PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ..:: چرا این تیم ؟ ::..

★.JU.V.E.N.T.US.★
23rd September, 2007, 10:22 AM
خوب دوستان عزیز فوتبال دوست :53:

قراره تو این تاپیک توضیح بدیم چرا طرفدار تیم مورد علاقمون تو لیگ ایتالیا شدیم.:wink_smile:

چه سالی :
به چه شکل :
بازیکنی که تو تیم مورد علاقت بیشتر دوستش داری :
مربی که دوست داری مربی تیمت باشه :
بازیکنی که دوست داری به تیمت ملحق بشه :

و خیلی موارد دیگه :smiling:

منتظر توضیحات شما دوستان عزیز هستم. :cap:

BATIGOAL
23rd September, 2007, 10:46 AM
فیورنتینا http://qsmile.com/qsimages/76.gif

فقط به خاطر باتیگل http://qsmile.com/qsimages/43.gif http://qsmile.com/qsimages/277.gif http://qsmile.com/qsimages/6.gif

AmirHasan
24th September, 2007, 06:49 PM
من فصل 2000-1999 طرفدار لاتزیو شدم
به خاطر آلساندرو نستا و یه خورده هم ندود و خوان ورون
من همیشه نستا رو دوست خواهم داشت ولی در تیم الان بهرامی رو بیشتر دوست دارم
امیدوارم یه روزی دوباره اریكسون یا زوف مربی لاتزیو بشن
دوست دارم نستا دوباره برگرده , و دوباره لاتزیو پر از ستاره بشه

New Story
24th September, 2007, 07:20 PM
فقط به خاطر اینكه خواهرم رمی بود
منم میخواستم باهاش كل كل داشته باشم
ولی دیدم لاتزیو تنها تیم دوست داشتنیه من تو ایتالیاست
البته دیكانیو و هواداران فاشیستشم خیلی دوست دارم

NoName
25th September, 2007, 12:39 AM
من از سال 1999 یا 2000 طرفدار رم شدم!
رم درست در همون سال 2000 قهرمان لیگ ایتالیا شد و یك تیم به تمام معنا رویایی رو داشت و به همین دلیل من جذب این باشگاه شدم!
بازیكن مورد علاقم اسطوره تعصب رم سلطان فرانچسكو توتی هستش!
مربی محبوبم در این باشگاه هم همین لوچانو اسپالتیست!
دوست دارم بوفون هم به رم ملحق بشه!

AmirHasan
25th September, 2007, 01:13 AM
سلام آقا میثم
فصل 1999-2000 رو لاتزیو برد
فصل 2000-2001 رو رم برد

Eroica
25th September, 2007, 01:21 AM
MILAN --- It's all about class

Sepehr11
25th September, 2007, 03:12 AM
من تو لیگ ایتالیا اینتر رو خیلی دوست دارم و از موقعی كه یادمه این تیم رو بیشتر از دیگر تیمهای بزرگ ایتالیا دوست داشتم .
شاید به خاطر این بوده كه همیشه یه جورایی حقش خورده میشده و بعضی موقع ها هم با بدشانسی قهرمان نمیشده:confused_smile:

و البته یه نكته دیگه ای هم هست این كه لوتار ماتیوس تو این تیم بازی كرده ... به غیر از ماتیوس بازیكنای بزرگ دیگری همچون رومینیگه و برمه و كلینزمن هم تو این تیم بودند و در واقع یكی دیگر از دلایلی كه اینتر رو دوست دارم اینه كه نسبت به بقیه تیم های بزرگ ایتالیا بازیكنان المانی بیشتری داشته:snitch:

- بازیكن محبوبم تو اینتر خاویر زانتیه
- دوست دارم كلینزمن سرمربی اینتر بشه :3:
- دوست دارم بوفون رو بخره :59:

★.JU.V.E.N.T.US.★
25th September, 2007, 04:45 PM
10 سال پیش ( 12 سالگی ) به ایتالیا ( تیم ملی ) علاقه مند شدم :love: ...

http://img37.picoodle.com/img/img37/9/9/25/f_100pxJuventm_cc93359.gif

كم كم وارد سری آ شدم و یوونتوس رو انتخاب كردم :heart2: .... همون سال یوونتوس قهرمان سری آ شد.:dadoom:

خواستم هواداری تیمهای دیگه ( آ.اس.رم _ میلان _ اینتر ) رو تجربه كنم كه علاقه شدید به یوونتوس این اجازه رو نداد.:man_in_love:

http://img37.picoodle.com/img/img37/9/9/25/f_lippim_dcada7d.jpg

مربی مورد علاقم : لیپی و دوست دارم باز هم به یووه برگرده :cowboy: ... وقتی یاد سیگار كشیدنش تو یوونتوس میوفتم خندم میگیره.:cigar:

