلوتر بود
اگر موفق میشد بپره ... مثل زمانیکه برای سانترها یا کرنر ها میپره ... اون ضربه ی فابی بی شک گل شده بود ... و هیچ حرف و حدیثی هم نبود

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 11:24 AM
یه زمانی هست که تیمت بد بازی میکنه و نتیجه نمیگیره ... یه زمانی هست که با تمام وجود و توان بازی میکنه و باز هم نتیجه لازم رو نمی گیره ... تو هر دو مورد تو فقط زجر میکشی ... ولی زجر از نوع دوم بهتره

حداقل اینو میدونی که تمام تلاشتونو کردین ... فوی و برتر بودین .... ولی نشد ....این موقع هستش که به عنوان یه هوادار میتونی سرتو بالا بگیری

حمایت هوادارها پریروز بعد از اتمام بازی .... نشون داد که نتیجه زیاد مهم نیست ... برای ما بازی زیبا در اولویت قرار داره

در مورد دفاع راستمون صحبت کرده بودید ... به نظر من توره کار خودشو درست و خوب انجام داد ... هیچ شکی ندارم که توره تو کارهای هجومی فوق العاده کار میکنه ... علت اینکه ما اون قسمت دچار مشکل شدیم ... فقط و فقط ابوئه بود .... که یکی از ضعیف ترین ها بود .... در واقع من میگم ... توره تمام بار سمت راست رو بدوش میکشید

اگر هم شما میگید .... تیم از اون سمت ضربه دید و گل خورد ... من میگم ... تو اون لحظه حتی اگه فیل هم بود جلوی تکنیک جرارد هیچکار نمی تونست بکنه

تیم بشدت .... به یه هافبک شوت زن احتیاج داره ... این شوتهای پشت محوطه جریمه ... زمانی که مثل بازی با میلان یا لیور به بن بست میخوریم و با دفاع محض برخورد میکنیم ... میتونه صد در صد چاره ساز باشه

و اما در آخر .... نتیجه اصلا عادلانه نبود .... آرسنال بی شک استحقاق برتری رو داشت ... امیدوارم مزد زحماتمونو تو آنفیلد بگیریم .... با اینکه کارمون خیلی سخته

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 11:36 AM
راستی ون پرسی هم دوباره مصدوم شد و احتمالا به بازی شنبه با لیورپول نمیرسه...

وقتی بین نیمه رابین تعویض شد ... برام خیلی عجیب اومد .... ولی حدسم این بود که دوباره یه مصدومیت دیگه بالا زده

خدا خدا میکردم ... حدسم درست نبوده باشه ولی انگار این اتفاق افتاده ... با این شرایط کارمون به مراتب سخت تر میشه ... تمام عوامل داره دست به دست هم میده که آرسنال این فصل به حق خودش نرسه

این وضعیت رابین تا کی میخواد ادامه داشته باشه ... من نمی دونم .... اگه بخواد به همین منوال پیش بره .... برای فصل بعد باید فکر یه مهاجم تراز اول باشیم .. من بنتنر رو اصلا فعلا در حد و اندازه های آرسنال نمی بینم ... فعلا باید قرضی ردش کنیم به یه تیم دیگه

سایت تیم ... تیتر بزرگی زده که رابین فقط 20 درصد شانس داره که بازی با لیور تو زمین باشه ... ولی اینکه رابین تا کی گرفتار این مصدومیت هست ... فعلا خبری نیست :wallbash::wallbash::wallbash:

Sepehr11
4th April, 2008, 11:38 AM
موافق آرسنالی بودن خیابانی نیستم
شاید قبلا یکمکی بوده باشه .... ولی الان اصلا نیست .... حداقل اینه که من چیزی ازش ندیدم
ولی رئالی بودنش تابلوئه

میتونم بیام تو :4: میخام یه چیزی رو بگم :4:

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 11:48 AM

http://i27.tinypic.com/eb3l37.jpg

http://i30.tinypic.com/fcloa1.jpg

http://i26.tinypic.com/ncdrmt.jpg

Sepehr11
4th April, 2008, 12:02 PM
خب ...پس میتونم بیام تو :4:

بیتا ... این خیابانی موقعی که داره برنامه گزارش میکنه خودش رو .. میده :4: و عملا اعلام میکنه که من بارسلونی ام ... اونوقت تو میای میگی رئالیه !!!!! تازه آرسنالی بودنش رو هم هزار بار اعلام کرده ! تو که اصلا تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنی و همش سر و کارت با جی باکسه واسه چی نظر میدی :4:

SAEED
4th April, 2008, 12:06 PM
پیش بینی من:

بازی میان هفته: آرسنال 2- لیورپول 1

بازی برگشت لیگ قهرمانان: لیورپول 1-آرسنال 1 (تعیین تكلیف در وقت اضافه وضربات پنالتی)

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 12:08 PM
خب ...پس میتونم بیام تو :4:

بیتا ... این خیابانی موقعی که داره برنامه گزارش میکنه خودش رو .. میده :4: و عملا اعلام میکنه که من بارسلونی ام ... اونوقت تو میای میگی رئالیه !!!!! تازه آرسنالی بودنش رو هم هزار بار اعلام کرده ! تو که اصلا تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنی و همش سر و کارت با جی باکسه واسه چی نظر میدی :4:

نمی دونم یه حسی بهم میگفت رئالیه .... آخه عادل بارسلونیه ... میدونم استدلال عجیبیه:4:

حالا بی خیال ... مهم نیست ... بهتر بود من نظر ندم .... همونطوری که گفتی زیاد از اینها سررشته ندارم :50:

بهتره بچسبیم به تیم خودمون ... که هیچی تو دنیا مهم تر از آرسنال نیست :8::8::8:

Sir Bob Paisley
4th April, 2008, 12:11 PM
******** باز هم كار خودش رو كرد... كاش یك ذره از این دفاع رو هفته گذشته با منچستر به نمایش میگذاشتند و 3 گل مزخرف از اونا نمی خوردند... :31:

خدا رو شكر این انجمن 2 تا مدیر داره.

