PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين تيم در نقل و انتقالات تابستاني اروپا

The Whites
14th August, 2007, 03:55 PM
به نظر شما در بين تيم هاي اروپايي ، كدوم تيم بهترين عملكرد رو در نقل و انتقالات اين فصل اروپا داشته است ؟

Ңossein MДster
14th August, 2007, 05:05 PM
به نظر من رئال مادرید .
شاید اون اوایل خوب کار نکرد ولی این اواخر بازیکن های خوبی جذب کرد .

Arash-ss
14th August, 2007, 05:28 PM
رئال

Sir Bob Paisley
14th August, 2007, 08:52 PM
میشه گفت لیورپول
تقریبا تمام نیازهامون رو برطرف کردیم و بیشترضعف هارو پوشش دادیم. رویایی نبودولی واقعا راضی کننده بود. عملکرد بایرن هم واقعا عالی بود.

DeLaRaMa
14th August, 2007, 09:00 PM
فكر میكنم برای این پیش بینی زود باشه به هر حال ایتالیایی ها به خصوص میلانی ها با استنباط بر سال های گذشته همیشه در آخرین دقایق همه چیز رو به نفع خودشون تموم میكنن اما ....

مگه كسی در موفقیت میلان(قهرمان اروپا !) در این تابستون شكی هم داره ؟!!!!!!!!

The Psychotic Eyes
14th August, 2007, 09:18 PM
لیورپول تیم خوبی ساخته

Sepehr11
14th August, 2007, 09:21 PM
مطمئنا بایرن مونیخ ... واقعا حیف كه تو چمپیونز لیگ نیست ... بایرن الان تقریبا تیم كاملی داره

Sir Bob Paisley
14th August, 2007, 10:18 PM
فكر میكنم برای این پیش بینی زود باشه به هر حال ایتالیایی ها به خصوص میلانی ها با استنباط بر سال های گذشته همیشه در آخرین دقایق همه چیز رو به نفع خودشون تموم میكنن اما ....

مگه كسی در موفقیت میلان(قهرمان اروپا !) در این تابستون شكی هم داره ؟!!!!!!!!

دلی مطمئنم شوخی میکنی:78: :78:

DeLaRaMa
14th August, 2007, 10:31 PM
دلی مطمئنم شوخی میکنی:78: :78:

نه پس ابوالفضل راستش رو میگم !!!ولمون كن به عنوان یك میلانی دلم خونه :0453:

Vicente
15th August, 2007, 01:40 AM
والنسیا امسال پیشرفت خوبی داشت.
برخلاف سالهای دیگه ولخرجی كرد:4:
اگر یك دفاع خوب گرفته بود من گزینم والنسیا بود.
ولی فی الواقع باید قبول كنیم بارسلونا دو تا خرید رویایی داشت.

كاری به نقطه ضعف و اینا ندارم ولی هانری خودش یكی كافیه برای اینكه موفق ترین تیم نقل و انتقالی لقب بگیره تیم بارسلونا.

Soroush
15th August, 2007, 06:19 AM
من فکر می کنم منچستر یونایتد بهترین خرید ها رو داشته . بازیکاان آینده دار ( نانی ، اندرسون ) و سطح بالا ( هارگریوز ، توز ) رو خریده که واقعا نامشون هم هر تیمی رو می ترسونه . بازیکنی مثل نانی که علیرغم سن کم تو تیم بزرگسالان پرتغال در انتخابی یورو 2008 بازی کرده و گل هم زده ( به بلژیک ) و حداقل می تونه 13 سال در سطح حرفه ای بازی کنه ( برخلاف هانری ، حمیدزیچ و... ) . سر الکس هم چند روز پیش گفته بود که این بهترین تیم منچستر یونایتد تو مدتیه که من مربیش بودم . مطمئنا بدون منطق این حرفو نزده .

m2006
15th August, 2007, 08:23 AM
بايرن مونيخ

Sepehr11
16th August, 2007, 04:45 PM
اسم میلان رو هم به این نظرسنجی اضافه كنید ...
میلان قصد خرید مهره های اضافی بارسا و رئال یعنی موتا و امرسون رو داره ... كارلتو اعلام كرده اگه این دو ستاره :blink: :blink: رو بخریم خریدهامون تموم میشه .