بازیكن مورد علاقم : همه یوونتوسیها ولی دلپیرو و بوفون رو بیشتر.:8: :8: :8:

دوست دارم : توتی _ _ توز _ ریكلمه .... و ... بیان یوونتوس :blush: :tounge_smile:

A R A S H
25th September, 2007, 09:28 PM
من اولین بازی كه از اینتر یادمه با یووه بود و تو اون بازی دوست داشتم اینتر ببره چون از قبل از اون هم از یوونتوس خیلی خوشم نمیومد. تو اون بازی كه 1-1 شد پالیوكا دروازه بان اینتر و پروتزی دروازه بان یوونتوس بود. شاید علاقه به پالیوكا باعث شده من اینتری بشم. البته لباس اینتر هم بنظرم تركیب رنگ بسیار جذابی داره...

Kafkaica
25th September, 2007, 09:51 PM

قراره تو این تاپیک توضیح بدیم چرا طرفدار تیم مورد علاقمون تو لیگ ایتالیا شدیم.:wink_smile:

چه سالی :
به چه شکل :

زندگی بودن اینتر كه بی معنیه http://qsmile.com/qsimages/252.gif
از سال 2000 طرفدارش شدم چون كه جیگرترین تیم دنیاست http://qsmile.com/qsimages/43.gif http://qsmile.com/qsimages/46.gif

تو بازیكنها هم زانتی رو به خاطر تعصبش و زلاتی رو به خاطر سبك بازیش خیلی دوست دارم
مربی هم فعلا مانچو خوبه ولی اگه امسال نتیجه نگرفت مورینیو بیاد
خیلی دوست دارم یه روز كریس رونالدو بیاد اینتر

InTeR
25th September, 2007, 10:09 PM
خیلی دوست دارم یه روز كریس رونالدو بیاد اینتر
http://qsmile.com/qsimages/194.gif

New Story
25th September, 2007, 10:23 PM
جدی این شكلكی كه گذاشتی فقط مخصوص رونالدو خائن بود
البته رونالدوی منچسترم همینطور

Kafkaica
25th September, 2007, 10:51 PM
http://qsmile.com/qsimages/194.gif

میشه بپرسم تو دوست داری چه بازیكنی بیاد
لابد مسی؟

InTeR
25th September, 2007, 11:05 PM
نه سیم مسی.
هر کی غیر این چند قلم که تو می خوای!:22:

Roma4ever
25th September, 2007, 11:36 PM
رم یکی به دلیل زیبا بازی کردنش یکی به خاطر داشتن بازیکنان متعصبی مثل توتی-ده روسی-مکسس-آکویلانی و حتی بازیکنانی که تعصب رمی داشتن اما فروخته شدن مثل کوفره و.....

دوست دارم بوفون و کاکا به رم بیان

Sir Bob Paisley
26th September, 2007, 12:09 AM
میلان
سال 97 ازاینتر به میلان کوچیدم به 3 دلیل:
1- ازدست رفتن هویت ایتالیایی- اروپایی اینتر و هجوم بازیکنای افریقایی - آمریکایی به اینتر
2- اومدن رونالدو به انیتر
3- برگشتن نوستالژیک دون فابیو به نیمکت میلان

والبته الان بیشتربه خاطر وجودجو خانوادگی- سنت گرا و حماسی میلان دلم پیش میلانه. بطوریکه حتی رونالدو هم نمی تونه من رو ازمیلان جداکنه

البته بگمها به تمام سالهایی که طرفداراینتربودم ودرواقع به اینتر 91 تا 97 افتخارمیکنم بخصوص به نیکولابرتی و ماسیموپاگانین و بنیتوکاربونه

KAKA
26th September, 2007, 12:22 AM
دوست دارم بوفون و کاکا به رم بیان

:sad53: :sad53:

★.JU.V.E.N.T.US.★
26th September, 2007, 12:27 AM
چــقدر این پستت عاشقانه و سراسر احساسات قلبی بود.:heart2:

واقعا لذت میبرم كه هیچ كس اینجا بی دلیل عاشق این تیم ها نشدن و همش عشق و علاقه بوده :wavetowel2: . .

موفق باشی :friends:

میلان
سال 97 ازاینتر به میلان کوچیدم به 3 دلیل:
1- ازدست رفتن هویت ایتالیایی- اروپایی اینتر و هجوم بازیکنای افریقایی - آمریکایی به اینتر
2- اومدن رونالدو به انیتر
3- برگشتن نوستالژیک دون فابیو به نیمکت میلان

والبته الان بیشتربه خاطر وجودجو خانوادگی- سنت گرا و حماسی میلان دلم پیش میلانه. بطوریکه حتی رونالدو هم نمی تونه من رو ازمیلان جداکنه

البته بگمها به تمام سالهایی که طرفداراینتربودم ودرواقع به اینتر 91 تا 97 افتخارمیکنم بخصوص به نیکولابرتی و ماسیموپاگانین و بنیتوکاربونه

Sepehr11
26th September, 2007, 01:04 AM
این امین و كسری چقدر بد سلیقن :butcher: خیلی دلتون بخواد بازیكنایی مثل مسی و كریس رونالدو تو اینتر باشن ..