به خدا ما لیورپولی ها هم بلدیم فحش بدیم. اگه مجازه بریم تو كارش؟

Ehsan_Eshghe_Lazio ™
4th April, 2008, 12:12 PM
اول از همه تسلیت میگم می دونید برای چی
بازی کردن با تیمی که طرفدارای متعصب داره اون با تیمی هماننده لیورپول بسیار سخته انگاری از پسش بر نیومدین :lightbulb: چراش رو نمی دونم ولی انگاری باید حذف بشین :unknw:

SAEED
4th April, 2008, 12:13 PM
خدا رو شكر این انجمن 2 تا مدیر داره.

به خدا ما لیورپولی ها هم بلدیم فحش بدیم. اگه مجازه بریم تو كارش؟

حق كاملا با ابوالفضل هست. لیورپول ضد فوتبال بازی نكرد. نوعا اولویت بازی لیورپول استجكام دفاعیه.

Sir Bob Paisley
4th April, 2008, 12:14 PM
http://i27.tinypic.com/eb3l37.jpg

http://i30.tinypic.com/fcloa1.jpg

http://i26.tinypic.com/ncdrmt.jpg

مرسی ولی من عكسی میخوام كه به درد آواتار بخوره. عکس پرسنلی!!

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 12:20 PM
ابولفضل این فحش نیست یه اصطلاحه ... از این تعبیر برای تیمهای دیگه هم استفاده میشه ... من خودم هیچوقت دوس ندارم از این تعابیر ببینم ... ولی اشکالی هم توش نمی بینم

مثلا به ما میگین بوقچی ... ما چیکار کنیم :4: .... فقط باید یکم آستانه ی صبر و تحمولمون رو بالا ببریم

من همیشه گفتم و الان هم میگم .... بدون هیچ اغراقی ... هوادارای لیورپولی پارس فوتبال نمونه هستن ... تیم لیور و هوادارهاش هم برای ما قابل احترام ... ولی حق بده به دیگران .... بالاخره شرایط روحی و سن و سالی با هم فرق میکنه ... ما باید همه ی طیف ها رو در نظر بگیریم

ولی اگه شما شکایتی دارید ... من مشکلی ندارم و اون پست رو ویرایش میکنم ... تا برداشتی بر جانب داری من نباشه :good:

The Psychotic Eyes
4th April, 2008, 12:23 PM
مرسی ولی من عكسی میخوام كه به درد آواتار بخوره. عکس پرسنلی!!

:4:

من فک کردم میخواین اون صحنه رو کارشناسی کنین :4: ...

http://thirdgen.files.wordpress.com/2007/08/bendtner.jpg

http://i30.tinypic.com/vcuc2c.jpg

آقا فقط باهاش بد برخورد نکنید ها ... هر چی باشه ما رو بازیکنهامون تعصب داریم ... از بهترین تا بدترین

zidane5
4th April, 2008, 12:54 PM
آدبایور:
لیورپول را در آنفیلد شکست می دهیم
مهاجم توگویی تیم فوتبال آرسنال گفت این تیم در دیدار برگشت رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول را در زمین خود شکست می دهد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، امانوئل آدبایور گفت: ما در دیدار رفت مقابل لیورپول موقعیت های بسیاری داشتیم که نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم. کار ما در آنفیلد مقابل لیورپول مشکل خواهد بود اما آرسنال تیم قدرتمندی است که اعتماد به نفس بالایی دارد و می تواند از این بازی پیروز خارج شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما چند بار موقعیت گلزنی داشتیم و مطمئنا در لیورپول، این موقعیت ها را بسادگی از دست نخواهیم داد. شکست این تیم مقابل هوادارانش کار بسیار دشواری است اما فکر می کنم از پس انجام این کار برمی آییم. امیدوارم این موقعیت ها در آنفیلد هم برای ما خلق شود.

آرسنال چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه تساوی یک بر یک در ورزشگاه امارات مقابل لیورپول متوقف شد. این دو تیم روز سه شنبه دیدار برگشت خود را برگزار می کنند.

SAEED
4th April, 2008, 02:33 PM
Liverpool's Dirk Kuyt grew up two miles from the home of referee Pieter Vink, who decided his challenge on Arsenal's Alexander Hleb was not a penalty -Daily Star

Le Professeur
4th April, 2008, 02:58 PM
http://media.farsnews.com/Media/8609/Images/jpg/A0355/A0355878.jpg

رئال مادريد، آرسنال و يوونتوس به دنبال هافبك برزيلي

سفر پدر ديه‌گو به اسپانيا، انگليس و ايتاليا آغاز شد

خبرگزاري فارس: پدر و وكيل بازيكن برزيلي تيم فوتبال وردربرمن آلمان سفر حقوقي خود را به اسپانيا، انگليس و ايتاليا آغاز كرد.

ه گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، در حالي كه منابع خبري انگليس نيز شانس رئال مادريد را در خريد ديه‌گو بيش از ساير رقبا مي دانند، آرسنال لندن و يوونتوس تورين نيز آماده مذاكره رسمي با وكيل ديه‌گو هستند.
كالدرون رئيس باشگاه رئال مادريد نيز براي مذاكره با مديربرنامه هاي ديه‌گو در هتل رئال واقع در جزاير قناري آماده مذاكره است و مي كوشد در همان جلسه انتقال هافبك برزيلي به پايتخت اسپانيا را قطعي كند.
ديه‌گو مشكلي براي ادامه كار خود در باشگاه وردربرمن ندارد و تنها مسائل مالي است كه مي تواند وي را براي ترك بوندسليگا ترغيب كند.

Le Professeur
4th April, 2008, 03:36 PM
http://english.people.com.cn/200704/24/images/xinsrc_1020404241339375150093.jpg

والكات: ليورپولي‌ها زير فشار هستند

"تئو والكات" مهاجم كناري و جوان آرسنال پس از تساوي برابر ليورپول در چارچوب ليگ قهرمانان اعلام كرد براي بازي برگشت ليورپول بيش از آرسنال تحت فشار است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين دو تيم چهارشنبه شب در ورزشگاه امارات لندن يك بر يك مساوي شدند تا سرنوشت تيم صعود كننده سه‌شنبه شب هفته‌ي جاري در آنفيلد مشخص شود.

والكات گفت: «ليورپولي‌ها نسبت به ما هواداران بيشتري دارند و بازي برگشت نيز در زمين اختصاصي آنها برگزار مي‌شود ولي فكر مي‌كنم فشار بسيار بيشتري روي آنها باشد. ما در بازي رفت با ميلان نيز به تساوي رسيديم و در سن‌سيرو بود كه دو بر صفر پيروز شديم به همين دليل احساس مي‌كنم ليورپولي‌ها بسيار محتاط وارد زمين خواهند شد.»