The Whites
16th August, 2007, 04:52 PM
اسم میلان رو هم به این نظرسنجی اضافه كنید ...
میلان قصد خرید مهره های اضافی بارسا و رئال یعنی موتا و امرسون رو داره ... كارلتو اعلام كرده اگه این دو ستاره :blink: :blink: رو بخریم خریدهامون تموم میشه .

اين رو به شوخي گفتي يا جدي ؟!!

Sepehr11
16th August, 2007, 04:59 PM
اين رو به شوخي گفتي يا جدي ؟!!

كاملا جدی گفتم :4: اگه یه نظر سنجی به نام ضعیفترین تیم در فصل نقل و انتقالات باز كنی میلان بیشترین رای رو میاره

C.Maldini
16th August, 2007, 05:01 PM
یه اسم میلان هم میزاشتین ما دلمون نشکنه:4:

Real Madrid
16th August, 2007, 05:32 PM
به نظر من میلان ضعیف ترین تیم تو اروپا بود
و رئال بهترین
در ضمن بین تیم ها هم بیشترین performance/price ماله رئال بود:king:

Kafkaica
19th August, 2007, 01:30 AM
من این نظر سنجی رو تحریم میكنم چون اینتر نداره
هر چند كه اگه داشت هم بهش رای نمیدادم http://qsmile.com/qsimages/39.gif

Benyamin
19th August, 2007, 01:41 AM
خب به نظر من اگه بدون تعصب بگم خب بایرن بازیكنای خوبی گرفته الحق و والانصاف
ولی خب اگه با تعصب بگم ما میلانیها اگه هیچ بازیكنی هم نگیریم میگیم میلان تو نقل و انتقالا بهترین بوده :4:

The Whites
19th August, 2007, 01:44 AM
عجب افزايش آرايي داشته بايرن :4:
فكر كنم بيشتر به خاطر دو بازي نخستش در بوندس ليگا و مخصوصا بازي امروز بوده باشه كه در زمين حريف ، 4 - 0 برمن رو در هم كوبيد و هم چنين درخشش توني و كلوزه و ريبري در دو بازي گذشته !

Benyamin
19th August, 2007, 01:50 AM
عجب افزايش آرايي داشته بايرن :4:
فكر كنم بيشتر به خاطر دو بازي نخستش در بوندس ليگا و مخصوصا بازي امروز بوده باشه كه در زمين حريف ، 4 - 0 برمن رو در هم كوبيد و هم چنين درخشش توني و كلوزه و ريبري در دو بازي گذشته !

خرید تونی و كلوزه و ریبری واقعا كم خریدی نیست من كه به شخصه به خاطر خریداش رای دادم نه بازیش... :cigar:

Masoud_A
19th August, 2007, 02:05 AM
دسگه فكر نكنم لازم به رای گیری باشه, خرید های بایرن ثابت كردند الكی گرون نبودند.

BAYERN-4-LIFE
19th August, 2007, 02:28 AM
من معتقدم خريد خوب خريديه كه نقطه ضعف تيم رو پوشش بده و واسه همين هم ميگم بايرن خيلي بهتر و فعال تر از همه تيما بود.
البته به نظر من بارسا هم خوب خريده.رئال هم اين آخرا داره بهتر كار ميكنه و بهتر بازيكن ميخره!
ولي در كل بايرن از همه موفقتر عمل كرده