InTeR
26th September, 2007, 01:09 AM
مسی که خوبه اما این رونالدو ... است:22:

INTERMILAN
3rd October, 2007, 02:45 AM
:

الان كه ميلان دستكمي از اينتر نداره http://qsmile.com/qsimages/39.gif
تقريبا تيم آفريقايي _امريكايي شده..پاتو هم كه همينروزا اضافه ميشه!!!

INTERMILAN
3rd October, 2007, 02:49 AM
فقط اينتر http://qsmile.com/qsimages/109.gif
از وقتي كه يادم مياد اينتري بودم مانشو دقيق يادم نيست چه زماني بود!!93بوديا94 يا95بود يه هميچين سالهايي بود
ودليلش هم فوتبال زيبايي كه اينتر بازي ميكرد
ولي خب علي رقم شايستگي هميشه بدشانس بوده وهست وبا تبانيهايي كه تيمهاي ديگه ميكردن وحماقتهاي موراتي قهرمان نميشد ولي هيچوقت بخاطر قهرمان نشدن از اينتر بدم نيومد
بالاخره با شايستگي 2005_2006 و2006_2007 قهرمان شدودهان منتقدين رو بست.. امسالم كه 100درصد قهرمانه http://qsmile.com/qsimages/247.gif http://qsmile.com/qsimages/39.gif

دنيا واينتر كبير

C.Maldini
3rd October, 2007, 12:06 PM
الان كه ميلان دستكمي از اينتر نداره http://qsmile.com/qsimages/39.gif
تقريبا تيم آفريقايي _امريكايي شده..پاتو هم كه همينروزا اضافه ميشه!!!

:308:
اگه بگیم تیم بدون مصدوم باشه حداقل 7 ایتالیایی تو زمین هستن

AmirSaeid
9th November, 2007, 04:49 PM
از سالهای 95 , 96 بود فكر كنم . روبرتو باجو توپ طلا رو با پیراهن یووه گرفته بود .
و یووه هم توی بازی سوپر كاپ اروپا با پاری سن ژرمن با 6 گل برد و بعد هم میلان رو توی سن سیرو 6 تا زد كه اون موقع ویری برای یووه بازی می كرد .
اون دوران , دشامپ , ویالی , راوانلی , پروتزی , دی لیویو و ... بازیكن های یوونتوس بودن . كسانی مثل زیدان و دل پیرو تازه اومده بودن یووه .
و اون موقع یووه در 3 دوره پیاپی لیگ قهرمانان به فینال رسیده بود .
خلاصه اینكه ما طرفدار یوونتوس شدیم

به هر حال دل پیرو اسطوره باشگاهه و همه یوونتوسی ها دوستش دارن . ولی طی این دوران من عاشق روبرتو باجو و زیدان و بوفون بوده ام .

لیپی بهترین مربی بوده و دوست دارم دوباره برگرده . كاپلو هم دوست دارم.

امیدوارم یووه لمپارد و مسی رو بخره

هنوز هم كه هنوزه جیگرم كباب می شه كه بازیكن هایی مثل تورام , ویرا , كاناوارو , زامبروتا , زلاتان , امرسون , موتو از تیم رفتن

Don Bandini
9th November, 2007, 04:59 PM
كسی میدونه من چرا برشاهی شدم؟ http://qsmile.com/qsimages/191.gif

AmirHasan
9th November, 2007, 05:14 PM
من مطمئنم به خاطر روبرتو باجو
همون طور كه دادشه من به خاطر روبرتو باجو یوونتوسی شد
و خیلیها هم به خاطر روبرتو باجو هوادار میلان و اینتر شدن

http://h1.ripway.com/AmirhasanManUtd/baggio.jpg

New Story
10th November, 2007, 04:47 PM
حاجی یه عكسم از دیكانیو بذار اگه داری

m2006
11th November, 2007, 08:19 AM
منم فصل 1994-1993 طرفدار میلان شدم
به خاطر چی رو نمیدونم ولی شاید چون میلان اون موقع مثل همین الان بهترین تیم دنیا بود
من اكثر بازیكنای میلان رو دوست دارم ولی پیرلو-مالدینی-نستاوكاكا رو بیشتر
درباره مربی هم نمیدونم شاید لیپی شایدم مورینیو
دوست دارم بوفون به میلان بیاد