والكات ادامه داد: «در بازي برگشت ابتدا بايد آنها را كنترل كنيم و سپس به گل برسيم. اگر نتوانيم قرمزها را كنترل كنيم، بدون شك بازي را واگذار خواهيم كرد ولي فكر مي‌كنم دفاع فوق‌العاده‌ي ما به راحتي مي‌تواند از پس حمله‌هاي آنها بربيايد. ما ميلان، قهرمان دور پيش را به راحتي حذف كرده‌ايم و همين موضوع است كه ليورپولي‌ها را ترسانده. فكر مي‌كنم در بازي اين هفته با يك نتيجه‌ي خوب آنفيلد را در سكوت فرو مي‌بريم.»

Le Professeur
4th April, 2008, 03:43 PM
http://www.arsenal.com/Images/a/almunia_doubleclub4.jpg

"آلمونيا" در آرسنال ماندگار شد:
نمي‌خواهم به اسپانيا بازگردم

آرسنال براي چند سال آينده روي مانوئل آلمونيا، سنگربان اسپانيايي‌اش حساب ويژه‌اي باز كرده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين دروازه‌بان اسپانيايي قراردادش را با لندني‌ها براي مدت طولاني تمديد كرد. هر چند جزئيات قرارداد تازه براساس سياست‌هاي باشگاه آرسنال درباره‌ي قراردادهاي بازيكنانش فاش نشد.

آلمونيا كه با حضورش در لندن فضا را براي ينس لمان آلماني تنگ كرده است، پس از امضا قرارداد تازه‌اش گفت: «بسيار خوشحالم فوتبال مي‌تواند در عرض چند ثانيه زندگي را دگرگون كند.»

او ادامه داد: «در شروع فصل من بازي نمي‌كردم. اكنون من خوشحال‌ترين فرد در آرسنال هستم.»

و از همين روست كه او برنامه‌هاي بزرگ و البته بلندمدتي با آرسنال دارد.

اين ماتادور افزود: «به همسرم گفتم كه نمي‌خواهم به اسپانيا برگردم. اميدوار هستم بتوانم دوران كاري‌ام را همين جا به پايان برسانم.»

آلمونيا در سال 2004 از سلتاويگو به آرسنال پيوست و از آن پس دوئل طولاني مدتي را با لمان بر سر قرار گرفتن درون دروازه‌ي توپچي‌ها آغاز كرد.

اين دروازه‌بان 30 ساله در شروع فصل جاري همه چيز را به سود خود رقم زد و لمان هم اكنون دروازه‌بان شماره دو آرسنال به شمار مي‌آيد.

قرارداد لمان 38 ساله تابستان آينده به پايان مي‌رسد و آينده اين سنگربان ناپيدا و نامعلوم است

Le Professeur
4th April, 2008, 06:46 PM
/ هفته سی و سوم لیگ برتر/

آرسنال - لیورپول و رویارویی دوباره / من سیتی در کمین چلسی
هفته سی و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان فردا در حالی آغاز می شود که تیم های آرسنال و لیورپول به فاصله سه روز پس از رویارویی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، در لیگ برتر با هم مصاف می دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال آرسنال روز چهارشنبه در حالی که در دیدار رفت رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میزبان لیورپول بود، به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک مقابل این تیم دست پیدا نکرد. این تیم پس از گذشت سه روز و این بار در رقابت های لیگ برتر با لیورپول دیدار می کند که پیروزی در این دیدار برای این تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در غیراین صورت چه بسا امید خود را برای قهرمانی این دوره از رقابت های لیگ برتر از دست بدهد.

چلسی، تیم دوم جدول رده بندی رقابت ها هم فردا در زمین منچسترسیتی به میدان می رود و دیدار دشواری را مقابل شاگردان اریکسون به انجام می رساند. این دو دیدار می تواند تغییراتی را در جدول رده بندی رقابت ها به همراه داشته باشد.

منچستریونایتد ، صدرنشین رقابت ها هم روز یکشنبه در خانه میدلزبرو به میدان می رود. برنامه کامل رقابت ها به این شرح است:

شنبه 17/12/87
* آرسنال - لیورپول
* آستون ویلا - بولتون
* بلکبرن - تاتنهام
* فولهام - ساندرلند
* منچسترسیتی - چلسی
* نیوکاسل - ریدینگ
* ویگان اتلتیک - بیرمنگام

یکشنبه 18/12/87
* میدلزبرو - منچستر یونایتد
* اورتون - دربی کانتی

جدول رده بندی:
1- منچستر یونایتد 76 امتیاز
2- چلسی 71 امتیاز
3- آرسنال 70 امتیاز
4- لیورپول 62 امتیاز
--------------------
18- بولتون 26 امتیاز
19- فولهام 24 امتیاز
20- دربی کانتی 11 امتیاز

http://www.mohunbaganac.com/MBAC_UPD/History/1911team.jpg

:chase::chase::chase:

Le Professeur
4th April, 2008, 09:30 PM
اصرار فابرگاس براي تمديد قرارداد فلاميني

با نزديك شدن به اتمام قرارداد فلاميني ، شايعات پيوستن او به تيم هاي ايتاليايي افزايش يافته است ...

پسر ظلايي آرسنال ، سسك فابرگاس ، بيان كرد كه تمام تلاش خود را بري ماندن متيو فلاميني در لندن خواهد گرفت .

فلاميني كه در اين فصل يكي از بهترين هافبك دفاعي هاي اروپا بوده است ، آينده او در امارات در حاله اي از ابهام قرار دارد . اين در حاليست كه او هنوز رضايت نداده كه قرارداد جديد را امضا كند و از طرفي يوونتوس و ميلان به شدت مصمم هستند كه او را در فصل نقل وانتقالات به چنگ آورند .