The Whites
19th August, 2007, 12:49 PM
حالا بحث اين جائه كه شما مي گيد بايرن خريدهايي داشته كه ،‌ پست هايي رو كه ضعف داشته برطرف كرده و از اين لحاظ يك برتري نسبت به تمامي تيم هاي اروپايي داشته !
من سوالم اينه كه واقعا بايرن مشكله مهاجم داشت ؟!‌ كه پيزارو و ماكاي كه فرواردهاي بسيار خوبي بودند و سانتاكروز رو از دست داد و به جاشون كلوزه و توني 30 ساله رو خريد ؟! البته پودولسكي رو هم به اينا اضافه كنيد كه با اومدن توني و كلوزه ، پودولسكي شانس زيادي براي نشون دادن استعدادهاش نداره و در واقع اين كه ، بايرن بلافاصله دو فروارد رو جايگزين ، 3 فرواردي كه از دست داد كرد ،‌نشون دهنده بي توجهي به پودولسكي هم هست !
البته خريد ريبري ،‌ خريد بسيار عالي بود و هم چنين تا حدودي خريد زي روبرتو .توني و كلوزه هم بازيكنان بسيار سطح بالايي هستند اما بايد ببينيم در اولويت پوشش ضعف هاي بايرن قرار داشتند يا نه و آيا از دست دادن پيزارو ، ماكاي و سانتا كروز و خريدن توني و كلوزه 30 ساله و زي روبرتوي 4 - 33 ساله و البته يك خريد خوب مثل ريبري ، اون قدرها عملكرد مثبت بايرن در نقل و انتقالات رو افزايش مي ده كه ما اين تيم رو نسبت به ساير تيم هاي اروپايي مثل رئال مادريد ، بارسلونا ، يوونتوس برتر بدونيم ؟!

Sir Bob Paisley
19th August, 2007, 03:36 PM
بعنوان یک نفر بی طرف اتفاقا معتقدم خرید مهاجم برای باواریا از نان شب هم واجب تربود. تیع خط حمله بایرن متشکل از ماکای- پیزارو و پودولسکی فصل گذشته خوب نمی برید و درواقع یکی ازدلایل اصلی ضعف بایرن درفصل پیش ، ناکارآمدی خط حمله اش بودکه باخریدن کلوزه وتونی احتمالا این مشکل برطرف میشه
خرید ریبری هم که حرف نداشت. پس به نظرم بی انصافیه که بایرن رو صاحب بهترین راندمان بین تیم های سرشناس اروپایی درفصل ترانسفر ندونیم. گواینکه خودم به لیورپول رای دادم- البته نه بخاطرلیورپولی بودنم

The Whites
19th August, 2007, 04:02 PM
بعنوان یک نفر بی طرف اتفاقا معتقدم خرید مهاجم برای باواریا از نان شب هم واجب تربود. تیع خط حمله بایرن متشکل از ماکای- پیزارو و پودولسکی فصل گذشته خوب نمی برید و درواقع یکی ازدلایل اصلی ضعف بایرن درفصل پیش ، ناکارآمدی خط حمله اش بودکه باخریدن کلوزه وتونی احتمالا این مشکل برطرف میشه
خرید ریبری هم که حرف نداشت. پس به نظرم بی انصافیه که بایرن رو صاحب بهترین راندمان بین تیم های سرشناس اروپایی درفصل ترانسفر ندونیم. گواینکه خودم به لیورپول رای دادم- البته نه بخاطرلیورپولی بودنم

خب این نظر شخصیته !
به نظر من بایرن تو پست دفاع وسط ، هافبك دفاعي(بعد از رفتن هارگريوز كه واقعا بازيكن عالي بود براي اون پست) ، دروازه بان بيشتر مشكل داشتند و اين ها مي تونستند در اولويت باشند ! نه خط حمله اي كه ماكاي - پيزارو - پودولسكي رو داشت ! و اون هم نه با خريد دو مهاجم30 ساله كه سال بعد براي استفاده اون ها در جام باشگاههاي اروپا ، بايد دو مهاجم 31 ساله رو داشته باشن !

Masoud_A
19th August, 2007, 04:13 PM
خب این نظر شخصیته !
به نظر من بایرن تو پست دفاع وسط ، هافبك دفاعي(بعد از رفتن هارگريوز كه واقعا بازيكن عالي بود براي اون پست) ، دروازه بان بيشتر مشكل داشتند و اين ها مي تونستند در اولويت باشند ! نه خط حمله اي كه ماكاي - پيزارو - پودولسكي رو داشت ! و اون هم نه با خريد دو مهاجم30 ساله كه سال بعد براي استفاده اون ها در جام باشگاههاي اروپا ، بايد دو مهاجم 31 ساله رو داشته باشن !