AmirHasan
12th November, 2007, 08:33 PM
حاجی یه عكسم از دیكانیو بذار اگه داری

به روی چشم گادفادر جان :1:
ولی باید صبر کنی
چون فعلا پشت کامیه خودم نیستم :13janelle:
ولی در اولین فرصت حتما واست میزارم :8:

New Story
12th November, 2007, 09:55 PM
قربونت اگه یه عكس با اون خوشحالی خاص خودش بذاری ممنونت میشم

NERAZZURRO
1st January, 2008, 04:29 PM
من هیچوقت نفهمیدم چرا اینتری شدم و اصلا کی اینتری شدم ولی از وقتی یادم میاد اینتری بودم و ایتالیایی
الانم از کل تیم راضیم فقط خوشحال تر میشم 2 تا فرانسوی ها از اینتر برن
زانتی هم تا 45 سالگی بازی کنه!!! بعد هم رئیس باشگاه بشه مانچو هم سر جاش بمونه
هرکی هم خواست بیاد اینتر ولی بفهمه چه پیرهنی و داره تنش میکنه

1231
4th January, 2008, 04:18 AM
من ازليگهاي ديگه خوشم نمي امد يوونتوس هم به اين خاطر اتنخاب كردم چون سياه وسفيد رادوست داشتم سلام مرا بزرگ مرديووه واولين هوادر عاشقش انيلي كبيربرسانيد

Rangin Kaman
4th January, 2008, 04:31 AM
این شد نظر سنجی درست.تو كلوپ اسپانیا نظر سنجی درست كردن پرسیدن كدوم تیم هوادار بیشتری داره.من هوادار بارسلونا هستم ولی معتقدم ردال هوادار بیشتری نسسبت به بارسا داره واسه همین به رئال رای دادم.ولی اینجا سوالش رو درست مطرح كردن.من به اینتر رای دادم.چون هوادار اینترم.ولی اگه میپرسیدن كدوم تیم هوادار بیشتری داره به آث میلان رای میدادم.

Hamed big boy
17th January, 2008, 10:24 PM
منم به همون خاطر که میثم رمی شد طرفدارش شدم و به خاطر بازیکن طراز اولی به نام توتی از پرچمش هم خیلی خوشم میاد(گرگها)و تاریخچه گلادیاتورهای رم که به نوعی لقب تیم شده

معین
20th February, 2008, 01:54 AM
از یووه بخاطر ستاره ی محبوبش یعنی بوفون آخه همیشه آرزو داشتم توی رئال بازی كنه اما حالا كه كاسیاس مثل خود بوفون شده آرزوی موفقیت این دروازه بان خوب رو می كنم .
البته از میلان و اینتر هم خوشم میاد مثلا از میلان بخاطر كاكا و از اینتر از زلاتان خوشم میاد

HHAMI
6th March, 2008, 02:37 PM
FORZA LAZIO
اون سالها كه من طرفدار لاتزیو شدم بازیهای لاتزیو فوق العاده جذاب وتماشایی بود
خصوصا"حضور دو چهره محبوب فوتبال ایتالیا (ماركه جیانی و جوزپه سینیوری) كه باعث
شد علاقه بیشتری به این تیم پیدا كنم
وبعد كه لاتزیو بعنوان قدرت اول فوتبال ایتالیا مطرح شدو...
اما حیف كه همه چی خراب شد و ساختن چنان تیمی كار آسانی به نظر نمیرسه
به امید قدرت نمایی دوباره فیروزه ای پوشان

SoulSiick
6th March, 2008, 02:55 PM
من یووتوسی شدنم دلیل خاصی نداشت،

اوایل زمان پیتر اشمایکل بازی های منچستر رو دنبال میکردم.
زمان باتیستوتا توی رم،طرفدار رم بودم،

و بعد از باتیستوتا طرفدار تیم خاصی نبودم،تیم های ایتالیایی رو دوست داشتم.میلان...اینتر...رم.
یادمه همیشه توی Play station بازی کردن رم میشدم.همینطوری !

ولی توی چند سال اخیر یدفه طرفدار یووه شدم !
بیشتر به خاطر بوفون !(من کلا دروازه بان ها رو دوست دارم ! پیتر اشمایکل و چیلاورت رو خیلی دوست داشتم !)
و البته ندود !

به خوام یه عامل برای یوونتوسی شدنم بیان کنم می گم بوفون.

فوتبال رو تفریحی دنبال می کنم بهرحال.خیلی جایگاه بزرگی توی ذهنم نداره.
بیشتر از برد یا باخت "هیجان" فوتبال برام مهمه !
برای همین هیچوقت برای یه بازی تاحالا گریه نکردم و بیشتر از 2-3 ساعت برای یه بازی اعصابم خورد نبوده و بهش فکر نکردم.شب می خوابم،صبح بیدار میشم بیخیال شدم دیگه !