فابرگاس گفت : « من صحبت هاي خود را با متيو ادامه خواهم داد تا او هرچه زودتر قرارداد خود را تمديد كند ، چون ما به او نياز داريم . ولي او هم اكنون روي فوتبال خود تمركز كرده و منتظر پاين فصل است . وقتي كه ما درحال تعقيب دو جام مهم هستيم ، ديگر اين چيزها اهميتي ندارد و به او حق ميدهم كه روي فوتبال خود تمركز كند . ولي اون ميخواهد بداند كه در فصل بعد چه جايگاهي خواهد داشت و ما ميخواهيم كه او با ما باشد . »

بر اساس گذارشات رسيده ، او پيشنهاد قرارداد جديد را رد كرده است . در اين قرارداد حقوق ساليانه او به دو برابر افزايش يافته (€1m€ to 2m )

Le Professeur
4th April, 2008, 09:30 PM
گالاس ; فابرگاس ; توره : ما می توانیم صعود کنیم !

در مصاحبه ای امروز سه بازیکن آرسنال از بازی هایشان برابر لیورپول و اطمینان بر اینکه می توانند صعود کنند سخن گفتند ...

گالاس کاپیتان تیم آرسنال در این باره گفت : ما می دانیم بازی تساوی با گل تمام شده است و این مسئله برای لیورپول بهتر است اما ما می دانیم در آن بازی می توانستیم پیروز میدان باشیم . هم اکنون نیز می دانیم که می توانیم نتیجه مورد نظر را کسب و به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم . فقط باید به تلاشمان بیفزاییم . توره نیز به این مطلب اضافه کرد و گفت : کار سختی است اما ما جنگیدیم و ادامه نیز می دهیم . فابرگاس بازیکن جوان و میانی آرسنال نیز در ادامه مصاحبه اعلام کرد همگان دیدند که ما 90 دقیقه جنگیدیم و حقمان برد بود اما بدست نیامد و اما این اطمینان را داریم که می توانیم از سد لیورپول بگذریم .

Le Professeur
4th April, 2008, 09:31 PM
آدبایور:ما همان کاری را میکنیم که با میلان کردیم!

امانوئل بازیکن توگویی آرسنال گفت:لیورپول را هم مثل میلان خواهیم برد او افزود...

او گفت: ما میتوانیم یک نتیجه بزرگ را رقم بزنیم و به آنها بازی مثل بازی با میلان را نشان دهیم. وقتی مردم در مورد ما چیزهایی مینویسند ما این را میخواهیم تا به آنها بگوییم اشتباه میکنند.

"ما برای بار دوم به میلان رفتیم و الان هم برای بار دوم به به مساف لیورپول میرویم اما ما باید این باور را داشته باشیم. اگر ما به سبک فوتبال خودمان بازی کنیم ما شانس زیادی داریم تا آنها را زیر فشار قرار دهیم.

"خیلی از مردم می گفتند ما در میلان موفق نمی شویم اما شدیم بنابراین ما عزم خود را جزم میکنیم و تمرکز خود را از دست نمی دهیم. ما مطمئنیم که میتوانیم سربلند از این مسابقه بیرون بیاییم.

Le Professeur
4th April, 2008, 09:32 PM
فران مریدا آینده ساز از نگاه ونگر !

فران مریدا بازیکن 18 ساله و میانی تیم آرسنال امروز با نظر ونگر قرار دادی طولانی مدت با تیم بست تا از دیدگاه ونگر آینده سازی برای تیم آرسنال باشد ...

این بازیکن میانی امسال با قرار دادی قرضی به تیم رئال سوسیداد پیوست اما با دستور ونگر و برای بقا در آرسنال قرار دادی طولانی با وی بسته شد . این بازیکن که مانند فابرگاس از آکادمی بارسلونا و از نگاه تیز بین آرسن به لندن آمده امیدوار است تا چند سال دیگر مانند فابرگاس در تیم اصلی خوش بدرخشد . ونگر در مورد وی گفت : او را به لندن می آوریم و برنام ههایی برای وی داریم . باید کمی روی فیزیک بدنی کار کند اما لو بازیکن بسیار توانا و خوش تکنیکیست و در کل آینده وی را بسیار خوش بینانه می بینم .

Le Professeur
4th April, 2008, 09:32 PM
آرسن به دنبال کاکای جدید فوتبال
آرسن ونگر مربی تیم فوتبال آرسنال که شکوفایی نبوغ بازیکنان مهارت وی است در تلاش خرید ستاره کوچک تیم لیون کلمنت گرنیر است ...

این بازیکن که امسال در تیم زیر 17 سال فرانسه به عضویت درآمده است حاصل بازیکن سازی آکادمی لیون است هم اکنون مورد علاقه ونگر قرار گرفته است . این بازیکن که از نظر ونگر کاکای جدید فوتبال جهان خواهد شد در تیم لیون عضویت دارد و لیونی ها به هیچ وجه خواستار جدایی این بازیکن نیستند . این در حالی است که گویا تلاش ونگر جدی است . لیونی ها در پی آن هستند که این بازیکن را تا چند سالی نگه دارند و با درخشش با یک قرار داد بالا سود بالایی نیز بکنند . آرسن ونگر قصد دارد در ادامه سیاست هایش مانند فابرگاس که از کاتالان آمد و امروز به مهره های اصلی تیم تبدیل شده عمل کند و این بازیکن را بدین گونه پرورش دهد . لازم به ذکر است این بازیکن در خط حمله بازی می کند و می توان پیش بینی کرد بازیکنی که ونگر به دنبالش است از چه استعدادی برخوردار است .

Le Professeur
4th April, 2008, 09:34 PM
پخش زنده بازی !

شبکه سوم سیما برنامه پخش بازی های فوتبال داخلی و خارجی این هفته را اعلام کرد که در این بین ...

هر دو بازی تیم های آرسنال - لیورپول به طور مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد .

آرسنال - لیورپول : شنبه 17 فروردین 1387 ساعت 16:15 - لیگ برتر

لیورپول - آرسنال : سه شنبه 20 فروردین 1387 ساعت 23:15 - جام باشگاه های اروپا

به امید کسب پیروزی در هر دو بازی .

Peerless Alex
4th April, 2008, 09:59 PM
شرمنده یک نکته ای رو بنده عرض کنم:از قدیم الایام به بازی دفاعی گفته شده فوتبال کثیف و فک نکنم توهینی توش باشه دقیقا عینه فوتبال میثاقیان.