دمیكلیس میتونه جای هارگریوز رو پر كنه, اولی كان هنوز هم خیلی خوبه, درصورت مصدومیت با بد عمل كردن رانسینگ هست كه معتقدم خیلی آینده دار هستش.
مهاجم هایی مثل كلوزه و تونی 26-32 سالگی سن پیك هست براشون.
در ضمن شما آلتینتوپ رو جا میندازی كه ثابت كرده خرید خیلی به جایی بوده.
دفاع وسطی كه ون بویتن, اسماعیل و لوسیو رو داره به نظر من نیازی به ترمیم نداره.

Sir Bob Paisley
19th August, 2007, 04:15 PM
سن که مهم نیست و من اصلا واس سن وسال اهمیت قائل نیستم . سن یعنی عدد
به نظرمن حادترین مشکل بایرن ، خط حمله کم اثر و بی رونقش بود. آپدیت کردن اون خط حمله ازنون شب هم واجب تربود. رئال مثلا چیکارکرده؟ یه آرین هالیوودی که دیگه اینهمه سروصدا نداره. البته اشنایدرواقعا خرید تاپی بوداما صرف یک اشنایدردلیل نمیشه که رئال بهترین عملکرد رو داشته باشه
میتونی مطمئن باش که هیتزفیلد نسبت به من وتو چشمان تیزبین تری داره و دراینکه هیتزفیلد اوستای مربیگری هم هست، بعید میدونم شک داشته باشی

The Whites
19th August, 2007, 04:32 PM
دمیكلیس میتونه جای هارگریوز رو پر كنه, اولی كان هنوز هم خیلی خوبه, درصورت مصدومیت با بد عمل كردن رانسینگ هست كه معتقدم خیلی آینده دار هستش.
مهاجم هایی مثل كلوزه و تونی 26-32 سالگی سن پیك هست براشون.
در ضمن شما آلتینتوپ رو جا میندازی كه ثابت كرده خرید خیلی به جایی بوده.
دفاع وسطی كه ون بویتن, اسماعیل و لوسیو رو داره به نظر من نیازی به ترمیم نداره.
خب اين بازم به نظر شخصي بر مي گرده ! نظر من اينه كه دميكليس به هيچ وجه نمي تونه جاي كسي مثل هارگريوز رو پر كنه ضمن اين كه ، فكر كنم دميكليس در پست دفاع وسط هم به كار گرفته شده در بازي اخير ! كلا من سطح فني مدافعاني مثل ون بويتن و اسمائيل و دميكليس رو اصلا بالا نمي دونم و شايد اين ها توي بوندس ليگا جواب بدن ولي نمي تونن توي جام باشگاههاي اروپا به خوبي جواب بدن.
در مورد دروازه بان هم به هر حال نظر من اينه كه اليور كان ديگه اون دروازه بان سابق نيست و اشتباهات مرگبارش در پاره اي در اوقات مي تونه براي بايرن گرون تموم بشه.ميدون دادن به بازيكني مثل رنسينگ هم يك ريسك به حساب مياد...