A.S.Roma
9th March, 2008, 11:02 AM
یادم نمیاد دقیقا چند سال پیش ولی یه حسی به من میگیفت نمیدونم چرا احساس مشترکی با ایتالیاییها دارم. از همون اول از ایتالیا خوشم میومد مخصوصا اون لباس لاجوردی. هنوز هم عاشق ایتالیا هستم.

تو باشگاه هم از اون اول از رم خوشم اومد. برای توتی و باتیستوتا.

در ضمن دوست دارم بهترین دروازه بان جهان بوفون که خیلی دوستش دارم تو رم باشه.

Roma4ever
9th March, 2008, 01:10 PM
خواب میبینم ؟ اینجا بالاخره یه رمی دیگه هم پیدا شد

International
30th April, 2008, 02:03 PM
just inter
اینتر بخاطر فلسفه ی بوجود اومدنش با نام مقدسش یعنی اینترناسیونال یعنی اينتر براي همه بازيکنان ايتاليايي و غيرايتاليايي یعنی ضد نژادپرستی و ضد فاشیسم یعنی جهانی و اینتر بخاطر رنگ های زیبای مشکی و ابی ...
FU CK FASCISM

PrV
1st May, 2008, 10:25 PM
من طرفدار آس رم هستم یادم نیست از کی بود ولی خوب از اسمش خیلی خوشم میومد فکر کنم 2000 -2001 بود
اون موقع بازیکنای خوبی توش بودن مثل کافو امرسون باتی گل و مریبشم کاپلو بود فکر کنم اون سال هم قهرمان شد
الان هم از توتی و مکسز و دونی خیلی خوشم میاد و دوست دارم بهترین های ایتالیا و اروپا توش بازی کنند مریبش بهترین مربی اروپاس

DaNiOK
29th May, 2008, 01:20 PM
فقط اینتر كه قهرمان

King Maldini
6th June, 2008, 02:13 AM
من طرفدار میلانم
بیشترش به خاطر مالدینی
ولی خوب شخصیت میلان هم برام مهمه
میلان از وقتی کاپلو رفت دیگه اون تیم همیشگی نشد تا آنچلوتی اومد . پس کی بهتر از اون . غیر از این فصل لعنتی میلان همیشه تو یه جام جزو مدعیان قهرمانی بوده . من فکر کنم باید به آنچلوتی فرصت داد . اون کم افتخار نیاورده واسه میلان آخه .
مهم اینکه یه دفاع وسط خوب بخرن . که بتونه کنار نستا بازی کنه . تو دروازه هم مشکل داریم .

Amin
6th June, 2008, 02:36 AM
فقط نفت ابادان اخه تیم شهرمون هست و از همه مهمتر برزیل ایران هست

agha
4th August, 2008, 04:37 PM
من از 12سال پیش سال1996طرفدار عشقی یوونتوس بودم به خاطر سوابقش
کم کم سال های 2003-2004با اومدن رونی ساها و رونالدو به منچستر علاقه مند شدم وبا اون آبروریزی رشوه به داور کمتر بهش اهمیت می دم
ولی از بین تیم های میلان اینتر و رم و فیورنتینا ...
حتی اگه یوونتوس نباشه یوونتوس رو انتخاب می کنم چون من عاشقه دل پیرو.بوفن و ندود که همگی در:
یوونتوس
در ضمن فکر نکنم جالب باشه 5-6 تیم ایتالیایی شکلک داشتن یوونتوس نداشت:N_aggressive:

agha
4th August, 2008, 04:39 PM
فقط نفت ابادان اخه تیم شهرمون هست و از همه مهمتر برزیل ایران هست

آبادان از کی تاحالا تو ایتالیا بوده؟؟؟؟؟؟؟

germanizer
5th August, 2008, 11:38 AM
اینتر برای ایبرا وادریانو .مخصوصا ادریانو كه منو عاشق اینتر كرد.الانم برگشته . خوزه مربی خوبیه مانچو هم بد نبود .دوست دارم كورشما بیاد اینتر .

DaNiOK
5th August, 2008, 04:59 PM
اینتر برای ایبرا وآدریانو.