واقعا حیف شد که بازی به تساوی کشید جداا ارسنال برتر بود با اینکه فکر میکردم لیور پول خیلی بهتر بازی کنه و ببره ولی این اتفاق نیافتاد .موفق باشین واسه بازی بعدی تون:5:

Le Professeur
5th April, 2008, 09:55 AM
روزنامه انگليسى ديلى استار به گزارش حواشى ديدار آرسنال -ليورپول كه با تساوى يك - يك به پايان رسيد پرداخته و از قول درك كويت نوشت كه داور اين ديدار با ليورپول همراه بوده است. در اين ديدار كويت با پاس جرارد گل تساوى را به ثمر رساند.

روزنامه ايتاليايى كوريره به موضوع حضور احتمالى رونالدينيو در يوونتوس پرداخته است. همچنين مطلب نخست صفحه اول اين روزنامه به تساوى يك - يك فيورنتينا با آيندهوون در جام يوفا مى پردازد كه آدريان موتو زننده گل فيورنتينا بوده است. همچنين اين روزنامه مصاحبه اى با روبرتو مانچينى انجام داده است.

روزنامه ايتاليايى گاتزتا به بازى آدريانو در سائوپائولو پرداخته و با تيتر «آدريانو و اوج» به اين موضوع اشاره كرده است.
اين نشريه همچنين با درج مصاحبه اى از مالدينى كاپيتان با سابقه ميلان از قول او به ادامه حضور در روسونرى پرداخته است.

روزنامه فرانسوى اكيپ با درج صحنه اى از بازى پارى سن ژرمن با تيتر «در آسمان براى پاريس» به بررسى وضعيت اين تيم فرانسوى پرداخته است.
همچنين به درگذشت راجر بلاكون كاريكاتوريست مشهور اين روزنامه نيز پرداخته است.

نشريه فرانسوى فرانس فوتبال هم مصاحبه استيو مانداندا دروازه بان المپيك مارسى را با تيتر «من بيش از اين مى خواهم» به مطلب نخست خود تبديل كرده است.
در بخش ديگر مطالب اين روزنامه وضعيت موناكو و پارى سن ژرمن بررسى شده است.

روزنامه اسپانيايى ال موندو هم به موضوع رونالدينيو و احتمال رفتن او از اين باشگاه كاتالانى با عنوان جنگ بر سر رونالدينيو پرداخته است. همچنين مصاحبه ليونل مسى ستاره آرژانتينى تيم نيز با عنوان «مى خواهم بازى كنم» به بخشى از مطالب اين روزنامه تبديل شده است.

Le Professeur
5th April, 2008, 09:57 AM
برنامه بازيهاى اروپايى
شنبه ۱۷ فروردين
لاليگا
مايوركا - رئال مادريد
اوساسونا - ركرتيوو اوئلوا

سرى A
رم - جنوا
ميلان - كاليارى
ليگ برتر
آرسنال - ليورپول
منچسترسيتى - چلسى
استون ويلا - بولتون
بلكبرن - تاتنهام
فولام - ساندرلند
نيوكاسل - ريدينگ
ويگان - بيرمنگام
بوندس ليگا
هرتابرلين - وردربرمن
شالكه - هانزاروستوك
اشتوتگارت - هامبورگ
ولفسبورگ - هانوفر
آرمينيا بيله فلد - كارلسروهه
اينتراخت فرانكفورت - نورنبرگ
لوشامپيونا
رن - بوردو
اوسر - سوشو
كائن - والنسين
نيس - ليل
لانس - متز
استراسبورگ - موناكو
سن اتين - لومان
تولوز - لوريان
نيمه نهايى جام حذفى انگليس
وست برومويچ - پورتس موث

يكشنبه ۱۸ فروردين
لاليگا
بارسلونا - ختافه
اتلتيك بيلبائو - اسپانيول
اتلتيكو مادريد - آلمريا
لوانته - وايادوليد
سويا - ويارئال
مورسيا - والنسيا
ساراگوسا - بتيس
سانتاندر -دپورتيوو لاكرونيا
سرى A
آتالانتا - اينتر ميلان
فيورنتينا - رجينا
پالرمو - يوونتوس
كاتانيا - ناپولى
پارما - لاتزيو
سمپدوريا - ليورنو
تورينو - امپولى
سيه نا - اودينزه
ليگ برتر
ميدلزبورو - منچستريونايتد
اورتون - دربى كانتى
بوندس ليگا
بايرن مونيخ - بوخوم
بوروسيا دورتموند - بايرلوركوزن
لوشامپيونا
مارسى - ليون
نانسى - پارى سن ژرمن

نيمه نهايى جام حذفى انگليس
بارنزلى - كارديف

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 11:52 AM
Liverpool's Dirk Kuyt grew up two miles from the home of referee Pieter Vink, who decided his challenge on Arsenal's Alexander Hleb was not a penalty -Daily Star

جالب بود ... شاید دلیلش همین باشه :4:

داوری به غیر از همون صحنه ی پنالتی ... مشکل خاص و بارز دیگه ای نداشت
تو اون صحنه هم چون پشت کویت و کلب بود ... یکم صحنه مشکوک براش اومد ... وگرنه پنالتی واضح بود چون کویت خیلی حرفه ای عمل کرد وگرنه دلیلی نداشت کلب زمانی که تو موقعیت گلزنیه و تک به تکه خودشو به زمین بندازه ... تازه داور کلب رو جریمه هم نکرد که بگیم بخاطر تمارض پنالتی نگرفته ... فقط اون صحنه رو خطا تشخیص نداد

فوتبال حرفه ای از این موارد کم داره ... مثل اینجا نیست که طرف دروازه خالی خودشو میندازه زمین تا پنالتی بگیره

Le Professeur
5th April, 2008, 12:15 PM
http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20071028/22/2146155066-soccer-barclays-premier-league-liverpool-v-arsenal-anfield.jpg

Le Professeur
5th April, 2008, 12:17 PM
بيتا جان اين عكس دخملا آرسنال هستند !