سن که مهم نیست و من اصلا واس سن وسال اهمیت قائل نیستم . سن یعنی عدد
به نظرمن حادترین مشکل بایرن ، خط حمله کم اثر و بی رونقش بود. آپدیت کردن اون خط حمله ازنون شب هم واجب تربود. رئال مثلا چیکارکرده؟ یه آرین هالیوودی که دیگه اینهمه سروصدا نداره. البته اشنایدرواقعا خرید تاپی بوداما صرف یک اشنایدردلیل نمیشه که رئال بهترین عملکرد رو داشته باشه
میتونی مطمئن باش که هیتزفیلد نسبت به من وتو چشمان تیزبین تری داره و دراینکه هیتزفیلد اوستای مربیگری هم هست، بعید میدونم شک داشته باشی
بحث من كه رئال نبود ! ولي چون رئال رو گفتي خيلي خوب شد كه در اين مورد هم نظرم رو بگم !
نگاهي به پست هايي كه رئال مادريد مشكلاتي رو داشته و اون ها رو برطرف كرده بنداز :
دفاع وسط :‌ توي اين مورد رئال مادريد نياز به حداقل يك و حداكثر دو مدافع وسط داشت كه په په و متزلدر اولين خريد هاي رئال بودند و با اومدن اين دو كه مدافعان سطح بالاتري هستند و اخراج هلگوئرا ، مخيا ، براوو !‌ مشكلاتي كه در اين پست وجود داشت حل شد !
دفاع چپ :‌ بعد از رفتن روبرتو كارلوس كه با توجه به سن و سالش و اشتباهاتي كه داشت منطقي بود ، رئال مادريد رويستون درنت مدافع چپ 19 ساله فاينورد رو كه در بازي هاي جوانان اروپا بهترين بازيكن شناخته شد و با هلند قهرمان اروپا شد رو خريد كه در آينده بيشتر از او خواهي شنيد !
هافبك هجومي :‌ تو اين مورد هم كه بحثي نيست و قبول داري كه خريد وسلي اشنايدر واقعا يك خريد ضروري بود و رئال مادريد نياز به بازيكني بسيار خوب در اين پست داشت...
فروارد:با توجه به فشار زيادي كه در طول فصل گذشته به نيستلروي اومد و اين كه واقعا نمي شد يك بازي رو بدون او متصور شد ! ، رئال مادريد اين فصل نياز به يك فروارد داشت كه بتونه يا مكمل نيستلروي باشه يا يك ذخيره خوب براي او كه بتونه از اون فشار زيادي كه بر دوش نيستلروي هست ، كم كنه ! و توي اين مورد رئال ، خاوير ساويولا رو خريد كه مسلما با توجه به اين كه يك بازيكن آزاد بود و براي او لازم به پرداخت مبلغي نبود ، يك خريد بسيار خوب به شمار مياد.
واقعا با اين خريدها ، مي شه رئال مادريد رو موفق ترين تيم دونست.
خريدهاي رئال مادريد رويايي و كهكشاني نبودند اما بسيار منطقي بودند و تمامي نقاطي كه تيم ضعف داشته ، برطرف شده.
منظورت رو از آرين هاليوودي هم نفهميدم !!!

Sir Bob Paisley
19th August, 2007, 04:40 PM
این تیکه نظرشخصی چیه؟ مگه خودت نظرحزب رومنعکس میکنی؟
---------------------------------------
تیتروار جواب میدم:
1- درحال حاضر فقط چک و بوفون ازکان بهترن که جفتشون هم غیرقابل خریدن. پس بایرن اصن جای مانوری نداشت
2- متزلدر؟ برطرف شدن مشکل دفاع وسط رئال؟ شوخی میکنی
3- ساویولا مهاجمی با افت وخیزهای زیاد

کلا اشنایدرومتزلدر و ساویولا کجا؟ و تونی وکلوزه وریبری کجا؟ به نظرم بوضوح عملکردبایرن بهتربوده.

آرین هالیوودی هم همون آرین روبنه

The Whites
19th August, 2007, 04:53 PM
باشه !‌ در طول فصل و شايد فصول آينده مي شه تاثير خريدهاي رئال و بايرن رو مقايسه كرد !

Benyamin
19th August, 2007, 08:43 PM
خب این نظر شخصیته !

درسته كه تو پستهای دیگه هم میتونست بازیكن بگیره ولی خب باید كل رو در نظر گرفت كه كیا رو گرفته
ریبری كلوزه و تونی
و این بازیكنا رو با تیمای دیگه مقایسه كرد كه كی رو گرفتن
در مورد سن و سال مهاجما هم نمیشه اینجوری تصمیم گرفت الان پیپو اینزاگی رو تو فصل قبل لیگ قهرمانان نگا كنی دیگه در مورد سن و سال چیزی نمیگی
درسته خب سنم مهمه ولی آمادگی مهاجم مهم تره

Siyavoush
19th August, 2007, 11:36 PM
خریهای رئال از نظر فنی تك بودش ولی از نظر قیمت افتضاح!
رئال بكهام و كارلوس و براوو-هلگرا و مخیا و پاوون رو از دست داد و برای تقویت نیمكتش برای دفاع وسط(چون مشكلی در زمین نداشت) په په و متسلدر رو خرید كه متسلدر بازیكن زااد بودش
رئال در سمت چپ درنته رو خرید بازیكنی كه چلسی و بارسا دنبالش بودن و برای برای داشتن یك بازیساز اشنایدر رو خرید
در خط حمله هم ساویولا رو خرید و سولدادو و باپتیستا رو هم بهشون اضافه كرد
بدترین خرید ودرواقع تنها خرید بد رئال دودك بودش