ایول

kourosh
5th August, 2008, 05:06 PM
من از وقتي شوا توش بود فقط هم برا اونو كرسپو

Siavash_kian
10th August, 2008, 12:22 PM
میلان به خاطر كاكا و رونی و صد برابر برای مالدینی . عاشقشم.

ricardo kaka
22nd September, 2008, 11:34 PM
میلان چون یه باشگاه كامله البته اگه اشتباهات دروازه بانیش نباشه كامل تر هم میشه:good:
بازیكن مورد علاقم كاكا هست و البته همه ی میلانی ها رو دوست دارم مالدینی هم كه رو چشم ما جا داره:8:
از 7 سال پیش میلانیم یعنی فقط هم میلانی بودم:8:البته بچه كه بودم هم وقتی تازه شوا اومده بود بازیای میلانو می دیدم:sad53:
چه دورانی بود شوا منو به میلان جلب كرد اصلا:1:
دوست دارم یه روزی رایكارد بیاد ميلان كه بتونه خوب بكشتش بالا و تبدیلش كنه به همون میلان قبلی:goatee:

sia_ca
12th December, 2008, 04:01 PM
اینتر!
از وقتی که فهمیدم فوتبال چیه از اینتر خوشم اومد خودمم نمیدونم چرا؟ الانم فقط و فقط اینتر رو دوست دارم
بازیکن مورد علاقه ای به اونصورت ندارم ولی از زلاتان خوشم میاد همچنین از کاپیتانو
مربی فقط روبرتو مانچینی ! نمیدونم چرا ؟ چون بعضی موقع ها اشکمو در میاورد با اون سبک بازیش که گند میزد میرفت ! ولی هرچی بود خدا پدرشو بیامرزه خیلی دوست داشتم میموند تو اینتر و جاودانه میشد ولی حیف موراتی پرتش کرد بیرون!

DakmaN
12th December, 2008, 05:27 PM
اث میلان

HOJÁT
12th December, 2008, 06:26 PM
میلان بخاطر کاکا..

Seventy One
12th December, 2008, 07:59 PM
توی ایتالیا فقط ا.ث میلان :friends:

only_juve
12th December, 2008, 10:22 PM
دیگه معلومه چه تیمی رو دوس دارم.:pardon:
از وقتی هم یادم میاد فقط یووه بود.شاید بخاطر اینكه جز اولین تیم های خارجی ای بود كه شناختم...و البته اولین تیمی كه بازیكناش رو خوب شناختم...:search:
لباس هایش هم همیشه برام جذاب بود...:67:
و ازهمه مهمتر بازیكن های نازنینش و سبك بازیش كه هیچ تیمی رو ندیدم با این كیفیت این طوری بازی كنه...عالی دفاع میكنه و درسته كه اختصاصش تو دفاع هست ولی وقتی حمله میكنه به نظرم زیبا ترین حمله هارو میكنه...:heart:
قبلا ها ندود و بوفون رو دوست میداشتم ولی الان فانتزی باز ناز ایتالیا یعنی آله و بوفون رو میپسندم...:heart:
مربی هم برام فرق نمیكنه فقط بازی خوب رو ارائه بده...دوس دارم جان تری و دیوید ویا بیاد تو یووه...
خوش باشید

ORACLE
14th December, 2008, 01:09 AM

چه سالی :
به چه شکل :

-یوونتوس ! :282: تعریف واقعی شخصیت

-از وقتی که فوتبال خارجی رو دنبال کردم! قدیمی ترین ترین خاطراتم به 2000 برمیگرده، هرچند قبل از اون هم طرفدار یووه بودم، اما شاید کورکورانه...
-همه بازیکن ها مثل هم هستن. بازیکن محبوب به اون صورت وجود نداره. تیم رو عشق است. سقوط یووه به "سری ب" ثابت کرد که عشق به بازیکن ها میتونه چقدر خام باشه...
-دلم میخواست نتیجه اعتماد به دشام رو تو سری آ هم ببینم...
-این عکس هایی که پایین هستن!

rasoul_totti
14th December, 2008, 08:53 PM
سال 2000(12 سالگیم) به بازی توتی در یورو علاقه مند شدم و متعاقب اون عاشق تیم ایتالیا و رم شدم که از شانس خوبم سال بعد رم آخرین قهرمانیشو تو سری آ بدست اورد(با اون تیم رویاییش که باتی گل و مونته لا آماده رو داشت!)
الان عاشقانه رم رو دوست دارم و اگه توتی هم از فوتبال خدافظی کنه بازم طرفدار رم هستم
مربی محبوبم هم کاپلو هست ولی اسپالتی هم بد کار نکرده
به امید روزی که سنسی ها دست از سر باشگاه وردارن و ما 2 3 تا خرید خوب بکنیم!

samanrossonero
17th August, 2009, 06:49 PM
یادم نمیاد کی طرفدار میلان شدم،از بچگی...
اولین تصویری که از میلان تو ذهنم هست که در بچگی دیدم صحنه ای بود که رود گولیت دروازه بان رو دریبل کرد و بعد رقصید بعد زد تو گل...
عاشق مالدینی هستم و همیشه به یادش هستم...