http://www.nba.com/media/dleague/Arsenal_Girls_Cropped_Large.jpg

Le Professeur
5th April, 2008, 12:21 PM
آرسنال - ليورپول
پرده دوم از سه گانه

جدال آرسنال - ليورپول در دور رفت مرحله ليگ قهرمانان اروپا با تساوى يك - يك به پايان رسيد. آرسنال كه در ورزشگاه خانگى خود، امارات، به ميدان رفته بود توانست در دقيقه ۲۳ با گلى كه امانوئل آدبايور بازيكن توگويى اين تيم با ضربه سر به ثمر رساند يك - صفر پيش بيفتد. رينا دروازه بان ليورپول هم نتوانست روى اين ضربه سر كه از فاصله نزديك زده شد كوچكترين واكنشى داشته باشد. برترى توپچى ها تنها ۳ دقيقه ادامه داشت زيرا كه در دقيقه ۲۶ استيون جرارد كاپيتان ليورپول توانست «درك كويت» بازيكن هلندى را صاحب توپ كند تا وى گل تساوى را به ثمر برساند.
اين ۲ تيم طى يك هفته ۳ بار با هم بازى خواهند كرد. دومين بازى اين ۲ تيم كه در چارچوب رقابت هاى ليگ برتر است، مجددا در امارات خواهد بود و سومين رويارويى اين ۲ تيم در دور برگشت مرحله يك چهارم نهايى ليگ قهرمانان در آنفيلد خواهد بود.
آرسنال و ليورپول در حالى در ليگ برتر به ميدان مى روند كه آرسنال با ۷۰ امتياز در جايگاه سوم قرار دارد و ليورپول با ۶۲ امتياز در مكان چهارم جاى دارد.
رافائل بنيتس سرمربى اسپانيايى ليورپول هم پس از تساوى با آرسنال گفت: بايد بدون توجه به تساوى در ليگ قهرمانان به مصاف آرسنال برويم. بازى در ليگ قهرمانان تاثيرى بر روى عملكرد ما در ليگ برتر ندارد.
آرسنال براى ادامه حضور در كورس قهرمانى نياز به ۳ امتياز اين بازى دارد و از سوى ديگر ليورپول هم براى تثبيت در مكان چهارم به چيزى جز پيروزى مقابل توپچى ها نمى انديشد.
در ساير بازيهاى اين هفته ليگ برتر، منچستر يونايتد كه در صدر جدول جاى دارد، به مصاف ميدلزبورو مى رود. منچستريونايتد كه در ۴ بازى اخير خود در ليگ برتر بدون دريافت گل به برترى رسيده اميد زيادى به پيروزى در اين ديدار دارد. از سوى ديگر پيروزى ۲ - صفر اين تيم مقابل رم در ليگ قهرمانان اروپا انگيزه بازيكنان را بالا برده است. آفونسو آلوز بازيكن برزيلى ميدلزبورو كه با ۱۲ ميليون پوند به اين تيم پيوسته از گزينه هاى گلزنى در اين ديدار است.
چلسى نيز كه ۲ - يك در رقابت هاى اروپايى مغلوب فنرباغچه شده بود به مصاف منچسترسيتى مى رود. چلسى پيش از اين و در ماه اكتبر موفق شده بود ۶ - صفر اين تيم را در استمفوردبريج شكست دهد. اين تيم ۱۵ مسابقه اخير خود را نيز با پيروزى پشت سر گذاشته است. چلسى در حالى مقابل منچسترسيتى بازى مى كند كه اين تيم از دوران درخشان ابتداى فصل خود بسيار فاصله گرفته است. شاگردان اسون گوران اريكسون مربى سوئدى منچسترسيتى در ۱۱ مسابقه اخير خود تنها ۲ پيروزى كسب كرده اند. در جدول رده بندى رقابت هاى ليگ برتر، منچستر با ۷۶ امتياز صدرنشين است و تيم هاى چلسى، آرسنال و ليورپول به ترتيب با ۷۱ و ۷۰ و ۶۲ امتياز در مكان هاى بعدى اين جدول قرار دارند.

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 04:02 PM
Part Two Of A Compelling Trilogy

خب رسیدیم به بازی دوم از سه گانه ...

جمعه صبح گفته شد که آدبایور دچار مشکل شه و حضورش برای این بازی رفت تو هاله ای از ابهام ... ولی الان که لیست مصدوما رو نگاه میکردم ... نشون میده که آدبایور مشکلی برای این بازی نداره ... ولی ونگر هنوز معتقد نیست که اون بتونه تا آخر نود دقیقه تو بازی باشه یا نه

فان پرسی که تو بازی چهارشنبه شب دوباره مصدوم شد ... ونگر فقط بیست درصد احتمال داد که بازی امروزمون برسه ... اسمش رو من تو لیست سایت گل میبینم ... ونگر اظهار امیدواری کرده راجع به وضعیت حال حاضره رابین ... ولی بازم باید خیلی خوش بین باشیم که رابین رو تو ترکیب امروز ببینیم

سانیا و روسیچکی و ادواردو هم که وضعیتشون معلومه :goatee:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

آلمونیا - توره - گالاس - سندروس - کلیچی - ابوئه - فلامینی - فابرگاس - کلب - آدبایور - فان پرسی - لمان - والکات - سانگ - گیلبرتو - هویت - بنتنر - دنیلسون

راجع به لیور که ماسچرانو محرومه ... به نظر میرسه رافا ترکیب متفاوتی رو تو زمین بچینه و به مهره های کلیدیش استراحت بده ... حالا تا چه پیش آید :4:

Le Professeur
5th April, 2008, 05:09 PM
گل بد خورديم . دفاع ما از پنير سويسي هم رد كرده! شده پنير بومي ! اي خداااااااااا

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 05:15 PM
تراوره و بنتنر افتضاح بودن ... به معنای واقعی کلمه ی افتضاح ... سمت چپ که کاملا به اتوبان تبدیل شده بود ... بنتنر هم که با رینا پاس کاری میکنه

کاش سندروس دفاع وسط بود و توره سمت راست بازی میکرد ... اینطوری بهتر بود

این دم های آخری ... مصدومیت های بیجا داره به تیم خیلی ضربه میزنه

S@eed
5th April, 2008, 05:20 PM
این دم های آخری ... مصدومیت های بیجا داره به تیم خیلی ضربه میزنه

میتونی نداشتن جایگزین مناسب برای بازیکن های اصلی رو هم اضافه کنی

Le Professeur
5th April, 2008, 05:21 PM
باهات موافقم بيتا . اعصابم خورد شد اولي رو دو دستي تقديم كرديم حالا هم ........