Masoud_A
20th August, 2007, 12:05 AM
خب اين بازم به نظر شخصي بر مي گرده ! نظر من اينه كه دميكليس به هيچ وجه نمي تونه جاي كسي مثل هارگريوز رو پر كنه ضمن اين كه ، فكر كنم دميكليس در پست دفاع وسط هم به كار گرفته شده در بازي اخير ! كلا من سطح فني مدافعاني مثل ون بويتن و اسمائيل و دميكليس رو اصلا بالا نمي دونم و شايد اين ها توي بوندس ليگا جواب بدن ولي نمي تونن توي جام باشگاههاي اروپا به خوبي جواب بدن.
در مورد دروازه بان هم به هر حال نظر من اينه كه اليور كان ديگه اون دروازه بان سابق نيست و اشتباهات مرگبارش در پاره اي در اوقات مي تونه براي بايرن گرون تموم بشه.ميدون دادن به بازيكني مثل رنسينگ هم يك ريسك به حساب مياد...

[!!![/b]

نظر شخصی؟ فكر میكنم هر كی میاد توی فورم عضو میشه میاد تا نظر شخصیش رو بگه!

دید شما از بایرن به نظر بسیار محدود میاد, چون دمیكلیس بازیكن قابلی از نظر دفاعی هست و هم میتونه در دفاع و هم در هافبك دفاعی بازی كنه.
سطح فنی ون بویتن رو بالا نمیدونی؟ توی لیگ قهرمانان كه خیلی جلوی میلان خوب كار كرد.
اولی كان حتی الانش جزو سه دروازه بان برتر دنیاست. بازی دادن هم به رانسینگ اصلا ریسك همونطور كه هر وقت بهش احتیاج داشتیم روسفید كرده مارو.

Sir Bob Paisley
20th August, 2007, 01:20 AM
رئال بكهام و كارلوس و براوو-هلگرا و مخیا و پاوون رو از دست داد و برای تقویت نیمكتش برای دفاع وسط(چون مشكلی در زمین نداشت) په په و متسلدر رو خرید كه متسلدر بازیكن زااد بودش
رئال در سمت چپ درنته رو خرید بازیكنی كه چلسی و بارسا دنبالش بودن و برای برای داشتن یك بازیساز اشنایدر رو خرید

دودک چقدر واستون آب خورد؟ بازیکن آزادبود

Siyavoush
20th August, 2007, 02:42 AM
دودک چقدر واستون آب خورد؟ بازیکن آزادبود

خب چون بازیكن ازاد بود پس باید میگرفتنش؟!پس میرفتن تاریبو وست رو میگرفتن دیگه نمیرفتن سراغ په په
كدوم تیم میاد برای دروازابن دومش دودك رو بخره و یك دروازبانی مثل لوپز رو بفروشه
تازه كودینا رو هم از تیم ب بیاره
تو دروازه رئال افتضاح عمل كرد و فروش لوپز و خرید دودك خیلی بد بودش

Gossiper2
20th August, 2007, 09:00 AM
بنظر من موفق ترين تيمها در فصل نقل و انتقالات سه باشگاه بايرن،اينتر و رئال بودن....گرچه :

در مورد رئال....اگر تيم کاپلو با تمام کمبود نفراتی رو که داشت از 100 نمره 80 بهش بديم...با اخراج احمقانه کاپلو و از دست دادن مهره های سرنوشت ساز ...اين تيم با خريد های فعليش تازه به عدد 40 رسيده و بنظر من نفس خريد چند بازيکن زياد مهم نيست...رئال بزرگترين عوامل موفقيتش رو از دست داد...رئال با کاپلو داشت دوباره برنده بودن رو ياد ميگرفت پس با اينکه رئال در فصل نقل و انتقالات خيلی اکتيو بوده اما در ليگ قهرمانان من سرنوشتی بيش از سرنوشت 5 سال گذشتش براش پيش بينی نميکنم

بايرن....بايرن تيم خوبی ساخته...اما تيمی که يکدفعه مهره های زيادی رو به ترکيبش اضافه ميکنه زمان ميبره تا شاهد جا افتادن اون ترکيب باشه...البته هيتسفيلد استاد اين کاره گرچه امسال معياری برای موفقيت يا عدم موفقيت بايرن وجود نداره.....ليگ قهرمانان که نيستن......ليگ آلمان هم...who care!!!!