D JoKeR
17th August, 2009, 07:38 PM
از سال 2000 اولش بازیای میلانو میدیدم کلا عشق مالدینی بودم و بعدم دیگه کم کم از میلان خوشم اومد
مالدینی و شوا و نستا رو خیلی دوست دارم اما خوب شوا رفت ولی نستا و مالدینی بدون شک کارشون تو میلان تموم خواهد شد
ون باستن هم خیلی دوست دارم یه روزی به عنوان مربی تیم میلان ببینم اما دوستدارم زمانی باشه که تیم درستو حسابی باشه نه این تیم دربه داغون:uglylolmk4:
دوست دارم کاکا برگرده یا اینکه حداقل بیان و فابرگاسی ویایی خلاصه یه بازیکن خوب بگیرن ولی ما به همون هرنانس راضی هستیم:4:

saeid shahrooz
18th August, 2009, 01:49 AM
اول عاشق باجو بودم بعد دیدم اینتر بازیكنهای خوبی داره و یك كاپیتان وفادار به نام زانتی داره و تو كاره باند بازی هم نیست و از رنگ لباسش هم خوشم اومد بعد طرفدارش شدم .

bahadour
28th August, 2009, 12:31 AM
چرا یوووووووووووووه نه؟

چون بهترینه

چون همیشه مدعیست

چون عشقه
چون ژرافتخارترینه

چون اولینه

چون به زودی سه تا ستاره میره رویه ژیراهنش و اینتر تویه همون یكی میمونه

bahadour
28th August, 2009, 12:34 AM
اینتر تویه همون یك ستاره كه رویه پیراهنشه میمونه و یووونتووووووس به زودی سه ستاره میاد رویه پیراهنش تا همه بدوونند هیچ تیمی نمیتونه ركوردهای یووونتوس رو بزنه

یوونتوس در همه مراحل ركورد داره

hamidal
4th September, 2009, 03:46 PM
من بعد از اون بازی معروف توی فینال باشگاههای اروپا كه میلان 4-0 باسلونا رو شكست داد طرفدار میلان شدم.
اما الان به این دلایل طرفدارشم:
1- میلان در بین تیمهای ایتالیا هجومیترین فوتبالو داره ضمن اینكه بر خلاف اینتر اسكلت اصلی تیمش ایتالیایی هستن.
2-فوتبال میلان وقتی كه در اوج باشه یه فوتبال كاملا كلاسیكه و وقتی كه وضع خوبی داشته باشه به نظر من بهترین فوتبالو بازی میكنه. البته بارسلونا خیلی قشنگ بازی میكنه اما مشكلش اینه كه باید از اول تا آخر بازی حمله كنه تا بتونه ببره. در غیر این صورت یا میبازه یا مساوی میكنه.
3- میلان پر افتخارترین تیم اروپا در 50 سال اخیره.
4- با وجود قدر مافیایی عجیب و غریب یوونتوس میلان سالها در مقابل این تیم ایستاد.
5-چه تیم دیگه ای رو میشناسد كه كاپیتانش تمام دوران فوتبالشو از نوجوانی تا 40 سالگی توی یك تیم بازی كرده باشه؟!
یه چیزی هم باید در مورد نظرسنجی بالا بگم. توی یكی دیگه از تاپیكها یه نظر سنجی انجام شده كه عنوان تاپیكش هم كاملا واضحه بر خلاف این تاپیك. و تعداد شركت كننده ها هم چند برابر شركت كننده های این نظرسنجیه. اگه مراجعه كنید میبینید اونجا میلان با فاصله زیاد اوله.

MostafД
17th September, 2009, 09:28 AM
چه سالی : من تو فصل 03-2002 بود که طرفدار یوونتوس شدم
به چه شکل : جریان به این شکل بود ؛
یه روز بعد از اینکه از مدرسه بر می گشتم (اون موقع اول راهنمایی بودم) ساعت 17:30 بود که تلویزیون داشت بازی یوونتوس - برشا رو تو دل آلپی پخش می کرد ، از دیدن بازی یووه بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم بخصوص بازی دل پیرو و ندود ، اون بازی رو یووه 1-5 برد و من بعد از اون بازی تبدیل به یه یووه ای تیفوسی تبدیل شدم ، تو فصل 07-2006 هم که یوونتوس رو با نامردی فرستادن سری b نه تنها علاقم به یوونتوس کم نشد بلکه شدت هم گرفت
بازیکنی که تو تیم مورد علاقت بیشتر دوستش داری : همون طور که گفتم عاشق دل پیرو و ندود بوده و هستم
مربی که دوست داری مربی تیمت باشه : کاپلو و لیپی رو خیلی برای تیمم مناسب می دونم چون هر وقت بودن یووه باهاشون نتیجه گرفته
بازیکنی که دوست داری به تیمت ملحق بشه : این یکی رو دیگه خیلی حضور ذهن ندارم اما در حال حاضر دوست دارم لوئیس فابیانو و جوزپه روسی بیان یوونتوس