بنتنر يار دوازدهم ليورپول شده !! كاش ادواردو مصدوم نبود نيمكت آرسنال خيلي ضعيفه

Viva Barca
5th April, 2008, 05:24 PM
Arsenal 1 - 1 Liverpool
:121fs725372:

Le Professeur
5th April, 2008, 06:12 PM
من كلا تو كف استوپ كردن گلب هستم واقعا چرند بود !

Saviz
5th April, 2008, 06:13 PM
1-1 تمام..
چه امتیازای حساسی كه این آرسنال از دست نمیده!
البته كلی به نفع چلسی و منچستر شد..ولی اگه آرسنال بازیشو امروز میبرد انگیزش برای بازی هفته دیگه با منچستر خیلی زیاد تر میشد!
آرسنال نیمه اول گلی بسیار بدی خورد..درست موقعی كه داشتین حمله میكردین گلو خوردین و از هم پاشیدین..شاید اگه نمیخوردین اون گلو الان نتیجه دیگری ثبت شده بود!

Le Professeur
5th April, 2008, 06:16 PM
1-1 تمام..
چه امتیازای حساسی كه این آرسنال از دست نمیده!
البته كلی به نفع چلسی و منچستر شد..ولی اگه آرسنال بازیشو امروز میبرد انگیزش برای بازی هفته دیگه با منچستر خیلی زیاد تر میشد!
آرسنال نیمه اول گلی بسیار بدی خورد..درست موقعی كه داشتین حمله میكردین گلو خوردین و از هم پاشیدین..شاید اگه نمیخوردین اون گلو الان نتیجه دیگری ثبت شده بود!

بله اينا همش اما واگر هست . و فقط بايد الكي حرص خوردددددددددددددددددددددد ددد

Le Professeur
5th April, 2008, 06:17 PM
معلوم نيست روزه سه شنبه چه گلي به سرشون بزنند !

Le Professeur
5th April, 2008, 06:19 PM
بايد بنويسم روسيچكي منتظـــــــــــــــــــــ ـــــــــريم شايد سمت چپ معجزه رخ بده

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 06:22 PM
باید بشینیم ... منتظر از دست دادن امتیازای رقیب ها باشیم که اونم قابل پیش بینی نیست

کلا امروز همه رو اعصاب بودن ... من اگه جایه ونگر بودم ... الان یه گوش مالی حسابی به فابرگاس میدادم ... مردک اصلا حالیش نیست ...

آقای یوسفی هم که مکررا اعلام میکرد ... جرارد و تورس نیستن ... آقا بخدا فان پرسی و روسیچکی و آدبایور و کلیچی و کلب و سانیا ... بازم بگم ؟!!! ... نبودن

=-=-=-=-=-=-=-=

حالا از هر چی که بگذریم ... هدف لیورپول فقط خسته کردن آرسنال برای بازی سه شنبه بود که به این هدفش رسید ...

راستی دقت کردین ... تو این چند هفته ... اکثر گلهامون رو شروع مجدد هاس ؟!!

میتونی نداشتن جایگزین مناسب برای بازیکن های اصلی رو هم اضافه کنی

اینکه نیازی به گفتن نداره سعید ... مهم ترین مشکل تیم همینه

HOJÁT
5th April, 2008, 06:25 PM
فقط باید بشینیم منتظر نتیجه ی بازی چلسی باشیم....

Saviz
5th April, 2008, 06:30 PM
فقط باید بشینیم منتظر نتیجه ی بازی چلسی باشیم....

ما كه باید ببریم..وگرنه از كورس عقب میمونیم...:4:
انشالله میزنیم سیتی رو...من سیتی امسال با اریكسون بد نتیجه نگرفته..البته هفته پیش 3-1 از بیرمنگام خوردن:4::4: ولی باز هم بازی سختی چلسی در پیش داره..به امید پیروزی..

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 06:40 PM
ما كه باید ببریم..وگرنه از كورس عقب میمونیم...:4:
انشالله میزنیم سیتی رو...من سیتی امسال با اریكسون بد نتیجه نگرفته..البته هفته پیش 3-1 از بیرمنگام خوردن:4::4: ولی باز هم بازی سختی چلسی در پیش داره..به امید پیروزی..

من اصلا براتون امیدوارم نیستم :4:

فعلا که 1-0 جلو هستید ... واقعا دیگه نای نوشتن ندارم ...

Le Professeur
5th April, 2008, 06:40 PM
باید بشینیم ... منتظر از دست دادن امتیازای رقیب ها باشیم که اونم قابل پیش بینی نیست

کلا امروز همه رو اعصاب بودن ... من اگه جایه ونگر بودم ... الان یه گوش مالی حسابی به فابرگاس میدادم ... مردک اصلا حالیش نیست ...

آقای یوسفی هم که مکررا اعلام میکرد ... جرارد و تورس نیستن ... آقا بخدا فان پرسی و روسیچکی و آدبایور و کلیچی و کلب و سانیا ... بازم بگم ؟!!! ... نبودن

=-=-=-=-=-=-=-=

حالا از هر چی که بگذریم ... هدف لیورپول فقط خسته کردن آرسنال برای بازی سه شنبه بود که به این هدفش رسید ...

راستی دقت کردین ... تو این چند هفته ... اکثر گلهامون رو شروع مجدد هاس ؟!!

اینکه نیازی به گفتن نداره سعید ... مهم ترین مشکل تیم همینه

به نظر من هم بايد تو آنفيلد از سمت چپ و راست سانتر بشه تا شايد 2تا دكل تيم به خودشون زحمت بدن تا گل بزنند وگرنه مثل آب خوردن حذف ميشيم .

ونگر به نظر من نبايد عصبي بشه چون اين بازيكن ها رو خودش اورده

بازم افسوس كه توماس نيست :2mo5pow:

HOJÁT
5th April, 2008, 06:42 PM
آرسنال شانس اول قهرمانی رو هم تو لیگ و هم تو اروپا داره:wink_smile::wink_smile::good::good::good:

Saviz
5th April, 2008, 06:45 PM
من اصلا براتون امیدوارم نیستم :4:

فعلا که 1-0 جلو هستید ... واقعا دیگه نای نوشتن ندارم ...