اينتر هم اين فصل خريد های خوبی داشت...مخصوصا چيوو ....اما اين سياست تغيير و دگرگونی در اينتر هميشه باعث ميشه که اين تيم از جام باشگاها دور بمونه....مثلا با وجود اين همه مهاجم واقعا به خريد سوازو چه نيازی بود..اينتر رو واقعا من پر مهره ترين تيم حال حاضر اورپا ميدونم....گرچه در کل اين تيم يک هافبک تهاجمی حتی معمولی نداريم

بعد از اين تيمها هم ليورپول, يووه،بارسلون،منچستر و ويارئال و آتلنتيکو مادريد و... خريد های خوبی داشتن

مطمئنا ضعيف ترين تيم فصل نقل و انتقالات هم قهرمان اورپا بوده ...گرچه ميلان در اين فرصت باقی مونده يک تکونی به خودش خواهد داد و نبايد فراموش کرد که ميلان در ژانويه گذشته دو خريد به اسم اودو و رونالدو داشت...در ضمن از ژانويه به بعد استعدادی بنام پاتو رو در اختيار خواهد داشت و در ضمن....خريد خوب يکی از عوامل موفقيته...ثبات تيمی چيزيه که در ميلان غوغا ميکنه و به همين علت اصلا چيز عجيبی نخواهد بود اگر ميلان مثله 5 فصل گذشته باز هم جزو 4 تيم پايانی جام باشگاها باشه...چيزی که ميلان و ميلانی و ديگر تيمهای اورپايی ديگه بهش عادت کردن

Sir Bob Paisley
20th August, 2007, 10:09 AM

چرا میزنی؟ من فقط پرسیدم چقدرپول بهش دادین؟
اعصابا ضعیفه چقدر.

Sir Bob Paisley
20th August, 2007, 11:59 AM
ارسال احسان قسمت میلانش به شدت تایید میشه. یکی از رازورمزهای همیشه قدربودن میلان، همین تغییروتحولات آهسته وپیوسته اشه. هیچ وقت میلان دچار تغییرات گسترده نمیشه واین واقعا یک امتیازیه که میلان رو ازهمه بالاترمیبره

ولی احسان به نظرم توصحبتهای ما میلانی هادراین مورد، آثاری از دل خوش کنی و فریاد زیرآب هم توچشم میزنه. بخدا خیلی بدعمل کردیم تو این فصل. اونهمه پول داریم آخه

Real Madrid
20th August, 2007, 12:23 PM
آقا میشه من رایم رو عوض کنم؟؟؟:devil_smile:

Siyavoush
20th August, 2007, 01:28 PM
چرا میزنی؟ من فقط پرسیدم چقدرپول بهش دادین؟
اعصابا ضعیفه چقدر.

كجا زدم؟:4:
البته فكر میكنم راسال رو اشتباهی نقل قول كردی
بعد به من میگه اعصابت ضعیفه:4:

Sir Bob Paisley
20th August, 2007, 03:09 PM
حق باتوست. منظورم این ارسالت بود

خب چون بازیكن ازاد بود پس باید میگرفتنش؟!پس میرفتن تاریبو وست رو میگرفتن دیگه نمیرفتن سراغ په په
كدوم تیم میاد برای دروازابن دومش دودك رو بخره و یك دروازبانی مثل لوپز رو بفروشه
تازه كودینا رو هم از تیم ب بیاره
تو دروازه رئال افتضاح عمل كرد و فروش لوپز و خرید دودك خیلی بد بودش

Masoud_A
20th August, 2007, 03:21 PM
من كه باورم نمیشه رئال برای په په 30 میلیون داده!

Siyavoush
21st August, 2007, 02:42 AM
من كه باورم نمیشه رئال برای په په 30 میلیون داده!