samanrossonero
15th October, 2009, 02:18 PM
من بعد از اون بازی معروف توی فینال باشگاههای اروپا كه میلان 4-0 باسلونا رو شكست داد طرفدار میلان شدم.
اما الان به این دلایل طرفدارشم:
1- میلان در بین تیمهای ایتالیا هجومیترین فوتبالو داره ضمن اینكه بر خلاف اینتر اسكلت اصلی تیمش ایتالیایی هستن.
2-فوتبال میلان وقتی كه در اوج باشه یه فوتبال كاملا كلاسیكه و وقتی كه وضع خوبی داشته باشه به نظر من بهترین فوتبالو بازی میكنه. البته بارسلونا خیلی قشنگ بازی میكنه اما مشكلش اینه كه باید از اول تا آخر بازی حمله كنه تا بتونه ببره. در غیر این صورت یا میبازه یا مساوی میكنه.
3- میلان پر افتخارترین تیم اروپا در 50 سال اخیره.
4- با وجود قدر مافیایی عجیب و غریب یوونتوس میلان سالها در مقابل این تیم ایستاد.
5-چه تیم دیگه ای رو میشناسد كه كاپیتانش تمام دوران فوتبالشو از نوجوانی تا 40 سالگی توی یك تیم بازی كرده باشه؟!
یه چیزی هم باید در مورد نظرسنجی بالا بگم. توی یكی دیگه از تاپیكها یه نظر سنجی انجام شده كه عنوان تاپیكش هم كاملا واضحه بر خلاف این تاپیك. و تعداد شركت كننده ها هم چند برابر شركت كننده های این نظرسنجیه. اگه مراجعه كنید میبینید اونجا میلان با فاصله زیاد اوله.

آفرین،به نکات جالبی اشاره کردی...
به خاطر همین مافیا بازی و کالچوپولی هست که به نظر من قهرمانیهای گذشته سری آ چندان ارزشی نداره...
تازه دوسال پیش لو رفت معلوم نیست از 50 سال پیش این کار رو میکردن یا شاید اونورتر...
حالا یووه به جای 2 تا ستاره 100 بذاره،یکدونه قهرمانی تو جام باشگاهها به 100 تا ستاره سری آ میرزه...

ONE LOVE_ONE IKER
17th October, 2009, 12:04 PM
میلان برای سر پائولوی کبیر

SINISARMAN
18th October, 2009, 10:22 AM
فقط لاتزیو
بخاطر سینیشا میهائیلوویچ

DuttyHamid
2nd November, 2009, 12:08 PM
فقط لاتزیو
بخاطر سینیشا میهائیلوویچ

ببینم سینیشا ارمان...

تو اول طرفدار لاتسیو شدی بعد طرفدار میهایلوویچ... یا اول طرفدار میهایلوویچ شدی بعد طرفدار لاتسیو؟!

SINISARMAN
6th November, 2009, 12:29 PM
ببینم سینیشا ارمان...

تو اول طرفدار لاتسیو شدی بعد طرفدار میهایلوویچ... یا اول طرفدار میهایلوویچ شدی بعد طرفدار لاتسیو؟!بدون شک اول سینیشا بعدلاتزیو:09:

alexdelpiero
1st May, 2010, 05:16 PM
يووه
من اولين بازي فوتبال اروپا كه نگاه كردم بازي يووه و برشا بود.
در حقيقت من از الكس خوشم اومد.
از اون به بعد هر جا الكس باشه منم با همون تيم هستم.

MaJoR GeNeRaL
16th May, 2010, 11:14 AM
درست یادم نمیاد
اول عاشق یووه شدم
یا اول عاشق باجو شدم
یا اول یووه عاشق من شد
یا اول باجو عاشق من شد
ولی خوب که فکر میکنم میبینم یا اول عاشق یووه شدم .

MaJoR GeNeRaL
16th May, 2010, 11:15 AM
درست یادم نمیاد:35:
اول عاشق یووه شدم
یا اول عاشق باجو شدم
یا اول یووه عاشق من شد
یا اول باجو عاشق من شد
ولی خوب که فکر میکنم میبینم یا اول عاشق یووه شدم .

alexdelpiero
25th May, 2010, 05:44 PM
شايد براتون جالب باشه من به خاطر طرح لباس يووه كه راه راه سياه وسفيدبود جذب شدم دورنگ كه متضادهم هستند مثل شب وروز به من حسي ازعشق به يووه روبخشيد همچنين ستارهاي مثل باجو

به عجب رومانيكه تيم يووه ما نميدونستيم .
آقايون بزنند به افتخارش:Hooraa:
:41::41::41:
:272::272:

به هر حال يووه با دلپيرو يه چيز ديگه س.