:4:
آره R. Dunne (o.g.) گل به خودی داون!:19:

--------------

من تو بازی پس فردای آرسنال-لیور شانس آرسنالو خیلی زیاد میدونم..امیدوارم ببرید:4:

Saviz
5th April, 2008, 06:48 PM
آرسنال شانس اول قهرمانی رو هم تو لیگ و هم تو اروپا داره:wink_smile::wink_smile::good::good::good:

شوخی میكنی؟!:4:
من از روز اول هم گفتم آرسنال یكی از شانسهای اوله تو لیگ قهرمانان..
تو لیگ كه دیگه فكر نكنم امیدی داشته باشین.. با تساوی امروزتون دیگه رسیدنتون به منچستر خیلی بعیده..اختلافتون 6 تا بود با تساوی امروزتون شد 5 تا ولی منچستر هنوز بازیشو انجام نداده!

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 06:48 PM
به نظر من هم بايد تو آنفيلد از سمت چپ و راست سانتر بشه تا شايد 2تا دكل تيم به خودشون زحمت بدن تا گل بزنند وگرنه مثل آب خوردن حذف ميشيم .

ونگر به نظر من نبايد عصبي بشه چون اين بازيكن ها رو خودش اورده

بازم افسوس كه توماس نيست :2mo5pow:

علی وقتی منو و تو عصبانی میشیم ... چطور انتظار داری یکی که داره برای این تیم زحمت میکشه و روز و شبشو براش میذاره ... عصبانی نشه ... من میدونم ونگر این بازیکنها رو خریده ... میدونم زیاد خرج نمی کنه ... میدونم همیشه میخواد با حداقل کار کنه ... ولی عصبانی میشم .... چون انتظار ندارم ... یکی از بهترین هامون ... انقد بد بازی کنه ... اونم تو روزی که به پاسهای عمقیش و مغز متفکرش نیاز داریم ... انتظار ندارم تیمی که کمترین شکست رو داره ... از کورس قهرمانی عقب بمونه ... تیمی که تا همین چند وقت پیش به صدر جدول چسبیده بود ... من نمیخوام تا زمانی که خوب بازی میکنیم ... به حقمون نرسیم

soccerlover
5th April, 2008, 06:50 PM
اتفاق مسخره ی همیشگی تکرار شد، آرسنال تاکتیکی و شناور بازی می کرد و لیورپول موذیانه دنبال این بود که در لحظه ی مناسب نیشش رو بزنه، بازی سوم، که مهمترین بازیه باقی مونده،

به عبارتی: یه بار جستی ملخک، دو بار جستی ملخک، بار سوم تو دستی ملخک.
سزای ملخک لیگ قهرمانان، یا همون لیورپول موذی همینه، فکر می کنم آرسنال لیورپول رو در آنفیلد حذف کنه.

HOJÁT
5th April, 2008, 06:52 PM
شوخی میكنی؟!:4:
من از روز اول هم گفتم آرسنال یكی از شانسهای اوله تو لیگ قهرمانان..
تو لیگ كه دیگه فكر نكنم امیدی داشته باشین.. با تساوی امروزتون دیگه رسیدنتون به منچستر خیلی بعیده..اختلافتون 6 تا بود با تساوی امروزتون شد 5 تا ولی منچستر هنوز بازیشو انجام نداده!

نـــــــــــه!!!!!!!!!!:unknw::unknw:

حتما میخوا بگی چلسی تو کورسه:good::good::goatee:

Sir Bob Paisley
5th April, 2008, 07:19 PM
ابولفضل این فحش نیست یه اصطلاحه ... از این تعبیر برای تیمهای دیگه هم استفاده میشه ... من خودم هیچوقت دوس ندارم از این تعابیر ببینم ... ولی اشکالی هم توش نمی بینم

مثلا به ما میگین بوقچی ... ما چیکار کنیم :4: .... فقط باید یکم آستانه ی صبر و تحمولمون رو بالا ببریم

من همیشه گفتم و الان هم میگم .... بدون هیچ اغراقی ... هوادارای لیورپولی پارس فوتبال نمونه هستن ... تیم لیور و هوادارهاش هم برای ما قابل احترام ... ولی حق بده به دیگران .... بالاخره شرایط روحی و سن و سالی با هم فرق میکنه ... ما باید همه ی طیف ها رو در نظر بگیریم

ولی اگه شما شکایتی دارید ... من مشکلی ندارم و اون پست رو ویرایش میکنم ... تا برداشتی بر جانب داری من نباشه :good:

اگر میگفت لیورپول فوتبال كثیفی بازی میكرد من شاكی نمی شدم و میذاشتم پای عصبانیتش و شناخت سطحی اش از فوتبال
ولی دفاع كثیف لیورپول معنی اش توهینه. توهین به مدافعان لیورپول- باشگاه و هوادارانش . من كاملا خواهان ادیت ارسال و برخورد با كاربر فوق هستم . اینجا چاله میدان نیست كه هركی از راه رسید به پرافتخارترین تیم بریتانیا و افتخاربریتانیا در بازیهای بین المللی توهین كنه
و گرنه برای ما هم كاری نداره كه فحش بدیم

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 09:00 PM
اگر میگفت لیورپول فوتبال كثیفی بازی میكرد من شاكی نمی شدم و میذاشتم پای عصبانیتش و شناخت سطحی اش از فوتبال
ولی دفاع كثیف لیورپول معنی اش توهینه. توهین به مدافعان لیورپول- باشگاه و هوادارانش . من كاملا خواهان ادیت ارسال و برخورد با كاربر فوق هستم . اینجا چاله میدان نیست كه هركی از راه رسید به پرافتخارترین تیم بریتانیا و افتخاربریتانیا در بازیهای بین المللی توهین كنه
و گرنه برای ما هم كاری نداره كه فحش بدیم

من مطمئنم منظور باقر ... بازی دفاعی لیور بوده ... واقعیتش از وقتی که باقر اینجا فعالیت میکنه ... من هیچ موردی ازش ندیدم ... کاربر با اخلاقیه

مطمئنم شما هم سوء برداشت کردی ... ولی من ارسال و نقل قولهاشو رو بخاطر احترام به هوادارهای لیورپول ادیت کردم

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 09:18 PM
تک گل بازی امروز .... بنتنر

http://sharedzilla.com/en/get?id=132071

The Psychotic Eyes
5th April, 2008, 09:43 PM
Player Ratings

آلمونیا : 6

هویت : 4

گالاس : 6.30

توره : 7

تراوره : 7 .... زیاده براش