ما هنوز باورمون نمیشه كه كاپلو اخراج شده
هنوز عقبیم ما:fighting29:

Masoud_A
21st August, 2007, 02:54 AM
ما هنوز باورمون نمیشه كه كاپلو اخراج شده
هنوز عقبیم ما:fighting29:

از اوتارت معلومه :lol:
ولی جدی ما ریبری رو 26 تا گرفتیم شما یه تیم كله كن رو 30 تا.

soccerlover
22nd August, 2007, 02:35 PM
نتايج رو كه نيگاه مي كردم يه لحظه فكر كردم سوال اينه: تيم مورد علاقه تون كدومه ؟

اين جوري كه من ديدم هر كس به تيم مورد علاقه ي خودش راي داده.
مطمئنم اگه توي گزينه ها والنسيارو داشتيم اشكان به والنسيا واگه آرسنال رو داشتيم بيتا به آرسنال راي مي دادن.

Sepehr11
25th August, 2007, 03:05 AM
نتايج رو كه نيگاه مي كردم يه لحظه فكر كردم سوال اينه: تيم مورد علاقه تون كدومه ؟

اين جوري كه من ديدم هر كس به تيم مورد علاقه ي خودش راي داده.
مطمئنم اگه توي گزينه ها والنسيارو داشتيم اشكان به والنسيا واگه آرسنال رو داشتيم بيتا به آرسنال راي مي دادن.

نیما جان اشتباه میكنی ... یعنی میخوای بگی بایرن این همه طرفدار تو این سایت داره و ما خبر نداریم :yahoo:

viva_realmadrid
20th October, 2007, 11:09 AM
نتيجه نظر سنجي جالب بود ولي بايد رئال بهترين تيم تو نقل و انتقالت مي شد

معین
5th February, 2008, 01:41 AM
رئال بزرگ و بعد هم بایرن

seven_spanish
14th July, 2008, 09:01 AM
رئال

NoName
27th July, 2008, 09:23 PM
من نظرم رو بر اساس لیست خریدهای رسمی تیمهایی كه در نظر سنجی قرار داده شده اند میدم. به نظر من باشگاه چلسی موفق ترین تیم در فصل نقل و انتقالات بود. البته از بین گزینه هایی كه در نظرسنجی قرار دارند و بازم البته تا به این لحظه.

Chelsea
Portuguese midfielder Deco from Barcelona for a fee of €10m; Portuguese midfielder Bosingwa from Porto for a fee of €20m.

Liverpool
French forward David Ngog from Paris St. Germain for a fee of €1.5m; Brazilian goalkeeper Diego Cavalieri from Palmeiras; Danish forward Nikola Saric from Herfolge; Italian defender Andrea Dossena from Udinese; Swiss defender Philipp Degen from Borussia Dortmund.

Manchester United
Angolan forward Manucho (loan return) from Panathinaikos Athens.

Bayern
Goalkeeper Hans-Jorg Butt on a free transfer from Benfica Lisbon; Midfielder Tim Borowski on a free transfer from Werder Bremen.

Barcelona
Belarussian midfielder Aliaksandr Hleb from Arsenal London for a fee of €15m; Brazilian defender Henrique Adriano Buss from Palmeiras for a fee of €10m; Brazilian midfielder Daniel Alves from Sevilla for a fee of €29.5m; Uruguayan defender Martin Caceres from Villarreal for a fee of €16.5m; Goalkeeper Jose Manuel Pinto (permanent signing) from Celta Vigo; Defender Gerard Pique from Manchester United for a fee of €5m; Malian midfielder Seydou Keita from Sevilla for a fee of €14m.

Real Madrid
Midfielder Javi Garcia from Osasuna for a fee of €4m; Midfielder Ruben de la Red from Getafe for a fee of €4.7m.

Juventus
Danish midfielder Christian Poulsen from Sevilla for a fee of €9.8m; Croatian defender Dario Knezevic on loan from Livorno; Swedish defender Olof Mellberg on a free transfer from Aston Villa; Brazilian forward Amauri from Palermo for a fee of €15.3m.

NoName
27th July, 2008, 11:02 PM
این تاپیك قفل میشه و به بخش كتابخانه انجمن منتقل میشه.